Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Vluchthaven Vr. 01-10-2021 20:00:00 L2 1 4 De Vluchthaven 1 - Haaften 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 22-10-2021 20:00:00 L2 1 6 De Pomerans 3 - `t Uyltje 2 klein
Clubgebouw Bisde Di. 02-11-2021 19:30:00 D2 1 7 Bisde B - De Midget-Gilde B klein
Cafe 't Uyltje Di. 09-11-2021 19:30:00 D1 1 8 Gorkum `84 A - O. & O. Spijk A klein
De Vluchthaven Vr. 12-11-2021 20:00:00 L2 1 9 De Vluchthaven 1 - Benang Radja 1 klein
Cafe 't Uyltje Di. 07-12-2021 19:30:00 D1 1 11 `t Uyltje A - De Pomerans B klein
Cafe 't Uyltje Di. 07-12-2021 19:30:00 D1 1 11 Gorkum `84 A - `t Uyltje B klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 07-12-2021 19:30:00 D1 1 11 O. & O. Spijk A - De Midget-Gilde A klein
Dorpshuis De Linde Di. 07-12-2021 19:30:00 D2 1 11 Z.B.G.G. Sportief B - De Midget-Gilde B klein
De Vluchthaven Di. 07-12-2021 19:30:00 D2 1 11 De Vluchthaven A - O. & O. Spijk D klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 07-12-2021 19:30:00 D2 1 11 O. & O. Spijk C - Bisde B klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 07-12-2021 19:30:00 D1 1 11 De Pomerans A - O. & O. Spijk B klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 09-12-2021 20:00:00 L4 1 12 De Betuwepoort 2 - `t Fonteintje 2 klein
Tapperij Lingezicht Do. 09-12-2021 20:00:00 L4 1 12 A.B.C. Acquoy 2 - O. & O. Spijk 6 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 09-12-2021 20:00:00 L2 1 12 De Pomerans 4 - `t Uyltje 2 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 10-12-2021 20:00:00 L3 1 12 Bisde 3 - Scalune 1 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 10-12-2021 20:00:00 L3 1 12 O.N.A. Kedichem 3 - De Vluchthaven 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 10-12-2021 20:00:00 L3 1 12 De Pomerans 6 - O.N.A. Kedichem 2 klein
Burcht van Haeften Vr. 10-12-2021 20:00:00 L2 1 12 Haaften 1 - Bisde 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 10-12-2021 20:00:00 L2 1 12 De Pomerans 2 - Benang Radja 1 klein
De Midget-Gilde Vr. 10-12-2021 20:00:00 L2 1 12 De Midget-Gilde 1 - O. & O. Spijk 4 klein
De Vluchthaven Vr. 10-12-2021 20:00:00 L2 1 12 De Vluchthaven 1 - K.O.T. Gellicum 1 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 10-12-2021 20:00:00 L2 1 12 `t Vennetje 2 - De Pomerans 3 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 10-12-2021 20:00:00 L4 1 12 Benang Radja 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein
De Bolderik Vr. 10-12-2021 20:00:00 L4 1 12 O. & O. Spijk 5 - De Betuwepoort 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Ma. 13-12-2021 19:30:00 D2 1 9 O. & O. Spijk C - De Midget-Gilde B klein
Buurthuis Gellicum Do. 16-12-2021 20:00:00 L2 1 13 K.O.T. Gellicum 1 - De Pomerans 4 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 16-12-2021 20:00:00 L4 1 13 `t Fonteintje 2 - O. & O. Spijk 5 klein
Tapperij Lingezicht Do. 16-12-2021 20:00:00 L4 1 13 A.B.C. Acquoy 2 - Benang Radja 2 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 16-12-2021 20:00:00 L4 1 13 De Betuwepoort 1 - De Pomerans 7 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 16-12-2021 20:00:00 L3 1 13 O.N.A. Kedichem 2 - Scalune 1 klein
De Vluchthaven Do. 16-12-2021 20:00:00 L3 1 13 De Vluchthaven 2 - De Pomerans 6 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 17-12-2021 20:00:00 L2 1 13 `t Vennetje 2 - `t Uyltje 2 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 17-12-2021 20:00:00 L2 1 13 Benang Radja 1 - De Midget-Gilde 1 klein
Cafe 't Uyltje Vr. 17-12-2021 20:00:00 L2 1 13 `t Uyltje 1 - O. & O. Spijk 4 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 17-12-2021 20:00:00 L2 1 13 De Pomerans 2 - De Vluchthaven 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 17-12-2021 20:00:00 L2 1 13 De Pomerans 3 - Bisde 2 klein
Buurthuis Gellicum Vr. 17-12-2021 20:00:00 L3 1 13 K.O.T. Gellicum 2 - O.N.A. Kedichem 3 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 17-12-2021 20:00:00 L4 1 13 O.N.A. Kedichem 4 - De Betuwepoort 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 17-12-2021 20:00:00 L3 1 13 De Pomerans 5 - Bisde 3 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 13-01-2022 20:00:00 L4 1 14 De Betuwepoort 1 - A.B.C. Acquoy 2 klein
Kantine v.v. Schelluinen Do. 13-01-2022 20:00:00 L3 1 14 Scalune 1 - De Pomerans 5 klein
Stichting `Benang Radja` Do. 13-01-2022 20:00:00 L2 1 8 Benang Radja 1 - `t Uyltje 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 14-01-2022 20:00:00 L4 1 14 De Pomerans 7 - O. & O. Spijk 6 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 14-01-2022 20:00:00 L2 1 4 De Pomerans 4 - `t Uyltje 1 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 14-01-2022 20:00:00 L4 1 14 Benang Radja 2 - `t Fonteintje 2 klein
Buurthuis Gellicum Vr. 14-01-2022 20:00:00 L3 1 14 K.O.T. Gellicum 2 - Bisde 3 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 14-01-2022 20:00:00 L3 1 14 De Pomerans 6 - O.N.A. Kedichem 3 klein
De Bolderik Vr. 14-01-2022 20:00:00 L4 1 14 O. & O. Spijk 5 - De Betuwepoort 2 klein
