Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Kulturhus D`n Dulper Di. 22-09-2020 20:15:00 L2 A 1 Waalkanters 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 23-09-2020 20:15:00 L4 A 1 Gouden Handje 3 - Bombardon 3 klein
Cafe De Driesprong Do. 24-09-2020 20:15:00 L3 A 1 Driesprong 2 - Waalkanters 2 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 24-09-2020 20:15:00 L2 A 1 B.B.C. 1 - Zwaan 2 klein
Cafe De Zon Vr. 25-09-2020 20:15:00 L2 A 1 Zon 1 - Bombardon 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 29-09-2020 20:00:00 L1 A 2 De Doorkijk 2 - Gouden Leeuw 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 29-09-2020 20:00:00 L1 A 2 K.E.V. 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 29-09-2020 20:15:00 L3 A 2 Gouden Handje 2 - Driesprong 2 klein
Kulturhus de Meent Wo. 30-09-2020 20:00:00 L1 A 2 B.C.O.V. 1 - Gouden Handje 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 30-09-2020 20:00:00 L1 A 2 H.W.H. 1 - H.W.H. 2 klein
Cafe De Bombardon Wo. 30-09-2020 20:15:00 L2 A 2 Bombardon 1 - Waalkanters 1 klein
De Rosmolen Wo. 30-09-2020 20:15:00 L3 B 2 B.V.L. 2 - D.B.C. 1 klein
Wo. 30-09-2020 20:15:00 L3 B 2 The Old Dutch 1 - Teersdijk 2 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 30-09-2020 20:15:00 L3 A 2 Zwaan 4 - Bombardon 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 30-09-2020 20:15:00 L4 A 2 Gouden Handje 3 - Gouden Handje 4 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 30-09-2020 20:15:00 L2 A 2 Gouden Leeuw 2 - H.W.H. 3 klein
Cafe De Driesprong Do. 01-10-2020 20:15:00 L2 A 2 Driesprong 1 - B.B.C. 1 klein
De Waayershof Do. 01-10-2020 20:15:00 L3 A 2 Waaijershof 2 - K.E.V. 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 01-10-2020 20:15:00 L3 B 2 D.B.C. 3 - Zwaan 3 klein
Kulturhus de Meent Do. 01-10-2020 20:15:00 L3 B 2 B.C.O.V. 2 - A.B.C. 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 01-10-2020 20:15:00 L4 A 2 Bombardon 3 - Zwaan 6 klein
Kantine Alverna Do. 01-10-2020 20:15:00 L4 A 2 Alverna 2 - B.V.L. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 01-10-2020 20:15:00 L4 A 2 Zwaan 5 - Alverna 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 01-10-2020 20:15:00 L4 A 2 K.E.V. 3 - D.O.S. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 02-10-2020 20:15:00 L2 A 2 H.W.H. 4 - B.V.L. 1 klein
Cafe De Zon Vr. 02-10-2020 20:15:00 L2 A 2 Zon 1 - Zwaan 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 02-10-2020 20:15:00 L3 A 2 Teersdijk 1 - Zon 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 02-10-2020 20:15:00 L3 A 2 Waalkanters 2 - D.B.C. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 02-10-2020 20:15:00 L3 B 2 Gouden Leeuw 3 - Waaijershof 3 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 06-10-2020 20:00:00 L1 A 3 De Doorkijk 1 - Waaijershof 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 06-10-2020 20:00:00 L1 A 3 Gouden Handje 1 - De Doorkijk 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 06-10-2020 20:15:00 L2 A 3 Waalkanters 1 - Zon 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 07-10-2020 20:00:00 L1 A 3 Gouden Leeuw 1 - K.E.V. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 07-10-2020 20:15:00 L4 A 3 Gouden Handje 4 - K.E.V. 3 klein
De Rosmolen Wo. 07-10-2020 20:15:00 L2 A 3 B.V.L. 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 07-10-2020 20:15:00 L4 A 3 Zwaan 6 - Gouden Handje 3 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 08-10-2020 20:00:00 L1 A 3 H.W.H. 2 - B.C.O.V. 1 klein
Cafe De Driesprong Do. 08-10-2020 20:15:00 L3 A 3 Driesprong 2 - Teersdijk 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 08-10-2020 20:15:00 L3 A 3 Bombardon 2 - Waaijershof 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 08-10-2020 20:15:00 L3 B 3 D.B.C. 1 - Gouden Leeuw 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 08-10-2020 20:15:00 L3 B 3 Zwaan 3 - B.V.L. 2 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 08-10-2020 20:15:00 L4 A 3 D.O.S. 1 - Alverna 2 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 08-10-2020 20:15:00 L3 B 3 A.B.C. 1 - D.B.C. 3 klein
De Rosmolen Do. 08-10-2020 20:15:00 L4 A 3 B.V.L. 3 - Zwaan 5 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 08-10-2020 20:15:00 L2 A 3 B.B.C. 1 - H.W.H. 4 klein
Kantine Alverna Do. 08-10-2020 20:15:00 L4 A 3 Alverna 1 - Bombardon 3 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 09-10-2020 20:00:00 L1 A 3 Zwaan 1 - H.W.H. 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 09-10-2020 20:15:00 L3 A 3 K.E.V. 2 - Waalkanters 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 09-10-2020 20:15:00 L3 A 3 D.B.C. 2 - Gouden Handje 2 klein
Cafe De Zon Vr. 09-10-2020 20:15:00 L3 A 3 Zon 2 - Zwaan 4 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 09-10-2020 20:15:00 L2 A 3 Zwaan 2 - Driesprong 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 09-10-2020 20:15:00 L2 A 3 H.W.H. 3 - Bombardon 1 klein
De Waayershof Vr. 09-10-2020 20:15:00 L3 B 3 Waaijershof 3 - The Old Dutch 1 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 09-10-2020 20:15:00 L3 B 3 Teersdijk 2 - B.C.O.V. 2 klein
De Waayershof Ma. 12-10-2020 20:00:00 L1 A 4 Waaijershof 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 13-10-2020 20:00:00 L1 A 4 De Doorkijk 2 - B.C.O.V. 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 13-10-2020 20:00:00 L1 A 4 K.E.V. 1 - Gouden Handje 1 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 13-10-2020 20:15:00 L2 A 4 Waalkanters 1 - Zwaan 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 13-10-2020 20:15:00 L3 A 4 Gouden Handje 2 - K.E.V. 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 14-10-2020 20:00:00 L1 A 4 H.W.H. 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 14-10-2020 20:15:00 L2 A 4 Bombardon 1 - B.V.L. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 14-10-2020 20:15:00 L2 A 4 Gouden Leeuw 2 - B.B.C. 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 14-10-2020 20:15:00 L4 A 4 Zwaan 6 - Gouden Handje 4 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 14-10-2020 20:15:00 L4 A 4 Gouden Handje 3 - Alverna 1 klein
Wo. 14-10-2020 20:15:00 L3 B 4 The Old Dutch 1 - D.B.C. 1 klein
De Rosmolen Wo. 14-10-2020 20:15:00 L3 B 4 B.V.L. 2 - A.B.C. 1 klein
Kantine Alverna Do. 15-10-2020 20:15:00 L4 A 4 Alverna 2 - K.E.V. 3 klein
De Waayershof Do. 15-10-2020 20:15:00 L3 A 4 Waaijershof 2 - Zwaan 4 klein
Cafe De Driesprong Do. 15-10-2020 20:15:00 L3 A 4 Driesprong 2 - Zon 2 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 15-10-2020 20:15:00 L4 A 4 Zwaan 5 - D.O.S. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 15-10-2020 20:15:00 L3 B 4 D.B.C. 3 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe De Bombardon Do. 15-10-2020 20:15:00 L4 A 4 Bombardon 3 - B.V.L. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 16-10-2020 20:00:00 L1 A 4 Zwaan 1 - H.W.H. 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 16-10-2020 20:15:00 L2 A 4 H.W.H. 4 - Driesprong 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 16-10-2020 20:15:00 L3 B 4 Gouden Leeuw 3 - Zwaan 3 klein
De Waayershof Vr. 16-10-2020 20:15:00 L3 B 4 Waaijershof 3 - Teersdijk 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 16-10-2020 20:15:00 L3 A 4 Teersdijk 1 - D.B.C. 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 16-10-2020 20:15:00 L3 A 4 Waalkanters 2 - Bombardon 2 klein
Cafe De Zon Vr. 16-10-2020 20:15:00 L2 A 4 Zon 1 - H.W.H. 3 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 20-10-2020 20:00:00 L1 A 5 Gouden Handje 1 - Waaijershof 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 20-10-2020 20:00:00 L1 A 5 De Doorkijk 1 - Zwaan 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 21-10-2020 20:00:00 L1 A 5 B.C.O.V. 1 - K.E.V. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 21-10-2020 20:00:00 L1 A 5 Gouden Leeuw 1 - H.W.H. 1 klein
