Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 05-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 Concordia/Kabel Direct DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 05-09-2022 19:30:00 C2 1 1 De Oase 4 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 05-09-2022 19:30:00 C2 1 1 De Keizer 1 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Harmoniezaal Ma. 05-09-2022 19:30:00 C2 2 1 De Beute 1 - W.H.C. 3 klein
Café `De Leeuw Ma. 05-09-2022 19:30:00 C2 2 1 B.V.Goudleeuwtje 2 - De Keizer 2 klein
Brand Taveerne Ma. 05-09-2022 19:30:00 C3 2 1 Brandtaveerne 4 - Brandtaveerne 6 klein
Café Dormans Di. 06-09-2022 19:00:00 B1 1 1 BVM/Dormans DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
Ricky`s Pub Di. 06-09-2022 19:00:00 B1 1 1 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Café `De Leeuw Di. 06-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 B.V.Goudleeuwtje DB1 - BVM/Dormans DB2 klein
Café Wilhelmina Di. 06-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 De Keizer DB1 - Schinnen DB1 klein
De Biljartacademie Di. 06-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café D`r Toeëre Di. 06-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 O.H.V.Z. DB2 - O.H.V.Z. DB3 klein
MFC Sanderbout Di. 06-09-2022 19:30:00 C2 1 1 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Wolfrath 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 06-09-2022 19:30:00 C2 1 1 Los Band 1 - Ricky`s Pub 3 klein
Oud Haander Di. 06-09-2022 19:30:00 C2 1 1 W.H.C. 2 - W.H.C. 1 klein
Brand Taveerne Di. 06-09-2022 19:30:00 C2 2 1 Brandtaveerne 1 - Paesjsjtal 2 klein
Café De Braadharing Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 1 1 De Braadharing 1 - Sibbe`63 1 klein
Bert`s Place Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 2 1 Sibbe`63 2 - `t Luip 2 klein
Het Steeperkruis Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 2 1 Schaesberg 2 - De Beute 2 klein
Bert`s Place Di. 06-09-2022 19:30:00 C4 1 1 Sibbe`63 3 - Sibbe`63 4 klein
Bert`s Place Wo. 07-09-2022 19:00:00 B1 1 1 La Plaza DB1 - La Plaza DB2 klein
De Biljartacademie Wo. 07-09-2022 19:00:00 C1 1 1 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Onder Ons 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 07-09-2022 19:00:00 C1 1 1 De Oase 1 - De Kokerel 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 07-09-2022 19:00:00 C1 1 1 Maarland 4 - Maarland 3 klein
Ricky`s Pub Wo. 07-09-2022 19:00:00 C1 1 1 Ricky`s Pub 2 - Ricky`s Pub 1 klein
Café Den Aezel Wo. 07-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 `t Luip DB1 - Merpati DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 07-09-2022 19:30:00 C2 2 1 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - BVM/Dormans 1 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 07-09-2022 19:30:00 C3 1 1 Paesjsjtal 3 - BVM/Dormans 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 07-09-2022 19:30:00 C3 2 1 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - De Braadharing 2 klein
Ricky`s Pub Wo. 07-09-2022 19:30:00 C4 1 1 Ricky`s Pub 6 - Brandtaveerne 8 klein
Hotel Café Amicitia Do. 08-09-2022 19:00:00 B1 1 1 Los Band DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 08-09-2022 19:30:00 C2 1 1 Paesjsjtal 1 - Carambool 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 08-09-2022 19:30:00 C2 2 1 De Oase 2 - De Oase 3 klein
Brand Taveerne Do. 08-09-2022 19:30:00 C3 1 1 Brandtaveerne 2 - `t Luip 1 klein
Ricky`s Pub Do. 08-09-2022 19:30:00 C3 1 1 Ricky`s Pub 5 - Schaesberg 1 klein
De Biljartacademie Do. 08-09-2022 19:30:00 C3 1 1 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 08-09-2022 19:30:00 C3 1 1 Niet Klossen 3 - Merpati 1 klein
Café De Braadharing Do. 08-09-2022 19:30:00 C4 1 1 De Braadharing 3 - De Beute 3 klein
De Biljartacademie Vr. 09-09-2022 19:00:00 B1 1 1 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 09-09-2022 19:00:00 C1 1 1 Niet Klossen 2 - Niet Klossen 1 klein
De Biljartacademie Vr. 09-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - Austroa DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 09-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café Oud Stein Vr. 09-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 1 Onder Ons DB1 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Brand Taveerne Vr. 09-09-2022 19:30:00 C3 1 1 Brandtaveerne 3 - Brandtaveerne 5 klein
Café Dormans Vr. 09-09-2022 19:30:00 C3 2 1 BVM/Dormans 3 - Ricky`s Pub 4 klein
De Biljartacademie Vr. 09-09-2022 19:30:00 C4 1 1 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - De Oase 5 klein
Brand Taveerne Vr. 09-09-2022 19:30:00 C4 1 1 Brandtaveerne 7 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 12-09-2022 19:00:00 B1 1 2 BCV `t Haantje 1944 DB1 - La Plaza DB1 klein
Café Dancing Austroa Ma. 12-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 Austroa DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Oud Haander Ma. 12-09-2022 19:30:00 C2 1 2 W.H.C. 1 - De Keizer 1 klein
Het Steeperkruis Ma. 12-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Schaesberg 1 - Brandtaveerne 3 klein
Harmoniezaal Ma. 12-09-2022 19:30:00 C3 2 2 De Beute 2 - Sibbe`63 2 klein
Brand Taveerne Ma. 12-09-2022 19:30:00 C3 2 2 Brandtaveerne 4 - BVM/Dormans 3 klein
Harmoniezaal Ma. 12-09-2022 19:30:00 C4 1 2 De Beute 3 - Sibbe`63 3 klein
Buurthuis De Oase Ma. 12-09-2022 19:30:00 C2 2 2 De Oase 3 - De Beute 1 klein
Oud Haander Ma. 12-09-2022 19:30:00 C2 2 2 W.H.C. 3 - Brandtaveerne 1 klein
Café `t Centrum Di. 13-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 Schinnen DB1 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Café Dormans Di. 13-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 BVM/Dormans DB2 - De Keizer DB1 klein
Café `De Leeuw Di. 13-09-2022 19:30:00 C2 1 2 B.V.Goudleeuwtje 1 - Onder Ons 2 klein
Café De Paesjsjtal Di. 13-09-2022 19:30:00 C2 2 2 Paesjsjtal 2 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Café Oud Stein Di. 13-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Merpati 1 - De Braadharing 1 klein
Café De Braadharing Di. 13-09-2022 19:30:00 C3 2 2 De Braadharing 2 - Ricky`s Pub 4 klein
Café Den Aezel Di. 13-09-2022 19:30:00 C3 2 2 `t Luip 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Bert`s Place Di. 13-09-2022 19:30:00 C4 1 2 Sibbe`63 4 - Brandtaveerne 8 klein
De Biljartacademie Wo. 14-09-2022 19:00:00 B1 1 2 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - Wilhelmina DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 14-09-2022 19:00:00 B1 1 2 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Café D`r Toeëre Wo. 14-09-2022 19:00:00 B1 1 2 O.H.V.Z. DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Bert`s Place Wo. 14-09-2022 19:00:00 B1 1 2 La Plaza DB2 - Los Band DB1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 14-09-2022 19:00:00 C1 1 2 De Kokerel 1 - Maarland 4 klein
Café Den Aezel Wo. 14-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - O.H.V.Z. DB2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 14-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 Concordia/Kabel Direct DB2 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 14-09-2022 19:30:00 C2 1 2 Wolfrath 1 - De Oase 4 klein
Café Dormans Wo. 14-09-2022 19:30:00 C2 2 2 BVM/Dormans 1 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 14-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Paesjsjtal 3 klein
Ricky`s Pub Wo. 14-09-2022 19:30:00 C4 1 2 Ricky`s Pub 6 - Brandtaveerne 7 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 15-09-2022 19:00:00 C1 1 2 Niet Klossen 1 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Café Oud Stein Do. 15-09-2022 19:00:00 C1 1 2 Onder Ons 1 - De Oase 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 15-09-2022 19:00:00 C1 1 2 Maarland 3 - Ricky`s Pub 2 klein
Café D`r Toeëre Do. 15-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 O.H.V.Z. DB3 - `t Luip DB1 klein
De Biljartacademie Do. 15-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 De Biljartacademie DB7/Gebrook - Merpati DB1 klein
Ricky`s Pub Do. 15-09-2022 19:30:00 C2 1 2 Ricky`s Pub 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 15-09-2022 19:30:00 C2 1 2 Carambool 1 - Los Band 1 klein
De Biljartacademie Do. 15-09-2022 19:30:00 C2 1 2 De Biljartacademie 2/Puur toeval - Paesjsjtal 1 klein
Brand Taveerne Do. 15-09-2022 19:30:00 C3 2 2 Brandtaveerne 6 - Schaesberg 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 15-09-2022 19:30:00 C4 1 2 De Oase 5 - De Braadharing 3 klein
De Biljartacademie Do. 15-09-2022 19:30:00 C4 1 2 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 16-09-2022 19:00:00 C1 1 2 Niet Klossen 2 - Wilhelmina 1 klein
De Biljartacademie Vr. 16-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Café Oud Stein Vr. 16-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 2 Onder Ons DB1 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Café Wilhelmina Vr. 16-09-2022 19:30:00 C2 2 2 De Keizer 2 - De Oase 2 klein
Café Op De Bosch Vr. 16-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Sibbe`63 1 - Brandtaveerne 2 klein
Café Den Aezel Vr. 16-09-2022 19:30:00 C3 1 2 `t Luip 1 - Ricky`s Pub 5 klein
Brand Taveerne Vr. 16-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Brandtaveerne 5 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Café Dormans Vr. 16-09-2022 19:30:00 C3 1 2 BVM/Dormans 2 - Niet Klossen 3 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 19-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 Concordia/Kabel Direct DB1 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café Oud Stein Ma. 19-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 Merpati DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Buurthuis De Oase Ma. 19-09-2022 19:30:00 C2 1 3 De Oase 4 - Ricky`s Pub 3 klein
Café Wilhelmina Ma. 19-09-2022 19:30:00 C2 1 3 De Keizer 1 - W.H.C. 2 klein
Café `De Leeuw Ma. 19-09-2022 19:30:00 C2 2 3 B.V.Goudleeuwtje 2 - Paesjsjtal 2 klein
Brand Taveerne Ma. 19-09-2022 19:30:00 C3 2 3 Brandtaveerne 4 - De Braadharing 2 klein
Harmoniezaal Ma. 19-09-2022 19:30:00 C3 2 3 De Beute 2 - `t Luip 2 klein
Harmoniezaal Ma. 19-09-2022 19:30:00 C4 1 3 De Beute 3 - Sibbe`63 4 klein
Café Dormans Di. 20-09-2022 19:00:00 B1 1 3 BVM/Dormans DB1 - La Plaza DB2 klein
Café Wilhelmina Di. 20-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 De Keizer DB1 - Onder Ons DB1 klein
De Biljartacademie Di. 20-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - BVM/Dormans DB2 klein
Café D`r Toeëre Di. 20-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 O.H.V.Z. DB2 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café `De Leeuw Di. 20-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 B.V.Goudleeuwtje DB1 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Café Oud Stein Di. 20-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Onder Ons 2 - Wolfrath 1 klein
MFC Sanderbout Di. 20-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Carambool 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 20-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Los Band 1 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Brand Taveerne Di. 20-09-2022 19:30:00 C2 2 3 Brandtaveerne 1 - De Oase 3 klein
Bert`s Place Di. 20-09-2022 19:30:00 C3 2 3 Sibbe`63 2 - Brandtaveerne 6 klein
Het Steeperkruis Di. 20-09-2022 19:30:00 C3 2 3 Schaesberg 2 - BVM/Dormans 3 klein
Bert`s Place Di. 20-09-2022 19:30:00 C4 1 3 Sibbe`63 3 - De Oase 5 klein
Bert`s Place Wo. 21-09-2022 19:00:00 B1 1 3 La Plaza DB1 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
De Biljartacademie Wo. 21-09-2022 19:00:00 C1 1 3 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Wilhelmina 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 21-09-2022 19:00:00 C1 1 3 De Oase 1 - Niet Klossen 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 21-09-2022 19:00:00 C1 1 3 Maarland 4 - Onder Ons 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 21-09-2022 19:00:00 C1 1 3 Ricky`s Pub 2 - De Kokerel 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 21-09-2022 19:00:00 C1 1 3 Ricky`s Pub 1 - Maarland 3 klein
Café Den Aezel Wo. 21-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 `t Luip DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 21-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Paesjsjtal 3 - Brandtaveerne 5 klein
De Biljartacademie Wo. 21-09-2022 19:30:00 C2 2 3 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - W.H.C. 3 klein
Hotel Café Amicitia Do. 22-09-2022 19:00:00 B1 1 3 Los Band DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 22-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Paesjsjtal 1 - W.H.C. 1 klein
Brand Taveerne Do. 22-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Brandtaveerne 2 - Merpati 1 klein
Ricky`s Pub Do. 22-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Ricky`s Pub 5 - Sibbe`63 1 klein
De Biljartacademie Do. 22-09-2022 19:30:00 C3 1 3 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Schaesberg 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 22-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Niet Klossen 3 - De Braadharing 1 klein
Café De Braadharing Do. 22-09-2022 19:30:00 C4 1 3 De Braadharing 3 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Buurthuis De Oase Do. 22-09-2022 19:30:00 C2 2 3 De Oase 2 - De Beute 1 klein
Café Oud Stein Vr. 23-09-2022 19:00:00 B1 1 3 Wilhelmina DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
De Biljartacademie Vr. 23-09-2022 19:00:00 B1 1 3 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 23-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - Schinnen DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 23-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 3 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - Austroa DB1 klein
Café Wilhelmina Vr. 23-09-2022 19:30:00 C2 2 3 De Keizer 2 - BVM/Dormans 1 klein
Brand Taveerne Vr. 23-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Brandtaveerne 3 - `t Luip 1 klein
Café Dormans Vr. 23-09-2022 19:30:00 C3 1 3 BVM/Dormans 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Ricky`s Pub Vr. 23-09-2022 19:30:00 C3 2 3 Ricky`s Pub 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
De Biljartacademie Vr. 23-09-2022 19:30:00 C4 1 3 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - Ricky`s Pub 6 klein
Brand Taveerne Vr. 23-09-2022 19:30:00 C4 1 3 Brandtaveerne 7 - Brandtaveerne 8 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 26-09-2022 19:00:00 B1 1 4 BCV `t Haantje 1944 DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Café Dancing Austroa Ma. 26-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 Austroa DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Oud Haander Ma. 26-09-2022 19:30:00 C2 1 4 W.H.C. 1 - Los Band 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 26-09-2022 19:30:00 C2 2 4 De Oase 3 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Het Steeperkruis Ma. 26-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Schaesberg 1 - Paesjsjtal 3 klein
Oud Haander Ma. 26-09-2022 19:30:00 C2 2 4 W.H.C. 3 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Harmoniezaal Ma. 26-09-2022 19:30:00 C2 2 4 De Beute 1 - Brandtaveerne 1 klein
Café `t Centrum Di. 27-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 Schinnen DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Café Dormans Di. 27-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 BVM/Dormans DB2 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Café `De Leeuw Di. 27-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 B.V.Goudleeuwtje DB1 - De Keizer DB1 klein
Oud Haander Di. 27-09-2022 19:30:00 C2 1 4 W.H.C. 2 - Paesjsjtal 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 27-09-2022 19:30:00 C2 2 4 Paesjsjtal 2 - De Keizer 2 klein
Café De Braadharing Di. 27-09-2022 19:30:00 C3 1 4 De Braadharing 1 - Brandtaveerne 2 klein
Café Oud Stein Di. 27-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Merpati 1 - Ricky`s Pub 5 klein
MFC Sanderbout Di. 27-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Niet Klossen 3 klein
Het Steeperkruis Di. 27-09-2022 19:30:00 C3 2 4 Schaesberg 2 - De Braadharing 2 klein
Café Den Aezel Di. 27-09-2022 19:30:00 C3 2 4 `t Luip 2 - Ricky`s Pub 4 klein
Café D`r Toeëre Wo. 28-09-2022 19:00:00 B1 1 4 O.H.V.Z. DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Bert`s Place Wo. 28-09-2022 19:00:00 B1 1 4 La Plaza DB2 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
De Biljartacademie Wo. 28-09-2022 19:00:00 B1 1 4 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Ricky`s Pub Wo. 28-09-2022 19:00:00 C1 1 4 Ricky`s Pub 1 - De Kokerel 1 klein
