Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Francois Mingaud Vr. 12-11-2021 19:30:00 A 1 7 Steenwijk 1 - D.B.C. Sneek 1 groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 15-11-2021 19:30:00 B1 1 9 Biljartclub De Bargebeck 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 16-11-2021 19:30:00 A 1 9 Biljartschool Sneek 8 - Steenwijk 1 groot
Sportcafe Harmonie Wo. 17-11-2021 19:30:00 C3 1 5 Jan Wiemers 4 - BV Noardeinde Workum klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2 1 9 Biljartclub De Bierhalle - BC De Bosk klein
Friesche Club Do. 18-11-2021 19:30:00 A 1 9 FC Land Transport - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Do. 18-11-2021 19:30:00 A 1 9 Biljartschool Sneek 7 - Steenwijk 2 groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 22-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Biljartclub De Bargebeck 4 - De Trochstompers klein
Friesche Club Di. 23-11-2021 19:30:00 C2 1 10 De Friesche Club 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Biljartclub Gorredijk B2-A - Posthoorn Dronrijp klein
Francois Mingaud Di. 23-11-2021 19:30:00 A 1 8 Steenwijk 1 - FC Land Transport groot
De Herberch fan Nylan Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Friesche Club Vr. 26-11-2021 19:30:00 B2 1 10 De Friesche Club 6 - Driebandenclub De Smidte klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 26-11-2021 19:30:00 B1 1 3 BC De Bosk - N-Joy 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 26-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Krul Woudsend 3 - Jan Wiemers 2 klein
Friesche Club Do. 02-12-2021 19:30:00 A 1 4 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 7 groot
Dorpshuis Do. 02-12-2021 19:30:00 C3 1 11 Biljartvereniging Lekkum - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe Den Nostalgie Do. 02-12-2021 20:00:00 B1 1 11 De Nostalgie 1 - Cue Action klein
Biljartschool Sneek Vr. 03-12-2021 19:30:00 C1 1 11 Biljartschool Sneek 1 - Spider klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 06-12-2021 19:30:00 B1 1 12 Lollum Waaxens - Jan Wiemers 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 12 Biljartcentrum Akkrum - Nea Tocht klein
Friesche Club Di. 07-12-2021 19:30:00 C2 1 12 De Friesche Club 3 - De Nostalgie 4 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 08-12-2021 19:00:00 C1 1 12 Dronrijp Harley Davidson - Krul Woudsend 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 08-12-2021 19:30:00 B1 1 12 N-Joy 1 - N-Joy 2 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 08-12-2021 19:30:00 C3 1 12 Jan Wiemers 4 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 12 Biljartclub Gorredijk C2-B - Lollum Waaxens 3 klein
Friesche Club Wo. 08-12-2021 19:30:00 C1 1 12 De Friesche Club 5 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 08-12-2021 20:00:00 C3 1 12 Posthoorn Dronrijp - Biljartvereniging Lekkum klein
Biljartschool Sneek Do. 09-12-2021 19:30:00 C3 1 12 Biljartschool Sneek 3 - De Friesche Club 4 klein
Dorpshuis Ma. 13-12-2021 19:30:00 C3 1 13 Nea Tocht - Posthoorn Dronrijp klein
Francois Mingaud Di. 14-12-2021 19:30:00 A 1 10 Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 7 groot
Friesche Club Vr. 17-12-2021 19:30:00 B2 1 5 De Friesche Club 6 - BC De Bosk klein
Francois Mingaud Di. 21-12-2021 19:30:00 A 1 10 Steenwijk 2 - D.B.C. Sneek 1 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 22-12-2021 19:30:00 C1 1 12 Biljartclub Gorredijk C1-A - Britsum klein
Biljartschool Sneek Do. 23-12-2021 19:30:00 A 1 10 Biljartclub De Bargebeck 6 - FC Land Transport groot
Friesche Club Do. 23-12-2021 19:30:00 A 1 10 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 8 groot
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 10-01-2022 19:30:00 B1 1 14 Lollum Waaxens - N-Joy 2 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 12-01-2022 19:30:00 C3 1 14 Jan Wiemers 4 - Biljartvereniging Lekkum klein
Sportcafe Harmonie Do. 13-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Jan Wiemers 2 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 18-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Biljartvereniging De Stins - Biljartschool Sneek 5 klein
Café Kromme Knilles Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 15 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Biljartclub Gorredijk - Lollum Waaxens 1 klein
Dorpshuis Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Nea Tocht 1 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Biljartschool Sneek 4 - Britsum 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Biljartschool Sneek 6 - Lollum Waaxens 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 20-01-2022 20:00:00 B1 1 15 De Nostalgie 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Particulier Vr. 21-01-2022 19:30:00 C1 1 15 Biljartvereniging Kaldeklets - Krul Woudsend 1 klein
Biljartschool Sneek Vr. 21-01-2022 19:30:00 C1 1 15 Biljartschool Sneek 1 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Particulier Vr. 21-01-2022 19:30:00 C3 1 15 Biljartvereniging Kaldeklets - Jan Wiemers 4 klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Biljartvereniging De Stins - Biljartschool Sneek 6 klein
