Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Pomhorst Di. 29-11-2022 13:00:00 C1 1 11 Wageningen 1 - Veenendaal 1 klein
Ons Dorpshuis Di. 29-11-2022 13:30:00 C4 1 13 Kesteren 3 - Woudenberg 3 klein
De Driestad Wo. 30-11-2022 13:30:00 C3 1 11 Culemborg 2 - Lienden 5 klein
't Gildehuis Wo. 30-11-2022 13:30:00 C3 1 11 Lienden 6 - Culemborg 3 klein
Het Bestegoed Wo. 30-11-2022 13:30:00 C3 1 11 Elst 2 - Veenendaal 10 klein
Buah Hati Do. 01-12-2022 13:00:00 C1 1 11 Buah Hati 2 - Rhenen 1 klein
't Gildehuis Do. 01-12-2022 13:00:00 C1 1 11 Lienden 1 - Buah Hati 1 klein
Duivenwal Do. 01-12-2022 13:30:00 C4 1 13 Veenendaal 12 - Kesteren 4 klein
Het Bestegoed Do. 01-12-2022 13:30:00 C4 1 13 Elst 3 - Lienden 8 klein
Duivenwal Do. 01-12-2022 13:30:00 C3 1 11 Veenendaal 9 - Rhenen 3 klein
't Gildehuis Do. 01-12-2022 13:30:00 C4 1 13 Lienden 7 - Rhenen 4 klein
De Pomhorst Do. 01-12-2022 13:30:00 C2 1 13 Wageningen 3 - Kesteren 2 klein
Duivenwal Ma. 02-01-2023 13:00:00 C1 1 12 Veenendaal 2 - Veenendaal 1 klein
Duivenwal Ma. 02-01-2023 13:30:00 C2 1 14 Veenendaal 4 - Carambole 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 02-01-2023 13:30:00 C4 1 14 Woudenberg 4 - Wageningen 4 klein
Het Bestegoed Ma. 02-01-2023 13:30:00 C1 1 12 Rhenen 2 - Rhenen 1 klein
Ons Dorpshuis Ma. 02-01-2023 13:30:00 C2 1 14 Kesteren 1 - Veenendaal 3 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 02-01-2023 13:30:00 C2 1 14 Woudenberg 2 - Wageningen 2 klein
De Pomhorst Di. 03-01-2023 13:00:00 C1 1 12 Wageningen 1 - Buah Hati 1 klein
De Driestad Di. 03-01-2023 13:30:00 C4 1 14 Culemborg 5 - Renkum 2 klein
Ons Dorpshuis Di. 03-01-2023 13:30:00 C4 1 14 Kesteren 3 - Kesteren 4 klein
Het Bestegoed Di. 03-01-2023 13:30:00 C2 1 14 Elst 1 - Kesteren 2 klein
't Gildehuis Di. 03-01-2023 13:30:00 C2 1 14 Lienden 4 - Veenendaal 6 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Di. 03-01-2023 13:30:00 C3 1 12 Renkum 1 - Veenendaal 10 klein
Duivenwal Di. 03-01-2023 13:30:00 C3 1 12 Veenendaal 8 - Veenendaal 7 klein
De Driestad Di. 03-01-2023 13:30:00 C2 1 14 Culemborg 1 - Veenendaal 5 klein
Het Bestegoed Wo. 04-01-2023 13:30:00 C3 1 12 Elst 2 - Lienden 5 klein
De Driestad Wo. 04-01-2023 13:30:00 C3 1 12 Culemborg 3 - Culemborg 2 klein
't Gildehuis Wo. 04-01-2023 13:30:00 C3 1 12 Lienden 6 - Rhenen 3 klein
't Gildehuis Do. 05-01-2023 13:00:00 C1 1 12 Lienden 1 - Lienden 3 klein
Buah Hati Do. 05-01-2023 13:00:00 C1 1 12 Buah Hati 2 - Carambole 1 klein
't Gildehuis Do. 05-01-2023 13:30:00 C4 1 14 Lienden 7 - Veenendaal 11 klein
Duivenwal Do. 05-01-2023 13:30:00 C4 1 14 Veenendaal 12 - Lienden 8 klein
De Pomhorst Do. 05-01-2023 13:30:00 C2 1 14 Wageningen 3 - Woudenberg 1 klein
Het Bestegoed Do. 05-01-2023 13:30:00 C4 1 14 Elst 3 - Rhenen 4 klein
Duivenwal Do. 05-01-2023 13:30:00 C3 1 12 Veenendaal 9 - Culemborg 4 klein
Duivenwal Ma. 09-01-2023 13:00:00 C1 1 13 Veenendaal 1 - Buah Hati 2 klein
