Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Triangel Ma. 29-08-2022 19:30:00 B1 1 1 D.O.S. Hattem 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
De Buitensocieteit Ma. 29-08-2022 19:30:00 C3 2 1 Z.B.C. 5 - De Trefkoele 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 29-08-2022 19:30:00 C3 1 1 K.B.C.1911 3 - Z.B.C. 4 klein
Akkertien Ma. 29-08-2022 19:30:00 C3 1 1 `t Akkertien 1 - S.M.R. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 29-08-2022 19:30:00 C1 1 1 K.B.C. 1911 1 - De IJssel 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 29-08-2022 19:30:00 B2 1 1 De IJssel 21 - De Pol 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 29-08-2022 19:30:00 C3 2 1 H.B.C. 3 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Ma. 29-08-2022 19:30:00 C4 1 1 S.M.R. 2 - Ens 2 klein
De Keet Ma. 29-08-2022 19:30:00 B1 1 1 H.G.L./Schol 12 - H.Z.W. 11 klein
De Triangel Ma. 29-08-2022 19:30:00 C1 1 1 D.O.S.Hattem 2 - H.B.C. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 30-08-2022 19:30:00 C4 1 1 De IJssel 4 - U.B.C. 2016 2 klein
Wees Een Zegen Di. 30-08-2022 19:30:00 B2 1 1 Pomerans 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
`t Ende Di. 30-08-2022 19:30:00 B2 1 1 De Bleistarte 21 - V.A.G. 21 klein
Francois Mingaud Di. 30-08-2022 19:30:00 B2 1 1 Steenwijk 21 - Z.B.C. 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 31-08-2022 19:30:00 C2 1 1 Reijersdam 1 - Z.B.C. 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 31-08-2022 19:30:00 C3 2 1 De Kolonie 3 - De Brouwerij 3 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 31-08-2022 19:30:00 C3 2 1 U.B.C. 2016 1 - De Pol 1 klein
De Havezathe Wo. 31-08-2022 19:30:00 C1 1 1 De Wiekslag 1 - De Kolonie 1 klein
Akkertien Wo. 31-08-2022 19:30:00 C4 1 1 `t Akkertien 2 - De Pol 2 klein
`t Roefje Wo. 31-08-2022 19:30:00 C3 1 1 Ens 1 - De IJssel 3 klein
De Brouwerij Wo. 31-08-2022 19:30:00 C1 1 1 De Brouwerij 1 - De Kolonie 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 31-08-2022 19:30:00 C1 1 1 Z.B.C. 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
De Triangel Wo. 31-08-2022 19:30:00 C2 1 1 D.O.S.Hattem 3 - H.B.C. 2 klein
De Brouwerij Wo. 31-08-2022 19:30:00 C2 1 1 De Brouwerij 2 - De Trefkoele 1 klein
De Brouwerij Wo. 31-08-2022 19:30:00 B2 1 1 `t Westeinde 21 - De Schout 21 klein
Clublokaal de Rank Wo. 31-08-2022 19:30:00 C2 1 1 H.Z.W. 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Trefkoele Do. 01-09-2022 19:30:00 C4 1 1 De Trefkoele 3 - De Pol 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 01-09-2022 19:30:00 B1 1 1 K.B.C. 1911 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Magneet Do. 01-09-2022 19:30:00 C1 1 1 De Koetsier 1 - De Bleistarte 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 01-09-2022 19:30:00 B1 1 1 H.B.C. 11 - Steenwijk 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 01-09-2022 19:30:00 B2 1 1 H.B.C. 21 - Oudleusen 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 01-09-2022 19:30:00 C3 1 1 K.B.C.1911 2 - D.O.S. Hattem 5 klein
De Triangel Do. 01-09-2022 19:30:00 C1 1 1 D.O.S.Hattem 1 - Z.B.C. 2 klein
Francois Mingaud Vr. 02-09-2022 19:30:00 C3 1 1 Steenwijk 4 - Reijersdam 2 klein
Francois Mingaud Vr. 02-09-2022 19:30:00 C2 1 1 Steenwijk 3 - `t Westeinde 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 05-09-2022 19:30:00 C4 1 2 De Pol 2 - De Trefkoele 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 05-09-2022 19:30:00 C2 1 2 Z.B.C. 3 - H.Z.W. 1 klein
De Triangel Ma. 05-09-2022 19:30:00 C3 1 2 S.M.R. 1 - Ens 1 klein
De Trefkoele Ma. 05-09-2022 19:30:00 C2 1 2 De Trefkoele 1 - Reijersdam 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 05-09-2022 19:30:00 C2 1 2 H.B.C. 2 - Steenwijk 3 klein
De Trefkoele Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 2 2 De Trefkoele 2 - H.B.C. 3 klein
De Brouwerij Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 2 2 De Brouwerij 3 - U.B.C. 2016 1 klein
Francois Mingaud Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 2 2 Steenwijk 5 - De Kolonie 3 klein
Francois Mingaud Di. 06-09-2022 19:30:00 B1 1 2 Steenwijk 11 - H.G.L./Schol 12 klein
Clublokaal de Rank Di. 06-09-2022 19:30:00 B1 1 2 H.Z.W. 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
De Keet Di. 06-09-2022 19:30:00 B1 1 2 H.G.L./Unipech 11 - K.B.C. 1911 11 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 07-09-2022 19:30:00 C4 1 2 De Pol 3 - S.M.R. 2 klein
`t Roefje Wo. 07-09-2022 19:30:00 C4 1 2 Ens 2 - De IJssel 4 klein
De Keet Wo. 07-09-2022 19:30:00 B1 1 2 H.G.L./Unipeche 13 - H.B.C. 11 klein
W.C. Reyersdam Wo. 07-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Reijersdam 2 - K.B.C.1911 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 07-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Z.B.C. 4 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Wo. 07-09-2022 19:30:00 C3 1 2 D.O.S. Hattem 5 - `t Akkertien 1 klein
De Brouwerij Wo. 07-09-2022 19:30:00 C2 1 2 `t Westeinde 1 - De Brouwerij 2 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 07-09-2022 19:30:00 C4 1 2 U.B.C. 2016 2 - `t Akkertien 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 09-09-2022 19:30:00 C2 1 2 De IJssel 2 - D.O.S.Hattem 3 klein
Café De Casteleyn Ma. 12-09-2022 19:30:00 B2 1 3 De Mug 21 - Steenwijk 21 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 12-09-2022 19:30:00 B2 1 3 De Pol 21 - `t Westeinde 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 12-09-2022 19:30:00 C1 1 3 De IJssel 1 - De Koetsier 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 12-09-2022 19:30:00 C1 1 3 De Kolonie 1 - K.B.C. 1911 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 12-09-2022 19:30:00 C1 1 3 Z.B.C. 2 - De Wiekslag 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 12-09-2022 19:30:00 C1 1 3 H.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
`t Ende Di. 13-09-2022 19:30:00 C1 1 3 De Bleistarte 1 - Z.B.C. 1 klein
Clublokaal de Rank Wo. 14-09-2022 19:30:00 C2 1 3 H.Z.W. 1 - De Trefkoele 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 14-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Reijersdam 1 - `t Westeinde 1 klein
De Brouwerij Wo. 14-09-2022 19:30:00 C2 1 3 De Brouwerij 2 - H.B.C. 2 klein
Francois Mingaud Wo. 14-09-2022 19:30:00 C1 1 3 Auto Veld Steenwijk 1 - De Brouwerij 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 14-09-2022 19:30:00 C3 2 2 De Pol 1 - Z.B.C. 5 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 14-09-2022 19:30:00 C4 1 7 U.B.C. 2016 2 - S.M.R. 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 14-09-2022 19:30:00 B2 1 3 V.A.G. 21 - De IJssel 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 14-09-2022 19:30:00 B2 1 3 Z.B.C. 21 - H.B.C. 21 klein
Ons Dorphuis Do. 15-09-2022 19:30:00 C1 1 3 De Kolonie 2 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Triangel Do. 15-09-2022 19:30:00 C2 1 3 D.O.S. Hattem 4 - Z.B.C. 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 16-09-2022 19:30:00 C3 1 2 De IJssel 3 - K.B.C.1911 3 klein
Francois Mingaud Vr. 16-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Steenwijk 3 - De IJssel 2 klein
Café De Schout Vr. 16-09-2022 19:30:00 B2 1 3 De Schout 21 - Pomerans 21 klein
Café Rest. Mansier Vr. 16-09-2022 19:30:00 B2 1 3 Oudleusen 21 - De Bleistarte 21 klein
De Triangel Ma. 19-09-2022 19:30:00 C1 1 4 D.O.S.Hattem 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-09-2022 19:30:00 C3 2 4 H.B.C. 3 - De Pol 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 19-09-2022 19:30:00 C3 2 4 Z.B.C. 5 - De Brouwerij 3 klein
De Triangel Ma. 19-09-2022 19:30:00 C4 1 4 S.M.R. 2 - De IJssel 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-09-2022 19:30:00 C2 1 4 H.B.C. 2 - Reijersdam 1 klein
De Trefkoele Ma. 19-09-2022 19:30:00 C2 1 4 De Trefkoele 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-09-2022 19:30:00 C3 2 4 H.B.C. 4 - De Trefkoele 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 19-09-2022 19:30:00 C3 1 4 K.B.C.1911 3 - S.M.R. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 19-09-2022 19:30:00 C1 1 4 K.B.C. 1911 1 - Z.B.C. 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 19-09-2022 19:30:00 B2 1 4 De IJssel 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Ma. 19-09-2022 19:30:00 B1 1 4 D.O.S. Hattem 11 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Di. 20-09-2022 19:30:00 B2 1 4 D.O.S. Hattem 21 - De Schout 21 klein
Wees Een Zegen Di. 20-09-2022 19:30:00 B2 1 4 Pomerans 21 - De Pol 21 klein
`t Ende Di. 20-09-2022 19:30:00 B2 1 4 De Bleistarte 21 - Z.B.C. 21 klein
`t Roefje Wo. 21-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Ens 1 - D.O.S. Hattem 5 klein
W.C. Reyersdam Wo. 21-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Reijersdam 2 - Z.B.C. 4 klein
De Havezathe Wo. 21-09-2022 19:30:00 C1 1 4 De Wiekslag 1 - H.B.C. 1 klein
De Keet Wo. 21-09-2022 19:30:00 B1 1 4 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./Unipech 11 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 21-09-2022 19:30:00 C3 2 4 U.B.C. 2016 1 - Steenwijk 5 klein
De Triangel Wo. 21-09-2022 19:30:00 C2 1 4 D.O.S.Hattem 3 - Steenwijk 3 klein
Akkertien Wo. 21-09-2022 19:30:00 C4 1 4 `t Akkertien 2 - Ens 2 klein
De Brouwerij Wo. 21-09-2022 19:30:00 C2 1 4 `t Westeinde 1 - H.Z.W. 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 21-09-2022 19:30:00 C1 1 4 Z.B.C. 1 - De IJssel 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 21-09-2022 19:30:00 C4 1 4 De Pol 3 - De Pol 2 klein
De Brouwerij Wo. 21-09-2022 19:30:00 B2 1 4 `t Westeinde 21 - V.A.G. 21 klein
De Brouwerij Wo. 21-09-2022 19:30:00 C1 1 4 De Brouwerij 1 - De Bleistarte 1 klein
De Trefkoele Do. 22-09-2022 19:30:00 C4 1 4 De Trefkoele 3 - U.B.C. 2016 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 22-09-2022 19:30:00 B2 1 4 H.B.C. 21 - De Mug 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 22-09-2022 19:30:00 C3 1 4 K.B.C.1911 2 - `t Akkertien 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 22-09-2022 19:30:00 B1 1 4 H.B.C. 11 - H.G.L./Schol 12 klein
De Magneet Do. 22-09-2022 19:30:00 C1 1 4 De Koetsier 1 - De Kolonie 1 klein
Ons Dorphuis Do. 22-09-2022 19:30:00 C1 1 4 De Kolonie 2 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 22-09-2022 19:30:00 B1 1 4 K.B.C. 1911 11 - H.Z.W. 11 klein
Francois Mingaud Vr. 23-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Steenwijk 4 - De IJssel 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 23-09-2022 19:30:00 C2 1 4 De IJssel 2 - De Brouwerij 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 26-09-2022 19:30:00 C1 1 5 Z.B.C. 2 - De Koetsier 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 26-09-2022 19:30:00 C1 1 5 De Kolonie 1 - Z.B.C. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 26-09-2022 19:30:00 C1 1 5 De IJssel 1 - De Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 26-09-2022 19:30:00 C2 1 5 Z.B.C. 3 - De Trefkoele 1 klein
Akkertien Ma. 26-09-2022 19:30:00 C3 1 5 `t Akkertien 1 - Ens 1 klein
De Triangel Ma. 26-09-2022 19:30:00 C3 1 5 S.M.R. 1 - Steenwijk 4 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 26-09-2022 19:30:00 C4 1 5 De Pol 2 - S.M.R. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 26-09-2022 19:30:00 C1 1 5 H.B.C. 1 - K.B.C. 1911 1 klein
