Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 05-09-2022 19:30:00 B1 1 1 Lollum Waaxens 6 - De Friesche Club 7 klein
Dorpshuis Ma. 05-09-2022 19:30:00 C3 1 1 Nea Tocht 3 - Biljartschool Sneek 3 klein
Poolcentrum N-joy Di. 06-09-2022 19:30:00 B1 1 1 N-Joy -3- Drachten - D.B.C. Sneek klein
Café Kromme Knilles Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 1 1 BC Akkrum 3 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Francois Mingaud Di. 06-09-2022 19:30:00 A 1 1 JanZed Steenwijk 2 - Land Transport groot
Biljartschool Sneek Di. 06-09-2022 19:30:00 A 1 1 Biljartschool Sneek 8 - Steenwijk 1 groot
Café Kromme Knilles Di. 06-09-2022 19:30:00 C2 1 1 BC Akkrum 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Friesche Club Wo. 07-09-2022 19:30:00 C3 1 1 De Friesche Club 3 - BC De Nostalgie 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 07-09-2022 19:30:00 C2 1 1 BC Gorredijk 5 - BC De Nostalgie 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 07-09-2022 19:30:00 C2 1 1 Jan Wiemers 3 - BC Gorredijk 4 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 07-09-2022 19:30:00 C2 1 1 Jan Wiemers 2 - Krul Woudsend 3 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 07-09-2022 19:30:00 B1 1 1 N-Joy -1- Drachten - BC De Nostalgie 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 07-09-2022 19:30:00 C1 1 1 BC Gorredijk 1 - BV De Stins 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 07-09-2022 19:30:00 C1 1 1 BC Gorredijk 2 - Britsum klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 07-09-2022 19:30:00 C1 1 1 BV Noardeinde Workum - Dronrijp - Harley Davidson klein
De Herberch fan Nylan Wo. 07-09-2022 19:30:00 C1 1 1 BC De Herberch fan Nylan 1 - Krul Woudsend 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 07-09-2022 19:30:00 B1 1 1 N-Joy -2- Drachten - BC De Bargebeck 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 07-09-2022 19:30:00 C3 1 1 Jan Wiemers 5 - Lollum Waaxens 4 klein
Sportcafé Harmonie Do. 08-09-2022 19:30:00 B1 1 1 Jan Wiemers 1 - BC De Bargebeck 1 klein
Dorpshuis Do. 08-09-2022 19:30:00 C3 1 1 BV Lekkum - BV De Stins 3 klein
Friesche Club Do. 08-09-2022 19:30:00 A 1 1 De Friesche Club 4 - BC De Bargebeck 5 groot
Het Blauwe Pand Do. 08-09-2022 19:30:00 C1 1 1 Krul Woudsend 1 - BV Kaldeklets klein
Sportcafé Harmonie Do. 08-09-2022 19:30:00 C2 1 1 Jan Wiemers 4 - Biljartschool Sneek 2 klein
Café Den Nostalgie Do. 08-09-2022 20:00:00 B1 1 1 BC De Nostalgie 2 - De Friesche Club 5 klein
Particulier Vr. 09-09-2022 19:30:00 C3 1 1 BV Kaldeklets - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 09-09-2022 19:30:00 C1 1 1 Lollum Waaxens 5 - Biljartschool Sneek 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 09-09-2022 19:30:00 B1 1 1 BC De Bosk - Biljartschool Sneek 9 klein
Friesche Club Vr. 09-09-2022 19:30:00 C2 1 1 De Friesche Club 1 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Friesche Club Ma. 12-09-2022 19:30:00 B1 1 2 De Friesche Club 5 - Lollum Waaxens 6 klein
Friesche Club Ma. 12-09-2022 19:30:00 B1 1 2 De Friesche Club 7 - Klein Mokum klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 12-09-2022 19:30:00 C2 1 2 Lollum Waaxens 3 - BC Gorredijk 5 klein
Biljartschool Sneek Di. 13-09-2022 19:30:00 C2 1 2 Biljartschool Sneek 2 - BC Akkrum 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 13-09-2022 19:30:00 B1 1 2 D.B.C. Sneek - Jan Wiemers 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 13-09-2022 19:30:00 B1 1 2 BC De Bargebeck 1 - BC De Nostalgie 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 13-09-2022 19:30:00 C3 1 3 BC Akkrum 3 - Jan Wiemers 5 klein
Friesche Club Di. 13-09-2022 19:30:00 C2 1 2 De Friesche Club 2 - Jan Wiemers 3 klein
Poolcentrum N-joy Di. 13-09-2022 19:30:00 B1 1 2 N-Joy -3- Drachten - N-Joy -2- Drachten klein
Francois Mingaud Di. 13-09-2022 19:30:00 A 1 2 Steenwijk 1 - JanZed Steenwijk 2 groot
Café De Posthoorn Wo. 14-09-2022 19:00:00 C1 1 2 Dronrijp - Harley Davidson - Biljartschool Sneek 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 14-09-2022 19:30:00 C2 1 2 BC Gorredijk 4 - Jan Wiemers 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 14-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Jan Wiemers 5 - BV Lekkum klein
Het Blauwe Pand Wo. 14-09-2022 19:30:00 C1 1 2 Krul Woudsend 2 - BC Gorredijk 2 klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 14-09-2022 19:30:00 C1 1 2 BV De Stins 2 - Krul Woudsend 1 klein
Britsenburgh Wo. 14-09-2022 19:30:00 C1 1 2 Britsum - BC Gorredijk 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 14-09-2022 19:30:00 C1 1 2 BC Gorredijk 3 - BV Noardeinde Workum klein
De Herberch fan Nylan Wo. 14-09-2022 19:30:00 C1 1 2 BC De Herberch fan Nylan 1 - Lollum Waaxens 5 klein
Café De Posthoorn Wo. 14-09-2022 20:00:00 C3 1 2 Posthoorn Dronrijp 2 - Nea Tocht 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 15-09-2022 19:30:00 B1 1 2 Biljartschool Sneek 9 - BC De Bargebeck 2 klein
Café Den Nostalgie Do. 15-09-2022 19:30:00 C3 1 2 BC De Nostalgie 4 - BV Kaldeklets klein
Friesche Club Do. 15-09-2022 19:30:00 A 1 2 De Friesche Club 4 - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Do. 15-09-2022 19:30:00 A 1 2 BC De Bargebeck 5 - Biljartschool Sneek 7 groot
Biljartschool Sneek Do. 15-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Biljartschool Sneek 3 - De Friesche Club 3 klein
Sportcafé Harmonie Do. 15-09-2022 19:30:00 C2 1 2 Jan Wiemers 4 - De Friesche Club 1 klein
Café Den Nostalgie Do. 15-09-2022 20:00:00 B1 1 2 BC De Nostalgie 1 - BC De Bosk klein
Lokaal BV `De Stins Do. 15-09-2022 20:00:00 C3 1 2 BV De Stins 3 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 16-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Lollum Waaxens 4 - BC Akkrum 3 klein
Het Blauwe Pand Vr. 16-09-2022 19:30:00 C2 1 2 Krul Woudsend 3 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Dorpshuis Ma. 19-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Nea Tocht 3 - Lollum Waaxens 4 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 19-09-2022 19:30:00 B1 1 3 Lollum Waaxens 6 - BC De Bargebeck 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 19-09-2022 19:30:00 B2 1 1 BC De Bargebeck 4 - De Friesche Club 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 19-09-2022 19:30:00 B1 1 3 BC De Bargebeck 2 - BC De Nostalgie 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 20-09-2022 19:30:00 B2 1 1 BC Gorredijk 7 - BC Akkrum 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 20-09-2022 19:30:00 A 1 3 Biljartschool Sneek 8 - BC De Bargebeck 5 groot
Café Kromme Knilles Di. 20-09-2022 19:30:00 C2 1 3 BC Akkrum 2 - Jan Wiemers 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 21-09-2022 19:00:00 B2 1 1 NieuwNieuw.com Dronryp - De Trochstompers klein
Poolcentrum N-joy Wo. 21-09-2022 19:30:00 B1 1 3 N-Joy -2- Drachten - Biljartschool Sneek 9 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 21-09-2022 19:30:00 B1 1 3 N-Joy -1- Drachten - De Friesche Club 7 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 21-09-2022 19:30:00 B1 1 3 Klein Mokum - De Friesche Club 5 klein
Café De Posthoorn Wo. 21-09-2022 19:30:00 C1 1 3 Dronrijp - Harley Davidson - Lollum Waaxens 5 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 21-09-2022 19:30:00 C2 1 3 BC De Herberch fan Nylan 2 - BC Gorredijk 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 21-09-2022 19:30:00 C2 1 3 BC Gorredijk 5 - Biljartschool Sneek 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 21-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Jan Wiemers 2 - De Friesche Club 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 21-09-2022 19:30:00 C1 1 3 BC Gorredijk 2 - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 21-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Jan Wiemers 3 - BC De Nostalgie 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 21-09-2022 19:30:00 C1 1 3 BC Gorredijk 1 - Krul Woudsend 2 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 21-09-2022 19:30:00 B2 1 1 BC De Bierhalle - BC De Bargebeck 3 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 21-09-2022 19:30:00 B2 1 1 Driebandenclub De Smidte - BV De Stins 4 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 21-09-2022 19:30:00 B2 1 1 De Klameare - BC De Bosk klein
Café De Posthoorn Wo. 21-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Posthoorn Dronrijp 1 - BV Lekkum klein
Friesche Club Wo. 21-09-2022 19:30:00 C3 1 3 De Friesche Club 3 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 21-09-2022 19:30:00 C1 1 3 BV Noardeinde Workum - BV Kaldeklets klein
Poolcentrum N-joy Do. 22-09-2022 19:30:00 B2 1 1 Cue Action - BC Gorredijk 6 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 22-09-2022 19:30:00 C3 1 3 BV De Stins 3 - BC De Nostalgie 4 klein
Het Blauwe Pand Do. 22-09-2022 19:30:00 C1 1 3 Krul Woudsend 1 - Britsum klein
Friesche Club Do. 22-09-2022 19:30:00 A 1 3 De Friesche Club 4 - JanZed Steenwijk 2 groot
Sportcafé Harmonie Do. 22-09-2022 19:30:00 B1 1 3 Jan Wiemers 1 - N-Joy -3- Drachten klein
Francois Mingaud Do. 22-09-2022 19:30:00 A 1 3 Land Transport - Biljartschool Sneek 7 groot
Café Den Nostalgie Do. 22-09-2022 20:00:00 B1 1 3 BC De Nostalgie 2 - D.B.C. Sneek klein
Particulier Vr. 23-09-2022 19:30:00 C3 1 3 BV Kaldeklets - Biljartschool Sneek 3 klein
Het Blauwe Pand Vr. 23-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Krul Woudsend 3 - De Friesche Club 1 klein
Biljartschool Sneek Vr. 23-09-2022 19:30:00 C1 1 3 Biljartschool Sneek 1 - BC Gorredijk 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 26-09-2022 19:30:00 C2 1 4 Lollum Waaxens 3 - Jan Wiemers 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 26-09-2022 19:30:00 B2 1 2 BC De Bargebeck 4 - BC De Bierhalle klein
Friesche Club Ma. 26-09-2022 19:30:00 B1 1 4 De Friesche Club 7 - BC De Bosk klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 27-09-2022 19:30:00 B1 1 4 BC De Bargebeck 1 - Klein Mokum klein
Biljartschool Sneek Di. 27-09-2022 19:30:00 A 1 4 Biljartschool Sneek 8 - Biljartschool Sneek 7 groot
Café Kromme Knilles Di. 27-09-2022 19:30:00 C3 1 4 BC Akkrum 3 - BV Lekkum klein
Francois Mingaud Di. 27-09-2022 19:30:00 A 1 4 Steenwijk 1 - Land Transport groot
Friesche Club Di. 27-09-2022 19:30:00 C2 1 4 De Friesche Club 2 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 27-09-2022 19:30:00 B1 1 4 D.B.C. Sneek - Lollum Waaxens 6 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 27-09-2022 19:30:00 B2 1 2 BV De Stins 4 - Cue Action klein
Café Kromme Knilles Di. 27-09-2022 19:30:00 B2 1 2 BC Akkrum 1 - Driebandenclub De Smidte klein
Poolcentrum N-joy Di. 27-09-2022 19:30:00 B1 1 4 N-Joy -3- Drachten - BC De Nostalgie 2 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 27-09-2022 19:30:00 B2 1 2 De Trochstompers - BC Gorredijk 7 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 27-09-2022 19:30:00 B2 1 2 BC De Bargebeck 3 - BC Gorredijk 6 klein
Dorpshuis Wo. 28-09-2022 13:30:00 R3 1 1 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 28-09-2022 13:30:00 R3 1 1 BC Gorredijk 8 - Biljartschool Sneek 5 klein
Britsenburgh Wo. 28-09-2022 13:30:00 R3 1 1 Britsum - Biljartschool Sneek 6 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 28-09-2022 19:30:00 C1 1 4 BC De Herberch fan Nylan 1 - BC Gorredijk 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 28-09-2022 19:30:00 B1 1 4 N-Joy -1- Drachten - De Friesche Club 5 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 28-09-2022 19:30:00 C1 1 4 BC Gorredijk 3 - Dronrijp - Harley Davidson klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 28-09-2022 19:30:00 C2 1 4 BC Gorredijk 4 - Krul Woudsend 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Jan Wiemers 5 - Nea Tocht 3 klein
Het Blauwe Pand Wo. 28-09-2022 19:30:00 C1 1 4 Krul Woudsend 2 - Krul Woudsend 1 klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 28-09-2022 19:30:00 C1 1 4 BV De Stins 2 - BV Noardeinde Workum klein
Café De Posthoorn Wo. 28-09-2022 20:00:00 C3 1 4 Posthoorn Dronrijp 2 - BV Kaldeklets klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 29-09-2022 13:30:00 R3 1 1 Lollum Waaxens 2 - Nea Tocht 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 29-09-2022 13:30:00 R3 1 1 Lollum Waaxens 1 - BV De Stins 1 klein
Café Den Nostalgie Do. 29-09-2022 19:30:00 C3 1 4 BC De Nostalgie 4 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Café Den Nostalgie Do. 29-09-2022 19:30:00 C2 1 4 BC De Nostalgie 3 - Jan Wiemers 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 29-09-2022 19:30:00 A 1 4 BC De Bargebeck 5 - JanZed Steenwijk 2 groot
Biljartschool Sneek Do. 29-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Biljartschool Sneek 3 - BV De Stins 3 klein
