Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 01-12-2022 20:00:00 C3 3 14 Slootermeer Köster 03 - De Markt 07 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 02-12-2022 19:00:00 B1 1 14 De Veemarkt 04 - Martin 06 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 05-12-2022 13:00:00 R3 1 15 DSS 1 - Buitenmolen 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 05-12-2022 13:00:00 R3 3 15 Veemarkt 4 - Luiking 1 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 05-12-2022 13:00:00 R3 4 15 DSS 2 - Piet v. d. Pol 1 klein
H.C.R. Leemreis Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Concordia `54 09 - Graafschap 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 06-12-2022 13:00:00 R3 5 15 De Olde Molle 2 - Veemarkt 6 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 06-12-2022 13:00:00 R3 5 15 Graafschap 4 - De Laatste Stoot 3 klein
Café de Buitenmolen Di. 06-12-2022 19:00:00 B1 1 14 Buitenmolen 02 - B.V. van Dorth 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 06-12-2022 20:00:00 C3 2 2 De Olde Molle Varsseveld 04 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 07-12-2022 13:00:00 R3 1 15 Slootermeer 1 - Harmonie 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 07-12-2022 13:00:00 R3 4 15 Slootermeer 3 - Halse Biljartschool 2 klein
Kulturhuus De Vos Wo. 07-12-2022 13:00:00 R3 4 15 WSS 1 - Veemarkt 5 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 07-12-2022 13:00:00 R3 5 15 Concordia `54 8 - Oevelgunne 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 07-12-2022 13:00:00 R3 5 15 Slootermeer 2 - Halse Biljartschool 3 klein
Café Wijnbergen Wo. 07-12-2022 13:00:00 R3 5 15 V.O.P 2 - Veemarkt 7 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 2 15 A.B.C. 1 - De Laatste Stoot 1 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 3 15 A.B.C. 2 - V.O.P. 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Concordia `54 01 - Slootermeer 03 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Concordia `54 08 - Veldhoek 03 klein
U-niek Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 1 15 Uniek 1 - Veemarkt 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 1 15 Buitenmolen 1 - Concordia `54 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 1 15 Halse Biljartschool 1 - Concordia `54 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 2 15 Buitenmolen 3 - Veemarkt 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 2 15 De Olde Molle 1 - Graafschap 1 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 3 15 De Laatste Stoot 2 - Concordia `54 5 klein
Gasterij De Harmonie Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 3 15 Harmonie 3 - Concordia `54 4 klein
Stichting De WijKern Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 3 15 Thuvine 1 - Graafschap 3 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 08-12-2022 13:00:00 R3 4 15 Graafschap 2 - Concordia `54 6 klein
Café Bruggink Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 2 15 Bruggink 1 - Harmonie 2 klein
Zalencentrum Luiking Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 4 15 Luiking 2 - Veemarkt 3 klein
Café Pand 8 Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Pand 8 01 - Buitenmolen 04 klein
Coens Tapperij Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Tapperij 09 - Walburgis 01 klein
Coens Tapperij Do. 08-12-2022 20:00:00 C3 3 3 Tapperij 07 - W.S.S. 04 klein
Thuus bi-j Theun Do. 08-12-2022 20:00:00 C4 1 17 Ons Genoegen Zelhem 04 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
Kulturhuus De Vos Do. 08-12-2022 20:00:00 C4 2 11 W.S.S. 05 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
Coens Tapperij Vr. 09-12-2022 13:30:00 R3 2 15 Tapperij 1 - Concordia `54 3 klein
Coens Tapperij Vr. 09-12-2022 13:30:00 R3 4 15 Tapperij 2 - Thuvine 2 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Bal Met Stip 01 - De Markt 04 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Ons Genoegen Zelhem 08 - De Markt 03 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2 1 15 W.S.S. 01 - De Markt 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 12-12-2022 13:00:00 R3 2 16 De Laatste Stoot 1 - Tapperij 1 klein
Zalencentrum Luiking Ma. 12-12-2022 13:00:00 R3 4 16 Piet v. d. Pol 1 - Tapperij 2 klein
Café de Buitenmolen Ma. 12-12-2022 19:00:00 B1 1 16 Buitenmolen 03 - B.V. van Dorth 03 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 12-12-2022 19:00:00 C1 1 16 D.S.S. 02 - De Veemarkt 01 klein
Café De Dijk Ma. 12-12-2022 19:00:00 C1 1 16 Oude Rijn 01 - D.S.S. 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 12-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Wapen Van Ulft 01 - Ter Voert 01 klein
Café de Buitenmolen Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Buitenmolen 04 - Ons Genoegen Zelhem 08 klein
H.C.R. Leemreis Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Concordia `54 09 - Concordia `54 08 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 16 De Markt 02 - Bal Met Stip 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 16 De Markt 03 - De Markt 04 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 12-12-2022 20:00:00 C4 2 16 De Veemarkt 02 - De Veemarkt 03 klein
H.C.R. Leemreis Di. 13-12-2022 13:00:00 R3 1 16 Concordia `54 2 - Halse Biljartschool 1 klein
Het Gildehuis Di. 13-12-2022 13:00:00 R3 1 16 Gildehuis 1 - Slootermeer 1 klein
Gasterij De Harmonie Di. 13-12-2022 13:00:00 R3 2 16 Harmonie 2 - A.B.C. 1 klein
Café de Buitenmolen Di. 13-12-2022 13:00:00 R3 3 16 Buitenmolen 4 - Concordia `54 5 klein
H.C.R. Leemreis Di. 13-12-2022 13:00:00 R3 3 16 Concordia `54 4 - De Laatste Stoot 2 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 13-12-2022 13:00:00 R3 3 16 Graafschap 3 - Harmonie 3 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 13-12-2022 13:00:00 R3 5 16 De Laatste Stoot 3 - V.O.P 2 klein
Azora De Oevelgunne Di. 13-12-2022 13:00:00 R3 5 16 Oevelgunne 1 - Graafschap 4 klein
Gasterij De Harmonie Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 1 16 Harmonie 1 - DSS 1 klein
Café de Buitenmolen Di. 13-12-2022 19:00:00 B1 1 16 Buitenmolen 02 - Buitenmolen 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 13-12-2022 19:00:00 B1 1 16 Concordia `54 07 - Concordia `54 06 klein
Zalencentrum De Onderbouw Di. 13-12-2022 19:00:00 C1 1 16 De Markt 06 - De Markt 05 klein
Gasterij De Harmonie Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Harmonie 01 - Martin 02 klein
Gasterij De Harmonie Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 16 Harmonie 02 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 16 Wapen Van Ulft 02 - A.B.C. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 13-12-2022 20:00:00 C3 1 16 De Olde Molle Varsseveld 05 - D.L.S. 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 13-12-2022 20:00:00 C3 3 16 D`n Draejer 03 - D`n Draejer 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 13-12-2022 20:00:00 C2 2 16 De Olde Molle Varsseveld 01 - W.S.S. 02 klein
H.C.R. Leemreis Di. 13-12-2022 20:00:00 C3 2 16 Concordia `54 02 - D`n Draejer 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 13-12-2022 20:00:00 C3 2 16 De Olde Molle Varsseveld 03 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
Café Van Dorth Di. 13-12-2022 20:00:00 C4 1 16 B.V. van Dorth 01 - De Veemarkt 05 klein
Café Bruggink Di. 13-12-2022 20:00:00 C4 1 16 Ons Genoegen Heurne 04 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
Café de Buitenmolen Wo. 14-12-2022 13:00:00 R3 1 16 Buitenmolen 2 - Uniek 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 14-12-2022 13:00:00 R3 1 16 Veemarkt 1 - Buitenmolen 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 14-12-2022 13:00:00 R3 2 16 Concordia `54 3 - Buitenmolen 3 klein
Het Gildehuis Wo. 14-12-2022 13:00:00 R3 2 16 Gildehuis 2 - Graafschap 1 klein
Café Wijnbergen Wo. 14-12-2022 13:00:00 R3 3 16 V.O.P. 1 - Thuvine 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 14-12-2022 13:00:00 R3 4 16 Veemarkt 5 - Luiking 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 14-12-2022 13:00:00 R3 5 16 Halse Biljartschool 3 - Concordia `54 8 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 4 16 Concordia `54 6 - Veemarkt 3 klein
Café Bruggink Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Ons Genoegen Heurne 01 - Concordia `54 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Slootermeer 03 - Slootermeer-Köster 01 klein
Coens Tapperij Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Tapperij 01 - Tapperij 02 klein
Den Uutkiek Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Uutkiek 01 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 2 16 Nieuwe Rosegaar 02 - Tapperij 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 2 16 Slootermeer 04 - Slootermeer-Köster 02 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 14-12-2022 20:00:00 C3 1 16 Concordia `54 04 - Harmonie 03 klein
Café Pand 8 Wo. 14-12-2022 20:00:00 C3 1 16 Pand 8 03 - A.B.C. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 14-12-2022 20:00:00 C3 3 16 De Olde Molle Varsseveld 02 - D.L.S. 03 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 14-12-2022 20:00:00 C3 2 16 Pol Zelhem 01 - Oude Rijn 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Wo. 14-12-2022 20:00:00 C4 1 16 D`n Draejer 05 - Wijnbergen 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 14-12-2022 20:00:00 C4 1 16 De Olde Molle Varsseveld 07 - D.L.S. 04 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 14-12-2022 20:00:00 C4 2 16 Ons Genoegen Zelhem 06 - D.L.S. 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 15-12-2022 00:00:00 C4 2 16 De Olde Molle Varsseveld 06 - De Olde Molle Varsseveld 08 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 15-12-2022 13:00:00 R3 2 16 Veemarkt 2 - De Olde Molle 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 15-12-2022 13:00:00 R3 4 16 Graafschap 2 - Slootermeer 3 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 15-12-2022 13:00:00 R3 4 16 Halse Biljartschool 2 - DSS 2 klein
Stichting De WijKern Do. 15-12-2022 13:00:00 R3 4 16 Thuvine 2 - WSS 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 15-12-2022 13:00:00 R3 5 16 Concordia `54 7 - Slootermeer 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 15-12-2022 13:00:00 R3 5 16 Veemarkt 7 - De Olde Molle 2 klein
Zalencentrum Luiking Do. 15-12-2022 13:30:00 R3 3 16 Luiking 1 - A.B.C. 2 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 15-12-2022 19:00:00 B1 1 16 De Markt 01 - Gildehuis 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 15-12-2022 19:00:00 C1 1 16 A.B.C. 01 - A.B.C. 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 15-12-2022 19:00:00 C1 1 16 Slootermeer 02 - Slootermeer 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Graafschap 01 - Graafschap 02 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Veldhoek 03 - Pand 8 01 klein
Café Restaurant Koenders Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 2 16 Koenders 01 - Buitenmolen 06 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 15-12-2022 20:00:00 C3 1 16 D`n Draejer 01 - Ons Genoegen Heurne 02 klein
Coens Tapperij Do. 15-12-2022 20:00:00 C3 1 16 Tapperij 05 - Tapperij 04 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 15-12-2022 20:00:00 C3 3 16 A.B.C. 05 - De Markt 07 klein
Gasterij De Harmonie Do. 15-12-2022 20:00:00 C3 3 16 Martin 03 - W.S.S. 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 15-12-2022 20:00:00 C3 3 16 Slootermeer Köster 03 - Veldhoek 01 klein
Coens Tapperij Do. 15-12-2022 20:00:00 C3 3 16 Tapperij 07 - Tapperij 06 klein
Kulturhuus De Vos Do. 15-12-2022 20:00:00 C3 2 16 W.S.S. 03 - D.L.S. 01 klein
Buurtschapshuus Heelweg Do. 15-12-2022 20:00:00 C4 1 16 Heelweg 01 - Nieuwe Rosegaar 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 15-12-2022 20:00:00 C4 1 16 Slootermeer 05 - Slootermeer-Köster 04 klein
Café Pand 8 Do. 15-12-2022 20:00:00 C4 2 16 Pand 8 02 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
Kulturhuus De Vos Do. 15-12-2022 20:00:00 C4 2 16 W.S.S. 05 - B.V. van Dorth 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 16-12-2022 19:00:00 B1 1 16 De Veemarkt 04 - Martin 05 klein
Walburgis Vr. 16-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Walburgis 01 - W.S.S. 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 16-12-2022 20:00:00 C3 1 16 Slootermeer 08 - Koenders 02 klein
‘t Molentje Vr. 16-12-2022 20:00:00 C3 1 16 Wapen Van Ulft 03 - Zonnehoek 01 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 16-12-2022 20:00:00 C3 2 16 Ons Genoegen Zelhem 03 - Ons Genoegen Heurne 03 klein
Coens Tapperij Vr. 16-12-2022 20:00:00 C3 2 16 Tapperij 08 - Veldhoek 02 klein
Café Tiemessen Vr. 16-12-2022 20:00:00 C3 2 16 Tiemessen 01 - Koenders 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 16-12-2022 20:00:00 C4 2 16 Slootermeer 07 - Slootermeer 06 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 19-12-2022 19:00:00 C1 1 17 D.S.S. 01 - D.S.S. 02 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 19-12-2022 20:00:00 C3 1 17 A.B.C. 04 - De Olde Molle Varsseveld 05 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 19-12-2022 20:00:00 C3 3 17 De Markt 07 - De Olde Molle Varsseveld 02 klein
Café De Dijk Ma. 19-12-2022 20:00:00 C3 2 17 Oude Rijn 02 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
Café de Buitenmolen Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 2 17 Buitenmolen 06 - De Olde Molle Varsseveld 01 klein
Thuus bi-j Theun Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 2 17 Ons Genoegen Zelhem 01 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 20-12-2022 20:00:00 C3 1 17 D.L.S. 02 - Wapen Van Ulft 03 klein
Gasterij De Harmonie Di. 20-12-2022 20:00:00 C3 1 17 Harmonie 03 - Tapperij 05 klein
Café Restaurant Koenders Di. 20-12-2022 20:00:00 C3 1 17 Koenders 02 - D`n Draejer 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 20-12-2022 20:00:00 C3 3 17 D.L.S. 03 - Martin 03 klein
Coens Tapperij Di. 20-12-2022 20:00:00 C3 3 17 Tapperij 06 - Concordia `54 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 20-12-2022 20:00:00 C3 2 17 D`n Draejer 02 - Pol Zelhem 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 20-12-2022 20:00:00 C3 2 17 De Olde Molle Varsseveld 04 - Tiemessen 01 klein
Café Wijnbergen Di. 20-12-2022 20:00:00 C4 1 17 Wijnbergen 01 - De Olde Molle Varsseveld 07 klein
Café Van Dorth Di. 20-12-2022 20:00:00 C4 2 17 B.V. van Dorth 02 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 20-12-2022 20:00:00 C4 2 17 De Veemarkt 03 - Pand 8 02 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 21-12-2022 19:00:00 B1 1 17 Concordia `54 06 - De Markt 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 21-12-2022 19:00:00 B1 1 17 Slootermeer 09 - De Veemarkt 04 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 21-12-2022 19:00:00 C1 1 17 Martin 01 - A.B.C. 01 klein
Den Uutkiek Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 1 17 Uutkiek 01 - Tapperij 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 1 17 Slootermeer-Köster 01 - Harmonie 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 17 Concordia `54 08 - Graafschap 01 klein
Café Bruggink Wo. 21-12-2022 20:00:00 C3 1 17 Ons Genoegen Heurne 02 - Concordia `54 04 klein
