Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

B1  Driebanden B1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.I.O.S. 1 117581 Mosch, Jan 0226-391998 / 06-53103744 strakkantig@hetnet.nl 
De Branding 1 212102 Lenting, Sam 0226-381030 s.lenting@quicknet.nl 
De Liefhebber 1 117548 Schrijver, Gerrit 06-47543579 / 072-5126939 g.schrijver31@telfort.nl 
Kaper 1 115822 Buisman, Jack 0223-617092 w.buisman@quicknet.nl 
Kaper 3 221153 Bosch, van den Rob 0223-625462 / 0630418515 rober.bosch@planet.nl 
Ons Genoegen 1 131135 Dekker, Kees 0226-394025 barsingerhornpetra@gmail.com 
S.D.S. 1 115849 Slagwater, Cees 0223-722953 / 06-13802577 ca.slagwater@kpnmail.nl 
Treffers 1 146079 Entes, Dick 06-53391410 / 0224752042 dickwilentes@gmail.com 
Woud 1 115879 Slikker, 0223-613473 hotelcafewoud@cs.com 


R3  Recreanten NWN
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Biljarten in Waarland 1 219054 Rood, Sjaak 0226-421829 jjrood@quicknet.nl 
Biljarten in Waarland 2 263606 Wolters, Ben 0226-423241 / 06-16388776 bj.wolters@quicknet.nl 
Biljarten in Waarland 3 263608 Bitter, Peter 0226-422711 bitte104@planet.nl 
Biljarten in Waarland 4 263613 Bruin, Dirk 06-53937687 loonbedrijf.bruin@agroweb.nl 
Biljartshop AC 234743 Sloothaak, Harry 0620531120 hjj.sloothaak@hotmail.com 
Bloemenlust 1 117476 Weij, Adri 0223-522342 adri.weij@quicknet.nl 
Bloemenlust 2 216631 Looyesteyn, Cees 0223-521928 / 06-10168859 c.j.looyesteyn@hetnet.nl 
De Jonge Prins 1 263637 Dignum, Leen 0224-591592 / 06-15260094 ham.dignum@quicknet.nl 
De Liefhebber Oldies 1 234540 Schagen, van Theo 072-5093112 / 06-20469709 t.vanschagen@quicknet.nl 
De Liefhebber Oldies 2 246519 Doesburg, van Gerrit 06-42071241 / 0224-227576 gerrit15746@hotmail.com 
M.B.S.O.V 152058 Derksen, Jan 0223-690060 post@janenlinie.nl 
Noorderend 1 181761 Bleeker, Jaap 072-5713879 jg.bleeker@quicknet.nl 
Noorderend 2 263648 Boer, de Wim 072-5713787 whl.deboer@quicknet.nl 
O.D.I. 117815 Loon, van Frans 0223-531334 f.loon@quicknet.nl 
Onder Ons 1 117502 Mink, Kees 0224-551901 / 06-38897579 minkcp@planet.nl 
Onder Ons 2 214014 Smit, Jan 0224-551970 smit44@quicknet.nl 
Ooievaars 160235 Bunskoek, Geu 0226-391817 betsbunskoek@gmail.com 
Prins Maurits 1 220501 Vonk, Piet 0226-411956 / 0681182440 pvonkp@quicknet.nl 
Prins Maurits 2 207530 Bontekoning, Dre 0226-410270 rina.dre@quicknet.nl 
Prins Maurits 3 181762 Borst, Aad 0226-413223 awborst@quicknet.nl 
Recreanten 1 203474 Glim, Bram 0224-298005 bramglim@quicknet.nl 
Recreanten 2 263681 Luijk, van Henk 0224-212416 vluijk@quicknet.nl 
Recreanten 3 263567 Git, de Sjaak 0224-213307 degit@quicknet.nl 
Recreanten 4 207533 Everkes, Hans 0224-214592 jeverkes@quicknet.nl 
Recreanten 5 219064 Koppes, Siem 0224-298175 siemkoppes@quicknet.nl 
Sluis 1 214011 Karman, Piet 0227-581707 / 06-53944926 picokar@quicknet.nl 
Sombroek 10 234610 Jong, de Jelle 0226313053 jelledejong@quicknet.nl 
Sombroek 6 117697 Kraakman, Nico 0226-313449 n.kraakman1@quicknet.nl 
Sombroek 7 178789 Slooves, Hen 0226-316398 / 06-22467756 c.slooves@kpnmail.nl 
Sombroek 8 234602 Boon, Menno 0226-320910 mj.boon@ziggo.nl 
Sombroek 9 234842 Gruijs, Nico 0226-315035 / 06-83548688 gruijs30@quicknet.nl 
Soos St. Maarten 117589 Brandt, Guus 0226-391810 ah.brandt@quicknet.nl 
Turnlust 7 211406 Geertse, Piet 0223-642012 Pm.geertse@quicknet.nl 
Turnlust 8 138078 Noordover, Aad 0223-623078 noordover17@hetnet.nl 
Uytkijk 1 203476 Heemskerk, Ton 0224-561354 tehas@hetnet.nl 
Uytkijk 2 181770 Jonker, Ries 0224-562475 maries@ziggo.nl 
Wieringermeer `85 4 222833 Vreman, Frans 0227-501400 / 0641697184 fhj.vreman@quicknet.nl 
Zwervers 263662 Brink, Gerard 072-5091250 / 06-25262154 glbrink@hetnet.nl 