Biljartschool Sneek Di. 25-01-2022 19:30:00 A 1 13 Biljartschool Sneek 8 - FC Land Transport groot
Dorpshuis Wo. 26-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Nea Tocht 2 - Britsum 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 26-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Biljartschool Sneek 4 - Biljartschool Sneek 5 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 26-01-2022 19:00:00 C1 1 16 Dronrijp Harley Davidson - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2 1 16 Biljartclub De Bargebeck 5 - Driebandenclub De Smidte klein
De Herberch fan Nylan Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - De Nostalgie 4 klein
Friesche Club Wo. 26-01-2022 19:30:00 C1 1 16 De Friesche Club 5 - Krul Woudsend 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 26-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 26-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Biljartclub Gorredijk C1-B - Britsum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2 1 16 De Klameare - De Trochstompers klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2 1 16 Biljartclub De Bierhalle - Biljartcentrum Akkrum klein
Sportcafe Harmonie Wo. 26-01-2022 19:30:00 C3 1 16 Jan Wiemers 4 - De Friesche Club 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Biljartclub Gorredijk C2-B - De Friesche Club 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 16 N-Joy 1 - Jan Wiemers 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 26-01-2022 20:00:00 C3 1 16 Posthoorn Dronrijp - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 27-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Lollum Waaxens 1 - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 27-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Lollum Waaxens 2 - Biljartclub Gorredijk klein
Biljartschool Sneek Do. 27-01-2022 14:30:00 A 1 13 Biljartschool Sneek 7 - D.B.C. Sneek 1 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 27-01-2022 19:30:00 C3 1 16 De Nostalgie 5 - Nea Tocht klein
Francois Mingaud Do. 27-01-2022 19:30:00 A 1 13 Steenwijk 1 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Poolcentrum N-joy Do. 27-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Cue Action - De Nostalgie 1 klein
Het Blauwe Pand Do. 27-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Krul Woudsend 1 - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Do. 27-01-2022 19:30:00 A 1 13 De Friesche Club 7 - Steenwijk 2 groot
Het Blauwe Pand Vr. 28-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Krul Woudsend 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 28-01-2022 19:30:00 B2 1 16 BC De Bosk - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
De Herberch fan Nylan Ma. 31-01-2022 19:00:00 B1 1 16 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - D.B.C. Sneek 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 31-01-2022 19:30:00 B1 1 17 Biljartclub De Bargebeck 1 - N-Joy 1 klein
Biljartschool Sneek Ma. 31-01-2022 19:30:00 A 1 14 D.B.C. Sneek 1 - Steenwijk 1 groot
Friesche Club Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 17 De Friesche Club 2 - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 1 17 Nea Tocht - BV Noardeinde Workum klein
Biljartschool Sneek Di. 01-02-2022 18:45:00 B1 1 12 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 17 De Trochstompers - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Café Kromme Knilles Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Francois Mingaud Di. 01-02-2022 19:30:00 A 1 14 Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 1 17 Biljartschool Sneek 2 - De Friesche Club 3 klein
Britsenburgh Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Britsum - Spider klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 17 BV Noardeinde Workum - Dronrijp Harley Davidson klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-02-2022 19:30:00 C2 1 17 Biljartclub Gorredijk C2-A - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Friesche Club Wo. 02-02-2022 19:30:00 C3 1 17 De Friesche Club 4 - Posthoorn Dronrijp klein
De Herberch fan Nylan Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Cafe De Posthoorn Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Stadscafe De Smidte Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Driebandenclub De Smidte - De Friesche Club 6 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Biljartclub Gorredijk B2-B - Biljartclub De Bierhalle klein
Sportcafe Harmonie Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 17 Jan Wiemers 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 17 N-Joy 2 - Cue Action klein
Het Blauwe Pand Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Krul Woudsend 2 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Cafe Den Nostalgie Do. 03-02-2022 19:00:00 C2 1 17 De Nostalgie 4 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Sportcafe Harmonie Do. 03-02-2022 19:30:00 C2 1 17 Jan Wiemers 2 - Krul Woudsend 3 klein
