Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Impuls Ma. 31-08-2020 19:30:00 C4 A 1 Impuls 4 - De Musketier 9 klein
Café Rust Wat Ma. 31-08-2020 19:30:00 C4 A 1 Rust Wat 2 - Centrum 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 31-08-2020 19:30:00 C1 A 1 H.B.C. 1 - KBC 1911 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 31-08-2020 19:30:00 C1 A 1 De Kolonie 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Café De Kwayste Niet Ma. 31-08-2020 19:30:00 C3 B 1 O.V.A. 2 - De Musketier 8 klein
Impuls Ma. 31-08-2020 19:30:00 C3 A 1 Impuls 2 - O. N. A. 4 klein
Veerhuis Ma. 31-08-2020 19:30:00 C1 A 1 Amstelbron 3 - Amstelbron 4 klein
Cafe L'esperance Ma. 31-08-2020 19:30:00 B2 A 1 Centrum 3 - Centrum 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 31-08-2020 19:30:00 B1 A 1 De IJssel 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Triangel Ma. 31-08-2020 19:30:00 B1 A 1 D.O.S. 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
De Keet Ma. 31-08-2020 19:30:00 B1 A 1 H.G.L./CDS/Schol 12 - HZW 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 31-08-2020 19:30:00 B2 A 1 BV de Mug 21 - De Pol 21 klein
De Magneet Ma. 31-08-2020 19:30:00 C2 A 1 De Koetsier 2 - USV/De Brouwerij 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 31-08-2020 19:30:00 C3 A 1 ZBC 4 - SMR 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 31-08-2020 19:30:00 C3 A 1 De Trefkoele 2 - USV/de Brouwerij 4 klein
De Triangel Ma. 31-08-2020 19:30:00 C4 A 1 SMR 2 - De Trefkoele 4 klein
Cafe De Amstelbron Ma. 31-08-2020 19:30:00 B1 A 1 O. N. A. 2 - O. N. A. 1 klein
Biljartschool Sneek Ma. 31-08-2020 19:30:00 A A 1 D.B.C. Sneek - Noorderling 5 groot
Rockcafé Spider Ma. 31-08-2020 19:30:00 C1 A 1 Spider - De Bleek klein
Friesche Club Ma. 31-08-2020 19:30:00 C2 B 1 De Friesche Club 2 - Noorderling 8 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 31-08-2020 19:30:00 C3 A 1 BV Noardeinde Workum - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe De Amstelbron Di. 01-09-2020 19:30:00 C4 A 1 O. N. A. 6 - O. N. A. 7 klein
't Ende Di. 01-09-2020 19:30:00 C1 A 1 De Bleistarte 1 - D.O.S. 1 klein
Veerhuis Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 B 1 Amstelbron 6 - Impuls 3 klein
Veerhuis Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Amstelbron 7 - Amstelbron 5 klein
Cafe 't Anker Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 A 1 De Pinguin 1 - Centrum 4 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 A 1 KOT 40 1 - Mainstreet 1 klein
Biljarthuys de Dam Di. 01-09-2020 19:30:00 C2 A 1 BVBZ 2 - BVBZ 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 01-09-2020 19:30:00 C2 A 1 De Musketier 6 - De Musketier 7 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 01-09-2020 19:30:00 C1 A 1 De Musketier 4 - BVBZ 1 klein
De Keet Di. 01-09-2020 19:30:00 C2 A 1 HGL/CDS/Schol 1 - H.B.C. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Steenwijk 5 - De Kolonie 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Steenwijk 6 - UBC `2016 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 01-09-2020 19:30:00 B1 A 1 De Musketier 1 - Moerkapelle 1 klein
Veerhuis Di. 01-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Amstelbron 2 - Centrum 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-09-2020 19:30:00 A A 1 B.V. Steenwijk 1 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 01-09-2020 19:30:00 B1 A 1 D.B.C. Sneek 2 - De Nostalgie 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 01-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Biljartclub De Bargebeck 2 - N-joy 2 klein
Friesche Club Di. 01-09-2020 19:30:00 C2 A 1 De Friesche Club 3 - De Nostalgie 4 klein
Biljartschool Sneek Di. 01-09-2020 19:30:00 C2 B 1 Biljartschool Sneek 2 - Biljartclub Gorredijk 5 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-09-2020 19:30:00 C1 A 1 ZBC 1 - De IJssel 1 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 02-09-2020 19:30:00 C3 B 1 O. N. A. 5 - KOT 40 2 klein
Lustenburgt De Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Anti Poedel 3 - Anti Poedel 4 klein
Lustenburgt De Wo. 02-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Anti Poedel 2 - De Musketier 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 02-09-2020 19:30:00 B2 A 1 De Musketier 2 - De Musketier 3 klein
HET WITTE PEERD Wo. 02-09-2020 19:30:00 B2 A 1 `t Westeinde 21 - De Pomerans 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Reijersdam 1 - Steenwijk 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 USV/De Brouwerij 2 - De IJssel 2 klein
De Triangel Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 D.O.S. 2 - HZW 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 ZBC 3 - De Trefkoele 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 02-09-2020 19:30:00 C3 A 1 H.B.C. 4 - Steenwijk 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 02-09-2020 19:30:00 C3 A 1 De Trefkoele 3 - De Pol 1 klein
't Roefje Wo. 02-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Ens 1 - D.O.S. 4 klein
Akkertien Wo. 02-09-2020 19:30:00 C4 A 1 `t Akkertien 1 - B.V.V. `94 1 klein
't Roefje Wo. 02-09-2020 19:30:00 C4 A 1 Ens 2 - KBC 1911 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 02-09-2020 19:30:00 C4 A 1 De Pol 2 - ZBC 6 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 02-09-2020 19:30:00 C4 A 1 UBC 2016 2 - KBC 1911 3 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 02-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - Jan Wiemers 1 klein
Friesche Club Wo. 02-09-2020 19:30:00 B1 A 1 De Friesche Club 6 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Dorpshuis Wo. 02-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Lollum Waaxens - Noorderling 8 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 02-09-2020 19:30:00 B1 A 1 N-joy 1 - BC De Bosk 1 klein
Britsenburgh Wo. 02-09-2020 19:30:00 C1 A 1 B.C. Britsum 1 - Dronrijp Harley Davidson klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Biljartclub Gorredijk 1 - Krul Woudsend 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Biljartclub Gorredijk 2 - De Friesche Club 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Biljartclub Gorredijk 4 - Mekkelholt 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 03-09-2020 19:30:00 C4 A 1 KOT 40 3 - Moerkapelle 4 klein
De Magneet Do. 03-09-2020 19:30:00 C1 A 1 De Koetsier 1 - ZBC 2 klein
De Havezathe Do. 03-09-2020 19:30:00 C1 A 1 De Wiekslag 1 - H.B.C. 2 klein
Ons Dorphuis Do. 03-09-2020 19:30:00 C1 A 1 De Kolonie 2 - BV Steenwijk 1 klein
Cafe L'esperance Do. 03-09-2020 19:30:00 C3 B 1 Mainstreet 2 - Anti Poedel 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 03-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Moerkapelle 2 - Moerkapelle 3 klein
Impuls Do. 03-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Impuls 1 - Rust Wat 1 klein
Cafe De Amstelbron Do. 03-09-2020 19:30:00 B2 A 1 O. N. A. 3 - Amstelbron 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 03-09-2020 19:30:00 B1 A 1 K.B.C.1911 11 - Steenwijk 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-09-2020 19:30:00 B2 A 1 H.B.C. 21 - D.O.S. 21 klein
Holle Bolle Gijs Do. 03-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Holle Bolle Gijs 1 - O.V.A. 1 klein
Biljartschool Sneek Do. 03-09-2020 19:30:00 A A 1 Biljartschool Sneek 6 - Biljartschool Sneek 7 groot
Friesche Club Do. 03-09-2020 19:30:00 A A 1 FC Land Transport - Biljartclub De Bargebeck 7 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 03-09-2020 19:30:00 B1 A 1 De Nostalgie 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Cafe V.d. Meer Do. 03-09-2020 19:30:00 C2 B 1 Jan Wiemers 3 - Krul Woudsend 3 klein
Dorpshuis Do. 03-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Biljartvereniging Lekkum - Jan Wiemers 4 klein
Biljartschool Sneek Do. 03-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Biljartschool Sneek 3 - Biljartclub Gorredijk 3 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 04-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Oudleusen 1 - `t Westeinde 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 04-09-2020 19:30:00 C3 A 1 De IJssel 3 - ZBC 5 klein
Cafe De Schout Vr. 04-09-2020 19:30:00 B2 A 11 De Schout 21 - Z.B.C 21 klein
Biljartschool Sneek Vr. 04-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Biljartschool Sneek 1 - BV Noardeinde Workum klein
De Herberch fan Nylan Vr. 04-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
Particulier Vr. 04-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Biljartvereniging Kaldeklets - Krul Woudsend 1 klein
Friesche Club Vr. 04-09-2020 19:30:00 C2 A 1 De Friesche Club 1 - De Nostalgie 2 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 04-09-2020 19:30:00 C3 A 1 De Bleek - Posthoorn Dronrijp klein
De Herberch fan Nylan Vr. 04-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 - De Friesche Club 4 klein
Cafe Den Nostalgie Vr. 04-09-2020 19:30:00 C3 A 1 De Nostalgie 5 - Nea Tocht klein
Friesche Club Za. 05-09-2020 10:30:00 LK A 1 Friesche Club / Popma Biljartservice - BV Steenwijk klein
Biljartcentrum De Harmonie Za. 05-09-2020 10:30:00 LK A 1 De Harmonie - De Bleek klein
Het Blauwe Pand Za. 05-09-2020 10:30:00 LK A 1 Krul Woudsend 1 - Biljartschool.nl klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Za. 05-09-2020 10:30:00 LK A 1 BC Gorredijk - H.B.C./Diamant Techniek Noord klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Za. 05-09-2020 13:30:00 LK A 2 De Bleek - Friesche Club / Popma Biljartservice klein
Biljartvereniging Steenwijk Za. 05-09-2020 13:30:00 LK A 2 BV Steenwijk - De Harmonie klein
Biljartschool.nl Za. 05-09-2020 13:30:00 LK A 2 Biljartschool.nl - H.B.C./Diamant Techniek Noord klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Za. 05-09-2020 13:30:00 LK A 2 BC Gorredijk - Krul Woudsend 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 07-09-2020 19:30:00 C4 A 2 De Musketier 9 - KOT 40 3 klein
Cafe L'esperance Ma. 07-09-2020 19:30:00 C4 A 2 Centrum 5 - O. N. A. 6 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 07-09-2020 19:30:00 C1 A 2 De IJssel 1 - De Wiekslag 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 07-09-2020 19:30:00 C1 A 2 ZBC 2 - ZBC 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 07-09-2020 19:30:00 C1 A 2 KBC 1911 1 - De Koetsier 1 klein
Lustenburgt De Ma. 07-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Anti Poedel 4 - BVBZ 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 07-09-2020 19:30:00 C1 A 2 De Musketier 5 - De Musketier 4 klein
Veerhuis Ma. 07-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Amstelbron 4 - Anti Poedel 2 klein
Lustenburgt De Ma. 07-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Anti Poedel 1 - Amstelbron 3 klein
Veerhuis Ma. 07-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Amstelbron 1 - Impuls 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 07-09-2020 19:30:00 B2 A 2 De Pol 21 - `t Westeinde 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 07-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Trefkoele 1 - D.O.S. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 07-09-2020 19:30:00 C2 A 2 H.B.C. 3 - USV/De Brouwerij 2 klein
De Triangel Ma. 07-09-2020 19:30:00 C3 A 2 SMR 1 - De IJssel 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 07-09-2020 19:30:00 C4 A 2 ZBC 6 - Ens 2 klein
Landstede Ma. 07-09-2020 19:30:00 C4 A 2 B.V.V. `94 1 - SMR 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 07-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Moerkapelle 1 - Amstelbron 2 klein
Cafe Buitenzicht Ma. 07-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Buitenzicht - Hoogvliet-B klein
DE NOORDELING Ma. 07-09-2020 19:30:00 A A 2 Noorderling 4 - Biljartschool Sneek 6 groot
DE NOORDELING Ma. 07-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Noorderling 8 - N-joy 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 07-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Biljartclub De Bargebeck 1 - Lollum Waaxens klein
Dorpshuis Ma. 07-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Lollum Waaxens 3 - Mekkelholt 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 07-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Biljartclub De Bargebeck 6 - Mekkelholt 4 klein
Dorpshuis Ma. 07-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Nea Tocht - Biljartschool Sneek 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 08-09-2020 19:30:00 C3 B 2 De Musketier 8 - O. N. A. 5 klein
Veerhuis Di. 08-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Amstelbron 5 - De Pinguin 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 08-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Moerkapelle 3 - De Musketier 6 klein
Cafe L'esperance Di. 08-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Centrum 2 - O. N. A. 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 08-09-2020 19:30:00 B1 A 2 HZW 11 - D.O.S. 11 klein
De Keet Di. 08-09-2020 19:30:00 B1 A 2 H.G.L./Unipeche 11 - De IJssel 11 klein
De Triangel Di. 08-09-2020 19:30:00 C2 A 2 D.O.S. 3 - ZBC 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 08-09-2020 19:30:00 C2 A 2 HZW 1 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 08-09-2020 19:30:00 C3 A 2 USV/de Brouwerij 4 - Ens 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 08-09-2020 19:30:00 C3 A 2 De Pol 1 - ZBC 4 klein
Cafe De Amstelbron Di. 08-09-2020 19:30:00 B1 A 2 O. N. A. 1 - Holle Bolle Gijs 1 klein
Cafe L'esperance Di. 08-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Centrum 1 - O. N. A. 2 klein
De Posthoorn Di. 08-09-2020 19:30:00 C1 A 1 De Posthoorn-D - De Posthoorn-B klein
Capelle SPC Di. 08-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Capelle SPC-A - Honky Tonk klein
ReyerParc Di. 08-09-2020 19:30:00 B2 B 1 O.G.B.-B - `t Raedthuys-B klein
Biljartschool Sneek Di. 08-09-2020 19:30:00 A A 2 Biljartschool Sneek 7 - B.V. Steenwijk 1 groot
Biljartschool Sneek Di. 08-09-2020 19:30:00 B1 A 2 D.B.C. Sneek 2 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 09-09-2020 19:30:00 C4 A 2 Moerkapelle 4 - Rust Wat 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 BV Steenwijk 1 - De Bleistarte 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Kolonie 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 H.B.C. 2 - De Kolonie 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 USV/de Brouwerij 1 - H.B.C. 1 klein
Impuls Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 B 2 Impuls 3 - Mainstreet 2 klein
Lustenburgt De Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 B 2 Anti Poedel 5 - O.V.A. 2 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 O. N. A. 4 - Amstelbron 7 klein
Cafe L'esperance Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Mainstreet 1 - Impuls 2 klein
Cafe L'esperance Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Centrum 4 - KOT 40 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 09-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Musketier 7 - Anti Poedel 3 klein
De Keet Wo. 09-09-2020 19:30:00 B1 A 2 H.G.L./Unipeche 13 - K.B.C.1911 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 09-09-2020 19:30:00 B2 A 2 De Pomerans 21 - H.B.C. 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 09-09-2020 19:30:00 C2 A 2 `t Westeinde 1 - De Koetsier 2 klein
De Triangel Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 D.O.S. 4 - De Trefkoele 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 ZBC 5 - Steenwijk 6 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 UBC `2016 1 - Steenwijk 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 De Kolonie 3 - H.B.C. 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-09-2020 19:30:00 B2 A 12 Z.B.C 21 - Oudleusen 21 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 1 H.W.A.-B - H.W.A.-C klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Schollevaar - H.W.A.-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 09-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Schollevaar - Ommoord klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Schollevaar-A - Vriendenkring-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Vriendenkring-A - Kralingen klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 09-09-2020 19:30:00 B2 B 1 Vriendenkring-B - Kralingen-B klein
Poolcentrum Njoy Wo. 09-09-2020 19:30:00 B1 A 2 N-joy 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Friesche Club Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 De Friesche Club 5 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Krul Woudsend 2 - Biljartclub Gorredijk 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 BV Noardeinde Workum - Biljartclub Gorredijk 1 klein
Britsenburgh Wo. 09-09-2020 19:30:00 C1 A 2 B.C. Britsum 1 - Biljartschool Sneek 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-09-2020 19:30:00 C2 B 2 Biljartclub Gorredijk 5 - De Friesche Club 2 klein
Friesche Club Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 De Friesche Club 4 - BV Noardeinde Workum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Biljartclub Gorredijk 3 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-09-2020 20:00:00 C3 A 2 Posthoorn Dronrijp - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe De Posthoorn Do. 10-09-2020 19:00:00 C1 A 2 Dronrijp Harley Davidson - De Bleek klein
Cafe De Amstelbron Do. 10-09-2020 19:30:00 C4 A 2 O. N. A. 7 - Impuls 4 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 10-09-2020 19:30:00 C3 B 2 KOT 40 2 - Amstelbron 6 klein
Biljarthuys de Dam Do. 10-09-2020 19:30:00 C2 A 2 BVBZ 3 - Moerkapelle 2 klein
Café Rust Wat Do. 10-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Rust Wat 1 - De Musketier 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 10-09-2020 19:30:00 B2 A 2 De Musketier 3 - Centrum 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 10-09-2020 19:30:00 B1 A 2 H.B.C. 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 10-09-2020 19:30:00 C4 A 2 De Trefkoele 4 - UBC 2016 2 klein
Café De Kwayste Niet Do. 10-09-2020 19:30:00 B1 A 2 O.V.A. 1 - De Musketier 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 10-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Kralingen-A - Kralingen-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 10-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Hoogvliet-C - De Posthoorn klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 10-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Hoogvliet-B - De Rietlander klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 10-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Hofplein-A - Hofplein-B klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 10-09-2020 19:30:00 B1 A 1 S.V.Z. - Capelle SPC-B klein
Friesche Club Do. 10-09-2020 19:30:00 A A 2 De Friesche Club 7 - FC Land Transport groot
Zalencentrum Sint Nyk Do. 10-09-2020 19:30:00 A A 2 Biljartclub De Bargebeck 7 - D.B.C. Sneek groot
Cafe Den Nostalgie Do. 10-09-2020 19:30:00 B1 A 2 De Nostalgie 1 - D.B.C. Sneek 3 klein
Cafe V.d. Meer Do. 10-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Jan Wiemers 1 - De Friesche Club 6 klein
Het Blauwe Pand Do. 10-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Krul Woudsend 1 - Spider klein
Cafe V.d. Meer Do. 10-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Jan Wiemers 2 - De Nostalgie 5 klein
DE NOORDELING Do. 10-09-2020 19:30:00 C2 B 2 Noorderling 8 - Jan Wiemers 3 klein
Cafe V.d. Meer Do. 10-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Jan Wiemers 4 - De Nostalgie 5 klein
Cafe De Schout Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 A 2 De Schout 21 - BV de Mug 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 11-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De IJssel 2 - Reijersdam 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 11-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Steenwijk 3 - Oudleusen 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 11-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Steenwijk 4 - De Trefkoele 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 11-09-2020 19:30:00 C4 A 2 KBC 1911 3 - De Pol 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 11-09-2020 19:30:00 C4 A 2 KBC 1911 2 - `t Akkertien 1 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 11-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Hoogvliet - Honky Tonk klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 11-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Kralingen-A - Kralingen-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 11-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Vriendenkring-B - Vriendenkring-A klein
De Rietlander Vr. 11-09-2020 19:30:00 C2 A 1 De Rietlander - Hoogvliet-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 11-09-2020 19:30:00 C3 A 1 Schollevaar-B / C4 - Ommoord klein
De Rietlander Vr. 11-09-2020 19:30:00 B1 A 1 De Rietlander-A - Vriendenkring klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Schollevaar-A - Ommoord-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Kralingen-A - Buitenzicht klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Hoogvliet - S.V.Z. klein
Serviceflat Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Ommoord-A - Vriendenkring-A klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 A 1 `t Raedthuys-A - O.G.B.-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 B 1 Schollevaar-C - Ommoord-D klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 B 1 Schollevaar-B - Hofplein klein
Serviceflat Vr. 11-09-2020 19:30:00 B2 B 1 Ommoord-C - Vriendenkring-C klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 11-09-2020 19:30:00 B1 A 2 BC De Bosk 1 - De Nostalgie 2 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 11-09-2020 19:30:00 C3 A 2 De Bleek - Biljartvereniging Lekkum klein
Cafe Buitenzicht Za. 12-09-2020 13:00:00 B1 A 1 Buitenzicht - De Rietlander-B klein
Verenigingsgebouw De Wurf Za. 12-09-2020 19:15:00 C1 A 1 De Wurf / Kok Metaal 1 - De Wurf / Gebr. Kok 2 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Za. 12-09-2020 19:15:00 C1 A 1 Tokoloco 3 - Tokoloco 1 klein
Biljartcentrum Horna Za. 12-09-2020 19:15:00 C1 A 1 Horna 13 - Horna 10 klein
Biljartcentrum Horna Za. 12-09-2020 19:15:00 C1 A 1 Horna 11 - De Lindeboom 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Za. 12-09-2020 19:15:00 C1 A 1 N.H.D. 7 - `t Moddermannetje 2 klein
De Werf Dorpshuis Za. 12-09-2020 19:15:00 C1 A 1 D.O.E.T. 2 - D.O.E.T. 1 klein
De Witte Valk Za. 12-09-2020 19:15:00 B2 B 1 Acquit `83 2 - De Hoop 4 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Za. 12-09-2020 19:15:00 B2 B 1 Twisk 2 - Horna 16 klein
Het Gouden Hoofd Za. 12-09-2020 19:15:00 B2 B 1 Het Gouden Hoofd 2 - `t Kraaienest 3 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Za. 12-09-2020 19:15:00 B2 B 1 Het Witte Huis 4 - Horna 17 klein
Café 't Centrum Za. 12-09-2020 19:15:00 B2 B 1 Het Centrum 2 - De Hoop 5 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 12-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Sombroek 3 - W.B.C. 1 klein
De Vriendschap Za. 12-09-2020 19:30:00 C2 A 1 De Vriendschap 4 - Sombroek 4 klein
Dorpshuis De Uitkijk Za. 12-09-2020 19:30:00 C2 A 1 De Carambole 1 - Turnlust 3 klein
De Draaikolk Za. 12-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Turnlust 2 - HHW 1 klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 12-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Wieringermeer `85 1 - D.N.O.86 3 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 12-09-2020 19:30:00 C2 A 1 W.B.C. 2 - DKB/Pr. Maurits klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 12-09-2020 19:30:00 C2 A 1 H.N.K. 1 - De Vriendschap 3 klein
Cafe L'esperance Ma. 14-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Centrum 5 - Moerkapelle 4 klein
Café Rust Wat Ma. 14-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Rust Wat 2 - De Musketier 9 klein
Ons Dorphuis Ma. 14-09-2020 19:30:00 C1 A 3 De Kolonie 1 - De IJssel 1 klein
De Triangel Ma. 14-09-2020 19:30:00 C1 A 3 D.O.S. 1 - BV Steenwijk 1 klein
Café De Kwayste Niet Ma. 14-09-2020 19:30:00 C3 B 3 O.V.A. 2 - Impuls 3 klein
Lustenburgt De Ma. 14-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Anti Poedel 1 - BVBZ 1 klein
Veerhuis Ma. 14-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Amstelbron 3 - Anti Poedel 2 klein
Cafe L'esperance Ma. 14-09-2020 19:30:00 B2 A 3 Centrum 3 - Rust Wat 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 14-09-2020 19:30:00 B1 A 3 De IJssel 11 - HZW 11 klein
De Triangel Ma. 14-09-2020 19:30:00 B1 A 3 D.O.S. 11 - H.B.C. 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 14-09-2020 19:30:00 B2 A 3 BV de Mug 21 - Oudleusen 21 klein
De Magneet Ma. 14-09-2020 19:30:00 C2 A 3 De Koetsier 2 - Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-09-2020 19:30:00 C3 A 3 ZBC 4 - D.O.S. 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 14-09-2020 19:30:00 C3 A 3 De Trefkoele 2 - Ens 1 klein
De Triangel Ma. 14-09-2020 19:30:00 C4 A 3 SMR 2 - KBC 1911 2 klein
Cafe De Amstelbron Ma. 14-09-2020 19:30:00 B1 A 3 O. N. A. 2 - Holle Bolle Gijs 1 klein
Biljartschool Sneek Ma. 14-09-2020 19:30:00 A A 3 D.B.C. Sneek - De Friesche Club 7 groot
DE NOORDELING Ma. 14-09-2020 19:30:00 A A 3 Noorderling 5 - Biljartclub De Bargebeck 7 groot
Rockcafé Spider Ma. 14-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Spider - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
Particulier Ma. 14-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Biljartvereniging Kaldeklets - Nea Tocht klein
Cafe De Amstelbron Di. 15-09-2020 19:30:00 C4 A 3 O. N. A. 6 - Impuls 4 klein
't Ende Di. 15-09-2020 19:30:00 C1 A 3 De Bleistarte 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 B 3 De Musketier 8 - Anti Poedel 5 klein
Cafe 't Anker Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 A 3 De Pinguin 1 - O. N. A. 4 klein
Veerhuis Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Amstelbron 7 - Mainstreet 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 A 3 KOT 40 1 - Impuls 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 15-09-2020 19:30:00 C2 A 3 De Musketier 6 - BVBZ 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 15-09-2020 19:30:00 C1 A 3 De Musketier 4 - Amstelbron 4 klein
Cafe L'esperance Di. 15-09-2020 19:30:00 B2 A 3 Centrum 2 - De Musketier 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 15-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 15-09-2020 19:30:00 C2 A 3 USV/De Brouwerij 3 - `t Westeinde 1 klein
De Keet Di. 15-09-2020 19:30:00 C2 A 3 HGL/CDS/Schol 1 - De Trefkoele 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Steenwijk 5 - ZBC 5 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Steenwijk 6 - SMR 1 klein
Veerhuis Di. 15-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Amstelbron 2 - O.V.A. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 15-09-2020 19:30:00 B1 A 3 De Musketier 1 - O. N. A. 1 klein
Cafe L'esperance Di. 15-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Centrum 1 - Moerkapelle 1 klein
De Posthoorn Di. 15-09-2020 19:30:00 C1 A 2 De Posthoorn-C - De Posthoorn-D klein
Café Honky Tonk Di. 15-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Honky Tonk - Capelle SPC-B klein
Capelle SPC Di. 15-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Capelle SPC-A - Buitenzicht klein
ReyerParc Di. 15-09-2020 19:30:00 B2 A 2 O.G.B.-A - Ommoord-A klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 15-09-2020 19:30:00 A A 3 B.V. Steenwijk 1 - Noorderling 4 groot
Friesche Club Di. 15-09-2020 19:30:00 C2 A 3 De Friesche Club 3 - Mekkelholt 5 klein
Biljartschool Sneek Di. 15-09-2020 19:30:00 C2 B 3 Biljartschool Sneek 2 - Biljartcentrum Akkrum klein
Café Kromme Knilles Di. 15-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-09-2020 19:30:00 C1 A 3 ZBC 1 - KBC 1911 1 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 B 3 O. N. A. 5 - Amstelbron 6 klein
Cafe L'esperance Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Centrum 4 - Amstelbron 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 3 De Musketier 7 - Moerkapelle 3 klein
Lustenburgt De Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Anti Poedel 3 - BVBZ 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 16-09-2020 19:30:00 B2 A 3 De Musketier 2 - Amstelbron 1 klein
HET WITTE PEERD Wo. 16-09-2020 19:30:00 B2 A 3 `t Westeinde 21 - De Schout 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Reijersdam 1 - H.B.C. 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 3 USV/De Brouwerij 2 - HZW 1 klein
De Triangel Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 3 D.O.S. 2 - D.O.S. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 A 3 H.B.C. 4 - UBC `2016 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 A 3 De Trefkoele 3 - USV/de Brouwerij 4 klein
Akkertien Wo. 16-09-2020 19:30:00 C4 A 3 `t Akkertien 1 - ZBC 6 klein
't Roefje Wo. 16-09-2020 19:30:00 C4 A 3 Ens 2 - KBC 1911 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 16-09-2020 19:30:00 C4 A 3 UBC 2016 2 - De Pol 2 klein
De Rietlander Wo. 16-09-2020 19:30:00 C1 A 2 De Rietlander - Kralingen-A klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 16-09-2020 19:30:00 C1 A 2 H.W.A.-C - Schollevaar klein
Café Honky Tonk Wo. 16-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Honky Tonk - H.W.A.-B klein
De Posthoorn Wo. 16-09-2020 19:30:00 C1 A 2 De Posthoorn-B - Hoogvliet klein
Serviceflat Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Ommoord - De Rietlander klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 2 `t Raedthuys - Schollevaar klein
De Posthoorn Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Posthoorn - Vriendenkring-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 16-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Vriendenkring-B - Schollevaar-B / C4 klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 16-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Vriendenkring - S.V.Z. klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 16-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Biljartclub De Bierhalle - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 16-09-2020 19:30:00 B2 A 1 De Klameare - De Nostalgie 3 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 16-09-2020 19:30:00 B2 B 1 Posthoorn Dronrijp - De Trochstompers klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Biljartclub Gorredijk 1 - B.C. Britsum 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Biljartclub Gorredijk 2 - BV Noardeinde Workum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Biljartclub Gorredijk 4 - HWA 6 klein
Sarto Do. 17-09-2020 19:15:00 B1 A 1 De Carambole / Sarto 1 - WF / Cultura klein
Cafe 't Wagenwiel Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 B 1 B.C.L. 1 - De Stompetoren 1 klein
De Brink Do. 17-09-2020 19:15:00 B1 A 1 D.R.K. 1 - De Ark 1 klein
't Ankertje Do. 17-09-2020 19:15:00 B1 A 1 De Hoop 1 - N.H.D. 17 klein
De Werf Dorpshuis Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 B 1 D.O.E.T. 3 - De Sport klein
Verenigingsgebouw-stichting Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 B 1 `t Moddermannetje 5 - `t Moddermannetje 4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 B 1 N.H.D. 11 - De Lindeboom 2 klein
Biljartcentrum Horna Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 B 1 Horna 19 - De Opkomst 1 klein
Sarto Do. 17-09-2020 19:15:00 B1 A 1 De Carambole / Sarto 2 - Het Witte Huis 1 klein
Biljartcentrum Horna Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 A 1 Horna 20 - De Paus klein
't Kraainest Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 A 1 `t Kraaienest 2 - De Torenschouw klein
Cafe Rest. Cultura Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 A 1 TEAM - Tokoloco 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Do. 17-09-2020 19:15:00 C2 A 1 `t Moddermannetje 3 - Het Witte Huis 2 klein
Café 't Centrum Do. 17-09-2020 19:15:00 B2 A 1 Het Centrum 1 - A.B.C. 2 klein
Cafe De Post Do. 17-09-2020 19:15:00 B2 A 1 Kunstgenot 2 - B.C.B.S. klein
Cafe 't Centrum Do. 17-09-2020 19:15:00 B2 A 1 `t Centrum 3 - De Ark 2 klein
't Ankertje Do. 17-09-2020 19:15:00 B2 A 1 De Hoop 3 - Twisk 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 17-09-2020 19:15:00 B2 A 1 N.H.D. 16 - N.H.D. 19 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 17-09-2020 19:30:00 C4 A 3 KOT 40 3 - O. N. A. 7 klein
De Magneet Do. 17-09-2020 19:30:00 C1 A 3 De Koetsier 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Havezathe Do. 17-09-2020 19:30:00 C1 A 3 De Wiekslag 1 - ZBC 2 klein
Ons Dorphuis Do. 17-09-2020 19:30:00 C1 A 3 De Kolonie 2 - H.B.C. 2 klein
Cafe L'esperance Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 B 3 Mainstreet 2 - KOT 40 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 17-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Moerkapelle 2 - Anti Poedel 4 klein
Cafe De Amstelbron Do. 17-09-2020 19:30:00 B2 A 3 O. N. A. 3 - Impuls 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 17-09-2020 19:30:00 B1 A 3 K.B.C.1911 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
De Triangel Do. 17-09-2020 19:30:00 B2 A 3 D.O.S. 21 - De Pomerans 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-09-2020 19:30:00 B2 A 3 H.B.C. 21 - De Pol 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 17-09-2020 19:30:00 C4 A 3 De Trefkoele 4 - B.V.V. `94 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 17-09-2020 19:30:00 C1 A 2 H.W.A.-A - De Maasstad klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 17-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Kralingen-A - Hoogvliet-C klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Hofplein-B - Schollevaar-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Hofplein-C - Hoogvliet-B klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 17-09-2020 19:30:00 B2 A 2 S.V.Z. - Kralingen-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 17-09-2020 19:30:00 B2 B 2 Kralingen-B - Schollevaar-B klein
Friesche Club Do. 17-09-2020 19:30:00 A A 3 FC Land Transport - Biljartschool Sneek 7 groot
Poolcentrum Njoy Do. 17-09-2020 19:30:00 B2 B 1 Cue Action - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 17-09-2020 19:30:00 C2 A 3 De Nostalgie 4 - HWA Hotel van Krimpen klein
Cafe V.d. Meer Do. 17-09-2020 19:30:00 C2 B 3 Jan Wiemers 3 - Biljartclub Gorredijk 5 klein
Dorpshuis Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Biljartvereniging Lekkum - Posthoorn Dronrijp klein
Cafe Den Nostalgie Do. 17-09-2020 19:30:00 C3 A 3 De Nostalgie 5 - De Bleek klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 18-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Oudleusen 1 - De IJssel 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 18-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Steenwijk 4 - De Kolonie 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 18-09-2020 19:30:00 C3 A 3 De IJssel 3 - De Pol 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 18-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Kralingen-B - Hoogvliet-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 18-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Hoogvliet-A - Buitenzicht klein
Serviceflat Vr. 18-09-2020 19:30:00 C3 A 2 Ommoord - Vriendenkring-A klein
De Rietlander Vr. 18-09-2020 19:30:00 C3 A 2 De Rietlander - Hoogvliet-A klein
De Rietlander Vr. 18-09-2020 19:30:00 B1 A 2 De Rietlander-B - De Rietlander-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Vriendenkring-A - Hoogvliet klein
Serviceflat Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Ommoord-B - `t Raedthuys-A klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 B 2 `t Raedthuys-B - Ommoord-C klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 B 2 Vriendenkring-C - Vriendenkring-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 B 2 Hofplein - Schollevaar-C klein
Serviceflat Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 B 2 Ommoord-D - O.G.B.-B klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 18-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Biljartclub Gorredijk 7 - Driebandenclub De Smidte klein
Biljartschool Sneek Vr. 18-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Biljartschool Sneek 1 - Dronrijp Harley Davidson klein
De Herberch fan Nylan Vr. 18-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - Krul Woudsend 2 klein
Particulier Vr. 18-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Biljartvereniging Kaldeklets - De Friesche Club 5 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 18-09-2020 19:30:00 C1 A 3 De Bleek - Krul Woudsend 1 klein
Het Blauwe Pand Vr. 18-09-2020 19:30:00 C2 B 3 Krul Woudsend 3 - Noorderling 8 klein
Biljartschool Sneek Vr. 18-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Biljartschool Sneek 3 - Jan Wiemers 4 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 18-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 - Biljartclub Gorredijk 3 klein
Cafe Buitenzicht Za. 19-09-2020 13:00:00 B2 A 2 Buitenzicht - Schollevaar-A klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 A 1 De Treffers 2 - Woud 3 klein
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 A 1 KOT 1 - Turnlust 4 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 A 1 D.N.O.86 1 - De Branding 1 klein
DE OOIEVAAR Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Ons Genoegen 3 - B&S 1 klein
Buurthuis Elto Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 B 1 BC ELTO 1 - D.N.O.86 2 klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 B 1 De Treffers 1 - Woud 2 klein
DE OOIEVAAR Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 B 1 Ons Genoegen 1 - Ons Genoegen 4 klein
't Dorpshuis Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 B 1 BIOS 2 - Kaper 2 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 19-09-2020 19:30:00 B2 B 1 Dorpshuis Callantsoog 1 - S.D.S. 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 19-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Sombroek 2 - Turnlust 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 19-09-2020 19:30:00 C1 A 1 De Liefhebber 3 - BCS 1 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 19-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Dorpshuis Callantsoog 2 - De Vriendschap 2 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 19-09-2020 19:30:00 C1 A 1 S.D.S. 2 - KOT 2 klein
Buurthuis Elto Za. 19-09-2020 19:30:00 C3 A 1 BC ELTO 2 - De Stille Kracht klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 19-09-2020 19:30:00 C3 A 1 De Liefhebber 4 - W.B.C. 3 klein
't Dorpshuis Za. 19-09-2020 19:30:00 C3 A 1 BIOS 3 - DKB/Pr. Maurits klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 19-09-2020 19:30:00 C3 A 1 H.N.K. 2 - Turnlust 5 klein
Buurthuis Elto Za. 19-09-2020 19:30:00 C3 B 1 BC ELTO 3 - Turnlust 6 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 19-09-2020 19:30:00 C3 B 1 De Liefhebber 5 - Royal klein
't Dorpshuis Za. 19-09-2020 19:30:00 C3 B 1 BIOS 4 - H.N.K. 3 klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 19-09-2020 19:30:00 C3 B 1 Wieringermeer `85 2 - Dorpshuis Callantsoog 3 klein
Cafe De Stompetoren Zo. 20-09-2020 19:15:00 C3 A 1 De Stompetoren 2 - Jong Leven 1 klein
De Brink Zo. 20-09-2020 19:15:00 C3 A 1 D.R.K. 3 - Acquit '83 2 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 20-09-2020 19:15:00 C3 A 1 D.O.E.T. 4 - D.O.E.T. 6 klein
Eetcafe Halfweg Zo. 20-09-2020 19:15:00 C3 A 1 Nieuw leven 1 - Nieuw leven 2 klein
Cafe 't Wagenwiel Zo. 20-09-2020 19:15:00 C3 A 1 B.C.L. 2 - Het Witte Huis 3 klein
Cafe De Post Zo. 20-09-2020 19:15:00 C3 A 1 Kunstgenot 1 - N.H.D. 5 klein
Cafe 't Centrum Zo. 20-09-2020 19:15:00 C3 A 1 `t Centrum 2 - `t Centrum 1 klein
Impuls Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 A 4 Impuls 4 - KOT 40 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 A 4 De Musketier 9 - Centrum 5 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 21-09-2020 19:30:00 C1 A 4 KBC 1911 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-09-2020 19:30:00 C1 A 4 H.B.C. 1 - De Koetsier 1 klein