Coens Tapperij Wo. 21-12-2022 20:00:00 C3 1 17 Tapperij 04 - Pand 8 03 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 21-12-2022 20:00:00 C3 3 17 Veldhoek 01 - A.B.C. 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 21-12-2022 20:00:00 C4 1 17 D.L.S. 04 - B.V. van Dorth 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 21-12-2022 20:00:00 C4 1 17 Nieuwe Rosegaar 03 - D`n Draejer 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 21-12-2022 20:00:00 C4 1 17 Slootermeer-Köster 04 - Ons Genoegen Heurne 04 klein
Café Van Dorth Do. 22-12-2022 19:00:00 B1 1 17 B.V. van Dorth 03 - Concordia `54 07 klein
Café de Buitenmolen Do. 22-12-2022 19:00:00 B1 1 17 Buitenmolen 01 - Buitenmolen 03 klein
Gasterij De Harmonie Do. 22-12-2022 19:00:00 B1 1 17 Martin 05 - Martin 06 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 22-12-2022 19:00:00 C1 1 17 A.B.C. 02 - De Markt 06 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 22-12-2022 19:00:00 C1 1 17 De Markt 05 - Slootermeer 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 22-12-2022 19:00:00 C1 1 17 Slootermeer 01 - Oude Rijn 01 klein
H.C.R. Leemreis Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 1 17 Concordia `54 01 - Tapperij 01 klein
Gasterij De Harmonie Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 1 17 Martin 02 - Ons Genoegen Heurne 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 1 17 Nieuwe Rosegaar 01 - BV `t Hessenhuus 01 klein
Café-rest Ter Voert Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 1 17 Ter Voert 01 - Slootermeer 03 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 17 De Markt 04 - De Markt 02 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 17 Graafschap 02 - De Markt 03 klein
Coens Tapperij Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 17 Tapperij 09 - Concordia `54 09 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 2 17 A.B.C. 03 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 2 17 Slootermeer-Köster 02 - Koenders 01 klein
Coens Tapperij Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 2 17 Tapperij 03 - Harmonie 02 klein
Kulturhuus De Vos Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 2 17 W.S.S. 02 - Wapen Van Ulft 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 22-12-2022 20:00:00 C3 3 17 D`n Draejer 04 - Slootermeer Köster 03 klein
Kulturhuus De Vos Do. 22-12-2022 20:00:00 C3 3 17 W.S.S. 04 - Tapperij 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 22-12-2022 20:00:00 C3 2 17 D.L.S. 01 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
Café Restaurant Koenders Do. 22-12-2022 20:00:00 C3 2 17 Koenders 03 - Tapperij 08 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 22-12-2022 20:00:00 C3 2 17 Veldhoek 02 - Concordia `54 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 22-12-2022 20:00:00 C4 1 17 De Veemarkt 05 - Slootermeer 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 22-12-2022 20:00:00 C4 2 17 D.L.S. 05 - Slootermeer 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 22-12-2022 20:00:00 C4 2 17 De Olde Molle Varsseveld 08 - Concordia `54 05 klein
Thuus bi-j Theun Do. 22-12-2022 20:00:00 C4 2 17 Ons Genoegen Zelhem 05 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 22-12-2022 20:00:00 C4 2 17 Slootermeer 06 - W.S.S. 05 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2 1 17 Bal Met Stip 01 - Buitenmolen 04 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2 1 17 Ons Genoegen Zelhem 08 - Walburgis 01 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2 1 17 W.S.S. 01 - Veldhoek 03 klein
Café Bruggink Vr. 23-12-2022 20:00:00 C3 2 17 Ons Genoegen Heurne 03 - W.S.S. 03 klein
Het Hof van Giesbeek Di. 27-12-2022 19:00:00 C1 1 19 D.S.S. 02 - Slootermeer 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 27-12-2022 19:30:00 C2 2 8 Harmonie 02 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
Café de Buitenmolen Ma. 02-01-2023 19:00:00 B1 1 19 Buitenmolen 03 - Buitenmolen 02 klein
Café De Dijk Ma. 02-01-2023 19:00:00 C1 1 19 Oude Rijn 01 - De Markt 05 klein
Café de Buitenmolen Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Buitenmolen 04 - De Markt 04 klein
H.C.R. Leemreis Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Concordia `54 09 - Pand 8 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 19 De Markt 02 - De Markt 03 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 02-01-2023 20:00:00 C3 1 19 A.B.C. 04 - D.L.S. 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 02-01-2023 20:00:00 C4 2 19 De Veemarkt 02 - Concordia `54 05 klein
H.C.R. Leemreis Di. 03-01-2023 19:00:00 B1 1 19 Concordia `54 07 - Buitenmolen 01 klein
`t Hessenhuus Di. 03-01-2023 19:30:00 C2 1 19 BV `t Hessenhuus 01 - Tapperij 02 klein
Gasterij De Harmonie Di. 03-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Harmonie 01 - Ter Voert 01 klein
Café de Buitenmolen Di. 03-01-2023 19:30:00 C2 2 19 Buitenmolen 06 - W.S.S. 02 klein
Gasterij De Harmonie Di. 03-01-2023 19:30:00 C2 2 19 Harmonie 02 - A.B.C. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 03-01-2023 20:00:00 C3 1 19 De Olde Molle Varsseveld 05 - Tapperij 04 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 03-01-2023 20:00:00 C3 3 19 D`n Draejer 03 - Tapperij 06 klein
Zalencentrum De Onderbouw Di. 03-01-2023 20:00:00 C3 3 19 De Markt 07 - D.L.S. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 03-01-2023 20:00:00 C2 2 19 De Olde Molle Varsseveld 01 - Slootermeer-Köster 02 klein
H.C.R. Leemreis Di. 03-01-2023 20:00:00 C3 2 19 Concordia `54 02 - Koenders 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 03-01-2023 20:00:00 C3 2 19 De Olde Molle Varsseveld 03 - Ons Genoegen Heurne 03 klein
Café Bruggink Di. 03-01-2023 20:00:00 C4 1 19 Ons Genoegen Heurne 04 - De Veemarkt 05 klein
Thuus bi-j Theun Di. 03-01-2023 20:00:00 C4 1 19 Ons Genoegen Zelhem 07 - Slootermeer-Köster 04 klein
Café Wijnbergen Di. 03-01-2023 20:00:00 C4 1 19 Wijnbergen 01 - D.L.S. 04 klein
Café Van Dorth Di. 03-01-2023 20:00:00 C4 2 19 B.V. van Dorth 02 - De Olde Molle Varsseveld 08 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 04-01-2023 19:00:00 B1 1 19 Martin 06 - Slootermeer 09 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 04-01-2023 19:00:00 C1 1 19 Martin 01 - A.B.C. 02 klein
Café Bruggink Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Ons Genoegen Heurne 01 - Slootermeer-Köster 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Slootermeer 03 - Wapen Van Ulft 01 klein
Coens Tapperij Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Tapperij 01 - Martin 02 klein
Den Uutkiek Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Uutkiek 01 - Concordia `54 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 04-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Concordia `54 08 - Graafschap 02 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 2 19 Nieuwe Rosegaar 02 - Wapen Van Ulft 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 2 19 Slootermeer 04 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 1 19 Concordia `54 04 - Koenders 02 klein
Café Pand 8 Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 1 19 Pand 8 03 - Harmonie 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 3 19 De Olde Molle Varsseveld 02 - Veldhoek 01 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 2 19 Pol Zelhem 01 - Veldhoek 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 04-01-2023 20:00:00 C4 1 19 De Olde Molle Varsseveld 07 - Nieuwe Rosegaar 03 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 04-01-2023 20:00:00 C4 2 19 Ons Genoegen Zelhem 06 - De Veemarkt 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 05-01-2023 00:00:00 C4 2 19 De Olde Molle Varsseveld 06 - Slootermeer 06 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 05-01-2023 19:00:00 C1 1 19 A.B.C. 01 - Buitenmolen 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 05-01-2023 19:00:00 C1 1 19 Slootermeer 02 - De Markt 06 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Graafschap 01 - Tapperij 09 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Veldhoek 03 - Ons Genoegen Zelhem 08 klein
Thuus bi-j Theun Do. 05-01-2023 19:30:00 C2 2 19 Ons Genoegen Zelhem 02 - Tapperij 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 05-01-2023 20:00:00 C3 1 19 D`n Draejer 01 - Zonnehoek 01 klein
Coens Tapperij Do. 05-01-2023 20:00:00 C3 1 19 Tapperij 05 - Ons Genoegen Heurne 02 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 05-01-2023 20:00:00 C3 3 19 A.B.C. 05 - D`n Draejer 04 klein
H.C.R. Leemreis Do. 05-01-2023 20:00:00 C3 3 19 Concordia `54 03 - W.S.S. 04 klein
Coens Tapperij Do. 05-01-2023 20:00:00 C3 3 19 Tapperij 07 - Martin 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 05-01-2023 20:00:00 C3 2 19 D.L.S. 01 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
Kulturhuus De Vos Do. 05-01-2023 20:00:00 C3 2 19 W.S.S. 03 - Oude Rijn 02 klein
Buurtschapshuus Heelweg Do. 05-01-2023 20:00:00 C4 1 19 Heelweg 01 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 05-01-2023 20:00:00 C4 1 19 Slootermeer 05 - B.V. van Dorth 01 klein
Kulturhuus De Vos Do. 05-01-2023 20:00:00 C4 2 19 W.S.S. 05 - D.L.S. 05 klein
Zalencentrum De Onderbouw Vr. 06-01-2023 19:00:00 B1 1 19 De Markt 01 - B.V. van Dorth 03 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 06-01-2023 19:00:00 B1 1 19 De Veemarkt 04 - Gildehuis 01 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 06-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Bal Met Stip 01 - Walburgis 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 06-01-2023 20:00:00 C3 1 19 Slootermeer 08 - Wapen Van Ulft 03 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 06-01-2023 20:00:00 C3 2 19 Ons Genoegen Zelhem 03 - D`n Draejer 02 klein
Coens Tapperij Vr. 06-01-2023 20:00:00 C3 2 19 Tapperij 08 - Tiemessen 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 06-01-2023 20:00:00 C4 2 19 Slootermeer 07 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 09-01-2023 13:00:00 R3 2 20 De Laatste Stoot 1 - Buitenmolen 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 09-01-2023 13:00:00 R3 3 20 Veemarkt 4 - Buitenmolen 4 klein
Zalencentrum Luiking Ma. 09-01-2023 13:00:00 R3 4 20 Piet v. d. Pol 1 - WSS 1 klein
Café de Buitenmolen Ma. 09-01-2023 19:00:00 C1 1 20 Buitenmolen 05 - Martin 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Wapen Van Ulft 01 - Harmonie 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 1 20 De Markt 03 - Buitenmolen 04 klein
Café De Dijk Ma. 09-01-2023 20:00:00 C3 2 20 Oude Rijn 02 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
H.C.R. Leemreis Di. 10-01-2023 13:00:00 R3 1 20 Concordia `54 2 - Concordia `54 1 klein
Het Gildehuis Di. 10-01-2023 13:00:00 R3 1 20 Gildehuis 1 - DSS 1 klein
Gasterij De Harmonie Di. 10-01-2023 13:00:00 R3 2 20 Harmonie 2 - Tapperij 1 klein
H.C.R. Leemreis Di. 10-01-2023 13:00:00 R3 3 20 Concordia `54 4 - Concordia `54 5 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 10-01-2023 13:00:00 R3 3 20 Graafschap 3 - De Laatste Stoot 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 10-01-2023 13:00:00 R3 5 20 De Laatste Stoot 3 - De Olde Molle 2 klein
Azora De Oevelgunne Di. 10-01-2023 13:00:00 R3 5 20 Oevelgunne 1 - V.O.P 2 klein
Gasterij De Harmonie Di. 10-01-2023 13:30:00 R3 1 20 Harmonie 1 - Uniek 1 klein
Café de Buitenmolen Di. 10-01-2023 19:00:00 B1 1 20 Buitenmolen 02 - Concordia `54 07 klein
Zalencentrum De Onderbouw Di. 10-01-2023 19:00:00 C1 1 20 De Markt 06 - Oude Rijn 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 10-01-2023 19:00:00 C1 1 20 De Veemarkt 01 - A.B.C. 01 klein
Coens Tapperij Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Tapperij 02 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Thuus bi-j Theun Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 2 20 Ons Genoegen Zelhem 01 - Koenders 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 2 20 Wapen Van Ulft 02 - Harmonie 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 10-01-2023 20:00:00 C3 1 20 D.L.S. 02 - Slootermeer 08 klein
Gasterij De Harmonie Di. 10-01-2023 20:00:00 C3 1 20 Harmonie 03 - De Olde Molle Varsseveld 05 klein
Café Restaurant Koenders Di. 10-01-2023 20:00:00 C3 1 20 Koenders 02 - Tapperij 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 10-01-2023 20:00:00 C3 3 20 D.L.S. 03 - Tapperij 07 klein
Coens Tapperij Di. 10-01-2023 20:00:00 C3 3 20 Tapperij 06 - Slootermeer Köster 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 10-01-2023 20:00:00 C3 2 20 D`n Draejer 02 - W.S.S. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 10-01-2023 20:00:00 C3 2 20 De Olde Molle Varsseveld 04 - Tapperij 08 klein
Café Van Dorth Di. 10-01-2023 20:00:00 C4 1 20 B.V. van Dorth 01 - Ons Genoegen Heurne 04 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 10-01-2023 20:00:00 C4 2 20 De Veemarkt 03 - Slootermeer 07 klein
Café de Buitenmolen Wo. 11-01-2023 13:00:00 R3 1 20 Buitenmolen 2 - Buitenmolen 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 11-01-2023 13:00:00 R3 1 20 Veemarkt 1 - Halse Biljartschool 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 11-01-2023 13:00:00 R3 2 20 Concordia `54 3 - De Olde Molle 1 klein
Café Wijnbergen Wo. 11-01-2023 13:00:00 R3 3 20 V.O.P. 1 - Harmonie 3 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 11-01-2023 13:00:00 R3 4 20 Slootermeer 3 - Concordia `54 6 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 11-01-2023 13:00:00 R3 4 20 Veemarkt 5 - Veemarkt 3 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 11-01-2023 13:00:00 R3 5 20 Halse Biljartschool 3 - Graafschap 4 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 11-01-2023 13:00:00 R5 6 20 Concordia `54 10 - Concordia `54 9 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 11-01-2023 19:00:00 B1 1 20 Concordia `54 06 - De Veemarkt 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 11-01-2023 19:00:00 B1 1 20 Slootermeer 09 - Martin 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Slootermeer-Köster 01 - Tapperij 01 klein
Café Bruggink Wo. 11-01-2023 20:00:00 C3 1 20 Ons Genoegen Heurne 02 - Pand 8 03 klein
Coens Tapperij Wo. 11-01-2023 20:00:00 C3 1 20 Tapperij 04 - A.B.C. 04 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 11-01-2023 20:00:00 C3 3 20 Veldhoek 01 - De Markt 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 11-01-2023 20:00:00 C4 1 20 D.L.S. 04 - Slootermeer 05 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 11-01-2023 20:00:00 C4 1 20 Nieuwe Rosegaar 03 - Wijnbergen 01 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 11-01-2023 20:00:00 C4 1 20 Ons Genoegen Zelhem 04 - D`n Draejer 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 11-01-2023 20:00:00 C4 1 20 Slootermeer-Köster 04 - Heelweg 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 11-01-2023 20:00:00 C4 2 20 Concordia `54 05 - Pand 8 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 12-01-2023 13:00:00 R3 2 20 Veemarkt 2 - Graafschap 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 12-01-2023 13:00:00 R3 4 20 Graafschap 2 - DSS 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 12-01-2023 13:00:00 R3 4 20 Halse Biljartschool 2 - Tapperij 2 klein
