Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Café Zaal 't Berghje Ma. 30-08-2021 19:30:00 B2 1 1 Biljartvereniging Bellevue 1 - Dos `71 2 klein
Café D'n Brouwer Ma. 30-08-2021 19:30:00 B2 2 1 B.A.M. D`n Brouwer 3 - T.O.P. 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 30-08-2021 19:30:00 B2 2 1 OBC De Schutskooi 2 - Soko 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 30-08-2021 19:30:00 B2 2 1 Nooit Gedacht 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 30-08-2021 19:30:00 B2 2 1 Verkregen Door Oefening 4 - De Brug 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 30-08-2021 19:30:00 C4 1 1 `t Centrum 5 - `t Centrum 4 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 30-08-2021 19:30:00 B2 2 1 B.B.B. 1 - Dos `71 3 klein
De Bongerd Di. 31-08-2021 19:30:00 B2 1 1 De Bongerd 2 - BC Reek 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 31-08-2021 19:30:00 B2 1 1 `t Centrum 1 - De Vriendenkring 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 31-08-2021 19:30:00 B2 1 1 Biljartclub Zeeland 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 31-08-2021 19:30:00 B2 1 1 Verkregen Door Oefening 3 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Thekes Di. 31-08-2021 19:30:00 B2 1 1 Net Mis 2 - BC Esteren 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 31-08-2021 19:30:00 B2 1 1 B.A.M. D`n Brouwer 4 - TOK `74 2 klein
Cafe De Brug Di. 31-08-2021 19:30:00 C4 1 1 De Brug 4 - De Vriendenkring 2 klein
Vidi-Reo Di. 31-08-2021 19:30:00 C4 1 1 Krijt Op Tijd 4 - De Zwaan 5 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 31-08-2021 19:30:00 C4 1 1 Touche 8 - Touche 7 klein
Cafe De Coehoorn Di. 31-08-2021 19:30:00 C4 1 1 Biljartvereniging V.O.V.`89 - Net Mis 4 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 01-09-2021 19:30:00 B2 2 1 BC De Kromme Keu 1 - `t Centrum 7 klein
't Dorpshuus Wo. 01-09-2021 19:30:00 B2 2 1 BC Esteren 2 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Café d'n Dort Wo. 01-09-2021 19:30:00 C4 1 1 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - TOK `74 3 klein
De Beukenhof Ma. 06-09-2021 19:30:00 B2 2 2 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café De Wiek Ma. 06-09-2021 19:30:00 B2 2 2 Soko 1 - Nooit Gedacht 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 06-09-2021 19:30:00 B2 2 2 T.O.P. 2 - OBC De Schutskooi 2 klein
Cafe De Brug Ma. 06-09-2021 19:30:00 B2 2 2 De Brug 3 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 06-09-2021 19:30:00 C4 1 2 `t Centrum 4 - Touche 8 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 06-09-2021 19:30:00 C4 1 2 Touche 7 - Krijt Op Tijd 4 klein
Den Driehoek Ma. 06-09-2021 19:30:00 C4 2 1 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Touche 9 klein
Herberg De Mulder Ma. 06-09-2021 19:30:00 C4 2 1 De Vriendschap 4 - B.B.B. 3 klein
Sportpark De Braaken Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 1 2 Dos `71 2 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Cafe Govers Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 1 2 TOK `74 2 - `t Centrum 1 klein
G.J. Linders Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 1 2 De Vriendenkring 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 1 2 Biljartclub Zeeland 1 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 1 2 Verkregen Door Oefening 2 - Net Mis 2 klein
Cafe De Brug Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 1 2 De Brug 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
't Dorpshuus Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 1 2 BC Esteren 1 - De Bongerd 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 2 2 Dos `71 3 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 07-09-2021 19:30:00 B2 2 2 `t Centrum 7 - BC Esteren 2 klein
Cafe Govers Di. 07-09-2021 19:30:00 C4 1 2 TOK `74 3 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Thekes Di. 07-09-2021 19:30:00 C4 1 2 Net Mis 4 - `t Centrum 5 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 07-09-2021 19:30:00 C4 2 1 `t Centrum 6 - Net Mis 5 klein
De Bongerd Di. 07-09-2021 19:30:00 C4 2 1 De Bongerd 1 - Kerkzicht 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 08-09-2021 19:30:00 B2 2 2 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - B.B.B. 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 08-09-2021 19:30:00 C4 1 2 Biljartclub Zeeland 6 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 09-09-2021 19:30:00 C4 1 2 De Zwaan 5 - De Brug 4 klein
Cafe De Brug Ma. 13-09-2021 19:30:00 B1 1 1 De Brug 1 - Touche 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 13-09-2021 19:30:00 B2 2 3 Verkregen Door Oefening 4 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 13-09-2021 19:30:00 B2 2 3 Nooit Gedacht 1 - T.O.P. 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 13-09-2021 19:30:00 B2 2 3 B.B.B. 1 - `t Centrum 7 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 13-09-2021 19:30:00 B2 2 3 OBC De Schutskooi 2 - De Brug 3 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 13-09-2021 19:30:00 C2 1 1 Touche 3 - `t Centrum 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 13-09-2021 19:30:00 C2 1 1 B.B.B 2 - De Zwaan 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 13-09-2021 19:30:00 C2 1 1 Biljartclub D`n Huuskamer - De Coehoorn 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 13-09-2021 19:30:00 C2 1 1 De Vriendschap 2 - Germenzeel 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 13-09-2021 19:30:00 C3 1 1 OBC De Schutskooi 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 13-09-2021 19:30:00 C3 1 1 `t Haasje 1 - BC Reek 3 klein
Café De Wiek Ma. 13-09-2021 19:30:00 C3 2 1 Soko 2 - De Vriendschap 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 13-09-2021 19:30:00 C4 1 3 `t Centrum 5 - TOK `74 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 13-09-2021 19:30:00 C4 2 2 `t Centrum 8 - De Vriendschap 4 klein
Thekes Ma. 13-09-2021 19:30:00 C4 2 2 Net Mis 5 - De Bongerd 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 13-09-2021 19:30:00 C4 2 2 Touche 9 - `t Centrum 6 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 13-09-2021 19:30:00 C4 2 2 B.B.B. 3 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 14-09-2021 19:00:00 C1 1 1 Germenzeel 5 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Vidi-Reo Di. 14-09-2021 19:00:00 C1 1 1 Krijt Op Tijd 1 - De Leeuwerik 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 14-09-2021 19:00:00 C1 1 1 Moira 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Cafe Govers Di. 14-09-2021 19:30:00 B1 1 1 TOK `74 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 14-09-2021 19:30:00 B1 1 1 T.O.P. 1 - De Zwaan 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 14-09-2021 19:30:00 B1 1 1 B.A.M. D`n Brouwer 2 - Net Mis 1 klein
Thekes Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 3 Net Mis 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
De Bongerd Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 3 De Bongerd 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 3 `t Centrum 1 - Dos `71 2 klein
Café D'n Brouwer Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 3 B.A.M. D`n Brouwer 4 - De Brug 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 3 BC Reek 2 - BC Esteren 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 3 Biljartclub Zeeland 2 - TOK `74 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 3 Verkregen Door Oefening 3 - De Vriendenkring 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 2 3 Dos `71 3 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 14-09-2021 19:30:00 C2 1 1 Biljartclub Zeeland 5 - Net Mis 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 14-09-2021 19:30:00 C3 1 1 Touche 5 - Touche 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 14-09-2021 19:30:00 C3 1 1 Moira 2 - De Coehoorn 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 14-09-2021 19:30:00 C3 1 1 Germenzeel 3 - De Vriendschap 3 klein
Partycentrum De Raaf Di. 14-09-2021 19:30:00 C3 2 1 Biljartvereniging de Raaf 1 - `t Haasje 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 14-09-2021 19:30:00 C3 2 1 `t Centrum 3 - OBC De Schutskooi 5 klein
Cafe De Brug Di. 14-09-2021 19:30:00 C4 1 3 De Brug 4 - Touche 7 klein
Vidi-Reo Di. 14-09-2021 19:30:00 C4 1 3 Krijt Op Tijd 4 - `t Centrum 4 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 14-09-2021 19:30:00 C4 1 3 Touche 8 - Net Mis 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 14-09-2021 19:30:00 C4 1 3 Biljartvereniging V.O.V.`89 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 15-09-2021 19:00:00 C1 1 1 BV Jong Geleerd 2 - BV Jong Geleerd 1 klein
Kerkzicht Wo. 15-09-2021 19:00:00 C1 1 1 Kerkzicht 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 15-09-2021 19:00:00 C1 1 1 De Zwaan 2 - Germenzeel 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 15-09-2021 19:30:00 B1 1 1 Dos `71 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 15-09-2021 19:30:00 B2 2 3 BC De Kromme Keu 1 - Soko 1 klein
't Dorpshuus Wo. 15-09-2021 19:30:00 B2 2 3 BC Esteren 2 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 15-09-2021 19:30:00 C2 1 1 BV Jong Geleerd 3 - De Vriendschap 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 15-09-2021 19:30:00 C3 1 1 De Zwaan 4 - Krijt Op Tijd 3 klein
G.J. Linders Wo. 15-09-2021 19:30:00 C4 1 3 De Vriendenkring 2 - De Zwaan 5 klein
Cafe Oud Grave Do. 16-09-2021 19:30:00 C3 2 1 Oud Grave 1 - Germenzeel 4 klein
De Leeuwerik Do. 16-09-2021 19:30:00 C3 2 1 De Leeuwerik 2 - T.O.P. 3 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 20-09-2021 19:30:00 B1 1 2 Verkregen Door Oefening 1 - T.O.P. 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 20-09-2021 19:30:00 B1 1 2 OBC De Schutskooi 1 - TOK `74 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 20-09-2021 19:30:00 B2 1 4 Biljartvereniging Bellevue 1 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Café De Wiek Ma. 20-09-2021 19:30:00 B2 2 4 Soko 1 - BC Esteren 2 klein
De Beukenhof Ma. 20-09-2021 19:30:00 B2 2 4 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - B.B.B. 1 klein
Cafe De Brug Ma. 20-09-2021 19:30:00 B2 2 4 De Brug 3 - Nooit Gedacht 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 20-09-2021 19:30:00 B2 2 4 T.O.P. 2 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café D'n Brouwer Ma. 20-09-2021 19:30:00 B2 2 4 B.A.M. D`n Brouwer 3 - OBC De Schutskooi 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 20-09-2021 19:30:00 C2 1 2 De Vriendschap 1 - De Vriendschap 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 20-09-2021 19:30:00 C2 1 2 `t Centrum 2 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Het Wapen van Reek Ma. 20-09-2021 19:30:00 C3 1 2 BC Reek 3 - Moira 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 20-09-2021 19:30:00 C3 2 2 OBC De Schutskooi 5 - Soko 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 20-09-2021 19:30:00 C3 2 2 T.O.P. 3 - `t Centrum 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 20-09-2021 19:30:00 C3 2 2 De Vriendschap 5 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 20-09-2021 19:30:00 C4 1 4 `t Centrum 4 - De Brug 4 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 20-09-2021 19:30:00 C4 1 4 Touche 7 - De Vriendenkring 2 klein
Den Driehoek Ma. 20-09-2021 19:30:00 C4 2 3 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - `t Centrum 8 klein
Vidi-Reo Di. 21-09-2021 19:00:00 C1 1 2 Krijt Op Tijd 2 - Krijt Op Tijd 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 21-09-2021 19:00:00 C1 1 2 Germenzeel 1 - Germenzeel 5 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 21-09-2021 19:00:00 C1 1 2 Biljartclub Zeeland 4 - Moira 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 21-09-2021 19:30:00 B1 1 2 BC Reek 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Thekes Di. 21-09-2021 19:30:00 B1 1 2 Net Mis 1 - Dos `71 1 klein
Cafe De Brug Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 4 De Brug 2 - `t Centrum 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 4 Verkregen Door Oefening 2 - BC Reek 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 4 Biljartclub Zeeland 1 - De Bongerd 2 klein
G.J. Linders Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 4 De Vriendenkring 1 - Net Mis 2 klein
Cafe Govers Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 4 TOK `74 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Sportpark De Braaken Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 4 Dos `71 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 2 4 `t Centrum 7 - Dos `71 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 21-09-2021 19:30:00 C2 1 2 Germenzeel 2 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Cafe De Coehoorn Di. 21-09-2021 19:30:00 C3 1 2 De Coehoorn 2 - Germenzeel 3 klein
Cafe De Schutskooi Di. 21-09-2021 19:30:00 C3 1 2 OBC De Schutskooi 4 - `t Haasje 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 21-09-2021 19:30:00 C3 1 2 Touche 4 - OBC De Schutskooi 3 klein
Vidi-Reo Di. 21-09-2021 19:30:00 C3 1 2 Krijt Op Tijd 3 - Touche 5 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 21-09-2021 19:30:00 C3 2 2 Touche 6 - Oud Grave 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 21-09-2021 19:30:00 C3 2 2 Germenzeel 4 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe Govers Di. 21-09-2021 19:30:00 C4 1 4 TOK `74 3 - Touche 8 klein
Thekes Di. 21-09-2021 19:30:00 C4 1 4 Net Mis 4 - Krijt Op Tijd 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 21-09-2021 19:30:00 C4 2 3 `t Centrum 6 - B.B.B. 3 klein
De Bongerd Di. 21-09-2021 19:30:00 C4 2 3 De Bongerd 1 - Touche 9 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 22-09-2021 19:00:00 C1 1 2 Biljartclub Zeeland 3 - BV Jong Geleerd 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 22-09-2021 19:00:00 C1 1 2 BV Jong Geleerd 1 - Kerkzicht 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 22-09-2021 19:30:00 B1 1 2 De Zwaan 1 - De Brug 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 22-09-2021 19:30:00 B2 2 4 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Thekes Wo. 22-09-2021 19:30:00 C2 1 2 Net Mis 3 - BV Jong Geleerd 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 22-09-2021 19:30:00 C2 1 2 De Zwaan 3 - Touche 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 22-09-2021 19:30:00 C4 1 4 Biljartclub Zeeland 6 - `t Centrum 5 klein
Café d'n Dort Wo. 22-09-2021 19:30:00 C4 1 4 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Kerkzicht Wo. 22-09-2021 19:30:00 C4 2 3 Kerkzicht 2 - Net Mis 5 klein
De Leeuwerik Do. 23-09-2021 19:00:00 C1 1 2 De Leeuwerik 1 - De Zwaan 2 klein
Cafe De Coehoorn Do. 23-09-2021 19:30:00 C2 1 2 De Coehoorn 1 - B.B.B 2 klein
Herberg De Mulder Do. 23-09-2021 19:30:00 C3 1 2 De Vriendschap 3 - De Zwaan 4 klein
Cafe De Brug Ma. 27-09-2021 19:30:00 B1 1 3 De Brug 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 27-09-2021 19:30:00 B2 2 5 Verkregen Door Oefening 4 - OBC De Schutskooi 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 27-09-2021 19:30:00 B2 2 5 B.B.B. 1 - Soko 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 27-09-2021 19:30:00 B2 2 5 Nooit Gedacht 1 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 27-09-2021 19:30:00 C2 1 3 B.B.B 2 - Germenzeel 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 27-09-2021 19:30:00 C2 1 3 De Vriendschap 2 - Net Mis 3 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 27-09-2021 19:30:00 C2 1 3 Touche 3 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 27-09-2021 19:30:00 C2 1 3 Biljartclub D`n Huuskamer - De Vriendschap 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 27-09-2021 19:30:00 C3 1 3 OBC De Schutskooi 3 - Krijt Op Tijd 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 27-09-2021 19:30:00 C3 1 3 `t Haasje 1 - Touche 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 27-09-2021 19:30:00 C3 2 3 OBC De Schutskooi 5 - T.O.P. 3 klein
