Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Hoeksteen Do. 15-10-2020 19:30:00 L2 A 3 Wapen van Borculo 2 - Boonk 1 klein
Buddy's Do. 15-10-2020 20:00:00 L3C A 1 Buddy`s 4 - Baan 4 klein
Toornsmit Do. 15-10-2020 20:00:00 L4B A 4 Toornsmit 2 - Smit 3 klein
Whee Vr. 16-10-2020 20:00:00 L3B A 4 Whee 2 - Vennebekken 3 klein
De Heksenlaak Vr. 16-10-2020 20:00:00 L5B A 2 Groene Jager 5 - H2O 1 klein
De Naober Ma. 19-10-2020 20:00:00 L3A A 5 De Naober 1 - Molnhofte 4 klein
Ster Ma. 19-10-2020 20:00:00 L5C A 5 Ster 4 - Exel 5 klein
Smit Di. 20-10-2020 19:30:00 L1 A 5 Smit 1 - Molnhofte 1 klein
Lu Lin Di. 20-10-2020 19:30:00 L1 A 5 Exel 1 - Batse 2 klein
Tapperij Di. 20-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Batse 4 - LBC 2 klein
Bousema Di. 20-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Bousema 1 - Baan 2 klein
Witkamp Di. 20-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Witkamp 1 - Spoolder 4 klein
Zonnebloem Di. 20-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Zonnebloem 1 - Haverkamp 2 klein
Kruusweg Di. 20-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Kruusweg 1 - Baan 4 klein
Hagmolle Di. 20-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Spoolder 3 - Vennebekken 2 klein
Hoeflo Di. 20-10-2020 20:00:00 L5A A 5 Harfsen 5 - Laren 5 klein
Langenbaergh Di. 20-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Laren 4 - Buddy`s 6 klein
De Heksenlaak Di. 20-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Groene Jager 7 - Kroon 4 klein
Haverkamp Di. 20-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Haverkamp 9 - Whee 4 klein
Toornsmit Wo. 21-10-2020 19:30:00 L1 A 5 Toornsmit 1 - Buddy`s 1 klein
Buddy's Wo. 21-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Buddy`s 2 - LBC 1 klein
Molnhofte Wo. 21-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Molnhofte 5 - Witkamp 2 klein
Vennebekken Wo. 21-10-2020 20:00:00 L3C A 8 Vennebekken 2 - Baan 4 klein
Langenbaergh Wo. 21-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Langenbaergh 2 - Exel 2 klein
Baan Wo. 21-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Baan 5 - Exel 3 klein
Tapperij Wo. 21-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Batse 7 - Groene Jager 4 klein
Haverkamp Wo. 21-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Haverkamp 4 - Toornsmit 2 klein
Lu Lin Wo. 21-10-2020 20:00:00 L5A A 5 Exel 4 - Smit 5 klein
Bousema Wo. 21-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Bousema 5 - Kroon 2 klein
Vennebekken Wo. 21-10-2020 20:00:00 L5C A 5 Vennebekken 5 - Witkamp 4 klein
Spek Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Spek 2 - Zonnebloem 5 klein
Baan Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Baan 11 - Harfsen 6 klein
De Heksenlaak Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Groene Jager 8 - Bousema 7 klein
Vennebekken Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Vennebekken 8 - Baan 12 klein
Vennebekken Wo. 21-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Vennebekken 8 - Kroon 3 klein
Tapperij Do. 22-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Batse 3 - Baan 1 klein
Vennebekken Do. 22-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Vennebekken 1 - Boonk 1 klein
De Hoeksteen Do. 22-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Wapen van Borculo 2 - Laren 2 klein
Molnhofte Do. 22-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Molnhofte 2 - Whee 1 klein
De Hoeksteen Do. 22-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Wapen van Borculo 3 - Spoolder 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 22-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Kroon 1 - Haverkamp 3 klein
Witkamp Do. 22-10-2020 20:00:00 L3A A 5 Witkamp 3 - Groene Jager 1 klein
Vennebekken Do. 22-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Vennebekken 3 - De Brink 1 klein
Zonnebloem Do. 22-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Zonnebloem 2 - Ster 1 klein
Buddy's Do. 22-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Buddy`s 4 - Gelster 1 klein
Baan Do. 22-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Baan 7 - Spoolder 6 klein
Ster Do. 22-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Ster 3 - Bousema 3 klein
Florijn Do. 22-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Gelster 2 - Boonk 2 klein
Smit Do. 22-10-2020 20:00:00 L4B A 5 Smit 3 - Needse Wieken 1 klein
Haverkamp Do. 22-10-2020 20:00:00 L4C A 5 Haverkamp 5 - Smit 4 klein
Bousema Do. 22-10-2020 20:00:00 L4C A 5 Bousema 4 - Zonnebloem 3 klein
Hagmolle Do. 22-10-2020 20:00:00 L5A A 5 Spoolder 7 - Bousema 6 klein
Whee Do. 22-10-2020 20:00:00 L5A A 5 Whee 3 - Zonnebloem 4 klein
Langenbaergh Do. 22-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Langenbaergh 3 - Baan 9 klein
Hoeflo Do. 22-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Harfsen 4 - Groene Jager 5 klein
De Olde Keyser Do. 22-10-2020 20:00:00 L5C A 5 De Keyser 2 - Baan 10 klein
Hagmolle Do. 22-10-2020 20:00:00 L6B A 1 Spoolder 9 - Baan 12 klein
Toornsmit Do. 22-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Toornsmit 4 - Harfsen 7 klein
Molnhofte Do. 22-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Molnhofte 7 - Kroon 3 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 22-10-2020 20:00:00 L6B A 5 Needse Wieken 2 - De Keyser 3 klein
Haverkamp Vr. 23-10-2020 19:30:00 L1 A 5 Haverkamp 1 - Batse 1 klein
Buddy's Vr. 23-10-2020 19:30:00 L2 A 5 Buddy`s 3 - Wapen van Borculo 1 klein
Whee Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Whee 2 - Langenbaergh 1 klein
Molnhofte Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Molnhofte 3 - Harfsen 2 klein
Baan Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3B A 5 Baan 3 - De Keyser 1 klein
Tapperij Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3C A 5 Batse 5 - Bousema 2 klein
Toornsmit Vr. 23-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Toornsmit 3 - Haverkamp 6 klein
De Heksenlaak Vr. 23-10-2020 20:00:00 L4A A 5 Groene Jager 2 - Batse 6 klein
Langenbaergh Vr. 23-10-2020 20:00:00 L4C A 5 Laren 3 - Ster 2 klein
Florijn Vr. 23-10-2020 20:00:00 L5B A 5 Gelster 3 - Vennebekken 4 klein
Hoeflo Vr. 23-10-2020 20:00:00 L5C A 5 Harfsen 3 - Haverkamp 7 klein
Molnhofte Vr. 23-10-2020 20:00:00 L5C A 5 Molnhofte 6 - Groene Jager 6 klein
Hagmolle Vr. 23-10-2020 20:00:00 L6A A 5 Spoolder 8 - Toornsmit 5 klein
Smit Ma. 26-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Smit 2 - Batse 1 klein
Hagmolle Ma. 26-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Spoolder 1 - Exel 1 klein
De Naober Ma. 26-10-2020 20:00:00 L3A A 7 De Naober 1 - Baan 2 klein
Hagmolle Ma. 26-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Spoolder 6 - Haverkamp 6 klein
De Heksenlaak Ma. 26-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Groene Jager 3 - Zonnebloem 3 klein
Baan Ma. 26-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Baan 6 - Kruusweg 2 klein
Baan Ma. 26-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Baan 8 - Haverkamp 8 klein
Ster Ma. 26-10-2020 20:00:00 L5C A 7 Ster 4 - Deso 1 klein
Hoeflo Di. 27-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Harfsen 1 - Buddy`s 1 klein
Smit Di. 27-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Smit 1 - Laren 1 klein
Tapperij Di. 27-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Batse 4 - Groene Jager 1 klein
Bousema Di. 27-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Bousema 1 - Witkamp 3 klein
Witkamp Di. 27-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Witkamp 1 - Harfsen 2 klein
Zonnebloem Di. 27-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Zonnebloem 1 - De Keyser 1 klein
Kruusweg Di. 27-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Kruusweg 1 - Vennebekken 2 klein
Hagmolle Di. 27-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Spoolder 3 - Gelster 1 klein
Lu Lin Di. 27-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Exel 3 - Boonk 2 klein
Langenbaergh Di. 27-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Laren 4 - Groene Jager 5 klein
De Heksenlaak Di. 27-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Groene Jager 7 - Harfsen 6 klein
Haverkamp Di. 27-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Haverkamp 9 - Toornsmit 5 klein
Toornsmit Wo. 28-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Toornsmit 1 - Molnhofte 1 klein
Buddy's Wo. 28-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Buddy`s 2 - Whee 1 klein
Langenbaergh Wo. 28-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Langenbaergh 1 - Spoolder 4 klein
Vennebekken Wo. 28-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Vennebekken 3 - Baan 3 klein
Molnhofte Wo. 28-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Molnhofte 5 - Buddy`s 4 klein
Baan Wo. 28-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Baan 5 - Groene Jager 4 klein
Tapperij Wo. 28-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Batse 7 - Needse Wieken 1 klein
Haverkamp Wo. 28-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Haverkamp 4 - Spek 1 klein
Lu Lin Wo. 28-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Exel 4 - Vennebekken 6 klein
Vennebekken Wo. 28-10-2020 20:00:00 L5C A 7 Vennebekken 5 - Haverkamp 7 klein
Spek Wo. 28-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Spek 2 - Whee 4 klein
Baan Wo. 28-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Baan 11 - Vennebekken 7 klein
Bousema Wo. 28-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Bousema 7 - Baan 12 klein
De Heksenlaak Wo. 28-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Groene Jager 8 - Harfsen 7 klein
De Hoeksteen Do. 29-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Wapen van Borculo 1 - Baan 1 klein
Tapperij Do. 29-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Batse 3 - LBC 1 klein
Vennebekken Do. 29-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Vennebekken 1 - Laren 2 klein
Molnhofte Do. 29-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Molnhofte 2 - Wapen van Borculo 2 klein
Hagmolle Do. 29-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Spoolder 2 - Haverkamp 3 klein
De Hoeksteen Do. 29-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Wapen van Borculo 3 - LBC 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 29-10-2020 20:00:00 L3A A 7 Kroon 1 - Molnhofte 4 klein
Zonnebloem Do. 29-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Zonnebloem 2 - Bousema 2 klein
Baan Do. 29-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Baan 7 - Batse 6 klein
Ster Do. 29-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Ster 3 - Buddy`s 5 klein
Florijn Do. 29-10-2020 20:00:00 L4B A 7 Gelster 2 - Toornsmit 2 klein
Smit Do. 29-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Smit 4 - Ster 2 klein
Haverkamp Do. 29-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Haverkamp 5 - Boonk 3 klein
Bousema Do. 29-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Bousema 6 - Smit 5 klein
Hagmolle Do. 29-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Spoolder 7 - Zonnebloem 4 klein
Whee Do. 29-10-2020 20:00:00 L5A A 7 Whee 3 - Laren 5 klein
Buddy's Do. 29-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Buddy`s 6 - Baan 9 klein
Langenbaergh Do. 29-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Langenbaergh 3 - Vennebekken 4 klein
Hoeflo Do. 29-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Harfsen 4 - Kroon 2 klein
Witkamp Do. 29-10-2020 20:00:00 L5C A 7 Witkamp 4 - Baan 10 klein
De Olde Keyser Do. 29-10-2020 20:00:00 L5C A 7 De Keyser 2 - Exel 5 klein
Toornsmit Do. 29-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Toornsmit 4 - De Keyser 3 klein
Molnhofte Do. 29-10-2020 20:00:00 L6B A 7 Molnhofte 7 - Spoolder 9 klein
Haverkamp Vr. 30-10-2020 19:30:00 L1 A 7 Haverkamp 1 - Batse 2 klein
Buddy's Vr. 30-10-2020 19:30:00 L2 A 7 Buddy`s 3 - Boonk 1 klein
Whee Vr. 30-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Whee 2 - Haverkamp 2 klein
Molnhofte Vr. 30-10-2020 20:00:00 L3B A 7 Molnhofte 3 - De Brink 1 klein
Baan Vr. 30-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Baan 4 - Ster 1 klein
Tapperij Vr. 30-10-2020 20:00:00 L3C A 7 Batse 5 - Witkamp 2 klein
Toornsmit Vr. 30-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Toornsmit 3 - Bousema 3 klein
De Heksenlaak Vr. 30-10-2020 20:00:00 L4A A 7 Groene Jager 2 - Exel 2 klein
Langenbaergh Vr. 30-10-2020 20:00:00 L4C A 7 Laren 3 - Spoolder 5 klein
Florijn Vr. 30-10-2020 20:00:00 L5B A 7 Gelster 3 - H2O 1 klein
Hoeflo Vr. 30-10-2020 20:00:00 L5C A 7 Harfsen 3 - Groene Jager 6 klein
Zonnebloem Vr. 30-10-2020 20:00:00 L6A A 7 Zonnebloem 5 - Kroon 4 klein
Boonk Ma. 02-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Boonk 1 - Wapen van Borculo 1 klein
Brink Ma. 02-11-2020 20:00:00 L3B A 8 De Brink 1 - Zonnebloem 1 klein
Spek Ma. 02-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Spek 1 - Batse 7 klein
De Heksenlaak Ma. 02-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Groene Jager 4 - Exel 3 klein
Hagmolle Ma. 02-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Spoolder 5 - Haverkamp 5 klein
De Olde Keyser Ma. 02-11-2020 20:00:00 L6B A 8 De Keyser 3 - Vennebekken 8 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 02-11-2020 20:00:00 L6B A 8 Kroon 3 - Groene Jager 8 klein
Hoeflo Ma. 02-11-2020 20:00:00 L6B A 8 Harfsen 7 - Bousema 7 klein
Lu Lin Di. 03-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Exel 1 - Smit 1 klein
Langenbaergh Di. 03-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Laren 1 - Haverkamp 1 klein
Tapperij Di. 03-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Batse 1 - Harfsen 1 klein
Bousema Di. 03-11-2020 20:00:00 L3A A 8 LBC 2 - Spoolder 2 klein
Bousema Di. 03-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Bousema 2 - Kruusweg 1 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 03-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Needse Wieken 1 - Gelster 2 klein
Kruusweg Di. 03-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Kruusweg 2 - Groene Jager 3 klein
