Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Snelpost Di. 20-09-2022 19:30:00 A 1 2 Petersberg 4 - D.V.S. 1 groot
Café West-end Di. 27-09-2022 19:30:00 B2 2 3 Juliana 2 - De 3sprong 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 28-09-2022 19:30:00 B2 1 3 De 3sprong 3 - `t Klosje 1 klein
De Snelpost Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 1 3 Petersberg 2 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café West-end Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 2 3 Caramba 5 - Cafe Boslust 1 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 2 3 O.B.K. 2 - Caramba 4 klein
Boslust Do. 29-09-2022 19:30:00 B2 1 3 Cafe Boslust 5 - De Klok 2 klein
Boslust Do. 29-09-2022 19:30:00 B2 2 3 Cafe Boslust 7 - Kaketoe `80 2 klein
Jan Massinkhal Do. 29-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Moira 8 - Juliana 6 klein
Jan Massinkhal Do. 29-09-2022 19:30:00 C3 2 3 Moira 9 - D.W.S. Central 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 29-09-2022 19:30:00 C4 1 3 De 3sprong 9 - Kaketoe `80 6 klein
De Zandloper Do. 29-09-2022 19:30:00 BV 1 3 Vriendenkring 4 - Woezik 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 29-09-2022 19:30:00 BV 1 3 De Wester 3 - De 3sprong 12 klein
De Zandloper Do. 29-09-2022 19:30:00 BV 1 3 Vriendenkring 5 - Vriendenkring 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 29-09-2022 19:30:00 BV 1 3 Woezik 2 - Kaketoe `80 7 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 29-09-2022 19:30:00 A 1 3 De Kuul 3 - Petersberg 4 groot
Biljartcentrum Westpeter Do. 29-09-2022 19:30:00 A 1 3 West-Peter 9 - Petersberg 3 groot
Boslust Vr. 30-09-2022 19:30:00 B1 1 3 Cafe Boslust 2 - West-Peter 13 klein
Boslust Vr. 30-09-2022 19:30:00 B1 2 3 Cafe Boslust 4 - De Wester 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 30-09-2022 19:30:00 C2 1 3 D.W.S. Central 2 - Moira 6 klein
Café Oomen Vr. 30-09-2022 19:30:00 C4 1 3 D.L.S. 10 - De 3sprong 11 klein
Jan Massinkhal Vr. 30-09-2022 19:30:00 BV 1 3 Moira 11 - De Grenspost 6 klein
Boslust Ma. 03-10-2022 19:30:00 B1 2 4 De Corner 1 - Caramba 5 klein
Jan Massinkhal Ma. 03-10-2022 19:30:00 B1 2 4 Moira 1 - Cafe Boslust 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 03-10-2022 19:30:00 B2 1 4 Moira 2 - De 3sprong 1 klein
SSOVN Ma. 03-10-2022 19:30:00 B2 2 4 Kaketoe `80 2 - De Doorkijk 1 klein
Het Kleine Verzet Ma. 03-10-2022 19:30:00 C1 1 4 BV Gelre 2 - Moira 5 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 03-10-2022 19:30:00 C1 1 4 West-Peter 1 - Vriendenkring 1 klein
De Zandloper Ma. 03-10-2022 19:30:00 C2 2 4 Vriendenkring 2 - De Treffers 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 03-10-2022 19:30:00 C2 2 4 Moira 7 - Juliana 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 2 4 De 3sprong 6 - De Kuul 7 klein
Café Oomen Ma. 03-10-2022 19:30:00 C4 1 4 D.L.S. 9 - Kaketoe `80 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 03-10-2022 19:30:00 BV 1 4 De 3sprong 12 - Moira 11 klein
De Snelpost Di. 04-10-2022 19:30:00 B1 1 4 D.V.S. 2 - Cafe Boslust 2 klein
Café West-end Di. 04-10-2022 19:30:00 B1 2 4 Caramba 3 - Cafe Boslust 4 klein
Café West-end Di. 04-10-2022 19:30:00 B1 2 4 Caramba 4 - D.L.S. 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 04-10-2022 19:30:00 B2 2 4 De 3sprong 2 - `t Hart 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 04-10-2022 19:30:00 C1 1 4 `t Zwaantje 1 - De Treffers 1 klein
Jan Massinkhal Di. 04-10-2022 19:30:00 C1 1 4 Moira 4 - BV Gelre 1 klein
Café La Marmotte Di. 04-10-2022 19:30:00 C1 1 4 Luctor 2 - Kaketoe `80 3 klein
Café Cambrinus Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 1 4 De Treffers 4 - D.L.S. 4 klein
Café Cambrinus Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 2 4 De Treffers 2 - De 3sprong 4 klein
Café Zaal Groentjes Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 1 4 `t Zwaantje 2 - Heideroosje 1 klein
SSOVN Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 1 4 Kaketoe `80 4 - Moira 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 2 4 D.W.S. Central 3 - Woezik 1 klein
Café La Marmotte Di. 04-10-2022 19:30:00 C4 1 4 Luctor 4 - De 3sprong 10 klein
De Snelpost Di. 04-10-2022 19:30:00 A 1 4 Petersberg 4 - West-Peter 9 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 04-10-2022 19:30:00 A 1 4 West-Peter 10 - De Kuul 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 04-10-2022 19:30:00 A 1 4 De Kuul 4 - West-Peter 11 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 1 4 De Kuul 6 - West-Peter 13 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 1 4 Renkum 1 - De Kuul 5 klein
Café Oomen Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 2 4 D.L.S. 2 - De Wester 1 klein
Café Goei Volluk Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 1 4 `t Klosje 1 - Juliana 1 klein
Café West-end Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 2 4 Juliana 2 - D.L.S. 3 klein
Café West-end Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 4 Juliana 6 - Juliana 3 klein
Café West-end Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 2 4 Juliana 5 - O.G.C. 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 1 4 De 3sprong 8 - De Treffers 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 05-10-2022 19:30:00 C4 1 4 De 3sprong 11 - De Wester 2 klein
De Snelpost Wo. 05-10-2022 19:30:00 A 1 4 Petersberg 3 - De Grenspost 5 groot
Café West-end Do. 06-10-2022 19:30:00 B1 1 4 Caramba 2 - O.B.K. 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 4 De Doorkijk 2 - Cafe Boslust 5 klein
Wijkcentrum OZO Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 4 Viersprong 1 - De 3sprong 3 klein
Café de Klok Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 4 De Klok 2 - Luctor 1 klein
Jan Massinkhal Do. 06-10-2022 19:30:00 C2 1 4 Moira 8 - D.W.S. Central 2 klein
Jan Massinkhal Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 2 4 Moira 9 - D.L.S. 5 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 06-10-2022 19:30:00 BV 1 4 De Wester 3 - Vriendenkring 4 klein
De Zandloper Do. 06-10-2022 19:30:00 BV 1 4 Vriendenkring 6 - Woezik 3 klein
P.V. Arnhem Oost Do. 06-10-2022 19:30:00 BV 1 4 De Grenspost 6 - Woezik 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 06-10-2022 19:30:00 A 1 4 De Kuul 3 - D.V.S. 1 groot
Café 61 Vr. 07-10-2022 19:30:00 B1 1 4 BC Bemmel – Café 61 - D.W.S. Central 1 klein
Café West-end Vr. 07-10-2022 19:30:00 B1 1 4 Caramba 7 - Petersberg 2 klein
De Snelpost Vr. 07-10-2022 19:30:00 B1 1 4 Petersberg 1 - Zwaan De 1 klein
Boslust Vr. 07-10-2022 19:30:00 B1 2 4 Cafe Boslust 1 - O.B.K. 2 klein
D`n Boerenbond Vr. 07-10-2022 19:30:00 B1 2 4 De Zwijntjes 1 - Kaketoe `80 1 klein
Boslust Vr. 07-10-2022 19:30:00 B2 2 4 Cafe Boslust 6 - Cafe Boslust 7 klein
Jan Massinkhal Vr. 07-10-2022 19:30:00 C1 1 4 Moira 3 - Paperclip 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 07-10-2022 19:30:00 C2 1 4 De 3sprong 5 - Luctor 3 klein
Café Oomen Vr. 07-10-2022 19:30:00 C4 1 4 D.L.S. 10 - De 3sprong 9 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 07-10-2022 19:30:00 BV 1 4 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 5 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 07-10-2022 19:30:00 A 1 4 West-Peter 12 - De Kuul 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 08-10-2022 13:00:00 A 1 4 BC Bemmel – Café 61 - Caramba 1 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 1 5 O.B.K. 1 - D.V.S. 2 klein
Boslust Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 2 5 Cafe Boslust 3 - De Zwijntjes 1 klein
SSOVN Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 2 5 Kaketoe `80 1 - Caramba 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 10-10-2022 19:30:00 B2 1 5 De 3sprong 1 - `t Klosje 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 10-10-2022 19:30:00 B2 2 5 De Doorkijk 1 - Cafe Boslust 6 klein
MFA ’t Hart Ma. 10-10-2022 19:30:00 B2 2 5 `t Hart 1 - Juliana 2 klein
Café de Klok Ma. 10-10-2022 19:30:00 B2 2 5 De Klok 1 - Kaketoe `80 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 10-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Moira 5 - West-Peter 1 klein
De Zandloper Ma. 10-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Vriendenkring 1 - Luctor 2 klein
Café Kansas Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 2 5 O.G.C. 1 - Juliana 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 10-10-2022 19:30:00 C3 2 5 De 3sprong 7 - De 3sprong 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 10-10-2022 19:30:00 C3 2 5 Woezik 1 - Moira 9 klein
SSOVN Ma. 10-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Kaketoe `80 5 - De 3sprong 11 klein
P.V. Arnhem Oost Ma. 10-10-2022 19:30:00 A 1 5 De Grenspost 5 - Petersberg 4 groot
Jan Massinkhal Ma. 10-10-2022 19:30:00 A 1 5 Caramba 1 - West-Peter 10 groot
Biljartcentrum Westpeter Ma. 10-10-2022 19:30:00 A 1 5 West-Peter 11 - Petersberg 3 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 5 West-Peter 13 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 5 De Kuul 5 - Petersberg 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 5 D.W.S. Central 1 - Caramba 7 klein
Café `t Zwaantje Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 5 Zwaan De 1 - Caramba 6 klein
Café West-end Di. 11-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Juliana 1 - Viersprong 1 klein
Café La Marmotte Di. 11-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Luctor 1 - De Doorkijk 2 klein
Het Kleine Verzet Di. 11-10-2022 19:30:00 C1 1 5 BV Gelre 1 - Moira 3 klein
Café La Marmotte Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Luctor 3 - Juliana 6 klein
Café Cambrinus Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 2 5 De Treffers 3 - De Treffers 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 2 5 De 3sprong 4 - Moira 7 klein
De Zandloper Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Vriendenkring 3 - Kaketoe `80 4 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 11-10-2022 19:30:00 C4 1 5 De Wester 2 - D.L.S. 10 klein
SSOVN Di. 11-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Kaketoe `80 6 - Luctor 4 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 11-10-2022 19:30:00 A 1 5 De Kuul 1 - De Kuul 4 groot
De Paperclip Wo. 12-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Paperclip 5 - `t Zwaantje 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 12-10-2022 19:30:00 B1 2 5 De Wester 1 - Moira 1 klein
Café Oomen Wo. 12-10-2022 19:30:00 B1 2 5 D.L.S. 1 - Cafe Boslust 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 12-10-2022 19:30:00 B2 1 5 De 3sprong 3 - De Klok 2 klein
Café West-end Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Juliana 3 - Moira 8 klein
Café West-end Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 2 5 Juliana 5 - Vriendenkring 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 12-10-2022 19:30:00 C4 1 5 De 3sprong 10 - D.L.S. 9 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Wo. 12-10-2022 19:30:00 BV 1 5 Woezik 2 - De 3sprong 12 klein
De Snelpost Wo. 12-10-2022 19:30:00 A 1 5 D.V.S. 1 - West-Peter 12 groot
Café West-end Do. 13-10-2022 19:30:00 B1 2 5 Caramba 5 - Caramba 3 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 13-10-2022 19:30:00 B1 2 5 O.B.K. 2 - De Corner 1 klein
Boslust Do. 13-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Cafe Boslust 5 - Moira 2 klein
Boslust Do. 13-10-2022 19:30:00 B2 2 5 Cafe Boslust 7 - De 3sprong 2 klein
Café Oomen Do. 13-10-2022 19:30:00 C2 1 5 D.L.S. 4 - De 3sprong 5 klein
Jan Massinkhal Do. 13-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Moira 6 - De Treffers 4 klein
Jan Massinkhal Do. 13-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Moira 10 - D.L.S. 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 13-10-2022 19:30:00 C3 2 5 De Kuul 7 - D.W.S. Central 3 klein
Café Oomen Do. 13-10-2022 19:30:00 C4 1 1 D.L.S. 10 - Luctor 4 klein
De Zandloper Do. 13-10-2022 19:30:00 BV 1 5 Vriendenkring 4 - Vriendenkring 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 13-10-2022 19:30:00 BV 1 5 Woezik 3 - Kaketoe `80 7 klein
De Zandloper Do. 13-10-2022 19:30:00 BV 1 5 Vriendenkring 5 - De Grenspost 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 13-10-2022 19:30:00 A 1 5 West-Peter 9 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 13-10-2022 19:30:00 A 1 5 De Kuul 2 - BC Bemmel – Café 61 groot
Boslust Vr. 14-10-2022 19:30:00 B1 1 5 Cafe Boslust 2 - De Kuul 6 klein
De Snelpost Vr. 14-10-2022 19:30:00 B1 1 5 Petersberg 2 - Renkum 1 klein
Boslust Vr. 14-10-2022 19:30:00 B1 2 5 Cafe Boslust 4 - D.L.S. 2 klein
Jan Massinkhal Vr. 14-10-2022 19:30:00 BV 1 5 Moira 11 - De Wester 3 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 17-10-2022 19:30:00 B1 1 6 O.B.K. 1 - Cafe Boslust 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 17-10-2022 19:30:00 B1 2 6 Moira 1 - D.L.S. 2 klein
Boslust Ma. 17-10-2022 19:30:00 B1 2 6 De Corner 1 - D.L.S. 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 17-10-2022 19:30:00 B2 1 6 Moira 2 - Luctor 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 17-10-2022 19:30:00 C1 1 6 West-Peter 1 - BV Gelre 2 klein
Café Kansas Ma. 17-10-2022 19:30:00 C2 2 6 O.G.C. 1 - De 3sprong 4 klein
Jan Massinkhal Ma. 17-10-2022 19:30:00 C2 2 6 Moira 7 - De Treffers 3 klein
Café Oomen Ma. 17-10-2022 19:30:00 C3 1 6 D.L.S. 6 - Vriendenkring 3 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 17-10-2022 19:30:00 C3 2 6 Woezik 1 - D.L.S. 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 17-10-2022 19:30:00 C3 2 6 De 3sprong 6 - De Treffers 6 klein
Café Oomen Ma. 17-10-2022 19:30:00 C4 1 6 D.L.S. 9 - Kaketoe `80 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 17-10-2022 19:30:00 BV 1 6 De 3sprong 12 - Vriendenkring 5 klein
Café West-end Di. 18-10-2022 19:30:00 B1 2 6 Caramba 3 - O.B.K. 2 klein
Café West-end Di. 18-10-2022 19:30:00 B1 2 6 Caramba 4 - Cafe Boslust 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 18-10-2022 19:30:00 B2 2 6 De 3sprong 2 - De Doorkijk 1 klein
Café West-end Di. 18-10-2022 19:30:00 B2 2 6 Juliana 2 - Cafe Boslust 7 klein
Café Zaal Groentjes Di. 18-10-2022 19:30:00 C1 1 6 `t Zwaantje 1 - BV Gelre 1 klein
Café La Marmotte Di. 18-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Luctor 2 - Moira 5 klein
Jan Massinkhal Di. 18-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Moira 4 - Vriendenkring 1 klein
Café Cambrinus Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 2 6 De Treffers 2 - Vriendenkring 2 klein
Café Cambrinus Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 1 6 De Treffers 5 - Heideroosje 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 2 6 D.W.S. Central 3 - De 3sprong 7 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 18-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Wester 2 - De 3sprong 9 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 18-10-2022 19:30:00 A 1 6 De Kuul 3 - De Grenspost 5 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 18-10-2022 19:30:00 A 1 6 West-Peter 10 - De Kuul 2 groot
De Snelpost Di. 18-10-2022 19:30:00 A 1 6 Petersberg 4 - West-Peter 11 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 18-10-2022 19:30:00 A 1 6 De Kuul 4 - Caramba 1 groot
De Paperclip Wo. 19-10-2022 19:00:00 C1 1 6 Paperclip 5 - De Treffers 1 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 19-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Renkum 1 - D.W.S. Central 1 klein
Café West-end Wo. 19-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Juliana 3 - D.W.S. Central 2 klein
Café West-end Wo. 19-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Juliana 6 - D.L.S. 4 klein
Café West-end Wo. 19-10-2022 19:30:00 C2 2 6 Juliana 4 - Juliana 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 19-10-2022 19:30:00 C3 1 6 De 3sprong 8 - Moira 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 19-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De 3sprong 11 - De 3sprong 10 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 19-10-2022 19:30:00 BV 1 6 De Grenspost 6 - Woezik 3 klein
De Snelpost Wo. 19-10-2022 19:30:00 A 1 6 Petersberg 3 - De Kuul 1 groot
Café West-end Do. 20-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Caramba 2 - Zwaan De 1 klein
Café West-end Do. 20-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Caramba 6 - De Kuul 5 klein
Café West-end Do. 20-10-2022 19:30:00 B1 2 6 Caramba 5 - Cafe Boslust 4 klein
Boslust Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 6 Cafe Boslust 5 - De 3sprong 1 klein
Wijkcentrum OZO Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 6 Viersprong 1 - `t Klosje 1 klein
Café de Klok Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Klok 2 - Juliana 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Doorkijk 2 - De 3sprong 3 klein
