Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

B1  B1 / B2 voorjaar
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B1 B.v. `t Vaartje 1 132606 Broekhoven, Embert 06-22920140 biljartvereniging@hetvaartje.com 
B1 Bongaards Transport 217663 Dooren, van Jan 076-5200763 / 06-33054800 edison1205@hotmail.nl 
B1 Cafe Het Vaartje 214463 Schrijver, Patrick 06-12658863 deschrijvertjes01@casema.nl 
B1 Cafe `t Steegje 7 239947 Dongen, van Carlo 06-19608640 cvd.stoffering@live.nl 
B1 De Eekhoorn 1 208500 Ridder, den Piet 06-46023237 pjwdenridder@home.nl 
B1 De Eekhoorn - Biljartpoint.nl 132484 Rijckaert, Peter 06-15678819 rijckaert@home.nl 
B1 De Eekhoorn 3 148660 Fijneman, Jeff 0162-429262 / 06-19000208 jeff.fijneman@gmail.com 
B1 De Eekhoorn 5 138912 Hermans, Arie 0161-411572 / 06-53994961 info@campingdeeekhoorn.nl 
B1 DKM Tools 1 217111 Pals, Anton 06-50403189 anton@dkmtools.nl 
B1 DKM Tools 2 182545 Smans, Peter 06-55173181 petersmans@hotmail.nl 
B2 B.S.V. 1 221442 Tyrrell, John 06-20616469 john@tyrrell.nl 
B2 B.S.V. 2 216815 Schilders, Mitchell 0416-851561 / 06-28411885 cafemolenvliet@hotmail.com 
B2 B.v. `t Vaartje 2 105689 Kemmeren, Frans 0162-325227 fransenwilmak@ziggo.nl 
B2 De Eekhoorn 2 217458 Smits, Ruud 06-14198486 rajcsmits@hetnet.nl 
B2 De Eekhoorn 4 213813 Valk, Leen 06-22448475 leenvalk005@hotmail.com 
B2 De Hoef 146150 Kok, Jo 013-5715503 joelly67@gmail.com 


A  A klasse poule A
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.S.V. 1 106073 Geenen, van Jan 06-22724098 adrivangeenen@live.nl 
BC Goirle 4 141974 Spijkers, Roger 013-8500615 / 06-24146264 spijkersbouwservice@gmail.com 
BC Goirle 6 162658 Schellekens, Guus 013-4675304 / 06-12400872 g.schellekens@planet.nl 
BV Player`s 155687 Krijnen, Anjo 06-14469723 anjokrijnen@outlook.com 
Cafe `t Steegje 1 217113 Groezen, van Mark 06-30339543 info@cafehetsteegje.nl 
Cortini Automotive 206065 Cortini, Peter 06-52680053 peter@cortiniautomotive.nl 
D.K.S. 1 132150 Gestel, van Ton 013-5357350 / 06-24939191 tvgestel@home.nl 
DCM Bongaards Transport 217663 Dooren, van Jan 076-5200763 / 06-33054800 edison1205@hotmail.nl 
De Hoef 1 140617 Schaap, Rob 013-5701690 robrikie@home.nl 
DKM Tools 208500 Ridder, den Piet 06-46023237 pjwdenridder@home.nl 
Eekhoorn 4 182549 Woerkom, van Erik 06-18894260 erikutreg@gmail.com 
Hazenberg Grondwerken Bestrating 132606 Broekhoven, Embert 06-22920140 biljartvereniging@hetvaartje.com 
Nooit Volleerd 101589 Cromvoirt, van Leo 0416-339026 leovancromvoirt@home.nl 
Prinsenhoeven 136691 Laros, Jan Peter 013-5710271 / 06-40305840 jptlaros@gmail.com 
Z.B.G.G. 173384 Roovers, John 0165-318031 / 06-30044995 a_criellaard@kpnplanet.nl 


A  A klasse poule B
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.S.V. 2 132334 Nederpelt, Peter 0653741508 phlmnederpelt@home.nl 
B.V. v.d. Brandt 157565 Bergmans, Harry 0416-333636 harry.bergmans2@gmail.com 
B.v. `t Vaartje 153385 Smolders, Ad 06-12381353  
BC Goirle 5 212231 Naber, Ad 013-5182317 adnaber@home.nl 
Borduurhuis.nl 217103 Hooff, van den Bert 013-4552860 / 06-21108814 tilburg49@ziggo.nl 
Buro Balans 212788 Huijbregts, Pedri 06-24473141 / 0162-437463 pedrihuijbregts@kpnmail.nl 
BV Touche 183154 Wolf, de Mario 06-22446491 info@de-posthoorn.nl 
Cafe `t Steegje 2 229811 Wildhagen, Guus 0615955110 guuswildhagen@gmail.com 
Cafe `t Steegje 3 211172 Ronde, de Anton 0162-516015 / 06-27415667 antonderonde@zonnet.nl 
De Distel Biljarts 154591 Yperen, van Francine 06-43560526 francine2603@hotmail.com 
Eekhoorn 1 211605 Bink, Jos 0161-411572  
Eekhoorn 2 201403 Tilburg, van Bianca 0161-411572 / 06-53173313 info@campingdeeekhoorn.nl 
Eekhoorn 3 141994 Geerlings, Jan 0416-651039 jangeerlings@kpnmail.nl 
`t Pleintje 152235 Kanters, Peter 0165-856523 / 06-48493990 kanters4@home.nl 