Café De Wiek Ma. 27-09-2021 19:30:00 C3 2 3 Soko 2 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 27-09-2021 19:30:00 C4 1 5 `t Centrum 5 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 27-09-2021 19:30:00 C4 2 4 Touche 9 - Kerkzicht 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 27-09-2021 19:30:00 C4 2 4 B.B.B. 3 - De Bongerd 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 27-09-2021 19:30:00 C4 2 4 `t Centrum 8 - `t Centrum 6 klein
Herberg De Mulder Ma. 27-09-2021 19:30:00 C4 2 4 De Vriendschap 4 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 28-09-2021 19:00:00 C1 1 3 Biljartclub Zeeland 4 - BV Jong Geleerd 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 28-09-2021 19:00:00 C1 1 3 Moira 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 28-09-2021 19:00:00 C1 1 3 Germenzeel 5 - De Leeuwerik 1 klein
Cafe Govers Di. 28-09-2021 19:30:00 B1 1 3 TOK `74 1 - Net Mis 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 28-09-2021 19:30:00 B1 1 3 T.O.P. 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 28-09-2021 19:30:00 B1 1 3 Touche 2 - De Zwaan 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 5 Verkregen Door Oefening 3 - Dos `71 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 5 Biljartclub Zeeland 2 - De Brug 2 klein
Thekes Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 5 Net Mis 2 - TOK `74 2 klein
De Bongerd Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 5 De Bongerd 2 - De Vriendenkring 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 5 BC Reek 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
't Dorpshuus Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 5 BC Esteren 1 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 5 `t Centrum 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 2 5 Dos `71 3 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 28-09-2021 19:30:00 C3 1 3 Touche 5 - De Vriendschap 3 klein
Cafe De Coehoorn Di. 28-09-2021 19:30:00 C3 1 3 De Coehoorn 2 - BC Reek 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 28-09-2021 19:30:00 C3 1 3 Germenzeel 3 - De Zwaan 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 28-09-2021 19:30:00 C3 1 3 Moira 2 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 28-09-2021 19:30:00 C3 2 3 `t Centrum 3 - Germenzeel 4 klein
Vidi-Reo Di. 28-09-2021 19:30:00 C4 1 5 Krijt Op Tijd 4 - TOK `74 3 klein
Cafe De Brug Di. 28-09-2021 19:30:00 C4 1 5 De Brug 4 - Net Mis 4 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 28-09-2021 19:30:00 C4 1 5 Touche 8 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 29-09-2021 19:00:00 C1 1 3 BV Jong Geleerd 2 - Germenzeel 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 29-09-2021 19:00:00 C1 1 3 De Zwaan 2 - Krijt Op Tijd 2 klein
Kerkzicht Wo. 29-09-2021 19:00:00 C1 1 3 Kerkzicht 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Sportpark De Braaken Wo. 29-09-2021 19:30:00 B1 1 3 Dos `71 1 - BC Reek 1 klein
't Dorpshuus Wo. 29-09-2021 19:30:00 B2 2 5 BC Esteren 2 - T.O.P. 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 29-09-2021 19:30:00 B2 2 5 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - `t Centrum 7 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 29-09-2021 19:30:00 B2 2 5 BC De Kromme Keu 1 - De Brug 3 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 29-09-2021 19:30:00 C2 1 3 BV Jong Geleerd 3 - `t Centrum 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 29-09-2021 19:30:00 C2 1 3 De Zwaan 3 - De Coehoorn 1 klein
G.J. Linders Wo. 29-09-2021 19:30:00 C4 1 5 De Vriendenkring 2 - `t Centrum 4 klein
Cafe Oud Grave Do. 30-09-2021 19:30:00 C3 2 3 Oud Grave 1 - `t Haasje 2 klein
De Leeuwerik Do. 30-09-2021 19:30:00 C3 2 3 De Leeuwerik 2 - Touche 6 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 30-09-2021 19:30:00 C4 1 5 De Zwaan 5 - Touche 7 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 04-10-2021 19:30:00 B1 1 4 Verkregen Door Oefening 1 - Touche 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 04-10-2021 19:30:00 B1 1 4 OBC De Schutskooi 1 - De Brug 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2 1 6 Biljartvereniging Bellevue 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe De Brug Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2 2 6 De Brug 3 - BC Esteren 2 klein
Café D'n Brouwer Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2 2 6 B.A.M. D`n Brouwer 3 - BC De Kromme Keu 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2 2 6 OBC De Schutskooi 2 - Nooit Gedacht 1 klein
De Beukenhof Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2 2 6 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Café De Wiek Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2 2 6 Soko 1 - Dos `71 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2 2 6 T.O.P. 2 - B.B.B. 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 04-10-2021 19:30:00 C2 1 4 De Vriendschap 1 - B.B.B 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 04-10-2021 19:30:00 C2 1 4 `t Centrum 2 - De Vriendschap 2 klein
Het Wapen van Reek Ma. 04-10-2021 19:30:00 C3 1 4 BC Reek 3 - Germenzeel 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 04-10-2021 19:30:00 C3 2 4 T.O.P. 3 - Soko 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 04-10-2021 19:30:00 C3 2 4 `t Haasje 2 - De Leeuwerik 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 04-10-2021 19:30:00 C3 2 4 De Vriendschap 5 - Oud Grave 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 04-10-2021 19:30:00 C4 1 6 `t Centrum 4 - De Zwaan 5 klein
Thekes Ma. 04-10-2021 19:30:00 C4 2 5 Net Mis 5 - Touche 9 klein
Vidi-Reo Di. 05-10-2021 19:00:00 C1 1 4 Krijt Op Tijd 2 - Germenzeel 5 klein
Vidi-Reo Di. 05-10-2021 19:00:00 C1 1 4 Krijt Op Tijd 1 - De Zwaan 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 05-10-2021 19:00:00 C1 1 4 Germenzeel 1 - Kerkzicht 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 05-10-2021 19:30:00 B1 1 4 BC Reek 1 - TOK `74 1 klein
Thekes Di. 05-10-2021 19:30:00 B1 1 4 Net Mis 1 - T.O.P. 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 05-10-2021 19:30:00 B1 1 4 B.A.M. D`n Brouwer 2 - Dos `71 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 1 6 Biljartclub Zeeland 1 - BC Esteren 1 klein
Cafe De Brug Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 1 6 De Brug 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Café D'n Brouwer Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 1 6 B.A.M. D`n Brouwer 4 - `t Centrum 1 klein
G.J. Linders Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 1 6 De Vriendenkring 1 - BC Reek 2 klein
Cafe Govers Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 1 6 TOK `74 2 - De Bongerd 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 1 6 Dos `71 2 - Net Mis 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 2 6 `t Centrum 7 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 1 4 Germenzeel 2 - De Zwaan 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 1 4 Biljartclub Zeeland 5 - BV Jong Geleerd 3 klein
Cafe De Schutskooi Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 1 4 OBC De Schutskooi 4 - De Coehoorn 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 1 4 Touche 4 - Moira 2 klein
Vidi-Reo Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 1 4 Krijt Op Tijd 3 - `t Haasje 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 2 4 Touche 6 - `t Centrum 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 2 4 Germenzeel 4 - OBC De Schutskooi 5 klein
Thekes Di. 05-10-2021 19:30:00 C4 1 6 Net Mis 4 - De Vriendenkring 2 klein
Cafe Govers Di. 05-10-2021 19:30:00 C4 1 6 TOK `74 3 - De Brug 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 05-10-2021 19:30:00 C4 1 6 Biljartvereniging V.O.V.`89 - `t Centrum 5 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 05-10-2021 19:30:00 C4 2 5 `t Centrum 6 - De Vriendschap 4 klein
De Bongerd Di. 05-10-2021 19:30:00 C4 2 5 De Bongerd 1 - `t Centrum 8 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 06-10-2021 19:00:00 C1 1 4 BV Jong Geleerd 1 - Moira 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 06-10-2021 19:00:00 C1 1 4 Biljartclub Zeeland 3 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Thekes Wo. 06-10-2021 19:30:00 C2 1 4 Net Mis 3 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 06-10-2021 19:30:00 C3 1 4 De Zwaan 4 - Touche 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 06-10-2021 19:30:00 C4 1 6 Biljartclub Zeeland 6 - Krijt Op Tijd 4 klein
Café d'n Dort Wo. 06-10-2021 19:30:00 C4 1 6 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - Touche 8 klein
Kerkzicht Wo. 06-10-2021 19:30:00 C4 2 5 Kerkzicht 2 - B.B.B. 3 klein
De Leeuwerik Do. 07-10-2021 19:00:00 C1 1 4 De Leeuwerik 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Cafe De Coehoorn Do. 07-10-2021 19:30:00 C2 1 4 De Coehoorn 1 - Touche 3 klein
Herberg De Mulder Do. 07-10-2021 19:30:00 C3 1 4 De Vriendschap 3 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe De Brug Ma. 11-10-2021 19:30:00 B1 1 5 De Brug 1 - Net Mis 1 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 11-10-2021 19:30:00 B2 2 7 B.B.B. 1 - De Brug 3 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 11-10-2021 19:30:00 B2 2 7 Verkregen Door Oefening 4 - Nooit Gedacht 1 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 11-10-2021 19:30:00 C2 1 5 Biljartclub D`n Huuskamer - `t Centrum 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 11-10-2021 19:30:00 C2 1 5 De Vriendschap 2 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 11-10-2021 19:30:00 C2 1 5 B.B.B 2 - Net Mis 3 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 11-10-2021 19:30:00 C2 1 5 Touche 3 - BV Jong Geleerd 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 11-10-2021 19:30:00 C3 1 5 OBC De Schutskooi 3 - De Zwaan 4 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 11-10-2021 19:30:00 C3 1 5 `t Haasje 1 - De Vriendschap 3 klein
Het Wapen van Reek Ma. 11-10-2021 19:30:00 C3 1 5 BC Reek 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe Wittenberg Ma. 11-10-2021 19:30:00 C3 2 5 T.O.P. 3 - Germenzeel 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 11-10-2021 19:30:00 C3 2 5 OBC De Schutskooi 5 - Touche 6 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 11-10-2021 19:30:00 C4 1 7 Touche 7 - `t Centrum 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 11-10-2021 19:30:00 C4 2 6 `t Centrum 8 - Kerkzicht 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 11-10-2021 19:30:00 C4 2 6 B.B.B. 3 - Net Mis 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 11-10-2021 19:30:00 C4 2 6 De Vriendschap 4 - De Bongerd 1 klein
Den Driehoek Ma. 11-10-2021 19:30:00 C4 2 6 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - `t Centrum 6 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 12-10-2021 19:00:00 C1 1 5 Moira 1 - De Zwaan 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 12-10-2021 19:00:00 C1 1 5 Biljartclub Zeeland 4 - Germenzeel 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 12-10-2021 19:00:00 C1 1 5 Germenzeel 5 - Krijt Op Tijd 1 klein
Cafe Govers Di. 12-10-2021 19:30:00 B1 1 5 TOK `74 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Cafe Wittenberg Di. 12-10-2021 19:30:00 B1 1 5 T.O.P. 1 - BC Reek 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 12-10-2021 19:30:00 B1 1 5 Touche 2 - OBC De Schutskooi 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 1 7 Biljartclub Zeeland 2 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 1 7 Verkregen Door Oefening 3 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Thekes Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 1 7 Net Mis 2 - De Brug 2 klein
De Bongerd Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 1 7 De Bongerd 2 - Dos `71 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 1 7 BC Reek 2 - TOK `74 2 klein
't Dorpshuus Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 1 7 BC Esteren 1 - De Vriendenkring 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 1 7 Verkregen Door Oefening 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 2 7 Dos `71 3 - T.O.P. 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 2 7 `t Centrum 7 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 12-10-2021 19:30:00 C3 1 5 Germenzeel 3 - Touche 5 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 12-10-2021 19:30:00 C3 1 5 Moira 2 - Krijt Op Tijd 3 klein
Cafe De Coehoorn Di. 12-10-2021 19:30:00 C3 1 5 De Coehoorn 2 - Touche 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 12-10-2021 19:30:00 C3 2 5 `t Centrum 3 - `t Haasje 2 klein
Cafe De Brug Di. 12-10-2021 19:30:00 C4 1 7 De Brug 4 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 12-10-2021 19:30:00 C4 1 7 Touche 8 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Vidi-Reo Di. 12-10-2021 19:30:00 C4 1 7 Krijt Op Tijd 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 13-10-2021 19:00:00 C1 1 5 BV Jong Geleerd 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Kerkzicht Wo. 13-10-2021 19:00:00 C1 1 5 Kerkzicht 1 - De Leeuwerik 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 13-10-2021 19:00:00 C1 1 5 BV Jong Geleerd 2 - Krijt Op Tijd 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 13-10-2021 19:30:00 B1 1 5 De Zwaan 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
't Dorpshuus Wo. 13-10-2021 19:30:00 B2 2 7 BC Esteren 2 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 13-10-2021 19:30:00 B2 2 7 BC De Kromme Keu 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 13-10-2021 19:30:00 B2 2 7 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - Soko 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 13-10-2021 19:30:00 C2 1 5 De Zwaan 3 - De Vriendschap 1 klein
G.J. Linders Wo. 13-10-2021 19:30:00 C4 1 7 De Vriendenkring 2 - TOK `74 3 klein
Cafe De Coehoorn Do. 14-10-2021 19:30:00 C2 1 5 De Coehoorn 1 - Germenzeel 2 klein
De Leeuwerik Do. 14-10-2021 19:30:00 C3 2 5 De Leeuwerik 2 - De Vriendschap 5 klein
Cafe Oud Grave Do. 14-10-2021 19:30:00 C3 2 5 Oud Grave 1 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 14-10-2021 19:30:00 C4 1 7 De Zwaan 5 - Net Mis 4 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 18-10-2021 19:30:00 B2 1 8 Biljartvereniging Bellevue 1 - Net Mis 2 klein
Thekes Ma. 18-10-2021 19:30:00 C4 2 7 Net Mis 5 - `t Centrum 8 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 18-10-2021 19:30:00 C4 2 7 Touche 9 - B.B.B. 3 klein
G.J. Linders Di. 19-10-2021 19:30:00 B2 1 8 De Vriendenkring 1 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 19-10-2021 19:30:00 B2 1 8 Dos `71 2 - BC Reek 2 klein
Café D'n Brouwer Di. 19-10-2021 19:30:00 B2 1 8 B.A.M. D`n Brouwer 4 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe Govers Di. 19-10-2021 19:30:00 B2 1 8 TOK `74 2 - BC Esteren 1 klein
Cafe De Brug Di. 19-10-2021 19:30:00 B2 1 8 De Brug 2 - De Bongerd 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 19-10-2021 19:30:00 B2 1 8 `t Centrum 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
De Bongerd Di. 19-10-2021 19:30:00 C4 2 7 De Bongerd 1 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Kerkzicht Wo. 20-10-2021 19:30:00 C4 2 7 Kerkzicht 2 - De Vriendschap 4 klein
Den Driehoek Ma. 25-10-2021 19:30:00 C4 2 8 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Kerkzicht 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 25-10-2021 19:30:00 C4 2 8 De Vriendschap 4 - Net Mis 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 25-10-2021 19:30:00 C4 2 8 `t Centrum 8 - Touche 9 klein