De Rosmolen Wo. 21-10-2020 20:15:00 L2 A 5 B.V.L. 1 - Zon 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 21-10-2020 20:15:00 L3 A 5 Zwaan 4 - Waalkanters 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 21-10-2020 20:15:00 L4 A 5 Gouden Handje 4 - Alverna 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 22-10-2020 20:00:00 L1 A 5 H.W.H. 2 - De Doorkijk 2 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 22-10-2020 20:15:00 L4 A 5 K.E.V. 3 - Zwaan 5 klein
De Rosmolen Do. 22-10-2020 20:15:00 L4 A 5 B.V.L. 3 - Gouden Handje 3 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 22-10-2020 20:15:00 L4 A 5 D.O.S. 1 - Bombardon 3 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 22-10-2020 20:15:00 L2 A 5 B.B.C. 1 - Bombardon 1 klein
Kulturhus de Meent Do. 22-10-2020 20:15:00 L3 B 5 B.C.O.V. 2 - B.V.L. 2 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 22-10-2020 20:15:00 L3 B 5 A.B.C. 1 - Gouden Leeuw 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 22-10-2020 20:15:00 L3 B 5 Zwaan 3 - The Old Dutch 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 22-10-2020 20:15:00 L3 B 5 D.B.C. 1 - Waaijershof 3 klein
Kantine Alverna Do. 22-10-2020 20:15:00 L4 A 5 Alverna 1 - Zwaan 6 klein
Cafe De Bombardon Do. 22-10-2020 20:15:00 L3 A 5 Bombardon 2 - Gouden Handje 2 klein
Cafe De Driesprong Do. 22-10-2020 20:15:00 L2 A 5 Driesprong 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 23-10-2020 20:15:00 L3 A 5 D.B.C. 2 - Driesprong 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 23-10-2020 20:15:00 L2 A 5 H.W.H. 3 - Waalkanters 1 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 23-10-2020 20:15:00 L2 A 5 Zwaan 2 - H.W.H. 4 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 23-10-2020 20:15:00 L3 B 5 Teersdijk 2 - D.B.C. 3 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 23-10-2020 20:15:00 L3 A 5 K.E.V. 2 - Teersdijk 1 klein
Cafe De Zon Vr. 23-10-2020 20:15:00 L3 A 5 Zon 2 - Waaijershof 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 27-10-2020 20:00:00 L1 A 6 Gouden Handje 1 - H.W.H. 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 27-10-2020 20:00:00 L1 A 6 De Doorkijk 2 - K.E.V. 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 28-10-2020 20:00:00 L1 A 6 B.C.O.V. 1 - Waaijershof 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 28-10-2020 20:00:00 L1 A 6 Gouden Leeuw 1 - Zwaan 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 28-10-2020 20:15:00 L4 A 6 Gouden Handje 4 - Alverna 1 klein
De Rosmolen Wo. 28-10-2020 20:15:00 L2 A 6 B.V.L. 1 - Waalkanters 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 28-10-2020 20:15:00 L3 A 6 Zwaan 4 - Gouden Handje 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 29-10-2020 20:00:00 L1 A 6 H.W.H. 2 - De Doorkijk 1 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 29-10-2020 20:15:00 L3 B 6 Zwaan 3 - Waaijershof 3 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 29-10-2020 20:15:00 L2 A 6 B.B.C. 1 - Zon 1 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 29-10-2020 20:15:00 L4 A 6 D.O.S. 1 - Gouden Handje 3 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 29-10-2020 20:15:00 L4 A 6 K.E.V. 3 - Bombardon 3 klein
Cafe De Bombardon Do. 29-10-2020 20:15:00 L3 A 6 Bombardon 2 - Teersdijk 1 klein
De Rosmolen Do. 29-10-2020 20:15:00 L4 A 6 B.V.L. 3 - Zwaan 6 klein
Cafe De Driesprong Do. 29-10-2020 20:15:00 L2 A 6 Driesprong 1 - Bombardon 1 klein
Kantine Alverna Do. 29-10-2020 20:15:00 L4 A 6 Alverna 2 - Zwaan 5 klein
De Waayershof Do. 29-10-2020 20:15:00 L3 A 6 Waaijershof 2 - Waalkanters 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 29-10-2020 20:15:00 L3 B 6 D.B.C. 3 - B.V.L. 2 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 29-10-2020 20:15:00 L3 B 6 A.B.C. 1 - The Old Dutch 1 klein
Kulturhus de Meent Do. 29-10-2020 20:15:00 L3 B 6 B.C.O.V. 2 - Gouden Leeuw 3 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 30-10-2020 20:15:00 L2 A 6 H.W.H. 4 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 30-10-2020 20:15:00 L2 A 6 Zwaan 2 - H.W.H. 3 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 30-10-2020 20:15:00 L3 B 6 Teersdijk 2 - D.B.C. 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 30-10-2020 20:15:00 L3 A 6 K.E.V. 2 - Driesprong 2 klein
Cafe De Zon Vr. 30-10-2020 20:15:00 L3 A 6 Zon 2 - D.B.C. 2 klein
De Waayershof Ma. 09-11-2020 20:00:00 L1 A 7 Waaijershof 1 - De Doorkijk 2 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 10-11-2020 20:00:00 L1 A 7 De Doorkijk 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 10-11-2020 20:00:00 L1 A 7 K.E.V. 1 - H.W.H. 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 10-11-2020 20:15:00 L3 A 7 Gouden Handje 2 - Waaijershof 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 10-11-2020 20:15:00 L2 A 7 Waalkanters 1 - B.B.C. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 11-11-2020 20:00:00 L1 A 7 H.W.H. 1 - B.C.O.V. 1 klein
Wo. 11-11-2020 20:15:00 L3 B 7 The Old Dutch 1 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 11-11-2020 20:15:00 L4 A 7 Zwaan 6 - D.O.S. 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 11-11-2020 20:15:00 L2 A 7 Bombardon 1 - H.W.H. 4 klein
De Rosmolen Wo. 11-11-2020 20:15:00 L3 B 7 B.V.L. 2 - Teersdijk 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 11-11-2020 20:15:00 L2 A 7 Gouden Leeuw 2 - Zwaan 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 11-11-2020 20:15:00 L4 A 7 Gouden Handje 3 - K.E.V. 3 klein
Cafe De Driesprong Do. 12-11-2020 20:15:00 L3 A 7 Driesprong 2 - Bombardon 2 klein
Cafe De Bombardon Do. 12-11-2020 20:15:00 L4 A 7 Bombardon 3 - Alverna 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 12-11-2020 20:15:00 L3 B 7 D.B.C. 1 - Zwaan 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 12-11-2020 20:15:00 L4 A 7 Zwaan 5 - Gouden Handje 4 klein
Kantine Alverna Do. 12-11-2020 20:15:00 L4 A 7 Alverna 1 - B.V.L. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 13-11-2020 20:00:00 L1 A 7 Zwaan 1 - Gouden Handje 1 klein
De Waayershof Vr. 13-11-2020 20:15:00 L3 B 7 Waaijershof 3 - A.B.C. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 13-11-2020 20:15:00 L2 A 7 H.W.H. 3 - B.V.L. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 13-11-2020 20:15:00 L3 A 7 D.B.C. 2 - K.E.V. 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 13-11-2020 20:15:00 L3 A 7 Teersdijk 1 - Zwaan 4 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 13-11-2020 20:15:00 L3 B 7 Gouden Leeuw 3 - D.B.C. 3 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 13-11-2020 20:15:00 L3 A 7 Waalkanters 2 - Zon 2 klein
Cafe De Zon Vr. 13-11-2020 20:15:00 L2 A 7 Zon 1 - Driesprong 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 17-11-2020 20:00:00 L1 A 8 De Doorkijk 2 - H.W.H. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 17-11-2020 20:00:00 L1 A 8 Gouden Handje 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 17-11-2020 20:00:00 L1 A 8 K.E.V. 1 - Waaijershof 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 18-11-2020 20:00:00 L1 A 8 B.C.O.V. 1 - Zwaan 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 18-11-2020 20:15:00 L4 A 8 Gouden Handje 4 - B.V.L. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 18-11-2020 20:15:00 L3 A 8 Zwaan 4 - Driesprong 2 klein
De Rosmolen Wo. 18-11-2020 20:15:00 L3 B 8 B.V.L. 2 - Gouden Leeuw 3 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 18-11-2020 20:15:00 L2 A 8 Gouden Leeuw 2 - Bombardon 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 19-11-2020 20:00:00 L1 A 8 H.W.H. 2 - Gouden Leeuw 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 19-11-2020 20:15:00 L3 A 8 Bombardon 2 - D.B.C. 2 klein