Dorpshuis De Linde Di. 25-01-2022 19:30:00 D2 1 12 Z.B.G.G. Sportief A - Z.B.G.G. Sportief B klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 25-01-2022 19:30:00 D2 1 12 O. & O. Spijk D - O. & O. Spijk C klein
De Vluchthaven Di. 25-01-2022 19:30:00 D2 1 12 De Vluchthaven A - Bisde B klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 25-01-2022 19:30:00 D1 1 12 De Pomerans A - De Midget-Gilde A klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 25-01-2022 19:30:00 D1 1 12 De Pomerans B - Gorkum `84 A klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 25-01-2022 19:30:00 D1 1 12 O. & O. Spijk B - O. & O. Spijk A klein
Cafe 't Uyltje Di. 25-01-2022 19:30:00 D1 1 12 `t Uyltje A - `t Uyltje B klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 27-01-2022 20:00:00 L1 1 12 De Pomerans 1 - O. & O. Spijk 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 27-01-2022 20:00:00 L3 1 15 De Pomerans 6 - De Pomerans 5 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 27-01-2022 20:00:00 L2 1 14 De Pomerans 3 - De Pomerans 4 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 27-01-2022 20:00:00 L4 1 15 De Betuwepoort 2 - De Betuwepoort 1 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 27-01-2022 20:00:00 L4 1 15 O.N.A. Kedichem 4 - De Pomerans 7 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 27-01-2022 20:00:00 L2 1 14 O. & O. Spijk 4 - De Pomerans 2 klein
Dorpshuis De Poort Do. 27-01-2022 20:00:00 L1 1 12 Trefpunt Herwijnen 1 - `t Fonteintje 1 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 27-01-2022 20:00:00 L4 1 15 `t Fonteintje 2 - A.B.C. Acquoy 2 klein
Cafe 't Uyltje Vr. 28-01-2022 20:00:00 L2 1 14 `t Uyltje 1 - `t Uyltje 2 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 28-01-2022 20:00:00 L3 1 15 O.N.A. Kedichem 3 - O.N.A. Kedichem 2 klein
Buurthuis Gellicum Vr. 28-01-2022 20:00:00 L3 1 15 K.O.T. Gellicum 2 - Scalune 1 klein
De Bolderik Vr. 28-01-2022 20:00:00 L4 1 15 O. & O. Spijk 5 - O. & O. Spijk 6 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 28-01-2022 20:00:00 L2 1 14 Bisde 2 - `t Vennetje 2 klein
De Midget-Gilde Vr. 28-01-2022 20:00:00 L2 1 14 De Midget-Gilde 1 - K.O.T. Gellicum 1 klein
Burcht van Haeften Vr. 28-01-2022 20:00:00 L2 1 14 Haaften 1 - Benang Radja 1 klein
Tapperij Lingezicht Vr. 28-01-2022 20:00:00 L1 1 12 A.B.C. Acquoy 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 28-01-2022 20:00:00 L1 1 12 `t Vennetje 1 - Bisde 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 28-01-2022 20:00:00 L1 1 12 O. & O. Spijk 3 - O. & O. Spijk 2 klein
Cafe `t Fonteintje Di. 01-02-2022 19:30:00 D1 1 13 `t Fonteintje A - De Pomerans C klein
De Midget-Gilde Di. 01-02-2022 19:30:00 D1 1 13 De Midget-Gilde A - `t Uyltje A klein
De Midget-Gilde Di. 01-02-2022 19:30:00 D2 1 13 De Midget-Gilde B - O. & O. Spijk D klein
Cafe 't Uyltje Di. 01-02-2022 19:30:00 D1 1 13 Gorkum `84 A - De Pomerans A klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 01-02-2022 19:30:00 D2 1 13 O. & O. Spijk C - Z.B.G.G. Sportief A klein
Cafe 't Uyltje Di. 01-02-2022 19:30:00 D1 1 13 `t Uyltje B - O. & O. Spijk B klein
Dorpshuis De Linde Di. 01-02-2022 19:30:00 D2 1 13 Z.B.G.G. Sportief B - De Vluchthaven A klein
Buurthuis Gellicum Do. 03-02-2022 20:00:00 L2 1 15 K.O.T. Gellicum 1 - Haaften 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 03-02-2022 20:00:00 L2 1 15 De Pomerans 4 - Bisde 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 03-02-2022 20:00:00 L3 1 16 De Pomerans 5 - O.N.A. Kedichem 3 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 03-02-2022 20:00:00 L4 1 16 De Betuwepoort 1 - O.N.A. Kedichem 4 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 03-02-2022 20:00:00 L1 1 13 `t Fonteintje 1 - `t Vennetje 1 klein
Tapperij Lingezicht Do. 03-02-2022 20:00:00 L4 1 16 A.B.C. Acquoy 2 - O. & O. Spijk 5 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 03-02-2022 20:00:00 L3 1 16 O.N.A. Kedichem 2 - K.O.T. Gellicum 2 klein
De Vluchthaven Vr. 04-02-2022 20:00:00 L2 1 15 De Vluchthaven 1 - De Midget-Gilde 1 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 04-02-2022 20:00:00 L2 1 15 `t Vennetje 2 - `t Uyltje 1 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 04-02-2022 20:00:00 L2 1 15 Benang Radja 1 - O. & O. Spijk 4 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 04-02-2022 20:00:00 L2 1 15 De Pomerans 2 - De Pomerans 3 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 04-02-2022 20:00:00 L1 1 13 O. & O. Spijk 1 - O. & O. Spijk 3 klein
Dorpshuis De Linde Vr. 04-02-2022 20:00:00 L1 1 13 Z.B.G.G. Sportief 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 04-02-2022 20:00:00 L1 1 13 Bisde 1 - De Pomerans 1 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 04-02-2022 20:00:00 L1 1 13 O.N.A. Kedichem 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 04-02-2022 20:00:00 L3 1 16 Bisde 3 - De Vluchthaven 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 04-02-2022 20:00:00 L4 1 16 De Pomerans 7 - Benang Radja 2 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 04-02-2022 20:00:00 L4 1 16 O. & O. Spijk 6 - De Betuwepoort 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 08-02-2022 19:30:00 D1 1 14 De Pomerans B - `t Fonteintje A klein
