Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

C1  C1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.v. B.c.o. 1 124144 Kerkman, Jos 0252-220132 am.kerkmantimmer@ziggo.nl 
Biljartvereniging KSA 118542 Verton, Rinus 0251-227103 / 06-42617385 verton1939@hetnet.nl 
Bv Sport-ZOOMIN.TV 1 149439 Groot, Jaap 079-8881842 / 06-49753274 jaap@jaapgroot.nl 
Bv Sport-ZOOMIN.TV 2 149439 Groot, Jaap 079-8881842 / 06-49753274 jaap@jaapgroot.nl 
Club 70 1 118743 Larsen, Jan 06-23271791 / 023-5252993 jcm.larsen@hccnet.nl 
Concordia 1 165001 Willemse, André 0252-427327 awillemse@zonnet.nl 
De Klipper 5 219348 Pijnaker, Gerard 06-46197515 g.j.pijnaker@snelnet.net 
Onder Ons `67 pearle 118186 Wiegman, Cor 0251-247931 48cornelis202@gmail.com 
Onder Ons `67 tbpbouw 121343 Trappmann, Frank 06-21598864 franktrappmann@gmail.com 
Velsen 1 160575 Oskam, Peter 06 4153 0847 / 023-5633148 peteroskam@ziggo.nl 


C2  C2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
A.D.O. 1 120969 Balk, Rob 023-5358537 / 06-13412066 r.balk@upcmail.nl 
A.D.O. 2 118514 Bakel, van Ger 023-5334916 / 06-46545691 marvbakel@gmail.com 
B.s.m. 1 149776 Heemskerk, Nico 023-5846469 n.heemskerk@quicknet.nl 
Bolwerk 4 202410 Boelé, Richard 023-5247454 / 06-13544643 richardboele@planet.nl 
BV Luto 1 152586 Klink, van Leo 0252-412882 / 06-53593962 info@leovanklink.nl 
Club 70 2 125255 Mans, Paul 06-50500514 / 023-5242809 paul.mans@hccnet.nl 
Club 70 3 118756 Rosenhart, Wil 023-5400513 rohart@planet.nl 
De Klipper 2 126975 Kruse, Nicole 06-10159494 marcennicole@live.nl 
De Taveerne 1 145960 Poel, van de Aad 06-51529485 aadvdpoel@hotmail.com 
Onder Ons `67 Bakker Assurantien 159074 Quist, Cor 06-10233191 corquist@live.nl 


C3  C3
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
A.D.O. 3 145139 Zorgdrager, Ger 023-5630428 / 06-53813662 geurtzorg@ziggo.nl 
B.s.m. 2 132048 Lammerse, Jaap 023-5841212 jalammerse@ziggo.nl 
B.s.m. 3 104361 Veld, van der Jan 023-5288180 / 06-22514120 janvanderveld@hotmail.com 
B.v. B.c.o. 2 147763 Lambregts, Wicher 0172-490645 w.lambregts@kpnplanet.nl 
B.v. Centrum Haarlem 1 120629 Bos, Peter 023-5474577 / 0629328652 pjn.bos@quicknet.nl 
B.v. Centrum Haarlem 2 161463 Stevens, Diana 06 4209 1929 / 023-5386551 stevens.d@quicknet.nl 
Bolwerk `81 5 113400 Boelé-hin, Jolanda 06-38757399 johin@planet.nl 
BV Luto 2 181261 Diest, van Co 0252-411475 / 06-38147143 j.van.diest@hetnet.nl 
BV Luto 3 152586 Klink, van Leo 0252-412882 / 06-53593962 info@leovanklink.nl 
Bv Sport-ZOOMIN.TV 3 226693 Dam, van Johan 071-5220989 / 06-53894106 info@johanvandam.nl 
Club 70 4 224900 Eeken, van Hans 06-12573359 / 023-5313354 jwveeken@chello.nl 
Club 70 5 146353 Setten, van Albert 06-47020972 / 023-5377944 albertvansetten@gmail.com 
De Engel 1 180250 Boer, de Bouke 0252-224703 info@lindenboer.nl 
De Engel 2 209256 Moerkens, Marco 0252-232677 / 06-13515963 mwmm66@hotmail.com 
De Klipper 1 221729 Warmerdam, Piet 0252-516548 pm.warmerdam@snelnet.net 
De Klipper 6 201112 Bood, Piet 0252-525276 pietbood@ziggo.nl 
De Krim 1 165087 Bruin, Jack 06-53276468 jacksan.bruin@gmail.com 
De Krim 2 216964 Kaandorp, Frank 0649442159 kaantje@quicknet.nl 
De Krim 3 221465 Banen, Bouk 0252-862066 b.banen@bbcmsp.nl 
De Taveerne 2 133218 Linden, van der Mart 06-14199148 martbiljart@gmail.com 
De Taveerne 3 139541 Weerd, van de Harry 0640472826  
De Taveerne 4 113018 Elderbroek, Chris 0252-422693 chriselderbroek@gmail.com 
De Taveerne 5 152189 Lemmers, Winfried 06-42270427  
Excelsior 1 173272 Maas, van Rob 0251-829953 biancakoning@casema.nl 
Excelsior 2 152391 Vandewalle, Hans 0251-220085 / 06-14341101 vandewalle@kpnplanet.nl 
Onder Ons `67 3 128555 Eekels, Hans 06-10018943 hanseekels@gmail.com 
Onder Ons `67 Wijcker Infra 111264 Buitenhuis, Gerrit 0251-212300 gerrit.buitenhuis@outlook.com 
Sportrust 2 174945 Bosch, ten Ans 0252-213592 r.vanonselen@vodafonethuis.nl 
Velsen 2/Bakkerij Ben Vreman 142037 Schorfhaar, John 023-2025237 / 06-19068564 j.a.schorfhaar@gmail.com 


