Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 01-09-2020 19:30:00 C2 A 1 S&O PTT 2 - Paperclip 1 klein 816449
Biljartcentrum Westpeter Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 A 1 West-Peter 6 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816604
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 01-09-2020 19:30:00 B2 A 1 de Trots van Kluirendal 7 - West-Peter 8 klein 817052
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 B 1 S&O PTT 4 - West-Peter 4 klein 816760
P.V. Arnhem Oost Di. 01-09-2020 19:30:00 B2 A 1 De Grenspost 9 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817051
Biljartcentrum Renkum Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 B 1 Renkum 4 - Renkum 7 klein 816761
Welzijn Brummen Di. 01-09-2020 19:30:00 C2 A 1 T.O.G. Concordia 1 - West-Peter 1 klein 816448
Biljartvereniging Elderhof Di. 01-09-2020 19:30:00 C4 A 1 Elderhof 2 - De Rhedense Leeuw 8 klein 816916
P.V. Arnhem Oost Di. 01-09-2020 19:30:00 C4 A 1 De Grenspost 8 - Petersberg 4 klein 816917
Biljartcentrum Renkum Wo. 02-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Renkum 6 - Renkum 9 klein 816607
Café de Nieuwe Velper Wo. 02-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Sjonnie`s Bar 1 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816605
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 02-09-2020 19:30:00 C3 A 1 S&O PTT 6 - W.C.K. 1 klein 816606
Biljartcentrum Westpeter Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 West-Peter 2 - De Grenspost 4 klein 816450
De Paperclip Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Paperclip 2 - S&O PTT 1 klein 816451
Partycentrum Ons Huis Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 De Rhedense Leeuw 3 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816452
Biljartcentrum Westpeter Wo. 02-09-2020 19:30:00 C4 A 1 West-Peter 5 - West Arnhem 3 klein 816918
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 03-09-2020 19:30:00 C3 A 1 de Trots van Kluirendal 1 - Renkum 5 klein 816608
Biljartcentrum Westpeter Do. 03-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Petersberg 3 - West-Peter 3 klein 816453
Partycentrum Ons Huis Do. 03-09-2020 19:30:00 C3 A 1 De Rhedense Leeuw 7 - Elderhof 1 klein 816609
Biljartcentrum Westpeter Do. 03-09-2020 19:30:00 B2 A 1 West-Peter 9 - D.V.S. 3 klein 817053
Biljartcentrum Renkum Do. 03-09-2020 19:30:00 C3 B 1 Renkum 8 - S&O PTT 3 klein 816764
Biljartcentrum Renkum Do. 03-09-2020 19:30:00 C4 A 1 Renkum 11 - Renkum 10 klein 816919
Partycentrum Ons Huis Do. 03-09-2020 19:30:00 C4 A 1 De Rhedense Leeuw 9 - Rembrandt/De Tol 1 klein 816920
Biljartcentrum Renkum Vr. 04-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Renkum 3 - Renkum 2 klein 817055
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 04-09-2020 19:30:00 C3 B 1 West Arnhem 1 - St. Marten 1 klein 816765
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 04-09-2020 19:30:00 B2 A 1 de Trots van Kluirendal 2 - Petersberg 2 klein 817054
Cafe de Tapperij Ma. 07-09-2020 13:00:00 R3 F 1 Harmonie + 1 - BV de Trots van Kluirendal 9 klein 835265
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 07-09-2020 19:30:00 C3 A 2 de Trots van Kluirendal 4 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816610
Welzijn Brummen Di. 08-09-2020 13:00:00 R3 D 1 De Boerderij - Concordia 1 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835085
Partycentrum Ons Huis Di. 08-09-2020 13:00:00 R3 E 1 De Rhedense Leeuw 13 - Biljartclub Arnhem 2 klein 835176
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 08-09-2020 13:00:00 R3 F 1 BV de Trots van Kluirendal 8 - De Molenberg 3 klein 835266
Biljartcentrum Westpeter Di. 08-09-2020 13:00:00 R3 A 1 Biljartver. West-Peter 10 - Biljartvereniging De Grenspost 2 klein 835337
Het Kleine Verzet Di. 08-09-2020 13:00:00 R3 A 1 Biljartvereniging Gelre 4 - Biljartvereniging De Grenspost 10 klein 835338
Wijkcentrum De Drieschaar Di. 08-09-2020 13:00:00 R3 C 1 De Drieschaar 3 - De Petersborg 3 klein 835481
Biljartcentrum Westpeter Di. 08-09-2020 13:00:00 R3 C 1 Petersberg 5 - De Petersborg 2 klein 835482
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 08-09-2020 19:30:00 C3 B 2 S&O PTT 3 - West Arnhem 2 klein 816766
Biljartcentrum Westpeter Di. 08-09-2020 19:30:00 B2 A 2 West-Peter 8 - Renkum 3 klein 817056
Partycentrum Ons Huis Di. 08-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Rhedense Leeuw 1 - Paperclip 2 klein 816456
Biljartcentrum Renkum Di. 08-09-2020 19:30:00 C3 B 2 Renkum 7 - Renkum 8 klein 816767
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 08-09-2020 19:30:00 C2 A 2 S&O PTT 1 - Petersberg 3 klein 816454
P.V. Arnhem Oost Di. 08-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Grenspost 4 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816455
Biljartcentrum Renkum Di. 08-09-2020 19:30:00 C4 A 2 Renkum 10 - West-Peter 5 klein 816921
Grand Cafe De Tol Di. 08-09-2020 19:30:00 C4 A 2 Rembrandt/De Tol 1 - De Grenspost 8 klein 816922
Welzijn Brummen Wo. 09-09-2020 13:00:00 R3 D 1 De Boerderij - Concordia 2 - Driemond 2 klein 835087
Vilente Molenberg Wo. 09-09-2020 13:00:00 R3 D 1 De Molenberg 2 - De Molenberg 1 klein 835086
ONDER DE TOREN Wo. 09-09-2020 13:00:00 R3 E 1 Kriet Op Tied 2 - Sbk 3 klein 835177
ONDER DE TOREN Wo. 09-09-2020 13:00:00 R3 F 1 Kriet Op Tied 4 - De Rhedense Leeuw 11 klein 835267
De Petersborg Wo. 09-09-2020 13:00:00 R3 A 1 De Petersborg 1 - Paperclip 1 klein 835339
Wijkcentrum De Drieschaar Wo. 09-09-2020 13:00:00 R3 B 1 De Drieschaar 2 - De Rhedense Leeuw 12 klein 835410
Biljartvereniging Elderhof Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Elderhof 1 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816611
Partycentrum Ons Huis Wo. 09-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Rhedense Leeuw 2 - T.O.G. Concordia 1 klein 816457
Biljartcentrum Renkum Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Renkum 9 - West-Peter 6 klein 816612
Biljartcentrum Westpeter Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 B 2 West-Peter 4 - Renkum 4 klein 816768
Partycentrum Ons Huis Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 B 2 De Rhedense Leeuw 4 - Paperclip 3 klein 816770
ONDER DE TOREN Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 D 1 Kriet Op Tied 1 - S&O PTT 5 klein 835088
Tjark Rikscentrum Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 D 1 Sbk 2 - Sbk 1 klein 835089
Cafe de Tapperij Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 E 1 Harmonie + 2 - Paperclip 2 klein 835178
Tjark Rikscentrum Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 E 1 Sbk 4 - Kriet Op Tied 3 klein 835179
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 A 1 De Drieschaar 1 - Biljartvereniging Gelre 3 klein 835340
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 B 1 Biljartvereniging Bemmel 2 - Paperclip 3 klein 835411
Het Kleine Verzet Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 B 1 Biljartvereniging Gelre 6 - Biljartclub Arnhem 1 klein 835412
Biljartcentrum Renkum Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 C 1 Biljartvereniging Renkum + 1 - Biljartvereniging Renkum + 2 klein 835483
Het Kleine Verzet Do. 10-09-2020 13:00:00 R3 C 1 Biljartvereniging Gelre 5 - De Drieschaar 4 klein 835484
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 10-09-2020 13:30:00 R3 F 1 Driemond 3 - Driemond 4 klein 835268
P.V. Arnhem Oost Do. 10-09-2020 19:30:00 B2 A 2 De Grenspost 7 - De Grenspost 9 klein 817057
Biljartcentrum Westpeter Do. 10-09-2020 19:30:00 C2 A 2 West-Peter 3 - S&O PTT 2 klein 816458
Partycentrum Ons Huis Do. 10-09-2020 19:30:00 C3 A 2 De Rhedense Leeuw 5 - S&O PTT 6 klein 816615
Biljartcentrum Renkum Do. 10-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Renkum 5 - Renkum 6 klein 816614
Biljartcentrum Westpeter Do. 10-09-2020 19:30:00 C3 A 2 W.C.K. 1 - West Arnhem 4 klein 816613
Partycentrum Ons Huis Do. 10-09-2020 19:30:00 C4 A 2 De Rhedense Leeuw 8 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816924
Biljartcentrum Renkum Do. 10-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Renkum 2 - West-Peter 9 klein 817058
Biljartcentrum Westpeter Do. 10-09-2020 19:30:00 C4 A 2 Petersberg 4 - Renkum 11 klein 816923
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 A 2 de Trots van Kluirendal 10 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817060
Biljartcentrum Westpeter Vr. 11-09-2020 19:30:00 C2 A 2 West-Peter 1 - West-Peter 2 klein 816459
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 11-09-2020 19:30:00 C4 A 2 West Arnhem 3 - Elderhof 2 klein 816925
Biljartcentrum Westpeter Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Petersberg 2 - De Grenspost 3 klein 817059
Tjark Rikscentrum Ma. 14-09-2020 13:00:00 R3 D 2 Sbk 1 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835090
De Paperclip Ma. 14-09-2020 13:00:00 R3 E 2 Paperclip 2 - Kriet Op Tied 2 klein 835180
De Petersborg Ma. 14-09-2020 13:00:00 R3 A 2 De Petersborg 1 - Biljartvereniging Gelre 4 klein 835341
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 15-09-2020 13:00:00 R3 D 2 S&O PTT 5 - De Molenberg 2 klein 835091
P.V. Arnhem Oost Di. 15-09-2020 13:00:00 R3 A 2 Biljartvereniging De Grenspost 2 - Paperclip 1 klein 835342
Biljartcentrum Westpeter Di. 15-09-2020 13:00:00 R3 A 2 Biljartver. West-Peter 10 - De Drieschaar 1 klein 835343
Partycentrum Ons Huis Di. 15-09-2020 13:00:00 R3 B 2 De Rhedense Leeuw 12 - Biljartvereniging Gelre 6 klein 835413
Biljartcentrum Renkum Di. 15-09-2020 13:00:00 R3 C 2 Biljartvereniging Renkum + 2 - Petersberg 5 klein 835485
P.V. Arnhem Oost Di. 15-09-2020 13:00:00 R3 C 2 Biljartvereniging De Grenspost 1 - Biljartvereniging Gelre 5 klein 835486
Biljartvereniging Elderhof Di. 15-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Elderhof 2 - Renkum 10 klein 816926
P.V. Arnhem Oost Di. 15-09-2020 19:30:00 C4 A 3 De Grenspost 8 - De Rhedense Leeuw 8 klein 816927
Welzijn Brummen Di. 15-09-2020 19:30:00 C2 A 3 T.O.G. Concordia 1 - Paperclip 1 klein 816460
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 15-09-2020 19:30:00 B2 A 3 de Trots van Kluirendal 7 - Petersberg 2 klein 817062
Biljartcentrum Renkum Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 B 3 Renkum 4 - Renkum 8 klein 816773
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 B 3 S&O PTT 4 - St. Marten 1 klein 816772
P.V. Arnhem Oost Di. 15-09-2020 19:30:00 B2 A 3 De Grenspost 9 - D.V.S. 3 klein 817061
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 15-09-2020 19:30:00 C2 A 3 S&O PTT 1 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816461
Vilente Molenberg Wo. 16-09-2020 13:00:00 R3 D 2 De Molenberg 1 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835092
Biljartcentrum Westpeter Wo. 16-09-2020 13:00:00 R3 E 2 Biljartclub Arnhem 2 - De Rhedense Leeuw 10 klein 835182
Vilente Molenberg Wo. 16-09-2020 13:00:00 R3 F 2 De Molenberg 3 - Harmonie + 1 klein 835270
Café St. Marten Wo. 16-09-2020 13:00:00 R3 B 2 Biljartvereniging Marten St. 2 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 835414
De Petersborg Wo. 16-09-2020 13:00:00 R3 C 2 De Petersborg 3 - Biljartvereniging Renkum + 1 klein 835487
P.V. Arnhem Oost Wo. 16-09-2020 19:30:00 B2 A 3 De Grenspost 3 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817063
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 A 3 S&O PTT 6 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816617
De Paperclip Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 B 3 Paperclip 3 - S&O PTT 3 klein 816775
Biljartcentrum Westpeter Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 3 West-Peter 2 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816462
Café de Nieuwe Velper Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Sjonnie`s Bar 1 - Renkum 9 klein 816616
Biljartcentrum Renkum Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Renkum 6 - West-Peter 6 klein 816618
Partycentrum Ons Huis Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 3 De Rhedense Leeuw 3 - West-Peter 1 klein 816464
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 B 3 West Arnhem 2 - Renkum 7 klein 816776
ONDER DE TOREN Do. 17-09-2020 13:00:00 R3 E 2 Kriet Op Tied 3 - Harmonie + 2 klein 835183
Tjark Rikscentrum Do. 17-09-2020 13:00:00 R3 E 2 Sbk 3 - De Rhedense Leeuw 13 klein 835184
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 17-09-2020 13:00:00 R3 F 2 BV de Trots van Kluirendal 9 - Kriet Op Tied 4 klein 835271
Partycentrum Ons Huis Do. 17-09-2020 13:00:00 R3 F 2 De Rhedense Leeuw 11 - Driemond 3 klein 835272
Biljartcentrum Westpeter Do. 17-09-2020 13:00:00 R3 A 2 Biljartver. West-Peter 13 - Biljartvereniging Gelre 3 klein 835344
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 17-09-2020 13:00:00 R3 B 2 Biljartvereniging Bemmel 1 - Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 klein 835415
De Paperclip Do. 17-09-2020 13:00:00 R3 B 2 Paperclip 3 - De Drieschaar 2 klein 835416
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 17-09-2020 13:00:00 R3 C 2 De Drieschaar 4 - De Drieschaar 3 klein 835488
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 17-09-2020 13:30:00 R3 D 2 Driemond 2 - Sbk 2 klein 835093
Partycentrum Ons Huis Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 A 3 De Rhedense Leeuw 7 - W.C.K. 1 klein 816621
Biljartcentrum Westpeter Do. 17-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Petersberg 4 - Rembrandt/De Tol 1 klein 816928
Café St. Marten Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 B 2 St. Marten 1 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816771
Biljartcentrum Renkum Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Renkum 5 - Elderhof 1 klein 816620
Partycentrum Ons Huis Do. 17-09-2020 19:30:00 C4 A 3 De Rhedense Leeuw 9 - West Arnhem 3 klein 816930
Biljartcentrum Westpeter Do. 17-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Petersberg 3 - S&O PTT 2 klein 816465
Biljartcentrum Renkum Do. 17-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Renkum 11 - West-Peter 5 klein 816929
Biljartcentrum Westpeter Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 A 3 West Arnhem 4 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816619
Welzijn Brummen Vr. 18-09-2020 13:00:00 R3 D 2 De Boerderij - Concordia 3 - Kriet Op Tied 1 klein 835094
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 18-09-2020 19:30:00 C3 B 3 West Arnhem 1 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816777
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 18-09-2020 19:30:00 C3 B 1 West Arnhem 2 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816763
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 A 3 de Trots van Kluirendal 2 - De Grenspost 7 klein 817064
Biljartcentrum Renkum Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 A 3 Renkum 3 - West-Peter 9 klein 817065
Tjark Rikscentrum Ma. 21-09-2020 13:00:00 R3 D 3 Sbk 1 - Driemond 2 klein 835095
Tjark Rikscentrum Ma. 21-09-2020 13:00:00 R3 F 3 Sbk 5 - Driemond 4 klein 835273
De Paperclip Ma. 21-09-2020 13:00:00 R3 A 3 Paperclip 1 - De Drieschaar 1 klein 835345
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 A 4 de Trots van Kluirendal 4 - West Arnhem 4 klein 816622
Welzijn Brummen Di. 22-09-2020 13:00:00 R3 D 3 De Boerderij - Concordia 1 - Kriet Op Tied 1 klein 835096
Partycentrum Ons Huis Di. 22-09-2020 13:00:00 R3 E 3 De Rhedense Leeuw 13 - Paperclip 2 klein 835186
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 22-09-2020 13:00:00 R3 F 3 BV de Trots van Kluirendal 8 - Harmonie + 1 klein 835274
Het Kleine Verzet Di. 22-09-2020 13:00:00 R3 A 3 Biljartvereniging Gelre 3 - Biljartver. West-Peter 10 klein 835346
Het Kleine Verzet Di. 22-09-2020 13:00:00 R3 A 3 Biljartvereniging Gelre 4 - Biljartvereniging De Grenspost 2 klein 835347
P.V. Arnhem Oost Di. 22-09-2020 13:00:00 R3 C 3 Biljartvereniging De Grenspost 1 - De Petersborg 2 klein 835489
Biljartcentrum Westpeter Di. 22-09-2020 13:00:00 R3 C 3 Petersberg 5 - De Petersborg 3 klein 835490
Biljartcentrum Westpeter Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 A 4 West-Peter 6 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816623
P.V. Arnhem Oost Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 4 De Grenspost 4 - S&O PTT 1 klein 816466
Biljartcentrum Renkum Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 B 4 Renkum 7 - Paperclip 3 klein 816779
Partycentrum Ons Huis Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 4 De Rhedense Leeuw 1 - Petersberg 3 klein 816467
Biljartcentrum Renkum Di. 22-09-2020 19:30:00 C4 A 4 Renkum 10 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816931
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 B 4 S&O PTT 3 - West Arnhem 1 klein 816778
Grand Cafe De Tol Di. 22-09-2020 19:30:00 C4 A 4 Rembrandt/De Tol 1 - Renkum 11 klein 816932
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 4 D.V.S. 3 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817066
Welzijn Brummen Wo. 23-09-2020 13:00:00 R3 D 3 De Boerderij - Concordia 2 - S&O PTT 5 klein 835098
Vilente Molenberg Wo. 23-09-2020 13:00:00 R3 D 3 De Molenberg 2 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835097
ONDER DE TOREN Wo. 23-09-2020 13:00:00 R3 E 3 Kriet Op Tied 2 - Kriet Op Tied 3 klein 835187
Biljartcentrum Westpeter Wo. 23-09-2020 13:00:00 R3 E 3 Biljartclub Arnhem 2 - Sbk 3 klein 835188
ONDER DE TOREN Wo. 23-09-2020 13:00:00 R3 F 3 Kriet Op Tied 4 - De Molenberg 3 klein 835275
Wijkcentrum De Drieschaar Wo. 23-09-2020 13:00:00 R3 B 3 De Drieschaar 2 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 835417
Biljartcentrum Renkum Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Renkum 9 - S&O PTT 6 klein 816625