Café Den Aezel Wo. 28-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - Merpati DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 28-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 Concordia/Kabel Direct DB2 - `t Luip DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 28-09-2022 19:30:00 C2 1 4 Wolfrath 1 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Café Dormans Wo. 28-09-2022 19:30:00 C2 2 4 BVM/Dormans 1 - De Oase 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 2 4 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Brandtaveerne 4 klein
Ricky`s Pub Wo. 28-09-2022 19:30:00 C4 1 4 Ricky`s Pub 6 - De Braadharing 3 klein
Hotel Café Amicitia Do. 29-09-2022 19:00:00 B1 1 4 Los Band DB1 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
Buurthuis De Oase Do. 29-09-2022 19:00:00 C1 1 4 Wilhelmina 1 - De Oase 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 29-09-2022 19:00:00 C1 1 4 Niet Klossen 1 - Maarland 4 klein
Café Oud Stein Do. 29-09-2022 19:00:00 C1 1 4 Onder Ons 1 - Ricky`s Pub 2 klein
De Biljartacademie Do. 29-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 De Biljartacademie DB7/Gebrook - O.H.V.Z. DB3 klein
Ricky`s Pub Do. 29-09-2022 19:30:00 C2 1 4 Ricky`s Pub 3 - Onder Ons 2 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 29-09-2022 19:30:00 C2 1 4 Carambool 1 - De Oase 4 klein
De Biljartacademie Do. 29-09-2022 19:30:00 C2 1 4 De Biljartacademie 2/Puur toeval - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Brand Taveerne Do. 29-09-2022 19:30:00 C3 2 4 Brandtaveerne 6 - De Beute 2 klein
Bert`s Place Do. 29-09-2022 19:30:00 C4 1 4 Sibbe`63 4 - Brandtaveerne 7 klein
Buurthuis De Oase Do. 29-09-2022 19:30:00 C4 1 4 De Oase 5 - De Beute 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 30-09-2022 19:00:00 C1 1 4 Niet Klossen 2 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
De Biljartacademie Vr. 30-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Café Oud Stein Vr. 30-09-2022 19:30:00 B2ZL 1 4 Onder Ons DB1 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Café Op De Bosch Vr. 30-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Sibbe`63 1 - Brandtaveerne 3 klein
Café Den Aezel Vr. 30-09-2022 19:30:00 C3 1 4 `t Luip 1 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Brand Taveerne Vr. 30-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Brandtaveerne 5 - BVM/Dormans 2 klein
Café Dormans Vr. 30-09-2022 19:30:00 C3 2 4 BVM/Dormans 3 - Sibbe`63 2 klein
De Biljartacademie Vr. 30-09-2022 19:30:00 C4 1 4 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - Sibbe`63 3 klein
Brand Taveerne Vr. 30-09-2022 19:30:00 C4 1 4 Brandtaveerne 8 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 03-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 Concordia/Kabel Direct DB1 - BVM/Dormans DB2 klein
Café Oud Stein Ma. 03-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 Merpati DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 03-10-2022 19:30:00 C2 1 5 De Oase 4 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Café `De Leeuw Ma. 03-10-2022 19:30:00 C2 2 5 B.V.Goudleeuwtje 2 - De Oase 3 klein
Brand Taveerne Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 2 5 Brandtaveerne 4 - Ricky`s Pub 4 klein
Harmoniezaal Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 2 5 De Beute 2 - BVM/Dormans 3 klein
Harmoniezaal Ma. 03-10-2022 19:30:00 C4 1 5 De Beute 3 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
De Biljartacademie Di. 04-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Café D`r Toeëre Di. 04-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 O.H.V.Z. DB2 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café Wilhelmina Di. 04-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 De Keizer DB1 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Café `De Leeuw Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 1 5 B.V.Goudleeuwtje 1 - Ricky`s Pub 3 klein
Café Oud Stein Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Onder Ons 2 - Carambool 1 klein
MFC Sanderbout Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - W.H.C. 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Los Band 1 - W.H.C. 2 klein
Bert`s Place Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 2 5 Sibbe`63 2 - De Braadharing 2 klein
Het Steeperkruis Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 2 5 Schaesberg 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Bert`s Place Di. 04-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Sibbe`63 3 - Ricky`s Pub 6 klein
Ricky`s Pub Wo. 05-10-2022 19:00:00 B1 1 5 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - BVM/Dormans DB1 klein
Café D`r Toeëre Wo. 05-10-2022 19:00:00 B1 1 5 O.H.V.Z. DB1 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 05-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Maarland 4 - Wilhelmina 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 05-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Ricky`s Pub 2 - Niet Klossen 1 klein
Café Den Aezel Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 `t Luip DB1 - Austroa DB1 klein
Café Dormans Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 2 5 BVM/Dormans 1 - Paesjsjtal 2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Paesjsjtal 3 - `t Luip 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Brandtaveerne 5 klein
De Biljartacademie Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 2 5 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - De Beute 1 klein
Hotel Café Amicitia Do. 06-10-2022 19:00:00 B1 1 5 Los Band DB1 - La Plaza DB1 klein
Café Oud Stein Do. 06-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Onder Ons 1 - Ricky`s Pub 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 06-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Maarland 3 - De Kokerel 1 klein
Café D`r Toeëre Do. 06-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 O.H.V.Z. DB3 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café De Paesjsjtal Do. 06-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Paesjsjtal 1 - De Keizer 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 06-10-2022 19:30:00 C2 2 5 De Oase 2 - Brandtaveerne 1 klein
Ricky`s Pub Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Ricky`s Pub 5 - De Braadharing 1 klein
De Biljartacademie Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 1 5 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Sibbe`63 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Niet Klossen 3 - Brandtaveerne 2 klein
Brand Taveerne Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 2 5 Brandtaveerne 6 - `t Luip 2 klein
Café De Braadharing Do. 06-10-2022 19:30:00 C4 1 5 De Braadharing 3 - Brandtaveerne 8 klein
Buurthuis De Oase Do. 06-10-2022 19:30:00 C4 1 5 De Oase 5 - Sibbe`63 4 klein
Café Oud Stein Vr. 07-10-2022 19:00:00 B1 1 5 Wilhelmina DB1 - La Plaza DB2 klein
De Biljartacademie Vr. 07-10-2022 19:00:00 B1 1 5 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 07-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Niet Klossen 2 - De Oase 1 klein
De Biljartacademie Vr. 07-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - Onder Ons DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 07-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 5 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - Schinnen DB1 klein
Brand Taveerne Vr. 07-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Brandtaveerne 3 - Merpati 1 klein
Café Dormans Vr. 07-10-2022 19:30:00 C3 1 5 BVM/Dormans 2 - Schaesberg 1 klein
De Biljartacademie Vr. 07-10-2022 19:30:00 C4 1 5 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - Brandtaveerne 7 klein
Café Wilhelmina Vr. 07-10-2022 19:30:00 C2 2 5 De Keizer 2 - W.H.C. 3 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 10-10-2022 19:00:00 B1 1 6 BCV `t Haantje 1944 DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Café Dancing Austroa Ma. 10-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 Austroa DB1 - Merpati DB1 klein
Oud Haander Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 1 6 W.H.C. 1 - De Oase 4 klein
Café Wilhelmina Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 1 6 De Keizer 1 - Los Band 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 2 6 De Oase 3 - De Keizer 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 10-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Schaesberg 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Brand Taveerne Ma. 10-10-2022 19:30:00 C4 1 6 Brandtaveerne 8 - Sibbe`63 3 klein
Oud Haander Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 2 6 W.H.C. 3 - BVM/Dormans 1 klein
Harmoniezaal Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 2 6 De Beute 1 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Café `t Centrum Di. 11-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 Schinnen DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café Dormans Di. 11-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 BVM/Dormans DB2 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Café `De Leeuw Di. 11-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 B.V.Goudleeuwtje DB1 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Café Wilhelmina Di. 11-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 De Keizer DB1 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Oud Haander Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 1 6 W.H.C. 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 2 6 Paesjsjtal 2 - De Oase 2 klein
Brand Taveerne Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 2 6 Brandtaveerne 1 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Café De Braadharing Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 6 De Braadharing 1 - Brandtaveerne 3 klein
Café Oud Stein Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Merpati 1 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Café Den Aezel Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 2 6 `t Luip 2 - Brandtaveerne 4 klein
Ricky`s Pub Wo. 12-10-2022 19:00:00 B1 1 6 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Bert`s Place Wo. 12-10-2022 19:00:00 B1 1 6 La Plaza DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Bert`s Place Wo. 12-10-2022 19:00:00 B1 1 6 La Plaza DB2 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Café D`r Toeëre Wo. 12-10-2022 19:00:00 B1 1 6 O.H.V.Z. DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
De Biljartacademie Wo. 12-10-2022 19:00:00 C1 1 6 De Biljartacademie 1/En nog 5 - De Oase 1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 12-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 Concordia/Kabel Direct DB2 - O.H.V.Z. DB3 klein
MFC Sanderbout Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 2 6 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Sibbe`63 2 klein
Café Dormans Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 2 6 BVM/Dormans 3 - Brandtaveerne 6 klein
Ricky`s Pub Wo. 12-10-2022 19:30:00 C4 1 6 Ricky`s Pub 6 - De Beute 3 klein
Buurthuis De Oase Do. 13-10-2022 19:00:00 C1 1 6 Wilhelmina 1 - Ricky`s Pub 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 13-10-2022 19:00:00 C1 1 6 Niet Klossen 1 - Ricky`s Pub 1 klein
Café Oud Stein Do. 13-10-2022 19:00:00 C1 1 6 Onder Ons 1 - Maarland 3 klein
De Biljartacademie Do. 13-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 De Biljartacademie DB7/Gebrook - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Ricky`s Pub Do. 13-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Ricky`s Pub 3 - Wolfrath 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 13-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Carambool 1 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
De Biljartacademie Do. 13-10-2022 19:30:00 C2 1 6 De Biljartacademie 2/Puur toeval - Onder Ons 2 klein
Brand Taveerne Do. 13-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Brandtaveerne 2 - Ricky`s Pub 5 klein
Café De Braadharing Do. 13-10-2022 19:30:00 C3 2 6 De Braadharing 2 - De Beute 2 klein
Bert`s Place Do. 13-10-2022 19:30:00 C4 1 6 Sibbe`63 4 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 14-10-2022 19:00:00 C1 1 6 Niet Klossen 2 - Maarland 4 klein
De Biljartacademie Vr. 14-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - `t Luip DB1 klein
Café Oud Stein Vr. 14-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 6 Onder Ons DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Café Op De Bosch Vr. 14-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Sibbe`63 1 - Paesjsjtal 3 klein
Café Dormans Vr. 14-10-2022 19:30:00 C3 1 6 BVM/Dormans 2 - `t Luip 1 klein
Brand Taveerne Vr. 14-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Brandtaveerne 5 - Niet Klossen 3 klein
Ricky`s Pub Vr. 14-10-2022 19:30:00 C3 2 6 Ricky`s Pub 4 - Schaesberg 2 klein
Brand Taveerne Vr. 14-10-2022 19:30:00 C4 1 6 Brandtaveerne 7 - De Braadharing 3 klein
De Biljartacademie Vr. 14-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - De Oase 5 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 17-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 Concordia/Kabel Direct DB1 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Café Oud Stein Ma. 17-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 Merpati DB1 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Buurthuis De Oase Ma. 17-10-2022 19:30:00 C2 1 7 De Oase 4 - W.H.C. 2 klein
Café `De Leeuw Ma. 17-10-2022 19:30:00 C2 2 7 B.V.Goudleeuwtje 2 - Brandtaveerne 1 klein
Harmoniezaal Ma. 17-10-2022 19:30:00 C3 2 7 De Beute 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Harmoniezaal Ma. 17-10-2022 19:30:00 C4 1 7 De Beute 3 - Brandtaveerne 8 klein
Café Dormans Di. 18-10-2022 19:00:00 B1 1 7 BVM/Dormans DB1 - Los Band DB1 klein
Café D`r Toeëre Di. 18-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 O.H.V.Z. DB2 - BVM/Dormans DB2 klein
De Biljartacademie Di. 18-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Café `De Leeuw Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 7 B.V.Goudleeuwtje 1 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Café Oud Stein Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Onder Ons 2 - W.H.C. 1 klein
MFC Sanderbout Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - De Keizer 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Los Band 1 - Paesjsjtal 1 klein
Bert`s Place Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 2 7 Sibbe`63 2 - Ricky`s Pub 4 klein
Het Steeperkruis Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 2 7 Schaesberg 2 - Brandtaveerne 4 klein
Bert`s Place Di. 18-10-2022 19:30:00 C4 1 7 Sibbe`63 3 - Brandtaveerne 7 klein
Café De Paesjsjtal Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 2 7 Paesjsjtal 2 - W.H.C. 3 klein
Café Oud Stein Wo. 19-10-2022 19:00:00 B1 1 7 Wilhelmina DB1 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
De Biljartacademie Wo. 19-10-2022 19:00:00 B1 1 7 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - La Plaza DB2 klein
De Biljartacademie Wo. 19-10-2022 19:00:00 B1 1 7 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 19-10-2022 19:00:00 C1 1 7 Ricky`s Pub 1 - Wilhelmina 1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 19-10-2022 19:00:00 C1 1 7 De Kokerel 1 - Onder Ons 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 19-10-2022 19:00:00 C1 1 7 Maarland 4 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Ricky`s Pub Wo. 19-10-2022 19:00:00 C1 1 7 Ricky`s Pub 2 - Niet Klossen 2 klein
Café Den Aezel Wo. 19-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 `t Luip DB1 - Schinnen DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 19-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café Dormans Wo. 19-10-2022 19:30:00 C2 2 7 BVM/Dormans 1 - De Oase 3 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 19-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Paesjsjtal 3 - Merpati 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 19-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - `t Luip 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 20-10-2022 19:00:00 C1 1 7 Maarland 3 - Niet Klossen 1 klein
Café D`r Toeëre Do. 20-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 O.H.V.Z. DB3 - Austroa DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 20-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Carambool 1 - Wolfrath 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 20-10-2022 19:30:00 C2 2 7 De Oase 2 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
De Biljartacademie Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 1 7 De Biljartacademie 4/De Ketsers - De Braadharing 1 klein
Brand Taveerne Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Brandtaveerne 5 - Schaesberg 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Niet Klossen 3 - Ricky`s Pub 5 klein
Brand Taveerne Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 2 7 Brandtaveerne 6 - De Braadharing 2 klein
Café De Braadharing Do. 20-10-2022 19:30:00 C4 1 7 De Braadharing 3 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Buurthuis De Oase Do. 20-10-2022 19:30:00 C4 1 7 De Oase 5 - Ricky`s Pub 6 klein