B1  B1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.v. B.c.o 3 112610 Guldemond, Cees 071-3647430 / 06 1115 6911 Ceesguldemond@ziggo.nl 
B.v. B.c.o. 4 118058 Duivenvoorde, Ben 0252-214528 / 06-14606046 benduivenvoorde@gmail.com 
Bolwerk `81 1 123005 Naus, Bert 023-5657578 / 06-28189477 bnaus58@gmail.com 
Bolwerk `81 2 118663 Kessel, van Rob 023-5271489 / 06-11331439 r.v.kessel@hccnet.nl 
Carillon 128093 Vianen, van Theo 0251-252487 / 06-55538556 tvvianen@casema.nl 
Club 70 6 112807 Kroder, Remco 06-23641603 r.kroder@planet.nl 
Concordia 2 124143 Lijsen, Herman 0252-220411 h.lijsen@casema.nl 
Het Koetshuys 1 118299 Bruin, de Arno 0651766318 / 0651205577 adebruin@live.nl 
Kamperduin 1 139366 Scheffer, Marcel 06-22469017 / 023-8221551 driebandenspaerne@gmail.com 
Kamperduin 2 142176 Graaf, de Ben 023-5257399 theabendegraaf@outlook.com 
Norhtgo Royal 1 179653 Hazenoot, Leo 06-25015020 leo@schoolfoto.nl 
Onder Ons `67 4 146533 Wegman, Piet 0251-244440 / 06-26304117 wegman.pj@gmail.com 
Onder Ons `67 5 157917 Lenaers, Ab 0251-210616 / 06-53641702 alenaers@ziggo.nl 
Sportrust 1 176397 Rooij, de René 0252-419646 / 06-22676360 rene-monique@hotmail.com 
Vriendenkring 1 Cafe de Tapuit 219756 Jahreis, Mike 06-28248177 jahreis@upcmail.nl 
Vriendenkring 2 161455 Boogaard, Ben 023-5253558 / 06-24642524 benboogaard@outlook.com 
`t Wasbeertje 115145 Schuijt, Gé 023-5315100 / 06-10642508 g.schuijt@upcmail.nl 


B2  B2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
A.D.O. 4 120313 Thie, Charles 023-5612738 / 06-53858665 charlesthie@msn.com 
A.D.O.5 263698 Bouwmeester, Loek 06 42585073 bouwitegem@quicknet.nl 
Bolwerk 3 157890 Klompmaker, Piet 06-23240886 / 023-5317807 pa.klompmaker@zonnet.nl 
BV Luto 4 117909 Zwet, van der Peter 0252-415175 marjoleinenpeter@hotmail.com 
De Klipper 3 180008 Ekkendonk, van Marco 06-80078534 ekkie2007@hotmail.com 
De Klipper 4 107741 Vliet, van Peter 06-10779887 Peter.van.vliet@ardeaauto.nl 
De Krim 4 111556 Ruitenberg, Cees 06-14780641 ceesruitenberg@quicknet.nl 
Kamperduin 3 223707 Gomes, Luc 06-46199158 l.gomes@quicknet.nl 
Norhtgo Royal 2 139149 Weeda, Simon 071-5314610 / 06-20952894 simon_weeda@ziggo.nl 
Norhtgo Royal 3 156362 Taverne, Paul 071-3611181 / 06-20003539 info@paultaverne.nl 
Onder Ons `67 1 128555 Eekels, Hans 06-10018943 hanseekels@gmail.com 
Scheiwijck 1 172803 Sakkers, Dirk 06-22576467 dirk.sakkers@kpnmail.nl 
Vriendenkring 3 221834 Verkerk, Frans 06-24712038 fverkerk@hotmail.com