Partycentrum Ons Huis Wo. 23-09-2020 19:30:00 C2 A 4 De Rhedense Leeuw 2 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816469
Biljartvereniging Elderhof Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Elderhof 1 - Renkum 6 klein 816624
De Paperclip Wo. 23-09-2020 19:30:00 C2 A 4 Paperclip 1 - West-Peter 2 klein 816468
De Paperclip Wo. 23-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Paperclip 2 - De Grenspost 4 klein 816463
Biljartcentrum Westpeter Wo. 23-09-2020 19:30:00 C4 A 4 West-Peter 5 - Elderhof 2 klein 816933
Partycentrum Ons Huis Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 B 4 De Rhedense Leeuw 4 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816781
Tjark Rikscentrum Do. 24-09-2020 13:00:00 R3 D 3 Sbk 2 - De Molenberg 1 klein 835099
Partycentrum Ons Huis Do. 24-09-2020 13:00:00 R3 E 3 De Rhedense Leeuw 10 - Sbk 4 klein 835189
Biljartcentrum Westpeter Do. 24-09-2020 13:00:00 R3 A 3 Biljartver. West-Peter 13 - Biljartvereniging De Grenspost 10 klein 835348
Biljartvereniging Elderhof Do. 24-09-2020 13:00:00 R3 B 3 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - Biljartclub Arnhem 1 klein 835418
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 24-09-2020 13:00:00 R3 B 3 Biljartvereniging Bemmel 1 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 835419
Het Kleine Verzet Do. 24-09-2020 13:00:00 R3 B 3 Biljartvereniging Gelre 6 - Paperclip 3 klein 835420
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 24-09-2020 13:00:00 R3 C 3 De Drieschaar 4 - Biljartvereniging Renkum + 1 klein 835491
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 24-09-2020 13:30:00 R3 F 3 Driemond 3 - BV de Trots van Kluirendal 9 klein 835276
Biljartcentrum Renkum Do. 24-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Renkum 2 - De Grenspost 9 klein 817068
Biljartcentrum Westpeter Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 4 W.C.K. 1 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816626
Biljartcentrum Renkum Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 B 4 Renkum 8 - West Arnhem 2 klein 816783
P.V. Arnhem Oost Do. 24-09-2020 19:30:00 B2 A 4 De Grenspost 7 - De Grenspost 3 klein 817067
Biljartcentrum Westpeter Do. 24-09-2020 19:30:00 C2 A 4 West-Peter 3 - T.O.G. Concordia 1 klein 816470
Café St. Marten Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 B 4 St. Marten 1 - West-Peter 4 klein 816782
Partycentrum Ons Huis Do. 24-09-2020 19:30:00 C4 A 4 De Rhedense Leeuw 8 - Petersberg 4 klein 816934
Partycentrum Ons Huis Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 4 De Rhedense Leeuw 5 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816627
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 25-09-2020 19:30:00 C4 A 4 West Arnhem 3 - De Grenspost 8 klein 816935
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 4 de Trots van Kluirendal 10 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817070
Biljartcentrum Westpeter Vr. 25-09-2020 19:30:00 C2 A 4 West-Peter 1 - Paperclip 2 klein 816471
Biljartcentrum Westpeter Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Petersberg 2 - West-Peter 8 klein 817069
Biljartcentrum Westpeter Vr. 25-09-2020 19:30:00 BD A 1 Petersberg 1 - Renkum 3 klein 832536
De Paperclip Ma. 28-09-2020 13:00:00 R3 E 4 Paperclip 2 - Biljartclub Arnhem 2 klein 835190
Cafe de Tapperij Ma. 28-09-2020 13:00:00 R3 F 4 Harmonie + 1 - Kriet Op Tied 4 klein 835277
De Petersborg Ma. 28-09-2020 13:00:00 R3 C 4 De Petersborg 2 - Biljartvereniging Gelre 5 klein 835496
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 29-09-2020 13:00:00 R3 D 4 S&O PTT 5 - Sbk 2 klein 835100
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 29-09-2020 13:00:00 R3 F 4 BV de Trots van Kluirendal 8 - Driemond 4 klein 835278
Het Kleine Verzet Di. 29-09-2020 13:00:00 R3 A 4 Biljartvereniging Gelre 4 - De Drieschaar 1 klein 835349
P.V. Arnhem Oost Di. 29-09-2020 13:00:00 R3 A 4 Biljartvereniging De Grenspost 10 - Biljartvereniging Gelre 3 klein 835350
Biljartcentrum Westpeter Di. 29-09-2020 13:00:00 R3 A 4 Biljartver. West-Peter 10 - Paperclip 1 klein 835351
Partycentrum Ons Huis Di. 29-09-2020 13:00:00 R3 B 4 De Rhedense Leeuw 12 - Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 klein 835421
Biljartcentrum Renkum Di. 29-09-2020 13:00:00 R3 C 4 Biljartvereniging Renkum + 2 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 835493
Wijkcentrum De Drieschaar Di. 29-09-2020 13:00:00 R3 C 4 De Drieschaar 3 - Biljartvereniging Renkum + 1 klein 835494
P.V. Arnhem Oost Di. 29-09-2020 19:30:00 C4 A 5 De Grenspost 8 - Renkum 10 klein 816936
P.V. Arnhem Oost Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 De Grenspost 9 - West-Peter 9 klein 817072
Biljartcentrum Westpeter Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 West-Peter 8 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817071
Grand Cafe De Tol Di. 29-09-2020 19:30:00 C4 A 5 Rembrandt/De Tol 1 - De Rhedense Leeuw 8 klein 816937
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 5 S&O PTT 1 - West-Peter 1 klein 816473
Welzijn Brummen Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 5 T.O.G. Concordia 1 - S&O PTT 2 klein 816472
Biljartcentrum Renkum Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 B 5 Renkum 4 - West Arnhem 2 klein 816785
Partycentrum Ons Huis Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 5 De Rhedense Leeuw 1 - De Grenspost 4 klein 816474
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 B 5 S&O PTT 4 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816784
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 de Trots van Kluirendal 7 - De Grenspost 7 klein 817073
Partycentrum Ons Huis Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 B 5 De Rhedense Leeuw 6 - S&O PTT 3 klein 816786
Vilente Molenberg Wo. 30-09-2020 13:00:00 R3 D 4 De Molenberg 1 - Sbk 1 klein 835101
Vilente Molenberg Wo. 30-09-2020 13:00:00 R3 F 4 De Molenberg 3 - Driemond 3 klein 835279
De Petersborg Wo. 30-09-2020 13:00:00 R3 A 4 De Petersborg 1 - Biljartver. West-Peter 13 klein 835352
Biljartcentrum Westpeter Wo. 30-09-2020 13:00:00 R3 B 4 Biljartclub Arnhem 1 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 835423
Partycentrum Ons Huis Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 5 De Rhedense Leeuw 3 - Paperclip 1 klein 816477
Biljartcentrum Renkum Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 5 Renkum 6 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816629
De Paperclip Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 5 Paperclip 2 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816476
P.V. Arnhem Oost Wo. 30-09-2020 19:30:00 B2 A 5 De Grenspost 3 - D.V.S. 3 klein 817074
De Paperclip Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 B 5 Paperclip 3 - Renkum 8 klein 816787
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 5 S&O PTT 6 - West-Peter 6 klein 816628
Biljartcentrum Westpeter Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 5 West-Peter 2 - West-Peter 3 klein 816475
ONDER DE TOREN Do. 01-10-2020 13:00:00 R3 D 4 Kriet Op Tied 1 - De Molenberg 2 klein 835103
ONDER DE TOREN Do. 01-10-2020 13:00:00 R3 E 4 Kriet Op Tied 3 - De Rhedense Leeuw 13 klein 835192
Tjark Rikscentrum Do. 01-10-2020 13:00:00 R3 E 4 Sbk 4 - Harmonie + 2 klein 835193
Tjark Rikscentrum Do. 01-10-2020 13:00:00 R3 E 4 Sbk 3 - De Rhedense Leeuw 10 klein 835194
Partycentrum Ons Huis Do. 01-10-2020 13:00:00 R3 F 4 De Rhedense Leeuw 11 - Sbk 5 klein 835280
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 01-10-2020 13:00:00 R3 B 4 Biljartvereniging Bemmel 2 - De Drieschaar 2 klein 835424
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 01-10-2020 13:00:00 R3 C 4 De Drieschaar 4 - Petersberg 5 klein 835495
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 01-10-2020 13:30:00 R3 D 4 Driemond 2 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835102
Partycentrum Ons Huis Do. 01-10-2020 19:30:00 C4 A 5 De Rhedense Leeuw 9 - West-Peter 5 klein 816940
Biljartcentrum Westpeter Do. 01-10-2020 19:30:00 C4 A 5 Petersberg 4 - West Arnhem 3 klein 816938
Biljartcentrum Westpeter Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 A 5 West Arnhem 4 - Renkum 9 klein 816630
Biljartcentrum Renkum Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Renkum 5 - W.C.K. 1 klein 816632
Partycentrum Ons Huis Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 A 5 De Rhedense Leeuw 7 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816633
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 A 5 de Trots van Kluirendal 1 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816631
Biljartcentrum Renkum Do. 01-10-2020 19:30:00 C4 A 5 Renkum 11 - Elderhof 2 klein 816939
Welzijn Brummen Vr. 02-10-2020 13:00:00 R3 D 4 De Boerderij - Concordia 3 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835104
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 02-10-2020 19:30:00 C3 B 5 West Arnhem 1 - Renkum 7 klein 816789
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 02-10-2020 19:30:00 B2 A 5 de Trots van Kluirendal 2 - Renkum 2 klein 817075
Tjark Rikscentrum Ma. 05-10-2020 13:00:00 R3 D 5 Sbk 1 - S&O PTT 5 klein 835105
Cafe de Tapperij Ma. 05-10-2020 13:00:00 R3 F 5 Harmonie + 1 - Driemond 3 klein 835281
Tjark Rikscentrum Ma. 05-10-2020 13:00:00 R3 F 5 Sbk 5 - BV de Trots van Kluirendal 9 klein 835282
De Petersborg Ma. 05-10-2020 13:00:00 R3 C 5 De Petersborg 2 - Biljartvereniging Renkum + 2 klein 835497
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 A 6 de Trots van Kluirendal 4 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816634
Welzijn Brummen Di. 06-10-2020 13:00:00 R3 D 5 De Boerderij - Concordia 1 - De Molenberg 2 klein 835106
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 06-10-2020 13:00:00 R3 F 5 BV de Trots van Kluirendal 8 - Kriet Op Tied 4 klein 835283
Het Kleine Verzet Di. 06-10-2020 13:00:00 R3 A 5 Biljartvereniging Gelre 3 - Paperclip 1 klein 835353
Het Kleine Verzet Di. 06-10-2020 13:00:00 R3 A 5 Biljartvereniging Gelre 4 - Biljartver. West-Peter 10 klein 835354
P.V. Arnhem Oost Di. 06-10-2020 13:00:00 R3 A 5 Biljartvereniging De Grenspost 10 - De Petersborg 1 klein 835355
P.V. Arnhem Oost Di. 06-10-2020 13:00:00 R3 C 5 Biljartvereniging De Grenspost 1 - De Petersborg 3 klein 835498
Biljartcentrum Westpeter Di. 06-10-2020 13:00:00 R3 C 5 Petersberg 5 - De Drieschaar 3 klein 835499
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 06-10-2020 13:30:00 R3 F 5 Driemond 4 - De Rhedense Leeuw 11 klein 835284
Biljartvereniging Elderhof Di. 06-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Elderhof 2 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816941
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 B 6 S&O PTT 3 - S&O PTT 4 klein 816790
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 6 D.V.S. 3 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817076
Biljartcentrum Renkum Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Renkum 7 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816791
P.V. Arnhem Oost Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Grenspost 4 - Petersberg 3 klein 816479
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 A 6 S&O PTT 2 - West-Peter 2 klein 816478
Biljartcentrum Westpeter Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 6 West-Peter 6 - West Arnhem 4 klein 816635
Biljartcentrum Renkum Di. 06-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Renkum 10 - Petersberg 4 klein 816942
Welzijn Brummen Wo. 07-10-2020 13:00:00 R3 D 5 De Boerderij - Concordia 2 - Kriet Op Tied 1 klein 835107
ONDER DE TOREN Wo. 07-10-2020 13:00:00 R3 E 5 Kriet Op Tied 2 - Sbk 4 klein 835196
Biljartcentrum Westpeter Wo. 07-10-2020 13:00:00 R3 E 5 Biljartclub Arnhem 2 - Kriet Op Tied 3 klein 835197
Biljartcentrum Westpeter Wo. 07-10-2020 13:00:00 R3 B 5 Biljartclub Arnhem 1 - De Rhedense Leeuw 12 klein 835425
Biljartcentrum Westpeter Wo. 07-10-2020 19:30:00 C4 A 6 West-Peter 5 - De Grenspost 8 klein 816943
Partycentrum Ons Huis Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 B 6 De Rhedense Leeuw 4 - West-Peter 4 klein 816793
Biljartcentrum Renkum Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Renkum 9 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816637
De Paperclip Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Paperclip 1 - Paperclip 2 klein 816480
Partycentrum Ons Huis Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Rhedense Leeuw 2 - S&O PTT 1 klein 816481
Café de Nieuwe Velper Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Sjonnie`s Bar 1 - S&O PTT 6 klein 816636
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 B 6 West Arnhem 2 - Paperclip 3 klein 816792
Tjark Rikscentrum Do. 08-10-2020 13:00:00 R3 D 5 Sbk 2 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835109
Partycentrum Ons Huis Do. 08-10-2020 13:00:00 R3 E 5 De Rhedense Leeuw 10 - Harmonie + 2 klein 835198
Tjark Rikscentrum Do. 08-10-2020 13:00:00 R3 E 5 Sbk 3 - Paperclip 2 klein 835199
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-10-2020 13:00:00 R3 A 5 Biljartver. West-Peter 13 - Biljartvereniging De Grenspost 2 klein 835356
Biljartvereniging Elderhof Do. 08-10-2020 13:00:00 R3 B 5 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - Paperclip 3 klein 835426
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 08-10-2020 13:00:00 R3 B 5 Biljartvereniging Bemmel 1 - De Drieschaar 2 klein 835427
Het Kleine Verzet Do. 08-10-2020 13:00:00 R3 B 5 Biljartvereniging Gelre 6 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 835428
Het Kleine Verzet Do. 08-10-2020 13:00:00 R3 C 5 Biljartvereniging Gelre 5 - Biljartvereniging Renkum + 1 klein 835500
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 A 6 W.C.K. 1 - Elderhof 1 klein 816638
Partycentrum Ons Huis Do. 08-10-2020 19:30:00 C4 A 6 De Rhedense Leeuw 8 - Renkum 11 klein 816944
Biljartcentrum Renkum Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Renkum 2 - De Grenspost 3 klein 817079
Café St. Marten Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 B 6 St. Marten 1 - Renkum 4 klein 816794
Partycentrum Ons Huis Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 A 6 De Rhedense Leeuw 5 - Renkum 5 klein 816639
Biljartcentrum Renkum Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Renkum 8 - West Arnhem 1 klein 816795
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-10-2020 19:30:00 C2 A 6 West-Peter 3 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816482
P.V. Arnhem Oost Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 6 De Grenspost 7 - West-Peter 8 klein 817078
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 6 West-Peter 9 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817077
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 09-10-2020 19:30:00 C4 A 6 West Arnhem 3 - Rembrandt/De Tol 1 klein 816945
Biljartcentrum Westpeter Vr. 09-10-2020 19:30:00 C2 A 6 West-Peter 1 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816483
Biljartcentrum Westpeter Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Petersberg 2 - Renkum 3 klein 817080
De Paperclip Ma. 12-10-2020 13:00:00 R3 E 6 Paperclip 2 - De Rhedense Leeuw 10 klein 835200
De Paperclip Ma. 12-10-2020 13:00:00 R3 A 6 Paperclip 1 - Biljartvereniging Gelre 4 klein 835357
De Petersborg Ma. 12-10-2020 13:00:00 R3 A 6 De Petersborg 1 - Biljartvereniging Gelre 3 klein 835358
Welzijn Brummen Di. 13-10-2020 13:00:00 R3 D 6 De Boerderij - Concordia 1 - De Molenberg 1 klein 835110
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 13-10-2020 13:00:00 R3 F 6 BV de Trots van Kluirendal 9 - Driemond 4 klein 835287
P.V. Arnhem Oost Di. 13-10-2020 13:00:00 R3 A 6 Biljartvereniging De Grenspost 2 - Biljartvereniging De Grenspost 10 klein 835359
Partycentrum Ons Huis Di. 13-10-2020 13:00:00 R3 B 6 De Rhedense Leeuw 12 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 835429
Biljartcentrum Renkum Di. 13-10-2020 13:00:00 R3 C 6 Biljartvereniging Renkum + 2 - Biljartvereniging Gelre 5 klein 835501
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 13-10-2020 13:30:00 R3 D 5 Driemond 2 - De Molenberg 1 klein 835108
P.V. Arnhem Oost Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 A 7 De Grenspost 8 - Elderhof 2 klein 816946
Partycentrum Ons Huis Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Rhedense Leeuw 1 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816486
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 B 7 S&O PTT 4 - Renkum 7 klein 816796
P.V. Arnhem Oost Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Grenspost 4 - West-Peter 1 klein 816485
Biljartcentrum Renkum Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Renkum 4 - Paperclip 3 klein 816797
Grand Cafe De Tol Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Rembrandt/De Tol 1 - Renkum 10 klein 816947
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 7 S&O PTT 1 - Paperclip 1 klein 816484
Partycentrum Ons Huis Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 B 7 De Rhedense Leeuw 6 - Renkum 8 klein 816798
Biljartcentrum Westpeter Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 West-Peter 8 - D.V.S. 3 klein 817081
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 de Trots van Kluirendal 7 - Renkum 2 klein 817082
Vilente Molenberg Wo. 14-10-2020 13:00:00 R3 D 6 De Molenberg 2 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835111
Vilente Molenberg Wo. 14-10-2020 13:00:00 R3 F 6 De Molenberg 3 - Sbk 5 klein 835285
ONDER DE TOREN Wo. 14-10-2020 13:00:00 R3 F 6 Kriet Op Tied 4 - Driemond 3 klein 835286
Café St. Marten Wo. 14-10-2020 13:00:00 R3 B 6 Biljartvereniging Marten St. 2 - Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 klein 835430