De Keet Ma. 26-09-2022 19:30:00 B1 1 5 H.G.L./Schol 12 - D.O.S. Hattem 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 26-09-2022 19:30:00 B2 1 5 De Mug 21 - De Bleistarte 21 klein
De Keet Di. 27-09-2022 19:30:00 B1 1 5 H.G.L./Unipech 11 - H.B.C. 11 klein
De Brouwerij Di. 27-09-2022 19:30:00 C3 2 5 De Brouwerij 3 - H.B.C. 3 klein
Francois Mingaud Di. 27-09-2022 19:30:00 C3 2 5 Steenwijk 5 - Z.B.C. 5 klein
Francois Mingaud Di. 27-09-2022 19:30:00 B1 1 5 Steenwijk 11 - K.B.C. 1911 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 27-09-2022 19:30:00 B1 1 5 H.Z.W. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 27-09-2022 19:30:00 C4 1 5 De IJssel 4 - `t Akkertien 2 klein
`t Ende Di. 27-09-2022 19:30:00 C1 1 5 De Bleistarte 1 - De Kolonie 2 klein
Francois Mingaud Di. 27-09-2022 19:30:00 B2 1 5 Steenwijk 21 - H.B.C. 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 1 5 Z.B.C. 4 - K.B.C.1911 2 klein
`t Roefje Wo. 28-09-2022 19:30:00 C4 1 5 Ens 2 - De Trefkoele 3 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 2 5 De Pol 1 - H.B.C. 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 2 5 De Kolonie 3 - U.B.C. 2016 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 28-09-2022 19:30:00 B2 1 5 V.A.G. 21 - Pomerans 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 28-09-2022 19:30:00 B2 1 5 Z.B.C. 21 - De IJssel 21 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 28-09-2022 19:30:00 C4 1 5 U.B.C. 2016 2 - De Pol 3 klein
De Triangel Wo. 28-09-2022 19:30:00 C3 1 5 D.O.S. Hattem 5 - K.B.C.1911 3 klein
Francois Mingaud Wo. 28-09-2022 19:30:00 C1 1 5 Auto Veld Steenwijk 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Brouwerij Wo. 28-09-2022 19:30:00 C2 1 5 De Brouwerij 2 - D.O.S.Hattem 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 28-09-2022 19:30:00 C2 1 5 Reijersdam 1 - De IJssel 2 klein
Clublokaal de Rank Wo. 28-09-2022 19:30:00 C2 1 5 H.Z.W. 1 - H.B.C. 2 klein
De Triangel Do. 29-09-2022 19:30:00 C1 1 5 D.O.S.Hattem 1 - De Wiekslag 1 klein
De Triangel Do. 29-09-2022 19:30:00 C2 1 5 D.O.S. Hattem 4 - `t Westeinde 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 30-09-2022 19:30:00 C3 1 5 De IJssel 3 - Reijersdam 2 klein
Café Rest. Mansier Vr. 30-09-2022 19:30:00 B2 1 5 Oudleusen 21 - `t Westeinde 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 2 6 H.B.C. 4 - De Brouwerij 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 03-10-2022 19:30:00 C1 1 6 K.B.C. 1911 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Triangel Ma. 03-10-2022 19:30:00 C1 1 6 D.O.S.Hattem 2 - De Wiekslag 1 klein
De Trefkoele Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 2 6 De Trefkoele 2 - De Pol 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 2 6 Z.B.C. 5 - De Kolonie 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 2 6 H.B.C. 3 - Steenwijk 5 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 1 6 K.B.C.1911 3 - `t Akkertien 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 03-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Pol 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 03-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De IJssel 21 - De Mug 21 klein
De Triangel Ma. 03-10-2022 19:30:00 C4 1 6 S.M.R. 2 - `t Akkertien 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 03-10-2022 19:30:00 C2 1 6 H.B.C. 2 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Triangel Di. 04-10-2022 19:30:00 B2 1 6 D.O.S. Hattem 21 - V.A.G. 21 klein
`t Ende Di. 04-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Bleistarte 21 - Steenwijk 21 klein
Wees Een Zegen Di. 04-10-2022 19:30:00 B2 1 6 Pomerans 21 - Oudleusen 21 klein
De Keet Di. 04-10-2022 19:30:00 B1 1 6 H.G.L./Unipech 11 - H.Z.W. 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Z.B.C. 4 - De IJssel 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Reijersdam 2 - S.M.R. 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 05-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Pol 3 - Ens 2 klein
De Brouwerij Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 6 `t Westeinde 1 - Z.B.C. 3 klein
De Triangel Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 6 D.O.S.Hattem 3 - Reijersdam 1 klein
De Brouwerij Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 1 6 `t Westeinde 21 - Z.B.C. 21 klein
De Keet Wo. 05-10-2022 19:30:00 B1 1 6 H.G.L./Unipeche 13 - Steenwijk 11 klein
De Brouwerij Wo. 05-10-2022 19:30:00 C1 1 6 De Brouwerij 1 - De Kolonie 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 05-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Z.B.C. 1 - Z.B.C. 2 klein
Francois Mingaud Wo. 05-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Auto Veld Steenwijk 1 - De Bleistarte 1 klein
De Trefkoele Do. 06-10-2022 19:30:00 C4 1 6 De Trefkoele 3 - De IJssel 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 06-10-2022 19:30:00 B1 1 6 K.B.C. 1911 11 - H.G.L./Schol 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 06-10-2022 19:30:00 B1 1 6 H.B.C. 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 1 6 K.B.C.1911 2 - Ens 1 klein
De Magneet Do. 06-10-2022 19:30:00 C1 1 6 De Koetsier 1 - H.B.C. 1 klein
Ons Dorphuis Do. 06-10-2022 19:30:00 C1 1 6 De Kolonie 2 - De IJssel 1 klein
Francois Mingaud Vr. 07-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Steenwijk 4 - D.O.S. Hattem 5 klein
Francois Mingaud Vr. 07-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Steenwijk 3 - De Brouwerij 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 07-10-2022 19:30:00 C2 1 6 De IJssel 2 - H.Z.W. 1 klein
Café De Schout Vr. 07-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Schout 21 - De Pol 21 klein
De Triangel Ma. 10-10-2022 19:30:00 C3 1 7 S.M.R. 1 - Z.B.C. 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Z.B.C. 3 - H.B.C. 2 klein
De Trefkoele Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 1 7 De Trefkoele 1 - `t Westeinde 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 10-10-2022 19:30:00 B2 1 5 De Pol 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
De Keet Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 1 7 H.G.L./Schol 12 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Triangel Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 1 7 D.O.S. Hattem 11 - K.B.C. 1911 11 klein
Akkertien Ma. 10-10-2022 19:30:00 C3 1 7 `t Akkertien 1 - Steenwijk 4 klein
De Brouwerij Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 2 7 De Brouwerij 3 - De Trefkoele 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 11-10-2022 19:30:00 C4 1 7 De IJssel 4 - De Pol 3 klein
Francois Mingaud Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 2 7 Steenwijk 5 - H.B.C. 4 klein
Francois Mingaud Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 7 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 7 H.Z.W. 11 - H.B.C. 11 klein
`t Roefje Wo. 12-10-2022 19:30:00 C4 1 7 Ens 2 - De Pol 2 klein
Akkertien Wo. 12-10-2022 19:30:00 C4 1 7 `t Akkertien 2 - De Trefkoele 3 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 2 7 U.B.C. 2016 1 - Z.B.C. 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 2 7 De Kolonie 3 - H.B.C. 3 klein
Clublokaal de Rank Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 1 7 H.Z.W. 1 - D.O.S.Hattem 3 klein
De Triangel Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 1 7 D.O.S. Hattem 5 - Reijersdam 2 klein
`t Roefje Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Ens 1 - K.B.C.1911 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 12-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Reijersdam 1 - Steenwijk 3 klein
De Triangel Do. 13-10-2022 19:30:00 C2 1 7 D.O.S. Hattem 4 - De IJssel 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 14-10-2022 19:30:00 C3 1 7 De IJssel 3 - K.B.C.1911 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 17-10-2022 19:30:00 C1 1 8 H.B.C. 1 - Z.B.C. 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 17-10-2022 19:30:00 C1 1 8 Z.B.C. 2 - De Brouwerij 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 17-10-2022 19:30:00 C1 1 8 De Kolonie 1 - De Kolonie 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 17-10-2022 19:30:00 C1 1 8 De IJssel 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 17-10-2022 19:30:00 C4 1 8 De Pol 2 - De IJssel 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 17-10-2022 19:30:00 C2 1 8 H.B.C. 2 - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Ma. 17-10-2022 19:30:00 C4 1 8 S.M.R. 2 - De Trefkoele 3 klein
Café De Casteleyn Ma. 17-10-2022 19:30:00 B2 1 8 De Mug 21 - `t Westeinde 21 klein
Clublokaal de Rank Di. 18-10-2022 19:30:00 B1 1 8 H.Z.W. 11 - Steenwijk 11 klein
Francois Mingaud Di. 18-10-2022 19:30:00 B2 1 8 Steenwijk 21 - De IJssel 21 klein
De Keet Di. 18-10-2022 19:30:00 B1 1 8 H.G.L./Unipech 11 - H.G.L./Schol 12 klein
`t Ende Di. 18-10-2022 19:30:00 C1 1 8 De Bleistarte 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 19-10-2022 19:30:00 B2 1 8 V.A.G. 21 - De Schout 21 klein
De Brouwerij Wo. 19-10-2022 19:30:00 C2 1 8 De Brouwerij 2 - Reijersdam 1 klein
De Havezathe Wo. 19-10-2022 19:30:00 C1 1 8 De Wiekslag 1 - K.B.C. 1911 1 klein
De Keet Wo. 19-10-2022 19:30:00 B1 1 8 H.G.L./Unipeche 13 - D.O.S. Hattem 11 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 19-10-2022 19:30:00 C4 1 8 De Pol 3 - `t Akkertien 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 19-10-2022 19:30:00 B2 1 8 Z.B.C. 21 - Pomerans 21 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 19-10-2022 19:30:00 C4 1 8 U.B.C. 2016 2 - Ens 2 klein
De Triangel Wo. 19-10-2022 19:30:00 C2 1 8 D.O.S.Hattem 3 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Triangel Do. 20-10-2022 19:30:00 C1 1 8 D.O.S.Hattem 1 - De Koetsier 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 20-10-2022 19:30:00 B2 1 8 H.B.C. 21 - De Bleistarte 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 20-10-2022 19:30:00 B1 1 8 H.B.C. 11 - K.B.C. 1911 11 klein
Francois Mingaud Vr. 21-10-2022 19:30:00 C2 1 8 Steenwijk 3 - H.Z.W. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 21-10-2022 19:30:00 C2 1 8 De IJssel 2 - Z.B.C. 3 klein
Café Rest. Mansier Vr. 21-10-2022 19:30:00 B2 1 8 Oudleusen 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 24-10-2022 19:30:00 C4 1 9 De Pol 2 - `t Akkertien 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 24-10-2022 19:30:00 C3 2 9 H.B.C. 4 - De Kolonie 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 24-10-2022 19:30:00 B2 1 9 De IJssel 21 - H.B.C. 21 klein
De Trefkoele Ma. 24-10-2022 19:30:00 C3 2 9 De Trefkoele 2 - Steenwijk 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 24-10-2022 19:30:00 C3 2 9 H.B.C. 3 - U.B.C. 2016 1 klein
De Triangel Ma. 24-10-2022 19:30:00 C1 1 9 D.O.S.Hattem 2 - K.B.C. 1911 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 24-10-2022 19:30:00 C2 1 9 Z.B.C. 3 - D.O.S.Hattem 3 klein
`t Ende Di. 25-10-2022 19:30:00 C1 1 9 De Bleistarte 1 - De IJssel 1 klein
De Trefkoele Di. 25-10-2022 19:30:00 C2 1 9 De Trefkoele 1 - De IJssel 2 klein
De Keet Di. 25-10-2022 19:30:00 B1 1 9 H.G.L./Unipech 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Francois Mingaud Di. 25-10-2022 19:30:00 B1 1 9 Steenwijk 11 - H.B.C. 11 klein
