Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Café-Biljart 't Vossenhol Zo. 13-09-2020 19:00:00 D3 5 1 Grolleman Schildersbedrijf - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 18-09-2020 19:30:00 K A 2 HWA Hotel van Krimpen - Carambole Steinhof constr klein
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 20-09-2020 13:00:00 D1 1 2 Denksportcentrum `t Spaerne - BC Tegelen groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 20-09-2020 13:00:00 D2 1 2 HWA / Hordijk Biljartartikelen - BCO / Paeoniapassion.com groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 22-09-2020 19:30:00 D4 5 3 De Viersprong - Midwolda `79 2 groot
Cafe De Haven Vr. 25-09-2020 19:30:00 D3 5 3 De Haven - Midwolda `79 groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 26-09-2020 11:00:00 T1 A 3 BV '75 - BV de Trots van Kluirendal groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 26-09-2020 11:00:00 T1 A 4 BV '75 - BV de Trots van Kluirendal groot
Capelle SPC Za. 26-09-2020 13:00:00 D4 3 3 Markeer MTS Trafficservice - De Zwaan groot
De Zandloper Di. 29-09-2020 19:30:00 K A 4 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - Carambole BBG Brabant klein
BIOS Di. 29-09-2020 19:30:00 K A 4 Kaderteam B.I.O.S. - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 29-09-2020 19:30:00 K A 4 BV Zandweerd - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
Café Groeselt Di. 29-09-2020 19:30:00 K A 4 Veerbenders / VanEschBiljarts - DE OASE klein
Cafe De Ram Wo. 30-09-2020 19:30:00 K A 4 De Ram - De Posthoorn 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 30-09-2020 19:30:00 K A 4 BV Nieuwegein 15 - Carambole Steinhof constr klein
De Wetering Wo. 30-09-2020 19:30:00 K A 4 `t Centrum - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 30-09-2020 19:30:00 K A 4 De Hazelaar 1 - De Hazelaar 3 klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 30-09-2020 19:30:00 K A 4 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Woezik klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 30-09-2020 19:30:00 D3 6 4 De Hazelaar - De Veemarkt 3D groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 01-10-2020 19:30:00 K A 4 K.S.A. - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
De Posthoorn Do. 01-10-2020 19:30:00 K A 3 De Posthoorn 2 - Honky Tonk 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 01-10-2020 19:30:00 K A 4 De Hazelaar 2 - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
De Triangel Do. 01-10-2020 19:30:00 K A 1 D.O.S. Hattem / De Poedel. - Deventer `83 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 01-10-2020 19:30:00 K A 4 BV Jong Geleerd - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 01-10-2020 19:30:00 D2 1 4 E.D.O. `83 - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Thekes Do. 01-10-2020 19:30:00 D2 3 4 Kaketoe `80 - De Bierhandel.nl groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 02-10-2020 19:30:00 K A 4 B.C. Schagen - Beemster / BV Velsen klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 02-10-2020 19:30:00 K A 4 Targa Team - De Jol Biomos klein
Gebouw Komin Vr. 02-10-2020 19:30:00 K A 4 Ons Genoegen Bussum - W.B.D. klein
Padoc Vr. 02-10-2020 19:30:00 K A 4 BV Padoc - BVM Apollo klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 02-10-2020 19:30:00 K A 4 Kwadendamme - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 02-10-2020 19:30:00 K A 4 HWA Hotel van Krimpen - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 02-10-2020 19:30:00 K A 4 `t Centrum `47 - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Zaal Centraal Vr. 02-10-2020 19:30:00 K A 4 B.D.L. / Verheggen Interieurs - Op De Klos klein
Sporthuis Reusel Vr. 02-10-2020 19:30:00 D2 4 4 De Molen - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
De Noordeling Vr. 02-10-2020 19:30:00 D3 5 4 Noorderling - De Haven groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 02-10-2020 19:30:00 D3 6 4 Carambole / HPS Industrial - De Hazelaar 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 02-10-2020 19:30:00 D4 5 4 Carambole 2 / Happy Garden - Bierhandel 3 groot
Biljartschool Sneek Vr. 02-10-2020 19:30:00 D4 5 4 Biljartschool Sneek - De Viersprong groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Vr. 02-10-2020 19:30:00 D4 6 4 S.I.S. Schoonmaak 2 - Apparekoi groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-10-2020 11:00:00 TE A 5 De Hazelaar XL Box - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-10-2020 11:00:00 TE A 6 De Hazelaar XL Box - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-10-2020 11:00:00 TE A 5 Carambole R&H kassa's - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-10-2020 11:00:00 TE A 6 Carambole R&H kassa's - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Dibo-the City Za. 03-10-2020 11:00:00 TE A 5 Dibo-The City - ABC `t Topke De Picardie groot
Dibo-the City Za. 03-10-2020 11:00:00 TE A 6 Dibo-The City - ABC `t Topke De Picardie groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-10-2020 11:00:00 TE A 5 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar 1 groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-10-2020 11:00:00 TE A 6 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar 1 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 03-10-2020 11:00:00 T1 A 5 BC Goirle-FRAVO-verhuur - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Biljartcentrum Goirle Za. 03-10-2020 11:00:00 T1 A 6 BC Goirle-FRAVO-verhuur - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-10-2020 11:00:00 T1 A 5 De Hazelaar 2 - De Hazelaar 3 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-10-2020 11:00:00 T1 A 6 De Hazelaar 2 - De Hazelaar 3 groot
Jan Massinkhal Za. 03-10-2020 11:00:00 T1 A 5 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BV de Trots van Kluirendal groot
Jan Massinkhal Za. 03-10-2020 11:00:00 T1 A 6 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BV de Trots van Kluirendal groot
Het Schouwspel Za. 03-10-2020 13:00:00 K A 3 De Jol Biomos - B.C. Schagen klein
Café Siemens Za. 03-10-2020 13:00:00 D4 5 4 Midwolda `79 2 - Noorderling 3 groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 03-10-2020 19:00:00 D1 1 4 BC Arnhem - BC Tegelen groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 03-10-2020 19:00:00 D1 2 4 Land Transport - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Cafe De Pijp Za. 03-10-2020 19:00:00 D2 1 4 Cafe de Pijp / Sanidump - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
Ponderosa Zo. 04-10-2020 13:00:00 K A 4 S.V.W. - De Posthoorn RBS 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 04-10-2020 13:00:00 D1 2 4 Post Luchtkanalen - De Kruijf Biljartshop groot
Café Siemens Zo. 04-10-2020 13:00:00 D3 5 4 Midwolda `79 - BM Sat Rijssen groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 05-10-2020 19:30:00 K A 5 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Hazelaar 1 klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 05-10-2020 19:30:00 K A 5 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
De Witte Hoeve Ma. 05-10-2020 19:30:00 K A 5 VOP/DWH - BV Jong Geleerd klein
Buurthuis De Oase Ma. 05-10-2020 19:30:00 K A 5 DE OASE - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 05-10-2020 19:30:00 D4 6 5 De Hazelaar 3 - Van Rossum Tegelwerken groot
Cafe De Pijp Di. 06-10-2020 19:30:00 D4 3 5 Cafedepijp.nl - De Zwaan groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 06-10-2020 19:30:00 D4 5 5 De Viersprong - Bierhandel 4 groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 07-10-2020 19:30:00 K A 5 De Musketiers - B.C. Schagen klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 07-10-2020 19:30:00 K A 5 B.C.O. De beste keus - Ons Genoegen Bussum klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 07-10-2020 19:30:00 K A 5 BVM Apollo - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 07-10-2020 19:30:00 K A 5 BV De Markt/ De Onderbouw - Moira klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 07-10-2020 19:30:00 K A 5 BV Zandweerd - Deventer `83 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 07-10-2020 19:30:00 K A 5 De Pelikaan Zutphen 2 - De Korenmolen klein
Café Cambrinus Wo. 07-10-2020 19:30:00 K A 5 Cambrinus/VTS/vdVen - VIOS-van Esch Biljarts klein
Horecabedrijf Mans Wo. 07-10-2020 19:30:00 D4 5 5 Bierhandel 2 - De Haven 2 groot
De Posthoorn Do. 08-10-2020 19:30:00 K A 5 De Posthoorn RBS 1 - Kwadendamme klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 08-10-2020 19:30:00 K A 5 De Hazelaar 3 - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Ricky's Pub Do. 08-10-2020 19:30:00 K A 5 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Merwehof Do. 08-10-2020 19:30:00 D2 1 5 Merwehof / Derogee Beveiligingen - B&S Den Helder groot
Biljartzaal De Sport Do. 08-10-2020 19:30:00 D3 1 5 A3BC - Take 5 groot
Horecabedrijf Mans Do. 08-10-2020 19:30:00 D4 5 5 Bierhandel 3 - Midwolda `79 2 groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 Beemster / BV Velsen - Targa Team klein
De Posthoorn Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 De Posthoorn 2 - S.V.W. klein
Café Honky Tonk Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 Honky Tonk 1 - De Ram klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 Het Wapen Van Alblasserdam - BV Nieuwegein 15 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 BV De Hoog Van der Wilt - HWA Hotel van Krimpen klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 Carambole R & H Kassa - De Hazelaar 2 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 Ben er Bij - Kaderteam B.I.O.S. klein
De Triangel Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 D.O.S. Hattem / De Poedel. - `t Centrum `47 klein
Café 't Piepke Vr. 09-10-2020 19:30:00 K A 5 Op De Klos - De Biljartacademie k1 klein
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 09-10-2020 19:30:00 D3 5 5 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Midwolda `79 groot
Friesche Club Vr. 09-10-2020 19:30:00 D3 5 5 Beauty Sauna Peize - De Haven groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 09-10-2020 19:30:00 D3 5 5 Grolleman Schildersbedrijf - De Harmonie Groningen groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 09-10-2020 19:30:00 D4 5 5 De Harmonie Groningen 2 - Carambole 2 / Happy Garden groot
De Noordeling Vr. 09-10-2020 19:30:00 D4 5 5 Noorderling 3 - Biljartschool Sneek groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 09-10-2020 19:30:00 D4 6 5 Apparekoi - ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 10-10-2020 11:00:00 T1 A 5 EXALTO/ HWA Alblasserdam - BV '75 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 10-10-2020 11:00:00 T1 A 6 EXALTO/ HWA Alblasserdam - BV '75 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 10-10-2020 11:30:00 KB1 A 2 W.B.D. - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Het Schouwspel Za. 10-10-2020 13:00:00 K A 5 De Jol Biomos - K.S.A. klein
Capelle SPC Za. 10-10-2020 13:00:00 D4 3 5 Markeer MTS Trafficservice - BV Cortini Automotive 2 groot
Klubhuis Za. 10-10-2020 13:00:00 KB1 A 1 DSS Weesp - BV Rapiditas - Beemster / BV Velsen klein
D'n Babbel Za. 10-10-2020 13:30:00 K A 5 Biljartvereniging D`n Babbel - B.C. Tegelen klein
Capelle SPC Za. 10-10-2020 19:00:00 D1 1 5 Arbo Industries - N-Surance groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 10-10-2020 19:00:00 D1 1 5 De Wit Vloerverwarming Montage - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 10-10-2020 19:00:00 D1 1 5 BC Tegelen - Aardexpres groot
De Drie Zwaantjes Za. 10-10-2020 19:00:00 D1 2 5 BV Sprundel - De Biljartacademie groot
Klubhuis Zo. 11-10-2020 11:00:00 K A 5 DSS Weesp - BV Rapiditas - BV Padoc klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 11-10-2020 11:00:00 K A 5 HWA Verhaar BiljartKeuService - `t Centrum klein
Biljartcentrum Merwehof Zo. 11-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 Merwehof / Derogee Beveiligingen - Drukkerij 3in1 groot
RBV De Kuip Ma. 12-10-2020 19:30:00 K A 6 B.V. De Engel / A&M Rijschool - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 12-10-2020 19:30:00 K A 6 Woezik - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
Jan Massinkhal Ma. 12-10-2020 19:30:00 K A 6 Moira - Ben er Bij klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 12-10-2020 19:30:00 K A 6 B.C. Tegelen - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 12-10-2020 19:30:00 K A 6 VanEschBiljarts/De Peel - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 12-10-2020 19:30:00 K A 6 VIOS-van Esch Biljarts - VOP/DWH klein
Biljartcentrum Samonda Di. 13-10-2020 19:30:00 K A 6 W.B.D. - B.C.O. De beste keus klein
De Zandloper Di. 13-10-2020 19:30:00 K A 6 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 13-10-2020 19:30:00 K A 6 BV Zandweerd - De Pelikaan Zutphen 2 klein
De Biljartacademie Di. 13-10-2020 19:30:00 K A 6 De Biljartacademie k1 - DE OASE klein
't Ivoor Wo. 14-10-2020 18:00:00 DB1 ronde2 2 `t Ivoor 4 - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 14-10-2020 19:30:00 K A 6 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - De Jol Biomos klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 14-10-2020 19:30:00 K A 6 BV Nieuwegein 15 - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
De Wetering Wo. 14-10-2020 19:30:00 K A 6 `t Centrum - BV De Hoog Van der Wilt klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 14-10-2020 19:30:00 K A 6 De Hazelaar 1 - Carambole R & H Kassa klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 14-10-2020 19:30:00 K A 6 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Horecabedrijf Mans Wo. 14-10-2020 19:30:00 D4 5 2 Bierhandel 2 - Bierhandel 4 groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 14-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Nieuw Diemen 2 - Kiri Casino groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 15-10-2020 19:30:00 K A 6 K.S.A. - Beemster / BV Velsen klein
Biljartvereniging Carambole Do. 15-10-2020 19:30:00 K A 6 Carambole Steinhof constr - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Biljartvereniging Carambole Do. 15-10-2020 19:30:00 K A 6 Carambole BBG Brabant - De Hazelaar 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 15-10-2020 19:30:00 K A 6 De Pelikaan Zutphen 1 - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 16-10-2020 13:00:00 KB1 A 2 Beemster / BV Velsen - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
't Tapperijke Vr. 16-10-2020 18:00:00 D2 2 4 `t Tapperijke - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 16-10-2020 19:30:00 K A 6 Targa Team - De Musketiers klein
Gebouw Komin Vr. 16-10-2020 19:30:00 K A 6 Ons Genoegen Bussum - BVM Apollo klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 16-10-2020 19:30:00 K A 6 Kwadendamme - De Posthoorn 2 klein
Café Honky Tonk Vr. 16-10-2020 19:30:00 K A 6 Honky Tonk/Vonk Glas - De Posthoorn RBS 1 klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 16-10-2020 19:30:00 K A 6 `t Centrum `47 - Deventer `83 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 16-10-2020 19:30:00 K A 6 BC Maarland - Op De Klos klein
Zaal Centraal Vr. 16-10-2020 19:30:00 K A 6 B.D.L. / Verheggen Interieurs - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Ponderosa Za. 17-10-2020 11:00:00 K A 6 S.V.W. - Honky Tonk 1 klein
Billardcafe de Veemarkt Za. 17-10-2020 11:00:00 TE A 7 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - Dibo-The City groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 17-10-2020 11:00:00 TE A 8 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - Dibo-The City groot
D'n Boerenbond Za. 17-10-2020 11:00:00 TE A 7 ABC `t Topke De Picardie - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
D'n Boerenbond Za. 17-10-2020 11:00:00 TE A 8 ABC `t Topke De Picardie - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 17-10-2020 11:00:00 TE A 7 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - De Hazelaar XL Box groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 17-10-2020 11:00:00 TE A 8 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - De Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 17-10-2020 11:00:00 TE A 7 De Hazelaar 1 - Carambole R&H kassa's groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 17-10-2020 11:00:00 TE A 8 De Hazelaar 1 - Carambole R&H kassa's groot
BIOS Za. 17-10-2020 11:00:00 T1 A 7 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - De Hazelaar 2 groot
BIOS Za. 17-10-2020 11:00:00 T1 A 8 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - De Hazelaar 2 groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 17-10-2020 11:00:00 T1 A 7 BV '75 - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 17-10-2020 11:00:00 T1 A 8 BV '75 - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 17-10-2020 11:00:00 T1 A 7 BV de Trots van Kluirendal - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 17-10-2020 11:00:00 T1 A 8 BV de Trots van Kluirendal - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Biljartcentrum Samonda Za. 17-10-2020 12:00:00 DB1 ronde2 2 BSV Bescamp - derietlander.nl groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Za. 17-10-2020 13:00:00 D2 3 5 Albert Heijn Van Rijn - Kaketoe `80 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 17-10-2020 13:00:00 D3 4 3 De Distel Biljarts 3 - Ossekop / BH keukens groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 17-10-2020 13:00:00 D4 1 4 Nieuw Diemen - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Cafe De Mixx Za. 17-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 D.A.B. - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 17-10-2020 13:30:00 DB1 ronde2 2 Zandee Kloetinge - De Distel Biljarts 2 groot
Ricky's Pub Za. 17-10-2020 19:00:00 D2 4 1 Teleng Schilderwerken BV - Eddies-HR.nl groot
Horecabedrijf Mans Za. 17-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Bierhandel 3 - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 18-10-2020 11:00:00 T1 A 7 De Hazelaar 3 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 18-10-2020 11:00:00 T1 A 8 De Hazelaar 3 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcafe Jorissen Zo. 18-10-2020 13:00:00 D0 1 7 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - Team Eekhoorn groot
't Tapperijke Zo. 18-10-2020 13:00:00 D0 1 7 Dekker Keukens - Dallinga.com groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Zo. 18-10-2020 13:00:00 D0 1 7 S.I.S. Schoonmaak - Aartsbouw Sprundel groot
Eet en Bier Cafe Bousema Zo. 18-10-2020 13:00:00 D0 1 7 Bousema Lochem - `t Ivoor groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 18-10-2020 13:00:00 D0 1 7 `t Hartje van Oosterhout - A1 Biljarts groot
Camping De Eekhoorn Zo. 18-10-2020 13:00:00 D0 1 7 DKM Tools - STZ Zundert groot
Camping De Eekhoorn Di. 20-10-2020 19:30:00 D3 3 1 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 20-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Bikse Biljart Bikkels - Capelle groot
Café Honky Tonk Wo. 21-10-2020 13:00:00 KB1 A 1 Honky Tonk/Vonk Glas - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 21-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Nieuw Diemen - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Biljartvereniging Carambole Do. 22-10-2020 13:00:00 KB1 A 1 Carambole BBG Brabant - De Hazelaar 1 klein
Café Zaal 't Oventje Do. 22-10-2020 17:30:00 DB1 ronde2 2 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - Splinter & de Vosch groot
Biljartvereniging Carambole Do. 22-10-2020 19:30:00 KB1 A 1 Carambole R & H Kassa - BV Jong Geleerd klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 23-10-2020 13:00:00 KB1 A 2 Het Wapen Van Alblasserdam - Honky Tonk/Vonk Glas klein
D'n Boerenbond Vr. 23-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service - De Biljartacademie groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 23-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 23-10-2020 19:30:00 D3 5 6 De Harmonie Groningen - De Haven groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 23-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Stukadoors Bedrijf Kanters - Van Melis Autobedrijf groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 23-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 De Peel / Van Esch Biljarts - A3BC groot
De Rietlander Za. 24-10-2020 12:00:00 DB1 ronde2 2 De Rietlander - De Kruijf Biljartshop groot
Café Groeselt Za. 24-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 VK 2 / Gorissen Furniture - `s-GBC groot
Padoc Za. 24-10-2020 13:00:00 KB1 A 1 BV Padoc - De Ram klein
Cafe De Ram Za. 24-10-2020 13:00:00 KB1 A 2 De Ram - BV Padoc klein
't Ivoor Za. 24-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 `t Ivoor 2 - E.D.O. `83 groot
De Biljartacademie Za. 24-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 De Biljartacademie 3 - BCO / Paeoniapassion.com groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 24-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 BV Cortini Automotive - Treva 2 / Theory Cues groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 24-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 WBV / De Koger - BC Tegelen 2 groot
Cafe 't Steegje Za. 24-10-2020 14:00:00 DB1 ronde2 2 Cafe `t Steegje - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 24-10-2020 16:00:00 DB1 ronde2 2 Rob Jacobs Mannenmode - Post Luchtkanalen groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 24-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Boeve Afbouw - De Stene Brug groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 24-10-2020 19:30:00 D3 5 5 BM Sat Rijssen - Noorderling groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 25-10-2020 13:00:00 D1 2 1 Burgmans Biljarts - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Biljart & Snookercentrum Den Helder Zo. 25-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 B&S Den Helder - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 26-10-2020 19:30:00 K A 7 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Carambole BBG Brabant klein
Tjark Rikscentrum Ma. 26-10-2020 19:30:00 K A 7 De Korenmolen - BV Zandweerd klein
De Witte Hoeve Ma. 26-10-2020 19:30:00 K A 7 VOP/DWH - B.C. Tegelen klein
Buurthuis De Oase Ma. 26-10-2020 19:30:00 K A 7 DE OASE - BC Maarland klein
Bowling Goes Ma. 26-10-2020 19:30:00 D2 2 6 Treva 2 / Theory Cues - Pearle Opticiens 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 26-10-2020 19:30:00 D2 2 6 De Parel Dranken - De Distel Biljarts 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 26-10-2020 19:30:00 D3 5 6 Boeve Afbouw - Noorderling 2 groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 26-10-2020 19:30:00 D3 6 6 Struijk Metaalrecycling - De Hazelaar 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 26-10-2020 19:30:00 D4 2 6 Pool and Billiards Delft - De Plas / Scandiflora groot
Zalencentrum De Graver Ma. 26-10-2020 19:30:00 D4 7 6 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - `t Caves 5 groot
BIOS Di. 27-10-2020 19:30:00 K A 7 Kaderteam B.I.O.S. - Moira klein
Café Groeselt Di. 27-10-2020 19:30:00 K A 7 Veerbenders / VanEschBiljarts - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Café Groeselt Di. 27-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 VK / Gorissen Furniture - BC Tegelen groot
Camping De Eekhoorn Di. 27-10-2020 19:30:00 D3 3 6 DKM Tools 2 - The Gamblers groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Di. 27-10-2020 19:30:00 D3 4 6 BV Cortini Automotive - The Friends / Ad`s Catering groot
Café De Ossekop Di. 27-10-2020 19:30:00 D3 4 6 Ossekop / BH keukens - Stoeterij Stal Doorstap groot
Camping De Eekhoorn Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 3 6 De Eekhoorn 5 - Cafedepijp.nl groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 3 6 RCD / Kloens Bestrating - De Zwaan groot
Biljartcentrum De Distel Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 4 6 De Distel Biljarts 5 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 4 6 Bikse Biljart Bikkels - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 4 6 Bikse Biljart Bikkels 2 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 4 6 Zandee Kloetinge - Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 5 6 De Viersprong - Noorderling 3 groot
D'n Boerenbond Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 6 6 ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service - `t Ivoor 4 groot
Het Caves Di. 27-10-2020 19:30:00 D4 7 6 `t Caves 4 - De Mixx groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 28-10-2020 19:30:00 K A 7 De Musketiers - K.S.A. klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 28-10-2020 19:30:00 K A 7 BVM Apollo - W.B.D. klein
Cafe De Ram Wo. 28-10-2020 19:30:00 K A 7 De Ram - S.V.W. klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 28-10-2020 19:30:00 K A 7 BV De Markt/ De Onderbouw - Woezik klein
De Beestenmarkt Wo. 28-10-2020 19:30:00 K A 7 Deventer `83 - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 28-10-2020 19:30:00 K A 7 De Pelikaan Zutphen 2 - `t Centrum `47 klein
Café Cambrinus Wo. 28-10-2020 19:30:00 K A 7 Cambrinus/VTS/vdVen - VanEschBiljarts/De Peel klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 28-10-2020 19:30:00 D2 1 6 B&S Den Helder - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Thekes Wo. 28-10-2020 19:30:00 D3 6 6 Thekes Herpen 2 - De Veemarkt 3D groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 28-10-2020 19:30:00 D3 6 6 De Hazelaar - Carambole / HPS Industrial groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 28-10-2020 19:30:00 D4 1 6 Nieuw Diemen - Push And Win groot
Biljartcafe Jorissen Wo. 28-10-2020 19:30:00 D4 2 6 BV Jorissen 2000 4 - Samonda-die Haghe groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 28-10-2020 19:30:00 D4 2 6 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - De Maasstad groot
De Rietlander Wo. 28-10-2020 19:30:00 D4 3 6 De Rietlander 2 - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
Camping De Eekhoorn Wo. 28-10-2020 19:30:00 D3 3 6 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
De Posthoorn Do. 29-10-2020 19:30:00 K A 7 De Posthoorn 2 - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 29-10-2020 19:30:00 K A 7 De Hazelaar 2 - De Hazelaar 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 29-10-2020 19:30:00 K A 7 BV Jong Geleerd - VIOS-van Esch Biljarts klein
Ricky's Pub Do. 29-10-2020 19:30:00 K A 7 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - De Biljartacademie k1 klein
Thekes Do. 29-10-2020 19:30:00 D2 3 6 Kaketoe `80 - BV West-Peter groot
Café Zaal 't Oventje Do. 29-10-2020 19:30:00 D2 3 6 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - Drukkerij 3in1 groot
't Ivoor Do. 29-10-2020 19:30:00 D2 4 6 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - Cafe Het Wapen van Strijp groot
Biljartzaal De Sport Do. 29-10-2020 19:30:00 D3 1 6 A3BC - Megafa groot
Biljartvereniging B.V.'75 Do. 29-10-2020 19:30:00 D3 1 6 BV `75 2 - Ekrischocola.nl groot
Café De Ossekop Do. 29-10-2020 19:30:00 D3 3 6 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - Cues & Darts groot
De Keet Do. 29-10-2020 19:30:00 D3 5 6 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Grolleman Schildersbedrijf groot
Het Caves Do. 29-10-2020 19:30:00 D3 7 6 `t Caves 3 / De Bandstoters - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartvereniging Almere '83 Do. 29-10-2020 19:30:00 D4 1 6 Ronick BV / Almere `83 2 - WBV / De Koger groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 29-10-2020 19:30:00 D4 1 6 E.D.O. `83 2 - Nieuw Diemen 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 29-10-2020 19:30:00 D4 1 6 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Sportrust 2 groot
Capelle SPC Do. 29-10-2020 19:30:00 D4 2 6 Capelle 4 - BCO 2 groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 29-10-2020 19:30:00 D4 3 6 De Staart / TVM - Markeer MTS Trafficservice groot
Cafe Reseda Do. 29-10-2020 19:30:00 D4 4 6 Reseda - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 29-10-2020 19:30:00 D4 7 6 La Carambole 2012 - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 30-10-2020 19:30:00 K A 7 Beemster / BV Velsen - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 30-10-2020 19:30:00 K A 7 B.C. Schagen - Targa Team klein
Padoc Vr. 30-10-2020 19:30:00 K A 7 BV Padoc - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Café Honky Tonk Vr. 30-10-2020 19:30:00 K A 7 Honky Tonk 1 - Kwadendamme klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 30-10-2020 19:30:00 K A 7 BV De Hoog Van der Wilt - BV Nieuwegein 15 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 30-10-2020 19:30:00 K A 7 HWA Hotel van Krimpen - `t Centrum klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 30-10-2020 19:30:00 K A 7 Carambole R & H Kassa - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 30-10-2020 19:30:00 K A 7 Ben er Bij - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 30-10-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Ekrischocola.nl - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 1 6 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
De Rietlander Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 1 6 derietlander.nl - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 1 6 BCO / Paeoniapassion.com - E.D.O. `83 groot
Café De Ossekop Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 2 6 Teletronika - Lynn-Somers groot
De Drie Zwaantjes Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 2 6 BV Sprundel 3 - Polka Print groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 2 6 De Laan / Stolting Advocatuur - `t Tapperijke groot
Hotel Cafe-rest. Prinsen Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 3 6 HCR Prinsen - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 3 6 BC Arnhem 2 - Thekes / Park Tivoli groot
Café Molenvliet Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 4 6 S&P / De Molenvliet - Teleng Schilderwerken BV groot
't Ivoor Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 4 6 `t Ivoor 2 - BC Goirle groot
Sporthuis Reusel Vr. 30-10-2020 19:30:00 D2 4 6 De Molen - aMate Communications groot
De Windhoek Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 1 6 Ribas - Dirk Snip Biljarts groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 1 6 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - Gasthoeve Adrichem groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 1 6 Brouwer Project Design - BV Waterland groot
BV Onder Ons Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 1 6 Take 5 - WBV Wormerveer groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 2 6 `s-GBC - Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep groot
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 2 6 `t Raedthuys - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
Capelle SPC Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 2 6 Capelle 2 / De Terp - BV Jorissen 2000 3 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 2 6 Team Harvest - De Rietlander groot
Camping De Eekhoorn Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 3 6 De Eekhoorn 3 - BV Oudenbosch groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 4 6 De Stene Brug - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
't Tapperijke Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 4 6 `t Tapperijke 2 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Friesche Club Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 5 6 Beauty Sauna Peize - BM Sat Rijssen groot
De Noordeling Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 5 6 Noorderling - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Biljartvereniging B.V.'75 Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 6 6 BV `75 - Thekes Herpen 3 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 7 6 BC Tegelen 3 - De Jochies 19 groot
Bert's Place Vr. 30-10-2020 19:30:00 D3 7 6 BC La Plaza - D.A.B. groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 1 6 Vriendenkring / Cafe Tapuit - Telecombinatie Plaza groot
Valkennest Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 2 6 Cafe `t Valkennest - Sportrust groot
Biljartzaal De Sport Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 2 6 A3BC 2 - BSV Bescamp groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 3 6 BV Cortini Automotive 2 - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 5 6 Carambole 2 / Happy Garden - Bierhandel 2 groot
Biljartschool Sneek Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 5 6 Biljartschool Sneek - Bierhandel 3 groot
Cues & Darts Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 6 6 Cues & Darts 2 - De Hazelaar 3 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 6 6 Apparekoi - Van Rossum Tegelwerken 2 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 6 6 S.I.S. Schoonmaak 2 - Van Melis Autobedrijf 2 groot
De Biljartacademie Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 7 6 De Biljartacademie 3 - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Café Groeselt Vr. 30-10-2020 19:30:00 D4 7 6 VK 5 / Eetcafe Riekelt - BC Tegelen 4 groot
Jan Massinkhal Za. 31-10-2020 11:00:00 T1 A 9 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Jan Massinkhal Za. 31-10-2020 11:00:00 T1 A 10 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Biljartcentrum De Pelikaan Za. 31-10-2020 11:30:00 KB1 A 1 De Pelikaan Zutphen 1 - W.B.D. klein
Biljartcentrum Den Hoek Za. 31-10-2020 13:00:00 D1 1 6 Kippenpan.nl - Arbo Industries groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 31-10-2020 13:00:00 D2 1 6 Hektisch Biljartschool / Team Dokter - Constructor Staalbouw groot
De Drie Zwaantjes Za. 31-10-2020 13:00:00 D2 2 6 BV Sprundel 2 - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 31-10-2020 13:00:00 D2 3 6 Carambole - De Bierhandel.nl groot
Camping De Eekhoorn Za. 31-10-2020 13:00:00 D2 4 6 De Eekhoorn - BC Tegelen 2 groot
Capelle SPC Za. 31-10-2020 13:00:00 D3 2 6 Ladies First - Capelle 8 groot
Biljartcafe Jorissen Za. 31-10-2020 13:00:00 D3 2 6 BV Jorissen 2000 2 - De Hoog groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 31-10-2020 13:00:00 D3 3 6 `t Hartje / Balans - BV Sprundel 4 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 31-10-2020 13:00:00 D3 4 6 De Distel Biljarts 3 - De Eekhoorn 4 groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 31-10-2020 13:00:00 D3 5 6 Kiri Casino - Midwolda `79 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 31-10-2020 13:00:00 D3 6 6 De Trots van Kluirendal - Teunesen / Smits Bestratingen groot
Ricky's Pub Za. 31-10-2020 13:00:00 D3 7 6 Bonanza - Van Melis Autobedrijf groot
Café Groeselt Za. 31-10-2020 13:00:00 D3 7 6 VK 2 / Gorissen Furniture - De Biljartacademie 2 groot
Bowling Goes Za. 31-10-2020 13:00:00 D4 4 6 Treva 3 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Café Siemens Za. 31-10-2020 13:00:00 D4 5 6 Midwolda `79 2 - De Harmonie Groningen 2 groot
Cafe De Haven Za. 31-10-2020 13:00:00 D4 5 6 De Haven 2 - De Anerhof groot
Horecabedrijf Mans Za. 31-10-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 Bierhandel 2 - Cafe Het Wapen van Strijp groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 31-10-2020 16:00:00 D1 1 4 Kippenpan.nl - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Het Caves Za. 31-10-2020 19:00:00 D1 1 6 `t Caves / Man op Maat - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 31-10-2020 19:00:00 D1 1 6 BC Tegelen - Treva / Theory Cues groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 31-10-2020 19:00:00 D1 1 6 BC Arnhem - De Veemarkt 1D groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 31-10-2020 19:00:00 D1 1 6 Aardexpres - N-Surance groot
De Biljartacademie Za. 31-10-2020 19:00:00 D1 2 6 De Biljartacademie - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Apeldoorns Biljart Centrum Za. 31-10-2020 19:00:00 D1 2 6 De Kruijf Biljartshop - Biljartteam Hilvarenbeek groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 31-10-2020 19:00:00 D1 2 6 Land Transport - VK / Gorissen Furniture groot
Cafe De Pijp Za. 31-10-2020 19:00:00 D2 1 6 Cafe de Pijp / Sanidump - Le Grand Crue groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 31-10-2020 19:00:00 D2 4 6 `t Hartje van Oosterhout 3 - Eddies-HR.nl groot
Biljartcentrum De Distel Za. 31-10-2020 19:00:00 D3 4 6 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - Bottles / Dockside groot
Sporthuis Reusel Za. 31-10-2020 19:00:00 D3 7 6 De Molen 2 - VK 3 / Windex groot
Capelle SPC Za. 31-10-2020 19:00:00 D4 3 6 De Does Trappen / Cafe de Klapdeur - Cafe `t Steegje groot
Café Groeselt Za. 31-10-2020 19:00:00 D4 7 6 VK 4 / Cafe Groeselt - H.A.S. groot
Biljartvereniging Steenwijk Zo. 01-11-2020 10:00:00 DB1 ronde2 2 Land Transport - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Klubhuis Zo. 01-11-2020 11:00:00 K A 7 DSS Weesp - BV Rapiditas - Ons Genoegen Bussum klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 01-11-2020 11:00:00 K A 7 HWA Verhaar BiljartKeuService - Carambole Steinhof constr klein
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Zo. 01-11-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 De Trots van Kluirendal - Pearle Opticiens 2 groot
Cafe Keyzer Zo. 01-11-2020 13:00:00 DB1 ronde2 2 De Plas / Scandiflora - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
De Drie Zwaantjes Zo. 01-11-2020 13:00:00 D0 1 8 Aartsbouw Sprundel - Dekker Keukens groot
H.C.R. Dallinga Zo. 01-11-2020 13:00:00 D0 1 8 Dallinga.com - J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag groot
Camping De Eekhoorn Zo. 01-11-2020 13:00:00 D0 1 8 DKM Tools - `t Hartje van Oosterhout groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 01-11-2020 13:00:00 D0 1 8 A1 Biljarts - `t Ivoor groot
Eet en Bier Cafe Bousema Zo. 01-11-2020 13:00:00 D0 1 8 Bousema Lochem - S.I.S. Schoonmaak groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 01-11-2020 13:00:00 D0 1 8 STZ Zundert - Team Eekhoorn groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 01-11-2020 13:00:00 D1 1 6 Denksportcentrum `t Spaerne - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Het Caves Zo. 01-11-2020 13:00:00 D1 2 6 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - Capelle groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 01-11-2020 13:00:00 D1 2 6 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - BV Sprundel groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 01-11-2020 13:00:00 D1 2 6 Post Luchtkanalen - Burgmans Biljarts groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 01-11-2020 13:00:00 D3 3 6 Cafe van Ouds Havenzicht - L&B Ledermode groot
Friesche Club Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Beauty Sauna Peize - BV `75 2 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 De Hoog - Noorderling 3 groot
Bert's Place Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 BC La Plaza - Carambole 2 / Happy Garden groot
Biljartschool Sneek Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Biljartschool Sneek - L&B Ledermode groot
Zalencentrum De Graver Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 H.A.S. - BC Arnhem 2 groot
Thekes Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Thekes / Park Tivoli - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
Biljartvereniging Carambole Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Apparekoi - `t Raedthuys groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Dirk Snip Biljarts - BV West-Peter groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 BV Cortini Automotive 2 - De Harmonie Groningen groot
Ricky's Pub Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Bonanza - Arbo Industries groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Vriendenkring / Cafe Tapuit - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 Grolleman Schildersbedrijf - Teleng Schilderwerken BV groot
Café D'oale Delle Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 De Anerhof - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Camping De Eekhoorn Zo. 01-11-2020 19:30:00 DB1 ronde2 2 DKM Tools 2 - HCR Prinsen groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 02-11-2020 19:30:00 K A 8 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Hazelaar 3 klein
Tjark Rikscentrum Ma. 02-11-2020 19:30:00 K A 8 De Korenmolen - `t Centrum `47 klein
De Witte Hoeve Ma. 02-11-2020 19:30:00 K A 8 VOP/DWH - VanEschBiljarts/De Peel klein
Buurthuis De Oase Ma. 02-11-2020 19:30:00 K A 8 DE OASE - Op De Klos klein