Jan Massinkhal Do. 20-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Moira 8 - Luctor 3 klein
Jan Massinkhal Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 2 6 Moira 9 - De Kuul 7 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 20-10-2022 19:30:00 BV 1 6 De Wester 3 - Woezik 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 20-10-2022 19:30:00 A 1 6 West-Peter 9 - D.V.S. 1 groot
Café 61 Vr. 21-10-2022 19:30:00 B1 1 6 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 6 klein
De Snelpost Vr. 21-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Petersberg 1 - Petersberg 2 klein
Café West-end Vr. 21-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Caramba 7 - West-Peter 13 klein
D`n Boerenbond Vr. 21-10-2022 19:30:00 B1 2 6 De Zwijntjes 1 - De Wester 1 klein
Boslust Vr. 21-10-2022 19:30:00 B1 2 6 Cafe Boslust 1 - Kaketoe `80 1 klein
Boslust Vr. 21-10-2022 19:30:00 B2 2 6 Cafe Boslust 6 - De Klok 1 klein
Jan Massinkhal Vr. 21-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Moira 3 - Kaketoe `80 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 21-10-2022 19:30:00 C2 1 6 De 3sprong 5 - Moira 6 klein
Café Oomen Vr. 21-10-2022 19:30:00 C4 1 6 D.L.S. 10 - Kaketoe `80 5 klein
Jan Massinkhal Vr. 21-10-2022 19:30:00 BV 1 6 Moira 11 - Vriendenkring 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 21-10-2022 19:30:00 BV 1 6 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 22-10-2022 13:00:00 A 1 6 BC Bemmel – Café 61 - West-Peter 12 groot
MFA ’t Hart Ma. 24-10-2022 19:30:00 B2 2 6 `t Hart 1 - D.L.S. 3 klein
Café La Marmotte Di. 25-10-2022 19:30:00 C1 1 2 Luctor 2 - Paperclip 5 klein
Café Cambrinus Di. 25-10-2022 19:30:00 C1 1 5 De Treffers 1 - BV Gelre 2 klein
SSOVN Di. 25-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Kaketoe `80 3 - Moira 4 klein
Café Cambrinus Di. 25-10-2022 19:30:00 C3 1 5 De Treffers 5 - `t Zwaantje 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 25-10-2022 19:30:00 C3 2 14 D.W.S. Central 3 - De Kuul 7 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 25-10-2022 19:30:00 A 1 2 West-Peter 10 - De Grenspost 5 groot
Café Cambrinus Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 2 8 De Treffers 2 - Moira 7 klein
Café Cambrinus Wo. 26-10-2022 19:30:00 C3 2 2 De Treffers 6 - De 3sprong 7 klein
De Snelpost Wo. 26-10-2022 19:30:00 A 1 7 D.V.S. 1 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café West-end Do. 27-10-2022 19:30:00 B1 1 2 Caramba 6 - D.V.S. 2 klein
SSOVN Ma. 31-10-2022 19:30:00 B1 2 7 Kaketoe `80 1 - De Corner 1 klein
Boslust Ma. 31-10-2022 19:30:00 B1 2 7 Cafe Boslust 3 - Cafe Boslust 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2 1 7 De 3sprong 1 - Viersprong 1 klein
Café Oomen Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2 2 7 D.L.S. 3 - Kaketoe `80 2 klein
Café de Klok Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2 2 7 De Klok 1 - De 3sprong 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2 2 7 De Doorkijk 1 - Juliana 2 klein
Het Kleine Verzet Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 7 BV Gelre 2 - Luctor 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 7 Moira 5 - Moira 4 klein
De Zandloper Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 7 Vriendenkring 1 - Moira 3 klein
De Zandloper Ma. 31-10-2022 19:30:00 C2 2 7 Vriendenkring 2 - Moira 7 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 2 7 De 3sprong 7 - Moira 9 klein
SSOVN Ma. 31-10-2022 19:30:00 C4 1 7 Kaketoe `80 5 - De Wester 2 klein
P.V. Arnhem Oost Ma. 31-10-2022 19:30:00 A 1 7 De Grenspost 5 - West-Peter 9 groot
Biljartcentrum Westpeter Ma. 31-10-2022 19:30:00 A 1 7 West-Peter 11 - De Kuul 3 groot
Jan Massinkhal Ma. 31-10-2022 19:30:00 A 1 7 Caramba 1 - Petersberg 3 groot
Café `t Zwaantje Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 1 7 Zwaan De 1 - D.V.S. 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 1 7 West-Peter 13 - Renkum 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 1 7 De Kuul 5 - Caramba 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 1 7 D.W.S. Central 1 - Petersberg 1 klein
Café La Marmotte Di. 01-11-2022 19:30:00 B2 1 7 Luctor 1 - Cafe Boslust 5 klein
Café Cambrinus Di. 01-11-2022 19:30:00 C1 1 7 De Treffers 1 - West-Peter 1 klein
Het Kleine Verzet Di. 01-11-2022 19:30:00 C1 1 7 BV Gelre 1 - Paperclip 5 klein
SSOVN Di. 01-11-2022 19:30:00 C1 1 7 Kaketoe `80 3 - `t Zwaantje 1 klein
Café La Marmotte Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 1 7 Luctor 3 - Juliana 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 2 7 De 3sprong 4 - Juliana 4 klein
Café Cambrinus Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 2 7 De Treffers 3 - O.G.C. 1 klein
De Zandloper Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 7 Vriendenkring 3 - De 3sprong 8 klein
SSOVN Di. 01-11-2022 19:30:00 C4 1 7 Kaketoe `80 6 - De 3sprong 11 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 02-11-2022 19:30:00 B1 1 7 De Kuul 6 - Caramba 7 klein
Café Oomen Wo. 02-11-2022 19:30:00 B1 2 7 D.L.S. 2 - De Zwijntjes 1 klein
Café Oomen Wo. 02-11-2022 19:30:00 B1 2 7 D.L.S. 1 - Caramba 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 02-11-2022 19:30:00 B1 2 7 De Wester 1 - Caramba 4 klein
Café Goei Volluk Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2 1 7 `t Klosje 1 - De Klok 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2 1 7 De 3sprong 3 - Moira 2 klein
Café West-end Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2 1 7 Juliana 1 - De Doorkijk 2 klein
Café West-end Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 2 7 Juliana 5 - De Treffers 2 klein
Café Ons Thuis Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 7 Heideroosje 1 - Kaketoe `80 4 klein
Café Cambrinus Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 2 7 De Treffers 6 - D.W.S. Central 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 02-11-2022 19:30:00 C4 1 7 De 3sprong 10 - D.L.S. 10 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 02-11-2022 19:30:00 A 1 7 De Kuul 1 - Petersberg 4 groot
Café Zaal B&B De Roskam Do. 03-11-2022 19:30:00 B1 2 7 O.B.K. 2 - Caramba 5 klein
Boslust Do. 03-11-2022 19:30:00 B2 2 7 Cafe Boslust 7 - `t Hart 1 klein
Jan Massinkhal Do. 03-11-2022 19:30:00 C2 1 7 Moira 6 - Juliana 6 klein
Café Oomen Do. 03-11-2022 19:30:00 C2 1 7 D.L.S. 4 - Moira 8 klein
Jan Massinkhal Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 1 7 Moira 10 - `t Zwaantje 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 2 7 De Kuul 7 - Woezik 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 1 7 De 3sprong 9 - Luctor 4 klein
De Zandloper Do. 03-11-2022 19:30:00 BV 1 7 Vriendenkring 4 - Kaketoe `80 7 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 03-11-2022 19:30:00 BV 1 7 Woezik 2 - Moira 11 klein
De Zandloper Do. 03-11-2022 19:30:00 BV 1 7 Vriendenkring 6 - De Grenspost 6 klein
De Zandloper Do. 03-11-2022 19:30:00 BV 1 7 Vriendenkring 5 - De Wester 3 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 03-11-2022 19:30:00 BV 1 7 Woezik 3 - De 3sprong 12 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 03-11-2022 19:30:00 A 1 7 De Kuul 2 - De Kuul 4 groot
Boslust Vr. 04-11-2022 19:30:00 B1 1 7 Cafe Boslust 2 - BC Bemmel – Café 61 klein
De Snelpost Vr. 04-11-2022 19:30:00 B1 1 7 Petersberg 2 - Caramba 6 klein
Boslust Vr. 04-11-2022 19:30:00 B1 2 7 Cafe Boslust 4 - Moira 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 04-11-2022 19:30:00 C2 1 7 D.W.S. Central 2 - De Treffers 4 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 04-11-2022 19:30:00 A 1 7 West-Peter 12 - West-Peter 10 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 07-11-2022 19:30:00 B1 1 8 O.B.K. 1 - Zwaan De 1 klein
Boslust Ma. 07-11-2022 19:30:00 B1 2 8 De Corner 1 - Cafe Boslust 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 07-11-2022 19:30:00 B2 1 8 Moira 2 - Juliana 1 klein
MFA ’t Hart Ma. 07-11-2022 19:30:00 B2 2 8 `t Hart 1 - De Doorkijk 1 klein
Café Kansas Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 2 8 O.G.C. 1 - Vriendenkring 2 klein
Café Oomen Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 1 8 D.L.S. 6 - Kaketoe `80 4 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 2 8 Woezik 1 - De 3sprong 7 klein
SSOVN Ma. 07-11-2022 19:30:00 C4 1 8 Kaketoe `80 5 - De 3sprong 9 klein
Café Oomen Ma. 07-11-2022 19:30:00 C4 1 8 D.L.S. 9 - Luctor 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 07-11-2022 19:30:00 BV 1 8 De 3sprong 12 - Vriendenkring 6 klein
P.V. Arnhem Oost Ma. 07-11-2022 19:30:00 A 1 8 De Grenspost 5 - D.V.S. 1 groot
De Snelpost Di. 08-11-2022 19:30:00 B1 1 8 D.V.S. 2 - De Kuul 5 klein
Café West-end Di. 08-11-2022 19:30:00 B1 2 8 Caramba 4 - D.L.S. 2 klein
Café West-end Di. 08-11-2022 19:30:00 B1 2 8 Caramba 3 - Kaketoe `80 1 klein
Café La Marmotte Di. 08-11-2022 19:30:00 B2 1 8 Luctor 1 - De 3sprong 1 klein
Het Kleine Verzet Di. 08-11-2022 19:30:00 C1 1 8 BV Gelre 1 - De Treffers 1 klein
Jan Massinkhal Di. 08-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Moira 4 - BV Gelre 2 klein
Café Zaal Groentjes Di. 08-11-2022 19:30:00 C1 1 8 `t Zwaantje 1 - Vriendenkring 1 klein
Café La Marmotte Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 1 8 Luctor 3 - D.W.S. Central 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 2 8 De 3sprong 4 - Juliana 5 klein
Café Cambrinus Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 2 8 De Treffers 3 - Juliana 4 klein
Café Cambrinus Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 1 8 De Treffers 5 - Moira 10 klein
Café Zaal Groentjes Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 1 8 `t Zwaantje 2 - Vriendenkring 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 08-11-2022 19:30:00 C4 1 8 De Wester 2 - De 3sprong 10 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 08-11-2022 19:30:00 A 1 8 West-Peter 10 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 08-11-2022 19:30:00 A 1 8 De Kuul 4 - West-Peter 12 groot
De Snelpost Di. 08-11-2022 19:30:00 A 1 8 Petersberg 4 - Caramba 1 groot
De Paperclip Wo. 09-11-2022 19:00:00 C1 1 8 Paperclip 5 - Kaketoe `80 3 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 09-11-2022 19:30:00 B1 1 8 Renkum 1 - De Kuul 6 klein
Café West-end Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 2 8 Juliana 2 - De Klok 1 klein
Café West-end Wo. 09-11-2022 19:30:00 C2 1 8 Juliana 3 - D.L.S. 4 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 09-11-2022 19:30:00 BV 1 8 De Grenspost 6 - Kaketoe `80 7 klein
De Snelpost Wo. 09-11-2022 19:30:00 A 1 8 Petersberg 3 - De Kuul 2 groot
Café West-end Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 1 8 Caramba 6 - D.W.S. Central 1 klein
Café West-end Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 1 8 Caramba 2 - Petersberg 2 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 2 8 O.B.K. 2 - Cafe Boslust 4 klein
Café West-end Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 2 8 Caramba 5 - D.L.S. 1 klein
Café de Klok Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Klok 2 - Viersprong 1 klein
Boslust Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 8 Cafe Boslust 5 - De 3sprong 3 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Doorkijk 2 - `t Klosje 1 klein
Boslust Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 2 8 Cafe Boslust 7 - D.L.S. 3 klein
Café La Marmotte Do. 10-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Luctor 2 - West-Peter 1 klein
Jan Massinkhal Do. 10-11-2022 19:30:00 C2 1 8 Moira 8 - Moira 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 2 8 De Kuul 7 - D.L.S. 5 klein
Jan Massinkhal Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 2 8 Moira 9 - De Treffers 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 10-11-2022 19:30:00 BV 1 8 Woezik 2 - Vriendenkring 4 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 10-11-2022 19:30:00 BV 1 8 De Wester 3 - Woezik 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 10-11-2022 19:30:00 A 1 8 West-Peter 9 - West-Peter 11 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 10-11-2022 19:30:00 A 1 8 De Kuul 3 - De Kuul 1 groot
Café West-end Vr. 11-11-2022 19:30:00 B1 1 8 Caramba 7 - BC Bemmel – Café 61 klein
De Snelpost Vr. 11-11-2022 19:30:00 B1 1 8 Petersberg 1 - West-Peter 13 klein
D`n Boerenbond Vr. 11-11-2022 19:30:00 B1 2 8 De Zwijntjes 1 - Moira 1 klein
Boslust Vr. 11-11-2022 19:30:00 B1 2 8 Cafe Boslust 1 - De Wester 1 klein
Boslust Vr. 11-11-2022 19:30:00 B2 2 8 Cafe Boslust 6 - Kaketoe `80 2 klein
Jan Massinkhal Vr. 11-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Moira 3 - Moira 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 11-11-2022 19:30:00 C2 1 8 De 3sprong 5 - De Treffers 4 klein
Café Oomen Vr. 11-11-2022 19:30:00 C4 1 8 D.L.S. 10 - Kaketoe `80 6 klein
Jan Massinkhal Vr. 11-11-2022 19:30:00 BV 1 8 Moira 11 - Vriendenkring 5 klein
Jan Massinkhal Ma. 14-11-2022 19:30:00 B1 2 9 Moira 1 - Caramba 4 klein
SSOVN Ma. 14-11-2022 19:30:00 B1 2 9 Kaketoe `80 1 - Caramba 5 klein
Boslust Ma. 14-11-2022 19:30:00 B1 2 9 Cafe Boslust 3 - Caramba 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 1 9 De 3sprong 1 - De Klok 2 klein
Café Oomen Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 2 9 D.L.S. 3 - Cafe Boslust 6 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 2 9 De Doorkijk 1 - Cafe Boslust 7 klein
SSOVN Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 2 9 Kaketoe `80 2 - De 3sprong 2 klein
Café de Klok Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 2 9 De Klok 1 - `t Hart 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 14-11-2022 19:30:00 C1 1 9 West-Peter 1 - Moira 4 klein
De Zandloper Ma. 14-11-2022 19:30:00 C1 1 9 Vriendenkring 1 - Paperclip 5 klein
Het Kleine Verzet Ma. 14-11-2022 19:30:00 C1 1 9 BV Gelre 2 - Moira 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 14-11-2022 19:30:00 C1 1 9 Moira 5 - `t Zwaantje 1 klein
Café Kansas Ma. 14-11-2022 19:30:00 C2 2 9 O.G.C. 1 - De Treffers 2 klein
Café Oomen Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 2 9 D.L.S. 5 - De 3sprong 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 2 9 De 3sprong 7 - De Kuul 7 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 14-11-2022 19:30:00 A 1 9 West-Peter 11 - De Grenspost 5 groot
Jan Massinkhal Ma. 14-11-2022 19:30:00 A 1 9 Caramba 1 - De Kuul 3 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 9 D.W.S. Central 1 - Caramba 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 9 De Kuul 5 - O.B.K. 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 9 West-Peter 13 - Caramba 6 klein
Café La Marmotte Di. 15-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Luctor 1 - De 3sprong 3 klein
Café Cambrinus Di. 15-11-2022 19:30:00 C1 1 9 De Treffers 1 - Luctor 2 klein
SSOVN Di. 15-11-2022 19:30:00 C1 1 9 Kaketoe `80 3 - BV Gelre 1 klein
Café Cambrinus Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 9 De Treffers 4 - Juliana 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 2 9 De 3sprong 4 - De Treffers 3 klein
SSOVN Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Kaketoe `80 4 - De 3sprong 8 klein
De Zandloper Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Vriendenkring 3 - De Treffers 5 klein
Café La Marmotte Di. 15-11-2022 19:30:00 C4 1 9 Luctor 4 - De 3sprong 11 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 15-11-2022 19:30:00 C4 1 9 De Wester 2 - Kaketoe `80 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 16-11-2022 19:30:00 B1 1 9 De Kuul 6 - Petersberg 1 klein
Café Oomen Wo. 16-11-2022 19:30:00 B1 2 9 D.L.S. 1 - O.B.K. 2 klein
Café Oomen Wo. 16-11-2022 19:30:00 B1 2 9 D.L.S. 2 - Cafe Boslust 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 16-11-2022 19:30:00 B1 2 9 De Wester 1 - De Corner 1 klein
Café West-end Wo. 16-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Juliana 1 - Cafe Boslust 5 klein
Café Goei Volluk Wo. 16-11-2022 19:30:00 B2 1 9 `t Klosje 1 - Moira 2 klein
Café West-end Wo. 16-11-2022 19:30:00 C2 2 9 Juliana 5 - Moira 7 klein
Café West-end Wo. 16-11-2022 19:30:00 C2 2 9 Juliana 4 - Vriendenkring 2 klein
Café Ons Thuis Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Heideroosje 1 - D.L.S. 6 klein
Café Cambrinus Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 2 9 De Treffers 6 - Woezik 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 16-11-2022 19:30:00 C4 1 9 De 3sprong 10 - Kaketoe `80 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 16-11-2022 19:30:00 BV 1 9 Kaketoe `80 7 - De 3sprong 12 klein
De Snelpost Wo. 16-11-2022 19:30:00 A 1 9 D.V.S. 1 - West-Peter 10 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 16-11-2022 19:30:00 A 1 9 De Kuul 1 - West-Peter 9 groot
