Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 1 4 `t Centrum-Deventer 2 - De Boerderij 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 2 4 Dorpszicht 3 - De Bosrand `78 3 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 1 4 De Hoppe 3 - De Klomp klein
Veluvine Do. 29-09-2022 13:30:00 R3 2 1 BCN-SVOP 2 - s.v. Orderbos 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 2 4 Dorpszicht 5 - De Praotkeu 2 klein
De Boerderij Do. 29-09-2022 19:30:00 C2 2 4 De Boerderij 2 - Stationskoffiehuys 1 klein
Eetcafé boskamp Do. 29-09-2022 19:30:00 C4 2 4 Boskamp 2 - `t Hovenhuus 2 klein
De Beestenmarkt Do. 29-09-2022 19:30:00 B2 1 4 Deventer `83 - 7 - Boskamp 1 klein
De Beestenmarkt Do. 29-09-2022 19:30:00 C4 1 4 Deventer `83 - 5 - De Hofnar 5 klein
Café Dimi`s Do. 29-09-2022 19:30:00 C3 1 4 D.T.R.C.3 - Dorpszicht 4 klein
`t Hovenhuis Do. 29-09-2022 19:30:00 C3 2 4 `t Hovenhuus 1 - De Pelikaan 7 klein
Herberg het Oude Loo Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 1 4 Het Oude Loo 3 - De Pelikaan Dev 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 2 4 De Pelikaan 9 - s.v. Orderbos 3 klein
Reimink Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 1 4 Reimink 2 - De Hoppe 1 klein
De Slinger Do. 29-09-2022 19:30:00 B2 1 4 De Slinger - Deventer `83 10 klein
Radstaake Do. 29-09-2022 19:30:00 B2 1 4 VBC 3 - De Hoppe 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 29-09-2022 20:00:00 B2 1 4 De Hoek 5 - De Voorstad 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 29-09-2022 20:00:00 B1 2 4 De Hoek 1 - De Berkelbrug 4 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 30-09-2022 19:30:00 B1 2 4 ABEC 2 - Reimink 1 klein
De Beestenmarkt Vr. 30-09-2022 19:30:00 C2 1 6 Deventer `83 - 2 - S.V. Orderbos 1 klein
Café De Harmonie Vr. 30-09-2022 19:30:00 C4 1 4 De Pelikaan Dev 2 - D.T.R.C.5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 03-10-2022 13:30:00 R3 3 4 `t Centrum-Deventer 4 - Deventer `83 9 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 03-10-2022 13:30:00 R3 2 4 Sport & Vriendschap 3 - ABEC 5 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 03-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Wapen van Epe 3 - De Pelikaan 2 klein
Café De Hofnar Ma. 03-10-2022 19:30:00 C4 1 4 De Vijfsprong 1 - Achterhoek 2 klein
Detmerskazerne Ma. 03-10-2022 19:30:00 B1 2 5 De Berkelbrug 4 - Reimink 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Wapen van Epe 4 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 03-10-2022 19:30:00 B2 1 5 `t Hoekje - De Hoppe 6 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 03-10-2022 19:30:00 C2 2 5 Stationskoffiehuys 1 - De Pelikaan 4 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 03-10-2022 19:30:00 C2 2 5 De Voorstad 3 - Raalte 90 3 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 03-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Zandweerd 2 - Sport En Vriendschap klein
Sporthal Jachtlust Di. 04-10-2022 13:30:00 R3 3 4 Sport & Vriendschap 1 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 04-10-2022 13:30:00 R3 3 4 ABEC 6 - De Boerderij 5 klein
Tijenraan Di. 04-10-2022 13:30:00 R3 1 4 BC Raalte 90 4 - ABEC 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 04-10-2022 13:30:00 R3 1 4 De Pelikaan-Zutphen 11 - BV Zandweerd 5 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 04-10-2022 13:30:00 R3 2 4 De Pelikaan-Zutphen 10 - `t Centrum-Deventer 2 klein
De Ruif Di. 04-10-2022 13:30:00 R3 2 4 Fasna 1 - De Voorstad 9 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 04-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Wapen van Epe 1 - De Pelikaan 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 04-10-2022 19:00:00 C1 1 5 Wapen van Epe 2 - Zandweerd 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 1 7 ABEC 3 - De Hofnar 1 klein
De Boerderij Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 1 5 De Boerderij 3 - De Berkelbrug 1 klein
Centraal Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 2 5 Centraal Beheer 3 - Dorpszicht 3 klein
Centraal Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 2 5 Centraal Beheer 1 - VBC 1 klein
Centraal Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Centraal Beheer 2 - D.T.R.C.3 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 2 5 Dorpszicht 1 - Raalte 90 1 klein
Café H.g. Pinkster Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 1 7 E.K.C. 1 - S.V. Orderbos 1 klein
Café De Hofnar Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 1 5 De Hofnar 2 - D.T.R.C. 1 klein
`t Hovenhuis Di. 04-10-2022 19:30:00 C4 2 5 `t Hovenhuus 2 - De Bosrand `78 4 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 1 5 De Klomp - De Pelikaan 6 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 04-10-2022 19:30:00 C2 1 7 De Pelikaan 5 - The City-Dibo 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 2 5 De Pelikaan 7 - Deventer `83 - 3 klein
`t Praothuus Di. 04-10-2022 19:30:00 B1 2 5 De Praotkeu 2 - Deventer `83 - 6 klein
De Beestenmarkt Di. 04-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Deventer `83 - 1 - De Voorstad 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 05-10-2022 13:30:00 R5 1 4 Het Wapen van Epe 8 - De Voorstad 5 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 4 Klarenbeek 4 - s.v. Orderbos 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 4 BV het Wapen van Epe 9 - Sport & Vriendschap 2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 4 De Hoppe 1 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 4 De Voorstad 6 - BC Raalte 90 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 2 4 s.v. Orderbos 3 - Klarenbeek 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 2 4 Dorpszicht 2 - s.v. Orderbos 4 klein
Café Dimi`s Wo. 05-10-2022 19:30:00 C4 1 5 D.T.R.C.5 - De Hoppe 4 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 05-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Achterhoek 2 - E.K.C. 3 klein
Detmerskazerne Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 2 5 De Berkelbrug 2 - Sport En Vriendschap 2 klein
Tapmarin Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 2 5 De Bosrand `78 1 - `t Hovenhuus 1 klein
De Beestenmarkt Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Deventer `83 10 - De Hoek 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Dorpszicht 4 - De Pelikaan 8 klein
Café De Hofnar Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 2 5 De Hofnar 3 - D.T.R.C.2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 1 5 De Hoppe 1 - De Hoek 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 2 5 s.v. Orderbos 3 - ABEC 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 05-10-2022 19:30:00 C4 2 5 De Pelikaan 10 - The City-Dibo 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 05-10-2022 19:30:00 C1 1 5 De Pelikaan 3 - Het Oude Loo 2 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 05-10-2022 19:30:00 C4 2 5 De Voorstad 4 - De Hofnar 4 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Zandweerd 4 - Deventer `83 - 2 klein
De Ruif Do. 06-10-2022 13:30:00 R3 3 4 Fasna 2 - Dorpszicht 3 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 06-10-2022 13:30:00 R3 3 4 s.v. Orderbos 2 - BC Raalte 90 3 klein
Veluvine Do. 06-10-2022 13:30:00 R3 3 4 BCN-SVOP 1 - Berkelbrug 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 06-10-2022 13:30:00 R3 3 4 Klarenbeek 2 - De Voorstad 8 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 06-10-2022 13:30:00 R3 1 4 Dorpszicht 1 - Klarenbeek 3 klein
De Boerderij Do. 06-10-2022 13:30:00 R3 2 4 De Boerderij 4 - BC Raalte 90 2 klein
De Boerderij Do. 06-10-2022 19:30:00 C2 2 5 De Boerderij 2 - S.V. Orderbos 2 klein
Eetcafé boskamp Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Boskamp 1 - De Hoek 3 klein
Tapmarin Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 1 5 De Bosrand `78 2 - De Hoppe 3 klein
Tapmarin Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 2 5 De Bosrand `78 3 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
Dibo-the City Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 5 The City-Dibo 3 - De Slinger klein
De Beestenmarkt Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Deventer `83 - 7 - Deventer `83 - 8 klein
De Beestenmarkt Do. 06-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Deventer `83 - 5 - De Pelikaan Dev 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 06-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Dorpszicht 2 - Raalte 90 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 06-10-2022 19:30:00 B1 2 5 De Hoek 1 - Dorpszicht 5 klein
Café De Hofnar Do. 06-10-2022 19:30:00 C4 1 5 De Hofnar 5 - De Berkelbrug 3 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 5 De Hoppe 2 - De Berkelbrug 5 klein
Herberg het Oude Loo Do. 06-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Het Oude Loo 1 - Zandweerd 1 klein
Reimink Do. 06-10-2022 19:30:00 B1 1 5 Reimink 2 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Radstaake Do. 06-10-2022 19:30:00 C4 2 5 VBC 2 - Deventer `83 - 4 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 06-10-2022 19:30:00 B2 1 5 De Voorstad 1 - VBC 3 klein
Eetcafé de Hoek Do. 06-10-2022 20:00:00 B2 1 5 De Hoek 4 - De Boerderij 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 07-10-2022 13:30:00 R5 1 4 BC Raalte 90 5 - `t Centrum-Deventer 6 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 07-10-2022 13:30:00 R3 2 4 De Voorstad 7 - BCN-SVOP 2 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 07-10-2022 19:30:00 B2 1 4 De Hoppe 6 - The City-Dibo 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 07-10-2022 19:30:00 B1 1 5 ABEC 1 - D.T.R.C. 4 klein
Café De Harmonie Vr. 07-10-2022 19:30:00 B1 1 5 De Pelikaan Dev 1 - De Praotkeu 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 10-10-2022 13:30:00 R5 1 5 `t Centrum-Deventer 6 - Het Wapen van Epe 8 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 10-10-2022 13:30:00 R3 1 5 Sport & Vriendschap 2 - BC Raalte 90 4 klein
Detmerskazerne Ma. 10-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Berkelbrug 5 - De Voorstad 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 1 6 `t Centrum-Deventer 1 - De Hoppe 1 klein
Dibo-the City Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 1 8 The City-Dibo 1 - Dorpszicht 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 10-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Deventer `83 - 1 - Wapen van Epe 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 10-10-2022 19:30:00 C4 2 6 Deventer `83 - 4 - `t Hovenhuus 2 klein
Café De Hofnar Ma. 10-10-2022 19:30:00 C4 2 6 De Hofnar 4 - VBC 2 klein
Atlantis Ma. 10-10-2022 19:30:00 C3 2 6 W.Z.C. `79 Biljartclub - Centraal Beheer 3 klein
Detmerskazerne Di. 11-10-2022 13:30:00 R3 3 5 Berkelbrug 1 - Klarenbeek 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 11-10-2022 13:30:00 R3 1 5 ABEC 4 - De Hoppe 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 11-10-2022 13:30:00 R3 1 5 BC Raalte 90 1 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 11-10-2022 13:30:00 R3 2 5 BC Raalte 90 2 - De Voorstad 7 klein
Detmerskazerne Di. 11-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Berkelbrug 3 - Achterhoek 2 klein
De Blokhut Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 1 8 De Blokhut - ABEC 3 klein
De Beestenmarkt Di. 11-10-2022 19:30:00 B2 1 6 Deventer `83 - 8 - Boskamp 1 klein
De Beestenmarkt Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 2 6 Deventer `83 - 6 - De Hoek 1 klein
Café Dimi`s Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 6 D.T.R.C. 1 - De Klomp klein
Sporthal Jachtlust Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 2 6 Sport En Vriendschap 2 - De Bosrand `78 3 klein
Café De Hofnar Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 1 8 De Hofnar 1 - De Pelikaan 5 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 2 6 De Pelikaan 4 - De Voorstad 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 6 De Pelikaan 6 - De Bosrand `78 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 6 De Pelikaan 8 - Centraal Beheer 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 2 6 Raalte 90 1 - De Boerderij 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 1 8 Raalte 90 2 - E.K.C. 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 2 6 Raalte 90 3 - Centraal Beheer 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 11-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Zandweerd 3 - Wapen van Epe 1 klein
Eetcafé de Hoek Di. 11-10-2022 20:00:00 B2 1 6 De Hoek 3 - De Hoek 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 3 5 Dorpszicht 3 - s.v. Orderbos 2 klein
De Beestenmarkt Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 3 5 Deventer `83 9 - BCN-SVOP 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 3 5 De Voorstad 8 - Sport & Vriendschap 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 1 5 Klarenbeek 4 - Dorpszicht 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 2 5 s.v. Orderbos 3 - Fasna 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 2 5 Klarenbeek 1 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 2 5 `t Centrum-Deventer 2 - De Boerderij 4 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 12-10-2022 19:00:00 C1 1 6 Sport En Vriendschap - De Pelikaan 3 klein
Detmerskazerne Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 1 6 De Berkelbrug 1 - Wapen van Epe 4 klein
De Boerderij Wo. 12-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Boerderij 1 - De Hoppe 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 1 6 `t Centrum-Deventer 2 - De Hofnar 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 2 6 Dorpszicht 3 - De Pelikaan 7 klein
Café Dimi`s Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 2 6 D.T.R.C.2 - De Berkelbrug 2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 1 6 De Hoppe 3 - Dorpszicht 4 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Het Oude Loo 2 - De Voorstad 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 1 8 S.V. Orderbos 1 - Zandweerd 4 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 2 6 S.V. Orderbos 2 - Stationskoffiehuys 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 De Pelikaan 1 - Wapen van Epe 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 De Pelikaan 2 - Het Oude Loo 1 klein
Radstaake Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 2 6 VBC 1 - Dorpszicht 1 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 13-10-2022 13:30:00 R5 1 5 De Voorstad 5 - `t Centrum-Deventer 5 klein
De Ruif Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 3 5 Fasna 2 - ABEC 6 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 3 5 BC Raalte 90 3 - `t Centrum-Deventer 4 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 3 5 `t Centrum-Deventer 3 - De Boerderij 5 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 1 5 s.v. Orderbos 1 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Veluvine Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 2 5 BCN-SVOP 2 - Sport & Vriendschap 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 2 5 ABEC 5 - Dorpszicht 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 13-10-2022 13:30:00 R3 2 5 s.v. Orderbos 4 - De Voorstad 9 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 13-10-2022 19:30:00 B1 2 6 Dorpszicht 5 - De Berkelbrug 4 klein
Eetcafé boskamp Do. 13-10-2022 19:30:00 C4 2 6 Boskamp 2 - De Pelikaan 10 klein
Dibo-the City Do. 13-10-2022 19:30:00 C4 2 6 The City-Dibo 2 - De Voorstad 4 klein
Café Dimi`s Do. 13-10-2022 19:30:00 C3 1 6 D.T.R.C.3 - De Boerderij 3 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 13-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Hoppe 4 - Deventer `83 - 5 klein
`t Hovenhuis Do. 13-10-2022 19:30:00 C3 2 6 `t Hovenhuus 1 - Achterhoek 1 klein
Herberg het Oude Loo Do. 13-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Het Oude Loo 3 - ABEC 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 13-10-2022 19:30:00 B1 2 6 De Pelikaan 9 - De Praotkeu 2 klein
Reimink Do. 13-10-2022 19:30:00 B1 2 6 Reimink 1 - s.v. Orderbos 3 klein
De Slinger Do. 13-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Slinger - `t Hoekje klein
Radstaake Do. 13-10-2022 19:30:00 B2 1 6 VBC 3 - Deventer `83 10 klein
Café De Hofnar Do. 13-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Vijfsprong 1 - D.T.R.C.5 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 13-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Zandweerd 1 - Zandweerd 2 klein
De Beestenmarkt Do. 13-10-2022 19:30:00 C3 2 6 Deventer `83 - 3 - De Bosrand `78 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 13-10-2022 20:00:00 B2 1 6 De Hoek 5 - The City-Dibo 3 klein
Eetcafé de Hoek Do. 13-10-2022 20:00:00 B1 1 6 De Hoek 2 - De Pelikaan Dev 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 14-10-2022 13:30:00 R3 1 5 't Centrum-Deventer 1 - De Voorstad 6 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 14-10-2022 13:30:00 R3 1 5 BV Zandweerd 5 - Klarenbeek 3 klein
Café Dimi`s Vr. 14-10-2022 19:30:00 B1 1 6 D.T.R.C. 4 - Reimink 2 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 14-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Hoppe 6 - Deventer `83 - 7 klein
Café De Harmonie Vr. 14-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Pelikaan Dev 2 - De Hofnar 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 17-10-2022 13:30:00 R5 1 6 `t Centrum-Deventer 5 - BC Raalte 90 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 17-10-2022 13:30:00 R3 3 6 `t Centrum-Deventer 4 - Dorpszicht 3 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 17-10-2022 13:30:00 R3 2 6 Sport & Vriendschap 3 - BC Raalte 90 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 17-10-2022 19:00:00 C1 1 7 Wapen van Epe 3 - Zandweerd 3 klein
Detmerskazerne Ma. 17-10-2022 19:30:00 B1 2 7 De Berkelbrug 4 - s.v. Orderbos 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 17-10-2022 19:30:00 B1 1 7 `t Centrum-Deventer 1 - D.T.R.C. 4 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 17-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Wapen van Epe 4 - D.T.R.C.3 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 17-10-2022 19:30:00 B2 1 7 `t Hoekje - De Hoek 5 klein
Café De Hofnar Ma. 17-10-2022 19:30:00 C4 2 7 De Hofnar 4 - The City-Dibo 2 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 17-10-2022 19:30:00 C2 2 7 Stationskoffiehuys 1 - De Voorstad 3 klein
Sporthal Jachtlust Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 3 6 Sport & Vriendschap 1 - Berkelbrug 1 klein
De Boerderij Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 3 6 De Boerderij 5 - De Voorstad 8 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 3 6 ABEC 6 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Tijenraan Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 1 6 BC Raalte 90 4 - s.v. Orderbos 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 1 6 De Pelikaan-Zutphen 11 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 2 6 De Pelikaan-Zutphen 10 - s.v. Orderbos 3 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 2 6 De Voorstad 9 - ABEC 5 klein
De Ruif Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 2 6 Fasna 1 - s.v. Orderbos 4 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 18-10-2022 19:00:00 C1 1 7 Wapen van Epe 1 - Deventer `83 - 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 18-10-2022 19:00:00 C1 1 7 Wapen van Epe 2 - Het Oude Loo 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 9 ABEC 3 - Deventer `83 - 2 klein
De Boerderij Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 1 7 De Boerderij 3 - De Pelikaan 8 klein
Centraal Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 2 7 Centraal Beheer 3 - Sport En Vriendschap 2 klein
Centraal Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 2 7 Centraal Beheer 1 - De Pelikaan 4 klein
Centraal Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Centraal Beheer 2 - De Hoppe 3 klein
De Beestenmarkt Di. 18-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Deventer `83 - 8 - De Hoppe 6 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 2 7 Dorpszicht 1 - Raalte 90 3 klein
Café H.g. Pinkster Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 9 E.K.C. 1 - Zandweerd 4 klein
Café De Hofnar Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 1 7 De Hofnar 2 - De Klomp klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 9 De Pelikaan 5 - De Blokhut klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 2 7 De Pelikaan 7 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
`t Praothuus Di. 18-10-2022 19:30:00 B1 2 7 De Praotkeu 2 - ABEC 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 9 Raalte 90 2 - The City-Dibo 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 18-10-2022 19:30:00 C1 1 7 De Voorstad 2 - Sport En Vriendschap klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 19-10-2022 13:30:00 R3 1 6 BV het Wapen van Epe 9 - Klarenbeek 4 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 19-10-2022 13:30:00 R3 1 6 De Hoppe 1 - Sport & Vriendschap 2 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 19-10-2022 13:30:00 R3 1 6 De Voorstad 6 - ABEC 4 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 19-10-2022 13:30:00 R3 1 6 Klarenbeek 3 - BC Raalte 90 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 19-10-2022 13:30:00 R3 2 6 Dorpszicht 2 - BCN-SVOP 2 klein
Café Dimi`s Wo. 19-10-2022 19:30:00 C4 1 7 D.T.R.C.5 - E.K.C. 3 klein
Tapmarin Wo. 19-10-2022 19:30:00 C3 2 7 De Bosrand `78 1 - Dorpszicht 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 19-10-2022 19:30:00 C3 1 7 `t Centrum-Deventer 2 - De Berkelbrug 1 klein
De Beestenmarkt Wo. 19-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Deventer `83 10 - De Berkelbrug 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 19-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Dorpszicht 4 - De Pelikaan 6 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 19-10-2022 19:30:00 B1 1 7 De Hoppe 1 - De Pelikaan Dev 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 19-10-2022 19:30:00 C2 2 7 S.V. Orderbos 2 - Raalte 90 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 19-10-2022 19:30:00 C4 2 7 De Pelikaan 10 - De Bosrand `78 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 19-10-2022 19:30:00 C1 1 7 De Pelikaan 2 - De Pelikaan 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 19-10-2022 19:30:00 C1 1 7 De Pelikaan 3 - Zandweerd 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 19-10-2022 19:30:00 C4 2 7 De Voorstad 4 - Boskamp 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 20-10-2022 13:30:00 R5 1 6 De Voorstad 5 - `t Centrum-Deventer 6 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 20-10-2022 13:30:00 R3 3 6 s.v. Orderbos 2 - Fasna 2 klein
