Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Zandloper Do. 01-12-2022 19:30:00 BV 1 11 Vriendenkring 5 - Woezik 3 klein
Café Oomen Vr. 02-12-2022 19:30:00 C4 1 11 D.L.S. 10 - D.L.S. 9 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 05-12-2022 19:30:00 A 1 12 West-Peter 11 - Caramba 1 groot
Café-Biljart de Driesprong Ma. 05-12-2022 19:30:00 BV 1 12 De 3sprong 12 - De Wester 3 klein
Het Kleine Verzet Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 12 BV Gelre 2 - BV Gelre 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 12 Moira 7 - De 3sprong 4 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 12 West-Peter 1 - Paperclip 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 2 12 De 3sprong 6 - Woezik 1 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 05-12-2022 19:30:00 B1 1 12 O.B.K. 1 - West-Peter 13 klein
Café Oomen Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 1 12 D.L.S. 6 - De Treffers 5 klein
De Zandloper Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 12 Vriendenkring 2 - Juliana 5 klein
SSOVN Di. 06-12-2022 19:30:00 B2 2 12 Kaketoe `80 2 - Cafe Boslust 7 klein
De Snelpost Di. 06-12-2022 19:30:00 A 1 12 Petersberg 4 - West-Peter 10 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 06-12-2022 19:30:00 B2 2 12 De 3sprong 2 - Juliana 2 klein
Café Cambrinus Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 2 12 De Treffers 2 - De Treffers 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 2 12 D.W.S. Central 3 - Moira 9 klein
De Zandloper Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 1 12 Vriendenkring 3 - Heideroosje 1 klein
Jan Massinkhal Di. 06-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Moira 4 - Moira 3 klein
Café La Marmotte Di. 06-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Luctor 2 - `t Zwaantje 1 klein
Café West-end Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 2 12 Caramba 3 - Moira 1 klein
SSOVN Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 2 12 Kaketoe `80 1 - Cafe Boslust 4 klein
P.V. Arnhem Oost Di. 06-12-2022 19:30:00 A 1 12 De Grenspost 5 - De Kuul 2 groot
Café Cambrinus Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 1 12 De Treffers 4 - Luctor 3 klein
SSOVN Di. 06-12-2022 19:30:00 C4 1 12 Kaketoe `80 6 - De 3sprong 9 klein
Café La Marmotte Di. 06-12-2022 19:30:00 C4 1 12 Luctor 4 - Kaketoe `80 5 klein
Café `t Zwaantje Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Zwaan De 1 - Petersberg 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 12 De Kuul 5 - Cafe Boslust 2 klein
Jan Massinkhal Wo. 07-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Moira 5 - Kaketoe `80 3 klein
Café Goei Volluk Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 12 `t Klosje 1 - De 3sprong 3 klein
De Snelpost Wo. 07-12-2022 19:30:00 A 1 12 Petersberg 3 - De Kuul 4 groot
Café-Biljart de Driesprong Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 1 12 De 3sprong 8 - `t Zwaantje 2 klein
Café Oomen Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 2 12 D.L.S. 1 - Cafe Boslust 3 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 07-12-2022 19:30:00 BV 1 12 De Grenspost 6 - Moira 11 klein
Café West-end Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 2 12 Juliana 4 - O.G.C. 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 07-12-2022 19:30:00 A 1 12 De Kuul 1 - D.V.S. 1 groot
Café West-end Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 1 12 Juliana 6 - Moira 8 klein
D`n Boerenbond Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 2 12 De Zwijntjes 1 - De Corner 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 07-12-2022 19:30:00 C4 1 12 De 3sprong 11 - D.L.S. 10 klein
Café West-end Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 12 Juliana 1 - De 3sprong 1 klein
Boslust Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 2 12 Cafe Boslust 1 - Caramba 4 klein
De Snelpost Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Petersberg 1 - Renkum 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-12-2022 19:30:00 A 1 12 West-Peter 9 - West-Peter 12 groot
Jan Massinkhal Do. 08-12-2022 19:30:00 C2 1 12 Moira 6 - D.W.S. Central 2 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 2 12 O.B.K. 2 - De Wester 1 klein
Café West-end Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Caramba 2 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café West-end Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 2 12 Caramba 5 - D.L.S. 2 klein
De Zandloper Do. 08-12-2022 19:30:00 BV 1 12 Vriendenkring 6 - Vriendenkring 5 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 08-12-2022 19:30:00 BV 1 12 Woezik 3 - Vriendenkring 4 klein
De Zandloper Do. 08-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Vriendenkring 1 - De Treffers 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 12 De Doorkijk 2 - Moira 2 klein
Café de Klok Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 12 De Klok 2 - Cafe Boslust 5 klein
Wijkcentrum OZO Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 12 Viersprong 1 - Luctor 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2 1 11 De 3sprong 3 - Juliana 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Vr. 09-12-2022 19:30:00 A 1 12 De Kuul 3 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café-Biljart de Driesprong Vr. 09-12-2022 19:30:00 BV 1 12 Kaketoe `80 7 - Woezik 2 klein
Boslust Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2 2 12 Cafe Boslust 6 - `t Hart 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 09-12-2022 19:30:00 C2 1 12 De 3sprong 5 - Juliana 3 klein
Café Oomen Vr. 09-12-2022 19:30:00 C2 1 11 D.L.S. 4 - Moira 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 10-12-2022 13:00:00 A 1 14 BC Bemmel – Café 61 - De Grenspost 5 groot
Jan Massinkhal Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Moira 1 - Caramba 5 klein
De Zandloper Ma. 12-12-2022 19:30:00 C1 1 13 Vriendenkring 1 - Moira 5 klein
SSOVN Ma. 12-12-2022 19:30:00 C4 1 13 Kaketoe `80 5 - D.L.S. 9 klein
Café Oomen Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 2 13 D.L.S. 3 - Juliana 2 klein
MFA ’t Hart Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 2 13 `t Hart 1 - De 3sprong 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 2 13 De Doorkijk 1 - Kaketoe `80 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 13 Woezik 1 - D.W.S. Central 3 klein
Café Oomen Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 13 D.L.S. 5 - Moira 9 klein
Jan Massinkhal Ma. 12-12-2022 19:30:00 A 1 13 Caramba 1 - De Kuul 1 groot
Boslust Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Cafe Boslust 3 - Kaketoe `80 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 13 De 3sprong 1 - Moira 2 klein
De Zandloper Ma. 12-12-2022 19:30:00 C2 2 13 Vriendenkring 2 - De Treffers 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 12-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 5 klein
Café La Marmotte Di. 13-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Luctor 1 - De Klok 2 klein
Café Cambrinus Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 13 De Treffers 3 - Moira 7 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 13 De 3sprong 4 - O.G.C. 1 klein
Café La Marmotte Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Luctor 3 - De 3sprong 5 klein
Café Cambrinus Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 13 De Treffers 1 - Moira 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 13 D.W.S. Central 1 - Zwaan De 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 13-12-2022 19:30:00 A 1 13 West-Peter 10 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 13-12-2022 19:30:00 A 1 13 De Kuul 4 - Petersberg 4 groot
Wijkaccommodatie De Wester Di. 13-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De Wester 2 - De 3sprong 11 klein
Café West-end Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Caramba 4 - De Corner 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 13 `t Zwaantje 1 - Moira 4 klein
SSOVN Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 13 Kaketoe `80 3 - BV Gelre 2 klein
Het Kleine Verzet Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 13 BV Gelre 1 - West-Peter 1 klein
De Paperclip Wo. 14-12-2022 19:00:00 C1 1 13 Paperclip 5 - Luctor 2 klein
De Snelpost Wo. 14-12-2022 19:30:00 A 1 13 D.V.S. 1 - Petersberg 3 groot
Biljartcentrum Renkum Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Renkum 1 - Caramba 6 klein
Café Ons Thuis Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Heideroosje 1 - `t Zwaantje 2 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 2 13 De Wester 1 - D.L.S. 1 klein
Café West-end Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 2 13 Juliana 5 - Juliana 4 klein
Café West-end Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Juliana 3 - Juliana 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 1 13 De Kuul 6 - O.B.K. 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 14-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De 3sprong 10 - Luctor 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 13 De 3sprong 3 - Viersprong 1 klein
Café West-end Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Juliana 1 - `t Klosje 1 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 14-12-2022 19:30:00 BV 1 14 De Grenspost 6 - Vriendenkring 5 klein
Café Cambrinus Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 13 De Treffers 5 - De 3sprong 8 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 15-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Woezik 2 - De Grenspost 6 klein
Boslust Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 2 13 Cafe Boslust 7 - Cafe Boslust 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 15-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Woezik 3 - Vriendenkring 6 klein
Jan Massinkhal Do. 15-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Moira 10 - Kaketoe `80 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 15-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De 3sprong 9 - D.L.S. 10 klein
Boslust Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Cafe Boslust 5 - De Doorkijk 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 15-12-2022 19:30:00 C3 2 13 De Kuul 7 - De 3sprong 6 klein
De Zandloper Do. 15-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Vriendenkring 4 - De Wester 3 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 15-12-2022 19:30:00 B1 2 10 O.B.K. 2 - Kaketoe `80 1 klein
Café Oomen Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 1 13 D.L.S. 4 - De Treffers 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 1 13 D.W.S. Central 2 - Moira 8 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 15-12-2022 19:30:00 A 1 13 De Kuul 2 - West-Peter 11 groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 16-12-2022 19:30:00 A 1 13 West-Peter 12 - De Grenspost 5 groot