De Triangel Di. 25-10-2022 19:30:00 B2 1 9 D.O.S. Hattem 21 - Z.B.C. 21 klein
Wees Een Zegen Di. 25-10-2022 19:30:00 B2 1 9 Pomerans 21 - De Mug 21 klein
Clublokaal de Rank Di. 25-10-2022 19:30:00 B1 1 9 H.Z.W. 11 - H.G.L./Schol 12 klein
W.C. Reyersdam Wo. 26-10-2022 19:30:00 C3 1 9 Reijersdam 2 - `t Akkertien 1 klein
`t Roefje Wo. 26-10-2022 19:30:00 C4 1 9 Ens 2 - S.M.R. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 26-10-2022 19:30:00 C4 1 9 De Pol 3 - De Trefkoele 3 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 26-10-2022 19:30:00 C4 1 9 U.B.C. 2016 2 - De IJssel 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 26-10-2022 19:30:00 C3 1 9 Z.B.C. 4 - D.O.S. Hattem 5 klein
Clublokaal de Rank Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 1 9 H.Z.W. 1 - De Brouwerij 2 klein
De Keet Wo. 26-10-2022 19:30:00 B1 1 9 H.G.L./Unipeche 13 - K.B.C. 1911 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 26-10-2022 19:30:00 C1 1 9 Z.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Francois Mingaud Wo. 26-10-2022 19:30:00 C1 1 9 Auto Veld Steenwijk 1 - De Kolonie 1 klein
De Brouwerij Wo. 26-10-2022 19:30:00 B2 1 9 `t Westeinde 21 - Steenwijk 21 klein
De Brouwerij Wo. 26-10-2022 19:30:00 C2 1 9 `t Westeinde 1 - H.B.C. 2 klein
De Brouwerij Wo. 26-10-2022 19:30:00 C1 1 9 De Brouwerij 1 - H.B.C. 1 klein
De Triangel Do. 27-10-2022 19:30:00 C2 1 9 D.O.S. Hattem 4 - Steenwijk 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 27-10-2022 19:30:00 C3 1 9 K.B.C.1911 2 - K.B.C.1911 3 klein
De Magneet Do. 27-10-2022 19:30:00 C1 1 9 De Koetsier 1 - De Wiekslag 1 klein
Ons Dorphuis Do. 27-10-2022 19:30:00 C1 1 9 De Kolonie 2 - Z.B.C. 2 klein
Café De Schout Vr. 28-10-2022 19:30:00 B2 1 9 De Schout 21 - Oudleusen 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 28-10-2022 19:30:00 C3 1 9 De IJssel 3 - S.M.R. 1 klein
Francois Mingaud Vr. 28-10-2022 19:30:00 C3 1 9 Steenwijk 4 - Ens 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 10 De Kolonie 1 - De Bleistarte 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 10 De IJssel 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Triangel Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 1 10 S.M.R. 1 - K.B.C.1911 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 1 10 K.B.C.1911 3 - Steenwijk 4 klein
Akkertien Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 1 10 `t Akkertien 1 - Z.B.C. 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 31-10-2022 19:30:00 C3 2 10 Z.B.C. 5 - H.B.C. 3 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 31-10-2022 19:30:00 C4 1 15 De Pol 3 - De IJssel 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 10 Z.B.C. 2 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 10 H.B.C. 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 10 K.B.C. 1911 1 - De Koetsier 1 klein
Café De Casteleyn Ma. 31-10-2022 19:30:00 B2 1 10 De Mug 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
`t Ende Di. 01-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De Bleistarte 21 - De IJssel 21 klein
Francois Mingaud Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 2 10 Steenwijk 5 - De Pol 1 klein
Francois Mingaud Di. 01-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Steenwijk 21 - Pomerans 21 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 2 10 U.B.C. 2016 1 - H.B.C. 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 2 10 De Kolonie 3 - De Trefkoele 2 klein
De Triangel Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 10 D.O.S. Hattem 5 - De IJssel 3 klein
`t Roefje Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Ens 1 - Reijersdam 2 klein
De Brouwerij Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 1 10 De Brouwerij 2 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Z.B.C. 21 - De Schout 21 klein
De Havezathe Wo. 02-11-2022 19:30:00 C1 1 10 De Wiekslag 1 - Z.B.C. 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Reijersdam 1 - H.Z.W. 1 klein
De Triangel Wo. 02-11-2022 19:30:00 C2 1 10 D.O.S.Hattem 3 - De Trefkoele 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-11-2022 19:30:00 B2 1 10 H.B.C. 21 - `t Westeinde 21 klein
De Triangel Do. 03-11-2022 19:30:00 C1 1 10 D.O.S.Hattem 1 - De Brouwerij 1 klein
Francois Mingaud Vr. 04-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Steenwijk 3 - Z.B.C. 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 04-11-2022 19:30:00 C2 1 10 De IJssel 2 - `t Westeinde 1 klein
Café Rest. Mansier Vr. 04-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Oudleusen 21 - De Pol 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 2 11 H.B.C. 4 - Z.B.C. 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 1 11 H.B.C. 2 - De IJssel 2 klein
De Triangel Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 1 11 S.M.R. 1 - D.O.S. Hattem 5 klein
De Buitensocieteit Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Z.B.C. 3 - De Brouwerij 2 klein
De Triangel Ma. 07-11-2022 19:30:00 C1 1 11 D.O.S.Hattem 2 - De Koetsier 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 07-11-2022 19:30:00 B2 1 11 De Pol 21 - Z.B.C. 21 klein
De Triangel Ma. 07-11-2022 19:30:00 C4 1 11 S.M.R. 2 - De Pol 3 klein
De Trefkoele Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 1 11 De Trefkoele 1 - Steenwijk 3 klein
De Keet Ma. 07-11-2022 19:30:00 B1 1 11 H.G.L./Schol 12 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Ma. 07-11-2022 19:30:00 B1 1 11 D.O.S. Hattem 11 - H.Z.W. 11 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 07-11-2022 19:30:00 C1 1 11 De IJssel 1 - De Kolonie 1 klein
De Brouwerij Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 2 11 De Brouwerij 3 - Steenwijk 5 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 08-11-2022 19:30:00 C4 1 11 De IJssel 4 - Ens 2 klein
De Trefkoele Di. 08-11-2022 19:30:00 C3 2 11 De Trefkoele 2 - U.B.C. 2016 1 klein
Wees Een Zegen Di. 08-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Pomerans 21 - H.B.C. 21 klein
`t Ende Di. 08-11-2022 19:30:00 C1 1 11 De Bleistarte 1 - Z.B.C. 2 klein
De Triangel Di. 08-11-2022 19:30:00 B2 1 11 D.O.S. Hattem 21 - Steenwijk 21 klein
Akkertien Wo. 09-11-2022 19:30:00 C4 1 11 `t Akkertien 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 09-11-2022 19:30:00 C3 2 11 De Pol 1 - De Kolonie 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Z.B.C. 1 - K.B.C. 1911 1 klein
De Brouwerij Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 11 `t Westeinde 21 - De Bleistarte 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 09-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Reijersdam 2 - K.B.C.1911 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Z.B.C. 4 - Ens 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 11 V.A.G. 21 - Oudleusen 21 klein
Francois Mingaud Wo. 09-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Auto Veld Steenwijk 1 - H.B.C. 1 klein
De Brouwerij Wo. 09-11-2022 19:30:00 C1 1 11 De Brouwerij 1 - De Wiekslag 1 klein
De Brouwerij Wo. 09-11-2022 19:30:00 C2 1 11 `t Westeinde 1 - D.O.S.Hattem 3 klein
De Triangel Do. 10-11-2022 19:30:00 C2 1 11 D.O.S. Hattem 4 - Reijersdam 1 klein
De Trefkoele Do. 10-11-2022 19:30:00 C4 1 11 De Trefkoele 3 - De Pol 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 1 11 K.B.C.1911 2 - Steenwijk 4 klein
Ons Dorphuis Do. 10-11-2022 19:30:00 C1 1 11 De Kolonie 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 1 11 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 1 11 K.B.C. 1911 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 11-11-2022 19:30:00 C3 1 11 De IJssel 3 - `t Akkertien 1 klein
Café De Schout Vr. 11-11-2022 19:30:00 B2 1 11 De Schout 21 - De Mug 21 klein
De Trefkoele Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 2 12 De Trefkoele 2 - Z.B.C. 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-11-2022 19:30:00 C2 1 12 H.B.C. 2 - D.O.S.Hattem 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 2 12 H.B.C. 4 - H.B.C. 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-11-2022 19:30:00 C2 1 12 Z.B.C. 3 - Reijersdam 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 14-11-2022 19:30:00 C4 1 12 De Pol 2 - De Pol 3 klein
De Keet Ma. 14-11-2022 19:30:00 B1 1 12 H.G.L./Schol 12 - H.B.C. 11 klein
De Triangel Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 1 12 S.M.R. 1 - `t Akkertien 1 klein
De Brouwerij Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 2 12 De Brouwerij 3 - De Kolonie 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 15-11-2022 19:30:00 C4 1 12 De IJssel 4 - S.M.R. 2 klein
Francois Mingaud Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 12 Steenwijk 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 12 H.Z.W. 11 - K.B.C. 1911 11 klein
De Keet Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 12 H.G.L./Unipech 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Trefkoele Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 12 De Trefkoele 1 - De Brouwerij 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 2 12 De Pol 1 - U.B.C. 2016 1 klein
De Brouwerij Wo. 16-11-2022 19:30:00 C2 1 12 `t Westeinde 1 - Steenwijk 3 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 16-11-2022 19:30:00 C4 1 12 U.B.C. 2016 2 - De Trefkoele 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Reijersdam 2 - Steenwijk 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Z.B.C. 4 - K.B.C.1911 3 klein
De Triangel Wo. 16-11-2022 19:30:00 C3 1 12 D.O.S. Hattem 5 - K.B.C.1911 2 klein
`t Roefje Wo. 16-11-2022 19:30:00 C4 1 12 Ens 2 - `t Akkertien 2 klein
De Triangel Do. 17-11-2022 19:30:00 C2 1 12 D.O.S. Hattem 4 - H.Z.W. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 18-11-2022 19:30:00 C3 1 12 De IJssel 3 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-11-2022 19:30:00 C1 1 13 H.B.C. 1 - De Bleistarte 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 21-11-2022 19:30:00 C1 1 13 Z.B.C. 2 - De IJssel 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 21-11-2022 19:30:00 C1 1 13 De Kolonie 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 1 13 K.B.C.1911 3 - De IJssel 3 klein
Akkertien Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 1 13 `t Akkertien 1 - D.O.S. Hattem 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 2 13 H.B.C. 3 - De Trefkoele 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 2 13 Z.B.C. 5 - De Pol 1 klein
De Triangel Ma. 21-11-2022 19:30:00 C4 1 13 S.M.R. 2 - De Pol 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 21-11-2022 19:30:00 C1 1 13 K.B.C. 1911 1 - De Brouwerij 1 klein
Café De Casteleyn Ma. 21-11-2022 19:30:00 B2 1 13 De Mug 21 - De Pol 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 21-11-2022 19:30:00 B2 1 13 De IJssel 21 - `t Westeinde 21 klein
De Triangel Ma. 21-11-2022 19:30:00 B1 1 13 D.O.S. Hattem 11 - H.G.L./Schol 12 klein
Francois Mingaud Di. 22-11-2022 19:30:00 B2 1 13 Steenwijk 21 - De Schout 21 klein
`t Ende Di. 22-11-2022 19:30:00 B2 1 13 De Bleistarte 21 - Pomerans 21 klein
De Keet Wo. 23-11-2022 19:30:00 B1 1 13 H.G.L./Unipeche 13 - H.Z.W. 11 klein
Akkertien Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 1 13 `t Akkertien 2 - De IJssel 4 klein
