Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Dorpshuis Callantsoog Do. 01-10-2020 19:30:00 C1 A 3 Dorpshuis Callantsoog 2 - Sombroek 2 klein 784158
De Draaikolk Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Turnlust 4 - B&S 1 klein 773566
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 28-10-2020 13:00:00 R5 A 4 Sombroek 11 - Ons Genoegen D2 klein 784219
Biljartcentrum Heerhugowaard Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 4 HHW 3 - BIOS 4 klein 773905
De Vriendschap Do. 29-10-2020 13:00:00 R5 A 4 De Vriendschap 1 - Ons Genoegen D1 klein 784220
De Vriendschap Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 5 De Vriendschap 3 - DKB/Pr. Maurits klein 773766
Tapasrestaurant Los Amiquitos Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 B 4 De Treffers 1 - Ons Genoegen 1 klein 773627
Dorpshuis Callantsoog Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Dorpshuis Callantsoog 3 - Turnlust 6 klein 773909
Buurthuis Elto Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 A 4 BC ELTO 2 - De Liefhebber 4 klein 773852
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 B 4 Royal - Dorpshuis Callantsoog 3 klein 773903
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 13:00:00 C2 A 5 D.N.O.86 3 - HHW 1 klein 773765
DE OOIEVAAR Za. 31-10-2020 13:00:00 R5 A 3 Ons Genoegen D1 - Sombroek 11 klein 784215
DE OOIEVAAR Za. 31-10-2020 13:00:00 R5 A 3 Ons Genoegen D2 - Liefhebber Oldies 32 klein 784216
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 31-10-2020 13:00:00 R5 A 3 Liefhebber Oldies 30 - Liefhebber Oldies 31 klein 784217
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 31-10-2020 13:00:00 R5 A 4 Liefhebber Oldies 32 - Liefhebber Oldies 30 klein 784218
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 31-10-2020 13:00:00 R5 A 2 Sombroek 11 - De Vriendschap 1 klein 784214
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 31-10-2020 13:00:00 R5 A 2 Liefhebber Oldies 31 - Ons Genoegen D2 klein 784212
Dorpshuis Prins Maurits Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 4 DKB/Pr. Maurits - H.N.K. 1 klein 773756
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Sombroek 4 - Wieringermeer `85 1 klein 773757
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 4 HHW 1 - W.B.C. 2 klein 773758
De Draaikolk Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Turnlust 3 - W.B.C. 1 klein 773759
't Dorpshuis Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 3 BIOS 3 - De Stille Kracht klein 773846
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 4 BCS 1 - KOT 2 klein 784162
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 3 De Liefhebber 5 - HHW 3 klein 773899
Dorpshuis De Uitkijk Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 4 De Carambole 1 - D.N.O.86 3 klein 773754
Buurthuis Elto Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 4 BC ELTO 1 - BIOS 2 klein 773626
Dorpshuis Slootdorp Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 3 W.B.C. 2 - De Carambole 1 klein 773750
De Draaikolk Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Turnlust 2 - De Vriendschap 4 klein 773755
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Sombroek 3 - Sombroek 5 klein 773753
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 3 H.N.K. 1 - W.B.C. 1 klein 773751
De Vriendschap Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 3 De Vriendschap 3 - Sombroek 4 klein 773752
Dorpshuis Slootdorp Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 3 Wieringermeer `85 1 - Turnlust 2 klein 773749
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 3 Sombroek 5 - DKB/Pr. Maurits klein 773748
De Vriendschap Za. 31-10-2020 19:30:00 C2 A 3 De Vriendschap 4 - HHW 1 klein 773747
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 3 S.D.S. 2 - BCS 1 klein 784159