Stichting De WijKern Do. 12-01-2023 13:00:00 R3 4 20 Thuvine 2 - Luiking 2 klein
H.C.R. Leemreis Do. 12-01-2023 13:00:00 R3 5 20 Concordia `54 7 - Concordia `54 8 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 12-01-2023 13:00:00 R3 5 20 Veemarkt 7 - Veemarkt 6 klein
Café Bruggink Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 2 20 Bruggink 1 - Gildehuis 2 klein
Zalencentrum Luiking Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 3 20 Luiking 1 - Thuvine 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 12-01-2023 19:00:00 B1 1 20 Buitenmolen 01 - De Markt 01 klein
Het Gildehuis Do. 12-01-2023 19:00:00 B1 1 20 Gildehuis 01 - Martin 06 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 12-01-2023 19:00:00 C1 1 20 A.B.C. 02 - Slootermeer 02 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 12-01-2023 19:00:00 C1 1 20 De Markt 05 - D.S.S. 02 klein
H.C.R. Leemreis Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Concordia `54 01 - BV `t Hessenhuus 01 klein
Gasterij De Harmonie Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Martin 02 - Uutkiek 01 klein
Café Bruggink Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Ons Genoegen Heurne 01 - Ter Voert 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 20 De Markt 04 - Walburgis 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Graafschap 02 - De Markt 02 klein
Café Pand 8 Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Pand 8 01 - Graafschap 01 klein
Coens Tapperij Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Tapperij 09 - Concordia `54 08 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 2 20 A.B.C. 03 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 2 20 Slootermeer-Köster 02 - Buitenmolen 06 klein
Coens Tapperij Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 2 20 Tapperij 03 - Slootermeer 04 klein
Kulturhuus De Vos Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 2 20 W.S.S. 02 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 12-01-2023 20:00:00 C3 3 20 D`n Draejer 04 - De Olde Molle Varsseveld 02 klein
Gasterij De Harmonie Do. 12-01-2023 20:00:00 C3 3 20 Martin 03 - Concordia `54 03 klein
Kulturhuus De Vos Do. 12-01-2023 20:00:00 C3 3 20 W.S.S. 04 - D`n Draejer 03 klein
Café Restaurant Koenders Do. 12-01-2023 20:00:00 C3 2 20 Koenders 03 - Pol Zelhem 01 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 12-01-2023 20:00:00 C3 2 20 Veldhoek 02 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 12-01-2023 20:00:00 C4 1 20 De Veemarkt 05 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 12-01-2023 20:00:00 C4 2 20 D.L.S. 05 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 12-01-2023 20:00:00 C4 2 20 De Olde Molle Varsseveld 08 - De Veemarkt 02 klein
Thuus bi-j Theun Do. 12-01-2023 20:00:00 C4 2 20 Ons Genoegen Zelhem 05 - W.S.S. 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 12-01-2023 20:00:00 C4 2 20 Slootermeer 06 - B.V. van Dorth 02 klein
Café de Buitenmolen Vr. 13-01-2023 13:00:00 R5 6 20 Buitenmolen 6 - Buitenmolen 5 klein
Sportcafé De Bongerd Vr. 13-01-2023 13:00:00 R5 6 20 Graafschap 5 - Buitenmolen 7 klein
Stichting De WijKern Vr. 13-01-2023 13:00:00 R5 6 20 Thuvine 4 - Thuvine 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 13-01-2023 13:00:00 R5 6 20 Veemarkt 8 - De Olde Molle 3 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 13-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Bal Met Stip 01 - Veldhoek 03 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 13-01-2023 19:30:00 B2 1 20 W.S.S. 01 - Concordia `54 09 klein
‘t Molentje Vr. 13-01-2023 20:00:00 C3 1 20 Wapen Van Ulft 03 - D`n Draejer 01 klein
Camping de Zonnehoek Vr. 13-01-2023 20:00:00 C3 1 20 Zonnehoek 01 - Concordia `54 04 klein
Café Bruggink Vr. 13-01-2023 20:00:00 C3 2 20 Ons Genoegen Heurne 03 - D.L.S. 01 klein
Café Tiemessen Vr. 13-01-2023 20:00:00 C3 2 20 Tiemessen 01 - Concordia `54 02 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 16-01-2023 13:00:00 R3 1 21 DSS 1 - Slootermeer 1 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 16-01-2023 13:00:00 R3 4 21 DSS 2 - Slootermeer 3 klein
Café de Buitenmolen Ma. 16-01-2023 19:00:00 C1 1 21 Buitenmolen 05 - A.B.C. 02 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 16-01-2023 19:00:00 C1 1 21 D.S.S. 02 - De Markt 06 klein
Café De Dijk Ma. 16-01-2023 19:00:00 C1 1 21 Oude Rijn 01 - Slootermeer 02 klein
Café de Buitenmolen Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Buitenmolen 04 - De Markt 02 klein
H.C.R. Leemreis Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Concordia `54 09 - Ons Genoegen Zelhem 08 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 16-01-2023 20:00:00 C3 1 21 A.B.C. 04 - Harmonie 03 klein
Café de Buitenmolen Di. 17-01-2023 13:00:00 R3 3 21 Buitenmolen 4 - Concordia `54 4 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 17-01-2023 13:00:00 R3 4 21 Veemarkt 3 - Thuvine 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 17-01-2023 13:00:00 R3 5 21 De Olde Molle 2 - Oevelgunne 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 17-01-2023 13:00:00 R3 5 21 Graafschap 4 - Concordia `54 7 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 17-01-2023 13:00:00 R3 5 21 Veemarkt 6 - De Laatste Stoot 3 klein
H.C.R. Leemreis Di. 17-01-2023 19:00:00 B1 1 21 Concordia `54 07 - Buitenmolen 03 klein
`t Hessenhuus Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 1 21 BV `t Hessenhuus 01 - Martin 02 klein
Gasterij De Harmonie Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 1 21 Harmonie 01 - Slootermeer 03 klein
Gasterij De Harmonie Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 21 Harmonie 02 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 17-01-2023 20:00:00 C3 1 21 De Olde Molle Varsseveld 05 - Ons Genoegen Heurne 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 17-01-2023 20:00:00 C3 3 21 D`n Draejer 03 - Martin 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 17-01-2023 20:00:00 C2 2 21 De Olde Molle Varsseveld 01 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 17-01-2023 20:00:00 C3 2 21 Concordia `54 02 - Tapperij 08 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 17-01-2023 20:00:00 C3 2 21 De Olde Molle Varsseveld 03 - D`n Draejer 02 klein
Café Bruggink Di. 17-01-2023 20:00:00 C4 1 21 Ons Genoegen Heurne 04 - Slootermeer 05 klein
Thuus bi-j Theun Di. 17-01-2023 20:00:00 C4 1 21 Ons Genoegen Zelhem 07 - B.V. van Dorth 01 klein
Het Gildehuis Wo. 18-01-2023 13:00:00 R3 2 21 Gildehuis 2 - Veemarkt 2 klein
Kulturhuus De Vos Wo. 18-01-2023 13:00:00 R3 4 21 WSS 1 - Halse Biljartschool 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 18-01-2023 13:00:00 R3 5 21 Concordia `54 8 - Slootermeer 2 klein
Café Wijnbergen Wo. 18-01-2023 13:00:00 R3 5 21 V.O.P 2 - Halse Biljartschool 3 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 2 21 A.B.C. 1 - Bruggink 1 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 3 21 A.B.C. 2 - Veemarkt 4 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 4 21 Concordia `54 6 - Veemarkt 5 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 18-01-2023 19:00:00 B1 1 21 Martin 06 - Concordia `54 06 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 18-01-2023 19:00:00 C1 1 21 Martin 01 - De Veemarkt 01 klein
Café Bruggink Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 21 Ons Genoegen Heurne 01 - Wapen Van Ulft 01 klein
Coens Tapperij Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 21 Tapperij 01 - Ter Voert 01 klein
Den Uutkiek Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 21 Uutkiek 01 - Slootermeer-Köster 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Concordia `54 08 - Pand 8 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 2 21 Slootermeer 04 - A.B.C. 03 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 1 21 Concordia `54 04 - Wapen Van Ulft 03 klein
Café Pand 8 Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 1 21 Pand 8 03 - Koenders 02 klein
Coens Tapperij Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 1 21 Tapperij 04 - D.L.S. 02 klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 3 21 De Markt 07 - D`n Draejer 04 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 3 21 Veldhoek 01 - D.L.S. 03 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 2 21 Pol Zelhem 01 - Tiemessen 01 klein
Dorpshuis D`n Draejer Wo. 18-01-2023 20:00:00 C4 1 21 D`n Draejer 05 - Slootermeer-Köster 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 18-01-2023 20:00:00 C4 1 21 De Olde Molle Varsseveld 07 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 18-01-2023 20:00:00 C4 1 21 Nieuwe Rosegaar 03 - D.L.S. 04 klein
Café Van Dorth Wo. 18-01-2023 20:00:00 C4 2 21 B.V. van Dorth 02 - D.L.S. 05 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 18-01-2023 20:00:00 C4 2 21 Ons Genoegen Zelhem 06 - Concordia `54 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 19-01-2023 00:00:00 C4 2 21 De Olde Molle Varsseveld 06 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
U-niek Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 1 21 Uniek 1 - Gildehuis 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 1 21 Buitenmolen 1 - Harmonie 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 1 21 Concordia `54 1 - Veemarkt 1 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 1 21 Halse Biljartschool 1 - Buitenmolen 2 klein
Café de Buitenmolen Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 2 21 Buitenmolen 3 - Harmonie 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 2 21 De Olde Molle 1 - De Laatste Stoot 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 2 21 Graafschap 1 - Concordia `54 3 klein
H.C.R. Leemreis Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 3 21 Concordia `54 5 - Graafschap 3 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 3 21 De Laatste Stoot 2 - V.O.P. 1 klein
Gasterij De Harmonie Do. 19-01-2023 13:00:00 R3 3 21 Harmonie 3 - Luiking 1 klein
Zalencentrum Luiking Do. 19-01-2023 13:30:00 R3 4 21 Luiking 2 - Piet v. d. Pol 1 klein
Gasterij De Harmonie Do. 19-01-2023 19:00:00 B1 1 21 Martin 05 - Gildehuis 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 19-01-2023 19:00:00 C1 1 21 A.B.C. 01 - D.S.S. 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 1 21 Nieuwe Rosegaar 01 - Concordia `54 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Graafschap 01 - W.S.S. 01 klein
Coens Tapperij Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Tapperij 09 - Graafschap 02 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Veldhoek 03 - De Markt 04 klein
Café Restaurant Koenders Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 2 21 Koenders 01 - Tapperij 03 klein
Thuus bi-j Theun Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 2 21 Ons Genoegen Zelhem 02 - Wapen Van Ulft 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 2 21 Slootermeer-Köster 02 - W.S.S. 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 19-01-2023 20:00:00 C3 1 21 D`n Draejer 01 - Slootermeer 08 klein
Coens Tapperij Do. 19-01-2023 20:00:00 C3 1 21 Tapperij 05 - Zonnehoek 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 19-01-2023 20:00:00 C3 3 21 A.B.C. 05 - Tapperij 06 klein
H.C.R. Leemreis Do. 19-01-2023 20:00:00 C3 3 21 Concordia `54 03 - Tapperij 07 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 19-01-2023 20:00:00 C3 3 21 Slootermeer Köster 03 - W.S.S. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 19-01-2023 20:00:00 C3 2 21 D.L.S. 01 - Oude Rijn 02 klein
Kulturhuus De Vos Do. 19-01-2023 20:00:00 C3 2 21 W.S.S. 03 - Veldhoek 02 klein
Buurtschapshuus Heelweg Do. 19-01-2023 20:00:00 C4 1 21 Heelweg 01 - De Veemarkt 05 klein
Café Pand 8 Do. 19-01-2023 20:00:00 C4 2 21 Pand 8 02 - De Veemarkt 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 19-01-2023 20:00:00 C4 2 21 Slootermeer 06 - De Olde Molle Varsseveld 08 klein
Kulturhuus De Vos Do. 19-01-2023 20:00:00 C4 2 21 W.S.S. 05 - De Veemarkt 03 klein
Café de Buitenmolen Vr. 20-01-2023 13:00:00 R5 6 21 Buitenmolen 5 - Concordia `54 10 klein
Café de Buitenmolen Vr. 20-01-2023 13:00:00 R5 6 21 Buitenmolen 7 - Buitenmolen 6 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 20-01-2023 13:00:00 R5 6 21 Concordia `54 9 - Veemarkt 8 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 20-01-2023 13:00:00 R5 6 21 De Olde Molle 3 - Thuvine 4 klein
Stichting De WijKern Vr. 20-01-2023 13:00:00 R5 6 21 Thuvine 3 - Graafschap 5 klein
Coens Tapperij Vr. 20-01-2023 13:30:00 R3 4 21 Tapperij 2 - Graafschap 2 klein
Zalencentrum De Onderbouw Vr. 20-01-2023 19:00:00 B1 1 21 De Markt 01 - Buitenmolen 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 20-01-2023 19:00:00 B1 1 21 De Veemarkt 04 - B.V. van Dorth 03 klein
Walburgis Vr. 20-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Walburgis 01 - De Markt 03 klein
Camping de Zonnehoek Vr. 20-01-2023 20:00:00 C3 1 17 Zonnehoek 01 - Slootermeer 08 klein
Café Bruggink Vr. 20-01-2023 20:00:00 C3 2 21 Ons Genoegen Heurne 03 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 20-01-2023 20:00:00 C3 2 21 Ons Genoegen Zelhem 03 - Koenders 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 23-01-2023 13:00:00 R3 2 22 De Laatste Stoot 1 - Graafschap 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 23-01-2023 13:00:00 R3 3 22 Veemarkt 4 - Thuvine 1 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 23-01-2023 13:00:00 R3 4 22 DSS 2 - Concordia `54 6 klein
Zalencentrum Luiking Ma. 23-01-2023 13:00:00 R3 4 22 Piet v. d. Pol 1 - Veemarkt 3 klein
Café de Buitenmolen Ma. 23-01-2023 19:00:00 B1 1 22 Buitenmolen 03 - De Markt 01 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 23-01-2023 19:00:00 C1 1 22 D.S.S. 01 - Martin 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 1 22 Wapen Van Ulft 01 - Tapperij 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 1 22 De Markt 02 - Walburgis 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 1 22 De Markt 03 - Veldhoek 03 klein
Café De Dijk Ma. 23-01-2023 20:00:00 C3 2 22 Oude Rijn 02 - Ons Genoegen Heurne 03 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 23-01-2023 20:00:00 C4 2 22 De Veemarkt 02 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
Het Gildehuis Di. 24-01-2023 13:00:00 R3 1 22 Gildehuis 1 - Buitenmolen 1 klein
Gasterij De Harmonie Di. 24-01-2023 13:00:00 R3 2 22 Harmonie 2 - De Olde Molle 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 24-01-2023 13:00:00 R3 3 22 Graafschap 3 - Concordia `54 4 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 24-01-2023 13:00:00 R3 5 22 De Laatste Stoot 3 - Veemarkt 7 klein
Azora De Oevelgunne Di. 24-01-2023 13:00:00 R3 5 22 Oevelgunne 1 - Veemarkt 6 klein
Gasterij De Harmonie Di. 24-01-2023 13:30:00 R3 1 22 Harmonie 1 - Halse Biljartschool 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 24-01-2023 19:00:00 C1 1 22 De Veemarkt 01 - Buitenmolen 05 klein
Thuus bi-j Theun Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 2 22 Ons Genoegen Zelhem 01 - Buitenmolen 06 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 2 22 Wapen Van Ulft 02 - Slootermeer 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 24-01-2023 20:00:00 C3 1 22 D.L.S. 02 - D`n Draejer 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 24-01-2023 20:00:00 C3 1 22 Harmonie 03 - Tapperij 04 klein