De Waayershof Do. 19-11-2020 20:15:00 L3 A 8 Waaijershof 2 - Teersdijk 1 klein
Kulturhus de Meent Do. 19-11-2020 20:15:00 L3 B 8 B.C.O.V. 2 - Waaijershof 3 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 19-11-2020 20:15:00 L3 B 8 A.B.C. 1 - D.B.C. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 19-11-2020 20:15:00 L3 B 8 D.B.C. 3 - The Old Dutch 1 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 19-11-2020 20:15:00 L4 A 8 D.O.S. 1 - Alverna 1 klein
Kantine Alverna Do. 19-11-2020 20:15:00 L4 A 8 Alverna 2 - Gouden Handje 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 19-11-2020 20:15:00 L4 A 8 Zwaan 5 - Bombardon 3 klein
Cafe De Driesprong Do. 19-11-2020 20:15:00 L2 A 8 Driesprong 1 - Waalkanters 1 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 19-11-2020 20:15:00 L2 A 8 B.B.C. 1 - H.W.H. 3 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 19-11-2020 20:15:00 L4 A 8 K.E.V. 3 - Zwaan 6 klein
Cafe De Zon Vr. 20-11-2020 20:15:00 L3 A 8 Zon 2 - K.E.V. 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 20-11-2020 20:15:00 L3 B 8 Teersdijk 2 - Zwaan 3 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 20-11-2020 20:15:00 L2 A 8 Zwaan 2 - B.V.L. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 20-11-2020 20:15:00 L2 A 8 H.W.H. 4 - Zon 1 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 20-11-2020 20:15:00 L3 A 8 Waalkanters 2 - Gouden Handje 2 klein
De Waayershof Ma. 23-11-2020 20:00:00 L1 A 9 Waaijershof 1 - H.W.H. 2 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 24-11-2020 20:00:00 L1 A 9 De Doorkijk 1 - B.C.O.V. 1 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 24-11-2020 20:15:00 L2 A 9 Waalkanters 1 - H.W.H. 4 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 24-11-2020 20:15:00 L3 A 9 Gouden Handje 2 - Zon 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 25-11-2020 20:00:00 L1 A 9 H.W.H. 1 - K.E.V. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 25-11-2020 20:00:00 L1 A 9 Gouden Leeuw 1 - Gouden Handje 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 25-11-2020 20:15:00 L4 A 9 Zwaan 6 - Alverna 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 25-11-2020 20:15:00 L4 A 9 Gouden Handje 3 - Zwaan 5 klein
Wo. 25-11-2020 20:15:00 L3 B 9 The Old Dutch 1 - B.V.L. 2 klein
De Rosmolen Wo. 25-11-2020 20:15:00 L2 A 9 B.V.L. 1 - B.B.C. 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 25-11-2020 20:15:00 L2 A 9 Bombardon 1 - Zwaan 2 klein
Kantine Alverna Do. 26-11-2020 20:15:00 L4 A 9 Alverna 1 - K.E.V. 3 klein
Cafe De Bombardon Do. 26-11-2020 20:15:00 L4 A 9 Bombardon 3 - Gouden Handje 4 klein
De Rosmolen Do. 26-11-2020 20:15:00 L4 A 9 B.V.L. 3 - D.O.S. 1 klein
Cafe De Driesprong Do. 26-11-2020 20:15:00 L3 A 9 Driesprong 2 - Waaijershof 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 26-11-2020 20:15:00 L3 B 9 D.B.C. 1 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 26-11-2020 20:15:00 L3 B 9 Zwaan 3 - A.B.C. 1 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 27-11-2020 20:00:00 L1 A 9 Zwaan 1 - De Doorkijk 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 27-11-2020 20:15:00 L3 B 9 Gouden Leeuw 3 - Teersdijk 2 klein
De Waayershof Vr. 27-11-2020 20:15:00 L3 B 9 Waaijershof 3 - D.B.C. 3 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 27-11-2020 20:15:00 L3 A 9 D.B.C. 2 - Zwaan 4 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 27-11-2020 20:15:00 L3 A 9 K.E.V. 2 - Bombardon 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 27-11-2020 20:15:00 L2 A 9 H.W.H. 3 - Driesprong 1 klein
Cafe De Zon Vr. 27-11-2020 20:15:00 L2 A 9 Zon 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 27-11-2020 20:15:00 L3 A 9 Teersdijk 1 - Waalkanters 2 klein
De Waayershof Ma. 30-11-2020 20:00:00 L1 A 10 Waaijershof 1 - H.W.H. 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 01-12-2020 20:00:00 L1 A 10 K.E.V. 1 - Zwaan 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 01-12-2020 20:00:00 L1 A 10 De Doorkijk 2 - De Doorkijk 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 01-12-2020 20:15:00 L3 A 10 Gouden Handje 2 - Teersdijk 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 02-12-2020 20:00:00 L1 A 10 B.C.O.V. 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 02-12-2020 20:15:00 L3 A 10 Zwaan 4 - K.E.V. 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 02-12-2020 20:15:00 L4 A 10 Gouden Handje 4 - D.O.S. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 02-12-2020 20:15:00 L2 A 10 Gouden Leeuw 2 - Waalkanters 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 02-12-2020 20:15:00 L2 A 10 Bombardon 1 - Zon 1 klein
De Rosmolen Wo. 02-12-2020 20:15:00 L3 B 10 B.V.L. 2 - Waaijershof 3 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 03-12-2020 20:00:00 L1 A 10 H.W.H. 2 - Gouden Handje 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 03-12-2020 20:15:00 L3 B 10 D.B.C. 3 - D.B.C. 1 klein
Cafe De Driesprong Do. 03-12-2020 20:15:00 L2 A 10 Driesprong 1 - B.V.L. 1 klein
De Waayershof Do. 03-12-2020 20:15:00 L3 A 10 Waaijershof 2 - D.B.C. 2 klein
Kulturhus de Meent Do. 03-12-2020 20:15:00 L3 B 10 B.C.O.V. 2 - Zwaan 3 klein
Cafe De Bombardon Do. 03-12-2020 20:15:00 L4 A 10 Bombardon 3 - Gouden Handje 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 03-12-2020 20:15:00 L4 A 10 Zwaan 5 - Zwaan 6 klein
Kantine Alverna Do. 03-12-2020 20:15:00 L4 A 10 Alverna 2 - Alverna 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 03-12-2020 20:15:00 L4 A 10 K.E.V. 3 - B.V.L. 3 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 04-12-2020 20:15:00 L3 B 10 Gouden Leeuw 3 - The Old Dutch 1 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 04-12-2020 20:15:00 L3 B 10 Teersdijk 2 - A.B.C. 1 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 04-12-2020 20:15:00 L2 A 10 Zwaan 2 - B.B.C. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 04-12-2020 20:15:00 L2 A 10 H.W.H. 4 - H.W.H. 3 klein
Cafe De Zon Vr. 04-12-2020 20:15:00 L3 A 10 Zon 2 - Bombardon 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 04-12-2020 20:15:00 L3 A 10 Waalkanters 2 - Driesprong 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 08-12-2020 20:00:00 L1 A 11 Gouden Handje 1 - B.C.O.V. 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 08-12-2020 20:00:00 L1 A 11 De Doorkijk 1 - K.E.V. 1 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 08-12-2020 20:15:00 L2 A 11 Waalkanters 1 - Bombardon 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 09-12-2020 20:00:00 L1 A 11 Gouden Leeuw 1 - De Doorkijk 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 09-12-2020 20:15:00 L4 A 11 Gouden Handje 4 - Gouden Handje 3 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 09-12-2020 20:15:00 L4 A 11 Zwaan 6 - Bombardon 3 klein
De Rosmolen Wo. 09-12-2020 20:15:00 L2 A 11 B.V.L. 1 - H.W.H. 4 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 10-12-2020 20:00:00 L1 A 11 H.W.H. 2 - H.W.H. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 10-12-2020 20:15:00 L3 B 11 D.B.C. 1 - B.V.L. 2 klein
Kantine Alverna Do. 10-12-2020 20:15:00 L4 A 11 Alverna 1 - Zwaan 5 klein
De Rosmolen Do. 10-12-2020 20:15:00 L4 A 11 B.V.L. 3 - Alverna 2 klein
Cafe De Bombardon Do. 10-12-2020 20:15:00 L3 A 11 Bombardon 2 - Zwaan 4 klein
Cafe De Driesprong Do. 10-12-2020 20:15:00 L3 A 11 Driesprong 2 - Gouden Handje 2 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 10-12-2020 20:15:00 L4 A 11 D.O.S. 1 - K.E.V. 3 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 10-12-2020 20:15:00 L2 A 11 B.B.C. 1 - Driesprong 1 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 10-12-2020 20:15:00 L3 B 11 A.B.C. 1 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 10-12-2020 20:15:00 L3 B 11 Zwaan 3 - D.B.C. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 11-12-2020 20:00:00 L1 A 11 Zwaan 1 - Waaijershof 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 11-12-2020 20:15:00 L3 A 11 K.E.V. 2 - Waaijershof 2 klein