Wijkcentrum OZO Do. 17-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Viersprong 1 - De Doorkijk 2 klein
Café Oomen Do. 17-11-2022 19:30:00 C2 1 9 D.L.S. 4 - Luctor 3 klein
Jan Massinkhal Do. 17-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Moira 6 - Juliana 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 17-11-2022 19:30:00 C4 1 9 De 3sprong 9 - D.L.S. 9 klein
De Zandloper Do. 17-11-2022 19:30:00 BV 1 9 Vriendenkring 4 - De Grenspost 6 klein
De Zandloper Do. 17-11-2022 19:30:00 BV 1 9 Vriendenkring 5 - Woezik 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 17-11-2022 19:30:00 BV 1 9 Woezik 3 - Moira 11 klein
De Zandloper Do. 17-11-2022 19:30:00 BV 1 9 Vriendenkring 6 - De Wester 3 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 17-11-2022 19:30:00 A 1 9 De Kuul 2 - Petersberg 4 groot
Boslust Vr. 18-11-2022 19:30:00 B1 1 9 Cafe Boslust 2 - Caramba 7 klein
Café 61 Vr. 18-11-2022 19:30:00 B1 1 9 BC Bemmel – Café 61 - Renkum 1 klein
De Snelpost Vr. 18-11-2022 19:30:00 B1 1 9 Petersberg 2 - D.V.S. 2 klein
Boslust Vr. 18-11-2022 19:30:00 B1 2 9 Cafe Boslust 4 - De Zwijntjes 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 18-11-2022 19:30:00 C2 1 9 D.W.S. Central 2 - De 3sprong 5 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 18-11-2022 19:30:00 A 1 9 West-Peter 12 - Petersberg 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 19-11-2022 13:00:00 A 1 9 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 4 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 21-11-2022 19:30:00 B1 1 10 O.B.K. 1 - Petersberg 2 klein
Boslust Ma. 21-11-2022 19:30:00 B1 2 10 De Corner 1 - D.L.S. 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 21-11-2022 19:30:00 B2 2 10 De Doorkijk 1 - D.L.S. 3 klein
Café de Klok Ma. 21-11-2022 19:30:00 B2 2 10 De Klok 1 - Cafe Boslust 7 klein
SSOVN Ma. 21-11-2022 19:30:00 B2 2 10 Kaketoe `80 2 - Juliana 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 2 10 Moira 7 - O.G.C. 1 klein
De Zandloper Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 2 10 Vriendenkring 2 - De 3sprong 4 klein
Café Oomen Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 1 10 D.L.S. 6 - De 3sprong 8 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 2 10 De 3sprong 7 - D.L.S. 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 2 10 De 3sprong 6 - D.W.S. Central 3 klein
Café Oomen Ma. 21-11-2022 19:30:00 C4 1 10 D.L.S. 9 - De 3sprong 11 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 21-11-2022 19:30:00 A 1 10 West-Peter 11 - D.V.S. 1 groot
P.V. Arnhem Oost Ma. 21-11-2022 19:30:00 A 1 10 De Grenspost 5 - De Kuul 1 groot
Café `t Zwaantje Di. 22-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Zwaan De 1 - Cafe Boslust 2 klein
De Snelpost Di. 22-11-2022 19:30:00 B1 1 10 D.V.S. 2 - D.W.S. Central 1 klein
Café West-end Di. 22-11-2022 19:30:00 B1 2 10 Caramba 4 - De Zwijntjes 1 klein
Café West-end Di. 22-11-2022 19:30:00 B1 2 10 Caramba 3 - De Wester 1 klein
Café La Marmotte Di. 22-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Luctor 1 - `t Klosje 1 klein
SSOVN Di. 22-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Kaketoe `80 3 - De Treffers 1 klein
Jan Massinkhal Di. 22-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Moira 4 - Luctor 2 klein
Het Kleine Verzet Di. 22-11-2022 19:30:00 C1 1 10 BV Gelre 1 - Vriendenkring 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 22-11-2022 19:30:00 C1 1 10 `t Zwaantje 1 - BV Gelre 2 klein
Café Cambrinus Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 2 10 De Treffers 3 - Juliana 5 klein
Café Cambrinus Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 2 10 De Treffers 2 - Juliana 4 klein
Café Zaal Groentjes Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 10 `t Zwaantje 2 - Kaketoe `80 4 klein
SSOVN Di. 22-11-2022 19:30:00 C4 1 10 Kaketoe `80 6 - Kaketoe `80 5 klein
Café La Marmotte Di. 22-11-2022 19:30:00 C4 1 10 Luctor 4 - D.L.S. 10 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 22-11-2022 19:30:00 A 1 10 De Kuul 4 - West-Peter 10 groot
De Snelpost Di. 22-11-2022 19:30:00 A 1 10 Petersberg 4 - West-Peter 12 groot
De Paperclip Wo. 23-11-2022 19:00:00 C1 1 10 Paperclip 5 - Moira 5 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 23-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Renkum 1 - Caramba 7 klein
Café Oomen Wo. 23-11-2022 19:30:00 B1 2 10 D.L.S. 1 - Cafe Boslust 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De 3sprong 3 - De 3sprong 1 klein
Café de Klok Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De Klok 2 - De Doorkijk 2 klein
Café West-end Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Juliana 1 - Luctor 1 klein
Café Goei Volluk Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 10 `t Klosje 1 - Cafe Boslust 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 1 10 De 3sprong 10 - De 3sprong 9 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 23-11-2022 19:30:00 BV 1 10 De Grenspost 6 - De 3sprong 12 klein
De Snelpost Wo. 23-11-2022 19:30:00 A 1 10 Petersberg 3 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café West-end Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Caramba 2 - West-Peter 13 klein
Café West-end Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Caramba 6 - De Kuul 6 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 2 10 O.B.K. 2 - Kaketoe `80 1 klein
Boslust Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 2 10 Cafe Boslust 1 - Moira 1 klein
Café West-end Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 2 10 Caramba 5 - Cafe Boslust 3 klein
Wijkcentrum OZO Do. 24-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Viersprong 1 - Moira 2 klein
Café Oomen Do. 24-11-2022 19:30:00 C2 1 10 D.L.S. 4 - D.W.S. Central 2 klein
Jan Massinkhal Do. 24-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Moira 6 - Luctor 3 klein
Jan Massinkhal Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Moira 10 - Heideroosje 1 klein
De Zandloper Do. 24-11-2022 19:30:00 BV 1 10 Vriendenkring 5 - Vriendenkring 4 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 24-11-2022 19:30:00 BV 1 10 Woezik 3 - Woezik 2 klein
De Zandloper Do. 24-11-2022 19:30:00 BV 1 10 Vriendenkring 6 - Moira 11 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 24-11-2022 19:30:00 A 1 10 West-Peter 9 - Caramba 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 24-11-2022 19:30:00 A 1 10 De Kuul 3 - De Kuul 2 groot
De Snelpost Vr. 25-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Petersberg 1 - BC Bemmel – Café 61 klein
Boslust Vr. 25-11-2022 19:30:00 B2 2 10 Cafe Boslust 6 - De 3sprong 2 klein
Jan Massinkhal Vr. 25-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Moira 3 - West-Peter 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 25-11-2022 19:30:00 C2 1 10 De 3sprong 5 - Juliana 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 25-11-2022 19:30:00 BV 1 10 Kaketoe `80 7 - De Wester 3 klein
SSOVN Ma. 28-11-2022 19:30:00 B1 2 11 Kaketoe `80 1 - D.L.S. 1 klein
Boslust Ma. 28-11-2022 19:30:00 B1 2 11 Cafe Boslust 3 - O.B.K. 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 28-11-2022 19:30:00 B1 2 11 Moira 1 - De Corner 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 1 11 De 3sprong 1 - De Doorkijk 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Moira 2 - De Klok 2 klein
Café Oomen Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 2 11 D.L.S. 3 - De 3sprong 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 2 11 De Doorkijk 1 - De Klok 1 klein
MFA ’t Hart Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 2 11 `t Hart 1 - Kaketoe `80 2 klein
De Zandloper Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Vriendenkring 1 - Kaketoe `80 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Moira 5 - BV Gelre 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 11 West-Peter 1 - `t Zwaantje 1 klein
Het Kleine Verzet Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 11 BV Gelre 2 - Paperclip 5 klein
Café Kansas Ma. 28-11-2022 19:30:00 C2 2 11 O.G.C. 1 - Juliana 5 klein
Café Oomen Ma. 28-11-2022 19:30:00 C3 2 11 D.L.S. 5 - D.W.S. Central 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 28-11-2022 19:30:00 C3 2 11 De 3sprong 7 - De Treffers 6 klein
Jan Massinkhal Ma. 28-11-2022 19:30:00 A 1 11 Caramba 1 - De Grenspost 5 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 11 De Kuul 5 - Zwaan De 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 11 West-Peter 13 - D.V.S. 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 11 D.W.S. Central 1 - O.B.K. 1 klein
Café West-end Di. 29-11-2022 19:30:00 B2 2 11 Juliana 2 - Cafe Boslust 6 klein
Café Cambrinus Di. 29-11-2022 19:30:00 C1 1 11 De Treffers 1 - Moira 4 klein
Café La Marmotte Di. 29-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Luctor 2 - Moira 3 klein
Café Cambrinus Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 2 11 De Treffers 3 - Vriendenkring 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 2 11 De 3sprong 4 - De Treffers 2 klein
Café Zaal Groentjes Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 1 11 `t Zwaantje 2 - D.L.S. 6 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 29-11-2022 19:30:00 C4 1 11 De Wester 2 - Luctor 4 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 29-11-2022 19:30:00 A 1 11 West-Peter 10 - Petersberg 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 30-11-2022 19:30:00 B1 1 11 De Kuul 6 - Caramba 2 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 30-11-2022 19:30:00 B1 2 11 De Wester 1 - Caramba 5 klein
Café Oomen Wo. 30-11-2022 19:30:00 B1 2 11 D.L.S. 2 - Caramba 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2 1 11 De 3sprong 3 - Juliana 1 klein
Café West-end Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Juliana 3 - De Treffers 4 klein
Café West-end Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 2 11 Juliana 4 - Moira 7 klein
Café Ons Thuis Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Heideroosje 1 - De 3sprong 8 klein
Café Cambrinus Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 1 11 De Treffers 5 - Kaketoe `80 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 30-11-2022 19:30:00 C4 1 11 De 3sprong 10 - Kaketoe `80 6 klein
De Zandloper Wo. 30-11-2022 19:30:00 BV 1 11 Vriendenkring 4 - De 3sprong 12 klein
De Snelpost Wo. 30-11-2022 19:30:00 A 1 11 D.V.S. 1 - De Kuul 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 30-11-2022 19:30:00 A 1 11 De Kuul 1 - West-Peter 11 groot
Boslust Do. 01-12-2022 19:30:00 B2 1 11 Cafe Boslust 5 - Viersprong 1 klein
Café Oomen Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 1 11 D.L.S. 4 - Moira 6 klein
Jan Massinkhal Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 1 11 Moira 8 - De 3sprong 5 klein
Jan Massinkhal Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 11 Moira 10 - Vriendenkring 3 klein
Jan Massinkhal Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 2 11 Moira 9 - De 3sprong 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 01-12-2022 19:30:00 C4 1 11 De 3sprong 9 - De 3sprong 11 klein
De Zandloper Do. 01-12-2022 19:30:00 BV 1 11 Vriendenkring 5 - Woezik 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 01-12-2022 19:30:00 BV 1 11 De Wester 3 - De Grenspost 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 01-12-2022 19:30:00 BV 1 11 Woezik 2 - Vriendenkring 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 01-12-2022 19:30:00 A 1 11 De Kuul 2 - West-Peter 9 groot
Boslust Vr. 02-12-2022 19:30:00 B1 1 11 Cafe Boslust 2 - Renkum 1 klein
Café West-end Vr. 02-12-2022 19:30:00 B1 1 11 Caramba 7 - Petersberg 1 klein
Café 61 Vr. 02-12-2022 19:30:00 B1 1 11 BC Bemmel – Café 61 - Caramba 6 klein
Boslust Vr. 02-12-2022 19:30:00 B1 2 11 Cafe Boslust 4 - Caramba 4 klein
D`n Boerenbond Vr. 02-12-2022 19:30:00 B1 2 11 De Zwijntjes 1 - Cafe Boslust 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 02-12-2022 19:30:00 C2 1 11 D.W.S. Central 2 - Juliana 6 klein
Café Oomen Vr. 02-12-2022 19:30:00 C4 1 11 D.L.S. 10 - D.L.S. 9 klein
Jan Massinkhal Vr. 02-12-2022 19:30:00 BV 1 11 Moira 11 - Kaketoe `80 7 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 02-12-2022 19:30:00 A 1 11 West-Peter 12 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 03-12-2022 13:00:00 A 1 11 BC Bemmel – Café 61 - Petersberg 4 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 05-12-2022 19:30:00 B1 1 12 O.B.K. 1 - West-Peter 13 klein
SSOVN Ma. 05-12-2022 19:30:00 B1 2 12 Kaketoe `80 1 - Cafe Boslust 4 klein
Boslust Ma. 05-12-2022 19:30:00 B1 2 12 De Corner 1 - De Zwijntjes 1 klein
Café de Klok Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2 2 12 De Klok 1 - D.L.S. 3 klein
SSOVN Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2 2 12 Kaketoe `80 2 - Cafe Boslust 7 klein
De Zandloper Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Vriendenkring 1 - De Treffers 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Moira 5 - Kaketoe `80 3 klein
Het Kleine Verzet Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 12 BV Gelre 2 - BV Gelre 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 12 West-Peter 1 - Paperclip 5 klein
De Zandloper Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 12 Vriendenkring 2 - Juliana 5 klein
Jan Massinkhal Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 12 Moira 7 - De 3sprong 4 klein
Café Oomen Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 1 12 D.L.S. 6 - De Treffers 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 2 12 De 3sprong 6 - Woezik 1 klein
Café Oomen Ma. 05-12-2022 19:30:00 C4 1 12 D.L.S. 9 - De Wester 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 05-12-2022 19:30:00 BV 1 12 De 3sprong 12 - De Wester 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 05-12-2022 19:30:00 A 1 12 West-Peter 11 - Caramba 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 12 De Kuul 5 - Cafe Boslust 2 klein
Café `t Zwaantje Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Zwaan De 1 - Petersberg 2 klein
De Snelpost Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 12 D.V.S. 2 - De Kuul 6 klein
Café West-end Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 2 12 Caramba 3 - Moira 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 06-12-2022 19:30:00 B2 2 12 De 3sprong 2 - Juliana 2 klein
Jan Massinkhal Di. 06-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Moira 4 - Moira 3 klein
Café La Marmotte Di. 06-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Luctor 2 - `t Zwaantje 1 klein
Café Cambrinus Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 1 12 De Treffers 4 - Luctor 3 klein
Café Cambrinus Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 2 12 De Treffers 2 - De Treffers 3 klein
De Zandloper Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 1 12 Vriendenkring 3 - Heideroosje 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 2 12 D.W.S. Central 3 - Moira 9 klein
SSOVN Di. 06-12-2022 19:30:00 C4 1 12 Kaketoe `80 6 - De 3sprong 9 klein
Café La Marmotte Di. 06-12-2022 19:30:00 C4 1 12 Luctor 4 - Kaketoe `80 5 klein
De Snelpost Di. 06-12-2022 19:30:00 A 1 12 Petersberg 4 - West-Peter 10 groot
P.V. Arnhem Oost Di. 06-12-2022 19:30:00 A 1 12 De Grenspost 5 - De Kuul 2 groot
Café Oomen Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 2 12 D.L.S. 1 - Cafe Boslust 3 klein
Café West-end Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 12 Juliana 1 - De 3sprong 1 klein
Café Goei Volluk Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 12 `t Klosje 1 - De 3sprong 3 klein
Café West-end Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 1 12 Juliana 6 - Moira 8 klein
Café West-end Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 2 12 Juliana 4 - O.G.C. 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 1 12 De 3sprong 8 - `t Zwaantje 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 07-12-2022 19:30:00 C4 1 12 De 3sprong 11 - D.L.S. 10 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 07-12-2022 19:30:00 BV 1 12 De Grenspost 6 - Moira 11 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 07-12-2022 19:30:00 A 1 12 De Kuul 1 - D.V.S. 1 groot
De Snelpost Wo. 07-12-2022 19:30:00 A 1 12 Petersberg 3 - De Kuul 4 groot
De Snelpost Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Petersberg 1 - Renkum 1 klein
Café West-end Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Caramba 6 - Caramba 7 klein
Café West-end Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Caramba 2 - BC Bemmel – Café 61 klein
Boslust Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 2 12 Cafe Boslust 1 - Caramba 4 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 2 12 O.B.K. 2 - De Wester 1 klein