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 3 KOT 2 - De Vriendschap 2 klein 784160
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 3 De Liefhebber 3 - Turnlust 1 klein 784157
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 4 Sombroek 2 - S.D.S. 2 klein 784163
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 4 D.N.O.86 2 - Kaper 2 klein 773623
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 3 S.D.S. 1 - Kaper 2 klein 773622
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 2 Royal - BIOS 4 klein 773896
't Dorpshuis Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 3 BIOS 4 - Turnlust 6 klein 773900
Dorpshuis Slootdorp Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 3 Wieringermeer `85 2 - Royal klein 773901
Dorpshuis Callantsoog Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 3 Dorpshuis Callantsoog 3 - H.N.K. 3 klein 773902
Buurthuis Elto Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 4 BC ELTO 3 - De Liefhebber 5 klein 773906
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 5 D.N.O.86 1 - De Treffers 2 klein 773570
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 4 De Treffers 2 - KOT 1 klein 773569
Biljart Cafe Kaper Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Prins Hendrik - D.N.O.86 1 klein 773568
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 3 B&S 1 - De Branding 1 klein 773565
DE OOIEVAAR Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 3 Ons Genoegen 3 - Turnlust 4 klein 773564
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 3 D.N.O.86 1 - Woud 3 klein 773563
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 4 HHW 2 - BIOS 3 klein 773851
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 2 Woud 3 - KOT 1 klein 773560
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 3 De Treffers 1 - D.N.O.86 2 klein 773618
DE OOIEVAAR Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 3 Ons Genoegen 1 - BC ELTO 1 klein 773619
't Dorpshuis Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 3 BIOS 2 - Woud 2 klein 773620
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 3 De Liefhebber 4 - HHW 2 klein 773845
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 3 H.N.K. 2 - W.B.C. 3 klein 773847
De Draaikolk Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 3 Turnlust 5 - DKB/Pr. Maurits klein 773848
Dorpshuis Slootdorp Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 4 W.B.C. 3 - Turnlust 5 klein 773849
Dorpshuis Callantsoog Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 3 Dorpshuis Callantsoog 1 - Ons Genoegen 4 klein 773621
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 2 Woud 2 - Ons Genoegen 1 klein 773616
DE OOIEVAAR Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 A 5 Ons Genoegen 3 - Prins Hendrik klein 773571
Dorpshuis Slootdorp Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 5 W.B.C. 1 - Sombroek 4 klein 773764
De Vriendschap Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 5 De Vriendschap 4 - Turnlust 3 klein 773760
DE OOIEVAAR Di. 03-11-2020 13:00:00 R5 A 5 Ons Genoegen D2 - De Vriendschap 1 klein 784221
De Draaikolk Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 4 Turnlust 6 - Wieringermeer `85 2 klein 773904
Cafe Rust Wat Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 4 De Stille Kracht - H.N.K. 2 klein 773850
Dorpshuis De Kastanjeboom Wo. 04-11-2020 19:15:00 C1 A 5 KOT 2 - Sombroek 2 klein 784167
De Vriendschap Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 5 De Vriendschap 2 - BCS 1 klein 784168
Dorpshuis Prins Maurits Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 5 DKB/Pr. Maurits - W.B.C. 3 klein 773856
Stichting Sociëteit voor Senioren Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 B 5 H.N.K. 3 - Royal klein 773910
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 5 Sombroek 5 - Turnlust 2 klein 773761
