Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

C1  Libre C1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
BBG Haarsteeg 1 146361 Water, van de Kees 073-5119344 keesenjolanda@ziggo.nl 
BBG Haarsteeg 2 146725 Veer, van der Tiny 06-13814102 mfvanderveer@home.nl 
BV De Hazelaar 1 211980 Ven, van de Walco 0413-249373 / 06-53676205 w.vandeven@hollandsecuritygroup.com 
BV De Hazelaar 2 174468 Bont, de Peter 073-5218038 famdebont@home.nl 
BV De Hazelaar 3 113735 Doelen, van der Carlo 06-45420628 Carlovddoelen80@gmail.com 
BV De Hazelaar 4 102101 Kwaks, Albert 06-23111641 albertkwaks@hotmail.com 
De Kruiskamp 1 158616 Peeters, Ben 06-45163100 b.peet49@gmail.com 
Krijt op Tijd 1 176539 Hermsen, Marc 0413-342590 / 06-57558596 hermsenbiljart@ziggo.nl 
Wapen van Eerschot 1 230167 Swarts, Karel 06-22713350 karelswarts@kpnmail.nl 
Wapen van Eerschot 2 102795 Alebeek, van Nico 06-22711118 nicovanalebeek@gmail.com 
`t Ivoor 1 161311 Fasseur, Chris 0411-671284 / 06-53519280 belastingadvies.fasseur@gmail.com 
`t Wapen Van Liempde 1 221877 Lierop, van Peter 0411-678345 pvanlierop@home.nl 


C2  Libre C2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
BBG Haarsteeg 3 120358 Harmelen, van Ton 073-5183735 ton.alie@hotmail.com 
Bommelerwaardse Mesters 1 225702 Steenbergen, van Henrie 0418-562026 / 06-52695142 henrie.andrea@gmail.com 
BV De Hazelaar 5 200408 Zeeuwen, Martin 073-5211235 / 06-34891463 m.zeeuwen@home.nl 
BV D`n Hoek 1 221783 Stam, van der Henk 0418661934 / 06-27425363 biljart_dn-hoek@live.nl 
BV Elsie 1 105956 Steen, van der Hans 06-51095685 jmgvandersteen@ziggo.nl 
De Driehoek 1 159273 Detisch, Jozef 0413-351518 jowil@kpnmail.nl 
De Kruiskamp 2 149984 Meester, Wim 06-44306186 w.a.meester@gmail.com 
De Straat 1 101930 Braak, van de Tiny 06-19373763 tinyvandebraak@kpnmail.nl 
De Straat 2 164685 Kremers, Nico 073-5991067 / 06-54635186 nicokremers92@gmail.com 
De Uitdaging 1 226221 Hoedemakers, Alex 06-12919924 first-highlander@home.nl 
Krijt op Tijd 2 121702 Dongen, van Ad 0413-353545 / 06-51349254 adenheiny@hetnet.nl 
Krijt op Tijd 3 133912 Stiphout, van Ad 0413-362327 advanstiphout50@gmail.com 
Kup `77 1 102635 Vos, Jos 073-6130580 / 06-28471881  
Ons Trefpunt 1 156667 Ballegooyen, van Bert 0418-561286 / 06-13839742 b.vanballegooijen@hetnet.nl 
Royal 1 183337 Erp, van Peter 06-21544896 petervanerp@ziggo.nl 
Royal 2 102757 Steenbergen, van Simon 0413-293584 / 06-25400549 Simonvansteenbergen@gmail.com 
Royal 3 183219 Daal, van William 06-52676527 williamvandaal@gmail.com 
Royal 4 211394 Verhoeven, Carl 06-46708794 carl@sisschoonmaak.com 
Royal 5 214797 Kanters, Willy 0413-363344 williekanters@hotmail.nl 
Triangel Bar 1 180354 Kuys, Adri 06-14803004 marcel.koolen.1@kpnmail.nl 
Wapen van Eerschot 3 143799 Velden, van der Co 0413-477573 / 06-51050952 c.vandervelden6@chello.nl 
