Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Cafe Murk Wo. 16-09-2020 19:30:00 B1 B 3 Entree 2 - De Maarschalk 4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 16-09-2020 19:30:00 C4 A 3 De Bun 8 - Entree 6 klein
De Krim Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 D 1 Noord Brabant 2 - O.S.O. 7 klein
OSO Biljartclub Wo. 30-09-2020 12:00:00 R3 B 5 O.S.O. D6 - De Bun D4 klein
Gebouw Komin Wo. 30-09-2020 12:30:00 R3 B 5 O.G.B. D2 - De Bun D3 klein
Gebouw Komin Wo. 30-09-2020 12:30:00 R3 C 5 O.G.B. D3 - De Bun D6 klein
Klubhuis Wo. 30-09-2020 12:30:00 R3 C 5 Rapiditas D3 - O.G.B. D4 klein
OSO Biljartclub Do. 01-10-2020 12:00:00 R3 A 5 O.S.O. D3 - O.G.B. D1 klein
OSO Biljartclub Do. 01-10-2020 12:00:00 R3 A 5 O.S.O. D4 - De Bun D1 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 01-10-2020 12:30:00 R3 A 5 Geinburgia 1 - O.S.O. D2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 01-10-2020 12:30:00 R3 C 5 De Bun D8 - De Bun D7 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 01-10-2020 12:30:00 R3 C 5 Geinburgia 2 - O.S.O. D5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 02-10-2020 12:30:00 R3 B 4 De Bun D3 - De Wintertuinders 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 6 BVM Apollo 1 - C.B.H. 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 7 BVM Apollo 10 - O.S.O. 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 A 5 BVM Apollo 3 - Onder Ons 5 klein
Gebouw Komin Ma. 12-10-2020 19:30:00 B2 A 5 O.G.B. 1 - De Krim 3 klein
Gebouw Komin Ma. 12-10-2020 19:30:00 C1 A 5 O.G.B. 2 - Rapiditas 1 klein
Gebouw Komin Ma. 12-10-2020 19:30:00 C1 B 5 O.G.B. 3 - BV Nieuwegein 13 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 12-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Welgelegen 3 - De Bun 4 klein
Klubhuis Ma. 12-10-2020 19:30:00 C2 B 5 Rapiditas 4 - Rappel 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 12-10-2020 19:30:00 C2 B 5 De Bun 5 - Centrum 4 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Ma. 12-10-2020 19:30:00 C2 B 5 BV Nieuwegein 14 - O.S.O. 3 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Welgelegen 5 - De Bun 6 klein
Klubhuis Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Rapiditas 6 - O.G.B. 10 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Kanaalzicht 1 - De Bun 7 klein
CAFÉ ZUID Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 C 5 B.V.Z 4 - De Windhoek 1 klein
Cafe Murk Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 C 5 Entree 5 - Cafe Tante Greet 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Centrum 2 - Onder Ons 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 B 5 BVM Apollo 4 - Gijsbrecht Van Amstel 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 A 5 B.V. KeeCie 3 - BV Nieuwegein 11 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Welgelegen 1 - BV Nieuwegein 12 klein
OSO Biljartclub Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 A 5 O.S.O. 1 - BVM Apollo 6 klein
Klubhuis Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 B 5 Rapiditas 2 - B.V. KeeCie 4 klein
Cafe De Viersprong Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 B 5 Badhuis 4 - Noord Brabant 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 B 5 BVM Apollo 7 - KBC de Linde 1 klein
OSO Biljartclub Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 5 O.S.O. 2 - Rapiditas 3 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Centrum 3 - BVM Apollo 8 klein
Gebouw Komin Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 5 O.G.B. 5 - B.V.Z 2 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 B 5 Welgelegen 4 - O.G.B. 6 klein
OSO Biljartclub Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 B 5 O.S.O. 5 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Kanaalzicht 2 - De Nieuwe Jutter 3 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 D 1 Rappel 4 - O.G.B. 9 klein
De Krim Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 D 6 Noord Brabant 2 - Nieuw Zeist 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 C 5 B.V. KeeCie 6 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
Gebouw Komin Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 5 O.G.B. 8 - O.S.O. 4 klein
CAFÉ ZUID Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 5 B.V.Z 3 - Entree 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 5 BVM Apollo 10 - B.V. Cafe Noord 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 14-10-2020 19:30:00 A A 5 Onder Ons 2 - B.V. KeeCie 1 groot
Cafe Murk Wo. 14-10-2020 19:30:00 B1 A 2 Entree 1 - Badhuis 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 14-10-2020 19:30:00 C1 A 5 De Bun 3 - BVM Apollo 5 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 C 5 Centrum 5 - BVM/Apollo 12 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 C 5 Nieuw Zeist 2 - O.G.B. 7 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 5 De Nieuwe Jutter 2 - Rapiditas 5 klein
CAFE NOORD Do. 15-10-2020 19:30:00 B1 B 7 T.O.G. 1 - Centrum 1 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 15-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Nieuw Zeist 1 - B.V.Z 1 klein
Café De Maarschalk Do. 15-10-2020 19:30:00 B2 B 5 De Maarschalk 5 - Rappel 1 klein
Gebouw Komin Do. 15-10-2020 19:30:00 C2 A 5 O.G.B. 4 - De Nieuwe Jutter 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 15-10-2020 19:30:00 C2 B 5 BVM Apollo 9 - B.V. KeeCie 5 klein
Cafe Murk Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Entree 4 - Cafe Tante Greet 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 B 5 BVM Apollo 11 - Rappel 3 klein
Tante Greet Do. 15-10-2020 19:30:00 C4 A 2 Cafe Tante Greet 3 - Onder Ons 7 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Onder Ons 6 - Badhuis 3 klein
Klubhuis Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Rapiditas 7 - De Bun 2 klein
Café De Maarschalk Za. 17-10-2020 13:00:00 A A 5 De Maarschalk 1 - Ekodis van Riel groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 17-10-2020 13:00:00 A A 5 Albert Heijn van Rijn - Onder Ons 3 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 17-10-2020 13:30:00 A A 5 Onder Ons 1 - B.V. KeeCie 2 groot
De Krim Ma. 19-10-2020 19:30:00 B1 B 6 De Krim 2 - T.O.G. 1 klein
Cafe De Viersprong Ma. 19-10-2020 19:30:00 B1 B 6 Badhuis 2 - De Maarschalk 4 klein
CAFÉ ZUID Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 6 B.V.Z 2 - O.S.O. 2 klein
Klubhuis Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Rapiditas 3 - Welgelegen 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Bun 4 - O.G.B. 4 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 B 6 BV Nieuwegein 14 - Welgelegen 4 klein
CAFE NOORD Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 6 B.V. Cafe Noord 1 - Kanaalzicht 1 klein
Klubhuis Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Rapiditas 6 - Cafe Tante Greet 1 klein
Gebouw Komin Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 C 6 O.G.B. 7 - B.V. KeeCie 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 20-10-2020 12:30:00 R3 A 6 De Bun D2 - Rapiditas D1 klein
't Web Di. 20-10-2020 12:30:00 R3 A 6 B.V. Loenen 1 - O.S.O. D3 klein
Gebouw Komin Di. 20-10-2020 12:30:00 R3 A 6 O.G.B. D1 - O.S.O. D4 klein
Gebouw Komin Di. 20-10-2020 12:30:00 R3 C 6 O.G.B. D4 - B.V. Loenen 3 klein
Wintertuiners Di. 20-10-2020 13:00:00 R3 B 6 De Wintertuinders 2 - De Koepel 1 klein
Café De Maarschalk Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 6 De Maarschalk 3 - De Krim 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Di. 20-10-2020 19:30:00 C1 A 6 BV Nieuwegein 12 - De Bun 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 20-10-2020 19:30:00 C1 A 6 BVM Apollo 5 - O.G.B. 2 klein
Klubhuis Di. 20-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Rapiditas 1 - O.S.O. 1 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 20-10-2020 19:30:00 C1 B 6 Welgelegen 2 - O.G.B. 3 klein
Gebouw Komin Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 B 6 O.G.B. 6 - Rapiditas 4 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 B 6 Centrum 4 - O.S.O. 3 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 B 6 Rappel 2 - BVM Apollo 9 klein
OSO Biljartclub Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 6 O.S.O. 4 - De Nieuwe Jutter 2 klein
CAFÉ ZUID Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 C 6 B.V.Z 4 - Entree 5 klein
OSO Biljartclub Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 C 6 O.S.O. 6 - Centrum 5 klein
De Windhoek Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 C 6 De Windhoek 1 - Nieuw Zeist 2 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 D 6 Rappel 4 - Badhuis 5 klein
Gebouw Komin Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 D 6 O.G.B. 9 - O.G.B. 11 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 20-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Kanaalzicht 3 - De Bun 8 klein
Cafe Murk Di. 20-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Entree 6 - BV de Aftrap 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 21-10-2020 12:30:00 R3 C 6 De Bun D7 - O.G.B. D3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 21-10-2020 12:30:00 R3 C 6 De Bun D6 - Rapiditas D3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 21-10-2020 13:30:00 R3 B 6 Gijsbrecht van Amstel - B.V. Loenen 2 klein
Cafe Murk Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Entree 1 - De Bun 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 B 6 Centrum 1 - Entree 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 21-10-2020 19:30:00 C1 B 6 B.V. KeeCie 4 - BVM Apollo 7 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 21-10-2020 19:30:00 C1 B 6 BV Nieuwegein 13 - Badhuis 4 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Nieuwe Jutter 1 - Centrum 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 6 BVM Apollo 8 - O.G.B. 5 klein
CAFÉ ZUID Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 6 B.V.Z 3 - O.G.B. 8 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 6 De Bun 7 - BVM Apollo 10 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 B 6 De Bun 6 - O.S.O. 5 klein
CAFE NOORD Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 B 6 B.V. Cafe Noord 2 - BVM Apollo 11 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 D 6 Gijsbrecht Van Amstel 4 - B.V.Z 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 21-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Onder Ons 7 - De Maarschalk 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 22-10-2020 12:30:00 R3 B 6 De Bun D5 - O.G.B. D2 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 22-10-2020 12:30:00 R3 B 6 De Koepel 2 - O.S.O. D6 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 22-10-2020 12:30:00 R3 C 6 De Koepel 3 - Geinburgia 2 klein
Cafe De Viersprong Do. 22-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Badhuis 1 - Cafe Sherlock 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 22-10-2020 19:30:00 C1 A 6 BVM Apollo 6 - B.V. KeeCie 3 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 22-10-2020 19:30:00 C1 A 6 BV Nieuwegein 11 - Welgelegen 1 klein
Cafe Murk Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Entree 4 - Kanaalzicht 2 klein
Buurthuis De Jutter Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 B 6 De Nieuwe Jutter 3 - Welgelegen 5 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 D 6 Welgelegen 6 - O.S.O. 7 klein
Tante Greet Do. 22-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Cafe Tante Greet 3 - B.V. Cafe Noord 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 C 6 BVM/Apollo 12 - Cafe Tante Greet 2 klein
OSO Biljartclub Vr. 23-10-2020 12:00:00 R3 A 6 O.S.O. D1 - De Wintertuinders 1 klein
OSO Biljartclub Vr. 23-10-2020 12:00:00 R3 C 6 O.S.O. D7 - De Bun D8 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 23-10-2020 12:30:00 R3 A 6 De Bun D1 - Geinburgia 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 23-10-2020 19:30:00 A A 6 B.V. KeeCie 2 - Albert Heijn van Rijn groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 23-10-2020 19:30:00 B1 B 6 Gijsbrecht Van Amstel 1 - BVM Apollo 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 23-10-2020 19:30:00 C2 B 6 B.V. KeeCie 5 - De Bun 5 klein
Gebouw Komin Vr. 23-10-2020 19:30:00 C3 B 6 O.G.B. 10 - Rappel 3 klein
Café De Maarschalk Za. 24-10-2020 13:00:00 A A 6 De Maarschalk 2 - Onder Ons 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 24-10-2020 13:30:00 A A 6 Onder Ons 3 - De Maarschalk 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 24-10-2020 13:30:00 A A 6 B.V. KeeCie 1 - Onder Ons 1 groot
Klubhuis Ma. 26-10-2020 12:30:00 R3 B 7 Rapiditas D2 - De Bun D5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 26-10-2020 19:30:00 A A 7 Ekodis van Riel - Onder Ons 3 groot
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 7 De Bun 1 - De Maarschalk 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 B 7 De Bun 2 - BVM Apollo 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 B 7 Gijsbrecht Van Amstel 2 - De Maarschalk 5 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Welgelegen 3 - B.V.Z 2 klein
Klubhuis Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 B 7 Rapiditas 4 - BV Nieuwegein 14 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 B 7 De Bun 5 - O.S.O. 3 klein
Klubhuis Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Rapiditas 5 - De Bun 7 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Kanaalzicht 1 - B.V.Z 3 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Welgelegen 5 - Entree 4 klein
Gebouw Komin Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 D 7 O.G.B. 11 - Noord Brabant 2 klein
Klubhuis Di. 27-10-2020 12:30:00 R3 A 7 Rapiditas D1 - O.S.O. D1 klein
't Web Di. 27-10-2020 12:30:00 R3 B 7 B.V. Loenen 2 - De Bun D3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 27-10-2020 12:30:00 R3 B 7 De Bun D4 - De Koepel 2 klein
't Web Di. 27-10-2020 12:30:00 R3 C 7 B.V. Loenen 3 - De Bun D6 klein
De Krim Di. 27-10-2020 19:30:00 C1 B 7 Noord Brabant 1 - BV Nieuwegein 13 klein
Café De Maarschalk Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 B 7 De Maarschalk 4 - De Krim 2 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 B 7 Rappel 1 - Onder Ons 6 klein
OSO Biljartclub Di. 27-10-2020 19:30:00 C1 A 8 O.S.O. 1 - BVM Apollo 5 klein
Klubhuis Di. 27-10-2020 19:30:00 C1 B 6 Rapiditas 2 - Noord Brabant 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Centrum 3 - De Bun 4 klein
Gebouw Komin Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 7 O.G.B. 5 - O.S.O. 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 7 BVM Apollo 8 - De Nieuwe Jutter 1 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 B 7 Welgelegen 4 - Centrum 4 klein
Gebouw Komin Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 7 O.G.B. 8 - Entree 3 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Rappel 3 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Kanaalzicht 2 - Rapiditas 6 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 B 7 BVM Apollo 11 - De Bun 6 klein
OSO Biljartclub Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 D 7 O.S.O. 7 - Gijsbrecht Van Amstel 4 klein
Cafe Murk Di. 27-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Entree 6 - Kanaalzicht 3 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 27-10-2020 19:30:00 C4 A 7 BV de Aftrap 1 - De Maarschalk 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 C 7 B.V. KeeCie 6 - De Windhoek 1 klein
CAFÉ ZUID Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 C 7 B.V.Z 4 - BVM/Apollo 12 klein
OSO Biljartclub Wo. 28-10-2020 12:00:00 R3 A 7 O.S.O. D3 - De Bun D2 klein
Klubhuis Wo. 28-10-2020 12:30:00 R3 C 7 Rapiditas D3 - De Bun D7 klein
Gebouw Komin Wo. 28-10-2020 12:30:00 R3 C 7 O.G.B. D3 - O.S.O. D7 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 B 7 B.V. KeeCie 4 - O.G.B. 3 klein
Cafe Murk Wo. 28-10-2020 19:30:00 B1 B 7 Entree 2 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 28-10-2020 19:30:00 B1 B 7 BVM Apollo 2 - Badhuis 2 klein
CAFÉ ZUID Wo. 28-10-2020 19:30:00 B2 A 7 B.V.Z 1 - Centrum 2 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 7 De Nieuwe Jutter 2 - B.V. Cafe Noord 1 klein
Tante Greet Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Cafe Tante Greet 1 - O.G.B. 10 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 7 De Bun 8 - Cafe Tante Greet 3 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 C 7 Nieuw Zeist 2 - Entree 5 klein