Wijkcentrum De Drieschaar Wo. 14-10-2020 13:00:00 R3 B 6 De Drieschaar 2 - Biljartvereniging Gelre 6 klein 835431
De Petersborg Wo. 14-10-2020 13:00:00 R3 C 6 De Petersborg 3 - De Petersborg 2 klein 835502
Biljartvereniging Elderhof Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Elderhof 1 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816640
Partycentrum Ons Huis Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Rhedense Leeuw 3 - S&O PTT 2 klein 816488
Biljartcentrum Renkum Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Renkum 6 - S&O PTT 6 klein 816641
Biljartcentrum Westpeter Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 B 7 West-Peter 4 - S&O PTT 3 klein 816799
De Paperclip Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Paperclip 2 - West-Peter 3 klein 816487
P.V. Arnhem Oost Wo. 14-10-2020 19:30:00 B2 A 7 De Grenspost 3 - West-Peter 9 klein 817083
ONDER DE TOREN Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 D 6 Kriet Op Tied 1 - Sbk 2 klein 835113
Cafe de Tapperij Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 E 6 Harmonie + 2 - Kriet Op Tied 2 klein 835202
ONDER DE TOREN Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 E 6 Kriet Op Tied 3 - Sbk 3 klein 835203
Tjark Rikscentrum Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 E 6 Sbk 4 - De Rhedense Leeuw 13 klein 835204
Partycentrum Ons Huis Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 F 6 De Rhedense Leeuw 11 - BV de Trots van Kluirendal 8 klein 835288
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 A 6 De Drieschaar 1 - Biljartver. West-Peter 13 klein 835360
De Paperclip Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 B 6 Paperclip 3 - Biljartclub Arnhem 1 klein 835432
Biljartcentrum Renkum Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 C 6 Biljartvereniging Renkum + 1 - Petersberg 5 klein 835503
P.V. Arnhem Oost Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 C 6 Biljartvereniging De Grenspost 1 - De Drieschaar 4 klein 835504
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 15-10-2020 13:30:00 R3 D 6 Driemond 2 - S&O PTT 5 klein 835112
Biljartcentrum Westpeter Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 A 7 West Arnhem 4 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816642
Biljartcentrum Renkum Do. 15-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Renkum 11 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816949
Biljartcentrum Westpeter Do. 15-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Petersberg 3 - T.O.G. Concordia 1 klein 816489
Partycentrum Ons Huis Do. 15-10-2020 19:30:00 C4 A 7 De Rhedense Leeuw 8 - West Arnhem 3 klein 816950
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 A 7 de Trots van Kluirendal 1 - Renkum 9 klein 816643
Biljartcentrum Renkum Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Renkum 5 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816644
Partycentrum Ons Huis Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 A 7 De Rhedense Leeuw 7 - West-Peter 6 klein 816645
Biljartcentrum Westpeter Do. 15-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Petersberg 4 - West-Peter 5 klein 816948
Welzijn Brummen Vr. 16-10-2020 13:00:00 R3 D 6 De Boerderij - Concordia 3 - Sbk 1 klein 835114
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 B 7 West Arnhem 1 - West Arnhem 2 klein 816801
Biljartcentrum Westpeter Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Petersberg 2 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817084
Biljartcentrum Renkum Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Renkum 3 - De Grenspost 9 klein 817085
Biljartcentrum Westpeter Di. 20-10-2020 19:30:00 C5 A 1 West-Peter Dames 1 - West-Peter Dames 2 klein 832510
Biljartcentrum Renkum Di. 20-10-2020 19:30:00 BL A 1 Renkum 4 - St. Marten 1 klein 832515
Biljartvereniging Elderhof Di. 20-10-2020 19:30:00 BL A 1 Elderhof 2 - Elderhof 1 klein 832516
Partycentrum Ons Huis Di. 20-10-2020 19:30:00 BL A 1 De Rhedense Leeuw 1 - Renkum 7 klein 832517
Partycentrum Ons Huis Di. 20-10-2020 19:30:00 BL A 1 De Rhedense Leeuw 6 - Paperclip 1 klein 832518
P.V. Arnhem Oost Di. 20-10-2020 19:30:00 BL A 1 De Grenspost 4 - De Rhedense Leeuw 8 klein 832519
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 20-10-2020 19:30:00 BL A 1 S&O PTT 2 - T.O.G. Concordia 1 klein 832520
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 20-10-2020 19:30:00 BL A 1 S&O PTT 3 - Sjonnie`s Bar 1 klein 832521
P.V. Arnhem Oost Di. 20-10-2020 19:30:00 BD A 1 De Grenspost 9 - West-Peter 8 klein 832533
Biljartcentrum Renkum Di. 20-10-2020 19:30:00 C5 A 1 Renkum Dames 2 - Renkum Dames 1 klein 832509
Café St. Marten Wo. 21-10-2020 13:00:00 R3 B 1 Biljartvereniging Marten St. 2 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 835409
Biljartcentrum Renkum Wo. 21-10-2020 19:30:00 BL A 1 Renkum 9 - Paperclip 3 klein 832522
Biljartcentrum Renkum Wo. 21-10-2020 19:30:00 BL A 1 Renkum 6 - De Rhedense Leeuw 3 klein 832523
Biljartcentrum Westpeter Wo. 21-10-2020 19:30:00 BL A 1 West-Peter 5 - Renkum 10 klein 832524
Biljartcentrum Westpeter Wo. 21-10-2020 19:30:00 BL A 1 West-Peter 4 - West-Peter 6 klein 832525
Partycentrum Ons Huis Wo. 21-10-2020 19:30:00 BL A 1 De Rhedense Leeuw 4 - S&O PTT 4 klein 832526
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 21-10-2020 19:30:00 BL A 1 S&O PTT 6 - De Rhedense Leeuw 2 klein 832527
Biljartcentrum Renkum Do. 22-10-2020 19:30:00 BL A 1 Renkum 5 - West-Peter 3 klein 832528
Biljartcentrum Renkum Do. 22-10-2020 19:30:00 BL A 1 Renkum 8 - De Grenspost 8 klein 832529
Biljartcentrum Westpeter Do. 22-10-2020 19:30:00 BL A 1 Petersberg 4 - West-Peter 2 klein 832530
Biljartcentrum Westpeter Do. 22-10-2020 19:30:00 BL A 1 Petersberg 3 - Rembrandt/De Tol 1 klein 832531
P.V. Arnhem Oost Do. 22-10-2020 19:30:00 BD A 1 De Grenspost 7 - De Grenspost 3 klein 832534
Biljartcentrum Westpeter Vr. 23-10-2020 19:30:00 BL A 1 West-Peter 1 - Paperclip 2 klein 832532
Biljartcentrum Westpeter Vr. 23-10-2020 19:30:00 BD A 1 West-Peter 12 - West-Peter 9 klein 832535
Tjark Rikscentrum Ma. 26-10-2020 13:00:00 R3 D 7 Sbk 1 - Kriet Op Tied 1 klein 835115
De Paperclip Ma. 26-10-2020 13:00:00 R3 E 7 Paperclip 2 - Kriet Op Tied 3 klein 835205
Tjark Rikscentrum Ma. 26-10-2020 13:00:00 R3 F 7 Sbk 5 - Harmonie + 1 klein 835289
De Petersborg Ma. 26-10-2020 13:00:00 R3 C 7 De Petersborg 2 - De Drieschaar 4 klein 835505
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 A 8 de Trots van Kluirendal 4 - Elderhof 1 klein 816646
Welzijn Brummen Di. 27-10-2020 13:00:00 R3 D 7 De Boerderij - Concordia 1 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835116
Partycentrum Ons Huis Di. 27-10-2020 13:00:00 R3 E 7 De Rhedense Leeuw 13 - Harmonie + 2 klein 835206
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 27-10-2020 13:00:00 R3 F 7 BV de Trots van Kluirendal 8 - Driemond 3 klein 835290
Het Kleine Verzet Di. 27-10-2020 13:00:00 R3 A 7 Biljartvereniging Gelre 3 - Biljartvereniging Gelre 4 klein 835361
Partycentrum Ons Huis Di. 27-10-2020 13:00:00 R3 B 7 De Rhedense Leeuw 12 - Paperclip 3 klein 835433
Biljartcentrum Renkum Di. 27-10-2020 13:00:00 R3 C 7 Biljartvereniging Renkum + 2 - De Petersborg 3 klein 835506
P.V. Arnhem Oost Di. 27-10-2020 13:00:00 R3 C 7 Biljartvereniging De Grenspost 1 - De Drieschaar 3 klein 835507
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 27-10-2020 13:30:00 R3 F 7 Driemond 4 - De Molenberg 3 klein 835291
Biljartcentrum Renkum Di. 27-10-2020 19:30:00 C4 A 8 Renkum 10 - De Rhedense Leeuw 8 klein 816952
Biljartvereniging Elderhof Di. 27-10-2020 19:30:00 C4 A 8 Elderhof 2 - Petersberg 4 klein 816951
Welzijn Brummen Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 8 T.O.G. Concordia 1 - West-Peter 2 klein 816490
Biljartcentrum Renkum Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 B 8 Renkum 7 - West-Peter 4 klein 816803
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 8 S&O PTT 2 - Paperclip 2 klein 816491
Biljartcentrum Westpeter Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 8 West-Peter 6 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816647
P.V. Arnhem Oost Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 8 De Grenspost 9 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817086
Vilente Molenberg Wo. 28-10-2020 13:00:00 R3 D 7 De Molenberg 1 - S&O PTT 5 klein 835117
Biljartcentrum Westpeter Wo. 28-10-2020 13:00:00 R3 E 7 Biljartclub Arnhem 2 - Sbk 4 klein 835207
De Petersborg Wo. 28-10-2020 13:00:00 R3 A 7 De Petersborg 1 - Biljartvereniging De Grenspost 2 klein 835362
Biljartcentrum Westpeter Wo. 28-10-2020 13:00:00 R3 B 7 Biljartclub Arnhem 1 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 835434
Partycentrum Ons Huis Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 8 De Rhedense Leeuw 2 - De Grenspost 4 klein 816493
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 8 West Arnhem 2 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816805
Biljartcentrum Westpeter Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 8 West-Peter 5 - Rembrandt/De Tol 1 klein 816953
De Paperclip Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 8 Paperclip 3 - West Arnhem 1 klein 816804
De Paperclip Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Paperclip 1 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816492
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 8 S&O PTT 6 - West Arnhem 4 klein 816649
Café de Nieuwe Velper Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 8 Sjonnie`s Bar 1 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816648
Biljartcentrum Renkum Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 8 Renkum 9 - Renkum 5 klein 816650
Partycentrum Ons Huis Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 8 De Rhedense Leeuw 4 - St. Marten 1 klein 816806
Biljartcentrum Renkum Wo. 28-10-2020 19:30:00 BD A 1 Renkum 1 - Petersberg 2 klein 832537
Tjark Rikscentrum Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 D 7 Sbk 2 - De Molenberg 2 klein 835119
Partycentrum Ons Huis Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 E 7 De Rhedense Leeuw 10 - Kriet Op Tied 2 klein 835208
Partycentrum Ons Huis Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 F 7 De Rhedense Leeuw 11 - BV de Trots van Kluirendal 9 klein 835292
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 A 7 De Drieschaar 1 - Biljartvereniging De Grenspost 10 klein 835363
Biljartcentrum Westpeter Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 A 7 Biljartver. West-Peter 13 - Biljartver. West-Peter 10 klein 835364
Biljartvereniging Elderhof Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 B 7 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 835435
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 B 7 Biljartvereniging Bemmel 1 - Biljartvereniging Gelre 6 klein 835436
Het Kleine Verzet Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 C 7 Biljartvereniging Gelre 5 - Petersberg 5 klein 835508
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 29-10-2020 13:30:00 R3 D 7 Driemond 2 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835118
Biljartcentrum Westpeter Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 8 West-Peter 3 - S&O PTT 1 klein 816494
Partycentrum Ons Huis Do. 29-10-2020 19:30:00 C4 A 8 De Rhedense Leeuw 9 - De Grenspost 8 klein 816954
Biljartcentrum Westpeter Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 A 8 W.C.K. 1 - Renkum 6 klein 816651
Biljartcentrum Renkum Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 B 8 Renkum 8 - S&O PTT 4 klein 816807
Biljartcentrum Westpeter Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 8 West-Peter 9 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817087
P.V. Arnhem Oost Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 8 De Grenspost 7 - Petersberg 2 klein 817088
Biljartcentrum Renkum Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 8 Renkum 2 - West-Peter 8 klein 817089
Biljartcentrum Westpeter Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 8 West-Peter 1 - Petersberg 3 klein 816495
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 30-10-2020 19:30:00 B2 A 8 de Trots van Kluirendal 10 - Renkum 3 klein 817090
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 30-10-2020 19:30:00 C4 A 8 West Arnhem 3 - Renkum 11 klein 816955
Cafe de Tapperij Ma. 02-11-2020 13:00:00 R3 F 8 Harmonie + 1 - Driemond 4 klein 835293
De Paperclip Ma. 02-11-2020 13:00:00 R3 A 8 Paperclip 1 - Biljartver. West-Peter 13 klein 835365
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 03-11-2020 13:00:00 R3 D 8 S&O PTT 5 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835120
P.V. Arnhem Oost Di. 03-11-2020 13:00:00 R3 A 8 Biljartvereniging De Grenspost 2 - Biljartvereniging Gelre 3 klein 835366
Biljartcentrum Westpeter Di. 03-11-2020 13:00:00 R3 A 8 Biljartver. West-Peter 10 - Biljartvereniging De Grenspost 10 klein 835367
Biljartcentrum Renkum Di. 03-11-2020 13:00:00 R3 C 8 Biljartvereniging Renkum + 2 - De Drieschaar 4 klein 835509
Wijkcentrum De Drieschaar Di. 03-11-2020 13:00:00 R3 C 8 De Drieschaar 3 - De Petersborg 2 klein 835510
P.V. Arnhem Oost Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 9 De Grenspost 4 - Paperclip 1 klein 816497
Grand Cafe De Tol Di. 03-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Rembrandt/De Tol 1 - Elderhof 2 klein 816956
Partycentrum Ons Huis Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 9 De Rhedense Leeuw 1 - West-Peter 3 klein 816498
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 9 S&O PTT 1 - S&O PTT 2 klein 816496
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 9 S&O PTT 4 - West Arnhem 2 klein 816808
Biljartcentrum Renkum Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 9 Renkum 4 - West Arnhem 1 klein 816809
Partycentrum Ons Huis Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 9 De Rhedense Leeuw 6 - Paperclip 3 klein 816810
Biljartcentrum Westpeter Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 9 West-Peter 8 - West-Peter 9 klein 817091
Vilente Molenberg Wo. 04-11-2020 13:00:00 R3 D 8 De Molenberg 2 - Sbk 1 klein 835121
Welzijn Brummen Wo. 04-11-2020 13:00:00 R3 D 8 De Boerderij - Concordia 2 - Sbk 2 klein 835122
ONDER DE TOREN Wo. 04-11-2020 13:00:00 R3 E 8 Kriet Op Tied 2 - De Rhedense Leeuw 13 klein 835211
Vilente Molenberg Wo. 04-11-2020 13:00:00 R3 F 8 De Molenberg 3 - De Rhedense Leeuw 11 klein 835294
ONDER DE TOREN Wo. 04-11-2020 13:00:00 R3 F 8 Kriet Op Tied 4 - Sbk 5 klein 835295
Café St. Marten Wo. 04-11-2020 13:00:00 R3 B 8 Biljartvereniging Marten St. 2 - De Rhedense Leeuw 12 klein 835437
Wijkcentrum De Drieschaar Wo. 04-11-2020 13:00:00 R3 B 8 De Drieschaar 2 - Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 klein 835438
De Petersborg Wo. 04-11-2020 13:00:00 R3 C 8 De Petersborg 3 - Biljartvereniging Gelre 5 klein 835511
Biljartcentrum Renkum Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Renkum 6 - West Arnhem 4 klein 816653
Biljartvereniging Elderhof Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Elderhof 1 - Renkum 9 klein 816652
Partycentrum Ons Huis Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 9 De Rhedense Leeuw 3 - T.O.G. Concordia 1 klein 816499
Biljartcentrum Westpeter Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 B 9 West-Peter 4 - Renkum 8 klein 816811
P.V. Arnhem Oost Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 A 9 De Grenspost 3 - De Grenspost 9 klein 817092
ONDER DE TOREN Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 D 8 Kriet Op Tied 1 - Driemond 2 klein 835123
Cafe de Tapperij Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 E 8 Harmonie + 2 - Biljartclub Arnhem 2 klein 835212
ONDER DE TOREN Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 E 8 Kriet Op Tied 3 - De Rhedense Leeuw 10 klein 835213
Tjark Rikscentrum Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 E 8 Sbk 4 - Sbk 3 klein 835214
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 F 8 BV de Trots van Kluirendal 9 - BV de Trots van Kluirendal 8 klein 835296
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 A 8 De Drieschaar 1 - De Petersborg 1 klein 835368
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 B 8 Biljartvereniging Bemmel 2 - Biljartclub Arnhem 1 klein 835439
De Paperclip Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 B 8 Paperclip 3 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 835440
Biljartcentrum Renkum Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 C 8 Biljartvereniging Renkum + 1 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 835512
Café St. Marten Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 B 9 St. Marten 1 - S&O PTT 3 klein 816813
Partycentrum Ons Huis Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 A 9 De Rhedense Leeuw 7 - S&O PTT 6 klein 816657
Biljartcentrum Renkum Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Renkum 5 - West-Peter 6 klein 816656
Biljartcentrum Westpeter Do. 05-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Petersberg 4 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816957
Biljartcentrum Westpeter Do. 05-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Petersberg 3 - West-Peter 2 klein 816500
Biljartcentrum Westpeter Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 A 9 W.C.K. 1 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816654
Biljartcentrum Renkum Do. 05-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Renkum 11 - De Grenspost 8 klein 816958
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 A 9 de Trots van Kluirendal 1 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816655
Partycentrum Ons Huis Do. 05-11-2020 19:30:00 C4 A 9 De Rhedense Leeuw 8 - West-Peter 5 klein 816959
