Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Camping De Eekhoorn Zo. 03-12-2023 10:00:00 DB1 3 3 DKM Tools - Team Eekhoorn groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 03-12-2023 10:00:00 DB1 3 3 BV New Jorissen 2 - Cues&Darts 2 groot
Biljartcentrum Samonda Di. 05-12-2023 19:30:00 K 1 13 GBC / Sanitairium - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 05-12-2023 19:30:00 K 5 13 De Pelikaan 2 Zutphen - Willemsen bestratingen/BV De Driehoek klein
Camping De Eekhoorn Di. 05-12-2023 19:30:00 D3 4 9 De Eekhoorn 2 - MaVerko 2 groot
De Biljartacademie Di. 05-12-2023 19:30:00 D3 7 9 BC De Biljartacademie 7/Go to the Max - Bonanza 2 / ls-elektro.nl groot
BC Merwehof Di. 05-12-2023 19:30:00 D4 3 9 RCD / Kloens bestrating - De Eekhoorn 5 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 05-12-2023 19:30:00 D4 4 9 Bikse Biljart Bikkels 1 - De Distel Biljarts 6 groot
RBV De Kuip Wo. 06-12-2023 19:30:00 K 1 13 De Engel / Rijschool Ter Beek - B.C.O. klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 06-12-2023 19:30:00 K 4 13 BV de Hazelaar - BV de Burgemeester klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 06-12-2023 19:30:00 K 5 13 De Pelikaan 1 Zutphen - Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt klein
Café Cambrinus Wo. 06-12-2023 19:30:00 K 6 13 De Treffers/Cambrinus - VIOS / van Esch Biljarts klein
Café De Ram Wo. 06-12-2023 19:30:00 K 3 13 Café de Ram/MR Smederij - Hotel van Krimpen klein
H.C.R. Dallinga Wo. 06-12-2023 19:30:00 D2 2 9 Polka Print - Slijterij Zeegers/Cues & Darts groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 06-12-2023 19:30:00 D3 5 9 BM-Sat Rijssen - H.G.L./Keurslager Brouwer groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 06-12-2023 19:30:00 D4 1 9 Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 - Nieuw Diemen 2 groot
De Rietlander Wo. 06-12-2023 19:30:00 D4 2 9 De Rietlander 2 - Pool and Billiards Delft groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 06-12-2023 19:30:00 D4 2 9 De Haagse RÉGÂHS 2 - Markeer Traffic Service groot
`t Tapperijke Wo. 06-12-2023 19:30:00 D4 4 9 de Bont zwembaden - zwemvijvers - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Biljartvereniging Carambole Wo. 06-12-2023 19:30:00 D4 6 9 Van den Berg kersen Carambole - SIS Billiards 5 groot
De Biljartacademie Wo. 06-12-2023 19:30:00 D4 7 9 BC De Biljartacademie 9/The Boys - VK2 / Gorissen Furniture groot
Biljartcentrum WBV Wo. 06-12-2023 19:30:00 D3 1 9 Nieuw Diemen 1 - Dirk Snip Biljarts groot
Poolcafé de Kets Wo. 06-12-2023 19:30:00 D3 6 9 The Big Blue - De Kuul 3 groot
Jan Massinkhal Wo. 06-12-2023 19:30:00 D3 6 9 Moira - Thekes Herpen 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 06-12-2023 19:30:00 D3 6 11 Struijk Metaal Recycling - Biljartclub Ammerzoden groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 07-12-2023 19:30:00 K 4 13 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - `t Centrum klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 07-12-2023 19:30:00 K 5 13 BV Zandweerd - Deventer `83 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 07-12-2023 19:30:00 K 6 13 Hazelaar 3 - BV Jong Geleerd klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 07-12-2023 19:30:00 KB1 1 1 Hotel van Krimpen - De Korenmolen klein
Capelle SPC Do. 07-12-2023 19:30:00 D2 1 9 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Eigen Keus groot
BC Merwehof Do. 07-12-2023 19:30:00 D2 1 9 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - Café van Ouds Havenzicht groot
Thekes Do. 07-12-2023 19:30:00 D2 3 9 Thekes / Park Tivoli - Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 07-12-2023 19:30:00 D2 3 9 Albert Heijn Van Rijn - De Kuul 2 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 07-12-2023 19:30:00 D2 4 9 De Peel / Van Esch Biljarts - Biljartvereniging BC Goirle-1 groot
De Biljartacademie Do. 07-12-2023 19:30:00 D2 4 9 BC De Biljartacademie 5/The Hunter - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Café Reseda Do. 07-12-2023 19:30:00 D3 3 9 TMS/de Borduurder - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 07-12-2023 19:30:00 D3 3 9 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning groot
Café De Ossekop Do. 07-12-2023 19:30:00 D3 4 9 MaVerko 3 - BV Sprundel 3 groot
Bert`s Place Do. 07-12-2023 19:30:00 D3 7 9 Bonanza 1 / ls-elektro.nl - Maasduin Witgoed Service 1 groot
De Biljartacademie Do. 07-12-2023 19:30:00 D3 7 9 BC De Biljartacademie 8/The Daltons - Na Arbeid Sport groot
Biljartzaal De Sport Do. 07-12-2023 19:30:00 D4 1 9 A3 BC-JvH-puzzels.nl - A.S.A. Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 07-12-2023 19:30:00 D4 1 9 EDO 83-2 - BV Apollo groot
De Rietlander Do. 07-12-2023 19:30:00 D4 2 9 De Rietlander3 - De Maasstad groot
Biljartcentrum De Distel Do. 07-12-2023 19:30:00 D4 4 9 De Distel Biljarts 5 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 07-12-2023 19:30:00 D4 6 9 De Kuul 4 - SIS 6 groot
Het Caves Do. 07-12-2023 19:30:00 D4 7 9 `t Caves 5 - de Mixed Boys - B.C.Tegelen 3 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 07-12-2023 19:30:00 D3 1 9 BV Waterland - KlaBilAdo groot
Biljartcentrum Samonda Do. 07-12-2023 19:30:00 D3 2 9 `s-Gravenhaagsche B.C. 2 - Team Clautje groot
De Snelpost Do. 07-12-2023 19:30:00 D3 6 9 Petersberg 2 - Biljartclub Ammerzoden groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 07-12-2023 19:30:00 D4 5 9 Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig - Biljartschool.nl / BC De Harmonie groot
Café Honky Tonk Vr. 08-12-2023 00:00:19 K 3 13 Honky Tonk 1 - De Posthoorn 1 klein
Jan Massinkhal Vr. 08-12-2023 19:00:00 D2 4 9 Zwiers Aircoservice - BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 08-12-2023 19:30:00 K 1 13 Beemster / BV Velsen - Biljartvereniging KSA klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 08-12-2023 19:30:00 K 1 13 BVC - Targa Team - B.C. Schagen klein
Gebouw Komin Vr. 08-12-2023 19:30:00 K 2 13 Ons Genoegen Bussum - BV De Hoog/Van der Wilt klein
De Triangel Vr. 08-12-2023 19:30:00 K 5 13 D.O.S. - `t Centrum `47 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 08-12-2023 19:30:00 K 3 13 Het Wapen van Alblasserdam - Honky Tonk Vonk/Glas klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 08-12-2023 19:30:00 K 3 13 Kwadendamme - De Posthoorn ONNIT klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 08-12-2023 19:30:00 D2 1 9 SCHROEVENGROOTHANDEL.NL - BT `t Schuurtje groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 08-12-2023 19:30:00 D2 2 9 Biljartvereniging Lynn-Somers - DKM Tools 3 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 08-12-2023 19:30:00 D2 2 9 Stolting Advocatuur / De Laan - TREVA - Theory Cues 1 groot
Biljartschool Sneek Vr. 08-12-2023 19:30:00 D2 3 10 Top&Twel Sneek - Albert Heijn Van Rijn groot
Sporthuis Reusel Vr. 08-12-2023 19:30:00 D2 4 9 De Molen - BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 08-12-2023 19:30:00 D2 4 9 Café het Wapen van Strijp - Bandstoters - `t Caves groot
De Drie Zwaantjes Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 3 9 Bv Sprundel 2 - De Stene Brug groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 5 9 Sociëteit de Harmonie - BV Steenwijk groot
Friesche Club Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 5 9 De Friesche Club - Carambole Daarlerveen groot
De Noordeling Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 5 9 Noorderling 1 - D.O.S. groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 7 9 B.C.Tegelen - VK1 / Eetcafé Riekelt groot
Biljartzaal De Sport Vr. 08-12-2023 19:30:00 D4 1 9 A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 - Onder Ons `67 groot
Valkennest Vr. 08-12-2023 19:30:00 D4 2 9 Valkennest - BV New Jorissen 3 groot
Cues & Darts Vr. 08-12-2023 19:30:00 D4 3 9 Cues & Darts 3 - t Hartje van Oosterhout 3 groot
Café De Ossekop Vr. 08-12-2023 19:30:00 D4 4 9 MaVerko 4 - TREVA - Theory Cues 3 groot
D`n Boerenbond Vr. 08-12-2023 19:30:00 D4 6 9 Maasduin Witgoed Service 5 - Maasduin Witgoed service 3 groot
Camping De Dommelvallei Vr. 08-12-2023 19:30:00 D4 7 9 H.A.S. - VK4 / Café Groéselt groot
De Biljartacademie Vr. 08-12-2023 19:30:00 D4 7 9 BC De Biljartacademie 10/De Senioren - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 1 9 BVN23 - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
BV Onder Ons Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 1 9 Take Five - BV `75 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 1 9 B.C.O. / Easy Diamonds Shop - Push And Win - Almere `83 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 1 9 driebandenteam De Hoog - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 08-12-2023 19:30:00 D3 2 9 `s-Gravenhaagsche B.C. 1 - Cafedepijp.nl groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 08-12-2023 19:30:00 D4 5 9 Happy Garden - Mans Genoeg 33 groot
Dibo-the City Za. 09-12-2023 11:00:00 TE 1 13 Dibo-The City - De Hazelaar 1 groot
Dibo-the City Za. 09-12-2023 11:00:00 TE 1 14 Dibo-The City - De Hazelaar 1 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 09-12-2023 12:00:00 D4 2 9 De Haagse Régâhs - `s-Gravenhaagsche B.C.3 groot
De Noordeling Za. 09-12-2023 12:00:00 D4 5 3 Noorderling/Harlingen - Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig groot
Café De Gouden Leeuw Za. 09-12-2023 13:00:00 D1 1 9 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - Catering de Toekomst Hilvarenbeek groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 09-12-2023 13:00:00 D1 2 9 Denksportcentrum `t Spaerne - Cafe De Kuul Huissen groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 09-12-2023 13:00:00 D1 2 9 Café-Biljart `t Vossenhol - BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia groot
Valkennest Za. 09-12-2023 13:00:00 D1 2 9 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Man op maat - `t Caves groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 09-12-2023 13:00:00 D2 1 9 RCN - Team Dokter - WBV Wormerveer groot
De Drie Zwaantjes Za. 09-12-2023 13:00:00 D2 2 9 BV Sprundel 1 - De Distel Biljarts 3 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 09-12-2023 13:00:00 D2 2 9 De Distel Biljarts 2 - MaVerko 1 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 09-12-2023 13:00:00 D3 3 9 t Hartje van Oosterhout 2 - Café `t Steegje groot
Camping De Eekhoorn Za. 09-12-2023 13:00:00 D3 4 9 DKM Tools 4 - ZBGG/De Krom bestratingen groot
Café Groeselt Za. 09-12-2023 13:00:00 D3 7 9 VK3 / Windex - De Molen 3 groot
Ricky`s Pub Za. 09-12-2023 13:00:00 D3 7 9 Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service - BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport groot
Capelle SPC Za. 09-12-2023 13:00:00 D4 2 9 Ladies First 2 - De Klapdeur groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 09-12-2023 13:00:00 D4 4 9 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Reseda groot
Capelle SPC Za. 09-12-2023 13:00:00 D3 2 9 Ladies First - Van Bruggen Adviesgroep Den Haag groot
De Noordeling Za. 09-12-2023 15:00:00 D4 5 11 Noorderling/Harlingen - Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig groot
Cues & Darts Za. 09-12-2023 19:00:00 D1 1 9 Cues&Darts 2 - De Kuul groot
Camping De Eekhoorn Za. 09-12-2023 19:00:00 D1 1 9 DKM Tools 2 - SIS Billiards 2 groot
De Biljartacademie Za. 09-12-2023 19:00:00 D1 1 9 BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture - De Distel Biljarts/Groene Cijfers groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 09-12-2023 19:00:00 D1 2 9 `t Hartje van Oosterhout - Land Transport groot
Capelle SPC Za. 09-12-2023 19:00:00 D1 2 9 Arbo Industries / Hello Drydocks - HCR Prinsen groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 09-12-2023 19:00:00 D2 3 9 Maha Trading / De Kuul - S&P / Oordoppen Service groot
De Snelpost Za. 09-12-2023 19:00:00 D2 3 9 Jayma Trading Arnhem - BV Harwig Den Ham groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 09-12-2023 19:00:00 D3 4 9 TREVA - Theory Cues 2 - De Distel Biljarts 4 groot
Capelle SPC Za. 09-12-2023 19:00:00 D4 2 10 De Maasstad - Ladies First 2 groot
D`n Boerenbond Za. 09-12-2023 19:00:00 D4 6 9 Maasduin Witgoed Service 4 - BV de Hazelaar 2 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 10-12-2023 11:00:00 K 2 13 HWA Verhaar BiljartKeuService - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Zo. 10-12-2023 11:00:00 KB1 1 1 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - De Pelikaan 2 Zutphen klein
Biljartcentrum De Pelikaan Zo. 10-12-2023 11:00:00 KB1 1 2 De Pelikaan 2 Zutphen - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Capelle SPC Zo. 10-12-2023 13:00:00 D1 1 9 Capelle SPC - BV de Veemarkt groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 10-12-2023 13:00:00 D1 1 9 Constructor Staalbouw - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 10-12-2023 13:00:00 D1 2 9 Kippenpan.nl - Post Luchtkanalen / de Hazelaar groot
Pool & Dartcentre Den Helder Zo. 10-12-2023 13:00:00 D2 1 9 Pool & Dart Centre den Helder - BCO - Paeoniapassion groot
De Borgh Ma. 11-12-2023 19:30:00 K 6 14 VIOS / van Esch Biljarts - Woezik klein
`t Wonder Ma. 11-12-2023 19:30:00 K 6 14 Spoorweg Sportvereniging - Biljartclub Tegelen klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 11-12-2023 19:30:00 D2 2 10 De Parel Dranken - BV Sprundel 1 groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 11-12-2023 19:30:00 D4 4 10 Bikse Biljart Bikkels 2 - de Bont zwembaden - zwemvijvers groot
De Drie Zwaantjes Ma. 11-12-2023 19:30:00 D4 4 10 BV Sprundel 4 /De Zwaan - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 11-12-2023 19:30:00 D4 6 10 BV de Hazelaar 2 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Café De Mixx Ma. 11-12-2023 19:30:00 D4 7 10 D.A.B.-Eureka Billard - H.A.S. groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 11-12-2023 19:30:00 D4 7 10 B.C.Tegelen 3 - VK4 / Café Groéselt groot
Camping De Dommelvallei Ma. 11-12-2023 19:30:00 D4 7 10 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - BC De Biljartacademie 9/The Boys groot
Pool and Billiards Delft Ma. 11-12-2023 19:30:00 D3 2 10 Pool and Billiards Delft - `s-Gravenhaagsche B.C. 2 groot
BC Merwehof Ma. 11-12-2023 19:30:00 D3 2 10 The Gamblers - `s-Gravenhaagsche B.C. 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 11-12-2023 19:30:00 D3 6 10 De Kuul 3 - Thekes Herpen 2 groot
Biljartvereniging Carambole Di. 12-12-2023 19:30:00 K 2 13 Carambole VinkFactory - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV klein
Biljartcafé De Burgemeester Di. 12-12-2023 19:30:00 K 4 14 BV de Burgemeester - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
De Biljartacademie Di. 12-12-2023 19:30:00 K 7 14 BC De Biljartacademie - BC Maarland klein
Biljartcentrum Samonda Di. 12-12-2023 19:30:00 KB1 1 1 GBC / Sanitairium - Honky Tonk 1 klein
De Biljartacademie Di. 12-12-2023 19:30:00 D2 4 10 BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor - Eddies-hr.nl groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 12-12-2023 19:30:00 D3 3 10 BV Cortini Automotive 1 - TMS/de Borduurder groot
Café Reseda Di. 12-12-2023 19:30:00 D3 4 10 Bottles/Dockside - De Eekhoorn 2 groot
De Triangel Di. 12-12-2023 19:30:00 D3 5 10 D.O.S. - De Friesche Club groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 12-12-2023 19:30:00 D4 1 10 Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 - WBV Wormerveer 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 12-12-2023 19:30:00 D4 3 10 Zandee Kloetinge - Café `t Steegje 2 groot
Camping De Eekhoorn Di. 12-12-2023 19:30:00 D4 3 10 De Eekhoorn 5 - BV Cortini Automotive 2 groot
Het Caves Di. 12-12-2023 19:30:00 D4 7 10 `t Caves - team Funny - `t Caves 5 - de Mixed Boys groot
Café De Pijp Di. 12-12-2023 19:30:00 D3 2 10 Cafedepijp.nl - BV New Jorissen 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Di. 12-12-2023 19:30:00 D3 6 10 Marketing Rebel - BV de Hazelaar groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 13-12-2023 19:30:00 K 1 14 B.C.O. - BVC - Targa Team klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 13-12-2023 19:30:00 K 5 14 Willemsen bestratingen/BV De Driehoek - D.O.S. klein
Café Biljart de Beestenmarkt Wo. 13-12-2023 19:30:00 K 5 14 Deventer `83 - De Pelikaan 2 Zutphen klein
H.C.R. Dallinga Wo. 13-12-2023 19:30:00 D2 2 10 Dallinga 2 - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Camping De Eekhoorn Wo. 13-12-2023 19:30:00 D3 3 10 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning groot
Café `t Steegje Wo. 13-12-2023 19:30:00 D3 3 10 Café `t Steegje - De Stene Brug groot
`t Tapperijke Wo. 13-12-2023 19:30:00 D3 4 10 ZBGG/De Krom bestratingen - Rob Jacobs Mannenmode groot
Biljartcentrum WBV Wo. 13-12-2023 19:30:00 D4 1 10 Nieuw Diemen 2 - A3 BC-JvH-puzzels.nl groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 13-12-2023 19:30:00 D4 1 10 Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 - A.S.A. Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 13-12-2023 19:30:00 D4 2 10 BV New Jorissen 3 - De Klapdeur groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 13-12-2023 19:30:00 D4 2 10 De Haagse RÉGÂHS 2 - De Haagse Régâhs groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 13-12-2023 19:30:00 D4 3 10 Rob Jacobs Mannenmode 2 - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartvereniging Carambole Wo. 13-12-2023 19:30:00 D4 6 10 Van den Berg kersen Carambole - Maasduin Witgoed Service 5 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 13-12-2023 19:30:00 D4 6 10 SIS Billiards 5 - SIS 7 groot
De Rietlander Wo. 13-12-2023 19:30:00 D3 2 10 De Rietlander - Ladies First groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 14-12-2023 19:30:00 K 1 14 Biljartvereniging KSA - De Engel / Rijschool Ter Beek klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 14-12-2023 19:30:00 K 1 14 B.C. Schagen - GBC / Sanitairium klein
Biljartvereniging Carambole Do. 14-12-2023 19:30:00 K 4 14 Carambole- Steinhoff - BV de Hazelaar klein
Biljartvereniging Carambole Do. 14-12-2023 19:30:00 K 4 14 Carambole Brabant - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
`t Trefpunt Do. 14-12-2023 19:30:00 K 4 14 `t Centrum - Biljartvereniging 't Ivoor-2 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 14-12-2023 19:30:00 K 6 14 BV Jong Geleerd - De Treffers/Cambrinus klein
Ricky`s Pub Do. 14-12-2023 19:30:00 K 7 14 Ricky`s Pub 2 - BDL / Martens Finance klein
De Posthoorn Do. 14-12-2023 19:30:00 K 3 14 De Posthoorn 1 - Het Wapen van Alblasserdam klein
De Posthoorn Do. 14-12-2023 19:30:00 K 3 14 De Posthoorn ONNIT - Honky Tonk 1 klein
BC Merwehof Do. 14-12-2023 19:30:00 D2 1 10 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
De Drie Zwaantjes Do. 14-12-2023 19:30:00 D2 2 11 BV Sprundel 1 - Dallinga 2 groot
Francois Mingaud Do. 14-12-2023 19:30:00 D2 3 9 Drukkerij 3in1 - Petersberg groot
Thekes Do. 14-12-2023 19:30:00 D2 3 10 Thekes / Park Tivoli - Maha Trading / De Kuul groot
De Biljartacademie Do. 14-12-2023 19:30:00 D2 4 10 BC De Biljartacademie 5/The Hunter - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Café De Ossekop Do. 14-12-2023 19:30:00 D3 4 10 MaVerko 2 - De Distel Biljarts 4 groot
De Keet Do. 14-12-2023 19:30:00 D3 5 10 H.G.L./Keurslager Brouwer - Kiri Casino groot
Bert`s Place Do. 14-12-2023 19:30:00 D3 7 10 Bonanza 2 / ls-elektro.nl - VK1 / Eetcafé Riekelt groot
De Biljartacademie Do. 14-12-2023 19:30:00 D3 7 10 BC De Biljartacademie 8/The Daltons - BC De Biljartacademie 7/Go to the Max groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 1 10 BV Apollo - A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 1 10 EDO 83-2 - Ronick bv Almere `83 groot
De Rietlander Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 2 10 De Rietlander3 - Valkennest groot
Biljartcentrum Samonda Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 2 10 `s-Gravenhaagsche B.C.3 - Pool and Billiards Delft groot
Biljartcentrum De Distel Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 4 10 De Distel Biljarts 5 - MaVerko 4 groot
Café Reseda Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 4 10 Reseda - De Distel Biljarts 6 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 6 10 SIS 6 - Moira 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 6 10 De Kuul 4 - Maasduin Witgoed Service 4 groot
Het Caves Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 7 10 `t Caves 4- De Strevers - VK2 / Gorissen Furniture groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 14-12-2023 19:30:00 D3 1 10 BV `75 - BV Waterland groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 14-12-2023 19:30:00 D3 1 10 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - KlaBilAdo groot
Capelle SPC Do. 14-12-2023 19:30:00 D3 2 10 Team Clautje - Van Bruggen Adviesgroep Den Haag groot
`t Ivoor Do. 14-12-2023 19:30:00 D3 6 10 Biljartvereniging `t Ivoor-1 - Moira groot
Sociëteit de Harmonie Do. 14-12-2023 19:30:00 D4 5 6 Biljartschool.nl / BC De Harmonie - Noorderling/Harlingen groot
Café Honky Tonk Vr. 15-12-2023 00:00:19 K 3 14 Honky Tonk Vonk/Glas - Café de Ram/MR Smederij klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 15-12-2023 19:30:00 K 1 14 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - Beemster / BV Velsen klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 15-12-2023 19:30:00 K 2 14 BV De Hoog/Van der Wilt - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Klubhuis Vr. 15-12-2023 19:30:00 K 2 14 DSS Weesp - BV Rapiditas - BVM Apollo Etikon klein
BIOS Vr. 15-12-2023 19:30:00 K 2 14 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV - Ons Genoegen Bussum klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 15-12-2023 19:30:00 K 5 14 `t Centrum `47 - De Pelikaan 1 Zutphen klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 15-12-2023 19:30:00 K 5 14 Kaderteam-Slootermeer - BV Zandweerd klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 15-12-2023 19:30:00 K 3 14 Hotel van Krimpen - Kwadendamme klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 15-12-2023 19:30:00 D2 1 10 SCHROEVENGROOTHANDEL.NL - Pool & Dart Centre den Helder groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 15-12-2023 19:30:00 D2 1 10 BT `t Schuurtje - RCN - Team Dokter groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 15-12-2023 19:30:00 D2 1 10 BCO - Paeoniapassion - WBV Wormerveer groot
Café De Ossekop Vr. 15-12-2023 19:30:00 D2 2 10 MaVerko 1 - Slijterij Zeegers/Cues & Darts groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 15-12-2023 19:30:00 D2 2 10 Stolting Advocatuur / De Laan - De Distel Biljarts 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 15-12-2023 19:30:00 D2 3 10 Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 - Jayma Trading Arnhem groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 15-12-2023 19:30:00 D2 3 10 S&P / Oordoppen Service - BV Harwig Den Ham groot
Sporthuis Reusel Vr. 15-12-2023 19:30:00 D2 4 10 De Molen - Zwiers Aircoservice groot
`t Tapperijke Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 3 10 BM Boekhouding & Administratie - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Camping De Eekhoorn Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 3 10 De Eekhoorn 4 - t Hartje van Oosterhout 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 4 10 The Friends - TREVA - Theory Cues 2 groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 5 10 Sociëteit de Harmonie - BM-Sat Rijssen groot
Francois Mingaud Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 5 10 BV Steenwijk - Boeve afbouw groot
BC De Viersprong Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 5 10 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Carambole Daarlerveen groot
De Noordeling Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 5 10 Noorderling 1 - De Viersprong 6 groot
Camping De Dommelvallei Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 7 10 Na Arbeid Sport - B.C.Tegelen groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 15-12-2023 19:30:00 D4 3 10 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Cues & Darts 3 groot
De Biljartacademie Vr. 15-12-2023 19:30:00 D4 7 10 BC De Biljartacademie 10/De Senioren - De Zwaantjes `82 groot
BV Onder Ons Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 1 10 Take Five - BVN23 groot
Café Keyzer Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 1 10 De Plas / Scandiflora - Nieuw Diemen 1 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 1 10 driebandenteam De Hoog - B.C.O. / Easy Diamonds Shop groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 2 10 B.V. De Haven - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 15-12-2023 19:30:00 D3 6 10 Biljartclub Ammerzoden - Van Rossum Tegelwerken groot
Horecabedrijf Mans Vr. 15-12-2023 19:30:00 D4 5 11 Mans Genoeg 33 - De Haven 1 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 16-12-2023 11:00:00 TE 1 15 De Hazelaar 1 - De Hazelaar XL Box groot
Dibo-the City Za. 16-12-2023 11:00:00 TE 1 15 Dibo-The City - BC De Biljartacademie groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 16-12-2023 11:00:00 TE 1 15 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 16-12-2023 11:00:00 TE 1 16 De Hazelaar 1 - De Hazelaar XL Box groot
Dibo-the City Za. 16-12-2023 11:00:00 TE 1 16 Dibo-The City - BC De Biljartacademie groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 16-12-2023 11:00:00 TE 1 16 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Jeugdhuis De Sprong Za. 16-12-2023 12:00:00 KB1 1 2 BV Jong Geleerd - `t Centrum `47 klein
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 16-12-2023 13:00:00 D1 2 10 Café-Biljart `t Vossenhol - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 16-12-2023 13:00:00 D1 2 10 Cafe De Kuul Huissen - Kippenpan.nl groot
Biljartcentrum De Distel Za. 16-12-2023 13:00:00 D2 2 10 De Distel Biljarts 3 - DKM Tools 3 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 16-12-2023 13:00:00 D2 4 10 Biljartvereniging BC Goirle-1 - Bandstoters - `t Caves groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 16-12-2023 13:00:00 D2 4 10 SIS Billiards 3 Internationaal - Café het Wapen van Strijp groot
Camping De Eekhoorn Za. 16-12-2023 13:00:00 D3 4 10 DKM Tools 4 - MaVerko 3 groot
Café Groeselt Za. 16-12-2023 13:00:00 D3 7 10 VK3 / Windex - Bonanza 1 / ls-elektro.nl groot
Sporthuis Reusel Za. 16-12-2023 13:00:00 D3 7 10 De Molen 3 - Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 16-12-2023 13:00:00 D4 1 10 Vriendenkring - Onder Ons `67 groot
Capelle SPC Za. 16-12-2023 13:00:00 D4 2 10 Markeer Traffic Service - De Rietlander 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 16-12-2023 13:00:00 D4 3 10 t Hartje van Oosterhout 3 - DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 16-12-2023 13:00:00 D4 4 10 TREVA - Theory Cues 3 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Biljartcafé Jorissen Za. 16-12-2023 13:00:00 D3 2 11 BV New Jorissen 2 - The Gamblers groot
De Snelpost Za. 16-12-2023 13:00:00 D3 6 10 Petersberg 2 - Struijk Metaal Recycling groot
Cues & Darts Za. 16-12-2023 19:00:00 D1 1 10 Cues&Darts 2 - Capelle SPC groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 16-12-2023 19:00:00 D1 1 10 BV de Veemarkt - SIS Billiards 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 16-12-2023 19:00:00 D1 1 10 Catering de Toekomst Hilvarenbeek - De Distel Biljarts/Groene Cijfers groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 16-12-2023 19:00:00 D1 1 10 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture groot
De Biljartacademie Za. 16-12-2023 19:00:00 D1 2 10 BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia - Post Luchtkanalen / de Hazelaar groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Za. 16-12-2023 19:00:00 D1 2 10 HCR Prinsen - `t Hartje van Oosterhout groot
Capelle SPC Za. 16-12-2023 19:00:00 D1 2 10 Arbo Industries / Hello Drydocks - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 16-12-2023 19:00:00 D2 2 10 TREVA - Theory Cues 1 - Polka Print groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 16-12-2023 19:00:00 D2 3 10 De Kuul 2 - Petersberg groot
De Biljartacademie Za. 16-12-2023 19:00:00 D2 4 10 BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee - Van Melis Autobedrijf groot
De Drie Zwaantjes Za. 16-12-2023 19:00:00 D3 4 10 BV Sprundel 3 - Stoeterij Stal Doorstap groot
D`n Boerenbond Za. 16-12-2023 19:00:00 D3 7 10 Maasduin Witgoed Service 1 - BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport groot
D`n Boerenbond Za. 16-12-2023 19:00:00 D4 6 10 Maasduin Witgoed service 3 - De Kuul 5 groot
Slootermeer Camping en Recreatie Zo. 17-12-2023 10:00:00 KB1 1 1 Kaderteam-Slootermeer - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
De Drie Zwaantjes Zo. 17-12-2023 13:00:00 D0 1 10 Dekker / AP Sprundel - SIS Schoonmaak groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 17-12-2023 13:00:00 D0 1 10 Stichting Topbiljart Zundert - Burgmans Biljarts groot
Cues & Darts Zo. 17-12-2023 13:00:00 D0 1 10 Cues&Darts/Xtreme - Team Eekhoorn groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 17-12-2023 13:00:00 D0 1 10 Bousema Lochem/JBSCues.nl - Aartsbouw Sprundel groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 17-12-2023 13:00:00 D0 1 10 J&F Auto`s / New Jorissen - Team Nachtwacht groot
