Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Biljartcentrum Uden Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Biljart Vereniging Uden - Vriendschap De 3 klein
Cafe De Brug Wo. 16-09-2020 19:30:00 C4 A 1 De Brug 4 - `t Centrum 6 klein
Cafe Wittenberg Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 B 2 T.O.P. 3 - t`Haasje 2 klein
De Berchplaets Ma. 21-09-2020 19:30:00 B2 B 2 B.B.B.1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 B 2 `t Centrum 8 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe De Brug Ma. 21-09-2020 19:30:00 B2 B 2 De Brug 3 - Soko 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 B 3 Touché 7 - Kerkzicht 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 B 3 `t Centrum 4 - De Brug 5 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 21-09-2020 19:30:00 B2 B 2 Biljartclub D'n Brouwer 3 - Verkregen Door Oefening 4 klein
De Berchplaets Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 2 B.B.B. 2 - Vriendschap De 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 A 2 t`Haasje 1 - Moira 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - Germenzeel 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 21-09-2020 19:30:00 B1 A 2 OBC De Schutskooi 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Vriendschap De 1 - `t Centrum 2 klein
De Berchplaets Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 B 2 B.B.B. 3 - Touché 5 klein
Den Driehoek Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 B 3 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Net Mis 5 klein
De Berchplaets Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 A 2 B.B.B. 4 - Krijt Op Tijd 4 klein
De Potter Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 A 2 De Zwaan 4 - Tok'74 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 A 2 OBC De Schutskooi 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe Wittenberg Ma. 21-09-2020 19:30:00 B2 B 2 Nooit Gedacht 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
Ons CafĂ© Ma. 21-09-2020 19:30:00 B2 B 2 Biljartvereniging Ons Café 1 - T.O.P. 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 B 2 Vriendschap De 5 - OBC De Schutskooi 5 klein
Vidi-Reo Di. 22-09-2020 19:00:00 C1 A 2 Krijt Op Tijd 1 - De Leeuwerik 1 klein
Vidi-Reo Di. 22-09-2020 19:00:00 C1 A 2 Krijt Op Tijd 2 - Germenzeel 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 22-09-2020 19:00:00 C1 A 2 Moira 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Biljartclub Zeeland 1 - De Bongerd 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Dos `71 2 - De Brug`2 klein
Cafe Govers Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Tok'74 2 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 2 `t Centrum 1 - De Zwaan 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Germenzeel 4 - De Coehoorn 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 22-09-2020 19:30:00 C4 A 2 `t Centrum 6 - `t Centrum 3 klein
De Bongerd Di. 22-09-2020 19:30:00 C4 B 3 De Bongerd 1 - `t Centrum 5 klein
Cafe Wittenberg Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 2 T.O.P. 1 - BC Reek 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Moira 2 - Net Mis 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 22-09-2020 19:30:00 C4 A 2 Touché 8 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 4 BC Reek 2 - Dos `71 3 klein
Thekes Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Net Mis 1 - Tok'74 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Biljartclub Zeeland 6 - De Zwaan 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 22-09-2020 19:30:00 C4 A 2 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - Touché 9 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Touché 4 - Biljart Vereniging Uden klein
G.J. Linders Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 4 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - Verkregen Door Oefening 2 klein
't Dorpshuus Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 4 BC Esteren 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Thekes Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Net Mis 2 - `t Centrum 7 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 23-09-2020 19:00:00 C1 A 2 Biljartclub Zeeland 3 - Kerkzicht 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 23-09-2020 19:00:00 C1 A 2 BV Jong Geleerd 2 - BV Jong Geleerd 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 23-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Dos `71 1 - Touché 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 23-09-2020 19:30:00 C4 A 2 Biljartclub Zeeland 7 - De Brug 4 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 23-09-2020 19:30:00 C2 A 2 BV Jong Geleerd 3 - Touché 3 klein
Cafe De Brug Wo. 23-09-2020 19:30:00 B1 A 2 De Brug1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
't Dorpshuus Wo. 23-09-2020 19:30:00 B2 B 2 BC Esteren 2 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 23-09-2020 19:30:00 B2 B 2 BC De Kromme Keu 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
G.J. Linders Wo. 23-09-2020 19:30:00 C4 A 2 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - Net Mis 4 klein
Cafe Oud Grave Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 B 2 Oud Grave 1 - BC Reek 3 klein
Cafe De Coehoorn Do. 24-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Coehoorn 1 - BV Jong Geleerd 4 klein
De Leeuwerik Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 B 2 De Leeuwerik 2 - Germenzeel 3 klein
Kerkzicht Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Kerkzicht 2 - Touché 6 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 28-09-2020 19:30:00 B1 A 3 OBC De Schutskooi 1 - Net Mis 1 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 28-09-2020 19:30:00 B2 B 3 Biljartvereniging Bellevue 1 - Nooit Gedacht 1 klein
Café De Wiek Ma. 28-09-2020 19:30:00 C3 B 3 Soko 2 - T.O.P. 3 klein
D'n Iemhof Ma. 28-09-2020 19:30:00 B2 B 3 Verkregen Door Oefening 4 - Soko 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 28-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Vriendschap De 2 - Vriendschap De 1 klein
De Beukenhof Ma. 28-09-2020 19:30:00 B2 B 3 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - BC Esteren 2 klein
D'n Iemhof Ma. 28-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Verkregen Door Oefening 1 - De Zwaan 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 28-09-2020 19:30:00 C4 B 4 `t Centrum 5 - Touché 7 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 28-09-2020 19:30:00 C3 B 3 Biljartvereniging de Raaf 1 - B.B.B. 3 klein
Cafe De Brug Ma. 28-09-2020 19:30:00 C4 B 4 De Brug 5 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 28-09-2020 19:30:00 C2 A 3 `t Centrum 2 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 28-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Touché 3 - De Coehoorn 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 28-09-2020 19:30:00 B2 B 3 Biljartclub D'n Brouwer 3 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café d'n Dort Ma. 28-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
De Potter Ma. 28-09-2020 19:30:00 C4 A 3 De Zwaan 4 - `t Centrum 6 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 28-09-2020 19:30:00 B2 B 3 OBC De Schutskooi 2 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 28-09-2020 19:30:00 C3 B 3 t`Haasje 2 - `t Centrum 8 klein
Cafe Wittenberg Ma. 28-09-2020 19:30:00 B2 B 3 T.O.P. 2 - De Brug 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 28-09-2020 19:30:00 C4 B 4 Vriendschap De 4 - `t Centrum 4 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 29-09-2020 19:00:00 C1 A 3 Biljartclub Zeeland 5 - Krijt Op Tijd 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 29-09-2020 19:00:00 C1 A 3 Moira 1 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 29-09-2020 19:00:00 C1 A 3 Germenzeel 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
De Potter Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 3 De Zwaan 3 - Germenzeel 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 3 De Coehoorn 2 - OBC De Schutskooi 3 klein
Biljartcentrum Uden Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Biljart Vereniging Uden - Kerkzicht 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 29-09-2020 19:30:00 C4 A 3 `t Centrum 3 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Cafe De Schutskooi Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 3 OBC De Schutskooi 4 - Vriendschap De 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Touché 6 - t`Haasje 1 klein
Vidi-Reo Di. 29-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Krijt Op Tijd 4 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Moira 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Thekes Di. 29-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Net Mis 4 - Touché 8 klein
Cafe Govers Di. 29-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Tok'74 3 - Touché 9 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Biljartclub D`n Brouwer 2 - `t Centrum 1 klein
Cafe Govers Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Tok'74 1 - Dos `71 1 klein
D'n Iemhof Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 Verkregen Door Oefening 3 - Dos `71 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Touché 2 - T.O.P. 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 Biljartclub Zeeland 2 - Net Mis 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Germenzeel 2 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Cafe De Brug Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 De Brug`2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 B 3 Touché 5 - Germenzeel 3 klein
Vidi-Reo Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Krijt Op Tijd 3 - Touché 4 klein
Het Wapen van Reek Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 3 BC Reek 1 - De Brug1 klein
De Bongerd Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 De Bongerd 2 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 Dos `71 3 - BC Esteren 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 `t Centrum 7 - Tok'74 2 klein
D'n Iemhof Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 Verkregen Door Oefening 2 - BC Reek 2 klein
Thekes Di. 29-09-2020 19:30:00 C4 B 4 Net Mis 5 - De Bongerd 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 30-09-2020 19:00:00 C1 A 3 BV Jong Geleerd 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 30-09-2020 19:00:00 C1 A 3 Biljartclub Zeeland 4 - Kerkzicht 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 3 BV Jong Geleerd 4 - B.B.B. 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 30-09-2020 19:30:00 B2 B 3 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - B.B.B.1 klein
Thekes Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Net Mis 3 - De Zwaan 2 klein
Het Wapen van Reek Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 B 3 BC Reek 3 - Vriendschap De 5 klein
Cafe De Brug Wo. 30-09-2020 19:30:00 C4 A 3 De Brug 4 - B.B.B. 4 klein
De Leeuwerik Do. 01-10-2020 19:00:00 C1 A 3 De Leeuwerik 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Cafe Oud Grave Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 B 3 Oud Grave 1 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 A 4 OBC De Schutskooi 3 - De Zwaan 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 B 4 OBC De Schutskooi 5 - BC Reek 3 klein
De Berchplaets Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 B 4 B.B.B. 3 - t`Haasje 2 klein
De Berchplaets Ma. 05-10-2020 19:30:00 C4 A 4 B.B.B. 4 - `t Centrum 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 A 4 t`Haasje 1 - Biljart Vereniging Uden klein
Ons CafĂ© Ma. 05-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Biljartvereniging Ons Café 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
De Potter Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 4 De Zwaan 2 - Germenzeel 2 klein
De Berchplaets Ma. 05-10-2020 19:30:00 B2 B 4 B.B.B.1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 B 4 `t Centrum 8 - Soko 2 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - Vriendschap De 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Vriendschap De 1 - BV Jong Geleerd 4 klein
Cafe Wittenberg Ma. 05-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Nooit Gedacht 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Cafe De Brug Ma. 05-10-2020 19:30:00 B2 B 4 De Brug 3 - OBC De Schutskooi 2 klein
De Berchplaets Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 4 B.B.B. 2 - Touché 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 A 4 Vriendschap De 3 - De Coehoorn 2 klein
Café De Wiek Ma. 05-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Soko 1 - T.O.P. 2 klein
Den Driehoek Ma. 05-10-2020 19:30:00 C4 B 5 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Vriendschap De 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 05-10-2020 19:30:00 C4 B 5 Touché 7 - Net Mis 5 klein
Biljartcentrum Uden Di. 06-10-2020 19:00:00 C1 A 2 Biljart Vereniging Uden 4 - Biljartclub Zeeland 5 klein
De Bongerd Di. 06-10-2020 19:30:00 C4 B 5 De Bongerd 1 - De Brug 5 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Biljartclub D`n Brouwer 4 - `t Centrum 7 klein
Cafe De Coehoorn Di. 06-10-2020 19:30:00 C4 A 4 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - Net Mis 4 klein
Het Wapen van Reek Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 6 BC Reek 2 - De Bongerd 2 klein
't Dorpshuus Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 6 BC Esteren 1 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Thekes Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Net Mis 2 - Dos `71 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Biljartclub Zeeland 6 - `t Centrum 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 B 4 Germenzeel 3 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Biljartclub Zeeland 1 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 4 Moira 3 - Touché 6 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 06-10-2020 19:30:00 C4 A 4 `t Centrum 6 - Tok'74 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 4 Touché 4 - OBC De Schutskooi 4 klein
G.J. Linders Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 6 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - De Brug`2 klein
Cafe Govers Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Tok'74 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 06-10-2020 19:30:00 C4 A 4 Touché 8 - Krijt Op Tijd 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 07-10-2020 19:30:00 C4 A 4 Biljartclub Zeeland 7 - De Zwaan 4 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 07-10-2020 19:30:00 B2 B 4 BC De Kromme Keu 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 4 BV Jong Geleerd 3 - Net Mis 3 klein
G.J. Linders Wo. 07-10-2020 19:30:00 C4 A 4 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - De Brug 4 klein
Kerkzicht Wo. 07-10-2020 19:30:00 C4 B 5 Kerkzicht 3 - `t Centrum 5 klein
't Dorpshuus Wo. 07-10-2020 19:30:00 B2 B 4 BC Esteren 2 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Kerkzicht Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 A 4 Kerkzicht 2 - Krijt Op Tijd 3 klein
Cafe De Schutskooi Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 A 1 OBC De Schutskooi 4 - Germenzeel 4 klein
Cafe De Coehoorn Do. 08-10-2020 19:30:00 C2 A 4 De Coehoorn 1 - Moira 2 klein
De Leeuwerik Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 B 4 De Leeuwerik 2 - Vriendschap De 5 klein
Cafe Oud Grave Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 B 4 Oud Grave 1 - Touché 5 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 08-10-2020 19:30:00 C4 A 4 Touché 9 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 11-10-2020 11:00:00 BJ A 1 Biljartclub Zeeland 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Royal Events Palace Zo. 11-10-2020 11:00:00 BJ A 1 Royal Events Palace 1 - Royal Events Palace 2 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 12-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Biljartvereniging Bellevue 1 - De Brug 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 12-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Vriendschap De 2 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Cafe Wittenberg Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 B 5 T.O.P. 3 - `t Centrum 8 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 12-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Biljartclub D'n Brouwer 3 - B.B.B.1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 12-10-2020 19:30:00 C2 A 5 `t Centrum 2 - De Zwaan 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 12-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Touché 3 - Vriendschap De 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 12-10-2020 19:30:00 C4 B 6 Vriendschap De 4 - De Bongerd 1 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Biljartvereniging de Raaf 1 - Oud Grave 1 klein
De Beukenhof Ma. 12-10-2020 19:30:00 B2 B 5 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Nooit Gedacht 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 12-10-2020 19:30:00 B2 B 5 OBC De Schutskooi 2 - Soko 1 klein
D'n Iemhof Ma. 12-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Verkregen Door Oefening 4 - T.O.P. 2 klein
Café De Wiek Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Soko 2 - B.B.B. 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 B 5 t`Haasje 2 - Germenzeel 3 klein