Welzijn Brummen Vr. 06-11-2020 13:00:00 R3 D 8 De Boerderij - Concordia 3 - De Molenberg 1 klein 835124
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 06-11-2020 19:30:00 C4 A 9 West Arnhem 3 - Renkum 10 klein 816960
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 A 9 de Trots van Kluirendal 10 - De Grenspost 7 klein 817095
Biljartcentrum Westpeter Vr. 06-11-2020 19:30:00 C2 A 9 West-Peter 1 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816501
Biljartcentrum Westpeter Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Petersberg 2 - D.V.S. 3 klein 817093
Biljartcentrum Renkum Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Renkum 3 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817094
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 10 de Trots van Kluirendal 4 - W.C.K. 1 klein 816658
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 A 10 S&O PTT 2 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816503
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 10 D.V.S. 3 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817097
Grand Cafe De Tol Di. 10-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Rembrandt/De Tol 1 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816962
Biljartcentrum Westpeter Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 10 West-Peter 6 - Elderhof 1 klein 816659
Welzijn Brummen Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 A 10 T.O.G. Concordia 1 - Paperclip 2 klein 816502
Biljartcentrum Renkum Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Renkum 7 - St. Marten 1 klein 816814
Biljartcentrum Renkum Di. 10-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Renkum 10 - Renkum 11 klein 816961
P.V. Arnhem Oost Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Grenspost 9 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817096
Café de Nieuwe Velper Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Sjonnie`s Bar 1 - Renkum 5 klein 816660
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 B 10 West Arnhem 2 - West-Peter 4 klein 816816
De Paperclip Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Paperclip 3 - S&O PTT 4 klein 816815
Partycentrum Ons Huis Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 B 10 De Rhedense Leeuw 4 - Renkum 4 klein 816817
Biljartcentrum Westpeter Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 10 West-Peter 2 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816504
De Paperclip Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Paperclip 1 - West-Peter 1 klein 816505
Partycentrum Ons Huis Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 10 De Rhedense Leeuw 2 - Petersberg 3 klein 816506
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 10 S&O PTT 6 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816661
Partycentrum Ons Huis Do. 12-11-2020 19:30:00 C4 A 10 De Rhedense Leeuw 8 - Elderhof 2 klein 816964
Biljartcentrum Westpeter Do. 12-11-2020 19:30:00 C2 A 10 West-Peter 3 - De Grenspost 4 klein 816507
Biljartcentrum Westpeter Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 10 West Arnhem 4 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816662
Biljartcentrum Westpeter Do. 12-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Petersberg 4 - De Grenspost 8 klein 816963
Partycentrum Ons Huis Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 10 De Rhedense Leeuw 5 - Renkum 6 klein 816663
P.V. Arnhem Oost Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Grenspost 7 - Renkum 3 klein 817098
Biljartcentrum Renkum Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Renkum 2 - Petersberg 2 klein 817099
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 13-11-2020 19:30:00 C4 A 10 West Arnhem 3 - West-Peter 5 klein 816965
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 A 10 de Trots van Kluirendal 2 - De Grenspost 3 klein 817100
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 13-11-2020 19:30:00 C3 B 10 West Arnhem 1 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816819
Tjark Rikscentrum Ma. 16-11-2020 13:00:00 R3 D 9 Sbk 1 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835125
De Paperclip Ma. 16-11-2020 13:00:00 R3 E 9 Paperclip 2 - Sbk 4 klein 835215
Tjark Rikscentrum Ma. 16-11-2020 13:00:00 R3 F 9 Sbk 5 - Driemond 3 klein 835297
De Petersborg Ma. 16-11-2020 13:00:00 R3 C 9 De Petersborg 2 - Biljartvereniging Renkum + 1 klein 835513
Welzijn Brummen Di. 17-11-2020 13:00:00 R3 D 9 De Boerderij - Concordia 1 - Sbk 2 klein 835126
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 17-11-2020 13:00:00 R3 D 9 S&O PTT 5 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835127
P.V. Arnhem Oost Di. 17-11-2020 13:00:00 R3 A 9 Biljartvereniging De Grenspost 10 - Paperclip 1 klein 835369
Biljartcentrum Westpeter Di. 17-11-2020 13:00:00 R3 A 9 Biljartver. West-Peter 10 - De Petersborg 1 klein 835370
Partycentrum Ons Huis Di. 17-11-2020 13:00:00 R3 B 9 De Rhedense Leeuw 12 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 835441
Biljartcentrum Renkum Di. 17-11-2020 13:00:00 R3 C 9 Biljartvereniging Renkum + 2 - De Drieschaar 3 klein 835514
P.V. Arnhem Oost Di. 17-11-2020 13:00:00 R3 C 9 Biljartvereniging De Grenspost 1 - Petersberg 5 klein 835515
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 17-11-2020 13:30:00 R3 F 9 Driemond 4 - Kriet Op Tied 4 klein 835298
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 B 11 S&O PTT 4 - West Arnhem 1 klein 816820
Biljartcentrum Renkum Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 B 11 Renkum 4 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816821
P.V. Arnhem Oost Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Grenspost 4 - S&O PTT 2 klein 816509
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 11 S&O PTT 1 - T.O.G. Concordia 1 klein 816508
P.V. Arnhem Oost Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 11 De Grenspost 8 - Rembrandt/De Tol 1 klein 816967
Biljartvereniging Elderhof Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 11 Elderhof 2 - West Arnhem 3 klein 816966
Biljartcentrum Westpeter Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 11 West-Peter 8 - De Grenspost 9 klein 817101
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 11 de Trots van Kluirendal 7 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817102
Vilente Molenberg Wo. 18-11-2020 13:00:00 R3 D 9 De Molenberg 1 - Kriet Op Tied 1 klein 835128
Biljartcentrum Westpeter Wo. 18-11-2020 13:00:00 R3 E 9 Biljartclub Arnhem 2 - Kriet Op Tied 2 klein 835216
Biljartcentrum Westpeter Wo. 18-11-2020 13:00:00 R3 B 9 Biljartclub Arnhem 1 - De Drieschaar 2 klein 835442
De Petersborg Wo. 18-11-2020 13:00:00 R3 C 9 De Petersborg 3 - De Drieschaar 4 klein 835516
Biljartcentrum Renkum Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Renkum 6 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816665
Partycentrum Ons Huis Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 B 11 De Rhedense Leeuw 4 - S&O PTT 3 klein 816824
Biljartvereniging Elderhof Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Elderhof 1 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816664
Partycentrum Ons Huis Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Rhedense Leeuw 2 - Paperclip 1 klein 816511
Biljartcentrum Westpeter Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 B 11 West-Peter 4 - Paperclip 3 klein 816822
De Paperclip Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Paperclip 2 - West-Peter 2 klein 816510
Biljartcentrum Westpeter Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 11 West-Peter 5 - Renkum 10 klein 816968
Partycentrum Ons Huis Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 E 9 De Rhedense Leeuw 10 - De Rhedense Leeuw 13 klein 835218
Tjark Rikscentrum Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 E 9 Sbk 3 - Harmonie + 2 klein 835219
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 F 9 BV de Trots van Kluirendal 9 - De Molenberg 3 klein 835299
Partycentrum Ons Huis Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 F 9 De Rhedense Leeuw 11 - Harmonie + 1 klein 835300
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 A 9 De Drieschaar 1 - Biljartvereniging De Grenspost 2 klein 835371
Biljartcentrum Westpeter Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 A 9 Biljartver. West-Peter 13 - Biljartvereniging Gelre 4 klein 835372
Biljartvereniging Elderhof Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 B 9 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - Biljartvereniging Gelre 6 klein 835443
De Paperclip Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 B 9 Paperclip 3 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 835444
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 19-11-2020 13:30:00 R3 D 9 Driemond 2 - De Molenberg 2 klein 835129
Biljartcentrum Renkum Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Renkum 5 - S&O PTT 6 klein 816668
Café St. Marten Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 B 11 St. Marten 1 - Renkum 8 klein 816825
Biljartcentrum Renkum Do. 19-11-2020 19:30:00 C4 A 11 Renkum 11 - Petersberg 4 klein 816969
Partycentrum Ons Huis Do. 19-11-2020 19:30:00 C4 A 11 De Rhedense Leeuw 9 - De Rhedense Leeuw 8 klein 816970
Partycentrum Ons Huis Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 11 De Rhedense Leeuw 5 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816669
Biljartcentrum Westpeter Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Petersberg 3 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816512
Biljartcentrum Westpeter Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 11 W.C.K. 1 - Renkum 9 klein 816666
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 11 de Trots van Kluirendal 1 - West Arnhem 4 klein 816667
P.V. Arnhem Oost Do. 19-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Grenspost 7 - D.V.S. 3 klein 817103
Biljartcentrum Westpeter Vr. 20-11-2020 19:30:00 C2 A 11 West-Peter 1 - West-Peter 3 klein 816513
Biljartcentrum Westpeter Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 11 Petersberg 2 - West-Peter 9 klein 817104
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 11 de Trots van Kluirendal 10 - Renkum 2 klein 817106
Biljartcentrum Renkum Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 11 Renkum 3 - De Grenspost 3 klein 817105
Tjark Rikscentrum Ma. 23-11-2020 13:00:00 R3 F 2 Sbk 5 - BV de Trots van Kluirendal 8 klein 835269
Café St. Marten Ma. 23-11-2020 13:00:00 R3 B 4 Biljartvereniging Marten St. 2 - Biljartvereniging Gelre 6 klein 835422
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Driemond 2 - De Boerderij - Concordia 2 klein 840117
ONDER DE TOREN Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Kriet Op Tied 3 - Biljartclub Arnhem 2 klein 840119
Sorteercentrum souterrain noordzijde Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 S&O PTT 5 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 840120
Tjark Rikscentrum Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Sbk 1 - De Drieschaar 4 klein 840121
Biljartcentrum Westpeter Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Petersberg 5 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 840122
Cafe de Tapperij Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Harmonie + 1 - De Drieschaar 1 klein 840124
De Paperclip Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Paperclip 1 - De Drieschaar 2 klein 840125
Biljartvereniging Elderhof Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - De Rhedense Leeuw 10 klein 840126
P.V. Arnhem Oost Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Biljartvereniging De Grenspost 10 - Biljartver. West-Peter 10 klein 840127
De Paperclip Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Paperclip 3 - Kriet Op Tied 2 klein 840128
Biljartcentrum Westpeter Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Biljartver. West-Peter 13 - Kriet Op Tied 4 klein 840129
P.V. Arnhem Oost Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Biljartvereniging De Grenspost 2 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 840131
ONDER DE TOREN Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Kriet Op Tied 1 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 840132
Welzijn Brummen Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 De Boerderij - Concordia 1 - Driemond 4 klein 840134
Cafe de Tapperij Ma. 23-11-2020 13:00:00 BL G 1 Harmonie + 2 - Sbk 4 klein 840135
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 12 de Trots van Kluirendal 4 - Renkum 6 klein 816670
Het Kleine Verzet Di. 24-11-2020 13:00:00 R3 C 3 Biljartvereniging Gelre 5 - De Drieschaar 3 klein 835492
Biljartcentrum Renkum Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 12 Renkum 7 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816827
Biljartcentrum Renkum Di. 24-11-2020 19:30:00 C4 A 12 Renkum 10 - Elderhof 2 klein 816971
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 12 S&O PTT 2 - West-Peter 1 klein 816515
Welzijn Brummen Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 12 T.O.G. Concordia 1 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816514
Partycentrum Ons Huis Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 12 De Rhedense Leeuw 6 - S&O PTT 4 klein 816828
Grand Cafe De Tol Di. 24-11-2020 19:30:00 C4 A 12 Rembrandt/De Tol 1 - Petersberg 4 klein 816972
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 12 S&O PTT 3 - Renkum 4 klein 816826
Biljartcentrum Westpeter Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 12 West-Peter 6 - W.C.K. 1 klein 816671
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 12 D.V.S. 3 - Renkum 3 klein 817107
Biljartcentrum Westpeter Wo. 25-11-2020 13:00:00 BL G 1 Biljartclub Arnhem 1 - De Boerderij - Concordia 3 klein 840123
Biljartcentrum Renkum Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Renkum 9 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816673
Biljartcentrum Westpeter Wo. 25-11-2020 19:30:00 C4 A 12 West-Peter 5 - Renkum 11 klein 816973
De Paperclip Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Paperclip 1 - Petersberg 3 klein 816517
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 B 12 West Arnhem 2 - St. Marten 1 klein 816830
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 12 S&O PTT 6 - Elderhof 1 klein 816672
Partycentrum Ons Huis Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 12 De Rhedense Leeuw 3 - Paperclip 2 klein 816518
P.V. Arnhem Oost Wo. 25-11-2020 19:30:00 B2 A 12 De Grenspost 3 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817108
Biljartcentrum Westpeter Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 12 West-Peter 2 - S&O PTT 1 klein 816516
Tjark Rikscentrum Do. 26-11-2020 13:00:00 BL G 1 Sbk 3 - De Rhedense Leeuw 13 klein 840133
Partycentrum Ons Huis Do. 26-11-2020 19:30:00 C4 A 12 De Rhedense Leeuw 8 - De Grenspost 8 klein 816974
Biljartcentrum Westpeter Do. 26-11-2020 19:30:00 C2 A 12 West-Peter 3 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816519
Partycentrum Ons Huis Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 A 12 De Rhedense Leeuw 7 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816675
Biljartcentrum Westpeter Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 A 12 West Arnhem 4 - Renkum 5 klein 816674
Biljartcentrum Westpeter Do. 26-11-2020 19:30:00 B2 A 12 West-Peter 9 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817109
Biljartcentrum Renkum Do. 26-11-2020 19:30:00 B2 A 12 Renkum 2 - De Grenspost 7 klein 817110
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 A 12 de Trots van Kluirendal 2 - West-Peter 8 klein 817111
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 B 12 West Arnhem 1 - West-Peter 4 klein 816831
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 27-11-2020 19:30:00 C4 A 12 West Arnhem 3 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816975
Tjark Rikscentrum Ma. 30-11-2020 13:00:00 BL G 1 Sbk 5 - De Drieschaar 3 klein 840130
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 A 13 de Trots van Kluirendal 4 - Renkum 9 klein 816676
Biljartvereniging Elderhof Di. 01-12-2020 19:30:00 C4 A 13 Elderhof 2 - West-Peter 5 klein 816976
Partycentrum Ons Huis Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Rhedense Leeuw 1 - West-Peter 2 klein 816522
Biljartcentrum Westpeter Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 13 West-Peter 8 - De Grenspost 3 klein 817112
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 13 S&O PTT 3 - Renkum 7 klein 816832
P.V. Arnhem Oost Di. 01-12-2020 19:30:00 C4 A 13 De Grenspost 8 - West Arnhem 3 klein 816977
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 13 S&O PTT 1 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816520
Biljartcentrum Renkum Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 13 Renkum 4 - S&O PTT 4 klein 816833
P.V. Arnhem Oost Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Grenspost 4 - T.O.G. Concordia 1 klein 816521
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 13 D.V.S. 3 - Renkum 2 klein 817113
Biljartcentrum Renkum Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Renkum 6 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816678
Biljartvereniging Elderhof Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Elderhof 1 - West Arnhem 4 klein 816677
Partycentrum Ons Huis Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Rhedense Leeuw 2 - S&O PTT 2 klein 816524
De Paperclip Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Paperclip 1 - West-Peter 3 klein 816523
Partycentrum Ons Huis Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 B 13 De Rhedense Leeuw 4 - Renkum 8 klein 816836
Biljartcentrum Westpeter Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 B 13 West-Peter 4 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816834