De Biljartacademie Vr. 21-10-2022 19:00:00 B1 1 7 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 21-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - De Keizer DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 21-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 7 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - Onder Ons DB1 klein
Brand Taveerne Vr. 21-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Brandtaveerne 3 - Brandtaveerne 2 klein
Café Op De Bosch Vr. 21-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Sibbe`63 1 - BVM/Dormans 2 klein
Café Dormans Vr. 21-10-2022 19:30:00 C3 2 7 BVM/Dormans 3 - `t Luip 2 klein
De Biljartacademie Vr. 21-10-2022 19:30:00 C4 1 7 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - Sibbe`63 4 klein
Café Wilhelmina Vr. 21-10-2022 19:30:00 C2 2 7 De Keizer 2 - De Beute 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 24-10-2022 19:00:00 B1 1 8 BCV `t Haantje 1944 DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
Café Dancing Austroa Ma. 24-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 Austroa DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Oud Haander Ma. 24-10-2022 19:30:00 C2 1 8 W.H.C. 1 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 24-10-2022 19:30:00 C2 1 8 De Keizer 1 - De Oase 4 klein
Buurthuis De Oase Ma. 24-10-2022 19:30:00 C2 2 8 De Oase 3 - Paesjsjtal 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 24-10-2022 19:30:00 C3 1 8 Schaesberg 1 - Niet Klossen 3 klein
Brand Taveerne Ma. 24-10-2022 19:30:00 C3 2 8 Brandtaveerne 4 - Sibbe`63 2 klein
Harmoniezaal Ma. 24-10-2022 19:30:00 C3 2 8 De Beute 2 - Ricky`s Pub 4 klein
Café `t Centrum Di. 25-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 Schinnen DB1 - Merpati DB1 klein
Café Dormans Di. 25-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 BVM/Dormans DB2 - `t Luip DB1 klein
Café `De Leeuw Di. 25-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 B.V.Goudleeuwtje DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 25-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 De Keizer DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
De Biljartacademie Di. 25-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Oud Haander Di. 25-10-2022 19:30:00 C2 1 8 W.H.C. 2 - Onder Ons 2 klein
Brand Taveerne Di. 25-10-2022 19:30:00 C2 2 8 Brandtaveerne 1 - De Keizer 2 klein
Café Oud Stein Di. 25-10-2022 19:30:00 C3 1 8 Merpati 1 - BVM/Dormans 2 klein
Het Steeperkruis Di. 25-10-2022 19:30:00 C3 2 8 Schaesberg 2 - `t Luip 2 klein
MFC Sanderbout Di. 25-10-2022 19:30:00 C3 2 8 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Brandtaveerne 6 klein
Café De Braadharing Di. 25-10-2022 19:30:00 C3 2 8 De Braadharing 2 - BVM/Dormans 3 klein
Bert`s Place Wo. 26-10-2022 19:00:00 B1 1 8 La Plaza DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 26-10-2022 19:00:00 B1 1 8 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Bert`s Place Wo. 26-10-2022 19:00:00 B1 1 8 La Plaza DB2 - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 26-10-2022 19:00:00 C1 1 8 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Ricky`s Pub 2 klein
Buurthuis De Oase Wo. 26-10-2022 19:00:00 C1 1 8 De Oase 1 - Maarland 4 klein
De Biljartacademie Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 2 8 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 26-10-2022 19:30:00 C3 1 8 Paesjsjtal 3 - De Braadharing 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 26-10-2022 19:30:00 C3 1 8 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Sibbe`63 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 26-10-2022 19:30:00 C4 1 8 Ricky`s Pub 6 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Café Dormans Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 2 8 BVM/Dormans 1 - De Beute 1 klein
Hotel Café Amicitia Do. 27-10-2022 19:00:00 B1 1 8 Los Band DB1 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Buurthuis De Oase Do. 27-10-2022 19:00:00 C1 1 8 Wilhelmina 1 - Maarland 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 27-10-2022 19:00:00 C1 1 8 Niet Klossen 1 - De Kokerel 1 klein
De Biljartacademie Do. 27-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 De Biljartacademie DB7/Gebrook - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 27-10-2022 19:30:00 C2 1 8 Carambool 1 - Ricky`s Pub 3 klein
De Biljartacademie Do. 27-10-2022 19:30:00 C2 1 8 De Biljartacademie 2/Puur toeval - Wolfrath 1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 27-10-2022 19:30:00 C2 1 8 Paesjsjtal 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Ricky`s Pub Do. 27-10-2022 19:30:00 C3 1 8 Ricky`s Pub 5 - Brandtaveerne 3 klein
Brand Taveerne Do. 27-10-2022 19:30:00 C3 1 8 Brandtaveerne 2 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Café De Braadharing Do. 27-10-2022 19:30:00 C4 1 8 De Braadharing 3 - Sibbe`63 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 27-10-2022 19:30:00 C2 2 8 De Oase 2 - W.H.C. 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 28-10-2022 19:00:00 C1 1 8 Niet Klossen 2 - Ricky`s Pub 1 klein
De Biljartacademie Vr. 28-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - O.H.V.Z. DB3 klein
Café Oud Stein Vr. 28-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 8 Onder Ons DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café Den Aezel Vr. 28-10-2022 19:30:00 C3 1 8 `t Luip 1 - Brandtaveerne 5 klein
De Biljartacademie Vr. 28-10-2022 19:30:00 C4 1 8 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - Sibbe`63 3 klein
Brand Taveerne Vr. 28-10-2022 19:30:00 C4 1 8 Brandtaveerne 7 - De Beute 3 klein
Brand Taveerne Vr. 28-10-2022 19:30:00 C4 1 8 Brandtaveerne 8 - De Oase 5 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 Concordia/Kabel Direct DB1 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Café Oud Stein Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 Merpati DB1 - BVM/Dormans DB2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 31-10-2022 19:30:00 C2 1 9 De Oase 4 - Paesjsjtal 1 klein
Café `De Leeuw Ma. 31-10-2022 19:30:00 C2 2 9 B.V.Goudleeuwtje 2 - De Oase 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 1 9 Schaesberg 1 - `t Luip 1 klein
Harmoniezaal Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 2 9 De Beute 2 - Brandtaveerne 4 klein
Harmoniezaal Ma. 31-10-2022 19:30:00 C4 1 9 De Beute 3 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Oud Haander Ma. 31-10-2022 19:30:00 C2 2 9 W.H.C. 3 - De Oase 3 klein
Café D`r Toeëre Di. 01-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 O.H.V.Z. DB2 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Café `t Centrum Di. 01-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 Schinnen DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Café `De Leeuw Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 1 9 B.V.Goudleeuwtje 1 - W.H.C. 2 klein
Café Oud Stein Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Onder Ons 2 - De Keizer 1 klein
MFC Sanderbout Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Los Band 1 klein
Café Dormans Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 9 BVM/Dormans 2 - De Braadharing 1 klein
Bert`s Place Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 2 9 Sibbe`63 2 - Schaesberg 2 klein
Café Den Aezel Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 2 9 `t Luip 2 - De Braadharing 2 klein
Bert`s Place Di. 01-11-2022 19:30:00 C4 1 9 Sibbe`63 3 - De Braadharing 3 klein
Café De Paesjsjtal Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 2 9 Paesjsjtal 2 - De Beute 1 klein
De Biljartacademie Wo. 02-11-2022 19:00:00 B1 1 9 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 02-11-2022 19:00:00 B1 1 9 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
Café D`r Toeëre Wo. 02-11-2022 19:00:00 B1 1 9 O.H.V.Z. DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 02-11-2022 19:00:00 C1 1 9 De Kokerel 1 - Wilhelmina 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 02-11-2022 19:00:00 C1 1 9 Ricky`s Pub 1 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Ricky`s Pub Wo. 02-11-2022 19:00:00 C1 1 9 Ricky`s Pub 2 - De Oase 1 klein
Café Den Aezel Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 `t Luip DB1 - Onder Ons DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 Concordia/Kabel Direct DB2 - Austroa DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Wolfrath 1 - W.H.C. 1 klein
Café Dormans Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 2 9 BVM/Dormans 1 - Brandtaveerne 1 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Paesjsjtal 3 - Brandtaveerne 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Merpati 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 03-11-2022 19:00:00 C1 1 9 Niet Klossen 1 - Onder Ons 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 03-11-2022 19:00:00 C1 1 9 Maarland 3 - Niet Klossen 2 klein
Ricky`s Pub Do. 03-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Ricky`s Pub 3 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
De Biljartacademie Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 1 9 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Ricky`s Pub 5 klein
Brand Taveerne Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 2 9 Brandtaveerne 6 - Ricky`s Pub 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 1 9 De Oase 5 - Brandtaveerne 7 klein
Bert`s Place Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 1 9 Sibbe`63 4 - Ricky`s Pub 6 klein
Café Oud Stein Vr. 04-11-2022 19:00:00 B1 1 9 Wilhelmina DB1 - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 04-11-2022 19:00:00 B1 1 9 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - BVM/Dormans DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 04-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - De Keizer DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 04-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
De Biljartacademie Vr. 04-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 9 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Café Wilhelmina Vr. 04-11-2022 19:30:00 C2 2 9 De Keizer 2 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Brand Taveerne Vr. 04-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Brandtaveerne 5 - Sibbe`63 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 04-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Niet Klossen 3 - Brandtaveerne 3 klein
Café Dormans Vr. 04-11-2022 19:30:00 C3 2 9 BVM/Dormans 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
De Biljartacademie Vr. 04-11-2022 19:30:00 C4 1 9 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - Brandtaveerne 8 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 07-11-2022 19:00:00 B1 1 10 BCV `t Haantje 1944 DB1 - La Plaza DB2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 07-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 Concordia/Kabel Direct DB1 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Oud Haander Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 1 10 W.H.C. 1 - Ricky`s Pub 3 klein
Café Wilhelmina Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 1 10 De Keizer 1 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 2 10 De Oase 3 - De Oase 2 klein
Harmoniezaal Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 2 10 De Beute 2 - Schaesberg 2 klein
Harmoniezaal Ma. 07-11-2022 19:30:00 C4 1 10 De Beute 3 - De Braadharing 3 klein
Oud Haander Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 2 10 W.H.C. 3 - De Beute 1 klein
Café Dormans Di. 08-11-2022 19:00:00 B1 1 10 BVM/Dormans DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Café `t Centrum Di. 08-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 Schinnen DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café `De Leeuw Di. 08-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 B.V.Goudleeuwtje DB1 - `t Luip DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 08-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 De Keizer DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
De Biljartacademie Di. 08-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Oud Haander Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 1 10 W.H.C. 2 - Wolfrath 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Los Band 1 - De Oase 4 klein
Café De Paesjsjtal Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 2 10 Paesjsjtal 2 - Brandtaveerne 1 klein
Café Oud Stein Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Merpati 1 - Brandtaveerne 5 klein
Café Den Aezel Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 2 10 `t Luip 2 - Sibbe`63 2 klein
Café De Braadharing Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 2 10 De Braadharing 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Bert`s Place Di. 08-11-2022 19:30:00 C4 1 10 Sibbe`63 4 - Sibbe`63 3 klein
Bert`s Place Wo. 09-11-2022 19:00:00 B1 1 10 La Plaza DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
Ricky`s Pub Wo. 09-11-2022 19:00:00 B1 1 10 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 09-11-2022 19:00:00 C1 1 10 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Maarland 3 klein
Buurthuis De Oase Wo. 09-11-2022 19:00:00 C1 1 10 De Oase 1 - Ricky`s Pub 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 09-11-2022 19:00:00 C1 1 10 Maarland 4 - Ricky`s Pub 2 klein
Café Dormans Wo. 09-11-2022 19:30:00 C2 2 10 BVM/Dormans 1 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Hotel Café Amicitia Do. 10-11-2022 19:00:00 B1 1 10 Los Band DB1 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Buurthuis De Oase Do. 10-11-2022 19:00:00 C1 1 10 Wilhelmina 1 - Onder Ons 1 klein
De Biljartacademie Do. 10-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 De Biljartacademie DB7/Gebrook - Austroa DB1 klein
De Biljartacademie Do. 10-11-2022 19:30:00 C2 1 10 De Biljartacademie 2/Puur toeval - Carambool 1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 10-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Paesjsjtal 1 - Onder Ons 2 klein
Ricky`s Pub Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Ricky`s Pub 5 - Paesjsjtal 3 klein
Brand Taveerne Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Brandtaveerne 2 - BVM/Dormans 2 klein
Café De Braadharing Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 1 10 De Braadharing 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Niet Klossen 3 - `t Luip 1 klein
Brand Taveerne Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 2 10 Brandtaveerne 6 - Brandtaveerne 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 10-11-2022 19:30:00 C4 1 10 De Oase 5 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 11-11-2022 19:00:00 C1 1 10 Niet Klossen 2 - De Kokerel 1 klein
De Biljartacademie Vr. 11-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café Dormans Vr. 11-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 BVM/Dormans DB2 - O.H.V.Z. DB3 klein
Café Oud Stein Vr. 11-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 10 Onder Ons DB1 - Merpati DB1 klein
Café Wilhelmina Vr. 11-11-2022 19:30:00 C2 2 10 De Keizer 2 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Brand Taveerne Vr. 11-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Brandtaveerne 3 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Café Op De Bosch Vr. 11-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Sibbe`63 1 - Schaesberg 1 klein
Ricky`s Pub Vr. 11-11-2022 19:30:00 C3 2 10 Ricky`s Pub 4 - BVM/Dormans 3 klein
De Biljartacademie Vr. 11-11-2022 19:30:00 C4 1 10 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - Brandtaveerne 7 klein
Brand Taveerne Vr. 11-11-2022 19:30:00 C4 1 10 Brandtaveerne 8 - Ricky`s Pub 6 klein
Café Oud Stein Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 Merpati DB1 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 Concordia/Kabel Direct DB1 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Buurthuis De Oase Ma. 14-11-2022 19:30:00 C2 1 11 De Oase 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Café `De Leeuw Ma. 14-11-2022 19:30:00 C2 2 11 B.V.Goudleeuwtje 2 - BVM/Dormans 1 klein
Het Steeperkruis Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Schaesberg 1 - Merpati 1 klein
Harmoniezaal Ma. 14-11-2022 19:30:00 C2 2 11 De Beute 1 - De Oase 3 klein
Café D`r Toeëre Di. 15-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 O.H.V.Z. DB2 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Café Wilhelmina Di. 15-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 De Keizer DB1 - `t Luip DB1 klein
Café `t Centrum Di. 15-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 Schinnen DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café `De Leeuw Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 11 B.V.Goudleeuwtje 1 - Paesjsjtal 1 klein
