Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

R3  Dagbiljarten 2017-2018
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
AAL A 182529 Piet, Wil 0297-323958 / 06-13975262 wil1941@caiway.nl 
AAL B 156518 Heuzen, Arnold 0297-321192 / 06-23793498 arnold@heuzen.com 
AAL C 137020 Batenburg, Harry 0297-340987 harryb10@kabelfoon.nl 
HAR A 158159 Jansen, Cock 0172-445060 duffie1941@gmail.com 
HAR B 217384 Hölscher, Piet 0172-604637  
JAC A 108166 Vrolijk, Arie 0172-519988 arie.vrolijk@hetnet.nl 
JAC B 159189 Brunt, Arie 0172-492866  
JAC C 121485 Vrolijk, Gijs 0172-518168 gvrolijk@casema.nl 
JAC D 202352 Maassen, Wim 0172-422618 / 06-23747348 wmaassen@ziggo.nl 
JAC E 238767 Schouten, Hans 0172-421342 / 06-48881136 j_schouten@ziggo.nl 
JAC F 140504 Delft, van Sjaak 0172-742098 / 06-29246139 sjaco01@gmail.com 
KOT A 221159 Kok, Han 0172-445265 han_kok44@hotmail.com 
KOT B 226692 Scheeres, Karel  
PEP B 213104 Sassen, Theo 071-3312305 Theo.nel.sassen@casema.nl 
PLAS A 104650 Sanders, Piet 0172-602497 wil.pietsanders@casema.nl 
PLAS B 220292 Stam, Jan 0172-602226 ja.sta@planet.nl 
PLAS C 114572 Capel, van Simon 0172-539205  
PLAS D 213817 Kleijn, Isabel 0172-579760  
PLAS E 121676 Verdel, Aad 06-51112834 aad@orchidee-idee.nl 
PLAS F 117889 Klomp, Arie 071-3312007 / 06-57178575 mapklomp@telfort.nl 
RAV A 219314 Hillebrand, Fons 071-5012300 / 06-8108181849 fonsenhanneke@hotmail.com 
RIJN A 202456 Dreef, Willem 071-5416041 / 06-16277334 wdreef@casema.nl 
RIJN B 121606 Kliffen, Jan 071-5891744 / 06-45651819 jwkliffen@casema.nl 
RIJN C 211440 Helmus, Ruud 071-5896031 91953@kpnmail.nl 
RIJN D 121600 Brouwer, Jan 071-5410892 jpmbrouwer@casema.nl 
RIJN E 183252 Omtzigt, Cees 071-5415457 / 06-26955279 cees@rijnegom.nl 
RIJN F 230118 Kransse, Cor 071-5896070 c.kransse@casema.nl 
RIJN G 226555 Zeeuw, van der Dirk 071-5720058 / 06-53831996  
ROAC A 122647 Schrijvers, Leen 071-5018608 lgcschrijvers@casema.nl 
ROAC B 182534 Volwater, Piet 071-5018874 / 06-38487303 piet-rina.volwater@ziggo.nl 
ROAC C 218793 Diseraad, Henk  
SPO A 153784 Jong, de Gerben 071-3312209 gerben_1975@live.nl 
VEN A 131321 Meer, van der Jos 071-3312719  
WES A 234519 Koning, de Gerard 071-3314761  
WHA A 153762 Leliveld, Piet 0172-539285 ans.piet.@ziggo.nl 
WHA B 164313 Koot, Chris 0172--755786 / 06-13249012 chrkoot@ziggo.nl 
WHA C 144968 Waardijk, Elly 0172-443533 / 06-19684660 e.waardijk@casema.nl 
WHA D 215324 Voorst, van der Henk 071-3415041 / 06-30728054 henkvdvoorst@hotmail.com 


A  3-banden A 2017-2018 VenR
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.c.o. A5 178360 Koster, Robert 06-18819692 kostre1@gmail.com 
De Plas A8 135107 Lips, Leo 0297-569617 / 06-26288969 leolips42@gmail.com 
De Sport A7 164153 Olijerhoek, Koos 071-3317214 / 06-51472378 K.olijerhoek@ziggo.nl 
De Springbok A3 236715 Doornekamp, Henk 06-51822717 h.doornekamp@lutisventilatietechniek.nl 
R.B.V. A1 121444 Verdel, Jan 071-3313124 verdel50@kpnmail.nl 
R.B.V. A9 146374 Koning, de Dick 0172-509798 thkoning@hotmail.com 
RA. Veen A6 164833 Haestregt, van Erik 06-10637402 erik-haas@hotmail.com 
RA.Veen A2 153473 Bakker, Fred 071-3312575 / 06-30559542 fred.bakker@akzonobel.com 
Roac A4 119053 Opdam, Paul 071-3316344 pjp.opdam79@gmail.com 