Buah Hati Ma. 09-01-2023 13:00:00 C1 1 13 Buah Hati 1 - Veenendaal 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 09-01-2023 13:30:00 C2 1 15 Woudenberg 1 - Elst 1 klein
Duivenwal Ma. 09-01-2023 13:30:00 C2 1 15 Veenendaal 3 - Veenendaal 4 klein
't Gildehuis Di. 10-01-2023 13:00:00 C1 1 13 Lienden 3 - Wageningen 1 klein
Het Bestegoed Di. 10-01-2023 13:30:00 C1 1 13 Rhenen 1 - Lienden 2 klein
Duivenwal Di. 10-01-2023 13:30:00 C2 1 15 Veenendaal 6 - Culemborg 1 klein
Ons Dorpshuis Di. 10-01-2023 13:30:00 C2 1 15 Kesteren 2 - Kesteren 1 klein
De Driestad Di. 10-01-2023 13:30:00 C3 1 13 Culemborg 4 - Lienden 6 klein
Duivenwal Di. 10-01-2023 13:30:00 C3 1 13 Veenendaal 7 - Veenendaal 9 klein
Duivenwal Di. 10-01-2023 13:30:00 C2 1 15 Veenendaal 5 - Wageningen 3 klein
Carambole Wo. 11-01-2023 13:00:00 C1 1 13 Carambole 1 - Rhenen 2 klein
De Driestad Wo. 11-01-2023 13:30:00 C3 1 13 Culemborg 2 - Elst 2 klein
Het Bestegoed Wo. 11-01-2023 13:30:00 C3 1 13 Rhenen 3 - Culemborg 3 klein
Carambole Wo. 11-01-2023 13:30:00 C2 1 15 Carambole 2 - Woudenberg 2 klein
't Gildehuis Wo. 11-01-2023 13:30:00 C4 1 15 Lienden 8 - Kesteren 3 klein
De Pomhorst Wo. 11-01-2023 13:30:00 C2 1 15 Wageningen 2 - Lienden 4 klein
't Gildehuis Wo. 11-01-2023 13:30:00 C3 1 13 Lienden 5 - Renkum 1 klein
Het Bestegoed Do. 12-01-2023 13:30:00 C4 1 15 Rhenen 4 - Veenendaal 12 klein
Duivenwal Do. 12-01-2023 13:30:00 C4 1 15 Veenendaal 11 - Elst 3 klein
De Pomhorst Do. 12-01-2023 13:30:00 C4 1 15 Wageningen 4 - Culemborg 5 klein
Duivenwal Do. 12-01-2023 13:30:00 C3 1 13 Veenendaal 10 - Veenendaal 8 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Do. 12-01-2023 13:30:00 C4 1 15 Renkum 2 - Lienden 7 klein
Ons Dorpshuis Do. 12-01-2023 13:30:00 C4 1 15 Kesteren 4 - Woudenberg 3 klein
't Gildehuis Ma. 16-01-2023 13:00:00 C1 1 14 Lienden 2 - Carambole 1 klein
Duivenwal Ma. 16-01-2023 13:00:00 C1 1 14 Veenendaal 2 - Lienden 3 klein
Het Bestegoed Ma. 16-01-2023 13:30:00 C1 1 14 Rhenen 2 - Veenendaal 1 klein
Duivenwal Ma. 16-01-2023 13:30:00 C2 1 16 Veenendaal 4 - Kesteren 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 16-01-2023 13:30:00 C2 1 16 Woudenberg 2 - Veenendaal 3 klein
Ons Dorpshuis Ma. 16-01-2023 13:30:00 C2 1 16 Kesteren 1 - Woudenberg 1 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 16-01-2023 13:30:00 C4 1 16 Woudenberg 3 - Lienden 8 klein
De Pomhorst Di. 17-01-2023 13:00:00 C1 1 14 Wageningen 1 - Lienden 1 klein
De Driestad Di. 17-01-2023 13:30:00 C2 1 16 Culemborg 1 - Wageningen 2 klein
Duivenwal Di. 17-01-2023 13:30:00 C2 1 16 Veenendaal 6 - Veenendaal 5 klein
't Gildehuis Di. 17-01-2023 13:30:00 C2 1 16 Lienden 4 - Carambole 2 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Di. 17-01-2023 13:30:00 C3 1 14 Renkum 1 - Elst 2 klein
Duivenwal Di. 17-01-2023 13:30:00 C3 1 14 Veenendaal 8 - Lienden 5 klein
De Driestad Di. 17-01-2023 13:30:00 C4 1 16 Culemborg 5 - Woudenberg 4 klein
Het Bestegoed Di. 17-01-2023 13:30:00 C2 1 16 Elst 1 - Wageningen 3 klein