Lustenburgt De Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 4 Anti Poedel 4 - De Musketier 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 21-09-2020 19:30:00 C1 A 4 De Musketier 5 - Anti Poedel 1 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 21-09-2020 19:30:00 C1 A 4 BVBZ 1 - Amstelbron 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 21-09-2020 19:30:00 C1 A 4 ZBC 2 - De Kolonie 1 klein
Veerhuis Ma. 21-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Amstelbron 1 - Centrum 3 klein
De Keet Ma. 21-09-2020 19:30:00 B1 A 4 H.G.L./CDS/Schol 12 - D.O.S. 11 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 21-09-2020 19:30:00 B2 A 4 De Pol 21 - D.O.S. 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 4 De Trefkoele 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 4 H.B.C. 3 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 A 4 SMR 1 - Steenwijk 5 klein
De Buitensocieteit Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 A 4 ZBC 6 - SMR 2 klein
Landstede Ma. 21-09-2020 19:30:00 C4 A 4 B.V.V. `94 1 - UBC 2016 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 21-09-2020 19:30:00 C1 A 4 De IJssel 1 - De Kolonie 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 21-09-2020 19:30:00 B1 A 4 Moerkapelle 1 - O. N. A. 2 klein
Capelle SPC Ma. 21-09-2020 19:30:00 C1 A 3 De Maasstad - H.W.A.-C klein
Cafe Buitenzicht Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Buitenzicht - Ommoord klein
BV Onder Ons Ma. 21-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Onder Ons '67 Pearle - Onder Ons `67 4 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Ma. 21-09-2020 19:30:00 C1 A 1 B.C.O. - Biljartvereniging KSA klein
Café De Taveerne Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 1 De Taveerne 1 - Wormerveerse Biljart Ver. klein
Café De Taveerne Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 A 1 C3 De Taveerne 3 - C3 De Taveerne 4 klein
Café Thuys Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 B 1 C3 De Klipper 3 - C3 Bolwerk `81 6 klein
DE NOORDELING Ma. 21-09-2020 19:30:00 A A 4 Noorderling 4 - FC Land Transport groot
Dorpshuis Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 A 4 Lollum Waaxens 3 - HWA 4 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 21-09-2020 19:30:00 C2 4 Biljartclub De Bargebeck 6 - klein
Dorpshuis Ma. 21-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Nea Tocht - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Di. 22-09-2020 19:15:00 C1 A 2 Tokoloco 1 - D.O.E.T. 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Di. 22-09-2020 19:15:00 C1 A 2 `t Moddermannetje 2 - D.O.E.T. 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Di. 22-09-2020 19:15:00 C1 A 2 N.H.D. 7 - De Lindeboom 1 klein
Biljartcentrum Horna Di. 22-09-2020 19:15:00 C1 A 2 Horna 10 - Horna 11 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Di. 22-09-2020 19:15:00 C1 A 2 De Wurf / Gebr. Kok 2 - Horna 13 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Di. 22-09-2020 19:15:00 C1 A 2 Tokoloco 3 - De Wurf / Kok Metaal 1 klein
Biljartcentrum Horna Di. 22-09-2020 19:15:00 B2 B 2 Horna 17 - Het Centrum 2 klein
't Kraainest Di. 22-09-2020 19:15:00 B2 B 2 `t Kraaienest 3 - Het Witte Huis 4 klein
Biljartcentrum Horna Di. 22-09-2020 19:15:00 B2 B 2 Horna 16 - Het Gouden Hoofd 2 klein
't Ankertje Di. 22-09-2020 19:15:00 B2 B 2 De Hoop 4 - Twisk 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Di. 22-09-2020 19:15:00 B2 B 2 `t Moddermannetje 1 - Acquit `83 2 klein
Biljarthuys de Dam Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 4 BVBZ 2 - Moerkapelle 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 4 Moerkapelle 3 - Anti Poedel 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 4 HZW 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Keet Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 4 H.G.L./Unipeche 11 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 4 D.O.S. 3 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 4 HZW 1 - Reijersdam 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 A 4 USV/de Brouwerij 4 - ZBC 4 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 A 4 De Pol 1 - Steenwijk 6 klein
Cafe De Amstelbron Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 4 O. N. A. 1 - Amstelbron 2 klein
Capelle SPC Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Capelle SPC-B - Vriendenkring klein
ReyerParc Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 B 3 O.G.B.-B - Ommoord-C klein
Cafe Westerhout Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Vriendenkring 1 Cafe Tapuit - `t Wasbeertje 1 klein
Café Bert Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Bolwerk `81 2 - Club 70 5 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 22-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Norhtgo Royal 1 - Scheiwijck 1 klein
Cafe Westerhout Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Vriendenkring - `t Wasbeertje 2 klein
Café Thuys Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 1 De Klipper 7 - De Klipper 6 klein
Thuus bi-j Theun Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Bolwerk `81 4 - De Krim 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Alles Door Oefening 4 - Alles Door Oefening 5 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Norhtgo Royal 2 - Norhtgo Royal 3 klein
't Poelhuys Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 1 Luto 3 - Onder Ons '67 1 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 A 1 B.s.m. 4 - B.s.m.1 klein
Café Thuys Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 A 1 C3 De Klipper 5 - C3 De Klipper 4 klein
't Poelhuys Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 B 1 C3 Biljartvereniging Luto 1 - C3 Sportrust 4 klein
Café De Taveerne Di. 22-09-2020 19:30:00 C3 B 1 C3 De Taveerne 2 - C3 De Taveerne 5 klein
Biljartschool Sneek Di. 22-09-2020 19:30:00 A A 4 Biljartschool Sneek 7 - D.B.C. Sneek groot
Café Kromme Knilles Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Biljartcentrum Akkrum - Noorderling/Harlingen klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 22-09-2020 19:30:00 B2 B 2 Biljartclub De Bargebeck 3 - Posthoorn Dronrijp klein
Café Kromme Knilles Di. 22-09-2020 19:30:00 C2 B 4 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 2 klein
Britsenburgh Wo. 23-09-2020 13:30:00 R3 A 1 B.C. Britsum - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis De Tuolle Wo. 23-09-2020 13:30:00 R3 A 1 TOG Tersoal - Nea Tocht 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 23-09-2020 19:30:00 C4 A 4 Moerkapelle 4 - O. N. A. 6 klein
Lustenburgt De Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 Anti Poedel 2 - De Musketier 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Z.B.C 21 - BV de Mug 21 klein
't Roefje Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Ens 1 - De Trefkoele 3 klein
De Triangel Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 4 D.O.S. 4 - De IJssel 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 4 ZBC 5 - H.B.C. 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 4 UBC `2016 1 - Steenwijk 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 4 De Kolonie 3 - De Trefkoele 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 23-09-2020 19:30:00 C4 A 4 De Pol 2 - Ens 2 klein
De Triangel Wo. 23-09-2020 19:30:00 C2 A 19 D.O.S. 2 - ZBC 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 USV/de Brouwerij 1 - ZBC 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 H.B.C. 2 - De Bleistarte 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 Auto Veld BV Steenwijk 2 - D.O.S. 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 3 H.W.A.-B - De Posthoorn-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Schollevaar - Honky Tonk klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 23-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Schollevaar - Vriendenkring-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Vriendenkring-A - Vriendenkring-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 23-09-2020 19:30:00 B2 B 3 Vriendenkring-B - `t Raedthuys-B klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 23-09-2020 19:30:00 B1 A 1 B.C.O. De beste keus 3 - Concordia 2 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Velsen 1 - Velsen 2 klein
Biljartcentrum Teylingen Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 A 1 C4 Sportrust 3 - C3 Excelsior 2 klein
Café Sport Wo. 23-09-2020 19:30:00 C3 B 1 C3 Excelsior 1 - C3 Alles Door Oefening 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 23-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartclub Gorredijk 7 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 23-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Driebandenclub De Smidte - De Klameare klein
De Herberch fan Nylan Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 - De Bleek klein
Friesche Club Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 De Friesche Club 5 - Spider klein
Het Blauwe Pand Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 Krul Woudsend 2 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 BV Noardeinde Workum - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 klein
Britsenburgh Wo. 23-09-2020 19:30:00 C1 A 4 B.C. Britsum 1 - Biljartclub Gorredijk 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 23-09-2020 19:30:00 C2 4 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 3 - klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-09-2020 19:30:00 C2 B 4 Biljartclub Gorredijk 5 - Krul Woudsend 3 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 23-09-2020 20:00:00 C3 A 4 Posthoorn Dronrijp - De Friesche Club 4 klein
Dorpshuis Do. 24-09-2020 13:30:00 R3 A 1 Lollum Waaxens 2 - Biljartclub Gorredijk 6 klein
Dorpshuis Do. 24-09-2020 13:30:00 R3 A 1 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Cafe De Posthoorn Do. 24-09-2020 19:00:00 C1 A 4 Dronrijp Harley Davidson - Krul Woudsend 1 klein
Café 't Bonte Paard Do. 24-09-2020 19:15:00 C4 A 1 Dames Bonte Paard - Het Wapen Van Grootebroek klein
De Welkomst Do. 24-09-2020 19:15:00 C4 A 1 De Opkomst 2 - De Opkomst 3 klein
Cafe 't Wagenwiel Do. 24-09-2020 19:15:00 C4 A 1 `t Wagenwiel - D.O.E.T. 5 klein
Café 't Bonte Paard Do. 24-09-2020 19:15:00 B1 B 1 A.B.C. 1 - WF / Gouden Hoofd klein
't Ankertje Do. 24-09-2020 19:15:00 B1 B 1 De Hoop 2 - De Wurf 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 24-09-2020 19:15:00 B1 B 1 N.H.D. 18 - Horna 18 klein
Dorpshuis De Vang Do. 24-09-2020 19:15:00 B1 B 1 Jong Leven 2 - `t Kraaienest 1 klein
Biljartcentrum Horna Do. 24-09-2020 19:15:00 LK A 1 Juwelier De Vries - D.O.E.T. Kader klein
Biljartcentrum Ton Schipper Do. 24-09-2020 19:15:00 LK A 1 Tokoloco Kader - B.C.S. 3 klein
Biljartcentrum Horna Do. 24-09-2020 19:15:00 LK A 1 Horna 5 - Horna 3 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 24-09-2020 19:15:00 LK A 1 B.C.S. 2 - Sombroek Langedijk 12 klein
Cafe De Amstelbron Do. 24-09-2020 19:30:00 C4 A 4 O. N. A. 7 - Rust Wat 2 klein
Biljarthuys de Dam Do. 24-09-2020 19:30:00 C2 A 4 BVBZ 3 - De Musketier 7 klein
Café Rust Wat Do. 24-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Rust Wat 1 - Centrum 2 klein
Impuls Do. 24-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Impuls 1 - De Musketier 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 24-09-2020 19:30:00 B2 A 4 De Musketier 3 - O. N. A. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-09-2020 19:30:00 B1 A 4 H.B.C. 11 - De IJssel 11 klein
Holle Bolle Gijs Do. 24-09-2020 19:30:00 B1 A 4 Holle Bolle Gijs 1 - De Musketier 1 klein
Café De Kwayste Niet Do. 24-09-2020 19:30:00 B1 A 4 O.V.A. 1 - Centrum 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 24-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Kralingen-B - De Rietlander klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 24-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Hoogvliet-C - Kralingen-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Hofplein-A - De Rietlander klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Kralingen - Ommoord klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 24-09-2020 19:30:00 B1 A 3 S.V.Z. - De Rietlander-B klein
Café Bert Do. 24-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Bolwerk `81 3 - Bolwerk `81 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Do. 24-09-2020 19:30:00 B1 A 1 Het Koetshuys 1 - Kamperduin klein
Café Bert Do. 24-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Bolwerk `81 5 - Alles Door Oefening 1 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 1 C3 B.s.m. 2 - C4 B.s.m. 3 klein
Grand Café De Bulls Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 B 1 C3 De Krim 2 - C3 De Krim 3 klein
Friesche Club Do. 24-09-2020 19:30:00 A A 4 De Friesche Club 7 - Noorderling 5 groot
Biljartschool Sneek Do. 24-09-2020 19:30:00 A A 4 Biljartschool Sneek 6 - B.V. Steenwijk 1 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Biljartclub Gorredijk 3 - BV Noardeinde Workum klein
Cafe V.d. Meer Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Jan Wiemers 4 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Dorpshuis Do. 24-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Biljartvereniging Lekkum - De Nostalgie 5 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 4 Oudleusen 21 - `t Westeinde 21 klein
Cafe De Schout Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 4 De Schout 21 - H.B.C. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 25-09-2020 19:30:00 C2 A 4 De IJssel 2 - De Koetsier 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 25-09-2020 19:30:00 C2 A 4 Steenwijk 3 - USV/De Brouwerij 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 25-09-2020 19:30:00 C4 A 4 KBC 1911 3 - `t Akkertien 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 25-09-2020 19:30:00 C4 A 4 KBC 1911 2 - De Trefkoele 4 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 25-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Hoogvliet - De Posthoorn-C klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 25-09-2020 19:30:00 C1 A 3 Kralingen-A - H.W.A.-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 25-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Vriendenkring-B - Kralingen-A klein
De Rietlander Vr. 25-09-2020 19:30:00 C2 A 3 De Rietlander - `t Raedthuys klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 25-09-2020 19:30:00 C2 A 3 Hoogvliet-B - Hoogvliet-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 25-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Hoogvliet-A - Hofplein-C klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 25-09-2020 19:30:00 C3 A 3 Schollevaar-B / C4 - Hofplein-B klein
De Rietlander Vr. 25-09-2020 19:30:00 B1 A 3 De Rietlander-A - Capelle SPC-A klein
Serviceflat Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 3 Ommoord-B - Buitenzicht klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 3 Schollevaar-A - S.V.Z. klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 3 Kralingen-A - Vriendenkring-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 3 Hoogvliet - O.G.B.-A klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 A 3 `t Raedthuys-A - Ommoord-A klein
Serviceflat Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 B 3 Ommoord-D - Hofplein klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 B 3 Schollevaar-C - Kralingen-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 B 3 Schollevaar-B - Vriendenkring-C klein
BV Onder Ons Vr. 25-09-2020 19:30:00 C1 A 1 Onder Ons `67 TBPBouw - Onder Ons `67 C1 Pearle klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 25-09-2020 19:30:00 C2 A 1 Club 70 1 - Club 70 2 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 25-09-2020 19:30:00 C3 A 1 C3 B.C.O. De beste keus 2 - C4 Luto 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 25-09-2020 19:30:00 C3 A 1 C3 Club 70 3 - C3 Club 70 4 klein
BV Onder Ons Vr. 25-09-2020 19:30:00 C3 B 1 C3 Onder Ons `67 2 - C3 Onder Ons `67 Special Software klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 25-09-2020 19:30:00 B2 B 2 BC De Bosk 2 - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Biljartschool Sneek Vr. 25-09-2020 19:30:00 C1 A 4 Biljartschool Sneek 1 - Biljartclub Gorredijk 1 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 25-09-2020 19:30:00 C3 A 4 De Bleek - Biljartschool Sneek 3 klein
Biljartschool.nl Za. 26-09-2020 10:30:00 LK A 3 Biljartschool.nl - De Harmonie klein
Het Blauwe Pand Za. 26-09-2020 10:30:00 LK A 3 Krul Woudsend 1 - Friesche Club / Popma Biljartservice klein
Het Blauwe Pand Za. 26-09-2020 10:30:00 LK A 3 Krul Woudsend 2 - De Bleek klein
Biljartvereniging Steenwijk Za. 26-09-2020 10:30:00 LK A 3 BV Steenwijk - BC Gorredijk klein
Cafe Buitenzicht Za. 26-09-2020 13:00:00 B1 A 3 Buitenzicht - Honky Tonk klein
Biljartcentrum De Harmonie Za. 26-09-2020 13:30:00 LK A 4 De Harmonie - Friesche Club / Popma Biljartservice klein
Biljartvereniging Steenwijk Za. 26-09-2020 13:30:00 LK A 4 BV Steenwijk - De Bleek klein
Het Blauwe Pand Za. 26-09-2020 13:30:00 LK A 4 Krul Woudsend 1 - BC Gorredijk klein
Biljartschool.nl Za. 26-09-2020 13:30:00 LK A 4 Biljartschool.nl - Krul Woudsend 2 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 26-09-2020 19:30:00 C2 A 2 W.B.C. 1 - Wieringermeer `85 1 klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 26-09-2020 19:30:00 C2 A 2 DKB/Pr. Maurits - De Vriendschap 4 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 26-09-2020 19:30:00 C2 A 2 D.N.O.86 3 - W.B.C. 2 klein
De Vriendschap Za. 26-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Vriendschap 3 - Sombroek 3 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 26-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Sombroek 4 - Sombroek 5 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 26-09-2020 19:30:00 C2 A 2 HHW 1 - De Carambole 1 klein
De Draaikolk Za. 26-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Turnlust 3 - Turnlust 2 klein
Cafe De Ark Ma. 28-09-2020 19:15:00 B1 A 2 De Ark 1 - De Hoop 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Ma. 28-09-2020 19:15:00 B1 A 2 N.H.D. 20 - De Carambole / Sarto 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Ma. 28-09-2020 19:15:00 B1 A 2 N.H.D. 17 - De Carambole / Sarto 2 klein
Ma. 28-09-2020 19:15:00 B1 A 2 WF / Cultura - D.R.K. 1 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 A 2 Tokoloco 2 - `t Moddermannetje 3 klein
De Torenschouw Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 A 2 De Torenschouw - TEAM klein
Cafe De Paus Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 A 2 De Paus - `t Kraaienest 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 A 2 N.H.D. 4 - Horna 20 klein
De Dres Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 B 2 De Sport - Horna 19 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 B 2 `t Moddermannetje 4 - D.O.E.T. 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 B 2 `t Moddermannetje 5 - De Lindeboom 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 B 2 N.H.D. 11 - De Stompetoren 1 klein
De Welkomst Ma. 28-09-2020 19:15:00 C2 B 2 De Opkomst 1 - B.C.L. 1 klein
Café 't Bonte Paard Ma. 28-09-2020 19:15:00 B2 A 2 A.B.C. 2 - N.H.D. 19 klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Ma. 28-09-2020 19:15:00 B2 A 2 Twisk 1 - N.H.D. 16 klein
Cafe De Ark Ma. 28-09-2020 19:15:00 B2 A 2 De Ark 2 - De Hoop 3 klein
Eetcafe Halfweg Ma. 28-09-2020 19:15:00 B2 A 2 B.C.B.S. - `t Centrum 3 klein
Café 't Centrum Ma. 28-09-2020 19:15:00 B2 A 2 Het Centrum 1 - Kunstgenot 2 klein
Cafe L'esperance Ma. 28-09-2020 19:30:00 C4 A 5 Centrum 5 - O. N. A. 7 klein
Café Rust Wat Ma. 28-09-2020 19:30:00 C4 A 5 Rust Wat 2 - Impuls 4 klein
Impuls Ma. 28-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Impuls 2 - Amstelbron 7 klein
Lustenburgt De Ma. 28-09-2020 19:30:00 C1 A 5 Anti Poedel 1 - Amstelbron 4 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 28-09-2020 19:30:00 C1 A 5 BVBZ 1 - De Musketier 5 klein
Veerhuis Ma. 28-09-2020 19:30:00 C1 A 5 Amstelbron 3 - De Musketier 4 klein
Cafe L'esperance Ma. 28-09-2020 19:30:00 B2 A 5 Centrum 3 - Impuls 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 28-09-2020 19:30:00 B1 A 5 De IJssel 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
De Magneet Ma. 28-09-2020 19:30:00 C2 A 5 De Koetsier 2 - H.B.C. 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 28-09-2020 19:30:00 C3 A 5 ZBC 4 - Ens 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 28-09-2020 19:30:00 C3 A 5 De Trefkoele 2 - De Trefkoele 3 klein
De Triangel Ma. 28-09-2020 19:30:00 C1 A 5 D.O.S. 1 - H.B.C. 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 28-09-2020 19:30:00 C1 A 5 De Kolonie 1 - KBC 1911 1 klein
Cafe De Amstelbron Ma. 28-09-2020 19:30:00 B1 A 5 O. N. A. 2 - De Musketier 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 28-09-2020 19:30:00 B1 A 5 Moerkapelle 1 - O.V.A. 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 28-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Sportrust 1 - Norhtgo Royal 1 klein
Café Thuys Ma. 28-09-2020 19:30:00 C3 B 2 C3 De Klipper 3 - C3 Excelsior 1 klein
Biljartschool Sneek Ma. 28-09-2020 19:30:00 A A 5 D.B.C. Sneek - Noorderling 4 groot
DE NOORDELING Ma. 28-09-2020 19:30:00 A A 5 Noorderling 5 - Biljartschool Sneek 7 groot
Rockcafé Spider Ma. 28-09-2020 19:30:00 C1 A 5 Spider - Krul Woudsend 2 klein
Veerhuis Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 B 4 Amstelbron 6 - Mainstreet 2 klein
Veerhuis Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Amstelbron 5 - KOT 40 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 5 De Musketier 6 - BVBZ 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 5 Moerkapelle 3 - BVBZ 3 klein
Cafe L'esperance Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 5 Centrum 2 - Amstelbron 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 5 USV/De Brouwerij 3 - De IJssel 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 5 Steenwijk 5 - De Pol 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 5 Steenwijk 6 - D.O.S. 4 klein
't Ende Di. 29-09-2020 19:30:00 C1 A 5 De Bleistarte 1 - De IJssel 1 klein
Cafe L'esperance Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 5 Centrum 1 - O. N. A. 1 klein
Veerhuis Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 5 Amstelbron 2 - Holle Bolle Gijs 1 klein
De Posthoorn Di. 29-09-2020 19:30:00 C1 A 4 De Posthoorn-C - H.W.A.-B klein
De Posthoorn Di. 29-09-2020 19:30:00 C1 A 4 De Posthoorn-D - Hoogvliet klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Club 70 5 - `t Wasbeertje 1 klein
Café Bert Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Bolwerk `81 1 - Onder Ons '67 Pearle klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Concordia 2 - Bolwerk `81 2 klein
Cafe Scheiwyck Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 2 Scheiwijck 1 - B.C.O. De beste keus 3 klein
Café Thuys Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 2 De Klipper 7 - Vriendenkring klein
Café Thuys Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 2 De Klipper 6 - Alles Door Oefening 4 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Norhtgo Royal 3 - Bolwerk `81 4 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 A 2 Alles Door Oefening 5 - Luto 3 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 29-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Concordia - B.C.O. klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 2 Alles Door Oefening 1 - Club 70 1 klein
't Poelhuys Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 A 2 C4 Luto 2 - C4 Sportrust 3 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 B 2 C3 Sportrust 4 - C3 Alles Door Oefening 3 klein
Café Bert Di. 29-09-2020 19:30:00 C3 B 2 C3 Bolwerk `81 6 - C3 De Krim 2 klein
Cafe De Amstelbron Di. 29-09-2020 19:30:00 C4 A 5 O. N. A. 6 - KOT 40 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Biljartclub De Bargebeck 2 - De Nostalgie 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 29-09-2020 19:30:00 B1 A 3 D.B.C. Sneek 3 - BC De Bosk 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 29-09-2020 19:30:00 B2 B 3 De Trochstompers - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Friesche Club Di. 29-09-2020 19:30:00 C2 A 5 De Friesche Club 3 - BV Oudenbosch klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 30-09-2020 13:30:00 R3 A 2 Biljartclub Gorredijk 6 - Lollum Waaxens 1 klein
Dorpshuis Wo. 30-09-2020 13:30:00 R3 A 2 Nea Tocht 2 - Lollum Waaxens 2 klein
Dorpshuis Wo. 30-09-2020 13:30:00 R3 A 2 Nea Tocht 1 - TOG Tersoal klein
Biljartschool Sneek Wo. 30-09-2020 13:30:00 R3 A 2 Biljartschool Sneek 5 - B.C. Britsum klein
Impuls Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 B 4 Impuls 3 - De Musketier 8 klein
Lustenburgt De Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 B 4 Anti Poedel 5 - O. N. A. 5 klein
Cafe L'esperance Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Mainstreet 1 - De Pinguin 1 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 4 O. N. A. 4 - Centrum 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 5 De Musketier 7 - Anti Poedel 4 klein
Lustenburgt De Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 5 Anti Poedel 3 - Moerkapelle 2 klein
HET WITTE PEERD Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 5 `t Westeinde 1 - Steenwijk 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 5 Reijersdam 1 - De Trefkoele 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 5 USV/De Brouwerij 2 - D.O.S. 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 5 De Kolonie 3 - UBC `2016 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 5 H.B.C. 4 - SMR 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 30-09-2020 19:30:00 C4 A 5 UBC 2016 2 - Ens 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 20 ZBC 3 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 30-09-2020 19:30:00 C1 A 5 BV Steenwijk 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 30-09-2020 19:30:00 C1 A 5 ZBC 1 - H.B.C. 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 30-09-2020 19:30:00 C1 A 4 H.W.A.-C - Kralingen-A klein
Café Honky Tonk Wo. 30-09-2020 19:30:00 C1 A 4 Honky Tonk - De Maasstad klein
De Posthoorn Wo. 30-09-2020 19:30:00 C1 A 4 De Posthoorn-B - Schollevaar klein
Serviceflat Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 4 Ommoord - Hoogvliet-B klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 4 `t Raedthuys - Buitenzicht klein
De Posthoorn Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 4 De Posthoorn - Schollevaar klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 4 Vriendenkring-B - Kralingen klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 30-09-2020 19:30:00 C1 A 2 Velsen 1 - Onder Ons `67 TBPBouw klein
Café Thuys Wo. 30-09-2020 19:30:00 C2 A 2 De Klipper 2 - B.s.m.1 klein
Café Thuys Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 2 C3 De Klipper 4 - C4 B.s.m. 3 klein
Café Sport Wo. 30-09-2020 19:30:00 C3 A 2 C3 Excelsior 2 - C3 De Taveerne 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 30-09-2020 19:30:00 C4 A 5 Moerkapelle 4 - De Musketier 9 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 30-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - D.B.C. Sneek 2 klein
Friesche Club Wo. 30-09-2020 19:30:00 B1 A 3 De Friesche Club 6 - N-joy 2 klein
Dorpshuis Wo. 30-09-2020 19:30:00 B1 A 3 Lollum Waaxens - Jan Wiemers 1 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 30-09-2020 19:30:00 B1 A 3 N-joy 1 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 30-09-2020 19:30:00 B2 A 3 Biljartclub De Bierhalle - Biljartcentrum Akkrum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 30-09-2020 19:30:00 B2 A 3 De Klameare - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Cafe Den Nostalgie Wo. 30-09-2020 19:30:00 B2 A 3 De Nostalgie 3 - Driebandenclub De Smidte klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 30-09-2020 19:30:00 C1 A 5 Biljartclub Gorredijk 1 - Dronrijp Harley Davidson klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 30-09-2020 19:30:00 C1 A 5 Biljartclub Gorredijk 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 B 4 KOT 40 2 - O.V.A. 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 01-10-2020 19:30:00 B2 A 5 De Musketier 3 - Rust Wat 1 klein
Cafe De Amstelbron Do. 01-10-2020 19:30:00 B2 A 5 O. N. A. 3 - De Musketier 2 klein
Ons Dorphuis Do. 01-10-2020 19:30:00 C1 A 5 De Kolonie 2 - ZBC 2 klein
De Havezathe Do. 01-10-2020 19:30:00 C1 A 5 De Wiekslag 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 01-10-2020 19:30:00 C1 A 4 H.W.A.-A - Kralingen-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Do. 01-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Vriendenkring-A - De Rietlander klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 01-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Hoogvliet-C - Vriendenkring-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 A 4 Hofplein-B - Vriendenkring-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 A 4 Hofplein-C - Hofplein-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 A 4 Hoogvliet-B - Hoogvliet-A klein
Café Bert Do. 01-10-2020 19:30:00 B1 A 2 Bolwerk `81 3 - Vriendenkring 1 Cafe Tapuit klein
Grand Café De Bulls Do. 01-10-2020 19:30:00 B2 A 2 De Krim 1 - `t Wasbeertje 2 klein
Café Bert Do. 01-10-2020 19:30:00 C2 A 2 Bolwerk `81 5 - B.s.m. 4 klein
Café De Taveerne Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 B 2 C3 De Taveerne 5 - C3 Biljartvereniging Luto 1 klein
Grand Café De Bulls Do. 01-10-2020 19:30:00 C3 B 2 C3 De Krim 3 - C3 Onder Ons `67 2 klein
Friesche Club Do. 01-10-2020 19:30:00 A A 5 FC Land Transport - Biljartschool Sneek 6 groot
Zalencentrum Sint Nyk Do. 01-10-2020 19:30:00 A A 5 Biljartclub De Bargebeck 7 - De Friesche Club 7 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 01-10-2020 19:30:00 B1 A 3 De Nostalgie 2 - Noorderling 8 klein
Het Blauwe Pand Do. 01-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Krul Woudsend 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
Cafe V.d. Meer Do. 01-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Jan Wiemers 2 - BC De Picardie klein
Cafe V.d. Meer Do. 01-10-2020 19:30:00 C2 B 5 Jan Wiemers 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
DE NOORDELING Do. 01-10-2020 19:30:00 C2 B 5 Noorderling 8 - Biljartclub Gorredijk 5 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 02-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Oudleusen 1 - HZW 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 02-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Steenwijk 4 - ZBC 5 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 02-10-2020 19:30:00 C3 A 5 De IJssel 3 - USV/de Brouwerij 4 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 02-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Kralingen-B - Hoogvliet-A klein
De Rietlander Vr. 02-10-2020 19:30:00 C3 A 4 De Rietlander - Schollevaar-A klein
BV Onder Ons Vr. 02-10-2020 19:30:00 B1 A 2 Onder Ons `67 4 - Het Koetshuys 1 klein
BV Onder Ons Vr. 02-10-2020 19:30:00 B2 A 2 Onder Ons '67 1 - Norhtgo Royal 2 klein
Dorpscentrum Spaarndam Vr. 02-10-2020 19:30:00 C1 A 2 Biljartvereniging KSA - Onder Ons `67 C1 Pearle klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 02-10-2020 19:30:00 C2 2 Wormerveerse Biljart Ver. - klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 02-10-2020 19:30:00 C2 A 2 Club 70 2 - De Taveerne 1 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 02-10-2020 19:30:00 C3 A 2 C3 B.C.O. De beste keus 2 - C3 B.s.m. 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 02-10-2020 19:30:00 C3 A 2 C3 Club 70 4 - C3 De Klipper 5 klein
Café De Taveerne Vr. 02-10-2020 19:30:00 C3 A 2 C3 De Taveerne 4 - C4 Sportrust 2 klein
BV Onder Ons Vr. 02-10-2020 19:30:00 C3 B 2 C3 Onder Ons `67 Special Software - C3 Velsen 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 02-10-2020 19:30:00 B2 B 3 Biljartclub Gorredijk 8 - BC De Bosk 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 02-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - B.C. Britsum 1 klein
Particulier Vr. 02-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Biljartvereniging Kaldeklets - BV Noardeinde Workum klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 02-10-2020 19:30:00 C1 A 5 De Bleek - De Friesche Club 5 klein
Friesche Club Vr. 02-10-2020 19:30:00 C2 A 5 De Friesche Club 1 - W.S.S. 01 klein
Cafe Buitenzicht Za. 03-10-2020 13:00:00 B2 A 4 Buitenzicht - `t Raedthuys-A klein
Dorpshuis De Nuwe Skoôl Za. 03-10-2020 19:15:00 B2 B 3 Twisk 2 - `t Moddermannetje 1 klein
Het Gouden Hoofd Za. 03-10-2020 19:15:00 B2 B 3 Het Gouden Hoofd 2 - De Hoop 4 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Za. 03-10-2020 19:15:00 B2 B 3 Het Witte Huis 4 - Horna 16 klein
Café 't Centrum Za. 03-10-2020 19:15:00 B2 B 3 Het Centrum 2 - `t Kraaienest 3 klein
't Ankertje Za. 03-10-2020 19:15:00 B2 B 3 De Hoop 5 - Horna 17 klein
Café De Branding Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 A 2 De Branding 1 - Ons Genoegen 3 klein
De Draaikolk Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 A 2 Turnlust 4 - D.N.O.86 1 klein
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 A 2 Woud 3 - KOT 1 klein
Biljart Cafe Kaper Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 A 2 Prins Hendrik - De Treffers 2 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 B 2 D.N.O.86 2 - S.D.S. 1 klein
Biljart Cafe Kaper Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 B 2 Kaper 2 - Dorpshuis Callantsoog 1 klein
DE OOIEVAAR Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 B 2 Ons Genoegen 4 - BIOS 2 klein
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 B 2 Woud 2 - Ons Genoegen 1 klein
Buurthuis Elto Za. 03-10-2020 19:30:00 B2 B 2 BC ELTO 1 - De Treffers 1 klein
De Vriendschap Za. 03-10-2020 19:30:00 C1 A 2 De Vriendschap 2 - S.D.S. 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 03-10-2020 19:30:00 C1 A 2 BCS 1 - Dorpshuis Callantsoog 2 klein
De Draaikolk Za. 03-10-2020 19:30:00 C1 A 2 Turnlust 1 - De Liefhebber 3 klein
Gebouw De Dukdalf Za. 03-10-2020 19:30:00 C1 A 2 MBSOV 1 - Sombroek 2 klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 03-10-2020 19:30:00 C3 A 2 DKB/Pr. Maurits - H.N.K. 2 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 03-10-2020 19:30:00 C3 A 2 W.B.C. 3 - BIOS 3 klein
Cafe Rust Wat Za. 03-10-2020 19:30:00 C3 A 2 De Stille Kracht - De Liefhebber 4 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 03-10-2020 19:30:00 C3 A 2 HHW 2 - BC ELTO 2 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 03-10-2020 19:30:00 C3 B 2 H.N.K. 3 - Wieringermeer `85 2 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 03-10-2020 19:30:00 C3 B 2 Royal - BIOS 4 klein
De Draaikolk Za. 03-10-2020 19:30:00 C3 B 2 Turnlust 6 - De Liefhebber 5 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 03-10-2020 19:30:00 C3 B 2 HHW 3 - BC ELTO 3 klein
Dorpshuis De Vang Zo. 04-10-2020 19:15:00 C3 A 2 Jong Leven 1 - N.H.D. 5 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Zo. 04-10-2020 19:15:00 C3 A 2 Het Witte Huis 3 - Kunstgenot 1 klein
Cafe 't Centrum Zo. 04-10-2020 19:15:00 C3 A 2 `t Centrum 1 - B.C.L. 2 klein
Eetcafe Halfweg Zo. 04-10-2020 19:15:00 C3 A 2 Nieuw leven 2 - `t Centrum 2 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 04-10-2020 19:15:00 C3 A 2 D.O.E.T. 6 - Nieuw leven 1 klein
De Witte Valk Zo. 04-10-2020 19:15:00 C3 A 2 Acquit '83 2 - D.O.E.T. 4 klein
Cafe De Stompetoren Zo. 04-10-2020 19:15:00 C3 A 2 De Stompetoren 2 - D.R.K. 3 klein
Café De Kwayste Niet Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 B 5 O.V.A. 2 - Amstelbron 6 klein
Lustenburgt De Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Anti Poedel 4 - Moerkapelle 3 klein
Veerhuis Ma. 05-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Amstelbron 4 - BVBZ 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 05-10-2020 19:30:00 C1 A 6 De Musketier 5 - Amstelbron 3 klein
Veerhuis Ma. 05-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Amstelbron 1 - De Musketier 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Trefkoele 1 - Oudleusen 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 6 H.B.C. 3 - USV/De Brouwerij 3 klein
De Triangel Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 A 6 SMR 1 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Ma. 05-10-2020 19:30:00 C4 A 6 SMR 2 - KBC 1911 3 klein
Landstede Ma. 05-10-2020 19:30:00 C4 A 6 B.V.V. `94 1 - KBC 1911 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 05-10-2020 19:30:00 C1 A 6 H.B.C. 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 05-10-2020 19:30:00 C1 A 6 KBC 1911 1 - De Kolonie 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 05-10-2020 19:30:00 C1 A 6 ZBC 2 - De Bleistarte 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 05-10-2020 19:30:00 C1 A 6 De IJssel 1 - D.O.S. 1 klein
Capelle SPC Ma. 05-10-2020 19:30:00 C1 A 5 De Maasstad - De Posthoorn-B klein
Cafe Buitenzicht Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Buitenzicht - Vriendenkring-A klein
BV Onder Ons Ma. 05-10-2020 19:30:00 B1 A 3 Onder Ons '67 Pearle - Bolwerk `81 3 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Ma. 05-10-2020 19:30:00 C1 A 3 B.C.O. - Velsen 2 klein
Café De Taveerne Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 3 De Taveerne 1 - Alles Door Oefening 1 klein
Café De Taveerne Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 A 3 C3 De Taveerne 3 - C4 Luto 2 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 05-10-2020 19:30:00 C3 A 3 C4 Sportrust 2 - C3 Excelsior 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 05-10-2020 19:30:00 C4 A 6 De Musketier 9 - O. N. A. 6 klein
Impuls Ma. 05-10-2020 19:30:00 C4 A 6 Impuls 4 - Centrum 5 klein
DE NOORDELING Ma. 05-10-2020 19:30:00 A A 6 Noorderling 4 - Noorderling 5 groot
DE NOORDELING Ma. 05-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Noorderling 8 - D.B.C. Sneek 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 05-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Biljartclub De Bargebeck 1 - De Nostalgie 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 05-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Biljartclub De Bargebeck 6 - W.S.S. 02 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 B 5 De Musketier 8 - KOT 40 2 klein
Cafe 't Anker Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 5 De Pinguin 1 - Impuls 2 klein
Veerhuis Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Amstelbron 5 - O. N. A. 4 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 5 KOT 40 1 - Amstelbron 7 klein
Biljarthuys de Dam Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 A 6 BVBZ 2 - De Musketier 7 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Steenwijk 11 - HZW 11 klein
De Triangel Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 A 6 D.O.S. 3 - Reijersdam 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 A 6 HZW 1 - De Koetsier 2 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 6 USV/de Brouwerij 4 - Steenwijk 6 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 6 De Pol 1 - H.B.C. 4 klein
Cafe De Amstelbron Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 6 O. N. A. 1 - Moerkapelle 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 6 De Musketier 1 - Amstelbron 2 klein
Café Honky Tonk Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Honky Tonk - Vriendenkring klein
Capelle SPC Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Capelle SPC-A - S.V.Z. klein
ReyerParc Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 4 O.G.B.-A - Kralingen-A klein
Cafe Westerhout Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 3 Vriendenkring 1 Cafe Tapuit - Club 70 5 klein
Café Bert Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 3 Bolwerk `81 2 - Scheiwijck 1 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 3 Norhtgo Royal 1 - Kamperduin klein
Cafe Westerhout Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 3 Vriendenkring - De Krim 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 3 Alles Door Oefening 4 - De Klipper 7 klein
't Poelhuys Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 3 Luto 3 - De Klipper 6 klein