OSO Biljartclub Do. 29-10-2020 12:00:00 R3 A 7 O.S.O. D4 - B.V. Loenen 1 klein
OSO Biljartclub Do. 29-10-2020 12:00:00 R3 B 7 O.S.O. D6 - Gijsbrecht van Amstel klein
Sportcentrum Matchzo Do. 29-10-2020 12:30:00 R3 A 7 Geinburgia 1 - O.G.B. D1 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 29-10-2020 12:30:00 R3 B 7 De Koepel 1 - O.G.B. D2 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 29-10-2020 12:30:00 R3 C 7 Geinburgia 2 - O.G.B. D4 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 29-10-2020 12:30:00 R3 C 7 De Koepel 3 - O.S.O. D5 klein
C.B.H. (Cafe Bolle Harry) Do. 29-10-2020 19:30:00 B1 A 7 C.B.H. 1 - Entree 1 klein
Cafe De Viersprong Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 B 7 Badhuis 3 - Rapiditas 7 klein
Gebouw Komin Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 7 O.G.B. 4 - Rapiditas 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 B 7 BVM Apollo 9 - O.G.B. 6 klein
Cafe Murk Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Entree 3 - Rapiditas 5 klein
Buurthuis De Jutter Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 B 7 De Nieuwe Jutter 3 - O.S.O. 5 klein
Tante Greet Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 C 7 Cafe Tante Greet 2 - O.S.O. 6 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 D 7 Nieuw Zeist 3 - Rappel 4 klein
CAFÉ ZUID Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 D 7 B.V.Z 5 - O.G.B. 9 klein
Cafe De Viersprong Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 D 7 Badhuis 5 - Welgelegen 6 klein
CAFE NOORD Do. 29-10-2020 19:30:00 C4 A 7 B.V. Cafe Noord 3 - Onder Ons 7 klein
OSO Biljartclub Vr. 30-10-2020 12:00:00 R3 A 7 O.S.O. D2 - De Bun D1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 30-10-2020 12:30:00 R3 B 6 De Bun D3 - Rapiditas D2 klein
Café Sherlock Vr. 30-10-2020 19:30:00 B1 A 7 Cafe Sherlock 1 - BVM Apollo 1 klein
De Krim Vr. 30-10-2020 19:30:00 B1 A 7 De Krim 1 - Badhuis 1 klein
De Krim Vr. 30-10-2020 19:30:00 B2 A 7 De Krim 3 - Nieuw Zeist 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 30-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Onder Ons 4 - BVM Apollo 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 30-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Onder Ons 5 - O.G.B. 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 B 7 B.V. KeeCie 5 - Rappel 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 C 7 Gijsbrecht Van Amstel 3 - O.G.B. 7 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 31-10-2020 13:00:00 A A 7 Albert Heijn van Rijn - B.V. KeeCie 1 groot
Café De Maarschalk Za. 31-10-2020 13:00:00 A A 7 De Maarschalk 1 - B.V. KeeCie 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 31-10-2020 13:30:00 A A 7 Onder Ons 1 - De Maarschalk 2 groot
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 02-11-2020 19:30:00 B1 A 8 De Bun 1 - C.B.H. 1 klein
De Krim Ma. 02-11-2020 19:30:00 B1 B 8 De Krim 2 - BVM Apollo 2 klein
Cafe De Viersprong Ma. 02-11-2020 19:30:00 B1 B 8 Badhuis 2 - Entree 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Gijsbrecht Van Amstel 2 - De Bun 2 klein
Dorpshuis de Linde Ma. 02-11-2020 19:30:00 C1 B 8 KBC de Linde 1 - B.V. KeeCie 4 klein
CAFÉ ZUID Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 8 B.V.Z 2 - O.G.B. 4 klein
Klubhuis Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Rapiditas 3 - Centrum 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 8 De Bun 4 - BVM Apollo 8 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 B 8 BV Nieuwegein 14 - BVM Apollo 9 klein
CAFE NOORD Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 A 8 B.V. Cafe Noord 1 - B.V.Z 3 klein
Gebouw Komin Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 D 8 O.G.B. 11 - B.V.Z 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 03-11-2020 12:30:00 R3 A 8 De Bun D2 - O.S.O. D4 klein
't Web Di. 03-11-2020 12:30:00 R3 A 8 B.V. Loenen 1 - Geinburgia 1 klein
Gebouw Komin Di. 03-11-2020 12:30:00 R3 A 8 O.G.B. D1 - O.S.O. D2 klein
Gebouw Komin Di. 03-11-2020 12:30:00 R3 C 8 O.G.B. D4 - O.S.O. D5 klein
Wintertuiners Di. 03-11-2020 13:00:00 R3 A 8 De Wintertuinders 1 - Rapiditas D1 klein
Wintertuiners Di. 03-11-2020 13:00:00 R3 B 8 De Wintertuinders 2 - O.G.B. D2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 8 BVM Apollo 1 - De Krim 1 klein
Café De Maarschalk Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 8 De Maarschalk 3 - Badhuis 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 03-11-2020 19:30:00 C1 A 8 B.V. KeeCie 3 - Rapiditas 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Di. 03-11-2020 19:30:00 C1 A 8 BV Nieuwegein 12 - BV Nieuwegein 11 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 03-11-2020 19:30:00 C1 A 8 Welgelegen 1 - BVM Apollo 6 klein
Klubhuis Di. 03-11-2020 19:30:00 C1 B 8 Rapiditas 2 - BV Nieuwegein 13 klein
Cafe De Viersprong Di. 03-11-2020 19:30:00 C1 B 8 Badhuis 4 - Welgelegen 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 03-11-2020 19:30:00 C1 B 8 BVM Apollo 7 - Noord Brabant 1 klein
OSO Biljartclub Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 8 O.S.O. 2 - Welgelegen 3 klein
Gebouw Komin Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 B 8 O.G.B. 6 - B.V. KeeCie 5 klein
OSO Biljartclub Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 B 8 O.S.O. 3 - Welgelegen 4 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 B 8 Centrum 4 - Rapiditas 4 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 B 8 Rappel 2 - De Bun 5 klein
OSO Biljartclub Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 8 O.S.O. 4 - Rapiditas 5 klein
Cafe Murk Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Entree 3 - Kanaalzicht 1 klein
De Krim Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 D 8 Noord Brabant 2 - Rappel 4 klein
Gebouw Komin Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 D 8 O.G.B. 9 - O.S.O. 7 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 03-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Kanaalzicht 3 - BV de Aftrap 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 04-11-2020 12:30:00 R3 C 8 De Bun D6 - Geinburgia 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 04-11-2020 12:30:00 R3 C 8 De Bun D7 - B.V. Loenen 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 04-11-2020 13:30:00 R3 B 8 Gijsbrecht van Amstel - De Bun D4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 04-11-2020 19:30:00 A A 8 Onder Ons 2 - Onder Ons 1 groot
Cafe Murk Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Entree 1 - Cafe Sherlock 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 B 8 Centrum 1 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 B 8 BVM Apollo 4 - Badhuis 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 8 De Bun 3 - O.G.B. 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 8 De Bun 7 - O.G.B. 8 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 8 De Nieuwe Jutter 2 - BVM Apollo 10 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 D 8 Gijsbrecht Van Amstel 4 - Badhuis 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 04-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Onder Ons 7 - De Bun 8 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 05-11-2020 12:30:00 R3 B 8 De Bun D5 - B.V. Loenen 2 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 05-11-2020 12:30:00 R3 B 8 De Koepel 1 - Rapiditas D2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 05-11-2020 12:30:00 R3 C 8 De Bun D8 - O.G.B. D3 klein
CAFE NOORD Do. 05-11-2020 19:30:00 B1 B 8 T.O.G. 1 - De Maarschalk 4 klein
Café De Maarschalk Do. 05-11-2020 19:30:00 B2 B 8 De Maarschalk 5 - Onder Ons 6 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 D 8 Welgelegen 6 - Nieuw Zeist 3 klein
Tante Greet Do. 05-11-2020 19:30:00 C4 A 8 Cafe Tante Greet 3 - Entree 6 klein
OSO Biljartclub Vr. 06-11-2020 12:00:00 R3 A 8 O.S.O. D1 - O.S.O. D3 klein
OSO Biljartclub Vr. 06-11-2020 12:00:00 R3 C 8 O.S.O. D7 - Rapiditas D3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 06-11-2020 12:30:00 R3 B 8 De Bun D3 - O.S.O. D6 klein
Klubhuis Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Rapiditas 7 - Rappel 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 06-11-2020 19:30:00 C3 C 9 BVM/Apollo 12 - Nieuw Zeist 2 klein
Café De Maarschalk Vr. 06-11-2020 19:30:00 C4 A 8 De Maarschalk 6 - B.V. Cafe Noord 3 klein
Café De Maarschalk Za. 07-11-2020 13:00:00 A A 8 De Maarschalk 2 - Albert Heijn van Rijn groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 07-11-2020 13:30:00 A A 8 B.V. KeeCie 1 - De Maarschalk 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 07-11-2020 19:30:00 A A 8 B.V. KeeCie 2 - Ekodis van Riel groot
Klubhuis Ma. 09-11-2020 12:30:00 R3 B 9 Rapiditas D2 - De Wintertuinders 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 10-11-2020 12:30:00 R3 B 9 De Bun D4 - De Bun D3 klein
't Web Di. 10-11-2020 12:30:00 R3 B 9 B.V. Loenen 2 - De Koepel 1 klein
't Web Di. 10-11-2020 12:30:00 R3 C 9 B.V. Loenen 3 - O.S.O. D7 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 9 BVM Apollo 1 - Badhuis 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 B 10 BVM Apollo 4 - Rappel 1 klein
OSO Biljartclub Wo. 11-11-2020 12:00:00 R3 A 9 O.S.O. D4 - O.S.O. D1 klein
Klubhuis Wo. 11-11-2020 12:30:00 R3 C 9 Rapiditas D3 - De Bun D8 klein
OSO Biljartclub Do. 12-11-2020 12:00:00 R3 A 9 O.S.O. D3 - De Wintertuinders 1 klein
OSO Biljartclub Do. 12-11-2020 12:00:00 R3 B 9 O.S.O. D6 - De Bun D5 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 12-11-2020 12:30:00 R3 A 9 Geinburgia 1 - De Bun D2 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 12-11-2020 12:30:00 R3 B 9 De Koepel 2 - Gijsbrecht van Amstel klein
Sportcentrum Matchzo Do. 12-11-2020 12:30:00 R3 C 9 Geinburgia 2 - De Bun D7 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 12-11-2020 12:30:00 R3 C 9 De Koepel 3 - O.G.B. D4 klein
OSO Biljartclub Vr. 13-11-2020 12:00:00 R3 A 9 O.S.O. D2 - B.V. Loenen 1 klein
OSO Biljartclub Vr. 13-11-2020 12:00:00 R3 C 9 O.S.O. D5 - De Bun D6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 13-11-2020 12:30:00 R3 A 9 De Bun D1 - O.G.B. D1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 A 13 BVM Apollo 3 - Centrum 2 klein
Gebouw Komin Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 D 9 O.G.B. 11 - Rappel 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 16-11-2020 19:30:00 A A 9 Ekodis van Riel - B.V. KeeCie 1 groot
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 9 De Bun 1 - Cafe Sherlock 1 klein
Cafe De Viersprong Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 B 9 Badhuis 2 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
De Krim Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 B 9 De Krim 2 - Entree 2 klein
Gebouw Komin Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 B 9 O.G.B. 3 - Badhuis 4 klein
Klubhuis Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 B 9 Rapiditas 4 - O.S.O. 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 B 9 De Bun 5 - Welgelegen 4 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Kanaalzicht 1 - De Bun 7 klein
Klubhuis Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 B 9 Rapiditas 6 - Welgelegen 5 klein
OSO Biljartclub Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 D 9 O.S.O. 7 - Badhuis 5 klein
Gebouw Komin Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 D 9 O.G.B. 9 - Welgelegen 6 klein
Café De Maarschalk Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 B 9 De Maarschalk 4 - Centrum 1 klein
Cafe De Viersprong Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 B 4 Badhuis 3 - Rappel 1 klein
OSO Biljartclub Di. 17-11-2020 19:30:00 C1 A 9 O.S.O. 1 - O.G.B. 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 17-11-2020 19:30:00 C1 A 9 BVM Apollo 5 - B.V. KeeCie 3 klein
Klubhuis Di. 17-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Rapiditas 1 - Welgelegen 1 klein
De Krim Di. 17-11-2020 19:30:00 C1 B 9 Noord Brabant 1 - KBC de Linde 1 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 17-11-2020 19:30:00 C1 B 9 Welgelegen 2 - Rapiditas 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Centrum 3 - B.V.Z 2 klein
Gebouw Komin Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 9 O.G.B. 5 - Welgelegen 3 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 B 9 Rappel 2 - O.G.B. 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 C 9 B.V. KeeCie 6 - Entree 5 klein
OSO Biljartclub Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 C 9 O.S.O. 6 - B.V.Z 4 klein
De Windhoek Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 C 9 De Windhoek 1 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Kanaalzicht 3 - Cafe Tante Greet 3 klein
Cafe Murk Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Entree 6 - Onder Ons 7 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 9 BV de Aftrap 1 - B.V. Cafe Noord 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 D 9 Gijsbrecht Van Amstel 4 - Noord Brabant 2 klein
Cafe Murk Wo. 18-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Entree 1 - De Krim 1 klein
CAFÉ ZUID Wo. 18-11-2020 19:30:00 B2 A 13 B.V.Z 1 - O.G.B. 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 18-11-2020 19:30:00 C1 B 9 BV Nieuwegein 13 - BVM Apollo 7 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 9 De Nieuwe Jutter 1 - De Bun 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 9 BVM Apollo 8 - Rapiditas 3 klein
Tante Greet Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 B 9 Cafe Tante Greet 1 - Kanaalzicht 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 B 9 De Bun 6 - Rappel 3 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 C 9 Centrum 5 - Cafe Tante Greet 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 9 De Bun 8 - De Maarschalk 6 klein
CAFÉ ZUID Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 D 9 B.V.Z 5 - Nieuw Zeist 3 klein
C.B.H. (Cafe Bolle Harry) Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 A 9 C.B.H. 1 - De Maarschalk 3 klein
CAFE NOORD Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 B 9 T.O.G. 1 - BVM Apollo 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 19-11-2020 19:30:00 C1 A 9 BVM Apollo 6 - BV Nieuwegein 12 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 19-11-2020 19:30:00 C1 A 9 BV Nieuwegein 11 - De Bun 3 klein
Gebouw Komin Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 A 9 O.G.B. 4 - O.S.O. 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 B 9 BVM Apollo 9 - Centrum 4 klein
Cafe Murk Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 B 9 Entree 4 - O.S.O. 5 klein
Buurthuis De Jutter Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 B 9 De Nieuwe Jutter 3 - BVM Apollo 11 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 20-11-2020 19:30:00 C2 B 9 B.V. KeeCie 5 - BV Nieuwegein 14 klein
Gebouw Komin Vr. 20-11-2020 19:30:00 C3 B 9 O.G.B. 10 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 21-11-2020 13:00:00 A A 9 Albert Heijn van Rijn - Onder Ons 2 groot
Café De Maarschalk Za. 21-11-2020 13:00:00 A A 9 De Maarschalk 1 - De Maarschalk 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 21-11-2020 13:30:00 A A 9 Onder Ons 3 - B.V. KeeCie 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 23-11-2020 19:30:00 A A 10 Ekodis van Riel - De Maarschalk 2 groot
Cafe De Viersprong Ma. 23-11-2020 19:30:00 B1 B 10 Badhuis 2 - Centrum 1 klein
Gebouw Komin Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 A 10 O.G.B. 1 - Nieuw Zeist 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 B 10 De Bun 2 - De Maarschalk 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 B 10 Gijsbrecht Van Amstel 2 - Badhuis 3 klein
Klubhuis Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Rapiditas 5 - De Nieuwe Jutter 2 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Welgelegen 5 - Cafe Tante Greet 1 klein
Gebouw Komin Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 C 10 O.G.B. 7 - De Windhoek 1 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 23-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Kanaalzicht 3 - Onder Ons 7 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 24-11-2020 12:30:00 R3 A 10 De Bun D2 - O.S.O. D2 klein
't Web Di. 24-11-2020 12:30:00 R3 A 10 B.V. Loenen 1 - De Bun D1 klein
Klubhuis Di. 24-11-2020 12:30:00 R3 A 10 Rapiditas D1 - O.S.O. D3 klein
Wintertuiners Di. 24-11-2020 13:00:00 R3 A 10 De Wintertuinders 1 - O.S.O. D4 klein