Hoeflo Di. 03-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Harfsen 5 - Baan 8 klein
Zonnebloem Di. 03-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Zonnebloem 4 - Bousema 6 klein
De Heksenlaak Di. 03-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Groene Jager 6 - De Keyser 2 klein
Haverkamp Di. 03-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Haverkamp 7 - Witkamp 4 klein
Molnhofte Wo. 04-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Molnhofte 1 - Smit 2 klein
Buddy's Wo. 04-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Buddy`s 1 - Spoolder 1 klein
Baan Wo. 04-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Baan 2 - Batse 4 klein
Haverkamp Wo. 04-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Haverkamp 3 - Bousema 1 klein
Vennebekken Wo. 04-11-2020 20:00:00 L3B A 8 Vennebekken 3 - Spoolder 4 klein
Witkamp Wo. 04-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Witkamp 2 - Spoolder 3 klein
Langenbaergh Wo. 04-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Langenbaergh 2 - Ster 3 klein
Tapperij Wo. 04-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Batse 6 - Spoolder 6 klein
Vennebekken Wo. 04-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Vennebekken 6 - Spoolder 7 klein
Bousema Wo. 04-11-2020 20:00:00 L5B A 8 Bousema 5 - Gelster 3 klein
H2O Wo. 04-11-2020 20:00:00 L5B A 8 H2O 1 - Harfsen 4 klein
Lu Lin Wo. 04-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Exel 5 - Vennebekken 5 klein
Tapperij Do. 05-11-2020 19:30:00 L1 A 8 Batse 2 - Toornsmit 1 klein
De Hoeksteen Do. 05-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Wapen van Borculo 2 - Buddy`s 2 klein
Baan Do. 05-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Baan 1 - Molnhofte 2 klein
Witkamp Do. 05-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Witkamp 3 - De Naober 1 klein
De Heksenlaak Do. 05-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Groene Jager 1 - Kroon 1 klein
Molnhofte Do. 05-11-2020 20:00:00 L3A A 8 Molnhofte 4 - Wapen van Borculo 3 klein
De Olde Keyser Do. 05-11-2020 20:00:00 L3B A 8 De Keyser 1 - Witkamp 1 klein
Hoeflo Do. 05-11-2020 20:00:00 L3B A 8 Harfsen 2 - Whee 2 klein
Buddy's Do. 05-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Buddy`s 4 - Batse 5 klein
Florijn Do. 05-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Gelster 1 - Zonnebloem 2 klein
Ster Do. 05-11-2020 20:00:00 L3C A 8 Ster 1 - Molnhofte 5 klein
Lu Lin Do. 05-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Exel 2 - Toornsmit 3 klein
Bousema Do. 05-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Bousema 3 - Baan 7 klein
Smit Do. 05-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Smit 3 - Haverkamp 4 klein
Toornsmit Do. 05-11-2020 20:00:00 L4B A 8 Toornsmit 2 - Baan 5 klein
Bousema Do. 05-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Bousema 4 - Baan 6 klein
Zonnebloem Do. 05-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Zonnebloem 3 - Laren 3 klein
Boonk Do. 05-11-2020 20:00:00 L4C A 8 Boonk 3 - Smit 4 klein
Haverkamp Do. 05-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Haverkamp 8 - Whee 3 klein
Langenbaergh Do. 05-11-2020 20:00:00 L5A A 8 Laren 5 - Exel 4 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 05-11-2020 20:00:00 L5B A 8 Kroon 2 - Langenbaergh 3 klein
Vennebekken Do. 05-11-2020 20:00:00 L5B A 8 Vennebekken 4 - Laren 4 klein
Vennebekken Do. 05-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Vennebekken 7 - Haverkamp 9 klein
Whee Do. 05-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Whee 4 - Zonnebloem 5 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 05-11-2020 20:00:00 L6B A 8 Needse Wieken 2 - Molnhofte 7 klein
Hagmolle Do. 05-11-2020 20:00:00 L6B A 8 Spoolder 9 - Toornsmit 4 klein
Whee Vr. 06-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Whee 1 - Vennebekken 1 klein
Langenbaergh Vr. 06-11-2020 19:30:00 L2 A 8 Laren 2 - Batse 3 klein
Bousema Vr. 06-11-2020 19:30:00 L2 A 8 LBC 1 - Buddy`s 3 klein
Baan Vr. 06-11-2020 20:00:00 L3B A 8 Baan 3 - Molnhofte 3 klein
Haverkamp Vr. 06-11-2020 20:00:00 L3B A 8 Haverkamp 2 - Langenbaergh 1 klein
Buddy's Vr. 06-11-2020 20:00:00 L4A A 8 Buddy`s 5 - Groene Jager 2 klein
Florijn Vr. 06-11-2020 20:00:00 L5B A 3 Gelster 3 - Baan 9 klein
De Heksenlaak Vr. 06-11-2020 20:00:00 L5B A 8 Groene Jager 5 - Buddy`s 6 klein
Molnhofte Vr. 06-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Molnhofte 6 - Ster 4 klein
Kuppers Vr. 06-11-2020 20:00:00 L5C A 8 Deso 1 - Harfsen 3 klein
Hagmolle Vr. 06-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Spoolder 8 - Baan 11 klein
Toornsmit Vr. 06-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Toornsmit 5 - Groene Jager 7 klein
Hoeflo Vr. 06-11-2020 20:00:00 L6A A 8 Harfsen 6 - Spek 2 klein
Smit Ma. 09-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Smit 2 - Batse 2 klein
Hagmolle Ma. 09-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Spoolder 1 - Smit 1 klein
Haverkamp Ma. 09-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Haverkamp 6 - Batse 6 klein
Hagmolle Ma. 09-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Spoolder 6 - Bousema 3 klein
Ster Ma. 09-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Ster 2 - Boonk 3 klein
De Heksenlaak Ma. 09-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Groene Jager 3 - Bousema 4 klein
Baan Ma. 09-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Baan 9 - Groene Jager 5 klein
Baan Ma. 09-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Baan 12 - Harfsen 7 klein
Hoeflo Di. 10-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Harfsen 1 - Molnhofte 1 klein
Tapperij Di. 10-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Batse 4 - Witkamp 3 klein
Bousema Di. 10-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Bousema 1 - De Naober 1 klein
Hagmolle Di. 10-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Spoolder 4 - Haverkamp 2 klein
Witkamp Di. 10-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Witkamp 1 - De Brink 1 klein
Zonnebloem Di. 10-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Zonnebloem 1 - Baan 3 klein
Kruusweg Di. 10-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Kruusweg 1 - Gelster 1 klein
Hagmolle Di. 10-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Spoolder 3 - Buddy`s 4 klein
Boonk Di. 10-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Boonk 2 - Groene Jager 4 klein
Lu Lin Di. 10-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Exel 3 - Toornsmit 2 klein
Smit Di. 10-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Smit 5 - Zonnebloem 4 klein
Langenbaergh Di. 10-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Laren 4 - Kroon 2 klein
De Heksenlaak Di. 10-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Groene Jager 7 - Vennebekken 7 klein
Haverkamp Di. 10-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Haverkamp 9 - Spoolder 8 klein
Buddy's Wo. 11-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Buddy`s 1 - Batse 1 klein
Toornsmit Wo. 11-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Toornsmit 1 - Laren 1 klein
Haverkamp Wo. 11-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Haverkamp 3 - LBC 2 klein
Langenbaergh Wo. 11-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Langenbaergh 1 - Harfsen 2 klein
Molnhofte Wo. 11-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Molnhofte 5 - Batse 5 klein
Baan Wo. 11-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Baan 5 - Needse Wieken 1 klein
Tapperij Wo. 11-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Batse 7 - Smit 3 klein
Lu Lin Wo. 11-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Exel 4 - Haverkamp 8 klein
Baan Wo. 11-11-2020 20:00:00 L5C A 9 Baan 10 - Haverkamp 7 klein
Vennebekken Wo. 11-11-2020 20:00:00 L5C A 9 Vennebekken 5 - Groene Jager 6 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Kroon 4 - Whee 4 klein
Spek Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Spek 2 - Toornsmit 5 klein
Bousema Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Bousema 7 - Kroon 3 klein
De Heksenlaak Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Groene Jager 8 - De Keyser 3 klein
Vennebekken Wo. 11-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Vennebekken 8 - Spoolder 9 klein
Baan Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Baan 1 - Boonk 1 klein
De Hoeksteen Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Wapen van Borculo 1 - LBC 1 klein
Tapperij Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Batse 3 - Whee 1 klein
Vennebekken Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Vennebekken 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Molnhofte Do. 12-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Molnhofte 2 - Buddy`s 2 klein
Hagmolle Do. 12-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Spoolder 2 - Molnhofte 4 klein
De Hoeksteen Do. 12-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Wapen van Borculo 3 - Groene Jager 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 12-11-2020 20:00:00 L3A A 9 Kroon 1 - Baan 2 klein
Vennebekken Do. 12-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Vennebekken 2 - Ster 1 klein
Zonnebloem Do. 12-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Zonnebloem 2 - Witkamp 2 klein
Baan Do. 12-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Baan 7 - Exel 2 klein
Florijn Do. 12-11-2020 20:00:00 L4B A 9 Gelster 2 - Spek 1 klein
Smit Do. 12-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Smit 4 - Spoolder 5 klein
Haverkamp Do. 12-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Haverkamp 5 - Zonnebloem 3 klein
Bousema Do. 12-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Bousema 6 - Vennebekken 6 klein
Hagmolle Do. 12-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Spoolder 7 - Laren 5 klein
Whee Do. 12-11-2020 20:00:00 L5A A 9 Whee 3 - Harfsen 5 klein
Buddy's Do. 12-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Buddy`s 6 - Vennebekken 4 klein
Langenbaergh Do. 12-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Langenbaergh 3 - H2O 1 klein
Hoeflo Do. 12-11-2020 20:00:00 L5B A 9 Harfsen 4 - Bousema 5 klein
Witkamp Do. 12-11-2020 20:00:00 L5C A 9 Witkamp 4 - Exel 5 klein
De Olde Keyser Do. 12-11-2020 20:00:00 L5C A 9 De Keyser 2 - Deso 1 klein
Toornsmit Do. 12-11-2020 20:00:00 L6B A 9 Toornsmit 4 - Needse Wieken 2 klein
Haverkamp Vr. 13-11-2020 19:30:00 L1 A 9 Haverkamp 1 - Exel 1 klein
Buddy's Vr. 13-11-2020 19:30:00 L2 A 9 Buddy`s 3 - Laren 2 klein
Whee Vr. 13-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Whee 2 - De Keyser 1 klein
Molnhofte Vr. 13-11-2020 20:00:00 L3B A 9 Molnhofte 3 - Vennebekken 3 klein
Baan Vr. 13-11-2020 20:00:00 L3C A 9 Baan 4 - Bousema 2 klein
Toornsmit Vr. 13-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Toornsmit 3 - Buddy`s 5 klein
De Heksenlaak Vr. 13-11-2020 20:00:00 L4A A 9 Groene Jager 2 - Langenbaergh 2 klein
Langenbaergh Vr. 13-11-2020 20:00:00 L4C A 9 Laren 3 - Kruusweg 2 klein
Hoeflo Vr. 13-11-2020 20:00:00 L5C A 9 Harfsen 3 - Molnhofte 6 klein
Zonnebloem Vr. 13-11-2020 20:00:00 L6A A 9 Zonnebloem 5 - Harfsen 6 klein
Boonk Ma. 16-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Boonk 1 - Molnhofte 2 klein
De Naober Ma. 16-11-2020 20:00:00 L3A A 10 De Naober 1 - Batse 4 klein
Bousema Ma. 16-11-2020 20:00:00 L3A A 10 LBC 2 - Bousema 1 klein
Brink Ma. 16-11-2020 20:00:00 L3B A 10 De Brink 1 - Whee 2 klein
Spek Ma. 16-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Spek 1 - Baan 5 klein
Baan Ma. 16-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Baan 6 - Groene Jager 3 klein
Hagmolle Ma. 16-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Spoolder 5 - Ster 2 klein
Baan Ma. 16-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Baan 8 - Whee 3 klein
Ster Ma. 16-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Ster 4 - Harfsen 3 klein
De Olde Keyser Ma. 16-11-2020 20:00:00 L6B A 10 De Keyser 3 - Bousema 7 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 16-11-2020 20:00:00 L6B A 10 Kroon 3 - Baan 12 klein
Smit Di. 17-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Smit 1 - Haverkamp 1 klein
Lu Lin Di. 17-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Exel 1 - Toornsmit 1 klein
Langenbaergh Di. 17-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Laren 1 - Smit 2 klein
Tapperij Di. 17-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Batse 1 - Spoolder 1 klein
Bousema Di. 17-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Bousema 2 - Ster 1 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 17-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Needse Wieken 1 - Exel 3 klein
Kruusweg Di. 17-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Kruusweg 2 - Haverkamp 5 klein
Hoeflo Di. 17-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Harfsen 5 - Exel 4 klein
De Heksenlaak Di. 17-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Groene Jager 6 - Witkamp 4 klein
Molnhofte Wo. 18-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Molnhofte 1 - Buddy`s 1 klein
Buddy's Wo. 18-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Buddy`s 2 - Vennebekken 1 klein
Baan Wo. 18-11-2020 20:00:00 L3A A 10 Baan 2 - Wapen van Borculo 3 klein
Witkamp Wo. 18-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Witkamp 2 - Kruusweg 1 klein
Langenbaergh Wo. 18-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Langenbaergh 2 - Toornsmit 3 klein
Haverkamp Wo. 18-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Haverkamp 4 - Batse 7 klein
Vennebekken Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Vennebekken 6 - Smit 5 klein
Bousema Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5B A 10 Bousema 5 - Langenbaergh 3 klein
H2O Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5B A 10 H2O 1 - Laren 4 klein
Vennebekken Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Vennebekken 5 - Deso 1 klein
Lu Lin Wo. 18-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Exel 5 - Baan 10 klein
Baan Wo. 18-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Baan 11 - Haverkamp 9 klein
