Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

LK  Toelie Wolfs
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C. `t Heukske -Eurobiljarts 1 214742 Geraerts, Ludo 0032-497457389 ludo.geraerts54@gmail.com 
B.C. `t Heukske -Eurobiljarts 2 219218 Boersma, Peter 06-52547062 boersma.pjm@gmail.com 
BC Maarland 6 127297 Smeets, Willy 043-3636243 wijosmeets@ziggo.nl 
BC Maarland 7 164870 Roijen, Emiel 043-4092982 e.roijen@home.nl 
BC Munstergeleen 6 213792 Corvers, Peter 06-30402770 phgc65@gmail.com 
Niet Klossen 1 130712 Cox, Herman 043-3066582 / 06-49138616 herman.cox@gmail.com 
Op de Klos 2 127800 Vaessen, Frans 045-5752556 fransvaessen@hetnet.nl 


A  DB groot
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
BC Veerbenders 226160 Kuipers, Ger 06-43004567 / 043-4082487 ger.kuipers@outlook.com 
BV Nazareth 1 128236 Visser, Lex 0464-581907 / 06-80122657  
Krijt Op Tijd `50 152141 Wolfs, Marco 06-33703494 wolfsmmg@gmail.com 


C2  C2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
BC Amby 1 137209 Seyben, Huub 06-15018321 huubcarlaseyben@ziggo.nl 
BC Amby 6 153986 Veulemans, Mathie 06-53714112 m.veulemans@hotmail.nl 
BC Eijsden 1 125788 Feys, Jo 043-4093523 j.feijs@home.nl 
BC Heer 1 158019 Welie, jos 043-3617265  
BC Keer 1 179033 Bastin, Raymond 043-4073076 rbastin67@gmail.com 
BC Kokerel 1 173482 Lardenoye, Emiel 06-24594629 e.lardenoye@home.nl 
BC Maarland 8 181228 Vanderlinden, Pascal 06-52463326 pascal.v@live.nl 
BCV `t Haantje 1944 1 202808 Kempen, Robert 043-6090234 r.kempen@ziggo.nl 
De Ketsers 206246 Bekkers, Robert 043-4094421 / 06-15561797 robertbekkers@planet.nl 
Klavertje Vier 1 220246 Schijndel, van Mark 06-51560427 m.vanschijndel@eerstelijn.net 
Klavertje Vier 2 212780 Bessems, Paul 043-4551516 p.bessems@ziggo.nl 
Krijt Op Tijd `50 1 125468 Schmeits, Cyriel 043-4093728 cschmeits@hetnet.nl 
Los Band 1 126080 Loo, Huub 043-4082381 huubloo@home.nl 
M.B.V. 1 152994 Hollman, Maurice 06-53492835 hollman@planet.nl 
Onder Ons `64 1 125930 Sangen, Henk 043-3623686 / 06-31515091 hsmsangen@gmail.com 
Vilt `68 1 146859 Haaken, Guus 046-4523861 ghaaken@ziggo.nl 
Vilt `68 2 126072 Schoenmaekers, Jan 045-5442492 jan.schoenmaekers@home.nl 
Vriendenkring/Sjaan 1 115669 Duchateau, Gaston 043-3615778 / 06-36020582 g.duchateau@hetnet.nl 


C3  C3/C4
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
C3 BC Amby 2 166855 Lemmens, Jo 043-3636682 lemmens-schepers@home.nl 
C3 BC Amby 5 223379 Eijkenboom, Jan 06-12949805 j.c.eijkeboom@gmail.com 
C3 BC Heugem 1 225281 Drobny, Kevin 06-41483488 Kwr.drobny@xs4all.nl 
C3 BC Keer 2 204473 Spronck, Gilbert 043-4072841 / 06-27867687 gielspronck@home.nl 
C3 BC Keer 3 153571 Dolmans, Robert 043-4072067 / 06-11423619 robert1966@home.nl 
C3 BC Keer 4 153571 Dolmans, Robert 043-4072067 / 06-11423619 robert1966@home.nl 
