Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Biljartcentrum Horna Di. 01-12-2020 19:15:00 C1 A 9 Horna 10 - De Wurf / Gebr. Kok 2 klein
De Werf Dorpshuis Di. 01-12-2020 19:15:00 C1 A 9 D.O.E.T. 1 - Horna 13 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 02-12-2020 19:15:00 B1 A 8 N.H.D. 20 - De Hoop 1 klein
Café 't Centrum Wo. 02-12-2020 19:15:00 B2 A 8 Het Centrum 1 - De Ark 2 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Wo. 02-12-2020 19:15:00 A A 9 D.V.O.G. 1 - NWN B&S 1 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 02-12-2020 19:15:00 B1 B 6 N.H.D. 18 - Jong Leven 2 klein
Cafe De Ark Wo. 02-12-2020 19:15:00 B1 A 8 De Ark 1 - Het Witte Huis 1 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 02-12-2020 19:15:00 C2 A 8 Horna 20 - Tokoloco 2 klein
't Kraainest Wo. 02-12-2020 19:15:00 C2 A 8 `t Kraaienest 2 - Het Witte Huis 2 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 02-12-2020 19:15:00 LK A 7 Sombroek 1 - Horna 5 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 03-12-2020 19:15:00 C4 A 6 `t Wagenwiel - De Opkomst 3 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 03-12-2020 19:15:00 LK A 7 B.C.S. 2 - Juwelier De Vries klein
't Ankertje Do. 03-12-2020 19:15:00 B2 B 9 De Hoop 5 - Twisk 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 03-12-2020 19:15:00 C1 A 9 N.H.D. 7 - Tokoloco 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 04-12-2020 19:15:00 B2 B 9 Horna 17 - Acquit `83 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 04-12-2020 19:15:00 A A 9 N.H.D. 14 - Lang Rond 1 groot
De Torenschouw Vr. 04-12-2020 19:15:00 C2 A 9 De Torenschouw - Horna 20 klein
De Witte Valk Vr. 04-12-2020 19:15:00 B2 A 8 Acquit `83 3 - A.B.C. 2 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Vr. 04-12-2020 19:15:00 LK A 6 Tokoloco Kader - Sombroek 1 klein
De Welkomst Vr. 04-12-2020 19:15:00 C4 A 7 De Opkomst 3 - Dames Bonte Paard klein
't Kraainest Vr. 04-12-2020 19:15:00 B2 B 9 `t Kraaienest 3 - `t Moddermannetje 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 05-12-2020 13:00:00 LK A 6 B.C.S. 3 - Juwelier De Vries klein
Cafe De Post Za. 05-12-2020 19:15:00 B2 A 8 Kunstgenot 2 - Twisk 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 07-12-2020 19:15:00 B2 B 9 Horna 16 - De Hoop 4 klein
Cafe 't Centrum Ma. 07-12-2020 19:15:00 B2 A 8 `t Centrum 3 - N.H.D. 19 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 07-12-2020 19:15:00 A A 9 D.V.O.G. 3 - B.v. Waterland groot
De Werf Dorpshuis Ma. 07-12-2020 19:15:00 C4 A 7 D.O.E.T. 5 - Horna 23 klein
Sarto Ma. 07-12-2020 19:15:00 B1 A 9 De Carambole / Sarto 2 - N.H.D. 20 klein
Cafe De Stompetoren Ma. 07-12-2020 19:15:00 C2 B 9 De Stompetoren 1 - Horna 19 klein
Biljartcentrum Horna Di. 08-12-2020 19:15:00 C1 A 10 Horna 11 - D.O.E.T. 1 klein
De Witte Valk Di. 08-12-2020 19:15:00 B2 A 9 Acquit `83 3 - Het Centrum 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Di. 08-12-2020 19:15:00 A A 9 N.H.D. 13 - De Liefhebber/Ratjetoe groot
Biljartcentrum Purmerend Wo. 09-12-2020 19:15:00 A A 9 V.K.G. - WBV 16 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 09-12-2020 19:15:00 A A 9 De Branding - District NWN groot
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 09-12-2020 19:15:00 C1 A 10 Tokoloco 1 - De Wurf / Gebr. Kok 2 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Wo. 09-12-2020 19:15:00 B2 A 9 Twisk 1 - `t Centrum 3 klein
Café 't Centrum Wo. 09-12-2020 19:15:00 B2 B 9 Het Centrum 2 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 09-12-2020 19:15:00 LK A 7 Horna 3 - Tokoloco Kader klein
Opstap 2.0 Wo. 09-12-2020 19:15:00 C3 A 7 Het Witte Huis 3 - D.O.E.T. 6 klein
De Welkomst Wo. 09-12-2020 19:15:00 C2 B 9 De Opkomst 1 - D.O.E.T. 3 klein
Cafe De Post Wo. 09-12-2020 19:15:00 C3 A 7 Kunstgenot 1 - De Stompetoren 2 klein
Dorpshuis De Stek Wo. 09-12-2020 19:15:00 C4 A 7 Het Wapen Van Grootebroek - `t Wagenwiel klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 10-12-2020 19:15:00 A A 9 D.V.O.G. 2 - Lang Rond 2 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 10-12-2020 19:15:00 LK A 7 B.C.S. 3 - D.O.E.T. Kader klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 10-12-2020 19:15:00 C2 B 9 B.C.L. 1 - N.H.D. 11 klein
De Witte Valk Vr. 11-12-2020 19:15:00 B2 B 10 Acquit `83 2 - `t Kraaienest 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 11-12-2020 19:15:00 C1 A 10 N.H.D. 7 - D.O.E.T. 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 11-12-2020 19:15:00 A A 9 De Liefhebber 20 - De Liefhebber 22 groot
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 14-12-2020 19:15:00 B2 B 10 Twisk 2 - Horna 17 klein
Cafe 't Centrum Ma. 14-12-2020 19:15:00 C3 A 7 `t Centrum 1 - Nieuw leven 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 14-12-2020 19:15:00 B2 B 10 `t Moddermannetje 1 - Horna 16 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 14-12-2020 19:15:00 C3 A 7 B.C.L. 2 - D.R.K. 3 klein
De Dres Di. 15-12-2020 19:15:00 C2 B 9 De Sport - `t Moddermannetje 5 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 15-12-2020 19:15:00 A A 10 Lang Rond 2 - Hazefelder groot
Opstap 2.0 Wo. 16-12-2020 19:15:00 B2 B 10 Het Witte Huis 4 - Het Centrum 2 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 16-12-2020 19:15:00 C1 A 3 De Wurf / Kok Metaal 1 - Tokoloco 1 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 16-12-2020 19:15:00 B1 B 7 De Wurf 1 - A.B.C. 1 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 16-12-2020 19:15:00 C1 A 10 Tokoloco 3 - Horna 10 klein
Cafe De Ark Wo. 16-12-2020 19:15:00 B2 A 9 De Ark 2 - Kunstgenot 2 klein
Dorpshuis De Vang Wo. 16-12-2020 19:15:00 B1 B 7 Jong Leven 2 - WF / Gouden Hoofd klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 16-12-2020 19:15:00 A A 10 De Liefhebber 22 - D.V.O.G. 2 groot