Spek Wo. 18-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Spek 2 - Vennebekken 7 klein
Tapperij Do. 19-11-2020 19:30:00 L1 A 10 Batse 2 - Harfsen 1 klein
De Hoeksteen Do. 19-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Wapen van Borculo 2 - Batse 3 klein
Witkamp Do. 19-11-2020 20:00:00 L3A A 10 Witkamp 3 - Kroon 1 klein
De Heksenlaak Do. 19-11-2020 20:00:00 L3A A 10 Groene Jager 1 - Spoolder 2 klein
Molnhofte Do. 19-11-2020 20:00:00 L3A A 10 Molnhofte 4 - Haverkamp 3 klein
De Olde Keyser Do. 19-11-2020 20:00:00 L3B A 10 De Keyser 1 - Langenbaergh 1 klein
Hoeflo Do. 19-11-2020 20:00:00 L3B A 10 Harfsen 2 - Spoolder 4 klein
Buddy's Do. 19-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Buddy`s 4 - Zonnebloem 2 klein
Florijn Do. 19-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Gelster 1 - Baan 4 klein
Vennebekken Do. 19-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Vennebekken 2 - Molnhofte 5 klein
Ster Do. 19-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Ster 3 - Groene Jager 2 klein
Lu Lin Do. 19-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Exel 2 - Spoolder 6 klein
Bousema Do. 19-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Bousema 3 - Haverkamp 6 klein
Smit Do. 19-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Smit 3 - Gelster 2 klein
Toornsmit Do. 19-11-2020 20:00:00 L4B A 10 Toornsmit 2 - Boonk 2 klein
Bousema Do. 19-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Bousema 4 - Laren 3 klein
Zonnebloem Do. 19-11-2020 20:00:00 L4C A 10 Zonnebloem 3 - Smit 4 klein
Haverkamp Do. 19-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Haverkamp 8 - Spoolder 7 klein
Langenbaergh Do. 19-11-2020 20:00:00 L5A A 10 Laren 5 - Bousema 6 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 19-11-2020 20:00:00 L5B A 10 Kroon 2 - Buddy`s 6 klein
Vennebekken Do. 19-11-2020 20:00:00 L5B A 10 Vennebekken 4 - Baan 9 klein
Molnhofte Do. 19-11-2020 20:00:00 L6B A 10 Molnhofte 7 - Toornsmit 4 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 19-11-2020 20:00:00 L6B A 10 Needse Wieken 2 - Vennebekken 8 klein
Hagmolle Do. 19-11-2020 20:00:00 L6B A 10 Spoolder 9 - Groene Jager 8 klein
Whee Vr. 20-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Whee 1 - Buddy`s 3 klein
Langenbaergh Vr. 20-11-2020 19:30:00 L2 A 10 Laren 2 - Wapen van Borculo 1 klein
Bousema Vr. 20-11-2020 19:30:00 L2 A 10 LBC 1 - Baan 1 klein
Molnhofte Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3B A 10 Molnhofte 3 - Zonnebloem 1 klein
Baan Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3B A 10 Baan 3 - Witkamp 1 klein
Haverkamp Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3B A 10 Haverkamp 2 - Vennebekken 3 klein
Tapperij Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3C A 10 Batse 5 - Spoolder 3 klein
Buddy's Vr. 20-11-2020 20:00:00 L4A A 10 Buddy`s 5 - Baan 7 klein
Florijn Vr. 20-11-2020 20:00:00 L5B A 10 Gelster 3 - Harfsen 4 klein
Molnhofte Vr. 20-11-2020 20:00:00 L5C A 10 Molnhofte 6 - De Keyser 2 klein
Hagmolle Vr. 20-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Spoolder 8 - Groene Jager 7 klein
Toornsmit Vr. 20-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Toornsmit 5 - Zonnebloem 5 klein
Hoeflo Vr. 20-11-2020 20:00:00 L6A A 10 Harfsen 6 - Kroon 4 klein
Smit Ma. 23-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Smit 2 - Exel 1 klein
Hagmolle Ma. 23-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Spoolder 1 - Haverkamp 1 klein
Boonk Ma. 23-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Boonk 1 - LBC 1 klein
Haverkamp Ma. 23-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Haverkamp 6 - Exel 2 klein
Hagmolle Ma. 23-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Spoolder 6 - Buddy`s 5 klein
De Heksenlaak Ma. 23-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Groene Jager 4 - Toornsmit 2 klein
Ster Ma. 23-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Ster 2 - Zonnebloem 3 klein
Baan Ma. 23-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Baan 9 - Kroon 2 klein
Hoeflo Ma. 23-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Harfsen 7 - Kroon 3 klein
Baan Ma. 23-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Baan 12 - De Keyser 3 klein
Tapperij Di. 24-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Batse 1 - Molnhofte 1 klein
Hoeflo Di. 24-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Harfsen 1 - Laren 1 klein
Bousema Di. 24-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Bousema 1 - Batse 4 klein
Hagmolle Di. 24-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Spoolder 4 - De Keyser 1 klein
Witkamp Di. 24-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Witkamp 1 - Molnhofte 3 klein
Kruusweg Di. 24-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Kruusweg 1 - Buddy`s 4 klein
Boonk Di. 24-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Boonk 2 - Needse Wieken 1 klein
Lu Lin Di. 24-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Exel 3 - Spek 1 klein
Zonnebloem Di. 24-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Zonnebloem 4 - Vennebekken 6 klein
Smit Di. 24-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Smit 5 - Laren 5 klein
Langenbaergh Di. 24-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Laren 4 - Bousema 5 klein
Haverkamp Di. 24-11-2020 20:00:00 L5C A 11 Haverkamp 7 - Exel 5 klein
De Heksenlaak Di. 24-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Groene Jager 7 - Baan 11 klein
Buddy's Wo. 25-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Buddy`s 1 - Batse 2 klein
Toornsmit Wo. 25-11-2020 19:30:00 L1 A 11 Toornsmit 1 - Smit 1 klein
Haverkamp Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Haverkamp 3 - Groene Jager 1 klein
Langenbaergh Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Langenbaergh 1 - De Brink 1 klein
Vennebekken Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Vennebekken 3 - Zonnebloem 1 klein
Molnhofte Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Molnhofte 5 - Spoolder 3 klein
Tapperij Wo. 25-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Batse 6 - Bousema 3 klein
Baan Wo. 25-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Baan 5 - Smit 3 klein
Lu Lin Wo. 25-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Exel 4 - Baan 8 klein
Baan Wo. 25-11-2020 20:00:00 L5C A 11 Baan 10 - Groene Jager 6 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Kroon 4 - Toornsmit 5 klein
Spek Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Spek 2 - Spoolder 8 klein
Bousema Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Bousema 7 - Spoolder 9 klein
De Heksenlaak Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Groene Jager 8 - Needse Wieken 2 klein
Vennebekken Wo. 25-11-2020 20:00:00 L6B A 11 Vennebekken 8 - Molnhofte 7 klein
Baan Do. 26-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Baan 1 - Laren 2 klein
De Hoeksteen Do. 26-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Wapen van Borculo 1 - Whee 1 klein
Tapperij Do. 26-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Batse 3 - Buddy`s 2 klein
Molnhofte Do. 26-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Molnhofte 2 - Vennebekken 1 klein
Bousema Do. 26-11-2020 20:00:00 L3A A 11 LBC 2 - Molnhofte 4 klein
Hagmolle Do. 26-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Spoolder 2 - Baan 2 klein
De Hoeksteen Do. 26-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Wapen van Borculo 3 - Witkamp 3 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 26-11-2020 20:00:00 L3A A 11 Kroon 1 - De Naober 1 klein
Vennebekken Do. 26-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Vennebekken 2 - Bousema 2 klein
Ster Do. 26-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Ster 1 - Gelster 1 klein
Zonnebloem Do. 26-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Zonnebloem 2 - Batse 5 klein
Baan Do. 26-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Baan 7 - Langenbaergh 2 klein
Florijn Do. 26-11-2020 20:00:00 L4B A 11 Gelster 2 - Haverkamp 4 klein
Boonk Do. 26-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Boonk 3 - Spoolder 5 klein
Smit Do. 26-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Smit 4 - Kruusweg 2 klein
Haverkamp Do. 26-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Haverkamp 5 - Bousema 4 klein
Bousema Do. 26-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Bousema 6 - Haverkamp 8 klein
Hagmolle Do. 26-11-2020 20:00:00 L5A A 11 Spoolder 7 - Harfsen 5 klein
Buddy's Do. 26-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Buddy`s 6 - H2O 1 klein
Langenbaergh Do. 26-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Langenbaergh 3 - Gelster 3 klein
Witkamp Do. 26-11-2020 20:00:00 L5C A 11 Witkamp 4 - Deso 1 klein
Vennebekken Do. 26-11-2020 20:00:00 L5C A 11 Vennebekken 5 - Molnhofte 6 klein
De Olde Keyser Do. 26-11-2020 20:00:00 L5C A 11 De Keyser 2 - Ster 4 klein
Whee Do. 26-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Whee 4 - Harfsen 6 klein
Buddy's Vr. 27-11-2020 19:30:00 L2 A 11 Buddy`s 3 - Wapen van Borculo 2 klein
Haverkamp Vr. 27-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Haverkamp 2 - Harfsen 2 klein
Whee Vr. 27-11-2020 20:00:00 L3B A 11 Whee 2 - Baan 3 klein
Baan Vr. 27-11-2020 20:00:00 L3C A 11 Baan 4 - Witkamp 2 klein
Toornsmit Vr. 27-11-2020 20:00:00 L4A A 11 Toornsmit 3 - Ster 3 klein
Langenbaergh Vr. 27-11-2020 20:00:00 L4C A 11 Laren 3 - Baan 6 klein
De Heksenlaak Vr. 27-11-2020 20:00:00 L5B A 11 Groene Jager 5 - Vennebekken 4 klein
Zonnebloem Vr. 27-11-2020 20:00:00 L6A A 11 Zonnebloem 5 - Vennebekken 7 klein
Smit Ma. 30-11-2020 19:30:00 L1 A 12 Smit 2 - Smit 1 klein
Boonk Ma. 30-11-2020 19:30:00 L2 A 12 Boonk 1 - Laren 2 klein
Hagmolle Ma. 30-11-2020 20:00:00 L4A A 12 Spoolder 6 - Langenbaergh 2 klein
Haverkamp Ma. 30-11-2020 20:00:00 L4A A 12 Haverkamp 6 - Buddy`s 5 klein
De Heksenlaak Ma. 30-11-2020 20:00:00 L4B A 12 Groene Jager 4 - Needse Wieken 1 klein
Ster Ma. 30-11-2020 20:00:00 L4C A 12 Ster 2 - Kruusweg 2 klein
Baan Ma. 30-11-2020 20:00:00 L5B A 12 Baan 9 - H2O 1 klein
Baan Ma. 30-11-2020 20:00:00 L6B A 12 Baan 12 - Spoolder 9 klein
Hoeflo Ma. 30-11-2020 20:00:00 L6B A 12 Harfsen 7 - De Keyser 3 klein
Hoeflo Di. 01-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Harfsen 1 - Exel 1 klein
Tapperij Di. 01-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Batse 1 - Batse 2 klein
Bousema Di. 01-12-2020 20:00:00 L3A A 12 LBC 2 - Groene Jager 1 klein
Witkamp Di. 01-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Witkamp 1 - Zonnebloem 1 klein
Hagmolle Di. 01-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Spoolder 4 - De Brink 1 klein
Kruusweg Di. 01-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Kruusweg 1 - Batse 5 klein
Bousema Di. 01-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Bousema 2 - Molnhofte 5 klein
Lu Lin Di. 01-12-2020 20:00:00 L4B A 12 Exel 3 - Smit 3 klein
Boonk Di. 01-12-2020 20:00:00 L4B A 12 Boonk 2 - Spek 1 klein
Smit Di. 01-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Smit 5 - Haverkamp 8 klein
Zonnebloem Di. 01-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Zonnebloem 4 - Laren 5 klein
Langenbaergh Di. 01-12-2020 20:00:00 L5B A 12 Laren 4 - Gelster 3 klein
Haverkamp Di. 01-12-2020 20:00:00 L5C A 12 Haverkamp 7 - Groene Jager 6 klein
De Heksenlaak Di. 01-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Groene Jager 7 - Haverkamp 9 klein
Toornsmit Wo. 02-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Toornsmit 1 - Haverkamp 1 klein
Buddy's Wo. 02-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Buddy`s 1 - Laren 1 klein
Molnhofte Wo. 02-12-2020 19:30:00 L1 A 12 Molnhofte 1 - Spoolder 1 klein
Haverkamp Wo. 02-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Haverkamp 3 - Baan 2 klein
Langenbaergh Wo. 02-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Langenbaergh 1 - Baan 3 klein
Tapperij Wo. 02-12-2020 20:00:00 L4A A 12 Batse 6 - Exel 2 klein
Baan Wo. 02-12-2020 20:00:00 L4B A 12 Baan 5 - Haverkamp 4 klein
Lu Lin Wo. 02-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Exel 4 - Whee 3 klein
Vennebekken Wo. 02-12-2020 20:00:00 L5C A 12 Vennebekken 5 - Ster 4 klein
Baan Wo. 02-12-2020 20:00:00 L5C A 12 Baan 10 - Deso 1 klein
Spek Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Spek 2 - Baan 11 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Kroon 4 - Vennebekken 7 klein
Vennebekken Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6B A 12 Vennebekken 8 - Toornsmit 4 klein
De Heksenlaak Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6B A 12 Groene Jager 8 - Molnhofte 7 klein
Bousema Wo. 02-12-2020 20:00:00 L6B A 12 Bousema 7 - Needse Wieken 2 klein
Tapperij Do. 03-12-2020 19:30:00 L2 A 12 Batse 3 - Vennebekken 1 klein
De Hoeksteen Do. 03-12-2020 19:30:00 L2 A 12 Wapen van Borculo 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Baan Do. 03-12-2020 19:30:00 L2 A 12 Baan 1 - Whee 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 03-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Kroon 1 - Batse 4 klein
De Hoeksteen Do. 03-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Wapen van Borculo 3 - De Naober 1 klein
Hagmolle Do. 03-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Spoolder 2 - Witkamp 3 klein
Molnhofte Do. 03-12-2020 20:00:00 L3A A 12 Molnhofte 4 - Bousema 1 klein
Hoeflo Do. 03-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Harfsen 2 - Vennebekken 3 klein
Zonnebloem Do. 03-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Zonnebloem 2 - Spoolder 3 klein
Ster Do. 03-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Ster 1 - Witkamp 2 klein
Vennebekken Do. 03-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Vennebekken 2 - Gelster 1 klein
Baan Do. 03-12-2020 20:00:00 L4A A 12 Baan 7 - Ster 3 klein
Florijn Do. 03-12-2020 20:00:00 L4B A 12 Gelster 2 - Batse 7 klein
Haverkamp Do. 03-12-2020 20:00:00 L4C A 12 Haverkamp 5 - Baan 6 klein
Smit Do. 03-12-2020 20:00:00 L4C A 12 Smit 4 - Bousema 4 klein
Boonk Do. 03-12-2020 20:00:00 L4C A 12 Boonk 3 - Zonnebloem 3 klein