C3 BC Kokerel 2 237050 Schoutese, Rene 0683940334 rene.schoutese@live.nl 
C3 BC Maarland 10 122468 Meijs, Willie 043-3672082 w.meijs@gmail.com 
C3 BC Maarland 9 122468 Meijs, Willie 043-3672082 w.meijs@gmail.com 
C3 BCV `t Haantje 1944 2 121732 Heine, Jo 045-4053428 / 06-53945810 Joheine@kpnmail.nl 
C3 BCV `t Haantje 1944 3 204402 Ackermans, Pierre 043-3620865 p.ackermans@tele2.nl 
C3 BV Nazareth 1 126789 Braek, in de Jo 043-3620678 jo.indebraek@gmail.com 
C3 De Keizer 1 125953 Schuimer, Ber 043-3622538 / 06-12952640 h.c.schuimer@kpnplanet.nl 
C3 De Keizer 2 122829 Zoeren, van Ron 043-3621069 ronaldamby@gmail.com 
C3 Klavertje Vier 3 135852 Diederen, Sjef 043-4552317 sjefdiederen@kpnmail.nl 
C3 Krijt Op Tijd `50 2 125451 Aussems, Guido 043-8520062 / 06-51176347 g-aussems@ziggo.nl 
C3 La Berceuse 1 126133 Gilissen, Ron 06-22234639 ronkeug@gmail.com 
C3 Los Band 2 148872 Lahaije-Didderen, Lucie 043-4082753 / 06-27113667 lucielahaije@home.nl 
C3 Los Band 3 100491 Bongers, Math 043-3617167 m.bongers-1@home.nl 
C3 Los Band 4 212815 Heckers, Han 043-4082054 han.heckers@home.nl 
C3 Metropole '99 1 216841 Loontjens, Guus 043-3634702  
C3 Metropole '99 2 202659 Tonnard, Frank 06-48954762 Frank.tonnard@hotmail.com 
C3 Op de Klos 1 125768 Koevoets, Guy 043-4091562 / 06-40514093 guykoevoets@home.nl 
C3 Vriendenkring/Sjaan 2 102274 Prikken, Patrick 06-16887071 p.prikken@home.nl 
C3 Wapen van Berg 2 226300 Gastel, van Huub  
C4 BC Amby 3 136076 Duchateau, Jo 043-3631768 jo_duchateau@yahoo.com 
C4 BC Amby 4 136078 Boesten, Ronald 0620425990 ronald.boesten@gmail.com 
C4 BC Eijsden 2 183740 Wolfs, Dré 06-28843346 / 043-4093361 dre.wolfs@home.nl 
C4 BC Oost 1 138472 Remmers, Hub 043-3612580  
C4 BC Oost 2 129724 Houben, Bert 043-3114473 ghouben1966@kpnmail.nl 
C4 Krijt Op Tijd `50 3 141048 Duijkers, Pierre 06-29015600 duijkerspierre@gmail.com 
C4 Krijt Op Tijd `50 4 153476 Pasmans, Huub 043-4092210 huubpasmans@home.nl 
C4 Krijt Op Tijd `50 5 219020 Partouns, Maurice 043-4094080 / 06-40963692 mauricepartouns71@gmail.com 
C4 Krijt Op Tijd `50 6 212996 Frijns, Bert 06-12466978 anita.bert@ziggo.nl 
C4 Op de Klos 2 233310 Koevoets, Fred 043 409 1483 fredkoevoets@hotmail.com 
C4 Op de Klos 3 159572 Horbach, Corné 043-4090930 / 06-20515501 corne.horbach@planet.nl 
C4 Vilt `68 3 155948 Lamberiks, Piet 046-4525699 p.p.lamberiks@gmail.com 
C4 Vriendenkring/Sjaan 3 246516 Selder, Boy 06-46408334 BoySelder@hotmail.nl 


B1  B1/B2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B1 BC Maarland 1 173460 Brands, John 06-51656697 jose.brands@gmail.com 
B1 BV Nazareth 1 115930 Peters, Harrij 06-46188593 hgl.peters@home.nl 
B1 De Ketsers 1 161481 Ree, de Cor 043-3618289 / 06-15306405 casderee@ziggo.nl 
B1 Krijt Op Tijd `50 1 152141 Wolfs, Marco 06-33703494 wolfsmmg@gmail.com 