Tjark Rikscentrum Do. 03-12-2020 13:00:00 BL G 1 Sbk 2 - Driemond 3 klein 840118
Café St. Marten Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 B 13 St. Marten 1 - Paperclip 3 klein 816837
Biljartcentrum Renkum Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Renkum 5 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816680
Biljartcentrum Westpeter Do. 03-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Petersberg 3 - Paperclip 2 klein 816525
Partycentrum Ons Huis Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 A 13 De Rhedense Leeuw 5 - West-Peter 6 klein 816681
P.V. Arnhem Oost Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 13 De Grenspost 7 - West-Peter 9 klein 817114
Biljartcentrum Westpeter Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 A 13 W.C.K. 1 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816679
Biljartcentrum Westpeter Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 13 Petersberg 4 - De Rhedense Leeuw 8 klein 816978
Biljartcentrum Renkum Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 13 Renkum 11 - Rembrandt/De Tol 1 klein 816979
Partycentrum Ons Huis Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 13 De Rhedense Leeuw 9 - Renkum 10 klein 816980
Biljartcentrum Westpeter Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Petersberg 2 - De Grenspost 9 klein 817115
Biljartcentrum Renkum Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Renkum 3 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817116
Biljartcentrum Renkum Di. 08-12-2020 19:30:00 C4 A 14 Renkum 10 - De Grenspost 8 klein 816982
Biljartvereniging Elderhof Di. 08-12-2020 19:30:00 C4 A 14 Elderhof 2 - Renkum 11 klein 816981
Biljartcentrum Westpeter Wo. 09-12-2020 19:30:00 C4 A 14 West-Peter 5 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816983
Partycentrum Ons Huis Do. 10-12-2020 19:30:00 C4 A 14 De Rhedense Leeuw 8 - Rembrandt/De Tol 1 klein 816984
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 11-12-2020 19:30:00 C4 A 14 West Arnhem 3 - Petersberg 4 klein 816985
Biljartcentrum Renkum Di. 15-12-2020 19:30:00 C5 A 2 Renkum Dames 2 - West-Peter Dames 1 klein 832511
Biljartcentrum Westpeter Wo. 16-12-2020 19:30:00 C5 A 2 West-Peter Dames 2 - Renkum Dames 1 klein 832512
Tjark Rikscentrum Ma. 04-01-2021 13:00:00 R3 D 10 Sbk 1 - Sbk 2 klein 835130
De Paperclip Ma. 04-01-2021 13:00:00 R3 E 10 Paperclip 2 - Harmonie + 2 klein 835220
De Paperclip Ma. 04-01-2021 13:00:00 R3 A 10 Paperclip 1 - De Petersborg 1 klein 835373
De Petersborg Ma. 04-01-2021 13:00:00 R3 C 10 De Petersborg 2 - Petersberg 5 klein 835517
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 14 de Trots van Kluirendal 4 - West-Peter 6 klein 816682
Vilente Molenberg Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 D 10 De Molenberg 1 - De Molenberg 2 klein 835131
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 D 10 S&O PTT 5 - Kriet Op Tied 1 klein 835132
P.V. Arnhem Oost Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 A 10 Biljartvereniging De Grenspost 10 - Biljartvereniging Gelre 4 klein 835374
P.V. Arnhem Oost Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 A 10 Biljartvereniging De Grenspost 2 - Biljartver. West-Peter 10 klein 835375
Het Kleine Verzet Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 A 10 Biljartvereniging Gelre 3 - De Drieschaar 1 klein 835376
Partycentrum Ons Huis Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 B 10 De Rhedense Leeuw 12 - De Drieschaar 2 klein 835445
Biljartcentrum Renkum Di. 05-01-2021 13:00:00 R3 C 10 Biljartvereniging Renkum + 2 - Biljartvereniging Renkum + 1 klein 835518
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 05-01-2021 13:30:00 R3 F 10 Driemond 4 - Driemond 3 klein 835301
P.V. Arnhem Oost Di. 05-01-2021 19:30:00 C4 A 15 De Grenspost 8 - West-Peter 5 klein 816986
P.V. Arnhem Oost Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 14 De Grenspost 4 - West-Peter 2 klein 816527
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 B 14 S&O PTT 3 - Renkum 8 klein 816838
Partycentrum Ons Huis Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 14 De Rhedense Leeuw 1 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816528
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 14 S&O PTT 1 - Paperclip 2 klein 816526
Biljartcentrum Renkum Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Renkum 7 - Renkum 4 klein 816839
Biljartcentrum Renkum Di. 05-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Renkum 11 - De Rhedense Leeuw 8 klein 816987
Grand Cafe De Tol Di. 05-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Rembrandt/De Tol 1 - West Arnhem 3 klein 816988
Biljartcentrum Westpeter Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 14 West-Peter 8 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817117
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 14 D.V.S. 3 - West-Peter 9 klein 817118
Biljartcentrum Westpeter Wo. 06-01-2021 13:00:00 R3 E 10 Biljartclub Arnhem 2 - De Rhedense Leeuw 13 klein 835221
Vilente Molenberg Wo. 06-01-2021 13:00:00 R3 F 10 De Molenberg 3 - BV de Trots van Kluirendal 8 klein 835302
Biljartcentrum Westpeter Wo. 06-01-2021 13:00:00 R3 B 10 Biljartclub Arnhem 1 - Biljartvereniging Gelre 6 klein 835447
De Petersborg Wo. 06-01-2021 13:00:00 R3 C 10 De Petersborg 3 - De Drieschaar 3 klein 835519
De Paperclip Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Paperclip 1 - S&O PTT 2 klein 816529
Biljartcentrum Renkum Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Renkum 9 - Renkum 6 klein 816684
Biljartcentrum Westpeter Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 B 14 West-Peter 4 - S&O PTT 4 klein 816840
Partycentrum Ons Huis Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 B 14 De Rhedense Leeuw 4 - West Arnhem 2 klein 816842
Biljartvereniging Elderhof Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Elderhof 1 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816683
ONDER DE TOREN Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 E 10 Kriet Op Tied 3 - Sbk 4 klein 835222
Tjark Rikscentrum Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 E 10 Sbk 3 - Kriet Op Tied 2 klein 835224
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 F 10 BV de Trots van Kluirendal 9 - Harmonie + 1 klein 835303
Partycentrum Ons Huis Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 F 10 De Rhedense Leeuw 11 - Kriet Op Tied 4 klein 835304
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 B 10 Biljartvereniging Bemmel 1 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 835446
De Paperclip Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 B 10 Paperclip 3 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 835448
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 C 10 De Drieschaar 4 - Biljartvereniging Gelre 5 klein 835520
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 07-01-2021 13:30:00 R3 D 10 Driemond 2 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835133
Biljartcentrum Westpeter Do. 07-01-2021 19:30:00 C2 A 14 West-Peter 3 - Petersberg 3 klein 816530
Partycentrum Ons Huis Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 14 De Rhedense Leeuw 5 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816687
Partycentrum Ons Huis Do. 07-01-2021 19:30:00 C4 A 15 De Rhedense Leeuw 9 - Elderhof 2 klein 816990
Café St. Marten Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 B 14 St. Marten 1 - West Arnhem 1 klein 816843
Biljartcentrum Westpeter Do. 07-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Petersberg 4 - Renkum 10 klein 816989
Biljartcentrum Westpeter Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 14 W.C.K. 1 - S&O PTT 6 klein 816685
Biljartcentrum Renkum Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Renkum 5 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816686
Biljartcentrum Renkum Do. 07-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Renkum 2 - Renkum 3 klein 817119
Welzijn Brummen Vr. 08-01-2021 13:00:00 R3 D 10 De Boerderij - Concordia 3 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835134
Biljartcentrum Westpeter Vr. 08-01-2021 19:30:00 C2 A 14 West-Peter 1 - T.O.G. Concordia 1 klein 816531
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 A 14 de Trots van Kluirendal 10 - De Grenspost 9 klein 817121
Biljartcentrum Westpeter Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Petersberg 2 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817120
Cafe de Tapperij Ma. 11-01-2021 13:00:00 R3 F 11 Harmonie + 1 - De Molenberg 3 klein 835305
De Paperclip Ma. 11-01-2021 13:00:00 R3 A 11 Paperclip 1 - Biljartvereniging De Grenspost 2 klein 835377
Welzijn Brummen Di. 12-01-2021 13:00:00 R3 D 11 De Boerderij - Concordia 1 - Sbk 1 klein 835135
Partycentrum Ons Huis Di. 12-01-2021 13:00:00 R3 E 11 De Rhedense Leeuw 13 - Sbk 3 klein 835225
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 12-01-2021 13:00:00 R3 F 11 BV de Trots van Kluirendal 8 - Sbk 5 klein 835306
Het Kleine Verzet Di. 12-01-2021 13:00:00 R3 A 11 Biljartvereniging Gelre 4 - De Petersborg 1 klein 835378
Het Kleine Verzet Di. 12-01-2021 13:00:00 R3 A 11 Biljartvereniging Gelre 3 - Biljartver. West-Peter 13 klein 835379
Wijkcentrum De Drieschaar Di. 12-01-2021 13:00:00 R3 C 11 De Drieschaar 3 - De Drieschaar 4 klein 835521
Biljartcentrum Westpeter Di. 12-01-2021 13:00:00 R3 C 11 Petersberg 5 - Biljartvereniging Renkum + 2 klein 835522
Biljartcentrum Westpeter Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 West-Peter 6 - Renkum 9 klein 816688
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 15 S&O PTT 4 - Teruggetrokken team klein 816844
P.V. Arnhem Oost Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 15 De Grenspost 9 - De Grenspost 7 klein 817122
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 15 S&O PTT 2 - West-Peter 3 klein 816533
Partycentrum Ons Huis Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 15 De Rhedense Leeuw 6 - St. Marten 1 klein 816846
Biljartcentrum Renkum Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Renkum 4 - West-Peter 4 klein 816845
Biljartcentrum Renkum Di. 12-01-2021 19:30:00 C4 A 16 Renkum 10 - Rembrandt/De Tol 1 klein 816992
Welzijn Brummen Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 15 T.O.G. Concordia 1 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816532
Biljartvereniging Elderhof Di. 12-01-2021 19:30:00 C4 A 16 Elderhof 2 - De Grenspost 8 klein 816991
Vilente Molenberg Wo. 13-01-2021 13:00:00 R3 D 11 De Molenberg 2 - S&O PTT 5 klein 835136
Welzijn Brummen Wo. 13-01-2021 13:00:00 R3 D 11 De Boerderij - Concordia 2 - De Molenberg 1 klein 835137
ONDER DE TOREN Wo. 13-01-2021 13:00:00 R3 E 11 Kriet Op Tied 2 - Paperclip 2 klein 835226
ONDER DE TOREN Wo. 13-01-2021 13:00:00 R3 F 11 Kriet Op Tied 4 - BV de Trots van Kluirendal 9 klein 835307
Wijkcentrum De Drieschaar Wo. 13-01-2021 13:00:00 R3 B 11 De Drieschaar 2 - Paperclip 3 klein 835449
Biljartcentrum Renkum Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Renkum 6 - Renkum 5 klein 816691
Café de Nieuwe Velper Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Sjonnie`s Bar 1 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816689
De Paperclip Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Paperclip 3 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816847
De Paperclip Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Paperclip 2 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816535
P.V. Arnhem Oost Wo. 13-01-2021 19:30:00 B2 A 15 De Grenspost 3 - Petersberg 2 klein 817123
Biljartcentrum Westpeter Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 15 West-Peter 2 - West-Peter 1 klein 816534
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 15 S&O PTT 6 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816690
Partycentrum Ons Huis Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 15 De Rhedense Leeuw 3 - De Grenspost 4 klein 816536
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 B 15 West Arnhem 2 - S&O PTT 3 klein 816848
Biljartcentrum Westpeter Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 16 West-Peter 5 - Petersberg 4 klein 816993
ONDER DE TOREN Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 D 11 Kriet Op Tied 1 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835138
Tjark Rikscentrum Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 D 11 Sbk 2 - Driemond 2 klein 835139
Cafe de Tapperij Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 E 11 Harmonie + 2 - Kriet Op Tied 3 klein 835227
Partycentrum Ons Huis Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 E 11 De Rhedense Leeuw 10 - Biljartclub Arnhem 2 klein 835228
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 A 11 De Drieschaar 1 - Biljartver. West-Peter 10 klein 835380
Biljartvereniging Elderhof Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 B 11 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 835450
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 B 11 Biljartvereniging Bemmel 2 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 835451
Het Kleine Verzet Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 B 11 Biljartvereniging Gelre 6 - De Rhedense Leeuw 12 klein 835452
Biljartcentrum Renkum Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 C 11 Biljartvereniging Renkum + 1 - De Petersborg 3 klein 835523
Het Kleine Verzet Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 C 11 Biljartvereniging Gelre 5 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 835524
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 14-01-2021 13:30:00 R3 F 11 Driemond 3 - De Rhedense Leeuw 11 klein 835308
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 A 15 de Trots van Kluirendal 1 - Elderhof 1 klein 816693
Biljartcentrum Westpeter Do. 14-01-2021 19:30:00 B2 A 15 West-Peter 9 - Renkum 2 klein 817124
Biljartcentrum Westpeter Do. 14-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Petersberg 3 - S&O PTT 1 klein 816537
Biljartcentrum Renkum Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Renkum 8 - Renkum 7 klein 816849
Biljartcentrum Westpeter Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 A 15 West Arnhem 4 - W.C.K. 1 klein 816692
Partycentrum Ons Huis Do. 14-01-2021 19:30:00 C4 A 16 De Rhedense Leeuw 9 - Renkum 11 klein 816994
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 15 de Trots van Kluirendal 2 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817125
Biljartcentrum Renkum Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Renkum 3 - West-Peter 8 klein 817126
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 15-01-2021 19:30:00 C4 A 16 West Arnhem 3 - De Rhedense Leeuw 8 klein 816995
De Paperclip Ma. 18-01-2021 13:00:00 R3 E 12 Paperclip 2 - De Rhedense Leeuw 13 klein 835230
Cafe de Tapperij Ma. 18-01-2021 13:00:00 R3 F 12 Harmonie + 1 - BV de Trots van Kluirendal 8 klein 835309
De Petersborg Ma. 18-01-2021 13:00:00 R3 C 12 De Petersborg 2 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 835525
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 16 de Trots van Kluirendal 4 - S&O PTT 6 klein 816694
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 19-01-2021 13:00:00 R3 D 12 S&O PTT 5 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835140
P.V. Arnhem Oost Di. 19-01-2021 13:00:00 R3 A 12 Biljartvereniging De Grenspost 10 - Biljartver. West-Peter 13 klein 835381
P.V. Arnhem Oost Di. 19-01-2021 13:00:00 R3 A 12 Biljartvereniging De Grenspost 2 - Biljartvereniging Gelre 4 klein 835382
Biljartcentrum Westpeter Di. 19-01-2021 13:00:00 R3 A 12 Biljartver. West-Peter 10 - Biljartvereniging Gelre 3 klein 835383
Wijkcentrum De Drieschaar Di. 19-01-2021 13:00:00 R3 C 12 De Drieschaar 3 - Biljartvereniging Gelre 5 klein 835526
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 19-01-2021 13:30:00 R3 F 12 Driemond 4 - Sbk 5 klein 835310
P.V. Arnhem Oost Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 16 De Grenspost 4 - Paperclip 2 klein 816539
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 B 16 S&O PTT 3 - Paperclip 3 klein 816850
Biljartcentrum Renkum Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 B 16 Renkum 7 - West Arnhem 2 klein 816851
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 16 D.V.S. 3 - De Grenspost 9 klein 817127
Partycentrum Ons Huis Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 16 De Rhedense Leeuw 1 - S&O PTT 1 klein 816540
Biljartcentrum Westpeter Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 16 West-Peter 6 - Renkum 6 klein 816695
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 16 S&O PTT 2 - Petersberg 3 klein 816538
P.V. Arnhem Oost Di. 19-01-2021 19:30:00 C4 A 17 De Grenspost 8 - De Rhedense Leeuw 9 klein 816996
Grand Cafe De Tol Di. 19-01-2021 19:30:00 C4 A 17 Rembrandt/De Tol 1 - West-Peter 5 klein 816997
Vilente Molenberg Wo. 20-01-2021 13:00:00 R3 D 12 De Molenberg 1 - Sbk 2 klein 835141
Vilente Molenberg Wo. 20-01-2021 13:00:00 R3 F 12 De Molenberg 3 - Kriet Op Tied 4 klein 835311
Café St. Marten Wo. 20-01-2021 13:00:00 R3 B 12 Biljartvereniging Marten St. 2 - De Drieschaar 2 klein 835453
Biljartcentrum Westpeter Wo. 20-01-2021 13:00:00 R3 B 12 Biljartclub Arnhem 1 - Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 klein 835454
De Petersborg Wo. 20-01-2021 13:00:00 R3 C 12 De Petersborg 3 - Petersberg 5 klein 835527
Biljartvereniging Elderhof Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Elderhof 1 - Renkum 5 klein 816696
De Paperclip Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Paperclip 1 - T.O.G. Concordia 1 klein 816541
Partycentrum Ons Huis Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 16 De Rhedense Leeuw 2 - West-Peter 2 klein 816542