Hagmolle Do. 03-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Spoolder 7 - Baan 8 klein
Bousema Do. 03-12-2020 20:00:00 L5A A 12 Bousema 6 - Harfsen 5 klein
Langenbaergh Do. 03-12-2020 20:00:00 L5B A 12 Langenbaergh 3 - Harfsen 4 klein
Buddy's Do. 03-12-2020 20:00:00 L5B A 12 Buddy`s 6 - Bousema 5 klein
De Olde Keyser Do. 03-12-2020 20:00:00 L5C A 12 De Keyser 2 - Harfsen 3 klein
Witkamp Do. 03-12-2020 20:00:00 L5C A 12 Witkamp 4 - Molnhofte 6 klein
Whee Do. 03-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Whee 4 - Toornsmit 5 klein
Buddy's Vr. 04-12-2020 19:30:00 L2 A 12 Buddy`s 3 - Buddy`s 2 klein
Bousema Vr. 04-12-2020 19:30:00 L2 A 12 LBC 1 - Molnhofte 2 klein
Whee Vr. 04-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Whee 2 - Molnhofte 3 klein
Haverkamp Vr. 04-12-2020 20:00:00 L3B A 12 Haverkamp 2 - De Keyser 1 klein
Baan Vr. 04-12-2020 20:00:00 L3C A 12 Baan 4 - Buddy`s 4 klein
Toornsmit Vr. 04-12-2020 20:00:00 L4A A 12 Toornsmit 3 - Groene Jager 2 klein
Langenbaergh Vr. 04-12-2020 20:00:00 L4C A 12 Laren 3 - Groene Jager 3 klein
De Heksenlaak Vr. 04-12-2020 20:00:00 L5B A 12 Groene Jager 5 - Kroon 2 klein
Zonnebloem Vr. 04-12-2020 20:00:00 L6A A 12 Zonnebloem 5 - Spoolder 8 klein
Boonk Ma. 07-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Boonk 1 - Batse 3 klein
Brink Ma. 07-12-2020 20:00:00 L3B A 6 De Brink 1 - Baan 3 klein
Haverkamp Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Haverkamp 6 - Baan 7 klein
Spek Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Spek 1 - Smit 3 klein
De Heksenlaak Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Groene Jager 4 - Gelster 2 klein
Hagmolle Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Spoolder 5 - Groene Jager 3 klein
Ster Ma. 07-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Ster 2 - Haverkamp 5 klein
Baan Ma. 07-12-2020 20:00:00 L5B A 6 Baan 9 - Laren 4 klein
De Olde Keyser Ma. 07-12-2020 20:00:00 L6B A 6 De Keyser 3 - Molnhofte 7 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 07-12-2020 20:00:00 L6B A 6 Kroon 3 - Toornsmit 4 klein
Hoeflo Ma. 07-12-2020 20:00:00 L6B A 6 Harfsen 7 - Vennebekken 8 klein
Baan Ma. 07-12-2020 20:00:00 L6B A 6 Baan 12 - Groene Jager 8 klein
Langenbaergh Di. 08-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Laren 1 - Exel 1 klein
Tapperij Di. 08-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Batse 1 - Toornsmit 1 klein
Hoeflo Di. 08-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Harfsen 1 - Spoolder 1 klein
Hagmolle Di. 08-12-2020 20:00:00 L3B A 6 Spoolder 4 - Whee 2 klein
Bousema Di. 08-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Bousema 2 - Spoolder 3 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 08-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Needse Wieken 1 - Haverkamp 4 klein
Boonk Di. 08-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Boonk 2 - Baan 5 klein
Kruusweg Di. 08-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Kruusweg 2 - Bousema 4 klein
Zonnebloem Di. 08-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Zonnebloem 4 - Exel 4 klein
Smit Di. 08-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Smit 5 - Spoolder 7 klein
De Heksenlaak Di. 08-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Groene Jager 6 - Ster 4 klein
Haverkamp Di. 08-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Haverkamp 7 - De Keyser 2 klein
Molnhofte Wo. 09-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Molnhofte 1 - Haverkamp 1 klein
Buddy's Wo. 09-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Buddy`s 1 - Smit 2 klein
Baan Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Baan 2 - Witkamp 3 klein
Haverkamp Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Haverkamp 3 - Wapen van Borculo 3 klein
Langenbaergh Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3B A 6 Langenbaergh 1 - Vennebekken 3 klein
Witkamp Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Witkamp 2 - Buddy`s 4 klein
Tapperij Wo. 09-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Batse 6 - Toornsmit 3 klein
Vennebekken Wo. 09-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Vennebekken 6 - Whee 3 klein
H2O Wo. 09-12-2020 20:00:00 L5B A 6 H2O 1 - Bousema 5 klein
Lu Lin Wo. 09-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Exel 5 - Harfsen 3 klein
Baan Wo. 09-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Baan 10 - Vennebekken 5 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 09-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Kroon 4 - Spek 2 klein
Tapperij Do. 10-12-2020 19:30:00 L1 A 6 Batse 2 - Smit 1 klein
Baan Do. 10-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Baan 1 - Buddy`s 3 klein
De Hoeksteen Do. 10-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Wapen van Borculo 1 - Molnhofte 2 klein
De Heksenlaak Do. 10-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Groene Jager 1 - De Naober 1 klein
Molnhofte Do. 10-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Molnhofte 4 - Batse 4 klein
Bousema Do. 10-12-2020 20:00:00 L3A A 6 LBC 2 - Kroon 1 klein
Hagmolle Do. 10-12-2020 20:00:00 L3A A 6 Spoolder 2 - Bousema 1 klein
De Olde Keyser Do. 10-12-2020 20:00:00 L3B A 6 De Keyser 1 - Molnhofte 3 klein
Hoeflo Do. 10-12-2020 20:00:00 L3B A 6 Harfsen 2 - Zonnebloem 1 klein
Florijn Do. 10-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Gelster 1 - Batse 5 klein
Vennebekken Do. 10-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Vennebekken 2 - Zonnebloem 2 klein
Ster Do. 10-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Ster 1 - Kruusweg 1 klein
Lu Lin Do. 10-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Exel 2 - Ster 3 klein
Bousema Do. 10-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Bousema 3 - Groene Jager 2 klein
Toornsmit Do. 10-12-2020 20:00:00 L4B A 6 Toornsmit 2 - Batse 7 klein
Zonnebloem Do. 10-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Zonnebloem 3 - Baan 6 klein
Boonk Do. 10-12-2020 20:00:00 L4C A 6 Boonk 3 - Laren 3 klein
Haverkamp Do. 10-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Haverkamp 8 - Harfsen 5 klein
Langenbaergh Do. 10-12-2020 20:00:00 L5A A 6 Laren 5 - Baan 8 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 10-12-2020 20:00:00 L5B A 6 Kroon 2 - Gelster 3 klein
Vennebekken Do. 10-12-2020 20:00:00 L5B A 6 Vennebekken 4 - Harfsen 4 klein
Whee Do. 10-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Whee 4 - Groene Jager 7 klein
Hagmolle Do. 10-12-2020 20:00:00 L6B A 6 Spoolder 9 - Needse Wieken 2 klein
Whee Vr. 11-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Whee 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Langenbaergh Vr. 11-12-2020 19:30:00 L2 A 6 Laren 2 - Buddy`s 2 klein
Bousema Vr. 11-12-2020 19:30:00 L2 A 6 LBC 1 - Vennebekken 1 klein
Haverkamp Vr. 11-12-2020 20:00:00 L3B A 6 Haverkamp 2 - Witkamp 1 klein
Baan Vr. 11-12-2020 20:00:00 L3C A 6 Baan 4 - Molnhofte 5 klein
Buddy's Vr. 11-12-2020 20:00:00 L4A A 6 Buddy`s 5 - Langenbaergh 2 klein
De Heksenlaak Vr. 11-12-2020 20:00:00 L5B A 6 Groene Jager 5 - Langenbaergh 3 klein
Kuppers Vr. 11-12-2020 20:00:00 L5C A 6 Deso 1 - Molnhofte 6 klein
Hagmolle Vr. 11-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Spoolder 8 - Vennebekken 7 klein
Toornsmit Vr. 11-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Toornsmit 5 - Baan 11 klein
Hoeflo Za. 12-12-2020 20:00:00 L6A A 6 Harfsen 6 - Haverkamp 9 klein
Hagmolle Ma. 11-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Spoolder 1 - Toornsmit 1 klein
De Naober Ma. 11-01-2021 20:00:00 L3A A 13 De Naober 1 - Spoolder 2 klein
Brink Ma. 11-01-2021 20:00:00 L3B A 13 De Brink 1 - Haverkamp 2 klein
Spek Ma. 11-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Spek 1 - Groene Jager 4 klein
Baan Ma. 11-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Baan 6 - Smit 4 klein
De Heksenlaak Ma. 11-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Groene Jager 3 - Haverkamp 5 klein
Baan Ma. 11-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Baan 8 - Bousema 6 klein
Ster Ma. 11-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Ster 4 - Witkamp 4 klein
De Olde Keyser Ma. 11-01-2021 20:00:00 L6B A 13 De Keyser 3 - Kroon 3 klein
Langenbaergh Di. 12-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Laren 1 - Batse 1 klein
Lu Lin Di. 12-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Exel 1 - Buddy`s 1 klein
Smit Di. 12-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Smit 1 - Harfsen 1 klein
Tapperij Di. 12-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Batse 4 - Wapen van Borculo 3 klein
Bousema Di. 12-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Bousema 1 - Kroon 1 klein
Zonnebloem Di. 12-01-2021 20:00:00 L3B A 13 Zonnebloem 1 - Whee 2 klein
Hagmolle Di. 12-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Spoolder 3 - Kruusweg 1 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 12-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Needse Wieken 1 - Toornsmit 2 klein
Kruusweg Di. 12-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Kruusweg 2 - Boonk 3 klein
Hoeflo Di. 12-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Harfsen 5 - Smit 5 klein
De Heksenlaak Di. 12-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Groene Jager 6 - Exel 5 klein
Haverkamp Di. 12-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Haverkamp 9 - Spek 2 klein
Buddy's Wo. 13-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Buddy`s 2 - Wapen van Borculo 1 klein
Baan Wo. 13-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Baan 2 - LBC 2 klein
Vennebekken Wo. 13-01-2021 20:00:00 L3B A 13 Vennebekken 3 - Witkamp 1 klein
Witkamp Wo. 13-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Witkamp 2 - Vennebekken 2 klein
Molnhofte Wo. 13-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Molnhofte 5 - Zonnebloem 2 klein
Langenbaergh Wo. 13-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Langenbaergh 2 - Haverkamp 6 klein
Haverkamp Wo. 13-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Haverkamp 4 - Exel 3 klein
Tapperij Wo. 13-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Batse 7 - Baan 5 klein
H2O Wo. 13-01-2021 20:00:00 L5B A 13 H2O 1 - Groene Jager 5 klein
Bousema Wo. 13-01-2021 20:00:00 L5B A 13 Bousema 5 - Baan 9 klein
Baan Wo. 13-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Baan 11 - Zonnebloem 5 klein
Tapperij Do. 14-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Batse 2 - Molnhofte 1 klein
De Hoeksteen Do. 14-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Wapen van Borculo 2 - Baan 1 klein
Vennebekken Do. 14-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Vennebekken 1 - Buddy`s 3 klein
Molnhofte Do. 14-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Molnhofte 2 - Batse 3 klein
De Heksenlaak Do. 14-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Groene Jager 1 - Molnhofte 4 klein
Witkamp Do. 14-01-2021 20:00:00 L3A A 13 Witkamp 3 - Haverkamp 3 klein
De Olde Keyser Do. 14-01-2021 20:00:00 L3B A 13 De Keyser 1 - Harfsen 2 klein
Florijn Do. 14-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Gelster 1 - Bousema 2 klein
Buddy's Do. 14-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Buddy`s 4 - Ster 1 klein
Lu Lin Do. 14-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Exel 2 - Bousema 3 klein
Ster Do. 14-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Ster 3 - Spoolder 6 klein
Smit Do. 14-01-2021 20:00:00 L4B A 13 Smit 3 - Boonk 2 klein
Zonnebloem Do. 14-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Zonnebloem 3 - Spoolder 5 klein
Bousema Do. 14-01-2021 20:00:00 L4C A 13 Bousema 4 - Ster 2 klein
Langenbaergh Do. 14-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Laren 5 - Vennebekken 6 klein
Haverkamp Do. 14-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Haverkamp 8 - Zonnebloem 4 klein
Whee Do. 14-01-2021 20:00:00 L5A A 13 Whee 3 - Spoolder 7 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 14-01-2021 20:00:00 L5B A 13 Kroon 2 - Vennebekken 4 klein
Hoeflo Do. 14-01-2021 20:00:00 L5B A 13 Harfsen 4 - Laren 4 klein
Vennebekken Do. 14-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Vennebekken 7 - Whee 4 klein
Hagmolle Do. 14-01-2021 20:00:00 L6B A 13 Spoolder 9 - Harfsen 7 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 14-01-2021 20:00:00 L6B A 13 Needse Wieken 2 - Baan 12 klein
Molnhofte Do. 14-01-2021 20:00:00 L6B A 13 Molnhofte 7 - Bousema 7 klein
Toornsmit Do. 14-01-2021 20:00:00 L6B A 13 Toornsmit 4 - Groene Jager 8 klein
Haverkamp Vr. 15-01-2021 19:30:00 L1 A 13 Haverkamp 1 - Smit 2 klein
Langenbaergh Vr. 15-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Laren 2 - LBC 1 klein
Whee Vr. 15-01-2021 19:30:00 L2 A 13 Whee 1 - Boonk 1 klein
Baan Vr. 15-01-2021 20:00:00 L3B A 13 Baan 3 - Spoolder 4 klein
Molnhofte Vr. 15-01-2021 20:00:00 L3B A 13 Molnhofte 3 - Langenbaergh 1 klein
Tapperij Vr. 15-01-2021 20:00:00 L3C A 13 Batse 5 - Baan 4 klein
Buddy's Vr. 15-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Buddy`s 5 - Batse 6 klein
De Heksenlaak Vr. 15-01-2021 20:00:00 L4A A 13 Groene Jager 2 - Baan 7 klein
Florijn Vr. 15-01-2021 20:00:00 L5B A 13 Gelster 3 - Buddy`s 6 klein
Kuppers Vr. 15-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Deso 1 - Haverkamp 7 klein
Molnhofte Vr. 15-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Molnhofte 6 - Baan 10 klein
Hoeflo Vr. 15-01-2021 20:00:00 L5C A 13 Harfsen 3 - Vennebekken 5 klein
Toornsmit Vr. 15-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Toornsmit 5 - Harfsen 6 klein
Hagmolle Vr. 15-01-2021 20:00:00 L6A A 13 Spoolder 8 - Kroon 4 klein
Smit Ma. 18-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Smit 2 - Toornsmit 1 klein
Boonk Ma. 18-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Boonk 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Hagmolle Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Spoolder 6 - Groene Jager 2 klein
Haverkamp Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Haverkamp 6 - Ster 3 klein