`t Ivoor 2 235946 Giersbergen, van Peter 0651280223 petervangiersbergen@gmail.com 
`t Ivoor 3 219062 Hendriks, Math 06-13985132 math@ung.biz 
`t Wapen Van Liempde 2 203193 Beers, van Cor 06-29446168 corbouter55@gmail.com 
`t Wapen Van Liempde 3 174543 Ven, van der Johan 0411-633264 j.van.der.ven@home.nl 
`t Zonneke 1 159838 Oss, van Ben 073-6136929 benvanoss@planet.nl 


C3  Libre C3
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B&Z 1 213827 Welts, Theo 06-22568428 theowelts@home.nl 
BV De Hazelaar 6 201441 Weert, van Jan 073-5214644 j.van.weert5@kpnplanet.nl 
BV De Hazelaar 7 221464 Heuyerjans, Jan 073-5217025 / 06-46222020 jan.heuyerjans@gmail.com 
BV D`n Hoek 2 221783 Stam, van der Henk 0418661934 / 06-27425363 biljart_dn-hoek@live.nl 
BV D`n Hoek 3 221783 Stam, van der Henk 0418661934 / 06-27425363 biljart_dn-hoek@live.nl 
BV Elsie 2 183445 Visser, de Ben 06-13186821  
BV Elsie 3 156671 Blokx, Mari 0413-851135 / 06-13277650 mblokx@hotmail.com 
D.V.S De Zwaan 1 102040 Pas, van der Rien 0413-291475 rienvdpas@hetnet.nl 
DBB 1 144527 Huizinga, Arend 073-6416333 / 06-25497633 arend100450@hotmail.com 
DBB 5 147612 Wittens, Frans 06-40033351 franswittens@hotmail.com 
De Hambaken 1 205888 Mierlo, van Theo 06-44932306 sjltheo@home.nl 
De Hambaken 2 209788 Hintum, van Leon 073-6441402 ljmmvanhintum@home.nl 
De Korte Keu 1 223760 Waal, de Rinie 06-19194276 wijwissel@gmail.com 
De Kruiskamp 3 164864 Leenaerts, Piet 073-6220417 pietleenaerts@hetnet.nl 
De Kruiskamp 4 165954 Niekerk, van Emile 06-53256905 e.v.niekerk@zonnet.nl 
de Luchtschippers 1 109567 Peters, Jan 0418-633004 jan.ria.peters@live.nl 
De Mesters 1 144143 Kaasjager, Henny 0418-561698 info@mestershuis.nl 
De Uitdaging 2 147536 Donk, van der Henri 073-5213310 hcwdvanderdonk@home.nl 
Het Groene Laken 1 148276 Heijmans, Piërre 0411-683083 / 06-51471880 pierre.heijmans@ziggo.nl 
Kup `77 2 226938 Bonte, Cor 0626854894  
NGTR 1 138496 Steen, van der Frank 06-23804334 frankvandersteen@home.nl 
Rio Bar 1 122019 Oskam, Bjorn 06-14486932 / 06-14486932 bjorn_oskam@hotmail.com 
Rio Bar 2 222596 Rossum, van Ronald 073-6573942 / 06-20167569 rrossum1970@kpnmail.nl 
Royal 6 183343 Pas, van der Ad 06-26766353 mariekevanderpas@hetnet.nl 
Royal 7 183345 Krieken, van Henk 0630575779 h.van.krieken6@kpnplanet.nl 
Royal 8 223562 Kooijman, Ad 0613077091 adkooijman1@hotmail.com 
Schutterswelvaren 1 229516 Hoedemakers, Tonnie 0651040215 tonhoedje@ziggo.nl 
Sophie`s Choice 1 146803 Uitert, van Daniel 0418-663404 uitert@xs4all.nl 
Triangel Bar 2 180352 Dinther, van Gerard 06-18794386 gvandinther@gmail.com 
Wapen van Eerschot 4 217065 Beers, van Bas 06-22163553 bas@bbavsupport.nl 


C4  Libre C4
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
BV De Hazelaar 8 207906 Gerven, van Henk 073-5217038 / 06-51955887 gerve233@planet.nl 