Thuus bi-j Theun Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 3 Bolwerk `81 4 - Onder Ons '67 1 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 3 Norhtgo Royal 2 - Alles Door Oefening 5 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 A 3 B.s.m. 4 - De Klipper 2 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 A 3 C4 B.s.m. 3 - C3 Club 70 4 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 B 3 C3 Alles Door Oefening 3 - C3 De Taveerne 5 klein
Café De Taveerne Di. 06-10-2020 19:30:00 C3 B 3 C3 De Taveerne 2 - C3 Onder Ons `67 Special Software klein
Biljartschool Sneek Di. 06-10-2020 19:30:00 A A 6 Biljartschool Sneek 7 - Biljartclub De Bargebeck 7 groot
Biljartvereniging Steenwijk Di. 06-10-2020 19:30:00 A A 6 B.V. Steenwijk 1 - FC Land Transport groot
Biljartschool Sneek Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 4 D.B.C. Sneek 2 - De Friesche Club 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 06-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Biljartclub De Bargebeck 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 klein
Café Kromme Knilles Di. 06-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk 7 klein
Café Kromme Knilles Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 B 6 Biljartcentrum Akkrum - Krul Woudsend 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 06-10-2020 19:30:00 C2 B 6 Biljartschool Sneek 2 - De Friesche Club 2 klein
Dorpshuis De Tuolle Wo. 07-10-2020 13:30:00 R3 A 3 TOG Tersoal - Biljartschool Sneek 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 07-10-2020 13:30:00 R3 A 3 Biljartschool Sneek 4 - Biljartclub Gorredijk 6 klein
Lustenburgt De Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 B 5 Anti Poedel 5 - Impuls 3 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 B 5 O. N. A. 5 - Mainstreet 2 klein
Cafe L'esperance Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Centrum 4 - Mainstreet 1 klein
Lustenburgt De Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Anti Poedel 2 - Anti Poedel 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 07-10-2020 19:30:00 B2 A 6 De Musketier 2 - Centrum 3 klein
De Keet Wo. 07-10-2020 19:30:00 B1 A 6 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./Unipeche 11 klein
HET WITTE PEERD Wo. 07-10-2020 19:30:00 B2 A 6 `t Westeinde 21 - Z.B.C 21 klein
Wees Een Zegen Wo. 07-10-2020 19:30:00 B2 A 6 De Pomerans 21 - De Pol 21 klein
De Triangel Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 6 D.O.S. 2 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 6 ZBC 3 - USV/De Brouwerij 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 6 De Trefkoele 3 - ZBC 4 klein
't Roefje Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Ens 1 - De IJssel 3 klein
De Triangel Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 6 D.O.S. 4 - Steenwijk 5 klein
De Buitensocieteit Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 6 ZBC 5 - De Kolonie 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 6 UBC `2016 1 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 07-10-2020 19:30:00 C4 A 6 `t Akkertien 1 - De Pol 2 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 6 USV/de Brouwerij 1 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 6 H.B.C. 2 - BV Steenwijk 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 5 H.W.A.-B - De Posthoorn-D klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Schollevaar - De Posthoorn-C klein
De Rietlander Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 5 De Rietlander - H.W.A.-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Schollevaar - Kralingen-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Schollevaar-A - Hofplein-C klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 07-10-2020 19:30:00 B1 A 3 B.C.O. De beste keus 3 - Sportrust 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 A 3 C4 Sportrust 3 - C3 B.C.O. De beste keus 2 klein
Café Sport Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 B 3 C3 Excelsior 1 - C3 Sportrust 4 klein
Grand Café De Bulls Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 B 3 C3 De Krim 2 - C3 De Klipper 3 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 07-10-2020 19:30:00 C3 B 3 C3 Velsen 3 - C3 De Krim 3 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 07-10-2020 19:30:00 B1 A 4 N-joy 2 - Lollum Waaxens klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 07-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Biljartclub De Bargebeck 4 - De Nostalgie 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 07-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub Gorredijk 8 klein
Friesche Club Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 6 De Friesche Club 5 - Krul Woudsend 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Krul Woudsend 2 - De Bleek klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 6 BV Noardeinde Workum - Spider klein
Britsenburgh Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 6 B.C. Britsum 1 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 07-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Biljartclub Gorredijk 1 - Biljartclub Gorredijk 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 3 - W.S.S. 03 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Biljartclub Gorredijk 4 - W.S.S. 04 klein
Dorpshuis Do. 08-10-2020 13:30:00 R3 A 3 Lollum Waaxens 2 - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis Do. 08-10-2020 13:30:00 R3 A 3 Lollum Waaxens 1 - Nea Tocht 2 klein
Cafe De Posthoorn Do. 08-10-2020 19:00:00 C1 A 6 Dronrijp Harley Davidson - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
Dorpshuis De Stek Do. 08-10-2020 19:15:00 C4 A 2 Het Wapen Van Grootebroek - De Opkomst 2 klein
De Werf Dorpshuis Do. 08-10-2020 19:15:00 C4 A 2 D.O.E.T. 5 - Dames Bonte Paard klein
Biljartcentrum Horna Do. 08-10-2020 19:15:00 C4 A 2 Horna 23 - `t Wagenwiel klein
Do. 08-10-2020 19:15:00 B1 B 2 WF / Gouden Hoofd - `t Kraaienest 1 klein
Biljartcentrum Horna Do. 08-10-2020 19:15:00 B1 B 2 Horna 18 - Jong Leven 2 klein
Verenigingsgebouw De Wurf Do. 08-10-2020 19:15:00 B1 B 2 De Wurf 1 - N.H.D. 18 klein
Café 't Bonte Paard Do. 08-10-2020 19:15:00 B1 B 2 A.B.C. 1 - De Hoop 2 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Do. 08-10-2020 19:15:00 LK A 2 Sombroek Langedijk 12 - Juwelier De Vries klein
Biljartcentrum Horna Do. 08-10-2020 19:15:00 LK A 2 Horna 3 - B.C.S. 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 08-10-2020 19:15:00 LK A 2 B.C.S. 3 - Horna 5 klein
De Werf Dorpshuis Do. 08-10-2020 19:15:00 LK A 2 D.O.E.T. Kader - Tokoloco Kader klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 08-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Moerkapelle 2 - De Musketier 6 klein
Biljarthuys de Dam Do. 08-10-2020 19:30:00 C2 A 6 BVBZ 3 - Anti Poedel 3 klein
Impuls Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Impuls 1 - Centrum 2 klein
Café Rust Wat Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Rust Wat 1 - O. N. A. 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 08-10-2020 19:30:00 B1 A 6 K.B.C.1911 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 6 H.B.C. 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 6 D.O.S. 21 - De Schout 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 08-10-2020 19:30:00 C4 A 6 De Trefkoele 4 - ZBC 6 klein
De Magneet Do. 08-10-2020 19:30:00 C1 A 6 De Koetsier 1 - ZBC 1 klein
Holle Bolle Gijs Do. 08-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Holle Bolle Gijs 1 - Centrum 1 klein
Café De Kwayste Niet Do. 08-10-2020 19:30:00 B1 A 6 O.V.A. 1 - O. N. A. 2 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 08-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Kralingen-B - H.W.A.-C klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Hofplein-A - Hoogvliet-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Kralingen - Hofplein-B klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 4 S.V.Z. - Ommoord-B klein
Cafe Westerhout Do. 08-10-2020 19:30:00 B1 A 3 `t Wasbeertje 1 - Concordia 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Do. 08-10-2020 19:30:00 B1 A 3 Het Koetshuys 1 - Bolwerk `81 1 klein
Cafe Westerhout Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 3 `t Wasbeertje 2 - Norhtgo Royal 3 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 08-10-2020 19:30:00 C2 A 3 B.s.m.1 - Wormerveerse Biljart Ver. klein
Sportcomplex Rottegat Do. 08-10-2020 19:30:00 C3 A 3 C3 B.s.m. 2 - C3 De Klipper 4 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 08-10-2020 19:30:00 C4 A 6 KOT 40 3 - Rust Wat 2 klein
Cafe De Amstelbron Do. 08-10-2020 19:30:00 C4 A 6 O. N. A. 7 - Moerkapelle 4 klein
Biljartschool Sneek Do. 08-10-2020 19:30:00 A A 6 Biljartschool Sneek 6 - D.B.C. Sneek groot
Cafe Den Nostalgie Do. 08-10-2020 19:30:00 B1 A 4 De Nostalgie 1 - BC De Bosk 1 klein
Cafe V.d. Meer Do. 08-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Jan Wiemers 1 - N-joy 1 klein
DE NOORDELING Do. 08-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Noorderling/Harlingen - Biljartclub De Bierhalle klein
't Kraainest Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 A 3 `t Kraaienest 2 - N.H.D. 4 klein
Cafe Rest. Cultura Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 A 3 TEAM - De Paus klein
Verenigingsgebouw-stichting Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 A 3 `t Moddermannetje 3 - De Torenschouw klein
Cafe Het Huis Van Egmond Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 A 3 Het Witte Huis 2 - Tokoloco 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 B 3 `t Moddermannetje 5 - N.H.D. 11 klein
De Werf Dorpshuis Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 B 3 D.O.E.T. 3 - De Lindeboom 2 klein
Biljartcentrum Horna Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 B 3 Horna 19 - `t Moddermannetje 4 klein
Cafe 't Wagenwiel Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 B 3 B.C.L. 1 - De Sport klein
Cafe De Stompetoren Vr. 09-10-2020 19:15:00 C2 B 3 De Stompetoren 1 - De Opkomst 1 klein
Cafe De Post Vr. 09-10-2020 19:15:00 B2 A 3 Kunstgenot 2 - A.B.C. 2 klein
Cafe 't Centrum Vr. 09-10-2020 19:15:00 B2 A 3 `t Centrum 3 - Het Centrum 1 klein
't Ankertje Vr. 09-10-2020 19:15:00 B2 A 3 De Hoop 3 - B.C.B.S. klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 09-10-2020 19:15:00 B2 A 3 N.H.D. 16 - De Ark 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Vr. 09-10-2020 19:15:00 B2 A 3 N.H.D. 19 - Twisk 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 09-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De IJssel 2 - `t Westeinde 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 09-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Kralingen-A - Honky Tonk klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 09-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Vriendenkring-B - Kralingen-B klein
De Rietlander Vr. 09-10-2020 19:30:00 C2 A 5 De Rietlander - De Posthoorn klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 09-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Hoogvliet-B - `t Raedthuys klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 09-10-2020 19:30:00 C2 A 5 Hoogvliet-A - Ommoord klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 09-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Schollevaar-B / C4 - De Rietlander klein
Serviceflat Vr. 09-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Ommoord - Vriendenkring-B klein
De Rietlander Vr. 09-10-2020 19:30:00 B1 A 4 De Rietlander-B - Capelle SPC-B klein
Serviceflat Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Ommoord-A - Hoogvliet klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Vriendenkring-A - Schollevaar-A klein
Serviceflat Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Ommoord-C - Vriendenkring-B klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 B 4 `t Raedthuys-B - Schollevaar-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Vriendenkring-C - Schollevaar-C klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Kralingen-B - Ommoord-D klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Hofplein - O.G.B.-B klein
BV Onder Ons Vr. 09-10-2020 19:30:00 C1 A 3 Onder Ons `67 TBPBouw - Biljartvereniging KSA klein
BV Onder Ons Vr. 09-10-2020 19:30:00 C1 A 3 Onder Ons `67 C1 Pearle - Concordia klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 09-10-2020 19:30:00 C2 A 3 Club 70 1 - Bolwerk `81 5 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 09-10-2020 19:30:00 C3 A 3 C3 Club 70 3 - C3 De Taveerne 4 klein
BV Onder Ons Vr. 09-10-2020 19:30:00 C3 B 3 C3 Onder Ons `67 2 - C3 Bolwerk `81 6 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 09-10-2020 19:30:00 B2 B 4 BC De Bosk 2 - Cue Action klein
Biljartschool Sneek Vr. 09-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Biljartschool Sneek 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 klein
Cafe Buitenzicht Za. 10-10-2020 13:00:00 B1 A 4 Buitenzicht - De Rietlander-A klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 10-10-2020 19:30:00 C2 A 3 Sombroek 3 - Turnlust 3 klein
De Vriendschap Za. 10-10-2020 19:30:00 C2 A 3 De Vriendschap 4 - HHW 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 10-10-2020 19:30:00 C2 A 3 Sombroek 5 - DKB/Pr. Maurits klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 10-10-2020 19:30:00 C2 A 3 Wieringermeer `85 1 - Turnlust 2 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 10-10-2020 19:30:00 C2 A 3 W.B.C. 2 - De Carambole 1 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 10-10-2020 19:30:00 C2 A 3 H.N.K. 1 - W.B.C. 1 klein
De Vriendschap Za. 10-10-2020 19:30:00 C2 A 3 De Vriendschap 3 - Sombroek 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 12-10-2020 19:30:00 C4 A 7 De Musketier 9 - O. N. A. 7 klein
Impuls Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Impuls 2 - Centrum 4 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 12-10-2020 19:30:00 C1 A 7 BVBZ 1 - Anti Poedel 2 klein
Lustenburgt De Ma. 12-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Anti Poedel 1 - De Musketier 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 12-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Musketier 5 - Amstelbron 4 klein
De Triangel Ma. 12-10-2020 19:30:00 B1 A 7 D.O.S. 11 - De IJssel 11 klein
De Keet Ma. 12-10-2020 19:30:00 B1 A 7 H.G.L./CDS/Schol 12 - K.B.C.1911 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 12-10-2020 19:30:00 B2 A 7 BV de Mug 21 - `t Westeinde 21 klein
De Magneet Ma. 12-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Koetsier 2 - De Trefkoele 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 A 7 De Trefkoele 2 - ZBC 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 12-10-2020 19:30:00 C4 A 7 ZBC 6 - B.V.V. `94 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 12-10-2020 19:30:00 B1 A 7 Moerkapelle 1 - Holle Bolle Gijs 1 klein
De Triangel Ma. 12-10-2020 19:30:00 C1 A 7 D.O.S. 1 - ZBC 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 12-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Kolonie 1 - H.B.C. 1 klein
Cafe De Amstelbron Ma. 12-10-2020 19:30:00 B1 A 7 O. N. A. 2 - Amstelbron 2 klein
BV Onder Ons Ma. 12-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Onder Ons '67 Pearle - Vriendenkring 1 Cafe Tapuit klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 12-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Sportrust 1 - Bolwerk `81 2 klein
Café Thuys Ma. 12-10-2020 19:30:00 C3 B 4 C3 De Klipper 3 - C3 Onder Ons `67 2 klein
Cafe L'esperance Ma. 12-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Centrum 5 - KOT 40 3 klein
't Kraainest Di. 13-10-2020 19:15:00 B2 B 4 `t Kraaienest 3 - De Hoop 5 klein
Cafe De Amstelbron Di. 13-10-2020 19:30:00 C4 A 7 O. N. A. 6 - Rust Wat 2 klein
Veerhuis Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Amstelbron 6 - De Musketier 8 klein
Veerhuis Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Amstelbron 7 - De Pinguin 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Moerkapelle 3 - BVBZ 2 klein
Cafe L'esperance Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Centrum 2 - De Musketier 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 13-10-2020 19:30:00 B1 A 7 HZW 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 A 7 USV/De Brouwerij 3 - HZW 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Steenwijk 5 - USV/de Brouwerij 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Steenwijk 6 - Ens 1 klein
Cafe L'esperance Di. 13-10-2020 19:30:00 B1 A 7 Centrum 1 - De Musketier 1 klein
't Ende Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Bleistarte 1 - KBC 1911 1 klein
De Posthoorn Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 A 6 De Posthoorn-C - De Maasstad klein
De Posthoorn Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 A 6 De Posthoorn-D - Schollevaar klein
Capelle SPC Di. 13-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Capelle SPC-B - Capelle SPC-A klein
ReyerParc Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 B 5 O.G.B.-B - Vriendenkring-B klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 13-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Concordia 2 - Club 70 5 klein
Cafe Scheiwyck Di. 13-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Scheiwijck 1 - `t Wasbeertje 1 klein
Cafe Kamperduin Di. 13-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Kamperduin - B.C.O. De beste keus 3 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Alles Door Oefening 4 - Vriendenkring klein
Hotel-restaurant Royal Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Norhtgo Royal 3 - De Krim 1 klein
Café Thuys Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 4 De Klipper 7 - Luto 3 klein
Café Thuys Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 4 De Klipper 6 - Norhtgo Royal 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 13-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Alles Door Oefening 5 - Bolwerk `81 4 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 13-10-2020 19:30:00 C1 A 4 Concordia - Biljartvereniging KSA klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 13-10-2020 19:30:00 C2 4 Alles Door Oefening 1 - klein
't Poelhuys Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 A 4 C4 Luto 2 - C4 Sportrust 2 klein
Café Bert Di. 13-10-2020 19:30:00 C3 B 4 C3 Bolwerk `81 6 - C3 Velsen 3 klein
Dorpshuis Wo. 14-10-2020 13:30:00 R3 A 4 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 4 klein
Dorpshuis Wo. 14-10-2020 13:30:00 R3 A 4 Nea Tocht 1 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 14-10-2020 13:30:00 R3 A 4 Biljartschool Sneek 5 - Lollum Waaxens 2 klein
Britsenburgh Wo. 14-10-2020 13:30:00 R3 A 4 B.C. Britsum - TOG Tersoal klein
Impuls Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Impuls 3 - O. N. A. 5 klein
Cafe L'esperance Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Mainstreet 1 - Amstelbron 5 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 6 O. N. A. 4 - KOT 40 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Musketier 7 - Moerkapelle 2 klein
Lustenburgt De Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Anti Poedel 3 - De Musketier 6 klein
De Buitensocieteit Wo. 14-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Z.B.C 21 - H.B.C. 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 `t Westeinde 1 - H.B.C. 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Reijersdam 1 - ZBC 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 USV/De Brouwerij 2 - D.O.S. 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 7 UBC `2016 1 - ZBC 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 7 De Kolonie 3 - SMR 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 7 H.B.C. 4 - D.O.S. 4 klein
't Roefje Wo. 14-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Ens 2 - `t Akkertien 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 14-10-2020 19:30:00 C4 A 7 De Pol 2 - SMR 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 14-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Auto Veld BV Steenwijk 2 - H.B.C. 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 14-10-2020 19:30:00 C1 A 7 BV Steenwijk 1 - De IJssel 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 14-10-2020 19:30:00 C1 A 6 H.W.A.-C - De Rietlander klein
Café Honky Tonk Wo. 14-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Honky Tonk - Kralingen-B klein
De Posthoorn Wo. 14-10-2020 19:30:00 C1 A 6 De Posthoorn-B - Kralingen-A klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 6 `t Raedthuys - Hoogvliet-A klein
De Posthoorn Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Posthoorn - Buitenzicht klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 14-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Vriendenkring - De Rietlander-B klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 14-10-2020 19:30:00 C1 A 4 Velsen 1 - B.C.O. klein
Biljartcentrum Teylingen Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 4 C4 Sportrust 3 - C3 B.s.m. 2 klein
Café Sport Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 4 C3 Excelsior 2 - C3 Club 70 3 klein
Grand Café De Bulls Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 B 4 C3 De Krim 2 - C3 Excelsior 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 14-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Moerkapelle 4 - Impuls 4 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 B 6 KOT 40 2 - Anti Poedel 5 klein
Cafe L'esperance Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 B 6 Mainstreet 2 - O.V.A. 2 klein
Biljarthuys de Dam Do. 15-10-2020 19:30:00 C2 A 7 BVBZ 3 - Anti Poedel 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 15-10-2020 19:30:00 B2 A 7 De Musketier 3 - Impuls 1 klein
Cafe De Amstelbron Do. 15-10-2020 19:30:00 B2 A 7 O. N. A. 3 - Centrum 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 15-10-2020 19:30:00 B1 A 7 H.B.C. 11 - Steenwijk 11 klein
Cafe Rest. Mansier Do. 15-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Oudleusen 21 - D.O.S. 21 klein
Ons Dorphuis Do. 15-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Kolonie 2 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Havezathe Do. 15-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Wiekslag 1 - De Koetsier 1 klein
Café De Kwayste Niet Do. 15-10-2020 19:30:00 B1 A 7 O.V.A. 1 - O. N. A. 1 klein
SPORTHAL LAGEWEI Do. 15-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Vriendenkring-A - Hoogvliet-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 15-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Kralingen-A - De Rietlander klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 15-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Hoogvliet-C - Schollevaar klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Hofplein-B - Ommoord klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Hofplein-C - Schollevaar-B / C4 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Hoogvliet-B - Schollevaar-A klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 15-10-2020 19:30:00 B1 A 5 S.V.Z. - Buitenzicht klein
Café Bert Do. 15-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Bolwerk `81 3 - Het Koetshuys 1 klein
Café Bert Do. 15-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Bolwerk `81 5 - De Taveerne 1 klein
Café De Taveerne Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 B 4 C3 De Taveerne 5 - C3 Sportrust 4 klein
Grand Café De Bulls Do. 15-10-2020 19:30:00 C3 B 4 C3 De Krim 3 - C3 De Taveerne 2 klein
Café Rust Wat Do. 15-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Rust Wat 1 - Amstelbron 1 klein
Cafe De Schout Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 A 7 De Schout 21 - De Pomerans 21 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 16-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Steenwijk 3 - De IJssel 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 16-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Oudleusen 1 - D.O.S. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Steenwijk 4 - De Pol 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 7 De IJssel 3 - De Trefkoele 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 16-10-2020 19:30:00 C4 A 7 KBC 1911 3 - De Trefkoele 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 16-10-2020 19:30:00 C4 A 7 KBC 1911 2 - UBC 2016 2 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 16-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Hoogvliet - H.W.A.-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 16-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Kralingen-B - Ommoord klein
De Rietlander Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 6 De Rietlander - Vriendenkring-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 6 Hoogvliet-A - Hofplein-A klein
De Rietlander Vr. 16-10-2020 19:30:00 B1 A 5 De Rietlander-A - Honky Tonk klein
Serviceflat Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Ommoord-B - Vriendenkring-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Schollevaar-A - O.G.B.-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Kralingen-A - Ommoord-A klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 A 5 `t Raedthuys-A - Hoogvliet klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Hofplein - Kralingen-B klein
Serviceflat Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Ommoord-D - Vriendenkring-C klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Schollevaar-C - `t Raedthuys-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Schollevaar-B - Ommoord-C klein
BV Onder Ons Vr. 16-10-2020 19:30:00 B1 A 4 Onder Ons `67 4 - Norhtgo Royal 1 klein
BV Onder Ons Vr. 16-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Onder Ons '67 1 - `t Wasbeertje 2 klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 16-10-2020 19:30:00 C1 A 4 Velsen 2 - Onder Ons `67 C1 Pearle klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 16-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Club 70 1 - B.s.m. 4 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 16-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Wormerveerse Biljart Ver. - De Klipper 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 16-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Club 70 2 - B.s.m.1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 4 C3 Club 70 4 - C3 De Klipper 4 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 4 C3 B.C.O. De beste keus 2 - C3 De Taveerne 3 klein
Café De Taveerne Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 4 C3 De Taveerne 4 - C3 De Klipper 5 klein
BV Onder Ons Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 B 4 C3 Onder Ons `67 Special Software - C3 Biljartvereniging Luto 1 klein
Cafe Buitenzicht Za. 17-10-2020 13:00:00 B2 A 5 Buitenzicht - S.V.Z. klein
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 A 3 KOT 1 - Prins Hendrik klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 A 3 D.N.O.86 1 - Woud 3 klein
DE OOIEVAAR Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 A 3 Ons Genoegen 3 - Turnlust 4 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 A 3 B&S 1 - De Branding 1 klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 B 3 De Treffers 1 - D.N.O.86 2 klein
DE OOIEVAAR Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 B 3 Ons Genoegen 1 - BC ELTO 1 klein
't Dorpshuis Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 B 3 BIOS 2 - Woud 2 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 B 3 Dorpshuis Callantsoog 1 - Ons Genoegen 4 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 17-10-2020 19:30:00 B2 B 3 S.D.S. 1 - Kaper 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 17-10-2020 19:30:00 C1 A 3 De Liefhebber 3 - MBSOV 1 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 17-10-2020 19:30:00 C1 A 3 Dorpshuis Callantsoog 2 - Turnlust 1 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 17-10-2020 19:30:00 C1 A 3 S.D.S. 2 - BCS 1 klein
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 17-10-2020 19:30:00 C1 A 3 KOT 2 - De Vriendschap 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 17-10-2020 19:30:00 C3 A 3 De Liefhebber 4 - HHW 2 klein
't Dorpshuis Za. 17-10-2020 19:30:00 C3 A 3 BIOS 3 - De Stille Kracht klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 17-10-2020 19:30:00 C3 A 3 H.N.K. 2 - W.B.C. 3 klein
De Draaikolk Za. 17-10-2020 19:30:00 C3 A 3 Turnlust 5 - DKB/Pr. Maurits klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 17-10-2020 19:30:00 C3 B 3 De Liefhebber 5 - HHW 3 klein
't Dorpshuis Za. 17-10-2020 19:30:00 C3 B 3 BIOS 4 - Turnlust 6 klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 17-10-2020 19:30:00 C3 B 3 Wieringermeer `85 2 - Royal klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 17-10-2020 19:30:00 C3 B 3 Dorpshuis Callantsoog 3 - H.N.K. 3 klein
De Brink Zo. 18-10-2020 19:15:00 C3 A 3 D.R.K. 3 - Jong Leven 1 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 18-10-2020 19:15:00 C3 A 3 D.O.E.T. 4 - De Stompetoren 2 klein
Cafe 't Centrum Zo. 18-10-2020 19:15:00 C3 A 3 `t Centrum 2 - D.O.E.T. 6 klein
Cafe 't Wagenwiel Zo. 18-10-2020 19:15:00 C3 A 3 B.C.L. 2 - Nieuw leven 2 klein
Cafe De Post Zo. 18-10-2020 19:15:00 C3 A 3 Kunstgenot 1 - `t Centrum 1 klein
Eetcafe Halfweg Zo. 18-10-2020 19:15:00 C3 A 3 Nieuw leven 1 - Acquit '83 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Zo. 18-10-2020 19:15:00 C3 A 3 N.H.D. 5 - Het Witte Huis 3 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 19-10-2020 19:30:00 B2 A 8 De Pol 21 - De Schout 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 8 De Trefkoele 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 8 H.B.C. 3 - Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 8 ZBC 4 - De IJssel 3 klein
De Triangel Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 8 SMR 1 - UBC `2016 1 klein
De Triangel Ma. 19-10-2020 19:30:00 C4 A 8 SMR 2 - Ens 2 klein
Landstede Ma. 19-10-2020 19:30:00 C4 A 8 B.V.V. `94 1 - KBC 1911 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 8 H.B.C. 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 8 KBC 1911 1 - D.O.S. 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 8 ZBC 2 - BV Steenwijk 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 8 De IJssel 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Capelle SPC Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Maasstad - De Posthoorn-D klein
Cafe Buitenzicht Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Buitenzicht - Kralingen-A klein
Café De Taveerne Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 5 De Taveerne 1 - Club 70 1 klein
Café De Taveerne Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 5 C3 De Taveerne 3 - C4 Sportrust 3 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 5 C4 Sportrust 2 - C3 B.C.O. De beste keus 2 klein
Biljartschool Sneek Ma. 19-10-2020 19:30:00 A A 7 D.B.C. Sneek - B.V. Steenwijk 1 groot
DE NOORDELING Ma. 19-10-2020 19:30:00 A A 7 Noorderling 5 - Biljartschool Sneek 6 groot
Rockcafé Spider Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Spider - B.C. Britsum 1 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 5 BV Noardeinde Workum - Nea Tocht klein
De Keet Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 8 H.G.L./Unipeche 11 - HZW 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 8 Steenwijk 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
De Keet Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 8 HGL/CDS/Schol 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
De Triangel Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 8 D.O.S. 3 - De Koetsier 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 8 HZW 1 - `t Westeinde 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 8 USV/de Brouwerij 4 - H.B.C. 4 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 8 De Pol 1 - De Kolonie 3 klein
Café Honky Tonk Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Honky Tonk - De Rietlander-B klein
Capelle SPC Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Capelle SPC-A - Vriendenkring klein
ReyerParc Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 6 O.G.B.-A - Ommoord-B klein
Cafe Westerhout Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Vriendenkring 1 Cafe Tapuit - Concordia 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Club 70 5 - Scheiwijck 1 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Norhtgo Royal 1 - Bolwerk `81 1 klein
Café Bert Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Bolwerk `81 2 - Kamperduin klein
Cafe Westerhout Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Vriendenkring - Norhtgo Royal 3 klein
't Poelhuys Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Luto 3 - Alles Door Oefening 4 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Norhtgo Royal 2 - De Klipper 7 klein
Thuus bi-j Theun Di. 20-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Bolwerk `81 4 - De Klipper 6 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 5 B.s.m. 4 - Wormerveerse Biljart Ver. klein
Café Thuys Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 5 C3 De Klipper 5 - C3 Excelsior 2 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 5 C4 B.s.m. 3 - C3 De Taveerne 4 klein
't Poelhuys Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 B 5 C3 Biljartvereniging Luto 1 - C3 De Krim 3 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 B 5 C3 Alles Door Oefening 3 - C3 Onder Ons `67 Special Software klein
Café De Taveerne Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 B 5 C3 De Taveerne 2 - C3 Bolwerk `81 6 klein
Biljartschool Sneek Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 5 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Friesche Club Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Friesche Club 3 - W.S.S. 05 klein
Particulier Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Biljartvereniging Kaldeklets - De Bleek klein
Café Kromme Knilles Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk 3 klein
Biljartschool Sneek Wo. 21-10-2020 13:30:00 R3 A 5 Biljartschool Sneek 4 - Nea Tocht 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 21-10-2020 13:30:00 R3 A 5 Biljartclub Gorredijk 6 - Nea Tocht 2 klein
De Torenschouw Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 A 4 De Torenschouw - Het Witte Huis 2 klein
Cafe De Paus Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 A 4 De Paus - `t Moddermannetje 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 A 4 N.H.D. 4 - TEAM klein
Biljartcentrum Horna Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 A 4 Horna 20 - `t Kraaienest 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 B 4 N.H.D. 11 - De Opkomst 1 klein
De Dres Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 B 4 De Sport - De Stompetoren 1 klein
Verenigingsgebouw-stichting Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 B 4 `t Moddermannetje 4 - B.C.L. 1 klein
Biljartcentrum Horna Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 B 4 Horna 19 - De Lindeboom 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Wo. 21-10-2020 19:15:00 C2 B 4 `t Moddermannetje 5 - D.O.E.T. 3 klein
Café 't Bonte Paard Wo. 21-10-2020 19:15:00 B2 A 4 A.B.C. 2 - Twisk 1 klein
De Keet Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 8 H.G.L./Unipeche 13 - H.B.C. 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 21-10-2020 19:30:00 B2 A 8 De Pomerans 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 8 D.O.S. 2 - Reijersdam 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 8 ZBC 3 - Oudleusen 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 8 De Trefkoele 3 - Steenwijk 6 klein
't Roefje Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 8 Ens 1 - Steenwijk 5 klein
De Triangel Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 8 D.O.S. 4 - Steenwijk 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 8 ZBC 5 - De Trefkoele 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 21-10-2020 19:30:00 C4 A 8 UBC 2016 2 - `t Akkertien 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 21-10-2020 19:30:00 C1 A 8 USV/de Brouwerij 1 - De Bleistarte 1 klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 21-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Schollevaar - Hoogvliet klein
De Rietlander Wo. 21-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Rietlander - Honky Tonk klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Schollevaar - Vriendenkring-B klein
Serviceflat Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Ommoord - `t Raedthuys klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Schollevaar-A - Hoogvliet-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Vriendenkring-A - Hofplein-C klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Vriendenkring-B - Hofplein-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 21-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Vriendenkring-B - Schollevaar-B klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 5 B.C.O. De beste keus 3 - Onder Ons `67 4 klein
Café Thuys Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 5 De Klipper 2 - Club 70 2 klein
Café Sport Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 B 5 C3 Excelsior 1 - C3 De Taveerne 5 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 B 5 C3 Velsen 3 - C3 De Klipper 3 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - De Nostalgie 1 klein
Friesche Club Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 5 De Friesche Club 6 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Dorpshuis Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Lollum Waaxens - D.B.C. Sneek 2 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 5 N-joy 1 - N-joy 2 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 21-10-2020 19:30:00 B2 A 5 De Klameare - Biljartcentrum Akkrum klein
Stadscafe De Smidte Wo. 21-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 21-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Posthoorn Dronrijp - BC De Bosk 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 21-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Biljartclub Gorredijk 2 - Dronrijp Harley Davidson klein
De Herberch fan Nylan Wo. 21-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 - De Friesche Club 5 klein
Dorpshuis Do. 22-10-2020 13:30:00 R3 A 5 Lollum Waaxens 2 - B.C. Britsum klein
Dorpshuis Do. 22-10-2020 13:30:00 R3 A 5 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 5 klein
Café 't Bonte Paard Do. 22-10-2020 19:15:00 C4 A 3 Dames Bonte Paard - Horna 23 klein
De Welkomst Do. 22-10-2020 19:15:00 C4 A 3 De Opkomst 2 - D.O.E.T. 5 klein
De Welkomst Do. 22-10-2020 19:15:00 C4 A 3 De Opkomst 3 - Het Wapen Van Grootebroek klein
't Ankertje Do. 22-10-2020 19:15:00 B1 B 3 De Hoop 2 - WF / Gouden Hoofd klein
Biljartvereniging N.H.D. Do. 22-10-2020 19:15:00 B1 B 3 N.H.D. 18 - A.B.C. 1 klein
Dorpshuis De Vang Do. 22-10-2020 19:15:00 B1 B 3 Jong Leven 2 - De Wurf 1 klein
't Kraainest Do. 22-10-2020 19:15:00 B1 B 3 `t Kraaienest 1 - Horna 18 klein
Biljartcentrum Horna Do. 22-10-2020 19:15:00 LK A 3 Juwelier De Vries - Tokoloco Kader klein
Biljartcentrum Horna Do. 22-10-2020 19:15:00 LK A 3 Horna 5 - D.O.E.T. Kader klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 22-10-2020 19:15:00 LK A 3 B.C.S. 2 - B.C.S. 3 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Do. 22-10-2020 19:15:00 LK A 3 Sombroek Langedijk 12 - Horna 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 22-10-2020 19:30:00 B1 A 8 K.B.C.1911 11 - D.O.S. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 A 8 H.B.C. 21 - BV de Mug 21 klein
De Triangel Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 A 8 D.O.S. 21 - Z.B.C 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 22-10-2020 19:30:00 C4 A 8 De Trefkoele 4 - De Pol 2 klein
De Magneet Do. 22-10-2020 19:30:00 C1 A 8 De Koetsier 1 - De Kolonie 1 klein
De Havezathe Do. 22-10-2020 19:30:00 C1 A 23 De Wiekslag 1 - ZBC 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 22-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Kralingen-B - De Posthoorn-B klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 22-10-2020 19:30:00 C1 A 7 H.W.A.-A - H.W.A.-C klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Kralingen - De Rietlander klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 A 6 S.V.Z. - `t Raedthuys-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Kralingen-B - O.G.B.-B klein