De Heksenlaak Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Groene Jager 4 - Smit 3 klein
Ster Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Ster 2 - Baan 6 klein
Hagmolle Ma. 18-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Spoolder 5 - Kruusweg 2 klein
Baan Ma. 18-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Baan 9 - Gelster 3 klein
Baan Ma. 18-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Baan 12 - Molnhofte 7 klein
Hoeflo Ma. 18-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Harfsen 7 - Needse Wieken 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 18-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Kroon 3 - Spoolder 9 klein
Hoeflo Di. 19-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Harfsen 1 - Haverkamp 1 klein
Tapperij Di. 19-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Batse 1 - Exel 1 klein
Hagmolle Di. 19-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Spoolder 4 - Molnhofte 3 klein
Kruusweg Di. 19-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Kruusweg 1 - Zonnebloem 2 klein
Bousema Di. 19-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Bousema 2 - Witkamp 2 klein
Lu Lin Di. 19-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Exel 3 - Batse 7 klein
Boonk Di. 19-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Boonk 2 - Haverkamp 4 klein
Smit Di. 19-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Smit 5 - Baan 8 klein
Zonnebloem Di. 19-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Zonnebloem 4 - Harfsen 5 klein
Langenbaergh Di. 19-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Laren 4 - Langenbaergh 3 klein
Haverkamp Di. 19-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Haverkamp 7 - Molnhofte 6 klein
Buddy's Wo. 20-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Buddy`s 1 - Smit 1 klein
Molnhofte Wo. 20-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Molnhofte 1 - Laren 1 klein
Haverkamp Wo. 20-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Haverkamp 3 - De Naober 1 klein
Langenbaergh Wo. 20-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Langenbaergh 1 - Zonnebloem 1 klein
Tapperij Wo. 20-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Batse 6 - Langenbaergh 2 klein
Baan Wo. 20-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Baan 5 - Gelster 2 klein
Vennebekken Wo. 20-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Vennebekken 6 - Haverkamp 8 klein
Vennebekken Wo. 20-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Vennebekken 5 - De Keyser 2 klein
Baan Wo. 20-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Baan 10 - Ster 4 klein
Lu Lin Wo. 20-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Exel 5 - Deso 1 klein
Spek Wo. 20-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Spek 2 - Groene Jager 7 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 20-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Kroon 4 - Baan 11 klein
De Heksenlaak Wo. 20-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Groene Jager 8 - Vennebekken 8 klein
Bousema Wo. 20-01-2021 20:00:00 L6B A 14 Bousema 7 - Toornsmit 4 klein
Tapperij Do. 21-01-2021 19:30:00 L1 A 14 Batse 2 - Spoolder 1 klein
De Hoeksteen Do. 21-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Wapen van Borculo 1 - Vennebekken 1 klein
Baan Do. 21-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Baan 1 - Buddy`s 2 klein
De Hoeksteen Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Wapen van Borculo 3 - Kroon 1 klein
Hagmolle Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Spoolder 2 - Batse 4 klein
Bousema Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 LBC 2 - Witkamp 3 klein
Molnhofte Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Molnhofte 4 - Baan 2 klein
De Heksenlaak Do. 21-01-2021 20:00:00 L3A A 14 Groene Jager 1 - Bousema 1 klein
Hoeflo Do. 21-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Harfsen 2 - De Brink 1 klein
De Olde Keyser Do. 21-01-2021 20:00:00 L3B A 14 De Keyser 1 - Vennebekken 3 klein
Ster Do. 21-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Ster 1 - Batse 5 klein
Vennebekken Do. 21-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Vennebekken 2 - Buddy`s 4 klein
Florijn Do. 21-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Gelster 1 - Molnhofte 5 klein
Baan Do. 21-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Baan 7 - Toornsmit 3 klein
Bousema Do. 21-01-2021 20:00:00 L4A A 14 Bousema 3 - Buddy`s 5 klein
Toornsmit Do. 21-01-2021 20:00:00 L4B A 14 Toornsmit 2 - Spek 1 klein
Haverkamp Do. 21-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Haverkamp 5 - Laren 3 klein
Smit Do. 21-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Smit 4 - Groene Jager 3 klein
Boonk Do. 21-01-2021 20:00:00 L4C A 14 Boonk 3 - Bousema 4 klein
Hagmolle Do. 21-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Spoolder 7 - Exel 4 klein
Bousema Do. 21-01-2021 20:00:00 L5A A 14 Bousema 6 - Whee 3 klein
Buddy's Do. 21-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Buddy`s 6 - Harfsen 4 klein
Vennebekken Do. 21-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Vennebekken 4 - H2O 1 klein
Witkamp Do. 21-01-2021 20:00:00 L5C A 14 Witkamp 4 - Harfsen 3 klein
Whee Do. 21-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Whee 4 - Spoolder 8 klein
Buddy's Vr. 22-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Buddy`s 3 - Batse 3 klein
Bousema Vr. 22-01-2021 19:30:00 L2 A 14 LBC 1 - Whee 1 klein
Langenbaergh Vr. 22-01-2021 19:30:00 L2 A 14 Laren 2 - Molnhofte 2 klein
Whee Vr. 22-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Whee 2 - Witkamp 1 klein
Haverkamp Vr. 22-01-2021 20:00:00 L3B A 14 Haverkamp 2 - Baan 3 klein
Baan Vr. 22-01-2021 20:00:00 L3C A 14 Baan 4 - Spoolder 3 klein
De Heksenlaak Vr. 22-01-2021 20:00:00 L5B A 14 Groene Jager 5 - Bousema 5 klein
Zonnebloem Vr. 22-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Zonnebloem 5 - Haverkamp 9 klein
Hoeflo Vr. 22-01-2021 20:00:00 L6A A 14 Harfsen 6 - Vennebekken 7 klein
Hagmolle Ma. 25-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Spoolder 1 - Smit 2 klein
Brink Ma. 25-01-2021 20:00:00 L3B A 15 De Brink 1 - De Keyser 1 klein
Spek Ma. 25-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Spek 1 - Needse Wieken 1 klein
Baan Ma. 25-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Baan 6 - Boonk 3 klein
De Heksenlaak Ma. 25-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Groene Jager 3 - Ster 2 klein
Baan Ma. 25-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Baan 8 - Zonnebloem 4 klein
Ster Ma. 25-01-2021 20:00:00 L5C A 15 Ster 4 - Haverkamp 7 klein
Langenbaergh Di. 26-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Laren 1 - Batse 2 klein
Lu Lin Di. 26-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Exel 1 - Molnhofte 1 klein
Smit Di. 26-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Smit 1 - Batse 1 klein
Tapperij Di. 26-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Batse 4 - Haverkamp 3 klein
Bousema Di. 26-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Bousema 1 - Wapen van Borculo 3 klein
Zonnebloem Di. 26-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Zonnebloem 1 - Spoolder 4 klein
Witkamp Di. 26-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Witkamp 1 - Langenbaergh 1 klein
Hagmolle Di. 26-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Spoolder 3 - Ster 1 klein
Kruusweg Di. 26-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Kruusweg 2 - Zonnebloem 3 klein
Hoeflo Di. 26-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Harfsen 5 - Vennebekken 6 klein
Haverkamp Di. 26-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Haverkamp 9 - Kroon 4 klein
De Heksenlaak Di. 26-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Groene Jager 7 - Zonnebloem 5 klein
Toornsmit Wo. 27-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Toornsmit 1 - Harfsen 1 klein
Buddy's Wo. 27-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Buddy`s 2 - Boonk 1 klein
Baan Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Baan 2 - Groene Jager 1 klein
Vennebekken Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Vennebekken 3 - Whee 2 klein
Witkamp Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Witkamp 2 - Gelster 1 klein
Molnhofte Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Molnhofte 5 - Kruusweg 1 klein
Langenbaergh Wo. 27-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Langenbaergh 2 - Bousema 3 klein
Haverkamp Wo. 27-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Haverkamp 4 - Groene Jager 4 klein
Tapperij Wo. 27-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Batse 7 - Boonk 2 klein
Lu Lin Wo. 27-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Exel 4 - Bousema 6 klein
H2O Wo. 27-01-2021 20:00:00 L5B A 15 H2O 1 - Kroon 2 klein
Bousema Wo. 27-01-2021 20:00:00 L5B A 15 Bousema 5 - Vennebekken 4 klein
Baan Wo. 27-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Baan 11 - Whee 4 klein
Vennebekken Wo. 27-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Vennebekken 8 - Bousema 7 klein
De Hoeksteen Do. 28-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Wapen van Borculo 2 - LBC 1 klein
Vennebekken Do. 28-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Vennebekken 1 - Baan 1 klein
Tapperij Do. 28-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Batse 3 - Wapen van Borculo 1 klein
Molnhofte Do. 28-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Molnhofte 2 - Buddy`s 3 klein
Witkamp Do. 28-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Witkamp 3 - Molnhofte 4 klein
De Naober Do. 28-01-2021 20:00:00 L3A A 15 De Naober 1 - LBC 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 28-01-2021 20:00:00 L3A A 15 Kroon 1 - Spoolder 2 klein
Buddy's Do. 28-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Buddy`s 4 - Bousema 2 klein
Zonnebloem Do. 28-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Zonnebloem 2 - Baan 4 klein
Ster Do. 28-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Ster 3 - Batse 6 klein
Smit Do. 28-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Smit 3 - Toornsmit 2 klein
Florijn Do. 28-01-2021 20:00:00 L4B A 15 Gelster 2 - Exel 3 klein
Bousema Do. 28-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Bousema 4 - Spoolder 5 klein
Haverkamp Do. 28-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Haverkamp 8 - Laren 5 klein
Whee Do. 28-01-2021 20:00:00 L5A A 15 Whee 3 - Smit 5 klein
Hoeflo Do. 28-01-2021 20:00:00 L5B A 15 Harfsen 4 - Baan 9 klein
Langenbaergh Do. 28-01-2021 20:00:00 L5B A 15 Langenbaergh 3 - Buddy`s 6 klein
De Olde Keyser Do. 28-01-2021 20:00:00 L5C A 15 De Keyser 2 - Witkamp 4 klein
Vennebekken Do. 28-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Vennebekken 7 - Toornsmit 5 klein
Hagmolle Do. 28-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Spoolder 9 - De Keyser 3 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 28-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Needse Wieken 2 - Kroon 3 klein
Molnhofte Do. 28-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Molnhofte 7 - Harfsen 7 klein
Toornsmit Do. 28-01-2021 20:00:00 L6B A 15 Toornsmit 4 - Baan 12 klein
Haverkamp Vr. 29-01-2021 19:30:00 L1 A 15 Haverkamp 1 - Buddy`s 1 klein
Whee Vr. 29-01-2021 19:30:00 L2 A 15 Whee 1 - Laren 2 klein
Baan Vr. 29-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Baan 3 - Harfsen 2 klein
Molnhofte Vr. 29-01-2021 20:00:00 L3B A 15 Molnhofte 3 - Haverkamp 2 klein
Tapperij Vr. 29-01-2021 20:00:00 L3C A 15 Batse 5 - Vennebekken 2 klein
Buddy's Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Buddy`s 5 - Exel 2 klein
De Heksenlaak Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Groene Jager 2 - Haverkamp 6 klein
Toornsmit Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4A A 15 Toornsmit 3 - Spoolder 6 klein
Langenbaergh Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4C A 15 Laren 3 - Smit 4 klein
Florijn Vr. 29-01-2021 20:00:00 L5B A 15 Gelster 3 - Groene Jager 5 klein
Kuppers Vr. 29-01-2021 20:00:00 L5C A 15 Deso 1 - Groene Jager 6 klein
Molnhofte Vr. 29-01-2021 20:00:00 L5C A 15 Molnhofte 6 - Exel 5 klein
Hoeflo Vr. 29-01-2021 20:00:00 L5C A 15 Harfsen 3 - Baan 10 klein
Hagmolle Vr. 29-01-2021 20:00:00 L6A A 15 Spoolder 8 - Harfsen 6 klein
Boonk Ma. 01-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Boonk 1 - Vennebekken 1 klein
Brink Ma. 01-02-2021 20:00:00 L3B A 16 De Brink 1 - Vennebekken 3 klein
Hagmolle Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Spoolder 6 - Baan 7 klein
Haverkamp Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Haverkamp 6 - Toornsmit 3 klein
De Heksenlaak Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Groene Jager 4 - Batse 7 klein
Ster Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Ster 2 - Laren 3 klein
Hagmolle Ma. 01-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Spoolder 5 - Baan 6 klein
Baan Ma. 01-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Baan 9 - Langenbaergh 3 klein
Baan Ma. 01-02-2021 20:00:00 L6B A 16 Baan 12 - Vennebekken 8 klein
Hoeflo Ma. 01-02-2021 20:00:00 L6B A 16 Harfsen 7 - Toornsmit 4 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 01-02-2021 20:00:00 L6B A 16 Kroon 3 - Molnhofte 7 klein
De Olde Keyser Ma. 01-02-2021 20:00:00 L6B A 16 De Keyser 3 - Needse Wieken 2 klein
Hoeflo Di. 02-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Harfsen 1 - Smit 2 klein
Tapperij Di. 02-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Batse 1 - Haverkamp 1 klein
Langenbaergh Di. 02-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Laren 1 - Spoolder 1 klein
Hagmolle Di. 02-02-2021 20:00:00 L3B A 16 Spoolder 4 - Witkamp 1 klein
Bousema Di. 02-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Bousema 2 - Batse 5 klein
Lu Lin Di. 02-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Exel 3 - Baan 5 klein
Boonk Di. 02-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Boonk 2 - Gelster 2 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 02-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Needse Wieken 1 - Smit 3 klein
