Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Biljartcentrum Horna Do. 22-09-2022 19:15:00 C3 2 2 Horna 23 C4 - De Opkomst 3 klein
Eetcafé Sels Do. 22-09-2022 19:15:00 B2 1 2 De Hoop 4 - A.B.C. 1 klein
De Witte Valk Vr. 23-09-2022 19:15:00 B2 1 3 Acquit `83 3 - De Hoop 4 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 26-09-2022 19:15:00 A 1 2 Lang Rond 2 - D.V.O.G. 1 groot
Café De Paus Ma. 26-09-2022 19:15:00 C2 1 2 De Paus - B.C.L. 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 26-09-2022 19:15:00 B2 2 2 `t Moddermannetje 1 - De Ark 3 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 26-09-2022 19:15:00 B2 2 2 Horna 16 - Twisk 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 26-09-2022 19:15:00 C2 2 2 `t Moddermannetje 5 - DOET 6 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 26-09-2022 19:15:00 C2 1 2 Horna 19 - `t Moddermannetje 4 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 26-09-2022 19:15:00 LK 1 1 D.O.E.T. Kader - Horna Juw. de Vries klein
De Schalm Di. 27-09-2022 19:15:00 C2 2 3 De Lindeboom 2 - De Opkomst 1 klein
De Werf Dorpshuis Di. 27-09-2022 19:15:00 C2 2 3 DOET 6 - Het Witte Huis 2 klein
De Hooghe Heeren Wo. 28-09-2022 19:15:00 B2 1 3 Het Witte Huis 4 - Horna 17 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 28-09-2022 19:15:00 C1 1 2 DOET 2 - Horna 13 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 28-09-2022 19:15:00 A 1 3 B.v. Waterland - WBV 17 groot
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 28-09-2022 19:15:00 LK 1 2 Sombroek Langedijk 1 - D.O.E.T. Kader klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 28-09-2022 19:15:00 LK 1 3 B.C.S. 3 - B.C.S. 1 klein
Café De Ark Wo. 28-09-2022 19:15:00 B1 1 2 De Ark 1 - De Carambole 1 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 28-09-2022 19:15:00 C1 1 3 D.V.O. 2 - N.H.D. 7 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 28-09-2022 19:15:00 B1 1 2 N.H.D. 18 - N.H.D. 20 klein
Café `t Centrum Wo. 28-09-2022 19:15:00 B2 2 3 Het Centrum 2 - Horna 16 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 28-09-2022 19:15:00 C3 2 2 N.H.D. 5 - De Opkomst 2 C4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 29-09-2022 19:15:00 C2 1 3 N.H.D. 11 - De Paus klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 29-09-2022 19:15:00 LK 1 2 B.C.S. 2 - Horna 5 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 29-09-2022 19:15:00 A 1 3 D.V.O.G. 1 - B.c.de Liefhebber 22 groot
De Witte Valk Vr. 30-09-2022 19:15:00 B2 2 4 Acquit `83 1 - De Ark 3 klein
Café `t Centrum Vr. 30-09-2022 19:15:00 C3 1 2 `t Centrum 1 - De Stompetoren 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 30-09-2022 19:15:00 A 1 3 B.c.de Liefhebber/ de Branding - Lang Rond 2 groot
Biljartcentrum Horna Vr. 30-09-2022 19:15:00 C1 1 2 Horna 11 - D.V.O. 1 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 03-10-2022 19:15:00 B2 2 3 Twisk 2 - Het Gouden Hoofd 2 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 03-10-2022 19:15:00 C1 1 2 DOET 1 - Tokoloco 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 03-10-2022 19:15:00 C2 1 3 `t Moddermannetje 4 - TEAM klein
Café `t Wagenwiel Ma. 03-10-2022 19:15:00 C2 1 3 B.C.L. 1 - Horna 19 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 03-10-2022 19:15:00 C2 1 3 `t Moddermannetje 3 - Tokoloco 2 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 03-10-2022 19:15:00 B1 1 2 De Wurf - N.H.D. 17 klein
`t Kraainest Ma. 03-10-2022 19:15:00 C3 1 2 `t Kraaienest 2 - DOET 4 klein
De Werf Dorpshuis Di. 04-10-2022 19:15:00 C3 1 3 DOET 4 - `t Centrum 1 klein
Café De Post Di. 04-10-2022 19:15:00 C3 1 2 Kunstgenot 1 - Jong Leven 1 klein
De Dres Di. 04-10-2022 19:15:00 C2 2 3 De Sport 1 - N.H.D. 4 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 04-10-2022 19:15:00 A 1 3 Lang Rond 1 - Hazefelder groot
Voetbalkantine HOSV Wo. 05-10-2022 19:15:00 C1 1 3 Tokoloco 3 - DOET 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 05-10-2022 19:15:00 A 1 3 B.c.de Liefhebber 20 - WBV 16 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 05-10-2022 19:15:00 C1 1 2 N.H.D. 7 - De Lindeboom 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 05-10-2022 19:15:00 B1 1 3 N.H.D. 20 - De Hoop 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 05-10-2022 19:15:00 LK 1 4 Sombroek Langedijk 1 - Horna 5 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 05-10-2022 19:15:00 C2 1 3 D.V.O. 3 - De Torenschouw klein
Dorpshuis De Stek Wo. 05-10-2022 19:15:00 C3 2 4 Het Wapen Van Grootebroek - De Opkomst 3 klein
Café De Ark Wo. 05-10-2022 19:15:00 B2 1 3 De Ark 2 - De Hoop 5 klein
De Welkomst Wo. 05-10-2022 19:15:00 C3 2 3 De Opkomst 2 C4 - Horna 23 C4 klein
Biljartcentrum Horna Do. 06-10-2022 19:15:00 C1 1 3 Horna 11 - `t Moddermannetje 2 klein
Biljartcentrum Horna Do. 06-10-2022 19:15:00 LK 1 3 Horna 3 - Sombroek Langedijk 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 06-10-2022 19:15:00 B1 1 3 N.H.D. 17 - N.H.D. 18 klein
Eetcafé Sels Do. 06-10-2022 19:15:00 B2 1 4 De Hoop 5 - Het Witte Huis 4 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 07-10-2022 19:15:00 C2 2 3 Horna 20 - `t Moddermannetje 5 klein
Café `t Centrum Vr. 07-10-2022 19:15:00 B2 2 3 `t Centrum 3 - Acquit `83 1 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 07-10-2022 19:15:00 A 1 3 B&S 1 - B.c.de Liefhebber / Ratjetoe groot
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 07-10-2022 19:15:00 B2 1 3 A.B.C. 1 - N.H.D. 16 klein
Eetcafé Sels Vr. 07-10-2022 19:15:00 B2 2 4 De Hoop 3 - N.H.D. 19 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 07-10-2022 19:15:00 C1 1 3 Horna 13 - D.V.O. 1 klein
Biljartcentrum WBV Za. 08-10-2022 13:00:00 A 1 3 WBV 18 - N.H.D. 13 groot
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 10-10-2022 19:15:00 LK 1 3 De Wurf / Kok Metaal Kader - B.C.S. 2 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 10-10-2022 19:15:00 C2 2 4 Horna 20 - DOET 6 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 10-10-2022 19:15:00 LK 1 3 Horna 5 - Horna Juw. de Vries klein
De Werf Dorpshuis Ma. 10-10-2022 19:15:00 C3 2 3 DOET 5 C4 - N.H.D. 5 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 10-10-2022 19:15:00 C3 1 3 Jong Leven 1 - De Lindeboom 3 klein
De Dres Ma. 10-10-2022 19:15:00 C3 1 3 De Sport 2 - Het Witte Huis 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 10-10-2022 19:15:00 C1 1 4 `t Moddermannetje 2 - Horna 13 klein
De Witte Valk Di. 11-10-2022 19:15:00 B2 1 4 Acquit `83 3 - De Ark 2 klein
De Werf Dorpshuis Di. 11-10-2022 19:15:00 LK 1 3 D.O.E.T. Kader - Tokoloco Kader klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 12-10-2022 19:15:00 LK 1 4 Tokoloco Kader - Horna 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 12-10-2022 19:15:00 C1 1 4 N.H.D. 7 - Horna 11 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 12-10-2022 19:15:00 C1 1 5 D.V.O. 2 - Tokoloco 3 klein
De Welkomst Wo. 12-10-2022 19:15:00 C3 2 3 De Opkomst 3 - `t Wagenwiel 1 C4 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 12-10-2022 19:15:00 A 1 4 Hazefelder - D.V.O.G. 1 groot
Café `t Centrum Wo. 12-10-2022 19:15:00 B2 1 3 Het Centrum 1 - `t Centrum 4 klein
Café De Stompetoren Wo. 12-10-2022 19:15:00 C3 1 3 De Stompetoren 2 - Kunstgenot 1 klein
De Torenschouw Do. 13-10-2022 19:15:00 C2 1 4 De Torenschouw - `t Moddermannetje 3 klein
Eetcafé Sels Do. 13-10-2022 19:15:00 B1 1 3 De Hoop 2 - WF / Gouden Hoofd 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 13-10-2022 19:15:00 C2 2 4 N.H.D. 4 - De Stompetoren 1 klein
Café `t Centrum Vr. 14-10-2022 19:15:00 C3 1 4 `t Centrum 1 - Kunstgenot 1 klein
Sarto Vr. 14-10-2022 19:15:00 B1 1 3 De Carambole 1 - De Wurf klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 14-10-2022 19:15:00 A 1 4 B.c.de Liefhebber / Ratjetoe - WBV 18 groot
Voetbalkantine HOSV Vr. 14-10-2022 19:15:00 C2 1 4 Tokoloco 2 - `t Moddermannetje 4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 14-10-2022 19:15:00 C2 1 5 N.H.D. 11 - Horna 19 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 14-10-2022 19:15:00 B2 2 4 Horna 16 - Het Gouden Hoofd 2 klein
`t Kraainest Vr. 14-10-2022 19:15:00 B1 1 3 `t Kraaienest 1 - Het Witte Huis 1 klein
Eetcafé Sels Vr. 14-10-2022 19:15:00 B2 1 4 De Hoop 4 - N.H.D. 16 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 14-10-2022 19:15:00 A 1 4 WBV 17 - N.H.D. 13 groot
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 17-10-2022 19:15:00 A 1 4 D.V.O.G. 2 - B&S 1 groot
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 17-10-2022 19:15:00 C2 1 5 `t Moddermannetje 3 - De Paus klein
De Brink Ma. 17-10-2022 19:15:00 C3 1 3 D.R.K. 3 - `t Kraaienest 2 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 17-10-2022 19:15:00 LK 1 4 De Wurf / Kok Metaal Kader - B.C.S. 3 klein
De Brink Ma. 17-10-2022 19:15:00 B1 1 3 D.R.K. 1 - De Ark 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 17-10-2022 19:15:00 C2 2 4 `t Moddermannetje 5 - De Lindeboom 2 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 17-10-2022 19:15:00 B1 1 3 Jong Leven 2 - WF / Cultura klein