Café West-end Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 2 12 Caramba 5 - D.L.S. 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 12 De Doorkijk 2 - Moira 2 klein
Café de Klok Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 12 De Klok 2 - Cafe Boslust 5 klein
Wijkcentrum OZO Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 12 Viersprong 1 - Luctor 1 klein
Jan Massinkhal Do. 08-12-2022 19:30:00 C2 1 12 Moira 6 - D.W.S. Central 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 08-12-2022 19:30:00 BV 1 12 Woezik 3 - Vriendenkring 4 klein
De Zandloper Do. 08-12-2022 19:30:00 BV 1 12 Vriendenkring 6 - Vriendenkring 5 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 08-12-2022 19:30:00 A 1 12 West-Peter 9 - West-Peter 12 groot
Boslust Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2 2 12 Cafe Boslust 6 - `t Hart 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 09-12-2022 19:30:00 C2 1 12 De 3sprong 5 - Juliana 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 09-12-2022 19:30:00 BV 1 12 Kaketoe `80 7 - Woezik 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Vr. 09-12-2022 19:30:00 A 1 12 De Kuul 3 - BC Bemmel – Café 61 groot
Boslust Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Cafe Boslust 3 - Kaketoe `80 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Moira 1 - Caramba 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 13 De 3sprong 1 - Moira 2 klein
Café Oomen Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 2 13 D.L.S. 3 - Juliana 2 klein
MFA ’t Hart Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 2 13 `t Hart 1 - De 3sprong 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 2 13 De Doorkijk 1 - Kaketoe `80 2 klein
De Zandloper Ma. 12-12-2022 19:30:00 C1 1 13 Vriendenkring 1 - Moira 5 klein
De Zandloper Ma. 12-12-2022 19:30:00 C2 2 13 Vriendenkring 2 - De Treffers 2 klein
Café Oomen Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 13 D.L.S. 5 - Moira 9 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 13 Woezik 1 - D.W.S. Central 3 klein
SSOVN Ma. 12-12-2022 19:30:00 C4 1 13 Kaketoe `80 5 - D.L.S. 9 klein
Jan Massinkhal Ma. 12-12-2022 19:30:00 A 1 13 Caramba 1 - De Kuul 1 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 13 D.W.S. Central 1 - Zwaan De 1 klein
Café West-end Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Caramba 4 - De Corner 1 klein
Café La Marmotte Di. 13-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Luctor 1 - De Klok 2 klein
Café Cambrinus Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 13 De Treffers 1 - Moira 3 klein
Café Zaal Groentjes Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 13 `t Zwaantje 1 - Moira 4 klein
SSOVN Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 13 Kaketoe `80 3 - BV Gelre 2 klein
Het Kleine Verzet Di. 13-12-2022 19:30:00 C1 1 13 BV Gelre 1 - West-Peter 1 klein
Café La Marmotte Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Luctor 3 - De 3sprong 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 13 De 3sprong 4 - O.G.C. 1 klein
Café Cambrinus Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 13 De Treffers 3 - Moira 7 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 13-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De Wester 2 - De 3sprong 11 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 13-12-2022 19:30:00 A 1 13 De Kuul 4 - Petersberg 4 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 13-12-2022 19:30:00 A 1 13 West-Peter 10 - De Kuul 3 groot
De Paperclip Wo. 14-12-2022 19:00:00 C1 1 13 Paperclip 5 - Luctor 2 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Renkum 1 - Caramba 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 1 13 De Kuul 6 - O.B.K. 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 2 13 De Wester 1 - D.L.S. 1 klein
Café Oomen Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 2 13 D.L.S. 2 - O.B.K. 2 klein
Café West-end Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Juliana 1 - `t Klosje 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 13 De 3sprong 3 - Viersprong 1 klein
Café West-end Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Juliana 3 - Juliana 6 klein
Café West-end Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 2 13 Juliana 5 - Juliana 4 klein
Café Ons Thuis Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Heideroosje 1 - `t Zwaantje 2 klein
Café Cambrinus Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 13 De Treffers 5 - De 3sprong 8 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 14-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De 3sprong 10 - Luctor 4 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 14-12-2022 19:30:00 BV 1 14 De Grenspost 6 - Vriendenkring 5 klein
De Snelpost Wo. 14-12-2022 19:30:00 A 1 13 D.V.S. 1 - Petersberg 3 groot
Boslust Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Cafe Boslust 5 - De Doorkijk 2 klein
Boslust Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 2 13 Cafe Boslust 7 - Cafe Boslust 6 klein
Café Oomen Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 1 13 D.L.S. 4 - De Treffers 4 klein
Jan Massinkhal Do. 15-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Moira 10 - Kaketoe `80 4 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 15-12-2022 19:30:00 C3 2 13 De Kuul 7 - De 3sprong 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 15-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De 3sprong 9 - D.L.S. 10 klein
De Zandloper Do. 15-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Vriendenkring 4 - De Wester 3 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 15-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Woezik 3 - Vriendenkring 6 klein
De Zandloper Do. 15-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Vriendenkring 5 - Kaketoe `80 7 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 15-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Woezik 2 - De Grenspost 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 15-12-2022 19:30:00 A 1 13 De Kuul 2 - West-Peter 11 groot
Boslust Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Cafe Boslust 2 - Petersberg 1 klein
De Snelpost Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Petersberg 2 - De Kuul 5 klein
Café West-end Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Caramba 7 - Caramba 2 klein
Café 61 Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 1 13 BC Bemmel – Café 61 - D.V.S. 2 klein
Boslust Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Cafe Boslust 4 - Cafe Boslust 1 klein
D`n Boerenbond Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 2 13 De Zwijntjes 1 - Caramba 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 16-12-2022 19:30:00 C2 1 13 D.W.S. Central 2 - Moira 8 klein
Jan Massinkhal Vr. 16-12-2022 19:30:00 BV 1 13 Moira 11 - De 3sprong 12 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 16-12-2022 19:30:00 A 1 13 West-Peter 12 - De Grenspost 5 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 17-12-2022 13:00:00 A 1 13 BC Bemmel – Café 61 - West-Peter 9 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 1 14 O.B.K. 1 - BC Bemmel – Café 61 klein
Boslust Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Cafe Boslust 3 - Cafe Boslust 4 klein
Jan Massinkhal Ma. 19-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Moira 1 - O.B.K. 2 klein
SSOVN Ma. 19-12-2022 19:30:00 B2 2 14 Kaketoe `80 2 - De Klok 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 19-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Moira 5 - De Treffers 1 klein
Het Kleine Verzet Ma. 19-12-2022 19:30:00 C1 1 14 BV Gelre 2 - Vriendenkring 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 19-12-2022 19:30:00 C1 1 14 West-Peter 1 - Kaketoe `80 3 klein
Café Kansas Ma. 19-12-2022 19:30:00 C2 2 14 O.G.C. 1 - De Treffers 3 klein
Café Oomen Ma. 19-12-2022 19:30:00 C3 1 14 D.L.S. 6 - Moira 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 19-12-2022 19:30:00 C3 2 14 De 3sprong 6 - De 3sprong 7 klein
Café Oomen Ma. 19-12-2022 19:30:00 C4 1 14 D.L.S. 9 - De 3sprong 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 19-12-2022 19:30:00 BV 1 14 De 3sprong 12 - Woezik 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 19-12-2022 19:30:00 A 1 14 Caramba 1 - D.V.S. 1 groot
Biljartcentrum Westpeter Ma. 19-12-2022 19:30:00 A 1 14 West-Peter 12 - West-Peter 11 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 1 14 De Kuul 5 - D.W.S. Central 1 klein
Café `t Zwaantje Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Zwaan De 1 - West-Peter 13 klein
De Snelpost Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 1 14 D.V.S. 2 - Caramba 7 klein
Café West-end Di. 20-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Caramba 4 - Caramba 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 20-12-2022 19:30:00 B2 2 14 De 3sprong 2 - Cafe Boslust 7 klein
Jan Massinkhal Di. 20-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Moira 4 - Paperclip 5 klein
Café La Marmotte Di. 20-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Luctor 2 - BV Gelre 1 klein
Café Cambrinus Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 2 14 De Treffers 2 - Juliana 5 klein
Jan Massinkhal Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 2 14 Moira 7 - Vriendenkring 2 klein
Café Zaal Groentjes Di. 20-12-2022 19:30:00 C3 1 14 `t Zwaantje 2 - De Treffers 5 klein
SSOVN Di. 20-12-2022 19:30:00 C3 1 14 Kaketoe `80 4 - Vriendenkring 3 klein
Café La Marmotte Di. 20-12-2022 19:30:00 C4 1 14 Luctor 4 - Kaketoe `80 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 20-12-2022 19:30:00 A 1 14 De Kuul 4 - De Kuul 3 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 20-12-2022 19:30:00 A 1 14 West-Peter 10 - West-Peter 9 groot
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 21-12-2022 19:30:00 B1 2 14 De Wester 1 - Kaketoe `80 1 klein
Café Oomen Wo. 21-12-2022 19:30:00 B1 2 14 D.L.S. 2 - D.L.S. 1 klein
Café Goei Volluk Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 14 `t Klosje 1 - De 3sprong 1 klein
Jan Massinkhal Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Moira 2 - Cafe Boslust 5 klein
Café de Klok Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Klok 2 - De 3sprong 3 klein
Café West-end Wo. 21-12-2022 19:30:00 B2 2 14 Juliana 2 - `t Hart 1 klein
Café Cambrinus Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 1 14 De Treffers 4 - Moira 6 klein
Café West-end Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 1 14 Juliana 6 - Luctor 3 klein
Café West-end Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 2 14 Juliana 4 - De 3sprong 4 klein
Café Cambrinus Wo. 21-12-2022 19:30:00 C3 2 12 De Treffers 6 - D.L.S. 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 21-12-2022 19:30:00 C4 1 14 De 3sprong 11 - Kaketoe `80 5 klein
De Snelpost Wo. 21-12-2022 19:30:00 A 1 14 Petersberg 3 - Petersberg 4 groot
Café West-end Do. 22-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Caramba 6 - Petersberg 1 klein
Café West-end Do. 22-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Caramba 2 - Renkum 1 klein
Wijkcentrum OZO Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Viersprong 1 - Juliana 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Doorkijk 2 - Luctor 1 klein
Jan Massinkhal Do. 22-12-2022 19:30:00 C2 1 14 Moira 8 - Juliana 3 klein
Jan Massinkhal Do. 22-12-2022 19:30:00 C3 2 14 Moira 9 - Woezik 1 klein
De Zandloper Do. 22-12-2022 19:30:00 BV 1 14 Vriendenkring 6 - Vriendenkring 4 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 22-12-2022 19:30:00 BV 1 14 De Wester 3 - Moira 11 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 22-12-2022 19:30:00 A 1 14 De Kuul 2 - De Kuul 1 groot
De Snelpost Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Petersberg 2 - Cafe Boslust 2 klein
Boslust Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Cafe Boslust 1 - De Corner 1 klein
D`n Boerenbond Vr. 23-12-2022 19:30:00 B1 2 14 De Zwijntjes 1 - Caramba 5 klein
Boslust Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2 2 14 Cafe Boslust 6 - De Doorkijk 1 klein
Jan Massinkhal Vr. 23-12-2022 19:30:00 C1 1 14 Moira 3 - `t Zwaantje 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 23-12-2022 19:30:00 C2 1 14 De 3sprong 5 - D.L.S. 4 klein
Café Oomen Vr. 23-12-2022 19:30:00 C4 1 14 D.L.S. 10 - De Wester 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 23-12-2022 19:30:00 BV 1 14 Kaketoe `80 7 - Woezik 3 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 24-12-2022 13:00:00 A 1 14 BC Bemmel – Café 61 - De Grenspost 5 groot
Café Cambrinus Wo. 28-12-2022 19:30:00 C2 1 10 De Treffers 4 - Moira 8 klein
Café Cambrinus Wo. 28-12-2022 19:30:00 C3 2 10 De Treffers 6 - De Kuul 7 klein
Café Cambrinus Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Treffers 6 - Moira 9 klein
Boslust Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Cafe Boslust 3 - De Wester 1 klein
SSOVN Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Kaketoe `80 1 - D.L.S. 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 1 15 De 3sprong 1 - Cafe Boslust 5 klein
Café Oomen Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 2 15 D.L.S. 3 - `t Hart 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 2 15 De Doorkijk 1 - De 3sprong 2 klein
Café de Klok Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 2 15 De Klok 1 - Cafe Boslust 6 klein
Jan Massinkhal Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Moira 5 - BV Gelre 2 klein
De Zandloper Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Vriendenkring 1 - West-Peter 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Moira 7 - De Treffers 2 klein
Café Kansas Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 2 15 O.G.C. 1 - Vriendenkring 2 klein
Café Oomen Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 15 D.L.S. 5 - Woezik 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De 3sprong 7 - D.W.S. Central 3 klein
SSOVN Ma. 09-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Kaketoe `80 5 - D.L.S. 10 klein
Jan Massinkhal Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 15 Caramba 1 - De Kuul 2 groot
Biljartcentrum Westpeter Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 15 West-Peter 11 - BC Bemmel – Café 61 groot
P.V. Arnhem Oost Ma. 09-01-2023 19:30:00 A 1 15 De Grenspost 5 - West-Peter 10 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 15 D.W.S. Central 1 - Petersberg 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 15 West-Peter 13 - De Kuul 5 klein
Café West-end Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Caramba 3 - Cafe Boslust 1 klein
Café La Marmotte Di. 10-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Luctor 1 - Moira 2 klein
Café Cambrinus Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 15 De Treffers 1 - `t Zwaantje 1 klein
Het Kleine Verzet Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 15 BV Gelre 1 - Moira 4 klein
SSOVN Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Kaketoe `80 3 - Luctor 2 klein
Café La Marmotte Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 15 Luctor 3 - Moira 8 klein
De Zandloper Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Vriendenkring 3 - D.L.S. 6 klein
Café Cambrinus Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De Treffers 6 - De 3sprong 6 klein
SSOVN Di. 10-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Kaketoe `80 6 - D.L.S. 9 klein
De Paperclip Wo. 11-01-2023 19:00:00 C1 1 15 Paperclip 5 - Moira 3 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Renkum 1 - D.V.S. 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 1 15 De Kuul 6 - Zwaan De 1 klein
Café Oomen Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 2 15 D.L.S. 1 - Moira 1 klein
Café Goei Volluk Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 15 `t Klosje 1 - Viersprong 1 klein
Café West-end Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Juliana 1 - De Klok 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 15 De 3sprong 3 - De Doorkijk 2 klein
Café West-end Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Juliana 5 - De 3sprong 4 klein
Café West-end Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Juliana 4 - De Treffers 3 klein
Café Ons Thuis Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Heideroosje 1 - De Treffers 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 11-01-2023 19:30:00 C4 1 15 De 3sprong 10 - De 3sprong 11 klein
De Zandloper Wo. 11-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Vriendenkring 5 - De 3sprong 12 klein
De Snelpost Wo. 11-01-2023 19:30:00 A 1 15 D.V.S. 1 - Petersberg 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 11-01-2023 19:30:00 A 1 15 De Kuul 1 - West-Peter 12 groot