`t Roefje Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 1 13 Ens 1 - S.M.R. 1 klein
Ons Dorphuis Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 2 13 De Kolonie 3 - Steenwijk 5 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 2 13 U.B.C. 2016 1 - De Brouwerij 3 klein
Clublokaal de Rank Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 13 H.Z.W. 1 - Z.B.C. 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 13 Reijersdam 1 - De Trefkoele 1 klein
De Brouwerij Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 13 De Brouwerij 2 - `t Westeinde 1 klein
De Triangel Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 13 D.O.S.Hattem 3 - De IJssel 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 1 13 De Pol 3 - U.B.C. 2016 2 klein
De Havezathe Wo. 23-11-2022 19:30:00 C1 1 13 De Wiekslag 1 - De Kolonie 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 13 Z.B.C. 21 - V.A.G. 21 klein
De Trefkoele Do. 24-11-2022 19:30:00 C4 1 13 De Trefkoele 3 - Ens 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-11-2022 19:30:00 B2 1 13 H.B.C. 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 1 13 K.B.C. 1911 11 - Steenwijk 11 klein
De Magneet Do. 24-11-2022 19:30:00 C1 1 13 De Koetsier 1 - Z.B.C. 1 klein
De Triangel Do. 24-11-2022 19:30:00 C1 1 13 D.O.S.Hattem 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 1 13 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 1 13 K.B.C.1911 2 - Reijersdam 2 klein
Francois Mingaud Vr. 25-11-2022 19:30:00 C2 1 13 Steenwijk 3 - H.B.C. 2 klein
Francois Mingaud Vr. 25-11-2022 19:30:00 C3 1 13 Steenwijk 4 - Z.B.C. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 28-11-2022 19:30:00 C2 1 14 H.B.C. 2 - De Brouwerij 2 klein
De Trefkoele Ma. 28-11-2022 19:30:00 C2 1 14 De Trefkoele 1 - H.Z.W. 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 28-11-2022 19:30:00 C2 1 14 Z.B.C. 3 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Triangel Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 14 D.O.S.Hattem 2 - Z.B.C. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 14 De IJssel 1 - H.B.C. 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 14 De Kolonie 1 - Z.B.C. 2 klein
De Triangel Ma. 28-11-2022 19:30:00 B1 1 14 D.O.S. Hattem 11 - H.B.C. 11 klein
De Keet Ma. 28-11-2022 19:30:00 B1 1 14 H.G.L./Schol 12 - K.B.C. 1911 11 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 1 14 De Pol 21 - Steenwijk 21 klein
Francois Mingaud Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 14 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 29-11-2022 19:30:00 C4 1 14 De IJssel 4 - De Trefkoele 3 klein
`t Ende Di. 29-11-2022 19:30:00 C1 1 14 De Bleistarte 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 14 H.Z.W. 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
Wees Een Zegen Di. 29-11-2022 19:30:00 B2 1 14 Pomerans 21 - De IJssel 21 klein
De Triangel Di. 29-11-2022 19:30:00 B2 1 14 D.O.S. Hattem 21 - De Bleistarte 21 klein
Akkertien Wo. 30-11-2022 19:30:00 C4 1 14 `t Akkertien 2 - S.M.R. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 30-11-2022 19:30:00 C3 2 9 De Pol 1 - De Brouwerij 3 klein
De Brouwerij Wo. 30-11-2022 19:30:00 C2 1 14 `t Westeinde 1 - Reijersdam 1 klein
`t Roefje Wo. 30-11-2022 19:30:00 C4 1 14 Ens 2 - De Pol 3 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 30-11-2022 19:30:00 C4 1 14 U.B.C. 2016 2 - De Pol 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2 1 14 V.A.G. 21 - De Mug 21 klein
Francois Mingaud Wo. 30-11-2022 19:30:00 C1 1 14 Auto Veld Steenwijk 1 - De Wiekslag 1 klein
De Brouwerij Wo. 30-11-2022 19:30:00 C1 1 14 De Brouwerij 1 - De Koetsier 1 klein
Ons Dorphuis Do. 01-12-2022 19:30:00 C1 1 14 De Kolonie 2 - K.B.C. 1911 1 klein
Café Rest. Mansier Vr. 02-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Oudleusen 21 - Z.B.C. 21 klein
Café De Schout Vr. 02-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Schout 21 - H.B.C. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 02-12-2022 19:30:00 C2 1 14 De IJssel 2 - Steenwijk 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 15 H.B.C. 1 - De Kolonie 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 15 Z.B.C. 2 - D.O.S.Hattem 2 klein
Akkertien Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 1 15 `t Akkertien 1 - K.B.C.1911 2 klein
De Triangel Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 1 15 S.M.R. 1 - K.B.C.1911 3 klein
De Trefkoele Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 2 15 De Trefkoele 2 - H.B.C. 4 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 05-12-2022 19:30:00 C4 1 15 De Pol 2 - Ens 2 klein
De Triangel Ma. 05-12-2022 19:30:00 C4 1 15 S.M.R. 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 15 K.B.C. 1911 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Café De Casteleyn Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2 1 15 De Mug 21 - Oudleusen 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2 1 15 De IJssel 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
De Brouwerij Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 2 15 De Brouwerij 3 - Z.B.C. 5 klein
Francois Mingaud Di. 06-12-2022 19:30:00 B2 1 15 Steenwijk 21 - V.A.G. 21 klein
`t Ende Di. 06-12-2022 19:30:00 B2 1 15 De Bleistarte 21 - De Schout 21 klein
Francois Mingaud Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 2 15 Steenwijk 5 - U.B.C. 2016 1 klein
De Keet Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 15 H.G.L./Unipech 11 - Steenwijk 11 klein
De Brouwerij Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 15 `t Westeinde 21 - Pomerans 21 klein
De Triangel Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 1 15 D.O.S. Hattem 5 - Ens 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 1 15 Z.B.C. 4 - Reijersdam 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 2 15 De Pol 1 - H.B.C. 3 klein
Clublokaal de Rank Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 1 15 H.Z.W. 1 - `t Westeinde 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 1 15 Reijersdam 1 - H.B.C. 2 klein
De Brouwerij Wo. 07-12-2022 19:30:00 C2 1 15 De Brouwerij 2 - De IJssel 2 klein
De Keet Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 1 15 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./Schol 12 klein
De Havezathe Wo. 07-12-2022 19:30:00 C1 1 15 De Wiekslag 1 - De Bleistarte 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 07-12-2022 19:30:00 C1 1 15 Z.B.C. 1 - De Brouwerij 1 klein
De Trefkoele Do. 08-12-2022 19:30:00 C4 1 15 De Trefkoele 3 - `t Akkertien 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 15 K.B.C. 1911 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
De Magneet Do. 08-12-2022 19:30:00 C1 1 15 De Koetsier 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 15 H.B.C. 11 - H.Z.W. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 08-12-2022 19:30:00 B2 1 15 H.B.C. 21 - De Pol 21 klein
De Triangel Do. 08-12-2022 19:30:00 C2 1 15 D.O.S. Hattem 4 - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Do. 08-12-2022 19:30:00 C1 1 15 D.O.S.Hattem 1 - De IJssel 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 09-12-2022 19:30:00 C3 1 15 De IJssel 3 - Steenwijk 4 klein
Francois Mingaud Vr. 09-12-2022 19:30:00 C2 1 15 Steenwijk 3 - D.O.S.Hattem 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 16 H.B.C. 4 - De Pol 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 16 Z.B.C. 5 - Steenwijk 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 2 16 H.B.C. 3 - De Brouwerij 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 1 16 K.B.C.1911 3 - D.O.S. Hattem 5 klein
De Trefkoele Ma. 12-12-2022 19:30:00 C2 1 16 De Trefkoele 1 - Z.B.C. 3 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 12-12-2022 19:30:00 B2 1 9 De Pol 21 - V.A.G. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 12-12-2022 19:30:00 C2 1 16 H.B.C. 2 - H.Z.W. 1 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 2 16 U.B.C. 2016 1 - De Kolonie 3 klein
De Triangel Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 16 D.O.S.Hattem 3 - De Brouwerij 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 16 Reijersdam 2 - De IJssel 3 klein
`t Roefje Wo. 14-12-2022 19:30:00 C3 1 16 Ens 1 - `t Akkertien 1 klein
De Brouwerij Wo. 14-12-2022 19:30:00 C2 1 16 `t Westeinde 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 15-12-2022 19:30:00 C3 1 16 K.B.C.1911 2 - Z.B.C. 4 klein
Francois Mingaud Vr. 16-12-2022 19:30:00 C3 1 16 Steenwijk 4 - S.M.R. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 16-12-2022 19:30:00 C2 1 16 De IJssel 2 - Reijersdam 1 klein
Akkertien Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 1 17 `t Akkertien 1 - K.B.C.1911 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 02-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Z.B.C. 3 - `t Westeinde 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 02-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Z.B.C. 2 - H.B.C. 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 02-01-2023 19:30:00 C1 1 17 De Kolonie 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 02-01-2023 19:30:00 C1 1 17 De IJssel 1 - De Wiekslag 1 klein
De Triangel Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 1 17 S.M.R. 1 - Reijersdam 2 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De Pol 21 - De Bleistarte 21 klein
De Keet Ma. 02-01-2023 19:30:00 B1 1 17 H.G.L./Schol 12 - H.G.L./Unipech 11 klein
De Triangel Ma. 02-01-2023 19:30:00 B1 1 17 D.O.S. Hattem 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Triangel Ma. 02-01-2023 19:30:00 C1 1 17 D.O.S.Hattem 2 - De Brouwerij 1 klein
Francois Mingaud Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 2 17 Steenwijk 5 - H.B.C. 3 klein
De Brouwerij Di. 03-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Brouwerij 3 - H.B.C. 4 klein
`t Ende Di. 03-01-2023 19:30:00 C1 1 17 De Bleistarte 1 - K.B.C. 1911 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 03-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De IJssel 4 - De Pol 2 klein
Francois Mingaud Di. 03-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Steenwijk 11 - H.Z.W. 11 klein
De Triangel Di. 03-01-2023 19:30:00 B2 1 17 D.O.S. Hattem 21 - `t Westeinde 21 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Pol 1 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 04-01-2023 19:30:00 C4 1 17 `t Akkertien 2 - De Pol 3 klein
`t Roefje Wo. 04-01-2023 19:30:00 C4 1 17 Ens 2 - U.B.C. 2016 2 klein
De Triangel Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 1 17 D.O.S. Hattem 5 - Steenwijk 4 klein
`t Roefje Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Ens 1 - K.B.C.1911 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 04-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Z.B.C. 21 - De Mug 21 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 04-01-2023 19:30:00 B2 1 17 V.A.G. 21 - H.B.C. 21 klein
Clublokaal de Rank Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 17 H.Z.W. 1 - De IJssel 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Reijersdam 1 - D.O.S.Hattem 3 klein
De Brouwerij Wo. 04-01-2023 19:30:00 C2 1 17 De Brouwerij 2 - Steenwijk 3 klein
Francois Mingaud Wo. 04-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Auto Veld Steenwijk 1 - De Koetsier 1 klein
