Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Hoeksteen Do. 15-10-2020 19:30:00 L2 A 3 Wapen van Borculo 2 - Boonk 1 klein 49921
Buddy's Do. 15-10-2020 20:00:00 L3C A 1 Buddy`s 4 - Baan 4 klein 50304
Toornsmit Do. 15-10-2020 20:00:00 L4B A 4 Toornsmit 2 - Smit 3 klein 50560
Whee Vr. 16-10-2020 20:00:00 L3B A 4 Whee 2 - Vennebekken 3 klein 50193
De Heksenlaak Vr. 16-10-2020 20:00:00 L5B A 2 Groene Jager 5 - H2O 1 klein 50880
De Naober Ma. 19-10-2020 20:00:00 L3A A 5 De Naober 1 - Molnhofte 4 klein 50065
Ster Ma. 19-10-2020 20:00:00 L5C A 5 Ster 4 - Exel 5 klein 51007
Smit Di. 20-10-2020 19:30:00 L1 A 5 Smit 1 - Molnhofte 1 klein 49801
Lu Lin Di. 20-10-2020 19:30:00 L1 A 5 Exel 1 - Batse 2 klein 49802
Tapperij Di. 20-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Batse 4 - LBC 2 klein 50064
Bousema Di. 20-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Bousema 1 - Baan 2 klein 50067
Witkamp Di. 20-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Witkamp 1 - Spoolder 4 klein 50195
Zonnebloem Di. 20-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Zonnebloem 1 - Haverkamp 2 klein 50196
Kruusweg Di. 20-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Kruusweg 1 - Baan 4 klein 50326
Hagmolle Di. 20-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Spoolder 3 - Vennebekken 2 klein 50328
Hoeflo Di. 20-10-2020 20:00:00 L5A A 5 Harfsen 5 - Laren 5 klein 50788
Langenbaergh Di. 20-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Laren 4 - Buddy`s 6 klein 50894
De Heksenlaak Di. 20-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Groene Jager 7 - Kroon 4 klein 51115
Haverkamp Di. 20-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Haverkamp 9 - Whee 4 klein 51116
Toornsmit Wo. 21-10-2020 19:30:00 L1 A 5 Toornsmit 1 - Buddy`s 1 klein 49799
Buddy's Wo. 21-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Buddy`s 2 - LBC 1 klein 49933
Molnhofte Wo. 21-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Molnhofte 5 - Witkamp 2 klein 50331
Vennebekken Wo. 21-10-2020 20:00:00 L3C A 8 Vennebekken 2 - Baan 4 klein 50348
Langenbaergh Wo. 21-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Langenbaergh 2 - Exel 2 klein 50458
Baan Wo. 21-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Baan 5 - Exel 3 klein 50564
Tapperij Wo. 21-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Batse 7 - Groene Jager 4 klein 50566
Haverkamp Wo. 21-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Haverkamp 4 - Toornsmit 2 klein 50567
Lu Lin Wo. 21-10-2020 20:00:00 L5A A 5 Exel 4 - Smit 5 klein 50785
Bousema Wo. 21-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Bousema 5 - Kroon 2 klein 50898
Vennebekken Wo. 21-10-2020 20:00:00 L5C A 5 Vennebekken 5 - Witkamp 4 klein 51004
Spek Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Spek 2 - Zonnebloem 5 klein 51114
Baan Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Baan 11 - Harfsen 6 klein 51117
De Heksenlaak Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Groene Jager 8 - Bousema 7 klein 51224
Vennebekken Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Vennebekken 8 - Baan 12 klein 51225
Vennebekken Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Vennebekken 8 - Kroon 3 klein 51236
Tapperij Do. 22-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Batse 3 - Baan 1 klein 49931
Vennebekken Do. 22-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Vennebekken 1 - Boonk 1 klein 49932
De Hoeksteen Do. 22-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Wapen van Borculo 2 - Laren 2 klein 49934
Molnhofte Do. 22-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Molnhofte 2 - Whee 1 klein 49935
De Hoeksteen Do. 22-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Wapen van Borculo 3 - Spoolder 2 klein 50062
Grand-Cafe De Kroon Do. 22-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Kroon 1 - Haverkamp 3 klein 50063
Witkamp Do. 22-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Witkamp 3 - Groene Jager 1 klein 50066
Vennebekken Do. 22-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Vennebekken 3 - De Brink 1 klein 50199
Zonnebloem Do. 22-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Zonnebloem 2 - Ster 1 klein 50327
Buddy's Do. 22-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Buddy`s 4 - Gelster 1 klein 50330
Baan Do. 22-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Baan 7 - Spoolder 6 klein 50454
Ster Do. 22-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Ster 3 - Bousema 3 klein 50457
Florijn Do. 22-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Gelster 2 - Boonk 2 klein 50565
Smit Do. 22-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Smit 3 - Needse Wieken 1 klein 50568
Haverkamp Do. 22-10-2020 20:00:00 L4C A 5 Haverkamp 5 - Smit 4 klein 50674
Bousema Do. 22-10-2020 20:00:00 L4C A 5 Bousema 4 - Zonnebloem 3 klein 50678
Hagmolle Do. 22-10-2020 20:00:00 L5A A 5 Spoolder 7 - Bousema 6 klein 50784
Whee Do. 22-10-2020 20:00:00 L5A A 5 Whee 3 - Zonnebloem 4 klein 50786
Langenbaergh Do. 22-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Langenbaergh 3 - Baan 9 klein 50895
Hoeflo Do. 22-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Harfsen 4 - Groene Jager 5 klein 50896
De Olde Keyser Do. 22-10-2020 20:00:00 L5C A 5 De Keyser 2 - Baan 10 klein 51005
Hagmolle Do. 22-10-2020 20:00:00 L6B A 1 Spoolder 9 - Baan 12 klein 51207
Toornsmit Do. 22-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Toornsmit 4 - Harfsen 7 klein 51226
Molnhofte Do. 22-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Molnhofte 7 - Kroon 3 klein 51227
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 22-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Needse Wieken 2 - De Keyser 3 klein 51228
Haverkamp Vr. 23-10-2020 19:30:00 L1 A 5 Haverkamp 1 - Batse 1 klein 49800
Buddy's Vr. 23-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Buddy`s 3 - Wapen van Borculo 1 klein 49930
Whee Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Whee 2 - Langenbaergh 1 klein 50194
Molnhofte Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Molnhofte 3 - Harfsen 2 klein 50197
Baan Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Baan 3 - De Keyser 1 klein 50198
Tapperij Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Batse 5 - Bousema 2 klein 50329
Toornsmit Vr. 23-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Toornsmit 3 - Haverkamp 6 klein 50455
De Heksenlaak Vr. 23-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Groene Jager 2 - Batse 6 klein 50456
Langenbaergh Vr. 23-10-2020 20:00:00 L4C A 5 Laren 3 - Ster 2 klein 50675
Florijn Vr. 23-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Gelster 3 - Vennebekken 4 klein 50897
Hoeflo Vr. 23-10-2020 20:00:00 L5C A 5 Harfsen 3 - Haverkamp 7 klein 51006
Molnhofte Vr. 23-10-2020 20:00:00 L5C A 5 Molnhofte 6 - Groene Jager 6 klein 51008
Hagmolle Vr. 23-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Spoolder 8 - Toornsmit 5 klein 51118
Smit Ma. 26-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Smit 2 - Batse 1 klein 49811
Hagmolle Ma. 26-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Spoolder 1 - Exel 1 klein 49815
De Naober Ma. 26-10-2020 20:00:00 L3A A 7 De Naober 1 - Baan 2 klein 50078
Hagmolle Ma. 26-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Spoolder 6 - Haverkamp 6 klein 50464
De Heksenlaak Ma. 26-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Groene Jager 3 - Zonnebloem 3 klein 50687
Baan Ma. 26-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Baan 6 - Kruusweg 2 klein 50688
Baan Ma. 26-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Baan 8 - Haverkamp 8 klein 50798
Ster Ma. 26-10-2020 20:00:00 L5C A 7 Ster 4 - Deso 1 klein 51018
Hoeflo Di. 27-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Harfsen 1 - Buddy`s 1 klein 49810
Smit Di. 27-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Smit 1 - Laren 1 klein 49814
Tapperij Di. 27-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Batse 4 - Groene Jager 1 klein 50077
Bousema Di. 27-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Bousema 1 - Witkamp 3 klein 50079
Witkamp Di. 27-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Witkamp 1 - Harfsen 2 klein 50208
Zonnebloem Di. 27-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Zonnebloem 1 - De Keyser 1 klein 50209
Kruusweg Di. 27-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Kruusweg 1 - Vennebekken 2 klein 50339
Hagmolle Di. 27-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Spoolder 3 - Gelster 1 klein 50341
Lu Lin Di. 27-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Exel 3 - Boonk 2 klein 50574
Langenbaergh Di. 27-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Laren 4 - Groene Jager 5 klein 50905
De Heksenlaak Di. 27-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Groene Jager 7 - Harfsen 6 klein 51126
Haverkamp Di. 27-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Haverkamp 9 - Toornsmit 5 klein 51127
Toornsmit Wo. 28-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Toornsmit 1 - Molnhofte 1 klein 49812
Buddy's Wo. 28-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Buddy`s 2 - Whee 1 klein 49946
Langenbaergh Wo. 28-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Langenbaergh 1 - Spoolder 4 klein 50206
Vennebekken Wo. 28-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Vennebekken 3 - Baan 3 klein 50211
Molnhofte Wo. 28-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Molnhofte 5 - Buddy`s 4 klein 50343
Baan Wo. 28-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Baan 5 - Groene Jager 4 klein 50575
Tapperij Wo. 28-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Batse 7 - Needse Wieken 1 klein 50577
Haverkamp Wo. 28-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Haverkamp 4 - Spek 1 klein 50578
Lu Lin Wo. 28-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Exel 4 - Vennebekken 6 klein 50796
Vennebekken Wo. 28-10-2020 20:00:00 L5C A 7 Vennebekken 5 - Haverkamp 7 klein 51015
Spek Wo. 28-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Spek 2 - Whee 4 klein 51125
Baan Wo. 28-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Baan 11 - Vennebekken 7 klein 51128
Bousema Wo. 28-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Bousema 7 - Baan 12 klein 51234
De Heksenlaak Wo. 28-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Groene Jager 8 - Harfsen 7 klein 51235
De Hoeksteen Do. 29-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Wapen van Borculo 1 - Baan 1 klein 49942
Tapperij Do. 29-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Batse 3 - LBC 1 klein 49944
Vennebekken Do. 29-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Vennebekken 1 - Laren 2 klein 49945
Molnhofte Do. 29-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Molnhofte 2 - Wapen van Borculo 2 klein 49947
Hagmolle Do. 29-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Spoolder 2 - Haverkamp 3 klein 50074
De Hoeksteen Do. 29-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Wapen van Borculo 3 - LBC 2 klein 50075
Grand-Cafe De Kroon Do. 29-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Kroon 1 - Molnhofte 4 klein 50076
Zonnebloem Do. 29-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Zonnebloem 2 - Bousema 2 klein 50340
Baan Do. 29-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Baan 7 - Batse 6 klein 50465
Ster Do. 29-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Ster 3 - Buddy`s 5 klein 50468
Florijn Do. 29-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Gelster 2 - Toornsmit 2 klein 50576
Smit Do. 29-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Smit 4 - Ster 2 klein 50684
Haverkamp Do. 29-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Haverkamp 5 - Boonk 3 klein 50685
Bousema Do. 29-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Bousema 6 - Smit 5 klein 50794
Hagmolle Do. 29-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Spoolder 7 - Zonnebloem 4 klein 50795
Whee Do. 29-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Whee 3 - Laren 5 klein 50797
Buddy's Do. 29-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Buddy`s 6 - Baan 9 klein 50904
Langenbaergh Do. 29-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Langenbaergh 3 - Vennebekken 4 klein 50906
Hoeflo Do. 29-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Harfsen 4 - Kroon 2 klein 50907
Witkamp Do. 29-10-2020 20:00:00 L5C A 7 Witkamp 4 - Baan 10 klein 51014
De Olde Keyser Do. 29-10-2020 20:00:00 L5C A 7 De Keyser 2 - Exel 5 klein 51016
Toornsmit Do. 29-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Toornsmit 4 - De Keyser 3 klein 51237
Molnhofte Do. 29-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Molnhofte 7 - Spoolder 9 klein 51238
Haverkamp Vr. 30-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Haverkamp 1 - Batse 2 klein 49813
Buddy's Vr. 30-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Buddy`s 3 - Boonk 1 klein 49943
Whee Vr. 30-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Whee 2 - Haverkamp 2 klein 50207
Molnhofte Vr. 30-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Molnhofte 3 - De Brink 1 klein 50210
Baan Vr. 30-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Baan 4 - Ster 1 klein 50338
Tapperij Vr. 30-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Batse 5 - Witkamp 2 klein 50342
Toornsmit Vr. 30-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Toornsmit 3 - Bousema 3 klein 50466
De Heksenlaak Vr. 30-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Groene Jager 2 - Exel 2 klein 50467
Langenbaergh Vr. 30-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Laren 3 - Spoolder 5 klein 50686
Florijn Vr. 30-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Gelster 3 - H2O 1 klein 50908
Hoeflo Vr. 30-10-2020 20:00:00 L5C A 7 Harfsen 3 - Groene Jager 6 klein 51017
Zonnebloem Vr. 30-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Zonnebloem 5 - Kroon 4 klein 51124
Boonk Ma. 02-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Boonk 1 - Wapen van Borculo 1 klein 49952
Brink Ma. 02-11-2020 20:00:00 L3B A 8 De Brink 1 - Zonnebloem 1 klein 50213
Spek Ma. 02-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Spek 1 - Batse 7 klein 50580
De Heksenlaak Ma. 02-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Groene Jager 4 - Exel 3 klein 50583
Hagmolle Ma. 02-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Spoolder 5 - Haverkamp 5 klein 50692
De Olde Keyser Ma. 02-11-2020 20:00:00 L6B A 8 De Keyser 3 - Vennebekken 8 klein 51241
Grand-Cafe De Kroon Ma. 02-11-2020 20:00:00 L6B A 8 Kroon 3 - Groene Jager 8 klein 51242
Hoeflo Ma. 02-11-2020 20:00:00 L6B A 8 Harfsen 7 - Bousema 7 klein 51243
Lu Lin Di. 03-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Exel 1 - Smit 1 klein 49816
Langenbaergh Di. 03-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Laren 1 - Haverkamp 1 klein 49817
Tapperij Di. 03-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Batse 1 - Harfsen 1 klein 49820
Bousema Di. 03-11-2020 20:00:00 L3A A 8 LBC 2 - Spoolder 2 klein 50084
Bousema Di. 03-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Bousema 2 - Kruusweg 1 klein 50347
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 03-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Needse Wieken 1 - Gelster 2 klein 50581
Kruusweg Di. 03-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Kruusweg 2 - Groene Jager 3 klein 50690
Hoeflo Di. 03-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Harfsen 5 - Baan 8 klein 50799