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 02-11-2020 19:30:00 D2 3 7 Splinter & de Vosch - Kaketoe `80 groot
Cafe De Gouden Leeuw Ma. 02-11-2020 19:30:00 D2 4 7 Eddies-HR.nl - S&P / De Molenvliet groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 02-11-2020 19:30:00 D2 4 7 aMate Communications - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
Biljartcentrum Merwehof Ma. 02-11-2020 19:30:00 D3 3 7 The Gamblers - Cafe van Ouds Havenzicht groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 02-11-2020 19:30:00 D4 1 7 ASA Ans Schoutsen Administraties - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 02-11-2020 19:30:00 D4 1 7 Telecombinatie Plaza - E.D.O. `83 2 groot
Capelle SPC Ma. 02-11-2020 19:30:00 D4 2 7 De Maasstad - Capelle 4 groot
De Drie Zwaantjes Ma. 02-11-2020 19:30:00 D4 3 7 De Zwaan - De Eekhoorn 5 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 02-11-2020 19:30:00 D4 3 7 DC Michielsen 2 / Bongaards Transport - RCD / Kloens Bestrating groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 02-11-2020 19:30:00 D4 6 7 De Hazelaar 3 - ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service groot
Zalencentrum De Graver Ma. 02-11-2020 19:30:00 D4 7 7 H.A.S. - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
BIOS Di. 03-11-2020 19:30:00 K A 8 Kaderteam B.I.O.S. - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
Café Groeselt Di. 03-11-2020 19:30:00 K A 8 Veerbenders / VanEschBiljarts - De Biljartacademie k1 klein
Biljart- en Dartcentrum De Haven Di. 03-11-2020 19:30:00 D2 3 7 Albert Heijn Van Rijn - Carambole groot
Biljartcentrum Om De Noord Di. 03-11-2020 19:30:00 D3 1 7 WBV Wormerveer - Brouwer Project Design groot
Capelle SPC Di. 03-11-2020 19:30:00 D3 2 7 Capelle 8 - Capelle 2 / De Terp groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 03-11-2020 19:30:00 D3 4 7 Stoeterij Stal Doorstap - BV Cortini Automotive groot
Cafe Reseda Di. 03-11-2020 19:30:00 D3 4 7 Bottles / Dockside - De Distel Biljarts 3 groot
Camping De Eekhoorn Di. 03-11-2020 19:30:00 D3 4 7 De Eekhoorn 4 - `t Tapperijke 2 groot
Billardcafe de Veemarkt Di. 03-11-2020 19:30:00 D3 6 7 De Veemarkt 3D - Struijk Metaalrecycling groot
Bert's Place Di. 03-11-2020 19:30:00 D3 7 7 De Jochies 19 - Bonanza groot
Biljartcentrum Sloterdijk Di. 03-11-2020 19:30:00 D4 1 7 Push And Win - Ronick BV / Almere `83 2 groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 03-11-2020 19:30:00 D4 2 7 Sportrust - BV Jorissen 2000 4 groot
Cafe De Pijp Di. 03-11-2020 19:30:00 D4 3 7 Cafedepijp.nl - BV Cortini Automotive 2 groot
Cafe 't Steegje Di. 03-11-2020 19:30:00 D4 3 7 Cafe `t Steegje - De Rietlander 2 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 03-11-2020 19:30:00 D4 4 7 Rob Jacobs Mannenmode - Reseda groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 03-11-2020 19:30:00 D4 4 7 Bikse Biljart Bikkels 3 - Zandee Kloetinge groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Di. 03-11-2020 19:30:00 D4 6 7 Van Melis Autobedrijf 2 - Apparekoi groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 04-11-2020 19:30:00 K A 8 De Musketiers - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 04-11-2020 19:30:00 K A 8 BVM Apollo - B.C.O. De beste keus klein
Cafe De Ram Wo. 04-11-2020 19:30:00 K A 8 De Ram - Kwadendamme klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 04-11-2020 19:30:00 K A 8 BV De Markt/ De Onderbouw - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
De Beestenmarkt Wo. 04-11-2020 19:30:00 K A 8 Deventer `83 - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 04-11-2020 19:30:00 K A 8 De Pelikaan Zutphen 2 - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Café Cambrinus Wo. 04-11-2020 19:30:00 K A 8 Cambrinus/VTS/vdVen - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Cafe 't Steegje Wo. 04-11-2020 19:30:00 D2 2 7 Team Bouwpartners / Wear-It - Treva 2 / Theory Cues groot
H.C.R. Dallinga Wo. 04-11-2020 19:30:00 D2 2 7 Polka Print - Teletronika groot
De Rietlander Wo. 04-11-2020 19:30:00 D3 2 7 De Rietlander - `s-GBC groot
't Tapperijke Wo. 04-11-2020 19:30:00 D3 3 7 L&B Ledermode - `t Hartje / Balans groot
Camping De Eekhoorn Wo. 04-11-2020 19:30:00 D3 3 10 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - Cues & Darts groot
Thekes Wo. 04-11-2020 19:30:00 D3 6 7 Thekes Herpen 3 - De Hazelaar groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 04-11-2020 19:30:00 D4 1 7 Sportrust 2 - Nieuw Diemen groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 04-11-2020 19:30:00 D4 1 7 Nieuw Diemen 2 - Elbers Transport / Camberlin Stofferingen groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 04-11-2020 19:30:00 D4 4 7 Rob Jacobs Mannenmode 2 - De Distel Biljarts 5 groot
Horecabedrijf Mans Wo. 04-11-2020 19:30:00 D4 5 7 Bierhandel 2 - Midwolda `79 2 groot
De Posthoorn Do. 05-11-2020 19:30:00 K A 8 De Posthoorn 2 - De Posthoorn RBS 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 05-11-2020 19:30:00 K A 8 De Hazelaar 2 - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 05-11-2020 19:30:00 K A 8 BV Jong Geleerd - B.C. Tegelen klein
Ricky's Pub Do. 05-11-2020 19:30:00 K A 8 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BC Maarland klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 05-11-2020 19:30:00 D2 1 7 E.D.O. `83 - Cafe de Pijp / Sanidump groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 05-11-2020 19:30:00 D2 1 7 Merwehof / Derogee Beveiligingen - derietlander.nl groot
Cafe Reseda Do. 05-11-2020 19:30:00 D2 2 7 Pearle Opticiens 2 - BV Sprundel 3 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 05-11-2020 19:30:00 D3 1 7 BV Waterland - A tot Z Stucadoors / Almere `83 groot
Biljartcafe Jorissen Do. 05-11-2020 19:30:00 D3 2 7 BV Jorissen 2000 3 - `t Raedthuys groot
Biljartcentrum Samonda Do. 05-11-2020 19:30:00 D3 2 7 `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum - Team Harvest groot
Café De Ossekop Do. 05-11-2020 19:30:00 D3 3 7 Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - De Eekhoorn 3 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Do. 05-11-2020 19:30:00 D3 4 7 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Ossekop / BH keukens groot
Café-Biljart 't Vossenhol Do. 05-11-2020 19:30:00 D3 5 7 BM Sat Rijssen - De Harmonie Groningen groot
Horecabedrijf Mans Do. 05-11-2020 19:30:00 D4 5 7 Bierhandel 3 - De Viersprong groot
't Ivoor Do. 05-11-2020 19:30:00 D4 6 7 `t Ivoor 4 - Van Rossum Tegelwerken groot
Cafe De Mixx Do. 05-11-2020 19:30:00 D4 7 7 De Mixx - De Biljartacademie 3 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 05-11-2020 19:30:00 D4 7 7 BC Tegelen 4 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Het Caves Do. 05-11-2020 19:30:00 D4 7 7 `t Caves 5 - La Carambole 2012 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Do. 05-11-2020 19:30:00 D4 7 7 De Peel / Van Esch Biljarts - VK 4 / Cafe Groeselt groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 06-11-2020 19:30:00 K A 8 Beemster / BV Velsen - De Jol Biomos klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 06-11-2020 19:30:00 K A 8 B.C. Schagen - K.S.A. klein
Padoc Vr. 06-11-2020 19:30:00 K A 8 BV Padoc - Ons Genoegen Bussum klein
Café Honky Tonk Vr. 06-11-2020 19:30:00 K A 8 Honky Tonk 1 - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 06-11-2020 19:30:00 K A 8 BV De Hoog Van der Wilt - Carambole Steinhof constr klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 06-11-2020 19:30:00 K A 8 HWA Hotel van Krimpen - BV Nieuwegein 15 klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 06-11-2020 19:30:00 K A 8 Carambole R & H Kassa - Carambole BBG Brabant klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 06-11-2020 19:30:00 K A 8 Ben er Bij - Woezik klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 06-11-2020 19:30:00 D2 1 7 Le Grand Crue - B&S Den Helder groot
't Tapperijke Vr. 06-11-2020 19:30:00 D2 2 7 `t Tapperijke - De Parel Dranken groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 06-11-2020 19:30:00 D2 2 7 Lynn-Somers - De Laan / Stolting Advocatuur groot
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 06-11-2020 19:30:00 D2 3 7 Drukkerij 3in1 - BC Arnhem 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 06-11-2020 19:30:00 D2 4 7 Cafe Het Wapen van Strijp - De Eekhoorn groot
BV Onder Ons Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 1 7 Gasthoeve Adrichem - Ribas groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 1 7 Dirk Snip Biljarts - BV `75 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 1 7 Ekrischocola.nl - A3BC groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 1 7 Megafa - Take 5 groot
Capelle SPC Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 2 7 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - BV Jorissen 2000 2 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 2 7 De Hoog - Ladies First groot
De Drie Zwaantjes Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 4 7 The Friends / Ad`s Catering - De Stene Brug groot
Camping De Eekhoorn Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 4 7 DC Michielsen / Bongaards Transport - De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 5 7 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Beauty Sauna Peize groot
Cafe De Haven Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 5 7 De Haven - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
De Noordeling Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 5 7 Noorderling 2 - Kiri Casino groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 5 7 Grolleman Schildersbedrijf - Boeve Afbouw groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 6 7 Carambole / HPS Industrial - Thekes Herpen 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 6 7 De Hazelaar 2 - De Trots van Kluirendal groot
Cafe De Mixx Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 7 7 D.A.B. - VK 2 / Gorissen Furniture groot
De Biljartacademie Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 7 7 De Biljartacademie 2 - BC Tegelen 3 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 7 7 Van Melis Autobedrijf - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
Het Wapen Van Eerschot Vr. 06-11-2020 19:30:00 D3 7 7 Voegersbedrijf W. Smetsers - De Molen 2 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 2 7 BCO 2 - Pool and Billiards Delft groot
Cafe Keyzer Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 2 7 De Plas / Scandiflora - Cafe `t Valkennest groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 2 7 Samonda-die Haghe - A3BC 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 3 7 Stukadoors Bedrijf Kanters - De Staart / TVM groot
Café De Ossekop Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 4 7 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - Bikse Biljart Bikkels groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 4 7 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Café D'oale Delle Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 5 7 De Anerhof - Carambole 2 / Happy Garden groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 5 7 De Harmonie Groningen 2 - Biljartschool Sneek groot
De Noordeling Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 5 7 Noorderling 3 - Bierhandel 4 groot
Zalencentrum De Graver Vr. 06-11-2020 19:30:00 D4 7 7 NAS / Outlet DHZ Valkenswaard - `t Caves 4 groot
Biljartvereniging Carambole Za. 07-11-2020 11:00:00 TE A 9 Carambole R&H kassa's - De Hazelaar XL Box groot
Biljartvereniging Carambole Za. 07-11-2020 11:00:00 TE A 10 Carambole R&H kassa's - De Hazelaar XL Box groot
Dibo-the City Za. 07-11-2020 11:00:00 TE A 9 Dibo-The City - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Dibo-the City Za. 07-11-2020 11:00:00 TE A 10 Dibo-The City - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 07-11-2020 11:00:00 TE A 9 De Hazelaar 1 - ABC `t Topke De Picardie groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 07-11-2020 11:00:00 TE A 10 De Hazelaar 1 - ABC `t Topke De Picardie groot
Biljartvereniging Carambole Za. 07-11-2020 11:00:00 TE A 9 Carambole D.I.S.C. B.V. - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Biljartvereniging Carambole Za. 07-11-2020 11:00:00 TE A 10 Carambole D.I.S.C. B.V. - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Biljartcentrum Goirle Za. 07-11-2020 11:00:00 T1 A 9 BC Goirle-FRAVO-verhuur - BV de Trots van Kluirendal groot
Biljartcentrum Goirle Za. 07-11-2020 11:00:00 T1 A 10 BC Goirle-FRAVO-verhuur - BV de Trots van Kluirendal groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 07-11-2020 11:00:00 T1 A 9 De Hazelaar 2 - BV '75 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 07-11-2020 11:00:00 T1 A 10 De Hazelaar 2 - BV '75 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 07-11-2020 13:00:00 D1 1 7 N-Surance - Kippenpan.nl groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 07-11-2020 13:00:00 D1 2 7 `t Hartje van Oosterhout 2 - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies groot
Biljartcafe Jorissen Za. 07-11-2020 13:00:00 D2 1 7 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
Biljartcentrum De Distel Za. 07-11-2020 13:00:00 D2 2 7 De Distel Biljarts 2 - BV Sprundel 2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 07-11-2020 13:00:00 D2 4 7 BC Tegelen 2 - `t Ivoor 2 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 07-11-2020 13:00:00 D2 4 7 BC Goirle - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
't Tapperijke Za. 07-11-2020 13:00:00 D3 3 7 BV Oudenbosch - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
Cues & Darts Za. 07-11-2020 13:00:00 D3 3 7 Cues & Darts - DKM Tools 2 groot
De Drie Zwaantjes Za. 07-11-2020 13:00:00 D3 3 7 BV Sprundel 4 - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Café Groeselt Za. 07-11-2020 13:00:00 D3 7 7 VK 3 / Windex - BC La Plaza groot
Biljartcentrum Samonda Za. 07-11-2020 13:00:00 D4 2 7 BSV Bescamp - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
Capelle SPC Za. 07-11-2020 13:00:00 D4 3 7 Markeer MTS Trafficservice - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 07-11-2020 13:00:00 D4 4 7 `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Treva 3 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 07-11-2020 13:00:00 D4 6 7 Van Rossum Tegelwerken 2 - ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service groot
D'n Babbel Za. 07-11-2020 13:30:00 K A 9 Biljartvereniging D`n Babbel - VOP/DWH klein
Horecabedrijf Mans Za. 07-11-2020 15:00:00 D2 3 7 De Bierhandel.nl - Van den Berg Biljarts / `t Oventje groot
Capelle SPC Za. 07-11-2020 19:00:00 D1 1 7 Arbo Industries - Denksportcentrum `t Spaerne groot
't Tapperijke Za. 07-11-2020 19:00:00 D1 1 7 FDV Jacoby / Schuler Cues - `t Caves / Man op Maat groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 07-11-2020 19:00:00 D1 1 7 De Wit Vloerverwarming Montage - BC Arnhem groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 07-11-2020 19:00:00 D1 1 7 De Veemarkt 1D - BC Tegelen groot
Bowling Goes Za. 07-11-2020 19:00:00 D1 1 7 Treva / Theory Cues - Aardexpres groot
Café Groeselt Za. 07-11-2020 19:00:00 D1 2 7 VK / Gorissen Furniture - De Biljartacademie groot
De Drie Zwaantjes Za. 07-11-2020 19:00:00 D1 2 7 BV Sprundel - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 07-11-2020 19:00:00 D1 2 7 Biljartteam Hilvarenbeek - Land Transport groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 07-11-2020 19:00:00 D2 3 7 BV West-Peter - HCR Prinsen groot
Ricky's Pub Za. 07-11-2020 19:00:00 D2 4 7 Teleng Schilderwerken BV - De Molen groot
D'n Boerenbond Za. 07-11-2020 19:00:00 D3 6 7 Teunesen / Smits Bestratingen - Moira groot
Klubhuis Zo. 08-11-2020 11:00:00 K A 8 DSS Weesp - BV Rapiditas - W.B.D. klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 08-11-2020 11:00:00 K A 8 HWA Verhaar BiljartKeuService - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 08-11-2020 11:00:00 T1 A 9 De Hazelaar 3 - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 08-11-2020 11:00:00 T1 A 10 De Hazelaar 3 - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Zaal Centraal Zo. 08-11-2020 13:00:00 KB1 A 1 B.D.L. / Verheggen Interieurs - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Capelle SPC Zo. 08-11-2020 13:00:00 D1 2 7 Capelle - Post Luchtkanalen groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 08-11-2020 13:00:00 D1 2 7 Burgmans Biljarts - De Kruijf Biljartshop groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 08-11-2020 13:00:00 D2 1 7 HWA / Hordijk Biljartartikelen - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Zo. 08-11-2020 13:00:00 D2 1 7 Constructor Staalbouw - BCO / Paeoniapassion.com groot
Café Siemens Zo. 08-11-2020 13:00:00 D3 5 7 Midwolda `79 - Noorderling groot
Biljartcentrum De Pelikaan Zo. 08-11-2020 13:00:00 KB1 A 2 De Pelikaan Zutphen 2 - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 09-11-2020 19:30:00 K A 9 Woezik - Kaderteam B.I.O.S. klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 09-11-2020 19:30:00 K A 9 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Ben er Bij klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 09-11-2020 19:30:00 K A 9 B.C. Tegelen - VIOS-van Esch Biljarts klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 09-11-2020 19:30:00 K A 9 VanEschBiljarts/De Peel - BV Jong Geleerd klein
Bowling Goes Ma. 09-11-2020 19:30:00 D2 2 8 Treva 2 / Theory Cues - De Distel Biljarts 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 09-11-2020 19:30:00 D3 5 8 Boeve Afbouw - De Haven groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 09-11-2020 19:30:00 D3 6 8 Struijk Metaalrecycling - Carambole / HPS Industrial groot
Pool and Billiards Delft Ma. 09-11-2020 19:30:00 D4 2 8 Pool and Billiards Delft - De Maasstad groot
Camping De Eekhoorn Ma. 09-11-2020 19:30:00 D4 3 8 DC Michielsen 2 / Bongaards Transport - Cafe `t Steegje groot
Zalencentrum De Graver Ma. 09-11-2020 19:30:00 D4 7 8 H.A.S. - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Biljartcentrum Samonda Di. 10-11-2020 19:30:00 K A 9 W.B.D. - BV Padoc klein
De Biljartacademie Di. 10-11-2020 19:30:00 K A 9 De Biljartacademie k1 - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Camping De Eekhoorn Di. 10-11-2020 19:30:00 D3 3 8 DKM Tools 2 - BV Oudenbosch groot
Café De Ossekop Di. 10-11-2020 19:30:00 D3 4 8 Ossekop / BH keukens - BV Cortini Automotive groot
Jan Massinkhal Di. 10-11-2020 19:30:00 D3 6 8 Moira - De Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 10-11-2020 19:30:00 D4 3 8 RCD / Kloens Bestrating - De Eekhoorn 5 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 10-11-2020 19:30:00 D4 4 8 De Distel Biljarts 5 - Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 10-11-2020 19:30:00 D4 4 8 Bikse Biljart Bikkels 3 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 10-11-2020 19:30:00 D4 4 8 Bikse Biljart Bikkels 2 - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 10-11-2020 19:30:00 D4 4 8 Zandee Kloetinge - Bikse Biljart Bikkels groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 10-11-2020 19:30:00 D4 5 8 De Viersprong - De Harmonie Groningen 2 groot
D'n Boerenbond Di. 10-11-2020 19:30:00 D4 6 8 ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service - Van Rossum Tegelwerken groot
Het Caves Di. 10-11-2020 19:30:00 D4 7 8 `t Caves 4 - `t Caves 5 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 11-11-2020 19:30:00 K A 9 B.C.O. De beste keus - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 11-11-2020 19:30:00 K A 9 BV Nieuwegein 15 - `t Centrum klein
De Zandloper Wo. 11-11-2020 19:30:00 K A 9 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - De Hazelaar 1 klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 11-11-2020 19:30:00 K A 9 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Moira klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 11-11-2020 19:30:00 D2 1 8 B&S Den Helder - E.D.O. `83 groot
Camping De Eekhoorn Wo. 11-11-2020 19:30:00 D3 3 8 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - L&B Ledermode groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 11-11-2020 19:30:00 D3 6 8 De Hazelaar - Thekes Herpen 2 groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 11-11-2020 19:30:00 D4 1 8 Nieuw Diemen 2 - Telecombinatie Plaza groot
Biljartcafe Jorissen Wo. 11-11-2020 19:30:00 D4 2 8 BV Jorissen 2000 4 - De Plas / Scandiflora groot
De Rietlander Wo. 11-11-2020 19:30:00 D4 3 8 De Rietlander 2 - Markeer MTS Trafficservice groot
Horecabedrijf Mans Wo. 11-11-2020 19:30:00 D4 5 8 Bierhandel 4 - De Haven 2 groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 12-11-2020 19:30:00 K A 9 K.S.A. - Targa Team klein
De Posthoorn Do. 12-11-2020 19:30:00 K A 9 De Posthoorn RBS 1 - Honky Tonk 1 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 12-11-2020 19:30:00 K A 9 Carambole Steinhof constr - HWA Hotel van Krimpen klein
Biljartvereniging Carambole Do. 12-11-2020 19:30:00 K A 9 Carambole BBG Brabant - De Hazelaar 2 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 12-11-2020 19:30:00 K A 9 De Hazelaar 3 - Carambole R & H Kassa klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 12-11-2020 19:30:00 K A 9 De Pelikaan Zutphen 1 - De Korenmolen klein
Thekes Do. 12-11-2020 19:30:00 D2 3 8 Thekes / Park Tivoli - Drukkerij 3in1 groot
Café Zaal 't Oventje Do. 12-11-2020 19:30:00 D2 3 8 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - Albert Heijn Van Rijn groot
't Ivoor Do. 12-11-2020 19:30:00 D2 4 8 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - Teleng Schilderwerken BV groot
Biljartzaal De Sport Do. 12-11-2020 19:30:00 D3 1 8 A3BC - Dirk Snip Biljarts groot
Biljartvereniging B.V.'75 Do. 12-11-2020 19:30:00 D3 1 8 BV `75 2 - Gasthoeve Adrichem groot
Biljartcentrum Samonda Do. 12-11-2020 19:30:00 D3 2 8 `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum - BV Jorissen 2000 3 groot
Café De Ossekop Do. 12-11-2020 19:30:00 D3 3 8 Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - BV Sprundel 4 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Do. 12-11-2020 19:30:00 D3 4 8 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Eekhoorn 4 groot
De Keet Do. 12-11-2020 19:30:00 D3 5 8 H.G.L. / Keurslager Brouwer - BM Sat Rijssen groot
Het Caves Do. 12-11-2020 19:30:00 D3 7 8 `t Caves 3 / De Bandstoters - De Jochies 19 groot
Biljartvereniging Almere '83 Do. 12-11-2020 19:30:00 D4 1 8 Ronick BV / Almere `83 2 - Sportrust 2 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 12-11-2020 19:30:00 D4 1 8 E.D.O. `83 2 - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 12-11-2020 19:30:00 D4 1 8 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Nieuw Diemen groot
Capelle SPC Do. 12-11-2020 19:30:00 D4 2 8 Capelle 4 - BSV Bescamp groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 12-11-2020 19:30:00 D4 3 8 De Staart / TVM - Cafedepijp.nl groot
Cafe Reseda Do. 12-11-2020 19:30:00 D4 4 8 Reseda - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 12-11-2020 19:30:00 D4 7 8 La Carambole 2012 - BC Tegelen 4 groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - B.C. Schagen klein
Gebouw Komin Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 Ons Genoegen Bussum - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 Kwadendamme - S.V.W. klein
Café Honky Tonk Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 Honky Tonk/Vonk Glas - De Ram klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 Het Wapen Van Alblasserdam - BV De Hoog Van der Wilt klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 `t Centrum `47 - BV Zandweerd klein
De Triangel Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 D.O.S. Hattem / De Poedel. - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 BC Maarland - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Café 't Piepke Vr. 13-11-2020 19:30:00 K A 9 Op De Klos - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 1 8 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - Le Grand Crue groot
De Rietlander Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 1 8 derietlander.nl - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 1 8 BCO / Paeoniapassion.com - Cafe de Pijp / Sanidump groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 2 8 Lynn-Somers - Polka Print groot
Café De Ossekop Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 2 8 Teletronika - Pearle Opticiens 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 2 8 BV Sprundel 3 - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 2 8 De Laan / Stolting Advocatuur - De Parel Dranken groot
Hotel Cafe-rest. Prinsen Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 3 8 HCR Prinsen - Splinter & de Vosch groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 3 8 BC Arnhem 2 - De Bierhandel.nl groot
Café Molenvliet Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 4 8 S&P / De Molenvliet - BC Goirle groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 4 8 Cafe Het Wapen van Strijp - aMate Communications groot
Sporthuis Reusel Vr. 13-11-2020 19:30:00 D2 4 8 De Molen - Eddies-HR.nl groot
De Windhoek Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 1 8 Ribas - BV Waterland groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 1 8 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - WBV Wormerveer groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 1 8 Megafa - Ekrischocola.nl groot
BV Onder Ons Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 1 8 Take 5 - Brouwer Project Design groot
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 2 8 `t Raedthuys - Capelle 8 groot
Capelle SPC Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 2 8 Capelle 2 / De Terp - De Hoog groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 2 8 Team Harvest - `s-GBC groot
Camping De Eekhoorn Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 3 8 De Eekhoorn 3 - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 4 8 De Stene Brug - Stoeterij Stal Doorstap groot
't Tapperijke Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 4 8 `t Tapperijke 2 - Bottles / Dockside groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 5 8 De Harmonie Groningen - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Friesche Club Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 5 8 Beauty Sauna Peize - Midwolda `79 groot
De Noordeling Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 5 8 Noorderling 2 - Grolleman Schildersbedrijf groot
Biljartvereniging B.V.'75 Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 6 8 BV `75 - Teunesen / Smits Bestratingen groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 7 8 BC Tegelen 3 - D.A.B. groot
Bert's Place Vr. 13-11-2020 19:30:00 D3 7 8 BC La Plaza - VK 2 / Gorissen Furniture groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 1 8 Vriendenkring / Cafe Tapuit - WBV / De Koger groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 2 8 Samonda-die Haghe - Sportrust groot
Valkennest Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 2 8 Cafe `t Valkennest - BCO 2 groot
Biljartzaal De Sport Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 2 8 A3BC 2 - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 3 8 BV Cortini Automotive 2 - De Zwaan groot
De Noordeling Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 5 8 Noorderling 3 - Bierhandel 3 groot
Biljartschool Sneek Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 5 8 Biljartschool Sneek - Bierhandel 2 groot
Cues & Darts Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 6 8 Cues & Darts 2 - `t Ivoor 4 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 6 8 S.I.S. Schoonmaak 2 - De Hazelaar 3 groot
De Biljartacademie Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 7 8 De Biljartacademie 3 - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
Café Groeselt Vr. 13-11-2020 19:30:00 D4 7 8 VK 5 / Eetcafe Riekelt - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Het Schouwspel Za. 14-11-2020 13:00:00 K A 9 De Jol Biomos - De Musketiers klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 14-11-2020 13:00:00 D2 1 8 Hektisch Biljartschool / Team Dokter - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
De Drie Zwaantjes Za. 14-11-2020 13:00:00 D2 2 8 BV Sprundel 2 - `t Tapperijke groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 14-11-2020 13:00:00 D2 3 8 Carambole - BV West-Peter groot
Camping De Eekhoorn Za. 14-11-2020 13:00:00 D2 4 8 De Eekhoorn - `t Ivoor 2 groot
Capelle SPC Za. 14-11-2020 13:00:00 D3 2 8 Ladies First - Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep groot
Biljartcafe Jorissen Za. 14-11-2020 13:00:00 D3 2 8 BV Jorissen 2000 2 - De Rietlander groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 14-11-2020 13:00:00 D3 3 8 `t Hartje / Balans - The Gamblers groot
Biljartcentrum De Distel Za. 14-11-2020 13:00:00 D3 4 8 De Distel Biljarts 3 - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 14-11-2020 13:00:00 D3 5 8 Kiri Casino - Noorderling groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 14-11-2020 13:00:00 D3 6 8 De Trots van Kluirendal - De Veemarkt 3D groot
Ricky's Pub Za. 14-11-2020 13:00:00 D3 7 8 Bonanza - De Biljartacademie 2 groot
Café Groeselt Za. 14-11-2020 13:00:00 D3 7 8 VK 3 / Windex - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Bowling Goes Za. 14-11-2020 13:00:00 D4 4 8 Treva 3 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Café Siemens Za. 14-11-2020 13:00:00 D4 5 8 Midwolda `79 2 - De Anerhof groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 14-11-2020 13:00:00 D4 6 8 Van Rossum Tegelwerken 2 - Van Melis Autobedrijf 2 groot
Het Caves Za. 14-11-2020 19:00:00 D1 1 8 `t Caves / Man op Maat - Arbo Industries groot
Bowling Goes Za. 14-11-2020 19:00:00 D1 1 8 Treva / Theory Cues - De Veemarkt 1D groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 14-11-2020 19:00:00 D1 1 8 BC Tegelen - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 14-11-2020 19:00:00 D1 1 8 BC Arnhem - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 14-11-2020 19:00:00 D1 1 8 Aardexpres - Kippenpan.nl groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 14-11-2020 19:00:00 D1 2 8 Biljartteam Hilvarenbeek - Burgmans Biljarts groot
Apeldoorns Biljart Centrum Za. 14-11-2020 19:00:00 D1 2 8 De Kruijf Biljartshop - Capelle groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 14-11-2020 19:00:00 D1 2 8 Land Transport - De Biljartacademie groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 14-11-2020 19:00:00 D2 4 8 `t Hartje van Oosterhout 3 - BC Tegelen 2 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 14-11-2020 19:00:00 D3 4 8 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - The Friends / Ad`s Catering groot
Sporthuis Reusel Za. 14-11-2020 19:00:00 D3 7 8 De Molen 2 - Van Melis Autobedrijf groot
Capelle SPC Za. 14-11-2020 19:00:00 D4 3 8 De Does Trappen / Cafe de Klapdeur - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Café Groeselt Za. 14-11-2020 19:00:00 D4 7 8 VK 4 / Cafe Groeselt - De Mixx groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 15-11-2020 13:00:00 D1 1 8 Denksportcentrum `t Spaerne - N-Surance groot
Het Caves Zo. 15-11-2020 13:00:00 D1 2 8 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 15-11-2020 13:00:00 D1 2 8 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - VK / Gorissen Furniture groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 15-11-2020 13:00:00 D1 2 8 Post Luchtkanalen - BV Sprundel groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Zo. 15-11-2020 13:00:00 D2 1 8 Constructor Staalbouw - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 15-11-2020 13:00:00 D3 3 8 Cafe van Ouds Havenzicht - Cues & Darts groot
RBV De Kuip Ma. 16-11-2020 19:30:00 K A 10 B.V. De Engel / A&M Rijschool - W.B.D. klein
Jan Massinkhal Ma. 16-11-2020 19:30:00 K A 10 Moira - Woezik klein
Tjark Rikscentrum Ma. 16-11-2020 19:30:00 K A 10 De Korenmolen - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
De Witte Hoeve Ma. 16-11-2020 19:30:00 K A 10 VOP/DWH - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 16-11-2020 19:30:00 K A 10 VIOS-van Esch Biljarts - VanEschBiljarts/De Peel klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 16-11-2020 19:30:00 D2 2 9 De Parel Dranken - BV Sprundel 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 16-11-2020 19:30:00 D2 3 9 Splinter & de Vosch - Carambole groot
Cafe De Gouden Leeuw Ma. 16-11-2020 19:30:00 D2 4 9 Eddies-HR.nl - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 16-11-2020 19:30:00 D2 4 9 aMate Communications - De Eekhoorn groot
Biljartcentrum Merwehof Ma. 16-11-2020 19:30:00 D3 3 9 The Gamblers - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 16-11-2020 19:30:00 D4 1 9 ASA Ans Schoutsen Administraties - Nieuw Diemen 2 groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 16-11-2020 19:30:00 D4 1 9 Telecombinatie Plaza - Elbers Transport / Camberlin Stofferingen groot
Capelle SPC Ma. 16-11-2020 19:30:00 D4 2 9 De Maasstad - Cafe `t Valkennest groot
De Drie Zwaantjes Ma. 16-11-2020 19:30:00 D4 3 9 De Zwaan - De Staart / TVM groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 16-11-2020 19:30:00 D4 6 9 De Hazelaar 3 - Apparekoi groot
Zalencentrum De Graver Ma. 16-11-2020 19:30:00 D4 7 9 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - La Carambole 2012 groot
BIOS Di. 17-11-2020 19:30:00 K A 10 Kaderteam B.I.O.S. - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 17-11-2020 19:30:00 K A 10 BV Zandweerd - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Café Groeselt Di. 17-11-2020 19:30:00 K A 10 Veerbenders / VanEschBiljarts - Op De Klos klein
Biljartcentrum Om De Noord Di. 17-11-2020 19:30:00 D3 1 9 WBV Wormerveer - Ribas groot
Capelle SPC Di. 17-11-2020 19:30:00 D3 2 9 Capelle 8 - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Di. 17-11-2020 19:30:00 D3 4 9 BV Cortini Automotive - De Stene Brug groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 17-11-2020 19:30:00 D3 4 9 Stoeterij Stal Doorstap - De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team groot
Cafe Reseda Di. 17-11-2020 19:30:00 D3 4 9 Bottles / Dockside - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Camping De Eekhoorn Di. 17-11-2020 19:30:00 D3 4 9 De Eekhoorn 4 - Ossekop / BH keukens groot
Billardcafe de Veemarkt Di. 17-11-2020 19:30:00 D3 6 9 De Veemarkt 3D - Moira groot
Bert's Place Di. 17-11-2020 19:30:00 D3 7 9 De Jochies 19 - De Molen 2 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Di. 17-11-2020 19:30:00 D4 1 9 Push And Win - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 17-11-2020 19:30:00 D4 2 9 Sportrust - A3BC 2 groot
Camping De Eekhoorn Di. 17-11-2020 19:30:00 D4 3 9 De Eekhoorn 5 - BV Cortini Automotive 2 groot
Cafe De Pijp Di. 17-11-2020 19:30:00 D4 3 9 Cafedepijp.nl - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Cafe 't Steegje Di. 17-11-2020 19:30:00 D4 3 9 Cafe `t Steegje - RCD / Kloens Bestrating groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 17-11-2020 19:30:00 D4 4 9 Bikse Biljart Bikkels - De Distel Biljarts 5 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 17-11-2020 19:30:00 D4 4 9 Rob Jacobs Mannenmode - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Di. 17-11-2020 19:30:00 D4 6 9 Van Melis Autobedrijf 2 - ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 18-11-2020 19:30:00 K A 10 De Musketiers - Beemster / BV Velsen klein
Cafe De Ram Wo. 18-11-2020 19:30:00 K A 10 De Ram - De Posthoorn RBS 1 klein
De Wetering Wo. 18-11-2020 19:30:00 K A 10 `t Centrum - Carambole Steinhof constr klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 18-11-2020 19:30:00 K A 10 De Hazelaar 1 - Carambole BBG Brabant klein
De Beestenmarkt Wo. 18-11-2020 19:30:00 K A 10 Deventer `83 - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Cafe 't Steegje Wo. 18-11-2020 19:30:00 D2 2 9 Team Bouwpartners / Wear-It - Teletronika groot
H.C.R. Dallinga Wo. 18-11-2020 19:30:00 D2 2 9 Polka Print - De Laan / Stolting Advocatuur groot
De Rietlander Wo. 18-11-2020 19:30:00 D3 2 9 De Rietlander - Ladies First groot
't Tapperijke Wo. 18-11-2020 19:30:00 D3 3 9 L&B Ledermode - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Thekes Wo. 18-11-2020 19:30:00 D3 6 9 Thekes Herpen 2 - Struijk Metaalrecycling groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 18-11-2020 19:30:00 D4 1 9 Nieuw Diemen - Ronick BV / Almere `83 2 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 18-11-2020 19:30:00 D4 2 9 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - Capelle 4 groot
Cafe Keyzer Wo. 18-11-2020 19:30:00 D4 2 9 De Plas / Scandiflora - Samonda-die Haghe groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 18-11-2020 19:30:00 D4 4 9 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Treva 3 groot
Horecabedrijf Mans Wo. 18-11-2020 19:30:00 D4 5 9 Bierhandel 2 - De Viersprong groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 19-11-2020 19:30:00 K A 10 De Hazelaar 2 - De Hazelaar 3 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 19-11-2020 19:30:00 K A 10 BV Jong Geleerd - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Ricky's Pub Do. 19-11-2020 19:30:00 K A 10 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - DE OASE klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 19-11-2020 19:30:00 D2 1 9 E.D.O. `83 - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 19-11-2020 19:30:00 D2 1 9 Merwehof / Derogee Beveiligingen - Constructor Staalbouw groot
Cafe Reseda Do. 19-11-2020 19:30:00 D2 2 9 Pearle Opticiens 2 - Lynn-Somers groot
Thekes Do. 19-11-2020 19:30:00 D2 3 9 Kaketoe `80 - HCR Prinsen groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 19-11-2020 19:30:00 D2 3 9 Albert Heijn Van Rijn - BC Arnhem 2 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 19-11-2020 19:30:00 D3 1 9 BV Waterland - BV `75 2 groot
Biljartcafe Jorissen Do. 19-11-2020 19:30:00 D3 2 9 BV Jorissen 2000 3 - Team Harvest groot
Café De Ossekop Do. 19-11-2020 19:30:00 D3 3 9 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - DKM Tools 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Do. 19-11-2020 19:30:00 D3 5 9 BM Sat Rijssen - Boeve Afbouw groot
Horecabedrijf Mans Do. 19-11-2020 19:30:00 D4 5 9 Bierhandel 3 - Bierhandel 4 groot
't Ivoor Do. 19-11-2020 19:30:00 D4 6 9 `t Ivoor 4 - ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service groot
Cafe De Mixx Do. 19-11-2020 19:30:00 D4 7 9 De Mixx - H.A.S. groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 19-11-2020 19:30:00 D4 7 9 BC Tegelen 4 - `t Caves 4 groot
Het Caves Do. 19-11-2020 19:30:00 D4 7 9 `t Caves 5 - De Biljartacademie 3 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Do. 19-11-2020 19:30:00 D4 7 9 De Peel / Van Esch Biljarts - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 B.C. Schagen - De Jol Biomos klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 Targa Team - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Padoc Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 BV Padoc - B.C.O. De beste keus klein
Café Honky Tonk Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 Honky Tonk 1 - De Posthoorn 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 BV De Hoog Van der Wilt - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 HWA Hotel van Krimpen - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 Carambole R & H Kassa - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 Ben er Bij - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Zaal Centraal Vr. 20-11-2020 19:30:00 K A 10 B.D.L. / Verheggen Interieurs - BC Maarland klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 20-11-2020 19:30:00 D2 1 9 Le Grand Crue - derietlander.nl groot
't Tapperijke Vr. 20-11-2020 19:30:00 D2 2 9 `t Tapperijke - Treva 2 / Theory Cues groot
't Ivoor Vr. 20-11-2020 19:30:00 D2 4 9 `t Ivoor 2 - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 1 9 Brouwer Project Design - A tot Z Stucadoors / Almere `83 groot
BV Onder Ons Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 1 9 Gasthoeve Adrichem - A3BC groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 1 9 Dirk Snip Biljarts - Megafa groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 1 9 Ekrischocola.nl - Take 5 groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 2 9 `s-GBC - BV Jorissen 2000 2 groot
Capelle SPC Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 2 9 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - Capelle 2 / De Terp groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 2 9 De Hoog - `t Raedthuys groot