Sportcafé Harmonie Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 1 4 Jan Wiemers 1 - N-Joy -2- Drachten klein
Sportcafé Harmonie Do. 29-09-2022 19:30:00 C2 1 4 Jan Wiemers 4 - BC Gorredijk 5 klein
Café Den Nostalgie Do. 29-09-2022 20:00:00 B1 1 4 BC De Nostalgie 1 - Biljartschool Sneek 9 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 30-09-2022 19:30:00 B2 1 2 BC De Bosk - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Friesche Club Vr. 30-09-2022 19:30:00 B2 1 2 De Friesche Club 6 - De Klameare klein
Biljartschool Sneek Vr. 30-09-2022 19:30:00 C1 1 4 Biljartschool Sneek 1 - BV Kaldeklets klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 30-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Lollum Waaxens 4 - De Friesche Club 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 30-09-2022 19:30:00 C1 1 4 Lollum Waaxens 5 - BC Gorredijk 2 klein
Friesche Club Vr. 30-09-2022 19:30:00 C2 1 4 De Friesche Club 1 - BC Akkrum 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 03-10-2022 19:30:00 B1 1 5 BC De Bargebeck 2 - De Friesche Club 7 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 03-10-2022 19:30:00 B1 1 5 Lollum Waaxens 6 - N-Joy -3- Drachten klein
Friesche Club Ma. 03-10-2022 19:30:00 B1 1 5 De Friesche Club 5 - BC De Bosk klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 04-10-2022 19:30:00 B2 1 3 BC De Bargebeck 3 - BV De Stins 4 klein
Francois Mingaud Di. 04-10-2022 19:30:00 A 1 5 JanZed Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 2 Biljartschool Sneek 6 - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 2 Biljartschool Sneek 5 - Lollum Waaxens 1 klein
Dorpshuis Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 2 Nea Tocht 2 - BV De Stins 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 2 Biljartschool Sneek 4 - BC Gorredijk 8 klein
Britsenburgh Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 2 Britsum - Lollum Waaxens 2 klein
Café De Posthoorn Wo. 05-10-2022 19:00:00 B2 1 3 NieuwNieuw.com Dronryp - De Friesche Club 6 klein
Café De Posthoorn Wo. 05-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Dronrijp - Harley Davidson - BV Kaldeklets klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 1 3 BC Gorredijk 7 - BC De Bosk klein
Stadscafé De Smidte Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 1 3 Driebandenclub De Smidte - De Trochstompers klein
Sportcafé Harmonie Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Jan Wiemers 2 - Lollum Waaxens 3 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 1 5 Klein Mokum - D.B.C. Sneek klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 05-10-2022 19:30:00 C1 1 5 BC Gorredijk 1 - BC Gorredijk 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 1 5 N-Joy -1- Drachten - BC De Bargebeck 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 5 BC Gorredijk 5 - BC Akkrum 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 5 BC De Herberch fan Nylan 2 - BC De Nostalgie 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Jan Wiemers 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 05-10-2022 19:30:00 C1 1 5 BV Noardeinde Workum - Britsum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 1 3 De Klameare - BC De Bargebeck 4 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 1 5 N-Joy -2- Drachten - BC De Nostalgie 1 klein
Poolcentrum N-joy Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 3 Cue Action - BC Akkrum 1 klein
Het Blauwe Pand Do. 06-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Krul Woudsend 1 - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Biljartschool Sneek Do. 06-10-2022 19:30:00 A 1 5 Biljartschool Sneek 7 - Steenwijk 1 groot
Francois Mingaud Do. 06-10-2022 19:30:00 A 1 5 Land Transport - De Friesche Club 4 groot
Café Den Nostalgie Do. 06-10-2022 20:00:00 B1 1 5 BC De Nostalgie 2 - Jan Wiemers 1 klein
Biljartschool Sneek Vr. 07-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Biljartschool Sneek 1 - BV De Stins 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 07-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Krul Woudsend 3 - De Friesche Club 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 07-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Lollum Waaxens 5 - BC Gorredijk 3 klein
Friesche Club Vr. 07-10-2022 19:30:00 C2 1 5 De Friesche Club 1 - BC Gorredijk 4 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 1 6 BC De Bargebeck 2 - De Friesche Club 5 klein
Friesche Club Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 1 6 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 9 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 10-10-2022 19:30:00 B2 1 4 BC De Bargebeck 4 - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 11-10-2022 19:30:00 B2 1 4 De Trochstompers - Cue Action klein
Café Kromme Knilles Di. 11-10-2022 19:30:00 B2 1 4 BC Akkrum 1 - BC De Bargebeck 3 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 11-10-2022 19:30:00 B2 1 4 BV De Stins 4 - BC Gorredijk 6 klein
Francois Mingaud Di. 11-10-2022 19:30:00 A 1 6 JanZed Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 7 groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 6 BC De Bargebeck 1 - BC De Bosk klein
Friesche Club Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 1 6 De Friesche Club 2 - BC Gorredijk 4 klein
Poolcentrum N-joy Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 6 N-Joy -3- Drachten - Klein Mokum klein
Poolcentrum N-joy Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 6 N-Joy -2- Drachten - BC De Nostalgie 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 6 D.B.C. Sneek - N-Joy -1- Drachten klein
Biljartschool Sneek Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Biljartschool Sneek 2 - Jan Wiemers 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 1 3 BC Gorredijk 8 - Biljartschool Sneek 6 klein
Dorpshuis Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 1 3 Nea Tocht 1 - Britsum klein
Dorpshuis Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 1 3 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 5 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 12-10-2022 19:30:00 B2 1 4 BC De Bierhalle - De Klameare klein
Het Blauwe Pand Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Krul Woudsend 2 - BV Noardeinde Workum klein
Britsenburgh Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Britsum - Biljartschool Sneek 1 klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 BV De Stins 2 - Dronrijp - Harley Davidson klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 BC Gorredijk 2 - Krul Woudsend 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 BC Gorredijk 1 - Lollum Waaxens 5 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 1 6 BC Gorredijk 5 - De Friesche Club 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 1 6 BC De Herberch fan Nylan 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 1 3 Lollum Waaxens 2 - BV De Stins 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 1 3 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Sportcafé Harmonie Do. 13-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Jan Wiemers 1 - Lollum Waaxens 6 klein
Friesche Club Do. 13-10-2022 19:30:00 A 1 6 De Friesche Club 4 - Steenwijk 1 groot
Café Den Nostalgie Do. 13-10-2022 19:30:00 C2 1 6 BC De Nostalgie 3 - Krul Woudsend 3 klein
Sportcafé Harmonie Do. 13-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Jan Wiemers 4 - Jan Wiemers 3 klein
Francois Mingaud Do. 13-10-2022 19:30:00 A 1 6 Land Transport - BC De Bargebeck 5 groot
Friesche Club Vr. 14-10-2022 19:30:00 B2 1 4 De Friesche Club 6 - BC Gorredijk 7 klein
Particulier Vr. 14-10-2022 19:30:00 C1 1 6 BV Kaldeklets - BC Gorredijk 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 14-10-2022 19:30:00 B2 1 4 BC De Bosk - Driebandenclub De Smidte klein
Café De Posthoorn Wo. 19-10-2022 19:30:00 C1 1 7 Dronrijp - Harley Davidson - Britsum klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 19-10-2022 19:30:00 B2 1 3 BC Gorredijk 6 - BC De Bierhalle klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 24-10-2022 19:30:00 B1 1 7 BC De Bargebeck 2 - BC De Bargebeck 1 klein
Dorpshuis Ma. 24-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Nea Tocht 3 - BC Akkrum 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 24-10-2022 19:30:00 B1 1 7 Lollum Waaxens 6 - BC De Nostalgie 2 klein
Friesche Club Di. 25-10-2022 19:30:00 C2 1 7 De Friesche Club 2 - De Friesche Club 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 25-10-2022 19:30:00 C2 1 8 BC Akkrum 2 - Jan Wiemers 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 25-10-2022 19:30:00 B2 1 5 BC Gorredijk 6 - BC Akkrum 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 25-10-2022 19:30:00 B2 1 5 BC De Bargebeck 3 - De Trochstompers klein
Francois Mingaud Di. 25-10-2022 19:30:00 A 1 7 Steenwijk 1 - BC De Bargebeck 5 groot
Biljartschool Sneek Wo. 26-10-2022 13:30:00 R3 1 4 Biljartschool Sneek 4 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 26-10-2022 13:30:00 R3 1 4 Biljartschool Sneek 6 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 26-10-2022 13:30:00 R3 1 4 Biljartschool Sneek 5 - BV De Stins 1 klein
Dorpshuis Wo. 26-10-2022 13:30:00 R3 1 4 Nea Tocht 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Britsenburgh Wo. 26-10-2022 13:30:00 R3 1 4 Britsum - BC Gorredijk 8 klein
Café De Posthoorn Wo. 26-10-2022 19:00:00 B2 1 5 NieuwNieuw.com Dronryp - De Klameare klein
Friesche Club Wo. 26-10-2022 19:30:00 C3 1 5 De Friesche Club 3 - Jan Wiemers 5 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 1 7 BC Gorredijk 4 - BC De Nostalgie 3 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 1 7 BC De Herberch fan Nylan 2 - Biljartschool Sneek 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Jan Wiemers 2 - Jan Wiemers 4 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Jan Wiemers 3 - BC Akkrum 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 26-10-2022 19:30:00 B1 1 7 N-Joy -1- Drachten - N-Joy -3- Drachten klein
B.C. Klein Mokum Wo. 26-10-2022 19:30:00 B1 1 7 Klein Mokum - Jan Wiemers 1 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 26-10-2022 19:30:00 B2 1 5 BC De Bierhalle - BV De Stins 4 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 26-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Driebandenclub De Smidte - De Friesche Club 6 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 26-10-2022 19:30:00 C1 1 7 BV Noardeinde Workum - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 26-10-2022 19:30:00 C1 1 7 BC Gorredijk 3 - BV De Stins 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 26-10-2022 19:30:00 B2 1 5 BC Gorredijk 7 - BC De Bargebeck 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 26-10-2022 20:00:00 C3 1 5 Posthoorn Dronrijp 1 - Biljartschool Sneek 3 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 27-10-2022 19:30:00 C3 1 5 BV De Stins 3 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 27-10-2022 19:30:00 A 1 7 Biljartschool Sneek 7 - De Friesche Club 4 groot
Het Blauwe Pand Do. 27-10-2022 19:30:00 C1 1 7 Krul Woudsend 1 - BC Gorredijk 1 klein
Biljartschool Sneek Do. 27-10-2022 19:30:00 B1 1 7 Biljartschool Sneek 9 - De Friesche Club 5 klein
Francois Mingaud Do. 27-10-2022 19:30:00 A 1 7 Land Transport - Biljartschool Sneek 8 groot
Poolcentrum N-joy Do. 27-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Cue Action - BC De Bosk klein
Dorpshuis Do. 27-10-2022 19:30:00 C3 1 5 BV Lekkum - BC De Nostalgie 4 klein
Café Den Nostalgie Do. 27-10-2022 20:00:00 B1 1 7 BC De Nostalgie 1 - De Friesche Club 7 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 28-10-2022 19:30:00 B1 1 7 BC De Bosk - D.B.C. Sneek klein
Particulier Vr. 28-10-2022 19:30:00 C3 1 5 BV Kaldeklets - Lollum Waaxens 4 klein
Het Blauwe Pand Vr. 28-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Krul Woudsend 3 - Lollum Waaxens 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 28-10-2022 19:30:00 C1 1 7 Lollum Waaxens 5 - BV Kaldeklets klein
Biljartschool Sneek Vr. 28-10-2022 19:30:00 C1 1 7 Biljartschool Sneek 1 - Krul Woudsend 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2 1 6 BC De Bargebeck 4 - Driebandenclub De Smidte klein
Dorpshuis Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Nea Tocht 3 - BV Lekkum klein