Denksportcentrum 't Spaerne Do. 22-10-2020 19:30:00 B1 A 5 Het Koetshuys 1 - Onder Ons '67 Pearle klein
Cafe Westerhout Do. 22-10-2020 19:30:00 B1 A 5 `t Wasbeertje 1 - Sportrust 1 klein
Grand Café De Bulls Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 A 5 De Krim 1 - Onder Ons '67 1 klein
Cafe Westerhout Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 A 5 `t Wasbeertje 2 - Alles Door Oefening 5 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 22-10-2020 19:30:00 C2 A 5 B.s.m.1 - Alles Door Oefening 1 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 A 5 C3 B.s.m. 2 - C3 Club 70 4 klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 22-10-2020 19:30:00 A A 7 Biljartclub De Bargebeck 7 - Noorderling 4 groot
Friesche Club Do. 22-10-2020 19:30:00 A A 7 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 7 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 22-10-2020 19:30:00 B1 A 5 De Nostalgie 2 - Jan Wiemers 1 klein
Poolcentrum Njoy Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 B 5 Cue Action - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Het Blauwe Pand Do. 22-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Krul Woudsend 1 - Krul Woudsend 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 22-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Nostalgie 4 - W.S.S. 06 klein
Cafe V.d. Meer Do. 22-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Jan Wiemers 2 - Schiller 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 A 5 De Nostalgie 5 - Posthoorn Dronrijp klein
Biljartschool Sneek Do. 22-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Biljartschool Sneek 3 - Biljartvereniging Lekkum klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 23-10-2020 19:30:00 C4 A 8 KBC 1911 2 - ZBC 6 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 23-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Kralingen-A - De Posthoorn-C klein
De Rietlander Vr. 23-10-2020 19:30:00 C2 A 7 De Rietlander - Hoogvliet-C klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 23-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Hoogvliet-B - De Posthoorn klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 23-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Hoogvliet-A - Vriendenkring-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 23-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Schollevaar-B / C4 - Hoogvliet-B klein
De Rietlander Vr. 23-10-2020 19:30:00 B1 A 6 De Rietlander-A - S.V.Z. klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 23-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Hoogvliet - Kralingen-A klein
Serviceflat Vr. 23-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Ommoord-A - Schollevaar-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 23-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Vriendenkring-A - Buitenzicht klein
Serviceflat Vr. 23-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Ommoord-C - Schollevaar-C klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 23-10-2020 19:30:00 B2 B 6 `t Raedthuys-B - Ommoord-D klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 23-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Vriendenkring-C - Hofplein klein
BV Onder Ons Vr. 23-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Onder Ons `67 TBPBouw - Concordia klein
BV Onder Ons Vr. 23-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Onder Ons `67 C1 Pearle - Velsen 1 klein
Dorpscentrum Spaarndam Vr. 23-10-2020 19:30:00 C1 A 5 Biljartvereniging KSA - Velsen 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 23-10-2020 19:30:00 C3 A 5 C3 Club 70 3 - C4 Luto 2 klein
BV Onder Ons Vr. 23-10-2020 19:30:00 C3 B 5 C3 Onder Ons `67 2 - C3 De Krim 2 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 23-10-2020 19:30:00 B1 A 5 BC De Bosk 1 - Noorderling 8 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 23-10-2020 19:30:00 B2 A 5 Biljartclub Gorredijk 7 - Noorderling/Harlingen klein
De Herberch fan Nylan Vr. 23-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - Biljartclub Gorredijk 1 klein
Particulier Vr. 23-10-2020 19:30:00 C1 A 7 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartschool Sneek 1 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 23-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Bleek - BV Noardeinde Workum klein
De Herberch fan Nylan Vr. 23-10-2020 19:30:00 C3 A 5 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 - Jan Wiemers 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Za. 24-10-2020 10:30:00 LK A 5 H.B.C./Diamant Techniek Noord - Biljartschool.nl klein
Biljartcentrum De Harmonie Za. 24-10-2020 10:30:00 LK A 5 De Harmonie - Krul Woudsend 2 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Za. 24-10-2020 10:30:00 LK A 5 De Bleek - BC Gorredijk klein
Friesche Club Za. 24-10-2020 10:30:00 LK A 5 Friesche Club / Popma Biljartservice - Krul Woudsend 1 klein
Cafe Buitenzicht Za. 24-10-2020 13:00:00 B1 A 6 Buitenzicht - Capelle SPC-B klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Za. 24-10-2020 13:30:00 LK A 6 De Bleek - H.B.C./Diamant Techniek Noord klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Za. 24-10-2020 13:30:00 LK A 6 BC Gorredijk - De Harmonie klein
Het Blauwe Pand Za. 24-10-2020 13:30:00 LK A 6 Krul Woudsend 2 - Friesche Club / Popma Biljartservice klein
Biljartschool.nl Za. 24-10-2020 13:30:00 LK A 6 Biljartschool.nl - Krul Woudsend 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 24-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Sombroek 3 - Sombroek 5 klein
Dorpshuis De Uitkijk Za. 24-10-2020 19:30:00 C2 A 4 De Carambole 1 - D.N.O.86 3 klein
De Draaikolk Za. 24-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Turnlust 2 - De Vriendschap 4 klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 24-10-2020 19:30:00 C2 A 4 DKB/Pr. Maurits - H.N.K. 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 24-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Sombroek 4 - Wieringermeer `85 1 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 24-10-2020 19:30:00 C2 A 4 HHW 1 - W.B.C. 2 klein
De Draaikolk Za. 24-10-2020 19:30:00 C2 A 4 Turnlust 3 - W.B.C. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 A 8 De Musketier 9 - Impuls 4 klein
Cafe L'esperance Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 A 8 Centrum 5 - Rust Wat 2 klein
Lustenburgt De Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Anti Poedel 4 - Anti Poedel 3 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 8 BVBZ 1 - De Musketier 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 8 De Musketier 5 - Anti Poedel 2 klein
Veerhuis Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 8 Amstelbron 4 - Amstelbron 3 klein
Veerhuis Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 A 8 Amstelbron 1 - O. N. A. 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 9 De IJssel 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Triangel Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 9 D.O.S. 11 - Steenwijk 11 klein
De Keet Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 9 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Café De Casteleyn Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 A 9 BV de Mug 21 - D.O.S. 21 klein
HET WITTE PEERD Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 A 9 `t Westeinde 21 - H.B.C. 21 klein
De Magneet Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 A 9 De Koetsier 2 - ZBC 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 A 9 De Trefkoele 2 - De IJssel 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 A 9 ZBC 6 - UBC 2016 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 8 Moerkapelle 1 - De Musketier 1 klein
De Triangel Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 9 D.O.S. 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 9 De Kolonie 1 - ZBC 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 24 ZBC 2 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Sportrust 1 - Club 70 5 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 6 B.C.O. - Onder Ons `67 TBPBouw klein
Café De Taveerne Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 A 6 De Taveerne 1 - B.s.m. 4 klein
Café De Taveerne Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 A 6 C3 De Taveerne 3 - C3 B.s.m. 2 klein
Café Thuys Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 B 6 C3 De Klipper 3 - C3 De Taveerne 2 klein
DE NOORDELING Ma. 26-10-2020 19:30:00 A A 8 Noorderling 4 - De Friesche Club 7 groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Biljartclub De Bargebeck 1 - BC De Bosk 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Biljartclub De Bargebeck 6 - Schiller 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 B 7 De Musketier 8 - Mainstreet 2 klein
Veerhuis Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Amstelbron 5 - Impuls 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 7 KOT 40 1 - De Pinguin 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Moerkapelle 3 - Moerkapelle 2 klein
Cafe L'esperance Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 8 Centrum 2 - Centrum 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 9 USV/De Brouwerij 3 - D.O.S. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 9 Steenwijk 5 - De Trefkoele 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 9 Steenwijk 6 - ZBC 4 klein
Cafe L'esperance Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 8 Centrum 1 - Amstelbron 2 klein
Cafe De Amstelbron Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 8 O. N. A. 1 - O. N. A. 2 klein
't Ende Di. 27-10-2020 19:30:00 C1 A 9 De Bleistarte 1 - H.B.C. 1 klein
De Posthoorn Di. 27-10-2020 19:30:00 C1 A 8 De Posthoorn-C - Kralingen-B klein
De Posthoorn Di. 27-10-2020 19:30:00 C1 A 8 De Posthoorn-D - Kralingen-A klein
Cafe Scheiwyck Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Scheiwijck 1 - Concordia 2 klein
Cafe Kamperduin Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Kamperduin - `t Wasbeertje 1 klein
Café Bert Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Bolwerk `81 1 - B.C.O. De beste keus 3 klein
't Poelhuys Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Luto 3 - Vriendenkring klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Alles Door Oefening 4 - Norhtgo Royal 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Alles Door Oefening 5 - De Krim 1 klein
Café Thuys Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 6 De Klipper 7 - Bolwerk `81 4 klein
Café Thuys Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 6 De Klipper 6 - `t Wasbeertje 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Alles Door Oefening 1 - De Klipper 2 klein
't Poelhuys Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 6 C4 Luto 2 - C3 De Klipper 5 klein
Café Bert Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 B 6 C3 Bolwerk `81 6 - C3 Biljartvereniging Luto 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 27-10-2020 19:30:00 A A 8 B.V. Steenwijk 1 - Noorderling 5 groot
Biljartschool Sneek Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 6 D.B.C. Sneek 2 - N-joy 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Biljartclub De Bargebeck 2 - Lollum Waaxens klein
Café Kromme Knilles Di. 27-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Biljartcentrum Akkrum - De Nostalgie 3 klein
Dorpshuis Wo. 28-10-2020 13:30:00 R3 A 6 Nea Tocht 1 - Biljartclub Gorredijk 6 klein
Biljartschool Sneek Wo. 28-10-2020 13:30:00 R3 A 6 Biljartschool Sneek 5 - Biljartschool Sneek 4 klein
Britsenburgh Wo. 28-10-2020 13:30:00 R3 A 6 B.C. Britsum - Lollum Waaxens 1 klein
Dorpshuis De Tuolle Wo. 28-10-2020 13:30:00 R3 A 6 TOG Tersoal - Lollum Waaxens 2 klein
Lustenburgt De Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Anti Poedel 5 - Amstelbron 6 klein
Impuls Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 7 Impuls 3 - KOT 40 2 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 7 O. N. A. 5 - O.V.A. 2 klein
Cafe L'esperance Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Centrum 4 - Amstelbron 7 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 7 O. N. A. 4 - Mainstreet 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 8 De Musketier 7 - De Musketier 6 klein
De Buitensocieteit Wo. 28-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Z.B.C 21 - De Pomerans 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 9 `t Westeinde 1 - De Trefkoele 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 9 Reijersdam 1 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 9 ZBC 5 - SMR 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 9 UBC `2016 1 - De Pol 1 klein
Ons Dorphuis Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 9 De Kolonie 3 - D.O.S. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 9 H.B.C. 4 - Ens 1 klein
Akkertien Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 9 `t Akkertien 1 - SMR 2 klein
't Roefje Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 9 Ens 2 - De Trefkoele 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 9 De Pol 2 - B.V.V. `94 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 9 H.B.C. 2 - De IJssel 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 9 BV Steenwijk 1 - KBC 1911 1 klein
Café Honky Tonk Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 8 Honky Tonk - H.W.A.-A klein
De Posthoorn Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 8 De Posthoorn-B - De Rietlander klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 8 H.W.A.-B - Schollevaar klein
De Posthoorn Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 8 De Posthoorn - Hoogvliet-A klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Velsen 1 - Biljartvereniging KSA klein
Biljartcentrum Teylingen Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 6 C4 Sportrust 3 - C4 Sportrust 2 klein
Café Sport Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 6 C3 Excelsior 2 - C4 B.s.m. 3 klein
Grand Café De Bulls Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 B 6 C3 De Krim 2 - C3 Velsen 3 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 28-10-2020 19:30:00 B1 A 6 N-joy 2 - De Nostalgie 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 28-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - De Friesche Club 6 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 28-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Biljartclub De Bierhalle - Biljartclub Gorredijk 7 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 28-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Biljartclub De Bargebeck 5 - Posthoorn Dronrijp klein
Het Blauwe Pand Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 8 Krul Woudsend 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 8 BV Noardeinde Workum - Krul Woudsend 1 klein
Britsenburgh Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 8 B.C. Britsum 1 - De Bleek klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 8 Biljartclub Gorredijk 1 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 8 Biljartclub Gorredijk 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 3 - Ekrischocola.nl klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Biljartclub Gorredijk 4 - Woezik 3 klein
Cafe De Posthoorn Do. 29-10-2020 19:00:00 C1 A 8 Dronrijp Harley Davidson - De Friesche Club 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 29-10-2020 19:30:00 C4 A 8 Moerkapelle 4 - KOT 40 3 klein
Cafe De Amstelbron Do. 29-10-2020 19:30:00 C4 A 8 O. N. A. 7 - O. N. A. 6 klein
Biljarthuys de Dam Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 8 BVBZ 3 - BVBZ 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 8 De Musketier 3 - De Musketier 2 klein
Café Rust Wat Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 8 Rust Wat 1 - Impuls 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 29-10-2020 19:30:00 B1 A 9 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Cafe Rest. Mansier Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Oudleusen 21 - De Pol 21 klein
Café De Kwayste Niet Do. 29-10-2020 19:30:00 B1 A 8 O.V.A. 1 - Holle Bolle Gijs 1 klein
Ons Dorphuis Do. 29-10-2020 19:30:00 C1 A 9 De Kolonie 2 - De Koetsier 1 klein
SPORTHAL LAGEWEI Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Vriendenkring-A - Ommoord klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Kralingen-A - Hoogvliet-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Hoogvliet-C - Buitenzicht klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 A 8 Hofplein-C - Kralingen klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 A 8 Hoogvliet-B - Vriendenkring-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 A 8 Hofplein-A - Schollevaar-A klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 7 S.V.Z. - Vriendenkring-A klein
Denksportcentrum 't Spaerne Do. 29-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Het Koetshuys 1 - Vriendenkring 1 Cafe Tapuit klein
Café Bert Do. 29-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Bolwerk `81 3 - Norhtgo Royal 1 klein
Café Bert Do. 29-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Bolwerk `81 5 - B.s.m.1 klein
Grand Café De Bulls Do. 29-10-2020 19:30:00 C3 B 6 C3 De Krim 3 - C3 Alles Door Oefening 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 29-10-2020 19:30:00 A A 8 Biljartschool Sneek 6 - Biljartclub De Bargebeck 7 groot
Friesche Club Do. 29-10-2020 19:30:00 A A 8 FC Land Transport - D.B.C. Sneek groot
Cafe Den Nostalgie Do. 29-10-2020 19:30:00 B1 A 6 De Nostalgie 1 - Noorderling 8 klein
Cafe V.d. Meer Do. 29-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Jan Wiemers 1 - D.B.C. Sneek 3 klein
DE NOORDELING Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Noorderling/Harlingen - De Klameare klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 9 De IJssel 2 - H.B.C. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 9 Steenwijk 3 - HZW 1 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 9 Oudleusen 1 - D.O.S. 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 A 9 Steenwijk 4 - USV/de Brouwerij 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 30-10-2020 19:30:00 C4 A 9 KBC 1911 3 - KBC 1911 2 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 30-10-2020 19:30:00 C1 A 8 Hoogvliet - De Maasstad klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Kralingen-B - `t Raedthuys klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 8 Vriendenkring-B - De Rietlander klein
De Rietlander Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 A 8 De Rietlander - Ommoord klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 A 8 Hoogvliet-A - Schollevaar-B / C4 klein
BV Onder Ons Vr. 30-10-2020 19:30:00 B1 A 6 Onder Ons `67 4 - Bolwerk `81 2 klein
BV Onder Ons Vr. 30-10-2020 19:30:00 B2 A 6 Onder Ons '67 1 - Norhtgo Royal 3 klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 30-10-2020 19:30:00 C1 A 6 Velsen 2 - Concordia klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 6 Club 70 2 - Wormerveerse Biljart Ver. klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 6 Club 70 1 - klein
Café De Taveerne Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 A 6 C3 De Taveerne 4 - C3 De Klipper 4 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 A 6 C3 B.C.O. De beste keus 2 - C3 Club 70 3 klein
BV Onder Ons Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 B 6 C3 Onder Ons `67 2 - C3 Excelsior 1 klein
BV Onder Ons Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 B 6 C3 Onder Ons `67 Special Software - C3 Sportrust 4 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 30-10-2020 19:30:00 B2 B 6 BC De Bosk 2 - De Trochstompers klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 30-10-2020 19:30:00 B2 B 6 Biljartclub Gorredijk 8 - Cue Action klein
Biljartschool Sneek Vr. 30-10-2020 19:30:00 C1 A 8 Biljartschool Sneek 1 - Spider klein
Friesche Club Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 8 De Friesche Club 1 - Woezik 2 klein
De Draaikolk Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Turnlust 4 - B&S 1 klein
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Woud 3 - Ons Genoegen 3 klein
Biljart Cafe Kaper Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 4 Prins Hendrik - D.N.O.86 1 klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 A 4 De Treffers 2 - KOT 1 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 4 D.N.O.86 2 - Kaper 2 klein
DE OOIEVAAR Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Ons Genoegen 4 - S.D.S. 1 klein
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 4 Woud 2 - Dorpshuis Callantsoog 1 klein
Buurthuis Elto Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 4 BC ELTO 1 - BIOS 2 klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 31-10-2020 19:30:00 B2 B 4 De Treffers 1 - Ons Genoegen 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 4 BCS 1 - KOT 2 klein
De Draaikolk Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 4 Turnlust 1 - S.D.S. 2 klein
Gebouw De Dukdalf Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 4 MBSOV 1 - Dorpshuis Callantsoog 2 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 31-10-2020 19:30:00 C1 A 4 Sombroek 2 - De Liefhebber 3 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 4 W.B.C. 3 - Turnlust 5 klein
Cafe Rust Wat Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 4 De Stille Kracht - H.N.K. 2 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 4 HHW 2 - BIOS 3 klein
Buurthuis Elto Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 A 4 BC ELTO 2 - De Liefhebber 4 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 4 Royal - Dorpshuis Callantsoog 3 klein
De Draaikolk Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 4 Turnlust 6 - Wieringermeer `85 2 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 4 HHW 3 - BIOS 4 klein
Buurthuis Elto Za. 31-10-2020 19:30:00 C3 B 4 BC ELTO 3 - De Liefhebber 5 klein
Dorpshuis De Vang Zo. 01-11-2020 19:15:00 C3 A 4 Jong Leven 1 - Het Witte Huis 3 klein
Cafe 't Centrum Zo. 01-11-2020 19:15:00 C3 A 4 `t Centrum 1 - N.H.D. 5 klein
Eetcafe Halfweg Zo. 01-11-2020 19:15:00 C3 A 4 Nieuw leven 2 - Kunstgenot 1 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 01-11-2020 19:15:00 C3 A 4 D.O.E.T. 6 - B.C.L. 2 klein
De Witte Valk Zo. 01-11-2020 19:15:00 C3 A 4 Acquit '83 2 - `t Centrum 2 klein
Cafe De Stompetoren Zo. 01-11-2020 19:15:00 C3 A 4 De Stompetoren 2 - Nieuw leven 1 klein
De Brink Zo. 01-11-2020 19:15:00 C3 A 4 D.R.K. 3 - D.O.E.T. 4 klein
De Welkomst Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 B 5 De Opkomst 1 - De Sport klein
Cafe Rest. Cultura Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 A 5 TEAM - Horna 20 klein
Verenigingsgebouw-stichting Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 A 5 `t Moddermannetje 3 - N.H.D. 4 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 A 5 Het Witte Huis 2 - De Paus klein
Biljartcentrum Ton Schipper Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 A 5 Tokoloco 2 - De Torenschouw klein
De Werf Dorpshuis Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 B 5 D.O.E.T. 3 - N.H.D. 11 klein
Biljartcentrum Horna Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 B 5 Horna 19 - `t Moddermannetje 5 klein
Cafe 't Wagenwiel Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 B 5 B.C.L. 1 - De Lindeboom 2 klein
Cafe De Stompetoren Ma. 02-11-2020 19:15:00 C2 B 5 De Stompetoren 1 - `t Moddermannetje 4 klein
Impuls Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Impuls 4 - O. N. A. 7 klein
Veerhuis Ma. 02-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Amstelbron 3 - Anti Poedel 1 klein
Cafe L'esperance Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Centrum 3 - De Musketier 3 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Pol 21 - Z.B.C 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 10 De Trefkoele 1 - Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 A 10 ZBC 4 - Steenwijk 5 klein
De Triangel Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 A 10 SMR 1 - De Trefkoele 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 A 10 ZBC 6 - KBC 1911 3 klein
Landstede Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 A 10 B.V.V. `94 1 - Ens 2 klein
Cafe De Amstelbron Ma. 02-11-2020 19:30:00 B1 A 9 O. N. A. 2 - Centrum 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 02-11-2020 19:30:00 C1 A 10 H.B.C. 1 - D.O.S. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 02-11-2020 19:30:00 C1 A 10 KBC 1911 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Capelle SPC Ma. 02-11-2020 19:30:00 C1 A 9 De Maasstad - H.W.A.-B klein
Cafe Buitenzicht Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Buitenzicht - Vriendenkring-B klein
Hotel-restaurant Royal Ma. 02-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Norhtgo Royal 1 - Onder Ons '67 Pearle klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 A 7 C4 Sportrust 2 - C3 De Taveerne 3 klein
Café Rust Wat Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 A 9 Rust Wat 2 - Moerkapelle 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 A 9 De Musketier 9 - KOT 40 3 klein
DE NOORDELING Ma. 02-11-2020 19:30:00 A A 9 Noorderling 5 - FC Land Transport groot
DE NOORDELING Ma. 02-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Noorderling 8 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Rockcafé Spider Ma. 02-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Spider - Biljartclub Gorredijk 1 klein
Cafe De Amstelbron Di. 03-11-2020 19:30:00 C4 A 9 O. N. A. 6 - Centrum 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 8 De Musketier 8 - O.V.A. 2 klein
Veerhuis Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Amstelbron 5 - Amstelbron 7 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 9 De Musketier 6 - Moerkapelle 3 klein
Biljarthuys de Dam Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 9 BVBZ 2 - Anti Poedel 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 03-11-2020 19:30:00 C1 A 9 De Musketier 4 - De Musketier 5 klein
Clublokaal de Rank Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 10 HZW 11 - H.B.C. 11 klein
De Keet Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 10 H.G.L./Unipeche 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Steenwijk 11 - De IJssel 11 klein
De Keet Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 10 HGL/CDS/Schol 1 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 10 D.O.S. 3 - `t Westeinde 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 10 HZW 1 - De IJssel 2 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 10 USV/de Brouwerij 4 - De Kolonie 3 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 10 De Pol 1 - ZBC 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 9 De Musketier 1 - O.V.A. 1 klein
Veerhuis Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Amstelbron 2 - Moerkapelle 1 klein
Capelle SPC Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Capelle SPC-B - De Rietlander-A klein
ReyerParc Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 B 7 O.G.B.-B - Schollevaar-B klein
Cafe Westerhout Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Vriendenkring 1 Cafe Tapuit - Scheiwijck 1 klein
Café Bert Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Bolwerk `81 2 - Bolwerk `81 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Concordia 2 - Sportrust 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Club 70 5 - Kamperduin klein
Cafe Westerhout Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 7 Vriendenkring - Onder Ons '67 1 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 7 Norhtgo Royal 2 - Luto 3 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 7 Norhtgo Royal 3 - Alles Door Oefening 5 klein
Thuus bi-j Theun Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 A 7 Bolwerk `81 4 - Alles Door Oefening 4 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 03-11-2020 19:30:00 C1 A 7 Concordia - Velsen 1 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 7 B.s.m. 4 - Club 70 2 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 7 C4 B.s.m. 3 - C4 Luto 2 klein
Café Thuys Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 7 C3 De Klipper 5 - C3 B.C.O. De beste keus 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 7 C3 Alles Door Oefening 3 - C3 Bolwerk `81 6 klein
Café De Taveerne Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 7 C3 De Taveerne 2 - C3 De Krim 2 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 7 C3 Sportrust 4 - C3 De Krim 3 klein
't Poelhuys Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 B 7 C3 Biljartvereniging Luto 1 - C3 De Klipper 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 03-11-2020 19:30:00 A A 9 Biljartschool Sneek 7 - Noorderling 4 groot
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 B 7 De Trochstompers - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 03-11-2020 19:30:00 B2 B 7 Biljartclub De Bargebeck 3 - BC De Bosk 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 04-11-2020 13:30:00 R3 A 7 Biljartschool Sneek 4 - B.C. Britsum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 04-11-2020 13:30:00 R3 A 7 Biljartclub Gorredijk 6 - Biljartschool Sneek 5 klein
Dorpshuis Wo. 04-11-2020 13:30:00 R3 A 7 Nea Tocht 2 - Nea Tocht 1 klein
Impuls Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 B 8 Impuls 3 - Amstelbron 6 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 8 O. N. A. 4 - Impuls 2 klein
Cafe L'esperance Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Centrum 4 - De Pinguin 1 klein
Cafe L'esperance Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Mainstreet 1 - KOT 40 1 klein
Lustenburgt De Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Anti Poedel 3 - De Musketier 7 klein
Lustenburgt De Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Anti Poedel 2 - Amstelbron 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 A 9 De Musketier 2 - Rust Wat 1 klein
De Keet Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 10 H.G.L./Unipeche 13 - D.O.S. 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Pomerans 21 - BV de Mug 21 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 10 USV/De Brouwerij 2 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 10 D.O.S. 2 - De Koetsier 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 10 ZBC 3 - USV/De Brouwerij 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 10 De Trefkoele 3 - H.B.C. 4 klein
't Roefje Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Ens 1 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 10 D.O.S. 4 - UBC `2016 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 04-11-2020 19:30:00 C4 A 10 UBC 2016 2 - SMR 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 10 ZBC 1 - De Kolonie 2 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 10 USV/de Brouwerij 1 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 25 H.B.C. 2 - ZBC 2 klein
De Rietlander Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 9 De Rietlander - De Posthoorn-C klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 9 H.W.A.-C - Honky Tonk klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Schollevaar - Kralingen-B klein
Serviceflat Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Ommoord - De Posthoorn klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 9 `t Raedthuys - Vriendenkring-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Vriendenkring-A - Hoogvliet-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Vriendenkring-B - De Rietlander klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Vriendenkring - Buitenzicht klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 7 B.C.O. De beste keus 3 - Bolwerk `81 3 klein
Café Thuys Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 7 De Klipper 2 - Bolwerk `81 5 klein
Café Thuys Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 7 C3 De Klipper 4 - C3 Excelsior 2 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 B 7 C3 Velsen 3 - C3 Onder Ons `67 2 klein
Lustenburgt De Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 B 8 Anti Poedel 5 - Mainstreet 2 klein
Friesche Club Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 7 De Friesche Club 6 - De Nostalgie 1 klein
Dorpshuis Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 7 Lollum Waaxens - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 7 N-joy 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 A 7 De Klameare - Biljartclub De Bierhalle klein
Cafe Den Nostalgie Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 A 7 De Nostalgie 3 - Noorderling/Harlingen klein
Stadscafe De Smidte Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 A 7 Driebandenclub De Smidte - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe De Posthoorn Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 B 7 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub Gorredijk 8 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 9 De Friesche Club 5 - Krul Woudsend 2 klein
Dorpshuis Do. 05-11-2020 13:30:00 R3 A 7 Lollum Waaxens 1 - TOG Tersoal klein
De Werf Dorpshuis Do. 05-11-2020 19:15:00 C4 A 4 D.O.E.T. 5 - De Opkomst 3 klein
Biljartcentrum Horna Do. 05-11-2020 19:15:00 C4 A 4 Horna 23 - De Opkomst 2 klein
Cafe 't Wagenwiel Do. 05-11-2020 19:15:00 C4 A 4 `t Wagenwiel - Dames Bonte Paard klein
Biljartcentrum Horna Do. 05-11-2020 19:15:00 LK A 4 Horna 3 - Juwelier De Vries klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Do. 05-11-2020 19:15:00 LK A 4 B.C.S. 3 - Sombroek Langedijk 12 klein
De Werf Dorpshuis Do. 05-11-2020 19:15:00 LK A 4 D.O.E.T. Kader - B.C.S. 2 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Do. 05-11-2020 19:15:00 LK A 4 Tokoloco Kader - Horna 5 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 B 8 KOT 40 2 - O. N. A. 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 05-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Moerkapelle 2 - BVBZ 3 klein
Impuls Do. 05-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Impuls 1 - Amstelbron 1 klein
Cafe De Amstelbron Do. 05-11-2020 19:30:00 B2 A 9 O. N. A. 3 - Centrum 2 klein
De Triangel Do. 05-11-2020 19:30:00 B2 A 10 D.O.S. 21 - `t Westeinde 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 05-11-2020 19:30:00 C4 A 10 De Trefkoele 4 - `t Akkertien 1 klein
Holle Bolle Gijs Do. 05-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Holle Bolle Gijs 1 - O. N. A. 1 klein
De Havezathe Do. 05-11-2020 19:30:00 C1 A 10 De Wiekslag 1 - De Kolonie 1 klein
De Magneet Do. 05-11-2020 19:30:00 C1 A 10 De Koetsier 1 - De Bleistarte 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 05-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Kralingen-B - De Posthoorn-D klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 05-11-2020 19:30:00 C1 A 9 H.W.A.-A - De Posthoorn-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Kralingen - Hoogvliet-B klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 05-11-2020 19:30:00 B1 A 7 S.V.Z. - Honky Tonk klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 05-11-2020 19:30:00 B2 B 7 Kralingen-B - Vriendenkring-C klein
Cafe Westerhout Do. 05-11-2020 19:30:00 B1 A 7 `t Wasbeertje 1 - Onder Ons `67 4 klein
Grand Café De Bulls Do. 05-11-2020 19:30:00 B2 A 7 De Krim 1 - De Klipper 6 klein
Cafe Westerhout Do. 05-11-2020 19:30:00 B2 A 7 `t Wasbeertje 2 - De Klipper 7 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 05-11-2020 19:30:00 C2 A 7 B.s.m.1 - Club 70 1 klein
Café De Taveerne Do. 05-11-2020 19:30:00 C3 B 7 C3 De Taveerne 5 - C3 Onder Ons `67 Special Software klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 05-11-2020 19:30:00 A A 9 Biljartclub De Bargebeck 7 - B.V. Steenwijk 1 groot
Friesche Club Do. 05-11-2020 19:30:00 A A 9 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 6 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 05-11-2020 19:30:00 B1 A 7 De Nostalgie 2 - D.B.C. Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 05-11-2020 19:30:00 B1 A 7 D.B.C. Sneek 3 - N-joy 2 klein
Het Blauwe Pand Do. 05-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Krul Woudsend 1 - B.C. Britsum 1 klein
Cafe V.d. Meer Do. 05-11-2020 19:30:00 C2 B 7 Jan Wiemers 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
DE NOORDELING Do. 05-11-2020 19:30:00 C2 B 7 Noorderling 8 - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe De Schout Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Schout 21 - Oudleusen 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 06-11-2020 19:30:00 C3 A 10 De IJssel 3 - Steenwijk 6 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 06-11-2020 19:30:00 C4 A 10 KBC 1911 2 - De Pol 2 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 06-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Kralingen-A - Hoogvliet klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 06-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Hoogvliet-B - Hoogvliet-C klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 06-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Hoogvliet-A - Kralingen-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 06-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Schollevaar-B / C4 - Hofplein-A klein
Serviceflat Vr. 06-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Ommoord - Hofplein-C klein
De Rietlander Vr. 06-11-2020 19:30:00 B1 A 7 De Rietlander-B - Capelle SPC-A klein
Serviceflat Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 A 7 Ommoord-B - Ommoord-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 A 7 Schollevaar-A - Hoogvliet klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 A 7 `t Raedthuys-A - Kralingen-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 B 7 Hofplein - `t Raedthuys-B klein
Serviceflat Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 B 7 Ommoord-D - Ommoord-C klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 06-11-2020 19:30:00 B2 B 7 Schollevaar-C - Vriendenkring-B klein
BV Onder Ons Vr. 06-11-2020 19:30:00 C1 A 7 Onder Ons `67 TBPBouw - Velsen 2 klein
BV Onder Ons Vr. 06-11-2020 19:30:00 C1 A 7 Onder Ons `67 C1 Pearle - B.C.O. klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 06-11-2020 19:30:00 C2 A 7 Wormerveerse Biljart Ver. - Alles Door Oefening 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 06-11-2020 19:30:00 C3 A 7 C3 Club 70 4 - C3 De Taveerne 4 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 06-11-2020 19:30:00 C3 A 7 C3 Club 70 3 - C4 Sportrust 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 06-11-2020 19:30:00 B1 A 7 BC De Bosk 1 - Jan Wiemers 1 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 06-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - Dronrijp Harley Davidson klein
Particulier Vr. 06-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub Gorredijk 2 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 06-11-2020 19:30:00 C1 A 9 De Bleek - Biljartschool Sneek 1 klein
Cafe Buitenzicht Za. 07-11-2020 13:00:00 B2 A 7 Buitenzicht - O.G.B.-A klein
De Vriendschap Za. 07-11-2020 19:30:00 C2 A 5 De Vriendschap 4 - Turnlust 3 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 07-11-2020 19:30:00 C2 A 5 Sombroek 5 - Turnlust 2 klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 07-11-2020 19:30:00 C2 A 5 Wieringermeer `85 1 - Sombroek 3 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 07-11-2020 19:30:00 C2 A 5 H.N.K. 1 - De Carambole 1 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 07-11-2020 19:30:00 C2 A 5 W.B.C. 1 - Sombroek 4 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 07-11-2020 19:30:00 C2 A 5 D.N.O.86 3 - HHW 1 klein
De Vriendschap Za. 07-11-2020 19:30:00 C2 A 5 De Vriendschap 3 - DKB/Pr. Maurits klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 09-11-2020 19:30:00 C4 A 10 De Musketier 9 - Rust Wat 2 klein
Impuls Ma. 09-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Impuls 4 - O. N. A. 6 klein
Café De Kwayste Niet Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 B 9 O.V.A. 2 - Anti Poedel 5 klein
Impuls Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Impuls 2 - Mainstreet 1 klein
Lustenburgt De Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Anti Poedel 4 - Moerkapelle 2 klein
Veerhuis Ma. 09-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Amstelbron 4 - De Musketier 4 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 09-11-2020 19:30:00 C1 A 10 BVBZ 1 - Anti Poedel 1 klein