Ons Dorpshuis Di. 17-01-2023 13:30:00 C4 1 16 Kesteren 3 - Rhenen 4 klein
't Gildehuis Wo. 18-01-2023 13:30:00 C3 1 14 Lienden 6 - Veenendaal 7 klein
De Driestad Wo. 18-01-2023 13:30:00 C3 1 14 Culemborg 3 - Culemborg 4 klein
Het Bestegoed Wo. 18-01-2023 13:30:00 C3 1 14 Rhenen 3 - Culemborg 2 klein
Buah Hati Do. 19-01-2023 13:00:00 C1 1 14 Buah Hati 2 - Buah Hati 1 klein
Duivenwal Do. 19-01-2023 13:30:00 C4 1 16 Veenendaal 12 - Veenendaal 11 klein
Duivenwal Do. 19-01-2023 13:30:00 C3 1 14 Veenendaal 9 - Veenendaal 10 klein
't Gildehuis Do. 19-01-2023 13:30:00 C4 1 16 Lienden 7 - Wageningen 4 klein
Het Bestegoed Do. 19-01-2023 13:30:00 C4 1 16 Elst 3 - Renkum 2 klein
Duivenwal Ma. 23-01-2023 13:00:00 C1 1 15 Veenendaal 1 - Lienden 2 klein
Buah Hati Ma. 23-01-2023 13:00:00 C1 1 15 Buah Hati 1 - Rhenen 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 23-01-2023 13:30:00 C4 1 17 Woudenberg 4 - Lienden 7 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 23-01-2023 13:30:00 C2 1 17 Woudenberg 1 - Veenendaal 4 klein
Duivenwal Ma. 23-01-2023 13:30:00 C2 1 17 Veenendaal 3 - Lienden 4 klein
't Gildehuis Di. 24-01-2023 13:00:00 C1 1 15 Lienden 3 - Buah Hati 2 klein
Duivenwal Di. 24-01-2023 13:30:00 C3 1 15 Veenendaal 7 - Culemborg 3 klein
Ons Dorpshuis Di. 24-01-2023 13:30:00 C2 1 17 Kesteren 2 - Woudenberg 2 klein
De Driestad Di. 24-01-2023 13:30:00 C3 1 15 Culemborg 4 - Rhenen 3 klein
Duivenwal Di. 24-01-2023 13:30:00 C2 1 17 Veenendaal 5 - Elst 1 klein
Carambole Wo. 25-01-2023 13:00:00 C1 1 15 Carambole 1 - Rhenen 1 klein
De Pomhorst Wo. 25-01-2023 13:30:00 C2 1 17 Wageningen 2 - Veenendaal 6 klein
Carambole Wo. 25-01-2023 13:30:00 C2 1 17 Carambole 2 - Culemborg 1 klein
't Gildehuis Wo. 25-01-2023 13:30:00 C3 1 15 Lienden 5 - Veenendaal 9 klein
't Gildehuis Wo. 25-01-2023 13:30:00 C4 1 17 Lienden 8 - Kesteren 4 klein
Het Bestegoed Wo. 25-01-2023 13:30:00 C3 1 15 Elst 2 - Veenendaal 8 klein
De Driestad Wo. 25-01-2023 13:30:00 C3 1 15 Culemborg 2 - Renkum 1 klein
't Gildehuis Do. 26-01-2023 13:00:00 C1 1 15 Lienden 1 - Veenendaal 2 klein
De Pomhorst Do. 26-01-2023 13:30:00 C2 1 17 Wageningen 3 - Kesteren 1 klein
Het Bestegoed Do. 26-01-2023 13:30:00 C4 1 17 Rhenen 4 - Woudenberg 3 klein
Duivenwal Do. 26-01-2023 13:30:00 C4 1 17 Veenendaal 11 - Kesteren 3 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Do. 26-01-2023 13:30:00 C4 1 17 Renkum 2 - Veenendaal 12 klein
De Pomhorst Do. 26-01-2023 13:30:00 C4 1 17 Wageningen 4 - Elst 3 klein
Duivenwal Do. 26-01-2023 13:30:00 C3 1 15 Veenendaal 10 - Lienden 6 klein
Duivenwal Ma. 30-01-2023 13:00:00 C1 1 16 Veenendaal 2 - Wageningen 1 klein
't Gildehuis Ma. 30-01-2023 13:00:00 C1 1 16 Lienden 2 - Buah Hati 1 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 30-01-2023 13:30:00 C4 1 18 Woudenberg 3 - Veenendaal 11 klein
Het Bestegoed Ma. 30-01-2023 13:30:00 C1 1 16 Rhenen 2 - Lienden 3 klein
Duivenwal Ma. 30-01-2023 13:30:00 C2 1 18 Veenendaal 4 - Wageningen 3 klein