De Drie Zwaantjes Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 4 9 The Friends / Ad`s Catering - De Distel Biljarts 3 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 4 9 DC Michielsen / Bongaards Transport - `t Tapperijke 2 groot
De Noordeling Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 5 9 Noorderling - Beauty Sauna Peize groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 5 9 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Cafe De Haven Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 5 9 De Haven - Noorderling 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 5 9 Grolleman Schildersbedrijf - Kiri Casino groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 6 9 Carambole / HPS Industrial - De Trots van Kluirendal groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 6 9 De Hazelaar 2 - BV `75 groot
Cafe De Mixx Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 7 9 D.A.B. - Bonanza groot
De Biljartacademie Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 7 9 De Biljartacademie 2 - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 7 9 Van Melis Autobedrijf - VK 3 / Windex groot
Het Wapen Van Eerschot Vr. 20-11-2020 19:30:00 D3 7 9 Voegersbedrijf W. Smetsers - BC La Plaza groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 20-11-2020 19:30:00 D4 2 9 BCO 2 - BV Jorissen 2000 4 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 20-11-2020 19:30:00 D4 3 9 Stukadoors Bedrijf Kanters - De Rietlander 2 groot
Café De Ossekop Vr. 20-11-2020 19:30:00 D4 4 9 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - Reseda groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 20-11-2020 19:30:00 D4 4 9 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Zandee Kloetinge groot
Café D'oale Delle Vr. 20-11-2020 19:30:00 D4 5 9 De Anerhof - Biljartschool Sneek groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 20-11-2020 19:30:00 D4 5 9 De Harmonie Groningen 2 - Noorderling 3 groot
Zalencentrum De Graver Vr. 20-11-2020 19:30:00 D4 7 9 NAS / Outlet DHZ Valkenswaard - VK 4 / Cafe Groeselt groot
Ponderosa Za. 21-11-2020 11:00:00 K A 10 S.V.W. - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Billardcafe de Veemarkt Za. 21-11-2020 11:00:00 TE A 11 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - De Hazelaar 1 groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 21-11-2020 11:00:00 TE A 12 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - De Hazelaar 1 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 21-11-2020 11:00:00 TE A 11 De Hazelaar XL Box - Dibo-The City groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 21-11-2020 11:00:00 TE A 12 De Hazelaar XL Box - Dibo-The City groot
D'n Boerenbond Za. 21-11-2020 11:00:00 TE A 11 ABC `t Topke De Picardie - Carambole R&H kassa's groot
D'n Boerenbond Za. 21-11-2020 11:00:00 TE A 12 ABC `t Topke De Picardie - Carambole R&H kassa's groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 21-11-2020 11:00:00 TE A 11 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 21-11-2020 11:00:00 TE A 12 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 21-11-2020 11:00:00 T1 A 11 EXALTO/ HWA Alblasserdam - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 21-11-2020 11:00:00 T1 A 12 EXALTO/ HWA Alblasserdam - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
BIOS Za. 21-11-2020 11:00:00 T1 A 11 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
BIOS Za. 21-11-2020 11:00:00 T1 A 12 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 21-11-2020 11:00:00 T1 A 11 BV '75 - De Hazelaar 3 groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 21-11-2020 11:00:00 T1 A 12 BV '75 - De Hazelaar 3 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 21-11-2020 11:00:00 T1 A 11 BV de Trots van Kluirendal - De Hazelaar 2 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 21-11-2020 11:00:00 T1 A 12 BV de Trots van Kluirendal - De Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 21-11-2020 13:00:00 D1 1 9 Kippenpan.nl - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 21-11-2020 13:00:00 D1 1 9 N-Surance - `t Caves / Man op Maat groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 21-11-2020 13:00:00 D1 2 9 `t Hartje van Oosterhout 2 - Post Luchtkanalen groot
Biljartcafe Jorissen Za. 21-11-2020 13:00:00 D2 1 9 Aannemersbedrijf Beer de Jong - BCO / Paeoniapassion.com groot
Biljartcentrum De Distel Za. 21-11-2020 13:00:00 D2 2 9 De Distel Biljarts 2 - BV Sprundel 3 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 21-11-2020 13:00:00 D2 4 9 BC Tegelen 2 - S&P / De Molenvliet groot
Biljartcentrum Goirle Za. 21-11-2020 13:00:00 D2 4 9 BC Goirle - De Molen groot
't Tapperijke Za. 21-11-2020 13:00:00 D3 3 9 BV Oudenbosch - Cafe van Ouds Havenzicht groot
Cues & Darts Za. 21-11-2020 13:00:00 D3 3 9 Cues & Darts - `t Hartje / Balans groot
De Drie Zwaantjes Za. 21-11-2020 13:00:00 D3 3 9 BV Sprundel 4 - De Eekhoorn 3 groot
Café Groeselt Za. 21-11-2020 13:00:00 D3 7 9 VK 2 / Gorissen Furniture - BC Tegelen 3 groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 21-11-2020 13:00:00 D4 1 9 WBV / De Koger - E.D.O. `83 2 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 21-11-2020 13:00:00 D4 2 9 BSV Bescamp - Pool and Billiards Delft groot
Capelle SPC Za. 21-11-2020 13:00:00 D4 3 9 Markeer MTS Trafficservice - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 21-11-2020 13:00:00 D4 4 9 `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Cafe De Haven Za. 21-11-2020 13:00:00 D4 5 9 De Haven 2 - Carambole 2 / Happy Garden groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 21-11-2020 13:00:00 D4 6 9 Van Rossum Tegelwerken - Cues & Darts 2 groot
Horecabedrijf Mans Za. 21-11-2020 15:00:00 D2 3 9 De Bierhandel.nl - Thekes / Park Tivoli groot
Capelle SPC Za. 21-11-2020 19:00:00 D1 1 9 Arbo Industries - BC Arnhem groot
't Tapperijke Za. 21-11-2020 19:00:00 D1 1 9 FDV Jacoby / Schuler Cues - BC Tegelen groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 21-11-2020 19:00:00 D1 1 9 De Wit Vloerverwarming Montage - Treva / Theory Cues groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 21-11-2020 19:00:00 D1 1 9 De Veemarkt 1D - Aardexpres groot
De Biljartacademie Za. 21-11-2020 19:00:00 D1 2 9 De Biljartacademie - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies groot
Café Groeselt Za. 21-11-2020 19:00:00 D1 2 9 VK / Gorissen Furniture - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
De Drie Zwaantjes Za. 21-11-2020 19:00:00 D1 2 9 BV Sprundel - De Kruijf Biljartshop groot
Cafe De Pijp Za. 21-11-2020 19:00:00 D2 1 9 Cafe de Pijp / Sanidump - B&S Den Helder groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 21-11-2020 19:00:00 D2 3 9 BV West-Peter - Van den Berg Biljarts / `t Oventje groot
Ricky's Pub Za. 21-11-2020 19:00:00 D2 4 9 Teleng Schilderwerken BV - Cafe Het Wapen van Strijp groot
D'n Boerenbond Za. 21-11-2020 19:00:00 D3 6 9 Teunesen / Smits Bestratingen - Thekes Herpen 3 groot
Klubhuis Zo. 22-11-2020 11:00:00 K A 10 DSS Weesp - BV Rapiditas - BVM Apollo klein
Camping De Eekhoorn Zo. 22-11-2020 13:00:00 D0 1 9 Team Eekhoorn - Dallinga.com groot
Biljartcafe Jorissen Zo. 22-11-2020 13:00:00 D0 1 9 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - Aartsbouw Sprundel groot
't Tapperijke Zo. 22-11-2020 13:00:00 D0 1 9 Dekker Keukens - Bousema Lochem groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Zo. 22-11-2020 13:00:00 D0 1 9 S.I.S. Schoonmaak - A1 Biljarts groot
't Ivoor Zo. 22-11-2020 13:00:00 D0 1 9 `t Ivoor - DKM Tools groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 22-11-2020 13:00:00 D0 1 9 `t Hartje van Oosterhout - STZ Zundert groot
Capelle SPC Zo. 22-11-2020 13:00:00 D1 2 9 Capelle - Biljartteam Hilvarenbeek groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 22-11-2020 13:00:00 D1 2 9 Burgmans Biljarts - Land Transport groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 22-11-2020 13:00:00 D2 1 9 HWA / Hordijk Biljartartikelen - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
Café Siemens Zo. 22-11-2020 13:00:00 D3 5 9 Midwolda `79 - De Harmonie Groningen groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 23-11-2020 19:30:00 K A 11 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Hazelaar 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 23-11-2020 19:30:00 K A 11 Woezik - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 23-11-2020 19:30:00 K A 11 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Moira klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 23-11-2020 19:30:00 K A 11 VanEschBiljarts/De Peel - B.C. Tegelen klein
Buurthuis De Oase Ma. 23-11-2020 19:30:00 K A 11 DE OASE - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Bowling Goes Ma. 23-11-2020 19:30:00 D2 2 10 Treva 2 / Theory Cues - De Parel Dranken groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 23-11-2020 19:30:00 D2 4 10 aMate Communications - Teleng Schilderwerken BV groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 23-11-2020 19:30:00 D3 5 10 Boeve Afbouw - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 23-11-2020 19:30:00 D4 1 10 Telecombinatie Plaza - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Pool and Billiards Delft Ma. 23-11-2020 19:30:00 D4 2 10 Pool and Billiards Delft - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
Camping De Eekhoorn Ma. 23-11-2020 19:30:00 D4 3 10 DC Michielsen 2 / Bongaards Transport - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Zalencentrum De Graver Ma. 23-11-2020 19:30:00 D4 7 10 H.A.S. - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
Biljartcentrum Samonda Di. 24-11-2020 19:30:00 K A 11 W.B.D. - Ons Genoegen Bussum klein
Camping De Eekhoorn Di. 24-11-2020 19:30:00 D3 4 10 De Eekhoorn 4 - Bottles / Dockside groot
Café De Ossekop Di. 24-11-2020 19:30:00 D3 4 10 Ossekop / BH keukens - De Stene Brug groot
Jan Massinkhal Di. 24-11-2020 19:30:00 D3 6 10 Moira - Carambole / HPS Industrial groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 2 10 Sportrust - De Plas / Scandiflora groot
Cafe 't Steegje Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 3 10 Cafe `t Steegje - Markeer MTS Trafficservice groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 3 10 RCD / Kloens Bestrating - BV Cortini Automotive 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 4 10 Bikse Biljart Bikkels 3 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 4 10 Bikse Biljart Bikkels 2 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 4 10 Zandee Kloetinge - De Distel Biljarts 5 groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 5 10 De Viersprong - De Anerhof groot
D'n Boerenbond Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 6 10 ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service - Cues & Darts 2 groot
Het Caves Di. 24-11-2020 19:30:00 D4 7 10 `t Caves 4 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 25-11-2020 19:30:00 K A 11 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - K.S.A. klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 25-11-2020 19:30:00 K A 11 B.C.O. De beste keus - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 25-11-2020 19:30:00 K A 11 BVM Apollo - BV Padoc klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 25-11-2020 19:30:00 K A 11 BV De Markt/ De Onderbouw - Kaderteam B.I.O.S. klein
De Beestenmarkt Wo. 25-11-2020 19:30:00 K A 11 Deventer `83 - De Korenmolen klein
Café Cambrinus Wo. 25-11-2020 19:30:00 K A 11 Cambrinus/VTS/vdVen - BV Jong Geleerd klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 25-11-2020 19:30:00 D2 1 11 B&S Den Helder - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
H.C.R. Dallinga Wo. 25-11-2020 19:30:00 D2 2 10 Polka Print - Pearle Opticiens 2 groot
Thekes Wo. 25-11-2020 19:30:00 D3 6 10 Thekes Herpen 3 - De Hazelaar 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 25-11-2020 19:30:00 D3 6 10 De Hazelaar - Struijk Metaalrecycling groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 25-11-2020 19:30:00 D4 1 10 Nieuw Diemen 2 - WBV / De Koger groot
Biljartcafe Jorissen Wo. 25-11-2020 19:30:00 D4 2 10 BV Jorissen 2000 4 - De Maasstad groot
De Rietlander Wo. 25-11-2020 19:30:00 D4 3 10 De Rietlander 2 - Cafedepijp.nl groot
Horecabedrijf Mans Wo. 25-11-2020 19:30:00 D4 5 10 Bierhandel 4 - Carambole 2 / Happy Garden groot
De Posthoorn Do. 26-11-2020 19:30:00 K A 11 De Posthoorn RBS 1 - S.V.W. klein
De Posthoorn Do. 26-11-2020 19:30:00 K A 11 De Posthoorn 2 - De Ram klein
Biljartvereniging Carambole Do. 26-11-2020 19:30:00 K A 11 Carambole Steinhof constr - BV Nieuwegein 15 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 26-11-2020 19:30:00 K A 11 Carambole BBG Brabant - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 26-11-2020 19:30:00 K A 11 De Hazelaar 3 - De Hazelaar 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 26-11-2020 19:30:00 K A 11 De Pelikaan Zutphen 1 - `t Centrum `47 klein
Thekes Do. 26-11-2020 19:30:00 D2 3 10 Thekes / Park Tivoli - Albert Heijn Van Rijn groot
Café Zaal 't Oventje Do. 26-11-2020 19:30:00 D2 3 10 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - Splinter & de Vosch groot
't Ivoor Do. 26-11-2020 19:30:00 D2 4 10 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - BC Goirle groot
Biljartzaal De Sport Do. 26-11-2020 19:30:00 D3 1 10 A3BC - BV Waterland groot
Biljartvereniging B.V.'75 Do. 26-11-2020 19:30:00 D3 1 10 BV `75 2 - WBV Wormerveer groot
Biljartcafe Jorissen Do. 26-11-2020 19:30:00 D3 2 10 BV Jorissen 2000 3 - Capelle 8 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 26-11-2020 19:30:00 D3 2 10 `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum - De Hoog groot
Café De Ossekop Do. 26-11-2020 19:30:00 D3 3 10 Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - The Gamblers groot
Tapperij 's Lands Welvaren Do. 26-11-2020 19:30:00 D3 4 10 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
De Keet Do. 26-11-2020 19:30:00 D3 5 10 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Midwolda `79 groot
Het Caves Do. 26-11-2020 19:30:00 D3 7 10 `t Caves 3 / De Bandstoters - D.A.B. groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 26-11-2020 19:30:00 D4 1 10 E.D.O. `83 2 - Push And Win groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 26-11-2020 19:30:00 D4 1 10 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Ronick BV / Almere `83 2 groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 26-11-2020 19:30:00 D4 3 10 De Staart / TVM - De Eekhoorn 5 groot
Cafe Reseda Do. 26-11-2020 19:30:00 D4 4 10 Reseda - Bikse Biljart Bikkels groot
Horecabedrijf Mans Do. 26-11-2020 19:30:00 D4 5 10 Bierhandel 3 - De Harmonie Groningen 2 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Do. 26-11-2020 19:30:00 D4 7 10 De Peel / Van Esch Biljarts - De Mixx groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 27-11-2020 19:30:00 K A 11 Beemster / BV Velsen - B.C. Schagen klein
Café Honky Tonk Vr. 27-11-2020 19:30:00 K A 11 Honky Tonk/Vonk Glas - Kwadendamme klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 27-11-2020 19:30:00 K A 11 Het Wapen Van Alblasserdam - `t Centrum klein
De Triangel Vr. 27-11-2020 19:30:00 K A 11 D.O.S. Hattem / De Poedel. - BV Zandweerd klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 27-11-2020 19:30:00 K A 11 BC Maarland - De Biljartacademie k1 klein
Café 't Piepke Vr. 27-11-2020 19:30:00 K A 11 Op De Klos - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 1 10 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - Cafe de Pijp / Sanidump groot
De Rietlander Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 1 10 derietlander.nl - E.D.O. `83 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 1 10 BCO / Paeoniapassion.com - B&S Den Helder groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 2 10 Lynn-Somers - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Café De Ossekop Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 2 10 Teletronika - De Distel Biljarts 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 2 10 BV Sprundel 3 - `t Tapperijke groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 2 10 De Laan / Stolting Advocatuur - BV Sprundel 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 3 10 Drukkerij 3in1 - De Bierhandel.nl groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 3 10 BC Arnhem 2 - BV West-Peter groot
Café Molenvliet Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 4 10 S&P / De Molenvliet - `t Ivoor 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 4 10 Cafe Het Wapen van Strijp - Eddies-HR.nl groot
Sporthuis Reusel Vr. 27-11-2020 19:30:00 D2 4 10 De Molen - BC Tegelen 2 groot
De Windhoek Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 1 10 Ribas - Brouwer Project Design groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 1 10 Ekrischocola.nl - Dirk Snip Biljarts groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 1 10 Megafa - Gasthoeve Adrichem groot
BV Onder Ons Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 1 10 Take 5 - A tot Z Stucadoors / Almere `83 groot
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 2 10 `t Raedthuys - Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep groot
Capelle SPC Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 2 10 Capelle 2 / De Terp - De Rietlander groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 2 10 Team Harvest - BV Jorissen 2000 2 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 3 10 De Eekhoorn 3 - DKM Tools 2 groot
't Tapperijke Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 4 10 `t Tapperijke 2 - The Friends / Ad`s Catering groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 5 10 De Harmonie Groningen - Noorderling groot
De Noordeling Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 5 10 Noorderling 2 - BM Sat Rijssen groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 5 10 Grolleman Schildersbedrijf - De Haven groot
Biljartvereniging B.V.'75 Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 6 10 BV `75 - De Veemarkt 3D groot
Het Wapen Van Eerschot Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 7 10 Voegersbedrijf W. Smetsers - Van Melis Autobedrijf groot
Bert's Place Vr. 27-11-2020 19:30:00 D3 7 10 BC La Plaza - BC Tegelen 3 groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 1 10 Vriendenkring / Cafe Tapuit - Sportrust 2 groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 2 10 Samonda-die Haghe - BCO 2 groot
Valkennest Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 2 10 Cafe `t Valkennest - BSV Bescamp groot
Biljartzaal De Sport Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 2 10 A3BC 2 - Capelle 4 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 4 10 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
De Noordeling Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 5 10 Noorderling 3 - Bierhandel 2 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 6 10 S.I.S. Schoonmaak 2 - `t Ivoor 4 groot
De Biljartacademie Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 7 10 De Biljartacademie 3 - BC Tegelen 4 groot
Café Groeselt Vr. 27-11-2020 19:30:00 D4 7 10 VK 5 / Eetcafe Riekelt - La Carambole 2012 groot
Het Schouwspel Za. 28-11-2020 13:00:00 K A 11 De Jol Biomos - Targa Team klein
Biljartcafe Jorissen Za. 28-11-2020 13:00:00 D2 1 10 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 28-11-2020 13:00:00 D2 1 10 Hektisch Biljartschool / Team Dokter - Le Grand Crue groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 28-11-2020 13:00:00 D2 3 10 Carambole - Kaketoe `80 groot
Camping De Eekhoorn Za. 28-11-2020 13:00:00 D2 4 10 De Eekhoorn - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Capelle SPC Za. 28-11-2020 13:00:00 D3 2 10 Ladies First - `s-GBC groot
De Drie Zwaantjes Za. 28-11-2020 13:00:00 D3 3 10 BV Sprundel 4 - L&B Ledermode groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 28-11-2020 13:00:00 D3 3 10 `t Hartje / Balans - BV Oudenbosch groot
Biljartcentrum De Distel Za. 28-11-2020 13:00:00 D3 4 10 De Distel Biljarts 3 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 28-11-2020 13:00:00 D3 5 10 Kiri Casino - Beauty Sauna Peize groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 28-11-2020 13:00:00 D3 6 10 De Trots van Kluirendal - Thekes Herpen 2 groot
Ricky's Pub Za. 28-11-2020 13:00:00 D3 7 10 Bonanza - VK 2 / Gorissen Furniture groot
Café Groeselt Za. 28-11-2020 13:00:00 D3 7 10 VK 3 / Windex - De Jochies 19 groot
Bowling Goes Za. 28-11-2020 13:00:00 D4 4 10 Treva 3 - Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt groot
Café Siemens Za. 28-11-2020 13:00:00 D4 5 10 Midwolda `79 2 - De Haven 2 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 28-11-2020 13:00:00 D4 6 10 Van Rossum Tegelwerken 2 - De Hazelaar 3 groot
Ricky's Pub Za. 28-11-2020 13:00:00 KB1 A 1 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BV Zandweerd klein
Ricky's Pub Za. 28-11-2020 13:00:00 KB1 A 2 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BV Zandweerd klein
D'n Babbel Za. 28-11-2020 13:30:00 K A 11 Biljartvereniging D`n Babbel - VIOS-van Esch Biljarts klein
Het Caves Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 1 10 `t Caves / Man op Maat - Kippenpan.nl groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 1 10 De Veemarkt 1D - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Bowling Goes Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 1 10 Treva / Theory Cues - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 1 10 BC Tegelen - Arbo Industries groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 1 10 BC Arnhem - N-Surance groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 1 10 Aardexpres - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 2 10 Biljartteam Hilvarenbeek - BV Sprundel groot
Apeldoorns Biljart Centrum Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 2 10 De Kruijf Biljartshop - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 28-11-2020 19:00:00 D1 2 10 Land Transport - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies groot
Biljartcentrum De Distel Za. 28-11-2020 19:00:00 D3 4 10 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - BV Cortini Automotive groot
Sporthuis Reusel Za. 28-11-2020 19:00:00 D3 7 10 De Molen 2 - De Biljartacademie 2 groot
Capelle SPC Za. 28-11-2020 19:00:00 D4 3 10 De Does Trappen / Cafe de Klapdeur - De Zwaan groot
D'n Boerenbond Za. 28-11-2020 19:00:00 D4 6 10 ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service - Van Rossum Tegelwerken groot
Café Groeselt Za. 28-11-2020 19:00:00 D4 7 10 VK 4 / Cafe Groeselt - `t Caves 5 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 29-11-2020 11:00:00 K A 11 HWA Verhaar BiljartKeuService - HWA Hotel van Krimpen klein
De Drie Zwaantjes Zo. 29-11-2020 13:00:00 D0 1 10 Aartsbouw Sprundel - Team Eekhoorn groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 29-11-2020 13:00:00 D0 1 10 `t Hartje van Oosterhout - `t Ivoor groot
Camping De Eekhoorn Zo. 29-11-2020 13:00:00 D0 1 10 DKM Tools - S.I.S. Schoonmaak groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 29-11-2020 13:00:00 D0 1 10 A1 Biljarts - Dekker Keukens groot
Eet en Bier Cafe Bousema Zo. 29-11-2020 13:00:00 D0 1 10 Bousema Lochem - J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 29-11-2020 13:00:00 D0 1 10 STZ Zundert - Dallinga.com groot
Het Caves Zo. 29-11-2020 13:00:00 D1 2 10 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - De Biljartacademie groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 29-11-2020 13:00:00 D1 2 10 Burgmans Biljarts - Capelle groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 29-11-2020 13:00:00 D1 2 10 Post Luchtkanalen - VK / Gorissen Furniture groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Zo. 29-11-2020 13:00:00 D2 1 10 Constructor Staalbouw - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 29-11-2020 13:00:00 D3 3 10 Cafe van Ouds Havenzicht - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
De Beestenmarkt Zo. 29-11-2020 13:00:00 KB1 A 1 Deventer `83 - B.C. Tegelen klein
Café Biljartzaal Van Tienen Zo. 29-11-2020 13:00:00 KB1 A 2 B.C. Tegelen - Deventer `83 klein
RBV De Kuip Ma. 30-11-2020 19:30:00 K A 12 B.V. De Engel / A&M Rijschool - BVM Apollo klein
Tjark Rikscentrum Ma. 30-11-2020 19:30:00 K A 12 De Korenmolen - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 30-11-2020 19:30:00 K A 12 B.C. Tegelen - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 30-11-2020 19:30:00 K A 12 VIOS-van Esch Biljarts - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 30-11-2020 19:30:00 D2 2 11 De Parel Dranken - BV Sprundel 3 groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 30-11-2020 19:30:00 D2 3 11 Splinter & de Vosch - BC Arnhem 2 groot
Cafe De Gouden Leeuw Ma. 30-11-2020 19:30:00 D2 4 11 Eddies-HR.nl - aMate Communications groot
Biljartcentrum Merwehof Ma. 30-11-2020 19:30:00 D3 3 11 The Gamblers - BV Sprundel 4 groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 30-11-2020 19:30:00 D3 6 11 Struijk Metaalrecycling - De Trots van Kluirendal groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 30-11-2020 19:30:00 D4 1 11 ASA Ans Schoutsen Administraties - Elbers Transport / Camberlin Stofferingen groot
Capelle SPC Ma. 30-11-2020 19:30:00 D4 2 11 De Maasstad - Samonda-die Haghe groot
De Drie Zwaantjes Ma. 30-11-2020 19:30:00 D4 3 11 De Zwaan - De Rietlander 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 30-11-2020 19:30:00 D4 6 11 De Hazelaar 3 - Van Melis Autobedrijf 2 groot
Zalencentrum De Graver Ma. 30-11-2020 19:30:00 D4 7 11 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - De Biljartacademie 3 groot
De Zandloper Di. 01-12-2020 19:30:00 K A 12 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - De Hazelaar 3 klein
BIOS Di. 01-12-2020 19:30:00 K A 12 Kaderteam B.I.O.S. - Ben er Bij klein
De Biljartacademie Di. 01-12-2020 19:30:00 K A 12 De Biljartacademie k1 - Op De Klos klein
Café Groeselt Di. 01-12-2020 19:30:00 K A 12 Veerbenders / VanEschBiljarts - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Biljartcentrum Om De Noord Di. 01-12-2020 19:30:00 D3 1 11 WBV Wormerveer - A3BC groot
Capelle SPC Di. 01-12-2020 19:30:00 D3 2 11 Capelle 8 - Team Harvest groot
Camping De Eekhoorn Di. 01-12-2020 19:30:00 D3 3 11 DKM Tools 2 - Cafe van Ouds Havenzicht groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Di. 01-12-2020 19:30:00 D3 4 11 BV Cortini Automotive - De Distel Biljarts 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 01-12-2020 19:30:00 D3 4 11 Stoeterij Stal Doorstap - `t Tapperijke 2 groot
Cafe Reseda Di. 01-12-2020 19:30:00 D3 4 11 Bottles / Dockside - Ossekop / BH keukens groot
Billardcafe de Veemarkt Di. 01-12-2020 19:30:00 D3 6 11 De Veemarkt 3D - Thekes Herpen 3 groot
Bert's Place Di. 01-12-2020 19:30:00 D3 7 11 De Jochies 19 - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartcentrum Sloterdijk Di. 01-12-2020 19:30:00 D4 1 11 Push And Win - Nieuw Diemen 2 groot
Camping De Eekhoorn Di. 01-12-2020 19:30:00 D4 3 11 De Eekhoorn 5 - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Cafe De Pijp Di. 01-12-2020 19:30:00 D4 3 11 Cafedepijp.nl - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
Biljartcentrum De Distel Di. 01-12-2020 19:30:00 D4 4 11 De Distel Biljarts 5 - Reseda groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 01-12-2020 19:30:00 D4 4 11 Bikse Biljart Bikkels - Treva 3 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 01-12-2020 19:30:00 D4 4 11 Rob Jacobs Mannenmode - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Cafe De Ram Wo. 02-12-2020 19:30:00 K A 12 De Ram - Honky Tonk 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 02-12-2020 19:30:00 K A 12 BV Nieuwegein 15 - Het Wapen Van Alblasserdam klein
De Wetering Wo. 02-12-2020 19:30:00 K A 12 `t Centrum - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 02-12-2020 19:30:00 K A 12 De Hazelaar 1 - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 02-12-2020 19:30:00 K A 12 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
De Beestenmarkt Wo. 02-12-2020 19:30:00 K A 12 Deventer `83 - BV Zandweerd klein
De Rietlander Wo. 02-12-2020 19:30:00 D3 2 11 De Rietlander - `t Raedthuys groot
't Tapperijke Wo. 02-12-2020 19:30:00 D3 3 11 L&B Ledermode - De Eekhoorn 3 groot
Camping De Eekhoorn Wo. 02-12-2020 19:30:00 D3 4 11 DC Michielsen / Bongaards Transport - De Eekhoorn 4 groot
Thekes Wo. 02-12-2020 19:30:00 D3 6 11 Thekes Herpen 2 - Moira groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 02-12-2020 19:30:00 D4 1 11 Nieuw Diemen - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 02-12-2020 19:30:00 D4 1 11 Sportrust 2 - E.D.O. `83 2 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 02-12-2020 19:30:00 D4 2 11 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - Cafe `t Valkennest groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 02-12-2020 19:30:00 D4 4 11 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Horecabedrijf Mans Wo. 02-12-2020 19:30:00 D4 5 11 Bierhandel 2 - Bierhandel 3 groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 03-12-2020 19:30:00 K A 12 K.S.A. - De Jol Biomos klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 03-12-2020 19:30:00 K A 12 De Hazelaar 2 - Carambole R & H Kassa klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 03-12-2020 19:30:00 K A 12 BV Jong Geleerd - VOP/DWH klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 03-12-2020 19:30:00 D2 1 11 E.D.O. `83 - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 03-12-2020 19:30:00 D2 1 11 Merwehof / Derogee Beveiligingen - BCO / Paeoniapassion.com groot
Cafe Reseda Do. 03-12-2020 19:30:00 D2 2 11 Pearle Opticiens 2 - De Laan / Stolting Advocatuur groot
Thekes Do. 03-12-2020 19:30:00 D2 3 11 Kaketoe `80 - Van den Berg Biljarts / `t Oventje groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 03-12-2020 19:30:00 D2 3 11 Albert Heijn Van Rijn - Drukkerij 3in1 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 03-12-2020 19:30:00 D3 1 11 BV Waterland - Megafa groot
Café De Ossekop Do. 03-12-2020 19:30:00 D3 3 11 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - `t Hartje / Balans groot
Café-Biljart 't Vossenhol Do. 03-12-2020 19:30:00 D3 5 11 BM Sat Rijssen - Grolleman Schildersbedrijf groot
Capelle SPC Do. 03-12-2020 19:30:00 D4 2 11 Capelle 4 - Pool and Billiards Delft groot
't Ivoor Do. 03-12-2020 19:30:00 D4 6 11 `t Ivoor 4 - Apparekoi groot
Cafe De Mixx Do. 03-12-2020 19:30:00 D4 7 11 De Mixx - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 03-12-2020 19:30:00 D4 7 11 La Carambole 2012 - `t Caves 4 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 03-12-2020 19:30:00 D4 7 11 BC Tegelen 4 - VK 4 / Cafe Groeselt groot
Het Caves Do. 03-12-2020 19:30:00 D4 7 11 `t Caves 5 - H.A.S. groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 B.C. Schagen - De Musketiers klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 Targa Team - Beemster / BV Velsen klein
Gebouw Komin Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 Ons Genoegen Bussum - B.C.O. De beste keus klein
Padoc Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 BV Padoc - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 Kwadendamme - De Posthoorn RBS 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 HWA Hotel van Krimpen - BV De Hoog Van der Wilt klein
Jan Massinkhal Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 Moira - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 `t Centrum `47 - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
Zaal Centraal Vr. 04-12-2020 19:30:00 K A 12 B.D.L. / Verheggen Interieurs - DE OASE klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 04-12-2020 19:30:00 D2 1 11 Le Grand Crue - Constructor Staalbouw groot
't Tapperijke Vr. 04-12-2020 19:30:00 D2 2 11 `t Tapperijke - Teletronika groot
Hotel Cafe-rest. Prinsen Vr. 04-12-2020 19:30:00 D2 3 11 HCR Prinsen - Carambole groot
't Ivoor Vr. 04-12-2020 19:30:00 D2 4 11 `t Ivoor 2 - De Molen groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 1 11 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - Ribas groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 1 11 Brouwer Project Design - BV `75 2 groot
BV Onder Ons Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 1 11 Gasthoeve Adrichem - Ekrischocola.nl groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 1 11 Dirk Snip Biljarts - Take 5 groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 2 11 `s-GBC - Capelle 2 / De Terp groot
Capelle SPC Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 2 11 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 2 11 De Hoog - BV Jorissen 2000 3 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 4 11 De Stene Brug - De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team groot
De Drie Zwaantjes Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 4 11 The Friends / Ad`s Catering - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Friesche Club Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 5 11 Beauty Sauna Peize - De Harmonie Groningen groot
De Noordeling Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 5 11 Noorderling - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 5 11 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Noorderling 2 groot
Cafe De Haven Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 5 11 De Haven - Kiri Casino groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 6 11 Carambole / HPS Industrial - BV `75 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 7 11 BC Tegelen 3 - Bonanza groot
Cafe De Mixx Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 7 11 D.A.B. - De Molen 2 groot
De Biljartacademie Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 7 11 De Biljartacademie 2 - VK 3 / Windex groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 04-12-2020 19:30:00 D3 7 11 Van Melis Autobedrijf - BC La Plaza groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 2 11 BCO 2 - Sportrust groot
Cafe Keyzer Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 2 11 De Plas / Scandiflora - A3BC 2 groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 3 11 BV Cortini Automotive 2 - De Staart / TVM groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 3 11 Stukadoors Bedrijf Kanters - Cafe `t Steegje groot
Café De Ossekop Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 4 11 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 5 11 Carambole 2 / Happy Garden - Midwolda `79 2 groot
Café D'oale Delle Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 5 11 De Anerhof - Noorderling 3 groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 5 11 De Harmonie Groningen 2 - Bierhandel 4 groot
Cues & Darts Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 6 11 Cues & Darts 2 - ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service groot
Zalencentrum De Graver Vr. 04-12-2020 19:30:00 D4 7 11 NAS / Outlet DHZ Valkenswaard - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Ponderosa Za. 05-12-2020 11:00:00 K A 12 S.V.W. - De Posthoorn 2 klein
Biljartvereniging Carambole Za. 05-12-2020 11:00:00 TE A 13 Carambole R&H kassa's - Dibo-The City groot
Biljartvereniging Carambole Za. 05-12-2020 11:00:00 TE A 14 Carambole R&H kassa's - Dibo-The City groot
D'n Boerenbond Za. 05-12-2020 11:00:00 TE A 13 ABC `t Topke De Picardie - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
D'n Boerenbond Za. 05-12-2020 11:00:00 TE A 14 ABC `t Topke De Picardie - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 05-12-2020 11:00:00 TE A 13 De Hazelaar 1 - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 05-12-2020 11:00:00 TE A 14 De Hazelaar 1 - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Biljartvereniging Carambole Za. 05-12-2020 11:00:00 TE A 13 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar XL Box groot
Biljartvereniging Carambole Za. 05-12-2020 11:00:00 TE A 14 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 05-12-2020 11:00:00 T1 A 13 De Hazelaar 2 - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 05-12-2020 11:00:00 T1 A 14 De Hazelaar 2 - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
BIOS Za. 05-12-2020 11:00:00 T1 A 13 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - BV '75 groot
BIOS Za. 05-12-2020 11:00:00 T1 A 14 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - BV '75 groot
Jan Massinkhal Za. 05-12-2020 11:00:00 T1 A 13 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Jan Massinkhal Za. 05-12-2020 11:00:00 T1 A 14 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 05-12-2020 13:00:00 D1 1 11 Kippenpan.nl - BC Arnhem groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 05-12-2020 13:00:00 D1 1 11 N-Surance - BC Tegelen groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 05-12-2020 13:00:00 D1 2 11 `t Hartje van Oosterhout 2 - Biljartteam Hilvarenbeek groot
De Drie Zwaantjes Za. 05-12-2020 13:00:00 D2 2 11 BV Sprundel 2 - Treva 2 / Theory Cues groot
Biljartcentrum De Distel Za. 05-12-2020 13:00:00 D2 2 11 De Distel Biljarts 2 - Lynn-Somers groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 05-12-2020 13:00:00 D2 4 11 BC Tegelen 2 - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
Biljartcentrum Goirle Za. 05-12-2020 13:00:00 D2 4 11 BC Goirle - Cafe Het Wapen van Strijp groot
Biljartcafe Jorissen Za. 05-12-2020 13:00:00 D3 2 11 BV Jorissen 2000 2 - Ladies First groot
Cues & Darts Za. 05-12-2020 13:00:00 D3 3 11 Cues & Darts - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
't Tapperijke Za. 05-12-2020 13:00:00 D3 3 11 BV Oudenbosch - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Café Groeselt Za. 05-12-2020 13:00:00 D3 7 11 VK 2 / Gorissen Furniture - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 05-12-2020 13:00:00 D4 1 11 WBV / De Koger - Telecombinatie Plaza groot
Biljartcentrum Samonda Za. 05-12-2020 13:00:00 D4 2 11 BSV Bescamp - BV Jorissen 2000 4 groot
Capelle SPC Za. 05-12-2020 13:00:00 D4 3 11 Markeer MTS Trafficservice - RCD / Kloens Bestrating groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 05-12-2020 13:00:00 D4 4 11 `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Zandee Kloetinge groot
Cafe De Haven Za. 05-12-2020 13:00:00 D4 5 11 De Haven 2 - Biljartschool Sneek groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 05-12-2020 13:00:00 D4 6 11 Van Rossum Tegelwerken - S.I.S. Schoonmaak 2 groot
Capelle SPC Za. 05-12-2020 19:00:00 D1 1 11 Arbo Industries - Treva / Theory Cues groot
't Tapperijke Za. 05-12-2020 19:00:00 D1 1 11 FDV Jacoby / Schuler Cues - De Veemarkt 1D groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 05-12-2020 19:00:00 D1 1 11 De Wit Vloerverwarming Montage - Aardexpres groot
De Biljartacademie Za. 05-12-2020 19:00:00 D1 2 11 De Biljartacademie - Post Luchtkanalen groot
Café Groeselt Za. 05-12-2020 19:00:00 D1 2 11 VK / Gorissen Furniture - De Kruijf Biljartshop groot
De Drie Zwaantjes Za. 05-12-2020 19:00:00 D1 2 11 BV Sprundel - Burgmans Biljarts groot
Cafe De Pijp Za. 05-12-2020 19:00:00 D2 1 11 Cafe de Pijp / Sanidump - derietlander.nl groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 05-12-2020 19:00:00 D2 3 11 BV West-Peter - Thekes / Park Tivoli groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 05-12-2020 19:00:00 D2 4 11 `t Hartje van Oosterhout 3 - S&P / De Molenvliet groot
Ricky's Pub Za. 05-12-2020 19:00:00 D2 4 11 Teleng Schilderwerken BV - De Eekhoorn groot
D'n Boerenbond Za. 05-12-2020 19:00:00 D3 6 11 Teunesen / Smits Bestratingen - De Hazelaar groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 06-12-2020 11:00:00 T1 A 13 De Hazelaar 3 - BV de Trots van Kluirendal groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 06-12-2020 11:00:00 T1 A 14 De Hazelaar 3 - BV de Trots van Kluirendal groot
H.C.R. Dallinga Zo. 06-12-2020 13:00:00 D0 1 11 Dallinga.com - Aartsbouw Sprundel groot
Camping De Eekhoorn Zo. 06-12-2020 13:00:00 D0 1 11 Team Eekhoorn - Bousema Lochem groot
Biljartcafe Jorissen Zo. 06-12-2020 13:00:00 D0 1 11 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - A1 Biljarts groot
't Tapperijke Zo. 06-12-2020 13:00:00 D0 1 11 Dekker Keukens - DKM Tools groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Zo. 06-12-2020 13:00:00 D0 1 11 S.I.S. Schoonmaak - `t Hartje van Oosterhout groot