Ons Dorphuis Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 2 17 De Kolonie 3 - Z.B.C. 5 klein
De Triangel Do. 05-01-2023 19:30:00 C2 1 17 D.O.S. Hattem 4 - H.B.C. 2 klein
De Trefkoele Do. 05-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De Trefkoele 3 - S.M.R. 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 05-01-2023 19:30:00 B1 1 17 K.B.C. 1911 11 - H.B.C. 11 klein
Ons Dorphuis Do. 05-01-2023 19:30:00 C1 1 17 De Kolonie 2 - Z.B.C. 1 klein
Café De Schout Vr. 06-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De Schout 21 - De IJssel 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 06-01-2023 19:30:00 C3 1 17 De IJssel 3 - Z.B.C. 4 klein
Café Rest. Mansier Vr. 06-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Oudleusen 21 - Steenwijk 21 klein
De Buitensocieteit Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 18 Z.B.C. 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 18 De Kolonie 1 - De Wiekslag 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 18 De IJssel 1 - K.B.C. 1911 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 1 18 K.B.C.1911 3 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 18 H.B.C. 3 - De Kolonie 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 18 Z.B.C. 5 - U.B.C. 2016 1 klein
De Trefkoele Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 18 De Trefkoele 2 - De Brouwerij 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 2 18 H.B.C. 4 - Steenwijk 5 klein
De Triangel Ma. 09-01-2023 19:30:00 C4 1 18 S.M.R. 2 - Ens 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 18 H.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Keet Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 1 18 H.G.L./Schol 12 - H.Z.W. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 09-01-2023 19:30:00 C2 1 18 H.B.C. 2 - Z.B.C. 3 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 09-01-2023 19:30:00 B2 1 18 De Pol 21 - De IJssel 21 klein
De Triangel Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 1 18 D.O.S. Hattem 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
`t Ende Di. 10-01-2023 19:30:00 C1 1 18 De Bleistarte 1 - De Koetsier 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 10-01-2023 19:30:00 C4 1 18 De IJssel 4 - U.B.C. 2016 2 klein
De Triangel Di. 10-01-2023 19:30:00 B2 1 18 D.O.S. Hattem 21 - Pomerans 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Z.B.C. 4 - S.M.R. 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Reijersdam 2 - D.O.S. Hattem 5 klein
Akkertien Wo. 11-01-2023 19:30:00 C4 1 18 `t Akkertien 2 - De Pol 2 klein
De Triangel Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 1 18 D.O.S.Hattem 3 - H.Z.W. 1 klein
De Brouwerij Wo. 11-01-2023 19:30:00 C2 1 18 `t Westeinde 1 - De Trefkoele 1 klein
Francois Mingaud Wo. 11-01-2023 19:30:00 C1 1 18 Auto Veld Steenwijk 1 - Z.B.C. 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 18 V.A.G. 21 - De Bleistarte 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Z.B.C. 21 - Steenwijk 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 1 18 K.B.C. 1911 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Trefkoele Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 18 De Trefkoele 3 - De Pol 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 18 K.B.C.1911 2 - De IJssel 3 klein
Ons Dorphuis Do. 12-01-2023 19:30:00 C1 1 18 De Kolonie 2 - De Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 1 18 H.B.C. 11 - Steenwijk 11 klein
Café De Schout Vr. 13-01-2023 19:30:00 B2 1 18 De Schout 21 - `t Westeinde 21 klein
Francois Mingaud Vr. 13-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Steenwijk 4 - `t Akkertien 1 klein
Francois Mingaud Vr. 13-01-2023 19:30:00 C2 1 18 Steenwijk 3 - Reijersdam 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 13-01-2023 19:30:00 C2 1 18 De IJssel 2 - D.O.S. Hattem 4 klein
Café Rest. Mansier Vr. 13-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Oudleusen 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 19 K.B.C. 1911 1 - De Kolonie 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 19 De IJssel 21 - V.A.G. 21 klein
De Triangel Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 19 D.O.S.Hattem 2 - De Kolonie 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Z.B.C. 3 - De IJssel 2 klein
De Trefkoele Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 1 19 De Trefkoele 1 - H.B.C. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 16-01-2023 19:30:00 C4 1 19 De Pol 2 - De Trefkoele 3 klein
Francois Mingaud Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Steenwijk 21 - De Mug 21 klein
`t Ende Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 1 19 De Bleistarte 21 - Oudleusen 21 klein
Clublokaal de Rank Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 19 H.Z.W. 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
De Keet Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 19 H.G.L./Unipech 11 - K.B.C. 1911 11 klein
Francois Mingaud Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 19 Steenwijk 11 - H.G.L./Schol 12 klein
Wees Een Zegen Di. 17-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Pomerans 21 - De Schout 21 klein
De Keet Wo. 18-01-2023 19:30:00 B1 1 19 H.G.L./Unipeche 13 - H.B.C. 11 klein
Clublokaal de Rank Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 19 H.Z.W. 1 - Steenwijk 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 19 Reijersdam 1 - De Brouwerij 2 klein
De Brouwerij Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 1 19 `t Westeinde 21 - De Pol 21 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 1 19 De Pol 3 - S.M.R. 2 klein
`t Roefje Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 1 19 Ens 2 - De IJssel 4 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 1 19 U.B.C. 2016 2 - `t Akkertien 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 19 Z.B.C. 1 - De Bleistarte 1 klein
De Brouwerij Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 19 De Brouwerij 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
De Havezathe Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 19 De Wiekslag 1 - Z.B.C. 2 klein
De Triangel Do. 19-01-2023 19:30:00 C2 1 19 D.O.S. Hattem 4 - D.O.S.Hattem 3 klein
De Triangel Do. 19-01-2023 19:30:00 C1 1 19 D.O.S.Hattem 1 - H.B.C. 1 klein
De Magneet Do. 19-01-2023 19:30:00 C1 1 19 De Koetsier 1 - De IJssel 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 19 H.B.C. 21 - Z.B.C. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 20-01-2023 19:30:00 C3 1 24 De IJssel 3 - K.B.C.1911 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 20 Z.B.C. 2 - K.B.C. 1911 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 20 De Kolonie 1 - De Koetsier 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 20 De IJssel 1 - Z.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 1 20 H.B.C. 2 - `t Westeinde 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 1 20 K.B.C.1911 3 - K.B.C.1911 2 klein
Akkertien Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 1 20 `t Akkertien 1 - Reijersdam 2 klein
De Triangel Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 1 20 S.M.R. 1 - De IJssel 3 klein
De Triangel Ma. 23-01-2023 19:30:00 C4 1 20 S.M.R. 2 - De IJssel 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 20 H.B.C. 1 - De Wiekslag 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 1 20 De Pol 21 - Pomerans 21 klein
Café De Casteleyn Ma. 23-01-2023 19:30:00 B2 1 20 De Mug 21 - H.B.C. 21 klein
De Triangel Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 1 20 D.O.S. Hattem 11 - Steenwijk 11 klein
`t Ende Di. 24-01-2023 19:30:00 C1 1 20 De Bleistarte 1 - De Brouwerij 1 klein
De Brouwerij Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 2 20 De Brouwerij 3 - De Pol 1 klein
Francois Mingaud Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 2 20 Steenwijk 5 - De Trefkoele 2 klein
De Keet Wo. 25-01-2023 19:30:00 B1 1 20 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./Unipech 11 klein
`t Roefje Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 1 20 Ens 1 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 1 20 D.O.S. Hattem 5 - Z.B.C. 4 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 2 20 U.B.C. 2016 1 - H.B.C. 3 klein
Akkertien Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 20 `t Akkertien 2 - Ens 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 20 De Pol 3 - De Pol 2 klein
De Brouwerij Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 1 20 De Brouwerij 2 - H.Z.W. 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 20 V.A.G. 21 - `t Westeinde 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Z.B.C. 21 - De Bleistarte 21 klein
Francois Mingaud Wo. 25-01-2023 19:30:00 C1 1 20 Auto Veld Steenwijk 1 - De Kolonie 2 klein
De Triangel Wo. 25-01-2023 19:30:00 C2 1 20 D.O.S.Hattem 3 - Z.B.C. 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 2 20 De Kolonie 3 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Do. 26-01-2023 19:30:00 C1 1 20 D.O.S.Hattem 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 1 20 K.B.C. 1911 11 - H.Z.W. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 26-01-2023 19:30:00 B1 1 20 H.B.C. 11 - H.G.L./Schol 12 klein
De Trefkoele Do. 26-01-2023 19:30:00 C4 1 20 De Trefkoele 3 - U.B.C. 2016 2 klein
Café De Schout Vr. 27-01-2023 19:30:00 B2 1 20 De Schout 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
Francois Mingaud Vr. 27-01-2023 19:30:00 C2 1 20 Steenwijk 3 - D.O.S. Hattem 4 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 27-01-2023 19:30:00 C2 1 20 De IJssel 2 - De Trefkoele 1 klein
Café Rest. Mansier Vr. 27-01-2023 19:30:00 B2 1 20 Oudleusen 21 - De IJssel 21 klein
De Trefkoele Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 1 21 De Trefkoele 1 - D.O.S.Hattem 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 30-01-2023 19:30:00 C2 1 21 Z.B.C. 3 - Steenwijk 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 21 H.B.C. 4 - U.B.C. 2016 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 21 De Pol 2 - S.M.R. 2 klein
De Keet Ma. 30-01-2023 19:30:00 B1 1 21 H.G.L./Schol 12 - D.O.S. Hattem 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 2 21 H.B.C. 3 - Z.B.C. 5 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 31-01-2023 19:30:00 C4 1 21 De IJssel 4 - `t Akkertien 2 klein
De Trefkoele Di. 31-01-2023 19:30:00 C3 2 21 De Trefkoele 2 - De Kolonie 3 klein
Francois Mingaud Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 21 Steenwijk 11 - K.B.C. 1911 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 21 H.Z.W. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Keet Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 21 H.G.L./Unipech 11 - H.B.C. 11 klein
Clublokaal de Rank Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 21 H.Z.W. 1 - Reijersdam 1 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 01-02-2023 19:30:00 C4 1 21 U.B.C. 2016 2 - De Pol 3 klein
`t Roefje Wo. 01-02-2023 19:30:00 C4 1 21 Ens 2 - De Trefkoele 3 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 2 21 De Pol 1 - Steenwijk 5 klein
De Buitensocieteit Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Z.B.C. 4 - `t Akkertien 1 klein
