Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 13-10-2020 19:00:00 C1 A 6 BELLEVUE 4 - N.G.G. 2 klein 838119
De Drie Zwaantjes Wo. 14-10-2020 19:00:00 B1 B 6 DE DRIE ZWAANTJES 2 - `t Pleintje 6 klein 837343
Boeiend/de Striene Wo. 14-10-2020 19:00:00 B2 A 6 Brugmans Biljarts 2 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837582
Cafe De Graanbeurs Wo. 14-10-2020 19:00:00 C4 A 6 Real Biljartbal 3 - DE KASTANJE 4 klein 839363
Cafe Oosterwaal Wo. 14-10-2020 19:00:00 C4 A 6 OP TIJD KRIJTEN 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839364
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 14-10-2020 19:00:00 C4 C 6 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839521
Ponderosa Wo. 14-10-2020 19:00:00 C4 B 6 S.V.W. 19 - S.V.W. 18 klein 839686
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 A 1 BELLEVUE 1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837113
't Tapperijke Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 A 6 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837131
't Pleintje Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 A 6 `t Pleintje 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837132
Huis ten Halve Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 A 6 DE KRUISSTRAAT 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837133
Grandcafe de Keuning Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 B 6 Biljartvereniging De Keuning 2 - `t Pleintje 2 klein 837344
Baracuda Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 B 6 BARACUDA 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837345
't Tapperijke Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 B 6 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - De Ram 1 klein 837347
't Pleintje Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 B 6 `t Pleintje 5 - BRC Gesellies 1 klein 837348
Cafe De Ram Do. 15-10-2020 19:00:00 B1 B 6 De Ram 2 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837349
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 15-10-2020 19:00:00 B2 A 6 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - BARACUDA 4 klein 837581
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 15-10-2020 19:00:00 B2 A 6 DE KASTANJE 1 - N.G.G. 1 klein 837583
Cafe de Put Do. 15-10-2020 19:00:00 B2 B 6 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - BARACUDA 5 klein 837779
Cafe 't Dobbertje Do. 15-10-2020 19:00:00 B2 B 6 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - DE KASTANJE 3 klein 837780
Baracuda Do. 15-10-2020 19:00:00 B2 B 6 BARACUDA 6 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837781
Cafe De Coop Do. 15-10-2020 19:00:00 B2 C 6 Biljartvereniging De Coop 2 - ONDA 2 klein 837964
Ponderosa Do. 15-10-2020 19:00:00 B2 C 6 S.V.W. 3 - BARACUDA 7 klein 837965
Biljartcentrum Amorti Do. 15-10-2020 19:00:00 C2 A 6 De Fotsers 1 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838317
Café Voorwaarts Do. 15-10-2020 19:00:00 C2 A 6 DEN DUVEL 1 - Brugmans Biljarts 5 klein 838318
Biljartcentrum Amorti Do. 15-10-2020 19:00:00 C2 B 6 De Fotsers 2 - Real Biljartbal 1 klein 838511
Ponderosa Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 A 6 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - Brugmans Biljarts 7 klein 838660
Café `t Durp Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 A 6 Biljart Vereniging Shmaak 2 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838661
't Tapperijke Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 A 6 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - De Ram 7 klein 838662
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 A 6 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - DE LAAN 2 klein 838663
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 B 6 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - WWV 3 klein 838821
Dorpshuis De Stelle Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 C 6 N.G.G. 4 - BOULEVARD 3 klein 839002
De Fenderste Hoeve Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 C 6 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - S.V.W. 12 klein 839003
Biljartcentrum Amorti Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 C 6 De Fotsers 3 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839004
Café Jan Krijnen Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 D 6 WWV 4 - De Ram 9 klein 839185
'T Pestallozihuis Do. 15-10-2020 19:00:00 C3 D 6 `t Posthuis 2 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839186
Ponderosa Do. 15-10-2020 19:00:00 C4 C 6 S.V.W. 25 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839522
Cafe De Ram Do. 15-10-2020 19:00:00 C4 B 6 De Ram 10 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839687
Cafe De Kroon Vr. 16-10-2020 19:00:00 B1 A 6 B.V. De Kroon 1 - SSVR/Inofec 1 klein 837134
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 16-10-2020 19:00:00 B1 A 6 BELLEVUE 2 - BELLEVUE 1 klein 837135
Baracuda Vr. 16-10-2020 19:00:00 B1 A 6 BARACUDA 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837136
't Pleintje Vr. 16-10-2020 19:00:00 B1 B 6 `t Pleintje 4 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837350
Baracuda Vr. 16-10-2020 19:00:00 B2 A 6 BARACUDA 3 - DE LAAN 1 klein 837584
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 16-10-2020 19:00:00 B2 A 6 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - DE KASTANJE 2 klein 837585
SSVR Vr. 16-10-2020 19:00:00 B2 A 6 SSVR/Inofec 2 - ONDA 1 klein 837586
Boeiend/de Striene Vr. 16-10-2020 19:00:00 B2 B 6 Brugmans Biljarts 3 - `t Pleintje 8 klein 837782
Ponderosa Vr. 16-10-2020 19:00:00 C1 A 6 S.V.W. 9 / Live2enjoy - BELLEVUE 6 klein 838121
Cafe De Roos Vr. 16-10-2020 19:00:00 C2 A 6 WILLEM III/ de Roos 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838319
Ponderosa Vr. 16-10-2020 19:00:00 C2 B 5 S.V.W. 10 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838503
Ponderosa Vr. 16-10-2020 19:00:00 C3 B 6 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - BOULEVARD 1 klein 838823
Cafe Oosterwaal Vr. 16-10-2020 19:00:00 C4 A 6 OP TIJD KRIJTEN 5 - P.w.a. 2 klein 839365
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 16-10-2020 19:00:00 C4 B 6 BELLEVUE 11 - O.b.c. 2 klein 839688
Cafe 't Dobbertje Vr. 16-10-2020 19:00:00 C4 B 6 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839689
Boeiend/de Striene Vr. 16-10-2020 19:00:00 C4 B 6 Brugmans Biljarts 8 - DE KASTANJE 5 klein 839690
MFC de Biezen Ma. 19-10-2020 19:00:00 B1 A 7 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - BELLEVUE 2 klein 837137
't Tapperijke Ma. 19-10-2020 19:00:00 B2 B 7 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837783
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 19-10-2020 19:00:00 B2 B 7 DE KASTANJE 3 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837784
't Tapperijke Ma. 19-10-2020 19:00:00 B2 B 7 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - WWV 1 klein 837785
Cafe De Ram Ma. 19-10-2020 19:00:00 C1 A 7 De Ram 4 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838122
Cafe rest. Boulevard Ma. 19-10-2020 19:00:00 C1 A 7 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838123
Dorpshuis De Stelle Ma. 19-10-2020 19:00:00 C1 A 7 N.G.G. 2 - Brugmans Biljarts 4 klein 838124
Dorpshuis De Stelle Ma. 19-10-2020 19:00:00 C2 A 7 N.G.G. 3 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838320
Cafe De Ram Ma. 19-10-2020 19:00:00 C2 A 7 De Ram 5 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838321
Cafe Oosterwaal Ma. 19-10-2020 19:00:00 C2 B 7 OP TIJD KRIJTEN 1 - S.V.W. 10 klein 838512
Cafe 't Dobbertje Ma. 19-10-2020 19:00:00 C2 B 7 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - De Fotsers 2 klein 838513
Café Jan Krijnen Ma. 19-10-2020 19:00:00 C3 B 7 WWV 3 - S.V.W. 14 klein 838824
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 19-10-2020 19:00:00 C4 A 7 DE KASTANJE 4 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839367
Ponderosa Ma. 19-10-2020 19:00:00 C4 C 7 S.V.W. 22 / Schrobbeler - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839523
't Pleintje Di. 20-10-2020 19:00:00 B1 A 2 `t Pleintje 1 - SSVR/Inofec 1 klein 837117
SSVR Di. 20-10-2020 19:00:00 B1 A 7 SSVR/Inofec 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837138
Boeiend/de Striene Di. 20-10-2020 19:00:00 B1 A 7 Brugmans Biljarts 1 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837139
Cafe De Kroon Di. 20-10-2020 19:00:00 B1 A 7 B.V. De Kroon 2 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837140
't Tapperijke Di. 20-10-2020 19:00:00 B1 B 2 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - `t Pleintje 3 klein 837330
't Pleintje Di. 20-10-2020 19:00:00 B1 B 2 `t Pleintje 5 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837331
't Pleintje Di. 20-10-2020 19:00:00 B1 B 2 `t Pleintje 6 - `t Pleintje 2 klein 837334
Café Gesellies Di. 20-10-2020 19:00:00 B1 B 7 BRC Gesellies 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837351
Café Gesellies Di. 20-10-2020 19:00:00 B2 A 2 BRC Gesellies 2 - DE LAAN 1 klein 837566
SSVR Di. 20-10-2020 19:00:00 B2 A 2 SSVR/Inofec 2 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837572
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 20-10-2020 19:00:00 B2 A 7 DE KASTANJE 2 - BARACUDA 3 klein 837587
Cafe De Graanbeurs Di. 20-10-2020 19:00:00 B2 B 7 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837786
't Pleintje Di. 20-10-2020 19:00:00 B2 C 2 `t Pleintje 9 - BARACUDA 7 klein 837953
Cafe De Coop Di. 20-10-2020 19:00:00 B2 C 2 Biljartvereniging De Coop 2 - ONDA 3 klein 837954
't Pleintje Di. 20-10-2020 19:00:00 B2 C 7 `t Pleintje 9 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 837967
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 20-10-2020 19:00:00 C1 A 2 BELLEVUE 4 - De Ram 3 klein 838095
Boeiend/de Striene Di. 20-10-2020 19:00:00 C1 A 3 Brugmans Biljarts 4 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838101
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 20-10-2020 19:00:00 C1 A 7 BELLEVUE 5 - De Ram 3 klein 838125
Cafe Vossenjacht Di. 20-10-2020 19:00:00 C2 A 3 DE VOSJES 1 - De Fotsers 1 klein 838301
Boeiend/de Striene Di. 20-10-2020 19:00:00 C2 A 7 Brugmans Biljarts 5 - De Fotsers 1 klein 838322
Cafe De Graanbeurs Di. 20-10-2020 19:00:00 C2 B 3 P.w.a. 1 - De Ram 6 klein 838493
Cafe De Ram Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 A 2 De Ram 8 - DE LAAN 2 klein 838647
Café Gesellies Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 B 2 BRC Gesellies 3 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838806
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 B 2 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - `t Posthuis 1 klein 838808
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 B 7 HOF VAN HOLLAND 3 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838825
Cafe Boulevard Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 B 7 BOULEVARD 1 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838826
De Fenderste Hoeve Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 C 2 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - BOULEVARD 3 klein 838989
Cafe Boulevard Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 C 7 BOULEVARD 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839006
Cafe De Roos Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 D 2 WILLEM III/ de Roos 3 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839170
Cafe De Ram Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 D 7 De Ram 9 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839188
Cafe Boulevard Di. 20-10-2020 19:00:00 C3 D 7 de Arend 1 - WWV 4 klein 839189
Café Jan Krijnen Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 A 2 WWV 6 - DE KASTANJE 4 klein 839349
Cafe Oosterwaal Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 A 2 OP TIJD KRIJTEN 5 - DE KASTANJE 6 klein 839353
Ponderosa Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 A 7 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - WWV 6 klein 839369
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 A 7 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - Real Biljartbal 3 klein 839370
Cafe 't Dobbertje Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 C 2 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839506
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 C 2 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - DE KASTANJE 7 klein 839508
Café Jan Krijnen Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 C 7 WWV 8 - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839524
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 C 7 DE KASTANJE 7 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839525
Dorpshuis De Stelle Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 B 2 N.G.G. 6 - Brugmans Biljarts 8 klein 839673
Ponderosa Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 B 2 S.V.W. 19 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839674
Cafe 't Dobbertje Di. 20-10-2020 19:00:00 C4 B 2 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - S.V.W. 18 klein 839675
't Tapperijke Wo. 21-10-2020 19:00:00 B1 A 7 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - `t Pleintje 1 klein 837141
't Pleintje Wo. 21-10-2020 19:00:00 B1 B 7 `t Pleintje 3 - BARACUDA 2 klein 837352
't Pleintje Wo. 21-10-2020 19:00:00 B1 B 7 `t Pleintje 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837354
Cafe De Ram Wo. 21-10-2020 19:00:00 B1 B 7 De Ram 1 - `t Pleintje 4 klein 837356
Boeiend/de Striene Wo. 21-10-2020 19:00:00 B2 A 2 Brugmans Biljarts 2 - DE KASTANJE 2 klein 837567
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 21-10-2020 19:00:00 B2 A 7 ONDA 1 - DE KASTANJE 1 klein 837588
Ponderosa Wo. 21-10-2020 19:00:00 B2 C 7 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - S.V.W. 3 klein 837968
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 21-10-2020 19:00:00 C2 A 7 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - DEN DUVEL 1 klein 838324
Cafe De Ram Wo. 21-10-2020 19:00:00 C2 B 2 De Ram 6 - WWV 2 klein 838490
Cafe De Graanbeurs Wo. 21-10-2020 19:00:00 C2 B 7 Real Biljartbal 1 - P.w.a. 1 klein 838514
Café Voorwaarts Wo. 21-10-2020 19:00:00 C3 B 7 DEN DUVEL 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838827
Ponderosa Wo. 21-10-2020 19:00:00 C3 C 7 S.V.W. 12 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839007
Puts Meuleke Wo. 21-10-2020 19:00:00 C3 C 7 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839008
Café Jan Krijnen Wo. 21-10-2020 19:00:00 C3 D 7 WWV 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839191
Sportpark Harella Wo. 21-10-2020 19:00:00 C3 D 7 DE VROLIJKE PLOEG 3 - BELLEVUE 10 klein 839192
Cafe Oosterwaal Wo. 21-10-2020 19:00:00 C3 D 7 OP TIJD KRIJTEN 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839193
Boeiend/de Striene Wo. 21-10-2020 19:00:00 C3 D 7 Brugmans Biljarts 6 - `t Posthuis 2 klein 839194
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 21-10-2020 19:00:00 C4 A 7 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839371
Ponderosa Wo. 21-10-2020 19:00:00 C4 C 2 S.V.W. 25 - WWV 8 klein 839509
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 21-10-2020 19:00:00 C4 C 7 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - WWV 7 klein 839527
Cafe 't Dobbertje Wo. 21-10-2020 19:00:00 C4 B 7 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839691
Biljartcentrum Amorti Do. 22-10-2020 14:00:00 C2 B 5 De Fotsers 2 - P.w.a. 1 klein 838505
Huis ten Halve Do. 22-10-2020 19:00:00 B1 A 2 DE KRUISSTRAAT 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837119
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 22-10-2020 19:00:00 B1 A 7 BELLEVUE 1 - B.V. De Kroon 1 klein 837142
Grandcafe de Keuning Do. 22-10-2020 19:00:00 B1 B 7 Biljartvereniging De Keuning 2 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837353
Café `t Durp Do. 22-10-2020 19:00:00 B1 B 7 Biljart Vereniging Shmaak 1 - `t Pleintje 5 klein 837355
Dorpshuis De Stelle Do. 22-10-2020 19:00:00 B2 A 7 N.G.G. 1 - Brugmans Biljarts 2 klein 837589
Cafe De Coop Do. 22-10-2020 19:00:00 B2 A 7 Biljartvereniging De Coop 1 - BRC Gesellies 2 klein 837590
't Pleintje Do. 22-10-2020 19:00:00 B2 A 7 `t Pleintje 7 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837591
MFC de Biezen Do. 22-10-2020 19:00:00 B2 A 7 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - SSVR/Inofec 2 klein 837592
Baracuda Do. 22-10-2020 19:00:00 B2 B 7 BARACUDA 6 - Brugmans Biljarts 3 klein 837787
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 22-10-2020 19:00:00 C1 A 7 BELLEVUE 6 - BELLEVUE 4 klein 838126
Cafe De Ram Do. 22-10-2020 19:00:00 C2 A 5 De Ram 5 - N.G.G. 3 klein 838308
De Fenderste Hoeve Do. 22-10-2020 19:00:00 C2 B 3 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838496
Cafe De Ram Do. 22-10-2020 19:00:00 C3 A 7 De Ram 7 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838666
Boeiend/de Striene Do. 22-10-2020 19:00:00 C3 A 7 Brugmans Biljarts 7 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838667
Sportpark Harella Do. 22-10-2020 19:00:00 C3 A 7 DE VROLIJKE PLOEG 2 - BELLEVUE 9 klein 838668
'T Pestallozihuis Do. 22-10-2020 19:00:00 C3 B 7 `t Posthuis 1 - BRC Gesellies 3 klein 838828
Biljartcentrum De Distel Do. 22-10-2020 19:00:00 C3 B 7 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - N.G.G. 5 klein 838829
Cafe 't Dobbertje Do. 22-10-2020 19:00:00 C3 C 7 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - BOULEVARD 2 klein 839009
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 22-10-2020 19:00:00 C3 C 7 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839010
Ponderosa Do. 22-10-2020 19:00:00 C4 C 7 S.V.W. 23 - S.V.W. 25 klein 839528
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 23-10-2020 19:00:00 B1 A 7 BELLEVUE 3 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837143
't Pleintje Vr. 23-10-2020 19:00:00 B1 B 7 `t Pleintje 6 - De Ram 2 klein 837358
Biljartcentrum Amorti Vr. 23-10-2020 19:00:00 B2 A 7 DE LAAN 1 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837593
Baracuda Vr. 23-10-2020 19:00:00 B2 B 7 BARACUDA 5 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837788
't Pleintje Vr. 23-10-2020 19:00:00 B2 B 7 `t Pleintje 8 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837789
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 23-10-2020 19:00:00 B2 C 7 ONDA 2 - ONDA 3 klein 837969
Baracuda Vr. 23-10-2020 19:00:00 B2 C 7 BARACUDA 7 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 837970
Ponderosa Vr. 23-10-2020 19:00:00 C1 A 7 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838127
Cafe Vossenjacht Vr. 23-10-2020 19:00:00 C2 A 7 DE VOSJES 1 - BELLEVUE 7 klein 838325
Cafe 't Dobbertje Vr. 23-10-2020 19:00:00 C3 A 7 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838669
Biljartcentrum Amorti Vr. 23-10-2020 19:00:00 C3 A 7 DE LAAN 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838670
Cafe Oosterwaal Vr. 23-10-2020 19:00:00 C3 C 7 OP TIJD KRIJTEN 2 - De Fotsers 3 klein 839011
Cafe De Graanbeurs Vr. 23-10-2020 19:00:00 C3 C 7 Real Biljartbal 2 - N.G.G. 4 klein 839012
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 23-10-2020 19:00:00 C4 A 7 DE KASTANJE 6 - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839372
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 23-10-2020 19:00:00 C4 B 7 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - S.V.W. 19 klein 839692
Ponderosa Vr. 23-10-2020 19:00:00 C4 B 7 S.V.W. 18 - BELLEVUE 11 klein 839693
De Parel Vr. 23-10-2020 19:00:00 C4 B 7 O.b.c. 2 - De Ram 10 klein 839694
Ponderosa Vr. 23-10-2020 19:00:00 C4 B 7 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - N.G.G. 6 klein 839695
Cafe Zaal Tivoli Vr. 23-10-2020 19:00:00 C4 B 7 Biljartvereniging Tivoli 1 - Brugmans Biljarts 8 klein 839696
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 26-10-2020 19:00:00 B2 A 2 DE KASTANJE 1 - `t Pleintje 7 klein 837568
Ponderosa Ma. 26-10-2020 19:00:00 B2 B 8 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - BARACUDA 5 klein 837790
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 26-10-2020 19:00:00 B2 C 8 HOF VAN HOLLAND 1 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 837971
Ponderosa Ma. 26-10-2020 19:00:00 C3 A 8 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838671
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 26-10-2020 19:00:00 C3 A 8 BELLEVUE 9 - Brugmans Biljarts 7 klein 838672
Cafe 't Dobbertje Ma. 26-10-2020 19:00:00 C3 C 8 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839013
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 26-10-2020 19:00:00 C3 D 8 HOF VAN HOLLAND 4 - de Arend 1 klein 839195
't Tapperijke Ma. 26-10-2020 19:00:00 C4 A 8 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839373
Café Jan Krijnen Ma. 26-10-2020 19:00:00 C4 C 8 WWV 7 - DE KASTANJE 7 klein 839530
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 27-10-2020 19:00:00 B1 A 8 BELLEVUE 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837149
Café Gesellies Di. 27-10-2020 19:00:00 B2 A 8 BRC Gesellies 2 - N.G.G. 1 klein 837594
Sportpark Harella Di. 27-10-2020 19:00:00 B2 B 8 DE VROLIJKE PLOEG 1 - DE KASTANJE 3 klein 837791
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 27-10-2020 19:00:00 B2 C 8 ONDA 3 - BARACUDA 7 klein 837973
Cafe De Ram Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 8 De Ram 3 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838128
Ponderosa Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 8 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - N.G.G. 2 klein 838129
Boeiend/de Striene Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 8 Brugmans Biljarts 4 - BELLEVUE 6 klein 838130
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 8 BELLEVUE 4 - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838131
Ponderosa Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 8 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - BELLEVUE 5 klein 838132
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 27-10-2020 19:00:00 C2 A 8 BELLEVUE 7 - N.G.G. 3 klein 838326
Café De Brembos Di. 27-10-2020 19:00:00 C2 A 8 Biljartvereniging De Reebok 1 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838327
Cafe De Graanbeurs Di. 27-10-2020 19:00:00 C2 B 8 P.w.a. 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838518
Dorpshuis De Stelle Di. 27-10-2020 19:00:00 C3 B 8 N.G.G. 5 - BOULEVARD 1 klein 838831
Cafe Boulevard Di. 27-10-2020 19:00:00 C3 C 8 BOULEVARD 2 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839014
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 27-10-2020 19:00:00 C3 D 8 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839196
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 27-10-2020 19:00:00 C3 D 8 BELLEVUE 10 - WWV 5 klein 839197
Café Jan Krijnen Di. 27-10-2020 19:00:00 C4 A 8 WWV 6 - P.w.a. 2 klein 839374
Cafe 't Dobbertje Di. 27-10-2020 19:00:00 C4 C 8 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839531
Dorpshuis De Stelle Di. 27-10-2020 19:00:00 C4 B 8 N.G.G. 6 - O.b.c. 2 klein 839697
De Fenderste Hoeve Wo. 28-10-2020 19:00:00 B1 A 8 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - SSVR/Inofec 1 klein 837144
De Drie Zwaantjes Wo. 28-10-2020 19:00:00 B1 B 8 DE DRIE ZWAANTJES 2 - `t Pleintje 2 klein 837359
Grandcafe de Keuning Wo. 28-10-2020 19:00:00 B2 B 8 Biljartvereniging De Keuning 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837792
Café Jan Krijnen Wo. 28-10-2020 19:00:00 B2 B 8 WWV 1 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837793
Café De Brembos Wo. 28-10-2020 19:00:00 C2 A 3 Biljartvereniging De Reebok 1 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838299
Cafe De Ram Wo. 28-10-2020 19:00:00 C2 B 8 De Ram 6 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838519
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 28-10-2020 19:00:00 C3 A 2 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - Brugmans Biljarts 7 klein 838651
Ponderosa Wo. 28-10-2020 19:00:00 C3 A 8 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - DE LAAN 2 klein 838673
Café Gesellies Wo. 28-10-2020 19:00:00 C3 B 8 BRC Gesellies 3 - WWV 3 klein 838832
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 28-10-2020 19:00:00 C3 B 8 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838833
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 28-10-2020 19:00:00 C3 C 8 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - Real Biljartbal 2 klein 839015
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 28-10-2020 19:00:00 C3 D 8 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839198
Boeiend/de Striene Wo. 28-10-2020 19:00:00 C3 D 8 Brugmans Biljarts 6 - De Ram 9 klein 839199
Cafe De Graanbeurs Wo. 28-10-2020 19:00:00 C4 A 8 Real Biljartbal 3 - DE KASTANJE 6 klein 839375
Cafe Oosterwaal Wo. 28-10-2020 19:00:00 C4 A 8 OP TIJD KRIJTEN 4 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839376
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 28-10-2020 19:00:00 C4 C 8 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - S.V.W. 23 klein 839533
Ponderosa Wo. 28-10-2020 19:00:00 C4 B 8 S.V.W. 19 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839698
't Tapperijke Do. 29-10-2020 19:00:00 B1 A 8 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - BELLEVUE 1 klein 837145
Ponderosa Do. 29-10-2020 19:00:00 B1 A 8 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - Brugmans Biljarts 1 klein 837146
Huis ten Halve Do. 29-10-2020 19:00:00 B1 A 8 DE KRUISSTRAAT 1 - BELLEVUE 3 klein 837147
Baracuda Do. 29-10-2020 19:00:00 B1 B 8 BARACUDA 2 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837361
't Tapperijke Do. 29-10-2020 19:00:00 B1 B 8 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837363
't Pleintje Do. 29-10-2020 19:00:00 B1 B 8 `t Pleintje 5 - `t Pleintje 6 klein 837364
Cafe De Ram Do. 29-10-2020 19:00:00 B1 B 8 De Ram 2 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837365
Baracuda Do. 29-10-2020 19:00:00 B2 A 8 BARACUDA 4 - DE LAAN 1 klein 837595
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 29-10-2020 19:00:00 B2 A 8 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - DE KASTANJE 2 klein 837596
Boeiend/de Striene Do. 29-10-2020 19:00:00 B2 A 8 Brugmans Biljarts 2 - ONDA 1 klein 837597
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 29-10-2020 19:00:00 B2 A 8 DE KASTANJE 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837598
Cafe de Put Do. 29-10-2020 19:00:00 B2 B 8 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - `t Pleintje 8 klein 837794
Cafe 't Dobbertje Do. 29-10-2020 19:00:00 B2 B 8 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - BARACUDA 6 klein 837795
Cafe De Coop Do. 29-10-2020 19:00:00 B2 C 8 Biljartvereniging De Coop 2 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 837974
Ponderosa Do. 29-10-2020 19:00:00 B2 C 8 S.V.W. 3 - `t Pleintje 9 klein 837975
Biljartcentrum Amorti Do. 29-10-2020 19:00:00 C2 A 8 De Fotsers 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838329
Café Voorwaarts Do. 29-10-2020 19:00:00 C2 A 8 DEN DUVEL 1 - De Ram 5 klein 838330
Café `t Durp Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 A 8 Biljart Vereniging Shmaak 2 - De Ram 7 klein 838674
't Tapperijke Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 A 8 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838675
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 A 8 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - De Ram 8 klein 838676
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 B 8 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - S.V.W. 14 klein 838834
Cafe 't Dobbertje Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 B 8 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838835
Dorpshuis De Stelle Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 C 8 N.G.G. 4 - S.V.W. 12 klein 839016
De Fenderste Hoeve Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 C 8 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839017
Biljartcentrum Amorti Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 C 8 De Fotsers 3 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839018
Café Jan Krijnen Do. 29-10-2020 19:00:00 C3 D 8 WWV 4 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839200
Ponderosa Do. 29-10-2020 19:00:00 C4 A 8 S.V.W. 16 / 3Dartwork - DE KASTANJE 4 klein 839377
Ponderosa Do. 29-10-2020 19:00:00 C4 C 8 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839534
Cafe De Ram Do. 29-10-2020 19:00:00 C4 B 8 De Ram 10 - S.V.W. 18 klein 839699
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 29-10-2020 19:00:00 C4 B 8 DE KASTANJE 5 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839700
Cafe De Kroon Vr. 30-10-2020 19:00:00 B1 A 8 B.V. De Kroon 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837148
Baracuda Vr. 30-10-2020 19:00:00 B1 A 8 BARACUDA 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837150
MFC de Biezen Vr. 30-10-2020 19:00:00 B1 B 8 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - `t Pleintje 3 klein 837360
't Pleintje Vr. 30-10-2020 19:00:00 B1 B 8 `t Pleintje 4 - BRC Gesellies 1 klein 837366
Baracuda Vr. 30-10-2020 19:00:00 B2 A 8 BARACUDA 3 - `t Pleintje 7 klein 837599
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 30-10-2020 19:00:00 B2 A 8 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837600
Boeiend/de Striene Vr. 30-10-2020 19:00:00 B2 B 8 Brugmans Biljarts 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837796
Ponderosa Vr. 30-10-2020 19:00:00 C1 A 8 S.V.W. 9 / Live2enjoy - De Ram 4 klein 838133
Cafe De Roos Vr. 30-10-2020 19:00:00 C2 A 8 WILLEM III/ de Roos 2 - DE VOSJES 1 klein 838331
De Fenderste Hoeve Vr. 30-10-2020 19:00:00 C2 B 8 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - WWV 2 klein 838521
Ponderosa Vr. 30-10-2020 19:00:00 C3 B 8 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - `t Posthuis 1 klein 838836
Cafe Oosterwaal Vr. 30-10-2020 19:00:00 C3 C 8 OP TIJD KRIJTEN 2 - BOULEVARD 3 klein 839019
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 30-10-2020 19:00:00 C4 B 8 BELLEVUE 11 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839701
Boeiend/de Striene Vr. 30-10-2020 19:00:00 C4 B 8 Brugmans Biljarts 8 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839702
MFC de Biezen Ma. 02-11-2020 19:00:00 B1 A 9 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837151
't Tapperijke Ma. 02-11-2020 19:00:00 B2 B 9 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837797
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 02-11-2020 19:00:00 B2 B 9 DE KASTANJE 3 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837798
Cafe De Roos Ma. 02-11-2020 19:00:00 B2 C 9 WILLEM III/ de Roos 1 - S.V.W. 3 klein 837976
Cafe De Ram Ma. 02-11-2020 19:00:00 C1 A 9 De Ram 4 - BELLEVUE 4 klein 838134
Cafe rest. Boulevard Ma. 02-11-2020 19:00:00 C1 A 9 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - Brugmans Biljarts 4 klein 838135
Dorpshuis De Stelle Ma. 02-11-2020 19:00:00 C1 A 9 N.G.G. 2 - De Ram 3 klein 838136
Cafe De Ram Ma. 02-11-2020 19:00:00 C2 A 9 De Ram 5 - De Fotsers 1 klein 838332
Cafe Oosterwaal Ma. 02-11-2020 19:00:00 C2 B 9 OP TIJD KRIJTEN 1 - De Fotsers 2 klein 838522
Ponderosa Ma. 02-11-2020 19:00:00 C3 B 9 S.V.W. 14 - BRC Gesellies 3 klein 838838
Café Jan Krijnen Ma. 02-11-2020 19:00:00 C3 B 9 WWV 3 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838839
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 02-11-2020 19:00:00 C3 D 2 BELLEVUE 10 - De Ram 9 klein 839168
Ponderosa Ma. 02-11-2020 19:00:00 C4 C 9 S.V.W. 22 / Schrobbeler - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839535
Boeiend/de Striene Di. 03-11-2020 19:00:00 B1 A 9 Brugmans Biljarts 1 - BARACUDA 1 klein 837152
Cafe De Kroon Di. 03-11-2020 19:00:00 B1 A 9 B.V. De Kroon 2 - `t Pleintje 1 klein 837153
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 03-11-2020 19:00:00 B2 A 9 DE KASTANJE 2 - BARACUDA 4 klein 837601
Cafe De Graanbeurs Di. 03-11-2020 19:00:00 B2 B 9 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837799