De Potter Ma. 12-10-2020 19:30:00 C4 A 5 De Zwaan 4 - B.B.B. 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 12-10-2020 19:30:00 C4 B 6 `t Centrum 4 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Cafe De Brug Ma. 12-10-2020 19:30:00 C4 B 6 De Brug 5 - Touché 7 klein
Biljartcentrum Uden Di. 13-10-2020 19:00:00 C1 A 1 Biljart Vereniging Uden 4 - De Leeuwerik 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Germenzeel 4 - OBC De Schutskooi 3 klein
Thekes Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 B 6 Net Mis 5 - Kerkzicht 3 klein
Sportpark De Braaken Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Dos `71 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Moira 2 - B.B.B. 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 5 De Coehoorn 2 - Touché 4 klein
Cafe Govers Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 A 5 Tok'74 3 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Cafe De Brug Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 De Brug`2 - BC Reek 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Touché 5 - Vriendschap De 5 klein
Vidi-Reo Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 A 5 Krijt Op Tijd 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
D'n Iemhof Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Verkregen Door Oefening 3 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
De Potter Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 5 De Zwaan 3 - Vriendschap De 3 klein
Biljartcentrum Uden Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Biljart Vereniging Uden - Moira 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Biljartclub Zeeland 2 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
De Bongerd Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 De Bongerd 2 - BC Esteren 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Dos `71 3 - Tok'74 2 klein
D'n Iemhof Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Verkregen Door Oefening 2 - Net Mis 2 klein
Vidi-Reo Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Krijt Op Tijd 3 - t`Haasje 1 klein
Cafe De Schutskooi Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 5 OBC De Schutskooi 4 - Kerkzicht 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 A 5 `t Centrum 3 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 A 5 `t Centrum 6 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Thekes Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 A 5 Net Mis 4 - Touché 9 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 5 BV Jong Geleerd 4 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 14-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Thekes Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Net Mis 3 - Germenzeel 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 5 BV Jong Geleerd 3 - De Coehoorn 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 14-10-2020 19:30:00 B2 B 5 BC De Kromme Keu 1 - BC Esteren 2 klein
Cafe De Brug Wo. 14-10-2020 19:30:00 C4 A 5 De Brug 4 - Touché 8 klein
De Leeuwerik Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 B 5 De Leeuwerik 2 - OBC De Schutskooi 5 klein
Royal Events Palace Zo. 18-10-2020 11:00:00 BJ A 2 Royal Events Palace 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe-zaal Overberg Zo. 18-10-2020 11:00:00 BJ A 2 BV Overberg - Royal Events Palace 1 klein
Cafe De Brug Ma. 19-10-2020 19:30:00 B2 B 6 De Brug 3 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
De Berchplaets Ma. 19-10-2020 19:30:00 B2 B 6 B.B.B.1 - BC De Kromme Keu 1 klein
De Potter Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Zwaan 2 - Vriendschap De 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Vriendschap De 5 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 B 6 OBC De Schutskooi 5 - Touché 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Vriendschap De 1 - Moira 2 klein
De Berchplaets Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 B 6 B.B.B. 3 - T.O.P. 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - Touché 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 19-10-2020 19:30:00 B2 B 6 T.O.P. 2 - OBC De Schutskooi 2 klein
De Berchplaets Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 6 B.B.B. 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 19-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Nooit Gedacht 1 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Café De Wiek Ma. 19-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Soko 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 6 t`Haasje 1 - OBC De Schutskooi 4 klein
Ons CafĂ© Ma. 19-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Biljartvereniging Ons Café 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
De Berchplaets Ma. 19-10-2020 19:30:00 C4 A 6 B.B.B. 4 - `t Centrum 6 klein
Café d'n Dort Ma. 19-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - Net Mis 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 19-10-2020 19:30:00 C4 B 7 `t Centrum 5 - Net Mis 5 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 19-10-2020 19:30:00 C4 B 7 Touché 7 - Vriendschap De 4 klein
Vidi-Reo Di. 20-10-2020 19:00:00 C1 A 4 Krijt Op Tijd 2 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Biljartcentrum Uden Di. 20-10-2020 19:00:00 C1 A 4 Biljart Vereniging Uden 4 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Vidi-Reo Di. 20-10-2020 19:00:00 C1 A 4 Krijt Op Tijd 1 - Moira 1 klein
De Bongerd Di. 20-10-2020 19:30:00 C4 B 7 De Bongerd 1 - `t Centrum 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 4 `t Centrum 1 - BC Reek 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 8 Biljartclub D`n Brouwer 4 - Dos `71 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Touché 6 - Biljart Vereniging Uden klein
G.J. Linders Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 8 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - Dos `71 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Touché 4 - De Zwaan 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Moira 3 - Krijt Op Tijd 3 klein
De Potter Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 4 De Zwaan 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Germenzeel 3 - Soko 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 8 BC Reek 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe Govers Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 8 Tok'74 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Thekes Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Net Mis 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Germenzeel 2 - `t Centrum 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Biljartclub Zeeland 6 - BV Jong Geleerd 4 klein
Cafe Wittenberg Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 4 T.O.P. 1 - Tok'74 1 klein
Thekes Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 8 Net Mis 2 - De Bongerd 2 klein
't Dorpshuus Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 8 BC Esteren 1 - De Brug`2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 8 `t Centrum 7 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 20-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - De Brug 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 20-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Touché 8 - `t Centrum 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 21-10-2020 19:00:00 C1 A 4 Biljartclub Zeeland 3 - Germenzeel 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 21-10-2020 19:00:00 C1 A 4 BV Jong Geleerd 2 - De Leeuwerik 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Dos `71 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Het Wapen van Reek Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 B 6 BC Reek 3 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe De Brug Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 4 De Brug1 - Touché 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 21-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Biljartclub Zeeland 7 - Tok'74 3 klein
't Dorpshuus Wo. 21-10-2020 19:30:00 B2 B 6 BC Esteren 2 - Verkregen Door Oefening 4 klein
G.J. Linders Wo. 21-10-2020 19:30:00 C4 A 6 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - De Zwaan 4 klein
Kerkzicht Wo. 21-10-2020 19:30:00 C4 B 7 Kerkzicht 3 - De Brug 5 klein
Kerkzicht Do. 22-10-2020 19:00:00 C1 A 4 Kerkzicht 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Cafe Oud Grave Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Oud Grave 1 - t`Haasje 2 klein
Cafe De Coehoorn Do. 22-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Coehoorn 1 - Net Mis 3 klein
Kerkzicht Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Kerkzicht 2 - De Coehoorn 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 22-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Touché 9 - Krijt Op Tijd 4 klein
D'n Iemhof Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Verkregen Door Oefening 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 5 OBC De Schutskooi 1 - T.O.P. 1 klein
Den Driehoek Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 B 8 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - De Bongerd 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 A 7 OBC De Schutskooi 3 - Vriendschap De 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 B 7 T.O.P. 3 - Germenzeel 3 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 B 7 Biljartclub D'n Brouwer 3 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 B 7 t`Haasje 2 - Vriendschap De 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 B 8 `t Centrum 4 - Touché 7 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Biljartvereniging de Raaf 1 - OBC De Schutskooi 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Vriendschap De 2 - Germenzeel 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 B 8 Vriendschap De 4 - Kerkzicht 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Touché 3 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Café De Wiek Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Soko 2 - Oud Grave 1 klein
D'n Iemhof Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 B 7 Verkregen Door Oefening 4 - OBC De Schutskooi 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 B 7 `t Centrum 8 - B.B.B. 3 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 B 7 Biljartvereniging Bellevue 1 - T.O.P. 2 klein
De Beukenhof Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 B 7 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - De Brug 3 klein
De Potter Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 A 7 De Zwaan 4 - Touché 8 klein
Cafe De Brug Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 B 8 De Brug 5 - `t Centrum 5 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 5 Germenzeel 1 - Kerkzicht 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 5 Biljartclub Zeeland 5 - BV Jong Geleerd 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 5 Moira 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Biljartcentrum Uden Di. 27-10-2020 19:00:00 C1 A 5 Biljart Vereniging Uden 4 - Krijt Op Tijd 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Touché 5 - BC Reek 3 klein
Vidi-Reo Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Krijt Op Tijd 3 - Touché 6 klein
Sportpark De Braaken Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Dos `71 2 - BC Reek 2 klein
Cafe De Brug Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 9 De Brug`2 - Net Mis 2 klein
D'n Iemhof Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Verkregen Door Oefening 2 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
De Bongerd Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 9 De Bongerd 2 - Tok'74 2 klein
De Potter Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 7 De Zwaan 3 - Kerkzicht 2 klein
Thekes Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Net Mis 1 - Dos `71 1 klein
Cafe De Schutskooi Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 7 OBC De Schutskooi 4 - Moira 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Moira 2 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Cafe Govers Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Tok'74 1 - De Brug1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Touché 2 - `t Centrum 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 5 BC Reek 1 - De Zwaan 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Germenzeel 4 - Touché 4 klein
D'n Iemhof Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Verkregen Door Oefening 3 - BC Esteren 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Dos `71 3 - `t Centrum 7 klein
Cafe De Coehoorn Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 7 De Coehoorn 2 - t`Haasje 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Biljartclub Zeeland 1 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 27-10-2020 19:30:00 C4 A 7 `t Centrum 3 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 27-10-2020 19:30:00 C4 A 7 `t Centrum 6 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Vidi-Reo Di. 27-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Krijt Op Tijd 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Cafe Govers Di. 27-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Tok'74 3 - Net Mis 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 28-10-2020 19:00:00 C1 A 5 Biljartclub Zeeland 4 - BV Jong Geleerd 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 7 BV Jong Geleerd 3 - Vriendschap De 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 28-10-2020 19:30:00 B2 B 7 BC De Kromme Keu 1 - Nooit Gedacht 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 7 BV Jong Geleerd 4 - De Zwaan 2 klein
't Dorpshuus Wo. 28-10-2020 19:30:00 B2 B 7 BC Esteren 2 - B.B.B.1 klein
Thekes Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Net Mis 3 - `t Centrum 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 28-10-2020 19:30:00 B2 B 7 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - Soko 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Biljartclub Zeeland 7 - B.B.B. 4 klein
Cafe De Brug Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 7 De Brug 4 - Touché 9 klein
De Leeuwerik Do. 29-10-2020 19:00:00 C1 A 5 De Leeuwerik 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Cafe De Coehoorn Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Coehoorn 1 - B.B.B. 2 klein
Royal Events Palace Zo. 01-11-2020 11:00:00 BJ A 3 Royal Events Palace 1 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 01-11-2020 11:00:00 BJ A 3 Biljartclub Zeeland 2 - BV Overberg klein
Café d'n Dort Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - De Brug 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 B 8 OBC De Schutskooi 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - BV Jong Geleerd 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 B 8 OBC De Schutskooi 5 - t`Haasje 2 klein
Café De Wiek Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Soko 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Ons CafĂ© Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Biljartvereniging Ons Café 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
De Potter Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 8 De Zwaan 2 - Touché 3 klein
Cafe De Brug Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 B 8 De Brug 3 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 B 8 T.O.P. 2 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 8 `t Centrum 2 - Vriendschap De 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Vriendschap De 1 - De Coehoorn 1 klein
D'n Iemhof Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Verkregen Door Oefening 4 - B.B.B.1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 A 8 t`Haasje 1 - De Zwaan 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 B 8 Vriendschap De 5 - Soko 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Nooit Gedacht 1 - BC Esteren 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 B 9 `t Centrum 5 - Vriendschap De 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 B 9 Touché 7 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Vidi-Reo Di. 03-11-2020 19:00:00 C1 A 6 Krijt Op Tijd 2 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Vidi-Reo Di. 03-11-2020 19:00:00 C1 A 6 Krijt Op Tijd 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Moira 3 - De Coehoorn 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 8 Germenzeel 3 - `t Centrum 8 klein
Cafe Wittenberg Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 6 T.O.P. 1 - Net Mis 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 10 BC Reek 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
't Dorpshuus Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 10 BC Esteren 1 - Dos `71 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Touché 6 - OBC De Schutskooi 4 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Germenzeel 2 - BV Jong Geleerd 4 klein
Cafe Govers Di. 03-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Tok'74 3 - B.B.B. 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 03-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - De Zwaan 4 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 6 Biljartclub D`n Brouwer 2 - BC Reek 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Biljartclub Zeeland 6 - Moira 2 klein