Café West-end Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Caramba 5 - Caramba 4 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 2 15 O.B.K. 2 - De Zwijntjes 1 klein
Boslust Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 2 15 Cafe Boslust 7 - Juliana 2 klein
Café Oomen Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 15 D.L.S. 4 - Juliana 6 klein
Jan Massinkhal Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 15 Moira 6 - De 3sprong 5 klein
Jan Massinkhal Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Moira 10 - De 3sprong 8 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De Kuul 7 - Moira 9 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 15 De 3sprong 9 - De Wester 2 klein
De Zandloper Do. 12-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Vriendenkring 4 - Moira 11 klein
De Zandloper Do. 12-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Vriendenkring 6 - Kaketoe `80 7 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 12-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Woezik 2 - De Wester 3 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 12-01-2023 19:30:00 BV 1 15 Woezik 3 - De Grenspost 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 12-01-2023 19:30:00 A 1 15 De Kuul 3 - Petersberg 3 groot
Biljartcentrum Westpeter Do. 12-01-2023 19:30:00 A 1 15 West-Peter 9 - De Kuul 4 groot
Boslust Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Cafe Boslust 2 - Caramba 6 klein
De Snelpost Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Petersberg 1 - Caramba 2 klein
Café West-end Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Caramba 7 - O.B.K. 1 klein
Boslust Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 2 15 Cafe Boslust 4 - De Corner 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 13-01-2023 19:30:00 C2 1 15 D.W.S. Central 2 - Juliana 3 klein
Boslust Ma. 16-01-2023 19:30:00 B1 2 16 De Corner 1 - Caramba 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 16-01-2023 19:30:00 B1 2 16 Moira 1 - Kaketoe `80 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Moira 2 - De 3sprong 3 klein
SSOVN Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 2 16 Kaketoe `80 2 - D.L.S. 3 klein
Het Kleine Verzet Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 16 BV Gelre 2 - De Treffers 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 16 West-Peter 1 - Moira 5 klein
Jan Massinkhal Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 2 16 Moira 7 - Juliana 5 klein
De Zandloper Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 2 16 Vriendenkring 2 - Juliana 4 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 16-01-2023 19:30:00 C3 2 16 Woezik 1 - De Kuul 7 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 16-01-2023 19:30:00 BV 1 16 De 3sprong 12 - Woezik 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 16 West-Peter 13 - Petersberg 2 klein
Café West-end Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 2 16 Caramba 4 - O.B.K. 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 2 16 De 3sprong 2 - De Klok 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 16 `t Zwaantje 1 - Paperclip 5 klein
Café La Marmotte Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Luctor 2 - Vriendenkring 1 klein
Jan Massinkhal Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Moira 4 - Kaketoe `80 3 klein
Café Cambrinus Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 16 De Treffers 3 - De 3sprong 4 klein
Café Cambrinus Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 16 De Treffers 2 - O.G.C. 1 klein
SSOVN Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Kaketoe `80 4 - Heideroosje 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 16 `t Zwaantje 2 - Moira 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 2 16 D.W.S. Central 3 - De Treffers 6 klein
Café La Marmotte Di. 17-01-2023 19:30:00 C4 1 16 Luctor 4 - De 3sprong 9 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 17-01-2023 19:30:00 C4 1 16 De Wester 2 - Kaketoe `80 5 klein
De Snelpost Di. 17-01-2023 19:30:00 A 1 16 Petersberg 4 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 17-01-2023 19:30:00 A 1 16 De Kuul 4 - De Grenspost 5 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 17-01-2023 19:30:00 A 1 16 West-Peter 10 - West-Peter 11 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 16 De Kuul 6 - De Kuul 5 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 16 Renkum 1 - O.B.K. 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 2 16 De Wester 1 - Cafe Boslust 4 klein
Café Oomen Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 2 16 D.L.S. 2 - Cafe Boslust 3 klein
Café West-end Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 2 16 Juliana 2 - De Doorkijk 1 klein
Café Cambrinus Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 16 De Treffers 4 - D.W.S. Central 2 klein
Café West-end Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Juliana 3 - Luctor 3 klein
Café West-end Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Juliana 6 - Moira 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 1 16 De 3sprong 8 - Vriendenkring 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 1 16 De 3sprong 11 - Kaketoe `80 6 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 18-01-2023 19:30:00 BV 1 16 De Grenspost 6 - Vriendenkring 6 klein
De Snelpost Wo. 18-01-2023 19:30:00 A 1 16 Petersberg 3 - West-Peter 9 groot
Café West-end Do. 19-01-2023 19:30:00 B1 1 16 Caramba 6 - Caramba 2 klein
Wijkcentrum OZO Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Viersprong 1 - De 3sprong 1 klein
Boslust Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Cafe Boslust 5 - Luctor 1 klein
Café de Klok Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Klok 2 - `t Klosje 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Doorkijk 2 - Juliana 1 klein
Boslust Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 2 16 Cafe Boslust 7 - `t Hart 1 klein
Jan Massinkhal Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Moira 8 - D.L.S. 4 klein
Jan Massinkhal Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 2 16 Moira 9 - De 3sprong 7 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 19-01-2023 19:30:00 BV 1 16 De Wester 3 - Vriendenkring 5 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 19-01-2023 19:30:00 A 1 16 De Kuul 2 - D.V.S. 1 groot
Café-Biljart de Driesprong Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 1 16 D.W.S. Central 1 - Cafe Boslust 2 klein
De Snelpost Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 1 16 Petersberg 1 - D.V.S. 2 klein
Café 61 Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 1 16 BC Bemmel – Café 61 - Zwaan De 1 klein
Boslust Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 2 16 Cafe Boslust 1 - Caramba 5 klein
D`n Boerenbond Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 2 16 De Zwijntjes 1 - D.L.S. 1 klein
Jan Massinkhal Vr. 20-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Moira 3 - BV Gelre 1 klein
Café Oomen Vr. 20-01-2023 19:30:00 C4 1 16 D.L.S. 10 - De 3sprong 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 20-01-2023 19:30:00 BV 1 16 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 4 klein
Jan Massinkhal Vr. 20-01-2023 19:30:00 BV 1 16 Moira 11 - Woezik 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 20-01-2023 19:30:00 A 1 16 West-Peter 12 - Caramba 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 21-01-2023 13:00:00 A 1 16 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 1 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 1 17 O.B.K. 1 - Petersberg 1 klein
Boslust Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Cafe Boslust 3 - Moira 1 klein
SSOVN Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Kaketoe `80 1 - De Zwijntjes 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De 3sprong 1 - Luctor 1 klein
Café Oomen Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 2 17 D.L.S. 3 - Cafe Boslust 7 klein
SSOVN Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 2 17 Kaketoe `80 2 - Cafe Boslust 6 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 2 17 De Doorkijk 1 - `t Hart 1 klein
Café de Klok Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 2 17 De Klok 1 - Juliana 2 klein
Het Kleine Verzet Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 17 BV Gelre 2 - West-Peter 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Moira 5 - Luctor 2 klein
De Zandloper Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Vriendenkring 1 - Moira 4 klein
Café Kansas Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 2 17 O.G.C. 1 - Moira 7 klein
Café Oomen Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 2 17 D.L.S. 5 - De Kuul 7 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De 3sprong 7 - Woezik 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 23-01-2023 19:30:00 A 1 17 Caramba 1 - BC Bemmel – Café 61 groot
P.V. Arnhem Oost Ma. 23-01-2023 19:30:00 A 1 17 De Grenspost 5 - Petersberg 3 groot
Biljartcentrum Westpeter Ma. 23-01-2023 19:30:00 A 1 17 West-Peter 11 - De Kuul 4 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 17 D.W.S. Central 1 - West-Peter 13 klein
De Snelpost Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 17 D.V.S. 2 - Caramba 6 klein
Café `t Zwaantje Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Zwaan De 1 - Caramba 7 klein
Café Cambrinus Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 17 De Treffers 1 - Paperclip 5 klein
Het Kleine Verzet Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 17 BV Gelre 1 - `t Zwaantje 1 klein
SSOVN Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Kaketoe `80 3 - Moira 3 klein
Café Cambrinus Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 17 De Treffers 4 - De 3sprong 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 2 17 De 3sprong 4 - Vriendenkring 2 klein
SSOVN Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Kaketoe `80 4 - D.L.S. 6 klein
De Zandloper Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Vriendenkring 3 - `t Zwaantje 2 klein
Café La Marmotte Di. 24-01-2023 19:30:00 C4 1 17 Luctor 4 - D.L.S. 9 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 2 17 De Wester 1 - D.L.S. 2 klein
Café Oomen Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 2 17 D.L.S. 1 - Caramba 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De 3sprong 3 - Cafe Boslust 5 klein
Café Goei Volluk Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 17 `t Klosje 1 - De Doorkijk 2 klein
Café West-end Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Juliana 1 - Moira 2 klein
Café West-end Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 2 17 Juliana 5 - De Treffers 3 klein
Café West-end Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 2 17 Juliana 4 - De Treffers 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De 3sprong 10 - De Wester 2 klein
De Zandloper Wo. 25-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Vriendenkring 6 - De 3sprong 12 klein
De Snelpost Wo. 25-01-2023 19:30:00 A 1 17 D.V.S. 1 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 25-01-2023 19:30:00 A 1 17 De Kuul 1 - West-Peter 10 groot
Café West-end Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Caramba 5 - De Corner 1 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 2 17 O.B.K. 2 - Cafe Boslust 1 klein
Wijkcentrum OZO Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Viersprong 1 - De Klok 2 klein
Café Oomen Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 17 D.L.S. 4 - Juliana 3 klein
Jan Massinkhal Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Moira 6 - Moira 8 klein
Jan Massinkhal Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Moira 10 - De Treffers 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 26-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De 3sprong 9 - Kaketoe `80 5 klein
De Zandloper Do. 26-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Vriendenkring 4 - Woezik 2 klein
De Zandloper Do. 26-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Vriendenkring 5 - Moira 11 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 26-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Woezik 3 - De Wester 3 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 26-01-2023 19:30:00 A 1 17 De Kuul 2 - West-Peter 12 groot
Biljartcentrum Westpeter Do. 26-01-2023 19:30:00 A 1 17 West-Peter 9 - Petersberg 4 groot
Boslust Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Cafe Boslust 2 - Caramba 2 klein
De Snelpost Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Petersberg 2 - De Kuul 6 klein
Café 61 Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 1 17 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 5 klein
Boslust Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Cafe Boslust 4 - Caramba 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 27-01-2023 19:30:00 C2 1 17 D.W.S. Central 2 - Luctor 3 klein
Café Oomen Vr. 27-01-2023 19:30:00 C4 1 17 D.L.S. 10 - Kaketoe `80 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 27-01-2023 19:30:00 BV 1 17 Kaketoe `80 7 - De Grenspost 6 klein
Jan Massinkhal Ma. 30-01-2023 19:30:00 B1 2 18 Moira 1 - De Wester 1 klein
Boslust Ma. 30-01-2023 19:30:00 B1 2 18 De Corner 1 - O.B.K. 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Moira 2 - `t Klosje 1 klein
MFA ’t Hart Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 2 18 `t Hart 1 - De Klok 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 30-01-2023 19:30:00 C1 1 18 West-Peter 1 - De Treffers 1 klein
Café Kansas Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 2 18 O.G.C. 1 - Juliana 5 klein
De Zandloper Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 2 18 Vriendenkring 2 - De Treffers 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 2 18 Moira 7 - Juliana 4 klein
Café Oomen Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 1 18 D.L.S. 6 - Heideroosje 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 18 De 3sprong 6 - D.L.S. 5 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 18 Woezik 1 - De Treffers 6 klein
Café Oomen Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 18 D.L.S. 9 - De 3sprong 9 klein
SSOVN Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 18 Kaketoe `80 5 - De 3sprong 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 30-01-2023 19:30:00 BV 1 18 De 3sprong 12 - Kaketoe `80 7 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 18 West-Peter 13 - Cafe Boslust 2 klein
Café West-end Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 2 18 Caramba 3 - Caramba 5 klein
Café West-end Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 2 18 Caramba 4 - Kaketoe `80 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 31-01-2023 19:30:00 B2 2 18 De 3sprong 2 - Kaketoe `80 2 klein
Café La Marmotte Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 18 Luctor 2 - BV Gelre 2 klein
Café Zaal Groentjes Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 18 `t Zwaantje 1 - Kaketoe `80 3 klein
Jan Massinkhal Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 18 Moira 4 - Moira 5 klein
Café La Marmotte Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 18 Luctor 3 - D.L.S. 4 klein
Café Cambrinus Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 2 18 De Treffers 2 - De 3sprong 4 klein
Café Cambrinus Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 1 18 De Treffers 5 - Vriendenkring 3 klein
SSOVN Di. 31-01-2023 19:30:00 C4 1 18 Kaketoe `80 6 - De Wester 2 klein
De Snelpost Di. 31-01-2023 19:30:00 A 1 18 Petersberg 4 - De Grenspost 5 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 31-01-2023 19:30:00 A 1 18 West-Peter 10 - Caramba 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 31-01-2023 19:30:00 A 1 18 De Kuul 4 - De Kuul 1 groot
De Paperclip Wo. 01-02-2023 19:00:00 C1 1 18 Paperclip 5 - BV Gelre 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 18 De Kuul 6 - D.W.S. Central 1 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 18 Renkum 1 - Zwaan De 1 klein
Café Oomen Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 2 18 D.L.S. 2 - Cafe Boslust 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 18 De 3sprong 3 - Luctor 1 klein
Café West-end Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 18 Juliana 6 - De Treffers 4 klein
Café West-end Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 18 Juliana 3 - Moira 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 01-02-2023 19:30:00 C4 1 18 De 3sprong 11 - Luctor 4 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 01-02-2023 19:30:00 BV 1 18 De Grenspost 6 - Vriendenkring 4 klein
De Snelpost Wo. 01-02-2023 19:30:00 A 1 18 Petersberg 3 - West-Peter 11 groot
Café West-end Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 1 18 Caramba 2 - D.V.S. 2 klein