Het Wapen van Reek Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 9 BC Reek 2 - De Brug 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 9 Biljartclub Zeeland 1 - De Vriendenkring 1 klein
't Dorpshuus Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 9 BC Esteren 1 - Dos `71 2 klein
De Bongerd Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 9 De Bongerd 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Thekes Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 9 Net Mis 2 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 9 Verkregen Door Oefening 3 - `t Centrum 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 9 Verkregen Door Oefening 2 - TOK `74 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 26-10-2021 19:30:00 C4 2 8 `t Centrum 6 - De Bongerd 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 01-11-2021 19:30:00 B1 1 6 OBC De Schutskooi 1 - De Zwaan 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Biljartvereniging Bellevue 1 - BC Reek 2 klein
Cafe De Brug Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 2 8 De Brug 3 - Dos `71 3 klein
Café D'n Brouwer Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 2 8 B.A.M. D`n Brouwer 3 - B.B.B. 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 2 8 OBC De Schutskooi 2 - BC Esteren 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 2 8 Nooit Gedacht 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café De Wiek Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 2 8 Soko 1 - `t Centrum 7 klein
Cafe Wittenberg Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 2 8 T.O.P. 2 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 2 8 Verkregen Door Oefening 4 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 01-11-2021 19:30:00 C2 1 6 De Vriendschap 1 - De Coehoorn 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 01-11-2021 19:30:00 C2 1 6 `t Centrum 2 - B.B.B 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 01-11-2021 19:30:00 C3 2 6 `t Haasje 2 - OBC De Schutskooi 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 01-11-2021 19:30:00 C3 2 6 De Vriendschap 5 - `t Centrum 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 01-11-2021 19:30:00 C4 1 8 `t Centrum 5 - Touche 8 klein
Thekes Ma. 01-11-2021 19:30:00 C4 2 9 Net Mis 5 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 01-11-2021 19:30:00 C4 2 9 Touche 9 - De Vriendschap 4 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 01-11-2021 19:30:00 C4 2 9 B.B.B. 3 - `t Centrum 8 klein
Vidi-Reo Di. 02-11-2021 19:00:00 C1 1 6 Krijt Op Tijd 2 - Kerkzicht 1 klein
Vidi-Reo Di. 02-11-2021 19:00:00 C1 1 6 Krijt Op Tijd 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 02-11-2021 19:00:00 C1 1 6 Germenzeel 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 02-11-2021 19:30:00 B1 1 6 BC Reek 1 - De Brug 1 klein
Thekes Di. 02-11-2021 19:30:00 B1 1 6 Net Mis 1 - Touche 2 klein
Café D'n Brouwer Di. 02-11-2021 19:30:00 B1 1 6 B.A.M. D`n Brouwer 2 - T.O.P. 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Dos `71 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe De Brug Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 10 De Brug 2 - BC Esteren 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 10 B.A.M. D`n Brouwer 4 - De Bongerd 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 10 `t Centrum 1 - Net Mis 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Biljartclub Zeeland 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe Govers Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 10 TOK `74 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 02-11-2021 19:30:00 C2 1 6 Biljartclub Zeeland 5 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 02-11-2021 19:30:00 C2 1 6 Germenzeel 2 - Touche 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 1 6 Touche 5 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe De Schutskooi Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 1 6 OBC De Schutskooi 4 - Germenzeel 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 1 6 Touche 4 - BC Reek 3 klein
Vidi-Reo Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 1 6 Krijt Op Tijd 3 - De Coehoorn 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 2 6 Touche 6 - T.O.P. 3 klein
Partycentrum De Raaf Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 2 6 Biljartvereniging de Raaf 1 - De Leeuwerik 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 2 6 Germenzeel 4 - Soko 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 02-11-2021 19:30:00 C4 1 8 Biljartvereniging V.O.V.`89 - Krijt Op Tijd 4 klein
Thekes Di. 02-11-2021 19:30:00 C4 1 8 Net Mis 4 - Touche 7 klein
Cafe Govers Di. 02-11-2021 19:30:00 C4 1 8 TOK `74 3 - De Zwaan 5 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 03-11-2021 19:00:00 C1 1 6 De Zwaan 2 - Germenzeel 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 03-11-2021 19:00:00 C1 1 6 Biljartclub Zeeland 3 - Moira 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 03-11-2021 19:30:00 B1 1 6 Dos `71 1 - TOK `74 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 03-11-2021 19:30:00 C2 1 6 BV Jong Geleerd 3 - De Vriendschap 2 klein
Thekes Wo. 03-11-2021 19:30:00 C2 1 6 Net Mis 3 - De Zwaan 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 03-11-2021 19:30:00 C3 1 6 De Zwaan 4 - `t Haasje 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 03-11-2021 19:30:00 C4 1 8 Biljartclub Zeeland 6 - De Vriendenkring 2 klein
Café d'n Dort Wo. 03-11-2021 19:30:00 C4 1 8 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - De Brug 4 klein
Kerkzicht Wo. 03-11-2021 19:30:00 C4 2 9 Kerkzicht 2 - `t Centrum 6 klein
De Leeuwerik Do. 04-11-2021 19:00:00 C1 1 6 De Leeuwerik 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Herberg De Mulder Do. 04-11-2021 19:30:00 C3 1 6 De Vriendschap 3 - Moira 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 08-11-2021 19:30:00 B1 1 7 Verkregen Door Oefening 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Cafe De Brug Ma. 08-11-2021 19:30:00 B1 1 7 De Brug 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 08-11-2021 19:30:00 B2 2 9 B.B.B. 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
De Beukenhof Ma. 08-11-2021 19:30:00 B2 2 9 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Soko 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 08-11-2021 19:30:00 C2 1 7 De Vriendschap 2 - Touche 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 08-11-2021 19:30:00 C2 1 7 Biljartclub D`n Huuskamer - BV Jong Geleerd 3 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 08-11-2021 19:30:00 C2 1 7 B.B.B 2 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 1 7 OBC De Schutskooi 3 - Germenzeel 3 klein
Het Wapen van Reek Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 1 7 BC Reek 3 - Krijt Op Tijd 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 1 7 `t Haasje 1 - Touche 5 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 2 7 OBC De Schutskooi 5 - De Vriendschap 5 klein
Cafe Wittenberg Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 2 7 T.O.P. 3 - `t Haasje 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 08-11-2021 19:30:00 C4 1 9 `t Centrum 4 - Net Mis 4 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 08-11-2021 19:30:00 C4 1 9 Touche 7 - TOK `74 3 klein
Thekes Ma. 08-11-2021 19:30:00 C4 2 10 Net Mis 5 - `t Centrum 6 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 08-11-2021 19:30:00 C4 2 10 Touche 9 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 08-11-2021 19:30:00 C4 2 10 B.B.B. 3 - De Vriendschap 4 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 09-11-2021 19:00:00 C1 1 7 Biljartclub Zeeland 4 - Krijt Op Tijd 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 09-11-2021 19:00:00 C1 1 7 Germenzeel 5 - Moira 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 09-11-2021 19:30:00 B1 1 7 T.O.P. 1 - Dos `71 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 09-11-2021 19:30:00 B1 1 7 Touche 2 - BC Reek 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 1 11 Biljartclub Zeeland 1 - Dos `71 2 klein
G.J. Linders Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 1 11 De Vriendenkring 1 - TOK `74 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 1 11 Verkregen Door Oefening 2 - De Brug 2 klein
Thekes Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 1 11 Net Mis 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 1 11 BC Reek 2 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
De Bongerd Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 1 11 De Bongerd 2 - `t Centrum 1 klein
't Dorpshuus Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 1 11 BC Esteren 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 2 9 Dos `71 3 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 2 9 `t Centrum 7 - T.O.P. 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 09-11-2021 19:30:00 C2 1 7 Germenzeel 2 - De Vriendschap 1 klein
Cafe De Coehoorn Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 1 7 De Coehoorn 2 - De Vriendschap 3 klein
Cafe De Schutskooi Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 1 7 OBC De Schutskooi 4 - Touche 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 1 7 Moira 2 - De Zwaan 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 2 7 `t Centrum 3 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 2 7 Germenzeel 4 - Touche 6 klein
Cafe De Brug Di. 09-11-2021 19:30:00 C4 1 9 De Brug 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Vidi-Reo Di. 09-11-2021 19:30:00 C4 1 9 Krijt Op Tijd 4 - `t Centrum 5 klein
Kerkzicht Wo. 10-11-2021 19:00:00 C1 1 7 Kerkzicht 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 10-11-2021 19:00:00 C1 1 7 BV Jong Geleerd 2 - De Zwaan 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 10-11-2021 19:00:00 C1 1 7 BV Jong Geleerd 1 - De Leeuwerik 1 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 10-11-2021 19:00:00 C1 1 7 Biljartclub Zeeland 3 - Germenzeel 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 10-11-2021 19:30:00 B1 1 7 De Zwaan 1 - Net Mis 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 10-11-2021 19:30:00 B2 2 9 BC De Kromme Keu 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Kling Opleidingen Wo. 10-11-2021 19:30:00 B2 2 9 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - De Brug 3 klein
't Dorpshuus Wo. 10-11-2021 19:30:00 B2 2 9 BC Esteren 2 - Nooit Gedacht 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 10-11-2021 19:30:00 C2 1 7 De Zwaan 3 - `t Centrum 2 klein
G.J. Linders Wo. 10-11-2021 19:30:00 C4 1 9 De Vriendenkring 2 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Kerkzicht Wo. 10-11-2021 19:30:00 C4 2 10 Kerkzicht 2 - De Bongerd 1 klein
Cafe De Coehoorn Do. 11-11-2021 19:30:00 C2 1 7 De Coehoorn 1 - Net Mis 3 klein
Cafe Oud Grave Do. 11-11-2021 19:30:00 C3 2 7 Oud Grave 1 - Soko 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 11-11-2021 19:30:00 C4 1 9 De Zwaan 5 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2 1 12 Biljartvereniging Bellevue 1 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2 2 10 Verkregen Door Oefening 4 - Soko 1 klein
Cafe De Brug Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2 2 10 De Brug 3 - `t Centrum 7 klein
Café D'n Brouwer Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2 2 10 B.A.M. D`n Brouwer 3 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2 2 10 OBC De Schutskooi 2 - Dos `71 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2 2 10 Nooit Gedacht 1 - B.B.B. 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2 2 10 T.O.P. 2 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 1 8 Touche 3 - De Vriendschap 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 1 8 `t Centrum 2 - De Coehoorn 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 1 8 De Vriendschap 2 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Cafe De Schutskooi Ma. 15-11-2021 19:30:00 C3 1 8 OBC De Schutskooi 3 - `t Haasje 1 klein
Café De Wiek Ma. 15-11-2021 19:30:00 C3 2 8 Soko 2 - Touche 6 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 15-11-2021 19:30:00 C3 2 8 `t Haasje 2 - Germenzeel 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 15-11-2021 19:30:00 C4 1 10 `t Centrum 5 - De Brug 4 klein
Den Driehoek Ma. 15-11-2021 19:30:00 C4 2 11 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - B.B.B. 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 15-11-2021 19:30:00 C4 2 11 De Vriendschap 4 - `t Centrum 8 klein
Vidi-Reo Di. 16-11-2021 19:00:00 C1 1 8 Krijt Op Tijd 2 - BV Jong Geleerd 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 16-11-2021 19:00:00 C1 1 8 Moira 1 - Germenzeel 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 16-11-2021 19:00:00 C1 1 8 Germenzeel 5 - BV Jong Geleerd 2 klein
Vidi-Reo Di. 16-11-2021 19:00:00 C1 1 8 Krijt Op Tijd 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Cafe Govers Di. 16-11-2021 19:30:00 B1 1 8 TOK `74 1 - T.O.P. 1 klein
Thekes Di. 16-11-2021 19:30:00 B1 1 8 Net Mis 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 16-11-2021 19:30:00 B1 1 8 BC Reek 1 - De Zwaan 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 16-11-2021 19:30:00 B1 1 8 B.A.M. D`n Brouwer 2 - Touche 2 klein
Cafe De Brug Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 12 De Brug 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 12 B.A.M. D`n Brouwer 4 - BC Esteren 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 12 `t Centrum 1 - BC Reek 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 12 Biljartclub Zeeland 2 - De Bongerd 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 12 Verkregen Door Oefening 3 - Net Mis 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 12 Dos `71 2 - De Vriendenkring 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 16-11-2021 19:30:00 C2 1 8 Biljartclub Zeeland 5 - De Zwaan 3 klein
Vidi-Reo Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 1 8 Krijt Op Tijd 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 1 8 Touche 5 - Moira 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 1 8 Germenzeel 3 - Touche 4 klein
Partycentrum De Raaf Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 2 8 Biljartvereniging de Raaf 1 - OBC De Schutskooi 5 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 16-11-2021 19:30:00 C4 1 10 Touche 8 - Krijt Op Tijd 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 16-11-2021 19:30:00 C4 1 10 Biljartvereniging V.O.V.`89 - De Vriendenkring 2 klein
Cafe Govers Di. 16-11-2021 19:30:00 C4 1 10 TOK `74 3 - `t Centrum 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 16-11-2021 19:30:00 C4 2 11 `t Centrum 6 - Touche 9 klein
De Bongerd Di. 16-11-2021 19:30:00 C4 2 11 De Bongerd 1 - Net Mis 5 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 17-11-2021 19:00:00 C1 1 8 De Zwaan 2 - Kerkzicht 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 17-11-2021 19:30:00 B1 1 8 Dos `71 1 - De Brug 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2 2 10 BC De Kromme Keu 1 - BC Esteren 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 17-11-2021 19:30:00 C2 1 8 BV Jong Geleerd 3 - B.B.B 2 klein
Thekes Wo. 17-11-2021 19:30:00 C2 1 8 Net Mis 3 - Germenzeel 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 17-11-2021 19:30:00 C3 1 8 De Zwaan 4 - De Coehoorn 2 klein
Café d'n Dort Wo. 17-11-2021 19:30:00 C4 1 10 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - De Zwaan 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 17-11-2021 19:30:00 C4 1 10 Biljartclub Zeeland 6 - Touche 7 klein