Friesche Club Ma. 31-10-2022 19:30:00 B1 1 8 De Friesche Club 5 - BC De Nostalgie 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 31-10-2022 19:30:00 B1 1 8 Lollum Waaxens 6 - N-Joy -2- Drachten klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 31-10-2022 19:30:00 B1 1 8 BC De Bargebeck 2 - D.B.C. Sneek klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 31-10-2022 19:30:00 C2 1 8 Lollum Waaxens 3 - BC Gorredijk 4 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 01-11-2022 13:30:00 R3 1 5 BV De Stins 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Café Kromme Knilles Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 6 BC Akkrum 3 - De Friesche Club 3 klein
Francois Mingaud Di. 01-11-2022 19:30:00 A 1 8 Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 8 groot
Poolcentrum N-joy Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 1 8 N-Joy -3- Drachten - BC De Bosk klein
Biljartschool Sneek Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 1 8 Biljartschool Sneek 2 - Krul Woudsend 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 1 8 BC De Bargebeck 1 - Biljartschool Sneek 9 klein
Café Kromme Knilles Di. 01-11-2022 19:30:00 B2 1 6 BC Akkrum 1 - BV De Stins 4 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 01-11-2022 19:30:00 B2 1 6 De Trochstompers - BC Gorredijk 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 01-11-2022 19:30:00 B2 1 6 BC De Bargebeck 3 - BC De Bosk klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 1 5 BC Gorredijk 8 - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 1 5 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 6 klein
Café De Posthoorn Wo. 02-11-2022 19:00:00 B2 1 6 NieuwNieuw.com Dronryp - BC De Bierhalle klein
De Herberch fan Nylan Wo. 02-11-2022 19:30:00 C1 1 8 BC De Herberch fan Nylan 1 - Biljartschool Sneek 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 1 8 BC Gorredijk 5 - Jan Wiemers 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 02-11-2022 19:30:00 C1 1 8 BC Gorredijk 2 - BV Noardeinde Workum klein
Het Blauwe Pand Wo. 02-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Krul Woudsend 2 - Dronrijp - Harley Davidson klein
Sportcafé Harmonie Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 6 Jan Wiemers 5 - BV Kaldeklets klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 02-11-2022 19:30:00 C1 1 8 BV De Stins 2 - BV Kaldeklets klein
Britsenburgh Wo. 02-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Britsum - BC Gorredijk 3 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2 1 6 De Klameare - BC Gorredijk 7 klein
Café De Posthoorn Wo. 02-11-2022 20:00:00 C3 1 6 Posthoorn Dronrijp 2 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 1 5 Lollum Waaxens 2 - Biljartschool Sneek 5 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 1 5 Lollum Waaxens 1 - Britsum klein
Sportcafé Harmonie Do. 03-11-2022 19:30:00 C2 1 8 Jan Wiemers 4 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Sportcafé Harmonie Do. 03-11-2022 19:30:00 B1 1 8 Jan Wiemers 1 - N-Joy -1- Drachten klein
Biljartschool Sneek Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 1 6 Biljartschool Sneek 3 - BC De Nostalgie 4 klein
Biljartschool Sneek Do. 03-11-2022 19:30:00 A 1 8 BC De Bargebeck 5 - De Friesche Club 4 groot
Francois Mingaud Do. 03-11-2022 19:30:00 A 1 8 Land Transport - JanZed Steenwijk 2 groot
Café Den Nostalgie Do. 03-11-2022 19:30:00 C2 1 8 BC De Nostalgie 3 - De Friesche Club 2 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 1 6 BV De Stins 3 - Lollum Waaxens 4 klein
Café Den Nostalgie Do. 03-11-2022 20:00:00 B1 1 8 BC De Nostalgie 2 - Klein Mokum klein
Friesche Club Vr. 04-11-2022 19:30:00 B2 1 6 De Friesche Club 6 - Cue Action klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 04-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Lollum Waaxens 5 - Krul Woudsend 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 07-11-2022 19:30:00 B1 1 9 BC De Bargebeck 2 - N-Joy -3- Drachten klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 08-11-2022 19:30:00 B2 1 7 BC De Bargebeck 3 - De Friesche Club 6 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 08-11-2022 19:30:00 B2 1 7 BV De Stins 4 - De Trochstompers klein
Biljartschool Sneek Di. 08-11-2022 19:30:00 A 1 9 Biljartschool Sneek 8 - Land Transport groot
Dorpshuis Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 6 Nea Tocht 1 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 6 Biljartschool Sneek 6 - BV De Stins 1 klein
Britsenburgh Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 6 Britsum - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 6 Biljartschool Sneek 4 - Biljartschool Sneek 5 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 6 BC Gorredijk 8 - Lollum Waaxens 2 klein
Café De Posthoorn Wo. 09-11-2022 19:00:00 C1 1 9 Dronrijp - Harley Davidson - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 09-11-2022 19:30:00 C1 1 9 BV Noardeinde Workum - BC Gorredijk 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 7 BC Gorredijk 7 - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Stadscafé De Smidte Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 7 Driebandenclub De Smidte - De Klameare klein
Poolcentrum N-joy Wo. 09-11-2022 19:30:00 B1 1 9 N-Joy -2- Drachten - De Friesche Club 7 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 09-11-2022 19:30:00 B1 1 9 Klein Mokum - Lollum Waaxens 6 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 09-11-2022 19:30:00 B1 1 9 N-Joy -1- Drachten - BC De Nostalgie 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 7 BC Gorredijk 6 - BC De Bosk klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 09-11-2022 19:30:00 C1 1 9 BC Gorredijk 3 - Krul Woudsend 2 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 7 BC De Bierhalle - BC Akkrum 1 klein
Poolcentrum N-joy Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 7 Cue Action - BC De Bargebeck 4 klein
Biljartschool Sneek Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 1 9 Biljartschool Sneek 9 - D.B.C. Sneek klein
Biljartschool Sneek Do. 10-11-2022 19:30:00 A 1 9 Biljartschool Sneek 7 - JanZed Steenwijk 2 groot
Biljartschool Sneek Do. 10-11-2022 19:30:00 A 1 9 BC De Bargebeck 5 - Steenwijk 1 groot
Café Den Nostalgie Do. 10-11-2022 20:00:00 B1 1 9 BC De Nostalgie 1 - BC De Bargebeck 1 klein
Biljartschool Sneek Vr. 11-11-2022 19:30:00 C1 1 9 Biljartschool Sneek 1 - BC Gorredijk 2 klein
Particulier Vr. 11-11-2022 19:30:00 C1 1 9 BV Kaldeklets - Britsum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 11-11-2022 19:30:00 B1 1 9 BC De Bosk - Jan Wiemers 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 11-11-2022 19:30:00 C1 1 9 Lollum Waaxens 5 - BV De Stins 2 klein
Friesche Club Ma. 14-11-2022 19:30:00 B1 1 10 De Friesche Club 5 - De Friesche Club 7 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 14-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Lollum Waaxens 6 - N-Joy -1- Drachten klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 1 8 BC De Bargebeck 4 - BC De Bargebeck 3 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 15-11-2022 13:30:00 R3 1 7 BV De Stins 1 - Britsum klein
Biljartschool Sneek Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 10 D.B.C. Sneek - BC De Nostalgie 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 15-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Trochstompers - BC Akkrum 1 klein
Poolcentrum N-joy Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 10 N-Joy -3- Drachten - Biljartschool Sneek 9 klein
Café Kromme Knilles Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 9 BC Akkrum 2 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Dorpshuis Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 1 7 Nea Tocht 1 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 1 7 Biljartschool Sneek 5 - Biljartschool Sneek 6 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 1 7 Biljartschool Sneek 4 - Lollum Waaxens 2 klein
Café De Posthoorn Wo. 16-11-2022 19:00:00 B2 1 8 NieuwNieuw.com Dronryp - Driebandenclub De Smidte klein
B.C. Klein Mokum Wo. 16-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Klein Mokum - N-Joy -2- Drachten klein
Britsenburgh Wo. 16-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Britsum - BV De Stins 2 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 16-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Klameare - Cue Action klein
Het Blauwe Pand Wo. 16-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Krul Woudsend 2 - BV Kaldeklets klein
De Herberch fan Nylan Wo. 16-11-2022 19:30:00 C1 1 10 BC De Herberch fan Nylan 1 - BC Gorredijk 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 16-11-2022 19:30:00 C1 1 10 BC Gorredijk 2 - Dronrijp - Harley Davidson klein
Friesche Club Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 1 7 De Friesche Club 3 - Nea Tocht 3 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 16-11-2022 19:30:00 B2 1 8 BC De Bierhalle - BC Gorredijk 7 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 16-11-2022 19:30:00 C1 1 10 BC Gorredijk 1 - Biljartschool Sneek 1 klein
Café De Posthoorn Wo. 16-11-2022 20:00:00 C3 1 7 Posthoorn Dronrijp 1 - Lollum Waaxens 4 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 17-11-2022 13:30:00 R3 1 7 Lollum Waaxens 1 - BC Gorredijk 8 klein
Biljartschool Sneek Do. 17-11-2022 19:30:00 C3 1 7 Biljartschool Sneek 3 - BV Lekkum klein
Het Blauwe Pand Do. 17-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Krul Woudsend 1 - BV Noardeinde Workum klein
Sportcafé Harmonie Do. 17-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Jan Wiemers 1 - BC De Bargebeck 2 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 17-11-2022 19:30:00 C3 1 7 BV De Stins 3 - Jan Wiemers 5 klein
Café Den Nostalgie Do. 17-11-2022 19:30:00 C3 1 7 BC De Nostalgie 4 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Café Den Nostalgie Do. 17-11-2022 20:00:00 B1 1 10 BC De Nostalgie 2 - BC De Bosk klein
Friesche Club Vr. 18-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Friesche Club 6 - BC Gorredijk 6 klein
Particulier Vr. 18-11-2022 19:30:00 C3 1 7 BV Kaldeklets - BC Akkrum 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 18-11-2022 19:30:00 B2 1 8 BC De Bosk - BV De Stins 4 klein
Friesche Club Ma. 21-11-2022 19:30:00 B1 1 11 De Friesche Club 7 - BC De Bargebeck 1 klein
Dorpshuis Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 1 8 Nea Tocht 3 - BV Kaldeklets klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 21-11-2022 19:30:00 B1 1 11 BC De Bargebeck 2 - BC De Nostalgie 2 klein
Francois Mingaud Di. 22-11-2022 19:30:00 A 1 10 Steenwijk 1 - De Friesche Club 4 groot
Café Kromme Knilles Di. 22-11-2022 19:30:00 B2 1 9 BC Akkrum 1 - BC De Bosk klein
Lokaal BV `De Stins Di. 22-11-2022 19:30:00 B2 1 9 BV De Stins 4 - De Friesche Club 6 klein
Café Kromme Knilles Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 8 BC Akkrum 3 - BV De Stins 3 klein
Friesche Club Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 1 9 De Friesche Club 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Dorpshuis Wo. 23-11-2022 13:30:00 R3 1 8 Nea Tocht 1 - BV De Stins 1 klein
Britsenburgh Wo. 23-11-2022 13:30:00 R3 1 8 Britsum - Biljartschool Sneek 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 23-11-2022 13:30:00 R3 1 8 Biljartschool Sneek 6 - Biljartschool Sneek 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 23-11-2022 13:30:00 R3 1 8 BC Gorredijk 8 - Nea Tocht 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 9 BC Gorredijk 4 - Biljartschool Sneek 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 23-11-2022 19:30:00 B1 1 11 N-Joy -2- Drachten - De Friesche Club 5 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Jan Wiemers 2 - BC Gorredijk 5 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 1 8 Jan Wiemers 5 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Friesche Club Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 1 8 De Friesche Club 3 - BV Lekkum klein
Poolcentrum N-joy Wo. 23-11-2022 19:30:00 B1 1 11 N-Joy -1- Drachten - Klein Mokum klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 9 BC Gorredijk 6 - BC De Bargebeck 4 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 9 De Klameare - BC De Bargebeck 3 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Driebandenclub De Smidte - BC Gorredijk 7 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 9 BC De Bierhalle - De Trochstompers klein
Café De Posthoorn Wo. 23-11-2022 20:00:00 C3 1 8 Posthoorn Dronrijp 2 - Biljartschool Sneek 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 24-11-2022 13:30:00 R3 1 8 Lollum Waaxens 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Poolcentrum N-joy Do. 24-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Cue Action - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Biljartschool Sneek Do. 24-11-2022 19:30:00 A 1 10 Biljartschool Sneek 7 - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Do. 24-11-2022 19:30:00 A 1 10 BC De Bargebeck 5 - Land Transport groot