Camping De Eekhoorn Zo. 17-12-2023 13:00:00 D0 1 10 DKM Tools - Dallinga.com groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 17-12-2023 13:00:00 D1 1 10 De Kuul - DKM Tools 2 groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 17-12-2023 13:00:00 D1 1 10 Constructor Staalbouw - Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij groot
Het Caves Zo. 17-12-2023 13:00:00 D1 2 10 Man op maat - `t Caves - Land Transport groot
Capelle SPC Zo. 17-12-2023 13:00:00 D2 1 10 Eigen Keus - Beekman HPL groot
BC Merwehof Zo. 17-12-2023 13:00:00 D2 1 10 Café van Ouds Havenzicht - E.D.O. 83 groot
Pool & Dartcentre Den Helder Zo. 17-12-2023 13:00:00 D2 1 11 Pool & Dart Centre den Helder - BT `t Schuurtje groot
Biljartcentrum WBV Zo. 17-12-2023 13:00:00 D2 1 11 WBV Wormerveer - SCHROEVENGROOTHANDEL.NL groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 17-12-2023 19:00:00 KB1 1 1 HWA Verhaar BiljartKeuService - Café de Ram/MR Smederij klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 18-12-2023 19:30:00 K 5 14 Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt - De Korenmolen klein
Biljartcentrum WBV Ma. 18-12-2023 19:30:00 D2 1 11 E.D.O. 83 - Eigen Keus groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 18-12-2023 19:30:00 D2 4 11 Eddies-hr.nl - De Molen groot
Het Caves Ma. 18-12-2023 19:30:00 D2 4 11 Bandstoters - `t Caves - BC De Biljartacademie 5/The Hunter groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 18-12-2023 19:30:00 D3 4 11 Stoeterij Stal Doorstap - DKM Tools 4 groot
Francois Mingaud Ma. 18-12-2023 19:30:00 D3 5 11 Boeve afbouw - H.G.L./Keurslager Brouwer groot
BC De Viersprong Ma. 18-12-2023 19:30:00 D3 5 11 De Viersprong 6 - D.O.S. groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 18-12-2023 19:30:00 D4 1 11 A.S.A. Ans Schoutsen Administraties - Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 groot
BV Onder Ons Ma. 18-12-2023 19:30:00 D4 1 11 Onder Ons `67 - EDO 83-2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 18-12-2023 19:30:00 D4 2 11 Pool and Billiards Delft - De Haagse RÉGÂHS 2 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 18-12-2023 19:30:00 D4 3 11 DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 18-12-2023 19:30:00 D4 6 11 SIS 7 - Maasduin Witgoed service 3 groot
Jan Massinkhal Ma. 18-12-2023 19:30:00 D4 6 11 Moira 2 - BV de Hazelaar 2 groot
Billardcafé de Veemarkt Ma. 18-12-2023 19:30:00 D3 6 10 BV de Veemarkt - The Big Blue groot
Camping De Eekhoorn Di. 19-12-2023 19:30:00 D3 4 11 De Eekhoorn 2 - The Friends groot
Biljartcentrum De Distel Di. 19-12-2023 19:30:00 D3 4 11 De Distel Biljarts 4 - Bottles/Dockside groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 19-12-2023 19:30:00 D3 4 11 Rob Jacobs Mannenmode - BV Sprundel 3 groot
De Biljartacademie Di. 19-12-2023 19:30:00 D3 7 11 BC De Biljartacademie 7/Go to the Max - Na Arbeid Sport groot
Biljartcentrum WBV Di. 19-12-2023 19:30:00 D4 1 11 WBV Wormerveer 2 - Nieuw Diemen 2 groot
Café `t Steegje Di. 19-12-2023 19:30:00 D4 3 11 Café `t Steegje 2 - t Hartje van Oosterhout 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 19-12-2023 19:30:00 D4 3 11 Bikse Biljart Bikkels 3 - De Eekhoorn 5 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 19-12-2023 19:30:00 D4 4 11 Bikse Biljart Bikkels 1 - Reseda groot
D`n Boerenbond Di. 19-12-2023 19:30:00 D4 6 11 Maasduin Witgoed Service 2 - De Kuul 4 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 19-12-2023 19:30:00 D4 7 11 De Zwaantjes `82 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 20-12-2023 19:00:00 D4 2 11 De Haagse Régâhs - Markeer Traffic Service groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 20-12-2023 19:30:00 K 2 9 BVM Apollo Etikon - Carambole VinkFactory klein
De Triangel Wo. 20-12-2023 19:30:00 K 5 12 D.O.S. - De Pelikaan 1 Zutphen klein
H.C.R. Dallinga Wo. 20-12-2023 19:30:00 D2 2 11 Polka Print - MaVerko 1 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 20-12-2023 19:30:00 D3 5 11 BM-Sat Rijssen - BV Steenwijk groot
De Rietlander Wo. 20-12-2023 19:30:00 D4 2 11 De Rietlander 2 - `s-Gravenhaagsche B.C.3 groot
`t Tapperijke Wo. 20-12-2023 19:30:00 D4 4 11 de Bont zwembaden - zwemvijvers - TREVA - Theory Cues 3 groot
De Biljartacademie Wo. 20-12-2023 19:30:00 D4 7 11 BC De Biljartacademie 9/The Boys - `t Caves 4- De Strevers groot
Biljartcentrum WBV Wo. 20-12-2023 19:30:00 D3 1 11 Nieuw Diemen 1 - Push And Win - Almere `83 groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 20-12-2023 19:30:00 D3 6 11 BV de Hazelaar - Petersberg 2 groot
Jan Massinkhal Wo. 20-12-2023 19:30:00 D3 6 11 Moira - De Kuul 3 groot
Poolcafé de Kets Wo. 20-12-2023 19:30:00 D3 6 11 The Big Blue - Biljartvereniging `t Ivoor-1 groot
Capelle SPC Do. 21-12-2023 19:30:00 D2 1 11 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Café van Ouds Havenzicht groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 21-12-2023 19:30:00 D2 4 11 De Peel / Van Esch Biljarts - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Café Reseda Do. 21-12-2023 19:30:00 D3 3 11 TMS/de Borduurder - BM Boekhouding & Administratie groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 21-12-2023 19:30:00 D3 3 11 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Café De Ossekop Do. 21-12-2023 19:30:00 D3 4 11 MaVerko 3 - ZBGG/De Krom bestratingen groot
Bert`s Place Do. 21-12-2023 19:30:00 D3 7 11 Bonanza 1 / ls-elektro.nl - De Molen 3 groot
Biljartzaal De Sport Do. 21-12-2023 19:30:00 D4 1 11 A3 BC-JvH-puzzels.nl - Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Do. 21-12-2023 19:30:00 D4 1 11 Ronick bv Almere `83 - BV Apollo groot
Biljartcentrum De Distel Do. 21-12-2023 19:30:00 D4 4 11 De Distel Biljarts 6 - BV Sprundel 4 /De Zwaan groot
D`n Boerenbond Do. 21-12-2023 19:30:00 D4 6 11 Maasduin Witgoed Service 5 - SIS Billiards 5 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 21-12-2023 19:30:00 D4 6 11 De Kuul 5 - Van den Berg kersen Carambole groot
Het Caves Do. 21-12-2023 19:30:00 D4 7 11 `t Caves 5 - de Mixed Boys - D.A.B.-Eureka Billard groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 21-12-2023 19:30:00 D3 1 11 BV Waterland - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartcentrum Samonda Do. 21-12-2023 19:30:00 D3 2 11 `s-Gravenhaagsche B.C. 2 - De Rietlander groot
Thekes Do. 21-12-2023 19:30:00 D3 6 11 Thekes Herpen 2 - BV de Veemarkt groot
Jan Massinkhal Vr. 22-12-2023 19:00:00 D2 4 11 Zwiers Aircoservice - BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee groot
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 22-12-2023 19:30:00 K 5 7 `t Centrum `47 - Deventer `83 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 22-12-2023 19:30:00 K 7 13 BC Maarland 2 - Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 22-12-2023 19:30:00 K 3 11 Kwadendamme - Het Wapen van Alblasserdam klein
BV Onder Ons Vr. 22-12-2023 19:30:00 D2 1 11 Beekman HPL - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 22-12-2023 19:30:00 D2 2 11 Biljartvereniging Lynn-Somers - De Distel Biljarts 3 groot
Francois Mingaud Vr. 22-12-2023 19:30:00 D2 3 11 Drukkerij 3in1 - De Kuul 2 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Vr. 22-12-2023 19:30:00 D2 4 11 Van Melis Autobedrijf - BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 22-12-2023 19:30:00 D2 4 11 Café het Wapen van Strijp - Biljartvereniging BC Goirle-1 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 3 11 DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning - BV Cortini Automotive 1 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 3 11 Bv Sprundel 2 - Café `t Steegje groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 3 11 De Stene Brug - De Eekhoorn 4 groot
Friesche Club Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 5 11 De Friesche Club - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
De Biljartacademie Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 7 11 BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport - VK3 / Windex groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 7 11 B.C.Tegelen - Bonanza 2 / ls-elektro.nl groot
Café Groeselt Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 7 11 VK1 / Eetcafé Riekelt - BC De Biljartacademie 8/The Daltons groot
Biljartzaal De Sport Vr. 22-12-2023 19:30:00 D4 1 11 A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 - Vriendenkring groot
Valkennest Vr. 22-12-2023 19:30:00 D4 2 11 Valkennest - De Maasstad groot
Cues & Darts Vr. 22-12-2023 19:30:00 D4 3 11 Cues & Darts 3 - Zandee Kloetinge groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 22-12-2023 19:30:00 D4 3 11 BV Cortini Automotive 2 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Café De Ossekop Vr. 22-12-2023 19:30:00 D4 4 11 MaVerko 4 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 22-12-2023 19:30:00 D4 4 11 Stukadoorsbedrijf Kanters - De Distel Biljarts 5 groot
Camping De Dommelvallei Vr. 22-12-2023 19:30:00 D4 7 11 H.A.S. - B.C.Tegelen 3 groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 1 11 BVN23 - BV `75 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 1 11 KlaBilAdo - Take Five groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 1 11 Dirk Snip Biljarts - driebandenteam De Hoog groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 1 11 B.C.O. / Easy Diamonds Shop - De Plas / Scandiflora groot
Capelle SPC Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 2 11 Capelle SPC 2 / De Terp - Cafedepijp.nl groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 22-12-2023 19:30:00 D3 2 11 `s-Gravenhaagsche B.C. 1 - B.V. De Haven groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 22-12-2023 19:30:00 D4 5 11 Biljartschool.nl / BC De Harmonie - Happy Garden groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 23-12-2023 13:00:00 D0 1 11 SIS Schoonmaak - Stichting Topbiljart Zundert groot
Camping De Eekhoorn Za. 23-12-2023 13:00:00 D0 1 11 Team Eekhoorn - Dekker / AP Sprundel groot
Café De Gouden Leeuw Za. 23-12-2023 13:00:00 D0 1 11 Burgmans Biljarts - Cues&Darts/Xtreme groot
Biljartcafé Jorissen Za. 23-12-2023 13:00:00 D0 1 11 J&F Auto`s / New Jorissen - Bousema Lochem/JBSCues.nl groot
De Drie Zwaantjes Za. 23-12-2023 13:00:00 D0 1 11 Aartsbouw Sprundel - DKM Tools groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 23-12-2023 13:00:00 D1 2 11 Denksportcentrum `t Spaerne - BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 23-12-2023 13:00:00 D1 2 11 Kippenpan.nl - Café-Biljart `t Vossenhol groot
Francois Mingaud Za. 23-12-2023 13:00:00 D1 2 11 Land Transport - Arbo Industries / Hello Drydocks groot
Valkennest Za. 23-12-2023 13:00:00 D1 2 11 Aannemersbedrijf Beer de Jong - HCR Prinsen groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 23-12-2023 13:00:00 D2 1 11 RCN - Team Dokter - BCO - Paeoniapassion groot
Camping De Eekhoorn Za. 23-12-2023 13:00:00 D2 2 11 DKM Tools 3 - De Parel Dranken groot
Biljartcentrum De Distel Za. 23-12-2023 13:00:00 D2 2 11 De Distel Biljarts 2 - TREVA - Theory Cues 1 groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Za. 23-12-2023 13:00:00 D2 3 11 BV Harwig Den Ham - Thekes / Park Tivoli groot
De Snelpost Za. 23-12-2023 13:00:00 D2 3 11 Petersberg - Top&Twel Sneek groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 23-12-2023 13:00:00 D3 5 11 Kiri Casino - Sociëteit de Harmonie groot
Ricky`s Pub Za. 23-12-2023 13:00:00 D3 7 11 Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service - Maasduin Witgoed Service 1 groot
Capelle SPC Za. 23-12-2023 13:00:00 D4 2 11 Ladies First 2 - BV New Jorissen 3 groot
Café Groeselt Za. 23-12-2023 13:00:00 D4 7 11 VK2 / Gorissen Furniture - BC De Biljartacademie 10/De Senioren groot
Capelle SPC Za. 23-12-2023 13:00:00 D3 2 11 Ladies First - Team Clautje groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 23-12-2023 13:00:00 D3 6 11 Van Rossum Tegelwerken - Marketing Rebel groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 23-12-2023 14:00:00 D3 5 11 Carambole Daarlerveen - Noorderling 1 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 23-12-2023 19:00:00 D1 1 11 SIS Billiards 2 - Cues&Darts 2 groot
Camping De Eekhoorn Za. 23-12-2023 19:00:00 D1 1 11 DKM Tools 2 - BV de Veemarkt groot
De Biljartacademie Za. 23-12-2023 19:00:00 D1 1 11 BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture - Catering de Toekomst Hilvarenbeek groot
Café De Gouden Leeuw Za. 23-12-2023 19:00:00 D1 1 11 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 23-12-2023 19:00:00 D1 2 11 `t Hartje van Oosterhout - Man op maat - `t Caves groot
Cues & Darts Za. 23-12-2023 19:00:00 D2 2 11 Slijterij Zeegers/Cues & Darts - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 23-12-2023 19:00:00 D2 3 11 Maha Trading / De Kuul - Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 groot
De Snelpost Za. 23-12-2023 19:00:00 D2 3 11 Jayma Trading Arnhem - S&P / Oordoppen Service groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 23-12-2023 19:00:00 D3 4 11 TREVA - Theory Cues 2 - MaVerko 2 groot
Capelle SPC Za. 23-12-2023 19:00:00 D4 2 11 De Klapdeur - De Rietlander3 groot
D`n Boerenbond Za. 23-12-2023 19:00:00 D4 6 11 Maasduin Witgoed Service 4 - SIS 6 groot
Café Groeselt Za. 23-12-2023 19:00:00 D4 7 11 VK4 / Café Groéselt - `t Caves - team Funny groot
Capelle SPC Za. 23-12-2023 19:00:00 D3 2 11 Van Bruggen Adviesgroep Den Haag - Pool and Billiards Delft groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 24-12-2023 13:00:00 D1 1 11 De Distel Biljarts/Groene Cijfers - Constructor Staalbouw groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Vr. 29-12-2023 19:30:00 D4 5 8 Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig - Happy Garden groot
De Biljartacademie Za. 30-12-2023 11:00:00 TE 1 17 BC De Biljartacademie - De Hazelaar 1 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 30-12-2023 11:00:00 TE 1 17 De Hazelaar XL Box - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Biljartvereniging Carambole Za. 30-12-2023 11:00:00 TE 1 17 Carambole D.I.S.C. B.V. - ABC `t Töpke groot
De Biljartacademie Za. 30-12-2023 11:00:00 TE 1 18 BC De Biljartacademie - De Hazelaar 1 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 30-12-2023 11:00:00 TE 1 18 De Hazelaar XL Box - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Biljartvereniging Carambole Za. 30-12-2023 11:00:00 TE 1 18 Carambole D.I.S.C. B.V. - ABC `t Töpke groot
Café Cambrinus Wo. 03-01-2024 19:30:00 K 6 16 De Treffers/Cambrinus - Spoorweg Sportvereniging klein
Ricky`s Pub Do. 04-01-2024 19:30:00 K 7 15 Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service - BC De Biljartacademie klein
Biljartcafé Jorissen Za. 06-01-2024 13:00:00 D3 2 16 BV New Jorissen 2 - Ladies First groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 07-01-2024 13:00:00 D0 1 12 J&F Auto`s / New Jorissen - Team Eekhoorn groot
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 08-01-2024 19:30:00 K 6 15 Woezik - Biljartclub Tegelen klein
`t Wonder Ma. 08-01-2024 19:30:00 K 6 15 Spoorweg Sportvereniging - Hazelaar 3 klein
Biljartcentrum WBV Ma. 08-01-2024 19:30:00 D2 1 12 E.D.O. 83 - WBV Wormerveer groot
Het Caves Ma. 08-01-2024 19:30:00 D2 4 12 Bandstoters - `t Caves - BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 08-01-2024 19:30:00 D3 4 12 Stoeterij Stal Doorstap - MaVerko 2 groot
BC De Viersprong Ma. 08-01-2024 19:30:00 D3 5 12 De Viersprong 6 - Sociëteit de Harmonie groot
BV Onder Ons Ma. 08-01-2024 19:30:00 D4 1 12 Onder Ons `67 - Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 08-01-2024 19:30:00 D4 2 12 Pool and Billiards Delft - BV New Jorissen 3 groot
De Drie Zwaantjes Ma. 08-01-2024 19:30:00 D4 4 12 BV Sprundel 4 /De Zwaan - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Jan Massinkhal Ma. 08-01-2024 19:30:00 D4 6 12 Moira 2 - De Kuul 5 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 08-01-2024 19:30:00 D4 6 12 BV de Hazelaar 2 - SIS 7 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 08-01-2024 19:30:00 D4 7 12 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - `t Caves 5 - de Mixed Boys groot
BC Merwehof Ma. 08-01-2024 19:30:00 D3 2 12 The Gamblers - De Rietlander groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 08-01-2024 19:30:00 D3 6 12 De Kuul 3 - Van Rossum Tegelwerken groot
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 09-01-2024 19:30:00 K 5 15 De Pelikaan 2 Zutphen - Kaderteam-Slootermeer klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 09-01-2024 19:30:00 D3 4 12 Rob Jacobs Mannenmode - De Distel Biljarts 4 groot
De Triangel Di. 09-01-2024 19:30:00 D3 5 12 D.O.S. - BM-Sat Rijssen groot
De Biljartacademie Di. 09-01-2024 19:30:00 D3 7 12 BC De Biljartacademie 7/Go to the Max - VK3 / Windex groot
BC Merwehof Di. 09-01-2024 19:30:00 D4 3 12 RCD / Kloens bestrating - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 09-01-2024 19:30:00 D4 3 12 Bikse Biljart Bikkels 3 - DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning groot
Camping De Eekhoorn Di. 09-01-2024 19:30:00 D4 3 12 De Eekhoorn 5 - Café `t Steegje 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 09-01-2024 19:30:00 D4 4 12 Bikse Biljart Bikkels 1 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
D`n Boerenbond Di. 09-01-2024 19:30:00 D4 6 12 Maasduin Witgoed Service 2 - Maasduin Witgoed service 3 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 09-01-2024 19:30:00 D4 7 12 De Zwaantjes `82 - `t Caves - team Funny groot
Café De Pijp Di. 09-01-2024 19:30:00 D3 2 12 Cafedepijp.nl - Ladies First groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 09-01-2024 19:30:00 D3 6 12 BV de Veemarkt - Biljartclub Ammerzoden groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 10-01-2024 19:30:00 K 1 15 B.C.O. - GBC / Sanitairium klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 10-01-2024 19:30:00 K 4 15 BV de Hazelaar - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Buurthuis De Oase Wo. 10-01-2024 19:30:00 K 7 15 De Oase - Ricky`s Pub 2 klein
Café De Ram Wo. 10-01-2024 19:30:00 K 3 15 Café de Ram/MR Smederij - Kwadendamme klein
H.C.R. Dallinga Wo. 10-01-2024 19:30:00 D2 2 12 Polka Print - DKM Tools 3 groot
Café `t Steegje Wo. 10-01-2024 19:30:00 D3 3 12 Café `t Steegje - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
`t Tapperijke Wo. 10-01-2024 19:30:00 D3 4 12 ZBGG/De Krom bestratingen - De Eekhoorn 2 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 10-01-2024 19:30:00 D4 2 12 De Haagse RÉGÂHS 2 - De Maasstad groot
De Rietlander Wo. 10-01-2024 19:30:00 D4 2 12 De Rietlander 2 - De Klapdeur groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 10-01-2024 19:30:00 D4 3 12 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Zandee Kloetinge groot
De Biljartacademie Wo. 10-01-2024 19:30:00 D4 7 12 BC De Biljartacademie 9/The Boys - VK4 / Café Groéselt groot
Biljartcentrum WBV Wo. 10-01-2024 19:30:00 D3 1 12 Nieuw Diemen 1 - KlaBilAdo groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 10-01-2024 19:30:00 D3 1 12 Push And Win - Almere `83 - BV Waterland groot
Poolcafé de Kets Wo. 10-01-2024 19:30:00 D3 6 12 The Big Blue - Petersberg 2 groot
Jan Massinkhal Wo. 10-01-2024 19:30:00 D3 6 12 Moira - BV de Hazelaar groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 11-01-2024 19:30:00 K 1 15 Biljartvereniging KSA - BVC - Targa Team klein
Biljartvereniging Carambole Do. 11-01-2024 19:30:00 K 4 15 Carambole Brabant - Carambole- Steinhoff klein
`t Trefpunt Do. 11-01-2024 19:30:00 K 4 15 `t Centrum - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 11-01-2024 19:30:00 K 5 15 De Pelikaan 1 Zutphen - De Korenmolen klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 11-01-2024 19:30:00 K 5 15 BV Zandweerd - Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 11-01-2024 19:30:00 K 6 15 BV Jong Geleerd - VIOS / van Esch Biljarts klein
De Posthoorn Do. 11-01-2024 19:30:00 K 3 15 De Posthoorn ONNIT - De Posthoorn 1 klein
BC Merwehof Do. 11-01-2024 19:30:00 D2 1 12 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - BT `t Schuurtje groot
Capelle SPC Do. 11-01-2024 19:30:00 D2 1 12 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - SCHROEVENGROOTHANDEL.NL groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 11-01-2024 19:30:00 D2 3 12 Albert Heijn Van Rijn - Thekes / Park Tivoli groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 11-01-2024 19:30:00 D2 4 12 De Peel / Van Esch Biljarts - De Molen groot
Café De Ossekop Do. 11-01-2024 19:30:00 D3 4 12 MaVerko 3 - Bottles/Dockside groot
De Biljartacademie Do. 11-01-2024 19:30:00 D3 7 12 BC De Biljartacademie 8/The Daltons - De Molen 3 groot
Ricky`s Pub Do. 11-01-2024 19:30:00 D3 7 12 Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service - Bonanza 2 / ls-elektro.nl groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 1 12 BV Apollo - WBV Wormerveer 2 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 1 12 EDO 83-2 - Nieuw Diemen 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 1 12 Ronick bv Almere `83 - Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 2 12 `s-Gravenhaagsche B.C.3 - Ladies First 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 4 12 De Distel Biljarts 6 - TREVA - Theory Cues 3 groot
Café Reseda Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 4 12 Reseda - de Bont zwembaden - zwemvijvers groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 6 12 SIS 6 - Maasduin Witgoed Service 5 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 6 12 De Kuul 4 - SIS Billiards 5 groot
Het Caves Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 7 12 `t Caves 4- De Strevers - H.A.S. groot
Thekes Do. 11-01-2024 19:30:00 D3 6 12 Thekes Herpen 2 - Marketing Rebel groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 11-01-2024 19:30:00 D4 5 12 Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig - Mans Genoeg 33 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 12-01-2024 00:00:19 K 3 15 Het Wapen van Alblasserdam - Hotel van Krimpen klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 1 15 Beemster / BV Velsen - De Engel / Rijschool Ter Beek klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 1 15 B.C. Schagen - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
BIOS Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 2 15 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Klubhuis Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 2 15 DSS Weesp - BV Rapiditas - Carambole VinkFactory klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 4 15 BV de Burgemeester - Biljartvereniging 't Ivoor-2 klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 5 15 `t Centrum `47 - Willemsen bestratingen/BV De Driehoek klein
De Triangel Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 5 15 D.O.S. - Deventer `83 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 7 15 BC Maarland - BC Maarland 2 klein
Café Honky Tonk Vr. 12-01-2024 19:30:00 K 3 15 Honky Tonk 1 - Honky Tonk Vonk/Glas klein
BV Onder Ons Vr. 12-01-2024 19:30:00 D2 1 12 Beekman HPL - BCO - Paeoniapassion groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 12-01-2024 19:30:00 D2 2 12 Stolting Advocatuur / De Laan - Dallinga 2 groot
Café De Ossekop Vr. 12-01-2024 19:30:00 D2 2 12 MaVerko 1 - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Biljartschool Sneek Vr. 12-01-2024 19:30:00 D2 3 12 Top&Twel Sneek - Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 groot
Francois Mingaud Vr. 12-01-2024 19:30:00 D2 3 12 Drukkerij 3in1 - BV Harwig Den Ham groot
De Biljartacademie Vr. 12-01-2024 19:30:00 D2 4 12 BC De Biljartacademie 5/The Hunter - BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 12-01-2024 19:30:00 D2 4 12 Café het Wapen van Strijp - Eddies-hr.nl groot
Camping De Eekhoorn Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 3 12 De Eekhoorn 4 - BM Boekhouding & Administratie groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 3 12 De Stene Brug - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
De Drie Zwaantjes Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 3 12 Bv Sprundel 2 - DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning groot
De Noordeling Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 5 12 Noorderling 1 - BV Steenwijk groot
Friesche Club Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 5 12 De Friesche Club - Kiri Casino groot
BC De Viersprong Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 5 12 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Boeve afbouw groot
Camping De Dommelvallei Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 7 12 Na Arbeid Sport - Bonanza 1 / ls-elektro.nl groot
Café Groeselt Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 7 12 VK1 / Eetcafé Riekelt - Maasduin Witgoed Service 1 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 7 12 B.C.Tegelen - BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport groot
Biljartzaal De Sport Vr. 12-01-2024 19:30:00 D4 1 12 A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 - A.S.A. Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 12-01-2024 19:30:00 D4 3 12 BV Cortini Automotive 2 - t Hartje van Oosterhout 3 groot
De Biljartacademie Vr. 12-01-2024 19:30:00 D4 7 12 BC De Biljartacademie 10/De Senioren - D.A.B.-Eureka Billard groot
Café Keyzer Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 1 12 De Plas / Scandiflora - BVN23 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 1 12 driebandenteam De Hoog - BV `75 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 1 12 B.C.O. / Easy Diamonds Shop - Take Five groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 1 12 Dirk Snip Biljarts - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 2 12 B.V. De Haven - `s-Gravenhaagsche B.C. 2 groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 2 12 `s-Gravenhaagsche B.C. 1 - Pool and Billiards Delft groot
Capelle SPC Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 2 12 Capelle SPC 2 / De Terp - Van Bruggen Adviesgroep Den Haag groot
`t Ivoor Vr. 12-01-2024 19:30:00 D3 6 12 Biljartvereniging `t Ivoor-1 - Struijk Metaal Recycling groot
Café De Haven Vr. 12-01-2024 19:30:00 D4 5 12 De Haven 1 - Noorderling/Harlingen groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 12-01-2024 19:30:00 D4 5 12 Biljartschool.nl / BC De Harmonie - Happy Garden groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 13-01-2024 11:00:00 T1 1 13 BV de Hazelaar 2 - Exalto groot
BIOS Za. 13-01-2024 11:00:00 T1 1 13 B.I.O.S. / De Biljartfabriek - BV `75 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 13-01-2024 11:00:00 T1 1 14 BV de Hazelaar 2 - Exalto groot
BIOS Za. 13-01-2024 11:00:00 T1 1 14 B.I.O.S. / De Biljartfabriek - BV `75 groot
Biljartvereniging Carambole Za. 13-01-2024 11:00:00 TE 1 19 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar 1 groot
D`n Boerenbond Za. 13-01-2024 11:00:00 TE 1 19 ABC `t Töpke - Dibo-The City groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 13-01-2024 11:00:00 TE 1 19 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - BC De Biljartacademie groot
Biljartvereniging Carambole Za. 13-01-2024 11:00:00 TE 1 20 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar 1 groot
D`n Boerenbond Za. 13-01-2024 11:00:00 TE 1 20 ABC `t Töpke - Dibo-The City groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 13-01-2024 11:00:00 TE 1 20 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - BC De Biljartacademie groot
Biljartcentrum Samonda Za. 13-01-2024 12:00:00 D4 2 12 De Haagse Régâhs - De Rietlander3 groot
Café De Gouden Leeuw Za. 13-01-2024 13:00:00 D1 1 12 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - Cues&Darts 2 groot
Valkennest Za. 13-01-2024 13:00:00 D1 2 12 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Café-Biljart `t Vossenhol groot
Francois Mingaud Za. 13-01-2024 13:00:00 D1 2 12 Land Transport - Cafe De Kuul Huissen groot
Biljartcentrum De Distel Za. 13-01-2024 13:00:00 D2 2 12 De Distel Biljarts 2 - De Parel Dranken groot
De Snelpost Za. 13-01-2024 13:00:00 D2 3 12 Petersberg - S&P / Oordoppen Service groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 13-01-2024 13:00:00 D2 4 12 SIS Billiards 3 Internationaal - Zwiers Aircoservice groot
Biljartcentrum Goirle Za. 13-01-2024 13:00:00 D2 4 12 Biljartvereniging BC Goirle-1 - Van Melis Autobedrijf groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 13-01-2024 13:00:00 D3 3 12 t Hartje van Oosterhout 2 - BV Cortini Automotive 1 groot
Camping De Eekhoorn Za. 13-01-2024 13:00:00 D3 4 12 DKM Tools 4 - The Friends groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 13-01-2024 13:00:00 D4 1 12 Vriendenkring - A3 BC-JvH-puzzels.nl groot
Capelle SPC Za. 13-01-2024 13:00:00 D4 2 12 Markeer Traffic Service - Valkennest groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 13-01-2024 13:00:00 D4 4 12 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Distel Biljarts 5 groot
Café Groeselt Za. 13-01-2024 13:00:00 D4 7 12 VK2 / Gorissen Furniture - B.C.Tegelen 3 groot