De Brouwerij Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 21 `t Westeinde 1 - De IJssel 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Reijersdam 2 - Ens 1 klein
De Triangel Do. 02-02-2023 19:30:00 C2 1 21 D.O.S. Hattem 4 - De Brouwerij 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 21 K.B.C.1911 2 - S.M.R. 1 klein
Francois Mingaud Vr. 03-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Steenwijk 4 - K.B.C.1911 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 03-02-2023 19:30:00 C3 1 21 De IJssel 3 - D.O.S. Hattem 5 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 06-02-2023 19:30:00 C3 1 22 K.B.C.1911 3 - Reijersdam 2 klein
Akkertien Ma. 06-02-2023 19:30:00 C3 1 22 `t Akkertien 1 - De IJssel 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 06-02-2023 19:30:00 C3 2 22 Z.B.C. 5 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 22 D.O.S.Hattem 2 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 22 K.B.C. 1911 1 - H.B.C. 1 klein
De Triangel Ma. 06-02-2023 19:30:00 C4 1 22 S.M.R. 2 - `t Akkertien 2 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 06-02-2023 19:30:00 C4 1 22 De Pol 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De IJssel 21 - Z.B.C. 21 klein
Wees Een Zegen Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 22 Pomerans 21 - V.A.G. 21 klein
De Keet Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 22 H.G.L./Unipech 11 - H.Z.W. 11 klein
Francois Mingaud Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 2 22 Steenwijk 5 - De Brouwerij 3 klein
De Triangel Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 22 D.O.S. Hattem 21 - De Pol 21 klein
`t Ende Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Bleistarte 21 - De Mug 21 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 2 22 U.B.C. 2016 1 - De Trefkoele 2 klein
Ons Dorphuis Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 2 22 De Kolonie 3 - De Pol 1 klein
De Triangel Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 22 D.O.S. Hattem 5 - S.M.R. 1 klein
`t Roefje Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 22 Ens 1 - Z.B.C. 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 22 De Pol 3 - Ens 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 22 Reijersdam 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Brouwerij Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 22 De Brouwerij 2 - Z.B.C. 3 klein
De Keet Wo. 08-02-2023 19:30:00 B1 1 22 H.G.L./Unipeche 13 - Steenwijk 11 klein
De Brouwerij Wo. 08-02-2023 19:30:00 B2 1 22 `t Westeinde 21 - Oudleusen 21 klein
De Brouwerij Wo. 08-02-2023 19:30:00 C1 1 22 De Brouwerij 1 - De IJssel 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 08-02-2023 19:30:00 C1 1 22 Z.B.C. 1 - De Kolonie 1 klein
De Havezathe Wo. 08-02-2023 19:30:00 C1 1 22 De Wiekslag 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Triangel Wo. 08-02-2023 19:30:00 C2 1 22 D.O.S.Hattem 3 - `t Westeinde 1 klein
De Magneet Do. 09-02-2023 19:30:00 C1 1 22 De Koetsier 1 - Z.B.C. 2 klein
De Trefkoele Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 22 De Trefkoele 3 - De IJssel 4 klein
Ons Dorphuis Do. 09-02-2023 19:30:00 C1 1 22 De Kolonie 2 - De Bleistarte 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 22 H.B.C. 21 - Steenwijk 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 1 22 H.B.C. 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 09-02-2023 19:30:00 B1 1 22 K.B.C. 1911 11 - H.G.L./Schol 12 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 10-02-2023 19:30:00 C2 1 22 De IJssel 2 - H.B.C. 2 klein
Francois Mingaud Vr. 10-02-2023 19:30:00 C2 1 22 Steenwijk 3 - De Trefkoele 1 klein
Francois Mingaud Vr. 10-02-2023 19:30:00 C3 1 22 Steenwijk 4 - K.B.C.1911 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 2 23 Z.B.C. 5 - De Trefkoele 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 2 23 H.B.C. 3 - H.B.C. 4 klein
Akkertien Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 1 23 `t Akkertien 1 - S.M.R. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 13-02-2023 19:30:00 C3 1 23 K.B.C.1911 3 - Z.B.C. 4 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 13-02-2023 19:30:00 C1 1 23 De IJssel 1 - De Kolonie 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 13-02-2023 19:30:00 C1 1 23 De Kolonie 1 - De Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 13-02-2023 19:30:00 C1 1 23 Z.B.C. 2 - Z.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 13-02-2023 19:30:00 C1 1 23 H.B.C. 1 - De Koetsier 1 klein
Café De Casteleyn Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 1 23 De Mug 21 - De IJssel 21 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 1 23 De Pol 21 - De Schout 21 klein
Francois Mingaud Di. 14-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Steenwijk 21 - De Bleistarte 21 klein
`t Ende Di. 14-02-2023 19:30:00 C1 1 23 De Bleistarte 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
De Havezathe Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 23 De Wiekslag 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
`t Roefje Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 1 23 Ens 1 - De IJssel 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Z.B.C. 21 - `t Westeinde 21 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 2 23 U.B.C. 2016 1 - De Pol 1 klein
De Triangel Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 23 D.O.S.Hattem 3 - H.B.C. 2 klein
De Brouwerij Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 23 De Brouwerij 2 - De Trefkoele 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 23 Reijersdam 1 - Z.B.C. 3 klein
Clublokaal de Rank Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 23 H.Z.W. 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 2 23 De Kolonie 3 - De Brouwerij 3 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 23 V.A.G. 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 16-02-2023 19:30:00 C3 1 23 K.B.C.1911 2 - D.O.S. Hattem 5 klein
De Triangel Do. 16-02-2023 19:30:00 C1 1 23 D.O.S.Hattem 1 - K.B.C. 1911 1 klein
Francois Mingaud Vr. 17-02-2023 19:30:00 C3 1 23 Steenwijk 4 - Reijersdam 2 klein
Café Rest. Mansier Vr. 17-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Oudleusen 21 - Pomerans 21 klein
Francois Mingaud Vr. 17-02-2023 19:30:00 C2 1 23 Steenwijk 3 - `t Westeinde 1 klein
De Triangel Ma. 20-02-2023 19:30:00 C1 1 24 D.O.S.Hattem 2 - De Bleistarte 1 klein
De Trefkoele Ma. 20-02-2023 19:30:00 C3 2 24 De Trefkoele 2 - H.B.C. 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 20-02-2023 19:30:00 C2 1 24 Z.B.C. 3 - H.Z.W. 1 klein
De Triangel Ma. 20-02-2023 19:30:00 C3 1 24 S.M.R. 1 - Ens 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 20-02-2023 19:30:00 C1 1 24 K.B.C. 1911 1 - De Wiekslag 1 klein
De Triangel Ma. 20-02-2023 19:30:00 B1 1 24 D.O.S. Hattem 11 - K.B.C. 1911 11 klein
De Keet Ma. 20-02-2023 19:30:00 B1 1 24 H.G.L./Schol 12 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 20-02-2023 19:30:00 B2 1 24 De IJssel 21 - Steenwijk 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 20-02-2023 19:30:00 C2 1 24 H.B.C. 2 - Steenwijk 3 klein
Wees Een Zegen Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 24 Pomerans 21 - Z.B.C. 21 klein
Francois Mingaud Di. 21-02-2023 19:30:00 C3 2 24 Steenwijk 5 - De Kolonie 3 klein
De Trefkoele Di. 21-02-2023 19:30:00 C2 1 24 De Trefkoele 1 - Reijersdam 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 21-02-2023 19:30:00 B1 1 24 H.Z.W. 11 - H.B.C. 11 klein
De Brouwerij Di. 21-02-2023 19:30:00 C3 2 24 De Brouwerij 3 - U.B.C. 2016 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 21-02-2023 19:30:00 C4 1 24 De IJssel 4 - De Pol 3 klein
Francois Mingaud Di. 21-02-2023 19:30:00 B1 1 24 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
De Triangel Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 24 D.O.S. Hattem 21 - Oudleusen 21 klein
`t Ende Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 24 De Bleistarte 21 - H.B.C. 21 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 22-02-2023 19:30:00 C3 2 24 De Pol 1 - Z.B.C. 5 klein
Akkertien Wo. 22-02-2023 19:30:00 C4 1 24 `t Akkertien 2 - De Trefkoele 3 klein
`t Roefje Wo. 22-02-2023 19:30:00 C4 1 24 Ens 2 - De Pol 2 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 22-02-2023 19:30:00 C4 1 24 U.B.C. 2016 2 - S.M.R. 2 klein
De Brouwerij Wo. 22-02-2023 19:30:00 C1 1 24 De Brouwerij 1 - Z.B.C. 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 22-02-2023 19:30:00 C3 1 24 Reijersdam 2 - K.B.C.1911 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 22-02-2023 19:30:00 C3 1 24 Z.B.C. 4 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Wo. 22-02-2023 19:30:00 C3 1 24 D.O.S. Hattem 5 - `t Akkertien 1 klein
De Brouwerij Wo. 22-02-2023 19:30:00 B2 1 24 `t Westeinde 21 - De Mug 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 22-02-2023 19:30:00 C1 1 24 Z.B.C. 1 - H.B.C. 1 klein
Francois Mingaud Wo. 22-02-2023 19:30:00 C1 1 24 Auto Veld Steenwijk 1 - De IJssel 1 klein
De Brouwerij Wo. 22-02-2023 19:30:00 C2 1 24 `t Westeinde 1 - De Brouwerij 2 klein
De Magneet Do. 23-02-2023 19:30:00 C1 1 24 De Koetsier 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Ons Dorphuis Do. 23-02-2023 19:30:00 C1 1 24 De Kolonie 2 - De Kolonie 1 klein
Café De Schout Vr. 24-02-2023 19:30:00 B2 1 24 De Schout 21 - V.A.G. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 24-02-2023 19:30:00 C2 1 24 De IJssel 2 - D.O.S.Hattem 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 25 H.B.C. 1 - De Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 25 Z.B.C. 2 - De Kolonie 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 25 De Kolonie 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 25 De IJssel 1 - De Bleistarte 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 27-02-2023 19:30:00 C4 1 25 De Pol 2 - De IJssel 4 klein
De Triangel Ma. 27-02-2023 19:30:00 C4 1 25 S.M.R. 2 - De Trefkoele 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 25 K.B.C. 1911 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Café De Casteleyn Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 25 De Mug 21 - Pomerans 21 klein
Clublokaal de Rank Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 25 H.Z.W. 11 - Steenwijk 11 klein
Francois Mingaud Di. 28-02-2023 19:30:00 B2 1 25 Steenwijk 21 - `t Westeinde 21 klein
De Keet Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 25 H.G.L./Unipech 11 - H.G.L./Schol 12 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 01-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De Pol 3 - `t Akkertien 2 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 01-03-2023 19:30:00 C4 1 25 U.B.C. 2016 2 - Ens 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 1 25 V.A.G. 21 - De Pol 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Reijersdam 1 - `t Westeinde 1 klein
Clublokaal de Rank Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 25 H.Z.W. 1 - De Trefkoele 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Z.B.C. 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
De Havezathe Wo. 01-03-2023 19:30:00 C1 1 25 De Wiekslag 1 - De Koetsier 1 klein
De Keet Wo. 01-03-2023 19:30:00 B1 1 25 H.G.L./Unipeche 13 - D.O.S. Hattem 11 klein