Wintertuiners Di. 24-11-2020 13:00:00 R3 B 10 De Wintertuinders 2 - B.V. Loenen 2 klein
Café De Maarschalk Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 10 De Maarschalk 3 - BVM Apollo 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 B 10 BVM Apollo 2 - De Maarschalk 4 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Centrum 2 - De Krim 3 klein
Gebouw Komin Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 10 O.G.B. 8 - O.S.O. 4 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Rappel 3 - De Nieuwe Jutter 3 klein
OSO Biljartclub Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 10 O.S.O. 5 - Rapiditas 6 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Kanaalzicht 2 - O.G.B. 10 klein
CAFÉ ZUID Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 C 10 B.V.Z 4 - Centrum 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 C 10 B.V. KeeCie 6 - BVM/Apollo 12 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 D 10 Rappel 4 - Welgelegen 6 klein
OSO Biljartclub Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 D 10 O.S.O. 7 - O.G.B. 11 klein
Cafe Murk Di. 24-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Entree 6 - De Maarschalk 6 klein
Buurthuis De Jutter Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Nieuwe Jutter 1 - B.V.Z 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 B 10 BV Nieuwegein 14 - Centrum 4 klein
Gebouw Komin Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 B 10 O.G.B. 6 - O.S.O. 3 klein
Gebouw Komin Wo. 25-11-2020 12:30:00 R3 B 10 O.G.B. D2 - Rapiditas D2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 25-11-2020 12:30:00 R3 C 10 De Bun D6 - De Koepel 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 25-11-2020 12:30:00 R3 C 10 De Bun D7 - O.S.O. D5 klein
Gebouw Komin Wo. 25-11-2020 12:30:00 R3 C 10 O.G.B. D3 - Rapiditas D3 klein
Cafe Murk Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 B 10 Entree 2 - T.O.G. 1 klein
CAFÉ ZUID Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 10 B.V.Z 3 - Entree 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 10 BVM Apollo 10 - B.V. Cafe Noord 1 klein
CAFE NOORD Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 B 10 B.V. Cafe Noord 2 - De Bun 6 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 C 10 Nieuw Zeist 2 - O.S.O. 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 25-11-2020 19:30:00 C4 A 10 De Bun 8 - B.V. Cafe Noord 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 26-11-2020 12:30:00 R3 B 10 De Bun D5 - De Bun D4 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 26-11-2020 12:30:00 R3 B 10 De Koepel 1 - O.S.O. D6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 26-11-2020 12:30:00 R3 C 10 De Bun D8 - B.V. Loenen 3 klein
Cafe De Viersprong Do. 26-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Badhuis 1 - Entree 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 B 10 BVM Apollo 11 - Entree 4 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 D 10 Nieuw Zeist 3 - Gijsbrecht Van Amstel 4 klein
CAFÉ ZUID Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 D 10 B.V.Z 5 - Noord Brabant 2 klein
Cafe De Viersprong Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 D 10 Badhuis 5 - O.G.B. 9 klein
Tante Greet Do. 26-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Cafe Tante Greet 3 - BV de Aftrap 1 klein
Cafe Murk Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 C 10 Entree 5 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
OSO Biljartclub Vr. 27-11-2020 12:00:00 R3 A 10 O.S.O. D1 - Geinburgia 1 klein
OSO Biljartclub Vr. 27-11-2020 12:00:00 R3 C 10 O.S.O. D7 - Geinburgia 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 27-11-2020 12:30:00 R3 B 10 De Bun D3 - De Koepel 2 klein
Café Sherlock Vr. 27-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Cafe Sherlock 1 - C.B.H. 1 klein
De Krim Vr. 27-11-2020 19:30:00 B1 A 10 De Krim 1 - De Bun 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 27-11-2020 19:30:00 B1 B 10 Gijsbrecht Van Amstel 1 - De Krim 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Onder Ons 5 - Onder Ons 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 A 10 BVM Apollo 3 - B.V.Z 1 klein
Klubhuis Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 B 10 Rapiditas 7 - Onder Ons 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 B 10 B.V. KeeCie 5 - Rapiditas 4 klein
Café De Maarschalk Za. 28-11-2020 13:00:00 A A 10 De Maarschalk 1 - Onder Ons 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 28-11-2020 13:00:00 A A 10 Albert Heijn van Rijn - Onder Ons 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 28-11-2020 13:30:00 A A 10 Onder Ons 3 - B.V. KeeCie 1 groot
Cafe De Viersprong Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 B 11 Badhuis 2 - De Krim 2 klein
Dorpshuis de Linde Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 B 11 KBC de Linde 1 - BV Nieuwegein 13 klein
CAFE NOORD Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 A 11 B.V. Cafe Noord 1 - Entree 3 klein
Klubhuis Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 B 11 Rapiditas 6 - BVM Apollo 11 klein
Gebouw Komin Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 D 11 O.G.B. 11 - Badhuis 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 30-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Bun 4 - Rapiditas 3 klein
Gebouw Komin Di. 01-12-2020 12:30:00 R3 A 11 O.G.B. D1 - B.V. Loenen 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 01-12-2020 12:30:00 R3 B 11 De Bun D4 - De Koepel 1 klein
't Web Di. 01-12-2020 12:30:00 R3 B 11 B.V. Loenen 2 - O.G.B. D2 klein
Gebouw Komin Di. 01-12-2020 12:30:00 R3 C 11 O.G.B. D4 - De Bun D6 klein
't Web Di. 01-12-2020 12:30:00 R3 C 11 B.V. Loenen 3 - O.G.B. D3 klein
Café De Maarschalk Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 B 11 De Maarschalk 4 - Entree 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 B 11 BVM Apollo 2 - Centrum 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Centrum 2 - Nieuw Zeist 1 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 B 11 Rappel 1 - Gijsbrecht Van Amstel 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 01-12-2020 19:30:00 C1 A 11 B.V. KeeCie 3 - O.G.B. 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Di. 01-12-2020 19:30:00 C1 A 11 BV Nieuwegein 12 - Rapiditas 1 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 01-12-2020 19:30:00 C1 A 11 Welgelegen 1 - BVM Apollo 5 klein
Klubhuis Di. 01-12-2020 19:30:00 C1 B 11 Rapiditas 2 - O.G.B. 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 01-12-2020 19:30:00 C1 B 11 BVM Apollo 7 - Welgelegen 2 klein
OSO Biljartclub Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 11 O.S.O. 4 - Kanaalzicht 1 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 11 Kanaalzicht 2 - Welgelegen 5 klein
Cafe Murk Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 11 Entree 4 - Rappel 3 klein
OSO Biljartclub Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 C 11 O.S.O. 6 - B.V. KeeCie 6 klein
De Krim Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 D 11 Noord Brabant 2 - Welgelegen 6 klein
Gebouw Komin Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 D 11 O.G.B. 9 - Nieuw Zeist 3 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 01-12-2020 19:30:00 C4 A 11 BV de Aftrap 1 - De Bun 8 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 11 Centrum 3 - Welgelegen 3 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 B 10 Rappel 2 - Welgelegen 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 02-12-2020 13:30:00 R3 B 11 Gijsbrecht van Amstel - De Bun D3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 02-12-2020 19:30:00 A A 11 Onder Ons 2 - Ekodis van Riel groot
Cafe Murk Wo. 02-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Entree 1 - BVM Apollo 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 11 De Bun 3 - O.S.O. 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 B 11 B.V. KeeCie 4 - Noord Brabant 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 11 De Bun 7 - B.V.Z 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 11 BVM Apollo 10 - Rapiditas 5 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 11 De Nieuwe Jutter 2 - O.G.B. 8 klein
Tante Greet Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 B 11 Cafe Tante Greet 1 - O.S.O. 5 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 C 11 Centrum 5 - Nieuw Zeist 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 D 11 Gijsbrecht Van Amstel 4 - Rappel 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 02-12-2020 19:30:00 C4 A 11 Onder Ons 7 - Cafe Tante Greet 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 11 BVM Apollo 8 - O.S.O. 2 klein
OSO Biljartclub Do. 03-12-2020 12:00:00 R3 A 11 O.S.O. D4 - Rapiditas D1 klein
OSO Biljartclub Do. 03-12-2020 12:00:00 R3 B 11 O.S.O. D6 - De Wintertuinders 2 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 03-12-2020 12:30:00 R3 A 11 Geinburgia 1 - De Wintertuinders 1 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 03-12-2020 12:30:00 R3 B 11 De Koepel 2 - De Bun D5 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 03-12-2020 12:30:00 R3 C 11 De Koepel 3 - De Bun D7 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 03-12-2020 12:30:00 R3 C 11 Geinburgia 2 - De Bun D8 klein
Cafe De Viersprong Do. 03-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Badhuis 1 - De Bun 1 klein
C.B.H. (Cafe Bolle Harry) Do. 03-12-2020 19:30:00 B1 A 11 C.B.H. 1 - De Krim 1 klein
Café De Maarschalk Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 B 11 De Maarschalk 5 - Rapiditas 7 klein
Cafe De Viersprong Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 B 11 Badhuis 3 - De Bun 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 11 BV Nieuwegein 11 - BVM Apollo 6 klein
Buurthuis De Jutter Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 B 11 De Nieuwe Jutter 3 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 C 11 BVM/Apollo 12 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
Tante Greet Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 C 11 Cafe Tante Greet 2 - B.V.Z 4 klein
Cafe Murk Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 C 11 Entree 5 - O.G.B. 7 klein
CAFÉ ZUID Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 D 11 B.V.Z 5 - O.S.O. 7 klein
CAFE NOORD Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 11 B.V. Cafe Noord 3 - Entree 6 klein
Gebouw Komin Do. 03-12-2020 19:30:00 C2 A 11 O.G.B. 4 - O.G.B. 5 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 03-12-2020 19:30:00 C2 B 10 BVM Apollo 9 - De Bun 5 klein
OSO Biljartclub Vr. 04-12-2020 12:00:00 R3 A 11 O.S.O. D2 - O.S.O. D1 klein
OSO Biljartclub Vr. 04-12-2020 12:00:00 R3 C 11 O.S.O. D5 - O.S.O. D7 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 04-12-2020 12:30:00 R3 A 11 De Bun D1 - De Bun D2 klein
Café Sherlock Vr. 04-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Cafe Sherlock 1 - De Maarschalk 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Onder Ons 4 - O.G.B. 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Onder Ons 5 - B.V.Z 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 11 BVM Apollo 3 - De Krim 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 B 11 Onder Ons 6 - BVM Apollo 4 klein
Gebouw Komin Vr. 04-12-2020 19:30:00 C3 B 11 O.G.B. 10 - De Bun 6 klein
Café De Maarschalk Vr. 04-12-2020 19:30:00 C4 A 11 De Maarschalk 6 - Kanaalzicht 3 klein
Café De Maarschalk Za. 05-12-2020 13:00:00 A A 11 De Maarschalk 2 - Onder Ons 3 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 05-12-2020 13:30:00 A A 11 B.V. KeeCie 1 - B.V. KeeCie 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 05-12-2020 13:30:00 A A 11 Onder Ons 1 - De Maarschalk 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 07-12-2020 19:30:00 A A 12 Ekodis van Riel - Onder Ons 1 groot
Gebouw Komin Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 A 12 O.G.B. 1 - Centrum 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 B 12 De Bun 2 - Rappel 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 B 12 Gijsbrecht Van Amstel 2 - Onder Ons 6 klein
Gebouw Komin Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 12 O.G.B. 2 - Welgelegen 1 klein
Gebouw Komin Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 B 12 O.G.B. 3 - BVM Apollo 7 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 B 12 Welgelegen 5 - O.G.B. 10 klein
Gebouw Komin Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 C 12 O.G.B. 7 - BVM/Apollo 12 klein
Gebouw Komin Di. 08-12-2020 12:30:00 R3 A 12 O.G.B. D1 - De Bun D2 klein
't Web Di. 08-12-2020 12:30:00 R3 B 12 B.V. Loenen 2 - Rapiditas D2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 08-12-2020 12:30:00 R3 B 12 De Bun D4 - De Wintertuinders 2 klein
't Web Di. 08-12-2020 12:30:00 R3 C 12 B.V. Loenen 3 - Rapiditas D3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 B 12 BVM Apollo 4 - Rapiditas 7 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 08-12-2020 19:30:00 C1 A 12 BVM Apollo 5 - BV Nieuwegein 12 klein
Klubhuis Di. 08-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Rapiditas 1 - BV Nieuwegein 11 klein
OSO Biljartclub Di. 08-12-2020 19:30:00 C1 A 12 O.S.O. 1 - B.V. KeeCie 3 klein
Cafe De Viersprong Di. 08-12-2020 19:30:00 C1 B 12 Badhuis 4 - Rapiditas 2 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 08-12-2020 19:30:00 C1 B 12 Welgelegen 2 - KBC de Linde 1 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 B 12 Rappel 3 - Rapiditas 6 klein
OSO Biljartclub Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 B 12 O.S.O. 5 - Kanaalzicht 2 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 08-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Kanaalzicht 3 - B.V. Cafe Noord 3 klein
Cafe Murk Di. 08-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Entree 6 - De Bun 8 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 C 12 B.V. KeeCie 6 - Centrum 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 09-12-2020 12:30:00 R3 C 12 De Bun D7 - O.G.B. D4 klein
CAFÉ ZUID Wo. 09-12-2020 19:30:00 B2 A 12 B.V.Z 1 - Onder Ons 4 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 B 12 BV Nieuwegein 13 - B.V. KeeCie 4 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 8 De Nieuwe Jutter 1 - O.G.B. 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 B 12 De Bun 6 - De Nieuwe Jutter 3 klein
CAFE NOORD Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 B 12 B.V. Cafe Noord 2 - Entree 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 B 12 BVM Apollo 11 - Cafe Tante Greet 1 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 C 12 Nieuw Zeist 2 - Cafe Tante Greet 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 09-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Onder Ons 7 - BV de Aftrap 1 klein
OSO Biljartclub Do. 10-12-2020 12:00:00 R3 A 12 O.S.O. D4 - O.S.O. D3 klein
OSO Biljartclub Do. 10-12-2020 12:00:00 R3 B 12 O.S.O. D6 - O.G.B. D2 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 10-12-2020 12:30:00 R3 A 12 Geinburgia 1 - Rapiditas D1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 10-12-2020 12:30:00 R3 B 12 De Bun D5 - Gijsbrecht van Amstel klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 10-12-2020 12:30:00 R3 B 12 De Koepel 2 - De Koepel 1 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 10-12-2020 12:30:00 R3 C 12 Geinburgia 2 - O.G.B. D3 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 10-12-2020 12:30:00 R3 C 12 De Koepel 3 - O.S.O. D7 klein
CAFE NOORD Do. 10-12-2020 19:30:00 B1 B 11 T.O.G. 1 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 10-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Nieuw Zeist 1 - BVM Apollo 3 klein
Cafe De Viersprong Do. 10-12-2020 19:30:00 B2 B 12 Badhuis 3 - De Maarschalk 5 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 10-12-2020 19:30:00 C1 A 12 BVM Apollo 6 - De Bun 3 klein
Cafe Murk Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 C 12 Entree 5 - De Windhoek 1 klein
Tante Greet Do. 10-12-2020 19:30:00 C4 A 12 Cafe Tante Greet 3 - De Maarschalk 6 klein
OSO Biljartclub Vr. 11-12-2020 12:00:00 R3 A 12 O.S.O. D2 - De Wintertuinders 1 klein
OSO Biljartclub Vr. 11-12-2020 12:00:00 R3 C 12 O.S.O. D5 - De Bun D8 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 11-12-2020 12:30:00 R3 A 12 De Bun D1 - O.S.O. D1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 11-12-2020 19:30:00 A A 12 B.V. KeeCie 2 - De Maarschalk 2 groot