Dorpshuis De Linde Di. 08-02-2022 19:30:00 D2 1 14 Z.B.G.G. Sportief A - De Midget-Gilde B klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 08-02-2022 19:30:00 D2 1 14 O. & O. Spijk D - Bisde B klein
De Vluchthaven Di. 08-02-2022 19:30:00 D2 1 14 De Vluchthaven A - O. & O. Spijk C klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 08-02-2022 19:30:00 D1 1 14 O. & O. Spijk B - De Midget-Gilde A klein
Cafe 't Uyltje Di. 08-02-2022 19:30:00 D1 1 14 `t Uyltje A - Gorkum `84 A klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 08-02-2022 19:30:00 D1 1 14 De Pomerans C - O. & O. Spijk A klein
De Vluchthaven Do. 10-02-2022 20:00:00 L3 1 17 De Vluchthaven 2 - Scalune 1 klein
Dorpshuis De Poort Do. 10-02-2022 20:00:00 L1 1 14 Trefpunt Herwijnen 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 10-02-2022 20:00:00 L4 1 17 O.N.A. Kedichem 4 - O. & O. Spijk 6 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 10-02-2022 20:00:00 L4 1 17 De Betuwepoort 2 - A.B.C. Acquoy 2 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 10-02-2022 20:00:00 L4 1 17 `t Fonteintje 2 - De Pomerans 7 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 11-02-2022 20:00:00 L3 1 17 De Pomerans 6 - Bisde 3 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 11-02-2022 20:00:00 L4 1 17 Benang Radja 2 - De Betuwepoort 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 11-02-2022 20:00:00 L1 1 14 O. & O. Spijk 3 - Bisde 1 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 11-02-2022 20:00:00 L1 1 14 `t Vennetje 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 11-02-2022 20:00:00 L1 1 14 De Pomerans 1 - `t Fonteintje 1 klein
Tapperij Lingezicht Vr. 11-02-2022 20:00:00 L1 1 14 A.B.C. Acquoy 1 - O. & O. Spijk 2 klein
Buurthuis Gellicum Vr. 11-02-2022 20:00:00 L3 1 17 K.O.T. Gellicum 2 - De Pomerans 5 klein
De Midget-Gilde Vr. 11-02-2022 20:00:00 L2 1 16 De Midget-Gilde 1 - `t Uyltje 2 klein
Cafe 't Uyltje Vr. 11-02-2022 20:00:00 L2 1 16 `t Uyltje 1 - De Pomerans 4 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 11-02-2022 20:00:00 L2 1 16 Bisde 2 - De Pomerans 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 11-02-2022 20:00:00 L2 1 16 De Pomerans 3 - Benang Radja 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 11-02-2022 20:00:00 L2 1 16 O. & O. Spijk 4 - K.O.T. Gellicum 1 klein
Burcht van Haeften Vr. 11-02-2022 20:00:00 L2 1 16 Haaften 1 - De Vluchthaven 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 15-02-2022 19:30:00 D1 1 15 O. & O. Spijk A - `t Uyltje A klein
Cafe 't Uyltje Di. 15-02-2022 19:30:00 D1 1 15 Gorkum `84 A - De Pomerans C klein
Dorpshuis De Linde Di. 15-02-2022 19:30:00 D2 1 15 Z.B.G.G. Sportief A - Bisde B klein
De Midget-Gilde Di. 15-02-2022 19:30:00 D1 1 15 De Midget-Gilde A - De Pomerans B klein
Cafe 't Uyltje Di. 15-02-2022 19:30:00 D1 1 15 `t Uyltje B - De Pomerans A klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 15-02-2022 19:30:00 D2 1 15 O. & O. Spijk D - Z.B.G.G. Sportief B klein
De Vluchthaven Di. 15-02-2022 19:30:00 D2 1 15 De Vluchthaven A - De Midget-Gilde B klein
Cafe `t Fonteintje Di. 15-02-2022 19:30:00 D1 1 15 `t Fonteintje A - O. & O. Spijk B klein
Tapperij Lingezicht Do. 17-02-2022 20:00:00 L4 1 18 A.B.C. Acquoy 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 17-02-2022 20:00:00 L4 1 18 O. & O. Spijk 6 - Benang Radja 2 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 17-02-2022 20:00:00 L4 1 18 De Betuwepoort 1 - `t Fonteintje 2 klein
Buurthuis Gellicum Do. 17-02-2022 20:00:00 L2 1 17 K.O.T. Gellicum 1 - De Pomerans 3 klein
Cafe 't Uyltje Do. 17-02-2022 20:00:00 L2 1 17 `t Uyltje 2 - Haaften 1 klein
Kantine v.v. Schelluinen Do. 17-02-2022 20:00:00 L3 1 18 Scalune 1 - De Pomerans 6 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 17-02-2022 20:00:00 L3 1 18 O.N.A. Kedichem 2 - De Vluchthaven 2 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 17-02-2022 20:00:00 L1 1 15 `t Fonteintje 1 - O. & O. Spijk 3 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 18-02-2022 20:00:00 L1 1 15 O. & O. Spijk 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 18-02-2022 20:00:00 L1 1 15 O.N.A. Kedichem 1 - De Pomerans 1 klein
Dorpshuis De Linde Vr. 18-02-2022 20:00:00 L1 1 15 Z.B.G.G. Sportief 1 - `t Vennetje 1 klein
De Vluchthaven Vr. 18-02-2022 20:00:00 L2 1 17 De Vluchthaven 1 - O. & O. Spijk 4 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 18-02-2022 20:00:00 L1 1 15 O. & O. Spijk 2 - Trefpunt Herwijnen 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 18-02-2022 20:00:00 L4 1 18 De Pomerans 7 - O. & O. Spijk 5 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 18-02-2022 20:00:00 L2 1 17 De Pomerans 2 - `t Uyltje 1 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 18-02-2022 20:00:00 L2 1 17 Benang Radja 1 - Bisde 2 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 18-02-2022 20:00:00 L2 1 17 `t Vennetje 2 - De Midget-Gilde 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 18-02-2022 20:00:00 L3 1 18 Bisde 3 - O.N.A. Kedichem 3 klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 01-03-2022 19:30:00 D2 1 16 O. & O. Spijk C - De Vluchthaven A klein