Biljartschool Sneek Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 1 11 Biljartschool Sneek 9 - Jan Wiemers 1 klein
Café Den Nostalgie Do. 24-11-2022 20:00:00 B1 1 11 BC De Nostalgie 1 - N-Joy -3- Drachten klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 25-11-2022 19:30:00 C3 1 8 Lollum Waaxens 4 - BC De Nostalgie 4 klein
Het Blauwe Pand Vr. 25-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Krul Woudsend 3 - Jan Wiemers 4 klein
Friesche Club Vr. 25-11-2022 19:30:00 C2 1 9 De Friesche Club 1 - BC De Nostalgie 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 25-11-2022 19:30:00 B1 1 11 BC De Bosk - Lollum Waaxens 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 1 10 BC De Bargebeck 4 - BV De Stins 4 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 28-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Lollum Waaxens 3 - BC De Nostalgie 3 klein
Friesche Club Ma. 28-11-2022 19:30:00 B1 1 12 De Friesche Club 5 - BC De Bargebeck 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 28-11-2022 19:30:00 B1 1 12 Lollum Waaxens 6 - BC De Bargebeck 2 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 1 9 BV De Stins 1 - BC Gorredijk 8 klein
Café Kromme Knilles Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 10 BC Akkrum 2 - Krul Woudsend 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 12 D.B.C. Sneek - De Friesche Club 7 klein
Biljartschool Sneek Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Biljartschool Sneek 2 - De Friesche Club 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 29-11-2022 19:30:00 A 1 11 Biljartschool Sneek 8 - JanZed Steenwijk 2 groot
Biljartschool Sneek Wo. 30-11-2022 13:30:00 R3 1 9 Biljartschool Sneek 5 - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 30-11-2022 13:30:00 R3 1 9 Biljartschool Sneek 4 - Britsum klein
Café De Posthoorn Wo. 30-11-2022 19:00:00 B2 1 10 NieuwNieuw.com Dronryp - BC De Bargebeck 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Jan Wiemers 3 - De Friesche Club 1 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De Klameare - BC Gorredijk 6 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 30-11-2022 19:30:00 B1 1 12 N-Joy -1- Drachten - N-Joy -2- Drachten klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 1 10 BC Gorredijk 5 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Driebandenclub De Smidte - BC De Bierhalle klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2 1 10 BC Gorredijk 7 - Cue Action klein
B.C. Klein Mokum Wo. 30-11-2022 19:30:00 B1 1 12 Klein Mokum - BC De Bosk klein
Café De Posthoorn Wo. 30-11-2022 20:00:00 C3 1 9 Posthoorn Dronrijp 1 - BC Akkrum 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 1 9 Lollum Waaxens 1 - Nea Tocht 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 1 9 Lollum Waaxens 2 - Biljartschool Sneek 6 klein
Café Den Nostalgie Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 9 BC De Nostalgie 4 - Jan Wiemers 5 klein
Biljartschool Sneek Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 9 Biljartschool Sneek 3 - Lollum Waaxens 4 klein
Sportcafé Harmonie Do. 01-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Jan Wiemers 1 - BC De Nostalgie 1 klein
Biljartschool Sneek Do. 01-12-2022 19:30:00 A 1 11 Biljartschool Sneek 7 - BC De Bargebeck 5 groot
Sportcafé Harmonie Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 1 10 Jan Wiemers 4 - BC Gorredijk 4 klein
Dorpshuis Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 9 BV Lekkum - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Friesche Club Do. 01-12-2022 19:30:00 A 1 11 De Friesche Club 4 - Land Transport groot
Lokaal BV `De Stins Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 9 BV De Stins 3 - Nea Tocht 3 klein
Café Den Nostalgie Do. 01-12-2022 20:00:00 B1 1 12 BC De Nostalgie 2 - Biljartschool Sneek 9 klein
Friesche Club Vr. 02-12-2022 19:30:00 B2 1 10 De Friesche Club 6 - BC Akkrum 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 02-12-2022 19:30:00 B2 1 10 BC De Bosk - De Trochstompers klein
Particulier Vr. 02-12-2022 19:30:00 C3 1 9 BV Kaldeklets - De Friesche Club 3 klein
Dorpshuis Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 1 10 Nea Tocht 3 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 1 13 BC De Bargebeck 2 - Klein Mokum klein
Friesche Club Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 1 13 De Friesche Club 7 - N-Joy -3- Drachten klein
Lokaal BV `De Stins Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 1 10 BV De Stins 1 - Lollum Waaxens 1 klein
Francois Mingaud Di. 13-12-2022 19:30:00 A 1 12 JanZed Steenwijk 2 - BC De Bargebeck 5 groot
Lokaal BV `De Stins Di. 13-12-2022 19:30:00 B2 1 11 BV De Stins 4 - De Klameare klein
Biljartschool Sneek Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 13 D.B.C. Sneek - De Friesche Club 5 klein
Café Kromme Knilles Di. 13-12-2022 19:30:00 C3 1 10 BC Akkrum 3 - BC De Nostalgie 4 klein
Friesche Club Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 1 11 De Friesche Club 2 - Jan Wiemers 4 klein
Café Kromme Knilles Di. 13-12-2022 19:30:00 B2 1 11 BC Akkrum 1 - BC De Bargebeck 4 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 13-12-2022 19:30:00 B2 1 11 BC De Bargebeck 3 - BC Gorredijk 7 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 13-12-2022 19:30:00 B2 1 11 De Trochstompers - De Friesche Club 6 klein
Dorpshuis Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 1 10 Nea Tocht 2 - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 1 10 Biljartschool Sneek 6 - Britsum klein
Biljartschool Sneek Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 1 10 Biljartschool Sneek 4 - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 1 10 Biljartschool Sneek 5 - BC Gorredijk 8 klein
Café De Posthoorn Wo. 14-12-2022 19:00:00 C1 1 11 Dronrijp - Harley Davidson - BC Gorredijk 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 11 BC Gorredijk 4 - BC Akkrum 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 1 13 N-Joy -2- Drachten - BC De Bargebeck 1 klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 14-12-2022 19:30:00 C1 1 11 BV De Stins 2 - Krul Woudsend 2 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 11 BC De Bierhalle - BC De Bosk klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 14-12-2022 19:30:00 C1 1 11 BC Gorredijk 3 - BC Gorredijk 2 klein
Britsenburgh Wo. 14-12-2022 19:30:00 C1 1 11 Britsum - Lollum Waaxens 5 klein
Friesche Club Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 10 De Friesche Club 3 - BV De Stins 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 11 Jan Wiemers 2 - Jan Wiemers 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 10 Jan Wiemers 5 - Biljartschool Sneek 3 klein
Dorpshuis Do. 15-12-2022 19:30:00 C3 1 10 BV Lekkum - BV Kaldeklets klein
Poolcentrum N-joy Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 11 Cue Action - Driebandenclub De Smidte klein
Het Blauwe Pand Do. 15-12-2022 19:30:00 C1 1 11 Krul Woudsend 1 - Biljartschool Sneek 1 klein
Friesche Club Do. 15-12-2022 19:30:00 A 1 12 De Friesche Club 4 - Biljartschool Sneek 7 groot
Café Den Nostalgie Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 1 11 BC De Nostalgie 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 15-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Biljartschool Sneek 9 - Lollum Waaxens 6 klein
Francois Mingaud Do. 15-12-2022 19:30:00 A 1 12 Land Transport - Steenwijk 1 groot
Café Den Nostalgie Do. 15-12-2022 20:00:00 B1 1 13 BC De Nostalgie 1 - BC De Nostalgie 2 klein
Particulier Vr. 16-12-2022 19:30:00 C1 1 11 BV Kaldeklets - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 16-12-2022 19:30:00 C3 1 10 Lollum Waaxens 4 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 16-12-2022 19:30:00 C2 1 11 Krul Woudsend 3 - BC Gorredijk 5 klein
Friesche Club Vr. 16-12-2022 19:30:00 C2 1 11 De Friesche Club 1 - Lollum Waaxens 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 13 BC De Bosk - N-Joy -1- Drachten klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Lollum Waaxens 6 - BC De Nostalgie 1 klein
Friesche Club Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 1 14 De Friesche Club 5 - N-Joy -3- Drachten klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 20-12-2022 19:30:00 B2 1 11 BC Gorredijk 6 - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Biljartschool Sneek Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 1 14 D.B.C. Sneek - BC De Bargebeck 1 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 21-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Klein Mokum - Biljartschool Sneek 9 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 21-12-2022 19:30:00 B1 1 14 N-Joy -1- Drachten - BC De Bargebeck 2 klein
Sportcafé Harmonie Do. 22-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Jan Wiemers 1 - De Friesche Club 7 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 1 14 BC De Bosk - N-Joy -2- Drachten klein
Café De Posthoorn Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 1 11 Posthoorn Dronrijp 2 - Jan Wiemers 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 1 12 BC De Bargebeck 4 - De Trochstompers klein
Friesche Club Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 1 15 De Friesche Club 5 - Jan Wiemers 1 klein
Friesche Club Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 1 15 De Friesche Club 7 - BC De Nostalgie 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 12 BC Akkrum 2 - De Friesche Club 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 12 Biljartschool Sneek 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 15 BC De Bargebeck 1 - N-Joy -3- Drachten klein
Britsenburgh Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 11 Britsum - Biljartschool Sneek 4 klein
Dorpshuis Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 11 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 11 Biljartschool Sneek 6 - Nea Tocht 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 11 BC Gorredijk 8 - BV De Stins 1 klein
Café De Posthoorn Wo. 11-01-2023 19:00:00 B2 1 12 NieuwNieuw.com Dronryp - BV De Stins 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 1 12 BC Gorredijk 5 - BC Gorredijk 4 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 1 12 Jan Wiemers 3 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 1 15 N-Joy -2- Drachten - D.B.C. Sneek klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 12 BC Gorredijk 1 - BC Gorredijk 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 1 12 Jan Wiemers 2 - De Friesche Club 1 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 12 Driebandenclub De Smidte - BC De Bargebeck 3 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 12 De Klameare - BC Akkrum 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 12 Krul Woudsend 2 - Britsum klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 12 BC Gorredijk 2 - BV Kaldeklets klein
De Herberch fan Nylan Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 12 BC De Herberch fan Nylan 1 - BV De Stins 2 klein
Café De Posthoorn Wo. 11-01-2023 20:00:00 C3 1 11 Posthoorn Dronrijp 1 - De Friesche Club 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 1 11 Lollum Waaxens 2 - Lollum Waaxens 1 klein
Café Den Nostalgie Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 11 BC De Nostalgie 4 - Nea Tocht 3 klein
Sportcafé Harmonie Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 12 Jan Wiemers 4 - BC De Nostalgie 3 klein
Poolcentrum N-joy Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 12 Cue Action - BC De Bierhalle klein
Biljartschool Sneek Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 11 Biljartschool Sneek 3 - BC Akkrum 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Biljartschool Sneek 9 - N-Joy -1- Drachten klein
Het Blauwe Pand Do. 12-01-2023 19:30:00 C1 1 12 Krul Woudsend 1 - Dronrijp - Harley Davidson klein
Dorpshuis Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 11 BV Lekkum - Lollum Waaxens 4 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 11 BV De Stins 3 - BV Kaldeklets klein
Café Den Nostalgie Do. 12-01-2023 20:00:00 B1 1 15 BC De Nostalgie 1 - Klein Mokum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 15 BC De Bosk - BC De Bargebeck 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 13-01-2023 19:30:00 C1 1 12 Lollum Waaxens 5 - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Vr. 13-01-2023 19:30:00 B2 1 12 De Friesche Club 6 - BC De Bosk klein
Clubhuis de Trochstjitter Vr. 13-01-2023 19:30:00 B2 1 12 BC Gorredijk 7 - BC Gorredijk 6 klein