De Leeuwerik Do. 18-11-2021 19:00:00 C1 1 8 De Leeuwerik 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Herberg De Mulder Do. 18-11-2021 19:30:00 C3 1 8 De Vriendschap 3 - BC Reek 3 klein
Cafe Oud Grave Do. 18-11-2021 19:30:00 C3 2 8 Oud Grave 1 - De Leeuwerik 2 klein
Herberg De Mulder Do. 18-11-2021 19:30:00 C3 2 8 De Vriendschap 5 - T.O.P. 3 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 22-11-2021 19:30:00 B1 1 9 Verkregen Door Oefening 1 - BC Reek 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 22-11-2021 19:30:00 B1 1 9 OBC De Schutskooi 1 - Net Mis 1 klein
Cafe De Brug Ma. 22-11-2021 19:30:00 B1 1 9 De Brug 1 - TOK `74 1 klein
De Beukenhof Ma. 22-11-2021 19:30:00 B2 2 11 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - De Brug 3 klein
Café De Wiek Ma. 22-11-2021 19:30:00 B2 2 11 Soko 1 - T.O.P. 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 22-11-2021 19:30:00 B2 2 11 B.B.B. 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 22-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Biljartclub D`n Huuskamer - Touche 3 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 22-11-2021 19:30:00 C2 1 9 B.B.B 2 - De Vriendschap 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 22-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Vriendschap 1 - Net Mis 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 22-11-2021 19:30:00 C3 1 9 `t Haasje 1 - Germenzeel 3 klein
Het Wapen van Reek Ma. 22-11-2021 19:30:00 C3 1 9 BC Reek 3 - De Zwaan 4 klein
Cafe Wittenberg Ma. 22-11-2021 19:30:00 C3 2 9 T.O.P. 3 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 22-11-2021 19:30:00 C4 1 11 Touche 7 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 22-11-2021 19:30:00 C4 1 11 `t Centrum 4 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 22-11-2021 19:30:00 C4 2 12 `t Centrum 8 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Thekes Ma. 22-11-2021 19:30:00 C4 2 12 Net Mis 5 - Kerkzicht 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 22-11-2021 19:30:00 C4 2 12 Touche 9 - De Bongerd 1 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 22-11-2021 19:30:00 C4 2 12 B.B.B. 3 - `t Centrum 6 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 23-11-2021 19:00:00 C1 1 9 Biljartclub Zeeland 4 - De Zwaan 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 23-11-2021 19:00:00 C1 1 9 Germenzeel 1 - De Leeuwerik 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 23-11-2021 19:30:00 B1 1 9 Touche 2 - Dos `71 1 klein
G.J. Linders Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 13 De Vriendenkring 1 - De Brug 2 klein
Cafe Govers Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 13 TOK `74 2 - Dos `71 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 13 Biljartclub Zeeland 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 13 Verkregen Door Oefening 2 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Het Wapen van Reek Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 13 BC Reek 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
De Bongerd Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 13 De Bongerd 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
't Dorpshuus Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 13 BC Esteren 1 - `t Centrum 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 2 11 Dos `71 3 - Nooit Gedacht 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 2 11 `t Centrum 7 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 23-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Germenzeel 2 - `t Centrum 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 1 9 Touche 4 - Krijt Op Tijd 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 1 9 Moira 2 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe De Coehoorn Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 1 9 De Coehoorn 2 - Touche 5 klein
Cafe De Schutskooi Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 1 9 OBC De Schutskooi 4 - De Vriendschap 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 2 9 Touche 6 - `t Haasje 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 2 9 `t Centrum 3 - Oud Grave 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 2 9 Germenzeel 4 - De Vriendschap 5 klein
Thekes Di. 23-11-2021 19:30:00 C4 1 11 Net Mis 4 - TOK `74 3 klein
Cafe De Brug Di. 23-11-2021 19:30:00 C4 1 11 De Brug 4 - Touche 8 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 24-11-2021 19:00:00 C1 1 9 Biljartclub Zeeland 3 - Krijt Op Tijd 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 24-11-2021 19:00:00 C1 1 9 BV Jong Geleerd 2 - Moira 1 klein
Kerkzicht Wo. 24-11-2021 19:00:00 C1 1 9 Kerkzicht 1 - Germenzeel 5 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 24-11-2021 19:00:00 C1 1 9 BV Jong Geleerd 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 24-11-2021 19:30:00 B1 1 9 De Zwaan 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Kling Opleidingen Wo. 24-11-2021 19:30:00 B2 2 11 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
't Dorpshuus Wo. 24-11-2021 19:30:00 B2 2 11 BC Esteren 2 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Zwaan 3 - BV Jong Geleerd 3 klein
G.J. Linders Wo. 24-11-2021 19:30:00 C4 1 11 De Vriendenkring 2 - `t Centrum 5 klein
Cafe De Coehoorn Do. 25-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Coehoorn 1 - Biljartclub Zeeland 5 klein
De Leeuwerik Do. 25-11-2021 19:30:00 C3 2 9 De Leeuwerik 2 - Soko 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 25-11-2021 19:30:00 C4 1 11 De Zwaan 5 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 29-11-2021 19:30:00 B2 1 14 Biljartvereniging Bellevue 1 - De Vriendenkring 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 29-11-2021 19:30:00 B2 2 12 Verkregen Door Oefening 4 - T.O.P. 2 klein
Cafe De Brug Ma. 29-11-2021 19:30:00 B2 2 12 De Brug 3 - Soko 1 klein
Café D'n Brouwer Ma. 29-11-2021 19:30:00 B2 2 12 B.A.M. D`n Brouwer 3 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 29-11-2021 19:30:00 B2 2 12 OBC De Schutskooi 2 - `t Centrum 7 klein
Cafe Wittenberg Ma. 29-11-2021 19:30:00 B2 2 12 Nooit Gedacht 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 1 10 `t Centrum 2 - De Vriendschap 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 1 10 De Vriendschap 2 - De Zwaan 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Biljartclub D`n Huuskamer - B.B.B 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Touche 3 - Net Mis 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 29-11-2021 19:30:00 C3 1 10 OBC De Schutskooi 3 - De Coehoorn 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 29-11-2021 19:30:00 C3 1 10 `t Haasje 1 - Moira 2 klein
Café De Wiek Ma. 29-11-2021 19:30:00 C3 2 10 Soko 2 - `t Haasje 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 29-11-2021 19:30:00 C3 2 10 De Vriendschap 5 - Touche 6 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 29-11-2021 19:30:00 C4 1 12 `t Centrum 5 - De Zwaan 5 klein
Den Driehoek Ma. 29-11-2021 19:30:00 C4 2 13 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - De Vriendschap 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 30-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Moira 1 - De Leeuwerik 1 klein
Vidi-Reo Di. 30-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Krijt Op Tijd 2 - Germenzeel 1 klein
Vidi-Reo Di. 30-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Krijt Op Tijd 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 30-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Germenzeel 5 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Cafe Govers Di. 30-11-2021 19:30:00 B1 1 10 TOK `74 1 - Touche 2 klein
Cafe Wittenberg Di. 30-11-2021 19:30:00 B1 1 10 T.O.P. 1 - De Brug 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 30-11-2021 19:30:00 B1 1 10 BC Reek 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 30-11-2021 19:30:00 B1 1 10 B.A.M. D`n Brouwer 2 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 14 Verkregen Door Oefening 3 - BC Reek 2 klein
Cafe De Brug Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 14 De Brug 2 - TOK `74 2 klein
Thekes Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 14 Net Mis 2 - De Bongerd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 14 Biljartclub Zeeland 2 - BC Esteren 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 14 `t Centrum 1 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Café D'n Brouwer Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 14 B.A.M. D`n Brouwer 4 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 30-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Biljartclub Zeeland 5 - Germenzeel 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Germenzeel 3 - Krijt Op Tijd 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Touche 5 - BC Reek 3 klein
Partycentrum De Raaf Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 2 10 Biljartvereniging de Raaf 1 - Germenzeel 4 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 30-11-2021 19:30:00 C4 1 12 Touche 8 - De Vriendenkring 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 30-11-2021 19:30:00 C4 1 12 Biljartvereniging V.O.V.`89 - Touche 7 klein
Vidi-Reo Di. 30-11-2021 19:30:00 C4 1 12 Krijt Op Tijd 4 - De Brug 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 30-11-2021 19:30:00 C4 2 13 `t Centrum 6 - `t Centrum 8 klein
De Bongerd Di. 30-11-2021 19:30:00 C4 2 13 De Bongerd 1 - B.B.B. 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 01-12-2021 19:00:00 C1 1 10 De Zwaan 2 - BV Jong Geleerd 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 01-12-2021 19:00:00 C1 1 10 BV Jong Geleerd 2 - Kerkzicht 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 01-12-2021 19:30:00 B1 1 10 Dos `71 1 - De Zwaan 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 01-12-2021 19:30:00 B2 2 12 BC De Kromme Keu 1 - Dos `71 3 klein
't Dorpshuus Wo. 01-12-2021 19:30:00 B2 2 12 BC Esteren 2 - B.B.B. 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 01-12-2021 19:30:00 C2 1 10 BV Jong Geleerd 3 - De Coehoorn 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 01-12-2021 19:30:00 C3 1 10 De Zwaan 4 - OBC De Schutskooi 4 klein
Café d'n Dort Wo. 01-12-2021 19:30:00 C4 1 12 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - `t Centrum 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 01-12-2021 19:30:00 C4 1 12 Biljartclub Zeeland 6 - Net Mis 4 klein
Kerkzicht Wo. 01-12-2021 19:30:00 C4 2 13 Kerkzicht 2 - Touche 9 klein
Herberg De Mulder Do. 02-12-2021 19:30:00 C3 1 10 De Vriendschap 3 - Touche 4 klein
Cafe Oud Grave Do. 02-12-2021 19:30:00 C3 2 10 Oud Grave 1 - OBC De Schutskooi 5 klein
De Leeuwerik Do. 02-12-2021 19:30:00 C3 2 10 De Leeuwerik 2 - `t Centrum 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 06-12-2021 19:30:00 B1 1 11 OBC De Schutskooi 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 06-12-2021 19:30:00 B1 1 11 Verkregen Door Oefening 1 - Dos `71 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 06-12-2021 19:30:00 B2 2 13 T.O.P. 2 - De Brug 3 klein
Café De Wiek Ma. 06-12-2021 19:30:00 B2 2 13 Soko 1 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
De Beukenhof Ma. 06-12-2021 19:30:00 B2 2 13 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 06-12-2021 19:30:00 B2 2 13 B.B.B. 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 06-12-2021 19:30:00 C2 1 11 B.B.B 2 - Touche 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 06-12-2021 19:30:00 C2 1 11 De Vriendschap 1 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Het Wapen van Reek Ma. 06-12-2021 19:30:00 C3 1 11 BC Reek 3 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 06-12-2021 19:30:00 C3 2 11 OBC De Schutskooi 5 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 06-12-2021 19:30:00 C3 2 11 T.O.P. 3 - Oud Grave 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 06-12-2021 19:30:00 C3 2 11 `t Haasje 2 - De Vriendschap 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 06-12-2021 19:30:00 C4 1 13 `t Centrum 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 06-12-2021 19:30:00 C4 1 13 Touche 7 - `t Centrum 5 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 06-12-2021 19:30:00 C4 2 14 Touche 9 - Net Mis 5 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 06-12-2021 19:30:00 C4 2 14 B.B.B. 3 - Kerkzicht 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 06-12-2021 19:30:00 C4 2 14 `t Centrum 8 - De Bongerd 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 06-12-2021 19:30:00 C4 2 14 De Vriendschap 4 - `t Centrum 6 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 07-12-2021 19:00:00 C1 1 11 Biljartclub Zeeland 4 - BV Jong Geleerd 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 07-12-2021 19:00:00 C1 1 11 Germenzeel 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
Thekes Di. 07-12-2021 19:30:00 B1 1 11 Net Mis 1 - BC Reek 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 07-12-2021 19:30:00 B1 1 11 Touche 2 - T.O.P. 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 1 15 Biljartclub Zeeland 1 - `t Centrum 1 klein
't Dorpshuus Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 1 15 BC Esteren 1 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Sportpark De Braaken Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 1 15 Dos `71 2 - De Brug 2 klein
Cafe Govers Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 1 15 TOK `74 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 1 15 Verkregen Door Oefening 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
G.J. Linders Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 1 15 De Vriendenkring 1 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Het Wapen van Reek Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 1 15 BC Reek 2 - Net Mis 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 2 13 Dos `71 3 - BC Esteren 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 07-12-2021 19:30:00 B2 2 13 `t Centrum 7 - Nooit Gedacht 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 07-12-2021 19:30:00 C2 1 11 Germenzeel 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Vidi-Reo Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 11 Krijt Op Tijd 3 - De Vriendschap 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 11 Touche 4 - De Zwaan 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 11 Moira 2 - Germenzeel 3 klein
Cafe De Schutskooi Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 11 OBC De Schutskooi 4 - Touche 5 klein
Cafe De Coehoorn Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 11 De Coehoorn 2 - `t Haasje 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 2 11 Touche 6 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 2 11 `t Centrum 3 - Soko 2 klein
Cafe Govers Di. 07-12-2021 19:30:00 C4 1 13 TOK `74 3 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Thekes Di. 07-12-2021 19:30:00 C4 1 13 Net Mis 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Kerkzicht Wo. 08-12-2021 19:00:00 C1 1 11 Kerkzicht 1 - Moira 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 08-12-2021 19:00:00 C1 1 11 BV Jong Geleerd 1 - Germenzeel 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 08-12-2021 19:00:00 C1 1 11 Biljartclub Zeeland 3 - De Zwaan 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 08-12-2021 19:30:00 B1 1 11 De Zwaan 1 - TOK `74 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 08-12-2021 19:30:00 B2 2 13 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
Thekes Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 11 Net Mis 3 - `t Centrum 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 11 De Zwaan 3 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