't Pleintje Di. 03-11-2020 19:00:00 B2 C 9 `t Pleintje 9 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 837977
Ponderosa Di. 03-11-2020 19:00:00 C1 A 9 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838137
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 03-11-2020 19:00:00 C1 A 9 BELLEVUE 5 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838138
Boeiend/de Striene Di. 03-11-2020 19:00:00 C2 A 9 Brugmans Biljarts 5 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838333
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 03-11-2020 19:00:00 C2 A 9 HOF VAN HOLLAND 2 - BELLEVUE 7 klein 838334
Ponderosa Di. 03-11-2020 19:00:00 C2 B 9 S.V.W. 10 - De Ram 6 klein 838524
Cafe De Ram Di. 03-11-2020 19:00:00 C3 A 9 De Ram 8 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838677
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 03-11-2020 19:00:00 C3 B 9 HOF VAN HOLLAND 3 - N.G.G. 5 klein 838840
Cafe Boulevard Di. 03-11-2020 19:00:00 C3 B 9 BOULEVARD 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838841
De Fenderste Hoeve Di. 03-11-2020 19:00:00 C3 C 2 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - S.V.W. 12 klein 838991
Cafe Boulevard Di. 03-11-2020 19:00:00 C3 C 9 BOULEVARD 3 - De Fotsers 3 klein 839020
Cafe De Ram Di. 03-11-2020 19:00:00 C3 D 9 De Ram 9 - `t Posthuis 2 klein 839202
Cafe Boulevard Di. 03-11-2020 19:00:00 C3 D 9 de Arend 1 - Brugmans Biljarts 6 klein 839203
Cafe De Graanbeurs Di. 03-11-2020 19:00:00 C4 A 9 P.w.a. 2 - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839379
Ponderosa Di. 03-11-2020 19:00:00 C4 A 9 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - Real Biljartbal 3 klein 839380
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 03-11-2020 19:00:00 C4 A 9 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839381
Café Jan Krijnen Di. 03-11-2020 19:00:00 C4 C 9 WWV 8 - WWV 7 klein 839536
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 03-11-2020 19:00:00 C4 C 9 DE KASTANJE 7 - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839537
Cafe 't Dobbertje Di. 03-11-2020 19:00:00 C4 C 9 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839538
't Tapperijke Wo. 04-11-2020 19:00:00 B1 A 9 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - B.V. De Kroon 1 klein 837154
De Drie Zwaantjes Wo. 04-11-2020 19:00:00 B1 B 9 DE DRIE ZWAANTJES 2 - De Ram 2 klein 837368
't Pleintje Wo. 04-11-2020 19:00:00 B1 B 9 `t Pleintje 2 - `t Pleintje 3 klein 837370
Cafe De Ram Wo. 04-11-2020 19:00:00 B1 B 9 De Ram 1 - BARACUDA 2 klein 837372
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 04-11-2020 19:00:00 B2 A 9 ONDA 1 - BRC Gesellies 2 klein 837602
Ponderosa Wo. 04-11-2020 19:00:00 B2 C 9 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - ONDA 3 klein 837978
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 04-11-2020 19:00:00 C2 A 5 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838310
Cafe De Graanbeurs Wo. 04-11-2020 19:00:00 C2 B 9 Real Biljartbal 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838525
Café Voorwaarts Wo. 04-11-2020 19:00:00 C3 B 9 DEN DUVEL 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838842
Ponderosa Wo. 04-11-2020 19:00:00 C3 C 9 S.V.W. 12 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839021
Puts Meuleke Wo. 04-11-2020 19:00:00 C3 C 9 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839022
Cafe De Roos Wo. 04-11-2020 19:00:00 C3 D 9 WILLEM III/ de Roos 3 - BELLEVUE 10 klein 839204
Café Jan Krijnen Wo. 04-11-2020 19:00:00 C3 D 9 WWV 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839205
Sportpark Harella Wo. 04-11-2020 19:00:00 C3 D 9 DE VROLIJKE PLOEG 3 - WWV 4 klein 839206
Cafe Oosterwaal Wo. 04-11-2020 19:00:00 C3 D 9 OP TIJD KRIJTEN 3 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839207
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 04-11-2020 19:00:00 C4 A 9 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - WWV 6 klein 839382
Cafe 't Dobbertje Wo. 04-11-2020 19:00:00 C4 B 9 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - BELLEVUE 11 klein 839703
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 05-11-2020 19:00:00 B1 A 9 BELLEVUE 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837155
Huis ten Halve Do. 05-11-2020 19:00:00 B1 A 9 DE KRUISSTRAAT 1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837156
Grandcafe de Keuning Do. 05-11-2020 19:00:00 B1 B 9 Biljartvereniging De Keuning 2 - `t Pleintje 5 klein 837369
Café `t Durp Do. 05-11-2020 19:00:00 B1 B 9 Biljart Vereniging Shmaak 1 - `t Pleintje 4 klein 837371
Dorpshuis De Stelle Do. 05-11-2020 19:00:00 B2 A 9 N.G.G. 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837603
Cafe De Coop Do. 05-11-2020 19:00:00 B2 A 9 Biljartvereniging De Coop 1 - BARACUDA 3 klein 837604
't Pleintje Do. 05-11-2020 19:00:00 B2 A 9 `t Pleintje 7 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837605
MFC de Biezen Do. 05-11-2020 19:00:00 B2 A 9 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - Brugmans Biljarts 2 klein 837606
Baracuda Do. 05-11-2020 19:00:00 B2 B 9 BARACUDA 6 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837800
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 05-11-2020 19:00:00 C1 A 9 BELLEVUE 6 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838139
Cafe De Ram Do. 05-11-2020 19:00:00 C3 A 9 De Ram 7 - BELLEVUE 9 klein 838679
Boeiend/de Striene Do. 05-11-2020 19:00:00 C3 A 9 Brugmans Biljarts 7 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838680
'T Pestallozihuis Do. 05-11-2020 19:00:00 C3 B 9 `t Posthuis 1 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838843
Cafe 't Dobbertje Do. 05-11-2020 19:00:00 C3 C 9 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839023
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 05-11-2020 19:00:00 C3 C 9 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - N.G.G. 4 klein 839024
De Fenderste Hoeve Do. 05-11-2020 19:00:00 C3 C 9 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - BOULEVARD 2 klein 839025
Ponderosa Do. 05-11-2020 19:00:00 C4 C 9 S.V.W. 25 - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839539
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 06-11-2020 19:00:00 B1 A 9 BELLEVUE 3 - SSVR/Inofec 1 klein 837157
De Drie Zwaantjes Vr. 06-11-2020 19:00:00 B1 B 9 DE DRIE ZWAANTJES 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837373
't Pleintje Vr. 06-11-2020 19:00:00 B1 B 9 `t Pleintje 6 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837374
SSVR Vr. 06-11-2020 19:00:00 B2 A 9 SSVR/Inofec 2 - DE KASTANJE 1 klein 837607
Baracuda Vr. 06-11-2020 19:00:00 B2 B 9 BARACUDA 5 - WWV 1 klein 837801
Boeiend/de Striene Vr. 06-11-2020 19:00:00 B2 B 9 Brugmans Biljarts 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837802
't Pleintje Vr. 06-11-2020 19:00:00 B2 B 9 `t Pleintje 8 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837803
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 06-11-2020 19:00:00 B2 C 9 ONDA 2 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 837979
Cafe Vossenjacht Vr. 06-11-2020 19:00:00 C2 A 9 DE VOSJES 1 - N.G.G. 3 klein 838336
Cafe De Roos Vr. 06-11-2020 19:00:00 C2 A 9 WILLEM III/ de Roos 2 - DEN DUVEL 1 klein 838337
Cafe 't Dobbertje Vr. 06-11-2020 19:00:00 C3 A 9 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838681
Biljartcentrum Amorti Vr. 06-11-2020 19:00:00 C3 A 9 DE LAAN 2 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838682
Biljartcentrum Amorti Vr. 06-11-2020 19:00:00 C3 C 2 De Fotsers 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 838990
Cafe De Graanbeurs Vr. 06-11-2020 19:00:00 C3 C 9 Real Biljartbal 2 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839026
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 06-11-2020 19:00:00 C4 A 9 DE KASTANJE 6 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839384
Ponderosa Vr. 06-11-2020 19:00:00 C4 C 8 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - WWV 8 klein 839532
Cafe 't Dobbertje Vr. 06-11-2020 19:00:00 C4 B 9 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - S.V.W. 19 klein 839704
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 06-11-2020 19:00:00 C4 B 9 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - De Ram 10 klein 839705
Ponderosa Vr. 06-11-2020 19:00:00 C4 B 9 S.V.W. 18 - N.G.G. 6 klein 839706
De Parel Vr. 06-11-2020 19:00:00 C4 B 9 O.b.c. 2 - Brugmans Biljarts 8 klein 839707
Ponderosa Vr. 06-11-2020 19:00:00 C4 B 9 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - DE KASTANJE 5 klein 839708
't Tapperijke Ma. 09-11-2020 19:00:00 B2 B 10 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837804
Ponderosa Ma. 09-11-2020 19:00:00 B2 B 10 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - `t Pleintje 8 klein 837805
Cafe De Roos Ma. 09-11-2020 19:00:00 B2 C 6 WILLEM III/ de Roos 1 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 837962
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 09-11-2020 19:00:00 B2 C 10 HOF VAN HOLLAND 1 - S.V.W. 3 klein 837981
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 09-11-2020 19:00:00 C2 A 3 BELLEVUE 7 - De Ram 5 klein 838298
Dorpshuis De Stelle Ma. 09-11-2020 19:00:00 C2 A 10 N.G.G. 3 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838338
Ponderosa Ma. 09-11-2020 19:00:00 C3 A 10 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - De Ram 7 klein 838683
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 09-11-2020 19:00:00 C3 A 10 BELLEVUE 9 - DE LAAN 2 klein 838684
Cafe 't Dobbertje Ma. 09-11-2020 19:00:00 C3 C 10 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839027
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 09-11-2020 19:00:00 C3 D 10 HOF VAN HOLLAND 4 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839209
't Tapperijke Ma. 09-11-2020 19:00:00 C4 A 10 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839385
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 09-11-2020 19:00:00 C4 A 10 DE KASTANJE 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839386
Café Jan Krijnen Ma. 09-11-2020 19:00:00 C4 C 10 WWV 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839542
SSVR Di. 10-11-2020 19:00:00 B1 A 10 SSVR/Inofec 1 - BELLEVUE 1 klein 837158
Café Gesellies Di. 10-11-2020 19:00:00 B2 A 10 BRC Gesellies 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837608
Sportpark Harella Di. 10-11-2020 19:00:00 B2 B 10 DE VROLIJKE PLOEG 1 - BARACUDA 6 klein 837806
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 10-11-2020 19:00:00 B2 C 10 ONDA 3 - `t Pleintje 9 klein 837983
Cafe De Ram Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 10 De Ram 3 - BELLEVUE 6 klein 838140
Ponderosa Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 10 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838141
Boeiend/de Striene Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 10 Brugmans Biljarts 4 - De Ram 4 klein 838142
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 10 BELLEVUE 4 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838143
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 10-11-2020 19:00:00 C2 A 10 BELLEVUE 7 - Brugmans Biljarts 5 klein 838339
Café De Brembos Di. 10-11-2020 19:00:00 C2 A 10 Biljartvereniging De Reebok 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838340
Cafe De Graanbeurs Di. 10-11-2020 19:00:00 C2 B 10 P.w.a. 1 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838528
Ponderosa Di. 10-11-2020 19:00:00 C3 A 10 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - De Ram 8 klein 838685
Dorpshuis De Stelle Di. 10-11-2020 19:00:00 C3 B 10 N.G.G. 5 - `t Posthuis 1 klein 838845
Cafe Boulevard Di. 10-11-2020 19:00:00 C3 C 10 BOULEVARD 3 - Real Biljartbal 2 klein 839028
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 10-11-2020 19:00:00 C3 D 10 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839210
Cafe De Ram Di. 10-11-2020 19:00:00 C3 D 10 De Ram 9 - de Arend 1 klein 839211
Café Jan Krijnen Di. 10-11-2020 19:00:00 C4 A 10 WWV 6 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839387
Cafe 't Dobbertje Di. 10-11-2020 19:00:00 C4 C 10 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - S.V.W. 23 klein 839543
Dorpshuis De Stelle Di. 10-11-2020 19:00:00 C4 B 10 N.G.G. 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839709
De Fenderste Hoeve Wo. 11-11-2020 19:00:00 B1 A 10 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837159
't Pleintje Wo. 11-11-2020 19:00:00 B1 B 10 `t Pleintje 3 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837375
Café Jan Krijnen Wo. 11-11-2020 19:00:00 B2 B 10 WWV 1 - DE KASTANJE 3 klein 837808
Café Voorwaarts Wo. 11-11-2020 19:00:00 C3 B 10 DEN DUVEL 2 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838846
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 11-11-2020 19:00:00 C3 B 10 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - WWV 3 klein 838847
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 11-11-2020 19:00:00 C3 C 10 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839029
Boeiend/de Striene Wo. 11-11-2020 19:00:00 C3 D 10 Brugmans Biljarts 6 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839213
Cafe De Graanbeurs Wo. 11-11-2020 19:00:00 C4 A 10 Real Biljartbal 3 - P.w.a. 2 klein 839388
Cafe Oosterwaal Wo. 11-11-2020 19:00:00 C4 A 10 OP TIJD KRIJTEN 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839389
Ponderosa Wo. 11-11-2020 19:00:00 C4 C 10 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839544
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 11-11-2020 19:00:00 C4 C 10 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - DE KASTANJE 7 klein 839545
Baracuda Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 A 2 BARACUDA 1 - BELLEVUE 1 klein 837122
't Tapperijke Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 A 10 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837160
't Pleintje Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 A 10 `t Pleintje 1 - Brugmans Biljarts 1 klein 837161
Ponderosa Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 A 10 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - BELLEVUE 3 klein 837162
MFC de Biezen Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 B 10 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - De Ram 1 klein 837376
Baracuda Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 B 10 BARACUDA 2 - BRC Gesellies 1 klein 837377
't Tapperijke Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 B 10 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837379
't Pleintje Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 B 10 `t Pleintje 5 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837380
Cafe De Ram Do. 12-11-2020 19:00:00 B1 B 10 De Ram 2 - `t Pleintje 2 klein 837381
Baracuda Do. 12-11-2020 19:00:00 B2 A 10 BARACUDA 4 - `t Pleintje 7 klein 837609
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 12-11-2020 19:00:00 B2 A 10 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837610
Boeiend/de Striene Do. 12-11-2020 19:00:00 B2 A 10 Brugmans Biljarts 2 - SSVR/Inofec 2 klein 837611
Grandcafe de Keuning Do. 12-11-2020 19:00:00 B2 B 10 Biljartvereniging De Keuning 3 - BARACUDA 5 klein 837807
Cafe de Put Do. 12-11-2020 19:00:00 B2 B 10 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - Brugmans Biljarts 3 klein 837809
Cafe 't Dobbertje Do. 12-11-2020 19:00:00 B2 B 10 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837810
Cafe De Coop Do. 12-11-2020 19:00:00 B2 C 10 Biljartvereniging De Coop 2 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 837985
Biljartcentrum Amorti Do. 12-11-2020 19:00:00 C2 A 10 De Fotsers 1 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838342
Café Voorwaarts Do. 12-11-2020 19:00:00 C2 A 10 DEN DUVEL 1 - DE VOSJES 1 klein 838343
Biljartcentrum Amorti Do. 12-11-2020 19:00:00 C2 B 10 De Fotsers 2 - S.V.W. 10 klein 838529
Café `t Durp Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 A 10 Biljart Vereniging Shmaak 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838686
Sportpark Harella Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 A 10 DE VROLIJKE PLOEG 2 - Brugmans Biljarts 7 klein 838688
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 B 10 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - BRC Gesellies 3 klein 838848
Cafe 't Dobbertje Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 B 10 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838849
Dorpshuis De Stelle Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 C 10 N.G.G. 4 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839030
De Fenderste Hoeve Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 C 10 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839031
Biljartcentrum Amorti Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 C 10 De Fotsers 3 - BOULEVARD 2 klein 839032
Café Jan Krijnen Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 D 10 WWV 4 - WWV 5 klein 839214
'T Pestallozihuis Do. 12-11-2020 19:00:00 C3 D 10 `t Posthuis 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839215
Ponderosa Do. 12-11-2020 19:00:00 C4 A 10 S.V.W. 16 / 3Dartwork - DE KASTANJE 6 klein 839390
Ponderosa Do. 12-11-2020 19:00:00 C4 C 10 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - WWV 8 klein 839546
Cafe De Ram Do. 12-11-2020 19:00:00 C4 B 10 De Ram 10 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839710
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 12-11-2020 19:00:00 C4 B 10 DE KASTANJE 5 - O.b.c. 2 klein 839711
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 13-11-2020 19:00:00 B1 A 10 BELLEVUE 2 - B.V. De Kroon 2 klein 837163
Baracuda Vr. 13-11-2020 19:00:00 B1 A 10 BARACUDA 1 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837164
't Pleintje Vr. 13-11-2020 19:00:00 B1 B 10 `t Pleintje 4 - `t Pleintje 6 klein 837382
Biljartcentrum Amorti Vr. 13-11-2020 19:00:00 B2 A 10 DE LAAN 1 - DE KASTANJE 2 klein 837612
Baracuda Vr. 13-11-2020 19:00:00 B2 A 10 BARACUDA 3 - N.G.G. 1 klein 837613
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 13-11-2020 19:00:00 B2 A 10 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - ONDA 1 klein 837614
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 13-11-2020 19:00:00 B2 C 10 ONDA 2 - BARACUDA 7 klein 837984
Ponderosa Vr. 13-11-2020 19:00:00 C1 A 10 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - N.G.G. 2 klein 838144
Ponderosa Vr. 13-11-2020 19:00:00 C1 A 10 S.V.W. 9 / Live2enjoy - BELLEVUE 5 klein 838145
Café Jan Krijnen Vr. 13-11-2020 19:00:00 C2 B 10 WWV 2 - Real Biljartbal 1 klein 838530
Ponderosa Vr. 13-11-2020 19:00:00 C3 B 10 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - S.V.W. 14 klein 838850
Cafe Oosterwaal Vr. 13-11-2020 19:00:00 C3 C 10 OP TIJD KRIJTEN 2 - S.V.W. 12 klein 839033
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 13-11-2020 19:00:00 C4 B 10 BELLEVUE 11 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839712
Cafe Zaal Tivoli Vr. 13-11-2020 19:00:00 C4 B 10 Biljartvereniging Tivoli 1 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839713
Boeiend/de Striene Vr. 13-11-2020 19:00:00 C4 B 10 Brugmans Biljarts 8 - S.V.W. 18 klein 839714
De Fenderste Hoeve Za. 14-11-2020 14:00:00 C2 B 10 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838531
MFC de Biezen Ma. 16-11-2020 19:00:00 B1 A 11 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - SSVR/Inofec 1 klein 837165
't Tapperijke Ma. 16-11-2020 19:00:00 B2 B 11 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837811
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 16-11-2020 19:00:00 B2 B 11 DE KASTANJE 3 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837812
Cafe De Roos Ma. 16-11-2020 19:00:00 B2 C 11 WILLEM III/ de Roos 1 - ONDA 3 klein 837986
Cafe De Ram Ma. 16-11-2020 19:00:00 C1 A 11 De Ram 4 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838146
Cafe rest. Boulevard Ma. 16-11-2020 19:00:00 C1 A 11 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - De Ram 3 klein 838147
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 16-11-2020 19:00:00 C2 A 3 HOF VAN HOLLAND 2 - Brugmans Biljarts 5 klein 838297
Cafe De Ram Ma. 16-11-2020 19:00:00 C2 A 11 De Ram 5 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838344
Cafe 't Dobbertje Ma. 16-11-2020 19:00:00 C2 B 11 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - WWV 2 klein 838533
Ponderosa Ma. 16-11-2020 19:00:00 C3 B 11 S.V.W. 14 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838852
Café Jan Krijnen Ma. 16-11-2020 19:00:00 C3 B 11 WWV 3 - N.G.G. 5 klein 838853
Ponderosa Ma. 16-11-2020 19:00:00 C4 C 11 S.V.W. 22 / Schrobbeler - WWV 7 klein 839547
Boeiend/de Striene Di. 17-11-2020 19:00:00 B1 A 11 Brugmans Biljarts 1 - BELLEVUE 2 klein 837166
Cafe De Kroon Di. 17-11-2020 19:00:00 B1 A 11 B.V. De Kroon 2 - B.V. De Kroon 1 klein 837167
Café Gesellies Di. 17-11-2020 19:00:00 B1 B 11 BRC Gesellies 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837383
Ponderosa Di. 17-11-2020 19:00:00 C1 A 11 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - Brugmans Biljarts 4 klein 838148
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 17-11-2020 19:00:00 C1 A 11 BELLEVUE 5 - N.G.G. 2 klein 838149
Boeiend/de Striene Di. 17-11-2020 19:00:00 C2 A 11 Brugmans Biljarts 5 - N.G.G. 3 klein 838345
Ponderosa Di. 17-11-2020 19:00:00 C2 B 11 S.V.W. 10 - P.w.a. 1 klein 838534
Cafe De Ram Di. 17-11-2020 19:00:00 C3 A 11 De Ram 8 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838689
Cafe Boulevard Di. 17-11-2020 19:00:00 C3 B 11 BOULEVARD 1 - DEN DUVEL 2 klein 838855
Cafe Boulevard Di. 17-11-2020 19:00:00 C3 C 11 BOULEVARD 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839034
De Fenderste Hoeve Di. 17-11-2020 19:00:00 C3 C 11 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839039
Cafe Boulevard Di. 17-11-2020 19:00:00 C3 D 11 de Arend 1 - `t Posthuis 2 klein 839216
Cafe De Graanbeurs Di. 17-11-2020 19:00:00 C4 A 11 P.w.a. 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839391
Ponderosa Di. 17-11-2020 19:00:00 C4 A 11 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839392
Café Jan Krijnen Di. 17-11-2020 19:00:00 C4 C 11 WWV 8 - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839548
Cafe 't Dobbertje Di. 17-11-2020 19:00:00 C4 C 11 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839549
't Tapperijke Wo. 18-11-2020 19:00:00 B1 A 11 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837168
De Drie Zwaantjes Wo. 18-11-2020 19:00:00 B1 B 11 DE DRIE ZWAANTJES 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837384
't Pleintje Wo. 18-11-2020 19:00:00 B1 B 11 `t Pleintje 2 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837386
Cafe De Ram Wo. 18-11-2020 19:00:00 B1 B 11 De Ram 1 - `t Pleintje 3 klein 837389
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 18-11-2020 19:00:00 B2 A 11 ONDA 1 - BARACUDA 3 klein 837615
Ponderosa Wo. 18-11-2020 19:00:00 B2 C 11 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - ONDA 2 klein 837988
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 18-11-2020 19:00:00 C2 A 11 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - BELLEVUE 7 klein 838346
Cafe De Ram Wo. 18-11-2020 19:00:00 C2 B 11 De Ram 6 - De Fotsers 2 klein 838536
Café Gesellies Wo. 18-11-2020 19:00:00 C3 B 11 BRC Gesellies 3 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838856
Ponderosa Wo. 18-11-2020 19:00:00 C3 C 11 S.V.W. 12 - BOULEVARD 3 klein 839035
Puts Meuleke Wo. 18-11-2020 19:00:00 C3 C 11 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - N.G.G. 4 klein 839036
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 18-11-2020 19:00:00 C3 D 11 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - BELLEVUE 10 klein 839217
Cafe De Roos Wo. 18-11-2020 19:00:00 C3 D 11 WILLEM III/ de Roos 3 - WWV 4 klein 839218
Café Jan Krijnen Wo. 18-11-2020 19:00:00 C3 D 11 WWV 5 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839219
Sportpark Harella Wo. 18-11-2020 19:00:00 C3 D 11 DE VROLIJKE PLOEG 3 - Brugmans Biljarts 6 klein 839220
Cafe Oosterwaal Wo. 18-11-2020 19:00:00 C3 D 11 OP TIJD KRIJTEN 3 - De Ram 9 klein 839221
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 18-11-2020 19:00:00 C4 A 11 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - Real Biljartbal 3 klein 839393
Ponderosa Wo. 18-11-2020 19:00:00 C4 B 11 S.V.W. 19 - BELLEVUE 11 klein 839715
Cafe 't Dobbertje Wo. 18-11-2020 19:00:00 C4 B 11 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - N.G.G. 6 klein 839716
Ponderosa Do. 19-11-2020 19:00:00 B1 A 11 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - BARACUDA 1 klein 837169
Huis ten Halve Do. 19-11-2020 19:00:00 B1 A 11 DE KRUISSTRAAT 1 - `t Pleintje 1 klein 837170
Grandcafe de Keuning Do. 19-11-2020 19:00:00 B1 B 11 Biljartvereniging De Keuning 2 - `t Pleintje 4 klein 837385
Café `t Durp Do. 19-11-2020 19:00:00 B1 B 11 Biljart Vereniging Shmaak 1 - BARACUDA 2 klein 837387
Cafe De Ram Do. 19-11-2020 19:00:00 B1 B 11 De Ram 2 - `t Pleintje 5 klein 837388
Dorpshuis De Stelle Do. 19-11-2020 19:00:00 B2 A 11 N.G.G. 1 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837616
Cafe De Coop Do. 19-11-2020 19:00:00 B2 A 11 Biljartvereniging De Coop 1 - BARACUDA 4 klein 837617
't Pleintje Do. 19-11-2020 19:00:00 B2 A 11 `t Pleintje 7 - DE LAAN 1 klein 837618
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 19-11-2020 19:00:00 B2 A 11 DE KASTANJE 1 - Brugmans Biljarts 2 klein 837619
MFC de Biezen Do. 19-11-2020 19:00:00 B2 A 11 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837620
Cafe 't Dobbertje Do. 19-11-2020 19:00:00 B2 B 11 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837813
Baracuda Do. 19-11-2020 19:00:00 B2 B 11 BARACUDA 6 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837814
Ponderosa Do. 19-11-2020 19:00:00 B2 C 11 S.V.W. 3 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 837989
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 19-11-2020 19:00:00 C1 A 11 BELLEVUE 6 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838150
Café Voorwaarts Do. 19-11-2020 19:00:00 C2 A 11 DEN DUVEL 1 - De Fotsers 1 klein 838347
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 19-11-2020 19:00:00 C3 A 11 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838690
Cafe De Ram Do. 19-11-2020 19:00:00 C3 A 11 De Ram 7 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838692
'T Pestallozihuis Do. 19-11-2020 19:00:00 C3 B 11 `t Posthuis 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838857
Biljartcentrum De Distel Do. 19-11-2020 19:00:00 C3 B 11 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838858
Cafe 't Dobbertje Do. 19-11-2020 19:00:00 C3 C 11 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839037
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 19-11-2020 19:00:00 C3 C 11 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839038
Café Jan Krijnen Do. 19-11-2020 19:00:00 C4 C 4 WWV 8 - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839512
Ponderosa Do. 19-11-2020 19:00:00 C4 C 11 S.V.W. 25 - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839551
Ponderosa Do. 19-11-2020 19:00:00 C4 C 11 S.V.W. 23 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839552
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 20-11-2020 19:00:00 B1 A 11 BELLEVUE 3 - BELLEVUE 1 klein 837171
SSVR Vr. 20-11-2020 19:00:00 B2 A 11 SSVR/Inofec 2 - BRC Gesellies 2 klein 837621
Baracuda Vr. 20-11-2020 19:00:00 B2 B 11 BARACUDA 5 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837815
Boeiend/de Striene Vr. 20-11-2020 19:00:00 B2 B 11 Brugmans Biljarts 3 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837816
't Pleintje Vr. 20-11-2020 19:00:00 B2 B 11 `t Pleintje 8 - WWV 1 klein 837817
Baracuda Vr. 20-11-2020 19:00:00 B2 C 11 BARACUDA 7 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 837990
Ponderosa Vr. 20-11-2020 19:00:00 C1 A 11 S.V.W. 9 / Live2enjoy - BELLEVUE 4 klein 838151
Cafe Vossenjacht Vr. 20-11-2020 19:00:00 C2 A 11 DE VOSJES 1 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838348
Cafe 't Dobbertje Vr. 20-11-2020 19:00:00 C3 A 11 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - BELLEVUE 9 klein 838693
Biljartcentrum Amorti Vr. 20-11-2020 19:00:00 C3 A 11 DE LAAN 2 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838694
Cafe De Graanbeurs Vr. 20-11-2020 19:00:00 C3 C 11 Real Biljartbal 2 - De Fotsers 3 klein 839040
Cafe Oosterwaal Vr. 20-11-2020 19:00:00 C4 A 11 OP TIJD KRIJTEN 5 - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839394
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 20-11-2020 19:00:00 C4 A 11 DE KASTANJE 6 - DE KASTANJE 4 klein 839395
Cafe 't Dobbertje Vr. 20-11-2020 19:00:00 C4 B 11 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - De Ram 10 klein 839717
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 20-11-2020 19:00:00 C4 B 11 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - Brugmans Biljarts 8 klein 839718
Ponderosa Vr. 20-11-2020 19:00:00 C4 B 11 S.V.W. 18 - DE KASTANJE 5 klein 839719
De Parel Vr. 20-11-2020 19:00:00 C4 B 11 O.b.c. 2 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839720
Baracuda Ma. 23-11-2020 19:00:00 B1 A 12 BARACUDA 1 - BELLEVUE 3 klein 837172
't Tapperijke Ma. 23-11-2020 19:00:00 B2 B 12 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - DE KASTANJE 3 klein 837818
Ponderosa Ma. 23-11-2020 19:00:00 B2 B 12 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - Brugmans Biljarts 3 klein 837819
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 23-11-2020 19:00:00 B2 C 12 HOF VAN HOLLAND 1 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 837991
Cafe rest. Boulevard Ma. 23-11-2020 19:00:00 C1 A 12 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838152
Cafe De Ram Ma. 23-11-2020 19:00:00 C1 A 12 De Ram 4 - De Ram 3 klein 838153
Cafe De Ram Ma. 23-11-2020 19:00:00 C2 A 12 De Ram 5 - BELLEVUE 7 klein 838350
Cafe 't Dobbertje Ma. 23-11-2020 19:00:00 C2 B 12 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - Real Biljartbal 1 klein 838537
Cafe Oosterwaal Ma. 23-11-2020 19:00:00 C2 B 12 OP TIJD KRIJTEN 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838538
Ponderosa Ma. 23-11-2020 19:00:00 C3 A 12 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838695
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 23-11-2020 19:00:00 C3 A 12 BELLEVUE 9 - De Ram 8 klein 838696
Cafe 't Dobbertje Ma. 23-11-2020 19:00:00 C3 C 12 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - BOULEVARD 2 klein 839041
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 23-11-2020 19:00:00 C3 D 12 HOF VAN HOLLAND 4 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839223
't Tapperijke Ma. 23-11-2020 19:00:00 C4 A 12 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839397
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 23-11-2020 19:00:00 C4 A 12 DE KASTANJE 4 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839398
Café Jan Krijnen Ma. 23-11-2020 19:00:00 C4 C 12 WWV 7 - S.V.W. 23 klein 839553
SSVR Di. 24-11-2020 19:00:00 B1 A 12 SSVR/Inofec 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837173
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 24-11-2020 19:00:00 B2 A 12 DE KASTANJE 2 - `t Pleintje 7 klein 837622
Café Gesellies Di. 24-11-2020 19:00:00 B2 A 12 BRC Gesellies 2 - DE KASTANJE 1 klein 837623
Cafe De Graanbeurs Di. 24-11-2020 19:00:00 B2 B 12 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - BARACUDA 5 klein 837820
Sportpark Harella Di. 24-11-2020 19:00:00 B2 B 12 DE VROLIJKE PLOEG 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837821
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 24-11-2020 19:00:00 B2 C 12 ONDA 3 - S.V.W. 3 klein 837993
Ponderosa Di. 24-11-2020 19:00:00 C1 A 12 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838154
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 24-11-2020 19:00:00 C1 A 12 BELLEVUE 4 - BELLEVUE 5 klein 838155
