Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
`t Karrewiel Do. 17-11-2022 20:00:00 C4 1 11 `t Karrewiel 4 - De Hofstede 2 klein
Cues & Darts Vr. 02-12-2022 19:30:00 A 2 13 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - De Eekhoorn 4 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 05-12-2022 19:30:00 A 2 14 Biljartvereniging `t Hartje 3 - Touché 2 groot
Café `t Zwaantje Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 14 De Kromme Keu 1 - Biljartclub Goirle 2 klein
Cues & Darts Ma. 05-12-2022 19:30:00 A 1 14 B.M.G.Z - Café `t Steegje 1 groot
Blijde Incomste Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 2 14 Des Oons Thuis C3 - Des Oons Thuis C4 klein
De Wetering Ma. 05-12-2022 20:00:00 C3 2 14 LBV 2 C4 - D.G.P. C4 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 05-12-2022 20:00:00 C4 1 14 Kom Trouw Op 1 - D.O.S.S. klein
`t Karrewiel Ma. 05-12-2022 20:00:00 C4 1 14 `t Karrewiel 5 - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
De Gildenbond Ma. 05-12-2022 20:00:00 C3 1 14 Het Groene Laken / Euphonia 4 - LBV 1 klein
Café Havenzicht Ma. 05-12-2022 20:00:00 C2 1 14 Biljartvereniging Werkendam 5 - Het Groene Laken / Euphonia 3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 05-12-2022 20:00:00 C2 1 14 BSV 4 - V.O.O. 2 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 06-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Biljartclub Goirle 3 - `t Vosje 1 klein
Camping De Eekhoorn Di. 06-12-2022 19:30:00 A 2 14 De Eekhoorn 1 - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 06-12-2022 19:30:00 A 2 14 Touché 1 - DKM Tools 2 groot
Café De Witte Brug Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 14 H.M.S. 2 - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
De Wetering Di. 06-12-2022 19:30:00 C1 1 14 `t Centrum 1 - V.O.O. 1 klein
Café Concordia Di. 06-12-2022 20:00:00 C3 2 14 Biljartvereniging Concordia 2 C4 - J. B. C. W. C3 klein
Café `t Zwaantje Di. 06-12-2022 20:00:00 C4 1 14 De Kromme Keu - `t Karrewiel 3 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Di. 06-12-2022 20:00:00 C4 1 14 BV Wolluk - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 06-12-2022 20:00:00 C4 1 14 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - `t Karrewiel 4 klein
Café De Witte Brug Di. 06-12-2022 20:00:00 C3 1 14 H.M.S. 4 - De Kromme Keu 4 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 1 14 De Eekhoorn 6 - BVT 2 klein
Café Landzicht Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Biljartvereniging Landzicht 4 - Golden Collection klein
Café de Zevende Hemel Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 1 14 B.V.T. 1 - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
Café Berende Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Ut Sandoel 1 - H.M.S. 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Eekhoorn 5 - De Posterij klein
Camping De Eekhoorn Wo. 07-12-2022 19:30:00 A 2 14 D.C. Michielsen - Prinsenhoeven groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 14 BSV 2 - Café `t Steegje 5 klein
Café De Ploeg Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 14 B.V. De Oude Ploeg - Biljartclub Goirle 1 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 07-12-2022 19:30:00 A 2 14 t Hartje van Oosterhout 4 - Cortini Automotive groot
Camping De Eekhoorn Wo. 07-12-2022 19:30:00 A 2 14 De Eekhoorn 3 - De Eekhoorn 2 groot
Café Havenzicht Wo. 07-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Biljartvereniging Werkendam 4 - `t Centrum 2 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 13 De Eekhoorn 5 - D.G.P. 1 klein
Café Landzicht Wo. 07-12-2022 20:00:00 C4 1 14 Biljartvereniging Landzicht 8 - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 07-12-2022 20:00:00 C3 2 14 De Hofstede 1 C3 - Biljartvereniging Concordia 3 C4 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 07-12-2022 20:00:00 C2 1 14 Biljartvereniging METT Biljart 1 - Biljartvereniging Concordia 1 klein
Café Landzicht Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Biljartvereniging Landzicht 1 - i baristi klein
Café De Ploeg Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 14 D.G.P. 1 - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Blijde Incomste Do. 08-12-2022 19:30:00 C1 1 14 `t Vosje 2 - C&D Tilburg klein
Eetcafé T Pleintje Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - Biljartvereniging Werkendam 3 klein
Cues & Darts Do. 08-12-2022 19:30:00 A 1 14 De Krasse Spelers 1 - BSV 1 groot
Café-Zaal `t Vaartje Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Zeloo Financiële Dienstverlening - Kom Trouw Op 2 klein
Café Landzicht Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Biljartvereniging Landzicht 2 - Het Groene Laken / Euphonia 2 klein
Café Havenzicht Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Biljartvereniging Werkendam 2 - BSV 3 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 08-12-2022 19:30:00 A 1 14 `t Vrijthof 85 - Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout groot
Café `t Steegje Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Café `t Steegje 2 - Biljartvereniging Landzicht 3 klein
`t Karrewiel Do. 08-12-2022 20:00:00 C4 1 14 `t Karrewiel 1 - De Hofstede 2 klein
Café De Ploeg Do. 08-12-2022 20:00:00 C3 1 14 D.G.P. 2 - Biljartvereniging METT Biljart 2 klein
Café `t Zwaantje Do. 08-12-2022 20:00:00 C2 1 14 De Kromme Keu 2 - De Ploeg klein
Café Bet Kolen Do. 08-12-2022 20:00:00 C3 2 14 De Hoef 2 C3 - De Krasse Spelers 2 C3 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 09-12-2022 19:30:00 A 2 14 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - Nooit Volleerd groot
`t Pleintje Vr. 09-12-2022 19:30:00 A 1 14 `t Pleintje - Touché 3 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 09-12-2022 19:30:00 A 2 14 De Eekhoorn 4 - DKM Tools groot
Café Havenzicht Vr. 09-12-2022 20:00:00 C3 1 14 Biljartvereniging Werkendam 6 - BSV 5 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 1 15 Kom Trouw Op 2 - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
De Gildenbond Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Het Groene Laken / Euphonia 2 - D.G.P. 1 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 15 BSV 3 - BSV 2 klein
Café `t Zwaantje Ma. 12-12-2022 19:30:00 C1 1 15 De Kromme Keu 1 - `t Vosje 2 klein
Blijde Incomste Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 15 Des Oons Thuis C4 - De Hofstede 1 C3 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 12-12-2022 19:30:00 A 2 15 Cortini Automotive - C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 12-12-2022 19:30:00 A 2 15 Biljartvereniging `t Hartje 3 - Touché 1 groot
Cues & Darts Ma. 12-12-2022 19:30:00 A 1 15 BSV 1 - `t Vrijthof 85 groot
`t Karrewiel Ma. 12-12-2022 20:00:00 C4 1 15 `t Karrewiel 3 - Biljartvereniging Baardwijk klein
De Gildenbond Ma. 12-12-2022 20:00:00 C2 1 15 Het Groene Laken / Euphonia 3 - De Kromme Keu 2 klein
De Wetering Ma. 12-12-2022 20:00:00 C3 1 15 LBV 1 - `t Snoekske 1 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 15 Biljartclub Goirle 2 - `t Centrum 1 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 13-12-2022 19:30:00 A 1 15 Touché 3 - B.M.G.Z groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 13-12-2022 19:30:00 A 2 15 Nooit Volleerd - De Eekhoorn 4 groot
Café `t Steegje Di. 13-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Café `t Steegje 5 - B.V. De Oude Ploeg klein
Café De Gouden Leeuw Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 15 Golden Collection - B.V.T. 1 klein
Cues & Darts Di. 13-12-2022 19:30:00 A 1 15 De Hoef 1 - `t Pleintje groot
Café De Witte Brug Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 15 H.M.S. 1 - Biljartvereniging Landzicht 1 klein
De Wetering Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 15 `t Centrum 2 - Biljartclub Goirle 3 klein
Café-zaal-ba d`n Bork Di. 13-12-2022 20:00:00 C4 1 15 D.O.S.S. - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
Café Concordia Di. 13-12-2022 20:00:00 C3 2 15 Biljartvereniging Concordia 3 C4 - De Hoef 2 C3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 13-12-2022 20:00:00 C3 2 15 J. B. C. W. C3 - Des Oons Thuis C3 klein
Café `t Zwaantje Di. 13-12-2022 20:00:00 C3 1 15 De Kromme Keu 4 - Biljartvereniging Werkendam 6 klein
Jongeren Centrum Den Bolder Di. 13-12-2022 20:00:00 C2 1 15 De Ploeg - BSV 4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 13-12-2022 20:00:00 C4 1 15 Biljartvereniging B.V.W.G. 1 - `t Karrewiel 5 klein
`t Plein Di. 13-12-2022 20:00:00 C2 1 15 V.O.O. 2 - Biljartvereniging METT Biljart 1 klein
De Gildenbond Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Het Groene Laken / Euphonia 1 - Café `t Steegje 6 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 14-12-2022 19:30:00 A 2 15 De Eekhoorn 2 - D.C. Michielsen groot
Café Havenzicht Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 1 15 Biljartvereniging Werkendam 1 - Ut Sandoel 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 14-12-2022 19:30:00 A 2 15 DKM Tools 2 - t Hartje van Oosterhout 4 groot
Café Landzicht Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 1 15 Biljartvereniging Landzicht 3 - De Eekhoorn 6 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 15 De Eekhoorn 5 - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 14-12-2022 20:00:00 C3 1 15 Biljartvereniging METT Biljart 2 - De Kromme Keu 3 klein
Café De Ploeg Wo. 14-12-2022 20:00:00 C3 2 15 D.G.P. C4 - Biljartvereniging Concordia 2 C4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 14-12-2022 20:00:00 C3 1 15 BSV 5 - D.G.P. 2 klein
Blijde Incomste Wo. 14-12-2022 20:00:00 C3 2 15 `t Snoekske 2 C3 - LBV 2 C4 klein
Café Landzicht Wo. 14-12-2022 20:00:00 C4 1 15 Biljartvereniging Landzicht 7 - Biljartvereniging B.V.W.G. 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 14-12-2022 20:00:00 C4 1 15 De Hofstede 2 - De Kromme Keu klein
Cafe 't Karrewiel Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Biljartvereniging Het Vaartje - De Posterij klein
Café ’t Baarsje Do. 15-12-2022 19:30:00 B1 1 15 i baristi - Café `t Steegje 2 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 15-12-2022 19:30:00 A 2 15 Touché 2 - Prinsenhoeven groot
Café `t Steegje Do. 15-12-2022 19:30:00 A 1 15 Café `t Steegje 1 - De Krasse Spelers 1 groot
Biljartcentrum Goirle Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Biljartclub Goirle 1 - Biljartvereniging `t Pleintje 1 klein
Café `t Steegje Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Café `t Steegje 6 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Blijde Incomste Do. 15-12-2022 19:30:00 C1 1 15 `t Vosje 1 - C&D Tilburg klein
Café Havenzicht Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Biljartvereniging Werkendam 3 - Biljartvereniging Landzicht 2 klein
`t Karrewiel Do. 15-12-2022 20:00:00 C4 1 15 `t Karrewiel 4 - Kom Trouw Op 1 klein
Café Concordia Do. 15-12-2022 20:00:00 C2 1 15 Biljartvereniging Concordia 1 - Biljartvereniging Werkendam 5 klein
De Oude School Do. 15-12-2022 20:00:00 C3 1 15 Biljartvereniging De Oude School - Het Groene Laken / Euphonia 4 klein
Café Landzicht Do. 15-12-2022 20:00:00 C4 1 15 Biljartvereniging Landzicht 5 - BV Wolluk klein
Café Landzicht Do. 15-12-2022 20:00:00 C4 1 15 Biljartvereniging Landzicht 6 - `t Karrewiel 1 klein
Café De Harmonie Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 15 BVT 2 - Zeloo Financiële Dienstverlening klein
Camping De Eekhoorn Vr. 16-12-2022 19:30:00 A 2 15 DKM Tools - De Eekhoorn 1 groot
Cues & Darts Vr. 16-12-2022 19:30:00 A 2 15 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - De Eekhoorn 3 groot
Café Landzicht Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 15 Biljartvereniging Landzicht 9 - H.M.S. 2 klein
Café Landzicht Za. 17-12-2022 13:00:00 C4 1 14 Biljartvereniging Baardwijk - Biljartvereniging Landzicht 7 klein
Blijde Incomste Ma. 19-12-2022 19:30:00 C3 2 16 Des Oons Thuis C3 - D.G.P. C4 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 1 16 Kom Trouw Op 2 - B.V.T. 1 klein