Jan Massinkhal Vr. 16-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Moira 11 - De 3sprong 12 klein
D`n Boerenbond Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 2 13 De Zwijntjes 1 - Caramba 3 klein
Café Oomen Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 2 13 D.L.S. 2 - O.B.K. 2 klein
De Snelpost Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Petersberg 2 - De Kuul 5 klein
Boslust Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Cafe Boslust 4 - Cafe Boslust 1 klein
Boslust Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Cafe Boslust 2 - Petersberg 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 17-12-2022 13:00:00 A 1 13 BC Bemmel – Café 61 - West-Peter 9 groot
Jan Massinkhal Ma. 19-12-2022 19:30:00 A 1 14 Caramba 1 - D.V.S. 1 groot
Café-Biljart de Driesprong Ma. 19-12-2022 19:30:00 BV 1 14 De 3sprong 12 - Woezik 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 19-12-2022 19:30:00 A 1 14 West-Peter 12 - West-Peter 11 groot
Biljartcentrum Westpeter Ma. 19-12-2022 19:30:00 C1 1 14 West-Peter 1 - Kaketoe `80 3 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 1 14 O.B.K. 1 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 19-12-2022 19:30:00 C3 2 14 De 3sprong 6 - De 3sprong 7 klein
Café Oomen Ma. 19-12-2022 19:30:00 C3 1 14 D.L.S. 6 - Moira 10 klein
Het Kleine Verzet Ma. 19-12-2022 19:30:00 C1 1 14 BV Gelre 2 - Vriendenkring 1 klein
SSOVN Ma. 19-12-2022 19:30:00 C3 1 14 Kaketoe `80 4 - Vriendenkring 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Moira 1 - O.B.K. 2 klein
Café Kansas Ma. 19-12-2022 19:30:00 C2 2 14 O.G.C. 1 - De Treffers 3 klein
Boslust Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Cafe Boslust 3 - Cafe Boslust 4 klein
Café Oomen Ma. 19-12-2022 19:30:00 C4 1 14 D.L.S. 9 - De 3sprong 10 klein
SSOVN Ma. 19-12-2022 19:30:00 B2 2 14 Kaketoe `80 2 - De Klok 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 19-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Moira 5 - De Treffers 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 20-12-2022 19:30:00 B2 2 14 De 3sprong 2 - Cafe Boslust 7 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 20-12-2022 19:30:00 A 1 14 De Kuul 4 - De Kuul 3 groot
Café Cambrinus Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 2 14 De Treffers 2 - Juliana 5 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 20-12-2022 19:30:00 A 1 14 West-Peter 10 - West-Peter 9 groot
Café `t Zwaantje Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Zwaan De 1 - West-Peter 13 klein
Jan Massinkhal Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 2 14 Moira 7 - Vriendenkring 2 klein
Café West-end Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Caramba 4 - Caramba 3 klein
Café Zaal Groentjes Di. 20-12-2022 19:30:00 C3 1 14 `t Zwaantje 2 - De Treffers 5 klein
Café La Marmotte Di. 20-12-2022 19:30:00 C4 1 14 Luctor 4 - Kaketoe `80 6 klein
Café La Marmotte Di. 20-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Luctor 2 - BV Gelre 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 1 14 De Kuul 5 - D.W.S. Central 1 klein
Jan Massinkhal Di. 20-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Moira 4 - Paperclip 5 klein
Café de Klok Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Klok 2 - De 3sprong 3 klein
Café West-end Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 2 14 Juliana 4 - De 3sprong 4 klein
Jan Massinkhal Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Moira 2 - Cafe Boslust 5 klein
De Snelpost Wo. 21-12-2022 19:30:00 A 1 14 Petersberg 3 - Petersberg 4 groot
Café-Biljart de Driesprong Wo. 21-12-2022 19:30:00 C4 1 14 De 3sprong 11 - Kaketoe `80 5 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 21-12-2022 19:30:00 B1 2 14 De Wester 1 - Kaketoe `80 1 klein
Café Goei Volluk Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 14 `t Klosje 1 - De 3sprong 1 klein
Café Cambrinus Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 1 14 De Treffers 4 - Moira 6 klein
Café Cambrinus Wo. 21-12-2022 19:30:00 C3 2 12 De Treffers 6 - D.L.S. 5 klein
Café Oomen Wo. 21-12-2022 19:30:00 B1 2 14 D.L.S. 2 - D.L.S. 1 klein
Café West-end Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 1 14 Juliana 6 - Luctor 3 klein
Café West-end Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 2 14 Juliana 2 - `t Hart 1 klein
Café West-end Do. 22-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Caramba 2 - Renkum 1 klein
Café West-end Do. 22-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Caramba 6 - Petersberg 1 klein
Jan Massinkhal Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 1 14 Moira 8 - Juliana 3 klein
Jan Massinkhal Do. 22-12-2022 19:30:00 C3 2 14 Moira 9 - Woezik 1 klein
De Zandloper Do. 22-12-2022 19:30:00 BV 1 14 Vriendenkring 6 - Vriendenkring 4 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 22-12-2022 19:30:00 BV 1 14 De Wester 3 - Moira 11 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Doorkijk 2 - Luctor 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 22-12-2022 19:30:00 A 1 14 De Kuul 2 - De Kuul 1 groot
Wijkcentrum OZO Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Viersprong 1 - Juliana 1 klein
Café Oomen Vr. 23-12-2022 19:30:00 C4 1 14 D.L.S. 10 - De Wester 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 23-12-2022 19:30:00 C2 1 14 De 3sprong 5 - D.L.S. 4 klein
Jan Massinkhal Vr. 23-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Moira 3 - `t Zwaantje 1 klein
D`n Boerenbond Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 2 14 De Zwijntjes 1 - Caramba 5 klein
De Snelpost Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Petersberg 2 - Cafe Boslust 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 23-12-2022 19:30:00 BV 1 14 Kaketoe `80 7 - Woezik 3 klein
Boslust Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Cafe Boslust 1 - De Corner 1 klein
Boslust Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2 2 14 Cafe Boslust 6 - De Doorkijk 1 klein
Café Cambrinus Wo. 28-12-2022 19:30:00 C3 2 10 De Treffers 6 - De Kuul 7 klein
Café Cambrinus Wo. 28-12-2022 19:30:00 C2 1 10 De Treffers 4 - Moira 8 klein
Café Cambrinus Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Treffers 6 - Moira 9 klein
Café de Klok Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 2 15 De Klok 1 - Cafe Boslust 6 klein
Café Kansas Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 2 15 O.G.C. 1 - Vriendenkring 2 klein
Café Oomen Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 15 D.L.S. 5 - Woezik 1 klein
Café Oomen Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 2 15 D.L.S. 3 - `t Hart 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 2 15 De Doorkijk 1 - De 3sprong 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De 3sprong 7 - D.W.S. Central 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Moira 5 - BV Gelre 2 klein
De Zandloper Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Vriendenkring 1 - West-Peter 1 klein
SSOVN Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Kaketoe `80 1 - D.L.S. 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 15 Caramba 1 - De Kuul 2 groot
Biljartcentrum Westpeter Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 15 West-Peter 11 - BC Bemmel – Café 61 groot
P.V. Arnhem Oost Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 15 De Grenspost 5 - West-Peter 10 groot
Jan Massinkhal Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Moira 7 - De Treffers 2 klein
SSOVN Ma. 09-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Kaketoe `80 5 - D.L.S. 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 1 15 De 3sprong 1 - Cafe Boslust 5 klein
Boslust Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Cafe Boslust 3 - De Wester 1 klein
Café La Marmotte Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 15 Luctor 3 - Moira 8 klein
De Zandloper Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Vriendenkring 3 - D.L.S. 6 klein
SSOVN Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Kaketoe `80 3 - Luctor 2 klein
Het Kleine Verzet Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 15 BV Gelre 1 - Moira 4 klein
Café West-end Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Caramba 3 - Cafe Boslust 1 klein
Café Cambrinus Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De Treffers 6 - De 3sprong 6 klein
Café La Marmotte Di. 10-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Luctor 1 - Moira 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 15 D.W.S. Central 1 - Petersberg 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 15 West-Peter 13 - De Kuul 5 klein
Café Cambrinus Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 15 De Treffers 1 - `t Zwaantje 1 klein
SSOVN Di. 10-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Kaketoe `80 6 - D.L.S. 9 klein
De Paperclip Wo. 11-01-2023 19:00:00 C1 1 15 Paperclip 5 - Moira 3 klein
Café Ons Thuis Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Heideroosje 1 - De Treffers 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 15 De 3sprong 3 - De Doorkijk 2 klein
Café West-end Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Juliana 1 - De Klok 2 klein
Café Goei Volluk Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 15 `t Klosje 1 - Viersprong 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 11-01-2023 19:30:00 C4 1 15 De 3sprong 10 - De 3sprong 11 klein
Café West-end Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Juliana 5 - De 3sprong 4 klein
Café West-end Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Juliana 4 - De Treffers 3 klein
Café Oomen Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 2 15 D.L.S. 1 - Moira 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 1 15 De Kuul 6 - Zwaan De 1 klein
De Zandloper Wo. 11-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Vriendenkring 5 - De 3sprong 12 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 11-01-2023 19:30:00 A 1 15 De Kuul 1 - West-Peter 12 groot
De Snelpost Wo. 11-01-2023 19:30:00 A 1 15 D.V.S. 1 - Petersberg 4 groot
De Zandloper Do. 12-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Vriendenkring 4 - Moira 11 klein
Jan Massinkhal Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 15 Moira 6 - De 3sprong 5 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 12-01-2023 19:30:00 A 1 15 De Kuul 3 - Petersberg 3 groot
Café West-end Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Caramba 5 - Caramba 4 klein