Clubgebouw Bisde Di. 01-03-2022 19:30:00 D2 1 16 Bisde B - O. & O. Spijk D klein
De Midget-Gilde Di. 01-03-2022 19:30:00 D2 1 16 De Midget-Gilde B - Z.B.G.G. Sportief A klein
Cafe 't Uyltje Di. 01-03-2022 19:30:00 D1 1 16 `t Uyltje A - `t Fonteintje A klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 01-03-2022 19:30:00 D1 1 16 De Pomerans A - O. & O. Spijk A klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 01-03-2022 19:30:00 D1 1 16 De Pomerans C - De Midget-Gilde A klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 01-03-2022 19:30:00 D1 1 16 De Pomerans B - `t Uyltje B klein
De Vluchthaven Do. 03-03-2022 20:00:00 L3 1 19 De Vluchthaven 2 - O.N.A. Kedichem 2 klein
Dorpshuis De Poort Do. 03-03-2022 20:00:00 L1 1 16 Trefpunt Herwijnen 1 - O. & O. Spijk 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 03-03-2022 20:00:00 L2 1 18 O. & O. Spijk 4 - `t Uyltje 2 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 03-03-2022 20:00:00 L4 1 19 O.N.A. Kedichem 4 - A.B.C. Acquoy 2 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 03-03-2022 20:00:00 L4 1 19 `t Fonteintje 2 - De Betuwepoort 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 04-03-2022 20:00:00 L1 1 16 O. & O. Spijk 3 - O.N.A. Kedichem 1 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 04-03-2022 20:00:00 L3 1 19 O.N.A. Kedichem 3 - Bisde 3 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 04-03-2022 20:00:00 L4 1 19 Benang Radja 2 - O. & O. Spijk 6 klein
De Bolderik Vr. 04-03-2022 20:00:00 L4 1 19 O. & O. Spijk 5 - De Pomerans 7 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 04-03-2022 20:00:00 L3 1 19 De Pomerans 6 - Scalune 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 04-03-2022 20:00:00 L1 1 16 De Pomerans 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 04-03-2022 20:00:00 L1 1 16 `t Vennetje 1 - O. & O. Spijk 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 04-03-2022 20:00:00 L2 1 18 De Pomerans 3 - De Vluchthaven 1 klein
Burcht van Haeften Vr. 04-03-2022 20:00:00 L2 1 18 Haaften 1 - `t Vennetje 2 klein
Tapperij Lingezicht Vr. 04-03-2022 20:00:00 L1 1 16 A.B.C. Acquoy 1 - Bisde 1 klein
De Midget-Gilde Vr. 04-03-2022 20:00:00 L2 1 18 De Midget-Gilde 1 - De Pomerans 4 klein
Cafe 't Uyltje Vr. 04-03-2022 20:00:00 L2 1 18 `t Uyltje 1 - Benang Radja 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 04-03-2022 20:00:00 L2 1 18 Bisde 2 - K.O.T. Gellicum 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 08-03-2022 19:30:00 D1 1 17 O. & O. Spijk A - De Pomerans B klein
Cafe `t Fonteintje Di. 08-03-2022 19:30:00 D1 1 17 `t Fonteintje A - De Pomerans A klein
Cafe 't Uyltje Di. 08-03-2022 19:30:00 D1 1 17 `t Uyltje B - De Pomerans C klein
Cafe 't Uyltje Di. 08-03-2022 19:30:00 D1 1 17 Gorkum `84 A - O. & O. Spijk B klein
Clubgebouw Bisde Di. 08-03-2022 19:30:00 D2 1 17 Bisde B - Z.B.G.G. Sportief A klein
Dorpshuis De Linde Di. 08-03-2022 19:30:00 D2 1 17 Z.B.G.G. Sportief B - O. & O. Spijk D klein
De Midget-Gilde Di. 08-03-2022 19:30:00 D2 1 17 De Midget-Gilde B - De Vluchthaven A klein
Cafe 't Uyltje Do. 10-03-2022 20:00:00 L2 1 19 `t Uyltje 2 - De Pomerans 3 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 10-03-2022 20:00:00 L2 1 19 De Pomerans 2 - De Midget-Gilde 1 klein
Buurthuis Gellicum Do. 10-03-2022 20:00:00 L2 1 19 K.O.T. Gellicum 1 - `t Uyltje 1 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 10-03-2022 20:00:00 L1 1 17 `t Fonteintje 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 10-03-2022 20:00:00 L4 1 20 O. & O. Spijk 6 - O.N.A. Kedichem 4 klein
Tapperij Lingezicht Do. 10-03-2022 20:00:00 L4 1 20 A.B.C. Acquoy 2 - De Betuwepoort 2 klein
Kantine v.v. Schelluinen Do. 10-03-2022 20:00:00 L3 1 20 Scalune 1 - De Vluchthaven 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 10-03-2022 20:00:00 L4 1 20 De Pomerans 7 - `t Fonteintje 2 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 10-03-2022 20:00:00 L4 1 20 De Betuwepoort 1 - Benang Radja 2 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 11-03-2022 20:00:00 L3 1 20 Bisde 3 - De Pomerans 6 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 11-03-2022 20:00:00 L3 1 20 De Pomerans 5 - K.O.T. Gellicum 2 klein
De Vluchthaven Vr. 11-03-2022 20:00:00 L2 1 19 De Vluchthaven 1 - Bisde 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 11-03-2022 20:00:00 L2 1 19 De Pomerans 4 - Haaften 1 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 11-03-2022 20:00:00 L2 1 19 `t Vennetje 2 - O. & O. Spijk 4 klein
Dorpshuis De Linde Vr. 11-03-2022 20:00:00 L1 1 17 Z.B.G.G. Sportief 1 - O. & O. Spijk 3 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 11-03-2022 20:00:00 L1 1 17 O. & O. Spijk 1 - `t Vennetje 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 11-03-2022 20:00:00 L1 1 17 Bisde 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 11-03-2022 20:00:00 L1 1 17 O. & O. Spijk 2 - De Pomerans 1 klein