De Gildenbond Ma. 19-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Het Groene Laken / Euphonia 2 - De Posterij klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 19-12-2022 19:30:00 A 2 16 Biljartvereniging `t Hartje 3 - t Hartje van Oosterhout 4 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 19-12-2022 19:30:00 A 2 16 Cortini Automotive - De Eekhoorn 4 groot
De Gildenbond Ma. 19-12-2022 20:00:00 C3 1 16 Het Groene Laken / Euphonia 4 - Biljartvereniging METT Biljart 2 klein
Café Bet Kolen Ma. 19-12-2022 20:00:00 C3 2 16 De Hoef 2 C3 - Des Oons Thuis C4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 19-12-2022 20:00:00 C2 1 16 BSV 4 - Biljartvereniging METT Biljart 1 klein
`t Karrewiel Ma. 19-12-2022 20:00:00 C4 1 16 `t Karrewiel 3 - Biljartvereniging B.V.W.G. 2 klein
Café `t Steegje Di. 20-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Café `t Steegje 5 - BSV 3 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 20-12-2022 19:30:00 C1 1 16 Biljartclub Goirle 3 - V.O.O. 1 klein
De Wetering Di. 20-12-2022 19:30:00 C1 1 16 `t Centrum 1 - De Kromme Keu 1 klein
Cues & Darts Di. 20-12-2022 19:30:00 A 1 16 De Hoef 1 - Touché 3 groot
Café De Witte Brug Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 1 16 H.M.S. 1 - Café `t Steegje 2 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 20-12-2022 19:30:00 A 2 16 Nooit Volleerd - De Eekhoorn 1 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 20-12-2022 19:30:00 A 2 16 Touché 1 - Touché 2 groot
Café De Gouden Leeuw Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 1 16 Golden Collection - H.M.S. 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 20-12-2022 20:00:00 C4 1 16 Biljartvereniging B.V.W.G. 1 - BV Wolluk klein
Café-zaal-ba d`n Bork Di. 20-12-2022 20:00:00 C4 1 16 D.O.S.S. - `t Karrewiel 5 klein
Café `t Zwaantje Di. 20-12-2022 20:00:00 C4 1 16 De Kromme Keu - `t Karrewiel 1 klein
`t Plein Di. 20-12-2022 20:00:00 C2 1 16 V.O.O. 2 - Biljartvereniging Werkendam 5 klein
Jongeren Centrum Den Bolder Di. 20-12-2022 20:00:00 C2 1 16 De Ploeg - Het Groene Laken / Euphonia 3 klein
Café Concordia Di. 20-12-2022 20:00:00 C3 2 16 Biljartvereniging Concordia 2 C4 - `t Snoekske 2 C3 klein
Café Landzicht Wo. 21-12-2022 19:30:00 B1 1 16 Biljartvereniging Landzicht 3 - Zeloo Financiële Dienstverlening klein
Café Havenzicht Wo. 21-12-2022 19:30:00 C1 1 16 Biljartvereniging Werkendam 4 - Biljartclub Goirle 2 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 21-12-2022 19:30:00 A 2 16 DKM Tools 2 - C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg groot
Camping De Eekhoorn Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 16 De Eekhoorn 5 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Café De Ploeg Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 16 B.V. De Oude Ploeg - Biljartvereniging `t Pleintje 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 21-12-2022 19:30:00 A 2 16 De Eekhoorn 2 - Prinsenhoeven groot
Cues & Darts Wo. 21-12-2022 19:30:00 C1 1 16 C&D Tilburg - `t Centrum 2 klein
Café Landzicht Wo. 21-12-2022 20:00:00 C4 1 16 Biljartvereniging Landzicht 7 - Kom Trouw Op 1 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 21-12-2022 20:00:00 C4 1 16 De Hofstede 2 - Biljartvereniging Baardwijk klein
Blijde Incomste Wo. 21-12-2022 20:00:00 C3 1 16 `t Snoekske 1 - Biljartvereniging De Oude School klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 21-12-2022 20:00:00 C3 2 16 De Hofstede 1 C3 - J. B. C. W. C3 klein
Blijde Incomste Do. 22-12-2022 19:30:00 C1 1 16 `t Vosje 1 - `t Vosje 2 klein
Café Landzicht Do. 22-12-2022 19:30:00 B1 1 16 Biljartvereniging Landzicht 1 - Ut Sandoel 1 klein
Café ’t Baarsje Do. 22-12-2022 19:30:00 B1 1 16 i baristi - De Eekhoorn 6 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 22-12-2022 19:30:00 A 1 16 `t Vrijthof 85 - Café `t Steegje 1 groot
Cues & Darts Do. 22-12-2022 19:30:00 A 1 16 De Krasse Spelers 1 - B.M.G.Z groot
Biljartcentrum Goirle Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Biljartclub Goirle 1 - Biljartvereniging Landzicht 2 klein
Café Havenzicht Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Biljartvereniging Werkendam 3 - D.G.P. 1 klein
Café `t Steegje Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Café `t Steegje 6 - BSV 2 klein
Café Landzicht Do. 22-12-2022 20:00:00 C4 1 16 Biljartvereniging Landzicht 5 - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Café `t Zwaantje Do. 22-12-2022 20:00:00 C3 1 16 De Kromme Keu 3 - BSV 5 klein
Café Concordia Do. 22-12-2022 20:00:00 C2 1 16 Biljartvereniging Concordia 1 - De Kromme Keu 2 klein
`t Karrewiel Do. 22-12-2022 20:00:00 C4 1 16 `t Karrewiel 4 - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
Cues & Darts Do. 22-12-2022 20:00:00 C3 2 16 De Krasse Spelers 2 C3 - Biljartvereniging Concordia 3 C4 klein
Café Landzicht Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 1 16 Biljartvereniging Landzicht 9 - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
Café De Harmonie Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 1 16 BVT 2 - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
`t Pleintje Vr. 23-12-2022 19:30:00 A 1 16 `t Pleintje - Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout groot
Cues & Darts Vr. 23-12-2022 19:30:00 A 2 16 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - D.C. Michielsen groot
Camping De Eekhoorn Vr. 23-12-2022 19:30:00 A 2 16 DKM Tools - De Eekhoorn 3 groot
Café Havenzicht Vr. 23-12-2022 20:00:00 C3 1 16 Biljartvereniging Werkendam 6 - H.M.S. 4 klein
Café De Ploeg Vr. 23-12-2022 20:00:00 C3 1 16 D.G.P. 2 - De Kromme Keu 4 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 27-12-2022 19:30:00 A 1 17 Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout - Touché 3 groot
`t Plein Di. 27-12-2022 19:30:00 C1 1 17 V.O.O. 1 - Biljartvereniging Werkendam 4 klein
Camping De Eekhoorn Di. 27-12-2022 19:30:00 A 2 17 De Eekhoorn 1 - Cortini Automotive groot
Camping De Eekhoorn Di. 27-12-2022 19:30:00 A 2 17 De Eekhoorn 3 - Nooit Volleerd groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 28-12-2022 19:30:00 A 2 17 t Hartje van Oosterhout 4 - Touché 1 groot
Camping De Eekhoorn Wo. 28-12-2022 19:30:00 A 2 17 D.C. Michielsen - DKM Tools groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 29-12-2022 19:30:00 A 2 17 Touché 2 - De Eekhoorn 2 groot
Cafe 't Karrewiel Do. 29-12-2022 19:30:00 B2 1 16 Biljartvereniging Het Vaartje - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Cues & Darts Do. 29-12-2022 19:30:00 A 2 17 Prinsenhoeven - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Café `t Zwaantje Do. 29-12-2022 20:00:00 C3 1 17 De Kromme Keu 3 - Biljartvereniging De Oude School klein
Camping De Eekhoorn Vr. 30-12-2022 19:30:00 A 2 17 De Eekhoorn 4 - DKM Tools 2 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 30-12-2022 19:30:00 A 2 17 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - Biljartvereniging `t Hartje 3 groot
Café `t Zwaantje Ma. 02-01-2023 19:30:00 C1 1 18 De Kromme Keu 1 - Biljartvereniging Werkendam 4 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 02-01-2023 19:30:00 A 2 18 Biljartvereniging `t Hartje 3 - De Eekhoorn 4 groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 18 BSV 3 - Café `t Steegje 6 klein
Blijde Incomste Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 2 18 Des Oons Thuis C4 - De Krasse Spelers 2 C3 klein
De Gildenbond Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Het Groene Laken / Euphonia 1 - Het Groene Laken / Euphonia 2 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 02-01-2023 19:30:00 A 2 18 Cortini Automotive - De Eekhoorn 3 groot
De Wetering Ma. 02-01-2023 20:00:00 C3 2 18 LBV 2 C4 - Biljartvereniging Concordia 2 C4 klein
`t Karrewiel Ma. 02-01-2023 20:00:00 C4 1 18 `t Karrewiel 5 - `t Karrewiel 4 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 02-01-2023 20:00:00 C4 1 18 Kom Trouw Op 1 - `t Karrewiel 3 klein
Café Havenzicht Ma. 02-01-2023 20:00:00 C2 1 18 Biljartvereniging Werkendam 5 - BSV 4 klein
De Gildenbond Ma. 02-01-2023 20:00:00 C2 1 18 Het Groene Laken / Euphonia 3 - Biljartvereniging Concordia 1 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 03-01-2023 19:30:00 A 2 18 Nooit Volleerd - D.C. Michielsen groot
Café De Witte Brug Di. 03-01-2023 19:30:00 B1 1 18 H.M.S. 2 - Kom Trouw Op 2 klein
De Wetering Di. 03-01-2023 19:30:00 C1 1 18 `t Centrum 2 - `t Vosje 1 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 03-01-2023 19:30:00 A 2 18 Touché 1 - C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg groot
`t Plein Di. 03-01-2023 19:30:00 C1 1 18 V.O.O. 1 - C&D Tilburg klein
Biljartcentrum Goirle Di. 03-01-2023 19:30:00 C1 1 18 Biljartclub Goirle 2 - Biljartclub Goirle 3 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Di. 03-01-2023 20:00:00 C4 1 18 BV Wolluk - D.O.S.S. klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 03-01-2023 20:00:00 C4 1 18 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - De Hofstede 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 03-01-2023 20:00:00 C3 2 18 J. B. C. W. C3 - De Hoef 2 C3 klein
Café `t Zwaantje Di. 03-01-2023 20:00:00 C3 1 18 De Kromme Keu 4 - De Kromme Keu 3 klein
Café De Witte Brug Di. 03-01-2023 20:00:00 C3 1 18 H.M.S. 4 - D.G.P. 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 04-01-2023 19:30:00 B2 1 18 BSV 2 - De Eekhoorn 5 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 04-01-2023 19:30:00 A 2 18 t Hartje van Oosterhout 4 - Touché 2 groot
Camping De Eekhoorn Wo. 04-01-2023 19:30:00 A 2 18 DKM Tools 2 - De Eekhoorn 1 groot
Café Havenzicht Wo. 04-01-2023 19:30:00 B1 1 18 Biljartvereniging Werkendam 1 - Golden Collection klein
Café de Zevende Hemel Wo. 04-01-2023 19:30:00 B1 1 18 B.V.T. 1 - BVT 2 klein
Café Berende Wo. 04-01-2023 19:30:00 B1 1 18 Ut Sandoel 1 - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 04-01-2023 19:30:00 B1 1 18 De Eekhoorn 6 - H.M.S. 1 klein
Café Landzicht Wo. 04-01-2023 19:30:00 B1 1 18 Biljartvereniging Landzicht 4 - Biljartvereniging Landzicht 3 klein
Café De Ploeg Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 2 18 D.G.P. C4 - De Hofstede 1 C3 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 04-01-2023 20:00:00 C2 1 18 Biljartvereniging METT Biljart 1 - De Ploeg klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 1 18 Biljartvereniging METT Biljart 2 - `t Snoekske 1 klein
Café Landzicht Wo. 04-01-2023 20:00:00 C4 1 18 Biljartvereniging Landzicht 8 - Biljartvereniging Landzicht 7 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 1 18 BSV 5 - Het Groene Laken / Euphonia 4 klein
Blijde Incomste Wo. 04-01-2023 20:00:00 C3 2 18 `t Snoekske 2 C3 - Des Oons Thuis C3 klein
Poolcafé De Posterij Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 18 De Posterij - Biljartvereniging Werkendam 3 klein
Café Havenzicht Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Biljartvereniging Werkendam 2 - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Café De Ploeg Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 18 D.G.P. 1 - Biljartclub Goirle 1 klein
Café Landzicht Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Biljartvereniging Landzicht 2 - B.V. De Oude Ploeg klein
Blijde Incomste Do. 05-01-2023 19:30:00 C1 1 18 `t Vosje 2 - `t Centrum 1 klein
Eetcafé T Pleintje Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - Café `t Steegje 5 klein
Café `t Steegje Do. 05-01-2023 19:30:00 B1 1 18 Café `t Steegje 2 - Biljartvereniging Landzicht 1 klein
Café-Zaal `t Vaartje Do. 05-01-2023 19:30:00 B1 1 18 Zeloo Financiële Dienstverlening - i baristi klein
De Oude School Do. 05-01-2023 20:00:00 C3 1 18 Biljartvereniging De Oude School - LBV 1 klein
`t Karrewiel Do. 05-01-2023 20:00:00 C4 1 18 `t Karrewiel 1 - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
Café `t Zwaantje Do. 05-01-2023 20:00:00 C2 1 18 De Kromme Keu 2 - V.O.O. 2 klein
Café Landzicht Do. 05-01-2023 20:00:00 C4 1 18 Biljartvereniging Landzicht 6 - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 06-01-2023 19:30:00 A 2 18 DKM Tools - Prinsenhoeven groot
