Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

C5  C5 libre dames
B1  B1 Driebanden
Naam Bondsnr Naam Adres     Plaats Telefoon Email
B.v. Vink 1 150143 Struijk, Arie Berkhorst 1 3925 LN SCHERPENZEEL 033-2770714 / 06-51815485 sandra.arie@kpnmail.nl 
B.v. Vink 2 105254 Vink, Cees Pr Willem-Alexanderpark 485 3905 CP VEENENDAAL 0318-551357 / 06-13178837 cevin1946@gmail.com 
BV De Taveerne 1 105496 Vink, Edwin Huzarenpad 20 3902 JT VEENENDAAL 0318-519668 edwinvink123@gmail.com 
De Burgemeester 1 208188 Tunc, Cengiz Tielerwaardlaan 23 4006 EV TIEL 06-43896063 c.tunc@live.nl 
De Burgemeester 2 219713 Prijn, Aart Meeslaan 5 4005 VP TIEL 06-81463629 a.prijn@live.nl 
De Ouwe Grens 1 130548 Geerts, Jan Willem Kerkewijk 194 3904 JK VEENENDAAL 06-41454019 jw.geerts@telecombinatie-plaza.nl 
De Ouwe Grens 2 121190 Broersen, Ger Dwarsweg 5 3959 AC OVERBERG 0343-481476 / 06-55222020 gerenditta@hotmail.com 
De Ouwe Grens 3 223073 Hater, van den Jan Davidsstraat 45 3905 BK VEENENDAAL 0318-540209 / 0623622752 jhater@kpnmail.nl 
De Vluchtheuvel 1 121117 Boekhorst, te Rob Wilgeboom 8 4101 WL CULEMBORG 0345-533181 rob.sonja@planet.nl 
Kumpul Bola 1 171473 Manupassa, Roy Molukkenstraat 7 4043 ND OPHEUSDEN 488442979 / 0645146046 rfmanupassa@t-mobilethuis.nl 
Ons Hoekje 1 157485 Briene, Klasinus Dorpsstraat 11 4031 MC INGEN 0344-601264 onshoekje@planet.nl 


B2  B2 Driebanden
Naam Bondsnr Naam Adres     Plaats Telefoon Email
B.V. De Lamp 1 219709 Gerrits, Hans Fruitstraat 80a 4041 AJ KESTEREN 06-13088198 hans-gerrits@hotmail.com 
B.V. De Twee Marken 1 214747 Bie, de Paul Schoollaan 20 3951 BW MAARN 06-16014114 paulfireblade900@hotmail.com 
B.v. Vink 3 122559 Rebergen, Stef Weverij 122 3901 WE VEENENDAAL 0318-823858 rebergen1945@t-mobilethuis.nl 
B.v. Vink 4 166982 Frederiks, Laura Oudeveen 76 3905 VV VEENENDAAL 0318-515560 / 06-50271347 laura.frederiks1981@gmail.com 
De Burgemeester 3 161058 Meijer, Adri Westroijensestraat 16 4005 CH TIEL 0344-613533 / 06-52622662 adrimeijer@gmail.com 
De Burgemeester 4 224702 Wit, de Hans Teisterbandstraat 2A 4012 EG KERK-AVEZAATH 06-53296170 hans@eurofeed.nl 
De Morgenster 1 146405 Wely, van Ton Oeverzwaluw 16 3905 SC VEENENDAAL 0318-528584  
De Ouwe Grens 4 217700 Wingerden, van Harry Veddergras 5 3902 AD VEENENDAAL 06-53794909 windrie@planet.nl 
De Vluchtheuvel 2 105030 Kesteren, van Martin KROKUSPAD 21 4101 GT CULEMBORG 0345-515312 / 06-57331788 martin.kesteren@gmail.com 
Olie B 1 159516 Schaik, van Dop Jeugdstraat 76 4011 GM ZOELEN 0344-693283 / 06-53659548 dop@planet.nl 
Ons Hoekje 2 225967 Hattem, van Dirk Canadalaan 23 4032 NL OMMEREN 06-22352227 dirkvanhattem@gmail.com 
Ons Hoekje 3 157481 Walbeek, Klaas Canadalaan 5 4032 NK OMMEREN 06-22639190 klaas.walbeek@gmail.com 
Ons Tehuis 1 229767 Zutekouw, Timo J R Zeemanstraat 34 4053 JN IJZENDOORN 0621287565 zutekouwtje@hotmail.com 
Ons Tehuis 2 177062 Elings, Andre Keizerstraat 2B 4053 HJ IJZENDOORN 0622441444 evelien.frie@live.nl 
Zomerzorg 1 135784 Hegh, Chris Liendenlaan 36 4006 CR TIEL 06-50670121 c.hegh@planet.nl 