Hotel Cafe Bistro Woud Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 B 4 Woud 2 - Dorpshuis Callantsoog 1 klein 773625
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 05-11-2020 13:00:00 R5 A 5 Liefhebber Oldies 31 - Liefhebber Oldies 32 klein 784223
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 05-11-2020 19:30:00 C1 A 4 De Liefhebber 3 - Dorpshuis Callantsoog 2 klein 784164
Dorpshuis Slootdorp Vr. 06-11-2020 19:30:00 C3 B 5 Wieringermeer `85 2 - HHW 3 klein 773908
Dorpshuis Slootdorp Vr. 06-11-2020 19:30:00 C2 A 5 Wieringermeer `85 1 - Sombroek 3 klein 773762
Café De Branding Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 A 5 De Branding 1 - Turnlust 4 klein 773573
Biljart Cafe Kaper Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 A 6 Prins Hendrik - B&S 1 klein 773575
DE OOIEVAAR Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 B 5 Ons Genoegen 1 - D.N.O.86 2 klein 773628
De Draaikolk Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 5 Turnlust 5 - De Stille Kracht klein 773855
Stichting Sociëteit voor Senioren Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 5 H.N.K. 2 - HHW 2 klein 773854
Dorpshuis Prins Maurits Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 6 DKB/Pr. Maurits - Sombroek 4 klein 773772
Hotel Cafe Bistro Woud Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 A 4 Woud 3 - Ons Genoegen 3 klein 773567
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 12-11-2020 13:00:00 R5 A 5 Liefhebber Oldies 30 - Sombroek 11 klein 784222
Biljart Cafe Kaper Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 B 5 Kaper 2 - Ons Genoegen 4 klein 773632
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 B 5 S.D.S. 1 - Woud 2 klein 773631
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 12-11-2020 19:30:00 C1 A 5 S.D.S. 2 - De Liefhebber 3 klein 784166
Dorpshuis Callantsoog Do. 12-11-2020 19:30:00 C1 A 5 Dorpshuis Callantsoog 2 - Turnlust 1 klein 784165
Dorpshuis Slootdorp Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 6 Wieringermeer `85 1 - W.B.C. 2 klein 773770
Buurthuis Elto Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 B 6 BC ELTO 1 - S.D.S. 1 klein 773635
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 A 5 B&S 1 - Woud 3 klein 773572
Tapasrestaurant Los Amiquitos Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 A 6 De Treffers 2 - Ons Genoegen 3 klein 773576
't Dorpshuis Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 B 5 BIOS 4 - BC ELTO 3 klein 773907
Stichting Sociëteit voor Senioren Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 5 H.N.K. 1 - De Carambole 1 klein 773763
De Draaikolk Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 6 Turnlust 2 - De Vriendschap 3 klein 773769
Buurthuis Elto Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 6 BC ELTO 2 - H.N.K. 2 klein 773859
Dorpshuis De Kastanjeboom Wo. 18-11-2020 19:15:00 B2 A 6 KOT 1 - D.N.O.86 1 klein 773577
Tapasrestaurant Los Amiquitos Wo. 18-11-2020 19:30:00 B2 B 6 De Treffers 1 - Dorpshuis Callantsoog 1 klein 773636
Dorpshuis De Uitkijk Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 6 De Carambole 1 - De Vriendschap 4 klein 773768
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 7 Sombroek 4 - HHW 1 klein 773780
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 6 Sombroek 3 - D.N.O.86 3 klein 773767
DE OOIEVAAR Vr. 20-11-2020 13:00:00 R5 A 6 Ons Genoegen D1 - Ons Genoegen D2 klein 784226
Buurthuis Elto Vr. 20-11-2020 19:30:00 C3 B 6 BC ELTO 3 - Wieringermeer `85 2 klein 773913
't Dorpshuis Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 B 5 BIOS 2 - De Treffers 1 klein 773629
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 21-11-2020 13:00:00 C2 A 6 HHW 1 - Turnlust 3 klein 773773
Dorpshuis Slootdorp Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 7 W.B.C. 1 - De Carambole 1 klein 773775