Friesche Club Ma. 16-01-2023 19:30:00 B1 1 16 De Friesche Club 5 - BC De Nostalgie 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 16-01-2023 19:30:00 B1 1 16 BC De Bargebeck 2 - N-Joy -2- Drachten klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 1 13 Lollum Waaxens 3 - Jan Wiemers 4 klein
Friesche Club Ma. 16-01-2023 19:30:00 B1 1 16 De Friesche Club 7 - Lollum Waaxens 6 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 1 12 BV De Stins 1 - Nea Tocht 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 1 13 BC Akkrum 1 - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Lokaal BV `De Stins Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 1 13 BV De Stins 4 - BC Gorredijk 7 klein
Biljartschool Sneek Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 16 D.B.C. Sneek - N-Joy -3- Drachten klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 16 BC De Bargebeck 1 - Jan Wiemers 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 1 13 De Trochstompers - De Klameare klein
Friesche Club Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 1 13 De Friesche Club 2 - BC Gorredijk 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 1 12 Biljartschool Sneek 5 - Britsum klein
Dorpshuis Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 1 12 Nea Tocht 2 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 1 12 Biljartschool Sneek 4 - Biljartschool Sneek 6 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 13 BC De Herberch fan Nylan 2 - Jan Wiemers 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 13 BV Noardeinde Workum - Biljartschool Sneek 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 13 BC Gorredijk 3 - Krul Woudsend 1 klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 13 BV De Stins 2 - BC Gorredijk 2 klein
Britsenburgh Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 13 Britsum - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 1 13 BC Gorredijk 6 - Driebandenclub De Smidte klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 1 13 BC De Bierhalle - De Friesche Club 6 klein
Café De Posthoorn Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 1 12 Posthoorn Dronrijp 1 - BV Kaldeklets klein
Café De Posthoorn Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 1 12 Posthoorn Dronrijp 2 - BC Akkrum 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 19-01-2023 13:30:00 R3 1 12 Lollum Waaxens 2 - BC Gorredijk 8 klein
Biljartschool Sneek Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 1 12 Biljartschool Sneek 3 - Nea Tocht 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 19-01-2023 19:30:00 B1 1 16 Biljartschool Sneek 9 - BC De Bosk klein
Café Den Nostalgie Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 1 12 BC De Nostalgie 4 - De Friesche Club 3 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 1 12 BV De Stins 3 - BV Lekkum klein
Poolcentrum N-joy Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 13 Cue Action - BC De Bargebeck 3 klein
Café Den Nostalgie Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 1 13 BC De Nostalgie 3 - BC Akkrum 2 klein
Café Den Nostalgie Do. 19-01-2023 20:00:00 B1 1 16 BC De Nostalgie 1 - N-Joy -1- Drachten klein
Friesche Club Vr. 20-01-2023 19:30:00 C2 1 13 De Friesche Club 1 - Biljartschool Sneek 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 20-01-2023 19:30:00 C3 1 12 Lollum Waaxens 4 - Jan Wiemers 5 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 20-01-2023 19:30:00 B2 1 13 BC De Bosk - BC De Bargebeck 4 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 20-01-2023 19:30:00 C1 1 13 Lollum Waaxens 5 - Krul Woudsend 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 20-01-2023 19:30:00 C2 1 13 Krul Woudsend 3 - Jan Wiemers 3 klein
Particulier Vr. 20-01-2023 19:30:00 C1 1 13 BV Kaldeklets - BC Gorredijk 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 1 14 Lollum Waaxens 3 - BC Akkrum 2 klein
Dorpshuis Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 1 13 Nea Tocht 3 - BC De Nostalgie 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 24-01-2023 19:30:00 B2 1 14 BC Gorredijk 6 - Cue Action klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 24-01-2023 19:30:00 B2 1 14 BC De Bargebeck 3 - BC De Bierhalle klein
Poolcentrum N-joy Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 17 N-Joy -3- Drachten - BC De Bargebeck 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 24-01-2023 19:30:00 B2 1 14 De Trochstompers - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Francois Mingaud Di. 24-01-2023 19:30:00 A 1 13 Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 7 groot
Francois Mingaud Di. 24-01-2023 19:30:00 A 1 13 JanZed Steenwijk 2 - De Friesche Club 4 groot
Biljartschool Sneek Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 14 Biljartschool Sneek 2 - Jan Wiemers 4 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 24-01-2023 19:30:00 B2 1 14 BV De Stins 4 - Driebandenclub De Smidte klein
Café Kromme Knilles Di. 24-01-2023 19:30:00 B2 1 14 BC Akkrum 1 - BC Gorredijk 7 klein
Biljartschool Sneek Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 17 D.B.C. Sneek - BC De Bargebeck 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 13 BC Akkrum 3 - Biljartschool Sneek 3 klein
Dorpshuis Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 13 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 13 BC Gorredijk 8 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 13 Biljartschool Sneek 6 - Biljartschool Sneek 5 klein
Britsenburgh Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 13 Britsum - BV De Stins 1 klein
Café De Posthoorn Wo. 25-01-2023 19:00:00 C1 1 14 Dronrijp - Harley Davidson - BV Noardeinde Workum klein
Het Blauwe Pand Wo. 25-01-2023 19:30:00 C1 1 14 Krul Woudsend 2 - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 25-01-2023 19:30:00 C1 1 14 BV De Stins 2 - BC Gorredijk 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 1 17 N-Joy -2- Drachten - BC De Bosk klein
Sportcafé Harmonie Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 1 13 Jan Wiemers 5 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Britsenburgh Wo. 25-01-2023 19:30:00 C1 1 14 Britsum - BC Gorredijk 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 1 14 BC De Herberch fan Nylan 2 - De Friesche Club 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 1 14 BC Gorredijk 4 - Jan Wiemers 3 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 1 17 N-Joy -1- Drachten - Biljartschool Sneek 9 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Klein Mokum - BC De Nostalgie 1 klein
Friesche Club Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 1 13 De Friesche Club 3 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 1 13 Lollum Waaxens 2 - Nea Tocht 1 klein
Café Den Nostalgie Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 14 BC De Nostalgie 3 - BC Gorredijk 5 klein
Biljartschool Sneek Do. 26-01-2023 19:30:00 A 1 13 BC De Bargebeck 5 - Biljartschool Sneek 8 groot
Sportcafé Harmonie Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Jan Wiemers 1 - De Friesche Club 5 klein
Café Den Nostalgie Do. 26-01-2023 20:00:00 B1 1 17 BC De Nostalgie 2 - De Friesche Club 7 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 27-01-2023 19:30:00 C3 1 13 Lollum Waaxens 4 - BV De Stins 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 27-01-2023 19:30:00 B2 1 14 BC De Bosk - De Klameare klein
Biljartschool Sneek Vr. 27-01-2023 19:30:00 C1 1 14 Biljartschool Sneek 1 - Lollum Waaxens 5 klein
Friesche Club Vr. 27-01-2023 19:30:00 B2 1 14 De Friesche Club 6 - BC De Bargebeck 4 klein
Particulier Vr. 27-01-2023 19:30:00 C3 1 13 BV Kaldeklets - BV Lekkum klein
Particulier Vr. 27-01-2023 19:30:00 C1 1 14 BV Kaldeklets - Krul Woudsend 1 klein
Het Blauwe Pand Vr. 27-01-2023 19:30:00 C2 1 14 Krul Woudsend 3 - Jan Wiemers 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 30-01-2023 19:30:00 B1 1 18 BC De Bargebeck 2 - BC De Bosk klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 1 15 BC De Bargebeck 4 - BC De Bosk klein
Friesche Club Ma. 30-01-2023 19:30:00 B1 1 18 De Friesche Club 7 - Jan Wiemers 1 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 1 14 BV De Stins 1 - Biljartschool Sneek 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 18 BC De Bargebeck 1 - D.B.C. Sneek klein
Francois Mingaud Di. 31-01-2023 19:30:00 A 1 14 JanZed Steenwijk 2 - Steenwijk 1 groot
Biljartschool Sneek Di. 31-01-2023 19:30:00 A 1 14 Biljartschool Sneek 8 - De Friesche Club 4 groot
Café Kromme Knilles Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 15 BC Akkrum 2 - BC De Nostalgie 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 15 Biljartschool Sneek 2 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Poolcentrum N-joy Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 18 N-Joy -3- Drachten - De Friesche Club 5 klein
Dorpshuis Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 1 14 Nea Tocht 2 - BC Gorredijk 8 klein
Biljartschool Sneek Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 1 14 Biljartschool Sneek 5 - Biljartschool Sneek 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 01-02-2023 19:00:00 B2 1 15 NieuwNieuw.com Dronryp - BC Akkrum 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 15 BC Gorredijk 5 - De Friesche Club 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 15 Jan Wiemers 3 - Krul Woudsend 3 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 18 N-Joy -2- Drachten - N-Joy -1- Drachten klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 15 BC De Bierhalle - Cue Action klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 15 BC Gorredijk 1 - BV Kaldeklets klein
Stadscafé De Smidte Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 15 Driebandenclub De Smidte - BC Gorredijk 6 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 15 BC De Herberch fan Nylan 1 - Britsum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 15 De Klameare - De Trochstompers klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 15 BV Noardeinde Workum - Lollum Waaxens 5 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 15 BC Gorredijk 2 - BV De Stins 2 klein
Het Blauwe Pand Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 15 Krul Woudsend 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
Café De Posthoorn Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 1 14 Posthoorn Dronrijp 1 - Nea Tocht 3 klein
Café De Posthoorn Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 1 14 Posthoorn Dronrijp 2 - Lollum Waaxens 4 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 1 14 Lollum Waaxens 1 - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 1 14 Lollum Waaxens 2 - Britsum klein
Biljartschool Sneek Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 1 18 Biljartschool Sneek 9 - Klein Mokum klein
Het Blauwe Pand Do. 02-02-2023 19:30:00 C1 1 15 Krul Woudsend 1 - BC Gorredijk 3 klein
Café Den Nostalgie Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 14 BC De Nostalgie 4 - BC Akkrum 3 klein
Sportcafé Harmonie Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 1 15 Jan Wiemers 4 - Lollum Waaxens 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 02-02-2023 19:30:00 A 1 14 Biljartschool Sneek 7 - Land Transport groot
Biljartschool Sneek Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 14 Biljartschool Sneek 3 - Jan Wiemers 5 klein
Dorpshuis Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 14 BV Lekkum - De Friesche Club 3 klein
Café Den Nostalgie Do. 02-02-2023 20:00:00 B1 1 18 BC De Nostalgie 1 - Lollum Waaxens 6 klein
Clubhuis de Trochstjitter Vr. 03-02-2023 19:30:00 B2 1 15 BC Gorredijk 7 - BV De Stins 4 klein
Friesche Club Vr. 03-02-2023 19:30:00 B2 1 15 De Friesche Club 6 - BC De Bargebeck 3 klein
Particulier Vr. 03-02-2023 19:30:00 C3 1 14 BV Kaldeklets - BV De Stins 3 klein
Friesche Club Vr. 03-02-2023 19:30:00 C2 1 15 De Friesche Club 1 - Jan Wiemers 2 klein
Friesche Club Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 1 19 De Friesche Club 5 - D.B.C. Sneek klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 1 16 Lollum Waaxens 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 1 19 Lollum Waaxens 6 - Biljartschool Sneek 9 klein
Poolcentrum N-joy Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 N-Joy -2- Drachten - Klein Mokum klein
Friesche Club Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 16 De Friesche Club 2 - BC Akkrum 2 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 16 De Trochstompers - BC De Bargebeck 4 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 16 BV De Stins 4 - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Biljartschool Sneek Di. 07-02-2023 19:30:00 A 1 15 Biljartschool Sneek 8 - Steenwijk 1 groot