Café `t Wagenwiel Ma. 17-10-2022 19:15:00 C2 1 4 B.C.L. 1 - N.H.D. 11 klein
Café `t Centrum Ma. 17-10-2022 19:15:00 B2 1 4 `t Centrum 4 - A.B.C. 1 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 17-10-2022 19:15:00 A 1 4 Lang Rond 2 - District NWN groot
Biljartcentrum Horna Ma. 17-10-2022 19:15:00 B2 1 4 Horna 17 - Het Centrum 1 klein
De Schalm Di. 18-10-2022 19:15:00 C3 1 4 De Lindeboom 3 - De Stompetoren 2 klein
Café `t Centrum Di. 18-10-2022 19:15:00 B2 2 4 Het Centrum 2 - `t Centrum 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 19-10-2022 19:15:00 C3 2 4 N.H.D. 5 - Horna 23 C4 klein
Café De Ark Wo. 19-10-2022 19:15:00 B2 2 5 De Ark 3 - Het Centrum 2 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 19-10-2022 19:15:00 A 1 4 B.v. Waterland - B.c.de Liefhebber 20 groot
Het Gouden Hoofd Do. 20-10-2022 19:15:00 B2 2 5 Het Gouden Hoofd 2 - `t Moddermannetje 1 klein
Biljartcentrum Horna Do. 20-10-2022 19:15:00 C2 1 4 Horna 19 - TEAM klein
Voetbalkantine HOSV Vr. 21-10-2022 19:15:00 C1 1 4 Tokoloco 3 - De Lindeboom 1 klein
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 21-10-2022 19:15:00 B2 1 5 A.B.C. 1 - Horna 17 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 21-10-2022 19:15:00 C1 1 5 D.V.O. 1 - `t Moddermannetje 2 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 21-10-2022 19:15:00 A 1 4 WBV 16 - Lang Rond 1 groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 21-10-2022 19:15:00 A 1 4 B.c.de Liefhebber 22 - B.c.de Liefhebber/ de Branding groot
De Welkomst Vr. 21-10-2022 19:15:00 C2 2 4 De Opkomst 1 - De Sport 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Za. 22-10-2022 19:15:00 LK 1 4 B.C.S. 1 - D.O.E.T. Kader klein
Biljartcentrum Horna Ma. 24-10-2022 19:15:00 C1 1 5 Horna 13 - N.H.D. 7 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 24-10-2022 19:15:00 C1 1 4 DOET 1 - D.V.O. 2 klein
Café `t Centrum Ma. 24-10-2022 19:15:00 B2 2 5 `t Centrum 3 - Horna 16 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 24-10-2022 19:15:00 LK 1 5 Horna Juw. de Vries - Sombroek Langedijk 1 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 24-10-2022 19:15:00 B1 1 4 De Wurf - N.H.D. 18 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 24-10-2022 19:15:00 C3 2 4 `t Wagenwiel 1 C4 - De Opkomst 2 C4 klein
Café De Paus Ma. 24-10-2022 19:15:00 C2 1 4 De Paus - D.V.O. 3 klein
De Dres Di. 25-10-2022 19:15:00 C2 2 5 De Sport 1 - `t Moddermannetje 5 klein
De Werf Dorpshuis Di. 25-10-2022 19:15:00 C3 1 4 DOET 4 - D.R.K. 3 klein
De Schalm Di. 25-10-2022 19:15:00 C1 1 5 De Lindeboom 1 - DOET 2 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 26-10-2022 19:15:00 C1 1 4 DOET 2 - D.V.O. 1 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Wo. 26-10-2022 19:15:00 B2 2 5 Twisk 2 - De Hoop 3 klein
Eetcafé Sels Wo. 26-10-2022 19:15:00 B2 2 6 De Hoop 3 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 26-10-2022 19:15:00 A 1 5 B.c.de Liefhebber 20 - WBV 17 groot
De Werf Dorpshuis Wo. 26-10-2022 19:15:00 LK 1 5 D.O.E.T. Kader - De Wurf / Kok Metaal Kader klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 26-10-2022 19:15:00 C2 1 5 D.V.O. 3 - B.C.L. 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 26-10-2022 19:15:00 LK 1 5 B.C.S. 3 - B.C.S. 2 klein
Café De Ark Wo. 26-10-2022 19:15:00 B1 1 4 De Ark 1 - `t Kraaienest 1 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 26-10-2022 19:15:00 C1 1 6 Tokoloco 3 - Horna 11 klein
Café De Stompetoren Wo. 26-10-2022 19:15:00 C2 2 5 De Stompetoren 1 - De Opkomst 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 27-10-2022 19:15:00 B2 1 5 N.H.D. 16 - `t Centrum 4 klein
De Hooghe Heeren Do. 27-10-2022 19:15:00 C3 1 4 Het Witte Huis 3 - Jong Leven 1 klein
Biljartcentrum Horna Do. 27-10-2022 19:15:00 C3 2 5 Horna 23 C4 - `t Wagenwiel 1 C4 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 27-10-2022 19:15:00 LK 1 4 B.C.S. 2 - Horna Juw. de Vries klein
Eetcafé Sels Do. 27-10-2022 19:15:00 B1 1 4 De Hoop 1 - N.H.D. 17 klein
Café Rest. Cultura Do. 27-10-2022 19:15:00 B1 1 4 WF / Cultura - N.H.D. 20 klein
Het Gouden Hoofd Do. 27-10-2022 19:15:00 B1 1 4 WF / Gouden Hoofd 1 - Jong Leven 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 27-10-2022 19:15:00 A 1 5 District NWN - B.c.de Liefhebber 22 groot
De Hooghe Heeren Do. 27-10-2022 19:15:00 B2 1 5 Het Witte Huis 4 - Acquit `83 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 27-10-2022 19:15:00 B2 2 5 N.H.D. 19 - Acquit `83 1 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 27-10-2022 19:15:00 A 1 5 D.V.O.G. 1 - WBV 16 groot
Biljartcentrum Horna Vr. 28-10-2022 19:15:00 LK 1 5 Horna 5 - Tokoloco Kader klein
De Hooghe Heeren Vr. 28-10-2022 19:15:00 B1 1 4 Het Witte Huis 1 - De Hoop 2 klein
Sarto Vr. 28-10-2022 19:15:00 B1 1 4 De Carambole 1 - D.R.K. 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 28-10-2022 19:15:00 C2 2 5 Horna 20 - Het Witte Huis 2 klein
Eetcafé Sels Vr. 28-10-2022 19:15:00 B1 1 5 De Hoop 2 - De Ark 1 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 28-10-2022 19:15:00 A 1 5 B&S 1 - Lang Rond 2 groot
Biljartcentrum WBV Za. 29-10-2022 13:00:00 A 1 5 WBV 18 - D.V.O.G. 2 groot
Biljartcentrum Horna Ma. 31-10-2022 19:15:00 LK 1 5 Horna 3 - B.C.S. 1 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 31-10-2022 19:15:00 C3 1 5 Jong Leven 1 - `t Kraaienest 2 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 31-10-2022 19:15:00 C1 1 6 DOET 1 - Horna 13 klein
Café `t Centrum Ma. 31-10-2022 19:15:00 C3 2 5 `t Centrum 2 C4 - N.H.D. 5 klein
Café De Paus Ma. 31-10-2022 19:15:00 C2 1 6 De Paus - `t Moddermannetje 4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Di. 01-11-2022 19:15:00 A 1 5 N.H.D. 13 - B.c.de Liefhebber / Ratjetoe groot
De Schalm Di. 01-11-2022 19:15:00 C2 2 5 De Lindeboom 2 - DOET 6 klein
De Witte Valk Di. 01-11-2022 19:15:00 B2 1 6 Acquit `83 3 - Het Centrum 1 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 01-11-2022 19:15:00 A 1 5 Lang Rond 1 - B.v. Waterland groot
De Werf Dorpshuis Di. 01-11-2022 19:15:00 C3 2 4 DOET 5 C4 - `t Centrum 2 C4 klein
Café De Ark Wo. 02-11-2022 19:15:00 B2 1 5 De Ark 2 - De Hoop 4 klein
Café De Stompetoren Wo. 02-11-2022 19:15:00 C3 1 5 De Stompetoren 2 - Het Witte Huis 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 02-11-2022 19:15:00 B1 1 5 N.H.D. 18 - De Hoop 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 02-11-2022 19:15:00 A 1 1 B.c.de Liefhebber 20 - B.c.de Liefhebber 22 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 02-11-2022 19:15:00 B1 1 5 N.H.D. 20 - WF / Gouden Hoofd 1 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 02-11-2022 19:15:00 C1 1 6 DOET 2 - `t Moddermannetje 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 03-11-2022 19:15:00 A 1 5 B.c.de Liefhebber/ de Branding - Hazefelder groot
Café Rest. Cultura Do. 03-11-2022 19:15:00 C2 1 5 TEAM - Tokoloco 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 03-11-2022 19:15:00 B1 1 5 N.H.D. 17 - WF / Cultura klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 03-11-2022 19:15:00 C2 1 6 N.H.D. 11 - D.V.O. 3 klein
Biljartcentrum Horna Do. 03-11-2022 19:15:00 B2 2 6 Horna 16 - `t Moddermannetje 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 04-11-2022 19:15:00 C1 1 6 N.H.D. 7 - D.V.O. 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 04-11-2022 19:15:00 C2 2 6 Horna 20 - De Lindeboom 2 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 07-11-2022 19:15:00 C1 1 5 Horna 11 - DOET 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 07-11-2022 19:15:00 C2 2 6 `t Moddermannetje 5 - De Stompetoren 1 klein
Café `t Centrum Ma. 07-11-2022 19:15:00 B2 2 6 `t Centrum 3 - De Ark 3 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 07-11-2022 19:15:00 C2 1 6 B.C.L. 1 - `t Moddermannetje 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 07-11-2022 19:15:00 C2 1 5 `t Moddermannetje 4 - De Torenschouw klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 07-11-2022 19:15:00 A 1 6 D.V.O.G. 2 - N.H.D. 13 groot
`t Kraainest Ma. 07-11-2022 19:15:00 C3 1 4 `t Kraaienest 2 - De Sport 2 klein
Café `t Centrum Di. 08-11-2022 19:15:00 B2 2 6 Het Centrum 2 - N.H.D. 19 klein
Café De Post Di. 08-11-2022 19:15:00 C3 1 5 Kunstgenot 1 - De Lindeboom 3 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 08-11-2022 19:15:00 LK 1 6 De Wurf / Kok Metaal Kader - Horna 3 klein
De Schalm Di. 08-11-2022 19:15:00 C1 1 6 De Lindeboom 1 - D.V.O. 2 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 09-11-2022 19:15:00 C2 2 6 DOET 6 - De Sport 1 klein
De Hooghe Heeren Wo. 09-11-2022 19:15:00 C2 2 6 Het Witte Huis 2 - N.H.D. 4 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 09-11-2022 19:15:00 A 1 6 Hazefelder - District NWN groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 09-11-2022 19:15:00 C1 1 7 D.V.O. 2 - DOET 2 klein