Stichting Sociëteit voor Senioren Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 6 H.N.K. 1 - Sombroek 5 klein 773771
Cafe Rust Wat Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 6 De Stille Kracht - DKB/Pr. Maurits klein 773857
De Draaikolk Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 6 Turnlust 6 - H.N.K. 3 klein 773911
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 25-11-2020 13:00:00 R5 A 6 Sombroek 11 - Liefhebber Oldies 31 klein 784224
Biljartcentrum Heerhugowaard Wo. 25-11-2020 19:30:00 B2 B 6 D.N.O.86 2 - Ons Genoegen 4 klein 773633
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 6 Sombroek 2 - De Vriendschap 2 klein 784170
Dorpshuis Prins Maurits Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 7 DKB/Pr. Maurits - Turnlust 2 klein 773776
Biljartcentrum Heerhugowaard Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 6 HHW 2 - Turnlust 5 klein 773858
't Dorpshuis Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 5 BIOS 3 - BC ELTO 2 klein 773853
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 6 De Liefhebber 3 - KOT 2 klein 784171
De Vriendschap Do. 26-11-2020 13:00:00 R5 A 6 De Vriendschap 1 - Liefhebber Oldies 30 klein 784225
Dorpshuis Callantsoog Do. 26-11-2020 19:30:00 B2 B 5 Dorpshuis Callantsoog 1 - BC ELTO 1 klein 773630
De Vriendschap Do. 26-11-2020 19:30:00 C2 A 7 De Vriendschap 3 - De Vriendschap 4 klein 773778
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 28-11-2020 13:00:00 C3 B 6 HHW 3 - Dorpshuis Callantsoog 3 klein 773912
DE OOIEVAAR Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 A 7 Ons Genoegen 3 - KOT 1 klein 773578
't Dorpshuis Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 B 6 BIOS 2 - Ons Genoegen 1 klein 773637
Dorpshuis Slootdorp Ma. 30-11-2020 19:30:00 C2 A 7 W.B.C. 2 - H.N.K. 1 klein 773774
De Draaikolk Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 7 Turnlust 3 - Wieringermeer `85 1 klein 773779
De Draaikolk Di. 01-12-2020 19:30:00 C1 A 6 Turnlust 1 - BCS 1 klein 784169
Dorpshuis De Kastanjeboom Wo. 02-12-2020 19:15:00 C1 A 7 KOT 2 - Dorpshuis Callantsoog 2 klein 784174
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 6 De Liefhebber 4 - BIOS 3 klein 773860
Hotel Cafe Bistro Woud Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 A 6 Woud 3 - De Branding 1 klein 773574
De Vriendschap Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 7 De Vriendschap 2 - De Liefhebber 3 klein 784175
Biljartcentrum Heerhugowaard Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 7 D.N.O.86 3 - Sombroek 5 klein 773777
Dorpshuis Prins Maurits Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 7 DKB/Pr. Maurits - HHW 2 klein 773863
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 B 6 De Liefhebber 5 - BIOS 4 klein 773914
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 03-12-2020 10:00:00 R5 A 7 Liefhebber Oldies 30 - Ons Genoegen D1 klein 784227
Dorpshuis Callantsoog Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 6 Dorpshuis Callantsoog 2 - S.D.S. 2 klein 784172
Café De Branding Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 7 De Branding 1 - Prins Hendrik klein 773580
Dorpshuis Slootdorp Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 7 W.B.C. 3 - De Stille Kracht klein 773864
DE OOIEVAAR Ma. 07-12-2020 19:30:00 B2 B 7 Ons Genoegen 4 - Woud 2 klein 773642
De Draaikolk Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 A 7 Turnlust 5 - BC ELTO 2 klein 773862
De Draaikolk Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 7 Turnlust 4 - Woud 3 klein 773581
Hotel Cafe Bistro Woud Wo. 09-12-2020 19:30:00 B2 B 6 Woud 2 - Kaper 2 klein 773634
Stichting Sociëteit voor Senioren Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 7 H.N.K. 2 - De Liefhebber 4 klein 773861
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 10-12-2020 13:00:00 R5 A 7 Liefhebber Oldies 31 - De Vriendschap 1 klein 784228