Francois Mingaud Di. 07-02-2023 19:30:00 A 1 15 JanZed Steenwijk 2 - Land Transport groot
Café Kromme Knilles Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 16 BC Akkrum 1 - De Klameare klein
Poolcentrum N-joy Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 N-Joy -3- Drachten - De Friesche Club 7 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 BC De Bargebeck 1 - BC De Bargebeck 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 15 BC Akkrum 3 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 16 BC De Bargebeck 3 - Cue Action klein
Dorpshuis Wo. 08-02-2023 13:30:00 R3 1 15 Nea Tocht 1 - BC Gorredijk 8 klein
Britsenburgh Wo. 08-02-2023 13:30:00 R3 1 15 Britsum - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 08-02-2023 13:30:00 R3 1 15 Biljartschool Sneek 4 - BV De Stins 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 08-02-2023 13:30:00 R3 1 15 Biljartschool Sneek 5 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 08-02-2023 13:30:00 R3 1 15 Biljartschool Sneek 6 - Lollum Waaxens 2 klein
Café De Posthoorn Wo. 08-02-2023 19:00:00 C1 1 16 Dronrijp - Harley Davidson - Krul Woudsend 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 16 BC Gorredijk 4 - BC Gorredijk 5 klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 08-02-2023 19:30:00 C1 1 16 BV De Stins 2 - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 08-02-2023 19:30:00 B2 1 16 BC De Bierhalle - Driebandenclub De Smidte klein
Britsenburgh Wo. 08-02-2023 19:30:00 C1 1 16 Britsum - Krul Woudsend 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 16 Jan Wiemers 2 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Friesche Club Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 15 De Friesche Club 3 - BV Kaldeklets klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 08-02-2023 19:30:00 C1 1 16 BC Gorredijk 3 - BC Gorredijk 1 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 15 Jan Wiemers 5 - BC De Nostalgie 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 08-02-2023 20:00:00 C3 1 15 Posthoorn Dronrijp 2 - BV De Stins 3 klein
Café Den Nostalgie Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 1 16 BC De Nostalgie 3 - Jan Wiemers 4 klein
Dorpshuis Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 1 15 BV Lekkum - Nea Tocht 3 klein
Friesche Club Do. 09-02-2023 19:30:00 A 1 15 De Friesche Club 4 - BC De Bargebeck 5 groot
Café Den Nostalgie Do. 09-02-2023 20:00:00 B1 1 19 BC De Nostalgie 2 - BC De Nostalgie 1 klein
Particulier Vr. 10-02-2023 19:30:00 C1 1 16 BV Kaldeklets - BC Gorredijk 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2 1 16 BC Gorredijk 6 - BC Gorredijk 7 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 10-02-2023 19:30:00 C3 1 15 Lollum Waaxens 4 - Biljartschool Sneek 3 klein
Biljartschool Sneek Vr. 10-02-2023 19:30:00 C1 1 16 Biljartschool Sneek 1 - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Vr. 10-02-2023 19:30:00 C2 1 16 De Friesche Club 1 - Jan Wiemers 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2 1 16 BC De Bosk - De Friesche Club 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 13-02-2023 19:30:00 B1 1 20 BC De Bargebeck 2 - N-Joy -1- Drachten klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 1 17 BC De Bargebeck 4 - BC Akkrum 1 klein
Friesche Club Ma. 13-02-2023 19:30:00 B1 1 20 De Friesche Club 7 - D.B.C. Sneek klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 13-02-2023 19:30:00 C2 1 17 Lollum Waaxens 3 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 1 16 BV De Stins 1 - Biljartschool Sneek 5 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 14-02-2023 19:30:00 B2 1 17 BC Gorredijk 7 - BC De Bierhalle klein
Café Kromme Knilles Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 1 17 BC Akkrum 2 - BC Gorredijk 4 klein
Francois Mingaud Di. 14-02-2023 19:30:00 A 1 16 Steenwijk 1 - JanZed Steenwijk 2 groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 1 20 BC De Bargebeck 1 - De Friesche Club 5 klein
Biljartschool Sneek Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 1 17 Biljartschool Sneek 2 - BC De Nostalgie 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 1 16 BC Gorredijk 8 - Britsum klein
Dorpshuis Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 1 16 Nea Tocht 2 - Nea Tocht 1 klein
Café De Posthoorn Wo. 15-02-2023 19:00:00 B2 1 17 NieuwNieuw.com Dronryp - BC Gorredijk 6 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 20 N-Joy -2- Drachten - Lollum Waaxens 6 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 17 Driebandenclub De Smidte - Cue Action klein
Kultuerhus Klameare Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 17 De Klameare - BV De Stins 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 17 BC Gorredijk 5 - Krul Woudsend 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 17 Jan Wiemers 3 - Jan Wiemers 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 17 BC Gorredijk 2 - BC Gorredijk 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 17 BC Gorredijk 1 - Dronrijp - Harley Davidson klein
De Herberch fan Nylan Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 17 BC De Herberch fan Nylan 1 - BV Kaldeklets klein
Het Blauwe Pand Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 17 Krul Woudsend 2 - BV De Stins 2 klein
Café De Posthoorn Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 1 16 Posthoorn Dronrijp 1 - Jan Wiemers 5 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 16-02-2023 13:30:00 R3 1 16 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 6 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 16-02-2023 13:30:00 R3 1 16 Lollum Waaxens 2 - Biljartschool Sneek 4 klein
Het Blauwe Pand Do. 16-02-2023 19:30:00 C1 1 17 Krul Woudsend 1 - Lollum Waaxens 5 klein
Biljartschool Sneek Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 16 BC De Bargebeck 5 - Biljartschool Sneek 7 groot
Friesche Club Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 16 De Friesche Club 4 - Biljartschool Sneek 8 groot
Dorpshuis Do. 16-02-2023 19:30:00 C3 1 16 BV Lekkum - BC Akkrum 3 klein
Café Den Nostalgie Do. 16-02-2023 19:30:00 C3 1 16 BC De Nostalgie 4 - Lollum Waaxens 4 klein
Biljartschool Sneek Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Biljartschool Sneek 9 - BC De Nostalgie 2 klein
Sportcafé Harmonie Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 1 17 Jan Wiemers 4 - De Friesche Club 2 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 16-02-2023 19:30:00 C3 1 16 BV De Stins 3 - De Friesche Club 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 16-02-2023 19:30:00 C3 1 16 Biljartschool Sneek 3 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Café Den Nostalgie Do. 16-02-2023 20:00:00 B1 1 20 BC De Nostalgie 1 - Jan Wiemers 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 1 20 BC De Bosk - Klein Mokum klein
Friesche Club Vr. 17-02-2023 19:30:00 B2 1 17 De Friesche Club 6 - De Trochstompers klein
Biljartschool Sneek Vr. 17-02-2023 19:30:00 C1 1 17 Biljartschool Sneek 1 - Britsum klein
Particulier Vr. 17-02-2023 19:30:00 C3 1 16 BV Kaldeklets - Nea Tocht 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 17-02-2023 19:30:00 B2 1 17 BC De Bosk - BC De Bargebeck 3 klein
Dorpshuis Ma. 20-02-2023 19:30:00 C3 1 17 Nea Tocht 3 - De Friesche Club 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 20-02-2023 19:30:00 B1 1 21 Lollum Waaxens 6 - BC De Bosk klein
Friesche Club Ma. 20-02-2023 19:30:00 B1 1 21 De Friesche Club 5 - BC De Bargebeck 2 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 21-02-2023 13:30:00 R3 1 17 BV De Stins 1 - Nea Tocht 2 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 18 De Trochstompers - BC De Bosk klein
Lokaal BV `De Stins Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 18 BV De Stins 4 - BC De Bargebeck 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 18 BC Gorredijk 6 - De Klameare klein
Café Kromme Knilles Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 18 BC Akkrum 1 - De Friesche Club 6 klein
Friesche Club Di. 21-02-2023 19:30:00 C2 1 18 De Friesche Club 2 - Biljartschool Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 21-02-2023 19:30:00 A 1 17 Biljartschool Sneek 8 - Biljartschool Sneek 7 groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 21-02-2023 19:30:00 B1 1 21 BC De Bargebeck 1 - De Friesche Club 7 klein
Poolcentrum N-joy Di. 21-02-2023 19:30:00 B1 1 21 N-Joy -3- Drachten - BC De Nostalgie 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 18 BC De Bargebeck 3 - Driebandenclub De Smidte klein
Café Kromme Knilles Di. 21-02-2023 19:30:00 C3 1 17 BC Akkrum 3 - BV Kaldeklets klein
Biljartschool Sneek Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 1 17 Biljartschool Sneek 5 - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 1 17 Biljartschool Sneek 6 - BC Gorredijk 8 klein
Britsenburgh Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 1 17 Britsum - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 1 17 Biljartschool Sneek 4 - Lollum Waaxens 1 klein
Café De Posthoorn Wo. 22-02-2023 19:00:00 C1 1 18 Dronrijp - Harley Davidson - BC Gorredijk 2 klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 22-02-2023 19:30:00 C1 1 18 BV De Stins 2 - Britsum klein
B.C. Klein Mokum Wo. 22-02-2023 19:30:00 B1 1 21 Klein Mokum - N-Joy -1- Drachten klein
De Herberch fan Nylan Wo. 22-02-2023 19:30:00 C2 1 18 BC De Herberch fan Nylan 2 - Jan Wiemers 3 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 22-02-2023 19:30:00 C1 1 18 BV Noardeinde Workum - Krul Woudsend 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 22-02-2023 19:30:00 C1 1 18 BC Gorredijk 3 - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 22-02-2023 19:30:00 C2 1 18 BC Gorredijk 4 - Jan Wiemers 4 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 22-02-2023 19:30:00 B2 1 18 BC De Bierhalle - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Café De Posthoorn Wo. 22-02-2023 20:00:00 C3 1 17 Posthoorn Dronrijp 2 - BC De Nostalgie 4 klein
Café Den Nostalgie Do. 23-02-2023 19:30:00 C2 1 18 BC De Nostalgie 3 - Lollum Waaxens 3 klein
Dorpshuis Do. 23-02-2023 19:30:00 C3 1 17 BV Lekkum - Jan Wiemers 5 klein
Friesche Club Do. 23-02-2023 19:30:00 A 1 17 De Friesche Club 4 - JanZed Steenwijk 2 groot
Sportcafé Harmonie Do. 23-02-2023 19:30:00 B1 1 21 Jan Wiemers 1 - Biljartschool Sneek 9 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 23-02-2023 19:30:00 C3 1 17 BV De Stins 3 - Biljartschool Sneek 3 klein
Poolcentrum N-joy Do. 23-02-2023 19:30:00 B2 1 18 Cue Action - BC Gorredijk 7 klein
Café Den Nostalgie Do. 23-02-2023 20:00:00 B1 1 21 BC De Nostalgie 2 - N-Joy -2- Drachten klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 24-02-2023 19:30:00 C3 1 17 Lollum Waaxens 4 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Het Blauwe Pand Vr. 24-02-2023 19:30:00 C2 1 18 Krul Woudsend 3 - BC Akkrum 2 klein
Particulier Vr. 24-02-2023 19:30:00 C1 1 18 BV Kaldeklets - Krul Woudsend 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 24-02-2023 19:30:00 C1 1 18 Lollum Waaxens 5 - BC Gorredijk 1 klein
Friesche Club Vr. 24-02-2023 19:30:00 C2 1 18 De Friesche Club 1 - BC Gorredijk 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 1 19 BC De Bargebeck 4 - BC Gorredijk 6 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 1 19 Lollum Waaxens 3 - De Friesche Club 2 klein
Dorpshuis Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 1 18 Nea Tocht 3 - BV De Stins 3 klein
Friesche Club Ma. 06-03-2023 19:30:00 B1 1 22 De Friesche Club 7 - De Friesche Club 5 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 07-03-2023 13:30:00 R3 1 18 BV De Stins 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 19 BC Akkrum 2 - De Friesche Club 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 19 Biljartschool Sneek 2 - BC Gorredijk 4 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 07-03-2023 19:30:00 B2 1 19 De Trochstompers - BC De Bargebeck 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 07-03-2023 19:30:00 B2 1 19 BC Gorredijk 7 - Driebandenclub De Smidte klein
Francois Mingaud Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 18 Steenwijk 1 - Land Transport groot
Dorpshuis Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 1 18 Nea Tocht 2 - Britsum klein
Dorpshuis Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 1 18 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 6 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 1 18 BC Gorredijk 8 - Biljartschool Sneek 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 08-03-2023 19:00:00 B2 1 19 NieuwNieuw.com Dronryp - Cue Action klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 19 BC Gorredijk 1 - BV Noardeinde Workum klein