Biljartcentrum Horna Wo. 16-12-2020 19:15:00 C1 A 10 Horna 13 - `t Moddermannetje 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 16-12-2020 19:15:00 B2 A 9 N.H.D. 19 - De Hoop 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 17-12-2020 19:15:00 B1 A 9 N.H.D. 17 - De Ark 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 17-12-2020 19:15:00 C3 A 7 N.H.D. 5 - Acquit '83 2 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Vr. 18-12-2020 19:15:00 C2 A 9 Tokoloco 2 - `t Kraaienest 2 klein
Opstap 2.0 Vr. 18-12-2020 19:15:00 C2 A 9 Het Witte Huis 2 - TEAM klein
't Ankertje Vr. 18-12-2020 19:15:00 B1 A 9 De Hoop 1 - De Carambole / Sarto 1 klein
Opstap 2.0 Vr. 18-12-2020 19:15:00 B1 A 9 Het Witte Huis 1 - WF / Cultura klein
Het Gouden Hoofd Vr. 18-12-2020 19:15:00 B2 B 10 Het Gouden Hoofd 2 - De Hoop 5 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 18-12-2020 19:15:00 A A 10 De Liefhebber/Ratjetoe - V.K.G. groot
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 18-12-2020 19:15:00 A A 10 WBV 15 - De Liefhebber 20 groot
't Kraainest Vr. 18-12-2020 19:15:00 B1 B 7 `t Kraaienest 1 - N.H.D. 18 klein
Biljartcentrum Om De Noord Ma. 21-12-2020 19:15:00 A A 10 WBV 16 - D.V.O.G. 1 groot
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 21-12-2020 19:15:00 A A 10 Lang Rond 1 - N.H.D. 13 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Di. 22-12-2020 19:15:00 A A 10 District NWN - B.v. Waterland groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 23-12-2020 19:15:00 A A 10 De Branding - Horna 8 groot
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 23-12-2020 19:15:00 C2 A 10 Tokoloco 2 - TEAM klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 24-12-2020 19:15:00 A A 10 NWN B&S 1 - D.V.O.G. 3 groot
Biljartcentrum Horna Ma. 28-12-2020 19:15:00 B1 B 8 Horna 18 - N.H.D. 18 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 28-12-2020 19:15:00 C3 A 8 D.O.E.T. 4 - B.C.L. 2 klein
Biljartcentrum Horna Di. 29-12-2020 19:15:00 B2 B 11 Horna 16 - Acquit `83 2 klein
De Dres Di. 29-12-2020 19:15:00 C2 B 10 De Sport - D.O.E.T. 3 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 30-12-2020 19:15:00 A A 11 V.K.G. - Lang Rond 1 groot
Biljartcentrum Horna Wo. 30-12-2020 19:15:00 B2 B 11 Horna 17 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Opstap 2.0 Wo. 30-12-2020 19:15:00 C2 A 10 Het Witte Huis 2 - `t Moddermannetje 3 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Wo. 30-12-2020 19:15:00 A A 11 D.V.O.G. 1 - De Liefhebber/Ratjetoe groot
't Ankertje Za. 02-01-2021 19:15:00 B2 B 11 De Hoop 4 - `t Moddermannetje 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 04-01-2021 19:15:00 A A 11 Horna 8 - District NWN groot
De Werf Dorpshuis Ma. 04-01-2021 19:15:00 C1 A 11 D.O.E.T. 1 - N.H.D. 7 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 04-01-2021 19:15:00 C1 A 11 Horna 10 - De Wurf / Kok Metaal 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 04-01-2021 19:15:00 C2 B 10 `t Moddermannetje 4 - `t Moddermannetje 5 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 04-01-2021 19:15:00 A A 11 D.V.O.G. 3 - WBV 16 groot
Cafe De Paus Ma. 04-01-2021 19:15:00 C2 A 10 De Paus - Horna 20 klein
't Ankertje Ma. 04-01-2021 19:15:00 B2 B 11 De Hoop 5 - Het Witte Huis 4 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 04-01-2021 19:15:00 B2 A 10 Twisk 1 - De Hoop 3 klein
Cafe Rest. Cultura Ma. 04-01-2021 19:15:00 B1 A 10 WF / Cultura - De Carambole / Sarto 1 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 04-01-2021 19:15:00 B2 A 10 A.B.C. 2 - Het Centrum 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 04-01-2021 19:15:00 C1 A 11 `t Moddermannetje 2 - Horna 11 klein
Cafe De Post Di. 05-01-2021 19:15:00 B2 A 11 Kunstgenot 2 - Het Centrum 1 klein
De Werf Dorpshuis Di. 05-01-2021 19:15:00 C1 A 11 D.O.E.T. 2 - Tokoloco 1 klein
Cafe De Stompetoren Di. 05-01-2021 19:15:00 C2 B 10 De Stompetoren 1 - B.C.L. 1 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 05-01-2021 19:15:00 C1 A 11 De Wurf / Gebr. Kok 2 - Tokoloco 3 klein
De Welkomst Di. 05-01-2021 19:15:00 C2 B 10 De Opkomst 1 - Horna 19 klein
De Witte Valk Di. 05-01-2021 19:15:00 C3 A 8 Acquit '83 2 - Het Witte Huis 3 klein
Biljartcentrum Purmerend Di. 05-01-2021 19:15:00 A A 11 Hazefelder - De Liefhebber 22 groot
Cafe De Ark Wo. 06-01-2021 19:15:00 B2 A 10 De Ark 2 - `t Centrum 3 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 06-01-2021 19:15:00 A A 11 De Liefhebber 20 - De Branding groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 06-01-2021 19:15:00 A A 11 N.H.D. 14 - Lang Rond 2 groot
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 06-01-2021 19:15:00 LK A 9 Tokoloco Kader - D.O.E.T. Kader klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 06-01-2021 19:15:00 B1 A 10 N.H.D. 17 - De Hoop 1 klein
Dorpshuis De Vang Wo. 06-01-2021 19:15:00 C3 A 8 Jong Leven 1 - Nieuw leven 2 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 06-01-2021 19:15:00 A A 11 B.v. Waterland - NWN B&S 1 groot
Opstap 2.0 Wo. 06-01-2021 19:15:00 B1 A 10 Het Witte Huis 1 - De Carambole / Sarto 2 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 06-01-2021 19:15:00 C3 A 8 D.O.E.T. 6 - `t Centrum 1 klein
De Torenschouw Do. 07-01-2021 19:15:00 C2 A 10 De Torenschouw - `t Kraaienest 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 07-01-2021 19:15:00 B2 A 11 N.H.D. 19 - A.B.C. 2 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 07-01-2021 19:15:00 A A 11 D.V.O.G. 2 - WBV 15 groot
Cafe De Stompetoren Do. 07-01-2021 19:15:00 C3 A 8 De Stompetoren 2 - N.H.D. 5 klein
Cafe De Ark Vr. 08-01-2021 19:15:00 B1 A 10 De Ark 1 - D.R.K. 1 klein
Cafe 't Centrum Vr. 08-01-2021 19:15:00 B2 A 11 `t Centrum 3 - Acquit `83 3 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Vr. 08-01-2021 19:15:00 C2 A 12 Tokoloco 2 - Het Witte Huis 2 klein
't Kraainest Vr. 08-01-2021 19:15:00 B2 B 11 `t Kraaienest 3 - Twisk 2 klein
Biljartcentrum Horna Za. 09-01-2021 13:00:00 C1 A 12 Horna 10 - Horna 13 klein
Sarto Za. 09-01-2021 13:00:00 B1 A 11 De Carambole / Sarto 2 - N.H.D. 17 klein