Café Oud Stein Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Onder Ons 2 - Los Band 1 klein
MFC Sanderbout Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Brandtaveerne 2 klein
Bert`s Place Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 2 11 Sibbe`63 2 - De Beute 2 klein
Het Steeperkruis Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 2 11 Schaesberg 2 - Brandtaveerne 6 klein
Bert`s Place Di. 15-11-2022 19:30:00 C4 1 11 Sibbe`63 3 - De Beute 3 klein
Brand Taveerne Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 2 11 Brandtaveerne 1 - W.H.C. 3 klein
De Biljartacademie Wo. 16-11-2022 19:00:00 B1 1 11 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - BVM/Dormans DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 16-11-2022 19:00:00 B1 1 11 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - Los Band DB1 klein
Café D`r Toeëre Wo. 16-11-2022 19:00:00 B1 1 11 O.H.V.Z. DB1 - La Plaza DB1 klein
Bert`s Place Wo. 16-11-2022 19:00:00 B1 1 11 La Plaza DB2 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
Café-bar De Kokerel Wo. 16-11-2022 19:00:00 C1 1 11 De Kokerel 1 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Ricky`s Pub Wo. 16-11-2022 19:00:00 C1 1 11 Ricky`s Pub 1 - Maarland 4 klein
Café Den Aezel Wo. 16-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Café Den Aezel Wo. 16-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Wolfrath 1 - De Keizer 1 klein
De Biljartacademie Wo. 16-11-2022 19:30:00 C2 2 11 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - Paesjsjtal 2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Paesjsjtal 3 - Brandtaveerne 3 klein
Café Dormans Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 2 11 BVM/Dormans 3 - Brandtaveerne 4 klein
MFC Sanderbout Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 2 11 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - `t Luip 2 klein
Café Oud Stein Do. 17-11-2022 19:00:00 C1 1 11 Onder Ons 1 - Niet Klossen 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 17-11-2022 19:00:00 C1 1 11 Maarland 3 - De Oase 1 klein
Café D`r Toeëre Do. 17-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 O.H.V.Z. DB3 - Onder Ons DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 17-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Carambool 1 - W.H.C. 1 klein
Ricky`s Pub Do. 17-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Ricky`s Pub 3 - W.H.C. 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 17-11-2022 19:30:00 C2 2 11 De Oase 2 - De Keizer 2 klein
De Biljartacademie Do. 17-11-2022 19:30:00 C3 1 11 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Niet Klossen 3 klein
Café De Braadharing Do. 17-11-2022 19:30:00 C4 1 11 De Braadharing 3 - De Oase 5 klein
Brand Taveerne Do. 17-11-2022 19:30:00 C4 1 11 Brandtaveerne 7 - Ricky`s Pub 6 klein
Café Oud Stein Vr. 18-11-2022 19:00:00 B1 1 11 Wilhelmina DB1 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 18-11-2022 19:00:00 C1 1 11 Niet Klossen 1 - Wilhelmina 1 klein
Café Den Aezel Vr. 18-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - BVM/Dormans DB2 klein
De Biljartacademie Vr. 18-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 11 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - Austroa DB1 klein
Café Dormans Vr. 18-11-2022 19:30:00 C3 1 11 BVM/Dormans 2 - Ricky`s Pub 5 klein
Brand Taveerne Vr. 18-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Brandtaveerne 5 - De Braadharing 1 klein
Café Den Aezel Vr. 18-11-2022 19:30:00 C3 1 11 `t Luip 1 - Sibbe`63 1 klein
Ricky`s Pub Vr. 18-11-2022 19:30:00 C3 2 11 Ricky`s Pub 4 - De Braadharing 2 klein
De Biljartacademie Vr. 18-11-2022 19:30:00 C4 1 11 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Brand Taveerne Vr. 18-11-2022 19:30:00 C4 1 11 Brandtaveerne 8 - Sibbe`63 4 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 21-11-2022 19:00:00 B1 1 12 BCV `t Haantje 1944 DB1 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 21-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 Concordia/Kabel Direct DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Oud Haander Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 1 12 W.H.C. 1 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Café Wilhelmina Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 1 12 De Keizer 1 - Ricky`s Pub 3 klein
Buurthuis De Oase Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 2 12 De Oase 3 - Brandtaveerne 1 klein
Oud Haander Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 2 12 W.H.C. 3 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Harmoniezaal Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 2 12 De Beute 1 - De Oase 2 klein
Café `t Centrum Di. 22-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 Schinnen DB1 - Austroa DB1 klein
Café Dormans Di. 22-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 BVM/Dormans DB2 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café `De Leeuw Di. 22-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 B.V.Goudleeuwtje DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Café Wilhelmina Di. 22-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 De Keizer DB1 - Merpati DB1 klein
De Biljartacademie Di. 22-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - `t Luip DB1 klein
De Biljartacademie Di. 22-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - O.H.V.Z. DB2 klein
Oud Haander Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 1 12 W.H.C. 2 - Carambool 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 1 12 Los Band 1 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
MFC Sanderbout Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 1 12 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Onder Ons 2 klein
Café De Paesjsjtal Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 2 12 Paesjsjtal 2 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Café De Braadharing Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 12 De Braadharing 1 - Schaesberg 1 klein
Café Oud Stein Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Merpati 1 - `t Luip 1 klein
Café Den Aezel Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 2 12 `t Luip 2 - De Beute 2 klein
De Biljartacademie Wo. 23-11-2022 19:00:00 B1 1 12 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
De Biljartacademie Wo. 23-11-2022 19:00:00 B1 1 12 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - BVM/Dormans DB1 klein
Café D`r Toeëre Wo. 23-11-2022 19:00:00 B1 1 12 O.H.V.Z. DB1 - Los Band DB1 klein
Bert`s Place Wo. 23-11-2022 19:00:00 B1 1 12 La Plaza DB2 - La Plaza DB1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 23-11-2022 19:00:00 C1 1 12 De Kokerel 1 - De Oase 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 23-11-2022 19:00:00 C1 1 12 Ricky`s Pub 1 - Ricky`s Pub 2 klein
Café Dormans Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 2 12 BVM/Dormans 1 - De Keizer 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 2 12 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Ricky`s Pub 4 klein
Ricky`s Pub Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 1 12 Ricky`s Pub 6 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 24-11-2022 19:00:00 C1 1 12 Niet Klossen 1 - Niet Klossen 2 klein
Café Oud Stein Do. 24-11-2022 19:00:00 C1 1 12 Onder Ons 1 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 24-11-2022 19:00:00 C1 1 12 Maarland 3 - Maarland 4 klein
De Biljartacademie Do. 24-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 De Biljartacademie DB7/Gebrook - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café De Paesjsjtal Do. 24-11-2022 19:30:00 C2 1 12 Paesjsjtal 1 - Wolfrath 1 klein
De Biljartacademie Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 1 12 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Paesjsjtal 3 klein
Ricky`s Pub Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Ricky`s Pub 5 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Brand Taveerne Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Brandtaveerne 2 - Brandtaveerne 5 klein
Brand Taveerne Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 2 12 Brandtaveerne 6 - Sibbe`63 2 klein
Café De Braadharing Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 2 12 De Braadharing 2 - Brandtaveerne 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 24-11-2022 19:30:00 C4 1 12 De Oase 5 - Sibbe`63 3 klein
Bert`s Place Do. 24-11-2022 19:30:00 C4 1 12 Sibbe`63 4 - De Beute 3 klein
Café Oud Stein Vr. 25-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 12 Onder Ons DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Brand Taveerne Vr. 25-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Brandtaveerne 3 - BVM/Dormans 2 klein
Café Op De Bosch Vr. 25-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Sibbe`63 1 - Niet Klossen 3 klein
Café Dormans Vr. 25-11-2022 19:30:00 C3 2 12 BVM/Dormans 3 - Schaesberg 2 klein
De Biljartacademie Vr. 25-11-2022 19:30:00 C4 1 12 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - De Braadharing 3 klein
Brand Taveerne Vr. 25-11-2022 19:30:00 C4 1 12 Brandtaveerne 8 - Brandtaveerne 7 klein
Café Oud Stein Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 Merpati DB1 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Café Dancing Austroa Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 Austroa DB1 - BVM/Dormans DB2 klein
Het Steeperkruis Ma. 28-11-2022 19:30:00 C3 1 13 Schaesberg 1 - Brandtaveerne 2 klein
Brand Taveerne Ma. 28-11-2022 19:30:00 C3 2 13 Brandtaveerne 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Harmoniezaal Ma. 28-11-2022 19:30:00 C3 2 13 De Beute 2 - Brandtaveerne 6 klein
Harmoniezaal Ma. 28-11-2022 19:30:00 C4 1 13 De Beute 3 - De Oase 5 klein
Café `De Leeuw Ma. 28-11-2022 19:30:00 C2 2 13 B.V.Goudleeuwtje 2 - W.H.C. 3 klein
Café Dormans Di. 29-11-2022 19:00:00 B1 1 13 BVM/Dormans DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Café D`r Toeëre Di. 29-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 O.H.V.Z. DB2 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Café `De Leeuw Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 13 B.V.Goudleeuwtje 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Café Oud Stein Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 13 Onder Ons 2 - De Oase 4 klein
Café Den Aezel Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 1 13 `t Luip 1 - De Braadharing 1 klein
Bert`s Place Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 2 13 Sibbe`63 2 - BVM/Dormans 3 klein
Café De Braadharing Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 2 13 De Braadharing 2 - Schaesberg 2 klein
Bert`s Place Di. 29-11-2022 19:30:00 C4 1 13 Sibbe`63 3 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Brand Taveerne Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 2 13 Brandtaveerne 1 - De Beute 1 klein
Bert`s Place Wo. 30-11-2022 19:00:00 B1 1 13 La Plaza DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 30-11-2022 19:00:00 C1 1 13 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Niet Klossen 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 30-11-2022 19:00:00 C1 1 13 De Oase 1 - Onder Ons 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 30-11-2022 19:00:00 C1 1 13 Maarland 4 - De Kokerel 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 30-11-2022 19:00:00 C1 1 13 Ricky`s Pub 2 - Maarland 3 klein
Café Den Aezel Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 Concordia/Kabel Direct DB2 - Onder Ons DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 1 13 Wolfrath 1 - Los Band 1 klein
De Biljartacademie Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 2 13 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - De Oase 3 klein
MFC Sanderbout Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 1 13 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Brandtaveerne 3 klein
Hotel Café Amicitia Do. 01-12-2022 19:00:00 B1 1 13 Los Band DB1 - La Plaza DB2 klein
Buurthuis De Oase Do. 01-12-2022 19:00:00 C1 1 13 Wilhelmina 1 - Niet Klossen 2 klein
Café D`r Toeëre Do. 01-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 O.H.V.Z. DB3 - De Keizer DB1 klein
De Biljartacademie Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 1 13 De Biljartacademie 2/Puur toeval - W.H.C. 2 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Carambool 1 - De Keizer 1 klein
Ricky`s Pub Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Ricky`s Pub 3 - Paesjsjtal 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 2 13 De Oase 2 - BVM/Dormans 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Niet Klossen 3 - Paesjsjtal 3 klein
Café De Braadharing Do. 01-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De Braadharing 3 - Ricky`s Pub 6 klein
Café Oud Stein Vr. 02-12-2022 19:00:00 B1 1 13 Wilhelmina DB1 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
De Biljartacademie Vr. 02-12-2022 19:00:00 B1 1 13 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
Café Den Aezel Vr. 02-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 `t Luip DB1 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
De Biljartacademie Vr. 02-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - Schinnen DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 02-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 13 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Café Wilhelmina Vr. 02-12-2022 19:30:00 C2 2 13 De Keizer 2 - Paesjsjtal 2 klein
Café Dormans Vr. 02-12-2022 19:30:00 C3 1 13 BVM/Dormans 2 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Brand Taveerne Vr. 02-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Brandtaveerne 5 - Ricky`s Pub 5 klein
Café Op De Bosch Vr. 02-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Sibbe`63 1 - Merpati 1 klein
Ricky`s Pub Vr. 02-12-2022 19:30:00 C3 2 13 Ricky`s Pub 4 - `t Luip 2 klein
De Biljartacademie Vr. 02-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - Brandtaveerne 8 klein
Brand Taveerne Vr. 02-12-2022 19:30:00 C4 1 13 Brandtaveerne 7 - Sibbe`63 4 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 05-12-2022 19:00:00 B1 1 14 BCV `t Haantje 1944 DB1 - Los Band DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 Concordia/Kabel Direct DB1 - `t Luip DB1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 14 De Oase 3 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Oud Haander Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 14 W.H.C. 3 - De Keizer 2 klein
Harmoniezaal Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 14 De Beute 1 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Café Dormans Di. 06-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 BVM/Dormans DB2 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café `De Leeuw Di. 06-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 B.V.Goudleeuwtje DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café Wilhelmina Di. 06-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 De Keizer DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
De Biljartacademie Di. 06-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - O.H.V.Z. DB3 klein
Café De Paesjsjtal Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 2 14 Paesjsjtal 2 - BVM/Dormans 1 klein
Brand Taveerne Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 2 14 Brandtaveerne 1 - De Oase 2 klein
Café De Braadharing Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 2 14 De Braadharing 2 - Sibbe`63 2 klein
Café Den Aezel Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 2 14 `t Luip 2 - Brandtaveerne 6 klein
De Biljartacademie Wo. 07-12-2022 19:00:00 B1 1 14 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - Wilhelmina DB1 klein
Café D`r Toeëre Wo. 07-12-2022 19:00:00 B1 1 14 O.H.V.Z. DB1 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Bert`s Place Wo. 07-12-2022 19:00:00 B1 1 14 La Plaza DB2 - BVM/Dormans DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 07-12-2022 19:00:00 B1 1 14 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - La Plaza DB1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 07-12-2022 19:00:00 C1 1 14 De Kokerel 1 - Ricky`s Pub 2 klein
De Biljartacademie Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - Merpati DB1 klein
MFC Sanderbout Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 2 14 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Schaesberg 2 klein
Ricky`s Pub Wo. 07-12-2022 19:30:00 C4 1 14 Ricky`s Pub 6 - Sibbe`63 3 klein
Buurthuis De Oase Do. 08-12-2022 19:00:00 C1 1 14 Wilhelmina 1 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 08-12-2022 19:00:00 C1 1 14 Niet Klossen 1 - De Oase 1 klein
Café Oud Stein Do. 08-12-2022 19:00:00 C1 1 14 Onder Ons 1 - Maarland 4 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 08-12-2022 19:00:00 C1 1 14 Maarland 3 - Ricky`s Pub 1 klein
De Biljartacademie Do. 08-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 De Biljartacademie DB7/Gebrook - Schinnen DB1 klein