Boeiend/de Striene Di. 24-11-2020 19:00:00 C2 A 12 Brugmans Biljarts 5 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838351
Dorpshuis De Stelle Di. 24-11-2020 19:00:00 C3 B 12 N.G.G. 5 - S.V.W. 14 klein 838859
Cafe Boulevard Di. 24-11-2020 19:00:00 C3 C 12 BOULEVARD 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839042
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 24-11-2020 19:00:00 C3 D 12 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839224
Cafe De Ram Di. 24-11-2020 19:00:00 C3 D 12 De Ram 9 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839225
Cafe Boulevard Di. 24-11-2020 19:00:00 C3 D 12 de Arend 1 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839226
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 24-11-2020 19:00:00 C4 A 12 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - DE KASTANJE 6 klein 839399
Cafe 't Dobbertje Di. 24-11-2020 19:00:00 C4 C 12 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839554
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 24-11-2020 19:00:00 C4 C 12 DE KASTANJE 7 - WWV 8 klein 839555
Dorpshuis De Stelle Di. 24-11-2020 19:00:00 C4 B 12 N.G.G. 6 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839721
't Pleintje Wo. 25-11-2020 19:00:00 B1 B 12 `t Pleintje 3 - BRC Gesellies 1 klein 837391
Café Jan Krijnen Wo. 25-11-2020 19:00:00 B2 B 12 WWV 1 - BARACUDA 6 klein 837823
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 25-11-2020 19:00:00 C2 A 12 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - N.G.G. 3 klein 838352
Cafe De Ram Wo. 25-11-2020 19:00:00 C2 B 12 De Ram 6 - P.w.a. 1 klein 838540
Ponderosa Wo. 25-11-2020 19:00:00 C3 A 12 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838697
Café Voorwaarts Wo. 25-11-2020 19:00:00 C3 B 12 DEN DUVEL 2 - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838860
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 25-11-2020 19:00:00 C3 B 12 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - BRC Gesellies 3 klein 838861
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 25-11-2020 19:00:00 C3 C 12 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839043
Boeiend/de Striene Wo. 25-11-2020 19:00:00 C3 D 12 Brugmans Biljarts 6 - WWV 5 klein 839227
Cafe De Graanbeurs Wo. 25-11-2020 19:00:00 C4 A 12 Real Biljartbal 3 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839400
Ponderosa Wo. 25-11-2020 19:00:00 C4 C 12 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - S.V.W. 25 klein 839556
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 25-11-2020 19:00:00 C4 C 12 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839557
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 26-11-2020 19:00:00 B1 A 12 BELLEVUE 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837174
't Tapperijke Do. 26-11-2020 19:00:00 B1 A 12 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - B.V. De Kroon 2 klein 837175
't Pleintje Do. 26-11-2020 19:00:00 B1 A 12 `t Pleintje 1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837176
Baracuda Do. 26-11-2020 19:00:00 B1 B 12 BARACUDA 2 - `t Pleintje 6 klein 837393
't Tapperijke Do. 26-11-2020 19:00:00 B1 B 12 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - De Ram 2 klein 837395
't Pleintje Do. 26-11-2020 19:00:00 B1 B 12 `t Pleintje 5 - `t Pleintje 2 klein 837396
Baracuda Do. 26-11-2020 19:00:00 B2 A 12 BARACUDA 4 - N.G.G. 1 klein 837624
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 26-11-2020 19:00:00 B2 A 12 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - ONDA 1 klein 837625
Grandcafe de Keuning Do. 26-11-2020 19:00:00 B2 B 12 Biljartvereniging De Keuning 3 - `t Pleintje 8 klein 837822
Cafe de Put Do. 26-11-2020 19:00:00 B2 B 12 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837824
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 26-11-2020 19:00:00 C1 A 12 BELLEVUE 6 - N.G.G. 2 klein 838156
Biljartcentrum Amorti Do. 26-11-2020 19:00:00 C2 A 12 De Fotsers 1 - DE VOSJES 1 klein 838353
Boeiend/de Striene Do. 26-11-2020 19:00:00 C3 A 12 Brugmans Biljarts 7 - De Ram 7 klein 838699
Sportpark Harella Do. 26-11-2020 19:00:00 C3 A 12 DE VROLIJKE PLOEG 2 - DE LAAN 2 klein 838700
Biljartcentrum De Distel Do. 26-11-2020 19:00:00 C3 B 12 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - BOULEVARD 1 klein 838862
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 26-11-2020 19:00:00 C3 B 12 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838863
Cafe 't Dobbertje Do. 26-11-2020 19:00:00 C3 B 12 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - WWV 3 klein 838864
Dorpshuis De Stelle Do. 26-11-2020 19:00:00 C3 C 12 N.G.G. 4 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839044
Biljartcentrum Amorti Do. 26-11-2020 19:00:00 C3 C 12 De Fotsers 3 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839045
'T Pestallozihuis Do. 26-11-2020 19:00:00 C3 D 12 `t Posthuis 2 - BELLEVUE 10 klein 839229
Ponderosa Do. 26-11-2020 19:00:00 C4 A 12 S.V.W. 16 / 3Dartwork - P.w.a. 2 klein 839402
Ponderosa Do. 26-11-2020 19:00:00 C4 C 12 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839558
Cafe De Ram Do. 26-11-2020 19:00:00 C4 B 12 De Ram 10 - S.V.W. 19 klein 839722
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 26-11-2020 19:00:00 C4 B 12 DE KASTANJE 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839723
Cafe De Kroon Vr. 27-11-2020 19:00:00 B1 A 12 B.V. De Kroon 1 - Brugmans Biljarts 1 klein 837177
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 27-11-2020 19:00:00 B1 A 12 BELLEVUE 2 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837178
MFC de Biezen Vr. 27-11-2020 19:00:00 B1 B 12 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837392
De Drie Zwaantjes Vr. 27-11-2020 19:00:00 B1 B 12 DE DRIE ZWAANTJES 1 - De Ram 1 klein 837397
't Pleintje Vr. 27-11-2020 19:00:00 B1 B 12 `t Pleintje 4 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837398
Biljartcentrum Amorti Vr. 27-11-2020 19:00:00 B2 A 12 DE LAAN 1 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837626
Baracuda Vr. 27-11-2020 19:00:00 B2 A 12 BARACUDA 3 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837627
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 27-11-2020 19:00:00 B2 A 12 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - SSVR/Inofec 2 klein 837628
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 27-11-2020 19:00:00 B2 C 12 ONDA 2 - `t Pleintje 9 klein 837994
Baracuda Vr. 27-11-2020 19:00:00 B2 C 12 BARACUDA 7 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 837995
Ponderosa Vr. 27-11-2020 19:00:00 C1 A 12 S.V.W. 9 / Live2enjoy - Brugmans Biljarts 4 klein 838157
Cafe De Roos Vr. 27-11-2020 19:00:00 C2 A 12 WILLEM III/ de Roos 2 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838355
Cafe Oosterwaal Vr. 27-11-2020 19:00:00 C3 C 12 OP TIJD KRIJTEN 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839046
Cafe De Graanbeurs Vr. 27-11-2020 19:00:00 C3 C 12 Real Biljartbal 2 - S.V.W. 12 klein 839047
Ponderosa Vr. 27-11-2020 19:00:00 C4 B 12 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - O.b.c. 2 klein 839724
Cafe Zaal Tivoli Vr. 27-11-2020 19:00:00 C4 B 12 Biljartvereniging Tivoli 1 - S.V.W. 18 klein 839725
Boeiend/de Striene Vr. 27-11-2020 19:00:00 C4 B 12 Brugmans Biljarts 8 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839726
't Tapperijke Ma. 30-11-2020 19:00:00 B2 B 13 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - BARACUDA 5 klein 837825
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 30-11-2020 19:00:00 B2 B 13 DE KASTANJE 3 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837826
Dorpshuis De Stelle Ma. 30-11-2020 19:00:00 C1 A 13 N.G.G. 2 - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838158
Dorpshuis De Stelle Ma. 30-11-2020 19:00:00 C2 A 13 N.G.G. 3 - De Ram 5 klein 838356
Ponderosa Ma. 30-11-2020 19:00:00 C3 B 13 S.V.W. 14 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838866
Ponderosa Ma. 30-11-2020 19:00:00 C4 C 13 S.V.W. 22 / Schrobbeler - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839560
Boeiend/de Striene Di. 01-12-2020 19:00:00 B1 A 13 Brugmans Biljarts 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837179
Cafe De Kroon Di. 01-12-2020 19:00:00 B1 A 13 B.V. De Kroon 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837180
Café Gesellies Di. 01-12-2020 19:00:00 B1 B 13 BRC Gesellies 1 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837399
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 01-12-2020 19:00:00 B2 C 13 ONDA 3 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 837997
Boeiend/de Striene Di. 01-12-2020 19:00:00 C1 A 13 Brugmans Biljarts 4 - BELLEVUE 4 klein 838159
Ponderosa Di. 01-12-2020 19:00:00 C1 A 13 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838160
Cafe De Ram Di. 01-12-2020 19:00:00 C1 A 13 De Ram 3 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838161
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 01-12-2020 19:00:00 C1 A 13 BELLEVUE 5 - BELLEVUE 6 klein 838162
Café De Brembos Di. 01-12-2020 19:00:00 C2 A 13 Biljartvereniging De Reebok 1 - DEN DUVEL 1 klein 838357
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 01-12-2020 19:00:00 C2 A 13 BELLEVUE 7 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838358
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 01-12-2020 19:00:00 C2 A 13 HOF VAN HOLLAND 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838359
't Tapperijke Di. 01-12-2020 19:00:00 C3 A 2 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838650
Cafe De Ram Di. 01-12-2020 19:00:00 C3 A 13 De Ram 8 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838701
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 01-12-2020 19:00:00 C3 B 13 HOF VAN HOLLAND 3 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838868
Cafe Boulevard Di. 01-12-2020 19:00:00 C3 B 13 BOULEVARD 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838869
Cafe Boulevard Di. 01-12-2020 19:00:00 C3 C 13 BOULEVARD 2 - N.G.G. 4 klein 839048
De Fenderste Hoeve Di. 01-12-2020 19:00:00 C3 C 13 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839054
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 01-12-2020 19:00:00 C3 D 13 BELLEVUE 10 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839230
Cafe De Graanbeurs Di. 01-12-2020 19:00:00 C4 A 13 P.w.a. 2 - DE KASTANJE 4 klein 839403
Ponderosa Di. 01-12-2020 19:00:00 C4 A 13 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839404
Café Jan Krijnen Di. 01-12-2020 19:00:00 C4 A 13 WWV 6 - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839405
Cafe 't Dobbertje Di. 01-12-2020 19:00:00 C4 C 13 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - DE KASTANJE 7 klein 839561
't Tapperijke Wo. 02-12-2020 19:00:00 B1 A 13 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - BELLEVUE 1 klein 837181
't Pleintje Wo. 02-12-2020 19:00:00 B1 B 13 `t Pleintje 2 - De Ram 1 klein 837402
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 02-12-2020 19:00:00 B2 A 13 ONDA 1 - BARACUDA 4 klein 837629
Ponderosa Wo. 02-12-2020 19:00:00 B2 C 13 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - HOF VAN HOLLAND 1 klein 837998
Cafe De Graanbeurs Wo. 02-12-2020 19:00:00 C2 B 13 P.w.a. 1 - De Fotsers 2 klein 838544
Café Gesellies Wo. 02-12-2020 19:00:00 C3 B 13 BRC Gesellies 3 - N.G.G. 5 klein 838870
Ponderosa Wo. 02-12-2020 19:00:00 C3 C 13 S.V.W. 12 - De Fotsers 3 klein 839049
Puts Meuleke Wo. 02-12-2020 19:00:00 C3 C 13 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839050
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 02-12-2020 19:00:00 C3 D 13 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - WWV 4 klein 839231
Cafe De Roos Wo. 02-12-2020 19:00:00 C3 D 13 WILLEM III/ de Roos 3 - Brugmans Biljarts 6 klein 839232
Café Jan Krijnen Wo. 02-12-2020 19:00:00 C3 D 13 WWV 5 - De Ram 9 klein 839233
Sportpark Harella Wo. 02-12-2020 19:00:00 C3 D 13 DE VROLIJKE PLOEG 3 - de Arend 1 klein 839234
Cafe Oosterwaal Wo. 02-12-2020 19:00:00 C3 D 13 OP TIJD KRIJTEN 3 - `t Posthuis 2 klein 839235
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 02-12-2020 19:00:00 C4 A 13 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839406
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 02-12-2020 19:00:00 C4 C 13 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839562
Ponderosa Wo. 02-12-2020 19:00:00 C4 B 13 S.V.W. 19 - N.G.G. 6 klein 839727
Cafe 't Dobbertje Wo. 02-12-2020 19:00:00 C4 B 13 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - DE KASTANJE 5 klein 839728
Ponderosa Do. 03-12-2020 19:00:00 B1 A 13 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - BELLEVUE 2 klein 837182
Huis ten Halve Do. 03-12-2020 19:00:00 B1 A 13 DE KRUISSTRAAT 1 - B.V. De Kroon 1 klein 837183
Grandcafe de Keuning Do. 03-12-2020 19:00:00 B1 B 13 Biljartvereniging De Keuning 2 - BARACUDA 2 klein 837401
Café `t Durp Do. 03-12-2020 19:00:00 B1 B 13 Biljart Vereniging Shmaak 1 - `t Pleintje 3 klein 837403
't Pleintje Do. 03-12-2020 19:00:00 B1 B 13 `t Pleintje 5 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837404
Cafe De Ram Do. 03-12-2020 19:00:00 B1 B 13 De Ram 2 - `t Pleintje 4 klein 837405
Dorpshuis De Stelle Do. 03-12-2020 19:00:00 B2 A 13 N.G.G. 1 - DE LAAN 1 klein 837630
Cafe De Coop Do. 03-12-2020 19:00:00 B2 A 13 Biljartvereniging De Coop 1 - DE KASTANJE 2 klein 837631
Boeiend/de Striene Do. 03-12-2020 19:00:00 B2 A 13 Brugmans Biljarts 2 - BRC Gesellies 2 klein 837632
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 03-12-2020 19:00:00 B2 A 13 DE KASTANJE 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837633
MFC de Biezen Do. 03-12-2020 19:00:00 B2 A 13 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837634
Cafe de Put Do. 03-12-2020 19:00:00 B2 B 13 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837827
Cafe 't Dobbertje Do. 03-12-2020 19:00:00 B2 B 13 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837828
Baracuda Do. 03-12-2020 19:00:00 B2 B 13 BARACUDA 6 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837829
Café Jan Krijnen Do. 03-12-2020 19:00:00 C2 B 13 WWV 2 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838545
't Tapperijke Do. 03-12-2020 19:00:00 C3 A 13 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838702
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 03-12-2020 19:00:00 C3 A 13 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838703
'T Pestallozihuis Do. 03-12-2020 19:00:00 C3 B 13 `t Posthuis 1 - DEN DUVEL 2 klein 838871
De Fenderste Hoeve Do. 03-12-2020 19:00:00 C3 C 13 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839051
Cafe 't Dobbertje Do. 03-12-2020 19:00:00 C3 C 13 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - BOULEVARD 3 klein 839052
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 03-12-2020 19:00:00 C3 C 13 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - Real Biljartbal 2 klein 839053
Ponderosa Do. 03-12-2020 19:00:00 C4 C 13 S.V.W. 25 - WWV 7 klein 839563
Ponderosa Do. 03-12-2020 19:00:00 C4 C 13 S.V.W. 23 - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839564
Baracuda Vr. 04-12-2020 19:00:00 B1 A 13 BARACUDA 1 - `t Pleintje 1 klein 837184
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 04-12-2020 19:00:00 B1 A 13 BELLEVUE 3 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837185
't Pleintje Vr. 04-12-2020 19:00:00 B1 B 13 `t Pleintje 6 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837406
SSVR Vr. 04-12-2020 19:00:00 B2 A 13 SSVR/Inofec 2 - BARACUDA 3 klein 837635
Boeiend/de Striene Vr. 04-12-2020 19:00:00 B2 B 13 Brugmans Biljarts 3 - WWV 1 klein 837830
't Pleintje Vr. 04-12-2020 19:00:00 B2 B 13 `t Pleintje 8 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837831
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 04-12-2020 19:00:00 B2 C 13 ONDA 2 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 837999
Baracuda Vr. 04-12-2020 19:00:00 B2 C 13 BARACUDA 7 - `t Pleintje 9 klein 838000
Ponderosa Vr. 04-12-2020 19:00:00 C1 A 13 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - De Ram 4 klein 838163
Cafe Vossenjacht Vr. 04-12-2020 19:00:00 C2 A 13 DE VOSJES 1 - Brugmans Biljarts 5 klein 838361
Cafe 't Dobbertje Vr. 04-12-2020 19:00:00 C3 A 13 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838705
Biljartcentrum Amorti Vr. 04-12-2020 19:00:00 C3 A 13 DE LAAN 2 - Brugmans Biljarts 7 klein 838706
Ponderosa Vr. 04-12-2020 19:00:00 C3 B 13 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838872
Cafe Oosterwaal Vr. 04-12-2020 19:00:00 C4 A 13 OP TIJD KRIJTEN 5 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839407
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 04-12-2020 19:00:00 C4 B 13 BELLEVUE 11 - De Ram 10 klein 839729
Cafe 't Dobbertje Vr. 04-12-2020 19:00:00 C4 B 13 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - Brugmans Biljarts 8 klein 839730
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 04-12-2020 19:00:00 C4 B 13 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839731
Ponderosa Vr. 04-12-2020 19:00:00 C4 B 13 S.V.W. 18 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839732
De Fenderste Hoeve Za. 05-12-2020 14:00:00 C2 B 13 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - S.V.W. 10 klein 838546
MFC de Biezen Ma. 07-12-2020 19:00:00 B1 A 14 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837186
't Tapperijke Ma. 07-12-2020 19:00:00 B2 B 14 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - BARACUDA 6 klein 837832
Ponderosa Ma. 07-12-2020 19:00:00 B2 B 14 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837833
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 07-12-2020 19:00:00 B2 C 14 HOF VAN HOLLAND 1 - ONDA 3 klein 838001
Cafe De Roos Ma. 07-12-2020 19:00:00 B2 C 14 WILLEM III/ de Roos 1 - BARACUDA 7 klein 838002
Cafe rest. Boulevard Ma. 07-12-2020 19:00:00 C1 A 14 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - BELLEVUE 6 klein 838164
Cafe De Ram Ma. 07-12-2020 19:00:00 C1 A 14 De Ram 4 - N.G.G. 2 klein 838165
Cafe De Ram Ma. 07-12-2020 19:00:00 C2 A 14 De Ram 5 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838362
Cafe Oosterwaal Ma. 07-12-2020 19:00:00 C2 B 14 OP TIJD KRIJTEN 1 - Real Biljartbal 1 klein 838547
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 07-12-2020 19:00:00 C3 A 14 BELLEVUE 9 - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838708
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 07-12-2020 19:00:00 C3 D 14 HOF VAN HOLLAND 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839237
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 07-12-2020 19:00:00 C4 A 14 DE KASTANJE 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839410
Café Jan Krijnen Ma. 07-12-2020 19:00:00 C4 C 14 WWV 7 - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839565
SSVR Di. 08-12-2020 19:00:00 B1 A 14 SSVR/Inofec 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837187
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 08-12-2020 19:00:00 B2 A 14 DE KASTANJE 2 - N.G.G. 1 klein 837636
Cafe De Graanbeurs Di. 08-12-2020 19:00:00 B2 B 14 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - `t Pleintje 8 klein 837834
Sportpark Harella Di. 08-12-2020 19:00:00 B2 B 14 DE VROLIJKE PLOEG 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837835
't Pleintje Di. 08-12-2020 19:00:00 B2 C 14 `t Pleintje 9 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 838003
Ponderosa Di. 08-12-2020 19:00:00 C1 A 14 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838166
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 08-12-2020 19:00:00 C1 A 14 BELLEVUE 4 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838167
Boeiend/de Striene Di. 08-12-2020 19:00:00 C1 A 14 Brugmans Biljarts 4 - BELLEVUE 5 klein 838168
Ponderosa Di. 08-12-2020 19:00:00 C2 B 14 S.V.W. 10 - WWV 2 klein 838548
Dorpshuis De Stelle Di. 08-12-2020 19:00:00 C3 B 14 N.G.G. 5 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838873
Cafe Boulevard Di. 08-12-2020 19:00:00 C3 B 14 BOULEVARD 1 - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838874
Cafe Boulevard Di. 08-12-2020 19:00:00 C3 C 14 BOULEVARD 3 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839055
Cafe De Ram Di. 08-12-2020 19:00:00 C3 D 14 De Ram 9 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839238
Cafe Boulevard Di. 08-12-2020 19:00:00 C3 D 14 de Arend 1 - WWV 5 klein 839239
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 08-12-2020 19:00:00 C4 A 14 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - P.w.a. 2 klein 839411
Café Jan Krijnen Di. 08-12-2020 19:00:00 C4 C 14 WWV 8 - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839566
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 08-12-2020 19:00:00 C4 C 14 DE KASTANJE 7 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839567
Dorpshuis De Stelle Di. 08-12-2020 19:00:00 C4 B 14 N.G.G. 6 - BELLEVUE 11 klein 839733
De Fenderste Hoeve Wo. 09-12-2020 19:00:00 B1 A 14 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - Brugmans Biljarts 1 klein 837188
't Pleintje Wo. 09-12-2020 19:00:00 B1 B 14 `t Pleintje 3 - `t Pleintje 6 klein 837407
Cafe De Ram Wo. 09-12-2020 19:00:00 B1 B 14 De Ram 1 - BRC Gesellies 1 klein 837412
Café Jan Krijnen Wo. 09-12-2020 19:00:00 B2 B 14 WWV 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837837
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 09-12-2020 19:00:00 C2 A 14 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - Brugmans Biljarts 5 klein 838363
Cafe De Ram Wo. 09-12-2020 19:00:00 C2 B 14 De Ram 6 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838549
Café Voorwaarts Wo. 09-12-2020 19:00:00 C3 B 14 DEN DUVEL 2 - WWV 3 klein 838875
Ponderosa Wo. 09-12-2020 19:00:00 C3 C 14 S.V.W. 12 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839056
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 09-12-2020 19:00:00 C3 C 14 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - BOULEVARD 2 klein 839057
Cafe Oosterwaal Wo. 09-12-2020 19:00:00 C3 D 14 OP TIJD KRIJTEN 3 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839240
Cafe De Graanbeurs Wo. 09-12-2020 19:00:00 C4 A 14 Real Biljartbal 3 - WWV 6 klein 839412
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 09-12-2020 19:00:00 C4 C 14 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - S.V.W. 23 klein 839569
't Tapperijke Do. 10-12-2020 19:00:00 B1 A 14 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837189
't Pleintje Do. 10-12-2020 19:00:00 B1 A 14 `t Pleintje 1 - BELLEVUE 3 klein 837190
Baracuda Do. 10-12-2020 19:00:00 B1 B 14 BARACUDA 2 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837409
't Tapperijke Do. 10-12-2020 19:00:00 B1 B 14 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - `t Pleintje 2 klein 837411
't Pleintje Do. 10-12-2020 19:00:00 B2 A 14 `t Pleintje 7 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837637
Baracuda Do. 10-12-2020 19:00:00 B2 A 14 BARACUDA 4 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837638
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 10-12-2020 19:00:00 B2 A 14 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - SSVR/Inofec 2 klein 837639
Grandcafe de Keuning Do. 10-12-2020 19:00:00 B2 B 14 Biljartvereniging De Keuning 3 - Brugmans Biljarts 3 klein 837836
Ponderosa Do. 10-12-2020 19:00:00 B2 C 14 S.V.W. 3 - ONDA 2 klein 838004
Biljartcentrum Amorti Do. 10-12-2020 19:00:00 C2 A 14 De Fotsers 1 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838364
Café Voorwaarts Do. 10-12-2020 19:00:00 C2 A 14 DEN DUVEL 1 - BELLEVUE 7 klein 838366
Café `t Durp Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 A 14 Biljart Vereniging Shmaak 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838709
Cafe De Ram Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 A 14 De Ram 7 - DE LAAN 2 klein 838710
Boeiend/de Striene Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 A 14 Brugmans Biljarts 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838711
Sportpark Harella Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 A 14 DE VROLIJKE PLOEG 2 - De Ram 8 klein 838712
Biljartcentrum De Distel Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 B 14 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - `t Posthuis 1 klein 838876
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 B 14 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838877
Cafe 't Dobbertje Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 B 14 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - BRC Gesellies 3 klein 838878
Dorpshuis De Stelle Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 C 14 N.G.G. 4 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839058
Biljartcentrum Amorti Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 C 14 De Fotsers 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839059
Café Jan Krijnen Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 D 14 WWV 4 - BELLEVUE 10 klein 839242
'T Pestallozihuis Do. 10-12-2020 19:00:00 C3 D 14 `t Posthuis 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839243
Ponderosa Do. 10-12-2020 19:00:00 C4 A 14 S.V.W. 16 / 3Dartwork - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839413
Ponderosa Do. 10-12-2020 19:00:00 C4 C 14 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - S.V.W. 25 klein 839570
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 10-12-2020 19:00:00 C4 B 14 DE KASTANJE 5 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839734
Cafe De Kroon Vr. 11-12-2020 19:00:00 B1 A 14 B.V. De Kroon 1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837191
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 11-12-2020 19:00:00 B1 A 14 BELLEVUE 2 - BARACUDA 1 klein 837192
MFC de Biezen Vr. 11-12-2020 19:00:00 B1 B 14 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837408
De Drie Zwaantjes Vr. 11-12-2020 19:00:00 B1 B 14 DE DRIE ZWAANTJES 1 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837413
't Pleintje Vr. 11-12-2020 19:00:00 B1 B 14 `t Pleintje 4 - `t Pleintje 5 klein 837414
Biljartcentrum Amorti Vr. 11-12-2020 19:00:00 B2 A 14 DE LAAN 1 - ONDA 1 klein 837640
Baracuda Vr. 11-12-2020 19:00:00 B2 A 14 BARACUDA 3 - DE KASTANJE 1 klein 837641
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 11-12-2020 19:00:00 B2 A 14 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - Brugmans Biljarts 2 klein 837642
Baracuda Vr. 11-12-2020 19:00:00 B2 B 14 BARACUDA 5 - DE KASTANJE 3 klein 837838
Ponderosa Vr. 11-12-2020 19:00:00 C1 A 14 S.V.W. 9 / Live2enjoy - De Ram 3 klein 838169
Cafe De Roos Vr. 11-12-2020 19:00:00 C2 A 14 WILLEM III/ de Roos 2 - N.G.G. 3 klein 838367
Cafe Oosterwaal Vr. 11-12-2020 19:00:00 C3 C 14 OP TIJD KRIJTEN 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839060
Cafe De Graanbeurs Vr. 11-12-2020 19:00:00 C3 C 14 Real Biljartbal 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839061
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 11-12-2020 19:00:00 C4 A 14 DE KASTANJE 6 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839414
De Parel Vr. 11-12-2020 19:00:00 C4 B 14 O.b.c. 2 - S.V.W. 18 klein 839735
Ponderosa Vr. 11-12-2020 19:00:00 C4 B 14 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839736
Cafe Zaal Tivoli Vr. 11-12-2020 19:00:00 C4 B 14 Biljartvereniging Tivoli 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839737
Boeiend/de Striene Vr. 11-12-2020 19:00:00 C4 B 14 Brugmans Biljarts 8 - S.V.W. 19 klein 839738
't Tapperijke Ma. 14-12-2020 19:00:00 B2 B 15 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - DE KASTANJE 3 klein 837839
Dorpshuis De Stelle Ma. 14-12-2020 19:00:00 C1 A 15 N.G.G. 2 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838170
Dorpshuis De Stelle Ma. 14-12-2020 19:00:00 C2 A 15 N.G.G. 3 - DEN DUVEL 1 klein 838368
Cafe 't Dobbertje Ma. 14-12-2020 19:00:00 C2 B 15 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838553
Ponderosa Ma. 14-12-2020 19:00:00 C3 B 15 S.V.W. 14 - DEN DUVEL 2 klein 838880
Café Jan Krijnen Ma. 14-12-2020 19:00:00 C3 B 15 WWV 3 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838881
Cafe 't Dobbertje Ma. 14-12-2020 19:00:00 C3 C 15 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - N.G.G. 4 klein 839062
Ponderosa Ma. 14-12-2020 19:00:00 C4 C 15 S.V.W. 22 / Schrobbeler - WWV 8 klein 839572
Boeiend/de Striene Di. 15-12-2020 19:00:00 B1 A 15 Brugmans Biljarts 1 - SSVR/Inofec 1 klein 837193
Cafe De Kroon Di. 15-12-2020 19:00:00 B1 A 15 B.V. De Kroon 2 - BELLEVUE 1 klein 837194
Café Gesellies Di. 15-12-2020 19:00:00 B2 A 15 BRC Gesellies 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837643
Sportpark Harella Di. 15-12-2020 19:00:00 B2 B 15 DE VROLIJKE PLOEG 1 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837840
't Pleintje Di. 15-12-2020 19:00:00 B2 C 15 `t Pleintje 9 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 838007
Ponderosa Di. 15-12-2020 19:00:00 C1 A 15 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - Brugmans Biljarts 4 klein 838171
Cafe De Ram Di. 15-12-2020 19:00:00 C1 A 15 De Ram 3 - BELLEVUE 4 klein 838172
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 15-12-2020 19:00:00 C1 A 15 BELLEVUE 5 - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838173
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 15-12-2020 19:00:00 C2 A 15 BELLEVUE 7 - De Fotsers 1 klein 838370
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 15-12-2020 19:00:00 C2 A 15 HOF VAN HOLLAND 2 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838371
Boeiend/de Striene Di. 15-12-2020 19:00:00 C2 A 15 Brugmans Biljarts 5 - De Ram 5 klein 838372
Cafe De Ram Di. 15-12-2020 19:00:00 C3 A 15 De Ram 8 - Brugmans Biljarts 7 klein 838713
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 15-12-2020 19:00:00 C3 B 15 HOF VAN HOLLAND 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838882
Cafe Boulevard Di. 15-12-2020 19:00:00 C3 C 15 BOULEVARD 2 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839063
De Fenderste Hoeve Di. 15-12-2020 19:00:00 C3 C 15 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - BOULEVARD 3 klein 839068
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 15-12-2020 19:00:00 C3 D 15 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - WWV 4 klein 839244
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 15-12-2020 19:00:00 C3 D 15 BELLEVUE 10 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839245
Cafe De Graanbeurs Di. 15-12-2020 19:00:00 C4 A 15 P.w.a. 2 - DE KASTANJE 6 klein 839415
Café Jan Krijnen Di. 15-12-2020 19:00:00 C4 A 15 WWV 6 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839416
Ponderosa Di. 15-12-2020 19:00:00 C4 C 2 S.V.W. 23 - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839510
Cafe 't Dobbertje Di. 15-12-2020 19:00:00 C4 C 15 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839573
De Drie Zwaantjes Wo. 16-12-2020 19:00:00 B1 B 15 DE DRIE ZWAANTJES 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837415
't Pleintje Wo. 16-12-2020 19:00:00 B1 B 15 `t Pleintje 2 - BRC Gesellies 1 klein 837417
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 16-12-2020 19:00:00 B2 A 15 ONDA 1 - DE KASTANJE 2 klein 837644
Cafe De Graanbeurs Wo. 16-12-2020 19:00:00 C2 B 15 Real Biljartbal 1 - S.V.W. 10 klein 838554
Ponderosa Wo. 16-12-2020 19:00:00 C3 A 15 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838714
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 16-12-2020 19:00:00 C3 B 15 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - N.G.G. 5 klein 838884
Puts Meuleke Wo. 16-12-2020 19:00:00 C3 C 15 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - Real Biljartbal 2 klein 839064
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 16-12-2020 19:00:00 C3 D 15 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - Brugmans Biljarts 6 klein 839246
Cafe De Roos Wo. 16-12-2020 19:00:00 C3 D 15 WILLEM III/ de Roos 3 - de Arend 1 klein 839247
Café Jan Krijnen Wo. 16-12-2020 19:00:00 C3 D 15 WWV 5 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839248
Sportpark Harella Wo. 16-12-2020 19:00:00 C3 D 15 DE VROLIJKE PLOEG 3 - `t Posthuis 2 klein 839249