Café `t Centrum Wo. 09-11-2022 19:15:00 B2 1 5 Het Centrum 1 - De Hoop 5 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 09-11-2022 19:15:00 LK 1 6 B.C.S. 3 - D.O.E.T. Kader klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 10-11-2022 19:15:00 LK 1 6 B.C.S. 1 - Horna 5 klein
Eetcafé Sels Do. 10-11-2022 19:15:00 B2 1 6 De Hoop 4 - `t Centrum 4 klein
De Torenschouw Do. 10-11-2022 19:15:00 C2 1 6 De Torenschouw - TEAM klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 10-11-2022 19:15:00 LK 1 6 B.C.S. 2 - Sombroek Langedijk 1 klein
Het Gouden Hoofd Do. 10-11-2022 19:15:00 B2 2 7 Het Gouden Hoofd 2 - Acquit `83 1 klein
Café Rest. Cultura Do. 10-11-2022 19:15:00 B1 1 6 WF / Cultura - N.H.D. 18 klein
Eetcafé Sels Vr. 11-11-2022 19:15:00 B2 1 6 De Hoop 5 - A.B.C. 1 klein
De Witte Valk Vr. 11-11-2022 19:15:00 B2 2 6 Acquit `83 1 - Twisk 2 klein
Café De Ark Vr. 11-11-2022 19:15:00 B2 1 6 De Ark 2 - Het Witte Huis 4 klein
De Welkomst Vr. 11-11-2022 19:15:00 C3 2 5 De Opkomst 2 C4 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Voetbalkantine HOSV Vr. 11-11-2022 19:15:00 LK 1 6 Tokoloco Kader - Horna Juw. de Vries klein
Biljartcentrum Horna Vr. 11-11-2022 19:15:00 C2 1 6 Horna 19 - Tokoloco 2 klein
`t Kraainest Vr. 11-11-2022 19:15:00 B1 1 5 `t Kraaienest 1 - De Carambole 1 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 11-11-2022 19:15:00 A 1 6 WBV 16 - B.c.de Liefhebber/ de Branding groot
Café `t Centrum Za. 12-11-2022 13:00:00 B2 1 7 `t Centrum 4 - Horna 17 klein
Biljartcentrum WBV Za. 12-11-2022 13:00:00 A 1 7 WBV 18 - B.c.de Liefhebber 22 groot
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 14-11-2022 19:15:00 B2 2 7 `t Moddermannetje 1 - De Hoop 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 14-11-2022 19:15:00 C2 1 7 `t Moddermannetje 3 - N.H.D. 11 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 14-11-2022 19:15:00 B1 1 5 Jong Leven 2 - Het Witte Huis 1 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 14-11-2022 19:15:00 C3 1 6 DOET 4 - Jong Leven 1 klein
Café De Stompetoren Ma. 14-11-2022 19:15:00 C2 2 7 De Stompetoren 1 - DOET 6 klein
Café `t Centrum Ma. 14-11-2022 19:15:00 B2 2 8 `t Centrum 3 - Twisk 2 klein
De Brink Ma. 14-11-2022 19:15:00 C3 1 5 D.R.K. 3 - `t Centrum 1 klein
De Brink Ma. 14-11-2022 19:15:00 B1 1 5 D.R.K. 1 - De Wurf klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 14-11-2022 19:15:00 A 1 6 Lang Rond 2 - WBV 18 groot
Biljartcentrum Horna Di. 15-11-2022 19:15:00 LK 1 7 Horna 5 - De Wurf / Kok Metaal Kader klein
De Schalm Di. 15-11-2022 19:15:00 C2 2 7 De Lindeboom 2 - Het Witte Huis 2 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Di. 15-11-2022 19:15:00 C1 1 7 D.V.O. 1 - DOET 1 klein
De Dres Di. 15-11-2022 19:15:00 C3 1 5 De Sport 2 - DOET 4 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 16-11-2022 19:15:00 LK 1 7 Horna Juw. de Vries - B.C.S. 1 klein
Café De Ark Wo. 16-11-2022 19:15:00 B2 2 7 De Ark 3 - Horna 16 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 16-11-2022 19:15:00 A 1 6 B.c.de Liefhebber 20 - Lang Rond 1 groot
De Hooghe Heeren Wo. 16-11-2022 19:15:00 B1 1 6 Het Witte Huis 1 - N.H.D. 20 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 16-11-2022 19:15:00 A 1 6 B.v. Waterland - D.V.O.G. 1 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 16-11-2022 19:15:00 B2 1 7 N.H.D. 16 - De Hoop 5 klein
De Hooghe Heeren Wo. 16-11-2022 19:15:00 B2 1 7 Het Witte Huis 4 - De Hoop 4 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 16-11-2022 19:15:00 C2 1 7 Tokoloco 2 - De Torenschouw klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 16-11-2022 19:15:00 C2 1 7 D.V.O. 3 - Horna 19 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 17-11-2022 19:15:00 A 1 6 B.c.de Liefhebber 22 - B&S 1 groot
Biljartcentrum Horna Do. 17-11-2022 19:15:00 LK 1 7 Horna 3 - B.C.S. 3 klein
Het Gouden Hoofd Do. 17-11-2022 19:15:00 B1 1 6 WF / Gouden Hoofd 1 - N.H.D. 17 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 17-11-2022 19:15:00 LK 1 8 B.C.S. 2 - Tokoloco Kader klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 18-11-2022 19:15:00 C2 2 7 N.H.D. 4 - De Opkomst 1 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 18-11-2022 19:15:00 A 1 6 WBV 17 - B.c.de Liefhebber / Ratjetoe groot
Biljartcentrum Horna Vr. 18-11-2022 19:15:00 C1 1 7 Horna 13 - Tokoloco 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 21-11-2022 19:15:00 C1 1 7 `t Moddermannetje 2 - N.H.D. 7 klein
Café Rest. Cultura Ma. 21-11-2022 19:15:00 C2 1 7 TEAM - De Paus klein
Café `t Centrum Ma. 21-11-2022 19:15:00 C3 1 6 `t Centrum 1 - De Lindeboom 3 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 21-11-2022 19:15:00 B2 2 7 Twisk 2 - Het Centrum 2 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 21-11-2022 19:15:00 C2 1 8 B.C.L. 1 - TEAM klein
Biljartcentrum Horna Ma. 21-11-2022 19:15:00 B2 1 6 Horna 17 - N.H.D. 16 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 21-11-2022 19:15:00 C1 1 7 Horna 11 - De Lindeboom 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 21-11-2022 19:15:00 C2 1 7 `t Moddermannetje 4 - B.C.L. 1 klein
`t Kraainest Ma. 21-11-2022 19:15:00 C3 1 6 `t Kraaienest 2 - De Stompetoren 2 klein
De Werf Dorpshuis Di. 22-11-2022 19:15:00 C3 2 6 DOET 5 C4 - De Opkomst 3 klein
Het Gouden Hoofd Di. 22-11-2022 19:15:00 B2 2 10 Het Gouden Hoofd 2 - De Ark 3 klein
De Schalm Di. 22-11-2022 19:15:00 C1 1 8 De Lindeboom 1 - Horna 13 klein
De Dres Di. 22-11-2022 19:15:00 C2 2 7 De Sport 1 - Horna 20 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 23-11-2022 19:15:00 LK 1 7 Sombroek Langedijk 1 - Tokoloco Kader klein
Café `t Centrum Wo. 23-11-2022 19:15:00 B2 1 7 Het Centrum 1 - De Ark 2 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 23-11-2022 19:15:00 C1 1 8 Tokoloco 3 - D.V.O. 1 klein
Dorpshuis De Stek Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 2 6 Het Wapen Van Grootebroek - Horna 23 C4 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 23-11-2022 19:15:00 LK 1 7 D.O.E.T. Kader - B.C.S. 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 2 6 N.H.D. 5 - `t Wagenwiel 1 C4 klein
De Hooghe Heeren Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 1 6 Het Witte Huis 3 - Kunstgenot 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 23-11-2022 19:15:00 A 1 7 B.c.de Liefhebber/ de Branding - B.v. Waterland groot
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 24-11-2022 19:15:00 A 1 7 D.V.O.G. 1 - B.c.de Liefhebber 20 groot
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 25-11-2022 19:15:00 A 1 7 B&S 1 - Hazefelder groot
Café De Ark Vr. 25-11-2022 19:15:00 B2 1 8 De Ark 2 - A.B.C. 1 klein
Sarto Vr. 25-11-2022 19:15:00 B1 1 6 De Carambole 1 - De Hoop 2 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 28-11-2022 19:15:00 LK 1 8 D.O.E.T. Kader - Horna 3 klein
Café De Paus Ma. 28-11-2022 19:15:00 C2 1 8 De Paus - Tokoloco 2 klein
Café De Stompetoren Ma. 28-11-2022 19:15:00 C3 1 7 De Stompetoren 2 - DOET 4 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 28-11-2022 19:15:00 B1 1 6 De Wurf - De Hoop 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 28-11-2022 19:15:00 C2 2 8 `t Moddermannetje 5 - N.H.D. 4 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 28-11-2022 19:15:00 C2 2 8 Horna 20 - De Stompetoren 1 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 28-11-2022 19:15:00 LK 1 8 De Wurf / Kok Metaal Kader - Horna Juw. de Vries klein
De Brink Ma. 28-11-2022 19:15:00 C3 1 6 D.R.K. 3 - De Sport 2 klein
De Brink Ma. 28-11-2022 19:15:00 B1 1 6 D.R.K. 1 - `t Kraaienest 1 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 28-11-2022 19:15:00 C3 2 7 `t Wagenwiel 1 C4 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Biljartcentrum Horna Ma. 28-11-2022 19:15:00 B2 2 8 Horna 16 - De Hoop 3 klein
De Schalm Di. 29-11-2022 19:15:00 C2 2 8 De Lindeboom 2 - De Sport 1 klein
De Witte Valk Di. 29-11-2022 19:15:00 B2 1 8 Acquit `83 3 - N.H.D. 16 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 29-11-2022 19:15:00 A 1 7 Lang Rond 1 - WBV 17 groot
Biljartvereniging N.H.D. Di. 29-11-2022 19:15:00 A 1 7 N.H.D. 13 - Lang Rond 2 groot
De Werf Dorpshuis Di. 29-11-2022 19:15:00 C1 1 8 DOET 2 - N.H.D. 7 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 30-11-2022 19:15:00 C2 1 8 D.V.O. 3 - `t Moddermannetje 3 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 30-11-2022 19:15:00 C1 1 8 DOET 1 - `t Moddermannetje 2 klein
De Hooghe Heeren Wo. 30-11-2022 19:15:00 C2 2 8 Het Witte Huis 2 - De Opkomst 1 klein
Café De Ark Wo. 30-11-2022 19:15:00 B1 1 6 De Ark 1 - Jong Leven 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 30-11-2022 19:15:00 B1 1 7 N.H.D. 20 - De Ark 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 30-11-2022 19:15:00 B1 1 7 N.H.D. 17 - Het Witte Huis 1 klein
De Hooghe Heeren Wo. 30-11-2022 19:15:00 B2 1 8 Het Witte Huis 4 - Het Centrum 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 30-11-2022 19:15:00 A 1 7 District NWN - WBV 16 groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 30-11-2022 19:15:00 C1 1 8 D.V.O. 2 - Horna 11 klein