C1  C1 Libre
Naam Bondsnr Naam Adres     Plaats Telefoon Email
B.V. De Lamp 1 167449 Bosch, van den Herman Middelveld 37 4051 DD OCHTEN 0344-642663 / 06-44770602 bosch1945@upcmail.nl 
B.v. De Vink Ede 1 217836 Reyneke, Richard Kantstate 15 6716 SM EDE 06-53209628 r.reyneke@chello.nl 
B.v. Vink 1 148483 Beek, van Jan Faunalaan 50 3903 CD VEENENDAAL 06-40805905 moniqueenjan@casema.nl 
BV Gelre 2 107210 Willemsen, Frits Markiezenhof 2 6715 LK EDE 0318-637848 secr.bv.gelre@hotmail.com 
BV Gelre 3 158149 Pesch, Geurt Pienemanstraat 48 6717 WG EDE 0318-643442 fam.pesch.ede@gmail.com 
Carambole 1 105353 Ridder, de Hans Schutterij 1A 4147 GT ASPEREN 0345-616167 / 06-53401165 hansder@planet.nl 
De Burgemeester 1 113964 Bekker, Michel Het Fort 26 4001 GW TIEL 0344-632722 / 06-20019767 michel_bekker@trane.com 
De Burgemeester 2 208188 Tunc, Cengiz Tielerwaardlaan 23 4006 EV TIEL 06-43896063 c.tunc@live.nl 
De Midget Gilde 1 225917 Kieboom, Henk Vijverstraat 8 4255 HG NIEUWENDIJK 0183-401822 hkieboom@ziggo.nl 
De Pomerans 1 202185 Frederik, Piet Prins Bernhardstraat 19 4161 AL HEUKELUM 0345-615809 p.frederik3@kpnplanet.nl 
De Pomerans 2 220034 Noord, van Johan Meikampgraaf 15 4174 LA HELLOUW 0418-591314 / 06-21406771 jvnoord@nolive.nl 
Het Klaverblad 1 206221 Veldhoven, van Danny Krugerstraat 10 4158 CC DEIL 06-24122414 erpels@hotmail.com 
Kumpul Bola 1 171473 Manupassa, Roy Molukkenstraat 7 4043 ND OPHEUSDEN 488442979 / 0645146046 rfmanupassa@t-mobilethuis.nl 
ONA Kedichem 1 134446 Blomberg, Arie Vijfmolens 10 4247 EA KEDICHEM 0183-561385 / 06-53997686 moppy@tiscali.nl 
Ons Tehuis 1 106906 Sanders, Theo Plataanstraat 22 4051 GS OCHTEN 06-48726091 famsanders22@gmail.com 
Zomerzorg 1 183123 Yildiz, Gunay Sint Antoniusplein 2 6566 EB MILLINGEN AAN DE RIJN 06-42715582 yildizgunay@hotmail.com 


C2  C2 Libre
Naam Bondsnr Naam Adres     Plaats Telefoon Email
B.v. Vink 2 215650 Schoeman, Ton de Horst 54 3911 SZ ACHTERBERG 0317-619623 tonschoeman@gmail.com 
B.v. Vink 3 178411 Jongman, Erik Haydnstraat 14 3906 CT VEENENDAAL 06-17728574 erikjongman66@gmail.com 
B.v. Vink 4 212261 Stijnman, Ton Reling 15 3904 PS VEENENDAAL 0318-300412 / 06-53548349 secretaris@districtbetuweveenendaal.nl 
B.v. Vink 5 154228 Vlastuin, Gert Homoet 22 3905 WN VEENENDAAL 0318-528045 g.vlastuin@casema.nl 
Carambole 2 219470 Kruijt, van der Gert Prinsenhof 28 4041 BN KESTEREN 0488-785257 / 06-51254606 g.kruijt@telfort.nl 
De Burgemeester 3 105109 Steen, Cees Veilinghof 99 4001 XL TIEL 06-51400023 josspillner@hotmail.com 
De Burgemeester 4 224702 Wit, de Hans Teisterbandstraat 2A 4012 EG KERK-AVEZAATH 06-53296170 hans@eurofeed.nl 
De Burgemeester 5 183045 Jong, de Marcel Poel 8 4007 RD TIEL 0344-617615 / 06-54234116 info@vvstotaal.nl 
De Witte Zwaan 1 236955 Roumen, Roland Tabakland 65 4031 MH INGEN 06-81677054 Rolandroumen@hotmail.com 
Hertog van Gelre 1 105207 Inkenhaag, Gert Holevoetplein 305 3925 CA SCHERPENZEEL 033-2773836  
Kumpul Bola 2 164411 Manupassa, Rocco Molukkenstraat 8 4043 NE OPHEUSDEN 06-41537718 rwbmanupassa@yahoo.com 
Ons Hoekje 1 136728 Lansing, Anthon Fruithof 41 4031 JD INGEN 0344-604065 / 06-20479084 a.lansing@planet.nl 
Ons Tehuis 2 222283 Verwoert, Kees Ambachtstraat 26 4051 AJ OCHTEN 0680086423 kees.verwoert@ziggo.nl 
Ons Tehuis 3 225191 Wennekes, Erik Ringkade 21 6658 AV BENEDEN-LEEUWEN 0617736334 info@wennekes-elektra.nl 
`t Vennetje 1 233291 Symons, Geoffrey Nieuwstraat 108 4141 CD LEERDAM 06-22180948 geoffreysymons@gmail.com 
`t Vennetje 2 217656 Put, van Peter Graaf Adolfstraat 24 4141 JK LEERDAM peroci1970@live.nl 