B1 Krijt Op Tijd `50 2 155371 Smeets, Ron 046-4362269 smeets.ron74@gmail.com 
B1 Krijt Op Tijd `50 3 178110 Feijs, Willie 06-48120279 w.feijs@home.nl 
B1 Vriendenkring/Sjaan 1 167508 Schoens, Roger 043-3616344 / 06-42047263 schoens@home.nl 
B2 BC Keer 1 153571 Dolmans, Robert 043-4072067 / 06-11423619 robert1966@home.nl 
B2 BC Keer 2 153571 Dolmans, Robert 043-4072067 / 06-11423619 robert1966@home.nl 
B2 BC Maarland 2 143882 Andriessen, Peter 06-43749836 / 06-43749836 mailvanpeterandriessen@gmail.com 
B2 BV Nazareth 2 166863 Hensels, Loe 043-3636886 / 06-12544455 loehensels@hotmail.com 
B2 Concordia 1 159500 Heuts, Frans 043-3610430 / 06 21577190 f.heuts@hotmail.nl 
B2 Concordia 2 159500 Heuts, Frans 043-3610430 / 06 21577190 f.heuts@hotmail.nl 
B2 D.B.A. 1 137327 Wiersema, Maarten 043-3613568 / 06-30041281 mjwiers@gmail.com 
B2 De Keizer 1 125951 Nysten, Loe 043-3639107 loe.nysten@ziggo.nl 
B2 De Keizer 2 153986 Veulemans, Mathie 06-53714112 m.veulemans@hotmail.nl 
B2 De Ketsers 2 161481 Ree, de Cor 043-3618289 / 06-15306405 casderee@ziggo.nl 
B2 De Kokerel 1 173482 Lardenoye, Emiel 06-24594629 e.lardenoye@home.nl 
B2 Krijt Op Tijd `50 4 101148 Piters, Enrico 06-21242180 info@goodadvicefinance.nl 
B2 Krijt Op Tijd `50 5 162066 Smeets, Joop 06-33167690 smeetsjj@hotmail.com 
B2 M.B.V. 152994 Hollman, Maurice 06-53492835 hollman@planet.nl 
B2 Onder Ons `64 1 125928 Keijdener, Harry 043-8518393 / 06-36493296 h.keijdener@home.nl 
B2 Op De Bosch/k.o.t. `48 149242 Smeets, Theo 043-3649344 / 06-51165169 info@theosmeets.nl 
B2 Vilt `68 4 220602 Bemer, Nathan 06-53604222 nathanbemer@hetnet.nl 
B2 Vriendenkring/Sjaan 2 156749 Mullers, Chrit 043-3479092  
B2 Wapen van Berg 1 182631 Schols, Jan 043-6042054 jan.schols@kpnplanet.nl 


BD  Beker drieband
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B1 BC Maarland 1 173460 Brands, John 06-51656697 jose.brands@gmail.com 
B1 BV Nazareth 1 115930 Peters, Harrij 06-46188593 hgl.peters@home.nl 
B1 De Ketsers 1 161481 Ree, de Cor 043-3618289 / 06-15306405 casderee@ziggo.nl 
B1 Krijt Op Tijd `50 1 152141 Wolfs, Marco 06-33703494 wolfsmmg@gmail.com 
B1 Krijt Op Tijd `50 2 155371 Smeets, Ron 046-4362269 smeets.ron74@gmail.com 
B1 Krijt Op Tijd `50 3 178110 Feijs, Willie 06-48120279 w.feijs@home.nl 
B1 Vriendenkring/Sjaan 1 167508 Schoens, Roger 043-3616344 / 06-42047263 schoens@home.nl 
B2 BC Keer 1 153571 Dolmans, Robert 043-4072067 / 06-11423619 robert1966@home.nl 
B2 BC Keer 2 153571 Dolmans, Robert 043-4072067 / 06-11423619 robert1966@home.nl 
B2 BC Maarland 2 143882 Andriessen, Peter 06-43749836 / 06-43749836 mailvanpeterandriessen@gmail.com 
B2 BV Nazareth 2 166863 Hensels, Loe 043-3636886 / 06-12544455 loehensels@hotmail.com 
B2 Concordia 1 159500 Heuts, Frans 043-3610430 / 06 21577190 f.heuts@hotmail.nl 
