Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

B1  Driebanden
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
D.O.S. 11 149394 Poppe, Henk 0578-693139 / 06-21986265 henkpoppe@hotmail.com 
De IJssel 11 166219 Nijs, Joop 0616044641 joopnijs@ziggo.nl 
De Kolonie 11 216497 Brummer, Roel 0521-591803 / 06-25191962 roelbrummer@hotmail.com 
De Pol 11 169870 Beijer, Freddie 038-4659314 f.beijer@ziggo.nl 
De Pomerans 11 234887 Keupink, Nick 038-8801213 / 06-18138864 nickkeupink@gmail.com 
H G L 13 113379 Kuijk, van Klaas 0527-684164 / 0643-535695 kuijk012@kpnmail.nl 
H G L 11 156663 Kramer, Jan 0527-682257  
H G L 12 142063 Otterloo, van Harm 0527-685061 fam.vanotterloo@solcon.nl 
H.B.C. 11 182457 Lange, de Jan 0528-266232 jg.delange@ziggo.nl 
H.Z.W. 11 113217 Dalfsen, van Wout 038-3854266 / 06-27424265 woutvandalfsen428@hotmail.com 
K B C 1911 11 173441 Hanekamp, Peter 06-44860614 info@hanekamp.nu 
K B C 1911 12 208508 Dijk, van Patrick 06-46251218  
Steenwijk 11 114830 Verheijen, Jos 06-25576304 josverheijen1@gmail.com 
`t Westeinde 11 147071 Pannen, Henk 0529-483944 janpannen@home.nl 


B2  Driebanden
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
D.O.S. 21 120227 Diender, Gerard 038-3314111 / 06-24169665 gerarddiender@home.nl 
De Pomerans 21 103091 Vries, de Hannes 06-41001389 johannesmetaal@gmail.com 
De Schout 21 228234 Everts, Raymond 0655591697 r.everts81@gmail.com 
Ghesellen 21 108685 Kleijn, Floor 0527-699108 fakleijn@planet.nl 
H.B.C. 21 132281 Haan, de Piet 0528-268211 / 06-12123964 wedstrijdleiderpk@knbbzwolle.nl 
Oudleusen 21 217944 Reurink, Jan 06-81565417 janreurink@home.nl 
Oudleusen 22 161867 Mansier, Johan 0529-471200 / 06-83600643 johanmansier@hotmail.com 
Steenwijk 21 132180 Zanten, van Erik 06-22932269 / 0521-519022 evanz@xs4all.nl 
Z.B.C. 21 219590 Locht, Joop 0384533957 / 0643401827 jlocht@ziggo.nl 
Z.B.C. 22 217349 Lutz, Peter 038-4541305 / 06-21841870 p.g.lutz@online.nl 


C1  Libre
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Auto Veld Steenwijk 2 223647 Zwiers, Henk 0521-511088 h.zwiers24@kpnplanet.nl 
D.O.S. 1 140848 Hovinga, Douwe 038-4224628 / 06-52241326 hovin14@home.nl 
D.O.S. 2 228078 Barneveld, Dries 06-51919226 doswedstrijdleiding@kpnmail.nl 
D.O.S. 3 167905 Fijn, Harry 038-4448720 h.d.fijn1983@kpnmail.nl 
De Bleistarte 1 113261 Jansen, Joop 038-3867295 joop.jansen@home.nl 
De Kolonie 1 208524 Boer, de Henk 0521-321402 / 06-13680111 Boer1372@zonnet.nl 
De Kolonie 2 112189 Klaver, Ab 0521-577580 / 06-22068639 a.klaver26@kpnplanet.nl 
De Wiekslag 1 111956 Prins, Jannes 0522-440158 jannes.prins@ziggo.nl 
H.B.C. 1 102520 Schuitema, Peter 00495934948563 pieter.schuitema@ewetel.net 
H.B.C. 2 143776 Riemersma, Roel 0528-234337 / 06-50246701 r.riemersma@rulo.nl 
Reijersdam 1 214704 Plender, Albert 06-54958141 albertplender@gmail.com 
Steenwijk 1 202361 Wayboer, Dick 0521-515911 / 0642008989 awayboer@ziggo.nl 
Z.B.C. 1 210834 Perluka, Peter 038-4600197 peter.perluka@gmail.com 
Z.B.C. 2 217348 Eikelboom, Ger 038-4212980 g.eikelboom@ziggo.nl 