Smit Di. 02-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Smit 5 - Exel 4 klein
Zonnebloem Di. 02-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Zonnebloem 4 - Whee 3 klein
Haverkamp Di. 02-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Haverkamp 7 - Harfsen 3 klein
De Heksenlaak Di. 02-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Groene Jager 6 - Molnhofte 6 klein
Buddy's Wo. 03-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Buddy`s 1 - Toornsmit 1 klein
Molnhofte Wo. 03-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Molnhofte 1 - Smit 1 klein
Haverkamp Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Haverkamp 3 - Kroon 1 klein
Baan Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Baan 2 - Bousema 1 klein
Langenbaergh Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3B A 16 Langenbaergh 1 - Whee 2 klein
Witkamp Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Witkamp 2 - Molnhofte 5 klein
Tapperij Wo. 03-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Batse 6 - Groene Jager 2 klein
Vennebekken Wo. 03-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Vennebekken 6 - Baan 8 klein
Baan Wo. 03-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Baan 10 - De Keyser 2 klein
Lu Lin Wo. 03-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Exel 5 - Ster 4 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 03-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Kroon 4 - Groene Jager 7 klein
Bousema Wo. 03-02-2021 20:00:00 L6B A 16 Bousema 7 - Groene Jager 8 klein
Tapperij Do. 04-02-2021 19:30:00 L1 A 16 Batse 2 - Exel 1 klein
De Hoeksteen Do. 04-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Wapen van Borculo 1 - Buddy`s 3 klein
Baan Do. 04-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Baan 1 - Batse 3 klein
Hagmolle Do. 04-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Spoolder 2 - Wapen van Borculo 3 klein
Bousema Do. 04-02-2021 20:00:00 L3A A 16 LBC 2 - Batse 4 klein
Molnhofte Do. 04-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Molnhofte 4 - De Naober 1 klein
De Heksenlaak Do. 04-02-2021 20:00:00 L3A A 16 Groene Jager 1 - Witkamp 3 klein
Hoeflo Do. 04-02-2021 20:00:00 L3B A 16 Harfsen 2 - Molnhofte 3 klein
De Olde Keyser Do. 04-02-2021 20:00:00 L3B A 16 De Keyser 1 - Baan 3 klein
Ster Do. 04-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Ster 1 - Zonnebloem 2 klein
Vennebekken Do. 04-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Vennebekken 2 - Spoolder 3 klein
Florijn Do. 04-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Gelster 1 - Buddy`s 4 klein
Bousema Do. 04-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Bousema 3 - Ster 3 klein
Lu Lin Do. 04-02-2021 20:00:00 L4A A 16 Exel 2 - Langenbaergh 2 klein
Toornsmit Do. 04-02-2021 20:00:00 L4B A 16 Toornsmit 2 - Haverkamp 4 klein
Smit Do. 04-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Smit 4 - Haverkamp 5 klein
Boonk Do. 04-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Boonk 3 - Groene Jager 3 klein
Zonnebloem Do. 04-02-2021 20:00:00 L4C A 16 Zonnebloem 3 - Bousema 4 klein
Bousema Do. 04-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Bousema 6 - Spoolder 7 klein
Langenbaergh Do. 04-02-2021 20:00:00 L5A A 16 Laren 5 - Harfsen 5 klein
Buddy's Do. 04-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Buddy`s 6 - Laren 4 klein
Vennebekken Do. 04-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Vennebekken 4 - Gelster 3 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 04-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Kroon 2 - Bousema 5 klein
Witkamp Do. 04-02-2021 20:00:00 L5C A 16 Witkamp 4 - Vennebekken 5 klein
Whee Do. 04-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Whee 4 - Haverkamp 9 klein
Bousema Vr. 05-02-2021 19:30:00 L2 A 16 LBC 1 - Buddy`s 2 klein
Langenbaergh Vr. 05-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Laren 2 - Wapen van Borculo 2 klein
Whee Vr. 05-02-2021 19:30:00 L2 A 16 Whee 1 - Molnhofte 2 klein
Haverkamp Vr. 05-02-2021 20:00:00 L3B A 16 Haverkamp 2 - Zonnebloem 1 klein
Baan Vr. 05-02-2021 20:00:00 L3C A 16 Baan 4 - Kruusweg 1 klein
De Heksenlaak Vr. 05-02-2021 20:00:00 L5B A 16 Groene Jager 5 - Harfsen 4 klein
Zonnebloem Vr. 05-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Zonnebloem 5 - Spek 2 klein
Hoeflo Vr. 05-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Harfsen 6 - Baan 11 klein
Toornsmit Vr. 05-02-2021 20:00:00 L6A A 16 Toornsmit 5 - Spoolder 8 klein
Smit Ma. 08-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Smit 2 - Buddy`s 1 klein
Hagmolle Ma. 08-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Spoolder 1 - Harfsen 1 klein
De Naober Ma. 08-02-2021 20:00:00 L3A A 17 De Naober 1 - Groene Jager 1 klein
Baan Ma. 08-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Baan 6 - Zonnebloem 3 klein
De Heksenlaak Ma. 08-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Groene Jager 3 - Spoolder 5 klein
Baan Ma. 08-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Baan 8 - Laren 5 klein
Ster Ma. 08-02-2021 20:00:00 L5C A 17 Ster 4 - Groene Jager 6 klein
Lu Lin Di. 09-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Exel 1 - Laren 1 klein
Smit Di. 09-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Smit 1 - Batse 2 klein
Tapperij Di. 09-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Batse 4 - Molnhofte 4 klein
Bousema Di. 09-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Bousema 1 - Spoolder 2 klein
Zonnebloem Di. 09-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Zonnebloem 1 - Harfsen 2 klein
Witkamp Di. 09-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Witkamp 1 - Haverkamp 2 klein
Hagmolle Di. 09-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Spoolder 3 - Bousema 2 klein
Kruusweg Di. 09-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Kruusweg 1 - Ster 1 klein
Hoeflo Di. 09-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Harfsen 5 - Haverkamp 8 klein
Langenbaergh Di. 09-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Laren 4 - Baan 9 klein
Haverkamp Di. 09-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Haverkamp 9 - Harfsen 6 klein
De Heksenlaak Di. 09-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Groene Jager 7 - Whee 4 klein
Toornsmit Wo. 10-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Toornsmit 1 - Batse 1 klein
Buddy's Wo. 10-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Buddy`s 2 - Laren 2 klein
Vennebekken Wo. 10-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Vennebekken 3 - Langenbaergh 1 klein
Molnhofte Wo. 10-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Molnhofte 5 - Baan 4 klein
Langenbaergh Wo. 10-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Langenbaergh 2 - Buddy`s 5 klein
Haverkamp Wo. 10-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Haverkamp 4 - Needse Wieken 1 klein
Tapperij Wo. 10-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Batse 7 - Toornsmit 2 klein
Baan Wo. 10-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Baan 5 - Boonk 2 klein
Lu Lin Wo. 10-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Exel 4 - Zonnebloem 4 klein
Bousema Wo. 10-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Bousema 5 - H2O 1 klein
Vennebekken Wo. 10-02-2021 20:00:00 L5C A 17 Vennebekken 5 - Baan 10 klein
Baan Wo. 10-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Baan 11 - Toornsmit 5 klein
Spek Wo. 10-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Spek 2 - Kroon 4 klein
De Heksenlaak Wo. 10-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Groene Jager 8 - Baan 12 klein
De Hoeksteen Do. 11-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Wapen van Borculo 2 - Whee 1 klein
Vennebekken Do. 11-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Vennebekken 1 - LBC 1 klein
Tapperij Do. 11-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Batse 3 - Boonk 1 klein
Molnhofte Do. 11-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Molnhofte 2 - Wapen van Borculo 1 klein
Witkamp Do. 11-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Witkamp 3 - Baan 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 11-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Kroon 1 - LBC 2 klein
De Hoeksteen Do. 11-02-2021 20:00:00 L3A A 17 Wapen van Borculo 3 - Haverkamp 3 klein
Buddy's Do. 11-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Buddy`s 4 - Witkamp 2 klein
Zonnebloem Do. 11-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Zonnebloem 2 - Vennebekken 2 klein
Ster Do. 11-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Ster 3 - Exel 2 klein
Baan Do. 11-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Baan 7 - Haverkamp 6 klein
Smit Do. 11-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Smit 3 - Spek 1 klein
Florijn Do. 11-02-2021 20:00:00 L4B A 17 Gelster 2 - Groene Jager 4 klein
Bousema Do. 11-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Bousema 4 - Kruusweg 2 klein
Haverkamp Do. 11-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Haverkamp 5 - Ster 2 klein
Whee Do. 11-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Whee 3 - Vennebekken 6 klein
Hagmolle Do. 11-02-2021 20:00:00 L5A A 17 Spoolder 7 - Smit 5 klein
Hoeflo Do. 11-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Harfsen 4 - Vennebekken 4 klein
Langenbaergh Do. 11-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Langenbaergh 3 - Groene Jager 5 klein
De Olde Keyser Do. 11-02-2021 20:00:00 L5C A 17 De Keyser 2 - Haverkamp 7 klein
Vennebekken Do. 11-02-2021 20:00:00 L6A A 17 Vennebekken 7 - Spoolder 8 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 11-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Needse Wieken 2 - Spoolder 9 klein
Molnhofte Do. 11-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Molnhofte 7 - De Keyser 3 klein
Toornsmit Do. 11-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Toornsmit 4 - Kroon 3 klein
Haverkamp Vr. 12-02-2021 19:30:00 L1 A 17 Haverkamp 1 - Molnhofte 1 klein
Buddy's Vr. 12-02-2021 19:30:00 L2 A 17 Buddy`s 3 - Baan 1 klein
Baan Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Baan 3 - De Brink 1 klein
Molnhofte Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Molnhofte 3 - De Keyser 1 klein
Whee Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3B A 17 Whee 2 - Spoolder 4 klein
Tapperij Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3C A 17 Batse 5 - Gelster 1 klein
De Heksenlaak Vr. 12-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Groene Jager 2 - Bousema 3 klein
Toornsmit Vr. 12-02-2021 20:00:00 L4A A 17 Toornsmit 3 - Batse 6 klein
Langenbaergh Vr. 12-02-2021 20:00:00 L4C A 17 Laren 3 - Boonk 3 klein
Florijn Vr. 12-02-2021 20:00:00 L5B A 17 Gelster 3 - Kroon 2 klein
Molnhofte Vr. 12-02-2021 20:00:00 L5C A 17 Molnhofte 6 - Deso 1 klein
Hoeflo Vr. 12-02-2021 20:00:00 L5C A 17 Harfsen 3 - Exel 5 klein
Boonk Ma. 15-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Boonk 1 - Buddy`s 3 klein
Brink Ma. 15-02-2021 20:00:00 L3B A 18 De Brink 1 - Molnhofte 3 klein
Haverkamp Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Haverkamp 6 - Spoolder 6 klein
De Heksenlaak Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Groene Jager 4 - Baan 5 klein
Spek Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Spek 1 - Haverkamp 4 klein
Ster Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Ster 2 - Smit 4 klein
Hagmolle Ma. 15-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Spoolder 5 - Laren 3 klein
Baan Ma. 15-02-2021 20:00:00 L5B A 18 Baan 9 - Buddy`s 6 klein
Baan Ma. 15-02-2021 20:00:00 L6B A 18 Baan 12 - Bousema 7 klein
Hoeflo Ma. 15-02-2021 20:00:00 L6B A 18 Harfsen 7 - Groene Jager 8 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 15-02-2021 20:00:00 L6B A 18 Kroon 3 - Vennebekken 8 klein
De Olde Keyser Ma. 15-02-2021 20:00:00 L6B A 18 De Keyser 3 - Toornsmit 4 klein
Tapperij Di. 16-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Batse 1 - Smit 2 klein
Langenbaergh Di. 16-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Laren 1 - Smit 1 klein
Lu Lin Di. 16-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Exel 1 - Spoolder 1 klein
Hagmolle Di. 16-02-2021 20:00:00 L3B A 18 Spoolder 4 - Langenbaergh 1 klein
Bousema Di. 16-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Bousema 2 - Zonnebloem 2 klein
Boonk Di. 16-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Boonk 2 - Exel 3 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 16-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Needse Wieken 1 - Batse 7 klein
Kruusweg Di. 16-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Kruusweg 2 - Baan 6 klein
Smit Di. 16-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Smit 5 - Bousema 6 klein
Zonnebloem Di. 16-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Zonnebloem 4 - Spoolder 7 klein
Haverkamp Di. 16-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Haverkamp 7 - Vennebekken 5 klein
De Heksenlaak Di. 16-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Groene Jager 6 - Harfsen 3 klein
Buddy's Wo. 17-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Buddy`s 1 - Harfsen 1 klein
Molnhofte Wo. 17-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Molnhofte 1 - Toornsmit 1 klein
Haverkamp Wo. 17-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Haverkamp 3 - Spoolder 2 klein
Baan Wo. 17-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Baan 2 - De Naober 1 klein
Witkamp Wo. 17-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Witkamp 2 - Batse 5 klein
Tapperij Wo. 17-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Batse 6 - Baan 7 klein
Vennebekken Wo. 17-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Vennebekken 6 - Exel 4 klein
H2O Wo. 17-02-2021 20:00:00 L5B A 18 H2O 1 - Gelster 3 klein
Baan Wo. 17-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Baan 10 - Witkamp 4 klein
Lu Lin Wo. 17-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Exel 5 - De Keyser 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 17-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Kroon 4 - Zonnebloem 5 klein