Veluvine Do. 20-10-2022 13:30:00 R3 3 6 BCN-SVOP 1 - BC Raalte 90 3 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 20-10-2022 13:30:00 R3 3 6 Klarenbeek 2 - Deventer `83 9 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 20-10-2022 13:30:00 R3 1 6 Dorpszicht 1 - BV Zandweerd 5 klein
De Boerderij Do. 20-10-2022 13:30:00 R3 2 6 De Boerderij 4 - Klarenbeek 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 20-10-2022 19:30:00 B1 2 7 Dorpszicht 5 - Deventer `83 - 6 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 2 7 Achterhoek 1 - De Hofnar 3 klein
Eetcafé boskamp Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Boskamp 1 - De Hoek 4 klein
Tapmarin Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 1 7 De Bosrand `78 2 - D.T.R.C. 1 klein
Tapmarin Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 2 7 De Bosrand `78 3 - D.T.R.C.2 klein
Dibo-the City Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 7 The City-Dibo 3 - VBC 3 klein
De Beestenmarkt Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Deventer `83 - 7 - De Slinger klein
De Beestenmarkt Do. 20-10-2022 19:30:00 C4 1 7 Deventer `83 - 5 - De Vijfsprong 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 20-10-2022 19:30:00 C2 1 9 Dorpszicht 2 - De Hofnar 1 klein
Café De Hofnar Do. 20-10-2022 19:30:00 C4 1 7 De Hofnar 5 - Achterhoek 2 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 7 De Hoppe 2 - De Hoek 3 klein
`t Hovenhuis Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 2 7 `t Hovenhuus 1 - Deventer `83 - 3 klein
Herberg het Oude Loo Do. 20-10-2022 19:30:00 C1 1 7 Het Oude Loo 1 - Zandweerd 2 klein
Reimink Do. 20-10-2022 19:30:00 B1 1 7 Reimink 2 - Het Oude Loo 3 klein
Radstaake Do. 20-10-2022 19:30:00 C4 2 7 VBC 2 - `t Hovenhuus 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 7 De Voorstad 1 - De Boerderij 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 20-10-2022 20:00:00 B1 2 7 De Hoek 1 - De Pelikaan 9 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 21-10-2022 13:30:00 R3 2 6 De Voorstad 7 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 21-10-2022 19:30:00 B1 1 7 ABEC 1 - De Praotkeu 1 klein
Café De Harmonie Vr. 21-10-2022 19:30:00 C4 1 7 De Pelikaan Dev 2 - De Hoppe 4 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 26-10-2022 19:30:00 B1 1 1 De Hoppe 1 - Het Oude Loo 3 klein
De Boerderij Do. 27-10-2022 19:30:00 C2 2 7 De Boerderij 2 - VBC 1 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 31-10-2022 13:30:00 R3 1 7 Sport & Vriendschap 2 - De Voorstad 6 klein
Detmerskazerne Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2 1 8 De Berkelbrug 5 - The City-Dibo 3 klein
Dibo-the City Ma. 31-10-2022 19:30:00 C2 1 10 The City-Dibo 1 - E.K.C. 1 klein
De Beestenmarkt Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 8 Deventer `83 - 1 - Wapen van Epe 3 klein
De Beestenmarkt Ma. 31-10-2022 19:30:00 C4 2 8 Deventer `83 - 4 - De Pelikaan 10 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 31-10-2022 19:30:00 C2 2 8 De Voorstad 3 - Centraal Beheer 1 klein
Atlantis Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 2 8 W.Z.C. `79 Biljartclub - De Bosrand `78 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 8 Zandweerd 2 - De Pelikaan 3 klein
Detmerskazerne Di. 01-11-2022 13:30:00 R3 3 7 Berkelbrug 1 - De Boerderij 5 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 01-11-2022 13:30:00 R3 1 7 ABEC 4 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 01-11-2022 13:30:00 R3 1 7 BC Raalte 90 1 - BV Zandweerd 5 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 01-11-2022 13:30:00 R3 2 7 De Pelikaan-Zutphen 10 - Fasna 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 01-11-2022 13:30:00 R3 2 7 BC Raalte 90 2 - Dorpszicht 2 klein
Detmerskazerne Di. 01-11-2022 19:30:00 C4 1 8 De Berkelbrug 3 - D.T.R.C.5 klein
De Blokhut Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 1 10 De Blokhut - Dorpszicht 2 klein
De Beestenmarkt Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 2 8 Deventer `83 - 6 - De Berkelbrug 4 klein
Café Dimi`s Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 8 D.T.R.C. 1 - Dorpszicht 4 klein
Sporthal Jachtlust Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 2 8 Sport En Vriendschap 2 - De Pelikaan 7 klein
Café De Hofnar Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 1 10 De Hofnar 1 - Raalte 90 2 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 8 De Klomp - De Bosrand `78 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 2 8 De Pelikaan 4 - Dorpszicht 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 8 De Pelikaan 6 - Centraal Beheer 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 8 De Pelikaan 8 - Wapen van Epe 4 klein
`t Praothuus Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 1 8 De Praotkeu 1 - Reimink 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 2 8 Raalte 90 1 - Stationskoffiehuys 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 2 8 Raalte 90 3 - De Boerderij 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 01-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Zandweerd 3 - De Pelikaan 2 klein
Eetcafé de Hoek Di. 01-11-2022 20:00:00 B2 1 8 De Hoek 3 - De Voorstad 1 klein
Eetcafé de Hoek Di. 01-11-2022 20:00:00 B2 1 8 De Hoek 5 - Deventer `83 - 7 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 02-11-2022 13:30:00 R5 1 7 Het Wapen van Epe 8 - `t Centrum-Deventer 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 3 7 Dorpszicht 3 - BCN-SVOP 1 klein
De Beestenmarkt Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 3 7 Deventer `83 9 - Sport & Vriendschap 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 3 7 De Voorstad 8 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 1 7 BV het Wapen van Epe 9 - Dorpszicht 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 1 7 Klarenbeek 4 - BC Raalte 90 4 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 2 7 s.v. Orderbos 3 - De Boerderij 4 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 2 7 Klarenbeek 1 - De Voorstad 7 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 2 7 `t Centrum-Deventer 2 - Sport & Vriendschap 3 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 02-11-2022 19:00:00 C1 1 8 Sport En Vriendschap - Wapen van Epe 2 klein
Detmerskazerne Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 8 De Berkelbrug 1 - De Hofnar 2 klein
De Boerderij Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Boerderij 1 - Deventer `83 10 klein
Tapmarin Wo. 02-11-2022 19:30:00 C4 2 8 De Bosrand `78 4 - De Voorstad 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 2 8 Dorpszicht 3 - `t Hovenhuus 1 klein
Café Dimi`s Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 2 8 D.T.R.C.2 - Centraal Beheer 3 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 02-11-2022 19:30:00 C4 1 8 E.K.C. 3 - Deventer `83 - 5 klein
Café De Hofnar Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 2 8 De Hofnar 3 - De Berkelbrug 2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 8 De Hoppe 3 - De Boerderij 3 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 02-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Het Oude Loo 2 - Wapen van Epe 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 1 10 S.V. Orderbos 1 - ABEC 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 02-11-2022 19:30:00 C1 1 8 De Pelikaan 1 - Het Oude Loo 1 klein
Radstaake Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 2 8 VBC 1 - S.V. Orderbos 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 3 7 s.v. Orderbos 2 - ABEC 6 klein
De Ruif Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 3 7 Fasna 2 - `t Centrum-Deventer 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 3 7 BC Raalte 90 3 - Klarenbeek 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 1 7 s.v. Orderbos 1 - De Hoppe 1 klein
Veluvine Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 2 7 BCN-SVOP 2 - De Voorstad 9 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 2 7 ABEC 5 - s.v. Orderbos 4 klein
Eetcafé boskamp Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 2 8 Boskamp 2 - De Hofnar 4 klein
Dibo-the City Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 2 8 The City-Dibo 2 - VBC 2 klein
Café Dimi`s Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 1 8 D.T.R.C.3 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 03-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Hoek 4 - De Hoppe 2 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 1 8 De Hoppe 4 - De Hofnar 5 klein
Herberg het Oude Loo Do. 03-11-2022 19:30:00 B1 1 8 Het Oude Loo 3 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 03-11-2022 19:30:00 B1 2 8 De Pelikaan 9 - Dorpszicht 5 klein
Reimink Do. 03-11-2022 19:30:00 B1 2 8 Reimink 1 - De Praotkeu 2 klein
De Slinger Do. 03-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Slinger - Deventer `83 - 8 klein
Radstaake Do. 03-11-2022 19:30:00 B2 1 8 VBC 3 - `t Hoekje klein
Café De Hofnar Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 1 8 De Vijfsprong 1 - De Pelikaan Dev 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 03-11-2022 19:30:00 C1 1 8 Zandweerd 1 - De Voorstad 2 klein
De Beestenmarkt Do. 03-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Deventer `83 - 2 - De Pelikaan 5 klein
De Beestenmarkt Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 2 8 Deventer `83 - 3 - Achterhoek 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 03-11-2022 20:00:00 B1 1 8 De Hoek 2 - ABEC 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 04-11-2022 13:30:00 R5 1 7 BC Raalte 90 5 - De Voorstad 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 04-11-2022 13:30:00 R3 1 7 't Centrum-Deventer 1 - Klarenbeek 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 04-11-2022 19:30:00 B1 2 8 ABEC 2 - De Hoek 1 klein
Café Dimi`s Vr. 04-11-2022 19:30:00 B1 1 8 D.T.R.C. 4 - De Hoppe 1 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 04-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Hoppe 6 - Boskamp 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 07-11-2022 13:30:00 R5 1 8 `t Centrum-Deventer 5 - `t Centrum-Deventer 6 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 07-11-2022 13:30:00 R3 3 8 `t Centrum-Deventer 4 - s.v. Orderbos 2 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 07-11-2022 13:30:00 R3 2 8 Sport & Vriendschap 3 - Klarenbeek 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 07-11-2022 19:00:00 C1 1 9 Wapen van Epe 3 - Het Oude Loo 2 klein
Dibo-the City Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 1 11 The City-Dibo 1 - De Hofnar 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Wapen van Epe 4 - De Hoppe 3 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 07-11-2022 19:30:00 B2 1 9 `t Hoekje - De Berkelbrug 5 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 2 9 Stationskoffiehuys 1 - Centraal Beheer 1 klein
Sporthal Jachtlust Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 3 8 Sport & Vriendschap 1 - BC Raalte 90 3 klein
De Boerderij Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 3 8 De Boerderij 5 - Deventer `83 9 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 3 8 ABEC 6 - De Voorstad 8 klein
Tijenraan Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 1 8 BC Raalte 90 4 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 1 8 De Pelikaan-Zutphen 11 - Sport & Vriendschap 2 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 2 8 De Voorstad 9 - BC Raalte 90 2 klein
De Ruif Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 2 8 Fasna 1 - ABEC 5 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 08-11-2022 19:00:00 C1 1 9 Wapen van Epe 1 - Sport En Vriendschap klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 08-11-2022 19:00:00 C1 1 9 Wapen van Epe 2 - Zandweerd 1 klein
`t Praothuus Di. 08-11-2022 19:30:00 B1 1 9 De Praotkeu 1 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 1 11 ABEC 3 - Zandweerd 4 klein
De Boerderij Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 1 9 De Boerderij 3 - De Pelikaan 6 klein
Centraal Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Centraal Beheer 2 - D.T.R.C. 1 klein
De Beestenmarkt Di. 08-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Deventer `83 - 8 - De Hoek 5 klein
De Beestenmarkt Di. 08-11-2022 19:30:00 B1 2 9 Deventer `83 - 6 - De Pelikaan 9 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 2 9 Dorpszicht 1 - De Voorstad 3 klein
Café De Hofnar Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 1 9 De Hofnar 2 - De Bosrand `78 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 1 11 De Pelikaan 5 - S.V. Orderbos 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 2 9 De Pelikaan 7 - D.T.R.C.2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 2 9 Raalte 90 1 - VBC 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 08-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Raalte 90 2 - De Blokhut klein
Biljart Centrum De Dam Di. 08-11-2022 19:30:00 C1 1 9 De Voorstad 2 - Zandweerd 2 klein
`t Hovenhuis Di. 08-11-2022 19:30:00 C4 2 9 `t Hovenhuus 2 - De Pelikaan 10 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 8 De Hoppe 1 - Klarenbeek 4 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 8 De Voorstad 6 - s.v. Orderbos 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 8 Klarenbeek 3 - ABEC 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 2 8 Dorpszicht 2 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 09-11-2022 19:30:00 C4 1 9 Achterhoek 2 - D.T.R.C.5 klein
Tapmarin Wo. 09-11-2022 19:30:00 C4 2 9 De Bosrand `78 4 - De Hofnar 4 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 09-11-2022 19:30:00 B1 2 9 s.v. Orderbos 3 - De Praotkeu 2 klein
Detmerskazerne Wo. 09-11-2022 19:30:00 C3 1 9 De Berkelbrug 1 - D.T.R.C.3 klein
Tapmarin Wo. 09-11-2022 19:30:00 C3 2 9 De Bosrand `78 1 - Sport En Vriendschap 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 09-11-2022 19:30:00 C3 1 9 `t Centrum-Deventer 2 - De Pelikaan 8 klein
De Beestenmarkt Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Deventer `83 10 - De Hoek 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 09-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Dorpszicht 4 - De Klomp klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 09-11-2022 19:30:00 C2 2 9 S.V. Orderbos 2 - Raalte 90 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 09-11-2022 19:30:00 C1 1 9 De Pelikaan 1 - Zandweerd 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 09-11-2022 19:30:00 C1 1 9 De Pelikaan 2 - Deventer `83 - 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 09-11-2022 19:30:00 C4 2 9 De Voorstad 4 - Deventer `83 - 4 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 09-11-2022 19:30:00 C4 1 9 E.K.C. 3 - De Pelikaan Dev 2 klein
Veluvine Do. 10-11-2022 13:30:00 R3 3 8 BCN-SVOP 1 - Fasna 2 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 10-11-2022 13:30:00 R3 3 8 Klarenbeek 2 - Dorpszicht 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 10-11-2022 13:30:00 R3 3 8 `t Centrum-Deventer 3 - Berkelbrug 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 10-11-2022 13:30:00 R3 1 8 Dorpszicht 1 - BC Raalte 90 1 klein
De Boerderij Do. 10-11-2022 13:30:00 R3 2 8 De Boerderij 4 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 10-11-2022 13:30:00 R3 2 8 s.v. Orderbos 4 - BCN-SVOP 2 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 2 9 Achterhoek 1 - De Berkelbrug 2 klein
De Boerderij Do. 10-11-2022 19:30:00 C2 2 9 De Boerderij 2 - De Pelikaan 4 klein
Eetcafé boskamp Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Boskamp 1 - De Hoppe 2 klein
Tapmarin Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 2 9 De Bosrand `78 3 - De Hofnar 3 klein
Dibo-the City Do. 10-11-2022 19:30:00 C4 2 9 The City-Dibo 2 - Boskamp 2 klein
Dibo-the City Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 9 The City-Dibo 3 - De Boerderij 1 klein
De Beestenmarkt Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Deventer `83 - 7 - VBC 3 klein
De Beestenmarkt Do. 10-11-2022 19:30:00 C4 1 9 Deventer `83 - 5 - De Berkelbrug 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 10-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Dorpszicht 2 - Deventer `83 - 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 2 9 De Hoek 1 - Reimink 1 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 10-11-2022 19:30:00 C4 1 9 De Hoppe 4 - De Vijfsprong 1 klein
`t Hovenhuis Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 2 9 `t Hovenhuus 1 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
Herberg het Oude Loo Do. 10-11-2022 19:30:00 C1 1 9 Het Oude Loo 1 - De Pelikaan 3 klein
Reimink Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 1 9 Reimink 2 - De Hoek 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 9 De Voorstad 1 - De Hoek 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 11-11-2022 13:30:00 R5 1 8 BC Raalte 90 5 - Het Wapen van Epe 8 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 11-11-2022 13:30:00 R3 1 8 BV Zandweerd 5 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 11-11-2022 13:30:00 R3 2 8 De Voorstad 7 - s.v. Orderbos 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 11-11-2022 19:30:00 B1 2 9 ABEC 2 - Dorpszicht 5 klein
Café De Harmonie Vr. 11-11-2022 19:30:00 B1 1 9 De Pelikaan Dev 1 - ABEC 1 klein
De Beestenmarkt Vr. 11-11-2022 19:30:00 C3 2 9 Deventer `83 - 3 - Dorpszicht 3 klein
Café Dimi`s Vr. 11-11-2022 19:30:00 B1 1 9 D.T.R.C. 4 - Het Oude Loo 3 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 11-11-2022 19:30:00 B2 1 9 De Hoppe 6 - De Slinger klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 14-11-2022 13:30:00 R5 1 9 `t Centrum-Deventer 6 - BC Raalte 90 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 14-11-2022 13:30:00 R3 3 9 `t Centrum-Deventer 4 - ABEC 6 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 14-11-2022 13:30:00 R3 1 9 Sport & Vriendschap 2 - Klarenbeek 3 klein
Detmerskazerne Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De Berkelbrug 5 - Deventer `83 - 7 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 14-11-2022 19:30:00 B1 1 10 `t Centrum-Deventer 1 - De Hoek 2 klein
Dibo-the City Ma. 14-11-2022 19:30:00 C2 1 12 The City-Dibo 1 - De Blokhut klein
De Beestenmarkt Ma. 14-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Deventer `83 - 1 - De Pelikaan 1 klein
Café De Hofnar Ma. 14-11-2022 19:30:00 C4 2 10 De Hofnar 4 - Deventer `83 - 4 klein
Atlantis Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 2 10 W.Z.C. `79 Biljartclub - Deventer `83 - 3 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 14-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Zandweerd 2 - Wapen van Epe 2 klein
Radstaake Ma. 14-11-2022 19:30:00 C2 2 10 VBC 1 - Stationskoffiehuys 1 klein
Detmerskazerne Di. 15-11-2022 13:30:00 R3 3 9 Berkelbrug 1 - De Voorstad 8 klein
Tijenraan Di. 15-11-2022 13:30:00 R3 1 9 BC Raalte 90 4 - Dorpszicht 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 15-11-2022 13:30:00 R3 1 9 ABEC 4 - BV Zandweerd 5 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 15-11-2022 13:30:00 R3 2 9 De Pelikaan-Zutphen 10 - De Voorstad 7 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 15-11-2022 13:30:00 R3 2 9 BC Raalte 90 2 - s.v. Orderbos 4 klein
De Beestenmarkt Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 2 10 Deventer `83 - 6 - ABEC 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 2 10 Dorpszicht 1 - Centraal Beheer 1 klein
Café Dimi`s Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 1 10 D.T.R.C. 1 - De Boerderij 3 klein
Sporthal Jachtlust Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 2 10 Sport En Vriendschap 2 - `t Hovenhuus 1 klein
Café De Hofnar Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 12 De Hofnar 1 - E.K.C. 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 1 10 De Klomp - Centraal Beheer 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 12 De Pelikaan 5 - Zandweerd 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 1 10 De Pelikaan 6 - Wapen van Epe 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 1 10 De Pelikaan 8 - De Berkelbrug 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 2 10 Raalte 90 1 - Raalte 90 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 12 Raalte 90 2 - Deventer `83 - 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 15-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Zandweerd 3 - Het Oude Loo 1 klein
Eetcafé de Hoek Di. 15-11-2022 20:00:00 B2 1 10 De Hoek 3 - The City-Dibo 3 klein
Eetcafé de Hoek Di. 15-11-2022 20:00:00 B2 1 10 De Hoek 5 - De Hoppe 6 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 3 9 Dorpszicht 3 - Sport & Vriendschap 1 klein
De Beestenmarkt Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 3 9 Deventer `83 9 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 1 9 BV het Wapen van Epe 9 - De Hoppe 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 1 9 Klarenbeek 4 - De Voorstad 6 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 2 9 s.v. Orderbos 3 - Sport & Vriendschap 3 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 2 9 Klarenbeek 1 - Dorpszicht 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 2 9 `t Centrum-Deventer 2 - De Voorstad 9 klein
Detmerskazerne Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 2 10 De Berkelbrug 2 - De Bosrand `78 3 klein
De Boerderij Wo. 16-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De Boerderij 1 - `t Hoekje klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 2 10 Dorpszicht 3 - Achterhoek 1 klein
Café Dimi`s Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 2 10 D.T.R.C.2 - De Bosrand `78 1 klein