C2  Libre
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
D.O.S. 4 167905 Fijn, Harry 038-4448720 h.d.fijn1983@kpnmail.nl 
D.O.S. 5 Gebben Motoren 222799 Heideveld, Albert 038-3373499 / 0612423469 albertheideveld@gmail.com 
De Brouwerij 1 159408 Kleine, Henk 0529-483805 info@diniekleine-naaimachines.nl 
De Koetsier 1 205647 Giethoorn, Wilko 06-22803284 / 0528-233917 wilko8320@gmail.com 
De Koetsier 2 223850 Lichtendonk, Henk 0528-266462 henklichtendonk@home.nl 
De Kolonie 3 163418 Hoekman, Jark 0521-381810 / 06-44750440 j.hoekman@ziggo.nl 
De Trefkoele 1 111948 Hulleman, Evert 0529-484602 / 06-20890698 evert.hulleman@planet.nl 
H.G.L. 1 113362 Bos, Lub 0527-682940 hglurk@kpnmail.nl 
H.Z.W. 1 171543 Timmerman, Hans Jurgen 06-38119802 / 038-3854060 timmerman.hj@home.nl 
Steenwijk 3 149836 Vink, Egbert 06-14771584 egbertvink@gmail.com 
Z.B.C. 3 116430 Brinkers, Bob 038-4600086 / 06-20578026 bobbrinkers@gmail.com 
`t Westeinde 1 225328 Mansier, Jan 06-55334325 jmansierbeekman@gmail.com 


C3  Libre Poule A
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V.V. 94 1 179779 Mansveld, Johan 0611526987 jj-mansveld@hotmail.com 
Bv Steenwijk 4 132701 Kolk, Klaas 0521-512233 k.kolk8@ziggo.nl 
De Brouwerij 3 217937 Vonder, Emiel 06-46204670 emiel.vonder@hotmail.com 
De IJssel 1 219538 Hartong, Hans 0653695372 hhartong@hotmail.com 
De Koetsier 3 178458 Lücken, Henk 0528-856133 / 06-45732420 henklucken42@gmail.com 
De Poedel 1 165503 Bergman, Berry 0522-255711 berryber@gmail.com 
De Pol 1 167910 Ennik, Ton 06-46683893 tonvdminne@home.nl 
De Pomerans 3 167566 Schreuder, Ap 038-4216278 apschreuder@home.nl 
De Trefkoele 3 236651 Analbers, Eric 06-42521976 e.analbers1@gmail.com 
K B C 1911 1 208135 Hollander, Ilona 038-3323239 / 06-42786618 hollanderilona@gmail.com 
Reijersdam 2 226214 Kars, Willem 038-8500198 eilander.j@home.nl 
U.B.C. 2016 1 153973 Hendriks, Henk 06-12230772 henkhend@gmail.com 
Z.B.C. 4 237586 Reinders, Jurrie 0384657590 jurriereinders@gmail.com 


C3  Libre Poule B
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
De Brouwerij 2 107044 Troost, Henk 0522-461798 henktroost@ziggo.nl 
`t Akkertien 1 171221 Jongman, Rinus 06-83594317 bvakkertien@outlook.com 
D.O.S. 6 237728 Lange, de Klaas 0651211279 klaas@delangelogistics.nl 
De Pol 2 206585 Slaat, Dennis 06-44116664 dslaat@hotmail.com 
De Pomerans 2 102405 Jong, de Coenraad 038-4544244 de.jong350@home.nl 
De Trefkoele 2 113475 Holsappel, Albert 0529-432784 / 0615248461 j.holsappel2@kpnplanet.nl 
Ens 1 237152 Beekman, Jos 0527251026 / 06 51354119 j.beekman@intergamma.nl 
H.B.C. 3 221248 Keyzer, de Henk 0528-262318 / 06-29433821 h.f.w.de.keyzer@home.nl 
H.Z.W. 2 237682 Kamp, van der Henk 0031682893217 henkentrijntje@icloud.com 
S.M.R. 1 112001 Weeghel, van Willy 038-4441057 willyentonny@hotmail.com 