Bert`s Place Do. 08-12-2022 19:30:00 C4 1 14 Sibbe`63 4 - De Oase 5 klein
Café Oud Stein Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 Onder Ons DB1 - Austroa DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 14 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Ricky`s Pub Vr. 09-12-2022 19:30:00 C3 2 14 Ricky`s Pub 4 - Brandtaveerne 4 klein
Café Dormans Vr. 09-12-2022 19:30:00 C3 2 14 BVM/Dormans 3 - De Beute 2 klein
Brand Taveerne Vr. 09-12-2022 19:30:00 C4 1 14 Brandtaveerne 8 - De Braadharing 3 klein
Brand Taveerne Vr. 09-12-2022 19:30:00 C4 1 14 Brandtaveerne 7 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
De Biljartacademie Vr. 09-12-2022 19:30:00 C4 1 14 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - De Beute 3 klein
Café Oud Stein Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 Merpati DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Café Dancing Austroa Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 Austroa DB1 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Oud Haander Ma. 12-12-2022 19:30:00 C2 1 14 W.H.C. 1 - W.H.C. 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 1 14 Schaesberg 1 - Ricky`s Pub 5 klein
Brand Taveerne Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 15 Brandtaveerne 4 - `t Luip 2 klein
Harmoniezaal Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 15 De Beute 2 - De Braadharing 2 klein
Harmoniezaal Ma. 12-12-2022 19:30:00 C4 1 15 De Beute 3 - Ricky`s Pub 6 klein
Café `De Leeuw Ma. 12-12-2022 19:30:00 C2 2 15 B.V.Goudleeuwtje 2 - De Beute 1 klein
Café Dormans Di. 13-12-2022 19:00:00 B1 1 15 BVM/Dormans DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Café `t Centrum Di. 13-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 Schinnen DB1 - BVM/Dormans DB2 klein
Café D`r Toeëre Di. 13-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 O.H.V.Z. DB2 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Café `De Leeuw Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 1 14 B.V.Goudleeuwtje 1 - De Oase 4 klein
Café Oud Stein Di. 13-12-2022 19:30:00 C3 1 14 Merpati 1 - Niet Klossen 3 klein
Bert`s Place Di. 13-12-2022 19:30:00 C3 2 15 Sibbe`63 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Het Steeperkruis Di. 13-12-2022 19:30:00 C3 2 15 Schaesberg 2 - Ricky`s Pub 4 klein
Bert`s Place Di. 13-12-2022 19:30:00 C4 1 15 Sibbe`63 3 - Brandtaveerne 8 klein
Ricky`s Pub Wo. 14-12-2022 19:00:00 B1 1 15 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 14-12-2022 19:00:00 B1 1 15 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
Buurthuis De Oase Wo. 14-12-2022 19:00:00 C1 1 15 De Oase 1 - Wilhelmina 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 14-12-2022 19:00:00 C1 1 15 Maarland 4 - Niet Klossen 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 14-12-2022 19:00:00 C1 1 15 Ricky`s Pub 2 - Onder Ons 1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 14-12-2022 19:00:00 C1 1 15 De Kokerel 1 - Ricky`s Pub 1 klein
De Biljartacademie Wo. 14-12-2022 19:00:00 C1 1 15 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Niet Klossen 2 klein
Café D`r Toeëre Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 O.H.V.Z. DB3 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Café Den Aezel Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 Concordia/Kabel Direct DB2 - De Keizer DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 14 Wolfrath 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
De Biljartacademie Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 2 15 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - Brandtaveerne 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 14 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Café Dormans Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 2 15 BVM/Dormans 1 - W.H.C. 3 klein
Ricky`s Pub Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 1 14 Ricky`s Pub 3 - Los Band 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 1 14 Carambool 1 - Paesjsjtal 1 klein
De Biljartacademie Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 1 14 De Biljartacademie 2/Puur toeval - De Keizer 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 2 15 De Oase 2 - Paesjsjtal 2 klein
Brand Taveerne Do. 15-12-2022 19:30:00 C3 2 15 Brandtaveerne 6 - BVM/Dormans 3 klein
Café De Braadharing Do. 15-12-2022 19:30:00 C4 1 15 De Braadharing 3 - Brandtaveerne 7 klein
Buurthuis De Oase Do. 15-12-2022 19:30:00 C4 1 15 De Oase 5 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Café Oud Stein Vr. 16-12-2022 19:00:00 B1 1 15 Wilhelmina DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 16-12-2022 19:00:00 B1 1 15 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - La Plaza DB2 klein
Café Den Aezel Vr. 16-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - `t Luip DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 16-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 15 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - Onder Ons DB1 klein
Café Wilhelmina Vr. 16-12-2022 19:30:00 C2 2 15 De Keizer 2 - De Oase 3 klein
Café Op De Bosch Vr. 16-12-2022 19:30:00 C3 1 14 Sibbe`63 1 - De Braadharing 1 klein
Café Den Aezel Vr. 16-12-2022 19:30:00 C3 1 14 `t Luip 1 - Brandtaveerne 2 klein
Brand Taveerne Vr. 16-12-2022 19:30:00 C3 1 14 Brandtaveerne 5 - Brandtaveerne 3 klein
Café Dormans Vr. 16-12-2022 19:30:00 C3 1 14 BVM/Dormans 2 - Paesjsjtal 3 klein
De Biljartacademie Vr. 16-12-2022 19:30:00 C4 1 15 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - Sibbe`63 4 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 19-12-2022 19:00:00 B1 1 16 BCV `t Haantje 1944 DB1 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 19-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 Concordia/Kabel Direct DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Buurthuis De Oase Ma. 19-12-2022 19:30:00 C2 1 15 De Oase 4 - Wolfrath 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 19-12-2022 19:30:00 C2 1 15 De Keizer 1 - W.H.C. 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 19-12-2022 19:30:00 C2 2 16 De Oase 3 - BVM/Dormans 1 klein
Brand Taveerne Ma. 19-12-2022 19:30:00 C3 2 16 Brandtaveerne 4 - Schaesberg 2 klein
Oud Haander Ma. 19-12-2022 19:30:00 C2 2 16 W.H.C. 3 - Paesjsjtal 2 klein
Harmoniezaal Ma. 19-12-2022 19:30:00 C2 2 16 De Beute 1 - De Keizer 2 klein
Café Dormans Di. 20-12-2022 19:00:00 B1 1 16 BVM/Dormans DB1 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
Café `De Leeuw Di. 20-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 B.V.Goudleeuwtje DB1 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café Wilhelmina Di. 20-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 De Keizer DB1 - Austroa DB1 klein
De Biljartacademie Di. 20-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café D`r Toeëre Di. 20-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 O.H.V.Z. DB2 - `t Luip DB1 klein
Café Oud Stein Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 1 15 Onder Ons 2 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
MFC Sanderbout Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 1 15 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Ricky`s Pub 3 klein
Hotel Café Amicitia Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 1 15 Los Band 1 - Carambool 1 klein
Brand Taveerne Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 2 16 Brandtaveerne 1 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Café De Braadharing Di. 20-12-2022 19:30:00 C3 2 16 De Braadharing 2 - Brandtaveerne 6 klein
Café Den Aezel Di. 20-12-2022 19:30:00 C3 2 16 `t Luip 2 - BVM/Dormans 3 klein
Bert`s Place Wo. 21-12-2022 19:00:00 B1 1 16 La Plaza DB2 - Wilhelmina DB1 klein
Bert`s Place Wo. 21-12-2022 19:00:00 B1 1 16 La Plaza DB1 - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 21-12-2022 19:00:00 B1 1 16 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - O.H.V.Z. DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 21-12-2022 19:00:00 C1 1 16 Ricky`s Pub 1 - Onder Ons 1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 21-12-2022 19:00:00 C1 1 16 De Kokerel 1 - Maarland 3 klein
Buurthuis De Oase Wo. 21-12-2022 19:00:00 C1 1 16 De Oase 1 - Niet Klossen 2 klein
De Biljartacademie Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 2 16 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - De Oase 2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 21-12-2022 19:30:00 C3 1 15 Paesjsjtal 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 21-12-2022 19:30:00 C3 2 16 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - De Beute 2 klein
Ricky`s Pub Wo. 21-12-2022 19:30:00 C4 1 16 Ricky`s Pub 6 - De Oase 5 klein
Buurthuis De Oase Do. 22-12-2022 19:00:00 C1 1 16 Wilhelmina 1 - Maarland 4 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 22-12-2022 19:00:00 C1 1 16 Niet Klossen 1 - Ricky`s Pub 2 klein
De Biljartacademie Do. 22-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 De Biljartacademie DB7/Gebrook - BVM/Dormans DB2 klein
Café De Paesjsjtal Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 1 15 Paesjsjtal 1 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Café De Braadharing Do. 22-12-2022 19:30:00 C3 1 15 De Braadharing 1 - Merpati 1 klein
Brand Taveerne Do. 22-12-2022 19:30:00 C3 1 15 Brandtaveerne 2 - Sibbe`63 1 klein
Ricky`s Pub Do. 22-12-2022 19:30:00 C3 1 15 Ricky`s Pub 5 - `t Luip 1 klein
Brand Taveerne Do. 22-12-2022 19:30:00 C3 1 15 Brandtaveerne 3 - Schaesberg 1 klein
De Biljartacademie Do. 22-12-2022 19:30:00 C3 1 15 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Brandtaveerne 5 klein
Bert`s Place Do. 22-12-2022 19:30:00 C4 1 16 Sibbe`63 4 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Café Oud Stein Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 Onder Ons DB1 - Schinnen DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café Den Aezel Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2ZL 1 16 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - Merpati DB1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 23-12-2022 19:30:00 C3 1 15 Niet Klossen 3 - BVM/Dormans 2 klein
Ricky`s Pub Vr. 23-12-2022 19:30:00 C3 2 16 Ricky`s Pub 4 - Sibbe`63 2 klein
Brand Taveerne Vr. 23-12-2022 19:30:00 C4 1 16 Brandtaveerne 7 - Sibbe`63 3 klein
De Biljartacademie Vr. 23-12-2022 19:30:00 C4 1 16 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - De Braadharing 3 klein
Brand Taveerne Vr. 23-12-2022 19:30:00 C4 1 16 Brandtaveerne 8 - De Beute 3 klein
Café Oud Stein Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 Merpati DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café Dancing Austroa Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 Austroa DB1 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Oud Haander Ma. 02-01-2023 19:30:00 C2 1 16 W.H.C. 1 - Paesjsjtal 1 klein
Café `De Leeuw Ma. 02-01-2023 19:30:00 C2 2 17 B.V.Goudleeuwtje 2 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Het Steeperkruis Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Schaesberg 1 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Harmoniezaal Ma. 02-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De Beute 3 - Brandtaveerne 7 klein
Oud Haander Ma. 02-01-2023 19:30:00 C2 2 17 W.H.C. 3 - De Oase 2 klein
Harmoniezaal Ma. 02-01-2023 19:30:00 C2 2 17 De Beute 1 - BVM/Dormans 1 klein
Café `t Centrum Di. 03-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 Schinnen DB1 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Café Dormans Di. 03-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 BVM/Dormans DB2 - Onder Ons DB1 klein
Café Den Aezel Di. 03-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 `t Luip DB1 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Oud Haander Di. 03-01-2023 19:30:00 C2 1 16 W.H.C. 2 - De Keizer 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 03-01-2023 19:30:00 C2 2 17 Paesjsjtal 2 - De Oase 3 klein
Café Oud Stein Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Merpati 1 - Brandtaveerne 2 klein
Café De Braadharing Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 1 16 De Braadharing 1 - Niet Klossen 3 klein
Bert`s Place Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 2 17 Sibbe`63 2 - Brandtaveerne 4 klein
Café Den Aezel Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 2 17 `t Luip 2 - Schaesberg 2 klein
Bert`s Place Di. 03-01-2023 19:30:00 C4 1 17 Sibbe`63 3 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Café Dormans Wo. 04-01-2023 19:00:00 B1 1 17 BVM/Dormans DB1 - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 04-01-2023 19:00:00 B1 1 17 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - La Plaza DB2 klein
De Biljartacademie Wo. 04-01-2023 19:00:00 B1 1 17 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - O.H.V.Z. DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 04-01-2023 19:00:00 C1 1 17 Ricky`s Pub 2 - Wilhelmina 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 04-01-2023 19:00:00 C1 1 17 Ricky`s Pub 1 - Niet Klossen 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 04-01-2023 19:00:00 C1 1 17 Maarland 4 - Niet Klossen 2 klein
Buurthuis De Oase Wo. 04-01-2023 19:00:00 C1 1 17 De Oase 1 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Café Den Aezel Wo. 04-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 04-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 Concordia/Kabel Direct DB2 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Café Den Aezel Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Wolfrath 1 - Onder Ons 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - BVM/Dormans 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 05-01-2023 19:00:00 C1 1 17 Maarland 3 - Onder Ons 1 klein
Café D`r Toeëre Do. 05-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 O.H.V.Z. DB3 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Ricky`s Pub Do. 05-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Ricky`s Pub 3 - De Oase 4 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 05-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Carambool 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
De Biljartacademie Do. 05-01-2023 19:30:00 C2 1 16 De Biljartacademie 2/Puur toeval - Los Band 1 klein
Brand Taveerne Do. 05-01-2023 19:30:00 C3 2 17 Brandtaveerne 6 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Bert`s Place Do. 05-01-2023 19:30:00 C4 1 17 Sibbe`63 4 - De Braadharing 3 klein
Buurthuis De Oase Do. 05-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De Oase 5 - Brandtaveerne 8 klein
Café Oud Stein Vr. 06-01-2023 19:00:00 B1 1 17 Wilhelmina DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 06-01-2023 19:00:00 B1 1 17 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
De Biljartacademie Vr. 06-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 17 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - De Keizer DB1 klein
Café Wilhelmina Vr. 06-01-2023 19:30:00 C2 2 17 De Keizer 2 - Brandtaveerne 1 klein
Café Op De Bosch Vr. 06-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Sibbe`63 1 - Ricky`s Pub 5 klein
Café Den Aezel Vr. 06-01-2023 19:30:00 C3 1 16 `t Luip 1 - Brandtaveerne 3 klein
Brand Taveerne Vr. 06-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Brandtaveerne 5 - Paesjsjtal 3 klein
Ricky`s Pub Vr. 06-01-2023 19:30:00 C3 2 17 Ricky`s Pub 4 - De Beute 2 klein
Café Dormans Vr. 06-01-2023 19:30:00 C3 2 17 BVM/Dormans 3 - De Braadharing 2 klein
De Biljartacademie Vr. 06-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - Ricky`s Pub 6 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 09-01-2023 19:00:00 B1 1 18 BCV `t Haantje 1944 DB1 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Café Oud Stein Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 Merpati DB1 - Schinnen DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 Concordia/Kabel Direct DB1 - De Keizer DB1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 1 17 De Oase 4 - Carambool 1 klein
Brand Taveerne Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 18 Brandtaveerne 4 - De Beute 2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 2 18 De Oase 3 - W.H.C. 3 klein
Harmoniezaal Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 2 18 De Beute 1 - Paesjsjtal 2 klein
Café D`r Toeëre Di. 10-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 O.H.V.Z. DB2 - Onder Ons DB1 klein
Café `De Leeuw Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 17 B.V.Goudleeuwtje 1 - Wolfrath 1 klein
Café Oud Stein Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Onder Ons 2 - Ricky`s Pub 3 klein
MFC Sanderbout Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Hotel Café Amicitia Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Los Band 1 - W.H.C. 1 klein