Cafe Oosterwaal Wo. 16-12-2020 19:00:00 C4 A 15 OP TIJD KRIJTEN 4 - Real Biljartbal 3 klein 839417
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 16-12-2020 19:00:00 C4 A 15 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839418
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 16-12-2020 19:00:00 C4 C 15 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839574
Ponderosa Wo. 16-12-2020 19:00:00 C4 B 15 S.V.W. 19 - DE KASTANJE 5 klein 839739
Cafe 't Dobbertje Wo. 16-12-2020 19:00:00 C4 B 15 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839740
't Pleintje Do. 17-12-2020 19:00:00 B1 A 15 `t Pleintje 1 - BELLEVUE 2 klein 837195
Ponderosa Do. 17-12-2020 19:00:00 B1 A 15 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837196
Huis ten Halve Do. 17-12-2020 19:00:00 B1 A 15 DE KRUISSTRAAT 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837197
Grandcafe de Keuning Do. 17-12-2020 19:00:00 B1 B 15 Biljartvereniging De Keuning 2 - `t Pleintje 3 klein 837416
Café `t Durp Do. 17-12-2020 19:00:00 B1 B 15 Biljart Vereniging Shmaak 1 - De Ram 1 klein 837418
't Tapperijke Do. 17-12-2020 19:00:00 B1 B 15 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - `t Pleintje 4 klein 837419
Cafe De Ram Do. 17-12-2020 19:00:00 B1 B 15 De Ram 2 - BARACUDA 2 klein 837421
Dorpshuis De Stelle Do. 17-12-2020 19:00:00 B2 A 15 N.G.G. 1 - `t Pleintje 7 klein 837645
Boeiend/de Striene Do. 17-12-2020 19:00:00 B2 A 15 Brugmans Biljarts 2 - BARACUDA 3 klein 837646
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 17-12-2020 19:00:00 B2 A 15 DE KASTANJE 1 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837647
MFC de Biezen Do. 17-12-2020 19:00:00 B2 A 15 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - DE LAAN 1 klein 837648
Cafe de Put Do. 17-12-2020 19:00:00 B2 B 15 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - WWV 1 klein 837841
Cafe 't Dobbertje Do. 17-12-2020 19:00:00 B2 B 15 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837842
Baracuda Do. 17-12-2020 19:00:00 B2 B 15 BARACUDA 6 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837843
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 17-12-2020 19:00:00 C1 A 15 BELLEVUE 6 - De Ram 4 klein 838174
Café Jan Krijnen Do. 17-12-2020 19:00:00 C2 B 15 WWV 2 - De Ram 6 klein 838555
't Tapperijke Do. 17-12-2020 19:00:00 C3 A 15 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - BELLEVUE 9 klein 838715
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 17-12-2020 19:00:00 C3 A 15 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838716
'T Pestallozihuis Do. 17-12-2020 19:00:00 C3 B 15 `t Posthuis 1 - BOULEVARD 1 klein 838885
De Fenderste Hoeve Do. 17-12-2020 19:00:00 C3 C 15 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839065
Cafe 't Dobbertje Do. 17-12-2020 19:00:00 C3 C 15 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - S.V.W. 12 klein 839066
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 17-12-2020 19:00:00 C3 C 15 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - De Fotsers 3 klein 839067
Ponderosa Do. 17-12-2020 19:00:00 C4 C 15 S.V.W. 25 - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839575
Ponderosa Do. 17-12-2020 19:00:00 C4 C 15 S.V.W. 23 - DE KASTANJE 7 klein 839576
Cafe De Ram Do. 17-12-2020 19:00:00 C4 B 15 De Ram 10 - N.G.G. 6 klein 839741
Baracuda Vr. 18-12-2020 19:00:00 B1 A 15 BARACUDA 1 - B.V. De Kroon 1 klein 837198
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 18-12-2020 19:00:00 B1 A 15 BELLEVUE 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837199
't Pleintje Vr. 18-12-2020 19:00:00 B1 B 15 `t Pleintje 6 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837422
SSVR Vr. 18-12-2020 19:00:00 B2 A 15 SSVR/Inofec 2 - BARACUDA 4 klein 837649
Boeiend/de Striene Vr. 18-12-2020 19:00:00 B2 B 15 Brugmans Biljarts 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837844
't Pleintje Vr. 18-12-2020 19:00:00 B2 B 15 `t Pleintje 8 - BARACUDA 5 klein 837845
Ponderosa Vr. 18-12-2020 19:00:00 B2 C 15 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - WILLEM III/ de Roos 1 klein 838008
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 18-12-2020 19:00:00 B2 C 15 ONDA 2 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 838009
Baracuda Vr. 18-12-2020 19:00:00 B2 C 15 BARACUDA 7 - S.V.W. 3 klein 838010
Ponderosa Vr. 18-12-2020 19:00:00 C1 A 15 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838175
Cafe Vossenjacht Vr. 18-12-2020 19:00:00 C2 A 15 DE VOSJES 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838373
Cafe 't Dobbertje Vr. 18-12-2020 19:00:00 C3 A 15 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - De Ram 7 klein 838718
Ponderosa Vr. 18-12-2020 19:00:00 C3 B 15 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838886
Cafe Oosterwaal Vr. 18-12-2020 19:00:00 C4 A 15 OP TIJD KRIJTEN 5 - DE KASTANJE 4 klein 839419
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 18-12-2020 19:00:00 C4 B 15 BELLEVUE 11 - Brugmans Biljarts 8 klein 839742
Cafe 't Dobbertje Vr. 18-12-2020 19:00:00 C4 B 15 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839743
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 18-12-2020 19:00:00 C4 B 15 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - O.b.c. 2 klein 839744
De Fenderste Hoeve Za. 19-12-2020 14:00:00 C2 B 15 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - De Fotsers 2 klein 838556
MFC de Biezen Ma. 04-01-2021 19:00:00 B1 A 16 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837200
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 04-01-2021 19:00:00 B2 B 16 DE KASTANJE 3 - `t Pleintje 8 klein 837846
't Tapperijke Ma. 04-01-2021 19:00:00 B2 B 16 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837847
Ponderosa Ma. 04-01-2021 19:00:00 B2 B 16 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837848
Cafe De Roos Ma. 04-01-2021 19:00:00 B2 C 16 WILLEM III/ de Roos 1 - `t Pleintje 9 klein 838012
Cafe De Ram Ma. 04-01-2021 19:00:00 C1 A 16 De Ram 4 - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838176
Cafe De Ram Ma. 04-01-2021 19:00:00 C2 A 16 De Ram 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838374
Ponderosa Ma. 04-01-2021 19:00:00 C3 A 16 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838719
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 04-01-2021 19:00:00 C3 A 16 BELLEVUE 9 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838720
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 04-01-2021 19:00:00 C3 D 16 HOF VAN HOLLAND 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839251
't Tapperijke Ma. 04-01-2021 19:00:00 C4 A 16 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839421
Café Jan Krijnen Ma. 04-01-2021 19:00:00 C4 C 16 WWV 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839577
SSVR Di. 05-01-2021 19:00:00 B1 A 16 SSVR/Inofec 1 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837201
Café Gesellies Di. 05-01-2021 19:00:00 B1 B 16 BRC Gesellies 1 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837423
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 05-01-2021 19:00:00 B2 A 16 DE KASTANJE 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837650
Cafe De Graanbeurs Di. 05-01-2021 19:00:00 B2 B 16 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - Brugmans Biljarts 3 klein 837849
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 05-01-2021 19:00:00 B2 C 16 ONDA 3 - ONDA 2 klein 838013
Ponderosa Di. 05-01-2021 19:00:00 C1 A 16 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - BELLEVUE 6 klein 838177
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 05-01-2021 19:00:00 C1 A 16 BELLEVUE 4 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838178
Boeiend/de Striene Di. 05-01-2021 19:00:00 C1 A 16 Brugmans Biljarts 4 - De Ram 3 klein 838179
Ponderosa Di. 05-01-2021 19:00:00 C1 A 16 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - BELLEVUE 5 klein 838180
Café De Brembos Di. 05-01-2021 19:00:00 C2 A 16 Biljartvereniging De Reebok 1 - DE VOSJES 1 klein 838375
Ponderosa Di. 05-01-2021 19:00:00 C2 B 16 S.V.W. 10 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838558
Cafe De Graanbeurs Di. 05-01-2021 19:00:00 C2 B 16 P.w.a. 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838559
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 05-01-2021 19:00:00 C3 B 16 HOF VAN HOLLAND 3 - `t Posthuis 1 klein 838887
Cafe Boulevard Di. 05-01-2021 19:00:00 C3 B 16 BOULEVARD 1 - WWV 3 klein 838888
Cafe Boulevard Di. 05-01-2021 19:00:00 C3 C 16 BOULEVARD 3 - BOULEVARD 2 klein 839069
Cafe De Ram Di. 05-01-2021 19:00:00 C3 D 16 De Ram 9 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839252
Ponderosa Di. 05-01-2021 19:00:00 C4 A 16 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - P.w.a. 2 klein 839423
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 05-01-2021 19:00:00 C4 A 16 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839424
Café Jan Krijnen Di. 05-01-2021 19:00:00 C4 C 16 WWV 8 - S.V.W. 23 klein 839578
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 05-01-2021 19:00:00 C4 C 16 DE KASTANJE 7 - S.V.W. 25 klein 839579
Cafe 't Dobbertje Di. 05-01-2021 19:00:00 C4 C 16 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839580
De Fenderste Hoeve Wo. 06-01-2021 19:00:00 B1 A 16 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837202
't Pleintje Wo. 06-01-2021 19:00:00 B1 B 16 `t Pleintje 3 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837424
Cafe De Ram Wo. 06-01-2021 19:00:00 B1 B 16 De Ram 1 - `t Pleintje 6 klein 837428
Cafe De Coop Wo. 06-01-2021 19:00:00 B2 A 16 Biljartvereniging De Coop 1 - N.G.G. 1 klein 837651
Café Jan Krijnen Wo. 06-01-2021 19:00:00 B2 B 16 WWV 1 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837851
Cafe De Ram Wo. 06-01-2021 19:00:00 C2 B 16 De Ram 6 - Real Biljartbal 1 klein 838560
Café Voorwaarts Wo. 06-01-2021 19:00:00 C3 B 16 DEN DUVEL 2 - BRC Gesellies 3 klein 838889
Ponderosa Wo. 06-01-2021 19:00:00 C3 C 16 S.V.W. 12 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839070
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 06-01-2021 19:00:00 C3 C 16 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839071
Sportpark Harella Wo. 06-01-2021 19:00:00 C3 D 16 DE VROLIJKE PLOEG 3 - WWV 5 klein 839254
Cafe Oosterwaal Wo. 06-01-2021 19:00:00 C3 D 16 OP TIJD KRIJTEN 3 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839255
Boeiend/de Striene Wo. 06-01-2021 19:00:00 C3 D 16 Brugmans Biljarts 6 - BELLEVUE 10 klein 839256
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 06-01-2021 19:00:00 C4 C 16 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839581
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 07-01-2021 19:00:00 B1 A 16 BELLEVUE 1 - Brugmans Biljarts 1 klein 837203
't Tapperijke Do. 07-01-2021 19:00:00 B1 A 16 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - BARACUDA 1 klein 837204
MFC de Biezen Do. 07-01-2021 19:00:00 B1 B 16 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - De Ram 2 klein 837425
Baracuda Do. 07-01-2021 19:00:00 B1 B 16 BARACUDA 2 - `t Pleintje 5 klein 837426
't Pleintje Do. 07-01-2021 19:00:00 B2 A 16 `t Pleintje 7 - ONDA 1 klein 837652
Baracuda Do. 07-01-2021 19:00:00 B2 A 16 BARACUDA 4 - DE KASTANJE 1 klein 837653
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 07-01-2021 19:00:00 B2 A 16 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - Brugmans Biljarts 2 klein 837654
Grandcafe de Keuning Do. 07-01-2021 19:00:00 B2 B 16 Biljartvereniging De Keuning 3 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837850
Ponderosa Do. 07-01-2021 19:00:00 B2 C 16 S.V.W. 3 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 838014
Cafe De Coop Do. 07-01-2021 19:00:00 B2 C 16 Biljartvereniging De Coop 2 - BARACUDA 7 klein 838015
Biljartcentrum Amorti Do. 07-01-2021 19:00:00 C2 A 16 De Fotsers 1 - N.G.G. 3 klein 838376
Café Voorwaarts Do. 07-01-2021 19:00:00 C2 A 16 DEN DUVEL 1 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838378
Biljartcentrum Amorti Do. 07-01-2021 19:00:00 C2 B 16 De Fotsers 2 - WWV 2 klein 838561
Cafe De Ram Do. 07-01-2021 19:00:00 C3 A 16 De Ram 7 - De Ram 8 klein 838721
Sportpark Harella Do. 07-01-2021 19:00:00 C3 A 16 DE VROLIJKE PLOEG 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838723
Biljartcentrum De Distel Do. 07-01-2021 19:00:00 C3 B 16 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - S.V.W. 14 klein 838890
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 07-01-2021 19:00:00 C3 B 16 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - N.G.G. 5 klein 838891
Cafe 't Dobbertje Do. 07-01-2021 19:00:00 C3 B 16 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838892
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 07-01-2021 19:00:00 C3 C 16 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839072
Biljartcentrum Amorti Do. 07-01-2021 19:00:00 C3 C 16 De Fotsers 3 - N.G.G. 4 klein 839073
'T Pestallozihuis Do. 07-01-2021 19:00:00 C3 D 16 `t Posthuis 2 - WWV 4 klein 839257
Ponderosa Do. 07-01-2021 19:00:00 C4 A 16 S.V.W. 16 / 3Dartwork - WWV 6 klein 839425
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 07-01-2021 19:00:00 C4 B 16 DE KASTANJE 5 - BELLEVUE 11 klein 839745
Cafe De Kroon Vr. 08-01-2021 19:00:00 B1 A 16 B.V. De Kroon 1 - `t Pleintje 1 klein 837205
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 08-01-2021 19:00:00 B1 A 16 BELLEVUE 2 - BELLEVUE 3 klein 837206
De Drie Zwaantjes Vr. 08-01-2021 19:00:00 B1 B 16 DE DRIE ZWAANTJES 1 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837429
't Pleintje Vr. 08-01-2021 19:00:00 B1 B 16 `t Pleintje 4 - `t Pleintje 2 klein 837430
Biljartcentrum Amorti Vr. 08-01-2021 19:00:00 B2 A 16 DE LAAN 1 - SSVR/Inofec 2 klein 837655
Baracuda Vr. 08-01-2021 19:00:00 B2 A 16 BARACUDA 3 - BRC Gesellies 2 klein 837656
Baracuda Vr. 08-01-2021 19:00:00 B2 B 16 BARACUDA 5 - BARACUDA 6 klein 837852
Ponderosa Vr. 08-01-2021 19:00:00 C1 A 16 S.V.W. 9 / Live2enjoy - N.G.G. 2 klein 838181
Cafe De Roos Vr. 08-01-2021 19:00:00 C2 A 16 WILLEM III/ de Roos 2 - Brugmans Biljarts 5 klein 838379
Biljartcentrum Amorti Vr. 08-01-2021 19:00:00 C3 A 16 DE LAAN 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838724
Cafe Oosterwaal Vr. 08-01-2021 19:00:00 C3 C 16 OP TIJD KRIJTEN 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839074
Cafe De Graanbeurs Vr. 08-01-2021 19:00:00 C3 C 16 Real Biljartbal 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839075
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 08-01-2021 19:00:00 C4 A 16 DE KASTANJE 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839426
Ponderosa Vr. 08-01-2021 19:00:00 C4 B 16 S.V.W. 18 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839746
De Parel Vr. 08-01-2021 19:00:00 C4 B 16 O.b.c. 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839747
Ponderosa Vr. 08-01-2021 19:00:00 C4 B 16 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839748
Cafe Zaal Tivoli Vr. 08-01-2021 19:00:00 C4 B 16 Biljartvereniging Tivoli 1 - S.V.W. 19 klein 839749
Boeiend/de Striene Vr. 08-01-2021 19:00:00 C4 B 16 Brugmans Biljarts 8 - De Ram 10 klein 839750
't Tapperijke Ma. 11-01-2021 19:00:00 B2 B 17 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - `t Pleintje 8 klein 837853
Ponderosa Ma. 11-01-2021 19:00:00 B2 B 17 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - WWV 1 klein 837854
Cafe De Roos Ma. 11-01-2021 19:00:00 B2 C 17 WILLEM III/ de Roos 1 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 838016
Dorpshuis De Stelle Ma. 11-01-2021 19:00:00 C1 A 17 N.G.G. 2 - BELLEVUE 4 klein 838182
Cafe rest. Boulevard Ma. 11-01-2021 19:00:00 C1 A 17 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838183
Cafe 't Dobbertje Ma. 11-01-2021 19:00:00 C2 B 17 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - De Ram 6 klein 838562
Ponderosa Ma. 11-01-2021 19:00:00 C3 A 17 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838725
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 11-01-2021 19:00:00 C3 A 17 BELLEVUE 9 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838726
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 11-01-2021 19:00:00 C3 D 17 HOF VAN HOLLAND 4 - WWV 4 klein 839258
't Tapperijke Ma. 11-01-2021 19:00:00 C4 A 17 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - Real Biljartbal 3 klein 839427
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 11-01-2021 19:00:00 C4 A 17 DE KASTANJE 4 - WWV 6 klein 839428
Café Jan Krijnen Ma. 11-01-2021 19:00:00 C4 C 17 WWV 7 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839583
Boeiend/de Striene Di. 12-01-2021 19:00:00 B1 A 17 Brugmans Biljarts 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837207
Cafe De Kroon Di. 12-01-2021 19:00:00 B1 A 17 B.V. De Kroon 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837208
Café Gesellies Di. 12-01-2021 19:00:00 B2 A 17 BRC Gesellies 2 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837657
Sportpark Harella Di. 12-01-2021 19:00:00 B2 B 17 DE VROLIJKE PLOEG 1 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837855
't Pleintje Di. 12-01-2021 19:00:00 B2 C 17 `t Pleintje 9 - S.V.W. 3 klein 838017
Cafe De Ram Di. 12-01-2021 19:00:00 C1 A 17 De Ram 3 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838184
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 12-01-2021 19:00:00 C1 A 17 BELLEVUE 5 - De Ram 4 klein 838185
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 12-01-2021 19:00:00 C2 A 17 BELLEVUE 7 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838381
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 12-01-2021 19:00:00 C2 A 17 HOF VAN HOLLAND 2 - De Fotsers 1 klein 838382
Boeiend/de Striene Di. 12-01-2021 19:00:00 C2 A 17 Brugmans Biljarts 5 - DEN DUVEL 1 klein 838383
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 12-01-2021 19:00:00 C3 B 17 HOF VAN HOLLAND 3 - WWV 3 klein 838894
Cafe Boulevard Di. 12-01-2021 19:00:00 C3 B 17 BOULEVARD 1 - S.V.W. 14 klein 838895
Cafe Boulevard Di. 12-01-2021 19:00:00 C3 C 17 BOULEVARD 3 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839076
Cafe De Ram Di. 12-01-2021 19:00:00 C3 D 17 De Ram 9 - BELLEVUE 10 klein 839259
Cafe Boulevard Di. 12-01-2021 19:00:00 C3 D 17 de Arend 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839260
Ponderosa Di. 12-01-2021 19:00:00 C4 A 17 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839429
Café Jan Krijnen Di. 12-01-2021 19:00:00 C4 C 17 WWV 8 - S.V.W. 25 klein 839584
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 12-01-2021 19:00:00 C4 C 17 DE KASTANJE 7 - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839585
Cafe 't Dobbertje Di. 12-01-2021 19:00:00 C4 C 17 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - S.V.W. 23 klein 839586
De Drie Zwaantjes Wo. 13-01-2021 19:00:00 B1 B 17 DE DRIE ZWAANTJES 2 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837431
't Pleintje Wo. 13-01-2021 19:00:00 B1 B 17 `t Pleintje 2 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837433
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 13-01-2021 19:00:00 B2 A 17 ONDA 1 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837658
Cafe 't Dobbertje Wo. 13-01-2021 19:00:00 B2 B 17 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837856
Ponderosa Wo. 13-01-2021 19:00:00 B2 C 17 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - Biljartvereniging De Coop 2 klein 838018
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 13-01-2021 19:00:00 C2 A 17 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838384
Cafe De Graanbeurs Wo. 13-01-2021 19:00:00 C2 B 17 Real Biljartbal 1 - De Fotsers 2 klein 838563
Café Voorwaarts Wo. 13-01-2021 19:00:00 C3 B 17 DEN DUVEL 2 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838896
Ponderosa Wo. 13-01-2021 19:00:00 C3 C 17 S.V.W. 12 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839077
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 13-01-2021 19:00:00 C3 C 17 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - N.G.G. 4 klein 839078
Café Jan Krijnen Wo. 13-01-2021 19:00:00 C3 D 17 WWV 5 - `t Posthuis 2 klein 839261
Sportpark Harella Wo. 13-01-2021 19:00:00 C3 D 17 DE VROLIJKE PLOEG 3 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839262
Boeiend/de Striene Wo. 13-01-2021 19:00:00 C3 D 17 Brugmans Biljarts 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839263
't Pleintje Do. 14-01-2021 19:00:00 B1 A 17 `t Pleintje 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837209
Ponderosa Do. 14-01-2021 19:00:00 B1 A 17 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - SSVR/Inofec 1 klein 837210
Huis ten Halve Do. 14-01-2021 19:00:00 B1 A 17 DE KRUISSTRAAT 1 - BELLEVUE 1 klein 837211
Grandcafe de Keuning Do. 14-01-2021 19:00:00 B1 B 17 Biljartvereniging De Keuning 2 - De Ram 1 klein 837432
't Tapperijke Do. 14-01-2021 19:00:00 B1 B 17 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - BARACUDA 2 klein 837434
't Pleintje Do. 14-01-2021 19:00:00 B1 B 17 `t Pleintje 5 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837435
Cafe De Ram Do. 14-01-2021 19:00:00 B1 B 17 De Ram 2 - `t Pleintje 3 klein 837436
Boeiend/de Striene Do. 14-01-2021 19:00:00 B2 A 17 Brugmans Biljarts 2 - BARACUDA 4 klein 837659
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 14-01-2021 19:00:00 B2 A 17 DE KASTANJE 1 - DE LAAN 1 klein 837660
MFC de Biezen Do. 14-01-2021 19:00:00 B2 A 17 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - `t Pleintje 7 klein 837661
Cafe de Put Do. 14-01-2021 19:00:00 B2 B 17 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837857
Baracuda Do. 14-01-2021 19:00:00 B2 B 17 BARACUDA 6 - DE KASTANJE 3 klein 837858
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 14-01-2021 19:00:00 C1 A 17 BELLEVUE 6 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838186
Café Jan Krijnen Do. 14-01-2021 19:00:00 C2 B 17 WWV 2 - P.w.a. 1 klein 838564
Boeiend/de Striene Do. 14-01-2021 19:00:00 C3 A 17 Brugmans Biljarts 7 - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838728
Sportpark Harella Do. 14-01-2021 19:00:00 C3 A 17 DE VROLIJKE PLOEG 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838729
'T Pestallozihuis Do. 14-01-2021 19:00:00 C3 B 17 `t Posthuis 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838897
Biljartcentrum De Distel Do. 14-01-2021 19:00:00 C3 B 17 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - BRC Gesellies 3 klein 838898
Cafe 't Dobbertje Do. 14-01-2021 19:00:00 C3 B 17 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - N.G.G. 5 klein 838899
Cafe 't Dobbertje Do. 14-01-2021 19:00:00 C3 C 17 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - De Fotsers 3 klein 839079
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 14-01-2021 19:00:00 C3 C 17 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839080
Ponderosa Do. 14-01-2021 19:00:00 C4 A 17 S.V.W. 16 / 3Dartwork - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839431
Ponderosa Do. 14-01-2021 19:00:00 C4 C 17 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839588
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 14-01-2021 19:00:00 C4 B 17 DE KASTANJE 5 - De Ram 10 klein 839751
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 15-01-2021 19:00:00 B1 A 17 BELLEVUE 2 - B.V. De Kroon 1 klein 837212
Baracuda Vr. 15-01-2021 19:00:00 B1 A 17 BARACUDA 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837213
't Pleintje Vr. 15-01-2021 19:00:00 B1 B 17 `t Pleintje 6 - BRC Gesellies 1 klein 837438
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 15-01-2021 19:00:00 B2 A 17 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - BARACUDA 3 klein 837662
SSVR Vr. 15-01-2021 19:00:00 B2 A 17 SSVR/Inofec 2 - DE KASTANJE 2 klein 837663
Boeiend/de Striene Vr. 15-01-2021 19:00:00 B2 B 17 Brugmans Biljarts 3 - BARACUDA 5 klein 837859
Baracuda Vr. 15-01-2021 19:00:00 B2 C 17 BARACUDA 7 - ONDA 3 klein 838020
Ponderosa Vr. 15-01-2021 19:00:00 C1 A 17 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - Brugmans Biljarts 4 klein 838187
Cafe Vossenjacht Vr. 15-01-2021 19:00:00 C2 A 17 DE VOSJES 1 - De Ram 5 klein 838385
Biljartcentrum Amorti Vr. 15-01-2021 19:00:00 C3 A 17 DE LAAN 2 - De Ram 8 klein 838730
Cafe Oosterwaal Vr. 15-01-2021 19:00:00 C3 C 17 OP TIJD KRIJTEN 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839081
Cafe De Graanbeurs Vr. 15-01-2021 19:00:00 C3 C 17 Real Biljartbal 2 - BOULEVARD 2 klein 839082
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 15-01-2021 19:00:00 C4 A 17 DE KASTANJE 6 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839432
Ponderosa Vr. 15-01-2021 19:00:00 C4 B 17 S.V.W. 18 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839752
De Parel Vr. 15-01-2021 19:00:00 C4 B 17 O.b.c. 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839753
Ponderosa Vr. 15-01-2021 19:00:00 C4 B 17 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - S.V.W. 19 klein 839754
Cafe Zaal Tivoli Vr. 15-01-2021 19:00:00 C4 B 17 Biljartvereniging Tivoli 1 - BELLEVUE 11 klein 839755
Boeiend/de Striene Vr. 15-01-2021 19:00:00 C4 B 17 Brugmans Biljarts 8 - N.G.G. 6 klein 839756
Ponderosa Ma. 18-01-2021 19:00:00 B2 B 18 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837860
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 18-01-2021 19:00:00 B2 C 18 HOF VAN HOLLAND 1 - ONDA 2 klein 838021
Ponderosa Ma. 18-01-2021 19:00:00 C3 B 18 S.V.W. 14 - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838901
Café Jan Krijnen Ma. 18-01-2021 19:00:00 C3 B 18 WWV 3 - `t Posthuis 1 klein 838902
Cafe 't Dobbertje Ma. 18-01-2021 19:00:00 C3 C 18 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - BOULEVARD 3 klein 839083
Boeiend/de Striene Di. 19-01-2021 19:00:00 B1 A 18 Brugmans Biljarts 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837214
Café Gesellies Di. 19-01-2021 19:00:00 B2 A 18 BRC Gesellies 2 - BARACUDA 4 klein 837664
Sportpark Harella Di. 19-01-2021 19:00:00 B2 B 18 DE VROLIJKE PLOEG 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837861
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 19-01-2021 19:00:00 B2 C 18 ONDA 3 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 838023
Ponderosa Di. 19-01-2021 19:00:00 C1 A 18 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - De Ram 4 klein 838188
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 19-01-2021 19:00:00 C1 A 18 BELLEVUE 4 - BELLEVUE 6 klein 838189
Boeiend/de Striene Di. 19-01-2021 19:00:00 C1 A 18 Brugmans Biljarts 4 - N.G.G. 2 klein 838190
Ponderosa Di. 19-01-2021 19:00:00 C1 A 18 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838191
Cafe De Ram Di. 19-01-2021 19:00:00 C1 A 18 De Ram 3 - BELLEVUE 5 klein 838192
Café De Brembos Di. 19-01-2021 19:00:00 C2 A 18 Biljartvereniging De Reebok 1 - N.G.G. 3 klein 838386
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 19-01-2021 19:00:00 C2 A 18 BELLEVUE 7 - DE VOSJES 1 klein 838387
Ponderosa Di. 19-01-2021 19:00:00 C2 B 18 S.V.W. 10 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838568
Cafe De Graanbeurs Di. 19-01-2021 19:00:00 C2 B 18 P.w.a. 1 - Real Biljartbal 1 klein 838569
Cafe De Ram Di. 19-01-2021 19:00:00 C3 A 18 De Ram 8 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838731
Cafe Boulevard Di. 19-01-2021 19:00:00 C3 C 18 BOULEVARD 2 - S.V.W. 12 klein 839084
De Fenderste Hoeve Di. 19-01-2021 19:00:00 C3 C 18 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839089
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 19-01-2021 19:00:00 C3 D 18 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - De Ram 9 klein 839265
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 19-01-2021 19:00:00 C3 D 18 BELLEVUE 10 - de Arend 1 klein 839266
Café Jan Krijnen Di. 19-01-2021 19:00:00 C4 A 18 WWV 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839433
Cafe 't Dobbertje Di. 19-01-2021 19:00:00 C4 C 18 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839590
Dorpshuis De Stelle Di. 19-01-2021 19:00:00 C4 B 18 N.G.G. 6 - DE KASTANJE 5 klein 839757
De Drie Zwaantjes Wo. 20-01-2021 19:00:00 B1 B 18 DE DRIE ZWAANTJES 2 - De Ram 1 klein 837439
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 20-01-2021 19:00:00 B2 A 18 ONDA 1 - N.G.G. 1 klein 837665
Café Jan Krijnen Wo. 20-01-2021 19:00:00 B2 B 18 WWV 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837862
Ponderosa Wo. 20-01-2021 19:00:00 C3 A 18 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838732
Café Gesellies Wo. 20-01-2021 19:00:00 C3 B 18 BRC Gesellies 3 - BOULEVARD 1 klein 838904
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 20-01-2021 19:00:00 C3 B 18 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - DEN DUVEL 2 klein 838905
Puts Meuleke Wo. 20-01-2021 19:00:00 C3 C 18 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839085
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 20-01-2021 19:00:00 C3 D 18 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839267
Cafe De Roos Wo. 20-01-2021 19:00:00 C3 D 18 WILLEM III/ de Roos 3 - WWV 5 klein 839268
Cafe De Graanbeurs Wo. 20-01-2021 19:00:00 C4 A 18 Real Biljartbal 3 - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839434
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 20-01-2021 19:00:00 C4 A 18 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - P.w.a. 2 klein 839435
Cafe Oosterwaal Wo. 20-01-2021 19:00:00 C4 A 18 OP TIJD KRIJTEN 4 - DE KASTANJE 4 klein 839436
Ponderosa Wo. 20-01-2021 19:00:00 C4 C 18 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839591
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 20-01-2021 19:00:00 C4 C 18 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - WWV 8 klein 839592
Ponderosa Wo. 20-01-2021 19:00:00 C4 B 18 S.V.W. 19 - O.b.c. 2 klein 839758
Cafe 't Dobbertje Wo. 20-01-2021 19:00:00 C4 B 18 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839759
't Pleintje Do. 21-01-2021 19:00:00 B1 A 18 `t Pleintje 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837215
Ponderosa Do. 21-01-2021 19:00:00 B1 A 18 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - BELLEVUE 1 klein 837216
Huis ten Halve Do. 21-01-2021 19:00:00 B1 A 18 DE KRUISSTRAAT 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837217
Grandcafe de Keuning Do. 21-01-2021 19:00:00 B1 B 18 Biljartvereniging De Keuning 2 - BRC Gesellies 1 klein 837440
't Tapperijke Do. 21-01-2021 19:00:00 B1 B 18 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837442
't Pleintje Do. 21-01-2021 19:00:00 B1 B 18 `t Pleintje 5 - `t Pleintje 3 klein 837443
Cafe De Ram Do. 21-01-2021 19:00:00 B1 B 18 De Ram 2 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837444
Boeiend/de Striene Do. 21-01-2021 19:00:00 B2 A 18 Brugmans Biljarts 2 - DE LAAN 1 klein 837666
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 21-01-2021 19:00:00 B2 A 18 DE KASTANJE 1 - DE KASTANJE 2 klein 837667
MFC de Biezen Do. 21-01-2021 19:00:00 B2 A 18 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837668
Cafe de Put Do. 21-01-2021 19:00:00 B2 B 18 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837863
Cafe 't Dobbertje Do. 21-01-2021 19:00:00 B2 B 18 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - BARACUDA 5 klein 837864
Baracuda Do. 21-01-2021 19:00:00 B2 B 18 BARACUDA 6 - `t Pleintje 8 klein 837865
Ponderosa Do. 21-01-2021 19:00:00 B2 C 18 S.V.W. 3 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 838024
Cafe De Coop Do. 21-01-2021 19:00:00 B2 C 18 Biljartvereniging De Coop 2 - `t Pleintje 9 klein 838025
Biljartcentrum Amorti Do. 21-01-2021 19:00:00 C2 A 18 De Fotsers 1 - Brugmans Biljarts 5 klein 838388
Café Voorwaarts Do. 21-01-2021 19:00:00 C2 A 18 DEN DUVEL 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838390
Biljartcentrum Amorti Do. 21-01-2021 19:00:00 C2 B 18 De Fotsers 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838571
Café `t Durp Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 A 18 Biljart Vereniging Shmaak 2 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838733