't Ivoor Zo. 06-12-2020 13:00:00 D0 1 11 `t Ivoor - STZ Zundert groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 06-12-2020 13:00:00 D1 1 11 Denksportcentrum `t Spaerne - `t Caves / Man op Maat groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 06-12-2020 13:00:00 D1 2 11 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
Capelle SPC Zo. 06-12-2020 13:00:00 D1 2 11 Capelle - Land Transport groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 06-12-2020 13:00:00 D2 1 11 HWA / Hordijk Biljartartikelen - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Café Siemens Zo. 06-12-2020 13:00:00 D3 5 11 Midwolda `79 - Boeve Afbouw groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 07-12-2020 19:30:00 K A 13 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 07-12-2020 19:30:00 K A 13 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Woezik klein
De Witte Hoeve Ma. 07-12-2020 19:30:00 K A 13 VOP/DWH - VIOS-van Esch Biljarts klein
Buurthuis De Oase Ma. 07-12-2020 19:30:00 K A 13 DE OASE - De Biljartacademie k1 klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 09-12-2020 19:30:00 K A 13 De Musketiers - Targa Team klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 09-12-2020 19:30:00 K A 13 B.C.O. De beste keus - W.B.D. klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 09-12-2020 19:30:00 K A 13 BVM Apollo - Ons Genoegen Bussum klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 09-12-2020 19:30:00 K A 13 BV De Markt/ De Onderbouw - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
De Beestenmarkt Wo. 09-12-2020 19:30:00 K A 13 Deventer `83 - `t Centrum `47 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 09-12-2020 19:30:00 K A 13 De Pelikaan Zutphen 2 - BV Zandweerd klein
Café Cambrinus Wo. 09-12-2020 19:30:00 K A 13 Cambrinus/VTS/vdVen - B.C. Tegelen klein
Cafe 't Steegje Wo. 09-12-2020 19:30:00 D2 2 11 Team Bouwpartners / Wear-It - Polka Print groot
De Posthoorn Do. 10-12-2020 19:30:00 K A 13 De Posthoorn RBS 1 - Honky Tonk/Vonk Glas klein
De Posthoorn Do. 10-12-2020 19:30:00 K A 13 De Posthoorn 2 - Kwadendamme klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 10-12-2020 19:30:00 K A 13 De Hazelaar 3 - Carambole BBG Brabant klein
Ricky's Pub Do. 10-12-2020 19:30:00 K A 13 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 13 Beemster / BV Velsen - K.S.A. klein
Café Honky Tonk Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 13 Honky Tonk 1 - S.V.W. klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 13 Het Wapen Van Alblasserdam - Carambole Steinhof constr klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 13 BV De Hoog Van der Wilt - `t Centrum klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 13 Carambole R & H Kassa - De Hazelaar 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 13 Ben er Bij - Moira klein
De Triangel Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 13 D.O.S. Hattem / De Poedel. - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Café 't Piepke Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 13 Op De Klos - BC Maarland klein
Zaal Centraal Vr. 11-12-2020 19:30:00 K A 14 B.D.L. / Verheggen Interieurs - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Het Schouwspel Za. 12-12-2020 13:00:00 K A 13 De Jol Biomos - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
D'n Babbel Za. 12-12-2020 13:30:00 K A 13 Biljartvereniging D`n Babbel - VanEschBiljarts/De Peel klein
Klubhuis Zo. 13-12-2020 11:00:00 K A 13 DSS Weesp - BV Rapiditas - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 13-12-2020 11:00:00 K A 13 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV Nieuwegein 15 klein
RBV De Kuip Ma. 14-12-2020 19:30:00 K A 14 B.V. De Engel / A&M Rijschool - BV Padoc klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 14-12-2020 19:30:00 K A 14 Woezik - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Jan Massinkhal Ma. 14-12-2020 19:30:00 K A 14 Moira - Kaderteam B.I.O.S. klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 14-12-2020 19:30:00 K A 14 B.C. Tegelen - VOP/DWH klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 14-12-2020 19:30:00 K A 14 VanEschBiljarts/De Peel - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 14-12-2020 19:30:00 K A 14 VIOS-van Esch Biljarts - BV Jong Geleerd klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
De Zandloper Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Sportfoyer De Hazelaar Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 De Hazelaar 3 - Woezik klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 Woezik - De Hazelaar 3 klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 BVM Apollo - VOP/DWH klein
Sportfoyer De Hazelaar Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 De Hazelaar 2 - Ben er Bij klein
De Witte Hoeve Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 VOP/DWH - BVM Apollo klein
Slootermeer Camping en Recreatie Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 Ben er Bij - De Hazelaar 2 klein
Biljartvereniging Carambole Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 Carambole Steinhof constr - Ons Genoegen Bussum klein
Gebouw Komin Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 Ons Genoegen Bussum - Carambole Steinhof constr klein
Wijkcentrum De Geseldonk Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 VIOS-van Esch Biljarts - HWA Hotel van Krimpen klein
Het Wapen Van Alblasserdam Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 HWA Hotel van Krimpen - VIOS-van Esch Biljarts klein
BIOS Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 Kaderteam B.I.O.S. - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Het Wapen Van Alblasserdam Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 HWA Verhaar BiljartKeuService - Kaderteam B.I.O.S. klein
Cultureel Centrum Eijsden Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 BC Maarland - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Zalencentrum De Onderbouw Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 BV De Markt/ De Onderbouw - BC Maarland klein
Jeugdhuis De Sprong Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 BV Jong Geleerd - Carambole R & H Kassa klein
Tjark Rikscentrum Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 De Korenmolen - B.C.O. De beste keus klein
Biljartcentrum Oegstgeest Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 B.C.O. De beste keus - De Korenmolen klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 1 BV De Hoog Van der Wilt - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Café Cambrinus Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 Cambrinus/VTS/vdVen - BV De Hoog Van der Wilt klein
Sportfoyer De Hazelaar Di. 15-12-2020 13:00:00 KB1 A 2 De Hazelaar 1 - Carambole BBG Brabant klein
Biljartcentrum Samonda Di. 15-12-2020 19:30:00 K A 14 W.B.D. - BVM Apollo klein
De Zandloper Di. 15-12-2020 19:30:00 K A 14 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - Carambole R & H Kassa klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 15-12-2020 19:30:00 K A 14 BV Zandweerd - De Korenmolen klein
De Biljartacademie Di. 15-12-2020 19:30:00 K A 14 De Biljartacademie k1 - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 16-12-2020 19:30:00 K A 14 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - Beemster / BV Velsen klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 16-12-2020 19:30:00 K A 14 BV Nieuwegein 15 - BV De Hoog Van der Wilt klein
De Wetering Wo. 16-12-2020 19:30:00 K A 14 `t Centrum - HWA Hotel van Krimpen klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 16-12-2020 19:30:00 K A 14 De Hazelaar 1 - De Hazelaar 2 klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 16-12-2020 19:30:00 K A 14 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Ben er Bij klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 17-12-2020 19:30:00 K A 14 K.S.A. - De Musketiers klein
Biljartvereniging Carambole Do. 17-12-2020 19:30:00 K A 14 Carambole Steinhof constr - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Biljartvereniging Carambole Do. 17-12-2020 19:30:00 K A 14 Carambole BBG Brabant - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 17-12-2020 19:30:00 K A 14 De Pelikaan Zutphen 1 - Deventer `83 klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 18-12-2020 19:30:00 K A 14 Targa Team - B.C. Schagen klein
Gebouw Komin Vr. 18-12-2020 19:30:00 K A 14 Ons Genoegen Bussum - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 18-12-2020 19:30:00 K A 14 Kwadendamme - Honky Tonk 1 klein
Café Honky Tonk Vr. 18-12-2020 19:30:00 K A 14 Honky Tonk/Vonk Glas - De Posthoorn 2 klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 18-12-2020 19:30:00 K A 14 `t Centrum `47 - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 18-12-2020 19:30:00 K A 14 BC Maarland - DE OASE klein
Ponderosa Za. 19-12-2020 11:00:00 K A 14 S.V.W. - De Ram klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 04-01-2021 19:30:00 K A 15 Woezik - Ben er Bij klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 04-01-2021 19:30:00 K A 15 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 04-01-2021 19:30:00 K A 15 B.C. Tegelen - BV Jong Geleerd klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 04-01-2021 19:30:00 K A 15 VanEschBiljarts/De Peel - VOP/DWH klein
Bowling Goes Ma. 04-01-2021 19:30:00 D2 2 12 Treva 2 / Theory Cues - De Laan / Stolting Advocatuur groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 04-01-2021 19:30:00 D2 2 12 De Parel Dranken - Teletronika groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 04-01-2021 19:30:00 D2 3 12 Splinter & de Vosch - Thekes / Park Tivoli groot
Cafe De Gouden Leeuw Ma. 04-01-2021 19:30:00 D2 4 12 Eddies-HR.nl - Teleng Schilderwerken BV groot
Biljartcentrum Merwehof Ma. 04-01-2021 19:30:00 D3 3 12 The Gamblers - L&B Ledermode groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Ma. 04-01-2021 19:30:00 D3 4 12 BV Cortini Automotive - `t Tapperijke 2 groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 04-01-2021 19:30:00 D3 6 12 Struijk Metaalrecycling - Moira groot
Pool and Billiards Delft Ma. 04-01-2021 19:30:00 D4 2 12 Pool and Billiards Delft - A3BC 2 groot
Capelle SPC Ma. 04-01-2021 19:30:00 D4 2 12 De Maasstad - Sportrust groot
De Drie Zwaantjes Ma. 04-01-2021 19:30:00 D4 3 12 De Zwaan - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
Zalencentrum De Graver Ma. 04-01-2021 19:30:00 D4 7 12 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - VK 4 / Cafe Groeselt groot
Biljartcentrum Samonda Di. 05-01-2021 19:30:00 K A 15 W.B.D. - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
De Zandloper Di. 05-01-2021 19:30:00 K A 15 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - De Hazelaar 2 klein
De Biljartacademie Di. 05-01-2021 19:30:00 K A 15 De Biljartacademie k1 - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Om De Noord Di. 05-01-2021 19:30:00 D3 1 12 WBV Wormerveer - Megafa groot
Camping De Eekhoorn Di. 05-01-2021 19:30:00 D3 3 12 DKM Tools 2 - `t Hartje / Balans groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 05-01-2021 19:30:00 D3 4 12 Stoeterij Stal Doorstap - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Bert's Place Di. 05-01-2021 19:30:00 D3 7 12 De Jochies 19 - Van Melis Autobedrijf groot
Biljartcentrum Sloterdijk Di. 05-01-2021 19:30:00 D4 1 12 Push And Win - Telecombinatie Plaza groot
Camping De Eekhoorn Di. 05-01-2021 19:30:00 D4 3 12 De Eekhoorn 5 - De Rietlander 2 groot
Cafe De Pijp Di. 05-01-2021 19:30:00 D4 3 12 Cafedepijp.nl - Cafe `t Steegje groot
Biljartcentrum De Distel Di. 05-01-2021 19:30:00 D4 4 12 De Distel Biljarts 5 - Treva 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 05-01-2021 19:30:00 D4 4 12 Bikse Biljart Bikkels - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 05-01-2021 19:30:00 D4 4 12 Rob Jacobs Mannenmode - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Het Caves Di. 05-01-2021 19:30:00 D4 7 12 `t Caves 4 - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 06-01-2021 19:30:00 K A 15 B.C.O. De beste keus - BVM Apollo klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 06-01-2021 19:30:00 K A 15 BV Nieuwegein 15 - HWA Hotel van Krimpen klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 06-01-2021 19:30:00 K A 15 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Kaderteam B.I.O.S. klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 06-01-2021 19:30:00 D2 1 12 B&S Den Helder - derietlander.nl groot
Cafe 't Steegje Wo. 06-01-2021 19:30:00 D2 2 12 Team Bouwpartners / Wear-It - Pearle Opticiens 2 groot
De Rietlander Wo. 06-01-2021 19:30:00 D3 2 12 De Rietlander - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
Thekes Wo. 06-01-2021 19:30:00 D3 6 12 Thekes Herpen 2 - BV `75 groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 06-01-2021 19:30:00 D4 1 12 Nieuw Diemen - E.D.O. `83 2 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 06-01-2021 19:30:00 D4 1 12 Sportrust 2 - Nieuw Diemen 2 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 06-01-2021 19:30:00 D4 2 12 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - BV Jorissen 2000 4 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 06-01-2021 19:30:00 D4 4 12 Rob Jacobs Mannenmode 2 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Horecabedrijf Mans Wo. 06-01-2021 19:30:00 D4 5 12 Bierhandel 2 - De Harmonie Groningen 2 groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 07-01-2021 19:30:00 K A 15 K.S.A. - B.C. Schagen klein
De Posthoorn Do. 07-01-2021 19:30:00 K A 15 De Posthoorn RBS 1 - De Posthoorn 2 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 07-01-2021 19:30:00 K A 15 Carambole Steinhof constr - BV De Hoog Van der Wilt klein
Biljartvereniging Carambole Do. 07-01-2021 19:30:00 K A 15 Carambole BBG Brabant - Carambole R & H Kassa klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 07-01-2021 19:30:00 K A 15 De Hazelaar 3 - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 07-01-2021 19:30:00 K A 15 De Pelikaan Zutphen 1 - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 07-01-2021 19:30:00 D2 1 12 E.D.O. `83 - Constructor Staalbouw groot
Thekes Do. 07-01-2021 19:30:00 D2 3 12 Kaketoe `80 - BC Arnhem 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 07-01-2021 19:30:00 D2 3 12 Albert Heijn Van Rijn - De Bierhandel.nl groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 07-01-2021 19:30:00 D3 1 12 BV Waterland - Ekrischocola.nl groot
Café De Ossekop Do. 07-01-2021 19:30:00 D3 3 12 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Café-Biljart 't Vossenhol Do. 07-01-2021 19:30:00 D3 5 12 BM Sat Rijssen - De Haven groot
Cafe De Mixx Do. 07-01-2021 19:30:00 D3 7 12 D.A.B. - VK 3 / Windex groot
Biljartvereniging Almere '83 Do. 07-01-2021 19:30:00 D4 1 12 Ronick BV / Almere `83 2 - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Capelle SPC Do. 07-01-2021 19:30:00 D4 2 12 Capelle 4 - Cafe `t Valkennest groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 07-01-2021 19:30:00 D4 3 12 De Staart / TVM - RCD / Kloens Bestrating groot
Cafe Reseda Do. 07-01-2021 19:30:00 D4 4 12 Reseda - Zandee Kloetinge groot
't Ivoor Do. 07-01-2021 19:30:00 D4 6 12 `t Ivoor 4 - Van Rossum Tegelwerken 2 groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 07-01-2021 19:30:00 D4 7 12 La Carambole 2012 - De Biljartacademie 3 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 07-01-2021 19:30:00 D4 7 12 BC Tegelen 4 - H.A.S. groot
Het Caves Do. 07-01-2021 19:30:00 D4 7 12 `t Caves 5 - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - De Musketiers klein
Gebouw Komin Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 Ons Genoegen Bussum - BV Padoc klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 Kwadendamme - De Ram klein
Café Honky Tonk Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 Honky Tonk/Vonk Glas - Honky Tonk 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 Het Wapen Van Alblasserdam - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 `t Centrum `47 - De Korenmolen klein
De Triangel Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 D.O.S. Hattem / De Poedel. - Deventer `83 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 BC Maarland - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Café 't Piepke Vr. 08-01-2021 19:30:00 K A 15 Op De Klos - DE OASE klein
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 08-01-2021 19:30:00 D2 1 12 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - BCO / Paeoniapassion.com groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 08-01-2021 19:30:00 D2 1 12 Le Grand Crue - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
't Tapperijke Vr. 08-01-2021 19:30:00 D2 2 12 `t Tapperijke - Lynn-Somers groot
Hotel Cafe-rest. Prinsen Vr. 08-01-2021 19:30:00 D2 3 12 HCR Prinsen - Van den Berg Biljarts / `t Oventje groot
Café Molenvliet Vr. 08-01-2021 19:30:00 D2 4 12 S&P / De Molenvliet - De Eekhoorn groot
't Ivoor Vr. 08-01-2021 19:30:00 D2 4 12 `t Ivoor 2 - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
De Windhoek Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 1 12 Ribas - Take 5 groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 1 12 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - BV `75 2 groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 1 12 Brouwer Project Design - A3BC groot
BV Onder Ons Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 1 12 Gasthoeve Adrichem - Dirk Snip Biljarts groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 2 12 `s-GBC - `t Raedthuys groot
Capelle SPC Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 2 12 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - BV Jorissen 2000 3 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 2 12 De Hoog - Capelle 8 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 4 12 De Stene Brug - De Distel Biljarts 3 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 4 12 The Friends / Ad`s Catering - De Eekhoorn 4 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 4 12 DC Michielsen / Bongaards Transport - Bottles / Dockside groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 5 12 De Harmonie Groningen - Kiri Casino groot
Friesche Club Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 5 12 Beauty Sauna Peize - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
De Noordeling Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 5 12 Noorderling - Boeve Afbouw groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 5 12 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Grolleman Schildersbedrijf groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 6 12 Carambole / HPS Industrial - Thekes Herpen 3 groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 6 12 De Hazelaar 2 - Teunesen / Smits Bestratingen groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 7 12 BC Tegelen 3 - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
De Biljartacademie Vr. 08-01-2021 19:30:00 D3 7 12 De Biljartacademie 2 - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 08-01-2021 19:30:00 D4 2 12 BCO 2 - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 08-01-2021 19:30:00 D4 3 12 BV Cortini Automotive 2 - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 08-01-2021 19:30:00 D4 3 12 Stukadoors Bedrijf Kanters - Markeer MTS Trafficservice groot
Café De Ossekop Vr. 08-01-2021 19:30:00 D4 4 12 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 08-01-2021 19:30:00 D4 5 12 Carambole 2 / Happy Garden - Biljartschool Sneek groot
Café D'oale Delle Vr. 08-01-2021 19:30:00 D4 5 12 De Anerhof - Bierhandel 3 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Vr. 08-01-2021 19:30:00 D4 6 12 S.I.S. Schoonmaak 2 - Cues & Darts 2 groot
Zalencentrum De Graver Vr. 08-01-2021 19:30:00 D4 7 12 NAS / Outlet DHZ Valkenswaard - De Mixx groot
Het Schouwspel Za. 09-01-2021 13:00:00 K A 15 De Jol Biomos - Beemster / BV Velsen klein
Biljartcentrum Den Hoek Za. 09-01-2021 13:00:00 D1 1 12 Kippenpan.nl - BC Tegelen groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 09-01-2021 13:00:00 D1 1 12 N-Surance - Treva / Theory Cues groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 09-01-2021 13:00:00 D1 2 12 `t Hartje van Oosterhout 2 - Burgmans Biljarts groot
De Drie Zwaantjes Za. 09-01-2021 13:00:00 D2 2 12 BV Sprundel 2 - BV Sprundel 3 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 09-01-2021 13:00:00 D2 2 12 De Distel Biljarts 2 - Polka Print groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 09-01-2021 13:00:00 D2 4 12 BC Tegelen 2 - Cafe Het Wapen van Strijp groot
Biljartcentrum Goirle Za. 09-01-2021 13:00:00 D2 4 12 BC Goirle - aMate Communications groot
Capelle SPC Za. 09-01-2021 13:00:00 D3 2 12 Ladies First - Team Harvest groot
Biljartcafe Jorissen Za. 09-01-2021 13:00:00 D3 2 12 BV Jorissen 2000 2 - Capelle 2 / De Terp groot
't Tapperijke Za. 09-01-2021 13:00:00 D3 3 12 BV Oudenbosch - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Cues & Darts Za. 09-01-2021 13:00:00 D3 3 12 Cues & Darts - BV Sprundel 4 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 09-01-2021 13:00:00 D3 6 12 De Trots van Kluirendal - De Hazelaar groot
Ricky's Pub Za. 09-01-2021 13:00:00 D3 7 12 Bonanza - BC La Plaza groot
Café Groeselt Za. 09-01-2021 13:00:00 D3 7 12 VK 2 / Gorissen Furniture - De Molen 2 groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 09-01-2021 13:00:00 D4 1 12 WBV / De Koger - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum Samonda Za. 09-01-2021 13:00:00 D4 2 12 BSV Bescamp - Samonda-die Haghe groot
Café Siemens Za. 09-01-2021 13:00:00 D4 5 12 Midwolda `79 2 - Bierhandel 4 groot
Cafe De Haven Za. 09-01-2021 13:00:00 D4 5 12 De Haven 2 - De Viersprong groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 09-01-2021 13:00:00 D4 6 12 Van Rossum Tegelwerken - Apparekoi groot
D'n Babbel Za. 09-01-2021 13:30:00 K A 15 Biljartvereniging D`n Babbel - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 09-01-2021 19:00:00 D1 1 12 Aardexpres - `t Caves / Man op Maat groot
Capelle SPC Za. 09-01-2021 19:00:00 D1 1 12 Arbo Industries - De Veemarkt 1D groot
't Tapperijke Za. 09-01-2021 19:00:00 D1 1 12 FDV Jacoby / Schuler Cues - De Wit Vloerverwarming Montage groot
De Biljartacademie Za. 09-01-2021 19:00:00 D1 2 12 De Biljartacademie - De Kruijf Biljartshop groot
Café Groeselt Za. 09-01-2021 19:00:00 D1 2 12 VK / Gorissen Furniture - Biljartteam Hilvarenbeek groot
De Drie Zwaantjes Za. 09-01-2021 19:00:00 D1 2 12 BV Sprundel - Capelle groot
Cafe De Pijp Za. 09-01-2021 19:00:00 D2 1 12 Cafe de Pijp / Sanidump - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 09-01-2021 19:00:00 D2 3 12 BV West-Peter - Drukkerij 3in1 groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 09-01-2021 19:00:00 D2 4 12 `t Hartje van Oosterhout 3 - De Molen groot
Biljartcentrum De Distel Za. 09-01-2021 19:00:00 D3 4 12 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - Ossekop / BH keukens groot
D'n Boerenbond Za. 09-01-2021 19:00:00 D4 6 12 ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service - ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 10-01-2021 13:00:00 D1 1 12 Denksportcentrum `t Spaerne - BC Arnhem groot
Het Caves Zo. 10-01-2021 13:00:00 D1 2 12 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - Land Transport groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 10-01-2021 13:00:00 D1 2 12 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - Post Luchtkanalen groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 10-01-2021 13:00:00 D2 1 12 HWA / Hordijk Biljartartikelen - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 10-01-2021 13:00:00 D3 3 12 Cafe van Ouds Havenzicht - De Eekhoorn 3 groot
Café Siemens Zo. 10-01-2021 13:00:00 D3 5 12 Midwolda `79 - Noorderling 2 groot
RBV De Kuip Ma. 11-01-2021 19:30:00 K A 16 B.V. De Engel / A&M Rijschool - Ons Genoegen Bussum klein
Tjark Rikscentrum Ma. 11-01-2021 19:30:00 K A 16 De Korenmolen - De Pelikaan Zutphen 1 klein
De Witte Hoeve Ma. 11-01-2021 19:30:00 K A 16 VOP/DWH - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 11-01-2021 19:30:00 K A 16 VIOS-van Esch Biljarts - B.C. Tegelen klein
BIOS Di. 12-01-2021 19:30:00 K A 16 Kaderteam B.I.O.S. - Woezik klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 12-01-2021 19:30:00 K A 16 BV Zandweerd - `t Centrum `47 klein
Café Groeselt Di. 12-01-2021 19:30:00 K A 16 Veerbenders / VanEschBiljarts - BC Maarland klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 13-01-2021 19:30:00 K A 16 De Musketiers - De Jol Biomos klein
Cafe De Ram Wo. 13-01-2021 19:30:00 K A 16 De Ram - Honky Tonk/Vonk Glas klein
De Wetering Wo. 13-01-2021 19:30:00 K A 16 `t Centrum - BV Nieuwegein 15 klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 13-01-2021 19:30:00 K A 16 De Hazelaar 1 - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 13-01-2021 19:30:00 K A 16 De Pelikaan Zutphen 2 - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 14-01-2021 19:30:00 K A 16 De Hazelaar 2 - Carambole BBG Brabant klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 14-01-2021 19:30:00 K A 16 BV Jong Geleerd - VanEschBiljarts/De Peel klein
Ricky's Pub Do. 14-01-2021 19:30:00 K A 16 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - Op De Klos klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 B.C. Schagen - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 Targa Team - K.S.A. klein
Padoc Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 BV Padoc - W.B.D. klein
Café Honky Tonk Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 Honky Tonk 1 - De Posthoorn RBS 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 BV De Hoog Van der Wilt - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 HWA Hotel van Krimpen - Carambole Steinhof constr klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 Carambole R & H Kassa - De Hazelaar 3 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 Ben er Bij - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
Zaal Centraal Vr. 15-01-2021 19:30:00 K A 16 B.D.L. / Verheggen Interieurs - De Biljartacademie k1 klein
De Rietlander Vr. 15-01-2021 19:30:00 D2 1 13 derietlander.nl - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
Ponderosa Za. 16-01-2021 11:00:00 K A 16 S.V.W. - Kwadendamme klein
Billardcafe de Veemarkt Za. 16-01-2021 11:00:00 TE A 15 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - Carambole R&H kassa's groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 16-01-2021 11:00:00 TE A 16 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - Carambole R&H kassa's groot
D'n Boerenbond Za. 16-01-2021 11:00:00 TE A 15 ABC `t Topke De Picardie - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
D'n Boerenbond Za. 16-01-2021 11:00:00 TE A 16 ABC `t Topke De Picardie - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 16-01-2021 11:00:00 TE A 15 De Hazelaar 1 - De Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 16-01-2021 11:00:00 TE A 16 De Hazelaar 1 - De Hazelaar XL Box groot
Biljartvereniging Carambole Za. 16-01-2021 11:00:00 TE A 15 Carambole D.I.S.C. B.V. - Dibo-The City groot
Biljartvereniging Carambole Za. 16-01-2021 11:00:00 TE A 16 Carambole D.I.S.C. B.V. - Dibo-The City groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 16-01-2021 11:00:00 T1 A 15 De Hazelaar 2 - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 16-01-2021 11:00:00 T1 A 16 De Hazelaar 2 - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
BIOS Za. 16-01-2021 11:00:00 T1 A 15 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - BV de Trots van Kluirendal groot
BIOS Za. 16-01-2021 11:00:00 T1 A 16 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - BV de Trots van Kluirendal groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 16-01-2021 11:00:00 T1 A 15 BV '75 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 16-01-2021 11:00:00 T1 A 16 BV '75 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Klubhuis Zo. 17-01-2021 11:00:00 K A 16 DSS Weesp - BV Rapiditas - B.C.O. De beste keus klein
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 17-01-2021 11:00:00 T1 A 15 De Hazelaar 3 - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 17-01-2021 11:00:00 T1 A 16 De Hazelaar 3 - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 18-01-2021 19:30:00 K A 17 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Carambole R & H Kassa klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 18-01-2021 19:30:00 K A 17 Woezik - Moira klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 18-01-2021 19:30:00 K A 17 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Kaderteam B.I.O.S. klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 18-01-2021 19:30:00 K A 17 VanEschBiljarts/De Peel - VIOS-van Esch Biljarts klein
Buurthuis De Oase Ma. 18-01-2021 19:30:00 K A 17 DE OASE - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Het Wapen Van Eerschot Ma. 18-01-2021 19:30:00 D2 4 13 aMate Communications - BC Tegelen 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 18-01-2021 19:30:00 D3 5 13 Boeve Afbouw - Beauty Sauna Peize groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 18-01-2021 19:30:00 D4 1 13 ASA Ans Schoutsen Administraties - Push And Win groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 18-01-2021 19:30:00 D4 1 13 Telecombinatie Plaza - Sportrust 2 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 18-01-2021 19:30:00 D4 3 13 DC Michielsen 2 / Bongaards Transport - De Eekhoorn 5 groot
Zalencentrum De Graver Ma. 18-01-2021 19:30:00 D4 7 13 H.A.S. - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Biljartcentrum Samonda Di. 19-01-2021 19:30:00 K A 17 W.B.D. - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Capelle SPC Di. 19-01-2021 19:30:00 D3 2 13 Capelle 8 - Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep groot
Cafe Reseda Di. 19-01-2021 19:30:00 D3 4 13 Bottles / Dockside - The Friends / Ad`s Catering groot
Camping De Eekhoorn Di. 19-01-2021 19:30:00 D3 4 13 De Eekhoorn 4 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Café De Ossekop Di. 19-01-2021 19:30:00 D3 4 13 Ossekop / BH keukens - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
Jan Massinkhal Di. 19-01-2021 19:30:00 D3 6 13 Moira - De Trots van Kluirendal groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 2 13 Sportrust - BSV Bescamp groot
Cafe 't Steegje Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 3 13 Cafe `t Steegje - De Zwaan groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 3 13 RCD / Kloens Bestrating - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 4 13 Bikse Biljart Bikkels 3 - Bikse Biljart Bikkels groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 4 13 Bikse Biljart Bikkels 2 - De Distel Biljarts 5 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 4 13 Zandee Kloetinge - Rob Jacobs Mannenmode groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 5 13 De Viersprong - Carambole 2 / Happy Garden groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 6 13 Van Melis Autobedrijf 2 - `t Ivoor 4 groot
D'n Boerenbond Di. 19-01-2021 19:30:00 D4 6 13 ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service - De Hazelaar 3 groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 20-01-2021 19:30:00 K A 17 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - Targa Team klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 20-01-2021 19:30:00 K A 17 B.C.O. De beste keus - BV Padoc klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 20-01-2021 19:30:00 K A 17 BVM Apollo - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 20-01-2021 19:30:00 K A 17 BV De Markt/ De Onderbouw - Ben er Bij klein
De Beestenmarkt Wo. 20-01-2021 19:30:00 K A 17 Deventer `83 - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Café Cambrinus Wo. 20-01-2021 19:30:00 K A 17 Cambrinus/VTS/vdVen - VOP/DWH klein
H.C.R. Dallinga Wo. 20-01-2021 19:30:00 D2 2 13 Polka Print - `t Tapperijke groot
't Tapperijke Wo. 20-01-2021 19:30:00 D3 3 13 L&B Ledermode - Cues & Darts groot
Thekes Wo. 20-01-2021 19:30:00 D3 6 13 Thekes Herpen 3 - Thekes Herpen 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 20-01-2021 19:30:00 D3 6 13 De Hazelaar - De Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 20-01-2021 19:30:00 D4 1 13 Nieuw Diemen 2 - Nieuw Diemen groot
Biljartcafe Jorissen Wo. 20-01-2021 19:30:00 D4 2 13 BV Jorissen 2000 4 - Capelle 4 groot
De Rietlander Wo. 20-01-2021 19:30:00 D4 3 13 De Rietlander 2 - BV Cortini Automotive 2 groot
Horecabedrijf Mans Wo. 20-01-2021 19:30:00 D4 5 13 Bierhandel 4 - Bierhandel 2 groot
De Posthoorn Do. 21-01-2021 19:30:00 K A 17 De Posthoorn RBS 1 - De Ram klein
De Posthoorn Do. 21-01-2021 19:30:00 K A 17 De Posthoorn 2 - Honky Tonk 1 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 21-01-2021 19:30:00 K A 17 Carambole Steinhof constr - `t Centrum klein
Biljartvereniging Carambole Do. 21-01-2021 19:30:00 K A 17 Carambole BBG Brabant - De Hazelaar 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 21-01-2021 19:30:00 K A 17 De Hazelaar 3 - De Hazelaar 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 21-01-2021 19:30:00 K A 17 De Pelikaan Zutphen 1 - BV Zandweerd klein
Biljartcentrum Merwehof Do. 21-01-2021 19:30:00 D2 1 13 Merwehof / Derogee Beveiligingen - Le Grand Crue groot
Cafe Reseda Do. 21-01-2021 19:30:00 D2 2 13 Pearle Opticiens 2 - De Distel Biljarts 2 groot
Thekes Do. 21-01-2021 19:30:00 D2 3 13 Thekes / Park Tivoli - Kaketoe `80 groot
Café Zaal 't Oventje Do. 21-01-2021 19:30:00 D2 3 13 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - Carambole groot
't Ivoor Do. 21-01-2021 19:30:00 D2 4 13 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Biljartzaal De Sport Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 1 13 A3BC - A tot Z Stucadoors / Almere `83 groot
Biljartvereniging B.V.'75 Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 1 13 BV `75 2 - Ribas groot
Biljartcafe Jorissen Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 2 13 BV Jorissen 2000 3 - De Rietlander groot
Biljartcentrum Samonda Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 2 13 `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum - `s-GBC groot
Camping De Eekhoorn Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 3 13 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - DKM Tools 2 groot
Café De Ossekop Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 3 13 Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
Tapperij 's Lands Welvaren Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 4 13 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - BV Cortini Automotive groot
De Keet Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 5 13 H.G.L. / Keurslager Brouwer - De Harmonie Groningen groot
Het Caves Do. 21-01-2021 19:30:00 D3 7 13 `t Caves 3 / De Bandstoters - Bonanza groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 21-01-2021 19:30:00 D4 1 13 E.D.O. `83 2 - Ronick BV / Almere `83 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 21-01-2021 19:30:00 D4 1 13 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - WBV / De Koger groot
Cafe De Mixx Do. 21-01-2021 19:30:00 D4 7 13 De Mixx - `t Caves 5 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Do. 21-01-2021 19:30:00 D4 7 13 De Peel / Van Esch Biljarts - BC Tegelen 4 groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 22-01-2021 19:30:00 K A 17 Beemster / BV Velsen - De Musketiers klein
Café Honky Tonk Vr. 22-01-2021 19:30:00 K A 17 Honky Tonk/Vonk Glas - S.V.W. klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 22-01-2021 19:30:00 K A 17 Het Wapen Van Alblasserdam - HWA Hotel van Krimpen klein
De Triangel Vr. 22-01-2021 19:30:00 K A 17 D.O.S. Hattem / De Poedel. - De Korenmolen klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 22-01-2021 19:30:00 K A 17 BC Maarland - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Café 't Piepke Vr. 22-01-2021 19:30:00 K A 17 Op De Klos - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 1 13 BCO / Paeoniapassion.com - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 2 13 Lynn-Somers - De Parel Dranken groot
Café De Ossekop Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 2 13 Teletronika - BV Sprundel 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 2 13 BV Sprundel 3 - Treva 2 / Theory Cues groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 2 13 De Laan / Stolting Advocatuur - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 3 13 Drukkerij 3in1 - Splinter & de Vosch groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 3 13 BC Arnhem 2 - HCR Prinsen groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 4 13 Cafe Het Wapen van Strijp - `t Ivoor 2 groot
Sporthuis Reusel Vr. 22-01-2021 19:30:00 D2 4 13 De Molen - S&P / De Molenvliet groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 1 13 Dirk Snip Biljarts - BV Waterland groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 1 13 Ekrischocola.nl - WBV Wormerveer groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 1 13 Megafa - Brouwer Project Design groot
BV Onder Ons Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 1 13 Take 5 - Gasthoeve Adrichem groot
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 2 13 `t Raedthuys - BV Jorissen 2000 2 groot
Capelle SPC Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 2 13 Capelle 2 / De Terp - Ladies First groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 2 13 Team Harvest - De Hoog groot
Camping De Eekhoorn Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 3 13 De Eekhoorn 3 - The Gamblers groot
't Tapperijke Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 4 13 `t Tapperijke 2 - De Stene Brug groot
Cafe De Haven Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 5 13 De Haven - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
De Noordeling Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 5 13 Noorderling 2 - Noorderling groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 5 13 Grolleman Schildersbedrijf - Midwolda `79 groot
Biljartvereniging B.V.'75 Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 6 13 BV `75 - Struijk Metaalrecycling groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 7 13 Van Melis Autobedrijf - De Biljartacademie 2 groot
Het Wapen Van Eerschot Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 7 13 Voegersbedrijf W. Smetsers - D.A.B. groot
Bert's Place Vr. 22-01-2021 19:30:00 D3 7 13 BC La Plaza - De Jochies 19 groot
Cafe Keyzer Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 2 13 De Plas / Scandiflora - De Maasstad groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 2 13 Samonda-die Haghe - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
Valkennest Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 2 13 Cafe `t Valkennest - Pool and Billiards Delft groot
Biljartzaal De Sport Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 2 13 A3BC 2 - BCO 2 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 4 13 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 5 13 De Harmonie Groningen 2 - De Anerhof groot
De Noordeling Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 5 13 Noorderling 3 - De Haven 2 groot
Biljartschool Sneek Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 5 13 Biljartschool Sneek - Midwolda `79 2 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 6 13 Apparekoi - Cues & Darts 2 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 6 13 S.I.S. Schoonmaak 2 - ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service groot
De Biljartacademie Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 7 13 De Biljartacademie 3 - `t Caves 4 groot
Café Groeselt Vr. 22-01-2021 19:30:00 D4 7 13 VK 5 / Eetcafe Riekelt - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 23-01-2021 11:00:00 TE A 17 De Hazelaar XL Box - ABC `t Topke De Picardie groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 23-01-2021 11:00:00 TE A 18 De Hazelaar XL Box - ABC `t Topke De Picardie groot
Biljartvereniging Carambole Za. 23-01-2021 11:00:00 TE A 17 Carambole R&H kassa's - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Biljartvereniging Carambole Za. 23-01-2021 11:00:00 TE A 18 Carambole R&H kassa's - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Dibo-the City Za. 23-01-2021 11:00:00 TE A 17 Dibo-The City - De Hazelaar 1 groot