Dorpshuis Callantsoog Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 B 7 Dorpshuis Callantsoog 3 - BC ELTO 3 klein 773916
Biljart Cafe Kaper Do. 10-12-2020 19:30:00 B2 B 7 Kaper 2 - BC ELTO 1 klein 773641
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 10-12-2020 19:30:00 B2 B 7 S.D.S. 1 - De Treffers 1 klein 773640
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 12-12-2020 13:00:00 C2 A 8 HHW 1 - W.B.C. 1 klein 773786
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 A 7 B&S 1 - De Treffers 2 klein 773579
DE OOIEVAAR Ma. 14-12-2020 19:30:00 B2 B 7 Ons Genoegen 1 - Dorpshuis Callantsoog 1 klein 773639
't Dorpshuis Ma. 14-12-2020 19:30:00 B2 B 7 BIOS 2 - D.N.O.86 2 klein 773638
De Draaikolk Di. 15-12-2020 19:30:00 C1 A 4 Turnlust 1 - De Vriendschap 2 klein 784161
De Draaikolk Di. 15-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Turnlust 3 - DKB/Pr. Maurits klein 773787
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 B 7 Royal - Turnlust 6 klein 773918
Dorpshuis De Uitkijk Wo. 16-12-2020 19:30:00 C2 A 8 De Carambole 1 - Sombroek 4 klein 773783
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 7 BCS 1 - Sombroek 2 klein 784176
Stichting Sociëteit voor Senioren Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 B 7 H.N.K. 3 - HHW 3 klein 773917
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 16-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Sombroek 5 - De Vriendschap 3 klein 773782
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 16-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Sombroek 3 - W.B.C. 2 klein 773781
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 17-12-2020 13:00:00 R5 A 7 Liefhebber Oldies 32 - Sombroek 11 klein 784229
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 17-12-2020 19:30:00 C1 A 7 S.D.S. 2 - Turnlust 1 klein 784173
Dorpshuis Slootdorp Vr. 18-12-2020 19:30:00 C3 B 7 Wieringermeer `85 2 - De Liefhebber 5 klein 773915
Dorpshuis Slootdorp Vr. 18-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Wieringermeer `85 1 - H.N.K. 1 klein 773785
De Draaikolk Di. 22-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Turnlust 2 - D.N.O.86 3 klein 773784
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 23-12-2020 19:30:00 C2 A 2 Sombroek 4 - Sombroek 5 klein 773743
Tapasrestaurant Los Amiquitos Ma. 28-12-2020 19:30:00 B2 A 8 De Treffers 2 - De Branding 1 klein 773583
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 02-01-2021 13:00:00 B2 B 8 D.N.O.86 2 - Woud 2 klein 773643
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 02-01-2021 13:00:00 B2 A 8 D.N.O.86 1 - Ons Genoegen 3 klein 773585
Dorpshuis Slootdorp Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 9 W.B.C. 2 - Sombroek 5 klein 773788
Dorpshuis Slootdorp Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 9 W.B.C. 1 - Turnlust 2 klein 773790
Biljart Cafe Kaper Ma. 04-01-2021 19:30:00 B2 A 8 Prins Hendrik - Turnlust 4 klein 773582
Buurthuis Elto Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 8 BC ELTO 2 - DKB/Pr. Maurits klein 773866
Dorpshuis Prins Maurits Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 9 DKB/Pr. Maurits - HHW 1 klein 773791
De Draaikolk Di. 05-01-2021 19:30:00 C1 A 8 Turnlust 1 - Sombroek 2 klein 784177
Dorpshuis De Kastanjeboom Wo. 06-01-2021 19:15:00 C1 A 8 KOT 2 - S.D.S. 2 klein 784180
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 B 9 Royal - BC ELTO 3 klein 773925
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 8 BCS 1 - De Liefhebber 3 klein 784178
Biljartcentrum Heerhugowaard Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 9 D.N.O.86 3 - De Vriendschap 4 klein 773792
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 B 8 De Liefhebber 5 - Dorpshuis Callantsoog 3 klein 773921