Café De Hofnar Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 2 10 De Hofnar 3 - Centraal Beheer 3 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 1 10 De Hoppe 3 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 16-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Het Oude Loo 2 - De Pelikaan 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 16-11-2022 19:30:00 C2 2 10 S.V. Orderbos 2 - De Pelikaan 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 16-11-2022 19:30:00 C1 1 10 De Pelikaan 3 - De Voorstad 2 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 16-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Sport En Vriendschap - Wapen van Epe 3 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 16-11-2022 19:30:00 C4 2 10 De Voorstad 4 - `t Hovenhuus 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 17-11-2022 13:30:00 R5 1 9 De Voorstad 5 - Het Wapen van Epe 8 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 17-11-2022 13:30:00 R3 3 9 s.v. Orderbos 2 - BCN-SVOP 1 klein
De Ruif Do. 17-11-2022 13:30:00 R3 3 9 Fasna 2 - Klarenbeek 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 17-11-2022 13:30:00 R3 3 9 BC Raalte 90 3 - De Boerderij 5 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 17-11-2022 13:30:00 R3 1 9 s.v. Orderbos 1 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
De Boerderij Do. 17-11-2022 13:30:00 R3 2 9 De Boerderij 4 - Fasna 1 klein
Veluvine Do. 17-11-2022 13:30:00 R3 2 9 BCN-SVOP 2 - ABEC 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 17-11-2022 19:30:00 B1 2 10 Dorpszicht 5 - Reimink 1 klein
De Boerderij Do. 17-11-2022 19:30:00 C2 2 10 De Boerderij 2 - De Voorstad 3 klein
Eetcafé boskamp Do. 17-11-2022 19:30:00 C4 2 10 Boskamp 2 - VBC 2 klein
Tapmarin Do. 17-11-2022 19:30:00 C3 1 10 De Bosrand `78 2 - Dorpszicht 4 klein
Dibo-the City Do. 17-11-2022 19:30:00 C4 2 10 The City-Dibo 2 - De Bosrand `78 4 klein
De Beestenmarkt Do. 17-11-2022 19:30:00 C4 1 10 Deventer `83 - 5 - Achterhoek 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 17-11-2022 19:30:00 C2 1 12 Dorpszicht 2 - S.V. Orderbos 1 klein
Café Dimi`s Do. 17-11-2022 19:30:00 C3 1 10 D.T.R.C.3 - De Hofnar 2 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 17-11-2022 19:30:00 C4 1 10 De Hoppe 4 - E.K.C. 3 klein
Herberg het Oude Loo Do. 17-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Het Oude Loo 3 - De Hoppe 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 17-11-2022 19:30:00 B1 2 10 De Pelikaan 9 - De Berkelbrug 4 klein
Reimink Do. 17-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Reimink 2 - De Pelikaan Dev 1 klein
De Slinger Do. 17-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De Slinger - Boskamp 1 klein
Radstaake Do. 17-11-2022 19:30:00 B2 1 10 VBC 3 - Deventer `83 - 8 klein
Café De Hofnar Do. 17-11-2022 19:30:00 C4 1 10 De Vijfsprong 1 - De Hofnar 5 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 17-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Zandweerd 1 - Wapen van Epe 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 17-11-2022 20:00:00 B1 2 10 De Hoek 1 - s.v. Orderbos 3 klein
Eetcafé de Hoek Do. 17-11-2022 20:00:00 B2 1 10 De Hoek 4 - Deventer `83 10 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 18-11-2022 13:30:00 R3 1 9 't Centrum-Deventer 1 - BC Raalte 90 1 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 18-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De Hoppe 2 - De Voorstad 1 klein
Café Dimi`s Vr. 18-11-2022 19:30:00 B1 1 10 D.T.R.C. 4 - De Praotkeu 1 klein
Café De Harmonie Vr. 18-11-2022 19:30:00 C4 1 10 De Pelikaan Dev 2 - De Berkelbrug 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 21-11-2022 19:00:00 C1 1 11 Wapen van Epe 3 - Zandweerd 1 klein
Detmerskazerne Ma. 21-11-2022 19:30:00 B1 2 11 De Berkelbrug 4 - De Praotkeu 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 21-11-2022 19:30:00 C4 2 11 Deventer `83 - 4 - The City-Dibo 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Wapen van Epe 4 - D.T.R.C. 1 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 21-11-2022 19:30:00 B2 1 11 `t Hoekje - De Hoek 3 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 2 11 Stationskoffiehuys 1 - Dorpszicht 1 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 21-11-2022 19:30:00 C2 2 11 De Voorstad 3 - S.V. Orderbos 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 22-11-2022 19:00:00 C1 1 11 Wapen van Epe 1 - Zandweerd 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 22-11-2022 19:00:00 C1 1 11 Wapen van Epe 2 - De Pelikaan 3 klein
Detmerskazerne Di. 22-11-2022 19:30:00 C4 1 11 De Berkelbrug 3 - De Hoppe 4 klein
De Blokhut Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 1 13 De Blokhut - De Hofnar 1 klein
De Boerderij Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 11 De Boerderij 3 - De Klomp klein
Centraal Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 2 11 Centraal Beheer 3 - De Berkelbrug 2 klein
Centraal Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 2 11 Centraal Beheer 1 - De Boerderij 2 klein
Centraal Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Centraal Beheer 2 - De Bosrand `78 2 klein
De Beestenmarkt Di. 22-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Deventer `83 - 8 - De Berkelbrug 5 klein
Café H.g. Pinkster Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 1 13 E.K.C. 1 - ABEC 3 klein
Café De Hofnar Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 11 De Hofnar 2 - Dorpszicht 4 klein
`t Hovenhuis Di. 22-11-2022 19:30:00 C4 2 11 `t Hovenhuus 2 - De Hofnar 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 2 11 De Pelikaan 4 - Raalte 90 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 2 11 De Pelikaan 7 - De Hofnar 3 klein
`t Praothuus Di. 22-11-2022 19:30:00 B1 1 11 De Praotkeu 1 - Het Oude Loo 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 22-11-2022 19:30:00 C2 2 11 Raalte 90 3 - VBC 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 22-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Zandweerd 3 - Deventer `83 - 1 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 1 11 Achterhoek 2 - De Pelikaan Dev 2 klein
Detmerskazerne Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 1 11 De Berkelbrug 1 - De Hoppe 3 klein
Tapmarin Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 2 11 De Bosrand `78 4 - Boskamp 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 1 11 `t Centrum-Deventer 2 - De Pelikaan 6 klein
De Beestenmarkt Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Deventer `83 10 - De Hoppe 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 2 11 Dorpszicht 3 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
Café H.g. Pinkster Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 1 11 E.K.C. 3 - De Vijfsprong 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 23-11-2022 19:30:00 B1 1 11 De Hoppe 1 - ABEC 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 23-11-2022 19:30:00 B1 2 11 s.v. Orderbos 3 - Dorpszicht 5 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 13 S.V. Orderbos 1 - Raalte 90 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 23-11-2022 19:30:00 C1 1 11 De Pelikaan 1 - Het Oude Loo 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 23-11-2022 19:30:00 C1 1 11 De Pelikaan 2 - Sport En Vriendschap klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 13 Zandweerd 4 - Dorpszicht 2 klein
De Beestenmarkt Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 13 Deventer `83 - 2 - The City-Dibo 1 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 2 11 Achterhoek 1 - De Bosrand `78 3 klein
Eetcafé boskamp Do. 24-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Boskamp 1 - De Voorstad 1 klein
Dibo-the City Do. 24-11-2022 19:30:00 B2 1 11 The City-Dibo 3 - De Hoek 4 klein
De Beestenmarkt Do. 24-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Deventer `83 - 7 - De Boerderij 1 klein
Café Dimi`s Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 1 11 D.T.R.C.3 - De Pelikaan 8 klein
Café De Hofnar Do. 24-11-2022 19:30:00 C4 1 11 De Hofnar 5 - D.T.R.C.5 klein
`t Hovenhuis Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 2 11 `t Hovenhuus 1 - D.T.R.C.2 klein
Herberg het Oude Loo Do. 24-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Het Oude Loo 1 - De Voorstad 2 klein
Reimink Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 2 11 Reimink 1 - Deventer `83 - 6 klein
De Slinger Do. 24-11-2022 19:30:00 B2 1 11 De Slinger - De Hoek 5 klein
Radstaake Do. 24-11-2022 19:30:00 C4 2 11 VBC 2 - De Pelikaan 10 klein
De Beestenmarkt Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 2 11 Deventer `83 - 3 - Sport En Vriendschap 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 24-11-2022 20:00:00 B1 1 11 De Hoek 2 - D.T.R.C. 4 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 25-11-2022 19:30:00 B1 2 11 ABEC 2 - De Pelikaan 9 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 25-11-2022 19:30:00 B2 1 11 De Hoppe 6 - VBC 3 klein
Café De Harmonie Vr. 25-11-2022 19:30:00 B1 1 11 De Pelikaan Dev 1 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 28-11-2022 13:30:00 R5 1 10 `t Centrum-Deventer 5 - De Voorstad 5 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 28-11-2022 13:30:00 R3 2 10 Sport & Vriendschap 3 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Detmerskazerne Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 1 12 De Berkelbrug 5 - De Hoppe 6 klein
Dibo-the City Ma. 28-11-2022 19:30:00 C2 1 14 The City-Dibo 1 - S.V. Orderbos 1 klein
De Beestenmarkt Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 12 Deventer `83 - 1 - Het Oude Loo 1 klein
Atlantis Ma. 28-11-2022 19:30:00 C3 2 12 W.Z.C. `79 Biljartclub - Achterhoek 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 12 Zandweerd 2 - Wapen van Epe 3 klein
Sporthal Jachtlust Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 3 10 Sport & Vriendschap 1 - Fasna 2 klein
De Boerderij Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 3 10 De Boerderij 5 - Dorpszicht 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 3 10 ABEC 6 - Berkelbrug 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 1 10 De Pelikaan-Zutphen 11 - Klarenbeek 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 1 10 BC Raalte 90 1 - ABEC 4 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 2 10 De Voorstad 9 - Klarenbeek 1 klein
De Ruif Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 2 10 Fasna 1 - BCN-SVOP 2 klein
De Blokhut Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 14 De Blokhut - E.K.C. 1 klein
De Beestenmarkt Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 2 12 Deventer `83 - 6 - s.v. Orderbos 3 klein
Café Dimi`s Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 1 12 D.T.R.C. 1 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Sporthal Jachtlust Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 2 12 Sport En Vriendschap 2 - Dorpszicht 3 klein
Café De Hofnar Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 14 De Hofnar 1 - Deventer `83 - 2 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 1 12 De Klomp - Wapen van Epe 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 14 De Pelikaan 5 - ABEC 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 1 12 De Pelikaan 6 - De Berkelbrug 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 1 12 De Pelikaan 8 - De Hofnar 2 klein
`t Praothuus Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 12 De Praotkeu 1 - De Hoppe 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 2 12 Raalte 90 1 - De Voorstad 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 14 Raalte 90 2 - Zandweerd 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 2 12 Raalte 90 3 - Stationskoffiehuys 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 29-11-2022 19:30:00 C1 1 12 De Voorstad 2 - Wapen van Epe 2 klein
Eetcafé de Hoek Di. 29-11-2022 20:00:00 B2 1 12 De Hoek 3 - Deventer `83 - 7 klein
Eetcafé de Hoek Di. 29-11-2022 20:00:00 B2 1 12 De Hoek 5 - Boskamp 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 30-11-2022 13:30:00 R5 1 10 Het Wapen van Epe 8 - `t Centrum-Deventer 6 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 30-11-2022 13:30:00 R3 3 10 De Voorstad 8 - Deventer `83 9 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 30-11-2022 13:30:00 R3 1 10 De Hoppe 1 - BC Raalte 90 4 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 30-11-2022 13:30:00 R3 1 10 De Voorstad 6 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 30-11-2022 13:30:00 R3 1 10 Klarenbeek 3 - s.v. Orderbos 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 30-11-2022 13:30:00 R3 2 10 Dorpszicht 2 - s.v. Orderbos 3 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 30-11-2022 19:00:00 C1 1 12 Sport En Vriendschap - De Pelikaan 1 klein
Detmerskazerne Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 2 12 De Berkelbrug 2 - De Pelikaan 7 klein
De Boerderij Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2 1 12 De Boerderij 1 - Deventer `83 - 8 klein
Tapmarin Wo. 30-11-2022 19:30:00 C4 2 12 De Bosrand `78 4 - VBC 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Dorpszicht 4 - Centraal Beheer 2 klein
Café Dimi`s Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 2 12 D.T.R.C.2 - Deventer `83 - 3 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 30-11-2022 19:30:00 C4 1 12 E.K.C. 3 - De Hofnar 5 klein
Café De Hofnar Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 2 12 De Hofnar 3 - De Bosrand `78 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 1 12 De Hoppe 3 - D.T.R.C.3 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 30-11-2022 19:30:00 C1 1 12 Het Oude Loo 2 - Zandweerd 3 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 2 12 S.V. Orderbos 2 - Centraal Beheer 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 30-11-2022 19:30:00 C1 1 12 De Pelikaan 3 - Wapen van Epe 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 30-11-2022 19:30:00 C4 2 12 De Voorstad 4 - De Pelikaan 10 klein
Radstaake Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 2 12 VBC 1 - De Pelikaan 4 klein
Veluvine Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 3 10 BCN-SVOP 1 - `t Centrum-Deventer 4 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 3 10 Klarenbeek 2 - s.v. Orderbos 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 3 10 `t Centrum-Deventer 3 - BC Raalte 90 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 1 10 Dorpszicht 1 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 2 10 s.v. Orderbos 4 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 2 10 ABEC 5 - BC Raalte 90 2 klein
De Boerderij Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 2 12 De Boerderij 2 - Dorpszicht 1 klein
Eetcafé boskamp Do. 01-12-2022 19:30:00 C4 2 12 Boskamp 2 - Deventer `83 - 4 klein
Tapmarin Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 12 De Bosrand `78 2 - De Boerderij 3 klein
Tapmarin Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 2 12 De Bosrand `78 3 - Centraal Beheer 3 klein
Dibo-the City Do. 01-12-2022 19:30:00 C4 2 12 The City-Dibo 2 - `t Hovenhuus 2 klein
De Beestenmarkt Do. 01-12-2022 19:30:00 C4 1 12 Deventer `83 - 5 - D.T.R.C.5 klein
Eetcafé de Hoek Do. 01-12-2022 19:30:00 B2 1 12 De Hoek 4 - `t Hoekje klein
Café Zaal De Hoppe Do. 01-12-2022 19:30:00 C4 1 12 De Hoppe 4 - Achterhoek 2 klein
Herberg het Oude Loo Do. 01-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Het Oude Loo 3 - De Hoek 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 01-12-2022 19:30:00 B1 2 12 De Pelikaan 9 - Reimink 1 klein
Reimink Do. 01-12-2022 19:30:00 B1 1 12 Reimink 2 - ABEC 1 klein
Radstaake Do. 01-12-2022 19:30:00 B2 1 12 VBC 3 - De Slinger klein
Café De Hofnar Do. 01-12-2022 19:30:00 C4 1 12 De Vijfsprong 1 - De Berkelbrug 3 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 01-12-2022 19:30:00 B2 1 12 De Voorstad 1 - Deventer `83 10 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 01-12-2022 19:30:00 C1 1 12 Zandweerd 1 - De Pelikaan 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 01-12-2022 20:00:00 B1 2 12 De Hoek 1 - De Praotkeu 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 02-12-2022 13:30:00 R3 1 10 BV Zandweerd 5 - Sport & Vriendschap 2 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 02-12-2022 13:30:00 R3 2 10 De Voorstad 7 - De Boerderij 4 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 02-12-2022 19:30:00 B2 1 12 De Hoppe 2 - The City-Dibo 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 02-12-2022 19:30:00 B1 2 12 ABEC 2 - De Berkelbrug 4 klein
Café Dimi`s Vr. 02-12-2022 19:30:00 B1 1 12 D.T.R.C. 4 - De Pelikaan Dev 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 05-12-2022 13:30:00 R5 1 11 `t Centrum-Deventer 6 - De Voorstad 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 05-12-2022 13:30:00 R3 3 11 `t Centrum-Deventer 4 - Klarenbeek 2 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 05-12-2022 13:30:00 R3 1 11 Sport & Vriendschap 2 - BC Raalte 90 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 05-12-2022 19:00:00 C1 1 13 Wapen van Epe 3 - De Pelikaan 3 klein
Detmerskazerne Ma. 05-12-2022 19:30:00 B1 2 13 De Berkelbrug 4 - De Hoek 1 klein
De Beestenmarkt Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 13 Deventer `83 - 1 - Het Oude Loo 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 05-12-2022 19:30:00 C4 2 13 Deventer `83 - 4 - De Bosrand `78 4 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Wapen van Epe 4 - De Bosrand `78 2 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2 1 13 `t Hoekje - De Hoppe 2 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 13 Stationskoffiehuys 1 - De Boerderij 2 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 2 13 De Voorstad 3 - VBC 1 klein
Atlantis Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 2 13 W.Z.C. `79 Biljartclub - Sport En Vriendschap 2 klein
Tijenraan Di. 06-12-2022 13:30:00 R3 1 11 BC Raalte 90 4 - De Voorstad 6 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 06-12-2022 13:30:00 R3 1 11 ABEC 4 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 06-12-2022 13:30:00 R3 2 11 De Pelikaan-Zutphen 10 - Dorpszicht 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 06-12-2022 13:30:00 R3 2 11 BC Raalte 90 2 - BCN-SVOP 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 06-12-2022 19:00:00 C1 1 13 Wapen van Epe 1 - De Voorstad 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 1 15 ABEC 3 - Dorpszicht 2 klein
Detmerskazerne Di. 06-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De Berkelbrug 3 - E.K.C. 3 klein
De Boerderij Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 1 13 De Boerderij 3 - Dorpszicht 4 klein
Centraal Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 2 13 Centraal Beheer 1 - Raalte 90 1 klein
De Beestenmarkt Di. 06-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Deventer `83 - 8 - De Hoek 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 2 13 Dorpszicht 1 - S.V. Orderbos 2 klein
Café H.g. Pinkster Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 1 15 E.K.C. 1 - De Pelikaan 5 klein
Café De Hofnar Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 1 13 De Hofnar 2 - Centraal Beheer 2 klein
`t Hovenhuis Di. 06-12-2022 19:30:00 C4 2 13 `t Hovenhuus 2 - Boskamp 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 2 13 De Pelikaan 4 - Raalte 90 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 2 13 De Pelikaan 7 - De Bosrand `78 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 1 13 De Pelikaan 8 - De Hoppe 3 klein
`t Praothuus Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 2 13 De Praotkeu 2 - Dorpszicht 5 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 06-12-2022 19:30:00 C1 1 13 Zandweerd 3 - Sport En Vriendschap klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 3 11 Dorpszicht 3 - `t Centrum-Deventer 3 klein
De Beestenmarkt Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 3 11 Deventer `83 9 - Berkelbrug 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 1 11 De Hoppe 1 - Dorpszicht 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 1 11 BV het Wapen van Epe 9 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 1 11 Klarenbeek 4 - Klarenbeek 3 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 2 11 s.v. Orderbos 3 - De Voorstad 9 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 2 11 Klarenbeek 1 - s.v. Orderbos 4 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 2 11 `t Centrum-Deventer 2 - ABEC 5 klein
Café Dimi`s Wo. 07-12-2022 19:30:00 C4 1 13 D.T.R.C.5 - De Pelikaan Dev 2 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 07-12-2022 19:30:00 C4 1 13 Achterhoek 2 - De Vijfsprong 1 klein
Detmerskazerne Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 1 13 De Berkelbrug 1 - D.T.R.C. 1 klein
Tapmarin Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 2 13 De Bosrand `78 1 - De Berkelbrug 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 1 13 `t Centrum-Deventer 2 - De Klomp klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 2 13 Dorpszicht 3 - D.T.R.C.2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 1 13 De Hoppe 1 - Reimink 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 2 13 s.v. Orderbos 3 - De Pelikaan 9 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 1 15 S.V. Orderbos 1 - De Hofnar 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 07-12-2022 19:30:00 C1 1 13 De Pelikaan 1 - Zandweerd 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 07-12-2022 19:30:00 C4 2 13 De Pelikaan 10 - De Hofnar 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 07-12-2022 19:30:00 C1 1 13 De Pelikaan 2 - Zandweerd 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 1 15 Zandweerd 4 - The City-Dibo 1 klein
Veluvine Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 3 11 BCN-SVOP 1 - ABEC 6 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 3 11 s.v. Orderbos 2 - Sport & Vriendschap 1 klein
De Ruif Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 3 11 Fasna 2 - De Boerderij 5 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 3 11 BC Raalte 90 3 - De Voorstad 8 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 1 11 s.v. Orderbos 1 - BV Zandweerd 5 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 2 11 De Voorstad 7 - Fasna 1 klein
De Boerderij Do. 08-12-2022 13:30:00 R3 2 11 De Boerderij 4 - Sport & Vriendschap 3 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 08-12-2022 19:30:00 C3 2 13 Achterhoek 1 - Centraal Beheer 3 klein