Dibo-the City Za. 23-01-2021 11:00:00 TE A 18 Dibo-The City - De Hazelaar 1 groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 23-01-2021 11:00:00 TE A 17 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 23-01-2021 11:00:00 TE A 18 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 23-01-2021 11:00:00 T1 A 17 EXALTO/ HWA Alblasserdam - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 23-01-2021 11:00:00 T1 A 18 EXALTO/ HWA Alblasserdam - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Biljartcentrum Goirle Za. 23-01-2021 11:00:00 T1 A 17 BC Goirle-FRAVO-verhuur - De Hazelaar 3 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 23-01-2021 11:00:00 T1 A 18 BC Goirle-FRAVO-verhuur - De Hazelaar 3 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 23-01-2021 11:00:00 T1 A 17 BV de Trots van Kluirendal - BV '75 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 23-01-2021 11:00:00 T1 A 18 BV de Trots van Kluirendal - BV '75 groot
Jan Massinkhal Za. 23-01-2021 11:00:00 T1 A 17 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - De Hazelaar 2 groot
Jan Massinkhal Za. 23-01-2021 11:00:00 T1 A 18 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - De Hazelaar 2 groot
Het Schouwspel Za. 23-01-2021 13:00:00 K A 17 De Jol Biomos - B.C. Schagen klein
Biljartcafe Jorissen Za. 23-01-2021 13:00:00 D2 1 13 Aannemersbedrijf Beer de Jong - E.D.O. `83 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 23-01-2021 13:00:00 D2 1 13 Hektisch Biljartschool / Team Dokter - B&S Den Helder groot
Camping De Eekhoorn Za. 23-01-2021 13:00:00 D2 4 13 De Eekhoorn - Eddies-HR.nl groot
De Drie Zwaantjes Za. 23-01-2021 13:00:00 D3 3 13 BV Sprundel 4 - BV Oudenbosch groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 23-01-2021 13:00:00 D3 3 13 `t Hartje / Balans - Cafe van Ouds Havenzicht groot
Biljartcentrum De Distel Za. 23-01-2021 13:00:00 D3 4 13 De Distel Biljarts 3 - De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 23-01-2021 13:00:00 D3 5 13 Kiri Casino - BM Sat Rijssen groot
Café Groeselt Za. 23-01-2021 13:00:00 D3 7 13 VK 3 / Windex - VK 2 / Gorissen Furniture groot
Capelle SPC Za. 23-01-2021 13:00:00 D4 3 13 Markeer MTS Trafficservice - Cafedepijp.nl groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 23-01-2021 13:00:00 D4 4 13 `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Bowling Goes Za. 23-01-2021 13:00:00 D4 4 13 Treva 3 - Reseda groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 23-01-2021 13:00:00 D4 6 13 Van Rossum Tegelwerken 2 - Van Rossum Tegelwerken groot
D'n Babbel Za. 23-01-2021 13:30:00 K A 17 Biljartvereniging D`n Babbel - BV Jong Geleerd klein
Horecabedrijf Mans Za. 23-01-2021 15:00:00 D2 3 13 De Bierhandel.nl - BV West-Peter groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 1 13 De Wit Vloerverwarming Montage - Arbo Industries groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 1 13 De Veemarkt 1D - N-Surance groot
Bowling Goes Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 1 13 Treva / Theory Cues - Kippenpan.nl groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 1 13 BC Tegelen - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 1 13 BC Arnhem - `t Caves / Man op Maat groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 1 13 Aardexpres - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 2 13 Biljartteam Hilvarenbeek - De Biljartacademie groot
Apeldoorns Biljart Centrum Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 2 13 De Kruijf Biljartshop - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 23-01-2021 19:00:00 D1 2 13 Land Transport - BV Sprundel groot
Ricky's Pub Za. 23-01-2021 19:00:00 D2 4 13 Teleng Schilderwerken BV - BC Goirle groot
D'n Boerenbond Za. 23-01-2021 19:00:00 D3 6 13 Teunesen / Smits Bestratingen - De Veemarkt 3D groot
Sporthuis Reusel Za. 23-01-2021 19:00:00 D3 7 13 De Molen 2 - BC Tegelen 3 groot
Capelle SPC Za. 23-01-2021 19:00:00 D4 3 13 De Does Trappen / Cafe de Klapdeur - De Staart / TVM groot
Café Groeselt Za. 23-01-2021 19:00:00 D4 7 13 VK 4 / Cafe Groeselt - La Carambole 2012 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 24-01-2021 11:00:00 K A 17 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV De Hoog Van der Wilt klein
De Drie Zwaantjes Zo. 24-01-2021 13:00:00 D0 1 12 Aartsbouw Sprundel - STZ Zundert groot
H.C.R. Dallinga Zo. 24-01-2021 13:00:00 D0 1 12 Dallinga.com - Bousema Lochem groot
Camping De Eekhoorn Zo. 24-01-2021 13:00:00 D0 1 12 Team Eekhoorn - A1 Biljarts groot
Biljartcafe Jorissen Zo. 24-01-2021 13:00:00 D0 1 12 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - DKM Tools groot
't Tapperijke Zo. 24-01-2021 13:00:00 D0 1 12 Dekker Keukens - `t Hartje van Oosterhout groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Zo. 24-01-2021 13:00:00 D0 1 12 S.I.S. Schoonmaak - `t Ivoor groot
Capelle SPC Zo. 24-01-2021 13:00:00 D1 2 13 Capelle - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 24-01-2021 13:00:00 D1 2 13 Burgmans Biljarts - VK / Gorissen Furniture groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 24-01-2021 13:00:00 D1 2 13 Post Luchtkanalen - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Zo. 24-01-2021 13:00:00 D2 1 13 Constructor Staalbouw - Cafe de Pijp / Sanidump groot
Café Groeselt Zo. 24-01-2021 13:00:00 D3 7 15 VK 3 / Windex - Bonanza groot
RBV De Kuip Ma. 25-01-2021 19:30:00 K A 18 B.V. De Engel / A&M Rijschool - B.C.O. De beste keus klein
Jan Massinkhal Ma. 25-01-2021 19:30:00 K A 18 Moira - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
Tjark Rikscentrum Ma. 25-01-2021 19:30:00 K A 18 De Korenmolen - Deventer `83 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 25-01-2021 19:30:00 K A 18 B.C. Tegelen - VanEschBiljarts/De Peel klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 25-01-2021 19:30:00 K A 18 VIOS-van Esch Biljarts - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Bowling Goes Ma. 25-01-2021 19:30:00 D2 2 14 Treva 2 / Theory Cues - Teletronika groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 25-01-2021 19:30:00 D2 2 14 De Parel Dranken - Polka Print groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 25-01-2021 19:30:00 D2 3 14 Splinter & de Vosch - De Bierhandel.nl groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 25-01-2021 19:30:00 D3 6 14 Struijk Metaalrecycling - Thekes Herpen 3 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 25-01-2021 19:30:00 D4 2 14 Pool and Billiards Delft - BV Jorissen 2000 4 groot
Capelle SPC Ma. 25-01-2021 19:30:00 D4 2 14 De Maasstad - BCO 2 groot
De Drie Zwaantjes Ma. 25-01-2021 19:30:00 D4 3 14 De Zwaan - Markeer MTS Trafficservice groot
Zalencentrum De Graver Ma. 25-01-2021 19:30:00 D4 7 14 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - De Peel / Van Esch Biljarts groot
De Zandloper Di. 26-01-2021 19:30:00 K A 18 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - Carambole BBG Brabant klein
Jan Massinkhal Di. 26-01-2021 19:30:00 K A 16 Moira - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
BIOS Di. 26-01-2021 19:30:00 K A 18 Kaderteam B.I.O.S. - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 26-01-2021 19:30:00 K A 18 BV Zandweerd - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
De Biljartacademie Di. 26-01-2021 19:30:00 K A 18 De Biljartacademie k1 - BC Maarland klein
Café Groeselt Di. 26-01-2021 19:30:00 K A 18 Veerbenders / VanEschBiljarts - DE OASE klein
Biljartcentrum Om De Noord Di. 26-01-2021 19:30:00 D3 1 14 WBV Wormerveer - Dirk Snip Biljarts groot
Camping De Eekhoorn Di. 26-01-2021 19:30:00 D3 3 14 DKM Tools 2 - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Di. 26-01-2021 19:30:00 D3 4 14 BV Cortini Automotive - De Eekhoorn 4 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 26-01-2021 19:30:00 D3 4 14 Stoeterij Stal Doorstap - Bottles / Dockside groot
Café De Ossekop Di. 26-01-2021 19:30:00 D3 4 14 Ossekop / BH keukens - De Distel Biljarts 3 groot
Billardcafe de Veemarkt Di. 26-01-2021 19:30:00 D3 6 14 De Veemarkt 3D - De Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 1 14 Push And Win - WBV / De Koger groot
Camping De Eekhoorn Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 3 14 De Eekhoorn 5 - Cafe `t Steegje groot
Cafe De Pijp Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 3 14 Cafedepijp.nl - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 3 14 RCD / Kloens Bestrating - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Biljartcentrum De Distel Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 4 14 De Distel Biljarts 5 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 4 14 Bikse Biljart Bikkels - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 4 14 Zandee Kloetinge - Treva 3 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 6 14 S.I.S. Schoonmaak 2 - ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service groot
Het Caves Di. 26-01-2021 19:30:00 D4 7 14 `t Caves 4 - VK 4 / Cafe Groeselt groot
Cafe De Ram Wo. 27-01-2021 19:30:00 K A 18 De Ram - De Posthoorn 2 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 27-01-2021 19:30:00 K A 18 BV Nieuwegein 15 - Carambole Steinhof constr klein
De Wetering Wo. 27-01-2021 19:30:00 K A 18 `t Centrum - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 27-01-2021 19:30:00 K A 18 De Hazelaar 1 - De Hazelaar 3 klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 27-01-2021 19:30:00 K A 18 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Woezik klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 27-01-2021 19:30:00 D2 1 14 B&S Den Helder - Constructor Staalbouw groot
De Rietlander Wo. 27-01-2021 19:30:00 D3 2 14 De Rietlander - Capelle 8 groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 27-01-2021 19:30:00 D3 6 14 De Hazelaar - Moira groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 27-01-2021 19:30:00 D4 1 14 Nieuw Diemen - Telecombinatie Plaza groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 27-01-2021 19:30:00 D4 1 14 Sportrust 2 - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 27-01-2021 19:30:00 D4 2 14 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - Sportrust groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 27-01-2021 19:30:00 D4 4 14 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Horecabedrijf Mans Wo. 27-01-2021 19:30:00 D4 5 14 Bierhandel 4 - Biljartschool Sneek groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 28-01-2021 19:30:00 K A 18 K.S.A. - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 28-01-2021 19:30:00 K A 18 De Hazelaar 2 - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 28-01-2021 19:30:00 K A 18 BV Jong Geleerd - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 28-01-2021 19:30:00 D2 1 14 E.D.O. `83 - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
Thekes Do. 28-01-2021 19:30:00 D2 3 14 Kaketoe `80 - Drukkerij 3in1 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 28-01-2021 19:30:00 D3 1 14 BV Waterland - Gasthoeve Adrichem groot
Café De Ossekop Do. 28-01-2021 19:30:00 D3 3 14 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - BV Sprundel 4 groot
Biljartvereniging Almere '83 Do. 28-01-2021 19:30:00 D4 1 14 Ronick BV / Almere `83 2 - Nieuw Diemen 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 28-01-2021 19:30:00 D4 1 14 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Capelle SPC Do. 28-01-2021 19:30:00 D4 2 14 Capelle 4 - Samonda-die Haghe groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 28-01-2021 19:30:00 D4 3 14 De Staart / TVM - De Rietlander 2 groot
Cafe Reseda Do. 28-01-2021 19:30:00 D4 4 14 Reseda - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 28-01-2021 19:30:00 D4 7 14 La Carambole 2012 - H.A.S. groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 28-01-2021 19:30:00 D4 7 14 BC Tegelen 4 - De Mixx groot
Het Caves Do. 28-01-2021 19:30:00 D4 7 14 `t Caves 5 - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 29-01-2021 19:30:00 K A 18 B.C. Schagen - Beemster / BV Velsen klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 29-01-2021 19:30:00 K A 18 Targa Team - De Jol Biomos klein
Gebouw Komin Vr. 29-01-2021 19:30:00 K A 18 Ons Genoegen Bussum - W.B.D. klein
Padoc Vr. 29-01-2021 19:30:00 K A 18 BV Padoc - BVM Apollo klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 29-01-2021 19:30:00 K A 18 Kwadendamme - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 29-01-2021 19:30:00 K A 18 HWA Hotel van Krimpen - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 29-01-2021 19:30:00 K A 18 `t Centrum `47 - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Zaal Centraal Vr. 29-01-2021 19:30:00 K A 18 B.D.L. / Verheggen Interieurs - Op De Klos klein
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 29-01-2021 19:30:00 D2 1 14 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 29-01-2021 19:30:00 D2 1 14 Le Grand Crue - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 29-01-2021 19:30:00 D2 1 14 BCO / Paeoniapassion.com - derietlander.nl groot
't Tapperijke Vr. 29-01-2021 19:30:00 D2 2 14 `t Tapperijke - Pearle Opticiens 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 29-01-2021 19:30:00 D2 2 14 De Laan / Stolting Advocatuur - BV Sprundel 3 groot
Hotel Cafe-rest. Prinsen Vr. 29-01-2021 19:30:00 D2 3 14 HCR Prinsen - Thekes / Park Tivoli groot
Café Molenvliet Vr. 29-01-2021 19:30:00 D2 4 14 S&P / De Molenvliet - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
't Ivoor Vr. 29-01-2021 19:30:00 D2 4 14 `t Ivoor 2 - aMate Communications groot
De Windhoek Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 1 14 Ribas - A3BC groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 1 14 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - Megafa groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 1 14 Brouwer Project Design - Ekrischocola.nl groot
BV Onder Ons Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 1 14 Take 5 - BV `75 2 groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 2 14 `s-GBC - BV Jorissen 2000 3 groot
Capelle SPC Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 2 14 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - De Hoog groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 2 14 Team Harvest - Capelle 2 / De Terp groot
Camping De Eekhoorn Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 3 14 De Eekhoorn 3 - `t Hartje / Balans groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 4 14 De Stene Brug - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
De Drie Zwaantjes Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 4 14 The Friends / Ad`s Catering - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 5 14 De Harmonie Groningen - Boeve Afbouw groot
Friesche Club Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 5 14 Beauty Sauna Peize - Noorderling 2 groot
De Noordeling Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 5 14 Noorderling - Grolleman Schildersbedrijf groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 5 14 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - BM Sat Rijssen groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 6 14 Carambole / HPS Industrial - Teunesen / Smits Bestratingen groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 7 14 BC Tegelen 3 - VK 3 / Windex groot
Cafe De Mixx Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 7 14 D.A.B. - Van Melis Autobedrijf groot
De Biljartacademie Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 7 14 De Biljartacademie 2 - De Jochies 19 groot
Bert's Place Vr. 29-01-2021 19:30:00 D3 7 14 BC La Plaza - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
Biljartzaal De Sport Vr. 29-01-2021 19:30:00 D4 2 14 A3BC 2 - Cafe `t Valkennest groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 29-01-2021 19:30:00 D4 3 14 BV Cortini Automotive 2 - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
Café De Ossekop Vr. 29-01-2021 19:30:00 D4 4 14 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 29-01-2021 19:30:00 D4 5 14 Carambole 2 / Happy Garden - Noorderling 3 groot
Café D'oale Delle Vr. 29-01-2021 19:30:00 D4 5 14 De Anerhof - Bierhandel 2 groot
Cues & Darts Vr. 29-01-2021 19:30:00 D4 6 14 Cues & Darts 2 - Van Rossum Tegelwerken 2 groot
Café Groeselt Vr. 29-01-2021 19:30:00 D4 7 14 VK 5 / Eetcafe Riekelt - De Biljartacademie 3 groot
Ponderosa Za. 30-01-2021 11:00:00 K A 18 S.V.W. - De Posthoorn RBS 1 klein
Biljartcentrum Den Hoek Za. 30-01-2021 13:00:00 D1 1 14 Kippenpan.nl - De Veemarkt 1D groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 30-01-2021 13:00:00 D1 1 14 N-Surance - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 30-01-2021 13:00:00 D1 2 14 `t Hartje van Oosterhout 2 - BV Sprundel groot
De Drie Zwaantjes Za. 30-01-2021 13:00:00 D2 2 14 BV Sprundel 2 - Lynn-Somers groot
Biljartcentrum De Distel Za. 30-01-2021 13:00:00 D2 2 14 De Distel Biljarts 2 - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 30-01-2021 13:00:00 D2 3 14 Carambole - BC Arnhem 2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 30-01-2021 13:00:00 D2 4 14 BC Tegelen 2 - Teleng Schilderwerken BV groot
Biljartcentrum Goirle Za. 30-01-2021 13:00:00 D2 4 14 BC Goirle - Eddies-HR.nl groot
Camping De Eekhoorn Za. 30-01-2021 13:00:00 D2 4 14 De Eekhoorn - De Molen groot
Capelle SPC Za. 30-01-2021 13:00:00 D3 2 14 Ladies First - `t Raedthuys groot
Biljartcafe Jorissen Za. 30-01-2021 13:00:00 D3 2 14 BV Jorissen 2000 2 - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
't Tapperijke Za. 30-01-2021 13:00:00 D3 3 14 BV Oudenbosch - L&B Ledermode groot
Cues & Darts Za. 30-01-2021 13:00:00 D3 3 14 Cues & Darts - The Gamblers groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 30-01-2021 13:00:00 D3 5 14 Kiri Casino - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 30-01-2021 13:00:00 D3 6 14 De Trots van Kluirendal - BV `75 groot
Ricky's Pub Za. 30-01-2021 13:00:00 D3 7 14 Bonanza - De Molen 2 groot
Café Groeselt Za. 30-01-2021 13:00:00 D3 7 14 VK 2 / Gorissen Furniture - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartcentrum Samonda Za. 30-01-2021 13:00:00 D4 2 14 BSV Bescamp - De Plas / Scandiflora groot
Café Siemens Za. 30-01-2021 13:00:00 D4 5 14 Midwolda `79 2 - De Viersprong groot
Cafe De Haven Za. 30-01-2021 13:00:00 D4 5 14 De Haven 2 - Bierhandel 3 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 30-01-2021 13:00:00 D4 6 14 Van Rossum Tegelwerken - Van Melis Autobedrijf 2 groot
Het Caves Za. 30-01-2021 19:00:00 D1 1 14 `t Caves / Man op Maat - BC Tegelen groot
Capelle SPC Za. 30-01-2021 19:00:00 D1 1 14 Arbo Industries - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 30-01-2021 19:00:00 D1 1 14 Aardexpres - BC Arnhem groot
De Biljartacademie Za. 30-01-2021 19:00:00 D1 2 14 De Biljartacademie - Burgmans Biljarts groot
Café Groeselt Za. 30-01-2021 19:00:00 D1 2 14 VK / Gorissen Furniture - Capelle groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 30-01-2021 19:00:00 D1 2 14 Land Transport - Post Luchtkanalen groot
Cafe De Pijp Za. 30-01-2021 19:00:00 D2 1 14 Cafe de Pijp / Sanidump - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 30-01-2021 19:00:00 D2 3 14 BV West-Peter - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 30-01-2021 19:00:00 D2 4 14 `t Hartje van Oosterhout 3 - Cafe Het Wapen van Strijp groot
Biljartcentrum De Distel Za. 30-01-2021 19:00:00 D3 4 14 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - `t Tapperijke 2 groot
D'n Boerenbond Za. 30-01-2021 19:00:00 D4 6 14 ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service - Apparekoi groot
't Ivoor Zo. 31-01-2021 13:00:00 D0 1 13 `t Ivoor - Dekker Keukens groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 31-01-2021 13:00:00 D0 1 13 `t Hartje van Oosterhout - J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag groot
Camping De Eekhoorn Zo. 31-01-2021 13:00:00 D0 1 13 DKM Tools - Team Eekhoorn groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 31-01-2021 13:00:00 D0 1 13 A1 Biljarts - Dallinga.com groot
Eet en Bier Cafe Bousema Zo. 31-01-2021 13:00:00 D0 1 13 Bousema Lochem - Aartsbouw Sprundel groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Zo. 31-01-2021 13:00:00 D0 1 13 S.I.S. Schoonmaak - STZ Zundert groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 31-01-2021 13:00:00 D1 1 14 Denksportcentrum `t Spaerne - Treva / Theory Cues groot
Het Caves Zo. 31-01-2021 13:00:00 D1 2 14 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - De Kruijf Biljartshop groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 31-01-2021 13:00:00 D1 2 14 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - Biljartteam Hilvarenbeek groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 31-01-2021 13:00:00 D3 3 14 Cafe van Ouds Havenzicht - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Café Siemens Zo. 31-01-2021 13:00:00 D3 5 14 Midwolda `79 - De Haven groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 01-02-2021 19:30:00 K A 19 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Hazelaar 1 klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 01-02-2021 19:30:00 K A 19 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
De Witte Hoeve Ma. 01-02-2021 19:30:00 K A 19 VOP/DWH - BV Jong Geleerd klein
Buurthuis De Oase Ma. 01-02-2021 19:30:00 K A 19 DE OASE - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Cafe De Gouden Leeuw Ma. 01-02-2021 19:30:00 D2 4 15 Eddies-HR.nl - BC Tegelen 2 groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 01-02-2021 19:30:00 D2 4 15 aMate Communications - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Biljartcentrum Merwehof Ma. 01-02-2021 19:30:00 D3 3 15 The Gamblers - BV Oudenbosch groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 01-02-2021 19:30:00 D3 5 15 Boeve Afbouw - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 01-02-2021 19:30:00 D4 1 15 ASA Ans Schoutsen Administraties - Nieuw Diemen groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 01-02-2021 19:30:00 D4 1 15 Telecombinatie Plaza - Ronick BV / Almere `83 2 groot
Capelle SPC Ma. 01-02-2021 19:30:00 D4 2 15 De Maasstad - A3BC 2 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 01-02-2021 19:30:00 D4 3 15 DC Michielsen 2 / Bongaards Transport - De Staart / TVM groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 01-02-2021 19:30:00 D4 6 15 De Hazelaar 3 - `t Ivoor 4 groot
Zalencentrum De Graver Ma. 01-02-2021 19:30:00 D4 7 15 H.A.S. - `t Caves 4 groot
Capelle SPC Di. 02-02-2021 19:30:00 D3 2 15 Capelle 8 - `s-GBC groot
Cafe Reseda Di. 02-02-2021 19:30:00 D3 4 15 Bottles / Dockside - BV Cortini Automotive groot
Camping De Eekhoorn Di. 02-02-2021 19:30:00 D3 4 15 De Eekhoorn 4 - De Stene Brug groot
Billardcafe de Veemarkt Di. 02-02-2021 19:30:00 D3 6 15 De Veemarkt 3D - De Hazelaar groot
Bert's Place Di. 02-02-2021 19:30:00 D3 7 15 De Jochies 19 - D.A.B. groot
Biljartcentrum Sloterdijk Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 1 15 Push And Win - Elbers Transport / Camberlin Stofferingen groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 2 15 Sportrust - Capelle 4 groot
Cafe De Pijp Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 3 15 Cafedepijp.nl - RCD / Kloens Bestrating groot
Cafe 't Steegje Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 3 15 Cafe `t Steegje - BV Cortini Automotive 2 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 4 15 Rob Jacobs Mannenmode - Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 4 15 Bikse Biljart Bikkels 3 - Reseda groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 4 15 Bikse Biljart Bikkels 2 - Treva 3 groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 5 15 De Viersprong - Biljartschool Sneek groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Di. 02-02-2021 19:30:00 D4 6 15 Van Melis Autobedrijf 2 - Cues & Darts 2 groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 03-02-2021 19:30:00 K A 19 De Musketiers - B.C. Schagen klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 03-02-2021 19:30:00 K A 19 B.C.O. De beste keus - Ons Genoegen Bussum klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 03-02-2021 19:30:00 K A 19 BVM Apollo - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 03-02-2021 19:30:00 K A 19 BV De Markt/ De Onderbouw - Moira klein
De Beestenmarkt Wo. 03-02-2021 19:30:00 K A 19 Deventer `83 - BV Zandweerd klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 03-02-2021 19:30:00 K A 19 De Pelikaan Zutphen 2 - De Korenmolen klein
Café Cambrinus Wo. 03-02-2021 19:30:00 K A 19 Cambrinus/VTS/vdVen - VIOS-van Esch Biljarts klein
Cafe 't Steegje Wo. 03-02-2021 19:30:00 D2 2 15 Team Bouwpartners / Wear-It - `t Tapperijke groot
H.C.R. Dallinga Wo. 03-02-2021 19:30:00 D2 2 15 Polka Print - BV Sprundel 2 groot
Camping De Eekhoorn Wo. 03-02-2021 19:30:00 D3 3 15 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - `t Hartje / Balans groot
't Tapperijke Wo. 03-02-2021 19:30:00 D3 3 15 L&B Ledermode - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
Thekes Wo. 03-02-2021 19:30:00 D3 6 15 Thekes Herpen 3 - De Trots van Kluirendal groot
Biljartcafe Jorissen Wo. 03-02-2021 19:30:00 D4 2 15 BV Jorissen 2000 4 - Cafe `t Valkennest groot
De Rietlander Wo. 03-02-2021 19:30:00 D4 3 15 De Rietlander 2 - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 03-02-2021 19:30:00 D4 4 15 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Zandee Kloetinge groot
De Posthoorn Do. 04-02-2021 19:30:00 K A 19 De Posthoorn RBS 1 - Kwadendamme klein
De Posthoorn Do. 04-02-2021 19:30:00 K A 19 De Posthoorn 2 - S.V.W. klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 04-02-2021 19:30:00 K A 19 De Hazelaar 3 - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Ricky's Pub Do. 04-02-2021 19:30:00 K A 19 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Merwehof Do. 04-02-2021 19:30:00 D2 1 15 Merwehof / Derogee Beveiligingen - Cafe de Pijp / Sanidump groot
Cafe Reseda Do. 04-02-2021 19:30:00 D2 2 15 Pearle Opticiens 2 - De Parel Dranken groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 04-02-2021 19:30:00 D2 3 15 Albert Heijn Van Rijn - Splinter & de Vosch groot
Thekes Do. 04-02-2021 19:30:00 D2 3 15 Thekes / Park Tivoli - Carambole groot
't Ivoor Do. 04-02-2021 19:30:00 D2 4 15 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - De Molen groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 04-02-2021 19:30:00 D3 1 15 BV Waterland - Take 5 groot
Biljartzaal De Sport Do. 04-02-2021 19:30:00 D3 1 15 A3BC - BV `75 2 groot
Biljartcafe Jorissen Do. 04-02-2021 19:30:00 D3 2 15 BV Jorissen 2000 3 - BV Jorissen 2000 2 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 04-02-2021 19:30:00 D3 2 15 `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum - Ladies First groot
Café De Ossekop Do. 04-02-2021 19:30:00 D3 3 15 Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Cafe van Ouds Havenzicht groot
Tapperij 's Lands Welvaren Do. 04-02-2021 19:30:00 D3 4 15 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team groot
Café-Biljart 't Vossenhol Do. 04-02-2021 19:30:00 D3 5 15 BM Sat Rijssen - Midwolda `79 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 04-02-2021 19:30:00 D4 1 15 E.D.O. `83 2 - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Horecabedrijf Mans Do. 04-02-2021 19:30:00 D4 5 15 Bierhandel 3 - Carambole 2 / Happy Garden groot
Cafe De Mixx Do. 04-02-2021 19:30:00 D4 7 15 De Mixx - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Het Caves Do. 04-02-2021 19:30:00 D4 7 15 `t Caves 5 - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Do. 04-02-2021 19:30:00 D4 7 15 De Peel / Van Esch Biljarts - La Carambole 2012 groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 05-02-2021 19:30:00 K A 19 Beemster / BV Velsen - Targa Team klein
Café Honky Tonk Vr. 05-02-2021 19:30:00 K A 19 Honky Tonk 1 - De Ram klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 05-02-2021 19:30:00 K A 19 Het Wapen Van Alblasserdam - BV Nieuwegein 15 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 05-02-2021 19:30:00 K A 19 BV De Hoog Van der Wilt - HWA Hotel van Krimpen klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 05-02-2021 19:30:00 K A 19 Carambole R & H Kassa - De Hazelaar 2 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 05-02-2021 19:30:00 K A 19 Ben er Bij - Kaderteam B.I.O.S. klein
De Triangel Vr. 05-02-2021 19:30:00 K A 19 D.O.S. Hattem / De Poedel. - `t Centrum `47 klein
Café 't Piepke Vr. 05-02-2021 19:30:00 K A 19 Op De Klos - De Biljartacademie k1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 05-02-2021 19:30:00 D2 1 15 Le Grand Crue - BCO / Paeoniapassion.com groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 05-02-2021 19:30:00 D2 2 15 Lynn-Somers - Treva 2 / Theory Cues groot
Café De Ossekop Vr. 05-02-2021 19:30:00 D2 2 15 Teletronika - BV Sprundel 3 groot
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 05-02-2021 19:30:00 D2 3 15 Drukkerij 3in1 - HCR Prinsen groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 05-02-2021 19:30:00 D2 3 15 BC Arnhem 2 - Van den Berg Biljarts / `t Oventje groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 05-02-2021 19:30:00 D2 4 15 Cafe Het Wapen van Strijp - S&P / De Molenvliet groot
BV Onder Ons Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 1 15 Gasthoeve Adrichem - WBV Wormerveer groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 1 15 Dirk Snip Biljarts - Brouwer Project Design groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 1 15 Ekrischocola.nl - A tot Z Stucadoors / Almere `83 groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 1 15 Megafa - Ribas groot
Capelle SPC Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 2 15 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - Team Harvest groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 2 15 De Hoog - De Rietlander groot
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 2 15 `t Raedthuys - Capelle 2 / De Terp groot
De Drie Zwaantjes Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 4 15 The Friends / Ad`s Catering - Ossekop / BH keukens groot
Camping De Eekhoorn Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 4 15 DC Michielsen / Bongaards Transport - Stoeterij Stal Doorstap groot
't Tapperijke Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 4 15 `t Tapperijke 2 - De Distel Biljarts 3 groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 5 15 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Kiri Casino groot
Cafe De Haven Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 5 15 De Haven - Noorderling groot
De Noordeling Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 5 15 Noorderling 2 - De Harmonie Groningen groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 5 15 Grolleman Schildersbedrijf - Beauty Sauna Peize groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 6 15 De Hazelaar 2 - Carambole / HPS Industrial groot
Biljartvereniging B.V.'75 Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 6 15 BV `75 - Moira groot
De Biljartacademie Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 7 15 De Biljartacademie 2 - BC La Plaza groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 7 15 Van Melis Autobedrijf - VK 2 / Gorissen Furniture groot
Het Wapen Van Eerschot Vr. 05-02-2021 19:30:00 D3 7 15 Voegersbedrijf W. Smetsers - BC Tegelen 3 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 2 15 BCO 2 - BSV Bescamp groot
Cafe Keyzer Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 2 15 De Plas / Scandiflora - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 2 15 Samonda-die Haghe - Pool and Billiards Delft groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 3 15 Stukadoors Bedrijf Kanters - De Zwaan groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 4 15 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Distel Biljarts 5 groot
Café D'oale Delle Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 5 15 De Anerhof - Bierhandel 4 groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 5 15 De Harmonie Groningen 2 - De Haven 2 groot
De Noordeling Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 5 15 Noorderling 3 - Midwolda `79 2 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 6 15 Apparekoi - S.I.S. Schoonmaak 2 groot
Zalencentrum De Graver Vr. 05-02-2021 19:30:00 D4 7 15 NAS / Outlet DHZ Valkenswaard - BC Tegelen 4 groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 06-02-2021 11:00:00 TE A 19 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - De Hazelaar XL Box groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 06-02-2021 11:00:00 TE A 20 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - De Hazelaar XL Box groot
D'n Boerenbond Za. 06-02-2021 11:00:00 TE A 19 ABC `t Topke De Picardie - Dibo-The City groot
D'n Boerenbond Za. 06-02-2021 11:00:00 TE A 20 ABC `t Topke De Picardie - Dibo-The City groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 06-02-2021 11:00:00 TE A 19 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - Carambole R&H kassa's groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 06-02-2021 11:00:00 TE A 20 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - Carambole R&H kassa's groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 06-02-2021 11:00:00 TE A 19 De Hazelaar 1 - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 06-02-2021 11:00:00 TE A 20 De Hazelaar 1 - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
BIOS Za. 06-02-2021 11:00:00 T1 A 19 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
BIOS Za. 06-02-2021 11:00:00 T1 A 20 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 06-02-2021 11:00:00 T1 A 19 BV '75 - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 06-02-2021 11:00:00 T1 A 20 BV '75 - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 06-02-2021 11:00:00 T1 A 19 BV de Trots van Kluirendal - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 06-02-2021 11:00:00 T1 A 20 BV de Trots van Kluirendal - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Het Schouwspel Za. 06-02-2021 13:00:00 K A 19 De Jol Biomos - K.S.A. klein
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 06-02-2021 13:00:00 D1 2 15 `t Hartje van Oosterhout 2 - Land Transport groot
Biljartcafe Jorissen Za. 06-02-2021 13:00:00 D2 1 15 Aannemersbedrijf Beer de Jong - B&S Den Helder groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 06-02-2021 13:00:00 D2 1 15 Hektisch Biljartschool / Team Dokter - derietlander.nl groot
Biljartcentrum De Distel Za. 06-02-2021 13:00:00 D2 2 15 De Distel Biljarts 2 - De Laan / Stolting Advocatuur groot
Biljartcentrum Goirle Za. 06-02-2021 13:00:00 D2 4 15 BC Goirle - De Eekhoorn groot
Cues & Darts Za. 06-02-2021 13:00:00 D3 3 15 Cues & Darts - De Eekhoorn 3 groot
De Drie Zwaantjes Za. 06-02-2021 13:00:00 D3 3 15 BV Sprundel 4 - DKM Tools 2 groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 06-02-2021 13:00:00 D4 1 15 WBV / De Koger - Sportrust 2 groot
Capelle SPC Za. 06-02-2021 13:00:00 D4 3 15 Markeer MTS Trafficservice - De Eekhoorn 5 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 06-02-2021 13:00:00 D4 4 15 `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 06-02-2021 13:00:00 D4 6 15 Van Rossum Tegelwerken 2 - ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service groot
D'n Babbel Za. 06-02-2021 13:30:00 K A 19 Biljartvereniging D`n Babbel - B.C. Tegelen klein
Horecabedrijf Mans Za. 06-02-2021 15:00:00 D2 3 15 De Bierhandel.nl - Kaketoe `80 groot
Capelle SPC Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 1 15 Arbo Industries - Aardexpres groot
't Tapperijke Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 1 15 FDV Jacoby / Schuler Cues - N-Surance groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 1 15 De Wit Vloerverwarming Montage - Kippenpan.nl groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 1 15 De Veemarkt 1D - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Bowling Goes Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 1 15 Treva / Theory Cues - `t Caves / Man op Maat groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 1 15 BC Tegelen - BC Arnhem groot
De Drie Zwaantjes Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 2 15 BV Sprundel - VK / Gorissen Furniture groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 2 15 Biljartteam Hilvarenbeek - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
Apeldoorns Biljart Centrum Za. 06-02-2021 19:00:00 D1 2 15 De Kruijf Biljartshop - Post Luchtkanalen groot
Ricky's Pub Za. 06-02-2021 19:00:00 D2 4 15 Teleng Schilderwerken BV - `t Ivoor 2 groot
D'n Boerenbond Za. 06-02-2021 19:00:00 D3 6 15 Teunesen / Smits Bestratingen - Thekes Herpen 2 groot
Sporthuis Reusel Za. 06-02-2021 19:00:00 D3 7 15 De Molen 2 - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
Café Groeselt Za. 06-02-2021 19:00:00 D4 7 15 VK 4 / Cafe Groeselt - De Biljartacademie 3 groot
Klubhuis Zo. 07-02-2021 11:00:00 K A 19 DSS Weesp - BV Rapiditas - BV Padoc klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 07-02-2021 11:00:00 K A 19 HWA Verhaar BiljartKeuService - `t Centrum klein
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 07-02-2021 11:00:00 T1 A 19 De Hazelaar 3 - De Hazelaar 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 07-02-2021 11:00:00 T1 A 20 De Hazelaar 3 - De Hazelaar 2 groot
De Drie Zwaantjes Zo. 07-02-2021 13:00:00 D0 1 14 Aartsbouw Sprundel - A1 Biljarts groot
H.C.R. Dallinga Zo. 07-02-2021 13:00:00 D0 1 14 Dallinga.com - DKM Tools groot
Camping De Eekhoorn Zo. 07-02-2021 13:00:00 D0 1 14 Team Eekhoorn - `t Hartje van Oosterhout groot
Biljartcafe Jorissen Zo. 07-02-2021 13:00:00 D0 1 14 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - `t Ivoor groot
't Tapperijke Zo. 07-02-2021 13:00:00 D0 1 14 Dekker Keukens - S.I.S. Schoonmaak groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 07-02-2021 13:00:00 D0 1 14 STZ Zundert - Bousema Lochem groot
Capelle SPC Zo. 07-02-2021 13:00:00 D1 2 15 Capelle - De Biljartacademie groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 07-02-2021 13:00:00 D1 2 15 Burgmans Biljarts - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 07-02-2021 13:00:00 D2 1 15 HWA / Hordijk Biljartartikelen - E.D.O. `83 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Zo. 07-02-2021 13:00:00 D2 1 15 Constructor Staalbouw - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
't Tapperijke Zo. 21-02-2021 13:00:00 D0 1 15 Dekker Keukens - STZ Zundert groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Zo. 21-02-2021 13:00:00 D0 1 15 S.I.S. Schoonmaak - J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag groot
't Ivoor Zo. 21-02-2021 13:00:00 D0 1 15 `t Ivoor - Team Eekhoorn groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 21-02-2021 13:00:00 D0 1 15 `t Hartje van Oosterhout - Dallinga.com groot
Camping De Eekhoorn Zo. 21-02-2021 13:00:00 D0 1 15 DKM Tools - Aartsbouw Sprundel groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 21-02-2021 13:00:00 D0 1 15 A1 Biljarts - Bousema Lochem groot
RBV De Kuip Ma. 22-02-2021 19:30:00 K A 20 B.V. De Engel / A&M Rijschool - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 22-02-2021 19:30:00 K A 20 Woezik - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
Jan Massinkhal Ma. 22-02-2021 19:30:00 K A 20 Moira - Ben er Bij klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 22-02-2021 19:30:00 K A 20 B.C. Tegelen - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 22-02-2021 19:30:00 K A 20 VanEschBiljarts/De Peel - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 22-02-2021 19:30:00 K A 20 VIOS-van Esch Biljarts - VOP/DWH klein
Biljartcentrum Samonda Di. 23-02-2021 19:30:00 K A 20 W.B.D. - B.C.O. De beste keus klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 23-02-2021 19:30:00 K A 20 BV Zandweerd - De Pelikaan Zutphen 2 klein
De Biljartacademie Di. 23-02-2021 19:30:00 K A 20 De Biljartacademie k1 - DE OASE klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 24-02-2021 19:30:00 K A 20 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - De Jol Biomos klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 24-02-2021 19:30:00 K A 20 BV Nieuwegein 15 - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
De Wetering Wo. 24-02-2021 19:30:00 K A 20 `t Centrum - BV De Hoog Van der Wilt klein
De Zandloper Wo. 24-02-2021 19:30:00 K A 20 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 24-02-2021 19:30:00 K A 20 De Hazelaar 1 - Carambole R & H Kassa klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 24-02-2021 19:30:00 K A 20 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 25-02-2021 19:30:00 K A 20 K.S.A. - Beemster / BV Velsen klein