Cues & Darts Vr. 06-01-2023 19:30:00 A 2 18 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - De Eekhoorn 2 groot
Café Landzicht Za. 07-01-2023 13:30:00 C4 1 18 Biljartvereniging Baardwijk - De Kromme Keu klein
Cues & Darts Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 19 B.M.G.Z - `t Vrijthof 85 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 2 19 De Eekhoorn 3 - DKM Tools 2 groot
Blijde Incomste Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 19 Des Oons Thuis C3 - LBV 2 C4 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 19 Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout - De Hoef 1 groot
Cues & Darts Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 19 BSV 1 - `t Pleintje groot
Cafe 't Karrewiel Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Biljartvereniging Het Vaartje - BSV 2 klein
De Gildenbond Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Het Groene Laken / Euphonia 2 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 1 19 Kom Trouw Op 2 - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 09-01-2023 20:00:00 C2 1 19 BSV 4 - De Kromme Keu 2 klein
De Gildenbond Ma. 09-01-2023 20:00:00 C3 1 19 Het Groene Laken / Euphonia 4 - De Kromme Keu 4 klein
Café Bet Kolen Ma. 09-01-2023 20:00:00 C3 2 19 De Hoef 2 C3 - D.G.P. C4 klein
`t Karrewiel Ma. 09-01-2023 20:00:00 C4 1 19 `t Karrewiel 3 - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
De Wetering Ma. 09-01-2023 20:00:00 C3 1 19 LBV 1 - Biljartvereniging METT Biljart 2 klein
Café De Gouden Leeuw Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 19 Golden Collection - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
Café `t Steegje Di. 10-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Café `t Steegje 5 - Café `t Steegje 6 klein
Café De Witte Brug Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 19 H.M.S. 1 - Zeloo Financiële Dienstverlening klein
Biljartcentrum Goirle Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 19 Biljartclub Goirle 3 - De Kromme Keu 1 klein
De Wetering Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 19 `t Centrum 2 - `t Vosje 2 klein
Camping De Eekhoorn Di. 10-01-2023 19:30:00 A 2 19 De Eekhoorn 1 - Biljartvereniging `t Hartje 3 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 10-01-2023 19:30:00 A 1 19 Touché 3 - De Krasse Spelers 1 groot
Café Concordia Di. 10-01-2023 20:00:00 C3 2 19 Biljartvereniging Concordia 3 C4 - Des Oons Thuis C4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 10-01-2023 20:00:00 C4 1 19 Biljartvereniging B.V.W.G. 1 - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
Café-zaal-ba d`n Bork Di. 10-01-2023 20:00:00 C4 1 19 D.O.S.S. - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Café `t Zwaantje Di. 10-01-2023 20:00:00 C4 1 19 De Kromme Keu - Biljartvereniging B.V.W.G. 2 klein
Jongeren Centrum Den Bolder Di. 10-01-2023 20:00:00 C2 1 19 De Ploeg - Biljartvereniging Concordia 1 klein
`t Plein Di. 10-01-2023 20:00:00 C2 1 19 V.O.O. 2 - Het Groene Laken / Euphonia 3 klein
Cues & Darts Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 19 C&D Tilburg - Biljartclub Goirle 2 klein
Café Landzicht Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 1 19 Biljartvereniging Landzicht 3 - B.V.T. 1 klein
Café De Ploeg Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 19 B.V. De Oude Ploeg - D.G.P. 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 11-01-2023 19:30:00 A 2 19 De Eekhoorn 2 - DKM Tools groot
Camping De Eekhoorn Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 19 De Eekhoorn 5 - BSV 3 klein
Café Havenzicht Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 19 Biljartvereniging Werkendam 4 - `t Centrum 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 11-01-2023 19:30:00 A 2 19 D.C. Michielsen - Cortini Automotive groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 11-01-2023 20:00:00 C3 2 19 De Hofstede 1 C3 - `t Snoekske 2 C3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 11-01-2023 20:00:00 C4 1 19 De Hofstede 2 - Kom Trouw Op 1 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 11-01-2023 20:00:00 C2 1 19 Biljartvereniging METT Biljart 1 - Biljartvereniging Werkendam 5 klein
Blijde Incomste Wo. 11-01-2023 20:00:00 C3 1 19 `t Snoekske 1 - BSV 5 klein
Café Landzicht Wo. 11-01-2023 20:00:00 C4 1 19 Biljartvereniging Landzicht 7 - `t Karrewiel 5 klein
Café Landzicht Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 1 19 Biljartvereniging Landzicht 1 - De Eekhoorn 6 klein
Café ’t Baarsje Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 1 19 i baristi - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
Café `t Steegje Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 1 19 Café `t Steegje 2 - Ut Sandoel 1 klein
Biljartcentrum Goirle Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Biljartclub Goirle 1 - De Posterij klein
Cues & Darts Do. 12-01-2023 19:30:00 A 2 19 Prinsenhoeven - Nooit Volleerd groot
Blijde Incomste Do. 12-01-2023 19:30:00 C1 1 19 `t Vosje 1 - V.O.O. 1 klein
Café Havenzicht Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Biljartvereniging Werkendam 3 - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Eetcafé T Pleintje Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - Biljartvereniging Landzicht 2 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 12-01-2023 19:30:00 A 2 19 Touché 2 - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Cues & Darts Do. 12-01-2023 20:00:00 C3 2 19 De Krasse Spelers 2 C3 - J. B. C. W. C3 klein
Café `t Zwaantje Do. 12-01-2023 20:00:00 C3 1 19 De Kromme Keu 3 - H.M.S. 4 klein
`t Karrewiel Do. 12-01-2023 20:00:00 C4 1 19 `t Karrewiel 4 - BV Wolluk klein
Café De Harmonie Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 19 BVT 2 - H.M.S. 2 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 13-01-2023 19:30:00 A 2 19 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - t Hartje van Oosterhout 4 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 13-01-2023 19:30:00 A 2 19 De Eekhoorn 4 - Touché 1 groot
Café De Ploeg Vr. 13-01-2023 20:00:00 C3 1 19 D.G.P. 2 - Biljartvereniging Werkendam 6 klein
Café Landzicht Za. 14-01-2023 13:30:00 C4 1 19 Biljartvereniging Baardwijk - `t Karrewiel 1 klein
De Gildenbond Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Het Groene Laken / Euphonia 1 - Biljartclub Goirle 1 klein
Café `t Zwaantje Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 20 De Kromme Keu 1 - C&D Tilburg klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 20 BSV 3 - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Camping De Eekhoorn Ma. 16-01-2023 19:30:00 A 2 20 Cortini Automotive - Prinsenhoeven groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 16-01-2023 19:30:00 A 2 20 Biljartvereniging `t Hartje 3 - De Eekhoorn 3 groot
Café Havenzicht Ma. 16-01-2023 20:00:00 C2 1 20 Biljartvereniging Werkendam 5 - De Ploeg klein
`t Karrewiel Ma. 16-01-2023 20:00:00 C4 1 20 `t Karrewiel 5 - `t Karrewiel 3 klein
De Gildenbond Ma. 16-01-2023 20:00:00 C2 1 20 Het Groene Laken / Euphonia 3 - BSV 4 klein
De Wetering Ma. 16-01-2023 20:00:00 C3 2 20 LBV 2 C4 - De Hofstede 1 C3 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 16-01-2023 20:00:00 C4 1 20 Kom Trouw Op 1 - De Kromme Keu klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 17-01-2023 19:30:00 A 2 20 Touché 1 - De Eekhoorn 1 groot
Café De Witte Brug Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 20 H.M.S. 2 - Biljartvereniging Landzicht 3 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 17-01-2023 19:30:00 A 2 20 Nooit Volleerd - De Eekhoorn 2 groot
De Wetering Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 20 `t Centrum 1 - Biljartclub Goirle 3 klein
`t Plein Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 20 V.O.O. 1 - `t Centrum 2 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 20 Biljartclub Goirle 2 - `t Vosje 1 klein
Cues & Darts Di. 17-01-2023 19:30:00 A 1 20 De Hoef 1 - BSV 1 groot
Café `t Zwaantje Di. 17-01-2023 20:00:00 C3 1 20 De Kromme Keu 4 - `t Snoekske 1 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 17-01-2023 20:00:00 C3 2 20 J. B. C. W. C3 - Biljartvereniging Concordia 3 C4 klein
Café Concordia Di. 17-01-2023 20:00:00 C3 2 20 Biljartvereniging Concordia 2 C4 - Des Oons Thuis C3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 17-01-2023 20:00:00 C4 1 20 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - Biljartvereniging Baardwijk klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Di. 17-01-2023 20:00:00 C4 1 20 BV Wolluk - Biljartvereniging Landzicht 7 klein
Café De Witte Brug Di. 17-01-2023 20:00:00 C3 1 20 H.M.S. 4 - Het Groene Laken / Euphonia 4 klein
Café Landzicht Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 20 Biljartvereniging Landzicht 4 - H.M.S. 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 20 De Eekhoorn 6 - Café `t Steegje 2 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 18-01-2023 19:30:00 A 2 20 t Hartje van Oosterhout 4 - De Eekhoorn 4 groot
Café de Zevende Hemel Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 20 B.V.T. 1 - i baristi klein
Café Berende Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 20 Ut Sandoel 1 - Golden Collection klein
Camping De Eekhoorn Wo. 18-01-2023 19:30:00 A 2 20 DKM Tools 2 - D.C. Michielsen groot
Café Havenzicht Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 20 Biljartvereniging Werkendam 1 - BVT 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 1 20 BSV 2 - Het Groene Laken / Euphonia 2 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 1 20 Biljartvereniging METT Biljart 2 - Biljartvereniging De Oude School klein
Blijde Incomste Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 2 20 `t Snoekske 2 C3 - De Hoef 2 C3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 1 20 BSV 5 - LBV 1 klein
Café De Ploeg Wo. 18-01-2023 20:00:00 C3 2 20 D.G.P. C4 - De Krasse Spelers 2 C3 klein
Café Landzicht Wo. 18-01-2023 20:00:00 C4 1 20 Biljartvereniging Landzicht 8 - De Hofstede 2 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 19-01-2023 19:30:00 A 1 20 `t Vrijthof 85 - De Krasse Spelers 1 groot
Blijde Incomste Do. 19-01-2023 19:30:00 C1 1 20 `t Vosje 2 - Biljartvereniging Werkendam 4 klein
Café `t Steegje Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Café `t Steegje 6 - De Eekhoorn 5 klein
Café-Zaal `t Vaartje Do. 19-01-2023 19:30:00 B1 1 20 Zeloo Financiële Dienstverlening - Biljartvereniging Landzicht 1 klein
Café Havenzicht Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Biljartvereniging Werkendam 2 - Biljartvereniging Werkendam 3 klein
Poolcafé De Posterij Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 20 De Posterij - B.V. De Oude Ploeg klein
Café De Ploeg Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 20 D.G.P. 1 - Biljartvereniging `t Pleintje 1 klein
Café Landzicht Do. 19-01-2023 20:00:00 C4 1 20 Biljartvereniging Landzicht 5 - D.O.S.S. klein
Café Landzicht Do. 19-01-2023 20:00:00 C4 1 20 Biljartvereniging Landzicht 6 - `t Karrewiel 4 klein
`t Karrewiel Do. 19-01-2023 20:00:00 C4 1 20 `t Karrewiel 1 - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
Café Concordia Do. 19-01-2023 20:00:00 C2 1 20 Biljartvereniging Concordia 1 - V.O.O. 2 klein
Café `t Zwaantje Do. 19-01-2023 20:00:00 C2 1 20 De Kromme Keu 2 - Biljartvereniging METT Biljart 1 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 20-01-2023 19:30:00 A 2 20 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - Touché 2 groot
`t Pleintje Vr. 20-01-2023 19:30:00 A 1 20 `t Pleintje - Café `t Steegje 1 groot
Café Landzicht Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 1 20 Biljartvereniging Landzicht 9 - Kom Trouw Op 2 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 20-01-2023 19:30:00 A 2 20 DKM Tools - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Café Landzicht Vr. 20-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Biljartvereniging Landzicht 2 - Café `t Steegje 5 klein