De Krim Vr. 11-12-2020 19:30:00 B2 A 12 De Krim 3 - Onder Ons 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 11-12-2020 19:30:00 C3 C 12 Gijsbrecht Van Amstel 3 - O.S.O. 6 klein
Café De Maarschalk Za. 12-12-2020 13:00:00 A A 12 De Maarschalk 1 - Albert Heijn van Rijn groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 12-12-2020 13:30:00 A A 12 Onder Ons 3 - Onder Ons 2 groot
Sportcafe De Poortdijk Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 B 13 Rappel 1 - Badhuis 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 16-12-2020 19:30:00 A A 13 Onder Ons 2 - B.V. KeeCie 2 groot
Café De Maarschalk Do. 17-12-2020 19:30:00 B2 B 13 De Maarschalk 5 - BVM Apollo 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 18-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Onder Ons 4 - De Krim 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 18-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Onder Ons 5 - Nieuw Zeist 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 18-12-2020 19:30:00 B2 B 13 Onder Ons 6 - De Bun 2 klein
Klubhuis Vr. 18-12-2020 19:30:00 B2 B 13 Rapiditas 7 - Gijsbrecht Van Amstel 2 klein
Café De Maarschalk Za. 19-12-2020 13:00:00 A A 13 De Maarschalk 2 - B.V. KeeCie 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 19-12-2020 13:00:00 A A 13 Albert Heijn van Rijn - Ekodis van Riel groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 19-12-2020 13:30:00 A A 13 Onder Ons 1 - Onder Ons 3 groot
Klubhuis Ma. 04-01-2021 12:30:00 R3 B 13 Rapiditas D2 - O.S.O. D6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 05-01-2021 12:30:00 R3 A 13 De Bun D2 - B.V. Loenen 1 klein
Klubhuis Di. 05-01-2021 12:30:00 R3 A 13 Rapiditas D1 - O.S.O. D2 klein
Wintertuiners Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 A 13 De Wintertuinders 1 - De Bun D1 klein
Wintertuiners Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 B 13 De Wintertuinders 2 - De Koepel 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 05-01-2021 19:30:00 C1 A 16 BVM Apollo 5 - BV Nieuwegein 12 klein
Gebouw Komin Wo. 06-01-2021 12:30:00 R3 B 13 O.G.B. D2 - De Bun D4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 06-01-2021 12:30:00 R3 C 13 De Bun D7 - De Bun D6 klein
Klubhuis Wo. 06-01-2021 12:30:00 R3 C 13 Rapiditas D3 - Geinburgia 2 klein
Gebouw Komin Wo. 06-01-2021 12:30:00 R3 C 13 O.G.B. D3 - O.S.O. D5 klein
OSO Biljartclub Do. 07-01-2021 12:00:00 R3 A 13 O.S.O. D3 - Geinburgia 1 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 07-01-2021 12:30:00 R3 B 13 De Koepel 1 - Gijsbrecht van Amstel klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 07-01-2021 12:30:00 R3 C 13 De Bun D8 - De Koepel 3 klein
OSO Biljartclub Vr. 08-01-2021 12:00:00 R3 A 13 O.S.O. D1 - O.G.B. D1 klein
OSO Biljartclub Vr. 08-01-2021 12:00:00 R3 C 13 O.S.O. D7 - O.G.B. D4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 08-01-2021 12:30:00 R3 B 13 De Bun D3 - De Bun D5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 11-01-2021 19:30:00 A A 14 Ekodis van Riel - De Maarschalk 1 groot
Dorpshuis de Linde Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 B 14 KBC de Linde 1 - O.G.B. 3 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Kanaalzicht 1 - BVM Apollo 10 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Welgelegen 5 - O.S.O. 5 klein
Klubhuis Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Rapiditas 6 - B.V. Cafe Noord 2 klein
't Web Di. 12-01-2021 12:30:00 R3 A 14 B.V. Loenen 1 - O.S.O. D1 klein
Gebouw Komin Di. 12-01-2021 12:30:00 R3 A 14 O.G.B. D1 - De Wintertuinders 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 12-01-2021 12:30:00 R3 B 14 De Bun D4 - Rapiditas D2 klein
Gebouw Komin Di. 12-01-2021 12:30:00 R3 C 14 O.G.B. D4 - De Bun D8 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 B 17 Rappel 1 - Rapiditas 7 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Di. 12-01-2021 19:30:00 C1 A 14 BV Nieuwegein 12 - O.G.B. 2 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 12-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Welgelegen 1 - O.S.O. 1 klein
De Krim Di. 12-01-2021 19:30:00 C1 B 14 Noord Brabant 1 - BV Nieuwegein 13 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 12-01-2021 19:30:00 C1 B 14 BVM Apollo 7 - Badhuis 4 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Kanaalzicht 2 - BVM Apollo 11 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Welgelegen 5 - BVM Apollo 11 klein
OSO Biljartclub Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 C 14 O.S.O. 6 - O.G.B. 7 klein
CAFÉ ZUID Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 C 14 B.V.Z 4 - Nieuw Zeist 2 klein
Cafe Murk Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Entree 3 - Kanaalzicht 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 13-01-2021 12:30:00 R3 C 14 De Bun D6 - O.S.O. D7 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 13-01-2021 13:30:00 R3 B 14 Gijsbrecht van Amstel - De Wintertuinders 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 14 De Bun 3 - B.V. KeeCie 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 B 14 B.V. KeeCie 4 - Welgelegen 2 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 18 De Nieuwe Jutter 1 - Welgelegen 3 klein
Tante Greet Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Cafe Tante Greet 1 - Rappel 3 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 C 14 Centrum 5 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
OSO Biljartclub Do. 14-01-2021 12:00:00 R3 B 14 O.S.O. D6 - B.V. Loenen 2 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 14-01-2021 12:30:00 R3 A 14 Geinburgia 1 - O.S.O. D4 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 14-01-2021 12:30:00 R3 B 14 De Koepel 2 - O.G.B. D2 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 14-01-2021 12:30:00 R3 C 14 Geinburgia 2 - B.V. Loenen 3 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 14-01-2021 12:30:00 R3 C 14 De Koepel 3 - O.G.B. D3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 14-01-2021 19:30:00 C1 A 14 BVM Apollo 6 - Rapiditas 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 14-01-2021 19:30:00 C1 A 14 BV Nieuwegein 11 - BVM Apollo 5 klein
Cafe Murk Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Entree 4 - De Bun 6 klein
Tante Greet Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 C 14 Cafe Tante Greet 2 - B.V. KeeCie 6 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 C 14 BVM/Apollo 12 - De Windhoek 1 klein
OSO Biljartclub Vr. 15-01-2021 12:00:00 R3 A 14 O.S.O. D2 - O.S.O. D3 klein
OSO Biljartclub Vr. 15-01-2021 12:00:00 R3 C 14 O.S.O. D5 - Rapiditas D3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 15-01-2021 12:30:00 R3 A 14 De Bun D1 - Rapiditas D1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 15-01-2021 12:30:00 R3 B 14 De Bun D3 - De Koepel 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 15-01-2021 19:30:00 A A 14 B.V. KeeCie 2 - Onder Ons 1 groot
Gebouw Komin Vr. 15-01-2021 19:30:00 C3 B 14 O.G.B. 10 - De Nieuwe Jutter 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 16-01-2021 13:30:00 A A 14 Onder Ons 3 - Albert Heijn van Rijn groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 16-01-2021 13:30:00 A A 14 B.V. KeeCie 1 - Onder Ons 2 groot
Gebouw Komin Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 A 15 O.G.B. 1 - BVM Apollo 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 B 15 De Bun 2 - Rapiditas 7 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Gijsbrecht Van Amstel 2 - BVM Apollo 4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 15 De Bun 4 - O.G.B. 5 klein
Klubhuis Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 B 15 Rapiditas 4 - Welgelegen 4 klein
Klubhuis Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Rapiditas 6 - De Bun 6 klein
CAFE NOORD Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 15 B.V. Cafe Noord 1 - B.V.Z 3 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Centrum 2 - Onder Ons 5 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Rappel 1 - De Maarschalk 5 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Welgelegen 1 - B.V. KeeCie 3 klein
Klubhuis Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Rapiditas 1 - De Bun 3 klein
Cafe De Viersprong Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 B 15 Badhuis 4 - KBC de Linde 1 klein
De Krim Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 B 15 Noord Brabant 1 - Welgelegen 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 B 15 BVM Apollo 7 - Rapiditas 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Centrum 3 - O.S.O. 2 klein
Gebouw Komin Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 B 15 O.G.B. 6 - De Bun 5 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 B 15 Rappel 2 - BV Nieuwegein 14 klein
OSO Biljartclub Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 B 15 O.S.O. 3 - BVM Apollo 9 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Kanaalzicht 2 - Rappel 3 klein
OSO Biljartclub Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 B 15 O.S.O. 5 - O.G.B. 10 klein
OSO Biljartclub Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 C 15 O.S.O. 6 - De Windhoek 1 klein
CAFÉ ZUID Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 C 15 B.V.Z 4 - B.V. KeeCie 6 klein
OSO Biljartclub Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 15 O.S.O. 4 - Rapiditas 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 20-01-2021 19:30:00 A A 15 Onder Ons 2 - De Maarschalk 2 groot
Cafe Nieuw Zeist Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Nieuw Zeist 1 - Onder Ons 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 B 15 B.V. KeeCie 4 - O.G.B. 3 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 15 De Nieuwe Jutter 1 - Rapiditas 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 15 BVM Apollo 8 - B.V.Z 2 klein
Tante Greet Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Cafe Tante Greet 1 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 C 15 Centrum 5 - O.G.B. 7 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 15 De Bun 7 - O.G.B. 8 klein
Cafe De Viersprong Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Badhuis 3 - Onder Ons 6 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 15 BV Nieuwegein 11 - O.G.B. 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 15 BVM Apollo 6 - BVM Apollo 5 klein
Gebouw Komin Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 A 15 O.G.B. 4 - Welgelegen 3 klein
Cafe Murk Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Entree 4 - De Nieuwe Jutter 3 klein
Tante Greet Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 C 15 Cafe Tante Greet 2 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
Buurthuis De Jutter Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 15 De Nieuwe Jutter 2 - BVM Apollo 10 klein
De Krim Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 A 15 De Krim 3 - B.V.Z 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 22-01-2021 19:30:00 C2 B 15 B.V. KeeCie 5 - Centrum 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 C 15 BVM/Apollo 12 - Entree 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 23-01-2021 13:00:00 A A 15 Albert Heijn van Rijn - B.V. KeeCie 2 groot
Café De Maarschalk Za. 23-01-2021 13:00:00 A A 15 De Maarschalk 1 - Onder Ons 3 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 23-01-2021 13:30:00 A A 15 Onder Ons 1 - B.V. KeeCie 1 groot
Klubhuis Ma. 25-01-2021 12:30:00 R3 B 15 Rapiditas D2 - De Koepel 2 klein
Gebouw Komin Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 16 O.G.B. 2 - O.S.O. 1 klein
Dorpshuis de Linde Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 B 19 KBC de Linde 1 - O.G.B. 3 klein
Cafe De Viersprong Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 B 16 Badhuis 2 - T.O.G. 1 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Welgelegen 3 - Centrum 3 klein
CAFÉ ZUID Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 16 B.V.Z 2 - De Nieuwe Jutter 1 klein
Klubhuis Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Rapiditas 3 - De Bun 4 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 B 16 BV Nieuwegein 14 - O.G.B. 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 B 16 De Bun 5 - Rapiditas 4 klein
Klubhuis Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Rapiditas 5 - B.V. Cafe Noord 1 klein
Gebouw Komin Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 C 16 O.G.B. 7 - Cafe Tante Greet 2 klein
Gebouw Komin Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 D 16 O.G.B. 11 - Nieuw Zeist 3 klein
Klubhuis Di. 26-01-2021 12:30:00 R3 A 15 Rapiditas D1 - O.G.B. D1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 26-01-2021 12:30:00 R3 B 15 De Bun D4 - B.V. Loenen 2 klein
't Web Di. 26-01-2021 12:30:00 R3 C 15 B.V. Loenen 3 - O.S.O. D5 klein
Wintertuiners Di. 26-01-2021 13:00:00 R3 A 15 De Wintertuinders 1 - B.V. Loenen 1 klein
Wintertuiners Di. 26-01-2021 13:00:00 R3 B 15 De Wintertuinders 2 - De Bun D3 klein
Klubhuis Di. 26-01-2021 19:30:00 C1 A 16 Rapiditas 1 - Welgelegen 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 26-01-2021 19:30:00 B1 A 16 BVM Apollo 1 - De Bun 1 klein
Café De Maarschalk Di. 26-01-2021 19:30:00 B1 A 16 De Maarschalk 3 - Entree 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 B 16 BVM Apollo 4 - De Bun 2 klein
De Krim Di. 26-01-2021 19:30:00 C1 B 17 Noord Brabant 1 - O.G.B. 3 klein
OSO Biljartclub Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 16 O.S.O. 2 - BVM Apollo 8 klein
Gebouw Komin Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 16 O.G.B. 5 - O.G.B. 4 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 B 16 Welgelegen 4 - BVM Apollo 9 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 B 16 Centrum 4 - Rappel 2 klein
OSO Biljartclub Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 B 16 O.S.O. 3 - B.V. KeeCie 5 klein
OSO Biljartclub Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 16 O.S.O. 4 - B.V.Z 3 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 B 16 Rappel 3 - Welgelegen 5 klein
De Windhoek Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 C 16 De Windhoek 1 - Centrum 5 klein
OSO Biljartclub Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 D 16 O.S.O. 7 - Noord Brabant 2 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 D 16 Rappel 4 - O.G.B. 9 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 A 16 BV de Aftrap 1 - Entree 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 C 16 B.V. KeeCie 6 - Nieuw Zeist 2 klein
Gebouw Komin Wo. 27-01-2021 12:30:00 R3 B 15 O.G.B. D2 - Gijsbrecht van Amstel klein
Klubhuis Wo. 27-01-2021 12:30:00 R3 C 15 Rapiditas D3 - De Koepel 3 klein
Gebouw Komin Wo. 27-01-2021 12:30:00 R3 C 15 O.G.B. D3 - O.G.B. D4 klein
Cafe Murk Wo. 27-01-2021 19:30:00 B1 B 16 Entree 2 - BVM Apollo 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 27-01-2021 19:30:00 B1 B 16 Centrum 1 - De Krim 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 16 De Bun 7 - Entree 3 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 16 De Nieuwe Jutter 2 - Kanaalzicht 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 16 BVM Apollo 10 - O.G.B. 8 klein
CAFE NOORD Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 B 16 B.V. Cafe Noord 2 - Kanaalzicht 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 B 16 De Bun 6 - Cafe Tante Greet 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 D 16 Gijsbrecht Van Amstel 4 - Welgelegen 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 A 16 De Bun 8 - Kanaalzicht 3 klein
OSO Biljartclub Do. 28-01-2021 12:00:00 R3 A 15 O.S.O. D3 - De Bun D1 klein
OSO Biljartclub Do. 28-01-2021 12:00:00 R3 A 15 O.S.O. D4 - O.S.O. D2 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 28-01-2021 12:30:00 R3 B 15 De Koepel 1 - De Bun D5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 28-01-2021 12:30:00 R3 C 15 De Bun D8 - De Bun D6 klein
Cafe Murk Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 C 16 Entree 5 - O.S.O. 6 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 28-01-2021 19:30:00 C1 A 16 BV Nieuwegein 11 - De Bun 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 28-01-2021 19:30:00 C1 A 16 BVM Apollo 6 - B.V. KeeCie 3 klein
Cafe De Viersprong Do. 28-01-2021 19:30:00 B1 A 16 Badhuis 1 - C.B.H. 1 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 28-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Nieuw Zeist 1 - B.V.Z 1 klein