Biljartcafé Jorissen Za. 13-01-2024 13:00:00 D3 2 12 BV New Jorissen 2 - Team Clautje groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 13-01-2024 14:00:00 D3 5 12 Carambole Daarlerveen - H.G.L./Keurslager Brouwer groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 13-01-2024 19:00:00 D1 1 12 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Capelle SPC groot
De Biljartacademie Za. 13-01-2024 19:00:00 D1 1 12 BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture - SIS Billiards 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 13-01-2024 19:00:00 D1 1 12 Catering de Toekomst Hilvarenbeek - DKM Tools 2 groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Za. 13-01-2024 19:00:00 D1 2 12 HCR Prinsen - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Capelle SPC Za. 13-01-2024 19:00:00 D1 2 12 Arbo Industries / Hello Drydocks - BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 13-01-2024 19:00:00 D1 2 12 Kippenpan.nl - `t Hartje van Oosterhout groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 13-01-2024 19:00:00 D2 2 12 TREVA - Theory Cues 1 - BV Sprundel 1 groot
Cues & Darts Za. 13-01-2024 19:00:00 D2 2 12 Slijterij Zeegers/Cues & Darts - De Distel Biljarts 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 13-01-2024 19:00:00 D2 3 12 De Kuul 2 - Jayma Trading Arnhem groot
De Drie Zwaantjes Za. 13-01-2024 19:00:00 D3 4 12 BV Sprundel 3 - TREVA - Theory Cues 2 groot
D`n Boerenbond Za. 13-01-2024 19:00:00 D4 6 12 Maasduin Witgoed Service 4 - Van den Berg kersen Carambole groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 14-01-2024 11:00:00 K 2 15 HWA Verhaar BiljartKeuService - BVM Apollo Etikon klein
De Nachtwacht Zo. 14-01-2024 13:00:00 D0 1 12 Team Nachtwacht - SIS Schoonmaak groot
Camping De Eekhoorn Zo. 14-01-2024 13:00:00 D0 1 12 DKM Tools - Stichting Topbiljart Zundert groot
H.C.R. Dallinga Zo. 14-01-2024 13:00:00 D0 1 12 Dallinga.com - Dekker / AP Sprundel groot
De Drie Zwaantjes Zo. 14-01-2024 13:00:00 D0 1 12 Aartsbouw Sprundel - Cues&Darts/Xtreme groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 14-01-2024 13:00:00 D0 1 12 Bousema Lochem/JBSCues.nl - Burgmans Biljarts groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 14-01-2024 13:00:00 D1 1 12 Constructor Staalbouw - De Kuul groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 14-01-2024 13:00:00 D1 1 12 De Distel Biljarts/Groene Cijfers - BV de Veemarkt groot
Het Caves Zo. 14-01-2024 13:00:00 D1 2 12 Man op maat - `t Caves - Post Luchtkanalen / de Hazelaar groot
BC Merwehof Zo. 14-01-2024 13:00:00 D2 1 12 Café van Ouds Havenzicht - Pool & Dart Centre den Helder groot
Capelle SPC Zo. 14-01-2024 13:00:00 D2 1 12 Eigen Keus - RCN - Team Dokter groot
`t Ivoor Ma. 15-01-2024 19:30:00 K 4 16 Biljartvereniging 't Ivoor-2 - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Tjark Rikscentrum Ma. 15-01-2024 19:30:00 K 5 16 De Korenmolen - BV Zandweerd klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 15-01-2024 19:30:00 K 5 16 Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt - De Pelikaan 2 Zutphen klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 15-01-2024 19:30:00 D3 4 14 Stoeterij Stal Doorstap - The Friends groot
Biljartcentrum Samonda Di. 16-01-2024 19:30:00 K 1 16 GBC / Sanitairium - Biljartvereniging KSA klein
De Zandloper Di. 16-01-2024 19:30:00 K 4 16 Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek - BV de Burgemeester klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 17-01-2024 19:30:00 K 5 16 Willemsen bestratingen/BV De Driehoek - De Pelikaan 1 Zutphen klein
Café Biljart de Beestenmarkt Wo. 17-01-2024 19:30:00 K 5 16 Deventer `83 - `t Centrum `47 klein
Buurthuis De Oase Wo. 17-01-2024 19:30:00 K 7 16 De Oase - BC Maarland klein
De Posthoorn Do. 18-01-2024 00:00:19 K 3 16 De Posthoorn ONNIT - Het Wapen van Alblasserdam klein
Biljartvereniging Carambole Do. 18-01-2024 19:30:00 K 4 16 Carambole Brabant - BV de Hazelaar klein
Biljartvereniging Carambole Do. 18-01-2024 19:30:00 K 4 16 Carambole- Steinhoff - `t Centrum klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 18-01-2024 19:30:00 K 6 16 BV Jong Geleerd - Woezik klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 18-01-2024 19:30:00 K 6 16 Hazelaar 3 - Biljartclub Tegelen klein
Ricky`s Pub Do. 18-01-2024 19:30:00 K 7 16 Ricky`s Pub 2 - Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service klein
De Posthoorn Do. 18-01-2024 19:30:00 K 3 16 De Posthoorn 1 - Café de Ram/MR Smederij klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 1 16 B.C. Schagen - Beemster / BV Velsen klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 1 16 BVC - Targa Team - De Engel / Rijschool Ter Beek klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 1 16 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - B.C.O. klein
BIOS Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 2 16 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 2 16 Carambole VinkFactory - BVM Apollo Etikon klein
Gebouw Komin Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 2 16 Ons Genoegen Bussum - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 5 16 Kaderteam-Slootermeer - D.O.S. klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 7 16 BC Maarland 2 - BDL / Martens Finance klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 3 16 Hotel van Krimpen - Honky Tonk 1 klein
Café Honky Tonk Vr. 19-01-2024 19:30:00 K 3 16 Honky Tonk Vonk/Glas - Kwadendamme klein
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 20-01-2024 13:30:00 D4 4 14 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - MaVerko 4 groot
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 22-01-2024 19:30:00 K 6 17 Woezik - Hazelaar 3 klein
`t Wonder Ma. 22-01-2024 19:30:00 K 6 17 Spoorweg Sportvereniging - VIOS / van Esch Biljarts klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 22-01-2024 19:30:00 K 6 17 Biljartclub Tegelen - De Treffers/Cambrinus klein
House of Billiards Weert Ma. 22-01-2024 19:30:00 K 7 17 BDL / Martens Finance - BC De Biljartacademie klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 22-01-2024 19:30:00 D4 4 13 TREVA - Theory Cues 3 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 23-01-2024 19:30:00 K 5 17 De Pelikaan 2 Zutphen - De Korenmolen klein
Café De Ram Wo. 24-01-2024 00:00:19 K 3 17 Café de Ram/MR Smederij - Het Wapen van Alblasserdam klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 24-01-2024 19:30:00 K 1 17 B.C.O. - B.C. Schagen klein
RBV De Kuip Wo. 24-01-2024 19:30:00 K 1 17 De Engel / Rijschool Ter Beek - GBC / Sanitairium klein
Dorpscentrum Spaarndam Wo. 24-01-2024 19:30:00 K 1 17 Biljartvereniging KSA - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 24-01-2024 19:30:00 K 2 17 BVM Apollo Etikon - Ons Genoegen Bussum klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 24-01-2024 19:30:00 K 4 17 BV de Hazelaar - Biljartvereniging 't Ivoor-2 klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 24-01-2024 19:30:00 K 5 17 Willemsen bestratingen/BV De Driehoek - Deventer `83 klein
`t Trefpunt Do. 25-01-2024 19:30:00 K 4 17 `t Centrum - Carambole Brabant klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 25-01-2024 19:30:00 K 4 17 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 25-01-2024 19:30:00 K 5 17 De Pelikaan 1 Zutphen - BV Zandweerd klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 25-01-2024 19:30:00 K 5 26 Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt - D.O.S. klein
Ricky`s Pub Do. 25-01-2024 19:30:00 K 7 17 Ricky`s Pub 2 - BC Maarland 2 klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 26-01-2024 19:30:00 K 1 17 Beemster / BV Velsen - BVC - Targa Team klein
Klubhuis Vr. 26-01-2024 19:30:00 K 2 17 DSS Weesp - BV Rapiditas - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 26-01-2024 19:30:00 K 4 17 BV de Burgemeester - Carambole- Steinhoff klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 26-01-2024 19:30:00 K 5 17 `t Centrum `47 - Kaderteam-Slootermeer klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 26-01-2024 19:30:00 K 7 17 BC Maarland - Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service klein
Café Honky Tonk Vr. 26-01-2024 19:30:00 K 3 17 Honky Tonk Vonk/Glas - De Posthoorn 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 26-01-2024 19:30:00 K 3 17 Hotel van Krimpen - De Posthoorn ONNIT klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 26-01-2024 19:30:00 K 3 17 Kwadendamme - Honky Tonk 1 klein
Partycentrum De Weesboom Vr. 26-01-2024 19:30:00 D3 6 13 Biljartclub Ammerzoden - Biljartvereniging `t Ivoor-1 groot
Café De Gouden Leeuw Za. 27-01-2024 13:00:00 D1 1 17 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - DKM Tools 2 groot
De Biljartacademie Za. 27-01-2024 13:00:00 D1 2 15 BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 28-01-2024 11:00:00 K 2 17 HWA Verhaar BiljartKeuService - Carambole VinkFactory klein
Tjark Rikscentrum Ma. 29-01-2024 19:30:00 K 5 18 De Korenmolen - D.O.S. klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 29-01-2024 19:30:00 K 5 18 Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt - `t Centrum `47 klein
De Borgh Ma. 29-01-2024 19:30:00 K 6 18 VIOS / van Esch Biljarts - Biljartclub Tegelen klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 29-01-2024 19:30:00 D2 2 13 De Parel Dranken - Slijterij Zeegers/Cues & Darts groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 29-01-2024 19:30:00 D2 4 13 Eddies-hr.nl - Biljartvereniging BC Goirle-1 groot
Francois Mingaud Ma. 29-01-2024 19:30:00 D3 5 13 Boeve afbouw - De Friesche Club groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 29-01-2024 19:30:00 D4 1 13 A.S.A. Ans Schoutsen Administraties - Vriendenkring groot
Camping De Eekhoorn Ma. 29-01-2024 19:30:00 D4 3 13 DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning - De Eekhoorn 5 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 29-01-2024 19:30:00 D4 6 13 SIS 7 - Moira 2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 29-01-2024 19:30:00 D4 7 13 B.C.Tegelen 3 - De Zwaantjes `82 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 29-01-2024 19:30:00 D3 2 13 Pool and Billiards Delft - BV New Jorissen 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 29-01-2024 19:30:00 D3 6 13 Struijk Metaal Recycling - BV de Veemarkt groot
Biljartcentrum Samonda Di. 30-01-2024 19:30:00 K 1 18 GBC / Sanitairium - BVC - Targa Team klein
De Zandloper Di. 30-01-2024 19:30:00 K 4 18 Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek - Biljartvereniging 't Ivoor-2 klein
De Biljartacademie Di. 30-01-2024 19:30:00 K 7 18 BC De Biljartacademie - BC Maarland 2 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 30-01-2024 19:30:00 D3 3 13 BV Cortini Automotive 1 - De Stene Brug groot
Camping De Eekhoorn Di. 30-01-2024 19:30:00 D3 4 13 De Eekhoorn 2 - DKM Tools 4 groot
Café Reseda Di. 30-01-2024 19:30:00 D3 4 13 Bottles/Dockside - Stoeterij Stal Doorstap groot
Biljartcentrum De Distel Di. 30-01-2024 19:30:00 D3 4 13 De Distel Biljarts 4 - BV Sprundel 3 groot
Biljartcentrum WBV Di. 30-01-2024 19:30:00 D4 1 13 WBV Wormerveer 2 - EDO 83-2 groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 30-01-2024 19:30:00 D4 1 13 Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 - Onder Ons `67 groot
Capelle SPC Di. 30-01-2024 19:30:00 D4 2 13 De Maasstad - Markeer Traffic Service groot
Café `t Steegje Di. 30-01-2024 19:30:00 D4 3 13 Café `t Steegje 2 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Het Caves Di. 30-01-2024 19:30:00 D4 7 13 `t Caves - team Funny - VK2 / Gorissen Furniture groot
Stichting SIS Billiards Center Di. 30-01-2024 19:30:00 D3 6 13 Marketing Rebel - The Big Blue groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 31-01-2024 19:30:00 K 1 18 B.C.O. - Beemster / BV Velsen klein
Café Biljart de Beestenmarkt Wo. 31-01-2024 19:30:00 K 5 18 Deventer `83 - De Pelikaan 1 Zutphen klein
Café Cambrinus Wo. 31-01-2024 19:30:00 K 6 18 De Treffers/Cambrinus - Hazelaar 3 klein
Buurthuis De Oase Wo. 31-01-2024 19:30:00 K 7 18 De Oase - BDL / Martens Finance klein
H.C.R. Dallinga Wo. 31-01-2024 19:30:00 D2 2 13 Dallinga 2 - TREVA - Theory Cues 1 groot
De Biljartacademie Wo. 31-01-2024 19:30:00 D2 4 13 BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 31-01-2024 19:30:00 D3 5 13 BM-Sat Rijssen - Noorderling 1 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 31-01-2024 19:30:00 D4 1 13 Nieuw Diemen 2 - BV Apollo groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 31-01-2024 19:30:00 D4 1 13 Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 - Ronick bv Almere `83 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 31-01-2024 19:30:00 D4 2 13 BV New Jorissen 3 - De Haagse Régâhs groot
`t Tapperijke Wo. 31-01-2024 19:30:00 D4 4 13 de Bont zwembaden - zwemvijvers - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 31-01-2024 19:30:00 D4 6 13 SIS Billiards 5 - SIS 6 groot
Camping De Dommelvallei Wo. 31-01-2024 19:30:00 D4 7 13 H.A.S. - BC De Biljartacademie 9/The Boys groot
De Rietlander Wo. 31-01-2024 19:30:00 D3 2 13 De Rietlander - B.V. De Haven groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 31-01-2024 19:30:00 D3 6 13 BV de Hazelaar - De Kuul 3 groot
`t Trefpunt Do. 01-02-2024 19:30:00 K 4 18 `t Centrum - BV de Hazelaar klein
Biljartvereniging Carambole Do. 01-02-2024 19:30:00 K 4 18 Carambole Brabant - BV de Burgemeester klein
Biljartvereniging Carambole Do. 01-02-2024 19:30:00 K 4 18 Carambole- Steinhoff - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 01-02-2024 19:30:00 K 5 18 BV Zandweerd - De Pelikaan 2 Zutphen klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 01-02-2024 19:30:00 K 6 18 BV Jong Geleerd - Spoorweg Sportvereniging klein
De Posthoorn Do. 01-02-2024 19:30:00 K 3 18 De Posthoorn ONNIT - Honky Tonk Vonk/Glas klein
De Posthoorn Do. 01-02-2024 19:30:00 K 3 18 De Posthoorn 1 - Hotel van Krimpen klein
Thekes Do. 01-02-2024 19:30:00 D2 3 13 Thekes / Park Tivoli - Petersberg groot
Café Reseda Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 3 13 TMS/de Borduurder - De Eekhoorn 4 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 3 13 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bv Sprundel 2 groot
Café De Ossekop Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 4 13 MaVerko 2 - MaVerko 3 groot
De Keet Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 5 13 H.G.L./Keurslager Brouwer - De Viersprong 6 groot
Bert`s Place Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 7 13 Bonanza 1 / ls-elektro.nl - BC De Biljartacademie 8/The Daltons groot
Biljartzaal De Sport Do. 01-02-2024 19:30:00 D4 1 13 A3 BC-JvH-puzzels.nl - A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 groot
De Rietlander Do. 01-02-2024 19:30:00 D4 2 13 De Rietlander3 - Pool and Billiards Delft groot
Biljartcentrum De Distel Do. 01-02-2024 19:30:00 D4 4 13 De Distel Biljarts 5 - De Distel Biljarts 6 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 01-02-2024 19:30:00 D4 6 13 De Kuul 5 - BV de Hazelaar 2 groot
Het Caves Do. 01-02-2024 19:30:00 D4 7 13 `t Caves 5 - de Mixed Boys - BC De Biljartacademie 10/De Senioren groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 1 13 BV `75 - De Plas / Scandiflora groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 1 13 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - B.C.O. / Easy Diamonds Shop groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 1 13 BV Waterland - Nieuw Diemen 1 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 2 13 `s-Gravenhaagsche B.C. 2 - The Gamblers groot
Capelle SPC Do. 01-02-2024 19:30:00 D3 2 13 Team Clautje - `s-Gravenhaagsche B.C. 1 groot
Café Honky Tonk Vr. 02-02-2024 00:00:19 K 3 18 Honky Tonk 1 - Café de Ram/MR Smederij klein
Jan Massinkhal Vr. 02-02-2024 19:00:00 D2 4 13 Zwiers Aircoservice - BC De Biljartacademie 5/The Hunter groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 02-02-2024 19:30:00 K 1 18 B.C. Schagen - Biljartvereniging KSA klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 02-02-2024 19:30:00 K 1 18 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - De Engel / Rijschool Ter Beek klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 02-02-2024 19:30:00 K 2 18 BV De Hoog/Van der Wilt - BVM Apollo Etikon klein
Gebouw Komin Vr. 02-02-2024 19:30:00 K 2 18 Ons Genoegen Bussum - Carambole VinkFactory klein
BIOS Vr. 02-02-2024 19:30:00 K 2 18 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 02-02-2024 19:30:00 K 5 18 Kaderteam-Slootermeer - Willemsen bestratingen/BV De Driehoek klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 02-02-2024 19:30:00 K 7 18 BC Maarland - Ricky`s Pub 2 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 02-02-2024 19:30:00 K 3 18 Het Wapen van Alblasserdam - Kwadendamme klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 02-02-2024 19:30:00 D2 1 13 BT `t Schuurtje - Café van Ouds Havenzicht groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 02-02-2024 19:30:00 D2 1 13 SCHROEVENGROOTHANDEL.NL - Beekman HPL groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 02-02-2024 19:30:00 D2 1 13 BCO - Paeoniapassion - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 02-02-2024 19:30:00 D2 2 13 Biljartvereniging Lynn-Somers - Polka Print groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 02-02-2024 19:30:00 D2 3 13 S&P / Oordoppen Service - Albert Heijn Van Rijn groot
Sporthuis Reusel Vr. 02-02-2024 19:30:00 D2 4 13 De Molen - Bandstoters - `t Caves groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Vr. 02-02-2024 19:30:00 D2 4 13 Van Melis Autobedrijf - Café het Wapen van Strijp groot
Camping De Eekhoorn Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 3 13 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - t Hartje van Oosterhout 2 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 3 13 DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning - Café `t Steegje groot
De Drie Zwaantjes Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 4 13 The Friends - ZBGG/De Krom bestratingen groot
Francois Mingaud Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 5 13 BV Steenwijk - D.O.S. groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 5 13 Sociëteit de Harmonie - Carambole Daarlerveen groot
De Biljartacademie Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 7 13 BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport - Bonanza 2 / ls-elektro.nl groot
Valkennest Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 2 13 Valkennest - De Haagse RÉGÂHS 2 groot
Cues & Darts Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 3 13 Cues & Darts 3 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 3 13 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - BV Cortini Automotive 2 groot
Café De Ossekop Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 4 13 MaVerko 4 - BV Sprundel 4 /De Zwaan groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 4 13 Stukadoorsbedrijf Kanters - Reseda groot
D`n Boerenbond Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 6 13 Maasduin Witgoed Service 5 - De Kuul 4 groot
Café De Mixx Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 7 13 D.A.B.-Eureka Billard - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 1 13 BVN23 - driebandenteam De Hoog groot
BV Onder Ons Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 1 13 Take Five - Dirk Snip Biljarts groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 02-02-2024 19:30:00 D3 1 13 KlaBilAdo - Push And Win - Almere `83 groot
De Noordeling Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 5 13 Noorderling/Harlingen - Happy Garden groot
Horecabedrijf Mans Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 5 13 Mans Genoeg 33 - Biljartschool.nl / BC De Harmonie groot
Café De Haven Vr. 02-02-2024 19:30:00 D4 5 13 De Haven 1 - Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-02-2024 11:00:00 TE 1 21 De Hazelaar XL Box - Dibo-The City groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 03-02-2024 11:00:00 TE 1 21 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - ABC `t Töpke groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-02-2024 11:00:00 TE 1 21 Carambole D.I.S.C. B.V. - BC De Biljartacademie groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-02-2024 11:00:00 TE 1 22 De Hazelaar XL Box - Dibo-The City groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 03-02-2024 11:00:00 TE 1 22 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - ABC `t Töpke groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-02-2024 11:00:00 TE 1 22 Carambole D.I.S.C. B.V. - BC De Biljartacademie groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 03-02-2024 13:00:00 D1 2 13 Denksportcentrum `t Spaerne - Arbo Industries / Hello Drydocks groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 03-02-2024 13:00:00 D1 2 13 Café-Biljart `t Vossenhol - Land Transport groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 03-02-2024 13:00:00 D1 2 13 Cafe De Kuul Huissen - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 03-02-2024 13:00:00 D1 2 13 Kippenpan.nl - Man op maat - `t Caves groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 03-02-2024 13:00:00 D2 1 13 RCN - Team Dokter - E.D.O. 83 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 03-02-2024 13:00:00 D2 2 13 De Distel Biljarts 3 - De Distel Biljarts 2 groot
Camping De Eekhoorn Za. 03-02-2024 13:00:00 D2 2 13 DKM Tools 3 - MaVerko 1 groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Za. 03-02-2024 13:00:00 D2 3 13 BV Harwig Den Ham - De Kuul 2 groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 03-02-2024 13:00:00 D3 5 13 Kiri Casino - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Sporthuis Reusel Za. 03-02-2024 13:00:00 D3 7 13 De Molen 3 - Na Arbeid Sport groot
Café Groeselt Za. 03-02-2024 13:00:00 D3 7 13 VK3 / Windex - VK1 / Eetcafé Riekelt groot
Ricky`s Pub Za. 03-02-2024 13:00:00 D3 7 13 Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service - B.C.Tegelen groot
Capelle SPC Za. 03-02-2024 13:00:00 D4 2 13 Ladies First 2 - De Rietlander 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 03-02-2024 13:00:00 D4 3 13 t Hartje van Oosterhout 3 - RCD / Kloens bestrating groot
Capelle SPC Za. 03-02-2024 13:00:00 D3 2 13 Ladies First - Capelle SPC 2 / De Terp groot
De Snelpost Za. 03-02-2024 13:00:00 D3 6 13 Petersberg 2 - Thekes Herpen 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 03-02-2024 13:00:00 D3 6 13 Van Rossum Tegelwerken - Moira groot
Cues & Darts Za. 03-02-2024 19:00:00 D1 1 13 Cues&Darts 2 - De Distel Biljarts/Groene Cijfers groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 03-02-2024 19:00:00 D1 1 13 BV de Veemarkt - Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 03-02-2024 19:00:00 D1 1 13 SIS Billiards 2 - Catering de Toekomst Hilvarenbeek groot
Camping De Eekhoorn Za. 03-02-2024 19:00:00 D1 1 13 DKM Tools 2 - BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture groot
De Biljartacademie Za. 03-02-2024 19:00:00 D1 2 13 BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia - HCR Prinsen groot
De Drie Zwaantjes Za. 03-02-2024 19:00:00 D2 2 13 BV Sprundel 1 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 03-02-2024 19:00:00 D2 3 13 Maha Trading / De Kuul - Top&Twel Sneek groot
De Snelpost Za. 03-02-2024 19:00:00 D2 3 13 Jayma Trading Arnhem - Drukkerij 3in1 groot
De Biljartacademie Za. 03-02-2024 19:00:00 D2 4 13 BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 03-02-2024 19:00:00 D3 4 13 TREVA - Theory Cues 2 - Rob Jacobs Mannenmode groot
D`n Boerenbond Za. 03-02-2024 19:00:00 D3 7 13 Maasduin Witgoed Service 1 - BC De Biljartacademie 7/Go to the Max groot
Capelle SPC Za. 03-02-2024 19:00:00 D4 2 13 De Klapdeur - `s-Gravenhaagsche B.C.3 groot
D`n Boerenbond Za. 03-02-2024 19:00:00 D4 6 13 Maasduin Witgoed service 3 - Maasduin Witgoed Service 4 groot
Café Groeselt Za. 03-02-2024 19:00:00 D4 7 13 VK4 / Café Groéselt - `t Caves 4- De Strevers groot
Capelle SPC Za. 03-02-2024 19:00:00 D3 2 13 Van Bruggen Adviesgroep Den Haag - Cafedepijp.nl groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 04-02-2024 13:00:00 D0 1 13 SIS Schoonmaak - DKM Tools groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 04-02-2024 13:00:00 D0 1 13 Stichting Topbiljart Zundert - Team Nachtwacht groot
De Drie Zwaantjes Zo. 04-02-2024 13:00:00 D0 1 13 Dekker / AP Sprundel - Aartsbouw Sprundel groot
Cues & Darts Zo. 04-02-2024 13:00:00 D0 1 13 Cues&Darts/Xtreme - Dallinga.com groot
Camping De Eekhoorn Zo. 04-02-2024 13:00:00 D0 1 13 Team Eekhoorn - Bousema Lochem/JBSCues.nl groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 04-02-2024 13:00:00 D0 1 13 Burgmans Biljarts - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Capelle SPC Zo. 04-02-2024 13:00:00 D1 1 13 Capelle SPC - Constructor Staalbouw groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 04-02-2024 13:00:00 D1 1 13 De Kuul - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 04-02-2024 13:00:00 D1 2 13 Post Luchtkanalen / de Hazelaar - `t Hartje van Oosterhout groot
Pool & Dartcentre Den Helder Zo. 04-02-2024 13:00:00 D2 1 13 Pool & Dart Centre den Helder - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Biljartcentrum WBV Zo. 04-02-2024 13:00:00 D2 1 13 WBV Wormerveer - Eigen Keus groot
`t Ivoor Ma. 05-02-2024 19:30:00 K 4 19 Biljartvereniging 't Ivoor-2 - Carambole- Steinhoff klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 05-02-2024 19:30:00 K 5 19 Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt - Willemsen bestratingen/BV De Driehoek klein
Tjark Rikscentrum Ma. 05-02-2024 19:30:00 K 5 19 De Korenmolen - `t Centrum `47 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 05-02-2024 19:30:00 K 6 19 Woezik - De Treffers/Cambrinus klein
House of Billiards Weert Ma. 05-02-2024 19:30:00 K 7 19 BDL / Martens Finance - Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service klein
Biljartcentrum WBV Ma. 05-02-2024 19:30:00 D2 1 14 E.D.O. 83 - SCHROEVENGROOTHANDEL.NL groot
Het Caves Ma. 05-02-2024 19:30:00 D2 4 14 Bandstoters - `t Caves - BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee groot
BC De Viersprong Ma. 05-02-2024 19:30:00 D3 5 14 De Viersprong 6 - BM-Sat Rijssen groot
BV Onder Ons Ma. 05-02-2024 19:30:00 D4 1 14 Onder Ons `67 - Nieuw Diemen 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 05-02-2024 19:30:00 D4 2 14 Pool and Billiards Delft - De Maasstad groot
De Drie Zwaantjes Ma. 05-02-2024 19:30:00 D4 4 14 BV Sprundel 4 /De Zwaan - de Bont zwembaden - zwemvijvers groot
Jan Massinkhal Ma. 05-02-2024 19:30:00 D4 6 14 Moira 2 - Van den Berg kersen Carambole groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 05-02-2024 19:30:00 D4 6 14 BV de Hazelaar 2 - Maasduin Witgoed service 3 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 05-02-2024 19:30:00 D4 7 14 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - VK4 / Café Groéselt groot
BC Merwehof Ma. 05-02-2024 19:30:00 D3 2 14 The Gamblers - Ladies First groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 05-02-2024 19:30:00 D3 6 14 De Kuul 3 - Marketing Rebel groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 06-02-2024 19:30:00 D3 4 14 Rob Jacobs Mannenmode - Bottles/Dockside groot
De Triangel Di. 06-02-2024 19:30:00 D3 5 14 D.O.S. - Kiri Casino groot
De Biljartacademie Di. 06-02-2024 19:30:00 D3 7 14 BC De Biljartacademie 7/Go to the Max - Bonanza 1 / ls-elektro.nl groot
BC Merwehof Di. 06-02-2024 19:30:00 D4 3 14 RCD / Kloens bestrating - Cues & Darts 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 06-02-2024 19:30:00 D4 3 14 Bikse Biljart Bikkels 3 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Camping De Eekhoorn Di. 06-02-2024 19:30:00 D4 3 14 De Eekhoorn 5 - t Hartje van Oosterhout 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 06-02-2024 19:30:00 D4 4 14 Bikse Biljart Bikkels 1 - De Distel Biljarts 5 groot
D`n Boerenbond Di. 06-02-2024 19:30:00 D4 6 14 Maasduin Witgoed Service 2 - SIS Billiards 5 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 06-02-2024 19:30:00 D4 7 14 De Zwaantjes `82 - `t Caves 5 - de Mixed Boys groot
Café De Pijp Di. 06-02-2024 19:30:00 D3 2 14 Cafedepijp.nl - Team Clautje groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 06-02-2024 19:30:00 D3 6 14 BV de Veemarkt - Van Rossum Tegelwerken groot
RBV De Kuip Wo. 07-02-2024 19:30:00 K 1 19 De Engel / Rijschool Ter Beek - B.C. Schagen klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 07-02-2024 19:30:00 K 2 19 BVM Apollo Etikon - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 07-02-2024 19:30:00 K 4 19 BV de Hazelaar - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
Café De Ram Wo. 07-02-2024 19:30:00 K 3 19 Café de Ram/MR Smederij - De Posthoorn ONNIT klein
H.C.R. Dallinga Wo. 07-02-2024 19:30:00 D2 2 14 Polka Print - De Parel Dranken groot
Café `t Steegje Wo. 07-02-2024 19:30:00 D3 3 14 Café `t Steegje - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
`t Tapperijke Wo. 07-02-2024 19:30:00 D3 4 14 ZBGG/De Krom bestratingen - De Distel Biljarts 4 groot