Café West-end Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 1 18 Caramba 6 - O.B.K. 1 klein
Café de Klok Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 18 De Klok 2 - De 3sprong 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 18 De Doorkijk 2 - Viersprong 1 klein
Boslust Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 18 Cafe Boslust 5 - Juliana 1 klein
Boslust Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 2 18 Cafe Boslust 7 - De Doorkijk 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 18 De 3sprong 8 - Kaketoe `80 4 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 2 18 De Kuul 7 - De 3sprong 7 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 02-02-2023 19:30:00 BV 1 18 Woezik 2 - Vriendenkring 5 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 02-02-2023 19:30:00 BV 1 18 De Wester 3 - Vriendenkring 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 02-02-2023 19:30:00 A 1 18 De Kuul 3 - West-Peter 9 groot
Café 61 Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 1 18 BC Bemmel – Café 61 - Petersberg 2 klein
Café West-end Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 1 18 Caramba 7 - De Kuul 5 klein
D`n Boerenbond Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 2 18 De Zwijntjes 1 - Cafe Boslust 3 klein
Boslust Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 2 18 Cafe Boslust 1 - D.L.S. 1 klein
Boslust Vr. 03-02-2023 19:30:00 B2 2 18 Cafe Boslust 6 - D.L.S. 3 klein
Jan Massinkhal Vr. 03-02-2023 19:30:00 C1 1 18 Moira 3 - Vriendenkring 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 03-02-2023 19:30:00 C2 1 18 De 3sprong 5 - D.W.S. Central 2 klein
Jan Massinkhal Vr. 03-02-2023 19:30:00 BV 1 18 Moira 11 - Woezik 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 03-02-2023 19:30:00 A 1 18 West-Peter 12 - D.V.S. 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 04-02-2023 13:00:00 A 1 18 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 2 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 1 19 O.B.K. 1 - Caramba 2 klein
Boslust Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 2 19 Cafe Boslust 3 - Caramba 4 klein
SSOVN Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 2 19 Kaketoe `80 1 - Cafe Boslust 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 19 De 3sprong 1 - De 3sprong 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 19 Moira 2 - Viersprong 1 klein
Café Oomen Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 2 19 D.L.S. 3 - De Doorkijk 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 West-Peter 1 - Luctor 2 klein
Het Kleine Verzet Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 BV Gelre 2 - Moira 4 klein
De Zandloper Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Vriendenkring 1 - `t Zwaantje 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Moira 5 - Moira 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Moira 7 - De 3sprong 4 klein
Café Oomen Ma. 06-02-2023 19:30:00 C3 2 19 D.L.S. 5 - De 3sprong 7 klein
SSOVN Ma. 06-02-2023 19:30:00 C4 1 19 Kaketoe `80 5 - Kaketoe `80 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 06-02-2023 19:30:00 BV 1 19 De 3sprong 12 - De Grenspost 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 06-02-2023 19:30:00 A 1 19 West-Peter 11 - Petersberg 4 groot
Jan Massinkhal Ma. 06-02-2023 19:30:00 A 1 19 Caramba 1 - De Kuul 4 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 West-Peter 13 - De Kuul 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 D.W.S. Central 1 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 De Kuul 5 - Renkum 1 klein
Café `t Zwaantje Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 Zwaan De 1 - Petersberg 1 klein
Café La Marmotte Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 19 Luctor 1 - Juliana 1 klein
Café West-end Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 2 19 Juliana 2 - Kaketoe `80 2 klein
Café Cambrinus Di. 07-02-2023 19:30:00 C1 1 19 De Treffers 1 - BV Gelre 1 klein
SSOVN Di. 07-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Kaketoe `80 3 - Paperclip 5 klein
Café La Marmotte Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 19 Luctor 3 - Moira 6 klein
Café Cambrinus Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 2 19 De Treffers 3 - De Treffers 2 klein
Café Zaal Groentjes Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 19 `t Zwaantje 2 - Kaketoe `80 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 2 19 D.W.S. Central 3 - De 3sprong 6 klein
Café Oomen Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 2 19 D.L.S. 2 - Moira 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 2 19 De Wester 1 - De Zwijntjes 1 klein
Café Oomen Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 2 19 D.L.S. 1 - De Corner 1 klein
Café West-end Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 19 Juliana 6 - De 3sprong 5 klein
Café West-end Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Juliana 5 - Vriendenkring 2 klein
Café West-end Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Juliana 4 - O.G.C. 1 klein
Café Ons Thuis Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Heideroosje 1 - Moira 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 19 De 3sprong 8 - D.L.S. 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 19 De 3sprong 11 - D.L.S. 9 klein
De Snelpost Wo. 08-02-2023 19:30:00 A 1 19 D.V.S. 1 - West-Peter 9 groot
P.V. Arnhem Oost Wo. 08-02-2023 19:30:00 A 1 19 De Grenspost 5 - De Kuul 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 08-02-2023 19:30:00 A 1 19 De Kuul 1 - Petersberg 3 groot
Café Zaal B&B De Roskam Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 2 19 O.B.K. 2 - Caramba 3 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 19 De Doorkijk 2 - De Klok 2 klein
Boslust Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 19 Cafe Boslust 5 - `t Klosje 1 klein
Boslust Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 2 19 Cafe Boslust 7 - De Klok 1 klein
Jan Massinkhal Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 1 19 Moira 8 - De Treffers 4 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 2 19 De Kuul 7 - De Treffers 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 19 De 3sprong 9 - De 3sprong 10 klein
De Zandloper Do. 09-02-2023 19:30:00 BV 1 19 Vriendenkring 4 - Vriendenkring 5 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 09-02-2023 19:30:00 BV 1 19 Woezik 2 - Woezik 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 09-02-2023 19:30:00 BV 1 19 De Wester 3 - Kaketoe `80 7 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 09-02-2023 19:30:00 A 1 19 De Kuul 2 - West-Peter 10 groot
Boslust Vr. 10-02-2023 19:30:00 B1 1 19 Cafe Boslust 2 - D.V.S. 2 klein
De Snelpost Vr. 10-02-2023 19:30:00 B1 1 19 Petersberg 2 - Caramba 7 klein
Boslust Vr. 10-02-2023 19:30:00 B1 2 19 Cafe Boslust 4 - Caramba 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 10-02-2023 19:30:00 B2 2 19 De 3sprong 2 - Cafe Boslust 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 10-02-2023 19:30:00 C2 1 19 D.W.S. Central 2 - D.L.S. 4 klein
Café Oomen Vr. 10-02-2023 19:30:00 C4 1 19 D.L.S. 10 - Luctor 4 klein
Jan Massinkhal Vr. 10-02-2023 19:30:00 BV 1 19 Moira 11 - Vriendenkring 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 10-02-2023 19:30:00 A 1 19 West-Peter 12 - BC Bemmel – Café 61 groot
Jan Massinkhal Ma. 13-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Moira 1 - Cafe Boslust 4 klein
Boslust Ma. 13-02-2023 19:30:00 B1 2 20 De Corner 1 - Kaketoe `80 1 klein
Café de Klok Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 2 20 De Klok 1 - De Doorkijk 1 klein
SSOVN Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 2 20 Kaketoe `80 2 - `t Hart 1 klein
Café Kansas Ma. 13-02-2023 19:30:00 C2 2 20 O.G.C. 1 - De 3sprong 4 klein
Jan Massinkhal Ma. 13-02-2023 19:30:00 C2 2 20 Moira 7 - De Treffers 3 klein
Café Oomen Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 1 20 D.L.S. 6 - `t Zwaantje 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 2 20 De 3sprong 6 - Moira 9 klein
Café Oomen Ma. 13-02-2023 19:30:00 C4 1 20 D.L.S. 9 - D.L.S. 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 13-02-2023 19:30:00 BV 1 20 De 3sprong 12 - Vriendenkring 4 klein
De Snelpost Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 1 20 D.V.S. 2 - O.B.K. 1 klein
Café West-end Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Caramba 3 - D.L.S. 1 klein
Café West-end Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Caramba 4 - De Wester 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 14-02-2023 19:30:00 B2 2 20 De 3sprong 2 - D.L.S. 3 klein
Café La Marmotte Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Luctor 2 - De Treffers 1 klein
Het Kleine Verzet Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 BV Gelre 1 - Kaketoe `80 3 klein
Jan Massinkhal Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Moira 4 - West-Peter 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 `t Zwaantje 1 - Moira 5 klein
Café Cambrinus Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 2 20 De Treffers 2 - Vriendenkring 2 klein
De Zandloper Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Vriendenkring 3 - Moira 10 klein
SSOVN Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Kaketoe `80 4 - De Treffers 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 2 20 D.W.S. Central 3 - D.L.S. 5 klein
SSOVN Di. 14-02-2023 19:30:00 C4 1 20 Kaketoe `80 6 - De 3sprong 10 klein
Café La Marmotte Di. 14-02-2023 19:30:00 C4 1 20 Luctor 4 - De Wester 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 14-02-2023 19:30:00 A 1 20 West-Peter 10 - West-Peter 12 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 14-02-2023 19:30:00 A 1 20 De Kuul 4 - De Kuul 2 groot
De Snelpost Di. 14-02-2023 19:30:00 A 1 20 Petersberg 4 - De Kuul 1 groot
De Paperclip Wo. 15-02-2023 19:00:00 C1 1 20 Paperclip 5 - Vriendenkring 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 20 De Kuul 6 - Cafe Boslust 2 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 15-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Renkum 1 - Petersberg 2 klein
Café West-end Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 20 Juliana 1 - De 3sprong 3 klein
Café Goei Volluk Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 20 `t Klosje 1 - Luctor 1 klein
Café West-end Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 20 Juliana 6 - D.W.S. Central 2 klein
Café Cambrinus Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 20 De Treffers 4 - Juliana 3 klein
Café West-end Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 2 20 Juliana 4 - Juliana 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De 3sprong 8 - Heideroosje 1 klein
Café Cambrinus Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 2 20 De Treffers 6 - De 3sprong 7 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 15-02-2023 19:30:00 C4 1 20 De 3sprong 11 - De 3sprong 9 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 15-02-2023 19:30:00 BV 1 20 De Grenspost 6 - De Wester 3 klein
De Snelpost Wo. 15-02-2023 19:30:00 A 1 20 Petersberg 3 - Caramba 1 groot
Café West-end Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Caramba 6 - Zwaan De 1 klein
Café West-end Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Caramba 5 - O.B.K. 2 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 20 De Doorkijk 2 - De 3sprong 1 klein
Café de Klok Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 20 De Klok 2 - Moira 2 klein
Wijkcentrum OZO Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 20 Viersprong 1 - Cafe Boslust 5 klein
Jan Massinkhal Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 1 20 Moira 6 - D.L.S. 4 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 16-02-2023 19:30:00 BV 1 20 Woezik 3 - Vriendenkring 5 klein
De Zandloper Do. 16-02-2023 19:30:00 BV 1 20 Vriendenkring 6 - Woezik 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 20 West-Peter 9 - De Grenspost 5 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 16-02-2023 19:30:00 A 1 20 De Kuul 3 - West-Peter 11 groot
Café 61 Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 1 20 BC Bemmel – Café 61 - West-Peter 13 klein
De Snelpost Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Petersberg 1 - De Kuul 5 klein
Café West-end Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Caramba 7 - D.W.S. Central 1 klein
D`n Boerenbond Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 2 20 De Zwijntjes 1 - D.L.S. 2 klein
Boslust Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Cafe Boslust 1 - Cafe Boslust 3 klein
Boslust Vr. 17-02-2023 19:30:00 B2 2 20 Cafe Boslust 6 - Juliana 2 klein
Jan Massinkhal Vr. 17-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Moira 3 - BV Gelre 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 17-02-2023 19:30:00 C2 1 20 De 3sprong 5 - Moira 8 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 17-02-2023 19:30:00 BV 1 20 Kaketoe `80 7 - Moira 11 klein
Café-Biljarts De Kuul Za. 18-02-2023 13:00:00 A 1 20 BC Bemmel – Café 61 - D.V.S. 1 groot
Jan Massinkhal Ma. 27-02-2023 19:30:00 B1 2 21 Moira 1 - De Zwijntjes 1 klein
SSOVN Ma. 27-02-2023 19:30:00 B1 2 21 Kaketoe `80 1 - Caramba 3 klein
Boslust Ma. 27-02-2023 19:30:00 B1 2 21 Cafe Boslust 3 - De Corner 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 21 De 3sprong 1 - Juliana 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Moira 2 - De Doorkijk 2 klein
Café Oomen Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 2 21 D.L.S. 3 - De Klok 1 klein
MFA ’t Hart Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 2 21 `t Hart 1 - Cafe Boslust 6 klein
De Zandloper Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 Vriendenkring 1 - BV Gelre 1 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 West-Peter 1 - Moira 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 Moira 5 - Paperclip 5 klein
Het Kleine Verzet Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 BV Gelre 2 - `t Zwaantje 1 klein
De Zandloper Ma. 27-02-2023 19:30:00 C2 2 21 Vriendenkring 2 - Moira 7 klein
Café Oomen Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 2 21 D.L.S. 5 - De Treffers 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 2 21 Woezik 1 - De 3sprong 6 klein
SSOVN Ma. 27-02-2023 19:30:00 C4 1 21 Kaketoe `80 5 - Luctor 4 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 27-02-2023 19:30:00 A 1 21 West-Peter 11 - West-Peter 9 groot
Jan Massinkhal Ma. 27-02-2023 19:30:00 A 1 21 Caramba 1 - Petersberg 4 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 21 West-Peter 13 - Caramba 7 klein
Café `t Zwaantje Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 21 Zwaan De 1 - Caramba 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 21 D.W.S. Central 1 - Renkum 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 21 De Kuul 5 - Caramba 6 klein
Café La Marmotte Di. 28-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Luctor 1 - Viersprong 1 klein
Café Cambrinus Di. 28-02-2023 19:30:00 C1 1 21 De Treffers 1 - Kaketoe `80 3 klein
Café La Marmotte Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 1 21 Luctor 3 - De Treffers 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De 3sprong 4 - Juliana 4 klein
Café Cambrinus Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De Treffers 3 - O.G.C. 1 klein
Café Zaal Groentjes Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 21 `t Zwaantje 2 - De 3sprong 8 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 28-02-2023 19:30:00 C4 1 21 De Wester 2 - D.L.S. 9 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 1 21 De Kuul 6 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café Oomen Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 2 21 D.L.S. 1 - Caramba 5 klein
Café Oomen Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 2 21 D.L.S. 2 - Caramba 4 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 2 21 De Wester 1 - Cafe Boslust 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 1 21 De 3sprong 3 - `t Klosje 1 klein
Café West-end Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 2 21 Juliana 2 - De 3sprong 2 klein
Café West-end Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 21 Juliana 3 - De 3sprong 5 klein
Café West-end Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 2 21 Juliana 5 - De Treffers 2 klein
Café Ons Thuis Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 1 21 Heideroosje 1 - Vriendenkring 3 klein
Café Cambrinus Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 1 21 De Treffers 5 - D.L.S. 6 klein
De Snelpost Wo. 01-03-2023 19:30:00 A 1 21 D.V.S. 1 - De Grenspost 5 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 01-03-2023 19:30:00 A 1 21 De Kuul 1 - De Kuul 3 groot