B1  B1 poule B
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V.T. 1 157272 Diepstraten, van den Stefan 06-15475100 langest@hotmail.com 
B.V.T. 2 223861 Kruizinga, Ben 06-39271460 xenopus1949@hotmail.com 
BV de Kierewiet 1 261412 Soeterboek, Roy 06-10890726 roysoeterboek@gmail.com 
BV d`n Berg 1 125905 Machielsen, John 0162-521631 johneverina@casema.nl 
BV d`n Berg 2 214462 Leeggangers, Leo 06-54384825 c.dewijs@kpnmail.nl 
Cafe `t Steegje 4 223694 Prinse, Martin 06-21208599 wenny_elshout@hotmail.com 
Cafe `t Vaartje 214463 Schrijver, Patrick 06-12658863 deschrijvertjes01@casema.nl 
DKM Tools 139904 Cas, Harrie 06-42050229 corinev@casema.nl 
Eekhoorn 5 148660 Fijneman, Jeff 0162-429262 / 06-19000208 jeff.fijneman@gmail.com 
Euphonia 1 131565 Moolenschot, Martin 0614708198 mmoolenschot2@gmail.com 
H.G.L. 1 131454 Sas, van Ad 0416-275139 / 06-50730102 avsas@home.nl 
H.M.S. 101768 Faro, Ad 06-24389485 adfaro@home.nl 
H.M.S. 2 107688 Breemen, van Goof 0416-311810 / 06-53321077 g.vanbreemen@home.nl 
K.T.O. 1 134990 Dingemans, Patrick 0416-274000 / 06-35120682 pdingemans68@gmail.com 
Landzicht 1 214442 Grootswagers, Stefan 06 - 28492796 stefangrootswagers@gmail.com 
Landzicht 3 229547 Heumen, van Richard 0416-56 33 55 / 06 - 53441672 biljarten@cafelandzicht.nl 
Olympia 1 101608 Remie, Marcel 06-46811312 marcelremie@home.nl 
Ut Sandoel 1 132245 Oomen, Gerard 06-12155276 gerardmargriet@casema.nl 
`t Oude Tramstation 148381 Jongen, Ed 06-17409564 ed_jongen@ziggo.nl 


B2  B2 poule B
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
AK Deuren Interieur 131526 Ligtenberg, Jan 0416-280431 penningmeester@hetvaartje.com 
BSV 3 180537 Schaafstra, Christ 0416-331333 / 06-36148558 aschaafstra@home.nl 
Bv Dorpszicht 119749 Duuren, van Frans 0162-450029 / 06-27290227 fransvanduuren@ziggo.nl 
BV d`n Berg 3 111862 Hoogmoed, John 06-53666861 jgrhoogmoed@hotmail.nl 
BV d`n Berg 4 214457 Leeggangers, Ineke 06-30643341 c.dewijs@kpnmail.nl 
BV Werkendam 1 165021 Koek, Co 0183-502455 / 06-20607765 jacominuskoek11@gmail.com 
bv Werkendam 7 152138 Oord, van Huib 0183-501375 / 06-50220974 huib.havenzicht@gmail.com 
Cafe `t Steegje 5 229532 Malais, Maurice 0162681123 m.malais@hetnet.nl 
Cafe `t Steegje 6 225348 Aarts, Hans 06-51158720 jcappc@abhome.nl 
D.G.P. 1 184182 Barghoorn, Dick 0416-663074 / 06-33826690 sdbarghoorn@gmail.com 
Eekhoorn 6 217458 Smits, Ruud 06-14198486 rajcsmits@hetnet.nl 
Eekhoorn 7 217457 Rooij, de John 06-10611905 j.derooij@dekoninggroep.nl 
H.G.L. 3 236548 Kivits, Jan 06-58923259 jankivits@ziggo.nl 
Landzicht 2 135911 Avontuur, Paul 06-27577220 alumacraft751@hotmail.com 
Landzicht 4 156547 Junggeburt, Edwin 0416-374417 taniajunggeburth@hotmail.com 
Loonskwartier 1 236663 Heijden, van der Jeroen 0416-362158 jer.heijden@hetnet.nl 
Olympia 2 139172 Maas, Albert 0416-335781 Albertmaas@telfort.nl 
Ut sandoel 2 219621 Berende, Jurgen 0162-512676 / 06-24645223 jurgen.berende@gmail.com 
`t Pleintje 1 137043 Rooy, de Arjan info@derooyauto.nl 
`t Pleintje 2 144267 Dongen, van Wim 0416-392226 w.v.dongen@kpnmail.nl 