BV Elsie 4 223741 Louwerenssen, John 06-26904934  
BV Ons Moeders Vertier 1 200976 Oetelaar, van de Jolanda 06-22040309 jopesplace@hotmail.com 
DBB 2 135992 Westelaken, Ria 06-22991014 / 06-22991014 ria.westelaken@home.nl 
DBB 3 201229 Hirtum, van Jan 06-46428126 / 06-46428126 luca1@home.nl 
DBB 4 135992 Westelaken, Ria 06-22991014 / 06-22991014 ria.westelaken@home.nl 
De Hambaken 3 175745 Pootjes, Angelique 06-11414990 apootjes@upcmail.nl 
De Hopbel 1 224283 Heijden, v.d. Ad 073-5476689 Joke_en_ad@hotmail.com 
de Luchtschippers 2 153165 Plomp, Willem 0418-634057 w.plomp@gmail.com 
De Straat 3 201193 Hemert, van Ton 073-5991814 tonenartje@hetnet.nl 
De Straat 4 180768 Hak, Arie 073-5991979 a.hak17@upcmail.nl 
De Uitdaging 3 149802 Wellens, Ad 073-6416062 welrom@ziggo.nl 
Rio Bar 3 225494 Gevers, Mario 06-51702979 mafcgevers@onsbrabantnet.nl 
Rio Bar 4 107714 Breemen, van Han 073-7520965 / 06-45762624 hanbreemen@live.nl 
Schuttershof 1 241115 Dalsen, van Nancy 0652885423 nancy_vandalsen@hotmail.com 
Schutterswelvaren 2 229516 Hoedemakers, Tonnie 0651040215 tonhoedje@ziggo.nl 


R3  Dagcompetitie Libre
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
BV De Hazelaar 1 135798 Berg, van den Adriaan 073-5214010 / 06-15491348 adriaanvandenberg@home.nl 
BV De Hazelaar 2 221215 Berende, Pierre 06-30872200 pierreberende@ziggo.nl 
BV De Hazelaar 3 207906 Gerven, van Henk 073-5217038 / 06-51955887 gerve233@planet.nl 
BV De Hazelaar 4 223479 Persons, Rinus 06-12353737 personsrinus@gmail.com 
Café Schuttershof 60+ 102310 Werdt, de Peter 073-6565116 pdewerdt@ziggo.nl 
De Baarzen 1 200787 Weegen, van de Wim 073-6562537 / 06-28415723 wamvanderweegen@gmail.com 
De Baarzen 2 225359 Krabben, v.d. Toine 06-51684658 toinevanderkrabben@gmail.com 
De Baarzen 3 250209 Rossum, v. Ger 073-8229621 / 06-23026932 hetspinnewiel32@hotmail.com 
De Haarstek 1 102291 Griendt, van de Jan 073-5116442 / 06-20856675 jmmvandegriendt@gmail.com 
De Haarstek 2 154890 Bonth, de Antoon 073-5113772 riabon05@home.nl 
De Haarstek 3 101986 Cozijnsen, Frans 073-5113536 fransenannelies@cozijnsen.com 
De Kruiskamp 1 218500 Akkermans, Ad 06-29056779  
De Kruiskamp 2 132003 Emans, Frits 0617850156 fritske1952@hotmail.com 
De Kruiskamp 3 219203 Bolman, Henk 073-6219443 hhmbolman@home.nl 
De Meeuwen 1 181444 Meurs, van Rien 073-5217416  
De Meeuwen 2 141185 Kops, Henk 06-11958486 germaenhenk@hotmail.com 
De Meeuwen 3 214595 Balsfoort, Drë 073-6421801 a.vanbalsfoort@ziggo.nl 
De Piepers 1 180042 Traa, Cees 0418-632384 fam_traa@hotmail.com 
De Piepers 2 109567 Peters, Jan 0418-633004 jan.ria.peters@live.nl 
De Piepers 3 233398 Linden, v.d. Jan 0418632861 / 0610167534 janvdlinden48@gmail.com 
De Vliedberg 1 103855 Maanen, van Ad 06-23739086 ad@vmaanen.speedlinq.nl 
De Vliedberg 2 224786 Uden, van Alie 06-15639579 alievanuden@icloud.com 