B2  Driebanden B2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B & S 1 206128 Buiting, Theo 06-54347610 tbr.buiting@quicknet.nl 
B.C. ELTO 1 112693 Tillema, Dirk 0223-617828 dirk.tillema@ziggo.nl 
B.I.O.S. 2 117583 Latenstein, Jan 0226-393007 jw.latenstein@quicknet.nl 
D.N.O.'86 1 146909 Duivenvoorde, van Sjaak 06-37357948 / 06-48339095 sjaakvduif@gmail.com 
D.R.E. 1 180073 Oudhuis, John 0226-411295 j.p.oudhuis@quicknet.nl 
De Branding 2 168796 Anneveldt, Chris 0226-383194 / 0653310253 chrisanneveldt@quicknet.nl 
De Branding 3 212102 Lenting, Sam 0226-381030 s.lenting@quicknet.nl 
De Liefhebber 2 138712 Nijkamp, Flip 0226-392774 / 06-54716477 f.nijkamp@quicknet.nl 
De Vriendschap 1 137332 Bos, Gert 0226-421761 g.p.bos@ziggo.nl 
Dorpshuis Callantsoog 1 158688 Dijkstra, Harry 06-54237444 dijkstraharry@kpnmail.nl 
K.O.T. 1 117500 Kant, Jan 0224-551660 jan-marian@quicknet.nl 
Kaper 2 222165 Smit, Edwin 0655854875 edwin-smit-1966@outlook.com 
Ons Genoegen 2 163581 Mosch, Cor 0226-392042 cp.mosch@quicknet.nl 
Ons Genoegen 3 117592 Goudsblom, Adri 06-10489782 / 0226-391853 aw.goudsblom@quicknet.nl 
Ons Genoegen 4 221906 Pronk, Maarten 0226-391289 info@deooievaar.eu 
Prins Hendrik 162107 Kost, Arnolda 0223-642567 / 06-21970851 kostbouter1@hetnet.nl 
S.D.S. 2 141510 Borman, Marc 0223-646853 m.borman@quicknet.nl 
Sombroek 1 117697 Kraakman, Nico 0226-313449 n.kraakman1@quicknet.nl 
Treffers 2 175684 Straaten, van Cleem 0226-392445 cleem2503@gmail.com 
Turnlust 4 225289 Pol, Herman 0223-647288 hermanpol@kpnmail.nl 
Woud 2 155031 Valkenier, Koos 06-30093868 koosvalkenier68@gmail.com 
Woud 3 203129 Deursen, van Hennie 06-51603881 hvandeursen@quicknet.nl 


C1  Libre C1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C.S. 1 216782 Graaf, de Ad 06-27544968 ad.degraaf@gmail.com 
De Carambole 1 144780 Kaag, Ruud 0224-571369 ruudenjanny@kpnmail.nl 
De Liefhebber 3 117547 Lenting, Gerard 06-12746341 g.lentini@ziggo.nl 
De Vriendschap 2 179920 Doodeman, Koos 0226-701153 doodeman4@hotmail.com 
K.O.T. 2 117503 Muntjewerf, Arie Dick 0224-563182 admuntjewerf@quicknet.nl 
M.B.S.O.V. 1 152055 Mastemaker, Klaas 0223-628985 robertholtz@quicknet.nl 
M.B.S.O.V. 2 115820 Buis, Joop 0223-642697 joop.buis@ziggo.nl 
S.D.S. 3 205121 Augustijn, Fred 0223-680565 augustijn229@hotmail.com 
Sombroek 2 122849 Floris, Barry 06-11293585 barryfloris@hotmail.com 
Turnlust 1 115943 Heyden, van de Co 0223-634758 van.der.heijden@quicknet.nl 


