Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

B1  B1/B2 Districtscompetitie
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B1 Centrum 1 121953 Jong, de Ton 0180-312901 tiejee@ziggo.nl 
B1 Holle Bolle Gijs 1 205580 Punt, Marcel 06-55892086 de3stipjes@gmail.com 
B1 Moerkapelle 1 123579 Vlist, van der Niels 06-34555700 niels@n-surance.nl 
B1 O. N. A. 1 159575 Kalkman, Peter 0180-554528 / 06-24379975 peter.kalkman@pkit.nl 
B1 O. N. A. 2 138367 Wetten, van Willem 0180 665403 / 06 23565046 willem@amstelbron.net 
B2 Amstelbron 1 169057 Caldenberg, van Theo 0180-664498 theovc@live.nl 
B2 BAB 1 119693 Sloof, Henny 0182-352350 lieska@ziggo.nl 
B2 Centrum 2 222695 Bruin, de Derek 06-14311895 ddebruin24@gmail.com 
B2 De Musketier 1 121798 Schoonderwoerd, Quirien 0182-510045 / 06 41163495 quirien.schoonderwoerd@hetnet.nl 


C1  C1 Districtscompetitie
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Amstelbron 3 119788 Jong, de Kees 06-14582185 c.jong58@chello.nl 
Amstelbron 4 119790 Lingen, Cor 06-39266450 / 0180-396732 cl@luijtenverwarming.nl 
Anti Poedel 1 178933 Vries, de Hans 0182558841 / 0613144233 hansdv@kpnmail.nl 
Anti Poedel 2 179585 Veen, van Joop 0182-392340 / 06-57341983 jvanveen@planet.nl 
BAB 2 119707 Eijk, van Chris 0182-351781 cenl.vaneijk@ziggo.nl 
BVBZ 1 211698 Vink, Jaap 06-18517529 jaapencarlavink@ziggo.nl 
De Musketier 3 156335 Winkster, Erik 0182-630468 / 06-54338045 erikwinkster@live.nl 
De Musketier 4 135022 Bode, Dirk 0650224861 / 0172759860 dickbode@gmail.com 
Impuls 2 224544 Vegt, van der Egon 06-57193151 egon1960@hotmail.nl 
O. N. A. 4 138367 Wetten, van Willem 0180 665403 / 06 23565046 willem@amstelbron.net 


C2  C2 Districtscompetitie
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Anti Poedel 3 216944 Amkreutz, Chiel 0182-530087 / 06-18849084 m.amkreutz@tiscali.nl 
Anti Poedel 4 167575 Tol, Cees 0182-618310 corn.tol@ziggo.nl 
B.V.B.Z. 2 126402 Kloots, Jan 06-24717314 jidjextra@hotmail.com 
De Musketier 5 133198 Zee, Ron 070-4151900 / 06-28901401 ronzee@ziggo.nl 
Moerkapelle 2 171441 Drost, Marcel 0795932722 / 0640240780 md66@ziggo.nl 
Moerkapelle 3 122001 Huisman, Petro 0180-328237 petrohuisman@hotmail.com 