De Brouwerij Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 25 De Brouwerij 2 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 02-03-2023 19:30:00 B2 1 25 H.B.C. 21 - De IJssel 21 klein
De Triangel Do. 02-03-2023 19:30:00 C1 1 25 D.O.S.Hattem 1 - Z.B.C. 1 klein
De Triangel Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 1 25 D.O.S. Hattem 4 - Z.B.C. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 02-03-2023 19:30:00 B1 1 25 H.B.C. 11 - K.B.C. 1911 11 klein
Francois Mingaud Vr. 03-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Steenwijk 3 - De IJssel 2 klein
Café Rest. Mansier Vr. 03-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Oudleusen 21 - De Schout 21 klein
De Buitensocieteit Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 2 26 Z.B.C. 5 - De Brouwerij 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 2 26 H.B.C. 4 - De Trefkoele 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 1 26 K.B.C.1911 3 - S.M.R. 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 06-03-2023 19:30:00 C4 1 26 De Pol 2 - `t Akkertien 2 klein
De Trefkoele Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 1 26 De Trefkoele 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 06-03-2023 19:30:00 C2 1 26 H.B.C. 2 - Reijersdam 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 2 26 H.B.C. 3 - De Pol 1 klein
De Keet Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 26 H.G.L./Unipech 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Francois Mingaud Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 26 Steenwijk 11 - H.B.C. 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 26 H.Z.W. 11 - H.G.L./Schol 12 klein
`t Roefje Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 1 26 Ens 2 - S.M.R. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 1 26 De Pol 3 - De Trefkoele 3 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 2 26 U.B.C. 2016 1 - Steenwijk 5 klein
De Triangel Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 26 D.O.S.Hattem 3 - Steenwijk 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 1 26 Reijersdam 2 - Z.B.C. 4 klein
`t Roefje Wo. 08-03-2023 19:30:00 C3 1 26 Ens 1 - D.O.S. Hattem 5 klein
De Keet Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 26 H.G.L./Unipeche 13 - K.B.C. 1911 11 klein
De Brouwerij Wo. 08-03-2023 19:30:00 C2 1 26 `t Westeinde 1 - H.Z.W. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 1 26 K.B.C.1911 2 - `t Akkertien 1 klein
Francois Mingaud Vr. 10-03-2023 19:30:00 C3 1 26 Steenwijk 4 - De IJssel 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 10-03-2023 19:30:00 C2 1 26 De IJssel 2 - De Brouwerij 2 klein
De Triangel Ma. 13-03-2023 19:30:00 C1 1 27 D.O.S.Hattem 2 - De IJssel 1 klein
Akkertien Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 1 27 `t Akkertien 1 - Ens 1 klein
De Triangel Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 1 27 S.M.R. 1 - Steenwijk 4 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 27 De Pol 21 - Oudleusen 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 27 De IJssel 21 - De Bleistarte 21 klein
De Triangel Ma. 13-03-2023 19:30:00 C4 1 27 S.M.R. 2 - De Pol 3 klein
De Keet Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 1 27 H.G.L./Schol 12 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Ma. 13-03-2023 19:30:00 B1 1 27 D.O.S. Hattem 11 - H.Z.W. 11 klein
De Buitensocieteit Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 1 27 Z.B.C. 3 - De Trefkoele 1 klein
De Brouwerij Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 2 27 De Brouwerij 3 - H.B.C. 3 klein
Francois Mingaud Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 2 27 Steenwijk 5 - Z.B.C. 5 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 14-03-2023 19:30:00 C4 1 27 De IJssel 4 - Ens 2 klein
De Triangel Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 27 D.O.S. Hattem 21 - De Mug 21 klein
Wees Een Zegen Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Pomerans 21 - Steenwijk 21 klein
`t Ende Di. 14-03-2023 19:30:00 C1 1 27 De Bleistarte 1 - De Kolonie 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 2 27 De Pol 1 - H.B.C. 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 2 27 De Kolonie 3 - U.B.C. 2016 1 klein
Clublokaal de Rank Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 27 H.Z.W. 1 - H.B.C. 2 klein
Akkertien Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 1 27 `t Akkertien 2 - U.B.C. 2016 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 1 27 Z.B.C. 4 - K.B.C.1911 2 klein
De Triangel Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 1 27 D.O.S. Hattem 5 - K.B.C.1911 3 klein
De Brouwerij Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 27 De Brouwerij 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Brouwerij Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 27 `t Westeinde 21 - H.B.C. 21 klein
Francois Mingaud Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 27 Auto Veld Steenwijk 1 - Z.B.C. 2 klein
De Brouwerij Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 27 De Brouwerij 2 - D.O.S.Hattem 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 15-03-2023 19:30:00 C2 1 27 Reijersdam 1 - De IJssel 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 27 Z.B.C. 1 - De Wiekslag 1 klein
De Trefkoele Do. 16-03-2023 19:30:00 C4 1 27 De Trefkoele 3 - De Pol 2 klein
De Triangel Do. 16-03-2023 19:30:00 C2 1 27 D.O.S. Hattem 4 - `t Westeinde 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 27 K.B.C. 1911 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
De Magneet Do. 16-03-2023 19:30:00 C1 1 27 De Koetsier 1 - K.B.C. 1911 1 klein
Ons Dorphuis Do. 16-03-2023 19:30:00 C1 1 27 De Kolonie 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 27 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Café De Schout Vr. 17-03-2023 19:30:00 B2 1 27 De Schout 21 - Z.B.C. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 17-03-2023 19:30:00 C3 1 27 De IJssel 3 - Reijersdam 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 28 H.B.C. 3 - Steenwijk 5 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 1 28 K.B.C.1911 3 - `t Akkertien 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 28 K.B.C. 1911 1 - Z.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 28 H.B.C. 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 28 Z.B.C. 2 - De Bleistarte 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 28 Z.B.C. 5 - De Kolonie 3 klein
De Trefkoele Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 28 De Trefkoele 2 - De Pol 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 2 28 H.B.C. 4 - De Brouwerij 3 klein
Café De Casteleyn Ma. 20-03-2023 19:30:00 B2 1 28 De Mug 21 - De Schout 21 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 20-03-2023 19:30:00 C4 1 28 De Pol 2 - De Pol 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 20-03-2023 19:30:00 C2 1 28 H.B.C. 2 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Keet Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 1 28 H.G.L./Schol 12 - H.B.C. 11 klein
Ons Dorphuis Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 28 De Kolonie 1 - De IJssel 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 21-03-2023 19:30:00 C4 1 28 De IJssel 4 - S.M.R. 2 klein
Francois Mingaud Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Steenwijk 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
Francois Mingaud Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 28 Steenwijk 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 28 H.Z.W. 11 - K.B.C. 1911 11 klein
De Keet Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 28 H.G.L./Unipech 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
`t Ende Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 1 28 De Bleistarte 21 - `t Westeinde 21 klein
`t Roefje Wo. 22-03-2023 19:30:00 C4 1 28 Ens 2 - `t Akkertien 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Z.B.C. 21 - De Pol 21 klein
De Havezathe Wo. 22-03-2023 19:30:00 C1 1 28 De Wiekslag 1 - De Brouwerij 1 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 22-03-2023 19:30:00 C4 1 28 U.B.C. 2016 2 - De Trefkoele 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 28 Reijersdam 2 - S.M.R. 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 28 Z.B.C. 4 - De IJssel 3 klein
De Triangel Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 1 28 D.O.S.Hattem 3 - Reijersdam 1 klein
De Brouwerij Wo. 22-03-2023 19:30:00 C2 1 28 `t Westeinde 1 - Z.B.C. 3 klein
De Magneet Do. 23-03-2023 19:30:00 C1 1 28 De Koetsier 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 23-03-2023 19:30:00 C3 1 28 K.B.C.1911 2 - Ens 1 klein
De Triangel Do. 23-03-2023 19:30:00 C1 1 28 D.O.S.Hattem 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 28 H.B.C. 21 - Pomerans 21 klein
Francois Mingaud Vr. 24-03-2023 19:30:00 C2 1 28 Steenwijk 3 - De Brouwerij 2 klein
Café Rest. Mansier Vr. 24-03-2023 19:30:00 B2 1 28 Oudleusen 21 - V.A.G. 21 klein
Francois Mingaud Vr. 24-03-2023 19:30:00 C3 1 28 Steenwijk 4 - D.O.S. Hattem 5 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 24-03-2023 19:30:00 C2 1 28 De IJssel 2 - H.Z.W. 1 klein
De Triangel Ma. 27-03-2023 19:30:00 C1 1 29 D.O.S.Hattem 2 - De Kolonie 1 klein
De Trefkoele Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 1 29 De Trefkoele 1 - `t Westeinde 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Z.B.C. 3 - H.B.C. 2 klein
Akkertien Ma. 27-03-2023 19:30:00 C3 1 29 `t Akkertien 1 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Ma. 27-03-2023 19:30:00 C3 1 29 S.M.R. 1 - Z.B.C. 4 klein
De Triangel Ma. 27-03-2023 19:30:00 C4 1 29 S.M.R. 2 - De Pol 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 27-03-2023 19:30:00 C1 1 29 De IJssel 1 - Z.B.C. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 29 De Pol 21 - De Mug 21 klein
De Triangel Ma. 27-03-2023 19:30:00 B1 1 29 D.O.S. Hattem 11 - H.G.L./Schol 12 klein
De Brouwerij Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 2 29 De Brouwerij 3 - De Trefkoele 2 klein
Francois Mingaud Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 2 29 Steenwijk 5 - H.B.C. 4 klein
`t Ende Di. 28-03-2023 19:30:00 C1 1 29 De Bleistarte 1 - H.B.C. 1 klein
Wees Een Zegen Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 29 Pomerans 21 - De Bleistarte 21 klein
De Triangel Di. 28-03-2023 19:30:00 B2 1 29 D.O.S. Hattem 21 - H.B.C. 21 klein
De Triangel Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 29 D.O.S. Hattem 5 - Reijersdam 2 klein
`t Roefje Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 29 Ens 1 - K.B.C.1911 3 klein
De Brouwerij Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 29 `t Westeinde 21 - De IJssel 21 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 2 29 U.B.C. 2016 1 - Z.B.C. 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 2 29 De Kolonie 3 - H.B.C. 3 klein
Akkertien Wo. 29-03-2023 19:30:00 C4 1 29 `t Akkertien 2 - De IJssel 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 29-03-2023 19:30:00 C4 1 29 De Pol 3 - U.B.C. 2016 2 klein
De Keet Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 29 H.G.L./Unipeche 13 - H.Z.W. 11 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 29 V.A.G. 21 - Z.B.C. 21 klein