De Brink Ma. 11-01-2021 19:15:00 C3 A 8 D.R.K. 3 - Kunstgenot 1 klein
De Brink Ma. 11-01-2021 19:15:00 B1 A 11 D.R.K. 1 - WF / Cultura klein
Biljartcentrum Horna Ma. 11-01-2021 19:15:00 B2 B 12 Horna 17 - Horna 16 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 11-01-2021 19:15:00 A A 12 Lang Rond 1 - D.V.O.G. 1 groot
Cafe Rest. Cultura Ma. 11-01-2021 19:15:00 C2 A 11 TEAM - De Torenschouw klein
Cafe De Stompetoren Ma. 11-01-2021 19:15:00 C2 B 11 De Stompetoren 1 - N.H.D. 11 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 11-01-2021 19:15:00 C4 A 8 D.O.E.T. 5 - `t Wagenwiel klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 11-01-2021 19:15:00 C1 A 12 `t Moddermannetje 2 - N.H.D. 7 klein
't Ankertje Ma. 11-01-2021 19:15:00 B2 A 11 De Hoop 3 - De Ark 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 11-01-2021 19:15:00 C2 A 11 `t Moddermannetje 3 - Tokoloco 2 klein
Het Gouden Hoofd Di. 12-01-2021 19:15:00 B1 B 8 WF / Gouden Hoofd - A.B.C. 1 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 12-01-2021 19:15:00 A A 12 Lang Rond 2 - N.H.D. 13 groot
De Welkomst Di. 12-01-2021 19:15:00 C4 A 8 De Opkomst 3 - De Opkomst 2 klein
De Dres Di. 12-01-2021 19:15:00 C3 A 9 Nieuw leven 2 - D.O.E.T. 6 klein
De Werf Dorpshuis Di. 12-01-2021 19:15:00 LK A 8 D.O.E.T. Kader - Juwelier De Vries klein
Het Gouden Hoofd Di. 12-01-2021 19:15:00 B2 B 12 Het Gouden Hoofd 2 - Twisk 2 klein
De Witte Valk Di. 12-01-2021 19:15:00 B2 A 10 Acquit `83 3 - Kunstgenot 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 13-01-2021 19:15:00 A A 12 District NWN - NWN B&S 1 groot
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 13-01-2021 19:15:00 B1 B 8 De Wurf 1 - De Hoop 2 klein
Opstap 2.0 Wo. 13-01-2021 19:15:00 B2 B 12 Het Witte Huis 4 - Acquit `83 2 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 13-01-2021 19:15:00 C1 A 12 D.O.E.T. 1 - D.O.E.T. 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 13-01-2021 19:15:00 C2 B 12 N.H.D. 11 - `t Moddermannetje 5 klein
Dorpshuis De Stek Wo. 13-01-2021 19:15:00 C4 A 8 Het Wapen Van Grootebroek - Dames Bonte Paard klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 13-01-2021 19:15:00 C1 A 12 Tokoloco 1 - Tokoloco 3 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 13-01-2021 19:15:00 LK A 8 Sombroek 1 - B.C.S. 2 klein
't Kraainest Do. 14-01-2021 19:15:00 C2 A 11 `t Kraaienest 2 - De Paus klein
't Ankertje Do. 14-01-2021 19:15:00 B1 A 11 De Hoop 1 - De Ark 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 14-01-2021 19:15:00 A A 12 De Branding - D.V.O.G. 2 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 14-01-2021 19:15:00 LK A 8 B.C.S. 3 - Tokoloco Kader klein
Biljartcentrum Horna Vr. 15-01-2021 19:15:00 C2 B 11 Horna 19 - De Sport klein
Biljartcentrum Horna Vr. 15-01-2021 19:15:00 LK A 8 Horna 3 - Horna 5 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 15-01-2021 19:15:00 A A 12 De Liefhebber/Ratjetoe - D.V.O.G. 3 groot
De Witte Valk Vr. 15-01-2021 19:15:00 B2 A 12 Acquit `83 3 - De Hoop 3 klein
't Ankertje Vr. 15-01-2021 19:15:00 B2 B 12 De Hoop 5 - De Hoop 4 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 15-01-2021 19:15:00 A A 12 WBV 16 - B.v. Waterland groot
't Kraainest Vr. 15-01-2021 19:15:00 B1 B 8 `t Kraaienest 1 - Jong Leven 2 klein
Sarto Vr. 15-01-2021 19:15:00 B1 A 11 De Carambole / Sarto 1 - N.H.D. 20 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 18-01-2021 19:15:00 B1 B 9 Jong Leven 2 - Horna 18 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 18-01-2021 19:15:00 A A 12 Horna 8 - De Liefhebber 20 groot
Cafe 't Centrum Ma. 18-01-2021 19:15:00 C3 A 9 `t Centrum 2 - Jong Leven 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 18-01-2021 19:15:00 B2 B 13 Horna 17 - Het Witte Huis 4 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 18-01-2021 19:15:00 C2 B 11 D.O.E.T. 3 - `t Moddermannetje 4 klein
't Ankertje Ma. 18-01-2021 19:15:00 B1 A 12 De Hoop 1 - D.R.K. 1 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 18-01-2021 19:15:00 C4 A 9 Dames Bonte Paard - D.O.E.T. 5 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 19-01-2021 19:15:00 C1 A 12 De Wurf / Gebr. Kok 2 - De Wurf / Kok Metaal 1 klein
Café 't Centrum Di. 19-01-2021 19:15:00 B2 A 12 Het Centrum 1 - `t Centrum 3 klein
De Dres Di. 19-01-2021 19:15:00 C2 B 12 De Sport - B.C.L. 1 klein
Café 't Centrum Di. 19-01-2021 19:15:00 B2 B 12 Het Centrum 2 - `t Moddermannetje 1 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Wo. 20-01-2021 19:15:00 B2 A 12 Twisk 1 - N.H.D. 19 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 20-01-2021 19:15:00 A A 13 V.K.G. - Lang Rond 2 groot
Cafe De Post Wo. 20-01-2021 19:15:00 C3 A 9 Kunstgenot 1 - D.O.E.T. 4 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 20-01-2021 19:15:00 A A 13 De Liefhebber 20 - District NWN groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 20-01-2021 19:15:00 C3 A 9 N.H.D. 5 - D.R.K. 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 20-01-2021 19:15:00 A A 13 N.H.D. 14 - WBV 15 groot
Biljartcentrum Horna Wo. 20-01-2021 19:15:00 B2 B 13 Horna 16 - Twisk 2 klein
Opstap 2.0 Wo. 20-01-2021 19:15:00 C3 A 9 Het Witte Huis 3 - De Stompetoren 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 21-01-2021 19:15:00 A A 12 De Liefhebber 22 - N.H.D. 14 groot
Biljartvereniging N.H.D. Do. 21-01-2021 19:15:00 B1 A 12 N.H.D. 17 - WF / Cultura klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 21-01-2021 19:15:00 B1 B 9 N.H.D. 18 - De Wurf 1 klein
't Ankertje Do. 21-01-2021 19:15:00 B2 B 13 De Hoop 5 - Het Centrum 2 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 21-01-2021 19:15:00 C4 A 9 `t Wagenwiel - Horna 23 klein
Opstap 2.0 Vr. 22-01-2021 19:15:00 B1 A 12 Het Witte Huis 1 - N.H.D. 20 klein
Sarto Vr. 22-01-2021 19:15:00 B1 A 12 De Carambole / Sarto 2 - De Carambole / Sarto 1 klein