Ons Dorpshuis Ma. 30-01-2023 13:30:00 C2 1 18 Kesteren 1 - Elst 1 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 30-01-2023 13:30:00 C2 1 18 Woudenberg 2 - Woudenberg 1 klein
De Driestad Di. 31-01-2023 13:30:00 C2 1 18 Culemborg 1 - Veenendaal 3 klein
't Gildehuis Di. 31-01-2023 13:30:00 C2 1 18 Lienden 4 - Kesteren 2 klein
Het Bestegoed Di. 31-01-2023 13:30:00 C1 1 16 Rhenen 1 - Veenendaal 1 klein
De Driestad Di. 31-01-2023 13:30:00 C3 1 16 Culemborg 4 - Culemborg 2 klein
Duivenwal Di. 31-01-2023 13:30:00 C2 1 18 Veenendaal 6 - Carambole 2 klein
Ons Dorpshuis Di. 31-01-2023 13:30:00 C4 1 18 Kesteren 3 - Renkum 2 klein
Duivenwal Di. 31-01-2023 13:30:00 C3 1 16 Veenendaal 8 - Renkum 1 klein
De Pomhorst Wo. 01-02-2023 13:30:00 C2 1 18 Wageningen 2 - Veenendaal 5 klein
't Gildehuis Wo. 01-02-2023 13:30:00 C3 1 16 Lienden 6 - Lienden 5 klein
Het Bestegoed Wo. 01-02-2023 13:30:00 C3 1 16 Rhenen 3 - Veenendaal 7 klein
De Driestad Wo. 01-02-2023 13:30:00 C3 1 16 Culemborg 3 - Veenendaal 10 klein
Buah Hati Do. 02-02-2023 13:00:00 C1 1 16 Buah Hati 2 - Lienden 1 klein
Ons Dorpshuis Do. 02-02-2023 13:30:00 C4 1 18 Kesteren 4 - Rhenen 4 klein
't Gildehuis Do. 02-02-2023 13:30:00 C4 1 18 Lienden 7 - Culemborg 5 klein
Het Bestegoed Do. 02-02-2023 13:30:00 C4 1 18 Elst 3 - Woudenberg 4 klein
Duivenwal Do. 02-02-2023 13:30:00 C3 1 16 Veenendaal 9 - Elst 2 klein
Duivenwal Do. 02-02-2023 13:30:00 C4 1 18 Veenendaal 12 - Wageningen 4 klein
Duivenwal Ma. 06-02-2023 13:00:00 C1 1 17 Veenendaal 1 - Carambole 1 klein
Buah Hati Ma. 06-02-2023 13:00:00 C1 1 17 Buah Hati 1 - Rhenen 1 klein
Duivenwal Ma. 06-02-2023 13:30:00 C2 1 19 Veenendaal 3 - Veenendaal 6 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 06-02-2023 13:30:00 C2 1 19 Woudenberg 1 - Lienden 4 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 06-02-2023 13:30:00 C4 1 19 Woudenberg 4 - Veenendaal 12 klein
't Gildehuis Di. 07-02-2023 13:00:00 C1 1 17 Lienden 3 - Lienden 2 klein
De Pomhorst Di. 07-02-2023 13:00:00 C1 1 17 Wageningen 1 - Buah Hati 2 klein
Duivenwal Di. 07-02-2023 13:30:00 C3 1 17 Veenendaal 7 - Culemborg 4 klein
De Driestad Di. 07-02-2023 13:30:00 C4 1 19 Culemborg 5 - Elst 3 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Di. 07-02-2023 13:30:00 C3 1 17 Renkum 1 - Veenendaal 9 klein
Duivenwal Di. 07-02-2023 13:30:00 C2 1 19 Veenendaal 5 - Kesteren 1 klein
Ons Dorpshuis Di. 07-02-2023 13:30:00 C2 1 19 Kesteren 2 - Culemborg 1 klein
Het Bestegoed Di. 07-02-2023 13:30:00 C2 1 19 Elst 1 - Veenendaal 4 klein
De Driestad Wo. 08-02-2023 13:30:00 C3 1 17 Culemborg 2 - Veenendaal 8 klein
Carambole Wo. 08-02-2023 13:30:00 C2 1 19 Carambole 2 - Wageningen 2 klein
't Gildehuis Wo. 08-02-2023 13:30:00 C3 1 17 Lienden 5 - Culemborg 3 klein
Het Bestegoed Wo. 08-02-2023 13:30:00 C3 1 17 Elst 2 - Lienden 6 klein
't Gildehuis Do. 09-02-2023 13:00:00 C1 1 17 Lienden 1 - Rhenen 2 klein
Het Bestegoed Do. 09-02-2023 13:30:00 C4 1 19 Rhenen 4 - Lienden 8 klein