De Vliedberg 3 136410 Kuipers, Mari 073-5114753 mdkuipers@ziggo.nl 
De Vliedberg 4 239938 Vossen, van Han 06-51718037 hanvanvoss@zeelandnet.nl 
De Vliedberg 5 220595 Overdijk, van Rien 073-5114331 r.van.overdijk@kpnmail.nl 
Dos 1 153044 Schellekens, Tijn 06-41583807 tijnschellekens@live.nl 
DVR 1 184034 Vissers, Rien 073-5115875 vissers1@ziggo.nl 
DVR 2 140917 Smits, Antoon 073-5113964 / 06-24482561 antoonpetra@simpc.nl 
DVR 3 137234 Mommersteeg, Mari 073-5114068  
Hart van Brabant 1 115629 Aarts, Jac 073-6213632 elsjac@ziggo.nl 
JBGB 1 147684 Rovers, Ton 073-6412614 roverston@hetnet.nl 
JBGB 2 223480 Vos, Richard 073-6425345 richardvos@home.nl 
Krijt op Tijd 1 164648 Kocken, Ad 0413-340409 / 06-41943662 adkocken@home.nl 
Krijt op Tijd 2 211119 Laar, van de Corry 0492-323444 / 06-51475813 corryvandelaar65@gmail.com 
Nal 1 228357 Venrooij, van Willie 0413291156 w.v.venrooij@zonnet.nl 
Nal 2 176522 Schuurmans, Jan 0413-292674  
Nal 3 102040 Pas, van der Rien 0413-291475 rienvdpas@hetnet.nl 
Nal 4 211420 Verstraten, Wim 073-5493301 verstratenwa@ziggo.nl 
Nal 5 102450 Schijndel, van Jan 06-27485017 / 06-27485017  
NGTR 2 148942 Kivits, Piet 073-6419834 p.kivits@ziggo.nl 
NGTR 3 122259 Groot, de Jaap 073-6125071 / 06-49994880 degroot.j@home.nl 
NGTR 4 220291 Arkel, van Cees 06-54798565 ceesvanarkel@hotmail.com 
Oda Boys 1 218840 Aa, van der Toon 0413-475653 / 06-21496615 toon2005@chello.nl 
Oda Boys 2 218840 Aa, van der Toon 0413-475653 / 06-21496615 toon2005@chello.nl 
Rio Bar 1 160344 Elissen, Frans 073-6560496 / 06-53756976 felissen@ziggo.nl 
Rio Bar 2 157334 Smits, Ivo 073-6560467 / 06-13235576 smits@home.nl 
Rio Bar 3 174089 Turnhout, van Martien 06-13747636 rietmartien@live.nl 
Sonnevanck 1 224400 Koolen, Mari 073-5032284  
Sonnevanck 2 132551 Kuijpers, Wim 073-5033272 / 06-22771456 wjnkuijpers1942@kpnmail.nl 
Sonnevanck 3 176140 Aa, van de Frans 073-5031962 / 06-57204568 fpmaa1941@kpnmail.nl 
Sonnevanck 4 218960 Lith, van Albert 073-5032534 / 06-39425678 a.vanlith@home.nl 
Triangel Bar 1 215714 Vorstenbosch, van de Jos 073-5477281 aagvdvorstenbosch.1@kpnmail.nl 
Var 1 181688 Appels, Ton 06-42433065 aappels2010@hotmail.com 
Var 2 156269 Zandbeek, van Wim 06-13651450 cvanzandbeek@ziggo.nl 
Vlijmendorp 1 156010 Timmermans, Jo 073-5113626 / 06-19701234 j.timmermans71@kpnplanet.nl 
Vlijmendorp 2 116431 Lee, van der Huub 073-5118197 leetim@home.nl 
Vlijmendorp 3 216945 Beijnen, van Cees 073-5117508 cnjvbeijnen@ziggo.nl 
Vlijmendorp 4 101959 Sande, van de Jo 073-5113443 vandesande.j@telfort.nl 
Vop 1 225590 Schunselaar, Herman hermiet@home.nl 
`t Ivoor 1 214258 Bevers, Toon 0411-682806 / 06-12767575 t.bevers@kpnmail.nl 
`t Ivoor 2 204954 Klein, Frans 0411-673322 frans.klein@home.nl 
`t Ivoor 3 226898 Maas, Frans 0411674097 / 0640107903 famaas2@kpnmail.nl 