G.J. Linders Wo. 08-12-2021 19:30:00 C4 1 13 De Vriendenkring 2 - Krijt Op Tijd 4 klein
De Leeuwerik Do. 09-12-2021 19:00:00 C1 1 11 De Leeuwerik 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Cafe De Coehoorn Do. 09-12-2021 19:30:00 C2 1 11 De Coehoorn 1 - De Vriendschap 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 09-12-2021 19:30:00 C4 1 13 De Zwaan 5 - Touche 8 klein
Cafe De Brug Ma. 27-12-2021 19:30:00 B2 2 14 De Brug 3 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe Wittenberg Ma. 27-12-2021 19:30:00 B2 2 14 T.O.P. 2 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Café De Wiek Ma. 27-12-2021 19:30:00 B2 2 14 Soko 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
De Beukenhof Ma. 27-12-2021 19:30:00 B2 2 14 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Nooit Gedacht 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 27-12-2021 19:30:00 C4 1 14 Touche 7 - Touche 8 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 27-12-2021 19:30:00 C4 1 14 `t Centrum 4 - `t Centrum 5 klein
Thekes Ma. 27-12-2021 19:30:00 C4 2 15 Net Mis 5 - B.B.B. 3 klein
G.J. Linders Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 1 16 De Vriendenkring 1 - `t Centrum 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 1 16 Dos `71 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Cafe Govers Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 1 16 TOK `74 2 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Het Wapen van Reek Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 1 16 BC Reek 2 - De Bongerd 2 klein
't Dorpshuus Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 1 16 BC Esteren 1 - Net Mis 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 1 16 Verkregen Door Oefening 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 1 16 Biljartclub Zeeland 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 2 14 Dos `71 3 - B.B.B. 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 28-12-2021 19:30:00 B2 2 14 `t Centrum 7 - BC De Kromme Keu 1 klein
Thekes Di. 28-12-2021 19:30:00 C4 1 14 Net Mis 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Cafe Govers Di. 28-12-2021 19:30:00 C4 1 14 TOK `74 3 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
De Bongerd Di. 28-12-2021 19:30:00 C4 2 15 De Bongerd 1 - De Vriendschap 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 28-12-2021 19:30:00 C4 2 15 `t Centrum 6 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 29-12-2021 19:30:00 B2 2 14 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - BC Esteren 2 klein
G.J. Linders Wo. 29-12-2021 19:30:00 C4 1 14 De Vriendenkring 2 - De Brug 4 klein
Kerkzicht Wo. 29-12-2021 19:30:00 C4 2 15 Kerkzicht 2 - `t Centrum 8 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 30-12-2021 19:30:00 C4 1 14 De Zwaan 5 - Krijt Op Tijd 4 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2 1 17 Biljartvereniging Bellevue 1 - De Brug 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2 2 15 Verkregen Door Oefening 4 - Dos `71 3 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2 2 15 B.B.B. 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2 2 15 Nooit Gedacht 1 - Soko 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2 2 15 OBC De Schutskooi 2 - T.O.P. 2 klein
Café D'n Brouwer Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2 2 15 B.A.M. D`n Brouwer 3 - De Brug 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 03-01-2022 19:30:00 C4 1 15 `t Centrum 5 - Net Mis 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 03-01-2022 19:30:00 C4 2 16 `t Centrum 8 - Net Mis 5 klein
Herberg De Mulder Ma. 03-01-2022 19:30:00 C4 2 16 De Vriendschap 4 - Kerkzicht 2 klein
Den Driehoek Ma. 03-01-2022 19:30:00 C4 2 16 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - De Bongerd 1 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 03-01-2022 19:30:00 C4 2 16 B.B.B. 3 - Touche 9 klein
Café D'n Brouwer Di. 04-01-2022 19:30:00 B2 1 17 B.A.M. D`n Brouwer 4 - Dos `71 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 04-01-2022 19:30:00 B2 1 17 `t Centrum 1 - TOK `74 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 04-01-2022 19:30:00 B2 1 17 Biljartclub Zeeland 2 - De Vriendenkring 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 04-01-2022 19:30:00 B2 1 17 Verkregen Door Oefening 3 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Thekes Di. 04-01-2022 19:30:00 B2 1 17 Net Mis 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
De Bongerd Di. 04-01-2022 19:30:00 B2 1 17 De Bongerd 2 - BC Esteren 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 04-01-2022 19:30:00 C4 1 15 Touche 8 - `t Centrum 4 klein
Vidi-Reo Di. 04-01-2022 19:30:00 C4 1 15 Krijt Op Tijd 4 - Touche 7 klein
Cafe De Brug Di. 04-01-2022 19:30:00 C4 1 15 De Brug 4 - De Zwaan 5 klein
Cafe De Coehoorn Di. 04-01-2022 19:30:00 C4 1 15 Biljartvereniging V.O.V.`89 - TOK `74 3 klein
't Dorpshuus Wo. 05-01-2022 19:30:00 B2 2 15 BC Esteren 2 - `t Centrum 7 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 05-01-2022 19:30:00 B2 2 15 BC De Kromme Keu 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Café d'n Dort Wo. 05-01-2022 19:30:00 C4 1 15 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - Biljartclub Zeeland 6 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 10-01-2022 19:30:00 B1 1 12 Verkregen Door Oefening 1 - TOK `74 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 10-01-2022 19:30:00 B1 1 12 OBC De Schutskooi 1 - Dos `71 1 klein
Café D'n Brouwer Ma. 10-01-2022 19:30:00 B2 2 16 B.A.M. D`n Brouwer 3 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe Wittenberg Ma. 10-01-2022 19:30:00 B2 2 16 T.O.P. 2 - Nooit Gedacht 1 klein
Café De Wiek Ma. 10-01-2022 19:30:00 B2 2 16 Soko 1 - BC De Kromme Keu 1 klein
De Beukenhof Ma. 10-01-2022 19:30:00 B2 2 16 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - BC Esteren 2 klein
Cafe De Brug Ma. 10-01-2022 19:30:00 B2 2 16 De Brug 3 - OBC De Schutskooi 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 10-01-2022 19:30:00 C2 1 12 `t Centrum 2 - Touche 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 10-01-2022 19:30:00 C2 1 12 De Vriendschap 1 - BV Jong Geleerd 3 klein
Het Wapen van Reek Ma. 10-01-2022 19:30:00 C3 1 12 BC Reek 3 - `t Haasje 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 10-01-2022 19:30:00 C3 2 12 `t Haasje 2 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 10-01-2022 19:30:00 C3 2 12 T.O.P. 3 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 10-01-2022 19:30:00 C3 2 12 OBC De Schutskooi 5 - `t Centrum 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 10-01-2022 19:30:00 C3 2 12 De Vriendschap 5 - Soko 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 10-01-2022 19:30:00 C4 1 16 `t Centrum 4 - Krijt Op Tijd 4 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 10-01-2022 19:30:00 C4 1 16 Touche 7 - De Brug 4 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 10-01-2022 19:30:00 C4 2 17 Touche 9 - `t Centrum 8 klein
Thekes Ma. 10-01-2022 19:30:00 C4 2 17 Net Mis 5 - De Vriendschap 4 klein
Vidi-Reo Di. 11-01-2022 19:00:00 C1 1 12 Krijt Op Tijd 2 - Moira 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 11-01-2022 19:00:00 C1 1 12 Germenzeel 1 - De Zwaan 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 11-01-2022 19:00:00 C1 1 12 Biljartclub Zeeland 4 - Kerkzicht 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 11-01-2022 19:30:00 B1 1 12 Touche 2 - De Brug 1 klein
Thekes Di. 11-01-2022 19:30:00 B1 1 12 Net Mis 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 1 18 Biljartclub Zeeland 1 - Net Mis 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 1 18 Dos `71 2 - `t Centrum 1 klein
G.J. Linders Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 1 18 De Vriendenkring 1 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 1 18 Verkregen Door Oefening 2 - De Bongerd 2 klein
't Dorpshuus Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 1 18 BC Esteren 1 - BC Reek 2 klein
Cafe De Brug Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 1 18 De Brug 2 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Cafe Govers Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 1 18 TOK `74 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 2 16 `t Centrum 7 - B.B.B. 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 11-01-2022 19:30:00 C2 1 12 Germenzeel 2 - De Vriendschap 2 klein
Cafe De Coehoorn Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 12 De Coehoorn 2 - Moira 2 klein
Cafe De Schutskooi Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 12 OBC De Schutskooi 4 - OBC De Schutskooi 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 12 Touche 4 - Touche 5 klein
Vidi-Reo Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 12 Krijt Op Tijd 3 - De Zwaan 4 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 2 12 Germenzeel 4 - Oud Grave 1 klein
Thekes Di. 11-01-2022 19:30:00 C4 1 16 Net Mis 4 - Touche 8 klein
Cafe Govers Di. 11-01-2022 19:30:00 C4 1 16 TOK `74 3 - `t Centrum 5 klein
De Bongerd Di. 11-01-2022 19:30:00 C4 2 17 De Bongerd 1 - `t Centrum 6 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 12-01-2022 19:00:00 C1 1 12 BV Jong Geleerd 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 12-01-2022 19:00:00 C1 1 12 Biljartclub Zeeland 3 - Germenzeel 5 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 12-01-2022 19:30:00 B1 1 12 De Zwaan 1 - T.O.P. 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 12-01-2022 19:30:00 B2 2 16 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - Dos `71 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 12-01-2022 19:30:00 C2 1 12 De Zwaan 3 - B.B.B 2 klein
Thekes Wo. 12-01-2022 19:30:00 C2 1 12 Net Mis 3 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 12-01-2022 19:30:00 C4 1 16 Biljartclub Zeeland 6 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Kerkzicht Wo. 12-01-2022 19:30:00 C4 2 17 Kerkzicht 2 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
De Leeuwerik Do. 13-01-2022 19:00:00 C1 1 12 De Leeuwerik 1 - Krijt Op Tijd 1 klein
Cafe De Coehoorn Do. 13-01-2022 19:30:00 C2 1 12 De Coehoorn 1 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Herberg De Mulder Do. 13-01-2022 19:30:00 C3 1 12 De Vriendschap 3 - Germenzeel 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 13-01-2022 19:30:00 C4 1 16 De Zwaan 5 - De Vriendenkring 2 klein
Cafe De Brug Ma. 17-01-2022 19:30:00 B1 1 13 De Brug 1 - De Zwaan 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 17-01-2022 19:30:00 B2 2 17 Nooit Gedacht 1 - De Brug 3 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 17-01-2022 19:30:00 B2 2 17 Verkregen Door Oefening 4 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 17-01-2022 19:30:00 B2 2 17 B.B.B. 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 17-01-2022 19:30:00 B2 2 17 OBC De Schutskooi 2 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 13 B.B.B 2 - De Coehoorn 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 13 Touche 3 - De Zwaan 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 13 Biljartclub D`n Huuskamer - Germenzeel 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 13 De Vriendschap 2 - De Vriendschap 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 17-01-2022 19:30:00 C3 1 13 OBC De Schutskooi 3 - Touche 4 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 17-01-2022 19:30:00 C3 1 13 `t Haasje 1 - OBC De Schutskooi 4 klein
Café De Wiek Ma. 17-01-2022 19:30:00 C3 2 13 Soko 2 - OBC De Schutskooi 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 17-01-2022 19:30:00 C4 1 17 `t Centrum 5 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Herberg De Mulder Ma. 17-01-2022 19:30:00 C4 2 18 De Vriendschap 4 - Touche 9 klein
Den Driehoek Ma. 17-01-2022 19:30:00 C4 2 18 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Net Mis 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 17-01-2022 19:30:00 C4 2 18 `t Centrum 8 - B.B.B. 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 18-01-2022 19:00:00 C1 1 13 Moira 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 18-01-2022 19:00:00 C1 1 13 Germenzeel 5 - Germenzeel 1 klein
Vidi-Reo Di. 18-01-2022 19:00:00 C1 1 13 Krijt Op Tijd 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Cafe Govers Di. 18-01-2022 19:30:00 B1 1 13 TOK `74 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 18-01-2022 19:30:00 B1 1 13 T.O.P. 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 18-01-2022 19:30:00 B1 1 13 B.A.M. D`n Brouwer 2 - BC Reek 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 19 B.A.M. D`n Brouwer 4 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 19 `t Centrum 1 - De Brug 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 19 Biljartclub Zeeland 2 - Dos `71 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 19 Verkregen Door Oefening 3 - TOK `74 2 klein
Thekes Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 19 Net Mis 2 - De Vriendenkring 1 klein
De Bongerd Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 19 De Bongerd 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 19 BC Reek 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 2 17 Dos `71 3 - `t Centrum 7 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 18-01-2022 19:30:00 C2 1 13 Biljartclub Zeeland 5 - `t Centrum 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 1 13 Germenzeel 3 - De Coehoorn 2 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 1 13 Moira 2 - BC Reek 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 1 13 Touche 5 - Krijt Op Tijd 3 klein
Partycentrum De Raaf Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 2 13 Biljartvereniging de Raaf 1 - De Vriendschap 5 klein
Vidi-Reo Di. 18-01-2022 19:30:00 C4 1 17 Krijt Op Tijd 4 - Net Mis 4 klein
Cafe De Brug Di. 18-01-2022 19:30:00 C4 1 17 De Brug 4 - `t Centrum 4 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 18-01-2022 19:30:00 C4 1 17 Touche 8 - TOK `74 3 klein
Cafe De Coehoorn Di. 18-01-2022 19:30:00 C4 1 17 Biljartvereniging V.O.V.`89 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Cafe Zaal De Merx Di. 18-01-2022 19:30:00 C4 2 18 `t Centrum 6 - Kerkzicht 2 klein
Kerkzicht Wo. 19-01-2022 19:00:00 C1 1 13 Kerkzicht 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 19-01-2022 19:00:00 C1 1 13 BV Jong Geleerd 2 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 19-01-2022 19:00:00 C1 1 13 De Zwaan 2 - De Leeuwerik 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 19-01-2022 19:30:00 B1 1 13 Dos `71 1 - Net Mis 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 19-01-2022 19:30:00 B2 2 17 BC De Kromme Keu 1 - T.O.P. 2 klein
't Dorpshuus Wo. 19-01-2022 19:30:00 B2 2 17 BC Esteren 2 - Soko 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 19-01-2022 19:30:00 C2 1 13 BV Jong Geleerd 3 - Net Mis 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 19-01-2022 19:30:00 C3 1 13 De Zwaan 4 - De Vriendschap 3 klein
G.J. Linders Wo. 19-01-2022 19:30:00 C4 1 17 De Vriendenkring 2 - Touche 7 klein
De Leeuwerik Do. 20-01-2022 19:30:00 C3 2 13 De Leeuwerik 2 - Germenzeel 4 klein
Cafe Oud Grave Do. 20-01-2022 19:30:00 C3 2 13 Oud Grave 1 - Touche 6 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 24-01-2022 19:30:00 B1 1 14 Verkregen Door Oefening 1 - De Brug 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 24-01-2022 19:30:00 B1 1 14 OBC De Schutskooi 1 - T.O.P. 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2 1 20 Biljartvereniging Bellevue 1 - `t Centrum 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2 2 18 T.O.P. 2 - BC Esteren 2 klein