Brand Taveerne Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 2 18 Brandtaveerne 1 - BVM/Dormans 1 klein
Het Steeperkruis Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 2 18 Schaesberg 2 - Sibbe`63 2 klein
Café De Braadharing Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 2 18 De Braadharing 2 - `t Luip 2 klein
Ricky`s Pub Wo. 11-01-2023 19:00:00 B1 1 18 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - Wilhelmina DB1 klein
Bert`s Place Wo. 11-01-2023 19:00:00 B1 1 18 La Plaza DB1 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Bert`s Place Wo. 11-01-2023 19:00:00 B1 1 18 La Plaza DB2 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
De Biljartacademie Wo. 11-01-2023 19:00:00 C1 1 18 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Maarland 4 klein
Café Den Aezel Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - Austroa DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 `t Luip DB1 - BVM/Dormans DB2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 Concordia/Kabel Direct DB2 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
De Biljartacademie Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 2 18 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - De Keizer 2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Paesjsjtal 3 - Schaesberg 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Niet Klossen 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Café Dormans Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 2 18 BVM/Dormans 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Ricky`s Pub Wo. 11-01-2023 19:30:00 C4 1 18 Ricky`s Pub 6 - Sibbe`63 4 klein
Hotel Café Amicitia Do. 12-01-2023 19:00:00 B1 1 18 Los Band DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Buurthuis De Oase Do. 12-01-2023 19:00:00 C1 1 18 Wilhelmina 1 - Ricky`s Pub 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 12-01-2023 19:00:00 C1 1 18 Niet Klossen 1 - Maarland 3 klein
Café Oud Stein Do. 12-01-2023 19:00:00 C1 1 18 Onder Ons 1 - De Kokerel 1 klein
Café D`r Toeëre Do. 12-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 O.H.V.Z. DB3 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café De Paesjsjtal Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Paesjsjtal 1 - W.H.C. 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 2 18 De Oase 2 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Brand Taveerne Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Brandtaveerne 2 - De Braadharing 1 klein
Ricky`s Pub Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Ricky`s Pub 5 - Merpati 1 klein
De Biljartacademie Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 17 De Biljartacademie 4/De Ketsers - `t Luip 1 klein
Café De Braadharing Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 18 De Braadharing 3 - Sibbe`63 3 klein
Brand Taveerne Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 18 Brandtaveerne 8 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 13-01-2023 19:00:00 C1 1 18 Niet Klossen 2 - Ricky`s Pub 2 klein
Café Den Aezel Vr. 13-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 13-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 18 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Brand Taveerne Vr. 13-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Brandtaveerne 3 - Sibbe`63 1 klein
Café Dormans Vr. 13-01-2023 19:30:00 C3 1 17 BVM/Dormans 2 - Brandtaveerne 5 klein
Ricky`s Pub Vr. 13-01-2023 19:30:00 C3 2 18 Ricky`s Pub 4 - Brandtaveerne 6 klein
De Biljartacademie Vr. 13-01-2023 19:30:00 C4 1 18 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - De Beute 3 klein
Brand Taveerne Vr. 13-01-2023 19:30:00 C4 1 18 Brandtaveerne 7 - De Oase 5 klein
Café Dancing Austroa Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 Austroa DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Oud Haander Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 1 18 W.H.C. 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 1 18 De Keizer 1 - Paesjsjtal 1 klein
Café `De Leeuw Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 2 19 B.V.Goudleeuwtje 2 - De Keizer 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 16-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Schaesberg 1 - BVM/Dormans 2 klein
Brand Taveerne Ma. 16-01-2023 19:30:00 C3 2 19 Brandtaveerne 4 - Brandtaveerne 6 klein
Harmoniezaal Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 2 19 De Beute 1 - W.H.C. 3 klein
De Biljartacademie Di. 17-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 17-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 De Keizer DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Café `De Leeuw Di. 17-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 B.V.Goudleeuwtje DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café Dormans Di. 17-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 BVM/Dormans DB2 - Merpati DB1 klein
Oud Haander Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 1 18 W.H.C. 2 - Los Band 1 klein
Brand Taveerne Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 19 Brandtaveerne 1 - Paesjsjtal 2 klein
Café De Braadharing Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 18 De Braadharing 1 - Ricky`s Pub 5 klein
Café Oud Stein Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Merpati 1 - Brandtaveerne 3 klein
Bert`s Place Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 2 19 Sibbe`63 2 - `t Luip 2 klein
Het Steeperkruis Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 2 19 Schaesberg 2 - De Beute 2 klein
Bert`s Place Di. 17-01-2023 19:30:00 C4 1 19 Sibbe`63 3 - Sibbe`63 4 klein
De Biljartacademie Wo. 18-01-2023 19:00:00 B1 1 19 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
De Biljartacademie Wo. 18-01-2023 19:00:00 B1 1 19 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Café D`r Toeëre Wo. 18-01-2023 19:00:00 B1 1 19 O.H.V.Z. DB1 - La Plaza DB2 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 18-01-2023 19:00:00 C1 1 19 De Kokerel 1 - Niet Klossen 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 18-01-2023 19:00:00 C1 1 19 Ricky`s Pub 1 - Niet Klossen 2 klein
Ricky`s Pub Wo. 18-01-2023 19:00:00 C1 1 19 Ricky`s Pub 2 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 18-01-2023 19:00:00 C1 1 19 Maarland 4 - De Oase 1 klein
De Biljartacademie Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 2 19 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - BVM/Dormans 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 2 19 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - De Braadharing 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 19-01-2023 19:00:00 C1 1 19 Maarland 3 - Wilhelmina 1 klein
Café Oud Stein Do. 19-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 Onder Ons DB1 - `t Luip DB1 klein
Café D`r Toeëre Do. 19-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 O.H.V.Z. DB3 - Schinnen DB1 klein
De Biljartacademie Do. 19-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 De Biljartacademie DB7/Gebrook - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Ricky`s Pub Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 1 18 Ricky`s Pub 3 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 1 18 Carambool 1 - Onder Ons 2 klein
De Biljartacademie Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 1 18 De Biljartacademie 2/Puur toeval - De Oase 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 2 19 De Oase 2 - De Oase 3 klein
Brand Taveerne Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Brandtaveerne 5 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Brand Taveerne Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Brandtaveerne 2 - Niet Klossen 3 klein
Café De Braadharing Do. 19-01-2023 19:30:00 C4 1 19 De Braadharing 3 - De Beute 3 klein
Café Oud Stein Vr. 20-01-2023 19:00:00 B1 1 19 Wilhelmina DB1 - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 20-01-2023 19:00:00 B1 1 19 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 20-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 19 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café Op De Bosch Vr. 20-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Sibbe`63 1 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Café Den Aezel Vr. 20-01-2023 19:30:00 C3 1 18 `t Luip 1 - Paesjsjtal 3 klein
Ricky`s Pub Vr. 20-01-2023 19:30:00 C3 2 19 Ricky`s Pub 4 - BVM/Dormans 3 klein
De Biljartacademie Vr. 20-01-2023 19:30:00 C4 1 19 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - De Oase 5 klein
Brand Taveerne Vr. 20-01-2023 19:30:00 C4 1 19 Brandtaveerne 7 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Brand Taveerne Vr. 20-01-2023 19:30:00 C4 1 19 Brandtaveerne 8 - Ricky`s Pub 6 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 23-01-2023 19:00:00 B1 1 20 BCV `t Haantje 1944 DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Café Oud Stein Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 Merpati DB1 - Onder Ons DB1 klein
Café Dancing Austroa Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 Austroa DB1 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Buurthuis De Oase Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 1 19 De Oase 4 - W.H.C. 1 klein
Harmoniezaal Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 2 20 De Beute 2 - Sibbe`63 2 klein
Harmoniezaal Ma. 23-01-2023 19:30:00 C4 1 20 De Beute 3 - Sibbe`63 3 klein
Buurthuis De Oase Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 2 20 De Oase 3 - De Beute 1 klein
Oud Haander Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 2 20 W.H.C. 3 - Brandtaveerne 1 klein
Café Dormans Di. 24-01-2023 19:00:00 B1 1 20 BVM/Dormans DB1 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Café D`r Toeëre Di. 24-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 O.H.V.Z. DB2 - De Keizer DB1 klein
Café Den Aezel Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Wolfrath 1 - Ricky`s Pub 3 klein
Café `De Leeuw Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 19 B.V.Goudleeuwtje 1 - Carambool 1 klein
Café Oud Stein Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Onder Ons 2 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
MFC Sanderbout Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - W.H.C. 2 klein
Hotel Café Amicitia Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Los Band 1 - De Keizer 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 2 20 Paesjsjtal 2 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Café De Braadharing Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 2 20 De Braadharing 2 - Ricky`s Pub 4 klein
Café Den Aezel Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 2 20 `t Luip 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Bert`s Place Wo. 25-01-2023 19:00:00 B1 1 20 La Plaza DB1 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Ricky`s Pub Wo. 25-01-2023 19:00:00 B1 1 20 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
De Biljartacademie Wo. 25-01-2023 19:00:00 C1 1 20 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Ricky`s Pub 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 25-01-2023 19:00:00 C1 1 20 De Oase 1 - Ricky`s Pub 2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 Concordia/Kabel Direct DB2 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café Den Aezel Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - Schinnen DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 `t Luip DB1 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Café Dormans Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 2 20 BVM/Dormans 1 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 1 19 Paesjsjtal 3 - Sibbe`63 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 1 19 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Schaesberg 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 20 Ricky`s Pub 6 - Brandtaveerne 7 klein
Buurthuis De Oase Do. 26-01-2023 19:00:00 C1 1 20 Wilhelmina 1 - De Kokerel 1 klein
Café Oud Stein Do. 26-01-2023 19:00:00 C1 1 20 Onder Ons 1 - Niet Klossen 1 klein
Café D`r Toeëre Do. 26-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 O.H.V.Z. DB3 - BVM/Dormans DB2 klein
Ricky`s Pub Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 1 19 Ricky`s Pub 5 - Brandtaveerne 2 klein
De Biljartacademie Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 1 19 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Merpati 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 1 19 Niet Klossen 3 - Brandtaveerne 5 klein
Brand Taveerne Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 2 20 Brandtaveerne 6 - Schaesberg 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 26-01-2023 19:30:00 C4 1 20 De Oase 5 - De Braadharing 3 klein
Hotel Café Amicitia Vr. 27-01-2023 19:00:00 B1 1 20 Los Band DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 27-01-2023 19:00:00 C1 1 20 Niet Klossen 2 - Maarland 3 klein
Café Den Aezel Vr. 27-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 20 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Café Wilhelmina Vr. 27-01-2023 19:30:00 C2 2 20 De Keizer 2 - De Oase 2 klein
Brand Taveerne Vr. 27-01-2023 19:30:00 C3 1 19 Brandtaveerne 3 - De Braadharing 1 klein
Café Den Aezel Vr. 27-01-2023 19:30:00 C3 1 19 `t Luip 1 - BVM/Dormans 2 klein
Café Dormans Vr. 27-01-2023 19:30:00 C3 2 20 BVM/Dormans 3 - Brandtaveerne 4 klein
De Biljartacademie Vr. 27-01-2023 19:30:00 C4 1 20 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Bert`s Place Vr. 27-01-2023 19:30:00 C4 1 20 Sibbe`63 4 - Brandtaveerne 8 klein
Café Oud Stein Ma. 30-01-2023 19:00:00 B1 1 21 Wilhelmina DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Café Dancing Austroa Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 Austroa DB1 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Oud Haander Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 1 20 W.H.C. 1 - Onder Ons 2 klein
Café Wilhelmina Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 1 20 De Keizer 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Café `De Leeuw Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 2 21 B.V.Goudleeuwtje 2 - Paesjsjtal 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 1 20 Schaesberg 1 - Brandtaveerne 5 klein
Brand Taveerne Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 21 Brandtaveerne 4 - De Braadharing 2 klein
Harmoniezaal Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 21 De Beute 2 - `t Luip 2 klein
Harmoniezaal Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 21 De Beute 3 - Sibbe`63 4 klein
De Biljartacademie Di. 31-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - O.H.V.Z. DB2 klein
Café `De Leeuw Di. 31-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 B.V.Goudleeuwtje DB1 - Merpati DB1 klein
Café Dormans Di. 31-01-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 BVM/Dormans DB2 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Oud Haander Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 20 W.H.C. 2 - De Oase 4 klein
Brand Taveerne Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 2 21 Brandtaveerne 1 - De Oase 3 klein
Café De Braadharing Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 1 20 De Braadharing 1 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Café Oud Stein Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 1 20 Merpati 1 - Paesjsjtal 3 klein
Bert`s Place Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 2 21 Sibbe`63 2 - Brandtaveerne 6 klein
Het Steeperkruis Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 2 21 Schaesberg 2 - BVM/Dormans 3 klein
Bert`s Place Di. 31-01-2023 19:30:00 C4 1 21 Sibbe`63 3 - De Oase 5 klein
De Biljartacademie Wo. 01-02-2023 19:00:00 B1 1 21 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 01-02-2023 19:00:00 B1 1 21 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - La Plaza DB1 klein
Café D`r Toeëre Wo. 01-02-2023 19:00:00 B1 1 21 O.H.V.Z. DB1 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
Bert`s Place Wo. 01-02-2023 19:00:00 B1 1 21 La Plaza DB2 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 01-02-2023 19:00:00 C1 1 21 De Kokerel 1 - Niet Klossen 2 klein
Ricky`s Pub Wo. 01-02-2023 19:00:00 C1 1 21 Ricky`s Pub 1 - De Oase 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 01-02-2023 19:00:00 C1 1 21 Ricky`s Pub 2 - Maarland 4 klein
Café Den Aezel Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 `t Luip DB1 - De Keizer DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 Concordia/Kabel Direct DB2 - Schinnen DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 20 Wolfrath 1 - Carambool 1 klein
De Biljartacademie Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - W.H.C. 3 klein
Café Oud Stein Do. 02-02-2023 19:00:00 C1 1 21 Onder Ons 1 - Wilhelmina 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 02-02-2023 19:00:00 C1 1 21 Maarland 3 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