De Rietlander Wo. 07-02-2024 19:30:00 D4 2 14 De Rietlander 2 - De Rietlander3 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 07-02-2024 19:30:00 D4 2 14 De Haagse RÉGÂHS 2 - Ladies First 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 07-02-2024 19:30:00 D4 3 14 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Café `t Steegje 2 groot
De Biljartacademie Wo. 07-02-2024 19:30:00 D4 7 14 BC De Biljartacademie 9/The Boys - `t Caves - team Funny groot
Biljartcentrum WBV Wo. 07-02-2024 19:30:00 D3 1 14 Nieuw Diemen 1 - Take Five groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 07-02-2024 19:30:00 D3 1 14 Push And Win - Almere `83 - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Poolcafé de Kets Wo. 07-02-2024 19:30:00 D3 6 14 The Big Blue - Struijk Metaal Recycling groot
Jan Massinkhal Wo. 07-02-2024 19:30:00 D3 6 14 Moira - Petersberg 2 groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 08-02-2024 19:30:00 K 1 19 Biljartvereniging KSA - B.C.O. klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 08-02-2024 19:30:00 K 4 19 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Carambole Brabant klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 08-02-2024 19:30:00 K 5 19 De Pelikaan 1 Zutphen - De Pelikaan 2 Zutphen klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 08-02-2024 19:30:00 K 5 19 BV Zandweerd - D.O.S. klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 08-02-2024 19:30:00 K 6 19 BV Jong Geleerd - Biljartclub Tegelen klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 08-02-2024 19:30:00 K 6 19 Hazelaar 3 - VIOS / van Esch Biljarts klein
Ricky`s Pub Do. 08-02-2024 19:30:00 K 7 19 Ricky`s Pub 2 - BC De Biljartacademie klein
Capelle SPC Do. 08-02-2024 19:30:00 D2 1 14 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Pool & Dart Centre den Helder groot
BC Merwehof Do. 08-02-2024 19:30:00 D2 1 14 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - RCN - Team Dokter groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 08-02-2024 19:30:00 D2 3 14 Albert Heijn Van Rijn - Maha Trading / De Kuul groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 08-02-2024 19:30:00 D2 4 14 De Peel / Van Esch Biljarts - Zwiers Aircoservice groot
Café De Ossekop Do. 08-02-2024 19:30:00 D3 4 14 MaVerko 3 - De Eekhoorn 2 groot
Bert`s Place Do. 08-02-2024 19:30:00 D3 7 14 Bonanza 2 / ls-elektro.nl - Maasduin Witgoed Service 1 groot
De Biljartacademie Do. 08-02-2024 19:30:00 D3 7 14 BC De Biljartacademie 8/The Daltons - Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service groot
Biljartvereniging Almere `83 Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 1 14 Ronick bv Almere `83 - WBV Wormerveer 2 groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 1 14 BV Apollo - A.S.A. Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 1 14 EDO 83-2 - A3 BC-JvH-puzzels.nl groot
Biljartcentrum Samonda Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 2 14 `s-Gravenhaagsche B.C.3 - BV New Jorissen 3 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 4 14 De Distel Biljarts 6 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Café Reseda Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 4 14 Reseda - TREVA - Theory Cues 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 6 14 SIS 6 - De Kuul 5 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 6 14 De Kuul 4 - SIS 7 groot
Het Caves Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 7 14 `t Caves 4- De Strevers - B.C.Tegelen 3 groot
Thekes Do. 08-02-2024 19:30:00 D3 6 14 Thekes Herpen 2 - Biljartclub Ammerzoden groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 08-02-2024 19:30:00 D4 5 14 Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig - Noorderling/Harlingen groot
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 09-02-2024 00:00:19 K 3 19 Het Wapen van Alblasserdam - Honky Tonk 1 klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 09-02-2024 19:30:00 K 1 19 Beemster / BV Velsen - GBC / Sanitairium klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 09-02-2024 19:30:00 K 1 19 BVC - Targa Team - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 09-02-2024 19:30:00 K 2 19 Carambole VinkFactory - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 09-02-2024 19:30:00 K 4 19 BV de Burgemeester - `t Centrum klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 09-02-2024 19:30:00 K 5 19 Kaderteam-Slootermeer - Deventer `83 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 09-02-2024 19:30:00 K 7 19 BC Maarland 2 - De Oase klein
Café Honky Tonk Vr. 09-02-2024 19:30:00 K 3 19 Honky Tonk Vonk/Glas - Hotel van Krimpen klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 09-02-2024 19:30:00 K 3 19 Kwadendamme - De Posthoorn 1 klein
BV Onder Ons Vr. 09-02-2024 19:30:00 D2 1 14 Beekman HPL - BT `t Schuurtje groot
Café De Ossekop Vr. 09-02-2024 19:30:00 D2 2 14 MaVerko 1 - De Distel Biljarts 3 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 09-02-2024 19:30:00 D2 2 14 Stolting Advocatuur / De Laan - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Francois Mingaud Vr. 09-02-2024 19:30:00 D2 3 14 Drukkerij 3in1 - Thekes / Park Tivoli groot
Biljartschool Sneek Vr. 09-02-2024 19:30:00 D2 3 14 Top&Twel Sneek - Jayma Trading Arnhem groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 09-02-2024 19:30:00 D2 4 14 Café het Wapen van Strijp - De Molen groot
De Biljartacademie Vr. 09-02-2024 19:30:00 D2 4 14 BC De Biljartacademie 5/The Hunter - Van Melis Autobedrijf groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 3 14 De Stene Brug - BM Boekhouding & Administratie groot
De Drie Zwaantjes Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 3 14 Bv Sprundel 2 - BV Cortini Automotive 1 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 3 14 De Eekhoorn 4 - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Friesche Club Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 5 14 De Friesche Club - Sociëteit de Harmonie groot
BC De Viersprong Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 5 14 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - H.G.L./Keurslager Brouwer groot
De Noordeling Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 5 14 Noorderling 1 - Boeve afbouw groot
Café Groeselt Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 7 14 VK1 / Eetcafé Riekelt - De Molen 3 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 7 14 B.C.Tegelen - VK3 / Windex groot
Camping De Dommelvallei Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 7 14 Na Arbeid Sport - BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport groot
Biljartzaal De Sport Vr. 09-02-2024 19:30:00 D4 1 14 A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 - Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 09-02-2024 19:30:00 D4 3 14 BV Cortini Automotive 2 - Zandee Kloetinge groot
De Biljartacademie Vr. 09-02-2024 19:30:00 D4 7 14 BC De Biljartacademie 10/De Senioren - H.A.S. groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 1 14 B.C.O. / Easy Diamonds Shop - BVN23 groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 1 14 Dirk Snip Biljarts - BV `75 groot
Café Keyzer Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 1 14 De Plas / Scandiflora - KlaBilAdo groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 1 14 driebandenteam De Hoog - BV Waterland groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 2 14 `s-Gravenhaagsche B.C. 1 - `s-Gravenhaagsche B.C. 2 groot
Capelle SPC Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 2 14 Capelle SPC 2 / De Terp - Pool and Billiards Delft groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 2 14 B.V. De Haven - Van Bruggen Adviesgroep Den Haag groot
`t Ivoor Vr. 09-02-2024 19:30:00 D3 6 14 Biljartvereniging `t Ivoor-1 - BV de Hazelaar groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 09-02-2024 19:30:00 D4 5 14 Happy Garden - Mans Genoeg 33 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 10-02-2024 12:00:00 D4 2 14 De Haagse Régâhs - Valkennest groot
Sociëteit de Harmonie Za. 10-02-2024 12:30:00 D4 5 8 Biljartschool.nl / BC De Harmonie - De Haven 1 groot
Café De Gouden Leeuw Za. 10-02-2024 13:00:00 D1 1 14 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - Capelle SPC groot
Valkennest Za. 10-02-2024 13:00:00 D1 2 14 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Francois Mingaud Za. 10-02-2024 13:00:00 D1 2 14 Land Transport - BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia groot
Biljartcentrum De Distel Za. 10-02-2024 13:00:00 D2 2 14 De Distel Biljarts 2 - BV Sprundel 1 groot
De Snelpost Za. 10-02-2024 13:00:00 D2 3 14 Petersberg - Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 10-02-2024 13:00:00 D2 4 14 Biljartvereniging BC Goirle-1 - BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 10-02-2024 13:00:00 D2 4 14 SIS Billiards 3 Internationaal - Eddies-hr.nl groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 10-02-2024 13:00:00 D3 3 14 t Hartje van Oosterhout 2 - TMS/de Borduurder groot
Camping De Eekhoorn Za. 10-02-2024 13:00:00 D3 4 14 DKM Tools 4 - TREVA - Theory Cues 2 groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 10-02-2024 13:00:00 D4 1 14 Vriendenkring - Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 groot
Capelle SPC Za. 10-02-2024 13:00:00 D4 2 14 Markeer Traffic Service - De Klapdeur groot
Café Groeselt Za. 10-02-2024 13:00:00 D4 7 14 VK2 / Gorissen Furniture - D.A.B.-Eureka Billard groot
Biljartcafé Jorissen Za. 10-02-2024 13:00:00 D3 2 14 BV New Jorissen 2 - De Rietlander groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 10-02-2024 14:00:00 D3 5 14 Carambole Daarlerveen - BV Steenwijk groot
De Biljartacademie Za. 10-02-2024 19:00:00 D1 1 14 BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture - Cues&Darts 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 10-02-2024 19:00:00 D1 1 14 Catering de Toekomst Hilvarenbeek - BV de Veemarkt groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 10-02-2024 19:00:00 D1 1 14 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - SIS Billiards 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 10-02-2024 19:00:00 D1 2 14 `t Hartje van Oosterhout - Café-Biljart `t Vossenhol groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Za. 10-02-2024 19:00:00 D1 2 14 HCR Prinsen - Kippenpan.nl groot
Capelle SPC Za. 10-02-2024 19:00:00 D1 2 14 Arbo Industries / Hello Drydocks - Post Luchtkanalen / de Hazelaar groot
Cues & Darts Za. 10-02-2024 19:00:00 D2 2 14 Slijterij Zeegers/Cues & Darts - Dallinga 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 10-02-2024 19:00:00 D2 2 14 TREVA - Theory Cues 1 - DKM Tools 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 10-02-2024 19:00:00 D2 3 14 De Kuul 2 - S&P / Oordoppen Service groot
De Drie Zwaantjes Za. 10-02-2024 19:00:00 D3 4 14 BV Sprundel 3 - MaVerko 2 groot
D`n Boerenbond Za. 10-02-2024 19:00:00 D4 6 14 Maasduin Witgoed Service 4 - Maasduin Witgoed Service 5 groot
Sociëteit de Harmonie Za. 10-02-2024 19:30:00 D4 5 14 Biljartschool.nl / BC De Harmonie - De Haven 1 groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 11-02-2024 13:00:00 D1 1 14 De Distel Biljarts/Groene Cijfers - De Kuul groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 11-02-2024 13:00:00 D1 1 14 Constructor Staalbouw - DKM Tools 2 groot
Het Caves Zo. 11-02-2024 13:00:00 D1 2 14 Man op maat - `t Caves - Cafe De Kuul Huissen groot
Capelle SPC Zo. 11-02-2024 13:00:00 D2 1 14 Eigen Keus - BCO - Paeoniapassion groot
BC Merwehof Zo. 11-02-2024 13:00:00 D2 1 14 Café van Ouds Havenzicht - WBV Wormerveer groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 17-02-2024 11:00:00 TE 1 23 De Hazelaar 1 - ABC `t Töpke groot
De Biljartacademie Za. 17-02-2024 11:00:00 TE 1 23 BC De Biljartacademie - De Hazelaar XL Box groot
Dibo-the City Za. 17-02-2024 11:00:00 TE 1 23 Dibo-The City - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 17-02-2024 11:00:00 TE 1 24 De Hazelaar 1 - ABC `t Töpke groot
De Biljartacademie Za. 17-02-2024 11:00:00 TE 1 24 BC De Biljartacademie - De Hazelaar XL Box groot
Dibo-the City Za. 17-02-2024 11:00:00 TE 1 24 Dibo-The City - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 18-02-2024 11:00:00 K 2 19 HWA Verhaar BiljartKeuService - Ons Genoegen Bussum klein
H.C.R. Dallinga Zo. 18-02-2024 13:00:00 D0 1 14 Dallinga.com - SIS Schoonmaak groot
De Drie Zwaantjes Zo. 18-02-2024 13:00:00 D0 1 14 Aartsbouw Sprundel - Stichting Topbiljart Zundert groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 18-02-2024 13:00:00 D0 1 14 J&F Auto`s / New Jorissen - Dekker / AP Sprundel groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 18-02-2024 13:00:00 D0 1 14 Bousema Lochem/JBSCues.nl - Cues&Darts/Xtreme groot
De Nachtwacht Zo. 18-02-2024 13:00:00 D0 1 14 Team Nachtwacht - Team Eekhoorn groot
Camping De Eekhoorn Zo. 18-02-2024 13:00:00 D0 1 14 DKM Tools - Burgmans Biljarts groot
`t Wonder Ma. 19-02-2024 19:30:00 K 6 20 Spoorweg Sportvereniging - Woezik klein
De Borgh Ma. 19-02-2024 19:30:00 K 6 20 VIOS / van Esch Biljarts - De Treffers/Cambrinus klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 21-02-2024 19:30:00 K 1 20 B.C.O. - De Engel / Rijschool Ter Beek klein
Café Biljart de Beestenmarkt Wo. 21-02-2024 19:30:00 K 5 20 Deventer `83 - Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 21-02-2024 19:30:00 K 5 20 Willemsen bestratingen/BV De Driehoek - De Korenmolen klein
Buurthuis De Oase Wo. 21-02-2024 19:30:00 K 7 20 De Oase - BC De Biljartacademie klein
De Posthoorn Do. 22-02-2024 00:00:19 K 3 20 De Posthoorn 1 - Honky Tonk 1 klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 22-02-2024 19:30:00 K 1 20 Biljartvereniging KSA - Beemster / BV Velsen klein
Biljartvereniging Carambole Do. 22-02-2024 19:30:00 K 4 20 Carambole- Steinhoff - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
`t Trefpunt Do. 22-02-2024 19:30:00 K 4 20 `t Centrum - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Biljartvereniging Carambole Do. 22-02-2024 19:30:00 K 4 20 Carambole Brabant - Biljartvereniging 't Ivoor-2 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 22-02-2024 19:30:00 K 6 20 BV Jong Geleerd - Hazelaar 3 klein
Ricky`s Pub Do. 22-02-2024 19:30:00 K 7 20 Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service - BC Maarland 2 klein
De Posthoorn Do. 22-02-2024 19:30:00 K 3 20 De Posthoorn ONNIT - Kwadendamme klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 1 20 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - GBC / Sanitairium klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 1 20 B.C. Schagen - BVC - Targa Team klein
Klubhuis Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 2 20 DSS Weesp - BV Rapiditas - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 2 20 BV De Hoog/Van der Wilt - Ons Genoegen Bussum klein
BIOS Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 2 20 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV - Carambole VinkFactory klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 4 20 BV de Burgemeester - BV de Hazelaar klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 5 20 Kaderteam-Slootermeer - De Pelikaan 1 Zutphen klein
De Triangel Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 5 20 D.O.S. - De Pelikaan 2 Zutphen klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 5 20 `t Centrum `47 - BV Zandweerd klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 7 20 BC Maarland - BDL / Martens Finance klein
Café Honky Tonk Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 3 20 Honky Tonk Vonk/Glas - Het Wapen van Alblasserdam klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 23-02-2024 19:30:00 K 3 20 Hotel van Krimpen - Café de Ram/MR Smederij klein
Camping De Dommelvallei Vr. 23-02-2024 19:30:00 D4 7 15 H.A.S. - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Biljartcentrum Samonda Za. 24-02-2024 11:00:00 T1 1 15 Exalto - BV de Hazelaar groot
Jan Massinkhal Za. 24-02-2024 11:00:00 T1 1 15 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - B.I.O.S. / De Biljartfabriek groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 24-02-2024 11:00:00 T1 1 15 BV `75 - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 24-02-2024 11:00:00 T1 1 16 Exalto - BV de Hazelaar groot
Jan Massinkhal Za. 24-02-2024 11:00:00 T1 1 16 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - B.I.O.S. / De Biljartfabriek groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 24-02-2024 11:00:00 T1 1 16 BV `75 - BV de Hazelaar 2 groot
`t Ivoor Ma. 26-02-2024 19:30:00 K 4 21 Biljartvereniging 't Ivoor-2 - `t Centrum klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 26-02-2024 19:30:00 K 5 21 Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt - Kaderteam-Slootermeer klein
Tjark Rikscentrum Ma. 26-02-2024 19:30:00 K 5 21 De Korenmolen - Deventer `83 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 26-02-2024 19:30:00 K 6 21 Woezik - VIOS / van Esch Biljarts klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 26-02-2024 19:30:00 K 6 21 Biljartclub Tegelen - Spoorweg Sportvereniging klein
House of Billiards Weert Ma. 26-02-2024 19:30:00 K 7 21 BDL / Martens Finance - Ricky`s Pub 2 klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 26-02-2024 19:30:00 D2 2 15 De Parel Dranken - MaVerko 1 groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 26-02-2024 19:30:00 D2 4 15 Eddies-hr.nl - BC De Biljartacademie 5/The Hunter groot
Francois Mingaud Ma. 26-02-2024 19:30:00 D3 5 15 Boeve afbouw - D.O.S. groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 26-02-2024 19:30:00 D4 1 15 A.S.A. Ans Schoutsen Administraties - EDO 83-2 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 26-02-2024 19:30:00 D4 3 15 DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 26-02-2024 19:30:00 D4 6 15 SIS 7 - SIS 6 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 26-02-2024 19:30:00 D4 7 15 B.C.Tegelen 3 - BC De Biljartacademie 9/The Boys groot
Pool and Billiards Delft Ma. 26-02-2024 19:30:00 D3 2 15 Pool and Billiards Delft - Cafedepijp.nl groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 26-02-2024 19:30:00 D3 6 15 Struijk Metaal Recycling - Thekes Herpen 2 groot
Biljartcentrum Samonda Di. 27-02-2024 19:30:00 K 1 21 GBC / Sanitairium - B.C. Schagen klein
De Zandloper Di. 27-02-2024 19:30:00 K 4 21 Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek - Carambole Brabant klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 27-02-2024 19:30:00 K 5 21 De Pelikaan 2 Zutphen - `t Centrum `47 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 27-02-2024 19:30:00 D3 3 15 BV Cortini Automotive 1 - Café `t Steegje groot
Camping De Eekhoorn Di. 27-02-2024 19:30:00 D3 4 15 De Eekhoorn 2 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Café Reseda Di. 27-02-2024 19:30:00 D3 4 15 Bottles/Dockside - BV Sprundel 3 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 27-02-2024 19:30:00 D3 4 15 De Distel Biljarts 4 - DKM Tools 4 groot
Biljartcentrum WBV Di. 27-02-2024 19:30:00 D4 1 15 WBV Wormerveer 2 - Onder Ons `67 groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 27-02-2024 19:30:00 D4 1 15 Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 - Vriendenkring groot
Capelle SPC Di. 27-02-2024 19:30:00 D4 2 15 De Maasstad - De Haagse Régâhs groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 27-02-2024 19:30:00 D4 3 15 Zandee Kloetinge - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 27-02-2024 19:30:00 D4 4 15 Bikse Biljart Bikkels 2 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Het Caves Di. 27-02-2024 19:30:00 D4 7 15 `t Caves - team Funny - `t Caves 4- De Strevers groot
Stichting SIS Billiards Center Di. 27-02-2024 19:30:00 D3 6 15 Marketing Rebel - Moira groot
Café De Ram Wo. 28-02-2024 00:00:19 K 3 21 Café de Ram/MR Smederij - Honky Tonk Vonk/Glas klein
RBV De Kuip Wo. 28-02-2024 19:30:00 K 1 21 De Engel / Rijschool Ter Beek - Biljartvereniging KSA klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 28-02-2024 19:30:00 K 2 21 BVM Apollo Etikon - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 28-02-2024 19:30:00 K 4 21 BV de Hazelaar - Carambole- Steinhoff klein
Café Cambrinus Wo. 28-02-2024 19:30:00 K 6 21 De Treffers/Cambrinus - BV Jong Geleerd klein
H.C.R. Dallinga Wo. 28-02-2024 19:30:00 D2 2 15 Dallinga 2 - De Distel Biljarts 2 groot
Camping De Eekhoorn Wo. 28-02-2024 19:30:00 D3 3 15 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - Bv Sprundel 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 28-02-2024 19:30:00 D3 5 15 BM-Sat Rijssen - Carambole Daarlerveen groot
Biljartcentrum WBV Wo. 28-02-2024 19:30:00 D4 1 15 Nieuw Diemen 2 - Ronick bv Almere `83 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 28-02-2024 19:30:00 D4 1 15 Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 - A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 28-02-2024 19:30:00 D4 2 15 BV New Jorissen 3 - De Rietlander 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 28-02-2024 19:30:00 D4 6 15 SIS Billiards 5 - Maasduin Witgoed Service 4 groot
De Rietlander Wo. 28-02-2024 19:30:00 D3 2 15 De Rietlander - `s-Gravenhaagsche B.C. 1 groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 28-02-2024 19:30:00 D3 6 15 BV de Hazelaar - BV de Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 29-02-2024 19:30:00 K 4 21 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - BV de Burgemeester klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 29-02-2024 19:30:00 K 5 21 De Pelikaan 1 Zutphen - D.O.S. klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 29-02-2024 19:30:00 K 5 21 BV Zandweerd - Willemsen bestratingen/BV De Driehoek klein
Ricky`s Pub Do. 29-02-2024 19:30:00 K 7 21 Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service - De Oase klein
Thekes Do. 29-02-2024 19:30:00 D2 3 15 Thekes / Park Tivoli - De Kuul 2 groot
Café Reseda Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 3 15 TMS/de Borduurder - De Stene Brug groot
Café De Ossekop Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 4 15 MaVerko 2 - Rob Jacobs Mannenmode groot
De Keet Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 5 15 H.G.L./Keurslager Brouwer - De Friesche Club groot
Bert`s Place Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 7 15 Bonanza 1 / ls-elektro.nl - VK1 / Eetcafé Riekelt groot
Biljartzaal De Sport Do. 29-02-2024 19:30:00 D4 1 15 A3 BC-JvH-puzzels.nl - BV Apollo groot
De Rietlander Do. 29-02-2024 19:30:00 D4 2 15 De Rietlander3 - `s-Gravenhaagsche B.C.3 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 29-02-2024 19:30:00 D4 4 15 De Distel Biljarts 5 - Reseda groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 29-02-2024 19:30:00 D4 6 15 De Kuul 5 - De Kuul 4 groot
Het Caves Do. 29-02-2024 19:30:00 D4 7 15 `t Caves 5 - de Mixed Boys - VK2 / Gorissen Furniture groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 1 15 BV `75 - B.C.O. / Easy Diamonds Shop groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 1 15 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - Nieuw Diemen 1 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 1 15 BV Waterland - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcentrum Samonda Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 2 15 `s-Gravenhaagsche B.C. 2 - BV New Jorissen 2 groot
Capelle SPC Do. 29-02-2024 19:30:00 D3 2 15 Team Clautje - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 29-02-2024 19:30:00 D4 5 15 Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig - Biljartschool.nl / BC De Harmonie groot
Jan Massinkhal Vr. 01-03-2024 19:00:00 D2 4 15 Zwiers Aircoservice - Bandstoters - `t Caves groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 01-03-2024 19:30:00 K 1 21 Beemster / BV Velsen - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 01-03-2024 19:30:00 K 1 21 BVC - Targa Team - B.C.O. klein
Gebouw Komin Vr. 01-03-2024 19:30:00 K 2 21 Ons Genoegen Bussum - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 01-03-2024 19:30:00 K 7 21 BC Maarland - BC De Biljartacademie klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 01-03-2024 19:30:00 K 3 21 Het Wapen van Alblasserdam - De Posthoorn 1 klein
Café Honky Tonk Vr. 01-03-2024 19:30:00 K 3 21 Honky Tonk 1 - De Posthoorn ONNIT klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 01-03-2024 19:30:00 K 3 21 Kwadendamme - Hotel van Krimpen klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 1 15 BT `t Schuurtje - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 1 15 SCHROEVENGROOTHANDEL.NL - Eigen Keus groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 1 15 BCO - Paeoniapassion - E.D.O. 83 groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 2 15 Biljartvereniging Lynn-Somers - TREVA - Theory Cues 1 groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 3 15 Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 - Albert Heijn Van Rijn groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 3 15 S&P / Oordoppen Service - Drukkerij 3in1 groot
Sporthuis Reusel Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 4 15 De Molen - Biljartvereniging BC Goirle-1 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 4 15 Café het Wapen van Strijp - BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Vr. 01-03-2024 19:30:00 D2 4 15 Van Melis Autobedrijf - SIS Billiards 3 Internationaal groot
`t Tapperijke Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 3 15 BM Boekhouding & Administratie - t Hartje van Oosterhout 2 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 3 15 DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning - De Eekhoorn 4 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 4 15 The Friends - MaVerko 3 groot
Francois Mingaud Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 5 15 BV Steenwijk - De Viersprong 6 groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 5 15 Sociëteit de Harmonie - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
De Biljartacademie Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 7 15 BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport - BC De Biljartacademie 8/The Daltons groot
Valkennest Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 2 15 Valkennest - Pool and Billiards Delft groot
Cues & Darts Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 3 15 Cues & Darts 3 - BV Cortini Automotive 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 3 15 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Eekhoorn 5 groot
Café De Ossekop Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 4 15 MaVerko 4 - De Distel Biljarts 6 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 4 15 Stukadoorsbedrijf Kanters - BV Sprundel 4 /De Zwaan groot
D`n Boerenbond Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 6 15 Maasduin Witgoed Service 5 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 6 15 Van den Berg kersen Carambole - BV de Hazelaar 2 groot
Café De Mixx Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 7 15 D.A.B.-Eureka Billard - De Zwaantjes `82 groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 1 15 BVN23 - Dirk Snip Biljarts groot
BV Onder Ons Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 1 15 Take Five - Push And Win - Almere `83 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 1 15 KlaBilAdo - driebandenteam De Hoog groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 01-03-2024 19:30:00 D3 6 15 Biljartclub Ammerzoden - The Big Blue groot
De Noordeling Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 5 15 Noorderling/Harlingen - Mans Genoeg 33 groot
Café De Haven Vr. 01-03-2024 19:30:00 D4 5 15 De Haven 1 - Happy Garden groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 02-03-2024 13:00:00 D1 2 15 Denksportcentrum `t Spaerne - Land Transport groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 02-03-2024 13:00:00 D1 2 15 Café-Biljart `t Vossenhol - Man op maat - `t Caves groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 02-03-2024 13:00:00 D1 2 15 Cafe De Kuul Huissen - `t Hartje van Oosterhout groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 02-03-2024 13:00:00 D1 2 15 Kippenpan.nl - Arbo Industries / Hello Drydocks groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 02-03-2024 13:00:00 D2 1 15 RCN - Team Dokter - Café van Ouds Havenzicht groot
Biljartcentrum De Distel Za. 02-03-2024 13:00:00 D2 2 15 De Distel Biljarts 3 - Polka Print groot
Camping De Eekhoorn Za. 02-03-2024 13:00:00 D2 2 15 DKM Tools 3 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Za. 02-03-2024 13:00:00 D2 3 15 BV Harwig Den Ham - Top&Twel Sneek groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 02-03-2024 13:00:00 D3 5 15 Kiri Casino - Noorderling 1 groot
Sporthuis Reusel Za. 02-03-2024 13:00:00 D3 7 15 De Molen 3 - BC De Biljartacademie 7/Go to the Max groot
Café Groeselt Za. 02-03-2024 13:00:00 D3 7 15 VK3 / Windex - Bonanza 2 / ls-elektro.nl groot
Ricky`s Pub Za. 02-03-2024 13:00:00 D3 7 15 Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service - Na Arbeid Sport groot