Biljartvereniging Carambole Do. 25-02-2021 19:30:00 K A 20 Carambole Steinhof constr - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Biljartvereniging Carambole Do. 25-02-2021 19:30:00 K A 20 Carambole BBG Brabant - De Hazelaar 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 25-02-2021 19:30:00 K A 20 De Pelikaan Zutphen 1 - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 26-02-2021 19:30:00 K A 20 Targa Team - De Musketiers klein
Gebouw Komin Vr. 26-02-2021 19:30:00 K A 20 Ons Genoegen Bussum - BVM Apollo klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 26-02-2021 19:30:00 K A 20 Kwadendamme - De Posthoorn 2 klein
Café Honky Tonk Vr. 26-02-2021 19:30:00 K A 20 Honky Tonk/Vonk Glas - De Posthoorn RBS 1 klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 26-02-2021 19:30:00 K A 20 `t Centrum `47 - Deventer `83 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 26-02-2021 19:30:00 K A 20 BC Maarland - Op De Klos klein
Zaal Centraal Vr. 26-02-2021 19:30:00 K A 20 B.D.L. / Verheggen Interieurs - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Ponderosa Za. 27-02-2021 11:00:00 K A 20 S.V.W. - Honky Tonk 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Za. 27-02-2021 11:00:00 TE A 21 De Hazelaar XL Box - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 27-02-2021 11:00:00 TE A 22 De Hazelaar XL Box - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Biljartvereniging Carambole Za. 27-02-2021 11:00:00 TE A 21 Carambole R&H kassa's - De Hazelaar 1 groot
Biljartvereniging Carambole Za. 27-02-2021 11:00:00 TE A 22 Carambole R&H kassa's - De Hazelaar 1 groot
Dibo-the City Za. 27-02-2021 11:00:00 TE A 21 Dibo-The City - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Dibo-the City Za. 27-02-2021 11:00:00 TE A 22 Dibo-The City - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Biljartvereniging Carambole Za. 27-02-2021 11:00:00 TE A 21 Carambole D.I.S.C. B.V. - ABC `t Topke De Picardie groot
Biljartvereniging Carambole Za. 27-02-2021 11:00:00 TE A 22 Carambole D.I.S.C. B.V. - ABC `t Topke De Picardie groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 27-02-2021 11:00:00 T1 A 21 EXALTO/ HWA Alblasserdam - BV de Trots van Kluirendal groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 27-02-2021 11:00:00 T1 A 22 EXALTO/ HWA Alblasserdam - BV de Trots van Kluirendal groot
Biljartcentrum Goirle Za. 27-02-2021 11:00:00 T1 A 21 BC Goirle-FRAVO-verhuur - BV '75 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 27-02-2021 11:00:00 T1 A 22 BC Goirle-FRAVO-verhuur - BV '75 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 27-02-2021 11:00:00 T1 A 21 De Hazelaar 2 - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 27-02-2021 11:00:00 T1 A 22 De Hazelaar 2 - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Jan Massinkhal Za. 27-02-2021 11:00:00 T1 A 21 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - De Hazelaar 3 groot
Jan Massinkhal Za. 27-02-2021 11:00:00 T1 A 22 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - De Hazelaar 3 groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 01-03-2021 19:30:00 K A 21 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Carambole BBG Brabant klein
Tjark Rikscentrum Ma. 01-03-2021 19:30:00 K A 21 De Korenmolen - BV Zandweerd klein
De Witte Hoeve Ma. 01-03-2021 19:30:00 K A 21 VOP/DWH - B.C. Tegelen klein
Buurthuis De Oase Ma. 01-03-2021 19:30:00 K A 21 DE OASE - BC Maarland klein
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 01-03-2021 19:30:00 D4 1 19 Telecombinatie Plaza - Nieuw Diemen 2 groot
BIOS Di. 02-03-2021 19:30:00 K A 21 Kaderteam B.I.O.S. - Moira klein
Café Groeselt Di. 02-03-2021 19:30:00 K A 21 Veerbenders / VanEschBiljarts - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 03-03-2021 19:30:00 K A 21 De Musketiers - K.S.A. klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 03-03-2021 19:30:00 K A 21 BVM Apollo - W.B.D. klein
Cafe De Ram Wo. 03-03-2021 19:30:00 K A 21 De Ram - S.V.W. klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 03-03-2021 19:30:00 K A 21 BV De Markt/ De Onderbouw - Woezik klein
De Beestenmarkt Wo. 03-03-2021 19:30:00 K A 21 Deventer `83 - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 03-03-2021 19:30:00 K A 21 De Pelikaan Zutphen 2 - `t Centrum `47 klein
Café Cambrinus Wo. 03-03-2021 19:30:00 K A 21 Cambrinus/VTS/vdVen - VanEschBiljarts/De Peel klein
De Posthoorn Do. 04-03-2021 19:30:00 K A 21 De Posthoorn 2 - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 04-03-2021 19:30:00 K A 21 De Hazelaar 2 - De Hazelaar 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 04-03-2021 19:30:00 K A 21 BV Jong Geleerd - VIOS-van Esch Biljarts klein
Ricky's Pub Do. 04-03-2021 19:30:00 K A 21 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - De Biljartacademie k1 klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 05-03-2021 19:30:00 K A 21 Beemster / BV Velsen - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 05-03-2021 19:30:00 K A 21 B.C. Schagen - Targa Team klein
Padoc Vr. 05-03-2021 19:30:00 K A 21 BV Padoc - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Café Honky Tonk Vr. 05-03-2021 19:30:00 K A 21 Honky Tonk 1 - Kwadendamme klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 05-03-2021 19:30:00 K A 21 BV De Hoog Van der Wilt - BV Nieuwegein 15 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 05-03-2021 19:30:00 K A 21 HWA Hotel van Krimpen - `t Centrum klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 05-03-2021 19:30:00 K A 21 Carambole R & H Kassa - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 05-03-2021 19:30:00 K A 21 Ben er Bij - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
Klubhuis Zo. 07-03-2021 11:00:00 K A 21 DSS Weesp - BV Rapiditas - Ons Genoegen Bussum klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 07-03-2021 11:00:00 K A 21 HWA Verhaar BiljartKeuService - Carambole Steinhof constr klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 08-03-2021 19:30:00 K A 22 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Hazelaar 3 klein
Tjark Rikscentrum Ma. 08-03-2021 19:30:00 K A 22 De Korenmolen - `t Centrum `47 klein
De Witte Hoeve Ma. 08-03-2021 19:30:00 K A 22 VOP/DWH - VanEschBiljarts/De Peel klein
Buurthuis De Oase Ma. 08-03-2021 19:30:00 K A 22 DE OASE - Op De Klos klein
Bowling Goes Ma. 08-03-2021 19:30:00 D2 2 16 Treva 2 / Theory Cues - Polka Print groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 08-03-2021 19:30:00 D2 2 16 De Parel Dranken - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 08-03-2021 19:30:00 D2 3 16 Splinter & de Vosch - BV West-Peter groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 08-03-2021 19:30:00 D3 6 16 Struijk Metaalrecycling - Teunesen / Smits Bestratingen groot
Pool and Billiards Delft Ma. 08-03-2021 19:30:00 D4 2 16 Pool and Billiards Delft - Sportrust groot
De Drie Zwaantjes Ma. 08-03-2021 19:30:00 D4 3 16 De Zwaan - Cafedepijp.nl groot
Zalencentrum De Graver Ma. 08-03-2021 19:30:00 D4 7 16 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
BIOS Di. 09-03-2021 19:30:00 K A 22 Kaderteam B.I.O.S. - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
Café Groeselt Di. 09-03-2021 19:30:00 K A 22 Veerbenders / VanEschBiljarts - De Biljartacademie k1 klein
Biljartcentrum Om De Noord Di. 09-03-2021 19:30:00 D3 1 16 WBV Wormerveer - BV Waterland groot
Camping De Eekhoorn Di. 09-03-2021 19:30:00 D3 3 16 DKM Tools 2 - L&B Ledermode groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Di. 09-03-2021 19:30:00 D3 4 16 BV Cortini Automotive - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 09-03-2021 19:30:00 D3 4 16 Stoeterij Stal Doorstap - The Friends / Ad`s Catering groot
Café De Ossekop Di. 09-03-2021 19:30:00 D3 4 16 Ossekop / BH keukens - `t Tapperijke 2 groot
Jan Massinkhal Di. 09-03-2021 19:30:00 D3 6 16 Moira - Thekes Herpen 3 groot
Camping De Eekhoorn Di. 09-03-2021 19:30:00 D4 3 16 De Eekhoorn 5 - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 09-03-2021 19:30:00 D4 3 16 RCD / Kloens Bestrating - De Rietlander 2 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 09-03-2021 19:30:00 D4 4 16 De Distel Biljarts 5 - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 09-03-2021 19:30:00 D4 4 16 Bikse Biljart Bikkels - Rob Jacobs Mannenmode groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 09-03-2021 19:30:00 D4 4 16 Zandee Kloetinge - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
D'n Boerenbond Di. 09-03-2021 19:30:00 D4 6 16 ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service - Apparekoi groot
Het Caves Di. 09-03-2021 19:30:00 D4 7 16 `t Caves 4 - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 10-03-2021 19:30:00 K A 22 De Musketiers - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 10-03-2021 19:30:00 K A 22 BVM Apollo - B.C.O. De beste keus klein
Cafe De Ram Wo. 10-03-2021 19:30:00 K A 22 De Ram - Kwadendamme klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 10-03-2021 19:30:00 K A 22 BV De Markt/ De Onderbouw - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
De Beestenmarkt Wo. 10-03-2021 19:30:00 K A 22 Deventer `83 - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 10-03-2021 19:30:00 K A 22 De Pelikaan Zutphen 2 - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Café Cambrinus Wo. 10-03-2021 19:30:00 K A 22 Cambrinus/VTS/vdVen - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 10-03-2021 19:30:00 D2 1 16 B&S Den Helder - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
De Rietlander Wo. 10-03-2021 19:30:00 D3 2 16 De Rietlander - Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep groot
Thekes Wo. 10-03-2021 19:30:00 D3 6 16 Thekes Herpen 2 - De Hazelaar 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 10-03-2021 19:30:00 D3 6 16 De Hazelaar - BV `75 groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 10-03-2021 19:30:00 D4 1 16 Nieuw Diemen - WBV / De Koger groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 10-03-2021 19:30:00 D4 1 16 Sportrust 2 - Push And Win groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 10-03-2021 19:30:00 D4 2 16 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - BCO 2 groot
Horecabedrijf Mans Wo. 10-03-2021 19:30:00 D4 5 16 Bierhandel 4 - De Viersprong groot
De Posthoorn Do. 11-03-2021 19:30:00 K A 22 De Posthoorn 2 - De Posthoorn RBS 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 11-03-2021 19:30:00 K A 22 De Hazelaar 2 - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 11-03-2021 19:30:00 K A 22 BV Jong Geleerd - B.C. Tegelen klein
Ricky's Pub Do. 11-03-2021 19:30:00 K A 22 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BC Maarland klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 11-03-2021 19:30:00 D2 1 16 E.D.O. `83 - Le Grand Crue groot
Thekes Do. 11-03-2021 19:30:00 D2 3 16 Kaketoe `80 - Albert Heijn Van Rijn groot
Café Zaal 't Oventje Do. 11-03-2021 19:30:00 D2 3 16 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - Thekes / Park Tivoli groot
Biljartvereniging B.V.'75 Do. 11-03-2021 19:30:00 D3 1 16 BV `75 2 - Megafa groot
Café De Ossekop Do. 11-03-2021 19:30:00 D3 3 16 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - The Gamblers groot
De Keet Do. 11-03-2021 19:30:00 D3 5 16 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Noorderling 2 groot
Het Caves Do. 11-03-2021 19:30:00 D3 7 16 `t Caves 3 / De Bandstoters - VK 3 / Windex groot
Biljartvereniging Almere '83 Do. 11-03-2021 19:30:00 D4 1 16 Ronick BV / Almere `83 2 - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 11-03-2021 19:30:00 D4 1 16 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - E.D.O. `83 2 groot
Capelle SPC Do. 11-03-2021 19:30:00 D4 2 16 Capelle 4 - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 11-03-2021 19:30:00 D4 3 16 De Staart / TVM - Cafe `t Steegje groot
Cafe Reseda Do. 11-03-2021 19:30:00 D4 4 16 Reseda - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 11-03-2021 19:30:00 D4 7 16 La Carambole 2012 - De Mixx groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 11-03-2021 19:30:00 D4 7 16 BC Tegelen 4 - `t Caves 5 groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 12-03-2021 19:30:00 K A 22 Beemster / BV Velsen - De Jol Biomos klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 12-03-2021 19:30:00 K A 22 B.C. Schagen - K.S.A. klein
Padoc Vr. 12-03-2021 19:30:00 K A 22 BV Padoc - Ons Genoegen Bussum klein
Café Honky Tonk Vr. 12-03-2021 19:30:00 K A 22 Honky Tonk 1 - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 12-03-2021 19:30:00 K A 22 BV De Hoog Van der Wilt - Carambole Steinhof constr klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 12-03-2021 19:30:00 K A 22 HWA Hotel van Krimpen - BV Nieuwegein 15 klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 12-03-2021 19:30:00 K A 22 Carambole R & H Kassa - Carambole BBG Brabant klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 12-03-2021 19:30:00 K A 22 Ben er Bij - Woezik klein
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 1 16 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
De Rietlander Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 1 16 derietlander.nl - Constructor Staalbouw groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 1 16 BCO / Paeoniapassion.com - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
't Tapperijke Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 2 16 `t Tapperijke - De Distel Biljarts 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 2 16 BV Sprundel 3 - Lynn-Somers groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 2 16 De Laan / Stolting Advocatuur - Teletronika groot
Hotel Cafe-rest. Prinsen Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 3 16 HCR Prinsen - De Bierhandel.nl groot
Café Molenvliet Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 4 16 S&P / De Molenvliet - aMate Communications groot
't Ivoor Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 4 16 `t Ivoor 2 - Eddies-HR.nl groot
Sporthuis Reusel Vr. 12-03-2021 19:30:00 D2 4 16 De Molen - Cafe Het Wapen van Strijp groot
De Windhoek Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 1 16 Ribas - Ekrischocola.nl groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 1 16 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - Dirk Snip Biljarts groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 1 16 Brouwer Project Design - Gasthoeve Adrichem groot
BV Onder Ons Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 1 16 Take 5 - A3BC groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 2 16 `s-GBC - De Hoog groot
Capelle SPC Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 2 16 Capelle 2 / De Terp - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 2 16 Team Harvest - `t Raedthuys groot
Camping De Eekhoorn Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 3 16 De Eekhoorn 3 - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 4 16 De Stene Brug - Bottles / Dockside groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 5 16 De Harmonie Groningen - Grolleman Schildersbedrijf groot
Cafe De Haven Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 5 16 De Haven - Beauty Sauna Peize groot
De Noordeling Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 5 16 Noorderling - BM Sat Rijssen groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 6 16 Carambole / HPS Industrial - De Veemarkt 3D groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 7 16 BC Tegelen 3 - Van Melis Autobedrijf groot
Cafe De Mixx Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 7 16 D.A.B. - De Biljartacademie 2 groot
Bert's Place Vr. 12-03-2021 19:30:00 D3 7 16 BC La Plaza - De Molen 2 groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 1 16 Vriendenkring / Cafe Tapuit - Nieuw Diemen 2 groot
Valkennest Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 2 16 Cafe `t Valkennest - Samonda-die Haghe groot
Biljartzaal De Sport Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 2 16 A3BC 2 - BV Jorissen 2000 4 groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 3 16 BV Cortini Automotive 2 - Markeer MTS Trafficservice groot
Café De Ossekop Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 4 16 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 5 16 Carambole 2 / Happy Garden - De Harmonie Groningen 2 groot
Biljartschool Sneek Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 5 16 Biljartschool Sneek - Noorderling 3 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 6 16 S.I.S. Schoonmaak 2 - Van Rossum Tegelwerken 2 groot
De Biljartacademie Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 7 16 De Biljartacademie 3 - H.A.S. groot
Café Groeselt Vr. 12-03-2021 19:30:00 D4 7 16 VK 5 / Eetcafe Riekelt - VK 4 / Cafe Groeselt groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 13-03-2021 13:00:00 D1 1 16 Kippenpan.nl - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 13-03-2021 13:00:00 D1 1 16 N-Surance - Arbo Industries groot
De Drie Zwaantjes Za. 13-03-2021 13:00:00 D2 2 16 BV Sprundel 2 - Pearle Opticiens 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 13-03-2021 13:00:00 D2 3 16 Carambole - Drukkerij 3in1 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 13-03-2021 13:00:00 D2 4 16 BC Tegelen 2 - BC Goirle groot
't Ivoor Za. 13-03-2021 13:00:00 D2 4 16 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - De Eekhoorn groot
Capelle SPC Za. 13-03-2021 13:00:00 D3 2 16 Ladies First - BV Jorissen 2000 3 groot
Biljartcafe Jorissen Za. 13-03-2021 13:00:00 D3 2 16 BV Jorissen 2000 2 - Capelle 8 groot
't Tapperijke Za. 13-03-2021 13:00:00 D3 3 16 BV Oudenbosch - Cues & Darts groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 13-03-2021 13:00:00 D3 3 16 `t Hartje / Balans - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum De Distel Za. 13-03-2021 13:00:00 D3 4 16 De Distel Biljarts 3 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 13-03-2021 13:00:00 D3 5 16 Kiri Casino - Boeve Afbouw groot
Ricky's Pub Za. 13-03-2021 13:00:00 D3 7 16 Bonanza - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Café Groeselt Za. 13-03-2021 13:00:00 D3 7 16 VK 2 / Gorissen Furniture - De Jochies 19 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 13-03-2021 13:00:00 D4 2 16 BSV Bescamp - De Maasstad groot
Bowling Goes Za. 13-03-2021 13:00:00 D4 4 16 Treva 3 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Café Siemens Za. 13-03-2021 13:00:00 D4 5 16 Midwolda `79 2 - Bierhandel 3 groot
Cafe De Haven Za. 13-03-2021 13:00:00 D4 5 16 De Haven 2 - Bierhandel 2 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 13-03-2021 13:00:00 D4 6 16 Van Rossum Tegelwerken - De Hazelaar 3 groot
Het Caves Za. 13-03-2021 19:00:00 D1 1 16 `t Caves / Man op Maat - De Veemarkt 1D groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 13-03-2021 19:00:00 D1 1 16 BC Arnhem - Treva / Theory Cues groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 13-03-2021 19:00:00 D1 1 16 Aardexpres - BC Tegelen groot
De Biljartacademie Za. 13-03-2021 19:00:00 D1 2 16 De Biljartacademie - BV Sprundel groot
Café Groeselt Za. 13-03-2021 19:00:00 D1 2 16 VK / Gorissen Furniture - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 13-03-2021 19:00:00 D1 2 16 Land Transport - De Kruijf Biljartshop groot
Cafe De Pijp Za. 13-03-2021 19:00:00 D2 1 16 Cafe de Pijp / Sanidump - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 13-03-2021 19:00:00 D2 4 16 `t Hartje van Oosterhout 3 - Teleng Schilderwerken BV groot
Biljartcentrum De Distel Za. 13-03-2021 19:00:00 D3 4 16 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - De Eekhoorn 4 groot
Capelle SPC Za. 13-03-2021 19:00:00 D4 3 16 De Does Trappen / Cafe de Klapdeur - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
D'n Boerenbond Za. 13-03-2021 19:00:00 D4 6 16 ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service - Van Melis Autobedrijf 2 groot
Klubhuis Zo. 14-03-2021 11:00:00 K A 22 DSS Weesp - BV Rapiditas - W.B.D. klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 14-03-2021 11:00:00 K A 22 HWA Verhaar BiljartKeuService - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 14-03-2021 13:00:00 D1 1 16 Denksportcentrum `t Spaerne - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Het Caves Zo. 14-03-2021 13:00:00 D1 2 16 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - Burgmans Biljarts groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 14-03-2021 13:00:00 D1 2 16 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - Capelle groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 14-03-2021 13:00:00 D1 2 16 Post Luchtkanalen - Biljartteam Hilvarenbeek groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 14-03-2021 13:00:00 D3 3 16 Cafe van Ouds Havenzicht - BV Sprundel 4 groot
Café Siemens Zo. 14-03-2021 13:00:00 D3 5 16 Midwolda `79 - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 15-03-2021 19:30:00 K A 23 Woezik - Kaderteam B.I.O.S. klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 15-03-2021 19:30:00 K A 23 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Ben er Bij klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 15-03-2021 19:30:00 K A 23 B.C. Tegelen - VIOS-van Esch Biljarts klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 15-03-2021 19:30:00 K A 23 VanEschBiljarts/De Peel - BV Jong Geleerd klein
Biljartcentrum Samonda Di. 16-03-2021 19:30:00 K A 23 W.B.D. - BV Padoc klein
De Biljartacademie Di. 16-03-2021 19:30:00 K A 23 De Biljartacademie k1 - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 17-03-2021 19:30:00 K A 23 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - B.C. Schagen klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 17-03-2021 19:30:00 K A 23 B.C.O. De beste keus - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 17-03-2021 19:30:00 K A 23 BV Nieuwegein 15 - `t Centrum klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 17-03-2021 19:30:00 K A 23 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Moira klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 18-03-2021 19:30:00 K A 23 K.S.A. - Targa Team klein
De Posthoorn Do. 18-03-2021 19:30:00 K A 23 De Posthoorn RBS 1 - Honky Tonk 1 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 18-03-2021 19:30:00 K A 23 Carambole Steinhof constr - HWA Hotel van Krimpen klein
De Zandloper Do. 18-03-2021 19:30:00 K A 23 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - De Hazelaar 1 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 18-03-2021 19:30:00 K A 23 Carambole BBG Brabant - De Hazelaar 2 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 18-03-2021 19:30:00 K A 23 De Hazelaar 3 - Carambole R & H Kassa klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 18-03-2021 19:30:00 K A 23 De Pelikaan Zutphen 1 - De Korenmolen klein
Gebouw Komin Vr. 19-03-2021 19:30:00 K A 23 Ons Genoegen Bussum - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 19-03-2021 19:30:00 K A 23 Kwadendamme - S.V.W. klein
Café Honky Tonk Vr. 19-03-2021 19:30:00 K A 23 Honky Tonk/Vonk Glas - De Ram klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 19-03-2021 19:30:00 K A 23 Het Wapen Van Alblasserdam - BV De Hoog Van der Wilt klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 19-03-2021 19:30:00 K A 23 `t Centrum `47 - BV Zandweerd klein
De Triangel Vr. 19-03-2021 19:30:00 K A 23 D.O.S. Hattem / De Poedel. - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 19-03-2021 19:30:00 K A 23 BC Maarland - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Café 't Piepke Vr. 19-03-2021 19:30:00 K A 23 Op De Klos - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Billardcafe de Veemarkt Za. 20-03-2021 11:00:00 TE A 23 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 20-03-2021 11:00:00 TE A 24 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 20-03-2021 11:00:00 TE A 23 De Hazelaar XL Box - Carambole R&H kassa's groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 20-03-2021 11:00:00 TE A 24 De Hazelaar XL Box - Carambole R&H kassa's groot
D'n Boerenbond Za. 20-03-2021 11:00:00 TE A 23 ABC `t Topke De Picardie - De Hazelaar 1 groot
D'n Boerenbond Za. 20-03-2021 11:00:00 TE A 24 ABC `t Topke De Picardie - De Hazelaar 1 groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 20-03-2021 11:00:00 TE A 23 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - Dibo-The City groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 20-03-2021 11:00:00 TE A 24 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - Dibo-The City groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 20-03-2021 11:00:00 T1 A 23 EXALTO/ HWA Alblasserdam - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 20-03-2021 11:00:00 T1 A 24 EXALTO/ HWA Alblasserdam - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
BIOS Za. 20-03-2021 11:00:00 T1 A 23 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - De Hazelaar 3 groot
BIOS Za. 20-03-2021 11:00:00 T1 A 24 B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. - De Hazelaar 3 groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 20-03-2021 11:00:00 T1 A 23 BV '75 - De Hazelaar 2 groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 20-03-2021 11:00:00 T1 A 24 BV '75 - De Hazelaar 2 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 20-03-2021 11:00:00 T1 A 23 BV de Trots van Kluirendal - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 20-03-2021 11:00:00 T1 A 24 BV de Trots van Kluirendal - BC Goirle-FRAVO-verhuur groot
Het Schouwspel Za. 20-03-2021 13:00:00 K A 23 De Jol Biomos - De Musketiers klein
D'n Babbel Za. 20-03-2021 13:30:00 K A 23 Biljartvereniging D`n Babbel - VOP/DWH klein
RBV De Kuip Ma. 22-03-2021 19:30:00 K A 24 B.V. De Engel / A&M Rijschool - W.B.D. klein
Jan Massinkhal Ma. 22-03-2021 19:30:00 K A 24 Moira - Woezik klein
Tjark Rikscentrum Ma. 22-03-2021 19:30:00 K A 24 De Korenmolen - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
De Witte Hoeve Ma. 22-03-2021 19:30:00 K A 24 VOP/DWH - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 22-03-2021 19:30:00 K A 24 VIOS-van Esch Biljarts - VanEschBiljarts/De Peel klein
Cafe De Gouden Leeuw Ma. 22-03-2021 19:30:00 D2 4 17 Eddies-HR.nl - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 22-03-2021 19:30:00 D2 4 17 aMate Communications - De Molen groot
Biljartcentrum Merwehof Ma. 22-03-2021 19:30:00 D3 3 17 The Gamblers - DKM Tools 2 groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 22-03-2021 19:30:00 D4 1 17 Telecombinatie Plaza - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Capelle SPC Ma. 22-03-2021 19:30:00 D4 2 17 De Maasstad - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
De Drie Zwaantjes Ma. 22-03-2021 19:30:00 D4 3 17 De Zwaan - RCD / Kloens Bestrating groot
Camping De Eekhoorn Ma. 22-03-2021 19:30:00 D4 3 17 DC Michielsen 2 / Bongaards Transport - De Rietlander 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 22-03-2021 19:30:00 D4 6 17 De Hazelaar 3 - Cues & Darts 2 groot
Zalencentrum De Graver Ma. 22-03-2021 19:30:00 D4 7 17 H.A.S. - VK 4 / Cafe Groeselt groot
BIOS Di. 23-03-2021 19:30:00 K A 24 Kaderteam B.I.O.S. - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 23-03-2021 19:30:00 K A 24 BV Zandweerd - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Café Groeselt Di. 23-03-2021 19:30:00 K A 24 Veerbenders / VanEschBiljarts - Op De Klos klein
Biljartcentrum Om De Noord Di. 23-03-2021 19:30:00 D3 1 17 WBV Wormerveer - Take 5 groot
Capelle SPC Di. 23-03-2021 19:30:00 D3 2 17 Capelle 8 - Ladies First groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 23-03-2021 19:30:00 D3 4 17 Stoeterij Stal Doorstap - Ossekop / BH keukens groot
Cafe Reseda Di. 23-03-2021 19:30:00 D3 4 17 Bottles / Dockside - De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team groot
Camping De Eekhoorn Di. 23-03-2021 19:30:00 D3 4 17 De Eekhoorn 4 - De Distel Biljarts 3 groot
Billardcafe de Veemarkt Di. 23-03-2021 19:30:00 D3 6 17 De Veemarkt 3D - Thekes Herpen 2 groot
Bert's Place Di. 23-03-2021 19:30:00 D3 7 17 De Jochies 19 - BC Tegelen 3 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Di. 23-03-2021 19:30:00 D4 1 17 Push And Win - Nieuw Diemen groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 23-03-2021 19:30:00 D4 2 17 Sportrust - Cafe `t Valkennest groot
Cafe De Pijp Di. 23-03-2021 19:30:00 D4 3 17 Cafedepijp.nl - De Eekhoorn 5 groot
Cafe 't Steegje Di. 23-03-2021 19:30:00 D4 3 17 Cafe `t Steegje - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 23-03-2021 19:30:00 D4 4 17 Rob Jacobs Mannenmode - De Distel Biljarts 5 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 23-03-2021 19:30:00 D4 4 17 Bikse Biljart Bikkels 3 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Di. 23-03-2021 19:30:00 D4 6 17 Van Melis Autobedrijf 2 - S.I.S. Schoonmaak 2 groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 24-03-2021 19:30:00 K A 24 De Musketiers - Beemster / BV Velsen klein
Cafe De Ram Wo. 24-03-2021 19:30:00 K A 24 De Ram - De Posthoorn RBS 1 klein
De Wetering Wo. 24-03-2021 19:30:00 K A 24 `t Centrum - Carambole Steinhof constr klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 24-03-2021 19:30:00 K A 24 De Hazelaar 1 - Carambole BBG Brabant klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 24-03-2021 19:30:00 K A 24 De Pelikaan Zutphen 2 - Deventer `83 klein
Cafe 't Steegje Wo. 24-03-2021 19:30:00 D2 2 17 Team Bouwpartners / Wear-It - BV Sprundel 2 groot
H.C.R. Dallinga Wo. 24-03-2021 19:30:00 D2 2 17 Polka Print - BV Sprundel 3 groot
De Rietlander Wo. 24-03-2021 19:30:00 D3 2 17 De Rietlander - Team Harvest groot
't Tapperijke Wo. 24-03-2021 19:30:00 D3 3 17 L&B Ledermode - Cafe van Ouds Havenzicht groot
Thekes Wo. 24-03-2021 19:30:00 D3 6 17 Thekes Herpen 3 - BV `75 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 24-03-2021 19:30:00 D4 1 17 Sportrust 2 - Elbers Transport / Camberlin Stofferingen groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 24-03-2021 19:30:00 D4 1 17 Nieuw Diemen 2 - E.D.O. `83 2 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 24-03-2021 19:30:00 D4 4 17 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Bikse Biljart Bikkels groot
Horecabedrijf Mans Wo. 24-03-2021 19:30:00 D4 5 17 Bierhandel 2 - Carambole 2 / Happy Garden groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 25-03-2021 19:30:00 K A 24 De Hazelaar 2 - De Hazelaar 3 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 25-03-2021 19:30:00 K A 24 BV Jong Geleerd - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Ricky's Pub Do. 25-03-2021 19:30:00 K A 24 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - DE OASE klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 25-03-2021 19:30:00 D2 1 17 E.D.O. `83 - BCO / Paeoniapassion.com groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 25-03-2021 19:30:00 D2 1 17 Merwehof / Derogee Beveiligingen - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
Cafe Reseda Do. 25-03-2021 19:30:00 D2 2 17 Pearle Opticiens 2 - Treva 2 / Theory Cues groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 25-03-2021 19:30:00 D2 3 17 Albert Heijn Van Rijn - HCR Prinsen groot
Thekes Do. 25-03-2021 19:30:00 D2 3 17 Thekes / Park Tivoli - BC Arnhem 2 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 25-03-2021 19:30:00 D3 1 17 BV Waterland - Brouwer Project Design groot
Biljartcafe Jorissen Do. 25-03-2021 19:30:00 D3 2 17 BV Jorissen 2000 3 - Capelle 2 / De Terp groot
Biljartcentrum Samonda Do. 25-03-2021 19:30:00 D3 2 17 `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum - `t Raedthuys groot
Café De Ossekop Do. 25-03-2021 19:30:00 D3 3 17 Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Tapperij 's Lands Welvaren Do. 25-03-2021 19:30:00 D3 4 17 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - `t Tapperijke 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Do. 25-03-2021 19:30:00 D3 5 17 BM Sat Rijssen - Beauty Sauna Peize groot
Horecabedrijf Mans Do. 25-03-2021 19:30:00 D4 5 17 Bierhandel 3 - Biljartschool Sneek groot
't Ivoor Do. 25-03-2021 19:30:00 D4 6 17 `t Ivoor 4 - ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service groot
Cafe De Mixx Do. 25-03-2021 19:30:00 D4 7 17 De Mixx - `t Caves 4 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 25-03-2021 19:30:00 D4 7 17 BC Tegelen 4 - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
Het Caves Do. 25-03-2021 19:30:00 D4 7 17 `t Caves 5 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Do. 25-03-2021 19:30:00 D4 7 17 De Peel / Van Esch Biljarts - De Biljartacademie 3 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 B.C. Schagen - De Jol Biomos klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 Targa Team - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Padoc Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 BV Padoc - B.C.O. De beste keus klein
Café Honky Tonk Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 Honky Tonk 1 - De Posthoorn 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 BV De Hoog Van der Wilt - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 HWA Hotel van Krimpen - Het Wapen Van Alblasserdam klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 Carambole R & H Kassa - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 Ben er Bij - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Zaal Centraal Vr. 26-03-2021 19:30:00 K A 24 B.D.L. / Verheggen Interieurs - BC Maarland klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 26-03-2021 19:30:00 D2 1 17 Le Grand Crue - Cafe de Pijp / Sanidump groot
't Tapperijke Vr. 26-03-2021 19:30:00 D2 2 17 `t Tapperijke - De Laan / Stolting Advocatuur groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 26-03-2021 19:30:00 D2 2 17 Lynn-Somers - Teletronika groot
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 26-03-2021 19:30:00 D2 3 17 Drukkerij 3in1 - Van den Berg Biljarts / `t Oventje groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 26-03-2021 19:30:00 D2 4 17 Cafe Het Wapen van Strijp - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
BV Onder Ons Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 1 17 Gasthoeve Adrichem - A tot Z Stucadoors / Almere `83 groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 1 17 Dirk Snip Biljarts - Ribas groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 1 17 Ekrischocola.nl - BV `75 2 groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 1 17 Megafa - A3BC groot
Capelle SPC Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 2 17 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - `s-GBC groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 2 17 De Hoog - BV Jorissen 2000 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 4 17 The Friends / Ad`s Catering - BV Cortini Automotive groot
Camping De Eekhoorn Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 4 17 DC Michielsen / Bongaards Transport - De Stene Brug groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 5 17 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Noorderling groot
Cafe De Haven Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 5 17 De Haven - De Harmonie Groningen groot
De Noordeling Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 5 17 Noorderling 2 - Boeve Afbouw groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 5 17 Grolleman Schildersbedrijf - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 6 17 Carambole / HPS Industrial - De Hazelaar groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 6 17 De Hazelaar 2 - Struijk Metaalrecycling groot
Cafe De Mixx Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 7 17 D.A.B. - BC La Plaza groot
De Biljartacademie Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 7 17 De Biljartacademie 2 - VK 2 / Gorissen Furniture groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 7 17 Van Melis Autobedrijf - Bonanza groot
Het Wapen Van Eerschot Vr. 26-03-2021 19:30:00 D3 7 17 Voegersbedrijf W. Smetsers - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 2 17 BCO 2 - Capelle 4 groot
Cafe Keyzer Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 2 17 De Plas / Scandiflora - Pool and Billiards Delft groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 2 17 Samonda-die Haghe - BV Jorissen 2000 4 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 3 17 Stukadoors Bedrijf Kanters - BV Cortini Automotive 2 groot
Café De Ossekop Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 4 17 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - Zandee Kloetinge groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 4 17 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Treva 3 groot
Café D'oale Delle Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 5 17 De Anerhof - De Haven 2 groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 5 17 De Harmonie Groningen 2 - Midwolda `79 2 groot
De Noordeling Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 5 17 Noorderling 3 - De Viersprong groot
Zalencentrum De Graver Vr. 26-03-2021 19:30:00 D4 7 17 NAS / Outlet DHZ Valkenswaard - La Carambole 2012 groot
Ponderosa Za. 27-03-2021 11:00:00 K A 24 S.V.W. - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 27-03-2021 13:00:00 D1 1 17 N-Surance - Aardexpres groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 27-03-2021 13:00:00 D1 2 17 `t Hartje van Oosterhout 2 - De Biljartacademie groot
Biljartcafe Jorissen Za. 27-03-2021 13:00:00 D2 1 17 Aannemersbedrijf Beer de Jong - derietlander.nl groot
Biljartcentrum De Distel Za. 27-03-2021 13:00:00 D2 2 17 De Distel Biljarts 2 - De Parel Dranken groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 27-03-2021 13:00:00 D2 4 17 BC Tegelen 2 - De Eekhoorn groot
Biljartcentrum Goirle Za. 27-03-2021 13:00:00 D2 4 17 BC Goirle - `t Ivoor 2 groot
't Tapperijke Za. 27-03-2021 13:00:00 D3 3 17 BV Oudenbosch - De Eekhoorn 3 groot
Cues & Darts Za. 27-03-2021 13:00:00 D3 3 17 Cues & Darts - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
De Drie Zwaantjes Za. 27-03-2021 13:00:00 D3 3 17 BV Sprundel 4 - `t Hartje / Balans groot
Café Groeselt Za. 27-03-2021 13:00:00 D3 7 17 VK 3 / Windex - De Molen 2 groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 27-03-2021 13:00:00 D4 1 17 WBV / De Koger - Ronick BV / Almere `83 2 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 27-03-2021 13:00:00 D4 2 17 BSV Bescamp - A3BC 2 groot
Capelle SPC Za. 27-03-2021 13:00:00 D4 3 17 Markeer MTS Trafficservice - De Staart / TVM groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 27-03-2021 13:00:00 D4 4 17 `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Reseda groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 27-03-2021 13:00:00 D4 6 17 Van Rossum Tegelwerken 2 - Apparekoi groot
Horecabedrijf Mans Za. 27-03-2021 15:00:00 D2 3 17 De Bierhandel.nl - Carambole groot
Capelle SPC Za. 27-03-2021 19:00:00 D1 1 17 Arbo Industries - Kippenpan.nl groot
't Tapperijke Za. 27-03-2021 19:00:00 D1 1 17 FDV Jacoby / Schuler Cues - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 27-03-2021 19:00:00 D1 1 17 De Wit Vloerverwarming Montage - `t Caves / Man op Maat groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 27-03-2021 19:00:00 D1 1 17 De Veemarkt 1D - BC Arnhem groot
Bowling Goes Za. 27-03-2021 19:00:00 D1 1 17 Treva / Theory Cues - BC Tegelen groot
Café Groeselt Za. 27-03-2021 19:00:00 D1 2 17 VK / Gorissen Furniture - Land Transport groot
De Drie Zwaantjes Za. 27-03-2021 19:00:00 D1 2 17 BV Sprundel - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 27-03-2021 19:00:00 D1 2 17 Biljartteam Hilvarenbeek - De Kruijf Biljartshop groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 27-03-2021 19:00:00 D2 3 17 BV West-Peter - Kaketoe `80 groot
Ricky's Pub Za. 27-03-2021 19:00:00 D2 4 17 Teleng Schilderwerken BV - S&P / De Molenvliet groot
D'n Boerenbond Za. 27-03-2021 19:00:00 D3 6 17 Teunesen / Smits Bestratingen - De Trots van Kluirendal groot
Klubhuis Zo. 28-03-2021 11:00:00 K A 24 DSS Weesp - BV Rapiditas - BVM Apollo klein
De Drie Zwaantjes Zo. 28-03-2021 13:00:00 D0 1 16 Aartsbouw Sprundel - `t Hartje van Oosterhout groot
't Ivoor Zo. 28-03-2021 13:00:00 D0 1 16 `t Ivoor - Dallinga.com groot
Camping De Eekhoorn Zo. 28-03-2021 13:00:00 D0 1 16 Team Eekhoorn - S.I.S. Schoonmaak groot
Biljartcafe Jorissen Zo. 28-03-2021 13:00:00 D0 1 16 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - Dekker Keukens groot