't Tapperijke Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 A 18 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - Brugmans Biljarts 7 klein 838734
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 A 18 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - De Ram 7 klein 838735
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 B 18 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838906
Dorpshuis De Stelle Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 C 18 N.G.G. 4 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839086
De Fenderste Hoeve Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 C 18 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - Real Biljartbal 2 klein 839087
Biljartcentrum Amorti Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 C 18 De Fotsers 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839088
Café Jan Krijnen Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 D 18 WWV 4 - Brugmans Biljarts 6 klein 839269
'T Pestallozihuis Do. 21-01-2021 19:00:00 C3 D 18 `t Posthuis 2 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839270
Ponderosa Do. 21-01-2021 19:00:00 C4 C 18 S.V.W. 25 - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839593
Ponderosa Do. 21-01-2021 19:00:00 C4 C 18 S.V.W. 23 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839594
Cafe De Ram Do. 21-01-2021 19:00:00 C4 B 18 De Ram 10 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839760
Cafe De Kroon Vr. 22-01-2021 19:00:00 B1 A 18 B.V. De Kroon 1 - BELLEVUE 3 klein 837218
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 22-01-2021 19:00:00 B1 A 18 BELLEVUE 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837219
Baracuda Vr. 22-01-2021 19:00:00 B1 A 18 BARACUDA 1 - SSVR/Inofec 1 klein 837220
't Pleintje Vr. 22-01-2021 19:00:00 B1 B 18 `t Pleintje 4 - BARACUDA 2 klein 837445
't Pleintje Vr. 22-01-2021 19:00:00 B1 B 18 `t Pleintje 6 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837446
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 22-01-2021 19:00:00 B2 A 18 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837669
SSVR Vr. 22-01-2021 19:00:00 B2 A 18 SSVR/Inofec 2 - `t Pleintje 7 klein 837670
Boeiend/de Striene Vr. 22-01-2021 19:00:00 B2 B 18 Brugmans Biljarts 3 - DE KASTANJE 3 klein 837866
Ponderosa Vr. 22-01-2021 19:00:00 C1 A 18 S.V.W. 9 / Live2enjoy - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838193
Cafe De Roos Vr. 22-01-2021 19:00:00 C2 A 18 WILLEM III/ de Roos 2 - De Ram 5 klein 838391
Ponderosa Vr. 22-01-2021 19:00:00 C3 B 18 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838907
Cafe Oosterwaal Vr. 22-01-2021 19:00:00 C4 A 18 OP TIJD KRIJTEN 5 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839437
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 22-01-2021 19:00:00 C4 B 18 BELLEVUE 11 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839761
Cafe 't Dobbertje Vr. 22-01-2021 19:00:00 C4 B 18 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - S.V.W. 18 klein 839762
MFC de Biezen Ma. 25-01-2021 19:00:00 B1 A 19 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837221
't Tapperijke Ma. 25-01-2021 19:00:00 B2 B 19 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - BARACUDA 6 klein 837867
't Tapperijke Ma. 25-01-2021 19:00:00 B2 B 19 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837868
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 25-01-2021 19:00:00 B2 B 19 DE KASTANJE 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837869
Cafe De Roos Ma. 25-01-2021 19:00:00 B2 C 19 WILLEM III/ de Roos 1 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 838026
Dorpshuis De Stelle Ma. 25-01-2021 19:00:00 C1 A 19 N.G.G. 2 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838194
Cafe rest. Boulevard Ma. 25-01-2021 19:00:00 C1 A 19 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - BELLEVUE 4 klein 838195
Cafe De Ram Ma. 25-01-2021 19:00:00 C1 A 19 De Ram 4 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838196
Dorpshuis De Stelle Ma. 25-01-2021 19:00:00 C2 A 19 N.G.G. 3 - BELLEVUE 7 klein 838392
Cafe De Ram Ma. 25-01-2021 19:00:00 C2 A 19 De Ram 5 - DEN DUVEL 1 klein 838393
Cafe 't Dobbertje Ma. 25-01-2021 19:00:00 C2 B 19 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - P.w.a. 1 klein 838572
Cafe Oosterwaal Ma. 25-01-2021 19:00:00 C2 B 19 OP TIJD KRIJTEN 1 - De Ram 6 klein 838573
Ponderosa Ma. 25-01-2021 19:00:00 C3 A 19 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - BELLEVUE 9 klein 838737
Café Jan Krijnen Ma. 25-01-2021 19:00:00 C3 B 19 WWV 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838908
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 25-01-2021 19:00:00 C4 A 19 DE KASTANJE 4 - Real Biljartbal 3 klein 839439
Ponderosa Ma. 25-01-2021 19:00:00 C4 C 19 S.V.W. 22 / Schrobbeler - S.V.W. 25 klein 839595
SSVR Di. 26-01-2021 19:00:00 B1 A 19 SSVR/Inofec 1 - `t Pleintje 1 klein 837222
Café Gesellies Di. 26-01-2021 19:00:00 B1 B 19 BRC Gesellies 1 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837447
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 26-01-2021 19:00:00 B2 A 19 DE KASTANJE 2 - Brugmans Biljarts 2 klein 837671
Cafe De Graanbeurs Di. 26-01-2021 19:00:00 B2 B 19 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837870
't Pleintje Di. 26-01-2021 19:00:00 B2 C 19 `t Pleintje 9 - ONDA 3 klein 838027
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 26-01-2021 19:00:00 C1 A 19 BELLEVUE 5 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838197
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 26-01-2021 19:00:00 C2 A 19 HOF VAN HOLLAND 2 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838394
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 26-01-2021 19:00:00 C3 B 19 HOF VAN HOLLAND 3 - BRC Gesellies 3 klein 838909
Cafe Boulevard Di. 26-01-2021 19:00:00 C3 B 19 BOULEVARD 1 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838910
Cafe Boulevard Di. 26-01-2021 19:00:00 C3 C 19 BOULEVARD 3 - N.G.G. 4 klein 839090
Cafe De Ram Di. 26-01-2021 19:00:00 C3 D 19 De Ram 9 - WWV 4 klein 839272
Cafe Boulevard Di. 26-01-2021 19:00:00 C3 D 19 de Arend 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839273
Cafe De Graanbeurs Di. 26-01-2021 19:00:00 C4 A 19 P.w.a. 2 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839440
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 26-01-2021 19:00:00 C4 A 19 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839442
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 26-01-2021 19:00:00 C4 C 19 DE KASTANJE 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839597
Cafe 't Dobbertje Di. 26-01-2021 19:00:00 C4 C 19 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839598
De Fenderste Hoeve Wo. 27-01-2021 19:00:00 B1 A 19 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - BELLEVUE 2 klein 837223
't Tapperijke Wo. 27-01-2021 19:00:00 B1 A 19 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837224
't Pleintje Wo. 27-01-2021 19:00:00 B1 B 19 `t Pleintje 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837448
't Pleintje Wo. 27-01-2021 19:00:00 B1 B 19 `t Pleintje 2 - `t Pleintje 6 klein 837449
Cafe De Ram Wo. 27-01-2021 19:00:00 B1 B 19 De Ram 1 - De Ram 2 klein 837453
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 27-01-2021 19:00:00 C2 A 19 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - De Fotsers 1 klein 838396
Café Voorwaarts Wo. 27-01-2021 19:00:00 C3 B 19 DEN DUVEL 2 - N.G.G. 5 klein 838911
Ponderosa Wo. 27-01-2021 19:00:00 C3 C 19 S.V.W. 12 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839091
Puts Meuleke Wo. 27-01-2021 19:00:00 C3 C 19 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - De Fotsers 3 klein 839092
Cafe De Roos Wo. 27-01-2021 19:00:00 C3 D 19 WILLEM III/ de Roos 3 - `t Posthuis 2 klein 839274
Sportpark Harella Wo. 27-01-2021 19:00:00 C3 D 19 DE VROLIJKE PLOEG 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839276
Boeiend/de Striene Wo. 27-01-2021 19:00:00 C3 D 19 Brugmans Biljarts 6 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839277
Cafe Oosterwaal Wo. 27-01-2021 19:00:00 C3 D 19 OP TIJD KRIJTEN 3 - BELLEVUE 10 klein 839278
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 27-01-2021 19:00:00 C4 C 19 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839599
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 28-01-2021 19:00:00 B1 A 19 BELLEVUE 1 - BARACUDA 1 klein 837225
't Tapperijke Do. 28-01-2021 19:00:00 B1 A 19 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - B.V. De Kroon 1 klein 837226
Café `t Durp Do. 28-01-2021 19:00:00 B1 B 19 Biljart Vereniging Shmaak 1 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837450
MFC de Biezen Do. 28-01-2021 19:00:00 B1 B 19 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - `t Pleintje 4 klein 837451
Dorpshuis De Stelle Do. 28-01-2021 19:00:00 B2 A 19 N.G.G. 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837672
Cafe De Coop Do. 28-01-2021 19:00:00 B2 A 19 Biljartvereniging De Coop 1 - SSVR/Inofec 2 klein 837673
't Pleintje Do. 28-01-2021 19:00:00 B2 A 19 `t Pleintje 7 - DE KASTANJE 1 klein 837674
Baracuda Do. 28-01-2021 19:00:00 B2 A 19 BARACUDA 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837675
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 28-01-2021 19:00:00 B2 A 19 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - BARACUDA 3 klein 837676
Grandcafe de Keuning Do. 28-01-2021 19:00:00 B2 B 19 Biljartvereniging De Keuning 3 - WWV 1 klein 837871
Ponderosa Do. 28-01-2021 19:00:00 B2 C 19 S.V.W. 3 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 838029
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 28-01-2021 19:00:00 C1 A 19 BELLEVUE 6 - Brugmans Biljarts 4 klein 838198
Café Jan Krijnen Do. 28-01-2021 19:00:00 C2 B 19 WWV 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838575
Cafe De Ram Do. 28-01-2021 19:00:00 C3 A 19 De Ram 7 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838738
Boeiend/de Striene Do. 28-01-2021 19:00:00 C3 A 19 Brugmans Biljarts 7 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838739
Sportpark Harella Do. 28-01-2021 19:00:00 C3 A 19 DE VROLIJKE PLOEG 2 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838740
'T Pestallozihuis Do. 28-01-2021 19:00:00 C3 B 19 `t Posthuis 1 - S.V.W. 14 klein 838912
Biljartcentrum De Distel Do. 28-01-2021 19:00:00 C3 B 19 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838913
Cafe 't Dobbertje Do. 28-01-2021 19:00:00 C3 C 19 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839093
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 28-01-2021 19:00:00 C3 C 19 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - BOULEVARD 2 klein 839094
Ponderosa Do. 28-01-2021 19:00:00 C4 A 19 S.V.W. 16 / 3Dartwork - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839443
Ponderosa Do. 28-01-2021 19:00:00 C4 C 19 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - WWV 7 klein 839600
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 28-01-2021 19:00:00 C4 B 19 DE KASTANJE 5 - Brugmans Biljarts 8 klein 839763
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 29-01-2021 19:00:00 B1 A 19 BELLEVUE 3 - B.V. De Kroon 2 klein 837227
De Drie Zwaantjes Vr. 29-01-2021 19:00:00 B1 B 19 DE DRIE ZWAANTJES 1 - `t Pleintje 5 klein 837454
Biljartcentrum Amorti Vr. 29-01-2021 19:00:00 B2 A 19 DE LAAN 1 - BRC Gesellies 2 klein 837677
Baracuda Vr. 29-01-2021 19:00:00 B2 B 19 BARACUDA 5 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837872
't Pleintje Vr. 29-01-2021 19:00:00 B2 B 19 `t Pleintje 8 - Brugmans Biljarts 3 klein 837873
Baracuda Vr. 29-01-2021 19:00:00 B2 C 19 BARACUDA 7 - ONDA 2 klein 838030
Ponderosa Vr. 29-01-2021 19:00:00 C1 A 19 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - De Ram 3 klein 838199
Cafe Vossenjacht Vr. 29-01-2021 19:00:00 C2 A 19 DE VOSJES 1 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838397
Biljartcentrum Amorti Vr. 29-01-2021 19:00:00 C3 A 19 DE LAAN 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838742
Cafe Oosterwaal Vr. 29-01-2021 19:00:00 C3 C 19 OP TIJD KRIJTEN 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839095
Cafe De Graanbeurs Vr. 29-01-2021 19:00:00 C3 C 19 Real Biljartbal 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839096
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 29-01-2021 19:00:00 C4 A 19 DE KASTANJE 6 - WWV 6 klein 839444
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 29-01-2021 19:00:00 C4 B 19 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839764
Ponderosa Vr. 29-01-2021 19:00:00 C4 B 19 S.V.W. 18 - S.V.W. 19 klein 839765
De Parel Vr. 29-01-2021 19:00:00 C4 B 19 O.b.c. 2 - BELLEVUE 11 klein 839766
Ponderosa Vr. 29-01-2021 19:00:00 C4 B 19 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - De Ram 10 klein 839767
Cafe Zaal Tivoli Vr. 29-01-2021 19:00:00 C4 B 19 Biljartvereniging Tivoli 1 - N.G.G. 6 klein 839768
Ponderosa Ma. 01-02-2021 19:00:00 B2 B 20 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837874
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 01-02-2021 19:00:00 B2 C 20 HOF VAN HOLLAND 1 - BARACUDA 7 klein 838031
Dorpshuis De Stelle Ma. 01-02-2021 19:00:00 C2 A 20 N.G.G. 3 - DE VOSJES 1 klein 838398
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 01-02-2021 19:00:00 C3 A 20 BELLEVUE 9 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838743
Ponderosa Ma. 01-02-2021 19:00:00 C3 B 20 S.V.W. 14 - WWV 3 klein 838915
Cafe 't Dobbertje Ma. 01-02-2021 19:00:00 C3 C 20 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - S.V.W. 12 klein 839097
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 01-02-2021 19:00:00 C3 D 20 HOF VAN HOLLAND 4 - De Ram 9 klein 839279
't Tapperijke Ma. 01-02-2021 19:00:00 C4 A 20 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - DE KASTANJE 4 klein 839445
Café Jan Krijnen Ma. 01-02-2021 19:00:00 C4 C 20 WWV 7 - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839602
Boeiend/de Striene Di. 02-02-2021 19:00:00 B1 A 20 Brugmans Biljarts 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837228
Café Gesellies Di. 02-02-2021 19:00:00 B2 A 20 BRC Gesellies 2 - DE KASTANJE 2 klein 837678
Sportpark Harella Di. 02-02-2021 19:00:00 B2 B 20 DE VROLIJKE PLOEG 1 - BARACUDA 5 klein 837875
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 02-02-2021 19:00:00 B2 C 20 ONDA 3 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 838033
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 02-02-2021 19:00:00 C1 A 20 BELLEVUE 4 - De Ram 4 klein 838200
Boeiend/de Striene Di. 02-02-2021 19:00:00 C1 A 20 Brugmans Biljarts 4 - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838201
Ponderosa Di. 02-02-2021 19:00:00 C1 A 20 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - BELLEVUE 6 klein 838202
Cafe De Ram Di. 02-02-2021 19:00:00 C1 A 20 De Ram 3 - N.G.G. 2 klein 838203
Café De Brembos Di. 02-02-2021 19:00:00 C2 A 20 Biljartvereniging De Reebok 1 - Brugmans Biljarts 5 klein 838399
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 02-02-2021 19:00:00 C2 A 20 BELLEVUE 7 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838400
Dorpshuis De Stelle Di. 02-02-2021 19:00:00 C3 B 20 N.G.G. 5 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838916
Cafe Boulevard Di. 02-02-2021 19:00:00 C3 C 20 BOULEVARD 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839098
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 02-02-2021 19:00:00 C3 D 20 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839280
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 02-02-2021 19:00:00 C3 D 20 BELLEVUE 10 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839281
Café Jan Krijnen Di. 02-02-2021 19:00:00 C4 A 20 WWV 6 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839446
Cafe 't Dobbertje Di. 02-02-2021 19:00:00 C4 C 20 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - WWV 8 klein 839603
Dorpshuis De Stelle Di. 02-02-2021 19:00:00 C4 B 20 N.G.G. 6 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839769
De Drie Zwaantjes Wo. 03-02-2021 19:00:00 B1 B 20 DE DRIE ZWAANTJES 2 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837455
Grandcafe de Keuning Wo. 03-02-2021 19:00:00 B1 B 20 Biljartvereniging De Keuning 2 - `t Pleintje 6 klein 837456
Café Jan Krijnen Wo. 03-02-2021 19:00:00 B2 B 20 WWV 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837877
Cafe De Ram Wo. 03-02-2021 19:00:00 C2 B 20 De Ram 6 - S.V.W. 10 klein 838579
Ponderosa Wo. 03-02-2021 19:00:00 C3 A 20 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - De Ram 7 klein 838744
Café Gesellies Wo. 03-02-2021 19:00:00 C3 B 20 BRC Gesellies 3 - `t Posthuis 1 klein 838917
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 03-02-2021 19:00:00 C3 B 20 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - BOULEVARD 1 klein 838918
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 03-02-2021 19:00:00 C3 C 20 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - BOULEVARD 3 klein 839099
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 03-02-2021 19:00:00 C3 D 20 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - WWV 5 klein 839282
Cafe De Graanbeurs Wo. 03-02-2021 19:00:00 C4 A 20 Real Biljartbal 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839447
Cafe Oosterwaal Wo. 03-02-2021 19:00:00 C4 A 20 OP TIJD KRIJTEN 4 - DE KASTANJE 6 klein 839448
Ponderosa Wo. 03-02-2021 19:00:00 C4 C 20 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - DE KASTANJE 7 klein 839604
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 03-02-2021 19:00:00 C4 C 20 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839605
Ponderosa Wo. 03-02-2021 19:00:00 C4 B 20 S.V.W. 19 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839770
't Tapperijke Do. 04-02-2021 19:00:00 B1 A 20 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - BELLEVUE 3 klein 837229
't Pleintje Do. 04-02-2021 19:00:00 B1 A 20 `t Pleintje 1 - BELLEVUE 1 klein 837230
Ponderosa Do. 04-02-2021 19:00:00 B1 A 20 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837231
Baracuda Do. 04-02-2021 19:00:00 B1 B 20 BARACUDA 2 - `t Pleintje 2 klein 837457
't Tapperijke Do. 04-02-2021 19:00:00 B1 B 20 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837459
't Pleintje Do. 04-02-2021 19:00:00 B1 B 20 `t Pleintje 5 - De Ram 1 klein 837460
Cafe De Ram Do. 04-02-2021 19:00:00 B1 B 20 De Ram 2 - BRC Gesellies 1 klein 837461
Boeiend/de Striene Do. 04-02-2021 19:00:00 B2 A 20 Brugmans Biljarts 2 - `t Pleintje 7 klein 837679
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 04-02-2021 19:00:00 B2 A 20 DE KASTANJE 1 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837680
MFC de Biezen Do. 04-02-2021 19:00:00 B2 A 20 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - ONDA 1 klein 837681
Grandcafe de Keuning Do. 04-02-2021 19:00:00 B2 B 20 Biljartvereniging De Keuning 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837876
Cafe de Put Do. 04-02-2021 19:00:00 B2 B 20 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - DE KASTANJE 3 klein 837878
Cafe 't Dobbertje Do. 04-02-2021 19:00:00 B2 B 20 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - `t Pleintje 8 klein 837879
Cafe De Coop Do. 04-02-2021 19:00:00 B2 C 20 Biljartvereniging De Coop 2 - S.V.W. 3 klein 838034
Biljartcentrum Amorti Do. 04-02-2021 19:00:00 C2 A 20 De Fotsers 1 - De Ram 5 klein 838401
Café Voorwaarts Do. 04-02-2021 19:00:00 C2 A 20 DEN DUVEL 1 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838403
Biljartcentrum Amorti Do. 04-02-2021 19:00:00 C2 B 20 De Fotsers 2 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838580
Café `t Durp Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 A 20 Biljart Vereniging Shmaak 2 - Brugmans Biljarts 7 klein 838745
't Tapperijke Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 A 20 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - DE LAAN 2 klein 838746
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 A 20 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838747
Cafe 't Dobbertje Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 B 20 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - DEN DUVEL 2 klein 838920
Dorpshuis De Stelle Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 C 20 N.G.G. 4 - Real Biljartbal 2 klein 839100
De Fenderste Hoeve Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 C 20 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839101
Biljartcentrum Amorti Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 C 20 De Fotsers 3 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839102
Café Jan Krijnen Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 D 20 WWV 4 - de Arend 1 klein 839283
'T Pestallozihuis Do. 04-02-2021 19:00:00 C3 D 20 `t Posthuis 2 - Brugmans Biljarts 6 klein 839284
Ponderosa Do. 04-02-2021 19:00:00 C4 C 20 S.V.W. 25 - S.V.W. 23 klein 839606
Cafe De Ram Do. 04-02-2021 19:00:00 C4 B 20 De Ram 10 - O.b.c. 2 klein 839771
Cafe De Kroon Vr. 05-02-2021 19:00:00 B1 A 20 B.V. De Kroon 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837232
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 05-02-2021 19:00:00 B1 A 20 BELLEVUE 2 - SSVR/Inofec 1 klein 837233
Baracuda Vr. 05-02-2021 19:00:00 B1 A 20 BARACUDA 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837234
't Pleintje Vr. 05-02-2021 19:00:00 B1 B 20 `t Pleintje 4 - `t Pleintje 3 klein 837462
Baracuda Vr. 05-02-2021 19:00:00 B2 A 20 BARACUDA 3 - BARACUDA 4 klein 837682
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 05-02-2021 19:00:00 B2 A 20 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - DE LAAN 1 klein 837683
SSVR Vr. 05-02-2021 19:00:00 B2 A 20 SSVR/Inofec 2 - N.G.G. 1 klein 837684
Boeiend/de Striene Vr. 05-02-2021 19:00:00 B2 B 20 Brugmans Biljarts 3 - BARACUDA 6 klein 837880
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 05-02-2021 19:00:00 B2 C 20 ONDA 2 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 838035
Ponderosa Vr. 05-02-2021 19:00:00 C1 A 20 S.V.W. 9 / Live2enjoy - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838204
Ponderosa Vr. 05-02-2021 19:00:00 C1 A 20 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - BELLEVUE 5 klein 838205
Ponderosa Vr. 05-02-2021 19:00:00 C3 B 20 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838921
De Fenderste Hoeve Vr. 05-02-2021 19:00:00 C3 C 20 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839103
Cafe Oosterwaal Vr. 05-02-2021 19:00:00 C4 A 20 OP TIJD KRIJTEN 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839449
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 05-02-2021 19:00:00 C4 B 20 BELLEVUE 11 - S.V.W. 18 klein 839772
Cafe 't Dobbertje Vr. 05-02-2021 19:00:00 C4 B 20 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839773
Boeiend/de Striene Vr. 05-02-2021 19:00:00 C4 B 20 Brugmans Biljarts 8 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839774
De Fenderste Hoeve Za. 06-02-2021 14:00:00 C2 B 20 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - Real Biljartbal 1 klein 838581
Café `t Durp Do. 11-02-2021 19:00:00 C3 A 24 Biljart Vereniging Shmaak 2 - De Ram 8 klein 838770
MFC de Biezen Ma. 22-02-2021 19:00:00 B1 A 21 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - `t Pleintje 1 klein 837235
't Tapperijke Ma. 22-02-2021 19:00:00 B2 B 21 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - Brugmans Biljarts 3 klein 837881
't Tapperijke Ma. 22-02-2021 19:00:00 B2 B 21 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837882
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 22-02-2021 19:00:00 B2 B 21 DE KASTANJE 3 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837883
Dorpshuis De Stelle Ma. 22-02-2021 19:00:00 C1 A 21 N.G.G. 2 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838206
Cafe rest. Boulevard Ma. 22-02-2021 19:00:00 C1 A 21 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838207
Cafe De Ram Ma. 22-02-2021 19:00:00 C1 A 21 De Ram 4 - Brugmans Biljarts 4 klein 838208
Cafe 't Dobbertje Ma. 22-02-2021 19:00:00 C2 B 21 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838582
Cafe Oosterwaal Ma. 22-02-2021 19:00:00 C2 B 21 OP TIJD KRIJTEN 1 - P.w.a. 1 klein 838583
Ponderosa Ma. 22-02-2021 19:00:00 C3 B 21 S.V.W. 14 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838922
Café Jan Krijnen Ma. 22-02-2021 19:00:00 C3 B 21 WWV 3 - BRC Gesellies 3 klein 838923
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 22-02-2021 19:00:00 C4 A 21 DE KASTANJE 4 - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839451
SSVR Di. 23-02-2021 19:00:00 B1 A 21 SSVR/Inofec 1 - B.V. De Kroon 1 klein 837236
Cafe De Kroon Di. 23-02-2021 19:00:00 B1 A 21 B.V. De Kroon 2 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837237
Café Gesellies Di. 23-02-2021 19:00:00 B1 B 21 BRC Gesellies 1 - `t Pleintje 5 klein 837463
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 23-02-2021 19:00:00 B2 A 21 DE KASTANJE 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837685
Cafe De Graanbeurs Di. 23-02-2021 19:00:00 B2 B 21 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - WWV 1 klein 837884
't Pleintje Di. 23-02-2021 19:00:00 B2 C 21 `t Pleintje 9 - ONDA 2 klein 838037
Ponderosa Di. 23-02-2021 19:00:00 C1 A 21 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - BELLEVUE 4 klein 838209
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 23-02-2021 19:00:00 C1 A 21 BELLEVUE 5 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838210
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 23-02-2021 19:00:00 C2 A 21 HOF VAN HOLLAND 2 - N.G.G. 3 klein 838405
Boeiend/de Striene Di. 23-02-2021 19:00:00 C2 A 21 Brugmans Biljarts 5 - BELLEVUE 7 klein 838406
Ponderosa Di. 23-02-2021 19:00:00 C2 B 21 S.V.W. 10 - De Fotsers 2 klein 838584
Cafe De Ram Di. 23-02-2021 19:00:00 C3 A 21 De Ram 8 - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838749
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 23-02-2021 19:00:00 C3 B 21 HOF VAN HOLLAND 3 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838924
Cafe Boulevard Di. 23-02-2021 19:00:00 C3 B 21 BOULEVARD 1 - N.G.G. 5 klein 838925
Cafe Boulevard Di. 23-02-2021 19:00:00 C3 C 21 BOULEVARD 3 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839104
Cafe De Ram Di. 23-02-2021 19:00:00 C3 D 21 De Ram 9 - Brugmans Biljarts 6 klein 839286
Cafe Boulevard Di. 23-02-2021 19:00:00 C3 D 21 de Arend 1 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839287
Cafe De Graanbeurs Di. 23-02-2021 19:00:00 C4 A 21 P.w.a. 2 - WWV 6 klein 839452
Ponderosa Di. 23-02-2021 19:00:00 C4 A 21 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839453
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 23-02-2021 19:00:00 C4 A 21 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839454
Café Jan Krijnen Di. 23-02-2021 19:00:00 C4 C 21 WWV 8 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839608
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 23-02-2021 19:00:00 C4 C 21 DE KASTANJE 7 - WWV 7 klein 839609
Cafe 't Dobbertje Di. 23-02-2021 19:00:00 C4 C 21 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839610
De Fenderste Hoeve Wo. 24-02-2021 19:00:00 B1 A 21 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837238
't Tapperijke Wo. 24-02-2021 19:00:00 B1 A 21 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - BARACUDA 1 klein 837239
't Pleintje Wo. 24-02-2021 19:00:00 B1 B 21 `t Pleintje 2 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837465
Cafe De Ram Wo. 24-02-2021 19:00:00 B1 B 21 De Ram 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837468
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 24-02-2021 19:00:00 B2 A 21 ONDA 1 - SSVR/Inofec 2 klein 837686
Cafe De Coop Wo. 24-02-2021 19:00:00 B2 A 21 Biljartvereniging De Coop 1 - Brugmans Biljarts 2 klein 837687
Ponderosa Wo. 24-02-2021 19:00:00 B2 C 21 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - BARACUDA 7 klein 838038
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 24-02-2021 19:00:00 C2 A 21 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838407
Cafe De Graanbeurs Wo. 24-02-2021 19:00:00 C2 B 21 Real Biljartbal 1 - WWV 2 klein 838585
Ponderosa Wo. 24-02-2021 19:00:00 C3 C 21 S.V.W. 12 - N.G.G. 4 klein 839105
Puts Meuleke Wo. 24-02-2021 19:00:00 C3 C 21 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - BOULEVARD 2 klein 839106
Cafe De Roos Wo. 24-02-2021 19:00:00 C3 D 21 WILLEM III/ de Roos 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839288
Café Jan Krijnen Wo. 24-02-2021 19:00:00 C3 D 21 WWV 5 - BELLEVUE 10 klein 839289
Sportpark Harella Wo. 24-02-2021 19:00:00 C3 D 21 DE VROLIJKE PLOEG 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839290
Cafe Oosterwaal Wo. 24-02-2021 19:00:00 C3 D 21 OP TIJD KRIJTEN 3 - WWV 4 klein 839291
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 24-02-2021 19:00:00 C4 C 21 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839611
Cafe 't Dobbertje Wo. 24-02-2021 19:00:00 C4 B 21 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - S.V.W. 19 klein 839775
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 25-02-2021 19:00:00 B1 A 21 BELLEVUE 1 - BELLEVUE 2 klein 837240
Café `t Durp Do. 25-02-2021 19:00:00 B1 B 21 Biljart Vereniging Shmaak 1 - De Ram 2 klein 837466
MFC de Biezen Do. 25-02-2021 19:00:00 B1 B 21 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - BARACUDA 2 klein 837467
Dorpshuis De Stelle Do. 25-02-2021 19:00:00 B2 A 21 N.G.G. 1 - DE KASTANJE 1 klein 837688
't Pleintje Do. 25-02-2021 19:00:00 B2 A 21 `t Pleintje 7 - BRC Gesellies 2 klein 837689
Baracuda Do. 25-02-2021 19:00:00 B2 A 21 BARACUDA 4 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837690
Baracuda Do. 25-02-2021 19:00:00 B2 B 21 BARACUDA 6 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837885
Ponderosa Do. 25-02-2021 19:00:00 B2 C 21 S.V.W. 3 - ONDA 3 klein 838039
Cafe De Coop Do. 25-02-2021 19:00:00 B2 C 21 Biljartvereniging De Coop 2 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 838040
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 25-02-2021 19:00:00 C1 A 21 BELLEVUE 6 - De Ram 3 klein 838211
Cafe De Ram Do. 25-02-2021 19:00:00 C3 A 21 De Ram 7 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838750
Boeiend/de Striene Do. 25-02-2021 19:00:00 C3 A 21 Brugmans Biljarts 7 - BELLEVUE 9 klein 838751
Sportpark Harella Do. 25-02-2021 19:00:00 C3 A 21 DE VROLIJKE PLOEG 2 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838752
'T Pestallozihuis Do. 25-02-2021 19:00:00 C3 B 21 `t Posthuis 1 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838927
Biljartcentrum De Distel Do. 25-02-2021 19:00:00 C3 B 21 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838928
Cafe 't Dobbertje Do. 25-02-2021 19:00:00 C3 C 21 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839107
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 25-02-2021 19:00:00 C3 C 21 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839108
Ponderosa Do. 25-02-2021 19:00:00 C4 C 21 S.V.W. 23 - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839612
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 26-02-2021 19:00:00 B1 A 21 BELLEVUE 3 - Brugmans Biljarts 1 klein 837241
De Drie Zwaantjes Vr. 26-02-2021 19:00:00 B1 B 21 DE DRIE ZWAANTJES 1 - `t Pleintje 4 klein 837469
't Pleintje Vr. 26-02-2021 19:00:00 B1 B 21 `t Pleintje 6 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837470
Biljartcentrum Amorti Vr. 26-02-2021 19:00:00 B2 A 21 DE LAAN 1 - BARACUDA 3 klein 837691
Baracuda Vr. 26-02-2021 19:00:00 B2 B 21 BARACUDA 5 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837886
't Pleintje Vr. 26-02-2021 19:00:00 B2 B 21 `t Pleintje 8 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837887
Cafe Vossenjacht Vr. 26-02-2021 19:00:00 C2 A 21 DE VOSJES 1 - DEN DUVEL 1 klein 838408
Cafe De Roos Vr. 26-02-2021 19:00:00 C2 A 21 WILLEM III/ de Roos 2 - De Fotsers 1 klein 838409
Cafe 't Dobbertje Vr. 26-02-2021 19:00:00 C3 A 21 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838753
Biljartcentrum Amorti Vr. 26-02-2021 19:00:00 C3 A 21 DE LAAN 2 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838754