C3  Libre C3
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C. ELTO 2 226147 Koekebakker, Jan 0223-618056 fam.koekebakker@ziggo.nl 
B.C. ELTO 3 169612 Tillema-Sandberg, An 0223-617828 annatillema60@hotmail.com 
B.I.O.S. 3 184173 Mosch, Daan 0640576373 daan_mosch@hotmail.com 
B.I.O.S. 4 184173 Mosch, Daan 0640576373 daan_mosch@hotmail.com 
D.K.B./Prins Maurits 2 220501 Vonk, Piet 0226-411956 / 0681182440 pvonkp@quicknet.nl 
D.N.O. '86 4 217947 Zut, Cock 072-8505445 famzut@quicknet.nl 
De Liefhebber 4 148886 Bleeker, Edwin 0226-395840 ejp.bleeker@quicknet.nl 
De Liefhebber 5 207276 Goudsblom, Karel 0226-722788 kkc.goudsblom@quicknet.nl 
Dorpshuis Callantsoog 2 208714 Polen, van Fred 0224-582669 wvpolen@hotmail.com 
HHW 2 225459 Limmen, Frans 06-38934685 fp.limmen@quicknet.nl 
Royal 161456 Bijnen-Ruiten, van Riet 0223-722160 / 06-30851894 R.v.bijnen@tele2.nl 
Turnlust 5 111955 Hendriks, Dirk 0223-628496 / 06-12834139 dirk-404@quicknet.nl 
Turnlust 6 162101 Hoeppe-Luchies, Carla 0223-614264 familiehoeppe@telfort.nl 
Wieringermeer `85 2 182145 Schagen, van Edwin 0227-601719 evskeukenmontage@quicknet.nl 


C2  Libre C2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
D.K.B./Prins Maurits 1 220501 Vonk, Piet 0226-411956 / 0681182440 pvonkp@quicknet.nl 
D.N.O. '86 2 177521 Oudeman, 072-5715705 bv.dno86@gmail.com 
D.N.O. '86 3 209264 Ligthart, Joop 0226-452295 jwligthart@quicknet.nl 
De Carambole 2 217424 Voorst, van Eric 0224-561839 / 0636008364 evvoorst@quicknet.nl 
De Vriendschap 3 179921 Graaf, de Ton 0226-422536 / 0651371986 afa.degraaf@quicknet.nl 
De Vriendschap 4 220520 Biersteker, Bertus 0226-422431 / 06-22900821 enbiersteker@hetnet.nl 
H.N.K. 1 203474 Glim, Bram 0224-298005 bramglim@quicknet.nl 
HHW 1 202344 Nierop, Han 072-5713624 johannierop@ziggo.nl 
Lotus `81 182368 Goverse, Jan 0227-501967 j.goverse@quicknet.nl 
S.D.S. 4 115849 Slagwater, Cees 0223-722953 / 06-13802577 ca.slagwater@kpnmail.nl 
Sombroek 3 205277 Nientied, Ton 0226-313420 / 06-21582785 a.nientied@quicknet.nl 
Sombroek 4 101035 Schaddenhorst, Johan 06-51002837 jh.schaddenhorst@quicknet.nl 
Sombroek 5 220134 Graaf, de Dirk 0226-316552 ddegraaf57@gmail.com 
Turnlust 2 209685 Gestel, van Jan 0223-753134 / 06-52340675 jph.vangestel@quicknet.nl 
Turnlust 3 141509 Versteeg, Cor 0223-643261 truusenbeb@hotmail.com 
W.B.C. 1 105656 Dekker, Cor 0224-221784 ck.dekker@quicknet.nl 
W.B.C. 2 163852 Bijpost, Edo 0224-221915 / 0652036586 e.bijpost@quicknet.nl