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 B 16 Teruggetrokken team - West-Peter 4 klein 816852
Biljartcentrum Renkum Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Renkum 9 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816697
Partycentrum Ons Huis Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 B 16 De Rhedense Leeuw 4 - West Arnhem 1 klein 816853
ONDER DE TOREN Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 D 12 Kriet Op Tied 1 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835143
ONDER DE TOREN Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 E 12 Kriet Op Tied 3 - Kriet Op Tied 2 klein 835232
Tjark Rikscentrum Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 E 12 Sbk 3 - Biljartclub Arnhem 2 klein 835233
Tjark Rikscentrum Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 E 12 Sbk 4 - De Rhedense Leeuw 10 klein 835234
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 F 12 BV de Trots van Kluirendal 9 - Driemond 3 klein 835312
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 A 12 De Drieschaar 1 - Paperclip 1 klein 835384
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 B 12 Biljartvereniging Bemmel 2 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 835455
De Paperclip Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 B 12 Paperclip 3 - Biljartvereniging Gelre 6 klein 835456
Biljartcentrum Renkum Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 C 12 Biljartvereniging Renkum + 1 - De Drieschaar 4 klein 835528
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 21-01-2021 13:30:00 R3 D 12 Driemond 2 - Sbk 1 klein 835142
Biljartcentrum Renkum Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 B 16 Renkum 8 - Renkum 4 klein 816855
Biljartcentrum Westpeter Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 16 W.C.K. 1 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816698
Café St. Marten Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 B 16 St. Marten 1 - S&O PTT 4 klein 816854
Biljartcentrum Westpeter Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 16 West-Peter 9 - Renkum 3 klein 817128
Partycentrum Ons Huis Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 16 De Rhedense Leeuw 5 - West Arnhem 4 klein 816699
Biljartcentrum Westpeter Do. 21-01-2021 19:30:00 C4 A 17 Petersberg 4 - Elderhof 2 klein 816998
Biljartcentrum Renkum Do. 21-01-2021 19:30:00 C4 A 17 Renkum 11 - West Arnhem 3 klein 816999
Partycentrum Ons Huis Do. 21-01-2021 19:30:00 C4 A 17 De Rhedense Leeuw 8 - Renkum 10 klein 817000
P.V. Arnhem Oost Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 16 De Grenspost 7 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817129
Welzijn Brummen Vr. 22-01-2021 13:00:00 R3 D 12 De Boerderij - Concordia 3 - De Molenberg 2 klein 835144
Biljartcentrum Westpeter Vr. 22-01-2021 19:30:00 C2 A 16 West-Peter 1 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816543
Biljartcentrum Westpeter Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Petersberg 2 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817130
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 A 16 de Trots van Kluirendal 10 - De Grenspost 3 klein 817131
P.V. Arnhem Oost Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 17 De Grenspost 9 - Renkum 2 klein 817133
P.V. Arnhem Oost Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 A 18 De Grenspost 8 - Renkum 11 klein 817002
Welzijn Brummen Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 17 T.O.G. Concordia 1 - West-Peter 3 klein 816544
Biljartcentrum Renkum Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 A 18 Renkum 10 - West Arnhem 3 klein 817003
Biljartvereniging Elderhof Di. 26-01-2021 19:30:00 C4 A 18 Elderhof 2 - Rembrandt/De Tol 1 klein 817001
Partycentrum Ons Huis Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 B 17 De Rhedense Leeuw 6 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816857
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 17 de Trots van Kluirendal 7 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817134
Biljartcentrum Renkum Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 B 17 Renkum 4 - Teruggetrokken team klein 816856
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 17 S&O PTT 1 - De Grenspost 4 klein 816545
Biljartcentrum Westpeter Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 17 West-Peter 8 - Petersberg 2 klein 817132
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 17 S&O PTT 6 - Renkum 9 klein 816701
Café de Nieuwe Velper Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Sjonnie`s Bar 1 - West-Peter 6 klein 816700
Biljartcentrum Westpeter Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 B 17 West-Peter 4 - St. Marten 1 klein 816858
De Paperclip Wo. 27-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Paperclip 2 - West-Peter 1 klein 816547
De Paperclip Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 B 17 Paperclip 3 - Renkum 7 klein 816859
Biljartcentrum Renkum Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Renkum 6 - Elderhof 1 klein 816702
Biljartcentrum Westpeter Wo. 27-01-2021 19:30:00 C2 A 17 West-Peter 2 - Paperclip 1 klein 816546
Partycentrum Ons Huis Wo. 27-01-2021 19:30:00 C2 A 17 De Rhedense Leeuw 3 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816548
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 B 17 West Arnhem 2 - Renkum 8 klein 816860
Biljartcentrum Westpeter Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 A 18 West-Peter 5 - De Rhedense Leeuw 8 klein 817004
P.V. Arnhem Oost Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 A 17 De Grenspost 3 - De Grenspost 7 klein 817135
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 A 17 de Trots van Kluirendal 1 - W.C.K. 1 klein 816704
Biljartcentrum Westpeter Do. 28-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Petersberg 3 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816549
Partycentrum Ons Huis Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De Rhedense Leeuw 7 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816705
Biljartcentrum Westpeter Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 A 17 West Arnhem 4 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816703
Partycentrum Ons Huis Do. 28-01-2021 19:30:00 C4 A 18 De Rhedense Leeuw 9 - Petersberg 4 klein 817005
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 29-01-2021 19:30:00 C3 B 17 West Arnhem 1 - S&O PTT 3 klein 816861
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 17 de Trots van Kluirendal 2 - D.V.S. 3 klein 817136
Tjark Rikscentrum Ma. 01-02-2021 13:00:00 R3 D 13 Sbk 1 - De Molenberg 1 klein 835145
Tjark Rikscentrum Ma. 01-02-2021 13:00:00 R3 F 13 Sbk 5 - De Rhedense Leeuw 11 klein 835313
De Paperclip Ma. 01-02-2021 13:00:00 R3 A 13 Paperclip 1 - Biljartver. West-Peter 10 klein 835385
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 A 18 de Trots van Kluirendal 4 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816706
Welzijn Brummen Di. 02-02-2021 13:00:00 R3 D 13 De Boerderij - Concordia 1 - Driemond 2 klein 835146
Partycentrum Ons Huis Di. 02-02-2021 13:00:00 R3 E 13 De Rhedense Leeuw 13 - Kriet Op Tied 3 klein 835235
Het Kleine Verzet Di. 02-02-2021 13:00:00 R3 A 13 Biljartvereniging Gelre 3 - Biljartvereniging De Grenspost 10 klein 835386
P.V. Arnhem Oost Di. 02-02-2021 13:00:00 R3 C 13 Biljartvereniging De Grenspost 1 - Biljartvereniging Renkum + 2 klein 835529
Biljartcentrum Westpeter Di. 02-02-2021 13:00:00 R3 C 13 Petersberg 5 - De Drieschaar 4 klein 835530
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 02-02-2021 13:30:00 R3 F 13 Driemond 4 - BV de Trots van Kluirendal 8 klein 835314
Biljartcentrum Renkum Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 B 18 Renkum 7 - West Arnhem 1 klein 816863
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 A 18 S&O PTT 2 - T.O.G. Concordia 1 klein 816550
P.V. Arnhem Oost Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 A 18 De Grenspost 4 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816551
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 B 18 S&O PTT 3 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816862
Biljartcentrum Westpeter Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 A 18 West-Peter 6 - S&O PTT 6 klein 816707
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 18 D.V.S. 3 - De Grenspost 3 klein 817137
Vilente Molenberg Wo. 03-02-2021 13:00:00 R3 D 13 De Molenberg 2 - Kriet Op Tied 1 klein 835147
Welzijn Brummen Wo. 03-02-2021 13:00:00 R3 D 13 De Boerderij - Concordia 2 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835148
Biljartcentrum Westpeter Wo. 03-02-2021 13:00:00 R3 E 13 Biljartclub Arnhem 2 - Paperclip 2 klein 835237
ONDER DE TOREN Wo. 03-02-2021 13:00:00 R3 F 13 Kriet Op Tied 4 - Harmonie + 1 klein 835315
Wijkcentrum De Drieschaar Wo. 03-02-2021 13:00:00 R3 B 13 De Drieschaar 2 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 835457
Biljartcentrum Renkum Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 A 18 Renkum 9 - West Arnhem 4 klein 816709
Partycentrum Ons Huis Wo. 03-02-2021 19:30:00 C2 A 18 De Rhedense Leeuw 2 - Paperclip 2 klein 816553
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 B 18 West Arnhem 2 - Renkum 4 klein 816864
Café de Nieuwe Velper Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 A 18 Sjonnie`s Bar 1 - Renkum 6 klein 816708
De Paperclip Wo. 03-02-2021 19:30:00 C2 A 18 Paperclip 1 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816552
Partycentrum Ons Huis Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 B 18 De Rhedense Leeuw 4 - S&O PTT 4 klein 816865
Tjark Rikscentrum Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 D 13 Sbk 2 - S&O PTT 5 klein 835149
Cafe de Tapperij Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 E 13 Harmonie + 2 - Sbk 4 klein 835238
Partycentrum Ons Huis Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 E 13 De Rhedense Leeuw 10 - Sbk 3 klein 835239
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 A 13 De Drieschaar 1 - Biljartvereniging Gelre 4 klein 835387
Biljartcentrum Westpeter Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 A 13 Biljartver. West-Peter 13 - De Petersborg 1 klein 835388
Biljartvereniging Elderhof Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 B 13 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - De Rhedense Leeuw 12 klein 835458
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 B 13 Biljartvereniging Bemmel 1 - Biljartclub Arnhem 1 klein 835459
Het Kleine Verzet Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 B 13 Biljartvereniging Gelre 6 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 835460
Biljartcentrum Renkum Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 C 13 Biljartvereniging Renkum + 1 - De Drieschaar 3 klein 835531
Het Kleine Verzet Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 C 13 Biljartvereniging Gelre 5 - De Petersborg 2 klein 835532
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 04-02-2021 13:30:00 R3 F 13 Driemond 3 - De Molenberg 3 klein 835316
Biljartcentrum Westpeter Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 A 18 W.C.K. 1 - Renkum 5 klein 816710
Partycentrum Ons Huis Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 A 18 De Rhedense Leeuw 5 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816711
Biljartcentrum Renkum Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 B 18 Renkum 8 - Paperclip 3 klein 816867
Biljartcentrum Westpeter Do. 04-02-2021 19:30:00 C2 A 18 West-Peter 3 - West-Peter 2 klein 816554
Café St. Marten Do. 04-02-2021 19:30:00 C3 B 18 St. Marten 1 - Teruggetrokken team klein 816866
Biljartcentrum Westpeter Do. 04-02-2021 19:30:00 B2 A 18 West-Peter 9 - De Grenspost 9 klein 817138
P.V. Arnhem Oost Do. 04-02-2021 19:30:00 B2 A 18 De Grenspost 7 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817139
Biljartcentrum Renkum Do. 04-02-2021 19:30:00 B2 A 18 Renkum 2 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817140
Biljartcentrum Westpeter Vr. 05-02-2021 19:30:00 C2 A 18 West-Peter 1 - S&O PTT 1 klein 816555
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 05-02-2021 19:30:00 B2 A 18 de Trots van Kluirendal 10 - West-Peter 8 klein 817141
De Paperclip Ma. 08-02-2021 13:00:00 R3 E 14 Paperclip 2 - Sbk 3 klein 835240
De Paperclip Ma. 08-02-2021 13:00:00 R3 A 14 Paperclip 1 - Biljartvereniging Gelre 3 klein 835389
De Petersborg Ma. 08-02-2021 13:00:00 R3 A 14 De Petersborg 1 - Biljartvereniging De Grenspost 10 klein 835390
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 09-02-2021 13:00:00 R3 D 14 S&O PTT 5 - Sbk 1 klein 835150
P.V. Arnhem Oost Di. 09-02-2021 13:00:00 R3 A 14 Biljartvereniging De Grenspost 2 - Biljartver. West-Peter 13 klein 835391
Biljartcentrum Westpeter Di. 09-02-2021 13:00:00 R3 A 14 Biljartver. West-Peter 10 - Biljartvereniging Gelre 4 klein 835392
Partycentrum Ons Huis Di. 09-02-2021 13:00:00 R3 B 14 De Rhedense Leeuw 12 - Biljartclub Arnhem 1 klein 835461
Biljartcentrum Renkum Di. 09-02-2021 13:00:00 R3 C 14 Biljartvereniging Renkum + 2 - De Petersborg 2 klein 835533
Wijkcentrum De Drieschaar Di. 09-02-2021 13:00:00 R3 C 14 De Drieschaar 3 - Petersberg 5 klein 835534
Partycentrum Ons Huis Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 B 19 De Rhedense Leeuw 6 - Renkum 7 klein 816870
Biljartcentrum Renkum Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 B 19 Renkum 4 - St. Marten 1 klein 816869
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 A 19 S&O PTT 1 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816556
P.V. Arnhem Oost Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 19 De Grenspost 8 - Petersberg 4 klein 817007
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 B 19 S&O PTT 4 - S&O PTT 3 klein 816868
Partycentrum Ons Huis Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 A 19 De Rhedense Leeuw 1 - West-Peter 1 klein 816557
Biljartvereniging Elderhof Di. 09-02-2021 19:30:00 C4 A 19 Elderhof 2 - De Rhedense Leeuw 8 klein 817006
Biljartcentrum Westpeter Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 19 West-Peter 8 - De Grenspost 7 klein 817142
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 09-02-2021 19:30:00 B2 A 19 de Trots van Kluirendal 7 - D.V.S. 3 klein 817143
Vilente Molenberg Wo. 10-02-2021 13:00:00 R3 D 14 De Molenberg 2 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835151
Vilente Molenberg Wo. 10-02-2021 13:00:00 R3 D 14 De Molenberg 1 - Driemond 2 klein 835152
ONDER DE TOREN Wo. 10-02-2021 13:00:00 R3 F 14 Kriet Op Tied 4 - BV de Trots van Kluirendal 8 klein 835317
Wijkcentrum De Drieschaar Wo. 10-02-2021 13:00:00 R3 B 14 De Drieschaar 2 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 835462
De Petersborg Wo. 10-02-2021 13:00:00 R3 C 14 De Petersborg 3 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 835535
Biljartvereniging Elderhof Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 A 19 Elderhof 1 - W.C.K. 1 klein 816712
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 A 19 S&O PTT 6 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816713
De Paperclip Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 19 Paperclip 2 - Paperclip 1 klein 816559
Biljartcentrum Westpeter Wo. 10-02-2021 19:30:00 C4 A 19 West-Peter 5 - West Arnhem 3 klein 817008
Partycentrum Ons Huis Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 19 De Rhedense Leeuw 3 - West-Peter 3 klein 816560
Biljartcentrum Westpeter Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 19 West-Peter 2 - S&O PTT 2 klein 816558
Biljartcentrum Westpeter Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 B 19 West-Peter 4 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816871
De Paperclip Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 B 19 Paperclip 3 - West Arnhem 2 klein 816872
P.V. Arnhem Oost Wo. 10-02-2021 19:30:00 B2 A 19 De Grenspost 3 - Renkum 2 klein 817144
ONDER DE TOREN Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 D 14 Kriet Op Tied 1 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835153
ONDER DE TOREN Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 E 14 Kriet Op Tied 3 - Biljartclub Arnhem 2 klein 835242
Cafe de Tapperij Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 E 14 Harmonie + 2 - De Rhedense Leeuw 10 klein 835243
Tjark Rikscentrum Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 E 14 Sbk 4 - Kriet Op Tied 2 klein 835244
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 F 14 BV de Trots van Kluirendal 9 - Sbk 5 klein 835318
Partycentrum Ons Huis Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 F 14 De Rhedense Leeuw 11 - Driemond 4 klein 835320
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 B 14 Biljartvereniging Bemmel 2 - Biljartvereniging Gelre 6 klein 835463
De Paperclip Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 B 14 Paperclip 3 - Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 klein 835464
Biljartcentrum Renkum Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 C 14 Biljartvereniging Renkum + 1 - Biljartvereniging Gelre 5 klein 835536
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 11-02-2021 13:30:00 R3 F 14 Driemond 3 - Harmonie + 1 klein 835319
Biljartcentrum Renkum Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 A 19 Renkum 5 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816716
Biljartcentrum Renkum Do. 11-02-2021 19:30:00 C4 A 19 Renkum 11 - Renkum 10 klein 817009
Partycentrum Ons Huis Do. 11-02-2021 19:30:00 C4 A 19 De Rhedense Leeuw 9 - Rembrandt/De Tol 1 klein 817010
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 A 19 de Trots van Kluirendal 1 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816715