Café Restaurant Koenders Di. 24-01-2023 20:00:00 C3 1 22 Koenders 02 - De Olde Molle Varsseveld 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 24-01-2023 20:00:00 C3 3 22 D.L.S. 03 - Concordia `54 03 klein
Coens Tapperij Di. 24-01-2023 20:00:00 C3 3 22 Tapperij 06 - De Olde Molle Varsseveld 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 24-01-2023 20:00:00 C3 2 22 D`n Draejer 02 - D.L.S. 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 24-01-2023 20:00:00 C3 2 22 De Olde Molle Varsseveld 04 - Concordia `54 02 klein
Café Van Dorth Di. 24-01-2023 20:00:00 C4 1 22 B.V. van Dorth 01 - Heelweg 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 24-01-2023 20:00:00 C4 2 22 De Veemarkt 03 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
Café de Buitenmolen Wo. 25-01-2023 13:00:00 R3 1 22 Buitenmolen 2 - Concordia `54 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 25-01-2023 13:00:00 R3 1 22 Slootermeer 1 - Uniek 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 25-01-2023 13:00:00 R3 1 22 Veemarkt 1 - Concordia `54 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 25-01-2023 13:00:00 R3 2 22 Concordia `54 3 - Veemarkt 2 klein
Café Wijnbergen Wo. 25-01-2023 13:00:00 R3 3 22 V.O.P. 1 - Concordia `54 5 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 25-01-2023 13:00:00 R3 4 22 Slootermeer 3 - Tapperij 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 25-01-2023 13:00:00 R3 5 22 Halse Biljartschool 3 - De Olde Molle 2 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 25-01-2023 13:00:00 R3 5 22 Slootermeer 2 - Graafschap 4 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 2 22 A.B.C. 1 - Gildehuis 2 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 3 22 A.B.C. 2 - Buitenmolen 4 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 25-01-2023 19:00:00 B1 1 22 Concordia `54 06 - Martin 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 1 22 Slootermeer 03 - Ons Genoegen Heurne 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 1 22 Slootermeer-Köster 01 - BV `t Hessenhuus 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 2 22 Nieuwe Rosegaar 02 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
Café Bruggink Wo. 25-01-2023 20:00:00 C3 1 22 Ons Genoegen Heurne 02 - A.B.C. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 25-01-2023 20:00:00 C4 1 22 D.L.S. 04 - Ons Genoegen Heurne 04 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 25-01-2023 20:00:00 C4 1 22 Ons Genoegen Zelhem 04 - Wijnbergen 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 25-01-2023 20:00:00 C4 1 22 Slootermeer-Köster 04 - De Olde Molle Varsseveld 07 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 25-01-2023 20:00:00 C4 2 22 Concordia `54 05 - Slootermeer 07 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 26-01-2023 13:00:00 R3 4 22 Graafschap 2 - WSS 1 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 26-01-2023 13:00:00 R3 4 22 Halse Biljartschool 2 - Luiking 2 klein
Stichting De WijKern Do. 26-01-2023 13:00:00 R3 4 22 Thuvine 2 - Veemarkt 5 klein
H.C.R. Leemreis Do. 26-01-2023 13:00:00 R3 5 22 Concordia `54 7 - V.O.P 2 klein
Café Bruggink Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 2 22 Bruggink 1 - Tapperij 1 klein
Zalencentrum Luiking Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 3 22 Luiking 1 - De Laatste Stoot 2 klein
Café Van Dorth Do. 26-01-2023 19:00:00 B1 1 22 B.V. van Dorth 03 - Martin 06 klein
Café de Buitenmolen Do. 26-01-2023 19:00:00 B1 1 22 Buitenmolen 01 - De Veemarkt 04 klein
Het Gildehuis Do. 26-01-2023 19:00:00 B1 1 22 Gildehuis 01 - Slootermeer 09 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 26-01-2023 19:00:00 C1 1 22 A.B.C. 02 - Oude Rijn 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 26-01-2023 19:00:00 C1 1 22 Slootermeer 01 - A.B.C. 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 26-01-2023 19:00:00 C1 1 22 Slootermeer 02 - D.S.S. 02 klein
H.C.R. Leemreis Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 22 Concordia `54 01 - Tapperij 02 klein
Gasterij De Harmonie Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 22 Martin 02 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Café-rest Ter Voert Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 22 Ter Voert 01 - Uutkiek 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 22 Graafschap 02 - Buitenmolen 04 klein
Café Pand 8 Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 22 Pand 8 01 - Tapperij 09 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 2 22 A.B.C. 03 - Koenders 01 klein
Coens Tapperij Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 2 22 Tapperij 03 - De Olde Molle Varsseveld 01 klein
Kulturhuus De Vos Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 2 22 W.S.S. 02 - Harmonie 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 3 22 D`n Draejer 04 - Veldhoek 01 klein
Gasterij De Harmonie Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 3 22 Martin 03 - Slootermeer Köster 03 klein
Coens Tapperij Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 3 22 Tapperij 07 - D`n Draejer 03 klein
Kulturhuus De Vos Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 3 22 W.S.S. 04 - A.B.C. 05 klein
Café Restaurant Koenders Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 2 22 Koenders 03 - W.S.S. 03 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 2 22 Veldhoek 02 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 26-01-2023 20:00:00 C4 1 22 De Veemarkt 05 - D`n Draejer 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 26-01-2023 20:00:00 C4 1 22 Slootermeer 05 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 26-01-2023 20:00:00 C4 2 22 D.L.S. 05 - Slootermeer 06 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 26-01-2023 20:00:00 C4 2 22 De Olde Molle Varsseveld 08 - Pand 8 02 klein
Thuus bi-j Theun Do. 26-01-2023 20:00:00 C4 2 22 Ons Genoegen Zelhem 05 - B.V. van Dorth 02 klein
Café de Buitenmolen Vr. 27-01-2023 13:00:00 R5 6 22 Buitenmolen 6 - Thuvine 3 klein
Café de Buitenmolen Vr. 27-01-2023 13:00:00 R5 6 22 Buitenmolen 7 - Buitenmolen 5 klein
Sportcafé De Bongerd Vr. 27-01-2023 13:00:00 R5 6 22 Graafschap 5 - De Olde Molle 3 klein
Stichting De WijKern Vr. 27-01-2023 13:00:00 R5 6 22 Thuvine 4 - Concordia `54 9 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 27-01-2023 13:00:00 R5 6 22 Veemarkt 8 - Concordia `54 10 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 27-01-2023 19:30:00 B2 1 22 Bal Met Stip 01 - Concordia `54 09 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 27-01-2023 19:30:00 B2 1 22 Ons Genoegen Zelhem 08 - Graafschap 01 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 27-01-2023 19:30:00 B2 1 22 W.S.S. 01 - Concordia `54 08 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 27-01-2023 20:00:00 C3 1 22 Slootermeer 08 - Concordia `54 04 klein
‘t Molentje Vr. 27-01-2023 20:00:00 C3 1 22 Wapen Van Ulft 03 - Tapperij 05 klein
Camping de Zonnehoek Vr. 27-01-2023 20:00:00 C3 1 22 Zonnehoek 01 - Pand 8 03 klein
Coens Tapperij Vr. 27-01-2023 20:00:00 C3 2 22 Tapperij 08 - Pol Zelhem 01 klein
Café Tiemessen Vr. 27-01-2023 20:00:00 C3 2 22 Tiemessen 01 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
Café de Buitenmolen Ma. 30-01-2023 19:00:00 C1 1 23 Buitenmolen 05 - D.S.S. 01 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 30-01-2023 19:00:00 C1 1 23 D.S.S. 02 - Oude Rijn 01 klein
H.C.R. Leemreis Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 1 23 Concordia `54 09 - De Markt 04 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 30-01-2023 20:00:00 C3 1 23 A.B.C. 04 - Koenders 02 klein
Café De Dijk Ma. 30-01-2023 20:00:00 C3 2 23 Oude Rijn 02 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
H.C.R. Leemreis Di. 31-01-2023 13:00:00 R3 1 23 Concordia `54 2 - Buitenmolen 2 klein
Café de Buitenmolen Di. 31-01-2023 13:00:00 R3 3 23 Buitenmolen 4 - Graafschap 3 klein
H.C.R. Leemreis Di. 31-01-2023 13:00:00 R3 3 23 Concordia `54 4 - V.O.P. 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 31-01-2023 13:00:00 R3 4 23 Veemarkt 3 - Halse Biljartschool 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 31-01-2023 13:00:00 R3 5 23 De Olde Molle 2 - Concordia `54 7 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 31-01-2023 13:00:00 R3 5 23 Graafschap 4 - Concordia `54 8 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 31-01-2023 13:00:00 R3 5 23 Veemarkt 6 - Halse Biljartschool 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 31-01-2023 19:00:00 C1 1 23 De Veemarkt 01 - A.B.C. 02 klein
`t Hessenhuus Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 23 BV `t Hessenhuus 01 - Ter Voert 01 klein
Coens Tapperij Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 23 Tapperij 02 - Martin 02 klein
Gasterij De Harmonie Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 23 Harmonie 01 - Ons Genoegen Heurne 01 klein
Café de Buitenmolen Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 2 23 Buitenmolen 06 - Tapperij 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 31-01-2023 20:00:00 C3 1 23 De Olde Molle Varsseveld 05 - Zonnehoek 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 31-01-2023 20:00:00 C3 1 23 Harmonie 03 - D.L.S. 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 31-01-2023 20:00:00 C3 3 23 D`n Draejer 03 - Concordia `54 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 31-01-2023 20:00:00 C2 2 23 De Olde Molle Varsseveld 01 - A.B.C. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 31-01-2023 20:00:00 C3 2 23 De Olde Molle Varsseveld 03 - Koenders 03 klein
Thuus bi-j Theun Di. 31-01-2023 20:00:00 C4 1 23 Ons Genoegen Zelhem 07 - Ons Genoegen Heurne 04 klein
Café Wijnbergen Di. 31-01-2023 20:00:00 C4 1 23 Wijnbergen 01 - Slootermeer-Köster 04 klein
Café Van Dorth Di. 31-01-2023 20:00:00 C4 2 23 B.V. van Dorth 02 - De Veemarkt 03 klein
Het Gildehuis Wo. 01-02-2023 13:00:00 R3 2 23 Gildehuis 2 - Concordia `54 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 01-02-2023 13:00:00 R3 4 23 Veemarkt 5 - Piet v. d. Pol 1 klein
Kulturhuus De Vos Wo. 01-02-2023 13:00:00 R3 4 23 WSS 1 - Slootermeer 3 klein
Café Wijnbergen Wo. 01-02-2023 13:00:00 R3 5 23 V.O.P 2 - Slootermeer 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 4 23 Concordia `54 6 - Thuvine 2 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 01-02-2023 19:00:00 B1 1 23 Martin 06 - Buitenmolen 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 01-02-2023 19:00:00 B1 1 23 Slootermeer 09 - Concordia `54 06 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 01-02-2023 19:00:00 C1 1 23 Martin 01 - Slootermeer 01 klein
Coens Tapperij Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 23 Tapperij 01 - Slootermeer 03 klein
Den Uutkiek Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 23 Uutkiek 01 - Wapen Van Ulft 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Concordia `54 08 - Ons Genoegen Zelhem 08 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 2 23 Slootermeer 04 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 1 23 Concordia `54 04 - D`n Draejer 01 klein
Café Pand 8 Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 1 23 Pand 8 03 - Wapen Van Ulft 03 klein
Coens Tapperij Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 1 23 Tapperij 04 - Ons Genoegen Heurne 02 klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 3 23 De Markt 07 - Tapperij 06 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 3 23 De Olde Molle Varsseveld 02 - W.S.S. 04 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 2 23 Pol Zelhem 01 - Concordia `54 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Wo. 01-02-2023 20:00:00 C4 1 23 D`n Draejer 05 - B.V. van Dorth 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 01-02-2023 20:00:00 C4 1 23 De Olde Molle Varsseveld 07 - De Veemarkt 05 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 01-02-2023 20:00:00 C4 1 23 Nieuwe Rosegaar 03 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 01-02-2023 20:00:00 C4 2 23 Ons Genoegen Zelhem 06 - Pand 8 02 klein
U-niek Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 1 23 Uniek 1 - DSS 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 1 23 Buitenmolen 1 - Slootermeer 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 1 23 Concordia `54 1 - Harmonie 1 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 1 23 Halse Biljartschool 1 - Gildehuis 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 2 23 Buitenmolen 3 - Bruggink 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 2 23 Graafschap 1 - Harmonie 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 2 23 Veemarkt 2 - De Laatste Stoot 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 3 23 Concordia `54 5 - Luiking 1 klein
Gasterij De Harmonie Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 3 23 Harmonie 3 - Veemarkt 4 klein
Stichting De WijKern Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 3 23 Thuvine 1 - A.B.C. 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 02-02-2023 13:00:00 R3 5 23 Veemarkt 7 - Oevelgunne 1 klein
Zalencentrum Luiking Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 4 23 Luiking 2 - Graafschap 2 klein
Gasterij De Harmonie Do. 02-02-2023 19:00:00 B1 1 23 Martin 05 - B.V. van Dorth 03 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 02-02-2023 19:00:00 C1 1 23 A.B.C. 01 - De Markt 05 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 1 23 Nieuwe Rosegaar 01 - Slootermeer-Köster 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Graafschap 01 - Bal Met Stip 01 klein
Café Pand 8 Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Pand 8 01 - Graafschap 02 klein
Coens Tapperij Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Tapperij 09 - W.S.S. 01 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Veldhoek 03 - De Markt 02 klein
Café Restaurant Koenders Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 2 23 Koenders 01 - Wapen Van Ulft 02 klein
Thuus bi-j Theun Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 2 23 Ons Genoegen Zelhem 02 - Harmonie 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 2 23 Slootermeer-Köster 02 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
Coens Tapperij Do. 02-02-2023 20:00:00 C3 1 23 Tapperij 05 - Slootermeer 08 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 02-02-2023 20:00:00 C3 3 23 A.B.C. 05 - Martin 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 02-02-2023 20:00:00 C3 3 23 D`n Draejer 04 - D.L.S. 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 02-02-2023 20:00:00 C3 3 23 Slootermeer Köster 03 - Tapperij 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 02-02-2023 20:00:00 C3 2 23 D.L.S. 01 - Veldhoek 02 klein
Kulturhuus De Vos Do. 02-02-2023 20:00:00 C3 2 23 W.S.S. 03 - Tiemessen 01 klein
Buurtschapshuus Heelweg Do. 02-02-2023 20:00:00 C4 1 23 Heelweg 01 - Slootermeer 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 02-02-2023 20:00:00 C4 2 23 D.L.S. 05 - De Olde Molle Varsseveld 08 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 02-02-2023 20:00:00 C4 2 23 Slootermeer 06 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