B2 Concordia 2 159500 Heuts, Frans 043-3610430 / 06 21577190 f.heuts@hotmail.nl 
B2 D.B.A. 1 137327 Wiersema, Maarten 043-3613568 / 06-30041281 mjwiers@gmail.com 
B2 De Keizer 1 125951 Nysten, Loe 043-3639107 loe.nysten@ziggo.nl 
B2 De Keizer 2 153986 Veulemans, Mathie 06-53714112 m.veulemans@hotmail.nl 
B2 De Ketsers 2 161481 Ree, de Cor 043-3618289 / 06-15306405 casderee@ziggo.nl 
B2 De Kokerel 1 173482 Lardenoye, Emiel 06-24594629 e.lardenoye@home.nl 
B2 Krijt Op Tijd `50 4 101148 Piters, Enrico 06-21242180 info@goodadvicefinance.nl 
B2 Krijt Op Tijd `50 5 162066 Smeets, Joop 06-33167690 smeetsjj@hotmail.com 
B2 M.B.V. 152994 Hollman, Maurice 06-53492835 hollman@planet.nl 
B2 Onder Ons `64 1 125928 Keijdener, Harry 043-8518393 / 06-36493296 h.keijdener@home.nl 
B2 Op De Bosch/k.o.t. `48 149242 Smeets, Theo 043-3649344 / 06-51165169 info@theosmeets.nl 
B2 Vilt `68 4 220602 Bemer, Nathan 06-53604222 nathanbemer@hetnet.nl 
B2 Vriendenkring/Sjaan 2 156749 Mullers, Chrit 043-3479092  
B2 Wapen van Berg 1 182631 Schols, Jan 043-6042054 jan.schols@kpnplanet.nl 


BL  Beker libre
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
BC Amby 1 137209 Seyben, Huub 06-15018321 huubcarlaseyben@ziggo.nl 
BC Amby 6 153986 Veulemans, Mathie 06-53714112 m.veulemans@hotmail.nl 
BC Eijsden 1 125788 Feys, Jo 043-4093523 j.feijs@home.nl 
BC Heer 1 158019 Welie, jos 043-3617265  
BC Keer 1 179033 Bastin, Raymond 043-4073076 rbastin67@gmail.com 
BC Kokerel 1 173482 Lardenoye, Emiel 06-24594629 e.lardenoye@home.nl 
BC Maarland 3 213824 Snijders, Harie 06-11150723 hariesnijders91@hotmail.com 
BC Maarland 4 136026 Vermeiren, Daniël 06-25036433 daanvermeiren1970@gmail.com 
BC Maarland 5 203868 Duyckaerts, Lion 0652525178 lionduyckaerts@hotmail.com 
BC Maarland 8 181228 Vanderlinden, Pascal 06-52463326 pascal.v@live.nl 
BCV `t Haantje 1944 1 202808 Kempen, Robert 043-6090234 r.kempen@ziggo.nl 
C3 BC Amby 2 166855 Lemmens, Jo 043-3636682 lemmens-schepers@home.nl 
C3 BC Amby 5 223379 Eijkenboom, Jan 06-12949805 j.c.eijkeboom@gmail.com 
C3 BC Heugem 1 225281 Drobny, Kevin 06-41483488 Kwr.drobny@xs4all.nl 
C3 BC Keer 2 204473 Spronck, Gilbert 043-4072841 / 06-27867687 gielspronck@home.nl 
C3 BC Keer 3 153571 Dolmans, Robert 043-4072067 / 06-11423619 robert1966@home.nl 
C3 BC Keer 4 153571 Dolmans, Robert 043-4072067 / 06-11423619 robert1966@home.nl 
C3 BC Kokerel 2 237050 Schoutese, Rene 0683940334 rene.schoutese@live.nl 
C3 BC Maarland 10 122468 Meijs, Willie 043-3672082 w.meijs@gmail.com 
C3 BC Maarland 9 122468 Meijs, Willie 043-3672082 w.meijs@gmail.com 
C3 BCV `t Haantje 1944 2 121732 Heine, Jo 045-4053428 / 06-53945810 Joheine@kpnmail.nl 
C3 BCV `t Haantje 1944 3 204402 Ackermans, Pierre 043-3620865 p.ackermans@tele2.nl 