Tapperij Do. 18-02-2021 19:30:00 L1 A 18 Batse 2 - Haverkamp 1 klein
Baan Do. 18-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Baan 1 - Wapen van Borculo 1 klein
De Hoeksteen Do. 18-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Wapen van Borculo 2 - Molnhofte 2 klein
Bousema Do. 18-02-2021 20:00:00 L3A A 18 LBC 2 - Wapen van Borculo 3 klein
Molnhofte Do. 18-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Molnhofte 4 - Kroon 1 klein
De Heksenlaak Do. 18-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Groene Jager 1 - Batse 4 klein
Witkamp Do. 18-02-2021 20:00:00 L3A A 18 Witkamp 3 - Bousema 1 klein
Hoeflo Do. 18-02-2021 20:00:00 L3B A 18 Harfsen 2 - Witkamp 1 klein
De Olde Keyser Do. 18-02-2021 20:00:00 L3B A 18 De Keyser 1 - Zonnebloem 1 klein
Ster Do. 18-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Ster 1 - Baan 4 klein
Florijn Do. 18-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Gelster 1 - Spoolder 3 klein
Buddy's Do. 18-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Buddy`s 4 - Molnhofte 5 klein
Bousema Do. 18-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Bousema 3 - Toornsmit 3 klein
Lu Lin Do. 18-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Exel 2 - Groene Jager 2 klein
Toornsmit Do. 18-02-2021 20:00:00 L4B A 18 Toornsmit 2 - Gelster 2 klein
Boonk Do. 18-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Boonk 3 - Haverkamp 5 klein
Zonnebloem Do. 18-02-2021 20:00:00 L4C A 18 Zonnebloem 3 - Groene Jager 3 klein
Langenbaergh Do. 18-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Laren 5 - Whee 3 klein
Haverkamp Do. 18-02-2021 20:00:00 L5A A 18 Haverkamp 8 - Baan 8 klein
Vennebekken Do. 18-02-2021 20:00:00 L5B A 18 Vennebekken 4 - Langenbaergh 3 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 18-02-2021 20:00:00 L5B A 18 Kroon 2 - Harfsen 4 klein
Whee Do. 18-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Whee 4 - Spek 2 klein
Vennebekken Do. 18-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Vennebekken 7 - Baan 11 klein
Hagmolle Do. 18-02-2021 20:00:00 L6B A 18 Spoolder 9 - Molnhofte 7 klein
Bousema Vr. 19-02-2021 19:30:00 L2 A 18 LBC 1 - Batse 3 klein
Langenbaergh Vr. 19-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Laren 2 - Vennebekken 1 klein
Whee Vr. 19-02-2021 19:30:00 L2 A 18 Whee 1 - Buddy`s 2 klein
Haverkamp Vr. 19-02-2021 20:00:00 L3B A 18 Haverkamp 2 - Whee 2 klein
Baan Vr. 19-02-2021 20:00:00 L3B A 18 Baan 3 - Vennebekken 3 klein
Buddy's Vr. 19-02-2021 20:00:00 L4A A 18 Buddy`s 5 - Ster 3 klein
De Heksenlaak Vr. 19-02-2021 20:00:00 L5B A 18 Groene Jager 5 - Laren 4 klein
Kuppers Vr. 19-02-2021 20:00:00 L5C A 18 Deso 1 - Ster 4 klein
Hoeflo Vr. 19-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Harfsen 6 - Groene Jager 7 klein
Toornsmit Vr. 19-02-2021 20:00:00 L6A A 18 Toornsmit 5 - Haverkamp 9 klein
Vennebekken Do. 25-02-2021 20:00:00 L3C A 18 Vennebekken 2 - Kruusweg 1 klein
Vennebekken Do. 25-02-2021 20:00:00 L6B A 17 Vennebekken 8 - Harfsen 7 klein
Smit Ma. 01-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Smit 2 - Molnhofte 1 klein
Hagmolle Ma. 01-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Spoolder 1 - Buddy`s 1 klein
De Naober Ma. 01-03-2021 20:00:00 L3A A 19 De Naober 1 - Witkamp 3 klein
Hagmolle Ma. 01-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Spoolder 6 - Batse 6 klein
Baan Ma. 01-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Baan 6 - Bousema 4 klein
De Heksenlaak Ma. 01-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Groene Jager 3 - Kruusweg 2 klein
Baan Ma. 01-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Baan 8 - Harfsen 5 klein
Ster Ma. 01-03-2021 20:00:00 L5C A 19 Ster 4 - Molnhofte 6 klein
Smit Di. 02-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Smit 1 - Exel 1 klein
Hoeflo Di. 02-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Harfsen 1 - Batse 1 klein
Tapperij Di. 02-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Batse 4 - Baan 2 klein
Bousema Di. 02-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Bousema 1 - Haverkamp 3 klein
Zonnebloem Di. 02-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Zonnebloem 1 - De Brink 1 klein
Witkamp Di. 02-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Witkamp 1 - De Keyser 1 klein
Hagmolle Di. 02-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Spoolder 4 - Vennebekken 3 klein
Hagmolle Di. 02-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Spoolder 3 - Witkamp 2 klein
Kruusweg Di. 02-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Kruusweg 1 - Bousema 2 klein
Lu Lin Di. 02-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Exel 3 - Groene Jager 4 klein
Langenbaergh Di. 02-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Laren 4 - Vennebekken 4 klein
Haverkamp Di. 02-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Haverkamp 9 - Vennebekken 7 klein
De Heksenlaak Di. 02-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Groene Jager 7 - Toornsmit 5 klein
Toornsmit Wo. 03-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Toornsmit 1 - Batse 2 klein
Buddy's Wo. 03-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Buddy`s 2 - Wapen van Borculo 2 klein
Langenbaergh Wo. 03-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Langenbaergh 1 - Haverkamp 2 klein
Molnhofte Wo. 03-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Molnhofte 5 - Ster 1 klein
Haverkamp Wo. 03-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Haverkamp 4 - Smit 3 klein
Tapperij Wo. 03-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Batse 7 - Spek 1 klein
Baan Wo. 03-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Baan 5 - Toornsmit 2 klein
Lu Lin Wo. 03-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Exel 4 - Laren 5 klein
Vennebekken Wo. 03-03-2021 20:00:00 L5C A 19 Vennebekken 5 - Exel 5 klein
Baan Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Baan 11 - Spoolder 8 klein
Spek Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Spek 2 - Harfsen 6 klein
Vennebekken Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Vennebekken 8 - De Keyser 3 klein
De Heksenlaak Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Groene Jager 8 - Kroon 3 klein
Bousema Wo. 03-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Bousema 7 - Harfsen 7 klein
Vennebekken Do. 04-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Vennebekken 1 - Whee 1 klein
Tapperij Do. 04-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Batse 3 - Laren 2 klein
De Hoeksteen Do. 04-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Wapen van Borculo 1 - Boonk 1 klein
Molnhofte Do. 04-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Molnhofte 2 - Baan 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 04-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Kroon 1 - Groene Jager 1 klein
De Hoeksteen Do. 04-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Wapen van Borculo 3 - Molnhofte 4 klein
Hagmolle Do. 04-03-2021 20:00:00 L3A A 19 Spoolder 2 - LBC 2 klein
Zonnebloem Do. 04-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Zonnebloem 2 - Gelster 1 klein
Ster Do. 04-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Ster 3 - Langenbaergh 2 klein
Baan Do. 04-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Baan 7 - Bousema 3 klein
Florijn Do. 04-03-2021 20:00:00 L4B A 19 Gelster 2 - Needse Wieken 1 klein
Haverkamp Do. 04-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Haverkamp 5 - Spoolder 5 klein
Smit Do. 04-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Smit 4 - Boonk 3 klein
Whee Do. 04-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Whee 3 - Haverkamp 8 klein
Hagmolle Do. 04-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Spoolder 7 - Vennebekken 6 klein
Bousema Do. 04-03-2021 20:00:00 L5A A 19 Bousema 6 - Zonnebloem 4 klein
Hoeflo Do. 04-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Harfsen 4 - H2O 1 klein
Langenbaergh Do. 04-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Langenbaergh 3 - Kroon 2 klein
Buddy's Do. 04-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Buddy`s 6 - Groene Jager 5 klein
De Olde Keyser Do. 04-03-2021 20:00:00 L5C A 19 De Keyser 2 - Groene Jager 6 klein
Witkamp Do. 04-03-2021 20:00:00 L5C A 19 Witkamp 4 - Haverkamp 7 klein
Molnhofte Do. 04-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Molnhofte 7 - Needse Wieken 2 klein
Toornsmit Do. 04-03-2021 20:00:00 L6B A 19 Toornsmit 4 - Spoolder 9 klein
Haverkamp Vr. 05-03-2021 19:30:00 L1 A 19 Haverkamp 1 - Laren 1 klein
Buddy's Vr. 05-03-2021 19:30:00 L2 A 19 Buddy`s 3 - LBC 1 klein
Molnhofte Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Molnhofte 3 - Baan 3 klein
Whee Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3B A 19 Whee 2 - Harfsen 2 klein
Tapperij Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Batse 5 - Buddy`s 4 klein
Baan Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3C A 19 Baan 4 - Vennebekken 2 klein
De Heksenlaak Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Groene Jager 2 - Buddy`s 5 klein
Toornsmit Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4A A 19 Toornsmit 3 - Exel 2 klein
Langenbaergh Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4C A 19 Laren 3 - Zonnebloem 3 klein
Florijn Vr. 05-03-2021 20:00:00 L5B A 19 Gelster 3 - Bousema 5 klein
Hoeflo Vr. 05-03-2021 20:00:00 L5C A 19 Harfsen 3 - Deso 1 klein
Zonnebloem Vr. 05-03-2021 20:00:00 L6A A 19 Zonnebloem 5 - Whee 4 klein
Boonk Ma. 08-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Boonk 1 - Baan 1 klein
De Naober Ma. 08-03-2021 20:00:00 L3A A 20 De Naober 1 - Bousema 1 klein
Brink Ma. 08-03-2021 20:00:00 L3B A 20 De Brink 1 - Witkamp 1 klein
De Heksenlaak Ma. 08-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Groene Jager 4 - Boonk 2 klein
Spek Ma. 08-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Spek 1 - Gelster 2 klein
Hagmolle Ma. 08-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Spoolder 5 - Smit 4 klein
Hoeflo Ma. 08-03-2021 20:00:00 L6B A 20 Harfsen 7 - Baan 12 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 08-03-2021 20:00:00 L6B A 20 Kroon 3 - Bousema 7 klein
De Olde Keyser Ma. 08-03-2021 20:00:00 L6B A 20 De Keyser 3 - Groene Jager 8 klein
Tapperij Di. 09-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Batse 1 - Buddy`s 1 klein
Langenbaergh Di. 09-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Laren 1 - Toornsmit 1 klein
Lu Lin Di. 09-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Exel 1 - Haverkamp 1 klein
Smit Di. 09-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Smit 1 - Spoolder 1 klein
Bousema Di. 09-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Bousema 2 - Baan 4 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 09-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Needse Wieken 1 - Baan 5 klein
Kruusweg Di. 09-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Kruusweg 2 - Laren 3 klein
Zonnebloem Di. 09-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Zonnebloem 4 - Smit 5 klein
Hoeflo Di. 09-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Harfsen 5 - Whee 3 klein
Haverkamp Di. 09-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Haverkamp 7 - Baan 10 klein
De Heksenlaak Di. 09-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Groene Jager 6 - Vennebekken 5 klein
Molnhofte Wo. 10-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Molnhofte 1 - Harfsen 1 klein
Buddy's Wo. 10-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Buddy`s 2 - Molnhofte 2 klein
Baan Wo. 10-03-2021 20:00:00 L3A A 20 Baan 2 - Kroon 1 klein
Vennebekken Wo. 10-03-2021 20:00:00 L3B A 20 Vennebekken 3 - Molnhofte 3 klein
Witkamp Wo. 10-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Witkamp 2 - Zonnebloem 2 klein
Tapperij Wo. 10-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Batse 6 - Haverkamp 6 klein
Langenbaergh Wo. 10-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Langenbaergh 2 - Groene Jager 2 klein
Vennebekken Wo. 10-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Vennebekken 6 - Bousema 6 klein
H2O Wo. 10-03-2021 20:00:00 L5B A 20 H2O 1 - Langenbaergh 3 klein
Bousema Wo. 10-03-2021 20:00:00 L5B A 20 Bousema 5 - Harfsen 4 klein
Lu Lin Wo. 10-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Exel 5 - Witkamp 4 klein
Tapperij Do. 11-03-2021 19:30:00 L1 A 20 Batse 2 - Smit 2 klein
De Hoeksteen Do. 11-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Wapen van Borculo 2 - Vennebekken 1 klein
Bousema Do. 11-03-2021 20:00:00 L3A A 20 LBC 2 - Haverkamp 3 klein
Molnhofte Do. 11-03-2021 20:00:00 L3A A 20 Molnhofte 4 - Spoolder 2 klein
De Heksenlaak Do. 11-03-2021 20:00:00 L3A A 20 Groene Jager 1 - Wapen van Borculo 3 klein
Witkamp Do. 11-03-2021 20:00:00 L3A A 20 Witkamp 3 - Batse 4 klein
Hoeflo Do. 11-03-2021 20:00:00 L3B A 20 Harfsen 2 - Langenbaergh 1 klein
De Olde Keyser Do. 11-03-2021 20:00:00 L3B A 20 De Keyser 1 - Whee 2 klein
Ster Do. 11-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Ster 1 - Vennebekken 2 klein
Florijn Do. 11-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Gelster 1 - Kruusweg 1 klein
Buddy's Do. 11-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Buddy`s 4 - Spoolder 3 klein
Bousema Do. 11-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Bousema 3 - Spoolder 6 klein
Lu Lin Do. 11-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Exel 2 - Baan 7 klein
Toornsmit Do. 11-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Toornsmit 2 - Exel 3 klein
Smit Do. 11-03-2021 20:00:00 L4B A 20 Smit 3 - Batse 7 klein
Boonk Do. 11-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Boonk 3 - Ster 2 klein
Zonnebloem Do. 11-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Zonnebloem 3 - Haverkamp 5 klein
Bousema Do. 11-03-2021 20:00:00 L4C A 20 Bousema 4 - Groene Jager 3 klein
Langenbaergh Do. 11-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Laren 5 - Spoolder 7 klein
