Inschrijvingen seizoen 2020-2021 District Midden-Brabant
Nr A-Klasse Driebanden-groot 3 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
1 nog geen teaminschrijvingen 2020-2021
Nr A-Klasse Driebanden-groot 4 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
1 nog geen teaminschrijvingen 2020-2021
Nr B1-Klasse Driebanden-klein 3 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
1 B1 De Eekhoorn / Biljartpoint 14040 De Eekhoorn Camping De Eekhoorn Seterseweg 4 4903 RV OOSTERHOUT NB 0161-411572 Wo-avond Vr-avond 2020-03-03 16:42:18
2 B2 BC Goirle 13026 Biljartclub Goirle Biljartcentrum Goirle Kloosterstraat 30 5051 RD GOIRLE 013-5341372 Do-avond Di-avond 2020-03-04 14:42:00
3 ut Sandoel 2 15606 ut Sandoel Café Berende Sandoel 14 4941 DW RAAMSDONKSVEER 0162-512676 Di-avond Do-avond 2020-03-05 20:16:57
4 Eekhoorn 1 14040 De Eekhoorn Camping De Eekhoorn Seterseweg 4 4903 RV OOSTERHOUT NB 0161-411572 Vr-avond 0 2020-03-18 17:35:26
5 Eekhoorn 2 14040 De Eekhoorn Camping De Eekhoorn Seterseweg 4 4903 RV OOSTERHOUT NB 0161-411572 Wo-avond 0 2020-03-18 17:41:59
6 DKMtools 2 15725 DKM Tools Camping De Eekhoorn Seterseweg 4 4903 RV OOSTERHOUT NB 0161-411572 Wo-avond Vr-avond 2020-03-21 08:55:47
7 DKMtools 1 15725 DKM Tools Camping De Eekhoorn Seterseweg 4 4903 RV OOSTERHOUT NB 0161-411572 Vr-avond Wo-avond 2020-03-21 13:19:52
8 Hutcheson 15850 BV Hilvarenbeek Cafe de Tapperij Hogestraat 58 6953 AW DIEREN 0313-416017 Za-middag Za-avond 2020-03-25 21:09:13
9 Mcelroy 11653 Loonse Biljartvereniging Snookerclub Final Touch Prinsengracht 735 1017 JX AMSTERDAM 020-6209252 Ma-avond Vr-avond 2020-03-30 05:52:19
10 Birtles 912011 `t Vrijthof 85 Holle Bolle Gijs Lopikerstraat 75 2871 BW SCHOONHOVEN 0182-386244 Za-middag 8 2020-04-03 19:46:13
Nr B2-Klasse Driebanden-klein 3 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
11 nog geen teaminschrijvingen 2020-2021
Nr C1-Klasse Libre 3 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
1 nog geen teaminschrijvingen 2020-2021
Nr C2-Klasse Libre 3 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
1 nog geen teaminschrijvingen 2020-2021
Nr C3-Klasse Libre 3 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
1 nog geen teaminschrijvingen 2020-2021
Nr C4-Klasse Libre 3 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
1 nog geen teaminschrijvingen 2020-2021
Nr C4-Klasse Libre 4 spelers Vereniging Lokaal Thuis avond Reserve avond Ingestuurd op
1 nog geen teaminschrijvingen 2020-2021
Aantal teams dat ingeschreven heeft is:10
Nr Lidnummer Verenigingen die nog niet ingeschreven hebben.
1 10082 Nooit Volleerd
2 10086 Steeds Vooruit
3 10087 `t Vosje
4 10090 Des Oons Thuis
5 11311 De Krasse Spelers
6 11642 Euphonia
7 11644 Kom Trouw Op
8 11648 `t Centrum
9 11652 Het Groene Laken
10 11677 Prinsenhoeven
11 11680 BV KR Biljartvereniging knap raak
12 11897 De Hoef
13 11944 De Kromme Keu
14 12316 `t Karrewiel
15 12615 Biljartvereniging `t Pleintje
16 12643 Biljartvereniging Concordia
17 12742 Biljartvereniging `t Vaartje
18 12806 De Ploeg
19 13002 De Hofstede
20 13037 V.O.O.
21 13095 D.G.P.
22 13199 D.C. Michielsen
23 13642 Biljartvereniging D`n Berg
24 15452 Biljartvereniging B.V.W.G.
25 15513 `t Oude Tramstation
26 15598 Cafe `t Steegje
27 15608 BV Wolluk
28 15609 De Poedeltjes
29 15643 Biljart Vereniging Terheijden
30 15690 Biljartvereniging Landzicht
31 15791 Biljartvereniging De Kierewiet
32 15793 Biljartvereniging METT Biljart
33 15798 Biljartvereniging Touche
34 15853 Biljartvereniging Baardwijk
35 15858 Biljartvereniging 't Hartje 3
36 911735 `t Pleintje
37 915650 De Molen