Biljartcentrum Westpeter Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 A 19 West Arnhem 4 - West-Peter 6 klein 816714
Biljartcentrum Westpeter Do. 11-02-2021 19:30:00 C2 A 19 Petersberg 3 - De Grenspost 4 klein 816561
Partycentrum Ons Huis Do. 11-02-2021 19:30:00 C3 A 19 De Rhedense Leeuw 7 - Renkum 9 klein 816717
Welzijn Brummen Vr. 12-02-2021 13:00:00 R3 D 14 De Boerderij - Concordia 3 - Sbk 2 klein 835154
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 12-02-2021 19:30:00 B2 A 19 de Trots van Kluirendal 2 - West-Peter 9 klein 817145
Biljartcentrum Renkum Vr. 12-02-2021 19:30:00 B2 A 19 Renkum 3 - Petersberg 2 klein 817146
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 12-02-2021 19:30:00 C3 B 19 West Arnhem 1 - Renkum 8 klein 816873
Tjark Rikscentrum Ma. 15-02-2021 13:00:00 R3 D 15 Sbk 1 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835155
Tjark Rikscentrum Ma. 15-02-2021 13:00:00 R3 F 15 Sbk 5 - De Molenberg 3 klein 835321
De Petersborg Ma. 15-02-2021 13:00:00 R3 C 15 De Petersborg 2 - De Petersborg 3 klein 835537
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 16-02-2021 13:00:00 R3 D 15 S&O PTT 5 - Driemond 2 klein 835156
Partycentrum Ons Huis Di. 16-02-2021 13:00:00 R3 E 15 De Rhedense Leeuw 13 - Sbk 4 klein 835245
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 16-02-2021 13:00:00 R3 F 15 BV de Trots van Kluirendal 8 - De Rhedense Leeuw 11 klein 835322
Het Kleine Verzet Di. 16-02-2021 13:00:00 R3 A 15 Biljartvereniging Gelre 4 - Paperclip 1 klein 835393
Het Kleine Verzet Di. 16-02-2021 13:00:00 R3 A 15 Biljartvereniging Gelre 3 - De Petersborg 1 klein 835394
P.V. Arnhem Oost Di. 16-02-2021 13:00:00 R3 A 15 Biljartvereniging De Grenspost 10 - Biljartvereniging De Grenspost 2 klein 835395
Biljartcentrum Westpeter Di. 16-02-2021 13:00:00 R3 C 15 Petersberg 5 - Biljartvereniging Renkum + 1 klein 835539
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 16-02-2021 13:30:00 R3 F 15 Driemond 4 - BV de Trots van Kluirendal 9 klein 835323
Vilente Molenberg Wo. 17-02-2021 13:00:00 R3 D 15 De Molenberg 1 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835157
Welzijn Brummen Wo. 17-02-2021 13:00:00 R3 D 15 De Boerderij - Concordia 2 - De Molenberg 2 klein 835158
ONDER DE TOREN Wo. 17-02-2021 13:00:00 R3 E 15 Kriet Op Tied 2 - Harmonie + 2 klein 835246
Biljartcentrum Westpeter Wo. 17-02-2021 13:00:00 R3 B 15 Biljartclub Arnhem 1 - Paperclip 3 klein 835465
Biljartcentrum Renkum Wo. 17-02-2021 19:30:00 C5 A 3 Renkum Dames 1 - West-Peter Dames 1 klein 832513
Biljartcentrum Westpeter Wo. 17-02-2021 19:30:00 C5 A 3 West-Peter Dames 2 - Renkum Dames 2 klein 832514
Tjark Rikscentrum Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 D 15 Sbk 2 - Kriet Op Tied 1 klein 835159
Partycentrum Ons Huis Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 E 15 De Rhedense Leeuw 10 - Paperclip 2 klein 835248
Tjark Rikscentrum Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 E 15 Sbk 3 - Kriet Op Tied 3 klein 835249
Biljartcentrum Westpeter Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 A 15 Biljartver. West-Peter 13 - De Drieschaar 1 klein 835396
Biljartvereniging Elderhof Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 B 15 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 835466
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 B 15 Biljartvereniging Bemmel 1 - De Rhedense Leeuw 12 klein 835467
Het Kleine Verzet Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 B 15 Biljartvereniging Gelre 6 - De Drieschaar 2 klein 835468
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 C 15 De Drieschaar 4 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 835538
Het Kleine Verzet Do. 18-02-2021 13:00:00 R3 C 15 Biljartvereniging Gelre 5 - Biljartvereniging Renkum + 2 klein 835540
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 18-02-2021 13:30:00 R3 F 15 Driemond 3 - Kriet Op Tied 4 klein 835324
Cafe de Tapperij Ma. 22-02-2021 13:00:00 R3 F 16 Harmonie + 1 - Sbk 5 klein 835325
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 A 20 de Trots van Kluirendal 4 - Renkum 5 klein 816718
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 23-02-2021 13:00:00 R3 D 16 S&O PTT 5 - De Molenberg 1 klein 835160
Het Kleine Verzet Di. 23-02-2021 13:00:00 R3 A 16 Biljartvereniging Gelre 4 - Biljartvereniging Gelre 3 klein 835397
P.V. Arnhem Oost Di. 23-02-2021 13:00:00 R3 A 16 Biljartvereniging De Grenspost 2 - De Petersborg 1 klein 835398
P.V. Arnhem Oost Di. 23-02-2021 13:00:00 R3 A 16 Biljartvereniging De Grenspost 10 - De Drieschaar 1 klein 835399
Biljartcentrum Westpeter Di. 23-02-2021 13:00:00 R3 A 16 Biljartver. West-Peter 10 - Biljartver. West-Peter 13 klein 835400
Wijkcentrum De Drieschaar Di. 23-02-2021 13:00:00 R3 C 16 De Drieschaar 3 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 835541
Biljartcentrum Westpeter Di. 23-02-2021 13:00:00 R3 C 16 Petersberg 5 - Biljartvereniging Gelre 5 klein 835542
Biljartcentrum Renkum Di. 23-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Renkum 10 - West-Peter 5 klein 817011
Biljartcentrum Westpeter Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 A 20 West-Peter 6 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816719
Welzijn Brummen Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 A 20 T.O.G. Concordia 1 - Petersberg 3 klein 816562
Grand Cafe De Tol Di. 23-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Rembrandt/De Tol 1 - De Grenspost 8 klein 817012
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 B 20 S&O PTT 3 - West-Peter 4 klein 816874
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 23-02-2021 19:30:00 C2 A 20 S&O PTT 2 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816563
Biljartcentrum Renkum Di. 23-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Renkum 7 - S&O PTT 4 klein 816875
P.V. Arnhem Oost Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 20 De Grenspost 9 - Renkum 3 klein 817147
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 23-02-2021 19:30:00 B2 A 20 D.V.S. 3 - West-Peter 8 klein 817148
Vilente Molenberg Wo. 24-02-2021 13:00:00 R3 D 16 De Molenberg 2 - Sbk 2 klein 835161
Welzijn Brummen Wo. 24-02-2021 13:00:00 R3 D 16 De Boerderij - Concordia 2 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835162
ONDER DE TOREN Wo. 24-02-2021 13:00:00 R3 E 16 Kriet Op Tied 2 - De Rhedense Leeuw 10 klein 835251
Vilente Molenberg Wo. 24-02-2021 13:00:00 R3 F 16 De Molenberg 3 - Driemond 4 klein 835326
Café St. Marten Wo. 24-02-2021 13:00:00 R3 B 16 Biljartvereniging Marten St. 2 - Biljartclub Arnhem 1 klein 835469
De Petersborg Wo. 24-02-2021 13:00:00 R3 C 16 De Petersborg 3 - Biljartvereniging Renkum + 2 klein 835543
Café de Nieuwe Velper Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Sjonnie`s Bar 1 - West Arnhem 4 klein 816720
Partycentrum Ons Huis Wo. 24-02-2021 19:30:00 C2 A 20 De Rhedense Leeuw 2 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816565
Biljartcentrum Renkum Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 A 20 Renkum 9 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816722
Partycentrum Ons Huis Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 B 20 De Rhedense Leeuw 4 - Teruggetrokken team klein 816878
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 A 20 S&O PTT 6 - Renkum 6 klein 816721
De Paperclip Wo. 24-02-2021 19:30:00 C2 A 20 Paperclip 1 - S&O PTT 1 klein 816564
De Paperclip Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Paperclip 3 - Renkum 4 klein 816876
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 24-02-2021 19:30:00 C3 B 20 West Arnhem 2 - West Arnhem 1 klein 816877
ONDER DE TOREN Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 D 16 Kriet Op Tied 1 - Sbk 1 klein 835163
Cafe de Tapperij Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 E 16 Harmonie + 2 - De Rhedense Leeuw 13 klein 835252
ONDER DE TOREN Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 E 16 Kriet Op Tied 3 - Paperclip 2 klein 835253
Tjark Rikscentrum Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 E 16 Sbk 4 - Biljartclub Arnhem 2 klein 835254
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 F 16 BV de Trots van Kluirendal 9 - De Rhedense Leeuw 11 klein 835327
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 B 16 Biljartvereniging Bemmel 2 - Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 klein 835470
De Paperclip Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 B 16 Paperclip 3 - De Rhedense Leeuw 12 klein 835471
Het Kleine Verzet Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 B 16 Biljartvereniging Gelre 6 - Biljartvereniging Bemmel 1 klein 835472
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 C 16 De Drieschaar 4 - De Petersborg 2 klein 835544
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 25-02-2021 13:30:00 R3 F 16 Driemond 3 - BV de Trots van Kluirendal 8 klein 835328
Partycentrum Ons Huis Do. 25-02-2021 19:30:00 C4 A 20 De Rhedense Leeuw 8 - De Rhedense Leeuw 9 klein 817014
Biljartcentrum Renkum Do. 25-02-2021 19:30:00 B2 A 20 Renkum 2 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817150
Biljartcentrum Westpeter Do. 25-02-2021 19:30:00 C2 A 20 West-Peter 3 - Paperclip 2 klein 816566
Partycentrum Ons Huis Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 A 20 De Rhedense Leeuw 5 - Elderhof 1 klein 816723
Biljartcentrum Renkum Do. 25-02-2021 19:30:00 C3 B 20 Renkum 8 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816879
Biljartcentrum Westpeter Do. 25-02-2021 19:30:00 C4 A 20 Petersberg 4 - Renkum 11 klein 817013
Biljartcentrum Westpeter Do. 25-02-2021 19:30:00 B2 A 20 West-Peter 9 - De Grenspost 3 klein 817149
Welzijn Brummen Vr. 26-02-2021 13:00:00 R3 D 16 De Boerderij - Concordia 3 - Driemond 2 klein 835164
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 26-02-2021 19:30:00 B2 A 20 de Trots van Kluirendal 10 - Petersberg 2 klein 817151
Biljartcentrum Westpeter Vr. 26-02-2021 19:30:00 C2 A 20 West-Peter 1 - De Grenspost 4 klein 816567
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 26-02-2021 19:30:00 C4 A 20 West Arnhem 3 - Elderhof 2 klein 817015
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 21 de Trots van Kluirendal 7 - West-Peter 9 klein 817153
P.V. Arnhem Oost Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 A 21 De Grenspost 4 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816569
Biljartvereniging Elderhof Di. 02-03-2021 19:30:00 C4 A 21 Elderhof 2 - Renkum 10 klein 817016
Biljartcentrum Westpeter Di. 02-03-2021 19:30:00 B2 A 21 West-Peter 8 - Renkum 2 klein 817152
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 A 21 S&O PTT 1 - West-Peter 3 klein 816568
Partycentrum Ons Huis Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 A 21 De Rhedense Leeuw 1 - Paperclip 1 klein 816570
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 B 21 S&O PTT 4 - Renkum 8 klein 816880
P.V. Arnhem Oost Di. 02-03-2021 19:30:00 C4 A 21 De Grenspost 8 - De Rhedense Leeuw 8 klein 817017
Partycentrum Ons Huis Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 B 21 De Rhedense Leeuw 6 - West Arnhem 2 klein 816881
Biljartcentrum Westpeter Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 B 21 West-Peter 4 - Renkum 7 klein 816882
Biljartcentrum Westpeter Wo. 03-03-2021 19:30:00 C2 A 21 West-Peter 2 - T.O.G. Concordia 1 klein 816571
Biljartcentrum Renkum Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 A 21 Renkum 6 - W.C.K. 1 klein 816725
De Paperclip Wo. 03-03-2021 19:30:00 C2 A 21 Paperclip 2 - S&O PTT 2 klein 816572
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 B 21 Teruggetrokken team - S&O PTT 3 klein 816883
Biljartvereniging Elderhof Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 A 21 Elderhof 1 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816724
Partycentrum Ons Huis Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 A 21 De Rhedense Leeuw 7 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816729
Biljartcentrum Westpeter Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 A 21 West Arnhem 4 - S&O PTT 6 klein 816726
Partycentrum Ons Huis Do. 04-03-2021 19:30:00 C4 A 21 De Rhedense Leeuw 9 - West Arnhem 3 klein 817020
Biljartcentrum Renkum Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 A 21 Renkum 5 - Renkum 9 klein 816728
Biljartcentrum Renkum Do. 04-03-2021 19:30:00 C4 A 21 Renkum 11 - West-Peter 5 klein 817019
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 A 21 de Trots van Kluirendal 1 - West-Peter 6 klein 816727
Biljartcentrum Westpeter Do. 04-03-2021 19:30:00 C2 A 21 Petersberg 3 - West-Peter 1 klein 816573
Biljartcentrum Westpeter Do. 04-03-2021 19:30:00 C4 A 21 Petersberg 4 - Rembrandt/De Tol 1 klein 817018
Café St. Marten Do. 04-03-2021 19:30:00 C3 B 21 St. Marten 1 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816884
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 05-03-2021 19:30:00 B2 A 21 de Trots van Kluirendal 2 - De Grenspost 9 klein 817155
Biljartcentrum Westpeter Vr. 05-03-2021 19:30:00 B2 A 21 Petersberg 2 - De Grenspost 7 klein 817154
Biljartcentrum Renkum Vr. 05-03-2021 19:30:00 B2 A 21 Renkum 3 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817156
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 05-03-2021 19:30:00 C3 B 21 West Arnhem 1 - Paperclip 3 klein 816885
Tjark Rikscentrum Ma. 08-03-2021 13:00:00 R3 D 17 Sbk 1 - De Molenberg 2 klein 835165
Tjark Rikscentrum Ma. 08-03-2021 13:00:00 R3 F 17 Sbk 5 - Kriet Op Tied 4 klein 835329
De Petersborg Ma. 08-03-2021 13:00:00 R3 C 17 De Petersborg 2 - De Drieschaar 3 klein 835545
Welzijn Brummen Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 D 17 De Boerderij - Concordia 1 - S&O PTT 5 klein 835166
Partycentrum Ons Huis Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 E 17 De Rhedense Leeuw 13 - Kriet Op Tied 2 klein 835256
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 F 17 BV de Trots van Kluirendal 8 - BV de Trots van Kluirendal 9 klein 835330
Het Kleine Verzet Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 A 17 Biljartvereniging Gelre 3 - Biljartvereniging De Grenspost 2 klein 835401
P.V. Arnhem Oost Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 A 17 Biljartvereniging De Grenspost 10 - Biljartver. West-Peter 10 klein 835402
Partycentrum Ons Huis Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 B 17 De Rhedense Leeuw 12 - Biljartvereniging Marten St. 2 klein 835473
P.V. Arnhem Oost Di. 09-03-2021 13:00:00 R3 C 17 Biljartvereniging De Grenspost 1 - Biljartvereniging Renkum + 1 klein 835546
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Di. 09-03-2021 13:30:00 R3 F 17 Driemond 4 - Harmonie + 1 klein 835331
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 22 D.V.S. 3 - Petersberg 2 klein 817158
P.V. Arnhem Oost Di. 09-03-2021 19:30:00 B2 A 22 De Grenspost 9 - De Grenspost 3 klein 817157
Biljartcentrum Westpeter Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 22 West-Peter 6 - Renkum 5 klein 816730
Grand Cafe De Tol Di. 09-03-2021 19:30:00 C4 A 22 Rembrandt/De Tol 1 - Renkum 11 klein 817022
Welzijn Brummen Di. 09-03-2021 19:30:00 C2 A 22 T.O.G. Concordia 1 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816574
Biljartcentrum Renkum Di. 09-03-2021 19:30:00 C4 A 22 Renkum 10 - De Rhedense Leeuw 9 klein 817021
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 09-03-2021 19:30:00 C2 A 22 S&O PTT 2 - S&O PTT 1 klein 816575
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 B 22 S&O PTT 3 - St. Marten 1 klein 816886
Biljartcentrum Renkum Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Renkum 7 - Teruggetrokken team klein 816887
Vilente Molenberg Wo. 10-03-2021 13:00:00 R3 D 17 De Molenberg 1 - De Boerderij - Concordia 3 klein 835167
Biljartcentrum Westpeter Wo. 10-03-2021 13:00:00 R3 E 17 Biljartclub Arnhem 2 - Harmonie + 2 klein 835257
De Petersborg Wo. 10-03-2021 13:00:00 R3 A 17 De Petersborg 1 - De Drieschaar 1 klein 835403
Biljartcentrum Westpeter Wo. 10-03-2021 13:00:00 R3 B 17 Biljartclub Arnhem 1 - Biljartvereniging Bemmel 2 klein 835474
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 A 22 S&O PTT 6 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816732
Café de Nieuwe Velper Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 A 22 Sjonnie`s Bar 1 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816731
Partycentrum Ons Huis Wo. 10-03-2021 19:30:00 C2 A 22 De Rhedense Leeuw 2 - West-Peter 1 klein 816578
De Paperclip Wo. 10-03-2021 19:30:00 C2 A 22 Paperclip 1 - De Grenspost 4 klein 816577
Biljartcentrum Westpeter Wo. 10-03-2021 19:30:00 C2 A 22 West-Peter 2 - Petersberg 3 klein 816576
Biljartcentrum Westpeter Wo. 10-03-2021 19:30:00 C4 A 22 West-Peter 5 - Elderhof 2 klein 817023
Biljartcentrum Renkum Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 A 22 Renkum 9 - Elderhof 1 klein 816733
De Paperclip Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Paperclip 3 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816888
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 B 22 West Arnhem 2 - S&O PTT 4 klein 816889
Tjark Rikscentrum Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 D 17 Sbk 2 - De Boerderij - Concordia 2 klein 835169
Partycentrum Ons Huis Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 E 17 De Rhedense Leeuw 10 - Kriet Op Tied 3 klein 835258
Tjark Rikscentrum Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 E 17 Sbk 3 - Sbk 4 klein 835259
Partycentrum Ons Huis Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 F 17 De Rhedense Leeuw 11 - De Molenberg 3 klein 835332
Biljartcentrum Westpeter Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 A 17 Biljartver. West-Peter 13 - Paperclip 1 klein 835404