De Pomhorst Do. 09-02-2023 13:30:00 C2 1 19 Wageningen 3 - Woudenberg 2 klein
Duivenwal Do. 09-02-2023 13:30:00 C3 1 17 Veenendaal 10 - Rhenen 3 klein
De Pomhorst Do. 09-02-2023 13:30:00 C4 1 19 Wageningen 4 - Kesteren 3 klein
Duivenwal Do. 09-02-2023 13:30:00 C4 1 19 Veenendaal 11 - Kesteren 4 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Do. 09-02-2023 13:30:00 C4 1 19 Renkum 2 - Woudenberg 3 klein
't Gildehuis Ma. 13-02-2023 13:00:00 C1 1 18 Lienden 2 - Lienden 1 klein
Het Bestegoed Ma. 13-02-2023 13:30:00 C1 1 18 Rhenen 2 - Wageningen 1 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 13-02-2023 13:30:00 C2 1 20 Woudenberg 2 - Elst 1 klein
Duivenwal Ma. 13-02-2023 13:30:00 C2 1 20 Veenendaal 4 - Kesteren 1 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 13-02-2023 13:30:00 C4 1 20 Woudenberg 3 - Wageningen 4 klein
Ons Dorpshuis Di. 14-02-2023 13:30:00 C4 1 20 Kesteren 3 - Woudenberg 4 klein
De Driestad Di. 14-02-2023 13:30:00 C3 1 18 Culemborg 4 - Veenendaal 10 klein
De Driestad Di. 14-02-2023 13:30:00 C2 1 20 Culemborg 1 - Woudenberg 1 klein
Duivenwal Di. 14-02-2023 13:30:00 C2 1 20 Veenendaal 6 - Kesteren 2 klein
Duivenwal Di. 14-02-2023 13:30:00 C3 1 18 Veenendaal 7 - Culemborg 2 klein
Het Bestegoed Di. 14-02-2023 13:30:00 C1 1 18 Rhenen 1 - Lienden 3 klein
't Gildehuis Di. 14-02-2023 13:30:00 C2 1 20 Lienden 4 - Wageningen 3 klein
Carambole Wo. 15-02-2023 13:00:00 C1 1 18 Carambole 1 - Buah Hati 1 klein
Het Bestegoed Wo. 15-02-2023 13:30:00 C3 1 18 Rhenen 3 - Lienden 5 klein
't Gildehuis Wo. 15-02-2023 13:30:00 C4 1 20 Lienden 8 - Veenendaal 11 klein
De Driestad Wo. 15-02-2023 13:30:00 C3 1 18 Culemborg 3 - Elst 2 klein
't Gildehuis Wo. 15-02-2023 13:30:00 C3 1 18 Lienden 6 - Renkum 1 klein
Carambole Wo. 15-02-2023 13:30:00 C2 1 20 Carambole 2 - Veenendaal 5 klein
De Pomhorst Wo. 15-02-2023 13:30:00 C2 1 20 Wageningen 2 - Veenendaal 3 klein
Buah Hati Do. 16-02-2023 13:00:00 C1 1 18 Buah Hati 2 - Veenendaal 2 klein
Ons Dorpshuis Do. 16-02-2023 13:30:00 C4 1 20 Kesteren 4 - Renkum 2 klein
Duivenwal Do. 16-02-2023 13:30:00 C3 1 18 Veenendaal 9 - Veenendaal 8 klein
Duivenwal Do. 16-02-2023 13:30:00 C4 1 20 Veenendaal 12 - Culemborg 5 klein
Het Bestegoed Do. 16-02-2023 13:30:00 C4 1 20 Elst 3 - Lienden 7 klein
Buah Hati Ma. 20-02-2023 13:00:00 C1 1 19 Buah Hati 1 - Veenendaal 1 klein
Duivenwal Ma. 20-02-2023 13:00:00 C1 1 19 Veenendaal 2 - Rhenen 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 20-02-2023 13:30:00 C4 1 21 Woudenberg 4 - Woudenberg 3 klein
Duivenwal Ma. 20-02-2023 13:30:00 C2 1 21 Veenendaal 3 - Carambole 2 klein
Ons Dorpshuis Ma. 20-02-2023 13:30:00 C2 1 21 Kesteren 1 - Woudenberg 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 20-02-2023 13:30:00 C2 1 21 Woudenberg 1 - Veenendaal 6 klein
De Pomhorst Di. 21-02-2023 13:00:00 C1 1 19 Wageningen 1 - Lienden 2 klein
't Gildehuis Di. 21-02-2023 13:00:00 C1 1 19 Lienden 3 - Carambole 1 klein