Cafe Govers Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Tok'74 2 - De Brug`2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Biljartclub Zeeland 2 - Dos `71 3 klein
De Potter Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 6 De Zwaan 1 - Touché 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 6 `t Centrum 1 - Tok'74 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Biljartclub D`n Brouwer 4 - De Bongerd 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 03-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Touché 8 - `t Centrum 6 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 10 `t Centrum 7 - Verkregen Door Oefening 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Touché 4 - OBC De Schutskooi 3 klein
Biljartcentrum Uden Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Biljart Vereniging Uden - Krijt Op Tijd 3 klein
Thekes Di. 03-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Net Mis 4 - Krijt Op Tijd 4 klein
Thekes Di. 03-11-2020 19:30:00 C4 B 9 Net Mis 5 - De Brug 5 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 04-11-2020 19:00:00 C1 A 6 BV Jong Geleerd 2 - Moira 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 04-11-2020 19:00:00 C1 A 6 Biljartclub Zeeland 3 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 04-11-2020 19:00:00 C1 A 6 BV Jong Geleerd 1 - Germenzeel 1 klein
Cafe De Brug Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 6 De Brug1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 6 Dos `71 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Thekes Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Net Mis 3 - B.B.B. 2 klein
Het Wapen van Reek Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 B 8 BC Reek 3 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Thekes Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Net Mis 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
G.J. Linders Wo. 04-11-2020 19:30:00 C4 A 8 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Kerkzicht Wo. 04-11-2020 19:30:00 C4 B 9 Kerkzicht 3 - `t Centrum 4 klein
Kerkzicht Do. 05-11-2020 19:00:00 C1 A 6 Kerkzicht 1 - De Leeuwerik 1 klein
De Leeuwerik Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 B 8 De Leeuwerik 2 - Touché 5 klein
Cafe Oud Grave Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 B 8 Oud Grave 1 - T.O.P. 3 klein
Kerkzicht Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Kerkzicht 2 - Germenzeel 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 05-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Touché 9 - `t Centrum 3 klein
Cafe-zaal Overberg Zo. 08-11-2020 11:00:00 BJ A 4 BV Overberg - Biljartclub Zeeland 1 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 08-11-2020 11:00:00 BJ A 4 Biljartclub Zeeland 2 - Royal Events Palace 2 klein
De Potter Ma. 09-11-2020 19:30:00 C4 A 9 De Zwaan 4 - Touché 9 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 B 9 `t Centrum 8 - Oud Grave 1 klein
De Berchplaets Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 B 9 B.B.B. 3 - Germenzeel 3 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 B 9 Biljartvereniging de Raaf 1 - De Leeuwerik 2 klein
De Berchplaets Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 9 B.B.B. 2 - Vriendschap De 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 B 9 T.O.P. 3 - Vriendschap De 5 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Touché 3 - Germenzeel 2 klein
De Beukenhof Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 B 9 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - T.O.P. 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 09-11-2020 19:30:00 B1 A 7 OBC De Schutskooi 1 - `t Centrum 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 B 9 Biljartclub D'n Brouwer 3 - Soko 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Vriendschap De 2 - Net Mis 3 klein
Café De Wiek Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 B 9 Soko 2 - OBC De Schutskooi 5 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 9 OBC De Schutskooi 3 - Kerkzicht 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 B 9 t`Haasje 2 - BC Reek 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 6 Vriendschap De 3 - Germenzeel 4 klein
De Berchplaets Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 B 9 B.B.B.1 - Nooit Gedacht 1 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 B 9 Biljartvereniging Bellevue 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
De Berchplaets Ma. 09-11-2020 19:30:00 C4 A 9 B.B.B. 4 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 09-11-2020 19:30:00 C4 B 10 `t Centrum 5 - `t Centrum 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 7 Moira 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 7 Germenzeel 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 7 Biljartclub Zeeland 5 - Kerkzicht 1 klein
Vidi-Reo Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 7 Krijt Op Tijd 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Biljartcentrum Uden Di. 10-11-2020 19:00:00 C1 A 7 Biljart Vereniging Uden 4 - BV Jong Geleerd 2 klein
Thekes Di. 10-11-2020 19:30:00 C4 B 10 Net Mis 5 - Vriendschap De 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 9 De Coehoorn 2 - Touché 6 klein
Cafe De Brug Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Brug`2 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
Cafe Govers Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Tok'74 1 - De Zwaan 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 7 BC Reek 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
D'n Iemhof Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 11 Verkregen Door Oefening 3 - Tok'74 2 klein
De Potter Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 9 De Zwaan 3 - Moira 3 klein
Sportpark De Braaken Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 11 Dos `71 2 - Net Mis 2 klein
D'n Iemhof Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 11 Verkregen Door Oefening 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
De Bongerd Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Bongerd 2 - `t Centrum 7 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Germenzeel 4 - t`Haasje 1 klein
Thekes Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Net Mis 1 - De Brug1 klein
Cafe De Schutskooi Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 9 OBC De Schutskooi 4 - Biljart Vereniging Uden klein
G.J. Linders Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - BC Reek 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 10-11-2020 19:30:00 C4 A 9 `t Centrum 3 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Touché 2 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 11 Biljartclub Zeeland 1 - BC Esteren 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Moira 2 - De Zwaan 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 10-11-2020 19:30:00 C4 A 9 `t Centrum 6 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
Vidi-Reo Di. 10-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Krijt Op Tijd 4 - Tok'74 3 klein
Kerkzicht Wo. 11-11-2020 19:30:00 C4 B 10 Kerkzicht 3 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
CafĂ© Zaal 't Oventje Wo. 11-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Biljartclub Zeeland 7 - Touché 8 klein
't Dorpshuus Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 B 9 BC Esteren 2 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 9 BV Jong Geleerd 4 - `t Centrum 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 9 BV Jong Geleerd 3 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 B 9 BC De Kromme Keu 1 - De Brug 3 klein
Sportpark De Braaken Wo. 11-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Dos `71 1 - T.O.P. 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 B 9 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - OBC De Schutskooi 2 klein
Cafe De Brug Wo. 11-11-2020 19:30:00 C4 A 9 De Brug 4 - Net Mis 4 klein
De Leeuwerik Do. 12-11-2020 19:00:00 C1 A 7 De Leeuwerik 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 12-11-2020 19:30:00 C4 B 10 Touché 7 - De Bongerd 1 klein
Cafe De Coehoorn Do. 12-11-2020 19:30:00 C2 A 9 De Coehoorn 1 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Herberg De Mulder Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Vriendschap De 3 - Touché 4 klein
Royal Events Palace Zo. 15-11-2020 11:00:00 BJ A 5 Royal Events Palace 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe-zaal Overberg Zo. 15-11-2020 11:00:00 BJ A 5 BV Overberg - Royal Events Palace 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 16-11-2020 19:30:00 C4 B 11 `t Centrum 4 - Net Mis 5 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 B 10 OBC De Schutskooi 2 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Cafe De Brug Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 B 10 De Brug 3 - BC Esteren 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Vriendschap De 2 - BV Jong Geleerd 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 B 10 OBC De Schutskooi 5 - T.O.P. 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 A 10 t`Haasje 1 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 B 10 Biljartvereniging Bellevue 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
D'n Iemhof Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 B 10 Verkregen Door Oefening 4 - Nooit Gedacht 1 klein
De Potter Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 10 De Zwaan 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 10 `t Centrum 2 - Touché 3 klein
Café De Wiek Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 B 10 Soko 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - B.B.B. 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 16-11-2020 19:30:00 C4 B 11 Vriendschap De 4 - De Brug 5 klein
Café d'n Dort Ma. 16-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - De Zwaan 4 klein
D'n Iemhof Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Verkregen Door Oefening 1 - T.O.P. 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 B 10 T.O.P. 2 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Ons CafĂ© Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 B 10 Biljartvereniging Ons Café 1 - B.B.B.1 klein
Den Driehoek Ma. 16-11-2020 19:30:00 C4 B 11 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - `t Centrum 5 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 17-11-2020 19:00:00 C1 A 8 Germenzeel 1 - De Leeuwerik 1 klein
De Bongerd Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 B 11 De Bongerd 1 - Kerkzicht 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Touché 8 - B.B.B. 4 klein
Cafe Govers Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Tok'74 3 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Thekes Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Net Mis 4 - `t Centrum 3 klein
Vidi-Reo Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Krijt Op Tijd 4 - De Brug 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 8 `t Centrum 1 - Net Mis 1 klein
Thekes Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 12 Net Mis 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 12 `t Centrum 7 - De Brug`2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Biljartclub D`n Brouwer 2 - Tok'74 1 klein
't Dorpshuus Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 12 BC Esteren 1 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Cafe Govers Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 12 Tok'74 2 - Dos `71 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Germenzeel 2 - Moira 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Touché 6 - De Zwaan 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Biljartclub Zeeland 6 - De Coehoorn 1 klein
De Potter Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 8 De Zwaan 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 8 BC Reek 1 - Touché 2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 12 Biljartclub D`n Brouwer 4 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Sportpark De Braaken Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 12 Dos `71 3 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 12 Biljartclub Zeeland 2 - De Bongerd 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Moira 3 - Germenzeel 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Touché 5 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Biljartcentrum Uden Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Biljart Vereniging Uden - De Coehoorn 2 klein
Vidi-Reo Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Krijt Op Tijd 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 18-11-2020 19:00:00 C1 A 8 Biljartclub Zeeland 3 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 18-11-2020 19:00:00 C1 A 8 Biljartclub Zeeland 4 - Krijt Op Tijd 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 18-11-2020 19:00:00 C1 A 8 BV Jong Geleerd 1 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 18-11-2020 19:00:00 C1 A 8 BV Jong Geleerd 2 - Krijt Op Tijd 1 klein
Thekes Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Net Mis 3 - Vriendschap De 1 klein
Cafe De Brug Wo. 18-11-2020 19:30:00 B1 A 8 De Brug1 - Dos `71 1 klein
Het Wapen van Reek Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 B 10 BC Reek 3 - Soko 2 klein
Kerkzicht Do. 19-11-2020 19:00:00 C1 A 8 Kerkzicht 1 - Moira 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 19-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Touché 9 - `t Centrum 6 klein
De Leeuwerik Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 B 10 De Leeuwerik 2 - t`Haasje 2 klein
Kerkzicht Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Kerkzicht 2 - Vriendschap De 3 klein
Cafe Oud Grave Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Oud Grave 1 - B.B.B. 3 klein
Herberg De Mulder Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Vriendschap De 5 - `t Centrum 8 klein
De Berchplaets Ma. 23-11-2020 19:30:00 C4 A 11 B.B.B. 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 B 11 `t Centrum 8 - OBC De Schutskooi 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Vriendschap De 3 - t`Haasje 1 klein
De Berchplaets Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 B 11 B.B.B.1 - De Brug 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 11 OBC De Schutskooi 3 - Moira 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 B 11 t`Haasje 2 - Touché 5 klein
Cafe Wittenberg Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 B 11 T.O.P. 3 - BC Reek 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Touché 3 - Vriendschap De 2 klein
Café De Wiek Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 B 11 Soko 2 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 23-11-2020 19:30:00 B1 A 9 OBC De Schutskooi 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 B 11 Biljartclub D'n Brouwer 3 - OBC De Schutskooi 2 klein
De Berchplaets Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 11 B.B.B. 2 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Herberg De Mulder Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Vriendschap De 1 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
De Berchplaets Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 B 11 B.B.B. 3 - Vriendschap De 5 klein
Cafe Wittenberg Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 B 11 Nooit Gedacht 1 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
De Beukenhof Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 B 11 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
De Potter Ma. 23-11-2020 19:30:00 C4 A 11 De Zwaan 4 - Net Mis 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 23-11-2020 19:30:00 C4 B 12 `t Centrum 5 - De Bongerd 1 klein
Cafe De Brug Ma. 23-11-2020 19:30:00 C4 B 12 De Brug 5 - `t Centrum 4 klein
Biljartcentrum Uden Di. 24-11-2020 19:00:00 C1 A 9 Biljart Vereniging Uden 4 - Kerkzicht 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 24-11-2020 19:00:00 C1 A 9 Moira 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Vidi-Reo Di. 24-11-2020 19:00:00 C1 A 9 Krijt Op Tijd 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Vidi-Reo Di. 24-11-2020 19:00:00 C1 A 9 Krijt Op Tijd 2 - BV Jong Geleerd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 24-11-2020 19:00:00 C1 A 9 Biljartclub Zeeland 5 - Germenzeel 1 klein
Thekes Di. 24-11-2020 19:30:00 C4 B 12 Net Mis 5 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 24-11-2020 19:30:00 C4 A 11 `t Centrum 3 - Krijt Op Tijd 4 klein
Het Wapen van Reek Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 13 BC Reek 2 - BC Esteren 1 klein
D'n Iemhof Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 13 Verkregen Door Oefening 3 - `t Centrum 7 klein
G.J. Linders Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 13 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - Net Mis 2 klein
Cafe Wittenberg Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 9 T.O.P. 1 - De Brug1 klein
De Bongerd Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 13 De Bongerd 2 - Dos `71 3 klein
Sportpark De Braaken Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 13 Dos `71 2 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 11 De Coehoorn 2 - Krijt Op Tijd 3 klein