`t Ivoor 4 219062 Hendriks, Math 06-13985132 math@ung.biz 
`t Veerhuis 1 211559 Zon, van Alard 073-6330200 / 06-51550809 alardvanzon@gmail.com 
`t Veerhuis 2 223735 Rooijakkers, Jan 073-6312196 / 06-46491905 rooijakkersjan49@gmail.com 


R5  Driebanden Dagcompetitie
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
De Hopbel 1 219547 Ven, van de Toon 06-25520582 toonvdven100@gmail.com 
De Hopbel 2 219547 Ven, van de Toon 06-25520582 toonvdven100@gmail.com 
de Luchtschippers 1 176207 Wanrooij, van Rien 0418-633000 / 0650901175 rienvanwanrooij@upcmail.nl 
De Piepers 4 218755 Helm, van der Bertus 0418-632777 b.van.der.helm@kpnmail.nl 
D`n Brouwer 1 207734 Sikkers, Ruud 06 - 30019739 ruud.sikkers@gmail.com 
D`n Brouwer 2 221538 Brouwers, Peer 06-53657096 info@dnbrouwer.nl 
D`n Brouwer 3 236680 Goettsch, Henk 0402419704 h.goettsch@upcmail.nl 
D`n Brouwer 4 244186 Bosch, Sjers 0413 319889 / 06-54227727 sbosch01@hetnet.nl 
Het Groene Laken 1 148391 Wellerd, Henk 0411-675015 henk.wellerd@home.nl 
Nal 6 176210 Frunt, Frans 073-5430833 / 0621869730 f.frunt@telfort.nl 
Nal 7 102015 Gordijn, Johny 0413-293291 famgordijn@home.nl 
Nal 8 211162 Beekveld, van Theo 06-53244678 theovanbeekveld@yahoo.com 
Pas Buiten 1 102254 Oetelaar, van de Lous 06-19038363 / 0621186825 willklitsie@hotmail.nl 
`t Ivoor 5 103341 Radema, Frits 0413-477575  
`t Ivoor 6 164673 Dongen, van Theo 0411-674508 theovdongen@gmail.com 
`t Ivoor 7 165225 Beaard, Johan 0411-643384 / 06-49742042 agjo1@kpnplanet.nl 


A  Driebanden groot A
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C. AMMERZODEN 1 208657 Schneider, Theo 073-5994277 tjjschneider@gmail.com 
B.C. AMMERZODEN 2 201191 Wordragen, van Harrie 073-5993510 / 06-22797048 hvwordragen@planet.nl 
B.C. AMMERZODEN 3 164632 Sax, Karel 06-55140941 karel.sax@hccnet.nl 
Biljart Vereniging Uden 1 229410 Theijssen, Piet 06-43581523 piet.theijssen@home.nl 
BV De Hazelaar Rosmalen 1 103145 Swinkels, Gert 073-5322165 / 06-23264836 stucadoorsbedrijfswinkels@home.nl 
BV Kling Opleidingen 1 246417 Kling, Toon 0412-612830 / 06-51106298 toon@klingbrandbeveiliging.eu 
BV Touche 1 163875 Lith, van Geert 06-12453601 vanlithgeert@live.nl 
De Midget-Gilde 1 157805 Sterk, Marco 06-54667971 marco@sterk.nl 
RIO-BAR 1 164661 Wijk, van Wilco 06-15676309 wilcovanwijk@hotmail.com 
RIO-BAR 2 134972 Groenendaal, René 073-6892693 / 06-40555331 renegroenendaal@hotmail.com 
RIO-BAR 3 209422 Boom, van den Toon 0652666847 Studio.ab@kpnmail.nl 
`t Ivoor 1 162586 Meijden, van der Louis 0411-672346 / 06-45401995 louisvandermeijden@hotmail.com 


B1  Driebanden klein B1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Bc `t Zuid 1 219547 Ven, van de Toon 06-25520582 toonvdven100@gmail.com 
Bc `t Zuid 2 219550 Schevers, Martin 06-30725087 descheffers@hotmail.com 