Café Havenzicht Vr. 20-01-2023 20:00:00 C3 1 20 Biljartvereniging Werkendam 6 - De Kromme Keu 3 klein
Blijde Incomste Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 2 21 Des Oons Thuis C4 - J. B. C. W. C3 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 1 21 Kom Trouw Op 2 - Golden Collection klein
Camping De Eekhoorn Ma. 23-01-2023 19:30:00 A 2 21 De Eekhoorn 3 - Touché 1 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 23-01-2023 19:30:00 A 1 21 Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout - BSV 1 groot
Café `t Zwaantje Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 21 De Kromme Keu 1 - `t Vosje 1 klein
De Gildenbond Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Het Groene Laken / Euphonia 2 - BSV 3 klein
Café Havenzicht Ma. 23-01-2023 20:00:00 C2 1 21 Biljartvereniging Werkendam 5 - De Kromme Keu 2 klein
`t Karrewiel Ma. 23-01-2023 20:00:00 C4 1 21 `t Karrewiel 3 - BV Wolluk klein
Café Bet Kolen Ma. 23-01-2023 20:00:00 C3 2 21 De Hoef 2 C3 - LBV 2 C4 klein
De Wetering Ma. 23-01-2023 20:00:00 C3 1 21 LBV 1 - De Kromme Keu 4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 23-01-2023 20:00:00 C2 1 21 BSV 4 - Biljartvereniging Concordia 1 klein
De Gildenbond Ma. 23-01-2023 20:00:00 C3 1 21 Het Groene Laken / Euphonia 4 - Biljartvereniging Werkendam 6 klein
Cues & Darts Di. 24-01-2023 19:30:00 A 1 21 De Hoef 1 - Café `t Steegje 1 groot
Café `t Steegje Di. 24-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Café `t Steegje 5 - De Eekhoorn 5 klein
De Wetering Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 21 `t Centrum 1 - C&D Tilburg klein
Biljartcentrum Goirle Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 21 Biljartclub Goirle 2 - `t Centrum 2 klein
Café De Witte Brug Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 21 H.M.S. 1 - B.V.T. 1 klein
Camping De Eekhoorn Di. 24-01-2023 19:30:00 A 2 21 De Eekhoorn 1 - t Hartje van Oosterhout 4 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 24-01-2023 19:30:00 A 1 21 Touché 3 - `t Vrijthof 85 groot
Café Concordia Di. 24-01-2023 20:00:00 C3 2 21 Biljartvereniging Concordia 3 C4 - D.G.P. C4 klein
Café `t Zwaantje Di. 24-01-2023 20:00:00 C4 1 21 De Kromme Keu - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 24-01-2023 20:00:00 C4 1 21 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - `t Karrewiel 1 klein
`t Plein Di. 24-01-2023 20:00:00 C2 1 21 V.O.O. 2 - De Ploeg klein
Café-zaal-ba d`n Bork Di. 24-01-2023 20:00:00 C4 1 21 D.O.S.S. - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 1 21 De Eekhoorn 6 - Ut Sandoel 1 klein
Café Landzicht Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 1 21 Biljartvereniging Landzicht 3 - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 25-01-2023 19:30:00 A 2 21 De Eekhoorn 2 - Cortini Automotive groot
Café Havenzicht Wo. 25-01-2023 19:30:00 C1 1 21 Biljartvereniging Werkendam 4 - Biljartclub Goirle 3 klein
Café De Ploeg Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 21 B.V. De Oude Ploeg - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 25-01-2023 19:30:00 A 2 21 D.C. Michielsen - Biljartvereniging `t Hartje 3 groot
Café Landzicht Wo. 25-01-2023 20:00:00 C4 1 21 Biljartvereniging Landzicht 7 - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 25-01-2023 20:00:00 C3 2 21 De Hofstede 1 C3 - Biljartvereniging Concordia 2 C4 klein
Blijde Incomste Wo. 25-01-2023 20:00:00 C3 1 21 `t Snoekske 1 - H.M.S. 4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 25-01-2023 20:00:00 C4 1 21 De Hofstede 2 - `t Karrewiel 5 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 25-01-2023 20:00:00 C2 1 21 Biljartvereniging METT Biljart 1 - Het Groene Laken / Euphonia 3 klein
Biljartcentrum Goirle Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub Goirle 1 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Café Landzicht Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 1 21 Biljartvereniging Landzicht 1 - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
Café `t Steegje Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 1 21 Café `t Steegje 2 - Zeloo Financiële Dienstverlening klein
Café ’t Baarsje Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 1 21 i baristi - H.M.S. 2 klein
Cafe 't Karrewiel Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Biljartvereniging Het Vaartje - Café `t Steegje 6 klein
Eetcafé T Pleintje Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - De Posterij klein
Café Havenzicht Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Biljartvereniging Werkendam 3 - BSV 2 klein
Blijde Incomste Do. 26-01-2023 19:30:00 C1 1 21 `t Vosje 2 - V.O.O. 1 klein
Café Landzicht Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 21 Biljartvereniging Landzicht 2 - D.G.P. 1 klein
Cues & Darts Do. 26-01-2023 19:30:00 A 2 21 Prinsenhoeven - DKM Tools 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 26-01-2023 19:30:00 A 2 21 Touché 2 - DKM Tools groot
De Oude School Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 1 21 Biljartvereniging De Oude School - BSV 5 klein
Cues & Darts Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 2 21 De Krasse Spelers 2 C3 - `t Snoekske 2 C3 klein
Café `t Zwaantje Do. 26-01-2023 20:00:00 C3 1 21 De Kromme Keu 3 - D.G.P. 2 klein
`t Karrewiel Do. 26-01-2023 20:00:00 C4 1 21 `t Karrewiel 4 - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 27-01-2023 19:30:00 A 2 21 De Eekhoorn 4 - C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg groot
Café De Harmonie Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 1 21 BVT 2 - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
`t Pleintje Vr. 27-01-2023 19:30:00 A 1 21 `t Pleintje - B.M.G.Z groot
Cues & Darts Vr. 27-01-2023 19:30:00 A 2 21 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - Nooit Volleerd groot
Café Landzicht Za. 28-01-2023 13:30:00 C4 1 21 Biljartvereniging Baardwijk - Kom Trouw Op 1 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 30-01-2023 19:30:00 A 2 22 Biljartvereniging `t Hartje 3 - Prinsenhoeven groot
Blijde Incomste Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 22 Des Oons Thuis C3 - De Hofstede 1 C3 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 30-01-2023 19:30:00 A 2 22 Cortini Automotive - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Cues & Darts Ma. 30-01-2023 19:30:00 A 1 22 BSV 1 - Touché 3 groot
Cues & Darts Ma. 30-01-2023 19:30:00 A 1 22 B.M.G.Z - De Hoef 1 groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 1 22 BSV 3 - Biljartvereniging Werkendam 3 klein
De Gildenbond Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 1 22 Het Groene Laken / Euphonia 1 - Biljartvereniging `t Pleintje 1 klein
De Gildenbond Ma. 30-01-2023 20:00:00 C2 1 22 Het Groene Laken / Euphonia 3 - Biljartvereniging Werkendam 5 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 30-01-2023 20:00:00 C4 1 22 Kom Trouw Op 1 - Biljartvereniging B.V.W.G. 2 klein
`t Karrewiel Ma. 30-01-2023 20:00:00 C4 1 22 `t Karrewiel 5 - De Kromme Keu klein
De Wetering Ma. 30-01-2023 20:00:00 C3 2 22 LBV 2 C4 - De Krasse Spelers 2 C3 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 31-01-2023 19:30:00 A 2 22 Touché 1 - D.C. Michielsen groot
De Wetering Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 22 `t Centrum 2 - De Kromme Keu 1 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 31-01-2023 19:30:00 A 2 22 Nooit Volleerd - DKM Tools groot
Café De Witte Brug Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 22 H.M.S. 2 - H.M.S. 1 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 22 Biljartclub Goirle 3 - `t Vosje 2 klein
`t Plein Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 22 V.O.O. 1 - Biljartclub Goirle 2 klein
Café De Gouden Leeuw Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 22 Golden Collection - BVT 2 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Di. 31-01-2023 20:00:00 C4 1 22 BV Wolluk - De Hofstede 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 31-01-2023 20:00:00 C4 1 22 Biljartvereniging B.V.W.G. 1 - `t Karrewiel 4 klein
Café De Witte Brug Di. 31-01-2023 20:00:00 C3 1 22 H.M.S. 4 - LBV 1 klein
Café Concordia Di. 31-01-2023 20:00:00 C3 2 22 Biljartvereniging Concordia 2 C4 - De Hoef 2 C3 klein
Jongeren Centrum Den Bolder Di. 31-01-2023 20:00:00 C2 1 22 De Ploeg - De Kromme Keu 2 klein
Café `t Zwaantje Di. 31-01-2023 20:00:00 C3 1 22 De Kromme Keu 4 - Biljartvereniging De Oude School klein
`t Plein Di. 31-01-2023 20:00:00 C2 1 22 V.O.O. 2 - BSV 4 klein
Café Landzicht Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 22 Biljartvereniging Landzicht 4 - Café `t Steegje 2 klein
Cues & Darts Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 22 C&D Tilburg - Biljartvereniging Werkendam 4 klein
Café Havenzicht Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 22 Biljartvereniging Werkendam 1 - i baristi klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 01-02-2023 19:30:00 A 2 22 t Hartje van Oosterhout 4 - De Eekhoorn 3 groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 22 BSV 2 - Biljartclub Goirle 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Eekhoorn 5 - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Café de Zevende Hemel Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 22 B.V.T. 1 - Biljartvereniging Landzicht 1 klein
Café Berende Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 22 Ut Sandoel 1 - Kom Trouw Op 2 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 01-02-2023 19:30:00 A 2 22 DKM Tools 2 - De Eekhoorn 2 groot
Camping De Eekhoorn Wo. 01-02-2023 19:30:00 A 2 22 De Eekhoorn 4 - Touché 2 groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 1 22 BSV 5 - Biljartvereniging METT Biljart 2 klein
Café De Ploeg Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 2 22 D.G.P. C4 - Des Oons Thuis C4 klein
Blijde Incomste Wo. 01-02-2023 20:00:00 C3 2 22 `t Snoekske 2 C3 - Biljartvereniging Concordia 3 C4 klein
Café Landzicht Wo. 01-02-2023 20:00:00 C4 1 22 Biljartvereniging Landzicht 8 - Biljartvereniging Baardwijk klein
Café `t Steegje Do. 02-02-2023 19:30:00 A 1 22 Café `t Steegje 1 - Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout groot
Café De Ploeg Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 22 D.G.P. 1 - Café `t Steegje 5 klein
Poolcafé De Posterij Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Posterij - Biljartvereniging Landzicht 2 klein
Café `t Steegje Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 22 Café `t Steegje 6 - Het Groene Laken / Euphonia 2 klein
Café-Zaal `t Vaartje Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 1 22 Zeloo Financiële Dienstverlening - De Eekhoorn 6 klein
Blijde Incomste Do. 02-02-2023 19:30:00 C1 1 22 `t Vosje 1 - `t Centrum 1 klein
Café Havenzicht Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 22 Biljartvereniging Werkendam 2 - B.V. De Oude Ploeg klein
Cues & Darts Do. 02-02-2023 19:30:00 A 1 22 De Krasse Spelers 1 - `t Pleintje groot
Café Concordia Do. 02-02-2023 20:00:00 C2 1 22 Biljartvereniging Concordia 1 - Biljartvereniging METT Biljart 1 klein
Café Landzicht Do. 02-02-2023 20:00:00 C4 1 22 Biljartvereniging Landzicht 6 - `t Karrewiel 3 klein
Café Landzicht Do. 02-02-2023 20:00:00 C4 1 22 Biljartvereniging Landzicht 5 - Biljartvereniging Landzicht 7 klein
`t Karrewiel Do. 02-02-2023 20:00:00 C4 1 22 `t Karrewiel 1 - D.O.S.S. klein
Café Landzicht Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 1 22 Biljartvereniging Landzicht 9 - Biljartvereniging Landzicht 3 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 03-02-2023 19:30:00 A 2 22 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - De Eekhoorn 1 groot
Café Havenzicht Vr. 03-02-2023 20:00:00 C3 1 22 Biljartvereniging Werkendam 6 - `t Snoekske 1 klein
Café De Ploeg Vr. 03-02-2023 20:00:00 C3 1 22 D.G.P. 2 - Het Groene Laken / Euphonia 4 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 06-02-2023 19:30:00 A 1 23 Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout - B.M.G.Z groot
Cues & Darts Ma. 06-02-2023 19:30:00 A 1 23 BSV 1 - Café `t Steegje 1 groot