Eetcafé boskamp Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Boskamp 1 - Deventer `83 10 klein
Dibo-the City Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 13 The City-Dibo 3 - De Voorstad 1 klein
De Beestenmarkt Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Deventer `83 - 7 - De Hoek 4 klein
Café Dimi`s Do. 08-12-2022 19:30:00 C3 1 13 D.T.R.C.3 - De Pelikaan 6 klein
Café De Hofnar Do. 08-12-2022 19:30:00 C4 1 13 De Hofnar 5 - Deventer `83 - 5 klein
`t Hovenhuis Do. 08-12-2022 19:30:00 C3 2 13 `t Hovenhuus 1 - De Hofnar 3 klein
Herberg het Oude Loo Do. 08-12-2022 19:30:00 C1 1 13 Het Oude Loo 1 - Wapen van Epe 2 klein
Reimink Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 2 13 Reimink 1 - ABEC 2 klein
De Slinger Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 13 De Slinger - De Berkelbrug 5 klein
Radstaake Do. 08-12-2022 19:30:00 C4 2 13 VBC 2 - De Voorstad 4 klein
Eetcafé de Hoek Do. 08-12-2022 20:00:00 B2 1 13 De Hoek 5 - VBC 3 klein
Eetcafé de Hoek Do. 08-12-2022 20:00:00 B1 1 13 De Hoek 2 - De Praotkeu 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 09-12-2022 13:30:00 R5 1 11 BC Raalte 90 5 - `t Centrum-Deventer 5 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 09-12-2022 19:30:00 B1 1 13 ABEC 1 - `t Centrum-Deventer 1 klein
De Beestenmarkt Vr. 09-12-2022 19:30:00 C2 1 15 Deventer `83 - 2 - De Blokhut klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 09-12-2022 19:30:00 B2 1 13 De Hoppe 6 - De Boerderij 1 klein
Café De Harmonie Vr. 09-12-2022 19:30:00 B1 1 13 De Pelikaan Dev 1 - Het Oude Loo 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 12-12-2022 13:30:00 R5 1 12 `t Centrum-Deventer 5 - Het Wapen van Epe 8 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 12-12-2022 13:30:00 R3 2 12 Sport & Vriendschap 3 - De Voorstad 7 klein
Detmerskazerne Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Berkelbrug 5 - De Hoek 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 1 14 `t Centrum-Deventer 1 - Reimink 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 12-12-2022 19:30:00 C4 2 14 Deventer `83 - 4 - VBC 2 klein
Café De Hofnar Ma. 12-12-2022 19:30:00 C4 2 14 De Hofnar 4 - De Voorstad 4 klein
Radstaake Ma. 12-12-2022 19:30:00 C2 2 14 VBC 1 - Centraal Beheer 1 klein
Sporthal Jachtlust Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 3 12 Sport & Vriendschap 1 - `t Centrum-Deventer 4 klein
De Boerderij Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 3 12 De Boerderij 5 - s.v. Orderbos 2 klein
Detmerskazerne Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 3 12 Berkelbrug 1 - BC Raalte 90 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 1 12 De Pelikaan-Zutphen 11 - BC Raalte 90 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 1 12 BC Raalte 90 1 - s.v. Orderbos 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 1 12 ABEC 4 - Dorpszicht 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 2 12 De Voorstad 9 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 2 12 BC Raalte 90 2 - Fasna 1 klein
Detmerskazerne Di. 13-12-2022 19:30:00 C4 1 14 De Berkelbrug 3 - De Hofnar 5 klein
De Blokhut Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 1 16 De Blokhut - S.V. Orderbos 1 klein
De Beestenmarkt Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Deventer `83 - 6 - De Praotkeu 2 klein
Café De Hofnar Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 1 16 De Hofnar 1 - Zandweerd 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 14 De Pelikaan 4 - Stationskoffiehuys 1 klein
`t Praothuus Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 14 De Praotkeu 1 - De Pelikaan Dev 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 14 Raalte 90 1 - Dorpszicht 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Raalte 90 2 - ABEC 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 13-12-2022 19:30:00 C2 2 14 Raalte 90 3 - De Voorstad 3 klein
Eetcafé de Hoek Di. 13-12-2022 20:00:00 B2 1 14 De Hoek 3 - De Hoppe 6 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 3 12 De Voorstad 8 - Dorpszicht 3 klein
De Beestenmarkt Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 3 12 Deventer `83 9 - ABEC 6 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 1 12 De Voorstad 6 - De Hoppe 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 1 12 Klarenbeek 3 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 2 12 Dorpszicht 2 - De Boerderij 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 14-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Dorpszicht 5 - De Hoek 1 klein
De Boerderij Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Boerderij 1 - De Slinger klein
Tapmarin Wo. 14-12-2022 19:30:00 C4 2 14 De Bosrand `78 4 - `t Hovenhuus 2 klein
De Beestenmarkt Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Deventer `83 10 - The City-Dibo 3 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 14-12-2022 19:30:00 C4 1 14 E.K.C. 3 - Achterhoek 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 2 14 S.V. Orderbos 2 - De Boerderij 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 15-12-2022 13:30:00 R5 1 12 De Voorstad 5 - BC Raalte 90 5 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 15-12-2022 13:30:00 R3 3 12 Klarenbeek 2 - BCN-SVOP 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 15-12-2022 13:30:00 R3 3 12 `t Centrum-Deventer 3 - Fasna 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 15-12-2022 13:30:00 R3 2 12 s.v. Orderbos 4 - s.v. Orderbos 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 15-12-2022 13:30:00 R3 2 12 ABEC 5 - Klarenbeek 1 klein
Veluvine Do. 15-12-2022 13:30:00 R3 2 12 BCN-SVOP 2 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Dibo-the City Do. 15-12-2022 19:30:00 C4 2 14 The City-Dibo 2 - De Pelikaan 10 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 15-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Dorpszicht 2 - De Pelikaan 5 klein
Eetcafé de Hoek Do. 15-12-2022 19:30:00 B1 1 14 De Hoek 2 - De Hoppe 1 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 15-12-2022 19:30:00 C4 1 14 De Hoppe 4 - D.T.R.C.5 klein
Reimink Do. 15-12-2022 19:30:00 B1 2 14 Reimink 1 - De Berkelbrug 4 klein
Radstaake Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 14 VBC 3 - Boskamp 1 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Voorstad 1 - `t Hoekje klein
Eetcafé de Hoek Do. 15-12-2022 20:00:00 B2 1 14 De Hoek 4 - Deventer `83 - 8 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 16-12-2022 13:30:00 R3 1 12 BV Zandweerd 5 - Klarenbeek 4 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 16-12-2022 13:30:00 R3 1 12 't Centrum-Deventer 1 - Sport & Vriendschap 2 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 16-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Hoppe 2 - Deventer `83 - 7 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 16-12-2022 19:30:00 B1 2 14 ABEC 2 - s.v. Orderbos 3 klein
De Beestenmarkt Vr. 16-12-2022 19:30:00 C2 1 16 Deventer `83 - 2 - E.K.C. 1 klein
Café De Harmonie Vr. 16-12-2022 19:30:00 C4 1 14 De Pelikaan Dev 2 - Deventer `83 - 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 19-12-2022 13:30:00 R5 1 13 `t Centrum-Deventer 6 - `t Centrum-Deventer 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 19-12-2022 13:30:00 R3 3 13 `t Centrum-Deventer 4 - De Boerderij 5 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 19-12-2022 13:30:00 R3 1 13 Sport & Vriendschap 2 - ABEC 4 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 19-12-2022 19:30:00 B2 1 15 `t Hoekje - Deventer `83 10 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 20-12-2022 13:30:00 R3 3 13 ABEC 6 - Klarenbeek 2 klein
Tijenraan Di. 20-12-2022 13:30:00 R3 1 13 BC Raalte 90 4 - Klarenbeek 3 klein
De Ruif Di. 20-12-2022 13:30:00 R3 2 13 Fasna 1 - Sport & Vriendschap 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 20-12-2022 13:30:00 R3 2 13 De Pelikaan-Zutphen 10 - s.v. Orderbos 4 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 1 17 ABEC 3 - The City-Dibo 1 klein
De Beestenmarkt Di. 20-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Deventer `83 - 8 - De Hoppe 2 klein
Café H.g. Pinkster Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 1 17 E.K.C. 1 - Dorpszicht 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 20-12-2022 19:30:00 C2 1 17 De Pelikaan 5 - Raalte 90 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 21-12-2022 13:30:00 R5 1 13 Het Wapen van Epe 8 - BC Raalte 90 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 21-12-2022 13:30:00 R3 3 13 Dorpszicht 3 - Berkelbrug 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 21-12-2022 13:30:00 R3 1 13 De Hoppe 1 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 21-12-2022 13:30:00 R3 1 13 BV het Wapen van Epe 9 - BV Zandweerd 5 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 21-12-2022 13:30:00 R3 1 13 Klarenbeek 4 - BC Raalte 90 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 21-12-2022 13:30:00 R3 2 13 s.v. Orderbos 3 - ABEC 5 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 21-12-2022 13:30:00 R3 2 13 Klarenbeek 1 - BCN-SVOP 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 21-12-2022 13:30:00 R3 2 13 `t Centrum-Deventer 2 - BC Raalte 90 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 1 17 S.V. Orderbos 1 - Deventer `83 - 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 21-12-2022 19:30:00 C2 1 17 Zandweerd 4 - De Blokhut klein
Veluvine Do. 22-12-2022 13:30:00 R3 3 13 BCN-SVOP 1 - Sport & Vriendschap 1 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 22-12-2022 13:30:00 R3 3 13 s.v. Orderbos 2 - `t Centrum-Deventer 3 klein
De Ruif Do. 22-12-2022 13:30:00 R3 3 13 Fasna 2 - De Voorstad 8 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 22-12-2022 13:30:00 R3 3 13 BC Raalte 90 3 - Deventer `83 9 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 22-12-2022 13:30:00 R3 1 13 Dorpszicht 1 - De Voorstad 6 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 22-12-2022 13:30:00 R3 1 13 s.v. Orderbos 1 - 't Centrum-Deventer 1 klein
De Boerderij Do. 22-12-2022 13:30:00 R3 2 13 De Boerderij 4 - De Voorstad 9 klein
Café Dimi`s Do. 22-12-2022 19:30:00 B1 1 14 D.T.R.C. 4 - ABEC 1 klein
Eetcafé boskamp Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Boskamp 1 - The City-Dibo 3 klein
De Beestenmarkt Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Deventer `83 - 7 - De Voorstad 1 klein
De Slinger Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 15 De Slinger - De Hoek 3 klein
Radstaake Do. 22-12-2022 19:30:00 B2 1 15 VBC 3 - De Berkelbrug 5 klein
Eetcafé de Hoek Do. 22-12-2022 20:00:00 B2 1 15 De Hoek 5 - De Boerderij 1 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 23-12-2022 13:30:00 R3 2 13 De Voorstad 7 - Dorpszicht 2 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 23-12-2022 19:30:00 B2 1 15 De Hoppe 6 - De Hoek 4 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 02-01-2023 19:00:00 C1 1 14 Wapen van Epe 3 - De Voorstad 2 klein
Detmerskazerne Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Berkelbrug 5 - Boskamp 1 klein
Dibo-the City Ma. 02-01-2023 19:30:00 C2 1 18 The City-Dibo 1 - De Pelikaan 5 klein
De Beestenmarkt Ma. 02-01-2023 19:30:00 C1 1 14 Deventer `83 - 1 - Sport En Vriendschap klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 1 14 Wapen van Epe 4 - Dorpszicht 4 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 16 `t Hoekje - The City-Dibo 3 klein
Atlantis Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 2 14 W.Z.C. `79 Biljartclub - D.T.R.C.2 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 03-01-2023 19:00:00 C1 1 14 Wapen van Epe 1 - Wapen van Epe 2 klein
De Boerderij Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 1 14 De Boerderij 3 - Centraal Beheer 2 klein
De Beestenmarkt Di. 03-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Deventer `83 - 8 - De Voorstad 1 klein
Sporthal Jachtlust Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 2 14 Sport En Vriendschap 2 - Achterhoek 1 klein
Café De Hofnar Di. 03-01-2023 19:30:00 C2 1 18 De Hofnar 1 - ABEC 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 2 14 De Pelikaan 7 - Centraal Beheer 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 1 14 De Pelikaan 8 - De Pelikaan 6 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 03-01-2023 19:30:00 C2 1 18 Raalte 90 2 - Dorpszicht 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 03-01-2023 19:30:00 C1 1 14 Zandweerd 3 - Zandweerd 1 klein
Detmerskazerne Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 1 14 De Berkelbrug 1 - De Klomp klein
Tapmarin Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 2 14 De Bosrand `78 1 - De Bosrand `78 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 1 14 `t Centrum-Deventer 2 - De Bosrand `78 2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 1 14 De Hoppe 3 - De Hofnar 2 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 04-01-2023 19:30:00 C1 1 14 Het Oude Loo 2 - Het Oude Loo 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 18 S.V. Orderbos 1 - E.K.C. 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 04-01-2023 19:30:00 C1 1 14 De Pelikaan 1 - Zandweerd 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 04-01-2023 19:30:00 C1 1 14 De Pelikaan 2 - De Pelikaan 3 klein
De Beestenmarkt Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Deventer `83 - 7 - Deventer `83 10 klein
Café Dimi`s Do. 05-01-2023 19:30:00 C3 1 14 D.T.R.C.3 - D.T.R.C. 1 klein
`t Hovenhuis Do. 05-01-2023 19:30:00 C3 2 14 `t Hovenhuus 1 - De Berkelbrug 2 klein
De Slinger Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Slinger - De Hoek 4 klein
Radstaake Do. 05-01-2023 19:30:00 B2 1 16 VBC 3 - De Boerderij 1 klein
De Beestenmarkt Do. 05-01-2023 19:30:00 C2 1 18 Deventer `83 - 2 - Zandweerd 4 klein
Eetcafé de Hoek Do. 05-01-2023 20:00:00 B2 1 16 De Hoek 5 - De Hoek 3 klein
De Beestenmarkt Vr. 06-01-2023 19:30:00 C3 2 14 Deventer `83 - 3 - De Hofnar 3 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 06-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Hoppe 6 - De Hoppe 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 09-01-2023 13:30:00 R3 3 14 `t Centrum-Deventer 4 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 09-01-2023 13:30:00 R3 2 14 Sport & Vriendschap 3 - Dorpszicht 2 klein
Detmerskazerne Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 2 15 De Berkelbrug 4 - Dorpszicht 5 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Stationskoffiehuys 1 - S.V. Orderbos 2 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 2 15 De Voorstad 3 - De Pelikaan 4 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Zandweerd 2 - Zandweerd 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 10-01-2023 13:30:00 R3 3 14 ABEC 6 - BC Raalte 90 3 klein
Tijenraan Di. 10-01-2023 13:30:00 R3 1 14 BC Raalte 90 4 - BV Zandweerd 5 klein
De Ruif Di. 10-01-2023 13:30:00 R3 2 14 Fasna 1 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 10-01-2023 13:30:00 R3 2 14 De Pelikaan-Zutphen 10 - ABEC 5 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 10-01-2023 19:00:00 C1 1 15 Wapen van Epe 2 - Wapen van Epe 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 19 ABEC 3 - De Blokhut klein
Centraal Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 2 15 Centraal Beheer 3 - De Bosrand `78 1 klein
Centraal Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Centraal Beheer 1 - Raalte 90 3 klein
Centraal Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Centraal Beheer 2 - Wapen van Epe 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 2 15 Dorpszicht 1 - VBC 1 klein
Café Dimi`s Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 15 D.T.R.C. 1 - De Pelikaan 8 klein
Café H.g. Pinkster Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 19 E.K.C. 1 - Raalte 90 2 klein
Café De Hofnar Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 15 De Hofnar 2 - De Boerderij 3 klein
`t Hovenhuis Di. 10-01-2023 19:30:00 C4 2 15 `t Hovenhuus 2 - Deventer `83 - 4 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 15 De Klomp - D.T.R.C.3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 19 De Pelikaan 5 - De Hofnar 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 15 De Pelikaan 6 - De Hoppe 3 klein
`t Praothuus Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 2 15 De Praotkeu 2 - De Pelikaan 9 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 15 De Voorstad 2 - De Pelikaan 2 klein
Eetcafé de Hoek Di. 10-01-2023 20:00:00 B2 1 17 De Hoek 3 - VBC 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 11-01-2023 13:30:00 R5 1 14 Het Wapen van Epe 8 - De Voorstad 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 3 14 Dorpszicht 3 - Deventer `83 9 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 14 Klarenbeek 4 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 14 BV het Wapen van Epe 9 - BC Raalte 90 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 14 De Hoppe 1 - Klarenbeek 3 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 14 De Voorstad 6 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 2 14 Klarenbeek 1 - BC Raalte 90 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 2 14 s.v. Orderbos 3 - BCN-SVOP 2 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 11-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Achterhoek 2 - De Berkelbrug 3 klein
Detmerskazerne Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De Berkelbrug 2 - Deventer `83 - 3 klein
De Boerderij Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De Boerderij 1 - De Berkelbrug 5 klein
De Beestenmarkt Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Deventer `83 10 - Deventer `83 - 8 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Dorpszicht 4 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Café Dimi`s Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 2 15 D.T.R.C.2 - Sport En Vriendschap 2 klein
Café De Hofnar Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De Hofnar 3 - Dorpszicht 3 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 1 15 De Hoppe 1 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 11-01-2023 19:30:00 B1 2 15 s.v. Orderbos 3 - Reimink 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 11-01-2023 19:30:00 C4 2 15 De Pelikaan 10 - Boskamp 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 15 De Pelikaan 3 - De Pelikaan 1 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Sport En Vriendschap - Het Oude Loo 2 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 11-01-2023 19:30:00 C4 2 15 De Voorstad 4 - The City-Dibo 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Zandweerd 4 - S.V. Orderbos 1 klein
De Ruif Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 3 14 Fasna 2 - Berkelbrug 1 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 3 14 s.v. Orderbos 2 - De Voorstad 8 klein
Veluvine Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 3 14 BCN-SVOP 1 - De Boerderij 5 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 3 14 Klarenbeek 2 - Sport & Vriendschap 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 1 14 Dorpszicht 1 - Sport & Vriendschap 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 1 14 s.v. Orderbos 1 - ABEC 4 klein
De Boerderij Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 2 14 De Boerderij 4 - s.v. Orderbos 4 klein
Café Dimi`s Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 15 D.T.R.C.5 - De Vijfsprong 1 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 2 15 Achterhoek 1 - De Pelikaan 7 klein
De Boerderij Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 2 15 De Boerderij 2 - Raalte 90 1 klein
Eetcafé boskamp Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Boskamp 1 - `t Hoekje klein
Tapmarin Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 15 De Bosrand `78 2 - De Berkelbrug 1 klein
Tapmarin Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 2 15 De Bosrand `78 3 - `t Hovenhuus 1 klein
Dibo-the City Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 17 The City-Dibo 3 - Deventer `83 - 7 klein
De Beestenmarkt Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Deventer `83 - 5 - De Hoppe 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Dorpszicht 2 - The City-Dibo 1 klein
Café De Hofnar Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 15 De Hofnar 5 - De Pelikaan Dev 2 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De Hoppe 2 - De Slinger klein
Herberg het Oude Loo Do. 12-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Het Oude Loo 1 - Wapen van Epe 1 klein
Reimink Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Reimink 2 - D.T.R.C. 4 klein
Radstaake Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 2 15 VBC 2 - De Hofnar 4 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De Voorstad 1 - De Hoppe 6 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 12-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Zandweerd 1 - Deventer `83 - 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 12-01-2023 20:00:00 B1 2 15 De Hoek 1 - Deventer `83 - 6 klein
Eetcafé de Hoek Do. 12-01-2023 20:00:00 B2 1 17 De Hoek 4 - De Hoek 5 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 13-01-2023 13:30:00 R5 1 14 BC Raalte 90 5 - `t Centrum-Deventer 6 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 13-01-2023 13:30:00 R3 2 14 De Voorstad 7 - De Voorstad 9 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 15 ABEC 1 - Het Oude Loo 3 klein
Café De Harmonie Vr. 13-01-2023 19:30:00 B1 1 15 De Pelikaan Dev 1 - De Hoek 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 16-01-2023 13:30:00 R5 1 15 `t Centrum-Deventer 6 - Het Wapen van Epe 8 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 16-01-2023 13:30:00 R3 1 15 Sport & Vriendschap 2 - s.v. Orderbos 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 16-01-2023 19:00:00 C1 1 16 Wapen van Epe 3 - Wapen van Epe 1 klein
Detmerskazerne Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 18 De Berkelbrug 5 - De Hoek 3 klein
Dibo-the City Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 1 20 The City-Dibo 1 - Raalte 90 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Deventer `83 - 1 - Zandweerd 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 16-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Wapen van Epe 4 - De Boerderij 3 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 2 16 De Voorstad 3 - Stationskoffiehuys 1 klein