Dorpshuis De Poort Do. 17-03-2022 20:00:00 L1 1 18 Trefpunt Herwijnen 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 17-03-2022 20:00:00 L1 1 18 O. & O. Spijk 3 - De Pomerans 1 klein
Tapperij Lingezicht Do. 17-03-2022 20:00:00 L4 1 21 A.B.C. Acquoy 2 - De Betuwepoort 1 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 17-03-2022 20:00:00 L4 1 21 De Betuwepoort 2 - O. & O. Spijk 5 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 17-03-2022 20:00:00 L4 1 21 `t Fonteintje 2 - Benang Radja 2 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 17-03-2022 20:00:00 L4 1 21 O. & O. Spijk 6 - De Pomerans 7 klein
Buurthuis Gellicum Do. 17-03-2022 20:00:00 L2 1 20 K.O.T. Gellicum 1 - `t Uyltje 2 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 18-03-2022 20:00:00 L1 1 18 O.N.A. Kedichem 1 - `t Fonteintje 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 18-03-2022 20:00:00 L1 1 18 Bisde 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 18-03-2022 20:00:00 L1 1 18 O. & O. Spijk 1 - O. & O. Spijk 2 klein
Cafe 't Uyltje Vr. 18-03-2022 20:00:00 L2 1 20 `t Uyltje 1 - De Vluchthaven 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 18-03-2022 20:00:00 L3 1 21 Bisde 3 - K.O.T. Gellicum 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 18-03-2022 20:00:00 L2 1 20 De Pomerans 4 - De Pomerans 2 klein
Burcht van Haeften Vr. 18-03-2022 20:00:00 L2 1 20 Haaften 1 - De Pomerans 3 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 18-03-2022 20:00:00 L2 1 20 Benang Radja 1 - `t Vennetje 2 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 18-03-2022 20:00:00 L2 1 20 O. & O. Spijk 4 - Bisde 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 18-03-2022 20:00:00 L3 1 21 De Pomerans 6 - O.N.A. Kedichem 3 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 18-03-2022 20:00:00 L3 1 21 De Pomerans 5 - Scalune 1 klein
De Vluchthaven Di. 22-03-2022 19:30:00 D2 1 18 De Vluchthaven A - Z.B.G.G. Sportief A klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 22-03-2022 19:30:00 D2 1 18 O. & O. Spijk C - De Midget-Gilde B klein
Dorpshuis De Linde Di. 22-03-2022 19:30:00 D2 1 18 Z.B.G.G. Sportief B - Bisde B klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 22-03-2022 19:30:00 D1 1 18 De Pomerans A - De Pomerans B klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 22-03-2022 19:30:00 D1 1 18 O. & O. Spijk A - `t Fonteintje A klein
Cafe 't Uyltje Di. 22-03-2022 19:30:00 D1 1 18 Gorkum `84 A - De Midget-Gilde A klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 22-03-2022 19:30:00 D1 1 18 De Pomerans C - `t Uyltje A klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 24-03-2022 20:00:00 L4 1 22 De Betuwepoort 1 - O. & O. Spijk 5 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 24-03-2022 20:00:00 L4 1 22 `t Fonteintje 2 - De Betuwepoort 2 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 24-03-2022 20:00:00 L3 1 22 O.N.A. Kedichem 2 - De Pomerans 6 klein
Dorpshuis De Poort Do. 24-03-2022 20:00:00 L1 1 19 Trefpunt Herwijnen 1 - O. & O. Spijk 3 klein
Kantine v.v. Schelluinen Do. 24-03-2022 20:00:00 L3 1 22 Scalune 1 - Bisde 3 klein
De Vluchthaven Do. 24-03-2022 20:00:00 L3 1 22 De Vluchthaven 2 - O.N.A. Kedichem 3 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 25-03-2022 20:00:00 L4 1 22 O.N.A. Kedichem 4 - Benang Radja 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 25-03-2022 20:00:00 L1 1 19 De Pomerans 1 - `t Vennetje 1 klein
Cafe 't Uyltje Vr. 25-03-2022 20:00:00 L2 1 21 `t Uyltje 1 - Bisde 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 25-03-2022 20:00:00 L2 1 21 De Pomerans 3 - O. & O. Spijk 4 klein
De Midget-Gilde Vr. 25-03-2022 20:00:00 L2 1 21 De Midget-Gilde 1 - Haaften 1 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 25-03-2022 20:00:00 L2 1 21 `t Vennetje 2 - De Pomerans 4 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 25-03-2022 20:00:00 L2 1 21 Benang Radja 1 - De Vluchthaven 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 25-03-2022 20:00:00 L1 1 19 Bisde 1 - O. & O. Spijk 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 25-03-2022 20:00:00 L4 1 22 O. & O. Spijk 6 - A.B.C. Acquoy 2 klein
Dorpshuis De Linde Vr. 25-03-2022 20:00:00 L1 1 19 Z.B.G.G. Sportief 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 25-03-2022 20:00:00 L1 1 19 O. & O. Spijk 2 - `t Fonteintje 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 25-03-2022 20:00:00 L2 1 21 De Pomerans 2 - `t Uyltje 2 klein
Clubgebouw Bisde Di. 29-03-2022 19:30:00 D2 1 5 Bisde B - De Vluchthaven A klein
Cafe `t Fonteintje Di. 05-04-2022 19:30:00 D1 1 19 `t Fonteintje A - `t Uyltje B klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 05-04-2022 19:30:00 D1 1 19 De Pomerans B - O. & O. Spijk B klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 05-04-2022 19:30:00 D1 1 19 De Pomerans C - De Pomerans A klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 05-04-2022 19:30:00 D1 1 19 O. & O. Spijk A - Gorkum `84 A klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 07-04-2022 20:00:00 L4 1 23 De Betuwepoort 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 07-04-2022 20:00:00 L1 1 20 `t Fonteintje 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 07-04-2022 20:00:00 L1 1 20 O. & O. Spijk 2 - Bisde 1 klein