Het Gouden Hoofd Do. 01-12-2022 19:15:00 B2 2 9 Het Gouden Hoofd 2 - `t Centrum 3 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 01-12-2022 19:15:00 LK 1 8 B.C.S. 1 - Sombroek Langedijk 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 01-12-2022 19:15:00 B1 1 7 N.H.D. 18 - WF / Gouden Hoofd 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 01-12-2022 19:15:00 C2 1 8 N.H.D. 11 - `t Moddermannetje 4 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 01-12-2022 19:15:00 LK 1 8 B.C.S. 3 - Horna 5 klein
Eetcafé Sels Do. 01-12-2022 19:15:00 B2 1 8 De Hoop 4 - Horna 17 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 02-12-2022 19:15:00 A 1 7 B.c.de Liefhebber / Ratjetoe - D.V.O.G. 2 groot
De Welkomst Vr. 02-12-2022 19:15:00 C3 2 7 De Opkomst 2 C4 - DOET 5 C4 klein
Café De Ark Vr. 02-12-2022 19:15:00 B2 2 8 De Ark 3 - N.H.D. 19 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 02-12-2022 19:15:00 C2 1 8 Horna 19 - De Torenschouw klein
Eetcafé Sels Vr. 02-12-2022 19:15:00 B2 1 8 De Hoop 5 - `t Centrum 4 klein
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 02-12-2022 19:15:00 B2 1 7 A.B.C. 1 - Acquit `83 3 klein
De Dres Di. 06-12-2022 19:15:00 C2 2 9 De Sport 1 - Het Witte Huis 2 klein
De Witte Valk Di. 06-12-2022 19:15:00 B2 2 8 Acquit `83 1 - `t Moddermannetje 1 klein
Café `t Centrum Di. 06-12-2022 19:15:00 B2 1 9 Het Centrum 1 - De Hoop 4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 07-12-2022 19:15:00 C1 1 9 N.H.D. 7 - DOET 1 klein
Dorpshuis De Vang Wo. 07-12-2022 19:15:00 C3 1 7 Jong Leven 1 - D.R.K. 3 klein
Café `t Centrum Wo. 07-12-2022 19:15:00 B2 2 8 Het Centrum 2 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Eetcafé Sels Wo. 07-12-2022 19:15:00 B1 1 7 De Hoop 2 - D.R.K. 1 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 07-12-2022 19:15:00 LK 1 9 Tokoloco Kader - B.C.S. 1 klein
Café De Stompetoren Wo. 07-12-2022 19:15:00 C2 2 9 De Stompetoren 1 - De Lindeboom 2 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 07-12-2022 19:15:00 A 1 8 Hazefelder - WBV 18 groot
De Welkomst Wo. 07-12-2022 19:15:00 C3 2 7 De Opkomst 3 - `t Centrum 2 C4 klein
Eetcafé Sels Do. 08-12-2022 19:15:00 B1 1 7 De Hoop 1 - WF / Cultura klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 08-12-2022 19:15:00 C3 2 8 N.H.D. 5 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Biljartcentrum WBV Vr. 09-12-2022 19:15:00 A 1 8 WBV 17 - D.V.O.G. 2 groot
Biljartcentrum Horna Vr. 09-12-2022 19:15:00 C1 1 9 Horna 13 - D.V.O. 2 klein
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 09-12-2022 19:15:00 B2 1 9 A.B.C. 1 - Het Witte Huis 4 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 12-12-2022 19:15:00 B1 1 7 Jong Leven 2 - De Carambole 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 12-12-2022 19:15:00 B2 2 9 `t Moddermannetje 1 - Het Centrum 2 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 12-12-2022 19:15:00 B2 1 9 Horna 17 - De Hoop 5 klein
Café Rest. Cultura Ma. 12-12-2022 19:15:00 C2 1 9 TEAM - N.H.D. 11 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 12-12-2022 19:15:00 LK 1 9 Horna Juw. de Vries - B.C.S. 3 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 12-12-2022 19:15:00 C3 2 8 DOET 5 C4 - Horna 23 C4 klein
Café `t Centrum Ma. 12-12-2022 19:15:00 C3 2 8 `t Centrum 2 C4 - De Opkomst 2 C4 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 12-12-2022 19:15:00 C1 1 9 `t Moddermannetje 2 - Tokoloco 3 klein
De Schalm Di. 13-12-2022 19:15:00 C3 1 7 De Lindeboom 3 - Het Witte Huis 3 klein
Café De Post Di. 13-12-2022 19:15:00 C3 1 7 Kunstgenot 1 - `t Kraaienest 2 klein
De Dres Di. 13-12-2022 19:15:00 C3 1 7 De Sport 2 - `t Centrum 1 klein
De Welkomst Di. 13-12-2022 19:15:00 C2 2 9 De Opkomst 1 - `t Moddermannetje 5 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 13-12-2022 19:15:00 A 1 8 Lang Rond 1 - D.V.O.G. 1 groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Di. 13-12-2022 19:15:00 C1 1 9 D.V.O. 1 - De Lindeboom 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 14-12-2022 19:15:00 A 1 8 B.c.de Liefhebber 20 - B.c.de Liefhebber/ de Branding groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 14-12-2022 19:15:00 B2 2 9 N.H.D. 19 - Horna 16 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Wo. 14-12-2022 19:15:00 B2 2 9 Twisk 2 - De Ark 3 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 14-12-2022 19:15:00 A 1 8 B.v. Waterland - District NWN groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 14-12-2022 19:15:00 B2 1 9 N.H.D. 16 - De Ark 2 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 14-12-2022 19:15:00 LK 1 9 Sombroek Langedijk 1 - De Wurf / Kok Metaal Kader klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 15-12-2022 19:15:00 A 1 8 B.c.de Liefhebber 22 - N.H.D. 13 groot
Biljartcentrum Horna Do. 15-12-2022 19:15:00 LK 1 9 Horna 5 - D.O.E.T. Kader klein
De Torenschouw Do. 15-12-2022 19:15:00 C2 1 9 De Torenschouw - De Paus klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 15-12-2022 19:15:00 C2 2 9 N.H.D. 4 - DOET 6 klein
Eetcafé Sels Vr. 16-12-2022 19:15:00 B2 2 9 De Hoop 3 - Acquit `83 1 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 16-12-2022 19:15:00 A 1 8 WBV 16 - B&S 1 groot
Biljartcentrum Horna Vr. 16-12-2022 19:15:00 LK 1 9 Horna 3 - B.C.S. 2 klein
`t Kraainest Vr. 16-12-2022 19:15:00 B1 1 7 `t Kraaienest 1 - De Wurf klein
Café `t Centrum Ma. 19-12-2022 19:15:00 B2 1 9 `t Centrum 4 - Acquit `83 3 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 19-12-2022 19:15:00 A 1 8 Lang Rond 2 - B.c.de Liefhebber / Ratjetoe groot
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 19-12-2022 19:15:00 C2 1 9 `t Moddermannetje 3 - Horna 19 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 19-12-2022 19:15:00 C1 1 9 Horna 11 - DOET 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 19-12-2022 19:15:00 C2 1 9 `t Moddermannetje 4 - D.V.O. 3 klein
Voetbalkantine HOSV Ma. 19-12-2022 19:15:00 C2 1 9 Tokoloco 2 - B.C.L. 1 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 28-12-2022 19:15:00 C2 1 10 Tokoloco 2 - N.H.D. 11 klein
De Hooghe Heeren Wo. 28-12-2022 19:15:00 B1 1 8 Het Witte Huis 1 - N.H.D. 18 klein
De Hooghe Heeren Wo. 28-12-2022 19:15:00 C2 2 10 Het Witte Huis 2 - `t Moddermannetje 5 klein
Biljartcentrum Horna Do. 29-12-2022 19:15:00 B2 1 10 Horna 17 - Acquit `83 3 klein
Biljartcentrum Horna Do. 29-12-2022 19:15:00 C1 1 10 Horna 13 - Horna 11 klein
Het Gouden Hoofd Do. 29-12-2022 19:15:00 B1 1 8 WF / Gouden Hoofd 1 - De Hoop 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 02-01-2023 19:15:00 LK 1 10 Horna Juw. de Vries - D.O.E.T. Kader klein
Café `t Centrum Ma. 02-01-2023 19:15:00 B2 1 10 `t Centrum 4 - De Ark 2 klein
De Welkomst Ma. 02-01-2023 19:15:00 C2 2 10 De Opkomst 1 - DOET 6 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 02-01-2023 19:15:00 B2 2 10 Twisk 2 - N.H.D. 19 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 02-01-2023 19:15:00 B2 2 10 `t Moddermannetje 1 - `t Centrum 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 02-01-2023 19:15:00 C2 1 10 `t Moddermannetje 4 - `t Moddermannetje 3 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 02-01-2023 19:15:00 C2 1 10 Horna 19 - De Paus klein
De Schalm Di. 03-01-2023 19:15:00 C1 1 11 De Lindeboom 1 - N.H.D. 7 klein
De Welkomst Di. 03-01-2023 19:15:00 C3 2 9 De Opkomst 3 - N.H.D. 5 klein
Biljartvereniging N.H.D. Di. 03-01-2023 19:15:00 A 1 9 N.H.D. 13 - Hazefelder groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 04-01-2023 19:15:00 A 1 9 B.c.de Liefhebber/ de Branding - Lang Rond 1 groot
Eetcafé Sels Wo. 04-01-2023 19:15:00 B2 2 10 De Hoop 3 - Het Centrum 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 04-01-2023 19:15:00 B2 1 10 N.H.D. 16 - Het Witte Huis 4 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 04-01-2023 19:15:00 LK 1 10 Sombroek Langedijk 1 - B.C.S. 3 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 04-01-2023 19:15:00 LK 1 10 Tokoloco Kader - De Wurf / Kok Metaal Kader klein
Café De Ark Wo. 04-01-2023 19:15:00 B2 1 11 De Ark 2 - Horna 17 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 04-01-2023 19:15:00 C1 1 10 D.V.O. 1 - D.V.O. 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 05-01-2023 19:15:00 C1 1 10 N.H.D. 7 - Tokoloco 3 klein
Café De Stompetoren Do. 05-01-2023 19:15:00 C2 2 10 De Stompetoren 1 - De Sport 1 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 05-01-2023 19:15:00 A 1 9 D.V.O.G. 1 - WBV 17 groot
De Torenschouw Do. 05-01-2023 19:15:00 C2 1 10 De Torenschouw - B.C.L. 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 05-01-2023 19:15:00 LK 1 10 B.C.S. 2 - B.C.S. 1 klein
Café Rest. Cultura Do. 05-01-2023 19:15:00 C2 1 10 TEAM - D.V.O. 3 klein
Eetcafé Sels Do. 05-01-2023 19:15:00 B2 1 10 De Hoop 4 - De Hoop 5 klein
Biljartcentrum Horna Do. 05-01-2023 19:15:00 B2 2 10 Horna 16 - Acquit `83 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 06-01-2023 19:15:00 C2 2 10 N.H.D. 4 - Horna 20 klein