De Biljartacademie Do. 02-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 De Biljartacademie DB7/Gebrook - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
De Biljartacademie Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 1 20 De Biljartacademie 2/Puur toeval - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 1 20 Paesjsjtal 1 - Los Band 1 klein
Brand Taveerne Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Brandtaveerne 2 - Brandtaveerne 3 klein
Ricky`s Pub Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Ricky`s Pub 5 - Niet Klossen 3 klein
Café De Braadharing Do. 02-02-2023 19:30:00 C4 1 21 De Braadharing 3 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Buurthuis De Oase Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De Oase 2 - De Beute 1 klein
De Biljartacademie Vr. 03-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Café Oud Stein Vr. 03-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 21 Onder Ons DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Café Wilhelmina Vr. 03-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De Keizer 2 - BVM/Dormans 1 klein
Café Dormans Vr. 03-02-2023 19:30:00 C3 1 20 BVM/Dormans 2 - Sibbe`63 1 klein
Café Den Aezel Vr. 03-02-2023 19:30:00 C3 1 20 `t Luip 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Ricky`s Pub Vr. 03-02-2023 19:30:00 C3 2 21 Ricky`s Pub 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
De Biljartacademie Vr. 03-02-2023 19:30:00 C4 1 21 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - Ricky`s Pub 6 klein
Brand Taveerne Vr. 03-02-2023 19:30:00 C4 1 21 Brandtaveerne 7 - Brandtaveerne 8 klein
Café Dancing Austroa Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 Austroa DB1 - Schinnen DB1 klein
Café Oud Stein Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 Merpati DB1 - De Keizer DB1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 1 21 De Oase 4 - De Keizer 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 2 22 De Oase 3 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Oud Haander Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 2 22 W.H.C. 3 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Harmoniezaal Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 2 22 De Beute 1 - Brandtaveerne 1 klein
Café Dormans Di. 07-02-2023 19:00:00 B1 1 22 BVM/Dormans DB1 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Café D`r Toeëre Di. 07-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 O.H.V.Z. DB2 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Café `De Leeuw Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 21 B.V.Goudleeuwtje 1 - W.H.C. 1 klein
Café Oud Stein Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 21 Onder Ons 2 - W.H.C. 2 klein
MFC Sanderbout Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 21 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Paesjsjtal 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 2 22 Paesjsjtal 2 - De Keizer 2 klein
Café De Braadharing Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 21 De Braadharing 1 - Paesjsjtal 3 klein
Café Den Aezel Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 2 22 `t Luip 2 - Ricky`s Pub 4 klein
Bert`s Place Wo. 08-02-2023 19:00:00 B1 1 22 La Plaza DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 08-02-2023 19:00:00 B1 1 22 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - La Plaza DB2 klein
De Biljartacademie Wo. 08-02-2023 19:00:00 C1 1 22 De Biljartacademie 1/En nog 5 - De Kokerel 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 08-02-2023 19:00:00 C1 1 22 De Oase 1 - Maarland 3 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 08-02-2023 19:00:00 C1 1 22 Maarland 4 - Ricky`s Pub 1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 08-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 Concordia/Kabel Direct DB2 - BVM/Dormans DB2 klein
Café Den Aezel Wo. 08-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 `t Luip DB1 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Café Den Aezel Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 21 Wolfrath 1 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Café Dormans Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 2 22 BVM/Dormans 1 - De Oase 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 2 22 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Brandtaveerne 4 klein
Ricky`s Pub Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 22 Ricky`s Pub 6 - De Braadharing 3 klein
Hotel Café Amicitia Do. 09-02-2023 19:00:00 B1 1 22 Los Band DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
Buurthuis De Oase Do. 09-02-2023 19:00:00 C1 1 22 Wilhelmina 1 - Niet Klossen 1 klein
Café D`r Toeëre Do. 09-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 O.H.V.Z. DB3 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Ricky`s Pub Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 1 21 Ricky`s Pub 3 - Carambool 1 klein
De Biljartacademie Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 1 21 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Brandtaveerne 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Niet Klossen 3 - Schaesberg 1 klein
Café De Braadharing Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 2 22 De Braadharing 2 - Schaesberg 2 klein
Brand Taveerne Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 2 22 Brandtaveerne 6 - De Beute 2 klein
Brand Taveerne Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 22 Brandtaveerne 8 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Bert`s Place Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 22 Sibbe`63 4 - Brandtaveerne 7 klein
Buurthuis De Oase Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 22 De Oase 5 - De Beute 3 klein
De Biljartacademie Vr. 10-02-2023 19:00:00 B1 1 22 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - Wilhelmina DB1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 10-02-2023 19:00:00 C1 1 22 Niet Klossen 2 - Onder Ons 1 klein
Café Den Aezel Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - Onder Ons DB1 klein
Café Den Aezel Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 22 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Brand Taveerne Vr. 10-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Brandtaveerne 3 - Ricky`s Pub 5 klein
Café Dormans Vr. 10-02-2023 19:30:00 C3 1 21 BVM/Dormans 2 - Merpati 1 klein
Café Op De Bosch Vr. 10-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Sibbe`63 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Brand Taveerne Vr. 10-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Brandtaveerne 5 - `t Luip 1 klein
De Biljartacademie Vr. 10-02-2023 19:30:00 C4 1 22 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - Sibbe`63 3 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 13-02-2023 19:00:00 B1 1 23 BCV `t Haantje 1944 DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 15-02-2023 19:00:00 B1 1 23 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Bert`s Place Wo. 15-02-2023 19:00:00 B1 1 23 La Plaza DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Bert`s Place Wo. 15-02-2023 19:00:00 B1 1 23 La Plaza DB2 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Café D`r Toeëre Wo. 15-02-2023 19:00:00 B1 1 23 O.H.V.Z. DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
De Biljartacademie Wo. 15-02-2023 19:00:00 C1 1 23 De Biljartacademie 1/En nog 5 - De Oase 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 23-02-2023 19:00:00 C1 1 23 Wilhelmina 1 - Ricky`s Pub 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 23-02-2023 19:00:00 C1 1 23 Niet Klossen 1 - Ricky`s Pub 1 klein
Café Oud Stein Do. 23-02-2023 19:00:00 C1 1 23 Onder Ons 1 - Maarland 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 24-02-2023 19:00:00 C1 1 23 Niet Klossen 2 - Maarland 4 klein
Café Dormans Vr. 24-02-2023 19:30:00 C3 2 22 BVM/Dormans 3 - Sibbe`63 2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 Concordia/Kabel Direct DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Oud Haander Ma. 27-02-2023 19:30:00 C2 1 22 W.H.C. 1 - Wolfrath 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 27-02-2023 19:30:00 C2 1 22 De Keizer 1 - Onder Ons 2 klein
Café `De Leeuw Ma. 27-02-2023 19:30:00 C2 2 23 B.V.Goudleeuwtje 2 - De Oase 3 klein
Brand Taveerne Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 2 23 Brandtaveerne 4 - Ricky`s Pub 4 klein
Harmoniezaal Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 2 23 De Beute 2 - BVM/Dormans 3 klein
Harmoniezaal Ma. 27-02-2023 19:30:00 C4 1 23 De Beute 3 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Café Dormans Di. 28-02-2023 19:00:00 B1 1 24 BVM/Dormans DB1 - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Di. 28-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - Merpati DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 28-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 De Keizer DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Café `De Leeuw Di. 28-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 B.V.Goudleeuwtje DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café `t Centrum Di. 28-02-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 Schinnen DB1 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Oud Haander Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 1 22 W.H.C. 2 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 1 22 Los Band 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Café De Braadharing Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 22 De Braadharing 1 - BVM/Dormans 2 klein
Café Oud Stein Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 22 Merpati 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Bert`s Place Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 2 23 Sibbe`63 2 - De Braadharing 2 klein
Het Steeperkruis Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 2 23 Schaesberg 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Bert`s Place Di. 28-02-2023 19:30:00 C4 1 23 Sibbe`63 3 - Ricky`s Pub 6 klein
De Biljartacademie Wo. 01-03-2023 19:00:00 B1 1 24 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - La Plaza DB2 klein
De Biljartacademie Wo. 01-03-2023 19:00:00 B1 1 24 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 01-03-2023 19:00:00 C1 1 24 Ricky`s Pub 1 - Wilhelmina 1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 01-03-2023 19:00:00 C1 1 24 De Kokerel 1 - Onder Ons 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 01-03-2023 19:00:00 C1 1 24 Maarland 4 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Ricky`s Pub Wo. 01-03-2023 19:00:00 C1 1 24 Ricky`s Pub 2 - Niet Klossen 2 klein
Café Dormans Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 2 23 BVM/Dormans 1 - Paesjsjtal 2 klein
De Biljartacademie Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 2 23 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - De Beute 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 02-03-2023 19:00:00 C1 1 24 Maarland 3 - Niet Klossen 1 klein
Café Oud Stein Do. 02-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 Onder Ons DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
De Biljartacademie Do. 02-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 De Biljartacademie DB7/Gebrook - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
De Biljartacademie Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 1 22 De Biljartacademie 2/Puur toeval - Ricky`s Pub 3 klein
Café De Paesjsjtal Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Paesjsjtal 1 - De Oase 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 2 23 De Oase 2 - Brandtaveerne 1 klein
Ricky`s Pub Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Ricky`s Pub 5 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Brand Taveerne Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Brandtaveerne 2 - Paesjsjtal 3 klein
Brand Taveerne Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 2 23 Brandtaveerne 6 - `t Luip 2 klein
Café De Braadharing Do. 02-03-2023 19:30:00 C4 1 23 De Braadharing 3 - Brandtaveerne 8 klein
Buurthuis De Oase Do. 02-03-2023 19:30:00 C4 1 23 De Oase 5 - Sibbe`63 4 klein
Café Oud Stein Vr. 03-03-2023 19:00:00 B1 1 24 Wilhelmina DB1 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
De Biljartacademie Vr. 03-03-2023 19:00:00 B1 1 24 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 03-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - `t Luip DB1 klein
Café Dormans Vr. 03-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 23 BVM/Dormans DB2 - Austroa DB1 klein
Café Op De Bosch Vr. 03-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Sibbe`63 1 - Brandtaveerne 5 klein
Café Den Aezel Vr. 03-03-2023 19:30:00 C3 1 22 `t Luip 1 - Schaesberg 1 klein
Brand Taveerne Vr. 03-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Brandtaveerne 3 - Niet Klossen 3 klein
De Biljartacademie Vr. 03-03-2023 19:30:00 C4 1 23 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - Brandtaveerne 7 klein
Café Wilhelmina Vr. 03-03-2023 19:30:00 C2 2 23 De Keizer 2 - W.H.C. 3 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 06-03-2023 19:00:00 B1 1 25 BCV `t Haantje 1944 DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
Café Dancing Austroa Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 Austroa DB1 - Onder Ons DB1 klein
Café Oud Stein Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 Merpati DB1 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Buurthuis De Oase Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 1 23 De Oase 4 - Los Band 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 2 24 De Oase 3 - De Keizer 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Schaesberg 1 - Sibbe`63 1 klein
Oud Haander Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 2 24 W.H.C. 3 - BVM/Dormans 1 klein
Harmoniezaal Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 2 24 De Beute 1 - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Café Den Aezel Di. 07-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 `t Luip DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Café D`r Toeëre Di. 07-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 O.H.V.Z. DB2 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Café `t Centrum Di. 07-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 Schinnen DB1 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
Café `De Leeuw Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 23 B.V.Goudleeuwtje 1 - De Keizer 1 klein
Café Oud Stein Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Onder Ons 2 - Paesjsjtal 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 24 Paesjsjtal 2 - De Oase 2 klein
Brand Taveerne Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 24 Brandtaveerne 1 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
MFC Sanderbout Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - De Braadharing 1 klein
Café Den Aezel Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 2 24 `t Luip 2 - Brandtaveerne 4 klein
Café De Braadharing Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 2 24 De Braadharing 2 - De Beute 2 klein
Bert`s Place Wo. 08-03-2023 19:00:00 B1 1 25 La Plaza DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Ricky`s Pub Wo. 08-03-2023 19:00:00 B1 1 25 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Bert`s Place Wo. 08-03-2023 19:00:00 B1 1 25 La Plaza DB2 - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 08-03-2023 19:00:00 C1 1 25 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Ricky`s Pub 2 klein
Buurthuis De Oase Wo. 08-03-2023 19:00:00 C1 1 25 De Oase 1 - Maarland 4 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 Concordia/Kabel Direct DB2 - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - De Keizer DB1 klein
Café Den Aezel Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Wolfrath 1 - W.H.C. 2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Paesjsjtal 3 - Ricky`s Pub 5 klein
Café Dormans Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 1 23 BVM/Dormans 2 - Brandtaveerne 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 2 24 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Sibbe`63 2 klein
Ricky`s Pub Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 1 24 Ricky`s Pub 6 - De Beute 3 klein
Hotel Café Amicitia Do. 09-03-2023 19:00:00 B1 1 25 Los Band DB1 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Buurthuis De Oase Do. 09-03-2023 19:00:00 C1 1 25 Wilhelmina 1 - Maarland 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 09-03-2023 19:00:00 C1 1 25 Niet Klossen 1 - De Kokerel 1 klein
Café D`r Toeëre Do. 09-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 O.H.V.Z. DB3 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Carambool 1 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Ricky`s Pub Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Ricky`s Pub 3 - W.H.C. 1 klein
