Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

R3  Libre Dagcompetitie
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V. S.S.V.W. 1 215254 Nieuwersteeg, Frans 06-50919967 franse@zeelandnet.nl 
B.V. S.S.V.W. 2 137092 Krottje, Jurgen 06 21204642 / 0118 464634 jkrottje@zeelandnet.nl 
O.B.V. De Woelige Werf 1 128857 Heijboer, Cees 0118-638906 cjheijboer@zeelandnet.nl 
O.B.V. De Woelige Werf 2 128857 Heijboer, Cees 0118-638906 cjheijboer@zeelandnet.nl 
O.B.V. Middelburg 1 216295 Gorsel, van Dies 0118-625842 dvangorsel@msn.com 
O.B.V. Middelburg 2 216295 Gorsel, van Dies 0118-625842 dvangorsel@msn.com 
O.B.V. Schuttershof 1 224763 Correljé-verdam, Yvonne 06-22982246 henkcor@zeelandnet.nl 
RCS 1 222922 Vermeulen, Wim 0118-462128 wvermeulen@zeelandnet.nl 
RCS 2 222923 Male, van der Wim 0118-419926 wibe@zeelandnet.nl 
SV WALCHEREN 1 215252 Ploegaert, Jan 0118-465364 jancoploeg@zeelandnet.nl 
SV WALCHEREN 2 215253 Blok, de Paul 0118-430121 pjdeblok@zeelandnet.nl 


A  Driebanden Groot
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
DEN OUDEN AREND 129429 Goethem, van Eddie 0114-319678 / 06-40839573 eddievan@zeelandnet.nl 
H.g.l./k.o.t. `86 1 139121 Dam, van Carlo 0115-451788 / 06-30412888 carlovandam@zeelandnet.nl 
H.g.l./k.o.t. `86 2 158418 Duitemeyer, Rob 0115-454444 robduit@zeelandnet.nl 
H.g.l./k.o.t. `86 3 229942 Sanderse, Jony 0115 694823 sanderse48@zeelandnet.nl 
REYNAERT 202207 Meyer, Frans 0114-319467 wedstrijdleider@bvreynaert.nl 
TREVA 219216 Mijnsbergen, Chris 0113-270299 chris@mijnsbergen.net 


B1  Driebanden Klein
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
DE GRAANBEURS 1 152014 Bruggeman, Jurgen 0111-413765 / 06-13499558 jurgannet@zeelandnet.nl 
DE HERBERG 1 219216 Mijnsbergen, Chris 0113-270299 chris@mijnsbergen.net 
DE TOEKOMST 1 164712 Smid, Willem 06-30141024 wthcsmid@zeelandnet.nl 
DEN OUDEN AREND 1 129429 Goethem, van Eddie 0114-319678 / 06-40839573 eddievan@zeelandnet.nl 
KWADENDAMME 1 181023 Peeters, Nico 0113-649283 info@tapperijslandswelvaren.nl 
L.B.V. 1 165248 Kok, de Wim 0113-614157 / 0682548407 info@goedeverwachting.nl 
L.B.V. 2 117491 Hoogedeure, Jacky 0113-612442 detol@online.nl 
L.B.V. 3 146907 Kok, de Hans 0113-612204 Hansdekoksr@gmail.com 
OBK 1 151686 Winter, de Peter 0113-613807 / 06-46088404 pierrelhiver@zeelandnet.nl 
REYNAERT 1 202207 Meyer, Frans 0114-319467 wedstrijdleider@bvreynaert.nl 
Rob Jacobs Mannenmode 1 213033 Fouw, de Joop 0113-695617 / 06-22150419 joopdefouw64@gmail.com 
TREVA 1 212962 Kooiman, Marco 06-11014049 treva.biljart@gmail.com 
V.E.G.A.B.V. 1 200618 Heskes, John 0118-472612 / 06-51606807 jheskes@zeelandnet.nl 
WBV 1 170081 Scheffers, Piet 06-30332913 p_scheffers@kpnmail.nl 
`t Bierwinkeltje 1 156456 Pöpsel, Koen 0621538701 koendenbelg@zeelandnet.nl 