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 06-01-2023 19:15:00 B2 1 10 A.B.C. 1 - Het Centrum 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 06-01-2023 19:15:00 C3 2 9 Horna 23 C4 - `t Centrum 2 C4 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 06-01-2023 19:15:00 C1 1 11 D.V.O. 1 - Horna 11 klein
`t Kraainest Vr. 06-01-2023 19:15:00 B1 1 8 `t Kraaienest 1 - De Hoop 2 klein
De Witte Valk Vr. 06-01-2023 19:15:00 B2 1 11 Acquit `83 3 - De Hoop 5 klein
Biljartcentrum WBV Za. 07-01-2023 13:00:00 A 1 9 WBV 18 - WBV 16 groot
Café `t Wagenwiel Ma. 09-01-2023 19:15:00 C3 2 9 `t Wagenwiel 1 C4 - DOET 5 C4 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 09-01-2023 19:15:00 C1 1 10 `t Moddermannetje 2 - De Lindeboom 1 klein
Café `t Centrum Ma. 09-01-2023 19:15:00 C3 1 8 `t Centrum 1 - Het Witte Huis 3 klein
De Brink Ma. 09-01-2023 19:15:00 B1 1 8 D.R.K. 1 - Jong Leven 2 klein
Sarto Ma. 09-01-2023 19:15:00 B1 1 8 De Carambole 1 - N.H.D. 20 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 09-01-2023 19:15:00 C2 1 11 `t Moddermannetje 3 - TEAM klein
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 09-01-2023 19:15:00 LK 1 11 De Wurf / Kok Metaal Kader - B.C.S. 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 09-01-2023 19:15:00 C2 2 11 Horna 20 - De Opkomst 1 klein
`t Kraainest Ma. 09-01-2023 19:15:00 C3 1 8 `t Kraaienest 2 - De Lindeboom 3 klein
De Brink Ma. 09-01-2023 19:15:00 C3 1 8 D.R.K. 3 - De Stompetoren 2 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 09-01-2023 19:15:00 A 1 9 D.V.O.G. 2 - Lang Rond 2 groot
De Werf Dorpshuis Ma. 09-01-2023 19:15:00 C2 2 11 DOET 6 - `t Moddermannetje 5 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 09-01-2023 19:15:00 B1 1 8 De Wurf - WF / Cultura klein
De Schalm Di. 10-01-2023 19:15:00 C2 2 11 De Lindeboom 2 - N.H.D. 4 klein
De Werf Dorpshuis Di. 10-01-2023 19:15:00 C1 1 10 DOET 2 - DOET 1 klein
De Dres Di. 10-01-2023 19:15:00 C3 1 8 De Sport 2 - Jong Leven 1 klein
Café De Stompetoren Wo. 11-01-2023 19:15:00 C2 2 11 De Stompetoren 1 - Het Witte Huis 2 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 11-01-2023 19:15:00 C2 1 11 D.V.O. 3 - Tokoloco 2 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 11-01-2023 19:15:00 C3 1 8 DOET 4 - Kunstgenot 1 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 11-01-2023 19:15:00 A 1 10 Hazefelder - B.c.de Liefhebber / Ratjetoe groot
Eetcafé Sels Wo. 11-01-2023 19:15:00 B1 1 9 De Hoop 2 - De Wurf klein
Café De Ark Wo. 11-01-2023 19:15:00 B1 1 8 De Ark 1 - N.H.D. 17 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 11-01-2023 19:15:00 A 1 9 District NWN - B.c.de Liefhebber 20 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 11-01-2023 19:15:00 B2 2 11 N.H.D. 19 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 11-01-2023 19:15:00 B2 1 12 N.H.D. 16 - A.B.C. 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 12-01-2023 19:15:00 C2 1 11 N.H.D. 11 - De Torenschouw klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 12-01-2023 19:15:00 LK 1 11 B.C.S. 3 - Tokoloco Kader klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 13-01-2023 19:15:00 A 1 9 B&S 1 - B.v. Waterland groot
Café De Ark Vr. 13-01-2023 19:15:00 B2 2 11 De Ark 3 - `t Moddermannetje 1 klein
De Witte Valk Vr. 13-01-2023 19:15:00 B2 2 12 Acquit `83 1 - `t Centrum 3 klein
De Hooghe Heeren Vr. 13-01-2023 19:15:00 B2 1 11 Het Witte Huis 4 - `t Centrum 4 klein
Eetcafé Sels Vr. 13-01-2023 19:15:00 B2 1 12 De Hoop 5 - De Ark 2 klein
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 13-01-2023 19:15:00 B2 1 11 A.B.C. 1 - De Hoop 4 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 13-01-2023 19:15:00 LK 1 11 Horna 3 - Horna Juw. de Vries klein
Voetbalkantine HOSV Vr. 13-01-2023 19:15:00 C1 1 11 Tokoloco 3 - DOET 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 13-01-2023 19:15:00 A 1 9 B.c.de Liefhebber / Ratjetoe - B.c.de Liefhebber 22 groot
Café `t Wagenwiel Ma. 16-01-2023 19:15:00 C2 1 11 B.C.L. 1 - De Paus klein
Café `t Centrum Ma. 16-01-2023 19:15:00 B2 2 11 `t Centrum 3 - De Hoop 3 klein
Café `t Centrum Ma. 16-01-2023 19:15:00 B2 2 11 Het Centrum 2 - Acquit `83 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 16-01-2023 19:15:00 C2 1 11 `t Moddermannetje 4 - Horna 19 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 16-01-2023 19:15:00 C2 2 12 `t Moddermannetje 5 - Horna 20 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 16-01-2023 19:15:00 LK 1 11 D.O.E.T. Kader - Sombroek Langedijk 1 klein
Café De Stompetoren Ma. 16-01-2023 19:15:00 C3 1 9 De Stompetoren 2 - De Sport 2 klein
Café `t Centrum Ma. 16-01-2023 19:15:00 B2 1 11 Het Centrum 1 - N.H.D. 16 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 16-01-2023 19:15:00 C3 1 9 Jong Leven 1 - `t Centrum 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 16-01-2023 19:15:00 LK 1 11 Horna 5 - B.C.S. 2 klein
Café De Post Di. 17-01-2023 19:15:00 C3 1 9 Kunstgenot 1 - D.R.K. 3 klein
Biljartcentrum Horna Di. 17-01-2023 19:15:00 C1 1 11 Horna 13 - DOET 2 klein
De Schalm Di. 17-01-2023 19:15:00 C3 1 9 De Lindeboom 3 - DOET 4 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 18-01-2023 19:15:00 C1 1 12 D.V.O. 1 - Horna 13 klein
De Hooghe Heeren Wo. 18-01-2023 19:15:00 C3 1 9 Het Witte Huis 3 - `t Kraaienest 2 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 18-01-2023 19:15:00 A 1 10 B.v. Waterland - WBV 18 groot
Café De Ark Wo. 18-01-2023 19:15:00 B2 1 13 De Ark 2 - Acquit `83 3 klein
De Hooghe Heeren Wo. 18-01-2023 19:15:00 C2 2 12 Het Witte Huis 2 - DOET 6 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 18-01-2023 19:15:00 C1 1 11 D.V.O. 2 - `t Moddermannetje 2 klein
Dorpshuis De Stek Wo. 18-01-2023 19:15:00 C3 2 10 Het Wapen Van Grootebroek - DOET 5 C4 klein
De Welkomst Wo. 18-01-2023 19:15:00 C3 2 10 De Opkomst 2 C4 - De Opkomst 3 klein
Café Rest. Cultura Do. 19-01-2023 19:15:00 B1 1 9 WF / Cultura - WF / Gouden Hoofd 1 klein
Eetcafé Sels Do. 19-01-2023 19:15:00 B2 2 12 De Hoop 3 - De Ark 3 klein
Het Gouden Hoofd Do. 19-01-2023 19:15:00 B2 2 12 Het Gouden Hoofd 2 - Twisk 2 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 19-01-2023 19:15:00 A 1 10 D.V.O.G. 1 - B.c.de Liefhebber/ de Branding groot
Biljartcentrum WBV Vr. 20-01-2023 19:15:00 A 1 10 WBV 17 - Lang Rond 2 groot
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 20-01-2023 19:15:00 B1 1 9 N.H.D. 17 - De Carambole 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 20-01-2023 19:15:00 LK 1 10 Horna 5 - Horna 3 klein
Voetbalkantine HOSV Vr. 20-01-2023 19:15:00 C2 1 12 Tokoloco 2 - `t Moddermannetje 3 klein
Eetcafé Sels Vr. 20-01-2023 19:15:00 B2 1 12 De Hoop 4 - Acquit `83 3 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 22-01-2023 19:15:00 A 1 10 B.c.de Liefhebber 22 - D.V.O.G. 2 groot
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 23-01-2023 19:15:00 B2 2 12 `t Moddermannetje 1 - N.H.D. 19 klein
Café Rest. Cultura Ma. 23-01-2023 19:15:00 C2 1 12 TEAM - `t Moddermannetje 4 klein
Café `t Centrum Ma. 23-01-2023 19:15:00 B2 1 12 `t Centrum 4 - Het Centrum 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 23-01-2023 19:15:00 B2 1 12 Horna 17 - Het Witte Huis 4 klein
De Welkomst Ma. 23-01-2023 19:15:00 C2 2 12 De Opkomst 1 - De Lindeboom 2 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 23-01-2023 19:15:00 C3 2 10 `t Wagenwiel 1 C4 - `t Centrum 2 C4 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 23-01-2023 19:15:00 C1 1 12 `t Moddermannetje 2 - Horna 11 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 23-01-2023 19:15:00 C2 1 12 Horna 19 - B.C.L. 1 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 23-01-2023 19:15:00 C1 1 12 DOET 1 - De Lindeboom 1 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 23-01-2023 19:15:00 B1 1 9 Jong Leven 2 - `t Kraaienest 1 klein
De Schalm Di. 24-01-2023 19:15:00 C3 1 10 De Lindeboom 3 - D.R.K. 3 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 24-01-2023 19:15:00 A 1 10 Lang Rond 1 - District NWN groot
De Werf Dorpshuis Di. 24-01-2023 19:15:00 C3 1 11 DOET 4 - `t Kraaienest 2 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 25-01-2023 19:15:00 C1 1 12 DOET 2 - Tokoloco 3 klein
Café De Ark Wo. 25-01-2023 19:15:00 B2 2 13 De Ark 3 - Acquit `83 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 25-01-2023 19:15:00 A 1 10 B.c.de Liefhebber 20 - B&S 1 groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 25-01-2023 19:15:00 C2 1 13 D.V.O. 3 - De Paus klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 25-01-2023 19:15:00 B1 1 9 N.H.D. 18 - De Ark 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 25-01-2023 19:15:00 B1 1 9 N.H.D. 20 - D.R.K. 1 klein
De Hooghe Heeren Wo. 25-01-2023 19:15:00 C3 1 10 Het Witte Huis 3 - DOET 4 klein
Eetcafé Sels Wo. 25-01-2023 19:15:00 B1 1 9 De Hoop 1 - Het Witte Huis 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 26-01-2023 19:15:00 C1 1 12 N.H.D. 7 - D.V.O. 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 26-01-2023 19:15:00 LK 1 12 B.C.S. 1 - B.C.S. 3 klein