C3  C3 Libre
Naam Bondsnr Naam Adres     Plaats Telefoon Email
Carambole 3 225505 verbruggen, Louis Gershwinhof 14 4102 DK CULEMBORG 0345-518308 / 06-54963110 verbruggenlouis@gmail.com 
Carambole 4 235943 Veer, de Peter Veerstraat 29 4181 AG WAARDENBURG 0418 592604 peter@poezenhotelbritt.nl 
De Batavieren 1 208530 Swartele, Ron Kerkstraat 1Hoog 4196 AA TRICHT 06-41713839 ron.zwartsch@gmail.com 
De Burgemeester 6 209086 Tarsuslugil, Ahmet De Praam 35 4002 GD TIEL 06-53186747  
De Burgemeester 7 221432 Roosenburg, Gert Gasthuisstraat 15 4001 BD TIEL 06-13794632 gertzeezeiler@gmail.com 
De Burgemeester 8 221903 Arnhem, van Martin Gerestein 20 4003 GG TIEL 06-28787234  
De Pomerans 3 220033 Boer, de Wim Ringovenlaan 27 4161 BS HEUKELUM 0345-615003 / 06-48864678  
De Witte Zwaan 2 203323 Wal, van der Bartjan Eendrachtstraat 13 4033 CB MAURIK 06-83064261 bvdwal73@gmail.com 
Hertog van Gelre 2 181889 Berg, van den Henk Lindenlaan 27 3925 JB SCHERPENZEEL 033-2772930 / 06-20272028 hvdbergsr@casema.nl 
Hertog van Gelre 3 127484 Renes, Jan Acacialaan 20 3925 JK SCHERPENZEEL 033-2773635  
Olie B 1 117390 Keulen, van Dick Westroyensesstraat 24 4005 CJ TIEL 0344-615656 / 06-42554605  
Ons Hoekje 2 105178 Esterik, van Christoffel Molenstraat 7 4031 JS INGEN 0344-602156 / 06-12704988 esterik001@ziggo.nl 


C4  C4 Libre
Naam Bondsnr Naam Adres     Plaats Telefoon Email
De Batavieren 2 183586 Oudt, HenriĆ«tte Minervastraat 27 4007 LJ TIEL 06-57614925 h.oudt1@upcmail.nl 
De Buitenweg 1 129232 Kreeft, van de Danny Buitenweg 3 4021 BB MAURIK 0344-694602 / 06-40885653 cafebuitenweg@hotmail.com 
De Burgemeester 10 182985 Hal, van Teun Honingstraat 25 4001 RN TIEL 06-48806956 teunhal@gmail.com 
De Burgemeester 11 246498 Tabor, Jerry Rumptstraat 11 4001 TA TIEL 0653957421 pd8dx@hotmail.com 
De Burgemeester 9 219156 Wouterse, Hanny Gasthuisstraat 15 4001 BD TIEL 06-42170065 wout0325@planet.nl 
De Witte Zwaan 3 105225 Oort, van Huib Homoersedreef 4 4024 JP ECK EN WIEL 0344691343 / 0653194937 hvanoort@xs4all.nl 
De Witte Zwaan 4 236653 Maten, ter Jan Batouwse Singel 91 4033 KR LIENDEN 0344-692748 / 06-50692344 info@wittezwaan.com 
Hertog van Gelre 4 105487 Groeneveld, Gert Kostverloren 4 3925 TW SCHERPENZEEL 06-26194516 vinyln1@gmail.com 
Olie B 2 104994 Gosselink, Harry De Hennepe 209 4003 BA TIEL 0344-622484 hgosselink@live.nl 
Ons Tehuis 4 236807 Berg, van den Quentin Lijsterbeststraat 23 4051 GT OCHTEN 06-46656549 quentinvdberg@hotmail.com 
Ons Tehuis 5 226101 Cozijnsen, Ada Dorpsstraat 32 4053 HN IJZENDOORN 0344-644661 adacozijnsen@gmail.com 
`t Vennetje 3 215340 Meijer, Hans Violierlaan 10 4143 VD LEERDAM