Café De Maarschalk Do. 28-01-2021 19:30:00 B2 B 16 De Maarschalk 5 - Gijsbrecht Van Amstel 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 B 16 BVM Apollo 11 - O.S.O. 5 klein
Buurthuis De Jutter Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 B 16 De Nieuwe Jutter 3 - Rapiditas 6 klein
CAFÉ ZUID Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 D 16 B.V.Z 5 - Badhuis 5 klein
CAFE NOORD Do. 28-01-2021 19:30:00 C4 A 16 B.V. Cafe Noord 3 - Cafe Tante Greet 3 klein
OSO Biljartclub Vr. 29-01-2021 12:00:00 R3 A 15 O.S.O. D1 - De Bun D2 klein
OSO Biljartclub Vr. 29-01-2021 12:00:00 R3 C 15 O.S.O. D7 - De Bun D7 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 29-01-2021 19:30:00 C3 C 16 Gijsbrecht Van Amstel 3 - B.V.Z 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 29-01-2021 19:30:00 A A 16 B.V. KeeCie 2 - De Maarschalk 1 groot
De Krim Vr. 29-01-2021 19:30:00 B1 A 16 De Krim 1 - Cafe Sherlock 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 29-01-2021 19:30:00 B1 B 16 Gijsbrecht Van Amstel 1 - De Maarschalk 4 klein
De Krim Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 16 De Krim 3 - O.G.B. 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Onder Ons 4 - Centrum 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Onder Ons 5 - BVM Apollo 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 B 16 Onder Ons 6 - Rappel 1 klein
Klubhuis Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 B 16 Rapiditas 7 - Badhuis 3 klein
Gebouw Komin Vr. 29-01-2021 19:30:00 C3 B 16 O.G.B. 10 - Entree 4 klein
Café De Maarschalk Vr. 29-01-2021 19:30:00 C4 A 16 De Maarschalk 6 - Onder Ons 7 klein
Café De Maarschalk Za. 30-01-2021 13:00:00 A A 16 De Maarschalk 2 - Onder Ons 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 30-01-2021 13:30:00 A A 16 Onder Ons 3 - Ekodis van Riel groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 30-01-2021 13:30:00 A A 16 B.V. KeeCie 1 - Albert Heijn van Rijn groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 01-02-2021 19:30:00 A A 17 Ekodis van Riel - B.V. KeeCie 2 groot
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 01-02-2021 19:30:00 B1 A 17 De Bun 1 - Entree 1 klein
Gebouw Komin Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 A 17 O.G.B. 1 - Onder Ons 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 B 17 De Bun 2 - Gijsbrecht Van Amstel 2 klein
Gebouw Komin Ma. 01-02-2021 19:30:00 C1 A 17 O.G.B. 2 - BVM Apollo 6 klein
Klubhuis Ma. 01-02-2021 19:30:00 C2 A 17 Rapiditas 3 - O.G.B. 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 01-02-2021 19:30:00 C2 A 17 De Bun 4 - B.V.Z 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Ma. 01-02-2021 19:30:00 C2 B 17 BV Nieuwegein 14 - De Bun 5 klein
CAFE NOORD Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 A 17 B.V. Cafe Noord 1 - De Bun 7 klein
Klubhuis Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 B 17 Rapiditas 6 - Entree 4 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 B 17 Welgelegen 5 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 01-02-2021 19:30:00 C4 A 17 Kanaalzicht 3 - Entree 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 02-02-2021 12:30:00 R3 A 16 De Bun D2 - De Wintertuinders 1 klein
't Web Di. 02-02-2021 12:30:00 R3 A 16 B.V. Loenen 1 - Rapiditas D1 klein
Gebouw Komin Di. 02-02-2021 12:30:00 R3 A 16 O.G.B. D1 - O.S.O. D3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 02-02-2021 12:30:00 R3 B 16 De Bun D4 - O.S.O. D6 klein
Gebouw Komin Di. 02-02-2021 12:30:00 R3 C 16 O.G.B. D4 - Rapiditas D3 klein
De Windhoek Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 C 17 De Windhoek 1 - Cafe Tante Greet 2 klein
OSO Biljartclub Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 C 17 O.S.O. 6 - BVM/Apollo 12 klein
CAFÉ ZUID Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 C 17 B.V.Z 4 - O.G.B. 7 klein
Café De Maarschalk Di. 02-02-2021 19:30:00 B1 B 17 De Maarschalk 4 - Badhuis 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 02-02-2021 19:30:00 B1 B 17 BVM Apollo 2 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 17 Centrum 2 - B.V.Z 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 02-02-2021 19:30:00 C1 A 17 B.V. KeeCie 3 - BV Nieuwegein 12 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 02-02-2021 19:30:00 C1 A 17 BVM Apollo 5 - Rapiditas 1 klein
OSO Biljartclub Di. 02-02-2021 19:30:00 C1 A 17 O.S.O. 1 - BV Nieuwegein 11 klein
Klubhuis Di. 02-02-2021 19:30:00 C1 B 17 Rapiditas 2 - KBC de Linde 1 klein
Cafe De Viersprong Di. 02-02-2021 19:30:00 C1 B 17 Badhuis 4 - B.V. KeeCie 4 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 02-02-2021 19:30:00 C1 B 17 Welgelegen 2 - BV Nieuwegein 13 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 A 17 Centrum 3 - O.G.B. 4 klein
Gebouw Komin Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 B 17 O.G.B. 6 - Centrum 4 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 B 17 Rappel 2 - O.S.O. 3 klein
Gebouw Komin Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 A 17 O.G.B. 8 - Rapiditas 5 klein
Cafe Murk Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 A 17 Entree 3 - O.S.O. 4 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 B 17 Kanaalzicht 2 - De Bun 6 klein
OSO Biljartclub Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 B 17 O.S.O. 5 - Rappel 3 klein
De Krim Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 D 17 Noord Brabant 2 - Gijsbrecht Van Amstel 4 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 D 17 Rappel 4 - O.G.B. 11 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 03-02-2021 12:30:00 R3 C 16 De Bun D7 - De Bun D8 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 03-02-2021 12:30:00 R3 C 16 De Bun D6 - O.G.B. D3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 03-02-2021 13:30:00 R3 B 16 Gijsbrecht van Amstel - Rapiditas D2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 C 17 Centrum 5 - Entree 5 klein
Cafe Murk Wo. 03-02-2021 19:30:00 B1 B 17 Entree 2 - Centrum 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 03-02-2021 19:30:00 C1 A 17 De Bun 3 - Welgelegen 1 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 03-02-2021 19:30:00 C2 A 17 De Nieuwe Jutter 1 - O.S.O. 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 03-02-2021 19:30:00 C2 A 17 BVM Apollo 8 - Welgelegen 3 klein
CAFÉ ZUID Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 A 17 B.V.Z 3 - De Nieuwe Jutter 2 klein
Tante Greet Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 B 17 Cafe Tante Greet 1 - De Nieuwe Jutter 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 03-02-2021 19:30:00 C4 A 17 Onder Ons 7 - B.V. Cafe Noord 3 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 C 17 Nieuw Zeist 2 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 04-02-2021 12:30:00 R3 B 16 De Koepel 2 - B.V. Loenen 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 04-02-2021 12:30:00 R3 B 16 De Bun D5 - De Wintertuinders 2 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 04-02-2021 12:30:00 R3 C 16 De Koepel 3 - B.V. Loenen 3 klein
C.B.H. (Cafe Bolle Harry) Do. 04-02-2021 19:30:00 B1 A 17 C.B.H. 1 - BVM Apollo 1 klein
CAFE NOORD Do. 04-02-2021 19:30:00 B1 B 17 T.O.G. 1 - De Krim 2 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 04-02-2021 19:30:00 B2 A 17 Nieuw Zeist 1 - De Krim 3 klein
Cafe De Viersprong Do. 04-02-2021 19:30:00 B2 B 17 Badhuis 3 - BVM Apollo 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 04-02-2021 19:30:00 C2 B 17 BVM Apollo 9 - Rapiditas 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 B 17 BVM Apollo 11 - O.G.B. 10 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 D 17 Nieuw Zeist 3 - B.V.Z 5 klein
Cafe De Viersprong Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 D 17 Badhuis 5 - O.S.O. 7 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 D 17 Welgelegen 6 - O.G.B. 9 klein
Tante Greet Do. 04-02-2021 19:30:00 C4 A 17 Cafe Tante Greet 3 - De Bun 8 klein
OSO Biljartclub Vr. 05-02-2021 12:00:00 R3 A 16 O.S.O. D2 - Geinburgia 1 klein
OSO Biljartclub Vr. 05-02-2021 12:00:00 R3 C 16 O.S.O. D5 - Geinburgia 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 05-02-2021 12:30:00 R3 A 16 De Bun D1 - O.S.O. D4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 05-02-2021 12:30:00 R3 B 16 De Bun D3 - O.G.B. D2 klein
Café Sherlock Vr. 05-02-2021 19:30:00 B1 A 17 Cafe Sherlock 1 - Badhuis 1 klein
De Krim Vr. 05-02-2021 19:30:00 B1 A 17 De Krim 1 - De Maarschalk 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 05-02-2021 19:30:00 B2 A 17 BVM Apollo 3 - Onder Ons 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 05-02-2021 19:30:00 B2 B 17 Onder Ons 6 - De Maarschalk 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 05-02-2021 19:30:00 C2 B 17 B.V. KeeCie 5 - Welgelegen 4 klein
Café De Maarschalk Vr. 05-02-2021 19:30:00 C4 A 17 De Maarschalk 6 - BV de Aftrap 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 06-02-2021 13:00:00 A A 17 Albert Heijn van Rijn - De Maarschalk 2 groot
Café De Maarschalk Za. 06-02-2021 13:00:00 A A 17 De Maarschalk 1 - B.V. KeeCie 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 06-02-2021 13:30:00 A A 17 Onder Ons 1 - Onder Ons 2 groot
Klubhuis Ma. 08-02-2021 12:30:00 R3 B 17 Rapiditas D2 - De Bun D3 klein
Gebouw Komin Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 C 18 O.G.B. 7 - Nieuw Zeist 2 klein
Cafe De Viersprong Ma. 08-02-2021 19:30:00 B1 A 18 Badhuis 1 - De Krim 1 klein
Cafe De Viersprong Ma. 08-02-2021 19:30:00 B1 B 18 Badhuis 2 - BVM Apollo 2 klein
De Krim Ma. 08-02-2021 19:30:00 B1 B 18 De Krim 2 - De Maarschalk 4 klein
Dorpshuis de Linde Ma. 08-02-2021 19:30:00 C1 B 18 KBC de Linde 1 - BVM Apollo 7 klein
CAFÉ ZUID Ma. 08-02-2021 19:30:00 C2 A 18 B.V.Z 2 - Rapiditas 3 klein
Klubhuis Ma. 08-02-2021 19:30:00 C2 B 18 Rapiditas 4 - B.V. KeeCie 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 08-02-2021 19:30:00 C2 B 18 De Bun 5 - BVM Apollo 9 klein
Klubhuis Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 A 18 Rapiditas 5 - Kanaalzicht 1 klein
Gebouw Komin Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 D 18 O.G.B. 11 - Welgelegen 6 klein
Klubhuis Di. 09-02-2021 12:30:00 R3 A 17 Rapiditas D1 - De Bun D2 klein
't Web Di. 09-02-2021 12:30:00 R3 B 17 B.V. Loenen 2 - Gijsbrecht van Amstel klein
't Web Di. 09-02-2021 12:30:00 R3 C 17 B.V. Loenen 3 - O.G.B. D4 klein
Wintertuiners Di. 09-02-2021 13:00:00 R3 A 17 De Wintertuinders 1 - O.S.O. D1 klein
De Windhoek Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 C 18 De Windhoek 1 - B.V.Z 4 klein
Café De Maarschalk Di. 09-02-2021 19:30:00 B1 A 18 De Maarschalk 3 - De Bun 1 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 B 18 Rappel 1 - BVM Apollo 4 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Di. 09-02-2021 19:30:00 C1 A 18 BV Nieuwegein 12 - Welgelegen 1 klein
Klubhuis Di. 09-02-2021 19:30:00 C1 A 18 Rapiditas 1 - O.G.B. 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 09-02-2021 19:30:00 C1 A 18 BVM Apollo 5 - De Bun 3 klein
De Krim Di. 09-02-2021 19:30:00 C1 B 18 Noord Brabant 1 - Badhuis 4 klein
OSO Biljartclub Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 A 18 O.S.O. 2 - De Bun 4 klein
Gebouw Komin Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 A 18 O.G.B. 5 - Centrum 3 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 B 18 Welgelegen 4 - Rappel 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 B 18 Centrum 4 - BV Nieuwegein 14 klein
OSO Biljartclub Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 B 18 O.S.O. 3 - O.G.B. 6 klein
OSO Biljartclub Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 18 O.S.O. 4 - De Bun 7 klein
Gebouw Komin Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 18 O.G.B. 8 - B.V. Cafe Noord 1 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 B 18 Rappel 3 - BVM Apollo 11 klein
OSO Biljartclub Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 D 18 O.S.O. 7 - Nieuw Zeist 3 klein
Gebouw Komin Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 D 18 O.G.B. 9 - Gijsbrecht Van Amstel 4 klein
Cafe Murk Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 18 Entree 6 - Cafe Tante Greet 3 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 18 BV de Aftrap 1 - Kanaalzicht 3 klein
OSO Biljartclub Wo. 10-02-2021 12:00:00 R3 B 17 O.S.O. D6 - De Koepel 2 klein
Gebouw Komin Wo. 10-02-2021 12:30:00 R3 B 17 O.G.B. D2 - De Bun D5 klein
Klubhuis Wo. 10-02-2021 12:30:00 R3 C 17 Rapiditas D3 - De Bun D6 klein
Gebouw Komin Wo. 10-02-2021 12:30:00 R3 C 17 O.G.B. D3 - De Bun D7 klein
Tante Greet Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 C 18 Cafe Tante Greet 2 - Entree 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 10-02-2021 19:30:00 A A 18 Onder Ons 2 - Albert Heijn van Rijn groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 10-02-2021 19:30:00 B1 A 18 BVM Apollo 1 - Cafe Sherlock 1 klein
Cafe Murk Wo. 10-02-2021 19:30:00 B1 A 18 Entree 1 - C.B.H. 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 10-02-2021 19:30:00 B1 B 18 Centrum 1 - T.O.G. 1 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 10-02-2021 19:30:00 B2 A 18 Nieuw Zeist 1 - O.G.B. 1 klein
CAFÉ ZUID Wo. 10-02-2021 19:30:00 B2 A 18 B.V.Z 1 - BVM Apollo 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 10-02-2021 19:30:00 C1 B 18 B.V. KeeCie 4 - Rapiditas 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 10-02-2021 19:30:00 C1 B 18 BV Nieuwegein 13 - O.G.B. 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 18 BVM Apollo 8 - O.G.B. 4 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 A 18 De Nieuwe Jutter 2 - Entree 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 A 18 BVM Apollo 10 - B.V.Z 3 klein
CAFE NOORD Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 B 18 B.V. Cafe Noord 2 - O.S.O. 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 B 18 De Bun 6 - Welgelegen 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 10-02-2021 19:30:00 C4 A 18 De Bun 8 - Onder Ons 7 klein
OSO Biljartclub Do. 11-02-2021 12:00:00 R3 A 17 O.S.O. D3 - B.V. Loenen 1 klein
OSO Biljartclub Do. 11-02-2021 12:00:00 R3 A 17 O.S.O. D4 - O.G.B. D1 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 11-02-2021 12:30:00 R3 A 17 Geinburgia 1 - De Bun D1 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 11-02-2021 12:30:00 R3 B 17 De Koepel 1 - De Wintertuinders 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 11-02-2021 12:30:00 R3 C 17 De Bun D8 - O.S.O. D7 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 11-02-2021 12:30:00 R3 C 17 Geinburgia 2 - De Koepel 3 klein
Café De Maarschalk Do. 11-02-2021 19:30:00 B2 B 18 De Maarschalk 5 - De Bun 2 klein
Cafe De Viersprong Do. 11-02-2021 19:30:00 B2 B 18 Badhuis 3 - Gijsbrecht Van Amstel 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 11-02-2021 19:30:00 C1 A 18 BV Nieuwegein 11 - B.V. KeeCie 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 11-02-2021 19:30:00 C1 A 18 BVM Apollo 6 - O.S.O. 1 klein
Buurthuis De Jutter Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 B 18 De Nieuwe Jutter 3 - Kanaalzicht 2 klein
Cafe Murk Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 B 18 Entree 4 - Cafe Tante Greet 1 klein
CAFÉ ZUID Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 D 18 B.V.Z 5 - Rappel 4 klein
Cafe De Viersprong Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 D 18 Badhuis 5 - Noord Brabant 2 klein
CAFE NOORD Do. 11-02-2021 19:30:00 C4 A 18 B.V. Cafe Noord 3 - De Maarschalk 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-02-2021 19:30:00 C3 C 18 Gijsbrecht Van Amstel 3 - B.V. KeeCie 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-02-2021 19:30:00 A A 18 B.V. KeeCie 2 - Onder Ons 3 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-02-2021 19:30:00 B1 B 18 Gijsbrecht Van Amstel 1 - Entree 2 klein
De Krim Vr. 12-02-2021 19:30:00 B2 A 18 De Krim 3 - Centrum 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-02-2021 19:30:00 B2 A 18 Onder Ons 4 - Onder Ons 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-02-2021 19:30:00 B2 B 18 Onder Ons 6 - Rapiditas 7 klein
Gebouw Komin Vr. 12-02-2021 19:30:00 C3 B 18 O.G.B. 10 - Rapiditas 6 klein
Café De Maarschalk Za. 13-02-2021 13:00:00 A A 18 De Maarschalk 2 - De Maarschalk 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 13-02-2021 13:30:00 A A 18 B.V. KeeCie 1 - Ekodis van Riel groot