Het Gouden Hoofd Do. 26-01-2023 19:15:00 B2 2 13 Het Gouden Hoofd 2 - Horna 16 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 26-01-2023 19:15:00 C2 2 12 N.H.D. 4 - De Sport 1 klein
De Torenschouw Do. 26-01-2023 19:15:00 C2 1 12 De Torenschouw - D.V.O. 3 klein
Biljartcentrum Horna Do. 26-01-2023 19:15:00 B2 2 12 Horna 16 - Het Centrum 2 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 27-01-2023 19:15:00 A 1 10 WBV 16 - N.H.D. 13 groot
Café De Stompetoren Ma. 30-01-2023 19:15:00 C3 1 10 De Stompetoren 2 - Jong Leven 1 klein
Café De Paus Ma. 30-01-2023 19:15:00 C2 1 12 De Paus - N.H.D. 11 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 30-01-2023 19:15:00 C2 1 13 `t Moddermannetje 3 - De Torenschouw klein
Biljartcentrum Horna Ma. 30-01-2023 19:15:00 LK 1 12 Horna Juw. de Vries - Horna 5 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 30-01-2023 19:15:00 B2 2 13 Twisk 2 - `t Moddermannetje 1 klein
Café `t Centrum Ma. 30-01-2023 19:15:00 C3 2 11 `t Centrum 2 C4 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Biljartcentrum Horna Ma. 30-01-2023 19:15:00 C1 1 13 Horna 13 - `t Moddermannetje 2 klein
De Welkomst Di. 31-01-2023 19:15:00 C3 2 11 De Opkomst 3 - Horna 23 C4 klein
De Dres Di. 31-01-2023 19:15:00 C2 2 13 De Sport 1 - De Opkomst 1 klein
De Schalm Di. 31-01-2023 19:15:00 C2 2 13 De Lindeboom 2 - `t Moddermannetje 5 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 01-02-2023 19:15:00 A 1 11 B.c.de Liefhebber/ de Branding - WBV 17 groot
Café `t Centrum Wo. 01-02-2023 19:15:00 B2 1 13 Het Centrum 1 - Horna 17 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 01-02-2023 19:15:00 LK 1 12 Sombroek Langedijk 1 - Horna 3 klein
De Hooghe Heeren Wo. 01-02-2023 19:15:00 B1 1 10 Het Witte Huis 1 - WF / Cultura klein
Café `t Centrum Wo. 01-02-2023 19:15:00 B2 2 14 Het Centrum 2 - De Ark 3 klein
De Hooghe Heeren Wo. 01-02-2023 19:15:00 B2 1 13 Het Witte Huis 4 - De Hoop 5 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 01-02-2023 19:15:00 C2 2 13 DOET 6 - Horna 20 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 01-02-2023 19:15:00 C1 1 13 D.V.O. 2 - DOET 1 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 01-02-2023 19:15:00 C1 1 13 D.V.O. 1 - DOET 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Wo. 01-02-2023 19:15:00 C2 1 13 `t Moddermannetje 4 - Tokoloco 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 01-02-2023 19:15:00 B2 1 13 N.H.D. 16 - De Hoop 4 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 02-02-2023 19:15:00 LK 1 12 B.C.S. 2 - De Wurf / Kok Metaal Kader klein
Café De Stompetoren Do. 02-02-2023 19:15:00 C2 2 13 De Stompetoren 1 - N.H.D. 4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 02-02-2023 19:15:00 C2 1 13 N.H.D. 11 - B.C.L. 1 klein
Eetcafé Sels Do. 02-02-2023 19:15:00 B1 1 10 De Hoop 2 - Jong Leven 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 02-02-2023 19:15:00 B2 2 13 N.H.D. 19 - De Hoop 3 klein
Biljartcentrum Horna Do. 02-02-2023 19:15:00 C1 1 13 Horna 11 - N.H.D. 7 klein
Voetbalkantine HOSV Vr. 03-02-2023 19:15:00 LK 1 12 Tokoloco Kader - D.O.E.T. Kader klein
Eetcafé Sels Vr. 03-02-2023 19:15:00 B2 2 14 De Hoop 3 - Twisk 2 klein
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 03-02-2023 19:15:00 B2 1 13 A.B.C. 1 - `t Centrum 4 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 06-02-2023 19:15:00 LK 1 13 Horna Juw. de Vries - B.C.S. 2 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 06-02-2023 19:15:00 B2 2 14 Horna 16 - `t Centrum 3 klein
Café Rest. Cultura Ma. 06-02-2023 19:15:00 C2 1 13 TEAM - Horna 19 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 06-02-2023 19:15:00 A 1 11 D.V.O.G. 2 - Hazefelder groot
Café `t Centrum Ma. 06-02-2023 19:15:00 C3 1 10 `t Centrum 1 - `t Kraaienest 2 klein
De Brink Ma. 06-02-2023 19:15:00 C3 1 11 D.R.K. 3 - Het Witte Huis 3 klein
De Welkomst Ma. 06-02-2023 19:15:00 C3 2 11 De Opkomst 2 C4 - N.H.D. 5 klein
De Brink Ma. 06-02-2023 19:15:00 B1 1 10 D.R.K. 1 - N.H.D. 17 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 06-02-2023 19:15:00 C2 1 14 B.C.L. 1 - D.V.O. 3 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 06-02-2023 19:15:00 C2 2 14 DOET 6 - De Lindeboom 2 klein
Café De Post Di. 07-02-2023 19:15:00 C3 1 10 Kunstgenot 1 - De Sport 2 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 07-02-2023 19:15:00 B1 1 10 De Wurf - WF / Gouden Hoofd 1 klein
De Welkomst Di. 07-02-2023 19:15:00 C2 2 14 De Opkomst 1 - De Stompetoren 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Di. 07-02-2023 19:15:00 A 1 11 N.H.D. 13 - B.v. Waterland groot
De Witte Valk Di. 07-02-2023 19:15:00 B2 1 14 Acquit `83 3 - Het Witte Huis 4 klein
De Schalm Di. 07-02-2023 19:15:00 C1 1 13 De Lindeboom 1 - Tokoloco 3 klein
Eetcafé Sels Wo. 08-02-2023 19:15:00 B2 1 14 De Hoop 4 - De Ark 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 08-02-2023 19:15:00 C3 2 12 N.H.D. 5 - DOET 5 C4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 08-02-2023 19:15:00 C1 1 14 N.H.D. 7 - Horna 13 klein
Café De Ark Wo. 08-02-2023 19:15:00 B1 1 10 De Ark 1 - De Hoop 1 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 08-02-2023 19:15:00 C1 1 14 Tokoloco 3 - D.V.O. 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 08-02-2023 19:15:00 A 1 11 District NWN - D.V.O.G. 1 groot
De Hooghe Heeren Wo. 08-02-2023 19:15:00 C2 2 14 Het Witte Huis 2 - Horna 20 klein
Eetcafé Sels Do. 09-02-2023 19:15:00 B2 1 14 De Hoop 5 - Het Centrum 1 klein
Biljartcentrum Horna Do. 09-02-2023 19:15:00 LK 1 13 Horna 3 - Tokoloco Kader klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 10-02-2023 19:15:00 A 1 11 B.c.de Liefhebber / Ratjetoe - WBV 16 groot
Sarto Vr. 10-02-2023 19:15:00 B1 1 10 De Carambole 1 - N.H.D. 18 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 10-02-2023 19:15:00 A 1 11 B&S 1 - Lang Rond 1 groot
Voetbalkantine HOSV Vr. 10-02-2023 19:15:00 C2 1 14 Tokoloco 2 - TEAM klein
Biljartcentrum Horna Vr. 10-02-2023 19:15:00 C2 1 14 Horna 19 - N.H.D. 11 klein
`t Kraainest Vr. 10-02-2023 19:15:00 B1 1 10 `t Kraaienest 1 - N.H.D. 20 klein
Biljartcentrum WBV Za. 11-02-2023 13:00:00 A 1 11 WBV 18 - B.c.de Liefhebber 20 groot
De Werf Dorpshuis Ma. 13-02-2023 19:15:00 C1 1 14 DOET 1 - Horna 11 klein
Café De Stompetoren Ma. 13-02-2023 19:15:00 C3 1 11 De Stompetoren 2 - `t Centrum 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 13-02-2023 19:15:00 C2 2 14 `t Moddermannetje 5 - De Sport 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 13-02-2023 19:15:00 LK 1 13 Horna 5 - Sombroek Langedijk 1 klein
Café De Paus Ma. 13-02-2023 19:15:00 C2 1 14 De Paus - `t Moddermannetje 3 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 13-02-2023 19:15:00 C3 2 12 `t Wagenwiel 1 C4 - De Opkomst 3 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 13-02-2023 19:15:00 C3 2 12 Horna 23 C4 - De Opkomst 2 C4 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 13-02-2023 19:15:00 B2 2 14 `t Moddermannetje 1 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Café `t Centrum Ma. 13-02-2023 19:15:00 B2 2 13 `t Centrum 3 - Het Centrum 2 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 13-02-2023 19:15:00 B2 2 15 Twisk 2 - Acquit `83 1 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 13-02-2023 19:15:00 A 1 11 Lang Rond 2 - B.c.de Liefhebber 22 groot
De Witte Valk Di. 14-02-2023 19:15:00 B2 2 14 Acquit `83 1 - N.H.D. 19 klein
De Werf Dorpshuis Di. 14-02-2023 19:15:00 C1 1 14 DOET 2 - De Lindeboom 1 klein
De Dres Di. 14-02-2023 19:15:00 C3 1 11 De Sport 2 - De Lindeboom 3 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 15-02-2023 19:15:00 C2 1 15 Tokoloco 2 - Horna 19 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 15-02-2023 19:15:00 A 1 12 Hazefelder - Lang Rond 2 groot
Café `t Centrum Wo. 15-02-2023 19:15:00 B2 1 15 Het Centrum 1 - Acquit `83 3 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 15-02-2023 19:15:00 LK 1 14 Sombroek Langedijk 1 - Horna Juw. de Vries klein
De Werf Dorpshuis Wo. 15-02-2023 19:15:00 LK 1 13 D.O.E.T. Kader - B.C.S. 1 klein
Dorpshuis De Vang Wo. 15-02-2023 19:15:00 C3 1 11 Jong Leven 1 - Kunstgenot 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 15-02-2023 19:15:00 B1 1 11 N.H.D. 17 - `t Kraaienest 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 15-02-2023 19:15:00 B1 1 11 N.H.D. 20 - De Hoop 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 15-02-2023 19:15:00 LK 1 13 B.C.S. 3 - De Wurf / Kok Metaal Kader klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 15-02-2023 19:15:00 C1 1 15 D.V.O. 1 - N.H.D. 7 klein
De Torenschouw Do. 16-02-2023 19:15:00 C2 1 14 De Torenschouw - `t Moddermannetje 4 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 16-02-2023 19:15:00 A 1 12 D.V.O.G. 1 - B&S 1 groot
Biljartcentrum Horna Do. 16-02-2023 19:15:00 B2 1 14 Horna 17 - A.B.C. 1 klein
Het Gouden Hoofd Do. 16-02-2023 19:15:00 B1 1 11 WF / Gouden Hoofd 1 - Het Witte Huis 1 klein
Eetcafé Sels Vr. 17-02-2023 19:15:00 B1 1 11 De Hoop 1 - De Carambole 1 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 17-02-2023 19:15:00 A 1 12 WBV 16 - D.V.O.G. 2 groot