Bc `t Zuid 3 179978 Broek, van den Henk 073-5478084  
BV De Hazelaar Rosmalen 4 105427 Mulders, Harrie 06-34432059 harriekemul@gmail.com 
BV DVS/DE ZWAAN 1 102015 Gordijn, Johny 0413-293291 famgordijn@home.nl 
BV Overberg 1 134972 Groenendaal, René 073-6892693 / 06-40555331 renegroenendaal@hotmail.com 
BV Overberg 2 149948 Meesters, Frans 073-6422662 carmenenfrans@hotmail.com 
FRAPPANT 1 217281 Lith, van Pascal 06-53504252 Pvanlith@hoepelman-kappers.nl 
FRAPPANT 2 132078 Dera, Joop 073-6141949 / 06-45687593 joopdera@live.nl 
FRAPPANT 3 147550 Wijnen, van Paul 0412-484746 / 06-48178840 pavw323@gmail.com 
KRIJT OP TIJD 1 179787 Verbruggen, Ad 0413-211599 / 06-24344626 averbruggen@home.nl 
KUP `77 1 102635 Vos, Jos 073-6130580 / 06-28471881  
LINDEN DE 1 208245 Veerdonk, van de Rene 073-5941338 RvandeVeerdonk@Fleura.com 
LINDEN DE 2 163697 Broeren, Carlo 06-53964680 carlo@particolare.net 
ONS MOEDER 3 BND 1 148161 Berkel, van Peter 073-5513947 / 06-29292429 p.vb@home.nl 
ONS MOEDER 3 BND 2 126642 Griendt, van de Robbie 06-51481822 robbievandegriendt@gmail.com 
PAS BUITEN 1 104424 Westelaken, van Leo 073-5496900 leovandewestelaken50@gmail.com 
RIO-BAR 1 157327 Verhoeven, van Sharon 06-13544375 sacjvandijk@gmail.com 
voegersbedrijf w smetsers/WAPEN VAN EERSCHOT HET 2 154375 Smetsers, Willy 073-8516339 / 06-25027070 willy.smetsers@hotmail.com 
WAPEN VAN EERSCHOT HET 1 139082 Boom, van den Edwin 0413-476458 / 06-14343804 edwin@rubitox.nl 
Zonneke `t 1 170555 Leermakers, Paul 073-6441398 / 06-15253312 paul.leermakers@ziggo.nl 
`t Hooghuys / Van Hooft 1 214490 Schijndel, van Hans 06-25295919 jcmvschijndel@gmail.com 
`t Hooghuys / Van Hooft 2 180261 Heijden, van der Jacques 06-22277739 / 0413-343383 jacmiek@ziggo.nl 
`t Hooghuys / Van Hooft 3 134037 Aarts, Harry 06-27103576 / 0413-362129 famaarts1@home.nl 
`t Ivoor 1 162586 Meijden, van der Louis 0411-672346 / 06-45401995 louisvandermeijden@hotmail.com 
`t Trefpunt Cafe 1 144190 Pijnappels, Peter 073-5942201 peterpijnappels@home.nl 


B2  Driebanden klein B2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B. populair Trefpunt 1 144598 Janse, Joop 073-6144200 / 0620685117 jojanse50@hotmail.com 
B. populair Trefpunt 2 157214 Hendriks, Jan 06-30418483 flaschs2012@gmail.com 
BV DVS/DE ZWAAN 2 134660 Veerdonk, van de Jos 0612128288 jofra4@ziggo.nl 
BV Overberg 3 153147 Boxtel, van Hans 073-5516251 / 06-17196887 jhavanboxtel@ziggo.nl 
De Driehoek 1 159273 Detisch, Jozef 0413-351518 jowil@kpnmail.nl 
DE HAMBAKEN 1 102531 Delmee, Eric 06-12859588 eric@vanhooftenpostema.nl 
DE HOPBEL 1 105711 Vught, van Ben 073-5475199 benvanvught@live.nl 
DE KIKVORSCH 2 182429 Kemner, Dirk 0413-293835 d.kemner89@gmail.com 
DE KIKVORSCH 3 141175 Kanters, Roland 0413-280553 / 06-40023550 rolandkanters@hotmail.com 