Capelle SPC Za. 02-03-2024 13:00:00 D4 2 15 Ladies First 2 - Markeer Traffic Service groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 02-03-2024 13:00:00 D4 3 15 t Hartje van Oosterhout 3 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 02-03-2024 13:00:00 D4 4 15 TREVA - Theory Cues 3 - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Capelle SPC Za. 02-03-2024 13:00:00 D3 2 15 Ladies First - B.V. De Haven groot
De Snelpost Za. 02-03-2024 13:00:00 D3 6 15 Petersberg 2 - De Kuul 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 02-03-2024 13:00:00 D3 6 15 Van Rossum Tegelwerken - Biljartvereniging `t Ivoor-1 groot
Cues & Darts Za. 02-03-2024 19:00:00 D1 1 15 Cues&Darts 2 - Catering de Toekomst Hilvarenbeek groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 02-03-2024 19:00:00 D1 1 15 BV de Veemarkt - BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 02-03-2024 19:00:00 D1 1 15 SIS Billiards 2 - Constructor Staalbouw groot
Camping De Eekhoorn Za. 02-03-2024 19:00:00 D1 1 15 DKM Tools 2 - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
De Drie Zwaantjes Za. 02-03-2024 19:00:00 D2 2 15 BV Sprundel 1 - Slijterij Zeegers/Cues & Darts groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 02-03-2024 19:00:00 D2 3 15 Maha Trading / De Kuul - Petersberg groot
De Biljartacademie Za. 02-03-2024 19:00:00 D2 4 15 BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 02-03-2024 19:00:00 D3 4 15 TREVA - Theory Cues 2 - ZBGG/De Krom bestratingen groot
D`n Boerenbond Za. 02-03-2024 19:00:00 D3 7 15 Maasduin Witgoed Service 1 - B.C.Tegelen groot
Capelle SPC Za. 02-03-2024 19:00:00 D4 2 15 De Klapdeur - De Haagse RÉGÂHS 2 groot
D`n Boerenbond Za. 02-03-2024 19:00:00 D4 6 15 Maasduin Witgoed service 3 - Moira 2 groot
Café Groeselt Za. 02-03-2024 19:00:00 D4 7 15 VK4 / Café Groéselt - BC De Biljartacademie 10/De Senioren groot
Capelle SPC Za. 02-03-2024 19:00:00 D3 2 15 Van Bruggen Adviesgroep Den Haag - The Gamblers groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 03-03-2024 11:00:00 K 2 21 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Capelle SPC Zo. 03-03-2024 13:00:00 D1 1 15 Capelle SPC - De Distel Biljarts/Groene Cijfers groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 03-03-2024 13:00:00 D1 1 15 De Kuul - Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 03-03-2024 13:00:00 D1 2 15 Post Luchtkanalen / de Hazelaar - HCR Prinsen groot
Pool & Dartcentre Den Helder Zo. 03-03-2024 13:00:00 D2 1 15 Pool & Dart Centre den Helder - Beekman HPL groot
Biljartcentrum WBV Zo. 03-03-2024 13:00:00 D2 1 15 WBV Wormerveer - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
`t Ivoor Ma. 04-03-2024 19:30:00 K 4 22 Biljartvereniging 't Ivoor-2 - BV de Burgemeester klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 04-03-2024 19:30:00 K 5 22 Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt - De Pelikaan 1 Zutphen klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 04-03-2024 19:30:00 K 6 22 Biljartclub Tegelen - Woezik klein
De Borgh Ma. 04-03-2024 19:30:00 K 6 22 VIOS / van Esch Biljarts - BV Jong Geleerd klein
Biljartcentrum WBV Ma. 04-03-2024 19:30:00 D2 1 16 E.D.O. 83 - Pool & Dart Centre den Helder groot
Het Caves Ma. 04-03-2024 19:30:00 D2 4 16 Bandstoters - `t Caves - Van Melis Autobedrijf groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 04-03-2024 19:30:00 D3 4 16 Stoeterij Stal Doorstap - TREVA - Theory Cues 2 groot
BC De Viersprong Ma. 04-03-2024 19:30:00 D3 5 16 De Viersprong 6 - Kiri Casino groot
BV Onder Ons Ma. 04-03-2024 19:30:00 D4 1 16 Onder Ons `67 - A3 BC-JvH-puzzels.nl groot
Pool and Billiards Delft Ma. 04-03-2024 19:30:00 D4 2 16 Pool and Billiards Delft - Ladies First 2 groot
De Drie Zwaantjes Ma. 04-03-2024 19:30:00 D4 4 16 BV Sprundel 4 /De Zwaan - TREVA - Theory Cues 3 groot
Jan Massinkhal Ma. 04-03-2024 19:30:00 D4 6 16 Moira 2 - Maasduin Witgoed Service 5 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 04-03-2024 19:30:00 D4 6 16 BV de Hazelaar 2 - SIS Billiards 5 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 04-03-2024 19:30:00 D4 7 16 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - `t Caves - team Funny groot
BC Merwehof Ma. 04-03-2024 19:30:00 D3 2 16 The Gamblers - Team Clautje groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 04-03-2024 19:30:00 D3 6 16 De Kuul 3 - Biljartclub Ammerzoden groot
Biljartcentrum Samonda Di. 05-03-2024 19:30:00 K 1 22 GBC / Sanitairium - B.C.O. klein
De Zandloper Di. 05-03-2024 19:30:00 K 4 22 Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek - `t Centrum klein
De Biljartacademie Di. 05-03-2024 19:30:00 K 7 22 BC De Biljartacademie - Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 05-03-2024 19:30:00 D3 4 16 Rob Jacobs Mannenmode - De Eekhoorn 2 groot
De Triangel Di. 05-03-2024 19:30:00 D3 5 16 D.O.S. - Sociëteit de Harmonie groot
De Biljartacademie Di. 05-03-2024 19:30:00 D3 7 16 BC De Biljartacademie 7/Go to the Max - BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 05-03-2024 19:30:00 D4 3 16 Bikse Biljart Bikkels 3 - Cues & Darts 3 groot
Camping De Eekhoorn Di. 05-03-2024 19:30:00 D4 3 16 De Eekhoorn 5 - Zandee Kloetinge groot
BC Merwehof Di. 05-03-2024 19:30:00 D4 3 16 RCD / Kloens bestrating - DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 05-03-2024 19:30:00 D4 4 16 Bikse Biljart Bikkels 1 - MaVerko 4 groot
D`n Boerenbond Di. 05-03-2024 19:30:00 D4 6 16 Maasduin Witgoed Service 2 - SIS 7 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 05-03-2024 19:30:00 D4 7 16 De Zwaantjes `82 - VK4 / Café Groéselt groot
Café De Pijp Di. 05-03-2024 19:30:00 D3 2 16 Cafedepijp.nl - De Rietlander groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 05-03-2024 19:30:00 D3 6 16 BV de Veemarkt - Marketing Rebel groot
RBV De Kuip Wo. 06-03-2024 19:30:00 K 1 22 De Engel / Rijschool Ter Beek - Beemster / BV Velsen klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 06-03-2024 19:30:00 K 2 22 BVM Apollo Etikon - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 06-03-2024 19:30:00 K 5 22 Willemsen bestratingen/BV De Driehoek - De Pelikaan 2 Zutphen klein
Café Biljart de Beestenmarkt Wo. 06-03-2024 19:30:00 K 5 22 Deventer `83 - BV Zandweerd klein
H.C.R. Dallinga Wo. 06-03-2024 19:30:00 D2 2 16 Polka Print - BV Sprundel 1 groot
Café `t Steegje Wo. 06-03-2024 19:30:00 D3 3 16 Café `t Steegje - BM Boekhouding & Administratie groot
`t Tapperijke Wo. 06-03-2024 19:30:00 D3 4 16 ZBGG/De Krom bestratingen - Bottles/Dockside groot
De Rietlander Wo. 06-03-2024 19:30:00 D4 2 16 De Rietlander 2 - Valkennest groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 06-03-2024 19:30:00 D4 2 16 De Haagse RÉGÂHS 2 - BV New Jorissen 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 06-03-2024 19:30:00 D4 3 16 Rob Jacobs Mannenmode 2 - t Hartje van Oosterhout 3 groot
De Biljartacademie Wo. 06-03-2024 19:30:00 D4 7 16 BC De Biljartacademie 9/The Boys - `t Caves 5 - de Mixed Boys groot
Biljartcentrum WBV Wo. 06-03-2024 19:30:00 D3 1 16 Nieuw Diemen 1 - BVN23 groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 06-03-2024 19:30:00 D3 1 16 Push And Win - Almere `83 - BV `75 groot
Jan Massinkhal Wo. 06-03-2024 19:30:00 D3 6 16 Moira - Struijk Metaal Recycling groot
Poolcafé de Kets Wo. 06-03-2024 19:30:00 D3 6 16 The Big Blue - BV de Hazelaar groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 07-03-2024 19:30:00 K 4 22 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - BV de Hazelaar klein
Biljartvereniging Carambole Do. 07-03-2024 19:30:00 K 4 22 Carambole- Steinhoff - Carambole Brabant klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 07-03-2024 19:30:00 K 6 22 Hazelaar 3 - Spoorweg Sportvereniging klein
Ricky`s Pub Do. 07-03-2024 19:30:00 K 7 22 Ricky`s Pub 2 - De Oase klein
De Posthoorn Do. 07-03-2024 19:30:00 K 3 22 De Posthoorn 1 - De Posthoorn ONNIT klein
BC Merwehof Do. 07-03-2024 19:30:00 D2 1 16 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - BCO - Paeoniapassion groot
Capelle SPC Do. 07-03-2024 19:30:00 D2 1 16 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - WBV Wormerveer groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 07-03-2024 19:30:00 D2 3 16 Albert Heijn Van Rijn - BV Harwig Den Ham groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 07-03-2024 19:30:00 D2 4 16 De Peel / Van Esch Biljarts - Eddies-hr.nl groot
Café De Ossekop Do. 07-03-2024 19:30:00 D3 4 16 MaVerko 3 - De Distel Biljarts 4 groot
Bert`s Place Do. 07-03-2024 19:30:00 D3 7 16 Bonanza 2 / ls-elektro.nl - De Molen 3 groot
De Biljartacademie Do. 07-03-2024 19:30:00 D3 7 16 BC De Biljartacademie 8/The Daltons - Maasduin Witgoed Service 1 groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 1 16 BV Apollo - Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 1 16 EDO 83-2 - Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 1 16 Ronick bv Almere `83 - A.S.A. Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum Samonda Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 2 16 `s-Gravenhaagsche B.C.3 - De Maasstad groot
Café Reseda Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 4 16 Reseda - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 4 16 De Distel Biljarts 6 - de Bont zwembaden - zwemvijvers groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 6 16 SIS 6 - Van den Berg kersen Carambole groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 6 16 De Kuul 4 - Maasduin Witgoed service 3 groot
Het Caves Do. 07-03-2024 19:30:00 D4 7 16 `t Caves 4- De Strevers - D.A.B.-Eureka Billard groot
Thekes Do. 07-03-2024 19:30:00 D3 6 16 Thekes Herpen 2 - Van Rossum Tegelwerken groot
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 08-03-2024 00:00:19 K 3 22 Hotel van Krimpen - Het Wapen van Alblasserdam klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 1 22 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - B.C. Schagen klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 1 22 BVC - Targa Team - Biljartvereniging KSA klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 2 22 BV De Hoog/Van der Wilt - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 2 22 Carambole VinkFactory - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 5 22 `t Centrum `47 - D.O.S. klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 5 22 Kaderteam-Slootermeer - De Korenmolen klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 7 22 BC Maarland 2 - BC Maarland klein
Café Honky Tonk Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 3 22 Honky Tonk Vonk/Glas - Honky Tonk 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 08-03-2024 19:30:00 K 3 22 Kwadendamme - Café de Ram/MR Smederij klein
BV Onder Ons Vr. 08-03-2024 19:30:00 D2 1 16 Beekman HPL - RCN - Team Dokter groot
Café De Ossekop Vr. 08-03-2024 19:30:00 D2 2 16 MaVerko 1 - Dallinga 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 08-03-2024 19:30:00 D2 2 16 Stolting Advocatuur / De Laan - De Distel Biljarts 3 groot
Francois Mingaud Vr. 08-03-2024 19:30:00 D2 3 16 Drukkerij 3in1 - Maha Trading / De Kuul groot
Biljartschool Sneek Vr. 08-03-2024 19:30:00 D2 3 16 Top&Twel Sneek - S&P / Oordoppen Service groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 08-03-2024 19:30:00 D2 4 16 Café het Wapen van Strijp - Zwiers Aircoservice groot
De Biljartacademie Vr. 08-03-2024 19:30:00 D2 4 16 BC De Biljartacademie 5/The Hunter - BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor groot
De Drie Zwaantjes Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 3 16 Bv Sprundel 2 - TMS/de Borduurder groot
Camping De Eekhoorn Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 3 16 De Eekhoorn 4 - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 3 16 De Stene Brug - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Friesche Club Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 5 16 De Friesche Club - BM-Sat Rijssen groot
BC De Viersprong Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 5 16 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - BV Steenwijk groot
De Noordeling Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 5 16 Noorderling 1 - H.G.L./Keurslager Brouwer groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 7 16 B.C.Tegelen - Bonanza 1 / ls-elektro.nl groot
Camping De Dommelvallei Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 7 16 Na Arbeid Sport - VK3 / Windex groot
Café Groeselt Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 7 16 VK1 / Eetcafé Riekelt - Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service groot
Biljartzaal De Sport Vr. 08-03-2024 19:30:00 D4 1 16 A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 - WBV Wormerveer 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 08-03-2024 19:30:00 D4 3 16 BV Cortini Automotive 2 - Café `t Steegje 2 groot
De Biljartacademie Vr. 08-03-2024 19:30:00 D4 7 16 BC De Biljartacademie 10/De Senioren - B.C.Tegelen 3 groot
Café Keyzer Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 1 16 De Plas / Scandiflora - Take Five groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 1 16 driebandenteam De Hoog - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 1 16 B.C.O. / Easy Diamonds Shop - KlaBilAdo groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 1 16 Dirk Snip Biljarts - BV Waterland groot
Capelle SPC Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 2 16 Capelle SPC 2 / De Terp - `s-Gravenhaagsche B.C. 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 2 16 B.V. De Haven - Pool and Billiards Delft groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 2 16 `s-Gravenhaagsche B.C. 1 - Van Bruggen Adviesgroep Den Haag groot
`t Ivoor Vr. 08-03-2024 19:30:00 D3 6 16 Biljartvereniging `t Ivoor-1 - Petersberg 2 groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 08-03-2024 19:30:00 D4 5 16 Biljartschool.nl / BC De Harmonie - Noorderling/Harlingen groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 08-03-2024 19:30:00 D4 5 16 Happy Garden - Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig groot
Horecabedrijf Mans Vr. 08-03-2024 19:30:00 D4 5 16 Mans Genoeg 33 - De Haven 1 groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 09-03-2024 11:00:00 T1 1 17 BV `75 - BV de Hazelaar groot
BIOS Za. 09-03-2024 11:00:00 T1 1 17 B.I.O.S. / De Biljartfabriek - BV de Hazelaar 2 groot
Jan Massinkhal Za. 09-03-2024 11:00:00 T1 1 17 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - Exalto groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 09-03-2024 11:00:00 T1 1 18 BV `75 - BV de Hazelaar groot
BIOS Za. 09-03-2024 11:00:00 T1 1 18 B.I.O.S. / De Biljartfabriek - BV de Hazelaar 2 groot
Jan Massinkhal Za. 09-03-2024 11:00:00 T1 1 18 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - Exalto groot
Biljartcentrum Samonda Za. 09-03-2024 12:00:00 D4 2 16 De Haagse Régâhs - De Klapdeur groot
Café De Gouden Leeuw Za. 09-03-2024 13:00:00 D1 1 16 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - SIS Billiards 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 09-03-2024 13:00:00 D1 2 16 Kippenpan.nl - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum De Distel Za. 09-03-2024 13:00:00 D2 2 16 De Distel Biljarts 2 - DKM Tools 3 groot
De Snelpost Za. 09-03-2024 13:00:00 D2 3 16 Petersberg - Jayma Trading Arnhem groot
Biljartcentrum Goirle Za. 09-03-2024 13:00:00 D2 4 16 Biljartvereniging BC Goirle-1 - BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 09-03-2024 13:00:00 D2 4 16 SIS Billiards 3 Internationaal - De Molen groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 09-03-2024 13:00:00 D3 3 16 t Hartje van Oosterhout 2 - DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning groot
Camping De Eekhoorn Za. 09-03-2024 13:00:00 D3 4 16 DKM Tools 4 - MaVerko 2 groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 09-03-2024 13:00:00 D4 1 16 Vriendenkring - Nieuw Diemen 2 groot
Capelle SPC Za. 09-03-2024 13:00:00 D4 2 16 Markeer Traffic Service - De Rietlander3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 09-03-2024 13:00:00 D4 4 16 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Café Groeselt Za. 09-03-2024 13:00:00 D4 7 16 VK2 / Gorissen Furniture - H.A.S. groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 09-03-2024 14:00:00 D3 5 16 Carambole Daarlerveen - Boeve afbouw groot
De Biljartacademie Za. 09-03-2024 19:00:00 D1 1 16 BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture - Capelle SPC groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 09-03-2024 19:00:00 D1 1 16 Catering de Toekomst Hilvarenbeek - De Kuul groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 09-03-2024 19:00:00 D1 1 16 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Cues&Darts 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 09-03-2024 19:00:00 D1 2 16 `t Hartje van Oosterhout - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Capelle SPC Za. 09-03-2024 19:00:00 D1 2 16 Arbo Industries / Hello Drydocks - Cafe De Kuul Huissen groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 09-03-2024 19:00:00 D2 2 16 TREVA - Theory Cues 1 - De Parel Dranken groot
Cues & Darts Za. 09-03-2024 19:00:00 D2 2 16 Slijterij Zeegers/Cues & Darts - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 09-03-2024 19:00:00 D2 3 16 De Kuul 2 - Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 groot
De Drie Zwaantjes Za. 09-03-2024 19:00:00 D3 4 16 BV Sprundel 3 - The Friends groot
D`n Boerenbond Za. 09-03-2024 19:00:00 D4 6 16 Maasduin Witgoed Service 4 - De Kuul 5 groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 10-03-2024 13:00:00 D0 1 15 SIS Schoonmaak - Aartsbouw Sprundel groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 10-03-2024 13:00:00 D0 1 15 Stichting Topbiljart Zundert - Dallinga.com groot
De Drie Zwaantjes Zo. 10-03-2024 13:00:00 D0 1 15 Dekker / AP Sprundel - Bousema Lochem/JBSCues.nl groot
Cues & Darts Zo. 10-03-2024 13:00:00 D0 1 15 Cues&Darts/Xtreme - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Camping De Eekhoorn Zo. 10-03-2024 13:00:00 D0 1 15 Team Eekhoorn - DKM Tools groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 10-03-2024 13:00:00 D0 1 15 Burgmans Biljarts - Team Nachtwacht groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 10-03-2024 13:00:00 D1 1 16 Constructor Staalbouw - BV de Veemarkt groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 10-03-2024 13:00:00 D1 1 16 De Distel Biljarts/Groene Cijfers - DKM Tools 2 groot
Het Caves Zo. 10-03-2024 13:00:00 D1 2 16 Man op maat - `t Caves - BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Zo. 10-03-2024 13:00:00 D1 2 16 HCR Prinsen - Café-Biljart `t Vossenhol groot
Francois Mingaud Zo. 10-03-2024 13:00:00 D1 2 16 Land Transport - Post Luchtkanalen / de Hazelaar groot
Capelle SPC Zo. 10-03-2024 13:00:00 D2 1 16 Eigen Keus - BT `t Schuurtje groot
BC Merwehof Zo. 10-03-2024 13:00:00 D2 1 16 Café van Ouds Havenzicht - SCHROEVENGROOTHANDEL.NL groot
Tjark Rikscentrum Ma. 11-03-2024 19:30:00 K 5 23 De Korenmolen - Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 11-03-2024 19:30:00 K 6 23 Woezik - BV Jong Geleerd klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 11-03-2024 19:30:00 K 6 23 Biljartclub Tegelen - Hazelaar 3 klein
`t Wonder Ma. 11-03-2024 19:30:00 K 6 23 Spoorweg Sportvereniging - De Treffers/Cambrinus klein
House of Billiards Weert Ma. 11-03-2024 19:30:00 K 7 23 BDL / Martens Finance - BC Maarland 2 klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 11-03-2024 19:30:00 D2 2 17 De Parel Dranken - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 11-03-2024 19:30:00 D2 4 17 Eddies-hr.nl - Bandstoters - `t Caves groot
Francois Mingaud Ma. 11-03-2024 19:30:00 D3 5 17 Boeve afbouw - De Viersprong 6 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 11-03-2024 19:30:00 D4 1 17 A.S.A. Ans Schoutsen Administraties - Onder Ons `67 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 11-03-2024 19:30:00 D4 3 17 DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning - BV Cortini Automotive 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 11-03-2024 19:30:00 D4 6 17 SIS 7 - Maasduin Witgoed Service 4 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 11-03-2024 19:30:00 D4 7 17 B.C.Tegelen 3 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Pool and Billiards Delft Ma. 11-03-2024 19:30:00 D3 2 17 Pool and Billiards Delft - The Gamblers groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 11-03-2024 19:30:00 D3 6 17 Struijk Metaal Recycling - De Kuul 3 groot
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 12-03-2024 19:30:00 K 5 23 De Pelikaan 2 Zutphen - Deventer `83 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 12-03-2024 19:30:00 D3 3 17 BV Cortini Automotive 1 - De Eekhoorn 4 groot
Camping De Eekhoorn Di. 12-03-2024 19:30:00 D3 4 17 De Eekhoorn 2 - BV Sprundel 3 groot
Café Reseda Di. 12-03-2024 19:30:00 D3 4 17 Bottles/Dockside - DKM Tools 4 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 12-03-2024 19:30:00 D3 4 17 De Distel Biljarts 4 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Biljartcentrum WBV Di. 12-03-2024 19:30:00 D4 1 17 WBV Wormerveer 2 - Vriendenkring groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 12-03-2024 19:30:00 D4 1 17 Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 - EDO 83-2 groot
Capelle SPC Di. 12-03-2024 19:30:00 D4 2 17 De Maasstad - De Rietlander 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 12-03-2024 19:30:00 D4 3 17 Zandee Kloetinge - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Café `t Steegje Di. 12-03-2024 19:30:00 D4 3 17 Café `t Steegje 2 - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 12-03-2024 19:30:00 D4 4 17 Bikse Biljart Bikkels 2 - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Het Caves Di. 12-03-2024 19:30:00 D4 7 17 `t Caves - team Funny - BC De Biljartacademie 10/De Senioren groot
Stichting SIS Billiards Center Di. 12-03-2024 19:30:00 D3 6 17 Marketing Rebel - Biljartvereniging `t Ivoor-1 groot
RBV De Kuip Wo. 13-03-2024 19:30:00 K 1 23 De Engel / Rijschool Ter Beek - BVC - Targa Team klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 13-03-2024 19:30:00 K 1 23 B.C.O. - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 13-03-2024 19:30:00 K 2 23 BVM Apollo Etikon - Carambole VinkFactory klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 13-03-2024 19:30:00 K 4 23 BV de Hazelaar - Carambole Brabant klein
Café De Ram Wo. 13-03-2024 19:30:00 K 3 23 Café de Ram/MR Smederij - De Posthoorn 1 klein
H.C.R. Dallinga Wo. 13-03-2024 19:30:00 D2 2 17 Dallinga 2 - Polka Print groot
De Biljartacademie Wo. 13-03-2024 19:30:00 D2 4 17 BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 13-03-2024 19:30:00 D3 5 17 BM-Sat Rijssen - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Biljartcentrum WBV Wo. 13-03-2024 19:30:00 D4 1 17 Nieuw Diemen 2 - A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 13-03-2024 19:30:00 D4 1 17 Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 - BV Apollo groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 13-03-2024 19:30:00 D4 2 17 BV New Jorissen 3 - Markeer Traffic Service groot
`t Tapperijke Wo. 13-03-2024 19:30:00 D4 4 17 de Bont zwembaden - zwemvijvers - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 13-03-2024 19:30:00 D4 6 17 SIS Billiards 5 - Moira 2 groot
De Rietlander Wo. 13-03-2024 19:30:00 D3 2 17 De Rietlander - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 13-03-2024 19:30:00 D3 6 17 BV de Hazelaar - Thekes Herpen 2 groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 14-03-2024 19:30:00 K 1 23 Biljartvereniging KSA - GBC / Sanitairium klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 14-03-2024 19:30:00 K 4 23 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Biljartvereniging 't Ivoor-2 klein
`t Trefpunt Do. 14-03-2024 19:30:00 K 4 23 `t Centrum - Carambole- Steinhoff klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 14-03-2024 19:30:00 K 5 23 De Pelikaan 1 Zutphen - `t Centrum `47 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 14-03-2024 19:30:00 K 5 23 BV Zandweerd - Kaderteam-Slootermeer klein
Ricky`s Pub Do. 14-03-2024 19:30:00 K 7 23 Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service - Ricky`s Pub 2 klein
Thekes Do. 14-03-2024 19:30:00 D2 3 17 Thekes / Park Tivoli - Top&Twel Sneek groot
Café Reseda Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 3 17 TMS/de Borduurder - Café `t Steegje groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 3 17 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - t Hartje van Oosterhout 2 groot
Café De Ossekop Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 4 17 MaVerko 2 - ZBGG/De Krom bestratingen groot
De Keet Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 5 17 H.G.L./Keurslager Brouwer - D.O.S. groot
Bert`s Place Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 7 17 Bonanza 1 / ls-elektro.nl - Bonanza 2 / ls-elektro.nl groot
Biljartzaal De Sport Do. 14-03-2024 19:30:00 D4 1 17 A3 BC-JvH-puzzels.nl - Ronick bv Almere `83 groot
De Rietlander Do. 14-03-2024 19:30:00 D4 2 17 De Rietlander3 - De Haagse RÉGÂHS 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 14-03-2024 19:30:00 D4 4 17 De Distel Biljarts 5 - BV Sprundel 4 /De Zwaan groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 14-03-2024 19:30:00 D4 6 17 De Kuul 5 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Het Caves Do. 14-03-2024 19:30:00 D4 7 17 `t Caves 5 - de Mixed Boys - `t Caves 4- De Strevers groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 1 17 BV `75 - Nieuw Diemen 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 1 17 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 1 17 BV Waterland - B.C.O. / Easy Diamonds Shop groot
Biljartcentrum Samonda Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 2 17 `s-Gravenhaagsche B.C. 2 - Cafedepijp.nl groot
Capelle SPC Do. 14-03-2024 19:30:00 D3 2 17 Team Clautje - B.V. De Haven groot
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 15-03-2024 00:00:19 K 3 23 Het Wapen van Alblasserdam - De Posthoorn ONNIT klein
Jan Massinkhal Vr. 15-03-2024 19:00:00 D2 4 17 Zwiers Aircoservice - Biljartvereniging BC Goirle-1 groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 15-03-2024 19:30:00 K 1 23 Beemster / BV Velsen - B.C. Schagen klein
Klubhuis Vr. 15-03-2024 19:30:00 K 2 23 DSS Weesp - BV Rapiditas - Ons Genoegen Bussum klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 15-03-2024 19:30:00 K 4 23 BV de Burgemeester - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
De Triangel Vr. 15-03-2024 19:30:00 K 5 23 D.O.S. - Willemsen bestratingen/BV De Driehoek klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 15-03-2024 19:30:00 K 7 23 BC Maarland - De Oase klein
Café Honky Tonk Vr. 15-03-2024 19:30:00 K 3 23 Honky Tonk 1 - Hotel van Krimpen klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 15-03-2024 19:30:00 K 3 23 Kwadendamme - Honky Tonk Vonk/Glas klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 15-03-2024 19:30:00 D2 1 17 BT `t Schuurtje - E.D.O. 83 groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 15-03-2024 19:30:00 D2 1 17 SCHROEVENGROOTHANDEL.NL - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 15-03-2024 19:30:00 D2 1 17 BCO - Paeoniapassion - Café van Ouds Havenzicht groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 15-03-2024 19:30:00 D2 2 17 Biljartvereniging Lynn-Somers - De Distel Biljarts 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 15-03-2024 19:30:00 D2 3 17 Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 - Drukkerij 3in1 groot
Sporthuis Reusel Vr. 15-03-2024 19:30:00 D2 4 17 De Molen - BC De Biljartacademie 5/The Hunter groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Vr. 15-03-2024 19:30:00 D2 4 17 Van Melis Autobedrijf - De Peel / Van Esch Biljarts groot
`t Tapperijke Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 3 17 BM Boekhouding & Administratie - Bv Sprundel 2 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 3 17 DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning - De Stene Brug groot
De Drie Zwaantjes Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 4 17 The Friends - Rob Jacobs Mannenmode groot
Francois Mingaud Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 5 17 BV Steenwijk - De Friesche Club groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 5 17 Sociëteit de Harmonie - Noorderling 1 groot
De Biljartacademie Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 7 17 BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport - VK1 / Eetcafé Riekelt groot
Valkennest Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 2 17 Valkennest - `s-Gravenhaagsche B.C.3 groot
Cues & Darts Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 3 17 Cues & Darts 3 - De Eekhoorn 5 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 3 17 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Café De Ossekop Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 4 17 MaVerko 4 - Reseda groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 4 17 Stukadoorsbedrijf Kanters - De Distel Biljarts 6 groot
D`n Boerenbond Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 6 17 Maasduin Witgoed Service 5 - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 6 17 Van den Berg kersen Carambole - De Kuul 4 groot