Zonnebloem Di. 03-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Zonnebloem 4 - Bousema 6 klein 50803
De Heksenlaak Di. 03-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Groene Jager 6 - De Keyser 2 klein 51021
Haverkamp Di. 03-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Haverkamp 7 - Witkamp 4 klein 51023
Molnhofte Wo. 04-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Molnhofte 1 - Smit 2 klein 49819
Buddy's Wo. 04-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Buddy`s 1 - Spoolder 1 klein 49821
Baan Wo. 04-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Baan 2 - Batse 4 klein 50081
Haverkamp Wo. 04-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Haverkamp 3 - Bousema 1 klein 50085
Vennebekken Wo. 04-11-2020 20:00:00 L3B A 8 Vennebekken 3 - Spoolder 4 klein 50217
Witkamp Wo. 04-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Witkamp 2 - Spoolder 3 klein 50345
Langenbaergh Wo. 04-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Langenbaergh 2 - Ster 3 klein 50469
Tapperij Wo. 04-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Batse 6 - Spoolder 6 klein 50473
Vennebekken Wo. 04-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Vennebekken 6 - Spoolder 7 klein 50802
Bousema Wo. 04-11-2020 20:00:00 L5B A 8 Bousema 5 - Gelster 3 klein 50909
H2O Wo. 04-11-2020 20:00:00 L5B A 8 H2O 1 - Harfsen 4 klein 50910
Lu Lin Wo. 04-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Exel 5 - Vennebekken 5 klein 51022
Tapperij Do. 05-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Batse 2 - Toornsmit 1 klein 49818
De Hoeksteen Do. 05-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Wapen van Borculo 2 - Buddy`s 2 klein 49948
Baan Do. 05-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Baan 1 - Molnhofte 2 klein 49953
Witkamp Do. 05-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Witkamp 3 - De Naober 1 klein 50080
De Heksenlaak Do. 05-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Groene Jager 1 - Kroon 1 klein 50082
Molnhofte Do. 05-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Molnhofte 4 - Wapen van Borculo 3 klein 50083
De Olde Keyser Do. 05-11-2020 20:00:00 L3B A 8 De Keyser 1 - Witkamp 1 klein 50214
Hoeflo Do. 05-11-2020 20:00:00 L3B A 8 Harfsen 2 - Whee 2 klein 50215
Buddy's Do. 05-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Buddy`s 4 - Batse 5 klein 50344
Florijn Do. 05-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Gelster 1 - Zonnebloem 2 klein 50346
Ster Do. 05-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Ster 1 - Molnhofte 5 klein 50349
Lu Lin Do. 05-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Exel 2 - Toornsmit 3 klein 50471
Bousema Do. 05-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Bousema 3 - Baan 7 klein 50472
Smit Do. 05-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Smit 3 - Haverkamp 4 klein 50579
Toornsmit Do. 05-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Toornsmit 2 - Baan 5 klein 50582
Bousema Do. 05-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Bousema 4 - Baan 6 klein 50689
Zonnebloem Do. 05-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Zonnebloem 3 - Laren 3 klein 50691
Boonk Do. 05-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Boonk 3 - Smit 4 klein 50693
Haverkamp Do. 05-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Haverkamp 8 - Whee 3 klein 50800
Langenbaergh Do. 05-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Laren 5 - Exel 4 klein 50801
Grand-Cafe De Kroon Do. 05-11-2020 20:00:00 L5B A 8 Kroon 2 - Langenbaergh 3 klein 50911
Vennebekken Do. 05-11-2020 20:00:00 L5B A 8 Vennebekken 4 - Laren 4 klein 50912
Vennebekken Do. 05-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Vennebekken 7 - Haverkamp 9 klein 51130
Whee Do. 05-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Whee 4 - Zonnebloem 5 klein 51133
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 05-11-2020 20:00:00 L6B A 8 Needse Wieken 2 - Molnhofte 7 klein 51239
Hagmolle Do. 05-11-2020 20:00:00 L6B A 8 Spoolder 9 - Toornsmit 4 klein 51240
Whee Vr. 06-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Whee 1 - Vennebekken 1 klein 49949
Langenbaergh Vr. 06-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Laren 2 - Batse 3 klein 49950
Bousema Vr. 06-11-2020 19:30:00 L2 A 8 LBC 1 - Buddy`s 3 klein 49951
Baan Vr. 06-11-2020 20:00:00 L3B A 8 Baan 3 - Molnhofte 3 klein 50212
Haverkamp Vr. 06-11-2020 20:00:00 L3B A 8 Haverkamp 2 - Langenbaergh 1 klein 50216
Buddy's Vr. 06-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Buddy`s 5 - Groene Jager 2 klein 50470
Florijn Vr. 06-11-2020 20:00:00 L5B A 3 Gelster 3 - Baan 9 klein 50886
De Heksenlaak Vr. 06-11-2020 20:00:00 L5B A 8 Groene Jager 5 - Buddy`s 6 klein 50913
Molnhofte Vr. 06-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Molnhofte 6 - Ster 4 klein 51019
Kuppers Vr. 06-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Deso 1 - Harfsen 3 klein 51020
Hagmolle Vr. 06-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Spoolder 8 - Baan 11 klein 51129
Toornsmit Vr. 06-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Toornsmit 5 - Groene Jager 7 klein 51131
Hoeflo Vr. 06-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Harfsen 6 - Spek 2 klein 51132
Smit Ma. 09-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Smit 2 - Batse 2 klein 49824
Hagmolle Ma. 09-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Spoolder 1 - Smit 1 klein 49827
Haverkamp Ma. 09-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Haverkamp 6 - Batse 6 klein 50474
Hagmolle Ma. 09-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Spoolder 6 - Bousema 3 klein 50475
Ster Ma. 09-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Ster 2 - Boonk 3 klein 50694
De Heksenlaak Ma. 09-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Groene Jager 3 - Bousema 4 klein 50698
Baan Ma. 09-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Baan 9 - Groene Jager 5 klein 50914
Baan Ma. 09-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Baan 12 - Harfsen 7 klein 51244
Hoeflo Di. 10-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Harfsen 1 - Molnhofte 1 klein 49823
Tapperij Di. 10-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Batse 4 - Witkamp 3 klein 50090
Bousema Di. 10-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Bousema 1 - De Naober 1 klein 50091
Hagmolle Di. 10-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Spoolder 4 - Haverkamp 2 klein 50218
Witkamp Di. 10-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Witkamp 1 - De Brink 1 klein 50221
Zonnebloem Di. 10-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Zonnebloem 1 - Baan 3 klein 50222
Kruusweg Di. 10-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Kruusweg 1 - Gelster 1 klein 50352
Hagmolle Di. 10-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Spoolder 3 - Buddy`s 4 klein 50354
Boonk Di. 10-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Boonk 2 - Groene Jager 4 klein 50584
Lu Lin Di. 10-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Exel 3 - Toornsmit 2 klein 50585
Smit Di. 10-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Smit 5 - Zonnebloem 4 klein 50804
Langenbaergh Di. 10-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Laren 4 - Kroon 2 klein 50916
De Heksenlaak Di. 10-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Groene Jager 7 - Vennebekken 7 klein 51137
Haverkamp Di. 10-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Haverkamp 9 - Spoolder 8 klein 51138
Buddy's Wo. 11-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Buddy`s 1 - Batse 1 klein 49822
Toornsmit Wo. 11-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Toornsmit 1 - Laren 1 klein 49825
Haverkamp Wo. 11-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Haverkamp 3 - LBC 2 klein 50086
Langenbaergh Wo. 11-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Langenbaergh 1 - Harfsen 2 klein 50219
Molnhofte Wo. 11-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Molnhofte 5 - Batse 5 klein 50355
Baan Wo. 11-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Baan 5 - Needse Wieken 1 klein 50586
Tapperij Wo. 11-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Batse 7 - Smit 3 klein 50588
Lu Lin Wo. 11-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Exel 4 - Haverkamp 8 klein 50807
Baan Wo. 11-11-2020 20:00:00 L5C A 9 Baan 10 - Haverkamp 7 klein 51024
Vennebekken Wo. 11-11-2020 20:00:00 L5C A 9 Vennebekken 5 - Groene Jager 6 klein 51026
Grand-Cafe De Kroon Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Kroon 4 - Whee 4 klein 51134
Spek Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Spek 2 - Toornsmit 5 klein 51136
Bousema Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Bousema 7 - Kroon 3 klein 51245
De Heksenlaak Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Groene Jager 8 - De Keyser 3 klein 51246
Vennebekken Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Vennebekken 8 - Spoolder 9 klein 51247
Baan Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Baan 1 - Boonk 1 klein 49954
De Hoeksteen Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Wapen van Borculo 1 - LBC 1 klein 49955
Tapperij Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Batse 3 - Whee 1 klein 49957
Vennebekken Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Vennebekken 1 - Wapen van Borculo 2 klein 49958
Molnhofte Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Molnhofte 2 - Buddy`s 2 klein 49959
Hagmolle Do. 12-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Spoolder 2 - Molnhofte 4 klein 50087
De Hoeksteen Do. 12-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Wapen van Borculo 3 - Groene Jager 1 klein 50088
Grand-Cafe De Kroon Do. 12-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Kroon 1 - Baan 2 klein 50089
Vennebekken Do. 12-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Vennebekken 2 - Ster 1 klein 50350
Zonnebloem Do. 12-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Zonnebloem 2 - Witkamp 2 klein 50353
Baan Do. 12-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Baan 7 - Exel 2 klein 50476
Florijn Do. 12-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Gelster 2 - Spek 1 klein 50587
Smit Do. 12-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Smit 4 - Spoolder 5 klein 50695
Haverkamp Do. 12-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Haverkamp 5 - Zonnebloem 3 klein 50696
Bousema Do. 12-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Bousema 6 - Vennebekken 6 klein 50805
Hagmolle Do. 12-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Spoolder 7 - Laren 5 klein 50806
Whee Do. 12-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Whee 3 - Harfsen 5 klein 50808
Buddy's Do. 12-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Buddy`s 6 - Vennebekken 4 klein 50915
Langenbaergh Do. 12-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Langenbaergh 3 - H2O 1 klein 50917
Hoeflo Do. 12-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Harfsen 4 - Bousema 5 klein 50918
Witkamp Do. 12-11-2020 20:00:00 L5C A 9 Witkamp 4 - Exel 5 klein 51025
De Olde Keyser Do. 12-11-2020 20:00:00 L5C A 9 De Keyser 2 - Deso 1 klein 51027
Toornsmit Do. 12-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Toornsmit 4 - Needse Wieken 2 klein 51248
Haverkamp Vr. 13-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Haverkamp 1 - Exel 1 klein 49826
Buddy's Vr. 13-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Buddy`s 3 - Laren 2 klein 49956
Whee Vr. 13-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Whee 2 - De Keyser 1 klein 50220
Molnhofte Vr. 13-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Molnhofte 3 - Vennebekken 3 klein 50223
Baan Vr. 13-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Baan 4 - Bousema 2 klein 50351
Toornsmit Vr. 13-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Toornsmit 3 - Buddy`s 5 klein 50477
De Heksenlaak Vr. 13-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Groene Jager 2 - Langenbaergh 2 klein 50478
Langenbaergh Vr. 13-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Laren 3 - Kruusweg 2 klein 50697
Hoeflo Vr. 13-11-2020 20:00:00 L5C A 9 Harfsen 3 - Molnhofte 6 klein 51028
Zonnebloem Vr. 13-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Zonnebloem 5 - Harfsen 6 klein 51135
Boonk Ma. 16-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Boonk 1 - Molnhofte 2 klein 49965
De Naober Ma. 16-11-2020 20:00:00 L3A A 10 De Naober 1 - Batse 4 klein 50092
Bousema Ma. 16-11-2020 20:00:00 L3A A 10 LBC 2 - Bousema 1 klein 50097
Brink Ma. 16-11-2020 20:00:00 L3B A 10 De Brink 1 - Whee 2 klein 50226
Spek Ma. 16-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Spek 1 - Baan 5 klein 50591
Baan Ma. 16-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Baan 6 - Groene Jager 3 klein 50699
Hagmolle Ma. 16-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Spoolder 5 - Ster 2 klein 50703
Baan Ma. 16-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Baan 8 - Whee 3 klein 50809
Ster Ma. 16-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Ster 4 - Harfsen 3 klein 51029
De Olde Keyser Ma. 16-11-2020 20:00:00 L6B A 10 De Keyser 3 - Bousema 7 klein 51252
Grand-Cafe De Kroon Ma. 16-11-2020 20:00:00 L6B A 10 Kroon 3 - Baan 12 klein 51253
Smit Di. 17-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Smit 1 - Haverkamp 1 klein 49828
Lu Lin Di. 17-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Exel 1 - Toornsmit 1 klein 49829
Langenbaergh Di. 17-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Laren 1 - Smit 2 klein 49830
Tapperij Di. 17-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Batse 1 - Spoolder 1 klein 49833
Bousema Di. 17-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Bousema 2 - Ster 1 klein 50360
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 17-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Needse Wieken 1 - Exel 3 klein 50592
Kruusweg Di. 17-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Kruusweg 2 - Haverkamp 5 klein 50701
Hoeflo Di. 17-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Harfsen 5 - Exel 4 klein 50810
De Heksenlaak Di. 17-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Groene Jager 6 - Witkamp 4 klein 51032
Molnhofte Wo. 18-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Molnhofte 1 - Buddy`s 1 klein 49832
Buddy's Wo. 18-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Buddy`s 2 - Vennebekken 1 klein 49960
Baan Wo. 18-11-2020 20:00:00 L3A A 10 Baan 2 - Wapen van Borculo 3 klein 50094
Witkamp Wo. 18-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Witkamp 2 - Kruusweg 1 klein 50358
Langenbaergh Wo. 18-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Langenbaergh 2 - Toornsmit 3 klein 50480
Haverkamp Wo. 18-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Haverkamp 4 - Batse 7 klein 50589
Vennebekken Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Vennebekken 6 - Smit 5 klein 50813
Bousema Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5B A 10 Bousema 5 - Langenbaergh 3 klein 50920
H2O Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5B A 10 H2O 1 - Laren 4 klein 50921
Vennebekken Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Vennebekken 5 - Deso 1 klein 51031
Lu Lin Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Exel 5 - Baan 10 klein 51033
Baan Wo. 18-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Baan 11 - Haverkamp 9 klein 51139
Spek Wo. 18-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Spek 2 - Vennebekken 7 klein 51141