Veerhuis Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Amstelbron 1 - De Musketier 2 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Pol 21 - BV de Mug 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 11 H.B.C. 3 - HZW 1 klein
De Magneet Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Koetsier 2 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Triangel Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 11 SMR 1 - De Pol 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 11 De Trefkoele 2 - Steenwijk 6 klein
De Buitensocieteit Ma. 09-11-2020 19:30:00 C4 A 11 ZBC 6 - De Pol 2 klein
Landstede Ma. 09-11-2020 19:30:00 C4 A 11 B.V.V. `94 1 - `t Akkertien 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 09-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Moerkapelle 1 - Centrum 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 09-11-2020 19:30:00 C1 A 11 De IJssel 1 - ZBC 2 klein
De Triangel Ma. 09-11-2020 19:30:00 C1 A 11 D.O.S. 1 - De Koetsier 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 09-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Sportrust 1 - Scheiwijck 1 klein
BV Onder Ons Ma. 09-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Onder Ons '67 Pearle - B.C.O. De beste keus 3 klein
Café De Taveerne Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 8 De Taveerne 1 - B.s.m.1 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 8 C4 Sportrust 2 - C3 B.s.m. 2 klein
Café De Taveerne Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 8 C3 De Taveerne 3 - C3 Club 70 3 klein
Café Thuys Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 B 8 C3 De Klipper 3 - C3 Alles Door Oefening 3 klein
DE NOORDELING Ma. 09-11-2020 19:30:00 A A 10 Noorderling 4 - Biljartschool Sneek 7 groot
Friesche Club Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 B 8 De Friesche Club 2 - Jan Wiemers 3 klein
Dorpshuis Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 6 Nea Tocht - Biljartcentrum Akkrum klein
Veerhuis Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 B 9 Amstelbron 6 - KOT 40 2 klein
Veerhuis Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Amstelbron 7 - O. N. A. 4 klein
Cafe 't Anker Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 9 De Pinguin 1 - Amstelbron 5 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 9 KOT 40 1 - Centrum 4 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Moerkapelle 3 - De Musketier 7 klein
Biljarthuys de Dam Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 A 10 BVBZ 2 - Anti Poedel 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 11 HZW 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
De Keet Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 11 H.G.L./Unipeche 11 - D.O.S. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 11 Steenwijk 11 - K.B.C.1911 11 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 A 11 USV/De Brouwerij 3 - D.O.S. 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Steenwijk 5 - De IJssel 3 klein
Cafe De Amstelbron Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 10 O. N. A. 1 - De Musketier 1 klein
't Ende Di. 10-11-2020 19:30:00 C1 A 11 De Bleistarte 1 - ZBC 1 klein
De Posthoorn Di. 10-11-2020 19:30:00 C1 A 10 De Posthoorn-C - H.W.A.-A klein
De Posthoorn Di. 10-11-2020 19:30:00 C1 A 10 De Posthoorn-D - De Rietlander klein
Café Honky Tonk Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Honky Tonk - Capelle SPC-A klein
Capelle SPC Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Capelle SPC-B - S.V.Z. klein
ReyerParc Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 8 O.G.B.-A - S.V.Z. klein
Café Bert Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Bolwerk `81 1 - `t Wasbeertje 1 klein
Cafe Kamperduin Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Kamperduin - Concordia 2 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Norhtgo Royal 2 - Vriendenkring klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Alles Door Oefening 5 - Onder Ons '67 1 klein
't Poelhuys Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Luto 3 - Bolwerk `81 4 klein
Café Thuys Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 8 De Klipper 6 - Norhtgo Royal 3 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Alles Door Oefening 4 - `t Wasbeertje 2 klein
Café Thuys Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 8 De Klipper 7 - De Krim 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Alles Door Oefening 1 - Club 70 2 klein
't Poelhuys Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 8 C4 Luto 2 - C3 De Klipper 4 klein
Café Bert Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 B 8 C3 Bolwerk `81 6 - C3 Sportrust 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 10-11-2020 19:30:00 A A 10 B.V. Steenwijk 1 - Biljartclub De Bargebeck 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 8 D.B.C. Sneek 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Biljartclub De Bargebeck 2 - De Nostalgie 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 10-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Café Kromme Knilles Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 B 8 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk 5 klein
Biljartschool Sneek Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 B 8 Biljartschool Sneek 2 - Krul Woudsend 3 klein
Biljartschool Sneek Wo. 11-11-2020 13:30:00 R3 A 8 Biljartschool Sneek 5 - Nea Tocht 2 klein
Britsenburgh Wo. 11-11-2020 13:30:00 R3 A 8 B.C. Britsum - Biljartclub Gorredijk 6 klein
Dorpshuis De Tuolle Wo. 11-11-2020 13:30:00 R3 A 8 TOG Tersoal - Biljartschool Sneek 4 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 B 9 O. N. A. 5 - De Musketier 8 klein
Lustenburgt De Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Anti Poedel 2 - Amstelbron 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 A 1 Z.B.C 21 - De Schout 21 klein
De Keet Wo. 11-11-2020 19:30:00 B1 A 11 H.G.L./Unipeche 13 - De IJssel 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Pomerans 21 - `t Westeinde 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 11 `t Westeinde 1 - ZBC 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 11 ZBC 5 - D.O.S. 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 11 UBC `2016 1 - USV/de Brouwerij 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 11 De Kolonie 3 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 11 H.B.C. 4 - ZBC 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 11 H.B.C. 2 - KBC 1911 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 11 Auto Veld BV Steenwijk 2 - USV/de Brouwerij 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 11 BV Steenwijk 1 - H.B.C. 1 klein
De Posthoorn Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 10 De Posthoorn-B - H.W.A.-C klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 10 H.W.A.-B - Kralingen-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Schollevaar - De Maasstad klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Schollevaar - De Rietlander klein
De Posthoorn Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 10 De Posthoorn - `t Raedthuys klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Schollevaar-A - Schollevaar-B / C4 klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 11-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Vriendenkring - De Rietlander-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Vriendenkring-B - Ommoord-D klein
Café Sport Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 8 C3 Excelsior 2 - C3 Club 70 4 klein
Biljartcentrum Teylingen Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 8 C4 Sportrust 3 - C3 De Klipper 5 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 B 8 C3 Velsen 3 - C3 Excelsior 1 klein
Grand Café De Bulls Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 B 8 C3 De Krim 2 - C3 Biljartvereniging Luto 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 11-11-2020 19:30:00 C4 A 10 Moerkapelle 4 - Centrum 5 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 11-11-2020 19:30:00 B1 A 8 N-joy 2 - BC De Bosk 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 11-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - N-joy 1 klein
Friesche Club Wo. 11-11-2020 19:30:00 B1 A 8 De Friesche Club 6 - Lollum Waaxens klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Biljartclub De Bierhalle - De Nostalgie 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 10 BV Noardeinde Workum - De Friesche Club 5 klein
Britsenburgh Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 10 B.C. Britsum 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Biljartclub Gorredijk 1 - De Bleek klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Biljartclub Gorredijk 2 - Spider klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 6 Biljartclub Gorredijk 3 - De Friesche Club 4 klein
Dorpshuis Do. 12-11-2020 13:30:00 R3 A 8 Lollum Waaxens 2 - Lollum Waaxens 1 klein
Cafe De Posthoorn Do. 12-11-2020 19:00:00 C1 A 10 Dronrijp Harley Davidson - Krul Woudsend 2 klein
Cafe L'esperance Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 B 9 Mainstreet 2 - Impuls 3 klein
Biljarthuys de Dam Do. 12-11-2020 19:30:00 C2 A 10 BVBZ 3 - De Musketier 6 klein
Café Rust Wat Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Rust Wat 1 - Centrum 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Musketier 3 - Centrum 2 klein
Impuls Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Impuls 1 - O. N. A. 3 klein
De Triangel Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 A 11 D.O.S. 21 - H.B.C. 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 12-11-2020 19:30:00 C4 A 11 De Trefkoele 4 - SMR 2 klein
Café De Kwayste Niet Do. 12-11-2020 19:30:00 B1 A 10 O.V.A. 1 - Amstelbron 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 12-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Holle Bolle Gijs 1 - O. N. A. 2 klein
Ons Dorphuis Do. 12-11-2020 19:30:00 C1 A 11 De Kolonie 2 - De Wiekslag 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 12-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Kralingen-A - Ommoord klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 12-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Hoogvliet-C - Hoogvliet-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Hofplein-C - Vriendenkring-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Hoogvliet-B - Ommoord klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Hofplein-A - Vriendenkring-A klein
Denksportcentrum 't Spaerne Do. 12-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Het Koetshuys 1 - Norhtgo Royal 1 klein
Café Bert Do. 12-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Bolwerk `81 3 - Bolwerk `81 2 klein
Café Bert Do. 12-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Bolwerk `81 5 - Wormerveerse Biljart Ver. klein
Grand Café De Bulls Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 B 8 C3 De Krim 3 - C3 De Taveerne 5 klein
Cafe De Amstelbron Do. 12-11-2020 19:30:00 C4 A 10 O. N. A. 7 - KOT 40 3 klein
Friesche Club Do. 12-11-2020 19:30:00 A A 10 FC Land Transport - Noorderling 5 groot
Biljartschool Sneek Do. 12-11-2020 19:30:00 A A 10 Biljartschool Sneek 6 - De Friesche Club 7 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 12-11-2020 19:30:00 B1 A 8 De Nostalgie 1 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Cafe V.d. Meer Do. 12-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Jan Wiemers 1 - Noorderling 8 klein
DE NOORDELING Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Noorderling/Harlingen - Driebandenclub De Smidte klein
Poolcentrum Njoy Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Cue Action - Posthoorn Dronrijp klein
Cafe V.d. Meer Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 6 Jan Wiemers 4 - BV Noardeinde Workum klein
Dorpshuis Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 6 Biljartvereniging Lekkum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Cafe Den Nostalgie Do. 12-11-2020 19:30:00 C3 A 6 De Nostalgie 5 - Biljartschool Sneek 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De IJssel 2 - De Trefkoele 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Steenwijk 3 - D.O.S. 3 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Oudleusen 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 13-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Steenwijk 4 - De Trefkoele 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 13-11-2020 19:30:00 C4 A 11 KBC 1911 3 - UBC 2016 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 13-11-2020 19:30:00 C4 A 11 KBC 1911 2 - Ens 2 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 13-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Hoogvliet - Kralingen-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Kralingen-B - Vriendenkring-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Vriendenkring-B - Hoogvliet-B klein
De Rietlander Vr. 13-11-2020 19:30:00 C3 A 10 De Rietlander - Hofplein-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 13-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Hoogvliet-A - Kralingen klein
De Rietlander Vr. 13-11-2020 19:30:00 B1 A 8 De Rietlander-B - Buitenzicht klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Kralingen-A - Schollevaar-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Hoogvliet - Ommoord-B klein
Serviceflat Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Ommoord-A - Buitenzicht klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Vriendenkring-A - `t Raedthuys-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Schollevaar-B - Schollevaar-C klein
Serviceflat Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Ommoord-C - Hofplein klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 B 8 `t Raedthuys-B - Kralingen-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Vriendenkring-C - O.G.B.-B klein
BV Onder Ons Vr. 13-11-2020 19:30:00 B1 A 8 Onder Ons `67 4 - Club 70 5 klein
BV Onder Ons Vr. 13-11-2020 19:30:00 C1 A 8 Onder Ons `67 C1 Pearle - Onder Ons `67 TBPBouw klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 13-11-2020 19:30:00 C1 A 8 Velsen 2 - Velsen 1 klein
Dorpscentrum Spaarndam Vr. 13-11-2020 19:30:00 C1 A 8 Biljartvereniging KSA - B.C.O. klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 8 Club 70 1 - De Klipper 2 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 13-11-2020 19:30:00 C3 A 8 C3 B.C.O. De beste keus 2 - C4 B.s.m. 3 klein
BV Onder Ons Vr. 13-11-2020 19:30:00 C3 B 8 C3 Onder Ons `67 2 - C3 De Taveerne 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 A 8 Biljartclub Gorredijk 7 - De Klameare klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 13-11-2020 19:30:00 B2 B 8 Biljartclub Gorredijk 8 - De Trochstompers klein
Biljartschool Sneek Vr. 13-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Biljartschool Sneek 1 - Krul Woudsend 1 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 13-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 13-11-2020 19:30:00 C3 A 6 De Bleek - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 B 6 N.H.D. 11 - De Sport klein
Cafe De Paus Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 A 6 De Paus - Tokoloco 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 A 6 N.H.D. 4 - Het Witte Huis 2 klein
Biljartcentrum Horna Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 A 6 Horna 20 - `t Moddermannetje 3 klein
't Kraainest Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 A 6 `t Kraaienest 2 - TEAM klein
Verenigingsgebouw-stichting Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 B 6 `t Moddermannetje 4 - De Opkomst 1 klein
Cafe De Stompetoren Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 B 6 De Stompetoren 1 - De Lindeboom 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 B 6 `t Moddermannetje 5 - B.C.L. 1 klein
De Werf Dorpshuis Za. 14-11-2020 19:15:00 C2 B 6 D.O.E.T. 3 - Horna 19 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 A 5 D.N.O.86 1 - De Treffers 2 klein
DE OOIEVAAR Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 A 5 Ons Genoegen 3 - Prins Hendrik klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 A 5 B&S 1 - Woud 3 klein
Café De Branding Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 A 5 De Branding 1 - Turnlust 4 klein
DE OOIEVAAR Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 B 5 Ons Genoegen 1 - D.N.O.86 2 klein
't Dorpshuis Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 B 5 BIOS 2 - De Treffers 1 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 B 5 Dorpshuis Callantsoog 1 - BC ELTO 1 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 B 5 S.D.S. 1 - Woud 2 klein
Biljart Cafe Kaper Za. 14-11-2020 19:30:00 B2 B 5 Kaper 2 - Ons Genoegen 4 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 14-11-2020 19:30:00 C1 A 5 Dorpshuis Callantsoog 2 - Sombroek 2 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 14-11-2020 19:30:00 C1 A 5 S.D.S. 2 - MBSOV 1 klein
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 14-11-2020 19:30:00 C1 A 5 KOT 2 - Turnlust 1 klein
De Vriendschap Za. 14-11-2020 19:30:00 C1 A 5 De Vriendschap 2 - BCS 1 klein
't Dorpshuis Za. 14-11-2020 19:30:00 C3 A 5 BIOS 3 - BC ELTO 2 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 14-11-2020 19:30:00 C3 A 5 H.N.K. 2 - HHW 2 klein
De Draaikolk Za. 14-11-2020 19:30:00 C3 A 5 Turnlust 5 - De Stille Kracht klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 14-11-2020 19:30:00 C3 A 5 DKB/Pr. Maurits - W.B.C. 3 klein
't Dorpshuis Za. 14-11-2020 19:30:00 C3 B 5 BIOS 4 - BC ELTO 3 klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 14-11-2020 19:30:00 C3 B 5 Wieringermeer `85 2 - HHW 3 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 14-11-2020 19:30:00 C3 B 5 Dorpshuis Callantsoog 3 - Turnlust 6 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 14-11-2020 19:30:00 C3 B 5 H.N.K. 3 - Royal klein
Cafe 't Centrum Zo. 15-11-2020 19:15:00 C3 A 5 `t Centrum 2 - De Stompetoren 2 klein
Cafe 't Wagenwiel Zo. 15-11-2020 19:15:00 C3 A 5 B.C.L. 2 - Acquit '83 2 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 15-11-2020 19:15:00 C3 A 5 D.O.E.T. 4 - Jong Leven 1 klein
Eetcafe Halfweg Zo. 15-11-2020 19:15:00 C3 A 5 Nieuw leven 1 - D.R.K. 3 klein
Cafe De Post Zo. 15-11-2020 19:15:00 C3 A 5 Kunstgenot 1 - D.O.E.T. 6 klein
Biljartvereniging N.H.D. Zo. 15-11-2020 19:15:00 C3 A 5 N.H.D. 5 - Nieuw leven 2 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Zo. 15-11-2020 19:15:00 C3 A 5 Het Witte Huis 3 - `t Centrum 1 klein
Café Rust Wat Ma. 16-11-2020 19:30:00 C4 A 11 Rust Wat 2 - O. N. A. 7 klein
Cafe L'esperance Ma. 16-11-2020 19:30:00 C4 A 11 Centrum 5 - De Musketier 9 klein
Impuls Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Impuls 2 - KOT 40 1 klein
Lustenburgt De Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 11 Anti Poedel 1 - De Musketier 5 klein
Veerhuis Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 11 Amstelbron 3 - BVBZ 1 klein
Cafe L'esperance Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 A 11 Centrum 3 - Amstelbron 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 12 De IJssel 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
De Triangel Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 12 D.O.S. 11 - HZW 11 klein
De Keet Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 12 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.B.C. 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 A 12 BV de Mug 21 - De Schout 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 12 De Trefkoele 1 - H.B.C. 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 A 12 ZBC 4 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Ma. 16-11-2020 19:30:00 C4 A 12 SMR 2 - B.V.V. `94 1 klein
Cafe De Amstelbron Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 11 O. N. A. 2 - Moerkapelle 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Kolonie 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 12 H.B.C. 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 12 KBC 1911 1 - De IJssel 1 klein
Cafe Buitenzicht Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Buitenzicht - Schollevaar klein
Biljartcentrum Oegstgeest Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 9 B.C.O. - Concordia klein
DE NOORDELING Ma. 16-11-2020 19:30:00 A A 11 Noorderling 5 - B.V. Steenwijk 1 groot
Biljartschool Sneek Ma. 16-11-2020 19:30:00 A A 11 D.B.C. Sneek - FC Land Transport groot
DE NOORDELING Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Noorderling 8 - N-joy 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Biljartclub De Bargebeck 1 - Jan Wiemers 1 klein
Dorpshuis Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Lollum Waaxens 3 - Bv Waalzicht 3 klein
Particulier Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 A 7 Biljartvereniging Kaldeklets - De Nostalgie 5 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 A 7 BV Noardeinde Workum - De Bleek klein
Veerhuis Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Amstelbron 6 - O. N. A. 5 klein
Veerhuis Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Amstelbron 5 - Centrum 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Musketier 6 - Anti Poedel 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 17-11-2020 19:30:00 C1 A 11 De Musketier 4 - Anti Poedel 2 klein
Cafe L'esperance Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 11 Centrum 2 - Rust Wat 1 klein
De Keet Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 12 HGL/CDS/Schol 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
De Triangel Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 12 D.O.S. 3 - De IJssel 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Steenwijk 6 - Steenwijk 5 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 12 USV/de Brouwerij 4 - ZBC 5 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 12 De Pol 1 - De Trefkoele 2 klein
Veerhuis Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 11 Amstelbron 2 - O. N. A. 1 klein
Cafe L'esperance Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 11 Centrum 1 - O.V.A. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 11 De Musketier 1 - Holle Bolle Gijs 1 klein
Capelle SPC Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Capelle SPC-B - Honky Tonk klein
ReyerParc Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 B 9 O.G.B.-B - Schollevaar-C klein
Cafe Westerhout Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Vriendenkring 1 Cafe Tapuit - Sportrust 1 klein
Cafe Scheiwyck Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Scheiwijck 1 - Kamperduin klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Concordia 2 - Onder Ons `67 4 klein
Café Bert Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Bolwerk `81 2 - Onder Ons '67 Pearle klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 17-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Club 70 5 - Bolwerk `81 1 klein
Cafe Westerhout Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Vriendenkring - Alles Door Oefening 5 klein
Thuus bi-j Theun Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Bolwerk `81 4 - Norhtgo Royal 2 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Norhtgo Royal 3 - De Klipper 7 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 9 B.s.m. 4 - Alles Door Oefening 1 klein
Café Thuys Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 9 C3 De Klipper 5 - C3 De Taveerne 3 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 9 C4 B.s.m. 3 - C4 Sportrust 3 klein
Café De Taveerne Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 B 9 C3 De Taveerne 2 - C3 Velsen 3 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 B 9 C3 Sportrust 4 - C3 De Klipper 3 klein
't Poelhuys Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 B 9 C3 Biljartvereniging Luto 1 - C3 Onder Ons `67 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 B 9 C3 Alles Door Oefening 3 - C3 De Krim 2 klein
Cafe De Amstelbron Di. 17-11-2020 19:30:00 C4 A 11 O. N. A. 6 - Moerkapelle 4 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 B 9 De Trochstompers - Cue Action klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 17-11-2020 19:30:00 B2 B 9 Biljartclub De Bargebeck 3 - Biljartclub Gorredijk 8 klein
Café Kromme Knilles Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 7 Biljartcentrum Akkrum - Jan Wiemers 4 klein
Biljartschool Sneek Wo. 18-11-2020 13:30:00 R3 A 9 Biljartschool Sneek 4 - Lollum Waaxens 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 18-11-2020 13:30:00 R3 A 9 Biljartclub Gorredijk 6 - TOG Tersoal klein
Dorpshuis Wo. 18-11-2020 13:30:00 R3 A 9 Nea Tocht 2 - B.C. Britsum klein
Dorpshuis Wo. 18-11-2020 13:30:00 R3 A 9 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 5 klein
Impuls Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Impuls 3 - O.V.A. 2 klein
Lustenburgt De Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 B 10 Anti Poedel 5 - De Musketier 8 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 10 O. N. A. 4 - De Pinguin 1 klein
Cafe L'esperance Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Mainstreet 1 - Amstelbron 7 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Musketier 7 - BVBZ 3 klein
Lustenburgt De Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Anti Poedel 3 - Moerkapelle 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 18-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Musketier 2 - Impuls 1 klein
HET WITTE PEERD Wo. 18-11-2020 19:30:00 B2 A 12 `t Westeinde 21 - De Pol 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Reijersdam 1 - Oudleusen 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 12 USV/De Brouwerij 2 - De Koetsier 2 klein
De Triangel Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 12 D.O.S. 2 - `t Westeinde 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 12 ZBC 3 - Steenwijk 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 12 De Trefkoele 3 - De Kolonie 3 klein
't Roefje Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Ens 1 - UBC `2016 1 klein
De Triangel Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 12 D.O.S. 4 - SMR 1 klein
Akkertien Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 12 `t Akkertien 1 - KBC 1911 2 klein
't Roefje Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 12 Ens 2 - ZBC 6 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 12 De Pol 2 - KBC 1911 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 12 UBC 2016 2 - De Trefkoele 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 18-11-2020 19:30:00 C1 A 12 ZBC 1 - D.O.S. 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 18-11-2020 19:30:00 C1 A 12 USV/de Brouwerij 1 - H.B.C. 2 klein
De Rietlander Wo. 18-11-2020 19:30:00 C1 A 11 De Rietlander - Hoogvliet klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 18-11-2020 19:30:00 C1 A 11 H.W.A.-C - De Posthoorn-C klein
Café Honky Tonk Wo. 18-11-2020 19:30:00 C1 A 11 Honky Tonk - De Posthoorn-B klein
Serviceflat Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Ommoord - Hoogvliet-C klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 11 `t Raedthuys - Kralingen-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Vriendenkring-A - Schollevaar-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Vriendenkring-B - Hoogvliet-B klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 18-11-2020 19:30:00 B1 A 9 B.C.O. De beste keus 3 - Het Koetshuys 1 klein
Café Thuys Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 9 De Klipper 2 - De Taveerne 1 klein
Café Thuys Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 9 C3 De Klipper 4 - C3 B.C.O. De beste keus 2 klein
Café Sport Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 B 9 C3 Excelsior 1 - C3 Onder Ons `67 Special Software klein
Impuls Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 11 Impuls 4 - KOT 40 3 klein
Dorpshuis Wo. 18-11-2020 19:30:00 B1 A 9 Lollum Waaxens - De Nostalgie 1 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 18-11-2020 19:30:00 B1 A 9 N-joy 1 - De Friesche Club 6 klein
Cafe Den Nostalgie Wo. 18-11-2020 19:30:00 B2 A 9 De Nostalgie 3 - Biljartclub Gorredijk 7 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 18-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub De Bierhalle klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 18-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Biljartclub De Bargebeck 4 - Noorderling/Harlingen klein
Friesche Club Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 7 De Friesche Club 4 - Nea Tocht klein
Dorpshuis De Stek Do. 19-11-2020 19:15:00 C4 A 5 Het Wapen Van Grootebroek - D.O.E.T. 5 klein
De Welkomst Do. 19-11-2020 19:15:00 C4 A 5 De Opkomst 2 - `t Wagenwiel klein
De Welkomst Do. 19-11-2020 19:15:00 C4 A 5 De Opkomst 3 - Horna 23 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 B 10 KOT 40 2 - Mainstreet 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Moerkapelle 2 - BVBZ 2 klein
Cafe De Amstelbron Do. 19-11-2020 19:30:00 B2 A 11 O. N. A. 3 - De Musketier 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 A 12 K.B.C.1911 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 19-11-2020 19:30:00 B2 A 12 H.B.C. 21 - De Pomerans 21 klein
De Havezathe Do. 19-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Wiekslag 1 - De Bleistarte 1 klein
De Magneet Do. 19-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Koetsier 1 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 19-11-2020 19:30:00 C1 A 11 Kralingen-B - H.W.A.-B klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 19-11-2020 19:30:00 C1 A 11 H.W.A.-A - De Posthoorn-D klein
SPORTHAL LAGEWEI Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Vriendenkring-A - De Posthoorn klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Kralingen - Hofplein-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Hofplein-B - Hofplein-C klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 A 9 S.V.Z. - Vriendenkring klein
Cafe Westerhout Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 A 9 `t Wasbeertje 1 - Bolwerk `81 3 klein
Cafe Westerhout Do. 19-11-2020 19:30:00 B2 A 9 `t Wasbeertje 2 - Luto 3 klein
Grand Café De Bulls Do. 19-11-2020 19:30:00 B2 A 9 De Krim 1 - Alles Door Oefening 4 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 9 B.s.m.1 - klein
Sportcomplex Rottegat Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 9 C3 B.s.m. 2 - C3 De Taveerne 4 klein
Café De Taveerne Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 B 9 C3 De Taveerne 5 - C3 Bolwerk `81 6 klein
Friesche Club Do. 19-11-2020 19:30:00 A A 11 De Friesche Club 7 - Noorderling 4 groot
Zalencentrum Sint Nyk Do. 19-11-2020 19:30:00 A A 11 Biljartclub De Bargebeck 7 - Biljartschool Sneek 6 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 A 9 De Nostalgie 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 klein
Biljartschool Sneek Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 A 9 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 A 9 De Nostalgie 4 - D.W.S. Central 3 klein
Cafe V.d. Meer Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Jan Wiemers 2 - Bv Waalzicht 2 klein
DE NOORDELING Do. 19-11-2020 19:30:00 C2 B 9 Noorderling 8 - Biljartschool Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 19-11-2020 19:30:00 C3 A 7 Biljartschool Sneek 3 - Posthoorn Dronrijp klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 2 Oudleusen 21 - Z.B.C 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 20-11-2020 19:30:00 C3 A 12 De IJssel 3 - H.B.C. 4 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 20-11-2020 19:30:00 C1 A 11 Kralingen-A - Schollevaar klein
De Rietlander Vr. 20-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Rietlander - Kralingen-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 20-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Hoogvliet-A - Vriendenkring-B klein
Serviceflat Vr. 20-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Ommoord - Hoogvliet-A klein
De Rietlander Vr. 20-11-2020 19:30:00 B1 A 9 De Rietlander-A - De Rietlander-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Vriendenkring-A - O.G.B.-A klein
Serviceflat Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Ommoord-B - Kralingen-A klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 9 `t Raedthuys-A - Schollevaar-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 B 9 Vriendenkring-C - `t Raedthuys-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 B 9 Kralingen-B - Ommoord-C klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 B 9 Hofplein - Vriendenkring-B klein
Serviceflat Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 B 9 Ommoord-D - Schollevaar-B klein
BV Onder Ons Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 9 Onder Ons '67 1 - De Klipper 6 klein
BV Onder Ons Vr. 20-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Onder Ons `67 TBPBouw - Velsen 1 klein
BV Onder Ons Vr. 20-11-2020 19:30:00 C1 A 9 Onder Ons `67 C1 Pearle - Biljartvereniging KSA klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 20-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Club 70 2 - Bolwerk `81 5 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 20-11-2020 19:30:00 C2 A 9 Wormerveerse Biljart Ver. - Club 70 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 20-11-2020 19:30:00 C3 A 9 C3 Club 70 3 - C4 Sportrust 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 20-11-2020 19:30:00 C3 A 9 C3 Club 70 4 - C4 Luto 2 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 20-11-2020 19:30:00 B1 A 9 BC De Bosk 1 - D.B.C. Sneek 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 20-11-2020 19:30:00 C2 B 9 Krul Woudsend 3 - De Friesche Club 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 20-11-2020 19:30:00 C3 A 7 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 - Biljartvereniging Lekkum klein
Cafe Buitenzicht Za. 21-11-2020 13:00:00 B1 A 9 Buitenzicht - Capelle SPC-A klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 21-11-2020 19:30:00 C2 A 6 Sombroek 3 - D.N.O.86 3 klein
Dorpshuis De Uitkijk Za. 21-11-2020 19:30:00 C2 A 6 De Carambole 1 - De Vriendschap 4 klein
De Draaikolk Za. 21-11-2020 19:30:00 C2 A 6 Turnlust 2 - De Vriendschap 3 klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 21-11-2020 19:30:00 C2 A 6 Wieringermeer `85 1 - W.B.C. 2 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 21-11-2020 19:30:00 C2 A 6 H.N.K. 1 - Sombroek 5 klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 21-11-2020 19:30:00 C2 A 6 DKB/Pr. Maurits - Sombroek 4 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 21-11-2020 19:30:00 C2 A 6 HHW 1 - Turnlust 3 klein
Café De Kwayste Niet Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 B 11 O.V.A. 2 - KOT 40 2 klein
Lustenburgt De Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Anti Poedel 4 - De Musketier 7 klein
Veerhuis Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 12 Amstelbron 4 - Anti Poedel 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Musketier 5 - BVBZ 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 A 13 De Pol 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 13 H.B.C. 3 - D.O.S. 3 klein
De Magneet Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 13 De Koetsier 2 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 13 SMR 1 - USV/de Brouwerij 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 13 De Trefkoele 2 - Steenwijk 5 klein
De Buitensocieteit Ma. 23-11-2020 19:30:00 C4 A 13 ZBC 6 - `t Akkertien 1 klein
Landstede Ma. 23-11-2020 19:30:00 C4 A 13 B.V.V. `94 1 - De Trefkoele 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 13 ZBC 2 - KBC 1911 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 13 De IJssel 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Triangel Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 13 D.O.S. 1 - De Wiekslag 1 klein
Capelle SPC Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Maasstad - Kralingen-A klein
BV Onder Ons Ma. 23-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Onder Ons '67 Pearle - `t Wasbeertje 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 10 C4 Sportrust 2 - C3 De Klipper 5 klein
Café De Taveerne Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 10 C3 De Taveerne 3 - C4 B.s.m. 3 klein
Café Thuys Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 B 10 C3 De Klipper 3 - C3 De Taveerne 5 klein
DE NOORDELING Ma. 23-11-2020 19:30:00 A A 12 Noorderling 4 - Biljartclub De Bargebeck 7 groot
Friesche Club Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 B 10 De Friesche Club 2 - Krul Woudsend 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 A 7 `t Moddermannetje 3 - `t Kraaienest 2 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 A 7 Het Witte Huis 2 - Horna 20 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 A 7 Tokoloco 2 - N.H.D. 4 klein
De Torenschouw Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 A 7 De Torenschouw - De Paus klein
Biljartcentrum Horna Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 B 7 Horna 19 - N.H.D. 11 klein
Cafe 't Wagenwiel Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 B 7 B.C.L. 1 - D.O.E.T. 3 klein
Cafe De Stompetoren Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 B 7 De Stompetoren 1 - `t Moddermannetje 5 klein
De Welkomst Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 B 7 De Opkomst 1 - De Lindeboom 2 klein
De Dres Di. 24-11-2020 19:15:00 C2 B 7 De Sport - `t Moddermannetje 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 11 De Musketier 8 - Impuls 3 klein
Cafe 't Anker Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 11 De Pinguin 1 - Mainstreet 1 klein
Veerhuis Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Amstelbron 7 - Impuls 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 11 KOT 40 1 - Amstelbron 5 klein
Biljarthuys de Dam Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 12 BVBZ 2 - De Musketier 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 24-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Musketier 4 - Amstelbron 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 13 HZW 11 - De IJssel 11 klein
De Keet Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 13 H.G.L./Unipeche 11 - K.B.C.1911 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 13 HZW 1 - De Trefkoele 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 13 USV/De Brouwerij 3 - USV/De Brouwerij 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 13 De Pol 1 - D.O.S. 4 klein
Cafe De Amstelbron Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 12 O. N. A. 1 - Centrum 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 12 De Musketier 1 - O. N. A. 2 klein
't Ende Di. 24-11-2020 19:30:00 C1 A 13 De Bleistarte 1 - De Kolonie 1 klein
De Posthoorn Di. 24-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Posthoorn-C - Honky Tonk klein
De Posthoorn Di. 24-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Posthoorn-D - H.W.A.-C klein
Café Honky Tonk Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Honky Tonk - Buitenzicht klein
Capelle SPC Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Capelle SPC-A - De Rietlander-A klein
Hotel-restaurant Royal Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Norhtgo Royal 1 - Vriendenkring 1 Cafe Tapuit klein
Cafe Kamperduin Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Kamperduin - Sportrust 1 klein
Café Bert Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Bolwerk `81 1 - Concordia 2 klein
Thuus bi-j Theun Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Bolwerk `81 4 - Vriendenkring klein
Café Thuys Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Klipper 6 - Alles Door Oefening 5 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Norhtgo Royal 2 - `t Wasbeertje 2 klein
Café Thuys Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Klipper 7 - Onder Ons '67 1 klein
't Poelhuys Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Luto 3 - De Krim 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 24-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Alles Door Oefening 4 - Norhtgo Royal 3 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 24-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Concordia - Onder Ons `67 C1 Pearle klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Alles Door Oefening 1 - Bolwerk `81 5 klein