Boslust Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 2 15 Cafe Boslust 7 - Juliana 2 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 2 15 O.B.K. 2 - De Zwijntjes 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 12-01-2023 19:30:00 A 1 15 West-Peter 9 - De Kuul 4 groot
Café Oomen Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 15 D.L.S. 4 - Juliana 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De Kuul 7 - Moira 9 klein
De Zandloper Do. 12-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Vriendenkring 6 - Kaketoe `80 7 klein
Jan Massinkhal Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Moira 10 - De 3sprong 8 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 15 De 3sprong 9 - De Wester 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 12-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Woezik 2 - De Wester 3 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 12-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Woezik 3 - De Grenspost 6 klein
Boslust Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Cafe Boslust 4 - De Corner 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 13-01-2023 19:30:00 C2 1 15 D.W.S. Central 2 - Juliana 3 klein
Boslust Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Cafe Boslust 2 - Caramba 6 klein
De Snelpost Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Petersberg 1 - Caramba 2 klein
De Zandloper Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 2 16 Vriendenkring 2 - Juliana 4 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 16 West-Peter 1 - Moira 5 klein
Het Kleine Verzet Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 16 BV Gelre 2 - De Treffers 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 2 16 Moira 7 - Juliana 5 klein
Jan Massinkhal Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Moira 2 - De 3sprong 3 klein
Boslust Ma. 16-01-2023 19:30:00 B1 2 16 De Corner 1 - Caramba 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 16-01-2023 19:30:00 BV 1 16 De 3sprong 12 - Woezik 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 16-01-2023 19:30:00 B1 2 16 Moira 1 - Kaketoe `80 1 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 16-01-2023 19:30:00 C3 2 16 Woezik 1 - De Kuul 7 klein
SSOVN Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 2 16 Kaketoe `80 2 - D.L.S. 3 klein
Café Zaal Groentjes Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 16 `t Zwaantje 1 - Paperclip 5 klein
Café Cambrinus Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 16 De Treffers 2 - O.G.C. 1 klein
Café Cambrinus Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 16 De Treffers 3 - De 3sprong 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 2 16 D.W.S. Central 3 - De Treffers 6 klein
Café La Marmotte Di. 17-01-2023 19:30:00 C4 1 16 Luctor 4 - De 3sprong 9 klein
De Snelpost Di. 17-01-2023 19:30:00 A 1 16 Petersberg 4 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 17-01-2023 19:30:00 A 1 16 De Kuul 4 - De Grenspost 5 groot
Wijkaccommodatie De Wester Di. 17-01-2023 19:30:00 C4 1 16 De Wester 2 - Kaketoe `80 5 klein
SSOVN Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Kaketoe `80 4 - Heideroosje 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 16 `t Zwaantje 2 - Moira 10 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 17-01-2023 19:30:00 A 1 16 West-Peter 10 - West-Peter 11 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 2 16 De 3sprong 2 - De Klok 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 16 West-Peter 13 - Petersberg 2 klein
Café La Marmotte Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Luctor 2 - Vriendenkring 1 klein
Jan Massinkhal Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Moira 4 - Kaketoe `80 3 klein
Café West-end Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 2 16 Caramba 4 - O.B.K. 2 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 2 16 De Wester 1 - Cafe Boslust 4 klein
Café Oomen Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 2 16 D.L.S. 2 - Cafe Boslust 3 klein
De Snelpost Wo. 18-01-2023 19:30:00 A 1 16 Petersberg 3 - West-Peter 9 groot
Café West-end Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Juliana 3 - Luctor 3 klein
Café West-end Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 2 16 Juliana 2 - De Doorkijk 1 klein
Café West-end Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Juliana 6 - Moira 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 1 16 De 3sprong 8 - Vriendenkring 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 1 16 De 3sprong 11 - Kaketoe `80 6 klein
Café Cambrinus Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 16 De Treffers 4 - D.W.S. Central 2 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 18-01-2023 19:30:00 BV 1 16 De Grenspost 6 - Vriendenkring 6 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 16 Renkum 1 - O.B.K. 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 16 De Kuul 6 - De Kuul 5 klein
Wijkcentrum OZO Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Viersprong 1 - De 3sprong 1 klein
Jan Massinkhal Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 2 16 Moira 9 - De 3sprong 7 klein
Café West-end Do. 19-01-2023 19:30:00 B1 1 16 Caramba 6 - Caramba 2 klein
Café de Klok Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Klok 2 - `t Klosje 1 klein
Boslust Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Cafe Boslust 5 - Luctor 1 klein
Boslust Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 2 16 Cafe Boslust 7 - `t Hart 1 klein
Jan Massinkhal Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Moira 8 - D.L.S. 4 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Doorkijk 2 - Juliana 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 19-01-2023 19:30:00 BV 1 16 De Wester 3 - Vriendenkring 5 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 19-01-2023 19:30:00 A 1 16 De Kuul 2 - D.V.S. 1 groot
Café 61 Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 1 16 BC Bemmel – Café 61 - Zwaan De 1 klein
Boslust Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 2 16 Cafe Boslust 1 - Caramba 5 klein
D`n Boerenbond Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 2 16 De Zwijntjes 1 - D.L.S. 1 klein
Café Oomen Vr. 20-01-2023 19:30:00 C4 1 16 D.L.S. 10 - De 3sprong 10 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 20-01-2023 19:30:00 A 1 16 West-Peter 12 - Caramba 1 groot
Jan Massinkhal Vr. 20-01-2023 19:30:00 BV 1 16 Moira 11 - Woezik 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 1 16 D.W.S. Central 1 - Cafe Boslust 2 klein
Jan Massinkhal Vr. 20-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Moira 3 - BV Gelre 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 20-01-2023 19:30:00 BV 1 16 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 4 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 21-01-2023 13:00:00 A 1 16 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 1 groot
Café de Klok Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 2 17 De Klok 1 - Juliana 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 2 17 De Doorkijk 1 - `t Hart 1 klein
De Zandloper Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Vriendenkring 1 - Moira 4 klein
Boslust Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Cafe Boslust 3 - Moira 1 klein
Café Oomen Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 2 17 D.L.S. 3 - Cafe Boslust 7 klein
SSOVN Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 2 17 Kaketoe `80 2 - Cafe Boslust 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De 3sprong 1 - Luctor 1 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 1 17 O.B.K. 1 - Petersberg 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 23-01-2023 19:30:00 A 1 17 Caramba 1 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café-Biljart de Driesprong Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De 3sprong 7 - Woezik 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 23-01-2023 19:30:00 A 1 17 West-Peter 11 - De Kuul 4 groot
Café Kansas Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 2 17 O.G.C. 1 - Moira 7 klein
Café Oomen Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 2 17 D.L.S. 5 - De Kuul 7 klein
P.V. Arnhem Oost Ma. 23-01-2023 19:30:00 A 1 17 De Grenspost 5 - Petersberg 3 groot
Het Kleine Verzet Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 17 BV Gelre 2 - West-Peter 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Moira 5 - Luctor 2 klein
SSOVN Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Kaketoe `80 1 - De Zwijntjes 1 klein
SSOVN Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Kaketoe `80 4 - D.L.S. 6 klein
Café Cambrinus Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 17 De Treffers 4 - De 3sprong 5 klein
De Zandloper Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Vriendenkring 3 - `t Zwaantje 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 2 17 De 3sprong 4 - Vriendenkring 2 klein
Café La Marmotte Di. 24-01-2023 19:30:00 C4 1 17 Luctor 4 - D.L.S. 9 klein
SSOVN Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Kaketoe `80 3 - Moira 3 klein
Het Kleine Verzet Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 17 BV Gelre 1 - `t Zwaantje 1 klein
Café Cambrinus Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 17 De Treffers 1 - Paperclip 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 17 D.W.S. Central 1 - West-Peter 13 klein
De Snelpost Wo. 25-01-2023 19:30:00 A 1 17 D.V.S. 1 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 25-01-2023 19:30:00 A 1 17 De Kuul 1 - West-Peter 10 groot
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 2 17 De Wester 1 - D.L.S. 2 klein
Café Oomen Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 2 17 D.L.S. 1 - Caramba 4 klein
Café West-end Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 2 17 Juliana 4 - De Treffers 2 klein
Café Goei Volluk Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 17 `t Klosje 1 - De Doorkijk 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De 3sprong 10 - De Wester 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De 3sprong 3 - Cafe Boslust 5 klein
De Zandloper Wo. 25-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Vriendenkring 6 - De 3sprong 12 klein
Café West-end Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Juliana 1 - Moira 2 klein
Café West-end Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 2 17 Juliana 5 - De Treffers 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 26-01-2023 19:30:00 A 1 17 West-Peter 9 - Petersberg 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 26-01-2023 19:30:00 A 1 17 De Kuul 2 - West-Peter 12 groot