C4  Libre
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
De IJssel 2 219538 Hartong, Hans 0653695372 hhartong@hotmail.com 
De Pol 3 219060 Oelen, Jan 038-4655379 J.oelen@planet.nl 
De Pol 4 206209 Wienen, Gerrit 038-4656762 wieneng@ziggo.nl 
De Trefkoele 4 165690 Verhaar, Gerard 0529-471605 / 06-30739454 g.verhaar1@kpnplanet.nl 
K.B.C. 1911 2 225906 Noordman, Gerrina 06-37341488 gerrina18@msn.com 
Reijersdam 3 225986 Segveld, Herman 06-24198528 / 038-2307029 segveld@ziggo.nl 
S.M.R. 2 223686 Jansen, Mirella 06-22456367 famheideveld@hotmail.com 
U.B.C. 2016 2 251277 Klomp, Remko 0629232372 okmer206@live.nl 
Z.B.C. 5 205880 Meijer, Gerhard 038-4534835 g.j.meijer3@freeler.nl 
`t Akkertien 2 184118 Rietberg, martijn 06-11178800 martijnriet@hotmail.com 


R3  dagbiljart libre
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
D.O.S. Hattem 1 216686 Liefers, Gerard 0384443596 gerard.liefers@kpnmail.nl 
D.O.S. Hattem 2 111998 Rijssen, van Menja 038-4442739 henmenvanrijssen@hetnet.nl 
D.O.S. Hattem 3 236325 Wemmenhove, Henk 038-4445569 / 06 25333155 hw@onetelnet.nl 
D.O.S. Hattem 4 205640 Morssink, Chris 038-4442996 c.morssink@hccnet.nl 
D.O.S. Hattem 5 225948 Pot, Jan 038-3373050 / 06-18458911 janpot@kpnmail.nl 
De Bleistarte 184137 Meijer, John 038-3866813 nieboy.john@gmail.com 
De Boerhoorn 1 158032 Otten, Klaas 0528-361476 klotten@live.nl 
De Boerhoorn 2 180037 Nijmeijer, Harm 0528-370260 / 06-13805475 hn0235@live.nl 
De Boerhoorn 3 210517 Guichelaar, Tieme 0528-370529 tieme@ziggo.nl 
De Boerhoorn 4 180798 Bazuin, Jan 0528-371790 janhenniebs@kpnmail.nl 
De Boerhoorn 5 128033 Kranghand, Bertus 0528-372599 b.kranghand@live.nl 
De Boerhoorn 6 217693 Schrotenboer, Roelof 0528-370262 rschrotenboer@live.nl 
De Brouwerij 1 205758 Kreule, Herman 0529-482325 hemkreule@gmail.com 
De Brouwerij 2 219643 Pot, Bennie 06-11095383 fam.b.pot@gmail.com 
de Ghesellen Emmeloord 1 221974 Dam, van Theo 06-44551392 viasoft@damsie.nl 
de Ghesellen Emmeloord 2 209091 Eikenaar, Jan 0527-616410 / 0622695875 jan-eikenaar@hetnet.nl 
de Ghesellen Emmeloord 3 209090 Riet, van der Rien 0527-619968 / 0642246476 rienenriet@planet.nl 
de Ghesellen Emmeloord 4 208837 Teunis, Henk 0527-251950 h.teunis@home.nl 
De Pomerans 1 177592 Ruiter, Appie 038-4542156 apruiter@home.nl 
De Pomerans 2 167566 Schreuder, Ap 038-4216278 apschreuder@home.nl 
De Trefkoele 1 160727 Holsappel, Evert Jan 0529-471680 e.holsappel1@kpnplanet.nl 
De Trefkoele 2 225063 Dijk, Henk 0529-850636 jh.dijk@home.nl 
de Tump 1 214942 Meekhof, Harm 0522-472476 jannymuller@live.nl 
de Tump 2 214941 Gulden, van Harry 0528-250153 guldenspoor@wxs.nl 
De Wenning 1 209386 Biemold, Gerard 0528-242810 g.biemold@home.nl 
De Wenning 2 237066 Gelderman, Betsy geldermanb@gmail.com 
Ens 1 225959 Koomen, Arie 0527-253681 / 06 22365057 acmkoomen@hotmail.com 
Ens 2 225287 Waal, de johnny 0527-251900 / 0611261606 mar-john@ziggo.nl 
H.B.C. 1 108510 Eshuis, Freek 0528-265702 / 06-27333002 freekeshuis@ziggo.nl 
H.B.C. 2 183145 Dalen, van Gerhard 0528-241738 gavandalen01@gmail.com 
H.B.C. 3 148375 Wemmenhove, Klaas 0524-552709 / 06-12623671 k.wemmenhove@home.nl 
H.B.C. 4 211737 Oosterhof, Jan 0528-230331 / 06-10835435 j.oosterhof14@kpnplanet.nl 
H.B.C. 5 221248 Keyzer, de Henk 0528-262318 / 06-29433821 h.f.w.de.keyzer@home.nl 
H.B.C. 6 221391 Kooi, van der Gerben 0528-858404 / 06-22976577 gvdkooi@home.nl 
Kamper Biljartclub 1911 111847 Endeman, Jan 06-48403023 janendeman@hotmail.com 
KBO 222253 Fix, Gerrit 038-3557640 / 06-30154621 fam.fix@hotmail.com 
Reijersdam 182589 Jager, Rens 038-3324258 rensjager@home.nl 
Steenwijk 1 237456 Simons, Theo 0561-432961 matheo60@planet.nl 
Steenwijk 2 221736 Bouman, Dick 0521-521852 da.bouman@ziggo.nl 
Steenwijk 3 132701 Kolk, Klaas 0521-512233 k.kolk8@ziggo.nl 
Steenwijk 4 Auto Veld 223647 Zwiers, Henk 0521-511088 h.zwiers24@kpnplanet.nl 
t Akkertien 171221 Jongman, Rinus 06-83594317 bvakkertien@outlook.com 
t Centrum 240985 Raggers, Henk 0561451851 pedro22@hetnet.nl 
Tholen 1 221976 Takens, Lucas 0527-616887 l.takens@planet.nl 
Tholen 2 145019 Koning, Gerard 0527-616512 gerardkoning35@gmail.com 
V.A.G. 1 225103 Kuiken, Eildert 038-3317462 / 06-44911906 eildertkuiken@hetnet.nl 
V.A.G. 2 234830 Lankhorst, Toon 06-53170207 productie@lankhorst-av.nl 
Zwolsche Biljartclub 1 209384 Ypenga, Wiebe 038-4537164 benwypenga@ziggo.nl 
Zwolsche Biljartclub 2 209384 Ypenga, Wiebe 038-4537164 benwypenga@ziggo.nl 