Café De Taveerne Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 B 10 C3 De Taveerne 2 - C3 Excelsior 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 24-11-2020 19:30:00 A A 12 B.V. Steenwijk 1 - D.B.C. Sneek groot
Biljartschool Sneek Di. 24-11-2020 19:30:00 A A 12 Biljartschool Sneek 7 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 10 D.B.C. Sneek 2 - Noorderling 8 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Biljartclub De Bargebeck 2 - BC De Bosk 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 B 10 Biljartschool Sneek 2 - Noorderling 8 klein
Dorpshuis De Tuolle Wo. 25-11-2020 13:30:00 R3 A 10 TOG Tersoal - Biljartclub Gorredijk 6 klein
Britsenburgh Wo. 25-11-2020 13:30:00 R3 A 10 B.C. Britsum - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 25-11-2020 13:30:00 R3 A 10 Biljartschool Sneek 5 - Nea Tocht 1 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 B 11 O. N. A. 5 - Anti Poedel 5 klein
Cafe L'esperance Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Centrum 4 - O. N. A. 4 klein
De Keet Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 A 13 H.G.L./Unipeche 13 - Steenwijk 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 25-11-2020 19:30:00 B2 A 13 De Pomerans 21 - D.O.S. 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 13 `t Westeinde 1 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 13 ZBC 5 - Ens 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 13 UBC `2016 1 - De Trefkoele 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 13 De Kolonie 3 - ZBC 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 13 H.B.C. 4 - Steenwijk 6 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 25-11-2020 19:30:00 C4 A 13 De Pol 2 - UBC 2016 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 13 H.B.C. 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 13 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Koetsier 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 13 BV Steenwijk 1 - ZBC 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 12 H.W.A.-B - De Rietlander klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 12 Schollevaar - Kralingen-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Schollevaar - Hoogvliet-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Schollevaar-A - Kralingen klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Vriendenkring - Capelle SPC-B klein
Café Thuys Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 10 De Klipper 2 - klein
Café Sport Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 10 C3 Excelsior 2 - C3 De Taveerne 4 klein
Biljartcentrum Teylingen Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 10 C4 Sportrust 3 - C3 De Klipper 4 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 B 10 C3 Velsen 3 - C3 Biljartvereniging Luto 1 klein
Grand Café De Bulls Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 B 10 C3 De Krim 2 - C3 Sportrust 4 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 A 10 N-joy 2 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - D.B.C. Sneek 3 klein
Friesche Club Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 A 10 De Friesche Club 6 - De Nostalgie 2 klein
Dorpshuis Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Lollum Waaxens - N-joy 1 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 25-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Biljartclub De Bierhalle - Driebandenclub De Smidte klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Biljartclub Gorredijk 4 - Moira 7 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 3 - A1 Biljarts klein
Cafe De Posthoorn Wo. 25-11-2020 20:00:00 C3 A 8 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub Gorredijk 3 klein
Dorpshuis Do. 26-11-2020 13:30:00 R3 A 10 Lollum Waaxens 2 - Biljartschool Sneek 4 klein
Cafe L'esperance Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 B 11 Mainstreet 2 - Amstelbron 6 klein
Biljarthuys de Dam Do. 26-11-2020 19:30:00 C2 A 12 BVBZ 3 - Moerkapelle 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 26-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Moerkapelle 2 - Anti Poedel 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 26-11-2020 19:30:00 B1 A 13 H.B.C. 11 - D.O.S. 11 klein
Holle Bolle Gijs Do. 26-11-2020 19:30:00 B1 A 12 Holle Bolle Gijs 1 - Amstelbron 2 klein
Café De Kwayste Niet Do. 26-11-2020 19:30:00 B1 A 12 O.V.A. 1 - Moerkapelle 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 26-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Kralingen-A - Vriendenkring-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 26-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Hoogvliet-C - `t Raedthuys klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Hoogvliet-B - Hofplein-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Hofplein-A - Ommoord klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 26-11-2020 19:30:00 B2 A 9 S.V.Z. - Ommoord-A klein
Café Bert Do. 26-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Bolwerk `81 3 - Club 70 5 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Do. 26-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Het Koetshuys 1 - Bolwerk `81 2 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 26-11-2020 19:30:00 C2 A 10 B.s.m.1 - B.s.m. 4 klein
Grand Café De Bulls Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 B 10 C3 De Krim 3 - C3 Onder Ons `67 Special Software klein
Biljartschool Sneek Do. 26-11-2020 19:30:00 A A 12 Biljartschool Sneek 6 - Noorderling 5 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 26-11-2020 19:30:00 B1 A 10 De Nostalgie 1 - Jan Wiemers 1 klein
DE NOORDELING Do. 26-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Noorderling/Harlingen - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Poolcentrum Njoy Do. 26-11-2020 19:30:00 B2 B 10 Cue Action - De Trochstompers klein
Cafe V.d. Meer Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Jan Wiemers 4 - De Friesche Club 4 klein
Dorpshuis Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Biljartvereniging Lekkum - BV Noardeinde Workum klein
Cafe Den Nostalgie Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 A 8 De Nostalgie 5 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 klein
Biljartschool Sneek Do. 26-11-2020 19:30:00 C3 A 8 Biljartschool Sneek 3 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 A 13 Oudleusen 21 - BV de Mug 21 klein
Cafe De Schout Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 A 13 De Schout 21 - `t Westeinde 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 13 De IJssel 2 - ZBC 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 13 Steenwijk 3 - D.O.S. 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 A 13 Steenwijk 4 - De IJssel 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 27-11-2020 19:30:00 C4 A 13 KBC 1911 3 - Ens 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 27-11-2020 19:30:00 C4 A 13 KBC 1911 2 - SMR 2 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 27-11-2020 19:30:00 C1 A 12 Hoogvliet - H.W.A.-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Kralingen-B - De Posthoorn klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Vriendenkring-B - Ommoord klein
De Rietlander Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 12 De Rietlander - Buitenzicht klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Hoogvliet-A - Vriendenkring-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Schollevaar-B / C4 - Vriendenkring-A klein
De Rietlander Vr. 27-11-2020 19:30:00 B1 A 10 De Rietlander-B - S.V.Z. klein
BV Onder Ons Vr. 27-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Onder Ons `67 4 - Scheiwijck 1 klein
Dorpscentrum Spaarndam Vr. 27-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Biljartvereniging KSA - Onder Ons `67 TBPBouw klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 27-11-2020 19:30:00 C1 A 10 Velsen 2 - B.C.O. klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Club 70 2 - Club 70 1 klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 10 Wormerveerse Biljart Ver. - De Taveerne 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 A 10 C3 Club 70 3 - C3 B.s.m. 2 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 A 10 C3 B.C.O. De beste keus 2 - C3 Club 70 4 klein
BV Onder Ons Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 B 10 C3 Onder Ons `67 2 - C3 Alles Door Oefening 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 A 10 Biljartclub Gorredijk 7 - De Nostalgie 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 B 10 Biljartclub Gorredijk 8 - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Friesche Club Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 10 De Friesche Club 1 - Bv Waalzicht 4 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 A 8 De Bleek - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe Buitenzicht Za. 28-11-2020 13:00:00 B2 A 9 Buitenzicht - Hoogvliet klein
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 A 6 Woud 3 - De Branding 1 klein
Biljart Cafe Kaper Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 A 6 Prins Hendrik - B&S 1 klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 A 6 De Treffers 2 - Ons Genoegen 3 klein
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 A 6 KOT 1 - D.N.O.86 1 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 B 6 D.N.O.86 2 - Ons Genoegen 4 klein
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 B 6 Woud 2 - Kaper 2 klein
Buurthuis Elto Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 B 6 BC ELTO 1 - S.D.S. 1 klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 B 6 De Treffers 1 - Dorpshuis Callantsoog 1 klein
't Dorpshuis Za. 28-11-2020 19:30:00 B2 B 6 BIOS 2 - Ons Genoegen 1 klein
De Draaikolk Za. 28-11-2020 19:30:00 C1 A 6 Turnlust 1 - De Vriendschap 2 klein
Gebouw De Dukdalf Za. 28-11-2020 19:30:00 C1 A 6 MBSOV 1 - KOT 2 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 28-11-2020 19:30:00 C1 A 6 Sombroek 2 - S.D.S. 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 28-11-2020 19:30:00 C1 A 6 De Liefhebber 3 - Dorpshuis Callantsoog 2 klein
Cafe Rust Wat Za. 28-11-2020 19:30:00 C3 A 6 De Stille Kracht - DKB/Pr. Maurits klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 28-11-2020 19:30:00 C3 A 6 HHW 2 - Turnlust 5 klein
Buurthuis Elto Za. 28-11-2020 19:30:00 C3 A 6 BC ELTO 2 - H.N.K. 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 28-11-2020 19:30:00 C3 A 6 De Liefhebber 4 - BIOS 3 klein
De Draaikolk Za. 28-11-2020 19:30:00 C3 B 6 Turnlust 6 - H.N.K. 3 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 28-11-2020 19:30:00 C3 B 6 HHW 3 - Dorpshuis Callantsoog 3 klein
Buurthuis Elto Za. 28-11-2020 19:30:00 C3 B 6 BC ELTO 3 - Wieringermeer `85 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 28-11-2020 19:30:00 C3 B 6 De Liefhebber 5 - BIOS 4 klein
Dorpshuis De Vang Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 6 Jong Leven 1 - `t Centrum 1 klein
Eetcafe Halfweg Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 6 Nieuw leven 2 - Het Witte Huis 3 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 6 D.O.E.T. 6 - N.H.D. 5 klein
De Witte Valk Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 6 Acquit '83 2 - Kunstgenot 1 klein
Cafe De Stompetoren Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 6 De Stompetoren 2 - B.C.L. 2 klein
De Brink Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 6 D.R.K. 3 - `t Centrum 2 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 6 D.O.E.T. 4 - Nieuw leven 1 klein
Cafe 't Centrum Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 7 `t Centrum 2 - D.O.E.T. 4 klein
Cafe 't Wagenwiel Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 7 B.C.L. 2 - D.R.K. 3 klein
Cafe De Post Zo. 29-11-2020 19:15:00 C3 A 7 Kunstgenot 1 - De Stompetoren 2 klein
Impuls Ma. 30-11-2020 19:30:00 C4 A 12 Impuls 4 - Rust Wat 2 klein
Impuls Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Impuls 2 - De Pinguin 1 klein
Lustenburgt De Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 13 Anti Poedel 1 - Anti Poedel 2 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 13 BVBZ 1 - Amstelbron 4 klein
Veerhuis Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 13 Amstelbron 3 - De Musketier 5 klein
Veerhuis Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 A 12 Amstelbron 1 - Centrum 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 A 14 De IJssel 11 - H.B.C. 11 klein
De Triangel Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 A 14 D.O.S. 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
De Buitensocieteit Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 A 14 ZBC 4 - UBC `2016 1 klein
De Triangel Ma. 30-11-2020 19:30:00 C4 A 14 SMR 2 - ZBC 6 klein
De Buitensocieteit Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 A 25 Z.B.C 21 - BV de Mug 21 klein
Ons Dorphuis Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 14 De Kolonie 1 - D.O.S. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 14 H.B.C. 1 - De IJssel 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 A 11 Sportrust 1 - Onder Ons `67 4 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 11 B.C.O. - Velsen 1 klein
Café De Taveerne Ma. 30-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Taveerne 1 - Club 70 2 klein
DE NOORDELING Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 A 11 Noorderling 8 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 A 11 Biljartclub De Bargebeck 1 - D.B.C. Sneek 2 klein
Rockcafé Spider Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 11 Spider - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 klein
Dorpshuis Ma. 30-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Lollum Waaxens 3 - Nieuw Zeist 2 klein
Particulier Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 A 9 Biljartvereniging Kaldeklets - Posthoorn Dronrijp klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 A 9 BV Noardeinde Workum - De Nostalgie 5 klein
Veerhuis Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 12 Amstelbron 6 - O.V.A. 2 klein
Veerhuis Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 12 Amstelbron 7 - KOT 40 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 14 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
De Keet Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 14 HGL/CDS/Schol 1 - Steenwijk 3 klein
De Triangel Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 14 D.O.S. 3 - HZW 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 14 Steenwijk 5 - H.B.C. 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 14 Steenwijk 6 - Steenwijk 4 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 14 USV/de Brouwerij 4 - De Pol 1 klein
Capelle SPC Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Capelle SPC-B - De Rietlander-B klein
ReyerParc Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 10 O.G.B.-A - `t Raedthuys-A klein
Cafe Westerhout Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Vriendenkring 1 Cafe Tapuit - Kamperduin klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Club 70 5 - Onder Ons '67 Pearle klein
Cafe Scheiwyck Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Scheiwijck 1 - Bolwerk `81 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Concordia 2 - Bolwerk `81 3 klein
Cafe Westerhout Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Vriendenkring - De Klipper 6 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Alles Door Oefening 5 - De Klipper 7 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Norhtgo Royal 3 - Luto 3 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 11 B.s.m. 4 - Bolwerk `81 5 klein
Café Thuys Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 11 C3 De Klipper 5 - C3 Club 70 3 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 11 C4 B.s.m. 3 - C4 Sportrust 2 klein
't Poelhuys Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 11 C3 Biljartvereniging Luto 1 - C3 De Taveerne 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 11 C3 Alles Door Oefening 3 - C3 Velsen 3 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 B 11 C3 Sportrust 4 - C3 Onder Ons `67 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 11 D.B.C. Sneek 3 - De Friesche Club 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 B 11 Biljartclub De Bargebeck 3 - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 01-12-2020 19:30:00 B2 B 11 De Trochstompers - Biljartclub Gorredijk 8 klein
Friesche Club Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 11 De Friesche Club 3 - Biljartvereniging 't Stetje klein
Café Kromme Knilles Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 9 Biljartcentrum Akkrum - Biljartvereniging Lekkum klein
Dorpshuis Wo. 02-12-2020 13:30:00 R3 A 11 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-12-2020 13:30:00 R3 A 11 Biljartclub Gorredijk 6 - B.C. Britsum klein
Biljartschool Sneek Wo. 02-12-2020 13:30:00 R3 A 11 Biljartschool Sneek 4 - TOG Tersoal klein
Impuls Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 B 12 Impuls 3 - Anti Poedel 5 klein
Cafe L'esperance Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 12 Mainstreet 1 - Centrum 4 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 12 O. N. A. 4 - Amstelbron 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 A 12 De Musketier 2 - O. N. A. 3 klein
HET WITTE PEERD Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 A 14 `t Westeinde 21 - Oudleusen 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 14 Reijersdam 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 14 USV/De Brouwerij 2 - `t Westeinde 1 klein
De Triangel Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 14 D.O.S. 2 - De IJssel 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 14 ZBC 3 - H.B.C. 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 14 De Trefkoele 3 - ZBC 5 klein
't Roefje Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 14 Ens 1 - SMR 1 klein
De Triangel Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 14 D.O.S. 4 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 02-12-2020 19:30:00 C4 A 14 `t Akkertien 1 - KBC 1911 3 klein
't Roefje Wo. 02-12-2020 19:30:00 C4 A 14 Ens 2 - De Pol 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 02-12-2020 19:30:00 C4 A 14 UBC 2016 2 - B.V.V. `94 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 14 ZBC 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 14 USV/de Brouwerij 1 - ZBC 2 klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 02-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Vriendenkring - Honky Tonk klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 02-12-2020 19:30:00 B1 A 11 B.C.O. De beste keus 3 - Norhtgo Royal 1 klein
Café Thuys Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 11 C3 De Klipper 4 - C3 De Taveerne 3 klein
Café Sport Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 B 11 C3 Excelsior 1 - C3 De Krim 3 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 02-12-2020 19:30:00 B1 A 11 N-joy 1 - De Nostalgie 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartcentrum Akkrum klein
Stadscafe De Smidte Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Driebandenclub De Smidte - Noorderling/Harlingen klein
Cafe Den Nostalgie Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 A 11 De Nostalgie 3 - Biljartclub De Bierhalle klein
Kultuerhus Klameare Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 A 11 De Klameare - Biljartclub Gorredijk 7 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 B 11 Posthoorn Dronrijp - Cue Action klein
De Herberch fan Nylan Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 11 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
Friesche Club Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 11 De Friesche Club 5 - B.C. Britsum 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 11 Krul Woudsend 2 - BV Noardeinde Workum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 B 11 Biljartclub Gorredijk 5 - Biljartcentrum Akkrum klein
Friesche Club Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 9 De Friesche Club 4 - De Bleek klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 9 Biljartclub Gorredijk 3 - Nea Tocht klein
Dorpshuis Do. 03-12-2020 13:30:00 R3 A 11 Lollum Waaxens 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartcentrum Horna Do. 03-12-2020 19:15:00 C4 A 6 Horna 23 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Cafe 't Wagenwiel Do. 03-12-2020 19:15:00 C4 A 6 `t Wagenwiel - De Opkomst 3 klein
Café 't Bonte Paard Do. 03-12-2020 19:15:00 C4 A 6 Dames Bonte Paard - De Opkomst 2 klein
Cafe De Amstelbron Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 12 O. N. A. 7 - Centrum 5 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 B 12 KOT 40 2 - De Musketier 8 klein
Cafe L'esperance Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 B 12 Mainstreet 2 - O. N. A. 5 klein
Impuls Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Impuls 1 - Centrum 3 klein
Café Rust Wat Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Rust Wat 1 - De Musketier 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 03-12-2020 19:30:00 B1 A 14 K.B.C.1911 11 - HZW 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 14 H.B.C. 21 - De Schout 21 klein
De Triangel Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 14 D.O.S. 21 - De Pol 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 14 De Trefkoele 4 - KBC 1911 2 klein
Ons Dorphuis Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 14 De Kolonie 2 - De Bleistarte 1 klein
De Havezathe Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 14 De Wiekslag 1 - BV Steenwijk 1 klein
De Magneet Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 14 De Koetsier 1 - H.B.C. 2 klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 10 S.V.Z. - Hoogvliet klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 B 10 Kralingen-B - Vriendenkring-B klein
Cafe Westerhout Do. 03-12-2020 19:30:00 B1 A 11 `t Wasbeertje 1 - Het Koetshuys 1 klein
Cafe Westerhout Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 11 `t Wasbeertje 2 - Bolwerk `81 4 klein
Grand Café De Bulls Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 11 De Krim 1 - Norhtgo Royal 2 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 03-12-2020 19:30:00 C2 A 11 B.s.m.1 - De Klipper 2 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 A 11 C3 B.s.m. 2 - C3 Excelsior 2 klein
Café De Taveerne Do. 03-12-2020 19:30:00 C3 B 11 C3 De Taveerne 5 - C3 De Krim 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 12 KOT 40 3 - O. N. A. 6 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 03-12-2020 19:30:00 B1 A 11 De Nostalgie 2 - Lollum Waaxens klein
Cafe V.d. Meer Do. 03-12-2020 19:30:00 B1 A 11 Jan Wiemers 1 - N-joy 2 klein
Het Blauwe Pand Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 11 Krul Woudsend 1 - Biljartclub Gorredijk 1 klein
Cafe V.d. Meer Do. 03-12-2020 19:30:00 C2 A 11 Jan Wiemers 2 - DE KLOS OP klein
Cafe Den Nostalgie Do. 03-12-2020 19:30:00 C2 A 11 De Nostalgie 4 - Nieuw Zeist 1 klein
Cafe V.d. Meer Do. 03-12-2020 19:30:00 C2 B 11 Jan Wiemers 3 - De Friesche Club 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 04-12-2020 19:30:00 C2 A 14 Oudleusen 1 - De Koetsier 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 04-12-2020 19:30:00 C3 A 14 De IJssel 3 - De Kolonie 3 klein
De Rietlander Vr. 04-12-2020 19:30:00 B1 A 11 De Rietlander-A - Buitenzicht klein
Serviceflat Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 10 Ommoord-B - Schollevaar-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 10 Vriendenkring-A - Ommoord-A klein
Serviceflat Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 B 10 Ommoord-D - Schollevaar-C klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 B 10 Hofplein - Schollevaar-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 B 10 Vriendenkring-C - Ommoord-C klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 B 10 `t Raedthuys-B - O.G.B.-B klein
BV Onder Ons Vr. 04-12-2020 19:30:00 B2 A 11 Onder Ons '67 1 - Alles Door Oefening 4 klein
BV Onder Ons Vr. 04-12-2020 19:30:00 C1 A 11 Onder Ons `67 C1 Pearle - Velsen 2 klein
Dorpscentrum Spaarndam Vr. 04-12-2020 19:30:00 C1 A 11 Biljartvereniging KSA - Concordia klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 04-12-2020 19:30:00 C2 A 11 Club 70 1 - Alles Door Oefening 1 klein
Café De Taveerne Vr. 04-12-2020 19:30:00 C3 A 11 C3 De Taveerne 4 - C4 Luto 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 04-12-2020 19:30:00 C3 A 11 C3 Club 70 4 - C4 Sportrust 3 klein
BV Onder Ons Vr. 04-12-2020 19:30:00 C3 B 11 C3 Onder Ons `67 Special Software - C3 Bolwerk `81 6 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 04-12-2020 19:30:00 B1 A 11 BC De Bosk 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 klein
Particulier Vr. 04-12-2020 19:30:00 C1 A 11 Biljartvereniging Kaldeklets - Dronrijp Harley Davidson klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 04-12-2020 19:30:00 C1 A 11 De Bleek - Biljartclub Gorredijk 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 04-12-2020 19:30:00 C2 B 11 Krul Woudsend 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 04-12-2020 19:30:00 C3 A 9 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 - Biljartschool Sneek 3 klein
Cafe Buitenzicht Za. 05-12-2020 13:00:00 B2 A 10 Buitenzicht - Kralingen-A klein
De Werf Dorpshuis Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 B 8 D.O.E.T. 3 - De Stompetoren 1 klein
Biljartcentrum Horna Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 B 8 Horna 19 - B.C.L. 1 klein
De Dres Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 B 8 De Sport - De Lindeboom 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 B 8 `t Moddermannetje 5 - De Opkomst 1 klein
Biljartvereniging N.H.D. Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 A 8 N.H.D. 4 - De Torenschouw klein
Biljartcentrum Horna Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 A 8 Horna 20 - Tokoloco 2 klein
't Kraainest Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 A 8 `t Kraaienest 2 - Het Witte Huis 2 klein
Cafe Rest. Cultura Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 A 8 TEAM - `t Moddermannetje 3 klein
Biljartvereniging N.H.D. Za. 05-12-2020 19:15:00 C2 B 8 N.H.D. 11 - `t Moddermannetje 4 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 05-12-2020 19:30:00 C2 A 7 W.B.C. 2 - H.N.K. 1 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 05-12-2020 19:30:00 C2 A 7 W.B.C. 1 - De Carambole 1 klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 05-12-2020 19:30:00 C2 A 7 DKB/Pr. Maurits - Turnlust 2 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 05-12-2020 19:30:00 C2 A 7 D.N.O.86 3 - Sombroek 5 klein
De Vriendschap Za. 05-12-2020 19:30:00 C2 A 7 De Vriendschap 3 - De Vriendschap 4 klein
De Draaikolk Za. 05-12-2020 19:30:00 C2 A 7 Turnlust 3 - Wieringermeer `85 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 05-12-2020 19:30:00 C2 A 7 Sombroek 4 - HHW 1 klein
Veerhuis Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 14 Amstelbron 4 - De Musketier 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 07-12-2020 19:30:00 C2 A 15 H.B.C. 3 - D.O.S. 2 klein
De Triangel Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 15 SMR 1 - De Trefkoele 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 15 De Trefkoele 2 - H.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 15 KBC 1911 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 15 ZBC 2 - H.B.C. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 15 De IJssel 1 - De Koetsier 1 klein
De Triangel Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 15 D.O.S. 1 - De Kolonie 2 klein
Cafe Buitenzicht Ma. 07-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Buitenzicht - Kralingen-B klein
BV Onder Ons Ma. 07-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Onder Ons '67 Pearle - Concordia 2 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 12 C4 Sportrust 2 - C3 De Klipper 4 klein
Café De Taveerne Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 12 C3 De Taveerne 3 - C3 Club 70 4 klein
Café Thuys Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 B 12 C3 De Klipper 3 - C3 Onder Ons `67 Special Software klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 07-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Biljartclub De Bargebeck 6 - Nieuw Zeist 3 klein
Particulier Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 10 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 08-12-2020 19:30:00 C1 A 14 De Musketier 4 - Anti Poedel 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 15 De Trefkoele 1 - D.O.S. 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 15 HZW 1 - ZBC 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 15 USV/De Brouwerij 3 - Oudleusen 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 A 15 De Pol 1 - Ens 1 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 08-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Norhtgo Royal 1 - Bolwerk `81 2 klein
Café Bert Di. 08-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Bolwerk `81 1 - Sportrust 1 klein
Café Thuys Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 12 De Klipper 6 - De Klipper 7 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Alles Door Oefening 5 - Alles Door Oefening 4 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Norhtgo Royal 3 - Norhtgo Royal 2 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 08-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Concordia - Onder Ons `67 TBPBouw klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Alles Door Oefening 1 - De Taveerne 1 klein
Café Thuys Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 A 12 C3 De Klipper 5 - C3 B.s.m. 2 klein
't Poelhuys Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 A 12 C4 Luto 2 - C3 Excelsior 2 klein
't Poelhuys Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 B 12 C3 Biljartvereniging Luto 1 - C3 Excelsior 1 klein
Café Bert Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 B 12 C3 Bolwerk `81 6 - C3 De Krim 3 klein
Café De Taveerne Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 B 12 C3 De Taveerne 2 - C3 Alles Door Oefening 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 08-12-2020 19:30:00 B1 A 12 D.B.C. Sneek 2 - Jan Wiemers 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 08-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Biljartclub De Bargebeck 2 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 08-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Biljartcentrum Akkrum - Driebandenclub De Smidte klein
Biljartschool Sneek Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 B 12 Biljartschool Sneek 2 - Jan Wiemers 3 klein
Café Kromme Knilles Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 B 12 Biljartcentrum Akkrum - Noorderling 8 klein
Dorpshuis De Tuolle Wo. 09-12-2020 13:30:00 R3 A 12 TOG Tersoal - Lollum Waaxens 1 klein
Britsenburgh Wo. 09-12-2020 13:30:00 R3 A 12 B.C. Britsum - Biljartschool Sneek 4 klein
Biljartschool Sneek Wo. 09-12-2020 13:30:00 R3 A 12 Biljartschool Sneek 5 - Biljartclub Gorredijk 6 klein
Dorpshuis Wo. 09-12-2020 13:30:00 R3 A 12 Nea Tocht 1 - Nea Tocht 2 klein
Lustenburgt De Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 14 Anti Poedel 2 - BVBZ 1 klein
HET WITTE PEERD Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 15 `t Westeinde 1 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 15 D.O.S. 4 - USV/de Brouwerij 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 15 ZBC 5 - ZBC 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 15 UBC `2016 1 - De IJssel 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 15 De Kolonie 3 - Steenwijk 6 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 15 H.B.C. 2 - ZBC 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 15 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Wiekslag 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 15 BV Steenwijk 1 - De Kolonie 1 klein
De Rietlander Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 13 De Rietlander - Schollevaar klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 13 H.W.A.-C - Hoogvliet klein
Café Honky Tonk Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Honky Tonk - De Posthoorn-D klein
De Posthoorn Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 13 De Posthoorn-B - De Posthoorn-C klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 13 `t Raedthuys - Vriendenkring-B klein
De Posthoorn Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Posthoorn - Kralingen-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Vriendenkring-B - Hofplein-A klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 09-12-2020 19:30:00 B1 A 12 B.C.O. De beste keus 3 - Vriendenkring 1 Cafe Tapuit klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Velsen 1 - Onder Ons `67 C1 Pearle klein
Café Thuys Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 12 De Klipper 2 - B.s.m. 4 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 B 12 C3 Velsen 3 - C3 Sportrust 4 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 09-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - Noorderling 8 klein
Friesche Club Wo. 09-12-2020 19:30:00 B1 A 12 De Friesche Club 6 - BC De Bosk 1 klein
Dorpshuis Wo. 09-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Lollum Waaxens - D.B.C. Sneek 3 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 09-12-2020 19:30:00 B1 A 12 N-joy 1 - De Nostalgie 2 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 09-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Biljartclub De Bierhalle - De Klameare klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 09-12-2020 19:30:00 B2 B 12 Biljartclub De Bargebeck 5 - De Trochstompers klein
Britsenburgh Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 12 B.C. Britsum 1 - Krul Woudsend 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Biljartclub Gorredijk 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Biljartclub Gorredijk 2 - Krul Woudsend 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Biljartclub Gorredijk 4 - Cafe Tante Greet 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 3 - Cafe Tante Greet 2 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-12-2020 20:00:00 C3 A 10 Posthoorn Dronrijp - Nea Tocht klein
Cafe De Posthoorn Do. 10-12-2020 19:00:00 C1 A 12 Dronrijp Harley Davidson - BV Noardeinde Workum klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 10-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Kralingen-B - De Maasstad klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 10-12-2020 19:30:00 C1 A 13 H.W.A.-A - H.W.A.-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Do. 10-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Vriendenkring-A - Hoogvliet-C klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Kralingen - Schollevaar-B / C4 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Hofplein-B - Hoogvliet-A klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 10-12-2020 19:30:00 B1 A 11 S.V.Z. - Capelle SPC-A klein
Café Bert Do. 10-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Bolwerk `81 3 - Scheiwijck 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Do. 10-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Het Koetshuys 1 - Club 70 5 klein
Cafe Westerhout Do. 10-12-2020 19:30:00 B2 A 12 `t Wasbeertje 2 - Vriendenkring klein
Grand Café De Bulls Do. 10-12-2020 19:30:00 B2 A 12 De Krim 1 - Bolwerk `81 4 klein
Café Bert Do. 10-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Bolwerk `81 5 - Club 70 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 10-12-2020 19:30:00 B1 A 12 De Nostalgie 1 - N-joy 2 klein
DE NOORDELING Do. 10-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Noorderling/Harlingen - De Nostalgie 3 klein
Cafe V.d. Meer Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 A 10 Jan Wiemers 4 - Biljartclub Gorredijk 3 klein
Dorpshuis Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 A 10 Biljartvereniging Lekkum - De Friesche Club 4 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 A 10 De Nostalgie 5 - Biljartcentrum Akkrum klein
Biljartschool Sneek Do. 10-12-2020 19:30:00 C3 A 10 Biljartschool Sneek 3 - BV Noardeinde Workum klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 11-12-2020 19:30:00 C2 A 15 De IJssel 2 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 11-12-2020 19:30:00 C2 A 15 Steenwijk 3 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 11-12-2020 19:30:00 C3 A 15 Steenwijk 4 - Steenwijk 5 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 11-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Hoogvliet-B - De Rietlander klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 11-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Hoogvliet-A - Schollevaar klein
Serviceflat Vr. 11-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Ommoord - Schollevaar-A klein
De Rietlander Vr. 11-12-2020 19:30:00 C3 A 13 De Rietlander - Hofplein-C klein
BV Onder Ons Vr. 11-12-2020 19:30:00 B1 A 12 Onder Ons `67 4 - Kamperduin klein
BV Onder Ons Vr. 11-12-2020 19:30:00 B2 A 12 Onder Ons '67 1 - Luto 3 klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 11-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Velsen 2 - Biljartvereniging KSA klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 11-12-2020 19:30:00 C2 A 12 Wormerveerse Biljart Ver. - B.s.m.1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 11-12-2020 19:30:00 C2 12 Club 70 2 - klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 11-12-2020 19:30:00 C3 A 12 C3 Club 70 3 - C4 B.s.m. 3 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 11-12-2020 19:30:00 C3 A 12 C3 B.C.O. De beste keus 2 - C3 De Taveerne 4 klein
BV Onder Ons Vr. 11-12-2020 19:30:00 C3 B 12 C3 Onder Ons `67 2 - C3 De Taveerne 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 11-12-2020 19:30:00 B2 B 12 Biljartclub Gorredijk 8 - Posthoorn Dronrijp klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 11-12-2020 19:30:00 B2 B 12 BC De Bosk 2 - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Biljartschool Sneek Vr. 11-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Biljartschool Sneek 1 - De Friesche Club 5 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 11-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - De Bleek klein
Particulier Vr. 11-12-2020 19:30:00 C1 A 12 Biljartvereniging Kaldeklets - Spider klein
DE OOIEVAAR Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 A 7 Ons Genoegen 3 - KOT 1 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 A 7 B&S 1 - De Treffers 2 klein
Café De Branding Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 A 7 De Branding 1 - Prins Hendrik klein
De Draaikolk Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 A 7 Turnlust 4 - Woud 3 klein
't Dorpshuis Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 B 7 BIOS 2 - D.N.O.86 2 klein
DE OOIEVAAR Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 B 7 Ons Genoegen 1 - Dorpshuis Callantsoog 1 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 B 7 S.D.S. 1 - De Treffers 1 klein
Biljart Cafe Kaper Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 B 7 Kaper 2 - BC ELTO 1 klein
DE OOIEVAAR Za. 12-12-2020 19:30:00 B2 B 7 Ons Genoegen 4 - Woud 2 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 12-12-2020 19:30:00 C1 A 7 S.D.S. 2 - De Liefhebber 3 klein
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 12-12-2020 19:30:00 C1 A 7 KOT 2 - Sombroek 2 klein
De Vriendschap Za. 12-12-2020 19:30:00 C1 A 7 De Vriendschap 2 - MBSOV 1 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 12-12-2020 19:30:00 C1 A 7 BCS 1 - Turnlust 1 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 12-12-2020 19:30:00 C3 A 7 H.N.K. 2 - De Liefhebber 4 klein