Cafe De Zon Vr. 11-12-2020 20:15:00 L3 A 11 Zon 2 - Teersdijk 1 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 11-12-2020 20:15:00 L2 A 11 Zwaan 2 - Zon 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 11-12-2020 20:15:00 L2 A 11 H.W.H. 3 - Gouden Leeuw 2 klein
De Waayershof Vr. 11-12-2020 20:15:00 L3 B 11 Waaijershof 3 - Gouden Leeuw 3 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 11-12-2020 20:15:00 L3 B 11 Teersdijk 2 - The Old Dutch 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 11-12-2020 20:15:00 L3 A 11 D.B.C. 2 - Waalkanters 2 klein
De Waayershof Ma. 14-12-2020 20:00:00 L1 A 12 Waaijershof 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 15-12-2020 20:00:00 L1 A 12 K.E.V. 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 15-12-2020 20:00:00 L1 A 12 De Doorkijk 2 - Gouden Handje 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 15-12-2020 20:15:00 L3 A 12 Gouden Handje 2 - D.B.C. 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 16-12-2020 20:00:00 L1 A 12 H.W.H. 1 - Zwaan 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 16-12-2020 20:00:00 L1 A 12 B.C.O.V. 1 - H.W.H. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 16-12-2020 20:15:00 L2 A 12 Gouden Leeuw 2 - B.V.L. 1 klein
De Rosmolen Wo. 16-12-2020 20:15:00 L3 B 12 B.V.L. 2 - Zwaan 3 klein
Wo. 16-12-2020 20:15:00 L3 B 12 The Old Dutch 1 - Waaijershof 3 klein
Cafe De Bombardon Wo. 16-12-2020 20:15:00 L2 A 12 Bombardon 1 - H.W.H. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 16-12-2020 20:15:00 L3 A 12 Zwaan 4 - Zon 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 16-12-2020 20:15:00 L4 A 12 Gouden Handje 3 - Zwaan 6 klein
Cafe De Driesprong Do. 17-12-2020 20:15:00 L2 A 12 Driesprong 1 - Zwaan 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 17-12-2020 20:15:00 L3 B 12 D.B.C. 3 - A.B.C. 1 klein
De Waayershof Do. 17-12-2020 20:15:00 L3 A 12 Waaijershof 2 - Bombardon 2 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 17-12-2020 20:15:00 L4 A 12 K.E.V. 3 - Gouden Handje 4 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 17-12-2020 20:15:00 L4 A 12 Zwaan 5 - B.V.L. 3 klein
Kantine Alverna Do. 17-12-2020 20:15:00 L4 A 12 Alverna 2 - D.O.S. 1 klein
Kulturhus de Meent Do. 17-12-2020 20:15:00 L3 B 12 B.C.O.V. 2 - Teersdijk 2 klein
Cafe De Bombardon Do. 17-12-2020 20:15:00 L4 A 12 Bombardon 3 - Alverna 1 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 18-12-2020 20:15:00 L3 A 12 Teersdijk 1 - Driesprong 2 klein
Cafe De Zon Vr. 18-12-2020 20:15:00 L2 A 12 Zon 1 - Waalkanters 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 18-12-2020 20:15:00 L2 A 12 H.W.H. 4 - B.B.C. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 18-12-2020 20:15:00 L3 B 12 Gouden Leeuw 3 - D.B.C. 1 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 18-12-2020 20:15:00 L3 A 12 Waalkanters 2 - K.E.V. 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 05-01-2021 20:00:00 L1 A 13 Gouden Handje 1 - K.E.V. 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 05-01-2021 20:00:00 L1 A 13 De Doorkijk 1 - H.W.H. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 06-01-2021 20:00:00 L1 A 13 Gouden Leeuw 1 - Waaijershof 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 06-01-2021 20:00:00 L1 A 13 B.C.O.V. 1 - De Doorkijk 2 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 06-01-2021 20:15:00 L3 A 13 Zwaan 4 - Waaijershof 2 klein
De Rosmolen Wo. 06-01-2021 20:15:00 L2 A 13 B.V.L. 1 - Bombardon 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 06-01-2021 20:15:00 L4 A 13 Gouden Handje 4 - Zwaan 6 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 07-01-2021 20:00:00 L1 A 13 H.W.H. 2 - Zwaan 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 07-01-2021 20:15:00 L3 A 13 Bombardon 2 - Waalkanters 2 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 07-01-2021 20:15:00 L2 A 13 B.B.C. 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe De Driesprong Do. 07-01-2021 20:15:00 L2 A 13 Driesprong 1 - H.W.H. 4 klein
Kantine Alverna Do. 07-01-2021 20:15:00 L4 A 13 Alverna 1 - Gouden Handje 3 klein
De Rosmolen Do. 07-01-2021 20:15:00 L4 A 13 B.V.L. 3 - Bombardon 3 klein
Kulturhus de Meent Do. 07-01-2021 20:15:00 L3 B 13 B.C.O.V. 2 - D.B.C. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 07-01-2021 20:15:00 L3 B 13 Zwaan 3 - Gouden Leeuw 3 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 07-01-2021 20:15:00 L4 A 13 D.O.S. 1 - Zwaan 5 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 07-01-2021 20:15:00 L4 A 13 K.E.V. 3 - Alverna 2 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 07-01-2021 20:15:00 L3 B 13 A.B.C. 1 - B.V.L. 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 07-01-2021 20:15:00 L3 B 13 D.B.C. 1 - The Old Dutch 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 08-01-2021 20:15:00 L3 A 13 K.E.V. 2 - Gouden Handje 2 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 08-01-2021 20:15:00 L2 A 13 Zwaan 2 - Waalkanters 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 08-01-2021 20:15:00 L3 A 13 D.B.C. 2 - Teersdijk 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 08-01-2021 20:15:00 L2 A 13 H.W.H. 3 - Zon 1 klein
Cafe De Zon Vr. 08-01-2021 20:15:00 L3 A 13 Zon 2 - Driesprong 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 08-01-2021 20:15:00 L3 B 13 Teersdijk 2 - Waaijershof 3 klein
De Waayershof Ma. 11-01-2021 20:00:00 L1 A 14 Waaijershof 1 - Gouden Handje 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 12-01-2021 20:00:00 L1 A 14 K.E.V. 1 - B.C.O.V. 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 12-01-2021 20:00:00 L1 A 14 De Doorkijk 2 - H.W.H. 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 12-01-2021 20:15:00 L3 A 14 Gouden Handje 2 - Bombardon 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 12-01-2021 20:15:00 L2 A 14 Waalkanters 1 - H.W.H. 3 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 13-01-2021 20:00:00 L1 A 14 H.W.H. 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Wo. 13-01-2021 20:15:00 L3 B 14 The Old Dutch 1 - Zwaan 3 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 13-01-2021 20:15:00 L4 A 14 Gouden Handje 3 - B.V.L. 3 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 13-01-2021 20:15:00 L2 A 14 Gouden Leeuw 2 - Driesprong 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 13-01-2021 20:15:00 L4 A 14 Zwaan 6 - Alverna 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 13-01-2021 20:15:00 L2 A 14 Bombardon 1 - B.B.C. 1 klein
De Rosmolen Wo. 13-01-2021 20:15:00 L3 B 14 B.V.L. 2 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe De Driesprong Do. 14-01-2021 20:15:00 L3 A 14 Driesprong 2 - D.B.C. 2 klein
De Waayershof Do. 14-01-2021 20:15:00 L3 A 14 Waaijershof 2 - Zon 2 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 14-01-2021 20:15:00 L4 A 14 Zwaan 5 - K.E.V. 3 klein
Cafe De Bombardon Do. 14-01-2021 20:15:00 L4 A 14 Bombardon 3 - D.O.S. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 14-01-2021 20:15:00 L3 B 14 D.B.C. 3 - Teersdijk 2 klein
Kantine Alverna Do. 14-01-2021 20:15:00 L4 A 14 Alverna 2 - Gouden Handje 4 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 15-01-2021 20:00:00 L1 A 14 Zwaan 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 15-01-2021 20:15:00 L3 A 14 Teersdijk 1 - K.E.V. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 15-01-2021 20:15:00 L3 B 14 Gouden Leeuw 3 - A.B.C. 1 klein