Duivenwal Di. 21-02-2023 13:30:00 C3 1 19 Veenendaal 8 - Lienden 6 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Di. 21-02-2023 13:30:00 C3 1 19 Renkum 1 - Culemborg 3 klein
Duivenwal Di. 21-02-2023 13:30:00 C2 1 21 Veenendaal 5 - Veenendaal 4 klein
Ons Dorpshuis Di. 21-02-2023 13:30:00 C2 1 21 Kesteren 2 - Wageningen 2 klein
Het Bestegoed Di. 21-02-2023 13:30:00 C2 1 21 Elst 1 - Lienden 4 klein
De Driestad Di. 21-02-2023 13:30:00 C4 1 21 Culemborg 5 - Kesteren 3 klein
Het Bestegoed Wo. 22-02-2023 13:30:00 C3 1 19 Elst 2 - Rhenen 3 klein
't Gildehuis Wo. 22-02-2023 13:30:00 C3 1 19 Lienden 5 - Culemborg 4 klein
De Driestad Wo. 22-02-2023 13:30:00 C3 1 19 Culemborg 2 - Veenendaal 9 klein
't Gildehuis Do. 23-02-2023 13:00:00 C1 1 19 Lienden 1 - Rhenen 1 klein
Duivenwal Do. 23-02-2023 13:30:00 C4 1 21 Veenendaal 11 - Rhenen 4 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Do. 23-02-2023 13:30:00 C4 1 21 Renkum 2 - Lienden 8 klein
't Gildehuis Do. 23-02-2023 13:30:00 C4 1 21 Lienden 7 - Veenendaal 12 klein
De Pomhorst Do. 23-02-2023 13:30:00 C4 1 21 Wageningen 4 - Kesteren 4 klein
Duivenwal Do. 23-02-2023 13:30:00 C3 1 19 Veenendaal 10 - Veenendaal 7 klein
De Pomhorst Do. 23-02-2023 13:30:00 C2 1 21 Wageningen 3 - Culemborg 1 klein
Duivenwal Ma. 27-02-2023 13:00:00 C1 1 20 Veenendaal 1 - Lienden 3 klein
't Gildehuis Ma. 27-02-2023 13:00:00 C1 1 20 Lienden 2 - Veenendaal 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 27-02-2023 13:30:00 C4 1 22 Woudenberg 3 - Culemborg 5 klein
Het Bestegoed Ma. 27-02-2023 13:30:00 C1 1 20 Rhenen 2 - Buah Hati 2 klein
Duivenwal Ma. 27-02-2023 13:30:00 C2 1 22 Veenendaal 3 - Veenendaal 5 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 27-02-2023 13:30:00 C2 1 22 Woudenberg 2 - Veenendaal 4 klein
Het Bestegoed Di. 28-02-2023 13:30:00 C1 1 20 Rhenen 1 - Wageningen 1 klein
't Gildehuis Di. 28-02-2023 13:30:00 C2 1 22 Lienden 4 - Kesteren 1 klein
Ons Dorpshuis Di. 28-02-2023 13:30:00 C4 1 22 Kesteren 3 - Lienden 7 klein
Duivenwal Di. 28-02-2023 13:30:00 C3 1 20 Veenendaal 7 - Lienden 5 klein
De Driestad Di. 28-02-2023 13:30:00 C3 1 20 Culemborg 4 - Elst 2 klein
De Driestad Di. 28-02-2023 13:30:00 C2 1 22 Culemborg 1 - Elst 1 klein
Duivenwal Di. 28-02-2023 13:30:00 C2 1 22 Veenendaal 6 - Wageningen 3 klein
Carambole Wo. 01-03-2023 13:00:00 C1 1 20 Carambole 1 - Lienden 1 klein
Carambole Wo. 01-03-2023 13:30:00 C2 1 22 Carambole 2 - Kesteren 2 klein
't Gildehuis Wo. 01-03-2023 13:30:00 C3 1 20 Lienden 6 - Veenendaal 9 klein
De Pomhorst Wo. 01-03-2023 13:30:00 C2 1 22 Wageningen 2 - Woudenberg 1 klein
De Driestad Wo. 01-03-2023 13:30:00 C3 1 20 Culemborg 3 - Veenendaal 8 klein
Het Bestegoed Wo. 01-03-2023 13:30:00 C3 1 20 Rhenen 3 - Renkum 1 klein
't Gildehuis Wo. 01-03-2023 13:30:00 C4 1 22 Lienden 8 - Wageningen 4 klein
Ons Dorpshuis Do. 02-03-2023 13:30:00 C4 1 22 Kesteren 4 - Woudenberg 4 klein
Het Bestegoed Do. 02-03-2023 13:30:00 C4 1 22 Rhenen 4 - Renkum 2 klein
Duivenwal Do. 02-03-2023 13:30:00 C4 1 22 Veenendaal 12 - Elst 3 klein