Tapperij Do. 19-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Batse 2 - Harfsen 1 klein 49831
De Hoeksteen Do. 19-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Wapen van Borculo 2 - Batse 3 klein 49961
Witkamp Do. 19-11-2020 20:00:00 L3A A 10 Witkamp 3 - Kroon 1 klein 50093
De Heksenlaak Do. 19-11-2020 20:00:00 L3A A 10 Groene Jager 1 - Spoolder 2 klein 50095
Molnhofte Do. 19-11-2020 20:00:00 L3A A 10 Molnhofte 4 - Haverkamp 3 klein 50096
De Olde Keyser Do. 19-11-2020 20:00:00 L3B A 10 De Keyser 1 - Langenbaergh 1 klein 50227
Hoeflo Do. 19-11-2020 20:00:00 L3B A 10 Harfsen 2 - Spoolder 4 klein 50228
Buddy's Do. 19-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Buddy`s 4 - Zonnebloem 2 klein 50357
Florijn Do. 19-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Gelster 1 - Baan 4 klein 50359
Vennebekken Do. 19-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Vennebekken 2 - Molnhofte 5 klein 50361
Ster Do. 19-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Ster 3 - Groene Jager 2 klein 50479
Lu Lin Do. 19-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Exel 2 - Spoolder 6 klein 50482
Bousema Do. 19-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Bousema 3 - Haverkamp 6 klein 50483
Smit Do. 19-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Smit 3 - Gelster 2 klein 50590
Toornsmit Do. 19-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Toornsmit 2 - Boonk 2 klein 50593
Bousema Do. 19-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Bousema 4 - Laren 3 klein 50700
Zonnebloem Do. 19-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Zonnebloem 3 - Smit 4 klein 50702
Haverkamp Do. 19-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Haverkamp 8 - Spoolder 7 klein 50811
Langenbaergh Do. 19-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Laren 5 - Bousema 6 klein 50812
Grand-Cafe De Kroon Do. 19-11-2020 20:00:00 L5B A 10 Kroon 2 - Buddy`s 6 klein 50922
Vennebekken Do. 19-11-2020 20:00:00 L5B A 10 Vennebekken 4 - Baan 9 klein 50923
Molnhofte Do. 19-11-2020 20:00:00 L6B A 10 Molnhofte 7 - Toornsmit 4 klein 51249
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 19-11-2020 20:00:00 L6B A 10 Needse Wieken 2 - Vennebekken 8 klein 51250
Hagmolle Do. 19-11-2020 20:00:00 L6B A 10 Spoolder 9 - Groene Jager 8 klein 51251
Whee Vr. 20-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Whee 1 - Buddy`s 3 klein 49962
Langenbaergh Vr. 20-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Laren 2 - Wapen van Borculo 1 klein 49963
Bousema Vr. 20-11-2020 19:30:00 L2 A 10 LBC 1 - Baan 1 klein 49964
Molnhofte Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3B A 10 Molnhofte 3 - Zonnebloem 1 klein 50224
Baan Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3B A 10 Baan 3 - Witkamp 1 klein 50225
Haverkamp Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3B A 10 Haverkamp 2 - Vennebekken 3 klein 50229
Tapperij Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Batse 5 - Spoolder 3 klein 50356
Buddy's Vr. 20-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Buddy`s 5 - Baan 7 klein 50481
Florijn Vr. 20-11-2020 20:00:00 L5B A 10 Gelster 3 - Harfsen 4 klein 50919
Molnhofte Vr. 20-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Molnhofte 6 - De Keyser 2 klein 51030
Hagmolle Vr. 20-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Spoolder 8 - Groene Jager 7 klein 51140
Toornsmit Vr. 20-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Toornsmit 5 - Zonnebloem 5 klein 51142
Hoeflo Vr. 20-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Harfsen 6 - Kroon 4 klein 51143
Smit Ma. 23-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Smit 2 - Exel 1 klein 49837
Hagmolle Ma. 23-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Spoolder 1 - Haverkamp 1 klein 49839
Boonk Ma. 23-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Boonk 1 - LBC 1 klein 49966
Haverkamp Ma. 23-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Haverkamp 6 - Exel 2 klein 50485
Hagmolle Ma. 23-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Spoolder 6 - Buddy`s 5 klein 50486
De Heksenlaak Ma. 23-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Groene Jager 4 - Toornsmit 2 klein 50594
Ster Ma. 23-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Ster 2 - Zonnebloem 3 klein 50705
Baan Ma. 23-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Baan 9 - Kroon 2 klein 50925
Hoeflo Ma. 23-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Harfsen 7 - Kroon 3 klein 51254
Baan Ma. 23-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Baan 12 - De Keyser 3 klein 51255
Tapperij Di. 24-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Batse 1 - Molnhofte 1 klein 49834
Hoeflo Di. 24-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Harfsen 1 - Laren 1 klein 49836
Bousema Di. 24-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Bousema 1 - Batse 4 klein 50103
Hagmolle Di. 24-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Spoolder 4 - De Keyser 1 klein 50231
Witkamp Di. 24-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Witkamp 1 - Molnhofte 3 klein 50234
Kruusweg Di. 24-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Kruusweg 1 - Buddy`s 4 klein 50365
Boonk Di. 24-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Boonk 2 - Needse Wieken 1 klein 50595
Lu Lin Di. 24-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Exel 3 - Spek 1 klein 50596
Zonnebloem Di. 24-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Zonnebloem 4 - Vennebekken 6 klein 50814
Smit Di. 24-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Smit 5 - Laren 5 klein 50815
Langenbaergh Di. 24-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Laren 4 - Bousema 5 klein 50927
Haverkamp Di. 24-11-2020 20:00:00 L5C A 11 Haverkamp 7 - Exel 5 klein 51034
De Heksenlaak Di. 24-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Groene Jager 7 - Baan 11 klein 51148
Buddy's Wo. 25-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Buddy`s 1 - Batse 2 klein 49835
Toornsmit Wo. 25-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Toornsmit 1 - Smit 1 klein 49838
Haverkamp Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Haverkamp 3 - Groene Jager 1 klein 50099
Langenbaergh Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Langenbaergh 1 - De Brink 1 klein 50232
Vennebekken Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Vennebekken 3 - Zonnebloem 1 klein 50235
Molnhofte Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Molnhofte 5 - Spoolder 3 klein 50367
Tapperij Wo. 25-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Batse 6 - Bousema 3 klein 50484
Baan Wo. 25-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Baan 5 - Smit 3 klein 50597
Lu Lin Wo. 25-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Exel 4 - Baan 8 klein 50818
Baan Wo. 25-11-2020 20:00:00 L5C A 11 Baan 10 - Groene Jager 6 klein 51035
Grand-Cafe De Kroon Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Kroon 4 - Toornsmit 5 klein 51145
Spek Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Spek 2 - Spoolder 8 klein 51147
Bousema Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Bousema 7 - Spoolder 9 klein 51256
De Heksenlaak Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Groene Jager 8 - Needse Wieken 2 klein 51257
Vennebekken Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Vennebekken 8 - Molnhofte 7 klein 51258
Baan Do. 26-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Baan 1 - Laren 2 klein 49967
De Hoeksteen Do. 26-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Wapen van Borculo 1 - Whee 1 klein 49968
Tapperij Do. 26-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Batse 3 - Buddy`s 2 klein 49970
Molnhofte Do. 26-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Molnhofte 2 - Vennebekken 1 klein 49971
Bousema Do. 26-11-2020 20:00:00 L3A A 11 LBC 2 - Molnhofte 4 klein 50098
Hagmolle Do. 26-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Spoolder 2 - Baan 2 klein 50100
De Hoeksteen Do. 26-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Wapen van Borculo 3 - Witkamp 3 klein 50101
Grand-Cafe De Kroon Do. 26-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Kroon 1 - De Naober 1 klein 50102
Vennebekken Do. 26-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Vennebekken 2 - Bousema 2 klein 50362
Ster Do. 26-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Ster 1 - Gelster 1 klein 50363
Zonnebloem Do. 26-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Zonnebloem 2 - Batse 5 klein 50366
Baan Do. 26-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Baan 7 - Langenbaergh 2 klein 50487
Florijn Do. 26-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Gelster 2 - Haverkamp 4 klein 50598
Boonk Do. 26-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Boonk 3 - Spoolder 5 klein 50704
Smit Do. 26-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Smit 4 - Kruusweg 2 klein 50706
Haverkamp Do. 26-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Haverkamp 5 - Bousema 4 klein 50707
Bousema Do. 26-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Bousema 6 - Haverkamp 8 klein 50816
Hagmolle Do. 26-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Spoolder 7 - Harfsen 5 klein 50817
Buddy's Do. 26-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Buddy`s 6 - H2O 1 klein 50926
Langenbaergh Do. 26-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Langenbaergh 3 - Gelster 3 klein 50928
Witkamp Do. 26-11-2020 20:00:00 L5C A 11 Witkamp 4 - Deso 1 klein 51036
Vennebekken Do. 26-11-2020 20:00:00 L5C A 11 Vennebekken 5 - Molnhofte 6 klein 51037
De Olde Keyser Do. 26-11-2020 20:00:00 L5C A 11 De Keyser 2 - Ster 4 klein 51038
Whee Do. 26-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Whee 4 - Harfsen 6 klein 51144
Buddy's Vr. 27-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Buddy`s 3 - Wapen van Borculo 2 klein 49969
Haverkamp Vr. 27-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Haverkamp 2 - Harfsen 2 klein 50230
Whee Vr. 27-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Whee 2 - Baan 3 klein 50233
Baan Vr. 27-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Baan 4 - Witkamp 2 klein 50364
Toornsmit Vr. 27-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Toornsmit 3 - Ster 3 klein 50488
Langenbaergh Vr. 27-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Laren 3 - Baan 6 klein 50708
De Heksenlaak Vr. 27-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Groene Jager 5 - Vennebekken 4 klein 50924
Zonnebloem Vr. 27-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Zonnebloem 5 - Vennebekken 7 klein 51146
Smit Ma. 30-11-2020 19:30:00 L1 A 12 Smit 2 - Smit 1 klein 49841
Boonk Ma. 30-11-2020 19:30:00 L2 A 12 Boonk 1 - Laren 2 klein 49976
Hagmolle Ma. 30-11-2020 20:00:00 L4A A 12 Spoolder 6 - Langenbaergh 2 klein 50491
Haverkamp Ma. 30-11-2020 20:00:00 L4A A 12 Haverkamp 6 - Buddy`s 5 klein 50492
De Heksenlaak Ma. 30-11-2020 20:00:00 L4B A 12 Groene Jager 4 - Needse Wieken 1 klein 50603
Ster Ma. 30-11-2020 20:00:00 L4C A 12 Ster 2 - Kruusweg 2 klein 50712
Baan Ma. 30-11-2020 20:00:00 L5B A 12 Baan 9 - H2O 1 klein 50932
Baan Ma. 30-11-2020 20:00:00 L6B A 12 Baan 12 - Spoolder 9 klein 51262
Hoeflo Ma. 30-11-2020 20:00:00 L6B A 12 Harfsen 7 - De Keyser 3 klein 51263
Hoeflo Di. 01-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Harfsen 1 - Exel 1 klein 49842
Tapperij Di. 01-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Batse 1 - Batse 2 klein 49844
Bousema Di. 01-12-2020 20:00:00 L3A A 12 LBC 2 - Groene Jager 1 klein 50108
Witkamp Di. 01-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Witkamp 1 - Zonnebloem 1 klein 50236
Hagmolle Di. 01-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Spoolder 4 - De Brink 1 klein 50239
Kruusweg Di. 01-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Kruusweg 1 - Batse 5 klein 50369
Bousema Di. 01-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Bousema 2 - Molnhofte 5 klein 50373
Lu Lin Di. 01-12-2020 20:00:00 L4B A 12 Exel 3 - Smit 3 klein 50601
Boonk Di. 01-12-2020 20:00:00 L4B A 12 Boonk 2 - Spek 1 klein 50602
Smit Di. 01-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Smit 5 - Haverkamp 8 klein 50822
Zonnebloem Di. 01-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Zonnebloem 4 - Laren 5 klein 50823
Langenbaergh Di. 01-12-2020 20:00:00 L5B A 12 Laren 4 - Gelster 3 klein 50930
Haverkamp Di. 01-12-2020 20:00:00 L5C A 12 Haverkamp 7 - Groene Jager 6 klein 51043
De Heksenlaak Di. 01-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Groene Jager 7 - Haverkamp 9 klein 51149
Toornsmit Wo. 02-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Toornsmit 1 - Haverkamp 1 klein 49840
Buddy's Wo. 02-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Buddy`s 1 - Laren 1 klein 49843
Molnhofte Wo. 02-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Molnhofte 1 - Spoolder 1 klein 49845
Haverkamp Wo. 02-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Haverkamp 3 - Baan 2 klein 50107
Langenbaergh Wo. 02-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Langenbaergh 1 - Baan 3 klein 50238
Tapperij Wo. 02-12-2020 20:00:00 L4A A 12 Batse 6 - Exel 2 klein 50493
Baan Wo. 02-12-2020 20:00:00 L4B A 12 Baan 5 - Haverkamp 4 klein 50600
Lu Lin Wo. 02-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Exel 4 - Whee 3 klein 50819
Vennebekken Wo. 02-12-2020 20:00:00 L5C A 12 Vennebekken 5 - Ster 4 klein 51040
Baan Wo. 02-12-2020 20:00:00 L5C A 12 Baan 10 - Deso 1 klein 51042
Spek Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Spek 2 - Baan 11 klein 51150
Grand-Cafe De Kroon Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Kroon 4 - Vennebekken 7 klein 51152
Vennebekken Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6B A 12 Vennebekken 8 - Toornsmit 4 klein 51259
De Heksenlaak Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6B A 12 Groene Jager 8 - Molnhofte 7 klein 51260
Bousema Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6B A 12 Bousema 7 - Needse Wieken 2 klein 51261
Tapperij Do. 03-12-2020 19:30:00 L2 A 12 Batse 3 - Vennebekken 1 klein 49972
De Hoeksteen Do. 03-12-2020 19:30:00 L2 A 12 Wapen van Borculo 1 - Wapen van Borculo 2 klein 49974
Baan Do. 03-12-2020 19:30:00 L2 A 12 Baan 1 - Whee 1 klein 49975
Grand-Cafe De Kroon Do. 03-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Kroon 1 - Batse 4 klein 50104
De Hoeksteen Do. 03-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Wapen van Borculo 3 - De Naober 1 klein 50105
Hagmolle Do. 03-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Spoolder 2 - Witkamp 3 klein 50106
Molnhofte Do. 03-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Molnhofte 4 - Bousema 1 klein 50109
Hoeflo Do. 03-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Harfsen 2 - Vennebekken 3 klein 50241
Zonnebloem Do. 03-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Zonnebloem 2 - Spoolder 3 klein 50368
Ster Do. 03-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Ster 1 - Witkamp 2 klein 50371
Vennebekken Do. 03-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Vennebekken 2 - Gelster 1 klein 50372
Baan Do. 03-12-2020 20:00:00 L4A A 12 Baan 7 - Ster 3 klein 50490
Florijn Do. 03-12-2020 20:00:00 L4B A 12 Gelster 2 - Batse 7 klein 50599
Haverkamp Do. 03-12-2020 20:00:00 L4C A 12 Haverkamp 5 - Baan 6 klein 50710
Smit Do. 03-12-2020 20:00:00 L4C A 12 Smit 4 - Bousema 4 klein 50711
Boonk Do. 03-12-2020 20:00:00 L4C A 12 Boonk 3 - Zonnebloem 3 klein 50713