Café De Mixx Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 7 17 D.A.B.-Eureka Billard - BC De Biljartacademie 9/The Boys groot
Camping De Dommelvallei Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 7 17 H.A.S. - De Zwaantjes `82 groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 1 17 BVN23 - Push And Win - Almere `83 groot
BV Onder Ons Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 1 17 Take Five - driebandenteam De Hoog groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 1 17 KlaBilAdo - Dirk Snip Biljarts groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 15-03-2024 19:30:00 D3 6 17 Biljartclub Ammerzoden - Moira groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 5 17 Happy Garden - De Haven 1 groot
De Noordeling Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 5 17 Noorderling/Harlingen - Biljartschool.nl / BC De Harmonie groot
Horecabedrijf Mans Vr. 15-03-2024 19:30:00 D4 5 17 Mans Genoeg 33 - Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 16-03-2024 11:00:00 TE 1 25 De Hazelaar 1 - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Dibo-the City Za. 16-03-2024 11:00:00 TE 1 25 Dibo-The City - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
D`n Boerenbond Za. 16-03-2024 11:00:00 TE 1 25 ABC `t Töpke - De Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 16-03-2024 11:00:00 TE 1 26 De Hazelaar 1 - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Dibo-the City Za. 16-03-2024 11:00:00 TE 1 26 Dibo-The City - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
D`n Boerenbond Za. 16-03-2024 11:00:00 TE 1 26 ABC `t Töpke - De Hazelaar XL Box groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 16-03-2024 13:00:00 D1 2 17 Denksportcentrum `t Spaerne - Man op maat - `t Caves groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 16-03-2024 13:00:00 D1 2 17 Café-Biljart `t Vossenhol - Arbo Industries / Hello Drydocks groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 16-03-2024 13:00:00 D1 2 17 Cafe De Kuul Huissen - HCR Prinsen groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 16-03-2024 13:00:00 D1 2 17 Kippenpan.nl - Land Transport groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 16-03-2024 13:00:00 D2 1 17 RCN - Team Dokter - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum De Distel Za. 16-03-2024 13:00:00 D2 2 17 De Distel Biljarts 3 - TREVA - Theory Cues 1 groot
Camping De Eekhoorn Za. 16-03-2024 13:00:00 D2 2 17 DKM Tools 3 - Slijterij Zeegers/Cues & Darts groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Za. 16-03-2024 13:00:00 D2 3 17 BV Harwig Den Ham - Petersberg groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 16-03-2024 13:00:00 D3 5 17 Kiri Casino - Carambole Daarlerveen groot
Sporthuis Reusel Za. 16-03-2024 13:00:00 D3 7 17 De Molen 3 - B.C.Tegelen groot
Café Groeselt Za. 16-03-2024 13:00:00 D3 7 17 VK3 / Windex - BC De Biljartacademie 8/The Daltons groot
Ricky`s Pub Za. 16-03-2024 13:00:00 D3 7 17 Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service - BC De Biljartacademie 7/Go to the Max groot
Capelle SPC Za. 16-03-2024 13:00:00 D4 2 17 Ladies First 2 - De Haagse Régâhs groot
Capelle SPC Za. 16-03-2024 13:00:00 D3 2 17 Ladies First - `s-Gravenhaagsche B.C. 1 groot
De Snelpost Za. 16-03-2024 13:00:00 D3 6 17 Petersberg 2 - BV de Veemarkt groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 16-03-2024 13:00:00 D3 6 17 Van Rossum Tegelwerken - The Big Blue groot
Cues & Darts Za. 16-03-2024 19:00:00 D1 1 17 Cues&Darts 2 - Constructor Staalbouw groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 16-03-2024 19:00:00 D1 1 17 BV de Veemarkt - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 16-03-2024 19:00:00 D1 1 17 SIS Billiards 2 - De Distel Biljarts/Groene Cijfers groot
De Biljartacademie Za. 16-03-2024 19:00:00 D1 2 17 BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia - `t Hartje van Oosterhout groot
De Drie Zwaantjes Za. 16-03-2024 19:00:00 D2 2 17 BV Sprundel 1 - MaVerko 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 16-03-2024 19:00:00 D2 3 17 Maha Trading / De Kuul - De Kuul 2 groot
De Snelpost Za. 16-03-2024 19:00:00 D2 3 17 Jayma Trading Arnhem - Albert Heijn Van Rijn groot
De Biljartacademie Za. 16-03-2024 19:00:00 D2 4 17 BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee - Café het Wapen van Strijp groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 16-03-2024 19:00:00 D3 4 17 TREVA - Theory Cues 2 - MaVerko 3 groot
D`n Boerenbond Za. 16-03-2024 19:00:00 D3 7 17 Maasduin Witgoed Service 1 - Na Arbeid Sport groot
Capelle SPC Za. 16-03-2024 19:00:00 D4 2 17 De Klapdeur - Pool and Billiards Delft groot
D`n Boerenbond Za. 16-03-2024 19:00:00 D4 6 17 Maasduin Witgoed service 3 - SIS 6 groot
Café Groeselt Za. 16-03-2024 19:00:00 D4 7 17 VK4 / Café Groéselt - VK2 / Gorissen Furniture groot
Capelle SPC Za. 16-03-2024 19:00:00 D3 2 17 Van Bruggen Adviesgroep Den Haag - BV New Jorissen 2 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 17-03-2024 11:00:00 K 2 23 HWA Verhaar BiljartKeuService - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV klein
Biljartcafé Jorissen Zo. 17-03-2024 13:00:00 D0 1 16 J&F Auto`s / New Jorissen - SIS Schoonmaak groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 17-03-2024 13:00:00 D0 1 16 Stichting Topbiljart Zundert - Bousema Lochem/JBSCues.nl groot
De Nachtwacht Zo. 17-03-2024 13:00:00 D0 1 16 Team Nachtwacht - Dekker / AP Sprundel groot
Camping De Eekhoorn Zo. 17-03-2024 13:00:00 D0 1 16 DKM Tools - Cues&Darts/Xtreme groot
H.C.R. Dallinga Zo. 17-03-2024 13:00:00 D0 1 16 Dallinga.com - Team Eekhoorn groot
De Drie Zwaantjes Zo. 17-03-2024 13:00:00 D0 1 16 Aartsbouw Sprundel - Burgmans Biljarts groot
Capelle SPC Zo. 17-03-2024 13:00:00 D1 1 17 Capelle SPC - Catering de Toekomst Hilvarenbeek groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 17-03-2024 13:00:00 D1 1 17 De Kuul - BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 17-03-2024 13:00:00 D1 2 17 Post Luchtkanalen / de Hazelaar - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Pool & Dartcentre Den Helder Zo. 17-03-2024 13:00:00 D2 1 17 Pool & Dart Centre den Helder - Eigen Keus groot
Biljartcentrum WBV Zo. 17-03-2024 13:00:00 D2 1 17 WBV Wormerveer - Beekman HPL groot
`t Ivoor Ma. 18-03-2024 19:30:00 K 4 24 Biljartvereniging 't Ivoor-2 - BV de Hazelaar klein
Tjark Rikscentrum Ma. 18-03-2024 19:30:00 K 5 24 De Korenmolen - De Pelikaan 1 Zutphen klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 18-03-2024 19:30:00 K 5 24 Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt - BV Zandweerd klein
De Borgh Ma. 18-03-2024 19:30:00 K 6 24 VIOS / van Esch Biljarts - Spoorweg Sportvereniging klein
Biljartcentrum WBV Ma. 18-03-2024 19:30:00 D2 1 18 E.D.O. 83 - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 18-03-2024 19:30:00 D2 4 18 Eddies-hr.nl - BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee groot
Het Caves Ma. 18-03-2024 19:30:00 D2 4 18 Bandstoters - `t Caves - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 18-03-2024 19:30:00 D3 4 18 Stoeterij Stal Doorstap - MaVerko 3 groot
Francois Mingaud Ma. 18-03-2024 19:30:00 D3 5 18 Boeve afbouw - BM-Sat Rijssen groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 18-03-2024 19:30:00 D4 1 18 A.S.A. Ans Schoutsen Administraties - Nieuw Diemen 2 groot
BV Onder Ons Ma. 18-03-2024 19:30:00 D4 1 18 Onder Ons `67 - Ronick bv Almere `83 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 18-03-2024 19:30:00 D4 2 18 Pool and Billiards Delft - De Haagse Régâhs groot
Camping De Eekhoorn Ma. 18-03-2024 19:30:00 D4 3 18 DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning - Zandee Kloetinge groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 18-03-2024 19:30:00 D4 6 18 SIS 7 - Maasduin Witgoed Service 5 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 18-03-2024 19:30:00 D4 6 18 BV de Hazelaar 2 - SIS 6 groot
Jan Massinkhal Ma. 18-03-2024 19:30:00 D4 6 18 Moira 2 - De Kuul 4 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 18-03-2024 19:30:00 D4 7 18 B.C.Tegelen 3 - `t Caves - team Funny groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 18-03-2024 19:30:00 D3 6 18 De Kuul 3 - Biljartvereniging `t Ivoor-1 groot
Biljartcentrum Samonda Di. 19-03-2024 19:30:00 K 1 24 GBC / Sanitairium - De Engel / Rijschool Ter Beek klein
De Zandloper Di. 19-03-2024 19:30:00 K 4 24 Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
De Biljartacademie Di. 19-03-2024 19:30:00 K 7 24 BC De Biljartacademie - BDL / Martens Finance klein
De Biljartacademie Di. 19-03-2024 19:30:00 D2 4 18 BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor - De Molen groot
Biljartcentrum De Distel Di. 19-03-2024 19:30:00 D3 4 18 De Distel Biljarts 4 - The Friends groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 19-03-2024 19:30:00 D3 4 18 Rob Jacobs Mannenmode - DKM Tools 4 groot
Café `t Steegje Di. 19-03-2024 19:30:00 D4 3 18 Café `t Steegje 2 - Cues & Darts 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 19-03-2024 19:30:00 D4 3 18 Bikse Biljart Bikkels 3 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 19-03-2024 19:30:00 D4 4 18 Bikse Biljart Bikkels 1 - BV Sprundel 4 /De Zwaan groot
D`n Boerenbond Di. 19-03-2024 19:30:00 D4 6 18 Maasduin Witgoed Service 2 - Maasduin Witgoed Service 4 groot
Café De Pijp Di. 19-03-2024 19:30:00 D3 2 18 Cafedepijp.nl - B.V. De Haven groot
Stichting SIS Billiards Center Di. 19-03-2024 19:30:00 D3 6 18 Marketing Rebel - Petersberg 2 groot
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 20-03-2024 19:30:00 K 5 24 Willemsen bestratingen/BV De Driehoek - `t Centrum `47 klein
Café Biljart de Beestenmarkt Wo. 20-03-2024 19:30:00 K 5 24 Deventer `83 - D.O.S. klein
Café Cambrinus Wo. 20-03-2024 19:30:00 K 6 24 De Treffers/Cambrinus - Biljartclub Tegelen klein
H.C.R. Dallinga Wo. 20-03-2024 19:30:00 D2 2 18 Polka Print - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Camping De Eekhoorn Wo. 20-03-2024 19:30:00 D3 3 18 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - BV Cortini Automotive 1 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 20-03-2024 19:30:00 D4 1 18 Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 - Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 20-03-2024 19:30:00 D4 2 18 BV New Jorissen 3 - De Rietlander3 groot
De Rietlander Wo. 20-03-2024 19:30:00 D4 2 18 De Rietlander 2 - De Haagse RÉGÂHS 2 groot
`t Tapperijke Wo. 20-03-2024 19:30:00 D4 4 18 de Bont zwembaden - zwemvijvers - MaVerko 4 groot
De Biljartacademie Wo. 20-03-2024 19:30:00 D4 7 18 BC De Biljartacademie 9/The Boys - BC De Biljartacademie 10/De Senioren groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 20-03-2024 19:30:00 D3 1 18 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - Take Five groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 20-03-2024 19:30:00 D3 1 18 Push And Win - Almere `83 - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcentrum WBV Wo. 20-03-2024 19:30:00 D3 1 18 Nieuw Diemen 1 - driebandenteam De Hoog groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 20-03-2024 19:30:00 D3 6 18 BV de Hazelaar - Biljartclub Ammerzoden groot
Jan Massinkhal Wo. 20-03-2024 19:30:00 D3 6 18 Moira - BV de Veemarkt groot
Biljartvereniging Carambole Do. 21-03-2024 19:30:00 K 4 24 Carambole Brabant - `t Centrum klein
Biljartvereniging Carambole Do. 21-03-2024 19:30:00 K 4 24 Carambole- Steinhoff - BV de Burgemeester klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 21-03-2024 19:30:00 K 6 24 Hazelaar 3 - Woezik klein
Ricky`s Pub Do. 21-03-2024 19:30:00 K 7 24 Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service - BC Maarland klein
De Posthoorn Do. 21-03-2024 19:30:00 K 3 24 De Posthoorn 1 - Honky Tonk Vonk/Glas klein
De Posthoorn Do. 21-03-2024 19:30:00 K 3 24 De Posthoorn ONNIT - Hotel van Krimpen klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 21-03-2024 19:30:00 D3 3 18 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - TMS/de Borduurder groot
Café De Ossekop Do. 21-03-2024 19:30:00 D3 4 18 MaVerko 2 - Bottles/Dockside groot
De Keet Do. 21-03-2024 19:30:00 D3 5 18 H.G.L./Keurslager Brouwer - Sociëteit de Harmonie groot
Bert`s Place Do. 21-03-2024 19:30:00 D3 7 18 Bonanza 2 / ls-elektro.nl - Na Arbeid Sport groot
Biljartzaal De Sport Do. 21-03-2024 19:30:00 D4 1 18 A3 BC-JvH-puzzels.nl - WBV Wormerveer 2 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 21-03-2024 19:30:00 D4 2 18 `s-Gravenhaagsche B.C.3 - Markeer Traffic Service groot
Biljartcentrum De Distel Do. 21-03-2024 19:30:00 D4 4 18 De Distel Biljarts 6 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 21-03-2024 19:30:00 D4 6 18 De Kuul 5 - SIS Billiards 5 groot
Het Caves Do. 21-03-2024 19:30:00 D4 7 18 `t Caves 4- De Strevers - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 21-03-2024 19:30:00 D3 1 18 BV Waterland - BVN23 groot
Capelle SPC Do. 21-03-2024 19:30:00 D3 2 18 Team Clautje - Pool and Billiards Delft groot
Thekes Do. 21-03-2024 19:30:00 D3 6 18 Thekes Herpen 2 - The Big Blue groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 21-03-2024 19:30:00 D4 5 18 Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig - De Haven 1 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 22-03-2024 00:00:19 K 3 24 Het Wapen van Alblasserdam - Café de Ram/MR Smederij klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 1 24 BVC - Targa Team - Beemster / BV Velsen klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 1 24 B.C. Schagen - B.C.O. klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 1 24 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - Biljartvereniging KSA klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 2 24 Carambole VinkFactory - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 2 24 BV De Hoog/Van der Wilt - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Gebouw Komin Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 2 24 Ons Genoegen Bussum - BVM Apollo Etikon klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 5 24 Kaderteam-Slootermeer - De Pelikaan 2 Zutphen klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 7 24 BC Maarland 2 - Ricky`s Pub 2 klein
Café Honky Tonk Vr. 22-03-2024 19:30:00 K 3 24 Honky Tonk 1 - Kwadendamme klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 22-03-2024 19:30:00 D2 1 18 BCO - Paeoniapassion - SCHROEVENGROOTHANDEL.NL groot
BV Onder Ons Vr. 22-03-2024 19:30:00 D2 1 18 Beekman HPL - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 22-03-2024 19:30:00 D2 2 18 Biljartvereniging Lynn-Somers - BV Sprundel 1 groot
Café De Ossekop Vr. 22-03-2024 19:30:00 D2 2 18 MaVerko 1 - TREVA - Theory Cues 1 groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 22-03-2024 19:30:00 D2 3 18 S&P / Oordoppen Service - Thekes / Park Tivoli groot
Francois Mingaud Vr. 22-03-2024 19:30:00 D2 3 18 Drukkerij 3in1 - Top&Twel Sneek groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Vr. 22-03-2024 19:30:00 D2 4 18 Van Melis Autobedrijf - Zwiers Aircoservice groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 22-03-2024 19:30:00 D2 4 18 Café het Wapen van Strijp - BC De Biljartacademie 5/The Hunter groot
Camping De Eekhoorn Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 3 18 DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning - BM Boekhouding & Administratie groot
De Drie Zwaantjes Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 3 18 Bv Sprundel 2 - De Eekhoorn 4 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 3 18 De Stene Brug - t Hartje van Oosterhout 2 groot
BC De Viersprong Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 5 18 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - D.O.S. groot
Friesche Club Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 5 18 De Friesche Club - Noorderling 1 groot
De Biljartacademie Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 7 18 BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport - De Molen 3 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 7 18 B.C.Tegelen - BC De Biljartacademie 8/The Daltons groot
Café Groeselt Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 7 18 VK1 / Eetcafé Riekelt - BC De Biljartacademie 7/Go to the Max groot
Biljartzaal De Sport Vr. 22-03-2024 19:30:00 D4 1 18 A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 - EDO 83-2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 22-03-2024 19:30:00 D4 3 18 BV Cortini Automotive 2 - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 22-03-2024 19:30:00 D4 4 18 Stukadoorsbedrijf Kanters - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Camping De Dommelvallei Vr. 22-03-2024 19:30:00 D4 7 18 H.A.S. - `t Caves 5 - de Mixed Boys groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 1 18 KlaBilAdo - BV `75 groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 1 18 Dirk Snip Biljarts - B.C.O. / Easy Diamonds Shop groot
Capelle SPC Vr. 22-03-2024 19:30:00 D3 2 18 Capelle SPC 2 / De Terp - The Gamblers groot
De Noordeling Vr. 22-03-2024 19:30:00 D4 5 18 Noorderling/Harlingen - Happy Garden groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 22-03-2024 19:30:00 D4 5 18 Biljartschool.nl / BC De Harmonie - Mans Genoeg 33 groot
Café De Gouden Leeuw Za. 23-03-2024 13:00:00 D1 1 18 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - De Distel Biljarts/Groene Cijfers groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 23-03-2024 13:00:00 D1 2 18 Kippenpan.nl - BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 23-03-2024 13:00:00 D1 2 18 Cafe De Kuul Huissen - Café-Biljart `t Vossenhol groot
Francois Mingaud Za. 23-03-2024 13:00:00 D1 2 18 Land Transport - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 23-03-2024 13:00:00 D2 1 18 RCN - Team Dokter - Pool & Dart Centre den Helder groot
Camping De Eekhoorn Za. 23-03-2024 13:00:00 D2 2 18 DKM Tools 3 - Dallinga 2 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 23-03-2024 13:00:00 D2 2 18 De Distel Biljarts 3 - De Parel Dranken groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Za. 23-03-2024 13:00:00 D2 3 18 BV Harwig Den Ham - Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 groot
De Snelpost Za. 23-03-2024 13:00:00 D2 3 18 Petersberg - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljartcentrum Goirle Za. 23-03-2024 13:00:00 D2 4 18 Biljartvereniging BC Goirle-1 - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 23-03-2024 13:00:00 D3 5 18 Kiri Casino - BV Steenwijk groot
Ricky`s Pub Za. 23-03-2024 13:00:00 D3 7 18 Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service - Bonanza 1 / ls-elektro.nl groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 23-03-2024 13:00:00 D4 1 18 Vriendenkring - BV Apollo groot
Capelle SPC Za. 23-03-2024 13:00:00 D4 2 18 Ladies First 2 - Valkennest groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 23-03-2024 13:00:00 D4 3 18 t Hartje van Oosterhout 3 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 23-03-2024 13:00:00 D4 4 18 TREVA - Theory Cues 3 - De Distel Biljarts 5 groot
Café Groeselt Za. 23-03-2024 13:00:00 D4 7 18 VK2 / Gorissen Furniture - De Zwaantjes `82 groot
Capelle SPC Za. 23-03-2024 13:00:00 D3 2 18 Ladies First - `s-Gravenhaagsche B.C. 2 groot
Biljartcafé Jorissen Za. 23-03-2024 13:00:00 D3 2 18 BV New Jorissen 2 - `s-Gravenhaagsche B.C. 1 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 23-03-2024 13:00:00 D3 6 18 Van Rossum Tegelwerken - Struijk Metaal Recycling groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 23-03-2024 14:00:00 D3 5 18 Carambole Daarlerveen - De Viersprong 6 groot
Camping De Eekhoorn Za. 23-03-2024 19:00:00 D1 1 18 DKM Tools 2 - Capelle SPC groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 23-03-2024 19:00:00 D1 1 18 SIS Billiards 2 - De Kuul groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 23-03-2024 19:00:00 D1 1 18 BV de Veemarkt - Cues&Darts 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 23-03-2024 19:00:00 D1 1 18 Catering de Toekomst Hilvarenbeek - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
De Biljartacademie Za. 23-03-2024 19:00:00 D1 1 18 BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture - Constructor Staalbouw groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 23-03-2024 19:00:00 D1 2 18 `t Hartje van Oosterhout - Arbo Industries / Hello Drydocks groot
Cues & Darts Za. 23-03-2024 19:00:00 D2 2 18 Slijterij Zeegers/Cues & Darts - De Distel Biljarts 2 groot
De Snelpost Za. 23-03-2024 19:00:00 D2 3 18 Jayma Trading Arnhem - Maha Trading / De Kuul groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 23-03-2024 19:00:00 D3 4 18 TREVA - Theory Cues 2 - De Eekhoorn 2 groot
De Drie Zwaantjes Za. 23-03-2024 19:00:00 D3 4 18 BV Sprundel 3 - ZBGG/De Krom bestratingen groot
D`n Boerenbond Za. 23-03-2024 19:00:00 D3 7 18 Maasduin Witgoed Service 1 - VK3 / Windex groot
Capelle SPC Za. 23-03-2024 19:00:00 D4 2 18 De Klapdeur - De Maasstad groot
D`n Boerenbond Za. 23-03-2024 19:00:00 D4 6 18 Maasduin Witgoed service 3 - Van den Berg kersen Carambole groot
Café Groeselt Za. 23-03-2024 19:00:00 D4 7 18 VK4 / Café Groéselt - D.A.B.-Eureka Billard groot
Capelle SPC Za. 23-03-2024 19:00:00 D3 2 18 Van Bruggen Adviesgroep Den Haag - De Rietlander groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 24-03-2024 13:00:00 D1 2 18 Post Luchtkanalen / de Hazelaar - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Het Caves Zo. 24-03-2024 13:00:00 D1 2 18 Man op maat - `t Caves - HCR Prinsen groot
Biljartcentrum WBV Zo. 24-03-2024 13:00:00 D2 1 18 WBV Wormerveer - BT `t Schuurtje groot
Capelle SPC Zo. 24-03-2024 13:00:00 D2 1 18 Eigen Keus - Café van Ouds Havenzicht groot
`t Ivoor Ma. 25-03-2024 19:30:00 K 4 25 Biljartvereniging 't Ivoor-2 - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 25-03-2024 19:30:00 K 6 25 Biljartclub Tegelen - VIOS / van Esch Biljarts klein
`t Wonder Ma. 25-03-2024 19:30:00 K 6 25 Spoorweg Sportvereniging - BV Jong Geleerd klein
House of Billiards Weert Ma. 25-03-2024 19:30:00 K 7 25 BDL / Martens Finance - De Oase klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 25-03-2024 19:30:00 D2 2 19 De Parel Dranken - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
BC De Viersprong Ma. 25-03-2024 19:30:00 D3 5 19 De Viersprong 6 - De Friesche Club groot
De Drie Zwaantjes Ma. 25-03-2024 19:30:00 D4 4 19 BV Sprundel 4 /De Zwaan - Reseda groot
Camping De Dommelvallei Ma. 25-03-2024 19:30:00 D4 7 19 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - VK2 / Gorissen Furniture groot
Pool and Billiards Delft Ma. 25-03-2024 19:30:00 D3 2 19 Pool and Billiards Delft - Ladies First groot
BC Merwehof Ma. 25-03-2024 19:30:00 D3 2 19 The Gamblers - Cafedepijp.nl groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 25-03-2024 19:30:00 D3 6 19 Struijk Metaal Recycling - BV de Hazelaar groot
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 26-03-2024 19:30:00 K 5 25 De Pelikaan 2 Zutphen - Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 26-03-2024 19:30:00 D3 3 19 BV Cortini Automotive 1 - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Camping De Eekhoorn Di. 26-03-2024 19:30:00 D3 4 19 De Eekhoorn 2 - De Distel Biljarts 4 groot
Café Reseda Di. 26-03-2024 19:30:00 D3 4 19 Bottles/Dockside - TREVA - Theory Cues 2 groot
De Triangel Di. 26-03-2024 19:30:00 D3 5 19 D.O.S. - Carambole Daarlerveen groot
De Biljartacademie Di. 26-03-2024 19:30:00 D3 7 19 BC De Biljartacademie 7/Go to the Max - B.C.Tegelen groot
Biljartcentrum WBV Di. 26-03-2024 19:30:00 D4 1 19 WBV Wormerveer 2 - A.S.A. Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 26-03-2024 19:30:00 D4 1 19 Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 - A3 BC-JvH-puzzels.nl groot
Capelle SPC Di. 26-03-2024 19:30:00 D4 2 19 De Maasstad - BV New Jorissen 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 26-03-2024 19:30:00 D4 3 19 Zandee Kloetinge - t Hartje van Oosterhout 3 groot
BC Merwehof Di. 26-03-2024 19:30:00 D4 3 19 RCD / Kloens bestrating - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 26-03-2024 19:30:00 D4 4 19 Bikse Biljart Bikkels 2 - TREVA - Theory Cues 3 groot
Het Caves Di. 26-03-2024 19:30:00 D4 7 19 `t Caves - team Funny - H.A.S. groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 26-03-2024 19:30:00 D4 7 19 De Zwaantjes `82 - BC De Biljartacademie 9/The Boys groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 26-03-2024 19:30:00 D3 6 19 BV de Veemarkt - De Kuul 3 groot
Café De Ram Wo. 27-03-2024 00:00:19 K 3 25 Café de Ram/MR Smederij - Honky Tonk 1 klein
Dorpscentrum Spaarndam Wo. 27-03-2024 19:30:00 K 1 25 Biljartvereniging KSA - B.C. Schagen klein
RBV De Kuip Wo. 27-03-2024 19:30:00 K 1 25 De Engel / Rijschool Ter Beek - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 27-03-2024 19:30:00 K 2 25 BVM Apollo Etikon - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 27-03-2024 19:30:00 K 4 25 BV de Hazelaar - `t Centrum klein
H.C.R. Dallinga Wo. 27-03-2024 19:30:00 D2 2 19 Dallinga 2 - De Distel Biljarts 3 groot
`t Tapperijke Wo. 27-03-2024 19:30:00 D3 4 19 ZBGG/De Krom bestratingen - Stoeterij Stal Doorstap groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 27-03-2024 19:30:00 D3 5 19 BM-Sat Rijssen - Kiri Casino groot
Biljartcentrum WBV Wo. 27-03-2024 19:30:00 D4 1 19 Nieuw Diemen 2 - Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 27-03-2024 19:30:00 D4 2 19 De Haagse RÉGÂHS 2 - `s-Gravenhaagsche B.C.3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 27-03-2024 19:30:00 D4 3 19 Rob Jacobs Mannenmode 2 - De Eekhoorn 5 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 27-03-2024 19:30:00 D4 6 19 SIS Billiards 5 - Maasduin Witgoed service 3 groot
De Rietlander Wo. 27-03-2024 19:30:00 D3 2 19 De Rietlander - Team Clautje groot
Poolcafé de Kets Wo. 27-03-2024 19:30:00 D3 6 19 The Big Blue - Moira groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 28-03-2024 19:30:00 K 4 25 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Carambole- Steinhoff klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 28-03-2024 19:30:00 K 5 25 De Pelikaan 1 Zutphen - Willemsen bestratingen/BV De Driehoek klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 28-03-2024 19:30:00 K 5 25 BV Zandweerd - De Korenmolen klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 28-03-2024 19:30:00 K 6 25 Hazelaar 3 - De Treffers/Cambrinus klein
Ricky`s Pub Do. 28-03-2024 19:30:00 K 7 25 Ricky`s Pub 2 - BC Maarland klein
BC Merwehof Do. 28-03-2024 19:30:00 D2 1 19 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - Eigen Keus groot
Capelle SPC Do. 28-03-2024 19:30:00 D2 1 19 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - E.D.O. 83 groot
Thekes Do. 28-03-2024 19:30:00 D2 3 19 Thekes / Park Tivoli - Jayma Trading Arnhem groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 28-03-2024 19:30:00 D2 3 19 Albert Heijn Van Rijn - Drukkerij 3in1 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 28-03-2024 19:30:00 D2 4 19 De Peel / Van Esch Biljarts - Café het Wapen van Strijp groot
Café Reseda Do. 28-03-2024 19:30:00 D3 3 19 TMS/de Borduurder - DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning groot
Café De Ossekop Do. 28-03-2024 19:30:00 D3 4 19 MaVerko 3 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Bert`s Place Do. 28-03-2024 19:30:00 D3 7 19 Bonanza 1 / ls-elektro.nl - BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport groot
De Biljartacademie Do. 28-03-2024 19:30:00 D3 7 19 BC De Biljartacademie 8/The Daltons - Bonanza 2 / ls-elektro.nl groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 28-03-2024 19:30:00 D4 1 19 EDO 83-2 - Vriendenkring groot
Biljartvereniging Almere `83 Do. 28-03-2024 19:30:00 D4 1 19 Ronick bv Almere `83 - A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Do. 28-03-2024 19:30:00 D4 1 19 BV Apollo - Onder Ons `67 groot
De Rietlander Do. 28-03-2024 19:30:00 D4 2 19 De Rietlander3 - Ladies First 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 28-03-2024 19:30:00 D4 4 19 De Distel Biljarts 5 - de Bont zwembaden - zwemvijvers groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 28-03-2024 19:30:00 D4 6 19 De Kuul 4 - BV de Hazelaar 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 28-03-2024 19:30:00 D4 6 19 SIS 6 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Het Caves Do. 28-03-2024 19:30:00 D4 7 19 `t Caves 5 - de Mixed Boys - VK4 / Café Groéselt groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 28-03-2024 19:30:00 D3 1 19 BV `75 - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartcentrum Samonda Do. 28-03-2024 19:30:00 D3 2 19 `s-Gravenhaagsche B.C. 2 - Van Bruggen Adviesgroep Den Haag groot
Jan Massinkhal Vr. 29-03-2024 19:00:00 D2 4 19 Zwiers Aircoservice - Eddies-hr.nl groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 1 25 Beemster / BV Velsen - B.C.O. klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 1 25 BVC - Targa Team - GBC / Sanitairium klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 2 25 Carambole VinkFactory - Ons Genoegen Bussum klein