Duivenwal Do. 02-03-2023 13:30:00 C3 1 20 Veenendaal 10 - Culemborg 2 klein
Duivenwal Ma. 06-03-2023 13:00:00 C1 1 21 Veenendaal 2 - Rhenen 1 klein
Duivenwal Ma. 06-03-2023 13:30:00 C2 1 23 Veenendaal 4 - Lienden 4 klein
Ons Dorpshuis Ma. 06-03-2023 13:30:00 C2 1 23 Kesteren 1 - Culemborg 1 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 06-03-2023 13:30:00 C4 1 23 Woudenberg 4 - Lienden 8 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 06-03-2023 13:30:00 C2 1 23 Woudenberg 1 - Carambole 2 klein
't Gildehuis Di. 07-03-2023 13:00:00 C1 1 21 Lienden 3 - Buah Hati 1 klein
De Pomhorst Di. 07-03-2023 13:00:00 C1 1 21 Wageningen 1 - Carambole 1 klein
Duivenwal Di. 07-03-2023 13:30:00 C3 1 21 Veenendaal 8 - Rhenen 3 klein
Het Bestegoed Di. 07-03-2023 13:30:00 C2 1 23 Elst 1 - Veenendaal 6 klein
Ons Dorpshuis Di. 07-03-2023 13:30:00 C2 1 23 Kesteren 2 - Veenendaal 3 klein
Duivenwal Di. 07-03-2023 13:30:00 C2 1 23 Veenendaal 5 - Woudenberg 2 klein
De Driestad Di. 07-03-2023 13:30:00 C4 1 23 Culemborg 5 - Kesteren 4 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Di. 07-03-2023 13:30:00 C3 1 21 Renkum 1 - Culemborg 4 klein
De Driestad Wo. 08-03-2023 13:30:00 C3 1 21 Culemborg 2 - Lienden 6 klein
't Gildehuis Wo. 08-03-2023 13:30:00 C3 1 21 Lienden 5 - Veenendaal 10 klein
Het Bestegoed Wo. 08-03-2023 13:30:00 C3 1 21 Elst 2 - Veenendaal 7 klein
't Gildehuis Do. 09-03-2023 13:00:00 C1 1 21 Lienden 1 - Veenendaal 1 klein
Buah Hati Do. 09-03-2023 13:00:00 C1 1 21 Buah Hati 2 - Lienden 2 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Do. 09-03-2023 13:30:00 C4 1 23 Renkum 2 - Veenendaal 11 klein
Het Bestegoed Do. 09-03-2023 13:30:00 C4 1 23 Elst 3 - Kesteren 3 klein
De Pomhorst Do. 09-03-2023 13:30:00 C4 1 23 Wageningen 4 - Rhenen 4 klein
't Gildehuis Do. 09-03-2023 13:30:00 C4 1 23 Lienden 7 - Woudenberg 3 klein
Duivenwal Do. 09-03-2023 13:30:00 C3 1 21 Veenendaal 9 - Culemborg 3 klein
De Pomhorst Do. 09-03-2023 13:30:00 C2 1 23 Wageningen 3 - Wageningen 2 klein
Duivenwal Ma. 13-03-2023 13:00:00 C1 1 22 Veenendaal 1 - Wageningen 1 klein
Buah Hati Ma. 13-03-2023 13:00:00 C1 1 22 Buah Hati 1 - Lienden 1 klein
't Gildehuis Ma. 13-03-2023 13:00:00 C1 1 22 Lienden 2 - Rhenen 2 klein
Duivenwal Ma. 13-03-2023 13:30:00 C2 1 24 Veenendaal 3 - Woudenberg 1 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 13-03-2023 13:30:00 C4 1 24 Woudenberg 3 - Elst 3 klein
Ons Dorpshuis Di. 14-03-2023 13:30:00 C2 1 24 Kesteren 2 - Veenendaal 5 klein
Ons Dorpshuis Di. 14-03-2023 13:30:00 C4 1 24 Kesteren 3 - Veenendaal 12 klein
Duivenwal Di. 14-03-2023 13:30:00 C2 1 24 Veenendaal 6 - Kesteren 1 klein
De Driestad Di. 14-03-2023 13:30:00 C2 1 24 Culemborg 1 - Veenendaal 4 klein
Duivenwal Di. 14-03-2023 13:30:00 C3 1 22 Veenendaal 7 - Renkum 1 klein
De Driestad Di. 14-03-2023 13:30:00 C3 1 22 Culemborg 4 - Veenendaal 8 klein
Het Bestegoed Di. 14-03-2023 13:30:00 C1 1 22 Rhenen 1 - Buah Hati 2 klein