Het Blauwe Pand Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 19 Krul Woudsend 2 - BC Gorredijk 3 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 19 BC De Herberch fan Nylan 1 - Dronrijp - Harley Davidson klein
Friesche Club Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 1 18 De Friesche Club 3 - BC Akkrum 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 19 BC Gorredijk 5 - Jan Wiemers 2 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Klein Mokum - BC De Bargebeck 2 klein
Britsenburgh Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 19 Britsum - BV Kaldeklets klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 19 BV De Stins 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 22 N-Joy -1- Drachten - Lollum Waaxens 6 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 22 N-Joy -2- Drachten - Jan Wiemers 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 19 BC Gorredijk 2 - Lollum Waaxens 5 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 1 19 De Klameare - BC De Bierhalle klein
Café De Posthoorn Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 1 18 Posthoorn Dronrijp 1 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 09-03-2023 13:30:00 R3 1 18 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 5 klein
Café Den Nostalgie Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 19 BC De Nostalgie 3 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 09-03-2023 19:30:00 A 1 18 BC De Bargebeck 5 - JanZed Steenwijk 2 groot
Café Den Nostalgie Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 1 18 BC De Nostalgie 4 - Biljartschool Sneek 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Biljartschool Sneek 9 - N-Joy -3- Drachten klein
Sportcafé Harmonie Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 19 Jan Wiemers 4 - Krul Woudsend 3 klein
Café Den Nostalgie Do. 09-03-2023 20:00:00 B1 1 22 BC De Nostalgie 1 - D.B.C. Sneek klein
Friesche Club Vr. 10-03-2023 19:30:00 B2 1 19 De Friesche Club 6 - BV De Stins 4 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 1 22 BC De Bosk - BC De Nostalgie 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 10-03-2023 19:30:00 C3 1 18 Lollum Waaxens 4 - BV Lekkum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 10-03-2023 19:30:00 B2 1 19 BC De Bosk - BC Akkrum 1 klein
Particulier Vr. 10-03-2023 19:30:00 C3 1 18 BV Kaldeklets - Jan Wiemers 5 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 1 23 Lollum Waaxens 6 - Klein Mokum klein
Friesche Club Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 1 23 De Friesche Club 7 - BC De Bargebeck 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 19 BC Akkrum 3 - Nea Tocht 3 klein
Francois Mingaud Di. 14-03-2023 19:30:00 A 1 19 JanZed Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 8 groot
Clubhuis de Trochstjitter Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 20 BC Gorredijk 7 - BC De Bargebeck 3 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 20 BV De Stins 4 - BC De Bosk klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 BC De Bargebeck 1 - BC De Nostalgie 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 20 BC Gorredijk 6 - De Friesche Club 6 klein
Café Kromme Knilles Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 20 BC Akkrum 1 - De Trochstompers klein
Biljartschool Sneek Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 D.B.C. Sneek - Biljartschool Sneek 9 klein
Friesche Club Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 20 De Friesche Club 2 - BC De Nostalgie 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 15-03-2023 13:30:00 R3 1 19 BC Gorredijk 8 - Biljartschool Sneek 5 klein
Dorpshuis Wo. 15-03-2023 13:30:00 R3 1 19 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Britsenburgh Wo. 15-03-2023 13:30:00 R3 1 19 Britsum - Biljartschool Sneek 6 klein
Café De Posthoorn Wo. 15-03-2023 19:00:00 C1 1 20 Dronrijp - Harley Davidson - Krul Woudsend 2 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 20 Driebandenclub De Smidte - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Sportcafé Harmonie Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 1 19 Jan Wiemers 5 - De Friesche Club 3 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 1 23 N-Joy -2- Drachten - N-Joy -3- Drachten klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 20 BC Gorredijk 3 - Britsum klein
Sportcafé Harmonie Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 20 Jan Wiemers 2 - BC Akkrum 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 20 BV Noardeinde Workum - BC Gorredijk 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 20 BC Gorredijk 4 - Lollum Waaxens 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 20 Jan Wiemers 3 - BC Gorredijk 5 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 20 BC De Bierhalle - BC De Bargebeck 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 15-03-2023 20:00:00 C3 1 19 Posthoorn Dronrijp 2 - BV Lekkum klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 16-03-2023 13:30:00 R3 1 19 Lollum Waaxens 1 - BV De Stins 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 16-03-2023 13:30:00 R3 1 19 Lollum Waaxens 2 - Nea Tocht 2 klein
Poolcentrum N-joy Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 20 Cue Action - De Klameare klein
Café Den Nostalgie Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 1 19 BC De Nostalgie 4 - BV De Stins 3 klein
Francois Mingaud Do. 16-03-2023 19:30:00 A 1 19 Land Transport - De Friesche Club 4 groot
Biljartschool Sneek Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 1 19 Biljartschool Sneek 3 - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Sportcafé Harmonie Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 23 Jan Wiemers 1 - BC De Bosk klein
Biljartschool Sneek Do. 16-03-2023 19:30:00 A 1 19 Biljartschool Sneek 7 - Steenwijk 1 groot
Café Den Nostalgie Do. 16-03-2023 20:00:00 B1 1 23 BC De Nostalgie 2 - N-Joy -1- Drachten klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 17-03-2023 19:30:00 C1 1 20 Lollum Waaxens 5 - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Particulier Vr. 17-03-2023 19:30:00 C1 1 20 BV Kaldeklets - BV De Stins 2 klein
Biljartschool Sneek Vr. 17-03-2023 19:30:00 C1 1 20 Biljartschool Sneek 1 - Krul Woudsend 1 klein
Friesche Club Vr. 17-03-2023 19:30:00 C2 1 20 De Friesche Club 1 - Jan Wiemers 4 klein
Het Blauwe Pand Vr. 17-03-2023 19:30:00 C2 1 20 Krul Woudsend 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 17-03-2023 19:30:00 C3 1 19 Lollum Waaxens 4 - BV Kaldeklets klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 1 24 BC De Bargebeck 2 - Lollum Waaxens 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 1 21 BC De Bargebeck 4 - Cue Action klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 20-03-2023 19:30:00 C2 1 21 Lollum Waaxens 3 - Krul Woudsend 3 klein
Dorpshuis Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 1 20 Nea Tocht 3 - Jan Wiemers 5 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 1 20 BV De Stins 1 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 21 Biljartschool Sneek 2 - De Friesche Club 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 1 21 De Trochstompers - BV De Stins 4 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 1 21 BC De Bargebeck 3 - BC Akkrum 1 klein
Francois Mingaud Di. 21-03-2023 19:30:00 A 1 20 JanZed Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 7 groot
Café Kromme Knilles Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 21 BC Akkrum 2 - Jan Wiemers 3 klein
Biljartschool Sneek Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 20 Biljartschool Sneek 5 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 20 Biljartschool Sneek 6 - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 20 Biljartschool Sneek 4 - BC Gorredijk 8 klein
Britsenburgh Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 20 Britsum - Lollum Waaxens 2 klein
Café De Posthoorn Wo. 22-03-2023 19:00:00 B2 1 21 NieuwNieuw.com Dronryp - BC Gorredijk 7 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Klein Mokum - BC De Nostalgie 2 klein
Het Blauwe Pand Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 21 Krul Woudsend 2 - Lollum Waaxens 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 1 24 D.B.C. Sneek - N-Joy -2- Drachten klein
De Herberch fan Nylan Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 21 BC De Herberch fan Nylan 1 - BV Noardeinde Workum klein
Britsenburgh Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 21 Britsum - Dronrijp - Harley Davidson klein
Friesche Club Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 20 De Friesche Club 3 - Lollum Waaxens 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 21 BC Gorredijk 1 - Krul Woudsend 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 1 21 BC De Herberch fan Nylan 2 - De Friesche Club 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 1 24 N-Joy -1- Drachten - Jan Wiemers 1 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 1 21 De Klameare - Driebandenclub De Smidte klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 21 BV De Stins 2 - BC Gorredijk 3 klein
Café De Posthoorn Wo. 22-03-2023 20:00:00 C3 1 20 Posthoorn Dronrijp 1 - BC De Nostalgie 4 klein
Dorpshuis Do. 23-03-2023 19:30:00 C3 1 20 BV Lekkum - Biljartschool Sneek 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Biljartschool Sneek 9 - BC De Bargebeck 1 klein
Francois Mingaud Do. 23-03-2023 19:30:00 A 1 20 Land Transport - BC De Bargebeck 5 groot
Friesche Club Do. 23-03-2023 19:30:00 A 1 20 De Friesche Club 4 - Steenwijk 1 groot
Café Den Nostalgie Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 21 BC De Nostalgie 3 - BC Gorredijk 4 klein
Sportcafé Harmonie Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 21 Jan Wiemers 4 - Jan Wiemers 2 klein
Lokaal BV `De Stins Do. 23-03-2023 19:30:00 C3 1 20 BV De Stins 3 - BC Akkrum 3 klein
Café Den Nostalgie Do. 23-03-2023 20:00:00 B1 1 24 BC De Nostalgie 1 - De Friesche Club 5 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 1 21 BC De Bosk - BC Gorredijk 6 klein
Particulier Vr. 24-03-2023 19:30:00 C1 1 21 BV Kaldeklets - Biljartschool Sneek 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 1 24 BC De Bosk - N-Joy -3- Drachten klein
Friesche Club Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 1 21 De Friesche Club 6 - BC De Bierhalle klein
Particulier Vr. 24-03-2023 19:30:00 C3 1 20 BV Kaldeklets - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Friesche Club Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 1 25 De Friesche Club 7 - BC De Nostalgie 1 klein
Friesche Club Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 1 25 De Friesche Club 5 - Biljartschool Sneek 9 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Lollum Waaxens 3 - De Friesche Club 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 22 BC Gorredijk 7 - De Klameare klein
Francois Mingaud Di. 28-03-2023 19:30:00 A 1 21 Steenwijk 1 - BC De Bargebeck 5 groot
Biljartschool Sneek Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 25 D.B.C. Sneek - BC De Bosk klein
Poolcentrum N-joy Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 25 N-Joy -3- Drachten - N-Joy -1- Drachten klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 25 BC De Bargebeck 1 - N-Joy -2- Drachten klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 22 BC De Bargebeck 3 - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Lokaal BV `De Stins Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 22 BV De Stins 4 - BC Akkrum 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 22 BC Gorredijk 6 - De Trochstompers klein
Café De Posthoorn Wo. 29-03-2023 19:00:00 C1 1 22 Dronrijp - Harley Davidson - BV De Stins 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 21 Jan Wiemers 5 - BC Akkrum 3 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 22 Driebandenclub De Smidte - BC De Bargebeck 4 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 22 BV Noardeinde Workum - Krul Woudsend 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Jan Wiemers 2 - Biljartschool Sneek 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 22 BC Gorredijk 3 - BV Kaldeklets klein
Sportcafé Harmonie Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Jan Wiemers 3 - Jan Wiemers 4 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 1 22 BC De Herberch fan Nylan 2 - BC Gorredijk 5 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 1 22 BC Gorredijk 4 - De Friesche Club 2 klein
Café De Posthoorn Wo. 29-03-2023 20:00:00 C3 1 21 Posthoorn Dronrijp 1 - BV De Stins 3 klein