B2  Driebanden Klein
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
A.B.C. 1 222540 Huigh, Johan 0117-382597 / 06-46463618 jhuigh@zeelandnet.nl 
ALM 1 135694 Riemens, Ellen 06-53472493 ellen@remijn.net 
ALM 2 216833 Steenbakker, Alex 06-18948457 / 0113-795597 acsteenbakker@gmail.com 
ALM 3 158349 Baayens, Bram 0113-302925 mattybram@zeelandnet.nl 
DE GRAANBEURS 2 153498 Rossen, Cees 0111-412713 c.rossen7@kpnplanet.nl 
DE KASTANJE 1 158992 Andriessen, Gino 114682915 / 0032-496585461 ginoandriessen@online.nl 
DE PATRIJS 1 226986 Rijcke, de Hans 0113-695945 jjderijcke@hotmail.com 
De Sportvisser 1 172124 Dommisse, Nico 06-12659581 nicodomm@zeelandnet.nl 
D`Eule 2 126249 Koopman, Leo 0111-417130 leokoopman2@gmail.com 
D`Eule 3 126309 Bolle, Jan 0111-641494 / 06-51647736 bollejan@zeelandnet.nl 
GROEDE 1 202511 Dimmers, Peter 06-37229363 dimmersp@gmail.com 
H.g.l./k.o.t. `86 1 139121 Dam, van Carlo 0115-451788 / 06-30412888 carlovandam@zeelandnet.nl 
HIO 1 159887 Eijkeren, van Mark 06-10770137 meijkeren@zeelandnet.nl 
HOF VAN EEDE 1 247958 Vermeulen, Johnny 0620034390 suis@zeelandnet.nl 
KRIETE EN HANK 1 130118 Vlemmix, Cees 0620550138 cal.vlemmix@gmail.com 
L.B.V. 4 224174 Vermeulen, Peter 0113-613669 petver@zeelandnet.nl 
L.B.V. 5 127327 Rooze, Hans 0113-670112 / 0613761893 groetje@kpnmail.nl 
OBK 2 158524 Verdonk, Arno 06-55390615 verdonkajp@zeelandnet.nl 
ONDA 1 183030 Wagenaar, Wim 06-10749619  
V.E.G.A.B.V. 2 139428 Leeraert, Evert 06-12358354 evertleeraert@hotmail.com 
W.B.C.-Bouwbedr. Goossen 1 129414 Durinck, Benny 0114-682272 bendurinck@outlook.com 
WBV 2 223464 Kreyfelt, von Onno 06-17397446 kvozee@gmail.com 
WINDENBURG 1 166884 Graaf, de Cees 0111-642510 ceesdegraaf@zeelandnet.nl 


C1  Libre Klein
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
ALM 4 209800 Veekens, Martien 0113-214845 veekensmja@zeelandnet.nl 
ALM 5 128867 Olivier, Sjaak 06-10491145 solivier@zeelandnet.nl 
B.V.V. -Lovenhoek 1 129588 Geirland, Marijn 0115-648120 marijn@zeelandnet.nl 
DE CARAMBOWL 1 123433 Goudzwaard, Jan 0113-251036 / 06-22920854 janlilian@zeelandnet.nl 
DEN OUDEN AREND 2 148702 Deutekom, van Hessel 0114-315200 hessel.vandeutekom@anubex.com 
DOS Oosterland 1 173188 Verschure, Piet 0111-641113 / 06-41312672 pverschure@zeelandnet.nl 
D`Eule 1 153042 Ista, Anton 0111-641495 / 06-53407489 ista@zeelandnet.nl 
Het Schuttershof 1 183995 Labrujere, Jaap 0118-582436 / 06-15042270 Labru68@outlook.com 
V.E.G.A.B.V. 3 221040 Cijsouw, Jaap 0118-572070 j.cijsouw@hotmail.com 
V.E.G.A.B.V. 4 128558 Alleijn, Jo 0118-218845 / 06-12398320 anralleyn@zeelandnet.nl 
V.E.G.A.B.V. 5 110595 Westdorp, Sjaak 0118-785445 sjaakwest1942@live.nl 
WINDENBURG 2 126891 Weijde, van der Jaap 0111-401491 hotelvdweijde@zeelandnet.nl 