Gebouw Komin Ma. 15-02-2021 19:30:00 B2 A 19 O.G.B. 1 - Onder Ons 4 klein
CAFÉ ZUID Ma. 15-02-2021 19:30:00 C2 A 19 B.V.Z 2 - O.G.B. 5 klein
Klubhuis Ma. 15-02-2021 19:30:00 C2 A 19 Rapiditas 3 - O.S.O. 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 15-02-2021 19:30:00 C2 A 19 De Bun 4 - Welgelegen 3 klein
CAFE NOORD Ma. 15-02-2021 19:30:00 C3 A 19 B.V. Cafe Noord 1 - O.S.O. 4 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 15-02-2021 19:30:00 C3 A 19 Kanaalzicht 1 - O.G.B. 8 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 16-02-2021 12:30:00 R3 A 18 De Bun D2 - O.S.O. D3 klein
't Web Di. 16-02-2021 12:30:00 R3 A 18 B.V. Loenen 1 - O.S.O. D4 klein
Gebouw Komin Di. 16-02-2021 12:30:00 R3 A 18 O.G.B. D1 - Geinburgia 1 klein
Gebouw Komin Di. 16-02-2021 12:30:00 R3 C 18 O.G.B. D4 - Geinburgia 2 klein
Klubhuis Di. 16-02-2021 19:30:00 C1 B 16 Rapiditas 2 - Noord Brabant 1 klein
Café De Maarschalk Di. 16-02-2021 19:30:00 B1 B 19 De Maarschalk 4 - T.O.G. 1 klein
CAFÉ ZUID Di. 16-02-2021 19:30:00 B2 A 19 B.V.Z 1 - Onder Ons 5 klein
OSO Biljartclub Di. 16-02-2021 19:30:00 C1 A 20 O.S.O. 1 - Rapiditas 1 klein
OSO Biljartclub Di. 16-02-2021 19:30:00 C2 B 19 O.S.O. 3 - BV Nieuwegein 14 klein
Gebouw Komin Di. 16-02-2021 19:30:00 C2 B 19 O.G.B. 6 - Welgelegen 4 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 16-02-2021 19:30:00 C2 B 19 Rappel 2 - Rapiditas 4 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 16-02-2021 19:30:00 C2 B 19 Centrum 4 - De Bun 5 klein
Cafe Murk Di. 16-02-2021 19:30:00 C3 A 19 Entree 3 - BVM Apollo 10 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 16-02-2021 19:30:00 C3 D 19 Rappel 4 - O.S.O. 7 klein
De Krim Di. 16-02-2021 19:30:00 C3 D 19 Noord Brabant 2 - O.G.B. 9 klein
Gebouw Komin Wo. 17-02-2021 12:30:00 R3 B 18 O.G.B. D2 - De Koepel 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 17-02-2021 12:30:00 R3 C 18 De Bun D6 - B.V. Loenen 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 17-02-2021 12:30:00 R3 C 18 De Bun D7 - Rapiditas D3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 17-02-2021 13:30:00 R3 B 18 Gijsbrecht van Amstel - O.S.O. D6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 17-02-2021 19:30:00 C1 B 19 B.V. KeeCie 4 - Welgelegen 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 17-02-2021 19:30:00 A A 19 Onder Ons 2 - De Maarschalk 1 groot
Cafe Murk Wo. 17-02-2021 19:30:00 B1 B 19 Entree 2 - Badhuis 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 17-02-2021 19:30:00 B1 B 19 BVM Apollo 2 - De Krim 2 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 17-02-2021 19:30:00 B2 A 19 Nieuw Zeist 1 - Centrum 2 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 17-02-2021 19:30:00 C2 A 19 De Nieuwe Jutter 1 - O.G.B. 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 17-02-2021 19:30:00 C2 A 19 BVM Apollo 8 - Centrum 3 klein
CAFÉ ZUID Wo. 17-02-2021 19:30:00 C3 A 19 B.V.Z 3 - Rapiditas 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 17-02-2021 19:30:00 C3 A 19 De Bun 7 - De Nieuwe Jutter 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 17-02-2021 19:30:00 C3 D 19 Gijsbrecht Van Amstel 4 - O.G.B. 11 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 17-02-2021 19:30:00 C4 A 19 Onder Ons 7 - Entree 6 klein
OSO Biljartclub Do. 18-02-2021 12:00:00 R3 C 18 O.S.O. D5 - De Koepel 3 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 18-02-2021 12:30:00 R3 B 18 De Koepel 2 - De Bun D4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 18-02-2021 12:30:00 R3 B 18 De Bun D5 - Rapiditas D2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 18-02-2021 13:30:00 A A 19 Onder Ons 1 - Albert Heijn van Rijn groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 18-02-2021 13:30:00 A A 19 B.V. KeeCie 1 - Onder Ons 3 groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 18-02-2021 19:30:00 C3 C 18 BVM/Apollo 12 - Centrum 5 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 18-02-2021 19:30:00 C1 B 19 BVM Apollo 7 - Badhuis 4 klein
Cafe De Viersprong Do. 18-02-2021 19:30:00 B1 A 19 Badhuis 1 - De Maarschalk 3 klein
C.B.H. (Cafe Bolle Harry) Do. 18-02-2021 19:30:00 B1 A 19 C.B.H. 1 - De Bun 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 18-02-2021 19:30:00 C3 B 20 BVM Apollo 11 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Cafe De Viersprong Do. 18-02-2021 19:30:00 C3 D 19 Badhuis 5 - Nieuw Zeist 3 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Do. 18-02-2021 19:30:00 C3 D 19 Welgelegen 6 - B.V.Z 5 klein
Tante Greet Do. 18-02-2021 19:30:00 C4 A 19 Cafe Tante Greet 3 - Kanaalzicht 3 klein
CAFE NOORD Do. 18-02-2021 19:30:00 C4 A 19 B.V. Cafe Noord 3 - BV de Aftrap 1 klein
OSO Biljartclub Vr. 19-02-2021 12:00:00 R3 A 18 O.S.O. D1 - Rapiditas D1 klein
OSO Biljartclub Vr. 19-02-2021 12:00:00 R3 C 18 O.S.O. D7 - O.G.B. D3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 19-02-2021 12:30:00 R3 A 18 De Bun D1 - O.S.O. D2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 19-02-2021 12:30:00 R3 B 18 De Bun D3 - B.V. Loenen 2 klein
Café Sherlock Vr. 19-02-2021 19:30:00 B1 A 19 Cafe Sherlock 1 - Entree 1 klein
De Krim Vr. 19-02-2021 19:30:00 B1 A 19 De Krim 1 - BVM Apollo 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 19-02-2021 19:30:00 B1 B 19 Gijsbrecht Van Amstel 1 - Centrum 1 klein
De Krim Vr. 19-02-2021 19:30:00 B2 A 19 De Krim 3 - BVM Apollo 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 19-02-2021 19:30:00 C2 B 19 B.V. KeeCie 5 - BVM Apollo 9 klein
Café De Maarschalk Vr. 19-02-2021 19:30:00 C4 A 19 De Maarschalk 6 - De Bun 8 klein
Café De Maarschalk Za. 20-02-2021 13:00:00 A A 19 De Maarschalk 2 - Ekodis van Riel groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 22-02-2021 19:30:00 A A 20 Ekodis van Riel - Onder Ons 2 groot
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 De Bun 2 - Badhuis 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 22-02-2021 19:30:00 B2 B 20 Gijsbrecht Van Amstel 2 - Rappel 1 klein
Gebouw Komin Ma. 22-02-2021 19:30:00 C1 A 20 O.G.B. 2 - BVM Apollo 5 klein
Gebouw Komin Ma. 22-02-2021 19:30:00 C1 B 20 O.G.B. 3 - Welgelegen 2 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 A 20 Welgelegen 3 - Rapiditas 3 klein
Klubhuis Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 B 20 Rapiditas 4 - O.G.B. 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 B 20 De Bun 5 - B.V. KeeCie 5 klein
Klubhuis Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Rapiditas 5 - Entree 3 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Kanaalzicht 1 - B.V. Cafe Noord 1 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Welgelegen 5 - De Nieuwe Jutter 3 klein
Gebouw Komin Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 D 20 O.G.B. 11 - O.G.B. 9 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 C 20 B.V. KeeCie 6 - O.G.B. 7 klein
Café De Maarschalk Di. 23-02-2021 19:30:00 B1 A 20 De Maarschalk 3 - C.B.H. 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 20 Centrum 2 - O.G.B. 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 B 20 BVM Apollo 4 - Onder Ons 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 23-02-2021 19:30:00 C1 A 20 B.V. KeeCie 3 - BVM Apollo 6 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 23-02-2021 19:30:00 C1 A 20 Welgelegen 1 - BV Nieuwegein 11 klein
De Krim Di. 23-02-2021 19:30:00 C1 B 20 Noord Brabant 1 - Rapiditas 2 klein
Cafe De Viersprong Di. 23-02-2021 19:30:00 C1 B 20 Badhuis 4 - BV Nieuwegein 13 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 23-02-2021 19:30:00 C1 B 20 BVM Apollo 7 - B.V. KeeCie 4 klein
OSO Biljartclub Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 A 20 O.S.O. 2 - B.V.Z 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 A 20 Centrum 3 - De Nieuwe Jutter 1 klein
Gebouw Komin Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 A 20 O.G.B. 5 - BVM Apollo 8 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 B 20 Welgelegen 4 - BV Nieuwegein 14 klein
OSO Biljartclub Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 B 20 O.S.O. 3 - Centrum 4 klein
Gebouw Komin Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 A 20 O.G.B. 8 - B.V.Z 3 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Rappel 3 - O.G.B. 10 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Kanaalzicht 2 - Entree 4 klein
OSO Biljartclub Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 B 20 O.S.O. 5 - De Bun 6 klein
OSO Biljartclub Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 D 20 O.S.O. 7 - Welgelegen 6 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 23-02-2021 19:30:00 C4 A 20 BV de Aftrap 1 - Cafe Tante Greet 3 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 C 20 Nieuw Zeist 2 - De Windhoek 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 C 20 Centrum 5 - O.S.O. 6 klein
Cafe Murk Wo. 24-02-2021 19:30:00 B1 B 20 Entree 2 - De Krim 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 24-02-2021 19:30:00 B1 B 20 BVM Apollo 2 - T.O.G. 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 24-02-2021 19:30:00 B1 B 20 Centrum 1 - De Maarschalk 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 24-02-2021 19:30:00 B2 A 20 BVM Apollo 3 - Nieuw Zeist 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 24-02-2021 19:30:00 C1 A 20 De Bun 3 - BV Nieuwegein 12 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 A 20 De Nieuwe Jutter 2 - O.S.O. 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 A 20 BVM Apollo 10 - De Bun 7 klein
Tante Greet Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Cafe Tante Greet 1 - Rapiditas 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 24-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Onder Ons 7 - Kanaalzicht 3 klein
Cafe Murk Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 C 20 Entree 5 - B.V.Z 4 klein
Tante Greet Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 C 20 Cafe Tante Greet 2 - BVM/Apollo 12 klein
Cafe De Viersprong Do. 25-02-2021 19:30:00 B1 A 20 Badhuis 1 - BVM Apollo 1 klein
Gebouw Komin Do. 25-02-2021 19:30:00 C2 A 20 O.G.B. 4 - De Bun 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 25-02-2021 19:30:00 C2 B 20 BVM Apollo 9 - Rappel 2 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 D 20 Nieuw Zeist 3 - Noord Brabant 2 klein
CAFÉ ZUID Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 D 20 B.V.Z 5 - Gijsbrecht Van Amstel 4 klein
Cafe De Viersprong Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 D 20 Badhuis 5 - Rappel 4 klein
CAFE NOORD Do. 25-02-2021 19:30:00 C4 A 20 B.V. Cafe Noord 3 - De Bun 8 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-02-2021 19:30:00 A A 20 B.V. KeeCie 2 - B.V. KeeCie 1 groot
Café Sherlock Vr. 26-02-2021 19:30:00 B1 A 20 Cafe Sherlock 1 - De Bun 1 klein
De Krim Vr. 26-02-2021 19:30:00 B1 A 20 De Krim 1 - Entree 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-02-2021 19:30:00 B1 B 20 Gijsbrecht Van Amstel 1 - Badhuis 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-02-2021 19:30:00 B2 A 20 Onder Ons 4 - B.V.Z 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-02-2021 19:30:00 B2 A 20 Onder Ons 5 - De Krim 3 klein
Klubhuis Vr. 26-02-2021 19:30:00 B2 B 20 Rapiditas 7 - De Maarschalk 5 klein
Café De Maarschalk Vr. 26-02-2021 19:30:00 C4 A 20 De Maarschalk 6 - Entree 6 klein
Café De Maarschalk Za. 27-02-2021 13:00:00 A A 20 De Maarschalk 1 - Onder Ons 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 27-02-2021 13:30:00 A A 20 Onder Ons 3 - De Maarschalk 2 groot
Klubhuis Ma. 01-03-2021 12:30:00 R3 B 19 Rapiditas D2 - De Koepel 1 klein
Gebouw Komin Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 C 21 O.G.B. 7 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
De Krim Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 D 21 Noord Brabant 2 - O.S.O. 7 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 01-03-2021 19:30:00 B1 A 21 De Bun 1 - De Krim 1 klein
De Krim Ma. 01-03-2021 19:30:00 B1 B 21 De Krim 2 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
Cafe De Viersprong Ma. 01-03-2021 19:30:00 B1 B 21 Badhuis 2 - Centrum 1 klein
Gebouw Komin Ma. 01-03-2021 19:30:00 B2 A 21 O.G.B. 1 - B.V.Z 1 klein
Gebouw Komin Ma. 01-03-2021 19:30:00 C1 A 21 O.G.B. 2 - De Bun 3 klein
CAFÉ ZUID Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 A 21 B.V.Z 2 - Welgelegen 3 klein
Klubhuis Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 A 21 Rapiditas 3 - O.G.B. 4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 A 21 De Bun 4 - Centrum 3 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 B 21 BV Nieuwegein 14 - Rapiditas 4 klein
Klubhuis Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 B 21 Rapiditas 6 - Kanaalzicht 2 klein
Klubhuis Di. 02-03-2021 12:30:00 R3 A 19 Rapiditas D1 - De Wintertuinders 1 klein
't Web Di. 02-03-2021 12:30:00 R3 B 19 B.V. Loenen 2 - De Bun D5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 02-03-2021 12:30:00 R3 B 19 De Bun D4 - Gijsbrecht van Amstel klein
't Web Di. 02-03-2021 12:30:00 R3 C 19 B.V. Loenen 3 - De Bun D7 klein
OSO Biljartclub Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 C 21 O.S.O. 6 - Cafe Tante Greet 2 klein
De Windhoek Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 C 21 De Windhoek 1 - B.V. KeeCie 6 klein
Gebouw Komin Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 D 21 O.G.B. 9 - Rappel 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 02-03-2021 19:30:00 B1 A 21 BVM Apollo 1 - De Maarschalk 3 klein
Café De Maarschalk Di. 02-03-2021 19:30:00 B1 B 21 De Maarschalk 4 - BVM Apollo 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 21 Centrum 2 - BVM Apollo 3 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 B 21 Rappel 1 - De Bun 2 klein
Klubhuis Di. 02-03-2021 19:30:00 C1 A 21 Rapiditas 1 - B.V. KeeCie 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 02-03-2021 19:30:00 C1 A 21 BVM Apollo 5 - O.S.O. 1 klein
De Krim Di. 02-03-2021 19:30:00 C1 B 21 Noord Brabant 1 - BVM Apollo 7 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 02-03-2021 19:30:00 C1 B 21 Welgelegen 2 - Badhuis 4 klein
OSO Biljartclub Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 A 21 O.S.O. 2 - O.G.B. 5 klein
Gebouw Komin Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 B 21 O.G.B. 6 - BVM Apollo 9 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 B 21 Rappel 2 - B.V. KeeCie 5 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 B 21 Centrum 4 - Welgelegen 4 klein
OSO Biljartclub Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 B 21 O.S.O. 3 - De Bun 5 klein
OSO Biljartclub Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 B 21 O.S.O. 5 - De Nieuwe Jutter 3 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 02-03-2021 19:30:00 C4 A 21 Kanaalzicht 3 - De Maarschalk 6 klein
Cafe Murk Di. 02-03-2021 19:30:00 C4 A 21 Entree 6 - B.V. Cafe Noord 3 klein
OSO Biljartclub Wo. 03-03-2021 12:00:00 R3 A 19 O.S.O. D3 - O.S.O. D1 klein
Gebouw Komin Wo. 03-03-2021 12:30:00 R3 B 19 O.G.B. D2 - De Wintertuinders 2 klein
Gebouw Komin Wo. 03-03-2021 12:30:00 R3 C 19 O.G.B. D3 - De Bun D8 klein
Klubhuis Wo. 03-03-2021 12:30:00 R3 C 19 Rapiditas D3 - O.S.O. D7 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 03-03-2021 19:30:00 A A 21 Onder Ons 2 - Onder Ons 3 groot
Cafe Murk Wo. 03-03-2021 19:30:00 B1 A 21 Entree 1 - Badhuis 1 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 03-03-2021 19:30:00 B2 A 21 Nieuw Zeist 1 - Onder Ons 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 03-03-2021 19:30:00 C1 B 21 B.V. KeeCie 4 - KBC de Linde 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 03-03-2021 19:30:00 C1 B 21 BV Nieuwegein 13 - Rapiditas 2 klein
Buurthuis De Jutter Wo. 03-03-2021 19:30:00 C2 A 21 De Nieuwe Jutter 1 - BVM Apollo 8 klein
CAFE NOORD Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 B 21 B.V. Cafe Noord 2 - Rappel 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 B 21 De Bun 6 - BVM Apollo 11 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 03-03-2021 19:30:00 C4 A 21 De Bun 8 - BV de Aftrap 1 klein
OSO Biljartclub Do. 04-03-2021 12:00:00 R3 A 19 O.S.O. D4 - De Bun D2 klein
OSO Biljartclub Do. 04-03-2021 12:00:00 R3 B 19 O.S.O. D6 - De Bun D3 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 04-03-2021 12:30:00 R3 A 19 Geinburgia 1 - B.V. Loenen 1 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 04-03-2021 12:30:00 R3 C 19 Geinburgia 2 - De Bun D6 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 C 21 BVM/Apollo 12 - B.V.Z 4 klein