De Draaikolk Za. 12-12-2020 19:30:00 C3 A 7 Turnlust 5 - BC ELTO 2 klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 12-12-2020 19:30:00 C3 A 7 DKB/Pr. Maurits - HHW 2 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 12-12-2020 19:30:00 C3 A 7 W.B.C. 3 - De Stille Kracht klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 12-12-2020 19:30:00 C3 B 7 Wieringermeer `85 2 - De Liefhebber 5 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 12-12-2020 19:30:00 C3 B 7 Dorpshuis Callantsoog 3 - BC ELTO 3 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 12-12-2020 19:30:00 C3 B 7 H.N.K. 3 - HHW 3 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 12-12-2020 19:30:00 C3 B 7 Royal - Turnlust 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 14-12-2020 19:30:00 C4 A 13 De Musketier 9 - Impuls 4 klein
Cafe L'esperance Ma. 14-12-2020 19:30:00 C4 A 13 Centrum 5 - Rust Wat 2 klein
Lustenburgt De Ma. 14-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Anti Poedel 4 - Anti Poedel 3 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 15 BVBZ 1 - De Musketier 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 15 De Musketier 5 - Anti Poedel 2 klein
Veerhuis Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 15 Amstelbron 4 - Amstelbron 3 klein
Veerhuis Ma. 14-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Amstelbron 1 - O. N. A. 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 14-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Moerkapelle 1 - De Musketier 1 klein
De Keet Ma. 14-12-2020 19:30:00 B1 A 16 H.G.L./CDS/Schol 12 - De IJssel 11 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 14-12-2020 19:30:00 B2 A 16 De Pol 21 - De Pomerans 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-12-2020 19:30:00 C2 A 16 H.B.C. 3 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 14-12-2020 19:30:00 C2 A 16 De Trefkoele 1 - ZBC 3 klein
De Triangel Ma. 14-12-2020 19:30:00 C3 A 16 SMR 1 - ZBC 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-12-2020 19:30:00 C4 A 16 ZBC 6 - De Trefkoele 4 klein
De Triangel Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 16 D.O.S. 1 - De Bleistarte 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 16 De IJssel 1 - ZBC 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 16 ZBC 2 - De Koetsier 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 16 KBC 1911 1 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 14-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Sportrust 1 - Bolwerk `81 3 klein
Café De Taveerne Ma. 14-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Taveerne 1 - Bolwerk `81 5 klein
DE NOORDELING Ma. 14-12-2020 19:30:00 A A 13 Noorderling 5 - Noorderling 4 groot
Biljartschool Sneek Ma. 14-12-2020 19:30:00 A A 13 D.B.C. Sneek - Biljartschool Sneek 6 groot
DE NOORDELING Ma. 14-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Noorderling 8 - De Friesche Club 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 14-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Biljartclub De Bargebeck 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 klein
Rockcafé Spider Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Spider - Dronrijp Harley Davidson klein
Friesche Club Ma. 14-12-2020 19:30:00 C2 B 13 De Friesche Club 2 - Biljartschool Sneek 2 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 14-12-2020 19:30:00 C3 A 11 BV Noardeinde Workum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Dorpshuis Ma. 14-12-2020 19:30:00 C3 A 11 Nea Tocht - Jan Wiemers 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 B 13 De Musketier 8 - O.V.A. 2 klein
Veerhuis Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Amstelbron 5 - Amstelbron 7 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 15-12-2020 19:30:00 C2 A 13 Moerkapelle 3 - Moerkapelle 2 klein
Cafe L'esperance Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Centrum 2 - Centrum 3 klein
Cafe L'esperance Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Centrum 1 - Amstelbron 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 16 HZW 11 - Steenwijk 11 klein
De Keet Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 16 H.G.L./Unipeche 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 15-12-2020 19:30:00 C2 A 16 USV/De Brouwerij 3 - De Koetsier 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 15-12-2020 19:30:00 C2 A 16 HZW 1 - D.O.S. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 A 16 De Pol 1 - De Trefkoele 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 A 16 USV/de Brouwerij 4 - De Trefkoele 2 klein
Cafe De Amstelbron Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 13 O. N. A. 1 - O. N. A. 2 klein
Cafe Westerhout Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Vriendenkring 1 Cafe Tapuit - Onder Ons `67 4 klein
Café Bert Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Bolwerk `81 2 - B.C.O. De beste keus 3 klein
Cafe Kamperduin Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Kamperduin - Bolwerk `81 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Concordia 2 - Het Koetshuys 1 klein
Cafe Scheiwyck Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Scheiwijck 1 - Onder Ons '67 Pearle klein
Cafe Westerhout Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Vriendenkring - De Klipper 7 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Alles Door Oefening 4 - De Klipper 6 klein
Thuus bi-j Theun Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Bolwerk `81 4 - Norhtgo Royal 3 klein
't Poelhuys Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Luto 3 - Alles Door Oefening 5 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Norhtgo Royal 2 - Onder Ons '67 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 15-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Concordia - Velsen 2 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 15-12-2020 19:30:00 C2 A 13 B.s.m. 4 - Club 70 1 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 A 13 C4 B.s.m. 3 - C3 De Klipper 5 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 B 13 C3 Alles Door Oefening 3 - C3 Biljartvereniging Luto 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 B 13 C3 Sportrust 4 - C3 De Taveerne 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 13 D.B.C. Sneek 3 - N-joy 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 15-12-2020 19:30:00 B2 B 13 De Trochstompers - BC De Bosk 2 klein
Friesche Club Di. 15-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Friesche Club 3 - Cafe Tante Greet 3 klein
Café Kromme Knilles Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 A 11 Biljartcentrum Akkrum - Biljartschool Sneek 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-12-2020 13:30:00 R3 A 13 Biljartclub Gorredijk 6 - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-12-2020 13:30:00 R3 A 13 Biljartschool Sneek 4 - Biljartschool Sneek 5 klein
Lustenburgt De Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 B 13 Anti Poedel 5 - Mainstreet 2 klein
Impuls Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 B 13 Impuls 3 - Amstelbron 6 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 13 O. N. A. 4 - Impuls 2 klein
Cafe L'esperance Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Centrum 4 - De Pinguin 1 klein
Cafe L'esperance Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 13 Mainstreet 1 - KOT 40 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 16-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Musketier 7 - De Musketier 6 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-12-2020 19:30:00 B2 A 16 Z.B.C 21 - `t Westeinde 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 16-12-2020 19:30:00 C2 A 16 `t Westeinde 1 - Oudleusen 1 klein
Ons Dorphuis Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 16 De Kolonie 3 - Steenwijk 5 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 16 UBC `2016 1 - Steenwijk 6 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 16 ZBC 5 - De IJssel 3 klein
De Triangel Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 16 D.O.S. 4 - Ens 1 klein
't Roefje Wo. 16-12-2020 19:30:00 C4 A 16 Ens 2 - UBC 2016 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 16-12-2020 19:30:00 C4 A 16 De Pol 2 - `t Akkertien 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 16 BV Steenwijk 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 16 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 16 H.B.C. 2 - De Wiekslag 1 klein
Café Thuys Wo. 16-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Klipper 2 - Wormerveerse Biljart Ver. klein
Café Sport Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 13 C3 Excelsior 2 - C3 B.C.O. De beste keus 2 klein
Café Thuys Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 13 C3 De Klipper 4 - C3 Club 70 3 klein
Café Sport Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 B 13 C3 Excelsior 1 - C3 Bolwerk `81 6 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 16-12-2020 19:30:00 C4 A 13 Moerkapelle 4 - KOT 40 3 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 16-12-2020 19:30:00 B1 A 13 N-joy 2 - D.B.C. Sneek 2 klein
Cafe Den Nostalgie Wo. 16-12-2020 19:30:00 B2 A 13 De Nostalgie 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 16-12-2020 19:30:00 B2 A 13 De Klameare - Noorderling/Harlingen klein
Cafe De Posthoorn Wo. 16-12-2020 19:30:00 B2 B 13 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Friesche Club Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 13 De Friesche Club 5 - Biljartclub Gorredijk 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Krul Woudsend 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 13 BV Noardeinde Workum - B.C. Britsum 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 - Biljartclub Gorredijk 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 11 Biljartclub Gorredijk 3 - De Bleek klein
Friesche Club Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 11 De Friesche Club 4 - De Nostalgie 5 klein
Dorpshuis Do. 17-12-2020 13:30:00 R3 A 13 Lollum Waaxens 1 - B.C. Britsum klein
Dorpshuis Do. 17-12-2020 13:30:00 R3 A 13 Lollum Waaxens 2 - TOG Tersoal klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 17-12-2020 19:30:00 C3 B 13 KOT 40 2 - O. N. A. 5 klein
Biljarthuys de Dam Do. 17-12-2020 19:30:00 C2 A 13 BVBZ 3 - BVBZ 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 17-12-2020 19:30:00 B2 A 13 De Musketier 3 - De Musketier 2 klein
Café Rust Wat Do. 17-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Rust Wat 1 - Impuls 1 klein
Café De Kwayste Niet Do. 17-12-2020 19:30:00 B1 A 13 O.V.A. 1 - Holle Bolle Gijs 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-12-2020 19:30:00 B1 A 16 H.B.C. 11 - K.B.C.1911 11 klein
Cafe Westerhout Do. 17-12-2020 19:30:00 B1 A 13 `t Wasbeertje 1 - Norhtgo Royal 1 klein
Cafe Westerhout Do. 17-12-2020 19:30:00 B2 A 13 `t Wasbeertje 2 - De Krim 1 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 17-12-2020 19:30:00 C2 A 13 B.s.m.1 - Club 70 2 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 17-12-2020 19:30:00 C3 A 13 C3 B.s.m. 2 - C4 Luto 2 klein
Grand Café De Bulls Do. 17-12-2020 19:30:00 C3 B 13 C3 De Krim 3 - C3 De Klipper 3 klein
Café De Taveerne Do. 17-12-2020 19:30:00 C3 B 13 C3 De Taveerne 5 - C3 Velsen 3 klein
Cafe De Amstelbron Do. 17-12-2020 19:30:00 C4 A 13 O. N. A. 7 - O. N. A. 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 17-12-2020 19:30:00 A A 13 Biljartclub De Bargebeck 7 - Biljartschool Sneek 7 groot
Friesche Club Do. 17-12-2020 19:30:00 A A 13 FC Land Transport - B.V. Steenwijk 1 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 17-12-2020 19:30:00 B1 A 13 De Nostalgie 2 - De Nostalgie 1 klein
Cafe V.d. Meer Do. 17-12-2020 19:30:00 B1 A 13 Jan Wiemers 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Poolcentrum Njoy Do. 17-12-2020 19:30:00 B2 B 13 Cue Action - Biljartclub Gorredijk 8 klein
Het Blauwe Pand Do. 17-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Krul Woudsend 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 17-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Nostalgie 4 - Welgelegen 1 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 18-12-2020 19:30:00 B2 A 16 Oudleusen 21 - H.B.C. 21 klein
Cafe De Schout Vr. 18-12-2020 19:30:00 B2 A 16 De Schout 21 - D.O.S. 21 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 18-12-2020 19:30:00 C2 A 16 Steenwijk 3 - Reijersdam 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 18-12-2020 19:30:00 C2 A 16 De IJssel 2 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 18-12-2020 19:30:00 C3 A 16 Steenwijk 4 - H.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 18-12-2020 19:30:00 C4 A 16 KBC 1911 3 - SMR 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 18-12-2020 19:30:00 C4 A 16 KBC 1911 2 - B.V.V. `94 1 klein
BV Onder Ons Vr. 18-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Onder Ons `67 TBPBouw - B.C.O. klein
Dorpscentrum Spaarndam Vr. 18-12-2020 19:30:00 C1 A 13 Biljartvereniging KSA - Velsen 1 klein
Café De Taveerne Vr. 18-12-2020 19:30:00 C3 A 13 C3 De Taveerne 4 - C4 Sportrust 3 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 18-12-2020 19:30:00 C3 A 13 C3 Club 70 4 - C4 Sportrust 2 klein
BV Onder Ons Vr. 18-12-2020 19:30:00 C3 B 13 C3 Onder Ons `67 Special Software - C3 De Krim 2 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 18-12-2020 19:30:00 B1 A 13 BC De Bosk 1 - Lollum Waaxens klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 18-12-2020 19:30:00 B2 A 13 Biljartclub Gorredijk 7 - Biljartclub De Bierhalle klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 18-12-2020 19:30:00 C1 A 13 De Bleek - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Friesche Club Vr. 18-12-2020 19:30:00 C2 A 13 De Friesche Club 1 - Welgelegen 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 18-12-2020 19:30:00 C2 B 13 Krul Woudsend 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
De Herberch fan Nylan Vr. 18-12-2020 19:30:00 C3 A 11 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 - Posthoorn Dronrijp klein
De Dres Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 B 9 De Sport - `t Moddermannetje 5 klein
Cafe De Stompetoren Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 B 9 De Stompetoren 1 - Horna 19 klein
Cafe 't Wagenwiel Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 B 9 B.C.L. 1 - N.H.D. 11 klein
De Welkomst Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 B 9 De Opkomst 1 - D.O.E.T. 3 klein
De Welkomst Za. 19-12-2020 19:15:00 C4 A 7 De Opkomst 3 - Dames Bonte Paard klein
Dorpshuis De Stek Za. 19-12-2020 19:15:00 C4 A 7 Het Wapen Van Grootebroek - `t Wagenwiel klein
De Werf Dorpshuis Za. 19-12-2020 19:15:00 C4 A 7 D.O.E.T. 5 - Horna 23 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 A 9 Het Witte Huis 2 - TEAM klein
Biljartcentrum Ton Schipper Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 A 9 Tokoloco 2 - `t Kraaienest 2 klein
De Torenschouw Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 A 9 De Torenschouw - Horna 20 klein
Cafe De Paus Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 A 9 De Paus - N.H.D. 4 klein
Verenigingsgebouw-stichting Za. 19-12-2020 19:15:00 C2 B 9 `t Moddermannetje 4 - De Lindeboom 2 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 19-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Sombroek 3 - W.B.C. 2 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 19-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Sombroek 5 - De Vriendschap 3 klein
Dorpshuis De Uitkijk Za. 19-12-2020 19:30:00 C2 A 8 De Carambole 1 - Sombroek 4 klein
De Draaikolk Za. 19-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Turnlust 2 - D.N.O.86 3 klein
Dorpshuis Slootdorp Za. 19-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Wieringermeer `85 1 - H.N.K. 1 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 19-12-2020 19:30:00 C2 A 8 HHW 1 - W.B.C. 1 klein
De Draaikolk Za. 19-12-2020 19:30:00 C2 A 8 Turnlust 3 - DKB/Pr. Maurits klein
Eetcafe Halfweg Zo. 20-12-2020 19:15:00 C3 A 7 Nieuw leven 1 - Jong Leven 1 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Zo. 20-12-2020 19:15:00 C3 A 7 Het Witte Huis 3 - D.O.E.T. 6 klein
Cafe 't Centrum Zo. 20-12-2020 19:15:00 C3 A 7 `t Centrum 1 - Nieuw leven 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Zo. 20-12-2020 19:15:00 C3 A 7 N.H.D. 5 - Acquit '83 2 klein
Impuls Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 A 14 Impuls 4 - O. N. A. 7 klein
Café De Kwayste Niet Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 B 14 O.V.A. 2 - Anti Poedel 5 klein
Impuls Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Impuls 2 - Mainstreet 1 klein
Veerhuis Ma. 04-01-2021 19:30:00 C1 A 16 Amstelbron 3 - Anti Poedel 1 klein
Cafe L'esperance Ma. 04-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Centrum 3 - De Musketier 3 klein
Cafe De Amstelbron Ma. 04-01-2021 19:30:00 B1 A 14 O. N. A. 2 - Centrum 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 04-01-2021 19:30:00 B1 A 17 De IJssel 11 - D.O.S. 11 klein
De Magneet Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 17 De Koetsier 2 - `t Westeinde 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 17 ZBC 4 - De Pol 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De Trefkoele 2 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 A 17 SMR 2 - De Pol 2 klein
Landstede Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 A 17 B.V.V. `94 1 - ZBC 6 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 04-01-2021 19:30:00 C1 A 17 H.B.C. 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 04-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Kolonie 1 - H.B.C. 2 klein
Café Rust Wat Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 A 14 Rust Wat 2 - Moerkapelle 4 klein
DE NOORDELING Ma. 04-01-2021 19:30:00 A A 14 Noorderling 4 - D.B.C. Sneek groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Biljartclub De Bargebeck 6 - Welgelegen 3 klein
Dorpshuis Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Lollum Waaxens 3 - Welgelegen 4 klein
Particulier Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 12 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe De Amstelbron Di. 05-01-2021 19:30:00 C4 A 14 O. N. A. 6 - Centrum 5 klein
Veerhuis Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Amstelbron 6 - KOT 40 2 klein
Veerhuis Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Amstelbron 7 - O. N. A. 4 klein
Cafe 't Anker Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 14 De Pinguin 1 - Amstelbron 5 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 14 KOT 40 1 - Centrum 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 14 De Musketier 6 - Moerkapelle 3 klein
Biljarthuys de Dam Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 14 BVBZ 2 - Anti Poedel 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 05-01-2021 19:30:00 C1 A 16 De Musketier 4 - De Musketier 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 14 De Musketier 1 - O.V.A. 1 klein
Veerhuis Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Amstelbron 2 - Moerkapelle 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 17 Steenwijk 11 - H.B.C. 11 klein
De Keet Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 17 HGL/CDS/Schol 1 - HZW 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Steenwijk 6 - ZBC 5 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Steenwijk 5 - UBC `2016 1 klein
't Ende Di. 05-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Bleistarte 1 - BV Steenwijk 1 klein
Café Honky Tonk Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 12 Honky Tonk - De Rietlander-A klein
Capelle SPC Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 12 Capelle SPC-A - Capelle SPC-B klein
ReyerParc Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 B 11 O.G.B.-B - Ommoord-D klein
Biljartschool Sneek Di. 05-01-2021 19:30:00 A A 14 Biljartschool Sneek 7 - Noorderling 5 groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Biljartclub De Bargebeck 2 - Jan Wiemers 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 14 D.B.C. Sneek 2 - N-joy 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 05-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Biljartcentrum Akkrum - De Klameare klein
Café Kromme Knilles Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 B 14 Biljartcentrum Akkrum - Jan Wiemers 3 klein
Britsenburgh Wo. 06-01-2021 13:30:00 R3 A 14 B.C. Britsum - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 06-01-2021 13:30:00 R3 A 14 Biljartschool Sneek 5 - Lollum Waaxens 1 klein
Dorpshuis Wo. 06-01-2021 13:30:00 R3 A 14 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Dorpshuis Wo. 06-01-2021 13:30:00 R3 A 14 Nea Tocht 2 - Biljartclub Gorredijk 6 klein
Cafe De Paus Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 A 10 De Paus - Horna 20 klein
De Torenschouw Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 A 10 De Torenschouw - `t Kraaienest 2 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 A 10 Tokoloco 2 - TEAM klein
Cafe Het Huis Van Egmond Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 A 10 Het Witte Huis 2 - `t Moddermannetje 3 klein
De Schalm Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 B 10 De Lindeboom 2 - N.H.D. 11 klein
Verenigingsgebouw-stichting Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 B 10 `t Moddermannetje 4 - `t Moddermannetje 5 klein
De Dres Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 B 10 De Sport - D.O.E.T. 3 klein
De Welkomst Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 B 10 De Opkomst 1 - Horna 19 klein
Cafe De Stompetoren Wo. 06-01-2021 19:15:00 C2 B 10 De Stompetoren 1 - B.C.L. 1 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 B 14 O. N. A. 5 - De Musketier 8 klein
Lustenburgt De Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Anti Poedel 3 - De Musketier 7 klein
Lustenburgt De Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 16 Anti Poedel 2 - Amstelbron 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 A 14 De Musketier 2 - Rust Wat 1 klein
De Keet Wo. 06-01-2021 19:30:00 B1 A 17 H.G.L./Unipeche 13 - HZW 11 klein
HET WITTE PEERD Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 A 17 `t Westeinde 21 - BV de Mug 21 klein
Wees Een Zegen Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 A 17 De Pomerans 21 - De Schout 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 17 ZBC 3 - D.O.S. 3 klein
De Triangel Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 17 D.O.S. 2 - De Trefkoele 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 17 USV/De Brouwerij 2 - H.B.C. 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Reijersdam 1 - De IJssel 2 klein
't Roefje Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Ens 1 - USV/de Brouwerij 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De Trefkoele 3 - D.O.S. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 17 H.B.C. 4 - De Kolonie 3 klein
Akkertien Wo. 06-01-2021 19:30:00 C4 A 17 `t Akkertien 1 - Ens 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 06-01-2021 19:30:00 C4 A 17 UBC 2016 2 - KBC 1911 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 17 ZBC 1 - ZBC 2 klein
De Posthoorn Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 14 De Posthoorn-B - De Posthoorn-D klein
Café Honky Tonk Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Honky Tonk - Hoogvliet klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 14 H.W.A.-C - H.W.A.-B klein
De Rietlander Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 14 De Rietlander - De Maasstad klein
De Posthoorn Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 14 De Posthoorn - Hoogvliet-C klein
Serviceflat Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Ommoord - Schollevaar klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Vriendenkring-B - Schollevaar-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 B 11 Vriendenkring-B - Vriendenkring-C klein
Poolcentrum Njoy Wo. 06-01-2021 19:30:00 B1 A 14 N-joy 1 - D.B.C. Sneek 3 klein
Dorpshuis Wo. 06-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Lollum Waaxens - BC De Bosk 1 klein
Friesche Club Wo. 06-01-2021 19:30:00 B1 A 14 De Friesche Club 6 - Noorderling 8 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 06-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Biljartclub De Bargebeck 4 - Driebandenclub De Smidte klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 B 14 Biljartclub De Bargebeck 5 - Cue Action klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Biljartclub Gorredijk 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Biljartclub Gorredijk 1 - De Friesche Club 5 klein
Britsenburgh Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 14 B.C. Britsum 1 - BV Noardeinde Workum klein
De Herberch fan Nylan Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 3 - Welgelegen 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 B 14 Biljartclub Gorredijk 5 - Noorderling 8 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 06-01-2021 20:00:00 C3 A 12 Posthoorn Dronrijp - Jan Wiemers 4 klein
Cafe De Posthoorn Do. 07-01-2021 19:00:00 C1 A 14 Dronrijp Harley Davidson - Spider klein
Cafe L'esperance Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 B 14 Mainstreet 2 - Impuls 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 07-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Moerkapelle 2 - BVBZ 3 klein
Impuls Do. 07-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Impuls 1 - Amstelbron 1 klein
Cafe De Amstelbron Do. 07-01-2021 19:30:00 B2 A 14 O. N. A. 3 - Centrum 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 07-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Holle Bolle Gijs 1 - O. N. A. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 07-01-2021 19:30:00 B1 A 17 K.B.C.1911 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 07-01-2021 19:30:00 B2 A 17 H.B.C. 21 - Z.B.C 21 klein
De Triangel Do. 07-01-2021 19:30:00 B2 A 17 D.O.S. 21 - Oudleusen 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 07-01-2021 19:30:00 C4 A 17 De Trefkoele 4 - KBC 1911 3 klein
De Magneet Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Koetsier 1 - KBC 1911 1 klein
De Havezathe Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Wiekslag 1 - De IJssel 1 klein
Ons Dorphuis Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Kolonie 2 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 14 H.W.A.-A - Schollevaar klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Kralingen-B - Kralingen-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Do. 07-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Vriendenkring-A - Vriendenkring-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Hofplein-B - Hofplein-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Kralingen - Vriendenkring-A klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 07-01-2021 19:30:00 C4 A 14 KOT 40 3 - De Musketier 9 klein
Biljartschool Sneek Do. 07-01-2021 19:30:00 A A 14 Biljartschool Sneek 6 - FC Land Transport groot
Friesche Club Do. 07-01-2021 19:30:00 A A 14 De Friesche Club 7 - Biljartclub De Bargebeck 7 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 07-01-2021 19:30:00 B1 A 14 De Nostalgie 1 - De Nostalgie 2 klein
DE NOORDELING Do. 07-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Noorderling/Harlingen - Biljartclub Gorredijk 7 klein
Dorpshuis Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 12 Biljartvereniging Lekkum - Biljartclub Gorredijk 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 07-01-2021 19:30:00 C3 A 12 Biljartschool Sneek 3 - De Friesche Club 4 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 08-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Oudleusen 1 - Steenwijk 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 08-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De IJssel 3 - SMR 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 08-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Kralingen-B - Kralingen-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 08-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Hoogvliet-A - De Rietlander klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 08-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Hoogvliet-B - Buitenzicht klein
De Rietlander Vr. 08-01-2021 19:30:00 C3 A 14 De Rietlander - Hoogvliet-B klein
Serviceflat Vr. 08-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Ommoord - Schollevaar-B / C4 klein
De Rietlander Vr. 08-01-2021 19:30:00 B1 A 12 De Rietlander-B - Vriendenkring klein
Serviceflat Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 A 11 Ommoord-A - O.G.B.-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 A 11 Hoogvliet - Vriendenkring-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 A 11 Kralingen-A - S.V.Z. klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 A 11 Schollevaar-A - Buitenzicht klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 A 11 `t Raedthuys-A - Ommoord-B klein
Serviceflat Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 B 11 Ommoord-C - `t Raedthuys-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 B 11 Schollevaar-B - Kralingen-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 B 11 Schollevaar-C - Hofplein klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 08-01-2021 19:30:00 B2 B 14 BC De Bosk 2 - Posthoorn Dronrijp klein
Particulier Vr. 08-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Biljartvereniging Kaldeklets - De Bleek klein
De Herberch fan Nylan Vr. 08-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - Krul Woudsend 1 klein
Biljartschool Sneek Vr. 08-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Biljartschool Sneek 1 - Krul Woudsend 2 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 08-01-2021 19:30:00 C3 A 12 De Bleek - Nea Tocht klein
De Herberch fan Nylan Vr. 08-01-2021 19:30:00 C3 A 12 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 - BV Noardeinde Workum klein
Cafe Buitenzicht Za. 09-01-2021 13:00:00 B1 A 12 Buitenzicht - S.V.Z. klein
Biljart Cafe Kaper Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 A 8 Prins Hendrik - Turnlust 4 klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 A 8 De Treffers 2 - De Branding 1 klein
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 A 8 KOT 1 - B&S 1 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 A 8 D.N.O.86 1 - Ons Genoegen 3 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 B 8 D.N.O.86 2 - Woud 2 klein
Buurthuis Elto Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 B 8 BC ELTO 1 - Ons Genoegen 4 klein
Tapasrestaurant Los Amiquitos Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 B 8 De Treffers 1 - Kaper 2 klein
DE OOIEVAAR Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 B 8 Ons Genoegen 1 - S.D.S. 1 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 09-01-2021 19:30:00 B2 B 8 Dorpshuis Callantsoog 1 - BIOS 2 klein
Gebouw De Dukdalf Za. 09-01-2021 19:30:00 C1 A 8 MBSOV 1 - BCS 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 09-01-2021 19:30:00 C1 A 8 Sombroek 2 - De Vriendschap 2 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 09-01-2021 19:30:00 C1 A 8 De Liefhebber 3 - KOT 2 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 09-01-2021 19:30:00 C1 A 8 Dorpshuis Callantsoog 2 - S.D.S. 2 klein
Dorpshuis De Vang Zo. 10-01-2021 19:15:00 C3 A 8 Jong Leven 1 - Nieuw leven 2 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 10-01-2021 19:15:00 C3 A 8 D.O.E.T. 6 - `t Centrum 1 klein
De Witte Valk Zo. 10-01-2021 19:15:00 C3 A 8 Acquit '83 2 - Het Witte Huis 3 klein
Cafe De Stompetoren Zo. 10-01-2021 19:15:00 C3 A 8 De Stompetoren 2 - N.H.D. 5 klein
De Brink Zo. 10-01-2021 19:15:00 C3 A 8 D.R.K. 3 - Kunstgenot 1 klein
De Werf Dorpshuis Zo. 10-01-2021 19:15:00 C3 A 8 D.O.E.T. 4 - B.C.L. 2 klein
Eetcafe Halfweg Zo. 10-01-2021 19:15:00 C3 A 8 Nieuw leven 1 - `t Centrum 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 A 15 De Musketier 9 - Rust Wat 2 klein
Impuls Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Impuls 4 - O. N. A. 6 klein
Impuls Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Impuls 2 - KOT 40 1 klein
Lustenburgt De Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Anti Poedel 4 - Moerkapelle 2 klein
Veerhuis Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Amstelbron 4 - De Musketier 4 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 17 BVBZ 1 - Anti Poedel 1 klein
Veerhuis Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Amstelbron 1 - De Musketier 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Moerkapelle 1 - Centrum 1 klein
De Triangel Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 18 D.O.S. 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Keet Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 18 H.G.L./CDS/Schol 12 - Steenwijk 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 A 18 BV de Mug 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 18 H.B.C. 3 - Reijersdam 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 18 De Trefkoele 1 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Triangel Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 A 18 SMR 1 - Steenwijk 6 klein
De Buitensocieteit Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 A 18 ZBC 6 - KBC 1911 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 18 De IJssel 1 - De Kolonie 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 18 ZBC 2 - De Wiekslag 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 18 KBC 1911 1 - ZBC 1 klein
Capelle SPC Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 15 De Maasstad - H.W.A.-A klein
Cafe Buitenzicht Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Buitenzicht - Hoogvliet-A klein
BV Onder Ons Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Onder Ons '67 Pearle - Sportrust 1 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 14 B.C.O. - Onder Ons `67 C1 Pearle klein
DE NOORDELING Ma. 11-01-2021 19:30:00 A A 15 Noorderling 5 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Ma. 11-01-2021 19:30:00 A A 15 D.B.C. Sneek - Biljartschool Sneek 7 groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Biljartclub De Bargebeck 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
DE NOORDELING Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Noorderling 8 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 klein
Rockcafé Spider Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Spider - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Friesche Club Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 B 15 De Friesche Club 2 - Biljartcentrum Akkrum klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 A 13 BV Noardeinde Workum - Posthoorn Dronrijp klein
Dorpshuis Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 A 13 Nea Tocht - Biljartvereniging Lekkum klein
Dorpshuis De Stek Di. 12-01-2021 19:15:00 C4 A 8 Het Wapen Van Grootebroek - Dames Bonte Paard klein
De Werf Dorpshuis Di. 12-01-2021 19:15:00 C4 A 8 D.O.E.T. 5 - `t Wagenwiel klein
De Welkomst Di. 12-01-2021 19:15:00 C4 A 8 De Opkomst 3 - De Opkomst 2 klein
Veerhuis Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Amstelbron 6 - O. N. A. 5 klein
Veerhuis Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Amstelbron 5 - Centrum 4 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Moerkapelle 3 - De Musketier 7 klein
Biljarthuys de Dam Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 15 BVBZ 2 - Anti Poedel 3 klein
Cafe De Amstelbron Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 15 O. N. A. 1 - De Musketier 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 18 HZW 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 18 HZW 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
De Triangel Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 18 D.O.S. 3 - D.O.S. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 18 De Pol 1 - De IJssel 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 18 USV/de Brouwerij 4 - De Trefkoele 3 klein
De Posthoorn Di. 12-01-2021 19:30:00 C1 A 15 De Posthoorn-D - De Posthoorn-C klein
Capelle SPC Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 13 Capelle SPC-B - Buitenzicht klein
ReyerParc Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 12 O.G.B.-A - Hoogvliet klein
Café Bert Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Bolwerk `81 2 - Vriendenkring 1 Cafe Tapuit klein
Café Bert Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Bolwerk `81 1 - Onder Ons `67 4 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Norhtgo Royal 1 - Club 70 5 klein
Café Thuys Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 14 De Klipper 7 - Alles Door Oefening 4 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Norhtgo Royal 3 - `t Wasbeertje 2 klein
Café Thuys Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 14 De Klipper 6 - Luto 3 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 12-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Alles Door Oefening 5 - Norhtgo Royal 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Alles Door Oefening 1 - B.s.m.1 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 14 C4 B.s.m. 3 - C3 B.s.m. 2 klein
't Poelhuys Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 14 C4 Luto 2 - C3 B.C.O. De beste keus 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 14 C3 Alles Door Oefening 3 - C3 Excelsior 1 klein
Café Bert Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 14 C3 Bolwerk `81 6 - C3 De Klipper 3 klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 B 14 C3 Sportrust 4 - C3 Biljartvereniging Luto 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 12-01-2021 19:30:00 A A 15 B.V. Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 6 groot
Biljartschool Sneek Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 15 D.B.C. Sneek 3 - Lollum Waaxens klein
Café Kromme Knilles Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 13 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 klein
Biljartschool Sneek Wo. 13-01-2021 13:30:00 R3 A 15 Biljartschool Sneek 4 - Nea Tocht 2 klein
Dorpshuis De Tuolle Wo. 13-01-2021 13:30:00 R3 A 15 TOG Tersoal - B.C. Britsum klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 15 Moerkapelle 4 - Centrum 5 klein
Impuls Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Impuls 3 - O.V.A. 2 klein
Lustenburgt De Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 B 15 Anti Poedel 5 - De Musketier 8 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 15 O. N. A. 4 - De Pinguin 1 klein
Cafe L'esperance Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Mainstreet 1 - Amstelbron 7 klein
Lustenburgt De Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Anti Poedel 2 - Amstelbron 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 13-01-2021 19:30:00 B2 A 18 Z.B.C 21 - D.O.S. 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 18 `t Westeinde 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 De Kolonie 3 - Steenwijk 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 UBC `2016 1 - H.B.C. 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 ZBC 5 - Steenwijk 5 klein
De Triangel Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 D.O.S. 4 - ZBC 4 klein
't Roefje Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 Ens 1 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 18 `t Akkertien 1 - UBC 2016 2 klein
't Roefje Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 18 Ens 2 - SMR 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 18 De Pol 2 - De Trefkoele 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 18 BV Steenwijk 1 - D.O.S. 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 18 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Bleistarte 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 18 H.B.C. 2 - De Kolonie 2 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 18 USV/de Brouwerij 1 - De Koetsier 1 klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Schollevaar - H.W.A.-C klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 15 H.W.A.-B - Honky Tonk klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Schollevaar - `t Raedthuys klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Vriendenkring-A - Ommoord klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Schollevaar-A - Hofplein-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 13-01-2021 19:30:00 B1 A 13 Vriendenkring - Capelle SPC-A klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 13-01-2021 19:30:00 B1 A 14 B.C.O. De beste keus 3 - `t Wasbeertje 1 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Velsen 1 - Concordia klein