De Zandloper Do. 26-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Vriendenkring 4 - Woezik 2 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 2 17 O.B.K. 2 - Cafe Boslust 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 26-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De 3sprong 9 - Kaketoe `80 5 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 26-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Woezik 3 - De Wester 3 klein
Café West-end Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Caramba 5 - De Corner 1 klein
Jan Massinkhal Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Moira 6 - Moira 8 klein
Jan Massinkhal Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Moira 10 - De Treffers 5 klein
Café Oomen Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 17 D.L.S. 4 - Juliana 3 klein
Wijkcentrum OZO Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Viersprong 1 - De Klok 2 klein
De Zandloper Do. 26-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Vriendenkring 5 - Moira 11 klein
De Snelpost Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Petersberg 2 - De Kuul 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 27-01-2023 19:30:00 C2 1 17 D.W.S. Central 2 - Luctor 3 klein
Café 61 Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 1 17 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 27-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Kaketoe `80 7 - De Grenspost 6 klein
Boslust Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Cafe Boslust 2 - Caramba 2 klein
Café Oomen Vr. 27-01-2023 19:30:00 C4 1 17 D.L.S. 10 - Kaketoe `80 6 klein
Boslust Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Cafe Boslust 4 - Caramba 3 klein
Café Oomen Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 18 D.L.S. 9 - De 3sprong 9 klein
Café Oomen Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 1 18 D.L.S. 6 - Heideroosje 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 2 18 Moira 7 - Juliana 4 klein
Jan Massinkhal Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Moira 2 - `t Klosje 1 klein
Café Kansas Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 2 18 O.G.C. 1 - Juliana 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 30-01-2023 19:30:00 BV 1 18 De 3sprong 12 - Kaketoe `80 7 klein
MFA ’t Hart Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 2 18 `t Hart 1 - De Klok 1 klein
SSOVN Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 18 Kaketoe `80 5 - De 3sprong 10 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 30-01-2023 19:30:00 C1 1 18 West-Peter 1 - De Treffers 1 klein
De Zandloper Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 2 18 Vriendenkring 2 - De Treffers 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 18 De 3sprong 6 - D.L.S. 5 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 18 Woezik 1 - De Treffers 6 klein
Boslust Ma. 30-01-2023 19:30:00 B1 2 18 De Corner 1 - O.B.K. 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 30-01-2023 19:30:00 B1 2 18 Moira 1 - De Wester 1 klein
Jan Massinkhal Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 18 Moira 4 - Moira 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 31-01-2023 19:30:00 B2 2 18 De 3sprong 2 - Kaketoe `80 2 klein
SSOVN Di. 31-01-2023 19:30:00 C4 1 18 Kaketoe `80 6 - De Wester 2 klein
Café La Marmotte Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 18 Luctor 2 - BV Gelre 2 klein
Café West-end Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 2 18 Caramba 4 - Kaketoe `80 1 klein
Café West-end Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 2 18 Caramba 3 - Caramba 5 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 31-01-2023 19:30:00 A 1 18 De Kuul 4 - De Kuul 1 groot
Café Zaal Groentjes Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 18 `t Zwaantje 1 - Kaketoe `80 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 31-01-2023 19:30:00 A 1 18 West-Peter 10 - Caramba 1 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 18 West-Peter 13 - Cafe Boslust 2 klein
Café Cambrinus Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 1 18 De Treffers 5 - Vriendenkring 3 klein
De Snelpost Di. 31-01-2023 19:30:00 A 1 18 Petersberg 4 - De Grenspost 5 groot
Café La Marmotte Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 18 Luctor 3 - D.L.S. 4 klein
Café Cambrinus Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 2 18 De Treffers 2 - De 3sprong 4 klein
De Paperclip Wo. 01-02-2023 19:00:00 C1 1 18 Paperclip 5 - BV Gelre 1 klein
De Snelpost Wo. 01-02-2023 19:30:00 A 1 18 Petersberg 3 - West-Peter 11 groot
P.V. Arnhem Oost Wo. 01-02-2023 19:30:00 BV 1 18 De Grenspost 6 - Vriendenkring 4 klein
Café West-end Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 18 Juliana 3 - Moira 6 klein
Café Oomen Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 2 18 D.L.S. 2 - Cafe Boslust 4 klein
Café West-end Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 18 Juliana 6 - De Treffers 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 18 De 3sprong 3 - Luctor 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 18 De Kuul 6 - D.W.S. Central 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 01-02-2023 19:30:00 C4 1 18 De 3sprong 11 - Luctor 4 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 18 Renkum 1 - Zwaan De 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 18 De Doorkijk 2 - Viersprong 1 klein
Café de Klok Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 18 De Klok 2 - De 3sprong 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 02-02-2023 19:30:00 A 1 18 De Kuul 3 - West-Peter 9 groot
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 02-02-2023 19:30:00 BV 1 18 Woezik 2 - Vriendenkring 5 klein
Café West-end Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 1 18 Caramba 6 - O.B.K. 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 2 18 De Kuul 7 - De 3sprong 7 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 02-02-2023 19:30:00 BV 1 18 De Wester 3 - Vriendenkring 6 klein
Boslust Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 2 18 Cafe Boslust 7 - De Doorkijk 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 18 De 3sprong 8 - Kaketoe `80 4 klein
Boslust Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 18 Cafe Boslust 5 - Juliana 1 klein
Jan Massinkhal Vr. 03-02-2023 19:30:00 BV 1 18 Moira 11 - Woezik 3 klein
Café 61 Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 1 18 BC Bemmel – Café 61 - Petersberg 2 klein
D`n Boerenbond Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 2 18 De Zwijntjes 1 - Cafe Boslust 3 klein
Boslust Vr. 03-02-2023 19:30:00 B2 2 18 Cafe Boslust 6 - D.L.S. 3 klein
Boslust Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 2 18 Cafe Boslust 1 - D.L.S. 1 klein
Jan Massinkhal Vr. 03-02-2023 19:30:00 C1 1 18 Moira 3 - Vriendenkring 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 03-02-2023 19:30:00 C2 1 18 De 3sprong 5 - D.W.S. Central 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 03-02-2023 19:30:00 A 1 18 West-Peter 12 - D.V.S. 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 04-02-2023 13:00:00 A 1 18 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 2 groot
Jan Massinkhal Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Moira 7 - De 3sprong 4 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 06-02-2023 19:30:00 A 1 19 West-Peter 11 - Petersberg 4 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 1 19 O.B.K. 1 - Caramba 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 West-Peter 1 - Luctor 2 klein
Café Oomen Ma. 06-02-2023 19:30:00 C3 2 19 D.L.S. 5 - De 3sprong 7 klein
Café Oomen Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 2 19 D.L.S. 3 - De Doorkijk 1 klein
Het Kleine Verzet Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 BV Gelre 2 - Moira 4 klein
Jan Massinkhal Ma. 06-02-2023 19:30:00 A 1 19 Caramba 1 - De Kuul 4 groot
De Zandloper Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Vriendenkring 1 - `t Zwaantje 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Moira 5 - Moira 3 klein
Boslust Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 2 19 Cafe Boslust 3 - Caramba 4 klein
Jan Massinkhal Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 19 Moira 2 - Viersprong 1 klein
SSOVN Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 2 19 Kaketoe `80 1 - Cafe Boslust 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 06-02-2023 19:30:00 BV 1 19 De 3sprong 12 - De Grenspost 6 klein
SSOVN Ma. 06-02-2023 19:30:00 C4 1 19 Kaketoe `80 5 - Kaketoe `80 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 19 De 3sprong 1 - De 3sprong 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 2 19 D.W.S. Central 3 - De 3sprong 6 klein
Café West-end Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 2 19 Juliana 2 - Kaketoe `80 2 klein
Café La Marmotte Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 19 Luctor 3 - Moira 6 klein
Café La Marmotte Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 19 Luctor 1 - Juliana 1 klein
Café Cambrinus Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 2 19 De Treffers 3 - De Treffers 2 klein
Café `t Zwaantje Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 Zwaan De 1 - Petersberg 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 De Kuul 5 - Renkum 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 D.W.S. Central 1 - BC Bemmel – Café 61 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 West-Peter 13 - De Kuul 6 klein
SSOVN Di. 07-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Kaketoe `80 3 - Paperclip 5 klein
Café Cambrinus Di. 07-02-2023 19:30:00 C1 1 19 De Treffers 1 - BV Gelre 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 19 `t Zwaantje 2 - Kaketoe `80 4 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 08-02-2023 19:30:00 A 1 19 De Kuul 1 - Petersberg 3 groot
P.V. Arnhem Oost Wo. 08-02-2023 19:30:00 A 1 19 De Grenspost 5 - De Kuul 3 groot
De Snelpost Wo. 08-02-2023 19:30:00 A 1 19 D.V.S. 1 - West-Peter 9 groot
Café Oomen Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 2 19 D.L.S. 2 - Moira 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 2 19 De Wester 1 - De Zwijntjes 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 19 De 3sprong 11 - D.L.S. 9 klein
Café Oomen Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 2 19 D.L.S. 1 - De Corner 1 klein
Café West-end Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Juliana 5 - Vriendenkring 2 klein
Café West-end Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 19 Juliana 6 - De 3sprong 5 klein
Café West-end Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Juliana 4 - O.G.C. 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 19 De 3sprong 8 - D.L.S. 6 klein