De Torenschouw Vr. 22-01-2021 19:15:00 C2 A 12 De Torenschouw - `t Moddermannetje 3 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 22-01-2021 19:15:00 A A 12 WBV 15 - Hazefelder groot
Biljartcentrum Horna Vr. 22-01-2021 19:15:00 LK A 9 Horna 5 - B.C.S. 3 klein
't Ankertje Vr. 22-01-2021 19:15:00 B2 B 13 De Hoop 4 - Acquit `83 2 klein
't Kraainest Vr. 22-01-2021 19:15:00 B2 B 13 `t Kraaienest 3 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 25-01-2021 19:15:00 A A 13 D.V.O.G. 3 - Lang Rond 1 groot
Cafe De Paus Ma. 25-01-2021 19:15:00 C2 A 12 De Paus - TEAM klein
't Ankertje Ma. 25-01-2021 19:15:00 B1 B 9 De Hoop 2 - A.B.C. 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 25-01-2021 19:15:00 C2 B 12 `t Moddermannetje 4 - Horna 19 klein
Cafe De Stompetoren Ma. 25-01-2021 19:15:00 C2 B 13 De Stompetoren 1 - De Sport klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 25-01-2021 19:15:00 C2 A 13 `t Moddermannetje 3 - De Paus klein
Biljartcentrum Horna Ma. 25-01-2021 19:15:00 C1 A 13 Horna 13 - De Wurf / Gebr. Kok 2 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 25-01-2021 19:15:00 B2 A 12 A.B.C. 2 - Kunstgenot 2 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 26-01-2021 19:15:00 A A 14 Lang Rond 2 - D.V.O.G. 1 groot
De Welkomst Di. 26-01-2021 19:15:00 C2 B 12 De Opkomst 1 - De Stompetoren 1 klein
Biljartcentrum Horna Di. 26-01-2021 19:15:00 C1 A 13 Horna 11 - Horna 10 klein
De Werf Dorpshuis Di. 26-01-2021 19:15:00 C1 A 13 D.O.E.T. 2 - `t Moddermannetje 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Di. 26-01-2021 19:15:00 A A 13 N.H.D. 13 - De Liefhebber 22 groot
Biljartcentrum Purmerend Di. 26-01-2021 19:15:00 A A 13 Hazefelder - De Branding groot
Biljartcentrum Horna Wo. 27-01-2021 19:15:00 LK A 9 Juwelier De Vries - Sombroek 1 klein
Cafe De Stompetoren Wo. 27-01-2021 19:15:00 C3 A 10 De Stompetoren 2 - `t Centrum 1 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 27-01-2021 19:15:00 A A 13 B.v. Waterland - De Liefhebber/Ratjetoe groot
De Welkomst Wo. 27-01-2021 19:15:00 C4 A 9 De Opkomst 2 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 27-01-2021 19:15:00 C1 A 13 De Wurf / Kok Metaal 1 - Tokoloco 3 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 27-01-2021 19:15:00 C1 A 13 D.O.E.T. 1 - Tokoloco 1 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 28-01-2021 19:15:00 A A 13 D.V.O.G. 2 - Horna 8 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 28-01-2021 19:15:00 LK A 9 B.C.S. 2 - Horna 3 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 28-01-2021 19:15:00 C2 B 11 B.C.L. 1 - De Opkomst 1 klein
't Kraainest Vr. 29-01-2021 19:15:00 B1 B 9 `t Kraaienest 1 - WF / Gouden Hoofd klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 29-01-2021 19:15:00 A A 13 NWN B&S 1 - WBV 16 groot
Sarto Vr. 29-01-2021 19:15:00 B1 A 13 De Carambole / Sarto 1 - Het Witte Huis 1 klein
De Brink Ma. 01-02-2021 19:15:00 C3 A 10 D.R.K. 3 - Het Witte Huis 3 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 01-02-2021 19:15:00 B2 A 14 A.B.C. 2 - `t Centrum 3 klein
De Brink Ma. 01-02-2021 19:15:00 B1 A 13 D.R.K. 1 - De Carambole / Sarto 2 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 01-02-2021 19:15:00 B2 B 14 Twisk 2 - De Hoop 4 klein
Cafe 't Centrum Ma. 01-02-2021 19:15:00 C3 A 10 `t Centrum 2 - B.C.L. 2 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 01-02-2021 19:15:00 C1 A 15 Horna 11 - Tokoloco 3 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 01-02-2021 19:15:00 A A 14 Horna 8 - Hazefelder groot
Biljartcentrum Horna Di. 02-02-2021 19:15:00 LK A 10 Horna 3 - Sombroek 1 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 02-02-2021 19:15:00 C1 A 14 De Wurf / Gebr. Kok 2 - Horna 11 klein
Cafe De Post Di. 02-02-2021 19:15:00 B2 A 14 Kunstgenot 2 - De Hoop 3 klein
Het Gouden Hoofd Di. 02-02-2021 19:15:00 B1 B 10 WF / Gouden Hoofd - De Hoop 2 klein
Het Gouden Hoofd Di. 02-02-2021 19:15:00 B2 B 14 Het Gouden Hoofd 2 - Horna 16 klein
De Werf Dorpshuis Di. 02-02-2021 19:15:00 C3 A 10 D.O.E.T. 4 - N.H.D. 5 klein
De Witte Valk Di. 02-02-2021 19:15:00 C3 A 10 Acquit '83 2 - Nieuw leven 2 klein
't Kraainest Wo. 03-02-2021 19:15:00 C2 A 13 `t Kraaienest 2 - Horna 20 klein
Dorpshuis De Vang Wo. 03-02-2021 19:15:00 C3 A 10 Jong Leven 1 - D.O.E.T. 6 klein
Café 't Centrum Wo. 03-02-2021 19:15:00 B2 B 14 Het Centrum 2 - Horna 17 klein
Opstap 2.0 Wo. 03-02-2021 19:15:00 B2 B 14 Het Witte Huis 4 - `t Kraaienest 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 03-02-2021 19:15:00 B2 A 13 N.H.D. 19 - De Ark 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 03-02-2021 19:15:00 A A 14 De Branding - N.H.D. 14 groot
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Wo. 03-02-2021 19:15:00 B2 A 13 Twisk 1 - A.B.C. 2 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 03-02-2021 19:15:00 B1 B 10 Horna 18 - `t Kraaienest 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 03-02-2021 19:15:00 B1 A 13 N.H.D. 20 - N.H.D. 17 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 03-02-2021 19:15:00 C1 A 14 Tokoloco 1 - De Wurf / Kok Metaal 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 04-02-2021 19:15:00 A A 14 De Liefhebber 22 - V.K.G. groot
Cafe Rest. Cultura Do. 04-02-2021 19:15:00 B1 A 13 WF / Cultura - De Ark 1 klein
't Ankertje Do. 04-02-2021 19:15:00 B2 A 13 De Hoop 3 - Het Centrum 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 05-02-2021 19:15:00 C1 A 14 Horna 10 - N.H.D. 7 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Vr. 05-02-2021 19:15:00 C1 A 14 Tokoloco 3 - Horna 13 klein
De Witte Valk Vr. 05-02-2021 19:15:00 B2 B 14 Acquit `83 2 - `t Moddermannetje 1 klein
Opstap 2.0 Vr. 05-02-2021 19:15:00 C2 A 13 Het Witte Huis 2 - De Torenschouw klein
Biljartcentrum Horna Za. 06-02-2021 13:00:00 C1 A 15 Horna 13 - De Wurf / Kok Metaal 1 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 08-02-2021 19:15:00 A A 14 Lang Rond 1 - B.v. Waterland groot