Café Thuys Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 14 C3 De Klipper 4 - C3 De Klipper 5 klein
Café Sport Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 14 C3 Excelsior 2 - C4 Sportrust 3 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 13-01-2021 19:30:00 B1 A 15 N-joy 2 - De Nostalgie 1 klein
Cafe Den Nostalgie Wo. 13-01-2021 19:30:00 B2 A 15 De Nostalgie 3 - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 13-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Biljartclub De Bierhalle - Noorderling/Harlingen klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 15 BV Noardeinde Workum - Dronrijp Harley Davidson klein
Het Blauwe Pand Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Krul Woudsend 2 - B.C. Britsum 1 klein
Friesche Club Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 15 De Friesche Club 5 - Biljartschool Sneek 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 - Biljartclub Gorredijk 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Biljartclub Gorredijk 4 - Kanaalzicht 2 klein
Friesche Club Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 13 De Friesche Club 4 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 13 Biljartclub Gorredijk 3 - De Nostalgie 5 klein
Dorpshuis Do. 14-01-2021 13:30:00 R3 A 15 Lollum Waaxens 1 - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis Do. 14-01-2021 13:30:00 R3 A 15 Lollum Waaxens 2 - Biljartschool Sneek 5 klein
Cafe De Amstelbron Do. 14-01-2021 19:30:00 C4 A 15 O. N. A. 7 - KOT 40 3 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 B 15 KOT 40 2 - Mainstreet 2 klein
Biljarthuys de Dam Do. 14-01-2021 19:30:00 C2 A 15 BVBZ 3 - De Musketier 6 klein
Café Rust Wat Do. 14-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Rust Wat 1 - Centrum 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 14-01-2021 19:30:00 B2 A 15 De Musketier 3 - Centrum 2 klein
Impuls Do. 14-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Impuls 1 - O. N. A. 3 klein
Café De Kwayste Niet Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 15 O.V.A. 1 - Amstelbron 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Holle Bolle Gijs 1 - O. N. A. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 18 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 14-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Hoogvliet-C - Kralingen-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Hoogvliet-B - Hofplein-C klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 13 S.V.Z. - De Rietlander-A klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 14-01-2021 19:30:00 B2 A 12 S.V.Z. - Schollevaar-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 14-01-2021 19:30:00 B2 B 12 Kralingen-B - Schollevaar-C klein
Café Bert Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Bolwerk `81 3 - Kamperduin klein
Denksportcentrum 't Spaerne Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Het Koetshuys 1 - Scheiwijck 1 klein
Grand Café De Bulls Do. 14-01-2021 19:30:00 B2 A 14 De Krim 1 - Vriendenkring klein
Café Bert Do. 14-01-2021 19:30:00 C2 14 Bolwerk `81 5 - klein
Grand Café De Bulls Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 B 14 C3 De Krim 3 - C3 De Krim 2 klein
Café De Taveerne Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 B 14 C3 De Taveerne 5 - C3 De Taveerne 2 klein
Friesche Club Do. 14-01-2021 19:30:00 A A 15 FC Land Transport - Noorderling 4 groot
Cafe V.d. Meer Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Jan Wiemers 1 - D.B.C. Sneek 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 15 De Nostalgie 2 - N-joy 1 klein
Poolcentrum Njoy Do. 14-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Cue Action - BC De Bosk 2 klein
Het Blauwe Pand Do. 14-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Krul Woudsend 1 - Biljartclub Gorredijk 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 14-01-2021 19:30:00 C2 A 15 De Nostalgie 4 - Welgelegen 6 klein
Cafe V.d. Meer Do. 14-01-2021 19:30:00 C3 A 13 Jan Wiemers 4 - De Bleek klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 18 Oudleusen 21 - De Pomerans 21 klein
Cafe De Schout Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 18 De Schout 21 - De Pol 21 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 18 Steenwijk 3 - De Koetsier 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 18 De IJssel 2 - Oudleusen 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 15-01-2021 19:30:00 C4 A 18 KBC 1911 3 - B.V.V. `94 1 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 15-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Kralingen-A - De Rietlander klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 15-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Hoogvliet - De Posthoorn-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Hoogvliet-B - Kralingen-B klein
De Rietlander Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 15 De Rietlander - Ommoord klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Vriendenkring-B - De Posthoorn klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 15-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Schollevaar-B / C4 - Vriendenkring-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 15-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Hoogvliet-A - De Rietlander klein
De Rietlander Vr. 15-01-2021 19:30:00 B1 A 13 De Rietlander-B - Honky Tonk klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 12 Vriendenkring-A - Kralingen-A klein
Serviceflat Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 12 Ommoord-A - `t Raedthuys-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 B 12 Hofplein - Ommoord-D klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 B 12 Vriendenkring-C - Schollevaar-B klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 B 12 `t Raedthuys-B - Vriendenkring-B klein
Serviceflat Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 B 12 Ommoord-C - O.G.B.-B klein
BV Onder Ons Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Onder Ons '67 1 - Bolwerk `81 4 klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 15-01-2021 19:30:00 C1 A 14 Velsen 2 - Onder Ons `67 TBPBouw klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Wormerveerse Biljart Ver. - B.s.m. 4 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Club 70 1 - De Taveerne 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 14 Club 70 2 - De Klipper 2 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Vr. 15-01-2021 19:30:00 C3 A 14 C3 Club 70 4 - C3 Club 70 3 klein
Café De Taveerne Vr. 15-01-2021 19:30:00 C3 A 14 C3 De Taveerne 4 - C3 De Taveerne 3 klein
BV Onder Ons Vr. 15-01-2021 19:30:00 C3 B 14 C3 Onder Ons `67 Special Software - C3 Onder Ons `67 2 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 15-01-2021 19:30:00 B1 A 15 BC De Bosk 1 - De Friesche Club 6 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Biljartclub Gorredijk 7 - Biljartcentrum Akkrum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 B 15 Biljartclub Gorredijk 8 - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 15-01-2021 19:30:00 C1 A 15 De Bleek - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 klein
Friesche Club Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 15 De Friesche Club 1 - Kanaalzicht 1 klein
Het Blauwe Pand Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 B 15 Krul Woudsend 3 - Biljartclub Gorredijk 5 klein
Cafe Buitenzicht Za. 16-01-2021 13:00:00 B2 A 12 Buitenzicht - Ommoord-B klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 16-01-2021 19:30:00 C2 A 9 W.B.C. 2 - Sombroek 5 klein
Stichting Sociëteit voor Senioren Za. 16-01-2021 19:30:00 C2 A 9 H.N.K. 1 - Sombroek 3 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 16-01-2021 19:30:00 C2 A 9 W.B.C. 1 - Turnlust 2 klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 16-01-2021 19:30:00 C2 A 9 DKB/Pr. Maurits - HHW 1 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 16-01-2021 19:30:00 C2 A 9 D.N.O.86 3 - De Vriendschap 4 klein
De Vriendschap Za. 16-01-2021 19:30:00 C2 A 9 De Vriendschap 3 - Wieringermeer `85 1 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 16-01-2021 19:30:00 C2 A 9 Sombroek 4 - Turnlust 3 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 16-01-2021 19:30:00 C3 A 8 HHW 2 - W.B.C. 3 klein
Buurthuis Elto Za. 16-01-2021 19:30:00 C3 A 8 BC ELTO 2 - DKB/Pr. Maurits klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 16-01-2021 19:30:00 C3 A 8 De Liefhebber 4 - Turnlust 5 klein
't Dorpshuis Za. 16-01-2021 19:30:00 C3 A 8 BIOS 3 - H.N.K. 2 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 16-01-2021 19:30:00 C3 B 8 HHW 3 - Royal klein
Buurthuis Elto Za. 16-01-2021 19:30:00 C3 B 8 BC ELTO 3 - H.N.K. 3 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 16-01-2021 19:30:00 C3 B 8 De Liefhebber 5 - Dorpshuis Callantsoog 3 klein
't Dorpshuis Za. 16-01-2021 19:30:00 C3 B 8 BIOS 4 - Wieringermeer `85 2 klein
Verenigingsgebouw-stichting Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 A 11 `t Moddermannetje 3 - Tokoloco 2 klein
Cafe Rest. Cultura Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 A 11 TEAM - De Torenschouw klein
't Kraainest Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 A 11 `t Kraaienest 2 - De Paus klein
Biljartcentrum Horna Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 A 11 Horna 20 - N.H.D. 4 klein
Cafe De Stompetoren Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 B 11 De Stompetoren 1 - N.H.D. 11 klein
Cafe 't Wagenwiel Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 B 11 B.C.L. 1 - De Opkomst 1 klein
Biljartcentrum Horna Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 B 11 Horna 19 - De Sport klein
De Werf Dorpshuis Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 B 11 D.O.E.T. 3 - `t Moddermannetje 4 klein
De Schalm Zo. 17-01-2021 19:15:00 C2 B 11 De Lindeboom 2 - `t Moddermannetje 5 klein
Café Rust Wat Ma. 18-01-2021 19:30:00 C4 A 16 Rust Wat 2 - O. N. A. 7 klein
Cafe L'esperance Ma. 18-01-2021 19:30:00 C4 A 16 Centrum 5 - De Musketier 9 klein
Café De Kwayste Niet Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 B 16 O.V.A. 2 - KOT 40 2 klein
Lustenburgt De Ma. 18-01-2021 19:30:00 C1 A 18 Anti Poedel 1 - De Musketier 5 klein
Veerhuis Ma. 18-01-2021 19:30:00 C1 A 18 Amstelbron 3 - BVBZ 1 klein
Cafe L'esperance Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Centrum 3 - Amstelbron 1 klein
Cafe De Amstelbron Ma. 18-01-2021 19:30:00 B1 A 16 O. N. A. 2 - Moerkapelle 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 A 19 De Pol 21 - Oudleusen 21 klein
De Magneet Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 19 De Koetsier 2 - De IJssel 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 19 ZBC 4 - USV/de Brouwerij 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 19 De Trefkoele 2 - De Kolonie 3 klein
De Triangel Ma. 18-01-2021 19:30:00 C4 A 19 SMR 2 - `t Akkertien 1 klein
Landstede Ma. 18-01-2021 19:30:00 C4 A 19 B.V.V. `94 1 - De Pol 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 18-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Kolonie 1 - ZBC 2 klein
De Triangel Ma. 18-01-2021 19:30:00 C1 A 19 D.O.S. 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 18-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Sportrust 1 - Het Koetshuys 1 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Ma. 18-01-2021 19:30:00 C1 A 15 B.C.O. - Biljartvereniging KSA klein
Café De Taveerne Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 15 C3 De Taveerne 3 - C3 Excelsior 2 klein
Biljartcentrum Teylingen Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 15 C4 Sportrust 2 - C3 De Taveerne 4 klein
DE NOORDELING Ma. 18-01-2021 19:30:00 A A 16 Noorderling 4 - B.V. Steenwijk 1 groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Biljartclub De Bargebeck 6 - O.B.K. 3 klein
Dorpshuis Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Lollum Waaxens 3 - Pomerans 1 klein
Particulier Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Biljartvereniging Kaldeklets - De Friesche Club 4 klein
Cafe De Amstelbron Di. 19-01-2021 19:30:00 C4 A 16 O. N. A. 6 - Moerkapelle 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 B 16 De Musketier 8 - Impuls 3 klein
Cafe 't Anker Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 16 De Pinguin 1 - Mainstreet 1 klein
Veerhuis Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Amstelbron 7 - Impuls 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 16 KOT 40 1 - Amstelbron 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 16 De Musketier 6 - Anti Poedel 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 A 18 De Musketier 4 - Anti Poedel 2 klein
Cafe L'esperance Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Centrum 2 - Rust Wat 1 klein
Veerhuis Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 16 Amstelbron 2 - O. N. A. 1 klein
Cafe L'esperance Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 16 Centrum 1 - O.V.A. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 16 De Musketier 1 - Holle Bolle Gijs 1 klein
De Keet Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 19 H.G.L./Unipeche 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 19 Steenwijk 11 - D.O.S. 11 klein
De Keet Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 19 HGL/CDS/Schol 1 - D.O.S. 3 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 19 USV/De Brouwerij 3 - Steenwijk 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 19 Steenwijk 6 - De Pol 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 19 Steenwijk 5 - SMR 1 klein
't Ende Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Bleistarte 1 - H.B.C. 2 klein
De Posthoorn Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 A 16 De Posthoorn-C - Hoogvliet klein
Café Honky Tonk Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Honky Tonk - S.V.Z. klein
Capelle SPC Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 14 Capelle SPC-A - De Rietlander-B klein
ReyerParc Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 B 13 O.G.B.-B - Hofplein klein
Cafe Westerhout Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Vriendenkring 1 Cafe Tapuit - Bolwerk `81 1 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Club 70 5 - B.C.O. De beste keus 3 klein
Cafe Kamperduin Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Kamperduin - Onder Ons '67 Pearle klein
Biljartcentrum Teylingen Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Concordia 2 - Norhtgo Royal 1 klein
Cafe Westerhout Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Vriendenkring - Alles Door Oefening 4 klein
't Poelhuys Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Luto 3 - De Klipper 7 klein
Hotel-restaurant Royal Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Norhtgo Royal 2 - De Klipper 6 klein
Thuus bi-j Theun Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 15 Bolwerk `81 4 - Alles Door Oefening 5 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 15 B.s.m. 4 - De Taveerne 1 klein
Sportcomplex Rottegat Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 15 C4 B.s.m. 3 - C3 De Klipper 4 klein
Café Thuys Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 15 C3 De Klipper 5 - C3 Club 70 4 klein
Denksportcentrum 't Spaerne Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 B 15 C3 Alles Door Oefening 3 - C3 Sportrust 4 klein
't Poelhuys Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 B 15 C3 Biljartvereniging Luto 1 - C3 De Taveerne 5 klein
Biljartschool Sneek Di. 19-01-2021 19:30:00 A A 16 Biljartschool Sneek 7 - FC Land Transport groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 16 Biljartclub De Bargebeck 2 - Noorderling 8 klein
Biljartschool Sneek Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 16 D.B.C. Sneek 2 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Bierhalle klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 19-01-2021 19:30:00 B2 B 16 Biljartclub De Bargebeck 3 - De Trochstompers klein
Café Kromme Knilles Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 B 16 Biljartcentrum Akkrum - Biljartschool Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 20-01-2021 13:30:00 R3 A 16 Biljartschool Sneek 5 - TOG Tersoal klein
Dorpshuis Wo. 20-01-2021 13:30:00 R3 A 16 Nea Tocht 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Dorpshuis Wo. 20-01-2021 13:30:00 R3 A 16 Nea Tocht 2 - Lollum Waaxens 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 20-01-2021 13:30:00 R3 A 16 Biljartclub Gorredijk 6 - Biljartschool Sneek 4 klein
Cafe De Amstelbron Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 B 16 O. N. A. 5 - Anti Poedel 5 klein
Cafe L'esperance Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Centrum 4 - O. N. A. 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 16 De Musketier 7 - BVBZ 3 klein
Lustenburgt De Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Anti Poedel 3 - Moerkapelle 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 A 16 De Musketier 2 - Impuls 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 4 ZBC 3 - D.O.S. 2 klein
De Keet Wo. 20-01-2021 19:30:00 B1 A 19 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Wees Een Zegen Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 A 19 De Pomerans 21 - Z.B.C 21 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 19 USV/De Brouwerij 2 - De Trefkoele 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 19 Reijersdam 1 - HZW 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 19 De Trefkoele 3 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 19 H.B.C. 4 - ZBC 5 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 20-01-2021 19:30:00 C4 A 19 UBC 2016 2 - ZBC 6 klein
De Buitensocieteit Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 19 ZBC 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Posthoorn Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 16 De Posthoorn-B - H.W.A.-B klein
Café Honky Tonk Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 16 Honky Tonk - Schollevaar klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 16 H.W.A.-C - De Maasstad klein
De Rietlander Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 16 De Rietlander - Kralingen-B klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 16 `t Raedthuys - De Rietlander klein
Serviceflat Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Ommoord - Buitenzicht klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Vriendenkring-B - Vriendenkring-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 B 13 Vriendenkring-B - Ommoord-C klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Velsen 1 - Velsen 2 klein
Café Thuys Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 15 De Klipper 2 - Alles Door Oefening 1 klein
Biljartcentrum Teylingen Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 15 C4 Sportrust 3 - C4 Luto 2 klein
Café Sport Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 B 15 C3 Excelsior 1 - C3 De Klipper 3 klein
Grand Café De Bulls Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 B 15 C3 De Krim 2 - C3 Bolwerk `81 6 klein
Biljartcentrum Velsen Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 B 15 C3 Velsen 3 - C3 Onder Ons `67 Special Software klein
Dorpshuis Wo. 20-01-2021 19:30:00 B1 A 16 Lollum Waaxens - De Nostalgie 2 klein
Friesche Club Wo. 20-01-2021 19:30:00 B1 A 16 De Friesche Club 6 - D.B.C. Sneek 3 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 20-01-2021 19:30:00 B1 A 16 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 - BC De Bosk 1 klein
Poolcentrum Njoy Wo. 20-01-2021 19:30:00 B1 A 16 N-joy 2 - Jan Wiemers 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Biljartclub De Bargebeck 4 - De Klameare klein
Stadscafe De Smidte Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 A 16 Driebandenclub De Smidte - De Nostalgie 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 16 Biljartclub Gorredijk 2 - De Bleek klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 16 Biljartclub Gorredijk 1 - Krul Woudsend 1 klein
Britsenburgh Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 16 B.C. Britsum 1 - De Friesche Club 5 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 16 BV Noardeinde Workum - Krul Woudsend 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 B 16 Biljartclub Gorredijk 5 - Jan Wiemers 3 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 20-01-2021 20:00:00 C3 A 14 Posthoorn Dronrijp - BV Noardeinde Workum klein
Cafe De Posthoorn Do. 21-01-2021 19:00:00 C1 A 16 Dronrijp Harley Davidson - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 21-01-2021 19:30:00 C4 A 16 KOT 40 3 - Impuls 4 klein
Cafe L'esperance Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 B 16 Mainstreet 2 - Amstelbron 6 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Moerkapelle 2 - BVBZ 2 klein
Cafe De Amstelbron Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 16 O. N. A. 3 - De Musketier 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 21-01-2021 19:30:00 B1 A 19 K.B.C.1911 11 - De IJssel 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 19 H.B.C. 21 - `t Westeinde 21 klein
De Triangel Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 19 D.O.S. 21 - BV de Mug 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 21-01-2021 19:30:00 C4 A 19 De Trefkoele 4 - Ens 2 klein
De Magneet Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Koetsier 1 - H.B.C. 1 klein
De Havezathe Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Wiekslag 1 - KBC 1911 1 klein
Ons Dorphuis Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Kolonie 2 - De IJssel 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 16 H.W.A.-A - Kralingen-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Kralingen-A - Vriendenkring-B klein
SPORTHAL LAGEWEI Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Vriendenkring-A - Schollevaar klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Hofplein-C - Hoogvliet-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Hofplein-B - Schollevaar-B / C4 klein
Cafe Westerhout Do. 21-01-2021 19:30:00 B1 A 15 `t Wasbeertje 1 - Bolwerk `81 2 klein
Grand Café De Bulls Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 15 De Krim 1 - Norhtgo Royal 3 klein
Cafe Westerhout Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 15 `t Wasbeertje 2 - Onder Ons '67 1 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 A 15 B.s.m.1 - Bolwerk `81 5 klein
Sportcomplex Rottegat Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 15 C3 B.s.m. 2 - C3 B.C.O. De beste keus 2 klein
Friesche Club Do. 21-01-2021 19:30:00 A A 16 De Friesche Club 7 - D.B.C. Sneek groot
Zalencentrum Sint Nyk Do. 21-01-2021 19:30:00 A A 16 Biljartclub De Bargebeck 7 - Noorderling 5 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 21-01-2021 19:30:00 B1 A 16 De Nostalgie 1 - N-joy 1 klein
Cafe V.d. Meer Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Jan Wiemers 2 - Kanaalzicht 3 klein
DE NOORDELING Do. 21-01-2021 19:30:00 C2 B 16 Noorderling 8 - Krul Woudsend 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 14 De Nostalgie 5 - Biljartclub Gorredijk 3 klein
Dorpshuis Do. 21-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Biljartvereniging Lekkum - Nea Tocht klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 22-01-2021 19:30:00 C2 A 19 Oudleusen 1 - H.B.C. 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 19 De IJssel 3 - D.O.S. 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 19 Steenwijk 4 - UBC `2016 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 22-01-2021 19:30:00 C4 A 19 KBC 1911 2 - KBC 1911 3 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 22-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Kralingen-B - Hoogvliet-C klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 22-01-2021 19:30:00 C2 A 16 Hoogvliet-A - Hoogvliet-B klein
De Rietlander Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 16 De Rietlander - Hofplein-A klein
Serviceflat Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 16 Ommoord - Kralingen klein
De Rietlander Vr. 22-01-2021 19:30:00 B1 A 14 De Rietlander-A - Capelle SPC-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 A 13 Hoogvliet - Ommoord-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 A 13 Kralingen-A - O.G.B.-A klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 A 13 Schollevaar-A - Vriendenkring-A klein
Serviceflat Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 A 13 Ommoord-B - S.V.Z. klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 A 13 `t Raedthuys-A - Buitenzicht klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 B 13 Schollevaar-B - `t Raedthuys-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 B 13 Schollevaar-C - Vriendenkring-C klein
Serviceflat Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 B 13 Ommoord-D - Kralingen-B klein
BV Onder Ons Vr. 22-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Onder Ons `67 4 - Bolwerk `81 3 klein
BV Onder Ons Vr. 22-01-2021 19:30:00 C1 A 15 Onder Ons `67 TBPBouw - Onder Ons `67 C1 Pearle klein
Biljartcentrum Om De Noord Vr. 22-01-2021 19:30:00 C2 A 15 Wormerveerse Biljart Ver. - Club 70 2 klein
BV Onder Ons Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 B 15 C3 Onder Ons `67 2 - C3 De Krim 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 22-01-2021 19:30:00 B2 B 16 BC De Bosk 2 - Biljartclub Gorredijk 8 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 22-01-2021 19:30:00 C1 A 16 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 - Spider klein
Biljartschool Sneek Vr. 22-01-2021 19:30:00 C1 A 16 Biljartschool Sneek 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 14 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 - Biljartcentrum Akkrum klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 14 De Bleek - Jan Wiemers 4 klein
Cafe Buitenzicht Za. 23-01-2021 13:00:00 B1 A 14 Buitenzicht - Vriendenkring klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 A 9 B&S 1 - D.N.O.86 1 klein
Café De Branding Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 A 9 De Branding 1 - KOT 1 klein
De Draaikolk Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 A 9 Turnlust 4 - De Treffers 2 klein
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 A 9 Woud 3 - Prins Hendrik klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 B 9 Dorpshuis Callantsoog 1 - D.N.O.86 2 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 B 9 S.D.S. 1 - BIOS 2 klein
Biljart Cafe Kaper Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 B 9 Kaper 2 - Ons Genoegen 1 klein
DE OOIEVAAR Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 B 9 Ons Genoegen 4 - De Treffers 1 klein
Hotel Cafe Bistro Woud Za. 23-01-2021 19:30:00 B2 B 9 Woud 2 - BC ELTO 1 klein
Dorpshuis De Kastanjeboom Za. 23-01-2021 19:30:00 C1 A 9 KOT 2 - Dorpshuis Callantsoog 2 klein
De Vriendschap Za. 23-01-2021 19:30:00 C1 A 9 De Vriendschap 2 - De Liefhebber 3 klein
Biljartcentrum "De Liefhebber" Za. 23-01-2021 19:30:00 C1 A 9 BCS 1 - Sombroek 2 klein
De Draaikolk Za. 23-01-2021 19:30:00 C1 A 9 Turnlust 1 - MBSOV 1 klein
Cafe 't Wagenwiel Zo. 24-01-2021 19:15:00 C3 A 9 B.C.L. 2 - Nieuw leven 1 klein
Cafe De Post Zo. 24-01-2021 19:15:00 C3 A 9 Kunstgenot 1 - D.O.E.T. 4 klein
Biljartvereniging N.H.D. Zo. 24-01-2021 19:15:00 C3 A 9 N.H.D. 5 - D.R.K. 3 klein
Cafe Het Huis Van Egmond Zo. 24-01-2021 19:15:00 C3 A 9 Het Witte Huis 3 - De Stompetoren 2 klein
Cafe 't Centrum Zo. 24-01-2021 19:15:00 C3 A 9 `t Centrum 1 - Acquit '83 2 klein
Eetcafe Halfweg Zo. 24-01-2021 19:15:00 C3 A 9 Nieuw leven 2 - D.O.E.T. 6 klein
Cafe 't Centrum Zo. 24-01-2021 19:15:00 C3 A 9 `t Centrum 2 - Jong Leven 1 klein
Veerhuis Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 19 Amstelbron 4 - Anti Poedel 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Musketier 5 - BVBZ 1 klein
De Triangel Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 20 D.O.S. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Keet Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 20 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 A 20 BV de Mug 21 - De Pomerans 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 20 H.B.C. 3 - De Koetsier 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 20 De Trefkoele 1 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 A 20 SMR 1 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Ma. 25-01-2021 19:30:00 C4 A 20 SMR 2 - UBC 2016 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 20 De IJssel 1 - De Bleistarte 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 20 ZBC 2 - De Kolonie 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 20 KBC 1911 1 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 20 H.B.C. 1 - ZBC 1 klein
Capelle SPC Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Maasstad - Honky Tonk klein
Cafe Buitenzicht Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Buitenzicht - `t Raedthuys klein
Biljartschool Sneek Ma. 25-01-2021 19:30:00 A A 17 D.B.C. Sneek - Biljartclub De Bargebeck 7 groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 17 Biljartclub De Bargebeck 1 - N-joy 2 klein
DE NOORDELING Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 17 Noorderling 8 - D.B.C. Sneek 2 klein
Rockcafé Spider Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Spider - Biljartclub Gorredijk 2 klein
Friesche Club Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 B 17 De Friesche Club 2 - Biljartclub Gorredijk 5 klein
Dorpshuis Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Nea Tocht - De Bleek klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 A 15 BV Noardeinde Workum - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 4 klein
De Welkomst Di. 26-01-2021 19:15:00 C4 A 9 De Opkomst 2 - Het Wapen Van Grootebroek klein
Café 't Bonte Paard Di. 26-01-2021 19:15:00 C4 A 9 Dames Bonte Paard - D.O.E.T. 5 klein
Cafe 't Wagenwiel Di. 26-01-2021 19:15:00 C4 A 9 `t Wagenwiel - Horna 23 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 26-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Musketier 4 - Amstelbron 3 klein
De Keet Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 5 HGL/CDS/Schol 1 - ZBC 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 20 HZW 1 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 20 D.O.S. 3 - USV/De Brouwerij 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 20 De Pol 1 - Steenwijk 5 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 20 USV/de Brouwerij 4 - De IJssel 3 klein
Capelle SPC Di. 26-01-2021 19:30:00 B1 A 15 Capelle SPC-A - Honky Tonk klein
ReyerParc Di. 26-01-2021 19:30:00 B2 A 14 O.G.B.-A - Schollevaar-A klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 26-01-2021 19:30:00 A A 17 B.V. Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 26-01-2021 19:30:00 B1 A 17 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 5 klein
Friesche Club Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 17 De Friesche Club 3 - Pomerans 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Biljartcentrum Akkrum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Dorpshuis De Tuolle Wo. 27-01-2021 13:30:00 R3 A 17 TOG Tersoal - Nea Tocht 1 klein
Britsenburgh Wo. 27-01-2021 13:30:00 R3 A 17 B.C. Britsum - Biljartschool Sneek 5 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 A 12 N.H.D. 4 - `t Kraaienest 2 klein
Cafe De Paus Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 A 12 De Paus - TEAM klein
De Torenschouw Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 A 12 De Torenschouw - `t Moddermannetje 3 klein
Biljartcentrum Ton Schipper Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 A 12 Tokoloco 2 - Het Witte Huis 2 klein
Biljartvereniging N.H.D. Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 B 12 N.H.D. 11 - `t Moddermannetje 5 klein
De Schalm Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 B 12 De Lindeboom 2 - D.O.E.T. 3 klein
Verenigingsgebouw-stichting Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 B 12 `t Moddermannetje 4 - Horna 19 klein
De Dres Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 B 12 De Sport - B.C.L. 1 klein
De Welkomst Wo. 27-01-2021 19:15:00 C2 B 12 De Opkomst 1 - De Stompetoren 1 klein
HET WITTE PEERD Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 A 20 `t Westeinde 21 - D.O.S. 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 A 20 Z.B.C 21 - De Pol 21 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 UBC `2016 1 - De Kolonie 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 ZBC 5 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 D.O.S. 4 - Steenwijk 6 klein
't Roefje Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 Ens 1 - ZBC 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 De Trefkoele 3 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 A 20 `t Akkertien 1 - De Trefkoele 4 klein
't Roefje Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 A 20 Ens 2 - B.V.V. `94 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 A 20 De Pol 2 - KBC 1911 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 20 Auto Veld BV Steenwijk 2 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 20 H.B.C. 2 - D.O.S. 1 klein
Cafe-biljart De Brouwerij Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 20 USV/de Brouwerij 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Schollevaar - De Posthoorn-B klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 17 H.W.A.-B - De Posthoorn-C klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 27-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Schollevaar - De Posthoorn klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Vriendenkring-A - Hofplein-B klein
Biljartvereniging Schollevaar Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Schollevaar-A - De Rietlander klein
SPORTHAL LAGEWEI Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 B 14 Vriendenkring-B - O.G.B.-B klein
Poolcentrum Njoy Wo. 27-01-2021 19:30:00 B1 A 17 N-joy 1 - Lollum Waaxens klein
Kultuerhus Klameare Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 A 17 De Klameare - Driebandenclub De Smidte klein
Cafe De Posthoorn Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 B 17 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 B 17 Biljartclub De Bargebeck 5 - BC De Bosk 2 klein
Het Blauwe Pand Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Krul Woudsend 2 - Dronrijp Harley Davidson klein
Friesche Club Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Friesche Club 5 - BV Noardeinde Workum klein
De Herberch fan Nylan Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 2 - B.C. Britsum 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 27-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Biljartclub De Herberch Fan Nylan 3 - Pomerans 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Biljartclub Gorredijk 3 - Biljartvereniging Lekkum klein
Friesche Club Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 15 De Friesche Club 4 - Biljartschool Sneek 3 klein
Dorpshuis Do. 28-01-2021 13:30:00 R3 A 17 Lollum Waaxens 1 - Biljartclub Gorredijk 6 klein
Dorpshuis Do. 28-01-2021 13:30:00 R3 A 17 Lollum Waaxens 2 - Nea Tocht 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 28-01-2021 19:30:00 B1 A 20 H.B.C. 11 - HZW 11 klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 28-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Kralingen-B - H.W.A.-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Kralingen - Vriendenkring-B klein
Biljartsocieteit Kralingen Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Hofplein-A - Hofplein-C klein
Senioren verenging Zalmplaat Do. 28-01-2021 19:30:00 B1 A 15 S.V.Z. - Capelle SPC-B klein
Friesche Club Do. 28-01-2021 19:30:00 A A 17 FC Land Transport - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Do. 28-01-2021 19:30:00 A A 17 Biljartschool Sneek 6 - Noorderling 4 groot
Cafe V.d. Meer Do. 28-01-2021 19:30:00 B1 A 17 Jan Wiemers 1 - De Nostalgie 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 28-01-2021 19:30:00 B1 A 17 De Nostalgie 2 - De Friesche Club 6 klein
DE NOORDELING Do. 28-01-2021 19:30:00 B2 A 17 Noorderling/Harlingen - Biljartcentrum Akkrum klein
Het Blauwe Pand Do. 28-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Krul Woudsend 1 - Biljartschool Sneek 1 klein
Cafe V.d. Meer Do. 28-01-2021 19:30:00 C2 B 17 Jan Wiemers 3 - Noorderling 8 klein
Cafe V.d. Meer Do. 28-01-2021 19:30:00 C3 A 15 Jan Wiemers 4 - Posthoorn Dronrijp klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 20 Oudleusen 21 - De Schout 21 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 20 Steenwijk 3 - `t Westeinde 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 20 De IJssel 2 - USV/De Brouwerij 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 29-01-2021 19:30:00 C4 A 20 KBC 1911 3 - ZBC 6 klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 29-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Kralingen-A - H.W.A.-C klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 29-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Hoogvliet - De Posthoorn-D klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Hoogvliet-A - Kralingen-B klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Hoogvliet-B - Ommoord klein
De Rietlander Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 17 De Rietlander - Vriendenkring-A klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Vriendenkring-B - Hoogvliet-C klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 29-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Hoogvliet-A - Hoogvliet-B klein
De Rietlander Vr. 29-01-2021 19:30:00 B1 A 15 De Rietlander-A - Vriendenkring klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Vriendenkring-A - Ommoord-B klein
Serviceflat Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Ommoord-A - Kralingen-A klein
Biljartvereniging Hoogvliet Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 14 Hoogvliet - `t Raedthuys-A klein
Biljartsocieteit Kralingen Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 B 14 Kralingen-B - Hofplein klein
SPORTHAL LAGEWEI Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 B 14 Vriendenkring-C - Ommoord-D klein
Berkel en Rodenrijse Biljartvereniging 't Raedthuys Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 B 14 `t Raedthuys-B - Schollevaar-C klein
Serviceflat Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 B 14 Ommoord-C - Schollevaar-B klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 29-01-2021 19:30:00 B1 A 17 BC De Bosk 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 17 Biljartclub Gorredijk 7 - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
STADSCAFÉ DE NOTARIS Vr. 29-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Bleek - Biljartclub Gorredijk 1 klein
Particulier Vr. 29-01-2021 19:30:00 C1 A 17 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub De Herberch Fan Nylan 1 klein
Friesche Club Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 17 De Friesche Club 1 - Pomerans 3 klein
Cafe Buitenzicht Za. 30-01-2021 13:00:00 B1 A 15 Buitenzicht - De Rietlander-B klein
De Vriendschap Za. 30-01-2021 19:30:00 C2 A 10 De Vriendschap 4 - Sombroek 3 klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 30-01-2021 19:30:00 C2 A 10 Sombroek 5 - Wieringermeer `85 1 klein
Dorpshuis De Uitkijk Za. 30-01-2021 19:30:00 C2 A 10 De Carambole 1 - De Vriendschap 3 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 30-01-2021 19:30:00 C2 A 10 W.B.C. 1 - DKB/Pr. Maurits klein
Sporthal Geestmer Ambacht Za. 30-01-2021 19:30:00 C2 A 10 Sombroek 4 - D.N.O.86 3 klein
Biljartcentrum Heerhugowaard Za. 30-01-2021 19:30:00 C2 A 10 HHW 1 - H.N.K. 1 klein
De Draaikolk Za. 30-01-2021 19:30:00 C2 A 10 Turnlust 3 - W.B.C. 2 klein
De Draaikolk Za. 30-01-2021 19:30:00 C3 A 9 Turnlust 5 - BIOS 3 klein
Dorpshuis Prins Maurits Za. 30-01-2021 19:30:00 C3 A 9 DKB/Pr. Maurits - De Liefhebber 4 klein
Wapen Van Wieringerwaard Za. 30-01-2021 19:30:00 C3 A 9 W.B.C. 3 - BC ELTO 2 klein
Cafe Rust Wat Za. 30-01-2021 19:30:00 C3 A 9 De Stille Kracht - HHW 2 klein
Dorpshuis Callantsoog Za. 30-01-2021 19:30:00 C3