Hagmolle Do. 03-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Spoolder 7 - Baan 8 klein 50820
Bousema Do. 03-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Bousema 6 - Harfsen 5 klein 50821
Langenbaergh Do. 03-12-2020 20:00:00 L5B A 12 Langenbaergh 3 - Harfsen 4 klein 50929
Buddy's Do. 03-12-2020 20:00:00 L5B A 12 Buddy`s 6 - Bousema 5 klein 50931
De Olde Keyser Do. 03-12-2020 20:00:00 L5C A 12 De Keyser 2 - Harfsen 3 klein 51039
Witkamp Do. 03-12-2020 20:00:00 L5C A 12 Witkamp 4 - Molnhofte 6 klein 51041
Whee Do. 03-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Whee 4 - Toornsmit 5 klein 51153
Buddy's Vr. 04-12-2020 19:30:00 L2 A 12 Buddy`s 3 - Buddy`s 2 klein 49973
Bousema Vr. 04-12-2020 19:30:00 L2 A 12 LBC 1 - Molnhofte 2 klein 49977
Whee Vr. 04-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Whee 2 - Molnhofte 3 klein 50237
Haverkamp Vr. 04-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Haverkamp 2 - De Keyser 1 klein 50240
Baan Vr. 04-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Baan 4 - Buddy`s 4 klein 50370
Toornsmit Vr. 04-12-2020 20:00:00 L4A A 12 Toornsmit 3 - Groene Jager 2 klein 50489
Langenbaergh Vr. 04-12-2020 20:00:00 L4C A 12 Laren 3 - Groene Jager 3 klein 50709
De Heksenlaak Vr. 04-12-2020 20:00:00 L5B A 12 Groene Jager 5 - Kroon 2 klein 50933
Zonnebloem Vr. 04-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Zonnebloem 5 - Spoolder 8 klein 51151
Boonk Ma. 07-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Boonk 1 - Batse 3 klein 49939
Brink Ma. 07-12-2020 20:00:00 L3B A 6 De Brink 1 - Baan 3 klein 50200
Haverkamp Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Haverkamp 6 - Baan 7 klein 50463
Spek Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Spek 1 - Smit 3 klein 50569
De Heksenlaak Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Groene Jager 4 - Gelster 2 klein 50572
Hagmolle Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Spoolder 5 - Groene Jager 3 klein 50681
Ster Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Ster 2 - Haverkamp 5 klein 50683
Baan Ma. 07-12-2020 20:00:00 L5B A 6 Baan 9 - Laren 4 klein 50903
De Olde Keyser Ma. 07-12-2020 20:00:00 L6B A 6 De Keyser 3 - Molnhofte 7 klein 51230
Grand-Cafe De Kroon Ma. 07-12-2020 20:00:00 L6B A 6 Kroon 3 - Toornsmit 4 klein 51231
Hoeflo Ma. 07-12-2020 20:00:00 L6B A 6 Harfsen 7 - Vennebekken 8 klein 51232
Baan Ma. 07-12-2020 20:00:00 L6B A 6 Baan 12 - Groene Jager 8 klein 51233
Langenbaergh Di. 08-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Laren 1 - Exel 1 klein 49804
Tapperij Di. 08-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Batse 1 - Toornsmit 1 klein 49807
Hoeflo Di. 08-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Harfsen 1 - Spoolder 1 klein 49809
Hagmolle Di. 08-12-2020 20:00:00 L3B A 6 Spoolder 4 - Whee 2 klein 50204
Bousema Di. 08-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Bousema 2 - Spoolder 3 klein 50334
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 08-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Needse Wieken 1 - Haverkamp 4 klein 50570
Boonk Di. 08-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Boonk 2 - Baan 5 klein 50573
Kruusweg Di. 08-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Kruusweg 2 - Bousema 4 klein 50679
Zonnebloem Di. 08-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Zonnebloem 4 - Exel 4 klein 50792
Smit Di. 08-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Smit 5 - Spoolder 7 klein 50793
De Heksenlaak Di. 08-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Groene Jager 6 - Ster 4 klein 51010
Haverkamp Di. 08-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Haverkamp 7 - De Keyser 2 klein 51012
Molnhofte Wo. 09-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Molnhofte 1 - Haverkamp 1 klein 49806
Buddy's Wo. 09-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Buddy`s 1 - Smit 2 klein 49808
Baan Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Baan 2 - Witkamp 3 klein 50068
Haverkamp Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Haverkamp 3 - Wapen van Borculo 3 klein 50072
Langenbaergh Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3B A 6 Langenbaergh 1 - Vennebekken 3 klein 50205
Witkamp Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Witkamp 2 - Buddy`s 4 klein 50332
Tapperij Wo. 09-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Batse 6 - Toornsmit 3 klein 50462
Vennebekken Wo. 09-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Vennebekken 6 - Whee 3 klein 50791
H2O Wo. 09-12-2020 20:00:00 L5B A 6 H2O 1 - Bousema 5 klein 50899
Lu Lin Wo. 09-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Exel 5 - Harfsen 3 klein 51011
Baan Wo. 09-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Baan 10 - Vennebekken 5 klein 51013
Grand-Cafe De Kroon Wo. 09-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Kroon 4 - Spek 2 klein 51123
Tapperij Do. 10-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Batse 2 - Smit 1 klein 49805
Baan Do. 10-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Baan 1 - Buddy`s 3 klein 49940
De Hoeksteen Do. 10-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Wapen van Borculo 1 - Molnhofte 2 klein 49941
De Heksenlaak Do. 10-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Groene Jager 1 - De Naober 1 klein 50069
Molnhofte Do. 10-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Molnhofte 4 - Batse 4 klein 50070
Bousema Do. 10-12-2020 20:00:00 L3A A 6 LBC 2 - Kroon 1 klein 50071
Hagmolle Do. 10-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Spoolder 2 - Bousema 1 klein 50073
De Olde Keyser Do. 10-12-2020 20:00:00 L3B A 6 De Keyser 1 - Molnhofte 3 klein 50201
Hoeflo Do. 10-12-2020 20:00:00 L3B A 6 Harfsen 2 - Zonnebloem 1 klein 50202
Florijn Do. 10-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Gelster 1 - Batse 5 klein 50333
Vennebekken Do. 10-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Vennebekken 2 - Zonnebloem 2 klein 50335
Ster Do. 10-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Ster 1 - Kruusweg 1 klein 50336
Lu Lin Do. 10-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Exel 2 - Ster 3 klein 50460
Bousema Do. 10-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Bousema 3 - Groene Jager 2 klein 50461
Toornsmit Do. 10-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Toornsmit 2 - Batse 7 klein 50571
Zonnebloem Do. 10-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Zonnebloem 3 - Baan 6 klein 50680
Boonk Do. 10-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Boonk 3 - Laren 3 klein 50682
Haverkamp Do. 10-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Haverkamp 8 - Harfsen 5 klein 50789
Langenbaergh Do. 10-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Laren 5 - Baan 8 klein 50790
Grand-Cafe De Kroon Do. 10-12-2020 20:00:00 L5B A 6 Kroon 2 - Gelster 3 klein 50900
Vennebekken Do. 10-12-2020 20:00:00 L5B A 6 Vennebekken 4 - Harfsen 4 klein 50901
Whee Do. 10-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Whee 4 - Groene Jager 7 klein 51122
Hagmolle Do. 10-12-2020 20:00:00 L6B A 6 Spoolder 9 - Needse Wieken 2 klein 51229
Whee Vr. 11-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Whee 1 - Wapen van Borculo 2 klein 49936
Langenbaergh Vr. 11-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Laren 2 - Buddy`s 2 klein 49937
Bousema Vr. 11-12-2020 19:30:00 L2 A 6 LBC 1 - Vennebekken 1 klein 49938
Haverkamp Vr. 11-12-2020 20:00:00 L3B A 6 Haverkamp 2 - Witkamp 1 klein 50203
Baan Vr. 11-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Baan 4 - Molnhofte 5 klein 50337
Buddy's Vr. 11-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Buddy`s 5 - Langenbaergh 2 klein 50459
De Heksenlaak Vr. 11-12-2020 20:00:00 L5B A 6 Groene Jager 5 - Langenbaergh 3 klein 50902
Kuppers Vr. 11-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Deso 1 - Molnhofte 6 klein 51009
Hagmolle Vr. 11-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Spoolder 8 - Vennebekken 7 klein 51119
Toornsmit Vr. 11-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Toornsmit 5 - Baan 11 klein 51120
Hoeflo Za. 12-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Harfsen 6 - Haverkamp 9 klein 51121
Hagmolle Ma. 11-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Spoolder 1 - Toornsmit 1 klein 49851
De Naober Ma. 11-01-2021 20:00:00 L3A A 13 De Naober 1 - Spoolder 2 klein 50113
Brink Ma. 11-01-2021 20:00:00 L3B A 13 De Brink 1 - Haverkamp 2 klein 50243
Spek Ma. 11-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Spek 1 - Groene Jager 4 klein 50605
Baan Ma. 11-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Baan 6 - Smit 4 klein 50717
De Heksenlaak Ma. 11-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Groene Jager 3 - Haverkamp 5 klein 50718
Baan Ma. 11-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Baan 8 - Bousema 6 klein 50827
Ster Ma. 11-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Ster 4 - Witkamp 4 klein 51047
De Olde Keyser Ma. 11-01-2021 20:00:00 L6B A 13 De Keyser 3 - Kroon 3 klein 51264
Langenbaergh Di. 12-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Laren 1 - Batse 1 klein 49847
Lu Lin Di. 12-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Exel 1 - Buddy`s 1 klein 49848
Smit Di. 12-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Smit 1 - Harfsen 1 klein 49849
Tapperij Di. 12-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Batse 4 - Wapen van Borculo 3 klein 50114
Bousema Di. 12-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Bousema 1 - Kroon 1 klein 50115
Zonnebloem Di. 12-01-2021 20:00:00 L3B A 13 Zonnebloem 1 - Whee 2 klein 50246
Hagmolle Di. 12-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Spoolder 3 - Kruusweg 1 klein 50378
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 12-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Needse Wieken 1 - Toornsmit 2 klein 50604
Kruusweg Di. 12-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Kruusweg 2 - Boonk 3 klein 50715
Hoeflo Di. 12-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Harfsen 5 - Smit 5 klein 50826
De Heksenlaak Di. 12-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Groene Jager 6 - Exel 5 klein 51044
Haverkamp Di. 12-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Haverkamp 9 - Spek 2 klein 51158
Buddy's Wo. 13-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Buddy`s 2 - Wapen van Borculo 1 klein 49981
Baan Wo. 13-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Baan 2 - LBC 2 klein 50111
Vennebekken Wo. 13-01-2021 20:00:00 L3B A 13 Vennebekken 3 - Witkamp 1 klein 50247
Witkamp Wo. 13-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Witkamp 2 - Vennebekken 2 klein 50375
Molnhofte Wo. 13-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Molnhofte 5 - Zonnebloem 2 klein 50379
Langenbaergh Wo. 13-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Langenbaergh 2 - Haverkamp 6 klein 50496
Haverkamp Wo. 13-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Haverkamp 4 - Exel 3 klein 50607
Tapperij Wo. 13-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Batse 7 - Baan 5 klein 50608
H2O Wo. 13-01-2021 20:00:00 L5B A 13 H2O 1 - Groene Jager 5 klein 50935
Bousema Wo. 13-01-2021 20:00:00 L5B A 13 Bousema 5 - Baan 9 klein 50936
Baan Wo. 13-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Baan 11 - Zonnebloem 5 klein 51157
Tapperij Do. 14-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Batse 2 - Molnhofte 1 klein 49846
De Hoeksteen Do. 14-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Wapen van Borculo 2 - Baan 1 klein 49980
Vennebekken Do. 14-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Vennebekken 1 - Buddy`s 3 klein 49982
Molnhofte Do. 14-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Molnhofte 2 - Batse 3 klein 49983
De Heksenlaak Do. 14-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Groene Jager 1 - Molnhofte 4 klein 50110
Witkamp Do. 14-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Witkamp 3 - Haverkamp 3 klein 50112
De Olde Keyser Do. 14-01-2021 20:00:00 L3B A 13 De Keyser 1 - Harfsen 2 klein 50242
Florijn Do. 14-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Gelster 1 - Bousema 2 klein 50374
Buddy's Do. 14-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Buddy`s 4 - Ster 1 klein 50376
Lu Lin Do. 14-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Exel 2 - Bousema 3 klein 50494
Ster Do. 14-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Ster 3 - Spoolder 6 klein 50497
Smit Do. 14-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Smit 3 - Boonk 2 klein 50606
Zonnebloem Do. 14-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Zonnebloem 3 - Spoolder 5 klein 50714
Bousema Do. 14-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Bousema 4 - Ster 2 klein 50716
Langenbaergh Do. 14-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Laren 5 - Vennebekken 6 klein 50824
Haverkamp Do. 14-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Haverkamp 8 - Zonnebloem 4 klein 50825
Whee Do. 14-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Whee 3 - Spoolder 7 klein 50828
Grand-Cafe De Kroon Do. 14-01-2021 20:00:00 L5B A 13 Kroon 2 - Vennebekken 4 klein 50934
Hoeflo Do. 14-01-2021 20:00:00 L5B A 13 Harfsen 4 - Laren 4 klein 50938
Vennebekken Do. 14-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Vennebekken 7 - Whee 4 klein 51155
Hagmolle Do. 14-01-2021 20:00:00 L6B A 13 Spoolder 9 - Harfsen 7 klein 51265
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 14-01-2021 20:00:00 L6B A 13 Needse Wieken 2 - Baan 12 klein 51266
Molnhofte Do. 14-01-2021 20:00:00 L6B A 13 Molnhofte 7 - Bousema 7 klein 51267
Toornsmit Do. 14-01-2021 20:00:00 L6B A 13 Toornsmit 4 - Groene Jager 8 klein 51268
Haverkamp Vr. 15-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Haverkamp 1 - Smit 2 klein 49850
Langenbaergh Vr. 15-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Laren 2 - LBC 1 klein 49978
Whee Vr. 15-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Whee 1 - Boonk 1 klein 49979
Baan Vr. 15-01-2021 20:00:00 L3B A 13 Baan 3 - Spoolder 4 klein 50244
Molnhofte Vr. 15-01-2021 20:00:00 L3B A 13 Molnhofte 3 - Langenbaergh 1 klein 50245
Tapperij Vr. 15-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Batse 5 - Baan 4 klein 50377
Buddy's Vr. 15-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Buddy`s 5 - Batse 6 klein 50495
De Heksenlaak Vr. 15-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Groene Jager 2 - Baan 7 klein 50498
Florijn Vr. 15-01-2021 20:00:00 L5B A 13 Gelster 3 - Buddy`s 6 klein 50937
Kuppers Vr. 15-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Deso 1 - Haverkamp 7 klein 51045
Molnhofte Vr. 15-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Molnhofte 6 - Baan 10 klein 51046
Hoeflo Vr. 15-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Harfsen 3 - Vennebekken 5 klein 51048
Toornsmit Vr. 15-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Toornsmit 5 - Harfsen 6 klein 51154
Hagmolle Vr. 15-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Spoolder 8 - Kroon 4 klein 51156
Smit Ma. 18-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Smit 2 - Toornsmit 1 klein 49852
Boonk Ma. 18-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Boonk 1 - Wapen van Borculo 2 klein 49987
Hagmolle Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Spoolder 6 - Groene Jager 2 klein 50500
Haverkamp Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Haverkamp 6 - Ster 3 klein 50501