Eet en Bier Cafe Bousema Zo. 28-03-2021 13:00:00 D0 1 16 Bousema Lochem - DKM Tools groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 28-03-2021 13:00:00 D0 1 16 STZ Zundert - A1 Biljarts groot
Capelle SPC Zo. 28-03-2021 13:00:00 D1 2 17 Capelle - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 28-03-2021 13:00:00 D1 2 17 Burgmans Biljarts - Post Luchtkanalen groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 28-03-2021 13:00:00 D2 1 17 HWA / Hordijk Biljartartikelen - B&S Den Helder groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Zo. 28-03-2021 13:00:00 D2 1 17 Constructor Staalbouw - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
Café Siemens Zo. 28-03-2021 13:00:00 D3 5 17 Midwolda `79 - Kiri Casino groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 29-03-2021 19:30:00 K A 25 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Hazelaar 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 29-03-2021 19:30:00 K A 25 Woezik - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 29-03-2021 19:30:00 K A 25 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Moira klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 29-03-2021 19:30:00 K A 25 VanEschBiljarts/De Peel - B.C. Tegelen klein
Buurthuis De Oase Ma. 29-03-2021 19:30:00 K A 25 DE OASE - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Bowling Goes Ma. 29-03-2021 19:30:00 D2 2 18 Treva 2 / Theory Cues - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 29-03-2021 19:30:00 D2 2 18 De Parel Dranken - `t Tapperijke groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 29-03-2021 19:30:00 D3 5 18 Boeve Afbouw - Grolleman Schildersbedrijf groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 29-03-2021 19:30:00 D3 6 18 Struijk Metaalrecycling - De Veemarkt 3D groot
Pool and Billiards Delft Ma. 29-03-2021 19:30:00 D4 2 18 Pool and Billiards Delft - BCO 2 groot
Zalencentrum De Graver Ma. 29-03-2021 19:30:00 D4 7 18 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - BC Tegelen 4 groot
Biljartcentrum Samonda Di. 30-03-2021 19:30:00 K A 25 W.B.D. - Ons Genoegen Bussum klein
Camping De Eekhoorn Di. 30-03-2021 19:30:00 D3 3 18 DKM Tools 2 - Cues & Darts groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Di. 30-03-2021 19:30:00 D3 4 18 BV Cortini Automotive - Stoeterij Stal Doorstap groot
Café De Ossekop Di. 30-03-2021 19:30:00 D3 4 18 Ossekop / BH keukens - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Jan Massinkhal Di. 30-03-2021 19:30:00 D3 6 18 Moira - Teunesen / Smits Bestratingen groot
Camping De Eekhoorn Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 3 18 De Eekhoorn 5 - De Zwaan groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 3 18 RCD / Kloens Bestrating - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
Biljartcentrum De Distel Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 4 18 De Distel Biljarts 5 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 4 18 Bikse Biljart Bikkels - Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 4 18 Bikse Biljart Bikkels 2 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 4 18 Zandee Kloetinge - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 5 18 De Viersprong - Bierhandel 3 groot
D'n Boerenbond Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 6 18 ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service - Van Rossum Tegelwerken 2 groot
Het Caves Di. 30-03-2021 19:30:00 D4 7 18 `t Caves 4 - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 31-03-2021 19:30:00 K A 25 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - K.S.A. klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 31-03-2021 19:30:00 K A 25 B.C.O. De beste keus - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 31-03-2021 19:30:00 K A 25 BVM Apollo - BV Padoc klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 31-03-2021 19:30:00 K A 25 BV De Markt/ De Onderbouw - Kaderteam B.I.O.S. klein
De Beestenmarkt Wo. 31-03-2021 19:30:00 K A 25 Deventer `83 - De Korenmolen klein
Café Cambrinus Wo. 31-03-2021 19:30:00 K A 25 Cambrinus/VTS/vdVen - BV Jong Geleerd klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 31-03-2021 19:30:00 D2 1 18 B&S Den Helder - Le Grand Crue groot
Camping De Eekhoorn Wo. 31-03-2021 19:30:00 D3 3 18 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - BV Sprundel 4 groot
Thekes Wo. 31-03-2021 19:30:00 D3 6 18 Thekes Herpen 2 - Carambole / HPS Industrial groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 31-03-2021 19:30:00 D3 6 18 De Hazelaar - Thekes Herpen 3 groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 31-03-2021 19:30:00 D4 1 18 Nieuw Diemen - Sportrust 2 groot
Biljartcafe Jorissen Wo. 31-03-2021 19:30:00 D4 2 18 BV Jorissen 2000 4 - Sportrust groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 31-03-2021 19:30:00 D4 2 18 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - BSV Bescamp groot
De Rietlander Wo. 31-03-2021 19:30:00 D4 3 18 De Rietlander 2 - Cafe `t Steegje groot
Horecabedrijf Mans Wo. 31-03-2021 19:30:00 D4 5 18 Bierhandel 4 - Noorderling 3 groot
De Posthoorn Do. 01-04-2021 19:30:00 K A 25 De Posthoorn RBS 1 - S.V.W. klein
De Posthoorn Do. 01-04-2021 19:30:00 K A 25 De Posthoorn 2 - De Ram klein
Biljartvereniging Carambole Do. 01-04-2021 19:30:00 K A 25 Carambole Steinhof constr - BV Nieuwegein 15 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 01-04-2021 19:30:00 K A 25 Carambole BBG Brabant - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 01-04-2021 19:30:00 K A 25 De Hazelaar 3 - De Hazelaar 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 01-04-2021 19:30:00 K A 25 De Pelikaan Zutphen 1 - `t Centrum `47 klein
Thekes Do. 01-04-2021 19:30:00 D2 3 18 Kaketoe `80 - Splinter & de Vosch groot
Café Zaal 't Oventje Do. 01-04-2021 19:30:00 D2 3 18 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - De Bierhandel.nl groot
't Ivoor Do. 01-04-2021 19:30:00 D2 4 18 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - aMate Communications groot
Biljartzaal De Sport Do. 01-04-2021 19:30:00 D3 1 18 A3BC - Ekrischocola.nl groot
Biljartvereniging B.V.'75 Do. 01-04-2021 19:30:00 D3 1 18 BV `75 2 - Dirk Snip Biljarts groot
Café De Ossekop Do. 01-04-2021 19:30:00 D3 3 18 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - BV Oudenbosch groot
De Keet Do. 01-04-2021 19:30:00 D3 5 18 H.G.L. / Keurslager Brouwer - De Haven groot
Het Caves Do. 01-04-2021 19:30:00 D3 7 18 `t Caves 3 / De Bandstoters - Van Melis Autobedrijf groot
Biljartvereniging Almere '83 Do. 01-04-2021 19:30:00 D4 1 18 Ronick BV / Almere `83 2 - Push And Win groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 01-04-2021 19:30:00 D4 1 18 E.D.O. `83 2 - Telecombinatie Plaza groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 01-04-2021 19:30:00 D4 1 18 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Nieuw Diemen 2 groot
Capelle SPC Do. 01-04-2021 19:30:00 D4 2 18 Capelle 4 - De Maasstad groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 01-04-2021 19:30:00 D4 3 18 De Staart / TVM - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Cafe Reseda Do. 01-04-2021 19:30:00 D4 4 18 Reseda - Rob Jacobs Mannenmode groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 01-04-2021 19:30:00 D4 7 18 La Carambole 2012 - `t Caves 5 groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 02-04-2021 19:30:00 K A 25 Beemster / BV Velsen - B.C. Schagen klein
Café Honky Tonk Vr. 02-04-2021 19:30:00 K A 25 Honky Tonk/Vonk Glas - Kwadendamme klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 02-04-2021 19:30:00 K A 25 Het Wapen Van Alblasserdam - `t Centrum klein
De Triangel Vr. 02-04-2021 19:30:00 K A 25 D.O.S. Hattem / De Poedel. - BV Zandweerd klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 02-04-2021 19:30:00 K A 25 BC Maarland - De Biljartacademie k1 klein
Café 't Piepke Vr. 02-04-2021 19:30:00 K A 25 Op De Klos - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 1 18 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
De Rietlander Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 1 18 derietlander.nl - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 1 18 BCO / Paeoniapassion.com - Constructor Staalbouw groot
Café De Ossekop Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 2 18 Teletronika - Polka Print groot
De Drie Zwaantjes Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 2 18 BV Sprundel 3 - Pearle Opticiens 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 2 18 De Laan / Stolting Advocatuur - Lynn-Somers groot
Hotel Cafe-rest. Prinsen Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 3 18 HCR Prinsen - BV West-Peter groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 3 18 BC Arnhem 2 - Drukkerij 3in1 groot
Café Molenvliet Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 4 18 S&P / De Molenvliet - Eddies-HR.nl groot
't Ivoor Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 4 18 `t Ivoor 2 - BC Tegelen 2 groot
Sporthuis Reusel Vr. 02-04-2021 19:30:00 D2 4 18 De Molen - Teleng Schilderwerken BV groot
De Windhoek Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 1 18 Ribas - Gasthoeve Adrichem groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 1 18 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - BV Waterland groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 1 18 Brouwer Project Design - WBV Wormerveer groot
BV Onder Ons Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 1 18 Take 5 - Megafa groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 2 18 `s-GBC - De Rietlander groot
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 2 18 `t Raedthuys - BV Jorissen 2000 3 groot
Capelle SPC Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 2 18 Capelle 2 / De Terp - Capelle 8 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 2 18 Team Harvest - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
Camping De Eekhoorn Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 3 18 De Eekhoorn 3 - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 4 18 De Stene Brug - The Friends / Ad`s Catering groot
't Tapperijke Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 4 18 `t Tapperijke 2 - De Eekhoorn 4 groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 5 18 De Harmonie Groningen - BM Sat Rijssen groot
Friesche Club Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 5 18 Beauty Sauna Peize - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
De Noordeling Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 5 18 Noorderling - Midwolda `79 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 7 18 BC Tegelen 3 - De Biljartacademie 2 groot
Bert's Place Vr. 02-04-2021 19:30:00 D3 7 18 BC La Plaza - VK 3 / Windex groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 1 18 Vriendenkring / Cafe Tapuit - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Valkennest Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 2 18 Cafe `t Valkennest - De Plas / Scandiflora groot
Biljartzaal De Sport Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 2 18 A3BC 2 - Samonda-die Haghe groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 3 18 BV Cortini Automotive 2 - Cafedepijp.nl groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 5 18 Carambole 2 / Happy Garden - De Anerhof groot
Biljartschool Sneek Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 5 18 Biljartschool Sneek - De Harmonie Groningen 2 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 6 18 Apparekoi - Van Melis Autobedrijf 2 groot
De Biljartacademie Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 7 18 De Biljartacademie 3 - De Mixx groot
Café Groeselt Vr. 02-04-2021 19:30:00 D4 7 18 VK 5 / Eetcafe Riekelt - H.A.S. groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-04-2021 11:00:00 TE A 25 Carambole R&H kassa's - ABC `t Topke De Picardie groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-04-2021 11:00:00 TE A 26 Carambole R&H kassa's - ABC `t Topke De Picardie groot
Dibo-the City Za. 03-04-2021 11:00:00 TE A 25 Dibo-The City - De Hazelaar XL Box groot
Dibo-the City Za. 03-04-2021 11:00:00 TE A 26 Dibo-The City - De Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-04-2021 11:00:00 TE A 25 De Hazelaar 1 - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-04-2021 11:00:00 TE A 26 De Hazelaar 1 - Egbersbeek.nl / de Veemarkt groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-04-2021 11:00:00 TE A 25 Carambole D.I.S.C. B.V. - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-04-2021 11:00:00 TE A 26 Carambole D.I.S.C. B.V. - Van den Broek Biljarts/Almere 83 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 03-04-2021 11:00:00 T1 A 25 BC Goirle-FRAVO-verhuur - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Biljartcentrum Goirle Za. 03-04-2021 11:00:00 T1 A 26 BC Goirle-FRAVO-verhuur - EXALTO/ HWA Alblasserdam groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-04-2021 11:00:00 T1 A 25 De Hazelaar 2 - BV de Trots van Kluirendal groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-04-2021 11:00:00 T1 A 26 De Hazelaar 2 - BV de Trots van Kluirendal groot
Jan Massinkhal Za. 03-04-2021 11:00:00 T1 A 25 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Jan Massinkhal Za. 03-04-2021 11:00:00 T1 A 26 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Het Schouwspel Za. 03-04-2021 13:00:00 K A 25 De Jol Biomos - Targa Team klein
Biljartcentrum Den Hoek Za. 03-04-2021 13:00:00 D1 1 18 Kippenpan.nl - N-Surance groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 03-04-2021 13:00:00 D2 1 18 Hektisch Biljartschool / Team Dokter - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
De Drie Zwaantjes Za. 03-04-2021 13:00:00 D2 2 18 BV Sprundel 2 - De Distel Biljarts 2 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 03-04-2021 13:00:00 D2 3 18 Carambole - Albert Heijn Van Rijn groot
Camping De Eekhoorn Za. 03-04-2021 13:00:00 D2 4 18 De Eekhoorn - Cafe Het Wapen van Strijp groot
Capelle SPC Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 2 18 Ladies First - De Hoog groot
Biljartcafe Jorissen Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 2 18 BV Jorissen 2000 2 - Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep groot
Cues & Darts Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 3 21 Cues & Darts - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 3 18 `t Hartje / Balans - L&B Ledermode groot
Biljartcentrum De Distel Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 4 18 De Distel Biljarts 3 - Bottles / Dockside groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 5 18 Kiri Casino - Noorderling 2 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 6 18 De Trots van Kluirendal - De Hazelaar 2 groot
Ricky's Pub Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 7 18 Bonanza - De Jochies 19 groot
Café Groeselt Za. 03-04-2021 13:00:00 D3 7 18 VK 2 / Gorissen Furniture - D.A.B. groot
Bowling Goes Za. 03-04-2021 13:00:00 D4 4 18 Treva 3 - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Café Siemens Za. 03-04-2021 13:00:00 D4 5 18 Midwolda `79 2 - Bierhandel 2 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 03-04-2021 13:00:00 D4 6 18 Van Rossum Tegelwerken - `t Ivoor 4 groot
D'n Babbel Za. 03-04-2021 13:30:00 K A 25 Biljartvereniging D`n Babbel - VIOS-van Esch Biljarts klein
Het Caves Za. 03-04-2021 19:00:00 D1 1 18 `t Caves / Man op Maat - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 03-04-2021 19:00:00 D1 1 18 BC Tegelen - De Veemarkt 1D groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 03-04-2021 19:00:00 D1 1 18 BC Arnhem - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 03-04-2021 19:00:00 D1 1 18 Aardexpres - Treva / Theory Cues groot
De Biljartacademie Za. 03-04-2021 19:00:00 D1 2 18 De Biljartacademie - VK / Gorissen Furniture groot
Apeldoorns Biljart Centrum Za. 03-04-2021 19:00:00 D1 2 18 De Kruijf Biljartshop - Burgmans Biljarts groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 03-04-2021 19:00:00 D1 2 18 Land Transport - Biljartteam Hilvarenbeek groot
Cafe De Pijp Za. 03-04-2021 19:00:00 D2 1 18 Cafe de Pijp / Sanidump - E.D.O. `83 groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 03-04-2021 19:00:00 D2 4 18 `t Hartje van Oosterhout 3 - BC Goirle groot
Biljartcentrum De Distel Za. 03-04-2021 19:00:00 D3 4 18 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
Sporthuis Reusel Za. 03-04-2021 19:00:00 D3 7 18 De Molen 2 - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Capelle SPC Za. 03-04-2021 19:00:00 D4 3 18 De Does Trappen / Cafe de Klapdeur - Markeer MTS Trafficservice groot
D'n Boerenbond Za. 03-04-2021 19:00:00 D4 6 18 ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service - De Hazelaar 3 groot
Café Groeselt Za. 03-04-2021 19:00:00 D4 7 18 VK 4 / Cafe Groeselt - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 04-04-2021 11:00:00 K A 25 HWA Verhaar BiljartKeuService - HWA Hotel van Krimpen klein
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 04-04-2021 11:00:00 T1 A 25 De Hazelaar 3 - BV '75 groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 04-04-2021 11:00:00 T1 A 26 De Hazelaar 3 - BV '75 groot
Biljartcafe Jorissen Zo. 04-04-2021 13:00:00 D0 1 17 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - STZ Zundert groot
't Tapperijke Zo. 04-04-2021 13:00:00 D0 1 17 Dekker Keukens - Team Eekhoorn groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Zo. 04-04-2021 13:00:00 D0 1 17 S.I.S. Schoonmaak - Dallinga.com groot
't Ivoor Zo. 04-04-2021 13:00:00 D0 1 17 `t Ivoor - Aartsbouw Sprundel groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 04-04-2021 13:00:00 D0 1 17 `t Hartje van Oosterhout - Bousema Lochem groot
Camping De Eekhoorn Zo. 04-04-2021 13:00:00 D0 1 17 DKM Tools - A1 Biljarts groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 04-04-2021 13:00:00 D1 1 18 Denksportcentrum `t Spaerne - Arbo Industries groot
Het Caves Zo. 04-04-2021 13:00:00 D1 2 18 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - BV Sprundel groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 04-04-2021 13:00:00 D1 2 18 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 04-04-2021 13:00:00 D1 2 18 Post Luchtkanalen - Capelle groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 04-04-2021 13:00:00 D3 3 18 Cafe van Ouds Havenzicht - The Gamblers groot
RBV De Kuip Ma. 05-04-2021 19:30:00 K A 26 B.V. De Engel / A&M Rijschool - BVM Apollo klein
Jan Massinkhal Ma. 05-04-2021 19:30:00 K A 26 Moira - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Tjark Rikscentrum Ma. 05-04-2021 19:30:00 K A 26 De Korenmolen - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 05-04-2021 19:30:00 K A 26 B.C. Tegelen - Biljartvereniging D`n Babbel klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 05-04-2021 19:30:00 K A 26 VIOS-van Esch Biljarts - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 05-04-2021 19:30:00 D2 2 19 De Parel Dranken - De Laan / Stolting Advocatuur groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 05-04-2021 19:30:00 D2 3 19 Splinter & de Vosch - HCR Prinsen groot
Cafe De Gouden Leeuw Ma. 05-04-2021 19:30:00 D2 4 19 Eddies-HR.nl - De Molen groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 05-04-2021 19:30:00 D2 4 19 aMate Communications - Cafe Het Wapen van Strijp groot
Biljartcentrum Merwehof Ma. 05-04-2021 19:30:00 D3 3 19 The Gamblers - `t Hartje / Balans groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 05-04-2021 19:30:00 D4 1 19 ASA Ans Schoutsen Administraties - E.D.O. `83 2 groot
Capelle SPC Ma. 05-04-2021 19:30:00 D4 2 19 De Maasstad - Pool and Billiards Delft groot
De Drie Zwaantjes Ma. 05-04-2021 19:30:00 D4 3 19 De Zwaan - BV Cortini Automotive 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 05-04-2021 19:30:00 D4 6 19 De Hazelaar 3 - S.I.S. Schoonmaak 2 groot
Zalencentrum De Graver Ma. 05-04-2021 19:30:00 D4 7 19 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
De Zandloper Di. 06-04-2021 19:30:00 K A 26 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - De Hazelaar 3 klein
BIOS Di. 06-04-2021 19:30:00 K A 26 Kaderteam B.I.O.S. - Ben er Bij klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 06-04-2021 19:30:00 K A 26 BV Zandweerd - Deventer `83 klein
De Biljartacademie Di. 06-04-2021 19:30:00 K A 26 De Biljartacademie k1 - Op De Klos klein
Café Groeselt Di. 06-04-2021 19:30:00 K A 26 Veerbenders / VanEschBiljarts - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Biljartcentrum Om De Noord Di. 06-04-2021 19:30:00 D3 1 19 WBV Wormerveer - A tot Z Stucadoors / Almere `83 groot
Capelle SPC Di. 06-04-2021 19:30:00 D3 2 19 Capelle 8 - `t Raedthuys groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Di. 06-04-2021 19:30:00 D3 4 19 BV Cortini Automotive - Ossekop / BH keukens groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 06-04-2021 19:30:00 D3 4 19 Stoeterij Stal Doorstap - De Stene Brug groot
Cafe Reseda Di. 06-04-2021 19:30:00 D3 4 19 Bottles / Dockside - `t Tapperijke 2 groot
Camping De Eekhoorn Di. 06-04-2021 19:30:00 D3 4 19 De Eekhoorn 4 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Billardcafe de Veemarkt Di. 06-04-2021 19:30:00 D3 6 19 De Veemarkt 3D - De Trots van Kluirendal groot
Bert's Place Di. 06-04-2021 19:30:00 D3 7 19 De Jochies 19 - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 06-04-2021 19:30:00 D4 2 19 Sportrust - Samonda-die Haghe groot
Camping De Eekhoorn Di. 06-04-2021 19:30:00 D4 3 19 De Eekhoorn 5 - RCD / Kloens Bestrating groot
Cafe De Pijp Di. 06-04-2021 19:30:00 D4 3 19 Cafedepijp.nl - De Staart / TVM groot
Cafe 't Steegje Di. 06-04-2021 19:30:00 D4 3 19 Cafe `t Steegje - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 06-04-2021 19:30:00 D4 4 19 Bikse Biljart Bikkels - Zandee Kloetinge groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 06-04-2021 19:30:00 D4 4 19 Rob Jacobs Mannenmode - Treva 3 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Di. 06-04-2021 19:30:00 D4 6 19 Van Melis Autobedrijf 2 - Van Rossum Tegelwerken 2 groot
Cafe De Ram Wo. 07-04-2021 19:30:00 K A 26 De Ram - Honky Tonk 1 klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 07-04-2021 19:30:00 K A 26 BV Nieuwegein 15 - Het Wapen Van Alblasserdam klein
De Wetering Wo. 07-04-2021 19:30:00 K A 26 `t Centrum - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 07-04-2021 19:30:00 K A 26 De Hazelaar 1 - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 07-04-2021 19:30:00 K A 26 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt klein
Cafe 't Steegje Wo. 07-04-2021 19:30:00 D2 2 19 Team Bouwpartners / Wear-It - BV Sprundel 3 groot
H.C.R. Dallinga Wo. 07-04-2021 19:30:00 D2 2 19 Polka Print - Lynn-Somers groot
De Rietlander Wo. 07-04-2021 19:30:00 D3 2 19 De Rietlander - BV Jorissen 2000 2 groot
't Tapperijke Wo. 07-04-2021 19:30:00 D3 3 19 L&B Ledermode - De Eekhoorn 2 / Biljartpoint groot
Thekes Wo. 07-04-2021 19:30:00 D3 6 19 Thekes Herpen 2 - De Hazelaar groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 07-04-2021 19:30:00 D4 1 19 Nieuw Diemen - Elbers Transport / Camberlin Stofferingen groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 07-04-2021 19:30:00 D4 1 19 Sportrust 2 - Ronick BV / Almere `83 2 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 07-04-2021 19:30:00 D4 2 19 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - A3BC 2 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 07-04-2021 19:30:00 D4 4 19 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Reseda groot
Horecabedrijf Mans Wo. 07-04-2021 19:30:00 D4 5 19 Bierhandel 2 - Biljartschool Sneek groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 08-04-2021 19:30:00 K A 26 K.S.A. - De Jol Biomos klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 08-04-2021 19:30:00 K A 26 De Hazelaar 2 - Carambole R & H Kassa klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 08-04-2021 19:30:00 K A 26 BV Jong Geleerd - VOP/DWH klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 08-04-2021 19:30:00 D2 1 19 E.D.O. `83 - B&S Den Helder groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 08-04-2021 19:30:00 D2 1 19 Merwehof / Derogee Beveiligingen - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
Cafe Reseda Do. 08-04-2021 19:30:00 D2 2 19 Pearle Opticiens 2 - Teletronika groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 08-04-2021 19:30:00 D2 3 19 Albert Heijn Van Rijn - Van den Berg Biljarts / `t Oventje groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 08-04-2021 19:30:00 D3 1 19 BV Waterland - Ribas groot
Biljartcafe Jorissen Do. 08-04-2021 19:30:00 D3 2 19 BV Jorissen 2000 3 - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
Café De Ossekop Do. 08-04-2021 19:30:00 D3 3 19 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - De Eekhoorn 3 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Do. 08-04-2021 19:30:00 D3 5 19 BM Sat Rijssen - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Horecabedrijf Mans Do. 08-04-2021 19:30:00 D4 5 19 Bierhandel 3 - Noorderling 3 groot
't Ivoor Do. 08-04-2021 19:30:00 D4 6 19 `t Ivoor 4 - Cues & Darts 2 groot
Cafe De Mixx Do. 08-04-2021 19:30:00 D4 7 19 De Mixx - VK 4 / Cafe Groeselt groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 08-04-2021 19:30:00 D4 7 19 BC Tegelen 4 - La Carambole 2012 groot
Het Caves Do. 08-04-2021 19:30:00 D4 7 19 `t Caves 5 - `t Caves 4 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Do. 08-04-2021 19:30:00 D4 7 19 De Peel / Van Esch Biljarts - H.A.S. groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 09-04-2021 19:30:00 K A 26 B.C. Schagen - De Musketiers klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 09-04-2021 19:30:00 K A 26 Targa Team - Beemster / BV Velsen klein
Gebouw Komin Vr. 09-04-2021 19:30:00 K A 26 Ons Genoegen Bussum - B.C.O. De beste keus klein
Padoc Vr. 09-04-2021 19:30:00 K A 26 BV Padoc - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 09-04-2021 19:30:00 K A 26 Kwadendamme - De Posthoorn RBS 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 09-04-2021 19:30:00 K A 26 HWA Hotel van Krimpen - BV De Hoog Van der Wilt klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 09-04-2021 19:30:00 K A 26 `t Centrum `47 - D.O.S. Hattem / De Poedel. klein
Zaal Centraal Vr. 09-04-2021 19:30:00 K A 26 B.D.L. / Verheggen Interieurs - DE OASE klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 09-04-2021 19:30:00 D2 1 19 Le Grand Crue - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
't Tapperijke Vr. 09-04-2021 19:30:00 D2 2 19 `t Tapperijke - BV Sprundel 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 09-04-2021 19:30:00 D2 3 19 Drukkerij 3in1 - Thekes / Park Tivoli groot
't Ivoor Vr. 09-04-2021 19:30:00 D2 4 19 `t Ivoor 2 - De Eekhoorn groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 1 19 Brouwer Project Design - Take 5 groot
BV Onder Ons Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 1 19 Gasthoeve Adrichem - BV `75 2 groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 1 19 Dirk Snip Biljarts - A3BC groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 1 19 Ekrischocola.nl - Megafa groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 2 19 `s-GBC - Team Harvest groot
Capelle SPC Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 2 19 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - Ladies First groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 2 19 De Hoog - Capelle 2 / De Terp groot
De Drie Zwaantjes Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 4 19 The Friends / Ad`s Catering - De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team groot
Camping De Eekhoorn Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 4 19 DC Michielsen / Bongaards Transport - De Distel Biljarts 3 groot
De Noordeling Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 5 19 Noorderling - Kiri Casino groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 5 19 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - De Harmonie Groningen groot
Cafe De Haven Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 5 19 De Haven - Boeve Afbouw groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 5 19 Grolleman Schildersbedrijf - Noorderling 2 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 6 19 Carambole / HPS Industrial - Struijk Metaalrecycling groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 6 19 De Hazelaar 2 - Moira groot
Cafe De Mixx Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 7 19 D.A.B. - BC Tegelen 3 groot
De Biljartacademie Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 7 19 De Biljartacademie 2 - Bonanza groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 7 19 Van Melis Autobedrijf - De Molen 2 groot
Het Wapen Van Eerschot Vr. 09-04-2021 19:30:00 D3 7 19 Voegersbedrijf W. Smetsers - VK 3 / Windex groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 09-04-2021 19:30:00 D4 2 19 BCO 2 - Cafe `t Valkennest groot
Cafe Keyzer Vr. 09-04-2021 19:30:00 D4 2 19 De Plas / Scandiflora - BV Jorissen 2000 4 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 09-04-2021 19:30:00 D4 3 19 Stukadoors Bedrijf Kanters - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Café De Ossekop Vr. 09-04-2021 19:30:00 D4 4 19 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - De Distel Biljarts 5 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 09-04-2021 19:30:00 D4 4 19 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Café D'oale Delle Vr. 09-04-2021 19:30:00 D4 5 19 De Anerhof - Midwolda `79 2 groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 09-04-2021 19:30:00 D4 5 19 De Harmonie Groningen 2 - De Viersprong groot
Zalencentrum De Graver Vr. 09-04-2021 19:30:00 D4 7 19 NAS / Outlet DHZ Valkenswaard - De Biljartacademie 3 groot
Ponderosa Za. 10-04-2021 11:00:00 K A 26 S.V.W. - De Posthoorn 2 klein
Biljartcentrum Den Hoek Za. 10-04-2021 13:00:00 D1 1 19 Kippenpan.nl - Aardexpres groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 10-04-2021 13:00:00 D1 1 19 N-Surance - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 10-04-2021 13:00:00 D1 2 19 `t Hartje van Oosterhout 2 - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
Biljartcafe Jorissen Za. 10-04-2021 13:00:00 D2 1 19 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Constructor Staalbouw groot
Biljartcentrum De Distel Za. 10-04-2021 13:00:00 D2 2 19 De Distel Biljarts 2 - Treva 2 / Theory Cues groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 10-04-2021 13:00:00 D2 4 19 BC Tegelen 2 - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 10-04-2021 13:00:00 D2 4 19 BC Goirle - S&P / De Molenvliet groot
't Tapperijke Za. 10-04-2021 13:00:00 D3 3 19 BV Oudenbosch - DKM Tools 2 groot
Cues & Darts Za. 10-04-2021 13:00:00 D3 3 19 Cues & Darts - Cafe van Ouds Havenzicht groot
De Drie Zwaantjes Za. 10-04-2021 13:00:00 D3 3 19 BV Sprundel 4 - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Café Groeselt Za. 10-04-2021 13:00:00 D3 7 19 VK 2 / Gorissen Furniture - BC La Plaza groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 10-04-2021 13:00:00 D4 1 19 WBV / De Koger - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Biljartcentrum Samonda Za. 10-04-2021 13:00:00 D4 2 19 BSV Bescamp - Capelle 4 groot
Capelle SPC Za. 10-04-2021 13:00:00 D4 3 19 Markeer MTS Trafficservice - De Rietlander 2 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 10-04-2021 13:00:00 D4 4 19 `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Cafe De Haven Za. 10-04-2021 13:00:00 D4 5 19 De Haven 2 - Bierhandel 4 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 10-04-2021 13:00:00 D4 6 19 Van Rossum Tegelwerken - ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service groot
Horecabedrijf Mans Za. 10-04-2021 15:00:00 D2 3 19 De Bierhandel.nl - BC Arnhem 2 groot
Capelle SPC Za. 10-04-2021 19:00:00 D1 1 19 Arbo Industries - `t Caves / Man op Maat groot
't Tapperijke Za. 10-04-2021 19:00:00 D1 1 19 FDV Jacoby / Schuler Cues - BC Arnhem groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 10-04-2021 19:00:00 D1 1 19 De Wit Vloerverwarming Montage - BC Tegelen groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 10-04-2021 19:00:00 D1 1 19 De Veemarkt 1D - Treva / Theory Cues groot
De Biljartacademie Za. 10-04-2021 19:00:00 D1 2 19 De Biljartacademie - Land Transport groot
Café Groeselt Za. 10-04-2021 19:00:00 D1 2 19 VK / Gorissen Furniture - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies groot
De Drie Zwaantjes Za. 10-04-2021 19:00:00 D1 2 19 BV Sprundel - Post Luchtkanalen groot
Cafe De Pijp Za. 10-04-2021 19:00:00 D2 1 19 Cafe de Pijp / Sanidump - BCO / Paeoniapassion.com groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 10-04-2021 19:00:00 D2 3 19 BV West-Peter - Carambole groot
Ricky's Pub Za. 10-04-2021 19:00:00 D2 4 19 Teleng Schilderwerken BV - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
D'n Boerenbond Za. 10-04-2021 19:00:00 D3 6 19 Teunesen / Smits Bestratingen - BV `75 groot
De Drie Zwaantjes Zo. 11-04-2021 13:00:00 D0 1 18 Aartsbouw Sprundel - S.I.S. Schoonmaak groot
H.C.R. Dallinga Zo. 11-04-2021 13:00:00 D0 1 18 Dallinga.com - Dekker Keukens groot
Camping De Eekhoorn Zo. 11-04-2021 13:00:00 D0 1 18 Team Eekhoorn - J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 11-04-2021 13:00:00 D0 1 18 A1 Biljarts - `t Hartje van Oosterhout groot
't Ivoor Zo. 11-04-2021 13:00:00 D0 1 18 `t Ivoor - Bousema Lochem groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 11-04-2021 13:00:00 D0 1 18 STZ Zundert - DKM Tools groot
Capelle SPC Zo. 11-04-2021 13:00:00 D1 2 19 Capelle - De Kruijf Biljartshop groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 11-04-2021 13:00:00 D1 2 19 Burgmans Biljarts - Biljartteam Hilvarenbeek groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 11-04-2021 13:00:00 D2 1 19 HWA / Hordijk Biljartartikelen - derietlander.nl groot
Café Siemens Zo. 11-04-2021 13:00:00 D3 5 19 Midwolda `79 - Beauty Sauna Peize groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 12-04-2021 19:30:00 K A 27 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes klein
Billardcafe de Veemarkt Ma. 12-04-2021 19:30:00 K A 27 Terborgse Wijncentrale -De Veemarkt - Woezik klein
De Witte Hoeve Ma. 12-04-2021 19:30:00 K A 27 VOP/DWH - VIOS-van Esch Biljarts klein
Buurthuis De Oase Ma. 12-04-2021 19:30:00 K A 27 DE OASE - De Biljartacademie k1 klein
Bowling Goes Ma. 12-04-2021 19:30:00 D2 2 20 Treva 2 / Theory Cues - `t Tapperijke groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 12-04-2021 19:30:00 D3 5 20 Boeve Afbouw - BM Sat Rijssen groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 12-04-2021 19:30:00 D3 6 20 Struijk Metaalrecycling - Thekes Herpen 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 12-04-2021 19:30:00 D4 2 20 Pool and Billiards Delft - BSV Bescamp groot
Camping De Eekhoorn Ma. 12-04-2021 19:30:00 D4 3 20 DC Michielsen 2 / Bongaards Transport - Markeer MTS Trafficservice groot
Zalencentrum De Graver Ma. 12-04-2021 19:30:00 D4 7 20 H.A.S. - De Mixx groot
Camping De Eekhoorn Di. 13-04-2021 19:30:00 D3 3 20 DKM Tools 2 - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
Café De Ossekop Di. 13-04-2021 19:30:00 D3 4 20 Ossekop / BH keukens - De Eekhoorn 4 groot
Jan Massinkhal Di. 13-04-2021 19:30:00 D3 6 20 Moira - De Veemarkt 3D groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 13-04-2021 19:30:00 D4 3 20 RCD / Kloens Bestrating - Cafe `t Steegje groot
Biljartcentrum De Distel Di. 13-04-2021 19:30:00 D4 4 20 De Distel Biljarts 5 - Bikse Biljart Bikkels groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 13-04-2021 19:30:00 D4 4 20 Bikse Biljart Bikkels 3 - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 13-04-2021 19:30:00 D4 4 20 Bikse Biljart Bikkels 2 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 13-04-2021 19:30:00 D4 4 20 Zandee Kloetinge - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum De Viersprong Di. 13-04-2021 19:30:00 D4 5 20 De Viersprong - Bierhandel 2 groot
D'n Boerenbond Di. 13-04-2021 19:30:00 D4 6 20 ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service - Van Melis Autobedrijf 2 groot
Het Caves Di. 13-04-2021 19:30:00 D4 7 20 `t Caves 4 - BC Tegelen 4 groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 14-04-2021 19:30:00 K A 27 De Musketiers - Targa Team klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 14-04-2021 19:30:00 K A 27 B.C.O. De beste keus - W.B.D. klein
Wijkcentrum 't Schuurtje Wo. 14-04-2021 19:30:00 K A 27 BVM Apollo - Ons Genoegen Bussum klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 14-04-2021 19:30:00 K A 27 BV De Markt/ De Onderbouw - Willemsen bestratingen/BV de Driehoek klein
De Beestenmarkt Wo. 14-04-2021 19:30:00 K A 27 Deventer `83 - `t Centrum `47 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 14-04-2021 19:30:00 K A 27 De Pelikaan Zutphen 2 - BV Zandweerd klein
Café Cambrinus Wo. 14-04-2021 19:30:00 K A 27 Cambrinus/VTS/vdVen - B.C. Tegelen klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 14-04-2021 19:30:00 D2 1 20 B&S Den Helder - Cafe de Pijp / Sanidump groot
Camping De Eekhoorn Wo. 14-04-2021 19:30:00 D3 3 20 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - The Gamblers groot
Thekes Wo. 14-04-2021 19:30:00 D3 6 20 Thekes Herpen 3 - Teunesen / Smits Bestratingen groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 14-04-2021 19:30:00 D4 1 20 Nieuw Diemen 2 - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcafe Jorissen Wo. 14-04-2021 19:30:00 D4 2 20 BV Jorissen 2000 4 - BCO 2 groot
De Rietlander Wo. 14-04-2021 19:30:00 D4 3 20 De Rietlander 2 - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Horecabedrijf Mans Wo. 14-04-2021 19:30:00 D4 5 20 Bierhandel 4 - Bierhandel 3 groot
De Posthoorn Do. 15-04-2021 19:30:00 K A 27 De Posthoorn RBS 1 - Honky Tonk/Vonk Glas klein
De Posthoorn Do. 15-04-2021 19:30:00 K A 27 De Posthoorn 2 - Kwadendamme klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 15-04-2021 19:30:00 K A 27 De Hazelaar 3 - Carambole BBG Brabant klein
Ricky's Pub Do. 15-04-2021 19:30:00 K A 27 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - B.D.L. / Verheggen Interieurs klein
Thekes Do. 15-04-2021 19:30:00 D2 3 20 Thekes / Park Tivoli - De Bierhandel.nl groot
Café Zaal 't Oventje Do. 15-04-2021 19:30:00 D2 3 20 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - BV West-Peter groot
't Ivoor Do. 15-04-2021 19:30:00 D2 4 20 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - Eddies-HR.nl groot
Biljartzaal De Sport Do. 15-04-2021 19:30:00 D3 1 20 A3BC - Gasthoeve Adrichem groot
Biljartvereniging B.V.'75 Do. 15-04-2021 19:30:00 D3 1 20 BV `75 2 - BV Waterland groot
Biljartcentrum Samonda Do. 15-04-2021 19:30:00 D3 2 20 `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum - Capelle 8 groot
Café De Ossekop Do. 15-04-2021 19:30:00 D3 3 20 Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - L&B Ledermode groot
Tapperij 's Lands Welvaren Do. 15-04-2021 19:30:00 D3 4 20 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bottles / Dockside groot
De Keet Do. 15-04-2021 19:30:00 D3 5 20 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Het Caves Do. 15-04-2021 19:30:00 D3 7 20 `t Caves 3 / De Bandstoters - De Biljartacademie 2 groot
Biljartvereniging Almere '83 Do. 15-04-2021 19:30:00 D4 1 20 Ronick BV / Almere `83 2 - Nieuw Diemen groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 15-04-2021 19:30:00 D4 1 20 E.D.O. `83 2 - WBV / De Koger groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 15-04-2021 19:30:00 D4 1 20 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - Telecombinatie Plaza groot
Capelle SPC Do. 15-04-2021 19:30:00 D4 2 20 Capelle 4 - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 15-04-2021 19:30:00 D4 3 20 De Staart / TVM - De Zwaan groot
Cafe Reseda Do. 15-04-2021 19:30:00 D4 4 20 Reseda - Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 15-04-2021 19:30:00 D4 7 20 La Carambole 2012 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 16-04-2021 19:30:00 K A 27 Beemster / BV Velsen - K.S.A. klein
Café Honky Tonk Vr. 16-04-2021 19:30:00 K A 27 Honky Tonk 1 - S.V.W. klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 16-04-2021 19:30:00 K A 27 Het Wapen Van Alblasserdam - Carambole Steinhof constr klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 16-04-2021 19:30:00 K A 27 BV De Hoog Van der Wilt - `t Centrum klein