De Waayershof Vr. 15-01-2021 20:15:00 L3 B 14 Waaijershof 3 - D.B.C. 1 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 15-01-2021 20:15:00 L3 A 14 Waalkanters 2 - Zwaan 4 klein
Cafe De Zon Vr. 15-01-2021 20:15:00 L2 A 14 Zon 1 - B.V.L. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 15-01-2021 20:15:00 L2 A 14 H.W.H. 4 - Zwaan 2 klein
De Waayershof Ma. 18-01-2021 20:00:00 L1 A 15 Waaijershof 1 - B.C.O.V. 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 19-01-2021 20:00:00 L1 A 15 De Doorkijk 1 - H.W.H. 2 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 19-01-2021 20:00:00 L1 A 15 K.E.V. 1 - De Doorkijk 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 19-01-2021 20:15:00 L2 A 15 Waalkanters 1 - B.V.L. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 19-01-2021 20:15:00 L3 A 15 Gouden Handje 2 - Zwaan 4 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 20-01-2021 20:00:00 L1 A 15 H.W.H. 1 - Gouden Handje 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 20-01-2021 20:15:00 L2 A 15 Gouden Leeuw 2 - H.W.H. 4 klein
De Rosmolen Wo. 20-01-2021 20:15:00 L3 B 15 B.V.L. 2 - D.B.C. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 20-01-2021 20:15:00 L4 A 15 Zwaan 6 - B.V.L. 3 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 20-01-2021 20:15:00 L4 A 15 Gouden Handje 3 - D.O.S. 1 klein
Wo. 20-01-2021 20:15:00 L3 B 15 The Old Dutch 1 - A.B.C. 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 20-01-2021 20:15:00 L2 A 15 Bombardon 1 - Driesprong 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 21-01-2021 20:15:00 L4 A 15 Bombardon 3 - K.E.V. 3 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 21-01-2021 20:15:00 L3 B 15 D.B.C. 1 - Teersdijk 2 klein
Kantine Alverna Do. 21-01-2021 20:15:00 L4 A 15 Alverna 1 - Gouden Handje 4 klein
Cafe De Driesprong Do. 21-01-2021 20:15:00 L3 A 15 Driesprong 2 - K.E.V. 2 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 21-01-2021 20:15:00 L4 A 15 Zwaan 5 - Alverna 2 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 22-01-2021 20:00:00 L1 A 15 Zwaan 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 22-01-2021 20:15:00 L3 A 15 D.B.C. 2 - Zon 2 klein
De Waayershof Vr. 22-01-2021 20:15:00 L3 B 15 Waaijershof 3 - Zwaan 3 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 22-01-2021 20:15:00 L3 B 15 Gouden Leeuw 3 - B.C.O.V. 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 22-01-2021 20:15:00 L3 A 15 Waalkanters 2 - Waaijershof 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 22-01-2021 20:15:00 L3 A 15 Teersdijk 1 - Bombardon 2 klein
Cafe De Zon Vr. 22-01-2021 20:15:00 L2 A 15 Zon 1 - B.B.C. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 22-01-2021 20:15:00 L2 A 15 H.W.H. 3 - Zwaan 2 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 26-01-2021 20:00:00 L1 A 16 De Doorkijk 2 - Waaijershof 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 26-01-2021 20:00:00 L1 A 16 Gouden Handje 1 - Zwaan 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 27-01-2021 20:00:00 L1 A 16 B.C.O.V. 1 - H.W.H. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 27-01-2021 20:00:00 L1 A 16 Gouden Leeuw 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 27-01-2021 20:15:00 L4 A 16 Gouden Handje 4 - Zwaan 5 klein
De Rosmolen Wo. 27-01-2021 20:15:00 L2 A 16 B.V.L. 1 - H.W.H. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 27-01-2021 20:15:00 L3 A 16 Zwaan 4 - Teersdijk 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 28-01-2021 20:00:00 L1 A 16 H.W.H. 2 - K.E.V. 1 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 28-01-2021 20:15:00 L4 A 16 D.O.S. 1 - Zwaan 6 klein
Kantine Alverna Do. 28-01-2021 20:15:00 L4 A 16 Alverna 2 - Bombardon 3 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 28-01-2021 20:15:00 L4 A 16 K.E.V. 3 - Gouden Handje 3 klein
De Rosmolen Do. 28-01-2021 20:15:00 L4 A 16 B.V.L. 3 - Alverna 1 klein
Cafe De Driesprong Do. 28-01-2021 20:15:00 L2 A 16 Driesprong 1 - Zon 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 28-01-2021 20:15:00 L3 B 16 D.B.C. 3 - Gouden Leeuw 3 klein
Kulturhus de Meent Do. 28-01-2021 20:15:00 L3 B 16 B.C.O.V. 2 - The Old Dutch 1 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 28-01-2021 20:15:00 L3 B 16 A.B.C. 1 - Waaijershof 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 28-01-2021 20:15:00 L3 B 16 Zwaan 3 - D.B.C. 1 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 28-01-2021 20:15:00 L2 A 16 B.B.C. 1 - Waalkanters 1 klein
De Waayershof Do. 28-01-2021 20:15:00 L3 A 16 Waaijershof 2 - Gouden Handje 2 klein
Cafe De Bombardon Do. 28-01-2021 20:15:00 L3 A 16 Bombardon 2 - Driesprong 2 klein
Cafe De Zon Vr. 29-01-2021 20:15:00 L3 A 16 Zon 2 - Waalkanters 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 29-01-2021 20:15:00 L2 A 16 H.W.H. 4 - Bombardon 1 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 29-01-2021 20:15:00 L2 A 16 Zwaan 2 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 29-01-2021 20:15:00 L3 B 16 Teersdijk 2 - B.V.L. 2 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 29-01-2021 20:15:00 L3 A 16 K.E.V. 2 - D.B.C. 2 klein
De Waayershof Ma. 01-02-2021 20:00:00 L1 A 17 Waaijershof 1 - K.E.V. 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 02-02-2021 20:00:00 L1 A 17 De Doorkijk 1 - Gouden Handje 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 02-02-2021 20:15:00 L3 A 17 Gouden Handje 2 - Waalkanters 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 02-02-2021 20:15:00 L2 A 17 Waalkanters 1 - Driesprong 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 03-02-2021 20:00:00 L1 A 17 H.W.H. 1 - De Doorkijk 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 03-02-2021 20:00:00 L1 A 17 Gouden Leeuw 1 - H.W.H. 2 klein
Wo. 03-02-2021 20:15:00 L3 B 17 The Old Dutch 1 - D.B.C. 3 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 03-02-2021 20:15:00 L4 A 17 Gouden Handje 3 - Alverna 2 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 03-02-2021 20:15:00 L4 A 17 Zwaan 6 - K.E.V. 3 klein
De Rosmolen Wo. 03-02-2021 20:15:00 L2 A 17 B.V.L. 1 - Zwaan 2 klein
Cafe De Bombardon Wo. 03-02-2021 20:15:00 L2 A 17 Bombardon 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe De Bombardon Do. 04-02-2021 20:15:00 L4 A 17 Bombardon 3 - Zwaan 5 klein
Kantine Alverna Do. 04-02-2021 20:15:00 L4 A 17 Alverna 1 - D.O.S. 1 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 04-02-2021 20:15:00 L3 B 17 Zwaan 3 - Teersdijk 2 klein
Cafe De Driesprong Do. 04-02-2021 20:15:00 L3 A 17 Driesprong 2 - Zwaan 4 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 04-02-2021 20:15:00 L3 B 17 D.B.C. 1 - A.B.C. 1 klein
De Rosmolen Do. 04-02-2021 20:15:00 L4 A 17 B.V.L. 3 - Gouden Handje 4 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 05-02-2021 20:00:00 L1 A 17 Zwaan 1 - B.C.O.V. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 05-02-2021 20:15:00 L3 B 17 Gouden Leeuw 3 - B.V.L. 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 05-02-2021 20:15:00 L2 A 17 H.W.H. 3 - B.B.C. 1 klein
Cafe De Zon Vr. 05-02-2021 20:15:00 L2 A 17 Zon 1 - H.W.H. 4 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 05-02-2021 20:15:00 L3 A 17 Teersdijk 1 - Waaijershof 2 klein
De Waayershof Vr. 05-02-2021 20:15:00 L3 B 17 Waaijershof 3 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 05-02-2021 20:15:00 L3 A 17 K.E.V. 2 - Zon 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 05-02-2021 20:15:00 L3 A 17 D.B.C. 2 - Bombardon 2 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 09-02-2021 20:00:00 L1 A 18 K.E.V. 1 - H.W.H. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 09-02-2021 20:00:00 L1 A 18 Gouden Handje 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 09-02-2021 20:00:00 L1 A 18 De Doorkijk 2 - Zwaan 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 10-02-2021 20:00:00 L1 A 18 B.C.O.V. 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 10-02-2021 20:15:00 L4 A 18 Gouden Handje 4 - Bombardon 3 klein
