Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

B1  B1 klasse Gr-Dr
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Asser Biljart Club `08 1 119253 Bos, Willem 06-44022118 biljartbos@hotmail.com 
Biljartschool.nl 1 109222 Davids, Freddy 06-25195940 davids@biljartschool.nl 
D.V.K.V. 1 134935 Koops, Lukas 0592-544860 / 06-15359888 lukkoops@outlook.com 
De Harmonie (Gr) 1 118707 Riepma, Koos 0595-433422 / 06-12396227 koosriepma@gmail.com 
De Poedel 1 173680 Blaauw, Koos 06-21870849 blaauw1964@gmail.com 
Midwolda `79 5 114079 Sluiter, Cornelis 0597-591597 / 06-25041134 csluiter@wxs.nl 
Midwolda `79 6 162668 Veenhuis, Max 06-55804834 max.veenhuis@deviersprong.eu 
Midwolda `79 7 124620 Mast, Henk 050-5426191 / 06-33882115 henkmast1946@gmail.com 
Sens Instoretail Emmen`65 114053 Snippe, Jan 0599-855620 / 06-22437811 snippejan@ziggo.nl 
Valthermond 1 181567 Jonge, de Harrie 0599-580300 / 06-11406288 hadejo64@gmail.com 
Wbc '68 1 114167 Boelens, Boele 0598-713326 / 06-20243060 boeleboelens@netvisit.nl 


B2  B2 klasse Gr-Dr
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Bc Ca-re 1 228305 Felkers, Han 0640090107 han@felkers.net 
Bc Ca-re 2 140632 Wijk, van Wolter 0594-515408 / 06-30921694 w.vanwijk@home.nl 
BC. D.N.P.P. 203074 Potjewijd, Pieter 0594-659333 / 06-11005086 p.potjewijd@home.nl 
Biljartschool.nl 2 224446 Venema, Jan 06-51348769 jvenema@vosdeventer.com 
Biljartschool.nl 3 206412 Kuijper, de Jan 06-52258238 jan.0040@hotmail.com 
Central 1 226501 Bos, Jans 0614442545 jansbos6@home.nl 
D.V.K.V. 2 122666 Hofstra, Jacob 06-57305669 jjhofstra@hotmail.com 
De Harmonie (Gr) 2 236321 Hidskes, Johan 06-51938187 johanhidskes@hotmail.com 
Kiek'n Wat 't Wordt (k.w.w.) 135626 Tjabbes, Erik 06-18768488 tjabbes57@gmail.com 
Midwolda `79 8 225598 Blaauw, Ad 0657810339 adblaauw71@gmail.com 


C1  C1 Klasse Gr-Dr
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Asser Biljart Club `08 2 155321 Keizerswaard, van Martin 0621560894 mvkeizer@home.nl 
Asser Biljart Club `08 3 101122 Zanten, van Alexander 050-3181303 / 06-29462848 a.j.vanzanten@tele2.nl 
Biljartschool.nl 4 180364 Keun, Korrie 0592-613841 kkeun@hotmail.nl 
Biljartschool.nl 5 109222 Davids, Freddy 06-25195940 davids@biljartschool.nl 
De Harmonie 119959 Kruijer, Adri 0598-322107 / 06-21460869 adrikruijer60@ziggo.nl 
Mireslyra 1 210855 IJmker, Reinder 0610610379 info@atotzklus.nl 
PaiserMeul Centrum 1 221333 Veenstra, Derk 06-49809999 d.veenstra3@telfort.nl 
Valthermond 2 225317 Menke, Freddy 06-17002072 freddymenke@gmail.com 
Von Oy/Evenhuis Schilderwerken De Harmonie 124081 Evenhuis, Harmie 0596-623765 / 06-51420090 bert.harmie@home.nl 
Z.B.V. 1 166750 Tuinman, Willem 050-4093995 teatuin@hotmail.com 


C2  C2 klasse Gr-Dr poule A
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B C Old Inn 1 241069 Poel, van der Rick 0624371354 rickvanderpoel@gmail.com 
Biljartschool.nl 6 201076 Kienecker, Bertus 0592-355578 lkienecker@kpnplanet.nl 
Biljartschool.nl 8 181574 Bargmann, Arnold 0521-593963 / 06-20669999 arnold@acs-adviezen.nl 
D.b.c. Doezum 1 131220 Vaart, van der Jan Karst 0594-659079 jk.vandervaart@planet.nl 
De Harmonie (W) 3 150929 Sloot, Hendrik 0598-399434 h.sloot@home.nl 
Midwolda `79 9 118165 Boer, de Derk 0597-552015 d.de.boer58@kpnplanet.nl 
Mireslyra 2 210855 IJmker, Reinder 0610610379 info@atotzklus.nl 
Onder De Toorn 211577 Jonge, de Bert 0597593200 onderdetoorn@gmail.com 
Z.B.V. 2 121225 Cats, Jacob 050-4093079 / 06-13224344 jcats1939@kpnmail.nl 