Cafe 't Uyltje Do. 07-04-2022 20:00:00 L2 1 22 `t Uyltje 2 - Benang Radja 1 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 07-04-2022 20:00:00 L3 1 23 O.N.A. Kedichem 2 - Scalune 1 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 08-04-2022 20:00:00 L3 1 23 O.N.A. Kedichem 3 - K.O.T. Gellicum 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 08-04-2022 20:00:00 L4 1 23 De Pomerans 7 - De Betuwepoort 1 klein
De Bolderik Vr. 08-04-2022 20:00:00 L4 1 23 O. & O. Spijk 5 - `t Fonteintje 2 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 08-04-2022 20:00:00 L4 1 23 Benang Radja 2 - A.B.C. Acquoy 2 klein
Tapperij Lingezicht Vr. 08-04-2022 20:00:00 L1 1 20 A.B.C. Acquoy 1 - De Pomerans 1 klein
Burcht van Haeften Vr. 08-04-2022 20:00:00 L2 1 22 Haaften 1 - `t Uyltje 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 08-04-2022 20:00:00 L2 1 22 De Pomerans 4 - O. & O. Spijk 4 klein
De Midget-Gilde Vr. 08-04-2022 20:00:00 L2 1 22 De Midget-Gilde 1 - De Pomerans 3 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 08-04-2022 20:00:00 L3 1 23 De Pomerans 6 - De Vluchthaven 2 klein
De Vluchthaven Vr. 08-04-2022 20:00:00 L2 1 22 De Vluchthaven 1 - `t Vennetje 2 klein
Buurthuis Gellicum Vr. 08-04-2022 20:00:00 L2 1 22 K.O.T. Gellicum 1 - De Pomerans 2 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 08-04-2022 20:00:00 L3 1 23 Bisde 3 - De Pomerans 5 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 08-04-2022 20:00:00 L1 1 20 O. & O. Spijk 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 08-04-2022 20:00:00 L1 1 20 `t Vennetje 1 - O. & O. Spijk 3 klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 12-04-2022 19:30:00 D1 1 20 De Pomerans B - De Pomerans C klein
Clubgebouw Bisde Di. 12-04-2022 19:30:00 D2 1 19 Bisde B - Z.B.G.G. Sportief B klein
De Midget-Gilde Di. 12-04-2022 19:30:00 D2 1 19 De Midget-Gilde B - O. & O. Spijk C klein
Dorpshuis De Linde Di. 12-04-2022 19:30:00 D2 1 19 Z.B.G.G. Sportief A - De Vluchthaven A klein
De Midget-Gilde Di. 12-04-2022 19:30:00 D1 1 20 De Midget-Gilde A - `t Fonteintje A klein
Cafe 't Uyltje Di. 12-04-2022 19:30:00 D1 1 20 `t Uyltje B - O. & O. Spijk A klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 12-04-2022 19:30:00 D1 1 20 O. & O. Spijk B - `t Uyltje A klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 14-04-2022 20:00:00 L1 1 21 O. & O. Spijk 3 - A.B.C. Acquoy 1 klein
Tapperij Lingezicht Do. 14-04-2022 20:00:00 L4 1 24 A.B.C. Acquoy 2 - De Pomerans 7 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 14-04-2022 20:00:00 L3 1 24 O.N.A. Kedichem 2 - Bisde 3 klein
Buurthuis Gellicum Do. 14-04-2022 20:00:00 L2 1 23 K.O.T. Gellicum 1 - `t Vennetje 2 klein
De Vluchthaven Do. 14-04-2022 20:00:00 L3 1 24 De Vluchthaven 2 - De Pomerans 5 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 14-04-2022 20:00:00 L1 1 21 `t Fonteintje 1 - Bisde 1 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 15-04-2022 20:00:00 L1 1 21 O.N.A. Kedichem 1 - O. & O. Spijk 2 klein
Burcht van Haeften Vr. 15-04-2022 20:00:00 L2 1 23 Haaften 1 - De Pomerans 2 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 15-04-2022 20:00:00 L2 1 23 Bisde 2 - De Midget-Gilde 1 klein
Cafe 't Uyltje Vr. 15-04-2022 20:00:00 L2 1 23 `t Uyltje 1 - De Pomerans 3 klein
De Vluchthaven Vr. 15-04-2022 20:00:00 L2 1 23 De Vluchthaven 1 - `t Uyltje 2 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 15-04-2022 20:00:00 L1 1 21 `t Vennetje 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein
Cafe `t Fonteintje Vr. 15-04-2022 20:00:00 L4 1 24 `t Fonteintje 2 - O. & O. Spijk 6 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 15-04-2022 20:00:00 L1 1 21 O. & O. Spijk 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein
De Bolderik Vr. 15-04-2022 20:00:00 L4 1 24 O. & O. Spijk 5 - O.N.A. Kedichem 4 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 15-04-2022 20:00:00 L3 1 24 De Pomerans 6 - K.O.T. Gellicum 2 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 15-04-2022 20:00:00 L4 1 24 Benang Radja 2 - De Betuwepoort 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 15-04-2022 20:00:00 L2 1 23 De Pomerans 4 - Benang Radja 1 klein
Cafe 't Uyltje Di. 19-04-2022 19:30:00 D1 1 21 Gorkum `84 A - `t Fonteintje A klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 19-04-2022 19:30:00 D2 1 20 O. & O. Spijk C - Z.B.G.G. Sportief B klein
De Midget-Gilde Di. 19-04-2022 19:30:00 D2 1 20 De Midget-Gilde B - Bisde B klein
Dorpshuis De Linde Di. 19-04-2022 19:30:00 D2 1 20 Z.B.G.G. Sportief A - O. & O. Spijk D klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 19-04-2022 19:30:00 D1 1 21 O. & O. Spijk B - De Pomerans C klein
Cafe 't Uyltje Di. 19-04-2022 19:30:00 D1 1 21 `t Uyltje A - De Pomerans A klein
De Midget-Gilde Di. 19-04-2022 19:30:00 D1 1 21 De Midget-Gilde A - `t Uyltje B klein
Dorpshuis De Stoof Do. 21-04-2022 20:00:00 L4 1 25 O.N.A. Kedichem 4 - `t Fonteintje 2 klein