Atlantis Ma. 16-01-2023 19:30:00 C3 2 16 W.Z.C. `79 Biljartclub - De Hofnar 3 klein
Detmerskazerne Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 3 15 Berkelbrug 1 - s.v. Orderbos 2 klein
De Boerderij Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 3 15 De Boerderij 5 - Klarenbeek 2 klein
Sporthal Jachtlust Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 3 15 Sport & Vriendschap 1 - ABEC 6 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 1 15 ABEC 4 - Klarenbeek 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 1 15 BC Raalte 90 1 - BC Raalte 90 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 1 15 De Pelikaan-Zutphen 11 - Dorpszicht 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 2 15 BC Raalte 90 2 - s.v. Orderbos 3 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 2 15 De Voorstad 9 - Sport & Vriendschap 3 klein
De Blokhut Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 1 20 De Blokhut - De Pelikaan 5 klein
De Beestenmarkt Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Deventer `83 - 8 - The City-Dibo 3 klein
De Beestenmarkt Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 2 16 Deventer `83 - 6 - Dorpszicht 5 klein
Café De Hofnar Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 1 20 De Hofnar 1 - Dorpszicht 2 klein
`t Hovenhuis Di. 17-01-2023 19:30:00 C4 2 16 `t Hovenhuus 2 - VBC 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 16 De Pelikaan 4 - Centraal Beheer 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 16 De Pelikaan 6 - De Hofnar 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 16 De Pelikaan 8 - De Klomp klein
`t Praothuus Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 16 De Praotkeu 1 - ABEC 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 16 Raalte 90 1 - S.V. Orderbos 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 17-01-2023 19:30:00 C2 2 16 Raalte 90 3 - Dorpszicht 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 17-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Zandweerd 3 - De Pelikaan 3 klein
De Beestenmarkt Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 3 15 Deventer `83 9 - Fasna 2 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 3 15 De Voorstad 8 - `t Centrum-Deventer 4 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 1 15 Klarenbeek 3 - De Voorstad 6 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 2 15 `t Centrum-Deventer 2 - Klarenbeek 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 2 15 Dorpszicht 2 - Fasna 1 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 1 16 Achterhoek 2 - De Hofnar 5 klein
Detmerskazerne Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 1 16 De Berkelbrug 1 - Dorpszicht 4 klein
De Boerderij Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 1 18 De Boerderij 1 - Boskamp 1 klein
Tapmarin Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 2 16 De Bosrand `78 1 - De Pelikaan 7 klein
Tapmarin Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 2 16 De Bosrand `78 4 - De Pelikaan 10 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 1 16 `t Centrum-Deventer 2 - Centraal Beheer 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 2 16 Dorpszicht 3 - De Berkelbrug 2 klein
Café Dimi`s Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 2 16 D.T.R.C.2 - Achterhoek 1 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 1 16 E.K.C. 3 - D.T.R.C.5 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 1 16 De Hoppe 3 - D.T.R.C. 1 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Het Oude Loo 2 - Zandweerd 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 2 16 s.v. Orderbos 3 - De Berkelbrug 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 16 De Pelikaan 1 - De Voorstad 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 16 De Pelikaan 2 - Wapen van Epe 2 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Sport En Vriendschap - Het Oude Loo 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Zandweerd 4 - E.K.C. 1 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 19-01-2023 13:30:00 R5 1 15 De Voorstad 5 - `t Centrum-Deventer 5 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 19-01-2023 13:30:00 R3 3 15 BC Raalte 90 3 - Dorpszicht 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 19-01-2023 13:30:00 R3 3 15 `t Centrum-Deventer 3 - BCN-SVOP 1 klein
Veluvine Do. 19-01-2023 13:30:00 R3 2 15 BCN-SVOP 2 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 19-01-2023 13:30:00 R3 2 15 ABEC 5 - De Boerderij 4 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 19-01-2023 13:30:00 R3 2 15 s.v. Orderbos 4 - De Voorstad 7 klein
Eetcafé boskamp Do. 19-01-2023 19:30:00 C4 2 16 Boskamp 2 - De Voorstad 4 klein
Dibo-the City Do. 19-01-2023 19:30:00 C4 2 16 The City-Dibo 2 - De Hofnar 4 klein
De Beestenmarkt Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Deventer `83 - 7 - `t Hoekje klein
Café Dimi`s Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 1 16 D.T.R.C.3 - De Bosrand `78 2 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 19-01-2023 19:30:00 C4 1 16 De Hoppe 4 - De Pelikaan Dev 2 klein
`t Hovenhuis Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 2 16 `t Hovenhuus 1 - Centraal Beheer 3 klein
Herberg het Oude Loo Do. 19-01-2023 19:30:00 B1 1 16 Het Oude Loo 3 - Reimink 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 19-01-2023 19:30:00 B1 2 16 De Pelikaan 9 - De Hoek 1 klein
De Slinger Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 18 De Slinger - De Voorstad 1 klein
Radstaake Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 18 VBC 3 - De Hoek 4 klein
Café De Hofnar Do. 19-01-2023 19:30:00 C4 1 16 De Vijfsprong 1 - Deventer `83 - 5 klein
Eetcafé de Hoek Do. 19-01-2023 20:00:00 B2 1 18 De Hoek 5 - De Hoppe 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 20-01-2023 13:30:00 R3 1 15 't Centrum-Deventer 1 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 20-01-2023 13:30:00 R3 1 15 BV Zandweerd 5 - De Hoppe 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 2 16 ABEC 2 - De Praotkeu 2 klein
De Beestenmarkt Vr. 20-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Deventer `83 - 2 - ABEC 3 klein
De Beestenmarkt Vr. 20-01-2023 19:30:00 C3 2 16 Deventer `83 - 3 - De Bosrand `78 3 klein
Café Dimi`s Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 1 16 D.T.R.C. 4 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 20-01-2023 19:30:00 B2 1 18 De Hoppe 6 - Deventer `83 10 klein
Café De Harmonie Vr. 20-01-2023 19:30:00 B1 1 16 De Pelikaan Dev 1 - De Hoppe 1 klein
Radstaake Vr. 20-01-2023 19:30:00 C2 2 16 VBC 1 - De Boerderij 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 23-01-2023 13:30:00 R5 1 16 `t Centrum-Deventer 5 - BC Raalte 90 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 23-01-2023 13:30:00 R3 3 16 `t Centrum-Deventer 4 - Berkelbrug 1 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 23-01-2023 13:30:00 R3 2 16 Sport & Vriendschap 3 - s.v. Orderbos 4 klein
Detmerskazerne Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 2 17 De Berkelbrug 4 - Deventer `83 - 6 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 1 17 `t Centrum-Deventer 1 - Het Oude Loo 3 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 1 19 `t Hoekje - Deventer `83 - 8 klein
Café De Hofnar Ma. 23-01-2023 19:30:00 C4 2 17 De Hofnar 4 - Boskamp 2 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 2 17 Stationskoffiehuys 1 - Raalte 90 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Zandweerd 2 - Het Oude Loo 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 24-01-2023 13:30:00 R3 3 16 ABEC 6 - Dorpszicht 3 klein
Sporthal Jachtlust Di. 24-01-2023 13:30:00 R3 3 16 Sport & Vriendschap 1 - De Boerderij 5 klein
Tijenraan Di. 24-01-2023 13:30:00 R3 1 16 BC Raalte 90 4 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 24-01-2023 13:30:00 R3 1 16 De Pelikaan-Zutphen 11 - Klarenbeek 3 klein
De Ruif Di. 24-01-2023 13:30:00 R3 2 16 Fasna 1 - Klarenbeek 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 24-01-2023 13:30:00 R3 2 16 De Pelikaan-Zutphen 10 - BC Raalte 90 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 24-01-2023 19:00:00 C1 1 17 Wapen van Epe 1 - De Pelikaan 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 24-01-2023 19:00:00 C1 1 17 Wapen van Epe 2 - De Pelikaan 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 21 ABEC 3 - S.V. Orderbos 1 klein
De Boerderij Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 De Boerderij 3 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Centraal Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 2 17 Centraal Beheer 3 - Deventer `83 - 3 klein
Centraal Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 2 17 Centraal Beheer 1 - De Voorstad 3 klein
Centraal Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Centraal Beheer 2 - De Berkelbrug 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 2 17 Dorpszicht 1 - De Pelikaan 4 klein
Café Dimi`s Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 D.T.R.C. 1 - De Pelikaan 6 klein
Café H.g. Pinkster Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 21 E.K.C. 1 - The City-Dibo 1 klein
Café De Hofnar Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 De Hofnar 2 - Wapen van Epe 4 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 17 De Klomp - De Hoppe 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 21 De Pelikaan 5 - Deventer `83 - 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Pelikaan 7 - `t Hovenhuus 1 klein
`t Praothuus Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 2 17 De Praotkeu 2 - Reimink 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 21 Raalte 90 2 - De Hofnar 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 17 De Voorstad 2 - Zandweerd 3 klein
Eetcafé de Hoek Di. 24-01-2023 20:00:00 B2 1 19 De Hoek 3 - De Boerderij 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 16 Klarenbeek 4 - Sport & Vriendschap 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 16 BV het Wapen van Epe 9 - ABEC 4 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 16 De Hoppe 1 - BC Raalte 90 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 16 De Voorstad 6 - BV Zandweerd 5 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 2 16 s.v. Orderbos 3 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 2 16 Dorpszicht 2 - De Voorstad 9 klein
Café Dimi`s Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 17 D.T.R.C.5 - De Berkelbrug 3 klein
Detmerskazerne Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Berkelbrug 2 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
De Beestenmarkt Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Deventer `83 10 - De Slinger klein
De Beestenmarkt Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 17 Deventer `83 - 5 - E.K.C. 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Dorpszicht 4 - D.T.R.C.3 klein
Café De Hofnar Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Hofnar 3 - Sport En Vriendschap 2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 1 17 De Hoppe 1 - D.T.R.C. 4 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 2 17 S.V. Orderbos 2 - VBC 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 2 17 De Pelikaan 10 - Deventer `83 - 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 25-01-2023 19:30:00 C1 1 17 De Pelikaan 3 - Deventer `83 - 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 2 17 De Voorstad 4 - De Bosrand `78 4 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 26-01-2023 13:30:00 R5 1 16 De Voorstad 5 - `t Centrum-Deventer 6 klein
De Ruif Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 3 16 Fasna 2 - BC Raalte 90 3 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 3 16 s.v. Orderbos 2 - Deventer `83 9 klein
Veluvine Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 3 16 BCN-SVOP 1 - De Voorstad 8 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 3 16 Klarenbeek 2 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 1 16 Dorpszicht 1 - s.v. Orderbos 1 klein
De Boerderij Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 2 16 De Boerderij 4 - BCN-SVOP 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 2 17 Dorpszicht 5 - De Pelikaan 9 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 2 17 Achterhoek 1 - De Bosrand `78 1 klein
De Boerderij Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 2 17 De Boerderij 2 - Raalte 90 3 klein
Eetcafé boskamp Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Boskamp 1 - Deventer `83 - 7 klein
Tapmarin Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 1 17 De Bosrand `78 2 - De Pelikaan 8 klein
Tapmarin Do. 26-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Bosrand `78 3 - Dorpszicht 3 klein
Dibo-the City Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 19 The City-Dibo 3 - De Hoppe 6 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 26-01-2023 19:30:00 C2 1 21 Dorpszicht 2 - De Blokhut klein
Café De Hofnar Do. 26-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De Hofnar 5 - De Hoppe 4 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 19 De Hoppe 2 - VBC 3 klein
Herberg het Oude Loo Do. 26-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Het Oude Loo 1 - Wapen van Epe 3 klein
Reimink Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Reimink 2 - De Praotkeu 1 klein
Radstaake Do. 26-01-2023 19:30:00 C4 2 17 VBC 2 - The City-Dibo 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 19 De Voorstad 1 - De Hoek 5 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 26-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Zandweerd 1 - Sport En Vriendschap klein
Eetcafé de Hoek Do. 26-01-2023 20:00:00 B1 2 17 De Hoek 1 - ABEC 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 26-01-2023 20:00:00 B2 1 19 De Hoek 4 - De Berkelbrug 5 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 27-01-2023 13:30:00 R3 2 16 De Voorstad 7 - ABEC 5 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 27-01-2023 19:30:00 B1 1 17 ABEC 1 - De Hoek 2 klein
Café De Harmonie Vr. 27-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De Pelikaan Dev 2 - De Vijfsprong 1 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 30-01-2023 13:30:00 R3 1 17 Sport & Vriendschap 2 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Detmerskazerne Ma. 30-01-2023 19:30:00 B2 1 20 De Berkelbrug 5 - De Hoppe 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 2 18 Deventer `83 - 4 - De Voorstad 4 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 2 18 De Voorstad 3 - Dorpszicht 1 klein
Atlantis Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 18 W.Z.C. `79 Biljartclub - De Bosrand `78 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 30-01-2023 19:30:00 B1 1 18 `t Centrum-Deventer 1 - De Praotkeu 1 klein
Café De Hofnar Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 2 18 De Hofnar 4 - De Bosrand `78 4 klein
Detmerskazerne Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 3 17 Berkelbrug 1 - BCN-SVOP 1 klein
De Boerderij Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 3 17 De Boerderij 5 - ABEC 6 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 1 17 ABEC 4 - BC Raalte 90 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 1 17 BC Raalte 90 1 - De Voorstad 6 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 2 17 BC Raalte 90 2 - De Boerderij 4 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 2 17 De Voorstad 9 - Fasna 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 18 De Voorstad 2 - Deventer `83 - 1 klein
Detmerskazerne Di. 31-01-2023 19:30:00 C4 1 18 De Berkelbrug 3 - Deventer `83 - 5 klein
De Blokhut Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 22 De Blokhut - Raalte 90 2 klein
Centraal Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 2 18 Centraal Beheer 1 - Stationskoffiehuys 1 klein
De Beestenmarkt Di. 31-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Deventer `83 - 8 - Deventer `83 - 7 klein
Café Dimi`s Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 1 18 D.T.R.C. 1 - De Hofnar 2 klein
Sporthal Jachtlust Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 2 18 Sport En Vriendschap 2 - De Berkelbrug 2 klein
Café De Hofnar Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 22 De Hofnar 1 - The City-Dibo 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 2 18 De Pelikaan 4 - De Boerderij 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 1 18 De Pelikaan 6 - De Klomp klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 1 18 De Pelikaan 8 - Dorpszicht 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 2 18 Raalte 90 3 - S.V. Orderbos 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 31-01-2023 19:30:00 C1 1 18 Zandweerd 3 - Wapen van Epe 2 klein
`t Praothuus Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 2 18 De Praotkeu 2 - s.v. Orderbos 3 klein
Eetcafé de Hoek Di. 31-01-2023 20:00:00 B2 1 20 De Hoek 3 - Boskamp 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 01-02-2023 13:30:00 R5 1 17 Het Wapen van Epe 8 - `t Centrum-Deventer 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 3 17 Dorpszicht 3 - Fasna 2 klein
De Beestenmarkt Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 3 17 Deventer `83 9 - `t Centrum-Deventer 4 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 3 17 De Voorstad 8 - Klarenbeek 2 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 1 17 Klarenbeek 3 - Dorpszicht 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 2 17 Klarenbeek 1 - s.v. Orderbos 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 2 17 `t Centrum-Deventer 2 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 01-02-2023 19:30:00 C4 2 18 De Pelikaan 10 - `t Hovenhuus 2 klein
Detmerskazerne Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 1 18 De Berkelbrug 1 - De Boerderij 3 klein
De Boerderij Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 20 De Boerderij 1 - De Hoek 4 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 1 18 `t Centrum-Deventer 2 - Wapen van Epe 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 2 18 Dorpszicht 3 - Centraal Beheer 3 klein
Café Dimi`s Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 2 18 D.T.R.C.2 - De Hofnar 3 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 1 18 De Hoppe 3 - De Bosrand `78 2 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 18 Het Oude Loo 2 - De Pelikaan 3 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 22 S.V. Orderbos 1 - De Pelikaan 5 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 18 De Pelikaan 1 - Wapen van Epe 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 18 De Pelikaan 2 - Wapen van Epe 3 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 01-02-2023 19:30:00 C1 1 18 Sport En Vriendschap - Zandweerd 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 22 Zandweerd 4 - ABEC 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 3 17 BC Raalte 90 3 - s.v. Orderbos 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 3 17 `t Centrum-Deventer 3 - Sport & Vriendschap 1 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 1 17 s.v. Orderbos 1 - Klarenbeek 4 klein
Veluvine Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 2 17 BCN-SVOP 2 - De Voorstad 7 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 2 17 ABEC 5 - Sport & Vriendschap 3 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 02-02-2023 13:30:00 R3 2 17 s.v. Orderbos 4 - Dorpszicht 2 klein
Eetcafé boskamp Do. 02-02-2023 19:30:00 C4 2 18 Boskamp 2 - The City-Dibo 2 klein
Café Dimi`s Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 18 D.T.R.C.3 - Centraal Beheer 2 klein
`t Hovenhuis Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 2 18 `t Hovenhuus 1 - De Bosrand `78 1 klein
Herberg het Oude Loo Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 1 18 Het Oude Loo 3 - D.T.R.C. 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 2 18 De Pelikaan 9 - Deventer `83 - 6 klein
Reimink Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 2 18 Reimink 1 - De Hoek 1 klein
De Slinger Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 20 De Slinger - The City-Dibo 3 klein
Radstaake Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 20 VBC 3 - De Voorstad 1 klein
Café De Hofnar Do. 02-02-2023 19:30:00 C4 1 18 De Vijfsprong 1 - De Hoppe 4 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 02-02-2023 19:30:00 C1 1 18 Zandweerd 1 - Het Oude Loo 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 02-02-2023 19:30:00 B1 2 18 Dorpszicht 5 - ABEC 2 klein
De Beestenmarkt Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 1 22 Deventer `83 - 2 - Dorpszicht 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 02-02-2023 20:00:00 B2 1 20 De Hoek 5 - Deventer `83 10 klein
Eetcafé de Hoek Do. 02-02-2023 20:00:00 B1 1 18 De Hoek 2 - Reimink 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 03-02-2023 13:30:00 R5 1 17 BC Raalte 90 5 - De Voorstad 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 03-02-2023 13:30:00 R3 1 17 't Centrum-Deventer 1 - De Hoppe 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 03-02-2023 13:30:00 R3 1 17 BV Zandweerd 5 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Café Dimi`s Vr. 03-02-2023 19:30:00 C4 1 18 D.T.R.C.5 - Achterhoek 2 klein
Café De Harmonie Vr. 03-02-2023 19:30:00 C4 1 18 De Pelikaan Dev 2 - E.K.C. 3 klein
De Beestenmarkt Vr. 03-02-2023 19:30:00 C3 2 18 Deventer `83 - 3 - De Pelikaan 7 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 03-02-2023 19:30:00 B2 1 20 De Hoppe 6 - `t Hoekje klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 03-02-2023 19:30:00 B1 1 18 ABEC 1 - De Pelikaan Dev 1 klein
Radstaake Vr. 03-02-2023 19:30:00 C2 2 18 VBC 1 - Raalte 90 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 06-02-2023 19:00:00 C1 1 19 Wapen van Epe 3 - De Pelikaan 1 klein
Detmerskazerne Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 2 19 De Berkelbrug 4 - De Pelikaan 9 klein