Boslust Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 21 Cafe Boslust 5 - De Klok 2 klein
Boslust Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 2 21 Cafe Boslust 7 - Kaketoe `80 2 klein
Jan Massinkhal Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 1 21 Moira 8 - Juliana 6 klein
Jan Massinkhal Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 2 21 Moira 9 - D.W.S. Central 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 02-03-2023 19:30:00 C4 1 21 De 3sprong 9 - Kaketoe `80 6 klein
De Zandloper Do. 02-03-2023 19:30:00 BV 1 21 Vriendenkring 4 - Woezik 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 02-03-2023 19:30:00 BV 1 21 De Wester 3 - De 3sprong 12 klein
De Zandloper Do. 02-03-2023 19:30:00 BV 1 21 Vriendenkring 5 - Vriendenkring 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 02-03-2023 19:30:00 BV 1 21 Woezik 2 - Kaketoe `80 7 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 02-03-2023 19:30:00 A 1 21 De Kuul 2 - Petersberg 3 groot
Boslust Vr. 03-03-2023 19:30:00 B1 1 21 Cafe Boslust 2 - O.B.K. 1 klein
De Snelpost Vr. 03-03-2023 19:30:00 B1 1 21 Petersberg 2 - Petersberg 1 klein
Boslust Vr. 03-03-2023 19:30:00 B1 2 21 Cafe Boslust 4 - O.B.K. 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 03-03-2023 19:30:00 C2 1 21 D.W.S. Central 2 - Moira 6 klein
Café Oomen Vr. 03-03-2023 19:30:00 C4 1 21 D.L.S. 10 - De 3sprong 11 klein
Jan Massinkhal Vr. 03-03-2023 19:30:00 BV 1 21 Moira 11 - De Grenspost 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 03-03-2023 19:30:00 A 1 21 West-Peter 12 - De Kuul 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 04-03-2023 13:00:00 A 1 21 BC Bemmel – Café 61 - West-Peter 10 groot
Boslust Ma. 06-03-2023 19:30:00 B1 2 22 De Corner 1 - De Wester 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 1 22 Moira 2 - De 3sprong 1 klein
SSOVN Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 2 22 Kaketoe `80 2 - De Doorkijk 1 klein
De Zandloper Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 2 22 Vriendenkring 2 - O.G.C. 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 2 22 De 3sprong 6 - De Kuul 7 klein
Café Oomen Ma. 06-03-2023 19:30:00 C4 1 22 D.L.S. 9 - Kaketoe `80 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 06-03-2023 19:30:00 BV 1 22 De 3sprong 12 - Moira 11 klein
P.V. Arnhem Oost Ma. 06-03-2023 19:30:00 A 1 22 De Grenspost 5 - West-Peter 11 groot
De Snelpost Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 22 D.V.S. 2 - Zwaan De 1 klein
Café West-end Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Caramba 4 - Moira 1 klein
Café West-end Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Caramba 3 - Cafe Boslust 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 07-03-2023 19:30:00 B2 2 22 De 3sprong 2 - `t Hart 1 klein
Jan Massinkhal Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Moira 4 - De Treffers 1 klein
SSOVN Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Kaketoe `80 3 - Vriendenkring 1 klein
Het Kleine Verzet Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 BV Gelre 1 - Moira 5 klein
Café Zaal Groentjes Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 `t Zwaantje 1 - West-Peter 1 klein
Café Cambrinus Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 22 De Treffers 2 - Moira 7 klein
Café Cambrinus Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 22 De Treffers 3 - Juliana 4 klein
Café Zaal Groentjes Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 `t Zwaantje 2 - Heideroosje 1 klein
SSOVN Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Kaketoe `80 4 - Moira 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 2 22 D.W.S. Central 3 - Woezik 1 klein
Café La Marmotte Di. 07-03-2023 19:30:00 C4 1 22 Luctor 4 - De 3sprong 10 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 22 West-Peter 10 - D.V.S. 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 22 De Kuul 4 - BC Bemmel – Café 61 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 22 De Kuul 3 - Caramba 1 groot
De Snelpost Di. 07-03-2023 19:30:00 A 1 22 Petersberg 4 - De Kuul 2 groot
De Paperclip Wo. 08-03-2023 19:00:00 C1 1 22 Paperclip 5 - BV Gelre 2 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Renkum 1 - West-Peter 13 klein
Café Goei Volluk Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 1 22 `t Klosje 1 - Juliana 1 klein
Café West-end Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 2 22 Juliana 2 - D.L.S. 3 klein
Café West-end Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Juliana 6 - Juliana 3 klein
Café Cambrinus Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 22 De Treffers 4 - D.L.S. 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De 3sprong 8 - De Treffers 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 1 22 De 3sprong 11 - De Wester 2 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 08-03-2023 19:30:00 BV 1 22 De Grenspost 6 - Woezik 2 klein
De Snelpost Wo. 08-03-2023 19:30:00 A 1 22 Petersberg 3 - West-Peter 12 groot
Café West-end Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Caramba 6 - Petersberg 2 klein
Café West-end Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Caramba 2 - De Kuul 5 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 2 22 O.B.K. 2 - D.L.S. 1 klein
Café West-end Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Caramba 5 - Kaketoe `80 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 22 De Doorkijk 2 - Cafe Boslust 5 klein
Wijkcentrum OZO Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 22 Viersprong 1 - De 3sprong 3 klein
Café de Klok Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 22 De Klok 2 - Luctor 1 klein
Jan Massinkhal Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 22 Moira 8 - D.W.S. Central 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 2 22 De 3sprong 4 - Juliana 5 klein
Jan Massinkhal Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 2 22 Moira 9 - D.L.S. 5 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 09-03-2023 19:30:00 BV 1 22 De Wester 3 - Vriendenkring 4 klein
De Zandloper Do. 09-03-2023 19:30:00 BV 1 22 Vriendenkring 6 - Woezik 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 09-03-2023 19:30:00 A 1 22 West-Peter 9 - De Kuul 1 groot
Café 61 Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 1 22 BC Bemmel – Café 61 - Cafe Boslust 2 klein
Café West-end Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Caramba 7 - De Kuul 6 klein
De Snelpost Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Petersberg 1 - D.W.S. Central 1 klein
D`n Boerenbond Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 2 22 De Zwijntjes 1 - Cafe Boslust 4 klein
Boslust Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Cafe Boslust 1 - D.L.S. 2 klein
Boslust Vr. 10-03-2023 19:30:00 B2 2 22 Cafe Boslust 6 - Cafe Boslust 7 klein
Jan Massinkhal Vr. 10-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Moira 3 - Luctor 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 10-03-2023 19:30:00 C2 1 22 De 3sprong 5 - Luctor 3 klein
Café Oomen Vr. 10-03-2023 19:30:00 C4 1 22 D.L.S. 10 - De 3sprong 9 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 10-03-2023 19:30:00 BV 1 22 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 5 klein
SSOVN Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 2 23 Kaketoe `80 1 - O.B.K. 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 2 23 Moira 1 - Cafe Boslust 1 klein
Boslust Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 2 23 Cafe Boslust 3 - Caramba 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 23 De 3sprong 1 - `t Klosje 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 2 23 De Doorkijk 1 - Cafe Boslust 6 klein
MFA ’t Hart Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 2 23 `t Hart 1 - Juliana 2 klein
Café de Klok Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 2 23 De Klok 1 - Kaketoe `80 2 klein
Café Kansas Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 2 23 O.G.C. 1 - De Treffers 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 2 23 De 3sprong 7 - De 3sprong 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 2 23 Woezik 1 - Moira 9 klein
SSOVN Ma. 13-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Kaketoe `80 5 - De 3sprong 11 klein
Jan Massinkhal Ma. 13-03-2023 19:30:00 A 1 23 Caramba 1 - West-Peter 9 groot
Café-Biljart de Driesprong Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 D.W.S. Central 1 - Caramba 6 klein
Café `t Zwaantje Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 Zwaan De 1 - O.B.K. 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 De Kuul 5 - D.V.S. 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 23 West-Peter 13 - Petersberg 1 klein
Café West-end Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Juliana 1 - Viersprong 1 klein
Café La Marmotte Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Luctor 1 - De Doorkijk 2 klein
Café La Marmotte Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Luctor 3 - Juliana 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 2 23 De 3sprong 4 - De Treffers 3 klein
Café Cambrinus Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 23 De Treffers 5 - `t Zwaantje 2 klein
De Zandloper Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Vriendenkring 3 - Kaketoe `80 4 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 14-03-2023 19:30:00 C4 1 23 De Wester 2 - D.L.S. 10 klein
SSOVN Di. 14-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Kaketoe `80 6 - Luctor 4 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 14-03-2023 19:30:00 A 1 23 West-Peter 10 - De Kuul 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 1 23 De Kuul 6 - Renkum 1 klein
Café Oomen Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 2 23 D.L.S. 2 - De Corner 1 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 2 23 De Wester 1 - Caramba 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 23 De 3sprong 3 - De Klok 2 klein
Café West-end Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Juliana 3 - Moira 8 klein
Café West-end Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 2 23 Juliana 5 - Moira 7 klein
Café West-end Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 2 23 Juliana 4 - Vriendenkring 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 1 23 De 3sprong 10 - D.L.S. 9 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Wo. 15-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Woezik 2 - De 3sprong 12 klein
De Snelpost Wo. 15-03-2023 19:30:00 A 1 23 D.V.S. 1 - West-Peter 11 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 15-03-2023 19:30:00 A 1 23 De Kuul 1 - De Grenspost 5 groot
Boslust Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Cafe Boslust 5 - Moira 2 klein
Boslust Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 2 23 Cafe Boslust 7 - De 3sprong 2 klein
Café Oomen Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 1 23 D.L.S. 4 - De 3sprong 5 klein
Jan Massinkhal Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Moira 6 - De Treffers 4 klein
Jan Massinkhal Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Moira 10 - D.L.S. 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 2 23 De Kuul 7 - D.W.S. Central 3 klein
De Zandloper Do. 16-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Vriendenkring 4 - Vriendenkring 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 16-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Woezik 3 - Kaketoe `80 7 klein
De Zandloper Do. 16-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Vriendenkring 5 - De Grenspost 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 16-03-2023 19:30:00 A 1 23 De Kuul 2 - De Kuul 3 groot
Café 61 Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 1 23 BC Bemmel – Café 61 - Caramba 7 klein
De Snelpost Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 1 23 Petersberg 2 - Caramba 2 klein
Boslust Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 2 23 Cafe Boslust 4 - D.L.S. 1 klein
D`n Boerenbond Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 2 23 De Zwijntjes 1 - Caramba 4 klein
Jan Massinkhal Vr. 17-03-2023 19:30:00 BV 1 23 Moira 11 - De Wester 3 klein
Biljartcentrum Westpeter Vr. 17-03-2023 19:30:00 A 1 23 West-Peter 12 - Petersberg 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 18-03-2023 13:00:00 A 1 23 BC Bemmel – Café 61 - Petersberg 3 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 1 24 O.B.K. 1 - De Kuul 5 klein
Boslust Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 2 24 De Corner 1 - Moira 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 1 24 Moira 2 - Luctor 1 klein
MFA ’t Hart Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 2 24 `t Hart 1 - D.L.S. 3 klein
Jan Massinkhal Ma. 20-03-2023 19:30:00 C2 2 24 Moira 7 - O.G.C. 1 klein
Café Oomen Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 1 24 D.L.S. 6 - Vriendenkring 3 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 24 Woezik 1 - D.L.S. 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 24 De 3sprong 6 - De Treffers 6 klein
Café Oomen Ma. 20-03-2023 19:30:00 C4 1 24 D.L.S. 9 - Kaketoe `80 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 20-03-2023 19:30:00 BV 1 24 De 3sprong 12 - Vriendenkring 5 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 20-03-2023 19:30:00 A 1 24 West-Peter 11 - De Kuul 1 groot
P.V. Arnhem Oost Ma. 20-03-2023 19:30:00 A 1 24 De Grenspost 5 - Caramba 1 groot
De Snelpost Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 24 D.V.S. 2 - Petersberg 2 klein
Café West-end Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Caramba 4 - Cafe Boslust 4 klein
Café West-end Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Caramba 3 - D.L.S. 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 2 24 De 3sprong 2 - De Doorkijk 1 klein
Café La Marmotte Di. 21-03-2023 19:30:00 C1 1 21 Luctor 2 - Moira 4 klein
De Zandloper Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 24 Vriendenkring 2 - De 3sprong 4 klein
Café Cambrinus Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 24 De Treffers 2 - Juliana 4 klein
Café Cambrinus Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Treffers 5 - Heideroosje 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 2 24 D.W.S. Central 3 - De 3sprong 7 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 21-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De Wester 2 - De 3sprong 9 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 21-03-2023 19:30:00 A 1 24 De Kuul 4 - D.V.S. 1 groot
De Snelpost Di. 21-03-2023 19:30:00 A 1 24 Petersberg 4 - BC Bemmel – Café 61 groot
Biljartcentrum Renkum Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Renkum 1 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café Oomen Wo. 22-03-2023 19:30:00 B1 2 24 D.L.S. 1 - Kaketoe `80 1 klein
Café West-end Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 2 24 Juliana 2 - Cafe Boslust 7 klein
Café West-end Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Juliana 3 - D.W.S. Central 2 klein
Café West-end Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Juliana 6 - D.L.S. 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De 3sprong 8 - Moira 10 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 22-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De 3sprong 11 - De 3sprong 10 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 22-03-2023 19:30:00 BV 1 24 De Grenspost 6 - Woezik 3 klein
De Snelpost Wo. 22-03-2023 19:30:00 A 1 24 Petersberg 3 - West-Peter 10 groot
Café West-end Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Caramba 2 - D.W.S. Central 1 klein
Café West-end Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Caramba 6 - West-Peter 13 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 2 24 O.B.K. 2 - Cafe Boslust 3 klein
Café West-end Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Caramba 5 - De Wester 1 klein
Boslust Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 24 Cafe Boslust 5 - De 3sprong 1 klein
Wijkcentrum OZO Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 24 Viersprong 1 - `t Klosje 1 klein
Café de Klok Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Klok 2 - Juliana 1 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Doorkijk 2 - De 3sprong 3 klein
Jan Massinkhal Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Moira 8 - Luctor 3 klein
Jan Massinkhal Do. 23-03-2023 19:30:00 C3 2 24 Moira 9 - De Kuul 7 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 23-03-2023 19:30:00 BV 1 24 De Wester 3 - Woezik 2 klein
Biljartcentrum Westpeter Do. 23-03-2023 19:30:00 A 1 24 West-Peter 9 - De Kuul 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Do. 23-03-2023 19:30:00 A 1 24 De Kuul 3 - West-Peter 12 groot