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 20-02-2023 19:15:00 C2 1 15 `t Moddermannetje 3 - B.C.L. 1 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 20-02-2023 19:15:00 B1 1 11 Jong Leven 2 - De Wurf klein
Café De Stompetoren Ma. 20-02-2023 19:15:00 C2 2 15 De Stompetoren 1 - `t Moddermannetje 5 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 20-02-2023 19:15:00 C1 1 15 Horna 13 - DOET 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 20-02-2023 19:15:00 C1 1 14 `t Moddermannetje 2 - D.V.O. 1 klein
De Schalm Di. 21-02-2023 19:15:00 C3 1 12 De Lindeboom 3 - Jong Leven 1 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 21-02-2023 19:15:00 A 1 12 Lang Rond 1 - WBV 18 groot
De Dres Di. 21-02-2023 19:15:00 C2 2 15 De Sport 1 - DOET 6 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 22-02-2023 19:15:00 B2 1 15 N.H.D. 16 - Horna 17 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 22-02-2023 19:15:00 A 1 12 B.v. Waterland - B.c.de Liefhebber / Ratjetoe groot
De Hooghe Heeren Wo. 22-02-2023 19:15:00 B2 1 15 Het Witte Huis 4 - De Ark 2 klein
De Hooghe Heeren Wo. 22-02-2023 19:15:00 C3 1 12 Het Witte Huis 3 - De Sport 2 klein
Café De Ark Wo. 22-02-2023 19:15:00 B2 2 15 De Ark 3 - `t Centrum 3 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 22-02-2023 19:15:00 C1 1 16 DOET 1 - D.V.O. 1 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 22-02-2023 19:15:00 C1 1 15 D.V.O. 2 - De Lindeboom 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 22-02-2023 19:15:00 B1 1 11 N.H.D. 18 - D.R.K. 1 klein
Café Rest. Cultura Do. 23-02-2023 19:15:00 B1 1 11 WF / Cultura - De Ark 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 23-02-2023 19:15:00 B2 2 15 N.H.D. 19 - Het Centrum 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 23-02-2023 19:15:00 C2 2 15 N.H.D. 4 - Het Witte Huis 2 klein
Eetcafé Sels Do. 23-02-2023 19:15:00 B2 2 16 De Hoop 3 - `t Moddermannetje 1 klein
Biljartcentrum Horna Do. 23-02-2023 19:15:00 C1 1 15 Horna 11 - Tokoloco 3 klein
Café `t Centrum Vr. 24-02-2023 19:15:00 B2 1 14 `t Centrum 4 - N.H.D. 16 klein
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 24-02-2023 19:15:00 B2 1 15 A.B.C. 1 - De Hoop 5 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 24-02-2023 19:15:00 A 1 12 B.c.de Liefhebber/ de Branding - District NWN groot
Biljartcentrum WBV Vr. 24-02-2023 19:15:00 A 1 12 WBV 17 - B.c.de Liefhebber 22 groot
Café `t Centrum Ma. 27-02-2023 19:15:00 B2 1 15 `t Centrum 4 - De Hoop 4 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 27-02-2023 19:15:00 B2 2 15 `t Moddermannetje 1 - Horna 16 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 27-02-2023 19:15:00 C3 2 13 Horna 23 C4 - N.H.D. 5 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 27-02-2023 19:15:00 C1 1 15 `t Moddermannetje 2 - DOET 2 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 27-02-2023 19:15:00 C2 1 16 B.C.L. 1 - `t Moddermannetje 4 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 27-02-2023 19:15:00 C2 2 16 DOET 6 - De Stompetoren 1 klein
Café Rest. Cultura Ma. 27-02-2023 19:15:00 C2 1 15 TEAM - De Torenschouw klein
De Witte Valk Di. 28-02-2023 19:15:00 B2 1 16 Acquit `83 3 - A.B.C. 1 klein
De Welkomst Di. 28-02-2023 19:15:00 C3 2 13 De Opkomst 3 - Het Wapen Van Grootebroek klein
De Schalm Di. 28-02-2023 19:15:00 C2 2 15 De Lindeboom 2 - Horna 20 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 01-03-2023 19:15:00 C1 1 16 DOET 2 - D.V.O. 2 klein
De Welkomst Wo. 01-03-2023 19:15:00 C3 2 13 De Opkomst 2 C4 - `t Wagenwiel 1 C4 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 01-03-2023 19:15:00 C2 1 15 D.V.O. 3 - N.H.D. 11 klein
Eetcafé Sels Wo. 01-03-2023 19:15:00 B2 1 16 De Hoop 4 - Het Witte Huis 4 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 01-03-2023 19:15:00 LK 1 14 Tokoloco Kader - Horna 5 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 02-03-2023 19:15:00 LK 1 14 B.C.S. 1 - Horna 3 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 02-03-2023 19:15:00 LK 1 14 B.C.S. 2 - B.C.S. 3 klein
Eetcafé Sels Do. 02-03-2023 19:15:00 B2 1 16 De Hoop 5 - N.H.D. 16 klein
Het Gouden Hoofd Do. 02-03-2023 19:15:00 B2 2 15 Het Gouden Hoofd 2 - De Hoop 3 klein
Sarto Vr. 03-03-2023 19:15:00 B1 1 12 De Carambole 1 - WF / Cultura klein
Café `t Centrum Vr. 03-03-2023 19:15:00 C3 1 12 `t Centrum 1 - DOET 4 klein
Biljartcentrum WBV Za. 04-03-2023 13:00:00 A 1 13 WBV 18 - D.V.O.G. 1 groot
Biljartcentrum Horna Ma. 06-03-2023 19:15:00 B2 1 16 Horna 17 - `t Centrum 4 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 06-03-2023 19:15:00 B2 2 16 Horna 16 - De Ark 3 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 06-03-2023 19:15:00 B1 1 12 De Wurf - Het Witte Huis 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 06-03-2023 19:15:00 C2 2 18 `t Moddermannetje 5 - De Opkomst 1 klein
`t Kraainest Ma. 06-03-2023 19:15:00 C3 1 12 `t Kraaienest 2 - D.R.K. 3 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 06-03-2023 19:15:00 A 1 13 D.V.O.G. 2 - B.v. Waterland groot
Verenigingsgebouw De Wurf Ma. 06-03-2023 19:15:00 LK 1 14 De Wurf / Kok Metaal Kader - D.O.E.T. Kader klein
Café `t Centrum Ma. 06-03-2023 19:15:00 C3 2 13 `t Centrum 2 C4 - DOET 5 C4 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 06-03-2023 19:15:00 C2 1 15 `t Moddermannetje 4 - De Paus klein
Biljartvereniging N.H.D. Di. 07-03-2023 19:15:00 A 1 13 N.H.D. 13 - Lang Rond 1 groot
De Welkomst Di. 07-03-2023 19:15:00 C2 2 16 De Opkomst 1 - N.H.D. 4 klein
Biljartcentrum Horna Di. 07-03-2023 19:15:00 C2 1 16 Horna 19 - D.V.O. 3 klein
Café De Post Di. 07-03-2023 19:15:00 C3 1 12 Kunstgenot 1 - De Stompetoren 2 klein
De Schalm Di. 07-03-2023 19:15:00 C1 1 16 De Lindeboom 1 - Horna 11 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 08-03-2023 19:15:00 C1 1 17 D.V.O. 1 - Tokoloco 3 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 08-03-2023 19:15:00 C1 1 18 D.V.O. 2 - Horna 13 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 08-03-2023 19:15:00 LK 1 15 Sombroek Langedijk 1 - B.C.S. 2 klein
Café `t Centrum Wo. 08-03-2023 19:15:00 B2 2 16 Het Centrum 2 - Twisk 2 klein
Café De Ark Wo. 08-03-2023 19:15:00 B2 1 16 De Ark 2 - Het Centrum 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 08-03-2023 19:15:00 A 1 13 B.c.de Liefhebber 22 - Hazefelder groot
Biljartcentrum Horna Wo. 08-03-2023 19:15:00 C2 2 16 Horna 20 - De Sport 1 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 08-03-2023 19:15:00 C1 1 16 Tokoloco 3 - Horna 13 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 08-03-2023 19:15:00 C3 2 14 N.H.D. 5 - `t Centrum 2 C4 klein
De Hooghe Heeren Wo. 08-03-2023 19:15:00 C2 2 16 Het Witte Huis 2 - De Lindeboom 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 09-03-2023 19:15:00 C2 1 16 N.H.D. 11 - `t Moddermannetje 3 klein
De Torenschouw Do. 09-03-2023 19:15:00 C2 1 16 De Torenschouw - Tokoloco 2 klein
Eetcafé Sels Do. 09-03-2023 19:15:00 B1 1 12 De Hoop 2 - N.H.D. 17 klein
Biljartcentrum Purmerend Do. 09-03-2023 19:15:00 A 1 14 B.v. Waterland - Lang Rond 2 groot
Biljartvereniging N.H.D. Do. 09-03-2023 19:15:00 C1 1 16 N.H.D. 7 - `t Moddermannetje 2 klein
Café De Stompetoren Do. 09-03-2023 19:15:00 C3 1 13 De Stompetoren 2 - De Lindeboom 3 klein
Dorpshuis De Nieuwe Haven Vr. 10-03-2023 19:15:00 B2 1 17 A.B.C. 1 - De Ark 2 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 10-03-2023 19:15:00 A 1 13 B&S 1 - B.c.de Liefhebber/ de Branding groot
`t Kraainest Vr. 10-03-2023 19:15:00 B1 1 12 `t Kraaienest 1 - N.H.D. 18 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 10-03-2023 19:15:00 LK 1 15 Horna Juw. de Vries - Tokoloco Kader klein
De Witte Valk Vr. 10-03-2023 19:15:00 B2 2 16 Acquit `83 1 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 13-03-2023 19:15:00 C1 1 17 `t Moddermannetje 2 - DOET 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 13-03-2023 19:15:00 B2 1 17 Horna 17 - De Hoop 4 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 13-03-2023 19:15:00 B2 2 17 `t Moddermannetje 1 - Acquit `83 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 13-03-2023 19:15:00 LK 1 15 Horna 5 - B.C.S. 1 klein
Café `t Centrum Ma. 13-03-2023 19:15:00 B2 2 16 `t Centrum 3 - N.H.D. 19 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 13-03-2023 19:15:00 LK 1 15 D.O.E.T. Kader - B.C.S. 3 klein
Café De Paus Ma. 13-03-2023 19:15:00 C2 1 16 De Paus - TEAM klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 13-03-2023 19:15:00 B2 2 17 Twisk 2 - `t Centrum 3 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 13-03-2023 19:15:00 A 1 13 Lang Rond 2 - WBV 16 groot
De Schalm Di. 14-03-2023 19:15:00 C3 1 14 De Lindeboom 3 - Kunstgenot 1 klein
De Dres Di. 14-03-2023 19:15:00 C3 1 13 De Sport 2 - `t Kraaienest 2 klein
Café De Ark Wo. 15-03-2023 19:15:00 B1 1 12 De Ark 1 - WF / Gouden Hoofd 1 klein
Dorpshuis De Vang Wo. 15-03-2023 19:15:00 C3 1 13 Jong Leven 1 - Het Witte Huis 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 15-03-2023 19:15:00 B2 1 17 N.H.D. 16 - Acquit `83 3 klein