Kulturhuus De Vos Do. 02-02-2023 20:00:00 C4 2 23 W.S.S. 05 - Concordia `54 05 klein
Coens Tapperij Vr. 03-02-2023 13:30:00 R3 2 23 Tapperij 1 - A.B.C. 1 klein
Coens Tapperij Vr. 03-02-2023 13:30:00 R3 4 23 Tapperij 2 - DSS 2 klein
Zalencentrum De Onderbouw Vr. 03-02-2023 19:00:00 B1 1 23 De Markt 01 - Concordia `54 07 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 03-02-2023 19:00:00 B1 1 23 De Veemarkt 04 - Buitenmolen 02 klein
Walburgis Vr. 03-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Walburgis 01 - Buitenmolen 04 klein
Café Bruggink Vr. 03-02-2023 20:00:00 C3 2 23 Ons Genoegen Heurne 03 - D`n Draejer 02 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 03-02-2023 20:00:00 C3 2 23 Ons Genoegen Zelhem 03 - Tapperij 08 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 03-02-2023 20:00:00 C4 2 23 Slootermeer 07 - De Veemarkt 02 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 06-02-2023 13:00:00 R3 1 24 DSS 1 - Buitenmolen 1 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 06-02-2023 13:00:00 R3 2 24 De Laatste Stoot 1 - Concordia `54 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 06-02-2023 13:00:00 R3 3 24 Veemarkt 4 - De Laatste Stoot 2 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 06-02-2023 13:00:00 R3 4 24 DSS 2 - WSS 1 klein
Zalencentrum Luiking Ma. 06-02-2023 13:00:00 R3 4 24 Piet v. d. Pol 1 - Thuvine 2 klein
Café de Buitenmolen Ma. 06-02-2023 19:00:00 B1 1 24 Buitenmolen 03 - De Veemarkt 04 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 06-02-2023 19:00:00 C1 1 24 D.S.S. 01 - De Veemarkt 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Wapen Van Ulft 01 - BV `t Hessenhuus 01 klein
Café de Buitenmolen Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Buitenmolen 04 - Veldhoek 03 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 24 De Markt 03 - Concordia `54 09 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 06-02-2023 20:00:00 C4 2 24 De Veemarkt 02 - W.S.S. 05 klein
Het Gildehuis Di. 07-02-2023 13:00:00 R3 1 24 Gildehuis 1 - Concordia `54 1 klein
Gasterij De Harmonie Di. 07-02-2023 13:00:00 R3 2 24 Harmonie 2 - Veemarkt 2 klein
Azora De Oevelgunne Di. 07-02-2023 13:00:00 R3 5 24 Oevelgunne 1 - De Laatste Stoot 3 klein
Gasterij De Harmonie Di. 07-02-2023 13:30:00 R3 1 24 Harmonie 1 - Concordia `54 2 klein
Café de Buitenmolen Di. 07-02-2023 19:00:00 B1 1 24 Buitenmolen 02 - Martin 06 klein
Zalencentrum De Onderbouw Di. 07-02-2023 19:00:00 C1 1 24 De Markt 06 - A.B.C. 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Harmonie 01 - Tapperij 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 2 24 Harmonie 02 - Slootermeer 04 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 2 24 Wapen Van Ulft 02 - De Olde Molle Varsseveld 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 1 24 D.L.S. 02 - Concordia `54 04 klein
Café Restaurant Koenders Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 1 24 Koenders 02 - Tapperij 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 3 24 D.L.S. 03 - D`n Draejer 03 klein
Coens Tapperij Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 3 24 Tapperij 06 - Veldhoek 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 2 24 Concordia `54 02 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 2 24 D`n Draejer 02 - Oude Rijn 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 2 24 De Olde Molle Varsseveld 04 - Pol Zelhem 01 klein
Café Van Dorth Di. 07-02-2023 20:00:00 C4 1 24 B.V. van Dorth 01 - De Olde Molle Varsseveld 07 klein
Café Bruggink Di. 07-02-2023 20:00:00 C4 1 24 Ons Genoegen Heurne 04 - Heelweg 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 07-02-2023 20:00:00 C4 2 24 De Veemarkt 03 - Slootermeer 06 klein
Café de Buitenmolen Wo. 08-02-2023 13:00:00 R3 1 24 Buitenmolen 2 - Veemarkt 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 08-02-2023 13:00:00 R3 1 24 Slootermeer 1 - Halse Biljartschool 1 klein
Café Wijnbergen Wo. 08-02-2023 13:00:00 R3 3 24 V.O.P. 1 - Graafschap 3 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 08-02-2023 13:00:00 R3 4 24 Slootermeer 3 - Luiking 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 08-02-2023 13:00:00 R3 5 24 Concordia `54 8 - V.O.P 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 08-02-2023 13:00:00 R3 5 24 Halse Biljartschool 3 - Veemarkt 7 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 08-02-2023 13:00:00 R3 5 24 Slootermeer 2 - De Olde Molle 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 08-02-2023 13:00:00 R5 6 24 Concordia `54 10 - Thuvine 4 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 08-02-2023 13:30:00 R3 2 24 A.B.C. 1 - Buitenmolen 3 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 08-02-2023 13:30:00 R3 3 24 A.B.C. 2 - Harmonie 3 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 08-02-2023 19:00:00 B1 1 24 Concordia `54 06 - Gildehuis 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Slootermeer 03 - Uutkiek 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Slootermeer-Köster 01 - Tapperij 02 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 2 24 Nieuwe Rosegaar 02 - Koenders 01 klein
Café Bruggink Wo. 08-02-2023 20:00:00 C3 1 24 Ons Genoegen Heurne 02 - Harmonie 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 08-02-2023 20:00:00 C4 1 24 D.L.S. 04 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 08-02-2023 20:00:00 C4 1 24 Slootermeer-Köster 04 - Nieuwe Rosegaar 03 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 08-02-2023 20:00:00 C4 2 24 Concordia `54 05 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
Stichting De WijKern Do. 09-02-2023 13:00:00 R3 3 24 Thuvine 1 - Buitenmolen 4 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 09-02-2023 13:00:00 R3 4 24 Graafschap 2 - Veemarkt 3 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 09-02-2023 13:00:00 R3 4 24 Halse Biljartschool 2 - Veemarkt 5 klein
H.C.R. Leemreis Do. 09-02-2023 13:00:00 R3 5 24 Concordia `54 7 - Veemarkt 6 klein
Café Bruggink Do. 09-02-2023 13:30:00 R3 2 24 Bruggink 1 - De Olde Molle 1 klein
Zalencentrum Luiking Do. 09-02-2023 13:30:00 R3 3 24 Luiking 1 - Concordia `54 4 klein
Café Van Dorth Do. 09-02-2023 19:00:00 B1 1 24 B.V. van Dorth 03 - Slootermeer 09 klein
Café de Buitenmolen Do. 09-02-2023 19:00:00 B1 1 24 Buitenmolen 01 - Martin 05 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 09-02-2023 19:00:00 C1 1 24 A.B.C. 02 - D.S.S. 02 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 09-02-2023 19:00:00 C1 1 24 De Markt 05 - Martin 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 09-02-2023 19:00:00 C1 1 24 Slootermeer 01 - Buitenmolen 05 klein
Gasterij De Harmonie Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Martin 02 - Concordia `54 01 klein
Café-rest Ter Voert Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Ter Voert 01 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 24 De Markt 04 - Graafschap 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Graafschap 02 - Walburgis 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 2 24 A.B.C. 03 - Buitenmolen 06 klein
Coens Tapperij Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 2 24 Tapperij 03 - Slootermeer-Köster 02 klein
Kulturhuus De Vos Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 2 24 W.S.S. 02 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 1 24 D`n Draejer 01 - Tapperij 05 klein
H.C.R. Leemreis Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 3 24 Concordia `54 03 - Slootermeer Köster 03 klein
Gasterij De Harmonie Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 3 24 Martin 03 - De Olde Molle Varsseveld 02 klein
Coens Tapperij Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 3 24 Tapperij 07 - A.B.C. 05 klein
Kulturhuus De Vos Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 3 24 W.S.S. 04 - De Markt 07 klein
Café Restaurant Koenders Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 2 24 Koenders 03 - D.L.S. 01 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 2 24 Veldhoek 02 - Ons Genoegen Heurne 03 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 09-02-2023 20:00:00 C4 1 24 De Veemarkt 05 - Wijnbergen 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 09-02-2023 20:00:00 C4 1 24 Slootermeer 05 - D`n Draejer 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 09-02-2023 20:00:00 C4 2 24 De Olde Molle Varsseveld 08 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
Thuus bi-j Theun Do. 09-02-2023 20:00:00 C4 2 24 Ons Genoegen Zelhem 05 - D.L.S. 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 09-02-2023 20:00:00 C4 2 24 Slootermeer 07 - Pand 8 02 klein
Café de Buitenmolen Vr. 10-02-2023 13:00:00 R5 6 24 Buitenmolen 5 - Veemarkt 8 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 10-02-2023 13:00:00 R5 6 24 Concordia `54 9 - Graafschap 5 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 10-02-2023 13:00:00 R5 6 24 De Olde Molle 3 - Buitenmolen 6 klein
Stichting De WijKern Vr. 10-02-2023 13:00:00 R5 6 24 Thuvine 3 - Buitenmolen 7 klein
Coens Tapperij Vr. 10-02-2023 13:30:00 R3 2 24 Tapperij 1 - Gildehuis 2 klein
Coens Tapperij Vr. 10-02-2023 13:30:00 R3 4 24 Tapperij 2 - Concordia `54 6 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Bal Met Stip 01 - Concordia `54 08 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Ons Genoegen Zelhem 08 - Tapperij 09 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2 1 24 W.S.S. 01 - Pand 8 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 10-02-2023 20:00:00 C3 1 24 Slootermeer 08 - Pand 8 03 klein
‘t Molentje Vr. 10-02-2023 20:00:00 C3 1 24 Wapen Van Ulft 03 - De Olde Molle Varsseveld 05 klein
Camping de Zonnehoek Vr. 10-02-2023 20:00:00 C3 1 24 Zonnehoek 01 - A.B.C. 04 klein
Coens Tapperij Vr. 10-02-2023 20:00:00 C3 2 24 Tapperij 08 - W.S.S. 03 klein
Café Tiemessen Vr. 10-02-2023 20:00:00 C3 2 24 Tiemessen 01 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
Café de Buitenmolen Ma. 13-02-2023 19:00:00 C1 1 25 Buitenmolen 05 - De Markt 05 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 13-02-2023 19:00:00 C1 1 25 D.S.S. 01 - A.B.C. 02 klein
H.C.R. Leemreis Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 1 25 Concordia `54 09 - De Markt 02 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 13-02-2023 20:00:00 C3 1 25 A.B.C. 04 - Wapen Van Ulft 03 klein
Café De Dijk Ma. 13-02-2023 20:00:00 C3 2 25 Oude Rijn 02 - Veldhoek 02 klein
H.C.R. Leemreis Di. 14-02-2023 13:00:00 R3 1 25 Concordia `54 2 - Gildehuis 1 klein
Café de Buitenmolen Di. 14-02-2023 13:00:00 R3 3 25 Buitenmolen 4 - V.O.P. 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 14-02-2023 13:00:00 R3 3 25 Graafschap 3 - Luiking 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 14-02-2023 13:00:00 R3 4 25 Veemarkt 3 - Slootermeer 3 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 14-02-2023 13:00:00 R3 5 25 De Laatste Stoot 3 - Halse Biljartschool 3 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 14-02-2023 13:00:00 R3 5 25 De Olde Molle 2 - Concordia `54 8 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 14-02-2023 13:00:00 R3 5 25 Veemarkt 6 - Slootermeer 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 14-02-2023 19:00:00 C1 1 25 De Veemarkt 01 - Slootermeer 01 klein
`t Hessenhuus Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 1 25 BV `t Hessenhuus 01 - Slootermeer 03 klein
Coens Tapperij Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 1 25 Tapperij 02 - Ter Voert 01 klein
Café de Buitenmolen Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 2 25 Buitenmolen 06 - Wapen Van Ulft 02 klein
Thuus bi-j Theun Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 2 25 Ons Genoegen Zelhem 01 - W.S.S. 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 14-02-2023 20:00:00 C3 1 25 De Olde Molle Varsseveld 05 - Slootermeer 08 klein
Gasterij De Harmonie Di. 14-02-2023 20:00:00 C3 1 25 Harmonie 03 - Koenders 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 14-02-2023 20:00:00 C2 2 25 De Olde Molle Varsseveld 01 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 14-02-2023 20:00:00 C3 2 25 D`n Draejer 02 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 14-02-2023 20:00:00 C3 2 25 De Olde Molle Varsseveld 03 - Tapperij 08 klein
Café Wijnbergen Di. 14-02-2023 20:00:00 C4 1 25 Wijnbergen 01 - B.V. van Dorth 01 klein
Café Van Dorth Di. 14-02-2023 20:00:00 C4 2 25 B.V. van Dorth 02 - Concordia `54 05 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 15-02-2023 13:00:00 R3 1 25 Veemarkt 1 - Harmonie 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 15-02-2023 13:00:00 R3 2 25 Concordia `54 3 - Harmonie 2 klein
Het Gildehuis Wo. 15-02-2023 13:00:00 R3 2 25 Gildehuis 2 - De Laatste Stoot 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 15-02-2023 13:00:00 R3 4 25 Veemarkt 5 - Graafschap 2 klein
Kulturhuus De Vos Wo. 15-02-2023 13:00:00 R3 4 25 WSS 1 - Tapperij 2 klein
Café Wijnbergen Wo. 15-02-2023 13:00:00 R3 5 25 V.O.P 2 - Graafschap 4 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 4 25 Concordia `54 6 - Piet v. d. Pol 1 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 15-02-2023 19:00:00 B1 1 25 Martin 06 - Buitenmolen 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 15-02-2023 19:00:00 B1 1 25 Slootermeer 09 - Buitenmolen 01 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 15-02-2023 19:00:00 C1 1 25 Martin 01 - De Markt 06 klein
Coens Tapperij Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 25 Tapperij 01 - Ons Genoegen Heurne 01 klein
Den Uutkiek Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 25 Uutkiek 01 - Harmonie 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 25 Concordia `54 08 - De Markt 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 2 25 Slootermeer 04 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
Café Bruggink Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 1 25 Ons Genoegen Heurne 02 - D.L.S. 02 klein
Café Pand 8 Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 1 25 Pand 8 03 - D`n Draejer 01 klein
Coens Tapperij Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 1 25 Tapperij 04 - Zonnehoek 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 3 25 De Markt 07 - Martin 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 3 25 De Olde Molle Varsseveld 02 - Tapperij 07 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 3 25 Veldhoek 01 - W.S.S. 04 klein
Dorpshuis D`n Draejer Wo. 15-02-2023 20:00:00 C4 1 25 D`n Draejer 05 - Ons Genoegen Heurne 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 15-02-2023 20:00:00 C4 1 25 De Olde Molle Varsseveld 07 - Slootermeer 05 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 15-02-2023 20:00:00 C4 1 25 Nieuwe Rosegaar 03 - De Veemarkt 05 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 15-02-2023 20:00:00 C4 1 25 Ons Genoegen Zelhem 04 - D.L.S. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 16-02-2023 00:00:00 C4 2 25 De Olde Molle Varsseveld 06 - De Veemarkt 02 klein