Café Ons Thuis Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Heideroosje 1 - Moira 10 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 2 19 De Kuul 7 - De Treffers 6 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 19 De Doorkijk 2 - De Klok 2 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 2 19 O.B.K. 2 - Caramba 3 klein
Boslust Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 19 Cafe Boslust 5 - `t Klosje 1 klein
Boslust Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 2 19 Cafe Boslust 7 - De Klok 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 09-02-2023 19:30:00 A 1 19 De Kuul 2 - West-Peter 10 groot
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 09-02-2023 19:30:00 BV 1 19 Woezik 2 - Woezik 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 09-02-2023 19:30:00 BV 1 19 De Wester 3 - Kaketoe `80 7 klein
De Zandloper Do. 09-02-2023 19:30:00 BV 1 19 Vriendenkring 4 - Vriendenkring 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 19 De 3sprong 9 - De 3sprong 10 klein
Jan Massinkhal Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 1 19 Moira 8 - De Treffers 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2 2 19 De 3sprong 2 - Cafe Boslust 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 10-02-2023 19:30:00 C2 1 19 D.W.S. Central 2 - D.L.S. 4 klein
Café Oomen Vr. 10-02-2023 19:30:00 C4 1 19 D.L.S. 10 - Luctor 4 klein
Boslust Vr. 10-02-2023 19:30:00 B1 2 19 Cafe Boslust 4 - Caramba 5 klein
Jan Massinkhal Vr. 10-02-2023 19:30:00 BV 1 19 Moira 11 - Vriendenkring 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 10-02-2023 19:30:00 A 1 19 West-Peter 12 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café-Biljart de Driesprong Ma. 13-02-2023 19:30:00 BV 1 20 De 3sprong 12 - Vriendenkring 4 klein
Boslust Ma. 13-02-2023 19:30:00 B1 2 20 De Corner 1 - Kaketoe `80 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 2 20 De 3sprong 6 - Moira 9 klein
Jan Massinkhal Ma. 13-02-2023 19:30:00 C2 2 20 Moira 7 - De Treffers 3 klein
Café Oomen Ma. 13-02-2023 19:30:00 C4 1 20 D.L.S. 9 - D.L.S. 10 klein
Café Oomen Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 1 20 D.L.S. 6 - `t Zwaantje 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 13-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Moira 1 - Cafe Boslust 4 klein
SSOVN Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 2 20 Kaketoe `80 2 - `t Hart 1 klein
Café Kansas Ma. 13-02-2023 19:30:00 C2 2 20 O.G.C. 1 - De 3sprong 4 klein
Café de Klok Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 2 20 De Klok 1 - De Doorkijk 1 klein
Café La Marmotte Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Luctor 2 - De Treffers 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 14-02-2023 19:30:00 B2 2 20 De 3sprong 2 - D.L.S. 3 klein
SSOVN Di. 14-02-2023 19:30:00 C4 1 20 Kaketoe `80 6 - De 3sprong 10 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 14-02-2023 19:30:00 A 1 20 De Kuul 4 - De Kuul 2 groot
Café Zaal Groentjes Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 `t Zwaantje 1 - Moira 5 klein
SSOVN Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Kaketoe `80 4 - De Treffers 5 klein
De Zandloper Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Vriendenkring 3 - Moira 10 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 14-02-2023 19:30:00 A 1 20 West-Peter 10 - West-Peter 12 groot
De Snelpost Di. 14-02-2023 19:30:00 A 1 20 Petersberg 4 - De Kuul 1 groot
Café West-end Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Caramba 4 - De Wester 1 klein
Het Kleine Verzet Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 BV Gelre 1 - Kaketoe `80 3 klein
Jan Massinkhal Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Moira 4 - West-Peter 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 2 20 D.W.S. Central 3 - D.L.S. 5 klein
Café La Marmotte Di. 14-02-2023 19:30:00 C4 1 20 Luctor 4 - De Wester 2 klein
Café West-end Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Caramba 3 - D.L.S. 1 klein
Café Cambrinus Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 2 20 De Treffers 2 - Vriendenkring 2 klein
De Paperclip Wo. 15-02-2023 19:00:00 C1 1 20 Paperclip 5 - Vriendenkring 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 15-02-2023 19:30:00 C4 1 20 De 3sprong 11 - De 3sprong 9 klein
Café West-end Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 2 20 Juliana 4 - Juliana 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De 3sprong 8 - Heideroosje 1 klein
Café Cambrinus Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 2 20 De Treffers 6 - De 3sprong 7 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 15-02-2023 19:30:00 BV 1 20 De Grenspost 6 - De Wester 3 klein
De Snelpost Wo. 15-02-2023 19:30:00 A 1 20 Petersberg 3 - Caramba 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 20 De Kuul 6 - Cafe Boslust 2 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Renkum 1 - Petersberg 2 klein
Café West-end Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 20 Juliana 1 - De 3sprong 3 klein
Café West-end Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 20 Juliana 6 - D.W.S. Central 2 klein
Café Goei Volluk Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 20 `t Klosje 1 - Luctor 1 klein
Café Cambrinus Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 20 De Treffers 4 - Juliana 3 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 20 De Kuul 3 - West-Peter 11 groot
Wijkcentrum OZO Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 20 Viersprong 1 - Cafe Boslust 5 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 16-02-2023 19:30:00 BV 1 20 Woezik 3 - Vriendenkring 5 klein
De Zandloper Do. 16-02-2023 19:30:00 BV 1 20 Vriendenkring 6 - Woezik 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 20 De Doorkijk 2 - De 3sprong 1 klein
Café de Klok Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 20 De Klok 2 - Moira 2 klein
Café West-end Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Caramba 5 - O.B.K. 2 klein
Café West-end Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Caramba 6 - Zwaan De 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 20 West-Peter 9 - De Grenspost 5 groot
Jan Massinkhal Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 1 20 Moira 6 - D.L.S. 4 klein
Boslust Vr. 17-02-2023 19:30:00 B2 2 20 Cafe Boslust 6 - Juliana 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 17-02-2023 19:30:00 C2 1 20 De 3sprong 5 - Moira 8 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 17-02-2023 19:30:00 BV 1 20 Kaketoe `80 7 - Moira 11 klein
Boslust Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Cafe Boslust 1 - Cafe Boslust 3 klein
De Snelpost Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Petersberg 1 - De Kuul 5 klein
Jan Massinkhal Vr. 17-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Moira 3 - BV Gelre 2 klein
Café 61 Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 1 20 BC Bemmel – Café 61 - West-Peter 13 klein
D`n Boerenbond Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 2 20 De Zwijntjes 1 - D.L.S. 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 18-02-2023 13:00:00 A 1 20 BC Bemmel – Café 61 - D.V.S. 1 groot
Het Kleine Verzet Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 BV Gelre 2 - `t Zwaantje 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-02-2023 19:30:00 B1 2 21 Moira 1 - De Zwijntjes 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 West-Peter 1 - Moira 3 klein
De Zandloper Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 Vriendenkring 1 - BV Gelre 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-02-2023 19:30:00 A 1 21 Caramba 1 - Petersberg 4 groot
Boslust Ma. 27-02-2023 19:30:00 B1 2 21 Cafe Boslust 3 - De Corner 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 Moira 5 - Paperclip 5 klein
SSOVN Ma. 27-02-2023 19:30:00 B1 2 21 Kaketoe `80 1 - Caramba 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 27-02-2023 19:30:00 A 1 21 West-Peter 11 - West-Peter 9 groot
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 2 21 Woezik 1 - De 3sprong 6 klein
SSOVN Ma. 27-02-2023 19:30:00 C4 1 21 Kaketoe `80 5 - Luctor 4 klein
Café Oomen Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 2 21 D.L.S. 3 - De Klok 1 klein
De Zandloper Ma. 27-02-2023 19:30:00 C2 2 21 Vriendenkring 2 - Moira 7 klein
MFA ’t Hart Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 2 21 `t Hart 1 - Cafe Boslust 6 klein
Café Oomen Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 2 21 D.L.S. 5 - De Treffers 6 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Moira 2 - De Doorkijk 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 21 De 3sprong 1 - Juliana 1 klein
Café `t Zwaantje Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 21 Zwaan De 1 - Caramba 2 klein
Café La Marmotte Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 1 21 Luctor 3 - De Treffers 4 klein
Café Cambrinus Di. 28-02-2023 19:30:00 C1 1 21 De Treffers 1 - Kaketoe `80 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 21 D.W.S. Central 1 - Renkum 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De 3sprong 4 - Juliana 4 klein
Café Zaal Groentjes Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 21 `t Zwaantje 2 - De 3sprong 8 klein
Café La Marmotte Di. 28-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Luctor 1 - Viersprong 1 klein
Café Cambrinus Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De Treffers 3 - O.G.C. 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 28-02-2023 19:30:00 C4 1 21 De Wester 2 - D.L.S. 9 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 21 De Kuul 5 - Caramba 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 1 21 De 3sprong 3 - `t Klosje 1 klein
Café West-end Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 21 Juliana 3 - De 3sprong 5 klein
Café Oomen Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 2 21 D.L.S. 1 - Caramba 5 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 1 21 De Kuul 6 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 01-03-2023 19:30:00 A 1 21 De Kuul 1 - De Kuul 3 groot
Café Oomen Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 2 21 D.L.S. 2 - Caramba 4 klein
De Snelpost Wo. 01-03-2023 19:30:00 A 1 21 D.V.S. 1 - De Grenspost 5 groot
Café Cambrinus Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 1 21 De Treffers 5 - D.L.S. 6 klein
Café Ons Thuis Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 1 21 Heideroosje 1 - Vriendenkring 3 klein
Café West-end Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 2 21 Juliana 5 - De Treffers 2 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 2 21 De Wester 1 - Cafe Boslust 1 klein
Café West-end Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 2 21 Juliana 2 - De 3sprong 2 klein