Blijde Incomste Ma. 06-02-2023 19:30:00 C3 2 23 Des Oons Thuis C4 - `t Snoekske 2 C3 klein
De Gildenbond Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Het Groene Laken / Euphonia 2 - De Eekhoorn 5 klein
Café `t Zwaantje Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 23 De Kromme Keu 1 - V.O.O. 1 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 06-02-2023 19:30:00 A 2 23 De Eekhoorn 3 - C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg groot
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 06-02-2023 20:00:00 C4 1 23 Kom Trouw Op 1 - `t Karrewiel 1 klein
Café Bet Kolen Ma. 06-02-2023 20:00:00 C3 2 23 De Hoef 2 C3 - Des Oons Thuis C3 klein
Café Havenzicht Ma. 06-02-2023 20:00:00 C2 1 23 Biljartvereniging Werkendam 5 - Biljartvereniging Concordia 1 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 06-02-2023 20:00:00 C2 1 23 BSV 4 - De Ploeg klein
De Wetering Ma. 06-02-2023 20:00:00 C3 1 23 LBV 1 - Biljartvereniging Werkendam 6 klein
De Gildenbond Ma. 06-02-2023 20:00:00 C3 1 23 Het Groene Laken / Euphonia 4 - De Kromme Keu 3 klein
`t Karrewiel Ma. 06-02-2023 20:00:00 C4 1 23 `t Karrewiel 3 - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
De Wetering Di. 07-02-2023 19:30:00 C1 1 23 `t Centrum 1 - `t Centrum 2 klein
Camping De Eekhoorn Di. 07-02-2023 19:30:00 A 2 23 De Eekhoorn 1 - De Eekhoorn 4 groot
Biljartcentrum Goirle Di. 07-02-2023 19:30:00 C1 1 23 Biljartclub Goirle 3 - C&D Tilburg klein
Cues & Darts Di. 07-02-2023 19:30:00 A 1 23 De Hoef 1 - De Krasse Spelers 1 groot
Café De Witte Brug Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 23 H.M.S. 1 - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
Café `t Steegje Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Café `t Steegje 5 - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 2 23 J. B. C. W. C3 - D.G.P. C4 klein
Café `t Zwaantje Di. 07-02-2023 20:00:00 C4 1 23 De Kromme Keu - BV Wolluk klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 07-02-2023 20:00:00 C4 1 23 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
Café Concordia Di. 07-02-2023 20:00:00 C3 2 23 Biljartvereniging Concordia 3 C4 - LBV 2 C4 klein
Café Landzicht Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 1 23 Biljartvereniging Landzicht 3 - Golden Collection klein
Camping De Eekhoorn Wo. 08-02-2023 19:30:00 A 2 23 D.C. Michielsen - t Hartje van Oosterhout 4 groot
Café De Ploeg Wo. 08-02-2023 19:30:00 B2 1 23 B.V. De Oude Ploeg - BSV 2 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 1 23 De Eekhoorn 6 - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
Café Havenzicht Wo. 08-02-2023 19:30:00 C1 1 23 Biljartvereniging Werkendam 4 - `t Vosje 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 08-02-2023 19:30:00 A 2 23 De Eekhoorn 2 - Biljartvereniging `t Hartje 3 groot
Café Landzicht Wo. 08-02-2023 20:00:00 C4 1 23 Biljartvereniging Landzicht 7 - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 08-02-2023 20:00:00 C2 1 23 Biljartvereniging METT Biljart 1 - V.O.O. 2 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 08-02-2023 20:00:00 C3 1 23 Biljartvereniging METT Biljart 2 - De Kromme Keu 4 klein
Blijde Incomste Wo. 08-02-2023 20:00:00 C3 1 23 `t Snoekske 1 - D.G.P. 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 08-02-2023 20:00:00 C4 1 23 De Hofstede 2 - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Blijde Incomste Do. 09-02-2023 19:30:00 C1 1 23 `t Vosje 2 - Biljartclub Goirle 2 klein
Café `t Steegje Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 1 23 Café `t Steegje 2 - B.V.T. 1 klein
Café ’t Baarsje Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 1 23 i baristi - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
Café-Zaal `t Vaartje Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 1 23 Zeloo Financiële Dienstverlening - Ut Sandoel 1 klein
Café Landzicht Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Biljartvereniging Landzicht 2 - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Café De Ploeg Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 23 D.G.P. 1 - De Posterij klein
Eetcafé T Pleintje Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Cues & Darts Do. 09-02-2023 19:30:00 A 2 23 Prinsenhoeven - Touché 1 groot
Café Havenzicht Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Biljartvereniging Werkendam 3 - Café `t Steegje 6 klein
Biljartcentrum Goirle Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Biljartclub Goirle 1 - BSV 3 klein
Café Landzicht Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 1 23 Biljartvereniging Landzicht 1 - H.M.S. 2 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 09-02-2023 19:30:00 A 2 23 Touché 2 - Nooit Volleerd groot
Café `t Zwaantje Do. 09-02-2023 20:00:00 C2 1 23 De Kromme Keu 2 - Het Groene Laken / Euphonia 3 klein
De Oude School Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 1 23 Biljartvereniging De Oude School - H.M.S. 4 klein
`t Karrewiel Do. 09-02-2023 20:00:00 C4 1 23 `t Karrewiel 4 - D.O.S.S. klein
Cues & Darts Do. 09-02-2023 20:00:00 C3 2 23 De Krasse Spelers 2 C3 - Biljartvereniging Concordia 2 C4 klein
`t Pleintje Vr. 10-02-2023 19:30:00 A 1 23 `t Pleintje - `t Vrijthof 85 groot
Café De Harmonie Vr. 10-02-2023 19:30:00 B1 1 23 BVT 2 - Kom Trouw Op 2 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 10-02-2023 19:30:00 A 2 23 DKM Tools - Cortini Automotive groot
Cues & Darts Vr. 10-02-2023 19:30:00 A 2 23 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - DKM Tools 2 groot
Café Landzicht Za. 11-02-2023 13:30:00 C4 1 23 Biljartvereniging Baardwijk - `t Karrewiel 5 klein
Blijde Incomste Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 2 24 Des Oons Thuis C4 - De Hoef 2 C3 klein
Cues & Darts Ma. 13-02-2023 19:30:00 A 1 24 B.M.G.Z - BSV 1 groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 1 24 BSV 3 - B.V. De Oude Ploeg klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 13-02-2023 19:30:00 B1 1 24 Kom Trouw Op 2 - Biljartvereniging Landzicht 3 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 13-02-2023 19:30:00 A 2 24 Biljartvereniging `t Hartje 3 - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Camping De Eekhoorn Ma. 13-02-2023 19:30:00 A 2 24 Cortini Automotive - Nooit Volleerd groot
De Gildenbond Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Het Groene Laken / Euphonia 1 - D.G.P. 1 klein
`t Karrewiel Ma. 13-02-2023 20:00:00 C4 1 24 `t Karrewiel 5 - Biljartvereniging B.V.W.G. 2 klein
De Gildenbond Ma. 13-02-2023 20:00:00 C2 1 24 Het Groene Laken / Euphonia 3 - De Ploeg klein
Café Havenzicht Ma. 13-02-2023 20:00:00 C2 1 24 Biljartvereniging Werkendam 5 - V.O.O. 2 klein
Camping De Eekhoorn Di. 14-02-2023 19:30:00 A 2 24 De Eekhoorn 1 - Touché 2 groot
Café De Witte Brug Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 1 24 H.M.S. 2 - Café `t Steegje 2 klein
Café De Gouden Leeuw Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 1 24 Golden Collection - i baristi klein
De Wetering Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 24 `t Centrum 2 - Biljartvereniging Werkendam 4 klein
`t Plein Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 24 V.O.O. 1 - `t Centrum 1 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 24 Biljartclub Goirle 2 - De Kromme Keu 1 klein
Camping De Eekhoorn Di. 14-02-2023 19:30:00 A 2 24 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - D.C. Michielsen groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 14-02-2023 19:30:00 A 2 24 Touché 1 - De Eekhoorn 2 groot
Café Concordia Di. 14-02-2023 20:00:00 C3 2 24 Biljartvereniging Concordia 3 C4 - De Krasse Spelers 2 C3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 14-02-2023 20:00:00 C3 2 24 J. B. C. W. C3 - De Hofstede 1 C3 klein
Café De Witte Brug Di. 14-02-2023 20:00:00 C3 1 24 H.M.S. 4 - Biljartvereniging Werkendam 6 klein
Café `t Zwaantje Di. 14-02-2023 20:00:00 C3 1 24 De Kromme Keu 4 - D.G.P. 2 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Di. 14-02-2023 20:00:00 C4 1 24 BV Wolluk - Biljartvereniging Baardwijk klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 14-02-2023 20:00:00 C4 1 24 Biljartvereniging B.V.W.G. 1 - `t Karrewiel 3 klein
Café-zaal-ba d`n Bork Di. 14-02-2023 20:00:00 C4 1 24 D.O.S.S. - Biljartvereniging Landzicht 7 klein
Café Landzicht Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 24 Biljartvereniging Landzicht 4 - Zeloo Financiële Dienstverlening klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 15-02-2023 19:30:00 A 2 24 t Hartje van Oosterhout 4 - Prinsenhoeven groot
Café Berende Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 24 Ut Sandoel 1 - BVT 2 klein
Café de Zevende Hemel Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 24 B.V.T. 1 - De Eekhoorn 6 klein
Café Havenzicht Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 24 Biljartvereniging Werkendam 1 - Biljartvereniging Landzicht 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 15-02-2023 19:30:00 A 2 24 DKM Tools 2 - DKM Tools groot
Cues & Darts Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 24 C&D Tilburg - `t Vosje 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 24 BSV 2 - Biljartvereniging `t Pleintje 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 24 De Eekhoorn 5 - Biljartvereniging Werkendam 3 klein
Café De Ploeg Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 2 24 D.G.P. C4 - Des Oons Thuis C3 klein
Blijde Incomste Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 2 24 `t Snoekske 2 C3 - Biljartvereniging Concordia 2 C4 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 15-02-2023 20:00:00 C2 1 24 Biljartvereniging METT Biljart 1 - BSV 4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 1 24 BSV 5 - De Kromme Keu 3 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 15-02-2023 20:00:00 C3 1 24 Biljartvereniging METT Biljart 2 - Het Groene Laken / Euphonia 4 klein
Café Landzicht Wo. 15-02-2023 20:00:00 C4 1 24 Biljartvereniging Landzicht 8 - Kom Trouw Op 1 klein
Cues & Darts Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 24 De Krasse Spelers 1 - Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 24 `t Vrijthof 85 - De Hoef 1 groot
Poolcafé De Posterij Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 24 De Posterij - Café `t Steegje 5 klein
Café `t Steegje Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 24 Café `t Steegje 1 - Touché 3 groot
Café Havenzicht Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Biljartvereniging Werkendam 2 - Biljartvereniging Landzicht 2 klein
Café `t Steegje Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Café `t Steegje 6 - Biljartclub Goirle 1 klein
Blijde Incomste Do. 16-02-2023 19:30:00 C1 1 24 `t Vosje 1 - Biljartclub Goirle 3 klein
Cafe 't Karrewiel Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Biljartvereniging Het Vaartje - Het Groene Laken / Euphonia 2 klein
Café Landzicht Do. 16-02-2023 20:00:00 C4 1 24 Biljartvereniging Landzicht 5 - De Hofstede 2 klein
Café Landzicht Do. 16-02-2023 20:00:00 C4 1 24 Biljartvereniging Landzicht 6 - De Kromme Keu klein
`t Karrewiel Do. 16-02-2023 20:00:00 C4 1 24 `t Karrewiel 1 - `t Karrewiel 4 klein
Café `t Zwaantje Do. 16-02-2023 20:00:00 C2 1 24 De Kromme Keu 2 - Biljartvereniging Concordia 1 klein
De Oude School Do. 16-02-2023 20:00:00 C3 1 24 Biljartvereniging De Oude School - `t Snoekske 1 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 17-02-2023 19:30:00 A 2 24 De Eekhoorn 4 - De Eekhoorn 3 groot
Café Landzicht Vr. 24-02-2023 19:30:00 B1 1 25 Biljartvereniging Landzicht 9 - H.M.S. 1 klein
Blijde Incomste Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 2 26 Des Oons Thuis C3 - `t Snoekske 2 C3 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 27-02-2023 19:30:00 A 2 26 De Eekhoorn 3 - De Eekhoorn 1 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 27-02-2023 19:30:00 A 1 26 Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout - `t Vrijthof 85 groot
Cues & Darts Ma. 27-02-2023 19:30:00 A 1 26 BSV 1 - De Krasse Spelers 1 groot