De Werf Dorpshuis Ma. 08-02-2021 19:15:00 C4 A 10 D.O.E.T. 5 - De Opkomst 2 klein
Cafe 't Centrum Ma. 08-02-2021 19:15:00 B2 A 13 `t Centrum 3 - Kunstgenot 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 08-02-2021 19:15:00 C2 B 14 `t Moddermannetje 5 - Horna 19 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 08-02-2021 19:15:00 B1 B 10 A.B.C. 1 - N.H.D. 18 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 08-02-2021 19:15:00 C1 A 14 `t Moddermannetje 2 - D.O.E.T. 1 klein
De Werf Dorpshuis Di. 09-02-2021 19:15:00 C1 A 15 D.O.E.T. 2 - Horna 10 klein
De Witte Valk Di. 09-02-2021 19:15:00 B2 A 14 Acquit `83 3 - N.H.D. 19 klein
De Dres Di. 09-02-2021 19:15:00 C2 B 14 De Sport - De Opkomst 1 klein
Dorpshuis De Stek Wo. 10-02-2021 19:15:00 C4 A 10 Het Wapen Van Grootebroek - De Opkomst 3 klein
Opstap 2.0 Wo. 10-02-2021 19:15:00 C3 A 11 Het Witte Huis 3 - D.O.E.T. 4 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Wo. 10-02-2021 19:15:00 B2 B 16 Twisk 2 - Acquit `83 2 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 10-02-2021 19:15:00 A A 15 V.K.G. - WBV 15 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 10-02-2021 19:15:00 C2 B 14 N.H.D. 11 - D.O.E.T. 3 klein
Cafe De Ark Wo. 10-02-2021 19:15:00 B1 A 14 De Ark 1 - N.H.D. 20 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 10-02-2021 19:15:00 LK A 10 Tokoloco Kader - Juwelier De Vries klein
De Werf Dorpshuis Wo. 10-02-2021 19:15:00 LK A 10 D.O.E.T. Kader - Horna 5 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 10-02-2021 19:15:00 A A 15 N.H.D. 14 - Horna 8 groot
Clubgebouw D.V.O.G. Wo. 10-02-2021 19:15:00 A A 15 D.V.O.G. 1 - De Liefhebber 22 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 10-02-2021 19:15:00 B1 A 14 N.H.D. 17 - De Carambole / Sarto 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 10-02-2021 19:15:00 A A 14 De Liefhebber 20 - D.V.O.G. 2 groot
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 10-02-2021 19:15:00 B1 B 10 De Wurf 1 - Jong Leven 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 11-02-2021 19:15:00 C1 A 15 N.H.D. 7 - De Wurf / Gebr. Kok 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 11-02-2021 19:15:00 A A 14 District NWN - WBV 16 groot
't Ankertje Do. 11-02-2021 19:15:00 B2 B 15 De Hoop 4 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 11-02-2021 19:15:00 C2 B 13 B.C.L. 1 - `t Moddermannetje 4 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 11-02-2021 19:15:00 LK A 10 B.C.S. 3 - B.C.S. 2 klein
De Torenschouw Do. 11-02-2021 19:15:00 C2 A 14 De Torenschouw - Tokoloco 2 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 12-02-2021 19:15:00 A A 14 WBV 15 - N.H.D. 13 groot
Biljartcentrum Horna Vr. 12-02-2021 19:15:00 C2 A 14 Horna 20 - TEAM klein
't Kraainest Vr. 12-02-2021 19:15:00 B2 B 15 `t Kraaienest 3 - Het Centrum 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 12-02-2021 19:15:00 A A 14 De Liefhebber/Ratjetoe - NWN B&S 1 groot
Opstap 2.0 Vr. 12-02-2021 19:15:00 B1 A 14 Het Witte Huis 1 - D.R.K. 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 12-02-2021 19:15:00 B2 B 15 Horna 16 - Het Witte Huis 4 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 15-02-2021 19:15:00 A A 15 D.V.O.G. 3 - Lang Rond 2 groot
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 15-02-2021 19:15:00 B2 B 15 `t Moddermannetje 1 - Twisk 2 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 15-02-2021 19:15:00 B2 B 15 Horna 17 - De Hoop 5 klein
Cafe Rest. Cultura Ma. 15-02-2021 19:15:00 C2 A 15 TEAM - `t Kraaienest 2 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 15-02-2021 19:15:00 C2 B 13 D.O.E.T. 3 - `t Moddermannetje 5 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 15-02-2021 19:15:00 B1 B 11 Jong Leven 2 - A.B.C. 1 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 15-02-2021 19:15:00 B2 A 15 A.B.C. 2 - De Ark 2 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 15-02-2021 19:15:00 C4 A 11 Dames Bonte Paard - `t Wagenwiel klein
Sarto Ma. 15-02-2021 19:15:00 B1 A 14 De Carambole / Sarto 2 - De Hoop 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 15-02-2021 19:15:00 C2 B 14 `t Moddermannetje 4 - De Stompetoren 1 klein
Cafe De Paus Ma. 15-02-2021 19:15:00 C2 A 14 De Paus - Het Witte Huis 2 klein
De Werf Dorpshuis Di. 16-02-2021 19:15:00 C3 A 11 D.O.E.T. 6 - Acquit '83 2 klein
Biljartcentrum Purmerend Di. 16-02-2021 19:15:00 A A 15 Hazefelder - De Liefhebber 20 groot
De Dres Di. 16-02-2021 19:15:00 C3 A 11 Nieuw leven 2 - De Stompetoren 2 klein
Cafe De Ark Wo. 17-02-2021 19:15:00 B2 A 14 De Ark 2 - Twisk 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 17-02-2021 19:15:00 A A 15 N.H.D. 13 - De Branding groot
De Welkomst Wo. 17-02-2021 19:15:00 C4 A 11 De Opkomst 3 - D.O.E.T. 5 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 17-02-2021 19:15:00 B1 B 11 Horna 18 - WF / Gouden Hoofd klein
Cafe De Stompetoren Wo. 17-02-2021 19:15:00 C3 A 12 De Stompetoren 2 - D.O.E.T. 6 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 18-02-2021 19:15:00 B1 B 11 N.H.D. 18 - De Hoop 2 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 18-02-2021 19:15:00 C3 A 11 B.C.L. 2 - Jong Leven 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 18-02-2021 19:15:00 C2 B 13 N.H.D. 11 - De Opkomst 1 klein
't Ankertje Do. 18-02-2021 19:15:00 B2 B 16 De Hoop 5 - `t Kraaienest 3 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 18-02-2021 19:15:00 A A 15 D.V.O.G. 2 - District NWN groot
Biljartcentrum Horna Vr. 19-02-2021 19:15:00 A A 16 Horna 8 - N.H.D. 13 groot
Biljart & Snookercentrum Den Helder Vr. 19-02-2021 19:15:00 A A 15 NWN B&S 1 - Lang Rond 1 groot
Biljartcentrum Horna Vr. 19-02-2021 19:15:00 C2 B 15 Horna 19 - D.O.E.T. 3 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 19-02-2021 19:15:00 A A 15 WBV 16 - De Liefhebber/Ratjetoe groot
De Welkomst Vr. 19-02-2021 19:15:00 C2 B 15 De Opkomst 1 - `t Moddermannetje 4 klein