Cafe De Graanbeurs Vr. 26-02-2021 19:00:00 C3 C 21 Real Biljartbal 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839109
De Fenderste Hoeve Vr. 26-02-2021 19:00:00 C3 C 21 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - De Fotsers 3 klein 839110
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 26-02-2021 19:00:00 C4 A 21 DE KASTANJE 6 - Real Biljartbal 3 klein 839456
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 26-02-2021 19:00:00 C4 B 21 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - BELLEVUE 11 klein 839776
Ponderosa Vr. 26-02-2021 19:00:00 C4 B 21 S.V.W. 18 - De Ram 10 klein 839777
De Parel Vr. 26-02-2021 19:00:00 C4 B 21 O.b.c. 2 - N.G.G. 6 klein 839778
Ponderosa Vr. 26-02-2021 19:00:00 C4 B 21 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - Brugmans Biljarts 8 klein 839779
Cafe Zaal Tivoli Vr. 26-02-2021 19:00:00 C4 B 21 Biljartvereniging Tivoli 1 - DE KASTANJE 5 klein 839780
Ponderosa Ma. 01-03-2021 19:00:00 B2 B 22 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - DE KASTANJE 3 klein 837888
't Tapperijke Ma. 01-03-2021 19:00:00 B2 B 22 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837889
Grandcafe de Keuning Ma. 01-03-2021 19:00:00 B2 B 26 Biljartvereniging De Keuning 3 - BARACUDA 6 klein 837920
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 01-03-2021 19:00:00 B2 C 22 HOF VAN HOLLAND 1 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 838041
Cafe De Roos Ma. 01-03-2021 19:00:00 B2 C 22 WILLEM III/ de Roos 1 - ONDA 2 klein 838042
Dorpshuis De Stelle Ma. 01-03-2021 19:00:00 C1 A 22 N.G.G. 2 - BELLEVUE 5 klein 838212
Dorpshuis De Stelle Ma. 01-03-2021 19:00:00 C2 A 22 N.G.G. 3 - Brugmans Biljarts 5 klein 838410
Ponderosa Ma. 01-03-2021 19:00:00 C3 A 22 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - Brugmans Biljarts 7 klein 838755
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 01-03-2021 19:00:00 C3 A 22 BELLEVUE 9 - De Ram 7 klein 838756
Cafe 't Dobbertje Ma. 01-03-2021 19:00:00 C3 C 22 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839111
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 01-03-2021 19:00:00 C3 D 22 HOF VAN HOLLAND 4 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839293
't Tapperijke Ma. 01-03-2021 19:00:00 C4 A 22 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - DE KASTANJE 6 klein 839457
Café Jan Krijnen Ma. 01-03-2021 19:00:00 C4 C 22 WWV 7 - WWV 8 klein 839614
Café Gesellies Di. 02-03-2021 19:00:00 B2 A 22 BRC Gesellies 2 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837692
Sportpark Harella Di. 02-03-2021 19:00:00 B2 B 22 DE VROLIJKE PLOEG 1 - `t Pleintje 8 klein 837890
't Pleintje Di. 02-03-2021 19:00:00 B2 C 22 `t Pleintje 9 - BARACUDA 7 klein 838043
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 02-03-2021 19:00:00 C1 A 22 BELLEVUE 4 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838213
Boeiend/de Striene Di. 02-03-2021 19:00:00 C1 A 22 Brugmans Biljarts 4 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838214
Ponderosa Di. 02-03-2021 19:00:00 C1 A 22 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - De Ram 4 klein 838215
Cafe De Ram Di. 02-03-2021 19:00:00 C1 A 22 De Ram 3 - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838216
Café De Brembos Di. 02-03-2021 19:00:00 C2 A 22 Biljartvereniging De Reebok 1 - De Ram 5 klein 838411
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 02-03-2021 19:00:00 C2 A 22 BELLEVUE 7 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838412
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 02-03-2021 19:00:00 C2 A 22 HOF VAN HOLLAND 2 - DE VOSJES 1 klein 838413
Cafe De Graanbeurs Di. 02-03-2021 19:00:00 C2 B 22 P.w.a. 1 - S.V.W. 10 klein 838588
Dorpshuis De Stelle Di. 02-03-2021 19:00:00 C3 B 22 N.G.G. 5 - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838929
Cafe Boulevard Di. 02-03-2021 19:00:00 C3 C 22 BOULEVARD 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839112
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 02-03-2021 19:00:00 C3 D 22 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - WWV 5 klein 839294
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 02-03-2021 19:00:00 C3 D 22 BELLEVUE 10 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839295
Café Jan Krijnen Di. 02-03-2021 19:00:00 C4 A 22 WWV 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839458
Cafe 't Dobbertje Di. 02-03-2021 19:00:00 C4 C 22 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839615
Dorpshuis De Stelle Di. 02-03-2021 19:00:00 C4 B 22 N.G.G. 6 - S.V.W. 18 klein 839781
De Fenderste Hoeve Wo. 03-03-2021 19:00:00 B1 A 22 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - BELLEVUE 3 klein 837242
De Drie Zwaantjes Wo. 03-03-2021 19:00:00 B1 B 22 DE DRIE ZWAANTJES 2 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837471
Café Jan Krijnen Wo. 03-03-2021 19:00:00 B2 B 22 WWV 1 - BARACUDA 5 klein 837892
Ponderosa Wo. 03-03-2021 19:00:00 C3 A 22 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838757
Café Gesellies Wo. 03-03-2021 19:00:00 C3 B 22 BRC Gesellies 3 - S.V.W. 14 klein 838930
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 03-03-2021 19:00:00 C3 B 22 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - `t Posthuis 1 klein 838931
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 03-03-2021 19:00:00 C3 C 22 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - S.V.W. 12 klein 839113
Boeiend/de Striene Wo. 03-03-2021 19:00:00 C3 D 22 Brugmans Biljarts 6 - de Arend 1 klein 839297
Cafe De Graanbeurs Wo. 03-03-2021 19:00:00 C4 A 22 Real Biljartbal 3 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839459
Cafe Oosterwaal Wo. 03-03-2021 19:00:00 C4 A 22 OP TIJD KRIJTEN 4 - P.w.a. 2 klein 839460
Ponderosa Wo. 03-03-2021 19:00:00 C4 C 22 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839616
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 03-03-2021 19:00:00 C4 C 22 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - S.V.W. 25 klein 839617
Ponderosa Wo. 03-03-2021 19:00:00 C4 B 22 S.V.W. 19 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839782
't Tapperijke Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 A 22 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - SSVR/Inofec 1 klein 837243
't Pleintje Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 A 22 `t Pleintje 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837244
Ponderosa Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 A 22 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - B.V. De Kroon 2 klein 837245
Huis ten Halve Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 A 22 DE KRUISSTRAAT 1 - Brugmans Biljarts 1 klein 837246
MFC de Biezen Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 B 22 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - `t Pleintje 2 klein 837472
Baracuda Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 B 22 BARACUDA 2 - `t Pleintje 3 klein 837473
't Tapperijke Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 B 22 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - BRC Gesellies 1 klein 837475
't Pleintje Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 B 22 `t Pleintje 5 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837476
Cafe De Ram Do. 04-03-2021 19:00:00 B1 B 22 De Ram 2 - `t Pleintje 6 klein 837477
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 04-03-2021 19:00:00 B2 A 22 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - DE LAAN 1 klein 837693
Boeiend/de Striene Do. 04-03-2021 19:00:00 B2 A 22 Brugmans Biljarts 2 - N.G.G. 1 klein 837694
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 04-03-2021 19:00:00 B2 A 22 DE KASTANJE 1 - ONDA 1 klein 837695
Grandcafe de Keuning Do. 04-03-2021 19:00:00 B2 B 22 Biljartvereniging De Keuning 3 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837891
Cafe de Put Do. 04-03-2021 19:00:00 B2 B 22 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - BARACUDA 6 klein 837893
Cafe 't Dobbertje Do. 04-03-2021 19:00:00 B2 B 22 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - Brugmans Biljarts 3 klein 837894
Cafe De Coop Do. 04-03-2021 19:00:00 B2 C 22 Biljartvereniging De Coop 2 - ONDA 3 klein 838044
Biljartcentrum Amorti Do. 04-03-2021 19:00:00 C2 A 22 De Fotsers 1 - DEN DUVEL 1 klein 838414
Biljartcentrum Amorti Do. 04-03-2021 19:00:00 C2 B 22 De Fotsers 2 - De Ram 6 klein 838589
Café Jan Krijnen Do. 04-03-2021 19:00:00 C2 B 22 WWV 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838590
Café `t Durp Do. 04-03-2021 19:00:00 C3 A 22 Biljart Vereniging Shmaak 2 - DE LAAN 2 klein 838758
't Tapperijke Do. 04-03-2021 19:00:00 C3 A 22 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - De Ram 8 klein 838759
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 04-03-2021 19:00:00 C3 B 22 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - DEN DUVEL 2 klein 838932
Cafe 't Dobbertje Do. 04-03-2021 19:00:00 C3 B 22 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - BOULEVARD 1 klein 838933
Dorpshuis De Stelle Do. 04-03-2021 19:00:00 C3 C 22 N.G.G. 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839114
De Fenderste Hoeve Do. 04-03-2021 19:00:00 C3 C 22 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839115
Biljartcentrum Amorti Do. 04-03-2021 19:00:00 C3 C 22 De Fotsers 3 - BOULEVARD 3 klein 839116
'T Pestallozihuis Do. 04-03-2021 19:00:00 C3 D 22 `t Posthuis 2 - De Ram 9 klein 839298
Ponderosa Do. 04-03-2021 19:00:00 C4 A 22 S.V.W. 16 / 3Dartwork - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839461
Ponderosa Do. 04-03-2021 19:00:00 C4 C 22 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - DE KASTANJE 7 klein 839618
Cafe De Ram Do. 04-03-2021 19:00:00 C4 B 22 De Ram 10 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839783
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 04-03-2021 19:00:00 C4 B 22 DE KASTANJE 5 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839784
Cafe De Kroon Vr. 05-03-2021 19:00:00 B1 A 22 B.V. De Kroon 1 - BELLEVUE 1 klein 837247
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 05-03-2021 19:00:00 B1 A 22 BELLEVUE 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837248
't Pleintje Vr. 05-03-2021 19:00:00 B1 B 22 `t Pleintje 4 - De Ram 1 klein 837478
Baracuda Vr. 05-03-2021 19:00:00 B2 A 22 BARACUDA 3 - DE KASTANJE 2 klein 837696
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 05-03-2021 19:00:00 B2 A 22 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - `t Pleintje 7 klein 837697
SSVR Vr. 05-03-2021 19:00:00 B2 A 22 SSVR/Inofec 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837698
Ponderosa Vr. 05-03-2021 19:00:00 C1 A 22 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - BELLEVUE 6 klein 838217
Ponderosa Vr. 05-03-2021 19:00:00 C3 B 22 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - WWV 3 klein 838934
Cafe Oosterwaal Vr. 05-03-2021 19:00:00 C3 C 22 OP TIJD KRIJTEN 2 - Real Biljartbal 2 klein 839117
Café Jan Krijnen Vr. 05-03-2021 19:00:00 C3 D 22 WWV 4 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839299
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 05-03-2021 19:00:00 C4 B 22 BELLEVUE 11 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839785
Boeiend/de Striene Vr. 05-03-2021 19:00:00 C4 B 22 Brugmans Biljarts 8 - O.b.c. 2 klein 839786
MFC de Biezen Ma. 08-03-2021 19:00:00 B1 A 23 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - B.V. De Kroon 1 klein 837249
't Tapperijke Ma. 08-03-2021 19:00:00 B2 B 23 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837895
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 08-03-2021 19:00:00 B2 B 23 DE KASTANJE 3 - WWV 1 klein 837896
Baracuda Ma. 08-03-2021 19:00:00 B2 C 23 BARACUDA 7 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 838050
Dorpshuis De Stelle Ma. 08-03-2021 19:00:00 C1 A 23 N.G.G. 2 - BELLEVUE 6 klein 838218
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 08-03-2021 19:00:00 C1 A 23 BELLEVUE 5 - BELLEVUE 4 klein 838219
Dorpshuis De Stelle Ma. 08-03-2021 19:00:00 C2 A 23 N.G.G. 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838416
Ponderosa Ma. 08-03-2021 19:00:00 C3 B 23 S.V.W. 14 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838936
Café Jan Krijnen Ma. 08-03-2021 19:00:00 C3 B 23 WWV 3 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838937
Ponderosa Ma. 08-03-2021 19:00:00 C4 C 23 S.V.W. 22 / Schrobbeler - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839619
SSVR Di. 09-03-2021 19:00:00 B1 A 23 SSVR/Inofec 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837250
Boeiend/de Striene Di. 09-03-2021 19:00:00 B1 A 23 Brugmans Biljarts 1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837251
Cafe De Kroon Di. 09-03-2021 19:00:00 B1 A 23 B.V. De Kroon 2 - BARACUDA 1 klein 837252
Café Gesellies Di. 09-03-2021 19:00:00 B1 B 23 BRC Gesellies 1 - `t Pleintje 4 klein 837479
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 09-03-2021 19:00:00 B2 A 23 DE KASTANJE 2 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837699
Cafe De Graanbeurs Di. 09-03-2021 19:00:00 B2 B 23 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837897
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 09-03-2021 19:00:00 B2 C 23 ONDA 3 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 838048
Cafe De Ram Di. 09-03-2021 19:00:00 C1 A 23 De Ram 3 - De Ram 4 klein 838220
Ponderosa Di. 09-03-2021 19:00:00 C1 A 23 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838221
Boeiend/de Striene Di. 09-03-2021 19:00:00 C1 A 23 Brugmans Biljarts 4 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838222
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 09-03-2021 19:00:00 C2 A 23 HOF VAN HOLLAND 2 - Brugmans Biljarts 5 klein 838417
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 09-03-2021 19:00:00 C2 A 23 BELLEVUE 7 - De Ram 5 klein 838418
Café De Brembos Di. 09-03-2021 19:00:00 C2 A 23 Biljartvereniging De Reebok 1 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838419
Cafe De Graanbeurs Di. 09-03-2021 19:00:00 C2 B 23 P.w.a. 1 - De Ram 6 klein 838593
Cafe De Ram Di. 09-03-2021 19:00:00 C3 A 23 De Ram 8 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838761
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 09-03-2021 19:00:00 C3 B 23 HOF VAN HOLLAND 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838938
Cafe Boulevard Di. 09-03-2021 19:00:00 C3 C 23 BOULEVARD 2 - De Fotsers 3 klein 839118
Cafe Boulevard Di. 09-03-2021 19:00:00 C3 D 23 de Arend 1 - De Ram 9 klein 839300
Ponderosa Di. 09-03-2021 19:00:00 C4 A 23 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839463
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 09-03-2021 19:00:00 C4 A 23 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - DE KASTANJE 4 klein 839464
Café Jan Krijnen Di. 09-03-2021 19:00:00 C4 C 23 WWV 8 - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839620
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 09-03-2021 19:00:00 C4 C 23 DE KASTANJE 7 - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839621
Cafe 't Dobbertje Di. 09-03-2021 19:00:00 C4 C 23 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - WWV 7 klein 839622
't Tapperijke Wo. 10-03-2021 19:00:00 B1 A 23 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - BELLEVUE 2 klein 837253
't Pleintje Wo. 10-03-2021 19:00:00 B1 B 23 `t Pleintje 3 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837480
't Pleintje Wo. 10-03-2021 19:00:00 B1 B 23 `t Pleintje 2 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837482
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 10-03-2021 19:00:00 B2 A 23 ONDA 1 - Brugmans Biljarts 2 klein 837700
Ponderosa Wo. 10-03-2021 19:00:00 B2 C 23 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - `t Pleintje 9 klein 838047
Cafe De Graanbeurs Wo. 10-03-2021 19:00:00 C2 B 23 Real Biljartbal 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838594
Café Gesellies Wo. 10-03-2021 19:00:00 C3 B 23 BRC Gesellies 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838940
Ponderosa Wo. 10-03-2021 19:00:00 C3 C 23 S.V.W. 12 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839119
Puts Meuleke Wo. 10-03-2021 19:00:00 C3 C 23 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839120
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 10-03-2021 19:00:00 C3 D 23 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - `t Posthuis 2 klein 839301
Cafe De Roos Wo. 10-03-2021 19:00:00 C3 D 23 WILLEM III/ de Roos 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839302
Café Jan Krijnen Wo. 10-03-2021 19:00:00 C3 D 23 WWV 5 - WWV 4 klein 839303
Sportpark Harella Wo. 10-03-2021 19:00:00 C3 D 23 DE VROLIJKE PLOEG 3 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839304
Cafe Oosterwaal Wo. 10-03-2021 19:00:00 C3 D 23 OP TIJD KRIJTEN 3 - Brugmans Biljarts 6 klein 839305
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 10-03-2021 19:00:00 C4 A 23 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839465
Cafe De Graanbeurs Wo. 10-03-2021 19:00:00 C4 A 23 P.w.a. 2 - Real Biljartbal 3 klein 839466
Cafe 't Dobbertje Wo. 10-03-2021 19:00:00 C4 B 23 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - De Ram 10 klein 839787
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 11-03-2021 19:00:00 B1 A 23 BELLEVUE 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837254
Grandcafe de Keuning Do. 11-03-2021 19:00:00 B1 B 23 Biljartvereniging De Keuning 2 - De Ram 2 klein 837481
Café `t Durp Do. 11-03-2021 19:00:00 B1 B 23 Biljart Vereniging Shmaak 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837483
Dorpshuis De Stelle Do. 11-03-2021 19:00:00 B2 A 23 N.G.G. 1 - BRC Gesellies 2 klein 837701
Cafe De Coop Do. 11-03-2021 19:00:00 B2 A 23 Biljartvereniging De Coop 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837702
't Pleintje Do. 11-03-2021 19:00:00 B2 A 23 `t Pleintje 7 - BARACUDA 3 klein 837703
MFC de Biezen Do. 11-03-2021 19:00:00 B2 A 23 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - DE KASTANJE 1 klein 837704
Baracuda Do. 11-03-2021 19:00:00 B2 B 23 BARACUDA 6 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837898
Biljartcentrum Amorti Do. 11-03-2021 19:00:00 C2 B 28 De Fotsers 2 - S.V.W. 10 klein 838620
Cafe De Ram Do. 11-03-2021 19:00:00 C3 A 23 De Ram 7 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838763
Boeiend/de Striene Do. 11-03-2021 19:00:00 C3 A 23 Brugmans Biljarts 7 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838764
'T Pestallozihuis Do. 11-03-2021 19:00:00 C3 B 23 `t Posthuis 1 - N.G.G. 5 klein 838941
Biljartcentrum De Distel Do. 11-03-2021 19:00:00 C3 B 23 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - DEN DUVEL 2 klein 838942
Cafe 't Dobbertje Do. 11-03-2021 19:00:00 C3 C 23 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - N.G.G. 4 klein 839121
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 11-03-2021 19:00:00 C3 C 23 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839122
Ponderosa Do. 11-03-2021 19:00:00 C4 C 23 S.V.W. 23 - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839624
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 12-03-2021 19:00:00 B1 A 23 BELLEVUE 3 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837255
De Drie Zwaantjes Vr. 12-03-2021 19:00:00 B1 B 23 DE DRIE ZWAANTJES 1 - BARACUDA 2 klein 837485
't Pleintje Vr. 12-03-2021 19:00:00 B1 B 23 `t Pleintje 6 - `t Pleintje 5 klein 837486
Biljartcentrum Amorti Vr. 12-03-2021 19:00:00 B2 A 23 DE LAAN 1 - BARACUDA 4 klein 837705
Baracuda Vr. 12-03-2021 19:00:00 B2 B 23 BARACUDA 5 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837899
't Pleintje Vr. 12-03-2021 19:00:00 B2 B 23 `t Pleintje 8 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837900
Boeiend/de Striene Vr. 12-03-2021 19:00:00 B2 B 23 Brugmans Biljarts 3 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837901
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 12-03-2021 19:00:00 B2 C 23 ONDA 2 - S.V.W. 3 klein 838049
Ponderosa Vr. 12-03-2021 19:00:00 C1 A 23 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838223
Cafe Vossenjacht Vr. 12-03-2021 19:00:00 C2 A 23 DE VOSJES 1 - De Fotsers 1 klein 838421
Cafe 't Dobbertje Vr. 12-03-2021 19:00:00 C3 A 23 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838765
Biljartcentrum Amorti Vr. 12-03-2021 19:00:00 C3 A 23 DE LAAN 2 - BELLEVUE 9 klein 838766
Cafe De Graanbeurs Vr. 12-03-2021 19:00:00 C3 C 23 Real Biljartbal 2 - BOULEVARD 3 klein 839123
De Fenderste Hoeve Vr. 12-03-2021 19:00:00 C3 C 23 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839124
Cafe Oosterwaal Vr. 12-03-2021 19:00:00 C4 A 23 OP TIJD KRIJTEN 5 - WWV 6 klein 839467
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 12-03-2021 19:00:00 C4 A 23 DE KASTANJE 6 - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839468
Cafe 't Dobbertje Vr. 12-03-2021 19:00:00 C4 B 23 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - BELLEVUE 11 klein 839788
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 12-03-2021 19:00:00 C4 B 23 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - N.G.G. 6 klein 839789
Ponderosa Vr. 12-03-2021 19:00:00 C4 B 23 S.V.W. 18 - Brugmans Biljarts 8 klein 839790
De Parel Vr. 12-03-2021 19:00:00 C4 B 23 O.b.c. 2 - DE KASTANJE 5 klein 839791
Ponderosa Vr. 12-03-2021 19:00:00 C4 B 23 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839792
De Fenderste Hoeve Za. 13-03-2021 14:00:00 C2 B 23 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838596
Ponderosa Ma. 15-03-2021 19:00:00 B2 B 24 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - BARACUDA 6 klein 837902
't Tapperijke Ma. 15-03-2021 19:00:00 B2 B 24 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - BARACUDA 5 klein 837903
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 15-03-2021 19:00:00 B2 C 24 HOF VAN HOLLAND 1 - `t Pleintje 9 klein 838051
Cafe De Roos Ma. 15-03-2021 19:00:00 B2 C 24 WILLEM III/ de Roos 1 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 838052
Cafe De Ram Ma. 15-03-2021 19:00:00 C1 A 24 De Ram 4 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838224
Cafe rest. Boulevard Ma. 15-03-2021 19:00:00 C1 A 24 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - N.G.G. 2 klein 838225
Cafe De Ram Ma. 15-03-2021 19:00:00 C2 A 24 De Ram 5 - N.G.G. 3 klein 838422
Cafe Oosterwaal Ma. 15-03-2021 19:00:00 C2 B 24 OP TIJD KRIJTEN 1 - WWV 2 klein 838597
Ponderosa Ma. 15-03-2021 19:00:00 C3 A 24 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - DE LAAN 2 klein 838767
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 15-03-2021 19:00:00 C3 A 24 BELLEVUE 9 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838768
Cafe 't Dobbertje Ma. 15-03-2021 19:00:00 C3 C 24 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839125
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 15-03-2021 19:00:00 C3 D 24 HOF VAN HOLLAND 4 - WWV 5 klein 839307
't Tapperijke Ma. 15-03-2021 19:00:00 C4 A 24 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - P.w.a. 2 klein 839469
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 15-03-2021 19:00:00 C4 A 24 DE KASTANJE 4 - DE KASTANJE 6 klein 839470
Café Jan Krijnen Ma. 15-03-2021 19:00:00 C4 C 24 WWV 7 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839626
SSVR Di. 16-03-2021 19:00:00 B1 A 24 SSVR/Inofec 1 - BELLEVUE 3 klein 837256
Café Gesellies Di. 16-03-2021 19:00:00 B2 A 24 BRC Gesellies 2 - ONDA 1 klein 837706
Sportpark Harella Di. 16-03-2021 19:00:00 B2 B 24 DE VROLIJKE PLOEG 1 - Brugmans Biljarts 3 klein 837904
Cafe De Graanbeurs Di. 16-03-2021 19:00:00 B2 B 24 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837905
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 16-03-2021 19:00:00 C1 A 24 BELLEVUE 4 - Brugmans Biljarts 4 klein 838226
Ponderosa Di. 16-03-2021 19:00:00 C1 A 24 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - De Ram 3 klein 838227
Boeiend/de Striene Di. 16-03-2021 19:00:00 C2 A 24 Brugmans Biljarts 5 - DE VOSJES 1 klein 838423
Ponderosa Di. 16-03-2021 19:00:00 C2 B 24 S.V.W. 10 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838598
Dorpshuis De Stelle Di. 16-03-2021 19:00:00 C3 B 24 N.G.G. 5 - WWV 3 klein 838943
Cafe Boulevard Di. 16-03-2021 19:00:00 C3 C 24 BOULEVARD 3 - S.V.W. 12 klein 839126
Cafe De Ram Di. 16-03-2021 19:00:00 C3 D 24 De Ram 9 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839309
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 16-03-2021 19:00:00 C3 D 24 BELLEVUE 10 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839310
Cafe 't Dobbertje Di. 16-03-2021 19:00:00 C4 C 24 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - S.V.W. 25 klein 839627
Dorpshuis De Stelle Di. 16-03-2021 19:00:00 C4 B 24 N.G.G. 6 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839793
De Fenderste Hoeve Wo. 17-03-2021 19:00:00 B1 A 24 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - BELLEVUE 1 klein 837257
't Pleintje Wo. 17-03-2021 19:00:00 B1 B 24 `t Pleintje 3 - `t Pleintje 2 klein 837487
Café Jan Krijnen Wo. 17-03-2021 19:00:00 B2 B 24 WWV 1 - `t Pleintje 8 klein 837907
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 17-03-2021 19:00:00 C2 A 24 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838424
Café Voorwaarts Wo. 17-03-2021 19:00:00 C3 B 24 DEN DUVEL 2 - BOULEVARD 1 klein 838944
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 17-03-2021 19:00:00 C3 B 24 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - S.V.W. 14 klein 838945
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 17-03-2021 19:00:00 C3 C 24 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839127
Boeiend/de Striene Wo. 17-03-2021 19:00:00 C3 D 24 Brugmans Biljarts 6 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839311
Cafe De Graanbeurs Wo. 17-03-2021 19:00:00 C4 A 24 Real Biljartbal 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839472
Cafe Oosterwaal Wo. 17-03-2021 19:00:00 C4 A 24 OP TIJD KRIJTEN 4 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839473
Ponderosa Wo. 17-03-2021 19:00:00 C4 C 24 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - S.V.W. 23 klein 839628
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 17-03-2021 19:00:00 C4 C 24 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - WWV 8 klein 839629
't Tapperijke Do. 18-03-2021 19:00:00 B1 A 24 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837258
't Pleintje Do. 18-03-2021 19:00:00 B1 A 24 `t Pleintje 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837259
Ponderosa Do. 18-03-2021 19:00:00 B1 A 24 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837260
MFC de Biezen Do. 18-03-2021 19:00:00 B1 B 24 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837488
Baracuda Do. 18-03-2021 19:00:00 B1 B 24 BARACUDA 2 - De Ram 1 klein 837489
't Tapperijke Do. 18-03-2021 19:00:00 B1 B 24 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - `t Pleintje 6 klein 837491
't Pleintje Do. 18-03-2021 19:00:00 B1 B 24 `t Pleintje 5 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837492
Cafe De Ram Do. 18-03-2021 19:00:00 B1 B 24 De Ram 2 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837493
Baracuda Do. 18-03-2021 19:00:00 B2 A 24 BARACUDA 4 - DE KASTANJE 2 klein 837707
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 18-03-2021 19:00:00 B2 A 24 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - `t Pleintje 7 klein 837708
Boeiend/de Striene Do. 18-03-2021 19:00:00 B2 A 24 Brugmans Biljarts 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837709
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 18-03-2021 19:00:00 B2 A 24 DE KASTANJE 1 - SSVR/Inofec 2 klein 837710
Grandcafe de Keuning Do. 18-03-2021 19:00:00 B2 B 24 Biljartvereniging De Keuning 3 - DE KASTANJE 3 klein 837906
Cafe de Put Do. 18-03-2021 19:00:00 B2 B 24 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837908
Cafe De Coop Do. 18-03-2021 19:00:00 B2 C 24 Biljartvereniging De Coop 2 - ONDA 2 klein 838054
Ponderosa Do. 18-03-2021 19:00:00 B2 C 24 S.V.W. 3 - BARACUDA 7 klein 838055
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 18-03-2021 19:00:00 C1 A 24 BELLEVUE 6 - BELLEVUE 5 klein 838228
Café Voorwaarts Do. 18-03-2021 19:00:00 C2 A 24 DEN DUVEL 1 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838426
Biljartcentrum Amorti Do. 18-03-2021 19:00:00 C2 B 24 De Fotsers 2 - P.w.a. 1 klein 838600
't Tapperijke Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 A 24 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838771
Sportpark Harella Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 A 24 DE VROLIJKE PLOEG 2 - De Ram 7 klein 838772
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 B 24 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838946
Cafe 't Dobbertje Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 B 24 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - `t Posthuis 1 klein 838947
Dorpshuis De Stelle Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 C 24 N.G.G. 4 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839128
De Fenderste Hoeve Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 C 24 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - BOULEVARD 2 klein 839129
Biljartcentrum Amorti Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 C 24 De Fotsers 3 - Real Biljartbal 2 klein 839130
Café Jan Krijnen Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 D 24 WWV 4 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839312
'T Pestallozihuis Do. 18-03-2021 19:00:00 C3 D 24 `t Posthuis 2 - de Arend 1 klein 839313
Ponderosa Do. 18-03-2021 19:00:00 C4 A 24 S.V.W. 16 / 3Dartwork - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839474
Ponderosa Do. 18-03-2021 19:00:00 C4 C 24 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839630
Cafe De Ram Do. 18-03-2021 19:00:00 C4 B 24 De Ram 10 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839794
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 18-03-2021 19:00:00 C4 B 24 DE KASTANJE 5 - S.V.W. 18 klein 839795
Cafe De Kroon Vr. 19-03-2021 19:00:00 B1 A 24 B.V. De Kroon 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837261
Baracuda Vr. 19-03-2021 19:00:00 B1 A 24 BARACUDA 1 - Brugmans Biljarts 1 klein 837262
't Pleintje Vr. 19-03-2021 19:00:00 B1 B 24 `t Pleintje 4 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837494
Baracuda Vr. 19-03-2021 19:00:00 B2 A 24 BARACUDA 3 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837711
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 19-03-2021 19:00:00 B2 A 24 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - N.G.G. 1 klein 837712
Ponderosa Vr. 19-03-2021 19:00:00 C1 A 24 S.V.W. 9 / Live2enjoy - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838229
Cafe De Roos Vr. 19-03-2021 19:00:00 C2 A 24 WILLEM III/ de Roos 2 - BELLEVUE 7 klein 838427
Ponderosa Vr. 19-03-2021 19:00:00 C3 B 24 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - BRC Gesellies 3 klein 838948
Cafe Oosterwaal Vr. 19-03-2021 19:00:00 C3 C 24 OP TIJD KRIJTEN 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839131
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 19-03-2021 19:00:00 C4 B 24 BELLEVUE 11 - S.V.W. 19 klein 839796
Cafe Zaal Tivoli Vr. 19-03-2021 19:00:00 C4 B 24 Biljartvereniging Tivoli 1 - O.b.c. 2 klein 839797
Boeiend/de Striene Vr. 19-03-2021 19:00:00 C4 B 24 Brugmans Biljarts 8 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839798
MFC de Biezen Ma. 22-03-2021 19:00:00 B1 A 25 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837263
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 22-03-2021 19:00:00 B2 A 25 DE KASTANJE 2 - DE LAAN 1 klein 837713
't Tapperijke Ma. 22-03-2021 19:00:00 B2 B 25 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837909
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 22-03-2021 19:00:00 B2 B 25 DE KASTANJE 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837910
Dorpshuis De Stelle Ma. 22-03-2021 19:00:00 C1 A 25 N.G.G. 2 - De Ram 4 klein 838230