Thekes Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Net Mis 1 - De Zwaan 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Touché 2 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Cafe De Brug Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 13 De Brug`2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe Govers Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Tok'74 1 - BC Reek 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 13 Biljartclub Zeeland 1 - Tok'74 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Moira 2 - `t Centrum 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 11 Germenzeel 3 - Oud Grave 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Touché 4 - Kerkzicht 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Germenzeel 4 - Touché 6 klein
De Potter Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 11 De Zwaan 3 - Biljart Vereniging Uden klein
Cafe Zaal De Merx Di. 24-11-2020 19:30:00 C4 A 11 `t Centrum 6 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 25-11-2020 19:30:00 B2 B 11 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 25-11-2020 19:30:00 B2 B 11 BC De Kromme Keu 1 - T.O.P. 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 11 BV Jong Geleerd 3 - Germenzeel 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 11 BV Jong Geleerd 4 - Net Mis 3 klein
't Dorpshuus Wo. 25-11-2020 19:30:00 B2 B 11 BC Esteren 2 - Soko 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Dos `71 1 - `t Centrum 1 klein
CafĂ© Zaal 't Oventje Wo. 25-11-2020 19:30:00 C4 A 11 Biljartclub Zeeland 7 - Touché 9 klein
Cafe De Brug Wo. 25-11-2020 19:30:00 C4 A 11 De Brug 4 - Tok'74 3 klein
G.J. Linders Wo. 25-11-2020 19:30:00 C4 A 11 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - Touché 8 klein
Kerkzicht Wo. 25-11-2020 19:30:00 C4 B 12 Kerkzicht 3 - Touché 7 klein
De Leeuwerik Do. 26-11-2020 19:00:00 C1 A 9 De Leeuwerik 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Cafe De Coehoorn Do. 26-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Coehoorn 1 - De Zwaan 2 klein
Cafe De Brug Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 B 12 De Brug 3 - Nooit Gedacht 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 B 12 Vriendschap De 5 - Germenzeel 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 B 12 OBC De Schutskooi 5 - B.B.B. 3 klein
D'n Iemhof Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 B 12 Verkregen Door Oefening 4 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 B 12 Biljartvereniging Bellevue 1 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 30-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Vriendschap De 2 - Moira 2 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 B 12 Biljartvereniging de Raaf 1 - t`Haasje 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 30-11-2020 19:30:00 C2 A 12 `t Centrum 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 B 12 OBC De Schutskooi 2 - BC De Kromme Keu 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 30-11-2020 19:30:00 C4 B 13 Touché 7 - `t Centrum 5 klein
D'n Iemhof Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Verkregen Door Oefening 1 - De Brug1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 B 12 T.O.P. 2 - BC Esteren 2 klein
De Potter Ma. 30-11-2020 19:30:00 C2 A 12 De Zwaan 2 - B.B.B. 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 30-11-2020 19:30:00 C4 B 13 `t Centrum 4 - Vriendschap De 4 klein
Café De Wiek Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 B 12 Soko 1 - B.B.B.1 klein
Den Driehoek Ma. 30-11-2020 19:30:00 C4 B 13 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - De Brug 5 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 A 12 t`Haasje 1 - Touché 4 klein
Café d'n Dort Ma. 30-11-2020 19:30:00 C4 A 12 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 01-12-2020 19:00:00 C1 A 10 Germenzeel 1 - Moira 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 10 Biljartclub D`n Brouwer 2 - Net Mis 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 10 BC Reek 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
De Bongerd Di. 01-12-2020 19:30:00 C4 B 13 De Bongerd 1 - Net Mis 5 klein
Vidi-Reo Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 12 Krijt Op Tijd 3 - De Zwaan 3 klein
D'n Iemhof Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 14 Verkregen Door Oefening 2 - De Bongerd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 14 Biljartclub Zeeland 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 14 Biljartclub D`n Brouwer 4 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe Govers Di. 01-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Tok'74 3 - Touché 8 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 10 `t Centrum 1 - T.O.P. 1 klein
Biljartcentrum Uden Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 12 Biljart Vereniging Uden - Germenzeel 4 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Germenzeel 2 - De Coehoorn 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 14 `t Centrum 7 - Dos `71 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 14 Dos `71 3 - De Brug`2 klein
Thekes Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 14 Net Mis 2 - BC Reek 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 10 Touché 2 - Tok'74 1 klein
Cafe Govers Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 14 Tok'74 2 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Biljartclub Zeeland 6 - Vriendschap De 1 klein
Cafe De Schutskooi Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 12 OBC De Schutskooi 4 - De Coehoorn 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 12 Moira 3 - Vriendschap De 3 klein
Cafe Wittenberg Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 12 T.O.P. 3 - De Leeuwerik 2 klein
De Potter Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 10 De Zwaan 1 - Dos `71 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 12 Touché 5 - Soko 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 12 Touché 6 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe De Coehoorn Di. 01-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Vidi-Reo Di. 01-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Krijt Op Tijd 4 - De Zwaan 4 klein
Thekes Di. 01-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Net Mis 4 - `t Centrum 6 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 02-12-2020 19:00:00 C1 A 10 BV Jong Geleerd 1 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 02-12-2020 19:00:00 C1 A 10 Biljartclub Zeeland 4 - BV Jong Geleerd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 02-12-2020 19:00:00 C1 A 10 Biljartclub Zeeland 3 - Krijt Op Tijd 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 B 12 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 12 BV Jong Geleerd 4 - Touché 3 klein
Thekes Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Net Mis 3 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Het Wapen van Reek Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 B 12 BC Reek 3 - `t Centrum 8 klein
Cafe De Brug Wo. 02-12-2020 19:30:00 C4 A 12 De Brug 4 - `t Centrum 3 klein
De Leeuwerik Do. 03-12-2020 19:00:00 C1 A 10 De Leeuwerik 1 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Kerkzicht Do. 03-12-2020 19:00:00 C1 A 10 Kerkzicht 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Touché 9 - B.B.B. 4 klein
Cafe Wittenberg Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 B 13 T.O.P. 3 - Touché 5 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 13 OBC De Schutskooi 3 - Biljart Vereniging Uden klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 B 13 Biljartclub D'n Brouwer 3 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Herberg De Mulder Ma. 07-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Vriendschap De 1 - De Zwaan 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 B 13 `t Centrum 8 - De Leeuwerik 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 07-12-2020 19:30:00 C4 B 14 Vriendschap De 4 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
De Berchplaets Ma. 07-12-2020 19:30:00 C4 A 13 B.B.B. 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 07-12-2020 19:30:00 C4 B 14 `t Centrum 5 - Kerkzicht 3 klein
De Berchplaets Ma. 07-12-2020 19:30:00 C2 A 13 B.B.B. 2 - Germenzeel 2 klein
Café De Wiek Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 B 13 Soko 2 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 B 13 Nooit Gedacht 1 - Soko 1 klein
De Potter Ma. 07-12-2020 19:30:00 C4 A 13 De Zwaan 4 - De Brug 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 07-12-2020 19:30:00 B1 A 11 OBC De Schutskooi 1 - Touché 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 07-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Touché 3 - Net Mis 3 klein
De Berchplaets Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 B 13 B.B.B.1 - T.O.P. 2 klein
Ons CafĂ© Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 B 13 Biljartvereniging Ons Café 1 - De Brug 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 07-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - Biljartclub Zeeland 6 klein
De Beukenhof Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 B 13 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe De Brug Ma. 07-12-2020 19:30:00 C4 B 14 De Brug 5 - De Bongerd 1 klein
De Berchplaets Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 B 13 B.B.B. 3 - BC Reek 3 klein
Vidi-Reo Di. 08-12-2020 19:00:00 C1 A 11 Krijt Op Tijd 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Biljartcentrum Uden Di. 08-12-2020 19:00:00 C1 A 11 Biljart Vereniging Uden 4 - Germenzeel 1 klein
Vidi-Reo Di. 08-12-2020 19:00:00 C1 A 11 Krijt Op Tijd 2 - Kerkzicht 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 08-12-2020 19:00:00 C1 A 11 Biljartclub Zeeland 5 - Biljartclub Zeeland 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Touché 4 - Moira 3 klein
De Potter Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 A 13 De Zwaan 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Thekes Di. 08-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Net Mis 1 - BC Reek 1 klein
D'n Iemhof Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 15 Verkregen Door Oefening 3 - Dos `71 3 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 B 13 Germenzeel 3 - OBC De Schutskooi 5 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 15 Biljartclub Zeeland 1 - `t Centrum 7 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Moira 2 - BV Jong Geleerd 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 08-12-2020 19:30:00 C4 A 13 Touché 8 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
Cafe De Brug Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 15 De Brug`2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Germenzeel 4 - Krijt Op Tijd 3 klein
't Dorpshuus Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 15 BC Esteren 1 - Net Mis 2 klein
Thekes Di. 08-12-2020 19:30:00 C4 B 14 Net Mis 5 - Touché 7 klein
Cafe Govers Di. 08-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Tok'74 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 15 Dos `71 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 08-12-2020 19:30:00 C4 A 13 `t Centrum 3 - Tok'74 3 klein
Het Wapen van Reek Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 15 BC Reek 2 - Tok'74 2 klein
G.J. Linders Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 15 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 08-12-2020 19:30:00 C4 A 13 `t Centrum 6 - Krijt Op Tijd 4 klein
Cafe Wittenberg Di. 08-12-2020 19:30:00 B1 A 11 T.O.P. 1 - De Zwaan 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 09-12-2020 19:00:00 C1 A 11 BV Jong Geleerd 2 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 09-12-2020 19:30:00 B2 B 13 BC De Kromme Keu 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Cafe De Brug Wo. 09-12-2020 19:30:00 B1 A 11 De Brug1 - `t Centrum 1 klein
G.J. Linders Wo. 09-12-2020 19:30:00 C4 A 13 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - Touché 9 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 13 BV Jong Geleerd 3 - Vriendschap De 2 klein
't Dorpshuus Wo. 09-12-2020 19:30:00 B2 B 13 BC Esteren 2 - OBC De Schutskooi 2 klein
Sportpark De Braaken Wo. 09-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Dos `71 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 09-12-2020 19:30:00 C4 A 13 Biljartclub Zeeland 7 - Net Mis 4 klein
De Leeuwerik Do. 10-12-2020 19:00:00 C1 A 11 De Leeuwerik 1 - Moira 1 klein
Kerkzicht Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Kerkzicht 2 - t`Haasje 1 klein
Cafe Oud Grave Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 B 13 Oud Grave 1 - Vriendschap De 5 klein
Herberg De Mulder Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Vriendschap De 3 - Touché 6 klein
Cafe De Coehoorn Do. 10-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Coehoorn 1 - `t Centrum 2 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 13-12-2020 11:00:00 BJ A 6 Biljartclub Zeeland 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Royal Events Palace Zo. 13-12-2020 11:00:00 BJ A 6 Royal Events Palace 2 - Royal Events Palace 1 klein
Den Driehoek Ma. 14-12-2020 19:30:00 C4 B 15 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - `t Centrum 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 14-12-2020 19:30:00 C4 B 15 Touché 7 - De Brug 5 klein
De Bongerd Di. 15-12-2020 19:30:00 C4 B 15 De Bongerd 1 - Vriendschap De 4 klein
D'n Iemhof Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 16 Verkregen Door Oefening 3 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe De Brug Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 16 De Brug`2 - De Bongerd 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 16 Dos `71 2 - Dos `71 3 klein
't Dorpshuus Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 16 BC Esteren 1 - Tok'74 2 klein
G.J. Linders Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 16 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - `t Centrum 7 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 16 Biljartclub Zeeland 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 16 BC Reek 2 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
Kerkzicht Wo. 16-12-2020 19:30:00 C4 B 15 Kerkzicht 3 - Net Mis 5 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 20-12-2020 11:00:00 BJ A 7 Biljartclub Zeeland 1 - Royal Events Palace 2 klein
Royal Events Palace Zo. 20-12-2020 11:00:00 BJ A 7 Royal Events Palace 1 - BV Overberg klein
Cafe De Brug Ma. 21-12-2020 19:30:00 C4 B 16 De Brug 5 - Kerkzicht 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 21-12-2020 19:30:00 C4 B 16 Vriendschap De 4 - Touché 7 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 21-12-2020 19:30:00 C4 B 16 `t Centrum 4 - De Bongerd 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 22-12-2020 19:30:00 B2 A 17 Biljartclub Zeeland 2 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 22-12-2020 19:30:00 B2 A 17 Dos `71 3 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Thekes Di. 22-12-2020 19:30:00 C4 B 16 Net Mis 5 - `t Centrum 5 klein
D'n Iemhof Di. 22-12-2020 19:30:00 B2 A 17 Verkregen Door Oefening 2 - Dos `71 2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 22-12-2020 19:30:00 B2 A 17 Biljartclub D`n Brouwer 4 - BC Esteren 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 22-12-2020 19:30:00 B2 A 17 `t Centrum 7 - BC Reek 2 klein
De Bongerd Di. 22-12-2020 19:30:00 B2 A 17 De Bongerd 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe Govers Di. 22-12-2020 19:30:00 B2 A 17 Tok'74 2 - Net Mis 2 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 03-01-2021 11:00:00 BJ A 8 Biljartclub Zeeland 1 - Royal Events Palace 1 klein
Cafe-zaal Overberg Zo. 03-01-2021 11:00:00 BJ A 8 BV Overberg - Biljartclub Zeeland 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Vriendschap De 3 - Biljart Vereniging Uden klein
Ons CafĂ© Ma. 04-01-2021 19:30:00 B2 B 14 Biljartvereniging Ons Café 1 - Soko 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 04-01-2021 19:30:00 B1 A 12 OBC De Schutskooi 1 - Tok'74 1 klein
De Berchplaets Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 B 14 B.B.B. 3 - De Leeuwerik 2 klein
De Potter Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 A 14 De Zwaan 4 - `t Centrum 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - De Zwaan 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 B 14 `t Centrum 8 - Touché 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Vriendschap De 1 - Germenzeel 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 14 OBC De Schutskooi 3 - Krijt Op Tijd 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 B 14 T.O.P. 3 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
De Berchplaets Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 14 B.B.B. 2 - `t Centrum 2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 04-01-2021 19:30:00 B2 B 14 Biljartclub D'n Brouwer 3 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Café De Wiek Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Soko 2 - t`Haasje 2 klein
Cafe De Brug Ma. 04-01-2021 19:30:00 B2 B 14 De Brug 3 - Verkregen Door Oefening 4 klein
De Berchplaets Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 A 14 B.B.B. 4 - Net Mis 4 klein
Cafe Wittenberg Ma. 04-01-2021 19:30:00 B2 B 14 Nooit Gedacht 1 - T.O.P. 2 klein
De Berchplaets Ma. 04-01-2021 19:30:00 B2 B 14 B.B.B.1 - OBC De Schutskooi 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 B 17 Touché 7 - `t Centrum 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 B 17 `t Centrum 5 - De Brug 5 klein