De Rosmolen Wo. 10-02-2021 20:15:00 L3 B 18 B.V.L. 2 - The Old Dutch 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 10-02-2021 20:15:00 L2 A 18 Gouden Leeuw 2 - Zon 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 10-02-2021 20:15:00 L3 A 18 Zwaan 4 - D.B.C. 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 11-02-2021 20:00:00 L1 A 18 H.W.H. 2 - Waaijershof 1 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 11-02-2021 20:15:00 L3 B 18 A.B.C. 1 - Zwaan 3 klein
Cafe De Bombardon Do. 11-02-2021 20:15:00 L3 A 18 Bombardon 2 - K.E.V. 2 klein
De Waayershof Do. 11-02-2021 20:15:00 L3 A 18 Waaijershof 2 - Driesprong 2 klein
Cafe De Driesprong Do. 11-02-2021 20:15:00 L2 A 18 Driesprong 1 - H.W.H. 3 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 11-02-2021 20:15:00 L2 A 18 B.B.C. 1 - B.V.L. 1 klein
Kantine Alverna Do. 11-02-2021 20:15:00 L4 A 18 Alverna 2 - Zwaan 6 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 11-02-2021 20:15:00 L4 A 18 Zwaan 5 - Gouden Handje 3 klein
Kulturhus de Meent Do. 11-02-2021 20:15:00 L3 B 18 B.C.O.V. 2 - D.B.C. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 11-02-2021 20:15:00 L3 B 18 D.B.C. 3 - Waaijershof 3 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 11-02-2021 20:15:00 L4 A 18 D.O.S. 1 - B.V.L. 3 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 11-02-2021 20:15:00 L4 A 18 K.E.V. 3 - Alverna 1 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 12-02-2021 20:15:00 L2 A 18 Zwaan 2 - Bombardon 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 12-02-2021 20:15:00 L2 A 18 H.W.H. 4 - Waalkanters 1 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 12-02-2021 20:15:00 L3 B 18 Teersdijk 2 - Gouden Leeuw 3 klein
Cafe De Zon Vr. 12-02-2021 20:15:00 L3 A 18 Zon 2 - Gouden Handje 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 12-02-2021 20:15:00 L3 A 18 Waalkanters 2 - Teersdijk 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 23-02-2021 20:00:00 L1 A 19 De Doorkijk 1 - De Doorkijk 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 23-02-2021 20:00:00 L1 A 19 Gouden Handje 1 - H.W.H. 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 23-02-2021 20:15:00 L2 A 19 Waalkanters 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 24-02-2021 20:00:00 L1 A 19 Gouden Leeuw 1 - B.C.O.V. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 24-02-2021 20:00:00 L1 A 19 H.W.H. 1 - Waaijershof 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 24-02-2021 20:15:00 L4 A 19 Zwaan 6 - Zwaan 5 klein
Wo. 24-02-2021 20:15:00 L3 B 19 The Old Dutch 1 - Gouden Leeuw 3 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 24-02-2021 20:15:00 L4 A 19 Gouden Handje 3 - Bombardon 3 klein
De Rosmolen Wo. 24-02-2021 20:15:00 L2 A 19 B.V.L. 1 - Driesprong 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 25-02-2021 20:15:00 L3 A 19 Bombardon 2 - Zon 2 klein
Cafe De Driesprong Do. 25-02-2021 20:15:00 L3 A 19 Driesprong 2 - Waalkanters 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 25-02-2021 20:15:00 L3 B 19 D.B.C. 1 - D.B.C. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 25-02-2021 20:15:00 L3 B 19 Zwaan 3 - B.C.O.V. 2 klein
De Rosmolen Do. 25-02-2021 20:15:00 L4 A 19 B.V.L. 3 - K.E.V. 3 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 25-02-2021 20:15:00 L4 A 19 D.O.S. 1 - Gouden Handje 4 klein
Kantine Alverna Do. 25-02-2021 20:15:00 L4 A 19 Alverna 1 - Alverna 2 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 25-02-2021 20:15:00 L2 A 19 B.B.C. 1 - Zwaan 2 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 25-02-2021 20:15:00 L3 B 19 A.B.C. 1 - Teersdijk 2 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 26-02-2021 20:00:00 L1 A 19 Zwaan 1 - K.E.V. 1 klein
Cafe De Zon Vr. 26-02-2021 20:15:00 L2 A 19 Zon 1 - Bombardon 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 26-02-2021 20:15:00 L3 A 19 K.E.V. 2 - Zwaan 4 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 26-02-2021 20:15:00 L3 A 19 D.B.C. 2 - Waaijershof 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 26-02-2021 20:15:00 L3 A 19 Teersdijk 1 - Gouden Handje 2 klein
De Waayershof Vr. 26-02-2021 20:15:00 L3 B 19 Waaijershof 3 - B.V.L. 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 26-02-2021 20:15:00 L2 A 19 H.W.H. 3 - H.W.H. 4 klein
De Waayershof Ma. 01-03-2021 20:00:00 L1 A 20 Waaijershof 1 - Zwaan 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 02-03-2021 20:00:00 L1 A 20 De Doorkijk 2 - Gouden Leeuw 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 02-03-2021 20:00:00 L1 A 20 K.E.V. 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 02-03-2021 20:15:00 L3 A 20 Gouden Handje 2 - Driesprong 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 03-03-2021 20:00:00 L1 A 20 H.W.H. 1 - H.W.H. 2 klein
Kulturhus de Meent Wo. 03-03-2021 20:00:00 L1 A 20 B.C.O.V. 1 - Gouden Handje 1 klein
De Rosmolen Wo. 03-03-2021 20:15:00 L3 B 20 B.V.L. 2 - D.B.C. 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 03-03-2021 20:15:00 L2 A 20 Bombardon 1 - Waalkanters 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 03-03-2021 20:15:00 L4 A 20 Gouden Handje 3 - Gouden Handje 4 klein
Wo. 03-03-2021 20:15:00 L3 B 20 The Old Dutch 1 - Teersdijk 2 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 03-03-2021 20:15:00 L3 A 20 Zwaan 4 - Bombardon 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 03-03-2021 20:15:00 L2 A 20 Gouden Leeuw 2 - H.W.H. 3 klein
De Waayershof Do. 04-03-2021 20:15:00 L3 A 20 Waaijershof 2 - K.E.V. 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 04-03-2021 20:15:00 L3 B 20 D.B.C. 3 - Zwaan 3 klein
Cafe De Driesprong Do. 04-03-2021 20:15:00 L2 A 20 Driesprong 1 - B.B.C. 1 klein
Kulturhus de Meent Do. 04-03-2021 20:15:00 L3 B 20 B.C.O.V. 2 - A.B.C. 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 04-03-2021 20:15:00 L4 A 20 K.E.V. 3 - D.O.S. 1 klein
Kantine Alverna Do. 04-03-2021 20:15:00 L4 A 20 Alverna 2 - B.V.L. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 04-03-2021 20:15:00 L4 A 20 Zwaan 5 - Alverna 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 04-03-2021 20:15:00 L4 A 20 Bombardon 3 - Zwaan 6 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 05-03-2021 20:15:00 L3 A 20 Waalkanters 2 - D.B.C. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 05-03-2021 20:15:00 L3 B 20 Gouden Leeuw 3 - Waaijershof 3 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 05-03-2021 20:15:00 L3 A 20 Teersdijk 1 - Zon 2 klein
Cafe De Zon Vr. 05-03-2021 20:15:00 L2 A 20 Zon 1 - Zwaan 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 05-03-2021 20:15:00 L2 A 20 H.W.H. 4 - B.V.L. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 09-03-2021 20:00:00 L1 A 21 Gouden Handje 1 - De Doorkijk 2 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 09-03-2021 20:00:00 L1 A 21 De Doorkijk 1 - Waaijershof 1 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 09-03-2021 20:15:00 L2 A 21 Waalkanters 1 - Zon 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 10-03-2021 20:00:00 L1 A 21 Gouden Leeuw 1 - K.E.V. 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 10-03-2021 20:15:00 L4 A 21 Zwaan 6 - Gouden Handje 3 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 10-03-2021 20:15:00 L4 A 21 Gouden Handje 4 - K.E.V. 3 klein
De Rosmolen Wo. 10-03-2021 20:15:00 L2 A 21 B.V.L. 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 11-03-2021 20:00:00 L1 A 21 H.W.H. 2 - B.C.O.V. 1 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 11-03-2021 20:15:00 L4 A 21 D.O.S. 1 - Alverna 2 klein
De Rosmolen Do. 11-03-2021 20:15:00 L4 A 21 B.V.L. 3 - Zwaan 5 klein