Friesche Club Do. 03-02-2022 19:30:00 A 1 14 FC Land Transport - Biljartschool Sneek 7 groot
Biljartschool Sneek Do. 03-02-2022 19:30:00 C3 1 17 Biljartschool Sneek 3 - Jan Wiemers 4 klein
Dorpshuis Do. 03-02-2022 19:30:00 C3 1 17 Biljartvereniging Lekkum - De Nostalgie 5 klein
Biljartschool Sneek Do. 03-02-2022 19:30:00 A 1 14 Biljartclub De Bargebeck 6 - De Friesche Club 7 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 03-02-2022 20:00:00 B1 1 17 De Nostalgie 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 04-02-2022 19:30:00 B1 1 17 BC De Bosk - Lollum Waaxens klein
Friesche Club Vr. 04-02-2022 19:30:00 C2 1 17 De Friesche Club 1 - Jan Wiemers 3 klein
Particulier Vr. 04-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Biljartvereniging Kaldeklets - De Friesche Club 5 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 04-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Krul Woudsend 1 klein
Particulier Vr. 04-02-2022 19:30:00 C3 1 17 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartcentrum Akkrum klein
Rockcafé Spider Ma. 07-02-2022 19:30:00 C1 1 18 Spider - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 07-02-2022 19:30:00 C3 1 18 BV Noardeinde Workum - Biljartvereniging Lekkum klein
Biljartschool Sneek Ma. 07-02-2022 19:30:00 A 1 15 D.B.C. Sneek 1 - De Friesche Club 7 groot
Friesche Club Ma. 07-02-2022 19:30:00 C2 1 18 De Friesche Club 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 08-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Biljartvereniging De Stins - Biljartclub Gorredijk klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 08-02-2022 19:30:00 B1 1 18 Biljartclub De Bargebeck 2 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 18 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 18 Biljartclub Gorredijk C2-B - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Café Kromme Knilles Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 18 Biljartcentrum Akkrum - Krul Woudsend 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 18 Biljartclub Gorredijk B2-A - De Trochstompers klein
Friesche Club Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 18 De Friesche Club 3 - Jan Wiemers 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 08-02-2022 19:30:00 B1 1 18 D.B.C. Sneek 2 - De Nostalgie 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 08-02-2022 19:30:00 A 1 15 Biljartschool Sneek 8 - Biljartschool Sneek 7 groot
Biljartschool Sneek Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Biljartschool Sneek 6 - Biljartschool Sneek 4 klein
Dorpshuis Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Nea Tocht 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Dorpshuis Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Nea Tocht 2 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Biljartschool Sneek 5 - Britsum 2 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-02-2022 19:00:00 C1 1 18 Dronrijp Harley Davidson - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 09-02-2022 19:30:00 B2 1 18 De Klameare - Driebandenclub De Smidte klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 09-02-2022 19:30:00 B2 1 18 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Poolcentrum N-joy Wo. 09-02-2022 19:30:00 B1 1 18 N-Joy 1 - BC De Bosk klein
Friesche Club Wo. 09-02-2022 19:30:00 C1 1 18 De Friesche Club 5 - BV Noardeinde Workum klein
De Herberch fan Nylan Wo. 09-02-2022 19:30:00 B1 1 18 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - N-Joy 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-02-2022 19:30:00 C1 1 18 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartvereniging Kaldeklets klein
De Herberch fan Nylan Wo. 09-02-2022 19:30:00 C2 1 18 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-02-2022 19:30:00 C1 1 18 Biljartclub Gorredijk C1-B - Krul Woudsend 2 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-02-2022 20:00:00 C3 1 18 Posthoorn Dronrijp - Biljartschool Sneek 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 10-02-2022 19:30:00 A 1 15 Biljartclub De Bargebeck 6 - Steenwijk 2 groot
Friesche Club Do. 10-02-2022 19:30:00 A 1 15 FC Land Transport - Steenwijk 1 groot
Poolcentrum N-joy Do. 10-02-2022 19:30:00 B1 1 18 Cue Action - Jan Wiemers 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 10-02-2022 19:30:00 C3 1 18 De Nostalgie 5 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Sportcafe Harmonie Do. 10-02-2022 19:30:00 C2 1 18 Jan Wiemers 3 - De Nostalgie 4 klein
Friesche Club Vr. 11-02-2022 19:30:00 B2 1 18 De Friesche Club 6 - Biljartcentrum Akkrum klein
Biljartschool Sneek Vr. 11-02-2022 19:30:00 C1 1 18 Biljartschool Sneek 1 - Britsum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 11-02-2022 19:30:00 B2 1 18 BC De Bosk - Biljartclub De Bierhalle klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 14-02-2022 19:30:00 B1 1 19 Biljartclub De Bargebeck 1 - Cue Action klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 14-02-2022 19:30:00 B1 1 18 Lollum Waaxens - De Nostalgie 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 14-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Lollum Waaxens 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Biljartvereniging De Stins - Nea Tocht 1 klein