Vidi-Reo Di. 05-01-2021 19:00:00 C1 A 12 Krijt Op Tijd 1 - Germenzeel 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 05-01-2021 19:00:00 C1 A 12 Moira 1 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Vidi-Reo Di. 05-01-2021 19:00:00 C1 A 12 Krijt Op Tijd 2 - BV Jong Geleerd 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Germenzeel 4 - OBC De Schutskooi 4 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Germenzeel 3 - BC Reek 3 klein
De Potter Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 14 De Zwaan 3 - De Coehoorn 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 12 `t Centrum 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Cafe De Coehoorn Di. 05-01-2021 19:30:00 C4 A 14 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - Tok'74 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Touché 4 - Touché 6 klein
't Dorpshuus Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 18 BC Esteren 1 - `t Centrum 7 klein
Sportpark De Braaken Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 18 Dos `71 2 - De Bongerd 2 klein
Thekes Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 12 Net Mis 1 - Touché 2 klein
G.J. Linders Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 18 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - Dos `71 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Moira 2 - Touché 3 klein
Thekes Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 18 Net Mis 2 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
De Bongerd Di. 05-01-2021 19:30:00 C4 B 17 De Bongerd 1 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
D'n Iemhof Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 18 Verkregen Door Oefening 3 - De Brug`2 klein
Het Wapen van Reek Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 18 BC Reek 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe Wittenberg Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 12 T.O.P. 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 18 Biljartclub Zeeland 1 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Biljartclub Zeeland 6 - Net Mis 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 05-01-2021 19:30:00 C4 A 14 `t Centrum 6 - De Brug 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 05-01-2021 19:30:00 C4 A 14 Touché 8 - Touché 9 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 06-01-2021 19:00:00 C1 A 12 Biljartclub Zeeland 3 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 06-01-2021 19:00:00 C1 A 12 BV Jong Geleerd 2 - Kerkzicht 1 klein
Cafe De Brug Wo. 06-01-2021 19:30:00 B1 A 12 De Brug1 - De Zwaan 1 klein
Kerkzicht Wo. 06-01-2021 19:30:00 C4 B 17 Kerkzicht 3 - Vriendschap De 4 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 B 14 BC De Kromme Keu 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
't Dorpshuus Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 B 14 BC Esteren 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 14 BV Jong Geleerd 3 - BV Jong Geleerd 4 klein
Sportpark De Braaken Wo. 06-01-2021 19:30:00 B1 A 12 Dos `71 1 - BC Reek 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 06-01-2021 19:30:00 C4 A 14 Biljartclub Zeeland 7 - Krijt Op Tijd 4 klein
G.J. Linders Wo. 06-01-2021 19:30:00 C4 A 14 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
De Leeuwerik Do. 07-01-2021 19:00:00 C1 A 12 De Leeuwerik 1 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Kerkzicht Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Kerkzicht 2 - Moira 3 klein
Cafe De Coehoorn Do. 07-01-2021 19:30:00 C2 A 14 De Coehoorn 1 - Vriendschap De 2 klein
Cafe Oud Grave Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Oud Grave 1 - OBC De Schutskooi 5 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 10-01-2021 11:00:00 BJ A 9 Biljartclub Zeeland 1 - BV Overberg klein
Royal Events Palace Zo. 10-01-2021 11:00:00 BJ A 9 Royal Events Palace 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Café De Wiek Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Soko 1 - De Brug 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 B 18 `t Centrum 4 - Kerkzicht 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 B 15 T.O.P. 2 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Den Driehoek Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 B 18 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Touché 7 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Touché 3 - BV Jong Geleerd 3 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Biljartvereniging de Raaf 1 - `t Centrum 8 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 15 `t Centrum 2 - Vriendschap De 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 B 15 t`Haasje 2 - T.O.P. 3 klein
D'n Iemhof Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Verkregen Door Oefening 4 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Biljartvereniging Bellevue 1 - B.B.B.1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 B 15 OBC De Schutskooi 2 - Nooit Gedacht 1 klein
D'n Iemhof Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 13 Verkregen Door Oefening 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
De Potter Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 15 De Zwaan 2 - Biljartclub Zeeland 6 klein
De Beukenhof Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 B 15 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 B 15 OBC De Schutskooi 5 - Vriendschap De 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Vriendschap De 2 - B.B.B. 2 klein
CafĂ© d'n Dort Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - Touché 8 klein
Cafe De Brug Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 B 18 De Brug 5 - Net Mis 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 B 18 Vriendschap De 4 - `t Centrum 5 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 12-01-2021 19:00:00 C1 A 13 Germenzeel 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 12-01-2021 19:00:00 C1 A 13 Biljartclub Zeeland 5 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Cafe Govers Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 13 Tok'74 1 - Net Mis 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Moira 3 - t`Haasje 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Germenzeel 3 - De Leeuwerik 2 klein
Thekes Di. 12-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Net Mis 4 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Touché 5 - B.B.B. 3 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Germenzeel 2 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 19 `t Centrum 7 - Net Mis 2 klein
De Bongerd Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 19 De Bongerd 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 13 Biljartclub D`n Brouwer 2 - De Brug1 klein
Sportpark De Braaken Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 19 Dos `71 3 - BC Reek 2 klein
Vidi-Reo Di. 12-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Krijt Op Tijd 4 - B.B.B. 4 klein
De Potter Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 13 De Zwaan 1 - `t Centrum 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 19 Biljartclub D`n Brouwer 4 - Tok'74 2 klein
Cafe Govers Di. 12-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Tok'74 3 - De Zwaan 4 klein
Biljartcentrum Uden Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Biljart Vereniging Uden - Touché 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 13 Touché 2 - Dos `71 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 13 BC Reek 1 - T.O.P. 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 19 Biljartclub Zeeland 2 - BC Esteren 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Touché 6 - Kerkzicht 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 De Coehoorn 2 - Germenzeel 4 klein
Cafe De Brug Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 19 De Brug`2 - Dos `71 2 klein
D'n Iemhof Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 19 Verkregen Door Oefening 2 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Vidi-Reo Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Krijt Op Tijd 3 - Vriendschap De 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 12-01-2021 19:30:00 C4 A 15 `t Centrum 3 - `t Centrum 6 klein
Cafe De Schutskooi Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 OBC De Schutskooi 4 - OBC De Schutskooi 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 13-01-2021 19:00:00 C1 A 13 Biljartclub Zeeland 4 - Moira 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 13-01-2021 19:00:00 C1 A 13 BV Jong Geleerd 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 15 BV Jong Geleerd 4 - De Coehoorn 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 13-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - BC Esteren 2 klein
Het Wapen van Reek Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 B 15 BC Reek 3 - Oud Grave 1 klein
Cafe De Brug Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 15 De Brug 4 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Thekes Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Net Mis 3 - Moira 2 klein
De Leeuwerik Do. 14-01-2021 19:00:00 C1 A 13 De Leeuwerik 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
Kerkzicht Do. 14-01-2021 19:00:00 C1 A 13 Kerkzicht 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 14-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Touché 9 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 17-01-2021 11:00:00 BJ A 10 Biljartclub Zeeland 2 - Royal Events Palace 1 klein
Royal Events Palace Zo. 17-01-2021 11:00:00 BJ A 10 Royal Events Palace 2 - BV Overberg klein
Ons CafĂ© Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 B 16 Biljartvereniging Ons Café 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 B 16 Vriendschap De 5 - BC Reek 3 klein
De Berchplaets Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 B 16 B.B.B.1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - `t Centrum 2 klein
De Berchplaets Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 B 16 B.B.B. 3 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 16 t`Haasje 1 - Touché 6 klein
De Potter Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 16 De Zwaan 2 - Net Mis 3 klein
Den Driehoek Ma. 18-01-2021 19:30:00 C4 B 19 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Kerkzicht 3 klein
De Berchplaets Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 16 B.B.B. 2 - BV Jong Geleerd 4 klein
Cafe De Brug Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 B 16 De Brug 3 - T.O.P. 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Vriendschap De 1 - Vriendschap De 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 B 16 Nooit Gedacht 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 B 16 T.O.P. 3 - Soko 2 klein
Café De Wiek Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 B 16 Soko 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 B 16 `t Centrum 8 - t`Haasje 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 16 OBC De Schutskooi 3 - De Coehoorn 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 18-01-2021 19:30:00 C4 B 19 `t Centrum 4 - `t Centrum 5 klein
De Berchplaets Ma. 18-01-2021 19:30:00 C4 A 16 B.B.B. 4 - De Brug 4 klein
Vidi-Reo Di. 19-01-2021 19:00:00 C1 A 14 Krijt Op Tijd 1 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Vidi-Reo Di. 19-01-2021 19:00:00 C1 A 14 Krijt Op Tijd 2 - De Leeuwerik 1 klein
Biljartcentrum Uden Di. 19-01-2021 19:00:00 C1 A 14 Biljart Vereniging Uden 4 - Moira 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 14 T.O.P. 1 - Touché 2 klein
't Dorpshuus Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 20 BC Esteren 1 - Dos `71 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 20 Biljartclub Zeeland 1 - De Brug`2 klein
G.J. Linders Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 20 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - De Bongerd 2 klein
Thekes Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Net Mis 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Touché 4 - Krijt Op Tijd 3 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 B 16 Germenzeel 3 - Touché 5 klein
De Potter Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 14 De Zwaan 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Cafe Govers Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 20 Tok'74 2 - `t Centrum 7 klein
Thekes Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 20 Net Mis 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Germenzeel 4 - De Zwaan 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 19-01-2021 19:30:00 C4 A 16 `t Centrum 6 - De Zwaan 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 14 `t Centrum 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 20 BC Reek 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 20 Dos `71 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
De Bongerd Di. 19-01-2021 19:30:00 C4 B 19 De Bongerd 1 - Touché 7 klein
Cafe De Coehoorn Di. 19-01-2021 19:30:00 C4 A 16 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Biljartclub Zeeland 6 - Germenzeel 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 19-01-2021 19:30:00 C4 A 16 Touché 8 - Net Mis 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 20-01-2021 19:00:00 C1 A 14 Biljartclub Zeeland 3 - BV Jong Geleerd 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 20-01-2021 19:00:00 C1 A 14 BV Jong Geleerd 2 - Germenzeel 1 klein
Cafe De Brug Wo. 20-01-2021 19:30:00 B1 A 14 De Brug1 - BC Reek 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 20-01-2021 19:30:00 C4 A 16 Biljartclub Zeeland 7 - `t Centrum 3 klein
't Dorpshuus Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 B 16 BC Esteren 2 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 16 BV Jong Geleerd 3 - Moira 2 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 B 16 BC De Kromme Keu 1 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Sportpark De Braaken Wo. 20-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Dos `71 1 - Tok'74 1 klein
G.J. Linders Wo. 20-01-2021 19:30:00 C4 A 16 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - Krijt Op Tijd 4 klein
Kerkzicht Do. 21-01-2021 19:00:00 C1 A 14 Kerkzicht 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
De Leeuwerik Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 B 16 De Leeuwerik 2 - Oud Grave 1 klein
Herberg De Mulder Do. 21-01-2021 19:30:00 C4 B 19 Vriendschap De 4 - Net Mis 5 klein
Herberg De Mulder Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Vriendschap De 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe De Coehoorn Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 A 16 De Coehoorn 1 - Touché 3 klein
Kerkzicht Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Kerkzicht 2 - Biljart Vereniging Uden klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 21-01-2021 19:30:00 C4 A 16 Touché 9 - Tok'74 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 B 17 T.O.P. 2 - Soko 1 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 B 17 Biljartvereniging de Raaf 1 - Germenzeel 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 B 17 OBC De Schutskooi 2 - De Brug 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 15 OBC De Schutskooi 1 - Dos `71 1 klein
De Potter Ma. 25-01-2021 19:30:00 C4 A 17 De Zwaan 4 - Biljartclub Zeeland 7 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Touché 3 - B.B.B. 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 17 `t Centrum 2 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Cafe De Brug Ma. 25-01-2021 19:30:00 C4 B 20 De Brug 5 - Vriendschap De 4 klein
CafĂ© d'n Dort Ma. 25-01-2021 19:30:00 C4 A 17 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - Touché 9 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 B 17 Biljartvereniging Bellevue 1 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Vriendschap De 2 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 B 17 Vriendschap De 5 - De Leeuwerik 2 klein
De Beukenhof Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 B 17 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - B.B.B.1 klein
Café De Wiek Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 B 17 Soko 2 - `t Centrum 8 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 B 17 Biljartclub D'n Brouwer 3 - BC Esteren 2 klein
D'n Iemhof Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 B 17 Verkregen Door Oefening 4 - BC De Kromme Keu 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 B 17 t`Haasje 2 - B.B.B. 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 25-01-2021 19:30:00 C4 B 20 `t Centrum 5 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
D'n Iemhof Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Verkregen Door Oefening 1 - Net Mis 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 26-01-2021 19:00:00 C1 A 15 Moira 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 26-01-2021 19:00:00 C1 A 15 Biljartclub Zeeland 5 - Krijt Op Tijd 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 26-01-2021 19:00:00 C1 A 15 Germenzeel 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Biljartcentrum Uden Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Biljart Vereniging Uden - t`Haasje 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 21 Dos `71 3 - Net Mis 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Moira 2 - De Coehoorn 1 klein