Café De Posthoorn Wo. 29-03-2023 20:00:00 C3 1 21 Posthoorn Dronrijp 2 - De Friesche Club 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 30-03-2023 19:30:00 A 1 21 Biljartschool Sneek 7 - De Friesche Club 4 groot
Poolcentrum N-joy Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 22 Cue Action - De Friesche Club 6 klein
Francois Mingaud Do. 30-03-2023 19:30:00 A 1 21 Land Transport - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 21 Biljartschool Sneek 3 - BV Kaldeklets klein
Het Blauwe Pand Do. 30-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Krul Woudsend 1 - BC Gorredijk 2 klein
Sportcafé Harmonie Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 25 Jan Wiemers 1 - Klein Mokum klein
Café Den Nostalgie Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 21 BC De Nostalgie 4 - BV Lekkum klein
Café Den Nostalgie Do. 30-03-2023 20:00:00 B1 1 25 BC De Nostalgie 2 - Lollum Waaxens 6 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 31-03-2023 19:30:00 B2 1 22 BC De Bosk - BC De Bierhalle klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 31-03-2023 19:30:00 C3 1 21 Lollum Waaxens 4 - Nea Tocht 3 klein
Biljartschool Sneek Vr. 31-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Biljartschool Sneek 1 - BC Gorredijk 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 31-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Lollum Waaxens 5 - Britsum klein
Het Blauwe Pand Vr. 31-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Krul Woudsend 3 - BC De Nostalgie 3 klein
Friesche Club Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 1 26 De Friesche Club 5 - N-Joy -2- Drachten klein
Dorpshuis Ma. 03-04-2023 19:30:00 C3 1 22 Nea Tocht 3 - Posthoorn Dronrijp 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 1 23 BC De Bargebeck 4 - BC Gorredijk 7 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 03-04-2023 19:30:00 C2 1 23 Lollum Waaxens 3 - Jan Wiemers 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Lollum Waaxens 6 - Jan Wiemers 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 04-04-2023 19:30:00 B2 1 23 De Trochstompers - BC De Bierhalle klein
Café Kromme Knilles Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 1 23 BC Akkrum 2 - BC Gorredijk 5 klein
Friesche Club Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 1 27 De Friesche Club 2 - Krul Woudsend 3 klein
Lokaal BV `De Stins Di. 04-04-2023 19:30:00 B2 1 23 BV De Stins 4 - BC De Bargebeck 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 04-04-2023 19:30:00 A 1 22 Biljartschool Sneek 8 - BC De Bargebeck 5 groot
Café Kromme Knilles Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 22 BC Akkrum 3 - Lollum Waaxens 4 klein
Café Kromme Knilles Di. 04-04-2023 19:30:00 B2 1 23 BC Akkrum 1 - BC Gorredijk 6 klein
Biljartschool Sneek Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 1 23 Biljartschool Sneek 2 - Jan Wiemers 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 23 BC Gorredijk 2 - BC Gorredijk 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 05-04-2023 19:30:00 B1 1 26 N-Joy -1- Drachten - D.B.C. Sneek klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 05-04-2023 19:30:00 C2 1 23 BC Gorredijk 4 - BC De Herberch fan Nylan 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 05-04-2023 19:30:00 C2 1 24 Jan Wiemers 3 - Lollum Waaxens 3 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 05-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Klein Mokum - N-Joy -3- Drachten klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 23 BC Gorredijk 3 - Biljartschool Sneek 1 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 1 23 De Klameare - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Britsenburgh Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 23 Britsum - BV Noardeinde Workum klein
Lokaal BV `De Stins Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 23 BV De Stins 2 - Lollum Waaxens 5 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 23 BC De Herberch fan Nylan 1 - Krul Woudsend 1 klein
Friesche Club Wo. 05-04-2023 19:30:00 C3 1 22 De Friesche Club 3 - Biljartschool Sneek 3 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 05-04-2023 19:30:00 C3 1 22 Jan Wiemers 5 - BV De Stins 3 klein
Francois Mingaud Do. 06-04-2023 19:30:00 A 1 22 Land Transport - Biljartschool Sneek 7 groot
Dorpshuis Do. 06-04-2023 19:30:00 C3 1 22 BV Lekkum - Posthoorn Dronrijp 1 klein
Biljartschool Sneek Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Biljartschool Sneek 9 - De Friesche Club 7 klein
Café Den Nostalgie Do. 06-04-2023 20:00:00 B1 1 26 BC De Nostalgie 2 - BC De Bargebeck 2 klein
Particulier Vr. 07-04-2023 19:30:00 C3 1 22 BV Kaldeklets - BC De Nostalgie 4 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 07-04-2023 19:30:00 B2 1 23 BC De Bosk - Cue Action klein
Friesche Club Vr. 07-04-2023 19:30:00 C2 1 23 De Friesche Club 1 - De Friesche Club 2 klein
Friesche Club Vr. 07-04-2023 19:30:00 B2 1 23 De Friesche Club 6 - Driebandenclub De Smidte klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 07-04-2023 19:30:00 B1 1 26 BC De Bosk - BC De Bargebeck 1 klein
Particulier Vr. 07-04-2023 19:30:00 C1 1 23 BV Kaldeklets - Dronrijp - Harley Davidson klein
Friesche Club Ma. 10-04-2023 19:30:00 B1 1 27 De Friesche Club 7 - N-Joy -2- Drachten klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 11-04-2023 19:30:00 B2 1 24 BC Gorredijk 7 - De Friesche Club 6 klein
Café Kromme Knilles Di. 11-04-2023 19:30:00 B2 1 24 BC Akkrum 1 - BC De Bierhalle klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 11-04-2023 19:30:00 B2 1 24 BC De Bargebeck 3 - De Klameare klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 27 BC De Bargebeck 1 - N-Joy -1- Drachten klein
Biljartschool Sneek Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 27 D.B.C. Sneek - Klein Mokum klein
Poolcentrum N-joy Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 27 N-Joy -3- Drachten - Lollum Waaxens 6 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 11-04-2023 19:30:00 B2 1 24 BC Gorredijk 6 - BV De Stins 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 12-04-2023 19:00:00 B2 1 24 NieuwNieuw.com Dronryp - BC De Bargebeck 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 12-04-2023 19:00:00 C1 1 24 Dronrijp - Harley Davidson - BC Gorredijk 3 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 12-04-2023 19:30:00 B2 1 24 Driebandenclub De Smidte - BC De Bosk klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 12-04-2023 19:30:00 C1 1 24 BC Gorredijk 1 - BC De Herberch fan Nylan 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 12-04-2023 19:30:00 C1 1 24 BC Gorredijk 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 12-04-2023 19:30:00 C2 1 24 Jan Wiemers 2 - BC De Nostalgie 3 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 12-04-2023 19:30:00 C1 1 24 BV Noardeinde Workum - BV De Stins 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 12-04-2023 19:30:00 C2 1 24 BC De Herberch fan Nylan 2 - BC Akkrum 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 12-04-2023 19:30:00 C2 1 24 BC Gorredijk 5 - Jan Wiemers 4 klein
Café Den Nostalgie Do. 13-04-2023 19:30:00 C2 1 27 BC De Nostalgie 3 - De Friesche Club 1 klein
Sportcafé Harmonie Do. 13-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Jan Wiemers 1 - BC De Nostalgie 2 klein
Het Blauwe Pand Do. 13-04-2023 19:30:00 C1 1 24 Krul Woudsend 1 - Krul Woudsend 2 klein
Poolcentrum N-joy Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 24 Cue Action - De Trochstompers klein
Café Den Nostalgie Do. 13-04-2023 20:00:00 B1 1 27 BC De Nostalgie 1 - BC De Bargebeck 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 14-04-2023 19:30:00 C2 1 24 Krul Woudsend 3 - BC Gorredijk 4 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 BC De Bosk - De Friesche Club 5 klein
Particulier Vr. 14-04-2023 19:30:00 C1 1 24 BV Kaldeklets - Lollum Waaxens 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 17-04-2023 19:30:00 B1 1 28 BC De Bargebeck 2 - Jan Wiemers 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 17-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Lollum Waaxens 6 - D.B.C. Sneek klein
Friesche Club Ma. 17-04-2023 19:30:00 B1 1 28 De Friesche Club 5 - N-Joy -1- Drachten klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 17-04-2023 19:30:00 B2 1 25 BC De Bargebeck 4 - De Klameare klein
Lokaal BV `De Stins Di. 18-04-2023 19:30:00 B2 1 25 BV De Stins 4 - BC De Bierhalle klein
Friesche Club Di. 18-04-2023 19:30:00 C2 1 25 De Friesche Club 2 - Jan Wiemers 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 18-04-2023 19:30:00 C2 1 25 Biljartschool Sneek 2 - BC Gorredijk 5 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 18-04-2023 19:30:00 B2 1 25 BC Gorredijk 6 - BC De Bargebeck 3 klein
Café Kromme Knilles Di. 18-04-2023 19:30:00 B2 1 25 BC Akkrum 1 - Cue Action klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 18-04-2023 19:30:00 B2 1 25 De Trochstompers - Driebandenclub De Smidte klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 19-04-2023 19:30:00 C2 1 25 BC Gorredijk 4 - De Friesche Club 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 19-04-2023 19:30:00 C2 1 25 BC De Herberch fan Nylan 2 - Krul Woudsend 3 klein
B.C. Klein Mokum Wo. 19-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Klein Mokum - BC De Bargebeck 1 klein
Britsenburgh Wo. 19-04-2023 19:30:00 C1 1 25 Britsum - Krul Woudsend 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 19-04-2023 19:30:00 C1 1 25 Krul Woudsend 2 - BC Gorredijk 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 19-04-2023 19:30:00 C1 1 25 BC Gorredijk 3 - Lollum Waaxens 5 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 19-04-2023 19:30:00 C1 1 25 BC De Herberch fan Nylan 1 - BC Gorredijk 2 klein
Café Den Nostalgie Do. 20-04-2023 19:30:00 C2 1 25 BC De Nostalgie 3 - Jan Wiemers 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 20-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Biljartschool Sneek 9 - BC De Nostalgie 1 klein
Sportcafé Harmonie Do. 20-04-2023 19:30:00 C2 1 25 Jan Wiemers 4 - BC Akkrum 2 klein
Café Den Nostalgie Do. 20-04-2023 20:00:00 B1 1 28 BC De Nostalgie 2 - N-Joy -3- Drachten klein
Biljartschool Sneek Vr. 21-04-2023 19:00:00 C1 1 25 Biljartschool Sneek 1 - Dronrijp - Harley Davidson klein
Particulier Vr. 21-04-2023 19:30:00 C1 1 25 BV Kaldeklets - BV Noardeinde Workum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 21-04-2023 19:30:00 B1 1 28 BC De Bosk - De Friesche Club 7 klein
Friesche Club Vr. 21-04-2023 19:30:00 B2 1 25 De Friesche Club 6 - NieuwNieuw.com Dronryp klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 21-04-2023 19:30:00 B2 1 25 BC De Bosk - BC Gorredijk 7 klein
Café Kromme Knilles Di. 25-04-2023 19:30:00 C2 1 26 BC Akkrum 2 - Biljartschool Sneek 2 klein
Clubhuis de Trochstjitter Di. 25-04-2023 19:30:00 B2 1 26 BC Gorredijk 7 - De Trochstompers klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 25-04-2023 19:30:00 B2 1 26 BC De Bargebeck 3 - BC De Bargebeck 4 klein
Café De Posthoorn Wo. 26-04-2023 19:00:00 B2 1 26 NieuwNieuw.com Dronryp - BC De Bosk klein
De Herberch fan Nylan Wo. 26-04-2023 19:30:00 C2 1 26 BC De Herberch fan Nylan 2 - Jan Wiemers 4 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 26-04-2023 19:30:00 C2 1 26 Jan Wiemers 2 - BC Gorredijk 4 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 26-04-2023 19:30:00 C2 1 26 BC Gorredijk 5 - Lollum Waaxens 3 klein
Stadscafé De Smidte Wo. 26-04-2023 19:30:00 B2 1 26 Driebandenclub De Smidte - BC Akkrum 1 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 26-04-2023 19:30:00 C1 1 26 BC Gorredijk 1 - Britsum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 26-04-2023 19:30:00 B2 1 26 De Klameare - De Friesche Club 6 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 26-04-2023 19:30:00 C1 1 26 BV Noardeinde Workum - BC Gorredijk 3 klein
Clubhuis de Trochstjitter Wo. 26-04-2023 19:30:00 C1 1 26 BC Gorredijk 2 - Krul Woudsend 2 klein
Sportcafé Harmonie Wo. 26-04-2023 19:30:00 C2 1 26 Jan Wiemers 3 - De Friesche Club 2 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 26-04-2023 19:30:00 B2 1 26 BC De Bierhalle - BC Gorredijk 6 klein
Poolcentrum N-joy Do. 27-04-2023 19:30:00 B2 1 26 Cue Action - BV De Stins 4 klein
Het Blauwe Pand Do. 27-04-2023 19:30:00 C1 1 26 Krul Woudsend 1 - BV De Stins 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Vr. 28-04-2023 19:30:00 C1 1 26 Lollum Waaxens 5 - Dronrijp - Harley Davidson klein
Friesche Club Vr. 28-04-2023 19:30:00 C2 1 26 De Friesche Club 1 - Krul Woudsend 3 klein
Biljartschool Sneek Vr. 28-04-2023 19:30:00 C1 1 26 Biljartschool Sneek 1 - BC De Herberch fan Nylan 1 klein