De Heksenlaak Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Groene Jager 4 - Smit 3 klein 50612
Ster Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Ster 2 - Baan 6 klein 50721
Hagmolle Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Spoolder 5 - Kruusweg 2 klein 50723
Baan Ma. 18-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Baan 9 - Gelster 3 klein 50941
Baan Ma. 18-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Baan 12 - Molnhofte 7 klein 51271
Hoeflo Ma. 18-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Harfsen 7 - Needse Wieken 2 klein 51272
Grand-Cafe De Kroon Ma. 18-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Kroon 3 - Spoolder 9 klein 51273
Hoeflo Di. 19-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Harfsen 1 - Haverkamp 1 klein 49853
Tapperij Di. 19-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Batse 1 - Exel 1 klein 49855
Hagmolle Di. 19-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Spoolder 4 - Molnhofte 3 klein 50250
Kruusweg Di. 19-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Kruusweg 1 - Zonnebloem 2 klein 50380
Bousema Di. 19-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Bousema 2 - Witkamp 2 klein 50384
Lu Lin Di. 19-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Exel 3 - Batse 7 klein 50610
Boonk Di. 19-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Boonk 2 - Haverkamp 4 klein 50611
Smit Di. 19-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Smit 5 - Baan 8 klein 50831
Zonnebloem Di. 19-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Zonnebloem 4 - Harfsen 5 klein 50832
Langenbaergh Di. 19-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Laren 4 - Langenbaergh 3 klein 50939
Haverkamp Di. 19-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Haverkamp 7 - Molnhofte 6 klein 51052
Buddy's Wo. 20-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Buddy`s 1 - Smit 1 klein 49854
Molnhofte Wo. 20-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Molnhofte 1 - Laren 1 klein 49856
Haverkamp Wo. 20-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Haverkamp 3 - De Naober 1 klein 50118
Langenbaergh Wo. 20-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Langenbaergh 1 - Zonnebloem 1 klein 50249
Tapperij Wo. 20-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Batse 6 - Langenbaergh 2 klein 50502
Baan Wo. 20-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Baan 5 - Gelster 2 klein 50609
Vennebekken Wo. 20-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Vennebekken 6 - Haverkamp 8 klein 50833
Vennebekken Wo. 20-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Vennebekken 5 - De Keyser 2 klein 51049
Baan Wo. 20-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Baan 10 - Ster 4 klein 51051
Lu Lin Wo. 20-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Exel 5 - Deso 1 klein 51053
Spek Wo. 20-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Spek 2 - Groene Jager 7 klein 51159
Grand-Cafe De Kroon Wo. 20-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Kroon 4 - Baan 11 klein 51161
De Heksenlaak Wo. 20-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Groene Jager 8 - Vennebekken 8 klein 51269
Bousema Wo. 20-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Bousema 7 - Toornsmit 4 klein 51270
Tapperij Do. 21-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Batse 2 - Spoolder 1 klein 49857
De Hoeksteen Do. 21-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Wapen van Borculo 1 - Vennebekken 1 klein 49985
Baan Do. 21-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Baan 1 - Buddy`s 2 klein 49986
De Hoeksteen Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Wapen van Borculo 3 - Kroon 1 klein 50116
Hagmolle Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Spoolder 2 - Batse 4 klein 50117
Bousema Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 LBC 2 - Witkamp 3 klein 50119
Molnhofte Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Molnhofte 4 - Baan 2 klein 50120
De Heksenlaak Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Groene Jager 1 - Bousema 1 klein 50121
Hoeflo Do. 21-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Harfsen 2 - De Brink 1 klein 50252
De Olde Keyser Do. 21-01-2021 20:00:00 L3B A 14 De Keyser 1 - Vennebekken 3 klein 50253
Ster Do. 21-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Ster 1 - Batse 5 klein 50382
Vennebekken Do. 21-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Vennebekken 2 - Buddy`s 4 klein 50383
Florijn Do. 21-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Gelster 1 - Molnhofte 5 klein 50385
Baan Do. 21-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Baan 7 - Toornsmit 3 klein 50499
Bousema Do. 21-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Bousema 3 - Buddy`s 5 klein 50503
Toornsmit Do. 21-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Toornsmit 2 - Spek 1 klein 50613
Haverkamp Do. 21-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Haverkamp 5 - Laren 3 klein 50719
Smit Do. 21-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Smit 4 - Groene Jager 3 klein 50720
Boonk Do. 21-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Boonk 3 - Bousema 4 klein 50722
Hagmolle Do. 21-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Spoolder 7 - Exel 4 klein 50829
Bousema Do. 21-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Bousema 6 - Whee 3 klein 50830
Buddy's Do. 21-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Buddy`s 6 - Harfsen 4 klein 50940
Vennebekken Do. 21-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Vennebekken 4 - H2O 1 klein 50943
Witkamp Do. 21-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Witkamp 4 - Harfsen 3 klein 51050
Whee Do. 21-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Whee 4 - Spoolder 8 klein 51162
Buddy's Vr. 22-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Buddy`s 3 - Batse 3 klein 49984
Bousema Vr. 22-01-2021 19:30:00 L2 A 14 LBC 1 - Whee 1 klein 49988
Langenbaergh Vr. 22-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Laren 2 - Molnhofte 2 klein 49989
Whee Vr. 22-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Whee 2 - Witkamp 1 klein 50248
Haverkamp Vr. 22-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Haverkamp 2 - Baan 3 klein 50251
Baan Vr. 22-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Baan 4 - Spoolder 3 klein 50381
De Heksenlaak Vr. 22-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Groene Jager 5 - Bousema 5 klein 50942
Zonnebloem Vr. 22-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Zonnebloem 5 - Haverkamp 9 klein 51160
Hoeflo Vr. 22-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Harfsen 6 - Vennebekken 7 klein 51163
Hagmolle Ma. 25-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Spoolder 1 - Smit 2 klein 49863
Brink Ma. 25-01-2021 20:00:00 L3B A 15 De Brink 1 - De Keyser 1 klein 50254
Spek Ma. 25-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Spek 1 - Needse Wieken 1 klein 50614
Baan Ma. 25-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Baan 6 - Boonk 3 klein 50726
De Heksenlaak Ma. 25-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Groene Jager 3 - Ster 2 klein 50727
Baan Ma. 25-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Baan 8 - Zonnebloem 4 klein 50836
Ster Ma. 25-01-2021 20:00:00 L5C A 15 Ster 4 - Haverkamp 7 klein 51056
Langenbaergh Di. 26-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Laren 1 - Batse 2 klein 49858
Lu Lin Di. 26-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Exel 1 - Molnhofte 1 klein 49859
Smit Di. 26-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Smit 1 - Batse 1 klein 49860
Tapperij Di. 26-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Batse 4 - Haverkamp 3 klein 50125
Bousema Di. 26-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Bousema 1 - Wapen van Borculo 3 klein 50127
Zonnebloem Di. 26-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Zonnebloem 1 - Spoolder 4 klein 50257
Witkamp Di. 26-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Witkamp 1 - Langenbaergh 1 klein 50258
Hagmolle Di. 26-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Spoolder 3 - Ster 1 klein 50389
Kruusweg Di. 26-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Kruusweg 2 - Zonnebloem 3 klein 50724
Hoeflo Di. 26-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Harfsen 5 - Vennebekken 6 klein 50835
Haverkamp Di. 26-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Haverkamp 9 - Kroon 4 klein 51167
De Heksenlaak Di. 26-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Groene Jager 7 - Zonnebloem 5 klein 51168
Toornsmit Wo. 27-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Toornsmit 1 - Harfsen 1 klein 49862
Buddy's Wo. 27-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Buddy`s 2 - Boonk 1 klein 49992
Baan Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Baan 2 - Groene Jager 1 klein 50122
Vennebekken Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Vennebekken 3 - Whee 2 klein 50259
Witkamp Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Witkamp 2 - Gelster 1 klein 50386
Molnhofte Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Molnhofte 5 - Kruusweg 1 klein 50391
Langenbaergh Wo. 27-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Langenbaergh 2 - Bousema 3 klein 50505
Haverkamp Wo. 27-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Haverkamp 4 - Groene Jager 4 klein 50616
Tapperij Wo. 27-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Batse 7 - Boonk 2 klein 50617
Lu Lin Wo. 27-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Exel 4 - Bousema 6 klein 50838
H2O Wo. 27-01-2021 20:00:00 L5B A 15 H2O 1 - Kroon 2 klein 50944
Bousema Wo. 27-01-2021 20:00:00 L5B A 15 Bousema 5 - Vennebekken 4 klein 50945
Baan Wo. 27-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Baan 11 - Whee 4 klein 51166
Vennebekken Wo. 27-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Vennebekken 8 - Bousema 7 klein 51278
De Hoeksteen Do. 28-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Wapen van Borculo 2 - LBC 1 klein 49991
Vennebekken Do. 28-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Vennebekken 1 - Baan 1 klein 49993
Tapperij Do. 28-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Batse 3 - Wapen van Borculo 1 klein 49994
Molnhofte Do. 28-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Molnhofte 2 - Buddy`s 3 klein 49995
Witkamp Do. 28-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Witkamp 3 - Molnhofte 4 klein 50123
De Naober Do. 28-01-2021 20:00:00 L3A A 15 De Naober 1 - LBC 2 klein 50124
Grand-Cafe De Kroon Do. 28-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Kroon 1 - Spoolder 2 klein 50126
Buddy's Do. 28-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Buddy`s 4 - Bousema 2 klein 50387
Zonnebloem Do. 28-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Zonnebloem 2 - Baan 4 klein 50390
Ster Do. 28-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Ster 3 - Batse 6 klein 50506
Smit Do. 28-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Smit 3 - Toornsmit 2 klein 50615
Florijn Do. 28-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Gelster 2 - Exel 3 klein 50618
Bousema Do. 28-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Bousema 4 - Spoolder 5 klein 50725
Haverkamp Do. 28-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Haverkamp 8 - Laren 5 klein 50834
Whee Do. 28-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Whee 3 - Smit 5 klein 50837
Hoeflo Do. 28-01-2021 20:00:00 L5B A 15 Harfsen 4 - Baan 9 klein 50947
Langenbaergh Do. 28-01-2021 20:00:00 L5B A 15 Langenbaergh 3 - Buddy`s 6 klein 50948
De Olde Keyser Do. 28-01-2021 20:00:00 L5C A 15 De Keyser 2 - Witkamp 4 klein 51058
Vennebekken Do. 28-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Vennebekken 7 - Toornsmit 5 klein 51164
Hagmolle Do. 28-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Spoolder 9 - De Keyser 3 klein 51274
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 28-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Needse Wieken 2 - Kroon 3 klein 51275
Molnhofte Do. 28-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Molnhofte 7 - Harfsen 7 klein 51276
Toornsmit Do. 28-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Toornsmit 4 - Baan 12 klein 51277
Haverkamp Vr. 29-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Haverkamp 1 - Buddy`s 1 klein 49861
Whee Vr. 29-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Whee 1 - Laren 2 klein 49990
Baan Vr. 29-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Baan 3 - Harfsen 2 klein 50255
Molnhofte Vr. 29-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Molnhofte 3 - Haverkamp 2 klein 50256
Tapperij Vr. 29-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Batse 5 - Vennebekken 2 klein 50388
Buddy's Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Buddy`s 5 - Exel 2 klein 50504
De Heksenlaak Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Groene Jager 2 - Haverkamp 6 klein 50507
Toornsmit Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Toornsmit 3 - Spoolder 6 klein 50508
Langenbaergh Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Laren 3 - Smit 4 klein 50728
Florijn Vr. 29-01-2021 20:00:00 L5B A 15 Gelster 3 - Groene Jager 5 klein 50946
Kuppers Vr. 29-01-2021 20:00:00 L5C A 15 Deso 1 - Groene Jager 6 klein 51054
Molnhofte Vr. 29-01-2021 20:00:00 L5C A 15 Molnhofte 6 - Exel 5 klein 51055
Hoeflo Vr. 29-01-2021 20:00:00 L5C A 15 Harfsen 3 - Baan 10 klein 51057
Hagmolle Vr. 29-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Spoolder 8 - Harfsen 6 klein 51165
Boonk Ma. 01-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Boonk 1 - Vennebekken 1 klein 49998
Brink Ma. 01-02-2021 20:00:00 L3B A 16 De Brink 1 - Vennebekken 3 klein 50265
Hagmolle Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Spoolder 6 - Baan 7 klein 50509
Haverkamp Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Haverkamp 6 - Toornsmit 3 klein 50510
De Heksenlaak Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Groene Jager 4 - Batse 7 klein 50621
Ster Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Ster 2 - Laren 3 klein 50730
Hagmolle Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Spoolder 5 - Baan 6 klein 50732
Baan Ma. 01-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Baan 9 - Langenbaergh 3 klein 50950
Baan Ma. 01-02-2021 20:00:00 L6B A 16 Baan 12 - Vennebekken 8 klein 51280
Hoeflo Ma. 01-02-2021 20:00:00 L6B A 16 Harfsen 7 - Toornsmit 4 klein 51281
Grand-Cafe De Kroon Ma. 01-02-2021 20:00:00 L6B A 16 Kroon 3 - Molnhofte 7 klein 51282
De Olde Keyser Ma. 01-02-2021 20:00:00 L6B A 16 De Keyser 3 - Needse Wieken 2 klein 51283
Hoeflo Di. 02-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Harfsen 1 - Smit 2 klein 49864
Tapperij Di. 02-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Batse 1 - Haverkamp 1 klein 49866
Langenbaergh Di. 02-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Laren 1 - Spoolder 1 klein 49869
Hagmolle Di. 02-02-2021 20:00:00 L3B A 16 Spoolder 4 - Witkamp 1 klein 50261
Bousema Di. 02-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Bousema 2 - Batse 5 klein 50395
Lu Lin Di. 02-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Exel 3 - Baan 5 klein 50619
Boonk Di. 02-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Boonk 2 - Gelster 2 klein 50620
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 02-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Needse Wieken 1 - Smit 3 klein 50623
