`s-GBC (D3) 60026 - seizoen 2020-2021
Terug
Lokaliteit
20306 Biljartcentrum Samonda
Genemuidenstraat
208 - 210
2545 NZ
`S-GRAVENHAGE
070-3885575
samondaopen@gmail.com
Teamleider
Voor meer gegevens dient u in te loggen.
Dit team is 1.789 keer bekeken
Thuisspeeldag : Vrijdag-avond
Reservedag : Maandag-avond
Aanvangstijd : 19:30:00
**Mocht een speler hieronder in het rood vermeld staan, dan is deze speler (nog) niet speelgerechtigd.
Neem hierover contact op met Ledenadministratie, 030-6008401, la@knbb.nl
**Mocht een speler hieronder in het oranje vermeld staan, dan heeft deze speler een speelverbod.
Neem hierover contact op met: Ledenadministratie, 030-6008401, la@knbb.nl
**Mocht een speler hieronder in het blauw vermeld staan, dan is de speler afgevoerd bij het team.
bondsnr | speler | Aanvang moy | Huidig moy | Alg. moy | Cat | 0e wed | 1e helft | 2e helft | no | r | gs | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
120932 | Jos Nieuwenhuizen | 0.544 | 0.544 | 0.623 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 5 | ||||||
119006 | Guido van Elsacker | 0.516 | 0.516 | 0.530 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 5 | ||||||
204639 | Joop Bodaan | 0.504 | 0.504 | 0.403 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0 | ||||||
271704 | Roel Groenhuijsen | 0.458 | 0.458 | 0.534 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0 | ||||||
113959 | Jaques den Dulk | 0.442 | 0.442 | 0.382 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 5 | ||||||
180179 | Theo van Kleef | 0.433 | 0.433 | 0.408 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 5 | ||||||
147760 | Dick Vos | 0.338 | 0.338 | .000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0 |
- NO Niet officiele speler (nieuwe speler)
- RReserve
- GSGespeelde partijen in deze spelsoort dit seizoen
- WedWedstrijd meetpunten
- DPcarTemaken car bij dubbelpartij
- **Kan niet dubbel spelen
- PKPersoonlijke resultaten
Programma en uitslagen
ronde | dag | datum | agenda | thuis | uit | w-form | uitslag | pp | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vr. | 11-09-2020 19:30 |
11/09/2020 19:30:00
11/09/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
`t Raedthuys vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 1
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`t Raedthuys | `s-GBC | 6 | 2 | bekijk resultaten | |||||
2 | Vr. | 18-09-2020 19:30 |
18/09/2020 19:30:00
18/09/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 2
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | `s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum | 4 | 4 | bekijk resultaten | |||||
3 | Do. | 24-09-2020 19:30 |
24/09/2020 19:30:00
24/09/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
BV Jorissen 2000 3 vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 3
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
BV Jorissen 2000 3 | `s-GBC | 6 | 2 | bekijk resultaten | |||||
4 | Vr. | 02-10-2020 19:30 |
02/10/2020 19:30:00
02/10/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs Capelle 8
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 4
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | Capelle 8 | 6 | 2 | bekijk resultaten | |||||
5 | Vr. | 09-10-2020 19:30 |
09/10/2020 19:30:00
09/10/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
De Hoog vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 5
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
De Hoog | `s-GBC | 8 | 0 | bekijk resultaten | |||||
6 | Vr. | 30-10-2020 19:30 |
30/10/2020 19:30:00
30/10/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 6
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep | ||||||||
7 | Wo. | 04-11-2020 19:30 |
04/11/2020 19:30:00
04/11/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
De Rietlander vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 7
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
De Rietlander | `s-GBC | ||||||||
8 | Vr. | 13-11-2020 19:30 |
13/11/2020 19:30:00
13/11/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
Team Harvest vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 8
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Team Harvest | `s-GBC | ||||||||
9 | Vr. | 20-11-2020 19:30 |
20/11/2020 19:30:00
20/11/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs BV Jorissen 2000 2
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 9
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | BV Jorissen 2000 2 | ||||||||
10 | Za. | 28-11-2020 13:00 |
28/11/2020 13:00:00
28/11/2020 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 10
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | `s-GBC | ||||||||
11 | Vr. | 04-12-2020 19:30 |
04/12/2020 19:30:00
04/12/2020 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs Capelle 2 / De Terp
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 11
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | Capelle 2 / De Terp | ||||||||
12 | Vr. | 08-01-2021 19:30 |
08/01/2021 19:30:00
08/01/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs `t Raedthuys
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 12
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | `t Raedthuys | ||||||||
13 | Do. | 21-01-2021 19:30 |
21/01/2021 19:30:00
21/01/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 13
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC 2 / DynaSpheres Platinum | `s-GBC | ||||||||
14 | Vr. | 29-01-2021 19:30 |
29/01/2021 19:30:00
29/01/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs BV Jorissen 2000 3
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 14
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | BV Jorissen 2000 3 | ||||||||
15 | Di. | 02-02-2021 19:30 |
02/02/2021 19:30:00
02/02/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
Capelle 8 vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 15
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Capelle 8 | `s-GBC | ||||||||
16 | Vr. | 12-03-2021 19:30 |
12/03/2021 19:30:00
12/03/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs De Hoog
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 16
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | De Hoog | ||||||||
17 | Vr. | 26-03-2021 19:30 |
26/03/2021 19:30:00
26/03/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 17
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Capelle 3 / Van Bruggen Adviesgroep | `s-GBC | ||||||||
18 | Vr. | 02-04-2021 19:30 |
02/04/2021 19:30:00
02/04/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs De Rietlander
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 18
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | De Rietlander | ||||||||
19 | Vr. | 09-04-2021 19:30 |
09/04/2021 19:30:00
09/04/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs Team Harvest
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 19
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | Team Harvest | ||||||||
20 | Za. | 17-04-2021 13:00 |
17/04/2021 13:00:00
17/04/2021 16:00:00
Europe/Amsterdam
BV Jorissen 2000 2 vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 20
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
BV Jorissen 2000 2 | `s-GBC | ||||||||
21 | Vr. | 23-04-2021 19:30 |
23/04/2021 19:30:00
23/04/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
`s-GBC vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 21
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
`s-GBC | Ladies First | ||||||||
22 | Vr. | 30-04-2021 19:30 |
30/04/2021 19:30:00
30/04/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
Capelle 2 / De Terp vs `s-GBC
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 22
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Capelle 2 / De Terp | `s-GBC |