De Beestenmarkt Ma. 06-02-2023 19:30:00 C4 2 19 Deventer `83 - 4 - De Hofnar 4 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 06-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Wapen van Epe 4 - De Berkelbrug 1 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 21 `t Hoekje - De Slinger klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Stationskoffiehuys 1 - VBC 1 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 06-02-2023 19:30:00 C2 2 19 De Voorstad 3 - De Boerderij 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Zandweerd 2 - Zandweerd 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 07-02-2023 19:00:00 C1 1 19 Wapen van Epe 1 - Zandweerd 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 07-02-2023 19:00:00 C1 1 19 Wapen van Epe 2 - Deventer `83 - 1 klein
Detmerskazerne Di. 07-02-2023 19:30:00 C4 1 19 De Berkelbrug 3 - De Pelikaan Dev 2 klein
De Blokhut Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 23 De Blokhut - The City-Dibo 1 klein
De Boerderij Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 19 De Boerderij 3 - D.T.R.C.3 klein
Centraal Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 2 19 Centraal Beheer 3 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
Centraal Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Centraal Beheer 1 - Dorpszicht 1 klein
Centraal Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Centraal Beheer 2 - De Pelikaan 8 klein
Café H.g. Pinkster Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 23 E.K.C. 1 - De Hofnar 1 klein
Café De Hofnar Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 19 De Hofnar 2 - `t Centrum-Deventer 2 klein
`t Hovenhuis Di. 07-02-2023 19:30:00 C4 2 19 `t Hovenhuus 2 - De Voorstad 4 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 19 De Klomp - D.T.R.C. 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 2 19 De Pelikaan 4 - S.V. Orderbos 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 2 19 De Pelikaan 7 - Dorpszicht 3 klein
`t Praothuus Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 19 De Praotkeu 1 - D.T.R.C. 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 2 19 Raalte 90 3 - Raalte 90 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 07-02-2023 19:30:00 C1 1 19 De Voorstad 2 - Het Oude Loo 2 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 19 Achterhoek 2 - Deventer `83 - 5 klein
Detmerskazerne Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 2 19 De Berkelbrug 2 - D.T.R.C.2 klein
Tapmarin Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 2 19 De Bosrand `78 1 - Deventer `83 - 3 klein
Tapmarin Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 2 19 De Bosrand `78 4 - The City-Dibo 2 klein
De Beestenmarkt Wo. 08-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Deventer `83 10 - VBC 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Dorpszicht 4 - De Hoppe 3 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 19 E.K.C. 3 - De Hoppe 4 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 1 19 De Hoppe 1 - Het Oude Loo 3 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 2 19 s.v. Orderbos 3 - De Hoek 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 23 S.V. Orderbos 1 - Dorpszicht 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 08-02-2023 19:30:00 C1 1 19 De Pelikaan 3 - Sport En Vriendschap klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 23 Zandweerd 4 - De Pelikaan 5 klein
Café Dimi`s Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 20 D.T.R.C.5 - De Hofnar 5 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 2 19 Achterhoek 1 - `t Hovenhuus 1 klein
Eetcafé boskamp Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Boskamp 1 - Deventer `83 - 8 klein
Tapmarin Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 1 19 De Bosrand `78 2 - De Pelikaan 6 klein
Tapmarin Do. 09-02-2023 19:30:00 C3 2 19 De Bosrand `78 3 - Sport En Vriendschap 2 klein
Dibo-the City Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 21 The City-Dibo 3 - De Hoek 5 klein
De Beestenmarkt Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Deventer `83 - 7 - De Hoppe 6 klein
Café De Hofnar Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 19 De Hofnar 5 - De Vijfsprong 1 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 21 De Hoppe 2 - De Boerderij 1 klein
Herberg het Oude Loo Do. 09-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Het Oude Loo 1 - De Pelikaan 2 klein
Reimink Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 2 19 Reimink 1 - Dorpszicht 5 klein
Radstaake Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 2 19 VBC 2 - Boskamp 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 21 De Voorstad 1 - De Berkelbrug 5 klein
Eetcafé de Hoek Do. 09-02-2023 20:00:00 B1 1 19 De Hoek 2 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 09-02-2023 20:00:00 B2 1 21 De Hoek 4 - De Hoek 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 10-02-2023 19:30:00 B1 2 19 ABEC 2 - Deventer `83 - 6 klein
De Beestenmarkt Vr. 10-02-2023 19:30:00 C2 1 23 Deventer `83 - 2 - Raalte 90 2 klein
Café De Harmonie Vr. 10-02-2023 19:30:00 B1 1 19 De Pelikaan Dev 1 - Reimink 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 13-02-2023 13:30:00 R5 1 18 `t Centrum-Deventer 5 - `t Centrum-Deventer 6 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 13-02-2023 13:30:00 R3 3 18 `t Centrum-Deventer 4 - BC Raalte 90 3 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 13-02-2023 13:30:00 R3 2 18 Sport & Vriendschap 3 - BCN-SVOP 2 klein
Detmerskazerne Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Berkelbrug 5 - Deventer `83 10 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 13-02-2023 19:30:00 B1 1 20 `t Centrum-Deventer 1 - De Pelikaan Dev 1 klein
Dibo-the City Ma. 13-02-2023 19:30:00 C2 1 24 The City-Dibo 1 - Deventer `83 - 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 13-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Deventer `83 - 1 - Wapen van Epe 1 klein
Café De Hofnar Ma. 13-02-2023 19:30:00 C4 2 20 De Hofnar 4 - `t Hovenhuus 2 klein
Atlantis Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 2 20 W.Z.C. `79 Biljartclub - De Pelikaan 7 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 13-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Zandweerd 2 - Het Oude Loo 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 3 18 ABEC 6 - Fasna 2 klein
Sporthal Jachtlust Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 3 18 Sport & Vriendschap 1 - De Voorstad 8 klein
De Boerderij Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 3 18 De Boerderij 5 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Tijenraan Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 1 18 BC Raalte 90 4 - Sport & Vriendschap 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 1 18 De Pelikaan-Zutphen 11 - BC Raalte 90 1 klein
De Ruif Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 2 18 Fasna 1 - s.v. Orderbos 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 2 18 De Pelikaan-Zutphen 10 - Klarenbeek 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 1 24 ABEC 3 - E.K.C. 1 klein
De Beestenmarkt Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Deventer `83 - 6 - Reimink 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 2 20 Dorpszicht 1 - Stationskoffiehuys 1 klein
Café Dimi`s Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 20 D.T.R.C. 1 - De Bosrand `78 2 klein
Sporthal Jachtlust Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 2 20 Sport En Vriendschap 2 - Centraal Beheer 3 klein
Café De Hofnar Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 1 24 De Hofnar 1 - De Blokhut klein
Biljart Centrum De Dam Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De Klomp - De Hofnar 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De Pelikaan 6 - Dorpszicht 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De Pelikaan 8 - De Boerderij 3 klein
`t Praothuus Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 2 20 De Praotkeu 2 - De Berkelbrug 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 2 20 Raalte 90 1 - De Pelikaan 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 14-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Raalte 90 2 - S.V. Orderbos 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Zandweerd 3 - Wapen van Epe 3 klein
Eetcafé de Hoek Di. 14-02-2023 20:00:00 B2 1 22 De Hoek 3 - De Hoppe 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 1 18 BV het Wapen van Epe 9 - s.v. Orderbos 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 1 18 De Hoppe 1 - ABEC 4 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 1 18 De Voorstad 6 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 1 18 Klarenbeek 3 - BV Zandweerd 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 2 18 Dorpszicht 2 - ABEC 5 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 2 18 De Voorstad 9 - s.v. Orderbos 4 klein
Detmerskazerne Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De Berkelbrug 1 - `t Centrum-Deventer 2 klein
De Boerderij Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Boerderij 1 - De Voorstad 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 2 20 Dorpszicht 3 - De Bosrand `78 1 klein
Café Dimi`s Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 2 20 D.T.R.C.2 - De Bosrand `78 3 klein
Café De Hofnar Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 2 20 De Hofnar 3 - Achterhoek 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De Hoppe 3 - Centraal Beheer 2 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Het Oude Loo 2 - Wapen van Epe 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 2 20 S.V. Orderbos 2 - De Voorstad 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 20 De Pelikaan 1 - De Pelikaan 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 15-02-2023 19:30:00 C4 2 20 De Pelikaan 10 - VBC 2 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Sport En Vriendschap - De Voorstad 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 16-02-2023 13:30:00 R3 3 18 s.v. Orderbos 2 - Dorpszicht 3 klein
Veluvine Do. 16-02-2023 13:30:00 R3 3 18 BCN-SVOP 1 - Deventer `83 9 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 16-02-2023 13:30:00 R3 3 18 Klarenbeek 2 - Berkelbrug 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 16-02-2023 13:30:00 R3 1 18 Dorpszicht 1 - Klarenbeek 4 klein
De Boerderij Do. 16-02-2023 13:30:00 R3 2 18 De Boerderij 4 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 2 20 Dorpszicht 5 - s.v. Orderbos 3 klein
De Boerderij Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 2 20 De Boerderij 2 - Centraal Beheer 1 klein
Eetcafé boskamp Do. 16-02-2023 19:30:00 C4 2 20 Boskamp 2 - De Bosrand `78 4 klein
Dibo-the City Do. 16-02-2023 19:30:00 C4 2 20 The City-Dibo 2 - Deventer `83 - 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 16-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Dorpszicht 2 - Zandweerd 4 klein
Café Dimi`s Do. 16-02-2023 19:30:00 C3 1 20 D.T.R.C.3 - Wapen van Epe 4 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 16-02-2023 19:30:00 C4 1 20 De Hoppe 4 - De Berkelbrug 3 klein
Herberg het Oude Loo Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Het Oude Loo 3 - De Praotkeu 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 2 20 De Pelikaan 9 - ABEC 2 klein
De Slinger Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Slinger - Deventer `83 - 7 klein
Radstaake Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 22 VBC 3 - The City-Dibo 3 klein
Café De Hofnar Do. 16-02-2023 19:30:00 C4 1 20 De Vijfsprong 1 - E.K.C. 3 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 16-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Zandweerd 1 - De Pelikaan 3 klein
Eetcafé de Hoek Do. 16-02-2023 20:00:00 B2 1 22 De Hoek 5 - `t Hoekje klein
Eetcafé de Hoek Do. 16-02-2023 20:00:00 B2 1 22 De Hoek 4 - Boskamp 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 17-02-2023 13:30:00 R5 1 18 BC Raalte 90 5 - Het Wapen van Epe 8 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 17-02-2023 13:30:00 R3 2 18 De Voorstad 7 - BC Raalte 90 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 1 20 ABEC 1 - De Hoppe 1 klein
De Beestenmarkt Vr. 17-02-2023 19:30:00 C3 2 20 Deventer `83 - 3 - `t Hovenhuus 1 klein
Café Dimi`s Vr. 17-02-2023 19:30:00 B1 1 20 D.T.R.C. 4 - De Hoek 2 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 17-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Hoppe 6 - Deventer `83 - 8 klein
Café De Harmonie Vr. 17-02-2023 19:30:00 C4 1 20 De Pelikaan Dev 2 - Achterhoek 2 klein
Radstaake Vr. 17-02-2023 19:30:00 C2 2 20 VBC 1 - Raalte 90 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 20-02-2023 13:30:00 R5 1 19 `t Centrum-Deventer 6 - BC Raalte 90 5 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 20-02-2023 13:30:00 R3 1 19 Sport & Vriendschap 2 - De Hoppe 1 klein
Detmerskazerne Di. 21-02-2023 13:30:00 R3 3 19 Berkelbrug 1 - Sport & Vriendschap 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 21-02-2023 13:30:00 R3 1 19 ABEC 4 - De Voorstad 6 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 21-02-2023 13:30:00 R3 1 19 BC Raalte 90 1 - Klarenbeek 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 21-02-2023 13:30:00 R3 2 19 BC Raalte 90 2 - Sport & Vriendschap 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 3 19 Dorpszicht 3 - `t Centrum-Deventer 4 klein
De Beestenmarkt Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 3 19 Deventer `83 9 - Klarenbeek 2 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 3 19 De Voorstad 8 - De Boerderij 5 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 1 19 Klarenbeek 4 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 2 19 s.v. Orderbos 3 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 2 19 Klarenbeek 1 - De Boerderij 4 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 22-02-2023 13:30:00 R3 2 19 `t Centrum-Deventer 2 - De Voorstad 7 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 23-02-2023 13:30:00 R5 1 19 De Voorstad 5 - Het Wapen van Epe 8 klein
De Ruif Do. 23-02-2023 13:30:00 R3 3 19 Fasna 2 - s.v. Orderbos 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 23-02-2023 13:30:00 R3 3 19 BC Raalte 90 3 - BCN-SVOP 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 23-02-2023 13:30:00 R3 3 19 `t Centrum-Deventer 3 - ABEC 6 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 23-02-2023 13:30:00 R3 1 19 s.v. Orderbos 1 - BC Raalte 90 4 klein
Veluvine Do. 23-02-2023 13:30:00 R3 2 19 BCN-SVOP 2 - Dorpszicht 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 23-02-2023 13:30:00 R3 2 19 ABEC 5 - De Voorstad 9 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 23-02-2023 13:30:00 R3 2 19 s.v. Orderbos 4 - Fasna 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 24-02-2023 13:30:00 R3 1 19 't Centrum-Deventer 1 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 24-02-2023 13:30:00 R3 1 19 BV Zandweerd 5 - Dorpszicht 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 27-02-2023 13:30:00 R5 1 20 `t Centrum-Deventer 5 - De Voorstad 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 27-02-2023 13:30:00 R3 3 20 `t Centrum-Deventer 4 - Fasna 2 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 27-02-2023 13:30:00 R3 2 20 Sport & Vriendschap 3 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 27-02-2023 19:00:00 C1 1 21 Wapen van Epe 3 - Deventer `83 - 1 klein
Detmerskazerne Ma. 27-02-2023 19:30:00 B1 2 21 De Berkelbrug 4 - ABEC 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 27-02-2023 19:30:00 C4 2 21 Deventer `83 - 4 - Boskamp 2 klein
Café Dimi`s Ma. 27-02-2023 19:30:00 C4 1 21 D.T.R.C.5 - Deventer `83 - 5 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Wapen van Epe 4 - De Pelikaan 8 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 23 `t Hoekje - VBC 3 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 27-02-2023 19:30:00 C2 2 21 Stationskoffiehuys 1 - Raalte 90 3 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 27-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De Voorstad 3 - Raalte 90 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 3 20 ABEC 6 - s.v. Orderbos 2 klein
Sporthal Jachtlust Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 3 20 Sport & Vriendschap 1 - Deventer `83 9 klein
De Boerderij Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 3 20 De Boerderij 5 - Berkelbrug 1 klein
Tijenraan Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 1 20 BC Raalte 90 4 - Klarenbeek 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 1 20 De Pelikaan-Zutphen 11 - ABEC 4 klein
De Ruif Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 2 20 Fasna 1 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 2 20 De Voorstad 9 - BCN-SVOP 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 28-02-2023 19:00:00 C1 1 21 Wapen van Epe 1 - Het Oude Loo 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 28-02-2023 19:00:00 C1 1 21 Wapen van Epe 2 - Sport En Vriendschap klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 1 25 ABEC 3 - De Pelikaan 5 klein
Detmerskazerne Di. 28-02-2023 19:30:00 C4 1 21 De Berkelbrug 3 - De Vijfsprong 1 klein
De Boerderij Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 21 De Boerderij 3 - De Hoppe 3 klein
Centraal Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 2 21 Centraal Beheer 3 - D.T.R.C.2 klein
Centraal Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 21 Centraal Beheer 1 - S.V. Orderbos 2 klein
Centraal Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Centraal Beheer 2 - De Pelikaan 6 klein
De Beestenmarkt Di. 28-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Deventer `83 - 8 - De Slinger klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 21 Dorpszicht 1 - De Boerderij 2 klein
Café H.g. Pinkster Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 1 25 E.K.C. 1 - De Blokhut klein
Café De Hofnar Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 21 De Hofnar 2 - De Berkelbrug 1 klein
`t Hovenhuis Di. 28-02-2023 19:30:00 C4 2 21 `t Hovenhuus 2 - The City-Dibo 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 28-02-2023 19:30:00 C2 2 21 De Pelikaan 4 - VBC 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 2 21 De Pelikaan 7 - Sport En Vriendschap 2 klein
`t Praothuus Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 2 21 De Praotkeu 2 - De Hoek 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 28-02-2023 19:30:00 C1 1 21 De Voorstad 2 - Zandweerd 1 klein
De Beestenmarkt Di. 28-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Deventer `83 10 - De Boerderij 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 01-03-2023 13:30:00 R5 1 20 Het Wapen van Epe 8 - `t Centrum-Deventer 6 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 01-03-2023 13:30:00 R3 1 20 De Hoppe 1 - s.v. Orderbos 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 01-03-2023 13:30:00 R3 1 20 De Voorstad 6 - Sport & Vriendschap 2 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 01-03-2023 13:30:00 R3 1 20 Klarenbeek 3 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 01-03-2023 13:30:00 R3 2 20 Dorpszicht 2 - BC Raalte 90 2 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 01-03-2023 19:30:00 C4 1 21 Achterhoek 2 - De Hoppe 4 klein
Detmerskazerne Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 2 21 De Berkelbrug 2 - De Hofnar 3 klein
Tapmarin Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 2 21 De Bosrand `78 1 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 1 21 `t Centrum-Deventer 2 - D.T.R.C.3 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 1 21 Dorpszicht 4 - D.T.R.C. 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 1 21 De Hoppe 1 - De Praotkeu 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 2 21 s.v. Orderbos 3 - Deventer `83 - 6 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 25 S.V. Orderbos 1 - The City-Dibo 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 01-03-2023 19:30:00 C4 2 21 De Pelikaan 10 - De Voorstad 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 01-03-2023 19:30:00 C1 1 21 De Pelikaan 2 - Zandweerd 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 01-03-2023 19:30:00 C1 1 21 De Pelikaan 3 - Zandweerd 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Zandweerd 4 - Raalte 90 2 klein
Veluvine Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 3 20 BCN-SVOP 1 - Dorpszicht 3 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 3 20 Klarenbeek 2 - BC Raalte 90 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 3 20 `t Centrum-Deventer 3 - De Voorstad 8 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 1 20 Dorpszicht 1 - BV het Wapen van Epe 9 klein
De Boerderij Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 2 20 De Boerderij 4 - s.v. Orderbos 3 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 2 20 s.v. Orderbos 4 - ABEC 5 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 2 21 Achterhoek 1 - Deventer `83 - 3 klein
Eetcafé boskamp Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Boskamp 1 - De Hoppe 6 klein
Tapmarin Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 1 21 De Bosrand `78 2 - De Klomp klein
Dibo-the City Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 23 The City-Dibo 3 - De Berkelbrug 5 klein
De Beestenmarkt Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Deventer `83 - 7 - De Hoek 5 klein
Café De Hofnar Do. 02-03-2023 19:30:00 C4 1 21 De Hofnar 5 - E.K.C. 3 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 23 De Hoppe 2 - De Hoek 4 klein
`t Hovenhuis Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 2 21 `t Hovenhuus 1 - Dorpszicht 3 klein
Herberg het Oude Loo Do. 02-03-2023 19:30:00 C1 1 21 Het Oude Loo 1 - De Pelikaan 1 klein
Reimink Do. 02-03-2023 19:30:00 B1 2 21 Reimink 1 - De Pelikaan 9 klein
Radstaake Do. 02-03-2023 19:30:00 C4 2 21 VBC 2 - De Bosrand `78 4 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 23 De Voorstad 1 - De Hoek 3 klein
Eetcafé de Hoek Do. 02-03-2023 20:00:00 B1 1 21 De Hoek 2 - Het Oude Loo 3 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 03-03-2023 13:30:00 R3 1 20 BV Zandweerd 5 - BC Raalte 90 1 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 03-03-2023 13:30:00 R3 2 20 De Voorstad 7 - Klarenbeek 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 03-03-2023 19:30:00 B1 1 21 ABEC 1 - Reimink 2 klein
De Beestenmarkt Vr. 03-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Deventer `83 - 2 - De Hofnar 1 klein