Francois Mingaud Di. 15-02-2022 19:30:00 A 1 16 Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 8 groot
Francois Mingaud Di. 15-02-2022 19:30:00 A 1 16 Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 7 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Biljartclub Gorredijk B2-B - De Friesche Club 6 klein
Biljartschool Sneek Di. 15-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Biljartschool Sneek 2 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Café Kromme Knilles Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Biljartcentrum Akkrum - De Klameare klein
Biljartschool Sneek Di. 15-02-2022 19:30:00 B1 1 19 D.B.C. Sneek 3 - Lollum Waaxens klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Biljartschool Sneek 4 - Biljartclub Gorredijk klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Biljartschool Sneek 5 - Biljartschool Sneek 6 klein
Britsenburgh Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Britsum 2 - Lollum Waaxens 1 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 16-02-2022 19:30:00 C1 1 19 BV Noardeinde Workum - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Het Blauwe Pand Wo. 16-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Krul Woudsend 2 - Spider klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Biljartclub Gorredijk C2-A - Jan Wiemers 3 klein
Friesche Club Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 19 De Friesche Club 4 - De Nostalgie 5 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 19 Jan Wiemers 4 - Posthoorn Dronrijp klein
De Herberch fan Nylan Wo. 16-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Posthoorn Dronrijp - BC De Bosk klein
Poolcentrum N-joy Wo. 16-02-2022 19:30:00 B1 1 19 N-Joy 2 - D.B.C. Sneek 2 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Biljartclub De Bierhalle - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 16-02-2022 20:00:00 B1 1 19 Jan Wiemers 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 17-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Lollum Waaxens 2 - Nea Tocht 2 klein
Friesche Club Do. 17-02-2022 19:30:00 A 1 16 De Friesche Club 7 - FC Land Transport groot
Sportcafe Harmonie Do. 17-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Jan Wiemers 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 17-02-2022 19:30:00 B1 1 19 De Nostalgie 2 - N-Joy 1 klein
Biljartschool Sneek Do. 17-02-2022 19:30:00 A 1 16 Biljartclub De Bargebeck 6 - D.B.C. Sneek 1 groot
Biljartschool Sneek Do. 17-02-2022 19:30:00 C3 1 19 Biljartschool Sneek 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Particulier Vr. 18-02-2022 19:30:00 C3 1 19 Biljartvereniging Kaldeklets - BV Noardeinde Workum klein
Particulier Vr. 18-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 18-02-2022 19:30:00 B1 1 19 BC De Bosk - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 18-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - De Friesche Club 5 klein
Friesche Club Vr. 18-02-2022 19:30:00 C2 1 19 De Friesche Club 1 - De Friesche Club 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 18-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Krul Woudsend 3 - De Friesche Club 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 21-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Lollum Waaxens 3 - De Friesche Club 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 21-02-2022 19:30:00 B2 1 20 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartcentrum Akkrum klein
Rockcafé Spider Ma. 21-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Spider - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Friesche Club Ma. 21-02-2022 19:30:00 C2 1 20 De Friesche Club 2 - De Nostalgie 4 klein
Biljartschool Sneek Ma. 21-02-2022 19:30:00 A 1 17 D.B.C. Sneek 1 - Steenwijk 2 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 22-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Biljartclub Gorredijk C2-B - Jan Wiemers 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 20 Biljartclub Gorredijk B2-A - Driebandenclub De Smidte klein
Café Kromme Knilles Di. 22-02-2022 19:30:00 C3 1 20 Biljartcentrum Akkrum - Jan Wiemers 4 klein
Biljartschool Sneek Di. 22-02-2022 19:30:00 B1 1 20 D.B.C. Sneek 2 - Jan Wiemers 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 22-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 22-02-2022 19:30:00 A 1 17 Biljartschool Sneek 8 - De Friesche Club 7 groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 22-02-2022 19:30:00 B1 1 20 Biljartclub De Bargebeck 2 - De Nostalgie 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Biljartclub Gorredijk - Biljartschool Sneek 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Biljartschool Sneek 6 - Britsum 2 klein
Dorpshuis Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Dorpshuis Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Nea Tocht 2 - Biljartvereniging De Stins klein