Smit Di. 02-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Smit 5 - Exel 4 klein 50840
Zonnebloem Di. 02-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Zonnebloem 4 - Whee 3 klein 50841
Haverkamp Di. 02-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Haverkamp 7 - Harfsen 3 klein 51061
De Heksenlaak Di. 02-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Groene Jager 6 - Molnhofte 6 klein 51063
Buddy's Wo. 03-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Buddy`s 1 - Toornsmit 1 klein 49865
Molnhofte Wo. 03-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Molnhofte 1 - Smit 1 klein 49867
Haverkamp Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Haverkamp 3 - Kroon 1 klein 50129
Baan Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Baan 2 - Bousema 1 klein 50133
Langenbaergh Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3B A 16 Langenbaergh 1 - Whee 2 klein 50260
Witkamp Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Witkamp 2 - Molnhofte 5 klein 50397
Tapperij Wo. 03-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Batse 6 - Groene Jager 2 klein 50511
Vennebekken Wo. 03-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Vennebekken 6 - Baan 8 klein 50842
Baan Wo. 03-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Baan 10 - De Keyser 2 klein 51060
Lu Lin Wo. 03-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Exel 5 - Ster 4 klein 51062
Grand-Cafe De Kroon Wo. 03-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Kroon 4 - Groene Jager 7 klein 51170
Bousema Wo. 03-02-2021 20:00:00 L6B A 16 Bousema 7 - Groene Jager 8 klein 51279
Tapperij Do. 04-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Batse 2 - Exel 1 klein 49868
De Hoeksteen Do. 04-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Wapen van Borculo 1 - Buddy`s 3 klein 49996
Baan Do. 04-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Baan 1 - Batse 3 klein 49997
Hagmolle Do. 04-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Spoolder 2 - Wapen van Borculo 3 klein 50128
Bousema Do. 04-02-2021 20:00:00 L3A A 16 LBC 2 - Batse 4 klein 50130
Molnhofte Do. 04-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Molnhofte 4 - De Naober 1 klein 50131
De Heksenlaak Do. 04-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Groene Jager 1 - Witkamp 3 klein 50132
Hoeflo Do. 04-02-2021 20:00:00 L3B A 16 Harfsen 2 - Molnhofte 3 klein 50263
De Olde Keyser Do. 04-02-2021 20:00:00 L3B A 16 De Keyser 1 - Baan 3 klein 50264
Ster Do. 04-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Ster 1 - Zonnebloem 2 klein 50393
Vennebekken Do. 04-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Vennebekken 2 - Spoolder 3 klein 50394
Florijn Do. 04-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Gelster 1 - Buddy`s 4 klein 50396
Bousema Do. 04-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Bousema 3 - Ster 3 klein 50512
Lu Lin Do. 04-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Exel 2 - Langenbaergh 2 klein 50513
Toornsmit Do. 04-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Toornsmit 2 - Haverkamp 4 klein 50622
Smit Do. 04-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Smit 4 - Haverkamp 5 klein 50729
Boonk Do. 04-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Boonk 3 - Groene Jager 3 klein 50731
Zonnebloem Do. 04-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Zonnebloem 3 - Bousema 4 klein 50733
Bousema Do. 04-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Bousema 6 - Spoolder 7 klein 50839
Langenbaergh Do. 04-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Laren 5 - Harfsen 5 klein 50843
Buddy's Do. 04-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Buddy`s 6 - Laren 4 klein 50949
Vennebekken Do. 04-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Vennebekken 4 - Gelster 3 klein 50952
Grand-Cafe De Kroon Do. 04-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Kroon 2 - Bousema 5 klein 50953
Witkamp Do. 04-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Witkamp 4 - Vennebekken 5 klein 51059
Whee Do. 04-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Whee 4 - Haverkamp 9 klein 51171
Bousema Vr. 05-02-2021 19:30:00 L2 A 16 LBC 1 - Buddy`s 2 klein 49999
Langenbaergh Vr. 05-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Laren 2 - Wapen van Borculo 2 klein 50000
Whee Vr. 05-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Whee 1 - Molnhofte 2 klein 50001
Haverkamp Vr. 05-02-2021 20:00:00 L3B A 16 Haverkamp 2 - Zonnebloem 1 klein 50262
Baan Vr. 05-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Baan 4 - Kruusweg 1 klein 50392
De Heksenlaak Vr. 05-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Groene Jager 5 - Harfsen 4 klein 50951
Zonnebloem Vr. 05-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Zonnebloem 5 - Spek 2 klein 51169
Hoeflo Vr. 05-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Harfsen 6 - Baan 11 klein 51172
Toornsmit Vr. 05-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Toornsmit 5 - Spoolder 8 klein 51173
Smit Ma. 08-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Smit 2 - Buddy`s 1 klein 49874
Hagmolle Ma. 08-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Spoolder 1 - Harfsen 1 klein 49875
De Naober Ma. 08-02-2021 20:00:00 L3A A 17 De Naober 1 - Groene Jager 1 klein 50135
Baan Ma. 08-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Baan 6 - Zonnebloem 3 klein 50735
De Heksenlaak Ma. 08-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Groene Jager 3 - Spoolder 5 klein 50736
Baan Ma. 08-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Baan 8 - Laren 5 klein 50845
Ster Ma. 08-02-2021 20:00:00 L5C A 17 Ster 4 - Groene Jager 6 klein 51065
Lu Lin Di. 09-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Exel 1 - Laren 1 klein 49870
Smit Di. 09-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Smit 1 - Batse 2 klein 49871
Tapperij Di. 09-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Batse 4 - Molnhofte 4 klein 50136
Bousema Di. 09-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Bousema 1 - Spoolder 2 klein 50139
Zonnebloem Di. 09-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Zonnebloem 1 - Harfsen 2 klein 50268
Witkamp Di. 09-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Witkamp 1 - Haverkamp 2 klein 50269
Hagmolle Di. 09-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Spoolder 3 - Bousema 2 klein 50400
Kruusweg Di. 09-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Kruusweg 1 - Ster 1 klein 50402
Hoeflo Di. 09-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Harfsen 5 - Haverkamp 8 klein 50844
Langenbaergh Di. 09-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Laren 4 - Baan 9 klein 50958
Haverkamp Di. 09-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Haverkamp 9 - Harfsen 6 klein 51176
De Heksenlaak Di. 09-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Groene Jager 7 - Whee 4 klein 51177
Toornsmit Wo. 10-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Toornsmit 1 - Batse 1 klein 49873
Buddy's Wo. 10-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Buddy`s 2 - Laren 2 klein 50003
Vennebekken Wo. 10-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Vennebekken 3 - Langenbaergh 1 klein 50271
Molnhofte Wo. 10-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Molnhofte 5 - Baan 4 klein 50403
Langenbaergh Wo. 10-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Langenbaergh 2 - Buddy`s 5 klein 50514
Haverkamp Wo. 10-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Haverkamp 4 - Needse Wieken 1 klein 50625
Tapperij Wo. 10-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Batse 7 - Toornsmit 2 klein 50626
Baan Wo. 10-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Baan 5 - Boonk 2 klein 50628
Lu Lin Wo. 10-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Exel 4 - Zonnebloem 4 klein 50847
Bousema Wo. 10-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Bousema 5 - H2O 1 klein 50954
Vennebekken Wo. 10-02-2021 20:00:00 L5C A 17 Vennebekken 5 - Baan 10 klein 51068
Baan Wo. 10-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Baan 11 - Toornsmit 5 klein 51175
Spek Wo. 10-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Spek 2 - Kroon 4 klein 51178
De Heksenlaak Wo. 10-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Groene Jager 8 - Baan 12 klein 51288
De Hoeksteen Do. 11-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Wapen van Borculo 2 - Whee 1 klein 50002
Vennebekken Do. 11-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Vennebekken 1 - LBC 1 klein 50004
Tapperij Do. 11-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Batse 3 - Boonk 1 klein 50005
Molnhofte Do. 11-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Molnhofte 2 - Wapen van Borculo 1 klein 50007
Witkamp Do. 11-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Witkamp 3 - Baan 2 klein 50134
Grand-Cafe De Kroon Do. 11-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Kroon 1 - LBC 2 klein 50137
De Hoeksteen Do. 11-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Wapen van Borculo 3 - Haverkamp 3 klein 50138
Buddy's Do. 11-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Buddy`s 4 - Witkamp 2 klein 50398
Zonnebloem Do. 11-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Zonnebloem 2 - Vennebekken 2 klein 50401
Ster Do. 11-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Ster 3 - Exel 2 klein 50515
Baan Do. 11-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Baan 7 - Haverkamp 6 klein 50518
Smit Do. 11-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Smit 3 - Spek 1 klein 50624
Florijn Do. 11-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Gelster 2 - Groene Jager 4 klein 50627
Bousema Do. 11-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Bousema 4 - Kruusweg 2 klein 50734
Haverkamp Do. 11-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Haverkamp 5 - Ster 2 klein 50738
Whee Do. 11-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Whee 3 - Vennebekken 6 klein 50846
Hagmolle Do. 11-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Spoolder 7 - Smit 5 klein 50848
Hoeflo Do. 11-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Harfsen 4 - Vennebekken 4 klein 50956
Langenbaergh Do. 11-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Langenbaergh 3 - Groene Jager 5 klein 50957
De Olde Keyser Do. 11-02-2021 20:00:00 L5C A 17 De Keyser 2 - Haverkamp 7 klein 51067
Vennebekken Do. 11-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Vennebekken 7 - Spoolder 8 klein 51174
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 11-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Needse Wieken 2 - Spoolder 9 klein 51284
Molnhofte Do. 11-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Molnhofte 7 - De Keyser 3 klein 51285
Toornsmit Do. 11-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Toornsmit 4 - Kroon 3 klein 51286
Haverkamp Vr. 12-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Haverkamp 1 - Molnhofte 1 klein 49872
Buddy's Vr. 12-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Buddy`s 3 - Baan 1 klein 50006
Baan Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Baan 3 - De Brink 1 klein 50266
Molnhofte Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Molnhofte 3 - De Keyser 1 klein 50267
Whee Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Whee 2 - Spoolder 4 klein 50270
Tapperij Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Batse 5 - Gelster 1 klein 50399
De Heksenlaak Vr. 12-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Groene Jager 2 - Bousema 3 klein 50516
Toornsmit Vr. 12-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Toornsmit 3 - Batse 6 klein 50517
Langenbaergh Vr. 12-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Laren 3 - Boonk 3 klein 50737
Florijn Vr. 12-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Gelster 3 - Kroon 2 klein 50955
Molnhofte Vr. 12-02-2021 20:00:00 L5C A 17 Molnhofte 6 - Deso 1 klein 51064
Hoeflo Vr. 12-02-2021 20:00:00 L5C A 17 Harfsen 3 - Exel 5 klein 51066
Boonk Ma. 15-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Boonk 1 - Buddy`s 3 klein 50009
Brink Ma. 15-02-2021 20:00:00 L3B A 18 De Brink 1 - Molnhofte 3 klein 50276
Haverkamp Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Haverkamp 6 - Spoolder 6 klein 50519
De Heksenlaak Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Groene Jager 4 - Baan 5 klein 50630
Spek Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Spek 1 - Haverkamp 4 klein 50633
Ster Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Ster 2 - Smit 4 klein 50739
Hagmolle Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Spoolder 5 - Laren 3 klein 50741
Baan Ma. 15-02-2021 20:00:00 L5B A 18 Baan 9 - Buddy`s 6 klein 50959
Baan Ma. 15-02-2021 20:00:00 L6B A 18 Baan 12 - Bousema 7 klein 51289
Hoeflo Ma. 15-02-2021 20:00:00 L6B A 18 Harfsen 7 - Groene Jager 8 klein 51290
Grand-Cafe De Kroon Ma. 15-02-2021 20:00:00 L6B A 18 Kroon 3 - Vennebekken 8 klein 51291
De Olde Keyser Ma. 15-02-2021 20:00:00 L6B A 18 De Keyser 3 - Toornsmit 4 klein 51292
Tapperij Di. 16-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Batse 1 - Smit 2 klein 49877
Langenbaergh Di. 16-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Laren 1 - Smit 1 klein 49880
Lu Lin Di. 16-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Exel 1 - Spoolder 1 klein 49881
Hagmolle Di. 16-02-2021 20:00:00 L3B A 18 Spoolder 4 - Langenbaergh 1 klein 50272
Bousema Di. 16-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Bousema 2 - Zonnebloem 2 klein 50406
Boonk Di. 16-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Boonk 2 - Exel 3 klein 50629
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 16-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Needse Wieken 1 - Batse 7 klein 50632
Kruusweg Di. 16-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Kruusweg 2 - Baan 6 klein 50743
Smit Di. 16-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Smit 5 - Bousema 6 klein 50849
Zonnebloem Di. 16-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Zonnebloem 4 - Spoolder 7 klein 50850
Haverkamp Di. 16-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Haverkamp 7 - Vennebekken 5 klein 51070
De Heksenlaak Di. 16-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Groene Jager 6 - Harfsen 3 klein 51072
Buddy's Wo. 17-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Buddy`s 1 - Harfsen 1 klein 49876
Molnhofte Wo. 17-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Molnhofte 1 - Toornsmit 1 klein 49878
Haverkamp Wo. 17-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Haverkamp 3 - Spoolder 2 klein 50140
Baan Wo. 17-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Baan 2 - De Naober 1 klein 50144
Witkamp Wo. 17-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Witkamp 2 - Batse 5 klein 50408
Tapperij Wo. 17-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Batse 6 - Baan 7 klein 50520
Vennebekken Wo. 17-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Vennebekken 6 - Exel 4 klein 50851
H2O Wo. 17-02-2021 20:00:00 L5B A 18 H2O 1 - Gelster 3 klein 50963
Baan Wo. 17-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Baan 10 - Witkamp 4 klein 51069
Lu Lin Wo. 17-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Exel 5 - De Keyser 2 klein 51071
Grand-Cafe De Kroon Wo. 17-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Kroon 4 - Zonnebloem 5 klein 51179
Tapperij Do. 18-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Batse 2 - Haverkamp 1 klein 49879