Kantine Alverna Do. 11-03-2021 20:15:00 L4 A 21 Alverna 1 - Bombardon 3 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 11-03-2021 20:15:00 L3 B 21 A.B.C. 1 - D.B.C. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 11-03-2021 20:15:00 L3 B 21 Zwaan 3 - B.V.L. 2 klein
Cafe De Driesprong Do. 11-03-2021 20:15:00 L3 A 21 Driesprong 2 - Teersdijk 1 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 11-03-2021 20:15:00 L2 A 21 B.B.C. 1 - H.W.H. 4 klein
Cafe De Bombardon Do. 11-03-2021 20:15:00 L3 A 21 Bombardon 2 - Waaijershof 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 11-03-2021 20:15:00 L3 B 21 D.B.C. 1 - Gouden Leeuw 3 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 12-03-2021 20:00:00 L1 A 21 Zwaan 1 - H.W.H. 1 klein
De Waayershof Vr. 12-03-2021 20:15:00 L3 B 21 Waaijershof 3 - The Old Dutch 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 12-03-2021 20:15:00 L3 A 21 D.B.C. 2 - Gouden Handje 2 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 12-03-2021 20:15:00 L3 A 21 K.E.V. 2 - Waalkanters 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 12-03-2021 20:15:00 L3 B 21 Teersdijk 2 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe De Zon Vr. 12-03-2021 20:15:00 L3 A 21 Zon 2 - Zwaan 4 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 12-03-2021 20:15:00 L2 A 21 H.W.H. 3 - Bombardon 1 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 12-03-2021 20:15:00 L2 A 21 Zwaan 2 - Driesprong 1 klein
De Waayershof Ma. 15-03-2021 20:00:00 L1 A 22 Waaijershof 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 16-03-2021 20:00:00 L1 A 22 K.E.V. 1 - Gouden Handje 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 16-03-2021 20:00:00 L1 A 22 De Doorkijk 2 - B.C.O.V. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 16-03-2021 20:15:00 L3 A 22 Gouden Handje 2 - K.E.V. 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 16-03-2021 20:15:00 L2 A 22 Waalkanters 1 - Zwaan 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 17-03-2021 20:00:00 L1 A 22 H.W.H. 1 - De Doorkijk 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 17-03-2021 20:15:00 L2 A 22 Gouden Leeuw 2 - B.B.C. 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 17-03-2021 20:15:00 L2 A 22 Bombardon 1 - B.V.L. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 17-03-2021 20:15:00 L4 A 22 Gouden Handje 3 - Alverna 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 17-03-2021 20:15:00 L4 A 22 Zwaan 6 - Gouden Handje 4 klein
Wo. 17-03-2021 20:15:00 L3 B 22 The Old Dutch 1 - D.B.C. 1 klein
De Rosmolen Wo. 17-03-2021 20:15:00 L3 B 22 B.V.L. 2 - A.B.C. 1 klein
Kantine Alverna Do. 18-03-2021 20:15:00 L4 A 22 Alverna 2 - K.E.V. 3 klein
De Waayershof Do. 18-03-2021 20:15:00 L3 A 22 Waaijershof 2 - Zwaan 4 klein
Cafe De Driesprong Do. 18-03-2021 20:15:00 L3 A 22 Driesprong 2 - Zon 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 18-03-2021 20:15:00 L3 B 22 D.B.C. 3 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 18-03-2021 20:15:00 L4 A 22 Zwaan 5 - D.O.S. 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 18-03-2021 20:15:00 L4 A 22 Bombardon 3 - B.V.L. 3 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 19-03-2021 20:00:00 L1 A 22 Zwaan 1 - H.W.H. 2 klein
De Waayershof Vr. 19-03-2021 20:15:00 L3 B 22 Waaijershof 3 - Teersdijk 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 19-03-2021 20:15:00 L3 A 22 Waalkanters 2 - Bombardon 2 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 19-03-2021 20:15:00 L3 B 22 Gouden Leeuw 3 - Zwaan 3 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 19-03-2021 20:15:00 L3 A 22 Teersdijk 1 - D.B.C. 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 19-03-2021 20:15:00 L2 A 22 H.W.H. 4 - Driesprong 1 klein
Cafe De Zon Vr. 19-03-2021 20:15:00 L2 A 22 Zon 1 - H.W.H. 3 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 23-03-2021 20:00:00 L1 A 23 Gouden Handje 1 - Waaijershof 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 23-03-2021 20:00:00 L1 A 23 De Doorkijk 1 - Zwaan 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 24-03-2021 20:00:00 L1 A 23 B.C.O.V. 1 - K.E.V. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 24-03-2021 20:00:00 L1 A 23 Gouden Leeuw 1 - H.W.H. 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 24-03-2021 20:15:00 L3 A 23 Zwaan 4 - Waalkanters 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 24-03-2021 20:15:00 L4 A 23 Gouden Handje 4 - Alverna 2 klein
De Rosmolen Wo. 24-03-2021 20:15:00 L2 A 23 B.V.L. 1 - Zon 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 25-03-2021 20:00:00 L1 A 23 H.W.H. 2 - De Doorkijk 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 25-03-2021 20:15:00 L3 B 23 D.B.C. 1 - Waaijershof 3 klein
Kulturhus de Meent Do. 25-03-2021 20:15:00 L3 B 23 B.C.O.V. 2 - B.V.L. 2 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 25-03-2021 20:15:00 L3 B 23 Zwaan 3 - The Old Dutch 1 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 25-03-2021 20:15:00 L3 B 23 A.B.C. 1 - Gouden Leeuw 3 klein
Kantine Alverna Do. 25-03-2021 20:15:00 L4 A 23 Alverna 1 - Zwaan 6 klein
De Rosmolen Do. 25-03-2021 20:15:00 L4 A 23 B.V.L. 3 - Gouden Handje 3 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 25-03-2021 20:15:00 L4 A 23 D.O.S. 1 - Bombardon 3 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 25-03-2021 20:15:00 L4 A 23 K.E.V. 3 - Zwaan 5 klein
Cafe De Bombardon Do. 25-03-2021 20:15:00 L3 A 23 Bombardon 2 - Gouden Handje 2 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 25-03-2021 20:15:00 L2 A 23 B.B.C. 1 - Bombardon 1 klein
Cafe De Driesprong Do. 25-03-2021 20:15:00 L2 A 23 Driesprong 1 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 26-03-2021 20:15:00 L3 B 23 Teersdijk 2 - D.B.C. 3 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 26-03-2021 20:15:00 L3 A 23 K.E.V. 2 - Teersdijk 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 26-03-2021 20:15:00 L3 A 23 D.B.C. 2 - Driesprong 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 26-03-2021 20:15:00 L2 A 23 H.W.H. 3 - Waalkanters 1 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 26-03-2021 20:15:00 L2 A 23 Zwaan 2 - H.W.H. 4 klein
Cafe De Zon Vr. 26-03-2021 20:15:00 L3 A 23 Zon 2 - Waaijershof 2 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 30-03-2021 20:00:00 L1 A 24 De Doorkijk 2 - K.E.V. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 30-03-2021 20:00:00 L1 A 24 Gouden Handje 1 - H.W.H. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 31-03-2021 20:00:00 L1 A 24 Gouden Leeuw 1 - Zwaan 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 31-03-2021 20:00:00 L1 A 24 B.C.O.V. 1 - Waaijershof 1 klein
De Rosmolen Wo. 31-03-2021 20:15:00 L2 A 24 B.V.L. 1 - Waalkanters 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 31-03-2021 20:15:00 L3 A 24 Zwaan 4 - Gouden Handje 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 31-03-2021 20:15:00 L4 A 24 Gouden Handje 4 - Alverna 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 01-04-2021 20:00:00 L1 A 24 H.W.H. 2 - De Doorkijk 1 klein
De Waayershof Do. 01-04-2021 20:15:00 L3 A 24 Waaijershof 2 - Waalkanters 2 klein
Cafe De Bombardon Do. 01-04-2021 20:15:00 L3 A 24 Bombardon 2 - Teersdijk 1 klein
De Rosmolen Do. 01-04-2021 20:15:00 L4 A 24 B.V.L. 3 - Zwaan 6 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 01-04-2021 20:15:00 L4 A 24 K.E.V. 3 - Bombardon 3 klein
Kantine Alverna Do. 01-04-2021 20:15:00 L4 A 24 Alverna 2 - Zwaan 5 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 01-04-2021 20:15:00 L4 A 24 D.O.S. 1 - Gouden Handje 3 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 01-04-2021 20:15:00 L3 B 24 D.B.C. 3 - B.V.L. 2 klein