Café De Wiek Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2 2 18 Soko 1 - B.B.B. 1 klein
De Beukenhof Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2 2 18 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Dos `71 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2 2 18 OBC De Schutskooi 2 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Café D'n Brouwer Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2 2 18 B.A.M. D`n Brouwer 3 - Nooit Gedacht 1 klein
Cafe De Brug Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2 2 18 De Brug 3 - BC De Kromme Keu 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 24-01-2022 19:30:00 C2 1 14 De Vriendschap 1 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 24-01-2022 19:30:00 C2 1 14 `t Centrum 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Het Wapen van Reek Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 1 14 BC Reek 3 - De Coehoorn 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 2 14 `t Haasje 2 - Oud Grave 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 2 14 T.O.P. 3 - OBC De Schutskooi 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 24-01-2022 19:30:00 C4 1 18 `t Centrum 4 - De Vriendenkring 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 24-01-2022 19:30:00 C4 1 18 Touche 7 - De Zwaan 5 klein
Den Driehoek Ma. 24-01-2022 19:30:00 C4 2 19 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Touche 9 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 25-01-2022 19:00:00 C1 1 14 Germenzeel 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Vidi-Reo Di. 25-01-2022 19:00:00 C1 1 14 Krijt Op Tijd 2 - De Zwaan 2 klein
Vidi-Reo Di. 25-01-2022 19:00:00 C1 1 14 Krijt Op Tijd 1 - Moira 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 25-01-2022 19:30:00 B1 1 14 BC Reek 1 - Dos `71 1 klein
Thekes Di. 25-01-2022 19:30:00 B1 1 14 Net Mis 1 - TOK `74 1 klein
G.J. Linders Di. 25-01-2022 19:30:00 B2 1 20 De Vriendenkring 1 - De Bongerd 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 25-01-2022 19:30:00 B2 1 20 Dos `71 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe Govers Di. 25-01-2022 19:30:00 B2 1 20 TOK `74 2 - Net Mis 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 25-01-2022 19:30:00 B2 1 20 Verkregen Door Oefening 2 - BC Esteren 1 klein
Cafe De Brug Di. 25-01-2022 19:30:00 B2 1 20 De Brug 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 25-01-2022 19:30:00 B2 1 20 Biljartclub Zeeland 1 - BC Reek 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 25-01-2022 19:30:00 B2 2 18 `t Centrum 7 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 25-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Biljartclub Zeeland 5 - Touche 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 25-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Germenzeel 2 - B.B.B 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 1 14 Touche 4 - `t Haasje 1 klein
Vidi-Reo Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 1 14 Krijt Op Tijd 3 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe De Schutskooi Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 1 14 OBC De Schutskooi 4 - Moira 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 2 14 Touche 6 - De Leeuwerik 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 2 14 Germenzeel 4 - `t Centrum 3 klein
Partycentrum De Raaf Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 2 14 Biljartvereniging de Raaf 1 - Soko 2 klein
Thekes Di. 25-01-2022 19:30:00 C4 1 18 Net Mis 4 - De Brug 4 klein
Cafe Govers Di. 25-01-2022 19:30:00 C4 1 18 TOK `74 3 - Krijt Op Tijd 4 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 25-01-2022 19:30:00 C4 2 19 `t Centrum 6 - Net Mis 5 klein
De Bongerd Di. 25-01-2022 19:30:00 C4 2 19 De Bongerd 1 - Kerkzicht 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 26-01-2022 19:00:00 C1 1 14 Biljartclub Zeeland 3 - Kerkzicht 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 26-01-2022 19:00:00 C1 1 14 BV Jong Geleerd 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 14 De Zwaan 1 - Touche 2 klein
Thekes Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Net Mis 3 - De Vriendschap 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 26-01-2022 19:30:00 C3 1 14 De Zwaan 4 - Germenzeel 3 klein
Café d'n Dort Wo. 26-01-2022 19:30:00 C4 1 18 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - `t Centrum 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 26-01-2022 19:30:00 C4 1 18 Biljartclub Zeeland 6 - Touche 8 klein
De Leeuwerik Do. 27-01-2022 19:00:00 C1 1 14 De Leeuwerik 1 - Germenzeel 5 klein
Cafe De Coehoorn Do. 27-01-2022 19:30:00 C2 1 14 De Coehoorn 1 - De Zwaan 3 klein
Herberg De Mulder Do. 27-01-2022 19:30:00 C3 1 14 De Vriendschap 3 - Touche 5 klein
Herberg De Mulder Do. 27-01-2022 19:30:00 C4 2 19 De Vriendschap 4 - B.B.B. 3 klein
Cafe De Brug Ma. 31-01-2022 19:30:00 B1 1 15 De Brug 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 31-01-2022 19:30:00 B2 2 19 Verkregen Door Oefening 4 - `t Centrum 7 klein
Cafe Wittenberg Ma. 31-01-2022 19:30:00 B2 2 19 Nooit Gedacht 1 - OBC De Schutskooi 2 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 31-01-2022 19:30:00 B2 2 19 B.B.B. 1 - T.O.P. 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 15 Touche 3 - De Coehoorn 1 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 15 B.B.B 2 - De Vriendschap 1 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 15 Biljartclub D`n Huuskamer - Net Mis 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 15 De Vriendschap 2 - `t Centrum 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 1 15 OBC De Schutskooi 3 - De Vriendschap 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 1 15 `t Haasje 1 - Krijt Op Tijd 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 2 15 OBC De Schutskooi 5 - Germenzeel 4 klein
Café De Wiek Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 2 15 Soko 2 - T.O.P. 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 31-01-2022 19:30:00 C4 1 19 `t Centrum 5 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 31-01-2022 19:30:00 C4 2 20 `t Centrum 8 - De Vriendschap 4 klein
Thekes Ma. 31-01-2022 19:30:00 C4 2 20 Net Mis 5 - De Bongerd 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 31-01-2022 19:30:00 C4 2 20 Touche 9 - `t Centrum 6 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 31-01-2022 19:30:00 C4 2 20 B.B.B. 3 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 01-02-2022 19:00:00 C1 1 15 Moira 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 01-02-2022 19:00:00 C1 1 15 Biljartclub Zeeland 4 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 01-02-2022 19:00:00 C1 1 15 Germenzeel 5 - Krijt Op Tijd 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 01-02-2022 19:30:00 B1 1 15 Touche 2 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Cafe Govers Di. 01-02-2022 19:30:00 B1 1 15 TOK `74 1 - BC Reek 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 01-02-2022 19:30:00 B1 1 15 T.O.P. 1 - Net Mis 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 21 `t Centrum 1 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub Zeeland 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 21 Verkregen Door Oefening 3 - De Brug 2 klein
Thekes Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 21 Net Mis 2 - Dos `71 2 klein
De Bongerd Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 21 De Bongerd 2 - TOK `74 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 21 BC Reek 2 - De Vriendenkring 1 klein
't Dorpshuus Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 21 BC Esteren 1 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 2 19 Dos `71 3 - Soko 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 1 15 Touche 5 - De Zwaan 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 1 15 Moira 2 - Touche 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 1 15 De Coehoorn 2 - OBC De Schutskooi 4 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 1 15 Germenzeel 3 - BC Reek 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 2 15 `t Centrum 3 - Touche 6 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 01-02-2022 19:30:00 C4 1 19 Touche 8 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Vidi-Reo Di. 01-02-2022 19:30:00 C4 1 19 Krijt Op Tijd 4 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Cafe De Brug Di. 01-02-2022 19:30:00 C4 1 19 De Brug 4 - TOK `74 3 klein
Kerkzicht Wo. 02-02-2022 19:00:00 C1 1 15 Kerkzicht 1 - Germenzeel 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 02-02-2022 19:00:00 C1 1 15 BV Jong Geleerd 2 - De Leeuwerik 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 02-02-2022 19:00:00 C1 1 15 De Zwaan 2 - Krijt Op Tijd 1 klein
Sportpark De Braaken Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 15 Dos `71 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 2 19 BC De Kromme Keu 1 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
't Dorpshuus Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 2 19 BC Esteren 2 - De Brug 3 klein
Kling Opleidingen Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 2 19 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 02-02-2022 19:30:00 C2 1 15 De Zwaan 3 - Germenzeel 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 02-02-2022 19:30:00 C2 1 15 BV Jong Geleerd 3 - Biljartclub Zeeland 5 klein
G.J. Linders Wo. 02-02-2022 19:30:00 C4 1 19 De Vriendenkring 2 - Net Mis 4 klein
Cafe Oud Grave Do. 03-02-2022 19:30:00 C3 2 15 Oud Grave 1 - De Vriendschap 5 klein
De Leeuwerik Do. 03-02-2022 19:30:00 C3 2 15 De Leeuwerik 2 - `t Haasje 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 03-02-2022 19:30:00 C4 1 19 De Zwaan 5 - `t Centrum 4 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 07-02-2022 19:30:00 B1 1 16 Verkregen Door Oefening 1 - De Zwaan 1 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 07-02-2022 19:30:00 B1 1 16 OBC De Schutskooi 1 - Touche 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 1 22 Biljartvereniging Bellevue 1 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe Wittenberg Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 2 20 Nooit Gedacht 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Cafe De Brug Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 2 20 De Brug 3 - B.B.B. 1 klein
Café D'n Brouwer Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 2 20 B.A.M. D`n Brouwer 3 - BC Esteren 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 2 20 T.O.P. 2 - Dos `71 3 klein
Café De Wiek Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 2 20 Soko 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
De Beukenhof Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 2 20 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - `t Centrum 7 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 2 20 OBC De Schutskooi 2 - BC De Kromme Keu 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 07-02-2022 19:30:00 C2 1 16 `t Centrum 2 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Herberg De Mulder Ma. 07-02-2022 19:30:00 C2 1 16 De Vriendschap 1 - De Zwaan 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 07-02-2022 19:30:00 C3 2 16 De Vriendschap 5 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 07-02-2022 19:30:00 C3 2 16 `t Haasje 2 - `t Centrum 3 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 07-02-2022 19:30:00 C4 1 20 `t Centrum 4 - Touche 7 klein
Den Driehoek Ma. 07-02-2022 19:30:00 C4 2 21 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - `t Centrum 8 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 08-02-2022 19:00:00 C1 1 16 Germenzeel 1 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Vidi-Reo Di. 08-02-2022 19:00:00 C1 1 16 Krijt Op Tijd 1 - Germenzeel 5 klein
Vidi-Reo Di. 08-02-2022 19:00:00 C1 1 16 Krijt Op Tijd 2 - BV Jong Geleerd 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 08-02-2022 19:30:00 B1 1 16 BC Reek 1 - T.O.P. 1 klein
Thekes Di. 08-02-2022 19:30:00 B1 1 16 Net Mis 1 - De Brug 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 08-02-2022 19:30:00 B1 1 16 B.A.M. D`n Brouwer 2 - TOK `74 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 22 B.A.M. D`n Brouwer 4 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 22 Dos `71 2 - De Bongerd 2 klein
Cafe Govers Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 22 TOK `74 2 - BC Reek 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 22 Biljartclub Zeeland 1 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe De Brug Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 22 De Brug 2 - Net Mis 2 klein
G.J. Linders Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 22 De Vriendenkring 1 - BC Esteren 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 16 Germenzeel 2 - De Coehoorn 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 16 Biljartclub Zeeland 5 - De Vriendschap 2 klein
Cafe De Schutskooi Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 16 OBC De Schutskooi 4 - BC Reek 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 16 Touche 4 - De Coehoorn 2 klein
Vidi-Reo Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 16 Krijt Op Tijd 3 - Moira 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 16 Touche 5 - Germenzeel 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 2 16 Germenzeel 4 - T.O.P. 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 2 16 Touche 6 - OBC De Schutskooi 5 klein
Partycentrum De Raaf Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 2 16 Biljartvereniging de Raaf 1 - Oud Grave 1 klein
Cafe De Coehoorn Di. 08-02-2022 19:30:00 C4 1 20 Biljartvereniging V.O.V.`89 - Touche 8 klein
Thekes Di. 08-02-2022 19:30:00 C4 1 20 Net Mis 4 - De Zwaan 5 klein
Cafe Govers Di. 08-02-2022 19:30:00 C4 1 20 TOK `74 3 - De Vriendenkring 2 klein
De Bongerd Di. 08-02-2022 19:30:00 C4 2 21 De Bongerd 1 - Touche 9 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 08-02-2022 19:30:00 C4 2 21 `t Centrum 6 - B.B.B. 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 09-02-2022 19:00:00 C1 1 16 Biljartclub Zeeland 3 - BV Jong Geleerd 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 09-02-2022 19:00:00 C1 1 16 De Zwaan 2 - Moira 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 09-02-2022 19:30:00 C2 1 16 BV Jong Geleerd 3 - Touche 3 klein
Thekes Wo. 09-02-2022 19:30:00 C2 1 16 Net Mis 3 - B.B.B 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 09-02-2022 19:30:00 C3 1 16 De Zwaan 4 - OBC De Schutskooi 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 09-02-2022 19:30:00 C4 1 20 Biljartclub Zeeland 6 - De Brug 4 klein
Café d'n Dort Wo. 09-02-2022 19:30:00 C4 1 20 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - Krijt Op Tijd 4 klein
Kerkzicht Wo. 09-02-2022 19:30:00 C4 2 21 Kerkzicht 2 - Net Mis 5 klein
De Leeuwerik Do. 10-02-2022 19:00:00 C1 1 16 De Leeuwerik 1 - Kerkzicht 1 klein
Herberg De Mulder Do. 10-02-2022 19:30:00 C3 1 16 De Vriendschap 3 - `t Haasje 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 23 Biljartclub Zeeland 2 - `t Centrum 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 23 Verkregen Door Oefening 3 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Thekes Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 23 Net Mis 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
De Bongerd Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 23 De Bongerd 2 - De Brug 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 23 BC Reek 2 - Dos `71 2 klein