Dorpshuis De Stelle Ma. 22-03-2021 19:00:00 C2 A 25 N.G.G. 3 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838428
Ponderosa Ma. 22-03-2021 19:00:00 C3 B 25 S.V.W. 14 - N.G.G. 5 klein 838950
Café Jan Krijnen Ma. 22-03-2021 19:00:00 C3 B 25 WWV 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838951
Ponderosa Ma. 22-03-2021 19:00:00 C4 C 25 S.V.W. 22 / Schrobbeler - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839631
Boeiend/de Striene Di. 23-03-2021 19:00:00 B1 A 25 Brugmans Biljarts 1 - `t Pleintje 1 klein 837264
Cafe De Kroon Di. 23-03-2021 19:00:00 B1 A 25 B.V. De Kroon 2 - BELLEVUE 2 klein 837265
Café Gesellies Di. 23-03-2021 19:00:00 B1 B 25 BRC Gesellies 1 - BARACUDA 2 klein 837495
't Pleintje Di. 23-03-2021 19:00:00 B2 C 25 `t Pleintje 9 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 838057
Cafe De Ram Di. 23-03-2021 19:00:00 C1 A 25 De Ram 3 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838231
Ponderosa Di. 23-03-2021 19:00:00 C1 A 25 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - BELLEVUE 4 klein 838232
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 23-03-2021 19:00:00 C1 A 25 BELLEVUE 5 - Brugmans Biljarts 4 klein 838233
Boeiend/de Striene Di. 23-03-2021 19:00:00 C2 A 25 Brugmans Biljarts 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838429
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 23-03-2021 19:00:00 C2 A 25 HOF VAN HOLLAND 2 - De Ram 5 klein 838430
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 23-03-2021 19:00:00 C2 A 25 BELLEVUE 7 - DEN DUVEL 1 klein 838431
Café De Brembos Di. 23-03-2021 19:00:00 C2 A 25 Biljartvereniging De Reebok 1 - De Fotsers 1 klein 838432
Cafe De Ram Di. 23-03-2021 19:00:00 C3 A 25 De Ram 8 - BELLEVUE 9 klein 838773
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 23-03-2021 19:00:00 C3 B 25 HOF VAN HOLLAND 3 - DEN DUVEL 2 klein 838952
Cafe Boulevard Di. 23-03-2021 19:00:00 C3 B 25 BOULEVARD 1 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838953
Cafe Boulevard Di. 23-03-2021 19:00:00 C3 C 25 BOULEVARD 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839132
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 23-03-2021 19:00:00 C3 D 25 BELLEVUE 10 - `t Posthuis 2 klein 839314
Cafe De Graanbeurs Di. 23-03-2021 19:00:00 C4 A 25 P.w.a. 2 - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839475
Ponderosa Di. 23-03-2021 19:00:00 C4 A 25 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - DE KASTANJE 4 klein 839476
Café Jan Krijnen Di. 23-03-2021 19:00:00 C4 C 25 WWV 8 - DE KASTANJE 7 klein 839632
Cafe 't Dobbertje Di. 23-03-2021 19:00:00 C4 C 25 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839633
't Tapperijke Wo. 24-03-2021 19:00:00 B1 A 25 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837266
De Drie Zwaantjes Wo. 24-03-2021 19:00:00 B1 B 25 DE DRIE ZWAANTJES 2 - `t Pleintje 5 klein 837496
't Pleintje Wo. 24-03-2021 19:00:00 B1 B 25 `t Pleintje 2 - De Ram 2 klein 837498
Cafe De Ram Wo. 24-03-2021 19:00:00 B1 B 25 De Ram 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837500
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 24-03-2021 19:00:00 B2 A 25 ONDA 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837714
Ponderosa Wo. 24-03-2021 19:00:00 B2 C 25 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - S.V.W. 3 klein 838058
Cafe De Graanbeurs Wo. 24-03-2021 19:00:00 C2 B 25 Real Biljartbal 1 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838604
Café Gesellies Wo. 24-03-2021 19:00:00 C3 B 25 BRC Gesellies 3 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838954
Ponderosa Wo. 24-03-2021 19:00:00 C3 C 25 S.V.W. 12 - Real Biljartbal 2 klein 839133
Puts Meuleke Wo. 24-03-2021 19:00:00 C3 C 25 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839134
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 24-03-2021 19:00:00 C3 D 25 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839315
Cafe De Roos Wo. 24-03-2021 19:00:00 C3 D 25 WILLEM III/ de Roos 3 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839316
Café Jan Krijnen Wo. 24-03-2021 19:00:00 C3 D 25 WWV 5 - Brugmans Biljarts 6 klein 839317
Sportpark Harella Wo. 24-03-2021 19:00:00 C3 D 25 DE VROLIJKE PLOEG 3 - De Ram 9 klein 839318
Cafe Oosterwaal Wo. 24-03-2021 19:00:00 C3 D 25 OP TIJD KRIJTEN 3 - de Arend 1 klein 839319
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 24-03-2021 19:00:00 C4 A 25 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839477
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 24-03-2021 19:00:00 C4 C 25 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839634
Ponderosa Wo. 24-03-2021 19:00:00 C4 B 25 S.V.W. 19 - De Ram 10 klein 839799
Cafe 't Dobbertje Wo. 24-03-2021 19:00:00 C4 B 25 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - Brugmans Biljarts 8 klein 839800
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 25-03-2021 19:00:00 B1 A 25 BELLEVUE 1 - SSVR/Inofec 1 klein 837267
Huis ten Halve Do. 25-03-2021 19:00:00 B1 A 25 DE KRUISSTRAAT 1 - BARACUDA 1 klein 837268
Grandcafe de Keuning Do. 25-03-2021 19:00:00 B1 B 25 Biljartvereniging De Keuning 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837497
Dorpshuis De Stelle Do. 25-03-2021 19:00:00 B2 A 25 N.G.G. 1 - BARACUDA 3 klein 837715
Cafe De Coop Do. 25-03-2021 19:00:00 B2 A 25 Biljartvereniging De Coop 1 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837716
't Pleintje Do. 25-03-2021 19:00:00 B2 A 25 `t Pleintje 7 - BARACUDA 4 klein 837717
MFC de Biezen Do. 25-03-2021 19:00:00 B2 A 25 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - BRC Gesellies 2 klein 837718
Cafe 't Dobbertje Do. 25-03-2021 19:00:00 B2 B 25 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837911
Baracuda Do. 25-03-2021 19:00:00 B2 B 25 BARACUDA 6 - WWV 1 klein 837912
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 25-03-2021 19:00:00 C1 A 25 BELLEVUE 6 - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838234
Café Jan Krijnen Do. 25-03-2021 19:00:00 C2 B 25 WWV 2 - S.V.W. 10 klein 838605
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 25-03-2021 19:00:00 C3 A 25 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838774
Cafe De Ram Do. 25-03-2021 19:00:00 C3 A 25 De Ram 7 - Brugmans Biljarts 7 klein 838776
De Fenderste Hoeve Do. 25-03-2021 19:00:00 C3 C 25 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - De Fotsers 3 klein 839135
Cafe 't Dobbertje Do. 25-03-2021 19:00:00 C3 C 25 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839136
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 25-03-2021 19:00:00 C3 C 25 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - BOULEVARD 3 klein 839137
Ponderosa Do. 25-03-2021 19:00:00 C4 C 25 S.V.W. 25 - S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services klein 839635
Ponderosa Do. 25-03-2021 19:00:00 C4 C 25 S.V.W. 23 - WWV 7 klein 839636
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 26-03-2021 19:00:00 B1 A 25 BELLEVUE 3 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837269
De Drie Zwaantjes Vr. 26-03-2021 19:00:00 B1 B 25 DE DRIE ZWAANTJES 1 - `t Pleintje 3 klein 837501
't Pleintje Vr. 26-03-2021 19:00:00 B1 B 25 `t Pleintje 6 - `t Pleintje 4 klein 837502
SSVR Vr. 26-03-2021 19:00:00 B2 A 25 SSVR/Inofec 2 - Brugmans Biljarts 2 klein 837719
Baracuda Vr. 26-03-2021 19:00:00 B2 B 25 BARACUDA 5 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837913
't Pleintje Vr. 26-03-2021 19:00:00 B2 B 25 `t Pleintje 8 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837914
Boeiend/de Striene Vr. 26-03-2021 19:00:00 B2 B 25 Brugmans Biljarts 3 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837915
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 26-03-2021 19:00:00 B2 C 25 ONDA 2 - ONDA 3 klein 838059
Baracuda Vr. 26-03-2021 19:00:00 B2 C 25 BARACUDA 7 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 838060
Ponderosa Vr. 26-03-2021 19:00:00 C1 A 25 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838235
Cafe 't Dobbertje Vr. 26-03-2021 19:00:00 C3 A 25 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838777
Biljartcentrum Amorti Vr. 26-03-2021 19:00:00 C3 A 25 DE LAAN 2 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838778
Ponderosa Vr. 26-03-2021 19:00:00 C3 B 25 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838956
De Fenderste Hoeve Vr. 26-03-2021 19:00:00 C3 C 25 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - N.G.G. 4 klein 839138
Cafe Oosterwaal Vr. 26-03-2021 19:00:00 C4 A 25 OP TIJD KRIJTEN 5 - Real Biljartbal 3 klein 839478
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 26-03-2021 19:00:00 C4 A 25 DE KASTANJE 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839479
Cafe 't Dobbertje Vr. 26-03-2021 19:00:00 C4 B 25 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - N.G.G. 6 klein 839801
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 26-03-2021 19:00:00 C4 B 25 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - DE KASTANJE 5 klein 839802
Ponderosa Vr. 26-03-2021 19:00:00 C4 B 25 S.V.W. 18 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839803
De Parel Vr. 26-03-2021 19:00:00 C4 B 25 O.b.c. 2 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839804
De Fenderste Hoeve Za. 27-03-2021 14:00:00 C2 B 25 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - De Ram 6 klein 838606
Baracuda Ma. 29-03-2021 19:00:00 B2 A 26 BARACUDA 3 - ONDA 1 klein 837720
Ponderosa Ma. 29-03-2021 19:00:00 B2 B 26 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837916
't Tapperijke Ma. 29-03-2021 19:00:00 B2 B 26 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - `t Pleintje 8 klein 837917
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 29-03-2021 19:00:00 B2 C 26 HOF VAN HOLLAND 1 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 838061
Cafe De Ram Ma. 29-03-2021 19:00:00 C1 A 26 De Ram 4 - BELLEVUE 6 klein 838236
Cafe rest. Boulevard Ma. 29-03-2021 19:00:00 C1 A 26 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - BELLEVUE 5 klein 838237
Cafe De Ram Ma. 29-03-2021 19:00:00 C2 A 26 De Ram 5 - Brugmans Biljarts 5 klein 838434
Cafe Oosterwaal Ma. 29-03-2021 19:00:00 C2 B 26 OP TIJD KRIJTEN 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838607
Ponderosa Ma. 29-03-2021 19:00:00 C3 A 26 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - De Ram 8 klein 838779
Cafe 't Dobbertje Ma. 29-03-2021 19:00:00 C3 C 26 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839139
't Tapperijke Ma. 29-03-2021 19:00:00 C4 A 26 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839481
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 29-03-2021 19:00:00 C4 A 26 DE KASTANJE 4 - P.w.a. 2 klein 839482
Café Jan Krijnen Ma. 29-03-2021 19:00:00 C4 C 26 WWV 7 - S.V.W. 25 klein 839637
SSVR Di. 30-03-2021 19:00:00 B1 A 26 SSVR/Inofec 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837270
Café Gesellies Di. 30-03-2021 19:00:00 B2 A 26 BRC Gesellies 2 - SSVR/Inofec 2 klein 837721
Sportpark Harella Di. 30-03-2021 19:00:00 B2 B 26 DE VROLIJKE PLOEG 1 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837918
Cafe De Graanbeurs Di. 30-03-2021 19:00:00 B2 B 26 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - DE KASTANJE 3 klein 837919
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 30-03-2021 19:00:00 B2 C 26 ONDA 3 - BARACUDA 7 klein 838063
Boeiend/de Striene Di. 30-03-2021 19:00:00 C1 A 26 Brugmans Biljarts 4 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838238
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 30-03-2021 19:00:00 C1 A 26 BELLEVUE 4 - De Ram 3 klein 838239
Ponderosa Di. 30-03-2021 19:00:00 C1 A 26 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - N.G.G. 2 klein 838240
Café De Brembos Di. 30-03-2021 19:00:00 C2 A 28 Biljartvereniging De Reebok 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838448
Ponderosa Di. 30-03-2021 19:00:00 C2 B 26 S.V.W. 10 - Real Biljartbal 1 klein 838609
Dorpshuis De Stelle Di. 30-03-2021 19:00:00 C3 B 26 N.G.G. 5 - BRC Gesellies 3 klein 838957
Cafe Boulevard Di. 30-03-2021 19:00:00 C3 C 26 BOULEVARD 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839140
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 30-03-2021 19:00:00 C3 D 26 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - BELLEVUE 10 klein 839322
Cafe De Ram Di. 30-03-2021 19:00:00 C3 D 26 De Ram 9 - WWV 5 klein 839323
Cafe Boulevard Di. 30-03-2021 19:00:00 C3 D 26 de Arend 1 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839324
Boeiend/de Striene Di. 30-03-2021 19:00:00 C3 D 26 Brugmans Biljarts 6 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839325
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 30-03-2021 19:00:00 C4 A 26 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839483
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 30-03-2021 19:00:00 C4 C 26 DE KASTANJE 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839639
Dorpshuis De Stelle Di. 30-03-2021 19:00:00 C4 B 26 N.G.G. 6 - S.V.W. 19 klein 839805
De Fenderste Hoeve Wo. 31-03-2021 19:00:00 B1 A 26 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837271
't Pleintje Wo. 31-03-2021 19:00:00 B1 B 26 `t Pleintje 3 - De Ram 1 klein 837503
Café Jan Krijnen Wo. 31-03-2021 19:00:00 B2 B 26 WWV 1 - Brugmans Biljarts 3 klein 837921
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 31-03-2021 19:00:00 C2 A 26 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - DE VOSJES 1 klein 838435
Cafe De Ram Wo. 31-03-2021 19:00:00 C2 B 26 De Ram 6 - WWV 2 klein 838610
Ponderosa Wo. 31-03-2021 19:00:00 C3 A 26 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838781
Café Voorwaarts Wo. 31-03-2021 19:00:00 C3 B 26 DEN DUVEL 2 - `t Posthuis 1 klein 838958
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 31-03-2021 19:00:00 C3 B 26 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838959
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 31-03-2021 19:00:00 C3 C 26 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839141
Cafe Oosterwaal Wo. 31-03-2021 19:00:00 C4 A 26 OP TIJD KRIJTEN 4 - WWV 6 klein 839485
Ponderosa Wo. 31-03-2021 19:00:00 C4 C 26 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839640
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 31-03-2021 19:00:00 C4 C 26 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839641
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 01-04-2021 19:00:00 B1 A 26 BELLEVUE 1 - BELLEVUE 3 klein 837272
't Pleintje Do. 01-04-2021 19:00:00 B1 A 26 `t Pleintje 1 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837273
MFC de Biezen Do. 01-04-2021 19:00:00 B1 B 26 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - BRC Gesellies 1 klein 837504
Baracuda Do. 01-04-2021 19:00:00 B1 B 26 BARACUDA 2 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837505
't Tapperijke Do. 01-04-2021 19:00:00 B1 B 26 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837507
't Pleintje Do. 01-04-2021 19:00:00 B1 B 26 `t Pleintje 5 - De Ram 2 klein 837508
Baracuda Do. 01-04-2021 19:00:00 B2 A 26 BARACUDA 4 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837722
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 01-04-2021 19:00:00 B2 A 26 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - N.G.G. 1 klein 837723
Boeiend/de Striene Do. 01-04-2021 19:00:00 B2 A 26 Brugmans Biljarts 2 - DE KASTANJE 1 klein 837724
Cafe De Coop Do. 01-04-2021 19:00:00 B2 C 26 Biljartvereniging De Coop 2 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 838064
Ponderosa Do. 01-04-2021 19:00:00 B2 C 26 S.V.W. 3 - `t Pleintje 9 klein 838065
Biljartcentrum Amorti Do. 01-04-2021 19:00:00 C2 A 26 De Fotsers 1 - BELLEVUE 7 klein 838437
Café Voorwaarts Do. 01-04-2021 19:00:00 C2 A 26 DEN DUVEL 1 - N.G.G. 3 klein 838438
Biljartcentrum Amorti Do. 01-04-2021 19:00:00 C2 B 26 De Fotsers 2 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838611
Café `t Durp Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 A 26 Biljart Vereniging Shmaak 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838782
Boeiend/de Striene Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 A 26 Brugmans Biljarts 7 - DE LAAN 2 klein 838783
Sportpark Harella Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 A 26 DE VROLIJKE PLOEG 2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838784
Biljartcentrum De Distel Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 B 26 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838960
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 B 26 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - BOULEVARD 1 klein 838961
Cafe 't Dobbertje Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 B 26 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - S.V.W. 14 klein 838962
Dorpshuis De Stelle Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 C 26 N.G.G. 4 - BOULEVARD 2 klein 839142
Biljartcentrum Amorti Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 C 26 De Fotsers 3 - S.V.W. 12 klein 839143
Café Jan Krijnen Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 D 26 WWV 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839326
'T Pestallozihuis Do. 01-04-2021 19:00:00 C3 D 26 `t Posthuis 2 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839327
Ponderosa Do. 01-04-2021 19:00:00 C4 A 26 S.V.W. 16 / 3Dartwork - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839486
Ponderosa Do. 01-04-2021 19:00:00 C4 C 26 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - S.V.W. 23 klein 839642
Cafe De Ram Do. 01-04-2021 19:00:00 C4 B 26 De Ram 10 - BELLEVUE 11 klein 839806
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 01-04-2021 19:00:00 C4 B 26 DE KASTANJE 5 - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839807
Cafe De Kroon Vr. 02-04-2021 19:00:00 B1 A 26 B.V. De Kroon 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837274
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 02-04-2021 19:00:00 B1 A 26 BELLEVUE 2 - Brugmans Biljarts 1 klein 837275
Baracuda Vr. 02-04-2021 19:00:00 B1 A 26 BARACUDA 1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837276
De Drie Zwaantjes Vr. 02-04-2021 19:00:00 B1 B 26 DE DRIE ZWAANTJES 1 - `t Pleintje 2 klein 837509
't Pleintje Vr. 02-04-2021 19:00:00 B1 B 26 `t Pleintje 4 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837510
Biljartcentrum Amorti Vr. 02-04-2021 19:00:00 B2 A 26 DE LAAN 1 - `t Pleintje 7 klein 837725
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 02-04-2021 19:00:00 B2 A 26 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837726
Baracuda Vr. 02-04-2021 19:00:00 B2 B 26 BARACUDA 5 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837922
Ponderosa Vr. 02-04-2021 19:00:00 C1 A 26 S.V.W. 9 / Live2enjoy - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838241
Cafe De Roos Vr. 02-04-2021 19:00:00 C2 A 26 WILLEM III/ de Roos 2 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838439
Cafe Oosterwaal Vr. 02-04-2021 19:00:00 C3 C 26 OP TIJD KRIJTEN 2 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839144
Cafe De Graanbeurs Vr. 02-04-2021 19:00:00 C3 C 26 Real Biljartbal 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839145
Ponderosa Vr. 02-04-2021 19:00:00 C4 B 26 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - S.V.W. 18 klein 839808
Cafe Zaal Tivoli Vr. 02-04-2021 19:00:00 C4 B 26 Biljartvereniging Tivoli 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839809
Boeiend/de Striene Vr. 02-04-2021 19:00:00 C4 B 26 Brugmans Biljarts 8 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839810
MFC de Biezen Ma. 05-04-2021 19:00:00 B1 A 27 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - BELLEVUE 1 klein 837277
't Tapperijke Ma. 05-04-2021 19:00:00 B2 B 27 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837923
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 05-04-2021 19:00:00 B2 B 27 DE KASTANJE 3 - BARACUDA 5 klein 837924
Cafe De Roos Ma. 05-04-2021 19:00:00 B2 C 27 WILLEM III/ de Roos 1 - S.V.W. 3 klein 838066
Cafe rest. Boulevard Ma. 05-04-2021 19:00:00 C1 A 27 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - De Ram 4 klein 838242
Dorpshuis De Stelle Ma. 05-04-2021 19:00:00 C1 A 27 N.G.G. 2 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838243
Dorpshuis De Stelle Ma. 05-04-2021 19:00:00 C2 A 27 N.G.G. 3 - De Fotsers 1 klein 838440
Cafe 't Dobbertje Ma. 05-04-2021 19:00:00 C2 B 27 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - S.V.W. 10 klein 838612
Café Jan Krijnen Ma. 05-04-2021 19:00:00 C3 B 27 WWV 3 - DEN DUVEL 2 klein 838965
Cafe 't Dobbertje Ma. 05-04-2021 19:00:00 C3 C 27 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - De Fotsers 3 klein 839146
Ponderosa Ma. 05-04-2021 19:00:00 C4 C 27 S.V.W. 22 / Schrobbeler - DE KASTANJE 7 klein 839644
Boeiend/de Striene Di. 06-04-2021 19:00:00 B1 A 27 Brugmans Biljarts 1 - B.V. De Kroon 1 klein 837278
Cafe De Kroon Di. 06-04-2021 19:00:00 B1 A 27 B.V. De Kroon 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837279
Café Gesellies Di. 06-04-2021 19:00:00 B1 B 27 BRC Gesellies 1 - `t Pleintje 3 klein 837511
't Pleintje Di. 06-04-2021 19:00:00 B2 C 27 `t Pleintje 9 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 838067
Cafe De Ram Di. 06-04-2021 19:00:00 C1 A 27 De Ram 3 - Brugmans Biljarts 4 klein 838244
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 06-04-2021 19:00:00 C1 A 27 BELLEVUE 5 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838245
Boeiend/de Striene Di. 06-04-2021 19:00:00 C2 A 27 Brugmans Biljarts 5 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838441
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 06-04-2021 19:00:00 C2 A 27 HOF VAN HOLLAND 2 - DEN DUVEL 1 klein 838442
Cafe De Ram Di. 06-04-2021 19:00:00 C3 A 27 De Ram 8 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838785
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 06-04-2021 19:00:00 C3 A 27 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - BELLEVUE 9 klein 838786
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 06-04-2021 19:00:00 C3 B 27 HOF VAN HOLLAND 3 - BOULEVARD 1 klein 838966
Cafe Boulevard Di. 06-04-2021 19:00:00 C3 C 27 BOULEVARD 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839147
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 06-04-2021 19:00:00 C3 D 27 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - `t Posthuis 2 klein 839328
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 06-04-2021 19:00:00 C3 D 27 BELLEVUE 10 - WWV 4 klein 839329
Cafe De Graanbeurs Di. 06-04-2021 19:00:00 C4 A 27 P.w.a. 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839487
Ponderosa Di. 06-04-2021 19:00:00 C4 A 27 S.V.W. 17 / K.L.B.P. - DE KASTANJE 6 klein 839488
Café Jan Krijnen Di. 06-04-2021 19:00:00 C4 A 27 WWV 6 - Real Biljartbal 3 klein 839489
Cafe 't Dobbertje Di. 06-04-2021 19:00:00 C4 C 27 Biljartvereniging `t Dobbertje 10 - WWV 8 klein 839645
't Tapperijke Wo. 07-04-2021 19:00:00 B1 A 27 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - SSVR/Inofec 1 klein 837280
De Drie Zwaantjes Wo. 07-04-2021 19:00:00 B1 B 27 DE DRIE ZWAANTJES 2 - `t Pleintje 4 klein 837512
't Pleintje Wo. 07-04-2021 19:00:00 B1 B 27 `t Pleintje 2 - `t Pleintje 5 klein 837514
Cafe De Ram Wo. 07-04-2021 19:00:00 B1 B 27 De Ram 1 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837517
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 07-04-2021 19:00:00 B2 A 27 ONDA 1 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837727
Ponderosa Wo. 07-04-2021 19:00:00 B2 C 27 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - ONDA 3 klein 838068
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 07-04-2021 19:00:00 C2 A 27 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - De Ram 5 klein 838444
Cafe De Graanbeurs Wo. 07-04-2021 19:00:00 C2 B 27 Real Biljartbal 1 - De Ram 6 klein 838613
Café Gesellies Wo. 07-04-2021 19:00:00 C3 B 27 BRC Gesellies 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838967
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 07-04-2021 19:00:00 C3 B 27 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838968
Puts Meuleke Wo. 07-04-2021 19:00:00 C3 C 27 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - BOULEVARD 3 klein 839148
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 07-04-2021 19:00:00 C3 D 27 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839330
Cafe De Roos Wo. 07-04-2021 19:00:00 C3 D 27 WILLEM III/ de Roos 3 - De Ram 9 klein 839331
Café Jan Krijnen Wo. 07-04-2021 19:00:00 C3 D 27 WWV 5 - de Arend 1 klein 839332
Sportpark Harella Wo. 07-04-2021 19:00:00 C3 D 27 DE VROLIJKE PLOEG 3 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839333
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 07-04-2021 19:00:00 C4 A 27 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - DE KASTANJE 4 klein 839490
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 07-04-2021 19:00:00 C4 C 27 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - WWV 7 klein 839646
Ponderosa Wo. 07-04-2021 19:00:00 C4 B 27 S.V.W. 19 - Brugmans Biljarts 8 klein 839811
Cafe 't Dobbertje Wo. 07-04-2021 19:00:00 C4 B 27 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839812
Ponderosa Do. 08-04-2021 19:00:00 B1 A 27 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - `t Pleintje 1 klein 837281
Huis ten Halve Do. 08-04-2021 19:00:00 B1 A 27 DE KRUISSTRAAT 1 - BELLEVUE 2 klein 837282
MFC de Biezen Do. 08-04-2021 19:00:00 B1 A 28 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - Brugmans Biljarts 1 klein 837284
Café `t Durp Do. 08-04-2021 19:00:00 B1 B 27 Biljart Vereniging Shmaak 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837515
Cafe De Ram Do. 08-04-2021 19:00:00 B1 B 27 De Ram 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837516
Dorpshuis De Stelle Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 A 27 N.G.G. 1 - BARACUDA 4 klein 837728
Cafe De Coop Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 A 27 Biljartvereniging De Coop 1 - DE LAAN 1 klein 837729
't Pleintje Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 A 27 `t Pleintje 7 - DE KASTANJE 2 klein 837730
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 A 27 DE KASTANJE 1 - BRC Gesellies 2 klein 837731
MFC de Biezen Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 A 27 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - BARACUDA 3 klein 837732
Cafe de Put Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 B 27 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837925
Cafe 't Dobbertje Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 B 27 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - WWV 1 klein 837926
Baracuda Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 B 27 BARACUDA 6 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837927
Boeiend/de Striene Do. 08-04-2021 19:00:00 B2 B 27 Brugmans Biljarts 3 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837929
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 08-04-2021 19:00:00 C1 A 27 BELLEVUE 6 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838246
Biljartcentrum Amorti Do. 08-04-2021 19:00:00 C2 A 28 De Fotsers 1 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838450
Café Jan Krijnen Do. 08-04-2021 19:00:00 C2 B 27 WWV 2 - De Fotsers 2 klein 838615
't Tapperijke Do. 08-04-2021 19:00:00 C3 A 27 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - Biljart Vereniging Shmaak 2 klein 838787
'T Pestallozihuis Do. 08-04-2021 19:00:00 C3 B 27 `t Posthuis 1 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838969
De Fenderste Hoeve Do. 08-04-2021 19:00:00 C3 C 27 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - N.G.G. 4 klein 839149
Cafe 't Dobbertje Do. 08-04-2021 19:00:00 C3 C 27 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - Real Biljartbal 2 klein 839150
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 08-04-2021 19:00:00 C3 C 27 Biljartvereniging De Kannebuis 6 - S.V.W. 12 klein 839151
Ponderosa Do. 08-04-2021 19:00:00 C4 C 27 S.V.W. 25 - S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf klein 839647
Ponderosa Do. 08-04-2021 19:00:00 C4 C 27 S.V.W. 23 - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839648
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 09-04-2021 19:00:00 B1 A 27 BELLEVUE 3 - BARACUDA 1 klein 837283
't Pleintje Vr. 09-04-2021 19:00:00 B1 B 27 `t Pleintje 6 - BARACUDA 2 klein 837518
SSVR Vr. 09-04-2021 19:00:00 B2 A 27 SSVR/Inofec 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837733
't Pleintje Vr. 09-04-2021 19:00:00 B2 B 27 `t Pleintje 8 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837928
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 09-04-2021 19:00:00 B2 C 27 ONDA 2 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 838069
Ponderosa Vr. 09-04-2021 19:00:00 C1 A 27 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - BELLEVUE 4 klein 838247
Cafe Vossenjacht Vr. 09-04-2021 19:00:00 C2 A 27 DE VOSJES 1 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838445
Cafe 't Dobbertje Vr. 09-04-2021 19:00:00 C3 A 27 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - Brugmans Biljarts 7 klein 838789
Biljartcentrum Amorti Vr. 09-04-2021 19:00:00 C3 A 27 DE LAAN 2 - De Ram 7 klein 838790
Ponderosa Vr. 09-04-2021 19:00:00 C3 B 27 S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken - N.G.G. 5 klein 838970
De Fenderste Hoeve Vr. 09-04-2021 19:00:00 C3 C 27 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839152
Cafe Oosterwaal Vr. 09-04-2021 19:00:00 C4 A 27 OP TIJD KRIJTEN 5 - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839491
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 09-04-2021 19:00:00 C4 B 27 BELLEVUE 11 - N.G.G. 6 klein 839813
Cafe 't Dobbertje Vr. 09-04-2021 19:00:00 C4 B 27 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - DE KASTANJE 5 klein 839814
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 09-04-2021 19:00:00 C4 B 27 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839815
Ponderosa Vr. 09-04-2021 19:00:00 C4 B 27 S.V.W. 18 - O.b.c. 2 klein 839816
SSVR Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 A 28 SSVR/Inofec 1 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837285
De Fenderste Hoeve Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 A 28 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - BARACUDA 1 klein 837286
't Tapperijke Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 A 28 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837287
Café Biljart Feestzaal Bellevue Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 A 28 BELLEVUE 1 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837288
't Tapperijke Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 A 28 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - `t Pleintje 1 klein 837289
Cafe De Kroon Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 A 28 B.V. De Kroon 1 - BELLEVUE 2 klein 837290
Café Gesellies Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 B 28 BRC Gesellies 1 - `t Pleintje 6 klein 837519
't Pleintje Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 B 28 `t Pleintje 3 - De Ram 2 klein 837520
Café `t Durp Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 B 28 Biljart Vereniging Shmaak 1 - `t Pleintje 2 klein 837521
MFC de Biezen Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 B 28 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - `t Pleintje 5 klein 837522
Baracuda Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 B 28 BARACUDA 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837523
Cafe De Ram Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 B 28 De Ram 1 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837525
De Drie Zwaantjes Za. 10-04-2021 14:00:00 B1 B 28 DE DRIE ZWAANTJES 1 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837526
Café Biljart Feestzaal Bellevue Za. 10-04-2021 14:00:00 B2 A 28 DE KASTANJE 2 - SSVR/Inofec 2 klein 837734
Cafe De Coop Za. 10-04-2021 14:00:00 B2 A 28 Biljartvereniging De Coop 1 - ONDA 1 klein 837735