Biljartvereniging Carambole Vr. 16-04-2021 19:30:00 K A 27 Carambole R & H Kassa - De Hazelaar 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 16-04-2021 19:30:00 K A 27 Ben er Bij - Moira klein
De Triangel Vr. 16-04-2021 19:30:00 K A 27 D.O.S. Hattem / De Poedel. - De Pelikaan Zutphen 1 klein
Café 't Piepke Vr. 16-04-2021 19:30:00 K A 27 Op De Klos - BC Maarland klein
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 1 20 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - E.D.O. `83 groot
De Rietlander Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 1 20 derietlander.nl - Le Grand Crue groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 1 20 BCO / Paeoniapassion.com - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 2 20 Lynn-Somers - Pearle Opticiens 2 groot
Café De Ossekop Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 2 20 Teletronika - Team Bouwpartners / Wear-It groot
De Drie Zwaantjes Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 2 20 BV Sprundel 3 - De Distel Biljarts 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 2 20 De Laan / Stolting Advocatuur - Polka Print groot
Hotel Cafe-rest. Prinsen Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 3 20 HCR Prinsen - Kaketoe `80 groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 3 20 BC Arnhem 2 - Albert Heijn Van Rijn groot
Café Molenvliet Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 4 20 S&P / De Molenvliet - BC Tegelen 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 4 20 Cafe Het Wapen van Strijp - Teleng Schilderwerken BV groot
Sporthuis Reusel Vr. 16-04-2021 19:30:00 D2 4 20 De Molen - BC Goirle groot
De Windhoek Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 1 20 Ribas - WBV Wormerveer groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 1 20 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - Brouwer Project Design groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 1 20 Megafa - Dirk Snip Biljarts groot
BV Onder Ons Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 1 20 Take 5 - Ekrischocola.nl groot
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 2 20 `t Raedthuys - De Hoog groot
Capelle SPC Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 2 20 Capelle 2 / De Terp - Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 2 20 Team Harvest - BV Jorissen 2000 3 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 3 20 De Eekhoorn 3 - BV Sprundel 4 groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 4 20 De Stene Brug - BV Cortini Automotive groot
't Tapperijke Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 4 20 `t Tapperijke 2 - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 5 20 De Harmonie Groningen - Midwolda `79 groot
Friesche Club Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 5 20 Beauty Sauna Peize - Noorderling groot
De Noordeling Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 5 20 Noorderling 2 - De Haven groot
Biljartvereniging B.V.'75 Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 6 20 BV `75 - De Hazelaar 2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 7 20 BC Tegelen 3 - VK 2 / Gorissen Furniture groot
Bert's Place Vr. 16-04-2021 19:30:00 D3 7 20 BC La Plaza - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 1 20 Vriendenkring / Cafe Tapuit - Push And Win groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 2 20 Samonda-die Haghe - De Plas / Scandiflora groot
Valkennest Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 2 20 Cafe `t Valkennest - De Maasstad groot
Biljartzaal De Sport Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 2 20 A3BC 2 - Sportrust groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 3 20 BV Cortini Automotive 2 - De Eekhoorn 5 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 5 20 Carambole 2 / Happy Garden - De Haven 2 groot
De Noordeling Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 5 20 Noorderling 3 - De Harmonie Groningen 2 groot
Biljartschool Sneek Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 5 20 Biljartschool Sneek - De Anerhof groot
Cues & Darts Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 6 20 Cues & Darts 2 - Van Rossum Tegelwerken groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 6 20 Apparekoi - De Hazelaar 3 groot
De Biljartacademie Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 7 20 De Biljartacademie 3 - `t Caves 5 groot
Café Groeselt Vr. 16-04-2021 19:30:00 D4 7 20 VK 5 / Eetcafe Riekelt - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 17-04-2021 11:00:00 TE A 27 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - ABC `t Topke De Picardie groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 17-04-2021 11:00:00 TE A 28 Egbersbeek.nl / de Veemarkt - ABC `t Topke De Picardie groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 17-04-2021 11:00:00 TE A 27 De Hazelaar XL Box - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 17-04-2021 11:00:00 TE A 28 De Hazelaar XL Box - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Dibo-the City Za. 17-04-2021 11:00:00 TE A 27 Dibo-The City - Carambole R&H kassa's groot
Dibo-the City Za. 17-04-2021 11:00:00 TE A 28 Dibo-The City - Carambole R&H kassa's groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 17-04-2021 11:00:00 TE A 27 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - De Hazelaar 1 groot
Biljartvereniging Almere '83 Za. 17-04-2021 11:00:00 TE A 28 Van den Broek Biljarts/Almere 83 - De Hazelaar 1 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 17-04-2021 11:00:00 T1 A 27 EXALTO/ HWA Alblasserdam - De Hazelaar 2 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Za. 17-04-2021 11:00:00 T1 A 28 EXALTO/ HWA Alblasserdam - De Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 17-04-2021 11:00:00 T1 A 27 BC Goirle-FRAVO-verhuur - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Goirle Za. 17-04-2021 11:00:00 T1 A 28 BC Goirle-FRAVO-verhuur - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 17-04-2021 11:00:00 T1 A 27 BV '75 - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Biljartvereniging B.V.'75 Za. 17-04-2021 11:00:00 T1 A 28 BV '75 - B.I.O.S / Laurens Schulman B.V. groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 17-04-2021 11:00:00 T1 A 27 BV de Trots van Kluirendal - De Hazelaar 3 groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 17-04-2021 11:00:00 T1 A 28 BV de Trots van Kluirendal - De Hazelaar 3 groot
Het Schouwspel Za. 17-04-2021 13:00:00 K A 27 De Jol Biomos - Kaderteam Bastiaan Makelaardij klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 17-04-2021 13:00:00 D2 1 20 Hektisch Biljartschool / Team Dokter - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
De Drie Zwaantjes Za. 17-04-2021 13:00:00 D2 2 20 BV Sprundel 2 - De Parel Dranken groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 17-04-2021 13:00:00 D2 3 20 Carambole - Splinter & de Vosch groot
Camping De Eekhoorn Za. 17-04-2021 13:00:00 D2 4 20 De Eekhoorn - aMate Communications groot
Capelle SPC Za. 17-04-2021 13:00:00 D3 2 20 Ladies First - De Rietlander groot
Biljartcafe Jorissen Za. 17-04-2021 13:00:00 D3 2 20 BV Jorissen 2000 2 - `s-GBC groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 17-04-2021 13:00:00 D3 3 20 `t Hartje / Balans - Cues & Darts groot
Biljartcentrum De Distel Za. 17-04-2021 13:00:00 D3 4 20 De Distel Biljarts 3 - The Friends / Ad`s Catering groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 17-04-2021 13:00:00 D3 5 20 Kiri Casino - Grolleman Schildersbedrijf groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 17-04-2021 13:00:00 D3 6 20 De Trots van Kluirendal - Carambole / HPS Industrial groot
Ricky's Pub Za. 17-04-2021 13:00:00 D3 7 20 Bonanza - D.A.B. groot
Café Groeselt Za. 17-04-2021 13:00:00 D3 7 20 VK 3 / Windex - Van Melis Autobedrijf groot
Bowling Goes Za. 17-04-2021 13:00:00 D4 4 20 Treva 3 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
D'n Babbel Za. 17-04-2021 13:30:00 K A 27 Biljartvereniging D`n Babbel - VanEschBiljarts/De Peel klein
Het Caves Za. 17-04-2021 19:00:00 D1 1 20 `t Caves / Man op Maat - N-Surance groot
Bowling Goes Za. 17-04-2021 19:00:00 D1 1 20 Treva / Theory Cues - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 17-04-2021 19:00:00 D1 1 20 BC Tegelen - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 17-04-2021 19:00:00 D1 1 20 BC Arnhem - Arbo Industries groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 17-04-2021 19:00:00 D1 1 20 Aardexpres - De Veemarkt 1D groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 17-04-2021 19:00:00 D1 2 20 Biljartteam Hilvarenbeek - Capelle groot
Apeldoorns Biljart Centrum Za. 17-04-2021 19:00:00 D1 2 20 De Kruijf Biljartshop - BV Sprundel groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 17-04-2021 19:00:00 D1 2 20 Land Transport - Burgmans Biljarts groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 17-04-2021 19:00:00 D2 4 20 `t Hartje van Oosterhout 3 - `t Ivoor 2 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 17-04-2021 19:00:00 D3 4 20 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - Stoeterij Stal Doorstap groot
Sporthuis Reusel Za. 17-04-2021 19:00:00 D3 7 20 De Molen 2 - De Jochies 19 groot
Capelle SPC Za. 17-04-2021 19:00:00 D4 3 20 De Does Trappen / Cafe de Klapdeur - Cafedepijp.nl groot
D'n Boerenbond Za. 17-04-2021 19:00:00 D4 6 20 ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service - `t Ivoor 4 groot
Café Groeselt Za. 17-04-2021 19:00:00 D4 7 20 VK 4 / Cafe Groeselt - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
Klubhuis Zo. 18-04-2021 11:00:00 K A 27 DSS Weesp - BV Rapiditas - B.V. De Engel / A&M Rijschool klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 18-04-2021 11:00:00 K A 27 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV Nieuwegein 15 klein
Camping De Eekhoorn Zo. 18-04-2021 13:00:00 D0 1 19 Team Eekhoorn - STZ Zundert groot
Biljartcafe Jorissen Zo. 18-04-2021 13:00:00 D0 1 19 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - Dallinga.com groot
't Tapperijke Zo. 18-04-2021 13:00:00 D0 1 19 Dekker Keukens - Aartsbouw Sprundel groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Zo. 18-04-2021 13:00:00 D0 1 19 S.I.S. Schoonmaak - Bousema Lochem groot
't Ivoor Zo. 18-04-2021 13:00:00 D0 1 19 `t Ivoor - A1 Biljarts groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 18-04-2021 13:00:00 D0 1 19 `t Hartje van Oosterhout - DKM Tools groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 18-04-2021 13:00:00 D1 1 20 Denksportcentrum `t Spaerne - Kippenpan.nl groot
Het Caves Zo. 18-04-2021 13:00:00 D1 2 20 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - VK / Gorissen Furniture groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 18-04-2021 13:00:00 D1 2 20 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - De Biljartacademie groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 18-04-2021 13:00:00 D1 2 20 Post Luchtkanalen - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Zo. 18-04-2021 13:00:00 D2 1 20 Constructor Staalbouw - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 18-04-2021 13:00:00 D3 3 20 Cafe van Ouds Havenzicht - BV Oudenbosch groot
RBV De Kuip Ma. 19-04-2021 19:30:00 K A 28 B.V. De Engel / A&M Rijschool - BV Padoc klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 19-04-2021 19:30:00 K A 28 Woezik - BV De Markt/ De Onderbouw klein
Jan Massinkhal Ma. 19-04-2021 19:30:00 K A 28 Moira - Kaderteam B.I.O.S. klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 19-04-2021 19:30:00 K A 28 B.C. Tegelen - VOP/DWH klein
Stichting Gemeenschapshuis Ma. 19-04-2021 19:30:00 K A 28 VanEschBiljarts/De Peel - Cambrinus/VTS/vdVen klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 19-04-2021 19:30:00 K A 28 VIOS-van Esch Biljarts - BV Jong Geleerd klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 19-04-2021 19:30:00 D2 2 21 De Parel Dranken - Treva 2 / Theory Cues groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 19-04-2021 19:30:00 D2 3 21 Splinter & de Vosch - Van den Berg Biljarts / `t Oventje groot
Cafe De Gouden Leeuw Ma. 19-04-2021 19:30:00 D2 4 21 Eddies-HR.nl - Cafe Het Wapen van Strijp groot
Biljartcentrum Merwehof Ma. 19-04-2021 19:30:00 D3 3 21 The Gamblers - Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 19-04-2021 19:30:00 D3 6 21 Struijk Metaalrecycling - De Hazelaar groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 19-04-2021 19:30:00 D4 1 21 ASA Ans Schoutsen Administraties - Telecombinatie Plaza groot
Capelle SPC Ma. 19-04-2021 19:30:00 D4 2 21 De Maasstad - BV Jorissen 2000 4 groot
De Drie Zwaantjes Ma. 19-04-2021 19:30:00 D4 3 21 De Zwaan - De Does Trappen / Cafe de Klapdeur groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 19-04-2021 19:30:00 D4 6 21 De Hazelaar 3 - Van Rossum Tegelwerken 2 groot
Zalencentrum De Graver Ma. 19-04-2021 19:30:00 D4 7 21 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - `t Caves 4 groot
Biljartcentrum Samonda Di. 20-04-2021 19:30:00 K A 28 W.B.D. - BVM Apollo klein
De Zandloper Di. 20-04-2021 19:30:00 K A 28 De Vriendenkring / Autobedrijf Coppes - Carambole R & H Kassa klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 20-04-2021 19:30:00 K A 28 BV Zandweerd - De Korenmolen klein
De Biljartacademie Di. 20-04-2021 19:30:00 K A 28 De Biljartacademie k1 - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Biljartcentrum Om De Noord Di. 20-04-2021 19:30:00 D3 1 21 WBV Wormerveer - BV `75 2 groot
Capelle SPC Di. 20-04-2021 19:30:00 D3 2 21 Capelle 8 - BV Jorissen 2000 3 groot
Camping De Eekhoorn Di. 20-04-2021 19:30:00 D3 3 21 DKM Tools 2 - De Eekhoorn 3 groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Di. 20-04-2021 19:30:00 D3 4 21 BV Cortini Automotive - De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 20-04-2021 19:30:00 D3 4 21 Stoeterij Stal Doorstap - De Distel Biljarts 3 groot
Cafe Reseda Di. 20-04-2021 19:30:00 D3 4 21 Bottles / Dockside - De Eekhoorn 4 groot
Billardcafe de Veemarkt Di. 20-04-2021 19:30:00 D3 6 21 De Veemarkt 3D - BV `75 groot
Bert's Place Di. 20-04-2021 19:30:00 D3 7 21 De Jochies 19 - VK 3 / Windex groot
Biljartcentrum Sloterdijk Di. 20-04-2021 19:30:00 D4 1 21 Push And Win - E.D.O. `83 2 groot
Camping De Eekhoorn Di. 20-04-2021 19:30:00 D4 3 21 De Eekhoorn 5 - De Staart / TVM groot
Cafe De Pijp Di. 20-04-2021 19:30:00 D4 3 21 Cafedepijp.nl - De Rietlander 2 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 20-04-2021 19:30:00 D4 4 21 De Distel Biljarts 5 - Zandee Kloetinge groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 20-04-2021 19:30:00 D4 4 21 Bikse Biljart Bikkels - Reseda groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 20-04-2021 19:30:00 D4 4 21 Rob Jacobs Mannenmode - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Boko Biljart- & Denksportcentrum Wo. 21-04-2021 19:30:00 K A 28 Kaderteam Bastiaan Makelaardij - Beemster / BV Velsen klein
Recreatie Centrum Nieuwegein Wo. 21-04-2021 19:30:00 K A 28 BV Nieuwegein 15 - BV De Hoog Van der Wilt klein
De Wetering Wo. 21-04-2021 19:30:00 K A 28 `t Centrum - HWA Hotel van Krimpen klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 21-04-2021 19:30:00 K A 28 De Hazelaar 1 - De Hazelaar 2 klein
Restaurant Cafe Biljart de Driehoek Wo. 21-04-2021 19:30:00 K A 28 Willemsen bestratingen/BV de Driehoek - Ben er Bij klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 21-04-2021 19:30:00 D2 1 21 B&S Den Helder - BCO / Paeoniapassion.com groot
Cafe 't Steegje Wo. 21-04-2021 19:30:00 D2 2 21 Team Bouwpartners / Wear-It - Lynn-Somers groot
De Rietlander Wo. 21-04-2021 19:30:00 D3 2 21 De Rietlander - Capelle 2 / De Terp groot
't Tapperijke Wo. 21-04-2021 19:30:00 D3 3 21 L&B Ledermode - BV Sprundel 4 groot
Thekes Wo. 21-04-2021 19:30:00 D3 6 21 Thekes Herpen 2 - De Trots van Kluirendal groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 21-04-2021 19:30:00 D4 1 21 Sportrust 2 - Vriendenkring / Cafe Tapuit groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 21-04-2021 19:30:00 D4 2 21 `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold - Pool and Billiards Delft groot
Tapperij 's Lands Welvaren Wo. 21-04-2021 19:30:00 D4 4 21 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Horecabedrijf Mans Wo. 21-04-2021 19:30:00 D4 5 21 Bierhandel 2 - Noorderling 3 groot
Dorpscentrum Spaarndam Do. 22-04-2021 19:30:00 K A 28 K.S.A. - De Musketiers klein
Biljartvereniging Carambole Do. 22-04-2021 19:30:00 K A 28 Carambole Steinhof constr - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Biljartvereniging Carambole Do. 22-04-2021 19:30:00 K A 28 Carambole BBG Brabant - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 22-04-2021 19:30:00 K A 28 De Pelikaan Zutphen 1 - Deventer `83 klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 22-04-2021 19:30:00 D2 1 21 E.D.O. `83 - derietlander.nl groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 22-04-2021 19:30:00 D2 1 21 Merwehof / Derogee Beveiligingen - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Cafe Reseda Do. 22-04-2021 19:30:00 D2 2 21 Pearle Opticiens 2 - Polka Print groot
Thekes Do. 22-04-2021 19:30:00 D2 3 21 Kaketoe `80 - Carambole groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 22-04-2021 19:30:00 D2 3 21 Albert Heijn Van Rijn - Thekes / Park Tivoli groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 22-04-2021 19:30:00 D3 1 21 BV Waterland - A3BC groot
Café De Ossekop Do. 22-04-2021 19:30:00 D3 3 21 Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens - Cafe van Ouds Havenzicht groot
Café-Biljart 't Vossenhol Do. 22-04-2021 19:30:00 D3 5 21 BM Sat Rijssen - Noorderling 2 groot
Biljartvereniging Almere '83 Do. 22-04-2021 19:30:00 D4 1 21 Ronick BV / Almere `83 2 - Elbers Transport / Camberlin Stofferingen groot
Capelle SPC Do. 22-04-2021 19:30:00 D4 2 21 Capelle 4 - A3BC 2 groot
't Ivoor Do. 22-04-2021 19:30:00 D4 6 21 `t Ivoor 4 - S.I.S. Schoonmaak 2 groot
Cafe De Mixx Do. 22-04-2021 19:30:00 D4 7 21 De Mixx - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Biljart- En Snookercentrum La Carambole Do. 22-04-2021 19:30:00 D4 7 21 La Carambole 2012 - VK 5 / Eetcafe Riekelt groot
Café Biljartzaal Van Tienen Do. 22-04-2021 19:30:00 D4 7 21 BC Tegelen 4 - De Biljartacademie 3 groot
Het Caves Do. 22-04-2021 19:30:00 D4 7 21 `t Caves 5 - VK 4 / Cafe Groeselt groot
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 23-04-2021 19:30:00 K A 28 Targa Team - B.C. Schagen klein
Gebouw Komin Vr. 23-04-2021 19:30:00 K A 28 Ons Genoegen Bussum - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 23-04-2021 19:30:00 K A 28 Kwadendamme - Honky Tonk 1 klein
Café Honky Tonk Vr. 23-04-2021 19:30:00 K A 28 Honky Tonk/Vonk Glas - De Posthoorn 2 klein
Eetcafé, Biljart en Cafetaria Concordia Vr. 23-04-2021 19:30:00 K A 28 `t Centrum `47 - De Pelikaan Zutphen 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 23-04-2021 19:30:00 K A 28 BC Maarland - DE OASE klein
Zaal Centraal Vr. 23-04-2021 19:30:00 K A 28 B.D.L. / Verheggen Interieurs - Veerbenders / VanEschBiljarts klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 23-04-2021 19:30:00 D2 1 21 Le Grand Crue - Hektisch Biljartschool / Team Dokter groot
't Tapperijke Vr. 23-04-2021 19:30:00 D2 2 21 `t Tapperijke - BV Sprundel 3 groot
't Ivoor Vr. 23-04-2021 19:30:00 D2 4 21 `t Ivoor 2 - S&P / De Molenvliet groot
Biljartvereniging Almere '83 Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 1 21 A tot Z Stucadoors / Almere `83 - Take 5 groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 1 21 Brouwer Project Design - Ribas groot
BV Onder Ons Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 1 21 Gasthoeve Adrichem - Megafa groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 1 21 Dirk Snip Biljarts - Ekrischocola.nl groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 2 21 `s-GBC - Ladies First groot
Capelle SPC Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 2 21 Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep - `t Raedthuys groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 2 21 De Hoog - `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 4 21 De Stene Brug - Ossekop / BH keukens groot
De Drie Zwaantjes Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 4 21 The Friends / Ad`s Catering - `t Tapperijke 2 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 4 21 DC Michielsen / Bongaards Transport - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Friesche Club Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 5 21 Beauty Sauna Peize - Kiri Casino groot
De Noordeling Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 5 21 Noorderling - De Harmonie Groningen groot
Biljartcentrum De Viersprong Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 5 21 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Boeve Afbouw groot
Cafe De Haven Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 5 21 De Haven - Grolleman Schildersbedrijf groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 6 21 Carambole / HPS Industrial - Moira groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 6 21 De Hazelaar 2 - Thekes Herpen 3 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 7 21 BC Tegelen 3 - BC La Plaza groot
Cafe De Mixx Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 7 21 D.A.B. - `t Caves 3 / De Bandstoters groot
De Biljartacademie Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 7 21 De Biljartacademie 2 - De Molen 2 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Vr. 23-04-2021 19:30:00 D3 7 21 Van Melis Autobedrijf - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 2 21 BCO 2 - Samonda-die Haghe groot
Cafe Keyzer Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 2 21 De Plas / Scandiflora - Sportrust groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 3 21 BV Cortini Automotive 2 - RCD / Kloens Bestrating groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 3 21 Stukadoors Bedrijf Kanters - DC Michielsen 2 / Bongaards Transport groot
Café De Ossekop Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 4 21 Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt - Treva 3 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 5 21 Carambole 2 / Happy Garden - Bierhandel 4 groot
Café D'oale Delle Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 5 21 De Anerhof - De Viersprong groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 5 21 De Harmonie Groningen 2 - Bierhandel 3 groot
Cues & Darts Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 6 21 Cues & Darts 2 - ABC `t Topke 2 / Maasduin Witgoed Service groot
Zalencentrum De Graver Vr. 23-04-2021 19:30:00 D4 7 21 NAS / Outlet DHZ Valkenswaard - H.A.S. groot
Ponderosa Za. 24-04-2021 11:00:00 K A 28 S.V.W. - De Ram klein
Biljartcentrum Den Hoek Za. 24-04-2021 13:00:00 D1 1 21 Kippenpan.nl - `t Caves / Man op Maat groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 24-04-2021 13:00:00 D1 1 21 N-Surance - BC Arnhem groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 24-04-2021 13:00:00 D1 2 21 `t Hartje van Oosterhout 2 - De Kruijf Biljartshop groot
De Drie Zwaantjes Za. 24-04-2021 13:00:00 D2 2 21 BV Sprundel 2 - De Laan / Stolting Advocatuur groot
Biljartcentrum De Distel Za. 24-04-2021 13:00:00 D2 2 21 De Distel Biljarts 2 - Teletronika groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 24-04-2021 13:00:00 D2 4 21 BC Tegelen 2 - De Molen groot
Biljartcentrum Goirle Za. 24-04-2021 13:00:00 D2 4 21 BC Goirle - `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF groot
Biljartcafe Jorissen Za. 24-04-2021 13:00:00 D3 2 21 BV Jorissen 2000 2 - Team Harvest groot
't Tapperijke Za. 24-04-2021 13:00:00 D3 3 21 BV Oudenbosch - `t Hartje / Balans groot
Café Groeselt Za. 24-04-2021 13:00:00 D3 7 21 VK 2 / Gorissen Furniture - Bonanza groot
Biljartcentrum Om De Noord Za. 24-04-2021 13:00:00 D4 1 21 WBV / De Koger - Nieuw Diemen 2 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 24-04-2021 13:00:00 D4 2 21 BSV Bescamp - Cafe `t Valkennest groot
Capelle SPC Za. 24-04-2021 13:00:00 D4 3 21 Markeer MTS Trafficservice - Cafe `t Steegje groot
Tapperij 's Lands Welvaren Za. 24-04-2021 13:00:00 D4 4 21 `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Cafe De Haven Za. 24-04-2021 13:00:00 D4 5 21 De Haven 2 - Midwolda `79 2 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 24-04-2021 13:00:00 D4 6 21 Van Rossum Tegelwerken - ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service groot
Horecabedrijf Mans Za. 24-04-2021 15:00:00 D2 3 21 De Bierhandel.nl - Drukkerij 3in1 groot
Capelle SPC Za. 24-04-2021 19:00:00 D1 1 21 Arbo Industries - BC Tegelen groot
't Tapperijke Za. 24-04-2021 19:00:00 D1 1 21 FDV Jacoby / Schuler Cues - Treva / Theory Cues groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 24-04-2021 19:00:00 D1 1 21 De Wit Vloerverwarming Montage - De Veemarkt 1D groot
De Biljartacademie Za. 24-04-2021 19:00:00 D1 2 21 De Biljartacademie - `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice groot
Café Groeselt Za. 24-04-2021 19:00:00 D1 2 21 VK / Gorissen Furniture - Post Luchtkanalen groot
De Drie Zwaantjes Za. 24-04-2021 19:00:00 D1 2 21 BV Sprundel - Biljartteam Hilvarenbeek groot
Cafe De Pijp Za. 24-04-2021 19:00:00 D2 1 21 Cafe de Pijp / Sanidump - Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 24-04-2021 19:00:00 D2 3 21 BV West-Peter - BC Arnhem 2 groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 24-04-2021 19:00:00 D2 4 21 `t Hartje van Oosterhout 3 - De Eekhoorn groot
Ricky's Pub Za. 24-04-2021 19:00:00 D2 4 21 Teleng Schilderwerken BV - aMate Communications groot
De Drie Zwaantjes Zo. 25-04-2021 13:00:00 D0 1 20 Aartsbouw Sprundel - J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag groot
H.C.R. Dallinga Zo. 25-04-2021 13:00:00 D0 1 20 Dallinga.com - Team Eekhoorn groot
Camping De Eekhoorn Zo. 25-04-2021 13:00:00 D0 1 20 DKM Tools - `t Ivoor groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 25-04-2021 13:00:00 D0 1 20 A1 Biljarts - S.I.S. Schoonmaak groot
Eet en Bier Cafe Bousema Zo. 25-04-2021 13:00:00 D0 1 20 Bousema Lochem - Dekker Keukens groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 25-04-2021 13:00:00 D0 1 20 STZ Zundert - `t Hartje van Oosterhout groot
Denksportcentrum 't Spaerne Zo. 25-04-2021 13:00:00 D1 1 21 Denksportcentrum `t Spaerne - Aardexpres groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 25-04-2021 13:00:00 D1 2 21 De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies - Land Transport groot
Capelle SPC Zo. 25-04-2021 13:00:00 D1 2 21 Capelle - Burgmans Biljarts groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 25-04-2021 13:00:00 D2 1 21 HWA / Hordijk Biljartartikelen - Constructor Staalbouw groot
Café Siemens Zo. 25-04-2021 13:00:00 D3 5 21 Midwolda `79 - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Bowling Goes Ma. 26-04-2021 19:30:00 D2 2 22 Treva 2 / Theory Cues - BV Sprundel 2 groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 26-04-2021 19:30:00 D2 4 22 aMate Communications - Eddies-HR.nl groot
Biljartvereniging Steenwijk Ma. 26-04-2021 19:30:00 D3 5 22 Boeve Afbouw - Midwolda `79 groot
Snooker & Biljartcentrum Vink Ma. 26-04-2021 19:30:00 D4 1 22 Telecombinatie Plaza - WBV / De Koger groot
Pool and Billiards Delft Ma. 26-04-2021 19:30:00 D4 2 22 Pool and Billiards Delft - Capelle 4 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 26-04-2021 19:30:00 D4 3 22 DC Michielsen 2 / Bongaards Transport - Cafedepijp.nl groot
Zalencentrum De Graver Ma. 26-04-2021 19:30:00 D4 7 22 H.A.S. - `t Caves 5 groot
Camping De Eekhoorn Di. 27-04-2021 19:30:00 D3 4 22 De Eekhoorn 4 - DC Michielsen / Bongaards Transport groot
Café De Ossekop Di. 27-04-2021 19:30:00 D3 4 22 Ossekop / BH keukens - Bottles / Dockside groot
Jan Massinkhal Di. 27-04-2021 19:30:00 D3 6 22 Moira - Thekes Herpen 2 groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 27-04-2021 19:30:00 D4 2 22 Sportrust - BCO 2 groot
Cafe 't Steegje Di. 27-04-2021 19:30:00 D4 3 22 Cafe `t Steegje - Stukadoors Bedrijf Kanters groot
Biljartcentrum Merwehof Di. 27-04-2021 19:30:00 D4 3 22 RCD / Kloens Bestrating - Markeer MTS Trafficservice groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 27-04-2021 19:30:00 D4 4 22 Bikse Biljart Bikkels 3 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 27-04-2021 19:30:00 D4 4 22 Bikse Biljart Bikkels 2 - Ossekop 4 / Vissenberg Sierteelt groot
Tapperij 's Lands Welvaren Di. 27-04-2021 19:30:00 D4 4 22 Zandee Kloetinge - `s Lands Welvaren 4 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Di. 27-04-2021 19:30:00 D4 6 22 Van Melis Autobedrijf 2 - De Hazelaar 3 groot
Het Caves Di. 27-04-2021 19:30:00 D4 7 22 `t Caves 4 - La Carambole 2012 groot
H.C.R. Dallinga Wo. 28-04-2021 19:30:00 D2 2 22 Polka Print - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Camping De Eekhoorn Wo. 28-04-2021 19:30:00 D3 3 22 De Eekhoorn 2 / Biljartpoint - BV Oudenbosch groot
Thekes Wo. 28-04-2021 19:30:00 D3 6 22 Thekes Herpen 3 - De Veemarkt 3D groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 28-04-2021 19:30:00 D3 6 22 De Hazelaar - Teunesen / Smits Bestratingen groot
Biljartcentrum Om De Noord Wo. 28-04-2021 19:30:00 D4 1 22 Nieuw Diemen 2 - Push And Win groot
Biljartcafe Jorissen Wo. 28-04-2021 19:30:00 D4 2 22 BV Jorissen 2000 4 - BSV Bescamp groot
De Rietlander Wo. 28-04-2021 19:30:00 D4 3 22 De Rietlander 2 - De Zwaan groot
Horecabedrijf Mans Wo. 28-04-2021 19:30:00 D4 5 22 Bierhandel 4 - De Harmonie Groningen 2 groot
Thekes Do. 29-04-2021 19:30:00 D2 3 22 Thekes / Park Tivoli - BV West-Peter groot
Café Zaal 't Oventje Do. 29-04-2021 19:30:00 D2 3 22 Van den Berg Biljarts / `t Oventje - Kaketoe `80 groot
't Ivoor Do. 29-04-2021 19:30:00 D2 4 22 `t Ivoor 3 / Van Hamond VOF - BC Tegelen 2 groot
Biljartzaal De Sport Do. 29-04-2021 19:30:00 D3 1 22 A3BC - WBV Wormerveer groot
Biljartvereniging B.V.'75 Do. 29-04-2021 19:30:00 D3 1 22 BV `75 2 - Brouwer Project Design groot
Biljartcafe Jorissen Do. 29-04-2021 19:30:00 D3 2 22 BV Jorissen 2000 3 - De Hoog groot
Biljartcentrum Samonda Do. 29-04-2021 19:30:00 D3 2 22 `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum - Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep groot
Café De Ossekop Do. 29-04-2021 19:30:00 D3 3 22 Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Cues & Darts groot
Tapperij 's Lands Welvaren Do. 29-04-2021 19:30:00 D3 4 22 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - The Friends / Ad`s Catering groot
De Keet Do. 29-04-2021 19:30:00 D3 5 22 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Noorderling groot
Het Caves Do. 29-04-2021 19:30:00 D3 7 22 `t Caves 3 / De Bandstoters - VK 2 / Gorissen Furniture groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 29-04-2021 19:30:00 D4 1 22 E.D.O. `83 2 - Sportrust 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 29-04-2021 19:30:00 D4 1 22 Elbers Transport / Camberlin Stofferingen - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum Merwehof Do. 29-04-2021 19:30:00 D4 3 22 De Staart / TVM - BV Cortini Automotive 2 groot
Cafe Reseda Do. 29-04-2021 19:30:00 D4 4 22 Reseda - De Distel Biljarts 5 groot
Horecabedrijf Mans Do. 29-04-2021 19:30:00 D4 5 22 Bierhandel 3 - Bierhandel 2 groot
Grand Cafe - Zaal 't Viltje Do. 29-04-2021 19:30:00 D4 7 22 De Peel / Van Esch Biljarts - NAS / Outlet DHZ Valkenswaard groot
Biljartcentrum Miller's (Grandcafé De Heeren) Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 1 22 Schroevengroothandel.nl / Toggler pluggen - B&S Den Helder groot
De Rietlander Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 1 22 derietlander.nl - Cafe de Pijp / Sanidump groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 1 22 BCO / Paeoniapassion.com - Merwehof / Derogee Beveiligingen groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 2 22 Lynn-Somers - De Distel Biljarts 2 groot
Café De Ossekop Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 2 22 Teletronika - `t Tapperijke groot
De Drie Zwaantjes Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 2 22 BV Sprundel 3 - De Parel Dranken groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 2 22 De Laan / Stolting Advocatuur - Pearle Opticiens 2 groot
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 3 22 Drukkerij 3in1 - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 3 22 BC Arnhem 2 - Splinter & de Vosch groot
Café Molenvliet Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 4 22 S&P / De Molenvliet - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 4 22 Cafe Het Wapen van Strijp - BC Goirle groot
Sporthuis Reusel Vr. 30-04-2021 19:30:00 D2 4 22 De Molen - `t Ivoor 2 groot
De Windhoek Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 1 22 Ribas - A tot Z Stucadoors / Almere `83 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 1 22 Ekrischocola.nl - Gasthoeve Adrichem groot
Wijkcentrum 't Schuurtje Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 1 22 Megafa - BV Waterland groot
BV Onder Ons Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 1 22 Take 5 - Dirk Snip Biljarts groot
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 2 22 `t Raedthuys - De Rietlander groot
Capelle SPC Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 2 22 Capelle 2 / De Terp - `s-GBC groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 2 22 Team Harvest - Capelle 8 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 3 22 De Eekhoorn 3 - L&B Ledermode groot
't Tapperijke Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 4 22 `t Tapperijke 2 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Biljartcentrum De Harmonie Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 5 22 De Harmonie Groningen - Beauty Sauna Peize groot
De Noordeling Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 5 22 Noorderling 2 - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Café-Biljart 't Vossenhol Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 5 22 Grolleman Schildersbedrijf - BM Sat Rijssen groot
Biljartvereniging B.V.'75 Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 6 22 BV `75 - Carambole / HPS Industrial groot
Het Wapen Van Eerschot Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 7 22 Voegersbedrijf W. Smetsers - De Jochies 19 groot
Bert's Place Vr. 30-04-2021 19:30:00 D3 7 22 BC La Plaza - Van Melis Autobedrijf groot
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 1 22 Vriendenkring / Cafe Tapuit - Nieuw Diemen groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 2 22 Samonda-die Haghe - De Maasstad groot
Valkennest Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 2 22 Cafe `t Valkennest - `s-GBC 3 / DynaSpheres Gold groot
Biljartzaal De Sport Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 2 22 A3BC 2 - De Plas / Scandiflora groot
Tapperij 's Lands Welvaren Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 4 22 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Rob Jacobs Mannenmode groot
De Noordeling Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 5 22 Noorderling 3 - De Anerhof groot
Biljartschool Sneek Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 5 22 Biljartschool Sneek - De Haven 2 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 6 22 Apparekoi - `t Ivoor 4 groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 6 22 S.I.S. Schoonmaak 2 - Van Rossum Tegelwerken groot
De Biljartacademie Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 7 22 De Biljartacademie 3 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Café Groeselt Vr. 30-04-2021 19:30:00 D4 7 22 VK 5 / Eetcafe Riekelt - De Mixx groot
H.C.R. Dallinga Za. 01-05-2021 13:00:00 D0 1 21 Dallinga.com - STZ Zundert groot
Camping De Eekhoorn Za. 01-05-2021 13:00:00 D0 1 21 Team Eekhoorn - Aartsbouw Sprundel groot
Biljartcafe Jorissen Za. 01-05-2021 13:00:00 D0 1 21 J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag - Bousema Lochem groot
't Tapperijke Za. 01-05-2021 13:00:00 D0 1 21 Dekker Keukens - A1 Biljarts groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 01-05-2021 13:00:00 D0 1 21 S.I.S. Schoonmaak - DKM Tools groot
't Ivoor Za. 01-05-2021 13:00:00 D0 1 21 `t Ivoor - `t Hartje van Oosterhout groot
Biljartcafe Jorissen Za. 01-05-2021 13:00:00 D2 1 22 Aannemersbedrijf Beer de Jong - HWA / Hordijk Biljartartikelen groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Za. 01-05-2021 13:00:00 D2 1 22 Hektisch Biljartschool / Team Dokter - E.D.O. `83 groot
Café-Biljart 't Vossenhol Za. 01-05-2021 13:00:00 D2 3 22 Carambole - HCR Prinsen groot
Camping De Eekhoorn Za. 01-05-2021 13:00:00 D2 4 22 De Eekhoorn - Teleng Schilderwerken BV groot
Capelle SPC Za. 01-05-2021 13:00:00 D3 2 22 Ladies First - BV Jorissen 2000 2 groot
De Drie Zwaantjes Za. 01-05-2021 13:00:00 D3 3 22 BV Sprundel 4 - The Gamblers groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Za. 01-05-2021 13:00:00 D3 3 22 `t Hartje / Balans - Ossekop 2 / Hoog-Laag Keukens groot
Biljartcentrum De Distel Za. 01-05-2021 13:00:00 D3 4 22 De Distel Biljarts 3 - BV Cortini Automotive groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 01-05-2021 13:00:00 D3 5 22 Kiri Casino - De Haven groot
Biljart Centrum de Trots van Kluirendal Za. 01-05-2021 13:00:00 D3 6 22 De Trots van Kluirendal - Struijk Metaalrecycling groot
Ricky's Pub Za. 01-05-2021 13:00:00 D3 7 22 Bonanza - BC Tegelen 3 groot
Café Groeselt Za. 01-05-2021 13:00:00 D3 7 22 VK 3 / Windex - De Biljartacademie 2 groot
Bowling Goes Za. 01-05-2021 13:00:00 D4 4 22 Treva 3 - Bikse Biljart Bikkels groot
Café Siemens Za. 01-05-2021 13:00:00 D4 5 22 Midwolda `79 2 - Carambole 2 / Happy Garden groot
Het Caves Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 1 22 `t Caves / Man op Maat - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Billardcafe de Veemarkt Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 1 22 De Veemarkt 1D - FDV Jacoby / Schuler Cues groot
Bowling Goes Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 1 22 Treva / Theory Cues - Arbo Industries groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 1 22 BC Tegelen - N-Surance groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 1 22 BC Arnhem - Kippenpan.nl groot
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 1 22 Aardexpres - De Wit Vloerverwarming Montage groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 2 22 Biljartteam Hilvarenbeek - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Apeldoorns Biljart Centrum Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 2 22 De Kruijf Biljartshop - VK / Gorissen Furniture groot
Biljartvereniging Steenwijk Za. 01-05-2021 19:00:00 D1 2 22 Land Transport - Capelle groot
Biljartcentrum De Distel Za. 01-05-2021 19:00:00 D3 4 22 De Distel Biljarts 4 / Transport Invest Promotie Team - De Stene Brug groot
Sporthuis Reusel Za. 01-05-2021 19:00:00 D3 7 22 De Molen 2 - D.A.B. groot
Capelle SPC Za. 01-05-2021 19:00:00 D4 3 22 De Does Trappen / Cafe de Klapdeur - De Eekhoorn 5 groot
D'n Boerenbond Za. 01-05-2021 19:00:00 D4 6 22 ABC `t Topke 3 / Maasduin Witgoed service - Cues & Darts 2 groot
Café Groeselt Za. 01-05-2021 19:00:00 D4 7 22 VK 4 / Cafe Groeselt - BC Tegelen 4 groot
De Drie Zwaantjes Zo. 02-05-2021 13:00:00 D0 1 22 Aartsbouw Sprundel - Dallinga.com groot
Biljartcentrum 't Hartje Van Oosterhout Zo. 02-05-2021 13:00:00 D0 1 22 `t Hartje van Oosterhout - S.I.S. Schoonmaak groot
Camping De Eekhoorn Zo. 02-05-2021 13:00:00 D0 1 22 DKM Tools - Dekker Keukens groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 02-05-2021 13:00:00 D0 1 22 A1 Biljarts - J & F Auto`s / Topbiljarten Den Haag groot
Eet en Bier Cafe Bousema Zo. 02-05-2021 13:00:00 D0 1 22 Bousema Lochem - Team Eekhoorn groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 02-05-2021 13:00:00 D0 1 22 STZ Zundert - `t Ivoor groot
Het Caves Zo. 02-05-2021 13:00:00 D1 2 22 `t Caves 2 / Zwiers Aircoservice - De Distel Biljarts / Groene Cijfers Adm. & Advies groot
Cafe De Gouden Leeuw Zo. 02-05-2021 13:00:00 D1 2 22 Burgmans Biljarts - BV Sprundel groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 02-05-2021 13:00:00 D1 2 22 Post Luchtkanalen - De Biljartacademie groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Zo. 02-05-2021 13:00:00 D2 1 22 Constructor Staalbouw - Le Grand Crue groot
Biljartcentrum Merwehof Zo. 02-05-2021 13:00:00 D3 3 22 Cafe van Ouds Havenzicht - DKM Tools 2 groot