't Dorpshuus Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 23 BC Esteren 1 - TOK `74 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 23 Verkregen Door Oefening 2 - De Vriendenkring 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 15-02-2022 19:30:00 C3 2 17 `t Centrum 3 - T.O.P. 3 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 21-02-2022 19:30:00 B2 1 24 Biljartvereniging Bellevue 1 - De Bongerd 2 klein
G.J. Linders Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 24 De Vriendenkring 1 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe Govers Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 24 TOK `74 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 24 `t Centrum 1 - Verkregen Door Oefening 3 klein
Cafe De Brug Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 24 De Brug 2 - BC Reek 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 24 Dos `71 2 - BC Esteren 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 24 B.A.M. D`n Brouwer 4 - Net Mis 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 22-02-2022 19:30:00 C4 2 22 `t Centrum 6 - De Bongerd 1 klein
Cafe De Brug Ma. 07-03-2022 19:30:00 B1 1 17 De Brug 1 - BC Reek 1 klein
De Beukenhof Ma. 07-03-2022 19:30:00 B2 2 21 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 07-03-2022 19:30:00 B2 2 21 B.B.B. 1 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 07-03-2022 19:30:00 C2 1 17 B.B.B 2 - `t Centrum 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 07-03-2022 19:30:00 C2 1 17 De Vriendschap 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 07-03-2022 19:30:00 C2 1 17 Biljartclub D`n Huuskamer - Biljartclub Zeeland 5 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 07-03-2022 19:30:00 C2 1 17 Touche 3 - Germenzeel 2 klein
Het Wapen van Reek Ma. 07-03-2022 19:30:00 C3 1 17 BC Reek 3 - Touche 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 07-03-2022 19:30:00 C3 1 17 OBC De Schutskooi 3 - Touche 5 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 07-03-2022 19:30:00 C3 1 17 `t Haasje 1 - De Zwaan 4 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 07-03-2022 19:30:00 C3 2 18 OBC De Schutskooi 5 - `t Haasje 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 07-03-2022 19:30:00 C3 2 18 T.O.P. 3 - Touche 6 klein
Café De Wiek Ma. 07-03-2022 19:30:00 C3 2 18 Soko 2 - Germenzeel 4 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 07-03-2022 19:30:00 C4 1 21 Touche 7 - Net Mis 4 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 07-03-2022 19:30:00 C4 2 23 B.B.B. 3 - De Bongerd 1 klein
Herberg De Mulder Ma. 07-03-2022 19:30:00 C4 2 23 De Vriendschap 4 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 07-03-2022 19:30:00 C4 2 23 Touche 9 - Kerkzicht 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 07-03-2022 19:30:00 C4 2 23 `t Centrum 8 - `t Centrum 6 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 08-03-2022 19:00:00 C1 1 17 Biljartclub Zeeland 4 - De Leeuwerik 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 08-03-2022 19:00:00 C1 1 17 Moira 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 08-03-2022 19:00:00 C1 1 17 Germenzeel 5 - De Zwaan 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 08-03-2022 19:30:00 B1 1 17 Touche 2 - Net Mis 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 08-03-2022 19:30:00 B1 1 17 T.O.P. 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Cafe Govers Di. 08-03-2022 19:30:00 B1 1 17 TOK `74 1 - Dos `71 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 25 BC Reek 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 25 Biljartclub Zeeland 1 - TOK `74 2 klein
't Dorpshuus Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 25 BC Esteren 1 - De Brug 2 klein
De Bongerd Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 25 De Bongerd 2 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Thekes Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 25 Net Mis 2 - `t Centrum 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 25 Verkregen Door Oefening 3 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 25 Verkregen Door Oefening 2 - Dos `71 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 2 21 Dos `71 3 - De Brug 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 2 21 `t Centrum 7 - Soko 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 1 17 Germenzeel 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 1 17 De Coehoorn 2 - Krijt Op Tijd 3 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 1 17 Moira 2 - De Vriendschap 3 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 2 18 `t Centrum 3 - De Vriendschap 5 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 08-03-2022 19:30:00 C4 1 21 Touche 8 - `t Centrum 5 klein
Vidi-Reo Di. 08-03-2022 19:30:00 C4 1 21 Krijt Op Tijd 4 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Cafe De Brug Di. 08-03-2022 19:30:00 C4 1 21 De Brug 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 09-03-2022 19:00:00 C1 1 17 BV Jong Geleerd 1 - Germenzeel 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 09-03-2022 19:00:00 C1 1 17 BV Jong Geleerd 2 - Krijt Op Tijd 1 klein
Kerkzicht Wo. 09-03-2022 19:00:00 C1 1 17 Kerkzicht 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 09-03-2022 19:30:00 B1 1 17 De Zwaan 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2 2 21 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - T.O.P. 2 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2 2 21 BC De Kromme Keu 1 - Nooit Gedacht 1 klein
't Dorpshuus Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2 2 21 BC Esteren 2 - OBC De Schutskooi 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 09-03-2022 19:30:00 C2 1 17 De Zwaan 3 - Net Mis 3 klein
G.J. Linders Wo. 09-03-2022 19:30:00 C4 1 21 De Vriendenkring 2 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Cafe De Coehoorn Do. 10-03-2022 19:30:00 C2 1 17 De Coehoorn 1 - De Vriendschap 1 klein
De Leeuwerik Do. 10-03-2022 19:30:00 C3 2 18 De Leeuwerik 2 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 10-03-2022 19:30:00 C4 1 21 De Zwaan 5 - TOK `74 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 14-03-2022 19:30:00 B1 1 18 OBC De Schutskooi 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 1 26 Biljartvereniging Bellevue 1 - BC Esteren 1 klein
Cafe De Brug Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 2 22 De Brug 3 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Café D'n Brouwer Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 2 22 B.A.M. D`n Brouwer 3 - Dos `71 3 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 2 22 Verkregen Door Oefening 4 - BC De Kromme Keu 1 klein
Café De Wiek Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 2 22 Soko 1 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 2 22 Nooit Gedacht 1 - BC Esteren 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 2 22 OBC De Schutskooi 2 - B.B.B. 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 2 22 T.O.P. 2 - `t Centrum 7 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 1 18 `t Centrum 2 - De Zwaan 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 1 18 De Vriendschap 1 - Germenzeel 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 1 18 Touche 3 - De Vriendschap 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 2 19 `t Haasje 2 - T.O.P. 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 2 19 De Vriendschap 5 - OBC De Schutskooi 5 klein
Café De Wiek Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 2 19 Soko 2 - Oud Grave 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 14-03-2022 19:30:00 C4 1 22 `t Centrum 5 - Krijt Op Tijd 4 klein
Thekes Ma. 14-03-2022 19:30:00 C4 2 24 Net Mis 5 - Touche 9 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 15-03-2022 19:00:00 C1 1 18 Moira 1 - Germenzeel 5 klein
Vidi-Reo Di. 15-03-2022 19:00:00 C1 1 18 Krijt Op Tijd 2 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Vidi-Reo Di. 15-03-2022 19:00:00 C1 1 18 Krijt Op Tijd 1 - Kerkzicht 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 15-03-2022 19:00:00 C1 1 18 Germenzeel 1 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Het Wapen van Reek Di. 15-03-2022 19:30:00 B1 1 18 BC Reek 1 - Touche 2 klein
Thekes Di. 15-03-2022 19:30:00 B1 1 18 Net Mis 1 - De Zwaan 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 15-03-2022 19:30:00 B1 1 18 B.A.M. D`n Brouwer 2 - De Brug 1 klein
Sportpark De Braaken Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 26 Dos `71 2 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 26 B.A.M. D`n Brouwer 4 - BC Reek 2 klein
Cafe De Brug Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 26 De Brug 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 26 `t Centrum 1 - De Bongerd 2 klein
Cafe Govers Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 26 TOK `74 2 - De Vriendenkring 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 26 Biljartclub Zeeland 2 - Net Mis 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 15-03-2022 19:30:00 C2 1 18 Biljartclub Zeeland 5 - B.B.B 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 1 18 Touche 5 - `t Haasje 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 1 18 Touche 4 - OBC De Schutskooi 4 klein
Vidi-Reo Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 1 18 Krijt Op Tijd 3 - BC Reek 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 1 18 Germenzeel 3 - OBC De Schutskooi 3 klein
Partycentrum De Raaf Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 2 19 Biljartvereniging de Raaf 1 - `t Centrum 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 2 19 Touche 6 - Germenzeel 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 15-03-2022 19:30:00 C4 1 22 Biljartvereniging V.O.V.`89 - De Brug 4 klein
Cafe Govers Di. 15-03-2022 19:30:00 C4 1 22 TOK `74 3 - Touche 7 klein
Thekes Di. 15-03-2022 19:30:00 C4 1 22 Net Mis 4 - `t Centrum 4 klein
De Bongerd Di. 15-03-2022 19:30:00 C4 2 24 De Bongerd 1 - `t Centrum 8 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 15-03-2022 19:30:00 C4 2 24 `t Centrum 6 - De Vriendschap 4 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 16-03-2022 19:00:00 C1 1 18 De Zwaan 2 - BV Jong Geleerd 2 klein
Sportpark De Braaken Wo. 16-03-2022 19:30:00 B1 1 18 Dos `71 1 - T.O.P. 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 16-03-2022 19:30:00 C2 1 18 BV Jong Geleerd 3 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Thekes Wo. 16-03-2022 19:30:00 C2 1 18 Net Mis 3 - De Coehoorn 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 16-03-2022 19:30:00 C3 1 18 De Zwaan 4 - Moira 2 klein
Café d'n Dort Wo. 16-03-2022 19:30:00 C4 1 22 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - De Vriendenkring 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 16-03-2022 19:30:00 C4 1 22 Biljartclub Zeeland 6 - De Zwaan 5 klein
Kerkzicht Wo. 16-03-2022 19:30:00 C4 2 24 Kerkzicht 2 - B.B.B. 3 klein
De Leeuwerik Do. 17-03-2022 19:00:00 C1 1 18 De Leeuwerik 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Herberg De Mulder Do. 17-03-2022 19:30:00 C3 1 18 De Vriendschap 3 - De Coehoorn 2 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 21-03-2022 19:30:00 B1 1 19 Verkregen Door Oefening 1 - Net Mis 1 klein
Cafe De Brug Ma. 21-03-2022 19:30:00 B1 1 19 De Brug 1 - Dos `71 1 klein
De Beukenhof Ma. 21-03-2022 19:30:00 B2 2 23 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - T.O.P. 2 klein
Café De Wiek Ma. 21-03-2022 19:30:00 B2 2 23 Soko 1 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 21-03-2022 19:30:00 B2 2 23 B.B.B. 1 - Nooit Gedacht 1 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 21-03-2022 19:30:00 C2 1 19 B.B.B 2 - BV Jong Geleerd 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 21-03-2022 19:30:00 C2 1 19 Biljartclub D`n Huuskamer - De Vriendschap 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 21-03-2022 19:30:00 C2 1 19 De Vriendschap 1 - Touche 3 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 21-03-2022 19:30:00 C3 1 19 `t Haasje 1 - OBC De Schutskooi 3 klein
Het Wapen van Reek Ma. 21-03-2022 19:30:00 C3 1 19 BC Reek 3 - De Vriendschap 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 21-03-2022 19:30:00 C3 2 20 OBC De Schutskooi 5 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 21-03-2022 19:30:00 C3 2 20 T.O.P. 3 - De Vriendschap 5 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 21-03-2022 19:30:00 C4 1 23 `t Centrum 4 - TOK `74 3 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 21-03-2022 19:30:00 C4 1 23 Touche 7 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 21-03-2022 19:30:00 C4 2 25 B.B.B. 3 - Net Mis 5 klein
Den Driehoek Ma. 21-03-2022 19:30:00 C4 2 25 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - `t Centrum 6 klein
Herberg De Mulder Ma. 21-03-2022 19:30:00 C4 2 25 De Vriendschap 4 - De Bongerd 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 21-03-2022 19:30:00 C4 2 25 `t Centrum 8 - Kerkzicht 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 22-03-2022 19:00:00 C1 1 19 Germenzeel 1 - Moira 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 22-03-2022 19:00:00 C1 1 19 Biljartclub Zeeland 4 - Krijt Op Tijd 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 22-03-2022 19:30:00 B1 1 19 Touche 2 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Cafe Wittenberg Di. 22-03-2022 19:30:00 B1 1 19 T.O.P. 1 - TOK `74 1 klein
Thekes Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 27 Net Mis 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
De Bongerd Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 27 De Bongerd 2 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 27 BC Reek 2 - `t Centrum 1 klein
't Dorpshuus Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 27 BC Esteren 1 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 27 Verkregen Door Oefening 2 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 27 Biljartclub Zeeland 1 - De Brug 2 klein
G.J. Linders Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 27 De Vriendenkring 1 - Dos `71 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 2 23 Dos `71 3 - OBC De Schutskooi 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 2 23 `t Centrum 7 - De Brug 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 22-03-2022 19:30:00 C2 1 19 Germenzeel 2 - Net Mis 3 klein
Cafe De Coehoorn Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 1 19 De Coehoorn 2 - De Zwaan 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 1 19 Moira 2 - Touche 5 klein
Cafe De Schutskooi Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 1 19 OBC De Schutskooi 4 - Krijt Op Tijd 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 1 19 Touche 4 - Germenzeel 3 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 2 20 Germenzeel 4 - `t Haasje 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 2 20 Touche 6 - Soko 2 klein
Vidi-Reo Di. 22-03-2022 19:30:00 C4 1 23 Krijt Op Tijd 4 - Touche 8 klein
Cafe De Brug Di. 22-03-2022 19:30:00 C4 1 23 De Brug 4 - `t Centrum 5 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 23-03-2022 19:00:00 C1 1 19 Biljartclub Zeeland 3 - De Leeuwerik 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 23-03-2022 19:00:00 C1 1 19 BV Jong Geleerd 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Kerkzicht Wo. 23-03-2022 19:00:00 C1 1 19 Kerkzicht 1 - De Zwaan 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 23-03-2022 19:00:00 C1 1 19 BV Jong Geleerd 2 - Germenzeel 5 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 23-03-2022 19:30:00 B1 1 19 De Zwaan 1 - BC Reek 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2 2 23 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