Baan Do. 18-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Baan 1 - Wapen van Borculo 1 klein 50008
De Hoeksteen Do. 18-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Wapen van Borculo 2 - Molnhofte 2 klein 50013
Bousema Do. 18-02-2021 20:00:00 L3A A 18 LBC 2 - Wapen van Borculo 3 klein 50141
Molnhofte Do. 18-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Molnhofte 4 - Kroon 1 klein 50142
De Heksenlaak Do. 18-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Groene Jager 1 - Batse 4 klein 50143
Witkamp Do. 18-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Witkamp 3 - Bousema 1 klein 50145
Hoeflo Do. 18-02-2021 20:00:00 L3B A 18 Harfsen 2 - Witkamp 1 klein 50274
De Olde Keyser Do. 18-02-2021 20:00:00 L3B A 18 De Keyser 1 - Zonnebloem 1 klein 50275
Ster Do. 18-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Ster 1 - Baan 4 klein 50404
Florijn Do. 18-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Gelster 1 - Spoolder 3 klein 50407
Buddy's Do. 18-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Buddy`s 4 - Molnhofte 5 klein 50409
Bousema Do. 18-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Bousema 3 - Toornsmit 3 klein 50521
Lu Lin Do. 18-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Exel 2 - Groene Jager 2 klein 50522
Toornsmit Do. 18-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Toornsmit 2 - Gelster 2 klein 50631
Boonk Do. 18-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Boonk 3 - Haverkamp 5 klein 50740
Zonnebloem Do. 18-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Zonnebloem 3 - Groene Jager 3 klein 50742
Langenbaergh Do. 18-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Laren 5 - Whee 3 klein 50852
Haverkamp Do. 18-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Haverkamp 8 - Baan 8 klein 50853
Vennebekken Do. 18-02-2021 20:00:00 L5B A 18 Vennebekken 4 - Langenbaergh 3 klein 50961
Grand-Cafe De Kroon Do. 18-02-2021 20:00:00 L5B A 18 Kroon 2 - Harfsen 4 klein 50962
Whee Do. 18-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Whee 4 - Spek 2 klein 51180
Vennebekken Do. 18-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Vennebekken 7 - Baan 11 klein 51183
Hagmolle Do. 18-02-2021 20:00:00 L6B A 18 Spoolder 9 - Molnhofte 7 klein 51293
Bousema Vr. 19-02-2021 19:30:00 L2 A 18 LBC 1 - Batse 3 klein 50010
Langenbaergh Vr. 19-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Laren 2 - Vennebekken 1 klein 50011
Whee Vr. 19-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Whee 1 - Buddy`s 2 klein 50012
Haverkamp Vr. 19-02-2021 20:00:00 L3B A 18 Haverkamp 2 - Whee 2 klein 50273
Baan Vr. 19-02-2021 20:00:00 L3B A 18 Baan 3 - Vennebekken 3 klein 50277
Buddy's Vr. 19-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Buddy`s 5 - Ster 3 klein 50523
De Heksenlaak Vr. 19-02-2021 20:00:00 L5B A 18 Groene Jager 5 - Laren 4 klein 50960
Kuppers Vr. 19-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Deso 1 - Ster 4 klein 51073
Hoeflo Vr. 19-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Harfsen 6 - Groene Jager 7 klein 51181
Toornsmit Vr. 19-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Toornsmit 5 - Haverkamp 9 klein 51182
Vennebekken Do. 25-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Vennebekken 2 - Kruusweg 1 klein 50405
Vennebekken Do. 25-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Vennebekken 8 - Harfsen 7 klein 51287
Smit Ma. 01-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Smit 2 - Molnhofte 1 klein 49885
Hagmolle Ma. 01-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Spoolder 1 - Buddy`s 1 klein 49887
De Naober Ma. 01-03-2021 20:00:00 L3A A 19 De Naober 1 - Witkamp 3 klein 50146
Hagmolle Ma. 01-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Spoolder 6 - Batse 6 klein 50528
Baan Ma. 01-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Baan 6 - Bousema 4 klein 50744
De Heksenlaak Ma. 01-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Groene Jager 3 - Kruusweg 2 klein 50745
Baan Ma. 01-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Baan 8 - Harfsen 5 klein 50854
Ster Ma. 01-03-2021 20:00:00 L5C A 19 Ster 4 - Molnhofte 6 klein 51074
Smit Di. 02-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Smit 1 - Exel 1 klein 49882
Hoeflo Di. 02-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Harfsen 1 - Batse 1 klein 49886
Tapperij Di. 02-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Batse 4 - Baan 2 klein 50147
Bousema Di. 02-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Bousema 1 - Haverkamp 3 klein 50151
Zonnebloem Di. 02-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Zonnebloem 1 - De Brink 1 klein 50279
Witkamp Di. 02-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Witkamp 1 - De Keyser 1 klein 50280
Hagmolle Di. 02-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Spoolder 4 - Vennebekken 3 klein 50283
Hagmolle Di. 02-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Spoolder 3 - Witkamp 2 klein 50411
Kruusweg Di. 02-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Kruusweg 1 - Bousema 2 klein 50413
Lu Lin Di. 02-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Exel 3 - Groene Jager 4 klein 50638
Langenbaergh Di. 02-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Laren 4 - Vennebekken 4 klein 50967
Haverkamp Di. 02-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Haverkamp 9 - Vennebekken 7 klein 51185
De Heksenlaak Di. 02-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Groene Jager 7 - Toornsmit 5 klein 51186
Toornsmit Wo. 03-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Toornsmit 1 - Batse 2 klein 49884
Buddy's Wo. 03-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Buddy`s 2 - Wapen van Borculo 2 klein 50014
Langenbaergh Wo. 03-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Langenbaergh 1 - Haverkamp 2 klein 50282
Molnhofte Wo. 03-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Molnhofte 5 - Ster 1 klein 50415
Haverkamp Wo. 03-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Haverkamp 4 - Smit 3 klein 50634
Tapperij Wo. 03-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Batse 7 - Spek 1 klein 50635
Baan Wo. 03-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Baan 5 - Toornsmit 2 klein 50637
Lu Lin Wo. 03-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Exel 4 - Laren 5 klein 50856
Vennebekken Wo. 03-03-2021 20:00:00 L5C A 19 Vennebekken 5 - Exel 5 klein 51077
Baan Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Baan 11 - Spoolder 8 klein 51184
Spek Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Spek 2 - Harfsen 6 klein 51187
Vennebekken Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Vennebekken 8 - De Keyser 3 klein 51296
De Heksenlaak Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Groene Jager 8 - Kroon 3 klein 51297
Bousema Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Bousema 7 - Harfsen 7 klein 51298
Vennebekken Do. 04-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Vennebekken 1 - Whee 1 klein 50015
Tapperij Do. 04-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Batse 3 - Laren 2 klein 50016
De Hoeksteen Do. 04-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Wapen van Borculo 1 - Boonk 1 klein 50018
Molnhofte Do. 04-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Molnhofte 2 - Baan 1 klein 50019
Grand-Cafe De Kroon Do. 04-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Kroon 1 - Groene Jager 1 klein 50148
De Hoeksteen Do. 04-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Wapen van Borculo 3 - Molnhofte 4 klein 50149
Hagmolle Do. 04-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Spoolder 2 - LBC 2 klein 50150
Zonnebloem Do. 04-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Zonnebloem 2 - Gelster 1 klein 50412
Ster Do. 04-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Ster 3 - Langenbaergh 2 klein 50524
Baan Do. 04-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Baan 7 - Bousema 3 klein 50527
Florijn Do. 04-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Gelster 2 - Needse Wieken 1 klein 50636
Haverkamp Do. 04-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Haverkamp 5 - Spoolder 5 klein 50747
Smit Do. 04-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Smit 4 - Boonk 3 klein 50748
Whee Do. 04-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Whee 3 - Haverkamp 8 klein 50855
Hagmolle Do. 04-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Spoolder 7 - Vennebekken 6 klein 50857
Bousema Do. 04-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Bousema 6 - Zonnebloem 4 klein 50858
Hoeflo Do. 04-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Harfsen 4 - H2O 1 klein 50965
Langenbaergh Do. 04-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Langenbaergh 3 - Kroon 2 klein 50966
Buddy's Do. 04-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Buddy`s 6 - Groene Jager 5 klein 50968
De Olde Keyser Do. 04-03-2021 20:00:00 L5C A 19 De Keyser 2 - Groene Jager 6 klein 51076
Witkamp Do. 04-03-2021 20:00:00 L5C A 19 Witkamp 4 - Haverkamp 7 klein 51078
Molnhofte Do. 04-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Molnhofte 7 - Needse Wieken 2 klein 51294
Toornsmit Do. 04-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Toornsmit 4 - Spoolder 9 klein 51295
Haverkamp Vr. 05-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Haverkamp 1 - Laren 1 klein 49883
Buddy's Vr. 05-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Buddy`s 3 - LBC 1 klein 50017
Molnhofte Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Molnhofte 3 - Baan 3 klein 50278
Whee Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Whee 2 - Harfsen 2 klein 50281
Tapperij Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Batse 5 - Buddy`s 4 klein 50410
Baan Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Baan 4 - Vennebekken 2 klein 50414
De Heksenlaak Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Groene Jager 2 - Buddy`s 5 klein 50525
Toornsmit Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Toornsmit 3 - Exel 2 klein 50526
Langenbaergh Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Laren 3 - Zonnebloem 3 klein 50746
Florijn Vr. 05-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Gelster 3 - Bousema 5 klein 50964
Hoeflo Vr. 05-03-2021 20:00:00 L5C A 19 Harfsen 3 - Deso 1 klein 51075
Zonnebloem Vr. 05-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Zonnebloem 5 - Whee 4 klein 51188
Boonk Ma. 08-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Boonk 1 - Baan 1 klein 50020
De Naober Ma. 08-03-2021 20:00:00 L3A A 20 De Naober 1 - Bousema 1 klein 50157
Brink Ma. 08-03-2021 20:00:00 L3B A 20 De Brink 1 - Witkamp 1 klein 50287
De Heksenlaak Ma. 08-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Groene Jager 4 - Boonk 2 klein 50639
Spek Ma. 08-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Spek 1 - Gelster 2 klein 50642
Hagmolle Ma. 08-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Spoolder 5 - Smit 4 klein 50750
Hoeflo Ma. 08-03-2021 20:00:00 L6B A 20 Harfsen 7 - Baan 12 klein 51299
Grand-Cafe De Kroon Ma. 08-03-2021 20:00:00 L6B A 20 Kroon 3 - Bousema 7 klein 51300
De Olde Keyser Ma. 08-03-2021 20:00:00 L6B A 20 De Keyser 3 - Groene Jager 8 klein 51301
Tapperij Di. 09-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Batse 1 - Buddy`s 1 klein 49888
Langenbaergh Di. 09-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Laren 1 - Toornsmit 1 klein 49891
Lu Lin Di. 09-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Exel 1 - Haverkamp 1 klein 49892
Smit Di. 09-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Smit 1 - Spoolder 1 klein 49893
Bousema Di. 09-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Bousema 2 - Baan 4 klein 50417
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 09-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Needse Wieken 1 - Baan 5 klein 50641
Kruusweg Di. 09-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Kruusweg 2 - Laren 3 klein 50752
Zonnebloem Di. 09-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Zonnebloem 4 - Smit 5 klein 50859
Hoeflo Di. 09-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Harfsen 5 - Whee 3 klein 50863
Haverkamp Di. 09-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Haverkamp 7 - Baan 10 klein 51079
De Heksenlaak Di. 09-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Groene Jager 6 - Vennebekken 5 klein 51081
Molnhofte Wo. 10-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Molnhofte 1 - Harfsen 1 klein 49889
Buddy's Wo. 10-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Buddy`s 2 - Molnhofte 2 klein 50025
Baan Wo. 10-03-2021 20:00:00 L3A A 20 Baan 2 - Kroon 1 klein 50155
Vennebekken Wo. 10-03-2021 20:00:00 L3B A 20 Vennebekken 3 - Molnhofte 3 klein 50289
Witkamp Wo. 10-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Witkamp 2 - Zonnebloem 2 klein 50419
Tapperij Wo. 10-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Batse 6 - Haverkamp 6 klein 50529
Langenbaergh Wo. 10-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Langenbaergh 2 - Groene Jager 2 klein 50533
Vennebekken Wo. 10-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Vennebekken 6 - Bousema 6 klein 50860
H2O Wo. 10-03-2021 20:00:00 L5B A 20 H2O 1 - Langenbaergh 3 klein 50972
Bousema Wo. 10-03-2021 20:00:00 L5B A 20 Bousema 5 - Harfsen 4 klein 50973
Lu Lin Wo. 10-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Exel 5 - Witkamp 4 klein 51080
Tapperij Do. 11-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Batse 2 - Smit 2 klein 49890
De Hoeksteen Do. 11-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Wapen van Borculo 2 - Vennebekken 1 klein 50024
Bousema Do. 11-03-2021 20:00:00 L3A A 20 LBC 2 - Haverkamp 3 klein 50152
Molnhofte Do. 11-03-2021 20:00:00 L3A A 20 Molnhofte 4 - Spoolder 2 klein 50153
De Heksenlaak Do. 11-03-2021 20:00:00 L3A A 20 Groene Jager 1 - Wapen van Borculo 3 klein 50154
Witkamp Do. 11-03-2021 20:00:00 L3A A 20 Witkamp 3 - Batse 4 klein 50156
Hoeflo Do. 11-03-2021 20:00:00 L3B A 20 Harfsen 2 - Langenbaergh 1 klein 50285
De Olde Keyser Do. 11-03-2021 20:00:00 L3B A 20 De Keyser 1 - Whee 2 klein 50286
Ster Do. 11-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Ster 1 - Vennebekken 2 klein 50416
Florijn Do. 11-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Gelster 1 - Kruusweg 1 klein 50418
Buddy's Do. 11-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Buddy`s 4 - Spoolder 3 klein 50420
Bousema Do. 11-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Bousema 3 - Spoolder 6 klein 50530
Lu Lin Do. 11-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Exel 2 - Baan 7 klein 50531
Toornsmit Do. 11-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Toornsmit 2 - Exel 3 klein 50640
Smit Do. 11-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Smit 3 - Batse 7 klein 50643
Boonk Do. 11-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Boonk 3 - Ster 2 klein 50749
Zonnebloem Do. 11-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Zonnebloem 3 - Haverkamp 5 klein 50751
Bousema Do. 11-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Bousema 4 - Groene Jager 3 klein 50753
Langenbaergh Do. 11-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Laren 5 - Spoolder 7 klein 50861
Haverkamp Do. 11-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Haverkamp 8 - Exel 4 klein 50862
Vennebekken Do. 11-03-2021 20:00:00 L5B A 20 Vennebekken 4 - Buddy`s 6 klein 50970
Grand-Cafe De Kroon Do. 11-03-2021 20:00:00 L5B A 20 Kroon 2 - Laren 4 klein 50971