Boslust Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 2 21 Cafe Boslust 7 - Kaketoe `80 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 02-03-2023 19:30:00 C4 1 21 De 3sprong 9 - Kaketoe `80 6 klein
Jan Massinkhal Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 2 21 Moira 9 - D.W.S. Central 3 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 02-03-2023 19:30:00 A 1 21 De Kuul 2 - Petersberg 3 groot
Boslust Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 21 Cafe Boslust 5 - De Klok 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 02-03-2023 19:30:00 BV 1 21 Woezik 2 - Kaketoe `80 7 klein
De Zandloper Do. 02-03-2023 19:30:00 BV 1 21 Vriendenkring 5 - Vriendenkring 6 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 02-03-2023 19:30:00 BV 1 21 De Wester 3 - De 3sprong 12 klein
Jan Massinkhal Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 1 21 Moira 8 - Juliana 6 klein
De Zandloper Do. 02-03-2023 19:30:00 BV 1 21 Vriendenkring 4 - Woezik 3 klein
Boslust Vr. 03-03-2023 19:30:00 B1 2 21 Cafe Boslust 4 - O.B.K. 2 klein
De Snelpost Vr. 03-03-2023 19:30:00 B1 1 21 Petersberg 2 - Petersberg 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 03-03-2023 19:30:00 A 1 21 West-Peter 12 - De Kuul 4 groot
Jan Massinkhal Vr. 03-03-2023 19:30:00 BV 1 21 Moira 11 - De Grenspost 6 klein
Boslust Vr. 03-03-2023 19:30:00 B1 1 21 Cafe Boslust 2 - O.B.K. 1 klein
Café Oomen Vr. 03-03-2023 19:30:00 C4 1 21 D.L.S. 10 - De 3sprong 11 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 03-03-2023 19:30:00 C2 1 21 D.W.S. Central 2 - Moira 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 04-03-2023 13:00:00 A 1 21 BC Bemmel – Café 61 - West-Peter 10 groot
P.V. Arnhem Oost Ma. 06-03-2023 19:30:00 A 1 22 De Grenspost 5 - West-Peter 11 groot
Boslust Ma. 06-03-2023 19:30:00 B1 2 22 De Corner 1 - De Wester 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 2 22 De 3sprong 6 - De Kuul 7 klein
Jan Massinkhal Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 1 22 Moira 2 - De 3sprong 1 klein
Café Oomen Ma. 06-03-2023 19:30:00 C4 1 22 D.L.S. 9 - Kaketoe `80 5 klein
SSOVN Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 2 22 Kaketoe `80 2 - De Doorkijk 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 06-03-2023 19:30:00 BV 1 22 De 3sprong 12 - Moira 11 klein
De Zandloper Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 2 22 Vriendenkring 2 - O.G.C. 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 `t Zwaantje 2 - Heideroosje 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 22 De Kuul 3 - Caramba 1 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 07-03-2023 19:30:00 B2 2 22 De 3sprong 2 - `t Hart 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 22 De Kuul 4 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café Cambrinus Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 22 De Treffers 2 - Moira 7 klein
Café La Marmotte Di. 07-03-2023 19:30:00 C4 1 22 Luctor 4 - De 3sprong 10 klein
SSOVN Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Kaketoe `80 3 - Vriendenkring 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 22 West-Peter 10 - D.V.S. 1 groot
Café La Marmotte Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Luctor 2 - Moira 3 klein
Het Kleine Verzet Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 BV Gelre 1 - Moira 5 klein
Café Zaal Groentjes Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 `t Zwaantje 1 - West-Peter 1 klein
De Snelpost Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 22 Petersberg 4 - De Kuul 2 groot
Café Cambrinus Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 22 De Treffers 3 - Juliana 4 klein
SSOVN Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Kaketoe `80 4 - Moira 10 klein
Café West-end Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Caramba 4 - Moira 1 klein
Biljartcentrum Renkum Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Renkum 1 - West-Peter 13 klein
Café West-end Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Caramba 3 - Cafe Boslust 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 2 22 D.W.S. Central 3 - Woezik 1 klein
Jan Massinkhal Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Moira 4 - De Treffers 1 klein
De Paperclip Wo. 08-03-2023 19:00:00 C1 1 22 Paperclip 5 - BV Gelre 2 klein
Café Goei Volluk Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 1 22 `t Klosje 1 - Juliana 1 klein
Café West-end Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 2 22 Juliana 2 - D.L.S. 3 klein
Café Cambrinus Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 22 De Treffers 4 - D.L.S. 4 klein
De Snelpost Wo. 08-03-2023 19:30:00 A 1 22 Petersberg 3 - West-Peter 12 groot
P.V. Arnhem Oost Wo. 08-03-2023 19:30:00 BV 1 22 De Grenspost 6 - Woezik 2 klein
Café West-end Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Juliana 6 - Juliana 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 1 22 De 3sprong 11 - De Wester 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De 3sprong 8 - De Treffers 5 klein
Café West-end Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Caramba 2 - De Kuul 5 klein
Jan Massinkhal Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 2 22 Moira 9 - D.L.S. 5 klein
Café West-end Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Caramba 5 - Kaketoe `80 1 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 2 22 O.B.K. 2 - D.L.S. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 22 De Doorkijk 2 - Cafe Boslust 5 klein
Wijkcentrum OZO Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 22 Viersprong 1 - De 3sprong 3 klein
Café de Klok Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 22 De Klok 2 - Luctor 1 klein
Jan Massinkhal Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Moira 8 - D.W.S. Central 2 klein
Café West-end Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Caramba 6 - Petersberg 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 2 22 De 3sprong 4 - Juliana 5 klein
De Zandloper Do. 09-03-2023 19:30:00 BV 1 22 Vriendenkring 6 - Woezik 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 09-03-2023 19:30:00 BV 1 22 De Wester 3 - Vriendenkring 4 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 09-03-2023 19:30:00 A 1 22 West-Peter 9 - De Kuul 1 groot
Café-Biljart de Driesprong Vr. 10-03-2023 19:30:00 BV 1 22 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 5 klein
Café Oomen Vr. 10-03-2023 19:30:00 C4 1 22 D.L.S. 10 - De 3sprong 9 klein
Boslust Vr. 10-03-2023 19:30:00 B2 2 22 Cafe Boslust 6 - Cafe Boslust 7 klein
Café 61 Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 1 22 BC Bemmel – Café 61 - Cafe Boslust 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 10-03-2023 19:30:00 C2 1 22 De 3sprong 5 - Luctor 3 klein
De Snelpost Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Petersberg 1 - D.W.S. Central 1 klein
Boslust Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Cafe Boslust 1 - D.L.S. 2 klein
D`n Boerenbond Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 2 22 De Zwijntjes 1 - Cafe Boslust 4 klein
SSOVN Ma. 13-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Kaketoe `80 5 - De 3sprong 11 klein
Boslust Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 2 23 Cafe Boslust 3 - Caramba 5 klein
Jan Massinkhal Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 2 23 Moira 1 - Cafe Boslust 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 23 De 3sprong 1 - `t Klosje 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 13-03-2023 19:30:00 A 1 23 Caramba 1 - West-Peter 9 groot
SSOVN Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 2 23 Kaketoe `80 1 - O.B.K. 2 klein
Café Kansas Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 2 23 O.G.C. 1 - De Treffers 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 2 23 Woezik 1 - Moira 9 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 2 23 De 3sprong 7 - De 3sprong 6 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 2 23 De Doorkijk 1 - Cafe Boslust 6 klein
MFA ’t Hart Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 2 23 `t Hart 1 - Juliana 2 klein
Café de Klok Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 2 23 De Klok 1 - Kaketoe `80 2 klein
Café West-end Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Juliana 1 - Viersprong 1 klein
SSOVN Di. 14-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Kaketoe `80 6 - Luctor 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 2 23 De 3sprong 4 - De Treffers 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 14-03-2023 19:30:00 C4 1 23 De Wester 2 - D.L.S. 10 klein
Café `t Zwaantje Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 Zwaan De 1 - O.B.K. 1 klein
Café La Marmotte Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Luctor 3 - Juliana 6 klein
Café La Marmotte Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Luctor 1 - De Doorkijk 2 klein
De Zandloper Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Vriendenkring 3 - Kaketoe `80 4 klein
Café Cambrinus Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 23 De Treffers 5 - `t Zwaantje 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 D.W.S. Central 1 - Caramba 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 West-Peter 13 - Petersberg 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 14-03-2023 19:30:00 A 1 23 West-Peter 10 - De Kuul 4 groot
Café West-end Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 2 23 Juliana 4 - Vriendenkring 2 klein
Café Oomen Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 2 23 D.L.S. 2 - De Corner 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 2 23 De Wester 1 - Caramba 3 klein
Café West-end Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 2 23 Juliana 5 - Moira 7 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 1 23 De 3sprong 10 - D.L.S. 9 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Wo. 15-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Woezik 2 - De 3sprong 12 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 23 De 3sprong 3 - De Klok 2 klein
Café West-end Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Juliana 3 - Moira 8 klein
De Snelpost Wo. 15-03-2023 19:30:00 A 1 23 D.V.S. 1 - West-Peter 11 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 15-03-2023 19:30:00 A 1 23 De Kuul 1 - De Grenspost 5 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 1 23 De Kuul 6 - Renkum 1 klein
Jan Massinkhal Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Moira 6 - De Treffers 4 klein
Boslust Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 2 23 Cafe Boslust 7 - De 3sprong 2 klein
De Zandloper Do. 16-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Vriendenkring 4 - Vriendenkring 6 klein