De Herberch fan Nylan Wo. 23-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Krul Woudsend 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 23-02-2022 19:30:00 B1 1 20 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 23-02-2022 19:30:00 B2 1 20 De Klameare - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Britsenburgh Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Britsum - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Biljartclub Gorredijk C1-B - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 20 De Friesche Club 5 - Krul Woudsend 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 23-02-2022 19:30:00 B2 1 20 Posthoorn Dronrijp - De Trochstompers klein
Poolcentrum N-joy Wo. 23-02-2022 19:30:00 B1 1 20 N-Joy 1 - D.B.C. Sneek 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 24-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Lollum Waaxens 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 24-02-2022 19:00:00 C3 1 20 De Nostalgie 5 - Biljartschool Sneek 3 klein
Friesche Club Do. 24-02-2022 19:30:00 A 1 17 FC Land Transport - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Sportcafe Harmonie Do. 24-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Jan Wiemers 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 24-02-2022 19:30:00 A 1 17 Biljartschool Sneek 7 - Steenwijk 1 groot
Poolcentrum N-joy Do. 24-02-2022 19:30:00 B1 1 20 Cue Action - BC De Bosk klein
Cafe Den Nostalgie Do. 24-02-2022 20:00:00 B1 1 20 De Nostalgie 1 - N-Joy 2 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 25-02-2022 19:30:00 B2 1 20 BC De Bosk - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Biljartschool Sneek Vr. 25-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Biljartschool Sneek 1 - Krul Woudsend 2 klein
Friesche Club Vr. 25-02-2022 19:30:00 B2 1 20 De Friesche Club 6 - Biljartclub De Bierhalle klein
Cafe De Posthoorn Wo. 02-03-2022 19:30:00 C1 1 19 Dronrijp Harley Davidson - Krul Woudsend 1 klein
Biljartschool Sneek Ma. 07-03-2022 19:30:00 A 1 18 D.B.C. Sneek 1 - FC Land Transport groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 07-03-2022 19:30:00 B1 1 21 Biljartclub De Bargebeck 1 - D.B.C. Sneek 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 07-03-2022 19:30:00 B1 1 21 Lollum Waaxens - N-Joy 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 21 De Trochstompers - BC De Bosk klein
Café Kromme Knilles Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Francois Mingaud Di. 08-03-2022 19:30:00 A 1 18 Steenwijk 2 - Steenwijk 1 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub Gorredijk B2-B - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Biljartschool Sneek Di. 08-03-2022 19:30:00 B1 1 21 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Friesche Club Di. 08-03-2022 19:30:00 C2 1 21 De Friesche Club 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-03-2022 19:00:00 C1 1 21 Dronrijp Harley Davidson - De Friesche Club 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-03-2022 19:30:00 C2 1 21 Biljartclub Gorredijk C2-A - De Friesche Club 2 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 09-03-2022 19:30:00 C3 1 21 Jan Wiemers 4 - De Nostalgie 5 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub De Bierhalle - De Klameare klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub De Bargebeck 5 - De Friesche Club 6 klein
Het Blauwe Pand Wo. 09-03-2022 19:30:00 C1 1 21 Krul Woudsend 2 - Britsum klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-03-2022 20:00:00 C3 1 21 Posthoorn Dronrijp - Biljartcentrum Akkrum klein
Sportcafe Harmonie Wo. 09-03-2022 20:00:00 B1 1 21 Jan Wiemers 1 - De Nostalgie 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 10-03-2022 19:00:00 C2 1 21 De Nostalgie 4 - Lollum Waaxens 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 10-03-2022 19:30:00 A 1 18 Biljartclub De Bargebeck 6 - Biljartschool Sneek 8 groot
Sportcafe Harmonie Do. 10-03-2022 19:30:00 C2 1 21 Jan Wiemers 2 - Jan Wiemers 3 klein
Friesche Club Do. 10-03-2022 19:30:00 A 1 18 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 7 groot
Het Blauwe Pand Do. 10-03-2022 19:30:00 C1 1 21 Krul Woudsend 1 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Biljartschool Sneek Do. 10-03-2022 19:30:00 C3 1 21 Biljartschool Sneek 3 - BV Noardeinde Workum klein
Cafe Den Nostalgie Do. 10-03-2022 20:00:00 B1 1 21 De Nostalgie 2 - Cue Action klein
Particulier Vr. 11-03-2022 19:30:00 C1 1 21 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartschool Sneek 1 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 11-03-2022 19:30:00 C1 1 21 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Het Blauwe Pand Vr. 11-03-2022 19:30:00 C2 1 21 Krul Woudsend 3 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 11-03-2022 19:30:00 B1 1 21 BC De Bosk - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Friesche Club Vr. 11-03-2022 19:30:00 C2 1 21 De Friesche Club 1 - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Lollum Waaxens 3 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Friesche Club Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 1 22 De Friesche Club 2 - Biljartschool Sneek 2 klein