Kulturhus de Meent Do. 01-04-2021 20:15:00 L3 B 24 B.C.O.V. 2 - Gouden Leeuw 3 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 01-04-2021 20:15:00 L3 B 24 A.B.C. 1 - The Old Dutch 1 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 01-04-2021 20:15:00 L2 A 24 B.B.C. 1 - Zon 1 klein
Cafe De Driesprong Do. 01-04-2021 20:15:00 L2 A 24 Driesprong 1 - Bombardon 1 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 01-04-2021 20:15:00 L3 B 24 Zwaan 3 - Waaijershof 3 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 02-04-2021 20:15:00 L3 A 24 K.E.V. 2 - Driesprong 2 klein
Cafe De Zon Vr. 02-04-2021 20:15:00 L3 A 24 Zon 2 - D.B.C. 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 02-04-2021 20:15:00 L2 A 24 H.W.H. 4 - Gouden Leeuw 2 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 02-04-2021 20:15:00 L2 A 24 Zwaan 2 - H.W.H. 3 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 02-04-2021 20:15:00 L3 B 24 Teersdijk 2 - D.B.C. 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 06-04-2021 20:00:00 L1 A 25 De Doorkijk 1 - Gouden Leeuw 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 06-04-2021 20:00:00 L1 A 25 K.E.V. 1 - H.W.H. 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 06-04-2021 20:15:00 L3 A 25 Gouden Handje 2 - Waaijershof 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 06-04-2021 20:15:00 L2 A 25 Waalkanters 1 - B.B.C. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 07-04-2021 20:00:00 L1 A 25 H.W.H. 1 - B.C.O.V. 1 klein
De Waayershof Wo. 07-04-2021 20:00:00 L1 A 25 Waaijershof 1 - De Doorkijk 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 07-04-2021 20:15:00 L4 A 25 Gouden Handje 3 - K.E.V. 3 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 07-04-2021 20:15:00 L2 A 25 Gouden Leeuw 2 - Zwaan 2 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 07-04-2021 20:15:00 L4 A 25 Zwaan 6 - D.O.S. 1 klein
Cafe De Bombardon Wo. 07-04-2021 20:15:00 L2 A 25 Bombardon 1 - H.W.H. 4 klein
De Rosmolen Wo. 07-04-2021 20:15:00 L3 B 25 B.V.L. 2 - Teersdijk 2 klein
Wo. 07-04-2021 20:15:00 L3 B 25 The Old Dutch 1 - B.C.O.V. 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 08-04-2021 20:15:00 L3 B 25 D.B.C. 1 - Zwaan 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 08-04-2021 20:15:00 L4 A 25 Zwaan 5 - Gouden Handje 4 klein
Cafe De Driesprong Do. 08-04-2021 20:15:00 L3 A 25 Driesprong 2 - Bombardon 2 klein
Kantine Alverna Do. 08-04-2021 20:15:00 L4 A 25 Alverna 1 - B.V.L. 3 klein
Cafe De Bombardon Do. 08-04-2021 20:15:00 L4 A 25 Bombardon 3 - Alverna 2 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 09-04-2021 20:00:00 L1 A 25 Zwaan 1 - Gouden Handje 1 klein
Cafe De Zon Vr. 09-04-2021 20:15:00 L2 A 25 Zon 1 - Driesprong 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 09-04-2021 20:15:00 L3 B 25 Gouden Leeuw 3 - D.B.C. 3 klein
De Waayershof Vr. 09-04-2021 20:15:00 L3 B 25 Waaijershof 3 - A.B.C. 1 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 09-04-2021 20:15:00 L2 A 25 H.W.H. 3 - B.V.L. 1 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 09-04-2021 20:15:00 L3 A 25 Waalkanters 2 - Zon 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 09-04-2021 20:15:00 L3 A 25 D.B.C. 2 - K.E.V. 2 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 09-04-2021 20:15:00 L3 A 25 Teersdijk 1 - Zwaan 4 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 13-04-2021 20:00:00 L1 A 26 Gouden Handje 1 - De Doorkijk 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Di. 13-04-2021 20:00:00 L1 A 26 K.E.V. 1 - Waaijershof 1 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 13-04-2021 20:00:00 L1 A 26 De Doorkijk 2 - H.W.H. 1 klein
Kulturhus de Meent Wo. 14-04-2021 20:00:00 L1 A 26 B.C.O.V. 1 - Zwaan 1 klein
De Rosmolen Wo. 14-04-2021 20:15:00 L3 B 26 B.V.L. 2 - Gouden Leeuw 3 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 14-04-2021 20:15:00 L4 A 26 Gouden Handje 4 - B.V.L. 3 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 14-04-2021 20:15:00 L2 A 26 Gouden Leeuw 2 - Bombardon 1 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 14-04-2021 20:15:00 L3 A 26 Zwaan 4 - Driesprong 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Do. 15-04-2021 20:00:00 L1 A 26 H.W.H. 2 - Gouden Leeuw 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 15-04-2021 20:15:00 L3 B 26 D.B.C. 3 - The Old Dutch 1 klein
Kulturhus de Meent Do. 15-04-2021 20:15:00 L3 B 26 B.C.O.V. 2 - Waaijershof 3 klein
Dorpshuis de Hucht Do. 15-04-2021 20:15:00 L3 B 26 A.B.C. 1 - D.B.C. 1 klein
Cultuurhus De Zandloper Do. 15-04-2021 20:15:00 L4 A 26 D.O.S. 1 - Alverna 1 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Do. 15-04-2021 20:15:00 L4 A 26 K.E.V. 3 - Zwaan 6 klein
De Waayershof Do. 15-04-2021 20:15:00 L3 A 26 Waaijershof 2 - Teersdijk 1 klein
Cafe De Bombardon Do. 15-04-2021 20:15:00 L3 A 26 Bombardon 2 - D.B.C. 2 klein
Kantine Alverna Do. 15-04-2021 20:15:00 L4 A 26 Alverna 2 - Gouden Handje 3 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 15-04-2021 20:15:00 L4 A 26 Zwaan 5 - Bombardon 3 klein
Cafe De Driesprong Do. 15-04-2021 20:15:00 L2 A 26 Driesprong 1 - Waalkanters 1 klein
Uitbaeterij De Viersprong Do. 15-04-2021 20:15:00 L2 A 26 B.B.C. 1 - H.W.H. 3 klein
Kulturhus D`n Dulper Vr. 16-04-2021 20:15:00 L3 A 26 Waalkanters 2 - Gouden Handje 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 16-04-2021 20:15:00 L2 A 26 H.W.H. 4 - Zon 1 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 16-04-2021 20:15:00 L3 B 26 Teersdijk 2 - Zwaan 3 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 16-04-2021 20:15:00 L2 A 26 Zwaan 2 - B.V.L. 1 klein
Cafe De Zon Vr. 16-04-2021 20:15:00 L3 A 26 Zon 2 - K.E.V. 2 klein
De Waayershof Ma. 19-04-2021 20:00:00 L1 A 27 Waaijershof 1 - H.W.H. 2 klein
Wijkcentrum De Doorkijk Di. 20-04-2021 20:00:00 L1 A 27 De Doorkijk 1 - B.C.O.V. 1 klein
Cafe De Gouden Leeuw Di. 20-04-2021 20:15:00 L3 A 27 Gouden Handje 2 - Zon 2 klein
Kulturhus D`n Dulper Di. 20-04-2021 20:15:00 L2 A 27 Waalkanters 1 - H.W.H. 4 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Wo. 21-04-2021 20:00:00 L1 A 27 H.W.H. 1 - K.E.V. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Wo. 21-04-2021 20:00:00 L1 A 27 Gouden Leeuw 1 - Gouden Handje 1 klein
De Rosmolen Wo. 21-04-2021 20:15:00 L2 A 27 B.V.L. 1 - B.B.C. 1 klein
Wo. 21-04-2021 20:15:00 L3 B 27 The Old Dutch 1 - B.V.L. 2 klein
Cafe Het Zwaantje Wo. 21-04-2021 20:15:00 L4 A 27 Zwaan 6 - Alverna 2 klein
Cafe De Gouden Leeuw Wo. 21-04-2021 20:15:00 L4 A 27 Gouden Handje 3 - Zwaan 5 klein
Cafe De Bombardon Wo. 21-04-2021 20:15:00 L2 A 27 Bombardon 1 - Zwaan 2 klein
Cafe De Bombardon Do. 22-04-2021 20:15:00 L4 A 27 Bombardon 3 - Gouden Handje 4 klein
De Rosmolen Do. 22-04-2021 20:15:00 L4 A 27 B.V.L. 3 - D.O.S. 1 klein
Kantine Alverna Do. 22-04-2021 20:15:00 L4 A 27 Alverna 1 - K.E.V. 3 klein
Cafe De Driesprong Do. 22-04-2021 20:15:00 L3 A 27 Driesprong 2 - Waaijershof 2 klein
Cafe Het Zwaantje Do. 22-04-2021 20:15:00 L3 B 27 Zwaan 3 - A.B.C. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Do. 22-04-2021 20:15:00 L3 B 27 D.B.C. 1 - B.C.O.V. 2 klein
Cafe Het Zwaantje Vr. 23-04-2021 20:00:00 L1 A 27 Zwaan 1 - De Doorkijk 2 klein
Multi Functionele Accomodatie 't Hart Vr. 23-04-2021 20:15:00 L2 A 27 H.W.H. 3 - Driesprong 1 klein
Ontmoetingscentrum De Paulus Vr. 23-04-2021 20:15:00 L3 B 27 Gouden Leeuw 3 - Teersdijk 2 klein
De Waayershof Vr. 23-04-2021 20:15:00 L3 B 27 Waaijershof 3 - D.B.C. 3 klein
Wijkcentrum de Doorkijk ''Foyer'' Vr. 23-04-2021 20:15:00 L3 A 27 D.B.C. 2 - Zwaan 4 klein
Cafe De Teersdijk Vr. 23-04-2021 20:15:00 L3 A 27 Teersdijk 1 - Waalkanters 2 klein
Cafe-Zaal De Ouwe Deeg Vr. 23-04-2021 20:15:00 L3 A 27 K.E.V. 2 - Bombardon 2 klein
Cafe De Zon Vr. 23-04-2021 20:15:00 L2 A 27 Zon 1 - Gouden Leeuw 2 klein