't Gildehuis Di. 14-03-2023 13:30:00 C2 1 24 Lienden 4 - Woudenberg 2 klein
Carambole Wo. 15-03-2023 13:00:00 C1 1 22 Carambole 1 - Veenendaal 2 klein
't Gildehuis Wo. 15-03-2023 13:30:00 C3 1 22 Lienden 5 - Culemborg 2 klein
Carambole Wo. 15-03-2023 13:30:00 C2 1 24 Carambole 2 - Wageningen 3 klein
De Pomhorst Wo. 15-03-2023 13:30:00 C2 1 24 Wageningen 2 - Elst 1 klein
Het Bestegoed Wo. 15-03-2023 13:30:00 C3 1 22 Rhenen 3 - Veenendaal 9 klein
De Driestad Wo. 15-03-2023 13:30:00 C3 1 22 Culemborg 3 - Lienden 6 klein
't Gildehuis Wo. 15-03-2023 13:30:00 C4 1 24 Lienden 8 - Culemborg 5 klein
Ons Dorpshuis Do. 16-03-2023 13:30:00 C4 1 24 Kesteren 4 - Lienden 7 klein
Het Bestegoed Do. 16-03-2023 13:30:00 C4 1 24 Rhenen 4 - Woudenberg 4 klein
Duivenwal Do. 16-03-2023 13:30:00 C4 1 24 Veenendaal 11 - Wageningen 4 klein
Duivenwal Do. 16-03-2023 13:30:00 C3 1 22 Veenendaal 10 - Elst 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 20-03-2023 13:30:00 C2 1 25 Woudenberg 2 - Culemborg 1 klein
Ons Dorpshuis Ma. 20-03-2023 13:30:00 C2 1 25 Kesteren 1 - Wageningen 2 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 20-03-2023 13:30:00 C4 1 25 Woudenberg 4 - Veenendaal 11 klein
Duivenwal Ma. 20-03-2023 13:30:00 C2 1 25 Veenendaal 4 - Veenendaal 6 klein
De Driestad Di. 21-03-2023 13:30:00 C4 1 25 Culemborg 5 - Rhenen 4 klein
Activiteitencentrum De Schans Di. 21-03-2023 13:30:00 C2 1 25 Woudenberg 1 - Kesteren 2 klein
Het Bestegoed Di. 21-03-2023 13:30:00 C2 1 25 Elst 1 - Carambole 2 klein
Duivenwal Di. 21-03-2023 13:30:00 C2 1 25 Veenendaal 5 - Lienden 4 klein
Het Bestegoed Do. 23-03-2023 13:30:00 C4 1 25 Elst 3 - Kesteren 4 klein
Duivenwal Do. 23-03-2023 13:30:00 C4 1 25 Veenendaal 12 - Woudenberg 3 klein
De Pomhorst Do. 23-03-2023 13:30:00 C2 1 25 Wageningen 3 - Veenendaal 3 klein
De Pomhorst Do. 23-03-2023 13:30:00 C4 1 25 Wageningen 4 - Renkum 2 klein
't Gildehuis Do. 23-03-2023 13:30:00 C4 1 25 Lienden 7 - Lienden 8 klein
Duivenwal Ma. 27-03-2023 13:30:00 C2 1 26 Veenendaal 3 - Elst 1 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 27-03-2023 13:30:00 C2 1 26 Woudenberg 1 - Veenendaal 5 klein
Activiteitencentrum De Schans Ma. 27-03-2023 13:30:00 C4 1 26 Woudenberg 3 - Kesteren 3 klein
De Driestad Di. 28-03-2023 13:30:00 C2 1 26 Culemborg 1 - Lienden 4 klein
Ons Dorpshuis Di. 28-03-2023 13:30:00 C2 1 26 Kesteren 2 - Wageningen 3 klein
Duivenwal Di. 28-03-2023 13:30:00 C2 1 26 Veenendaal 6 - Woudenberg 2 klein
Carambole Wo. 29-03-2023 13:30:00 C2 1 26 Carambole 2 - Kesteren 1 klein
De Pomhorst Wo. 29-03-2023 13:30:00 C2 1 26 Wageningen 2 - Veenendaal 4 klein
't Gildehuis Wo. 29-03-2023 13:30:00 C4 1 26 Lienden 8 - Elst 3 klein
Duivenwal Do. 30-03-2023 13:30:00 C4 1 26 Veenendaal 11 - Culemborg 5 klein
Het Bestegoed Do. 30-03-2023 13:30:00 C4 1 26 Rhenen 4 - Lienden 7 klein
Ons Dorpshuis Do. 30-03-2023 13:30:00 C4 1 26 Kesteren 4 - Veenendaal 12 klein
Oranje Nassau Oord (ONO) Do. 30-03-2023 13:30:00 C4 1 26 Renkum 2 - Woudenberg 4 klein