De Bongerd Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 21 De Bongerd 2 - BC Reek 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 B 17 Touché 5 - Oud Grave 1 klein
D'n Iemhof Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 21 Verkregen Door Oefening 2 - BC Esteren 1 klein
D'n Iemhof Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 21 Verkregen Door Oefening 3 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe De Schutskooi Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 17 OBC De Schutskooi 4 - Touché 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De Coehoorn 2 - Vriendschap De 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Touché 6 - Moira 3 klein
De Potter Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De Zwaan 3 - OBC De Schutskooi 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 26-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Touché 2 - De Brug1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Germenzeel 2 - De Zwaan 2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 26-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Biljartclub D`n Brouwer 2 - De Zwaan 1 klein
Cafe De Brug Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 21 De Brug`2 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Thekes Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 B 20 Net Mis 5 - `t Centrum 4 klein
Vidi-Reo Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Krijt Op Tijd 3 - Kerkzicht 2 klein
Cafe Govers Di. 26-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Tok'74 1 - T.O.P. 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 26-01-2021 19:30:00 B1 A 15 BC Reek 1 - `t Centrum 1 klein
Thekes Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 A 17 Net Mis 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 21 Biljartclub Zeeland 2 - Tok'74 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 21 `t Centrum 7 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
Cafe Govers Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 A 17 Tok'74 3 - `t Centrum 6 klein
Vidi-Reo Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 A 17 Krijt Op Tijd 4 - Touché 8 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 A 17 `t Centrum 3 - B.B.B. 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 27-01-2021 19:00:00 C1 A 15 Biljartclub Zeeland 4 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 27-01-2021 19:00:00 C1 A 15 BV Jong Geleerd 1 - Kerkzicht 1 klein
Het Wapen van Reek Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 B 17 BC Reek 3 - OBC De Schutskooi 5 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 27-01-2021 19:30:00 C2 A 17 BV Jong Geleerd 4 - Vriendschap De 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 B 17 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - Nooit Gedacht 1 klein
Cafe De Brug Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 A 17 De Brug 4 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Kerkzicht Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 B 20 Kerkzicht 3 - De Bongerd 1 klein
Thekes Wo. 27-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Net Mis 3 - BV Jong Geleerd 3 klein
De Leeuwerik Do. 28-01-2021 19:00:00 C1 A 15 De Leeuwerik 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 31-01-2021 11:00:00 BJ A 11 Biljartclub Zeeland 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Royal Events Palace Zo. 31-01-2021 11:00:00 BJ A 11 Royal Events Palace 1 - Royal Events Palace 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 B 18 T.O.P. 2 - Verkregen Door Oefening 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 01-02-2021 19:30:00 C4 B 21 Touché 7 - Kerkzicht 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 A 18 OBC De Schutskooi 3 - Germenzeel 4 klein
Ons CafĂ© Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 B 18 Biljartvereniging Ons Café 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Herberg De Mulder Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 B 18 Vriendschap De 5 - Touché 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 B 18 `t Centrum 8 - T.O.P. 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 A 18 t`Haasje 1 - Krijt Op Tijd 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 01-02-2021 19:30:00 C2 A 18 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - BV Jong Geleerd 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 B 18 OBC De Schutskooi 5 - De Leeuwerik 2 klein
De Potter Ma. 01-02-2021 19:30:00 C2 A 18 De Zwaan 2 - `t Centrum 2 klein
Cafe De Brug Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 B 18 De Brug 3 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
De Berchplaets Ma. 01-02-2021 19:30:00 C2 A 18 B.B.B. 2 - Moira 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 B 18 Nooit Gedacht 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
De Berchplaets Ma. 01-02-2021 19:30:00 C4 A 18 B.B.B. 4 - De Zwaan 4 klein
Herberg De Mulder Ma. 01-02-2021 19:30:00 C2 A 18 Vriendschap De 1 - Touché 3 klein
Café De Wiek Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 B 18 Soko 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
De Berchplaets Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 B 18 B.B.B.1 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
De Berchplaets Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 B 18 B.B.B. 3 - Soko 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 01-02-2021 19:30:00 C4 B 21 `t Centrum 4 - De Brug 5 klein
Café d'n Dort Ma. 01-02-2021 19:30:00 C4 A 18 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - Tok'74 3 klein
Den Driehoek Ma. 01-02-2021 19:30:00 C4 B 21 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Net Mis 5 klein
Vidi-Reo Di. 02-02-2021 19:00:00 C1 A 16 Krijt Op Tijd 2 - Moira 1 klein
Vidi-Reo Di. 02-02-2021 19:00:00 C1 A 16 Krijt Op Tijd 1 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 02-02-2021 19:30:00 B1 A 16 Biljartclub D`n Brouwer 2 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 B 18 Germenzeel 3 - t`Haasje 2 klein
Cafe Govers Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 22 Tok'74 2 - Dos `71 3 klein
Cafe Wittenberg Di. 02-02-2021 19:30:00 B1 A 16 T.O.P. 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Cafe De Coehoorn Di. 02-02-2021 19:30:00 C4 A 18 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - Krijt Op Tijd 4 klein
De Bongerd Di. 02-02-2021 19:30:00 C4 B 21 De Bongerd 1 - `t Centrum 5 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 A 18 Germenzeel 2 - Net Mis 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 02-02-2021 19:30:00 C4 A 18 Touché 8 - De Brug 4 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 22 Biljartclub Zeeland 1 - Dos `71 2 klein
G.J. Linders Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 22 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 02-02-2021 19:30:00 B1 A 16 `t Centrum 1 - Touché 2 klein
't Dorpshuus Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 22 BC Esteren 1 - De Bongerd 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 A 18 Moira 3 - Biljart Vereniging Uden klein
De Potter Di. 02-02-2021 19:30:00 B1 A 16 De Zwaan 1 - BC Reek 1 klein
Thekes Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 22 Net Mis 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 A 18 Touché 4 - De Coehoorn 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 22 BC Reek 2 - De Brug`2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 A 18 Biljartclub Zeeland 6 - Vriendschap De 2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 22 Biljartclub D`n Brouwer 4 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 03-02-2021 19:00:00 C1 A 16 BV Jong Geleerd 2 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 03-02-2021 19:00:00 C1 A 16 Biljartclub Zeeland 3 - De Leeuwerik 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 03-02-2021 19:00:00 C1 A 16 BV Jong Geleerd 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Cafe De Brug Wo. 03-02-2021 19:30:00 B1 A 16 De Brug1 - Tok'74 1 klein
't Dorpshuus Wo. 03-02-2021 19:30:00 B2 B 18 BC Esteren 2 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 03-02-2021 19:30:00 C4 A 18 Biljartclub Zeeland 7 - `t Centrum 6 klein
Sportpark De Braaken Wo. 03-02-2021 19:30:00 B1 A 16 Dos `71 1 - Net Mis 1 klein
G.J. Linders Wo. 03-02-2021 19:30:00 C4 A 18 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - `t Centrum 3 klein
Kerkzicht Do. 04-02-2021 19:00:00 C1 A 16 Kerkzicht 1 - Germenzeel 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 04-02-2021 19:30:00 C4 A 18 Touché 9 - Net Mis 4 klein
Cafe Oud Grave Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 B 18 Oud Grave 1 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe De Coehoorn Do. 04-02-2021 19:30:00 C2 A 18 De Coehoorn 1 - BV Jong Geleerd 3 klein
Herberg De Mulder Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 A 18 Vriendschap De 3 - De Zwaan 3 klein
Kerkzicht Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 A 18 Kerkzicht 2 - OBC De Schutskooi 4 klein
Royal Events Palace Zo. 07-02-2021 11:00:00 BJ A 12 Royal Events Palace 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe-zaal Overberg Zo. 07-02-2021 11:00:00 BJ A 12 BV Overberg - Royal Events Palace 1 klein
D'n Iemhof Ma. 08-02-2021 19:30:00 B2 B 19 Verkregen Door Oefening 4 - BC Esteren 2 klein
De Potter Ma. 08-02-2021 19:30:00 C4 A 19 De Zwaan 4 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 08-02-2021 19:30:00 C4 B 22 Vriendschap De 4 - `t Centrum 4 klein
Herberg De Mulder Ma. 08-02-2021 19:30:00 C2 A 19 Vriendschap De 2 - De Zwaan 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 08-02-2021 19:30:00 C2 A 19 `t Centrum 2 - Germenzeel 2 klein
Café De Wiek Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 B 19 Soko 2 - Germenzeel 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 08-02-2021 19:30:00 B2 B 19 OBC De Schutskooi 2 - T.O.P. 2 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 08-02-2021 19:30:00 B2 B 19 Biljartvereniging Bellevue 1 - Soko 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 08-02-2021 19:30:00 C2 A 19 Touché 3 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 08-02-2021 19:30:00 C4 B 22 `t Centrum 5 - Touché 7 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 08-02-2021 19:30:00 B2 B 19 Biljartclub D'n Brouwer 3 - Nooit Gedacht 1 klein
Cafe De Brug Ma. 08-02-2021 19:30:00 C4 B 22 De Brug 5 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
De Beukenhof Ma. 08-02-2021 19:30:00 B2 B 19 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 B 19 Biljartvereniging de Raaf 1 - Vriendschap De 5 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 B 19 t`Haasje 2 - Oud Grave 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 B 19 T.O.P. 3 - B.B.B. 3 klein
Vidi-Reo Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 19 Krijt Op Tijd 3 - Moira 3 klein
Sportpark De Braaken Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 23 Dos `71 3 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 19 `t Centrum 3 - Touché 8 klein
Biljartcentrum Uden Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 19 Biljart Vereniging Uden - Touché 6 klein
De Potter Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 19 De Zwaan 3 - Touché 4 klein
Sportpark De Braaken Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 23 Dos `71 2 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 23 Biljartclub Zeeland 2 - `t Centrum 7 klein
D'n Iemhof Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 23 Verkregen Door Oefening 2 - Tok'74 2 klein
Cafe Govers Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 19 Tok'74 3 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 19 `t Centrum 6 - B.B.B. 4 klein
De Bongerd Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 23 De Bongerd 2 - Net Mis 2 klein
Cafe De Brug Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 23 De Brug`2 - BC Esteren 1 klein
Vidi-Reo Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 19 Krijt Op Tijd 4 - Touché 9 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 A 19 Moira 2 - Vriendschap De 1 klein
Cafe De Schutskooi Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 19 OBC De Schutskooi 4 - t`Haasje 1 klein
D'n Iemhof Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 23 Verkregen Door Oefening 3 - BC Reek 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 19 De Coehoorn 2 - Kerkzicht 2 klein
Thekes Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 19 Net Mis 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Thekes Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 B 22 Net Mis 5 - De Bongerd 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 19 Germenzeel 4 - Vriendschap De 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 B 19 Touché 5 - OBC De Schutskooi 5 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 19 BV Jong Geleerd 4 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 10-02-2021 19:30:00 B2 B 19 BC De Kromme Keu 1 - B.B.B.1 klein
Kling Opleidingen Wo. 10-02-2021 19:30:00 B2 B 19 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - De Brug 3 klein
Thekes Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 19 Net Mis 3 - De Coehoorn 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 19 BV Jong Geleerd 3 - B.B.B. 2 klein
Cafe De Brug Wo. 10-02-2021 19:30:00 C4 A 19 De Brug 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
De Leeuwerik Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 B 19 De Leeuwerik 2 - BC Reek 3 klein
Royal Events Palace Zo. 21-02-2021 11:00:00 BJ A 13 Royal Events Palace 1 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 21-02-2021 11:00:00 BJ A 13 Biljartclub Zeeland 2 - BV Overberg klein
Café De Wiek Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 Soko 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 22-02-2021 19:30:00 C4 B 23 Touché 7 - Net Mis 5 klein
Café d'n Dort Ma. 22-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - Krijt Op Tijd 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 A 20 `t Centrum 2 - Net Mis 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 B 20 OBC De Schutskooi 5 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 Nooit Gedacht 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 A 20 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - Moira 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Vriendschap De 5 - t`Haasje 2 klein
De Berchplaets Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 B.B.B.1 - BC Esteren 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 OBC De Schutskooi 2 - Verkregen Door Oefening 4 klein
De Berchplaets Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 A 20 B.B.B. 2 - De Coehoorn 1 klein
Cafe De Brug Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 De Brug 3 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 T.O.P. 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Den Driehoek Ma. 22-02-2021 19:30:00 C4 B 23 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Vriendschap De 4 klein
De Potter Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 A 20 De Zwaan 2 - BV Jong Geleerd 4 klein
Herberg De Mulder Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 A 20 Vriendschap De 1 - BV Jong Geleerd 3 klein
Ons CafĂ© Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 Biljartvereniging Ons Café 1 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 A 20 t`Haasje 1 - De Coehoorn 2 klein
De Berchplaets Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 B 20 B.B.B. 3 - `t Centrum 8 klein
De Berchplaets Ma. 22-02-2021 19:30:00 C4 A 20 B.B.B. 4 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Thekes Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 24 Net Mis 2 - De Brug`2 klein
't Dorpshuus Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 24 BC Esteren 1 - Verkregen Door Oefening 3 klein
G.J. Linders Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 24 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - Biljartclub Zeeland 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 24 Biljartclub D`n Brouwer 4 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 24 `t Centrum 7 - Dos `71 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Moira 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 23-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Touché 8 - De Zwaan 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 23-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - `t Centrum 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Touché 6 - Krijt Op Tijd 3 klein
Cafe Govers Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 24 Tok'74 2 - De Bongerd 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 24 BC Reek 2 - Dos `71 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 A 20 Germenzeel 2 - Vriendschap De 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Germenzeel 3 - T.O.P. 3 klein
CafĂ© Zaal 't Oventje Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 A 20 Biljartclub Zeeland 6 - Touché 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Touché 4 - Germenzeel 4 klein
Thekes Di. 23-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Net Mis 4 - Tok'74 3 klein
De Bongerd Di. 23-02-2021 19:30:00 C4 B 23 De Bongerd 1 - De Brug 5 klein
Kerkzicht Wo. 24-02-2021 19:30:00 C4 B 23 Kerkzicht 3 - `t Centrum 5 klein