Dorpshuis Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 1 22 Nea Tocht - Biljartvereniging Lekkum klein
Rockcafé Spider Ma. 14-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Spider - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 15-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Biljartvereniging De Stins - Lollum Waaxens 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 15-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Biljartclub Gorredijk C2-B - De Friesche Club 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 15-03-2022 19:30:00 B1 1 22 Biljartclub De Bargebeck 2 - Lollum Waaxens klein
Café Kromme Knilles Di. 15-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Francois Mingaud Di. 15-03-2022 19:30:00 A 1 19 Steenwijk 1 - De Friesche Club 7 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 22 Biljartclub Gorredijk B2-A - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Biljartschool Sneek Di. 15-03-2022 19:30:00 A 1 19 Biljartschool Sneek 8 - D.B.C. Sneek 1 groot
Biljartschool Sneek Di. 15-03-2022 19:30:00 B1 1 22 D.B.C. Sneek 2 - BC De Bosk klein
Britsenburgh Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Britsum 2 - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Biljartschool Sneek 4 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Biljartschool Sneek 5 - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Biljartschool Sneek 6 - Biljartclub Gorredijk klein
De Herberch fan Nylan Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Krul Woudsend 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 16-03-2022 19:30:00 B1 1 22 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - De Nostalgie 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Biljartclub Gorredijk C1-A - Dronrijp Harley Davidson klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Biljartclub Gorredijk C1-B - Krul Woudsend 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 16-03-2022 19:30:00 B2 1 22 Posthoorn Dronrijp - Driebandenclub De Smidte klein
Poolcentrum N-joy Wo. 16-03-2022 19:30:00 B1 1 22 N-Joy 2 - Jan Wiemers 1 klein
Britsenburgh Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Britsum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Cafe Den Nostalgie Do. 17-03-2022 19:00:00 C3 1 22 De Nostalgie 5 - Posthoorn Dronrijp klein
Sportcafe Harmonie Do. 17-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Jan Wiemers 3 - Krul Woudsend 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 17-03-2022 19:30:00 A 1 19 Biljartschool Sneek 7 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Friesche Club Do. 17-03-2022 19:30:00 A 1 19 FC Land Transport - Steenwijk 2 groot
Poolcentrum N-joy Do. 17-03-2022 19:30:00 B1 1 22 Cue Action - D.B.C. Sneek 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 17-03-2022 20:00:00 B1 1 22 De Nostalgie 1 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 18-03-2022 19:30:00 B2 1 22 BC De Bosk - De Friesche Club 6 klein
Friesche Club Vr. 18-03-2022 19:30:00 C2 1 22 De Friesche Club 1 - De Nostalgie 4 klein
Biljartschool Sneek Vr. 18-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Biljartschool Sneek 1 - BV Noardeinde Workum klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 21-03-2022 19:30:00 B1 1 23 Biljartclub De Bargebeck 1 - N-Joy 2 klein
Biljartschool Sneek Ma. 21-03-2022 19:30:00 A 1 20 D.B.C. Sneek 1 - Biljartschool Sneek 7 groot
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 21-03-2022 19:30:00 B1 1 23 Lollum Waaxens - Cue Action klein
Café Kromme Knilles Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 23 Biljartcentrum Akkrum - Posthoorn Dronrijp klein
Friesche Club Di. 22-03-2022 19:30:00 C2 1 23 De Friesche Club 3 - Jan Wiemers 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 22-03-2022 19:30:00 B1 1 23 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Francois Mingaud Di. 22-03-2022 19:30:00 A 1 20 Steenwijk 2 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 22-03-2022 19:30:00 C2 1 23 Biljartschool Sneek 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Dorpshuis Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 6 klein
Dorpshuis Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Biljartclub Gorredijk - Britsum 2 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 23-03-2022 19:00:00 C1 1 23 Dronrijp Harley Davidson - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
De Herberch fan Nylan Wo. 23-03-2022 19:30:00 C2 1 23 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-03-2022 19:30:00 C2 1 23 Biljartclub Gorredijk C2-A - De Friesche Club 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 23-03-2022 19:30:00 B1 1 23 N-Joy 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Friesche Club Wo. 23-03-2022 19:30:00 C1 1 23 De Friesche Club 5 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 23-03-2022 19:30:00 C1 1 23 BV Noardeinde Workum - Britsum klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2 1 23 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2 1 23 Driebandenclub De Smidte - De Trochstompers klein