Café de Buitenmolen Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 1 25 Buitenmolen 1 - Uniek 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 1 25 Concordia `54 1 - Slootermeer 1 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 1 25 Halse Biljartschool 1 - DSS 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 2 25 Buitenmolen 3 - Tapperij 1 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 2 25 De Olde Molle 1 - A.B.C. 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 2 25 Graafschap 1 - Bruggink 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 3 25 Concordia `54 5 - Veemarkt 4 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 3 25 De Laatste Stoot 2 - A.B.C. 2 klein
Gasterij De Harmonie Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 3 25 Harmonie 3 - Thuvine 1 klein
Stichting De WijKern Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 4 25 Thuvine 2 - Halse Biljartschool 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 16-02-2023 13:00:00 R3 5 25 Veemarkt 7 - Concordia `54 7 klein
Zalencentrum Luiking Do. 16-02-2023 13:30:00 R3 4 25 Luiking 2 - DSS 2 klein
Het Gildehuis Do. 16-02-2023 19:00:00 B1 1 25 Gildehuis 01 - B.V. van Dorth 03 klein
Gasterij De Harmonie Do. 16-02-2023 19:00:00 B1 1 25 Martin 05 - Buitenmolen 02 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 16-02-2023 19:00:00 C1 1 25 A.B.C. 01 - Slootermeer 02 klein
H.C.R. Leemreis Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 1 25 Concordia `54 01 - Slootermeer-Köster 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 1 25 Nieuwe Rosegaar 01 - Wapen Van Ulft 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 25 Graafschap 01 - De Markt 03 klein
Café Pand 8 Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 25 Pand 8 01 - Ons Genoegen Zelhem 08 klein
Coens Tapperij Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 25 Tapperij 09 - Bal Met Stip 01 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 25 Veldhoek 03 - Walburgis 01 klein
Café Restaurant Koenders Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 2 25 Koenders 01 - Harmonie 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 2 25 Slootermeer-Köster 02 - A.B.C. 03 klein
Coens Tapperij Do. 16-02-2023 20:00:00 C3 1 25 Tapperij 05 - Concordia `54 04 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 16-02-2023 20:00:00 C3 3 25 A.B.C. 05 - Concordia `54 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 16-02-2023 20:00:00 C3 3 25 D`n Draejer 04 - Tapperij 06 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 16-02-2023 20:00:00 C3 3 25 Slootermeer Köster 03 - D`n Draejer 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 16-02-2023 20:00:00 C3 2 25 D.L.S. 01 - Tiemessen 01 klein
Kulturhuus De Vos Do. 16-02-2023 20:00:00 C3 2 25 W.S.S. 03 - Concordia `54 02 klein
Buurtschapshuus Heelweg Do. 16-02-2023 20:00:00 C4 1 25 Heelweg 01 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 16-02-2023 20:00:00 C4 2 25 D.L.S. 05 - De Veemarkt 03 klein
Thuus bi-j Theun Do. 16-02-2023 20:00:00 C4 2 25 Ons Genoegen Zelhem 05 - De Olde Molle Varsseveld 08 klein
Kulturhuus De Vos Do. 16-02-2023 20:00:00 C4 2 25 W.S.S. 05 - Pand 8 02 klein
Café de Buitenmolen Vr. 17-02-2023 13:00:00 R5 6 25 Buitenmolen 6 - Concordia `54 9 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 17-02-2023 13:00:00 R5 6 25 De Olde Molle 3 - Buitenmolen 7 klein
Sportcafé De Bongerd Vr. 17-02-2023 13:00:00 R5 6 25 Graafschap 5 - Concordia `54 10 klein
Stichting De WijKern Vr. 17-02-2023 13:00:00 R5 6 25 Thuvine 3 - Buitenmolen 5 klein
Stichting De WijKern Vr. 17-02-2023 13:00:00 R5 6 25 Thuvine 4 - Veemarkt 8 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 17-02-2023 19:00:00 B1 1 25 De Veemarkt 04 - Concordia `54 07 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 17-02-2023 19:30:00 B2 1 25 W.S.S. 01 - Graafschap 02 klein
Café Bruggink Vr. 17-02-2023 20:00:00 C3 2 25 Ons Genoegen Heurne 03 - Koenders 03 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 17-02-2023 20:00:00 C3 2 25 Ons Genoegen Zelhem 03 - Pol Zelhem 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 17-02-2023 20:00:00 C4 2 25 Slootermeer 07 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 23-02-2023 19:30:00 B2 1 26 De Markt 04 - Graafschap 02 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 23-02-2023 19:30:00 B2 1 26 Graafschap 01 - Concordia `54 09 klein
Café Pand 8 Do. 23-02-2023 19:30:00 B2 1 26 Pand 8 01 - Walburgis 01 klein
Coens Tapperij Do. 23-02-2023 19:30:00 B2 1 26 Tapperij 09 - Veldhoek 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 23-02-2023 20:00:00 C4 2 9 De Olde Molle Varsseveld 06 - Concordia `54 05 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 24-02-2023 19:30:00 B2 1 26 Bal Met Stip 01 - De Markt 03 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 24-02-2023 19:30:00 B2 1 26 Ons Genoegen Zelhem 08 - De Markt 02 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 24-02-2023 19:30:00 B2 1 26 W.S.S. 01 - Buitenmolen 04 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 27-02-2023 13:00:00 R3 1 27 DSS 1 - Concordia `54 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 27-02-2023 13:00:00 R3 3 27 Veemarkt 4 - Concordia `54 4 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 27-02-2023 13:00:00 R3 4 27 DSS 2 - Veemarkt 3 klein
Café de Buitenmolen Ma. 27-02-2023 19:00:00 B1 1 27 Buitenmolen 03 - Martin 05 klein
Café De Dijk Ma. 27-02-2023 19:00:00 C1 1 27 Oude Rijn 01 - A.B.C. 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 27-02-2023 19:30:00 C2 1 27 Wapen Van Ulft 01 - Tapperij 02 klein
Café de Buitenmolen Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 27 Buitenmolen 04 - Concordia `54 09 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 27 De Markt 02 - Graafschap 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 27 De Markt 03 - Concordia `54 08 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 27-02-2023 20:00:00 C4 2 27 De Veemarkt 02 - B.V. van Dorth 02 klein
Het Gildehuis Di. 28-02-2023 13:00:00 R3 1 27 Gildehuis 1 - Veemarkt 1 klein
Gasterij De Harmonie Di. 28-02-2023 13:00:00 R3 2 27 Harmonie 2 - De Laatste Stoot 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 28-02-2023 13:00:00 R3 5 27 Graafschap 4 - De Olde Molle 2 klein
Gasterij De Harmonie Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 1 27 Harmonie 1 - Buitenmolen 2 klein
Café de Buitenmolen Di. 28-02-2023 19:00:00 B1 1 27 Buitenmolen 02 - Slootermeer 09 klein
H.C.R. Leemreis Di. 28-02-2023 19:00:00 B1 1 27 Concordia `54 07 - Martin 06 klein
Zalencentrum De Onderbouw Di. 28-02-2023 19:00:00 C1 1 27 De Markt 06 - Buitenmolen 05 klein
Gasterij De Harmonie Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 1 27 Harmonie 01 - BV `t Hessenhuus 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 27 Harmonie 02 - De Olde Molle Varsseveld 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 27 Wapen Van Ulft 02 - Slootermeer-Köster 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 28-02-2023 20:00:00 C3 1 27 D.L.S. 02 - Tapperij 05 klein
Café Restaurant Koenders Di. 28-02-2023 20:00:00 C3 1 27 Koenders 02 - Ons Genoegen Heurne 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 28-02-2023 20:00:00 C3 3 27 D.L.S. 03 - Slootermeer Köster 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 28-02-2023 20:00:00 C3 3 27 D`n Draejer 03 - A.B.C. 05 klein
H.C.R. Leemreis Di. 28-02-2023 20:00:00 C3 2 27 Concordia `54 02 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 28-02-2023 20:00:00 C3 2 27 De Olde Molle Varsseveld 04 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
Café Van Dorth Di. 28-02-2023 20:00:00 C4 1 27 B.V. van Dorth 01 - Nieuwe Rosegaar 03 klein
Café Bruggink Di. 28-02-2023 20:00:00 C4 1 27 Ons Genoegen Heurne 04 - De Olde Molle Varsseveld 07 klein
Thuus bi-j Theun Di. 28-02-2023 20:00:00 C4 1 27 Ons Genoegen Zelhem 07 - D`n Draejer 05 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 28-02-2023 20:00:00 C4 2 27 De Veemarkt 03 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 01-03-2023 13:00:00 R3 1 27 Slootermeer 1 - Concordia `54 2 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 01-03-2023 13:00:00 R3 4 27 Slootermeer 3 - Veemarkt 5 klein
Kulturhuus De Vos Wo. 01-03-2023 13:00:00 R3 4 27 WSS 1 - Concordia `54 6 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 01-03-2023 13:00:00 R3 5 27 Concordia `54 8 - Veemarkt 6 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 01-03-2023 13:00:00 R3 5 27 Halse Biljartschool 3 - Oevelgunne 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 01-03-2023 13:00:00 R3 5 27 Slootermeer 2 - Veemarkt 7 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 01-03-2023 13:00:00 R5 6 27 Concordia `54 10 - Buitenmolen 6 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 01-03-2023 13:30:00 R3 2 27 A.B.C. 1 - Graafschap 1 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 01-03-2023 13:30:00 R3 3 27 A.B.C. 2 - Concordia `54 5 klein
Café Bruggink Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 27 Ons Genoegen Heurne 01 - Uutkiek 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 27 Slootermeer 03 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 27 Slootermeer-Köster 01 - Martin 02 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 2 27 Nieuwe Rosegaar 02 - Buitenmolen 06 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 01-03-2023 20:00:00 C3 1 27 Concordia `54 04 - Pand 8 03 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 01-03-2023 20:00:00 C3 2 27 Pol Zelhem 01 - W.S.S. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 01-03-2023 20:00:00 C4 1 27 D.L.S. 04 - Heelweg 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 01-03-2023 20:00:00 C4 1 27 Slootermeer-Köster 04 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 01-03-2023 20:00:00 C4 2 27 Concordia `54 05 - Slootermeer 06 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 01-03-2023 20:00:00 C4 2 27 Ons Genoegen Zelhem 06 - W.S.S. 05 klein
U-niek Do. 02-03-2023 13:00:00 R3 1 27 Uniek 1 - Halse Biljartschool 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 02-03-2023 13:00:00 R3 2 27 Buitenmolen 3 - Gildehuis 2 klein
Gasterij De Harmonie Do. 02-03-2023 13:00:00 R3 3 27 Harmonie 3 - Buitenmolen 4 klein
Stichting De WijKern Do. 02-03-2023 13:00:00 R3 3 27 Thuvine 1 - De Laatste Stoot 2 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 02-03-2023 13:00:00 R3 4 27 Graafschap 2 - Thuvine 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 02-03-2023 13:00:00 R3 4 27 Halse Biljartschool 2 - Piet v. d. Pol 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 02-03-2023 13:00:00 R3 5 27 Concordia `54 7 - De Laatste Stoot 3 klein
Café Bruggink Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 2 27 Bruggink 1 - Veemarkt 2 klein
Zalencentrum Luiking Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 3 27 Luiking 1 - V.O.P. 1 klein
Café Van Dorth Do. 02-03-2023 19:00:00 B1 1 27 B.V. van Dorth 03 - Concordia `54 06 klein
Café de Buitenmolen Do. 02-03-2023 19:00:00 B1 1 27 Buitenmolen 01 - Gildehuis 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 02-03-2023 19:00:00 C1 1 27 De Markt 05 - De Veemarkt 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 02-03-2023 19:00:00 C1 1 27 Slootermeer 01 - D.S.S. 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 02-03-2023 19:00:00 C1 1 27 Slootermeer 02 - Martin 01 klein
Café-rest Ter Voert Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 1 27 Ter Voert 01 - Concordia `54 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 27 De Markt 04 - Tapperij 09 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Graafschap 02 - Veldhoek 03 klein
Thuus bi-j Theun Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 2 27 Ons Genoegen Zelhem 02 - Koenders 01 klein
Coens Tapperij Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 2 27 Tapperij 03 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
Kulturhuus De Vos Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 2 27 W.S.S. 02 - Slootermeer 04 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 1 27 D`n Draejer 01 - De Olde Molle Varsseveld 05 klein
H.C.R. Leemreis Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 3 27 Concordia `54 03 - De Olde Molle Varsseveld 02 klein
Gasterij De Harmonie Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 3 27 Martin 03 - Veldhoek 01 klein
Coens Tapperij Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 3 27 Tapperij 07 - De Markt 07 klein
Kulturhuus De Vos Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 3 27 W.S.S. 04 - D`n Draejer 04 klein
Café Restaurant Koenders Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 2 27 Koenders 03 - Oude Rijn 02 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 2 27 Veldhoek 02 - D`n Draejer 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 02-03-2023 20:00:00 C4 1 27 Slootermeer 05 - Wijnbergen 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 02-03-2023 20:00:00 C4 2 27 De Olde Molle Varsseveld 08 - Slootermeer 07 klein
Café Pand 8 Do. 02-03-2023 20:00:00 C4 2 27 Pand 8 02 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
Café de Buitenmolen Vr. 03-03-2023 13:00:00 R5 6 27 Buitenmolen 5 - Thuvine 4 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 03-03-2023 13:00:00 R5 6 27 Concordia `54 9 - Buitenmolen 7 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 03-03-2023 13:00:00 R5 6 27 De Olde Molle 3 - Thuvine 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 03-03-2023 13:00:00 R5 6 27 Veemarkt 8 - Graafschap 5 klein
Coens Tapperij Vr. 03-03-2023 13:30:00 R3 2 27 Tapperij 1 - De Olde Molle 1 klein
Coens Tapperij Vr. 03-03-2023 13:30:00 R3 4 27 Tapperij 2 - Luiking 2 klein
Zalencentrum De Onderbouw Vr. 03-03-2023 19:00:00 B1 1 27 De Markt 01 - De Veemarkt 04 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 03-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Bal Met Stip 01 - Pand 8 01 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 03-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Ons Genoegen Zelhem 08 - W.S.S. 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 03-03-2023 20:00:00 C3 1 27 Slootermeer 08 - A.B.C. 04 klein
‘t Molentje Vr. 03-03-2023 20:00:00 C3 1 27 Wapen Van Ulft 03 - Tapperij 04 klein
Camping de Zonnehoek Vr. 03-03-2023 20:00:00 C3 1 27 Zonnehoek 01 - Harmonie 03 klein
Coens Tapperij Vr. 03-03-2023 20:00:00 C3 2 27 Tapperij 08 - D.L.S. 01 klein
Café Tiemessen Vr. 03-03-2023 20:00:00 C3 2 27 Tiemessen 01 - Ons Genoegen Heurne 03 klein
Zalencentrum Luiking Ma. 06-03-2023 13:00:00 R3 4 28 Piet v. d. Pol 1 - Graafschap 2 klein
Café de Buitenmolen Ma. 06-03-2023 19:00:00 C1 1 28 Buitenmolen 05 - Slootermeer 02 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 06-03-2023 19:00:00 C1 1 28 D.S.S. 01 - De Markt 05 klein
H.C.R. Leemreis Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Concordia `54 09 - Walburgis 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 06-03-2023 20:00:00 C3 1 28 A.B.C. 04 - D`n Draejer 01 klein
Café De Dijk Ma. 06-03-2023 20:00:00 C3 2 28 Oude Rijn 02 - Tiemessen 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 1 28 Concordia `54 2 - DSS 1 klein