C1  C1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.S.V. 4 221442 Tyrrell, John 06-20616469 john@tyrrell.nl 
BC Goirle 1 174418 Looren de Jong, Pieter 06-47086791 pieterenfiona@home.nl 
BC Goirle 2 132445 Stoopen, Ben 013-5437065 benstoopen@home.nl 
bv Werkendam 2 150718 Roodhart, Marcel 0418-582517 / 06-53148573 info@tilro.nl 
H.M.S. 3 101541 Rooij, de Wil 0416-313008 / 06-21134960 wilderooij@home.nl 
V.O.O. 1 183285 Ketelaars, Hans 013-5282152 / 06-10860352 hansketelaars52@home.nl 
Vosje 1 122970 Slaats, Frans 0416-342808 frans-caroline@home.nl 
`t Centrum 1 134994 Jansen, Norbert 013-5710997 nmjansen@home.nl 
`t Centrum 2 147750 Ven, van der Maarten 013-4560479 ml.ven@home.nl 


C2  C2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.S.V. 5 203518 Snoeren, Gerard 0416-707141 gpmsnoeren@ziggo.nl 
bv Werkendam 3 165023 Blom, Henk 0183-302471 / 06-24696377 h.c.blom@ziggo.nl 
Concordia 1 208351 Helvoort, van Theo 06-11015857 theovanhelvoort@outlook.com 
Concordia 2 181733 Jong, de Jordy 06-14473174 jordydejong1@hotmail.com 
D.K.S. 2 147750 Ven, van der Maarten 013-4560479 ml.ven@home.nl 
De Hoef 2 175833 Mekes, Berry 013-5431379 / 06-44770967 bermekes@home.nl 
De Kromme Keu 1 201224 Bouman, Pim 06-11097884 pim_bouman@yahoo.com 
De Ploeg 111449 Velden, van der Jan 06-53489673 jan_nel@live.nl 
H.G.L. 2 228340 Iersel, van Harrie 0416-277555 / 06-20854067 h.vaniersel@home.nl 
L.B.V. 1 175482 Kroot, Joop 06-53665385 joop_1958@hotmail.com 
V.O.O. 2 120290 Rijn, van Sisco 06-43364781 rijngroenbeheer@gmail.com 


C3  C3
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C.W. 205078 Grootswagers, Gerard 06-46218431 germar02@live.nl 
B.S.V. 6 101760 Engelen, van Jan 0416-344764 j-v-engelen@home.nl 
B.S.V. 7 216972 Sanden, van der Kees 0416-331599 / 06-12663372 k.sanden@ziggo.nl 
BC Goirle 3 132431 Gelooven, van Ton 06-13366068 / 06-45476511 van.gelooven@home.nl 
Bv METT biljart 1 143910 Brouwer, de Marcel 0416-344408 / 06-10062256 mett@home.nl 
BV METT biljart 2 131334 Hamers, Jeroen 06-43601605 / 0416-850171 secretaris-bvmettbiljart@ziggo.nl 
bv Werkendam 4 165383 Vos, Henk 06-22552993 / 0183-501447 henkvos19@kpnmail.nl 
bv Werkendam 5 211703 Keijzer, de Dènis 06-44336566 j.d.dekeijzer@gmail.com 
BV `t Raadhuis 178492 Klemans, Corné 06-30445515 corneklemans@gmail.com 
D.G.P. 2 138209 Baaijens, Arie 0416-661589 ariebaaijens@gmail.com 
D.O.T. 1 101762 Esch, van Riny 0416-339134 miekeenrini@ziggo.nl 
D.O.T. 2 101785 Lombarts, Pierre 0416-341934 / 06-40875346 hansenpierre@ziggo.nl 
De Kromme Keu 2 141112 Vos, Piet 0416-693313 / 06-38599045 pietvos50@ziggo.nl 
De Kromme Keu 3 236638 Branderhorst, Andre 06-13391920 bran1727@planet.nl 
Euphonia 2 138371 Woensel, van Stan 0416-282517 avanwoensel67@gmail.com 
H.M.S. 4 101845 Linden, van der Frits 06-12329657 lindenfiets@home.nl 
Hofstede 1 163900 Pullens, Patricia 06-52520986 patje73@home.nl 
K.T.O. 2 149793 Pruyssers, Ad 0416 - 854575 / 06-37204015 ajm.pruyssers@gmail.com 
L.B.V. 2 236562 Liemde, van Hans 0416-363184 hansvanliemde@kpnmail.nl 
Loonskwartier 2 236663 Heijden, van der Jeroen 0416-362158 jer.heijden@hetnet.nl 
Sportcafe R.K.C. 3 120539 Hoezen, Dennis 06-42308489 edithnederpelt@hotmail.com 
Vosje 2 164830 Kemmeren, Michel 0416-342356 michel.kemmeren@home.nl 