Cafe De Posthoorn Wo. 23-03-2022 20:00:00 C3 1 23 Posthoorn Dronrijp - BV Noardeinde Workum klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 24-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Lollum Waaxens 2 - Biljartvereniging De Stins klein
Dorpshuis De Nije Haven Do. 24-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 24-03-2022 19:00:00 C2 1 23 De Nostalgie 4 - Biljartcentrum Akkrum klein
Sportcafe Harmonie Do. 24-03-2022 19:30:00 C2 1 23 Jan Wiemers 2 - De Friesche Club 2 klein
Het Blauwe Pand Do. 24-03-2022 19:30:00 C1 1 23 Krul Woudsend 1 - Spider klein
Friesche Club Do. 24-03-2022 19:30:00 A 1 20 FC Land Transport - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Do. 24-03-2022 19:30:00 A 1 20 Biljartclub De Bargebeck 6 - Steenwijk 1 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 24-03-2022 20:00:00 B1 1 23 De Nostalgie 2 - D.B.C. Sneek 2 klein
Particulier Vr. 25-03-2022 19:30:00 C3 1 23 Biljartvereniging Kaldeklets - Nea Tocht klein
Particulier Vr. 25-03-2022 19:30:00 C1 1 23 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 25-03-2022 19:30:00 B1 1 23 BC De Bosk - De Nostalgie 1 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 25-03-2022 19:30:00 C1 1 23 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Biljartschool Sneek 1 klein
Friesche Club Vr. 25-03-2022 19:30:00 B2 1 23 De Friesche Club 6 - De Klameare klein
Friesche Club Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 1 24 De Friesche Club 2 - Krul Woudsend 3 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 1 24 Lollum Waaxens 3 - Jan Wiemers 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 1 24 BV Noardeinde Workum - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 1 24 Nea Tocht - De Friesche Club 4 klein
Rockcafé Spider Ma. 28-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Spider - Dronrijp Harley Davidson klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 24 De Trochstompers - Biljartcentrum Akkrum klein
Biljartschool Sneek Di. 29-03-2022 19:30:00 B1 1 24 D.B.C. Sneek 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 29-03-2022 19:30:00 A 1 21 Biljartschool Sneek 8 - Steenwijk 2 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 24 Biljartclub Gorredijk B2-A - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Francois Mingaud Di. 29-03-2022 19:30:00 A 1 21 Steenwijk 1 - D.B.C. Sneek 1 groot
Café Kromme Knilles Di. 29-03-2022 19:30:00 C2 1 24 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Biljartclub Gorredijk - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Biljartschool Sneek 6 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Biljartschool Sneek 5 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Biljartschool Sneek 4 - Lollum Waaxens 2 klein
Britsenburgh Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Britsum 2 - Biljartvereniging De Stins klein
Britsenburgh Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Britsum - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Biljartclub Gorredijk C1-B - De Friesche Club 5 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 30-03-2022 19:30:00 B1 1 24 Jan Wiemers 1 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 30-03-2022 19:30:00 B1 1 24 N-Joy 2 - BC De Bosk klein
Cafe De Posthoorn Wo. 30-03-2022 19:30:00 B2 1 24 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Het Blauwe Pand Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Krul Woudsend 2 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
De Herberch fan Nylan Wo. 30-03-2022 19:30:00 B1 1 24 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - Lollum Waaxens klein
De Herberch fan Nylan Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - BV Noardeinde Workum klein
Cafe Den Nostalgie Do. 31-03-2022 19:00:00 C2 1 24 De Nostalgie 4 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Friesche Club Do. 31-03-2022 19:30:00 A 1 21 De Friesche Club 7 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Sportcafe Harmonie Do. 31-03-2022 19:30:00 C2 1 24 Jan Wiemers 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Dorpshuis Do. 31-03-2022 19:30:00 C3 1 24 Biljartvereniging Lekkum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Poolcentrum N-joy Do. 31-03-2022 19:30:00 B1 1 24 Cue Action - N-Joy 1 klein
Biljartschool Sneek Do. 31-03-2022 19:30:00 A 1 21 Biljartschool Sneek 7 - FC Land Transport groot
Cafe Den Nostalgie Do. 31-03-2022 20:00:00 B1 1 24 De Nostalgie 1 - De Nostalgie 2 klein
Biljartschool Sneek Vr. 01-04-2022 19:30:00 C1 1 24 Biljartschool Sneek 1 - Krul Woudsend 1 klein
Friesche Club Vr. 01-04-2022 19:30:00 C2 1 24 De Friesche Club 1 - Biljartschool Sneek 2 klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 04-04-2022 19:30:00 B1 1 25 Lollum Waaxens - D.B.C. Sneek 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 25 Biljartclub Gorredijk B2-B - De Trochstompers klein