Café Oomen Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 1 23 D.L.S. 4 - De 3sprong 5 klein
Jan Massinkhal Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Moira 10 - D.L.S. 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 16-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Woezik 3 - Kaketoe `80 7 klein
De Zandloper Do. 16-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Vriendenkring 5 - De Grenspost 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 16-03-2023 19:30:00 A 1 23 De Kuul 2 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 2 23 De Kuul 7 - D.W.S. Central 3 klein
Boslust Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Cafe Boslust 5 - Moira 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 17-03-2023 19:30:00 A 1 23 West-Peter 12 - Petersberg 4 groot
De Snelpost Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 1 23 Petersberg 2 - Caramba 2 klein
Jan Massinkhal Vr. 17-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Moira 11 - De Wester 3 klein
D`n Boerenbond Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 2 23 De Zwijntjes 1 - Caramba 4 klein
Boslust Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 2 23 Cafe Boslust 4 - D.L.S. 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 18-03-2023 13:00:00 A 1 23 BC Bemmel – Café 61 - Petersberg 3 groot
P.V. Arnhem Oost Ma. 20-03-2023 19:30:00 A 1 24 De Grenspost 5 - Caramba 1 groot
Café-Biljart de Driesprong Ma. 20-03-2023 19:30:00 BV 1 24 De 3sprong 12 - Vriendenkring 5 klein
Boslust Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 2 24 De Corner 1 - Moira 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 24 De 3sprong 6 - De Treffers 6 klein
Café Oomen Ma. 20-03-2023 19:30:00 C4 1 24 D.L.S. 9 - Kaketoe `80 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 20-03-2023 19:30:00 A 1 24 West-Peter 11 - De Kuul 1 groot
Café Oomen Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 1 24 D.L.S. 6 - Vriendenkring 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 20-03-2023 19:30:00 C2 2 24 Moira 7 - O.G.C. 1 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 1 24 O.B.K. 1 - De Kuul 5 klein
MFA ’t Hart Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 2 24 `t Hart 1 - D.L.S. 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 1 24 Moira 2 - Luctor 1 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 24 Woezik 1 - D.L.S. 5 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 21-03-2023 19:30:00 A 1 24 De Kuul 4 - D.V.S. 1 groot
De Zandloper Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 24 Vriendenkring 2 - De 3sprong 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 2 24 De 3sprong 2 - De Doorkijk 1 klein
Café West-end Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Caramba 4 - Cafe Boslust 4 klein
Café West-end Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Caramba 3 - D.L.S. 2 klein
Café La Marmotte Di. 21-03-2023 19:30:00 C1 1 21 Luctor 2 - Moira 4 klein
Café Cambrinus Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 24 De Treffers 2 - Juliana 4 klein
De Snelpost Di. 21-03-2023 19:30:00 A 1 24 Petersberg 4 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 2 24 D.W.S. Central 3 - De 3sprong 7 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 21-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De Wester 2 - De 3sprong 9 klein
Café Cambrinus Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Treffers 5 - Heideroosje 1 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 22-03-2023 19:30:00 BV 1 24 De Grenspost 6 - Woezik 3 klein
Café West-end Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 2 24 Juliana 2 - Cafe Boslust 7 klein
Café West-end Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Juliana 6 - D.L.S. 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 22-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De 3sprong 11 - De 3sprong 10 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Renkum 1 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De 3sprong 8 - Moira 10 klein
Café Oomen Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 2 24 D.L.S. 1 - Kaketoe `80 1 klein
Café West-end Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Juliana 3 - D.W.S. Central 2 klein
De Snelpost Wo. 22-03-2023 19:30:00 A 1 24 Petersberg 3 - West-Peter 10 groot
Jan Massinkhal Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Moira 8 - Luctor 3 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 2 24 O.B.K. 2 - Cafe Boslust 3 klein
Café West-end Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Caramba 5 - De Wester 1 klein
Boslust Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 24 Cafe Boslust 5 - De 3sprong 1 klein
Jan Massinkhal Do. 23-03-2023 19:30:00 C3 2 24 Moira 9 - De Kuul 7 klein
Wijkcentrum OZO Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 24 Viersprong 1 - `t Klosje 1 klein
Café West-end Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Caramba 6 - West-Peter 13 klein
Café West-end Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Caramba 2 - D.W.S. Central 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 23-03-2023 19:30:00 A 1 24 West-Peter 9 - De Kuul 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 23-03-2023 19:30:00 A 1 24 De Kuul 3 - West-Peter 12 groot
Wijkaccommodatie De Wester Do. 23-03-2023 19:30:00 BV 1 24 De Wester 3 - Woezik 2 klein
Café de Klok Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Klok 2 - Juliana 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Doorkijk 2 - De 3sprong 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 24-03-2023 19:30:00 C2 1 24 De 3sprong 5 - Moira 6 klein
Café Oomen Vr. 24-03-2023 19:30:00 C4 1 24 D.L.S. 10 - Kaketoe `80 5 klein
De Snelpost Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Petersberg 1 - De Kuul 6 klein
Café Cambrinus Vr. 24-03-2023 19:30:00 C2 2 24 De Treffers 3 - Juliana 5 klein
Boslust Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Cafe Boslust 1 - De Zwijntjes 1 klein
Boslust Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 2 24 Cafe Boslust 6 - De Klok 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 24-03-2023 19:30:00 BV 1 24 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 6 klein
Jan Massinkhal Vr. 24-03-2023 19:30:00 BV 1 24 Moira 11 - Vriendenkring 4 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-03-2023 19:30:00 A 1 25 Caramba 1 - West-Peter 11 groot
Café Oomen Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 2 25 D.L.S. 3 - Kaketoe `80 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 2 25 De Doorkijk 1 - Juliana 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 27-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De 3sprong 7 - Moira 9 klein
SSOVN Ma. 27-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Kaketoe `80 5 - De Wester 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 25 De 3sprong 1 - Viersprong 1 klein
MFA ’t Hart Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 2 25 `t Hart 1 - Cafe Boslust 7 klein
Boslust Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Cafe Boslust 3 - D.L.S. 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Moira 1 - Caramba 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 28-03-2023 19:30:00 A 1 25 West-Peter 10 - Petersberg 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 28-03-2023 19:30:00 A 1 25 De Kuul 4 - Petersberg 3 groot
Café Cambrinus Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 2 25 De Treffers 3 - Vriendenkring 2 klein
Café La Marmotte Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Luctor 3 - Juliana 3 klein
Café West-end Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Caramba 4 - Cafe Boslust 1 klein
Café La Marmotte Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Luctor 1 - Cafe Boslust 5 klein
De Zandloper Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Vriendenkring 3 - De 3sprong 8 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 25 West-Peter 13 - Caramba 2 klein
SSOVN Di. 28-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Kaketoe `80 6 - De 3sprong 11 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 2 25 De 3sprong 4 - De Treffers 2 klein
Café West-end Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 2 25 Juliana 5 - O.G.C. 1 klein
Café West-end Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 2 25 Juliana 4 - Moira 7 klein
Café Cambrinus Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De Treffers 6 - D.W.S. Central 3 klein
Café Oomen Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 2 25 D.L.S. 2 - Caramba 5 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 2 25 De Wester 1 - O.B.K. 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 29-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De 3sprong 10 - D.L.S. 10 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 25 De Kuul 6 - Caramba 6 klein
Café Ons Thuis Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Heideroosje 1 - Kaketoe `80 4 klein
De Snelpost Wo. 29-03-2023 19:30:00 A 1 25 D.V.S. 1 - De Kuul 1 groot
Café West-end Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Juliana 1 - De Doorkijk 2 klein
Café de Klok Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 2 25 De Klok 1 - De 3sprong 2 klein
Café Goei Volluk Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 25 `t Klosje 1 - De Klok 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 25 De 3sprong 3 - Moira 2 klein
De Zandloper Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Vriendenkring 4 - Kaketoe `80 7 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Woezik 2 - Moira 11 klein
De Zandloper Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Vriendenkring 6 - De Grenspost 6 klein
De Zandloper Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Vriendenkring 5 - De Wester 3 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Woezik 3 - De 3sprong 12 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De Kuul 7 - Woezik 1 klein
Café Oomen Do. 30-03-2023 19:30:00 C2 1 25 D.L.S. 4 - Moira 8 klein
Jan Massinkhal Do. 30-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Moira 6 - Juliana 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 30-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De 3sprong 9 - Luctor 4 klein
Jan Massinkhal Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Moira 10 - `t Zwaantje 2 klein
Boslust Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 1 25 Cafe Boslust 2 - Zwaan De 1 klein
Café 61 Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 1 25 BC Bemmel – Café 61 - Petersberg 1 klein
De Snelpost Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 1 25 Petersberg 2 - O.B.K. 1 klein