Klubhuis Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 2 25 DSS Weesp - BV Rapiditas - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 4 25 BV de Burgemeester - Carambole Brabant klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 5 25 `t Centrum `47 - Deventer `83 klein
De Triangel Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 5 25 D.O.S. - Kaderteam-Slootermeer klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 7 25 BC Maarland 2 - BC De Biljartacademie klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 3 25 Kwadendamme - Het Wapen van Alblasserdam klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 3 25 Hotel van Krimpen - De Posthoorn 1 klein
Café Honky Tonk Vr. 29-03-2024 19:30:00 K 3 25 Honky Tonk Vonk/Glas - De Posthoorn ONNIT klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 29-03-2024 19:30:00 D2 1 19 BT `t Schuurtje - BCO - Paeoniapassion groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 29-03-2024 19:30:00 D2 1 19 SCHROEVENGROOTHANDEL.NL - RCN - Team Dokter groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 29-03-2024 19:30:00 D2 2 19 Stolting Advocatuur / De Laan - MaVerko 1 groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 29-03-2024 19:30:00 D2 3 19 Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 - S&P / Oordoppen Service groot
Biljartschool Sneek Vr. 29-03-2024 19:30:00 D2 3 19 Top&Twel Sneek - De Kuul 2 groot
Sporthuis Reusel Vr. 29-03-2024 19:30:00 D2 4 19 De Molen - Van Melis Autobedrijf groot
De Biljartacademie Vr. 29-03-2024 19:30:00 D2 4 19 BC De Biljartacademie 5/The Hunter - Biljartvereniging BC Goirle-1 groot
`t Tapperijke Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 3 19 BM Boekhouding & Administratie - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Camping De Eekhoorn Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 3 19 De Eekhoorn 4 - Café `t Steegje groot
De Drie Zwaantjes Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 4 19 The Friends - MaVerko 2 groot
Francois Mingaud Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 5 19 BV Steenwijk - H.G.L./Keurslager Brouwer groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 5 19 Sociëteit de Harmonie - Boeve afbouw groot
De Noordeling Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 5 19 Noorderling 1 - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Camping De Dommelvallei Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 7 19 Na Arbeid Sport - VK1 / Eetcafé Riekelt groot
Valkennest Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 2 19 Valkennest - De Klapdeur groot
Cues & Darts Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 3 19 Cues & Darts 3 - DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 3 19 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Café `t Steegje 2 groot
Café De Ossekop Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 4 19 MaVerko 4 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
D`n Boerenbond Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 6 19 Maasduin Witgoed Service 5 - De Kuul 5 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 6 19 Van den Berg kersen Carambole - SIS 7 groot
Café De Mixx Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 7 19 D.A.B.-Eureka Billard - B.C.Tegelen 3 groot
De Biljartacademie Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 7 19 BC De Biljartacademie 10/De Senioren - `t Caves 4- De Strevers groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 1 19 BVN23 - KlaBilAdo groot
BV Onder Ons Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 1 19 Take Five - BV Waterland groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 1 19 driebandenteam De Hoog - Push And Win - Almere `83 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 1 19 B.C.O. / Easy Diamonds Shop - Nieuw Diemen 1 groot
Café Keyzer Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 1 19 De Plas / Scandiflora - Dirk Snip Biljarts groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 2 19 `s-Gravenhaagsche B.C. 1 - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 2 19 B.V. De Haven - BV New Jorissen 2 groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 6 19 Biljartclub Ammerzoden - Marketing Rebel groot
`t Ivoor Vr. 29-03-2024 19:30:00 D3 6 19 Biljartvereniging `t Ivoor-1 - Thekes Herpen 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 5 19 Happy Garden - Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig groot
Horecabedrijf Mans Vr. 29-03-2024 19:30:00 D4 5 19 Mans Genoeg 33 - Noorderling/Harlingen groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 30-03-2024 11:00:00 TE 1 27 De Hazelaar 1 - Dibo-The City groot
Biljartvereniging Carambole Za. 30-03-2024 11:00:00 TE 1 27 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar XL Box groot
De Biljartacademie Za. 30-03-2024 11:00:00 TE 1 27 BC De Biljartacademie - ABC `t Töpke groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 30-03-2024 11:00:00 TE 1 28 De Hazelaar 1 - Dibo-The City groot
Biljartvereniging Carambole Za. 30-03-2024 11:00:00 TE 1 28 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar XL Box groot
De Biljartacademie Za. 30-03-2024 11:00:00 TE 1 28 BC De Biljartacademie - ABC `t Töpke groot
Biljartcentrum Samonda Za. 30-03-2024 12:00:00 D4 2 19 De Haagse Régâhs - De Rietlander 2 groot
Café De Gouden Leeuw Za. 30-03-2024 13:00:00 D1 1 19 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 30-03-2024 13:00:00 D1 2 19 Denksportcentrum `t Spaerne - Kippenpan.nl groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 30-03-2024 13:00:00 D1 2 19 Café-Biljart `t Vossenhol - Post Luchtkanalen / de Hazelaar groot
Valkennest Za. 30-03-2024 13:00:00 D1 2 19 Aannemersbedrijf Beer de Jong - `t Hartje van Oosterhout groot
Biljartcentrum De Distel Za. 30-03-2024 13:00:00 D2 2 19 De Distel Biljarts 2 - Polka Print groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 30-03-2024 13:00:00 D2 4 19 SIS Billiards 3 Internationaal - Bandstoters - `t Caves groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 30-03-2024 13:00:00 D3 3 19 t Hartje van Oosterhout 2 - Bv Sprundel 2 groot
De Drie Zwaantjes Za. 30-03-2024 13:00:00 D3 4 19 BV Sprundel 3 - DKM Tools 4 groot
Sporthuis Reusel Za. 30-03-2024 13:00:00 D3 7 19 De Molen 3 - Maasduin Witgoed Service 1 groot
Café Groeselt Za. 30-03-2024 13:00:00 D3 7 19 VK3 / Windex - Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service groot
Capelle SPC Za. 30-03-2024 13:00:00 D4 2 19 Markeer Traffic Service - Pool and Billiards Delft groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 30-03-2024 13:00:00 D4 4 19 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
De Snelpost Za. 30-03-2024 13:00:00 D3 6 19 Petersberg 2 - Van Rossum Tegelwerken groot
Cues & Darts Za. 30-03-2024 19:00:00 D1 1 19 Cues&Darts 2 - DKM Tools 2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 30-03-2024 19:00:00 D1 1 19 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - De Distel Biljarts/Groene Cijfers groot
De Biljartacademie Za. 30-03-2024 19:00:00 D1 2 19 BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia - Cafe De Kuul Huissen groot
Capelle SPC Za. 30-03-2024 19:00:00 D1 2 19 Arbo Industries / Hello Drydocks - Man op maat - `t Caves groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Za. 30-03-2024 19:00:00 D1 2 19 HCR Prinsen - Land Transport groot
De Drie Zwaantjes Za. 30-03-2024 19:00:00 D2 2 19 BV Sprundel 1 - DKM Tools 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 30-03-2024 19:00:00 D2 2 19 TREVA - Theory Cues 1 - Slijterij Zeegers/Cues & Darts groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 30-03-2024 19:00:00 D2 3 19 Maha Trading / De Kuul - BV Harwig Den Ham groot
De Biljartacademie Za. 30-03-2024 19:00:00 D2 4 19 BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee - BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor groot
D`n Boerenbond Za. 30-03-2024 19:00:00 D4 6 19 Maasduin Witgoed Service 4 - Moira 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 31-03-2024 13:00:00 D0 1 17 SIS Schoonmaak - Bousema Lochem/JBSCues.nl groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 31-03-2024 13:00:00 D0 1 17 Stichting Topbiljart Zundert - J&F Auto`s / New Jorissen groot
De Drie Zwaantjes Zo. 31-03-2024 13:00:00 D0 1 17 Dekker / AP Sprundel - DKM Tools groot
Cues & Darts Zo. 31-03-2024 13:00:00 D0 1 17 Cues&Darts/Xtreme - Team Nachtwacht groot
Camping De Eekhoorn Zo. 31-03-2024 13:00:00 D0 1 17 Team Eekhoorn - Aartsbouw Sprundel groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 31-03-2024 13:00:00 D0 1 17 Burgmans Biljarts - Dallinga.com groot
Capelle SPC Zo. 31-03-2024 13:00:00 D1 1 19 Capelle SPC - SIS Billiards 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 31-03-2024 13:00:00 D1 1 19 De Kuul - BV de Veemarkt groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 31-03-2024 13:00:00 D1 1 19 Constructor Staalbouw - Catering de Toekomst Hilvarenbeek groot
Pool & Dartcentre Den Helder Zo. 31-03-2024 13:00:00 D2 1 19 Pool & Dart Centre den Helder - WBV Wormerveer groot
BC Merwehof Zo. 31-03-2024 13:00:00 D2 1 19 Café van Ouds Havenzicht - Beekman HPL groot
Biljartcentrum Samonda Za. 06-04-2024 11:00:00 T1 1 19 Exalto - BV `75 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 06-04-2024 11:00:00 T1 1 19 BV de Hazelaar 2 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Samonda Za. 06-04-2024 11:00:00 T1 1 20 Exalto - BV `75 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 06-04-2024 11:00:00 T1 1 20 BV de Hazelaar 2 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 07-04-2024 11:00:00 T1 1 19 BV de Hazelaar - B.I.O.S. / De Biljartfabriek groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 07-04-2024 11:00:00 T1 1 20 BV de Hazelaar - B.I.O.S. / De Biljartfabriek groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 07-04-2024 13:00:00 D0 1 18 Burgmans Biljarts - SIS Schoonmaak groot
Camping De Eekhoorn Zo. 07-04-2024 13:00:00 D0 1 18 Team Eekhoorn - Stichting Topbiljart Zundert groot
Cues & Darts Zo. 07-04-2024 13:00:00 D0 1 18 Cues&Darts/Xtreme - Dekker / AP Sprundel groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 07-04-2024 13:00:00 D0 1 18 Bousema Lochem/JBSCues.nl - Team Nachtwacht groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 07-04-2024 13:00:00 D0 1 18 J&F Auto`s / New Jorissen - DKM Tools groot
De Drie Zwaantjes Zo. 07-04-2024 13:00:00 D0 1 18 Aartsbouw Sprundel - Dallinga.com groot
Tjark Rikscentrum Ma. 08-04-2024 19:30:00 K 5 26 De Korenmolen - De Pelikaan 2 Zutphen klein
De Borgh Ma. 08-04-2024 19:30:00 K 6 26 VIOS / van Esch Biljarts - Hazelaar 3 klein
Café De Gouden Leeuw Ma. 08-04-2024 19:30:00 D2 4 20 Eddies-hr.nl - Van Melis Autobedrijf groot
Het Caves Ma. 08-04-2024 19:30:00 D2 4 20 Bandstoters - `t Caves - Café het Wapen van Strijp groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 08-04-2024 19:30:00 D3 4 20 Stoeterij Stal Doorstap - Rob Jacobs Mannenmode groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 08-04-2024 19:30:00 D4 1 20 A.S.A. Ans Schoutsen Administraties - A3 BC-JvH-puzzels.nl groot
BV Onder Ons Ma. 08-04-2024 19:30:00 D4 1 20 Onder Ons `67 - A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 08-04-2024 19:30:00 D4 2 20 Pool and Billiards Delft - De Rietlander 2 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 08-04-2024 19:30:00 D4 3 20 DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning - Café `t Steegje 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 08-04-2024 19:30:00 D4 6 20 BV de Hazelaar 2 - Maasduin Witgoed Service 4 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 08-04-2024 19:30:00 D4 7 20 B.C.Tegelen 3 - `t Caves 5 - de Mixed Boys groot
Camping De Dommelvallei Ma. 08-04-2024 19:30:00 D4 7 20 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - BC De Biljartacademie 10/De Senioren groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 08-04-2024 19:30:00 D3 6 20 De Kuul 3 - The Big Blue groot
Biljartcentrum Samonda Di. 09-04-2024 19:30:00 K 1 26 GBC / Sanitairium - Beemster / BV Velsen klein
De Zandloper Di. 09-04-2024 19:30:00 K 4 26 Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek - BV de Hazelaar klein
De Biljartacademie Di. 09-04-2024 19:30:00 K 7 26 BC De Biljartacademie - Ricky`s Pub 2 klein
Biljartcentrum De Distel Di. 09-04-2024 19:30:00 D3 4 20 De Distel Biljarts 4 - TREVA - Theory Cues 2 groot
De Triangel Di. 09-04-2024 19:30:00 D3 5 20 D.O.S. - Noorderling 1 groot
Capelle SPC Di. 09-04-2024 19:30:00 D4 2 20 De Maasstad - De Rietlander3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 09-04-2024 19:30:00 D4 3 20 Zandee Kloetinge - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Camping De Eekhoorn Di. 09-04-2024 19:30:00 D4 3 20 De Eekhoorn 5 - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 09-04-2024 19:30:00 D4 4 20 Bikse Biljart Bikkels 2 - De Distel Biljarts 5 groot
D`n Boerenbond Di. 09-04-2024 19:30:00 D4 6 20 Maasduin Witgoed Service 2 - Moira 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 09-04-2024 19:30:00 D3 1 20 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - BVN23 groot
Café De Pijp Di. 09-04-2024 19:30:00 D3 2 20 Cafedepijp.nl - `s-Gravenhaagsche B.C. 1 groot
Stichting SIS Billiards Center Di. 09-04-2024 19:30:00 D3 6 20 Marketing Rebel - Struijk Metaal Recycling groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 10-04-2024 19:30:00 K 1 26 B.C.O. - Biljartvereniging KSA klein
Café Biljart de Beestenmarkt Wo. 10-04-2024 19:30:00 K 5 26 Deventer `83 - Willemsen bestratingen/BV De Driehoek klein
Café Cambrinus Wo. 10-04-2024 19:30:00 K 6 26 De Treffers/Cambrinus - Woezik klein
Buurthuis De Oase Wo. 10-04-2024 19:30:00 K 7 26 De Oase - BC Maarland 2 klein
H.C.R. Dallinga Wo. 10-04-2024 19:30:00 D2 2 20 Dallinga 2 - De Parel Dranken groot
De Biljartacademie Wo. 10-04-2024 19:30:00 D2 4 20 BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor - Zwiers Aircoservice groot
Camping De Eekhoorn Wo. 10-04-2024 19:30:00 D3 3 20 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - TMS/de Borduurder groot
Café `t Steegje Wo. 10-04-2024 19:30:00 D3 3 20 Café `t Steegje - t Hartje van Oosterhout 2 groot
`t Tapperijke Wo. 10-04-2024 19:30:00 D3 4 20 ZBGG/De Krom bestratingen - DKM Tools 4 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 10-04-2024 19:30:00 D4 1 20 Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 - WBV Wormerveer 2 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 10-04-2024 19:30:00 D4 1 20 Nieuw Diemen 2 - Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 10-04-2024 19:30:00 D4 2 20 BV New Jorissen 3 - Valkennest groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 10-04-2024 19:30:00 D4 6 20 SIS Billiards 5 - Van den Berg kersen Carambole groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 10-04-2024 19:30:00 D3 1 20 Push And Win - Almere `83 - B.C.O. / Easy Diamonds Shop groot
De Rietlander Wo. 10-04-2024 19:30:00 D3 2 20 De Rietlander - Pool and Billiards Delft groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 10-04-2024 19:30:00 D3 6 20 BV de Hazelaar - Van Rossum Tegelwerken groot
`t Trefpunt Do. 11-04-2024 19:30:00 K 4 26 `t Centrum - BV de Burgemeester klein
Biljartvereniging Carambole Do. 11-04-2024 19:30:00 K 4 26 Carambole- Steinhoff - Biljartvereniging 't Ivoor-2 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 11-04-2024 19:30:00 K 4 26 Carambole Brabant - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 11-04-2024 19:30:00 K 5 26 BV Zandweerd - De Pelikaan 1 Zutphen klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 11-04-2024 19:30:00 K 6 26 BV Jong Geleerd - Biljartclub Tegelen klein
Ricky`s Pub Do. 11-04-2024 19:30:00 K 7 26 Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service - BDL / Martens Finance klein
De Posthoorn Do. 11-04-2024 19:30:00 K 3 26 De Posthoorn ONNIT - Café de Ram/MR Smederij klein
De Posthoorn Do. 11-04-2024 19:30:00 K 3 26 De Posthoorn 1 - Kwadendamme klein
Café De Ossekop Do. 11-04-2024 19:30:00 D3 4 20 MaVerko 2 - De Eekhoorn 2 groot
De Keet Do. 11-04-2024 19:30:00 D3 5 20 H.G.L./Keurslager Brouwer - BM-Sat Rijssen groot
Bert`s Place Do. 11-04-2024 19:30:00 D3 7 20 Bonanza 2 / ls-elektro.nl - BC De Biljartacademie 7/Go to the Max groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Do. 11-04-2024 19:30:00 D4 1 20 BV Apollo - EDO 83-2 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 11-04-2024 19:30:00 D4 2 20 `s-Gravenhaagsche B.C.3 - De Haagse Régâhs groot
Café Reseda Do. 11-04-2024 19:30:00 D4 4 20 Reseda - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum De Distel Do. 11-04-2024 19:30:00 D4 4 20 De Distel Biljarts 6 - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 11-04-2024 19:30:00 D4 6 20 De Kuul 5 - SIS 7 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 11-04-2024 19:30:00 D4 6 20 SIS 6 - De Kuul 4 groot
Het Caves Do. 11-04-2024 19:30:00 D4 7 20 `t Caves 4- De Strevers - De Zwaantjes `82 groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 11-04-2024 19:30:00 D3 1 20 BV `75 - Take Five groot
Capelle SPC Do. 11-04-2024 19:30:00 D3 2 20 Team Clautje - `s-Gravenhaagsche B.C. 2 groot
Thekes Do. 11-04-2024 19:30:00 D3 6 20 Thekes Herpen 2 - Moira groot
Café Honky Tonk Vr. 12-04-2024 00:00:19 K 3 26 Honky Tonk 1 - Het Wapen van Alblasserdam klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 12-04-2024 19:30:00 K 1 26 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - BVC - Targa Team klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 12-04-2024 19:30:00 K 1 26 B.C. Schagen - De Engel / Rijschool Ter Beek klein
Gebouw Komin Vr. 12-04-2024 19:30:00 K 2 26 Ons Genoegen Bussum - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
BIOS Vr. 12-04-2024 19:30:00 K 2 26 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV - BVM Apollo Etikon klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 12-04-2024 19:30:00 K 2 26 BV De Hoog/Van der Wilt - Carambole VinkFactory klein
De Triangel Vr. 12-04-2024 19:30:00 K 5 17 D.O.S. - Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 12-04-2024 19:30:00 K 5 26 Kaderteam-Slootermeer - `t Centrum `47 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 12-04-2024 19:30:00 K 3 26 Hotel van Krimpen - Honky Tonk Vonk/Glas klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 12-04-2024 19:30:00 D2 1 20 BCO - Paeoniapassion - Pool & Dart Centre den Helder groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 12-04-2024 19:30:00 D2 1 20 BT `t Schuurtje - SCHROEVENGROOTHANDEL.NL groot
BV Onder Ons Vr. 12-04-2024 19:30:00 D2 1 20 Beekman HPL - E.D.O. 83 groot
Café De Ossekop Vr. 12-04-2024 19:30:00 D2 2 20 MaVerko 1 - De Distel Biljarts 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 12-04-2024 19:30:00 D2 3 20 S&P / Oordoppen Service - Maha Trading / De Kuul groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 12-04-2024 19:30:00 D2 3 20 Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 - Thekes / Park Tivoli groot
`t Tapperijke Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 3 20 BM Boekhouding & Administratie - BV Cortini Automotive 1 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 3 20 DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 3 20 De Stene Brug - Bv Sprundel 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 4 20 The Friends - Bottles/Dockside groot
Francois Mingaud Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 5 20 BV Steenwijk - Sociëteit de Harmonie groot
BC De Viersprong Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 5 20 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - De Viersprong 6 groot
De Biljartacademie Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 7 20 BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport - Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service groot
Café Groeselt Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 7 20 VK1 / Eetcafé Riekelt - B.C.Tegelen groot
Camping De Dommelvallei Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 7 20 Na Arbeid Sport - BC De Biljartacademie 8/The Daltons groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 12-04-2024 19:30:00 D4 3 20 BV Cortini Automotive 2 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 12-04-2024 19:30:00 D4 4 20 Stukadoorsbedrijf Kanters - de Bont zwembaden - zwemvijvers groot
Café De Mixx Vr. 12-04-2024 19:30:00 D4 7 20 D.A.B.-Eureka Billard - `t Caves - team Funny groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 1 20 KlaBilAdo - BV Waterland groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 1 20 Dirk Snip Biljarts - Nieuw Diemen 1 groot
Café Keyzer Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 1 20 De Plas / Scandiflora - driebandenteam De Hoog groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 2 20 B.V. De Haven - The Gamblers groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 6 20 Biljartclub Ammerzoden - Petersberg 2 groot
`t Ivoor Vr. 12-04-2024 19:30:00 D3 6 20 Biljartvereniging `t Ivoor-1 - BV de Veemarkt groot
Horecabedrijf Mans Vr. 12-04-2024 19:30:00 D4 5 20 Mans Genoeg 33 - Happy Garden groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 12-04-2024 19:30:00 D4 5 20 Biljartschool.nl / BC De Harmonie - Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig groot
De Noordeling Vr. 12-04-2024 19:30:00 D4 5 20 Noorderling/Harlingen - De Haven 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 13-04-2024 13:00:00 D1 2 20 Cafe De Kuul Huissen - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 13-04-2024 13:00:00 D1 2 20 Post Luchtkanalen / de Hazelaar - Kippenpan.nl groot
Francois Mingaud Za. 13-04-2024 13:00:00 D1 2 20 Land Transport - `t Hartje van Oosterhout groot
Biljartcentrum De Distel Za. 13-04-2024 13:00:00 D2 2 20 De Distel Biljarts 3 - BV Sprundel 1 groot
Camping De Eekhoorn Za. 13-04-2024 13:00:00 D2 2 20 DKM Tools 3 - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Za. 13-04-2024 13:00:00 D2 3 20 BV Harwig Den Ham - Jayma Trading Arnhem groot
De Snelpost Za. 13-04-2024 13:00:00 D2 3 20 Petersberg - Drukkerij 3in1 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 13-04-2024 13:00:00 D2 4 20 Biljartvereniging BC Goirle-1 - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 13-04-2024 13:00:00 D2 4 20 SIS Billiards 3 Internationaal - BC De Biljartacademie 5/The Hunter groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 13-04-2024 13:00:00 D3 5 20 Kiri Casino - Boeve afbouw groot
Sporthuis Reusel Za. 13-04-2024 13:00:00 D3 7 20 De Molen 3 - VK3 / Windex groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 13-04-2024 13:00:00 D4 1 20 Vriendenkring - Ronick bv Almere `83 groot
Capelle SPC Za. 13-04-2024 13:00:00 D4 2 20 Markeer Traffic Service - De Haagse RÉGÂHS 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 13-04-2024 13:00:00 D4 3 20 t Hartje van Oosterhout 3 - Cues & Darts 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 13-04-2024 13:00:00 D4 4 20 TREVA - Theory Cues 3 - MaVerko 4 groot
Café Groeselt Za. 13-04-2024 13:00:00 D4 7 20 VK2 / Gorissen Furniture - BC De Biljartacademie 9/The Boys groot
Biljartcafé Jorissen Za. 13-04-2024 13:00:00 D3 2 20 BV New Jorissen 2 - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 13-04-2024 14:00:00 D3 5 20 Carambole Daarlerveen - De Friesche Club groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 13-04-2024 19:00:00 D1 1 20 BV de Veemarkt - Capelle SPC groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 13-04-2024 19:00:00 D1 1 20 SIS Billiards 2 - DKM Tools 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 13-04-2024 19:00:00 D1 1 20 Catering de Toekomst Hilvarenbeek - Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 13-04-2024 19:00:00 D1 1 20 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Constructor Staalbouw groot
De Biljartacademie Za. 13-04-2024 19:00:00 D1 2 20 BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia - Café-Biljart `t Vossenhol groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Za. 13-04-2024 19:00:00 D1 2 20 HCR Prinsen - Arbo Industries / Hello Drydocks groot
Cues & Darts Za. 13-04-2024 19:00:00 D2 2 20 Slijterij Zeegers/Cues & Darts - Polka Print groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 13-04-2024 19:00:00 D2 2 20 TREVA - Theory Cues 1 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 13-04-2024 19:00:00 D2 3 20 De Kuul 2 - Albert Heijn Van Rijn groot
De Biljartacademie Za. 13-04-2024 19:00:00 D2 4 20 BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee - De Molen groot
De Drie Zwaantjes Za. 13-04-2024 19:00:00 D3 4 20 BV Sprundel 3 - MaVerko 3 groot
D`n Boerenbond Za. 13-04-2024 19:00:00 D3 7 20 Maasduin Witgoed Service 1 - Bonanza 1 / ls-elektro.nl groot
Capelle SPC Za. 13-04-2024 19:00:00 D4 2 20 De Klapdeur - Ladies First 2 groot
D`n Boerenbond Za. 13-04-2024 19:00:00 D4 6 20 Maasduin Witgoed service 3 - Maasduin Witgoed Service 5 groot
Café Groeselt Za. 13-04-2024 19:00:00 D4 7 20 VK4 / Café Groéselt - H.A.S. groot
Capelle SPC Za. 13-04-2024 19:00:00 D3 2 20 Van Bruggen Adviesgroep Den Haag - Ladies First groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 14-04-2024 13:00:00 D1 1 20 De Kuul - Cues&Darts 2 groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 14-04-2024 13:00:00 D1 1 20 De Distel Biljarts/Groene Cijfers - BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture groot
Het Caves Zo. 14-04-2024 13:00:00 D1 2 20 Man op maat - `t Caves - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum WBV Zo. 14-04-2024 13:00:00 D2 1 20 WBV Wormerveer - RCN - Team Dokter groot
Capelle SPC Zo. 14-04-2024 13:00:00 D2 1 20 Eigen Keus - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
BC Merwehof Zo. 14-04-2024 13:00:00 D2 1 20 Café van Ouds Havenzicht - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
`t Ivoor Ma. 15-04-2024 19:30:00 K 4 27 Biljartvereniging 't Ivoor-2 - Carambole Brabant klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 15-04-2024 19:30:00 K 6 27 Woezik - Spoorweg Sportvereniging klein
House of Billiards Weert Ma. 15-04-2024 19:30:00 K 7 27 BDL / Martens Finance - BC Maarland klein
Biljartcentrum WBV Ma. 15-04-2024 19:30:00 D2 1 21 E.D.O. 83 - Café van Ouds Havenzicht groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 15-04-2024 19:30:00 D2 4 21 Eddies-hr.nl - BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor groot
Het Caves Ma. 15-04-2024 19:30:00 D2 4 21 Bandstoters - `t Caves - Biljartvereniging BC Goirle-1 groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 15-04-2024 19:30:00 D3 4 21 Stoeterij Stal Doorstap - BV Sprundel 3 groot
Francois Mingaud Ma. 15-04-2024 19:30:00 D3 5 21 Boeve afbouw - BV Steenwijk groot
BC De Viersprong Ma. 15-04-2024 19:30:00 D3 5 21 De Viersprong 6 - Noorderling 1 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 15-04-2024 19:30:00 D4 1 21 A.S.A. Ans Schoutsen Administraties - Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 groot
BV Onder Ons Ma. 15-04-2024 19:30:00 D4 1 21 Onder Ons `67 - Vriendenkring groot
Pool and Billiards Delft Ma. 15-04-2024 19:30:00 D4 2 21 Pool and Billiards Delft - `s-Gravenhaagsche B.C.3 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 15-04-2024 19:30:00 D4 3 21 DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning - t Hartje van Oosterhout 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 15-04-2024 19:30:00 D4 6 21 SIS 7 - SIS Billiards 5 groot
Jan Massinkhal Ma. 15-04-2024 19:30:00 D4 6 21 Moira 2 - SIS 6 groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 15-04-2024 19:30:00 D3 6 21 Struijk Metaal Recycling - Petersberg 2 groot
Biljartcentrum Samonda Di. 16-04-2024 19:30:00 K 1 27 GBC / Sanitairium - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
De Zandloper Di. 16-04-2024 19:30:00 K 4 27 Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek - Carambole- Steinhoff klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 16-04-2024 19:30:00 K 5 27 De Pelikaan 2 Zutphen - BV Zandweerd klein
De Biljartacademie Di. 16-04-2024 19:30:00 K 7 27 BC De Biljartacademie - De Oase klein
Camping De Eekhoorn Di. 16-04-2024 19:30:00 D3 4 21 De Eekhoorn 2 - Bottles/Dockside groot
Biljartcentrum De Distel Di. 16-04-2024 19:30:00 D3 4 21 De Distel Biljarts 4 - MaVerko 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 16-04-2024 19:30:00 D3 4 21 Rob Jacobs Mannenmode - ZBGG/De Krom bestratingen groot
De Biljartacademie Di. 16-04-2024 19:30:00 D3 7 21 BC De Biljartacademie 7/Go to the Max - BC De Biljartacademie 8/The Daltons groot
Biljartcentrum WBV Di. 16-04-2024 19:30:00 D4 1 21 WBV Wormerveer 2 - Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 groot
Café `t Steegje Di. 16-04-2024 19:30:00 D4 3 21 Café `t Steegje 2 - Zandee Kloetinge groot
BC Merwehof Di. 16-04-2024 19:30:00 D4 3 21 RCD / Kloens bestrating - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
D`n Boerenbond Di. 16-04-2024 19:30:00 D4 6 21 Maasduin Witgoed Service 2 - BV de Hazelaar 2 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 16-04-2024 19:30:00 D4 7 21 De Zwaantjes `82 - BC De Biljartacademie 10/De Senioren groot