De Biljartacademie Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 1 23 De Biljartacademie 4/De Ketsers - Brandtaveerne 3 klein
Brand Taveerne Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Brandtaveerne 5 - Merpati 1 klein
Bert`s Place Do. 09-03-2023 19:30:00 C4 1 24 Sibbe`63 4 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 10-03-2023 19:00:00 C1 1 25 Niet Klossen 2 - Ricky`s Pub 1 klein
De Biljartacademie Vr. 10-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 24 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - BVM/Dormans DB2 klein
Café Den Aezel Vr. 10-03-2023 19:30:00 C3 1 23 `t Luip 1 - Niet Klossen 3 klein
Ricky`s Pub Vr. 10-03-2023 19:30:00 C3 2 24 Ricky`s Pub 4 - Schaesberg 2 klein
Café Dormans Vr. 10-03-2023 19:30:00 C3 2 24 BVM/Dormans 3 - Brandtaveerne 6 klein
Brand Taveerne Vr. 10-03-2023 19:30:00 C4 1 24 Brandtaveerne 8 - Sibbe`63 3 klein
Brand Taveerne Vr. 10-03-2023 19:30:00 C4 1 24 Brandtaveerne 7 - De Braadharing 3 klein
De Biljartacademie Vr. 10-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - De Oase 5 klein
Café Oud Stein Ma. 13-03-2023 19:00:00 B1 1 26 Wilhelmina DB1 - Los Band DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 Concordia/Kabel Direct DB1 - Merpati DB1 klein
Oud Haander Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 1 24 W.H.C. 1 - Carambool 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 1 24 De Keizer 1 - Wolfrath 1 klein
Café `De Leeuw Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 2 25 B.V.Goudleeuwtje 2 - Brandtaveerne 1 klein
Harmoniezaal Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De Beute 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Harmoniezaal Ma. 13-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De Beute 3 - Brandtaveerne 8 klein
De Biljartacademie Di. 14-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café Wilhelmina Di. 14-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 De Keizer DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café `De Leeuw Di. 14-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 B.V.Goudleeuwtje DB1 - Austroa DB1 klein
Café Dormans Di. 14-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 BVM/Dormans DB2 - Schinnen DB1 klein
Oud Haander Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 24 W.H.C. 2 - Ricky`s Pub 3 klein
Hotel Café Amicitia Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Los Band 1 - Onder Ons 2 klein
MFC Sanderbout Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - De Oase 4 klein
Café De Braadharing Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Braadharing 1 - Brandtaveerne 5 klein
Café Oud Stein Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Merpati 1 - Schaesberg 1 klein
Bert`s Place Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 2 25 Sibbe`63 2 - Ricky`s Pub 4 klein
Het Steeperkruis Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 2 25 Schaesberg 2 - Brandtaveerne 4 klein
Bert`s Place Di. 14-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Sibbe`63 3 - Brandtaveerne 7 klein
Café De Paesjsjtal Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 2 25 Paesjsjtal 2 - W.H.C. 3 klein
De Biljartacademie Wo. 15-03-2023 19:00:00 B1 1 26 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 15-03-2023 19:00:00 B1 1 26 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
Café D`r Toeëre Wo. 15-03-2023 19:00:00 B1 1 26 O.H.V.Z. DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein
Café-bar De Kokerel Wo. 15-03-2023 19:00:00 C1 1 26 De Kokerel 1 - Wilhelmina 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 15-03-2023 19:00:00 C1 1 26 Ricky`s Pub 1 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Ricky`s Pub Wo. 15-03-2023 19:00:00 C1 1 26 Ricky`s Pub 2 - De Oase 1 klein
Café Den Aezel Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 `t Luip DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - O.H.V.Z. DB3 klein
Café Dormans Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 2 25 BVM/Dormans 1 - De Oase 3 klein
Café Oud Stein Do. 16-03-2023 19:00:00 C1 1 26 Onder Ons 1 - Niet Klossen 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 16-03-2023 19:00:00 C1 1 26 Maarland 3 - Niet Klossen 2 klein
De Biljartacademie Do. 16-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 De Biljartacademie DB7/Gebrook - O.H.V.Z. DB2 klein
Café De Paesjsjtal Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Paesjsjtal 1 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 2 25 De Oase 2 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Ricky`s Pub Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Ricky`s Pub 5 - BVM/Dormans 2 klein
Brand Taveerne Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Brandtaveerne 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Niet Klossen 3 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
Brand Taveerne Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 2 25 Brandtaveerne 6 - De Braadharing 2 klein
Café De Braadharing Do. 16-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De Braadharing 3 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Buurthuis De Oase Do. 16-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De Oase 5 - Ricky`s Pub 6 klein
De Biljartacademie Vr. 17-03-2023 19:00:00 B1 1 26 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - BVM/Dormans DB1 klein
Café Oud Stein Vr. 17-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 25 Onder Ons DB1 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Brand Taveerne Vr. 17-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Brandtaveerne 3 - Paesjsjtal 3 klein
Café Op De Bosch Vr. 17-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Sibbe`63 1 - `t Luip 1 klein
Café Dormans Vr. 17-03-2023 19:30:00 C3 2 25 BVM/Dormans 3 - `t Luip 2 klein
De Biljartacademie Vr. 17-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - Sibbe`63 4 klein
Café Wilhelmina Vr. 17-03-2023 19:30:00 C2 2 25 De Keizer 2 - De Beute 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 20-03-2023 19:00:00 B1 1 27 BCV `t Haantje 1944 DB1 - La Plaza DB2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 20-03-2023 19:00:00 C1 1 27 Wilhelmina 1 - Onder Ons 1 klein
Café Dancing Austroa Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 Austroa DB1 - De Keizer DB1 klein
Café Oud Stein Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 Merpati DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 20-03-2023 19:30:00 C2 2 26 De Oase 3 - Paesjsjtal 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Schaesberg 1 - De Braadharing 1 klein
Brand Taveerne Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 26 Brandtaveerne 4 - Sibbe`63 2 klein
Harmoniezaal Ma. 20-03-2023 19:30:00 C2 2 26 De Beute 1 - BVM/Dormans 1 klein
Café Dormans Di. 21-03-2023 19:00:00 B1 1 27 BVM/Dormans DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Café `t Centrum Di. 21-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 Schinnen DB1 - Onder Ons DB1 klein
Café Den Aezel Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Wolfrath 1 - Paesjsjtal 1 klein
Café `De Leeuw Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 25 B.V.Goudleeuwtje 1 - Los Band 1 klein
Café Oud Stein Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Onder Ons 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Brand Taveerne Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 26 Brandtaveerne 1 - De Keizer 2 klein
Het Steeperkruis Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 2 26 Schaesberg 2 - `t Luip 2 klein
MFC Sanderbout Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 2 26 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Brandtaveerne 6 klein
Café De Braadharing Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 2 26 De Braadharing 2 - BVM/Dormans 3 klein
Bert`s Place Wo. 22-03-2023 19:00:00 B1 1 27 La Plaza DB1 - De Biljartacademie DB3/De Bölkes klein
Ricky`s Pub Wo. 22-03-2023 19:00:00 B1 1 27 Bonanza DB1/ ls-elektro.nl - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 22-03-2023 19:00:00 C1 1 27 De Biljartacademie 1/En nog 5 - Maarland 3 klein
Buurthuis De Oase Wo. 22-03-2023 19:00:00 C1 1 27 De Oase 1 - Ricky`s Pub 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 22-03-2023 19:00:00 C1 1 27 Maarland 4 - Ricky`s Pub 2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 Concordia/Kabel Direct DB2 - De Biljartacademie DB4/De Roadrunners klein
Café Den Aezel Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 BV Holtum/D`n Aezel DB2 - De Biljartacademie DB5/`t Krietje klein
Café Den Aezel Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 `t Luip DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café Dormans Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 BVM/Dormans DB2 - De Biljartacademie DB7/Gebrook klein
De Biljartacademie Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 2 26 De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast - B.V.Goudleeuwtje 2 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Paesjsjtal 3 - De Biljartacademie 4/De Ketsers klein
MFC Sanderbout Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Ricky`s Pub 5 klein
Hotel Café Amicitia Do. 23-03-2023 19:00:00 B1 1 27 Los Band DB1 - De Biljartacademie DB2/En nog 3 klein
Café D`r Toeëre Do. 23-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 O.H.V.Z. DB3 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
De Biljartacademie Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 25 De Biljartacademie 2/Puur toeval - W.H.C. 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Carambool 1 - W.H.C. 2 klein
Ricky`s Pub Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Ricky`s Pub 3 - De Keizer 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 23-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Niet Klossen 3 - Sibbe`63 1 klein
Café De Braadharing Do. 23-03-2023 19:30:00 C4 1 26 De Braadharing 3 - Sibbe`63 4 klein
Brand Taveerne Do. 23-03-2023 19:30:00 C4 1 26 Brandtaveerne 7 - De Beute 3 klein
Ricky`s Pub Do. 23-03-2023 19:30:00 C4 1 26 Ricky`s Pub 6 - De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke klein
Buurthuis De Oase Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 2 26 De Oase 2 - W.H.C. 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Vr. 24-03-2023 19:00:00 C1 1 27 Niet Klossen 2 - De Kokerel 1 klein
De Biljartacademie Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 26 De Biljartacademie DB6/De Ketsers - B.V.Goudleeuwtje DB1 klein
Café Dormans Vr. 24-03-2023 19:30:00 C3 1 25 BVM/Dormans 2 - Brandtaveerne 3 klein
Brand Taveerne Vr. 24-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Brandtaveerne 5 - Brandtaveerne 2 klein
Café Den Aezel Vr. 24-03-2023 19:30:00 C3 1 25 `t Luip 1 - Merpati 1 klein
Ricky`s Pub Vr. 24-03-2023 19:30:00 C3 2 26 Ricky`s Pub 4 - De Beute 2 klein
De Biljartacademie Vr. 24-03-2023 19:30:00 C4 1 26 De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon - Sibbe`63 3 klein
Brand Taveerne Vr. 24-03-2023 19:30:00 C4 1 26 Brandtaveerne 8 - De Oase 5 klein
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 Concordia/Kabel Direct DB1 - BV Holtum/D`n Aezel DB2 klein
Café Oud Stein Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 Onder Ons DB1 - BVM/Dormans DB2 klein
Café Wilhelmina Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 1 26 De Keizer 1 - Carambool 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 1 26 De Oase 4 - Onder Ons 2 klein
Café `De Leeuw Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 2 27 B.V.Goudleeuwtje 2 - De Oase 2 klein
Harmoniezaal Ma. 27-03-2023 19:30:00 C3 2 27 De Beute 2 - Brandtaveerne 4 klein
Harmoniezaal Ma. 27-03-2023 19:30:00 C4 1 27 De Beute 3 - De Biljartacademie 5/Geweun doorgaon klein
Oud Haander Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 2 27 W.H.C. 3 - De Oase 3 klein
Café D`r Toeëre Di. 28-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 O.H.V.Z. DB2 - Merpati DB1 klein
De Biljartacademie Di. 28-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 De Biljartacademie DB4/De Roadrunners - Austroa DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 28-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 De Keizer DB1 - De Biljartacademie DB6/De Ketsers klein
Café `De Leeuw Di. 28-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 B.V.Goudleeuwtje DB1 - Schinnen DB1 klein
Oud Haander Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 1 26 W.H.C. 2 - De Biljartacademie 2/Puur toeval klein
Hotel Café Amicitia Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 1 26 Los Band 1 - Wolfrath 1 klein
MFC Sanderbout Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 1 26 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - B.V.Goudleeuwtje 1 klein
Café De Braadharing Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 1 26 De Braadharing 1 - `t Luip 1 klein
Café Oud Stein Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 1 26 Merpati 1 - Sibbe`63 1 klein
Bert`s Place Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 2 27 Sibbe`63 2 - Schaesberg 2 klein
Café Den Aezel Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 2 27 `t Luip 2 - De Braadharing 2 klein
Bert`s Place Di. 28-03-2023 19:30:00 C4 1 27 Sibbe`63 3 - De Braadharing 3 klein
Café De Paesjsjtal Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 2 27 Paesjsjtal 2 - De Beute 1 klein
De Biljartacademie Wo. 29-03-2023 19:00:00 B1 1 28 De Biljartacademie DB2/En nog 3 - BVM/Dormans DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 29-03-2023 19:00:00 B1 1 28 De Biljartacademie DB3/De Bölkes - Los Band DB1 klein
Café D`r Toeëre Wo. 29-03-2023 19:00:00 B1 1 28 O.H.V.Z. DB1 - La Plaza DB1 klein
Bert`s Place Wo. 29-03-2023 19:00:00 B1 1 28 La Plaza DB2 - Bonanza DB1/ ls-elektro.nl klein
Café-bar De Kokerel Wo. 29-03-2023 19:00:00 C1 1 28 De Kokerel 1 - De Biljartacademie 1/En nog 5 klein
Ricky`s Pub Wo. 29-03-2023 19:00:00 C1 1 28 Ricky`s Pub 1 - Maarland 4 klein
Café Dormans Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 2 27 BVM/Dormans 1 - Brandtaveerne 1 klein
Café De Paesjsjtal Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 26 Paesjsjtal 3 - Niet Klossen 3 klein
MFC Sanderbout Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 2 27 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - BVM/Dormans 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 30-03-2023 19:00:00 C1 1 28 Niet Klossen 1 - Wilhelmina 1 klein
Café Oud Stein Do. 30-03-2023 19:00:00 C1 1 28 Onder Ons 1 - Niet Klossen 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 30-03-2023 19:00:00 C1 1 28 Maarland 3 - De Oase 1 klein
De Biljartacademie Do. 30-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 De Biljartacademie DB7/Gebrook - `t Luip DB1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 30-03-2023 19:30:00 C2 1 26 Paesjsjtal 1 - Ricky`s Pub 3 klein
De Biljartacademie Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 26 De Biljartacademie 4/De Ketsers - BVM/Dormans 2 klein
Ricky`s Pub Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 26 Ricky`s Pub 5 - Brandtaveerne 5 klein
Brand Taveerne Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 26 Brandtaveerne 2 - Schaesberg 1 klein
Brand Taveerne Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 2 27 Brandtaveerne 6 - Ricky`s Pub 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 30-03-2023 19:30:00 C4 1 27 De Oase 5 - Brandtaveerne 7 klein
Café Oud Stein Vr. 31-03-2023 19:00:00 B1 1 28 Wilhelmina DB1 - De Biljartacademie DB1/L`Ortye klein
Café Den Aezel Vr. 31-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 BV Holtum/D`n Aezel DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
De Biljartacademie Vr. 31-03-2023 19:30:00 B2ZL 1 27 De Biljartacademie DB5/`t Krietje - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café Wilhelmina Vr. 31-03-2023 19:30:00 C2 2 27 De Keizer 2 - De Biljartacademie 3/Beauties&the Beast klein
Brand Taveerne Vr. 31-03-2023 19:30:00 C3 1 26 Brandtaveerne 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
De Biljartacademie Vr. 31-03-2023 19:30:00 C4 1 27 De Biljartacademie 6/Op `t Nipperke - Brandtaveerne 8 klein
Bert`s Place Vr. 31-03-2023 19:30:00 C4 1 27 Sibbe`63 4 - Ricky`s Pub 6 klein
Café Dormans Di. 04-04-2023 19:00:00 B1 1 29 BVM/Dormans DB1 - La Plaza DB2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 05-04-2023 19:00:00 C1 1 29 Maarland 4 - Onder Ons 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 05-04-2023 19:00:00 C1 1 29 De Oase 1 - De Kokerel 1 klein
Ricky`s Pub Wo. 05-04-2023 19:00:00 C1 1 29 Ricky`s Pub 2 - Niet Klossen 1 klein
Hotel Café Amicitia Do. 06-04-2023 19:00:00 B1 1 29 Los Band DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Vr. 07-04-2023 19:00:00 B1 1 29 De Biljartacademie DB1/L`Ortye - BCV `t Haantje 1944 DB1 klein