Whee Do. 11-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Whee 4 - Kroon 4 klein 51189
Vennebekken Do. 11-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Vennebekken 7 - Groene Jager 7 klein 51192
Hagmolle Do. 11-03-2021 20:00:00 L6B A 20 Spoolder 9 - Vennebekken 8 klein 51302
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 11-03-2021 20:00:00 L6B A 20 Needse Wieken 2 - Toornsmit 4 klein 51303
Bousema Vr. 12-03-2021 19:30:00 L2 A 20 LBC 1 - Wapen van Borculo 1 klein 50021
Langenbaergh Vr. 12-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Laren 2 - Buddy`s 3 klein 50022
Whee Vr. 12-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Whee 1 - Batse 3 klein 50023
Haverkamp Vr. 12-03-2021 20:00:00 L3B A 20 Haverkamp 2 - Spoolder 4 klein 50284
Baan Vr. 12-03-2021 20:00:00 L3B A 20 Baan 3 - Zonnebloem 1 klein 50288
Tapperij Vr. 12-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Batse 5 - Molnhofte 5 klein 50421
Buddy's Vr. 12-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Buddy`s 5 - Toornsmit 3 klein 50532
De Heksenlaak Vr. 12-03-2021 20:00:00 L5B A 20 Groene Jager 5 - Baan 9 klein 50969
Kuppers Vr. 12-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Deso 1 - De Keyser 2 klein 51082
Molnhofte Vr. 12-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Molnhofte 6 - Harfsen 3 klein 51083
Hoeflo Vr. 12-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Harfsen 6 - Zonnebloem 5 klein 51190
Toornsmit Vr. 12-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Toornsmit 5 - Spek 2 klein 51191
Hagmolle Vr. 12-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Spoolder 8 - Haverkamp 9 klein 51193
Smit Ma. 15-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Smit 2 - Laren 1 klein 49896
Hagmolle Ma. 15-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Spoolder 1 - Batse 1 klein 49899
Hagmolle Ma. 15-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Spoolder 6 - Exel 2 klein 50537
Haverkamp Ma. 15-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Haverkamp 6 - Bousema 3 klein 50538
De Heksenlaak Ma. 15-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Groene Jager 3 - Baan 6 klein 50754
Ster Ma. 15-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Ster 2 - Spoolder 5 klein 50758
Baan Ma. 15-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Baan 9 - Vennebekken 4 klein 50978
Baan Ma. 15-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Baan 12 - Kroon 3 klein 51308
Hoeflo Di. 16-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Harfsen 1 - Batse 2 klein 49897
Tapperij Di. 16-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Batse 4 - De Naober 1 klein 50158
Bousema Di. 16-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Bousema 1 - LBC 2 klein 50163
Zonnebloem Di. 16-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Zonnebloem 1 - Molnhofte 3 klein 50290
Witkamp Di. 16-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Witkamp 1 - Baan 3 klein 50291
Hagmolle Di. 16-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Spoolder 4 - Harfsen 2 klein 50294
Hagmolle Di. 16-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Spoolder 3 - Batse 5 klein 50422
Kruusweg Di. 16-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Kruusweg 1 - Witkamp 2 klein 50424
Lu Lin Di. 16-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Exel 3 - Needse Wieken 1 klein 50647
Boonk Di. 16-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Boonk 2 - Toornsmit 2 klein 50648
Smit Di. 16-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Smit 5 - Vennebekken 6 klein 50868
Langenbaergh Di. 16-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Laren 4 - H2O 1 klein 50976
Haverkamp Di. 16-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Haverkamp 9 - Baan 11 klein 51194
De Heksenlaak Di. 16-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Groene Jager 7 - Spoolder 8 klein 51195
Toornsmit Wo. 17-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Toornsmit 1 - Exel 1 klein 49895
Buddy's Wo. 17-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Buddy`s 1 - Molnhofte 1 klein 49898
Haverkamp Wo. 17-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Haverkamp 3 - Molnhofte 4 klein 50162
Langenbaergh Wo. 17-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Langenbaergh 1 - De Keyser 1 klein 50293
Vennebekken Wo. 17-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Vennebekken 3 - Haverkamp 2 klein 50295
Molnhofte Wo. 17-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Molnhofte 5 - Vennebekken 2 klein 50427
Tapperij Wo. 17-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Batse 7 - Haverkamp 4 klein 50644
Baan Wo. 17-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Baan 5 - Spek 1 klein 50646
Lu Lin Wo. 17-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Exel 4 - Harfsen 5 klein 50865
Baan Wo. 17-03-2021 20:00:00 L5C A 21 Baan 10 - Exel 5 klein 51088
Grand-Cafe De Kroon Wo. 17-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Kroon 4 - Harfsen 6 klein 51198
Vennebekken Wo. 17-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Vennebekken 8 - Needse Wieken 2 klein 51305
De Heksenlaak Wo. 17-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Groene Jager 8 - Spoolder 9 klein 51306
Bousema Wo. 17-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Bousema 7 - De Keyser 3 klein 51307
Vennebekken Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Vennebekken 1 - Buddy`s 2 klein 50026
Tapperij Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Batse 3 - Wapen van Borculo 2 klein 50027
De Hoeksteen Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Wapen van Borculo 1 - Laren 2 klein 50029
Baan Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Baan 1 - LBC 1 klein 50030
Molnhofte Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Molnhofte 2 - Boonk 1 klein 50031
Grand-Cafe De Kroon Do. 18-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Kroon 1 - Witkamp 3 klein 50159
De Hoeksteen Do. 18-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Wapen van Borculo 3 - Baan 2 klein 50160
Hagmolle Do. 18-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Spoolder 2 - Groene Jager 1 klein 50161
Zonnebloem Do. 18-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Zonnebloem 2 - Buddy`s 4 klein 50423
Ster Do. 18-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Ster 1 - Bousema 2 klein 50426
Baan Do. 18-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Baan 7 - Buddy`s 5 klein 50536
Florijn Do. 18-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Gelster 2 - Smit 3 klein 50645
Haverkamp Do. 18-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Haverkamp 5 - Kruusweg 2 klein 50756
Smit Do. 18-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Smit 4 - Zonnebloem 3 klein 50757
Whee Do. 18-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Whee 3 - Baan 8 klein 50864
Hagmolle Do. 18-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Spoolder 7 - Haverkamp 8 klein 50866
Bousema Do. 18-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Bousema 6 - Laren 5 klein 50867
Hoeflo Do. 18-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Harfsen 4 - Gelster 3 klein 50974
Langenbaergh Do. 18-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Langenbaergh 3 - Bousema 5 klein 50975
Buddy's Do. 18-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Buddy`s 6 - Kroon 2 klein 50977
De Olde Keyser Do. 18-03-2021 20:00:00 L5C A 21 De Keyser 2 - Molnhofte 6 klein 51085
Witkamp Do. 18-03-2021 20:00:00 L5C A 21 Witkamp 4 - Groene Jager 6 klein 51087
Vennebekken Do. 18-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Vennebekken 7 - Spek 2 klein 51196
Toornsmit Do. 18-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Toornsmit 4 - Molnhofte 7 klein 51304
Haverkamp Vr. 19-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Haverkamp 1 - Smit 1 klein 49894
Buddy's Vr. 19-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Buddy`s 3 - Whee 1 klein 50028
Whee Vr. 19-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Whee 2 - De Brink 1 klein 50292
Baan Vr. 19-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Baan 4 - Gelster 1 klein 50425
De Heksenlaak Vr. 19-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Groene Jager 2 - Ster 3 klein 50534
Toornsmit Vr. 19-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Toornsmit 3 - Langenbaergh 2 klein 50535
Langenbaergh Vr. 19-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Laren 3 - Bousema 4 klein 50755
Hoeflo Vr. 19-03-2021 20:00:00 L5C A 21 Harfsen 3 - Ster 4 klein 51084
Kuppers Vr. 19-03-2021 20:00:00 L5C A 21 Deso 1 - Vennebekken 5 klein 51086
Zonnebloem Vr. 19-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Zonnebloem 5 - Toornsmit 5 klein 51197
Hoeflo Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 Harfsen 2 - Haverkamp 2 klein 50296
De Olde Keyser Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 De Keyser 1 - Spoolder 4 klein 50297
Brink Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 De Brink 1 - Langenbaergh 1 klein 50298
Baan Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 Baan 3 - Whee 2 klein 50299
Molnhofte Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 Molnhofte 3 - Witkamp 1 klein 50300
Zonnebloem Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 Zonnebloem 1 - Vennebekken 3 klein 50301
Vennebekken Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 Vennebekken 4 - Groene Jager 5 klein 50979
Grand-Cafe De Kroon Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 Kroon 2 - Baan 9 klein 50980
H2O Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 H2O 1 - Buddy`s 6 klein 50981
Bousema Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 Bousema 5 - Laren 4 klein 50982
Florijn Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 Gelster 3 - Langenbaergh 3 klein 50983
Molnhofte Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Molnhofte 1 - Batse 1 klein 49900
Tapperij Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Batse 2 - Buddy`s 1 klein 49901
Langenbaergh Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Laren 1 - Harfsen 1 klein 49902
Lu Lin Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Exel 1 - Smit 2 klein 49903
Smit Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Smit 1 - Toornsmit 1 klein 49904
Haverkamp Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Haverkamp 1 - Spoolder 1 klein 49905
Grand-Cafe De Kroon Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 Kroon 3 - Harfsen 7 klein 51309
De Olde Keyser Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 De Keyser 3 - Baan 12 klein 51310
Hagmolle Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 Spoolder 9 - Bousema 7 klein 51311
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 Needse Wieken 2 - Groene Jager 8 klein 51312
Molnhofte Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 Molnhofte 7 - Vennebekken 8 klein 51313
Bousema Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 LBC 1 - Boonk 1 klein 50032
Langenbaergh Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Laren 2 - Baan 1 klein 50033
Whee Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Whee 1 - Wapen van Borculo 1 klein 50034
De Hoeksteen Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Wapen van Borculo 2 - Buddy`s 3 klein 50035
Buddy's Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Buddy`s 2 - Batse 3 klein 50036
Vennebekken Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Vennebekken 1 - Molnhofte 2 klein 50037
Hagmolle Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Spoolder 5 - Boonk 3 klein 50759
Zonnebloem Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Zonnebloem 3 - Ster 2 klein 50760
Kruusweg Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Kruusweg 2 - Smit 4 klein 50761
Bousema Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Bousema 4 - Haverkamp 5 klein 50762
Baan Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Baan 6 - Laren 3 klein 50763
Molnhofte Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Molnhofte 4 - LBC 2 klein 50164
De Heksenlaak Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Groene Jager 1 - Haverkamp 3 klein 50165
Baan Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Baan 2 - Spoolder 2 klein 50166
Witkamp Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Witkamp 3 - Wapen van Borculo 3 klein 50167
De Naober Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 De Naober 1 - Kroon 1 klein 50168
Tapperij Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Batse 4 - Bousema 1 klein 50169
Vennebekken Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Vennebekken 6 - Zonnebloem 4 klein 50869
Langenbaergh Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Laren 5 - Smit 5 klein 50870
Haverkamp Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Haverkamp 8 - Bousema 6 klein 50871
Hoeflo Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Harfsen 5 - Spoolder 7 klein 50872
Baan Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Baan 8 - Exel 4 klein 50873
Bousema Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Bousema 2 - Vennebekken 2 klein 50428
Florijn Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Gelster 1 - Ster 1 klein 50429
Witkamp Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Witkamp 2 - Baan 4 klein 50430
Buddy's Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Buddy`s 4 - Kruusweg 1 klein 50431
Tapperij Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Batse 5 - Zonnebloem 2 klein 50432
Hagmolle Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Spoolder 3 - Molnhofte 5 klein 50433
Lu Lin Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Exel 5 - Haverkamp 7 klein 51089
De Heksenlaak Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Groene Jager 6 - Baan 10 klein 51090
Kuppers Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Deso 1 - Witkamp 4 klein 51091
Molnhofte Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Molnhofte 6 - Vennebekken 5 klein 51092
Ster Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Ster 4 - De Keyser 2 klein 51093
Hoeflo Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Harfsen 6 - Whee 4 klein 51199
Toornsmit Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Toornsmit 5 - Kroon 4 klein 51200
Vennebekken Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Vennebekken 7 - Zonnebloem 5 klein 51201
Hagmolle Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Spoolder 8 - Spek 2 klein 51202
Baan Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Baan 11 - Groene Jager 7 klein 51203
Bousema Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Bousema 3 - Batse 6 klein 50539
Lu Lin Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Exel 2 - Haverkamp 6 klein 50540
Buddy's Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Buddy`s 5 - Spoolder 6 klein 50541
Langenbaergh Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Langenbaergh 2 - Baan 7 klein 50542
Ster Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Ster 3 - Toornsmit 3 klein 50543
Toornsmit Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Toornsmit 2 - Groene Jager 4 klein 50649
Cafe Restaurant de Olde Molle Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Needse Wieken 1 - Boonk 2 klein 50650
Spek Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Spek 1 - Exel 3 klein 50651
Smit Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Smit 3 - Baan 5 klein 50652
Haverkamp Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Haverkamp 4 - Gelster 2 klein 50653