't Dorpshuus Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2 2 23 BC Esteren 2 - BC De Kromme Keu 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 23-03-2022 19:30:00 C2 1 19 De Zwaan 3 - Biljartclub Zeeland 5 klein
G.J. Linders Wo. 23-03-2022 19:30:00 C4 1 23 De Vriendenkring 2 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Cafe De Coehoorn Do. 24-03-2022 19:30:00 C2 1 19 De Coehoorn 1 - `t Centrum 2 klein
De Leeuwerik Do. 24-03-2022 19:30:00 C3 2 20 De Leeuwerik 2 - Oud Grave 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 24-03-2022 19:30:00 C4 1 23 De Zwaan 5 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2 1 28 Biljartvereniging Bellevue 1 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe De Brug Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2 2 24 De Brug 3 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2 2 24 Verkregen Door Oefening 4 - BC Esteren 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2 2 24 T.O.P. 2 - Soko 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2 2 24 Nooit Gedacht 1 - Dos `71 3 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2 2 24 OBC De Schutskooi 2 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
Café D'n Brouwer Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2 2 24 B.A.M. D`n Brouwer 3 - `t Centrum 7 klein
Herberg De Mulder Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 1 20 De Vriendschap 2 - B.B.B 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 1 20 Touche 3 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 1 20 `t Centrum 2 - Germenzeel 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 1 20 OBC De Schutskooi 3 - Moira 2 klein
Café De Wiek Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 2 21 Soko 2 - De Leeuwerik 2 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 2 21 `t Haasje 2 - Touche 6 klein
Herberg De Mulder Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 2 21 De Vriendschap 5 - Germenzeel 4 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 28-03-2022 19:30:00 C4 1 24 `t Centrum 5 - De Vriendenkring 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 28-03-2022 19:30:00 C4 2 26 Touche 9 - B.B.B. 3 klein
Thekes Ma. 28-03-2022 19:30:00 C4 2 26 Net Mis 5 - `t Centrum 8 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 29-03-2022 19:00:00 C1 1 20 Germenzeel 5 - Kerkzicht 1 klein
Vidi-Reo Di. 29-03-2022 19:00:00 C1 1 20 Krijt Op Tijd 2 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Vidi-Reo Di. 29-03-2022 19:00:00 C1 1 20 Krijt Op Tijd 1 - BV Jong Geleerd 1 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 29-03-2022 19:00:00 C1 1 20 Moira 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Het Wapen van Reek Di. 29-03-2022 19:30:00 B1 1 20 BC Reek 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Cafe Govers Di. 29-03-2022 19:30:00 B1 1 20 TOK `74 1 - De Brug 1 klein
Thekes Di. 29-03-2022 19:30:00 B1 1 20 Net Mis 1 - OBC De Schutskooi 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 29-03-2022 19:30:00 B1 1 20 B.A.M. D`n Brouwer 2 - De Zwaan 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 28 Biljartclub Zeeland 2 - BC Reek 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 28 `t Centrum 1 - BC Esteren 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 28 Verkregen Door Oefening 3 - De Bongerd 2 klein
Sportpark De Braaken Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 28 Dos `71 2 - TOK `74 2 klein
Café D'n Brouwer Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 28 B.A.M. D`n Brouwer 4 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Cafe De Brug Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 28 De Brug 2 - De Vriendenkring 1 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 29-03-2022 19:30:00 C2 1 20 Biljartclub Zeeland 5 - De Coehoorn 1 klein
Vidi-Reo Di. 29-03-2022 19:30:00 C3 1 20 Krijt Op Tijd 3 - Touche 4 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 29-03-2022 19:30:00 C3 1 20 Touche 5 - De Coehoorn 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 29-03-2022 19:30:00 C3 1 20 Germenzeel 3 - `t Haasje 1 klein
Partycentrum De Raaf Di. 29-03-2022 19:30:00 C3 2 21 Biljartvereniging de Raaf 1 - T.O.P. 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 29-03-2022 19:30:00 C4 1 24 Touche 8 - De Brug 4 klein
Cafe De Coehoorn Di. 29-03-2022 19:30:00 C4 1 24 Biljartvereniging V.O.V.`89 - De Zwaan 5 klein
Cafe Govers Di. 29-03-2022 19:30:00 C4 1 24 TOK `74 3 - Net Mis 4 klein
De Bongerd Di. 29-03-2022 19:30:00 C4 2 26 De Bongerd 1 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 30-03-2022 19:00:00 C1 1 20 De Zwaan 2 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Sportpark De Braaken Wo. 30-03-2022 19:30:00 B1 1 20 Dos `71 1 - Touche 2 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 30-03-2022 19:30:00 B2 2 24 BC De Kromme Keu 1 - B.B.B. 1 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 30-03-2022 19:30:00 C2 1 20 BV Jong Geleerd 3 - De Zwaan 3 klein
Thekes Wo. 30-03-2022 19:30:00 C2 1 20 Net Mis 3 - De Vriendschap 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 30-03-2022 19:30:00 C3 1 20 De Zwaan 4 - BC Reek 3 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 30-03-2022 19:30:00 C4 1 24 Biljartclub Zeeland 6 - `t Centrum 4 klein
Café d'n Dort Wo. 30-03-2022 19:30:00 C4 1 24 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - Touche 7 klein
Kerkzicht Wo. 30-03-2022 19:30:00 C4 2 26 Kerkzicht 2 - De Vriendschap 4 klein
De Leeuwerik Do. 31-03-2022 19:00:00 C1 1 20 De Leeuwerik 1 - Germenzeel 1 klein
Herberg De Mulder Do. 31-03-2022 19:30:00 C3 1 20 De Vriendschap 3 - OBC De Schutskooi 4 klein
Cafe Oud Grave Do. 31-03-2022 19:30:00 C3 2 21 Oud Grave 1 - `t Centrum 3 klein
Cafe De Brug Ma. 04-04-2022 19:30:00 B1 1 21 De Brug 1 - T.O.P. 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 04-04-2022 19:30:00 B1 1 21 Verkregen Door Oefening 1 - B.A.M. D`n Brouwer 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 04-04-2022 19:30:00 B1 1 21 OBC De Schutskooi 1 - BC Reek 1 klein
Cafe Wittenberg Ma. 04-04-2022 19:30:00 B2 2 25 T.O.P. 2 - Verkregen Door Oefening 4 klein
Café De Wiek Ma. 04-04-2022 19:30:00 B2 2 25 Soko 1 - De Brug 3 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 04-04-2022 19:30:00 B2 2 25 B.B.B. 1 - BC Esteren 2 klein
De Beukenhof Ma. 04-04-2022 19:30:00 B2 2 25 De Beukenhof (B.V.B.) 1 - B.A.M. D`n Brouwer 3 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 04-04-2022 19:30:00 C2 1 21 B.B.B 2 - Biljartclub D`n Huuskamer klein
Herberg De Mulder Ma. 04-04-2022 19:30:00 C2 1 21 De Vriendschap 1 - `t Centrum 2 klein
Het Wapen van Reek Ma. 04-04-2022 19:30:00 C3 1 21 BC Reek 3 - Touche 5 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 04-04-2022 19:30:00 C3 2 22 OBC De Schutskooi 5 - Oud Grave 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 04-04-2022 19:30:00 C3 2 22 `t Haasje 2 - Soko 2 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 04-04-2022 19:30:00 C4 1 25 Touche 7 - Biljartvereniging V.O.V.`89 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 04-04-2022 19:30:00 C4 1 25 `t Centrum 4 - Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 04-04-2022 19:30:00 C4 2 27 `t Centrum 8 - Touche 9 klein
Herberg De Mulder Ma. 04-04-2022 19:30:00 C4 2 27 De Vriendschap 4 - Net Mis 5 klein
Den Driehoek Ma. 04-04-2022 19:30:00 C4 2 27 Biljartvereniging Den Driehoek 1 - Kerkzicht 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 05-04-2022 19:00:00 C1 1 21 Germenzeel 1 - Krijt Op Tijd 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 05-04-2022 19:00:00 C1 1 21 Biljartclub Zeeland 4 - Germenzeel 5 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 05-04-2022 19:30:00 B1 1 21 Touche 2 - TOK `74 1 klein
't Dorpshuus Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 29 BC Esteren 1 - Biljartclub Zeeland 2 klein
Cafe Govers Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 29 TOK `74 2 - De Brug 2 klein
G.J. Linders Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 29 De Vriendenkring 1 - Biljartvereniging Bellevue 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 29 Verkregen Door Oefening 2 - `t Centrum 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 29 BC Reek 2 - Verkregen Door Oefening 3 klein
De Bongerd Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 29 De Bongerd 2 - Net Mis 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 29 Biljartclub Zeeland 1 - B.A.M. D`n Brouwer 4 klein
Sportpark De Braaken Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 2 25 Dos `71 3 - BC De Kromme Keu 1 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 2 25 `t Centrum 7 - OBC De Schutskooi 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 21 Germenzeel 2 - Biljartclub Zeeland 5 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 1 21 Moira 2 - `t Haasje 1 klein
Cafe De Coehoorn Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 1 21 De Coehoorn 2 - OBC De Schutskooi 3 klein
Cafe De Schutskooi Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 1 21 OBC De Schutskooi 4 - De Zwaan 4 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 1 21 Touche 4 - De Vriendschap 3 klein
Vidi-Reo Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 1 21 Krijt Op Tijd 3 - Germenzeel 3 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 2 22 Touche 6 - De Vriendschap 5 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 2 22 `t Centrum 3 - De Leeuwerik 2 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 2 22 Germenzeel 4 - Biljartvereniging de Raaf 1 klein
Cafe De Brug Di. 05-04-2022 19:30:00 C4 1 25 De Brug 4 - Krijt Op Tijd 4 klein
Thekes Di. 05-04-2022 19:30:00 C4 1 25 Net Mis 4 - Biljartclub Zeeland 6 klein
Kerkzicht Wo. 06-04-2022 19:00:00 C1 1 21 Kerkzicht 1 - BV Jong Geleerd 2 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 06-04-2022 19:00:00 C1 1 21 BV Jong Geleerd 1 - De Zwaan 2 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 06-04-2022 19:00:00 C1 1 21 Biljartclub Zeeland 3 - Krijt Op Tijd 1 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 06-04-2022 19:30:00 B1 1 21 De Zwaan 1 - Dos `71 1 klein
Kling Opleidingen Wo. 06-04-2022 19:30:00 B2 2 25 Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 - Nooit Gedacht 1 klein
Thekes Wo. 06-04-2022 19:30:00 C2 1 21 Net Mis 3 - Touche 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 06-04-2022 19:30:00 C2 1 21 De Zwaan 3 - De Vriendschap 2 klein
G.J. Linders Wo. 06-04-2022 19:30:00 C4 1 25 De Vriendenkring 2 - Touche 8 klein
De Leeuwerik Do. 07-04-2022 19:00:00 C1 1 21 De Leeuwerik 1 - Moira 1 klein
Cafe De Coehoorn Do. 07-04-2022 19:30:00 C2 1 21 De Coehoorn 1 - BV Jong Geleerd 3 klein
Dorpshuis De Phoenix Do. 07-04-2022 19:30:00 C4 1 25 De Zwaan 5 - `t Centrum 5 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 11-04-2022 19:30:00 B2 1 30 Biljartvereniging Bellevue 1 - TOK `74 2 klein
Cafe Wittenberg Ma. 11-04-2022 19:30:00 B2 2 26 Nooit Gedacht 1 - `t Centrum 7 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Ma. 11-04-2022 19:30:00 B2 2 26 Verkregen Door Oefening 4 - B.B.B. 1 klein
Cafe De Brug Ma. 11-04-2022 19:30:00 B2 2 26 De Brug 3 - T.O.P. 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 11-04-2022 19:30:00 B2 2 26 OBC De Schutskooi 2 - De Beukenhof (B.V.B.) 1 klein
Café D'n Brouwer Ma. 11-04-2022 19:30:00 B2 2 26 B.A.M. D`n Brouwer 3 - Soko 1 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 11-04-2022 19:30:00 C2 1 22 `t Centrum 2 - Net Mis 3 klein
Gemeenschapshuis de viersprong Ma. 11-04-2022 19:30:00 C2 1 22 Biljartclub D`n Huuskamer - De Zwaan 3 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 11-04-2022 19:30:00 C2 1 22 Touche 3 - B.B.B 2 klein
Herberg De Mulder Ma. 11-04-2022 19:30:00 C2 1 22 De Vriendschap 2 - De Coehoorn 1 klein
Cafe Zaal 't Haasje Ma. 11-04-2022 19:30:00 C3 1 22 `t Haasje 1 - De Coehoorn 2 klein
Cafe De Schutskooi Ma. 11-04-2022 19:30:00 C3 1 22 OBC De Schutskooi 3 - BC Reek 3 klein
Café De Wiek Ma. 11-04-2022 19:30:00 C3 2 23 Soko 2 - `t Centrum 3 klein
Herberg De Mulder Ma. 11-04-2022 19:30:00 C3 2 23 De Vriendschap 5 - `t Haasje 2 klein
Cafe Zaal De Merx Ma. 11-04-2022 19:30:00 C4 1 26 `t Centrum 5 - Touche 7 klein
Thekes Ma. 11-04-2022 19:30:00 C4 2 28 Net Mis 5 - Biljartvereniging Den Driehoek 1 klein
Dorpshuis de Berchplaets Ma. 11-04-2022 19:30:00 C4 2 28 B.B.B. 3 - `t Centrum 8 klein
Café Zaal 't Berghje Ma. 11-04-2022 19:30:00 C4 2 28 Touche 9 - De Vriendschap 4 klein
Multifunctionele Accomodatie Di. 12-04-2022 19:00:00 C1 1 22 Moira 1 - Kerkzicht 1 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 12-04-2022 19:00:00 C1 1 22 Germenzeel 5 - BV Jong Geleerd 1 klein
Vidi-Reo Di. 12-04-2022 19:00:00 C1 1 22 Krijt Op Tijd 1 - Germenzeel 1 klein
Vidi-Reo Di. 12-04-2022 19:00:00 C1 1 22 Krijt Op Tijd 2 - De Leeuwerik 1 klein
Cafe Wittenberg Di. 12-04-2022 19:30:00 B1 1 22 T.O.P. 1 - Touche 2 klein
Cafe Govers Di. 12-04-2022 19:30:00 B1 1 22 TOK `74 1 - De Zwaan 1 klein
Het Wapen van Reek Di. 12-04-2022 19:30:00 B1 1 22 BC Reek 1 - Net Mis 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 12-04-2022 19:30:00 B1 1 22 B.A.M. D`n Brouwer 2 - OBC De Schutskooi 1 klein
Wijkcentrum Ruwaard "De Haard" Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 30 Verkregen Door Oefening 3 - BC Esteren 1 klein
Café D'n Brouwer Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 30 B.A.M. D`n Brouwer 4 - De Vriendenkring 1 klein
Thekes Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 30 Net Mis 2 - BC Reek 2 klein
Cafe Zaal De Merx Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 30 `t Centrum 1 - Biljartclub Zeeland 1 klein
Cafe De Brug Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 30 De Brug 2 - Dos `71 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 30 Biljartclub Zeeland 2 - Verkregen Door Oefening 2 klein
Café Zaal 't Oventje Di. 12-04-2022 19:30:00 C2 1 22 Biljartclub Zeeland 5 - De Vriendschap 1 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 12-04-2022 19:30:00 C3 1 22 Touche 5 - OBC De Schutskooi 4 klein
Biljartcentrum Uden / SIS billiards Di. 12-04-2022 19:30:00 C3 1 22 Germenzeel 3 - Moira 2 klein
Partycentrum De Raaf Di. 12-04-2022 19:30:00 C3 2 23 Biljartvereniging de Raaf 1 - Touche 6 klein
Cafe De Coehoorn Di. 12-04-2022 19:30:00 C4 1 26 Biljartvereniging V.O.V.`89 - `t Centrum 4 klein
Vidi-Reo Di. 12-04-2022 19:30:00 C4 1 26 Krijt Op Tijd 4 - De Vriendenkring 2 klein
Café Zaal 't Berghje Di. 12-04-2022 19:30:00 C4 1 26 Touche 8 - De Zwaan 5 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 13-04-2022 19:00:00 C1 1 22 BV Jong Geleerd 2 - Biljartclub Zeeland 4 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 13-04-2022 19:00:00 C1 1 22 De Zwaan 2 - Biljartclub Zeeland 3 klein
Sportpark De Braaken Wo. 13-04-2022 19:30:00 B1 1 22 Dos `71 1 - Verkregen Door Oefening 1 klein
Lokaal BC De Kromme Keu Wo. 13-04-2022 19:30:00 B2 2 26 BC De Kromme Keu 1 - Biljartvereniging Kling Opleidingen 1 klein
't Dorpshuus Wo. 13-04-2022 19:30:00 B2 2 26 BC Esteren 2 - Dos `71 3 klein
Jeugdhuis De Sprong Wo. 13-04-2022 19:30:00 C2 1 22 BV Jong Geleerd 3 - Germenzeel 2 klein
Dorpshuis De Phoenix Wo. 13-04-2022 19:30:00 C3 1 22 De Zwaan 4 - Touche 4 klein
Café d'n Dort Wo. 13-04-2022 19:30:00 C4 1 26 Biljartvereniging D`n Dor(t)stoters - Net Mis 4 klein
Café Zaal 't Oventje Wo. 13-04-2022 19:30:00 C4 1 26 Biljartclub Zeeland 6 - TOK `74 3 klein
Kerkzicht Wo. 13-04-2022 19:30:00 C4 2 28 Kerkzicht 2 - `t Centrum 6 klein
Herberg De Mulder Do. 14-04-2022 19:30:00 C3 1 22 De Vriendschap 3 - Krijt Op Tijd 3 klein
De Leeuwerik Do. 14-04-2022 19:30:00 C3 2 23 De Leeuwerik 2 - OBC De Schutskooi 5 klein
Cafe Oud Grave Do. 14-04-2022 19:30:00 C3 2 23 Oud Grave 1 - T.O.P. 3 klein