De Gildenbond Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 26 Het Groene Laken / Euphonia 2 - Café `t Steegje 5 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 27-02-2023 20:00:00 C4 1 26 Kom Trouw Op 1 - `t Karrewiel 5 klein
De Gildenbond Ma. 27-02-2023 20:00:00 C3 1 26 Het Groene Laken / Euphonia 4 - BSV 5 klein
De Wetering Ma. 27-02-2023 20:00:00 C3 1 26 LBV 1 - Biljartvereniging De Oude School klein
Café Bet Kolen Ma. 27-02-2023 20:00:00 C3 2 26 De Hoef 2 C3 - J. B. C. W. C3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 27-02-2023 20:00:00 C2 1 26 BSV 4 - Biljartvereniging Werkendam 5 klein
`t Karrewiel Ma. 27-02-2023 20:00:00 C4 1 26 `t Karrewiel 3 - D.O.S.S. klein
Café De Witte Brug Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 26 H.M.S. 1 - Golden Collection klein
Biljartcentrum Goirle Di. 28-02-2023 19:30:00 C1 1 26 Biljartclub Goirle 3 - `t Centrum 2 klein
De Wetering Di. 28-02-2023 19:30:00 C1 1 26 `t Centrum 1 - Biljartclub Goirle 2 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 28-02-2023 19:30:00 A 1 26 Touché 3 - `t Pleintje groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 28-02-2023 19:30:00 A 2 26 Nooit Volleerd - DKM Tools 2 groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 28-02-2023 20:00:00 C4 1 26 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - BV Wolluk klein
Café Concordia Di. 28-02-2023 20:00:00 C3 2 26 Biljartvereniging Concordia 2 C4 - LBV 2 C4 klein
`t Plein Di. 28-02-2023 20:00:00 C2 1 26 V.O.O. 2 - De Kromme Keu 2 klein
Jongeren Centrum Den Bolder Di. 28-02-2023 20:00:00 C2 1 26 De Ploeg - Biljartvereniging METT Biljart 1 klein
Café `t Zwaantje Di. 28-02-2023 20:00:00 C4 1 26 De Kromme Keu - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
Café De Ploeg Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 1 26 B.V. De Oude Ploeg - Café `t Steegje 6 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 1 26 De Eekhoorn 6 - H.M.S. 2 klein
Cues & Darts Wo. 01-03-2023 19:30:00 C1 1 26 C&D Tilburg - `t Vosje 1 klein
Café Landzicht Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 1 26 Biljartvereniging Landzicht 3 - BVT 2 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 01-03-2023 19:30:00 A 2 26 D.C. Michielsen - De Eekhoorn 4 groot
Café Havenzicht Wo. 01-03-2023 19:30:00 C1 1 26 Biljartvereniging Werkendam 4 - V.O.O. 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 01-03-2023 19:30:00 A 2 26 De Eekhoorn 2 - t Hartje van Oosterhout 4 groot
Café Berende Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 1 26 Ut Sandoel 1 - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 01-03-2023 20:00:00 C3 2 26 De Hofstede 1 C3 - D.G.P. C4 klein
Café Landzicht Wo. 01-03-2023 20:00:00 C4 1 26 Biljartvereniging Landzicht 7 - `t Karrewiel 4 klein
Blijde Incomste Wo. 01-03-2023 20:00:00 C3 1 26 `t Snoekske 1 - Biljartvereniging METT Biljart 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 01-03-2023 20:00:00 C4 1 26 De Hofstede 2 - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
Café Landzicht Do. 02-03-2023 19:30:00 B1 1 26 Biljartvereniging Landzicht 1 - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
Café `t Steegje Do. 02-03-2023 19:30:00 A 1 26 Café `t Steegje 1 - B.M.G.Z groot
Café-Zaal `t Vaartje Do. 02-03-2023 19:30:00 B1 1 26 Zeloo Financiële Dienstverlening - B.V.T. 1 klein
Café `t Steegje Do. 02-03-2023 19:30:00 B1 1 26 Café `t Steegje 2 - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
Café ’t Baarsje Do. 02-03-2023 19:30:00 B1 1 26 i baristi - Kom Trouw Op 2 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 02-03-2023 19:30:00 A 2 26 Touché 2 - Cortini Automotive groot
Cues & Darts Do. 02-03-2023 19:30:00 A 2 26 Prinsenhoeven - C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg groot
Blijde Incomste Do. 02-03-2023 19:30:00 C1 1 26 `t Vosje 2 - De Kromme Keu 1 klein
Café De Ploeg Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 26 D.G.P. 1 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Café Landzicht Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 26 Biljartvereniging Landzicht 2 - BSV 2 klein
Poolcafé De Posterij Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 26 De Posterij - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Eetcafé T Pleintje Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 26 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - BSV 3 klein
Café Havenzicht Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 26 Biljartvereniging Werkendam 3 - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Biljartcentrum Goirle Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 26 Biljartclub Goirle 1 - De Eekhoorn 5 klein
`t Karrewiel Do. 02-03-2023 20:00:00 C4 1 26 `t Karrewiel 1 - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
Café Concordia Do. 02-03-2023 20:00:00 C2 1 26 Biljartvereniging Concordia 1 - Het Groene Laken / Euphonia 3 klein
Cues & Darts Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 2 26 De Krasse Spelers 2 C3 - Des Oons Thuis C4 klein
Café `t Zwaantje Do. 02-03-2023 20:00:00 C3 1 26 De Kromme Keu 3 - De Kromme Keu 4 klein
Cues & Darts Vr. 03-03-2023 19:30:00 A 2 26 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - Touché 1 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 03-03-2023 19:30:00 A 2 26 DKM Tools - Biljartvereniging `t Hartje 3 groot
Café De Ploeg Vr. 03-03-2023 20:00:00 C3 1 26 D.G.P. 2 - H.M.S. 4 klein
Café Landzicht Za. 04-03-2023 13:30:00 C4 1 26 Biljartvereniging Baardwijk - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Cues & Darts Ma. 06-03-2023 19:30:00 A 1 27 B.M.G.Z - Touché 3 groot
Blijde Incomste Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 2 27 Des Oons Thuis C4 - Biljartvereniging Concordia 3 C4 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 06-03-2023 19:30:00 B1 1 27 Kom Trouw Op 2 - H.M.S. 1 klein
De Gildenbond Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Het Groene Laken / Euphonia 2 - Biljartvereniging Werkendam 3 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 06-03-2023 19:30:00 A 2 27 De Eekhoorn 3 - Touché 2 groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 1 27 BSV 3 - Biljartvereniging Landzicht 2 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 06-03-2023 19:30:00 A 2 27 Biljartvereniging `t Hartje 3 - Nooit Volleerd groot
Café `t Zwaantje Ma. 06-03-2023 19:30:00 C1 1 27 De Kromme Keu 1 - `t Centrum 1 klein
`t Karrewiel Ma. 06-03-2023 20:00:00 C4 1 27 `t Karrewiel 5 - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
Café Havenzicht Ma. 06-03-2023 20:00:00 C2 1 27 Biljartvereniging Werkendam 5 - Biljartvereniging METT Biljart 1 klein
De Wetering Ma. 06-03-2023 20:00:00 C3 2 27 LBV 2 C4 - Des Oons Thuis C3 klein
De Gildenbond Ma. 06-03-2023 20:00:00 C2 1 27 Het Groene Laken / Euphonia 3 - V.O.O. 2 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 27 Biljartclub Goirle 2 - Biljartvereniging Werkendam 4 klein
Camping De Eekhoorn Di. 07-03-2023 19:30:00 A 2 27 De Eekhoorn 1 - D.C. Michielsen groot
Café `t Steegje Di. 07-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Café `t Steegje 5 - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Café De Witte Brug Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 27 H.M.S. 2 - Zeloo Financiële Dienstverlening klein
Café De Gouden Leeuw Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 27 Golden Collection - Biljartvereniging Landzicht 1 klein
`t Plein Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 27 V.O.O. 1 - Biljartclub Goirle 3 klein
De Wetering Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 27 `t Centrum 2 - C&D Tilburg klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 07-03-2023 19:30:00 A 2 27 Touché 1 - DKM Tools groot
Café `t Zwaantje Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 1 27 De Kromme Keu 4 - Het Groene Laken / Euphonia 4 klein
Café De Witte Brug Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 1 27 H.M.S. 4 - De Kromme Keu 3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 07-03-2023 20:00:00 C4 1 27 Biljartvereniging B.V.W.G. 1 - De Kromme Keu klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Di. 07-03-2023 20:00:00 C4 1 27 BV Wolluk - Kom Trouw Op 1 klein
Café-zaal-ba d`n Bork Di. 07-03-2023 20:00:00 C4 1 27 D.O.S.S. - De Hofstede 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 07-03-2023 20:00:00 C3 2 27 J. B. C. W. C3 - De Krasse Spelers 2 C3 klein
Café de Zevende Hemel Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 27 B.V.T. 1 - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
Café Havenzicht Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 27 Biljartvereniging Werkendam 1 - De Eekhoorn 6 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 1 27 De Eekhoorn 5 - B.V. De Oude Ploeg klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 1 27 BSV 2 - D.G.P. 1 klein
Café Landzicht Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 27 Biljartvereniging Landzicht 3 - Ut Sandoel 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 08-03-2023 19:30:00 A 2 27 DKM Tools 2 - Cortini Automotive groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 08-03-2023 19:30:00 A 2 27 t Hartje van Oosterhout 4 - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Café Landzicht Wo. 08-03-2023 20:00:00 C4 1 27 Biljartvereniging Landzicht 7 - `t Karrewiel 1 klein
Blijde Incomste Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 2 27 `t Snoekske 2 C3 - De Hofstede 1 C3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 1 27 BSV 5 - `t Snoekske 1 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 1 27 Biljartvereniging METT Biljart 2 - LBV 1 klein
Café De Ploeg Wo. 08-03-2023 20:00:00 C3 2 27 D.G.P. C4 - De Hoef 2 C3 klein
Café Havenzicht Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Biljartvereniging Werkendam 2 - De Posterij klein
Cues & Darts Do. 09-03-2023 19:30:00 A 1 27 De Krasse Spelers 1 - Café `t Steegje 1 groot
Cafe 't Karrewiel Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Biljartvereniging Het Vaartje - Biljartclub Goirle 1 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 09-03-2023 19:30:00 A 1 27 `t Vrijthof 85 - BSV 1 groot
Café `t Steegje Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Café `t Steegje 6 - Biljartvereniging `t Pleintje 1 klein
Blijde Incomste Do. 09-03-2023 19:30:00 C1 1 27 `t Vosje 2 - `t Vosje 1 klein
Café Landzicht Do. 09-03-2023 20:00:00 C4 1 27 Biljartvereniging Landzicht 6 - Biljartvereniging B.V.W.G. 2 klein
Café `t Zwaantje Do. 09-03-2023 20:00:00 C2 1 27 De Kromme Keu 2 - BSV 4 klein
Café Concordia Do. 09-03-2023 20:00:00 C2 1 27 Biljartvereniging Concordia 1 - De Ploeg klein
`t Karrewiel Do. 09-03-2023 20:00:00 C4 1 27 `t Karrewiel 4 - `t Karrewiel 3 klein
Café Landzicht Do. 09-03-2023 20:00:00 C4 1 27 Biljartvereniging Landzicht 5 - Biljartvereniging Baardwijk klein
`t Pleintje Vr. 10-03-2023 19:30:00 A 1 27 `t Pleintje - De Hoef 1 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 10-03-2023 19:30:00 A 2 27 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - De Eekhoorn 2 groot
Café De Harmonie Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 1 27 BVT 2 - i baristi klein
Camping De Eekhoorn Vr. 10-03-2023 19:30:00 A 2 27 De Eekhoorn 4 - Prinsenhoeven groot
Café Landzicht Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 1 27 Biljartvereniging Landzicht 9 - Café `t Steegje 2 klein
Café Havenzicht Vr. 10-03-2023 20:00:00 C3 1 27 Biljartvereniging Werkendam 6 - D.G.P. 2 klein
Blijde Incomste Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 2 28 Des Oons Thuis C3 - Biljartvereniging Concordia 2 C4 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 13-03-2023 19:30:00 A 2 28 Cortini Automotive - Biljartvereniging `t Hartje 3 groot
Cues & Darts Ma. 13-03-2023 19:30:00 A 1 28 B.M.G.Z - De Krasse Spelers 1 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 13-03-2023 19:30:00 A 1 28 Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout - `t Pleintje groot