Café West-end Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Caramba 7 - Cafe Boslust 2 klein
De Snelpost Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Petersberg 1 - De Kuul 6 klein
Boslust Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Cafe Boslust 1 - De Zwijntjes 1 klein
Boslust Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 2 24 Cafe Boslust 6 - De Klok 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 24-03-2023 19:30:00 C2 1 24 De 3sprong 5 - Moira 6 klein
Café Cambrinus Vr. 24-03-2023 19:30:00 C2 2 24 De Treffers 3 - Juliana 5 klein
Café Oomen Vr. 24-03-2023 19:30:00 C4 1 24 D.L.S. 10 - Kaketoe `80 5 klein
Jan Massinkhal Vr. 24-03-2023 19:30:00 BV 1 24 Moira 11 - Vriendenkring 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 24-03-2023 19:30:00 BV 1 24 Kaketoe `80 7 - Vriendenkring 6 klein
Boslust Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Cafe Boslust 3 - D.L.S. 1 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Moira 1 - Caramba 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 25 De 3sprong 1 - Viersprong 1 klein
Café Oomen Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 2 25 D.L.S. 3 - Kaketoe `80 2 klein
MFA ’t Hart Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 2 25 `t Hart 1 - Cafe Boslust 7 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 2 25 De Doorkijk 1 - Juliana 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 27-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De 3sprong 7 - Moira 9 klein
SSOVN Ma. 27-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Kaketoe `80 5 - De Wester 2 klein
Jan Massinkhal Ma. 27-03-2023 19:30:00 A 1 25 Caramba 1 - West-Peter 11 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 25 West-Peter 13 - Caramba 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 25 D.W.S. Central 1 - D.V.S. 2 klein
Café West-end Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Caramba 4 - Cafe Boslust 1 klein
Café La Marmotte Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Luctor 1 - Cafe Boslust 5 klein
Café La Marmotte Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Luctor 3 - Juliana 3 klein
Café Cambrinus Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 2 25 De Treffers 3 - Vriendenkring 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 2 25 De 3sprong 4 - De Treffers 2 klein
De Zandloper Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Vriendenkring 3 - De 3sprong 8 klein
SSOVN Di. 28-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Kaketoe `80 6 - De 3sprong 11 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 28-03-2023 19:30:00 A 1 25 De Kuul 4 - Petersberg 3 groot
Biljartcentrum Westpeter Di. 28-03-2023 19:30:00 A 1 25 West-Peter 10 - Petersberg 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 25 De Kuul 6 - Caramba 6 klein
Wijkaccommodatie De Wester Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 2 25 De Wester 1 - O.B.K. 2 klein
Café Oomen Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 2 25 D.L.S. 2 - Caramba 5 klein
Café Goei Volluk Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 25 `t Klosje 1 - De Klok 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 25 De 3sprong 3 - Moira 2 klein
Café West-end Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Juliana 1 - De Doorkijk 2 klein
Café de Klok Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 2 25 De Klok 1 - De 3sprong 2 klein
Café West-end Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 2 25 Juliana 5 - O.G.C. 1 klein
Café West-end Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 2 25 Juliana 4 - Moira 7 klein
Café Ons Thuis Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Heideroosje 1 - Kaketoe `80 4 klein
Café Cambrinus Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De Treffers 6 - D.W.S. Central 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 29-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De 3sprong 10 - D.L.S. 10 klein
De Snelpost Wo. 29-03-2023 19:30:00 A 1 25 D.V.S. 1 - De Kuul 1 groot
Café West-end Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 25 Caramba 7 - Renkum 1 klein
Jan Massinkhal Do. 30-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Moira 6 - Juliana 6 klein
Café Oomen Do. 30-03-2023 19:30:00 C2 1 25 D.L.S. 4 - Moira 8 klein
Jan Massinkhal Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Moira 10 - `t Zwaantje 2 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De Kuul 7 - Woezik 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 30-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De 3sprong 9 - Luctor 4 klein
De Zandloper Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Vriendenkring 4 - Kaketoe `80 7 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Woezik 2 - Moira 11 klein
De Zandloper Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Vriendenkring 6 - De Grenspost 6 klein
De Zandloper Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Vriendenkring 5 - De Wester 3 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 30-03-2023 19:30:00 BV 1 25 Woezik 3 - De 3sprong 12 klein
Boslust Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 1 25 Cafe Boslust 2 - Zwaan De 1 klein
Café 61 Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 1 25 BC Bemmel – Café 61 - Petersberg 1 klein
De Snelpost Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 1 25 Petersberg 2 - O.B.K. 1 klein
Boslust Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Cafe Boslust 4 - Kaketoe `80 1 klein
D`n Boerenbond Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 2 25 De Zwijntjes 1 - De Corner 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 31-03-2023 19:30:00 C2 1 25 D.W.S. Central 2 - De Treffers 4 klein
Café-Biljarts De Kuul Vr. 31-03-2023 19:30:00 A 1 25 De Kuul 2 - De Grenspost 5 groot
Biljartcentrum Westpeter Vr. 31-03-2023 19:30:00 A 1 25 West-Peter 12 - West-Peter 9 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 01-04-2023 13:00:00 A 1 25 BC Bemmel – Café 61 - De Kuul 3 groot
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 1 26 O.B.K. 1 - D.W.S. Central 1 klein
SSOVN Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Kaketoe `80 1 - Cafe Boslust 3 klein
Boslust Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 2 26 De Corner 1 - Caramba 4 klein
Jan Massinkhal Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 1 26 Moira 2 - Juliana 1 klein
MFA ’t Hart Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 2 26 `t Hart 1 - De Doorkijk 1 klein
De Zandloper Ma. 03-04-2023 19:30:00 C2 2 26 Vriendenkring 2 - Juliana 5 klein
Café Oomen Ma. 03-04-2023 19:30:00 C3 1 26 D.L.S. 6 - Kaketoe `80 4 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 03-04-2023 19:30:00 C3 2 26 Woezik 1 - De 3sprong 7 klein
SSOVN Ma. 03-04-2023 19:30:00 C4 1 26 Kaketoe `80 5 - De 3sprong 9 klein
Café Oomen Ma. 03-04-2023 19:30:00 C4 1 26 D.L.S. 9 - Luctor 4 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 03-04-2023 19:30:00 BV 1 26 De 3sprong 12 - Vriendenkring 6 klein
Biljartcentrum Westpeter Ma. 03-04-2023 19:30:00 A 1 26 West-Peter 11 - De Kuul 2 groot
P.V. Arnhem Oost Ma. 03-04-2023 19:30:00 A 1 26 De Grenspost 5 - West-Peter 12 groot
Café `t Zwaantje Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Zwaan De 1 - De Kuul 5 klein
De Snelpost Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 26 D.V.S. 2 - West-Peter 13 klein
Café West-end Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Caramba 3 - De Zwijntjes 1 klein
Café La Marmotte Di. 04-04-2023 19:30:00 B2 1 26 Luctor 1 - De 3sprong 1 klein
Café La Marmotte Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 1 26 Luctor 3 - D.W.S. Central 2 klein
Café Cambrinus Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 2 26 De Treffers 2 - De Treffers 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 2 26 De 3sprong 4 - Moira 7 klein
Café Cambrinus Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 De Treffers 5 - Moira 10 klein
Café Zaal Groentjes Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 `t Zwaantje 2 - Vriendenkring 3 klein
Wijkaccommodatie De Wester Di. 04-04-2023 19:30:00 C4 1 26 De Wester 2 - De 3sprong 10 klein
SSOVN Di. 04-04-2023 19:30:00 C4 1 26 Kaketoe `80 6 - D.L.S. 10 klein
De Snelpost Di. 04-04-2023 19:30:00 A 1 26 Petersberg 4 - De Kuul 4 groot
Biljartcentrum Renkum Wo. 05-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Renkum 1 - Cafe Boslust 2 klein
Café Oomen Wo. 05-04-2023 19:30:00 B1 2 26 D.L.S. 1 - De Wester 1 klein
Café de Klok Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 1 26 De Klok 2 - Viersprong 1 klein
Café West-end Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 2 26 Juliana 2 - De Klok 1 klein
Café West-end Wo. 05-04-2023 19:30:00 C2 1 26 Juliana 3 - D.L.S. 4 klein
P.V. Arnhem Oost Wo. 05-04-2023 19:30:00 BV 1 26 De Grenspost 6 - Kaketoe `80 7 klein
De Snelpost Wo. 05-04-2023 19:30:00 A 1 26 Petersberg 3 - D.V.S. 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 05-04-2023 19:30:00 A 1 26 De Kuul 1 - Caramba 1 groot
Café West-end Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Caramba 6 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café West-end Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Caramba 2 - De Kuul 6 klein
Café Zaal B&B De Roskam Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 2 26 O.B.K. 2 - D.L.S. 2 klein
Café West-end Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Caramba 5 - Moira 1 klein
Boslust Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 26 Cafe Boslust 5 - De 3sprong 3 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 26 De Doorkijk 2 - `t Klosje 1 klein
Boslust Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 2 26 Cafe Boslust 7 - D.L.S. 3 klein
Jan Massinkhal Do. 06-04-2023 19:30:00 C2 1 26 Moira 8 - Moira 6 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 06-04-2023 19:30:00 C3 2 26 De Kuul 7 - D.L.S. 5 klein
Jan Massinkhal Do. 06-04-2023 19:30:00 C3 2 26 Moira 9 - De Treffers 6 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 06-04-2023 19:30:00 BV 1 26 Woezik 2 - Vriendenkring 4 klein
Wijkaccommodatie De Wester Do. 06-04-2023 19:30:00 BV 1 26 De Wester 3 - Woezik 3 klein
Café-Biljarts De Kuul Do. 06-04-2023 19:30:00 A 1 26 De Kuul 3 - West-Peter 10 groot
Biljartcentrum Westpeter Do. 06-04-2023 19:30:00 A 1 26 West-Peter 9 - BC Bemmel – Café 61 groot
De Snelpost Vr. 07-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Petersberg 1 - Caramba 7 klein
Boslust Vr. 07-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Cafe Boslust 1 - Cafe Boslust 4 klein
Boslust Vr. 07-04-2023 19:30:00 B2 2 26 Cafe Boslust 6 - Kaketoe `80 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 07-04-2023 19:30:00 C2 1 26 De 3sprong 5 - De Treffers 4 klein
Jan Massinkhal Vr. 07-04-2023 19:30:00 BV 1 26 Moira 11 - Vriendenkring 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 1 27 De 3sprong 1 - De Klok 2 klein
Café Oomen Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 2 27 D.L.S. 3 - Cafe Boslust 6 klein
Wijkcentrum de Doorkijk Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 2 27 De Doorkijk 1 - Cafe Boslust 7 klein
SSOVN Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 2 27 Kaketoe `80 2 - De 3sprong 2 klein
Café de Klok Ma. 10-04-2023 19:30:00 B2 2 27 De Klok 1 - `t Hart 1 klein
Café Kansas Ma. 10-04-2023 19:30:00 C2 2 26 O.G.C. 1 - Juliana 4 klein
De Zandloper Ma. 10-04-2023 19:30:00 C2 2 27 Vriendenkring 2 - De Treffers 2 klein
Café Oomen Ma. 10-04-2023 19:30:00 C3 2 27 D.L.S. 5 - De 3sprong 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Ma. 10-04-2023 19:30:00 C3 2 27 De 3sprong 7 - De Kuul 7 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 27 West-Peter 13 - O.B.K. 1 klein
Café Cambrinus Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 1 27 De Treffers 4 - Juliana 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 2 27 De 3sprong 4 - O.G.C. 1 klein
Café Cambrinus Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 2 27 De Treffers 3 - Moira 7 klein
SSOVN Di. 11-04-2023 19:30:00 C3 1 27 Kaketoe `80 4 - De 3sprong 8 klein
De Zandloper Di. 11-04-2023 19:30:00 C3 1 27 Vriendenkring 3 - De Treffers 5 klein
Café La Marmotte Di. 11-04-2023 19:30:00 C4 1 27 Luctor 4 - De 3sprong 11 klein
SSOVN Di. 11-04-2023 19:30:00 C4 1 27 Kaketoe `80 6 - De Wester 2 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 12-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Renkum 1 - Petersberg 1 klein
Café-Biljarts De Kuul Wo. 12-04-2023 19:30:00 B1 1 27 De Kuul 6 - D.V.S. 2 klein
Café West-end Wo. 12-04-2023 19:30:00 B2 1 27 Juliana 1 - Cafe Boslust 5 klein
Café Goei Volluk Wo. 12-04-2023 19:30:00 B2 1 27 `t Klosje 1 - Moira 2 klein
Café West-end Wo. 12-04-2023 19:30:00 C2 2 27 Juliana 5 - Juliana 4 klein
Café Ons Thuis Wo. 12-04-2023 19:30:00 C3 1 27 Heideroosje 1 - D.L.S. 6 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 1 27 De 3sprong 10 - Kaketoe `80 5 klein
Café-Biljart de Driesprong Wo. 12-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Kaketoe `80 7 - De 3sprong 12 klein
Wijkcentrum OZO Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 27 Viersprong 1 - De Doorkijk 2 klein
Café Oomen Do. 13-04-2023 19:30:00 C2 1 27 D.L.S. 4 - Luctor 3 klein
Jan Massinkhal Do. 13-04-2023 19:30:00 C2 1 27 Moira 6 - Juliana 3 klein
Café-Biljart de Driesprong Do. 13-04-2023 19:30:00 C4 1 27 De 3sprong 9 - D.L.S. 9 klein
De Zandloper Do. 13-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Vriendenkring 4 - De Grenspost 6 klein
De Zandloper Do. 13-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Vriendenkring 5 - Woezik 2 klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Do. 13-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Woezik 3 - Moira 11 klein
De Zandloper Do. 13-04-2023 19:30:00 BV 1 27 Vriendenkring 6 - De Wester 3 klein
Boslust Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Cafe Boslust 2 - De Kuul 5 klein
De Snelpost Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Petersberg 2 - Zwaan De 1 klein
Café West-end Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Caramba 7 - Caramba 6 klein
Café 61 Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 BC Bemmel – Café 61 - Caramba 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 14-04-2023 19:30:00 B2 1 27 De 3sprong 3 - Luctor 1 klein
Café-Biljart de Driesprong Vr. 14-04-2023 19:30:00 C2 1 27 D.W.S. Central 2 - De 3sprong 5 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 17-04-2023 19:30:00 B1 1 28 O.B.K. 1 - De Kuul 6 klein
Jan Massinkhal Ma. 17-04-2023 19:30:00 C2 2 28 Moira 7 - Vriendenkring 2 klein
Café Kansas Ma. 17-04-2023 19:30:00 C2 2 28 O.G.C. 1 - De Treffers 3 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 18-04-2023 19:30:00 B1 1 28 De Kuul 5 - Petersberg 2 klein
Café `t Zwaantje Di. 18-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Zwaan De 1 - D.W.S. Central 1 klein
De Snelpost Di. 18-04-2023 19:30:00 B1 1 28 D.V.S. 2 - BC Bemmel – Café 61 klein
Café Cambrinus Di. 18-04-2023 19:30:00 C2 2 28 De Treffers 2 - Juliana 5 klein
Café Cambrinus Di. 18-04-2023 19:30:00 C3 2 27 De Treffers 6 - Woezik 1 klein
Café West-end Wo. 19-04-2023 19:30:00 C2 2 28 Juliana 4 - De 3sprong 4 klein
Café West-end Do. 20-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Caramba 6 - Renkum 1 klein
Café West-end Do. 20-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Caramba 2 - Caramba 7 klein
De Snelpost Vr. 21-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Petersberg 1 - Cafe Boslust 2 klein
Café-Biljart de Driesprong Di. 25-04-2023 19:30:00 B1 1 29 D.W.S. Central 1 - De Kuul 5 klein
Biljartcentrum Westpeter Di. 25-04-2023 19:30:00 B1 1 29 West-Peter 13 - Zwaan De 1 klein
Biljartcentrum Renkum Wo. 26-04-2023 19:30:00 B1 1 29 Renkum 1 - Caramba 2 klein
Boslust Vr. 28-04-2023 19:30:00 B1 1 29 Cafe Boslust 2 - Petersberg 2 klein
De Snelpost Vr. 28-04-2023 19:30:00 B1 1 29 Petersberg 1 - Caramba 6 klein
Café West-end Vr. 28-04-2023 19:30:00 B1 1 29 Caramba 7 - D.V.S. 2 klein
Café 61 Vr. 28-04-2023 19:30:00 B1 1 29 BC Bemmel – Café 61 - O.B.K. 1 klein
Café Zaal B&B De Roskam Ma. 01-05-2023 19:30:00 B1 1 30 O.B.K. 1 - Caramba 7 klein
Café-Biljarts De Kuul Di. 02-05-2023 19:30:00 B1 1 30 De Kuul 5 - West-Peter 13 klein
De Snelpost Di. 02-05-2023 19:30:00 B1 1 30 D.V.S. 2 - Renkum 1 klein
Café `t Zwaantje Di. 02-05-2023 19:30:00 B1 1 30 Zwaan De 1 - De Kuul 6 klein
Café West-end Do. 04-05-2023 19:30:00 B1 1 30 Caramba 6 - Cafe Boslust 2 klein
Café West-end Do. 04-05-2023 19:30:00 B1 1 30 Caramba 2 - Petersberg 1 klein
De Snelpost Vr. 05-05-2023 19:30:00 B1 1 30 Petersberg 2 - D.W.S. Central 1 klein