DE LUCHTSCHIPPERS 1 176207 Wanrooij, van Rien 0418-633000 / 0650901175 rienvanwanrooij@upcmail.nl 
DE LUCHTSCHIPPERS 2 102393 Meeteren, van Frank 0418-661455 meeteren@onsbrabantnet.nl 
DE UITDAGING 1 228364 Keet, René 06-52403676 rkeet@xs4all.nl 
DE UITDAGING 2 249145 Venrooij, Jos 06-53648492 josvenrooij@hotmail.com 
DE UITDAGING 3 236595 Bruys, Gert 06-51852253 kbb@home.nl 
DE UITDAGING 4 153354 Donk, van de Hans 073-5218003 hansblom1955@hotmail.com 
Elsie 1 180503 Wetering, Ben 06-22223301 spijker727@home.nl 
FRAPPANT 4 236410 Bissels, William 0620613335 Inge-roozen@live.nl 
HET GROENE LAKEN 1 111291 Wellerd, Bart 0657941167 bartwellerd@hotmail.com 
KUP `77 2 178780 Spijker, Ad 06-28425299  
LINDEN DE 3 120475 Smulders, Robert 073-5942736 lgl.smulders@home.nl 
LINDEN DE 4 120007 Vissers, Wilco 073-5943027 cootjeengitte@home.nl 
LINDEN DE 5 200860 Rijken, Rene 073-8507253 / 06-20112284 rene-rijken@live.nl 
LINDEN DE dreamteam 6 122107 Schenkels, Mieke 06-51264110 Eerschot@Live.nl 
ONS MOEDER 3 BND 3 144586 Smulders, Wim 06-28249139 info@smulders-slijptechniek.nl 
ONS TREFPUNT 1 111567 Meijden, van der Hans 06-13242641 / 0418-561654 hansvdmeijden@hetnet.nl 
PAS BUITEN 2 102251 Klitsie, Will 073-5515324 / 06-21186825 Willklitsie@hotmail.nl 
RIO-BAR 2 225494 Gevers, Mario 06-51702979 mafcgevers@onsbrabantnet.nl 
RIO-BAR 3 157334 Smits, Ivo 073-6560467 / 06-13235576 smits@home.nl 
RIO-BAR 4 222596 Rossum, van Ronald 073-6573942 / 06-20167569 rrossum1970@kpnmail.nl 
RIO-BAR 5 102194 Kennis, Ton 073-5211441 apamkennis@home.nl 
RIO-BAR 6 219555 Rossum, van Leon 06-18795937 leon-judith@live.nl 
Royal Events Palace 1 237421 Berloo, van Mari 0413 294555 / 06 20134912 BERLOO@ZIGGO.NL 
Royal Events Palace 2 102757 Steenbergen, van Simon 0413-293584 / 06-25400549 Simonvansteenbergen@gmail.com 
SCHUTTERSHOF 1 132006 Noyen, Frans 06-42462939 info@vloerenbedrijfnoyen.nl 
SCHUTTERSHOF 2 225495 Broekhof, Henny 06-53769842 hajbroekhof@gmail.com 
`t Hooghuys / Van Hooft 4 141293 Kessel, van Mari 06-50900352 / 073-5479811 marienclaravankessel@gmail.com 
`t Hooghuys / Van Hooft 5 180260 Verhagen, Toon 06-46041313 / 0413-362500 anton.verhagen@home.nl 
`t Hooghuys / Van Hooft 6 263575 Verkuylen, Marc 06-48375665 marcverkuylen@hotmail.com 
`t Hooghuys / Van Hooft 7 214490 Schijndel, van Hans 06-25295919 jcmvschijndel@gmail.com 
`t Hooghuys / Van Hooft 8 158610 Ebbenn, Eppo 06-27456875 / 0413-351043 eppo.ebbenn@home.nl 
`t Hooghuys / Van Hooft 9 180260 Verhagen, Toon 06-46041313 / 0413-362500 anton.verhagen@home.nl 
`t Krukske 1 122905 Donk, van de Henk 073-5514170 5271eh51@hetnet.nl 
`t Trefpunt Cafe 2 135075 Grinsven, van Ruud 06-51868868 ruudvangrinsven@gmail.com 
`t Trefpunt Cafe 3 180254 Pijnappels, Peer 06-52645734 peerpijnappels@hotmail.com 
`t Trefpunt Cafe 4 201105 Pijnappels, Willem 073-5943053 willempijnappels52@gmail.com