R5  dagbiljart driebanden
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
D.O.S. Hattem 1 120227 Diender, Gerard 038-3314111 / 06-24169665 gerarddiender@home.nl 
D.O.S. Hattem 2 225948 Pot, Jan 038-3373050 / 06-18458911 janpot@kpnmail.nl 
De Boerhoorn 11 226048 Meulendijk, John 0528-850230 / 06-54983512 j.meulendijk01@ziggo.nl 
De Boerhoorn 12 217693 Schrotenboer, Roelof 0528-370262 rschrotenboer@live.nl 
De Pomerans 225229 Nijdam, Wietze 038-4657099 / 06-82002122 wietze49@gmail.com 
Ghesellen Emmeloord 111962 Brussel, van Tonny 0623174216 tonnievanbrussel40@gmail.com 
H.B.C. 1 211737 Oosterhof, Jan 0528-230331 / 06-10835435 j.oosterhof14@kpnplanet.nl 
H.B.C. 2 108510 Eshuis, Freek 0528-265702 / 06-27333002 freekeshuis@ziggo.nl 
Steenwijk 1 138406 Ridder, de Frans 0521-382688 ridderdijkstra@hetnet.nl 
Steenwijk 2 208726 Verbaan, Fred 0521-380049 f.verbaan@ziggo.nl 
t Centrum 240985 Raggers, Henk 0561451851 pedro22@hetnet.nl 
V.A.G. 228218 Staveren, Van Egbert 0383322150 / 0610997539 egbertvanstaveren@gmail.com 
Zwolsche Biljartclub 217349 Lutz, Peter 038-4541305 / 06-21841870 p.g.lutz@online.nl