Cafe 't Uyltje Do. 21-04-2022 20:00:00 L2 1 24 `t Uyltje 2 - Bisde 2 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 21-04-2022 20:00:00 L1 1 22 `t Fonteintje 1 - O. & O. Spijk 1 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 21-04-2022 20:00:00 L4 1 25 De Betuwepoort 2 - De Pomerans 7 klein
Dorpshuis De Stoof Vr. 22-04-2022 20:00:00 L3 1 25 O.N.A. Kedichem 3 - Scalune 1 klein
Buurthuis Gellicum Vr. 22-04-2022 20:00:00 L3 1 25 K.O.T. Gellicum 2 - De Vluchthaven 2 klein
Tapperij Lingezicht Vr. 22-04-2022 20:00:00 L1 1 22 A.B.C. Acquoy 1 - `t Vennetje 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 22-04-2022 20:00:00 L4 1 25 O. & O. Spijk 6 - De Betuwepoort 1 klein
De Vluchthaven Vr. 22-04-2022 20:00:00 L2 1 24 De Vluchthaven 1 - De Pomerans 4 klein
Cafe 't Vennetje Vr. 22-04-2022 20:00:00 L2 1 24 `t Vennetje 2 - De Pomerans 2 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 22-04-2022 20:00:00 L2 1 24 O. & O. Spijk 4 - Haaften 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 22-04-2022 20:00:00 L1 1 22 De Pomerans 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein
Dorpshuis De Linde Vr. 22-04-2022 20:00:00 L1 1 22 Z.B.G.G. Sportief 1 - O. & O. Spijk 2 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 22-04-2022 20:00:00 L4 1 25 Benang Radja 2 - O. & O. Spijk 5 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 22-04-2022 20:00:00 L3 1 25 De Pomerans 5 - O.N.A. Kedichem 2 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 22-04-2022 20:00:00 L2 1 24 Benang Radja 1 - K.O.T. Gellicum 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 22-04-2022 20:00:00 L1 1 22 Bisde 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein
De Midget-Gilde Vr. 22-04-2022 20:00:00 L2 1 24 De Midget-Gilde 1 - `t Uyltje 1 klein
Cafe 't Uyltje Do. 28-04-2022 20:00:00 L2 1 25 `t Uyltje 2 - `t Vennetje 2 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 28-04-2022 20:00:00 L4 1 26 O.N.A. Kedichem 4 - O. & O. Spijk 5 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 28-04-2022 20:00:00 L4 1 26 De Betuwepoort 2 - Benang Radja 2 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 29-04-2022 20:00:00 L3 1 26 Bisde 3 - O.N.A. Kedichem 2 klein
Buurthuis Gellicum Vr. 29-04-2022 20:00:00 L3 1 26 K.O.T. Gellicum 2 - De Pomerans 6 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 29-04-2022 20:00:00 L4 1 26 O. & O. Spijk 6 - `t Fonteintje 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 29-04-2022 20:00:00 L2 1 25 De Pomerans 4 - K.O.T. Gellicum 1 klein
De Midget-Gilde Vr. 29-04-2022 20:00:00 L2 1 25 De Midget-Gilde 1 - Benang Radja 1 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 29-04-2022 20:00:00 L2 1 25 Bisde 2 - De Pomerans 3 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 29-04-2022 20:00:00 L4 1 26 De Pomerans 7 - A.B.C. Acquoy 2 klein
De Vluchthaven Vr. 29-04-2022 20:00:00 L2 1 25 De Vluchthaven 1 - De Pomerans 2 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 29-04-2022 20:00:00 L2 1 25 O. & O. Spijk 4 - `t Uyltje 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 29-04-2022 20:00:00 L3 1 26 De Pomerans 5 - De Vluchthaven 2 klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 03-05-2022 19:30:00 D2 1 21 O. & O. Spijk D - De Vluchthaven A klein
De Midget-Gilde Di. 03-05-2022 19:30:00 D2 1 21 De Midget-Gilde B - Z.B.G.G. Sportief B klein
Clubgebouw De Pomerans Di. 03-05-2022 19:30:00 D1 1 22 De Pomerans B - `t Uyltje A klein
Dorpshuis De Lindehof Di. 03-05-2022 19:30:00 D1 1 22 O. & O. Spijk B - De Pomerans A klein
Cafe 't Uyltje Di. 03-05-2022 19:30:00 D1 1 22 `t Uyltje B - Gorkum `84 A klein
De Midget-Gilde Di. 03-05-2022 19:30:00 D1 1 22 De Midget-Gilde A - O. & O. Spijk A klein
Clubgebouw Bisde Di. 03-05-2022 19:30:00 D2 1 21 Bisde B - O. & O. Spijk C klein
De Vluchthaven Do. 05-05-2022 20:00:00 L3 1 27 De Vluchthaven 2 - K.O.T. Gellicum 2 klein
Kantine v.v. Schelluinen Do. 05-05-2022 20:00:00 L3 1 27 Scalune 1 - O.N.A. Kedichem 3 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 05-05-2022 20:00:00 L4 1 27 `t Fonteintje 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 05-05-2022 20:00:00 L3 1 27 O.N.A. Kedichem 2 - De Pomerans 5 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 05-05-2022 20:00:00 L4 1 27 De Betuwepoort 1 - O. & O. Spijk 6 klein
Buurthuis Gellicum Do. 05-05-2022 20:00:00 L2 1 26 K.O.T. Gellicum 1 - De Vluchthaven 1 klein
Cafe 't Uyltje Do. 05-05-2022 20:00:00 L2 1 26 `t Uyltje 2 - De Pomerans 4 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 06-05-2022 20:00:00 L4 1 27 De Pomerans 7 - De Betuwepoort 2 klein
Dorpshuis De Lindehof Vr. 06-05-2022 20:00:00 L2 1 26 O. & O. Spijk 4 - De Midget-Gilde 1 klein
Stichting `Benang Radja` Vr. 06-05-2022 20:00:00 L2 1 26 Benang Radja 1 - De Pomerans 2 klein
Clubgebouw Bisde Vr. 06-05-2022 20:00:00 L2 1 26 Bisde 2 - Haaften 1 klein
De Bolderik Vr. 06-05-2022 20:00:00 L4 1 27 O. & O. Spijk 5 - Benang Radja 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Vr. 06-05-2022 20:00:00 L2 1 26 De Pomerans 3 - `t Vennetje 2 klein
De Midget-Gilde Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 3 De Midget-Gilde A - O. & O. Spijk B klein