't Pleintje Za. 10-04-2021 14:00:00 B2 A 28 `t Pleintje 7 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837736
Baracuda Za. 10-04-2021 14:00:00 B2 A 28 BARACUDA 4 - Brugmans Biljarts 2 klein 837737
Cafe-Restaurant De Ruif Za. 10-04-2021 14:00:00 B2 A 28 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - BRC Gesellies 2 klein 837738
Biljartcentrum Amorti Za. 10-04-2021 14:00:00 B2 A 28 DE LAAN 1 - DE KASTANJE 1 klein 837739
Baracuda Za. 10-04-2021 14:00:00 B2 A 28 BARACUDA 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837740
Cafe De Ram Za. 10-04-2021 14:00:00 C1 A 28 De Ram 3 - BELLEVUE 6 klein 838248
Ponderosa Za. 10-04-2021 14:00:00 C1 A 28 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838249
Boeiend/de Striene Za. 10-04-2021 14:00:00 C1 A 28 Brugmans Biljarts 4 - De Ram 4 klein 838250
Café Biljart Feestzaal Bellevue Za. 10-04-2021 14:00:00 C1 A 28 BELLEVUE 4 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838251
Ponderosa Za. 10-04-2021 14:00:00 C1 A 28 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - N.G.G. 2 klein 838252
Ponderosa Za. 10-04-2021 14:00:00 C1 A 28 S.V.W. 9 / Live2enjoy - BELLEVUE 5 klein 838253
Dorpshuis De Stelle Za. 10-04-2021 14:00:00 C2 A 28 N.G.G. 3 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838446
Café Biljart Feestzaal Bellevue Za. 10-04-2021 14:00:00 C2 A 28 BELLEVUE 7 - Brugmans Biljarts 5 klein 838447
Café Voorwaarts Za. 10-04-2021 14:00:00 C2 A 28 DEN DUVEL 1 - DE VOSJES 1 klein 838451
De Fenderste Hoeve Za. 10-04-2021 14:00:00 C2 B 27 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - P.w.a. 1 klein 838616
Cafe De Graanbeurs Zo. 11-04-2021 14:00:00 C2 B 28 P.w.a. 1 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838618
Café Jan Krijnen Zo. 11-04-2021 14:00:00 C2 B 28 WWV 2 - Real Biljartbal 1 klein 838619
De Fenderste Hoeve Zo. 11-04-2021 14:00:00 C2 B 28 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838621
MFC de Biezen Ma. 12-04-2021 19:00:00 B1 A 29 Biljartvereniging MFC De Biezen 1 - BELLEVUE 3 klein 837291
Ponderosa Ma. 12-04-2021 19:00:00 B2 B 29 S.V.W. 2 / Pizzeria Opera - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837930
't Tapperijke Ma. 12-04-2021 19:00:00 B2 B 29 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - Brugmans Biljarts 3 klein 837931
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 12-04-2021 19:00:00 B2 B 29 DE KASTANJE 3 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837932
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 12-04-2021 19:00:00 B2 C 29 HOF VAN HOLLAND 1 - S.V.W. 3 klein 838071
Cafe De Ram Ma. 12-04-2021 19:00:00 C1 A 29 De Ram 4 - BELLEVUE 5 klein 838254
Cafe De Ram Ma. 12-04-2021 19:00:00 C2 A 29 De Ram 5 - DE VOSJES 1 klein 838452
Ponderosa Ma. 12-04-2021 19:00:00 C3 A 29 S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten - Biljartvereniging De Kannebuis 4 klein 838791
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 12-04-2021 19:00:00 C3 A 29 BELLEVUE 9 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 klein 838792
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 12-04-2021 19:00:00 C3 D 29 HOF VAN HOLLAND 4 - BELLEVUE 10 klein 839335
't Tapperijke Ma. 12-04-2021 19:00:00 C4 A 29 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 - WWV 6 klein 839493
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 12-04-2021 19:00:00 C4 A 29 DE KASTANJE 4 - OP TIJD KRIJTEN 5 klein 839494
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 13-04-2021 19:00:00 B2 A 29 DE KASTANJE 2 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837741
Café Gesellies Di. 13-04-2021 19:00:00 B2 A 29 BRC Gesellies 2 - Brugmans Biljarts 2 klein 837742
Cafe De Graanbeurs Di. 13-04-2021 19:00:00 B2 B 29 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - BARACUDA 6 klein 837933
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 13-04-2021 19:00:00 B2 C 29 ONDA 3 - `t Pleintje 9 klein 838073
Ponderosa Di. 13-04-2021 19:00:00 C1 A 29 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - De Ram 3 klein 838255
Boeiend/de Striene Di. 13-04-2021 19:00:00 C1 A 29 Brugmans Biljarts 4 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838256
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 13-04-2021 19:00:00 C1 A 29 BELLEVUE 4 - N.G.G. 2 klein 838257
Ponderosa Di. 13-04-2021 19:00:00 C1 A 29 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838258
Café De Brembos Di. 13-04-2021 19:00:00 C2 A 29 Biljartvereniging De Reebok 1 - BELLEVUE 7 klein 838453
Cafe De Graanbeurs Di. 13-04-2021 19:00:00 C2 B 29 P.w.a. 1 - WWV 2 klein 838623
Dorpshuis De Stelle Di. 13-04-2021 19:00:00 C3 B 29 N.G.G. 5 - Biljartvereniging De Vriendschap 4 klein 838971
Cafe Boulevard Di. 13-04-2021 19:00:00 C3 B 29 BOULEVARD 1 - `t Posthuis 1 klein 838972
Cafe Boulevard Di. 13-04-2021 19:00:00 C3 C 29 BOULEVARD 3 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 klein 839153
Cafe Boulevard Di. 13-04-2021 19:00:00 C3 D 29 de Arend 1 - WILLEM III/ de Roos 3 klein 839337
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 13-04-2021 19:00:00 C4 A 29 Biljartvereniging De Kannebuis 10 - Biljartvereniging De Kannebuis 11 klein 839495
Café Jan Krijnen Di. 13-04-2021 19:00:00 C4 C 29 WWV 8 - S.V.W. 22 / Schrobbeler klein 839650
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 13-04-2021 19:00:00 C4 C 29 DE KASTANJE 7 - S.V.W. 23 klein 839651
Dorpshuis De Stelle Di. 13-04-2021 19:00:00 C4 B 29 N.G.G. 6 - De Ram 10 klein 839817
De Fenderste Hoeve Wo. 14-04-2021 19:00:00 B1 A 29 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - B.V. De Kroon 2 klein 837292
't Pleintje Wo. 14-04-2021 19:00:00 B1 B 29 `t Pleintje 3 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837527
Cafe De Ram Wo. 14-04-2021 19:00:00 B1 B 29 De Ram 1 - `t Pleintje 2 klein 837532
Café Jan Krijnen Wo. 14-04-2021 19:00:00 B2 B 29 WWV 1 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837935
Cafe De Ram Wo. 14-04-2021 19:00:00 C2 B 29 De Ram 6 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838625
Café Voorwaarts Wo. 14-04-2021 19:00:00 C3 B 29 DEN DUVEL 2 - S.V.W. 14 klein 838973
Ponderosa Wo. 14-04-2021 19:00:00 C3 C 29 S.V.W. 12 - Biljartvereniging `t Dobbertje 6 klein 839154
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 14-04-2021 19:00:00 C3 C 29 Biljartvereniging De Kannebuis 7 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 klein 839155
Boeiend/de Striene Wo. 14-04-2021 19:00:00 C3 D 29 Brugmans Biljarts 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 9 klein 839338
Cafe Oosterwaal Wo. 14-04-2021 19:00:00 C3 D 29 OP TIJD KRIJTEN 3 - WWV 5 klein 839339
Cafe De Graanbeurs Wo. 14-04-2021 19:00:00 C4 A 29 Real Biljartbal 3 - OP TIJD KRIJTEN 4 klein 839496
Ponderosa Wo. 14-04-2021 19:00:00 C4 C 29 S.V.W. 24 / Yerseke Engine Services - Biljartvereniging `t Dobbertje 9 klein 839652
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 14-04-2021 19:00:00 C4 C 29 Biljartvereniging De Kannebuis 13 - S.V.W. 25 klein 839653
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 15-04-2021 19:00:00 B1 A 29 BELLEVUE 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 klein 837293
't Tapperijke Do. 15-04-2021 19:00:00 B1 A 29 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - Brugmans Biljarts 1 klein 837294
't Pleintje Do. 15-04-2021 19:00:00 B1 A 29 `t Pleintje 1 - BARACUDA 1 klein 837295
MFC de Biezen Do. 15-04-2021 19:00:00 B1 B 29 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - `t Pleintje 6 klein 837528
Baracuda Do. 15-04-2021 19:00:00 B1 B 29 BARACUDA 2 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837529
't Tapperijke Do. 15-04-2021 19:00:00 B1 B 29 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 - `t Pleintje 5 klein 837531
Baracuda Do. 15-04-2021 19:00:00 B2 A 29 BARACUDA 4 - ONDA 1 klein 837743
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 15-04-2021 19:00:00 B2 A 29 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837744
Grandcafe de Keuning Do. 15-04-2021 19:00:00 B2 B 29 Biljartvereniging De Keuning 3 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837934
Cafe De Coop Do. 15-04-2021 19:00:00 B2 C 29 Biljartvereniging De Coop 2 - WILLEM III/ de Roos 1 klein 838075
Biljartcentrum Amorti Do. 15-04-2021 19:00:00 C2 A 29 De Fotsers 1 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838455
Café Voorwaarts Do. 15-04-2021 19:00:00 C2 A 29 DEN DUVEL 1 - Brugmans Biljarts 5 klein 838456
Biljartcentrum Amorti Do. 15-04-2021 19:00:00 C2 B 29 De Fotsers 2 - Real Biljartbal 1 klein 838626
Café `t Durp Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 A 29 Biljart Vereniging Shmaak 2 - S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek klein 838793
Cafe De Ram Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 A 29 De Ram 7 - Biljartvereniging `t Dobbertje 3 klein 838794
Boeiend/de Striene Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 A 29 Brugmans Biljarts 7 - De Ram 8 klein 838795
Biljartcentrum De Distel Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 B 29 De Distel 1/Vermo Vloerverwarming - WWV 3 klein 838974
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 B 29 Biljartvereniging De Kannebuis 5 - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838975
Cafe 't Dobbertje Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 B 29 Biljartvereniging `t Dobbertje 4 - S.V.W. 13 / J.A.S. Loonwerken klein 838976
Dorpshuis De Stelle Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 C 29 N.G.G. 4 - Biljartvereniging `t Dobbertje 5 klein 839156
Biljartcentrum Amorti Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 C 29 De Fotsers 3 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839157
Café Jan Krijnen Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 D 29 WWV 4 - Biljartvereniging De Kannebuis 8 klein 839340
'T Pestallozihuis Do. 15-04-2021 19:00:00 C3 D 29 `t Posthuis 2 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839341
Ponderosa Do. 15-04-2021 19:00:00 C4 C 29 S.V.W. 21 / G&S Schoonmaakbedrijf - Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 klein 839654
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 15-04-2021 19:00:00 C4 B 29 DE KASTANJE 5 - S.V.W. 19 klein 839818
Cafe De Kroon Vr. 16-04-2021 19:00:00 B1 A 29 B.V. De Kroon 1 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837296
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 16-04-2021 19:00:00 B1 A 29 BELLEVUE 2 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837297
De Drie Zwaantjes Vr. 16-04-2021 19:00:00 B1 B 29 DE DRIE ZWAANTJES 1 - BRC Gesellies 1 klein 837533
't Pleintje Vr. 16-04-2021 19:00:00 B1 B 29 `t Pleintje 4 - De Ram 2 klein 837534
Biljartcentrum Amorti Vr. 16-04-2021 19:00:00 B2 A 29 DE LAAN 1 - N.G.G. 1 klein 837745
Baracuda Vr. 16-04-2021 19:00:00 B2 A 29 BARACUDA 3 - SSVR/Inofec 2 klein 837746
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 16-04-2021 19:00:00 B2 A 29 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - DE KASTANJE 1 klein 837747
Baracuda Vr. 16-04-2021 19:00:00 B2 B 29 BARACUDA 5 - `t Pleintje 8 klein 837936
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 16-04-2021 19:00:00 B2 C 29 ONDA 2 - BARACUDA 7 klein 838074
Ponderosa Vr. 16-04-2021 19:00:00 C1 A 29 S.V.W. 9 / Live2enjoy - BELLEVUE 6 klein 838259
Cafe De Roos Vr. 16-04-2021 19:00:00 C2 A 29 WILLEM III/ de Roos 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838457
Cafe Oosterwaal Vr. 16-04-2021 19:00:00 C3 C 29 OP TIJD KRIJTEN 2 - BOULEVARD 2 klein 839158
Cafe De Graanbeurs Vr. 16-04-2021 19:00:00 C3 C 29 Real Biljartbal 2 - Biljartvereniging Puts Meuleke 1 klein 839159
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 16-04-2021 19:00:00 C4 A 29 DE KASTANJE 6 - P.w.a. 2 klein 839498
De Parel Vr. 16-04-2021 19:00:00 C4 B 29 O.b.c. 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 12 klein 839819
Ponderosa Vr. 16-04-2021 19:00:00 C4 B 29 S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf - Biljartvereniging `t Dobbertje 7 klein 839820
Cafe Zaal Tivoli Vr. 16-04-2021 19:00:00 C4 B 29 Biljartvereniging Tivoli 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 8 klein 839821
Boeiend/de Striene Vr. 16-04-2021 19:00:00 C4 B 29 Brugmans Biljarts 8 - BELLEVUE 11 klein 839822
Cafe De Ram Za. 17-04-2021 14:00:00 C1 A 30 De Ram 4 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838260
Cafe rest. Boulevard Za. 17-04-2021 14:00:00 C1 A 30 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - De Ram 3 klein 838261
Ponderosa Za. 17-04-2021 14:00:00 C1 A 30 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - Brugmans Biljarts 4 klein 838262
Café Biljart Feestzaal Bellevue Za. 17-04-2021 14:00:00 C1 A 30 BELLEVUE 5 - N.G.G. 2 klein 838263
Café Biljart Feestzaal Bellevue Za. 17-04-2021 14:00:00 C1 A 30 BELLEVUE 6 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838264
Ponderosa Za. 17-04-2021 14:00:00 C1 A 30 S.V.W. 9 / Live2enjoy - BELLEVUE 4 klein 838265
Cafe De Ram Za. 17-04-2021 14:00:00 C2 A 30 De Ram 5 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838458
Boeiend/de Striene Za. 17-04-2021 14:00:00 C2 A 30 Brugmans Biljarts 5 - N.G.G. 3 klein 838459
Cafe Rest. De Kannebuis Za. 17-04-2021 14:00:00 C2 A 30 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - BELLEVUE 7 klein 838460
Cafe Vossenjacht Za. 17-04-2021 14:00:00 C2 A 30 DE VOSJES 1 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838462
Cafe 't Dobbertje Zo. 18-04-2021 14:00:00 C2 B 30 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - WWV 2 klein 838628
Ponderosa Zo. 18-04-2021 14:00:00 C2 B 30 S.V.W. 10 - P.w.a. 1 klein 838629
Dorpshuis De Stelle Ma. 19-04-2021 14:00:00 C2 A 31 N.G.G. 3 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838464
Cafe De Ram Ma. 19-04-2021 14:00:00 C2 A 31 De Ram 5 - WILLEM III/ de Roos 2 klein 838465
't Tapperijke Ma. 19-04-2021 19:00:00 B2 B 31 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837937
Cafe De Roos Ma. 19-04-2021 19:00:00 B2 C 31 WILLEM III/ de Roos 1 - ONDA 3 klein 838076
Cafe De Ram Ma. 19-04-2021 19:00:00 C1 A 31 De Ram 4 - S.V.W. 7 / Pluscalculatie klein 838266
Cafe rest. Boulevard Ma. 19-04-2021 19:00:00 C1 A 31 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838267
Dorpshuis De Stelle Ma. 19-04-2021 19:00:00 C1 A 31 N.G.G. 2 - Brugmans Biljarts 4 klein 838268
Cafe Oosterwaal Ma. 19-04-2021 19:00:00 C2 B 31 OP TIJD KRIJTEN 1 - S.V.W. 10 klein 838632
Cafe 't Dobbertje Ma. 19-04-2021 19:00:00 C2 B 31 Biljartvereniging `t Dobbertje 2 - De Fotsers 2 klein 838633
Ponderosa Ma. 19-04-2021 19:00:00 C3 B 31 S.V.W. 14 - De Distel 1/Vermo Vloerverwarming klein 838978
Café Jan Krijnen Ma. 19-04-2021 19:00:00 C3 B 31 WWV 3 - BOULEVARD 1 klein 838979
Cafe 't Dobbertje Ma. 19-04-2021 19:00:00 C3 C 31 Biljartvereniging `t Dobbertje 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 7 klein 839160
Ponderosa Ma. 19-04-2021 19:00:00 C4 C 31 S.V.W. 22 / Schrobbeler - Biljartvereniging `t Dobbertje 10 klein 839656
Boeiend/de Striene Di. 20-04-2021 19:00:00 B1 A 31 Brugmans Biljarts 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837298
Cafe De Kroon Di. 20-04-2021 19:00:00 B1 A 31 B.V. De Kroon 2 - SSVR/Inofec 1 klein 837299
Café Gesellies Di. 20-04-2021 19:00:00 B1 B 31 BRC Gesellies 1 - De Ram 1 klein 837535
Sportpark Harella Di. 20-04-2021 19:00:00 B2 B 31 DE VROLIJKE PLOEG 1 - WWV 1 klein 837938
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 20-04-2021 19:00:00 C1 A 31 BELLEVUE 5 - De Ram 3 klein 838269
Boeiend/de Striene Di. 20-04-2021 19:00:00 C2 A 31 Brugmans Biljarts 5 - De Fotsers 1 klein 838466
Cafe De Ram Di. 20-04-2021 19:00:00 C3 A 31 De Ram 8 - De Ram 7 klein 838797
Dorpshuis De Stelle Di. 20-04-2021 19:00:00 C3 B 31 N.G.G. 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 5 klein 838980
Cafe Boulevard Di. 20-04-2021 19:00:00 C3 C 31 BOULEVARD 2 - BOULEVARD 3 klein 839161
Cafe Rest. De Kannebuis Di. 20-04-2021 19:00:00 C3 D 31 Biljartvereniging De Kannebuis 8 - HOF VAN HOLLAND 4 klein 839342
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 20-04-2021 19:00:00 C3 D 31 BELLEVUE 10 - Brugmans Biljarts 6 klein 839343
Cafe De Graanbeurs Di. 20-04-2021 19:00:00 C4 A 31 P.w.a. 2 - S.V.W. 17 / K.L.B.P. klein 839499
Café Jan Krijnen Di. 20-04-2021 19:00:00 C4 A 31 WWV 6 - S.V.W. 16 / 3Dartwork klein 839500
Cafe 't Dobbertje Di. 20-04-2021 19:00:00 C4 C 31 Biljartvereniging `t Dobbertje 9 - WWV 7 klein 839657
Cafe De Ram Wo. 21-04-2021 14:00:00 C2 B 30 De Ram 6 - De Fotsers 2 klein 838630
't Tapperijke Wo. 21-04-2021 19:00:00 B1 A 31 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837300
De Drie Zwaantjes Wo. 21-04-2021 19:00:00 B1 B 31 DE DRIE ZWAANTJES 2 - BARACUDA 2 klein 837536
't Pleintje Wo. 21-04-2021 19:00:00 B1 B 31 `t Pleintje 2 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837538
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 21-04-2021 19:00:00 B2 A 31 ONDA 1 - DE LAAN 1 klein 837748
Ponderosa Wo. 21-04-2021 19:00:00 B2 C 31 S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken - ONDA 2 klein 838078
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 21-04-2021 19:00:00 C2 A 31 Biljartvereniging De Kannebuis 2 - DEN DUVEL 1 klein 838468
Cafe De Graanbeurs Wo. 21-04-2021 19:00:00 C2 B 31 Real Biljartbal 1 - P.w.a. 1 klein 838634
Ponderosa Wo. 21-04-2021 19:00:00 C3 A 31 S.V.W. 11 / Cor van Raay Elektrotechniek - BELLEVUE 9 klein 838798
Café Gesellies Wo. 21-04-2021 19:00:00 C3 B 31 BRC Gesellies 3 - DEN DUVEL 2 klein 838981
Cafe-Restaurant De Ruif Wo. 21-04-2021 19:00:00 C3 B 31 Biljartvereniging De Vriendschap 4 - Biljartvereniging `t Dobbertje 4 klein 838982
Puts Meuleke Wo. 21-04-2021 19:00:00 C3 C 31 Biljartvereniging Puts Meuleke 1 - S.V.W. 12 klein 839162
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 21-04-2021 19:00:00 C3 D 31 Biljartvereniging De Kannebuis 9 - De Ram 9 klein 839344
Cafe De Roos Wo. 21-04-2021 19:00:00 C3 D 31 WILLEM III/ de Roos 3 - OP TIJD KRIJTEN 3 klein 839345
Café Jan Krijnen Wo. 21-04-2021 19:00:00 C3 D 31 WWV 5 - DE VROLIJKE PLOEG 3 klein 839346
Cafe Rest. De Kannebuis Wo. 21-04-2021 19:00:00 C4 A 31 Biljartvereniging De Kannebuis 11 - DE KASTANJE 6 klein 839501
Cafe Oosterwaal Wo. 21-04-2021 19:00:00 C4 A 31 OP TIJD KRIJTEN 4 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 8 klein 839502
Cafe Zaal Dorps Koffiehuis Wo. 21-04-2021 19:00:00 C4 C 31 Biljartvereniging Dorps Koffiehuis 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 13 klein 839658
Ponderosa Wo. 21-04-2021 19:00:00 C4 B 31 S.V.W. 19 - Biljartvereniging Tivoli 1 klein 839823
Cafe 't Dobbertje Wo. 21-04-2021 19:00:00 C4 B 31 Biljartvereniging `t Dobbertje 7 - O.b.c. 2 klein 839824
Ponderosa Do. 22-04-2021 19:00:00 B1 A 31 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - B.V. De Kroon 1 klein 837301
Huis ten Halve Do. 22-04-2021 19:00:00 B1 A 31 DE KRUISSTRAAT 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837302
Grandcafe de Keuning Do. 22-04-2021 19:00:00 B1 B 31 Biljartvereniging De Keuning 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837537
Café `t Durp Do. 22-04-2021 19:00:00 B1 B 31 Biljart Vereniging Shmaak 1 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837539
't Pleintje Do. 22-04-2021 19:00:00 B1 B 31 `t Pleintje 5 - `t Pleintje 4 klein 837540
Dorpshuis De Stelle Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 A 31 N.G.G. 1 - DE KASTANJE 2 klein 837749
Cafe De Coop Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 A 31 Biljartvereniging De Coop 1 - `t Pleintje 7 klein 837750
Boeiend/de Striene Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 A 31 Brugmans Biljarts 2 - Biljartvereniging De Kannebuis 1 klein 837751
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 A 31 DE KASTANJE 1 - BARACUDA 3 klein 837752
MFC de Biezen Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 A 31 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - BARACUDA 4 klein 837753
Cafe de Put Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 B 31 De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 - Biljartvereniging De Keuning 3 klein 837939
Cafe 't Dobbertje Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 B 31 Biljartvereniging `t Dobbertje 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 klein 837940
Baracuda Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 B 31 BARACUDA 6 - BARACUDA 5 klein 837941
Ponderosa Do. 22-04-2021 19:00:00 B2 C 31 S.V.W. 3 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 838079
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 22-04-2021 19:00:00 C1 A 31 BELLEVUE 6 - BELLEVUE 4 klein 838270
Café Voorwaarts Do. 22-04-2021 19:00:00 C2 A 30 DEN DUVEL 1 - De Fotsers 1 klein 838461
't Tapperijke Do. 22-04-2021 19:00:00 C3 A 31 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 7 - S.V.W. 15 / Kroonen en Verdult Advocaten klein 838799
Cafe Rest. De Kannebuis Do. 22-04-2021 19:00:00 C3 A 31 Biljartvereniging De Kannebuis 4 - DE VROLIJKE PLOEG 2 klein 838800
'T Pestallozihuis Do. 22-04-2021 19:00:00 C3 B 31 `t Posthuis 1 - HOF VAN HOLLAND 3 klein 838983
Dorpshuis De Stelle Do. 22-04-2021 19:00:00 C3 C 31 N.G.G. 4 - De Fotsers 3 klein 839163
De Fenderste Hoeve Do. 22-04-2021 19:00:00 C3 C 31 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)3 - OP TIJD KRIJTEN 2 klein 839164
Cafe 't Dobbertje Do. 22-04-2021 19:00:00 C3 C 31 Biljartvereniging `t Dobbertje 6 - Biljartvereniging De Kannebuis 6 klein 839165
Café Jan Krijnen Do. 22-04-2021 19:00:00 C3 D 31 WWV 4 - `t Posthuis 2 klein 839347
Ponderosa Do. 22-04-2021 19:00:00 C4 C 31 S.V.W. 25 - DE KASTANJE 7 klein 839659
Ponderosa Do. 22-04-2021 19:00:00 C4 C 31 S.V.W. 23 - WWV 8 klein 839660
Cafe De Ram Do. 22-04-2021 19:00:00 C4 B 31 De Ram 10 - Brugmans Biljarts 8 klein 839825
Baracuda Vr. 23-04-2021 19:00:00 B1 A 31 BARACUDA 1 - BELLEVUE 2 klein 837303
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 23-04-2021 19:00:00 B1 A 31 BELLEVUE 3 - `t Pleintje 1 klein 837304
't Pleintje Vr. 23-04-2021 19:00:00 B1 B 31 `t Pleintje 6 - `t Pleintje 3 klein 837542
SSVR Vr. 23-04-2021 19:00:00 B2 A 31 SSVR/Inofec 2 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837754
't Pleintje Vr. 23-04-2021 19:00:00 B2 B 31 `t Pleintje 8 - DE KASTANJE 3 klein 837942
Boeiend/de Striene Vr. 23-04-2021 19:00:00 B2 B 31 Brugmans Biljarts 3 - Sport Na Arbeid (SNA) 1 klein 837943
Baracuda Vr. 23-04-2021 19:00:00 B2 C 31 BARACUDA 7 - HOF VAN HOLLAND 1 klein 838080
Ponderosa Vr. 23-04-2021 19:00:00 C1 A 31 S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838271
Cafe Vossenjacht Vr. 23-04-2021 19:00:00 C2 A 31 DE VOSJES 1 - BELLEVUE 7 klein 838469
Cafe 't Dobbertje Vr. 23-04-2021 19:00:00 C3 A 31 Biljartvereniging `t Dobbertje 3 - DE LAAN 2 klein 838802
De Fenderste Hoeve Vr. 23-04-2021 19:00:00 C3 C 31 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)4 - Real Biljartbal 2 klein 839166
Cafe Oosterwaal Vr. 23-04-2021 19:00:00 C4 A 31 OP TIJD KRIJTEN 5 - Biljartvereniging De Kannebuis 10 klein 839503
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 23-04-2021 19:00:00 C4 B 31 BELLEVUE 11 - DE KASTANJE 5 klein 839826
Cafe 't Dobbertje Vr. 23-04-2021 19:00:00 C4 B 31 Biljartvereniging `t Dobbertje 8 - S.V.W. 20 / Groeneweg Installatiebedrijf klein 839827
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 23-04-2021 19:00:00 C4 B 31 Biljartvereniging De Kannebuis 12 - S.V.W. 18 klein 839828
't Tapperijke Ma. 26-04-2021 19:00:00 B2 B 32 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 6 - De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 klein 837944
Café Biljart Feestzaal Bellevue Ma. 26-04-2021 19:00:00 B2 B 32 DE KASTANJE 3 - BARACUDA 6 klein 837945
Dorpshuis de Vossenkuil Ma. 26-04-2021 19:00:00 B2 C 32 HOF VAN HOLLAND 1 - Biljartvereniging De Coop 2 klein 838081
Baracuda Ma. 26-04-2021 19:00:00 B2 C 32 BARACUDA 7 - S.V.W. 5 / J.A.S. Loonwerken klein 838083
SSVR Di. 27-04-2021 19:00:00 B1 A 32 SSVR/Inofec 1 - Brugmans Biljarts 1 klein 837305
Café Gesellies Di. 27-04-2021 19:00:00 B1 B 32 BRC Gesellies 1 - `t Pleintje 2 klein 837543
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 27-04-2021 19:00:00 B2 A 32 DE KASTANJE 2 - ONDA 1 klein 837755
Cafe De Graanbeurs Di. 27-04-2021 19:00:00 B2 B 32 Sport Na Arbeid (SNA) 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 1 klein 837946
Stations Koffie Huis - Perron 3 Di. 27-04-2021 19:00:00 B2 C 32 ONDA 3 - S.V.W. 3 klein 838084
Cafe De Ram Di. 27-04-2021 19:00:00 C1 A 32 De Ram 3 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838272
Ponderosa Di. 27-04-2021 19:00:00 C1 A 32 S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek - N.G.G. 2 klein 838273
Boeiend/de Striene Di. 27-04-2021 19:00:00 C1 A 32 Brugmans Biljarts 4 - BELLEVUE 6 klein 838274
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 27-04-2021 19:00:00 C1 A 32 BELLEVUE 4 - Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 klein 838275
Ponderosa Di. 27-04-2021 19:00:00 C1 A 32 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - BELLEVUE 5 klein 838276
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 27-04-2021 19:00:00 C2 A 32 BELLEVUE 7 - N.G.G. 3 klein 838470
Café De Brembos Di. 27-04-2021 19:00:00 C2 A 32 Biljartvereniging De Reebok 1 - HOF VAN HOLLAND 2 klein 838471
Cafe De Graanbeurs Di. 27-04-2021 19:00:00 C2 B 32 P.w.a. 1 - Biljartvereniging `t Dobbertje 2 klein 838638
De Fenderste Hoeve Wo. 28-04-2021 19:00:00 B1 A 32 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 - DE KRUISSTRAAT 1 klein 837306
't Tapperijke Wo. 28-04-2021 19:00:00 B1 A 32 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 1 - BELLEVUE 3 klein 837307
't Pleintje Wo. 28-04-2021 19:00:00 B1 B 32 `t Pleintje 3 - Biljartvereniging De Keuning 2 klein 837544
Cafe De Ram Wo. 28-04-2021 19:00:00 B1 B 32 De Ram 1 - Biljart Vereniging Shmaak 1 klein 837548
Café Jan Krijnen Wo. 28-04-2021 19:00:00 B2 B 32 WWV 1 - S.V.W. 2 / Pizzeria Opera klein 837948
Cafe De Ram Wo. 28-04-2021 19:00:00 C2 B 32 De Ram 6 - OP TIJD KRIJTEN 1 klein 838639
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 29-04-2021 19:00:00 B1 A 32 BELLEVUE 1 - B.V. De Kroon 2 klein 837308
't Tapperijke Do. 29-04-2021 19:00:00 B1 A 32 ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 - S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl klein 837309
MFC de Biezen Do. 29-04-2021 19:00:00 B1 B 32 Biljartvereniging MFC De Biezen 2 - DE DRIE ZWAANTJES 2 klein 837545
Baracuda Do. 29-04-2021 19:00:00 B1 B 32 BARACUDA 2 - De Ram 2 klein 837546
't Pleintje Do. 29-04-2021 19:00:00 B2 A 32 `t Pleintje 7 - N.G.G. 1 klein 837756
Baracuda Do. 29-04-2021 19:00:00 B2 A 32 BARACUDA 4 - SSVR/Inofec 2 klein 837757
Cafe-Restaurant De Ruif Do. 29-04-2021 19:00:00 B2 A 32 Biljartvereniging De Vriendschap 2 - DE KASTANJE 1 klein 837758
Grandcafe de Keuning Do. 29-04-2021 19:00:00 B2 B 32 Biljartvereniging De Keuning 3 - DE VROLIJKE PLOEG 1 klein 837947
Biljartcentrum Amorti Do. 29-04-2021 19:00:00 C2 A 32 De Fotsers 1 - Biljartvereniging De Kannebuis 2 klein 838473
Café Voorwaarts Do. 29-04-2021 19:00:00 C2 A 32 DEN DUVEL 1 - De Ram 5 klein 838474
Cafe De Kroon Vr. 30-04-2021 19:00:00 B1 A 32 B.V. De Kroon 1 - BARACUDA 1 klein 837310
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 30-04-2021 19:00:00 B1 A 32 BELLEVUE 2 - `t Pleintje 1 klein 837311
De Drie Zwaantjes Vr. 30-04-2021 19:00:00 B1 B 32 DE DRIE ZWAANTJES 1 - `t Pleintje 6 klein 837549
't Pleintje Vr. 30-04-2021 19:00:00 B1 B 32 `t Pleintje 4 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 4 klein 837550
Biljartcentrum Amorti Vr. 30-04-2021 19:00:00 B2 A 32 DE LAAN 1 - Biljartvereniging MFC De Biezen 3 klein 837759
Baracuda Vr. 30-04-2021 19:00:00 B2 A 32 BARACUDA 3 - Brugmans Biljarts 2 klein 837760
Cafe Rest. De Kannebuis Vr. 30-04-2021 19:00:00 B2 A 32 Biljartvereniging De Kannebuis 1 - BRC Gesellies 2 klein 837761
Baracuda Vr. 30-04-2021 19:00:00 B2 B 32 BARACUDA 5 - Brugmans Biljarts 3 klein 837949
't Pleintje Vr. 30-04-2021 19:00:00 B2 B 32 `t Pleintje 8 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 5 klein 837950
Stations Koffie Huis - Perron 3 Vr. 30-04-2021 19:00:00 B2 C 32 ONDA 2 - `t Pleintje 9 klein 838085
Ponderosa Vr. 30-04-2021 19:00:00 C1 A 32 S.V.W. 9 / Live2enjoy - De Ram 4 klein 838277
Cafe De Roos Vr. 30-04-2021 19:00:00 C2 A 32 WILLEM III/ de Roos 2 - DE VOSJES 1 klein 838475
De Fenderste Hoeve Za. 01-05-2021 14:00:00 C2 B 32 Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 - WWV 2 klein 838641
Cafe De Ram Ma. 03-05-2021 19:00:00 C1 A 33 De Ram 4 - BELLEVUE 4 klein 838278
Cafe rest. Boulevard Ma. 03-05-2021 19:00:00 C1 A 33 Biljart Vereniging Boulevard Ossendrecht 1 - Brugmans Biljarts 4 klein 838279
Dorpshuis De Stelle Ma. 03-05-2021 19:00:00 C1 A 33 N.G.G. 2 - De Ram 3 klein 838280
Cafe De Ram Ma. 03-05-2021 19:00:00 C2 A 33 De Ram 5 - De Fotsers 1 klein 838476
Cafe Oosterwaal Ma. 03-05-2021 19:00:00 C2 B 33 OP TIJD KRIJTEN 1 - De Fotsers 2 klein 838642
Ponderosa Di. 04-05-2021 14:00:00 C2 B 33 S.V.W. 10 - De Ram 6 klein 838644
Boeiend/de Striene Di. 04-05-2021 19:00:00 B1 A 33 Brugmans Biljarts 1 - BELLEVUE 1 klein 837312
Cafe De Kroon Di. 04-05-2021 19:00:00 B1 A 33 B.V. De Kroon 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 1 klein 837313
Café Gesellies Di. 04-05-2021 19:00:00 B2 A 33 BRC Gesellies 2 - BARACUDA 3 klein 837762
Ponderosa Di. 04-05-2021 19:00:00 C1 A 33 S.V.W. 7 / Pluscalculatie - S.V.W. 9 / Live2enjoy klein 838281
Café Biljart Feestzaal Bellevue Di. 04-05-2021 19:00:00 C1 A 33 BELLEVUE 5 - S.V.W. 8 / Bruijnzeel Keukens klein 838282
Boeiend/de Striene Di. 04-05-2021 19:00:00 C2 A 33 Brugmans Biljarts 5 - Biljartvereniging De Reebok 1 klein 838477
Dorpshuis de Vossenkuil Di. 04-05-2021 19:00:00 C2 A 33 HOF VAN HOLLAND 2 - BELLEVUE 7 klein 838478
Cafe De Graanbeurs Wo. 05-05-2021 14:00:00 C2 B 33 Real Biljartbal 1 - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)2 klein 838645
De Drie Zwaantjes Wo. 05-05-2021 19:00:00 B1 B 33 DE DRIE ZWAANTJES 2 - `t Pleintje 3 klein 837551
't Pleintje Wo. 05-05-2021 19:00:00 B1 B 33 `t Pleintje 2 - `t Pleintje 4 klein 837553
Stations Koffie Huis - Perron 3 Wo. 05-05-2021 19:00:00 B2 A 33 ONDA 1 - `t Pleintje 7 klein 837763
't Pleintje Do. 06-05-2021 19:00:00 B1 A 33 `t Pleintje 1 - B.V. De Kroon 1 klein 837314
Ponderosa Do. 06-05-2021 19:00:00 B1 A 33 S.V.W. 1 / Greeneggtotaal.nl - Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart)1 klein 837315
Huis ten Halve Do. 06-05-2021 19:00:00 B1 A 33 DE KRUISSTRAAT 1 - SSVR/Inofec 1 klein 837316
Grandcafe de Keuning Do. 06-05-2021 19:00:00 B1 B 33 Biljartvereniging De Keuning 2 - DE DRIE ZWAANTJES 1 klein 837552
Café `t Durp Do. 06-05-2021 19:00:00 B1 B 33 Biljart Vereniging Shmaak 1 - BRC Gesellies 1 klein 837554
't Pleintje Do. 06-05-2021 19:00:00 B1 B 33 `t Pleintje 5 - BARACUDA 2 klein 837556
Cafe De Ram Do. 06-05-2021 19:00:00 B1 B 33 De Ram 2 - Biljartvereniging MFC De Biezen 2 klein 837557
Dorpshuis De Stelle Do. 06-05-2021 19:00:00 B2 A 33 N.G.G. 1 - Biljartvereniging De Coop 1 klein 837764
Boeiend/de Striene Do. 06-05-2021 19:00:00 B2 A 33 Brugmans Biljarts 2 - Biljartvereniging De Vriendschap 2 klein 837765
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 06-05-2021 19:00:00 B2 A 33 DE KASTANJE 1 - BARACUDA 4 klein 837766
MFC de Biezen Do. 06-05-2021 19:00:00 B2 A 33 Biljartvereniging MFC De Biezen 3 - DE KASTANJE 2 klein 837767
Café Biljart Feestzaal Bellevue Do. 06-05-2021 19:00:00 C1 A 33 BELLEVUE 6 - S.V.W. 6 / Van Giessel Slijptechniek klein 838283
Baracuda Vr. 07-05-2021 19:00:00 B1 A 33 BARACUDA 1 - ZONDER BILJARTEN GEEN GENOEGEN 3 klein 837317
Café Biljart Feestzaal Bellevue Vr. 07-05-2021 19:00:00 B1 A 33 BELLEVUE 3 - BELLEVUE 2 klein 837318
't Pleintje Vr. 07-05-2021 19:00:00 B1 B 33 `t Pleintje 6 - De Ram 1 klein 837558
SSVR Vr. 07-05-2021 19:00:00 B2 A 33 SSVR/Inofec 2 - DE LAAN 1 klein 837768
Cafe Vossenjacht Vr. 07-05-2021 19:00:00 C2 A 33 DE VOSJES 1 - N.G.G. 3 klein 838480
Cafe De Roos Vr. 07-05-2021 19:00:00 C2 A 33 WILLEM III/ de Roos 2 - DEN DUVEL 1 klein 838481