Café De Harmonie Vr. 03-03-2023 19:30:00 B1 1 21 De Pelikaan Dev 1 - D.T.R.C. 4 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 06-03-2023 13:30:00 R5 1 21 `t Centrum-Deventer 6 - De Voorstad 5 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 06-03-2023 13:30:00 R3 1 21 Sport & Vriendschap 2 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Detmerskazerne Ma. 06-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Berkelbrug 5 - `t Hoekje klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 06-03-2023 19:30:00 B1 1 22 `t Centrum-Deventer 1 - ABEC 1 klein
Dibo-the City Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 1 26 The City-Dibo 1 - Zandweerd 4 klein
De Beestenmarkt Ma. 06-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Deventer `83 - 1 - De Pelikaan 2 klein
Café De Hofnar Ma. 06-03-2023 19:30:00 C4 2 22 De Hofnar 4 - De Pelikaan 10 klein
Atlantis Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 2 22 W.Z.C. `79 Biljartclub - `t Hovenhuus 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 06-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Zandweerd 2 - De Voorstad 2 klein
Detmerskazerne Di. 07-03-2023 13:30:00 R3 3 21 Berkelbrug 1 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 07-03-2023 13:30:00 R3 1 21 ABEC 4 - Klarenbeek 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 07-03-2023 13:30:00 R3 1 21 BC Raalte 90 1 - Dorpszicht 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 07-03-2023 13:30:00 R3 2 21 De Pelikaan-Zutphen 10 - De Boerderij 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 07-03-2023 13:30:00 R3 2 21 BC Raalte 90 2 - De Voorstad 9 klein
De Blokhut Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 26 De Blokhut - Deventer `83 - 2 klein
Café Dimi`s Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 D.T.R.C. 1 - Centraal Beheer 2 klein
Sporthal Jachtlust Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 2 22 Sport En Vriendschap 2 - De Bosrand `78 1 klein
Café De Hofnar Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 26 De Hofnar 1 - S.V. Orderbos 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De Klomp - Dorpszicht 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 26 De Pelikaan 5 - E.K.C. 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De Pelikaan 6 - De Boerderij 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De Pelikaan 8 - `t Centrum-Deventer 2 klein
`t Praothuus Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 22 De Praotkeu 1 - De Hoek 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 22 Raalte 90 1 - Centraal Beheer 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 2 22 Raalte 90 3 - De Pelikaan 4 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 07-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Zandweerd 3 - De Pelikaan 1 klein
Eetcafé de Hoek Di. 07-03-2023 20:00:00 B2 1 24 De Hoek 3 - Deventer `83 10 klein
Eetcafé de Hoek Di. 07-03-2023 20:00:00 B2 1 24 De Hoek 5 - Deventer `83 - 8 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 3 21 Dorpszicht 3 - Klarenbeek 2 klein
De Beestenmarkt Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 3 21 Deventer `83 9 - De Boerderij 5 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 3 21 De Voorstad 8 - ABEC 6 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 1 21 BV het Wapen van Epe 9 - BC Raalte 90 4 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 1 21 Klarenbeek 4 - De Hoppe 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 2 21 s.v. Orderbos 3 - De Voorstad 7 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 2 21 Klarenbeek 1 - Sport & Vriendschap 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 2 21 `t Centrum-Deventer 2 - Dorpszicht 2 klein
Detmerskazerne Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 2 22 De Berkelbrug 2 - Achterhoek 1 klein
De Boerderij Wo. 08-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Boerderij 1 - The City-Dibo 3 klein
Tapmarin Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 2 22 De Bosrand `78 4 - Deventer `83 - 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 2 22 Dorpszicht 3 - Deventer `83 - 3 klein
Café Dimi`s Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 2 22 D.T.R.C.2 - De Pelikaan 7 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 1 22 E.K.C. 3 - De Berkelbrug 3 klein
Café De Hofnar Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 2 22 De Hofnar 3 - De Bosrand `78 3 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De Hoppe 3 - Wapen van Epe 4 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Het Oude Loo 2 - Wapen van Epe 3 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 2 22 S.V. Orderbos 2 - Dorpszicht 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 22 De Pelikaan 3 - Het Oude Loo 1 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 08-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Sport En Vriendschap - Wapen van Epe 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 2 22 De Voorstad 4 - VBC 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 09-03-2023 13:30:00 R3 3 21 s.v. Orderbos 2 - `t Centrum-Deventer 4 klein
De Ruif Do. 09-03-2023 13:30:00 R3 3 21 Fasna 2 - BCN-SVOP 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 09-03-2023 13:30:00 R3 3 21 BC Raalte 90 3 - Sport & Vriendschap 1 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 09-03-2023 13:30:00 R3 1 21 s.v. Orderbos 1 - De Voorstad 6 klein
Veluvine Do. 09-03-2023 13:30:00 R3 2 21 BCN-SVOP 2 - s.v. Orderbos 4 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 09-03-2023 13:30:00 R3 2 21 ABEC 5 - Fasna 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 2 22 Dorpszicht 5 - De Praotkeu 2 klein
De Boerderij Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 2 22 De Boerderij 2 - Stationskoffiehuys 1 klein
Eetcafé boskamp Do. 09-03-2023 19:30:00 C4 2 22 Boskamp 2 - `t Hovenhuus 2 klein
Tapmarin Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De Bosrand `78 2 - De Hofnar 2 klein
De Beestenmarkt Do. 09-03-2023 19:30:00 C4 1 22 Deventer `83 - 5 - De Hofnar 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 26 Dorpszicht 2 - ABEC 3 klein
Café Dimi`s Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 1 22 D.T.R.C.3 - De Berkelbrug 1 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Hoppe 2 - Boskamp 1 klein
Herberg het Oude Loo Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Het Oude Loo 3 - De Pelikaan Dev 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 2 22 De Pelikaan 9 - s.v. Orderbos 3 klein
Reimink Do. 09-03-2023 19:30:00 B1 1 22 Reimink 2 - De Hoppe 1 klein
De Slinger Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Slinger - De Hoppe 6 klein
Radstaake Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 24 VBC 3 - Deventer `83 - 7 klein
Café De Hofnar Do. 09-03-2023 19:30:00 C4 1 22 De Vijfsprong 1 - Achterhoek 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 09-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Zandweerd 1 - Wapen van Epe 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 09-03-2023 20:00:00 B1 2 22 De Hoek 1 - De Berkelbrug 4 klein
Eetcafé de Hoek Do. 09-03-2023 20:00:00 B2 1 24 De Hoek 4 - De Voorstad 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 10-03-2023 13:30:00 R5 1 21 BC Raalte 90 5 - `t Centrum-Deventer 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 10-03-2023 13:30:00 R3 1 21 't Centrum-Deventer 1 - BV Zandweerd 5 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 10-03-2023 19:30:00 B1 2 22 ABEC 2 - Reimink 1 klein
Café De Harmonie Vr. 10-03-2023 19:30:00 C4 1 22 De Pelikaan Dev 2 - D.T.R.C.5 klein
Radstaake Vr. 10-03-2023 19:30:00 C2 2 22 VBC 1 - De Voorstad 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 13-03-2023 19:00:00 C1 1 23 Wapen van Epe 3 - Sport En Vriendschap klein
Detmerskazerne Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 2 23 De Berkelbrug 4 - Reimink 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Wapen van Epe 4 - De Pelikaan 6 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 25 `t Hoekje - De Boerderij 1 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 2 23 Stationskoffiehuys 1 - De Pelikaan 4 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 2 23 De Voorstad 3 - Raalte 90 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 14-03-2023 19:00:00 C1 1 23 Wapen van Epe 1 - Zandweerd 1 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 14-03-2023 19:00:00 C1 1 23 Wapen van Epe 2 - Zandweerd 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 27 ABEC 3 - Raalte 90 2 klein
De Boerderij Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 23 De Boerderij 3 - D.T.R.C. 1 klein
Centraal Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 2 23 Centraal Beheer 3 - De Hofnar 3 klein
Centraal Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 2 23 Centraal Beheer 1 - VBC 1 klein
Centraal Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Centraal Beheer 2 - De Klomp klein
De Beestenmarkt Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Deventer `83 - 8 - VBC 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 2 23 Dorpszicht 1 - Raalte 90 1 klein
Café H.g. Pinkster Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 27 E.K.C. 1 - Deventer `83 - 2 klein
Café De Hofnar Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 23 De Hofnar 2 - D.T.R.C.3 klein
`t Hovenhuis Di. 14-03-2023 19:30:00 C4 2 23 `t Hovenhuus 2 - De Bosrand `78 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 27 De Pelikaan 5 - Dorpszicht 2 klein
`t Praothuus Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 2 23 De Praotkeu 2 - Deventer `83 - 6 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 14-03-2023 19:30:00 C1 1 23 De Voorstad 2 - De Pelikaan 3 klein
Café Dimi`s Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 1 23 D.T.R.C.5 - De Hoppe 4 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Achterhoek 2 - E.K.C. 3 klein
Detmerskazerne Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 1 23 De Berkelbrug 1 - De Pelikaan 8 klein
Tapmarin Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 2 23 De Bosrand `78 1 - D.T.R.C.2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 1 23 `t Centrum-Deventer 2 - De Hoppe 3 klein
De Beestenmarkt Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Deventer `83 10 - De Hoek 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Dorpszicht 4 - De Bosrand `78 2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 1 23 De Hoppe 1 - De Hoek 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 2 23 s.v. Orderbos 3 - ABEC 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 27 S.V. Orderbos 1 - De Blokhut klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 23 De Pelikaan 1 - Deventer `83 - 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 2 23 De Pelikaan 10 - The City-Dibo 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 23 De Pelikaan 2 - Het Oude Loo 2 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 2 23 De Voorstad 4 - De Hofnar 4 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 27 Zandweerd 4 - De Hofnar 1 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 2 23 Achterhoek 1 - Dorpszicht 3 klein
De Boerderij Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 2 23 De Boerderij 2 - S.V. Orderbos 2 klein
Eetcafé boskamp Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Boskamp 1 - De Slinger klein
Tapmarin Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 2 23 De Bosrand `78 3 - De Berkelbrug 2 klein
Dibo-the City Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 25 The City-Dibo 3 - De Hoek 3 klein
De Beestenmarkt Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Deventer `83 - 7 - De Berkelbrug 5 klein
De Beestenmarkt Do. 16-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Deventer `83 - 5 - De Pelikaan Dev 2 klein
Café De Hofnar Do. 16-03-2023 19:30:00 C4 1 23 De Hofnar 5 - De Berkelbrug 3 klein
`t Hovenhuis Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 2 23 `t Hovenhuus 1 - Sport En Vriendschap 2 klein
Herberg het Oude Loo Do. 16-03-2023 19:30:00 C1 1 23 Het Oude Loo 1 - Zandweerd 3 klein
Reimink Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 23 Reimink 2 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Radstaake Do. 16-03-2023 19:30:00 C4 2 23 VBC 2 - Deventer `83 - 4 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 16-03-2023 19:30:00 B2 1 25 De Voorstad 1 - De Hoppe 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 16-03-2023 20:00:00 B1 2 23 De Hoek 1 - Dorpszicht 5 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 1 23 ABEC 1 - D.T.R.C. 4 klein
De Beestenmarkt Vr. 17-03-2023 19:30:00 C3 2 23 Deventer `83 - 3 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 17-03-2023 19:30:00 B2 1 25 De Hoppe 6 - De Hoek 5 klein
Café De Harmonie Vr. 17-03-2023 19:30:00 B1 1 23 De Pelikaan Dev 1 - De Praotkeu 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 20-03-2023 13:30:00 R5 1 22 `t Centrum-Deventer 5 - Het Wapen van Epe 8 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 20-03-2023 13:30:00 R3 2 22 Sport & Vriendschap 3 - s.v. Orderbos 3 klein
Detmerskazerne Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 1 26 De Berkelbrug 5 - Deventer `83 - 8 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 1 24 `t Centrum-Deventer 1 - De Hoppe 1 klein
Dibo-the City Ma. 20-03-2023 19:30:00 C2 1 28 The City-Dibo 1 - ABEC 3 klein
De Beestenmarkt Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 24 Deventer `83 - 1 - Zandweerd 3 klein
De Beestenmarkt Ma. 20-03-2023 19:30:00 C4 2 24 Deventer `83 - 4 - `t Hovenhuus 2 klein
Café De Hofnar Ma. 20-03-2023 19:30:00 C4 2 24 De Hofnar 4 - VBC 2 klein
Atlantis Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 24 W.Z.C. `79 Biljartclub - Dorpszicht 3 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 24 Zandweerd 2 - Wapen van Epe 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 3 22 ABEC 6 - `t Centrum-Deventer 4 klein
Sporthal Jachtlust Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 3 22 Sport & Vriendschap 1 - Dorpszicht 3 klein
De Boerderij Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 3 22 De Boerderij 5 - BC Raalte 90 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 1 22 De Pelikaan-Zutphen 11 - s.v. Orderbos 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 1 22 BC Raalte 90 1 - 't Centrum-Deventer 1 klein
De Ruif Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 2 22 Fasna 1 - De Boerderij 4 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 2 22 De Voorstad 9 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Detmerskazerne Di. 21-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De Berkelbrug 3 - Achterhoek 2 klein
De Blokhut Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 28 De Blokhut - Zandweerd 4 klein
De Beestenmarkt Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Deventer `83 - 6 - De Hoek 1 klein
Café Dimi`s Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 D.T.R.C. 1 - Wapen van Epe 4 klein
Sporthal Jachtlust Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 2 24 Sport En Vriendschap 2 - Deventer `83 - 3 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Klomp - De Boerderij 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 24 De Pelikaan 4 - De Voorstad 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Pelikaan 6 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Pelikaan 8 - D.T.R.C.3 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 24 Raalte 90 1 - De Boerderij 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Raalte 90 2 - De Pelikaan 5 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 2 24 Raalte 90 3 - Centraal Beheer 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 21-03-2023 19:30:00 C1 1 24 De Voorstad 2 - Het Oude Loo 1 klein
Eetcafé de Hoek Di. 21-03-2023 20:00:00 B2 1 26 De Hoek 3 - `t Hoekje klein
Eetcafé de Hoek Di. 21-03-2023 20:00:00 B2 1 26 De Hoek 5 - De Slinger klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 3 22 De Voorstad 8 - Berkelbrug 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 22 De Hoppe 1 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 22 De Voorstad 6 - Klarenbeek 4 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 22 Klarenbeek 3 - Sport & Vriendschap 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 2 22 Dorpszicht 2 - Klarenbeek 1 klein
Detmerskazerne Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 2 24 De Berkelbrug 2 - Centraal Beheer 3 klein
De Boerderij Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 1 26 De Boerderij 1 - Deventer `83 - 7 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Dorpszicht 4 - De Hofnar 2 klein
Café Dimi`s Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 2 24 D.T.R.C.2 - `t Hovenhuus 1 klein
Café De Hofnar Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 2 24 De Hofnar 3 - De Pelikaan 7 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Hoppe 3 - De Berkelbrug 1 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 24 Het Oude Loo 2 - De Pelikaan 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 2 24 S.V. Orderbos 2 - Stationskoffiehuys 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 24 De Pelikaan 3 - Wapen van Epe 2 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 24 Sport En Vriendschap - De Pelikaan 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 23-03-2023 13:30:00 R5 1 22 De Voorstad 5 - BC Raalte 90 5 klein
Veluvine Do. 23-03-2023 13:30:00 R3 3 22 BCN-SVOP 1 - s.v. Orderbos 2 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 23-03-2023 13:30:00 R3 3 22 Klarenbeek 2 - Fasna 2 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 23-03-2023 13:30:00 R3 3 22 `t Centrum-Deventer 3 - Deventer `83 9 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 23-03-2023 13:30:00 R3 1 22 Dorpszicht 1 - BC Raalte 90 4 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 23-03-2023 13:30:00 R3 2 22 s.v. Orderbos 4 - BC Raalte 90 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 23-03-2023 13:30:00 R3 2 22 ABEC 5 - BCN-SVOP 2 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Dorpszicht 5 - De Berkelbrug 4 klein
Eetcafé boskamp Do. 23-03-2023 19:30:00 C4 2 24 Boskamp 2 - De Pelikaan 10 klein
Tapmarin Do. 23-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Bosrand `78 2 - Centraal Beheer 2 klein
Tapmarin Do. 23-03-2023 19:30:00 C3 2 24 De Bosrand `78 3 - Achterhoek 1 klein
Dibo-the City Do. 23-03-2023 19:30:00 C4 2 24 The City-Dibo 2 - De Voorstad 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Dorpszicht 2 - E.K.C. 1 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 23-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De Hoppe 4 - Deventer `83 - 5 klein
Herberg het Oude Loo Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Het Oude Loo 3 - ABEC 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 2 24 De Pelikaan 9 - De Praotkeu 2 klein
Reimink Do. 23-03-2023 19:30:00 B1 2 24 Reimink 1 - s.v. Orderbos 3 klein
Radstaake Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 26 VBC 3 - De Hoppe 6 klein
Café De Hofnar Do. 23-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De Vijfsprong 1 - D.T.R.C.5 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 26 De Voorstad 1 - Boskamp 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 23-03-2023 19:30:00 C1 1 24 Zandweerd 1 - Wapen van Epe 3 klein
De Beestenmarkt Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Deventer `83 - 2 - S.V. Orderbos 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 23-03-2023 20:00:00 B1 1 24 De Hoek 2 - De Pelikaan Dev 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 23-03-2023 20:00:00 B2 1 26 De Hoek 4 - The City-Dibo 3 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 24-03-2023 13:30:00 R3 1 22 BV Zandweerd 5 - ABEC 4 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 24-03-2023 13:30:00 R3 2 22 De Voorstad 7 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 1 26 De Hoppe 2 - Deventer `83 10 klein
Café Dimi`s Vr. 24-03-2023 19:30:00 B1 1 24 D.T.R.C. 4 - Reimink 2 klein
Café De Harmonie Vr. 24-03-2023 19:30:00 C4 1 24 De Pelikaan Dev 2 - De Hofnar 5 klein
Radstaake Vr. 24-03-2023 19:30:00 C2 2 24 VBC 1 - Dorpszicht 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 27-03-2023 13:30:00 R5 1 23 `t Centrum-Deventer 6 - `t Centrum-Deventer 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 27-03-2023 13:30:00 R3 3 23 `t Centrum-Deventer 4 - BCN-SVOP 1 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 27-03-2023 13:30:00 R3 1 23 Sport & Vriendschap 2 - BV Zandweerd 5 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 27-03-2023 19:00:00 C1 1 25 Wapen van Epe 3 - Zandweerd 2 klein
Detmerskazerne Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 2 25 De Berkelbrug 4 - s.v. Orderbos 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 1 25 `t Centrum-Deventer 1 - D.T.R.C. 4 klein
Het Rode Kruis gebouw Ma. 27-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Wapen van Epe 4 - De Klomp klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 27 `t Hoekje - De Hoek 4 klein
Café De Hofnar Ma. 27-03-2023 19:30:00 C4 2 25 De Hofnar 4 - The City-Dibo 2 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 2 25 Stationskoffiehuys 1 - De Voorstad 3 klein
Detmerskazerne Di. 28-03-2023 13:30:00 R3 3 23 Berkelbrug 1 - ABEC 6 klein
Tijenraan Di. 28-03-2023 13:30:00 R3 1 23 BC Raalte 90 4 - De Hoppe 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 28-03-2023 13:30:00 R3 1 23 ABEC 4 - BC Raalte 90 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 28-03-2023 13:30:00 R3 2 23 De Pelikaan-Zutphen 10 - Sport & Vriendschap 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 28-03-2023 13:30:00 R3 2 23 BC Raalte 90 2 - ABEC 5 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 28-03-2023 19:00:00 C1 1 25 Wapen van Epe 1 - De Pelikaan 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 28-03-2023 19:00:00 C1 1 25 Wapen van Epe 2 - De Voorstad 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 1 29 ABEC 3 - De Hofnar 1 klein
De Boerderij Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 1 25 De Boerderij 3 - De Bosrand `78 2 klein
Centraal Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 2 25 Centraal Beheer 3 - De Bosrand `78 3 klein
Centraal Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 2 25 Centraal Beheer 1 - De Pelikaan 4 klein
Centraal Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Centraal Beheer 2 - Dorpszicht 4 klein