Café de Buitenmolen Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 3 28 Buitenmolen 4 - Luiking 1 klein
H.C.R. Leemreis Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 3 28 Concordia `54 4 - A.B.C. 2 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 3 28 Graafschap 3 - Veemarkt 4 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 4 28 Veemarkt 3 - Tapperij 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 5 28 De Laatste Stoot 3 - Slootermeer 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 5 28 De Olde Molle 2 - V.O.P 2 klein
Azora De Oevelgunne Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 5 28 Oevelgunne 1 - Concordia `54 7 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 07-03-2023 13:00:00 R3 5 28 Veemarkt 6 - Graafschap 4 klein
Zalencentrum De Onderbouw Di. 07-03-2023 19:00:00 C1 1 28 De Markt 06 - De Veemarkt 01 klein
`t Hessenhuus Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 28 BV `t Hessenhuus 01 - Ons Genoegen Heurne 01 klein
Coens Tapperij Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Tapperij 02 - Slootermeer 03 klein
Café de Buitenmolen Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 28 Buitenmolen 06 - Harmonie 02 klein
Thuus bi-j Theun Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 28 Ons Genoegen Zelhem 01 - A.B.C. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 1 28 De Olde Molle Varsseveld 05 - Concordia `54 04 klein
Gasterij De Harmonie Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 1 28 Harmonie 03 - Wapen Van Ulft 03 klein
Café Restaurant Koenders Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 1 28 Koenders 02 - D.L.S. 02 klein
Coens Tapperij Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 3 28 Tapperij 06 - D.L.S. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 07-03-2023 20:00:00 C2 2 28 De Olde Molle Varsseveld 01 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 2 28 D`n Draejer 02 - Koenders 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 2 28 De Olde Molle Varsseveld 03 - Pol Zelhem 01 klein
Café Wijnbergen Di. 07-03-2023 20:00:00 C4 1 28 Wijnbergen 01 - Ons Genoegen Heurne 04 klein
Café Van Dorth Di. 07-03-2023 20:00:00 C4 2 28 B.V. van Dorth 02 - Pand 8 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 07-03-2023 20:00:00 C4 2 28 De Veemarkt 03 - De Olde Molle Varsseveld 08 klein
Café de Buitenmolen Wo. 08-03-2023 13:00:00 R3 1 28 Buitenmolen 2 - Gildehuis 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 08-03-2023 13:00:00 R3 1 28 Veemarkt 1 - Slootermeer 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 08-03-2023 13:00:00 R3 2 28 Concordia `54 3 - Bruggink 1 klein
Het Gildehuis Wo. 08-03-2023 13:00:00 R3 2 28 Gildehuis 2 - Harmonie 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 08-03-2023 13:00:00 R3 4 28 Veemarkt 5 - DSS 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 4 28 Concordia `54 6 - Halse Biljartschool 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 08-03-2023 19:00:00 B1 1 28 Concordia `54 06 - Buitenmolen 01 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 08-03-2023 19:00:00 B1 1 28 Martin 06 - De Markt 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 08-03-2023 19:00:00 B1 1 28 Slootermeer 09 - Buitenmolen 03 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 08-03-2023 19:00:00 C1 1 28 Martin 01 - Oude Rijn 01 klein
Den Uutkiek Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Uutkiek 01 - Tapperij 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Concordia `54 08 - De Markt 02 klein
Café Bruggink Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 1 28 Ons Genoegen Heurne 02 - Zonnehoek 01 klein
Café Pand 8 Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 1 28 Pand 8 03 - Tapperij 05 klein
Coens Tapperij Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 1 28 Tapperij 04 - Slootermeer 08 klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 3 28 De Markt 07 - Concordia `54 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 3 28 De Olde Molle Varsseveld 02 - D`n Draejer 03 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 3 28 Veldhoek 01 - Tapperij 07 klein
Dorpshuis D`n Draejer Wo. 08-03-2023 20:00:00 C4 1 28 D`n Draejer 05 - Heelweg 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 08-03-2023 20:00:00 C4 1 28 De Olde Molle Varsseveld 07 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 08-03-2023 20:00:00 C4 1 28 Nieuwe Rosegaar 03 - Slootermeer 05 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 08-03-2023 20:00:00 C4 1 28 Ons Genoegen Zelhem 04 - De Veemarkt 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 08-03-2023 20:00:00 C4 1 28 Slootermeer-Köster 04 - D.L.S. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 09-03-2023 00:00:00 C4 2 28 De Olde Molle Varsseveld 06 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
H.C.R. Leemreis Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 1 28 Concordia `54 1 - Uniek 1 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 1 28 Halse Biljartschool 1 - Buitenmolen 1 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 2 28 De Olde Molle 1 - Buitenmolen 3 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 2 28 Graafschap 1 - Tapperij 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 2 28 Veemarkt 2 - A.B.C. 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 3 28 Concordia `54 5 - Thuvine 1 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 3 28 De Laatste Stoot 2 - Harmonie 3 klein
Stichting De WijKern Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 4 28 Thuvine 2 - Slootermeer 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 09-03-2023 13:00:00 R3 5 28 Veemarkt 7 - Concordia `54 8 klein
Zalencentrum Luiking Do. 09-03-2023 13:30:00 R3 4 28 Luiking 2 - WSS 1 klein
Het Gildehuis Do. 09-03-2023 19:00:00 B1 1 28 Gildehuis 01 - Buitenmolen 02 klein
Gasterij De Harmonie Do. 09-03-2023 19:00:00 B1 1 28 Martin 05 - Concordia `54 07 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 09-03-2023 19:00:00 C1 1 28 A.B.C. 01 - D.S.S. 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 09-03-2023 19:00:00 C1 1 28 Slootermeer 01 - A.B.C. 02 klein
H.C.R. Leemreis Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Concordia `54 01 - Wapen Van Ulft 01 klein
Gasterij De Harmonie Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Martin 02 - Ter Voert 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Nieuwe Rosegaar 01 - Harmonie 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Graafschap 01 - Buitenmolen 04 klein
Café Pand 8 Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Pand 8 01 - De Markt 04 klein
Coens Tapperij Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Tapperij 09 - De Markt 03 klein
Café Restaurant Koenders Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 2 28 Koenders 01 - Slootermeer 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 2 28 Slootermeer-Köster 02 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
Coens Tapperij Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 2 28 Tapperij 03 - W.S.S. 02 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 09-03-2023 20:00:00 C3 3 28 A.B.C. 05 - Slootermeer Köster 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 09-03-2023 20:00:00 C3 3 28 D`n Draejer 04 - Martin 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 09-03-2023 20:00:00 C3 2 28 D.L.S. 01 - Concordia `54 02 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 09-03-2023 20:00:00 C3 2 28 Veldhoek 02 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
Kulturhuus De Vos Do. 09-03-2023 20:00:00 C3 2 28 W.S.S. 03 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 09-03-2023 20:00:00 C4 2 28 D.L.S. 05 - Concordia `54 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 09-03-2023 20:00:00 C4 2 28 Slootermeer 06 - De Veemarkt 02 klein
Kulturhuus De Vos Do. 09-03-2023 20:00:00 C4 2 28 W.S.S. 05 - Slootermeer 07 klein
Café de Buitenmolen Vr. 10-03-2023 13:00:00 R5 6 28 Buitenmolen 6 - Veemarkt 8 klein
Café de Buitenmolen Vr. 10-03-2023 13:00:00 R5 6 28 Buitenmolen 7 - Concordia `54 10 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 10-03-2023 13:00:00 R5 6 28 De Olde Molle 3 - Buitenmolen 5 klein
Sportcafé De Bongerd Vr. 10-03-2023 13:00:00 R5 6 28 Graafschap 5 - Thuvine 4 klein
Stichting De WijKern Vr. 10-03-2023 13:00:00 R5 6 28 Thuvine 3 - Concordia `54 9 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 10-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Ons Genoegen Zelhem 08 - Graafschap 02 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 10-03-2023 19:30:00 B2 1 28 W.S.S. 01 - Bal Met Stip 01 klein
Café Bruggink Vr. 10-03-2023 20:00:00 C3 2 28 Ons Genoegen Heurne 03 - Tapperij 08 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 13-03-2023 13:00:00 R3 1 29 DSS 1 - Veemarkt 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 13-03-2023 13:00:00 R3 3 29 Veemarkt 4 - V.O.P. 1 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 13-03-2023 13:00:00 R3 4 29 DSS 2 - Thuvine 2 klein
Café de Buitenmolen Ma. 13-03-2023 19:00:00 B1 1 29 Buitenmolen 03 - Gildehuis 01 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 13-03-2023 19:00:00 C1 1 29 D.S.S. 02 - Martin 01 klein
Café De Dijk Ma. 13-03-2023 19:00:00 C1 1 29 Oude Rijn 01 - Buitenmolen 05 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Wapen Van Ulft 01 - Martin 02 klein
Café de Buitenmolen Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Buitenmolen 04 - Concordia `54 08 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 29 De Markt 02 - Tapperij 09 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 29 De Markt 03 - Pand 8 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 13-03-2023 20:00:00 C4 2 29 De Veemarkt 02 - D.L.S. 05 klein
Het Gildehuis Di. 14-03-2023 13:00:00 R3 1 29 Gildehuis 1 - Harmonie 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 14-03-2023 13:00:00 R3 5 29 Graafschap 4 - Veemarkt 7 klein
Café de Buitenmolen Di. 14-03-2023 19:00:00 B1 1 29 Buitenmolen 02 - Concordia `54 06 klein
H.C.R. Leemreis Di. 14-03-2023 19:00:00 B1 1 29 Concordia `54 07 - Slootermeer 09 klein
Zalencentrum De Onderbouw Di. 14-03-2023 19:00:00 C1 1 29 De Markt 06 - D.S.S. 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Harmonie 01 - Tapperij 02 klein
Gasterij De Harmonie Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 2 29 Harmonie 02 - Slootermeer-Köster 02 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 2 29 Wapen Van Ulft 02 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 14-03-2023 20:00:00 C3 1 29 D.L.S. 02 - Pand 8 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 14-03-2023 20:00:00 C3 3 29 D.L.S. 03 - A.B.C. 05 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 14-03-2023 20:00:00 C3 3 29 D`n Draejer 03 - De Markt 07 klein
H.C.R. Leemreis Di. 14-03-2023 20:00:00 C3 2 29 Concordia `54 02 - Ons Genoegen Heurne 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 14-03-2023 20:00:00 C3 2 29 De Olde Molle Varsseveld 04 - W.S.S. 03 klein
Café Van Dorth Di. 14-03-2023 20:00:00 C4 1 29 B.V. van Dorth 01 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
Café Bruggink Di. 14-03-2023 20:00:00 C4 1 29 Ons Genoegen Heurne 04 - Nieuwe Rosegaar 03 klein
Thuus bi-j Theun Di. 14-03-2023 20:00:00 C4 1 29 Ons Genoegen Zelhem 07 - Wijnbergen 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 15-03-2023 13:00:00 R3 1 29 Slootermeer 1 - Buitenmolen 2 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 15-03-2023 13:00:00 R3 4 29 Slootermeer 3 - Piet v. d. Pol 1 klein
Kulturhuus De Vos Wo. 15-03-2023 13:00:00 R3 4 29 WSS 1 - Veemarkt 3 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 15-03-2023 13:00:00 R3 5 29 Concordia `54 8 - De Laatste Stoot 3 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 15-03-2023 13:00:00 R3 5 29 Slootermeer 2 - Oevelgunne 1 klein
Café Wijnbergen Wo. 15-03-2023 13:00:00 R3 5 29 V.O.P 2 - Veemarkt 6 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 15-03-2023 13:00:00 R5 6 29 Concordia `54 10 - Thuvine 3 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 15-03-2023 13:30:00 R3 2 29 A.B.C. 1 - Concordia `54 3 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 15-03-2023 13:30:00 R3 3 29 A.B.C. 2 - Graafschap 3 klein
Café Bruggink Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Ons Genoegen Heurne 01 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Slootermeer 03 - Concordia `54 01 klein
Coens Tapperij Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Tapperij 01 - BV `t Hessenhuus 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 2 29 Slootermeer 04 - De Olde Molle Varsseveld 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 15-03-2023 20:00:00 C3 1 29 Concordia `54 04 - A.B.C. 04 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 15-03-2023 20:00:00 C3 2 29 Pol Zelhem 01 - D.L.S. 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 15-03-2023 20:00:00 C4 1 29 D.L.S. 04 - D`n Draejer 05 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 15-03-2023 20:00:00 C4 2 29 Concordia `54 05 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 15-03-2023 20:00:00 C4 2 29 Ons Genoegen Zelhem 06 - B.V. van Dorth 02 klein
U-niek Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 1 29 Uniek 1 - Concordia `54 2 klein
Café de Buitenmolen Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 1 29 Buitenmolen 1 - Concordia `54 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 2 29 Buitenmolen 3 - Graafschap 1 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 2 29 De Olde Molle 1 - Gildehuis 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 3 29 De Laatste Stoot 2 - Buitenmolen 4 klein
Gasterij De Harmonie Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 3 29 Harmonie 3 - Concordia `54 5 klein
Stichting De WijKern Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 3 29 Thuvine 1 - Concordia `54 4 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 4 29 Graafschap 2 - Halse Biljartschool 2 klein
H.C.R. Leemreis Do. 16-03-2023 13:00:00 R3 5 29 Concordia `54 7 - Halse Biljartschool 3 klein
Café Bruggink Do. 16-03-2023 13:30:00 R3 2 29 Bruggink 1 - De Laatste Stoot 1 klein
Zalencentrum Luiking Do. 16-03-2023 13:30:00 R3 4 29 Luiking 2 - Concordia `54 6 klein
Café de Buitenmolen Do. 16-03-2023 19:00:00 B1 1 29 Buitenmolen 01 - B.V. van Dorth 03 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 16-03-2023 19:00:00 C1 1 29 De Markt 05 - Slootermeer 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 16-03-2023 19:00:00 C1 1 29 Slootermeer 02 - De Veemarkt 01 klein
Café-rest Ter Voert Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Ter Voert 01 - Slootermeer-Köster 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 29 De Markt 04 - W.S.S. 01 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Veldhoek 03 - Concordia `54 09 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 2 29 A.B.C. 03 - Tapperij 03 klein
Thuus bi-j Theun Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 2 29 Ons Genoegen Zelhem 02 - Buitenmolen 06 klein
Kulturhuus De Vos Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 2 29 W.S.S. 02 - Koenders 01 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 1 29 D`n Draejer 01 - Tapperij 04 klein