C2  Libre Klein
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
A.B.C. 2 123883 Wege, van de Jan 0117-382649 / 06-22739198 jjvdwege@zeelandnet.nl 
AVONTUUR 1 165603 Kubber, de Dick 0113-311590 / 06-53402526 dendird@icloud.com 
DE CARAMBOWL 2 221368 Geuze, Kees 0113233474 / 06-36325080 keesgeuze@zeelandnet.nl 
DE GOUWE GHEIJT 1 211056 Bastiaanse, Robert 06-21423661 robert_bastiaanse@hotmail.com 
DE GRAANBEURS 3 115244 Kuijten, Huib 06-25520888 kuijten@zeelandnet.nl 
DE HERBERG 2 103424 Beenakker, Jan 06-30787241 lady_odysseus@hotmail.com 
DE POEDEL 1 167006 Lodder, Kees 0187-484533 clodder@hetnet.nl 
DE TOEKOMST 2 134917 Zweedijk, Pieter 0113-795135 / 06-650904773 pieterzweedijk@online.nl 
DOS Oosterland 2 216875 Janssen, Jef 0111-652499 / 0641921320 sjanssen@zeelandnet.nl 
GROEDE 2 202511 Dimmers, Peter 06-37229363 dimmersp@gmail.com 
HOF VAN EEDE 2 161937 Baerdemaeker, de Gustaaf 0117-308816 / 06-33891197 g.debaerdemaeker@outlook.com 
KWADENDAMME 2 128528 Menheere, Ad 0113-649644 zeezuiper@kpnplanet.nl 
ONS GENOEGEN 1 115764 Beije, Jan 0113-372150 / 06-20395169 jbeije@kpnmail.nl 
S.S.V.W. 1 168948 Rijborz, Peter 0118-476200 / 06-16887251 minos524@zeelandnet.nl 
S.S.V.W. 2 225648 Os, van Wil 06-28180633 wil_magician_vanos@hotmail.com 
TOG 1 179208 Strien, van Ko 0640804097 nelvanstrien@zeelandnet.nl 
V.E.G.A.B.V. 6 224264 Hoven, van den Arie 0118-469662 / 06-44726172 akhoven@hotmail.com 
WINDENBURG 3 159886 Remijn, Wim 0111-410451 want@zeelandnet.nl 
WINDENBURG 4 181150 Pigmans, Willem 0111-671234 / 06-51 63 33 61 w.pigmans@kpnmail.nl 


C3  Libre Klein
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
ALM 6 128491 Baarends, Rinus 0113-222025 m.baarends2@kpnplanet.nl 
ALM 7 219390 Bel, de Martin 0649745959 martinbel@zeelandnet.nl 
AVONTUUR 2 220071 Peemen, Vincent 0113-404043 / 0646155125 info@sportpub.nl 
DE CARAMBOWL 3 219391 Nelisse, Marijke 0113-215266 / 06-20162096 marijken@zeelandnet.nl 
DE GOUWE GHEIJT 2 226119 Francke, Nico 06-51268447  
DE GRAANBEURS 4 219330 Vos, de Jan 06-18019892 sovednaj43@hotmail.com 
DE HERBERG 3 136538 Schouwenaar, Johan 06-12464606  
De Sportvisser 2 125007 Steenpoorte, Adrie 0113-571520 steenpoort@zeelandnet.nl 
DE VIERLINDEN 1 128910 Goozen, André 06-22010884 agoozen@zeelandnet.nl 
DE VIERLINDEN 2 132102 Rijk, Cees 0113-312043 jansenrijk@zeelandnet.nl 
DE VIERLINDEN 3 211617 Breas, Frans 0113-252660 fambreas@zeelandnet.nl 
DELTA 1 128658 Geelhoed, Gillis 0113-301683 gpgeelhoed@hetnet.nl 
GROEDE 3 222633 Plant, Martin 0117-371317 info@het-overleg.nl 
HIO 2 201706 Gessel, van Cees 0113-351929 cvgessel@zeelandnet.nl 
HIO 3 159885 Hamminga, Martin 0653418591  
KWADENDAMME 3 182003 Berg, van den Sandra 06-50207919 sd@zeelandnet.nl 
KWADENDAMME 4 246723 Swinkels, Ineke 0639569060 / 0113649283 tapperij@zeelandnet.nl 
L.B.V. 6 156225 Punder, de Wendy 0113-614157  
L.B.V. 7 205724 Buijze, Jeanette 0113-612488 / 06 23557172 roussos@xs4all.nl 
ONDA 2 208452 Bom, Dennis 0113-504954 / 06-23521138 dennisbom@zeelandnet.nl 
ONDER VRIENDEN 1 126286 Dijk, van Rob 0111-691738 / 06-23911836 dijkvanfr@kpnmail.nl 
ONS GENOEGEN 2 158402 Geldof, Johan 06-10400452 jajoh@zeelandnet.nl 
Rolstoelbiljart Z.Vl. 1 218027 Rousseau, Rudy 0115-616239 rbzvz@zeelandnet.nl 
SNA 1 128845 Houtekamer, Merien 0113-581411 mwhoutekamer@hetnet.nl 
TOG 2 167801 Vos, de Ton 0113-302939 / 06-14475765 tondevos@tele2.nl 
V.E.G.A.B.V. 7 128696 Timmerman, Leo 0118-628242 sjaantimmerman@zeelandnet.nl 
WBV 3 216659 Neijts, Marco 0113-622829 marco-rosita@hetnet.nl 
WBV 4 205228 Hoogesteger, Arthur 06-53909890 tuurennancy@hotmail.com 
`t Anker 1 183958 Schijf, Ronny 06-53934583 ronnyschijf@hotmail.com 


BV  Bandstoten intern DZW 2018