C3  C3 Districtscompetitie
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Amstelbron 5 130352 Koolwijk, Simon 0180-664410 / 06-20304760 koolwijks@gmail.com 
Amstelbron 6 123096 Rietveld, Cor 0180-683519 / 06-54332050 rietveldcornelis@gmail.com 
Amstelbron 7 225670 Markus, Klaas 0182-367081 2935lc15@hetnet.nl 
Amstelbron 8 112439 Hoogerwerf, Cobi 0180-661319 fjhoogerwerf@gmail.com 
Anti Poedel 5 161819 Ekkelboom, Louis 0182-531520 a.ekkelboom1@kpnplanet.nl 
Anti Poedel 6 118005 Flippo, Aad 030-6887505 / 06-31919531 aadflippo@knbbmiddenholland.nl 
B.V.B.Z. 3 100065 Grijn, van der Ad 06-37199333 adriaanvdgrijn@gmail.com 
B.V.B.Z. 4 236354 Putten, van Aad 0172 532879 / 06 51162961 aad@aadvanputten.nl 
Centrum 4 176929 Rosier, Monique 06-43670740 / 06-43670740 monique@dehonbv.nl 
Centrum 5 166573 Stubbe, Ronald 0180-318923 ronaldstubbe611@gmail.com 
Centrum 6 163985 Twigt, Nel 06-12873503 nel_twigt@yahoo.com 
De Musketier 6 205171 Hahn, Monika 06-16358916 monikahahn1@hotmail.com 
De Pinguin 1 119909 Boender, Barend 0180-513895 barendboender@kpnplanet.nl 
Impuls 3 153104 Os, van Marcel 06-53944532 m.v.os@connexxion.nl 
Impuls 4 155843 Eng, van den MariĆ«lla 0182-636333 wedstrijdleider-impuls@kpnmail.nl 
K.B.C. 2 119744 Hoogendoorn, Lies 0180-521156 / 06-25453776 e.hoogendoor@kpnplanet.nl 
K.O.T. `40 1 211759 Heespelink, Henk henkheespelink@hetnet.nl 
Mainstreet 1 176928 Stigter, Cor 0180-321378 corstigter49@gmail.com 
Mainstreet 2 212254 Lok, Marco 0180-633222 m.lok@kpnplanet.nl 
O. N. A. 5 215627 Langeveld, van Brian 06-26026343 b.g.langeveld@gmail.com 
O.V.A. 1 183646 Rietveld, Bert 0180-519823 / 06-55777468 b_rietveld@hotmail.com 
O.V.A. 2 248102 Demper, Dirk 0630826270 d.demper@upcmail.nl 


C4  C4 Districtscompetitie
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Centrum 7 220242 Scheers, Kelvin 06-10106211 kelvinscheers@gmail.com 
De Musketier 7 205171 Hahn, Monika 06-16358916 monikahahn1@hotmail.com 
Impuls 5 164858 Vergeer-Kamper, Hannelore 0182-670856 / 06-25372420 hannelore_vergeer@live.nl 
K.O.T. `40 2 168683 Hertog, den Bart 06-20131527 bart.den.hertog@wxs.nl 
Moerkapelle 4 201338 Keyzer, de Francis 06-21623082 keyzerin@hotmail.com 
O. N. A. 6 215076 Roos, Hans 0180 397221 j-roos1@hotmail.com 
O. N. A. 7 239870 boon, kees 0634567100 kees@scs-schoonmaak.com 
O. N. A. 8 119894 Koolwijk, Albert 0180-662692 a.koolwijk@upcmail.nl 
O.V.A. 3 120399 Coenders-Jansen, Thea 0620711740 / 06-20711740 dtk@xs4all.nl 
Rust Wat 2 263783 Venrooy, van Anja 06-42985287 anjavanvenrooy@icloud.com 


B2  B2 Districtscompetitie
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Amstelbron 2 168602 Verkerk-Heikoop, Janine 06-24358088 jwheikoop@hetnet.nl 
BC Concordia 121939 Blok, Bas 0182-570142 / 06-53533242 basblok@knbbmiddenholland.nl 
Centrum 3 176929 Rosier, Monique 06-43670740 / 06-43670740 monique@dehonbv.nl 
De Musketier 2 213510 Steenbergen, Alfred 0172-650657 / 06-20072712 alfredo1975@live.nl 
Impuls 1 141156 Haag, den Bert 06-33781111 haag1946@gmail.com 
K.B.C. 1 122977 Schippers, Jan 0180 520137 / 06-54278861 jaschippers@outlook.com 
O. N. A. 3 244202 alblas, fred 0654394869 fred@alclean.nl 
Rust Wat 1 217386 Pelt, van Hans 0180-315631 hans85@gmail.com 
`t Wiel 1 204959 Nat, van der Kick 0182-533733 / 06-24262974 riakick@telfort.nl 


C5  Dames District Finale
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Amstelbron 168602 Verkerk-Heikoop, Janine 06-24358088 jwheikoop@hetnet.nl 
Centrum 176929 Rosier, Monique 06-43670740 / 06-43670740 monique@dehonbv.nl 
H.B.G. 212615 Jong, de Maartje 06-46438420 / 06-10709373 maartjemobiel@gmail.com 
Impuls 155843 Eng, van den MariĆ«lla 0182-636333 wedstrijdleider-impuls@kpnmail.nl