De Gildenbond Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Het Groene Laken / Euphonia 1 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 13-03-2023 20:00:00 C2 1 28 BSV 4 - Het Groene Laken / Euphonia 3 klein
Café Bet Kolen Ma. 13-03-2023 20:00:00 C3 2 28 De Hoef 2 C3 - `t Snoekske 2 C3 klein
`t Karrewiel Ma. 13-03-2023 20:00:00 C4 1 28 `t Karrewiel 3 - Biljartvereniging Landzicht 7 klein
De Wetering Ma. 13-03-2023 20:00:00 C3 1 28 LBV 1 - BSV 5 klein
De Gildenbond Ma. 13-03-2023 20:00:00 C3 1 28 Het Groene Laken / Euphonia 4 - H.M.S. 4 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 13-03-2023 20:00:00 C4 1 28 Kom Trouw Op 1 - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 14-03-2023 19:30:00 A 2 28 Nooit Volleerd - Touché 1 groot
Biljartcentrum Goirle Di. 14-03-2023 19:30:00 C1 1 28 Biljartclub Goirle 3 - Biljartclub Goirle 2 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 14-03-2023 19:30:00 A 1 28 Touché 3 - De Hoef 1 groot
De Wetering Di. 14-03-2023 19:30:00 C1 1 28 `t Centrum 1 - `t Vosje 2 klein
Café De Witte Brug Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 28 H.M.S. 1 - BVT 2 klein
`t Plein Di. 14-03-2023 20:00:00 C2 1 28 V.O.O. 2 - Biljartvereniging Concordia 1 klein
Café Concordia Di. 14-03-2023 20:00:00 C3 2 28 Biljartvereniging Concordia 3 C4 - J. B. C. W. C3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 14-03-2023 20:00:00 C4 1 28 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
Jongeren Centrum Den Bolder Di. 14-03-2023 20:00:00 C2 1 28 De Ploeg - Biljartvereniging Werkendam 5 klein
Café `t Zwaantje Di. 14-03-2023 20:00:00 C4 1 28 De Kromme Keu - D.O.S.S. klein
Café Landzicht Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 1 28 Biljartvereniging Landzicht 4 - H.M.S. 2 klein
Café Havenzicht Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 28 Biljartvereniging Werkendam 4 - De Kromme Keu 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 15-03-2023 19:30:00 A 2 28 De Eekhoorn 2 - De Eekhoorn 4 groot
Cues & Darts Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 28 C&D Tilburg - V.O.O. 1 klein
Café De Ploeg Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 28 B.V. De Oude Ploeg - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Café Berende Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 1 28 Ut Sandoel 1 - B.V.T. 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 15-03-2023 19:30:00 A 2 28 D.C. Michielsen - De Eekhoorn 3 groot
Camping De Eekhoorn Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 1 28 De Eekhoorn 6 - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 15-03-2023 20:00:00 C4 1 28 De Hofstede 2 - `t Karrewiel 4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 15-03-2023 20:00:00 C3 2 28 De Hofstede 1 C3 - LBV 2 C4 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 15-03-2023 20:00:00 C2 1 28 Biljartvereniging METT Biljart 1 - De Kromme Keu 2 klein
Blijde Incomste Wo. 15-03-2023 20:00:00 C3 1 28 `t Snoekske 1 - De Kromme Keu 4 klein
Café Landzicht Wo. 15-03-2023 20:00:00 C4 1 28 Biljartvereniging Landzicht 8 - BV Wolluk klein
Café ’t Baarsje Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 28 i baristi - Biljartvereniging Landzicht 3 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 16-03-2023 19:30:00 A 2 28 Touché 2 - DKM Tools 2 groot
Café-Zaal `t Vaartje Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 28 Zeloo Financiële Dienstverlening - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
Café Landzicht Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 28 Biljartvereniging Landzicht 1 - Kom Trouw Op 2 klein
Café `t Steegje Do. 16-03-2023 19:30:00 A 1 28 Café `t Steegje 1 - `t Vrijthof 85 groot
Café `t Steegje Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 28 Café `t Steegje 2 - Golden Collection klein
Biljartcentrum Goirle Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Biljartclub Goirle 1 - Het Groene Laken / Euphonia 2 klein
Café Landzicht Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Biljartvereniging Landzicht 2 - Café `t Steegje 6 klein
Blijde Incomste Do. 16-03-2023 19:30:00 C1 1 28 `t Vosje 1 - `t Centrum 2 klein
Poolcafé De Posterij Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 28 De Posterij - BSV 2 klein
Cues & Darts Do. 16-03-2023 19:30:00 A 2 28 Prinsenhoeven - De Eekhoorn 1 groot
Café De Ploeg Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 28 D.G.P. 1 - BSV 3 klein
Café Havenzicht Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Biljartvereniging Werkendam 3 - Café `t Steegje 5 klein
Eetcafé T Pleintje Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - De Eekhoorn 5 klein
De Oude School Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 1 28 Biljartvereniging De Oude School - Biljartvereniging METT Biljart 2 klein
Café `t Zwaantje Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 1 28 De Kromme Keu 3 - Biljartvereniging Werkendam 6 klein
`t Karrewiel Do. 16-03-2023 20:00:00 C4 1 28 `t Karrewiel 1 - `t Karrewiel 5 klein
Cues & Darts Do. 16-03-2023 20:00:00 C3 2 28 De Krasse Spelers 2 C3 - D.G.P. C4 klein
Cues & Darts Vr. 17-03-2023 19:30:00 A 2 28 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg groot
Camping De Eekhoorn Vr. 17-03-2023 19:30:00 A 2 28 DKM Tools - t Hartje van Oosterhout 4 groot
Café Landzicht Za. 18-03-2023 13:30:00 C4 1 28 Biljartvereniging Baardwijk - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
De Gildenbond Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Het Groene Laken / Euphonia 2 - B.V. De Oude Ploeg klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 1 29 BSV 3 - De Posterij klein
Camping De Eekhoorn Ma. 20-03-2023 19:30:00 A 2 29 De Eekhoorn 3 - Prinsenhoeven groot
Camping De Eekhoorn Ma. 20-03-2023 19:30:00 A 2 29 De Eekhoorn 4 - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Ma. 20-03-2023 19:30:00 A 2 29 Biljartvereniging `t Hartje 3 - DKM Tools 2 groot
Café `t Zwaantje Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 29 De Kromme Keu 1 - Biljartclub Goirle 3 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 1 29 Kom Trouw Op 2 - Café `t Steegje 2 klein
`t Karrewiel Ma. 20-03-2023 20:00:00 C4 1 29 `t Karrewiel 3 - `t Karrewiel 1 klein
De Gildenbond Ma. 20-03-2023 20:00:00 C2 1 29 Het Groene Laken / Euphonia 3 - Biljartvereniging METT Biljart 1 klein
De Wetering Ma. 20-03-2023 20:00:00 C3 2 29 LBV 2 C4 - De Hoef 2 C3 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 21-03-2023 19:30:00 C1 1 29 Biljartclub Goirle 2 - C&D Tilburg klein
`t Plein Di. 21-03-2023 19:30:00 C1 1 29 V.O.O. 1 - `t Vosje 1 klein
De Wetering Di. 21-03-2023 19:30:00 C1 1 29 `t Centrum 1 - Biljartvereniging Werkendam 4 klein
Café De Gouden Leeuw Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 29 Golden Collection - De Eekhoorn 6 klein
Café De Witte Brug Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 29 H.M.S. 2 - B.V.T. 1 klein
Camping De Eekhoorn Di. 21-03-2023 19:30:00 A 2 29 De Eekhoorn 1 - De Eekhoorn 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 21-03-2023 19:30:00 A 2 29 Touché 1 - Cortini Automotive groot
Café `t Steegje Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Café `t Steegje 5 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Cues & Darts Di. 21-03-2023 19:30:00 A 1 29 De Hoef 1 - Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout groot
Jongeren Centrum Den Bolder Di. 21-03-2023 20:00:00 C2 1 29 De Ploeg - V.O.O. 2 klein
Café `t Zwaantje Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 1 29 De Kromme Keu 4 - LBV 1 klein
Café De Witte Brug Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 1 29 H.M.S. 4 - `t Snoekske 1 klein
Café-zaal-ba d`n Bork Di. 21-03-2023 20:00:00 C4 1 29 D.O.S.S. - Biljartvereniging Baardwijk klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 21-03-2023 20:00:00 C4 1 29 Biljartvereniging B.V.W.G. 1 - Biljartvereniging B.V.W.G. 2 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Di. 21-03-2023 20:00:00 C4 1 29 BV Wolluk - `t Karrewiel 5 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 2 29 J. B. C. W. C3 - Des Oons Thuis C4 klein
Café Concordia Di. 21-03-2023 20:00:00 C3 2 29 Biljartvereniging Concordia 2 C4 - De Hofstede 1 C3 klein
Café Landzicht Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 1 29 Biljartvereniging Landzicht 3 - H.M.S. 1 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 1 29 De Eekhoorn 5 - Biljartvereniging Landzicht 2 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 22-03-2023 19:30:00 A 2 29 D.C. Michielsen - Touché 2 groot
Café Havenzicht Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 1 29 Biljartvereniging Werkendam 1 - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 1 29 BSV 2 - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 22-03-2023 19:30:00 A 2 29 t Hartje van Oosterhout 4 - Nooit Volleerd groot
Café Landzicht Wo. 22-03-2023 20:00:00 C4 1 29 Biljartvereniging Landzicht 7 - De Hofstede 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 22-03-2023 20:00:00 C3 1 29 BSV 5 - Biljartvereniging De Oude School klein
Blijde Incomste Wo. 22-03-2023 20:00:00 C3 2 29 `t Snoekske 2 C3 - De Krasse Spelers 2 C3 klein
Café De Ploeg Wo. 22-03-2023 20:00:00 C3 2 29 D.G.P. C4 - Biljartvereniging Concordia 3 C4 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 23-03-2023 19:30:00 A 1 29 `t Vrijthof 85 - B.M.G.Z groot
Cues & Darts Do. 23-03-2023 19:30:00 A 1 29 De Krasse Spelers 1 - Touché 3 groot
Café ’t Baarsje Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 1 29 i baristi - Ut Sandoel 1 klein
Café `t Steegje Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Café `t Steegje 6 - D.G.P. 1 klein
Cafe 't Karrewiel Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Biljartvereniging Het Vaartje - Biljartvereniging `t Pleintje 1 klein
Café Havenzicht Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Biljartvereniging Werkendam 3 - Biljartclub Goirle 1 klein
Blijde Incomste Do. 23-03-2023 19:30:00 C1 1 29 `t Vosje 2 - `t Centrum 2 klein
`t Karrewiel Do. 23-03-2023 20:00:00 C4 1 29 `t Karrewiel 4 - De Kromme Keu klein
Café `t Zwaantje Do. 23-03-2023 20:00:00 C2 1 29 De Kromme Keu 2 - Biljartvereniging Werkendam 5 klein
Café Landzicht Do. 23-03-2023 20:00:00 C4 1 29 Biljartvereniging Landzicht 5 - Kom Trouw Op 1 klein
Café Landzicht Do. 23-03-2023 20:00:00 C4 1 29 Biljartvereniging Landzicht 6 - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
Café Concordia Do. 23-03-2023 20:00:00 C2 1 29 Biljartvereniging Concordia 1 - BSV 4 klein
`t Pleintje Vr. 24-03-2023 19:30:00 A 1 29 `t Pleintje - BSV 1 groot
Café De Harmonie Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 1 29 BVT 2 - Biljartvereniging Landzicht 1 klein
Café Landzicht Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 1 29 Biljartvereniging Landzicht 9 - Zeloo Financiële Dienstverlening klein
Camping De Eekhoorn Vr. 24-03-2023 19:30:00 A 2 29 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - DKM Tools groot
Café De Ploeg Vr. 24-03-2023 20:00:00 C3 1 29 D.G.P. 2 - De Kromme Keu 3 klein
Café Havenzicht Vr. 24-03-2023 20:00:00 C3 1 29 Biljartvereniging Werkendam 6 - Het Groene Laken / Euphonia 4 klein
Blijde Incomste Ma. 27-03-2023 19:30:00 C3 2 30 Des Oons Thuis C4 - D.G.P. C4 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 27-03-2023 19:30:00 A 2 30 Cortini Automotive - t Hartje van Oosterhout 4 groot
Cues & Darts Ma. 27-03-2023 19:30:00 A 1 30 BSV 1 - De Hoef 1 groot
De Gildenbond Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Het Groene Laken / Euphonia 1 - BSV 3 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 27-03-2023 20:00:00 C2 1 30 BSV 4 - V.O.O. 2 klein
Café Havenzicht Ma. 27-03-2023 20:00:00 C2 1 30 Biljartvereniging Werkendam 5 - Het Groene Laken / Euphonia 3 klein
De Gildenbond Ma. 27-03-2023 20:00:00 C3 1 30 Het Groene Laken / Euphonia 4 - D.G.P. 2 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 27-03-2023 20:00:00 C4 1 30 Kom Trouw Op 1 - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