't Kraainest Vr. 19-02-2021 19:15:00 B1 B 11 `t Kraaienest 1 - De Wurf 1 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Ma. 22-02-2021 19:15:00 A A 16 Lang Rond 1 - WBV 16 groot
Cafe 't Centrum Ma. 22-02-2021 19:15:00 C3 A 11 `t Centrum 1 - D.R.K. 3 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 22-02-2021 19:15:00 C4 A 12 D.O.E.T. 5 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 22-02-2021 19:15:00 C1 A 15 `t Moddermannetje 2 - Tokoloco 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 22-02-2021 19:15:00 C4 A 10 Horna 23 - Dames Bonte Paard klein
De Dres Di. 23-02-2021 19:15:00 C2 B 15 De Sport - N.H.D. 11 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 23-02-2021 19:15:00 C1 A 16 De Wurf / Gebr. Kok 2 - D.O.E.T. 2 klein
Biljartcentrum Horna Di. 23-02-2021 19:15:00 LK A 11 Horna 5 - Tokoloco Kader klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 23-02-2021 19:15:00 A A 16 Lang Rond 2 - B.v. Waterland groot
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 24-02-2021 19:15:00 C1 A 16 Tokoloco 3 - N.H.D. 7 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 24-02-2021 19:15:00 LK A 11 Juwelier De Vries - Horna 3 klein
Opstap 2.0 Wo. 24-02-2021 19:15:00 B2 B 16 Het Witte Huis 4 - De Hoop 4 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Wo. 24-02-2021 19:15:00 B2 A 15 Twisk 1 - Acquit `83 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 24-02-2021 19:15:00 B2 A 15 N.H.D. 19 - Het Centrum 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 24-02-2021 19:15:00 B1 A 15 N.H.D. 20 - WF / Cultura klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 24-02-2021 19:15:00 A A 17 B.v. Waterland - De Liefhebber 22 groot
Cafe De Post Wo. 24-02-2021 19:15:00 C3 A 11 Kunstgenot 1 - `t Centrum 2 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 24-02-2021 19:15:00 C1 A 16 De Wurf / Kok Metaal 1 - Horna 11 klein
't Ankertje Do. 25-02-2021 19:15:00 B2 A 15 De Hoop 3 - `t Centrum 3 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 25-02-2021 19:15:00 LK A 11 B.C.S. 2 - D.O.E.T. Kader klein
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 25-02-2021 19:15:00 A A 16 D.V.O.G. 2 - Hazefelder groot
't Ankertje Vr. 26-02-2021 19:15:00 B1 A 15 De Hoop 1 - Het Witte Huis 1 klein
De Witte Valk Vr. 26-02-2021 19:15:00 B2 B 20 Acquit `83 2 - Horna 16 klein
Sarto Vr. 26-02-2021 19:15:00 B1 A 15 De Carambole / Sarto 1 - De Ark 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 26-02-2021 19:15:00 A A 16 District NWN - De Liefhebber/Ratjetoe groot
Biljartcentrum Ton Schipper Vr. 26-02-2021 19:15:00 C1 A 16 Tokoloco 1 - Horna 13 klein
De Welkomst Vr. 26-02-2021 19:15:00 C4 A 11 De Opkomst 2 - Horna 23 klein
Biljartcentrum Horna Za. 27-02-2021 13:00:00 C1 A 16 Horna 10 - D.O.E.T. 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 01-03-2021 19:15:00 C2 A 15 `t Moddermannetje 3 - Horna 20 klein
De Brink Ma. 01-03-2021 19:15:00 B1 A 15 D.R.K. 1 - N.H.D. 17 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 01-03-2021 19:15:00 B1 B 12 A.B.C. 1 - `t Kraaienest 1 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 01-03-2021 19:15:00 C2 B 15 B.C.L. 1 - `t Moddermannetje 5 klein
Cafe 't Centrum Ma. 01-03-2021 19:15:00 C3 A 12 `t Centrum 2 - N.H.D. 5 klein
De Brink Ma. 01-03-2021 19:15:00 C3 A 12 D.R.K. 3 - Nieuw leven 2 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 01-03-2021 19:15:00 B2 B 17 Horna 16 - De Hoop 5 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 01-03-2021 19:15:00 C2 B 16 `t Moddermannetje 4 - De Sport klein
De Witte Valk Di. 02-03-2021 19:15:00 B2 A 16 Acquit `83 3 - De Ark 2 klein
De Werf Dorpshuis Di. 02-03-2021 19:15:00 C3 A 12 D.O.E.T. 4 - `t Centrum 1 klein
Het Gouden Hoofd Di. 02-03-2021 19:15:00 B2 B 16 Het Gouden Hoofd 2 - `t Moddermannetje 1 klein
Biljartcentrum Horna Di. 02-03-2021 19:15:00 C4 A 12 Horna 23 - De Opkomst 3 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Di. 02-03-2021 19:15:00 A A 16 De Liefhebber 22 - D.V.O.G. 3 groot
Het Gouden Hoofd Di. 02-03-2021 19:15:00 B1 B 12 WF / Gouden Hoofd - N.H.D. 18 klein
Café 't Centrum Wo. 03-03-2021 19:15:00 B2 B 16 Het Centrum 2 - Horna 16 klein
Dorpshuis De Vang Wo. 03-03-2021 19:15:00 C3 A 12 Jong Leven 1 - Acquit '83 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 03-03-2021 19:15:00 A A 16 De Liefhebber 20 - N.H.D. 14 groot
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 03-03-2021 19:15:00 C1 A 17 Tokoloco 3 - D.O.E.T. 1 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 03-03-2021 19:15:00 C1 A 17 Horna 13 - N.H.D. 7 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 03-03-2021 19:15:00 B1 B 12 De Wurf 1 - Horna 18 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 03-03-2021 19:15:00 LK A 11 Sombroek 1 - B.C.S. 3 klein
't Ankertje Do. 04-03-2021 19:15:00 B1 B 12 De Hoop 2 - Jong Leven 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 04-03-2021 19:15:00 A A 16 De Branding - V.K.G. groot
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 04-03-2021 19:15:00 C4 A 12 `t Wagenwiel - De Opkomst 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 05-03-2021 19:15:00 C2 B 16 N.H.D. 11 - Horna 19 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 05-03-2021 19:15:00 A A 16 WBV 15 - D.V.O.G. 1 groot
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 05-03-2021 19:15:00 A A 17 N.H.D. 14 - D.V.O.G. 2 groot
't Ankertje Vr. 05-03-2021 19:15:00 B2 A 16 De Hoop 3 - A.B.C. 2 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 08-03-2021 19:15:00 A A 17 D.V.O.G. 3 - WBV 15 groot
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 08-03-2021 19:15:00 C2 B 16 `t Moddermannetje 5 - De Stompetoren 1 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 08-03-2021 19:15:00 C2 A 16 Horna 20 - Het Witte Huis 2 klein
Dorpshuis De Vang Ma. 08-03-2021 19:15:00 B1 B 13 Jong Leven 2 - N.H.D. 18 klein
Cafe De Paus Ma. 08-03-2021 19:15:00 C2 A 16 De Paus - De Torenschouw klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 08-03-2021 19:15:00 C3 A 12 B.C.L. 2 - Kunstgenot 1 klein