Biljartvereniging Elderhof Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 B 17 Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 - De Drieschaar 2 klein 835475
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 B 17 Biljartvereniging Bemmel 1 - Paperclip 3 klein 835476
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 C 17 De Drieschaar 4 - Biljartvereniging Renkum + 2 klein 835547
Het Kleine Verzet Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 C 17 Biljartvereniging Gelre 5 - De Petersborg 3 klein 835548
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 11-03-2021 13:30:00 R3 D 17 Driemond 2 - Kriet Op Tied 1 klein 835168
P.V. Arnhem Oost Do. 11-03-2021 19:30:00 B2 A 22 De Grenspost 7 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817160
Biljartcentrum Westpeter Do. 11-03-2021 19:30:00 B2 A 22 West-Peter 9 - West-Peter 8 klein 817159
Biljartcentrum Westpeter Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 A 22 West Arnhem 4 - Renkum 6 klein 816734
Biljartcentrum Westpeter Do. 11-03-2021 19:30:00 C2 A 22 West-Peter 3 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816579
Partycentrum Ons Huis Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 A 22 De Rhedense Leeuw 5 - W.C.K. 1 klein 816735
Partycentrum Ons Huis Do. 11-03-2021 19:30:00 C4 A 22 De Rhedense Leeuw 8 - Petersberg 4 klein 817024
Biljartcentrum Renkum Do. 11-03-2021 19:30:00 C3 B 22 Renkum 8 - West-Peter 4 klein 816890
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 12-03-2021 19:30:00 B2 A 22 de Trots van Kluirendal 2 - Renkum 3 klein 817161
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 12-03-2021 19:30:00 C4 A 22 West Arnhem 3 - De Grenspost 8 klein 817025
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 12-03-2021 19:30:00 C3 B 22 West Arnhem 1 - Renkum 4 klein 816891
Cafe de Tapperij Ma. 15-03-2021 13:00:00 R3 F 18 Harmonie + 1 - De Rhedense Leeuw 11 klein 835333
De Paperclip Ma. 15-03-2021 13:00:00 R3 A 18 Paperclip 1 - Biljartvereniging De Grenspost 10 klein 835405
Partycentrum Ons Huis Di. 16-03-2021 13:00:00 R3 E 18 De Rhedense Leeuw 13 - De Rhedense Leeuw 10 klein 835261
Het Kleine Verzet Di. 16-03-2021 13:00:00 R3 A 18 Biljartvereniging Gelre 4 - Biljartver. West-Peter 13 klein 835406
P.V. Arnhem Oost Di. 16-03-2021 13:00:00 R3 A 18 Biljartvereniging De Grenspost 2 - De Drieschaar 1 klein 835407
Wijkcentrum De Drieschaar Di. 16-03-2021 13:00:00 R3 C 18 De Drieschaar 3 - Biljartvereniging Renkum + 2 klein 835549
Biljartcentrum Westpeter Di. 16-03-2021 13:00:00 R3 C 18 Petersberg 5 - Biljartvereniging De Grenspost 1 klein 835550
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 16-03-2021 19:30:00 B2 A 23 de Trots van Kluirendal 7 - De Grenspost 9 klein 817162
Grand Cafe De Tol Di. 16-03-2021 19:30:00 C4 A 23 Rembrandt/De Tol 1 - De Rhedense Leeuw 8 klein 817027
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 B 23 S&O PTT 4 - Paperclip 3 klein 816892
Partycentrum Ons Huis Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 A 23 De Rhedense Leeuw 1 - S&O PTT 2 klein 816581
P.V. Arnhem Oost Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 A 23 De Grenspost 4 - West-Peter 3 klein 816580
Biljartcentrum Renkum Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 B 23 Renkum 4 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816893
P.V. Arnhem Oost Di. 16-03-2021 19:30:00 C4 A 23 De Grenspost 8 - Renkum 10 klein 817026
Partycentrum Ons Huis Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 B 23 De Rhedense Leeuw 6 - West Arnhem 1 klein 816894
Vilente Molenberg Wo. 17-03-2021 13:00:00 R3 D 18 De Molenberg 2 - Driemond 2 klein 835170
Welzijn Brummen Wo. 17-03-2021 13:00:00 R3 D 18 De Boerderij - Concordia 2 - Sbk 1 klein 835171
ONDER DE TOREN Wo. 17-03-2021 13:00:00 R3 E 18 Kriet Op Tied 2 - Biljartclub Arnhem 2 klein 835262
Vilente Molenberg Wo. 17-03-2021 13:00:00 R3 F 18 De Molenberg 3 - BV de Trots van Kluirendal 9 klein 835334
ONDER DE TOREN Wo. 17-03-2021 13:00:00 R3 F 18 Kriet Op Tied 4 - Driemond 4 klein 835335
De Petersborg Wo. 17-03-2021 13:00:00 R3 A 18 De Petersborg 1 - Biljartver. West-Peter 10 klein 835408
Café St. Marten Wo. 17-03-2021 13:00:00 R3 B 18 Biljartvereniging Marten St. 2 - Paperclip 3 klein 835477
Wijkcentrum De Drieschaar Wo. 17-03-2021 13:00:00 R3 B 18 De Drieschaar 2 - Biljartclub Arnhem 1 klein 835478
P.V. Arnhem Oost Wo. 17-03-2021 19:30:00 B2 A 23 De Grenspost 3 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817163
Biljartvereniging Elderhof Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 A 23 Elderhof 1 - West-Peter 6 klein 816736
Partycentrum Ons Huis Wo. 17-03-2021 19:30:00 C2 A 23 De Rhedense Leeuw 3 - West-Peter 2 klein 816583
Biljartcentrum Renkum Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 A 23 Renkum 6 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816737
De Paperclip Wo. 17-03-2021 19:30:00 C2 A 23 Paperclip 2 - T.O.G. Concordia 1 klein 816582
Biljartcentrum Westpeter Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 B 23 West-Peter 4 - West Arnhem 2 klein 816895
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 B 23 Teruggetrokken team - Renkum 8 klein 816896
ONDER DE TOREN Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 D 18 Kriet Op Tied 1 - De Molenberg 1 klein 835172
Tjark Rikscentrum Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 D 18 Sbk 2 - De Boerderij - Concordia 1 klein 835173
Cafe de Tapperij Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 E 18 Harmonie + 2 - Sbk 3 klein 835263
Tjark Rikscentrum Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 E 18 Sbk 4 - Paperclip 2 klein 835264
Cultureel Centrum De Kinkel Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 B 18 Biljartvereniging Bemmel 2 - De Rhedense Leeuw 12 klein 835479
Het Kleine Verzet Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 B 18 Biljartvereniging Gelre 6 - Biljartvereniging Recr. Elderhof 3 klein 835480
Biljartcentrum Renkum Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 C 18 Biljartvereniging Renkum + 1 - De Petersborg 2 klein 835551
Wijkcentrum De Drieschaar Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 C 18 De Drieschaar 4 - De Petersborg 3 klein 835552
D.C.voor Ouderen De Gaanderij Do. 18-03-2021 13:30:00 R3 F 18 Driemond 3 - Sbk 5 klein 835336
Biljartcentrum Westpeter Do. 18-03-2021 19:30:00 C2 A 23 Petersberg 3 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816584
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 A 23 de Trots van Kluirendal 1 - S&O PTT 6 klein 816739
Biljartcentrum Westpeter Do. 18-03-2021 19:30:00 C4 A 23 Petersberg 4 - West Arnhem 3 klein 817028
Biljartcentrum Westpeter Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 A 23 W.C.K. 1 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816738
Café St. Marten Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 B 23 St. Marten 1 - Renkum 7 klein 816897
Partycentrum Ons Huis Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 A 23 De Rhedense Leeuw 7 - West Arnhem 4 klein 816741
Biljartcentrum Renkum Do. 18-03-2021 19:30:00 C3 A 23 Renkum 5 - Sjonnie`s Bar 1 klein 816740
Biljartcentrum Renkum Do. 18-03-2021 19:30:00 C4 A 23 Renkum 11 - Elderhof 2 klein 817029
Partycentrum Ons Huis Do. 18-03-2021 19:30:00 C4 A 23 De Rhedense Leeuw 9 - West-Peter 5 klein 817030
Welzijn Brummen Vr. 19-03-2021 13:00:00 R3 D 18 De Boerderij - Concordia 3 - S&O PTT 5 klein 835174
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 19-03-2021 19:30:00 B2 A 23 de Trots van Kluirendal 10 - D.V.S. 3 klein 817166
Biljartcentrum Westpeter Vr. 19-03-2021 19:30:00 B2 A 23 Petersberg 2 - Renkum 2 klein 817164
Biljartcentrum Westpeter Vr. 19-03-2021 19:30:00 C2 A 23 West-Peter 1 - Paperclip 1 klein 816585
Biljartcentrum Renkum Vr. 19-03-2021 19:30:00 B2 A 23 Renkum 3 - De Grenspost 7 klein 817165
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 A 24 de Trots van Kluirendal 4 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816742
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 24 D.V.S. 3 - De Grenspost 7 klein 817168
Welzijn Brummen Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 A 24 T.O.G. Concordia 1 - S&O PTT 1 klein 816586
Biljartvereniging Elderhof Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Elderhof 2 - De Rhedense Leeuw 9 klein 817031
Biljartcentrum Renkum Di. 23-03-2021 19:30:00 C4 A 24 Renkum 10 - Petersberg 4 klein 817032
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 A 24 S&O PTT 2 - De Grenspost 4 klein 816587
P.V. Arnhem Oost Di. 23-03-2021 19:30:00 B2 A 24 De Grenspost 9 - West-Peter 8 klein 817167
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 B 24 S&O PTT 3 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816898
Partycentrum Ons Huis Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 B 24 De Rhedense Leeuw 6 - Renkum 4 klein 816899
Biljartcentrum Westpeter Wo. 24-03-2021 19:30:00 C2 A 24 West-Peter 2 - Paperclip 2 klein 816588
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 B 24 West Arnhem 2 - Teruggetrokken team klein 816901
Sorteercentrum souterrain noordzijde Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 A 24 S&O PTT 6 - Renkum 5 klein 816744
De Paperclip Wo. 24-03-2021 19:30:00 C2 A 24 Paperclip 1 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816589
Biljartcentrum Renkum Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Renkum 9 - W.C.K. 1 klein 816745
Biljartcentrum Westpeter Wo. 24-03-2021 19:30:00 C4 A 24 West-Peter 5 - De Grenspost 8 klein 817033
Partycentrum Ons Huis Wo. 24-03-2021 19:30:00 C2 A 24 De Rhedense Leeuw 3 - Petersberg 3 klein 816590
De Paperclip Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 B 24 Paperclip 3 - West-Peter 4 klein 816900
Café de Nieuwe Velper Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 A 24 Sjonnie`s Bar 1 - Elderhof 1 klein 816743
P.V. Arnhem Oost Wo. 24-03-2021 19:30:00 B2 A 24 De Grenspost 3 - Renkum 3 klein 817169
Biljartcentrum Westpeter Do. 25-03-2021 19:30:00 C2 A 24 West-Peter 3 - West-Peter 1 klein 816591
Biljartcentrum Westpeter Do. 25-03-2021 19:30:00 B2 A 24 West-Peter 9 - Petersberg 2 klein 817170
Partycentrum Ons Huis Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 A 24 De Rhedense Leeuw 7 - Renkum 6 klein 816747
Partycentrum Ons Huis Do. 25-03-2021 19:30:00 C4 A 24 De Rhedense Leeuw 8 - Renkum 11 klein 817034
Biljartcentrum Westpeter Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 A 24 West Arnhem 4 - de Trots van Kluirendal 1 klein 816746
Biljartcentrum Renkum Do. 25-03-2021 19:30:00 B2 A 24 Renkum 2 - de Trots van Kluirendal 10 klein 817171
Biljartcentrum Renkum Do. 25-03-2021 19:30:00 C3 B 24 Renkum 8 - St. Marten 1 klein 816902
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 26-03-2021 19:30:00 C4 A 24 West Arnhem 3 - Rembrandt/De Tol 1 klein 817035
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 26-03-2021 19:30:00 B2 A 24 de Trots van Kluirendal 2 - de Trots van Kluirendal 7 klein 817172
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 26-03-2021 19:30:00 C3 B 24 West Arnhem 1 - S&O PTT 4 klein 816903
Partycentrum Ons Huis Di. 30-03-2021 19:30:00 C2 A 25 De Rhedense Leeuw 1 - T.O.G. Concordia 1 klein 816593
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 25 de Trots van Kluirendal 7 - De Grenspost 3 klein 817174
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 30-03-2021 19:30:00 C2 A 25 S&O PTT 1 - West-Peter 2 klein 816592
Grand Cafe De Tol Di. 30-03-2021 19:30:00 C4 A 25 Rembrandt/De Tol 1 - Renkum 10 klein 817037
P.V. Arnhem Oost Di. 30-03-2021 19:30:00 C4 A 25 De Grenspost 8 - Elderhof 2 klein 817036
Biljartcentrum Westpeter Di. 30-03-2021 19:30:00 B2 A 25 West-Peter 8 - de Trots van Kluirendal 2 klein 817173
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 B 25 S&O PTT 4 - De Rhedense Leeuw 6 klein 816904
Biljartcentrum Renkum Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 B 25 Renkum 4 - S&O PTT 3 klein 816905
Partycentrum Ons Huis Wo. 31-03-2021 19:30:00 C2 A 25 De Rhedense Leeuw 2 - West-Peter 3 klein 816595
Biljartvereniging Elderhof Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Elderhof 1 - S&O PTT 6 klein 816748
Biljartcentrum Renkum Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Renkum 6 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816749
Biljartcentrum Westpeter Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 B 25 West-Peter 4 - West Arnhem 1 klein 816906
De Paperclip Wo. 31-03-2021 19:30:00 C2 A 25 Paperclip 2 - De Rhedense Leeuw 3 klein 816594
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 B 25 Teruggetrokken team - Paperclip 3 klein 816907
Partycentrum Ons Huis Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 B 25 De Rhedense Leeuw 4 - Renkum 7 klein 816908
Biljartcentrum Renkum Do. 01-04-2021 19:30:00 C4 A 25 Renkum 11 - De Rhedense Leeuw 9 klein 817039
Biljartcentrum Westpeter Do. 01-04-2021 19:30:00 C2 A 25 Petersberg 3 - Paperclip 1 klein 816596
Biljartcentrum Renkum Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 A 25 Renkum 5 - West Arnhem 4 klein 816752
Partycentrum Ons Huis Do. 01-04-2021 19:30:00 C4 A 25 De Rhedense Leeuw 8 - West Arnhem 3 klein 817040
Biljartcentrum Westpeter Do. 01-04-2021 19:30:00 C4 A 25 Petersberg 4 - West-Peter 5 klein 817038
Biljartcentrum Westpeter Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 A 25 W.C.K. 1 - West-Peter 6 klein 816750
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 A 25 de Trots van Kluirendal 1 - De Rhedense Leeuw 7 klein 816751
P.V. Arnhem Oost Do. 01-04-2021 19:30:00 B2 A 25 De Grenspost 7 - Renkum 2 klein 817175
Partycentrum Ons Huis Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 A 25 De Rhedense Leeuw 5 - Renkum 9 klein 816753
Café St. Marten Do. 01-04-2021 19:30:00 C3 B 25 St. Marten 1 - West Arnhem 2 klein 816909
Biljartcentrum Westpeter Vr. 02-04-2021 19:30:00 C2 A 25 West-Peter 1 - S&O PTT 2 klein 816597
Biljartcentrum Renkum Vr. 02-04-2021 19:30:00 B2 A 25 Renkum 3 - D.V.S. 3 klein 817176
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 02-04-2021 19:30:00 B2 A 25 de Trots van Kluirendal 10 - West-Peter 9 klein 817177
P.V. Arnhem Oost Di. 06-04-2021 19:30:00 B2 A 26 De Grenspost 9 - Petersberg 2 klein 817178
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Di. 06-04-2021 19:30:00 B2 A 26 de Trots van Kluirendal 7 - Renkum 3 klein 817179
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 06-04-2021 19:30:00 C2 A 26 S&O PTT 2 - De Rhedense Leeuw 2 klein 816599
Biljartcentrum Renkum Di. 06-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Renkum 10 - De Rhedense Leeuw 8 klein 817042
Welzijn Brummen Di. 06-04-2021 19:30:00 C2 A 26 T.O.G. Concordia 1 - De Grenspost 4 klein 816598
Biljartvereniging Elderhof Di. 06-04-2021 19:30:00 C4 A 26 Elderhof 2 - Petersberg 4 klein 817041
Biljartcentrum Westpeter Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 A 26 West-Peter 6 - De Rhedense Leeuw 5 klein 816754
Sorteercentrum souterrain noordzijde Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 B 26 S&O PTT 4 - Renkum 4 klein 816910
Biljartcentrum Renkum Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Renkum 7 - S&O PTT 3 klein 816911
Partycentrum Ons Huis Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 B 26 De Rhedense Leeuw 6 - West-Peter 4 klein 816912
De Paperclip Wo. 07-04-2021 19:30:00 C2 A 26 Paperclip 2 - Petersberg 3 klein 816601
Biljartcentrum Westpeter Wo. 07-04-2021 19:30:00 C4 A 26 West-Peter 5 - Rembrandt/De Tol 1 klein 817043
Biljartcentrum Westpeter Wo. 07-04-2021 19:30:00 C2 A 26 West-Peter 2 - De Rhedense Leeuw 1 klein 816600
Café de Nieuwe Velper Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 A 26 Sjonnie`s Bar 1 - W.C.K. 1 klein 816755
P.V. Arnhem Oost Wo. 07-04-2021 19:30:00 B2 A 26 De Grenspost 3 - West-Peter 8 klein 817180
Partycentrum Ons Huis Wo. 07-04-2021 19:30:00 C2 A 26 De Rhedense Leeuw 3 - S&O PTT 1 klein 816602
Biljartcentrum Renkum Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 A 26 Renkum 9 - de Trots van Kluirendal 4 klein 816756
De Paperclip Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Paperclip 3 - St. Marten 1 klein 816913
Partycentrum Ons Huis Do. 08-04-2021 19:30:00 C4 A 26 De Rhedense Leeuw 9 - De Grenspost 8 klein 817044
Biljartcentrum Renkum Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 B 26 Renkum 8 - De Rhedense Leeuw 4 klein 816914
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 A 26 de Trots van Kluirendal 1 - Renkum 6 klein 816758
Biljartcentrum Renkum Do. 08-04-2021 19:30:00 B2 A 26 Renkum 2 - D.V.S. 3 klein 817182
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-04-2021 19:30:00 C2 A 26 West-Peter 3 - Paperclip 1 klein 816603
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-04-2021 19:30:00 B2 A 26 West-Peter 9 - De Grenspost 7 klein 817181
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 A 26 West Arnhem 4 - Elderhof 1 klein 816757
Partycentrum Ons Huis Do. 08-04-2021 19:30:00 C3 A 26 De Rhedense Leeuw 7 - Renkum 5 klein 816759
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 09-04-2021 19:30:00 C4 A 26 West Arnhem 3 - Renkum 11 klein 817045
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 09-04-2021 19:30:00 C3 B 26 West Arnhem 1 - Teruggetrokken team klein 816915
Grand Cafe De Tol Di. 13-04-2021 19:30:00 C4 A 27 Rembrandt/De Tol 1 - Elderhof 2 klein 817046
Biljartcentrum Westpeter Do. 15-04-2021 19:30:00 C4 A 27 Petersberg 4 - De Rhedense Leeuw 9 klein 817047
Partycentrum Ons Huis Do. 15-04-2021 19:30:00 C4 A 27 De Rhedense Leeuw 8 - West-Peter 5 klein 817049
Biljartcentrum Renkum Do. 15-04-2021 19:30:00 C4 A 27 Renkum 11 - De Grenspost 8 klein 817048
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Vr. 16-04-2021 19:30:00 C4 A 27 West Arnhem 3 - Renkum 10 klein 817050