`t Karrewiel Ma. 27-03-2023 20:00:00 C4 1 30 `t Karrewiel 5 - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Café Bet Kolen Ma. 27-03-2023 20:00:00 C3 2 30 De Hoef 2 C3 - Biljartvereniging Concordia 2 C4 klein
De Wetering Ma. 27-03-2023 20:00:00 C3 1 30 LBV 1 - H.M.S. 4 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 28-03-2023 19:30:00 A 1 30 Touché 3 - Biljartvereniging `t Hartje van Oosterhout groot
Biljartcentrum Goirle Di. 28-03-2023 19:30:00 C1 1 30 Biljartclub Goirle 3 - `t Centrum 1 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 28-03-2023 19:30:00 A 2 30 Nooit Volleerd - C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg groot
Café De Witte Brug Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 30 H.M.S. 1 - i baristi klein
Camping De Eekhoorn Di. 28-03-2023 19:30:00 A 2 30 DKM Tools - De Eekhoorn 4 groot
De Wetering Di. 28-03-2023 19:30:00 C1 1 30 `t Centrum 2 - V.O.O. 1 klein
Café Concordia Di. 28-03-2023 20:00:00 C3 2 30 Biljartvereniging Concordia 3 C4 - `t Snoekske 2 C3 klein
Café `t Zwaantje Di. 28-03-2023 20:00:00 C4 1 30 De Kromme Keu - Biljartvereniging Landzicht 7 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 28-03-2023 20:00:00 C4 1 30 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - D.O.S.S. klein
Camping De Eekhoorn Wo. 29-03-2023 19:30:00 A 2 30 De Eekhoorn 2 - De Eekhoorn 3 groot
Café Landzicht Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 30 Biljartvereniging Landzicht 4 - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 29-03-2023 19:30:00 A 2 30 DKM Tools 2 - Touché 1 groot
Café De Ploeg Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 30 B.V. De Oude Ploeg - Biljartvereniging Werkendam 3 klein
Café Havenzicht Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 30 Biljartvereniging Werkendam 4 - `t Vosje 2 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 30 De Eekhoorn 6 - Kom Trouw Op 2 klein
Café de Zevende Hemel Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 30 B.V.T. 1 - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
Café Berende Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 30 Ut Sandoel 1 - H.M.S. 2 klein
Cues & Darts Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 30 C&D Tilburg - De Kromme Keu 1 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 29-03-2023 20:00:00 C4 1 30 De Hofstede 2 - `t Karrewiel 3 klein
Blijde Incomste Wo. 29-03-2023 20:00:00 C3 1 30 `t Snoekske 1 - Biljartvereniging Werkendam 6 klein
Café Landzicht Wo. 29-03-2023 20:00:00 C4 1 30 Biljartvereniging Landzicht 8 - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 29-03-2023 20:00:00 C2 1 30 Biljartvereniging METT Biljart 1 - Biljartvereniging Concordia 1 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Wo. 29-03-2023 20:00:00 C3 1 30 Biljartvereniging METT Biljart 2 - BSV 5 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 29-03-2023 20:00:00 C3 2 30 De Hofstede 1 C3 - Des Oons Thuis C3 klein
Café Landzicht Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Biljartvereniging Landzicht 2 - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Café Havenzicht Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Biljartvereniging Werkendam 2 - BSV 2 klein
Cues & Darts Do. 30-03-2023 19:30:00 A 2 30 Prinsenhoeven - D.C. Michielsen groot
Café-Zaal `t Vaartje Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 30 Zeloo Financiële Dienstverlening - Golden Collection klein
Eetcafé T Pleintje Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - Het Groene Laken / Euphonia 2 klein
Café `t Steegje Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 30 Café `t Steegje 2 - BVT 2 klein
Café Landzicht Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 30 Biljartvereniging Landzicht 1 - Biljartvereniging Landzicht 3 klein
Poolcafé De Posterij Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 30 De Posterij - Café `t Steegje 6 klein
Blijde Incomste Do. 30-03-2023 19:30:00 C1 1 30 `t Vosje 1 - Biljartclub Goirle 2 klein
Café De Ploeg Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 30 D.G.P. 1 - De Eekhoorn 5 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Do. 30-03-2023 19:30:00 A 2 30 Touché 2 - Biljartvereniging `t Hartje 3 groot
Café `t Steegje Do. 30-03-2023 19:30:00 A 1 30 Café `t Steegje 1 - `t Pleintje groot
Cues & Darts Do. 30-03-2023 19:30:00 A 1 30 De Krasse Spelers 1 - `t Vrijthof 85 groot
Biljartcentrum Goirle Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 30 Biljartclub Goirle 1 - Café `t Steegje 5 klein
Cues & Darts Do. 30-03-2023 20:00:00 C3 2 30 De Krasse Spelers 2 C3 - LBV 2 C4 klein
Café `t Zwaantje Do. 30-03-2023 20:00:00 C2 1 30 De Kromme Keu 2 - De Ploeg klein
De Oude School Do. 30-03-2023 20:00:00 C3 1 30 Biljartvereniging De Oude School - De Kromme Keu 4 klein
`t Karrewiel Do. 30-03-2023 20:00:00 C4 1 30 `t Karrewiel 1 - BV Wolluk klein
Cues & Darts Vr. 31-03-2023 19:30:00 A 2 30 P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. - De Eekhoorn 1 groot
Café Landzicht Za. 01-04-2023 13:30:00 C4 1 30 Biljartvereniging Baardwijk - `t Karrewiel 4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 1 31 BSV 3 - Biljartvereniging Werkendam 2 klein
Blijde Incomste Ma. 03-04-2023 19:30:00 C3 2 31 Des Oons Thuis C3 - J. B. C. W. C3 klein
Camping De Eekhoorn Ma. 03-04-2023 19:30:00 A 2 31 De Eekhoorn 3 - P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. groot
Stichting Buurthuis Pannehoef Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 1 31 Kom Trouw Op 2 - Zeloo Financiële Dienstverlening klein
De Gildenbond Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 1 31 Het Groene Laken / Euphonia 2 - Biljartvereniging Landzicht 2 klein
De Wetering Ma. 03-04-2023 20:00:00 C3 2 31 LBV 2 C4 - Biljartvereniging Concordia 3 C4 klein
`t Karrewiel Ma. 03-04-2023 20:00:00 C4 1 31 `t Karrewiel 3 - De Kromme Keu klein
De Gildenbond Ma. 03-04-2023 20:00:00 C2 1 31 Het Groene Laken / Euphonia 3 - De Kromme Keu 2 klein
Café `t Steegje Di. 04-04-2023 19:30:00 B2 1 31 Café `t Steegje 5 - BSV 2 klein
Café De Gouden Leeuw Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 31 Golden Collection - Biljartvereniging Landzicht 4 klein
Café De Witte Brug Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 31 H.M.S. 1 - Ut Sandoel 1 klein
Camping De Eekhoorn Di. 04-04-2023 19:30:00 A 2 31 De Eekhoorn 1 - DKM Tools groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Di. 04-04-2023 19:30:00 A 2 31 Touché 1 - Biljartvereniging `t Hartje 3 groot
Café-zaal-ba d`n Bork Di. 04-04-2023 20:00:00 C4 1 31 D.O.S.S. - Kom Trouw Op 1 klein
Café Concordia Di. 04-04-2023 20:00:00 C3 2 31 Biljartvereniging Concordia 2 C4 - Des Oons Thuis C4 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 04-04-2023 20:00:00 C4 1 31 Biljartvereniging B.V.W.G. 1 - Biljartvereniging Landzicht 8 klein
`t Plein Di. 04-04-2023 20:00:00 C2 1 31 V.O.O. 2 - Biljartvereniging METT Biljart 1 klein
Jongeren Centrum Den Bolder Di. 04-04-2023 20:00:00 C2 1 31 De Ploeg - BSV 4 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 05-04-2023 19:30:00 A 2 31 t Hartje van Oosterhout 4 - DKM Tools 2 groot
Café Landzicht Wo. 05-04-2023 19:30:00 B1 1 31 Biljartvereniging Landzicht 3 - Café `t Steegje 2 klein
Café Havenzicht Wo. 05-04-2023 19:30:00 B1 1 31 Biljartvereniging Werkendam 1 - H.M.S. 2 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 1 31 De Eekhoorn 5 - De Posterij klein
Camping De Eekhoorn Wo. 05-04-2023 19:30:00 A 2 31 D.C. Michielsen - De Eekhoorn 2 groot
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 05-04-2023 20:00:00 C4 1 31 De Hofstede 2 - `t Karrewiel 1 klein
Café Landzicht Wo. 05-04-2023 20:00:00 C4 1 31 Biljartvereniging Landzicht 7 - Biljartvereniging Baardwijk klein
Café Havenzicht Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 31 Biljartvereniging Werkendam 3 - Biljartvereniging `t Pleintje 1 klein
Biljartcentrum Goirle Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 31 Biljartclub Goirle 1 - B.V. De Oude Ploeg klein
Café ’t Baarsje Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 1 31 i baristi - Biljartvereniging Landzicht 1 klein
Café `t Steegje Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 31 Café `t Steegje 6 - Het Groene Laken / Euphonia 1 klein
Cafe 't Karrewiel Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 31 Biljartvereniging Het Vaartje - D.G.P. 1 klein
Cues & Darts Do. 06-04-2023 19:30:00 A 2 31 Prinsenhoeven - Touché 2 groot
Café Landzicht Do. 06-04-2023 20:00:00 C4 1 31 Biljartvereniging Landzicht 6 - BV Wolluk klein
Café Concordia Do. 06-04-2023 20:00:00 C2 1 31 Biljartvereniging Concordia 1 - Biljartvereniging Werkendam 5 klein
Café Landzicht Do. 06-04-2023 20:00:00 C4 1 31 Biljartvereniging Landzicht 5 - `t Karrewiel 5 klein
`t Karrewiel Do. 06-04-2023 20:00:00 C4 1 31 `t Karrewiel 4 - Biljartvereniging B.V.W.G. 2 klein
Café `t Zwaantje Do. 06-04-2023 20:00:00 C3 1 31 De Kromme Keu 3 - Biljartvereniging METT Biljart 2 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 07-04-2023 19:30:00 A 2 31 De Eekhoorn 4 - Nooit Volleerd groot
Café Landzicht Vr. 07-04-2023 19:30:00 B1 1 31 Biljartvereniging Landzicht 9 - B.V.T. 1 klein
Café De Harmonie Vr. 07-04-2023 19:30:00 B1 1 31 BVT 2 - De Eekhoorn 6 klein
Camping De Eekhoorn Vr. 07-04-2023 19:30:00 A 2 31 C. v.d. Nieuwenhuizen schilderwerken - Tilburg - Cortini Automotive groot
Café De Ploeg Vr. 07-04-2023 20:00:00 C3 1 31 D.G.P. 2 - Biljartvereniging De Oude School klein
Café Havenzicht Vr. 07-04-2023 20:00:00 C3 1 31 Biljartvereniging Werkendam 6 - LBV 1 klein
De Gildenbond Di. 11-04-2023 19:30:00 B2 1 32 Het Groene Laken / Euphonia 1 - De Eekhoorn 5 klein
Café De Witte Brug Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 32 H.M.S. 2 - Biljartvereniging Landzicht 9 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Di. 11-04-2023 20:00:00 C4 1 32 Biljartvereniging B.V.W.G. 2 - Biljartvereniging Landzicht 7 klein
Wijkdienstencentrum Bloemenoord Di. 11-04-2023 20:00:00 C4 1 32 BV Wolluk - Biljartvereniging Landzicht 5 klein
Café `t Zwaantje Di. 11-04-2023 20:00:00 C4 1 32 De Kromme Keu - De Hofstede 2 klein
Café Landzicht Wo. 12-04-2023 19:30:00 B1 1 32 Biljartvereniging Landzicht 4 - Kom Trouw Op 2 klein
Jeugdbiljartclub J.B.C.W. Wo. 12-04-2023 19:30:00 B2 1 32 BSV 2 - BSV 3 klein
Café De Ploeg Wo. 12-04-2023 19:30:00 B2 1 32 B.V. De Oude Ploeg - Café `t Steegje 5 klein
Camping De Eekhoorn Wo. 12-04-2023 19:30:00 B1 1 32 De Eekhoorn 6 - Biljartvereniging Landzicht 3 klein
Café de Zevende Hemel Wo. 12-04-2023 19:30:00 B1 1 32 B.V.T. 1 - Golden Collection klein
Café Berende Wo. 12-04-2023 19:30:00 B1 1 32 Ut Sandoel 1 - Biljartvereniging Werkendam 1 klein
Café Landzicht Wo. 12-04-2023 20:00:00 C4 1 32 Biljartvereniging Landzicht 8 - D.O.S.S. klein
Café-Zaal `t Vaartje Do. 13-04-2023 19:30:00 B1 1 32 Zeloo Financiële Dienstverlening - BVT 2 klein
Café Landzicht Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 32 Biljartvereniging Landzicht 2 - Biljartvereniging Werkendam 3 klein
Café Havenzicht Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 32 Biljartvereniging Werkendam 2 - Café `t Steegje 6 klein
Eetcafé T Pleintje Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 32 Biljartvereniging `t Pleintje 1 - Biljartclub Goirle 1 klein
Poolcafé De Posterij Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 32 De Posterij - Biljartvereniging Het Vaartje klein
Café De Ploeg Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 32 D.G.P. 1 - Het Groene Laken / Euphonia 2 klein
Café `t Steegje Do. 13-04-2023 19:30:00 B1 1 32 Café `t Steegje 2 - i baristi klein
Café Landzicht Do. 13-04-2023 19:30:00 B1 1 32 Biljartvereniging Landzicht 1 - H.M.S. 1 klein
`t Karrewiel Do. 13-04-2023 20:00:00 C4 1 32 `t Karrewiel 1 - Biljartvereniging Landzicht 6 klein
Stichting Buurthuis Pannehoef Vr. 14-04-2023 20:00:00 C4 1 32 Kom Trouw Op 1 - `t Karrewiel 4 klein
`t Karrewiel Vr. 14-04-2023 20:00:00 C4 1 32 `t Karrewiel 5 - Biljartvereniging B.V.W.G. 1 klein
Café Landzicht Za. 15-04-2023 13:30:00 C4 1 32 Biljartvereniging Baardwijk - `t Karrewiel 3 klein