C2  C2 klasse Gr-Dr poule B
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Biljartschool.nl 7 224446 Venema, Jan 06-51348769 jvenema@vosdeventer.com 
Biljartschool.nl 9 221266 Schonewille, Bert 0599-512899 / 06-30792978 bert_schonewille@kpnmail.nl 
Biljartvereniging de Snikke 1 223783 Harms, Tinus 0597618038 / 06-10102236 tinus.harms@hotmail.com 
Centrum 2 226348 Stratingh, Wolter 06-20161428 w.stratingh@home.nl 
De Harmonie (Gr) 3 183831 Koning, Bert 050-5891533 Becokoning@gmail.com 
De Poedel 2 220798 Bouwmeester, Jos 0596-622262 jos-4@outlook.com 
De Zevenwolden 1 164136 Gaasendam, Gerry 050-4041876 / 06-44066349 info@riboklussen.nl 
Midwolda `79 10 225598 Blaauw, Ad 0657810339 adblaauw71@gmail.com 
Wbc '68 2 184296 Wollerich, Piet 0598623307 / 0613228612 pbwollerich@msn.com 


C3  C3 klasse Gr-Dr poule A
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
A En O 200417 Hadderingh, Annie 0592-373993 / 06-29079885 annie.hadderingh@home.nl 
B C Old Inn 2 182968 Ziesling, Siep 0596-601399 / 06-53650844 sziesling@hetnet.nl 
Central 152148 Krimpen, van Nico 0598-713402 / 0620473459 nikri@kabel.netvisit.nl 
Centrum 3 221779 IJszenga, Jelte 050-5736789 jelijs@live.nl 
D.b.c. Doezum 2 182817 Molen, van der Joop 06-55537221 joopmolbui@solcon.nl 
De Harmonie (W) 4 218018 Nieuwenhuis, Martin 0597-333616 mjnie@ziggo.nl 
Groninger Biljart Club 184017 Stigter, Cees-Jan 050-5252050 tcjoj@planet.nl 
Midwolda `79 11 115535 Starke, Rommy 0597-521408 h.starke1@kpnplanet.nl 
Mireslyra 3 224798 Polnaja, Henk 06-54384632 Shpolnaya@hotmail.com 
Z.B.V. 3 122718 Kroeze, Arend 0598-392445 / 06-12705061 akroeze2009@hotmail.com 


C3  Combi C3 en C4 Gr-Dr Poule B
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B C Old Inn 3 221278 Leuven, van Stan 06-29467427 stanneke2486@gmail.com 
Biljartvereniging de Snikke 2 (C4) 225400 Wilkens, Ulfert 0597-676331 / 0657977193 uwilkens@ziggo.nl 
De Harmonie (Gr) 4 261385 Blaauw, Piet 0646902396 pietenjeannet@outlook.com 
De Poedel 3 236628 Kant, Richard 06-29250623 richardkant@ziggo.nl 
De Twee Oldambten 203361 Sportel, Jan 0597-552033 / 0621923375 jan.sportel@home.nl 
De Zevenwolden 2 145966 Bodde, Jan Pieter 0598-398153 / 0627575316 jp.bodde@outlook.com 
Glimmen (C4) 163820 Spijkerman, Jans 050-5261365 / 0613032203 spijkermanj@telfort.nl 
Midwolda `79 12 142769 Siemens, Tally 0597-551455 info@cafebiljartsiemens.nl 
Midwolda `79 13 (C4) 142956 Hamming, Jaap 0597-552343 / 0610997700 Jaap.hamming@ziggo.nl 
WBC 68 3 (C4) 251274 Eling - Streuper, Caren 0598-620232 / 06-37284964 careneling01@gmail.com 


A  A klasse Gr-Dr
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Midwolda `79 1 114079 Sluiter, Cornelis 0597-591597 / 06-25041134 csluiter@wxs.nl 
Midwolda `79 2 129106 Schaub, Tjaart 06-10402387 tjaart.schaub@ziggo.nl 
Midwolda `79 3 162668 Veenhuis, Max 06-55804834 max.veenhuis@deviersprong.eu 
Midwolda `79 4 124620 Mast, Henk 050-5426191 / 06-33882115 henkmast1946@gmail.com