Het Wapen van Reek Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 B 20 BC Reek 3 - Touché 5 klein
G.J. Linders Wo. 24-02-2021 19:30:00 C4 A 20 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - `t Centrum 6 klein
Herberg De Mulder Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Vriendschap De 3 - OBC De Schutskooi 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 25-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Touché 9 - De Brug 4 klein
Cafe Oud Grave Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Oud Grave 1 - Soko 2 klein
Kerkzicht Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Kerkzicht 2 - De Zwaan 3 klein
Cafe-zaal Overberg Zo. 28-02-2021 11:00:00 BJ A 14 BV Overberg - Biljartclub Zeeland 1 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 28-02-2021 11:00:00 BJ A 14 Biljartclub Zeeland 2 - Royal Events Palace 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 01-03-2021 19:30:00 B1 A 17 OBC De Schutskooi 1 - De Brug1 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 B 21 Biljartvereniging de Raaf 1 - BC Reek 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 B 21 `t Centrum 8 - Germenzeel 3 klein
De Berchplaets Ma. 01-03-2021 19:30:00 B2 B 21 B.B.B.1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 01-03-2021 19:30:00 B2 B 21 Biljartvereniging Bellevue 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 01-03-2021 19:30:00 C4 B 24 Vriendschap De 4 - De Bongerd 1 klein
De Berchplaets Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 A 21 B.B.B. 2 - Net Mis 3 klein
De Potter Ma. 01-03-2021 19:30:00 C4 A 21 De Zwaan 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 01-03-2021 19:30:00 B2 B 21 Biljartclub D'n Brouwer 3 - De Brug 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 A 21 OBC De Schutskooi 3 - Touché 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 01-03-2021 19:30:00 C4 B 24 `t Centrum 4 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 B 21 t`Haasje 2 - OBC De Schutskooi 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 A 21 Vriendschap De 2 - `t Centrum 2 klein
D'n Iemhof Ma. 01-03-2021 19:30:00 B1 A 17 Verkregen Door Oefening 1 - Dos `71 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 A 21 Touché 3 - De Zwaan 2 klein
De Berchplaets Ma. 01-03-2021 19:30:00 C4 A 21 B.B.B. 4 - Tok'74 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 B 21 T.O.P. 3 - Oud Grave 1 klein
De Beukenhof Ma. 01-03-2021 19:30:00 B2 B 21 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Soko 1 klein
Café De Wiek Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 B 21 Soko 2 - Vriendschap De 5 klein
Cafe De Brug Ma. 01-03-2021 19:30:00 C4 B 24 De Brug 5 - Touché 7 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 02-03-2021 19:00:00 C1 A 17 Germenzeel 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Biljartcentrum Uden Di. 02-03-2021 19:00:00 C1 A 17 Biljart Vereniging Uden 4 - Krijt Op Tijd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 02-03-2021 19:00:00 C1 A 17 Biljartclub Zeeland 5 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 02-03-2021 19:00:00 C1 A 17 Moira 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 25 Dos `71 3 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Thekes Di. 02-03-2021 19:30:00 B1 A 17 Net Mis 1 - T.O.P. 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 B 21 Touché 5 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe De Brug Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 25 De Brug`2 - Tok'74 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 A 21 De Coehoorn 2 - Moira 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 02-03-2021 19:30:00 B1 A 17 Touché 2 - De Zwaan 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 A 21 Moira 2 - Biljartclub Zeeland 6 klein
D'n Iemhof Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 25 Verkregen Door Oefening 3 - Net Mis 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 25 Biljartclub Zeeland 1 - BC Reek 2 klein
D'n Iemhof Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 25 Verkregen Door Oefening 2 - `t Centrum 7 klein
De Bongerd Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 25 De Bongerd 2 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 A 21 Germenzeel 4 - Kerkzicht 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 02-03-2021 19:30:00 B1 A 17 BC Reek 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
Thekes Di. 02-03-2021 19:30:00 C4 B 24 Net Mis 5 - Kerkzicht 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 02-03-2021 19:30:00 C4 A 21 `t Centrum 6 - Touché 8 klein
Cafe De Schutskooi Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 A 21 OBC De Schutskooi 4 - Touché 6 klein
Cafe Govers Di. 02-03-2021 19:30:00 B1 A 17 Tok'74 1 - `t Centrum 1 klein
Vidi-Reo Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 A 21 Krijt Op Tijd 3 - Biljart Vereniging Uden klein
Cafe Zaal De Merx Di. 02-03-2021 19:30:00 C4 A 21 `t Centrum 3 - Touché 9 klein
Vidi-Reo Di. 02-03-2021 19:30:00 C4 A 21 Krijt Op Tijd 4 - Net Mis 4 klein
De Potter Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 A 21 De Zwaan 3 - t`Haasje 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 25 Dos `71 2 - BC Esteren 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 03-03-2021 19:00:00 C1 A 17 Biljartclub Zeeland 4 - Krijt Op Tijd 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 03-03-2021 19:30:00 C2 A 21 BV Jong Geleerd 3 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Cafe De Brug Wo. 03-03-2021 19:30:00 C4 A 21 De Brug 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 03-03-2021 19:30:00 B2 B 21 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - T.O.P. 2 klein
't Dorpshuus Wo. 03-03-2021 19:30:00 B2 B 21 BC Esteren 2 - Nooit Gedacht 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 03-03-2021 19:30:00 B2 B 21 BC De Kromme Keu 1 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 03-03-2021 19:30:00 C2 A 21 BV Jong Geleerd 4 - Germenzeel 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 03-03-2021 19:30:00 C4 A 21 Biljartclub Zeeland 7 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
De Leeuwerik Do. 04-03-2021 19:00:00 C1 A 17 De Leeuwerik 1 - Kerkzicht 1 klein
Cafe De Coehoorn Do. 04-03-2021 19:30:00 C2 A 21 De Coehoorn 1 - Vriendschap De 1 klein
Royal Events Palace Zo. 07-03-2021 11:00:00 BJ A 15 Royal Events Palace 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe-zaal Overberg Zo. 07-03-2021 11:00:00 BJ A 15 BV Overberg - Royal Events Palace 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 08-03-2021 19:30:00 C2 A 22 `t Centrum 2 - BV Jong Geleerd 4 klein
D'n Iemhof Ma. 08-03-2021 19:30:00 B1 A 18 Verkregen Door Oefening 1 - BC Reek 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 08-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Vriendschap De 5 - T.O.P. 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 T.O.P. 2 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
De Potter Ma. 08-03-2021 19:30:00 C2 A 22 De Zwaan 2 - Moira 2 klein
Cafe De Brug Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 De Brug 3 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café De Wiek Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 Soko 1 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 08-03-2021 19:30:00 C4 B 25 `t Centrum 5 - Net Mis 5 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 08-03-2021 19:30:00 C3 A 22 t`Haasje 1 - Germenzeel 4 klein
D'n Iemhof Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 Verkregen Door Oefening 4 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 08-03-2021 19:30:00 C2 A 22 Vriendschap De 1 - B.B.B. 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 OBC De Schutskooi 2 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 Nooit Gedacht 1 - B.B.B.1 klein
Café d'n Dort Ma. 08-03-2021 19:30:00 C4 A 22 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - `t Centrum 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 08-03-2021 19:30:00 C2 A 22 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - De Coehoorn 1 klein
Ons CafĂ© Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 Biljartvereniging Ons Café 1 - BC Esteren 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 08-03-2021 19:30:00 C4 B 25 Touché 7 - Vriendschap De 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 08-03-2021 19:30:00 C3 B 22 OBC De Schutskooi 5 - Soko 2 klein
Vidi-Reo Di. 09-03-2021 19:00:00 C1 A 18 Krijt Op Tijd 2 - Krijt Op Tijd 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 09-03-2021 19:30:00 B1 A 18 `t Centrum 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 22 Touché 6 - De Coehoorn 2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 09-03-2021 19:30:00 B1 A 18 Biljartclub D`n Brouwer 2 - Touché 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 09-03-2021 19:30:00 C4 A 22 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - `t Centrum 6 klein
Cafe Govers Di. 09-03-2021 19:30:00 C4 A 22 Tok'74 3 - Krijt Op Tijd 4 klein
Het Wapen van Reek Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 26 BC Reek 2 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 26 Biljartclub Zeeland 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Biljartcentrum Uden Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 22 Biljart Vereniging Uden - OBC De Schutskooi 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 22 Touché 4 - Vriendschap De 3 klein
De Potter Di. 09-03-2021 19:30:00 B1 A 18 De Zwaan 1 - Tok'74 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 09-03-2021 19:30:00 B1 A 18 T.O.P. 1 - Dos `71 1 klein
Thekes Di. 09-03-2021 19:30:00 C4 A 22 Net Mis 4 - De Brug 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 22 Moira 3 - De Zwaan 3 klein
Cafe Govers Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 26 Tok'74 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 09-03-2021 19:30:00 C2 A 22 Germenzeel 2 - Touché 3 klein
De Bongerd Di. 09-03-2021 19:30:00 C4 B 25 De Bongerd 1 - `t Centrum 4 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Germenzeel 3 - B.B.B. 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 09-03-2021 19:30:00 C2 A 22 Biljartclub Zeeland 6 - BV Jong Geleerd 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 26 `t Centrum 7 - De Bongerd 2 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 26 Biljartclub D`n Brouwer 4 - De Brug`2 klein
't Dorpshuus Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 26 BC Esteren 1 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Thekes Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 26 Net Mis 2 - Dos `71 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 09-03-2021 19:30:00 C4 A 22 Touché 8 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 10-03-2021 19:00:00 C1 A 18 BV Jong Geleerd 2 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 10-03-2021 19:00:00 C1 A 18 Biljartclub Zeeland 4 - Germenzeel 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 10-03-2021 19:00:00 C1 A 18 BV Jong Geleerd 1 - De Leeuwerik 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 10-03-2021 19:00:00 C1 A 18 Biljartclub Zeeland 3 - Moira 1 klein
Kerkzicht Wo. 10-03-2021 19:30:00 C4 B 25 Kerkzicht 3 - De Brug 5 klein
Het Wapen van Reek Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 B 22 BC Reek 3 - t`Haasje 2 klein
Thekes Wo. 10-03-2021 19:30:00 C2 A 22 Net Mis 3 - Vriendschap De 2 klein
Cafe De Brug Wo. 10-03-2021 19:30:00 B1 A 18 De Brug1 - Net Mis 1 klein
G.J. Linders Wo. 10-03-2021 19:30:00 C4 A 22 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - B.B.B. 4 klein
Kerkzicht Do. 11-03-2021 19:00:00 C1 A 18 Kerkzicht 1 - Biljartclub Zeeland 5 klein
De Leeuwerik Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 B 22 De Leeuwerik 2 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Kerkzicht Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 A 22 Kerkzicht 2 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe Oud Grave Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Oud Grave 1 - `t Centrum 8 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 11-03-2021 19:30:00 C4 A 22 Touché 9 - De Zwaan 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 15-03-2021 19:30:00 C2 A 23 Touché 3 - `t Centrum 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 15-03-2021 19:30:00 B2 B 23 Nooit Gedacht 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 15-03-2021 19:30:00 B1 A 19 OBC De Schutskooi 1 - De Zwaan 1 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 B 23 Biljartvereniging de Raaf 1 - Touché 5 klein
De Berchplaets Ma. 15-03-2021 19:30:00 C2 A 23 B.B.B. 2 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 B 23 t`Haasje 2 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe De Brug Ma. 15-03-2021 19:30:00 C4 B 26 De Brug 5 - `t Centrum 5 klein
De Berchplaets Ma. 15-03-2021 19:30:00 C4 A 23 B.B.B. 4 - Touché 8 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 15-03-2021 19:30:00 B2 B 23 Biljartclub D'n Brouwer 3 - T.O.P. 2 klein
De Beukenhof Ma. 15-03-2021 19:30:00 B2 B 23 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
De Berchplaets Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 B 23 B.B.B. 3 - Oud Grave 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 15-03-2021 19:30:00 C4 B 26 Vriendschap De 4 - Kerkzicht 3 klein
Café De Wiek Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 B 23 Soko 2 - BC Reek 3 klein
De Berchplaets Ma. 15-03-2021 19:30:00 B2 B 23 B.B.B.1 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 15-03-2021 19:30:00 C2 A 23 Vriendschap De 1 - Net Mis 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 B 23 T.O.P. 3 - OBC De Schutskooi 5 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 A 23 OBC De Schutskooi 3 - t`Haasje 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 B 23 `t Centrum 8 - Vriendschap De 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 15-03-2021 19:30:00 C4 B 26 `t Centrum 4 - Touché 7 klein
De Potter Ma. 15-03-2021 19:30:00 C4 A 23 De Zwaan 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Den Driehoek Ma. 15-03-2021 19:30:00 C4 B 26 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - De Bongerd 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 16-03-2021 19:00:00 C1 A 19 Biljartclub Zeeland 5 - BV Jong Geleerd 1 klein
Vidi-Reo Di. 16-03-2021 19:00:00 C1 A 19 Krijt Op Tijd 2 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 16-03-2021 19:00:00 C1 A 19 Moira 1 - Kerkzicht 1 klein
Biljartcentrum Uden Di. 16-03-2021 19:00:00 C1 A 19 Biljart Vereniging Uden 4 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Vidi-Reo Di. 16-03-2021 19:00:00 C1 A 19 Krijt Op Tijd 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 A 23 Moira 2 - Germenzeel 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 16-03-2021 19:30:00 B1 A 19 Touché 2 - BC Reek 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 A 23 Germenzeel 4 - Moira 3 klein
Cafe Govers Di. 16-03-2021 19:30:00 B1 A 19 Tok'74 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
Cafe De Brug Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 27 De Brug`2 - `t Centrum 7 klein
Sportpark De Braaken Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 27 Dos `71 2 - Tok'74 2 klein
De Potter Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 A 23 De Zwaan 3 - Touché 6 klein
D'n Iemhof Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 27 Verkregen Door Oefening 3 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
De Bongerd Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 27 De Bongerd 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
G.J. Linders Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 27 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - BC Esteren 1 klein
Cafe De Schutskooi Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 A 23 OBC De Schutskooi 4 - Krijt Op Tijd 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 27 Biljartclub Zeeland 1 - Net Mis 2 klein
Thekes Di. 16-03-2021 19:30:00 B1 A 19 Net Mis 1 - `t Centrum 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 16-03-2021 19:30:00 B1 A 19 T.O.P. 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
D'n Iemhof Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 27 Verkregen Door Oefening 2 - Dos `71 3 klein
Cafe De Coehoorn Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 A 23 De Coehoorn 2 - Biljart Vereniging Uden klein
Cafe Zaal De Merx Di. 16-03-2021 19:30:00 C4 A 23 `t Centrum 3 - Net Mis 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 16-03-2021 19:30:00 C4 A 23 `t Centrum 6 - Touché 9 klein
't Dorpshuus Wo. 17-03-2021 19:30:00 B2 B 23 BC Esteren 2 - De Brug 3 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 17-03-2021 19:30:00 C2 A 23 BV Jong Geleerd 3 - De Zwaan 2 klein
Sportpark De Braaken Wo. 17-03-2021 19:30:00 B1 A 19 Dos `71 1 - De Brug1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 17-03-2021 19:30:00 B2 B 23 BC De Kromme Keu 1 - Soko 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 17-03-2021 19:30:00 C2 A 23 BV Jong Geleerd 4 - Vriendschap De 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 17-03-2021 19:30:00 B2 B 23 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 17-03-2021 19:30:00 C4 A 23 Biljartclub Zeeland 7 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
Cafe De Brug Wo. 17-03-2021 19:30:00 C4 A 23 De Brug 4 - Krijt Op Tijd 4 klein