C3 BV Nazareth 1 126789 Braek, in de Jo 043-3620678 jo.indebraek@gmail.com 
C3 De Keizer 1 125953 Schuimer, Ber 043-3622538 / 06-12952640 h.c.schuimer@kpnplanet.nl 
C3 De Keizer 2 122829 Zoeren, van Ron 043-3621069 ronaldamby@gmail.com 
C3 Klavertje Vier 3 135852 Diederen, Sjef 043-4552317 sjefdiederen@kpnmail.nl 
C3 Krijt Op Tijd `50 2 125451 Aussems, Guido 043-8520062 / 06-51176347 g-aussems@ziggo.nl 
C3 La Berceuse 1 126133 Gilissen, Ron 06-22234639 ronkeug@gmail.com 
C3 Los Band 2 148872 Lahaije-Didderen, Lucie 043-4082753 / 06-27113667 lucielahaije@home.nl 
C3 Los Band 3 100491 Bongers, Math 043-3617167 m.bongers-1@home.nl 
C3 Los Band 4 212815 Heckers, Han 043-4082054 han.heckers@home.nl 
C3 Metropole '99 1 216841 Loontjens, Guus 043-3634702  
C3 Metropole '99 2 202659 Tonnard, Frank 06-48954762 Frank.tonnard@hotmail.com 
C3 Op de Klos 1 125768 Koevoets, Guy 043-4091562 / 06-40514093 guykoevoets@home.nl 
C3 Vriendenkring/Sjaan 2 102274 Prikken, Patrick 06-16887071 p.prikken@home.nl 
C3 Wapen van Berg 2 226300 Gastel, van Huub  
C4 BC Amby 3 136076 Duchateau, Jo 043-3631768 jo_duchateau@yahoo.com 
C4 BC Amby 4 136078 Boesten, Ronald 0620425990 ronald.boesten@gmail.com 
C4 BC Eijsden 2 183740 Wolfs, Dré 06-28843346 / 043-4093361 dre.wolfs@home.nl 
C4 BC Oost 1 138472 Remmers, Hub 043-3612580  
C4 BC Oost 2 129724 Houben, Bert 043-3114473 ghouben1966@kpnmail.nl 
C4 Krijt Op Tijd `50 3 141048 Duijkers, Pierre 06-29015600 duijkerspierre@gmail.com 
C4 Krijt Op Tijd `50 4 153476 Pasmans, Huub 043-4092210 huubpasmans@home.nl 
C4 Krijt Op Tijd `50 5 219020 Partouns, Maurice 043-4094080 / 06-40963692 mauricepartouns71@gmail.com 
C4 Krijt Op Tijd `50 6 212996 Frijns, Bert 06-12466978 anita.bert@ziggo.nl 
C4 Op de Klos 2 233310 Koevoets, Fred 043 409 1483 fredkoevoets@hotmail.com 
C4 Op de Klos 3 159572 Horbach, Corné 043-4090930 / 06-20515501 corne.horbach@planet.nl 
C4 Vilt `68 3 155948 Lamberiks, Piet 046-4525699 p.p.lamberiks@gmail.com 
C4 Vriendenkring/Sjaan 3 246516 Selder, Boy 06-46408334 BoySelder@hotmail.nl 
De Ketsers 206246 Bekkers, Robert 043-4094421 / 06-15561797 robertbekkers@planet.nl 
Klavertje Vier 1 220246 Schijndel, van Mark 06-51560427 m.vanschijndel@eerstelijn.net 
Klavertje Vier 2 212780 Bessems, Paul 043-4551516 p.bessems@ziggo.nl 
Krijt Op Tijd `50 1 125468 Schmeits, Cyriel 043-4093728 cschmeits@hetnet.nl 
Los Band 1 126080 Loo, Huub 043-4082381 huubloo@home.nl 
M.B.V. 1 152994 Hollman, Maurice 06-53492835 hollman@planet.nl 
Onder Ons `64 1 125930 Sangen, Henk 043-3623686 / 06-31515091 hsmsangen@gmail.com 
Vilt `68 1 146859 Haaken, Guus 046-4523861 ghaaken@ziggo.nl 
Vilt `68 2 126072 Schoenmaekers, Jan 045-5442492 jan.schoenmaekers@home.nl 
Vriendenkring/Sjaan 1 115669 Duchateau, Gaston 043-3615778 / 06-36020582 g.duchateau@hetnet.nl