Dorpshuis De Linde Do. 30-06-2022 19:30:00 D2 1 10 Z.B.G.G. Sportief B - O. & O. Spijk C klein
Clubgebouw Bisde Do. 30-06-2022 19:30:00 D2 1 10 Bisde B - De Midget-Gilde B klein
Dorpshuis De Linde Do. 30-06-2022 19:30:00 D2 1 9 Z.B.G.G. Sportief B - Bisde B klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 30-06-2022 19:30:00 D2 1 10 O. & O. Spijk D - Z.B.G.G. Sportief A klein
De Vluchthaven Do. 30-06-2022 19:30:00 D2 1 9 De Vluchthaven A - Z.B.G.G. Sportief A klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 10 De Pomerans C - O. & O. Spijk B klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 10 De Pomerans A - `t Uyltje A klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 9 De Pomerans C - De Pomerans B klein
Dorpshuis De Poort Do. 30-06-2022 19:30:00 L1 1 10 Trefpunt Herwijnen 1 - `t Vennetje 1 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 10 `t Fonteintje A - Gorkum `84 A klein
Cafe 't Uyltje Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 10 `t Uyltje B - De Midget-Gilde A klein
Cafe 't Uyltje Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 9 `t Uyltje A - O. & O. Spijk B klein
Cafe `t Fonteintje Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 9 `t Fonteintje A - De Midget-Gilde A klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 9 O. & O. Spijk A - `t Uyltje B klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 19:30:00 D1 1 6 De Pomerans C - Gorkum `84 A klein
Dorpshuis De Poort Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 11 Trefpunt Herwijnen 1 - De Pomerans 1 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 11 O.N.A. Kedichem 1 - Bisde 1 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 11 O. & O. Spijk 2 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein
Cafe 't Vennetje Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 11 `t Vennetje 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 11 De Pomerans 7 - De Betuwepoort 2 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 11 O. & O. Spijk 1 - `t Fonteintje 1 klein
Cafe `t Fonteintje Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 11 `t Fonteintje 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 11 De Betuwepoort 1 - O. & O. Spijk 6 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 10 O. & O. Spijk 6 - `t Fonteintje 2 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 10 O.N.A. Kedichem 4 - O. & O. Spijk 5 klein
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 10 De Betuwepoort 2 - Benang Radja 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 10 De Pomerans 7 - A.B.C. Acquoy 2 klein
Stichting `Benang Radja` Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 2 Benang Radja 2 - De Pomerans 7 klein
De Vluchthaven Do. 30-06-2022 20:00:00 L3 1 11 De Vluchthaven 2 - K.O.T. Gellicum 2 klein
Clubgebouw Bisde Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 10 Bisde 1 - `t Fonteintje 1 klein
Dorpshuis De Linde Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 10 Z.B.G.G. Sportief 1 - O. & O. Spijk 1 klein
Tapperij Lingezicht Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 10 A.B.C. Acquoy 1 - O. & O. Spijk 3 klein
Dorpshuis De Lindehof Do. 30-06-2022 20:00:00 L1 1 10 O. & O. Spijk 2 - O.N.A. Kedichem 1 klein
Kantine v.v. Schelluinen Do. 30-06-2022 20:00:00 L3 1 11 Scalune 1 - O.N.A. Kedichem 3 klein
Dorpshuis De Stoof Do. 30-06-2022 20:00:00 L3 1 11 O.N.A. Kedichem 2 - De Pomerans 5 klein
Stichting `Benang Radja` Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 10 Benang Radja 1 - De Pomerans 4 klein
De Midget-Gilde Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 10 De Midget-Gilde 1 - Bisde 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 11 De Pomerans 4 - De Vluchthaven 1 klein
Buurthuis Gellicum Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 11 K.O.T. Gellicum 1 - Benang Radja 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 11 De Pomerans 2 - `t Vennetje 2 klein
Cafe 't Vennetje Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 10 `t Vennetje 2 - K.O.T. Gellicum 1 klein
Cafe 't Uyltje Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 10 `t Uyltje 2 - De Vluchthaven 1 klein
Clubgebouw Bisde Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 11 Bisde 2 - `t Uyltje 2 klein
Burcht van Haeften Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 11 Haaften 1 - O. & O. Spijk 4 klein
Cafe 't Uyltje Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 11 `t Uyltje 1 - De Midget-Gilde 1 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 10 De Pomerans 3 - `t Uyltje 1 klein
Cafe 't Uyltje Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 3 `t Uyltje 1 - De Pomerans 2 klein
De Bolderik Do. 30-06-2022 20:00:00 L4 1 11 O. & O. Spijk 5 - Benang Radja 2 klein
Clubgebouw Bisde Do. 30-06-2022 20:00:00 L3 1 10 Bisde 3 - O.N.A. Kedichem 2 klein
Buurthuis Gellicum Do. 30-06-2022 20:00:00 L3 1 10 K.O.T. Gellicum 2 - De Pomerans 6 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 20:00:00 L3 1 10 De Pomerans 5 - De Vluchthaven 2 klein
Clubgebouw De Pomerans Do. 30-06-2022 20:00:00 L2 1 10 De Pomerans 2 - Haaften 1 klein