De Werf Dorpshuis Ma. 08-03-2021 19:15:00 C2 B 16 D.O.E.T. 3 - B.C.L. 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 08-03-2021 19:15:00 B2 B 17 `t Moddermannetje 1 - Het Witte Huis 4 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 09-03-2021 19:15:00 C1 A 17 De Wurf / Gebr. Kok 2 - `t Moddermannetje 2 klein
Cafe De Post Di. 09-03-2021 19:15:00 B2 A 16 Kunstgenot 2 - N.H.D. 19 klein
Biljartcentrum Purmerend Di. 09-03-2021 19:15:00 A A 17 Hazefelder - District NWN groot
Biljartcentrum Purmerend Wo. 10-03-2021 19:15:00 A A 17 V.K.G. - Horna 8 groot
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 10-03-2021 19:15:00 C1 A 17 De Wurf / Kok Metaal 1 - D.O.E.T. 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 10-03-2021 19:15:00 A A 17 N.H.D. 13 - De Liefhebber 20 groot
Biljartcentrum Horna Wo. 10-03-2021 19:15:00 LK A 12 Horna 5 - Juwelier De Vries klein
Cafe De Ark Wo. 10-03-2021 19:15:00 B1 A 16 De Ark 1 - De Carambole / Sarto 2 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Wo. 10-03-2021 19:15:00 A A 17 D.V.O.G. 1 - De Branding groot
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 10-03-2021 19:15:00 C1 A 17 Tokoloco 1 - Horna 11 klein
't Kraainest Wo. 10-03-2021 19:15:00 C2 A 16 `t Kraaienest 2 - `t Moddermannetje 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 10-03-2021 19:15:00 B1 A 16 N.H.D. 20 - D.R.K. 1 klein
Dorpshuis De Stek Wo. 10-03-2021 19:15:00 C4 A 13 Het Wapen Van Grootebroek - Horna 23 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 11-03-2021 19:15:00 B1 A 16 N.H.D. 17 - Het Witte Huis 1 klein
't Ankertje Do. 11-03-2021 19:15:00 B2 B 17 De Hoop 4 - Het Centrum 2 klein
Cafe De Stompetoren Do. 11-03-2021 19:15:00 C2 B 17 De Stompetoren 1 - D.O.E.T. 3 klein
Cafe Rest. Cultura Do. 11-03-2021 19:15:00 B1 A 16 WF / Cultura - De Hoop 1 klein
Opstap 2.0 Vr. 12-03-2021 19:15:00 B1 A 17 Het Witte Huis 1 - De Ark 1 klein
De Welkomst Vr. 12-03-2021 19:15:00 C4 A 13 De Opkomst 3 - `t Wagenwiel klein
't Kraainest Vr. 12-03-2021 19:15:00 B2 B 17 `t Kraaienest 3 - Horna 17 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 12-03-2021 19:15:00 C2 B 18 Horna 19 - De Stompetoren 1 klein
De Witte Valk Vr. 12-03-2021 19:15:00 B2 B 17 Acquit `83 2 - Het Gouden Hoofd 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 15-03-2021 19:15:00 C2 A 17 `t Moddermannetje 3 - TEAM klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 15-03-2021 19:15:00 C4 A 14 Dames Bonte Paard - De Opkomst 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 15-03-2021 19:15:00 C1 A 18 `t Moddermannetje 2 - Tokoloco 3 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 15-03-2021 19:15:00 B2 B 18 Twisk 2 - Het Witte Huis 4 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 15-03-2021 19:15:00 B1 B 13 Horna 18 - A.B.C. 1 klein
De Witte Valk Di. 16-03-2021 19:15:00 B2 B 18 Acquit `83 2 - Het Centrum 2 klein
Café 't Centrum Di. 16-03-2021 19:15:00 B2 A 16 Het Centrum 1 - Twisk 1 klein
Biljartcentrum Horna Di. 16-03-2021 19:15:00 C4 A 14 Horna 23 - D.O.E.T. 5 klein
De Werf Dorpshuis Di. 16-03-2021 19:15:00 C1 A 18 D.O.E.T. 2 - Horna 13 klein
Biljartcentrum De Viaanse Molen Di. 16-03-2021 19:15:00 A A 18 Lang Rond 2 - WBV 16 groot
De Werf Dorpshuis Wo. 17-03-2021 19:15:00 LK A 12 D.O.E.T. Kader - Sombroek 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 17-03-2021 19:15:00 C1 A 18 N.H.D. 7 - Horna 11 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 17-03-2021 19:15:00 C2 A 15 Tokoloco 2 - De Paus klein
Biljartcentrum Horna Wo. 17-03-2021 19:15:00 C1 A 18 Horna 10 - Tokoloco 1 klein
Opstap 2.0 Wo. 17-03-2021 19:15:00 C2 A 17 Het Witte Huis 2 - `t Kraaienest 2 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Wo. 17-03-2021 19:15:00 B2 A 17 Twisk 1 - Kunstgenot 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 17-03-2021 19:15:00 B2 A 17 N.H.D. 19 - `t Centrum 3 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 17-03-2021 19:15:00 LK A 12 Tokoloco Kader - B.C.S. 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 18-03-2021 18:15:00 LK A 12 B.C.S. 3 - Horna 3 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Do. 18-03-2021 19:15:00 A A 17 NWN B&S 1 - Lang Rond 2 groot
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 18-03-2021 19:15:00 B2 A 17 A.B.C. 2 - Acquit `83 3 klein
Cafe De Ark Do. 18-03-2021 19:15:00 B2 A 17 De Ark 2 - Het Centrum 1 klein
't Ankertje Do. 18-03-2021 19:15:00 B1 A 17 De Hoop 1 - N.H.D. 20 klein
't Ankertje Vr. 19-03-2021 19:15:00 B2 B 18 De Hoop 4 - Horna 17 klein
De Welkomst Vr. 19-03-2021 19:15:00 C2 B 17 De Opkomst 1 - `t Moddermannetje 5 klein
't Kraainest Vr. 19-03-2021 19:15:00 B1 B 13 `t Kraaienest 1 - De Hoop 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 19-03-2021 19:15:00 A A 17 De Liefhebber/Ratjetoe - Lang Rond 1 groot
De Witte Valk Vr. 19-03-2021 19:15:00 C3 A 9 Acquit '83 2 - `t Centrum 1 klein
Sarto Vr. 19-03-2021 19:15:00 B1 A 17 De Carambole / Sarto 2 - WF / Cultura klein
De Werf Dorpshuis Ma. 22-03-2021 19:15:00 C1 A 18 D.O.E.T. 1 - De Wurf / Kok Metaal 1 klein
De Brink Ma. 22-03-2021 19:15:00 B1 A 17 D.R.K. 1 - De Carambole / Sarto 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 22-03-2021 19:15:00 C2 B 17 `t Moddermannetje 4 - N.H.D. 11 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 22-03-2021 19:15:00 B2 B 18 Horna 16 - `t Kraaienest 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 22-03-2021 19:15:00 B2 B 18 `t Moddermannetje 1 - De Hoop 5 klein
Cafe 't Centrum Ma. 22-03-2021 19:15:00 B2 A 18 `t Centrum 3 - Twisk 1 klein
Biljartcentrum Horna Di. 23-03-2021 19:15:00 C1 A 19 Horna 11 - D.O.E.T. 2 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 23-03-2021 19:15:00 C1 A 19 De Wurf / Gebr. Kok 2 - Horna 10 klein
Biljartcentrum Purmerend Di. 23-03-2021 19:15:00 A A 18 Hazefelder - N.H.D. 14 groot