B1  3-banden B1 2017-2018 V&R
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
De Heul B13 200095 Klomp, Martin 0172-474597 / 06-52684368 anja.martenklomp@gmail.com 
De Plas B3 121684 Diemen, van Wilco 06-10889918 wilco@scandiflora.nl 
De Plas B6 216710 Sassen, Dennis 0172-604787 dennissassen@hotmail.com 
De Schelp B4 180861 Hogenboom, Bart 071-3314422 bart_hogenboom@hotmail.com 
R.B.V. B10 121498 Hoek, van den Ben 0172-506617 camaro_hoek@ziggo.nl 
RA.Veen B1 229657 Kok, Frank 0643396514 kok.lopez@online.nl 
RA.Veen B7 121538 Verdel, Jos 071-3314864 josverdel@ziggo.nl 
RA.Veen B8 215430 Berkel, van Jos 071-3316277 josb52@ziggo.nl 
Roac B14 146648 Velzen, van Jaap 071-5012655  
Westerhaven B2 201945 End, van der Karel 0172-493825 / 06-13462620 karelvanderend@hotmail.com 
`t Fort B12 121664 Bruyn, de Bart 0297366171 / 0613640333 bbruyn@caiway.nl 
`t Fort B5 121690 Doorn, van Henny 0297-531706 h.van.doorn26@kpnplanet.nl 
`t Fort B9 121663 Bartels, Theo 0297-564535 theobartels29@gmail.com 


B2  3-banden B2 2017-2018 V&R
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
De Plas B25 201986 Hoogendoorn, Dick 0297-564943 / 06-53696463 tachoogendoorn@gmail.com 
De Sport B17 152439 Klaassen, Pieter 06-47686600  
De Springbok B20 228112 Janzing, Hero 0297562407 / 06-49222401 hlm.janzing@versatel.nl 
Jacobswoude B23 145571 Halen, van Joop 0172-519573 joopvanhalen@hotmail.com 
RA. Veen B21 135596 Disseldorp, Kees 071-3319872 / 06-15510787 keesdis@kpnmail.nl 
RA.Veen B15 121441 Spierenburg, Nico 071-3317500 / 06-14891027 n.j.spierenburg@casema.nl 
RA.Veen B26 213646 Klink, van Ger 071-3312748 / 06 80131794 westmeerlaan@ziggo.nl 
Roac B19 149412 Opdam, Jos 071-5220982  
Westerhaven B18 166408 Nijs, de Eric 06 40806990 / 0172-443305 eric@marjaeneric.nl 
`t Fort B24 115297 Koeleman, Wery 0297-566237  
`t Scheepje B16 101330 Ram, Marco 071-3416492 marco.ram@casema.nl 
`t Scheepje B22 121580 Vergunst, Herman 071-3413037 elsvergunst@hotmail.com 


C1  Libre C1 2017-2018 V&R
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
BV Aalsmeer 32 119254 Besselse, Willem 0297-261668 besselse9@kpnmail.nl 
De Plas 27 154165 Tol, van Tinus 0630379509 tinusenina@hetnet.nl 
De Plas 28 125385 Mur, Hans 0172-539381 hanscoby@casema.nl 
De Plas 34 146574 Rijk, de Peter 0172-537717 derijk.p@gmail.com 
De Plas 35 114573 Schuurbiers, Felix 0172-538693 fpcschuurbiers@ziggo.nl 
De Plas 36 140863 Leers, Patrick 0172-602121 / 06-24247670 pleers@hotmail.com 
De Sport 29 121308 Veen, van Jan 071-3315004 jcmvanveen5@ziggo.nl 
De Sport 37 183950 Beek, van Tom 06-54970484 tjmvanbeek@kpnmail.nl 
Harago 40 152688 Zekveld, Cor 0297-563091 lia65.guijt@gmail.com 
Jacobswoude 33 168465 Pruis, Fred 06-44442459 secretaris@bvjacobswoude.nl 
Jacobswoude 41 108132 Stralen, van Ferry 06-52318609 wedstrijdleiding@bvjacobswoude.nl 
R.B.V. 30 121494 Harten, van Dirk 0172508188 dvanharten@ziggo.nl 
VBS 38 220269 Louwrier, Flip 071-5230366 / 06-53448162 info@bouwbedrijffc.nl 
`t Fort 42 121665 Bruyn, de Kees 0297-340255 ketru@hetnet.nl 
`t Scheepje 31 121566 Berg, van den Ben 071-3414314 marjoben@ziggo.nl 