Dorpshuis De Stek Wo. 15-03-2023 19:15:00 C3 2 14 Het Wapen Van Grootebroek - De Opkomst 2 C4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 15-03-2023 19:15:00 C2 2 17 N.H.D. 4 - `t Moddermannetje 5 klein
Café De Stompetoren Do. 16-03-2023 19:15:00 C2 2 17 De Stompetoren 1 - Horna 20 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 16-03-2023 19:15:00 A 1 14 D.V.O.G. 1 - N.H.D. 13 groot
Eetcafé Sels Do. 16-03-2023 19:15:00 B2 2 17 De Hoop 3 - Horna 16 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 16-03-2023 19:15:00 A 1 13 District NWN - WBV 17 groot
Biljartvereniging N.H.D. Do. 16-03-2023 19:15:00 B2 2 17 N.H.D. 19 - De Ark 3 klein
De Torenschouw Do. 16-03-2023 19:15:00 C2 1 17 De Torenschouw - Horna 19 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 17-03-2023 19:15:00 C1 1 17 Horna 11 - D.V.O. 2 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 17-03-2023 19:15:00 A 1 14 WBV 17 - Hazefelder groot
Voetbalkantine HOSV Vr. 17-03-2023 19:15:00 C2 1 17 Tokoloco 2 - De Paus klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 17-03-2023 19:15:00 A 1 13 B.c.de Liefhebber / Ratjetoe - B.c.de Liefhebber 20 groot
Biljartcentrum Horna Vr. 17-03-2023 19:15:00 LK 1 15 Horna 3 - De Wurf / Kok Metaal Kader klein
Eetcafé Sels Vr. 17-03-2023 19:15:00 B2 1 18 De Hoop 4 - Het Centrum 1 klein
Café `t Centrum Ma. 20-03-2023 19:15:00 B2 1 17 `t Centrum 4 - De Hoop 5 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 20-03-2023 19:15:00 B1 1 12 Jong Leven 2 - N.H.D. 20 klein
Café Rest. Cultura Ma. 20-03-2023 19:15:00 C2 1 17 TEAM - B.C.L. 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 20-03-2023 19:15:00 C2 1 17 `t Moddermannetje 3 - D.V.O. 3 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 20-03-2023 19:15:00 C1 1 17 Horna 13 - De Lindeboom 1 klein
Café `t Wagenwiel Ma. 20-03-2023 19:15:00 C2 1 18 B.C.L. 1 - Tokoloco 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 20-03-2023 19:15:00 C2 1 17 `t Moddermannetje 4 - N.H.D. 11 klein
De Brink Ma. 20-03-2023 19:15:00 C3 1 13 D.R.K. 3 - DOET 4 klein
De Brink Ma. 20-03-2023 19:15:00 B1 1 12 D.R.K. 1 - De Hoop 1 klein
De Werf Dorpshuis Di. 21-03-2023 19:15:00 C3 2 16 DOET 5 C4 - `t Wagenwiel 1 C4 klein
De Schalm Di. 21-03-2023 19:15:00 C1 1 18 De Lindeboom 1 - D.V.O. 1 klein
Café De Post Di. 21-03-2023 19:15:00 C3 1 13 Kunstgenot 1 - `t Centrum 1 klein
De Welkomst Di. 21-03-2023 19:15:00 C2 2 17 De Opkomst 1 - Het Witte Huis 2 klein
De Dres Di. 21-03-2023 19:15:00 C2 2 17 De Sport 1 - De Lindeboom 2 klein
De Hooghe Heeren Wo. 22-03-2023 19:15:00 B1 1 13 Het Witte Huis 1 - De Ark 1 klein
Café `t Centrum Wo. 22-03-2023 19:15:00 B2 1 17 Het Centrum 1 - Het Witte Huis 4 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 22-03-2023 19:15:00 LK 1 16 B.C.S. 3 - Horna 3 klein
Eetcafé Sels Wo. 22-03-2023 19:15:00 B2 1 18 De Hoop 5 - Horna 17 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 22-03-2023 19:15:00 C1 1 17 N.H.D. 7 - DOET 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 22-03-2023 19:15:00 B1 1 13 N.H.D. 20 - De Wurf klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 22-03-2023 19:15:00 A 1 14 B.c.de Liefhebber/ de Branding - WBV 18 groot
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 22-03-2023 19:15:00 LK 1 17 Sombroek Langedijk 1 - B.C.S. 1 klein
De Hooghe Heeren Wo. 22-03-2023 19:15:00 C3 1 14 Het Witte Huis 3 - De Stompetoren 2 klein
Café De Ark Wo. 22-03-2023 19:15:00 B2 2 18 De Ark 3 - Twisk 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 23-03-2023 19:15:00 B1 1 13 N.H.D. 17 - Jong Leven 2 klein
Biljartcentrum Horna Do. 23-03-2023 19:15:00 B2 2 18 Horna 16 - N.H.D. 19 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 23-03-2023 19:15:00 LK 1 16 B.C.S. 2 - D.O.E.T. Kader klein
Eetcafé Sels Do. 23-03-2023 19:15:00 B1 1 13 De Hoop 1 - `t Kraaienest 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 23-03-2023 19:15:00 LK 1 16 B.C.S. 1 - Horna Juw. de Vries klein
Voetbalkantine HOSV Vr. 24-03-2023 19:15:00 LK 1 16 Tokoloco Kader - Sombroek Langedijk 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 24-03-2023 19:15:00 C3 2 15 Horna 23 C4 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Biljartcentrum Horna Vr. 24-03-2023 19:15:00 C2 1 18 Horna 19 - `t Moddermannetje 3 klein
Biljartcentrum WBV Vr. 24-03-2023 19:15:00 A 1 14 WBV 16 - B.c.de Liefhebber 22 groot
Café `t Centrum Vr. 24-03-2023 19:15:00 C3 1 14 `t Centrum 1 - D.R.K. 3 klein
Café `t Centrum Ma. 27-03-2023 19:15:00 B2 2 18 `t Centrum 3 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Café De Paus Ma. 27-03-2023 19:15:00 C2 1 18 De Paus - De Torenschouw klein
Café `t Wagenwiel Ma. 27-03-2023 19:15:00 C3 2 15 `t Wagenwiel 1 C4 - N.H.D. 5 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 27-03-2023 19:15:00 C1 1 18 DOET 1 - N.H.D. 7 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 28-03-2023 19:15:00 A 1 14 Lang Rond 1 - B.c.de Liefhebber / Ratjetoe groot
De Witte Valk Di. 28-03-2023 19:15:00 B2 1 18 Acquit `83 3 - `t Centrum 4 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 28-03-2023 19:15:00 LK 1 16 De Wurf / Kok Metaal Kader - Horna 5 klein
De Welkomst Di. 28-03-2023 19:15:00 C3 2 15 De Opkomst 3 - DOET 5 C4 klein
De Schalm Di. 28-03-2023 19:15:00 C2 2 18 De Lindeboom 2 - De Stompetoren 1 klein
De Werf Dorpshuis Di. 28-03-2023 19:15:00 C1 1 18 DOET 2 - Horna 11 klein
De Hooghe Heeren Wo. 29-03-2023 19:15:00 C2 2 18 Het Witte Huis 2 - De Sport 1 klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Wo. 29-03-2023 19:15:00 C2 1 18 D.V.O. 3 - `t Moddermannetje 4 klein
Voetbalkantine HOSV Wo. 29-03-2023 19:15:00 C1 1 18 Tokoloco 3 - `t Moddermannetje 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 29-03-2023 19:15:00 A 1 14 B.c.de Liefhebber 20 - D.V.O.G. 2 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 29-03-2023 19:15:00 B1 1 13 N.H.D. 18 - De Hoop 2 klein
De Hooghe Heeren Wo. 29-03-2023 19:15:00 B2 1 18 Het Witte Huis 4 - A.B.C. 1 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 29-03-2023 19:15:00 C2 2 18 DOET 6 - N.H.D. 4 klein
Café De Ark Do. 30-03-2023 19:15:00 B2 1 18 De Ark 2 - N.H.D. 16 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 30-03-2023 19:15:00 A 1 14 District NWN - B&S 1 groot
Biljartcentrum Horna Do. 30-03-2023 19:15:00 LK 1 17 Horna 3 - D.O.E.T. Kader klein
Café Rest. Cultura Do. 30-03-2023 19:15:00 B1 1 13 WF / Cultura - D.R.K. 1 klein
De Witte Valk Vr. 31-03-2023 19:15:00 B2 2 18 Acquit `83 1 - De Hoop 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 31-03-2023 19:15:00 C2 1 18 N.H.D. 11 - TEAM klein
Het Gouden Hoofd Vr. 31-03-2023 19:15:00 B1 1 13 WF / Gouden Hoofd 1 - De Carambole 1 klein
Het Gouden Hoofd Vr. 31-03-2023 19:15:00 B2 2 17 Het Gouden Hoofd 2 - Het Centrum 2 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 03-04-2023 19:15:00 C3 1 14 DOET 4 - De Sport 2 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 03-04-2023 19:15:00 LK 1 17 Horna 5 - B.C.S. 3 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 03-04-2023 19:15:00 LK 1 17 Horna Juw. de Vries - De Wurf / Kok Metaal Kader klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 03-04-2023 19:15:00 A 1 15 D.V.O.G. 2 - Lang Rond 1 groot
`t Kraainest Ma. 03-04-2023 19:15:00 C3 1 14 `t Kraaienest 2 - Jong Leven 1 klein
Café `t Centrum Ma. 03-04-2023 19:15:00 C3 2 16 `t Centrum 2 C4 - Horna 23 C4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Di. 04-04-2023 19:15:00 A 1 15 N.H.D. 13 - B.c.de Liefhebber/ de Branding groot
Café `t Centrum Wo. 05-04-2023 19:15:00 B2 2 18 Het Centrum 2 - `t Moddermannetje 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 06-04-2023 19:15:00 A 1 12 B.c.de Liefhebber 20 - N.H.D. 13 groot
Voetbalkantine HOSV Vr. 07-04-2023 19:15:00 LK 1 17 Tokoloco Kader - B.C.S. 2 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 12-04-2023 19:15:00 A 1 15 Hazefelder - WBV 16 groot
De Werf Dorpshuis Wo. 12-04-2023 19:15:00 LK 1 18 D.O.E.T. Kader - Horna 5 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 14-04-2023 19:15:00 A 1 15 B.c.de Liefhebber / Ratjetoe - D.V.O.G. 1 groot
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 14-04-2023 19:15:00 A 1 15 B&S 1 - WBV 17 groot
Biljartcentrum WBV Za. 15-04-2023 13:00:00 A 1 15 WBV 18 - District NWN groot
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 17-04-2023 19:15:00 A 1 15 Lang Rond 2 - B.c.de Liefhebber 20 groot
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 18-04-2023 19:15:00 LK 1 18 De Wurf / Kok Metaal Kader - Sombroek Langedijk 1 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 19-04-2023 19:15:00 A 1 15 B.c.de Liefhebber 22 - B.v. Waterland groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Do. 20-04-2023 19:15:00 LK 1 18 B.C.S. 2 - Horna 3 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 26-04-2023 19:15:00 LK 1 18 B.C.S. 3 - Horna Juw. de Vries klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Wo. 26-04-2023 19:15:00 LK 1 18 B.C.S. 1 - Tokoloco Kader klein