Biljartcentrum "De Liefhebber" Di. 23-03-2021 19:15:00 A A 18 District NWN - Lang Rond 1 groot
Cafe De Post Di. 23-03-2021 19:15:00 B2 A 18 Kunstgenot 2 - De Ark 2 klein
Biljartcentrum Horna Di. 23-03-2021 19:15:00 A A 18 Horna 8 - D.V.O.G. 1 groot
De Werf Dorpshuis Di. 23-03-2021 19:15:00 C2 B 18 D.O.E.T. 3 - De Opkomst 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Wo. 24-03-2021 19:15:00 LK A 13 Sombroek 1 - Tokoloco Kader klein
Biljartcentrum Horna Wo. 24-03-2021 19:15:00 LK A 13 Juwelier De Vries - B.C.S. 3 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 24-03-2021 19:15:00 A A 19 V.K.G. - D.V.O.G. 2 groot
Verenigingsgebouw De Wurf Wo. 24-03-2021 19:15:00 B1 B 13 De Wurf 1 - WF / Gouden Hoofd klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 24-03-2021 19:15:00 C2 A 17 Tokoloco 2 - Horna 20 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 24-03-2021 19:15:00 A A 18 De Liefhebber 22 - NWN B&S 1 groot
Opstap 2.0 Wo. 24-03-2021 19:15:00 C3 A 13 Het Witte Huis 3 - `t Centrum 2 klein
De Welkomst Wo. 24-03-2021 19:15:00 C4 A 13 De Opkomst 2 - Dames Bonte Paard klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 25-03-2021 19:15:00 B1 B 14 N.H.D. 18 - `t Kraaienest 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 25-03-2021 19:15:00 C3 A 13 N.H.D. 5 - B.C.L. 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 25-03-2021 19:15:00 A A 18 De Branding - D.V.O.G. 3 groot
Clubgebouw D.V.O.G. Do. 25-03-2021 19:15:00 A A 18 D.V.O.G. 2 - N.H.D. 13 groot
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 25-03-2021 19:15:00 C4 A 14 `t Wagenwiel - Het Wapen Van Grootebroek klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 26-03-2021 19:15:00 A A 18 WBV 15 - B.v. Waterland groot
't Ankertje Vr. 26-03-2021 19:15:00 B2 A 18 De Hoop 3 - N.H.D. 19 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 26-03-2021 19:15:00 C2 A 18 Horna 20 - De Torenschouw klein
Sarto Vr. 26-03-2021 19:15:00 B1 A 18 De Carambole / Sarto 1 - De Hoop 1 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 26-03-2021 19:15:00 B2 B 19 Horna 17 - `t Moddermannetje 1 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Ma. 29-03-2021 19:15:00 A A 19 D.V.O.G. 3 - Horna 8 groot
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 29-03-2021 19:15:00 B2 B 20 Twisk 2 - De Hoop 5 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 29-03-2021 19:15:00 C2 B 18 `t Moddermannetje 5 - De Sport klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Ma. 29-03-2021 19:15:00 B1 B 14 A.B.C. 1 - De Wurf 1 klein
Cafe Rest. Cultura Ma. 29-03-2021 19:15:00 C2 A 18 TEAM - Het Witte Huis 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 29-03-2021 19:15:00 B2 B 20 `t Moddermannetje 1 - `t Kraaienest 3 klein
Café 't Centrum Di. 30-03-2021 19:15:00 B2 B 19 Het Centrum 2 - Twisk 2 klein
Biljartcentrum Horna Di. 30-03-2021 19:15:00 LK A 13 Horna 3 - D.O.E.T. Kader klein
De Dres Di. 30-03-2021 19:15:00 C3 A 13 Nieuw leven 2 - D.O.E.T. 4 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Wo. 31-03-2021 19:15:00 A A 18 De Liefhebber 20 - V.K.G. groot
Het Gouden Hoofd Wo. 31-03-2021 19:15:00 B1 B 14 WF / Gouden Hoofd - Jong Leven 2 klein
Biljartcentrum Purmerend Wo. 31-03-2021 19:15:00 A A 19 B.v. Waterland - De Branding groot
Cafe De Post Wo. 31-03-2021 19:15:00 C3 A 13 Kunstgenot 1 - Jong Leven 1 klein
Opstap 2.0 Wo. 31-03-2021 19:15:00 B2 B 19 Het Witte Huis 4 - Het Gouden Hoofd 2 klein
De Werf Dorpshuis Wo. 31-03-2021 19:15:00 C3 A 13 D.O.E.T. 6 - D.R.K. 3 klein
't Kraainest Wo. 31-03-2021 19:15:00 C2 A 18 `t Kraaienest 2 - Tokoloco 2 klein
Café 't Centrum Wo. 31-03-2021 19:15:00 B2 A 18 Het Centrum 1 - Acquit `83 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 31-03-2021 19:15:00 C2 B 18 N.H.D. 11 - B.C.L. 1 klein
Cafe De Ark Wo. 31-03-2021 19:15:00 B1 A 18 De Ark 1 - N.H.D. 17 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 31-03-2021 19:15:00 B1 A 18 N.H.D. 20 - De Carambole / Sarto 2 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 31-03-2021 19:15:00 C1 A 19 Horna 13 - D.O.E.T. 1 klein
Cafe Rest. Cultura Do. 01-04-2021 19:15:00 B1 A 18 WF / Cultura - Het Witte Huis 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 01-04-2021 19:15:00 LK A 13 B.C.S. 2 - Horna 5 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Do. 01-04-2021 19:15:00 C1 A 19 De Wurf / Kok Metaal 1 - `t Moddermannetje 2 klein
Café 't Nieuwe Bonte Paard Do. 01-04-2021 19:15:00 C2 B 17 B.C.L. 1 - Horna 19 klein
't Kraainest Vr. 02-04-2021 19:15:00 B2 B 19 `t Kraaienest 3 - De Hoop 4 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Vr. 02-04-2021 19:15:00 C1 A 19 Tokoloco 1 - N.H.D. 7 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Vr. 02-04-2021 19:15:00 A A 19 De Liefhebber/Ratjetoe - Lang Rond 2 groot
't Ankertje Vr. 02-04-2021 19:15:00 B1 B 14 De Hoop 2 - Horna 18 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 02-04-2021 19:15:00 A A 19 WBV 16 - De Liefhebber 22 groot
De Witte Valk Vr. 02-04-2021 19:15:00 C3 A 13 Acquit '83 2 - De Stompetoren 2 klein
't Ankertje Za. 03-04-2021 19:15:00 B2 B 19 De Hoop 5 - Acquit `83 2 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 07-04-2021 19:15:00 LK A 14 Juwelier De Vries - B.C.S. 2 klein
Clubgebouw D.V.O.G. Wo. 07-04-2021 19:15:00 A A 19 D.V.O.G. 1 - De Liefhebber 20 groot
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 07-04-2021 19:15:00 A A 19 NWN B&S 1 - WBV 15 groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 07-04-2021 19:15:00 A A 19 N.H.D. 14 - District NWN groot
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 07-04-2021 19:15:00 A A 19 N.H.D. 13 - Hazefelder groot
De Werf Dorpshuis Ma. 12-04-2021 19:15:00 LK A 14 D.O.E.T. Kader - B.C.S. 3 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 14-04-2021 19:15:00 LK A 14 Horna 5 - Sombroek 1 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 14-04-2021 19:15:00 LK A 14 Tokoloco Kader - Horna 3 klein