C2  Libre C2b 2017-2018 V&R
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Aalsmeer 53 150033 Sluis, van de Henk 0297-568305 h.vd.sluis@kpnmail.nl 
De Sport 57 223457 Boer, Dick 06-29628466 dickboer@casema.nl 
Harago 56 152009 Westerbos, Kitty 0172-537006 hiempie@ziggo.nl 
Harago 61 237333 Lith, van Harry 06-29513497 / 0172602750 harryvanlith@hotmail.nl 
Jacobswoude 59 121482 Roos, Hans 0172-519186 hansroos51@gmail.com 
Jacobswoude 62 132396 Deuren, van Leo 0172-519292 leovandeuren@ziggo.nl 
R.B.V. 54 100037 Boon, Remi 0172-508333 remi.boon@casema.nl 
Westerhaven 60 120195 Ledoux, Alphons 0172-496886 / 06-22520786 ah.ledoux@kpnmail.nl 
`t Scheepje 55 121565 Aalst, van Hans 06-54273071 hansvanaalst@casema.nl 


C2  Libre C2a 2017-2018 V&R
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Aalsmeer 43 137021 Spaargaren, Hans 0297-340368 spaargaren123@zonnet.nl 
Aalsmeer 48 204342 Plasmeijer, Jan 0297-360622 jpl1942@caiway.nl 
De Heul 47 135863 Sondorp, Peter 0172-475409 Hanspeteryvonne@gmail.com 
De Heul 50 179129 Hal, van Huub 06-42014127 info@vanhalsecurity.nl 
De Plas 52 220390 Kalshoven, Gerrit 0172-573039 gkalshoven@ziggo.nl 
De Sport 44 148675 Zoet, Gerard 071-3315035 gerard.zoet@kpnplanet.nl 
Jacobswoude 49 206500 Witteman, Piet 071-3312022 / 06-49677840 pietwitteman@xs4all.nl 
R.B.V. 46 167306 Jansen, Martin 0172-509436 marian.roosen@ziggo.nl 
Rijnegom 51 183252 Omtzigt, Cees 071-5415457 / 06-26955279 cees@rijnegom.nl 
Westerhaven 45 121516 Turk, Aad 0172-509876 aturk@casema.nl 


C3  Libre C3 2017-2018 V&R
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
De Schelp 76 130257 Disseldorp, Hein 0713-313276 hein.wilma@hotmail.com 
De Sport 77 129498 Veen, van Harry 06-19928312 harryvanveen@hetnet.nl 
Harago 68 214744 Broer, Gerard 0172 604750 cora.broer@hotmail.com 
Inn `t Lely Veldt 74 149057 Springintveld, Piet 06-53678239 / 06-30439094 pinkie@tiscali.nl 
Jacobswoude 64 139833 Dekker, den Ies 0172-433090 / 06-23333714 iesdendekker@gmail.com 
Jacobswoude 72 155244 Ensink, Aleid 0172-519305 / 06-12057109 aleid@ensink.nl 
Jacobswoude 73 121431 Hart, van 't Walter 071-3317530 hart38@ziggo.nl 
Rijnegom 66 147517 Vermeulen, Sjaak 071-5892346 / 06-13312849 sjaak_vermeulen@hotmail.com 
Rijnegom 67 121625 Chaudron, Cor 071-5223188 / 06-51051442 corchaudron@hetnet.nl 
Roelofarendsveen 65 212857 Koot, David 071-3318275 / 06-10062746 davidkoot@ziggo.nl 
Voorschoten 70 173830 Vries, de Karel 071-5614443 / 06-53786409 kareladevries@gmail.com 
Westerhaven 69 214228 Schippers, Rik 0172-471288 schipklein@t-mobilethuis.nl 
Westerhaven 75 144968 Waardijk, Elly 0172-443533 / 06-19684660 e.waardijk@casema.nl 
`t Fort 63 126654 Plasmeijer, gerard 0297-569988 / 0620790849 ghplasmeijer@hetnet.nl 
`t Fort 71 183845 Maijenburg, Peter 0297-531832 peter.maijenburg@kpnplanet.nl 
`t Scheepje 78 121574 Rademaker, Cor 071-3412317