Cafe Murk Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 C 21 Entree 5 - Nieuw Zeist 2 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 D 21 Nieuw Zeist 3 - O.G.B. 11 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 D 21 Welgelegen 6 - Gijsbrecht Van Amstel 4 klein
Cafe De Viersprong Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 D 21 Badhuis 5 - B.V.Z 5 klein
C.B.H. (Cafe Bolle Harry) Do. 04-03-2021 19:30:00 B1 A 21 C.B.H. 1 - Cafe Sherlock 1 klein
CAFE NOORD Do. 04-03-2021 19:30:00 B1 B 21 T.O.G. 1 - Entree 2 klein
Café De Maarschalk Do. 04-03-2021 19:30:00 B2 B 21 De Maarschalk 5 - Badhuis 3 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 04-03-2021 19:30:00 C1 A 21 BV Nieuwegein 11 - BV Nieuwegein 12 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 04-03-2021 19:30:00 C1 A 21 BVM Apollo 6 - Welgelegen 1 klein
Cafe Murk Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 B 21 Entree 4 - Welgelegen 5 klein
Tante Greet Do. 04-03-2021 19:30:00 C4 A 21 Cafe Tante Greet 3 - Onder Ons 7 klein
OSO Biljartclub Vr. 05-03-2021 12:00:00 R3 A 19 O.S.O. D2 - O.G.B. D1 klein
OSO Biljartclub Vr. 05-03-2021 12:00:00 R3 C 19 O.S.O. D5 - O.G.B. D4 klein
De Krim Vr. 05-03-2021 19:30:00 B2 A 21 De Krim 3 - Onder Ons 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 05-03-2021 19:30:00 B2 B 21 Onder Ons 6 - Gijsbrecht Van Amstel 2 klein
Klubhuis Vr. 05-03-2021 19:30:00 B2 B 21 Rapiditas 7 - BVM Apollo 4 klein
Gebouw Komin Vr. 05-03-2021 19:30:00 C3 B 21 O.G.B. 10 - Cafe Tante Greet 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 06-03-2021 13:00:00 A A 21 Albert Heijn van Rijn - De Maarschalk 1 groot
Café De Maarschalk Za. 06-03-2021 13:00:00 A A 21 De Maarschalk 2 - B.V. KeeCie 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 06-03-2021 13:30:00 A A 21 Onder Ons 1 - Ekodis van Riel groot
Gebouw Komin Ma. 08-03-2021 19:30:00 C1 B 22 O.G.B. 3 - BVM Apollo 7 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 08-03-2021 19:30:00 A A 22 Ekodis van Riel - Albert Heijn van Rijn groot
Cafe De Viersprong Ma. 08-03-2021 19:30:00 B1 B 22 Badhuis 2 - De Krim 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 De Bun 2 - Onder Ons 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 B 22 Gijsbrecht Van Amstel 2 - Rapiditas 7 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 08-03-2021 19:30:00 C2 A 22 Welgelegen 3 - O.S.O. 2 klein
Klubhuis Ma. 08-03-2021 19:30:00 C2 B 22 Rapiditas 4 - Centrum 4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 08-03-2021 19:30:00 C2 B 22 De Bun 5 - Rappel 2 klein
CAFE NOORD Ma. 08-03-2021 19:30:00 C3 A 22 B.V. Cafe Noord 1 - De Nieuwe Jutter 2 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 08-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Welgelegen 5 - Rapiditas 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 09-03-2021 12:30:00 R3 A 20 De Bun D2 - Geinburgia 1 klein
't Web Di. 09-03-2021 12:30:00 R3 A 20 B.V. Loenen 1 - O.S.O. D2 klein
Gebouw Komin Di. 09-03-2021 12:30:00 R3 A 20 O.G.B. D1 - De Bun D1 klein
Gebouw Komin Di. 09-03-2021 12:30:00 R3 C 20 O.G.B. D4 - De Koepel 3 klein
Wintertuiners Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 A 20 De Wintertuinders 1 - O.S.O. D3 klein
Wintertuiners Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 B 20 De Wintertuinders 2 - Rapiditas D2 klein
CAFÉ ZUID Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 C 22 B.V.Z 4 - O.S.O. 6 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 09-03-2021 19:30:00 C1 B 22 Welgelegen 2 - KBC de Linde 1 klein
Cafe De Viersprong Di. 09-03-2021 19:30:00 C1 B 22 Badhuis 4 - Rapiditas 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 09-03-2021 19:30:00 B1 A 22 BVM Apollo 1 - Entree 1 klein
Café De Maarschalk Di. 09-03-2021 19:30:00 B1 A 22 De Maarschalk 3 - Cafe Sherlock 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 B 22 BVM Apollo 4 - De Maarschalk 5 klein
OSO Biljartclub Di. 09-03-2021 19:30:00 C1 A 15 O.S.O. 1 - BV Nieuwegein 12 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 09-03-2021 19:30:00 C2 A 22 Centrum 3 - Rapiditas 3 klein
Gebouw Komin Di. 09-03-2021 19:30:00 C2 A 22 O.G.B. 5 - De Nieuwe Jutter 1 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 09-03-2021 19:30:00 C2 B 22 Welgelegen 4 - O.S.O. 3 klein
Cafe Murk Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 22 Entree 3 - O.G.B. 8 klein
OSO Biljartclub Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 22 O.S.O. 4 - BVM Apollo 10 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Rappel 3 - De Bun 6 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Kanaalzicht 2 - Cafe Tante Greet 1 klein
OSO Biljartclub Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 B 22 O.S.O. 5 - Entree 4 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 D 22 Rappel 4 - Nieuw Zeist 3 klein
De Krim Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 D 22 Noord Brabant 2 - O.G.B. 11 klein
Gebouw Komin Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 D 22 O.G.B. 9 - B.V.Z 5 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 09-03-2021 19:30:00 C4 A 22 BV de Aftrap 1 - Onder Ons 7 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 10-03-2021 12:30:00 R3 C 20 De Bun D7 - Geinburgia 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 10-03-2021 12:30:00 R3 C 20 De Bun D6 - O.S.O. D5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 10-03-2021 13:30:00 R3 B 20 Gijsbrecht van Amstel - De Koepel 2 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 C 22 Nieuw Zeist 2 - BVM/Apollo 12 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 10-03-2021 19:30:00 C1 B 22 BV Nieuwegein 13 - B.V. KeeCie 4 klein
Cafe Murk Wo. 10-03-2021 19:30:00 B1 B 22 Entree 2 - De Maarschalk 4 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 10-03-2021 19:30:00 B1 B 22 Centrum 1 - BVM Apollo 2 klein
CAFÉ ZUID Wo. 10-03-2021 19:30:00 B2 A 22 B.V.Z 1 - De Krim 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 10-03-2021 19:30:00 C2 A 22 BVM Apollo 8 - De Bun 4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 A 22 De Bun 7 - Rapiditas 5 klein
CAFE NOORD Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 B 22 B.V. Cafe Noord 2 - O.G.B. 10 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 D 22 Gijsbrecht Van Amstel 4 - O.S.O. 7 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 10-03-2021 19:30:00 C4 A 22 De Bun 8 - Entree 6 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 11-03-2021 12:30:00 R3 B 20 De Koepel 1 - B.V. Loenen 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 11-03-2021 12:30:00 R3 B 20 De Bun D5 - O.S.O. D6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 11-03-2021 12:30:00 R3 C 20 De Bun D8 - Rapiditas D3 klein
Tante Greet Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 C 22 Cafe Tante Greet 2 - Centrum 5 klein
Cafe Murk Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 C 22 Entree 5 - B.V. KeeCie 6 klein
Cafe De Viersprong Do. 11-03-2021 19:30:00 B1 A 22 Badhuis 1 - De Bun 1 klein
Cafe De Viersprong Do. 11-03-2021 19:30:00 B2 B 22 Badhuis 3 - Rappel 1 klein
Gebouw Komin Do. 11-03-2021 19:30:00 C2 A 22 O.G.B. 4 - B.V.Z 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 11-03-2021 19:30:00 C2 B 22 BVM Apollo 9 - BV Nieuwegein 14 klein
CAFÉ ZUID Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 A 22 B.V.Z 3 - Kanaalzicht 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 B 22 BVM Apollo 11 - De Nieuwe Jutter 3 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 D 22 Welgelegen 6 - Badhuis 5 klein
CAFE NOORD Do. 11-03-2021 19:30:00 C4 A 22 B.V. Cafe Noord 3 - Kanaalzicht 3 klein
OSO Biljartclub Vr. 12-03-2021 12:00:00 R3 A 20 O.S.O. D1 - O.S.O. D4 klein
OSO Biljartclub Vr. 12-03-2021 12:00:00 R3 C 20 O.S.O. D7 - B.V. Loenen 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 12-03-2021 12:30:00 R3 B 20 De Bun D3 - De Bun D4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-03-2021 19:30:00 C3 C 22 Gijsbrecht Van Amstel 3 - De Windhoek 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-03-2021 19:30:00 A A 22 B.V. KeeCie 2 - Onder Ons 2 groot
De Krim Vr. 12-03-2021 19:30:00 B1 A 22 De Krim 1 - C.B.H. 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-03-2021 19:30:00 B1 B 22 Gijsbrecht Van Amstel 1 - T.O.G. 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-03-2021 19:30:00 B2 A 22 Onder Ons 4 - Nieuw Zeist 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-03-2021 19:30:00 B2 A 22 Onder Ons 5 - Centrum 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 12-03-2021 19:30:00 B2 A 22 BVM Apollo 3 - O.G.B. 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-03-2021 19:30:00 C2 B 22 B.V. KeeCie 5 - O.G.B. 6 klein
Café De Maarschalk Vr. 12-03-2021 19:30:00 C4 A 22 De Maarschalk 6 - Cafe Tante Greet 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 13-03-2021 13:30:00 A A 22 B.V. KeeCie 1 - De Maarschalk 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 13-03-2021 13:30:00 A A 22 Onder Ons 3 - Onder Ons 1 groot
Klubhuis Ma. 15-03-2021 12:30:00 R3 B 21 Rapiditas D2 - O.G.B. D2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 15-03-2021 19:30:00 B1 A 23 De Bun 1 - BVM Apollo 1 klein
De Krim Ma. 15-03-2021 19:30:00 B1 B 23 De Krim 2 - Centrum 1 klein
Gebouw Komin Ma. 15-03-2021 19:30:00 B2 A 23 O.G.B. 1 - De Krim 3 klein
Gebouw Komin Ma. 15-03-2021 19:30:00 C1 A 23 O.G.B. 2 - O.S.O. 1 klein
Dorpshuis de Linde Ma. 15-03-2021 19:30:00 C1 B 23 KBC de Linde 1 - Noord Brabant 1 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 15-03-2021 19:30:00 C2 A 23 Welgelegen 3 - O.G.B. 5 klein
CAFÉ ZUID Ma. 15-03-2021 19:30:00 C2 A 23 B.V.Z 2 - Centrum 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 15-03-2021 19:30:00 C2 A 23 De Bun 4 - De Nieuwe Jutter 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Ma. 15-03-2021 19:30:00 C2 B 23 BV Nieuwegein 14 - B.V. KeeCie 5 klein
Klubhuis Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 A 23 Rapiditas 5 - O.S.O. 4 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 A 23 Kanaalzicht 1 - Entree 3 klein
Klubhuis Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 B 23 Rapiditas 6 - O.S.O. 5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 16-03-2021 12:30:00 R3 B 21 De Bun D4 - De Bun D5 klein
't Web Di. 16-03-2021 12:30:00 R3 B 21 B.V. Loenen 2 - De Wintertuinders 2 klein
't Web Di. 16-03-2021 12:30:00 R3 C 21 B.V. Loenen 3 - De Bun D8 klein
OSO Biljartclub Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 C 23 O.S.O. 6 - Nieuw Zeist 2 klein
De Windhoek Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 C 23 De Windhoek 1 - O.G.B. 7 klein
Café De Maarschalk Di. 16-03-2021 19:30:00 B1 B 23 De Maarschalk 4 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 23 Centrum 2 - Onder Ons 4 klein
CAFÉ ZUID Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 23 B.V.Z 1 - Nieuw Zeist 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 B 23 BVM Apollo 4 - Gijsbrecht Van Amstel 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 16-03-2021 19:30:00 C1 A 23 B.V. KeeCie 3 - BVM Apollo 5 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Di. 16-03-2021 19:30:00 C1 A 23 BV Nieuwegein 12 - BVM Apollo 6 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 16-03-2021 19:30:00 C1 A 23 Welgelegen 1 - Rapiditas 1 klein
Klubhuis Di. 16-03-2021 19:30:00 C1 B 23 Rapiditas 2 - Welgelegen 2 klein
Cafe De Viersprong Di. 16-03-2021 19:30:00 C1 B 23 Badhuis 4 - O.G.B. 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 16-03-2021 19:30:00 C1 B 23 BVM Apollo 7 - BV Nieuwegein 13 klein
OSO Biljartclub Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 A 23 O.S.O. 2 - O.G.B. 4 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 B 23 Welgelegen 4 - De Bun 5 klein
Gebouw Komin Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 B 23 O.G.B. 6 - Rappel 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 B 23 Centrum 4 - BVM Apollo 9 klein
OSO Biljartclub Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 B 23 O.S.O. 3 - Rapiditas 4 klein
Gebouw Komin Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 A 23 O.G.B. 8 - De Bun 7 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 D 23 Rappel 4 - Noord Brabant 2 klein
OSO Biljartclub Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 D 23 O.S.O. 7 - O.G.B. 9 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 16-03-2021 19:30:00 C4 A 23 Kanaalzicht 3 - De Bun 8 klein
Cafe Murk Di. 16-03-2021 19:30:00 C4 A 23 Entree 6 - BV de Aftrap 1 klein
OSO Biljartclub Wo. 17-03-2021 12:00:00 R3 A 21 O.S.O. D4 - De Wintertuinders 1 klein
Klubhuis Wo. 17-03-2021 12:30:00 R3 C 21 Rapiditas D3 - O.G.B. D3 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 C 23 Centrum 5 - B.V.Z 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 17-03-2021 19:30:00 A A 23 Onder Ons 2 - B.V. KeeCie 1 groot
Cafe Murk Wo. 17-03-2021 19:30:00 B1 A 23 Entree 1 - De Maarschalk 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 17-03-2021 19:30:00 B1 B 23 BVM Apollo 2 - Entree 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 17-03-2021 19:30:00 C1 A 23 De Bun 3 - BV Nieuwegein 11 klein
CAFÉ ZUID Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 A 23 B.V.Z 3 - B.V. Cafe Noord 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 A 23 BVM Apollo 10 - De Nieuwe Jutter 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 B 23 De Bun 6 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Tante Greet Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 B 23 Cafe Tante Greet 1 - Welgelegen 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 17-03-2021 19:30:00 C4 A 23 Onder Ons 7 - De Maarschalk 6 klein
OSO Biljartclub Do. 18-03-2021 12:00:00 R3 A 21 O.S.O. D3 - Rapiditas D1 klein
OSO Biljartclub Do. 18-03-2021 12:00:00 R3 B 21 O.S.O. D6 - De Koepel 1 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 18-03-2021 12:30:00 R3 A 21 Geinburgia 1 - O.S.O. D1 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 18-03-2021 12:30:00 R3 B 21 De Koepel 2 - De Bun D3 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 18-03-2021 12:30:00 R3 C 21 De Koepel 3 - De Bun D6 klein
Sportcentrum Matchzo Do. 18-03-2021 12:30:00 R3 C 21 Geinburgia 2 - O.S.O. D7 klein
C.B.H. (Cafe Bolle Harry) Do. 18-03-2021 19:30:00 B1 A 23 C.B.H. 1 - Badhuis 1 klein
CAFE NOORD Do. 18-03-2021 19:30:00 B1 B 23 T.O.G. 1 - Badhuis 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 18-03-2021 19:30:00 B2 A 23 BVM Apollo 3 - Onder Ons 5 klein
Café De Maarschalk Do. 18-03-2021 19:30:00 B2 B 23 De Maarschalk 5 - Rappel 1 klein
Buurthuis De Jutter Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 B 23 De Nieuwe Jutter 3 - Rappel 3 klein
Cafe Murk Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 B 23 Entree 4 - BVM Apollo 11 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 D 23 Nieuw Zeist 3 - Welgelegen 6 klein
CAFÉ ZUID Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 D 23 B.V.Z 5 - O.G.B. 11 klein
Cafe De Viersprong Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 D 23 Badhuis 5 - Gijsbrecht Van Amstel 4 klein
Tante Greet Do. 18-03-2021 19:30:00 C4 A 23 Cafe Tante Greet 3 - B.V. Cafe Noord 3 klein
OSO Biljartclub Vr. 19-03-2021 12:00:00 R3 A 21 O.S.O. D2 - De Bun D2 klein
OSO Biljartclub Vr. 19-03-2021 12:00:00 R3 C 21 O.S.O. D5 - De Bun D7 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 19-03-2021 12:30:00 R3 A 21 De Bun D1 - B.V. Loenen 1 klein
Café Sherlock Vr. 19-03-2021 19:30:00 B1 A 23 Cafe Sherlock 1 - De Krim 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 19-03-2021 19:30:00 B2 B 23 Onder Ons 6 - Badhuis 3 klein
Klubhuis Vr. 19-03-2021 19:30:00 B2 B 23 Rapiditas 7 - De Bun 2 klein
Gebouw Komin Vr. 19-03-2021 19:30:00 C3 B 23 O.G.B. 10 - Kanaalzicht 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 19-03-2021 19:30:00 C3 C 23 Gijsbrecht Van Amstel 3 - Entree 5 klein
Café De Maarschalk Za. 20-03-2021 13:00:00 A A 23 De Maarschalk 1 - Ekodis van Riel groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 20-03-2021 13:00:00 A A 23 Albert Heijn van Rijn - Onder Ons 3 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 20-03-2021 13:30:00 A A 23 Onder Ons 1 - B.V. KeeCie 2 groot
De Krim Ma. 22-03-2021 19:30:00 B1 B 24 De Krim 2 - T.O.G. 1 klein