C4  C4 poule A 3 tallen
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
bv Werkendam 6 219686 Maas, Sandra 06-38707831 maassandra@hotmail.com 
Concordia 4 237080 Beers, van Harrie 06-20492267 haryvon.v.beers@gmail.com 
D.O.T. 3. 121748 Velden, van der Henny 0416-379051 hendrikvandervelden@ziggo.nl 
De Hoef 3 166264 Bink, Wilma 0161-227826 / 06-15201510 wilma.bink@hotmail.com 
De Poedeltjes 222022 Boons, Petra 0162-514443 p.boons@gmail.com 
Euphonia 3 112765 Beers, van Ben 0416-282872 bjvanbeers@home.nl 
K.T.O. 3 234839 Koenen, Lenie 0651369362 lenie-koenen@home.nl 


C4  C4 poule B 4 tallen
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V.W.G. 1 169809 Veldhoven, van Jacqueline 0416-338056 / 06-30660533  
B.V.W.G. 2 225615 Campfens, Aad 06-53446893 jeanette_veldhoven@msn.com 
Concordia 3 237082 Klerkx, Aura 06-36402275 info@cafeconcordia.nl 
D.G.P. 3 218958 Henskens, Gerry 073-5183701 / 06-27087835 gerryenpiet@outlook.com 
D.O.S.S. 106108 Uden, van Peter 073-5185315 petervuden@home.nl 
De Kromme Keu 4 236639 Dam, van Patrick 0416-353462 / 06-52524132 vandam.patrick@gmail.com 
Eekhoorn 8 201401 Opdorp, van Rian 0161-411044 monja.mvr@gmail.com 
Hofstede 2 163904 Vosselman, Herman 06-83993910 H.vosselman1962@gmail.com 
Karrewiel 1 158426 Veldhoven, van Bas 06-22208699 basdetik@hotmail.com 
Karrewiel 2 176409 Blijlevens, Mari 06-53203407 mariblijlevens@hotmail.com 
Karrewiel 3 129503 Verbakel, Edwin 06-55227220  
Karrewiel 4 163932 Cortenbach, Franc 0416-338639 franc@juweliercortenbach.nl 
Karrewiel 5 163931 Coenen, Peter 06-22314552 peterennetty@home.nl 
Landzicht 5 184028 Weert, van Paul 0416-281805 peajay@home.nl 
Landzicht 6 236555 Heumen, van Carla 0416-563355 biljarten@cafelandzicht.nl 
Landzicht 7 106106 Delvers, Arno 06-36041537 / 0416281559 arnodelvers@gmail.com 
Sportcafe R.K.C. 1 144524 IJpelaar, Joop 06-43586055 j.ijpelaar@telfort.nl 
Sportcafe R.K.C. 2 226687 Damen, Paul 06-28064984 pauldamen@telfort.nl 


BJ  BJNO Competitie 2017 - 2018
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Danick Kortsmit 133992 Dongen, van Walter 0168-324552 / 06-52026658 wj.vandongen@home.nl 
Marijn van de Grift 133992 Dongen, van Walter 0168-324552 / 06-52026658 wj.vandongen@home.nl 
Merijn van Nispen 125569 Rens, Jean-paul 06-24394598 cafeponderosa@kpnmail.nl 
Mike Fens 133992 Dongen, van Walter 0168-324552 / 06-52026658 wj.vandongen@home.nl 
Orlando Hagenaars 125569 Rens, Jean-paul 06-24394598 cafeponderosa@kpnmail.nl 
Raymond Radings 125569 Rens, Jean-paul 06-24394598 cafeponderosa@kpnmail.nl 
Sharon Radings 125569 Rens, Jean-paul 06-24394598 cafeponderosa@kpnmail.nl 
Stephan Kortsmit 133992 Dongen, van Walter 0168-324552 / 06-52026658 wj.vandongen@home.nl 
Sybren Hofma 133992 Dongen, van Walter 0168-324552 / 06-52026658 wj.vandongen@home.nl 
Youssef Abdel Aziz 125569 Rens, Jean-paul 06-24394598 cafeponderosa@kpnmail.nl 


B1  test
B2  TEST2