Coens Tapperij Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 1 29 Tapperij 05 - De Olde Molle Varsseveld 05 klein
H.C.R. Leemreis Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 3 29 Concordia `54 03 - Veldhoek 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 3 29 Slootermeer Köster 03 - De Olde Molle Varsseveld 02 klein
Coens Tapperij Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 3 29 Tapperij 07 - D`n Draejer 04 klein
Kulturhuus De Vos Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 3 29 W.S.S. 04 - Tapperij 06 klein
Café Restaurant Koenders Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 2 29 Koenders 03 - Veldhoek 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 16-03-2023 20:00:00 C4 1 29 De Veemarkt 05 - Slootermeer-Köster 04 klein
Buurtschapshuus Heelweg Do. 16-03-2023 20:00:00 C4 1 29 Heelweg 01 - De Olde Molle Varsseveld 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 16-03-2023 20:00:00 C4 2 29 De Olde Molle Varsseveld 08 - W.S.S. 05 klein
Café Pand 8 Do. 16-03-2023 20:00:00 C4 2 29 Pand 8 02 - Slootermeer 06 klein
Café de Buitenmolen Vr. 17-03-2023 13:00:00 R5 6 29 Buitenmolen 5 - Graafschap 5 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 17-03-2023 13:00:00 R5 6 29 Concordia `54 9 - De Olde Molle 3 klein
Stichting De WijKern Vr. 17-03-2023 13:00:00 R5 6 29 Thuvine 4 - Buitenmolen 6 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 17-03-2023 13:00:00 R5 6 29 Veemarkt 8 - Buitenmolen 7 klein
Coens Tapperij Vr. 17-03-2023 13:30:00 R3 2 29 Tapperij 1 - Veemarkt 2 klein
Coens Tapperij Vr. 17-03-2023 13:30:00 R3 4 29 Tapperij 2 - Veemarkt 5 klein
Zalencentrum De Onderbouw Vr. 17-03-2023 19:00:00 B1 1 29 De Markt 01 - Martin 05 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 17-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Bal Met Stip 01 - Ons Genoegen Zelhem 08 klein
Walburgis Vr. 17-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Walburgis 01 - Graafschap 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 17-03-2023 20:00:00 C3 1 29 Slootermeer 08 - Harmonie 03 klein
‘t Molentje Vr. 17-03-2023 20:00:00 C3 1 29 Wapen Van Ulft 03 - Ons Genoegen Heurne 02 klein
Camping de Zonnehoek Vr. 17-03-2023 20:00:00 C3 1 29 Zonnehoek 01 - Koenders 02 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 17-03-2023 20:00:00 C3 2 29 Ons Genoegen Zelhem 03 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
Coens Tapperij Vr. 17-03-2023 20:00:00 C3 2 29 Tapperij 08 - Oude Rijn 02 klein
Café Tiemessen Vr. 17-03-2023 20:00:00 C3 2 29 Tiemessen 01 - D`n Draejer 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 17-03-2023 20:00:00 C4 2 29 Slootermeer 07 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
Café de Buitenmolen Ma. 20-03-2023 19:00:00 C1 1 30 Buitenmolen 05 - D.S.S. 02 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 20-03-2023 19:00:00 C1 1 30 D.S.S. 01 - Slootermeer 02 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 20-03-2023 20:00:00 C3 1 30 A.B.C. 04 - Tapperij 05 klein
Café De Dijk Ma. 20-03-2023 20:00:00 C3 2 30 Oude Rijn 02 - Concordia `54 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 21-03-2023 19:00:00 C1 1 30 De Veemarkt 01 - Oude Rijn 01 klein
`t Hessenhuus Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 30 BV `t Hessenhuus 01 - Uutkiek 01 klein
Coens Tapperij Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 30 Tapperij 02 - Ons Genoegen Heurne 01 klein
Café de Buitenmolen Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 30 Buitenmolen 06 - Slootermeer 04 klein
Thuus bi-j Theun Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 30 Ons Genoegen Zelhem 01 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 1 30 De Olde Molle Varsseveld 05 - Pand 8 03 klein
Gasterij De Harmonie Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 1 30 Harmonie 03 - D`n Draejer 01 klein
Café Restaurant Koenders Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 1 30 Koenders 02 - Wapen Van Ulft 03 klein
Coens Tapperij Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 3 30 Tapperij 06 - Martin 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 21-03-2023 20:00:00 C2 2 30 De Olde Molle Varsseveld 01 - Koenders 01 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 2 30 D`n Draejer 02 - Tapperij 08 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 2 30 De Olde Molle Varsseveld 03 - W.S.S. 03 klein
Café Wijnbergen Di. 21-03-2023 20:00:00 C4 1 30 Wijnbergen 01 - Heelweg 01 klein
Café Van Dorth Di. 21-03-2023 20:00:00 C4 2 30 B.V. van Dorth 02 - Slootermeer 07 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 21-03-2023 20:00:00 C4 2 30 De Veemarkt 03 - Concordia `54 05 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 22-03-2023 19:00:00 B1 1 30 Concordia `54 06 - Buitenmolen 03 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 22-03-2023 19:00:00 B1 1 30 Martin 06 - De Veemarkt 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 22-03-2023 19:00:00 B1 1 30 Slootermeer 09 - De Markt 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 1 30 Slootermeer-Köster 01 - Wapen Van Ulft 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Concordia `54 08 - Walburgis 01 klein
Café Bruggink Wo. 22-03-2023 20:00:00 C3 1 30 Ons Genoegen Heurne 02 - Slootermeer 08 klein
Coens Tapperij Wo. 22-03-2023 20:00:00 C3 1 30 Tapperij 04 - Concordia `54 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 22-03-2023 20:00:00 C3 3 30 De Olde Molle Varsseveld 02 - A.B.C. 05 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 22-03-2023 20:00:00 C3 3 30 Veldhoek 01 - D`n Draejer 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 22-03-2023 20:00:00 C4 1 30 De Olde Molle Varsseveld 07 - D`n Draejer 05 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 22-03-2023 20:00:00 C4 1 30 Nieuwe Rosegaar 03 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 22-03-2023 20:00:00 C4 1 30 Ons Genoegen Zelhem 04 - Slootermeer 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 22-03-2023 20:00:00 C4 1 30 Slootermeer-Köster 04 - B.V. van Dorth 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 23-03-2023 00:00:00 C4 2 30 De Olde Molle Varsseveld 06 - W.S.S. 05 klein
Café Van Dorth Do. 23-03-2023 19:00:00 B1 1 30 B.V. van Dorth 03 - Buitenmolen 02 klein
Het Gildehuis Do. 23-03-2023 19:00:00 B1 1 30 Gildehuis 01 - Concordia `54 07 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 23-03-2023 19:00:00 C1 1 30 De Markt 05 - A.B.C. 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 23-03-2023 19:00:00 C1 1 30 Slootermeer 01 - De Markt 06 klein
H.C.R. Leemreis Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 30 Concordia `54 01 - Harmonie 01 klein
Gasterij De Harmonie Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 30 Martin 02 - Slootermeer 03 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 30 Nieuwe Rosegaar 01 - Tapperij 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Graafschap 01 - Veldhoek 03 klein
Café Pand 8 Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Pand 8 01 - De Markt 02 klein
Coens Tapperij Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Tapperij 09 - Buitenmolen 04 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 2 30 A.B.C. 03 - W.S.S. 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 2 30 Slootermeer-Köster 02 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
Coens Tapperij Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 2 30 Tapperij 03 - Wapen Van Ulft 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 23-03-2023 20:00:00 C3 3 30 D`n Draejer 04 - Concordia `54 03 klein
Kulturhuus De Vos Do. 23-03-2023 20:00:00 C3 3 30 W.S.S. 04 - D.L.S. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 23-03-2023 20:00:00 C3 2 30 D.L.S. 01 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
Café Restaurant Koenders Do. 23-03-2023 20:00:00 C3 2 30 Koenders 03 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 23-03-2023 20:00:00 C3 2 30 Veldhoek 02 - Tiemessen 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 23-03-2023 20:00:00 C4 1 30 De Veemarkt 05 - D.L.S. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 23-03-2023 20:00:00 C4 2 30 D.L.S. 05 - Pand 8 02 klein
Thuus bi-j Theun Do. 23-03-2023 20:00:00 C4 2 30 Ons Genoegen Zelhem 05 - De Veemarkt 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 23-03-2023 20:00:00 C4 2 30 Slootermeer 06 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
Café de Buitenmolen Vr. 24-03-2023 13:00:00 R5 6 30 Buitenmolen 6 - Graafschap 5 klein
Café de Buitenmolen Vr. 24-03-2023 13:00:00 R5 6 30 Buitenmolen 7 - Thuvine 4 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 24-03-2023 13:00:00 R5 6 30 Concordia `54 9 - Buitenmolen 5 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 24-03-2023 13:00:00 R5 6 30 De Olde Molle 3 - Concordia `54 10 klein
Stichting De WijKern Vr. 24-03-2023 13:00:00 R5 6 30 Thuvine 3 - Veemarkt 8 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Bal Met Stip 01 - Graafschap 02 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Ons Genoegen Zelhem 08 - De Markt 04 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 1 30 W.S.S. 01 - De Markt 03 klein
Camping de Zonnehoek Vr. 24-03-2023 20:00:00 C3 1 30 Zonnehoek 01 - D.L.S. 02 klein
Café Bruggink Vr. 24-03-2023 20:00:00 C3 2 30 Ons Genoegen Heurne 03 - Pol Zelhem 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 27-03-2023 13:00:00 R3 2 31 De Laatste Stoot 1 - A.B.C. 1 klein
Zalencentrum Luiking Ma. 27-03-2023 13:00:00 R3 4 31 Piet v. d. Pol 1 - DSS 2 klein
Café de Buitenmolen Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 31 Buitenmolen 04 - Pand 8 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 31 De Markt 02 - W.S.S. 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 31 De Markt 03 - Ons Genoegen Zelhem 08 klein
H.C.R. Leemreis Di. 28-03-2023 13:00:00 R3 1 31 Concordia `54 2 - Buitenmolen 1 klein
Gasterij De Harmonie Di. 28-03-2023 13:00:00 R3 2 31 Harmonie 2 - Bruggink 1 klein
H.C.R. Leemreis Di. 28-03-2023 13:00:00 R3 3 31 Concordia `54 4 - Harmonie 3 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 28-03-2023 13:00:00 R3 3 31 Graafschap 3 - Thuvine 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 28-03-2023 13:00:00 R3 4 31 Veemarkt 3 - Luiking 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 28-03-2023 13:00:00 R3 5 31 De Laatste Stoot 3 - Graafschap 4 klein
Azora De Oevelgunne Di. 28-03-2023 13:00:00 R3 5 31 Oevelgunne 1 - Concordia `54 8 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 28-03-2023 13:00:00 R3 5 31 Veemarkt 6 - De Olde Molle 2 klein
Gasterij De Harmonie Di. 28-03-2023 13:30:00 R3 1 31 Harmonie 1 - Slootermeer 1 klein
Café de Buitenmolen Wo. 29-03-2023 13:00:00 R3 1 31 Buitenmolen 2 - DSS 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 29-03-2023 13:00:00 R3 1 31 Veemarkt 1 - Uniek 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 29-03-2023 13:00:00 R3 2 31 Concordia `54 3 - Tapperij 1 klein
Café Wijnbergen Wo. 29-03-2023 13:00:00 R3 3 31 V.O.P. 1 - A.B.C. 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 29-03-2023 13:00:00 R3 4 31 Veemarkt 5 - WSS 1 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 29-03-2023 13:00:00 R3 5 31 Halse Biljartschool 3 - Slootermeer 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 4 31 Concordia `54 6 - Graafschap 2 klein
H.C.R. Leemreis Do. 30-03-2023 13:00:00 R3 1 31 Concordia `54 1 - Halse Biljartschool 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 30-03-2023 13:00:00 R3 2 31 Graafschap 1 - De Olde Molle 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 30-03-2023 13:00:00 R3 2 31 Veemarkt 2 - Buitenmolen 3 klein
H.C.R. Leemreis Do. 30-03-2023 13:00:00 R3 3 31 Concordia `54 5 - De Laatste Stoot 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 30-03-2023 13:00:00 R3 4 31 Halse Biljartschool 2 - Slootermeer 3 klein
Stichting De WijKern Do. 30-03-2023 13:00:00 R3 4 31 Thuvine 2 - Tapperij 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 30-03-2023 13:00:00 R3 5 31 Veemarkt 7 - V.O.P 2 klein
Zalencentrum Luiking Do. 30-03-2023 13:30:00 R3 3 31 Luiking 1 - Veemarkt 4 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 31 De Markt 04 - Bal Met Stip 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 31 Graafschap 02 - Concordia `54 09 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 31 Veldhoek 03 - Concordia `54 08 klein
Walburgis Vr. 31-03-2023 19:30:00 B2 1 31 Walburgis 01 - Tapperij 09 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 03-04-2023 13:00:00 R3 1 32 DSS 1 - Harmonie 1 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 03-04-2023 13:00:00 R3 4 32 DSS 2 - Halse Biljartschool 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 04-04-2023 13:00:00 R3 4 32 Veemarkt 3 - Concordia `54 6 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 04-04-2023 13:00:00 R3 5 32 De Olde Molle 2 - Veemarkt 7 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 04-04-2023 13:00:00 R3 5 32 Graafschap 4 - Oevelgunne 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 05-04-2023 13:00:00 R3 1 32 Slootermeer 1 - Gildehuis 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 05-04-2023 13:00:00 R3 4 32 Slootermeer 3 - Graafschap 2 klein
Kulturhuus De Vos Wo. 05-04-2023 13:00:00 R3 4 32 WSS 1 - Thuvine 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 05-04-2023 13:00:00 R3 5 32 Concordia `54 8 - Halse Biljartschool 3 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 05-04-2023 13:00:00 R3 5 32 Slootermeer 2 - Concordia `54 7 klein
Café Wijnbergen Wo. 05-04-2023 13:00:00 R3 5 32 V.O.P 2 - De Laatste Stoot 3 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 05-04-2023 13:30:00 R3 2 32 A.B.C. 1 - Harmonie 2 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 05-04-2023 13:30:00 R3 3 32 A.B.C. 2 - Luiking 1 klein
U-niek Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 1 32 Uniek 1 - Buitenmolen 2 klein
Café de Buitenmolen Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 1 32 Buitenmolen 1 - Veemarkt 1 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 1 32 Halse Biljartschool 1 - Concordia `54 2 klein
Café de Buitenmolen Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 2 32 Buitenmolen 3 - Concordia `54 3 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 2 32 De Olde Molle 1 - Veemarkt 2 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 2 32 Graafschap 1 - Gildehuis 2 klein
H.C.R. Leemreis Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 3 32 Concordia `54 5 - Buitenmolen 4 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 3 32 De Laatste Stoot 2 - Concordia `54 4 klein
Gasterij De Harmonie Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 3 32 Harmonie 3 - Graafschap 3 klein
Stichting De WijKern Do. 06-04-2023 13:00:00 R3 3 32 Thuvine 1 - V.O.P. 1 klein
Zalencentrum Luiking Do. 06-04-2023 13:30:00 R3 4 32 Luiking 2 - Veemarkt 5 klein
Coens Tapperij Vr. 07-04-2023 13:30:00 R3 2 32 Tapperij 1 - De Laatste Stoot 1 klein
Coens Tapperij Vr. 07-04-2023 13:30:00 R3 4 32 Tapperij 2 - Piet v. d. Pol 1 klein