RBV De Kuip Wo. 17-04-2024 19:30:00 K 1 27 De Engel / Rijschool Ter Beek - B.C.O. klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 17-04-2024 19:30:00 K 4 27 BV de Hazelaar - BV de Burgemeester klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 17-04-2024 19:30:00 K 5 27 Willemsen bestratingen/BV De Driehoek - Kaderteam-Slootermeer klein
Café Cambrinus Wo. 17-04-2024 19:30:00 K 6 27 De Treffers/Cambrinus - VIOS / van Esch Biljarts klein
Café De Ram Wo. 17-04-2024 19:30:00 K 3 27 Café de Ram/MR Smederij - Hotel van Krimpen klein
H.C.R. Dallinga Wo. 17-04-2024 19:30:00 D2 2 21 Polka Print - TREVA - Theory Cues 1 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 17-04-2024 19:30:00 D3 5 21 BM-Sat Rijssen - Sociëteit de Harmonie groot
De Rietlander Wo. 17-04-2024 19:30:00 D4 2 21 De Rietlander 2 - Markeer Traffic Service groot
`t Tapperijke Wo. 17-04-2024 19:30:00 D4 4 21 de Bont zwembaden - zwemvijvers - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
De Biljartacademie Wo. 17-04-2024 19:30:00 D4 7 21 BC De Biljartacademie 9/The Boys - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Biljartcentrum WBV Wo. 17-04-2024 19:30:00 D3 1 21 Nieuw Diemen 1 - De Plas / Scandiflora groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 17-04-2024 19:30:00 D3 6 21 BV de Hazelaar - Marketing Rebel groot
Jan Massinkhal Wo. 17-04-2024 19:30:00 D3 6 21 Moira - Biljartvereniging `t Ivoor-1 groot
Poolcafé de Kets Wo. 17-04-2024 19:30:00 D3 6 21 The Big Blue - BV de Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 18-04-2024 19:30:00 K 4 27 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - `t Centrum klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 18-04-2024 19:30:00 K 5 27 De Pelikaan 1 Zutphen - Deventer `83 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 18-04-2024 19:30:00 K 6 27 Hazelaar 3 - BV Jong Geleerd klein
Capelle SPC Do. 18-04-2024 19:30:00 D2 1 21 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 18-04-2024 19:30:00 D2 3 21 Albert Heijn Van Rijn - Top&Twel Sneek groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 18-04-2024 19:30:00 D2 4 21 De Peel / Van Esch Biljarts - BC De Biljartacademie 5/The Hunter groot
Café Reseda Do. 18-04-2024 19:30:00 D3 3 21 TMS/de Borduurder - BV Cortini Automotive 1 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 18-04-2024 19:30:00 D3 3 21 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - BM Boekhouding & Administratie groot
Café De Ossekop Do. 18-04-2024 19:30:00 D3 4 21 MaVerko 3 - DKM Tools 4 groot
Bert`s Place Do. 18-04-2024 19:30:00 D3 7 21 Bonanza 1 / ls-elektro.nl - VK3 / Windex groot
Biljartzaal De Sport Do. 18-04-2024 19:30:00 D4 1 21 A3 BC-JvH-puzzels.nl - Nieuw Diemen 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Do. 18-04-2024 19:30:00 D4 1 21 Ronick bv Almere `83 - EDO 83-2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 18-04-2024 19:30:00 D4 4 21 De Distel Biljarts 6 - Reseda groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 18-04-2024 19:30:00 D4 6 21 De Kuul 5 - Maasduin Witgoed service 3 groot
Het Caves Do. 18-04-2024 19:30:00 D4 7 21 `t Caves 5 - de Mixed Boys - `t Caves - team Funny groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 18-04-2024 19:30:00 D3 1 21 BV Waterland - BV `75 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 18-04-2024 19:30:00 D3 2 21 `s-Gravenhaagsche B.C. 2 - Pool and Billiards Delft groot
Thekes Do. 18-04-2024 19:30:00 D3 6 21 Thekes Herpen 2 - De Kuul 3 groot
Café Honky Tonk Vr. 19-04-2024 00:00:19 K 3 27 Honky Tonk 1 - De Posthoorn 1 klein
Jan Massinkhal Vr. 19-04-2024 19:00:00 D2 4 21 Zwiers Aircoservice - De Molen groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 1 27 Beemster / BV Velsen - Biljartvereniging KSA klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 1 27 BVC - Targa Team - B.C. Schagen klein
Gebouw Komin Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 2 27 Ons Genoegen Bussum - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 2 27 Carambole VinkFactory - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV klein
De Triangel Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 5 27 D.O.S. - De Korenmolen klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 5 27 `t Centrum `47 - Terborgse Wijncentrale/ de Veemarkt klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 7 27 BC Maarland 2 - Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 3 27 Het Wapen van Alblasserdam - Honky Tonk Vonk/Glas klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 19-04-2024 19:30:00 K 3 27 Kwadendamme - De Posthoorn ONNIT klein
BV Onder Ons Vr. 19-04-2024 19:30:00 D2 1 21 Beekman HPL - Eigen Keus groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 19-04-2024 19:30:00 D2 2 21 Biljartvereniging Lynn-Somers - Dallinga 2 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Vr. 19-04-2024 19:30:00 D2 4 21 Van Melis Autobedrijf - BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 19-04-2024 19:30:00 D2 4 21 Café het Wapen van Strijp - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Camping De Eekhoorn Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 3 21 DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 3 21 De Stene Brug - Café `t Steegje groot
Friesche Club Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 5 21 De Friesche Club - D.O.S. groot
De Biljartacademie Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 7 21 BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport - Maasduin Witgoed Service 1 groot
Café Groeselt Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 7 21 VK1 / Eetcafé Riekelt - Bonanza 2 / ls-elektro.nl groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 7 21 B.C.Tegelen - Na Arbeid Sport groot
Biljartzaal De Sport Vr. 19-04-2024 19:30:00 D4 1 21 A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 - BV Apollo groot
Valkennest Vr. 19-04-2024 19:30:00 D4 2 21 Valkennest - De Rietlander3 groot
Cues & Darts Vr. 19-04-2024 19:30:00 D4 3 21 Cues & Darts 3 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 19-04-2024 19:30:00 D4 3 21 BV Cortini Automotive 2 - De Eekhoorn 5 groot
Café De Ossekop Vr. 19-04-2024 19:30:00 D4 4 21 MaVerko 4 - De Distel Biljarts 5 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 19-04-2024 19:30:00 D4 4 21 Stukadoorsbedrijf Kanters - TREVA - Theory Cues 3 groot
D`n Boerenbond Vr. 19-04-2024 19:30:00 D4 6 21 Maasduin Witgoed Service 5 - Van den Berg kersen Carambole groot
Camping De Dommelvallei Vr. 19-04-2024 19:30:00 D4 7 21 H.A.S. - D.A.B.-Eureka Billard groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 1 21 BVN23 - Take Five groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 1 21 KlaBilAdo - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 1 21 Dirk Snip Biljarts - Push And Win - Almere `83 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 1 21 B.C.O. / Easy Diamonds Shop - driebandenteam De Hoog groot
Capelle SPC Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 2 21 Capelle SPC 2 / De Terp - B.V. De Haven groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 19-04-2024 19:30:00 D3 2 21 `s-Gravenhaagsche B.C. 1 - The Gamblers groot
Biljartcentrum Samonda Za. 20-04-2024 12:00:00 D4 2 21 De Haagse Régâhs - De Haagse RÉGÂHS 2 groot
Café De Gouden Leeuw Za. 20-04-2024 13:00:00 D1 1 21 Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij - Constructor Staalbouw groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 20-04-2024 13:00:00 D1 2 21 Denksportcentrum `t Spaerne - Café-Biljart `t Vossenhol groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 20-04-2024 13:00:00 D1 2 21 Kippenpan.nl - Cafe De Kuul Huissen groot
Francois Mingaud Za. 20-04-2024 13:00:00 D1 2 21 Land Transport - Man op maat - `t Caves groot
Valkennest Za. 20-04-2024 13:00:00 D1 2 21 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Arbo Industries / Hello Drydocks groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 20-04-2024 13:00:00 D2 1 21 RCN - Team Dokter - BT `t Schuurtje groot
Camping De Eekhoorn Za. 20-04-2024 13:00:00 D2 2 21 DKM Tools 3 - De Distel Biljarts 3 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 20-04-2024 13:00:00 D2 2 21 De Distel Biljarts 2 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Za. 20-04-2024 13:00:00 D2 3 21 BV Harwig Den Ham - S&P / Oordoppen Service groot
De Snelpost Za. 20-04-2024 13:00:00 D2 3 21 Petersberg - De Kuul 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 20-04-2024 13:00:00 D3 3 21 t Hartje van Oosterhout 2 - De Eekhoorn 4 groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 20-04-2024 13:00:00 D3 5 21 Kiri Casino - H.G.L./Keurslager Brouwer groot
Ricky`s Pub Za. 20-04-2024 13:00:00 D3 7 21 Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service - De Molen 3 groot
Capelle SPC Za. 20-04-2024 13:00:00 D4 2 21 Ladies First 2 - De Maasstad groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 20-04-2024 13:00:00 D4 4 21 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - BV Sprundel 4 /De Zwaan groot
Café Groeselt Za. 20-04-2024 13:00:00 D4 7 21 VK2 / Gorissen Furniture - `t Caves 4- De Strevers groot
Capelle SPC Za. 20-04-2024 13:00:00 D3 2 21 Ladies First - De Rietlander groot
Biljartcafé Jorissen Za. 20-04-2024 13:00:00 D3 2 21 BV New Jorissen 2 - Cafedepijp.nl groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 20-04-2024 13:00:00 D3 6 21 Van Rossum Tegelwerken - Biljartclub Ammerzoden groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 20-04-2024 14:00:00 D3 5 21 Carambole Daarlerveen - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Camping De Eekhoorn Za. 20-04-2024 19:00:00 D1 1 21 DKM Tools 2 - De Kuul groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 20-04-2024 19:00:00 D1 1 21 SIS Billiards 2 - BV de Veemarkt groot
De Biljartacademie Za. 20-04-2024 19:00:00 D1 1 21 BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 20-04-2024 19:00:00 D1 2 21 `t Hartje van Oosterhout - HCR Prinsen groot
De Drie Zwaantjes Za. 20-04-2024 19:00:00 D2 2 21 BV Sprundel 1 - De Parel Dranken groot
Cues & Darts Za. 20-04-2024 19:00:00 D2 2 21 Slijterij Zeegers/Cues & Darts - MaVerko 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 20-04-2024 19:00:00 D2 3 21 Maha Trading / De Kuul - Thekes / Park Tivoli groot
De Snelpost Za. 20-04-2024 19:00:00 D2 3 21 Jayma Trading Arnhem - Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 20-04-2024 19:00:00 D3 4 21 TREVA - Theory Cues 2 - The Friends groot
Capelle SPC Za. 20-04-2024 19:00:00 D4 2 21 De Klapdeur - BV New Jorissen 3 groot
D`n Boerenbond Za. 20-04-2024 19:00:00 D4 6 21 Maasduin Witgoed Service 4 - De Kuul 4 groot
Café Groeselt Za. 20-04-2024 19:00:00 D4 7 21 VK4 / Café Groéselt - B.C.Tegelen 3 groot
Capelle SPC Za. 20-04-2024 19:00:00 D3 2 21 Van Bruggen Adviesgroep Den Haag - Team Clautje groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 21-04-2024 11:00:00 K 2 27 HWA Verhaar BiljartKeuService - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Capelle SPC Zo. 21-04-2024 13:00:00 D1 1 21 Capelle SPC - Cues&Darts 2 groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 21-04-2024 13:00:00 D1 1 21 De Distel Biljarts/Groene Cijfers - Catering de Toekomst Hilvarenbeek groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 21-04-2024 13:00:00 D1 2 21 Post Luchtkanalen / de Hazelaar - BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia groot
Pool & Dartcentre Den Helder Zo. 21-04-2024 13:00:00 D2 1 21 Pool & Dart Centre den Helder - SCHROEVENGROOTHANDEL.NL groot
Biljartcentrum WBV Zo. 21-04-2024 13:00:00 D2 1 21 WBV Wormerveer - BCO - Paeoniapassion groot
De Borgh Ma. 22-04-2024 19:30:00 K 6 28 VIOS / van Esch Biljarts - Woezik klein
`t Wonder Ma. 22-04-2024 19:30:00 K 6 28 Spoorweg Sportvereniging - Biljartclub Tegelen klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 22-04-2024 19:30:00 D2 2 22 De Parel Dranken - DKM Tools 3 groot
De Drie Zwaantjes Ma. 22-04-2024 19:30:00 D4 4 22 BV Sprundel 4 /De Zwaan - De Distel Biljarts 6 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 22-04-2024 19:30:00 D4 6 22 BV de Hazelaar 2 - Moira 2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 22-04-2024 19:30:00 D4 7 22 B.C.Tegelen 3 - H.A.S. groot
Camping De Dommelvallei Ma. 22-04-2024 19:30:00 D4 7 22 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - De Zwaantjes `82 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 22-04-2024 19:30:00 D3 2 22 Pool and Billiards Delft - Van Bruggen Adviesgroep Den Haag groot
BC Merwehof Ma. 22-04-2024 19:30:00 D3 2 22 The Gamblers - BV New Jorissen 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 22-04-2024 19:30:00 D3 6 22 De Kuul 3 - Moira groot
De Biljartacademie Di. 23-04-2024 19:30:00 K 7 28 BC De Biljartacademie - BC Maarland klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 23-04-2024 19:30:00 D3 3 22 BV Cortini Automotive 1 - DC Michielsen 1 / Dahlair Airconditioning groot
Café Reseda Di. 23-04-2024 19:30:00 D3 4 22 Bottles/Dockside - De Distel Biljarts 4 groot
De Triangel Di. 23-04-2024 19:30:00 D3 5 22 D.O.S. - De Viersprong 6 groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 23-04-2024 19:30:00 D4 1 22 Bouwkundig Adviesbureau J.W.Hofland 1 - A.S.A. Ans Schoutsen Administraties groot
Capelle SPC Di. 23-04-2024 19:30:00 D4 2 22 De Maasstad - Valkennest groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 23-04-2024 19:30:00 D4 3 22 Zandee Kloetinge - Cues & Darts 3 groot
Camping De Eekhoorn Di. 23-04-2024 19:30:00 D4 3 22 De Eekhoorn 5 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 23-04-2024 19:30:00 D4 4 22 Bikse Biljart Bikkels 2 - MaVerko 4 groot
Het Caves Di. 23-04-2024 19:30:00 D4 7 22 `t Caves - team Funny - VK4 / Café Groéselt groot
Café De Pijp Di. 23-04-2024 19:30:00 D3 2 22 Cafedepijp.nl - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Stichting SIS Billiards Center Di. 23-04-2024 19:30:00 D3 6 22 Marketing Rebel - Van Rossum Tegelwerken groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 23-04-2024 19:30:00 D3 6 22 BV de Veemarkt - Thekes Herpen 2 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 24-04-2024 19:30:00 K 1 28 B.C.O. - BVC - Targa Team klein
Buurthuis De Oase Wo. 24-04-2024 19:30:00 K 7 28 De Oase - Ricky`s Pub- Andy Verjans Airco service klein
H.C.R. Dallinga Wo. 24-04-2024 19:30:00 D2 2 22 Dallinga 2 - BV Sprundel 1 groot
De Biljartacademie Wo. 24-04-2024 19:30:00 D2 4 22 BC De Biljartacademie 4/4 Seasons Outdoor - Van Melis Autobedrijf groot
Camping De Eekhoorn Wo. 24-04-2024 19:30:00 D3 3 22 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Café `t Steegje Wo. 24-04-2024 19:30:00 D3 3 22 Café `t Steegje - Bv Sprundel 2 groot
`t Tapperijke Wo. 24-04-2024 19:30:00 D3 4 22 ZBGG/De Krom bestratingen - MaVerko 3 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 24-04-2024 19:30:00 D4 1 22 Nieuw Diemen 2 - WBV Wormerveer 2 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 24-04-2024 19:30:00 D4 1 22 Bouwkundig Adviesbureau J.W. Hofland 2 - A3 BC-JvH-puzzels.nl groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 24-04-2024 19:30:00 D4 2 22 BV New Jorissen 3 - Ladies First 2 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 24-04-2024 19:30:00 D4 2 22 De Haagse RÉGÂHS 2 - Pool and Billiards Delft groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 24-04-2024 19:30:00 D4 3 22 Rob Jacobs Mannenmode 2 - BV Cortini Automotive 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 24-04-2024 19:30:00 D4 6 22 SIS Billiards 5 - Maasduin Witgoed Service 5 groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 24-04-2024 19:30:00 D3 1 22 Push And Win - Almere `83 - Nieuw Diemen 1 groot
De Rietlander Wo. 24-04-2024 19:30:00 D3 2 22 De Rietlander - `s-Gravenhaagsche B.C. 2 groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 25-04-2024 19:30:00 K 1 28 Biljartvereniging KSA - De Engel / Rijschool Ter Beek klein
Biljartvereniging Carambole Do. 25-04-2024 19:30:00 K 4 28 Carambole- Steinhoff - BV de Hazelaar klein
Biljartvereniging Carambole Do. 25-04-2024 19:30:00 K 4 28 Carambole Brabant - Vriendenkring / Derks Optiek & Hoortechniek klein
`t Trefpunt Do. 25-04-2024 19:30:00 K 4 28 `t Centrum - Biljartvereniging 't Ivoor-2 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 25-04-2024 19:30:00 K 6 28 BV Jong Geleerd - De Treffers/Cambrinus klein
Ricky`s Pub Do. 25-04-2024 19:30:00 K 7 28 Ricky`s Pub 2 - BDL / Martens Finance klein
De Posthoorn Do. 25-04-2024 19:30:00 K 3 28 De Posthoorn 1 - Het Wapen van Alblasserdam klein
De Posthoorn Do. 25-04-2024 19:30:00 K 3 28 De Posthoorn ONNIT - Honky Tonk 1 klein
BC Merwehof Do. 25-04-2024 19:30:00 D2 1 22 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - Beekman HPL groot
Thekes Do. 25-04-2024 19:30:00 D2 3 22 Thekes / Park Tivoli - BV Harwig Den Ham groot
Café De Ossekop Do. 25-04-2024 19:30:00 D3 4 22 MaVerko 2 - TREVA - Theory Cues 2 groot
De Keet Do. 25-04-2024 19:30:00 D3 5 22 H.G.L./Keurslager Brouwer - Boeve afbouw groot
Bert`s Place Do. 25-04-2024 19:30:00 D3 7 22 Bonanza 2 / ls-elektro.nl - B.C.Tegelen groot
De Biljartacademie Do. 25-04-2024 19:30:00 D3 7 22 BC De Biljartacademie 8/The Daltons - VK1 / Eetcafé Riekelt groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 1 22 EDO 83-2 - Onder Ons `67 groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 1 22 BV Apollo - Ronick bv Almere `83 groot
De Rietlander Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 2 22 De Rietlander3 - De Klapdeur groot
Biljartcentrum Samonda Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 2 22 `s-Gravenhaagsche B.C.3 - De Rietlander 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 4 22 De Distel Biljarts 5 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Café Reseda Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 4 22 Reseda - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 6 22 De Kuul 4 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 6 22 SIS 6 - Maasduin Witgoed Service 4 groot
Het Caves Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 7 22 `t Caves 4- De Strevers - BC De Biljartacademie 9/The Boys groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 25-04-2024 19:30:00 D3 1 22 BV `75 - BVN23 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 25-04-2024 19:30:00 D3 1 22 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - BV Waterland groot
Capelle SPC Do. 25-04-2024 19:30:00 D3 2 22 Team Clautje - Ladies First groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 25-04-2024 19:30:00 D4 5 22 Erik Kuiper relatiegeschenken/Anytyme Harwig - Noorderling/Harlingen groot
Café Honky Tonk Vr. 26-04-2024 00:00:19 K 3 28 Honky Tonk Vonk/Glas - Café de Ram/MR Smederij klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 26-04-2024 19:30:00 K 1 28 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - Beemster / BV Velsen klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 26-04-2024 19:30:00 K 1 28 B.C. Schagen - GBC / Sanitairium klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 26-04-2024 19:30:00 K 2 28 BV De Hoog/Van der Wilt - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Klubhuis Vr. 26-04-2024 19:30:00 K 2 28 DSS Weesp - BV Rapiditas - BVM Apollo Etikon klein
BIOS Vr. 26-04-2024 19:30:00 K 2 28 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV - Ons Genoegen Bussum klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 26-04-2024 19:30:00 K 4 28 BV de Burgemeester - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 26-04-2024 19:30:00 K 3 28 Hotel van Krimpen - Kwadendamme klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 1 22 BT `t Schuurtje - Pool & Dart Centre den Helder groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 1 22 SCHROEVENGROOTHANDEL.NL - WBV Wormerveer groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 1 22 BCO - Paeoniapassion - RCN - Team Dokter groot
Café De Ossekop Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 2 22 MaVerko 1 - Polka Print groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 2 22 Stolting Advocatuur / De Laan - Slijterij Zeegers/Cues & Darts groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 3 22 Bouwbedrijf Pegasus - Almere `83 - Maha Trading / De Kuul groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 3 22 S&P / Oordoppen Service - Jayma Trading Arnhem groot
Biljartschool Sneek Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 3 22 Top&Twel Sneek - Petersberg groot
Sporthuis Reusel Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 4 22 De Molen - Eddies-hr.nl groot
De Biljartacademie Vr. 26-04-2024 19:30:00 D2 4 22 BC De Biljartacademie 5/The Hunter - Bandstoters - `t Caves groot
`t Tapperijke Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 3 22 BM Boekhouding & Administratie - TMS/de Borduurder groot
Camping De Eekhoorn Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 3 22 De Eekhoorn 4 - De Stene Brug groot
De Drie Zwaantjes Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 4 22 The Friends - De Eekhoorn 2 groot
Francois Mingaud Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 5 22 BV Steenwijk - BM-Sat Rijssen groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 5 22 Sociëteit de Harmonie - Kiri Casino groot
BC De Viersprong Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 5 22 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - De Friesche Club groot
De Noordeling Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 5 22 Noorderling 1 - Carambole Daarlerveen groot
Camping De Dommelvallei Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 7 22 Na Arbeid Sport - BC De Biljartacademie 7/Go to the Max groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 26-04-2024 19:30:00 D4 3 22 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - DC Michielsen 2 / Dahlair Airconditioning groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 26-04-2024 19:30:00 D4 6 22 Van den Berg kersen Carambole - De Kuul 5 groot
Café De Mixx Vr. 26-04-2024 19:30:00 D4 7 22 D.A.B.-Eureka Billard - `t Caves 5 - de Mixed Boys groot
De Biljartacademie Vr. 26-04-2024 19:30:00 D4 7 22 BC De Biljartacademie 10/De Senioren - VK2 / Gorissen Furniture groot
BV Onder Ons Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 1 22 Take Five - KlaBilAdo groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 1 22 driebandenteam De Hoog - Dirk Snip Biljarts groot
Café Keyzer Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 1 22 De Plas / Scandiflora - B.C.O. / Easy Diamonds Shop groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 2 22 B.V. De Haven - `s-Gravenhaagsche B.C. 1 groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 6 22 Biljartclub Ammerzoden - Struijk Metaal Recycling groot
`t Ivoor Vr. 26-04-2024 19:30:00 D3 6 22 Biljartvereniging `t Ivoor-1 - The Big Blue groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 26-04-2024 19:30:00 D4 5 22 Happy Garden - Biljartschool.nl / BC De Harmonie groot
Café De Haven Vr. 26-04-2024 19:30:00 D4 5 22 De Haven 1 - Mans Genoeg 33 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 27-04-2024 13:00:00 D1 2 22 Café-Biljart `t Vossenhol - Kippenpan.nl groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 27-04-2024 13:00:00 D1 2 22 Cafe De Kuul Huissen - Post Luchtkanalen / de Hazelaar groot
Biljartcentrum De Distel Za. 27-04-2024 13:00:00 D2 2 22 De Distel Biljarts 3 - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Biljartcentrum Goirle Za. 27-04-2024 13:00:00 D2 4 22 Biljartvereniging BC Goirle-1 - Café het Wapen van Strijp groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 27-04-2024 13:00:00 D2 4 22 SIS Billiards 3 Internationaal - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Camping De Eekhoorn Za. 27-04-2024 13:00:00 D3 4 22 DKM Tools 4 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Sporthuis Reusel Za. 27-04-2024 13:00:00 D3 7 22 De Molen 3 - Bonanza 1 / ls-elektro.nl groot
Café Groeselt Za. 27-04-2024 13:00:00 D3 7 22 VK3 / Windex - BC De Biljartacademie 6/Pelzer Transport groot
Denksportcentrum `t Spaerne Za. 27-04-2024 13:00:00 D4 1 22 Vriendenkring - A3 BC-JvH-puzzels.nl 2 groot
Capelle SPC Za. 27-04-2024 13:00:00 D4 2 22 Markeer Traffic Service - De Haagse Régâhs groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 27-04-2024 13:00:00 D4 3 22 t Hartje van Oosterhout 3 - Café `t Steegje 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 27-04-2024 13:00:00 D4 4 22 TREVA - Theory Cues 3 - de Bont zwembaden - zwemvijvers groot
De Snelpost Za. 27-04-2024 13:00:00 D3 6 22 Petersberg 2 - BV de Hazelaar groot
Cues & Darts Za. 27-04-2024 19:00:00 D1 1 22 Cues&Darts 2 - SIS Billiards 2 groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 27-04-2024 19:00:00 D1 1 22 BV de Veemarkt - DKM Tools 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 27-04-2024 19:00:00 D1 1 22 Catering de Toekomst Hilvarenbeek - BC De Biljartacademie / Gorissen Furniture groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 27-04-2024 19:00:00 D1 1 22 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Burgmans Biljarts/Revast Makelaardij groot
De Biljartacademie Za. 27-04-2024 19:00:00 D1 2 22 BC De Biljartacademie 1/Janssen Grafimedia - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Capelle SPC Za. 27-04-2024 19:00:00 D1 2 22 Arbo Industries / Hello Drydocks - Land Transport groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 27-04-2024 19:00:00 D2 2 22 TREVA - Theory Cues 1 - De Distel Biljarts 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 27-04-2024 19:00:00 D2 3 22 De Kuul 2 - Drukkerij 3in1 groot
De Biljartacademie Za. 27-04-2024 19:00:00 D2 4 22 BC De Biljartacademie 3/Belgian coffee - Zwiers Aircoservice groot
De Drie Zwaantjes Za. 27-04-2024 19:00:00 D3 4 22 BV Sprundel 3 - Rob Jacobs Mannenmode groot
D`n Boerenbond Za. 27-04-2024 19:00:00 D3 7 22 Maasduin Witgoed Service 1 - Ricky`s Pub-Andy Verjans Airco Service groot
D`n Boerenbond Za. 27-04-2024 19:00:00 D4 6 22 Maasduin Witgoed service 3 - SIS 7 groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 28-04-2024 13:00:00 D0 1 19 SIS Schoonmaak - Team Eekhoorn groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 28-04-2024 13:00:00 D0 1 19 Stichting Topbiljart Zundert - Cues&Darts/Xtreme groot
De Drie Zwaantjes Zo. 28-04-2024 13:00:00 D0 1 19 Dekker / AP Sprundel - Burgmans Biljarts groot
Camping De Eekhoorn Zo. 28-04-2024 13:00:00 D0 1 19 DKM Tools - Bousema Lochem/JBSCues.nl groot
H.C.R. Dallinga Zo. 28-04-2024 13:00:00 D0 1 19 Dallinga.com - J&F Auto`s / New Jorissen groot
De Nachtwacht Zo. 28-04-2024 13:00:00 D0 1 19 Team Nachtwacht - Aartsbouw Sprundel groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 28-04-2024 13:00:00 D1 1 22 De Kuul - Capelle SPC groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 28-04-2024 13:00:00 D1 1 22 Constructor Staalbouw - De Distel Biljarts/Groene Cijfers groot
Het Caves Zo. 28-04-2024 13:00:00 D1 2 22 Man op maat - `t Caves - `t Hartje van Oosterhout groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Zo. 28-04-2024 13:00:00 D1 2 22 HCR Prinsen - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Capelle SPC Zo. 28-04-2024 13:00:00 D2 1 22 Eigen Keus - E.D.O. 83 groot
BC Merwehof Zo. 28-04-2024 13:00:00 D2 1 22 Café van Ouds Havenzicht - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Cues & Darts Zo. 05-05-2024 13:00:00 D0 1 20 Cues&Darts/Xtreme - SIS Schoonmaak groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 05-05-2024 13:00:00 D0 1 20 Stichting Topbiljart Zundert - Dekker / AP Sprundel groot
Camping De Eekhoorn Zo. 05-05-2024 13:00:00 D0 1 20 Team Eekhoorn - Burgmans Biljarts groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 05-05-2024 13:00:00 D0 1 20 Bousema Lochem/JBSCues.nl - Dallinga.com groot
De Drie Zwaantjes Zo. 05-05-2024 13:00:00 D0 1 20 Aartsbouw Sprundel - J&F Auto`s / New Jorissen groot
De Nachtwacht Zo. 05-05-2024 13:00:00 D0 1 20 Team Nachtwacht - DKM Tools groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 11-05-2024 13:00:00 D0 1 21 SIS Schoonmaak - Dekker / AP Sprundel groot
Café De Gouden Leeuw Za. 11-05-2024 13:00:00 D0 1 21 Burgmans Biljarts - Stichting Topbiljart Zundert groot
Camping De Eekhoorn Za. 11-05-2024 13:00:00 D0 1 21 Team Eekhoorn - Cues&Darts/Xtreme groot
De Drie Zwaantjes Za. 11-05-2024 13:00:00 D0 1 21 Aartsbouw Sprundel - Bousema Lochem/JBSCues.nl groot
De Nachtwacht Za. 11-05-2024 13:00:00 D0 1 21 Team Nachtwacht - J&F Auto`s / New Jorissen groot
H.C.R. Dallinga Za. 11-05-2024 13:00:00 D0 1 21 Dallinga.com - DKM Tools groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 12-05-2024 13:00:00 D0 1 22 Stichting Topbiljart Zundert - SIS Schoonmaak groot
De Drie Zwaantjes Zo. 12-05-2024 13:00:00 D0 1 22 Dekker / AP Sprundel - Team Eekhoorn groot
Cues & Darts Zo. 12-05-2024 13:00:00 D0 1 22 Cues&Darts/Xtreme - Burgmans Biljarts groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 12-05-2024 13:00:00 D0 1 22 Bousema Lochem/JBSCues.nl - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Camping De Eekhoorn Zo. 12-05-2024 13:00:00 D0 1 22 DKM Tools - Aartsbouw Sprundel groot
De Nachtwacht Zo. 12-05-2024 13:00:00 D0 1 22 Team Nachtwacht - Dallinga.com groot