Boslust Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 2 25 De Corner 1 - De Zwijntjes 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 31-03-2023 19:30:00 C2 1 25 D.W.S. Central 2 - De Treffers 4 klein
Café-Biljarts De Kuul Vr. 31-03-2023 19:30:00 A 1 25 De Kuul 2 - De Grenspost 5 groot
Boslust Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Cafe Boslust 4 - Kaketoe `80 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 31-03-2023 19:30:00 A 1 25 West-Peter 12 - West-Peter 9 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 01-04-2023 13:00:00 A 1 25 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 3 groot
Jan Massinkhal Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 1 26 Moira 2 - Juliana 1 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 03-04-2023 19:30:00 C3 2 26 Woezik 1 - De 3sprong 7 klein
MFA ’t Hart Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 2 26 `t Hart 1 - De Doorkijk 1 klein
De Zandloper Ma. 03-04-2023 19:30:00 C2 2 26 Vriendenkring 2 - Juliana 5 klein
SSOVN Ma. 03-04-2023 19:30:00 C4 1 26 Kaketoe `80 5 - De 3sprong 9 klein
P.V. Arnhem Oost Ma. 03-04-2023 19:30:00 A 1 26 De Grenspost 5 - West-Peter 12 groot
Boslust Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 2 26 De Corner 1 - Caramba 4 klein
SSOVN Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Kaketoe `80 1 - Cafe Boslust 3 klein
Café Oomen Ma. 03-04-2023 19:30:00 C3 1 26 D.L.S. 6 - Kaketoe `80 4 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 1 26 O.B.K. 1 - D.W.S. Central 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 03-04-2023 19:30:00 BV 1 26 De 3sprong 12 - Vriendenkring 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 03-04-2023 19:30:00 A 1 26 West-Peter 11 - De Kuul 2 groot
Café Oomen Ma. 03-04-2023 19:30:00 C4 1 26 D.L.S. 9 - Luctor 4 klein
Café La Marmotte Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 1 26 Luctor 3 - D.W.S. Central 2 klein
De Snelpost Di. 04-04-2023 19:30:00 A 1 26 Petersberg 4 - De Kuul 4 groot
Café `t Zwaantje Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Zwaan De 1 - De Kuul 5 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 04-04-2023 19:30:00 C4 1 26 De Wester 2 - De 3sprong 10 klein
SSOVN Di. 04-04-2023 19:30:00 C4 1 26 Kaketoe `80 6 - D.L.S. 10 klein
Café Zaal Groentjes Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 `t Zwaantje 2 - Vriendenkring 3 klein
Café Cambrinus Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 De Treffers 5 - Moira 10 klein
Café West-end Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Caramba 3 - De Zwijntjes 1 klein
Café La Marmotte Di. 04-04-2023 19:30:00 B2 1 26 Luctor 1 - De 3sprong 1 klein
Café Cambrinus Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 2 26 De Treffers 2 - De Treffers 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 2 26 De 3sprong 4 - Moira 7 klein
De Snelpost Wo. 05-04-2023 19:30:00 A 1 26 Petersberg 3 - D.V.S. 1 groot
P.V. Arnhem Oost Wo. 05-04-2023 19:30:00 BV 1 26 De Grenspost 6 - Kaketoe `80 7 klein
Café West-end Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 2 26 Juliana 2 - De Klok 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 05-04-2023 19:30:00 A 1 26 De Kuul 1 - Caramba 1 groot
Café West-end Wo. 05-04-2023 19:30:00 C2 1 26 Juliana 3 - D.L.S. 4 klein
Café Oomen Wo. 05-04-2023 19:30:00 B1 2 26 D.L.S. 1 - De Wester 1 klein
Café de Klok Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 1 26 De Klok 2 - Viersprong 1 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 05-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Renkum 1 - Cafe Boslust 2 klein
Boslust Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 2 26 Cafe Boslust 7 - D.L.S. 3 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 26 De Doorkijk 2 - `t Klosje 1 klein
Jan Massinkhal Do. 06-04-2023 19:30:00 C3 2 26 Moira 9 - De Treffers 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 06-04-2023 19:30:00 C3 2 26 De Kuul 7 - D.L.S. 5 klein
Boslust Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 26 Cafe Boslust 5 - De 3sprong 3 klein
Café West-end Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Caramba 5 - Moira 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 06-04-2023 19:30:00 A 1 26 West-Peter 9 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café West-end Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Caramba 6 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café West-end Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Caramba 2 - De Kuul 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 06-04-2023 19:30:00 A 1 26 De Kuul 3 - West-Peter 10 groot
Jan Massinkhal Do. 06-04-2023 19:30:00 C2 1 26 Moira 8 - Moira 6 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 2 26 O.B.K. 2 - D.L.S. 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 06-04-2023 19:30:00 BV 1 26 Woezik 2 - Vriendenkring 4 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 06-04-2023 19:30:00 BV 1 26 De Wester 3 - Woezik 3 klein
Boslust Vr. 07-04-2023 19:30:00 B2 2 26 Cafe Boslust 6 - Kaketoe `80 2 klein
Boslust Vr. 07-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Cafe Boslust 1 - Cafe Boslust 4 klein
Jan Massinkhal Vr. 07-04-2023 19:30:00 BV 1 26 Moira 11 - Vriendenkring 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 07-04-2023 19:30:00 C2 1 26 De 3sprong 5 - De Treffers 4 klein
Café Oomen Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 2 27 D.L.S. 3 - Cafe Boslust 6 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 2 27 De Doorkijk 1 - Cafe Boslust 7 klein
SSOVN Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 2 27 Kaketoe `80 2 - De 3sprong 2 klein
Café de Klok Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 2 27 De Klok 1 - `t Hart 1 klein
Café Oomen Ma. 10-04-2023 19:30:00 C3 2 27 D.L.S. 5 - De 3sprong 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 10-04-2023 19:30:00 C3 2 27 De 3sprong 7 - De Kuul 7 klein
De Zandloper Ma. 10-04-2023 19:30:00 C2 2 27 Vriendenkring 2 - De Treffers 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 1 27 De 3sprong 1 - De Klok 2 klein
Café Kansas Ma. 10-04-2023 19:30:00 C2 2 26 O.G.C. 1 - Juliana 4 klein
SSOVN Di. 11-04-2023 19:30:00 C4 1 27 Kaketoe `80 6 - De Wester 2 klein
Café La Marmotte Di. 11-04-2023 19:30:00 C4 1 27 Luctor 4 - De 3sprong 11 klein
SSOVN Di. 11-04-2023 19:30:00 C3 1 27 Kaketoe `80 4 - De 3sprong 8 klein
De Zandloper Di. 11-04-2023 19:30:00 C3 1 27 Vriendenkring 3 - De Treffers 5 klein
Café Cambrinus Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 1 27 De Treffers 4 - Juliana 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 27 West-Peter 13 - O.B.K. 1 klein
Café Cambrinus Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 2 27 De Treffers 3 - Moira 7 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 2 27 De 3sprong 4 - O.G.C. 1 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 12-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Renkum 1 - Petersberg 1 klein
Café West-end Wo. 12-04-2023 19:30:00 C2 2 27 Juliana 5 - Juliana 4 klein
Café West-end Wo. 12-04-2023 19:30:00 B2 1 27 Juliana 1 - Cafe Boslust 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 12-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Kaketoe `80 7 - De 3sprong 12 klein
Café Goei Volluk Wo. 12-04-2023 19:30:00 B2 1 27 `t Klosje 1 - Moira 2 klein
Café Ons Thuis Wo. 12-04-2023 19:30:00 C3 1 27 Heideroosje 1 - D.L.S. 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 1 27 De 3sprong 10 - Kaketoe `80 5 klein
Wijkcentrum OZO Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 27 Viersprong 1 - De Doorkijk 2 klein
De Zandloper Do. 13-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Vriendenkring 5 - Woezik 2 klein
Café Oomen Do. 13-04-2023 19:30:00 C2 1 27 D.L.S. 4 - Luctor 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 13-04-2023 19:30:00 C4 1 27 De 3sprong 9 - D.L.S. 9 klein
Jan Massinkhal Do. 13-04-2023 19:30:00 C2 1 27 Moira 6 - Juliana 3 klein
De Zandloper Do. 13-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Vriendenkring 4 - De Grenspost 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 13-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Woezik 3 - Moira 11 klein
De Zandloper Do. 13-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Vriendenkring 6 - De Wester 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 14-04-2023 19:30:00 C2 1 27 D.W.S. Central 2 - De 3sprong 5 klein
Café 61 Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 BC Bemmel – Café 61 - Caramba 2 klein
De Snelpost Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Petersberg 2 - Zwaan De 1 klein
Boslust Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Cafe Boslust 2 - De Kuul 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 14-04-2023 19:30:00 B2 1 27 De 3sprong 3 - Luctor 1 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 17-04-2023 19:30:00 B1 1 28 O.B.K. 1 - De Kuul 6 klein
Jan Massinkhal Ma. 17-04-2023 19:30:00 C2 2 28 Moira 7 - Vriendenkring 2 klein
Café Kansas Ma. 17-04-2023 19:30:00 C2 2 28 O.G.C. 1 - De Treffers 3 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 18-04-2023 19:30:00 B1 1 28 De Kuul 5 - Petersberg 2 klein
Café `t Zwaantje Di. 18-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Zwaan De 1 - D.W.S. Central 1 klein
Café Cambrinus Di. 18-04-2023 19:30:00 C2 2 28 De Treffers 2 - Juliana 5 klein
Café Cambrinus Di. 18-04-2023 19:30:00 C3 2 27 De Treffers 6 - Woezik 1 klein
Café West-end Wo. 19-04-2023 19:30:00 C2 2 28 Juliana 4 - De 3sprong 4 klein
Café West-end Do. 20-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Caramba 6 - Renkum 1 klein
De Snelpost Vr. 21-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Petersberg 1 - Cafe Boslust 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 25-04-2023 19:30:00 B1 1 29 D.W.S. Central 1 - De Kuul 5 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 25-04-2023 19:30:00 B1 1 29 West-Peter 13 - Zwaan De 1 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 26-04-2023 19:30:00 B1 1 29 Renkum 1 - Caramba 2 klein
De Snelpost Vr. 28-04-2023 19:30:00 B1 1 29 Petersberg 1 - Caramba 6 klein
Café 61 Vr. 28-04-2023 19:30:00 B1 1 29 BC Bemmel – Café 61 - O.B.K. 1 klein
Boslust Vr. 28-04-2023 19:30:00 B1 1 29 Cafe Boslust 2 - Petersberg 2 klein
Café `t Zwaantje Di. 02-05-2023 19:30:00 B1 1 30 Zwaan De 1 - De Kuul 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 02-05-2023 19:30:00 B1 1 30 De Kuul 5 - West-Peter 13 klein
Café West-end Do. 04-05-2023 19:30:00 B1 1 30 Caramba 6 - Cafe Boslust 2 klein
Café West-end Do. 04-05-2023 19:30:00 B1 1 30 Caramba 2 - Petersberg 1 klein
De Snelpost Vr. 05-05-2023 19:30:00 B1 1 30 Petersberg 2 - D.W.S. Central 1 klein