De Brouwerij Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 29 De Brouwerij 1 - K.B.C. 1911 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 1 29 Reijersdam 1 - Steenwijk 3 klein
Clublokaal de Rank Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 1 29 H.Z.W. 1 - D.O.S.Hattem 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 29 Z.B.C. 1 - De Koetsier 1 klein
Francois Mingaud Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 29 Auto Veld Steenwijk 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Ons Dorphuis Do. 30-03-2023 19:30:00 C1 1 29 De Kolonie 2 - De Wiekslag 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 29 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
De Trefkoele Do. 30-03-2023 19:30:00 C4 1 29 De Trefkoele 3 - Ens 2 klein
De Triangel Do. 30-03-2023 19:30:00 C2 1 29 D.O.S. Hattem 4 - De IJssel 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 29 K.B.C. 1911 11 - Steenwijk 11 klein
Café De Schout Vr. 31-03-2023 19:30:00 B2 1 29 De Schout 21 - Steenwijk 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 31-03-2023 19:30:00 C3 1 29 De IJssel 3 - K.B.C.1911 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 1 30 De IJssel 21 - Pomerans 21 klein
Café De Casteleyn Ma. 03-04-2023 19:30:00 B2 1 30 De Mug 21 - V.A.G. 21 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 03-04-2023 19:30:00 C4 1 32 De Pol 2 - Ens 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 03-04-2023 19:30:00 C2 1 30 H.B.C. 2 - De Trefkoele 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 03-04-2023 19:30:00 C1 1 30 Z.B.C. 2 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 03-04-2023 19:30:00 C1 1 30 H.B.C. 1 - De IJssel 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 03-04-2023 19:30:00 C1 1 30 K.B.C. 1911 1 - De Kolonie 2 klein
`t Ende Di. 04-04-2023 19:30:00 B2 1 30 De Bleistarte 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
Francois Mingaud Di. 04-04-2023 19:30:00 B2 1 30 Steenwijk 21 - De Pol 21 klein
De Triangel Wo. 05-04-2023 19:30:00 C2 1 30 D.O.S.Hattem 3 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 05-04-2023 19:30:00 B2 1 30 Z.B.C. 21 - Oudleusen 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 30 Z.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Havezathe Wo. 05-04-2023 19:30:00 C1 1 30 De Wiekslag 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 05-04-2023 19:30:00 C4 1 26 U.B.C. 2016 2 - De IJssel 4 klein
De Brouwerij Wo. 05-04-2023 19:30:00 C2 1 30 De Brouwerij 2 - Reijersdam 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 30 H.B.C. 21 - De Schout 21 klein
De Triangel Do. 06-04-2023 19:30:00 C1 1 30 D.O.S.Hattem 1 - De Bleistarte 1 klein
De Magneet Do. 06-04-2023 19:30:00 C1 1 30 De Koetsier 1 - De Brouwerij 1 klein
Francois Mingaud Vr. 07-04-2023 19:30:00 C2 1 30 Steenwijk 3 - H.Z.W. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 07-04-2023 19:30:00 C2 1 30 De IJssel 2 - Z.B.C. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 10-04-2023 19:30:00 C3 2 31 H.B.C. 4 - De Kolonie 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 10-04-2023 19:30:00 C3 2 31 H.B.C. 3 - U.B.C. 2016 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 10-04-2023 19:30:00 C2 1 31 Z.B.C. 3 - D.O.S.Hattem 3 klein
De Keet Ma. 10-04-2023 19:30:00 B1 1 31 H.G.L./Schol 12 - K.B.C. 1911 11 klein
De Triangel Ma. 10-04-2023 19:30:00 B1 1 31 D.O.S. Hattem 11 - H.B.C. 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 31 H.Z.W. 11 - H.G.L./Unipech 11 klein
De Trefkoele Di. 11-04-2023 19:30:00 C2 1 31 De Trefkoele 1 - De IJssel 2 klein
Francois Mingaud Di. 11-04-2023 19:30:00 B1 1 31 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Trefkoele Di. 11-04-2023 19:30:00 C3 2 31 De Trefkoele 2 - Steenwijk 5 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 11-04-2023 19:30:00 C4 1 31 De IJssel 4 - De Trefkoele 3 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 12-04-2023 19:30:00 C3 2 31 De Pol 1 - De Brouwerij 3 klein
Akkertien Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 1 31 `t Akkertien 2 - S.M.R. 2 klein
`t Roefje Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 1 31 Ens 2 - De Pol 3 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 12-04-2023 19:30:00 C4 1 31 U.B.C. 2016 2 - De Pol 2 klein
De Brouwerij Wo. 12-04-2023 19:30:00 C2 1 31 `t Westeinde 1 - H.B.C. 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 12-04-2023 19:30:00 C3 1 31 Reijersdam 2 - `t Akkertien 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 12-04-2023 19:30:00 C3 1 31 Z.B.C. 4 - D.O.S. Hattem 5 klein
Clublokaal de Rank Wo. 12-04-2023 19:30:00 C2 1 31 H.Z.W. 1 - De Brouwerij 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 13-04-2023 19:30:00 C3 1 31 K.B.C.1911 2 - K.B.C.1911 3 klein
De Triangel Do. 13-04-2023 19:30:00 C2 1 31 D.O.S. Hattem 4 - Steenwijk 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 14-04-2023 19:30:00 C3 1 31 De IJssel 3 - S.M.R. 1 klein
Francois Mingaud Vr. 14-04-2023 19:30:00 C3 1 31 Steenwijk 4 - Ens 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 17-04-2023 19:30:00 C3 2 32 Z.B.C. 5 - H.B.C. 3 klein
De Triangel Ma. 17-04-2023 19:30:00 C3 1 32 S.M.R. 1 - K.B.C.1911 2 klein
Akkertien Ma. 17-04-2023 19:30:00 C3 1 32 `t Akkertien 1 - Z.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 17-04-2023 19:30:00 C3 1 32 K.B.C.1911 3 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Ma. 17-04-2023 19:30:00 C4 1 32 S.M.R. 2 - U.B.C. 2016 2 klein
De Triangel Ma. 17-04-2023 19:30:00 C1 1 32 D.O.S.Hattem 2 - Z.B.C. 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 17-04-2023 19:30:00 C1 1 32 De IJssel 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 17-04-2023 19:30:00 B2 1 32 De Pol 21 - H.B.C. 21 klein
Ons Dorphuis Ma. 17-04-2023 19:30:00 C1 1 32 De Kolonie 1 - H.B.C. 1 klein
`t Ende Di. 18-04-2023 19:30:00 C1 1 32 De Bleistarte 1 - De Wiekslag 1 klein
Francois Mingaud Di. 18-04-2023 19:30:00 C3 2 32 Steenwijk 5 - De Pol 1 klein
De Keet Di. 18-04-2023 19:30:00 B1 1 32 H.G.L./Unipech 11 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Di. 18-04-2023 19:30:00 B2 1 32 D.O.S. Hattem 21 - De IJssel 21 klein
Wees Een Zegen Di. 18-04-2023 19:30:00 B2 1 32 Pomerans 21 - `t Westeinde 21 klein
Ons Dorphuis Wo. 19-04-2023 19:30:00 C3 2 32 De Kolonie 3 - De Trefkoele 2 klein
`t Roefje Wo. 19-04-2023 19:30:00 C3 1 32 Ens 1 - Reijersdam 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 19-04-2023 19:30:00 B2 1 32 V.A.G. 21 - Steenwijk 21 klein
De Triangel Wo. 19-04-2023 19:30:00 C3 1 32 D.O.S. Hattem 5 - De IJssel 3 klein
De Triangel Wo. 19-04-2023 19:30:00 C2 1 32 D.O.S.Hattem 3 - De Trefkoele 1 klein
De Brouwerij Wo. 19-04-2023 19:30:00 C2 1 32 De Brouwerij 2 - D.O.S. Hattem 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 19-04-2023 19:30:00 C4 1 32 De Pol 3 - De IJssel 4 klein
De Keet Wo. 19-04-2023 19:30:00 B1 1 32 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./Schol 12 klein
De Brouwerij Wo. 19-04-2023 19:30:00 C1 1 32 De Brouwerij 1 - Z.B.C. 1 klein
Francois Mingaud Wo. 19-04-2023 19:30:00 C1 1 32 Auto Veld Steenwijk 1 - K.B.C. 1911 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 19-04-2023 19:30:00 C2 1 32 Reijersdam 1 - H.Z.W. 1 klein
Eetcafé Cafétaria Zaal `De Molensteen Wo. 19-04-2023 19:30:00 C3 2 32 U.B.C. 2016 1 - H.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 20-04-2023 19:30:00 B1 1 32 K.B.C. 1911 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 20-04-2023 19:30:00 B1 1 32 H.B.C. 11 - H.Z.W. 11 klein
Ons Dorphuis Do. 20-04-2023 19:30:00 C1 1 32 De Kolonie 2 - De Koetsier 1 klein
De Trefkoele Do. 20-04-2023 19:30:00 C4 1 32 De Trefkoele 3 - `t Akkertien 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 21-04-2023 19:30:00 C2 1 32 De IJssel 2 - `t Westeinde 1 klein
Francois Mingaud Vr. 21-04-2023 19:30:00 C2 1 32 Steenwijk 3 - Z.B.C. 3 klein
Café De Schout Vr. 21-04-2023 19:30:00 B2 1 32 De Schout 21 - De Bleistarte 21 klein
Café Rest. Mansier Vr. 21-04-2023 19:30:00 B2 1 32 Oudleusen 21 - De Mug 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 24-04-2023 19:30:00 C1 1 33 H.B.C. 1 - Z.B.C. 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 24-04-2023 19:30:00 C1 1 33 K.B.C. 1911 1 - De Bleistarte 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 24-04-2023 19:30:00 C2 1 33 H.B.C. 2 - De IJssel 2 klein
De Trefkoele Ma. 24-04-2023 19:30:00 C2 1 33 De Trefkoele 1 - Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 24-04-2023 19:30:00 C2 1 33 Z.B.C. 3 - De Brouwerij 2 klein
Café De Casteleyn Ma. 24-04-2023 19:30:00 B2 1 33 De Mug 21 - Z.B.C. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 24-04-2023 19:30:00 B2 1 33 De IJssel 21 - De Schout 21 klein
De Triangel Ma. 24-04-2023 19:30:00 C3 1 33 S.M.R. 1 - D.O.S. Hattem 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 24-04-2023 19:30:00 C3 2 33 H.B.C. 4 - Z.B.C. 5 klein
De Keet Ma. 24-04-2023 19:30:00 B1 1 33 H.G.L./Schol 12 - H.G.L./Unipech 11 klein
De Triangel Ma. 24-04-2023 19:30:00 B1 1 33 D.O.S. Hattem 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Brouwerij Di. 25-04-2023 19:30:00 C3 2 33 De Brouwerij 3 - Steenwijk 5 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Di. 25-04-2023 19:30:00 C4 1 33 De IJssel 4 - De Pol 2 klein
Francois Mingaud Di. 25-04-2023 19:30:00 B1 1 33 Steenwijk 11 - H.Z.W. 11 klein
De Trefkoele Di. 25-04-2023 19:30:00 C3 2 33 De Trefkoele 2 - U.B.C. 2016 1 klein
Francois Mingaud Di. 25-04-2023 19:30:00 B2 1 33 Steenwijk 21 - Oudleusen 21 klein
`t Ende Di. 25-04-2023 19:30:00 B2 1 33 De Bleistarte 21 - De Pol 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 26-04-2023 19:30:00 C1 1 33 Z.B.C. 1 - De Kolonie 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 26-04-2023 19:30:00 C3 1 33 Reijersdam 2 - K.B.C.1911 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 26-04-2023 19:30:00 C3 1 33 Z.B.C. 4 - Ens 1 klein
`t Roefje Wo. 26-04-2023 19:30:00 C4 1 33 Ens 2 - U.B.C. 2016 2 klein
De Brouwerij Wo. 26-04-2023 19:30:00 C2 1 33 `t Westeinde 1 - D.O.S.Hattem 3 klein
De Brouwerij Wo. 26-04-2023 19:30:00 B2 1 33 `t Westeinde 21 - D.O.S. Hattem 21 klein
Akkertien Wo. 26-04-2023 19:30:00 C4 1 33 `t Akkertien 2 - De Pol 3 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 26-04-2023 19:30:00 C3 2 33 De Pol 1 - De Kolonie 3 klein
De Havezathe Wo. 26-04-2023 19:30:00 C1 1 33 De Wiekslag 1 - De IJssel 1 klein
De Brouwerij Wo. 26-04-2023 19:30:00 C1 1 33 De Brouwerij 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 27-04-2023 19:30:00 C3 1 33 K.B.C.1911 2 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Do. 27-04-2023 19:30:00 C2 1 33 D.O.S. Hattem 4 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Do. 27-04-2023 19:30:00 C1 1 33 D.O.S.Hattem 1 - De Kolonie 1 klein
De Magneet Do. 27-04-2023 19:30:00 C1 1 33 De Koetsier 1 - Auto Veld Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 27-04-2023 19:30:00 B2 1 33 H.B.C. 21 - V.A.G. 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 27-04-2023 19:30:00 B1 1 33 K.B.C. 1911 11 - H.B.C. 11 klein
De Trefkoele Do. 27-04-2023 19:30:00 C4 1 33 De Trefkoele 3 - S.M.R. 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 28-04-2023 19:30:00 C3 1 33 De IJssel 3 - `t Akkertien 1 klein