G.J. Linders Wo. 17-03-2021 19:30:00 C4 A 23 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - Tok'74 3 klein
De Leeuwerik Do. 18-03-2021 19:00:00 C1 A 19 De Leeuwerik 1 - Germenzeel 1 klein
Cafe De Coehoorn Do. 18-03-2021 19:30:00 C2 A 23 De Coehoorn 1 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Herberg De Mulder Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 A 23 Vriendschap De 3 - Kerkzicht 2 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 21-03-2021 11:00:00 BJ A 16 Biljartclub Zeeland 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Royal Events Palace Zo. 21-03-2021 11:00:00 BJ A 16 Royal Events Palace 2 - Royal Events Palace 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 T.O.P. 2 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café De Wiek Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 Soko 1 - BC Esteren 2 klein
Cafe De Brug Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 De Brug 3 - B.B.B.1 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 Biljartvereniging Bellevue 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 B 24 Vriendschap De 5 - B.B.B. 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 A 24 `t Centrum 2 - Moira 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 OBC De Schutskooi 2 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 A 24 t`Haasje 1 - Vriendschap De 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 A 24 Vriendschap De 2 - Touché 3 klein
D'n Iemhof Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 Verkregen Door Oefening 4 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 A 24 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - Vriendschap De 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 22-03-2021 19:30:00 C4 B 27 `t Centrum 5 - Vriendschap De 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 22-03-2021 19:30:00 C4 B 27 Touché 7 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Café d'n Dort Ma. 22-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - `t Centrum 6 klein
Ons CafĂ© Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 Biljartvereniging Ons Café 1 - Nooit Gedacht 1 klein
De Potter Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 A 24 De Zwaan 2 - De Coehoorn 1 klein
D'n Iemhof Ma. 22-03-2021 19:30:00 B1 A 20 Verkregen Door Oefening 1 - Touché 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 B 24 OBC De Schutskooi 5 - `t Centrum 8 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 23-03-2021 19:00:00 C1 A 20 Germenzeel 1 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 A 24 Germenzeel 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 A 24 Biljartclub Zeeland 6 - B.B.B. 2 klein
Thekes Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 28 Net Mis 2 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Touché 6 - Germenzeel 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - B.B.B. 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 23-03-2021 19:30:00 B1 A 20 `t Centrum 1 - Dos `71 1 klein
Cafe Govers Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Tok'74 3 - De Brug 4 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 23-03-2021 19:30:00 B1 A 20 Biljartclub D`n Brouwer 2 - OBC De Schutskooi 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 28 Biljartclub D`n Brouwer 4 - Dos `71 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 23-03-2021 19:30:00 B1 A 20 BC Reek 1 - Tok'74 1 klein
De Potter Di. 23-03-2021 19:30:00 B1 A 20 De Zwaan 1 - Net Mis 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Moira 3 - OBC De Schutskooi 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 B 24 Touché 5 - t`Haasje 2 klein
Vidi-Reo Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Krijt Op Tijd 3 - De Coehoorn 2 klein
Cafe Govers Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 28 Tok'74 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Thekes Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Net Mis 4 - De Zwaan 4 klein
Biljartcentrum Uden Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Biljart Vereniging Uden - De Zwaan 3 klein
Vidi-Reo Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Krijt Op Tijd 4 - `t Centrum 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Touché 8 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 28 Biljartclub Zeeland 2 - De Brug`2 klein
Sportpark De Braaken Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 28 Dos `71 3 - De Bongerd 2 klein
't Dorpshuus Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 28 BC Esteren 1 - BC Reek 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 28 `t Centrum 7 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 24-03-2021 19:00:00 C1 A 20 Biljartclub Zeeland 4 - De Leeuwerik 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 24-03-2021 19:00:00 C1 A 20 BV Jong Geleerd 2 - Krijt Op Tijd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 24-03-2021 19:00:00 C1 A 20 Biljartclub Zeeland 3 - Krijt Op Tijd 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 24-03-2021 19:00:00 C1 A 20 BV Jong Geleerd 1 - Moira 1 klein
Kerkzicht Wo. 24-03-2021 19:30:00 C4 B 27 Kerkzicht 3 - `t Centrum 4 klein
Thekes Wo. 24-03-2021 19:30:00 C2 A 24 Net Mis 3 - BV Jong Geleerd 4 klein
Het Wapen van Reek Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 B 24 BC Reek 3 - T.O.P. 3 klein
Cafe De Brug Wo. 24-03-2021 19:30:00 B1 A 20 De Brug1 - T.O.P. 1 klein
Thekes Wo. 24-03-2021 19:30:00 C4 B 27 Net Mis 5 - De Brug 5 klein
Kerkzicht Do. 25-03-2021 19:00:00 C1 A 20 Kerkzicht 1 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Kerkzicht Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Kerkzicht 2 - Touché 4 klein
De Leeuwerik Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 B 24 De Leeuwerik 2 - Soko 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 25-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Touché 9 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Cafe Oud Grave Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 B 24 Oud Grave 1 - Germenzeel 3 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 28-03-2021 11:00:00 BJ A 17 Biljartclub Zeeland 1 - Royal Events Palace 2 klein
Royal Events Palace Zo. 28-03-2021 11:00:00 BJ A 17 Royal Events Palace 1 - BV Overberg klein
Herberg De Mulder Ma. 29-03-2021 19:30:00 C2 A 25 Vriendschap De 1 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 29-03-2021 19:30:00 C2 A 25 Biljartclub D`n Huuskamer 1 - Net Mis 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Vriendschap De 3 - Moira 3 klein
De Beukenhof Ma. 29-03-2021 19:30:00 B2 B 25 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 B 25 t`Haasje 2 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
De Berchplaets Ma. 29-03-2021 19:30:00 B2 B 25 B.B.B.1 - Soko 1 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Ma. 29-03-2021 19:30:00 B2 B 25 Biljartclub D'n Brouwer 3 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 29-03-2021 19:30:00 B2 B 25 Nooit Gedacht 1 - De Brug 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 A 25 OBC De Schutskooi 3 - Touché 6 klein
De Berchplaets Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 B 25 B.B.B. 3 - OBC De Schutskooi 5 klein
De Berchplaets Ma. 29-03-2021 19:30:00 C2 A 25 B.B.B. 2 - De Zwaan 2 klein
Ons CafĂ© Ma. 29-03-2021 19:30:00 B2 B 25 Biljartvereniging Ons Café 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 B 25 `t Centrum 8 - BC Reek 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 29-03-2021 19:30:00 B1 A 21 OBC De Schutskooi 1 - BC Reek 1 klein
CafĂ© De Wiek Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 B 25 Soko 2 - Touché 5 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Ma. 29-03-2021 19:30:00 C2 A 25 Touché 3 - BV Jong Geleerd 4 klein
De Berchplaets Ma. 29-03-2021 19:30:00 C4 A 25 B.B.B. 4 - Touché 9 klein
De Potter Ma. 29-03-2021 19:30:00 C4 A 25 De Zwaan 4 - Krijt Op Tijd 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 30-03-2021 19:00:00 C1 A 21 Moira 1 - Germenzeel 1 klein
Vidi-Reo Di. 30-03-2021 19:00:00 C1 A 21 Krijt Op Tijd 1 - Kerkzicht 1 klein
Biljartcentrum Uden Di. 30-03-2021 19:00:00 C1 A 21 Biljart Vereniging Uden 4 - BV Jong Geleerd 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 30-03-2021 19:00:00 C1 A 21 Biljartclub Zeeland 5 - De Leeuwerik 1 klein
Vidi-Reo Di. 30-03-2021 19:00:00 C1 A 21 Krijt Op Tijd 2 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Germenzeel 4 - Biljart Vereniging Uden klein
D'n Iemhof Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 29 Verkregen Door Oefening 3 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 30-03-2021 19:30:00 C4 A 25 `t Centrum 3 - De Brug 4 klein
De Bongerd Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 29 De Bongerd 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
De Potter Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 25 De Zwaan 3 - Krijt Op Tijd 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 29 Biljartclub Zeeland 1 - Biljartclub D`n Brouwer 4 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Touché 4 - t`Haasje 1 klein
Thekes Di. 30-03-2021 19:30:00 B1 A 21 Net Mis 1 - Biljartclub D`n Brouwer 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 30-03-2021 19:30:00 C4 A 25 Touché 8 - Tok'74 3 klein
Cafe De Brug Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 29 De Brug`2 - Dos `71 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 30-03-2021 19:30:00 C2 A 25 Moira 2 - Vriendschap De 2 klein
Cafe Govers Di. 30-03-2021 19:30:00 B1 A 21 Tok'74 1 - Touché 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 30-03-2021 19:30:00 C4 A 25 `t Centrum 6 - Net Mis 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 25 De Coehoorn 2 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe Wittenberg Di. 30-03-2021 19:30:00 B1 A 21 T.O.P. 1 - `t Centrum 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 B 25 Germenzeel 3 - Vriendschap De 5 klein
Het Wapen van Reek Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 29 BC Reek 2 - Net Mis 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 29 Dos `71 2 - `t Centrum 7 klein
G.J. Linders Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 29 De Vriendenkring (D.V.K.) 1 - Tok'74 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 31-03-2021 19:00:00 C1 A 21 BV Jong Geleerd 2 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Cafe De Brug Wo. 31-03-2021 19:30:00 B1 A 21 De Brug1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 31-03-2021 19:30:00 C4 A 25 Biljartclub Zeeland 7 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 31-03-2021 19:30:00 C2 A 25 BV Jong Geleerd 3 - `t Centrum 2 klein
Sportpark De Braaken Wo. 31-03-2021 19:30:00 B1 A 21 Dos `71 1 - De Zwaan 1 klein
't Dorpshuus Wo. 31-03-2021 19:30:00 B2 B 25 BC Esteren 2 - T.O.P. 2 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 31-03-2021 19:30:00 B2 B 25 BC De Kromme Keu 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
G.J. Linders Wo. 31-03-2021 19:30:00 C4 A 25 De Vriendenkring (D.V.K.) 2 - Biljartvereniging V.O.V.`89 1 klein
Cafe De Coehoorn Do. 01-04-2021 19:30:00 C2 A 25 De Coehoorn 1 - Germenzeel 2 klein
De Leeuwerik Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 B 25 De Leeuwerik 2 - T.O.P. 3 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 11-04-2021 11:00:00 BJ A 18 Biljartclub Zeeland 1 - Royal Events Palace 1 klein
Cafe-zaal Overberg Zo. 11-04-2021 11:00:00 BJ A 18 BV Overberg - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 12-04-2021 19:30:00 B2 B 26 OBC De Schutskooi 2 - BC Esteren 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 12-04-2021 19:30:00 C2 A 26 `t Centrum 2 - De Coehoorn 1 klein
D'n Iemhof Ma. 12-04-2021 19:30:00 B2 B 26 Verkregen Door Oefening 4 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 12-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Vriendschap De 5 - Oud Grave 1 klein
De Potter Ma. 12-04-2021 19:30:00 C2 A 26 De Zwaan 2 - Vriendschap De 1 klein
Cafe-zaal Bellevue Ma. 12-04-2021 19:30:00 B2 B 26 Biljartvereniging Bellevue 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café d'n Dort Ma. 12-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters 1 - B.B.B. 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 12-04-2021 19:30:00 C3 B 26 OBC De Schutskooi 5 - Germenzeel 3 klein
D'n Iemhof Ma. 12-04-2021 19:30:00 B1 A 22 Verkregen Door Oefening 1 - Tok'74 1 klein
Café De Wiek Ma. 12-04-2021 19:30:00 B2 B 26 Soko 1 - Nooit Gedacht 1 klein
Partycentrum De Raaf Ma. 12-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Biljartvereniging de Raaf 1 - Soko 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 12-04-2021 19:30:00 C2 A 26 Vriendschap De 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Cafe De Brug Ma. 12-04-2021 19:30:00 B2 B 26 De Brug 3 - Biljartvereniging Ons Café 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 12-04-2021 19:30:00 B2 B 26 T.O.P. 2 - B.B.B.1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 12-04-2021 19:30:00 C3 A 26 t`Haasje 1 - Kerkzicht 2 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 13-04-2021 19:00:00 C1 A 22 Germenzeel 1 - Biljart Vereniging Uden 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 13-04-2021 19:00:00 C1 A 22 Moira 1 - De Leeuwerik 1 klein
Thekes Di. 13-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Net Mis 4 - Biljartclub Zeeland 7 klein
Biljartcentrum Uden Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 A 26 Biljart Vereniging Uden - OBC De Schutskooi 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 13-04-2021 19:30:00 B2 A 30 Biljartclub Zeeland 2 - Dos `71 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 13-04-2021 19:30:00 B1 A 22 BC Reek 1 - Net Mis 1 klein
Biljartcentrum Germenzeel Di. 13-04-2021 19:30:00 C2 A 26 Germenzeel 2 - B.B.B. 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 13-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Biljartvereniging V.O.V.`89 1 - Touché 8 klein
Vidi-Reo Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 A 26 Krijt Op Tijd 3 - Germenzeel 4 klein
Thekes Di. 13-04-2021 19:30:00 B2 A 30 Net Mis 2 - BC Esteren 1 klein
De Potter Di. 13-04-2021 19:30:00 B1 A 22 De Zwaan 1 - T.O.P. 1 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 13-04-2021 19:30:00 B1 A 22 Touché 2 - OBC De Schutskooi 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 13-04-2021 19:30:00 B1 A 22 `t Centrum 1 - De Brug1 klein
Cafe De Schutskooi Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 A 26 OBC De Schutskooi 4 - De Zwaan 3 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 13-04-2021 19:30:00 B1 A 22 Biljartclub D`n Brouwer 2 - Dos `71 1 klein
Cafe Govers Di. 13-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Tok'74 3 - `t Centrum 3 klein
D'n Iemhof Di. 13-04-2021 19:30:00 B2 A 30 Verkregen Door Oefening 2 - De Brug`2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 A 26 Moira 3 - Touché 4 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 13-04-2021 19:30:00 C2 A 26 Biljartclub Zeeland 6 - Biljartclub D`n Huuskamer 1 klein
Vidi-Reo Di. 13-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Krijt Op Tijd 4 - `t Centrum 6 klein
CAFE -ZAAL- D'N BROUWER Di. 13-04-2021 19:30:00 B2 A 30 Biljartclub D`n Brouwer 4 - De Vriendenkring (D.V.K.) 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 13-04-2021 19:30:00 B2 A 30 Dos `71 3 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 13-04-2021 19:30:00 B2 A 30 `t Centrum 7 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe Govers Di. 13-04-2021 19:30:00 B2 A 30 Tok'74 2 - BC Reek 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Touché 5 - T.O.P. 3 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 A 26 Touché 6 - Vriendschap De 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 14-04-2021 19:00:00 C1 A 22 Biljartclub Zeeland 4 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 14-04-2021 19:00:00 C1 A 22 Biljartclub Zeeland 3 - BV Jong Geleerd 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 14-04-2021 19:00:00 C1 A 22 BV Jong Geleerd 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
Thekes Wo. 14-04-2021 19:30:00 C2 A 26 Net Mis 3 - Touché 3 klein
Cafe De Brug Wo. 14-04-2021 19:30:00 C4 A 26 De Brug 4 - De Zwaan 4 klein
Het Wapen van Reek Wo. 14-04-2021 19:30:00 C3 B 26 BC Reek 3 - B.B.B. 3 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 14-04-2021 19:30:00 C2 A 26 BV Jong Geleerd 4 - Moira 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 14-04-2021 19:30:00 B2 B 26 Biljartvereniging Kling Opleidingen c1 - Biljartclub D'n Brouwer 3 klein
Kerkzicht Do. 15-04-2021 19:00:00 C1 A 22 Kerkzicht 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
CafĂ© Zaal 't Berghje Do. 15-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Touché 9 - De Vriendenkring (D.V.K.) 2 klein
De Leeuwerik Do. 15-04-2021 19:30:00 C3 B 26 De Leeuwerik 2 - `t Centrum 8 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 18-04-2021 11:00:00 BJ A 19 Biljartclub Zeeland 1 - BV Overberg klein
Royal Events Palace Zo. 18-04-2021 11:00:00 BJ A 19 Royal Events Palace 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Café Zaal 't Oventje Zo. 25-04-2021 11:00:00 BJ A 20 Biljartclub Zeeland 2 - Royal Events Palace 1 klein
Royal Events Palace Zo. 25-04-2021 11:00:00 BJ A 20 Royal Events Palace 2 - BV Overberg klein