Friesche Club Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 25 De Friesche Club 3 - De Friesche Club 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 05-04-2022 19:30:00 B1 1 25 D.B.C. Sneek 3 - De Nostalgie 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Biljartschool Sneek 2 - De Nostalgie 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Biljartclub Gorredijk C2-B - Jan Wiemers 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 05-04-2022 19:30:00 B1 1 25 Biljartclub De Bargebeck 2 - Cue Action klein
Cafe De Posthoorn Wo. 06-04-2022 19:00:00 C1 1 25 Dronrijp Harley Davidson - Biljartschool Sneek 1 klein
Friesche Club Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 25 De Friesche Club 5 - Spider klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 06-04-2022 19:30:00 B2 1 25 Biljartclub De Bierhalle - Posthoorn Dronrijp klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 25 BV Noardeinde Workum - Krul Woudsend 2 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 06-04-2022 19:30:00 B2 1 25 De Klameare - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 06-04-2022 19:30:00 B2 1 25 Driebandenclub De Smidte - BC De Bosk klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 25 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Friesche Club Wo. 06-04-2022 19:30:00 C3 1 25 De Friesche Club 4 - Biljartvereniging Lekkum klein
Poolcentrum N-joy Wo. 06-04-2022 19:30:00 B1 1 25 N-Joy 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Biljartclub Gorredijk C2-A - Biljartcentrum Akkrum klein
Biljartschool Sneek Do. 07-04-2022 19:30:00 C3 1 25 Biljartschool Sneek 3 - Nea Tocht klein
Het Blauwe Pand Do. 07-04-2022 19:30:00 C1 1 25 Krul Woudsend 1 - Britsum klein
Sportcafe Harmonie Do. 07-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Jan Wiemers 2 - De Friesche Club 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 07-04-2022 20:00:00 B1 1 25 De Nostalgie 2 - N-Joy 2 klein
Friesche Club Vr. 08-04-2022 19:30:00 B2 1 25 De Friesche Club 6 - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 08-04-2022 19:30:00 B1 1 25 BC De Bosk - Jan Wiemers 1 klein
Het Blauwe Pand Vr. 08-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Krul Woudsend 3 - Lollum Waaxens 3 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 08-04-2022 19:30:00 C1 1 25 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Rockcafé Spider Ma. 11-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Spider - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Dorpshuis De Nije Haven Ma. 11-04-2022 19:30:00 C2 1 26 Lollum Waaxens 3 - De Friesche Club 3 klein
Friesche Club Ma. 11-04-2022 19:30:00 C2 1 26 De Friesche Club 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 11-04-2022 19:30:00 B1 1 26 Biljartclub De Bargebeck 1 - BC De Bosk klein
Dorpshuis Ma. 11-04-2022 19:30:00 C3 1 26 Nea Tocht - Jan Wiemers 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 26 Biljartclub Gorredijk B2-A - De Klameare klein
Biljartschool Sneek Di. 12-04-2022 19:30:00 B1 1 26 D.B.C. Sneek 2 - N-Joy 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 26 De Trochstompers - Biljartclub De Bierhalle klein
Café Kromme Knilles Di. 12-04-2022 19:30:00 C2 1 26 Biljartcentrum Akkrum - Jan Wiemers 3 klein
Britsenburgh Wo. 13-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Britsum - Dronrijp Harley Davidson klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 13-04-2022 19:30:00 C2 1 26 Biljartclub Gorredijk C2-A - Biljartschool Sneek 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 13-04-2022 19:30:00 B1 1 26 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 13-04-2022 19:30:00 B2 1 26 Driebandenclub De Smidte - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe De Posthoorn Wo. 13-04-2022 19:30:00 B2 1 26 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 13-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Krul Woudsend 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 13-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Krul Woudsend 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 13-04-2022 19:30:00 B1 1 26 N-Joy 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 13-04-2022 19:30:00 B1 1 26 Jan Wiemers 1 - De Nostalgie 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 14-04-2022 19:00:00 C2 1 26 De Nostalgie 4 - Jan Wiemers 2 klein
Dorpshuis Do. 14-04-2022 19:30:00 C3 1 26 Biljartvereniging Lekkum - Biljartschool Sneek 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 14-04-2022 20:00:00 B1 1 26 De Nostalgie 1 - Lollum Waaxens klein
Biljartschool Sneek Vr. 15-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Biljartschool Sneek 1 - De Friesche Club 5 klein
Friesche Club Vr. 15-04-2022 19:30:00 C2 1 26 De Friesche Club 1 - Krul Woudsend 3 klein
Particulier Vr. 15-04-2022 19:30:00 C3 1 26 Biljartvereniging Kaldeklets - De Friesche Club 4 klein
Particulier Vr. 15-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Biljartvereniging Kaldeklets - BV Noardeinde Workum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 15-04-2022 19:30:00 B2 1 26 BC De Bosk - Biljartclub De Bargebeck 4 klein