Cafe De Viersprong Ma. 22-03-2021 19:30:00 B1 B 24 Badhuis 2 - De Maarschalk 4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 De Bun 2 - BVM Apollo 4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 B 24 Gijsbrecht Van Amstel 2 - De Maarschalk 5 klein
Gebouw Komin Ma. 22-03-2021 19:30:00 C1 A 24 O.G.B. 2 - B.V. KeeCie 3 klein
Gebouw Komin Ma. 22-03-2021 19:30:00 C1 B 24 O.G.B. 3 - Rapiditas 2 klein
Klubhuis Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 A 23 Rapiditas 3 - BVM Apollo 8 klein
CAFE NOORD Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 A 24 B.V. Cafe Noord 1 - BVM Apollo 10 klein
Klubhuis Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Rapiditas 5 - De Nieuwe Jutter 2 klein
Gebouw Komin Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 D 24 O.G.B. 11 - O.S.O. 7 klein
De Krim Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 D 24 Noord Brabant 2 - B.V.Z 5 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 A 24 Welgelegen 3 - O.G.B. 4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 B 24 De Bun 5 - BV Nieuwegein 14 klein
Verenigingsgebouw De Baat Di. 23-03-2021 12:30:00 R3 A 22 De Bun D2 - De Bun D1 klein
't Web Di. 23-03-2021 12:30:00 R3 A 22 B.V. Loenen 1 - O.G.B. D1 klein
Klubhuis Di. 23-03-2021 12:30:00 R3 A 22 Rapiditas D1 - O.S.O. D4 klein
Wintertuiners Di. 23-03-2021 13:00:00 R3 A 22 De Wintertuinders 1 - Geinburgia 1 klein
Wintertuiners Di. 23-03-2021 13:00:00 R3 B 22 De Wintertuinders 2 - O.S.O. D6 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 23-03-2021 19:30:00 B1 A 24 BVM Apollo 1 - C.B.H. 1 klein
Café De Maarschalk Di. 23-03-2021 19:30:00 B1 A 24 De Maarschalk 3 - De Krim 1 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 B 24 Rappel 1 - Onder Ons 6 klein
Klubhuis Di. 23-03-2021 19:30:00 C1 A 24 Rapiditas 1 - BV Nieuwegein 12 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 23-03-2021 19:30:00 C1 A 24 BVM Apollo 5 - Welgelegen 1 klein
OSO Biljartclub Di. 23-03-2021 19:30:00 C1 A 24 O.S.O. 1 - De Bun 3 klein
De Krim Di. 23-03-2021 19:30:00 C1 B 24 Noord Brabant 1 - B.V. KeeCie 4 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 23-03-2021 19:30:00 C1 B 24 Welgelegen 2 - BVM Apollo 7 klein
OSO Biljartclub Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 A 24 O.S.O. 4 - O.G.B. 8 klein
Gebouw Komin Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 D 24 O.G.B. 9 - Badhuis 5 klein
Cafe Murk Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Entree 6 - Kanaalzicht 3 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 BV de Aftrap 1 - De Maarschalk 6 klein
Gebouw Komin Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 A 24 O.G.B. 5 - De Bun 4 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 B 24 Centrum 4 - O.G.B. 6 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 B 24 Welgelegen 4 - B.V. KeeCie 5 klein
OSO Biljartclub Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 B 24 O.S.O. 3 - Rappel 2 klein
Gebouw Komin Wo. 24-03-2021 12:30:00 R3 B 22 O.G.B. D2 - B.V. Loenen 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 24-03-2021 12:30:00 R3 C 22 De Bun D7 - De Koepel 3 klein
Gebouw Komin Wo. 24-03-2021 12:30:00 R3 C 22 O.G.B. D3 - B.V. Loenen 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 24-03-2021 12:30:00 R3 C 22 De Bun D6 - O.G.B. D4 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 24-03-2021 19:30:00 A A 24 B.V. KeeCie 2 - Albert Heijn van Rijn groot
Cafe Murk Wo. 24-03-2021 19:30:00 B1 A 24 Entree 1 - De Bun 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 24-03-2021 19:30:00 B1 B 24 Centrum 1 - Entree 2 klein
CAFÉ ZUID Wo. 24-03-2021 19:30:00 B2 A 24 B.V.Z 1 - Centrum 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 24-03-2021 19:30:00 C1 B 24 BV Nieuwegein 13 - KBC de Linde 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 A 24 De Bun 7 - Kanaalzicht 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 D 24 Gijsbrecht Van Amstel 4 - Nieuw Zeist 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 24-03-2021 19:30:00 C4 A 24 De Bun 8 - Cafe Tante Greet 3 klein
Wijkcentrum Kerkelanden Do. 25-03-2021 12:30:00 R3 B 22 De Koepel 1 - De Bun D4 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 25-03-2021 12:30:00 R3 B 22 De Bun D5 - De Koepel 2 klein
Verenigingsgebouw De Baat Do. 25-03-2021 12:30:00 R3 C 22 De Bun D8 - Geinburgia 2 klein
Cafe De Viersprong Do. 25-03-2021 19:30:00 B1 A 24 Badhuis 1 - Cafe Sherlock 1 klein
Cafe De Viersprong Do. 25-03-2021 19:30:00 B2 B 24 Badhuis 3 - Rapiditas 7 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 25-03-2021 19:30:00 C1 A 24 BVM Apollo 6 - BV Nieuwegein 11 klein
Cafe Murk Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Entree 3 - B.V.Z 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 C 23 BVM/Apollo 12 - B.V. KeeCie 6 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 D 24 Welgelegen 6 - Rappel 4 klein
CAFE NOORD Do. 25-03-2021 19:30:00 C4 A 24 B.V. Cafe Noord 3 - Onder Ons 7 klein
OSO Biljartclub Vr. 26-03-2021 12:00:00 R3 A 22 O.S.O. D1 - O.S.O. D2 klein
OSO Biljartclub Vr. 26-03-2021 12:00:00 R3 C 22 O.S.O. D7 - O.S.O. D5 klein
Verenigingsgebouw De Baat Vr. 26-03-2021 12:30:00 R3 B 22 De Bun D3 - Gijsbrecht van Amstel klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-03-2021 19:30:00 B1 B 24 Gijsbrecht Van Amstel 1 - BVM Apollo 2 klein
De Krim Vr. 26-03-2021 19:30:00 B2 A 24 De Krim 3 - Nieuw Zeist 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-03-2021 19:30:00 B2 A 24 Onder Ons 4 - BVM Apollo 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-03-2021 19:30:00 B2 A 24 Onder Ons 5 - O.G.B. 1 klein
Café De Maarschalk Za. 27-03-2021 13:00:00 A A 24 De Maarschalk 2 - Onder Ons 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 27-03-2021 13:30:00 A A 24 B.V. KeeCie 1 - Onder Ons 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 27-03-2021 13:30:00 A A 24 Onder Ons 3 - De Maarschalk 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 29-03-2021 19:30:00 A A 25 Ekodis van Riel - Onder Ons 3 groot
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 29-03-2021 19:30:00 B1 A 25 De Bun 1 - De Maarschalk 3 klein
Gebouw Komin Ma. 29-03-2021 19:30:00 B2 A 25 O.G.B. 1 - Nieuw Zeist 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 29-03-2021 19:30:00 B2 B 25 Gijsbrecht Van Amstel 2 - De Bun 2 klein
Klubhuis Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Rapiditas 5 - BVM Apollo 10 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Kanaalzicht 1 - O.S.O. 4 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 B 25 Welgelegen 5 - Kanaalzicht 2 klein
Gebouw Komin Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 C 25 O.G.B. 7 - Entree 5 klein
CAFÉ ZUID Ma. 29-03-2021 19:30:00 C2 A 24 B.V.Z 2 - BVM Apollo 8 klein
Klubhuis Ma. 29-03-2021 19:30:00 C2 A 24 Rapiditas 3 - De Nieuwe Jutter 1 klein
Café De Maarschalk Di. 30-03-2021 19:30:00 B1 B 25 De Maarschalk 4 - De Krim 2 klein
Het Wapen Van Ankeveen Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 25 Centrum 2 - De Krim 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 B 25 BVM Apollo 4 - Badhuis 3 klein
Gebouw Komin Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 25 O.G.B. 8 - De Nieuwe Jutter 2 klein
Cafe Murk Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Entree 3 - B.V. Cafe Noord 1 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 B 25 Rappel 3 - Entree 4 klein
OSO Biljartclub Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 B 25 O.S.O. 5 - Cafe Tante Greet 1 klein
CAFÉ ZUID Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 C 25 B.V.Z 4 - Cafe Tante Greet 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 C 25 B.V. KeeCie 6 - O.S.O. 6 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 D 25 Rappel 4 - Gijsbrecht Van Amstel 4 klein
OSO Biljartclub Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 D 25 O.S.O. 7 - B.V.Z 5 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 30-03-2021 19:30:00 C4 A 25 Kanaalzicht 3 - BV de Aftrap 1 klein
OSO Biljartclub Di. 30-03-2021 19:30:00 C2 A 24 O.S.O. 2 - Centrum 3 klein
Klubhuis Di. 30-03-2021 19:30:00 C2 B 24 Rapiditas 4 - BVM Apollo 9 klein
Cafe Murk Wo. 31-03-2021 19:30:00 B1 B 25 Entree 2 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 31-03-2021 19:30:00 B1 B 25 BVM Apollo 2 - Badhuis 2 klein
CAFÉ ZUID Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 A 25 B.V.Z 3 - De Bun 7 klein
CAFE NOORD Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 B 25 B.V. Cafe Noord 2 - De Nieuwe Jutter 3 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 B 25 De Bun 6 - O.G.B. 10 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 C 25 Nieuw Zeist 2 - Centrum 5 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 31-03-2021 19:30:00 C4 A 25 Onder Ons 7 - De Bun 8 klein
C.B.H. (Cafe Bolle Harry) Do. 01-04-2021 19:30:00 B1 A 25 C.B.H. 1 - Entree 1 klein
CAFE NOORD Do. 01-04-2021 19:30:00 B1 B 25 T.O.G. 1 - Centrum 1 klein
Café De Maarschalk Do. 01-04-2021 19:30:00 B2 B 25 De Maarschalk 5 - Onder Ons 6 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 B 25 BVM Apollo 11 - Rapiditas 6 klein
Cafe Nieuw Zeist Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 D 25 Nieuw Zeist 3 - O.G.B. 9 klein
Cafe De Viersprong Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 D 25 Badhuis 5 - O.G.B. 11 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 D 25 Welgelegen 6 - Noord Brabant 2 klein
Tante Greet Do. 01-04-2021 19:30:00 C4 A 25 Cafe Tante Greet 3 - Entree 6 klein
Café Sherlock Vr. 02-04-2021 19:30:00 B1 A 25 Cafe Sherlock 1 - BVM Apollo 1 klein
De Krim Vr. 02-04-2021 19:30:00 B1 A 25 De Krim 1 - Badhuis 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 02-04-2021 19:30:00 B2 A 25 Onder Ons 5 - Onder Ons 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 02-04-2021 19:30:00 B2 A 25 BVM Apollo 3 - B.V.Z 1 klein
Klubhuis Vr. 02-04-2021 19:30:00 B2 B 25 Rapiditas 7 - Rappel 1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 02-04-2021 19:30:00 C3 C 25 Gijsbrecht Van Amstel 3 - BVM/Apollo 12 klein
Café De Maarschalk Vr. 02-04-2021 19:30:00 C4 A 25 De Maarschalk 6 - B.V. Cafe Noord 3 klein
Café De Maarschalk Za. 03-04-2021 13:00:00 A A 25 De Maarschalk 1 - B.V. KeeCie 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 03-04-2021 13:00:00 A A 25 Albert Heijn van Rijn - B.V. KeeCie 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 03-04-2021 13:30:00 A A 25 Onder Ons 1 - De Maarschalk 2 groot
Verenigingsgebouw De Baat Ma. 05-04-2021 19:30:00 B1 A 26 De Bun 1 - C.B.H. 1 klein
Cafe De Viersprong Ma. 05-04-2021 19:30:00 B1 B 26 Badhuis 2 - Entree 2 klein
Dorpshuis de Linde Ma. 05-04-2021 19:30:00 C1 B 26 KBC de Linde 1 - Welgelegen 2 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Ma. 05-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Kanaalzicht 3 - Cafe Tante Greet 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 06-04-2021 19:30:00 B1 A 26 BVM Apollo 1 - De Krim 1 klein
Café De Maarschalk Di. 06-04-2021 19:30:00 B1 A 26 De Maarschalk 3 - Badhuis 1 klein
De Krim Di. 06-04-2021 19:30:00 B1 B 26 De Krim 2 - BVM Apollo 2 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 06-04-2021 19:30:00 C1 A 26 B.V. KeeCie 3 - O.S.O. 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Di. 06-04-2021 19:30:00 C1 A 26 BV Nieuwegein 12 - BVM Apollo 5 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 06-04-2021 19:30:00 C1 A 26 Welgelegen 1 - O.G.B. 2 klein
Klubhuis Di. 06-04-2021 19:30:00 C1 B 26 Rapiditas 2 - Badhuis 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 06-04-2021 19:30:00 C1 B 26 BVM Apollo 7 - O.G.B. 3 klein
Biljartvereniging Kanaalzicht Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Kanaalzicht 2 - O.S.O. 5 klein
De Windhoek Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 C 26 De Windhoek 1 - Entree 5 klein
OSO Biljartclub Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 C 26 O.S.O. 6 - Gijsbrecht Van Amstel 3 klein
Cafe Murk Di. 06-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Entree 6 - Onder Ons 7 klein
Cafe de Aftrap Hilversum Di. 06-04-2021 19:30:00 C4 A 26 BV de Aftrap 1 - B.V. Cafe Noord 3 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 07-04-2021 19:30:00 A A 26 Onder Ons 2 - Onder Ons 1 groot
Cafe Murk Wo. 07-04-2021 19:30:00 B1 A 26 Entree 1 - Cafe Sherlock 1 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 07-04-2021 19:30:00 B1 B 26 Centrum 1 - Gijsbrecht Van Amstel 1 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 07-04-2021 19:30:00 C1 A 26 De Bun 3 - BVM Apollo 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Wo. 07-04-2021 19:30:00 C1 B 26 B.V. KeeCie 4 - BV Nieuwegein 13 klein
Tante Greet Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Cafe Tante Greet 1 - BVM Apollo 11 klein
Het Wapen Van Ankeveen Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 C 26 Centrum 5 - B.V. KeeCie 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 07-04-2021 19:30:00 C4 A 26 De Bun 8 - De Maarschalk 6 klein
CAFE NOORD Do. 08-04-2021 19:30:00 B1 B 26 T.O.G. 1 - De Maarschalk 4 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Do. 08-04-2021 19:30:00 C1 A 26 BV Nieuwegein 11 - Rapiditas 1 klein
Klubhuis Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Rapiditas 6 - Rappel 3 klein
Buurthuis De Jutter Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 B 26 De Nieuwe Jutter 3 - De Bun 6 klein
Cafe Murk Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Entree 4 - B.V. Cafe Noord 2 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 C 26 BVM/Apollo 12 - O.G.B. 7 klein
Tante Greet Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 C 26 Cafe Tante Greet 2 - Nieuw Zeist 2 klein
Gebouw Komin Vr. 09-04-2021 19:30:00 C3 B 26 O.G.B. 10 - Welgelegen 5 klein
Café De Maarschalk Za. 10-04-2021 13:00:00 A A 26 De Maarschalk 2 - Albert Heijn van Rijn groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 10-04-2021 13:30:00 A A 26 B.V. KeeCie 1 - De Maarschalk 1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 10-04-2021 19:30:00 A A 26 B.V. KeeCie 2 - Ekodis van Riel groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Ma. 12-04-2021 19:30:00 A A 27 Ekodis van Riel - B.V. KeeCie 1 groot
Gebouw Komin Ma. 12-04-2021 19:30:00 C1 A 27 O.G.B. 2 - BV Nieuwegein 12 klein
Gebouw Komin Ma. 12-04-2021 19:30:00 C1 B 27 O.G.B. 3 - KBC de Linde 1 klein
Gebouw Komin Ma. 12-04-2021 19:30:00 C3 C 27 O.G.B. 7 - O.S.O. 6 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 13-04-2021 19:30:00 C1 A 27 B.V. KeeCie 3 - De Bun 3 klein
Klubhuis Di. 13-04-2021 19:30:00 C1 A 27 Rapiditas 1 - BVM Apollo 6 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 13-04-2021 19:30:00 C1 A 27 BVM Apollo 5 - BV Nieuwegein 11 klein
OSO Biljartclub Di. 13-04-2021 19:30:00 C1 A 27 O.S.O. 1 - Welgelegen 1 klein
Cafe De Viersprong Di. 13-04-2021 19:30:00 C1 B 27 Badhuis 4 - BVM Apollo 7 klein
Omni Zwaluwen Vooruit Utrecht 1911 Di. 13-04-2021 19:30:00 C1 B 27 Welgelegen 2 - B.V. KeeCie 4 klein
Sportcafe De Poortdijk Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 B 27 Rappel 3 - Cafe Tante Greet 1 klein
OSO Biljartclub Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 B 27 O.S.O. 5 - Welgelegen 5 klein
De Windhoek Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 C 27 De Windhoek 1 - BVM/Apollo 12 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 C 27 B.V. KeeCie 6 - Cafe Tante Greet 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 14-04-2021 19:30:00 C1 B 27 BV Nieuwegein 13 - Noord Brabant 1 klein
CAFE NOORD Wo. 14-04-2021 19:30:00 C3 B 27 B.V. Cafe Noord 2 - Rapiditas 6 klein
Verenigingsgebouw De Baat Wo. 14-04-2021 19:30:00 C3 B 27 De Bun 6 - Entree 4 klein
Cafe Nieuw Zeist Wo. 14-04-2021 19:30:00 C3 C 27 Nieuw Zeist 2 - B.V.Z 4 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Do. 15-04-2021 19:30:00 C3 B 27 BVM Apollo 11 - Kanaalzicht 2 klein
Buurthuis De Jutter Do. 15-04-2021 19:30:00 C3 B 27 De Nieuwe Jutter 3 - O.G.B. 10 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 16-04-2021 19:30:00 C3 C 27 Gijsbrecht Van Amstel 3 - Centrum 5 klein
Café De Maarschalk Za. 17-04-2021 13:00:00 A A 27 De Maarschalk 1 - De Maarschalk 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 17-04-2021 13:00:00 A A 27 Albert Heijn van Rijn - Onder Ons 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 17-04-2021 13:30:00 A A 27 Onder Ons 3 - B.V. KeeCie 2 groot