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 8 De Liefhebber 4 - Turnlust 5 klein 773867
De Vriendschap Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 8 De Vriendschap 2 - Dorpshuis Callantsoog 2 klein 784179
Buurthuis Elto Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 B 8 BC ELTO 1 - Ons Genoegen 4 klein 773644
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 09-01-2021 13:00:00 C3 A 8 HHW 2 - W.B.C. 3 klein 773865
Dorpshuis Callantsoog Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 B 8 Dorpshuis Callantsoog 1 - BIOS 2 klein 773647
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 09-01-2021 19:30:00 R5 A 8 Liefhebber Oldies 30 - Ons Genoegen D2 klein 784232
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 09-01-2021 19:30:00 R5 A 8 Liefhebber Oldies 31 - Ons Genoegen D1 klein 784231
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 09-01-2021 19:30:00 R5 A 8 Liefhebber Oldies 32 - De Vriendschap 1 klein 784230
DE OOIEVAAR Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 B 8 Ons Genoegen 1 - S.D.S. 1 klein 773646
DE OOIEVAAR Di. 12-01-2021 13:00:00 R5 A 9 Ons Genoegen D2 - Liefhebber Oldies 31 klein 784233
De Draaikolk Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 9 Turnlust 4 - De Treffers 2 klein 773588
Dorpshuis De Kastanjeboom Wo. 13-01-2021 19:15:00 C1 A 9 KOT 2 - Turnlust 1 klein 784181
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 9 Sombroek 4 - Turnlust 3 klein 773794
Tapasrestaurant Los Amiquitos Wo. 13-01-2021 19:30:00 B2 B 8 De Treffers 1 - Kaper 2 klein 773645
De Vriendschap Do. 14-01-2021 13:00:00 R5 A 9 De Vriendschap 1 - Sombroek 11 klein 784235
De Vriendschap Do. 14-01-2021 19:30:00 C2 A 9 De Vriendschap 3 - Wieringermeer `85 1 klein 773793
Buurthuis Elto Vr. 15-01-2021 19:30:00 C3 B 8 BC ELTO 3 - H.N.K. 3 klein 773920
't Dorpshuis Vr. 15-01-2021 19:30:00 C3 B 8 BIOS 4 - Wieringermeer `85 2 klein 773922
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 16-01-2021 13:00:00 C3 B 8 HHW 3 - Royal klein 773919
Stichting Sociëteit voor Senioren Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 9 H.N.K. 1 - Sombroek 3 klein 773789
Dorpshuis Slootdorp Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 10 W.B.C. 1 - DKB/Pr. Maurits klein 773798
De Draaikolk Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 10 Turnlust 3 - W.B.C. 2 klein 773801
Cafe Rust Wat Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 9 De Stille Kracht - HHW 2 klein 773872
Dorpshuis Prins Maurits Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 9 DKB/Pr. Maurits - De Liefhebber 4 klein 773870
De Draaikolk Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 9 Turnlust 5 - BIOS 3 klein 773869
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 20-01-2021 13:00:00 R5 A 10 Sombroek 11 - Ons Genoegen D1 klein 784236
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 10 Sombroek 4 - D.N.O.86 3 klein 773799
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 10 Sombroek 5 - Wieringermeer `85 1 klein 773796
Biljart Cafe Kaper Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 B 9 Kaper 2 - Ons Genoegen 1 klein 773650
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 9 De Liefhebber 3 - Sombroek 2 klein 784184
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 9 S.D.S. 2 - De Vriendschap 2 klein 784182
De Vriendschap Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 A 10 De Vriendschap 4 - Sombroek 3 klein 773795
Café De Branding Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 9 De Branding 1 - KOT 1 klein 773587
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 B 9 S.D.S. 1 - BIOS 2 klein 773649
't Dorpshuis Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 8 BIOS 3 - H.N.K. 2 klein 773868
DE OOIEVAAR Za. 23-01-2021 19:30:00 R5 A 9 Ons Genoegen D1 - Liefhebber Oldies 32 klein 784234