De Beestenmarkt Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Deventer `83 - 8 - De Boerderij 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 2 25 Dorpszicht 1 - Raalte 90 3 klein
Café H.g. Pinkster Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 1 29 E.K.C. 1 - S.V. Orderbos 1 klein
Café De Hofnar Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 1 25 De Hofnar 2 - De Pelikaan 8 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 28-03-2023 19:30:00 C2 1 29 De Pelikaan 5 - The City-Dibo 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De Pelikaan 7 - De Berkelbrug 2 klein
`t Praothuus Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 2 25 De Praotkeu 2 - ABEC 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Di. 28-03-2023 19:30:00 C1 1 25 Zandweerd 3 - Het Oude Loo 2 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 29-03-2023 13:30:00 R5 1 23 Het Wapen van Epe 8 - BC Raalte 90 5 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 3 23 Dorpszicht 3 - De Boerderij 5 klein
De Beestenmarkt Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 3 23 Deventer `83 9 - De Voorstad 8 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 1 23 BV het Wapen van Epe 9 - De Voorstad 6 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 1 23 Klarenbeek 4 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 2 23 s.v. Orderbos 3 - Dorpszicht 2 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 2 23 Klarenbeek 1 - De Voorstad 9 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 2 23 `t Centrum-Deventer 2 - s.v. Orderbos 4 klein
Café Dimi`s Wo. 29-03-2023 19:30:00 C4 1 25 D.T.R.C.5 - E.K.C. 3 klein
Detmerskazerne Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 25 De Berkelbrug 1 - De Pelikaan 6 klein
Tapmarin Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 2 25 De Bosrand `78 1 - De Hofnar 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 25 `t Centrum-Deventer 2 - D.T.R.C. 1 klein
De Beestenmarkt Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Deventer `83 10 - De Voorstad 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 2 25 Dorpszicht 3 - Sport En Vriendschap 2 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 25 De Hoppe 1 - De Pelikaan Dev 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 2 25 S.V. Orderbos 2 - Raalte 90 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 25 De Pelikaan 1 - Sport En Vriendschap klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 29-03-2023 19:30:00 C4 2 25 De Pelikaan 10 - De Bosrand `78 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 25 De Pelikaan 2 - Zandweerd 1 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 29-03-2023 19:30:00 C4 2 25 De Voorstad 4 - Boskamp 2 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Zandweerd 4 - Deventer `83 - 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 30-03-2023 13:30:00 R3 3 23 s.v. Orderbos 2 - Klarenbeek 2 klein
De Ruif Do. 30-03-2023 13:30:00 R3 3 23 Fasna 2 - Sport & Vriendschap 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 30-03-2023 13:30:00 R3 3 23 BC Raalte 90 3 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 30-03-2023 13:30:00 R3 1 23 s.v. Orderbos 1 - Klarenbeek 3 klein
De Boerderij Do. 30-03-2023 13:30:00 R3 2 23 De Boerderij 4 - De Voorstad 7 klein
Veluvine Do. 30-03-2023 13:30:00 R3 2 23 BCN-SVOP 2 - Fasna 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 2 25 Dorpszicht 5 - Deventer `83 - 6 klein
Sportvereniging Vaassen Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 2 25 Achterhoek 1 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
De Boerderij Do. 30-03-2023 19:30:00 C2 2 25 De Boerderij 2 - VBC 1 klein
Eetcafé boskamp Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Boskamp 1 - De Hoek 5 klein
Dibo-the City Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 27 The City-Dibo 3 - De Hoppe 2 klein
De Beestenmarkt Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Deventer `83 - 7 - De Hoek 3 klein
De Beestenmarkt Do. 30-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Deventer `83 - 5 - De Vijfsprong 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 30-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Dorpszicht 2 - Raalte 90 2 klein
Café Dimi`s Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 25 D.T.R.C.3 - De Hoppe 3 klein
Café De Hofnar Do. 30-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De Hofnar 5 - Achterhoek 2 klein
Herberg het Oude Loo Do. 30-03-2023 19:30:00 C1 1 25 Het Oude Loo 1 - Deventer `83 - 1 klein
Reimink Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 25 Reimink 2 - Het Oude Loo 3 klein
De Slinger Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 27 De Slinger - VBC 3 klein
Radstaake Do. 30-03-2023 19:30:00 C4 2 25 VBC 2 - `t Hovenhuus 2 klein
Eetcafé de Hoek Do. 30-03-2023 20:00:00 B1 2 25 De Hoek 1 - De Pelikaan 9 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 31-03-2023 13:30:00 R3 1 23 't Centrum-Deventer 1 - Dorpszicht 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 31-03-2023 19:30:00 B1 1 25 ABEC 1 - De Praotkeu 1 klein
De Beestenmarkt Vr. 31-03-2023 19:30:00 C3 2 25 Deventer `83 - 3 - D.T.R.C.2 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 31-03-2023 19:30:00 B2 1 27 De Hoppe 6 - De Berkelbrug 5 klein
Café De Harmonie Vr. 31-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De Pelikaan Dev 2 - De Hoppe 4 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 03-04-2023 13:30:00 R3 2 24 Sport & Vriendschap 3 - De Boerderij 4 klein
Detmerskazerne Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 1 28 De Berkelbrug 5 - De Slinger klein
Dibo-the City Ma. 03-04-2023 19:30:00 C2 1 30 The City-Dibo 1 - Dorpszicht 2 klein
De Beestenmarkt Ma. 03-04-2023 19:30:00 C4 2 26 Deventer `83 - 4 - De Pelikaan 10 klein
Biljart Centrum De Dam Ma. 03-04-2023 19:30:00 C2 2 26 De Voorstad 3 - Centraal Beheer 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Ma. 03-04-2023 19:30:00 C1 1 26 Zandweerd 2 - De Pelikaan 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 04-04-2023 13:30:00 R3 3 24 ABEC 6 - BCN-SVOP 1 klein
Sporthal Jachtlust Di. 04-04-2023 13:30:00 R3 3 24 Sport & Vriendschap 1 - s.v. Orderbos 2 klein
De Boerderij Di. 04-04-2023 13:30:00 R3 3 24 De Boerderij 5 - Fasna 2 klein
Detmerskazerne Di. 04-04-2023 13:30:00 R3 3 24 Berkelbrug 1 - Deventer `83 9 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 04-04-2023 13:30:00 R3 1 24 De Pelikaan-Zutphen 11 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 04-04-2023 13:30:00 R3 1 24 BC Raalte 90 1 - Sport & Vriendschap 2 klein
De Ruif Di. 04-04-2023 13:30:00 R3 2 24 Fasna 1 - De Voorstad 7 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 04-04-2023 13:30:00 R3 2 24 De Voorstad 9 - s.v. Orderbos 3 klein
Het Rode Kruis gebouw Di. 04-04-2023 19:00:00 C1 1 26 Wapen van Epe 2 - Het Oude Loo 1 klein
Detmerskazerne Di. 04-04-2023 19:30:00 C4 1 26 De Berkelbrug 3 - D.T.R.C.5 klein
De Blokhut Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 1 30 De Blokhut - ABEC 3 klein
Centraal Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 2 26 Centraal Beheer 3 - Achterhoek 1 klein
Centraal Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 Centraal Beheer 2 - De Hofnar 2 klein
De Beestenmarkt Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Deventer `83 - 6 - De Berkelbrug 4 klein
Café Dimi`s Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 D.T.R.C. 1 - De Berkelbrug 1 klein
Sporthal Jachtlust Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 2 26 Sport En Vriendschap 2 - W.Z.C. `79 Biljartclub klein
Café De Hofnar Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 1 30 De Hofnar 1 - De Pelikaan 5 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 De Klomp - `t Centrum-Deventer 2 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 2 26 De Pelikaan 4 - Dorpszicht 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 De Pelikaan 6 - D.T.R.C.3 klein
`t Praothuus Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 26 De Praotkeu 1 - Reimink 2 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 2 26 Raalte 90 1 - Stationskoffiehuys 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 04-04-2023 19:30:00 C2 1 30 Raalte 90 2 - E.K.C. 1 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 04-04-2023 19:30:00 C1 1 26 De Voorstad 2 - Wapen van Epe 1 klein
Eetcafé de Hoek Di. 04-04-2023 20:00:00 B2 1 28 De Hoek 3 - Deventer `83 - 8 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 05-04-2023 13:30:00 R5 1 24 Het Wapen van Epe 8 - De Voorstad 5 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 05-04-2023 13:30:00 R3 3 24 De Voorstad 8 - BC Raalte 90 3 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 05-04-2023 13:30:00 R3 1 24 De Voorstad 6 - BC Raalte 90 4 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 05-04-2023 13:30:00 R3 1 24 Klarenbeek 3 - Klarenbeek 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 05-04-2023 13:30:00 R3 2 24 Dorpszicht 2 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Detmerskazerne Wo. 05-04-2023 19:30:00 C3 2 26 De Berkelbrug 2 - De Bosrand `78 1 klein
De Boerderij Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 1 28 De Boerderij 1 - De Hoppe 6 klein
Tapmarin Wo. 05-04-2023 19:30:00 C4 2 26 De Bosrand `78 4 - De Voorstad 4 klein
De Beestenmarkt Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 1 28 Deventer `83 10 - Boskamp 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 05-04-2023 19:30:00 C3 1 26 Dorpszicht 4 - De Boerderij 3 klein
Café Dimi`s Wo. 05-04-2023 19:30:00 C3 2 26 D.T.R.C.2 - Dorpszicht 3 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 05-04-2023 19:30:00 C4 1 26 E.K.C. 3 - Deventer `83 - 5 klein
Café De Hofnar Wo. 05-04-2023 19:30:00 C3 2 26 De Hofnar 3 - `t Hovenhuus 1 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 05-04-2023 19:30:00 C3 1 26 De Hoppe 3 - De Pelikaan 8 klein
Herberg het Oude Loo Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 26 Het Oude Loo 2 - Deventer `83 - 1 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 05-04-2023 19:30:00 C2 1 30 S.V. Orderbos 1 - Zandweerd 4 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 26 De Pelikaan 3 - Wapen van Epe 3 klein
Sporthal Jachtlust Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 26 Sport En Vriendschap - Zandweerd 3 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 06-04-2023 13:30:00 R3 3 24 Klarenbeek 2 - `t Centrum-Deventer 4 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 06-04-2023 13:30:00 R3 3 24 `t Centrum-Deventer 3 - Dorpszicht 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 06-04-2023 13:30:00 R3 1 24 Dorpszicht 1 - De Hoppe 1 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 06-04-2023 13:30:00 R3 2 24 s.v. Orderbos 4 - Klarenbeek 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 06-04-2023 13:30:00 R3 2 24 ABEC 5 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Veluvine Do. 06-04-2023 13:30:00 R3 2 24 BCN-SVOP 2 - BC Raalte 90 2 klein
Eetcafé boskamp Do. 06-04-2023 19:30:00 C4 2 26 Boskamp 2 - De Hofnar 4 klein
Tapmarin Do. 06-04-2023 19:30:00 C3 1 26 De Bosrand `78 2 - Wapen van Epe 4 klein
Tapmarin Do. 06-04-2023 19:30:00 C3 2 26 De Bosrand `78 3 - De Pelikaan 7 klein
Dibo-the City Do. 06-04-2023 19:30:00 C4 2 26 The City-Dibo 2 - VBC 2 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 06-04-2023 19:30:00 C4 1 26 De Hoppe 4 - De Hofnar 5 klein
Herberg het Oude Loo Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 1 26 Het Oude Loo 3 - `t Centrum-Deventer 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 2 26 De Pelikaan 9 - Dorpszicht 5 klein
Reimink Do. 06-04-2023 19:30:00 B1 2 26 Reimink 1 - De Praotkeu 2 klein
Radstaake Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 28 VBC 3 - De Hoek 5 klein
Café De Hofnar Do. 06-04-2023 19:30:00 C4 1 26 De Vijfsprong 1 - De Pelikaan Dev 2 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 28 De Voorstad 1 - The City-Dibo 3 klein
Biljartvereniging Zandweerd Do. 06-04-2023 19:30:00 C1 1 26 Zandweerd 1 - De Pelikaan 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 06-04-2023 20:00:00 B1 1 26 De Hoek 2 - ABEC 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 06-04-2023 20:00:00 B2 1 28 De Hoek 4 - Deventer `83 - 7 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 07-04-2023 13:30:00 R5 1 24 BC Raalte 90 5 - `t Centrum-Deventer 6 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 07-04-2023 13:30:00 R3 1 24 BV Zandweerd 5 - s.v. Orderbos 1 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 07-04-2023 13:30:00 R3 1 24 't Centrum-Deventer 1 - ABEC 4 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 07-04-2023 19:30:00 B2 1 28 De Hoppe 2 - `t Hoekje klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 07-04-2023 19:30:00 B1 2 26 ABEC 2 - De Hoek 1 klein
Café Dimi`s Vr. 07-04-2023 19:30:00 B1 1 26 D.T.R.C. 4 - De Hoppe 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Vr. 07-04-2023 19:30:00 C2 2 26 Raalte 90 3 - De Boerderij 2 klein
Radstaake Vr. 07-04-2023 19:30:00 C2 2 26 VBC 1 - S.V. Orderbos 2 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 1 31 ABEC 3 - Deventer `83 - 2 klein
`t Praothuus Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 27 De Praotkeu 1 - `t Centrum-Deventer 1 klein
De Beestenmarkt Di. 11-04-2023 19:30:00 B2 1 29 Deventer `83 - 8 - De Hoek 4 klein
De Beestenmarkt Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 2 27 Deventer `83 - 6 - De Pelikaan 9 klein
Café Rest. Dorpszicht Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 2 27 Dorpszicht 1 - De Voorstad 3 klein
Café H.g. Pinkster Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 1 31 E.K.C. 1 - Zandweerd 4 klein
Café-Cafétaria `t Hoekje Di. 11-04-2023 19:30:00 B2 1 29 `t Hoekje - De Voorstad 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 1 31 De Pelikaan 5 - De Blokhut klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 2 27 Raalte 90 1 - VBC 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 1 31 Raalte 90 2 - The City-Dibo 1 klein
Brasserie Restaurant Korderijnk Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 2 27 Stationskoffiehuys 1 - Centraal Beheer 1 klein
`t Hovenhuis Di. 11-04-2023 19:30:00 C4 2 27 `t Hovenhuus 2 - De Pelikaan 10 klein
Sportvereniging Vaassen Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 1 27 Achterhoek 2 - D.T.R.C.5 klein
Tapmarin Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 2 27 De Bosrand `78 4 - De Hofnar 4 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 12-04-2023 19:30:00 B1 2 27 s.v. Orderbos 3 - De Praotkeu 2 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 12-04-2023 19:30:00 C2 2 27 S.V. Orderbos 2 - Raalte 90 3 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 2 27 De Voorstad 4 - Deventer `83 - 4 klein
Café H.g. Pinkster Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 1 27 E.K.C. 3 - De Pelikaan Dev 2 klein
De Boerderij Do. 13-04-2023 19:30:00 C2 2 27 De Boerderij 2 - De Pelikaan 4 klein
Eetcafé boskamp Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 29 Boskamp 1 - VBC 3 klein
Dibo-the City Do. 13-04-2023 19:30:00 C4 2 27 The City-Dibo 2 - Boskamp 2 klein
Dibo-the City Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 29 The City-Dibo 3 - Deventer `83 10 klein
De Beestenmarkt Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 29 Deventer `83 - 7 - De Hoppe 2 klein
De Beestenmarkt Do. 13-04-2023 19:30:00 C4 1 27 Deventer `83 - 5 - De Berkelbrug 3 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 13-04-2023 19:30:00 C2 1 31 Dorpszicht 2 - De Hofnar 1 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 13-04-2023 19:30:00 C4 1 27 De Hoppe 4 - De Vijfsprong 1 klein
Reimink Do. 13-04-2023 19:30:00 B1 1 27 Reimink 2 - De Hoek 2 klein
De Slinger Do. 13-04-2023 19:30:00 B2 1 29 De Slinger - De Boerderij 1 klein
Eetcafé de Hoek Do. 13-04-2023 20:00:00 B2 1 29 De Hoek 5 - De Berkelbrug 5 klein
Eetcafé de Hoek Do. 13-04-2023 20:00:00 B1 2 27 De Hoek 1 - Reimink 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 2 27 ABEC 2 - Dorpszicht 5 klein
Café De Harmonie Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 De Pelikaan Dev 1 - ABEC 1 klein
Café Dimi`s Vr. 14-04-2023 19:30:00 B1 1 27 D.T.R.C. 4 - Het Oude Loo 3 klein
Café Zaal De Hoppe Vr. 14-04-2023 19:30:00 B2 1 29 De Hoppe 6 - De Hoek 3 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 17-04-2023 13:30:00 R5 1 25 `t Centrum-Deventer 6 - Het Wapen van Epe 8 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Ma. 17-04-2023 13:30:00 R3 3 25 `t Centrum-Deventer 4 - Sport & Vriendschap 1 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 17-04-2023 13:30:00 R3 1 25 Sport & Vriendschap 2 - 't Centrum-Deventer 1 klein
Detmerskazerne Ma. 17-04-2023 19:30:00 B2 1 30 De Berkelbrug 5 - VBC 3 klein
Dibo-the City Ma. 17-04-2023 19:30:00 C2 1 32 The City-Dibo 1 - E.K.C. 1 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 18-04-2023 13:30:00 R3 3 25 ABEC 6 - Deventer `83 9 klein
Tijenraan Di. 18-04-2023 13:30:00 R3 1 25 BC Raalte 90 4 - De Pelikaan-Zutphen 11 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 18-04-2023 13:30:00 R3 2 25 De Pelikaan-Zutphen 10 - De Voorstad 9 klein
De Ruif Di. 18-04-2023 13:30:00 R3 2 25 Fasna 1 - BC Raalte 90 2 klein
De Blokhut Di. 18-04-2023 19:30:00 C2 1 32 De Blokhut - Dorpszicht 2 klein
Café De Hofnar Di. 18-04-2023 19:30:00 C2 1 32 De Hofnar 1 - Raalte 90 2 klein
Eetcafé de Hoek Di. 18-04-2023 20:00:00 B2 1 30 De Hoek 3 - De Slinger klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 19-04-2023 13:30:00 R3 3 25 Dorpszicht 3 - De Voorstad 8 klein
Café Zaal De Hoppe Wo. 19-04-2023 13:30:00 R3 1 25 De Hoppe 1 - De Voorstad 6 klein
Het Rode Kruis gebouw Wo. 19-04-2023 13:30:00 R3 1 25 BV het Wapen van Epe 9 - Klarenbeek 3 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 19-04-2023 13:30:00 R3 1 25 Klarenbeek 4 - BV Zandweerd 5 klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 19-04-2023 13:30:00 R3 2 25 s.v. Orderbos 3 - s.v. Orderbos 4 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 19-04-2023 13:30:00 R3 2 25 Klarenbeek 1 - ABEC 5 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Wo. 19-04-2023 13:30:00 R3 2 25 `t Centrum-Deventer 2 - BCN-SVOP 2 klein
De Boerderij Wo. 19-04-2023 19:30:00 B2 1 30 De Boerderij 1 - De Hoek 5 klein
De Beestenmarkt Wo. 19-04-2023 19:30:00 B2 1 30 Deventer `83 10 - `t Hoekje klein
Sportvereniging Orderbos Wo. 19-04-2023 19:30:00 C2 1 32 S.V. Orderbos 1 - ABEC 3 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 20-04-2023 13:30:00 R5 1 25 De Voorstad 5 - `t Centrum-Deventer 5 klein
Veluvine Do. 20-04-2023 13:30:00 R3 3 25 BCN-SVOP 1 - Klarenbeek 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 20-04-2023 13:30:00 R3 3 25 s.v. Orderbos 2 - De Boerderij 5 klein
De Ruif Do. 20-04-2023 13:30:00 R3 3 25 Fasna 2 - `t Centrum-Deventer 3 klein
Sportcentrum Tijenraan Do. 20-04-2023 13:30:00 R3 3 25 BC Raalte 90 3 - Berkelbrug 1 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 20-04-2023 13:30:00 R3 1 25 s.v. Orderbos 1 - BC Raalte 90 1 klein
Café Rest. Dorpszicht Do. 20-04-2023 13:30:00 R3 1 25 Dorpszicht 1 - ABEC 4 klein
De Boerderij Do. 20-04-2023 13:30:00 R3 2 25 De Boerderij 4 - Dorpszicht 2 klein
Dibo-the City Do. 20-04-2023 19:30:00 B2 1 30 The City-Dibo 3 - Boskamp 1 klein
Café Zaal De Hoppe Do. 20-04-2023 19:30:00 B2 1 30 De Hoppe 2 - Deventer `83 - 8 klein
Biljart Centrum De Dam Do. 20-04-2023 19:30:00 B2 1 30 De Voorstad 1 - Deventer `83 - 7 klein
Eetcafé de Hoek Do. 20-04-2023 20:00:00 B2 1 30 De Hoek 4 - De Hoppe 6 klein
Biljart Centrum De Dam Vr. 21-04-2023 13:30:00 R3 2 25 De Voorstad 7 - Sport & Vriendschap 3 klein
De Beestenmarkt Vr. 21-04-2023 19:30:00 C2 1 32 Deventer `83 - 2 - De Pelikaan 5 klein
Sporthal Jachtlust Ma. 24-04-2023 13:30:00 R3 2 26 Sport & Vriendschap 3 - Fasna 1 klein
Sporthal Jachtlust Di. 25-04-2023 13:30:00 R3 3 26 Sport & Vriendschap 1 - BCN-SVOP 1 klein
De Boerderij Di. 25-04-2023 13:30:00 R3 3 26 De Boerderij 5 - `t Centrum-Deventer 4 klein
Detmerskazerne Di. 25-04-2023 13:30:00 R3 3 26 Berkelbrug 1 - Dorpszicht 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 25-04-2023 13:30:00 R3 1 26 De Pelikaan-Zutphen 11 - De Hoppe 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 25-04-2023 13:30:00 R3 1 26 BC Raalte 90 1 - Klarenbeek 4 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Di. 25-04-2023 13:30:00 R3 1 26 ABEC 4 - Sport & Vriendschap 2 klein
Biljart Centrum De Dam Di. 25-04-2023 13:30:00 R3 2 26 De Voorstad 9 - De Boerderij 4 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 25-04-2023 13:30:00 R3 2 26 BC Raalte 90 2 - `t Centrum-Deventer 2 klein
Café De Hofnar Di. 25-04-2023 19:30:00 C2 1 33 De Hofnar 1 - The City-Dibo 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Di. 25-04-2023 19:30:00 C2 1 33 De Pelikaan 5 - S.V. Orderbos 1 klein
Sportcentrum Tijenraan Di. 25-04-2023 19:30:00 C2 1 33 Raalte 90 2 - De Blokhut klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 26-04-2023 13:30:00 R3 3 26 De Voorstad 8 - Fasna 2 klein
De Beestenmarkt Wo. 26-04-2023 13:30:00 R3 3 26 Deventer `83 9 - BC Raalte 90 3 klein
Biljart Centrum De Dam Wo. 26-04-2023 13:30:00 R3 1 26 De Voorstad 6 - Dorpszicht 1 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Wo. 26-04-2023 13:30:00 R3 1 26 Klarenbeek 3 - BC Raalte 90 4 klein
Café Rest. Dorpszicht Wo. 26-04-2023 13:30:00 R3 2 26 Dorpszicht 2 - De Voorstad 7 klein
Biljartvereniging Zandweerd Wo. 26-04-2023 19:30:00 C2 1 33 Zandweerd 4 - ABEC 3 klein
Clubhuis S.V. Klarenbeek Do. 27-04-2023 13:30:00 R3 3 26 Klarenbeek 2 - ABEC 6 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Do. 27-04-2023 13:30:00 R3 3 26 `t Centrum-Deventer 3 - s.v. Orderbos 2 klein
Sportvereniging Orderbos Do. 27-04-2023 13:30:00 R3 2 26 s.v. Orderbos 4 - De Pelikaan-Zutphen 10 klein
Apeldoorns Biljart Centrum Do. 27-04-2023 13:30:00 R3 2 26 ABEC 5 - s.v. Orderbos 3 klein
Veluvine Do. 27-04-2023 13:30:00 R3 2 26 BCN-SVOP 2 - Klarenbeek 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 28-04-2023 13:30:00 R3 1 26 BV Zandweerd 5 - BV het Wapen van Epe 9 klein
Clubgebouw Biljartvereniging `t Centrum Vr. 28-04-2023 13:30:00 R3 1 26 't Centrum-Deventer 1 - s.v. Orderbos 1 klein
De Beestenmarkt Vr. 28-04-2023 19:30:00 C2 1 33 Deventer `83 - 2 - Dorpszicht 2 klein