Haverkamp Do. 11-03-2021 20:00:00 L5A A 20 Haverkamp 8 - Exel 4 klein
Vennebekken Do. 11-03-2021 20:00:00 L5B A 20 Vennebekken 4 - Buddy`s 6 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 11-03-2021 20:00:00 L5B A 20 Kroon 2 - Laren 4 klein
Whee Do. 11-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Whee 4 - Kroon 4 klein
Vennebekken Do. 11-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Vennebekken 7 - Groene Jager 7 klein
Hagmolle Do. 11-03-2021 20:00:00 L6B A 20 Spoolder 9 - Vennebekken 8 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 11-03-2021 20:00:00 L6B A 20 Needse Wieken 2 - Toornsmit 4 klein
Bousema Vr. 12-03-2021 19:30:00 L2 A 20 LBC 1 - Wapen van Borculo 1 klein
Langenbaergh Vr. 12-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Laren 2 - Buddy`s 3 klein
Whee Vr. 12-03-2021 19:30:00 L2 A 20 Whee 1 - Batse 3 klein
Haverkamp Vr. 12-03-2021 20:00:00 L3B A 20 Haverkamp 2 - Spoolder 4 klein
Baan Vr. 12-03-2021 20:00:00 L3B A 20 Baan 3 - Zonnebloem 1 klein
Tapperij Vr. 12-03-2021 20:00:00 L3C A 20 Batse 5 - Molnhofte 5 klein
Buddy's Vr. 12-03-2021 20:00:00 L4A A 20 Buddy`s 5 - Toornsmit 3 klein
De Heksenlaak Vr. 12-03-2021 20:00:00 L5B A 20 Groene Jager 5 - Baan 9 klein
Kuppers Vr. 12-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Deso 1 - De Keyser 2 klein
Molnhofte Vr. 12-03-2021 20:00:00 L5C A 20 Molnhofte 6 - Harfsen 3 klein
Hoeflo Vr. 12-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Harfsen 6 - Zonnebloem 5 klein
Toornsmit Vr. 12-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Toornsmit 5 - Spek 2 klein
Hagmolle Vr. 12-03-2021 20:00:00 L6A A 20 Spoolder 8 - Haverkamp 9 klein
Smit Ma. 15-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Smit 2 - Laren 1 klein
Hagmolle Ma. 15-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Spoolder 1 - Batse 1 klein
Hagmolle Ma. 15-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Spoolder 6 - Exel 2 klein
Haverkamp Ma. 15-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Haverkamp 6 - Bousema 3 klein
De Heksenlaak Ma. 15-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Groene Jager 3 - Baan 6 klein
Ster Ma. 15-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Ster 2 - Spoolder 5 klein
Baan Ma. 15-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Baan 9 - Vennebekken 4 klein
Baan Ma. 15-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Baan 12 - Kroon 3 klein
Hoeflo Di. 16-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Harfsen 1 - Batse 2 klein
Tapperij Di. 16-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Batse 4 - De Naober 1 klein
Bousema Di. 16-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Bousema 1 - LBC 2 klein
Zonnebloem Di. 16-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Zonnebloem 1 - Molnhofte 3 klein
Witkamp Di. 16-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Witkamp 1 - Baan 3 klein
Hagmolle Di. 16-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Spoolder 4 - Harfsen 2 klein
Hagmolle Di. 16-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Spoolder 3 - Batse 5 klein
Kruusweg Di. 16-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Kruusweg 1 - Witkamp 2 klein
Lu Lin Di. 16-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Exel 3 - Needse Wieken 1 klein
Boonk Di. 16-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Boonk 2 - Toornsmit 2 klein
Smit Di. 16-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Smit 5 - Vennebekken 6 klein
Langenbaergh Di. 16-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Laren 4 - H2O 1 klein
Haverkamp Di. 16-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Haverkamp 9 - Baan 11 klein
De Heksenlaak Di. 16-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Groene Jager 7 - Spoolder 8 klein
Toornsmit Wo. 17-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Toornsmit 1 - Exel 1 klein
Buddy's Wo. 17-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Buddy`s 1 - Molnhofte 1 klein
Haverkamp Wo. 17-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Haverkamp 3 - Molnhofte 4 klein
Langenbaergh Wo. 17-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Langenbaergh 1 - De Keyser 1 klein
Vennebekken Wo. 17-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Vennebekken 3 - Haverkamp 2 klein
Molnhofte Wo. 17-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Molnhofte 5 - Vennebekken 2 klein
Tapperij Wo. 17-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Batse 7 - Haverkamp 4 klein
Baan Wo. 17-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Baan 5 - Spek 1 klein
Lu Lin Wo. 17-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Exel 4 - Harfsen 5 klein
Baan Wo. 17-03-2021 20:00:00 L5C A 21 Baan 10 - Exel 5 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 17-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Kroon 4 - Harfsen 6 klein
Vennebekken Wo. 17-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Vennebekken 8 - Needse Wieken 2 klein
De Heksenlaak Wo. 17-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Groene Jager 8 - Spoolder 9 klein
Bousema Wo. 17-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Bousema 7 - De Keyser 3 klein
Vennebekken Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Vennebekken 1 - Buddy`s 2 klein
Tapperij Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Batse 3 - Wapen van Borculo 2 klein
De Hoeksteen Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Wapen van Borculo 1 - Laren 2 klein
Baan Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Baan 1 - LBC 1 klein
Molnhofte Do. 18-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Molnhofte 2 - Boonk 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 18-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Kroon 1 - Witkamp 3 klein
De Hoeksteen Do. 18-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Wapen van Borculo 3 - Baan 2 klein
Hagmolle Do. 18-03-2021 20:00:00 L3A A 21 Spoolder 2 - Groene Jager 1 klein
Zonnebloem Do. 18-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Zonnebloem 2 - Buddy`s 4 klein
Ster Do. 18-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Ster 1 - Bousema 2 klein
Baan Do. 18-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Baan 7 - Buddy`s 5 klein
Florijn Do. 18-03-2021 20:00:00 L4B A 21 Gelster 2 - Smit 3 klein
Haverkamp Do. 18-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Haverkamp 5 - Kruusweg 2 klein
Smit Do. 18-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Smit 4 - Zonnebloem 3 klein
Whee Do. 18-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Whee 3 - Baan 8 klein
Hagmolle Do. 18-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Spoolder 7 - Haverkamp 8 klein
Bousema Do. 18-03-2021 20:00:00 L5A A 21 Bousema 6 - Laren 5 klein
Hoeflo Do. 18-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Harfsen 4 - Gelster 3 klein
Langenbaergh Do. 18-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Langenbaergh 3 - Bousema 5 klein
Buddy's Do. 18-03-2021 20:00:00 L5B A 21 Buddy`s 6 - Kroon 2 klein
De Olde Keyser Do. 18-03-2021 20:00:00 L5C A 21 De Keyser 2 - Molnhofte 6 klein
Witkamp Do. 18-03-2021 20:00:00 L5C A 21 Witkamp 4 - Groene Jager 6 klein
Vennebekken Do. 18-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Vennebekken 7 - Spek 2 klein
Toornsmit Do. 18-03-2021 20:00:00 L6B A 21 Toornsmit 4 - Molnhofte 7 klein
Haverkamp Vr. 19-03-2021 19:30:00 L1 A 21 Haverkamp 1 - Smit 1 klein
Buddy's Vr. 19-03-2021 19:30:00 L2 A 21 Buddy`s 3 - Whee 1 klein
Whee Vr. 19-03-2021 20:00:00 L3B A 21 Whee 2 - De Brink 1 klein
Baan Vr. 19-03-2021 20:00:00 L3C A 21 Baan 4 - Gelster 1 klein
De Heksenlaak Vr. 19-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Groene Jager 2 - Ster 3 klein
Toornsmit Vr. 19-03-2021 20:00:00 L4A A 21 Toornsmit 3 - Langenbaergh 2 klein
Langenbaergh Vr. 19-03-2021 20:00:00 L4C A 21 Laren 3 - Bousema 4 klein
Hoeflo Vr. 19-03-2021 20:00:00 L5C A 21 Harfsen 3 - Ster 4 klein
Kuppers Vr. 19-03-2021 20:00:00 L5C A 21 Deso 1 - Vennebekken 5 klein
Zonnebloem Vr. 19-03-2021 20:00:00 L6A A 21 Zonnebloem 5 - Toornsmit 5 klein
Hoeflo Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 Harfsen 2 - Haverkamp 2 klein
De Olde Keyser Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 De Keyser 1 - Spoolder 4 klein
Brink Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 De Brink 1 - Langenbaergh 1 klein
Baan Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 Baan 3 - Whee 2 klein
Molnhofte Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 Molnhofte 3 - Witkamp 1 klein
Zonnebloem Wo. 24-03-2021 19:30:00 L3B A 22 Zonnebloem 1 - Vennebekken 3 klein
Vennebekken Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 Vennebekken 4 - Groene Jager 5 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 Kroon 2 - Baan 9 klein
H2O Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 H2O 1 - Buddy`s 6 klein
Bousema Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 Bousema 5 - Laren 4 klein
Florijn Wo. 24-03-2021 19:30:00 L5B A 22 Gelster 3 - Langenbaergh 3 klein
Molnhofte Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Molnhofte 1 - Batse 1 klein
Tapperij Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Batse 2 - Buddy`s 1 klein
Langenbaergh Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Laren 1 - Harfsen 1 klein
Lu Lin Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Exel 1 - Smit 2 klein
Smit Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Smit 1 - Toornsmit 1 klein
Haverkamp Do. 25-03-2021 19:00:00 L1 A 22 Haverkamp 1 - Spoolder 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 Kroon 3 - Harfsen 7 klein
De Olde Keyser Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 De Keyser 3 - Baan 12 klein
Hagmolle Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 Spoolder 9 - Bousema 7 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 Needse Wieken 2 - Groene Jager 8 klein
Molnhofte Do. 25-03-2021 19:30:00 L6B A 22 Molnhofte 7 - Vennebekken 8 klein
Bousema Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 LBC 1 - Boonk 1 klein
Langenbaergh Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Laren 2 - Baan 1 klein
Whee Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Whee 1 - Wapen van Borculo 1 klein
De Hoeksteen Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Wapen van Borculo 2 - Buddy`s 3 klein
Buddy's Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Buddy`s 2 - Batse 3 klein
Vennebekken Vr. 26-03-2021 19:00:00 L2 A 22 Vennebekken 1 - Molnhofte 2 klein
Hagmolle Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Spoolder 5 - Boonk 3 klein
Zonnebloem Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Zonnebloem 3 - Ster 2 klein
Kruusweg Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Kruusweg 2 - Smit 4 klein
Bousema Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Bousema 4 - Haverkamp 5 klein
Baan Vr. 26-03-2021 19:30:00 L4C A 22 Baan 6 - Laren 3 klein
Molnhofte Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Molnhofte 4 - LBC 2 klein
De Heksenlaak Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Groene Jager 1 - Haverkamp 3 klein
Baan Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Baan 2 - Spoolder 2 klein
Witkamp Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Witkamp 3 - Wapen van Borculo 3 klein
De Naober Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 De Naober 1 - Kroon 1 klein
Tapperij Wo. 31-03-2021 19:30:00 L3A A 22 Batse 4 - Bousema 1 klein
Vennebekken Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Vennebekken 6 - Zonnebloem 4 klein
Langenbaergh Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Laren 5 - Smit 5 klein
Haverkamp Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Haverkamp 8 - Bousema 6 klein
Hoeflo Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Harfsen 5 - Spoolder 7 klein
Baan Wo. 31-03-2021 19:30:00 L5A A 22 Baan 8 - Exel 4 klein
Bousema Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Bousema 2 - Vennebekken 2 klein
Florijn Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Gelster 1 - Ster 1 klein
Witkamp Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Witkamp 2 - Baan 4 klein
Buddy's Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Buddy`s 4 - Kruusweg 1 klein
Tapperij Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Batse 5 - Zonnebloem 2 klein
Hagmolle Do. 01-04-2021 19:30:00 L3C A 22 Spoolder 3 - Molnhofte 5 klein
Lu Lin Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Exel 5 - Haverkamp 7 klein
De Heksenlaak Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Groene Jager 6 - Baan 10 klein
Kuppers Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Deso 1 - Witkamp 4 klein
Molnhofte Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Molnhofte 6 - Vennebekken 5 klein
Ster Do. 01-04-2021 19:30:00 L5C A 22 Ster 4 - De Keyser 2 klein
Hoeflo Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Harfsen 6 - Whee 4 klein
Toornsmit Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Toornsmit 5 - Kroon 4 klein
Vennebekken Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Vennebekken 7 - Zonnebloem 5 klein
Hagmolle Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Spoolder 8 - Spek 2 klein
Baan Do. 01-04-2021 19:30:00 L6A A 22 Baan 11 - Groene Jager 7 klein
Bousema Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Bousema 3 - Batse 6 klein
Lu Lin Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Exel 2 - Haverkamp 6 klein
Buddy's Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Buddy`s 5 - Spoolder 6 klein
Langenbaergh Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Langenbaergh 2 - Baan 7 klein
Ster Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4A A 22 Ster 3 - Toornsmit 3 klein
Toornsmit Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Toornsmit 2 - Groene Jager 4 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Needse Wieken 1 - Boonk 2 klein
Spek Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Spek 1 - Exel 3 klein
Smit Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Smit 3 - Baan 5 klein
Haverkamp Vr. 02-04-2021 19:30:00 L4B A 22 Haverkamp 4 - Gelster 2 klein