Dorpshuis Callantsoog Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 B 9 Dorpshuis Callantsoog 1 - D.N.O.86 2 klein 773648
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 A 9 B&S 1 - D.N.O.86 1 klein 773586
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 A 9 Woud 3 - Prins Hendrik klein 773589
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 B 9 Woud 2 - BC ELTO 1 klein 773652
Dorpshuis Callantsoog Za. 23-01-2021 19:30:00 C1 A 9 Dorpshuis Callantsoog 2 - BCS 1 klein 784183
DE OOIEVAAR Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 B 9 Ons Genoegen 4 - De Treffers 1 klein 773651
Dorpshuis Slootdorp Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 A 9 W.B.C. 3 - BC ELTO 2 klein 773871
De Draaikolk Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 B 9 Turnlust 6 - HHW 3 klein 773926
De Vriendschap Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 10 De Vriendschap 2 - KOT 2 klein 784188
Dorpshuis De Uitkijk Wo. 27-01-2021 19:30:00 C2 A 10 De Carambole 1 - De Vriendschap 3 klein 773797
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 30-01-2021 13:00:00 C2 A 10 HHW 1 - H.N.K. 1 klein 773800
Dorpshuis Callantsoog Za. 30-01-2021 19:30:00 C3 B 9 Dorpshuis Callantsoog 3 - BIOS 4 klein 773923
DE OOIEVAAR Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 B 10 Ons Genoegen 4 - Ons Genoegen 1 klein 773655
De Draaikolk Di. 02-02-2021 19:30:00 B2 A 10 Turnlust 4 - KOT 1 klein 773591
Biljartcentrum Heerhugowaard Wo. 03-02-2021 19:30:00 B2 B 10 D.N.O.86 2 - BC ELTO 1 klein 773653
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 03-02-2021 19:30:00 C1 A 10 BCS 1 - S.D.S. 2 klein 784187
Stichting Sociëteit voor Senioren Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 B 9 H.N.K. 3 - De Liefhebber 5 klein 773924
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 03-02-2021 19:30:00 C1 A 10 Sombroek 2 - Dorpshuis Callantsoog 2 klein 784186
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 04-02-2021 19:30:00 B2 B 10 S.D.S. 1 - Dorpshuis Callantsoog 1 klein 773657
Biljart Cafe Kaper Do. 04-02-2021 19:30:00 B2 B 10 Kaper 2 - BIOS 2 klein 773656
Café De Branding Vr. 05-02-2021 19:30:00 B2 A 10 De Branding 1 - D.N.O.86 1 klein 773592
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 06-02-2021 19:30:00 B2 A 10 B&S 1 - Ons Genoegen 3 klein 773593
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 06-02-2021 19:30:00 R5 A 10 Liefhebber Oldies 32 - Ons Genoegen D2 klein 784237
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 06-02-2021 19:30:00 R5 A 10 Liefhebber Oldies 31 - Liefhebber Oldies 30 klein 784238
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 06-02-2021 19:30:00 B2 A 10 Woud 3 - De Treffers 2 klein 773590
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 06-02-2021 19:30:00 B2 B 10 Woud 2 - De Treffers 1 klein 773654
Dorpshuis Slootdorp Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 A 10 W.B.C. 3 - De Liefhebber 4 klein 773874
Cafe Rust Wat Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 10 De Stille Kracht - BC ELTO 2 klein 773873
De Draaikolk Di. 09-02-2021 19:30:00 C1 A 10 Turnlust 1 - De Liefhebber 3 klein 784185
De Draaikolk Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 B 10 Turnlust 6 - BC ELTO 3 klein 773927
Dorpshuis Prins Maurits Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 10 DKB/Pr. Maurits - BIOS 3 klein 773875
Dorpshuis Callantsoog Za. 13-02-2021 19:30:00 C3 B 10 Dorpshuis Callantsoog 3 - Wieringermeer `85 2 klein 773930
De Draaikolk Di. 16-02-2021 19:30:00 C3 A 10 Turnlust 5 - H.N.K. 2 klein 773876
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 17-02-2021 19:30:00 C3 B 10 Royal - De Liefhebber 5 klein 773928
Stichting Sociëteit voor Senioren Wo. 17-02-2021 19:30:00 C3 B 10 H.N.K. 3 - BIOS 4 klein 773929
Dorpshuis De Kastanjeboom Wo. 24-02-2021 19:15:00 B2 A 8 KOT 1 - B&S 1 klein 773584